Grecja w ogniu

Grecja – Relacje na żywo:

20.10.2011 godz 19:15 Grupa ludzi została otoczona przez policją na stacji metra Acropolis. Są masowo aresztowani i wywożeni. Na stacji Ommonia ludzie zostali zaatakowani przez hordy policjantów.

20.10.2011 godz 18:20 Po akcji policji Monastiraki, ludzie pouciekali na stację metra i pozamykali się od wewnątrz, by uniknać wściekłych żandarmów bezprawia. Policja dostała rozkazy pacyfikacji stacji.
Protestujący uciekają przez wściekłą policją ulicami Thissio.

20.10.2011 godz 17:40 Jedna osoba zmarła – 53-letni mężczyzna. Zmarł na atak serca spowodowany prawdopodobnie przez zbyt dużą ilość gazu łzawiącego.

20.10.2011 godz 16:12 Są informacje, że siły specjalne w ilości 12,000 zostały ściągnięte do Aten. Na plac przybywają tysiące taksówkarzy, którzy dołączają się do protestujących.

20.10.2011 godz 15:55 Relacja na żywo stopcarteltvgr powróciła, ta część placu gdzie są reporterzy opustoszała, widać było setki policjantów, którzy rozpędzili protestujących. Jednak ludzie wracają, mówią że nie odpuszczą. Komunistyczna partia współpracuje z represyjnym rządem – komentator apeluje by tę informację nagłośnić. Komuniści są częścią systemu. Nie jest to żaden kapitalizm.

20.10.2011 godz 15:45 Ostre gazowanie, zakończyła się relacja na żywo, kamera na http://www.livestream.com/stopcarteltvgr pokazuje niemal konających, zagazowanych  ludzi – nie ma już komentarza na bieżąco. Słychać wybuchy bomb ogłuszających.
Informacja z en.contrainfo.espiv.net:
Przed parlamentem zgromadziły się tysiące członków PAME (zrzeszenie związków zawodowych). Policja wycofała się dolnej części placu Syntagma, małe grupy przeciwników autorytarnego rządu, związków zawodowych i skrajnej lewicy próbowały powrócić na plac, jednak większość demonstrujących znajduje się nadal w bocznych ulicach. Ministerstwo Finansów jest po okupacją strajkujących.

20.10.2011 godz 14:45 Komentujący: Nadchodzą siły specjalne, ludzie im klaszczą, oni idą w kierunku lekarzy i pielęgniarek, którzy pracują wolontaryjnie.

20.10.2011 godz 14:45  Komentujący: Sytuacja jest tragiczna, siły specjalne nas atakują, używają gazu. Próbujemy komentować na żywo żebyście wiedzieli co się dzieje. Wiele osób walczy w małych ulicach poza placem głównym. Jest nas tysiące, w centrum placu, które nie widzimy mogą być potężne demonstracje, ludzie próbują się dołączyć z okolicznych ulic. Przepraszam, ledwo mówię z uwagi na puszczony w nas gaz (…) Nic nas jednak nie powstrzyma – oni mają broń, ale my mamy wolę działania. Ostrzegamy was w innych krajach – gdy się to samo zacznie dziać, nie popełniajcie naszych błędów, nie czekajcie! Z nimi się nie da rozmawiać (…) Mamy jednak dobrą wiadomość – ludzie wracają na plac, widzimy ich uśmiechnięte twarze – przez ten dym i ogień! Ich jest tylko 154, a nas są miliony. Wygramy!
Nagrania na YouTube z ostatniej chwili:

20.10.2011 godz 13:45  Jak wynika z komentarze, rozpoczęły się potyczki pomiędzy członkami partii komunistycznej i demonstrującymi. Ludzie są ostrzeliwani „fajerwerkami. Jak widać z potyczki przechodzą w regularną walkę uliczną.Ci „komuniści” bronią Parlamentu, gdzie odbywa się głosowanie nad przyszłością Grecji, wbrew woli większości ci zdrajcy próbują zniewolić ten naród oddając go w ręce międzynarodowego gangu bankierów.

20.10.2011 godz 13:20 Z http://www.livestream.com/stopcarteltvgr:
Komentujący: Wielka demonstracja przed Parlamentem. Wczoraj było ponad 1 milion ludzi w centrum Aten. Dzisiaj jest jeszcze więcej. Jest to moment historyczny dla wszystkich krajów zachodnich. Odkryliśmy, że te wszystkie karty kredytowe, pożyczki, to był rytuał. Nie chcemy już więcej słuchać władzy. Idziemy na całego, czas na Kanadyjczyków, Niemców, Włochów – wszystkich, by usunąć dyktatury. Nie będą nami już więcej rządzić. Widzimy rezultaty ich eksperymentów w tym laboratorium. Nie ma już dyskusji. nie ma możliwości poprawy warunków życia – oni chcą z nas zrobić niewolników, a my nigdy się na to nie zgodzimy. Mówmy NIE natychmiast. Nie ma możliwości by oni mogli uratować nasze kraje. Siła jest w nas, w naszych sercach i w naszych rękach.
0711calling: Przepraszam za Merkel i życzę wam powodzenia!
StuUK: Ten 1%straszy was krachem po to żebyście pozostali biednymi, a oni bogatymi
neos1234: Ci sami ludzie, którzy wandalizowali sklepy są teraz w policji! Policja i KKE wykorzystuje te incydenty do szerzenia chaosu.
againstnwo: Zauważyliście, że w każdym kraju gdzie MFW „pomaga” robi się źle?
Maksimmus: W bankach nie ma już pieniędzy, ludzie nie mogą wybrać swoich depozytów!
PeterJennings: Rotszyldzi finansowali obie strony konfliktu w I i II wojnie światowej
yevrupnhoj:Chciałbym, żeby to co w Grecji wydarzyło się w USA
==============================================================
20.10.2011 godz 10:40 – Dzień drugi protestów pod greckim parlamentem. Jak podaje France 24 (>link), dzisiaj parlament ma dać zielone światło na wprowadzenie środków antykryzysowych wymaganych przez UE i MFW. Ma to rzekomo uchronić Grecję przed bankructwem. Grecy są przeciwni cięciom, które mają głównie uderzyć w najbiedniejszych, pozostawiając nietkniętą klikę bogaczy. Cięcia maja dotyczyć m.in. pracowników sektora publicznego, którzy utracą 20% swoich dochodów, mimo że już teraz trudno im jest powiązać koniec z końcem. Nie zważając na protesty, parlament poparł wczoraj pakiet antykryzysowy już podczas pierwszego czytania. Słyszy się jednak pogłoski, ze niektórzy posłowie z rządzącej partii socjalistycznej chcą głosować przeciw najbardziej kontrowersyjnym punktom planu. Zatwierdzenie go jest konieczne by Grecja mogła otrzymać nowe pożyczki, które uchronią ją przed bankructwem (nowe pożyczki = nowe odsetki do spłacenia, to jeszcze pogorszy sytuację tego kraju!).
Grecja jest sparaliżowana – statki są zadokowane w portach, szkoły zamknięte, szpitale pracują z minimalną załogą. Protesty przed parlamentem mają trwać do późnej nocy.

Komentarze protestujących Greków na stopcarteltvgr:
Komentująca: Nie mamy nic do stracenia, pójdziemy na całego.
davos_29: obudź się Francjo, przyłącz się do walki
Azulpersian: Jesteśmy z wami, nie traćcie nadziei, rozpoczęliśmy 15 w Paryżu i będziemy kontynuować, kolejnym celem jest centrum finansowe La Defense i będzie to 5 listopada
Komentująca: Jest nas więcej niż wczoraj, ale mam obawy, że nasi „przyjaciele”, służby specjalne zaraz rozpoczną atak.
Już nie mamy zamiaru dyskutować – powiedzieliśmy co chcemy i nie pozwolimy im więcej dyktować co mamy robić. Oni nawet nie potrafią nazwać tego co robią. Nie będziemy uznawać jakichkolwiek „głosowań”, ponieważ to my będziemy głosować. Oni tego nie powstrzymają, jest już za późno. Oni zapłacą ciężko za swoją politykę, oczywiści i my zapłacimy, ale jest to konieczne (…) My jako Grecy nie uznajemy już tego rządu, to nie jest demokracja. Wszystko co oni potrafią to wysyłanie czołgów na ulice.
W tym momencie odcięto przekaz dźwiękowy.
Komentująca:  Ten kraj jest wielkim laboratorium. I to jest wynik – miliony ludzi na ulicy, którzy nie uznają już więcej tego rządu.
Komentujący:  Chciałbym wyjaśnić ważną rzecz. Posądza się nas o to, że jesteśmy komunistami. 95% ludzi tu zgromadzonych nie ma nic wspólnego z komunistami, jesteśmy tu po to by zaprotestować przeciwko temu co się dzieje.
==============================================================
20.10.2011 godz 6:30 – W relacji na żywo podano, że oddziały specjalne przygotowują się do ataku na ludzi zgromadzonych na stacjach metra (które już od dłuższego czasu nie działa). Zaczyna to wyglądać na otwartą wojnę rządu przeciwko narodowi greckiemu.
==============================================================
19.10.2011 godz 23:00 – W parlamencie już podczas pierwszego czytania zaakceptowano wprowadzenie środków antykryzysowych (czyt. bandyckich podatków i ograniczeń wydatków na podstawowe potrzeby, cięcia w wypłatach).  „Ratunek”, który proponuje Unia Europejska dla Grecji jest zabójczy. Pożyczka 1.6 miliardów euro jest oprocentowana na 175% przez 3 miesiące! (>link). Świadczy to o metodach i intencjach globalnej mafii bankierskiej. Nie chodzi o pomoc, a o zniszczenie Grecji.
Na ulice Aten wyszło 100,000 ludzi. Słychać opinie, że w całej Europie zostanie wprowadzony stan wojenny by zakończyć zamieszki. Innymi słowy szykują nam niewolnictwo, dozorowane przez uzbrojone armie najemników. Można się domyśleć, że taki rozwiązanie zaproponowały superkomputery, za pomocą których modeluje się i prognozuje zachowania społeczne.
Tu jest relacja z Grecji na żywo:

W Polsce nie jest lepiej, chociaż nie weszliśmy jeszcze do strefy euro. A jeśli ktoś chciałby nas w tę strefę wciągnąć to jest zdrajcą.
Np. wczoraj w Krakowie debatowano nad fatalną sytuacją finansową miasta (>link)
W Krakowie brakuje pieniędzy?! Miasto odwiedza ponad 9 milionów turystów (>link), każdy z nich zostawia setki złotych, i brakuje pieniędzy?!
Zobaczcie jakie rozwiązania się proponuje – „chwilówki”! (>link). Kredyty, to konieczność spłaty nie tylko podstawowej sumy, ale i procentu, który w przypadku krótkoterminowych pożyczek może być równoważny pożyczonej sumie, co gorzej – rośnie! Jest to zabójcza lichwa, która jest zakazana w Islamie, ale także potępiana przez kościół katolicki).
Wiadomo jak to się skończy – protestami, gdy ludziom przestanie się wypłacać pensje, czynsze pójdą niebotycznie w górę, gdy ceny za już i tak bardzo drogą komunikację i parkingi wzrosną  o 100% lub więcej (po co tyle tramwajów i autobusów, które jeżdżą puste?!).
Świadczy to tylko o bandyckiej polityce finansowej rządzącej kliki, zresztą tak jest nie tylko w Krakowie. Cała Polska jest w przebudowie za kredyty pobrane od lichwiarskich banków i musi się to skończyć podobnie jak w przypadku Grecji. Z czego te kredyty mają być spłacane?
A rozwiązanie jest proste – zamiast pobierać kredyty, rząd może drukować pieniądze potrzebne na inwestycje. Każda nowa inwestycja to pokrycie dla nowych pieniędzy na rynku. Niestety, w rządzie mamy skorumpowanych sprzedawczyków, którzy dla napełnienia własnej kiesy wiodą kraj ku tragedii. Należy sobie z tego jasno zdać sprawę – pożyczki od lichwiarskich banków nie mogą być spłacone, tak więc pobieranie ich jest równoważne ze zdradą państwa.

Z doniesień agencyjnych:
Reuters podaje, że złapano rannego Kaddafiego: http://af.reuters.com/article/commoditiesNews/idAFL5E7LK34I20111020 Został on złapany dzisiaj nad ranem niedaleko Sirte podczas próby ucieczki przed nalotem samolotów NATO.Szef sił zbrojnych Kaddfiego Abu Bakr został zabity. Z komentarzy na twitterze wynika, że Kaddafi też podobno został zabity. Żródłem tych informacji jest ponoć NATO. Czekamy na potwierdzenie – nagranie pojmanego Kaddafiego lub z innych źródeł niezależnych.
Z ostatniej chwili: >zdjęcie rzekomego zabitego Kaddafiego – data wykonania zdjęcia ponoć
z 13 sierpnia (zob: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1678061/pg1)
—————————————————————————————————————
Znana pisarka dziennikarka i aktywistka amerykańska Naomi Wolff została aresztowana wczoraj w nocy podczas protestu przed budynkiem nowojorskiego Skylight Studios gdzie odbywała się gala na cześć gubernatora Andrew Cuomo, który został uhonorowany jako „Game Changer of the Year”. Protest dotyczył jego oporu wobec dodatkowego opodatkowania milionerów.
Nagranie z aresztowania: >link artykuł: >link
Jak relacjonuje Wolff, najbardziej dokuczliwy dla policji okazuje się tzw. „ludzki mikrofon”, gdy setki głosów powtarzają to co mówi jednak osoba. Omija się w ten sposób zakaz użycia megafonu.
Reklamy

299 responses to “Grecja w ogniu

 1. rabarbarek 20 października 2011 o 2:52 am

  Kilka zdan o tym co sie dzieje w Atenach. Informacje pochodza ze strony na zywo , ktora podal Monitor , z blogow greckich i ze strony prowadzonej w Grecji dla zagranicznych czytelnikow , ktorzy za sprawa mediow nie maja pojecia co sie w tym kraju dzieje,

  Sluchalam wezwania Greka , ktory na livestream prosil spolecznosc miedzynarodowa , aby w tych trudnych dla narodu greckiego dniach , nie opuszczala Grekow w potrzebie. Tlumaczyl spokojnie , choc dalo sie wyczuc , ze walczy z emocjami i lzami, w jaki sposob rzad sprzedal swoj narod , odwrocil sie od niego , i bez zastanowienia wypelnia z pelna premedytacja plan NWO , ktorego celem jest zniszczenie i upokorzenie greckiego narodu. Nie wiecie jak przykro bylo tego sluchac.I przychodza mysli do glowy w jaki sposob mozna tym ludziom pomoc.

  Na stronie obok znajduje livesream z wypowiedziami ludzi z calego swiata. Sa tam wpisy z USA [ miedzy innymi od protestujacych na Wall Street] , z Kanady, krajow europejskich. Wszyscy wyrazaja swoje poparcie, pozdrowienia i zyczenia.

  Kilka dni temu w mieszkaniu wynajetym przez 2 Kurdow eksplodowaly granaty. Jeden z nich zginal na miejscu. Przy okazji odkryto caly arsenal broni. Policja przedstawia to zdarzenie jako przyklad dzialajacych grup terrorystycznych na terenie Aten. Jednak ludzie , ktorzy maja pojecie o tym co sie dzieje wszedzie na swiecie , moga wyciagnac zgola inne wnioski. Ktos przygotowywuje w Grecji false flag i wykorzystuje do tego obce organizacje . Kurdow nieraz juz wykorzystywano do takich akcji , ze wzgledu na ich sytuacje bezpanstwowcow. Oni zrobia wszystko w zamian za obietnice posiadania wlasnego panstwa.

  Z rzadu ustapilo 3 ministrow. Wkrotce moze okazac sie , ze nie bedzie mial kto rzadzic. Jakis starszy czlowiek powiedzial ” Oglosmy strajk nie na 2 dni ale na miesiac. Jestem przekonany , ze rzad upadnie w ciagu 10 dni”

  Policja trenowana do uzywania sily przeciwko wlasnemu narodowi , wykonuje swoje zadania bezblednie. Wali gazem po oczach, palkami po plecach , pacyfikuje wszystkich po kolei , studentow, lekarzy, dziennikarzy. Dzisiaj na ulicach Aten sprzedawano maski gazowe po 3 Euro . Grecy wiedza , ze walka bedzie ciezka. Oni naprawde nie maja szans na pokojowe rozwiazanie problemow , ktore nawarstwily sie w ostatnich latach. Jedno o czym marza w tej chwili to pozbycie sie Papandreu i sprzedajnego rzadu. Recesja jest wieksza niz ktokolwiek przwidywal. Istnieje tylko obawa o ewentualna prowokacje , ktora pozwoli rzadowi na wprowadzenie stanu nadzwyczajnego.

  Dzisiaj zamknieto stacje metra , aby protestanci nie mogli przedostawac sie swobodnie w rozne miejsca. Chodzi tez o utrudnienie dojazdu na Syntagma plac. Dostep do Parlamentu jest zamkniety. Na placu przed Parlamentem chodza jedynie golebie, nie majace pojecia co sie dzieje i dlaczego jest tam pusto.

  Szczegolnie ciekawy wydal mi sie jeden wpis ,poniewaz w kilku zdaniach oddaje obraz sytuacji w Grecji . Brzmial on tak :

  ” Jeden dochod w rodzinie
  Jeden podrecznik na cala klase
  Jeden policjant na jednego protestujacego
  Jedno polityczne klamstwo na minute
  Jeden doktor na caly szpital
  Jeden bailout na dzien ”
  Autor na koniec dodal

  I jeden papier toaletowy na cale osiedle .

  My troche zapomnielismy o Grecji , tyle spraw dzialo sie w Polsce i na swiecie. Ale NWO nie zapomina o swoich klientach. Co czeka inne kraje , czy Grecja to tylko poczatek?

  Maski sprzedawane na ulicach Aten.

  http://nonews-news.blogspot.com/2011/10/blog-post_3398.html

  leka

  • navajo88 20 października 2011 o 4:06 am

   rabarbarek ,a w polsce jeżeli dojdzie to takiej sytuacji to wiesz co beńdzie ?????? NIC !!!!!, a dla tego że u nas spoleczeństwo jest wyprane z jakichkolwiek uczuć i wszyscy gwiżdżą na wszystkich i wszystko !!!! .Taka jest prawda o dzisiejszych polakach !!!!! ,wiem że to jest smutne ,,,ale prawdziwe i sami do tego doprowadziliśmy !!!!!!!!!!!
   J.M.H

   • peryskop 20 października 2011 o 5:59 am

    @navajo88 – Czy na pewno masz rację?

    Autor poniższej analizy pomija NWO, a koncentruje się na bankach. Sugeruje, że główny ciężar walki z pazernością banksterską spadnie teraz na zachodnie społeczeństwa, bo my się już za często w przeszłości dawaliśmy podpuszczać do walki :

    18.10.2011 Nadchodzi godzina prawdy

    http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/355460,nadchodzi-godzina-prawdy

    @rabarbarek – w uzupełnieniu trzeba przypomnieć że:

    – to Goldman Sachs kreatywnie ustawił obraz finansów Grecji, aby bez spełnienia kryteriów unijnych mogła wejść do strefy euro, co teraz jest jej nieszczęciem;

    – bailouty są de facto obciążaniem obywateli Grecji długami , które zaciągnął rząd Grecji bez zgody na to tychże obywateli, a więc jest to forma ograbiania ludzi przez skorumpowane kliki;

    – część użyczonych Grecji kredytów przez niemieckie banki musiała być wydatkowana na zakup uzbrojenia wyprodukowanego w Niemczech – w tym dwie łodzie podwodne i sporo czołgów;

    – obecnie banki z udziałem IMF przygotowują się do przejmowania za długi co atrakcyjniejszych elementów infrastruktury, jak lotniska i autostrady, także wyspy, a pół żartem pół serio i Akropol;

    – Grecja wzięła duże kredyty pod spodziewane zyski z Olimpiady Ateny 2004, ale pomimo planów i obietnic władz wielkie nakłady inwestycyjne nie zwróciły się – ile my dołożymy do Euro 2012 ?

    • jakisbuk 20 października 2011 o 6:54 am

     jedyna sensowna odpowiedź jest tu
     http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6484387-wyspa-rozbitk-w?page=last

     trzeba olać banki – jeżeli nie to jesteśmy niewolnikami

     • jakisbuk 20 października 2011 o 7:00 am

      ps – banki posiadają tylko 13 % naszych oszczedności – reszta po prostu nie istnieje

     • Brus_Zły_Lis 21 października 2011 o 6:58 pm

      ciekawe kiedy u nas się zacznie
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/czerwone-dynastie-tadeusz-mazowiecki-cz.html

    • rabarbarek 20 października 2011 o 7:57 am

     Peryskop , pisalam o tym wczesniej .Czasami wydaje mi sie , ze lepiej znam wspolczesna historie Grecji niz Polski. I dlatego juz tych faktow nie przytaczalam. Ale warto o tym przypominac , bo przeciez nasze media zajmuja sie tym na co pozwola im obce media. Zawsze myslalam , ze rola mediow jest przekazywanie informacji , a nie jej tlumienie.[ tak kiedys daaawno temu myslalam] Tymczasem , kiedy bylam w Polsce , nie moglam nadziwic sie , ze polskie media az tak bardzo zeszly na psy , ze powinny nazywac sie mass oglupiaczami , a nie srodkami przekazu. Inna sprawa , ze nikt nie powiedzial , ze przekaz bedzie prawdziwy, i rzetelny.

     A z tym Akropolem to nie zarty. I w Grecji i w Polsce niedlugo zostana wolne tylko lasy , woda i powietrze. Ale poniewaz to tez ma byc opodatkowane , to nie zostanie juz nic.

     O zakupach zbrojeniowych tez pisalam. Robia to wszystkie kraje udzielajace pozyczek krajom biedniejszym. Dlatego w Afryce wiecej broni niz chleba. Ale to inny temat. Natomiast ciekawa sprawa jest to , ze Grecja wplaca do wspolnego banku NATO 3,7% swojego GDP . Sa to zawrotne sumy [ ok, 10 miliardow rocznie] i gdyby rzad pomyslal po obywatelsku to natychmiast zablokowalby te pieniadze.

     Wojna w Libii kosztowala , jak wynika z obliczen specjalistow , ok 300 miliardow. A przeciez kazda wojna i zawierucha na swiecie to dodatkowo olbrzymie sumy , niewyobrazalne dla przecietnego zjadacza chleba. Dziewiec zer czy dwanascie to juz nikogo nie obchodzi. Te zera dokladaja nam i kolejnym pokoleniom do splacania . Najgorsze jest to , ze drukuja puste , bezwartosciowe papierki , szastaja nimi po calym swiecie , a potem kradna narodom ich dobra materialne. Super przykladem tego byla wczorajsza debata polityczna na szacownym kanale CNN. Walczyli ze soba kandydaci na prezydenta z ramienia partii konserwatywnej.

     Towarzystwo przednie, wygadane. Nawet o malo co nie pobili sie , a tresci , ktore przekazali mozna by strescic jednym zdaniem ” Boze , chron Ameryke przed takimi prezydentami”
     Jedynie Ron Paul , jak zwykle, przyszedl do studia z dobrym programem , ale jak zwykle dolowany i chowany przed kamerami , nie byl w stanie zaprezentowac wszystkiego co mogloby uzdrowic chore stany zjednoczone [, jeszcze].
     Jest taka pani kongresowka ,[Bachanan] , ktora nie wstydzila sie wrzeszczec przed kamerami , ze pomocy dla przyjaciol na Bliskim Wschodzie zrezygnowac nie mozna , ale jak narod ja wybierze na ” prezydentke” to ona zabierze bogactwa , rope , i co sie da Irakowi i Libii, bo , cytuje,” te kraje musza man zwrocic koszty pomocy amerykanskiej na wyzwolenie spod wladzy dyktatorskiej” . Zaklamana i bezczelna …. Bogate kraje zamienili w proch , ruine , zatruli srodowisko bronia uranowa [ zubozony uran , jako odpad z elektrowni atomowych] , zabili tysiace , moze miliony niewinnych ludzi i oni maja czelnosc zadac zwrotu kosztow za zbrodnie, ktorych dokonali. To tak jakby zlodziej przyszedl do mojego domu , okradl mnie i na koniec zadal odszkodowania , bo przechodzac przez plot naderwal sobie nogawke spodni.

     Malo im Afryki, Bliskiego Wschodu , biora sie za Europe. To po to wzieli pod swoje skrzydelka biedne kraje, po to zarzucali pozyczkami, doplatami itd , zeby kazda „pomoc” zwrocila im sie z nawiazka.

     Chyba mnie troche ponioslo. Juz bede cicho.

     • monitorpolski 20 października 2011 o 8:06 am

      To się nazywa ludobójczy syjonizm. Polska jest niestety w tym bagnie po uczy.

      • rabarbarek 20 października 2011 o 8:22 am

       Pewnie Monitorze nie ogladales wczorajsze debaty. Stalo sobie za pulpitami takie NWO , ze az oczu nie moglam od tego s…. oderwac. Poza wiadomym kandydatem , cala reszta starala sie wypasc jak najlepiej nie przed narodem a przed niewidzialna reka , ktora wkrotce sypnie groszem najlepszemu, najglosniejszemu , najposluszniejszemu kandydatowi. Jesli pozwolisz , to jutro napisze pare slow na ten temat , bo to co sie dzialo nie dotyczy tylko USA . Dotyczy nas wszystkich .

   • py-skatka 20 października 2011 o 7:41 am

    Może navajo88 masz rację, a może i nie. Moim zdaniem naród się ruszy jak biedronki i lidle zaczną świecić pustkami. Tfu, hołota, a więc chyba masz rację. A, i jeszcze zapomniałam o oswajaczach minutowych………

    • navajo88 20 października 2011 o 2:18 pm

     py-skata nikt i nic się nie ruszy ,owszem ruszyli się ale w roku pańskim 1970 jak skoczyła cena kotleta na stołówce robotniczej w stoczniach ,a jak to się skończyło ?????? sama widzisz ,i to samo będzie i teraz ,a młodzież ma to chyba gdzieś i nie dziwię się im ,ale jest jedna tylko pozytywna rzecz w tym wszystkim : Jak to pierdolnie wszystko i to tak porządnie to dopiero wtedy poleje się krew i to tak że przy tym to wszystkie stacje krwiodactwa bendą wysiadały !
     Ale na to to musimy jeszcze poczekać i obawiam się że my starsi chyba tego już nie doczekamy !!!! taka jest prawda
     J.M.H

   • rabarbarek 20 października 2011 o 8:03 am

    To przylece Navajo i pokazemy razem na co stac Polakow. Stroj gitare , bo bedzie pokojowo. Zartuje. Ale powiem Ci na pocieszenie , ze widzialam wspanialych Polakow i nie do konca tak z nami zle. Pozdrowienia !!!!!!!!!!!!!!!!!

    • choice 20 października 2011 o 11:00 am

     Bardzo dobre przemyślenia Rabarbarek ja dodam dla innych że też byłem tam i znam Greków są to bardzo zżyci ludzie plus do tego ten południowy temperament wyrażania uczuć można się od nich wiele nauczyć. Grecy jak włączają hipnotyzery to na chwilę, za to bardzo dużo ze sobą dyskutują rozmawiają ten kraj tętni życiem 24h, tym bardziej same Ateny to potężne miasto w którym jest łatwiej dla nich zorganizować protest jak w naszym kraju nie ujmując im oczywiście zasług bo historię też trochę kojarzę.
     Z nami jest trochę gorzej mamy narzucane ideologie głupoty i otumanienia z wszystkich stron i nawet można powiedzieć że już od dziecka disneje, reklamy, wojewudzki, telenowele, halowiny, tańce z gwiazdami, vivy, galerie i można tak w nieskończoność wymieniać to jest właśnie nasza kula u nogi, która nas ciągnie w dół, jak rak który nas trawi od środka. Kto ma wyjść na ulice jak większość jest przykuta to kroplówki, lub innych używek. Najpierw należało by powiedzieć stop propagandzie, rozmawiać więcej z ludźmi tak jak to jest w Grecji i wtedy można ruszyć z większą liczbą oczytanych ludzi, ale u nas obawiam się że jest już trochę za późno, jak włączam rubin czasami żeby zobaczyć jak działa szatańska propaganda to dostaje wytrzeszcz oczu z resztą sami wiecie..

    • navajo88 20 października 2011 o 2:20 pm

     oj rabarbarek jesteś optymistką hahahahahahaha , ale życzę ci obyś doczekała tych czasów !!!!!!!
     J.M.H

    • mi461 20 października 2011 o 3:32 pm

     A ja dolacze do Was i z pewnoscia inni tez, bo w jednosci narodu jest SILA. 🙂

     • kosiardeyablos 21 października 2011 o 10:41 am

      A propozzz GMO i takie tam, warto sięgnąć po „odświerzacz” :http://www.youtube.com/watch?v=bMCuwMyLxvU
      no i o kryzysie : http://www.youtube.com/watch?v=t4VjM2KpmNc&feature=related

   • Grafik 20 października 2011 o 8:24 am

    Wydaje mi się że się mylisz, jeżeli już młodzi ludzie wyjdą na ulicę to będzie masakra…zgniotą w pył panów w mundurach…wystarczy spojrzeć na ogromną część społeczeństwa tak zwane grupy z pod bloków…Ci ludzie sami szukają zaczepki nie dziwie im się, co mają innego robić. Nie ma pracy nie ma chleba, rozgoryczenie i żal rosną w nich z każdym dniem, czują się oszukani, „uczcie się uczcie bo bez tego nie ma pracy, uczyli się i zostali oszukani, rodziców nie stać by poszli na studia, a i po studiach nielicznym się udaje znaleźć pracę za godziwe wynagrodzenie. I choć ja nie mogę narzekać to również czuję się oszukany i zawiedzony biorąc pod uwagę moje umiejętności i wiedzę w dziedzinie uważam że 1700 – 1800 zł na rękę to nie są godziwe pieniądze przy cenach benzyny 400-500 zł wydaję na dojazdy 60km dziennie…bliżej pracy nie ma…a wynajmować nie bardzo mi odpowiada…kawalerka 700zł + rachunki…wynająć pokój? już to przerabiałem za każdym razem trafiałem na brudasa i alkoholika…Pocieszam się tym że ludzie w moim wieku 24 lata marzą o jakiej kolwiek pracy, nie biorę już pod uwagę że 60-70% rówieśników siedzi za granicą. Rozmawiam z takimi ludźmi często „spod bloku” bo niejako z nimi się wychowałem w piaskowincy…często nie są to głupi ludzie i sami rozkładają ręce…pytając „Kamil a co my mamy innego robić?” „Kamil kryzys? jaki kryzys tu kryzys jest od zawsze”
    Więc jak Ci ludzie będą mieli okazję trochę narozrabiać i wyładować negatywnych emocji to na pewno to zrobią i to ogromnym hukiem. I nie będzie to jak okupowanie Lichwa Street gdzie ludzie patrzyli jak ludzi zabiera Policja, w Polsce to jeszcze Policjant dostanie po łbie. Wiecie co? Popieram taki protest nawet i krwawy, może ktoś się obudzi. A i sam czesto sam rzucił bym Kamień gdy patrzę na koleszków którzy rządzą moim miastem…Robiłem dla nich plakaty wyborcze napatrzyłem co to są do ludzie, oni nie myślą o innych tylko jak dopchać się do koryta…Oni nie robią chodnika dla ludzi…by im się lepiej chodziło, a tylko po to by następnym razem ktoś na nich głosował…jak by mogli to na płytach chodnikowych wyryli by swoje nazwiska by ludzie wiedzieli że to oni załatwili tą pożyczkę która topi miasto w długu…i to nie jest odosobniony przypadek.

    • Rodriguez7 20 października 2011 o 11:15 am

     dokładnie~~ http://www.youtube.com/watch?v=CfZBMQoNxJM

    • choice 20 października 2011 o 11:23 am

     Grafik masz może też trochę racji, co do zamieszek, ale nasze państwo policyjne chyba poradzi sobie trochę lepiej i już do takich ewentualnych zamieszek pod pretekstem euro jest przygotowane. odbiegnę na moment od tematu i przyznam ci się że też składałem papiery do policji, jak wiadomo koryto jest dobre, no i się nie dostałem uwaliłem psychola, jakoś to przełknąłem z tego co wiem to przyjmują tam osoby o takim samym sposobie myślenia i zachowania i może jest w tym trochę prawdy, bo innego policjanta na drodze lub w życiu ciężko spotkać.

     • kosiardeyablos 21 października 2011 o 6:49 am

      Psiaki to też ludzie (niektórzy). jak im polecą po pensji to też będą wkurzeni. To najbardziej skorumpowana instytucja w naszej krainie, od krawężnika po najwyższy szczebel – to nie wymysł ale wypowiedź znajomego glniarza, któy powiedział pie…le i odszedł z tego syfu. Wolał być człowiekiem. Jest jeszcze MON. Tam też sie dzieje. Wyobraż sobie że taki szeregowy albo starszy szeregowy po kilku czy kilkunastuu latach służby, po wyjazdach na najemne spędy w Afganie itd, nie może przejść na wcześniejszą emerytke bo prawo na to nie pozwala. No i co? albo ochronka w firmie prywatnej (na bramie albo w biedronce) albo stanowisko w Psiarni i dobitka do emerytki, czyli kolejne parenaście latek. Tak żę kupe wqrwionych szwejów także może dołączyć do zadymki. Czyli co – psiarnia i szwejostwo też zrobi bunta. I powiem ci że po stronie bunta staną ci któzy wierzą. Sprzedajne qrwy staną po drugiej stronie, o ile jeszcze dało by sie ich „zreformować”, ale wątpie -reptiliańśkie NL ścierwo zostanie ścierwem i tyle.

    • Sully 20 października 2011 o 1:03 pm

     Czas na ziany;-) Tylko to musi miec przysłowiowe „ręce i nogi” bo robić rozpier….po to tylko żeby zrobić to mija sie z celem…zasnatawiam się co Ci grecy chcą osiągnąć, protestują…sami pewnei nie do końca wiedza przeciwko komu…bo wypowiedzi są raczej sloganowe …a ja patrząc na to z boku…stwierdzam, że tu potrzebna jest zmiana systemu, zmiana rządów, zmiana w swiadomosci ludzkiej…dla większości liczy się teraz kasa i tylko ona i oczywiscie to co mozna za nią kupic….torebka chanel za 7 tys. buty od Labutina za 5 tys….a inni nei mają co do garnka włożyć. To system stworzył skrajności. Banki nie do końa są złe…tylko w pewnym momencie stały się za pazerne..bo ide banku sama w sobie jest pożyteczna, ja pożyczam, a ty polowi oddajesz…proste i pożyteczne. Żeby coś zmienic potrzebna jest głeboka analiza sytuacji jaka teraz zaistniała..no i co mozemy zaoferować w zamian?

     • Grafik 20 października 2011 o 1:19 pm

      Generalnie to każdy z nas nie marzy o złotych górach chyba.? Nie marzę o nowym Porshe. Mam Starego Peugota 106 i lubię ten samochód – jednak gdy coś się zepsuję to jest problem mimo że części w porównaniu do innych aut kosztują grosze, nie chce całe życie płacić za wynajem pokoju czy mieszkania bo to wrzucanie pieniędzy w błoto…bo to inwestycja bezzwrotna.
      Chodzi o to by normalnie żyć i nie trząść portkami pod koniec miesiąca bo musiałeś naprawić hamulce i kupić kurtkę na zimę…O wielkiej willi tez nie marzę szczytem marzeń jest dla mnie mała chatka Puchatka pod lasem, 3 -4 pokoje, jedno dla dziecka, biuro, pokój dzienny, sypialnia.

      • Ramires 20 października 2011 o 5:29 pm

       Grafiku to nie jest wielkie marzenie. Ja właśnie coś takiego realizuję. Dostałem za rozbiórkę 10 letni pawilon handlowy z drewna. Całość zdrowa. Koszt rozbiórki ok. 2 tyś. Przewiezienie elementów ok. 1 tyś. Oczywiście prace prowadzę sam z dwójką kolegów i sam przewoziłem pożyczoną lawetą. Działkę przyznaję miałem po rodzicach. Całość już prawie stoi. Po potrzebnych przeróbkach będzie to domek z dwoma sypialniami łazienką i kuchenką z małym salonikiem. Cały koszt powinien zamknąć się do 40 tyś. Standard wykończenia nie najtańszy. Życzę ci też podobnej okazji.!

     • kosiardeyablos 21 października 2011 o 7:00 am

      A żeby takie zmiany zajść miały to potrzebny jest rewolcik – totalny chaos, czystka (wow! było by co wyczyścić), bezprawie, gwałty, akty zemsty (jak ktoś z czymś przesadził radze sie rozliczyć już teraz), totalna burza, a niech bedzie krwawa. Nie ma dymu bez ognia a gdzie drwa rąbią tam wióry lecą – prawo fizyki chaosu. a po burzy? Wzejdzie słoneczko i nastanie nowy dzień i wtedy należało by to ogarniać, na to nie ma lipy, jaży? Wykreuje sie wtedy myśl przewodnia, zjednoczy się człek w niebezpieczeństwie i walczyć będzie. Taki jest stan rzeczy. Jeśli dobre słowo i prośba nie działa to trza po prostu przypie….ć w łepetyne aż jucha z nosa pójdzie – fizyka uliczna!

    • Ditka 20 października 2011 o 6:10 pm

     Grafik masz dużo racji w tym co piszesz. Znam sporo policjantów i na palcach jednej ręki potrafię wymienić tych „jeszcze normalnych”. Pozdrawiam

    • Wojwit 20 października 2011 o 6:56 pm

     @Grafik
     No to teraz już więcej osób tu pisze prawdę o politykierach, korzystając ze swych doświadczeń. Uważaj, bo zbanują Cię żeś agent…

    • kosiardeyablos 21 października 2011 o 11:04 am

     Jest kilka sposobów : atak kijem albo śmiechem. Przy pierwszym człek sie może zmęczyć przy drugim zyskać ( jedna minuta śmiechu to pietnaście minut życia więcej!!!). Darcie łacha, to też sposób. Problem tkwi jak uderzyć w czuły punkt, w trakcie rwania łacha. Zaznaczam że „wyjebanizm” może okazać się szkodliwy dla zdrowia, ale nie musi. Przetestowałem obydwa i działąją. TZ czyli Totalna Zlewka ma dwa oblicza – skrajne i zajefajne. Wszystko ma swoje granice, w obwodach napięcia mózgowego. Jawi się to zadyszką. Nic tak nie działa na tumana jak śmiechawka dobrze skumana. Wyśmiech jest też idealną bronią w walce z otumanizmem. Połączenie niektórych środków do walki z absencją myślową nietrybów, daje ogromne rezultaty w postaci sproszkowanego mleka zwanego manną : http://www.youtube.com/watch?v=bixWbJaFkns

     • choice 21 października 2011 o 11:26 am

      🙂

   • wilkzlasu 20 października 2011 o 4:16 pm

    Tak jest, i tylko tyle.
    W Pl nikt nie ruszy palcem.
    Wszyscy będą szli jak w obozie „pod prysznic” dla zdrowia – by żyło się lepiej!

   • gruszka 20 października 2011 o 6:27 pm

    Masz rację, niestety 😦

    • peryskop 20 października 2011 o 9:22 pm

     Z waszymi nosami na kwintę @wilkzlasu wracaj do lasu, a @gruszka na drzewo – i dojrzewajcie!

     Monitor to nie jest miejsce na rozsiewanie defetyzmu.

     • gruszka 20 października 2011 o 11:18 pm

      ty się człowieku @peryskop wysuń i patrz !

   • ARTUR 20 października 2011 o 10:18 pm

    @ navajo88.Nieprawda ,w Polsce wszystko może odbyć się w każdej chwili bo większość ludzi jest jak zwykle przygotowana na najgorsze i dlatego władza musi się sprężać jeśli nie chce być usunięta w godzinę w całym kraju jednocześnie .Siła i Honor .

    • kosiardeyablos 21 października 2011 o 7:41 am

     …i Ojczyzna

     • ARTUR 21 października 2011 o 8:09 pm

      Ojczyzna jest tam gdzie jest chleb i sprawiedliwość

   • kosiardeyablos 21 października 2011 o 10:24 am

    POdobno płemieł gdy odejdzie ze stanowiska rządowego obiecał że obejmie stanowisko przewodniczącego Partii Obrony Kreskówek i Postaci Bajkowych . Fila zostaje przeniesiona z Mszalnej 13 do ZOO w Warszawie i obejmie on stanowisko prezesa. Zamierza, ponoć ze względu na machloje i afere smoleńską, zmienić nazwisko na Kaczor. W skłąd tej organizacji wejdzie też Kaczka Dziwaczka, Antek Macior-kiewicz, Miś Kolabor, Edyta Vendeta, Balcerowicz alias Mysio Pysio i inni.

 2. rabarbarek 20 października 2011 o 2:56 am

  Nowe video. Az serce boli , kiedy sie to oglada. Wejdzcie na You tube z videa , ktore podaje. Jest tam duzo filmow , ktorych nie zobaczymy w TV . Nagrywane przez Grekow.

  • rabarbarek 20 października 2011 o 3:00 am

   Zdjecia. Determinacja narodu siega zenitu.

   http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=101948&catid=3

  • O Rzesz 20 października 2011 o 10:33 am

   Dzielni ludzie ci Grecy ale … macie cały czas w pamięci karty iluminatów?.
   My, bywalcy tego i podobnych blogów mamy większe lub mniejsze pojęcie o skali manipulacji masami. Symbolika jest cały czas narzędziem iluminatów.
   W Grecji osiągnięto stan wrzenia załamując gospodarkę poprzez ponadnormatywne zadłużenie (Olimpiada – macie jakieś skojarzenie?) i wkurzając ludzi.
   Ale tam gdzie narody bywają bardziej spolegliwe trzeba ich przedstawicieli jakoś „nakręcić”. Do tego służą zdalne ogłupiacze czyli TV.
   To wiedzą już wszyscy. Ale czy odkodowujecie właściwie sygnały?.

   Oto kolejny przykład subtelnego programowania zachowań dla uzyskania pożądanej reakcji.
   Zobaczcie to. Teledysk z Jennifer Lopez.

   Atrakcyjna kobieta daje element przyciągający uwagę. Widoczni, agresywni mężczyźni kodują oglądającym wzorzec zachowania.
   Sygnał dla wiedźminów (to my – wiemy o co kaman 😉 ), oni mogą dowolnie sterować masami.
   Wszystko to przy aktywnym wsparciu służb mundurowych, bo to one wspierają NWO.
   Za kamerą stoi reżyser – służby specjalne realizujące w tle scenariusze mocodawców.
   Paranoiczne. A jednak wydaje mi się że scenariusz tego teledysku jest zapewne nieprzypadkowy!.
   Taki filmik nie może przecież wpływać na ludzi, powiecie. Czy napewno?.
   Czy z ręką na sercu możecie w większości zapewnić że ani razu żadna reklama nie wywarła na was wrażenia?
   Jeden taki filmik to tylko kropla w morzu. Tych kropel przybywa. Tworzą już rzekę która ma porwać umysły ludzi we „właściwym”, dla iluminatów, kierunku!.

   • choice 20 października 2011 o 12:11 pm

    O Rzesz taka tematyka to standard znajdź lepiej teledysk który jest normalny

    ten chłopak się wychylił z szeregów iluminatów przez co był co chwile aresztowany ten filmik bardzo dobrze pokazuje jak wielką mają siłę kontroli całego systemu, to tylko mnie bardziej motywuje że to nie jest żaden śmieszny spisek, tylko chory satanistyczny plan a wpływ na zmianę wyniku mamy znikomy, tylko interwencja Boga może zmienić wynik.

    • O Rzesz 20 października 2011 o 2:45 pm

     Właśnie dlatego że to standard o tym napisałem. Nie zamieściłem tu teledysku by was zachwycać krągłościami Jennifer Lopez tylko by pokazać co sataniści przemycają w ładnym opakowaniu i to tam gdzie właściwie nikt tego nawet nie podejrzewa.
     Nie tylko ty tu zaglądasz, czojs. Trafiają tu również zwykłe „świeżaki” nie mający pojęcia z czym mają do czynienia.
     Czy teraz wyrażam się jasno?.
     O ile wiem to J.L. nie wyłamała się jeszcze z tego kręgu jak DMX i raczej nic na to nie wskazuje.

     • choice 20 października 2011 o 6:30 pm

      luz bluz nie narzucam wcale że nie masz pojęcia bo tak nie jest wiem dokładnie o co ci chodziło i do kogo ten przekaz a ja pociągnąłem rozmowę i na doczepkę przykleiłem, co by było gdyby delikwent\entka odmówiła współpracy z tymi producentami, to dla mniej zmotywowanych, którym się nie chce szukać a tu zaglądają, może nie wyraziłem jasno ale przekaz ten sam pozdrawiam cię O Rzesz

     • Vortex 20 października 2011 o 11:10 pm

      To wdlug Ciebie ten teledysk naprowadzi na „cos ” tych swiezakow ? Nie sadze. Twoja interpretacja tez jest subiektywna. To wszystko jest za miekie.Takich rookies to trzeba czyms mocniejszym potraktowac.

    • kosiardeyablos 21 października 2011 o 8:17 am

     Ot co! Przebudzeni i przebudzający się apostołowie głoszą Ewangelie – Dobrą czy jaką tam Nowinę. DMX jest teraz. 2pac był……..Michael Jackson(wykończyła go jnie tylko Coca-cola)….James Brown (zajebiaszczy muzyk – uwielbiam jego funky)….Aaliyah….Bob Marley? Siłą muzyki jest przekaz, cenzura robi swoje, bo cenzorami są słudzy szatana. Gdziekolwiek sługostwa by nie wkleić, nie zależnie od religi czy polityki globalnego ogłupiania, cenzorzy i inni to są słudzy szatana, mający na celu pokrzyżować boski plan i zamysł bytu istot ludzkich – człowieka, nie żadnej hybrydy, żydosprytka NL, i tym podobnych biomolekularnych wynalazków które są sługami szatana. DMX jest Apostołem, i chwałą mu, brakuje jednak tego najważniejszego – przywódcy apostołów i ludzi którzy w imię boskiego planu, głosząc ewangelie – nowoczesną ewangelie czasów dzisiejszych – święconym słowem zgaszą ogień nienawiści – sługusów szatana ! O Panie ! Wiem że widzisz i wiem że zagrzmisz ! Dzień Chwały i Sądu nadchodzi, jest bliski ! Amen!

   • wopek 20 października 2011 o 4:46 pm

    2:43 – gość pokazuje dłoń satanistyczną.

   • OlO 20 października 2011 o 5:33 pm

    hmm
    Papi = Pipa, Pippa Middleton? o co tutaj chodzi?

   • Stirlitz 20 października 2011 o 9:40 pm

    bardzo negatywne video, podświadomie kieruje na chaos , agresję , przemoc… podobnie jak w najnowszym teledysku TEDE http://www.youtube.com/watch?v=NDYlbOF7tXw

  • choice 20 października 2011 o 11:37 am

   Moje serce pęka ale trzeba wierzyć że dadzą radę i wspierać ich. Demonstracje pokojowe nie pomogły to już innego wyjścia chyba nie ma jak kamienie i koktajle.
   ========================================================
   monitorplski: proszę bez nawoływania do przemocy. Sądzę, że chodziło ci o Grecję?

   • choice 20 października 2011 o 10:51 pm

    Wypowiedz moja jest cała skierowana w stronę Grecji. Choć jestem przeciwny takim ruchom jak kamienie i koktajle, bo przemoc rodzi przemoc, to jednak rozumiem ich sfrustrowanie.

    • kosiardeyablos 21 października 2011 o 8:24 am

     Mam takie wypraktykowane powiedzenie : Na ekstremalne problemy – Ekstremalne środki ! A i jeszcze jedna rzecz Mr Monitor. W czasie wysyłania wypowiedzi – odpowiedzi pojawił się 404 errrorek – ciśnienie mi skoczyło mimo tego że jestem niskociśnieniowcem – żłopie kawę parzoną po turecku, bez mleka, słodzoną obficie i jaram tytoń, jaram jak smok. Bez kitu. Pozdro!

 3. Guest 20 października 2011 o 6:57 am

  Zapraszam na forum poświęcone tematyce czasów ostatecznych: forum.apokalypsis.pl

 4. PokójWam 20 października 2011 o 8:26 am

  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/19/bankier-illuminati-wyjasnia-dzialanie-gambitu-okupacja-wall-street/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/20/nato-zrzucila-na-bani-walid-bombe-paliwowo-powietrzna-fae/

 5. podpis 20 października 2011 o 9:49 am

  polska w przebudowie-źle .w polsce nic się nie buduje – źle .rządzą czerwoni – źle: rządzą czarni – źle . jakież to polskie ….a monitor tylko dorzuca słomy do ogniska tego bezproduktywnego jojczenia!zacznij coś robić ,a nie tylko narzekanie…..

  • O Rzesz 20 października 2011 o 10:37 am

   Wyrzuć telewizor na śmietnik. Kiedy twój umysł odpocznie od papki robiącej z ludzi debili zobaczysz co się naprawdę dzieje i że nic z tego co wydaje się w większości realnym takim nie jest a ewidentnie dowodzi gry pozorów.

   • podpis 20 października 2011 o 1:47 pm

    nie mam telewizora od lat!!chodzi o coś innego.tego typu fora,blogi i strony internetowe robią dokładnie to samo co telewizja – pozbawiają ludzi nadziei i woli walki.dlaczego w 1980 solidarność odniosła sukces?bo ludzie byli pełni nadziei!dzisiaj są skutecznie jej pozbawiani.co z tego,że jakieś nwo ,czy nawet tuski,palikoty ,kaczory ,tajne służby coś knują (jeśli to prawda?)najważniejsze jest to,żeby nie babrać się w tych strachach o wojnie i spiskach i ufać Bogu!to babranie jest paraliżujące.!czytajcie biblię to się dowiecie,kto jest prawdziwym zwycięzcą!

    • Banjamin 20 października 2011 o 2:47 pm

     Teraz tez sa pelni nadziei, ale takich jest 5-10%.

     • peryskop 20 października 2011 o 4:05 pm

      Wystarczy dostrzec, że współczesne czasy to próba – i selekcja – charakterów, a wtedy powraca nadzieja i determinacja do udziału w trudnym dziele naprawiania rozpadającego się świata.

      @podpis – masz dużo racji!
      A więc zasilaj nas pozytywną inspiracją, proszę.

    • Aśka 20 października 2011 o 9:25 pm

     podpis: tego typu fora,blogi i strony internetowe robią dokładnie to samo co telewizja – pozbawiają ludzi nadziei i woli walki.dlaczego w 1980 solidarność odniosła sukces?bo ludzie byli pełni nadziei!
     ____
     nie próbuj tutaj odwracać kota ogonem …. znamy te sztuczki …
     Solidarność odniosła sukces, ponieważ ludzie przejrzeli na oczy … medialna zasłona roztaczana przez media stała się przezroczysta … w ruch poszły bibuły i szemrane rozmowy, a także akcje wyrzucania telewizorów przez okno … wróg został nazwany po imieniu i przez to stał się wyrazisty … odtąd były dwie grupy My i ONI … wiadomo było kto jest kto, więc wiadomo było z kim walczyć i było można podejmować próby … końcowym elementem był sukces jednak został splugawiony przez okrągły stół i niestety nie możemy czerpać korzyści z tego sukcesu, więc walczymy dalej, bo
     … teraz też media kryją wroga Polski, więc niestety My musimy go identyfikować i nazywać, pokazywać owoce jego działań … internet stał się ówczesną bibułą … zgadzam się z Tobą, że niezbyt przyjemny jest moment, w którym dowiadujemy się, że przez tyle lat robiono z nas idiotów dających się nabierać …. ale żeby zaraz odbierać nadzieję 🙂 … pomagamy określić ludziom kto jest kto … wkrótce będą dwie grupy My i ONI … i historia zatoczy koło … czyżbyś bał się tego?

     • Vortex 20 października 2011 o 11:22 pm

      Jaka Solidarnosc odniosla sukces.Co wy wypisujecie.Zydokomuna tego chciala to i tak sie stalo.Nie chcieli rozlewu krwi bo wtedy i oni stracili by wszystko a mieli duzo do stracenia. Wille ,posady,dzieci na utrzymaniu,renty,emerytury,biznesy itp.Dlatego pod przykrywka wyzwolenia pozwolili nam motlochowi poczuc sie ze to my wygralismy a tak naprawde to oni sa caly czas u steru.Od konca wojny nic sie nie zmienilo.Tylko tyle ze zamiast Syrenka jezdzisz starym Golfem i zamiast Frani do pierze ci Whirpool.I to sa te cale zmiany.

     • podpis 20 października 2011 o 11:43 pm

      nie odbieranie nadziei to za mało!potrzeba więcej – dawania nadziei na to,że można mimo zsobaczenia tego świata żyć normalnie i cieszyć się życiem!Mendia wprowadzają określoną informację na poziomie duchowym-jest źle.Zauważ,że praktycznie nie ma dobrych informacji…tu kogoś zabili,tam okradli,tu podwyżka cen ,tam wojna,wszędzie kryzys – samospełniajaca się przepowiednia!W tym sensie strony,fora i blogi niczym od tv się nie różnią .ponieważ mówią o tych samych złych rzeczach,tyle ,że od drugiej strony.To jest ta sama duchowość,ten sam klimat.Tą drogą nigdzie nie da się dojść,bo tak naprawdę wrogowi właśnie o to chodzi,żeby ludzie byli zastraszeni i zdołowani.Wrogiem( nie chodzi tu o Polskę,lecz o ludzi) jest inspirator nwo,chciwości banków,satanistów itd itp- książę tego świata,który jest wrogiem Boga i człowieka!.Nadzieja jest w Bogu,w Jezusie!Chodzi o przemianę wewnętrzną.Człowiek zmieniony przez Boga inaczej patrzy na rzeczywistość.W Biblii ciągle przewija się fraza:” nie bój się” .Najwidoczniej to bardzo ważna rzecz!

      • podpis 20 października 2011 o 11:55 pm

       i znowu u Vortexa szklanka jest do połowy pusta……

       • Vortex 21 października 2011 o 12:17 am

        …..to dobrze czy zle ? Bo nie chwytam .,,,

        • Vortex 21 października 2011 o 12:18 am

         i czego znowu ?

        • podpis 21 października 2011 o 1:20 am

         drogi Vortexie ,wybacz,nie chodzi personalnie o Ciebie!Znowu dotyczy tego co napisałeś,a to typowe w tych kręgach czarnowidztwo polegajace na myśleniu,że jesteśmy bezsilni,bo ktoś,jacyś Oni,nami kręcą.Nieprawda,nie jesteśmy bezsilni!Nie bój się,z radością i nadzieją patrz w przyszłość!Obraz rzeczywistości zmieni się!

      • choice 21 października 2011 o 12:14 am

       podpis fajnie to opisałeś ku pokrzepieniu serc, czasami może dramatycznie wyglądać nasz klimat tutaj na forum ja natomiast wiem że co by się nie działo to trzeba wierzyć w lepsze jutro!

       • Vortex 21 października 2011 o 2:01 am

        Drogi @podpisie a gdzie w moim komentarzu widzisz czarnowidztwo.Ja mowie o przeszlosci. O tym jak oszukali nas polakow. A co przyszlosc przyniesie to juz zalezy tylko od nas.
        Jednak biorac pod uwage dosc tepe umysly niektorych – vide „ten clip z supermarketu jak ludziska bili sie o telewizory” to mam watpliwosci.

  • Aśka 20 października 2011 o 9:11 pm

   podpis: polska w przebudowie-źle .w polsce nic się nie buduje – źle .rządzą czerwoni – źle: rządzą czarni – źle . jakież to polskie
   ____
   nie próbuj tutaj odwracać kota ogonem …. znamy te sztuczki … określenie „Polska w przebudowie” powstał jako ośmieszenie władzy rządzącej, która ubiegała się o reelekcję, a nie mogła się pochwalić żadnym osiągnięciem, więc wymyśliła hasło: „Polska w budowie”, że niby coś robią, ale żeby to zobaczyć musimy poczekać i dopuścić ich do władzy na następne cztery lata, żeby mogli dokończyć … z czego więc się mamy cieszyć? już nawet tvn nie wytrzymuje http://www.tvn24.pl/1,1721213,druk.html
   POLSKA W PRZEBUDOWIE, CZYLI BUDOWY BEZ POMYŚLUNKU
   Publikacja: 06:11 18.10.2011 / Fakty TVN

   … sam dobrze wiesz o co nam chodzi …. czekamy na to, by lepiej się działo już ponad 20 lat, a tu niezależnie kto rządzi, czy czerwoni, czy czarni, to ciągle jedno i to samo z tendencją spadkową … na dodatek mendia mówią, że jest wszystko OK, a Polska to kraina mlekiem i miodem płynąca … więc my musimy to niestety prostować …. możesz to odbierać jako narzekanie, niestety z tym poradzić sobie musisz sam… bez prawdy niczego porządnego nie zbudujemy

 6. mars 20 października 2011 o 10:04 am

  Wehikuł bojowy „plujący” gumą

  T3 NLRV, pojazd szybkiego reagowania, znajdzie się niebawem na wyposażeniu stróżów prawa w USA – informuje portal gizmag . com.

  Trójkołowiec będzie wyposażony we dwie pół-automatyczne wyrzutnie gumowych pocisków, zdolne do wystrzeliwania 700 pocisków w przeciągu jednej minuty.

  Pojazd jest napędzany energią elektryczną i będzie przeznaczony do tłumienia zamieszek. Co więcej, w skład ekwipunku NLVR wejdzie światło stroboskopowe, tarcza przeciwpiechotna, pancerne opony i aparatura umożliwiająca nagrywanie wideo.

  puls biznesu

  • elo 20 października 2011 o 2:01 pm

   hardkorowy ten pojazdzik: http://www.trendhunter.com/trends/t3-nlrv

   • ARTUR 20 października 2011 o 10:24 pm

    Ciekawe czy jest niepalny i odporny na wysokie napięcie.

 7. snajper 20 października 2011 o 10:16 am

  Propagandowy portal który jest w rękach „satanistów” napisał propagande tutaj http://wiadomosci.onet.pl/kraj/grozi-nam-niedobor-zywnosci-ue-bije-na-alarm,1,4885461,wiadomosc.html i tak naprawde nic nie napisał a ja to ujme tak po mojemu:

  Czy kartele to androidy,bo jeśli nie to jak można podcinać gałąź na której się siedzi????Pazerność na kasę przesłania istnienie. Plan iluminatow: chemtrails maja wybic pszczoly; wtedy masowe wprowadzenie GMO i jednoczesna antywitaminowa propaganda -zakazs sprzedazy, takze mikroelementow. GMO z silnie zredukowana zawartoscia witamin i mikroelementow i masowe wymieranie ludzi z powodu niedoborow podstawowych substancji. Tacy niby mądrzy ci Iluminaci,a nie potrafią po prostu rozpropagować środków antykoncepcyjnych?Nie potrafią przekonać kleru do współpracy?Chyba jednak nie są mądrzy. U nas spryskuja od czasow Rudego u wladzy; na Zachodzie znacznie dluzej i dlatego tam wymieranie pszczol moze byc bardziej nasilone. Jak nie bylo chemtrails to owady nie ginely.

  W Polsce mamy wiele zakładów tłuszczowych a mowa tu międzyinnymi o firmie BIELMAR Z Bielska-Białej która wprowadza GMO i oficjalnie informuje o tym KRYMINALNYM procederze na swojej stronie internetowej :

  http://www.bielmar.pl/index.php?GRUPA=2&ID=166

  „Unia Europejska zgodnie z Dyrektywą 2001/18/EC przyjęła do obrotu odmiany rzepaku genetycznie modyfikowanego.

  Nasiona wyprodukowane przez firmę Monsanto:

  – nasiona GT73 do wykorzystania w produkcji pasz i do celów przemysłowych

  Nasiona wyprodukowane przez firmę Bayer CropScience:

  – nasiona Ms8, Rf3 do wykorzystania w produkcji pasz i w procesach technologicznych

  – nasiona Falcon GS40/90pHoe6/Ac import i uprawy

  – nasiona Liberator pHoe6/Ac import i uprawy

  – nasiona Linia T45 do wykorzystania w produkcji pasz i innych procesach technologicznych

  Wprowadzenie odmian roślin genetycznie modyfikowanych miało na celu zwiększenie plonów, zmniejszenie zużycia herbicydów, obiecywano rozwiązanie problemu głodu na świecie. Tymczasem dotychczasowe doświadczenia przeczą założeniom.

  Rzepak łatwo krzyżuje się z innymi roślinami z rodziny krzyżowych, na polach gdzie uprawiany był rzepak modyfikowany pojawiają się chwasty tzw. superchwasty, które są uciążliwe lub niemożliwe do zwalczenia. Rzepak łatwo się rozprzestrzenia, pyłki rzepaku mogą być przenoszone na odległość 26 km. Zgoda na import całych nasion rzepaku GMO (dopiero na miejscu nasiona mają być mielone) tylko do celów paszowych oraz do celów przemysłowych spowoduje rozprzestrzenianie się nasion na drodze ich transportu. Ponadto trwają badania nad wpływem roślin genetycznie modyfikowanych na zdrowie ludzi i zwierząt. Pierwsze doniesienia mówią o różnych anomaliach w funkcjonowaniu organizmów: podwyższenie liczby białych krwinek, wzrost poziomu cukru, zaburzenia w pracy nerek i wątroby.

  W obronie przed dopuszczeniem do obrotu roślin GMO podejmowane są różne działania oddolne. Są to np. indywidualne i zbiorowe apele do Ministerstwa Rolnictwa o wprowadzenie zakazu importu do Polski rzepaku GT73. Samorządy terytorialne podejmują uchwały, w których ogłaszają swoje obszary strefami wolnymi od organizmów modyfikowanych genetycznie. Zgodnie jednak z interpretacją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi uchwały te wyrażają jedynie stanowisko samorządów w sprawie GMO. Nie można przypisać tym aktom charakteru aktów prawa miejscowego.

  Rolnik sam podejmie decyzję, co wysieje na swoim polu, ale musi się liczyć z tym, że zebranego plonu nie sprzeda.

  Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. zastrzegły sobie prawo do rozwiązania umowy z dostawcą rzepaku, w przypadku pojawienia się w jego dostawach roślin genetycznie modyfikowanych. „

  NIE KUPUJCIE OLEJU „Oleju Beskidzkiego” oraz jakich kolwiek produktów z tej firmy:

  Adres: Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. ul. Sempołowskiej 63

  To jest czyste GMO (ludobujstwo) po płaszczykiem (integracji) lokalnych imprez lokalnych promujących GMO a mowa tu o >>> http://www.bielmar.pl/newsy.php?GRUPA=1&ID=1

  1-Tydzień Kultury Beskidzkiej
  2-Festiwal Kuchni Zbójnickiej
  3-Rajd Pojazdów Zabytkowych
  4-Dzień Dziecka
  5-Puchar dla Śniadaniowej z Masłem

  Teras widzicie jak cwaniacy promują GMO i wciskają nam to gówno pod patronatami lokalnych beskidzkich „festynów”

  BOJKOT LUDZIE >>> ZOBACZ TO >>> WLEPA ULOTKA NA BLOGA

  • Versus3 20 października 2011 o 10:41 am

   Snajper, bojkotujesz oleje z firmy „Bielmar” bo sie NIE ZGADZAJĄ na skupowanie nasion modyfikowanych?! To po ktorej stronie Ty stoisz?!
   Właśnie musimy popierać tych, ktorzy oddolnie, nie patrząc na deklaracje rządu decydują się walczyć z GMO.
   Ty sam zresztą własnoręcznie przekopiowałeś ze strony Bielmaru ten fragment:

   „Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. zastrzegły sobie prawo do ROZWIĄZANIA umowy z dostawcą rzepaku, w przypadku pojawienia się w jego dostawach roślin genetycznie modyfikowanych. „

   • snajper 20 października 2011 o 11:14 am

    BIELMAR sprzedaje GMO do mojej lodówki jak i twojej analogicznie do lodówek wszystkich Polaków … jak i export rozumisz ?

    a to że skopiowłaem INFO to oczywiście że tak a jaśli tak to co z tego …

    CZARNA LISTA SYFU WCISKANEGO NAM NA SIŁE:
    http://www.icppc.pl/antygmo/czarna-lista/

    Versus3 ? … nie manipuluj

    • monitorpolski 20 października 2011 o 11:30 am

     Dzięki snajper za celne strzały!

    • Versus3 20 października 2011 o 11:35 am

     Snajper, to z tego, że kopiujesz tekst i go nawet NIE CZYTASZ. Bielmar wyraźnie pisze, że nie kupuje GMO od rolników i już. Piszą, że bronią się przed GMO jak mogą, a Ministerstwo olewa ich apele o pomoc.

     A w ulotce którą pokazałeś, ten fragment, ktory Ty nawet masz w swoim wpisie jest zgrabnie wycięty.

     Monitor, pomóż proszę…

     • monitorpolski 20 października 2011 o 11:36 am

      Dobrze, że wyjaśniasz – ustalcie co można żreć, a co nie – wsadzimy jako artykuł „Co jest jadalnego w polskich sklepach spozywczych”

      • wopek 20 października 2011 o 5:29 pm

       lepiej wrzucić co jest niejadalne bo jak będzie lista jadalnych rzeczy to cwaniaki wykupią te firmy , nie ułatwiajmy skurwysynom sprawy.

       • ALFA 20 października 2011 o 6:53 pm

        Oni wiedzą co kupować ,mają oznakowane na opakowaniach.

    • Versus3 20 października 2011 o 11:37 am

     Snajper, weź sam sobie znajdź oleje BIELMARu na tej Twojej czarnej liście antygmo (sam podałeś link) – manipulancie oszczerco.

  • Ramkes 20 października 2011 o 10:54 am

   To jawne oszczerstwo, przekleiłeś dane ze strony firmy nie wczytując się nawet w treść.
   „Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. zastrzegły sobie prawo do rozwiązania umowy z dostawcą rzepaku, w przypadku pojawienia się w jego dostawach roślin genetycznie modyfikowanych. ”
   Ulotka Kwietnia to typowa dezinformacja, pewnie dostaje kasiorkę za propagowanie antypolskich tez i bojkotowaniem Polskich firm.

   • peryskop 20 października 2011 o 4:14 pm

    To ważny wątek z Bielmarem, Kwietniem i GMO.
    Trzeba by podrążyć aż do sedna.

    Deklaracja że „… zastrzegły sobie prawo do rozwiązania umowy z dostawcą rzepaku, w przypadku pojawienia się w jego dostawach roślin genetycznie modyfikowanych…”
    wcale nie oznacza, że jakieś umowy zostaną FAKTYCZNIE rozwiązania z dostawcą rzepaku.

    Bo to to oznacza TYLKO PRAWO do rozwiązania umowy, a nie ZOBOWIĄZANIE.

    Czy teraz nieco jaśniej? A jeśli tak, to jakie są fakty?

    • snajper 20 października 2011 o 7:08 pm

     Oczywiście w w Polsce są już podpisane ustawy przez kryminalnych oprawców.

     BIELMAR SUGERUJE WCISKA NAM SYF>>>

     „Nie można przypisać tym aktom charakteru aktów prawa miejscowego.
     Rolnik sam podejmie decyzję, co wysieje na swoim polu, ale musi się liczyć z tym, że zebranego plonu nie sprzeda. ”

     !!! że zebranego plonu nie sprzeda !!!

     I trzbeba OLLEJE robic na tanich efektywnych nasionkach-GMO+chemia szprycowana

     ..

     • Versus3 20 października 2011 o 9:50 pm

      Snajper, Ty naprawde masz problem z czytaniem ze zrozumieniem… Bielmarowi chodzi o to, że kazdy rolnik moze siac na swoim polu co chce, nawet syf z GMO, tyle że Bielmar tego syfu z gmo NIE KUPUJE. Więc taki rolnik-„spryciarz” zostanie ze swoim GMO sam.

      • Vortex 20 października 2011 o 11:34 pm

       W czym wy macie problem.Jezeli ja nie jestem czegos pewien przynajmniej w 99% to tego nie kupuje.Macie watpliwosci co do firmy to olac ich produkty podac wiadomosc dalej i niech sie tak kreci.
       To co trzeba zrobic to wybrac te najlepsze ekologiczne marki i tylko kupowac ich produkty. Czy to proszek do prania,pasta do zebow,olej czy inne ziola.Zrobic liste kazdy dolaczy swoja opinie i tak wyeliminuje sie po woli wszystkich kanciarzy.

     • lapidarium 20 października 2011 o 9:56 pm

      Wiesz, co skontaktuj się z firmą, lub przekaż tu materiały i udowodnij że ta firma produkuje olej z nasion gmo, bo inaczej Twoje teksty pójdą pod prawnika i dostaniesz grzywnę o ile nie parę latek za szkalowanie produktów szanowanej polskiej firmy.
      Coś mi się zdaje że agentura prozachodnia działa, byle tylko upupić ostatnie porządne polskie kompanie.

      • lapidarium 20 października 2011 o 9:59 pm

       monitorpolski – czy w razie rozpoczęcia postępowania sądowego wobec użytkownika „snajper” mogę liczyć na jego adres ip?

       • peryskop 21 października 2011 o 2:24 am

        Spokojnie i rzeczowo.

        Przypominam że deklaracja ze słowami: „… zastrzegły sobie prawo do rozwiązania umowy z dostawcą rzepaku, w przypadku pojawienia się w jego dostawach roślin genetycznie modyfikowanych…” wcale nie oznacza, że jakieś umowy zostaną przez firmę FAKTYCZNIE rozwiązane z dostawcą rzepaku w przypadku stwierdzenia w dostawach roślin genetycznie modyfikowanych.

        Bo taki tekst TYLKO i WYŁĄCZNIE oznacza PRAWO firmy do rozwiązania umowy, a nie jej ZOBOWIĄZANIE do rozwiązania każdej umowy jeśli dostawca przywiezie rzepak GMO. Jasne?

        Takie dwuznaczne, a przez to uspakajające sformułowanie może u czytelnika wywołać MYLNE przekonanie, że firma zerwie KAŻDĄ umowę z dostawcą rzepaku GMO.

        Potwierdzeniem, że deklaracja jest MYLĄCA jest powyższa polemika w tej sprawie i groźby karalne.

        Aby wykluczyć, że to nie jest świadoma pułapka, a tylko nieprecyzyjne sformułowanie – szanowana polska firma powinna odpowiednio uściślić swoją deklarację – także ze zobowiązaniem do każdorazowego przeprowadzania badań na obecność GMO oraz do utylizacji całej partii rzepaku gdyby zawierała produkty GMO – a potem wywiązać się z niej dla dobra konsumentów.

  • kosiardeyablos 21 października 2011 o 8:35 am

   Dlatego przydałby sie taki Janek alias św.p Lepper co zdemoluje transporty GMOli. Choćby taka nawet „Niewidzialna Ręka” jak z Niedzielnego Teleranka (lata 1978-81tvp1)

  • snajper-s 22 października 2011 o 2:32 pm

   Jeden z naszych współpracowników źle zrumiał tekst na oficjalnej stronie WWW firmy BIELMAR i jest to wielkie nieporozumienie co jest powyzej opublikowane.

   BARDZO PAŃSTWA PRZEPRASZAMY ZA BŁĄD REDAKCYJNY I DZIEKUJEMY ZA KOREKTY.

 8. Lamacz Matryc 20 października 2011 o 10:18 am

  To wlasnie jest ogromna robota chlopie a miedzy innymi uswiadamianie.Ci co tu przeczytaja to powiedza innym i dla tego czujesz juz ruch we wlasciwym kierunku choc to NWO jeszcze przeobrazi na swoja korzysc i po tej awanturze ktora nadciaga na caly swiat wiele narodow sie wykrwawi i umeczy i zaczna prosic ludzie o wytchnienie i po tym przjda Panowie i dadza nam rozwiazanie Swiatowy Rzad aby takie zdarzenia nigdy juz nie mialy miejsca……i uwierzymy w to i kolejny raz nas oszukaja ale tym razem na krotko.W czasie spokoju chwilowego beda wylapywac tych co rozumieja to doglebnie i beda ich eliminowac i czipowac ale My zwyciezymy!! Nie mozna nas pokonac a ucisk tylko Nas Wzmacnia tak iz stajemy sie Kamieniem Wegielnym a na kogo ten Kamien upadnie tego roztrzaska.Aman,Aum,Aum,Aum…

 9. Bamboleusz. 20 października 2011 o 10:21 am

  „A rozwiązanie jest proste – zamiast pobierać kredyty, rząd może drukować pieniądze potrzebne na inwestycje. ”

  Nie jest proste i jest głupie, jeżeli rząd dodrukuje pieniądze to wszystko zdrożeje jeszcze bardziej, pieniądz straci na wartości i wyjdzie jeszcze większa dziura. To jak polecanie grubej osobie diete na schudniecie pod kątem McDonalda i KFC.

  Autorze, proszę – myśl jak piszesz.

  • monitorpolski 20 października 2011 o 10:36 am

   Nie będzie tak, ponieważ dodatkowe pieniądze będą miały pokrycie. Tak działa kredyt społeczny. Posłuchaj co mówi Bill Still, zrobiłem krótkie tłumaczenie jego nagrania dotyczącego Chorwacji. Widać, że nie czytasz tego bloga: https://monitorpolski.wordpress.com/2011/09/05/bill-still-rada-dla-chorwacji-nie-wchodzcie-do-strefy-euro/

  • Mariusz 20 października 2011 o 11:16 am

   @ Bamboleusz – tak tak. dlatego lepiej jest pożyczyć dodrukowane bez pokrycia i wartości dolary! Aha jeszcze na pożądny wysoki procent. Brawo. Zanim komuś zwracasz uwagę żeby zaczął myśleć może warto samemu uruchomić ten bolesny proces.

 10. theaspartam 20 października 2011 o 10:52 am

  Ktoś czytał? http://prasa.info/index.php/artykul/url,161/ Największe teorie spiskowe,nowy miesięcznik na polskim rynku

  • monitorpolski 20 października 2011 o 11:49 am

   Wierzysz w to, że puszczą info z dowodami na to, ze pod WTC wybuchły 3 bomby atomowe? Zrobią z tego kolejna ‚teorie konspiracji”. Sama nazwa „teoria” świadczy o tym, że jest to wypuszczony dla zmyły. Powinno być „konspiracje”. Wszyscy wiemy, że to nie są „teorie
   .

 11. ussus 20 października 2011 o 11:15 am

  Bamboleusz! Pieniądze nie są drukowane w mennicach! Są tworzone poprzez kredyt. Idziesz do banku, bierzesz np. 100 000 000 kredytu – i w obieg wchodzi 100 000 000 (zł, dolarów, euro – bez znaczenia). Po prostu „dostajesz” kasę na konto. To tak jakbyśmy poszli do piwnicy i wydrukowali sobie tego melona.
  Jednak gdybyśmy to zrobili to byłoby to przestępstwo. A banki robią to legalnie!

  • monitorpolski 20 października 2011 o 11:29 am

   Właśnie to jest starannie ukrywane przez społeczeństwo. Co więcej rezerwa frakcyjna wymaga od banku, żeby miał tylko 1/10 sumy, którą pożycza! Banki nie mają naszych pieniędzy – moja matka czekała wczoraj godzinę by wybrać pieniądze za kilka miesięcy, które jej się uzbierało z emerytury.

   • peryskop 20 października 2011 o 4:27 pm

    @Bamboleusz dał się otumanić merdiom, w których klepie się o konieczności korzystania z kredytów pochodzących z zagranicy (EBOR, IMF, WB, GS itp), aby ustrzec się inflacji.

    A przecież inflacja nie patrzy skąd pochodzi pieniądz, a tylko zźera jego nadmiar nie mający pokrycia w towarach, usługach itp.

    Inflacja jest jednym z podstawowych „produktów” banksterskich.

   • Vortex 20 października 2011 o 11:37 pm

    Jezeli chcesz wybrac wieksza sume niz 1000 funtow szterlingow musisz to zglosic i czekasz na to kilka dni.

   • kosiardeyablos 21 października 2011 o 8:39 am

    Polecam filmik : „Money as dept” – do ściągnięcia w całości z torrentów jakby co! Sztuk dwie…ups..części som dwie!

 12. AQQ 20 października 2011 o 12:01 pm

  Proszę zainteresowanych i znawców o odniesienie się do tematu:ęglowodory produkcja podziemna ze złóż węgla.
  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/290-produkcja-w%C4%99glowodor%C3%B3w-jak-polska-z-importera-w%C4%99glowodor%C3%B3w-stanie-si%C4%99-ich-eksporterem

  • AQQ 20 października 2011 o 6:13 pm

   Gaz łupkowy – przekręt rządów Platformy Obywatelskiej.flv http://www.youtube.com/watch?v=LUv8Khqgea8&feature=player_embedded#!

 13. Piotr 20 października 2011 o 1:16 pm

  W TV podają, że złapali Kadafiego

  • navajo88 20 października 2011 o 2:29 pm

   Piotr to żadna wiadomośc ,wiadomo było od samego początku że go złapią ,,a zresztą ma to na co zasłóżył ,,,bo gdyby był mondry i widząc co się święci i na co się zanosi to po prostu oddał by tą całą władzę w ręce tak zwanego ludu i na koniec tylko by walnoł narodowi prawdziwą gadkę !!! ,a następnie by zrezygnował ,a tak ma to co ma i jeżeli ta informacja się potwierdzi to zapewniam cię że pan Kadafi dłógo nie pozyje hahahahahahahahaha
   J.M.H

   • ALFA 20 października 2011 o 8:50 pm

    Muammar al Kaddafi żyje i jest wciąż
    http://libyasos.blogspot.com/2011/10/muammar-al-gaddafi-is-alive.html

   • kosiardeyablos 22 października 2011 o 8:38 pm

    złapać można syfa, a Kadafiego nie, prędzej złapią komara za jajo niźli jego.(mam takom nadzieje…hehehe)….zakładając że jest cwany.

  • marek 20 października 2011 o 2:39 pm

   Teraz nawet że już nie żyje. Czy za pare dni zobaczymy jak zmartwychwstaje?

   • andzia 20 października 2011 o 5:49 pm

    HEHE pewnie będzie tak jak z osamą. Ponizej link do info ze nie zyje ale GW nie mozna wierzyc 🙂

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10505145,Powstancy_dopadli_dyktatora__Kaddafi_schwytany__RELACJA.html

  • kosiardeyablos 21 października 2011 o 8:41 am

   to fake news !

 14. Aśka 20 października 2011 o 1:44 pm

  http://przewodnik.onet.pl/reportaze/atrapa-czyli-jalowe-panstwo-ktorego-nie-ma,1,4877442,artykul.html
  Atrapa czyli jałowe państwo, którego nie ma

  Rzecz Grzegorza Staneckiego o Białorusi, w której stara się zdyskredytować to państwo, a im dalej zagłębia się człowiek w jego słowa, tym bardziej przed oczami staję polska rzeczywistość i ta obecna, gdzie jedynym motywem działań polityków jest utrzymanie się przy władzy, aresztowania i morderstwa niewygodnych osób, i ta z czasów, kiedy nas chciano wciągnąć do UE, kiedy to mówiono, że Polska to zacofany kraj, po ulicach jeżdżą furmanki, zakłady produkują kiepskie produkty zwłaszcza te żywnościowe, a w kraju nie ma demokracji. Pan Stanecki nieświadomie pokazuje sposób, w który oszukano polski Naród.
  Zachęcam do przeczytania, choć to długi artykuł, jednak artykułuje czarno na białym metody tych, którzy wdrażają NWO.

  • Aśka 20 października 2011 o 1:51 pm

   I jeszcze jedno pokazuje, mianowicie to, jak niewielkie Polska zrobiła przez 25 lat.
   Ciekawe jest spostrzeżenie pana Staneckiego, że na Białorusi mimo panującej biedy tylko 20 latkowie jeżdżą porządnymi samochodami. Nie zastanawia się jednak, dlaczego tak się dzieje. A warto myślę nad tym podumać. To właśnie wśród młodych ludzi NWO-owcy szukają demontażystów danego państwa, które przeznaczone jest do złowienia w sieć.
   Sponsorowanie z Polski m.in. dla Białorusi
   http://globalnepoludnie.pl/IMG/pdf/Lista_20projektow_Wyniki_konkursu_2007_alfabetycznie.pdf
   a poniżej inne tzw.Programy pomocowe w 2011 roku
   http://www.polskapomoc.gov.pl/Konkursy,na,realizacje,projektow,14.html

   Czy Polskę na to stać? Zestawmy to sobie z liczbą osób żyjących na skraju bankructwa cywilnego, żyjących w ubóstwie, żyjących na pograniczu ekonomicznej eutanazji.

   • jakisbuk 20 października 2011 o 4:28 pm

    przestańcie już piep… o tej polskiej biedzie –
    „żyjących na skraju bankructwa cywilnego, żyjących w ubóstwie, żyjących na pograniczu ekonomicznej eutanazji” – wiekszosć takich ma to na własne życzenie, albo nygusy albo banda pijaków – wiem co mówie bo zyje w tym kraju wystarczajaco długo – kto pracuje ten ma

    wczoraj czytałem „w ciagu ostatnich 10 lat w Polsce przybyło 6 milionów samochodów osobowych i 600 tys cieżarowych” – to kto te auta kupił – bankrutujace polskie społeczeństwo ?

    „jak niewielkie Polska zrobiła przez 25 lat” – kobieto gdzie ty żyjesz ? a moze ślepa jesteś i nie widzisz tego co sie w Polsce zmieniłoi wybudowało ?
    to są totalne bzdury że Polska niewiele zrobiła przez ostatnie 25 lat – nie obrażaj polaków

    • Aśka 20 października 2011 o 5:43 pm

     Możesz zamykać oczy i rozkoszować się swoim majątkiem, co nie zmieni faktu, że:

     http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/530991,diagnoza_spoleczna_2011_bogaci_coraz_bogatsi_biedni_coraz_biedniejsi.html
     14 lipca 2011 r.

     Diagnoza Społeczna 2011: Bogaci coraz bogatsi, biedni coraz biedniejsi

     Po raz pierwszy od lat zaczęło w Polsce rosnąć rozwarstwienie ekonomiczne.

     Dwa lata temu najbogatsze 10 proc. społeczeństwa miało dochody 3,96 razy wyższe niż najuboższe 10 procent. W tym roku ta różnica wynosi 4,19 razy. Takie wnioski płyną z zaprezentowanej wczoraj najnowszej Diagnozy Społecznej 2011. Badanie przeprowadzono na 26 tys. Polaków pod kierownictwem socjologa profesora Janusza Czapińskiego.

     W badaniach widać też spadek zamożności najuboższej grupy Polaków. Po uwzględnieniu inflacji średni dochód na osobę w najmniej zamożnych rodzinach zmalał z 638 do 620 zł.

     http://www.bibula.com/?p=32539
     Co trzeci Polak na granicy płacy minimalnej
     Aktualizacja: 2011-02-14 11:21 am

     W artykule napisano, że co trzeci pracujący Polak zarabia równowartość płacy minimalnej, która w tym roku wynosi 1386 zł [brutto, co daje 1032 netto]. Tak wynika z szacunków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
     I ci są i tak szczęśliwcami, bo obok nich jest jeszcze cały szwadron bezrobotnych.

     Widzę co się dzieje wokół mnie. Wiele ludzi ledwo wiąże koniec z końcem, wielu ma zadłużenia i wybiera między jedzeniem, leczeniem, a zapłatą za mieszkanie.

    • luxjacek 20 października 2011 o 8:31 pm

     Tak,oczywiście a większość tych samochodów to FLOTOWCE z kratką korporacji i banków:)

    • choice 20 października 2011 o 9:20 pm

     jakisbuk@ – gratuluje grubego portfela, ustatkowanego życia, spokojnych wypadów na wczasy i wakacji, wspaniałych bogatych przyjaciół koło siebie i mijanych po drodze. życzę ci z serca kolego żeby ci się wiodło jeszcze lepiej plus do tego zdrowia szczęścia pomyślności.
     tylko pytanie co ty tu robisz jak tak dosadnie ustatkowany jesteś?? nie martwisz się o lepszą przyszłość ani teraźniejszość nie widzisz biedy jaka otacza naszych rodaków i nie wzrusza cię to powiedz mi o co kaman??

     • choice 20 października 2011 o 10:14 pm

      jakisbuk@ – gratuluje grubego portfela, ustatkowanego życia, spokojnych wypadów na wczasy i wakacji, wspaniałych bogatych przyjaciół koło siebie i mijanych po drodze. życzę ci z serca kolego żeby ci się wiodło jeszcze lepiej plus do tego zdrowia szczęścia pomyślności.
      tylko pytanie co ty tu robisz jak tak dosadnie ustatkowany jesteś?? nie martwisz się o lepszą przyszłość ani teraźniejszość nie widzisz biedy jaka otacza naszych rodaków i nie wzrusza cię to powiedz mi o co kaman??

      • jakisbuk 21 października 2011 o 12:37 am

       bo zapierdalac trzeba zeby mieć – najpierw sie nie chciało uczyć potem do roboty na 8 godzin odbębnić swoje „czy sie stoi czy sie leży – to wypłatka sie należy” i to są właśnie ci „biedacy” – komuna sie skończyła i nie wróci – a wiekszości tych „biedaków ” marzy sie komuna i głosowali na pis 🙂

       jakim trzeba być idiotą zeby wierzyć że kaczynski wybuduje 3 mln mieszkań ? kto w to uwierzył – no chyba nie ludzie którzy mają choć troche rozumu – oczywiście wszyscy politycy obiecują gruszki na wierzbie – no ale nie dynie lub arbuzy 🙂

       • monitorpolski 21 października 2011 o 12:54 am

        Przypomnij sobie 2 lata rządzenia PiS-u. Nawet wierne psy Platformy teraz przyznają, że coś się zaczynało dziać. Widzą to g. w jakie wdepnęliśmy, trochę za późno…

       • choice 21 października 2011 o 1:24 am

        I gdzie jest ta puenta do mojego pytania? mam wystarczająco dużo znajomych którzy skończyli studia razem zemną i orą jak mogą za damski ch.. ??? Większość Polaków mówię tu o tych co posiadają własny biznes albo dorobiła się o własnych siłach za granicą, albo kręcili dalej rodzinny interes i ich szczęście cieszy mnie bardzo, za to martwi płaca i wyzysk tej reszty. Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, bo ja już trochę widziałem nie takie kozaki traciły całe majątki. nie chcę porównywać Niemiec z naszym krajem ale muszę przystać bo dla mnie nie ma biedaków za to są złodzieje ale jak kto woli.
        U nas najniższe zarobki 1500pln u nich coś ok 1200eu
        na mieszkanie 400 benzyna pełny bak 400 tel 50 jedzenie takie bidne 400 do tego resztę rzeczy których szkoda liczyć masz 1300 same życie a gdzie reszta?
        a teraz w Niemczech odpowiednio 100eu 120eu 40eu 140eu ale jedzenia masz wypas razem 260eu żyjesz jak człowiek!! z tym że wziąłem najniższą stawkę gdzie jest naprawdę ciężko spotkać taki zarobki. U nich droższy jest tylko chleb papierosy i benzyna reszta większość tańsza albo ta sama cena co u nas…….

 15. branibor 20 października 2011 o 1:46 pm

  Aco polaczki robia charuja jak prymitywne osilki.Sa zachipnotyzowani mysla o bogactwie.
  Wypracuja swoje lata wylacza im diode (MICHRO-CHIP rfid) i pojdzie delikfent do piachu.
  Ja wiem pracowac trzeba ale jak ci k……..a bez przerwy podnosza podatki roznego rodzaju platnosci.To czy k………………a musimy stale cos takiego akceptowac .Obudzmy sie w koncu
  ludzie niewzbogacimy sie w .zaden sposob.Tu zarobisz tyle a zachwile bedziesz musial to wszystko oddac w ramach podatku np.kastralnego.Obudzmy sie luddddddzzzzzzie

  • jakisbuk 20 października 2011 o 4:33 pm

   ty sie obudziłeś – no i co powiesz wiecej poza rzucaniem kur..mi ? 🙂 – gdybyś mnie nazwał w osobistym kontakcie polaczkiem to byś dostał w ryj – buraku 🙂

  • O Rzesz 20 października 2011 o 6:02 pm

   Za „polaczka” masz łatkę chama. A co do podatków to te szatańskie klony robią to specjalnie byśmy nie mieli czasu myśleć o czymś więcej niż walka o przetrwanie.
   Dopóki nie będziemy właścicielami własnego kraju tak będzie nadal.

 16. Apsik 20 października 2011 o 2:29 pm

  Drukowanie pieniędzy na potrzebne inwestycje i zapewnienie im pokrycia później tymi inwestycjami, to zwykła manipulacja, żeby wam zryć berety i zrobić sito z mózgów.
  Pieniądze nigdy nie mogą być drukowane wedle potrzeb, inwestycje odbywają się za sprawą wypracowanych zasobów, wypracowane zasoby tworzone są przez najlepiej inwestujących, zabranie zasobów na inwestycje rządowe najlepiej inwestującym prowadzi do braku możliwości rozwoju tym , którzy najlepiej produkują inwestują, tworzą długoletnie miejsca pracy, na rzecz doraźnych rządowych inwestycji, które z dużym prawdopodobieństwem mogą okazać się nie trafione. Tworzy się dodatkową kastę decydentów, najprawdopodobniej skorumpowanych, którzy decydują łopatologicznie na co będą dawać pieniądze a na co nie, pachnie to komunizmem.
  Pieniądze muszą płynąć samodzielnie tworząc stałe ścieżki przepływu , tam gdzie są inwestowane najlepiej, tam gdzie powstają miejsca pracy na dekady a nie na 7 lat, powodując później pękanie balonów spekulacyjnych. Przed manipulacjami banków, przed koncentracją kapitału, nadmiernymi zyskami banków, odsysaniem gotówki z rynku, jest stała baza monetarna, czyli tak jakby był pieniądz mający pokrycie w złocie. Pieniądz mający pokrycie w złocie i stopa procentowa zależna od dostępnej gotówki w bankach, zabezpieczają gospodarki przed manipulacjami doskonale i dają gwarancje stałego wzrostu gospodarczego bez recesji, po co wtedy interwencje państwowe, żeby popsuć system i pozwolić żydostwu znowu konsolidować majątek. Żydzi unikają pieniądza kruszcowego , jak diabeł święconej wody, niemożliwe są wtedy wojny, zbrojenia, manipulacje, rosnąca biurokracja . Nie dajcie się manipulować, bo nie zbudujecie raju tylko umocnicie istniejący porządek rzeczy. Tak naprawdę pieniądze nie powinny istnieć, wszystkie korporacje powinny być uwłaszczone a produkcja zrobotyzowana za darmo dla ludzi i kontrola urodzin. Kontrola urodzin kojarzy się nam teraz depopulacją ale w wolnym systemie powinna istnieć. Ilość zasobów jest ograniczona.

  • monitorpolski 20 października 2011 o 3:35 pm

   Jesteś ofiarą dezinformacji. Poczytaj o kredycie społecznym: http://www.michaeljournal.org/stronaglowna.htm
   Wyprano nam mózgi, żebyśmy myśleli, że kredyty, szczególnie z obcych banków. są konieczne. A tak nie jest. Znasz to?

   • Apsik 20 października 2011 o 5:12 pm

    Ale , to nie ma nic do rzeczy, kredyt społeczny może istnieć zawsze, jeśli system jest wolny. Wyprali wam mózgi, żebyście myśleli o kredytach , bo tak mało się zarabia w zniewolonym systemie, że trzeba robić z siebie jeszcze większego niewolnika poprzez branie kredytów, a jak się nie chce robić niewolnika to trzeba tracić na kredycie społecznym bez odsetek od pożyczonego kapitału .
    Kredyty nie są dla ludności na tak powszechną skalę, to wymysł żydowskich bankierów , celem niewolenia. W normalnym zdrowym systemie kredyt powinien funkcjonować , jako środki na inwestycje nie na konsumpcje, takie funkcjonowanie kredytu w większym stopniu niż w obecnym systemie, gwarantował by pieniądz kruszcowy i rynkowa stopa procentowa. Podaż pieniądza nie rosłaby w nieskończoność a stopa % byłaby na większym poziomie, kredyty braliby tylko ci, którzy byliby dobrymi inwestorami mogącymi spłacić raty od 5% do 10%. Przy braku koncentracji zasobów , ludzie byliby o wiele bogatsi, każdy mógłby zbudować dom lub kupić mieszkanie w ciągu 5 lat z własnej pensji. Kredyty tworzyłyby miejsca pracy i dobrobyt a nie dmuchały bańki spekulacyjne, przy niskiej zafałszowanej stopie % ustalanej przez urzędników i rosnącej w nieskończoność bazie monetarnej i podaży pieniądza . Pożyczanie na % to nic złego, tylko , że musi się to odbywać w systemie odpornym na manipulacje , czyli gwarantującym stały poziom bazy monetarnej, tak jak ma to miejsce przy pieniądzu kruszcowym.
    Ten film przecież pokazuje patologię którą krytykuję, choć nie mam siły go całego oglądnąć.

    • monitorpolski 20 października 2011 o 5:38 pm

     Kredyt społeczny to nie jest to samo co pożyczka w banku!!!

     • Apsik 20 października 2011 o 5:49 pm

      Nie to samo ale zdradza głód gotówki ludności , pokazujący brak dobrobytu i perspektyw rozwoju.

   • Apsik 20 października 2011 o 5:40 pm

    No drogi Monitorze, nie wiedziałem, że Ty sobie tu puszczasz komentarze a raz nie, w zależności , jak Ci pasuje. Nie ładnie, nie ładnie.

    • Apsik 20 października 2011 o 5:42 pm

     Nie no jednak pojawił się 🙂 , przepraszam za zarzuty 🙂

     • peryskop 20 października 2011 o 10:07 pm

      @Apsik, wykichaj się gdzieś na boku.

      I wróć tu jak przemyślisz sprawę kredytów wciskanych siłą i podstępem.

      • Apsik 20 października 2011 o 10:44 pm

       Peryskop przeczytaj o czym piszę, doucz się potem będziesz próbował się wymądrzać, jeszcze na to za wcześnie.

       • peryskop 21 października 2011 o 3:33 am

        @Apsik postulujesz wprowadzenie pieniądza kruszcowego. Oczywista oczywistość. On był, ale został sprytnie wycofany, żeby można było drogocenny kruszec zastąpić papierem, plastikiem, a teraz impulsami.

        Piszesz: „….W normalnym zdrowym systemie kredyt powinien funkcjonować , jako środki na inwestycje nie na konsumpcje…” Oczywiście, ale przecież teraz jest nienormalnie.

        „…Tak naprawdę pieniądze nie powinny istnieć, wszystkie korporacje powinny być uwłaszczone a produkcja zrobotyzowana za darmo dla ludzi…” Promujesz komunizm i konsumpcję totalną?

        „… i kontrola urodzin. Kontrola urodzin kojarzy się nam teraz depopulacją ale w wolnym systemie powinna istnieć. Ilość zasobów jest ograniczona.” Zasoby są ograniczone, ale marnotrawstwo jest stymulowane pazernością elit – banksterów, przemysłowców i polityków. Populacja sama się reguluje – wystarczy podnieść stopę życiową, a przyrost naturalny spada. Dlaczego bogacze utrzymują ubóstwo na świecie?

        „…Pożyczanie na % to nic złego, tylko , że musi się to odbywać w systemie odpornym na manipulacje , czyli gwarantującym stały poziom bazy monetarnej, tak jak ma to miejsce przy pieniądzu kruszcowym…” Niestety, realia dramatycznie się rozjechały z zasadami. Banki pozbyły się regulacji zabezpieczających, zaczęły inwestować, spekulują derywatami i ryzykownymi gwarancjami przechwytując zyski i spychając na klientów straty. A więc nie spełniają ani swej funkcji jako stabilnej bazy finansowej dla rozwoju gospodarki, ani jako bezpiecznej formy zakupu domu. Więc jaki sens ma przekonywanie, że kredyt jest dobry? Dla kogo dobry?

        „Ten film przecież pokazuje patologię którą krytykuję, choć nie mam siły go całego oglądnąć.”

        A szkoda. Czy masz jakieś pomysły na ukrócenie bankowych patologii, która się rozprzestrzenia jak zaraza, czy tylko chciałeś się podzielić swoimi oderwanymi od realiów przemyśleniami ?

   • kosiardeyablos 21 października 2011 o 8:55 am

    To w całości możńa ściągnąć z tłumaczeniem z torrenta „money as dept” :http://www.youtube.com/watch?v=mIIAvdJvCes czyli tu: http://torrenty.org/torrent/404486 See you nara!

 17. Ania 20 października 2011 o 2:52 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/muammar-kadafi-nie-zyje

  • Vader 20 października 2011 o 3:14 pm

   Kolejny serial z cyklu „zabito lub schwytano Kaddafiego lub jego synów”. Najpierw podano że go schwytano ale ponieważ go nie schwytano bo jakby to uczynili to by pokazali w tv na bank, więc podano za chwile że go „zabito”. W ten sposób nikt niczego nie sprawdzi no bo przecież „dyktator nie żyje”.

   • peryskop 20 października 2011 o 4:31 pm

    W podobnym stylu „zabito” Bin Ladena.
    A na wszelki przypadek zwłoki wrzucono do morza.

    • navajo88 20 października 2011 o 10:41 pm

     I wszystkie rekiny się pozatruwały hahahahahahaha
     J.M.H

    • kosiardeyablos 21 października 2011 o 10:29 am

     zabili go i uciekł….

  • isar 20 października 2011 o 4:11 pm

   Jamahiriya i Mathaba.net zaprzecza śmierci Muammara Gaddafiego.
   Gaddafi nie zginął, to kolejna dezinformacja od NATO/NTC, dlaczego głoszą dezinformację? a bo chcą poznać pozycje w której Muammar i Khamis zaprzeczą kłamstwom. A miałem internautów za tych co umieją coś poza wchodzeniem na onet i demotywatory… piszę po raz kolejny:

   Video-newsy:
   youtube.com/user/InomineX
   youtube.com/user/1VSMRK
   youtube.com/user/108morris108

   stronki:
   mathaba.net/news/libya
   nsnbc.wordpress.com
   libyasos.blogspot.com

   • zenobiusz 20 października 2011 o 8:53 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/20/muammar-al-kaddafi-zyje/
    Nie tak łatwo zabić Lwa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • navajo88 20 października 2011 o 10:40 pm

     wystarczy MAGNUM .800 i po lwie !!!!! hahahahahaha
     J.M.H

     • Wizzgaa 21 października 2011 o 12:29 pm

      Nie wystarczy magnum – Navajo . Trzeba jeszcze wytropić lwa inteligentniejszego od łowcy i zmusić żeby stanął bez ruchu , jak do fotografii. Wtedy może to magnum….

  • kosiardeyablos 21 października 2011 o 8:59 am

   sciemka! to dezinfo ! nieczysta zagryfka żydospryciarków NL

 18. artolomeo 20 października 2011 o 3:24 pm

  kilka zdjęć: http://photos.denverpost.com/mediacenter/2011/10/photos-demonstrators-clash-with-riot-police-in-athens-greece-on-wednesday-october-19-2011/#name%20here

 19. navajo88 20 października 2011 o 4:03 pm

  Pamiętacie mój ostatni wpis o godzinie 14.20??? pisałem że mogą zabić kadafiego ???
  teraz oglondam persów i all jazeere i widać że naród libijski do piero teraz zaczyna dostawać kurwicy !!! i zamias łatwego i przyjemnego zabujstwa to beńdziemy mieli nowe zażewie konfliktu i to dużo poważniejszego !!!! ,sorry za byki ,ale piszę to wszystko w pośpiechu ,oki???
  na razie ,J.M.H

  • monitorpolski 20 października 2011 o 4:04 pm

   Przyznaj się, jesteś najemnikiem w Libii! To ty jesteś tym bohaterem, który go dopadł?

   • isar 20 października 2011 o 4:14 pm

    Myślałem że sławny bloger, jakim jest Marek zagląda przynajmniej na mathabe.net… :>

    • isar 20 października 2011 o 4:57 pm

     *mathaba.net

     • AQQ 20 października 2011 o 5:40 pm

      http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://mathaba.net/news/%3Fx%3D629064&usg=ALkJrhj2IV6c3F-e79edD3uE-vZKRLoN_w

     • rabarbarek 20 października 2011 o 5:59 pm

      Czy nie wydaje Wam sie dziwne , ze Hilaria wczoraj przybyla do Libii z wizyta i przemowieniami. W jednym z nich , chyba do studentow, powiedziala , ze Kadafii zostanie w najblizszych godzinach pojmany lub zginie smiercia tragiczna. Skad to wiedziala ? Czyzby do wrozek chodzila i kabala sie zajmowala? A moze sen miala proroczy?

      Kanadyjska tv nadaje , podobnie jak inne stacje , relacje z dzisiejszego zaprowadzania demokracji w Libii , ale jak to bywalo w przeszlosci , wiadomosci sa bardziej wywazone i mozna wylapac z nich troche prawdy.

      Do studia zaproszono Erika Margolisa , dziennikarza , ktory dosc czesto bywa obiektywny i nie przejmuje sie narzuconymi prawdami .Przedstawia swoj punkt widzenia [ z ktorym nie zawsze trzeba sie zgadzac] i slucha sie go z przyjemnoscia . Powiedzial dzisiaj tak , ” Nie wiem czy jest sie z czego cieszyc , ze zabito Kadafiego. Pamietajmy , ze Libia byla najlepiej rozwinietym , najbogatszym krajem w Afryce. Z biednego kraju przeobrazila sie w kraj , ktory byl w stanie pomagac krajom biedniejszym.” Powiedzial tez o tym , o czym media milcza . Na terenie Libii juz od jakiegos czasu znajdowaly sie oddzialy specjalne sil brytyjskich i francuskich. To one kierowaly wieloma akcjami i one prowadzily prace poszukiwawcze Kadafiego i jego zwolwnnikow.

      CNN i BBC milcza o tym , ze od wczoraj NATO tak bombardowalo Libie , ze nie bylo tam bezpiecznego miejsca. Kompletnie zniszczone sa rafinerie . Straty siegaja miliardow dolarow. Tak sie zaprowadza demokracje. Tak kraje demokratyczne dbaja o mieszkancow innych kontynentow,. Tysiace niewinnych zabitych, bogaty kraj zamieniony w ruine, walki frakcyjne na horyzoncie, banki i bogactwa kraju przejda w obce rece, przywodce kraju [ jakiby nie byl , to byl przywodca wolnego kraju] obalono , zarznieto , zniszczono szpitale , szkoly .

      A swiat klaszcze w rece i siedzi cicho , kiedy dokonuje sie zamachu na niezaleznosc i wolnosc innych krajow. Zbojeckie prawo akceptowane jest przez rzady , ktore wycieraja sobie geby sloganami o potrzebie demokracji a w rzeczywistosci wprowadzily prawo dzunglii. Gorzej , bo nawet w dzunglii obowiazuja pewne prawa , a to co dzisiaj ogladamy to barbarzynstwo w najgorszym wydaniu.

      iu.

      • monitorpolski 20 października 2011 o 6:26 pm

       Rabarbarek, WordPress wysyła cię do spamu, chyba za twoje komentarze nt. Libii. Widać jak działa neocenzura.

       • rabarbarek 20 października 2011 o 6:30 pm

        Niech poczytaja , troche prawdy nie zaszkodzi.

        • rabarbarek 20 października 2011 o 6:52 pm

         Zauwazylam , ze prawie kazdy moj wpis wpada do spamu. Takie zycie…..

      • Aśka 20 października 2011 o 7:48 pm

       Tutaj o tej wizycie
       http://wiadomosci.onet.pl/raporty/upadek-kaddafiego/kaddafi-musi-zostac-zabity-lub-schwytany,1,4884167,wiadomosc.html
       „Kaddafi musi zostać zabity lub schwytany”
       18:15 dk / PAP 18.10.2011
       Hillary Clinton, fot. PAP/EPA

       Przebywająca z wizytą w Trypolisie sekretarz stanu USA Hillary Clinton oświadczyła dzisiaj, że Stany Zjednoczone chciałyby, aby były libijski dyktator Muammar Kadafi został zabity lub schwytany.

       Clinton złożyła taką deklarację w czasie spotkania, w którym uczestniczyli m.in. studenci.

       Agencja Associated Press zwraca uwagę, że przedstawiciele administracji prezydenta Baracka Obamy do tej pory unikali mówienia wprost, że pułkownik powinien zostać zabity. Deklarowali raczej, że powinien zostać osądzony i do tego nawoływała kilkakrotnie także Clinton w czasie swej wtorkowej wizyty w Trypolisie.

       Celem niezapowiedzianego przyjazdu szefowej amerykańskiej dyplomacji jest scementowanie amerykańsko-libijskiego partnerstwa po obaleniu Kaddafiego. Sekretarz stanu obiecała Libii nową pomoc, wartą miliony dolarów. Chodzi m.in. o zapewnienie opieki medycznej rannym powstańcom libijskim oraz o pomoc w zabezpieczaniu broni, która mogłaby wpaść w ręce terrorystów. Agencja AP pisze, powołując się na przedstawicieli władz USA, że nowa pomoc jest warta około 11 milionów dolarów.

       Przyjazd Clinton to pierwsza wizyta w Trypolisie tej rangi przedstawiciela władz USA od czasu, gdy w lutym wybuchło w Libii powstanie przeciwko reżimowi Kadafiego. Sekretarz stanu spotkała się z tymczasowym premierem nowej Libii Mahmudem Dżibrilem oraz przywódcą Narodowej Rady Libijskiej Mustafą Dżalilem.

       W ramach nowego pakietu pomocy dla Libii USA wznowią kilka programów edukacyjnych, w tym stypendia Fulbrighta i naukę języka angielskiego, pomogą w sfinansowaniu projektu archeologicznego we wschodniej Libii. Większość pieniędzy zostanie jednak przeznaczona na poszukiwanie i niszczenie tysięcy pocisków rakietowych ziemia-powietrze, odpalanych z ręcznych wyrzutni.

       Departament Stanu USA wysłał już do Libii 14 ekspertów, pomagających w zabezpieczaniu tej broni z czasów Kadafiego.
       Autor: dk Źródła: PAP

     • isar 20 października 2011 o 6:48 pm

      Portal informacyjny algieria-isp.com również zaprzecza informacjom o jakobym pojmaniu/zabiciu Muammara Gaddafiego przez NTC/NATO/rebelię.

    • zenobiusz 20 października 2011 o 9:11 pm

     Nikt nie zajrzy,może tu łatwiej. 🙂
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/20/muammar-al-kaddafi-zyje/

   • navajo88 20 października 2011 o 5:41 pm

    monitor piszesz głopoty ,wiesz hahahahahahaha , owszem kiedyś byłem najemnikiem ,ale teraz jestem spokojnym i łagodnym obywatelem polski !!! ,panie monitor z poważaniem J.M.H

    • FAKIR 20 października 2011 o 9:23 pm

     hahahahaha hihihihihihi
     JMH

     • navajo88 20 października 2011 o 10:37 pm

      hihihihihihih hahahahahahahaha
      J.M.H

    • kosiardeyablos 21 października 2011 o 10:31 am

     ?

 20. theaspartam 20 października 2011 o 4:07 pm

  Troche im to zajeło zanim skonczyli fotomontaż i tak nic nie widać,miał być ranny w nogi a nie po szyje we krwi… Zdjęcie na dole link http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6591094-kaddafi-zostal-zabity-?next=

  • navajo88 20 października 2011 o 5:37 pm

   theaspartam ,oglondałem to na Irańskiej TV SATi powiem ci kadafiego może i ranili ,ale potem jak pokazywali ten cały tłum ludzi to wydaje mi się że go po prostu zarżneli jak świniaka !!! i dlatego jest tak pokrwawiony !!!!
   J.M.H

 21. reakcja 20 października 2011 o 4:37 pm

  BZDURA PROPAGANDOWA !
  Taka sama jak z Hitlerem ,ktory jeszcze dlugo zyl po zakonczeniu IIWS.

  • jakisbuk 20 października 2011 o 4:51 pm

   jasne że Hitler długo zył – tak samo jak Elvis 🙂

   • wopek 20 października 2011 o 5:38 pm

    nie wierzysz ? to poszukaj ostatnich rewelacji na stronach wp o ujawnionych aktach FBI ktore dowodzą, że Hitler żył w Argentynie po wojnie.

 22. beno 20 października 2011 o 5:06 pm

  AJ WAJ ZACZĘŁO SIĘ TOWARZYSTWU BANKOWOPEJSATEMU PALIĆ POD DUPSKAMI KOSZERNYMI
  ALBO POTRZEBOWALI TEMATU KTÓRY ODWRÓCIŁBY UWAGĘ ŚWIATA OD TEGO CO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ GLOBALNEGO ZADŁUŻENIA Z CORAZ TO BARDZIEJ OTWARTĄ WALKĄ W GRECJI ,ALBO POSTANOWILI IŚĆ NA „RYMPAŁ” BO WIEDZĄ ŻE JAK NIE TERAZ TO JUŻ NIGDY IM SIĘ TO NIE UDA
  JESZCZE POSPÓLSTWO NIE KUPIŁO INFORMACJI NA TEMAT ŚMIERCI KADAFIEGO A JUŻ NASTĘPNA INFORMACJA ŻE ZNALEZIONIO ZWŁOKI JEGO SYNA W MIĘDZYCZASIE NA ONECIE POJAWIA SIĘ OFICJALNY ARTYKULIK O TYM ŻE NASTĘPNY W KOLEJCE DO „ODSTRZAŁU” KRAJ TO SYRIA

 23. OlO 20 października 2011 o 5:20 pm

  • Apsik 20 października 2011 o 7:19 pm

   Bardzo mądra wyważona wypowiedź i reakcja , stosowna do okoliczności, w których ludzi jeszcze nie są ordynarnie pacyfikowani. Wyczuwalna jest intencja, sugestia, być może subiektywne moje odczucie, że policję, może by się dało przeciągnąć na swoją stronę.
   To tylko wrażenie, ale jaki cios byłby dla systemu.

 24. Tomasz 20 października 2011 o 5:21 pm

  Tyle w angielskich mediach.
  http://www.guardian.co.uk/world/middle-east-live/2011/oct/20/syria-libya-middle-east-unrest-live

  • nowy84 20 października 2011 o 5:24 pm

   TYLKO IDIOTA może się nabrać na ten filmik!! w połowie nagle katastrofalnie psuje się jakość video!! a w ten sposób łatwo wkleić tam choćby Batmana :/

   • Tomasz 20 października 2011 o 5:36 pm

    To do mnie ,czy kolo mnie?

 25. maran 20 października 2011 o 5:47 pm

  Jedna z najpiekniejszych piosenek wszechczasow. Proste, ale jakze prawdziwe slowa ,piekna muzyka, super wykonanie. Piekne zdjecia w tym filmiku na ju tubie.
  „All we are is dust in the wind”.

 26. MamOczy 20 października 2011 o 6:40 pm

  Tutaj jest podobno filmik z ciałem Kadafiego :

  http://english.aljazeera.net/video/middleeast/2011/10/2011102014201566639.html

  • rabarbarek 20 października 2011 o 7:17 pm

   W tv pokazuja dziure , w ktorej podobno siedzial Kadafi. Interesujace jest to upodobanie przywodcow arabskich do chowania sie po dziurach. Mysle , ze to kolejny przekaz „bezkarnych” tego swiata , ktorzy probuja wbic nam do glow , ze ci co popadli w nielaske sa zwyklymi szczurami , i przed kotem chowaja sie po norach. Podobnie bylo z Husajnem.

   • monitorpolski 20 października 2011 o 7:21 pm

    Kompletna bzdura jak z Husseinem. W ten sposób niszczą jego jako człowieka, wielkiego wodza. Chował się po dziurach jak pies czy też bydło – oni nas wszystkich mają za bydło (goyim). Widać aferę szytą grubymi nićmi.

    • MamOczy 20 października 2011 o 7:52 pm

     Ano wiele osób to wie ale jeszcze więcej osób o tym ni wiem .
     Polacy są za mało doimformowani i karmieni kryminalnymi mediami …

     http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&st=0&sk=t&sd=a&start=8290

     Ja więcej na tym forum się udzielam ale bloga czytam codziennie .
     Kilka razy wiadomości tutaj zamieszczone , umieściłem na owym forum by więcej osób było poinformowanych o tym co się dzieje .

     I tutaj jeszcze jeden link:

     http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/20/pierwszy-swiatowy-przywodca-umarl-colonel-gadaffi/

     Pamiętam jak to czytałem na początku roku to zaczynały się rewolucje jak widać padła 1 ofiara.
     Ciekawe kto następny ?

     • MamOczy 20 października 2011 o 7:54 pm

      Jest to o tyle ciekawe, że mają umrzeć jeden po drugim następny w Europie .
      Słyszałem, że może to być prezydent Francji czy to prawda ? Przekonamy się zapewne wkrótce .

    • Ado 20 października 2011 o 9:15 pm

     Czyli co Kadaffi był dobry?no nie wiem,mieszkańcy protestowali,byli zabijani,itd,to że robią na kogoś nagonkę nie znaczy zawsze że napiętnowany jest dobry,dyktatorowi wierzyć nie będe jeśli o sobie będziem mówił że jest dobry,Hitler też tak uważał,że robi to co do niego należy.Kadaffi to zwykły tchórz mordujący ludzi,czy ukrywający się w siedzibach blisko szpitali itd.Nie jestem mieszkańcem Libi więc nie można być pewnym jak było.

     • MamOczy 20 października 2011 o 10:46 pm

      Wystarczy popatrzeć na różnego typu filmiki na youtube o Libii i jak była rozwinięta gospodarczo .

     • peryskop 20 października 2011 o 10:57 pm

      @Ado: „…nie można być pewnym jak było…”

      a tymbardziej nie można oczerniać przywódcę niezależnego państwa, którego winą było zrzucenie zależności od karteli naftowych i bankowych, zapewnienie wody dla mieszkańców, ochrony socjalnej, edukacji, opieki medycznej itp.

      Nie czytałeś jak było na prawdę w Libii zdaniem ludzi, którzy wyjeżdżali tam na kontrakty żeby zarobić i brać udział w cywilizacyjnych przeobrażeniach tego państwa i krajów sąsiednich?

      Kaddafi część zysków ze sprzedaży ropy (najwyższej jakości!) przeznaczył na pomoc dla mieszkańców biedniejszych krajów Afryki.

      To hańba dla ONZ i NATO, że napadnięto na ten kraj, żeby go zniszczyć i obrabować – podobnie jak wcześniej Irak, w którym nigdy nie znaleziono broni masowego rażenia – pretekstu do podobnego rabunku i ludobójstwa jak teraz w Libii.

      • Ado 20 października 2011 o 11:17 pm

       A ludzie wiwatujący z powodu jego śmierci,ludzie walczący przeciwko niemu?,już wcześniej się bano,ludzie gineli i nie odnajdywano ich,był zwykłym dyktatorem,a każdy dyktator w końcu kończy jak kończy.Wierzyć jemu czy czy ludziom którzy byli tak jak byli przez niego traktowani,i nie wmawiaj mi że wszyscy rebelianci to jakaś al-kaida czy prowokacje.Oczy widzą to co chcą widzieć :).Co do Iraku to racja,ale sam Saddam do normalnych ”władców” nie należał.

       • peryskop 21 października 2011 o 4:15 am

        @Ado – Przecież ludzi wiwatujących przed kamerą można zorganizować.

        Tak samo jak ustawić do kamery zapłakaną pielęgniarkę opowiadającą o wyrzucaniu niemowląt z inkubatorów w Kuwejcie przez żołdaków Saddama. A potem wydalo się, że taki incydent nie miał miejsca, rolę pielęgniarki odegrała córka ambasadora Kuwejtu w USA, a scenariusz napisali spece ze znanej agencji PR.

        Ale przyjmijmy, że i w Libii jak w każdym kraju rzeczywiście była grupa, której rząd nie podobał się.

        Czy to powód, żeby ONZ uchwaliło zakaz lotów nad tym suwerennym krajem, a NATO – przypomnę pakt obronny Północno-Atlantycki a więc w strefie oddalonej od Libii – przez pół roku pomimo tego zakazu latało samolotami i helikopterami bombardując setki czy tysiące celów, zabijając setki czy tysiące ludzi, niszcząc infrastrukturę?

        Dlaczego NATO nie przyleci do Grecji z pomocą w formie „humanitarnych bombardowań”, aby
        wesprzeć tysiące demonstrantów, którym grecki rząd się nie podoba? Dlaczego samoloty NATO nie zbombardują Wall Street, żeby wspomóc tysiące demonstrantów, którym się nie podobają władze USA? Dlaczego milczy ONZ i nie uchwali sankcji?

        Czy taka jest „misja” NATO? Dosłali doradców i komandosów, bo grupy rebeliantów nie dawały rady. Ale opór społeczeństwa libijskiego był wciąż duży, więc teraz dosłali kilka tysięcy żołnierzy i najemników.

        Czy to jest naturalne, żeby jedną z pierwszych decyzji nowych władz rebelianckich było ustanowienie banku centralnego? Podaj mi taki drugi przykład z historii.

        Czy nie czujesz @Ado, że ta wojna mocno śmierdzi?

        Czy pamiętasz, jak Libię próbowano obciążyć za Lockerbie, żeby po wielu latach wszło na jaw, że
        tamten zamach był kolejną akcją typu flase flag?

        A co masz do Saddama Husseina? Nie widziałeś zdjęcia jak odwiedzał go Donald Rumsfeld gdy USA dosyłała Irakowi broń (i gaz) do walki z Kurdami?

        Czy nie słyszałeś o skośnych wierceniach z Kuwejtu sięgających po złoża ropy pod obszarem Iraku?

        • rabarbarek 21 października 2011 o 4:39 am

         Dokladnie tak Peryskop. Ja wciaz mam problem z nazwaniem tego co sie stalo w Libii wojna. To zbiorowy atak terrorystyczny na wolne i niezalezne panstwo w imie bezprawia i bezkarnosci. Po dzisiejszych scenach egzekucji Kaddafiego , ktore obiegly swiat , tysiace oburzonych blogowiczow uwaza , ze winni agresji [ i w stosunku do Libii i Kadafiego] powinni stanac przed Trybunalem Stanu jako glowni oskarzeni w sprawie o zbrodnie wojenne.

         A przypadkow falszowania prawdy bylo wiele. Czesc z nich zostala wykryta czesc zatuszowana. Przyklad z ostatnich tygodni to mordowanie Libijczykow przez Kadafiego. Tym razem sprawa wyszla na jaw , co mozna zobaczyc nizej.

         http://www.mathaba.net/go/?http://stopwarcrimes.wordpress.com/2011/08/22/al-jazeeras-fake-green-squarehttp://www.mathaba.net/go/?http://stopwarcrimes.wordpress.com/2011/08/22/al-jazeeras-fake-green-square/

       • kosiardeyablos 21 października 2011 o 9:26 am

        Co do oczu twych – oczy twe widzą co MAJą zobaczyć. Więc – Nie patrz – Obserwuj a zobaczysz, czytaj miedzy wierszami, słuchaj a usłyszysz co powinieneś usłyszeć a nie co Masz usłyszeć 🙂

      • cukerman 21 października 2011 o 4:18 pm

       ludzie badzimy dobrej mysli…..Modlmy sie do Boga i tyle…Zreszta zawszystko czlowiek bedzie musial zaplacic.Bogaci rowniez

   • isar 20 października 2011 o 7:25 pm

    nagrania są fałszywe/fejki , od wizyty Serkozego, Camelrona, H. Blinton sytuacja w Libii wymyka się spod kontroli elit. Oni tracą grunt pod nogami, panikują, priorytetem dla nich jest schwytać Muammara i kluczowych ludzi a jedynym sposobem na poznania przybliżonej lokacji jest sianie dezinformacji, wtedy Gaddafi zmuszony jest wysłać wiadomość do narodu, najczęściej jest to nagranie audio! 1. analiza tła nagrania może zdradzić lokalizację 2. kurier z nagraniem może zostać schwytany i torturowany 3. ruch na trasie Gaddafi – stacja radiowa może zostać uchwycony przez satelity lub samoloty itd itd

 27. rabarbarek 20 października 2011 o 6:51 pm

  W Atenach zginal pracownik budowlany , uderzony w glowe kamieniem. Pracownicy szpitala potwierdzili zgon , ale dodali ze prawdopodobnie smierc nastapila na skutek zawalu serca.

  Wiele osob narzeka na problemy z oddychaniem . Policja nie zaluje gazu i rozpyla go wedlug instrukcji . Jak widac” srodkow porzadkowych” w Grecji nie brakuje.

  Grecy ostrzegaja przed ” kapturami” . Jest to prawdopodobnie bojowka , wyslana na ulice we wiadomym celu. Dzisiaj organizowali burdy i awantury wsrod protestantow, w ktorych kilka osob zostalo rannych.

  • karolpolak80 20 października 2011 o 7:48 pm

   słyszałem również że „dzielna” niemiecka policja „wspiera” grecką policję w przywracaniu „porządku” na ulicach aten, jeśli to prawda to od razu nasuwa się porównanie z bratnią pomocą dla czechosłowacji w 1968

   • rabarbarek 20 października 2011 o 9:23 pm

    Ja tez slyszalam , ale nie o Niemcach. Czyli jest tam moze silna grupa pod wezwaniem i pomaga zaprowadzic porzadek. Demokracje chcialam powiedziec.

 28. z4truty 20 października 2011 o 7:23 pm

  Jeśli o mnie chodzi nie wierze w śmierć Kaddafiego, by tak łatwo się nie dał. A tu coś ode mnie z oficjalnych mediów:
  http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Smartfon-lezacy-kolo-klawiatury-moze-okazac-sie-szpiegiem,wid,13912115,wiadomosc.html
  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/kto-chce-przejac-wladze-nad-swiatem,1,4882270,artykul.html

  • deotibigratia 20 października 2011 o 8:49 pm

   zobaczcie newsy na methaba net – wygląda na to że jednak go nie zabili,
   http://mathaba.net/

   daję z tłumacza google
   Zielona Komitety potwierdziły, że lider jest żywy, i, że wróg stara się wykorzystać jego istoty obecnie z komunikacji. Celem jest proszę Hillary Clinton, który szczekał na jej Emiraty niewolników, że chce Muammar Kadafi „żywy lub martwy”.

   Analityków, którzy są blisko libijskiego przywódcy powiedzieli Mathaba, [b]że ​​celem plotki jest kilka krotnie. Z jednej strony, chcą zdemoralizować libijskiego oporu, który trzymał się przez ponad 7 miesięcy z najsilniejszych terrorystów i inwazji armii na świecie. Z drugiej strony, chcą w ten sposób zwabić Kierownik się, aby nawiązać połączenie w celu próby, aby ustalić jego lokalizację.
   [/b]
   Sekretarz Generalny Międzynarodowej Ludowej Organizacji Konferencji powiedział Mathaba, że ​​jest jeszcze jeden cel w tej strategii Clinton i jej poddanych, którym jest próba utrwalenia mitu, że NTC kontroluje wszystkie Libii i że Dżamahirija nie ma, ponieważ NTC stało się jasne, że nie może uznać rząd, jeśli nie nad całym krajem.

   • zenobiusz 20 października 2011 o 9:44 pm


    Któż się oprze jej życzeniu.Dla tego ogłosili ,co chciała,martwić będą się później jak Lew Pustyni,dobierze im się do tyłków.

  • Ado 20 października 2011 o 9:16 pm

   A ciało pokazywane to manekin? klon? czy sobowtór?.Z osamą sprawa śmierdzi,jednak z Kadaffim nie przesadzajmy…

 29. StopNWO 20 października 2011 o 8:53 pm

  Mógłby ktoś napisać albo podać linka o co chodzi dokładnie z tą Grecją ?
  Nie za bardzo się orientuję w tym temacie …

  • peryskop 20 października 2011 o 11:05 pm

   @StopNWO –
   jak nie poczytałeś wstępniaka ani komentów, to zmień ksywkę, bo cię ubrali nieodpowiednio.

 30. Tomasz 20 października 2011 o 8:57 pm

  Jutro i tak koniec swiata!
  http://www.washingtonpost.com/blogs/under-god/post/harold-camping-world-probably-to-end-oct-21-2011/2011/10/05/gIQAmxMMuL_blog.html?wprss=under-god

  • luxjacek 20 października 2011 o 9:46 pm

   Pogubiłem się który to z kolei tego pana.

  • kosiardeyablos 21 października 2011 o 9:29 am

   No to jest dziś. stoje na balkonie no i końca świata nie widać!

   • kosiardeyablos 22 października 2011 o 8:41 pm

    świat się kończy od kiedy nie ma Polo-Kokty !

 31. Hamerykanczyk 20 października 2011 o 9:00 pm

  Mowicie tutaj o kredycie spolecznym ze jest taki dobry i wspanialy. A teraz mam ciekawe pytanie, na ktore tutaj nie znalazlem odpowiedzi. Przykladowo Pan X porzycza 100 tys zl z kredytu spolecznego ( na 0 % ), i po dwuch miesiacach oglasza bankructwo i pozbywa sie majtaku na jego imie, to co wtedy ?! Skoro te pieniadze juz nie beda mialy szansy wrocic do puli to bedzie bilans ujemny. A zakladajmy w bardzo slabej ” perspektywnie ” ze bedzie to tylko 1% kredytobiorcow ( w realiach jest ich wiele wiele wiecej ), to co wtedy? Bilans nigdy nie bedzie na 0 zawsze bedzie ujemny

  • FAKIR 20 października 2011 o 9:22 pm

   Najpierw poczytaj, zrozum, a potem pytaj
   Tego typu kolejność zawsze musi być zachowana

  • pola 20 października 2011 o 10:09 pm

   Taki kredyt mógłby zostać udzielony nazakup konkretnych aktywów,nigdy gotówka do ręki .
   Zakupione aktywa przechodzą na ciebie po splacie zobowiązania.

 32. Jano 20 października 2011 o 9:04 pm

  Rise up o powers of the sea
  In the name of Absu I call
  Come and carry my curse
  To the ones who me disgust
  May they burn in my cauldron
  For they are as molten wax
  So mote it be

 33. Ado 20 października 2011 o 9:18 pm

  Mnie to teraz interesuje jak będą walczyć o stołek Kadaffiego,i co z tego wyjdzie…

  • rabarbarek 20 października 2011 o 9:32 pm

   Stolki byly , Ado , rozdzielone jeszcze zanim NATO wkroczylo do Libii. Libia bedzie prawdopodobnie podzielona , rozkradziona i wyjdzie z tego to co zwykle wychodzi w takich przypadkach. A jaki byl Kaddafi dla Libijczykow poczytaj na blogu , bo widze , ze jestes niedoinformowany/a. Czy wiesz dlatego tak dlugo nie mogli go dorwac? Cala akcja polowania na niego trwala miesiace a wedlug zalozen natowskich miala trwac kilka dni.

 34. Wojox 20 października 2011 o 9:39 pm

  Sprawa Kadafiego to odwracanie uwagi od spraw głównych : wałkowanie Grecji…
  Powinna lada dzień spaść ulewa w Atenach. Rzym zalało, teraz Ateny,,, zobaczycie moje słowa…Hehe..

 35. Ado 20 października 2011 o 9:43 pm

  Ok,racja z Kadaffim mało się orientuje,dlatego byłbym wdzięczny za jakieś artykuły opisujące o co w tym wszystkim chodzi i jaki był.

  • zenobiusz 20 października 2011 o 11:48 pm

   Takie były jego dokonania.zrujnowane przez najazd.
   On jednak dalej walczy więc nie piszmy,że był.
   kopia wpisu z http://niezalezna.pl/17895-kaddafi-nie-zyje-zginal-w-rodzinnym-miescie
   jakieś pytania?

   Jaki są znane fakty i liczby o Libii i jej przywódcy?
   * PKB per capita = $14,192
   * każda rodzina otrzymuje rocznie pomoc = $1,000
   * bezrobotny otrzymuje $730 miesięcznie
   * miesięczna pensja pielęgniarki w szpitalu = $1,000
   * każdy noworodek = jednorazowo $7,000
   * po zawarciu małżeństwa każda para = $64,000 na zakup mieszkania
   * na założenie własnej działalności jednorazowo = $20,000
   * zakaz wysokich podatków i ceł
   * darmowe edukacja i opieka zdrowotna
   * edukacja i staż za granicą opłacane przez państwo
   * sieci sklepów dla dużych rodzin z symbolicznymi cenami na podstawowe art. spożywcze
   * surowe kary za sprzedaż przeterminowanych produktów, w niektórych przypadkach areszt
   * liczne apteki z darmowymi lekami
   * podrabianie leków uważane za groźne przestępstwo
   * nie ma opłat za czynsz
   * nie ma opłat za energię elektryczną
   * zakaz sprzedaży i używania alkoholu, prawo „prohibicji”
   * pożyczki na zakup samochodu i mieszkania bez odsetek
   * zakaz usług w zakresie nieruchomości
   * osoba kupująca auto, do 50% ceny płaci państwo, w przypadku milicji = 65%
   * paliwo tańsze od wody: 1l. paliwa = $0.14. Zysk ze sprzedaży ropy wydawany dla dobra społeczeństwa i podnoszenie standardu życia
   * Kadafi zgromadził ponad 143 t złota. Planował wprowadzić strefę bezdolarową i używać złoty dinar, zamiast waluty w rachunkach z innymi państwami
   *duże sumy wydawane na irygację z wód gruntowych, w ilości około 100 odpływów z Nilu. Ze względu na skalę tego projektu nazwano go „ósmym cudem świata.” […] Jest to tzw. „zielona rewolucja.” która rozwiązuje wiele problemów żywnościowych w

   Afryce, a Libii zapewnia stabilność i niezależność ekonomiczną.
   * w 2010 r. Kadafi złożył wniosek w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ o śledztwo ws. okoliczności
   ataku USA i NATO na Irak, oraz postawienie przed sądem winnych masowych zbrodni. Przedłożył projekt rezolucji ws. odszkodowania byłych państw

   kolonialnych byłym koloniom za eksploatację w okresie kolonialnym […]
   * kadafi wyłożył 300 mln dolarów na satelitę i uratował całą afrykę przed wydawaniem 500 milionów dolarów co roku za rozmowy telefoniczne dla francuskich firm
   Odpowiedz na opinię

 36. zenobiusz 20 października 2011 o 9:50 pm

  Message from brother leader Muammar Gaddafi ( after mainstream media said he was dead )This message was reportedly recorded today, after mainstream media reported Muammar Gaddafi dead.
  Free Translation below:
  French: “Merci pour toutes les personnes et les institutions qui se sont inquiétés pour moi et qui ont manifesté leur grande préoccupation. Ce message vient en retour de leur amour pour moi.”
  English: “Thank you for all who called to see how am i and ask about me. I am fine and live in somewhere no one can find me. I live in every one heart. If you kill my body u cant kill my soul which live in every Libyan.The long life for the martyr and the bad life for all who betray there country.”
  ALLAH MUAMMAR, LIBYA WA BAS

  • monitorpolski 21 października 2011 o 12:51 am

   Po oglądnięciu nagrań wideo, których jest kilka jestem gotów zgodzić się z tym, że Kaddafiego jednak zabito. Jeśli to sfałszowali, to bardzo przekonująco.

 37. pola 20 października 2011 o 9:51 pm

  PKO BP
  Zysk brutto banku: 4 mld 122 mln zł
  Zarobki prezesa – ok. 1 mln 110 tys. zł

  Największy polski bank i tak marne zarobki… Jego prezesem jest Zbigniew Jagiełło, który zarobił w 2010 roku „tylko” 1 milion 110 tys. zł. Jak na szefa największego polskiego banku z zyskami przekraczającymi 4 mld zł ta kwota wydaje się śmiesznie niska. Prezes PKO BP nie powinien
  jednak narzekać, bo jeszcze w 2009 roku bank był objęty tzw. ustawą kominową, a cały zarząd zarobił zaledwie 2,5 mln zł (PKO BP jest kontrolowany przez Skarb Państwa). Gdy wczytać się w raport dokładniej, można znaleźć informacje, że ośmiu członków rady nadzorczej zarobiło zaledwie 621 tys. zł. W banku zapożyczyli się jednak na sumę 2,4 mln zł. Ciekawe, ile wynosi dla nich oprocentowanie?
  http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/ile-zarabiaja-prezesi-bankow-grube-miliony-zobacz-53952.html

 38. Ado 20 października 2011 o 9:53 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=hgddXi7FCmM&feature=related a to i na innych video to jego klon?,bo zbyt podobny jak na sobowtóra.

  • rabarbarek 20 października 2011 o 10:24 pm

   Posluchaj i obejrzyj obrazki z Libii. Tak wyglada kraj , ktory jeszcze niedawno nie mial ani centa dlugu, gdzie szkoly byly darmowe, lecznictwo tez , a w szpitalach pracowali lekarze z calegoswiata , banki narodowe, malzenstwa otrzymywaly darmowe mieszkania , miasta byly zadbane a do Libii ciagnely rzesze chetnych do pracy i wszyscy dostawali prace. Dzisiaj to juz historia a jak wyrazila sie pani udzelajaca wywiadu RT , byly pracownik wywiadu, Libie zawrocono do epoki kamienia lupanego.

   http://rt.com/news/nato-libya-machon-former-219/

  • zenobiusz 20 października 2011 o 11:08 pm

   http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/428623731.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1319144506&Signature=LLR5gjPMx6v732OkXwIUD2ueK6A%3D
   Na filmie jest statysta ,niewyraźne ujęcia,a potem to zdjęcie.

   • Ado 20 października 2011 o 11:26 pm

    Wiedziałem że odpowiedź będzie: aktor,sobowtór,manekin.
    Tyle że nie wygląda jak nic z powyżej,widać wyraźnie że to Kadaffi,akurat znaleźli by kogoś aż taaak podobnego,mogącego robić za klona.Nawet jakby wam pokazali ciało i zrobili testy DNA,tak wiedzielibyście swoje.

    ”to choćby kto z umarłych powstał, też nie uwierzą.”

    • zenobiusz 20 października 2011 o 11:50 pm

     http://zenobiusz.files.wordpress.com/2011/10/capture-d_c3a9cran-2011-10-20-c3a0-21-29-52.png?w=158&h=299
     Przyjrzyj się tak się to robi.

     • zenobiusz 20 października 2011 o 11:51 pm

      To samo było w linku wyżej, ale jak widać cenzura działa.

      • Ado 21 października 2011 o 12:06 am

       Jak wspomniałem,nie zbyt przekonywujące,tym bardziej że to zdjęcie z filmiku na którym twierdzisz że to identyko wyglądający statysta,któremu zrobiono fotkę przy przerobić i tak identyczną twarz na prawdziwegi Kadaffiego xD.Choć przyznam że ta cenzura jest podejrzana.

    • Vortex 21 października 2011 o 12:06 am

     I co w tym dziwnego.Nic juz nie jest prawda.Klamia w zywe oczy i czym klamstwo paskudeniejsze tym wiekszosc go kupi.A dlaczego? Bo kazdy klamie i nie bedzie tego kwescionowal.To tak jakby doniesc na siebie na policje.Ludzie zyja w obludzie i w to im graj. Oni dobrze o tym wiedza.Teraz pilka w twoim korcie.

     • reakcja 21 października 2011 o 1:37 am

      Jest moment,ze klamcom przestaje sie wierzyc a wtedy zegnaj milosierdzie .

 39. rabarbarek 20 października 2011 o 9:54 pm

  9 listopada FEMA wspolnie z Komisja Komunikacji [FCC] przygotowala sprawdzenie systemu alarmowego w USA. Odbedzie sie to na szczeblu stanowym, ogolnokrajowym i municypalnym. Cala Ameryka bedzie miala okazje uslyszec w jaki sposob ogloszony zostanie alarm dla calego kraju w przypadku sytuacji wyjatkowej. [ radio, telefony, tv, byc moze syreny alarmowe] Test taki przeprowadzony bedzie po raz pierwszy w historii USA.

  http://www.nlc.org/news-center/nations-cities-weekly/articles/2011/october/fema-plans-first-ever-nationwide-emergency-alert-system-test

 40. Świt Lepszego Jutra 20 października 2011 o 10:11 pm

  GLOBALNA OKUPACJA! DOŁĄCZMY SIĘ!

  • Świt Lepszego Jutra 20 października 2011 o 11:02 pm

   j.w.

  • Świt Lepszego Jutra 21 października 2011 o 7:04 am

   TUTAJ POPRAWNY LINK

 41. luxjacek 20 października 2011 o 10:15 pm

  Zerknijcie na to… http://konflikty.wp.pl/kat,126314,title,Gdy-go-zlapali-jeszcze-zyl-zobacz-film,wid,13915149,wiadomosc_wideo.html

 42. pola 20 października 2011 o 10:19 pm

  Nareszcie zaczynają dostrzegać że demokracja która podobno jest najlepszym ustrojem jaki do tej pory wymyślono,jest tak naprawdę realizacją Orwellowskiej powieści realizowanej tu i teraz.
  A wystarczyło zabrać panom ulubione zabawki.

  ,,Chodziło o to, aby ludzie byli jak najmniej indywidualistami, a jak najbardziej kolektywistycznymi wykonawcami woli wszechogarniającego państwa. Wydaje się, niestety, że te przestrogi na niewiele się zdały. Bo cóż myśleć o tym, że dorośli ludzie nie mogą – o czym doniosły wczoraj media – zagrać poza kasynem w pokera, rozmawiać przez telefon komórkowy w samochodzie czy napić się piwa na skwerze w parku. Są wszak za siebie odpowiedzialni”
  http://forsal.pl/artykuly/558414,marczuk_orwell_w_polsce_panstwo_zabiera_nam_wolnosc_traktujac_nas_jak_dzieci.html

 43. Sully 20 października 2011 o 10:23 pm

  Zwymiotować mi się chce jak ogladam te filmiki…zwykłe zwierzeta …żeby nie było że popieram dyktatury..ale chyba na proces zasługiwał….a zwierzeta go zabiły niczym sie od niego nie różnia niczym….a hipokryzja „wielkich” tego świata jest zastraszająco wielka, przez kilkadziesiat lat przyjmowali go z honorami króla, pozwalali rozkładć śmieszny namiocik pod swoimi pałacami, az tu nagla zmiana frontu trzeba sie pozbyc Kadaffiego….chca szerzyć demokracje…jasne tak jak w Afganistanie…normalnie ręce opadają, zabili człowieka i jego synów i cały świat im klaszcze…co sie dzieje, gdzie my żyjemy?

  • zenobiusz 20 października 2011 o 11:03 pm


   Tu masz szczegóły jak fabrykuje się dowody smierci.

  • zenobiusz 20 października 2011 o 11:04 pm


   To mają być dowody zbrodni,każdy archeolog powie co to jest.

  • isar 20 października 2011 o 11:54 pm

   A wiesz po co rozkładał te „śmieszne namiociki”, bo nigdy nie zapomniał jak żył, urodził się i wychowywał się w namiocie a ojca Muammara do samej śmierci nie było stać na ceglany dom. Doświadczenie te pewnie miały wpływ na rozwój jego charakteru i co by wyjaśniało dlaczego stronił od życia w luksusach/drogich apartamentowcach. Muammar jest przykładem człowieka który mimo możliwości pławienia się w luksusie jak saudyjscy szejkowie, żył jak zwykły Bedouin. Łap video, uchwycony urywek życia Gaddafiego w „luksusie”…

   • monitorpolski 21 października 2011 o 12:42 am

    Kurde, zrobię wszystko by uczcić jego imię. To co oni robią to się nazywa „rewriting the history” – całkowite fałszerstwo historii. Robią ze świętych bandytów, a z bandytów świętych. Takie postępowanie jest niegodne miana człowieka.

 44. navajo88 20 października 2011 o 10:30 pm

  Sully żyjemy w porąbanym świecie !!!!!!!!.
  J.M.H

 45. reakcja 20 października 2011 o 10:31 pm

  We Francji na wysokim „dworze” narodzila sie diablica i ukazaly sie jej rogi !

 46. rabarbarek 20 października 2011 o 10:47 pm

  Prosze obejrzyjcie te zdjecia. Zrobione sa przez uczestnika protestow w Rzymie. Czlowiek ten wpuscil na Internet te zdjecia , zeby zdekonspirowac ” kaptury” , ktore sa niczym innym jak oddzialami specjalnymi policji , wysylani na ulice w celu robienia zadymy i ” prowokowania” policji umundurowanej do uzycia sily. Zobaczcie jak wspolnie z policja wyruszaja do akcji. To dzieki nim zamieszki w Rzymie mialy tak gwaltowny charakter .

  http://www.repubblica.it/politica/2011/10/16/foto/inquadra_black-23327497/1/

  • Vortex 21 października 2011 o 1:10 am

   Nazwa tych bojowek to Black Bloc Protesters .Anarchisci ktorzy popieraja komuizm. Powiewaja czarna flaga na ktorej zamist anarchii maluja niedonkonczona gwiazde dawida.
   Czarny Blok (ang. Black bloc) – taktyka demonstracji stosowana przez anarchistów i autonomistów, polegająca na ubieraniu się na czarno (kolor towarzyszący postulatom anarchizmu od momentu, gdy czarna flaga stała się symbolem anarchizmu w epoce Komuny paryskiej) i maskowaniu się w celu utrudnienia identyfikacji przez policję. Od połowy lat 90. taktykę Czarnego Bloku stosują na demonstracjach także nacjonaliści i neofaszyści głównie w krajach Europy Zachodniej.
   http://en.wikipedia.org/wiki/Black_bloc
   Dziura wykuta w Pentagonie miala tez wyglad takiego Sześciokąta.I widzimy tam podobny znak namalowany z boku na zolto.

 47. blip 20 października 2011 o 11:08 pm

  Monitor, i znowu się skompromitowałeś. Dajesz link do strony, która rzekomo ma potwierdzać, że zdjęcie jest z 13 sierpnia, a tymczasem, klikając na ten link, dowiadujemy się, że:

  the date stamp is 10/20.
  At the bottom of the image it plainly displays
  2011 10 20 12:23PM
  looks like 8 /13 photos. as in that’s photo #8 of 13.

  Jeżeli chodzi o poziom dezinformacji i głupoty, to jesteś gorszy niż TVN i Onet razem wzięte.
  ===========================================================
  monitorpolski: blip, weź pod uwagę, że uaktualnianie robiłem w szpitalu, czekając na wyniki mojego ojca, który nagle ciężko zachorował. Ty tylko szukasz moich wpadek. Info o sierpniu było na godlikeproductions, gdzie podałem link do sprawdzenia.

  • zenobiusz 20 października 2011 o 11:11 pm

   On napisał ponoć.A tu niespodzianka.
   http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/428623731.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1319144506&Signature=LLR5gjPMx6v732OkXwIUD2ueK6A%3D

   • zenobiusz 20 października 2011 o 11:20 pm

    http://zenobiusz.files.wordpress.com/2011/10/capture-d_c3a9cran-2011-10-20-c3a0-21-29-52.png?w=158 Cenzura działa szybko,tu jest jeszcze.

    • Ado 20 października 2011 o 11:31 pm

     Trochę sie to kupy nie trzyma,fotka niby przerobiona tak?,a jest to fotka z całego nagrania z nim,gdzie twierdzisz że to statysta,błędne koło???.

     • monitorpolski 21 października 2011 o 12:22 am

      Typowy numer syjonazistów. Oni nie mogą prosto, każda ich operacja to false flag. Psychole do kwadratu. A jakby go faktycznie zabili,to trzymaliby w lodówce jak Bin Ladena, gdy tymczasem służyłby jako straszak. To są perfidne bestie, bez cienia poszanowania dla innych ludzi. David Icke ma rację, że ich DNA zawiera elementy gadzie.

      • kosiardeyablos 21 października 2011 o 9:46 am

       czyli NL – w tych dwuch lyterkach ukryta je prawda. NL – Nie Ludzie, Nędzne Larwy, Neofaszystowskie Luje, Nowotwór Lubawiczerowy, Nadęte Lumpy, NekrofiLe….ups……ktoś może dopisze to w innych językach? He he he!

    • Vortex 21 października 2011 o 1:20 am

     …a jak sie tu na blogu wkleja zdjecia ?

     • monitorpolski 21 października 2011 o 5:46 am

      img src= tu adres obrazka, i oczywiście zamykasz to w nawiasach

      • vortex 21 października 2011 o 11:08 am

       Thx 🙂

  • zenobiusz 20 października 2011 o 11:13 pm

   Blip@
   Wiesz chyba że nie jesteś banowany,bo robisz tu za trolla tresowanego.??
   No do spisuj się dalej w tej roli,tak barwnie jak powyżej.

  • peryskop 20 października 2011 o 11:14 pm

   @blip
   Brawo, że ujawniłeś skąd tu przychodzisz i po co. Teraz już wiemy.

   • blip 20 października 2011 o 11:16 pm

    Czy prawda aż tak bardzo was boli ? Pokazuję jedynie, że monitor bezmyślnie umieszcza tutaj każdą zasłyszaną sensację – nieważne, czy ma ona w sobie coś z prawdy. Przecież wystarczyło wejść na tę stronę i wszystko byłoby jasne, ale chyba nawet tego nie chciało mu się zrobić. Wy z kolei macie jakieś śmieszne pretensje, że skorygowałem tego babola. Niezła paranoja.

    • zenobiusz 20 października 2011 o 11:22 pm


     Podelektuj się,póki nie zniknie jak z poprzedniego linka.

     • Ado 20 października 2011 o 11:29 pm

      Ciekawe choć można się przyczepić że chyba każdy otworzył kiedyś w życiu usta,złapał jakąś minę,dostał z broni palnej,to i z bólu mógł otworzyć jape,czy złapać minę,to nie jest przekonywujący dowód.Póki można przyczepić się do ale,nic nie jest pewne :).Pozdrawiam.Czekamy na dalszy rozwój wypadków w LIbii,po owocach poznamy :D.

      • Aśka 20 października 2011 o 11:46 pm

       Ciebie Ado też poznamy po owocach. Pracuj dalej.

       • Ado 20 października 2011 o 11:55 pm

        Toć bez przesady…
        to już oczywiste rzeczy wypisywać nie wolno,przecież to co napisałem nie może być prawdą?,czemu niby?.Argumentacja?,jakieś zaprzeczenie a nie kolejne oskarżenie,neutralna dociekliwa postawa a już człowieka oskarżają.Bądźmy rozsądni i dążmy do prawdy z rozwagą i inteligencją,nie fanatyczną postawą,która bije Aśka od ciebie po oczach że hoho,bo jak inaczej nazwiesz kogoś kto pisze: ”Pracuj dalej” po napisaniu przez tego kogoś trafnej uwagi…

        • Ado 21 października 2011 o 12:12 am

         Choć przyznam że to byłby niezwykły ”zbieg okoliczności” jeśli chodzi o obie miny.Nic nie neguje,jedynie jestem ostrożny,przejechałem się kiedyś nieprzyjemnie na czymś,jak łatwo wszystko łykałem bez samodzielnego myślenia,stąd wole być baardzo ostrożny i staram się nigdy nie być czegoś na 100% pewny,jest mniejsze zdziwienie jak okazuje się inaczej.

      • zenobiusz 21 października 2011 o 12:13 am

       Czy ty nie widzisz oczywistości,że to fotomontaż.Zdjęcie górne to podstawa.twarz przeklejono dodano krew i zmniejszono ostrość.
       Skąd wy się bierzecie.???
       To co piszesz dalej,wygląda jakbyś zapomniał języka polskiego ,w gębie:
       „chyba każdy otworzył kiedyś w życiu usta,złapał jakąś minę,dostał z broni palnej”
       Pracuj dalej, ciekawe jakie jeszcze owoce,zobaczymy,bo te wyżej są zielone i kwaśne 🙂
       ======================================================
       monitorpolski: przynajmniej mamy rozrywkę… Cieszę się,że Kaddafiego nie zabito.

       • Ado 21 października 2011 o 12:19 am

        Fakt,przecinki w złym miejscu haha xD.No widzę że mina identyko,ale jak pisze wyżej wole być ostrożny.Tobie też życze miłej pracy…

        • Ado 21 października 2011 o 12:23 am

         To jest zdjęcie z filmu,więc w końcu PS czy statysta?.I w sumie jak się przyjrzałem ma oczy bardziej zmruzone,a wyraz twarzy martwy,podobieństwo jedynie widać po otwartej buzi.
         http://www.liveleak.com/view?i=677_1319113746
         =====================================
         monitorpolski: Ado, podeślij mi twoje zdjęcie, to zrobię z tobą wszystko, mogę cię nawet powiesić jak Saddama. Niestety, ale zdjęcia – szczególnie tak podejrzane nie są żadnym dowodem, nagrania wideo też.

        • spostrzegawczosc 21 października 2011 o 1:00 am

         wkrecono was:
         1 zdjecie – prawdziwe
         2 zdjecie – twarz z 1 wklejona do otoczenia (widac ewidentnie bo zupelnie inna tonacja barw)
         3 zdjecie – prawdziwe: nie ma na niej wklejonej twarzy ze zdjecia nr 1 tak jak na zdjeciu nr 2. Czyli nkt nie dodal zadnych ran w PS. Jak ktos dalej nie wierzy to niech zobaczy na ulozenie wlosow na czole (1 zdj = 2 zdj ale inne niz 3 zdj).

         Ktos to bardzo sprytnie przygotowal – pokazal kroki, ktore na poczatku sie zgadzaly ale final inny. Sam sie na poczatku na to zlapalem ale po chwili sie zorientowalem, ze to wkret. Ale ten kto przygotowal ten wkret normalny nie jest – jak sie komus chce to moze wysledzic kto pierwszy puscil plotke z tym zdjeciem i bedzie wiadomo, ze inne info od tej osoby to pewnie tez zmylki.

        • rabarbarek 21 października 2011 o 1:00 am

         To fakt dzisiaj mozna zrobic wszystko co sie chce. Prosty program i mozna dolozyc albo odjac szczegoly i powstanie to co chcielibysmy zobaczyc na zdjeciu. I wcale nie trzeba byc profesjonalista , zeby cos ciekawego zmontowac. Trzeba poszukac na stronach komentarzy . Z cala pewnoscia nie tylko my mamy z tym problem .

 48. Extazed 20 października 2011 o 11:17 pm

  Trochę poza tematem, ale zna ktoś jakieś publikacje naukowe, opracowania, skrypty, ksiązki na temat eteru? ? Bardzo interesuję mnie ta sprawa i za razem intryguje. Dzięki

  • Quick 20 października 2011 o 11:39 pm

   Strona po niemiecku, masz tam rozrysowany atom, jak wygląda naprawdę, nie potrzeba fotografii zwykła rycina wystarczy, wiedzieli o tym już w XIX wieku, ale naukowcy mają lepszy sprzęt teraz , więc według nich atom to jakieś jądra z elektronami. Średniowieczna nauka moim zdaniem jest o late świetlne przed obecną ciemnotą nam wszech panującą. Możesz podążać tym tropem, być może , coś tam jeszcze znajdziesz.

   http://www.alle24.de/archiv/12574.htm

   • Ado 20 października 2011 o 11:49 pm

    Taa mieli pewnie wtedy super sprzęt,ciemnota to była w średniowieczu,bród,smród i biedota,nie wspominając o krucjatach.Zainwestuj w rozum i sprzęt to się dowiesz kto jest w ciemnocie,nie ma to jak ”eksperci” którzy od tak sobie zaprzeczą wszystkie prawa fizyki itd :D.łatwo napisać co jest bee,a samemu sprawdzić i się dowiedzieć już nie łaska..Może jaskiniowcy już na księżyc latali hę? albo majowie,bo przecież ”rysunki” ich przedstawiały różne dziwadł z których wszystko zinterpretować można.

    • choice 20 października 2011 o 11:53 pm

     Rzymian 1:22 Podając się za mądrych stali się głupimi.

     • Ado 20 października 2011 o 11:57 pm

      Będąc ”głupimi” za mądrych się uważali.

      • kosiardeyablos 21 października 2011 o 9:59 am

       Jest taki stary tekst : Nie każdy głupiec jest głupcem, niekażdy medrzec jest mędrecem, bo gdy z otchłani czy z ostępów leśnych wyskoczy jakowy zwierz okrutny i warcząc wzrok swój na cię skieruje bywa że mądrzejszy staje się mądry głupiec od głupiego mędrca. ..bla bla bla…jakoś to było …nie pamiętam. Sam to napisałem kiedyś, będąc pod wpływem prysznica, w niedzielny poranek, gdy kot mój Blacky wpadł do wanny.. .

    • Quick 21 października 2011 o 12:21 am

     Cipek ty się nie wcinaj między wódkę a zakąskę, zwłaszcza , gdy masz blade pojęcie o świecie. Teraz też masz krucjaty tylko spod innego znaku i nie ma biedoty protestującej na ulicach miast na całym świecie.Jakbyś zainwestował w rozum i sprzęt, czyli okulary do czytania, to może głupawy uśmieszek zniknąłby ci z twarzy i dowiedziałbyś o tym wszystkim.
     W jaskiniowców też wierzysz ? Niezły produkt globalnego odmóżdżenia dałeś z siebie zrobić, archeologia zakazana się kłania,a jaskiniowca to z zrobią niedługo z ciebie , fachowcy od NWO, jeszcze bardziej odmóżdżonego ,za pomocą chemicznej lobotomii i podkarmionego GMO. Dziwadło może więc być nieliche z ciebie, tylko do narysowania na skale. Później będą badać Majowie skąd się wziąłeś.

     • choice 21 października 2011 o 12:32 am

      Quick chciałem delikatniej ale z drugiej strony zjeba też się za takie farmazony należy

      • Ado 21 października 2011 o 12:39 am

       Farmazony,cóż za argument brawo,przekonałeś mnie.Wiesz lepiej niż ludzie uczący się całe życie danej dziedziny.

     • Ado 21 października 2011 o 12:34 am

      Wzmianka o jakiniowcach była sarkazmem,jestem dobrze zapoznany z kreacjonizmem i wykładami pana DINO,może mamy krucjaty ale są to ”krucjaty”,nie widzę palonych ”czarownic” na stosach czy obsesyjne widzenie szatana w czymś czego sie nie rozumię,choć może to drugie czasem tak.Mocne słowa padły z twoich ”ust”.Jednak nic prócz jesteś ignorantem blabla się nie dowiedziałem,panie mądralo,jak ludzie mieszkający pośród własnych szczyn odkryli atom,jakim narzędziem proszę ciebie?.Super drewnianym mikroskopem?.Co do Archeologi Zakazanej to na wszystkie teorie są ”dowody”,choćby kosmici annunaki,nibiru czy inne tego typu bzdury,wszędzie na to możesz znaleźć ”dowody”.

      • Quick 21 października 2011 o 12:48 am

       Rozumię, nie rozumię, ważne , że ja rozumiem. Petlujesz ozorem Cipek , jak stara baba na jarmarku. Zadzwoń do CERNU tam specjaliści od atomu powiedzą ci, jak się bada atomy heheheh

       • Ado 21 października 2011 o 12:55 am

        Dobrze azorku a ty zadzwoń do amatorów nauki wiedzących lepiej od profesjonalnie zajmujących się tym ludźmi.Ponownie zaznaczam: brak argumentów,zabawne…nie czekaj,nie jest.

      • jakisbuk 21 października 2011 o 12:56 am

       ich nie przekonasz – bo oni wierzą w eter i orgon 🙂 a to że naukowcy twierdzą obecnie że atom składa sie z kilku tysiecy składników – to z pewnoścą dzieło satanitów masonów i bóg wie kogo jeszcze – ale to napewno nieprawda

       • monitorpolski 21 października 2011 o 5:40 am

        Uważaj z tymi”składnikami”. Natura wydaje się bardzo skomplikowana, choć na pewno jest bosko prosta w swojej konstrukcji. My ze swoimi małymi móżdżkami nie rozgryziemy jednak tej prostoty, możemy się co najwyżej do niej zbliżyć. Sądzę, że na to trzeba by spojrzeć z przestrzeni o większej ilości wymiarów niż nasze 4.

     • peryskop 21 października 2011 o 1:10 am

      @Ado napisałeś: „…jedynie jestem ostrożny,przejechałem się kiedyś nieprzyjemnie na czymś,jak łatwo wszystko łykałem bez samodzielnego myślenia,stąd wole być baardzo ostrożny i staram się nigdy nie być czegoś na 100% pewny…”

      I pomimo tamej nauczki walisz sądy jak „chory w kubeł”.

      Nasi przodkowie nie mieli sprzętu i innych udogodnień, ale mieli umysły nie gorsze od współczesnych i mieli mniej dystraktorów uwagi. W efekcie wiele starożytnych odkryć i idei ma wartość ponadczasową, chociaż doktryniarze od „niestannego postępu” starają się to zakłamać.

      Poszukaj pod „Vasubandhu”, a dowiesz się, że on już w V wieku dowodził, że materia jest formą energii, co od niedawna potwierdzają fizycy, a w tym nobliści, jak Planck i Einstein.

      Itd itp…

      @Ado – czy nabrałeś trochę pokory?

      • Ado 21 października 2011 o 1:18 am

       Walę sądy?,ale proszę cię jak mam reagować jak ktoś mi pisze ”pracuj dalej” toć to jednoznaczne…
       Dzięki,takie spokojne odpowiedzi bez ”ataków” to ja cenię.
       Co do „Vasubandhu” poszukam,poszukam :).Pozdrawiam.

    • monitorpolski 21 października 2011 o 12:31 am

     Dzięki Quick za ten link, faktycznie warto by się przyjrzeć bliżej ty modelom. Model standardowy choć się sprawdza, nie jest intuicyjny, wręcz przeciwnie, zaprzecza intuicji. Ciekawe jakby te modele połączyć z multiverse – wieloma równoległymi światami? Czyżby te wiry były nieco inne w sąsiednich światach?

     • Ado 21 października 2011 o 12:51 am

      Pozwól że będe odwiedzał stronkę ale nie komentował ok?, nie chce mi się marnować czasu na odpieranie oskarżeń w moją stronę za odmienną opinię,już nie będziecie mieli ze mnie ”ubawu”.Dziekuje i przepraszam że mam czasem inne zdanie i nie zawsze jestem wszystkiego pewien przez co mam wątpliwości,ale cóż,tu zakaz wyrażania opini,nawet wśród ”spiskowców” krytyke jest źle widziana,cóż bywa.Do Monitopolski nie chowam urazy,do Zenobiusza już też nie :).Pzdr.

      • monitorpolski 21 października 2011 o 5:37 am

       Ado, tu naprawdę komentują ludzie, od których można się wiele nauczyć. Nie ma co się obrażać.

     • Quick 21 października 2011 o 12:56 am

      Nie wiem akurat , czy atomy te pasowałyby do innych światów, nasz jest oparty na określonej prędkości wirowania, na częstotliwości. Jest to pewnie prędkość zbliżona do prędkości światła.
      Atom zasysający przesyła eter do materii, atom tryskający wysyła eter do 4 wymiaru do astralu.
      Atomy te nigdy nie występują w naturze oddzielnie, czy parami, więc istnienie O2 (cząstka tlenu) to nie dwa atomy, tylko bardzie złożony układ energetyczny z tych małych wirów, dokarmiany bezustannie eterem.

      • Ado 21 października 2011 o 1:01 am

       Jeszcze tylko coś,żaden atak czy coś.Myślałem że są tu głównie katolicy,a katolicy wierzą w inne światy czy wszechświaty w których istnieje równoległa rzeczywistość(teoria strun o ile pamiętam) gdzie istnieje 8 czy 9 wersji ciebie?gdzie losy świata i danej jednostki toczą się inaczej niż tu?.Myślałem że nie wierzy się tu w ”Big Bang” a raczej w teorie kreacjonizmu.

       • peryskop 21 października 2011 o 1:24 am

        @Ado, mam wrażenie że poglądałeś stronek i wydaje ci się, że bardzo dużo wiesz i że właściwie kojarzysz, bo już nie wierzysz w nibiru i podobne brednie. A to tylko oznacza, że jesteś na dobrej drodze, ale jest ona długa, kręta i wyboista.

        Obyś napotkał jak najmniej nowych rozczarowań z „łykania bez samodzielnego myślenia”.

        • Ado 21 października 2011 o 1:31 am

         Pewnie masz rację.Głównie skupiałem się na NWO i kreacjonizmem,więc pewnie dużo mi umknęło.

        • Ado 21 października 2011 o 1:33 am

         kreacjonizmie*,sorry za błędy,zara ide spać xD.

        • rabarbarek 21 października 2011 o 1:49 am

         Ado , my wszyscy wiemy , ze nic nie wiemy. Nasza wiedza jest niekompletna i ciagle sie czegos nowego uczymy i dowiadujemy. Widzisz , ze wielcy pisza nam historie, fakty zmieniaja sie w fikcje i nawet teoria Ensteina nie jest pewnikiem , wiec sie nie przejmuj. Nikt sie z Ciebie nie smieje.

 49. waryjat 21 października 2011 o 12:11 am

  http://www.liveleak.com/view?i=26b_1319136067 Tu dość dobre zdjęcia martwego Kadafiego

  • Ado 21 października 2011 o 12:17 am

   Ciekawe,choć jakoś dziwnie wygląda,choć dziwię się sobie co teraz napisze: 1 sekundzie pomyślałem,kurde! tu wygląda jak jakiś ”manekin” jak coś z rodzaju martwych postaci filmowych mających materiał skóropodobny.

  • jakisbuk 21 października 2011 o 12:21 am

   zaraz zenobiusz ci napisze że to podróba i aktorzy 🙂

   • kosiardeyablos 21 października 2011 o 11:18 am

    fermentyzujesz kolego, użyj komórek. Dezinfo mendialne robi swoje a ty dalej swoje.

    • choice 21 października 2011 o 12:47 pm

     Popieram cię kolego że jakiśśmierdzącybut puszcza na tym forum smród!!

     • kosiardeyablos 22 października 2011 o 8:44 pm

      🙂

  • monitorpolski 21 października 2011 o 12:33 am

   To jest już bardziej przekonujące. Czy to jest manekin? Zachowanie tych zbójów wskazuje na to, że nie. Czekamy na rozwój wypadków.

  • zenobiusz 21 października 2011 o 12:33 am

   24h/ Gaddafi has 12 doubles— „There is every reason to believe that the person which was filmed – is a made-up actor ” Gaddafi look-a-like.” He is simply a double, with the aim to present fraud ofGaddafi’s death.” http://avangard-akm.livejournal.com/51611.htm
   http://libyasos.blogspot.com/2011/10/muammar-al-gaddafi-is-alive.html

   • Ado 21 października 2011 o 12:36 am

    Znowu usuneli???.

   • spostrzegawczosc 21 października 2011 o 1:11 am

    odnosnie tych 3 zdjec to jest to zmylka:
    1 zdjecie – prawdziwe
    2 zdjecie – twarz z 1 wklejona do otoczenia (widac ewidentnie bo zupelnie inna tonacja barw)
    3 zdjecie – prawdziwe: nie ma na niej wklejonej twarzy ze zdjecia nr 1 tak jak na zdjeciu nr 2. Czyli nkt nie dodal zadnych ran w PS. Jak ktos dalej nie wierzy to niech zobaczy na ulozenie wlosow na czole (1 zdj = 2 zdj ale inne niz 3 zdj).

    Ktos to bardzo sprytnie przygotowal – pokazal kroki, ktore na poczatku sie zgadzaly ale final inny. Sam sie na poczatku na to zlapalem ale po chwili sie zorientowalem, ze to wkret. Ale ten kto przygotowal ten wkret normalny nie jest – jak sie komus chce to moze wysledzic kto pierwszy puscil plotke z tym zdjeciem i bedzie wiadomo, ze inne info od tej osoby to pewnie tez zmylki.

    p.s. przy tej ilosci komentarzy powyzszy system, ze nowe komentarze pojawiaja sie pod watkiem sie niezbyt sprawdza. Lepiej by bylo jakby nowa odpowiedz w watku przesuwala go na szczyt

 50. Lakme 21 października 2011 o 12:25 am

  Ech… show must go on… http://www.youtube.com/watch?v=c3-NSCgC4g4
  ================================================
  monitorpolski: takimi filmikami nie wygramy. Nie można wszystkich żydów wsadzać do jednego kubła.

  • Lakme 21 października 2011 o 12:47 am

   monitorze, wybacz 😉 naprawdę nie chodzi o manifestację rasizmu…po prostu…teksty w powyzszym teledysku dotyczą zarówno Polski, Libii, jak i Grecji… stąd wydał mi się zasadnym komentarzem…
   ” na tym swiecie kazdy jest zachłanny i pazerny, na tym swiecie każdy chce pieniądze i koncerny, kilku frajerów rządzi świata tego polityką, a potęzniejsi z nich myslą o władzy nad galagtyką…. ”
   pozdrawiam
   ========================================================
   monitorpolski:dlatego tego nie usunąłem

   • rabarbarek 21 października 2011 o 1:40 am

    Weszlam na strone libiasos i wlasnie blogerzy podali wiadomosc , ze w Trypolisie powstanie Libijczykow. Wybuchaja bomby .Pewnie NATO spieszy sie zeby dokonczyc dziela zniszczenia A w tv celebruja smierc Kadafiego. Przechodza sami siebie . Jesli jutro okaze sie , ze to co podaja nie jest prawda , osmiesza sie jak nigdy dotad. Chociaz oni nie licza sie z opinia spoleczna . Kilka jednak stron podaje , ze daje sie zauwazyc panike w zachowaniu wykonawcow spektaklu , ktory nam serwuja od jakiegos czasu. Zobaczcie Hilarie , czy tak wyglada ktos kto odniosl jakis spektakularny sukces polityczny.?

    i Jeszcze jedna sprawa . Czy pamietacie , kiedy po niby-zamordowaniu Bin Ladena , prezydent USA stwierdzil , patrzac prosto do kamery, ze nie pokaza zdjec zamordowanego , bo sa zbyt drastyczne. Nie pokazali zadnego zdjecia i jeszcze zrobili cyrk z wrzuceniem prochow do wody. Czyli to co pokazuja dzisiaj nie jest drastyczne? To mozna pokazywac? I te zakrwawione zwloki dzieci moga ogladac? Alez oni maja nas za idiotow.

    • monitorpolski 21 października 2011 o 5:33 am

     To jest wszystko oparte na diabelskim motto Mossadu בתחבולות תעשה לך מלחמה
     które oznacza coś w stylu „będziesz prowadził wojnę przez mądre rady”, ale mówi się, że „będziesz prowadził wojny drogą oszustwa”. Celem więc jest nie pokój, a wojna. http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090107141809AADM7xi

 51. Pingback: MedBlits.com