Linki, e-maile i komentarze 19 października 2011r.

Z e-maili:

Oto kila ciekawych maili, które ostatnio otrzymałem:

Interwencje w sprawie niesłusznie uwięzionego, ciężko chorego Bogdana Goczyńskiego.

Niestety, z przyczyn obiektywnych nie mogłem być na pikiecie Porozumienia Rawskiego i Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Tarnowskich Górach, która odbyła się w poniedziałek 17 października. Jest ona na pewno relacjonowana w Nowym Ekranie – dzięki akcji „Rebeliantki”. Wg. informacji jakie uzyskałem, 27 października Komisja Penitencjarna zdecyduje o wcześniejszym wypuszczeniu Bogdana. Fatalna sytuacja zdrowotna (chora tarczyca) może w każdej chwili spowodować tragedię.
Przypomnijmy, że Goczyński był autorem wielu krytycznych publikacji na temat mafijnego układu, który zaistniał w polskim wymiarze sprawiedliwości, a jego uwięzienie nosi wszelkie znamiona zemsty politycznej. Odwieszono mu wyrok w sposób niezgodny z prawem – każda osoba posiadająca prawa obywatelskie ma prawo się bronić. W przypadku Goczyńskiego odmówiono mu tego prawa, potraktowano go więc jak bydło idące na rzeź. Sprawa jest tak bulwersująca, że nagłośnieniem jej zajęły się stowarzyszenia, a także osoby prywatne. Oto jeden z maili czytelnika tego bloga do przedstawiciela Polonii australijskiej:

Witam ! (…)
Piszę do Pana z prośbą o pomoc w sprawie Jego rodaka Bogdana Goczyńskiego, osoba ta jest represjonowana w Polsce przez „nasz wymiar sprawiedliwości”. Sprawa zaczęła się po tym tekście.
http://bgoczynski.wordpress.com/2011/07/17/trybunal-konstytucyjny-w-sluzbie-szwindlerow/
Więcej materiałów znajdzie Pan na stronie MONITOR POLSKI BLOG
https://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/12/goczynski-w-objeciach-szatana/
Autor prosi o pomoc w tłumaczeniu tekstów na język angielski, może też (moim skromnym zdaniem ) powinno się go rozesłać do polonijnych redakcji a całej Australii, nie zapominając o znajomych z tego wielkiego kraju.
Pozdrawiam i proszę o pomoc dla tego człowieka
Stanisław Litwiński – www.bez-cenzury.thecompany.pl
—————————————————————
Oto odpowiedź we fragmentach (publikowana za zgodą autora)Dziekuje, Panie Stanislawie, za mail. Niestety – przecenia Pan moje mozliwosci. Dozywam swoich dni i nawet nie jestem pewny czy dokoncze swoja ostatnia napisana do polowy i lezaca odlogiem ksiazke. Ale nie tylko w tym jest problem – obserwuje co sie w Polsce dzieje i czescia tego jest sprawa i wynik zakonczonych wyborow – czyli nie tylko kleska zamieszkujacych Polske Polakow ale i dowod ze ponad polowy ich / Was sprawy Polski niewiele interesuje. Oraz ze ponad polowa tej drugiej polowy popiera wrogow Polski ktorzy od dekad ja dobijaja. Tego sie nie rozwiaze pomoca w tlumaczeniu pojedynczych glosow czy tekstow. Najprawdopodobniej pomoc w sprawie o ktora Pan prosi bylaby mozliwa ze strony red Andrzeja Kumora i jego „Gonca” – ale podejrzewam ze nawet jego pomoc – zapewniajaca przesyl tekstu do swoich czytelnikow sprawy nie rozwiaze – takich spraw sa zapewne setki bo do takiej sytuacji Polska i jej spoleczenstwo doszly.
(…) rownoczesnie zywie coraz wieksza niechec do moich Rodakow ktorzy dopuscili/pomogli aby Polska zeszla do tego czym jest (to znaczy czym jest w sensie poddania sie, rozbicia na antypolakow i posluszne antypolakom spoleczenstwo.
Dodam jeszcze ze w wielu krajach (w Australii tez) znajduja sie wyslane i finansowane z polskiego budzetu V Kolumny Tuskow i ich poprzednikow – ktorych zadaniem jest ksztaltowanie protuskowo opinii krajow w ktorych dzialaja. To Polacy in gremio uczynili ten Kraj takim – i jednostki takie jak ja stac jedynie na wlasne zdanie w tych sprawach ale nie na zmiane tej sytuacji w pojedynke.
(…)
z naleznym szacunkiem
Miroslaw Krupinski
http://members.iinet.net.au/~miroslaw/indexb.htm
(prosba do Pani Anny Kozlowskiej o przekazanie kopii do Redakcji Gonca p. Andrzejowi Kumorowi)

Leśny o wyborach w formacie pdf.
Podaję link poniżej, można wydrukować, by i babcia mogła się co nieco dowiedzieć…
„Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony” Donald Tusk, 2007 rok.
Nie wiem co zrobi obecny rząd ,ale władzy nie odda. Trzeba by się rozliczyć ze Smoleńska (zresztą nie tylko z tego) A to by było naprawdę bolesne. Tak się rządzi zieloną wyspą. A PO kolejnej wygranej czeka nas niekończący strumień pomysłów (…)
więcej: http://dl.dropbox.com/u/2346872/Le%C5%9Bny%20o%20wyborach.pdf

Nie ma partii, która by właściwie zadbała o polskie losy, o dobro Narodu polskiego
To jest opinia wielu moich korespondentów i czytelników blogu. M.M. pisze:

Właśnie przyszedł mi do głowy pomysł, żebyśmy się policzyli. Czas jest wyśmienity, ponieważ jeżeli nic nadzwyczajnego się nie wydarzy, to następne wybory będą w roku 2014 – samorządowe i w 2015 – prezydenckie i parlamentarne. Mamy kilka lat, więc zróbmy to.
Te wybory pokazały, jak zresztą poprzednie też, że osoby, które są niezadowolone z rządów czterech partii obecnych w sejmie od lat (PO, SLD, PSL, PiS) postanowiły albo głosować na mniejsze zło (ile?) albo zbojkotować wybory.
Wybory pokazują, że jest spora grupa osób nie głosujących. Czy nie chcą wybierać, czy nie mają kogo wybrać? Nie wiemy, jaka część z nich (ile?) świadomie bojkotuje wybory, bo nie ma na kogo głosować, a jaka część z nich (ile?), to ludzie, którzy nauczeni wiekowymi doświadczeniami straciła wiarę w wybory. Nie wiemy po prostu tego, ilu z nich poszłoby do urn, gdyby dostrzegli nadzieję, że jest grupa, której zależy, żeby w kraju coś zmienić, że myślą tak samo. Teraz mamy sytuację taką, że osoby zainteresowane losami Ojczyzny rozdzieliły swoje siły i nic z tego nie wyszło, bo działamy po omacku. Nie wychodzi zresztą od lat.Ale wcale tak nie musiało być, bo że sytuacja jest taka, że nie ma partii, która by właściwie zadbała o polskie losy, o dobro Narodu polskiego, to przecież wiedzieliśmy. Widzieliśmy, wiemy  i nic z tym nie robimy. Niby tworzą się jakieś inicjatywy, ale są rozdrobnione, pomiędzy wyborami siedzą cicho i dopiero krzyczą, jak czas na wybieranie. Tylko, że mało kto o nich cokolwiek wie i takie działania z góry są skazane na porażkę, bo nie osiągają progu wyborczego.Moim zdaniem, najważniejszym zadaniem jest policzenie się. Żebyśmy wiedzieli, jakim potencjałem dysponujemy i na co możemy liczyć, i jak planować przyszłe wybory. Są jeszcze inne <b>zalety procesu liczenia. Taka akcja może nas zintegrować, a poza tym  zmobilizować do działania oraz  przyczynić się do tego, że ludzie będą o nas wiedzieli i wiedzieli o swojej sile</b>.Jednak trzeba to zrobić już teraz, z tego względu, że do tej akcji trzeba się przygotować, odpowiednio ją nagłośnić (co potrwa), przeprowadzić (co potrwa) i jeżeli stwierdzimy, że jest nas bardzo dużo, że stanowimy siłę zdolną do stworzenia programu odbudowy kraju, że mamy szansę na odniesienie sukcesu wyborczego, to musimy mieć jeszcze czas na przygotowanie się do wyborów.

Naprawiamy system wyborczy w Polsce!
Ludzie widzą co się dzieje, że system wyborczy w Polsce jest bardzo łatwy do sfałszowania. Stąd mamy takie wyniki wyborów jakie mamy… R. pisze:

Mam taki pomysł:
W którymś lokalu szef komisji skreślał dodatkowe kratki,czym powodował nieważność głosu. Sąd może to uznać za  niewystarczające uzasadnienie bonie miało to niby wpływu na wynik wyborów, ALE
 • pkt 1. Nie można wykluczyć, że w innych komisjach takie sytuacje nie miały miejsca
 • pkt 2. To przestępstwo fałszowania wyników wyborów jest udowodnione i dowodzi błędnego systemu wyborczego, błędnej metody, bo pozwala na tego typu łatwe fałszerstwa.
Zatem można na tej BAZIE żądać zmiany formuły na przejrzystą, gdyby np Stowarzyszenie z Bielska tym się zajęło ?Oni walczą z bezprawiem plus jakaś fundacja od prawa człowieka ?
Bo Państwo ma obowiązek respektowania woli obywatela.Bo obywatel ma prawo do decydowania o samym sobie (Konstytucja), a formuła głosowania była taka, że dawała łatwe pole do manipulacji.
Czyli punkt wyjścia to przestępstwo tego gościa który unieważniał karty, bo jest to udowodnione, ale gdyby ktoś podważał to jako mała znikoma szkodliwość społeczna. to punkt dojścia to BŁĄD formalny systemu głosowania,który w konsekwencji powoduje ubezwłasnowolnienie obywateli, gdyż odbiera im mozliwość decydowania o własnym losie. A takie prawo gwarantuje każdemu Konsytucja RP.
Powinno się głosować jak w szkole przy wyborze gospodarza klasy każdy PISZE sam na kartce nazwisko tylko JEDNO nazwisko wybiera z tych podanych na tablicy czyli w tej książeczce (taka ściąga), bo nie musi znać nazwisk polityków – proste jak drut. Poza tym karta do głosowania ma NUMER – w wielu urzędach przyjmuje się pisma na biurze podawczym w ten sposób, że rejestruje się elektronicznie w ten własnie sposób nadaje się NUMER taki system jest w Księgach wieczystych w Krakowie.
Wniosek  złożony do Sądu Wieczysto-księgowego, każdy ma swój numer (to jest taki KOD CYFROWY jak cena w sklepie) oraz taki sam kod cyfrowy jest na potwierdzeniu złożenia wniosku i mam potem w domu egzemplarz, żeby nie było wątpliwości co do wyników wyborów – taki system daje gwarancję, bo każdy obywatel może potem śledzić wyniki i zobaczyć czy jego głos został policzony.
Poza tym:
(…) Napiszę do Rzymu, żeby mi przysłano info jak to się robi u nich czyli zasady  głosowania (…)
Reklamy

123 responses to “Linki, e-maile i komentarze 19 października 2011r.

 1. Wizzgaa 19 października 2011 o 1:02 pm

  Hm . Co do odpowiedzi pana Mirosława „dożywającego dni „…… równie skuteczne byłoby napisanie prośby o wsparcie do mnie bo ja też „żywię coraz większą niechęć do moich rodaków ” i podobnie , jak pan M. ubolewam ,ze nie mogę być z nich / i siebie / dumna . Łatwo się wypowiadać z dużej odległości od ognia bo z bliska on już parzy i człowiek stara się osłaniać i wycofywać . Dotyczy to zarówno SZANOWNYCH I ZACNYCH w kraju jak i poza nim . Nie chcę przez to krytykować faktu ,że ktoś wojuje na emigracji.

  • Brus_Zły_Lis 19 października 2011 o 7:35 pm

   u korwina ponoć już ponad 700 zgłoszeń o łamaniu wyborów
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/wybrancy-zielonego-narodu-cz-2.html

  • O Rzesz 19 października 2011 o 10:26 pm

   Chwała wszystkim którzy w jakiś sposób przyczyniają się do tego by uwolnić i p. Bogdana i innych niesłusznie karanych w imię korporacyjnej a graniczącej z mafijną solidarności środowiskowej.
   Każdy głos się liczy. Nawet ten z daleka. Może nawet bardziej niż miejscowe ginące w otchłani milczenia reżimowych mediów.

 2. Wizzgaa 19 października 2011 o 1:05 pm

  Ja już nie chcę dopowiadać , że uratowanie jednego życia jest równie cenne ,jak uratowanie miliona . Dlatego należy walczyć o p. Goczyńskiego bo nawet jeśli nie znamy szczegółów jego sprawy to wiemy ,że należą mu się określone prawa , których się nie przestrzega . I to mi wystarczy .

 3. Ostatni rozsądny...? 19 października 2011 o 1:40 pm

  Jakiś się strasznie nie popularny zrobiłem… Co za ch…?

 4. waryjat 19 października 2011 o 3:10 pm

  Grecy szykują się do szturmu na parlament http://www.skai.gr/

  • Stefan 19 października 2011 o 4:17 pm

   Właśnie rozmawiałem z moim klientem z Grecji. Powiedział mi że do niedzieli będzie wszystko jasne. Czy wychodzą z Unii czy zostają. Ale z tego co mi powiedział to te czołgi dostali za darmo. Co się szykuje pomiędzy nimi a Turcją wykryto jakieś złoża i pewnie o to idzie.

 5. Beee jesteście... 19 października 2011 o 3:30 pm

  Ja się tak poza tematem chciałeś zapytać czy eczemu posty ostatniego rozsądnego są z taka prędkością kasowane?

  • monitorpolski 19 października 2011 o 7:24 pm

   ??? Jakie posty? A ty kim jesteś, że masz podobno wgląd w skasowane komentarze?
   Nic nie kasowałem z w.w. Wywaliłem jakieś antykatolickie bzdury, ale innego autora.

 6. snajper 19 października 2011 o 3:40 pm

  Zbigniew Brzeziński (ramie illuminatów) straszy kryzysem :

  Przeczucia Brzezińskiego nie są wesołe.

  • choice 19 października 2011 o 3:51 pm

   Tak jak każdego masona iluminata satanisty itp. oni mają tylko czarne myśli

   • kosiardeyablos 19 października 2011 o 5:35 pm

    Bo to reptyliańskie „czarnuchy”!

    • peryskop 20 października 2011 o 6:36 am

     Strasznie nas teraz kryzysem to są wolne żarty.

     Przecież pan Zbig Brzezinski jest jednym z głównych autorów obecnej partii szachów, bo doktrynę podbicia świata i zagarnięcia surowców opisał m.in. w roku 1997 w książce „The Grand Chessboard” (Wielka szachownica). Ten scenariusz jest sukcesywnie realizowany, a kłopoty ekonomiczne z tym związane oraz opór napadanych i okradanych krajów były do przewidzenia. Także niepokoje i rozruchy wewnętrzne, jak kiedyś w proteście przeciwko wojnie w Wietnamie, a teraz w akcji Occupy…

     W ramach przygotowań do wielkiego skoku w roku 1979 pan Zbig Brzezinski odwiedził Afganistan, spotkał się z Bin Ladenem, obiecał partyzantom afgańskim wsparcie i powiedział do nich m.in. te słowa: „Wasza sprawa jest słuszna, Bóg jest po waszej stronie…”

     Jego przepowiednia zwycięstwa partyzantów jest coraz bliższa spełnienia pomimo, że w międzyczasie Ameryka zdradziła swoich sojuszników walczących o wyzwolenie swojego ojczystego kraju i stara się – niestety z udziałem także polskich wojsk – wymordować ich pod pretekstem „wojny z terrorem”.

     Ale przecież Afgańczycy wiedzą, że „Wasza sprawa jest słuszna, Bóg jest po waszej stronie…”

     Kiedy nastąpi kolejny „Sajgon moment”?

  • ciociababcia 20 października 2011 o 3:54 pm

   Przeczucie…, cóż – jeżeli jest animatorem wydarzeń, to łatwo jest być prorokiem.
   Poza tym ostro mija się z prawdą w wypowiedziach.

 7. piniokio 19 października 2011 o 3:46 pm

  Jak ja nie cierpię tych durnych zwolenników ży–kiego pisssu ta banda nie jest nawet warta kopnięcia w tyłek jak można popierać tego [cenzura – niepoparte dowodami oszczerstwa] a w dodatku nieudacznik. zwolennicy pisu maja rozum 7 latka dokładnie tyle co cała rodzina radia Maryja .
  czyli miliony ludzi a IQ poniżej grubo70 [też nie ma dowodów, ale zostawiłem żebyście mogli ocenić poziom autora]

  • monitorpolski 19 października 2011 o 7:26 pm

   Wybacz,, że poprawiłem twój chamski wpis. Jak masz coś do człowieka to podpisz się imieniem i nazwiskiem. Pluć anonimowo jest bardzo łatwo, tak jak zabijać z konsoli komputerowej.

  • zenobiusz 19 października 2011 o 8:16 pm

   Pinokio@ bo nos ci urośnie tak że do autobusu nie wejdziesz,no chyba do przegubowca.
   Kłamczuszku wielonickowy.

   • O Rzesz 19 października 2011 o 10:17 pm

    Widocznie nie korzysta z pamięci genetycznej przodków dlatego taki tępy i cham. 🙂

 8. Wizzgaa 19 października 2011 o 3:56 pm

  Pamiętam czas – gdzieś w latach 90-tych , kiedy jakiś dziennikarz TV pytał Brzezińskiego czy nie myślał o startowaniu w wyborach na prezydenta RP. Dobre, co ?

  • sebecx 19 października 2011 o 5:20 pm

   …hehe.. a to by było …

  • Rodriguez7 19 października 2011 o 8:41 pm

   Nie ma opcji, za mało władzy, zresztą konfa Bartoszewski ma tu tą funkcję.
   Doradcy jego mać…

  • ciociababcia 20 października 2011 o 4:01 pm

   Owszem, były takie przypuszczenia, przyjechał do Polski z wizytą. Spotkał się z Olusiem i Oluś wygrał. Oluś wówczas był także na zebraniu bildrberg w NY.

 9. Stirlitz 19 października 2011 o 4:23 pm

  Po pierwsze ogromne zmiany geologiczne obok El Hierro , powstaje nowy ląd http://www.tvnmeteo.pl/wideo/najnowsze,1,1/kolo-el-hierro-tworzy-sie-wyspa–tvn24,22430.html
  kolejne ważne informacje :
  Grecja ciągle nie dostało 8 mld Euro , czyli kwestia grecka jest paląca , jeśli nie dostaną muszą wyjść z strefy i wrócić do własnej waluty i dużej inflacji

  kolejna sprawa to ogromne złoża ropy znalezione w Norwegii , czyli nasze poprzednie rządy popełniły strategiczny błąd nie realizując rurociągu z tanią norweską ropą http://gielda.onet.pl/statoil-ujawni-dokladna-wielkosc-gigantycznego-zlo,18726,4883880,1,news-detal

  Na koniec ciekawy artykuł ekonomiczny o źródłach kryzysów wg libertarian
  http://gps65.nowyekran.pl/post/30539,wielki-kryzys

  / jeśli możesz Czytelniku pomóż mi w sprawdzeniu wiarygodności google, i kliknij na prawy banner na tej stronie http://tnij.org/DziekujeSerdecznieZaPomoc /

  • zenobiusz 19 października 2011 o 4:49 pm

   Na wszelki wypadek klikam wszystkie.Zamieszczaj częściej ten link,stali czytelnicy wiedzą o co chodzi.

  • rabarbarek 19 października 2011 o 4:54 pm

   Grecja ma dostac kolejna transze pozyczki dopiero w listopadzie. Zostalo to uzgodnione kilka tygodni temu. Oczywiscie Grecje nikt o nic nie pyta, a uzgadniaja rzady innych krajow . Co jest ciekawe Papandreu jeszcze miesiac temu mowil , ze Grecja bedzie bankrutem w przeciagu kilku dni jesli nie dostanie pozyczki natychmiast. Wkrotce rada wielkich ustalila , ze pozyczka bedzie dopiero wtedy , kiedy Grecja pokaze na co ja stac w stosunku do wlasnego spoleczenstwa. Czyli przykazano rzadowi zacisniecie petli do oporu i publiczne pokazanie komu ten rzad sluzy. I cud sie stal , bo Grecja nie upadla , a minelo kilka tygodni , gdzie podobno upadek byl nieunikniony. Jest to dowod na to , ze w Grecji prowadzi sie brudna gre i byc moze chodzi o eksperyment , jak zlikwidowac niepodlegle panstwo. Tym bardziej , ze jak zobaczycie w zakonczeniu wiadomosci Reutersa wyraznie jest powiedziane , ze juz wkrotce do Grecji wejda zarzadcy z UE i to oni beda zarzadzali tym krajem. Szykuje sie ekonomiczna okupacja Grecji a jesli strajki i protesty potrwaja dluzej , kto wie byc moze i militarna okupacja wejdzie do pakietu pomocy dla Grecji.
   Z partii Papandreu uciekaja jego wierni towarzysze , a narod nie ma juz nic do stracenia , wiec jest na ulicach. Dlug Grecji wynosi juz 162 % , czyli nie ma szans na to by zaczeto go splacac , bo niby z czego jak produkcja stoi , male zaklady padaja , bezrobocie rosnie , pensje spadaja, podatki rosna [ nawet bezrobotni musza placic]

   http://www.reuters.com/article/2011/10/19/us-greece-idUSTRE79H1FI20111019

   • monitorpolski 19 października 2011 o 7:37 pm

    Odsyłam do naszych publikacji n.t. Grecji z 2009 roku na grypa666.wordpress.com
    Grecja już wtedy była celem ataku – chciano ich załatwić szczepionkami. Grecy mają genetycznie wpisaną odwagę, butność i zamiłowanie do niepodległości. Do tego dochodzi wiara – Grecy są bardzo religijni. NWO potrzebuje niewolników, nie potencjalnych opozycjonistów.
    Stąd atak na takie kraje jak Jugosławia, Irak, Afganistan, Iran czy Grecja. Włochy też będą celem ataku. USA też, lecz w dalszej kolejności – tu chyba wykorzysta się katastrofy naturalne (El Hierro?).
    Sądzę, że oni chcą wszystkich Greków wymordować, choć będzie to na pewno trudne, gdyż diaspora grecka jest liczebnie większa niż ludność samego kraju.
    Popatrzcie na działania NWO właśnie z punktu widzenia genetyki. W Iraku np. morduje się określone typy ludzi, w tym dzieci. Po prostu przychodzi oddział i wymordowuje całą rodzinę.
    Przyjrzyjcie się też co zrobiono w Katyniu, a następnie w obozach koncentracyjnych. Wymordowano też określoną grupę Żydów, która była przeszkodą w realizacji syjonistycznego NWO. W Izraelu po wojnie wymordowano i okaleczono kilkadziesiąt tysięcy dzieci sefardyjskich poprzez napromieniowanie ich!

    • Stirlitz 19 października 2011 o 11:34 pm

     Prawdopodobnie bardzo niewielu Polaków zna Greków i ich kulturę i obyczaje. Prawdopodobnie po medialnej nagonce , uważają ich za nieudaczników, „brudasów”. Ja nigdy nie znałem Greków, zetknąłem się z nimi w trakcie kilkutygodniowego pobytu na zachodzie RFN. Poznałem 2 rodziny prowadzące małe greckie restauracje i co mogę powiedzieć, skrupulatnie płacący podatki, dbanie aby oprogramowanie w PC-tach było legalne, pedantyzm w czystości i segregacji i gospodarce śmieciami. nie wolno było zby jakikolwiek niedopałek ppałetał się w okolicy restauracji , i co mam dalej wymieniać , wielu Polaków im nie dorasta tej 5 000 letniej kulturze. poczatek sięga od króla Minosa – kulturą minojską/

  • Aśka 19 października 2011 o 5:05 pm

   Po prawej stronie jest kilka banerów, więc który należy kliknąć?

   • Stirlitz 19 października 2011 o 11:36 pm

    obojętnie który 🙂 dzięki

  • sebecx 19 października 2011 o 5:13 pm

   …no ja klikam te reklamy też…. a co do artykułu na NE to strata czasu…

  • Fredek 19 października 2011 o 7:31 pm

   z tymi reklamami to przeginasz, robienie reklamująch sie firm w banbuko , firma która je wykupuje płaci niemało za taki klik – o wiele więcej niż dostaniesz – a jak będziesz blisko wypłaty google przeanalizuje Twoją stronę – link z którego wchodzą na nią (tym samym ten komentarz) i stwierdzą nadużycie, tak więc możesz się nie doczekać wymarzonych pieniędzy z reklam 🙂

   • Stirlitz 19 października 2011 o 11:46 pm

    może i masz rację 🙂 , ale powiedz w takim razie , czy kiedykolwiek wchodzisz celowo w reklamę i klikasz i czy jest ktoś w stanie to przeanalizować – ale dziękuję za „wniosek i komentarz. czasami jest to potrzebne , bo nie myślimy o wszystkich uwarunkowaniach.
    a teraz powiem Ci jak to zarabianie wygląda profesjonalnie z moich źródeł.wiem , że jest firma w w mojej okolicy , która prowadzi 5-6 domen z stronami „społecznościowymi” : strona o gotowaniu, strona o zwierzętach domowych, strona o domu , remontach , wystroju wnętrz -architekturze wnętrz, strona o ogródkach i kwiatach. Każda domena to 1 pracownik . 5 domen 5 pracowników szef i szefowa. pracownicy 8 h dziennie aktualizacja strony , dodają nowe artykuły, nowe sondy, nowe posty. Szef i szefowa zajmują się SEO , oraz pozyskiwaniem reklam oraz oczywiście mają reklamy google. jeśli na te strony wchodzi 6000 dziennie to mają może i 500 kliknięć dziennie czyli około 200 zł dziennie z 1 strony …

 10. theaspartam 19 października 2011 o 4:35 pm

  Policyjny pokaz stworzył śmiertelne zagrodzenie dla młodej widowni, pomimo to ani pilot ani Policyjni komandosi nie przerwali swojego cyrkowego pokazu zwisania na linie i biegania z karabinem- http://www.youtube.com/watch?v=33a5etcfMzk

 11. tahion 19 października 2011 o 5:10 pm

  ktos mi to wyjasni ? 🙂
  _______________________

  http://www.youtube.com/ursuadams

  pozdr0

  • vortex 19 października 2011 o 6:36 pm

   Tak zwane „drugie slonce” widziane ze stacji badawczej Neumayer Station na biegunie polnocnym.Jak cie to interesuje jest tego o wiele wiecej.A czy to jest prawda i jak oni analizuje te zdjecia to juz jest inna inszosc.
   NIBURU i zachod slonca Wrzesien 2011
   youtube.com/watch?v=JJIYmGAil9s
   Dwa slonca na Wegrzech
   youtube.com/watch?v=6_PLw…layer_embedded
   Vancouver
   youtube.com/watch?v=G2sbe…layer_embedded
   Missouri
   youtube.com/watch?v=fWLkN…ayer_embedded#!
   Antarktyda Neumayer Station
   youtube.com/watch?v=8rwFI…layer_embedded
   Grecja
   youtube.com/watch?feature…v=50d4H4hcJLI#!

   • vortex 19 października 2011 o 7:12 pm

    Moge jeszce dodac ze naukowo nazywa sie to (sundog) Słońce poboczne.
    Zjawisko optyczne w atmosferze. Jest ono jasną plamą światła, powstającą zazwyczaj na przecięciu tarczy słonecznej (halo) 22-stopnie oraz kręgu parhelicznego. Występuje często po obu stronach słońca; szczególnie dobrze jest widoczne, gdy słońce jest nisko nad horyzontem. Im słońce znajduje się wyżej, tym większa jest odległość słońc pobocznych od miejsca przecięcia.

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/52/Halo_overview.svg

    • sebecx 19 października 2011 o 7:20 pm

     .od kiedy istnieje zjawisko słońca pobocznego? …wspominał o nim Kopernik?…

     • Versus3 19 października 2011 o 10:03 pm

      Słońce poboczne to efekt meteorologiczny, jak tęcza, a nie astronomiczny, więc Kopernik nie ma tu nic do roboty.

  • monitorpolski 19 października 2011 o 8:04 pm

   Wystarczy mi „analiza” tego gościa gdy pokazuje „ruchomy” obiekt w ok 1 min 45 sek. Celowo najechał na zamazany obiekt by ukryć, że stacja tez jest zamazana – cała klatka jest jakby poruszona. Nibiru jest raczej ściemą, mającą na celu ukrycie użycia broni sejsmicznych.
   Stąd było tyle „dowodów”, na które i my się nabraliśmy. Nie ma możliwości weryfikacji zdjęć z np satelitów obserwacyjnych stereo.

   • vortex 19 października 2011 o 8:50 pm

    Jezeli przesledzimy kilka starszych filmow jak i rynek muzyczny to fenomen dwoch slonc pojawia sie tam dosc czesto.Koncowka filmu
    2010: Odyseja kosmiczna (1984)

    Gwiedzne Wojny (1977)

    Pitch Black (2000)

    Tool – „Third Eye” i Soundgarden „Black Hole Sun”

    http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1365128/Double-sun-video-amazing-mirage-footage-China.html

    A na koniec cos takiego

    • O Rzesz 19 października 2011 o 10:13 pm

     Jelcz Wars

 12. kosiardeyablos 19 października 2011 o 5:32 pm

  Panie, staję przed Tobą i wyznaję, że moi przodkowie mogli być zaangażowani w okultyzm, spirytyzm, czary i wszelkie sposoby szukania informacji z zakazanych źródeł. Panie, wybacz.
  W imię Jezusa i w mocy Ducha Świętego, zatrzymuję i używam Twojej władzy, którą mi dałeś jako napełnionemu Duchem Świętym chrześcijaninowi.
  Mając tę władzę przełamuję moc zła panującą nad moimi przodkami.
  Zdejmuję wszystkie klątwy, zaklęcia, czary, złe życzenia i pragnienia, voodoo, czarną magię i dziedziczne piętna – znane i nieznane.
  Staję przeciwko wszystkim satanistycznym ślubom, paktom, spirytystycznym więziom i duchowym połączeniom z siłami zła, i kładę kres przekazywaniu tych więzi poprzez moich przodków.
  Występuję przeciwko skutkom wszystkich więzi z astrologami, mediami, wróżkami i okultystycznymi jasnowidzami.Wyrzekam się wszelkich udziałów w seansach spirytystycznych i wróżbach, korzystania z kart Tarota, tablic do seansów spirytystycznych, astrologii i wszelkiego rodzaju gier okultystycznych. Wyrzekam się wszelkich sposobów, przez które szatan może mieć wpływ na mnie. Przerywam przepływ wszelkich szatańskich dzieł rozprzestrzeniających się przez moją rodzinę.
  Panie, proszę, oddal od moich przodków wszystkie skutki angażowania się w okultyzm. Odbieram szatanowi wszystkie obszary przekazane przez moich przodków i przekazuję je władaniu Jezusa Chrystusa. Panie, proszę Cię, wzbudź w moim rodzie świętych i pobożnych mężczyzn i kobiety – głęboko oddanych Twojej prawdzie.

  • zenobiusz 19 października 2011 o 8:22 pm

   kosiardeyablos@
   Amen.Wielu powinno,tę modlitwę zmówić.

 13. sebecx 19 października 2011 o 5:41 pm

  ..nie na temat… przypomniało mi się jak w szkole podstawowej nr.34 w Lublinie (w 2 lub 3 klasie byłem – mój rocznik 75) przeprowadzana była masowo akcja ochrony zębów, chyba nazywali to fluoryzacją !! ..szła „higienistka” i dentystka z wielkim słojem i każdemu dzieciakowi po 2 malutkie tableteczki, które miały się rozpuścić w jamie ustnej…. nie wolno było łykać… pamięta to ktoś… i przypomina mi się, że kolega – syn jak to się mówiło „pani magister” aptekarki – zawsze je po kryjomu wypluwał udając, że kaszle… i pamiętam, że sprawdzali, czy ktoś właśnie nie wypluł…
  ..co to było?…

  • vortex 19 października 2011 o 6:19 pm

   Szkola nr 5 w niewiele oddalonym od Lublinie miescie.Troche starszy rocznik i nam dawali plyn do kubeczkow.Slony o lekko brazowym zabarwieniu.Tak to byla fluoryzacja.Do tej pory nie wiem czym szczotkowalismy te zeby.Mogly to byc rownoczesnie jakies odpady radioaktywne ?

  • szuwaxpl 19 października 2011 o 6:50 pm

   Obawiam się, że to był dobroczynny fluor. U nas chyba był płyn stosowany jako niby pasta na szczoteczkę do zębów . Zaczeli już wtedy – lub ktoś uwierzył w ministerstwie zdrowia, że ma dobre właściwości antypróchniczne ?!

  • BirdDwa 19 października 2011 o 7:25 pm

   ja pamiętam z podstawówki że pewnego dnia kazali nam przynieść szczoteczki do zębów. Ja nie wziąłem bo zapomniałem (jak większość). Wtedy sie myślało o zabawkach a nie jakiś tam zębach..

   Więc tych co mieli szczotki nalała coś na nie a reszcie na palec i kazała to wetrzeć w zęby. Coś jak pasta ale to pasta nie była tylko woda. Smaku nie pamiętam ale mówiła by pod żadnym pozorem nie połykać.

   • BirdDwa 19 października 2011 o 7:27 pm

    znaczy nie woda ale przezroczyste i przypominało wode

    • choice 19 października 2011 o 9:47 pm

     ja miałem podobnie 🙂 coś w rodzaju płynu dwa razy uniknąłem raz szorowałem smak chyba trochę pamiętam coś jak gorzkawy albo cierpki na pewno inny niż dzisiejszy fluor bo mam w rodzinie dentystę więc wiem jak smakuje.

     • monitorpolski 19 października 2011 o 11:51 pm

      Nas jeszcze chyba nie fluoryzowano. Może dlatego łapiemy lepiej to co się dzieje?

  • monitorpolski 19 października 2011 o 8:09 pm

   Udebilnianie gojów za pomocą fluoru. Patrz -> Protokoły Mędrców Syjonu

   • Vader 19 października 2011 o 9:29 pm

    Na szczęście ja rzadko myję zęby ale jem dużo owoców szczególnie jabłek 🙂

   • Vader 19 października 2011 o 9:34 pm

    A fluor uważam za naprawdę szkodliwy zresztą ja unikałem w szkole takim „myciom” zębów

 14. Aśka 19 października 2011 o 5:47 pm

  http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=5021
  Zamalowane polskie słupy graniczne 2011-10-16

  List od żołnierza Wojska Polskiego.

  Szanowny księże Tadeuszu.

  Tydzień temu <ukraińscy pogranicznicy,w rejonie Sianek, odnawiali malując swoje słupy graniczne. Pędzle wycierali w polskie słupy graniczne niszcząc nasze barwy narodowe i godła!

  Dowództwo Polskiej Straży Granicznej tego odcinka granicy wystosowało protest do ukraińskich pograniczników.
  Nikt by się o sprawie nie dowiedział (media milczą) gdybym nie dowiedział się o tym od znajomego funkcjonariusza Straży Granicznej.
  Aż trudno uwierzyć, że młodzi Ukraińcy (pewnie to 3 pokolenie po UPA) kultywują jawną nienawiść do wszystkiego co Polskie.

  Pozdrawiam

  • monitorpolski 19 października 2011 o 8:12 pm

   Zjechałem niedawno Ukrainę wszerz i wzdłuż – porozumiewaliśmy się wyłącznie po polsku. Nikt nie było wobec nas bojowo nastawiony, wręcz przeciwnie, ludzie próbowali nawet mówić po polsku. Byliśmy z rodowitą Ukrainką, owszem historia jest zafałszowana, oni nie wiedzą, że te regiony były polskie, ale też nie ma czegoś takiego jak nienawiść do Polaków.
   Sądzę, że prowokacje wychodzą od grupy delegowanej po to by skłócić nasze narody.

   • FAKIR 19 października 2011 o 8:29 pm

    Globaliści nakręcają spiralę nienawiści.
    Ostatnio rozmawiałem z Litwinami i mają takie same odczucia, że wszystko jest skoordynowane i zmierzające do skłócenia wszystkich ze wszystkimi.
    Wybieram się z nimi do Azji.
    „Normalni przeciętni” ludzie są zawsze do siebie pozytywnie nastawieni, bez względu na miejsce na ziemi i narodowość. Oczywiście istnieją wyjątki jak od każdej reguły.
    Rzezimieszków się albo wychowuje od małego w nienawiści i potem w odpowiednim momencie wykorzystuje, albo opłaca prowodyrów żeby powodowali zamieszki, korzystając ze znerwicowanych czy chorych psychicznie osobników.

    • vortex 19 października 2011 o 8:58 pm

     Pracowalem z ludzmi z Ukrainy,znam kilku afganczykow i mojego przyjaciela zona pochodzi ze Lwowa.Nikt nigdy nie powiedzial zlego slowa na nasz temat.
     To tak samo jak Hollywood nakrecalo ze poludnie ameryki to nieobyte wiesniaki i zoofile.Patrz np „Deliverence” z B.Reynolds’em.A tak naprawde to religini i bardzo prawi ludzie.Ktos szczuje jednych na drugich.

    • Stirlitz 19 października 2011 o 10:50 pm

     Zetknąłem się w akademiku z Litwinami i Ukraińcami, wszyscy raczej pochodzenia polskiego ale z przodkami też litewskimi i ukraińskimi, to najporządniejsi byli ludzie mieszkający w akademiku , pili sensownie , nigdy nie przesadzali z alkoholem , bardzo gościnni i pomocni -prostolinijni. nie uczestniczyli w żadnych „spiskach studencko-chuligańskich” .Litwin z którym w wakacje zamieszkiwałem opowiadał mi o stosunku do chrześcijaństwa i Polaków -szczerze mi mówił , że Polacy sa nielubiani tylko dla tego , że wywyższają się ponad Litwinów , co do katolicyzmu to mówił ze w duszy Litwina nawet po 900 latach jest więcej pogaństwa i starych wierzeń – co mnie zdziwiło .Aha to ludzie bardzo silni , przetrwają mrozy , głód i nie będzie to z uszczerbkiem dla zdrowia.

     Mam najświeższe wieści z „ludu ” po miesiącu nieobecności przewinąłem się po kilku lokalnych małopolskich barach i pijąc piwo rozmawiałem o wszystkim – ludzie śmieją się z partii Palikota i transwestytach i gejach w Sejmie , nikt nie poważa tych trendów , uważają że Sejm robi się jak burdel.Nikt nie wierzy w nic politykom w szczerych rozmowach . Poza tym nikt nie ma świadomości o zagrożeniu płynącym z chemitrals , GMO , upadku banków , ludzie nie chcą wiedzieć o złych rzeczach niejako chronią swą psychikę .

     Ale co mnie zdziwiło kilka osób mówiło że 5 listopada będzie koniec Facebooka!!!

 15. sebecx 19 października 2011 o 6:00 pm

  ..niezłe jaja.. a podobno już skończył…. http://www.tvn24.pl/0,1721424,0,1,leszek-miller-nowym-szefem-klubu-sld,wiadomosc.html

 16. bia 19 października 2011 o 6:24 pm

  Władze sprawuje zło Pokazuje to sytuacja w Libii kolejna wojna by okraść biedaków Pojechał bym pogadać z satanami ale oni chcą mnie załatwić a nie gadać to ja się tylko z tego cieszę Psychoza to gra z nimi

  • monitorpolski 19 października 2011 o 11:56 pm

   Tam jest naprawdę strasznie. Mam gorzką satysfakcję, gdyż nawet w mojej rodzinie cieszono się, że wreszcie będzie koniec tego „tyrana Kaddafiego”. Tak działają kryminalne media – fałsz i obłuda. Ale Libijczycy się bronią i zwyciężają tych zbirów z Al-Kaidy. Dlatego ramię zbrojne globalnej banksterskiej sitwy – NATO jest zmuszone wysłać pomoc w postaci 10,000 swoich zbirów, zwanych szumnie „żołnierzami”. Nie wydaje mi się, że i to pomoże. Tam cały naród walczy. Kaddafi rozdał 2 mln sztuk broni, wiedział co robi.
   A co by było gdyby taka Al-Kaida zaatakowała Polskę? Rżnęli by nas bezkarnie. Nawet nie mamy czym się bronić.

   • Annah. 20 października 2011 o 8:40 am

    Ostatnio dowiedziałam się że w Libii walczą dobrze wyszkoleni płatni Samuraje, głównie Ukraińcy i z kręgów rosyjskojęzycznych. Oczywiście nikt z zebranych nie zapytał po której stronie. Ale dla mnie to nie jest oczywiste. Jak to jest, czy Putin wspiera Kadafiego czy powstańców?

 17. theaspartam 19 października 2011 o 6:59 pm

  Pamiętam fluoryzacje w podstawówce, dosłownie to samo mówili,a dziś wiemy jak nas truli fluorem,miało to chronić przed próchnica nie widzę rezultatu po swoim uzębieniu, te refundowane plomby w miejscach wypełnienia tęż są szkodliwe radze dopłacać u dentysty niż dostać to co refunduje państwo 🙂

 18. FAKIR 19 października 2011 o 8:41 pm

  • FAKIR 19 października 2011 o 8:54 pm

   Hawaje będą na Kanarach za jakiś czas.
   Tam wiecznie się gotuje

 19. andzia 19 października 2011 o 9:09 pm

  „Leśny o wyborach w formacie pdf.”

  ten link nie działa… Zamiast liter są kropki. Może ktoś to sprawidzc, bo moze mi coś źle działa. dzieki

  • Sylu 19 października 2011 o 9:48 pm

   Moze nie masz wtyczki Adobe Acrobat. Mnie otwiera normalnie. Pozdrawiam.

   • andzia 19 października 2011 o 9:51 pm

    wszystkie wtyczki mam bo pdf-y zawsze otwiera normalnie a teraz mam kropki czarne zamiast liter 😦 niech mi ktos wrzuci na maila andzia43@gazeta.pl dzieki

  • monitorpolski 19 października 2011 o 9:58 pm

   Link działa. Sprawdź jeszcze raz.

   • andzia 19 października 2011 o 10:04 pm

    teraz działa, ale naprawde ok 10 razy sprawdzałam i bylo to samo. ok dzieki, buzka 🙂

  • vortex 19 października 2011 o 10:17 pm

   Normalnie sie otwiera.Przynajmniej w Debianie.

 20. suprnova 19 października 2011 o 9:26 pm

  troche humoru dla Was 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=UhUsc9hQwsg

 21. BarackObama 19 października 2011 o 9:36 pm

  A co wy na to cwaniaczki ?

  • monitorpolski 19 października 2011 o 9:47 pm

   Konkurs na najlepszy falsfikat za pomocą Photoshopa:
   http://urbanlegends.about.com/library/bl_giant_skeleton.htm
   http://fx.worth1000.com/contests/447/archaeological-anomalies-2
   wideo: http://www.youtube.com/watch?v=3JLg-J_iyuU

   • z4truty 19 października 2011 o 10:09 pm

    Zaprzeczasz istnieniu gigantów. Sam wstawiłeś post o księdze Henocha i nasieniu diabła na ziemi. Ciekawe…

    • FAKIR 19 października 2011 o 10:13 pm

     Sądzę, że Marek nie zaprzecza, tylko ukazuje dezinformację w postaci idiotycznych zdjęć z internetu.
     Lepiej się opierać na innych bardziej wartościowych dokumentach.

     • monitorpolski 20 października 2011 o 12:03 am

      Tak, bo takie nieudokumentowane zdjęcie nie jest dowodem. Wg artykułu: http://www.bibleprobe.com/nephilim.htm jest to oszustwo.
      Ale to już jest coś:

    • peryskop 20 października 2011 o 7:13 am

     O ile pamiętam tamten artykuł na Monitorze – z Henochem – podważał mity o gigantach.

   • FAKIR 19 października 2011 o 10:11 pm

    http://imageshack.us/photo/my-images/849/fghr.jpg/

  • vortex 19 października 2011 o 10:09 pm

   Stare juz dawno obalone.

  • O Rzesz 19 października 2011 o 10:09 pm

   Tzw. giganci … w tym wypadku to bajka dla naiwnych. Czary z mleka jak niedawne info o Nibiru w gwiazdozbiorze Lwa.
   Dezinformacja niskiego lotu.
   Tu jest coś dużo lepszego bo praktyczne, rzeczywiste i nadal niezgłębione dla oficjalnej „nauki” jak wyższe wymiary i pamięć genetyczna.
   Pan Lucjan Łągiewka doczeka się chyba wreszcie słusznego uznania u rodaków!:

   i nowsza wersja. Od ok. 12 minuty:
   http://tvp.info/wiadomosci/wideo/15102011-1930/5352197

   • FAKIR 19 października 2011 o 10:19 pm

    Takich wynalazców jak Łągiewka były miliony w historii świata i większość z nich nie została zapisana w świętych księgach, a giganci są opisywani (w niektórych kulturach bardzo dokładnie, łącznie z malowidłami , rzeźbami itd)
    Taki Łągiewka (wspaniały Człowiek) jest tylko niestety zaledwie ziarnkiem piasku, jak wielu z nas. Nie ma się czym ekscytować.

    • O Rzesz 19 października 2011 o 10:32 pm

     Wspomniałem o tych „gigantach” których niby widać na pokazanych tu zdjęciach. To ewidentne fałszywki. Nie uogólniam tego na cały temat, skądinąd fascynujący.
     A pan Łągiewka to przypadek którym właśnie należy się ekscytować bo z jakiegoś powodu ma wreszcie szansę wypłynąć na szerokie wody a to przejaw niezwykły w kontekście utajniania wszystkiego co godzi we wszelkie „oficjalne” wersje rzeczywistości.
     To po prostu nie jest fascynujące dla ciebie, Fakir. I może jeszcze dla kilku innych osób.

     • FAKIR 19 października 2011 o 11:32 pm

      No tak
      Łągiewka wynalazł zderzak i dzięki temu zderzakowi świat zostanie zbawiony.
      Nie wiem czy dzisiaj zasnę
      O takich wynalazkach informował wielokrotnie TVN.
      W związku z tym jeśli mówią otwarcie o tym w takich merdiach jak TVN, znaczy to, że temat można traktować wyłącznie jako kolejną ciekawostkę fizyczno-przyrodniczą.
      Moim zdaniem tego typu blogi jak Monitor Polski powinny być wykorzystywane do rozpowszechniania informacji najważniejszych, czyli takich których nigdy nie zobaczysz w TVN.

      • O Rzesz 19 października 2011 o 11:58 pm

       Trywializujesz … mimo to doceniam twój wkład w dzieło uświadamiania narodu.
       Może i tak być że wypuszczono na świat to dzieło bo w naszym kraju wzrasta pogłowie „nadludzi” więc muszą być bezpieczni.
       I taka wersja może być prawdziwa skoro z taką ironią wspominasz o TVN24 w kontekście tego wynalazku.
       Tego nie wiem.
       Wiem jednak że popadasz czasem, Fakir, w typowo belferski ton pouczając i wyznaczając co kto ma uważać za doniosłe i wartościowe. Jesteś po prostu zarozumiały.
       Ja jestem człowiekiem techniki (i paru innych dziedzin życia) i oprócz wartości humanistycznych bliskie mi są inne sprawy. Przejawiam swój patriotyzm min. nagłaśniając osiągnięcia wynalazców rodaków.
       A co do gigantów którzy faktycznie przyprawili by cię o bezsenność wystarczy wskazać prawdziwe szczątki jednego z nich.
       I niech to nie będą cudownie odnalezione kości nieszczęśnika z Plitdown czy kolejny retusz z Photoshop’a.

       • peryskop 20 października 2011 o 8:12 am

        @Fakir, czy to chwilowy spadek formy, czy raczej permanentna indolencja techniczna?

        A może gigantomania cię przygniotła?

        Pan Lucjan Łągiewka pokazał, że ma odwagę głosić odkrytą prawdę wbrew stukaniu się w czoło.

        Łągiewka przetrwał typowe – nie tylko w Polsce – objawy zawiści splecionej z niewiarą, że można.

        Łągiewka w moim przekonaniu dotknął styku mechaniki newtonowskiej z kwantową.

        Świat jest nieprzygotowany na to odkrycie, bo przecież wiemy, że wciąż nie znamy istoty masy, ani istoty grawitacji, istoty magnetyzmu, istoty elektryczności.

        I kilku jeszcze innych istot nie znamy.

        Wiemy tylko jak to i owo obliczyć, zastosować i jakoś wykorzystać. No i gadać potrafimy.

        W jednym masz rację: że w TVN-ie takich opinii jak tu na Monitorze nie uświadczysz.

        @ORzesz, dzięki za twoje uwagi.

   • Quick 19 października 2011 o 10:44 pm

    Naukowcy nie mogą wytłumaczyć działania wynalazków Łągiewki, powód tego jest dość prosty, międzynarodowe żydostwo, masoneria i diabli najlepiej wiedzą jeszcze , kto tam w skład ciemnych wchodzi, zakłamali w fizyce istnienie eteru, czyli substancji przenikającą z minimalnym oporem całą materię, tak jak woda przesiąka przez tkaninę. Eter jest wszechobecny, atomy są wirami eteru. Cała fizyka jest zakłamana, właśnie poprzez zafałszowane zakwestionowanie faktu istnienia eteru. Magnesy się odpychają lub przyciągają w zależności od biegunów, biegun północny to wlot eteru do wiru , który tworzy, wylot to biegun południowy. Dwa bieguny południowe odpychają się , tak jak dwa szlaufy tryskające wodą ustawione przeciwlegle, północne nie mogą się sprzęgnąć a odpycha je pole wokół wlotu w kształcie torusa tworząc dystans. Dlaczego magnes to wir ? Bo większość cząstek w magnesie to również układy ,które zasysają i wypuszczają eter. Wszystkie siły powoduje przepływ eteru, także siłę bezwładności, to tak jak rozpędzić nurt wody dłonią w wannie i wsadzić bezwładną dłoń zostanie poruszona, popchana do przodu. Nauka jest zmanipulowana, żeby wprowadzać, głupotę dezorientację i nie pozwolić ludziom mniej cierpieć, poprzez ułatwianie życia.

    • jakisbuk 19 października 2011 o 11:07 pm

     a gdzieś te rewelacje wyczytał ?

     • Quick 19 października 2011 o 11:22 pm

      A co tu trzeba czytać, żeby wiedzieć, że żydo-masoneria robi z naukowców durniów, widać to gołym okiem.

      • vortex 19 października 2011 o 11:53 pm

       Popieram.Jest tego o wiele wiecej.Zanim jakis patent znajdzie swiatlo dzienne musi nad nim usiac grono naczelnych satanistow wyznawcow Saturna.

    • monitorpolski 20 października 2011 o 12:17 am

     Quick – super argumentacja! O tym, że eter jest to my wiemy. I ten eter jest tryliony razy bardziej gęsty niż zwykła materia. Materia i energia to zaburzenia gęstości eteru.

     • Quick 20 października 2011 o 12:48 am

      Materia to wir energii, zagęszczanie eteru odbywa się poprzez wir, a czym jest energia ? Odpowiedź też jest prosta, energia jest dotykalna, gdy magnesy się odpychają, one się dotykają, polami- energią. Dobrze jest sobie uświadomić czym jest energia, to nic niematerialnego, choć tak naprawdę wszystko jest niematerialne, ale to już zahaczamy o filozofię.

      Lord Kelvin robił kiedyś eksperymenty z dymem, formował z dymu kółka, za pomocą jakiś tam urządzeń własnej roboty, kółka w kształcie takim, jak palacze puszczają, czyli torusa i zderzał te kółka ze sobą, one się odbijały . Dym zachowywał się , jakby przedmioty zbudowane z „gęstej” materii a dym przecież powinien się przenikać . To samo dzieje się z eterem , zostaje zagęszczony , poprzez wir i tworzy dotykalną materią.

      • peryskop 20 października 2011 o 8:25 am

       @Quick – musiałeś po ciekawych podwórkach szperać. Tylko trzeba by to uporządkować.

       @Monitor – a skąd wiemy, że eter jest tryliony razy bardziej gęsty niż zwykła materia? Tryliony?

       I że materia i energia to zaburzenia gęstości, jeśli MATERIA jest tylko jedną z FORM ENERGII?

       OK – energia, materia, wiry, odpychania, przyciągania…

       A co z „informacją”? (tu troll @44 zapytałby zaraz @Zenobiusza – a co z dezinformacją?)

       Czy bez „informacji” cokolwiek mogłoby się zdarzyć?

       @vortex – dobrze, że czuwasz.

       • Mariusz 20 października 2011 o 8:55 am

        i do tego wszystko jest zjawiskiem falowym…

   • zenobiusz 20 października 2011 o 12:12 am

    Wyobrażacie sobie,.jaki efekt dało by,
    zastosowanie tego wynalazku.
    w pancerzu czołgowym ???

    • O Rzesz 20 października 2011 o 9:03 am

     Też o tym myślałem. Tylko że problemem jest wielka energia takiego pocisku podkalibrowego gdzie ładunek kumulacyjny (jeden z ładunków bo w odpowiedzi na pancerze aktywne powstały pociski z dwoma wkładkami kumulacyjnymi) po detonacji uzyskuje drugą prędkość kosmiczną!.
     Układ mechaniczny tego urządzenia też posiada pewną bezwładność niejako przypisaną do niego samego i nie był by w stanie odpowiednio szybko zareagować.
     Z tego co słyszałem, pan Lucjan Łągiewka gwarantował skuteczność urządzenia przy zderzeniu masy średniego samochodu osobowego do ok. 150 km/ godzinę.
     Potencjalnym rozwiązaniem była by miniaturyzacja i wykonanie takiego aktywnego pancerza w kilku warstwach. Poziom komplikacji był by jednak zbyt wielki jak na warunki bojowe, nie mówiąc już o zapewnieniu niezawodności w warunkach zapylenia i zabłocenia oraz korozji elementów.
     Natomiast jako zderzak samochodowy i dla wind, bariera na drodze czy odbojnica mocowana do nabrzeża to rozwiązanie jest genialne!.

   • monitorpolski 20 października 2011 o 12:14 am

    To jest wielka sprawa, bowiem prowadzi to prosto do antygrawitacji, Zresztą, o ile wiem, pan Lucjan ma to już opracowane. Dobrze, że go nie zabito. Teraz jest już za późno – to będzie przełom. Pan Łągiewka zatrząsł współczesną fizyką – zasady na jakiej działa nie można wytłumaczyć! Siła bezwładności jest siłą pozorną. Grawitacja pewnie też!

    • jakisbuk 20 października 2011 o 2:52 am

     monitor ty tak na poważnie czy dla jaj ? a może razem z Quickiem eter wam uderzył do głowy ? ile to ma % ?

     • O Rzesz 20 października 2011 o 9:12 am

      jakisbuk … On tak na poważnie i ja ci poważnie powiem że monitor ma rację a ty jesteś zdziwiony bo nie masz o tym bladego pojęcia.
      Widziałeś może skutki uderzenia w coś klasycznym maluchem (FSO 126 P) ?. Jeśli tak to powinieneś wiedzieć że to co pokazał Pan Łągiewka nie mieści się w głowie nie tylko największym fizykom ale i blacharzom będącym mistrzami w swoim fachu!.
      Przy 30-40 km na godzinę przód malucha staje się niemal płaski.
      Z tym urządzeniem (prototyp) nie było niemal śladu na samochodzie a kierowca w ogóle nie odczuwał wpływu bezwładności !!!.
      TO JEST FAKT !!!.

      • jakisbuk 20 października 2011 o 11:28 am

       ja odnosiłem sie do tego „monitorpolski 20 Październik 2011 o 12:17 am

       Quick – super argumentacja! O tym, że eter jest to my wiemy. I ten eter jest tryliony razy bardziej gęsty niż zwykła materia. Materia i energia to zaburzenia gęstości eteru”

       tryliony razy gęstszy niż zwykł materia ? WOW – to kiedy nobel z fizyki ? 🙂

       PS. a jak sie to ma do działa orgonowego
       Zenobiusza ? czy ono też napierdziela wirującym eterem tak ze sie aniołom pierze sypie ze skrzydeł ? a diabłom ogony przypala ?

       • monitorpolski 20 października 2011 o 11:42 am

        Jeśli założymy, że to nazywamy „próżnia” jest eterem, to materiały na ten temat masz np. tutaj: http://www.energyfromthevacuum.com/
        Centymetr sześcienny próżni zawiera więcej energii niż jest w całej masie obserwowalnego wszechświata! Jakbyśmy się nauczyli wydobywać tę energię to cywilizacja mogłaby się rozwijać bez żadnego oporu.
        To jest temat na osobną dyskusję.

        • peryskop 20 października 2011 o 3:48 pm

         @Monitor – to na razie są tylko hipotezy.

         Dzięki za link.
         Ale charakterystyczne, że całkowicie pominięto w tym materiale wcześniejszy o conajmniej 2 lata artykuł dot. prób interpretacji niewidzialnej energii – tzw. teorii „Zero-Point Energy”.

         Brry Setterfield – Exploring The Vacuum. 2002 http://www.journaloftheoretics.com/links/papers/Setterfield.pdf

         „…In order to appreciate the magnitude of the ZPE in each cubic centimetre of space, consider a conservative estimate of 10^58 ergs/cc. Most people are familiar with the light bulbs with which we illuminate our houses. The one in my office is labelled as 150 watts. By comparison, our sun radiates energy at the rate of 3.8 x 10^26 watts. In our galaxy there are in excess of 100 billion stars. If we assume they all radiate at about the same intensity as our sun, then the amount of energy expended by our entire galaxy of stars shining for one million years is roughly equivalent to the energy locked up in one cubic centimetre of space. The physical vacuum is not an empty nothingness…”

         Aż trudno uwierzyć, żeby było to realne. Ale czyż fizyka kwantów jest realna?

         A jaki@sbuk znowu pokazał swą klasę – szkoły około-podstawowej.
         Te modele tak mają.

         • monitorpolski 20 października 2011 o 4:05 pm

          Teraz mu wstyd… A wystarczy poszukać w google po haśle, nie trzeba mieć stopnia naukowego.

     • Quick 20 października 2011 o 12:30 pm

      Może tak ci sataniści wyprali umysł, że nawet nie jesteś w stanie przypuszczać,że w każdej sferze działalności człowieka jest silna manipulacja również w nauce i nie trafiają do ciebie żadne argumenty. Po drugie , gdy powołujesz się na mnie, pisz bezpośrednio do mnie, bo wygląda to tak, jakbyś obgadywał, kogoś za jego plecami, chyba, że masz to w zwyczaju, co byłoby oznaką nienajlepszego charakteru.

      • Quick 20 października 2011 o 12:32 pm

       P.S. @jakisbuk – jakby były wątpliwości

       • peryskop 20 października 2011 o 3:52 pm

        @Quick – nie zaprzątaj sobie głowy @sbukiem.
        On tu już od jakiegoś czasu robi co może.

 22. z4truty 19 października 2011 o 10:06 pm

  To radze przeczytać:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/19/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-w-watykanie-dzialaja-cztery-loze-masonskie-rytu-szkockiego-mowi-biskup-bractwa-kaplanskiego-sw-piusa-x/#more-14286

  • monitorpolski 19 października 2011 o 10:34 pm

   Klasyczny atak satanistów na Kościół Katolicki. (…) Następnie Protokoły… stwierdzają, iż do zdobycia nad nim całkowitej władzy niezbędne jest doprowadzenie do ruiny państw chrześcijańskich, nad czym mędrcy Syjonu od dawna pracują. Należy w tym celu wszelkimi sposobami wprowadzać i popierać destabilizację, przede wszystkim zaś wywoływać rewolucje społeczne, rozruchy i niepokoje (…) w Rosji Żydzi forsują kolektywizację, prześladują kler chrześcijański i życie religijne, kierują policją polityczną. Na Półwyspie Iberyjskim „za palenie synagog w wiekach średnich, palą dziś po setkach lat kościoły, a za palenie Żydów na stosach, palą katolików”(…)
   http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=191:protokoy-mdrcow-syjonu-&catid=36:wiat&Itemid=59
   Oczywiście, nie chodzi tu o „Żydów” ale satanistycznych syjonistów.

   • Stirlitz 19 października 2011 o 11:05 pm

    Monitorze rozwiń ta myśl może , czyli mamy tu do czynienia z celową dezinformacją ? z tego co pamiętam to podobnie chciano oczernić Karola Wojtyłę !!! i robiła to nasza SB .

    • monitorpolski 20 października 2011 o 12:20 am

     No to rozwijam. Może to być celowa dezinformacja, którą wprowadza na ten blog cały sztab ludzi. Cel: spowodować nienawiść do Kościoła Katolickiego, ale też odwrócić uwagę od prawdziwych sprawców zła na ziemi – satanistów. Dlaczego nikt z tych panów i pań, zdegustowanych działaniami kościoła, nie wspomina o treści Protokołów Mędrców Syjonu? Przecież tam jest samo sedno – dowód na to że ktoś dokładnie zaplanował wszystko to co się obecnie dzieje. I nie był to żaden mieszkaniec Watykanu…

     • z4truty 20 października 2011 o 9:11 am

      Monitor z całym szacunkiem, przypominam, iż Jezuici stanowią początek zakonu z 1776r, a wcześniej Iluminati pochodzili od czarnych gwelfów, którzy zburzyli bizancujm i ogranizowali wyprawy krzyżowe i byli pro kościelni oczywiście. Do tego zobacz kto zabił JPI. http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1745 i http://pl.wikipedia.org/wiki/Teorie_spiskowe_o_śmierci_papieża_Jana_Pawła_I Uważam, że masoneria a przez to ich panowie Iluminaci filtrują się mocno z kościołem. Nie mówie że cały kościół jest zły, ale na pewno jest źle sterowany. Przez kilkaset lat nieporządani ludzie zdążyli dojść tam do odpowiednich stanowisk. Ale win kościoła zapominać też nie można.Bo tak jak dziś kościół robi dobre rzeczy tak kiedyś oświecenie też było ok w pewnym sensie. Bo dziś byśmy nie mieli internetu ani innych dobrych rzeczy czy źródeł informacji. A nawet jeśli to byśmy nie umieli czytać. Niektórych gubią ideały a inni widzą interes we wszystkim. Blog stopsyjonizmowi uważam za przydatny ponieważ dużo mówią o Libii o syjonistach i innych rzeczach a o zepsuciu kościoła należy mówić.Franciszek z Asyżu mówił ale łagodnie to został świętym, a Luter pomimo listu żelaznego został zabity, bo mówił o wszystkim złym. Tak kiedyś papież przestrzegał prawa.

      • monitorpolski 20 października 2011 o 10:38 am

       „Nie mówie że cały kościół jest zły, ale na pewno jest źle sterowany”.
       To sterowanie kościoła to jeden z małych elementów gry jaką prowadzą sataniści, czy „kompleks jot” jak to nazywa Piotr Bein. Większość Kościoła nie jest zinfiltrowana i nigdy nie będzie – stąd ten atak. Agenci są wszędzie, nawet w alternatywnych mediach, jak ostatnio się wydało. Trzeba uderzać tam gdzie najbardziej boli, a nie walić sobie siekierą po głowie z powodu jakiejś krosty.

 23. rob 19 października 2011 o 10:11 pm

  Ćwierć miliona funtów za pomysł wyjścia z eurolandu
  http://www.tvn24.pl/-1,1721417,0,1,cwierc-miliona-funtow-za-pomysl-wyjscia-z-eurolandu,wiadomosc.html

 24. Ramires 19 października 2011 o 10:29 pm

  Czegoś tu nie rozumiem. Na forach wszyscy są za obniżaniem podatków i wolnością gospodarczą a jak przychodzi do wyborów to głosują za opcją zupełnie inną. Kto tu potrzebuje psychiatry ? To tak jakby w USA wprowadzić podatek dla murzynów na organizacje z nimi walczące, oczywiście ku pełnej aprobacie tych pierwszych. O CO TU CHODZI ? POpieramy tych co nas okradają „dla naszego dobra” ! Ludzie co jest grane……………?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Damian 19 października 2011 o 11:41 pm

   tak jak wcześniej ktoś wspomniał – większość inteligencji Polskiej została wymordowana w Katyniu. Wiele osób nie ma własnego zdania, powielają to co powiedzą im w Faktach. Przypomniał mi się pomysł Giertycha, który chciał aby w szkołach było więcej literatury „patriotycznej” – jak się przyjął ten pomysł?? każdy wie…

   • jakisbuk 20 października 2011 o 3:10 am

    a po ile lat miala by dziś ta inteligencja ? hibernowali cie czy kalendarz zgubiłeś ?

    • Wizzgaa 20 października 2011 o 1:03 pm

     Jakisbuk – na moją skromną wiedzę to dzieci rodziców zdrowych i inteligentnych mają SZANSĘ dorównywać im lub przewyższać . Dzieci niepełnosprawne mają CZĘŚCIEJ niż ich sprawni rówieśnicy – rodziców na „niższym” poziomie . Częściej to nie znaczy zawsze i lepiej nie robić jakichś statystyk ale z praktyki mojej i kolegów po fachu – tak właśnie wynika. Dzieci tych z Katynia i ich wnuki miały zatem „genetyczne” warunki do podania dalej korzystnych z naszego punktu widzenia cech : inteligencja , samodzielność ,aktywność -twórcze przekształcanie rzeczywistości, kultywowanie wartości patriotycznych , religijnych i.t.p.

  • waryjat 19 października 2011 o 11:46 pm

   Można powtarzać jak mantrę. W krajach zachodu rozwijali się kiedy mieli wolny rynek, a kurczą się dramatycznie szybko po rozbuchanym socjalu. U nas zwyczajni przebierańcy i po części konfidenci wybrani przez gen. Kiszczaka zrobili nam tu przedstawienie zwane transformacją ustrojową. W magdalence ustalono, że w Polsce prawica nigdy nie dojdzie do władzy i realizują to sprawnie poprzez swoją pierwszą władzę – media.

   Chyba wczoraj słyszałem o schronisku dla psów gdzie ogromny % pieniędzy idzie na urzędnicze i pracownicze posadki niż na same karmy i opiekę dla psów. To wszystko oczywiście nie z prywatnej fundacji, tylko z jakieś państwowej puli.

 25. vortex 19 października 2011 o 11:44 pm

  Co jeszcze przyszykowaly nam elity.Nadchodzi kryzys zywnosci i jedynym rozwiazaniem bedzie to

  • monitorpolski 20 października 2011 o 12:25 am

   Trzeba się przełamać i będziemy to wcinali jak szynkę. Nie widzę problemu. Świetny trend.
   Dla mnie zabicie owada jest o wiele bardziej humanitarne niż ssaka.

   • peryskop 20 października 2011 o 8:33 am

    Ale chrabąszczy z patelni nie polecam.
    Podali w restauracji w Qufu dość elegancko, ale jak na mój gust były za kwaśne.

    Za to skorpionki na chrupko mniam-mniam!

    • rabarbarek 20 października 2011 o 9:16 am

     Unia Europejska zacheca ” Jedzcie owady” . Karaluchy w sosie wlasnym bedziemy traktowali jak przysmak pierwszej klasy. Do tego genetycznie zmieniona salata i puszeczka genetycznego soku poslodzonego asparthamem. Smacznego.

     Peryskop , zapomnij o restauracjach , Wkrotce , jak swiat bedzie podazal droga , ktora obecnie podaza, bedziemy ganiali obiad po podlodze i bedzie dobrze jak zlapiemy i jeszcze lepiej bedzie jesli wyciagniemy z zapasow jakies resztki oleju , zeby to podsmazyc. Tfu !

     http://srodowisko.ekologia.pl/ochrona-srodowiska/Jadalne-owady-Czy-owady-wejda-do-europejskiego-menu,15938.html

   • ALFA 20 października 2011 o 3:51 pm

    Obecnie szeroko znana jest Ewangelia Pokoju Esseńczyków napisana w języku staroaramejskim, która przez długi czas przechowywana była w tajnych archiwach Watykanu i po raz pierwszy została przetłumaczona przez Edmonda Szekely. Oto kilka fragmentów.
    Gdyż mówię wam prawdziwie, ten kto zabija, zabija sam siebie, a ten kto je mięso zabitych zwierząt, je ciało śmierci. Gdyż w jego krwi każda kropla ich krwi obraca się w truciznę; w jego oddechu ich oddech w smród; w jego ciele ich ciało w pęcherze; w jego kościach ich kości w kredę; w jego wnętrznościach ich wnętrzności w rozkład; w jego oczach ich oczy w łuski; w jego uszach ich uszy w wosk. A ich śmierć stanie się jego śmiercią.

    Nie zabijajcie, ani nie jedzcie mięsa swej niewinnej ofiary, albo staniecie się niewolnikami Szatana. Gdyż taka jest ścieżka cierpień, a prowadzi ona do śmierci. Ale wykonujcie wolę Boga, aby jego anioły mogły służyć wam w drodze życia. Bądźcie posłuszni, zatem, słowom Boga: ‘Spójrzcie, dałem wam każde ziele dające nasiona, które jest na obliczu całej ziemi, i każde drzewo, na którym jest owoc drzewa zawierający nasiona; wam będzie to za pożywienie. A każdemu zwierzęciu na ziemi i każdemu ptactwu powietrza, i wszystkiemu co pasie się na ziemi, w czym jest oddech życia, daję wszelkie zielone ziele na pożywienie. Również mleko każdej rzeczy która porusza się i żyje na ziemi będzie dla was pożywieniem; tak jak zielone zioła dałem im, tak daję ich mleko wam. Ale mięsa i krwi która je ożywia, nie będziecie jeść.

    Ale ja mówię do was ‘Nie zabijajcie: ani ludzi, ani zwierząt, ani jedzenia które idzie do waszych ust’. Gdyż jeżeli jecie żyjące pożywienie, ożywi was ono, ale jeżeli zabijecie swoje pożywienie, martwe pożywienie zabije również was. Gdyż życie przychodzi tylko od życia, a od śmierci zawsze przychodzi śmierć. Gdyż wszystko co zabija wasze pożywienie, zabija również wasze ciała. A wszystko co zabija wasze ciała zabija również wasze dusze. A wasze ciała stają się tym czym jest wasze pożywienie, tak jak wasze dusze, podobnie, stają się tym, czym są wasze myśli. Dlatego, nie jedzcie niczego co ogień, lub mróz, lub woda zniszczyła. Gdyż spalone, zamrożone i zgniłe pożywienie będzie paliło, mroziło i rozkładało również wasze ciała. Nie bądźcie jak ten głupi mąż, który zasiał na swej ziemi ugotowane i zamrożone i zgniłe nasiona. I przyszła jesień, a jego pola nic nie urodziły. A wielka była jego żałość. Ale bądźcie jak ten mąż, który obsiał swe pole żyjącym ziarnem, i którego pole urodziło żywe kłosy pszenicy, dając sto razy tyle ile zasiał. Gdyż mówię wam prawdziwie, żyjcie jedynie przez ogień życia, a nie przygotowujcie waszego pożywienia ogniem śmierci, który zabija wasze pożywienie, wasze ciała a także wasze dusze.

    Jak mielibyśmy piec nasz codzienny chleb bez ognia, mistrzu? spytało kilku z wielkim zdumieniem.
    Pozwólcie aniołom Boga przygotować wasz chleb. Namoczcie swą pszenicę, aby anioł wody mógł w nią wniknąć. Następnie ustawcie ją na powietrzu, aby anioł powietrza również mógł ją objąć. I zostawcie ją od rana do wieczora na słońcu, aby anioł słonecznego blasku mógł na nią zstąpić. A błogosławieństwo tych trzech aniołów wkrótce sprawi że zalążek życia zakiełkuje w waszej pszenicy. Wtedy zgniećcie wasze ziarno i sporządźcie cienkie opłatki, jak czynili wasi dziadowie gdy uciekli z Egiptu, domu niewoli. Połóżcie je z powrotem przed słońce od jego pojawienia się, a gdy będzie ono w zenicie, obróćcie je na drugą stronę, aby mogły być objęte przez anioła blasku słonecznego również z tej strony, i zostawcie je tam do zachodu słońca. Gdyż anioły wody, powietrza i blasku słonecznego karmiły i ożywiały pszenicę w polu, i podobnie, muszą przygotować również nasz chleb. A to samo słońce które z ogniem życia sprawiło że pszenica rosła i dojrzewała, musi upiec nasz chleb tym samym ogniem. Gdyż ogień słońca daje życie pszenicy, chlebowi i ciału. Ale ogień śmierci zabija pszenicę, chleb i ciało. A żyjące anioły żyjącego Boga służą tylko żyjącym ludziom. Gdyż Bóg jest Bogiem żyjących, a nie Bogiem martwych.

    Nie gotujcie, ani nie mieszajcie wszystkich rzeczy jedna z drugą, w przeciwnym razie wnętrzności wasze staną się parującymi bagnami. Gdyż mówię wam prawdziwie, jest to obrzydliwością w oczach Pana.
    http://www.igya.pl/component/content/article/1-z-ostatnich-dni/599-zeland-o-poywieniu-i-powietrzu.html