Wydarzenia i komentarze, 21 października 2011r.

Pierwsze nagranie pojmanego Kaddafiego?

Czy to jest Kaddafi ?

http://www.globalpost.com/dispatches/globalpost-blogs/the-casbah/gaddafi-dead-video-initial-capture-exclusive
Niestety, kręciła go osoba z mocno zaawansowanym Parkinsonem i w sumie nic nie widać. A może właśnie o to chodziło by nic nie było widać? Wrzeszcząca banda półdebili trzyma jakiegoś rannego człowieka, który jest podobny do Kaddafiego, słychać bezsensowne strzały. Wśród okrzyków słychać „nie zabijać go! Potrzebujemy go żywego”. Pojmany był ranny w ramię i w nogę gdy go złapano, na zdjęciach widać że jest jeszcze ranny w głowę.  Autopsja wykazała też liczne rany w korpusie ciała, przeprowadzono badania DNA, których rezultatów na razie nie podano. Syn Kaddafiego Muttasim został ponoć też zabity podczas próby ucieczki. Rzekomego Kaddafiego znaleziono całkiem przypadkowo.
Na Twitterze pojawiła się informacja, że Kaddafiego już pochowano, zgodnie z muzułmańskim rytuałem. Tak więc sprawa autopsji zwłok przez czynniki neutralne być może już poszła w piach. Jeśli Kaddafi się dogadał z NATO w.s. swojego zniknięcia, jak to było prawdopodobnie w przypadku Saddama Husseina (rzekome nagrania komórką egzekucji dyktatora Iraku), to znów mamy do czynienia z zafałszowaniem historii, w czym syjonaziści są mistrzami.

Czy faktycznie pojmano, a następnie zamordowano Kaddafiego?
Nagrania wideo są bardzo przekonujące. Niektóre zdjęcia są ewidentnie sfałszowane, ale może tu chodzić o zamieszanie, wprowadzenie szumu informacyjnego. Nagrania dźwiękowe Kaddafiego zamieszczone przez obrońców libijskich nie są przekonujące, nie ma na razie nagrań wideo, gdzie libijski przywódca wystąpiłby z dementi.
Warto przeanalizować tę stronę: http://libyasos.blogspot.com/
Są na niej argumenty, że jeśli kogoś pojmano, to jednego z 12 sobowtórów Kaddafiego. Nawet jeśli zamordowano Kaddafiego, a obrońcy libijcy kłamią, to jest to zrozumiałe – żywy Kaddafi jest nadzieją zwycięstwa dla narodu libijskiego nad syjonazistowskimi oprawcami.

Kaddafiego zabijano wielokrotnie, podobnie jak Bin Ladena i jego następców. Zdjęcie po lewej, które ukazało się 2 miesiące temu, przedstawia go we krwi. jak się okazało, zdjęcie zostało sfałszowane z innego, które zamieściłem po prawej stronie. Jest to zdjęcie jednego z bojowników, zabitego podczas ataku na rzekomą kwaterę Bin Ladena. Po prostu je odwrócono i umieszczono na nim twarz libijskiego przywódcy.
http://www.punditpress.com/2011/08/gaddafi-death-picture-obvious-fake.html
Osobiście, sądzę, że tym razem faktycznie syjonazistom przypadkowo mogło się udać złapanie i zamordowanie Kaddafiego wraz z dwoma synami. Nalezy jednak poczekać, czy Kaddafi się odezwie w formie wyraźnego nagrania wideo. Zob:
http://www.punditpress.com/2011/08/gaddafi-death-picture-obvious-fake.html

Reklamy

245 responses to “Wydarzenia i komentarze, 21 października 2011r.

 1. Vortex 21 października 2011 o 2:23 am

  9 Lisopada 2011 na cale Stany,Puerto Rico, the U.S. Virgin Islands i American Samoa zostanie nadany (po raz pierwszy) System Ostrzegania Wyjatkowego poprzez TV,Radio,kablowke, radio sateltarne itp.FEMA zapowiedziala go na godzine 14-ta.
  Test bedzie trwal 3 min.i ma uswiadomic ludnosc o ewentualnie zblizajacym sie zagrozeniu. http://www.youtube.com/watch?v=fDegHl95L1I

  Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 21 października 2011 o 6:59 pm

   ciekawe porównanie zdjęc – podobne jak z bin ladenem
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/czerwone-dynastie-tadeusz-mazowiecki-cz.html

   Polubienie

 2. rabarbarek 21 października 2011 o 4:11 am

  Strona nierzadu amerykanskiego i przemowienie Hilarii do narodu libijskiego. Zobaczcie jak wyglada pierwsza gwiazda swiatowego cyrku. A wyglada jakby to ja z tej dziury wyciagnieto. A opowiada o tym , jak to zakwitnie przyjazn miedzy narodami , libijskim i amerykanskim, jak to Libia wlaczona zostanie do rynku globalnego, jak ranni w walkach w Libii przyleca do USA na leczenie , ile to dobra moga sobie obydwa kraje dac nawzajem [ no fajna wymiana , Libia rope a USA odwdzieczy sie bombami] . No i zwroccie uwage na fragment chyba najwazniejszy, USA przeznaczaja 40 mln. dolarow na zlikwidowanie broni w Libii. Konwencjonalnej i chemicznej. I o to chodzi , calkowite rozbrojenie i rabunek. Komu to sluzy i kto na tym skorzysta? Odpowiedz prosta .

  http://video.state.gov/en/video/1224893544001

  Polubienie

  • sebecx 21 października 2011 o 9:15 am

   …ja to tak patrzę i się przyglądam jak „nasi” politycy się wypowiadają o Kaddafim…. oni nie wiedzą, że jak spełnią swoją rolę, to zostaną rzuceni na pożarcie… poważnie się zastanawiam nad otwarciem składu budowlanego: pale, wapno, szpadle… ..umęczeni ludzie zapewne będą chcieli wybudować pomniki swoim „dobrodziejom” ….

   Polubienie

 3. peryskop 21 października 2011 o 5:20 am

  Dwa zdjęcia pokazujące to samo miejsce w Misrata dziś i w 2007 roku dla tych, którzy wierzą w dobre efekty napadu NATO na Libię:
  http://poorrichards-blog.blogspot.com/2011/10/misrata-libya-befor-and-after.html

  Polubienie

  • rabarbarek 21 października 2011 o 6:12 am

   Az trudno w to uwierzyc. A pierwsze skojarzenie mialam z tsunami i Fukushima, i trzesieniem ziemii w skali 9.0.

   To co zrobili z tym krajem jest trudne do wyobrazenia , dopiero takie zdjecia otwieraja oczy i pobudzaja do wlaczenia szarych komorek.

   Podobno ci barbarianie uzywaja w Libii broni fosforanowej [ potworne poparzenia calego ciala] i broni FAE , [ nazywana brudna bronia atomowa] , ktora po wybuchu powoduje , ze nie ma mozliwosci oddychania , wiec wszystko co zyje , dusi sie. Ta bron uzywana byla tam , gdzie opor byl szczegolnie silny. Nie mogli sobie poradzic , to zadusili ludzi [ i zwierzeta jesli tam byly[ na smierc.

   http://www.examiner.com/city-buzz-in-charlotte/nato-purported-to-be-using-white-phosphorous-bombs-libya

   Polubienie

  • choice 21 października 2011 o 11:20 am

   ISTNY DRAMAT!!!!!!!

   Polubienie

  • cukerman 22 października 2011 o 1:19 pm

   Niemartwcie sie tak bedzie wygladac hameryka.Jeszcze gorzej niz Warszawa 1945…Krzywda
   ludzka zabija

   Polubienie

   • kosiardeyablos 22 października 2011 o 8:46 pm

    Jaka Karma – Taka Pasza!

    Polubienie

 4. rabarbarek 21 października 2011 o 6:29 am

  http://www.consilium.europa.eu/uedocs/cms_data/docs/pressdata/en/ec/125447.pdf

  Polubienie

 5. zbigniew1108 21 października 2011 o 7:55 am

  „…. Wobec niepowstrzymanego wzrostu wzajemnych światowych zależności odczuwa się mocno, również w świetle recesji o zasięgu światowym, pilną potrzebę reformy zarówno Organizacji Narodów Zjednoczonych, jak i międzynarodowych struktur ekonomicznych i finansowych, aby pojęcie rodziny narodów nabrało konkretnego kształtu. Odczuwa się również pilną potrzebę znalezienia nowatorskich form, pozwalających wprowadzić w życie zasadę odpowiedzialności za ochronę (146),
  a także dać uboższym narodom realną możliwość zabrania głosu we wspólnych decyzjach. Wydaje się to konieczne właśnie w perspektywie porządku politycznego, prawnego i ekonomicznego, który zwiększy i ukierunkuje współpracę międzynarodową na solidarny rozwój wszystkich narodów. Pilnie potrzebna jest prawdziwa światowa władza polityczna — o której mówił już……….. — aby zarządzać ekonomią światową; uzdrowić gospodarki dotknięte kryzysem; zapobiec pogłębieniu się kryzysu i związanego z nim zachwiania równowagi; przeprowadzić właściwe, pełne rozbrojenie oraz zagwarantować bezpieczeństwo żywieniowe i pokój; zapewnić ochronę środowiska i uregulować ruchy migracyjne. Tego rodzaju władza musi być uregulowana przez prawo, przestrzegać konsekwentnie zasady pomocniczości i solidarności, być podporządkowana realizacji dobra wspólnego (…),zaangażować się w realizację autentycznego integralnego rozwoju ludzkiego, inspirowanego wartościami miłości w prawdzie. Ponadto władza ta powinna zostać uznana przez wszystkich, być w stanie rzeczywiście każdemu zagwarantować bezpieczeństwo, przestrzeganie zasad sprawiedliwości i prawa (…). Oczywiście, powinna mieć takie uprawnienia, by strony musiały szanować jej decyzje, a także stosować środki wspólnie uzgodnione na różnych forach międzynarodowych. Brak tego wszystkiego rodziłby ryzyko, że prawo międzynarodowe, pomimo wielu postępów na różnych polach, byłoby uzależnione od równowagi sił najsilniejszych. Integralny rozwój narodów i współpraca międzynarodowa wymagają ustanowienia porządku międzynarodowego wyższego stopnia, opartego na zasadzie pomocniczości, by zarządzać globalizacją (….) oraz zaprowadzenia wreszcie porządku społecznego zgodnego z porządkiem moralnym i z tym połączeniem sfery moralnej i społecznej, oraz więzią między polityką a sferą ekonomiczną i obywatelską, jakie są już zarysowane w Karcie Narodów Zjednoczonych …..”

  Dlaczego zatem walczycie na tym forum z NWO ?
  Czy nie wynika z powyższego ,ze chodzi o dobro najbiedniejszych i najsłabszych ?
  Straciłem pewność co mam myśleć o Rządzie Światowym ,Komisji Trójstronnej itd .itp..
  Może przemyślenia użytkowników forum pomogą mi w procesie dezintegracji pozytywnej . Z góry dziękuję .

  Polubienie

  • sebecx 21 października 2011 o 9:02 am

   na tym blogu nie jeden raz pisano: PO OWOCACH ICH POZNACIE… ..zapewne z tegoż powodu altruistycznego aspartamuje się i fluoryzuje „bydłu” jadło..
   …pooglądaj waść Zajtgajsty… komunizm ze szczytnymi ideałami w PRYWATNYM ŚWIECIE !!!!… PRYWATNYM !!!

   Polubienie

   • zbigniew1108 21 października 2011 o 9:15 am

    Przepraszam ,ale nie rozumiem tej wypowiedzi.

    Ps.Film ,o który Pan wspomina ,oglądałem,ale nie widzę związku z zagadnieniami poruszonymi w moim zapytaniu.

    Polubienie

   • O Rzesz 21 października 2011 o 7:09 pm

    zbigniew1108 … to zwykła diabelska sofistyka.
    Mamią cię uśmiechem, ładnymi słówkami, trzymając za plecami zatruty sztylet!.

    Odpowiedzią na twoje wątpliwości jest tzw. „Georgia Guidestones” czyli kodeks iluminatów.
    http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6221

    Jeśli masz wątpliwości czy to prawda, to możliwe że wierzysz również w potrzebę i prawdziwość przesłanek do „walki z terroryzmem”, szczepień „przeciw” „świńskiej” grypie oraz w dobrodziejstwo GMO czy celowość uchwalenia „Codecx Alimentarius”.
    Może uznajesz też zasadność wojny podjazdowej przeciw religii chrześcijańskiej jako tej która stoi ideowo w sprzeczności do chęci satanistów uczynienia na ziemi kolejnego raju pozbawionego jednak niebiańskiej jurysdykcji.

    Jeśli nie masz o tych rzeczach pojęcia to przestudiuj je dogłębnie.
    Jeżeli prawda nie ma dla ciebie znaczenia bezwzględnego, wynikającego z przekonania że odziedziczona po starożytnych Grekach, przez nasz krąg kulturowy filozofia jest słuszna, to nie poświęcaj kilkuset godzin na jej zgłębianie bo przyprawi cię to o zawrót głowy i bezsenność.

    W odpowiednim czasie zaakceptuj fakty i wyciągnij rękę by dać się zachipować i jeśli przetrwasz, żyć jak przykładny obywatel/ niewolnik jednego, planetarnego państwa.

    Polubienie

  • gość 21 października 2011 o 9:07 am

   Pod taki słowami kryje się globalna kontrola, chipy, przymusowe szczepienia, Stany już są państwem policyjnym, tak może być ma całym globie. Broń kontrolująca umysły…co jeszcze? może ktoś coś dopisze, ludzie wiedzą więcej…Wiara w dobrą wolę rządzących i ochronę ludności staje się dziś tylko taką „nadzieją-matką głupich” bez urazy, takie jest powiedzenie.
   Najciemniej jest zawsze przed świtem….

   Polubienie

  • Rodriguez7 21 października 2011 o 9:47 am

   Tyś chyba na głowę upadł. Nie no ku**a wątpliwości?!
   Dobrze seba gada, zeitgeista obejrz i zobacz jak się powinno oceniać; po hasłach czy po owocach

   Polubienie

   • zbigniew1108 21 października 2011 o 10:12 am

    No właśnie ,ku…a, nie miałem pier….nych wątpliwości ,dopóki nie przeczytałem tego chu…go dokumentu. Jeżeli ,ku…a ,przeczytałeś przytoczony fragment ,to wynika z niego ,że „…. prawdziwa światowa władza polityczna ….” jest ku…wsko
    potrzebna ?????

    Polubienie

    • Aśka 21 października 2011 o 10:36 am

     Zbigniew1108, jeszcze się nie przekonałeś, że najgorsze zło tego świata jest wprowadzane pod szczytnymi hasłami? Potem z tych haseł nic nie zostaje, a w spadku dostajemy tylko coraz bardziej ograniczające naszą wolność normy prawne.

     Polubienie

     • zbigniew1108 21 października 2011 o 10:46 am

      Dziękuję Ci za spokojny język .Tak , osobiście doświadczyłem różnych form manipulacji . Jeżeli jednak nie ma żadnego autorytetu społecznego ,to zostanie nam tylko indywidualna wegetacja .Bo nikt nikomu nie będzie wierzył .
      Również w rzeczywistości wirtualnej .

      Polubienie

    • choice 21 października 2011 o 10:44 am

     Zbigniew1108 i Rodrigez7 nie ma co włączać gorączkę sobotniej nocy wyjeżdżając z epitetami bo nigdy się nie dogadamy.
     Jeżeli chodzi o samą myśl NWO jest wspaniała, cudowna, po prostu kraina mlekiem i miodem płynąca, tylko na papierku. Zacznijmy od ideologi tylko jeden sytem jeden pieniądz tylko jedna wiara. Następnie sprawdź kto do tego dąży i jakimi środkami np. wielu przemówieniach Busch i inni… Następnie popatrz jakimi środkami chcą to wprowadzić? np Irak i dlaczego tych biednych pokrzywdzonych jest coraz więcej.. poczytaj o bombach spadających na Irak?? Zobacz lub poczytaj w co wierzą ci możnowładcy kogo czczą którzy tak nachalnie próbują wprowadzić nwo.. sprawdź także wszystkie znaki które są przez pokazywane albo dotyczą się ich wiary.. zobacz także jaki przekaz mają te wszystkie znaki w religii i w kulturach wyodrębnij te złe wtedy zimny prysznic i zaczynasz od nowa.

     Polubienie

     • zbigniew1108 21 października 2011 o 10:57 am

      Zszedłem do poziomu , który zaproponował mój rozmówca .To nie jest język , którym lubię się posługiwać .Ale niech Pan Rodrigez7 wie ,że znam kilka kluczowych słów z jego słownika.
      Choice ,mnie chodzi o dyskusję nad fragmentem dokumentu .Czy prawidłową reakcją jest przyjęcie przedstawionej logiki ,czy odrzucenie ?
      I dopiero po wypracowaniu odpowiedzi będę się mógł „dezintegrować pozytywnie”.

      Polubienie

      • choice 21 października 2011 o 11:15 am

       Odrzucenie, spalenie, zdeptanie, jawne kłamstwo i oszustwo nikt na tych szczeblach nie liczy się z biednymi czy poszkodowanymi, chyba że są pakowani do czarnych worów, nad takimi scenariuszami najlepiej się pastwią, tam niema nic tylko pusty tekst pełen obietnic.

       Polubienie

      • jerkey 21 października 2011 o 1:06 pm

       Generalnie jedna władza na całym świecie jest bardzo potrzebna. Kwestia jednak sprawdza się do tego, że żaden ograniczony rząd ludzki nie jest w stanie zarządzać światem i miliardami ludzi. To jest po prostu niemożliwe ponieważ, żeby w ogóle można było pomyśleć o czymś takim, to jak rozbudowany i wielki musi być aparat władzy, aparat biurokratyczny? Ile poziomów zarządzania? A co powiedzieć, o ludziach, którzy będą dysponowali ogromną wręcz władzą?
       Aby myśleć na poważnie o rządzie światowym to najpierw potrzebny jest właściwy poziom moralny i etyczny ludzi, którzy pragną się w tym rządzie znaleźć. Wydaje mi się, że w ogóle tego nie bierzesz pod uwagę. A rządzącym to w ogóle nie na rękę.
       Powiesz, że przecież odpowiednio stworzone prawo zastąpi moralność. No cóż, jeśli tak myślisz to znaczyłoby, że jesteś naprawdę naiwnym. Praw mamy dzisiaj tysiące tomów i co? Jeszcze więcej praw?
       Przykłady komunizmu i nazizmu i innych ciemnych sprawek tych rządzących przytoczone wyżej są właściwie odpowiedzią na twoje pytanie,ale chyba tego nie rozumiesz.
       Nawet jeśli rząd światowy byłby systemem demokratycznym – w co bardzo wątpię, wystarczy spojrzeć na jej pierwowzór, czyli komisję europejską – to i tak objawia się tutaj największa słabość systemu demokratycznego. A mianowicie do rządu będą pchać się ci, którzy pragną rządzić, co automatycznie dyskwalifikuje ich z punktu widzenia moralnego. Natomiast ci, którzy powinni być w tym rządzie – nie chcą mieć z rządzeniem nic wspólnego!

       Biblia mówi: „Człowiek panuje nad człowiek ku jego szkodzie” (Kaznodziei 8:9).
       I jest to prawda, którą przyjmij za aksjomat, od którego wychodzisz, gdy zaczynasz myśleć o rządzie światowym.

       Polubienie

       • monitorpolski 21 października 2011 o 6:03 pm

        Rząd powinien mieć jak najmniejszy zakres kontroli nad społeczeństwem (T. Jefferson), powinien mu służyć, a nie odwrotnie. Owszem, rząd światowy, ale jako forum ekspertów.

        Polubienie

       • O Rzesz 21 października 2011 o 7:18 pm

        Dlatego właśnie przyświeca im idea depopulacji.
        To jest właśnie kluczowy punkt którego zrealizowanie pozwoli im urzeczywistnić ich plany. Siedmioma, i więcej, miliardami ludzi nie da się sensownie sterować. Ale dziesięć procent tej wartości nie będzie stanowiło żadnego problemu.
        Przy tak mocno zaawansowanej technice inwigilacji jak ma to miejsce dziś (dochodzi nowy element- system GPS pt. „Galileo” doskonalszy od obecnie używanego) nadzór nad pogłowiem niewolników będzie niemal doskonały!.

        Polubienie

      • elo 21 października 2011 o 1:11 pm

       Polecam przeczytać 1984 Orwella…

       Polubienie

      • Rodriguez7 21 października 2011 o 6:13 pm

       Od super elokwentnego języka mamy Rostowskiego który po 3 min gadki wywołuje u przeciętnego zjadacza chleba migrenę i reakcję „chodźmy na powietrze bo coś mi słabo”
       Jakiś czas temu zostawiłem ten język jako że obracam się raczej w patologicznych społecznościach. Elokwencja jest u mnie tylko na uczelni gdzie studiuje; wiadomo wynika to z sytuacji. No i co do tego tekstu. Ci ludzie mają pełną a przynajmniej pełniejszą wiedzę historyczną i zdają sobie sprawę z potęgi Boga tego komu służą i co za to mają, dlatego póki nie padną na kolana i nie wykrzyczą, że etyka chrystusowa jest ich fundamentem działania to nie mam zamiaru nawet słuchać jakie oni mają rozwiązania. Żadne rozwiązanie bez Chrystusa jako obiektu kultu czy przynajmniej jego sposobu myślenia nie ma sensu. Nie mam zamiaru wchodzić w jakiekolwiek układy z tymi ludźmi, przy formowaniu się Rzymsko-katolickiego kościoła weszli w „kompromisy” z poganami i teraz mamy tego efekt w postaci „kijów na psa” które można uzyskać na każdym kroku i cudownie ośmieszyć i zdyskredytować kościół w oczach szarzyzny. W każdym razie ten blog jest pełny takich ludzi jak ja, którzy chcą informacji na temat działań Satanistów a nie chcą natomiast czytać jakiś wypocin zbrzezińskowanych homosiów z komentarzem który generalnie koniec końców ośmiesza to czym tutaj się zajmujemy tj satanistyczny spisek pod nazwą NWO. Z racji tego myślę, że Pana post zajmuje cenne bajty wordpressa czytaj zaśmiecasz Pan, więc czuję się usprawiedliwiony rzucając standardową ku**ę na Pana wnoszący jakże wiele komentarz.

       Polubienie

  • reakcja 21 października 2011 o 10:41 am

   A ty co w kolchozie rodilsja i do kolchozu biegasz ???

   Polubienie

  • monitorpolski 21 października 2011 o 11:23 am

   Spójrz KTO realizuje NWO i jakie mają ONI postulaty. Nie można popierać ludzi, którzy sponsorowali nazizm i komunizm. Przyłączam się ddo sebecx’a – oglądnij dobrze kilka znakomitych filmów Alexa Jonesa, szczególnie polecam „Endgame”, którego globaliści się boją jak ognia. Jednym z najważniejszych dowodów realizowanych przez tzw „NWO” planów jest wypowiedź Aarona Russo, który doskonale znał tych ludzi. Jest to przykład „righteous Jew” – prawego Żyda, który ujawnia niecne plany swoich syjonistycznych ziomków: http://www.youtube.com/results?search_type=search_playlists&search_query=Aaron+Russo+PL&uni=1
   Przed i nawet podczas II Wojny Światowej było wielu wpływowych ludzi, Żydów też, którzy popierali Hitlera! Szczególnie dotyczy to jednak całej masonerii, która była nastawiona na popieranie nazistów w celu zniszczenia Słowian, w szczególności Rosji i Rosjan.
   Teraz to samo się dzieje z NWO – masoneria jest ustawiana z góry na poparcie syjonazistów. Popatrzmy się jednak na „ich owoce” – miliony zabitych niewinnych ludzi, używanie broni masowego rażenia, o której nawet Stalin i Hitler nie pomyśleliby by ją używać.
   I co? My mamy poprzeć taki NWO?!!

   Polubienie

   • reakcja 21 października 2011 o 11:58 am

    Jezli narody nie popra NWO to jak myslicie „une” go nie wprowadza ?
    Przeciez maja wszelkie sily i srodki .

    Bydlo czy inna zwierzyna tuczona na rzez moze sie obronic przed zapedzeniem do rzezni ???

    Czlowiek to istota rozumna ale mimo wszystko staje sie bydlem gdy nie uzywa rozumu !!!

    Polubienie

   • zbigniew1108 21 października 2011 o 12:02 pm

    Jesteś gospodarzem tego bloga i Twoje zdanie ma dla uczestników tego forum duże znaczenie.Dla mnie również .Dlatego proszę Cię nie wysyłaj mnie do oglądania tych filmów ,gdyż to zrobiłem wcześniej .Proszę napisz ,dlaczego nie jest poprawne umysłowo przyjęcie sposobu myślenia zawartego w zacytowanym fragmencie dokumentu a jest poprawne przyjęcie zapisów dokumentów twierdzących ,że taka światowa siła polityczna nie jest potrzebna ???
    Ps.
    Przepraszam ,że ten komentarz jest dwukrotnie wyświetlony

    Polubienie

    • Roma 21 października 2011 o 12:36 pm

     @zbigniew1108

     bo JEDNA światowa siła rządząca to jest totalitaryzm,
     który zawsze prowadzi do totalnego zniewolenia człowieka (jednostki)
     i zrobienia z niego niewolnika pracującego za darmo
     a skoro system ma zniszczyć człowieka,
     to chyba nie jest to system dla niego dobry ?
     proste ?
     a skoro to człowiek, dzięki swojej duchowości i inteligencji
     jest czynnikiem kreującym resztę,
     skoro to człowiek tworzy system po to, aby w grupie żyło nam się LEPIEJ
     ten system jest konieczny, żeby funcjonować w społeczeństwie (administracja)
     to przecież człowiek nie powinien tworzyć takiego systemu,
     który zniszczy jego samego i jest sprzeczny z istotą człowieczeństwa
     jest sprzeczny z naturą człowieka
     bo to oznacza samozagładę człowieczeństwa
     a skoro są siły, które chcą tego typu system budować i zastosować
     to konieczna jest walka z tym ewidentnym złem
     podnoszenie świadomości ludzi to jest droga we właściwym kierunku
     celowo w tym wywodzie pominęłam kwestie religijne i światopoglądowe,
     które wskazują coraz większą polaryzację dobra i zła w dzisiejszym świecie

     Polubienie

     • zbigniew1108 21 października 2011 o 1:03 pm

      Roma ,ten człowiek , jeden z siedmiu miliardów ,nie będzie miał kontaktu
      ze światowym rządem .Podobnie teraz nie mamy kontaktu z Radą Bezpieczeństwa
      europosłami ,Fedem . Przecież rząd Chin z perspektywy nie tylko obywatela polskiego ,ale nawet premiera ,jest jak rząd światowy …
      Proszę ,napisz ,czy rozumowanie zawarte we fragmencie dokumentu powinno mnie przekonać czy wzbudzić nieufność ?

      Polubienie

      • choice 21 października 2011 o 1:30 pm

       Otóż drogi zbigniewie1108 uparcie dążysz żebyśmy podważyli powyższy fragment, a więc jedziemy z koksem „a także dać uboższym narodom realną możliwość zabrania głosu we wspólnych decyzjach” niniejszy tekst już obala całą finezję uni onz nato, dlaczego bo bez większej zgody wkroczyli do Libii z jawną agresją bez dowodów zaatakowali Irak !!!
       Ale widzę że zaczynasz powoli manipulować, bo wszyscy ci już napisali jak wygląda cała władza i do czego dąży, Tusk obiecał mniejsze podatki a Wałęsa po sto baniek, a ty kolego czepiłeś się dobrze nabazgranego tekstu, a nie patrzysz na ich czyny w jaki sposób chcą to oni osiągnąć… Chyba że wysłanie zostałeś po to tu wysłany, żeby ten tekst udoskonalić, a ja ci mówię że nawet złotem tekst może być dziergany, ale ten co go pisze ma splamione ręce krwią. Naucz się go ładnie na pamięć i bij mu pokłony i tym co go napisali do ziemi bo ten tekst jest bardzo dobry ufaj mu bardziej jak ludziom którzy go stworzyli, rozdawaj ulotki oświecaj…
       A ja się ciebie teraz zapytam co widzisz w tym tekście Jan. 13:34 Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem. Jezus wygra i obali ten chory system…………………

       Polubienie

       • peryskop 21 października 2011 o 5:30 pm

        @Zbigniew1108
        Dlaczego nie podałeś, że cytujesz #67 upust z encykliki Benedykta XVI „Caritas in veritate”?
        http://www.niedziela.pl/artykul.php?id=119643825705002010001002

        Ukrycie źródła stawia w nieco ciekawszym świetle twoje zapytania oraz komentarze?
        Nie sądzisz?

        Polubienie

        • iHe 21 października 2011 o 7:55 pm

         Rząd światowy
         wprowadzony spiskiem,manipulacją,oszustwem,szantażem,lichwą,
         kryzysizmem,eko blagą,degeneracją,
         deregulacją podstawowych praw człowieka i obywatela ,
         wojną.
         „Ludzie” z takimi intencjami poprowadzą nas do „szczęścia”..

         Nasiona sukcesu podlane nawozem od Orwella.

         Aż się dziwie ,że tak wielu odpowiada na tak niewiele do zapytania.

         http://demotywatory.pl/2817806/Tam-gdzie-narod-jest-slepy
         http://demotywatory.pl/1546043/Pomocna-dlon
         http://demotywatory.pl/2659051/Intencje
         http://demotywatory.pl/2654254/George-Orwell
         http://demotywatory.pl/1575417/Czasy-o-ktorych-pisal-Orwell
         http://demotywatory.pl/3300994/Rzad-ma-plan-likwidacji-glodu-i-bezrobocia

         Oczy_wiście NWO zajmie się i tym,ma już nawet teraz same sukcesy..
         http://demotywatory.pl/1990520/Wladza-demoralizuje

         Polubienie

        • zbigniew1108 21 października 2011 o 10:59 pm

         peryskop,
         dziękuję za Twój wpis .Nie podawałem źródła , aby skoncentrować wymianę poglądów na dokumencie i wnioskach z niego wypływających .Zaproponowałem dyskusję merytoryczną .
         Nie udało się ,ale rzeczywiście w innym świetle można patrzeć na komentarze .

         Polubienie

        • zbigniew1108 21 października 2011 o 11:03 pm

         peryskop,
         Ps.odpowiadam dopiero po kilku godzinach ,bo jestem w innej strefie czasowej
         i tutaj jest teraz już 22 października ,sobota rano

         Polubienie

        • zbigniew1108 21 października 2011 o 11:15 pm

         peryskop
         Ps nr 2.:
         Nie ukrywałem ,ale nie podawałem ,bo Monitorpolski=Marek ,wielokrotnie pisał , chyba, że błędnie to odczytałem, że nie życzy sobie dyskusji o KRK .A podanie źródła mogłoby w tą stronę przesunąć wymianę poglądów .Mnie interesuje ,jak zachować spójność psychiki będąc przeciwnikiem NWO i jednocześnie będąc członkiem KRK,którego organy kierownicze są za NWO . Nikt mi nie dostarczył pomocnych informacji .

         Polubienie

         • monitorpolski 21 października 2011 o 11:41 pm

          Sam nie wiem. Nie akceptuję ataków na KRK, bo jest to strzelanie sobie samemu w plecy. Sądzę, że mamy tyle ważnych tematów do dyskusji, że sprawa KRK może być tu poruszana tylko marginalnie.

          Polubienie

    • monitorpolski 21 października 2011 o 6:15 pm

     Dlatego, ponieważ większość majątku świata jest w rękach bardzo wąskiej grupy osób, co gorzej, te osoby są powiązane rodzinnie, a ich ideologia to skrajny rasizm. Jakiekolwiek próby stworzenia instytucji o charakterze ogólnoświatowym czy nawet ogólnopaństwowym są od razu przejmowane przez agentów tej grupy. Tak więc rząd światowy, w jakiejkolwiek formie byłby tworzony, zostanie od razu przejęty przez agentów, na to są straszliwe pieniądze, a prawie każdy ma swoją cenę. Ci, którzy odmawiają współpracy giną.
     Aby móc cokolwiek planować, należy odsunąć tę sitwę od kontroli nad kreacją pieniądza.

     Polubienie

  • kosiardeyablos 22 października 2011 o 9:10 pm

   Jest nadzieja ze jesteś REFORMOWALNY, to może zajarzysz o co tu kaman – w tym ogólnoludzkim pierd….niku. Czytaj, dyskutuj, obserwuj ( nie kolaboruj ) i wyciągaj wnioski, a i bym zapomniał – otwórz umysł ( najpierw oczy! ). To co napisałeś brzmi fajnie ale w tej rzeczywistości – fajne niestety nie jest. Marzenia graniczące z fikcją niekoniecznie mogłyby się stać utopią ale niestety utopią jest to co nazywamy i co jest NWO. To utopia mająca na celu ograniczenie swobód obywatelskich ułatwiających kontrole nad populacją (jednostkami ludzkimi) by stworzyć niewolnictwo przemysłowe z zamiarem korzystania z wynikających z tego korzyści. Na dodatek wpływ na ograniczenie populacji – na jakość możliwości rozrodczych jednostek ludzkich wpływających na kontrole populacji podobnie jak robi się z np: kotami (przykł. Niemcy – sterylizacja doprowadziła do depopulacji kota na terenie Niemiec – koty są teraz importowane z krajów sąsiadujących ze Szwabenią np: Polski, cena czarnorynkowa to 50 jurków za samice a100 jurków za samca) To przykład na czym pracuje sitwa żydosprytków ( kim jest żydosprytek? To Nieżyd). Wojny, wojenki, handel prochami, kryzys i takie tam to zabawa wrednych sadystycznych psychicznie chorych schizofrenicznych czubów z płaskostopiem – niestety naszym kosztem. To jest to NWO !

   Polubienie

   • zbigniew1108 23 października 2011 o 3:00 am

    kosiardeyablos@
    Dziękuję za komentarz.
    Dla precyzji ,ja nie napisałem , lecz zacytowałem .
    Wyżej jest uwaga peryskopa@ .,który dostrzega mój problem :
    Według ludzi ,NWO jest nie dobre dla ludzi .
    KRK chce NWO ,bo to będzie dobre dla ludzi.
    Co ludzie teraz mają myśleć o KRK?Kto wie lepiej co jest dobre dla ludzi?

    Polubienie

    • kosiardeyablos 23 października 2011 o 7:26 pm

     Oki Doki! 🙂

     Polubienie

 6. py-skatka 21 października 2011 o 8:23 am

  Tak dla odmiany zupełnie na poważnie. Czytałam ostatnio wywiad z Alanem Wattem, oto jego fragment

  ” W Internecie można znaleźć również bardzo dużo informacji-śmieci, które poprowadzą cię ścieżkami ‘konspiracji.’ Nienawidzę określenia “konspiracja”, ponieważ rząd chce abyśmy używali go w odniesieniu do nas samych jak byśmy byli jakimiś hobbistami lub oszustami. Osobiście unikam tego określenia. Jednak obecnie jedne z najbardziej popularnych stron to właśnie te z działu konspiracyjnego. Wiele z nich zostało stworzonych przez profesjonalnych agentów, sponsorowanych czy stworzonych przez rządy, zwłaszcza w Europie. Celem jest pokierowanie ruchem „konspiracyjnym”, do którego później wplatają takie tematy jak UFO, kosmici, tak, aby osiągnąć cel kontrwywiadowczy.

  Porozmawiajmy teraz o kontrwywiadzie i o tym, jak działa. Czym jest wywiad? Wywiad polega na wysyłaniu agentów, aby po prostu słuchali na rynkach, w barach, kawiarniach, tego, o czym rozmawiają ludzie. Thomas Edward Lawrence w swojej książce „Siedem filarów mądrości” opisuje, jak był szkolony na agenta, uczył się języków arabskich. Dostawał mnóstwo pieniędzy, on i pozostałych jedenastu agentów, studiujących na Cambridge. Później wysłano ich do krajów arabskich, by zajęli się tworzeniem arabskiej prasy. Po opublikowaniu pewnych historii w gazetach, zatrudnili mnóstwo ludzi, którzy słuchali rozmów i sprawdzali, czy publikowane tematy są dyskutowane przez ludzi na ulicach. Na tym polegało zabieranie informacji wywiadowczych. Czym jest więc kontrwywiad? Kontrwywiad, z punktu widzenia rządu, jest zbieraniem informacji i danych, które stanowią potencjalne zagrożenie dla istniejącego reżimu oraz znalezienie sposobu na zaatakowanie tych informacji. Standardowo, jeśli nie da się zniesławić osoby, która mówi prawdę, lub zabić jej, wprowadza się własnych bohaterów, dobrze się ich sprzedaje, finansuje, by działali na tym samym polu. Powtarzają to samo co inni w danej dziedzinie. Podają fakty. Jednak po zyskaniu popularności, zaczynają wprowadzać takie tematy jak: obcy, UFO, New Age, nowa duchowość – potężny slogan dzisiejszych czasów. Aż do momentu gdy sceptyk, nowy słuchacz słyszy opłacanego agenta, który podaje informacje podobne do tych, które przedstawia osoba niezwiązana z UFO. I mimo, iż człowiek nie wchodzi w tematykę UFO, obcych, i tym podobnych, nagle jest odrzucony z całą resztą. Jest zaklasyfikowany na zasadzie asocjacji z całą grupą, zestawieniem razem pewnych tematów. Nawet jeśli stanowczo opowiadasz się przeciw bujdom, jesteś wetknięty pomiędzy innych. W ten sposób działa dezinformacja i kontrwywiad. Kiedy zaczynasz podawać jakieś fakty, ludzie zaczynają się z ciebie śmiać i mówią: „Pewnie uważasz, że teraz to obcy rządzą światem.” Na tym polegają działania kontrwywiadu. A internet pełen takich operacji rządowych, opłacanych przez rządowe departamenty wojny psychologicznej. Niektóre grupy wykonują naprawdę świetną robotę zrzeszając ludzi. Wybierają jakąś książkę opartą na udokumentowanych faktach, czytają ją, analizują fragmenty, treść. Zaczynają uczestniczyć w tym co czytają, dodając fakty dotyczące konkretnego zdarzenia zapamiętane jeszcze przez naocznych świadków. Na tym polega partycypacja i komunikacja. ”

  Czy trzeba to komentować? Jeśli chcecie, to spróbujcie. Ale przemyśleć i pamietać na pewno warto.
  .

  Polubienie

  • choice 21 października 2011 o 11:00 am

   Zapamiętać bardziej wklepać na pamięć oraz szlifować wiarę i pogląd wielkie dzięki fajny tekst py-skatka

   Polubienie

  • monitorpolski 21 października 2011 o 11:27 am

   Też słucham Alana Watta. Nie mówi wprost o tym KIM jest ta mafia, ale dzięki temu pewnie jeszcze żyje. Dokładnie tak jest jak piszesz. Co gorsze, ci rzetelni publicyści dają się często wciągnąć w te nurt absurdu. Ale jest ich coraz więcej, sztuczki kontrwywiadów wychodzą na światło dzienne, prawda zaczyna przeważać. Dlatego sądzę, że mamy dużą szansę wygrać. Kluczem są Stany Zjednoczone.

   Polubienie

  • Versus3 21 października 2011 o 12:47 pm

   Uzupełnienie do cytatu Alana Watta: Klasycznym przykładem siania dezinformacji są nie tylko obcy, UFO, New Age, nowa duchowość, ale też chemtrails.
   Zawsze mnie dziwiło ilu fanatycznych zwolenników ma ta teoria „rozpylania trucizn”. Tzw. chemtrails to po prostu smuga kondensacyjna pary wodnej. Na różnych wysokościach i w róznej wilgotnosci powietrza przybiera różne kształty i ma różny czas rozproszenia.
   Masowe poparcie dla tej paranoicznej idei świadczy JEDYNIE o tym jak fatalny jest poziom edukacji fizyki w szkołach. Wspaniała pożywka dla kontrwywiadu.
   Na szczęscie są jeszcze ludzie, np. sternicy jachtowi, którzy są uczeni jak po kształcie chmur i smug rozpoznawać pogodę i rodzaj zbliżających się mas powietrza. Może jakiś żeglarz odwiedzający ten blog się odezwie na poparcie moich słów?…

   Polubienie

   • choice 21 października 2011 o 12:51 pm

    a tu co widzisz http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU

    Polubienie

    • peryskop 21 października 2011 o 4:57 pm

     @Versus3
     Czy twierdzisz o nieszkodliwości chemtrails i o myleniu ich ze smugami kondensacyjnymi na podstawie własnych osobistych przemyśleń, czy na czyjeś polecenie lub zlecenie?

     Polubienie

    • monitorpolski 21 października 2011 o 6:18 pm

     I co? Versusa3 zatkało! Takich nagrań jest więcej – czy sobie wyobrażacie, że można silniki samolotu tak sobie włączać i wyłączać? Versus3, mógłbyś podać link do tej wypowiedzi Alana Watta? Nie chce mi się wierzyć. Być może zaprzeczał, że to są trucizny, ale jeśli zaprzeczał w ogóle istnieniu chemtrailsów to nie ma w ogóle o czym gadać.

     Polubienie

     • Versus3 21 października 2011 o 8:39 pm

      Nic mnie nie zatkało tylko się było w pracy.
      1. To nie A. Watt mówił o chemtrailsach tylko ja osobiscie i są to moje osobiste własne przemyślenia.
      2. Gdybyście mieli cokolwiek do czynienia z żeglowaniem, lataniem na lotni czy skokami na spadochronie, czy jakimkolwiek sportem wymagajacym wiedzy na temat prądów powietrznych, mas powietrza, rozpoznawania chmur czy wiatru na różnych wysokościach to byscie wiedzieli o czy ja tu mówię,
      3. To co widać za samolotem to nie jest dym z rury wydechowej jak to macie w swoich autach. Paliwo samolotowe jest inne, a silniki samolotów NIE MAJĄ rury wydechowej. Smuga kondensacyjna to zwykła para wodna, która wytrąca się w postaci kropelek, po czym natychmiast zamarza.
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Smuga_kondensacyjna
      Czy ktokolwiek z Was widział doświadczenie z przechłodzoną cieczą? Woda w szczelnym pojemniku, w którym obniżamy ciśnienie, ochładza się do ujemnych temperatur, ale nie zamarza bo jest w równowadze. Ale wystarczy tylko poruszyć ten pojemnik, stuknąć lekko w bok, a woda natychmiast zamarznie jak zaczarowana.

      (butelka wyjeta ostrożnie z zamrazarki i trącona o stół – widać jak woda zamienia sie w lód na naszych oczach)
      DOKŁADNIE TO SAMO ZJAWISKO ZACHODZI ZA SAMOLOTEM. Samolot staje się tym „stuknięciem w pojemnik” i przechłodzona woda zamarza na naszych oczach.

      Fizyka jest fascynująca, nie?

      4. Czy ktoś kiedyś słyszał, widział, znał kogoś kto by ładował te Wasze beczki z trucizną do samolotów? Kierował samolotem i naciskał przycisk „rozpylaj”? Czy te tysiące ludzi pracujących na lotniskach świata nigdy nie widzieli tych beczek? Kto rozpyla? Kto ładuje? Kto wynosi puste beczki i przynosi nowe? Kto produkuje te truciznę? Co to za trucizna?

      I’m sorry, ale chemtrails podpadają pod jedyne sensowne wytłumaczenie: to jest fałszywka kontrwywiadu, zeby Was skutecznie ośmieszyc. I o tym mówi Watt (a nie o chemtrails dosłownie).

      Polubienie

      • monitorpolski 21 października 2011 o 9:16 pm

       To wytłumacz dlaczego te „wytrącane kropelki” mogą być w pewnym momencie wyłączone? Czy ty w ogóle oglądałeś załączony materiał? Czy widziałeś nagrania trzech samolotów lecących obok siebie, gdzie tylko dwa wydzielają te smugi, a trzeci nie? Czy wiesz, że nawet w Polsce, są dni kiedy jest pełno tych smug, podczas gdy w inne dni smugi nikną po 15 sekundach – jak powinny zresztą. Czy widziałeś badania powietrza w miejscach gdzie te smugi występują w dużych ilościach (Phoenix), są dowody w postaci dokumentów medycznych na zatrucie ludzi aluminium, strontem i innymi związkami, obecnymi właśnie w smugach?
       Pewnie nie, jesteś nowicjuszem w temacie i powtarzasz tylko kryminalną papkę. Posłuchaj co mwi dr Leuren Moret (tłumaczenie na tym blogu było kilka dni temu). Smugi chemiczne są częścią projektu o nazwie HAARP, są rozpylane małymi samolotami, typu Cessna lub tez wojskowymi. Obserwacji nie brakuje – polecam otwarcie się na „teorie konspiracji”, ponieważ nie masz argumentów na to, że chemtrailse są contrailsami (taka jest nazwa smug kondensacyjnych).

       Polubienie

       • Versus3 21 października 2011 o 9:36 pm

        Spokojnie. Właśnie tłumaczę, że gdybyś zajmował się sportami czy działalnością wymagającą wiedzy o pogodzie, chmurach i zjawiskach atmosferycznych to bys wiedział o co mi chodzi.
        Otaczają nas różne masy powietrza: zimne, ciepłe, o dużej wilgotności lub suche. Samolot na podanym filmiku po prostu przeleciał przez masę powietrza o dużej wilgotnosci i wpadł w masę suchą.
        Nie widzisz powietrza, dlatego mi nie wierzysz. Tak jak nie widać wiatru, nie widać też temperatury powietrza na różnych wysokościach, ani wilgotności. Ale widać chmury – i z chmur piloci i żeglarze są szkoleni w odczytywaniu jakiego rodzaju masy powietrza się zbliżają.
        Przeczytaj proszę mój poprzedni wpis jeszcze raz na spokojnie i spróbuj zrozumieć. Jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem. Ale na spokojnie.

        A co do małych samolotów – widziałes naprawde widziałeś małe Cesny latające nad miastami i rozpylające syf? Może to były małe samoloty rolnicze do oprysku pól? Ja obserwuję niebo bardzo chętnie i widzę samoloty pasażerskie startujące do Londynu (z logo Ryanair), widzę jak się wznoszą i jak zależnie od pogody zostawiają smugi lub nie. A Ty co widziałeś?

        Polubienie

        • choice 21 października 2011 o 9:54 pm

         „przeleciał przez masę powietrza o dużej wilgotnosci i wpadł w masę suchą.” nie wiem ale się zapytam, bo z tego co kojarzę nie ma takich zmian na niebie „duża wilgotność i masa sucha” nie uważasz że jak te dwie masy jak się ze sobą zderzą to powstają burze huragany na pewno różnica jest ale nie tak drastyczna, a druga sprawa że to dziwne że ten samolot za nim aż pokusił się o nagranie na kamerze.

         Polubienie

        • Versus3 21 października 2011 o 10:03 pm

         @choice: Burze są wtedy gdy cieple wilgotne powietrze zderzy sie z masą powietrza zimnego i suchego. W pozostałych przypadkach nie ma takich efektów. W atmosferze występują też kominy powietrze – czyli słupy cieplego powietrza w masie zimnego (o tej samej wilgotnosci) bo tak się akurat powietrze ogrzało nad jakims terenem. Ptaki wykorzystują takie kominy by bez wysiłku wzbic się wysoko – np. ptaki drapiezne. Kto chce latać na lotni, a nie wbic się w pierwsze napotkane drzewo to też musi się nauczyć takie kominy powietrzne znajdować.
         Masy powietrza mogą mieć zblizoną temperaturę ale różna wilgotność – dlatego np. smuga kondensacyjna wisi gruba i widoczna w jednej częsci nieba, a kawałek dalej jej już nie ma (wyparowała w suchym powietrzu).
         Filmik mógł powstać w innym celu, a ktoś go użył żeby Was straszyć chemtrailsami.

         Polubienie

        • choice 21 października 2011 o 10:22 pm

         „smuga kondensacyjna wisi gruba i widoczna w jednej części nieba, a kawałek dalej jej już nie ma (wyparowała w suchym powietrzu).” No trochę się sam gubisz za to ja widzę samoloty jedne bez smug oczywiście takowymi leciałem i na dodatek siedziałem przy oknie obok skrzydła i dziwnym trafem nie zobaczyłem smugi. kolejne samoloty to te o których wspominasz gdzie smuga faktycznie ale zanika i są jeszcze takie że smuga wisi cały dzień i końca nie widać. Nie odejmuje ci wiedzy która mnie nie powala w sensie że mnie przekonałeś coś tam na pewno wiesza i ręki nie dawaj sobie obciąć bo czasami może się to źle w skutkach dla ciebie skończyć, czasem się nie wie jak się mało wie.

         Polubienie

        • andzia 21 października 2011 o 10:27 pm

         http://www.swiadectwanawroconych.pl/wiadectwa/52-inne/1105-mechanik-samolotowy-o-chemtrails.html

         jesli ktos nie widział, to tu wypowiedz kierowcy o chemtrails

         Polubienie

        • andzia 21 października 2011 o 10:28 pm

         tzn mechanika oczywiście 🙂

         Polubienie

        • Versus3 21 października 2011 o 10:40 pm

         No masz… Aktor z idealną dykcją (nawet akcentuje słowo „mechAnika”, zamiast zwykłego „mechaniika” – jak mawia każdy robotnik), opowiada drżącym głosem jak to WCZOŁGAŁ SIĘ POD SAMOLOT rejsowy i co tam zobaczył….. I Ty w to wierzysz?? No ręce opadają….

         Polubienie

        • andzia 21 października 2011 o 11:52 pm

         glos jest troche zniekształcony jakbys nie zauwazył… A wypowiadac sylaby mozna różnie, mnie np mowia ze za bardzo ę akcetujen na koncu słowa a nie powinno się tego robić, ą tak, ale nie ę. Takze akurat tutaj nie musisz miec racji, aczkolwiek nigdy nie mozna wykluczyc ze to aktor (bo nikomu sie do konca na tym swiecie nie wierzy).

         Polubienie

        • Versus3 22 października 2011 o 10:16 am

         @andzia: a to że WCZOŁGAŁ się pod samolot, już Cię nie zastanawia? 🙂

         Polubienie

       • peryskop 21 października 2011 o 10:34 pm

        @Versus3

        Czy nie było manipulacją pokładanie twoich własnych słów pod wypowiedź Alana Watta, jakoby to on stwierdził, że także chemtrails są kolejną fałszywką kontrwywiadu, żeby nas skutecznie ośmieszyć?

        Nikt nie neguje zasad tworzenia się chmur ani smug kondensacyjnych!

        Ale błędne jest twoje wnioskowanie, że w takim razie chemtrails nie istnieją, a tylko contrails.

        Po „I’m sorry” widać że znasz language, więc dlaczego nie pofatygowałeś się obadać sprawę operacji , jak i używanych technologii? Popatrz tu i zastanów się:

        Germany becomes the First Country to admit Chemtrail Ops

        Chemtrails: Inside and Out

        Pogoogluj, a znajdziesz też zwierzenia techników i pilotów, wkręconych w to ludobójstwo. Oraz informację, że jedną z przyczyn rozpoczęcia zrzutów toksyn z samolotów była konieczność pozbywania się ich przez przemysł – metodą co prawda sprzeczną z przepisami, ale kto to sprawdzi na wysokości kilku kilometrów? Zwłaszcza że pomysł ten odpowiada planom lobby depopulacyjnego. Z tego co wiadmo także samoloty pasażerskie miewają dołożone zbiorniki, dysze i zawory, które mogą być przełączane zdalnie. Pilot nawet nie musi wiedzieć, że rozpyla.

        Posprawdzaj sam i daj znać co ustaliłeś..

        Polubienie

        • Versus3 21 października 2011 o 10:45 pm

         @peryskop: nie podkładam swoich słow pod Alana Watta! Skąd ten dziwny pomysł? Mówię tylko, że cała ta naciągana historia z chemtrails PASUJE do tego co Watt mówi o dezinformacji i o pracy kontrwywiadu.

         Podajecie na bieżąco filmiki, a ja je na bieżąco oglądam i komentuję. Twój filmik Chemtrails In and Out juz obejrzany i skomentowany powyżej.

         Polubienie

        • Versus3 21 października 2011 o 10:52 pm

         Oooo, ten niemiecki filmik podany przez Peryskop jest fajny: jaka piekna MANIPULACJA! Niemiecki oryginał rozmija się z angielskimi podpisami! Ktoś się wysilił, żeby filmik o pogodzie przerobic na dokument o chemtrailsach….

         Polubienie

        • O Rzesz 22 października 2011 o 12:39 am

         To jest wojskowy Boeing 707 (podobny do latającego tankowca KC 135) do wykonywania „zasiewania” chmur w cyklonach itp. Samolot specjalistyczny.
         Niemieckie Panavie Tornado są natomiast typowe i miały jedynie zbiorniki z jodkiem srebra do zasiania pokazywanego na ujęciach frontu chłodnego. Gdzie tu chemitrails?.
         Jeśli ten spisek jest akurat rzeczywisty i jest tak rozległy to musi w niego być umoczonych setki tysięcy ludzi na świecie. Jeśli tak jest to rzeczywiście mamy problem.
         Coś mi się wydaje że to jeden z elementów „fałszywej flagi” czy coś podobnego. Generalnie kolejny czynnik denerwowania ludzi!.
         Argumentacja Versusa3 trafia do mnie bo jest logiczna i zgodna z tym co sam znam.

         Polubienie

        • vortex 22 października 2011 o 2:19 pm

         Bez sensu jest dorabianie naukowych wyjasniej do CHEMTRAILS.
         To sie po prostu dzieje.Sluzy roznym celom.Nikt z nas i tak sie nie dowie skad te samoloty wylatuja gdzie laduja i kto i czym je napelnia.Zadne strony typu radar i inne nie pokazuja tych przelotow. Chemtrails = kill

         Polubienie

       • Versus3 22 października 2011 o 10:19 am

        @choice: Kochany, każdy widzi, że smuga kondensacyjna tworzy się kilka metrów ZA samolotem! Nic więc dziwnego że gapiąc się na silnik nic nie zobaczyłeś. Trzeba było siedzieć na ogonie i patrzeć jak z tyłu, za samolotem tworzy się smuga – podobnie jak powstaje biały kilwater na wodzie za płynacym statkiem.

        Polubienie

        • choice 22 października 2011 o 10:51 am

         ale co ty kręcisz jest wiele filmów i smuga wychodzi ze skrzydła

         Polubienie

        • Versus3 22 października 2011 o 10:55 am

         Proszę podaj choćby jeden filmik, na którym smuga pojawia się w silniku (tak, że widać ją z okienka samolotu gdy patrzysz na silnik), a nie jakieś 2 metry ZA silnikiem.

         Polubienie

        • choice 22 października 2011 o 3:11 pm

         kolego zarzynasz mieszać i to strasznie wytłumacz od kiedy smuga może pójść z silnika i gdzie tak napisałem? przecież napisałem ci że ze skrzydła ale widzę że ty już bardziej na zapartego widzisz błękitne niebo… poszukaj na necie jest tego masa że opryski wylatują ze skrzydła lub w innych miejscach pod lub obok samolotu ale to oczywiste jest że prędkość samolotu sprawia że smuga nie opada od razu tylko leci za samolotem eh ciężko jest rozmawiać jak ktoś idzie w zaparte szkoda słów pozdrawiam cię

         Polubienie

        • choice 22 października 2011 o 3:13 pm

         filmików jest masa youtubie wystarczy poszukać i przeanalizować a nie bez dowodów wmawiać że jest ok u Tuska też jest świetnie a na tvn jeszcze lepiej 3maj się

         Polubienie

        • Versus3 22 października 2011 o 4:42 pm

         @choice: sam własnoręcznie napisałeś:”siedziałem przy oknie obok skrzydła i dziwnym trafem nie zobaczyłem smugi.” – czyli co? Gapiłeś się przez okno na skrzydło (silnik jest podwieszony pod skrzydłem) i nic nie widziałeś?
         A ja Ci powtarzam, że smuga tworzy się ZA skrzydłem, po paru metrach i nie było szans jej zobaczyc przez to małe lotnicze okienko. No chyba, żebys sie wychylił, jak w pociągu. 🙂 Ehhhhhh….

         Polubienie

        • choice 23 października 2011 o 2:17 am

         Versus3 mącisz mocium panie i to strasznie i zaczynasz się gubić w odpowiedziach aczkolwiek takich mądrych nie dajesz a dałem ci filmik na jewtubie jest tego od zawalenia ale co z tego jak idziesz w zaparte bez żadnych dowodów.

         Link u dołu furka cosik ze skrzydełka dla ciebie to pewnie nie dokręcona woda w klopie.

         wiem całego tyłu samolotu nie ujrzę normalne a szyba samolotu to nie wpuklona szyba w oceanarium

         „A ja Ci powtarzam, że smuga tworzy się ZA skrzydłem, po paru metrach i nie było szans jej zobaczyć przez to małe lotnicze okienko” i ot dlaczego stwierdzam że siejesz totalne bzdury, wymyśl co innego ale zarazem pilnuj się co piszesz i pooglądaj wszystkie filmiki. A takimi tekstami stwierdzam po raz pierwszy że działasz jako agent próbujesz obalić śmierdzącą sprawę bez jakichkolwiek dowodów.

         Nie zgrywaj twardziela wdychamy to razem dla ciebie tęcza

         tego jest wystarczająco dużo A TU OBALAM KOLEJNA TWOJĄ GŁUPOTĘ NA TEMAT RÓŻNYCH TEMPERATUR WILGOTNOŚCI itd

         tia za sillnikiem 🙂

         tyle nie chcę mi się wklejać, twoich postów już nawet nie czytam, wtopa po całości kolego narazie…………

         Polubienie

      • choice 21 października 2011 o 9:38 pm

       „Czy ktoś kiedyś słyszał, widział, znał kogoś kto by ładował te Wasze beczki z trucizną do samolotów?” A czy ty widziałeś duże lotniska takie jak Zurychu Hamburgu Berlinie czy nawet stuttgart?? czy widziałeś jaki tam jest ruch ilość hangarów?? jeżeli chodzi o załadunek to jest żaden problem jeden prywatny hangar albo dwa i jak na taśmówce i nikt ale to nikt się nie skubnie przy takiej nawałnicy jaka tam występuje…

       Polubienie

       • Versus3 21 października 2011 o 9:49 pm

        I naprawde wierzysz że na tych ogromnych lotniskach, gdzie w obsłudze do ładowania bagażu jest pełno nisko opłacanych robotników, z Afryki, Turcji i innego Pakistanu, wszyscy bez ani jednego wyjątku trzymają język za zębami i nikomu, nawet własnej żonie nie pisną co naprawdę ładują do samolotów? Czyżby taka perfekcyjna konspiracja? Czyżby taka super manipulacja? Czyżby wszyscy pracownicy obsługi lotnisk byli wtajemniczeni w spisek NWO? No weź się w garść. To jest po prostu niemożliwe!
        Dam 1000 dolarów biednemu emigrantowi z Afryki pracującemu na lotnisku w Niemczech czy Francji za jedno zdjęcie wnętrza samolotu z beczkami zamiast siedzen (jak to opisywał tu ktoś), z trucizną. Ktoś zna jakiegoś chętnego?

        Polubienie

        • choice 21 października 2011 o 9:57 pm

         a może takowy się znalazł i jest nagranie

         Polubienie

        • Versus3 21 października 2011 o 10:20 pm

         @choice: oglądam filmik i widzę ładne zdjęcia smug, zwłaszcza to z tęczą ładnie się udało.
         A tak na serio: łatwo jest sfotografować worki z chemikaliami i wmówić Wam, że to idzie w chemtrailsy.

         Barium chloride: sól baru, uzywana w przemyśle, oraz w…. sztucznych ogniach, dla ładnego jasnozielonego koloru (uważajcie na Sylwestra! 😉
         Aluminiu oxide: powszechny katalizator, używany też do zobojętniania odpadów rafineryjnych. Używany także UWAGA UWAGA – w pastach do zębów! I przez dentystów, do wybielania zębów.

         A swoją drogą, przy okazji różnych parad (np. w Paryżu na 14 lipca, czy w Moskwie w Dzień Zwyciestwa) nad defiladą przelatują specjalne samoloty i rozpylają dym w barwach narodowych – do tego im potrzebne te rurki. A nie żeby Was truć.

         Polubienie

        • choice 21 października 2011 o 10:25 pm

         a to jak nie trują to znaczy że wybielają nam zęby uff nie taki wilk straszny jak go malują 🙂

         Polubienie

        • iHe 22 października 2011 o 12:09 am

         Vesrsus jaki ty jesteś sprytny normalnie,aż 1000 baksów?
         I pewnie myślisz ,że te pylące białe samolociki są obsługiwane przez cywilną obsługę ,która nie podpisała stosownych papierów?
         W zasadzie nie ma cie co przekonywać, tego rodzaju beton znam z rozmów prywatnych.
         Żyj sobie w świecie bez nieba w kratkę i dalej się okłamuj.Tak na pewno żyje się lepiej nie tobie jednemu.

         http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsdowodyzbrodn.htm

         Polubienie

       • ALFA 21 października 2011 o 9:55 pm

        Co oni rozpylają ? 1/7

        Polubienie

        • ALFA 21 października 2011 o 10:18 pm

         Chemtrails choroba morgellonów obyś tego nie złapał

         Polubienie

        • Versus3 21 października 2011 o 10:29 pm

         @Alfa: na Twoim filmiku nie ma ANI SŁOWA o chemtrailsach. Choroba morgellonowa jest dziwna i groźna ale NIKT nigdzie nie mówi, że powodują ją chemtrailsy! Proszę, trochę logiki, a nie wrzucania wszystkiego do jednego wora, bo naprawde, w ten sposób tylko wystawiamy się wrogom na pośmiewisko!

         Polubienie

      • ALFA 21 października 2011 o 9:47 pm

       Był artykuł wywiad z mechanikiem co go zaciekawiło małe dodatkowe rureczki chyba na grypie666,czy ktoś to pamięta .Monitor nie masz tego ,gdzieś w archiwum.

       Polubienie

       • andzia 21 października 2011 o 10:39 pm

        nie wiem czy o to właśnie Ci chodzi, ale wyzej dałam link do takiego wywiadu

        Polubienie

        • kosiardeyablos 23 października 2011 o 8:11 pm

         Versus tu jakąś cacyliade prowadzi!

         Polubienie

   • Versus3 21 października 2011 o 11:03 pm

    Kochani, żeby była jasność w tej dyskusji: to co mówi Alan Watt jest BARDZO WAŻNE. Poruszamy tu na blogu ważne tematy i wiadomo, że skupiamy na sobie uwagę też pewnych służb. Służby podrzucają nam różne dodatkowe tematy, na których się mamy skupić, a które tak naprawdę są zmanipulowanym badziewiem.

    Bardzo proszę, pomóżmy sobie nawzajem odsiać ziarno od plew! Uwierzcie mi proszę, że chemtrails to plewy, mające na celu zasłonić prawdziwe ziarno: rozpadający się system bankowy, czy prowokowane wojny „w imię demokracji”.

    Zamiast tracić czas na chemtrails, obejrzcie proszę ten jasny, a bardzo ważny film, który wyjaśni Wam na czym polega to wielkie oszustwo ludzkości zwane „systemem bankowym”. Na wszelkie pytania chętnie pomogę odpowiedzią. Kto obejrzy ten zrozumie w jakich naprawde jesteśmy tarapatach.

    Polubienie

    • peryskop 22 października 2011 o 4:49 am

     @O Rzesz, wykazałeś swoją znajomość typów samolotów.
     A teraz zapoznaj się, proszę, co niektóre z nich sypią i nie opowiadaj usypiających bajek, że to tylko tak dla poprawy pogody.

     @Versus3 – wygląda na to że jesteś po szkoleniach.
     Tu są twoje słowa: „Uzupełnienie do cytatu Alana Watta: Klasycznym przykładem siania dezinformacji są nie tylko obcy, UFO, New Age, nowa duchowość, ale też chemtrails.” Po zwróceniu uwagi doprecyzowałeś: „nie podkładam swoich słow pod Alana Watta! Skąd ten dziwny pomysł? Mówię tylko, że cała ta naciągana historia z chemtrails PASUJE do tego co Watt mówi o dezinformacji i o pracy kontrwywiadu.”

     Czy nie powinieneś od razu właśnie tak przedstawić TWOJĄ opinię, zmiast uzupełniać cytat Wattsa z wymienieniem tego co mówił Watts i dodaniem BEZOSOBOWEGO „uzupełnienia”? Czyjego? Nie Wattsa?

     Zwróć uwagę, że na twoją manipulację nabrał się też Monitor i zapytał o referencje do tej wypowiedzi Wattsa.

     Z wszystkiego można się nabijać jak ty to robisz, podając sofizmaty na oczywistościach, że trzeba się znać na tworzeniu się chmur, kominów powietrznych itp. Nawet rozpraszasz uwagę komentarzem o wymowie lektora. A teraz o bankach – tak jakbyś jeszcze nie słyszał nowych apeli w prasie – dajmy bankom drugą szansę!

     Brawo, bo odwracanie uwagi od dyskutowanego meritum to jest najwyższy profesjonalizm!

     Ale przecież tu chodzi o sypanie z samolotów szkodliwych sustancji pod różnymi fałszywymi pretekstami. Np John Holdren opowiada o konieczności walki z globalnym ociepleniem:

     A czy wiesz jakie moratorium uchwaliło 193 delegatów podczas konferencji ONZ „Zachowanie bioróżnorodności” w Nagoya 18-29.10.2010? Moratorium na geoinżynierię tzn. rozpylanie cząstek w atmosferze, oficjalnie dla ochrony przed promieniowaniem UV i globalnym ociepleniem.

     BREAKING: UN Bans Chemtrails
     foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails

     US politicians warned geo-engineering is not a magic bullet for climate change
     eurekalert.org/pub_releases/2009-11/nocs-upw111309.php

     Naukowy doradca Obamy rozsiewa kolejne dezinformacje jeśli:
     NASA Study Acknowledges Solar Cycle, Not Man, Responsible for Past Warming
     dailytech.com/article.aspx?newsid=15310

     Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata !
     http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsmanipulacje.htm

     Chemtrails – Kto nas truje i dlaczego 1/2 (PL)

     Czym Spryskiwany jest Świat?

     Nie zależy mi aż tak bardzo, żeby was obu przekonać. Raczej ostrzec.
     Chociaż wolny człowiek w wolnym kraju ma prawo myśleć co tylko chce.
     A czasem dla komfortu psychicznego złych wiadomości nie chce dopuścić do świadomości.

     Polubienie

     • O Rzesz 22 października 2011 o 9:27 am

      Widzisz peryskop … wiedza czasem zakłada klapki na oczy. Możliwe że to ja się mylę. Masz po prostu pokazany punkt widzenia ludzi którzy mają pewne pojęcie o niektórych rzeczach. Nie tworzymy tu klubu wzajemnej adoracji.
      Im coś będzie bardziej merytoryczne tym lepiej.
      A takie podejście dyskredytuje przedstawione wcześniej „dowody”. One niczego nie udowadniają.
      Orgon jeśli działa oddziałuje na parę wodną skondensowaną w powietrzu za samolotem.
      Może też przyciągać tajemnicze śmigłowce ale nadal nie wyjaśnia jak można ukryć sprawę z którą mają do czynienia setki tysięcy ludzi!.
      Wszyscy kierowcy gównowozów w firmach asenizacyjnych są ilumiantami???!!!.
      Emocjonalne podchodzenie w stylu „wszyscy to ch (…)” lub że „tak na pewno jest” niczego nie udowodni i nie rozwiąże.
      Po to się jednak dyskutuje by wypracowywać ostateczne wnioski. Tu narazie nie można tego uczynić bo dane są dość niewiarygodne w kontekście poruszanego tematu.
      Potrzebny jest samolot z zestawem specjalistycznych pompek z filtrami do zassania powietrza z trasy przelotu kilkuset co najmniej samolotów. Jeśli wyniki były by zbieżne to wtedy wiadomo co robić.
      Niestety jedyne co ci pozostaje to wiara w prawdziwość niektórych, prezentowanych danych które równie dobrze mogą podsuwać nam iluminaci dla uzyskania swoich celów.
      Eksplozja przypadków raka może mieć tyle zródeł że nikt dziś nie jest pewien skąd się wzięła. Można raczej uogólnić że już „ze wszystkiego” co zaoferowała nam cywilizacja.
      Znam się, peryskop, nie tylko na samolotach. No ale nie jestem nieomylny.

      Polubienie

      • peryskop 22 października 2011 o 2:27 pm

       @ORzesz

       Dziękuję za twoje oceny, które podzielam – zwłaszcza o lukach w naszej nieomylności.

       Oczywiście bardzo niefortunne są zapewnienia „tak na pewno jest” typowe dla ignorantów.

       Gdy pierwszy raz spotkałem się w necie z chemtrails w USA (bo w koncu XX wieku one tam tylko byly zauważone i nagłośnione w sieci) – tez byłem sceptyczny. I tak trwało przez kilka lat.

       Ale to się zaczęło zmieniać w miarę wychodzenia na jaw szczegółów inicjatywy depopulacyjnej, zwłaszcza gdy smugi pojawiły się i w Polsce oraz w innych krajach europejskich.

       Wnioski trzeba wyciągać z przeróżnych zjawisk i zdarzeń. Np z reakcji mediów, które się z tego śmieją, i z reakcji władz, które to olewają – tak jak b. minister MON B. Klich, który olał petycję formalnie mu przesłaną, choć jako urzędnik państwowy powienien odpowiedzieć w terminie 1 lub najpóźniej 3 miesięcy, np że to są bzdury.

       Trudność też sprawia dokładne ustalenie celu sprayowania, bo jeśli jest ich więcej niż jeden, to w percpcji wielu osób nie ma żadnego. A to jest błędne podejście.

       Polubienie

       • peryskop 22 października 2011 o 3:47 pm

        @ORzesz

        Dla przewentylowania umysłu takie pytanie: czy jeszcze wierzysz, że Apollo lądowały na Księżycu?

        Przez wiele lat dałem się i ja być na to nabranym!

        Kolejnym gwoździkiem do trumny NASA było wykrycie w muzeum w Amsterdamie, że „skała księżycowa” podarowana osobiście przez trójkę dzielnych Apollonistów 11 to tylko kawałek skamieniałego drewna:
        http://news.bbc.co.uk/2/hi/8226075.stm

        Czując, że Wielka Kompromitacja Ery Po Wynalezieniu Koła coraz bliżej, żeby ten natępny „Sajgon moment” odwlec NASA usiłuje teraz wprowadzić zakaz lotów nad „historycznymi strefami lądowań Apollo”.

        Polubienie

     • Versus3 22 października 2011 o 10:46 am

      @peryskop: z niczego się tu nie nabijam, lecz traktuję sprawę bardzo poważnie. Dlatego co chwila piszę, żebyście czytali moje wpisy na spokojnie i ZE ZROZUMIENIEM. A Wy czytacie na chybcika, jakieś strzępki zdań Wam zostają w głowie, a potem ujadacie na mnie, bo nic nie zrozumieliście.

      Twój link do globalnej świadomości, co to niby miał byc o chemtrails i o tym jakie to straszne i okropne – tak naprawdę jest tylko o procesie Cloud Seeding – czyli ZASIEWANIE CHMUR.

      http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasiewanie_chmur
      A proces zasiewania chmur (czyli prowokowania deszczu z nadchodzacej chmury – praktykowane zwłaszcza nad pustyniami, żeby mieć deszcz) – ten proces polega na kondensacji pary wodnej w warunkach przechłodzenia przy uzyciu zamrożonego dwutlenku węgla – niech mi kto powie, który element tego procesu jest szkodliwy? Dwutlenek węgla? Para wodna?

      O przechłodzonej wodzie i efekcie błyskawicznego zamarzania nie będę się tutaj powtarzać, bo widzę że i tak nie czytacie rzeczy, które choćby obrazkiem przypominały Wam znienawidzoną fizykę ze szkoły. Efekty tego, żałosne, niestety widać.

      A propos inwektyw w moją stronę na temat agenturalnych szkolen: JEDYNE PRZESZKOLENIE jakie mam, za to porządne, to STUDIA NAUK ŚCISŁYCH NA UNIWERSYTECIE oraz znajomośc paru języków obcych. Dlatego nie daję sobie wcisnąć paranoidalnych kitów bo „jedna pani drugiej pani w maglu powiedziała, więc to musi być prawda”. Musi to na Rusi, a my mamy używać ROZUMU, a nie bezmyślnie powtarzać slogany.

      Polubienie

      • peryskop 22 października 2011 o 2:49 pm

       @Versus3 cenię dociekliwość, ale nie typu agenturalnego.

       Chmury deszczowe zasiewa się m.in. z użyciem związków srebra i ich tańszych zamienników. Na Bliskim Wschodzie w usługach tego typu aktywna jest firma szwajcarska.
       Co przy okazji można dodać do zbiorników to wiedzą tylko ci co wiedzą. Czy mają się ogłaszać?

       Zgrywając się na eksperta insynuujesz mi nienawidzenie fizyki i to jest kolejne pudło w twoich ocenach!

       Dobrze, że chociaż dałeś spokój z Alanem Wattem, pod którego szyldem próbowałeś tu wcisnąć nam swoje tezy.

       http://marucha.wordpress.com/2011/09/21/pandemia-raka-chemtrails-%e2%80%93-potworny-plan-depopulacji-swiata/

       55. osoba prywatna powiedział/a 2011-09-22 (czwartek) @ 11:30:35

       W sprawie smug chemicznych zlozona zostala petycja do szefa MON. Czy byla na nia odpowiedz ? Wątpię. Owczesny Minister Obrony – psychiatra Klich nie pelni juz tej funkcji.
       Ze wzgledu na wrodzony uraz glowy zlozyl dymisje.

       http://www.petycjeonline.pl/petycja/list-otwarty-do-szefa-mon-w-sprawie-chemtrails/208/dc3df86893f414961f12c665c6f0d88b

       Wrocław 30 stycznia 2011 roku

       List otwarty do
       Ministra Obrony Narodowej RP
       w sprawie trwałych smug, pozostawianych przez samoloty, latające w polskiej przestrzeni powietrznej.

       Szanowny Panie Ministrze!

       Od kilku lat, na naszym niebie obserwujemy, na terenie całej Polski, powstawanie swoistych „sztucznych chmur”. Pojawiają się one w wyniku tego, że wiele samolotów zostawia za sobą smugi, które stopniowo się rozszerzają i rozrzedzają, tworząc na niebie, przez wiele godzin, intensywną zawiesinę, w dużym stopniu zasłaniającą słońce. Czasami, całe obszary nad naszymi miastami, pokryte są tego typu „sztucznymi chmurami”. Skala tego zjawiska jest tak duża, że w zasadzie wielu ludzi uważa, że bez ich wiedzy i jakiegokolwiek umocowania prawnego, dochodzi do modyfikowania pogody. Jak bowiem ocenić działania, zaburzające wygląd naszego nieba, ukształtowany tysiące lat temu? Zjawisko to ma miejsce również w wielu innych krajach świata.

       My, polscy obywatele, zwracamy się do Pana, jako osoby reprezentującej konstytucyjny organ władzy Rzeczpospolitej Polskiej, w którego gestii jest ostateczna odpowiedzialność za ruch powietrzny w naszym kraju, o udzielenie nam odpowiedzi na następujące, zasadnicze dla nas pytania:

       – Co jest powodem zostawiania, przez dużą część latających w naszej przestrzeni powietrznej samolotów śladów, które na wiele godzin zmieniają obraz nieboskłonu?
       – Czy tych oblotów dokonują polskie, czy zagraniczne samoloty?
       – Czy powodem powstawania tych trwałych smug jest jakiś rodzaj paliwa? Jeżeli tak, to jaki jest jego skład i jakie atesty dopuszczają jego używanie?
       – Czy prowadzono badania, na temat wpływu tego rodzaju oparów, utrzymujących się w powietrzu, na stan środowiska naturalnego i zdrowia ludzi?
       – Czy może Pan podać podstawę prawną, do tak dalekiej ingerencji w środowisko naturalne w naszym kraju?

       Jeżeli te ślady i „sztuczne chmury” nie są wynikiem stosowania jakiegoś rodzaju paliwa, to w takim razie czy nie są one efektem spryskiwania naszego nieba jakimś rodzajem środków chemicznych? Jeśli tak, to co to są za środki i czemu ma służyć ta gigantyczna akcja i jaka miałaby być podstawa prawna tego typu działania?

       Szanowny Panie Ministrze!

       Bez względu na to, co jest powodem powstawania, w przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej, tego typu „sztucznej zawiesiny”, niniejszym domagamy się natychmiastowego przerwania tej sprzecznej, według nas, z prawem praktyki. Jednocześnie domagamy się całkowitego ujawnienia prawdy w tej sprawie i zapowiadamy ewentualne podjęcie kroków prawnych, związanych z pociągnięciem do odpowiedzialności osób, winnych tego skandalicznego procederu.

       Polubienie

       • jakisbuk 22 października 2011 o 5:29 pm

        pomijając wszelkie szczegóły techniczne „oprysków ” – czy nie przyszło wam nigdy do głowy po co to robią w dzień ? a nie w nocy – na chłopski rozum – ludzie przecież gdyby ONI chceli nas podtrówać w taki sposów to wystarczy polatać nocą samlotami cysternami – i można nas spryskać do woli i nikt tego nie zauważy

        filmiki z samolotami w których sa dziesiątki beczek to czysta dezinforacja – bo niby po co ładować dziesiątki beczek ? jak można użyć jednej cysterny

        Polubienie

        • monitorpolski 22 października 2011 o 8:07 pm

         jakisbuk – masz swietny argument!!! Czekam na opinie. Ja sądzę, że musi to mieć coś wspólnego ze Słońcem, że opryski nie działają bez światła słonecznego czy też wiatru słonecznego.

         Polubienie

        • kosiardeyablos 22 października 2011 o 10:05 pm

         ale niestety nocą też latają, czasem pod wieczór. Może też mieć to jakiś związek ze słońcem, ale nie musi. Za twoim pojmowaniem idzie logika. Można się z tobą zgodzić ale jednak jest to wielkie ALE. Gdzieś czytałem taki artykulik, bodajże w Nexusie, w dziale „STREFA MROKU: dziwne opowieści nie z tego świata”. Tematem było złoto i jego zalety ochronne w postaci proszku rozpylanego tak jak chemitrajle. Miały one chronić powierzchnie jakiejś tam planety przed promieniowaniem słonecznym. Pytanie czy mają taki sam skutek chemitrajle z zawartością aluminium? Brzmiało to jak gadka s-f. Koleś gadał że aluminium jest jedynym dostępnym i tanim środkiem do walki z promieniowaniem..kosmici są wśród nas…ha ha….dobre co? Wtedy przyszła mi do głowy historyjka, która została w formie scenariusza do opowiadania, o samolocie który rozpyla syf z zamiarem ratowania ludzkości przed UV, ale niestety samolot szlag trafia bo płonie…bla bla…ale do rzeczy. Dziś jak zwykle było pare pasiaków, wczoraj nie. Słoneczko grzało jak powinno i nikt się nie fajczył w promieniach UV. Niełatwo jest też smrodziakom strzelić fotke. Można dostrzec i domniemać jaki jest to typ samolotu. Czterosilnikowy, obserwując po śladach, spełniający normy do sfienia to: Boening RC-135 i Boeing’s 747 w wersji transportowej, Northrop Grumman E-8 i jemu podobne. trudno było by uchwycićje na focie. Potrzebny jest dobry aparat z dobrą migawką, ja takiego nie mam. Dzieki temu moża sprawdzićco nad nami lata i skąd to. Gdyby to miały być pozytywne zamiary, mające na celu chronić , nie zaprzeczaliby temu. Aluminium jest przewodnikiem. to może mieć coś wspólnego z HAARPikiem. To fakt.

         Polubienie

        • choice 23 października 2011 o 2:30 am

         „czy nie przyszło wam nigdy do głowy po co to robią w dzień ? a nie w nocy” Nocą parę razy zdarzyło mi się zobaczyć do 12 przy dobrym oświetleniu księżyca.
         „filmiki z samolotami w których sa dziesiątki beczek to czysta dezinforacja|”
         Nie kumam czaczy, czysta dezinformacja? a niby jak można na samolot wnieść coś trującego żeby samemu się nie skazić?? „– bo niby po co ładować dziesiątki beczek ? jak można użyć jednej cysterny” czy przypadkiem tym pytaniem nie odpowiedziałeś sobie na pytanie? chyba że te dziesiątki beczek nie robią za cysternę…

         Polubienie

      • Piotr 22 października 2011 o 9:32 pm

       @ Versus3
       To bardzo ciekawe co mówisz, szczególnie to, o twoim wykształceniu i znajomości kilku języków obcych. Nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że pisząc na tym blogu komentarze, coś ukrywasz. Niby chcesz poruszać ważne sprawy, ale z drugiej strony, głównie starasz się upokorzyć oponentów i wyśmiać teorie, które właśnie są prezentowane na tym blogu, Jako osoba wykształcona, może coś powiesz np: o szczepieniach, ciekaw jestem jaką masz na ten temat opinie

       Polubienie

       • Versus3 23 października 2011 o 2:30 pm

        @Piotr. Niczego nie ukrywam, ani nie chce upokarzać. Mówię tylko, że jesli będziemy powtarzać bezmyślnie i bezkrytycznie zasłyszane plotki to SAMI wystawiamy się na pośmiewisko, i wtedy nikt nie będzie traktował nas poważnie, gdy ostrzegamy przed NWO, syjonistami czy oszustwami bankowymi. Ludzie po prostu nas skwitują słowami:” A to te wariaty, znowu gadają głupoty”. A wtedy będzie za późno.

        Czytałeś odpowiedzi do moich wpisów? Po prostu ręce opadają….
        Argumenty typu „dlaczego w nocy nie ma chemtrailsów a w dzień są?” – no i co ja mam na to odpowiedzieć?! Najgrzeczniejsza wersja to „bo w nocy jest CIEMNO i nie widzisz chmur! No chyba że jesteś kotem albo sową”. Za to o świcie już widać ślady po samolotach. Ciekawostka, nie?
        Przeraża mnie ten totalny brak krytycyzmu, powtarzanie na ślepo obiegowych plotek i podpieranie ich filmikami, których się nie zrozumiało.
        Przyklad? Podesłany filmik z dwoma samolotami, jeden samolot ma smugę, a drugi nie. Tylko, że jak byk WIDAĆ, że te samoloty lecą na RÓŻNYCH WYSOKOŚCIACH.
        Natomiast bardzo szkodliwe jest rozsyłanie filmików, które są wyraźnie fotomontażem zdjęć bez związku i sensu (np. ten z barium chloride). Takie „rozpylanie dezinformacji”.

        Najciekawszy z tego zestawu jest pierwszy filmik przysłany przez choice: ten ze smugą z rurki na skrzydle. Piotr, powiedz mi proszę, jak mam wytłumaczyć i nie narazić się na kolejną nagonkę, że to jest zrzut nadmiarowego paliwa?? Każdy samolot ma nieco wiecej paliwa niż trzeba, na wszelki wypadek (omijanie burzy, itp). Jeśli nie zużyje nadwyzki to musi ją wyrzucic, bo nie może zbyt obciążony podchodzić do lądowania bo się może rozkwasić. Podwozie ma przecież granice swojej wytrzymałości. Zaraz na mnie naskoczą… ehhh…..

        Ale nie poddam się tak łatwo. Zależy mi na tym, żeby zwalczać plotki i zabobony, po to aby oczyścić ziarno od plew, i aby ludzie traktowali wszystko co mówimy POWAŻNIE.
        Bo niestety, dalej mamy opinię oszołomów…..
        Gdyby ludzie traktowali poważnie to co tu mówimy, już dawno wyszlibyśmy żądać ukarania banksterów i wprowadzania zmian. A tak? Nawet apel o ratunek Goczynskiego jest zbywany ktrótkim ” Eeee, to te wariaty…..”.

        A co do szczepionek: gdy powstaly to uratowały ludzkość przed epidemiami. NIESTETY teraz stały się ofiarą manipulacj koncernów farmaceutycznych i rządów. Nikt już nie kontroluje co jest ładowane do szczepionek.

        Polubienie

        • choice 23 października 2011 o 3:04 pm

         „Przyklad? Podesłany filmik z dwoma samolotami, jeden samolot ma smugę, a drugi nie. Tylko, że jak byk WIDAĆ, że te samoloty lecą na RÓŻNYCH WYSOKOŚCIACH.” a o to znowu obalenie przykładów mocne a jak do tego doszedłeś suwmiarką zmierzyłeś
         „zależy mi na tym, żeby zwalczać plotki i zabobony,” stary ja już nie mam sił się z ciebie śmiać
         w zabobony niestety nie wierzę żadne a co do plotek to już dawno wyłączyłem tvn.
         „i aby ludzie traktowali wszystko co mówimy POWAŻNIE” Powiedz czy ty siedzisz w mundurze za monitorem, nwo jest dobre ale nie dla mnie..
         „Bo niestety, dalej mamy opinię oszołomów…..” a to wynika z tego że jak ktoś się nie umie porozumieć i narzuca swój tok myślenia innym…
         O chemitrasach słyszałem na studiach na wykładach i od osób troszkę bardziej wykształconych od ciebie..czy takie osoby jak to ty mówisz zabobonnych i otumanionych, też uważasz za oszołomów? Do każdego tematu trzeba wiedzieć jak podejść i liczyć się z oceną krytyki ci profesorowie też zostali wyśmiani przez większość, ale zawsze się znajdzie jeden który ich wysłucha i to oni odnoszą sukces, dlaczego bo zaczyna się o tym rozmawiać….
         Ja jestem oszołomem do potęgi n-tej i z tym żyję życzę ci zdrowia sukcesów i awansów…

         Polubienie

        • Versus3 23 października 2011 o 3:33 pm

         A czy oprócz paru inwektyw, masz jakieś ARGUMENTY na to, że jest błąd w moim poprzednim wpisie?
         Bo na razie mogę to skomentować jedynie: „A nie mówiłem?….”

         Polubienie

   • kosiardeyablos 22 października 2011 o 9:26 pm

    No to dziwne te kondensy skoro zawierają dawnki aluninium przekraczające normy czyli inne niż te które zawierają spaliny nawet samochodów – przykład ? Garnek z aluminium zawiera o 90% mniej aluminium w gotowanej wodzie niż to co jest rozpylane w chmurach. kondonensy mają niestety inny dawkę ilościowo niż ten który zawierają te twoje CHMURKI. Jak sprawdzić ? wystarczy pobrać próbki z deszczówki i porównać je z wodą gotowaną w garze aluminiowym. Jaka jest graniczna zawartośc ALU dla ludzkiego organizmu? Powiem tobie tak, jaka kolwiek.jest powodem negatywnego wpływu na zdrowie w postaci choróbsk układu krążenia ( nadciśnienie ) częste bóle głowy, a na końcu ALZHEIMER! Dalej pisać o tym nie bede, se sam sprawdź. Końprende?

    Polubienie

    • Versus3 23 października 2011 o 2:37 pm

     Ta probka deszczówki to na pewno zawiera cokolwiek ze smugi z 10 tysięcy metrów wysokości? Czy raczej zawiera spaliny znad szosy co ją masz za domem?

     Polubienie

    • Versus3 23 października 2011 o 2:39 pm

     Alzheimera prędzej się dorobisz sypiąc śmietankę w proszku do swojej kawy rozpuszczalnej, niż z chemtrails, nawet gdyby były prawdą.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 23 października 2011 o 7:48 pm

      Jaja se robisz? No to przytocze ci cytologie tematyczną : http://www.youtube.com/watch?v=A6o8TGQ5s4A&feature=player_embedded – jak ci zabraknie pomysłu na tłuamaczenie mi swoich fantazji szukaj dalej :

      http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109058,poranek-ze-smugami-lotniczymi-nad-polska?page=3
      a to tak przy okazji :http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/anomalia-magnetyczna-atlantyku-dowodem-trwajace-przebiegunowanie. Miłego oglądania!!!! Wyciągnij wnioski!!! A ! Zażywasz PARACETAMOL?!

      Polubienie

      • Versus3 23 października 2011 o 8:23 pm

       @kosiardeyablos: Twój link::http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/anomalia-magnetyczna-atlantyku-dowodem-trwajace-przebiegunowanie.

       Bardzo ciekawy artykuł, dziękuję. W tytule straszy przebiegunowaniem, ale w tekscie juz ani słowa o tym. Sztuczka rodem z Onet.pl

       W tekscie wyjaśniają, że zmiana pola magnetycznego jest spowodowana wiatrem słonecznym!! Czyli nie jakimś przebiegunowaniem. Cytowani naukowcy mówią wyłacznie o wpływie wiatru słonecznego na Ziemię.

       Czy Ty w ogóle czytasz to co przysyłasz?!

       Polubienie

     • kosiardeyablos 23 października 2011 o 8:00 pm

      No i co? Zatkało KAKAO?

      Polubienie

      • Versus3 23 października 2011 o 8:15 pm

       Nie zatkało. Za to Twoja „cytologia” mnie dobiła. Czy wiesz co znaczą słowa, których używasz?…

       Polubienie

 7. Radek Lis 21 października 2011 o 9:02 am

  Witam,

  mam wielką prośbę do Was, proszę was o podanie światowych stron, serwisów które rzetelnie zdają relacje i propagują światowe protesty przeciwko systemowi monetarnemu i bankom. W dzisiejszym dzienniku gazecie prawnej przeczytałem artykuł który podziałał jak płachta na byka. Jest tam mniej więcej napisane że nie istnieje alternatywa dla obecnego systemu, co dla mnie jest upokarzające, gdyż alternatywę opracowuje od dłuższego czasu Jacque Fresco. I każdy z nas może budować taką lub inną alternatywę. Dlatego proszę was abyście użyli całej swojej wiedzy i umiejętności aby przedstawić ludziom inne rozwiązania, które waszym zdaniem stawiają na nasz rozwój. Tym którzy jeszcze się nie spotkali proponuję lekturę: http://www.thevenusproject.com/images/documents/designing-the-future/Polish/PolishDesigningTheFutureEBook.pdf
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • rabarbarek 21 października 2011 o 5:32 pm

   Radek , dobra prosba, bo faktycznie wiele spraw rozmywa sie dzieki nierzetelnej czytaj celowej dezinformacyjnej akcji mass mediow. Nawet nasze dyskusje na blogu nie sa doskonale , poniewaz probujac dojsc do prawdy , zahaczamy o podstawione nam sprytnie przez wiadome podmioty , nozki. Ruch Wall Street ma byc ruchem socjalistow , ktorzy probuja zamienic USA w panstwo oparte na zasadach marksistowsich. Zreszta po to wysyla sie tam takie elementy. Prawda jest inna i trzeba to wyraznie podkreslac. Najlepszym dowodem na to ,
   ze ruch ten jest zagrozeniem dla bezkarnych elit finansowych jest aresztowanie ponad 2000 spokojnie protestujacych w roznych miejscach USA. Podejrzewam , ze aresztowani sa ludzie ,ktorzy doskonale wiedza o co w tym wszystkim chodzi i sa przywodcam [ aktywnymi propagatorami]i tego prawdziwego ruchu anty, NWO.

   Podaje strone PressTV . Oni czasami sa bardzo obiektywni. Wystarczy przeczytac krotki artykul na ten temat . Napisali wprost kto i dlaczego probuje mieszac w Ruchu 99 %. . Niestety robi to wlasnie ten 1%.

   http://www.presstv.ir/detail/205831.html

   Polubienie

   • peryskop 22 października 2011 o 5:15 am

    @Radek Lis – witaj w klubie wkurzonych!

    Alternatywny dość wiarygodny serwis niezależny jest tu:
    http://whatreallyhappened.com

    A tam np taka wiadomość pod adresem:
    http://blogs.wsj.com/wealth/2011/10/19/millionaires-control-39-of-global-wealth/?mod=WSJBlog

    October 19, 2011

    Millionaires Control 39% of Global Wealth

    By Robert Frank

    Here’s another stat that the Occupy Wall Streeters can hoist on their placards: The world’s millionaires and billionaires now control 38.5% of the world’s wealth.

    According to the latest Global Wealth Report from Credit Suisse, the 29.7 million people in the world with household net worths of $1 million (representing less than 1% of the world’s population) control about $89 trillion of the world’s wealth. That’s up from a share of 35.6% in 2010, and their wealth increased by about $20 trillion, according Credit Suisse.

    The wealth of the millionaires grew 29% — about twice as fast as the wealth in the world as a whole, which now has $231 trillion in wealth.

    The U.S. has been the largest wealth generator over the past 18 months, according to the report, adding $4.6 trillion to global wealth. China ranked second with $4 trillion, followed by Japan ($3.8 trillion), Brazil ($1.87 trillion) and Australia ($1.85 trillion).

    There are now 84,700 people in the world worth $50 million or more — with 35,400 of them living in the U.S.. There are 29,000 people world-wide worth $100 million or more and 2,700 worth $500 million or more.

    The fastest growth in the coming years will be in China, India and Brazil. China now has a million millionaires. Wealth in China and Africa is expected to grow 90%, to $39 trillion and $5.8 trillion respectively, by 2016. Wealth in India and Brazil is expected to more than double to $8.9 trillion and $9.2 trillion respectively.

    Polubienie

    • rabarbarek 22 października 2011 o 7:43 am

     Lista najbogatszych na swiecie . To kawalek tego 1 %

     http://www.forbes.com/wealth/billionaires

     Polubienie

     • Radek Lis 22 października 2011 o 3:50 pm

      Dzięki,

      tylko że ja nie wiem czy chcę być w klubie wkurzonych, wolę klub działających 🙂 w szczególności gdy w niejakiej stacji pod tytułem tvncnbc w programie o sytuacji na świecie słyszę że „pożar” to jest najlepsze rozwiązanie 😦 Jeśli to jest nadinterpretacja z mojej strony to proszę mnie naprostować. Najlepsze dla kogo ?? Dla mnie, dla nas ?? Piszę o Jacqu dlatego iż podzielam jego pogląd na temat gospodarki opartej na zasobach. Ciężko mi gdy obserwuje zawiści, mściwość, obłudę, wyzysk i kłamstwa, a jest to często właśnie spowodowane chęcią posiadania dóbr. Widzę to, bo sam kiedyś taki byłem i dzisiaj jest mi łatwiej ocenić moje zachowania. Zostałem wychowany w środowisku, które miało już wyrobioną opinię na temat żydów, muzułmanów i wszelkich innych nacji. Niewłaściwe jest chyba to że wszyscy ale to wszyscy dojrzewamy w świecie gdzie każdy jest zalewany indoktrynacją racji systemu monetarnego czy to religijną czy narodowościową, grupy społecznej w jakiej żyjemy, czy jakąkolwiek inną. Nauczono mnie że w moim życiu nic nie liczy się ponad pieniądze, tylko że ja się z tym nie zgadzam, chociażby dlatego że moi przyjaciele są moimi przyjaciółmi bez względu na zasobność portfela. I chociaż jesteśmy tak różni i z tak wieloma poglądami to wieczór spędzony na ostrej debacie kończymy w przyjaźni, a nie wojną.

      Polubienie

 8. theaspartam 21 października 2011 o 9:14 am

  USA rozpoczyna potężne manewry wymierzone przeciw Iranowi- http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa_rozpoczyna_potezne,p1063566909

  Polubienie

  • FAKIR 21 października 2011 o 10:16 am


   Otrzymałem info od brata
   Masoneria chce zniszczyć Radwańską
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/30780,sprawa-radwanskich

   Polubienie

   • choice 21 października 2011 o 11:37 am

    Czekałem na podobny moment ale bardziej z myślą że nigdy nie nastąpi, bo podczas chwil moich refleksji zastanawiałem się, jak już się afiszują wszędzie rogatym, to kiedy zacznie się jawna nagonka na Jezusa…

    Polubienie

   • Nowy84 21 października 2011 o 12:22 pm

    ciekawe jaki ma to związek z tym:
    http://sport.onet.pl/tenis/zmarl-ken-meyerson-menedzer-wspolpracujacy-z-siost,1,4886546,wiadomosc.html

    Polubienie

   • PokójWam 21 października 2011 o 1:03 pm

    Hmm ciekawe, tym bardziej jeśli się połączy z tą informacją
    http://www.tvn24.pl/-1,1721610,0,1,zmarl-menedzer-radwanskich,wiadomosc.html

    W takich sprawach jak wiemy nie ma przypadków

    Polubienie

   • Konarski 21 października 2011 o 2:05 pm

    Promując Chrystusa i jego zasady Radwańska stała się niewygodna dla gangu satanistów-globalistów.
    Zabili Kadafiego bo nie chciał brać kredytów w ich bankach i zadłużać kraju i obywateli.
    Kaczyński i prof. Skrzypek też byli niewygodni dla tej sitwy.
    Ciekaw jestem kto następny? Przywódca Syrii, Iranu, a może Wenezueli?
    Myślę, że węgierski przywódca Wiktor Orban też jest zagrożony bo nie je im z ręki, nie chce zadłużać swych obywateli i doprowadza satanistów do szału przez promowanie zasad chrześcijaństwa.

    Polubienie

    • kosiardeyablos 22 października 2011 o 10:22 pm

     apropos satanistów. W mendiach o tym cisza ale z policyjnych kronik (wieść z drugiej ręki) po okolicach Polic grasuje banda satanistów którzy robią se msze, wyrzynając koty w okolicy o czym świadczą rozbebeszone zwierzaki i to nie jest kit. Druga sprawa to że po okolicy grasują „Łowcy Nerek” i to nie jest kit. Autko ponoć śmiga na niemieckich blaszkach. Jest kilka zaginięć, a także zwłok z brakiem flaków (organów wewnętrznych) A co do tej bandy to parka koleszków (nie geje) uratowała starszego kolesia przed zarźnieciem. przez tą sama grupa pojebów satanów . Koleś jest w stanie krytycznym i to . Pisze to info odnośnie wzrostowi kulta satana. Zaczne chyba praktykować VooDoo w celach anihilacji zła!

     Polubienie

   • OlO 21 października 2011 o 2:43 pm

    Wiecie jak można jej pomóc, myślcie o niej jak jest chroniona, myślcie że się śmieje, myślcie o niej pozytywnie.

    Tak samo jak pan Goczyński który wychodzi z więzienia, jest zdrowy i się śmieje. Wizualizacja, wyobrażanie, myślenie to jest nie zwykła moc. To jest najprostsza i najbardziej niebezpieczna broń. Jak do dajemy do tego pozytywne słowa moc wzrasta a jeszcze bardziej wzrośnie jak robimy to w grupie. 🙂

    Polubienie

    • reakcja 21 października 2011 o 3:56 pm

     TY MASZ RACJE – POZYTYWNE MYSLENIE i DOBROC CZLOWIEKA OBALI KAZDE ZLO .
     Chec zemsty odbija sie na tym,ktory chce sie mscic .
     Dlatego zlym ludziom nigdy nie bedzie dobrze chocby posiedli zloto calego swiata !!!
     Strach i wlasne sumienie ich zniszczy.

     Polubienie

     • TZJ 22 października 2011 o 9:17 pm

      Ludzi bez sumienia zniszczy sumienie, albo może zgryzota problemowa pt tytułem na co ja wydam tą kasę skoro wszystko kupiłem? Nie potrafię pojąć i chyba nigdy nie pojmę dlaczego ludzie potrafią mamić się nadzieją, twardym być i żyć w biedzie albo zwyczajnie powieszenie samobójcze odstawić. Przecież kiedyś trzeba dojść do ściany i albo się o nią rozbić albo rozbijać tych którzy nas na tą ścianę wpakowali ale tutaj zaczyna się nadstawianie policzka i miłosierdzie…

      Polubienie

    • O Rzesz 21 października 2011 o 7:45 pm

     Masz rację!. 🙂

     Polubienie

   • rabarbarek 21 października 2011 o 10:21 pm

    Czy mozemy jako grupa zrobic cos wiecej niz tylko myslami i modlitwami wplywac na sytuacje poszkodowanych, zaszczutych, wiezionych ?

    Fakir moze masz jakies pomysly? Moze jakies kartki z poparciem , slowami otuchy, naglosnienie sprawy , nie wiem . Mysle….

    Polubienie

 9. Faleomin 21 października 2011 o 9:32 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/20/smierc-mojego-syna-muammara-gaddafi/

  Myślę że to wyjaśnia dużo:)

  Polubienie

  • KrisT 21 października 2011 o 12:03 pm

   a Kaddafi jakiego był wyznania??? to niczego nie wyjasia. Objawienia i przekazy po częsci są sterowane przez agenciorstwo. Módlcie się i siedzcie cicho a przyjdzie dzień…. ta moze Jezus zrobi sam porzadek z Hillary,Obamą, Sarkozym i innymi winnymi smierci tysięcy niewinnych ludzi w libii ??gwarantuję Ci ze włos z głowy im nie spadnie a ich potomkowie bedą zyc w bogactwie i na wysokich stanowiskach do czasu az ludzie sami nie zrobia z nimi porządku…ale niestety coraz więcej lemmingów na swiecie (wystarczy poczytac wpisy np na onecie czy innych takich gównianych portalach co sądzą o smierci kaddafiego) więc mogą spac spokojnie..
   Następna sprawa nie wiem o jakich 2 nastepnych przywódców chodzi ale moim zdaniem to bedzie Ahmadinezad i Chavez….

   Polubienie

   • rabarbarek 21 października 2011 o 5:46 pm

    Assad z Syrii. Podejrzewam , ze dzisiaj nie mogl spac . Dzisiaj potężne demonstracje w Jordanii.

    Polubienie

    • rabarbarek 21 października 2011 o 5:48 pm

     j.w.

     Polubienie

   • MamOczy 21 października 2011 o 8:14 pm

    Następni mają być z Europy i z Bliskiego Wschodu.

    Polubienie

   • reakcja 21 października 2011 o 9:57 pm

    Nastepni beda ci co wyrzadzili najwiecej zla na tym swiecie .
    Obama juz to zrozumial i do konca roku wycofuje 40 tysiecy amerykanskich zolnierzy z Iraku,starczy 4,4 tysiaca zolnierskich trupow z Ameryki !
    Bog z nim !
    Byc moze lotry zechca pozbawic go zycia .

    Niezglebione sa wyroki BOSKIE !!!

    Polubienie

    • rabarbarek 22 października 2011 o 12:24 am

     Przerzuci ich w inne miejsce . Beda potrzebni w innych wojenkach , a coraz mniej nowych glow w armii. Coraz mniej Amerykanow chce nadstawiac karku dla szalencow. Obama niczego nie zrozumial , idzie w zaparte.

     Polubienie

 10. ber 21 października 2011 o 10:33 am

  Dużo mówi się o zakłamaniu muzyki wydawanej dla mas, dlatego też przytocze utwór traktujący bezpośrednio o złu elit, Ci co wiedzą to wiedzą o co chdzoi ;]
  uwaga muza troche ciężka, ale warta uwagi ;]

  Polubienie

 11. vortex 21 października 2011 o 10:38 am

  A w UK wszytkie szczekaczki publiczne zygaja taka propaganda na temat mordu Kaddafiego ze az strach.I mowia ze to pewne ze nie zyje, jakby go widzieli.Co za obluda.

  Polubienie

  • Tomasz 21 października 2011 o 11:51 am

   To fakt na BBC nawet nie ma co zwracac uwagi -wiadomo tuba rzadowa

   Polubienie

   • Tomasz 21 października 2011 o 11:55 am

    Tu masz troche niezaleznych mediow
    http://wideshut.co.uk/
    http://www.indymedia.org.uk/

    Pozdrawiam

    Polubienie

  • Grafik 21 października 2011 o 12:09 pm

   Wiesz ile wynosi w UK współczynnik IQ?…no własnie…

   Polubienie

   • Tomasz 21 października 2011 o 12:15 pm

    Grafik w Polsce niby IQ wieksze a i tak masy oglupione przez TVN i GW haha. Udanego weekendu wszystkim zycze o ile dzis wszyscy nie zginiemy haha

    Polubienie

    • Grafik 21 października 2011 o 1:00 pm

     W sumie to masz rację, że w Polsce wcale nie jest lepiej ze świadomością w jakim matrixie ludzie żyją.

     Polubienie

    • andzia 21 października 2011 o 10:48 pm

     tak, wystarczy poczytac GW, tam tylko potrafią jezdzic po jarku, a tuska to wychwalają wniebogłosy.

     Polubienie

 12. ber 21 października 2011 o 10:46 am

  to jest najlepszy zart jaki ostatnio slyszalem
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/upadek-kaddafiego/18-latek-w-sportowej-czapce-to-on-zabil-kaddafiego,1,4886388,wiadomosc.html

  Polubienie

 13. reakcja 21 października 2011 o 10:48 am

  Klamstwo na klamstwie jedzie i klamstwem pogania !

  Polubienie

 14. eltoro83 21 października 2011 o 11:12 am

  Ale o czym my-wy tu wogóle duskutujecie-przecież cały system finansowy,przemysł,bogactwa naturalne i ogólnie zysk USA jak i ich historia jest oparta na kłamstwie,wojnach i okrucieństwie.
  Poczytajcie sobie historię powstania „stanów zjednoczonych”-a raczej zdobytych i utrzymywania się USA jako jedynego słusznego mocarstwa jadącego na karcie człowieka i obrony demokracji.
  http://innyswiat.most.org.pl/11/usa.htm

  Polubienie

 15. Dante 21 października 2011 o 11:36 am

  STANY ZJEDNOCZONE. Nauczycielka z Los Angeles została zwolniona z pracy po tym, jak występując podczas demonstracji w ramach ruchu Ocuppy LA wypowiedziała się na temat wpływu syjonistów na amerykańskie banki.

  Patricia McAllister, nauczycielka w Unfied School District w wywiadzie podczas demonstracji powiedziała: „Myślę, że syjonistyczni Żydzi, którzy kontrolują duże banki i Rezerwę Federalną, która nie jest zarządzana przez rząd, powinni zostać odsunięci od władzy w tym kraju”. Władze szkoły podjęły decyzje o wyrzuceniu jej z pracy i podkreśliły, że była to jej prywatna opinia, którą określiły mianem nietolerancyjnej, dyskryminacyjnej i lekceważącej.

  Organizacje żydowskie i syjonistyczne podkreślają, że wśród części demonstrantów w ruchu Occupy Wall Street i pokrewnych, istnieje przekonanie o tym, że to właśnie Żydzi zarządzają największymi korporacjami i instytucjami finansowymi w USA, a także, że prezydent Obama jest syjonistyczną marionetką.

  O syjonistach zarządzających Wall Street mówił jeden z protestujących w Nowym Jorku, przedstawiający się jako David Smith. Żydowska część demonstrantów nazwała go „nazistą”, próbowano również usunąć go z miejsca protestów z pomocą policji.

  Mimo, że organizatorzy protestów starają się tłumić takie wystąpienia, przyznają, że część protestujących nastawiona jest antysyjonistycznie.

  W sprawę nie mogła nie zaangażować się syjonistyczna Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), która oznajmiła, że 16% Amerykanów ma „antysemickie” poglądy dotyczące kontroli amerykańskiego systemu finansowego przez Żydów.

  „W każdym populistycznym ruchu pojawiają się tego typu wypowiedzi, ale te kwestie są szczególnie wrażliwe w społeczności żydowskiej i musimy upewnić się, że nie zostaną podchwycone” – powiedziała dyrektor ADL ds. praw obywatelskich, Deborah Lauter. ADL podkreśla, że Żydzi biorący udział w protestach muszą starać się wyciszać wśród protestujących „antysemickie” i antysyjonistyczne akcenty.

  Czujność organizacji żydowskich wzbudza również fakt poparcia przez demonstrantów dla aktywistów kanadyjskiego magazynu Adbusters, który w 2004 opublikował artykuł dotyczący powszechnego poparcia żydowskich neokonserwatystów, jakiego udzielali agresji na Irak. Ten sam magazyn naraził się organizacjom podobnym do ADL również porównaniem okupowanej przez Izrael Strefy Gazy do warszawskiego getta.

  Przeciwnicy mówienia o żydowskich wpływach w amerykańskiej finansjerze mówią o wielkiej zasłudze organizacji żydowskich, które pomogły zmarginalizować podobne akcenty podczas demonstracji Tea Party.

  Baczną obserwacje protestów na Wall Street zapowiedziała ADL, której dyrektor Abraham Foxman oznajmił, że nie wierzy by antysemityzm był powszechny wśród demonstrujących. Wezwał ich jednak do stanowczego sprzeciwu wobec osób podnoszących te kwestie.

  Polubienie

  • choice 21 października 2011 o 12:36 pm

   Szczera prawda po to był ten protest wywołany przez nich żeby zdusić okrzyki prawdy w środku. „Baczną obserwacje protestów na Wall Street zapowiedziała ADL” Spoko, więcej teraz obserwacji i jeszcze większa kontrola już kontrolowanego i sprowokowanego protestu…to co można jak nic nie można?, a niech żyje(czyt. zdechnie) nowy porządek chyba o to im chodzi..

   Polubienie

  • monitorpolski 21 października 2011 o 7:19 pm

   Dante, dzięki że to umieściłeś. Miałem dać w jednym z kolejnych wpisów, gdyż jej wypowiedź jest już cytowana wszędzie w niekontrolowanych przez syjonistów mediach.
   Ona powiedziała jeszcze mocniej: „powinni być wygonieni z tego kraju”. Trudno się z tm nie zgodzić, skoro są to rabusie najgorszego sortu, to z ich winy dzieje się całe zło, w które zaangażowana jest Ameryka. To nie są żadne „opinie”, są to fakty poparte dowodami. FED i banki centralne są międzynarodową mafią o interesach niezgodnych, więcej – wrogich całej ludzkości. Tę mądrą czarnoskórą panią mogą sobie wyrzucać z pracy, ale te 18 sekund, które zajęła ta wypowiedź przejdzie do historii.

   Polubienie

 16. Święty 21 października 2011 o 11:37 am

  Zlalazlem ciekawy komentarz na http://blogi.newsweek.pl/Tekst/naluzie/590694,kaddafi-is-murdered-not-dead.html odnosnie smierci Kadafiego:
  Nie jestem i nie byłem miłośnikiem Kaddafiego, także wtedy, gdy cały Zachód właził mu z rozkoszą w dupę, lub frywolnie i bezpruderyjnie nadstawiał mu swoją własną. Niezależnie od merkantylnych powodów takich niecodziennych figur politycznych.
  Apeluję więc do wszystkich o pisanie teraz prawdy – Kaddafi nie umarł, tylko został zamordowany. Dosyć istotna różnica, rzecz jasna już wyłącznie dla nas żyjących. Wszystko wskazuje, że został zamordowany w szczególnie haniebny i bestialski sposób – gdy się poddawał, z przerażeniem wołając do swoich wrogów: „nie strzelać, nie strzelać.”

  Dwa dni temu pani Clinton publicznie zapaliła zielone światło dla morderców wchodzących w skład regularnych sił (wyłącznie) obronnego sojuszu, rozpoczynając bezkarne polowanie na człowieka, który bezsprzecznie, jak Osama bin Laden powinien stanąć przed wymiarem międzynarodowej (!)sprawiedliwości. Po to, by właśnie sprawiedliwość zatriumfowała a nie barbarzyński obyczaj ślepego odwetu na polecenie polityka zastępującego wyrok sędziego.

  Nie jestem naiwny i wiem dlaczego w obydwu przypadkach Obama wydał polecenie: kill him! Bo sam by poległ pod ciężarem prawdy która ujrzałaby światło dzienne w czasie procesów, tych zapewne równie strasznych i okrutnych ludzi.

  Bardziej od śmierci Kaddafiego wstrząsnęła mnie jednak faryzejska i kabotyńska reakcja świata na to cyniczne morderstwo polityczne, zwłaszcza słowa radości Berlusconiego „sic transit gloria mundi”, który jeszcze nie tak dawno urządzał z Kaddafim w swojej willi bzykanko płatnych nieletnich panienek. Teraz rolę rajfura i alfonsa, Berlusconi zamienił na rolę zwyczajnej, mocno przechodzonej dziwki.

  Najbardziej jednak zasmuciła mnie opinia szefa PE, Jerzego Buzka, którego do dzisiaj uważałem za mądrego i uczciwego człowieka, a nawet polityka. Oświadczył on , że to „długo oczekiwany dzień dla Libii”, stając się w ten sposób niestety wspólnikiem tego morderstwa.

  Ale na pewno nie w moim imieniu. Umywam od tego ręce i łzy wstydu z twarzy.”

  Polubienie

  • rabarbarek 21 października 2011 o 5:52 pm

   Satanistyczny mord rytualny. Tylko tak to mozna okreslic.

   Polubienie

   • Stirlitz 22 października 2011 o 1:42 am

    na Gaddafim popełniono zbrodnię, która nie ma przykładu w kulturze europejskiej , gdyż tylko esesmani i NKWD-owcy torturowali jeńców .

    Polubienie

    • peryskop 22 października 2011 o 2:37 am

     @Stirlitz
     Czyli jednak przykłady są, niestety.

     Polubienie

  • ket 21 października 2011 o 6:52 pm

   @Święty-,,uważałem za mądrego i uczciwego człowieka, a nawet polityka”…????.no to gościu długo w czarnej i głębokiej d… byłeś!
   ,,Jerzy Buzek – mason,volksdeutsch-„europejczyk”, ojciec przedwojenny komunista i internacjonalista – ówczesny globalista, mason w latach II Rzeczpospolitej;
   Jerzy Buzek uważa, że „nikt nie udowodnił”, iż doszło do nieprawidłowości przy prywatyzacji
   największego polskiego ubezpieczyciela.”
   Dobrze,żeś się w końcu ocknął ze snu-lepiej późno niż wcale .Pozdro

   Polubienie

   • ket 21 października 2011 o 7:07 pm

    i jeszcze to!
    ,,Jerzy Buzek – Myszures Zweinos (mason) Tajny współpracownik ( donosiciel „Docent” vel „Karol”

    Polubienie

  • monitorpolski 21 października 2011 o 7:23 pm

   Święty, możesz założyć z 99% dozą prawdopodobieństwa, że wszyscy ludzie u steru nie są obecnie wcale lepsi od Hitlera, Stalina, czy innych masowych zbrodniarzy. Takie typy po prostu są promowane na wyższe stopnie. Tak, to był mord, wykonany z zimną krwią przez ogłupiałych debilów, którym wyprano mózgi w tajnych obozach Al Kaidy dozorowanych przez Mossad i CIA.

   Polubienie

 17. Grafik 21 października 2011 o 11:57 am

  Wiecie co mnie coraz bardziej w oczy kole? Najpierw w mas mediach trąbili o Zabiciu Osamy Bin Ladena, teraz mówią o Kadafim…co mnie wręcz WQria to fakt iż mówią o śmieci człowieka, o tym że odebrali komuś życia w taki sposób jak by zdeptali muchę…to przecież żywy myślący człowiek…Jak ma być normalnie skoro media mówią o zabijaniu w wiadomościach o 20 które oglądają też dzieci z rodzicami…mówi się o tym w taki sposób jak by nic się nie stało…

  Polubienie

  • choice 21 października 2011 o 12:27 pm

   Bo szataniści pastwią się nad mordem nad bólem i cierpieniem i ich ogłupiacze mendialne kierują nas właśnie na taką drogę…

   Polubienie

   • kosiardeyablos 22 października 2011 o 10:45 pm

    to specjalistyczne rezanie bereta poprzez ustosunkowane magnetycznie prostowanie fałdów móżgowych – debilizacja mendialna – jaki ma wpływ telewizora na szyszynke i wrzody żołądka.

    Polubienie

  • isar 21 października 2011 o 12:44 pm

   „To co oni robią to się nazywa „rewriting the history” – całkowite fałszerstwo historii. Robią ze świętych bandytów, a z bandytów świętych. Takie postępowanie jest niegodne miana człowieka.” Pan Marek (Monitorpolski)
   Nic dodać, nic ująć.

   Polubienie

 18. zbigniew1108 21 października 2011 o 11:58 am

  Jesteś gospodarzem tego bloga i Twoje zdanie ma dla uczestników tego forum duże znaczenie.Dla mnie również .Dlatego proszę Cię nie wysyłaj mnie do oglądania tych filmów ,gdyż to zrobiłem wcześniej .Proszę napisz ,dlaczego nie jest poprawne umysłowo przyjęcie sposobu myślenia zawartego w zacytowanym fragmencie dokumentu a jest poprawne przyjęcie zapisów dokumentów twierdzących ,że taka światowa siła polityczna nie jest potrzebna ???

  Polubienie

  • No Tak 21 października 2011 o 1:37 pm

   zbigniew1108 Spróbuję odpowiedzieć.

   Od tych wydarzeń zarchiwizowanych w opracowaniu http://kinoprimo.pl/dokumentalne/50231-filmSowiecka-Historia-The-Soviet-Story-2008-Lektor-PL.html
   minęło niewiele czasu. ” Elity ” które to zrobiły nie wyzbyły się swoich marzeń i dalej idą ścieżką myśli psychopatów z XVIII-XIX w.
   Ich następcy rodzą się z większym lub mniejszym upośledzeniem psychicznym
   / http://pracownia4.wordpress.com/2011/10/19/in-memoriam-andrzej-m-lobaczewski-cz-2 /
   i zapewne nawet gdy to już zrozumieją to się do tego nie przyznają, choć są wyjątki np. Gorbaczow / podróże do Rzymu /.

   Psychopata dla psychopaty jest normalny, lecz zabójczy dla innych. Zapewne cywilizacja NWO powinna rozwijać się pod Ziemią gdyż tam jest ich miejsce, „nie lubią światła”, nie potrafią tworzyć, tego co powszechnie uznane za piękne. Pytasz więc być może masz „wsteczny gen”.

   Jak NWO wygra to nastąpi era robotów z mózgami wypełnionymi treścią ich sponsorów. Zabraknie …………. / dużo czasu żeby wytłumaczyć, a wieczność żeby zrozumieć „/ do rozwoju wolnej cywilizacji.

   Jak to było ” Technologia jest jak siekiera w rekach psychopaty”.

   Mam kurę jedną z wielu, sparaliżowało jej nogi, kosztuje 13zł, i bardzo chce żyć – więc żyje, może i ona ma marzenia.

   Wielkie dzięki dla gospodarza bloga

   Polubienie

 19. reakcja 21 października 2011 o 12:06 pm

  Teraz zapytam tych,ktorzy tu „pracuja” na tym bloogu:

  Wierzycie w to,ze agent moze sie sprzeciwic swym mocodawcom i nawrocic na droge prawdy ?

  To co wiemy wielu to probowalo ale skrocono im zycie .

  Z agentura to jest tak jak z zazywaniem twardych narkotykow – nie ma odwrotu.

  Podobnie jest z dziennikarstwem .

  Polubienie

  • kosiardeyablos 23 października 2011 o 12:17 am

   W celu ochrony swojego życia, dobrze gdy robi to inko gnijto. Grozić to może syndromem Jackyl-0Hydel lub też i nie. Ryzyko ponosi każdy, mniej lub bardziej. skutki tego mogą być takie i owakie. Najważniejsze to spróbować, nie dać się ponieść emocjom i czasem chłodno skalkulować skutki swego bunta. Buntownik – banita . Ja jestem banitą!

   Polubienie

 20. Ostatni rozsądny...? 21 października 2011 o 12:18 pm

  Widziałem że ponoć Kaddafiego zatlukli. Pierwszy to raz lecz z pewnością nie ostatni… dziwne że tych wrogów „demokracji” zawsze z jakichś dziur wywlekaja, sadama znaleźli ponoć pod ziemią teraz też podobna historia… Ale jest takie stare przysłowie: „Nosił wilk razy kilka…”

  Polubienie

 21. isar 21 października 2011 o 12:21 pm

  Projekt raportu UN w sprawie praw człowieka w Libii przed bombardowaniem i inwazją NATO. Lektura obowiązkowa dla każdego chcącego poznać prawdę na temat życia w Libii i ocenę działania rządu ludowego (Jamahiriya) przez samo UN, całość projektu w języku ang.
  http://www2.ohchr.org/english/bodies/hrcouncil/docs/16session/A-HRC-16-15.pdf

  Jeśli już obracamy się tematach obalanych „reżimów”, „dyktatorów” i manipulacjom w mediach to niewłaściwe było by nie polecić trzymającego w napięciu filmu i chyba jedynego takiego filmu na świecie „Revolution Will Not be Televised” (Rewolucji nie pokażą w Telewizji).
  „Film dokumentalny o wydarzeniach w Wenezueli z kwietnia 2002 roku, kiedy doszło do próby obalenia prezydenta Hugo Chaveza. Autorami są dziennikarze z irlandzkiego Radio Telefís Éireann, którzy w tym czasie kręcili film o Chavezie. Ich film stoi w opozycji do wersji wydarzeń podawanych przez antychavezowską opozycję, prywatne media i rząd Stanów Zjednoczonych. Film wskazuje na spisek powyższych w celu obalenia i zmiany władzy.”

  Polubienie

  • PokójWam 21 października 2011 o 12:56 pm

   A tutaj nie zwykła informacja z zawsze wiarygodnego i rzetelnego TVN czyli „ogłupianie ludzi – ciąg dalszy” 🙂

   http://www.tvn24.pl/-1,1721611,0,1,dzis-ostateczny-koniec-swiata-start-o-godz-18,wiadomosc.html

   Polubienie

 22. vortex 21 października 2011 o 1:00 pm

  O antypolonizmie i propagandzie w histori mowi po raz kolejny szanowany przeze mnie ks. prof. Waldemar Chrostowski .Warto sie z tym zapoznac.

  Polubienie

  • snajper 21 października 2011 o 4:17 pm

   Czy piekło i niebo istnieje ?

   Polubienie

   • Annah. 21 października 2011 o 5:22 pm

    tak

    Polubienie

  • reakcja 21 października 2011 o 10:02 pm

   Rozsadny kaplan w dialogu z Zydami,niestety i on nie mogl im „wyperswadowac”,ze wielu z nich czyni zlo na tym swiecie, na dodatek Zydzi to narod bardzo uparty i klotliwy.
   Polakow zas gubi milosierdzie !

   Polubienie

 23. FAKIR 21 października 2011 o 1:21 pm

  Najnowszy wpis do rozpowszechniania
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/30797,kingdom-of-the-antichrist

  Polubienie

  • choice 21 października 2011 o 1:36 pm

   fakir przekaż jak masz kontakt że wielki szacun dla antymaterialnego po prostu pochłaniam jego teksty z wielką przyjemnością są naprawdę świetne pozdrawiam

   Polubienie

   • jakisbuk 21 października 2011 o 2:19 pm

    ale wy macie zryte mózgi przez tą całą „diabologie” 🙂

    Polubienie

    • choice 21 października 2011 o 7:30 pm

     Jeszcze raz jakiśsmierdzoncybut puszcza na tym forum smród
     Pieprzysz trzy po trzy dogryzasz przeskakujesz zmieniasz temat czy ty przypadkiem nie trolujesz??

     Polubienie

  • Ostatni rozsądny...? 21 października 2011 o 2:13 pm

   Komp mi czegoś nie ładuję czy ten jego najnowszy „wpis” to serio 5 zdjęcia i 4 cytaty…?

   Polubienie

   • FAKIR 21 października 2011 o 2:26 pm

    „Mądrej głowie dość po słowie”

    Polubienie

   • FAKIR 21 października 2011 o 2:32 pm

    W tych kilku zdjęciach i kilku tekstach jest zawarta tak wielka wiedza o tajemnicach okultystów i NWO, że nie można jej przekazać wprost.
    Właśnie o to chodzi i na tym polega, że zdecydowana większość ludzi nie jest świadoma jak wielki wpływ na nich wywiera.
    Kilkanaście lat temu prawdopodobnie nie wywarły by na mnie takie wpisy wrażenia.
    Teraz dzięki antymaterialnemu znając większość symboliki okultystycznej i prawie każdych znaczących wierzeń na świecie jestem świadomy co jest grane.
    Każdy musi pokonać podobną drogę i samemu szukać.

    Polubienie

    • Ostatni rozsądny...? 21 października 2011 o 3:51 pm

     …zapytaj marka, gdzieś tam po bezkresach spamu wałęsa się moja odpowiedz.

     Polubienie

     • Ostatni rozsądny...? 21 października 2011 o 3:56 pm

      ..a nie, sorry, znalazła się na dole strony

      Polubienie

      • FAKIR 21 października 2011 o 5:06 pm

       OK
       Rzeczywiście do wszystkich nie dotrze.
       Adresowane jest do wybranych

       Polubienie

       • jakisbuk 21 października 2011 o 6:46 pm

        nie do wybranych – tylko do nawiedzonych jak ty 🙂
        ======================================
        monitorpolski: jakisbuk, dyskusja nie polega na inwektywach. Dotyczy to również innych „dyskutujących”. Na tym forum mamy przewagę nad innymi tym, że podawane są argumenty, fakty, linki. Trzymajmy tak dalej – w ten sposób dezinformatorzy nie mają możliwości przejęcia kontroli.

        Polubienie

        • choice 21 października 2011 o 7:11 pm

         jakiśśmierdzącybut trujesz??

         Polubienie

        • jakisbuk 21 października 2011 o 7:38 pm

         „choice 21 Październik 2011 o 7:11 pm

         jakiśśmierdzącybut trujesz??

         wiem że tobie to sie wszystko odpowiednio kojarzy 🙂 – a rodzina co na to ?

         Polubienie

        • choice 21 października 2011 o 9:24 pm

         nie ty nie trujesz ty najzwyklej na świecie trolujesz, baw się dobrze misiu uchahany na łonecie wychowany dogryzaj przerywaj zawadzaj każdemu swoje trzy grosze na tym forum wsadzaj, parę pustych postów i każdy cię rozpracuje wtedy nikt na twą głupotę nie zareaguje jak się wtedy poczujesz porzucony inne forum obierzesz jako obiekt nie spełniony.
         3mam kciuki będę miał polewkę z ciebie jak przybędziesz tu pod innym nikiem bo Marek prędzej czy później zbanuje cię 😀

         Polubienie

         • monitorpolski 21 października 2011 o 9:36 pm

          Co to by było za forum bez trolli?

          Polubienie

    • kosiardeyablos 23 października 2011 o 12:46 am

     NWO – Naturalny Wybór Onanizmu

     Polubienie

     • kosiardeyablos 23 października 2011 o 12:47 am

      NWO – Nadzwyczajny Wątek Obstrukcji

      Polubienie

 24. py-skatka 21 października 2011 o 1:22 pm

  Taki mały artykulik – ponoć to tylko tzw. teorie spiskowe ……..

  Ostatnia akcja rzekomego usunięcia naczelnego terrorysty zachodniego świata, Osamy Bin Ladena bardzo przypomina inną wielce tajemniczą śmierć, Adolfa Hitlera. I w tym i w tym przypadku nikt nie widział ciała rzekomego denata.

  Różnica polega na tym, że Osama Bin Laden pełnił funkcję społeczną w uzasadnianiu wojny z terrorem i jako symbol przestał być potrzebny. Ciała Hitlera tak jak Osamy również nikt nie widział, brak jest jakichkolwiek publicznych zdjęć nieżywego dyktatora III Rzeszy a bajeczka o spaleniu zwłok, jako żywo przypomina tą z wyrzuceniem ciała Osamy do morza.

  W przypadku Osamy od dawna krążyły pogłoski, że szejk dawno nie żyje a Amerykanie wykorzystują jego osobę, jako element propagandy uzasadniającej wojnę z terrorem. W przypadku dyktatora III Rzeszy wręcz przeciwnie jest wiele poszlak wskazujących na to, że wcale nie zginął w bunkrze w Berlinie, ale ewakuował się dwoma łodziami podwodnymi najpierw do Hiszpanii, w której rządził wtedy zaprzyjaźniony reżim generała Franco. Ostatecznie, wraz z Ewą Braun, miał się udać do Argentyny i tam spokojnie żyć do lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

  Ostatnio jednemu z internautów udało się odgrzebać interesujący dokument z FBI wskazujący na to, że służby te miały informacje o tym, że Adolf Hitler był widziany w Argentynie w południowych Andach.

  Przypomnijmy, że to Rosjanie wsparli oficjalną historię jakoby w zgliszczach przed bunkrem odnaleziono czaszkę, która miała należeć do Hitlera. Dodatkowo badanie czaszki, którą Rosjanie przechowywali w archiwach Kremla wykazało, że jest to czaszka kobiety.

  Rosjanie powiedzieli, że nigdy nie twierdzili, że to na pewno czaszka Hitlera i mówiono, że jest to jedynie prawdopodobne. Nie dziwi, zatem brak wiary Aliantów w zapewnienia Rosjan o śmierci Adolfa Hitlera.

  Fuhrer o ile faktycznie uciekł do Argentyny podobno często zmieniał miejsce pobytu a FBI była na jego tropie, co potwierdza cytowany powyżej dokument. Sam fakt prowadzenia takich poszukiwań świadczy o tym, że sprawa nie została zamknięta przez Amerykanów.

  Dokument FBI na temat Hitlera w Argentynie : http://vault.fbi.gov/adolf-hitler/adolf-hitler-part-01-of-04/view

  I TYLE W SPRAWIE KADAFIEGO.

  Polubienie

  • monitorpolski 21 października 2011 o 7:41 pm

   Mylisz się – zrobiono nawet zdjęcie pogrzebu Bin Ladena, pisalismy o tym na blogu:
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/11/sensacja-z-ostatniej-chwili-zdjecie-z-pogrzebu-bin-ladena-ujawnione/
   A tu zdjęcie bardzo starego Hitlera zrobione w Chile (?)

   Tu więcej: http://waronyou.com/forums/index.php?topic=3596.0

   Polubienie

  • reakcja 21 października 2011 o 10:10 pm

   Przy tak rozwinietej nauce wystarczy badanie DNA i pokazanie swiatu prawdy,kogo w perfidny sposob zabito przy blaganiu „nie strzelaj” .
   Malo tego ,wszedzie i zawsze nalezy sie szacunek dla ciala zmarlego,cialo to przeciez juz nie zrobi ci krzywdy.
   Ponad to KONWENCJA GENEWSKA duzo mowi na temat traktowania jencow wojennych a przeciez Kaddafiemu i jego panstwu wydano wojne ktorej krew na rekach ma ONZ i NATO !

   Dokad swiat zmierza ???

   Polubienie

 25. navajo88 21 października 2011 o 1:28 pm

  Witam wy tu gadu gadu ,a ja zapytam tak z zwykłej ciekawości : Kto następny !!!!!!!! hahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

  • kosiardeyablos 23 października 2011 o 12:52 am

   Szymon Majewski!!!!

   Polubienie

 26. Ado 21 października 2011 o 1:31 pm

  Dyktator czy nie,nie powinno się jeszcze bić człowieka( na nagraniu tak to wygląda,albo może przez te machanie tak to wygląda)który i tak umrze w wynika zadanych ran.Ten filmik i jeszcze inny są naprawdę wiarygodne,nawet jak to jest sobowtór,to bardzo podobny,zostało tylko czekać na jakiś sygnał czy żyje,czy może jednak naprawdę go dorwali.Choć zwolennicy mogliby spreparować nagrania z głosem Kadaffiego,przekonując że żyje,by Kadaffi był dalej w sercach swoich zwolenników i wprawić w wątpliwości jego wrogów.Co jak co ale nagranie dla mnie szokujące,ranny człowiek szarpany i otoczony przez wrzeczący tłum,gdzie każdy chce mu coś oddać od siebie…

  Polubienie

 27. Ado 21 października 2011 o 1:51 pm

  http://konflikty.wp.pl/title,Ranny-Kadafi-blagal-o-litosc-wstrzasajacy-film,wid,13917115,wiadomosc.html?ticaid=1d3d5
  Kolejne video!!,widać lepiej bo Kadaffi siada,ponoć błaga o litość.

  Polubienie

  • Vader 21 października 2011 o 2:13 pm

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/21/doniesienia-agencji-mukawama-kaddafiego-ani-nie-raniono-ani-nie-pojmano/ Ja osobiście nie wierzę w śmierć Kaddafiego i jego synów tym bardziej że tyle razy już tzw. NTC kłamała w tej sprawie.

   Polubienie

  • BirD2 21 października 2011 o 4:52 pm

   Cholerni zacofani mordercy…
   Tym zwierzętom sie nie dziwie ale tym z tego samolotu którzy ostrzelali ten konwój..

   Polubienie

 28. pola 21 października 2011 o 2:07 pm

  Państwo narodowe opodatkowuje własnych obywateli; imperium opodatkowuje inne państwa narodowe (…) W XX wieku, po raz pierwszy w historii, Ameryce udało się opodatkować świat nie wprost – za pośrednictwem inflacji. Zamiast bezpośrednio domagać się podatku, jak czyniły to wszystkie poprzednie imperia, USA rozprowadziły po świecie, w zamian za towary, własną walutę bez pokrycia – dolary – z zamiarem późniejszego doprowadzenia do ich inflacji i dewaluacji. To z kolei umożliwiało odkupienie każdego następnego dolara za mniejszą ilość dóbr. Owa różnica stanowiła imperialny podatek spływający do Stanów Zjednoczonych. A oto, jak do tego doszło
  Dr Krassimir Petrov
  http://www.tmpw.com.pl/iran.php

  Polubienie

 29. isar 21 października 2011 o 2:09 pm

  HOWTO zmienić się w innego człowieka. Wystarczy podobny kształt głowy… i stajesz się Muammarem, trochę dzikusów ketchupu i kamerzysta z parkinsonem…

  Jeżeli na mathaba.net albo algeria-isp.com wiadomości o śmierci Muammara są dementowane to uwierzcie mi (lub nie, mi to objęte, ważne że JA wiem, i pewnie dlatego nie mam własne bloga 😉 ) że Gaddafi żyje.

  Polubienie

 30. OlO 21 października 2011 o 2:15 pm

  NATO zrzuciło bombę paliwowo-powietrzną
  LIBIA. W Bani Walid zginęło 1200 osób, głównie cywilów. Samoloty NATO zbombardowały obszar lotniska i wojskową fabrykę z użyciem bomby paliwowo-powietrznej (FAE – „Fuel Air Explosive”), nazywanej „bombą atomową biedaków”.
  Ten straszliwy wybuch bomby wciągnął cały tlen z uderzonego obszaru 2 kilometrów kwadratowych, powodując śmierć przez uduszenie wszystkich osób na tym terenie.
  Oprócz cywilów wśród poległych są lojaliści z Syrty, Tarhouny, Khomsy, Misraty, Bani Walid i innych regionów
  http://www.algeria-isp.com/actualites/politique-libye/201110-A6546/libye-otan-utilise-une-bombe-fae-fuel-air-explosive-surnommee-bombe-atomique-pauvre-bani-walid-octobre-2011.html
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/nato-zrzucilo-bombe-paliwowo-powietrzna-na-bani-walid/

  ciekawe co byłoby, jakby coś takiego spadło w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku w godzinach szczytu?

  Polubienie

 31. maran 21 października 2011 o 2:19 pm

  Super ciekawy wywiad radiowy z Gilad Atzmon. Wali prawde prosto w oczy.
  http://www.gilad.co.uk/writings/gilad-atzmon-on-jeff-renses-radio-show.html#entry13388922

  Polubienie

 32. isar 21 października 2011 o 2:53 pm


  i pomyślcie sobie co są w stanie zrobić SPECE od makeupu z niemal nie ogarniczonym budżetem i dostępem do materiałów…

  Polubienie

  • Yshh 21 października 2011 o 5:57 pm

   to już było powyżej… http://www.youtube.com/watch?v=N8xuC3Ghfuw

   Polubienie

 33. Marlon Kozaky 21 października 2011 o 3:05 pm

  http://vigilantcitizen.com/latestnews/1980s-sitcom-predicted-year-of-gaddafis-death-video/

  „In 1987, an episode of Fox’s short-lived sitcom Second Chance correctly predicted the year in which Libyan dictator Muammar Gaddafi would die. The audience rips into applause as St. Peter damns him to hell. The scene takes place on July 29th 2011, which is only a few months off from Gaddafi’s actual date of death, October 19th. Either this is a strange coincidence or these sitcom writers knew something we didn’t…

  Either way, watching this today is pretty weird.”

  Polubienie

  • Mariusz 21 października 2011 o 3:55 pm

   zobaczcie jak zaplanowany jest scenariusz przez illuminati dla świata, mają ok 9 miesięcy opóźnienia. Włos się na głowie jerzy!

   Polubienie

   • Marlon Kozaky 21 października 2011 o 4:05 pm

    Na fake to nie wygląda, to właśnie raczej cudowny zbieg okoliczności… Scenarzysta musiał być jakimś wizjonerem, skoro bezbłędnie wytypował rok jego zgładzenia…

    Polubienie

    • OlO 21 października 2011 o 8:46 pm

     albo ktoś podróżował w czasie 🙂

     logicznie, wychodzą na światło dzienne jakieś bajki, filmy, albo muzyka ale czasami dopiero po fakcie to zauważa się

     Polubienie

  • vortex 21 października 2011 o 7:11 pm

   Te dwa filmy tez przepowiadaja przyszlosc Libii
   http://www.imdb.com/title/tt0947810/
   http://www.imdb.com/title/tt0110678/

   Polubienie

 34. ALFA 21 października 2011 o 3:42 pm

  LIBIA SOS
  MUAMMAR AL GADDAFI IS ALIVE AND IS STILL LEADING LIBYAN RESISTANCE

  http://libyasos.blogspot.com/2011/10/muammar-al-gaddafi-is-alive.html

  Polubienie

 35. maran 21 października 2011 o 3:45 pm

  Michalkiewcz super jak zwykle.
  Krotko, zwiezle i z humorem wyjasnia kto jest kim i o co tam chodzi na tym OccupyWallStreet protescie.
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2239
  „Między plutokracją, a demokracją
  Felieton • tygodnik „Najwyższy Czas!” • 21 października 2011

  Na Wall Street w Nowym Jorku można się dostać tylko pieszo, a i to – do pewnego miejsca, bo dalej, po stronie giełdy, przed którą stoi pomnik Waszyngtona, dostępu bronią bariery strzeżone przez policjantów. Można przejść drugą stroną ulicy, gdzie też stoją policjanci piesi, a za skrzyżowaniem – również konni. W okolicznych ulicach, które też są zamknięte dla ruchu, stoją policyjne wozy. Słowem – atmosfera, jak w Polsce w stanie wojennym. Wszystkie te środki ostrożności zostały przedsięwzięte gwoli zapobieżenia ponownemu wtargnięciu na teren tego sanktuarium plutokracji demonstrantów, którzy chcieli założyć tu miasteczko namiotowe, na wzór tego na kijowskim Majdanie Niepodległości, czy też w Alejach Ujazdowskich, naprzeciwko Kancelarii Premiera. Ale nie w Ameryce takie numery! ..”

  Polubienie

 36. Ostatni rozsądny...? 21 października 2011 o 3:46 pm

  Ok, jasne, tak tylko pytałem. Nie krytyka to bynajmniej, lecz nie zauważyć nie sposób, że informacja w takiej formie dotrze do 0,0001% ją widzących… pozatym wydaje mi się, że choć nie przeczę symboliki podejrzanej dziś w brud, to żeby pentagram byl widoczny na każdej kromce chleba naszego powszedniego to ludzie i tak by go nie zauważyli, tacy jacyś wszyscy w tych czasach końca zalatani…

  Polubienie

 37. z4truty 21 października 2011 o 4:57 pm

  Kolejne rzeczy ode mnie:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/20/wielkie-rodziny-rzadzace-swiatem/#more-14329
  Przydanty artykuł. I nie mówcie że promuje stopsyjonizmowi tylko poprostu podobają mi się niektóre wpisy a tamten blog dużo mniej ludzi czyta. Ten warty przeglądnięcia. Co do Kaddafiego sprawa niedługo się wyjaśni nie ma co teraz wyprowadzać osądów dla mnie go nie zabili. Lider by tak łatwo się nie dał złapać. Ale zobaczymy obym się mylił. 😀
  I to też dobre. Każdy niech ocenia na swój sposób:
  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/19/bankier-illuminati-wyjasnia-dzialanie-gambitu-okupacja-wall-street/

  Polubienie

 38. vortex 21 października 2011 o 5:53 pm

  Tak przemawial Muammar al-Kaddafi 11 Czerwca 2008 .Mowi o tym kto i dlaczego zabil JFK

  A tu szybkie tlumaczenie mojego autorstwa.Koncowki brak bo film sie zatrzymuje.

  Muammar al-Kaddafi :
  To juz jasne ze nie ma zadnej demokracji w USA.To raczej dyktetura podobna do Hitlera, Napoleona,ussoliniego,Czyngis-chana,Aleksandra Wielkiego czy tez innych tyranow.
  W czasach szalonego Reagana,prezydent wydaje rozkaz ataku na Libie.Mowi bojkotujcie ten kraj.To powiedzcie mi czy to demokracja czy dyktatura? Teraz sa wybory w Ameryce. Miedzy kandydatami jest czarny obywatel,ktory ma afrykańskie korzenie.Muzulmanin ktory studiowal w szkolach muzulmanskich w Indonezii.Jego nazwisko to Obama.Wiekszosc ludzi ze swiata arabskiego w Afryce byla jemu przyjazna (applauded) i chcielismy zeby odniosl sukces.
  Modlilismy sie za niego zeby wygral.Nawet niektorzy z nas chcieli wziasc udzial w jego kampanii wyborczj aby zostal nowym prezydentem USA.
  Ale jedno wydarzenie nas zaskoczylo i zaszokowalo.Kiedy to nasz afrykanski brat Obama ktory jest obywatelem amerykanskim oswiadcza wszem i wobec ze sprawi zeby Jerozolima na wieki zostala stolica izraelitow.A gdzie sa te obietnice ktore nam zlozyles pytam ?
  A on odpowiada ze tylko tak sobie gadal zeby zdobyc wasze glosy.Taka strategia przedwyborcza jak on to nazywa.
  To daje nam do myslenia ze ten czlowiek w ogole nie orientuje sie co do miedzynarodowej polityki i jest laikiem jezeli chodzi o konflikt na bliskim wszchodzie.To jest wlasnie ta jego farsa demokracji.Mielismy nadzieje ze ja wygra to zajmie sie tym co ukrywa przed swiatem Nuklearne Centrum Badawcze „Negew” w Dimona i WMD (broń masowego rażenia) w ktorej posiadaniu jest Izrael.Mielismy nadzieje ze jak bedzie mowil o Iranie to wspomni rowniez o tym co ukrywa Izrael.Bez watpienia wie o tym tak samo jak wie o tym co naprawde stalo sie z prezydentem Kennedym po tym jak chcial przeprowadzic kontrole w Dimona.Kennedy chcial definitywnie ustalic czym tak naprawde zajmuje sie Negew.Izrael odmawial a Kennedy naciskal.I jak Izreal rozwiazal ten spor,to proste Ben Gurion (pierwszy premier) podal sie do dymisji.Tym samym dal zielone swiatlo na to zeby pozbyc sie Kennediego.Zamordowali go bo chcial wziasc pod lupe Nuklearne Centrum Badawcze „Negew” w Dimona.Obama o tym wszystkim za pewne wie i dlatego powsztrzymuje sie od jakichkolwiek komentarzy pod adresem Izraela.
  Mielismy nadziej ze jak Obama wygra to wprowdzi one-state solution (rozwiązanie wspólnego państwa).Bo nie jest mozliwe zeby w tym regionie istnialy kolo siebie takie dwa karlowate panstewka.A tak w ogole to co to za panstwo ktore ma 15 km dlugosci? Bo tyle ma tak zwany Izrael.Czy to jest panstwo? Na tych ziemiach zyje 5 millionow palestynczykow czy oni tego nie widza.Wierzylismy ze Obama powie ze nadszedl czas zeby oddac uchodzcom z Palestyny to co nalezy do nich.Ziemia z ktorej w 1948 i 1967 wygnali ich ojcow i braci.Wyzwolenie Palestyny mialo byc ta nadzieja,ktorej chce cala ameryka i czarni jej obywatele.Myslelismy rowniez ze Obama bedzie dazyl do niepodleglosci i zjednoczenia Kurdow.Narodu ktory powinnien istniec jako calosc a nie byc rozdartym,meczonym i przesladowanym przez kazdego.Obama powinien popierac takie idee a nie wyslugiwac sie tym kolaborantom.
  I to byla by ta przemiana na swiecie.
  Ale rzecz ktora najbardziej nas niepokoi to ze czarny czlowiek wciaz cierpi na kompleks niższości i w przypadku Obamy moze miec to straszne skutki.Jezeli czarny zostaje prezydentem bialych to staje sie bielszy niz oni.I dojdzie nawet do tego ze bedzie przesladowal swoich czarnych braci.Mowimy mu ze ameryka to czarni i biali emigranci gdzie kazdy z nich ma rowne prawa.Ameryka tak naprawde nie nalezy do nich tylko do Indian,rodowitych jej mieszkancow.

  Polubienie

  • vortex 21 października 2011 o 6:25 pm

   Powiem szczerze.Wrzuciles to zeby oddciagnac uwage od tego co ja napisalem.Typowe zachowanie.Tak zwanego martwego Kaddafiego juz chyba kazdy widzial.Wystarczy wlaczyc TV albo otworzyc jakas szubrawa gazecine.Takze oszczedz sobie kolego navajo88.
   A tak na marginesie to skad ta pewnosc ze jest martwy ? Wiem widziales w TV.Zalosne.

   Polubienie

   • navajo88 21 października 2011 o 6:53 pm

    vortex stuknij się w głowę !!!! po jaką cholerę mam kogoś odciągać od tego co napisałeś !!!!
    Pisz co chcesz i dla kogo chcesz ,to nie ja prowadzę ten blog !!!!! ,a co do tego filmiku to jest nagranie z dzisiejszych wiadomości u persów !!! ,dla ciebie to może być zwykły bajer ,ale dla mnie to faktycznie jest Kadafi i w przeciwieństwie do ciebie ja nie wierzę w jakieś teorie spiskowe ! proste !!!! proste panie kolego .
    Pozdrawiam i życzę mniejszej utraty nerwów na tym blogu !!!!!
    J.M.H

    Polubienie

    • vortex 21 października 2011 o 7:26 pm

     Teorie spiskowe ? Jezeli tak sadzisz to co tu robisz ? Ja bym powiedzail ze to SPISEK.
     A teorie to oni do niego dorabiaja.
     Milego !!!

     Polubienie

  • reakcja 21 października 2011 o 10:17 pm

   Nie win za wszystko Obame .
   Wstaw sie w jego role i nie wierz ,ze dzisiejsi rzadzacy sa niezalezni.
   Przeciez kazdemu jest mile zycie.
   Gdyby wyrazil bezposredni sprzeciw tym co rzadza swiatem „za plecow” i zwrocil sie o pomoc do narodu ,to w kilka minut by juz nie zyl z rak najblizszego otoczenia.
   Czy nie wiesz kto i z jakiej odleglosci oddal strzal smiertelny do JFK ?

   Polubienie

 39. navajo88 21 października 2011 o 5:59 pm


  A tutaj Martwy Kadafi ,który już nic i nigdy nic nie powie leży jak niewinne dziecię i zimny jak bryłka lodu ,,, czyli martwy jak najprawdziwszy nieboszczyk , ku przestrodze dla potomnych i dla potencjalnych dyktatorów !
  Ten świat jest tak porąbany jak my wszyscy na tej ziemi !
  J.M.H

  Polubienie

  • reakcja 21 października 2011 o 10:18 pm

   Nie bredz ,ze wszyscy i nikomu nie wmawiaj NIEMOCY !

   Polubienie

 40. z4truty 21 października 2011 o 7:49 pm

  http://kwejk.pl/obrazek/590076/historia.html
  Hahahahaha

  Polubienie

 41. andzia 21 października 2011 o 8:23 pm

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,10511726,Alarm_w_Polsce__tragedia___nikt_nic_nie_wie__Straz.html?bo=1

  mowi wam to cos? chyba ze jestem przewrażliwiona.

  Polubienie

 42. pola 21 października 2011 o 8:39 pm

  To przestaje już być zabawne.Czy z Prezydentem jest naprawdę wszystko w porządku.
  http://politykier.pl/kat,1025797,wid,13918778,wiadomosc.html?ticaid=6d3dc

  Polubienie

 43. ALFA 21 października 2011 o 8:39 pm

  Masowe procesy manipulacji. #2
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_szok_i_trwoga,p586531221

  Polubienie

 44. pola 21 października 2011 o 8:41 pm

  Pszczelarz Tadeusz Kasztelan z sądeckiego Tylicza chce poznać dokumenty, na podstawie których minister rolnictwa dopuścił stosowanie w Polsce chemikaliów powodujących, zdaniem bartników, zagładę pszczół. Chodzi w sumie o ludzkie życie: pszczoły zapylają większość potrzebnych człowiekowi roślin. Minister nie da akt, „bo to nie jest informacja publiczna”.
  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/co-ukrywa-wladza,1711243,219

  Polubienie

  • Ania 21 października 2011 o 9:22 pm

   No to widzisz na tym przykładzie jak nasi wyżsi urzędnicy montują sobie ” dupochrony” i są bezkarni, cokolwiek by nie zrobili…..

   Polubienie

  • reakcja 21 października 2011 o 10:20 pm

   O truciu nie tylko pszczol madrzy ludzie wiedza juz prawie wszystko.
   Szkoda , ze glupich i poslusznych wybieraja do rzadow i kierownictwa !

   Polubienie

 45. pola 21 października 2011 o 8:42 pm

  „Chiny i Polska zacieśnią współpracę wojskową”
  http://www.tvn24.pl/-1,1721674,0,1,chiny-i-polska-zaciesnia-wspolprace-wojskowa,wiadomosc.html

  Polubienie

  • Vader 21 października 2011 o 9:20 pm

   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/30780,sprawa-radwanskich
   Mimo że swego czasu byłem antyklerykałem to uważam że ta akcja jest słuszna pozdrawiam ps. Nie jestem żadnym agentem

   Polubienie

  • FAKIR 21 października 2011 o 9:32 pm

   Znakomita wiadomość ze względów strategicznych
   Zapewniam Was, że z Chińczykami nam bliżej i lepiej niż z Niemcami, Rosjanami i Amerykanami rządzonymi przez syjonistów i różne podejrzane tajne stowarzyszenia.

   Oj coś mi się wydaje, że nawet ci uważani za zdrajców narodu czują pismo nosem, że Polska została wystawiona na pożarcie. Teraz kombinują jak z tego wybrnąć i ustawić się na najbliższe coraz bardziej ciężkie lata.

   Polubienie

   • monitorpolski 21 października 2011 o 9:35 pm

    Oj Fakir, nie znasz tego materiału, nad którym pracuję… Zdziwisz się.

    Polubienie

    • FAKIR 21 października 2011 o 9:39 pm

     Czy sądzisz, że się mylę?
     Wysterują nas znowu na mięso???

     Polubienie

     • FAKIR 21 października 2011 o 9:44 pm

      Antymaterialny kiedyś twierdził, że powinniśmy zawierać nowe sojusze z Węgrami, Czechami, Słowacją, Serbią, Chorwacją, Rumunią i Bułgarią, a z odległych krajów wyłącznie z Chinami.

      Teraz to cholera już wie co się dzieje. Zupełne szambo.

      Polubienie

   • ARTUR 21 października 2011 o 10:33 pm

    Rosja i Niemcy współpracują z Iranem robiąc sobie nową koalicję na wypadek ataku USA na Iran ,jednak w chwili wybuchu wojny Niemcy wejdą w sojusz z Chinami aby zaatakować Rosję .

    Polubienie

  • reakcja 21 października 2011 o 10:21 pm

   Na jedno dobrze ,na drugie zle .
   Brakuje Polsce jeszcze tylko okupacji chinskiej.

   Polubienie

   • ARTUR 22 października 2011 o 12:07 am

    Najważniejszy jest podobno spokój na granicy Polski i Chin .Każde naruszenie tego statusu może doprowadzić do wojny światowej.

    Polubienie

   • rabarbarek 22 października 2011 o 3:23 am

    Ilosc spotkan miedzy rzadami Chin i Rosji zwiekszyla sie w ostatnim czasie. Choc przywodcy obu krajow deklaruja przyjazn i braterstwo a takze tworza wspolny front w UN , to mozna zauwazyc pewne rysy na stosunkach wzajemnych. Putin w czasie ostatniej wizyty w Chinach zlajal Chinczykow za finansowe powiazania z USA i bankierami, nazywajac tych ostatnich pasozytami zerujacymi na zywych organizmach.

    Zdjecia chinskiej agencji z manewrow wojskowych w Chinach ,
    Robia wrazenie

    http://news.xinhuanet.com/english2010/photo/2011-10/22/c_131205712.htm

    Polubienie

 46. ARTUR 21 października 2011 o 8:45 pm

  Ewentualna śmierć Kaddafiego nic nie da okupantom gdyż jest to normalne dla Beduina że ginie w obronie swoich ludzi a będąc przywódcą nigdy nie stoi z tyłu lecz walczy na linii frontu .Zawsze może też liczyć iż w razie śmierci ktoś inny z plemienia obejmie dowodzenie .Beduinów jeszcze nikt nie pokonał .

  Polubienie

 47. snajper-s 21 października 2011 o 9:26 pm

  Komórki macierzyste pobierane w Chinach podczas aborcji do celów :

  http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1651525,1,ludzie-boja-sie-mojej-choroby,index.html

  Oraz >>> http://www.armyofgod.com/ <<< Ludobójstwo na skale masową jako jeden z programów depopulacyjnych …aborcja legalna pod parasolem politycznym związanym z tematyką invitro.

  Polubienie

 48. rabarbarek 21 października 2011 o 10:08 pm

  Wiecie co, obejrzyjcie to video koniecznie i sprobujcie odpowiedziec sobie na pytanie Dlaczego zginal Kadafi.? Moze ktos powie , ze za duzo teorii spiskowych naczytalismy sie. Niestety , to wlasnie ci ktorzy pracuja nad nowym porzadkiem swiata , probuja wysmiewac tzw. teorie spiskowe .Oni wiedza doskonale , jak manipulowac masami , aby te nie zorientowaly sie , ze wlasnie kolejny „spisek” stal sie rzeczywistoscia . Krok po kroku ku swietlanej przyszlosci .

  Po obejrzeniu videa przyszla mi do glowy taka mysl , ze Kaddafi zginal nie tylko dlatego , ze trzymal reke na libijskich finansach czy ropie. Otoz on byl glowna , wielka przeszkoda na drodze ustanowienia NWO. Nikt nie wysnuwa tej tezy , a w sumie , wydaje mi sie, ze nie jest ona taka glupia. Kaddafi pomagal narodom afrykanskim , ladowal pieniadze w ich szkolnictwo, projekty rolnicze [ aby mieli swoje wlasne produkty i nie chodzili glodni] , rozwijal rodzimy przemysl, budowal drogi itd. Ale jest cos jeszcze. ON CHCIAL ZJEDNOCZYC KONTYNENT AFRYKANSKI. Dlatego wlasnie taki boj toczy tam USA. Przeciez wojska amerykanskie sa tam w kilku krajach i to krajach , ktore nie chca podporzadkowac sie USA. Kaddafi probowal splatac psikusa Iluminatom i stworzyc
  wlasny order , zupelnie niepodporzadkowany NWO. Prawdopodobnie tym wlasnie podpisal na siebie wyrok smierci.

  Polubienie

  • reakcja 21 października 2011 o 10:24 pm

   Jezeli to Kaddafi (autentyczny) zginal ,to widocznie byla to WOLA BOZA !
   Tej nikt nie jest w stanie sie sprzeciwic !!!

   Polubienie

   • hjk 23 października 2011 o 2:06 pm

    To, ze wszyscy muszą umrzeć to prawo natury, a teologia tłumaczy jako skutek grzechu pierworodnego, który „nadpsuł” ludzką naturę. Pierwotnie wszyscy byli niesmiertelni, wieć niczyja śmierć nie jest wolą Bożą. Jedynie, co moze być wolą Bożą to to, ze ktoś dalej żyje, mimo, ze „z natury” powinien juz dawno umrzeć 🙂

    Polubienie

 49. pola 21 października 2011 o 10:31 pm

  monitor najwyżej usuniesz mój post ,ale nie wytrzymam muszę wkleić.
  Czy Ks. Popiełuszko musiał zginąć dlatego, że chciał przekazać Papieżowi dowody na współpracę Wałęsy z SB?
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/30757,o-powiazaniu-smierci-ks-popieluszki-z-bolkiem

  Polubienie

  • monitorpolski 21 października 2011 o 10:42 pm

   Może coś w tym jest? … Dlaczego mam to usuwać? Dlatego, że napisał to ten oszołom?
   Wiesz co, ja ich wszystkich mam naprawdę głęboko w d.. Oni nie zdają sobie nawet sprawy z tego co się dzieje, należy się modlić za nich, żeby otrząsnęli się z tej hipnozy jakiej ulegli. Wobec tego co może nas wszystkich czekać już niedługo w sumie nic nie jest ważne. NWO to śmierć dla ludzkości.

   Polubienie

   • pola 21 października 2011 o 10:58 pm

    I dlatego lubię pisać na twoim blogu,prawda przede wszystkim.

    Polubienie

 50. Jak Żyć 22 października 2011 o 12:53 am

  Matko Bosko Kochano, Carlos Santana nie żyje!!!

  Polubienie

 51. Świt Lepszego Jutra 22 października 2011 o 6:24 pm

  Polubienie

  • jakisbuk 22 października 2011 o 6:42 pm

   super przesłanie – tylko że ludzie do tego nie dorośli

   Polubienie