Wydarzenia i komentarze, 21 października 2011r.

Pierwsze nagranie pojmanego Kaddafiego?

Czy to jest Kaddafi ?

http://www.globalpost.com/dispatches/globalpost-blogs/the-casbah/gaddafi-dead-video-initial-capture-exclusive
Niestety, kręciła go osoba z mocno zaawansowanym Parkinsonem i w sumie nic nie widać. A może właśnie o to chodziło by nic nie było widać? Wrzeszcząca banda półdebili trzyma jakiegoś rannego człowieka, który jest podobny do Kaddafiego, słychać bezsensowne strzały. Wśród okrzyków słychać „nie zabijać go! Potrzebujemy go żywego”. Pojmany był ranny w ramię i w nogę gdy go złapano, na zdjęciach widać że jest jeszcze ranny w głowę.  Autopsja wykazała też liczne rany w korpusie ciała, przeprowadzono badania DNA, których rezultatów na razie nie podano. Syn Kaddafiego Muttasim został ponoć też zabity podczas próby ucieczki. Rzekomego Kaddafiego znaleziono całkiem przypadkowo.
Na Twitterze pojawiła się informacja, że Kaddafiego już pochowano, zgodnie z muzułmańskim rytuałem. Tak więc sprawa autopsji zwłok przez czynniki neutralne być może już poszła w piach. Jeśli Kaddafi się dogadał z NATO w.s. swojego zniknięcia, jak to było prawdopodobnie w przypadku Saddama Husseina (rzekome nagrania komórką egzekucji dyktatora Iraku), to znów mamy do czynienia z zafałszowaniem historii, w czym syjonaziści są mistrzami.

Czy faktycznie pojmano, a następnie zamordowano Kaddafiego?
Nagrania wideo są bardzo przekonujące. Niektóre zdjęcia są ewidentnie sfałszowane, ale może tu chodzić o zamieszanie, wprowadzenie szumu informacyjnego. Nagrania dźwiękowe Kaddafiego zamieszczone przez obrońców libijskich nie są przekonujące, nie ma na razie nagrań wideo, gdzie libijski przywódca wystąpiłby z dementi.
Warto przeanalizować tę stronę: http://libyasos.blogspot.com/
Są na niej argumenty, że jeśli kogoś pojmano, to jednego z 12 sobowtórów Kaddafiego. Nawet jeśli zamordowano Kaddafiego, a obrońcy libijcy kłamią, to jest to zrozumiałe – żywy Kaddafi jest nadzieją zwycięstwa dla narodu libijskiego nad syjonazistowskimi oprawcami.

Kaddafiego zabijano wielokrotnie, podobnie jak Bin Ladena i jego następców. Zdjęcie po lewej, które ukazało się 2 miesiące temu, przedstawia go we krwi. jak się okazało, zdjęcie zostało sfałszowane z innego, które zamieściłem po prawej stronie. Jest to zdjęcie jednego z bojowników, zabitego podczas ataku na rzekomą kwaterę Bin Ladena. Po prostu je odwrócono i umieszczono na nim twarz libijskiego przywódcy.
http://www.punditpress.com/2011/08/gaddafi-death-picture-obvious-fake.html
Osobiście, sądzę, że tym razem faktycznie syjonazistom przypadkowo mogło się udać złapanie i zamordowanie Kaddafiego wraz z dwoma synami. Nalezy jednak poczekać, czy Kaddafi się odezwie w formie wyraźnego nagrania wideo. Zob:
http://www.punditpress.com/2011/08/gaddafi-death-picture-obvious-fake.html

Reklamy