Wolna dyskusja, 24 października 2011r.

ŻYCIE BOGDANA GOCZYŃSKIEGO JEST POWAŻNIE ZAGROŻONE!
Bezpośredni link:  http://www.youtube.com/watch?v=HOOi9sfbXN

Zwracam się do was z prośbą, byście poparli Bogdana Goczyńskiego, jego sytuacja nie jest dobra, rozmawiałem z nim dzisiaj krótko przez telefon – w zakładzie karnym w Tarnowskich Górach – zupełnie nie ma swobody, jest to więzienie dla ciężkich kryminalistów i recydywistów.
Tak się traktuje w Polsce osoby, które się wyrażają krytycznie o tzw. „wymiarze sprawiedliwości”.


Dużo się mówi o wejściu Polski do strefy euro. Najpierw wejdźmy do strefy krajów cywilizowanych, a dopiero potem zacznijmy mówić o Europie. Polska jest niewiele lepsza od Ukrainy, a na pewno gorsza od Białorusi, co do której niektórzy rządzący uzurpują sobie prawo do krytyki.

 • Uwaga, w związku z nagonką na Papieża i Watykan związaną z rzekomym nawoływaniem do powołania światowego banku centralnego (na marginiesie: nikt nie tłumaczy nawet jaka jest różnica między publicznym, a prywatnym), wypadałoby przetłumaczyć, lub przynajmniej zamieścić skrót następującego artykułu: http://www.catholicvote.org/discuss/index.php?p=21986 który tłumaczy tę całą sprawę.
Reklamy

313 responses to “Wolna dyskusja, 24 października 2011r.

 1. Dante 24 października 2011 o 10:50 pm

  nie jestem pewien czy juz ktos to zamieszczal w poprzednich dyskusjach
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/watykan-wzywa-utworzenia-rzadu-swiatowego

  • BettyMegami 24 października 2011 o 10:55 pm

   Też właśnie chciałam linkować.

   • rambo8 24 października 2011 o 11:16 pm

    Ale jak ? Watykan ? Przecież oni są sługami Bożymi na ziemi i dzięki nim można sie zjednoczyć z Jezusem i aniołkami. Nie możliwe, nie wierze.

    • Wojox 24 października 2011 o 11:30 pm

     To Babilon Wielki, miejsce schronienia wszelkiego nieczystego ducha i wyziewu…

     • rambo8 24 października 2011 o 11:36 pm

      Ale jak ? jak tam zasiadają święci papierze, ojcowie święci ludzkości i zwierzątek pewnie też.
      Panie admin możesz mi pan ściągnąć moderacje ?

      • monitorpolski 25 października 2011 o 12:00 am

       I co ci da ten ton wszystkowiedzącego? Masz jakiś pomysł, żeby zapobiec katastrofie? Śmiać się każdy potrafi.

       • m 25 października 2011 o 1:01 am

        dobrze, wylapales ironie

       • zenit 25 października 2011 o 2:37 am

        Bo monitor kompromitujesz się wspierając na każdym kroku kościół który już dawno wyrzekł się chrześcijaństwa i atakując każdego kto powie prawdę o watykanie. William Cooper mówił o tym już w latach 90-tych, a Ty nazwałeś go agentem.

        • monitorpolski 25 października 2011 o 4:09 am

         kiedy Coopera nazwałem agentem? O ile pamiętam, to Alexa Jonesa nazywaliście agentem, gdyż „Cooper tak rzekł”. Cooper wg. mnie wdał się w klasyczną przepychankę, choć sam zajmował się głównie mało zrozumiałymi dla ogółu dywagacjami. Od kiedy to Kościół „wyrzekł się chrześcijaństwa” – tu masz jakąś sensację dla nas, o której nie wiemy!

        • hjk 25 października 2011 o 10:23 am

         Rząd światowy to pomysł nienowy, kilka wpisów temu był tu już na blogu analizowany frg. encykliki papieskiej o potrzebie rozwiązywania niektórych problemów na poziomie globalnym.
         Idea byłą szczególnie żywa po II wojnie sw. kiedy ludzie przerażeni jej okropnosciai mysleli nad sposobami uniknięcia takich rzeczy. Ponadnarodowa instytucja, która będzie arbitrem w międzynarodowych sporach, których skonfliktowane kraje nie mogą między sobą rozwiązać, wsparta jakimiś międzynarodowymi kontyngentami wojskowymi wydawała się dobrym rozwiązaniem i taka tez była idea ONZ-u.
         A teraz sytuacja robi się znowu napięta, wiec pomysły znowu odżywają.
         Nie rząd swiatowy jest najgorszy, ale zdaje się jest tam wezwanie do jakiegoś banku światowego, co faktycznie pachnie już na kilometr NWO. Widać wpływy NWO przeniknęły juz do watykańskich komisji…

        • andzia 25 października 2011 o 10:39 am

         Koscioł sam w sobie nigdy nie wyrzekł się chrześcijanstwa, to masoneria ktora w nim rządzi robi wszystko by koscioł i księzy skompromitować (i całkiem niezle im to wychodzi sądząc po komentarzach i po tym co się słyszy w mediach).
         Wiem że to co napsize to żadna nowość, ale nalezy przypomnieć, że nie wolno wszystkich księzy wrzucac do jednego wora. Zyjemy w czasach ostatecznych, diabeł działa silniej niż kiedykolwiek „bo wie ze czasu ma mało”.
         Zgadzam się z tym że antychryst ma wyjść własnie z watykanu. Szkoda tylko że Papiez niestety niewiele może tu zdziałać…
         należy się modlić za kosciół i księzy, zwłaszcza tych ktorzy zbładzili (np Dziwisz), a nie tylko atakować, bo to nic nie da, a jedynie poglębia nierówności. Zycie w zgodzie z drugim człowiekiem jest o wiele ciekawsze, przyjemniejsze niż niezgoda (ktora de facto pochodzi od złego).
         Ok wracam do pracy. Pozdrawiam

        • BylemTu 25 października 2011 o 11:57 am

         Jak to przysłowie brzmi: najciemniej pod latarnią.
         Z Watykanu od wiek wieków szły rozkazy, dla krzyżowców, którzy wmuszali siłą tzw. „chrześcijaństwo”, które nie ma się nijak do tego co przekazuje kościół katolicki – w zasadzie jest to zalegalizowana sekta – powtarzanie ruchów, werbalizowania zdań i słów – np: słowo amen od Amon a w zasadzie Amon-Ra, zbieranie ofiary pieniężnej, a także duchowe spożywanie krwi i ciała ludzkiego (magia werbalna kapłana: jedźcie ciało moje i pijcie krew moją).
         Nas Słowian dopiero udało się w 7 mszy czarnych magów Watykanu, ochrzcić jako dobrych katolików, ciekawe, dlaczego nikt nie chciał przyjąć tej „najlepszej i najcudowniejszej i jedynej wiary”, wykorzenianie kontaktu z naturą, światem zwierząt, odwiecznym rytmem przyrody. Staliśmy się ślepi i głusi.
         Nie mówię już o dalszej historii, która brzmi: z krzyżem niesionym na czele by jedyną przyjęli wiarę wybicie plemion afrykańskich, natywnych Indian amerykańskich, tak się przekazuje naukę Chrystusa? Dalej, walka z pogaństwem z czarownicami (czyli wiedzącymi, mającymi jeszcze resztek wiedzy z dawnych czasów na temat leczenia, odpędzania duchów, demonów), palenia na stosie, najwymyślniejsze tortury, zboczenia seksualne Watykanu, morderstwa noworodków (wyłowiono kilkaset trupków po spuszczeniu wody z basenu niedaleko Watykanu) i co? I teraz kościół to święty? Wilk stał się owcą? 🙂
         Mój wybór, na wiedzę i spojrzenie na uczynki wspaniałego kościoła, wolę być związanym z naturą i jej prawami poganinem, a nigdy w życiu katolikiem, bijącym pokłony w surowych murach przed czarnym magiem intonującego pieśń o kanibalizmie!!!!

         • monitorpolski 25 października 2011 o 12:12 pm

          To dlaczego głównym wrogiem satanistów jest Kościół Katolicki? Nie czytałeś „Protokołów Mędrców Syjonu”?
          Takimi komentarzami zmierzasz jak bezmyślne zwierzę w kierunku NWO i satanistycznego „rządu światowego”. Gdyby nie KK to dawno by już twoje dzieci (jeśli je masz) były by poświęcone jako ofiary w ich rytuałach albo wykorzystywane jako niewolnicy seksualni. Do tego to zmierza, a ty kompletnie nie czujesz zagrożenia, tylko działasz zgodnie z hipnozą jaką ci zafundowali.

        • BylemTu 25 października 2011 o 12:26 pm

         „To dlaczego głównym wrogiem satanistów jest Kościół Katolicki. Nie czytałeś „Protokołów Mędrców Syjonu”?
         Takimi komentarzami zmierzasz jak bezmyślne zwierzę w kierunku NWO i satanistycznego „rządu światowego”. Gdyby nie KK to dawno by już twoje dzieci (jeśli je masz) były by poświęcone jako ofiary w ich rytuałach albo wykorzystywane jako niewolnicy seksualni. Do tego to zmierza, a ty kompletnie nie czujesz zagrożenia, tylko działasz zgodnie z hipnozą jaką ci zafundowali.”
         Nie mogę zamieścić odpowiedzi pod Twoją więc odpowiadam w ten sposób,
         KK i Syjon są na usługach tej samej ręki której to odpowiada walka pomiędzy wami, dziel i rządź, oto ich hasło.
         Kolejna sprawa skąd Ty wiesz gdzie ja zmierzam? Nie masz zupełnie pojęcia co robię i jakie mam plany wobec przyszłości.
         A co do gdybania, to gdyby ciocia miała wąsy to by były wujkiem, żyjesz fantazją, nie masz pojęcia co by było przytaczasz farmazony, równie dobrze ja mogę napisać że gdyby kościół katolicki nie istniał, byłby raj na ziemi, ale nie, podaję Ci fakty historyczne, wbrew Twoim fantazjom.
         Kościół poza wyjątkami, głosicielami słowa przekazu nauk Chrystusa, jest zepsuty do szpiku, więc jeśli mówić o hipnozie, to Ty w niej jesteś (chyba że jesteś agentem satanistycznego kk) i życzę Ci bracie przebudzenia.

         • monitorpolski 25 października 2011 o 12:39 pm

          Nie masz żadnych dowodów na te oszczerstwa. W ten sposób można skazać na śmierć kogokolwiek zakładając, że jest mordercą. Czy ty zdajesz sobie w ogóle sprawę, że taka argumentacja jak twoja była początkiem ludobójstwa? Stalin zabijał ludzi tylko na podstawie oszczerstwa, że są antysemitami. Hitler, na podstawie oszczerstwa, że ukrywają Żydów, itd.
          A ja podałem wyraźny dowód na to, że KK jest głównym wrogiem satanistycznego syjonizmu.

        • BylemTu 25 października 2011 o 12:48 pm

         A kościół katolicki zabijał ludzi na podstawie oszczerstwa za to że wierzą w coś innego, więc nie rozumiem Twojej argumentacji.

        • seler 25 października 2011 o 2:36 pm

         do >> Monitorpolski, [tekst nagłówka]

         o jakiej Ty człowieku nagonce na papieża mówisz ?!? Czy Tobie Bóg z papieżem się pomylił ?!? A może wiara z religią ?!?
         Bronisz przewrotnego Tekstu ?!? Bronisz zdrajcy Jezusa ?!? Barabasza, Benedykta, Jezusa czy Judasza wolisz ?!? Panie Marku ?!?

         Czy papież miał powiedzieć WPROST ? – Dalej bracia sataniści, Do Dzieła ! Czas Nagli ! Oplute bydło [baranki moje kochane owieczki] i tak pójdzie za Mną ! Nie uwierzą Ojcu – MNIE uwierzą !!!

         cytat ze strony http://marucha.wordpress.com/2011/10/25/w-co-graja-globalisci-w-szatach-posoborowych/
         W Co Grają Globaliści w Szatach Posoborowych

         „Niby wszystko ładnie i pięknie, tylko zza tej troski o najbiedniejszych wyziera postulat w pełni zbieżny z ideami promowanemi przez wolnomularstwo: jeden rząd, jeden bank, jedna religja. Wprawdzie na trzeci z wymienionych tematów Iustitia et Pax się nie wypowiada, ale chyba nieprzypadkowo dokument i niusy są ujawniane w przededniu recydywy ze spotkań międzyreligijnych w Assyżu. I wprawdzie Ojciec Święty Benedykt XVI dołoży wszelkich starań, by podczas spotkania międzyreligijnego nie doszło do charakterystycznych dla jego poprzednika ekscesów synkretycznych, stanowiących grzech przeciw 1 Przykazaniu Bożemu, to wyraźnie widać, w co grają globaliści w szatach posoborowych: w grę pt. “Dłużej klasztora niż przeora” w odniesieniu do Benedykta XVI.
         Powiedzmy sobie jasno: gospodarki światowej nie uratuje żadna międzynarodowa instytucja. Uratować ją może odejście od etatyzmu, od centralnego planowania, regulacyj i powszechnego przyzwolenia na psucie pieniądza.”

         Teraz rozumiem słowa z Biblii – Komu Bóg zechce, temu Oczy otworzy.
         A dlaczego nie chce by przejrzeli ? – Bo Ducha Prawdy nie przyjęli, dlatego Kłamstwa będą bronić, i jak nie chcą przejrzeć, tak i JA nie chcę im otworzyć…
         Zaiste, tak będzie w czasach ostatecznych, wybierać kozła będą, a nieliczni tylko Baranka…

         Panie Marku – przeczytaj proszę, w Biblii [nie w wypocinach papieskich], dlaczego będzie atak na KrK,
         i nie dlatego, że on taki „chrześcijański”. ale dlatego że wypełnił już swoją zdradziecką rolę jako religia masonerii, bestii znudziło się już ujeżdżanie,
         i sam Bóg wykona wyrok na Sakralnej Nierządnicy Babilonu – czy chcesz walczyć z Bogiem ?!? Monitorze ?!?

         Watykan – stolica apostolska. Ustalmy – albo uczniowie Jezusa, albo Stolica pseudo Apostołów. Watykan i religia katolicka to subtelny PLAN
         satanistów od samego początku aż do końca, i papieże wiedzieli w CZYM uczestniczą [niewygodnych uśmiercali koledzy kardynałowie].
         Nawróć się Człowieku – to ostatnia szansa od Boga. No, chyba że nie chcesz, bo Ci tak „wygodnie”. I nie nazywaj prawdziwych chrześcijan Agentami, bo samego Boga obrażasz, o ludziach nie wspomnę…
         dzisiaj więcej wpisów już nie będzie – nikt nie będzie mnie nazywał trollem

         • monitorpolski 25 października 2011 o 7:02 pm

          seler, ja już wiele razy mówiłem, nie chcę się zajmować tym tematem. Policz ile wpisów było atakujących Kościół. Policz i przemyśl – czy są to aby autentyczne wpisy, czy też KTOŚ wydaje duże pieniądze, żeby to robić. Bo nie ma takiej możliwości, znam wiele osób, owszem, są tacy, którzy są krytyczni wobec Kościoła, ale nie znam absolutnie nikogo kto by nienawidził w takim stopniu jak ludzie tu komentujący. To jest wyraźny znak, że coś jest nie tak. Na moje zarzuty, że ludzie ci realizują Protokoły nikt sensownie nie odpowiedział. Nikt nie zareagował na argument, że to nie Kościół morduje dzieci w Libii, Iraku czy Afganistanie, że to nie Kościół maczał palce w Fukushimie. Sprawa KK jest mało ważna w tym co się dzieje, a jak „peryskop” wykazał, publikacje kościelne próbują nas bronić i ocalić naszą cywilizację.

        • choice 25 października 2011 o 7:43 pm

         Marku ja ci odpowiedziałem ale posta wszamało i wysra..a kopi nie zrobiłem

        • choice 25 października 2011 o 8:55 pm

         sory gregory zwracam honory

        • BylemTu 25 października 2011 o 11:36 pm

         Panie Marku, nikt mnie nie sponsoruje, piszę to od siebie. Być może o ile życie pozwoli zaproszę do siebie na wieś gdzie w przyszłości zamierzam zamieszkać i przekona się Pan że „nie taki diabeł straszny” pozdrawiam

  • STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 25 października 2011 o 11:31 am

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan-ujawnil-plan-chce-swiatowej-wladzy-publicz,1,4888936,wiadomosc.html

   Panie Marek. Zawzięcie bronisz KK. A czy ty nie widzisz co to za organizacja. Nie będę na niż pluł, bo Bóg ich rozliczy, ale czy Pan nie widzi: już wieki temu: krucjaty, inkwizycje – wszystko pod sztandarek krzyża katolickiego. Za posiadanie Biblii kościół palił na stosie. Nawracał na katolicyzm mieczem, krwią i gwałtem. W skarbcach Watykanu znajdują się zrabowane skarby z całego świata, nawet złoto wymordowanych Inków i Majów – nawracanych siłą.

   A obecnie XX wiek papież popierał Hitlera – widział Pan zdjęcia ówczesnego papieża obejmującego się z Hitlerem.

   Skandale z pedofilią i z komisją majątkową. Pławienie się w luksusie.
   Teraz otwarte poparcie dla NWO.
   Mało Panu, jak dużo trzeba dowodów. Panie Marku przejrzyj na oczy !!!!!!!!

   Panie marku otwórz oczy. To nie jest religia poparta przez Boga. Boga dawno nie ma w kościołach

   • monitorpolski 25 października 2011 o 12:17 pm

    Na te argumenty powinieneś podać dowody. Zdjęcia Papieża z Hitlerem nie są żadnym dowodem, a ja mam dowody, że jednym z głównych celów nazistów było zniszczenie chrześcijaństwa, Kościoła Katolickiego w szczególności. Czy wiesz ilu księży katolickich zginęło w Oświęcimiu? Uczestniczyłem przy produkcji filmu ś.p. Barbary Herbich o zabitych księżach w obozach, zdołała zgromadzić ponad 100 relacji, a to był tylko ułamek całości. Niestety, nie wiem co się stało z tym filmem, a śmierć Barbary jest też bardzo podejrzana. Dajecie się wrabiać w dezinformację. A to, że niektórzy księża są agentami satanistycznymi nie dowodzi tego, że cały Kościół jest spalony! Wręcz przeciwnie, jest to dowód na to, że ktoś chce zniszczyć go od środka.

    • xx 25 października 2011 o 12:48 pm

     Zawsze tak było, że dwie szkoły wiedzy tajemnej walczyły o wpływy… Kościół katolicki to kontynujacja Babilonu i Egiptu i Cesarstwa Rzymskiego. Dwie grupy prowadzące szkoły wiedzy tajemnej walczące ze sobą. To, że Pan widzi żektoś walczy z kimś to teatrzyk dla takich ślepców jak Pan. Na górze i tak wszystko jest ustawione… Instytucje religijne zostały stworzone przez tych którzy kontrolują masy…

     To tyle. Radzę otworzyć oczy. Zajmuje się Pan pierdołami. Proszę zając się sobą i swoim rozwojem a nie wiecznie generować negatyw siać strach i panikę…

     • monitorpolski 25 października 2011 o 12:55 pm

      Przez to „sianie paniki” nie zostałeś przymusowo zaszczepiony… I zaręczam ci, że to nie Kościół Katolicki chciał nas wszystkich zaszczepić zabójczymi szczepionkami (patrz Protokół 10)

      • Aśka 25 października 2011 o 1:57 pm

       Dokładnie na grypa666 też nas wtedy wyśmiewano, że siejemy panikę, że spowodujemy brak szczepień i przez to będzie wiele ofiar śmiertelnych … nawet mądry i inteligentny RPO śp. Janusz Kochanowski dał się nabrać na to, że szczepionki są niezbędne i złożył sprawę do sądu przeciwko min. zdrowia Ewie Kopacz, że nie chce zakupić szczepionek.

       • peryskop 25 października 2011 o 5:19 pm

        @xx – a najtragiczniejsze, że te zagrożenia szczepionkowe są wciąż aktualne i wymagają przeciwdziałania, a nie rozmywania problemów i mylących porad żeby „otworzyć oczy”.

        dr Jerzy Jaśkowski :
        Czy szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B mają sens

        …Wartość szczepień przeciwko grypie jest podobna do mycia rąk, jako środka zapobiegawczego zachorowaniu. Bez wątpienia mycie rąk jest tańsze i mniej szkodliwe

        http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4610&Itemid=53

        • Aśka 25 października 2011 o 7:47 pm

         Nowym blogowiczom powiem, że mnie załatwiono szczepionką przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Leczę się już 2 lata i grozi mi dożywocie.

        • ALFA 25 października 2011 o 8:39 pm

         Wirusy, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, AIDS, mononukleoza i pneumocystoza

         Naturalna witamina C jest silnym w działaniu przeciwutleniaczem rozpuszczalnym w wodzie, co powoduje jej łatwe przenikanie do tych tkanek, które są bogate w wodę. Przenika ona do każdej komórki i hamuje rozwój grzybów, bakterii czy wirusów, które mogły ją opanować i rozpocząć akcję zmiany kodów genetycznych. Komórka pęka i obumiera, nie pozostawiając aktywnych wirusów, które mogłyby kontynuować niszczycielską działalność.
         Po przeprowadzeniu w latach trzydziestych swoich badań nad działaniem tej witaminy dr med. Frederik Klenner sformułował następujące wnioski: „Stopień neutralizacji infekcji wirusowej jest proporcjonalny do stężenia witaminy C w organizmie i okresu jej działania”.
         Witamina C łączy się z wirusem, bakterią lub substancją chemiczną, tworząc nowy związek, który musi zostać utleniony przez dalsze ilości witaminy C. Dlatego leczenie witaminą C należy kontynuować przez dłuższy czas nawet po wystąpieniu pierwszych oznak polepszenia.
         http://cudownediety.blogspot.com/2011/07/witamina-c-ukrywane-fakty-cz-4.html

        • ALFA 25 października 2011 o 8:48 pm

         @ Aśka poczytaj o witaminie C jak leczy wirusy wątroby .Tak się ukrywa fakty w leczeniu.

        • Aśka 25 października 2011 o 10:01 pm

         ALFA, w dużym stopniu dzięki Tobie, a także innym blogowiczom grypy666, znam temat właściwości wit. C. Problem jest tylko jeden. Przy tym zapatrzeniu lekarzy w chemiczne lekarstwa nikt nie chce takich dużych dawek podać. Korzystając natomiast z jedzenia coraz uboższego pod względem witamin, musiałabym codziennie ciężarówkę owoców i warzyw zjeść. Nie jestem w stanie 🙂

      • Ania 25 października 2011 o 6:30 pm

       Monitor, nie udawaj.
       Kościół Katolicki jest jednym z trzech elementów kontroli populacji ludzkiej na Ziemi.
       Pierwszy element to władza , drugi to ekonomia a trzeci to system wierzeń, czyli religie. Wszystkie religie wyrosłe z judaistycznego pnia są elementem systemu. Buddyzm niestety też, tyle ze trochę starszym i w innym regionie.
       Cała ta struktura trójwładzy-trójkontroli została nam narzucona jakieś 6 tys lat temu, albo i dawniej.
       Wszystkie trzy elementy wzajemnie się uzupełniają i mają obszary wspólne. Mysz się nie prześliźnie.

       • monitorpolski 25 października 2011 o 7:52 pm

        Jeszcze raz odsyłam do dokumentu, który się sprawdza w 100% – do Protokołów Mędrców Syjonu. Jest on dowodem na to, że chrześcijaństwo, a w szczególności Kościół Katolicki jest głównym wrogiem satanistycznego syjonizmu i jest jego głównym celem do zniszczenia. Więc ta „trójwładza” to fikcja. Jedyne co może być to wewnętrzna agentura w kościele by go zniszczyć od środka. Ale to jest zupełnie inny argument niż zakładanie współpracy pomiędzy tymi „trzema elementami”. Jezus Chrystus jest bowiem tym, który powstrzymał ekspansję szatana.

        • ozyrys 25 października 2011 o 11:23 pm

         Panie Marku-KK już dawno został zniszczony przez syjonistów.Dlaczego KK nie wypowie sie na ambonach na temat szczepień ,tylko Pan musi robić tutaj na swoim forum za ich adwokata ??!Jest pan z wykształcenia dziennikarzem -dlaczego argumenty ogólnie znane ,a przez Pana studiowane na temat historii -Pan marginalizuje i odsuwa??Zarówno @byłem ty,@seler@ Ania bardzo spokojnie wyjaśniaja powody pewnych reakcji,a Pan zasklepił się w swojej skorupie??
         Doskonale Pan wie co to jest dezinformacja?,i oficjalne stanowisko Watykanu tylko potwierdza ,że niestety nie służy Tylko Bogu-?!Proszę oddzielić wiarę w Boga ,a w tego prawdziwego wierza chyba wszyscy od bałwochwalstwa i zaślepienia religią -to o czym Pan wie to dwie różne sprawy-pozdrawiam:)

    • vortex 25 października 2011 o 1:52 pm

     A mozesz cos wiecej napisac na temat B. Herbich i tego filmu.

     • peryskop 25 października 2011 o 3:10 pm

      @vortex dzięki za wczorajsze wykopaliny o Leuren Moret, bo na ich tle możemy lepiej zobaczyć jak się robi „frame” na osobach, które rozpowszechniają informacje niewygodne dla establiszmentów tu czy tam.

      Nie wiem czy pamiętasz, że Saddam Hussein miał Weapons of Mass Destruction.

      A bł. ks. Jerzy Popiełuszko (którego miałem szczęście poznać osobiście i uścisnąć mu dłoń)
      miał garsonierę na mieście, a tam ukryty pistolet i walory dewizowe.

      Tak nas przecież informowały niezwykle wiarygodne źródła na podstawie niezbitych dowodów, a niezaprzeczalnie rzetelne media powieliły te cenne wiadomości i dostarczyły do każdej makówki.

      Za niewygórowaną opłatą – więc głupotą byłoby oczekiwać coś więcej niż dobry żart.

     • monitorpolski 25 października 2011 o 7:54 pm

      Napisze tylko tyle, że żałuję że nie skopiowałem tych setek godzin materiałów. Ale wiem, że muszą być kopie w bezpiecznych rękach, Barbara była bardzo mądrą i zapobiegawczą osobą. Wiem, że film został ukończony, ale nie mam pojęcia czy został w ogóle wyemitowany. Raczej nie. Ja realizowałem pilota, być może go umieszczę na YouTube.

   • zenobiusz 25 października 2011 o 8:41 pm

    To ci sami ,co pod innymi nickami już tu pluli,te same argumenty.Najlepsze jest to ,że Watykan w tym dokumencie wezwał.do likwidacji MFW,i w sumie lichwy,stąd ta kampania,by odwrócić uwagę od tego faktu.

   • sara10 25 października 2011 o 9:36 pm

    Nie można skomentować tego stego bzdur!
    Wielokrotnie na tym blogu pisałam, że KK zwalczają: sataniści, masoni, iluminaci, Żydzi, Palikot, Urban, Środa, komuniści, wszelkie lewactwo, homoseksualiści, pedofile, transeksualiści i pożyteczni idioci (termin Lenina). A ty Stały Czytelniku Tej Strony, do której grupy należysz?

    • monitorpolski 25 października 2011 o 10:13 pm

     Dzięki sara10. Widać jak wielki idzie atak na Kościół Katolicki. Możemy się spodziewać naprawdę ciężkich czasów dla wierzących. Ten wpis celowo zostawiłem do swobodnego dyskutowania by przekonać się w jakim kierunku pójdzie dyskusja. Zauważcie, że mało kto mówi o wojnach, które są obecnie toczne na świecie, o tym kto je wznieci i komu one służą.

     • peryskop 25 października 2011 o 11:36 pm

      Niech ten obrazek przypomina nam jaka powinna być rola Państwa i Kościoła – ale już nie jest!

      • choice 26 października 2011 o 12:32 am

       Ja nie zwalczam ale jako chrześcijanin też nie popieram w dobie kryzysu noża w plecy nie wbije… tu największym minusem Polskiego kościoła katolickiego jest jego globalizacja, podleganie pod Watykan i uważam że gdyby nie podlegał pod żadną inną zagraniczną instytucje, w Polsce był by nie do zniszczenia i wszelkie ruchy za granicą nie miały by większego wpływu na negatywny wynik. jeżeli chodzi o upadek krk bo to w sumie taką drogą zmierza nie cieszyłbym się wcale bo to droga do zatracenia…
       dla mnie sarenko 😉 jeżeli coś ci się nie spodoba możesz stworzyć nową grupę i określić ją „don kichot”

      • peryskop 26 października 2011 o 4:20 am

       URL
       296625_10150356606794533_761364532_8069796_1882394474_n (1).jpg

       może teraz się wyświetli
       (img src=296625_10150356606794533_761364532_8069796_1882394474_n (1).jpg)

   • zenobiusz 26 października 2011 o 12:04 am

    STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY,skierowany karnie,za śmiech wywołany na innych blogach.

 2. galluss 24 października 2011 o 11:10 pm

  no to zostało nam kilka miesięcy, góra rok wolnego internetu i jestem ciekawy jak lemingi się odnajdą w tej nowej rzeczywistości. Propaganda robi swoje i nadal skłóca społeczeństwo i nie podaje prawdziwych informacji zza granicy i nawet ciężko jest się dowiedzieć o tym czy ktoś już wyszedł na ulice w Polskich miastach. Z tego co wiem to kilka miesięcy temu 7 tysięcy osób w Krakowie wyszło na ulice i policja ich szybko spacyfikowała – w meNdiach była cisza na ten temat….

  sługus Radek Sikorski już pojechał do Libii wprowadzać tam pejsato-syjonistyczną demokrację, czyli faszyzm masoński. W sumie to z tych stacji telewizyjnych włączam sobie rozmowy niedokończone w TV Trwam bo tam przynajmniej mówią o masonerii i wyjaśniają, że spekulanci finansowi są złem tego świata. Nie jestem PiSowcem, tylko widzę, że ostatnio dużo prawdy mówią w tej wyśmianej Tv Trwam i nawet wspominają o tajemnych organizacjach. Codziennie od 18:15-19:45 są te rozmowy i czasami trafiają się rzeczywiście niezależni badacze rzeczywistości nas otaczającej.

  Jestem tylko ciekawy kiedy nadejdzie 2 fala kryzysu i kiedy ceny pójdą w górę? Czy oni zamierzają wprowadzić drastyczne podwyżki cen w ciągu kilku dni, czy raczej rozłożą to na okres jednego roku i wtedy będzie dzięki temu społeczne przyzwolenie?

  Zobaczymy czy Jackowski miał rację i czy rzeczywiściedo końca października, lub początek listopada będzie potężne tupnięcie na giełdch Polskich….

  • liv 25 października 2011 o 1:22 am

   Propaganda przede wszystkim celuje w nagonkach na źródła, które ujawniają drugie dno.
   Nie oglądam telewizji od dobrych kilku miesięcy..Manipuluje się tam nawet strzępami informacji. Dokładnie wg schematu, opisanego przez -rabarbarek- .
   Eksponowane i rozwlekane są drugoplanowe pierdoły, pomijane niemal całkowicie istotne kwestie.
   Więc demaskatorom trzeba przyprawić gębę..,ewentualnie uciszyć, przywołać do porządku szantażem, lub wykończyć w więzieniu jak Goczyńskiego…

   A czwarta władza (już nie polska!) służy ukrywaniu perfidnego złodziejstwa dóbr narodowych.
   http://biznes.onet.pl/zloza-lupkowe-w-prezencie-dla-amerykanow,18567,3210204,1,prasa-detal

   Gdyby ktoś miał wątpliwości co do „szczytnej” idei syjonistycznej hydry…
   http://hotnews.pl/artswiat-1263.html

   • hjk 25 października 2011 o 12:06 pm

    Z tym kryzysem to nie uwierzycie, myślałem, ze sam parskne śmiechem jak przeczytałem wczoraj, ze jakaś analityczka z Moody’s wspomniała, ze Polsce rating moze zostac… i tu uwaga…PODWYŻSZONY (!!) Bo jak „nowy rząd” wprowadzi reformy fiskalne (czyt. podwyżki podatków), to moze ona wejść na drogę realnej spłaty zadłuzenia…
    Widzicie?
    Zwiększenie zadłuzenia prawie o 60% przez 4 lata kadencji to dla nich sukces…
    Widać, ze to wszystko mafia gangstersko-finansowa i zeby przeprowadzić swe plany są gotowi na wszystko… Nawet na podwyższenie ratingu, kiedy inni się walą… Kolejna „zielona wyspa”! Ale oni tu planują przekręt na wymianie PLN na Euro, wiec nalezy się teraz spodziewac zmasowanej propagandy sukcesu, tak wiec żegnaj kryzysie w Polsce 🙂 „Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej”! (Osobiscie nie mam nic przeciw i jestem za, ale żeby to było w sferze realnych działań a nie PR-u)…

    • monitorpolski 25 października 2011 o 12:30 pm

     Nie ma takiej możliwości by spłacić zadłużenie. Poza jedną – uśmierceniem wszystkich emerytów i przejęcie ich funduszy emerytalnych. Do czego to prawdopodobnie zmierza…

     • Ania 25 października 2011 o 6:51 pm

      Nie o to chodzi.
      Banksterzy dobrze wiedzą, że zadłużenie większości krajów, nie tylko Polski jest niespłacalne.
      Oni chcą DOIĆ. Maksymalnie i bez końca. Bo jak stać nas tylko na spłatę odsetek od zadłużenia ( albo i nie całych) to można nas doić przez najbliższe parę tysięcy lat , na przykład.
      W tym czasie rządy tak ” mądre ” jak nasz oskubią obywateli do zera ( patrz podatek katastralny, w wyniku którego w obliczu spadajacych dochodów potracimy nieruchomości ).
      Bo majatek wspólny, państwowy i gminny tośmy już niemal wyprzedali.
      Wtedy trzeba tylko zagonić bydełko do zagrody ( jakieś nowoczesne DPS-y gdzie dadzą łóżko do spania i wspólną łaźnię), gdzie da się 3 maczno-ziemniaczano-cukrowe posiłki dziennie i gotowe. Mozna wszczepiać chipy co młodszym i do roboty za jedzenie. A starych na ” leczenie” szczepionkami, statynami itp, to problem w ciągu paru lat się drogą naturalną rozwiąże.
      Mamy tylko drogę Islandzką, albo tragedię.
      No chyba że istotnie coś wielkiego się w tym lub przyszłym roku wydarzy……

      • monitorpolski 25 października 2011 o 8:03 pm

       Nie, tym razem chodzi o zniewolenie, a następnie systematyczne wymordowanie. Aby sami nie ucierpieli w ewentualnej wojnie, czy też potyczkach z partyzantami, tworzą system totalnej kontroli – najpierw za pomocą wirtualnej waluty, a potem czipów. Jesteś podejrzany, odcinają ci konto, giniesz z głodu. Wcześniej likwidacja wsi – to jest Agenda 21, która jest realizowana. Wszystkich zagonić do miast, lasy sprywatyzować i zagrodzić, kraje podzielić superautostradami. Potem powoli wprowadzać coraz bardziej drastyczną eksterminację – najpierw eutanazja osób starych i „bezużytecznych”, potem „antysemitów” „homofobów”, także „teoretyków konspiracyjnych” itd. Krok po kroku, w sposób zauważalny tylko z dużej perspektywy czasowej. Likwidacja kościoła jest konieczna, bowiem jest to forma jedności i organizacji. Poza tym modlitwa działa źle na satanistów.
       Jeśli ktoś z was uważa, że to są bzdury to radzę dobrze przejrzeć materiały dostępne w internecie z linków podanych w prawym marginesie.

    • centurion 25 października 2011 o 7:04 pm

     To taka akcja jak w „Roku 1984” ala Ministerstwo obfitości.

  • Druzyna AA 25 października 2011 o 9:34 am

   „no to zostało nam kilka miesięcy, góra rok wolnego internetu”
   O, to coś nowego. To nie ty pisałeś przypadkiem o „stanie wojennym”, który zostanie wprowadzony przed wyborami? Nie ośmieszaj się więcej…

   „Z tego co wiem to kilka miesięcy temu 7 tysięcy osób w Krakowie”
   Chyba na Paradę Jamników…

   • O Rzesz 25 października 2011 o 8:38 pm

    Czy ty AA masz dwa latka że nie pamiętasz wypowiedzi jednego z Rotschildów gdzie załamywał rączki nad niepoprawnością polityczną i zbytnią otwartością w dziedzinie ujawniania niewygodnych faktów przez internautów?.
    Nie pamiętasz jak wypowiedział że: „naszym największym błędem było danie IM internetu!” ?.

    Wielu dostrzega poczynania prawne w kierunku ograniczania swobody wypowiedzi, narazie powodujące stopniowe przymuszenie do autocenzury.
    Są też działania na polu technologii.
    Najnowszy system Microsoftu (Windows 8) ma korzystać w pełnej krasie z technologii „chmury” i niwelować wszelkie przejawy anonimowości pod pozorem usprawnienia wydajności. Dodatki do antywirusów z bazą niebezpiecznych (i niewygodnych) stron już funkcjonują. Kiedyś nie chciało mnie takie coś wpuścić na „Grypa 666”, itp., itd.
    Oczywistym jest że wolny internet już dziś jest coraz mniej wolny i totalnie inwigilowany/ dezinformowany a niedługo będzie co najmniej taki jak w Chinach albo jeszcze bardziej okrojony.

   • ALFA 25 października 2011 o 10:17 pm

    Złowrogi Echelon
    Co jakiś czas dowiadujemy się o kolejnych przykładach naruszenia prywatności w Internecie. Takie czy inne oprogramowanie wysyła do swego producenta zbierane bez naszej wiedzy dane o tym, jakie strony WWW odwiedzamy czy jakich utworów muzycznych słuchamy najczęściej. Odkrywane są coraz to nowe „dziury” w systemach umożliwiające „wyciągnięcie” danych z twardych dysków naszych komputerów. Wszystkie te przypadki mogą jednak okazać się nic nie znaczącymi drobiazgami w porównaniu z operacją prowadzoną na iście globalną skalę przez amerykańską National Security Agency (NSA)… O ile oczywiście prawdą jest to, co coraz częściej z różnych źródeł słyszy się na temat projektu o kryptonimie Echelon.
    http://www.wsp.krakow.pl/papers/echelon.html

  • aan 25 października 2011 o 7:18 pm

   Ciekawostka:
   http://www.zlecenia.przez.net/aukcja,93315,pisanie-postow-na-forach

 3. navajo88 24 października 2011 o 11:24 pm

  hahahaha ,a GW ,Dziennik i Onet właśnie wycofały tą informację ,,,ale jaja ,,,karwia przestraszyli się czy jak ????? no nie koniec świata dziennikarskiego hahahahahaha
  J.M.H

 4. bbbmmm 24 października 2011 o 11:25 pm

  no wlasnie szukam na portalach i nie widze. Akcja wyglada na zmanipulowane tlumaczenie angielskiego tekstu. Dobrze mysle?

  • yaphoto 24 października 2011 o 11:44 pm

   Vatican Calls for ‚Central World Bank’ to Be Set Up
   http://www.cnbc.com/id/45013499

   The Vatican called on Monday for the establishment of a „global public authority” and a „central world bank” to rule over financial institutions that have become outdated and often ineffective in dealing fairly with crises.

  • yaphoto 24 października 2011 o 11:48 pm

   Vatican urges major economic reform
   http://www.cnbc.com/id/45013561

   VATICAN CITY – The Vatican called Monday for radical reform of the world’s financial systems, including the creation of a global political authority to manage the economy.

   A proposal by the Pontifical Council for Justice and Peace calls for a new world economic order based on ethics and the „achievement of a universal common good.” It follows Pope Benedict XVI’s 2009 economic encyclical that denounced a profit-at-all-cost mentality as responsible for the global financial meltdown.

  • navajo88 24 października 2011 o 11:55 pm

   żle myślisz !! nic nie zmanipulowano ,gdyby podała tylko jedna gazeta to oki! ,ale trzy no to nie wyglonda na manipulację ,po prostu za wcześniej to ujawnili i tyle ! hahahahaha

   • bbbmmm 25 października 2011 o 12:13 am

    Mysle jednak ze troche dokonano manipulacji. KK zaproponowal przebudowe systemu finansowego, ktora oczywiscie jest potrzebna. Jednak nie proponuje wielkiej rewolucji bo by zostal jeszcze bardziej zaatakowany przez media niz jest atakowany aktualnie.
    Zgodze sie tez z tym, ze KK jest niszczony podstepnie od srodka – w kazdej spolecznosci sa jednostki silne, slabe, prawe i te, ktore zeszly na zla droge. Toczy sie walka i miejmy nadzieje, ze to ci dobrzy ja wygraja.

    @navajo88: dodam, ze kwestia o tym, ze trzy gazety opublikowaly ten sam temat wcale nie dziwi bo one biora wiadomosci z tego samego zrodla: PAP. Ciekawa rzecz jest w tym, ze przewaznie na 3 portalach i wszystkich wiadomosciach w czolowych stacjach TV jest ten sam zestaw wybranych wiadomosci (PAP publikuje wiele info ale dostajemy kilka wybranych).

    • zenobiusz 25 października 2011 o 8:44 am

     Najciekawsze jest,jak wielu,”oburzonych czytelników ” bloga pospieszyło z tą nowością.Ja na miejscu Monitora ,zbanował bym wszystkich posłańców tej wieści,Większość z nich dostała polecenie,atakować,a tu klops,u źródła coś się schrzaniło.Wiadomo,że atak na Stolicę Apostolską,to jedna z głównych linii frontu NWO,w tym atak na Benedykta XVI,wręcz zadanie specjalne.Nie zakładamy przecież że to rozmnożenie się nowych nicków z sensacyjną wiadomością to akcja spontaniczna.

     • monitorpolski 25 października 2011 o 9:46 am

      Pewnie powinienem ich zbanować. Ale na blogu mamy więcej ludzi z dużą wiedzą i myślących logicznie – w dyskusji tamci więc przegrywają. Staram się unikać stosowania metod tych ludzi, tj. nie dopuszczania do głosu innych opinii. Peryskop i inni świetnie im ripostują, tak więc wysuwane przez nich argumenty są zbijane z dziecinną łatwością. Zwykły czytelnik ma przez to lepszą wskazówkę gdzie szukać prawdy. Taka forma jest bardziej przekonująca niż gdybym napisał w artykule „bo tak jest”.

      • Sully 25 października 2011 o 10:39 am

       Monitor rozczarowujesz mnie….tę informacje też wyczytałam na jednym z portali, a ludzie którzy tutaj o tym piszą, chcą się podzielić wątpliwościami i informacją…widze, że niektórym to się nie podoba, jak już coś nie po ich mysli jest….i wy piszecie o wolności słowa??? przecież jak coś nie po waszej mysli to już od agentów i innych wyzywacie…może nie jestem tak żarliwie wierząca jak niektórzy z was, ale ” dostrzegam belki w swoim oku zanim krzyknę głośno o drzazgach w oku bliźniego” ! Pomyśl o tym!

       • monitorpolski 25 października 2011 o 11:38 am

        „Wątpliwościami”? Jak ktoś kłamie w żywe oczy że ja napisałem coś takiego, a takiego, a jak pytam gdzie to napisałem – to nie potrafi odpowiedzieć – to nie są wątpliwości Sully, to jest dezinformacja! Albo jeśli ktoś pisze, że Goczyński siedzi za przemoc domową, to też jest kłamstwo, bowiem Goczyński to wytłumaczył:
        1. Test wariografem wykazał, że nie kłamie, mimo to sąd go skazał
        2. Aby odwiesić wyrok potrzebna jest rozprawa z obecnością skazanego, a nic takiego nie było.
        3. Skazany powinien dostać jakiś dokument za co siedzi.
        4. Goczyński sam mówi, że jest trzymany bez pretekstu – żeby nie mógł się bronić
        Jeśli ktoś tak kłamie w przypadku osoby, której grozi śmierć z uwagi na bardzo zły stan zdrowia, to uczestniczy w MORDERSTWIE.
        Czy uważasz, że taka osoba jest zwykłym dyskutantem?

        • BylemTu 25 października 2011 o 12:03 pm

         Sully chodziło pewnie o to czym jest Watykan i Wasz stosunek do obrony tej zarazy.
         Brońcie i spłońcie w jej obronie w raz z nią, jak tak bardzo chcecie.
         Wszystko jest wyborem i Wasz wybór to poddanie się manipulacji idącej prosto od Wszetecznicy Babilonu.

        • Sully 25 października 2011 o 12:24 pm

         W sprawie Pana Goczyńskiego się nei wypowiadam, bo nie znam sprawy, tyle tylko co przeczytałam tutaj, więc bez pełnego obrazu dwóch stron trudno mi cokolwiek pisać a juz wydawać wyroki tymbardziej, nie o to chodzi. Chodziło mi o te info o Watykanie i taki atak niektórych ludzi, że inni wogóle maja czelność tutaj o tym pisac…ano maja…przeczytali i chca się dowiedziec ..a tu od razu atak i wyzwiska…troche to niefajne i tyle.

         • monitorpolski 25 października 2011 o 12:26 pm

          Gdzie są jakieś wyzwiska? Atak? Z mojej strony? Nie widzisz, że z tym Watykanem to jest psy-op?!

        • Sully 25 października 2011 o 12:29 pm

         Monitor nie pisałam o Tobie, ale o wypowiedzi innego blogowicza….że wszystkich by zbanowal co podali te info…i oczywiście delikatna sugestia e im kazano..znaczy że …sam sobie dopowiedz

        • BylemTu 25 października 2011 o 12:31 pm

         Brawo Tobie Sully, myślisz i szukasz prawdy.

        • monitorpolski 25 października 2011 o 12:35 pm

         To jest jego prawo. A co robi DruzynaAA, jakisbuk i in. jeśli nie nabijanie się z nas wszystkich. Nie cenzuruję tych wypowiedzi, na tym polega wolność słowa. Jeśli znasz angielski to polecam wypowiedź Franka Zappy odnośnie tego czym jest wolność słowa. Stare, ale zawsze aktualne: http://www.youtube.com/watch?v=Iid2MTSUwbw
         Niewykluczone jednak, ze wrócę do banowania, bowiem atak na ten blog jest niemiłosierny. I to nie jest już dyskusja, ale wyraźny atak dezinformatorów. Nikt z atakujących nawet nie podał żadnego dowodu na swoje oszczerstwa! Nikt nie ma żadnego argumentu na to, że w jakikolwiek sposób Kościół jemu czy jej zaszkodził! Po prostu walą, żeby walić. I tak jest wszędzie – to jest cel syjonistów, rozbić jedność i spowodować wewnętrzny zamęt. To ma prowadzić do ostatecznego przejęcia Polski i wymordowania nas, nie widzicie tego?

        • Sully 25 października 2011 o 1:33 pm

         Monitor bardzo Ci sie chwali, że bronisz Kościół, ale prawda nie jest taka kryształowa…księża to też ludzie i jak każdy czlowiek popełniaja błedy, jeden spotka na swojej drodze fajnego a drugi nie fajnego i jeden ocenia tak a drugi inaczej opierajac się na swoich własnych doświadczeniach. Czy nie fajnie jest podyskutować? Ponadto słowo Kosciół to jakaś całość, może lepiej mówić o poszczegolnych osobach, bo Kościół nikomu nie zawinił i sam w sobie jest pożyteczny, ale już poszczególne osoby należące do Koscioła nie zawsze sa fair. To takie drobnostki, ale nie zakładaj że jak ktos nei wielbi i żarliwie nei broni jest od razu przeciwko, bo ja np. nie jestem, ale mam wątpliwosci dlatego lubie rozmawiać o nich, ale nei lubię jak mnei od agentów wyzywają, bo nijak ma się to do prawdy.

         • monitorpolski 25 października 2011 o 1:40 pm

          Sully, ale po co w ogóle atakować Kościół – powiedz mi?
          Jesteśmy na progu śmierci, kat trzyma siekierę nad naszą głową, a my dyskutujemy o wczorajszym deszczu zamiast walczyć o swoje życie.

        • Sully 25 października 2011 o 1:45 pm

         Monitor, ja nie atakuję kościoła gdybys nie zauważył;-) A inni no cóż….może maja złe doświadczenie, dlaczego nei możesz tego zignorować..poprostu zajmuj się dalej tym co ważne i już..jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia to prędzej czy później zamilknie uwierz mi…a dyskusja z taką osoba nie ma sensu bo to dla niej pożywka. Wyluzuj, tutaj ludzie ( niektórzy) mówią naprawdę fajne i ciekawe i pożyteczne rzeczy…trzeba oddzielić to co wartościowe od hłamu…i wierzę, że każdy myślacy potrafi to zrobić samodzielnie. Pozdrawiam Cię!

        • rambo8 25 października 2011 o 2:44 pm

         Monitor pytałeś czy mam jakieś rozwiązanie ? Pewnie że mam, trzeba maile napisać do papieża i wyżej postawionych hierarchów kościelnych by uświadomili ponad miliard wiernych o nwo i zagrożeniach z tego płynących. Z takim posłuchem jaki mają księża, biskupi i sam papież to nie możliwe by nie poruszyli mas do pozbycia sie syjonizmu. Chyba też już kiedyś JP2 chciał uświadomić ludzi ale taki jedno razowy wyskok na mało sie zda, potrzebna jest konkretna akcja a kościół ma struktury do tego, z każdej ambony niech będzie prawda głoszona, w każdym papieskim wystąpieniu. Przecież podobno mamy wspólnego wroga a krk jest z wiernymi od 1700, przez tyle lat do chwili obecnej trzeba przyznać nie wątpliwe zasługi stolicy apostolskiej w walce z ogólnoświatowym spiskiem iluminatów i ich podwładnych. Jeszcze tylko ostatnia bitwa a krk z ponad miliardem wiernych wyzwoli ludzkość na tej pięknej planecie spod rządów szatana, ostatni nasz wspólny wysiłek, postawić kropke nad i, a zniszczymy zniewalanie narodów długami i będziemy żyli długo i szczęśliwie. amen.

         • monitorpolski 25 października 2011 o 6:55 pm

          Dobry pomysł, ale nie pisać. Pisanie to oni obie do kosza wrzucają, albo w ogóle nie dochodzi – sekretariaty są obstawione przez agentów i agentki. Robić demonstracje z wielkimi napisami i zdjęciami dzieci zamordowanych przez neo-nazistowskie NATO pod Kuriami, Pałacem Prezydenckim, wszędzie tam gdzie może to być widoczne. W Polsce jest bardzo mało tego typu akcji.

        • rambo8 25 października 2011 o 9:34 pm

         Super , człowieku, ale jak ja mam z tobą wymieniać poglądy skoro jestem pod modercją ?
         To oczywiste ze jak trafie w sedno to mój post sie nie ukarze. Musze przyznać że co do tej kwesti to mamy odmienne poglady ale czy to ma mnie marginlizować. Załatwmy ta kwestie raz na zawsze, poświęć panie Admin osobny wpis na temat roli watykanu ze swobodną wypowiedzią bym nie musiał 5 godz. czekać na akceptacje i wyjaśnijmy se ta kwestie krok po kroku, w merytorycznych wykładniach tego dość prostego zagadnienia. Nic więcej tylko prawda mnie interesi, nie objawienia. Jeden temat na temat bez moderacji. Przecież to oczywiste że nie bedzie jakiś krzywych jazd tylko postaramy se wzajemnie uzmysłowić osobiste punkty widzenia

         • monitorpolski 25 października 2011 o 10:19 pm

          rambo8, sądzę że nie jesteś trollem, ale wytrąconym z celu działania zdezinformowanym blogerem. Nawet jeśli część argumentów tu przytoczonych jest prawdą, to odpowiedz mi na jedno pytanie – gdzie ta cała akcja planistyczna przejęcia świata przez Watykan miałaby miejsce? Gdzie są te wojska Watykanu, w jaki sposób Watykan kontroluje USA? Jeśli Watykan jest taki wszechmocny, to wytłumacz mi dlaczego nie jest w stanie przeciwdziałać atakom na księży, na symbole krzyża, wreszcie na sam Kościół? Że opluwanie Jezusa i symboli chrześcijańskich jest tolerowane przez sądy, a np. analiza historii Żydów i Izraela, traktowana jako antysemityzm i w wielu krajach karana ciężkim więzieniem?
          Człowieku, weź się za to co jest ważne, a nie za podsuwaną ci przed nos pułapkę.

        • BylemTu 25 października 2011 o 11:46 pm

         Panie Marku, dostań się Pan do ściśle chronionych bibliotek Watykanu, dowie się Pan wtedy prawdy 🙂 Tymczasem, życzę Panu powodzenia w jego wiekopomnych, niezłomnych i nic nie dających trudach …

         • monitorpolski 26 października 2011 o 12:08 am

          Już napisałem, że teraz to jest nieistotne. Nie mamy czasu na samodokształcanie z zakresu przeszłości – teraźniejszość nas zabija.

        • O Rzesz 26 października 2011 o 12:44 am

         W sprawie wariografu.
         Wiadomo wielu ludziom że kandydaci do służby są poddawani takiemu testowi (dobrowolnie ale spróbuj się nie zgodzić)!.
         Mimo to sędziowie nagminnie odmawiają uznawania tego dowodu zasłaniając się brakiem stuprocentowej pewności co do wiarygodności badania!.
         Ironicznie żałosne a przecież niebezpieczne dla nas stanowisko wymiaru niesprawiedliwości.

        • zenobiusz 26 października 2011 o 12:53 am

         Byłem Tu.@
         „Panie Marku, dostań się Pan do ściśle chronionych bibliotek Watykanu, ”
         Ja sądzę że nasz gość ,dostał się ,ale ponieważ nie zna ani greki,ani łaciny w kaligrafii do tego archaicznej,nie mówiąc o hebrajskim i aramejskim,czy koptyjskim,nie potrafi
         odczytać tekstów pisanych gotykiem ,a nawet szwabachą,
         poprzestał na zostawieniu na ścianie, napisu
         „Byłem Tu”

    • navajo88 25 października 2011 o 3:04 pm

     może masz rację ,a może i nie tylko zauważ w czyjej kieszeni oni siedzą !!! hahahahaha

 5. yaphoto 24 października 2011 o 11:28 pm

  Do zagorzalych katoli – zal mi Was. To tak jak z chamem-pijaczyna, ktory zatacza sie po chodniku i tlucze i kopie co raz swojego psa – a ten poskamle i zaskowycze ale idzie dalej u nogi swojego oprawcy. Wasz Pan-Watykan spuscil Wam dzisiaj spory lomot – uznal nato-terrorystow libijskich za prawowita wladze i dal zielone swiatlo na bank i rzad swiatowy. Sporo goryczy musicie przelknac teraz.
  ==========================================================
  monitorpolski: widzę, że czekałeś z niecierpliwością na moment gdy będziesz mógł dokopać „katolom”?
  „do zdobycia nad światem całkowitej władzy niezbędne jest doprowadzenie do ruiny państw chrześcijańskich, nad czym mędrcy Syjonu od dawna pracują”

  • luxjacek 24 października 2011 o 11:46 pm

   Nie podniecaj się tak bo za chwile przekonasz się że dotyczy to także i ciebie.

   • yaphoto 24 października 2011 o 11:57 pm

    Mnie to dotyczy od poczatku, a katolom w koncu odpadla etykietka „swietej krowy”. Witamy w klubie!

    • rabarbarek 25 października 2011 o 12:32 am

     Przykro mi doniesc , ze do klubu nie wstepujemy . A tu sprostowanie do wiadomosci , ktora poszla w swiat na temat wezwania Watykanu do utworzenia Banku Centralnego. Prosze o uwazne przeczytanie i zrozumienie tekstu. Nie od dzisiaj wiadomo , ze pewnym silom na swiecie jak najbardziej zalezy na osmieszaniu KK i przypisywaniu mu grzechow , ktorych nie popelnil. Ta sama taktyka stosowana jest w stosunku do ruchu Occupy Wall Street.

     http://www.catholicvote.org/discuss/index.php?p=21986

     • monitorpolski 25 października 2011 o 4:24 am

      No proszę – dlatego tak nienawidzą Watykanu i Kościoła Katolickiego.Warto to by przetłumaczyć. Całą nienawiść skupiają na Watykanie!
      Prosta rzecz – opodatkowanie transakcji finansowych zwiąże łapy tej mafii! I od razu znajdą się pieniądze na spłacenie długów. Na Wall street codziennie dokonuje się milionów transakcji – wiecie jaka kasa biłaby do budżetu? Ale nie mogliby robić nas w bambuko tymi komputerowymi szwindlami, o to chodzi. No to huuuzia na Watykan!

      • peryskop 25 października 2011 o 6:20 pm

       Wyjaśnienie wczorajszej chuzpy:

       Papież chce światowej władzy nad finansami

       Watykan zaapelował do rządów na świecie o reformę międzynarodowego systemu finansowego i monetarnego oraz powołanie „światowej władzy publicznej” zarządzającej finansami. Wezwanie to znalazło się w dokumencie Papieskiej Rady Iustitia et Pax

       W dokumencie „O reformę międzynarodowego systemu finansowego i monetarnego w perspektywie władzy publicznej o uniwersalnej kompetencji”, rozpowszechnionym przez watykańskie biuro prasowe, zawarty jest apel o „multilateralizm” nie tylko w dyplomacji, ale także na rzecz „zrównoważonego rozwoju i pokoju”.

       Ostrzeżono jednocześnie przed „technokratami”, którzy ignorują dobro wspólne. .

       Przy okazji Watykan wyraził przekonanie, że z chwilą nastania kryzysu Międzynarodowy Fundusz
       Walutowy przestał odgrywać rolę stabilizującą światowe finanse…

       Ponadto zaapelowano: „Trzeba zmienić nie tylko instytucje, ale także styl życia i zapewnić lepszą przyszłość wszystkim narodom”…

       całość tu:

       http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/wydarzenia/papiez-chce-swiatowej-wladzy-nad-finansami,20927,1

       • sara10 25 października 2011 o 9:43 pm

        Prosta rzecz, Watykan równo „pojechał” po finansjerze żydowskiej. Wszystko się wyjasniło. Dzisiaj jest więc cisza!

  • choice 25 października 2011 o 12:23 am

   to jakimi kartami gra Watykan wiedziałem od dawna ale nie wiedziałem że tak szybko się ujawnią.

   • kosiardeyablos 25 października 2011 o 4:28 pm

    kiedyś muszą , jest takie stare porzekadło że „na wierzch zawsze wypływa, nie tylko oliwa…” – tak powiedziełem Jo -samotny sekciarz de Yablos.

    • choice 25 października 2011 o 7:58 pm

     luz bluz kosiar de Yablos i bez urazy.. odpisałem luknij wstecz pod wcześniejszym wątkiem

     • kosiardeyablos 26 października 2011 o 11:00 am

      No problema, luzik 🙂

   • zenobiusz 25 października 2011 o 8:48 pm

    Bronicie Międzynarodowego Funduszu Walutowego ??Wiedziałem jakimi kartami gracie ale,
    ale nie wiedziałem że tak szybko się ujawnicie.

    • choice 25 października 2011 o 9:34 pm

     „Bronicie Międzynarodowego Funduszu Walutowego” – tego mniejszego tak( bo jest do obalenia) ale tego większego nie (co chce wprowadzić Watykan lub ktokolwiek inny) bo po nim już nie będzie odwrotu… Zenek czy ty kojarzysz fabułę czy może kot ci łazi po klawiaturze deptając tam gzie nie powinien a ty kleisz to w całość, ja ujawniłem się na starcie szukaj mojego pierwszego postu………. zdziwienie czy skleroza? teee a może trolowata skolioza jest miliardy ludzi i tyle samo poglądów szanuje wszystkich oprócz satanizmu w tym ateizmu i ich wyznawców… więc co drążysz chyba że lubisz faszystowską zadymę bo ja podaje swoje poglądy a ze 40 łepków czyta to obserwuje i czeka na mały błąd krk żeby ruszyć stadem na szyderczą debatę, żebyś odszczekał to co mówiłeś, a błędów będzie dużo bo księża są takimi samymi ludźmi jak ja czy ty z tym że maja gorzej bo są na świeczniku a i mendia się zmieniły więc o rozgłos nie jest ciężko….
     Poniżej napisałem co myślę o tym całym systemie co nie zmienia faktu że mam szacunek do kościoła bo w jakiś tam sposób jednoczy Polskę..

     • zenobiusz 26 października 2011 o 8:14 am

      „Bronicie Międzynarodowego Funduszu Walutowego”
      ” tego mniejszego tak”
      ,Wynika z tego że nie rozumiesz o czym piszesz.Bronisz międzynarodowej,lichwy,a jesteś przeciw ponadpaństwowej kontroli która by to uniemożliwiała.

      • choice 26 października 2011 o 12:21 pm

       ja myślę że jest to te same szit, tylko w innym opakowaniu pod sztandarem żeby żyło nam się lepiej… albo obalić ten pierwszy albo palnąć śruta w łeb… tu nie ma innej opcji kontrola kontroli kontrolowana odpada….

 6. felicyta 24 października 2011 o 11:32 pm

  Jeszcze na temat Libii ze strony http://zielonalibia.blog.pl/.
  Nagranie przedstawiające, jaki los ze strony „obrońców ludności cywilnej” spotkał dzieci z Syrty.
  See what happend to this child…NATO & Rebels Crimes in Sirt.wmv


  ================================================
  monitorpolski: makabryczne nagranie, nie oglądajcie przed snem. Serio.

  • BirD2 25 października 2011 o 12:38 am

   ja teraz poszukam i znalazłem taką strone..
   Zaraz im to powysyłam..

   http://www.nato.int/cps/en/natolive/index.htm

 7. luxjacek 24 października 2011 o 11:40 pm

  Widać że ktoś ewidentnie macza w tym swoje brudne paluchy i że nie było to samobójstwo. http://wiadomosci.wp.pl/kat,9916,title,Tajemnicze-podpalenie-majatku-Lepperow,wid,13920985,wiadomosc_prasa.html

  • jakisbuk 25 października 2011 o 1:25 pm

   tak – znależli tych zbujów i morderców – mają 8 i 9 lat – to dzieciaki sasiadów 🙂 teraz pytanie czy ich powiesić czy rozstrzelać ? 🙂

   • kosiardeyablos 25 października 2011 o 4:30 pm

    Nie zabijać !. Czterysta zdrowasiek rano i wieczorem, do końca świata i jeszcze sześć dni!

    • kosiardeyablos 25 października 2011 o 4:43 pm

     Z ostatniej chwili :Artykuł ” Z duchem czasu” pochodzi z tygodnika łowców stonki ziemniaczanej „Nasze Pyry” -: Sołtys Radzionkowa wespół z proboszczem tamtejszej parafii, dzięki pomocy i sponsoringowi Citi Bank of Poland postanowili zainstalować w kościele we wsi Jajogłowy czytnik kart bankomatowo-kredytowych wi-fi, jako zamiennik przestarzałego systemu zbierania na tace……hahaha!Ha ha ha ha, No nie mogłem sie powstrzymać….sorki…..ahahaha

     • monitorpolski 25 października 2011 o 8:08 pm

      To dobre! Tytuł z Gazety Wyborczej z 11 sierpnia 2014 roku: „Citi Bank of Poland instaluje za darmo czytniki kart debetowych u żebraków z Warszawy. Jedynym warunkiem uzyskania darmowego czytnika jest zaczipowanie się … „

      • sebecx 25 października 2011 o 9:05 pm

       …w Jackowskiego się bawisz.. 🙂

       • kosiardeyablos 26 października 2011 o 10:56 am

        NIe, po prostu jaja se robimy 🙂

      • kosiardeyablos 26 października 2011 o 5:51 pm

       Ha ha ha…to mocna wizja – prawdopodobieństwo – ha ha ha : Rok później….. TVP1 Wiadomości – Na granicy Polsko-Chińskiej znów doszło do zamieszek ! Powodem było przechwycenie przez celników SG transportu rafinowanych prezerwatyw oraz zdalnie sterowanych pałeczek do ryżu !

 8. MamOczy 25 października 2011 o 12:07 am

  Czy gra z początku lat ’90 mogła być zapowiedzią wydarzeń, których jeszcze nikt nie był wtedy w stanie przewidzieć?

 9. rabarbarek 25 października 2011 o 12:19 am

  A co myslicie o protescie 28 pazdziernika. Gasimy swiatla, wylaczamy TV, radia , nie zalatwiamy spraw urzedowych, bankowych , nie robimy zakupow , nie siadamy do internetu [ sorry Monitor jesli mniej osob napisze, chyba , ze i Ty dolaczysz] http://www.youtube.com/watch?v=aNlBKEsQGYI

  • Stirlitz 25 października 2011 o 1:04 am

   bardzo zdrowy pomysł, wszyscy na całodzienny spacer !!!!!!!!!!

   • kosiardeyablos 25 października 2011 o 4:50 pm

    No z tymi spaceramy oo trza sie przyzwyczajać ale ja tam wole rowerek i wzzziuuuu do lasu pohasać na górkach, ot frajda!

  • m 25 października 2011 o 1:09 am

   taaa. Teraz robmy 28.10 a moze 29.10 albo 1.11-ty ludzie czy wy nie widzice, ze to manipulacja!?

   • rabarbarek 25 października 2011 o 1:50 am

    To zapal wszystkie swiatla jako protest przeciwko protestowi. Moze to manipulacja a moze czyjs pomysl na polaczenie sie w ten sposob z ruchem przeciwko Wall Street. Spacer calodzienny , ktory zaproponowal Stirlitz z pewnoscia nikomu by nie zaszkodzil.

  • monitorpolski 25 października 2011 o 4:28 am

   Mogę dołączyć, ale gdzie to nagłośnisz? Ten blog to za mało, potrzeba tysięcy niezależnych, ale pozostających z sobą w kontakcie grup. To trzeba stworzyć, wtedy wszystkie akcje, łącznie z bojkotem będą miały sens.

   • hjk 26 października 2011 o 5:20 am

    dokładnie, dlatego każdy kto ma kontakt z jakas grupą czy przywódcą powinien to uswiadamiac ludziom, że muszą się organizować, kontaktować i proponować jakieś wspólne działania oddolne tego typu, z czasem można wymusić różne zmiany nawet bez zdobywania władzy, choc i zdobycie włazy wtedy jest sprawa stosunkowo prostą…

    • AQQ 26 października 2011 o 6:12 pm

     Ilu nawróciłeś? bo na mnie patrzą stukając się w czoło-mam już dość na starość robić za oszołoma.
     Najbardziej boli sprawa maluchów i debilnych rodziców wydajacych swe pociechy na tortury medyków!!!

    • ALFA 26 października 2011 o 6:18 pm

     @hjk tak będziemy tworzyć grupy jak będą wywalać z chałupy to wtedy najprędzej będziemy się organizować.

 10. isar 25 października 2011 o 12:24 am

  NATO przygotowuje wojnę globalną. Rosyjskie oraz Chińskie wojsko w najwyższym stanie gotowości. Christof Lehmann /en/
  http://nsnbc.wordpress.com/2011/10/24/nato-prepares-global-war-russian-and-chinese-military-on-highest-alert/

  Były premier Malezji
  Dr. Tun Mahatir Mohammad
  Na temat Kryminalizacji wojen. /en/
  1/5 youtube.com/watch?v=dwRPLPSeaYg

  • isar 25 października 2011 o 10:56 am

   Sirte – Wyzwalania kraju według NATO 23/10/2011. Obraz zniszczeń niemal taki sam jak po bombardowaniu Warszawy przez nazistów. A nasz Radziu Gobbels odwiedził Libię by podziękować za kooperację, świnia.

   • choice 25 października 2011 o 11:02 am

    ten sam chory system tylko inny nazwa i logo..

  • kosiardeyablos 25 października 2011 o 4:53 pm

   bedzie dym jak nic, teraz albo nigdy!

 11. ekonomiczny hitman 25 października 2011 o 12:38 am

  Nie wiem czy to widzieliście bo ostatnio nie bardzo jestem na bieżąco ale ręce opadają jeśli to prawda:
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Lesbijki-adoptowaly-chlopca-teraz-zmieniaja-mu-plec,wid,13862077,wiadomosc.html

  Takich rzeczy będzie coraz więcej jak z tym Watykanem. Chaos nadchodzi…

  W końcu 2012 się zbliża i tylu ludzi ma już tą datę podświadomie zakodowaną, że coś się wydarzyć musi. Jak nie samoistnie to sami nam to zgotują.

  • BarbW 25 października 2011 o 4:52 am

   a wydarzy się dużo…. największe widowisko to będzie w przyszłym roku…. igrzyska olimpijskie…. spodziewać się możemy inscenizowanej inwazji obcych…. a może ta prawdziwa??? Elenin jakoś spokojnie przeleciał… no jeszcze nie doleciał do Saturna…. Saturn=Satan,
   Ziemia jest pusta od środka…. to już nawet NASA przyznaje… mamy parę głównych wyjść z tego „tajemniczego środka”: miedzy innymi to Watykan. Warto pogrzebać w dobrej historii, tej prawdziwej….

   • BarbW 25 października 2011 o 4:55 am

    Czy wiecie kto jest właścicielem „Virginia Corporation”?, bo administrują ja Windsorowie…Następne pytanie: co to jest „Virginia Corporation”?

    • BarbW 25 października 2011 o 4:57 am

     ok…. to Stany Zjednoczone Ameryki czyli US – sprawdźcie to….
     Właścicielem jej jest Watykan!

     • Versus3 25 października 2011 o 10:12 am

      No i…?

      • choice 25 października 2011 o 10:51 am

       Amerykę odkrył tasz to szook!!!!!!

       • milka 26 października 2011 o 7:23 am

        BarbW-napisz coś więcej o tej korporacji.

   • kosiardeyablos 26 października 2011 o 10:54 am

    Już nie długo premiera drugiej części filmu dokumentalnego pt :”Dystrykt 9″ czyli „Dystrykt 13 – Zemsta Krewetek” – film oparty na autentycznych wstrząsach anal-filaktycznych autora po zażyciu kocimiętki.

  • kosiardeyablos 25 października 2011 o 6:40 pm

   To jest szczytowanie ParaNoji. Kiedy cały ten bajzel osiągnie punkt krytyczny nastąpi samozapłon czyli kuniec świata….pierrrrrdut!!! – tego jakiego znamy. No cóż, merytorycznie przygotowani już jesteśmy…ups…jestem, zapomniałem że jestem jak ktoiś to już zacytował – „Samotnym Sekciarzem” 🙂

   • choice 25 października 2011 o 9:41 pm

    haha dajesz zdrowo coraz bardziej zaczynam cię człowieku lubić za ten dystans który masz do siebie pozdrawiam

    • kosiardeyablos 26 października 2011 o 10:49 am

     Nawzajemka , haha 🙂

 12. wwr 25 października 2011 o 1:04 am

  http://pracownia4.wordpress.com/2011/10/24/izrael-i-ameryka-deklaruja-wojne-totalna-wobec-persji/

 13. Versus3 25 października 2011 o 1:08 am

  Filmik podany przez Wortexa w poprzedniej dyskusji, naprawde polecam. Rewolucje, jakie wybuchaly tu i tam ostatnio, to (oczywiste dla czytelnikow tego bloga) nie jest przypadek czy spontaniczne działanie.
  Są ludzie – trenerzy w PLANOWANIU rewolucji:

 14. Święty 25 października 2011 o 1:18 am

  2-3 tys. osob w Libii przybylo do Benghazi na przemowe. Miliony zostalo w domach i mysli o dniu jutrzejszym. Posluchajcie jak przemawia Mustafa Al-Jalil, bez charyzmy, pewnie tez bez charakteru-jak wiekszosc sluzacych US, w dodatku klamie, bo mowil ze ta rewolucja byla pokojowa.Przeczytajcie komentarze pod filmem, one chyba najlepiej oddaja nastroj.

  • felicyta 25 października 2011 o 7:04 pm

   معتصم القذافي في حوار مع الثوار Mutasem Qaddafi speek.mp4

   Uwieziony Mutasem Qaddafi zanim zostal zabity

   • isar 25 października 2011 o 7:20 pm

    Guy – drink water. Your dad days are gone! And dont worry about your wounds, we’d soon have ‚surgury on you’.

    MUSTASIM – these WOUNDS are MEDALS to me. Am not afraid of you! What are u, nothing but teenagers, and dont know what u are talking about.

    Guy – Come listen to this guy, he’s talk like a brave man.

    MUSTASIM - listen, what’s your name ( Like u question a bad officer), u people are not brave, u should go do something else.

    Guy – Now u want to be a HERO to the last minute huh?

    tłumaczenie od garryk00 yt

    • Stirlitz 25 października 2011 o 8:15 pm

     okoliczności jego śmierci muszą być dokładnie wyjaśnione , w końcu był dyplomatą i oficerem ; takie bestialskie zabójstwo na jeńcu, oficerze i dyplomacie nie może być puszczone płazem przez społeczność międzynarodową , ONZ , nawet z takiego powodu , że byłoby to niebezpiecznym casusem , który mógłby się powtórzyć w Europie, Ameryce czy Azji.

    • Stirlitz 25 października 2011 o 8:32 pm

     tu musi być śledztwo międzynarodowe , widziałem wszystkie filmy – Mutasim jest pojmany żywy , potem pilnowany w pokoju z materacami, pije wodę, pali papierosa , ma rany , widać ,ze wykrwawił się trochę . potem widzimy go zabitego z ogromna raną krtani i mniejsza w podbrzuszu. To był dyplomata, oficer regularnej armii , jeniec – al-kaida go zabiła .

   • monitorpolski 25 października 2011 o 8:12 pm

    • Annah. 26 października 2011 o 8:23 am

     Chwała bohaterom!
     Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wieczna niechaj mu świeci…

 15. Apsik 25 października 2011 o 1:40 am

  Cechą obecnych czasów , obecnej ery ciemności, jest to, że ciemne jest postrzegane , jako światło, przez większość ludzi.

 16. Annah. 25 października 2011 o 3:54 am

  Opis mechanizmu ustawiania prawa geologicznego przez rząd Platformy Obywatelskiej którego skutkiem będą tragiczne konsekwencje w obszarze zysków z wydobycia gazu łupkowego, bezkarność koncernów z USA, wywłaszczanie ziemi przez te firmy od Polaków !! , konsekwencje środowiskowe skutkujące dewastacją ziemi i spadkiem jej wartości tworząc z niej teren górniczy !!!

 17. rabarbarek 25 października 2011 o 7:08 am

  Jak podaje Biuro Bezpieczenstwa Narodowego podczas sprawdzania systemu EAS [ Emergency Alert System ] 9 listopada, wylaczone zostana wszystkie klamliwe przekaziory , aby umozliwic prezydentowi ogloszenie stanu specjalnego. To , ze nareszcie to bagno wylacza , to dobrze [ moga nawet na dluzej] , tylko ciekawe czy w tym dniu mieszkancy Ameryki ujrza glowe prezydenta na zywo , oglaszajacego stan wyjatkowy , specjalny , wojenny , nadzwyczajny . A co bedzie jesli oglosi i tak juz zostanie ? Ciekawe czy obejmie ten blackout takze Kanade.?

  Z samego zrodla

  http://transition.fcc.gov/pshs/services/eas/

  • monitorpolski 25 października 2011 o 11:48 am

   Kolejna psy-op, test. Żeby jak najbardziej namieszać i dać kolejne dane na zachowanie się społeczeństwa do komputera… Albo faktycznie coś szykują na 11.11.11

  • vortex 25 października 2011 o 2:25 pm

  • vortex 25 października 2011 o 2:26 pm

   @ rabarbarek

   Co Ty wypisujesz ?
   Obama niczego nie bedzie oglaszal .EAS po prostu informacja “This is a test”.
   A czy Kanada to USA ?
   Ta strona podaje dokladnie co i jak
   http://www.fcc.gov/encyclopedia/emergency-alert-system-nationwide-test

   • rabarbarek 25 października 2011 o 10:53 pm

    vortex, nic sie nie boj. Ze mna wszystko w porzadku na ciele i umysle. I wiem co to test.

    Wyjasnie skad wzial sie Obama a raczej jego glowa na ekranie. Otoz czytalam wpisy blogerow pod informacja na ten temat. Dziesiatki , jesli nie setki. Amerykanow nie wierza temu rzadowi. Niejeden z naszej strony nazwalby ich paranoikami. Oni wlasnie obawiaja sie , ze przy okazji testu , ich slonce Ameryki , zafunduje im niespodzianke. Zwroc uwage na date 9.11 . Jest to odwrocenie dni September 11 i , drugie znaczenie , numer ratunkowy w USA i Kanadzie , 911.
    Czy naprawde musieli wybrac akurat taki dzien? Gra cyframi , datami jest ich specjalnoscia. Zauwazylam , ze Amerykanie stali sie czujni i przewrazliwieni na punkcie poczynan ichniego rzadu i dmuchaja na zimne. Sprobuje znalezc strone.

    • rabarbarek 25 października 2011 o 11:02 pm

     Vortex , mamy wlasnie prawie 900 komentarzy. Czy czujesz jak Amerykanie sa poruszeni tym „testem”?

     http://www.theblaze.com/stories/did-you-know-feds-will-temporarily-cut-off-all-tv-and-radio-broadcasts-on-nov-9/

 18. mojsa 25 października 2011 o 8:12 am

  11.11.11

  I wojna światowa – 28.07.1914 ÷ 11.11.1918
  „… Listopad 11, 1918 – kończy się PWŚ podpisaniem rozejmu o godzinie 11,
  (11)jedenastego dnia, (11)jedenastego miesiąca….”

  II wona światowa – 01.09.1939 ÷ 02.09.1945 – cykl zamknięty

  III wojna światowa (?) – 11.11.2011 ÷ …
  … w dniu zakończenia I WŚ …

  „Trzecia Wojna Światowa musi mieć miejsce na bazie różnic, podsycanych przez
  agentów Illuminatis, pomiędzy Syjonistami i Światem Muzułmańskim.
  Wojna musi być tak zorganizowana, aby Syjoniści i Muzułmanie wyniszczyli się
  nawzajem. Podczas gdy inne narody, zostaną jeszcze raz podzielone tym tematem i będą zmuszone do walki aż do całkowitego fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego wyczerpania.
  My wtedy powinniśmy uwolnić nihilistów i ateistów i powinniśmy sprowokować
  przerażający socjalny kataklizm, który w całym swoim terrorze jasno ukaże narodom efekt absolutnego ateizmu, źródła bestialstwa i najbardziej krwawych zamieszek. Wówczas wszędzie, obywatele, zmuszeni do samoobrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, wyniszczą tych niszczycieli cywilizacji a masy rozczarowane Chrześcijaństwem, których deistyczny duch, od tego momentu, pozostanie bez kompasu i jakiegokolwiek kierunku, pragnące ideału, lecz niewiedzące gdzie złożyć swoją adorację, otrzymają prawdziwe światło uniwersalnej Manifestacji doktryny Lucyfera, ostatecznie wystawionej na publiczny widok. Ta manifestacja będzie wynikiem generalnego reakcyjnego ruchu, który nastąpi po zniszczeniu Chrześcijaństwa i ateizmu, obydwu zwyciężonych i wyniszczonych w tym samym czasie…”

  • monitorpolski 25 października 2011 o 9:47 am

   To nie znaczy, że im to wyjdzie! Im więcej ludzi zna te plany tym lepiej.

  • choice 26 października 2011 o 8:33 am

   oficjalna data zakończenia wojny to traktat wersalski 28 czerwca 1919 roku

 19. Roma 25 października 2011 o 8:24 am

  Zdzisław Lachowski, zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, został zarejestrowany
  jako tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Zelwer” – wynika z dokumentów służb specjalnych PRL. Ostatnio przewodniczył on obradom „okrągłego stołu” z udzialem przedstawicieli Aparatu Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

  http://www.bibula.com/?p=46215

 20. ... 25 października 2011 o 8:54 am

  Co do poparcie Watykanu dla przyszłej władzy swiatowej to nie był to pierwszy i ostatni raz – juz 2 lata temu Benedykt 16 w encyklice Caritas in Veritate poparł władze swiatowa – oczywiscie wszystko ubrane jest w ładne ciuszki – ciuszki pokoju , sprawiedliwosci itd , itp ale kto mysli ze papiez wyjdzie i do kamer powie np : jestem sługa szatana i biore udzial w budowie diabelskiej unii swiatowej – ten jest naiwny – zło zawsze ubiera sie w pozorne dobro wiec papiez i o władzy swiatowej pisze ładnie ale mnie to nie zmyli bo znam Biblie i wiem ze z tworu UNII czy władzy swiatowej wyłoni sie biblijny antychryst ktory przez okolo 3.5 roku bedzie mordowal i przesladowal chrzescijan , to podczas jego 3.5 rocznego panowania wprowadzone zostanie ZNAMIE ANTYCHRYSTA – to za antychrystem i jego globalnym tworem bezbozny swiat bedzie szedł w podziwie i bedzie go wielbil – jesli bezbozny swiat tak sie zachowa znaczy ze UNIA SWIATOWA czy WŁADZA SWIATOWA da cos pozornie dobrego temu swiatu inaczej nikt by go nie podziwial i nie wielbil – widocznie antychryst umorzy swiatowe długi , zaprowadzi fałszywy pokoj , i dokona innych „reform” – i nadejdzie wsrod wielkiech fałszywych cudów , znaków i nauk – EWANGELIA MATEUSZA 24:24 , OBJAWIENIE JANA 13:13-15 , 2 TESALONICZAN 2:2-11 – wiec gadanie papieza o pokoju , sprawiedliwosci i innych tego typu rzeczach w pewien sposob sie wypelni ale w osobie antychrysta – oczywiscie o tym papiez nikomu nie powie i nikogo nie ostrzeze , tacy ludzie jak ja musza sie produkowac na internecie aby kogos ostrzec – papiez ma ogromne mozliwosci ale zamiast ostrzegac wrecz popiera przyszle zło – ale kogo to obchodzi – slepi sa przewodnikami slepych – sa pewnie ludzie ktorym papiez nawet jakby kazal sie modlic do szatana zrobiliby to – powiedzialby im ze szatan sie nawrócil i ze jest teraz aniołem Bożym 😉

  , wojna mozliwe miedzy UE a Chianami , Rosja , moze Iranem ??? : http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638
  , obalenie ateizmu : http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8
  =========================================================
  monitorpolski: to wytłumacz mi dlaczego media kryminalne znów przekręcają przekaz z jakim wyszedł Watykan? Czy można im wierzyć? Masz oryginalne publikacje Watykanu, np. w Ossevatore Romano?

  • choice 25 października 2011 o 10:59 am

   Nic nie zmienisz ten kto trzyma się sytemu i widzi w nim dobro pójdzie za nim a kto szuka prawdy ten ją znajdzie pozdrawiam cię i podpisuję się pod tobą.

   • BylemTu 25 października 2011 o 12:13 pm

    Ja również, zaczyna się era wolny ludzi, ludzi którzy nie słuchają się autorytetów, koniec władzy autorytarnej, czy to w formie, religijnej, politycznej, ekonomicznej czy jakiejkolwiek.
    Świadomość się budzi. A oni o tym dobrze wiedzą, jednak są tylko pionkami, sługami Lucka.
    A najlepsze jest to, że to my tworzymy tą rzeczywistość 🙂

    • kosiardeyablos 25 października 2011 o 9:35 pm

     W rzeczy samej!!! Gdzie ja to powiedzialem……..? E tam, to już było. Wolność dla Wolnośći!!!

  • choice 25 października 2011 o 12:06 pm

   Świetny wykład na temat ufo coś w stylu „maskarada ufo” z tym że lepiej rozwinięty polecam !!

   • kosiardeyablos 25 października 2011 o 9:42 pm

    Dobrze trafiłęś, więcej tego jest tu : http://sites.google.com/site/s24h7michalhryniewicki/home
    Jest tego sporo ! Jeszcze nie ogarnąłęm tematów do końca,ale warto! mimo że boli dupa od siedzenia i gały od patrzenia – „Samotny Sekciarz.”

 21. Versus3 25 października 2011 o 9:10 am

  Świetny filmik na dzieńdobry – rapowanie o ekonomii 🙂
  Keynes twierdził, że konsumpcja (najlepiej na kredyt) napędza gospodarkę, natomiast Hayek ze Szkoły Austriackiej mówił, że tylko inwestycje z zebranych oszczędności dają pewny i stabilny rozwój. Wszystko podlane fajnym beatem.

  http://www.youtube.com/user/MisesInstitutePL#p/a/u/0/whGlF-hjCaI

  • Versus3 25 października 2011 o 9:12 am

   „Fear the Boom and Bust” Hayek vs. Keynes napisy PL http://www.youtube.com/watch?v=whGlF-hjCaI

 22. Druzyna AA 25 października 2011 o 9:30 am

  „Tak się traktuje w Polsce osoby, które się wyrażają krytycznie o tzw. „wymiarze sprawiedliwości””

  I znów jeśli nie kłamstwo, to z pewnością manipulacja u monitora na blogu. Pan Goczyński nie siedzi za to, że krytykuje wymiar sprawiedliwości, tylko za przemoc domową. To nie są żarty, chociaż monitor tak gładko się nad tym prześlizguje. No i ten tekst, że „Polska jest gorsza od Białorusi”… To już jest po prostu śmieszne.

  • monitorpolski 25 października 2011 o 9:42 am

   Widzę, że doskonale znasz sprawę. Słuchałeś w ogóle co on mówił? To wytłumacz mi dlaczego nie był w ogóle rozprawy zanim go wsadzono do więzienia? Dlaczego nie dostał oficjalnego powiadomienia o aresztowaniu?

   • Aśka 25 października 2011 o 4:13 pm

    Dlaczego nie uwzględniono badań Goczyńskiego na wariografie ws. przemocy domowej? Bo wykazał, że Goczyński mówi prawdę i że żadnej przemocy nie było.
    Dlaczego rodzina (żona i teściowa) nie chciały się poddać takim badaniom?
    Dla mnie to jasne?
    Nie mam nic do ukrycia, a muszę potwierdzić swoje słowa, to się badam, w przeciwnym wypadku muszę się liczyć z tym, że sąd oceni, że moje zeznania są nieprawdziwe – tym bardziej że druga strona się przebadała. Niestety sąd nie ocenił tak. Dlaczego?

    W opisywanym przypadku, słowa Goczyńskiego potwierdzone badaniami wariograficznymi mniej znaczą dla sądu niż puste słowa byłej żony i teściowej.
    Taka sprawiedliwość. Czy mamy do czynienia z wymiarem sprawiedliwości, czy wymiarem niesprawiedliwości, albo jak kto woli „wymiarem sprawiedliwości”?

  • choice 25 października 2011 o 10:42 am

   Tak dał babie w łeb za brak obiadu….Najlepsza jest tylko zbieżność osób które trafiają za kratki albo w kaftanik albo do piachu.. cel działania prosty powiesz systemowi na głos że coś nie tak i przychodzą panowie z trzema opcjami do wyboru
   1. mendialne szkalowanie, stracenie pracy, reputacji, pozycji społecznej, bluzganie, poniżanie..
   2. kraty, lub drzwi bez klamek jak kto woli ewentualnie biały kaftanik i garść odrzywek na śniadanie…
   3. Piach czyli huśtawka na sznurku, pływanie w worku…
   Nie wiem ale temat pewnie był wałkowany a mianowicie chodzi o „Inteligentny projekt” tam można zobaczyć nagonkę..
   Expelled no intelligence allowed (part 1of10) PL : http://www.youtube.com/watch?v=Fj8xyMsbkO4

 23. banita 25 października 2011 o 11:09 am

  Witam
  Chciałbym poruszyć taką kwestie. Ciekawią mnie Wasze wypowiedzi na temat lat 70, 80 w Polsce.
  Czy według Was lepiej się żyło za czasów komunistycznych? Czy obecnie? Jak patrzycie na to z perspektywy upływających lat i zmian w naszym kraju.
  Byliśmy w ustroju komunistycznym, ale istniało wiele zakładów pracy i ludzie mieli pracę. Nie było takiego wyścigu szczurów jaki jest obecnie.
  Ludzie byli bardziej życzliwi dla siebie, nie zamykali się w domach. Teraz przejeżdżając przez małe miasteczka, wsie w ogóle nie widać ludzi na podwórkach, czy to przed domem, rozmawiających z sąsiadem. Czy to jest wina ustroju czy czegoś innego ? Wg mnie ludzie cenią sobie bardzo wygodnictwo. Na pewno są zajęci pracą i ta pewnie ich pochłania do reszty.
  Ale ciekawe, że ten ustrój komunistyczny padł. Czyżby zabrakło pieniędzy? Ciekawe jak żyją Rosjanie, czy też mają takie bezrobocie jak u nas? Czy u nich również zamykają fabryki, zakłady?
  Czy Polska poradziła by sobie nie wchodząc do Unii Europejskiej? 30 i 40 latkowie żyli w tych czasach i doświadczali tego na własnej skórze, powiedzcie, czy tak źle było. Rozumiem, że była cenzura. Gdybyśmy dalej tak żyli to nie mielibyśmy dostępu do wszystkiego rodzaju nowinek technicznych, marketów, itp.
  Ale nadal nie rozumiem dlaczego musimy sprzedawać nasz majątek Polski obcym inwestorom. Czy nie możemy sami sobie poradzić z gospodarką kraju?

  • Bit Bandu 25 października 2011 o 11:49 am

   Za komuny była nędza, komunistyczna nędza, wszystkiego brakowało. W latach 70 było coś więcej w sklepach, za kredyty Gierka, ale gospodarka rabunkowa socjalistyczna i utrzymywanie ZSRR zrobiło swoje.
   W PRL -u wszystkie towary były nędznej jakości, gdy ktoś miał coś zachodniego, telewizor, samochód, pralkę, to tak jakby miał magiczny artefakt z innego świata. Jedyne , co było dobre , to żywność, której czasami też brakowało w sklepach i była na kartki, ale nikt z głodu nie zdychał, trzeba było odstać swoje w kolejkach. Chleb był normalny i wszelkie pieczywo, chrupiący z makiem , często jeszcze ciepły , gdy kupowany od prywaciarza , kiełbasa była całkiem inna , teraz to wyroby kiełbaso podobne, zatrute bez smaku oszukane. Szynka na święta miała całkiem inny smak, teraz jak świni sam nie ubijesz to tego nie doświadczysz i to do tego trzeba uważać, żeby świnia nie była na hormonach, lekach, gmo, narkotykach i diabli wiedzą jeszcze, jak oni tam hodują te zwierzęta.
   Komunę oceniam negatywnie, pokręcony system, pokręceni ludzie bez możliwości.

   Obecne czasy niby inne ale tylko pozornie, wszystko wirtualne, niby większe możliwości a brak wolności, biurokracja, koncentracja kapitału, korporacjonizm, uniemożliwiają rozwój, zadłużenie państwa. Wszystko się sypie, brak dróg a te , które są, są płatne, kolej się rozwala , polikwidowana masa połączeń, które za komuny funkcjonowały, małe stacyjki na Dolnym Śląsku scheda po Niemcach rozwalają się, ZUS zadłużony , Rostowski zabiera ludziom pieniądze na emerytury, zero buntu, nic nie rozumieją. Niby poziom życia większy, ludzie mają samochody, roboty kuchenne, jeżdżą gdzieś tam na Teneryfę, ale to wszystko na kredyt i na o wiele niższym poziomie niż na zachodzie po 20 latach, budowania dobrobytu. Po 20 latach , po wojnie , po przeprowadzeniu reform gospodarczych przez Erharda , Niemcy z kraju zrujnowanego i zabiedzonego, przekształciły się w najbogatsze państwo świata i nie ma tu nic do rzeczy Plan Marshalla , Niemcy płaciły ogromne reparacje wojenne rzędu 20% PKB przez kilka lat, Plan Marshalla przy tym to kropla. Erhard jako Minister Finansów chciał zlikwidować ministerstwo finansów, bo uznał, że jest niepotrzebne.
   To pokazuje , co można było zrobić przez 20 lat, zmiany są pozorne i bardzo kosztowne, państwo zadłużone na dekady, równia pochyła na dół, bez gruntownych zmian, nigdy nie będzie możliwa zmiana na lepsze. Po 1990 roku zachciało się ludziom w 3 lata dobrobytu, jak na zachodzie i uwierzyli różnym głupkom lewusom z solidarności i lewusom z SLD, że to jest możliwe, podczas gdy np Balcerek mówił , oszczędzać ograniczać wydatki, zmniejszać podatki , teraz mają zadłużone państwo bez perspektyw rozwoju, czyli realizacja NWO, dowody z czipami w pakiecie z programem inwigilującym Indect itd itd, dużo by jeszcze pisać można…

   • Aśka 25 października 2011 o 4:36 pm

    Tak na szybko.
    Czasy sprzed przemian:
    – każdy miał gdzie mieszkać i nie martwił się o dach nad głową (!),
    – zdrowe jedzenie choć opakowania siermiężne,
    – za różnymi artykułami kolejki,
    – nie traciło się czasu na załatwianie spraw urzędowych,
    – opieka medyczna w 100% darmowa,
    – wczasy z FWP prawie dla każdego
    – praca 8 godzin dziennie
    – pracę każdy miał, nawet ci spod budki z piwem otrzymywali minimalną pensję,
    – bezrobocie zerowe (i nie mówcie tutaj o bezrobociu ukrytym, które wówczas polegało na tym, że nawet jak nie trzeba było rąk do pracy, to się zatrudniało, bo obowiązywał nakaz pracy dla każdego)

    Czasy po przemianach:
    – może i więcej ludzi ma swoje mieszkanie, ale najczęściej nabyte na kredyt lub wynajęte od prywatnej osoby, która w każdej chwili może zrobić to co chce (dach nad głową zagrożony),
    – jedzenie śmieciowe w ładnych opakowaniach,
    – brak kolejek, ale niewielu stać na taką ilość, jaką nabywał za czasów poprzednich,
    – dużo czasu poświęcić trzeba na załatwianiu różnych spraw, o wiele więcej niż wtedy poświęcało się na kolejki w sklepach,
    – opieka medyczna mocno okrojona, wiele nawet prozaicznych sposobów leczenia niedostępna dla coraz większej rzeszy osób słabo uposażonych,
    – wiele osób nie stać nawet na krótki wypoczynek,
    – praca 8 godzinna nie wystarcza na utrzymanie; praca za minimalną pensję dla ok. 50 % zatrudnionych (kiedyś taką płacę miały osoby rozpoczynające pierwszą pracę, albo tzw. oboboki)
    – bezrobocie na dzień dzisiejszy ok. 12% (bezrobocie ukryte też występuje oprócz tego ogłaszanego, lecz teraz polega na tym, że wiele osób nie rejestruje się w urzędzie dla bezrobotnych nie wierząc w jego działalność, albo ci którzy prowadzą własną działalność gospodarczą na granicy bankructwa),

    • Aśka 25 października 2011 o 4:44 pm

     aha, zaznaczam, że w tych porównaniach nie uwzględniłam naturalnego wpływu czasu, tj. m.in.wkraczanie nowych technologii …. zaznaczam, to bo zaraz zrodzą się tego typu zarzut, jak to, co to wtedy nie mieliśmy plomb takich, jak mamy teraz, bay pasów, takich samochodów, komputerów, itd. … niektórych z nich jeszcze nie było, a i tak one prędzej czy później weszłyby i do naszego kraju … skupiłam się tylko na sprawach istotnych dla życia

     • sebecx 25 października 2011 o 9:24 pm

      .te wszystkie technologie to gówna… ..im bliżej Boga tym wyraźniej to widać…

      • Aśka 25 października 2011 o 9:57 pm

       Dokładnie, dlatego je pominęłam, ale ludzie za nimi gonią i nie wyobrażają sobie bez nich życia, więc co niektórzy mogliby powiedzieć, że wtedy ich nie było, więc było gorzej.

  • monitorpolski 25 października 2011 o 11:56 am

   Wyjechałem z PL w roku 1987, w wieku 26 lat. Nie było dobrze, sklepy puste, na zachodzie poczułem ulgę, że jestem wreszcie w wolnym kraju (Francja). Rok później znalazłem się w USA, to były jeszcze dobre czasy. A potem wszystko zaczęło iść w dół. W Polsce natomiast zaczęło się dziać dobrze – ten normalny kapitalizm był bardzo dobry. Illuminati postawili jednak barierę i zachód z Polską włącznie zmierza ku niewolnictwu. Można powiedzieć, że końcowy etap socjalizmu w Polsce był lepszy dla człowieka niż to co się dzieje obecnie.

   • vortex 25 października 2011 o 2:59 pm

    Wszystko co zrobil zachod i nadal robi to podporzadkowuje sobie panstwa w celach ekonomicznych.Nie wazne kto i gdzie co wytwarza wazne natomiast jest kto to sprzedaje i kto to kupi.Zachod juz dawno nacieszyl sie wszytkim a towar nadal trzeba sprzedawac takze w tych celach podbija sie panstwa narzucajac im zachodni styl zycia.Propaganda zaczyna sie w telewizji gdzie typowy X widzi ten falszywy dobrobyt i przepych.
    Tak bylo i z Polska.Pod falszywa flaga wyzwolenia posrednicy zarzucili nasz rynek zachodnim szambem katrupiac tym samym wszystkie polskie firmy.
    Przejete panstwa traca suwerennosc.A tych co nie chca sie podporzadkowac po prostu sie wykancza.Ostatnim takim byl Kaddafi.
    To wszystko to lichwa.

  • navajo88 25 października 2011 o 2:54 pm

   banita wtedy był inny kraj ,to tak jakbyś teraz wsiadł do wechikułu czasu i się cofnoł w czasie i wylondował na innej planecie ,odpowiadając było wtedy inne życie może gorsze i biedniejsze ,ale ludzie mieli pracę i pieniądze na życie ,,a dzisiaj to sam widzisz co ci bendę pisał hahahahah
   J.M.H

   • AQQ 25 października 2011 o 4:58 pm

    Cenzura była, jest i będzie… !
    Dawniej każdego było stać na to samo (wyjątki niezaradne życiowo były ale takie osobniki zdarzaja się w każdym ustroju*)-zarobki bardzo zbliżony poziom.
    Szkoły darmo. Opieka zdrowia darmo. Dentysta, higienista, pielęgniarka i lekarz w każdej szkole, to samo w większym zakładzie pracy. Kolonie i wczasy prawie darmo w swoich ośrodkach wczasowych-wręcz ludzie byli namawiani na wypoczynek.
    L-4 100%. Praca 8h.
    Kredyty-zbędne, bo każdy zakład pracy miał tzw kasę zapomogowo-pożyczkową, pożyczki bezprocentowe i tzw mieszkaniówki na b.niski procent. Zakład pracy dawał mieszkania każdemu kto chciał lub miał trudną sytuację (np.kilkoro dzieci)
    Słowo-Człowiek brzmiało dumnie…dziś jesteśmy masą niewolników do strzyżenia z kasy.

    • peryskop 25 października 2011 o 6:38 pm

     podsumowanie dyskusji:

     …szczere, spontaniczne i dramatyczne pytanie przedwyborcze: „Jak żyć, panie premierze?”

     A powyborcze …zadał „anonimowy” posłowi Robertowi Biedroniowi. „Jak rzyć, panie pośle?” [Smok Gorynycz]

     • sebecx 25 października 2011 o 9:29 pm

      …peryskop – szacun do pasa… hehehehehe….
      …piwo to jest bardzo pyszny pomysł…

  • ozyrys 26 października 2011 o 1:03 am

   Libia sobie radziła -ale jak widać -do czasu…Białoruś też chciała sobie radzić i co?? przecież to dyktatorzy?!tylko internauci wiedzą jaka jest prawda ,ale to raptem 20% społeczeństwa ,i to pod warunkiem ,że nie sa zagorzałymi wielbicielami portali ploteczki .pl czy inne takie 😦

 24. Noni 25 października 2011 o 11:27 am

  Powstrzymać Projekt Cheops – prawda o rytuałach 11.11.2011 przy piramidzie!
  Zapoznajcie się z materiałami:

  Walczymy z sektą En-Ki http://www.youtube.com/watch?v=Seg4FFRYr…re=related
  [monitorpolski: LINK NIE DZIAŁA!]

  11.11.11 globalna blokada projektu Cheops i przyzywania demona En-ki
  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/20…iramidzie/
  [monitorpolski: LINK NIE DZIAŁA!]
  Osobiście rozmawiałem z Moim Aniołem na ten temat. Nie chciał bym angażował się „energetycznie” w walkę w dniu 11.11.11 raczej skupiał się na tworzeniu pozytywnych zmian czyli nowego wolnego świata dla wszystkich ludzi w pełni radości i miłości.

  Zdaniem Mojej Opiekunki mamy tutaj przykład manipulacji sił ciemności które wykorzystują ludzi związanych (nawet opętanych) w tym projekcie. Jest to ponad 15 tysięcy ludzi w tym co najmniej 20 dużego kalibru. Nie którzy z nich zwłaszcza Ci z tej samej góry działają świadomie i są świadome tego co robią. To są istoty służące Sobie i posługujące się wyrafinowanymi technikami pułapek i manipulacji. Niszczą i budują swoją wizję świata posługując się energią i środkami ludzi którzy im zaufali.

  Fakt, że mają do dyspozycji całą piramidę na własność i to na parę godzin łącznie z bardzo ściśle strzeżonymi komnatami nie dla zwykłych turystów jest już podejrzane. Ich cel jest to przyzwanie tzw Istotę En-ki oraz jego „kolegów” choć to wszystko jest utajnione pod intencją globalnych zmian i chronienia planety przed rokiem 2012!

  Czym im się uda?

  Miejmy nadzieje, że nie. Na pewno siły światła nie są na tyle bierne by bez inicjatywy przyglądały się tej zbiorowej manipulacji która w końcu będzie oddziaływać na cały świat. Wszystkiego dowiemy się dnia 11 listopada.

  • sebecx 25 października 2011 o 4:05 pm

   Noni ….. link do filmu badacza Biblii i autora książek o Nephilim… z filmu tego wynikać może, że Enki to król demonów uwięzionych po piramidą i jak podaje Biblia to zostaną one wypuszczone…. bardzo, bardzo ciekawy film….

   • Święty 25 października 2011 o 9:25 pm

    sebecx,
    dzieki za film, rzeczywiscie bardzo ciekawy. Trafia na grunt. pelny tylul „Historia Teorii Spiskowej – 6000 lat kolonizacji – od Edenu do Armagedonu”

 25. Noni 25 października 2011 o 11:30 am

  Żeby nie było nie jasności dodam że Bóg Enki jest Bogiem Babilonu jeden z większych demonów.

  • choice 25 października 2011 o 11:32 am

   ty dodaj żeby nie było poprawne linki 😉

  • jakisbuk 25 października 2011 o 12:28 pm

   Noni – „Osobiście rozmawiałem z Moim Aniołem na ten temat” hehhehehe 🙂
   a nie mogłeś go zapytac o numery w Lotto ?

   najblizszy koniec świata ogłaszam na 28 pażdziernika 2011 (bo ten 24 nie wypalił ) – nastepny 11.11.2011 a potem sie zobaczy 🙂

   PS . Noni a z której gęstosci nadajesz ? czy twój anioł ma skrzydła ?

 26. jakisbuk 25 października 2011 o 12:04 pm

  cały ten projekt cheops to jedna wielka sciema dla oskubania z kasy naiwaniaków 🙂 a bzdury opowiadane w tzw chenelingach – to już kosmos głupoty 🙂 jakim trzeba być idiota zeby sie dać na to nabrac ?

 27. Vodkas 25 października 2011 o 12:05 pm

  Ale wy pierdolicie głupoty. Banda oszołomów pojechała do egiptu robić z siebie debili a wy to łykacie jak pelikany. Przez takich intelektualistów jak wy ten blog traci na wartości ponieważ niektóre teksty takie jak wasze powalają na kolana. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

  • choice 25 października 2011 o 12:27 pm

   ja polecam śmiech sam czasami poczytam żeby mieć zdrową polewkę a i argumenty odpowiednie znaleźć przy rozmowie z takimi osobami

 28. pola 25 października 2011 o 12:11 pm

  – W dokumencie Stolicy Apostolskiej mówi się o prymacie integralnego rozwoju całej wspólnoty ludzkiej, a nie wyłącznie interesów najbogatszych, i to jest jak najbardziej uzasadnione – podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” ekonomista Adam Sadowski z Centrum im. Adama Smitha. – Politycy stają się dziś często reprezentantami bardzo wąskich grup interesów, nie reprezentują interesu społecznego, interesu państwa, przyszłych pokoleń, interesu narodowego – dodaje.
  Watykański dokument, postulując powstanie międzynarodowego „ponadnarodowego organu” kontrolującego finanse, zwraca jednocześnie uwagę, że nie może on być „narzucony siłą”, lecz
  musi być wynikiem wolnej współpracy wszystkich narodów. Jak podkreślił przewodniczący Papieskiej Rady „Iustitia et Pax”, głównym celem tej instytucji musi być dobro wspólne, promowane w duchu solidarności, która wykracza poza osobiste korzyści. Jej struktura musi również gwarantować, iż „nie będzie jeszcze jedną dźwignią władzy silniejszych nad słabszymi”.
  Podejmując refleksję nad reformą międzynarodowego systemu finansowego, ogłoszony wczoraj w Watykanie dokument wskazuje na główne przyczyny kryzysu, wśród których na czołowych miejscach są: pozbawiony kontroli i zasad liberalizm gospodarczy, bałwochwalstwo rynku, kolektywny egoizm, zbiorowa pazerność i gromadzenie dóbr na wielką skalę.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111025&typ=wi&id=wi05.txt

  • jakisbuk 25 października 2011 o 12:31 pm

   „bałwochwalstwo rynku, kolektywny egoizm, zbiorowa pazerność i gromadzenie dóbr na wielką skalę.” wypisz wymaluj watykańczycy mówia o sobie 🙂 szczególnie tu – zbiorowa pazerność i gromadzenie dóbr na wielką skalę

   • choice 25 października 2011 o 1:04 pm

    taka jest prawda i nie ma co oszczędzać też Watykan że jest z infiltrowany przez masonów iluminatów te bogactwo nie jest nagromadzone z wczoraj czy sprzed 10 lat, po co komu takie bogactwo? nie wystarczy tylko paplać a uczynki gdzie? również dobrze mogę się zapierać jak nie kocham mocno Boga a walił będę wszystkich w kanty oszukiwał kradł itd..

    • monitorpolski 25 października 2011 o 1:10 pm

     Rotszyldzi mają ponad połowę majątku świata. Nie widziałem żadnego twojego komentarza na ten temat?

     • choice 25 października 2011 o 1:20 pm

      masz ci los ale oni wiadomo komu pokłony biją a jak by szli w imię Jezusa ta wiadomość skierowana była by do nich.. dlaczego ty się tak spierasz? przyznaj rację i finito. Powtarzam nie obchodzi mnie krk a ni inna wiara nagonki na nich nie popieram i nie będę robił!! wszystkich i wszystko oceni Bóg..

      • monitorpolski 25 października 2011 o 1:44 pm

       Na co mam przyznawać rację? W ogóle mnie ten temat nie interesuje, bo jest dystrakcją, jest nieistotny – nie rozumiesz zagrożenia w jakim się znajdujemy?!
       Promieniowanie tła na półkuli północnej jest już 5-krotnie wyższe od tego przed „katastrofą”, w samych USA jest 100,000 dodatkowych zgonów, w przyszłym roku może to być nawet kilkaset tysięcy – napiszę o tym niedługo, a wy ciągle dajecie się wciągać w nieistotne dyskusje! Chyba nie sądzisz, że atak na Fukushima był wykonany przez Papieża,chyba nie uważasz, że niewinne dzieci w Libii, Iraku, Afganistanie czy Palestynei są mordowane przez księży i zakonników? Po co w ogóle dać się wciągać w tę dezinformującą dyskusję?! Do Kościoła można się jedynie zwrócić o pomoc w modłach dla nas wszystkich.

       • jakisbuk 25 października 2011 o 1:59 pm

        Monitor bez urazy ale kosciół ci tak samo pomoże jak umarłemu kadzidło 🙂

        • monitorpolski 25 października 2011 o 6:56 pm

         Nigdy nie liczę na kościół, liczę zawsze na siebie. A znam wielu ludzi, którym wiara pomogła – kościół jako materializacja tej wiary, też. Dlaczego im tego odmawiać?

        • Aśka 25 października 2011 o 9:10 pm

         Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie mam duże braki jeżeli chodzi o wiadomości z religii, ale dobrze pamiętam z lekcji, kiedy ksiądz mówił, że kościół to nie tylko instytucja, budynki i struktura. Kościół to także wszyscy wierni i ten kościół pisał przez duże K.

         Niektórzy mówią, że im ta struktura kościelna (kościół przez małe k) jest niepotrzebna, bo oni wierzą w Boga i to czy budynek kościelny będzie czy nie, nie ma dla nich różnicy.
         Jestem jednak zdania, że jeżeli nie byłoby tej całej organizacji kościelnej, to wierni by się rozpiechrzli. Nawet dla tych co z wiarą się już zapoznali, pokus jest dużo, siewców róbta co chceta także, a co z tymi, którzy jeszcze nie mieli możliwości zapoznania się z wiarą) i propagatorzy NWO dobrze o tym wiedzą i dlatego te ataki (często wymyślone zarzuty), a to na prowincjonalnych księży, a to na biskupów, a to na papieża.
         Teraz jest atak na kościół przez małe k (budynki i strukturę kościoła), a kiedy ich nie będzie Kościoła też nie będzie. Nie odbywa się to skokowo, nagle, to jest proces. Podsuwanie coraz więcej dóbr życia doczesnego (gierki, filmiki, teleturnieje, różne gadżety, coraz to nowsze cuda techniki, wzbudzanie pożądania, w efekcie gonitwa za pieniądzem, aby to wszystko mieć, mieć, mieć, w międzyczasie jakiś spęd kulturalny, w konsekwencji brak, czasu na refleksje, a co tu mówić o pogłębionej analizie tego co się dzieje na naszych oczach, więc za przyzwoleniem mas, dostaje się najbardziej tym, którzy przeszkadzają w tych zamierzeniach, czyli przede wszystkim kościołowi, który dla wielu już autorytetem nie jest. Postępowania zgodnie z przykazaniami nie zabijaj, nie kradnij, miłuj bliźniego i inne są nie modne. Coraz większe zdemoralizowanie, coraz więcej przemocy , a coraz mniej empatii. Niszczenie kościoła, a w ślad za nim Kościoła prowadzi do unicestwienia ludzi. Czy o tym pomyślały osoby, które krytykują księży, kościół? Które bez zastanowienia przyjmują informacje o coraz częstszych doniesieniach o złym prowadzeniu się księży? Czy zastanowiły się nad tym skąd taki wysyp zdemoralizowanych księży? Najłatwiej wszystko rozsadzić jest od środka, więc z całą pewnością do zakonów wstępują osoby z góry wskazanym zadaniem – rozsadzać, jątrzyć, psuć (patrz chociażby księża SB-cy).
         Jak myślicie, co byłoby gdyby w pierwszej kolejności uderzyli w kościół przez duże K, czyli wiernych? Nastąpiłaby jeszcze większa konsolidacja wiernych, a wiara stałaby się jeszcze bardziej żarliwa, więc nie robią tego. Zaczęli psuć naszą strukturę, a nam nie pozostało nic więcej, tylko jej bronić, choćby dlatego, że nie ma drugiej takiej instytucji, która nakazuje być dobrym człowiekiem.

        • sebecx 25 października 2011 o 9:40 pm

         ..@Monitor popieram …miedzy innymi dlatego zaprzestałem najazdów na kościół… kościół to głównie ludzie.. tak jak państwo, to obywatele… dajcie spokój ludzie kurwa mać ! ..prosił Monitor żeby na tym blogu nie uprawiać takiej polityki, to uszanujcie to… tylko tyle… mnie też zbanował za podobne teksty, choć tutaj wydaje mi się, że to Zeno nabrał na ten moment uprawnień superusera…. hehehe….

         • monitorpolski 25 października 2011 o 10:23 pm

          To jest ostatni wpis, w którym można było sobie pojechać. Warto przeanalizować komenty – kto, gdzie i jak…

       • choice 25 października 2011 o 2:24 pm

        Temat wcale nie jest taki nie istotny Watykan z głową papieską na czele powinien zaapelować do wszystkich przywódców o nie agresji na Libię a nie patrzeć i milczeć jak odbywają się dorżynki, powinien wspomagać kraje biedne afryki, dzieci żyjące w skrajnej nędzy i umierające z głodu a taka śmierć jest chyba najgorsza.. Jeżeli chodzi o promieniowanie to teraz ewidentnie patrzysz na swój tyłek bo może to dosięgnąć ciebie a nie widzisz innych którzy też cierpią i cierpieli przez lata..
        „Na co mam przyznawać rację?” Na to że są osrani kasą, że nic i nikt ich nie obchodzi, że jest im fajnie i przyjemnie w ciepłym kurwidołku!!!!!….
        Wpływ budowę nwo Watykan ma wielki bo jak by tak nie było, to tym złotem nieśli by pomoc potrzebującym..
        „chyba nie sądzisz, że atak na Fukushima był wykonany przez Papieża,chyba nie uważasz, że niewinne dzieci w Libii, Iraku, Afganistanie czy Palestynie są mordowane przez księży i zakonników?” jak siedzą cicho to maczają paluchy .. NIECH POWIEDZĄ ŚWIATU JAWNE NIE STOP PRZEMOCY WOJNIE, NIECH ROZDADZĄ ZŁOTO, BOGACTWO, NIECH POŚWIĘCĄ SIĘ BLIŹNIEMU KTÓRY CIERPI ŻYJE W NĘDZY. W tedy pójdę za nimi !!

        • monitorpolski 25 października 2011 o 7:04 pm

         Tu się zgadzam. Watykan powinien potępić to co się dzieje w Libii, Iraku, Afganistanie czy Palestynie. Zastanawiam się dlaczego tego nie robi – jak silny musi być szantaż by do tego nie doszło. Pamiętasz sprawę biskupów niemieckich, którzy skrytykowali mur w Izraelu? Potem musieli to odszczekiwać, jak niegrzeczne uczniaki. Mówi ci to coś?

       • 44 25 października 2011 o 2:25 pm

        Monitor – odwracasz kota ogonem. Jak coś jest dla ciebie niewygodne, wtedy w cudowny sposób staje sie nieistotne i mało ważne. Wiemy na jakim świecie żyjemy. Ale czy ty aby wiesz?

       • navajo88 25 października 2011 o 2:46 pm

        A widzisz monitor !!!!! zaczynasz zauwarzać to oczym kiedyć mawiałem na twoim blogu !!!!
        Zagrożenie przyjdzie z głębin wszechświata ,ponieważ cała nasza glaktyka i w związku z tym i nasz układ słoneczy też się obraca i rezultatem tego obrotu jest możliwość że wkońcu ziemia wejdzie z jakiś obłok materi ,albo gazu lub co gorsza pyłow kosmicznych ,,a takie wydażenia to mogą diametrlanie zmienić oblicze naszej planety i tutaj występuje największe zagrożenie dla dalszego istnienia życia na tej planecie ,planecie ziemia !!!!.
        Wiem że wszyscy tombią i zagrożeniach w postaci asteroid i innych śmieci kosmicznych ,owszem może tak być że przywali w nas jakaś planetoida ,albo słońce nas załatwi ,ale i równięż miże nas załatwić wejście ziemi w jakikolwiek obłok materi galaktycznej i nie mów mi że to jest niemożliwe ! bo jes jak najbardziej możliwe !!!. Zauważ zachowanie ludzi w ostatnim stuleciu ,wszyscy zachowujemy się jak jedna wielka zgraja wariatów na ziemi ,wszyscy się na wzajem straszymy i wszyscy zaczynamy ze sobą walczyć !!! karwia !!! pytam o co my walczymy o postęp ??? o cywilizację !!!! ,,,,chyba tylko o to żeby się na wzajem jak najszybciej wykończyć !!! takie jest moje zdanie !!!! ,zaznaczam MOJE ZDANIE !!!!.
        J.M.H

        • jerkey 25 października 2011 o 3:34 pm

         Navajo, czy tobie jakaś „wróżka” w trakcie tych twoich „wojaży” zapowiedziała, że zginiesz w wyniku jakiegoś kataklizmu, że jesteś taki pewien tego „swojego zdania”?

        • nowy84 25 października 2011 o 5:04 pm

         http://video.godlikeproductions.com/video/Galactic_Superwave_Bubbles_Seen_By_Fermi_Gamma_Ray_telescope_-_Paul_LaViolette?id=e2a0f5cca239a402e19

        • monitorpolski 25 października 2011 o 8:23 pm

         navajo88, sądzę że masz dużo racji w swoich komentarzach, widzisz dużo więcej niż inni. Dlaczego tak sądzę? Ponieważ często piszesz o rzeczach, o których nikomu by się nawet nie śniło, a jak się to później analizuje i porównuje z innymi publikacjami, to wychodzi że coś w tym jest. Faktycznie, Ziemia przechodzi co jakieś 25 tys z kawałkiem lat przez płaszczyznę galaktyki – i wtedy się dzieją dziwne rzeczy…

      • vortex 25 października 2011 o 3:22 pm

       Kosciol scala ludzi na calym swiecie.Wlasnie to najbardziej ich boli.Ta jednosc.
       Chrzescijanie sa na calym swiecie w roznych panstwach.Laczy ich wiara.
       Dlatego chca przerwac ten lancuch wtedy beda mogli narzucic nam wszystko co planuja.

       • navajo88 25 października 2011 o 4:53 pm

        jerkey kto wie ???? ,nigdy nic nie wiadomo !!!! i jest taka zasada miej zawsze otwarte oczy i bądż gotowy na to co ewentualnie może cię spotkać , lub z czym możesz się spotkać ,,,mam taką zasadę i może dlatego jeszcze żyję !!!! hahahahaha
        J.M.H

  • Apsik 25 października 2011 o 12:44 pm

   W takim razie, po jaką cholerą proponują światowy bank centralny, kto kontroluje pieniądze , ten ma całą władzę nad światem. Teraz mamy FED, który trzęsie połową świata, gdy będzie centralny bank światowy , będzie trząsł całym światem. Bankowość centralna w ogóle nie jest potrzebna, gospodarki mogą się optymalnie rozwijać tylko ujęciu lokalnym a nie globalnym, na lokalnym rynku produkuje się dla lokalnej ludności, która gromadzi środki na inwestycje poprzez oszczędności na tym lokalnym rynku, poziom oszczędności na lokalnym rynku , określać powinien koszt pieniądza stopę procentową. Wszelka centralna , globalna bankowość, to działanie na szkodę gospodarek lokalnych, degradacja ekonomiczna, niedostosowanie stopy procentowej do lokalnych uwarunkowań pieniężnych. Tego czego brakuje gospodarkom, ludziom , to wolność, centralna władza koncentrująca całą politykę pieniężną w jednych łapach nie powiększa tej wolności. Jedna stopa procentowa dla całego świata hehehehehe, pokojowe rozwiązania.
   Niech Watykan zacznie mówić o tym ,że banko globalne trzeba uwłaszczyć , bo spasły się na biedzie ludzkiej i manipulacjami ekonomią. Nie może być tak, żeby pot ężne korporacje bankowe miały taki wpływ na życie ludzi , na narody i taki majątek.
   Watykan pokojowe rozwiązania hehehehe propaganda zaczyna działać.

   • monitorpolski 25 października 2011 o 12:46 pm

    Jeśli nawet coś proponują, (a to samo jest wątpliwe – gdzie masz źródło?) to wyraźnie napisane jest „publiczny”, czyli nie kontrolowany przez Rotszyldów, ale przez ogół. Należy usunąć prywatne banki centralne z FED włącznie. Pomysł publicznego organu wydającego kredyt społeczny jest promowany przez katolicki Michael : http://www.michaeljournal.org/stronaglowna.htm
    Ta idea jest starannie blokowana przez globalistów.

    • Apsik 25 października 2011 o 12:54 pm

     Bank Centralny kontrolowany przez ogół ? Powrót do komunizmu , interwencjonizmu państwowego, teraz państwo będzie decydować na co inwestować ? Poroniony pomysł prowadzący do biedy , korupcji, chaosu.

     • pola 25 października 2011 o 2:25 pm

      Kiedy przeczytałam wczoraj artykuł na omawiany temat,pierwszą myślą było,co oni znowu kombinują ,ale chcę niektórym przypomnieć jak działają banki Islamskie których zasada jest bardzo prosta.Opiera się on na prawie Muzułmańskim a kluczową jego cechą jest rezygnacja z oprocentowania i odsetek.
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Bankowo%C5%9B%C4%87_islamska
      Dlaczego działanie banków Europejskich nie miałoby opierać się na zasadach nauki głoszonej przez Kościół.Ekonomia oparta na Ewangelii może być ratunkiem dla wielu ludzi którzy w dobie kryzysu już odczuwają niesprawiedliwość społeczną kiedy ciągle muszą zaciskać pasa i pracować na długi których nigdy nie zrobili a nawet na oczy nie widzieli pieniędzy które są do nich przypisane w postaci długu który przyjdzie im spłacać.
      Ci co nie są Katolikami mogą powiedzieć a na co nam ekonomia na zasadzie Ewangelii czy kredyt społeczny,otóż jeśli wam nie podoba się ekonomia społecznie sprawiedliwa ,dla was mogą pozostać banki działające na dotychczasowych zasadach nikt przecież nie broni wam pracować na pasożytów.
      Kredyt Społeczny a nauka społeczna Kościoła
      http://www.michaeljournal.org/lekja9.htm

      • Apsik 25 października 2011 o 7:41 pm

       Bank centralny społeczny światowy bez pobierania odsetek ? Tego chce Kościół Katolicki tak ?
       Powiedz dlaczego o tym nie napisali wyraźnie komunikacie. Jeśli brak odsetek , to pewnie , już najbogatsi będący w posiadaniu kapitałów największych banków również się na to zgodzili ? Jeśli się nie zgodzili to pewnie kościół ma w planach druk własnej nowej światowej waluty ?

       Co z tego, że banki islamskie nie pobierają odsetek , kreowanie pustych pieniędzy bez odsetek , też będzie dmuchać bańki spekulacyjne .

       Kredyt społeczny, jako środek na rozwiązanie problemów ekonomicznych drobnych ciułaczy, nie jest rozwiązaniem systemowym, system nadal pozostaje chory, nie zapewni fundamentów na budowę trwałego dobrobytu.

       Co to jest ekonomia społeczna sprawiedliwa ? Drukowanie pieniędzy, jak ich brakuje, przecież to jest zabieranie zasobów tym , którzy najlepiej gospodarują.

       Bank Światowy, ekonomia oparta na zasadzie Ewangelii, budowa socjalizmu realnego ?

     • vortex 25 października 2011 o 3:28 pm

      Guzik prawda.Bo pod przykrywka mozesz prowadzic kazdy brudny intereses.Jak np. sprowadzanie odpadow roznego rodzaju i grzebanie ich na terenie innego panstwa.Takze taka idea odgolnej kontrola jest potrzebna.

      • Apsik 25 października 2011 o 3:37 pm

       Co guzik prawda? Wszystkie interwencje państwowe przyczyniają się do kryzysu i biedy. Wielki kryzys USA trwał właśnie dwa razy dłużej poprzez interwencje państwa. Tego chcesz utrwalenia ekonomii Keynesa odpowiedzialnej za obecną biedę na świecie ?
       Ludzie zacznijcie myśleć, bo sami leziecie diabłu na łopatę, żeby was wrzucił do pieca piekielnego a chcecie walczyć z NWO. Wiesz w ogóle o czym ty piszesz człowieku?

       • monitorpolski 25 października 2011 o 8:31 pm

        Apsik, jesteś zwolennikiem kreacji pieniądza przez … no właśnie, przez co? Przez rządy państw? To by miało sens, Kennedy próbował, utłukli go. Od niedawna zamykają producentów i dstrybutorów tzw. Liberty Dollar – monet ze srebra zupełnie niezależnych od rotszyldowskiego FED.

        • Apsik 25 października 2011 o 8:44 pm

         Jestem zwolennikiem kreacji pieniądza przez rynek. Baza monetarna stała, jak w przypadku pieniądza kruszcowego i pieniądz kreuje się sam. Gdy banki mają dużo oszczędności i mało udzielonych kredytów, to pieniądz powinien być tani i jego kreacja rosnąć, gdy pieniądze zostaną rozdane i banki będą miały w swoich bilansach dużo udzielonych kredytów, to pieniądz podaż pieniądza powinna spadać , ze względu na spłatę kredytów i dużą cenę pieniądza z powodu małej jego dostępności. Wszystko przy założeniach, że nikt nie będzie ustalał ceny pieniądza , czyli stopy procentowej , łopatologicznie , tak jak robi to dziś RPP .

        • Aśka 25 października 2011 o 9:33 pm

         Nie rozumiem Apsik, piszesz, że baza monetarna ma być stała, a dalej coś o kreowaniu (czyli tworzeniu) pieniądza. Jak te dwie rzeczy połączyć?

        • Apsik 25 października 2011 o 10:12 pm

         @Aśka
         Baza monetarna tworzy podaż pieniądza, baza monetarna to agregat M0 , później jest wolniejszy pieniądz agregaty M1,M2, M3 wolniejszy pieniądz. M0 to gotówka.
         Za pomocą M0 powstaje cała podaż pieniądza, czyli agregaty M1,M2,M3.
         Proces ten opisuje mnożnik kreacji pieniądza, zależny między innymi od stopy procentowej i stopy rezerw obowiązkowych.

        • Aśka 26 października 2011 o 12:03 am

         Apsik, na coś się musisz zdecydować. o Godz. 8:44 napisałeś „nikt nie będzie ustalał ceny pieniądza , czyli stopy procentowej , łopatologicznie , tak jak robi to dziś RPP „, a teraz piszesz, że proces tworzenia pieniądza jest warunkowany mnożnikami kreacji pieniądza, a ten jest uzależniony od stopy procentowej i stopy rezerw obowiązkowych. Wybacz, ale chyba nie przemyślałeś swojej teorii.

        • Apsik 26 października 2011 o 2:00 am

         No raczej Ty nie zrozumiałaś prostych reguł. To , że kreację pieniądza warunkuje stopa procentowa określana przez rynek, lub łopatologicznie, nie jest dla Ciebie zrozumiałe ?
         Nic trudnego nie ma tu do zrozumienia , trzeba tylko odrobinę pomyśleć.

        • Apsik 26 października 2011 o 2:08 am

         P.S. Poza tym to nie są moje teorie, mnożniki, podaż pieniądza to zwykła makroekonomia.

     • Jurek 25 października 2011 o 7:25 pm

      w kontrze wizji banku centralnego prywatnego można postawić tylko bank centralny społeczny.
      Niczym innym nie da się zbić pomysłu kilku psycholi.
      Wierzę że już żaden kraj nie jest wstanie samodzielnie kreować pieniądza ani tej kreacji odzyskać.
      NATO jest przecież prywatną armią psycholi.

      • Apsik 25 października 2011 o 7:55 pm

       W kontrze wizji banku prywatnego centralnego, można postawić całkiem inne realne rozwiązanie, bezpieczne dla ludzi.
       W Polsce cały czas NBP kreuje pieniądze, zobacz do statystyk, podaż pieniądza rośnie z roku na rok, więc skąd twierdzenie , że żaden bank nie jest w stanie samodzielnie kreować pieniędzy. Co to jest odzyskiwanie kreacji , pierwszy raz o tym słyszę?
       Ludzie przestańcie opowiadać głodne kawałki.

       • peryskop 26 października 2011 o 5:23 am

        @Apsik, przed kilkoma dniami już ci przecież tłumaczyłem, że twoje pomysły chociaż bardzo szlachetne są utopijne, a więc NIEREALNE. Zabierasz tylko czas sobie i innym.

        Jakby krowy miały skrzydła, to też by fruwały!

     • zenobiusz 25 października 2011 o 9:28 pm

      apsik@
      Jak wyleczysz katar,przemyśl.
      Po prostu,Watykan sugeruje, zakaz instytucjonalnej lichwy,nie drzyjcie tak szat,i tak ich nikt nie posłucha,ale nawet zabranie głosu w tej sprawie wywołuje atak,i to jaki wściekły.

      • Apsik 25 października 2011 o 9:59 pm

       To o zakaz lichwy chodzi, jak to trzeba umieć czytać między wierszami. Bank Światowy , kontrola ponad narodowa, dziwne , że o tym w jednym czasie zaczyna mówić coraz więcej ludzi, coś chyba dzień temu również Gorbaczow wspominał o potrzebie stworzenia jakiegoś ponadnarodowego przywództwa w imię dobra całej ludzkości. Zaczynają razem uraniać opinię publiczną.

  • jerkey 25 października 2011 o 12:58 pm

   ONZ został także określony mianem „jedynej nadziei ludzkości na pokój” przez Pawła VI. Jaką rolę pełni to wiadomo. Czyżby watykańscy publicyści zapomnieli o tym, że w tym systemie rzeczy szczytne idee zamieniają się w ich przeciwieństwo?

   „Watykański dokument, postulując powstanie międzynarodowego „ponadnarodowego organu” kontrolującego finanse, zwraca jednocześnie uwagę, że nie może on być „narzucony siłą”, lecz
   musi być wynikiem wolnej współpracy wszystkich narodów. Jak podkreślił przewodniczący Papieskiej Rady „Iustitia et Pax”, głównym celem tej instytucji musi być dobro wspólne, promowane w duchu solidarności, która wykracza poza osobiste korzyści.”

   Jakbym o ONZ’ecie czytał. Propozycja stworzenia kolejnej instytucji działającej w imię pokoju i solidarności … hehehe. Przestańcie się wreszcie łudzić.

   W każdym bądź razie mleko się rozlało. Pierwsze namaszczenie nowego ponadnarodowego gremium zarządzającego finansami zostało przekazane w świat. To jak zostanie ono zrealizowane to wszyscy wiemy bardzo dobrze – łącznie z twórcami tego dokumentu. A Jezus powiedział: „Moi uczniowie nie są częścią tego świata”.

  • Ania 25 października 2011 o 7:08 pm

   Oni zawsze wszystkie wypowiedzi polewaja takim słodziutkim lukrem o pokoju i trosce o każdego człowieka. To nic nie znaczy. To ozdobnik.

  • Święty 25 października 2011 o 9:29 pm

   Wczoraj to tlumaczylem ,ze dokument z konferencji zostale zle przetlumaczony. Wystraczy zla wola tlumacza, niepostawienie przecinka lub kropki a juz cala tresc oddaje inny sens. Trzeba byc bardziej krytycznym a nie rzucac sie gromadnie na Watykan.

 29. abrams 25 października 2011 o 12:50 pm

  Ciekawe po co im ten tunel na odludziu jak sami przyznają do turystyki się nie nada. Tylko i wyłącznie do transportu towarów. Czemu wieczni wrogowie chcą się ze sobą połączyć ?

  http://www.tvn24.pl/-1,1722017,0,1,podmorski-tunel-polaczy-usa-i-rosje-105_kilometrowy-gigant,wiadomosc.html

  • Kral 25 października 2011 o 1:46 pm

   To co mówią do mas , to jedno , a to co robią naprawdę to tylko oni wiedzą . Czy to takie trudne do kaman !

   • abrams 25 października 2011 o 9:33 pm

    czytaj ze zrozumieniem co napisalem

 30. pio9a 25 października 2011 o 1:52 pm

  • peryskop 25 października 2011 o 6:52 pm

   Dzięki za słowa, które służą jak kompas w przełomowych czasach kiedy zasady są burzone, autorytety gasną, a nawet pole magnetyczne Ziemi podobno słabnie.

 31. BirD2 25 października 2011 o 2:02 pm

  Coś poszybowało..
  http://www.swpc.noaa.gov/rt_plots/kp_3d.html

 32. benjamin 25 października 2011 o 2:45 pm

  Jak latwo jest odwrocic ludzi od kosciola. Wystarczy podstawic kilku” ksiezy” pederastow i juz wiekszosc ludzi bedzie krytykowac caly kosciol. Statystyka mowi ze jest wiecej pederastow w szkolach niz w kosciele, ale jakos nauczycieli sie nie goni jak ksiezy.

  • Ania 25 października 2011 o 7:09 pm

   Tak, nauczycieli to się za pedofilię po główkach głaszcze….

  • rabarbarek 26 października 2011 o 6:04 am

   benjamin , pisalam o tym kiedys podajac dokladne statystyki. Tak to wyglada jak napisales. Moze nawet wiecej niz kilku, ale czesto sa to ” ksieza” z przymusu , o czym tez pisalismy. ” Rozne takie organizacje” wpychaly do KK ” roznych takich” , ktorzy mieli rozwalic kosciol na kilku frontach. Jak widac dzisiaj zadania wykonywali i wykonuja nad podziw skrupulatnie. Obecny Papiez robi czystke w KK , ale to sie wielu nie podoba. No i niewiele sie o tym pisze. Nagonke na Papieza upublicznia sie w kazdym medialnym smieciu , a kiedy Papiez ” odkurza dywan” , o tym cisza.
   Dobry artykul na ten temat . Warto przeczytac choc fragmenty.

   http://vaticaninsider.lastampa.it/en/homepage/news/detail/articolo/papa-pedofilia-scandali-abusi-revoca-decreto-legionari-di-cristo-477/

 33. pio5 25 października 2011 o 2:50 pm

  http://www2.nict.go.jp/y/y223/simulation/realtime/index.html

  Pole magnetyczne Ziemi dziś jest bardzo słabe, czegoś takiego jeszcze nie widziałem…

  • peryskop 25 października 2011 o 3:19 pm

   @pio5

   A jaka jest wiarygodność tej magneto-stronki?
   Czy dużo większa niż żadna?

   • zenobiusz 25 października 2011 o 9:31 pm

    Wiarygodna jest tylko strona z odczytami HAARP,
    oczywiście wywołującego,a nie rejestrującego zjawiska.
    🙂 🙂 🙂

    • peryskop 26 października 2011 o 5:34 am

     @Zeno
     ja i za wiarygodność strony z HAARPem uciąć sobie bym nie dał.
     A ty?

     Ba, nawet za wiarygodność strony „Zenobiusz Blog” również.
     Takie czasy!

     A jak tam El Hierro?
     Czy monitorujesz tamtejsze tsunami co ma sunąć po dnie Atlantyku z prędkością poddźwiękową?

     Nie mam pod ręką czterech łebków roześmianych ale liczę na twoją ponadprzeciętną imaginację!

     • zenobiusz 26 października 2011 o 8:41 am

      „ja i za wiarygodność strony z HAARPem uciąć sobie bym nie dał.

      To na czym opierasz przekonanie o jego złowrogim działaniu.Te właśnie odczyty,są podstawą wszelkich oskarżeń,reszta to literatura.
      El Hierro,gromadzi magmę z hot point,pod całym archipelagiem,wyspy ulegają dalszej deformacji.Dane są fałszowane już teraz.To zagrożenie bliskie,bo choroby wywołane Fukushimą,zakazem ziół itp,realne są w perspektywie dziesiątek lat,nie mówiąc już o skutkach GMO.pokoleniowych.Depopulacja nastąpi siłami natury, na których efekty nałożą się wojna i zapaść klimatu.Nikt nie zadaje pytania „wielkim tego świata” ,na ten temat,Świadczy to o piekielnej skuteczności ,ich zaplecza dezinformacyjnego.Skutki El Hierro,będą tylko zapowiedzią tego, co po nich ,w ciągu około roku nastąpi.To nie będzie jeszcze „TO” mega tsunami,a przedsmak,śmierć raptem kilkunastu milionów.Może wtedy,padną właściwe pytania,ale obawiam się że będzie za późno.W tej chwili „opozycja” podzielona została na kluby.Tu Codex,tam GMO,tam finanse,tam stop wojnie.Przy okazji działalności „klubów” rejestruje się „aktywistów”.Gdy do powszechnej świadomości dotrze groza sytuacji.Może się okazać ,że „aktywiści poznikali.Nawet przygotowano się uzasadnienie biblijne,dla nagłego znikania ludzi.Oczywiście ,zostali porwani przez Boga,lub opcjonalnie kosmitów,a że ktoś tam będzie bąkał o lucuferiańskich służbach,któż na to zwróci uwagę w przerażonych tłumach ,pozbawionych przywództwa.
      Tak że bawcie się dalej,na poletkach ,przygotowanych w internecie.I kpijcie.
      „Gdy nocą kolbami w drzwi załomocą”,będzie za późno.

      • peryskop 26 października 2011 o 3:44 pm

       @Zeno, dzięki za bardziej wyważoną i kompleksową refleksję.

       Nasze oceny są bardzo zbieżne, a różnimy się w szczegółach. Ja też nie mam mocnych dowodów na to, że HAARP jest aż tak destrukcyjny, jak to opisują teoretycy spiskowi. Ale wciąż przybywa dziwnym zjawisk, jak zorza „polarna” nad Arkansas, z mylącym komentarzem, że to niby tylko taka nowa atrakcja turystyczna i że już nie trzeba będzie jechać na północ Norwegii:

       http://www.dailymail.co.uk/news/article-2053382/Northern-Lights-seen-far-south-Arkansas-freak-solar-activity.html

       Chyba nie jesteś tak naiwny, żeby wierzyć, że to sama natura tak dała…

       W Arkansas odnotowano nienormalną aktywność sejsmiczną – trochę od podziemnych strzelań gazowo-łupkowych, ale nie wykluczone że też i w związku z projektem Old Madrid fault line.

       A @versus3 wciąż rżnie głupa i dopomina się, żeby mu pokazać plazmę wytwarzaną HAARPem.

       Rozumiem i twoje irytacje gdy dostrzegamy różnorodne zagrożenia i nie wiemy jak im zapobiec. Wtedy pojawiają się pretensje do wszystkich wokoło, że nic konstruktywnego nie robią.

     • choice 26 października 2011 o 8:41 am

      ludziska ja was proszę delikatniej z żartami bo niedługo będę musiał zainwestować automatyczną wycieraczkę na lcd

     • zenobiusz 26 października 2011 o 8:50 am

      Ciśnienie pod El Hierro wzrosła gwałtownie w krótkim czasie, ale po wybuchu nagle przestało rosnąć. Jednakże, zamiast iść w dół, to po prostu wyrównane. Po kilku dniach pobyt w tym samym wysokość ciśnienia, El Hierro zaczyna budować ciśnienia po raz kolejny.
      http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1617390/pg237
      Radzę czytać tą stronę .

 34. Mario Losco 25 października 2011 o 3:13 pm

  witam. HAARP działa. słyszałem dzisiaj w nocy ten dźwięk. Cos jak uderzanie młotem w dużą oponę lub pracująca koparka w oddali. zauważyłem, że jak ide spać o 2:30 to słysze to co jakiś czas nie zawsze. Mój tato, który ma 68 lat też nie mógł dzisiaj spać, źle sie czuł rano bolała go głowa ciśnienie i ogólnie mówi, że sie źle czuje. w nocy podczas tych odgłosów wiał silny wiatr a rano zauważyłem chmury w kształcie „wałów” takie walcowate i podłużne. Ciekawi mnie do czego to prowadzi? do mroźnej i śnieżnej zimy? kiedy w końcu zrobią to co planują bo ta szara rzeczywistość nas wykończy szczególnie tu w Polsce, gdzie jest tak na prawdę straszna bieda. Jestem studentem AWF widzę to po innych studentach. Polska jest krajem 3 świata. STRASZNIE MNIE TO IRYTUJE.

  • Kral 25 października 2011 o 4:02 pm

   Spokojnie Mario pieniądze to nie wszystko , a jeśli chodzi o samopoczucie to nasza magnetosfera troszkę szaleje .

  • zolnierzjakala 25 października 2011 o 4:24 pm

   Drogi Studencie
   badz ufny w Bogu, jak tez staraj sie wspomoc Twoich wspolbraci studentow
   niech nikt z Was nie bedzie samotny , bo czas aby sie jednoczyc , zacznijmy od modlitwy ,
   Pozdrowienia z USA

  • genovefi 25 października 2011 o 5:07 pm

   Wszyscy jestesmy poirytowani tym co sie dzieje dookola nas .Zyjemy w chorym swiecie ktory jest w rekach szalencow ktorzy nielicza sie z nikim i z niczym . Moze lepiej byloby zyc w niewiedzy ,udawac ze wszystko jest ok….

   • peryskop 25 października 2011 o 6:45 pm

    @genovefi: „…Moze lepiej byloby zyc w niewiedzy ,udawac ze wszystko jest ok….”

    Wielu wybrało taką opcję.

    Ale czy to nie przypomina „leczenia” bólu zęba uśmierzaczem?

 35. PokójWam 25 października 2011 o 4:07 pm

  Monitor czemu kłamiesz, że nikt nie podał żadnych dowodów atakując KRK???

  Majątek rodziny Rothschild jest oceniany na 100 – 500 bilionów dolarów, Rockefellerzy mają nieco mniej – 25 bilionów.

  Na temat rzeczywistych bogactw Watykanu danych brak!

  Żydowska Encyklopedia Vol 2, strona 497 mówi, „Jest to w jakiś sposób ciekawa sekwencja do ustanowienia Katolickiego konkurenta przeciwko Rothschildów, którzy w tym momencie (Rok 1905) i także ostatnio są strażnikami papieskiego bogactwa”.

  Znany historyk, Eustace Mullins pisze także, że… „Rothschildowie przejęli wszystkie finansowe światowe operacje Kościoła Katolickiego w roku 1823. W dzisiejszych czasach duża bankowość oraz finansjera biznesowa KK jest wielkim systemem ściśle powiązanym z rodziną Rothschild oraz z Międzynarodowym Systemem Bankowym.”

  Źródło – hhttp://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/the_rothschild_bloodline.htm [EN]

  Poszukiwania w tym temacie dają nam mnóstwo linków. http://tinyurl.com/yucodf [EN]

  Pośród elity bankierów owe powiązania są doskonale udokumentowane. Różnią się jedynie opinie, kto kim rządzi oraz kto kim manipuluje.

  Rothschildowie są Syjonistami oraz Iluminatami, istnieje wielka szansa na to, że to oni wraz z innymi bankierami będą w stanie w jednym dniu wykonać wyrok na Babilonie Wielkim, zgodnie z proroctwami Apokalipsy. Wyraźnie widać, że stopniowo nasila się konflikt interesów pomiędzy KRK a Syjonistami.

  Więc przestań kłamać Monitor że to są tylko bezpodstawne ataki!!! Dowody po prostu ignorujesz i cenzurujesz. Wiem, że nawet ten komentarz zignorujesz…

  • monitorpolski 25 października 2011 o 6:49 pm

   No widzisz, sam przyznajesz, że majątek Kościoła Katolickiego jest kontrolowany przez Rotszyldów. To dlaczego atak nie idzie na głowę hydry tylko na zniewolonych? To tak, jakbyś atakował Hutę Mittal (dawniej Lenina) za to, że Rotszyldzi zbombardowali za pomocą swojej armii zwanej NATO Libię. (Mittal to rodzina hinduska, która firmuje swoją nazwą część majątku Rotszyldów).

   • jakisbuk 25 października 2011 o 7:40 pm

    Monitor skoro wg Ciebie kase kościoła kontroluja Rotszyldowie – to zanczy że miliard ludzi wierzy nie w boga tylko w Rotszyldów – prosta logika 🙂

    • Stirlitz 25 października 2011 o 8:48 pm

     prawda jest taka , że o Rothschildach wie 1 % społeczeństwa , zapytaj się jakiegoś znajomego o Rothschildach , ich znaczeniu, koneksjach itp. powiązaniach. o Rockefellerach wie więcej …
     miliony ludzi myślą o pracy , rodzinie, i jak utrzymać prace , rodzinę , jak utrzymać miłość, dzieci itp. potem trochę rozrywki , relaksu . czas na studiowanie mają outsiderzy , studenci , naukowcy

     • kosiardeyablos 26 października 2011 o 9:12 am

      I z tym bym się zgodził Mr.Stirlitz – ludzie nie mają czasu w tych czasach na konkretyzowanie wiadomości . Wracają styrani i chcą się zrelaksować (teraz pisze bo mam wolne !) martwią sie o dzieciarnie i co do gara włożyć a nie ślęczą nad dostępnym internetem. Wolą TV bo to nie wymaga myszki i klawiatury i wcale sie nie dziwie. to w ich imieniu powinni się tu udzielać blogerzy, to oni powinni uświadamiać innych ale w sposób masowy po odejściu od kompa i monitora i szerzyć idee albo w miejscowym Hyde Parku albo w knajpie czyli tak jak za czasów braku internetu! W dodatku trudno stwierdzić mimo dowodów kto kłamie a kto nie. Ludzie są zmęczeni kłamstwami, obietnicami i tym podobnymi duperelami. Wyścig szczurów jest dla chytrusów, normalnie egzystujący ludzie chcą korzystać z życia, tak jak na to zasługują swoim poświęceniem i pracą. Można pierniczyć o uduchowieniu a co z czasem który upływa. Ludzie chcą żyć i cieszyć się życiem dlatego żyją tak jak żyją, często w nieświadomości realiów tego świata. No i brak im często – czasu na pogłębianie wiedzy na omawiane tu tematy. U niektórych wywołuje to lęk, niektórych to bawi itd. Blogerzy głoszący „ewangelie” w postaci takich blogów jak ten częstokroć powinni zadać sobie pytanie jak wielu ludzi korzysta z możliwości poszerzania wiedzy czy zdobywania informacji.poprzez właśnie internet. Ilość wejść, no halo, to niej set dowód na super popularność bloga. świat to tera jedna i wielka wieś.Ta forma wymiany informacji dla niektórych jest kosztowna. Laptop czy PeCet to koszta z jakimi muszą się pogodzić. Opłaty za net – nie jest darmowy. Tu leży problem. Można rzec że ludzkość ogarnęło lenistwo. No jasne że tak. I wcale się nie dziwię. W dodatku czekanie na cud który odmieni status ich bytu i relacji między ludzkich. Przyziemność to standard. Nie usprawiedliwiam postępowania społeczności, jednoczą się wyjątki z innymi wyjątkami a jak trafi to na podatny grunt rodzi się ruch – obywatelski. Dodajmy jeszcze konsekwencje których obawiają się ludzkie masy, typu utrata pracy i środków do życia. Czy będzie na czynsz czy nie będzie. Lucefrki wykorzystują ludzką naiwność do własnych celów. Ludzi wykończy lenistwo. to jest problem. Jest wrzawa i będzie wrzawa. Zauważ jakie będzie ustosunkowanie się przeciętnego obywatela do RFID. Dadzą sie zaczipować, byleby polepszyć swoje lenistwo. Po co komu karta kredytowa czy inna skoro ma cip. spi z nim, chodzi z nim – luksus, co nie? Nigdy nie zgubi i nie zapomni. Telefon komórkowy? Po jaką cholere skoro ma czip i zadzwoni myśląc, w myślach wybierze numer i basta. Obawiam się że ten nadchodzący antychryst będzie pozytywnie rozpatrywany przez ogół jako zbawienie, które pomorze im pogrążyć się w jeszcze większy lenistwie. Nadzieja w ewangelistach – bloggerach jak i całej społeczności internetowej szerzącej pozytywna informacje w ramach uświadamiania ludzkości. a nie
      TVbzdet . Po ostatnich dymnych tekściorach Mr.Monitor mnie napewno zbanuje. Ale co tam. Pozdro Wszystkich – „samotny sekciarz”…hahaha – ta ksywka, ale mam z niej beke, hahahaha!

    • peryskop 26 października 2011 o 5:44 am

     logika prosta jak jakis buk
     bo chyba miałeś na myśli Mamona, nie?

     czy masz pod ręką jeszcze coś równie „odkrywczego”, „logicznego”, a przy tym śmiesznego?

   • PokójWam 25 października 2011 o 9:55 pm

    Bo to właśnie KK jest tą głową hydry (a raczej ujeżdża tą bestię), ich majątek jest kontrolowany przez Rotszyldów tylko dlatego, że Watykan im go dał! Oni są ich najbardziej zaufanymi bankierami, a pajęcza sieć ciągnie się po najtajniejszych kontach w bankach szwajcarskich. Polecam książkę „Sekrety Watykanu zdemaskowane”.

    A teraz jest atak na KK szczególnie dlatego są np. wyjawiane skandale pedofilskie, że wszyscy już go nienawidzą: zwykli ludzie, syjoniści i BÓG. ON natchnie ich serca by wykonali jego zamysł. Będzie to Kara na Wielki Babilon (wielka nierządnica). Stanięcie po kogokolwiek stronie jest przeciwne Bogu!

    Inaczej mówiąc kontrolowany (Syjonizm) zaatakuje kontrolującego (Watykan). Monitor obudź się wszystko jest w apokalipsie Św. Jana

    Przeczytaj jeszcze raz dokładnie i na spokojnie artykuł p. Kubika. Sądzę, że Bóg specjalnie go nawrócił by ostrzegł nas Polaków

    http://zbawienie.com/babilon.htm

 36. alexxx 25 października 2011 o 5:00 pm

  ja zauwazyłem dziwne odgłosy popoludniu i wieczorem nad wawa ,tak jakby walec droga jechal ale ten hałąs sie roznosil

  • Versus3 26 października 2011 o 8:59 am

   No przecież metro tam budują, nie?

 37. mors 25 października 2011 o 5:01 pm

  z tablic Alefa Sterna


  11.11.11

  http://imageshack.us/photo/my-images/856/111111w.jpg/

  świt, wschód słońca i taki „obraz” powstały na ścianie budynku, odbicie od okien sąsiedniego budynku (?),

  ale dlaczego tylko 3 odbicia, skoro okien jest dużo więcej?

  3 rzymskie 11

  i już więcej się nie pojawił

  — elf Sun, 23 Oct 2011

 38. Stanisław 25 października 2011 o 5:16 pm

  Szanowni Państwo, myślę że poza skargą do PE, powinniśmy też uderzyć pisemnie do prawicowych posłów, przecież ich kilku tam mamy i jako obywatele mamy prawo żądać od nich pomocy dla uwięzionego

  Wybrani z listy Prawa i Sprawiedliwości za stroną

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Polscy_posłowie_do_Parlamentu_Europejskiego_2009-2014

  Adam Bielan (niezależny)
  Tadeusz Cymański
  Ryszard Czarnecki
  Marek Gróbarczyk
  Michał Kamiński (PJN)
  Paweł Kowal (PJN)
  Jacek Kurski
  Ryszard Legutko
  Marek Migalski (PJN)
  Mirosław Piotrowski
  Tomasz Poręba
  Konrad Szymański
  Jacek Włosowicz
  Janusz Wojciechowski
  Zbigniew Ziobro

 39. gruszka 25 października 2011 o 5:19 pm

  Niech mi zatem ktoś wytłumaczy , dlaczego w KK modlą się do obrazów, świętych kościoła ? Gdzie w biblii jest napisane , że do nich należy się modlić ? Jeżeli nie ma, to co to za praktyka w takim razie jest i skąd pochodzi ?

  • peryskop 25 października 2011 o 7:01 pm

   @gruszka
   Jak było na przepustce?

   • jakisbuk 25 października 2011 o 7:50 pm

    gruszka – modlą sie bo im KK wykasował 2 przykazanie – a wykasował właśnie po to żeby robić kase na obrazkach i innych drewnianych bozkach

  • Annah. 26 października 2011 o 6:13 am

   Marek…mądremu dość.

 40. ksant 25 października 2011 o 5:45 pm

  Gorbaczow wzywa do amerykańskiej pierestrojki i utworzenia rzadu swiatowego!
  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/1025/gorbaczow-wzywa-do amerykanskiej-pierestrojki-i-utworzenia-rzadu-swiatowego/

  Powstrzymać Projekt Cheops: http://czasprzebudzenia.wordpress.com/

  • beno 25 października 2011 o 6:28 pm

   JA POJMUJĘ TO W SPOSÓB NASTĘPUJĄCY:
   Obojętne mi jest czy Monitor którego bardzo szanuję za niezależność i odwagę podziela mój sposób postrzegania czy nie
   Nastąpił czas ostatecznego uderzenia i do tej pory ukryte bardziej lub mniej frakcje postanowiły „IŚĆ NA CAŁOŚĆ” w związku z sytuacją przebudzenia się części (choć niewielkiej ) społeczeństwa pojmującej istotę sprawy oraz braku jakiegokolwiek poparcia ze strony ogółu następnych JAWNYCH konfliktów na które brak FUNDUSZY jesteśmy TESTOWANI przez wtajemniczonych
   NA ILE ICH PRALNIA MÓZGÓW W POSTACI MEDIÓW JEST SKUTECZNA? I CZY JUŻ MOGĄ BEZ LĘKU PRZYSTĄPIĆ DO OSTATECZNEGO ATAKU ODBIERAJĄC NAM MOŻLIWOŚĆ SAMODZIELNEGO PODEJMOWANIA JAKICHKOLWIEK DECYZJI?
   Niestety przy okazji strony „zainteresowane” w ten lub inny sposób zostały zmuszone do odkrycia części kart .To smutne ale uważam że w tym momencie jesteśmy świadkami sytuacji w której AUTORYTETY poświęcane są dla „DOBRA SŁUSZNEJ SPRAWY”(Zwyczjnego ordynarnego interesu)
   Czas pokaże jak głęboko mogę się mylić

   • Ado 25 października 2011 o 7:04 pm

    A co sądzicie o rzekomym ”ataku” na Facebooka przez grupe zwaną ”Anonimowi”?.Sądzicie że im się uda??.5 Listopada się przekonamy…

    • aan 25 października 2011 o 7:22 pm

     To zalezy ile placa 😉

     http://www.zlecenia.przez.net/aukcja,93315,pisanie-postow-na-forach

     • Stirlitz 25 października 2011 o 8:29 pm

      Wyznaję że właśnie dziś dostałem maila z negatywną odpowiedzią w sprawie mojej aplikacji do pracy, i to mnie nie dziwi , ale dziwi mnie to, że myślałem , że jestem , starym wygą i wyczuję Rekruterów z Firmy o stabilnej pozycji, bo rozmowa była długa, miła , merytoryczna .I miałem nadzieję, widocznie oni są lepsi ode mnie w grze aktorskiej….
      nie wiem ile jeszcze mam energii na ile rozmów starczy odłożonej kasy …a takie spotkania kosztują , wyjazd do metropolii – paliwo, wyczyszczony garnitur, praca mózgu na sprzedanie się.Zobaczcie reklamę z prawych bannerów na tej stronie http://tnij.org/DziekujeSerdecznieZaPomoc

      • vortex 25 października 2011 o 11:49 pm

       Zrob taki eksperyment …na kolejnym interview udawaj ze nie zalezy ci na tej pracy ale badz elokwentny.Postawa raczej obojetna ale z elementami ogolnej wiedzy niekonieczne zwiazanej ze stanowiskiem. Taka moja sugestja. Powodzenia.

       • peryskop 26 października 2011 o 5:56 am

        @Stirlitz
        Porada @Vortexa nie jest zła.

        Ale paradoks obecnej sytuacji polega jednak na tym, że pracownik na dość ważnym stanowisku dysponujący jakąkolwiek szerszą wiedzą i wykazujący atuty intelektualne jest potencjalnie niebezpieczny dla pracodawcy. Z drugiej strony tępy żłób jest też nieprzydatny.

        Powinieneś się starać wpasować w szczelinę „impossible”.

        Powodzenia!

    • Stirlitz 25 października 2011 o 8:52 pm

     na tym filmie Mutasim Kadaffi na spotkaniu z minister Hilary Clinton , jak sądzicie , czy gdy zobaczyła filmy z bestialsko potraktowanym jeńcem , którego dłoń ściskała w filmie , co myślała ????

     • peryskop 26 października 2011 o 6:15 am

      Nic nie myślała.
      Oni są w tym wytresowani żeby nie myśleć za dużo.

      Barbara Bush na pytanie dziennikarza co myśli o mordowanych dzieciach w Iraku po inwazji na ten kraj pod fałszywym pretestem na polecenie jej syna GWB, odparła że to nie jest sprawa dla jej „beautiful mind”. (piękny umysł)

      • Versus3 26 października 2011 o 9:06 am

       Jej raczej chodziło o ten popularny wtedy film : „Beautiful Mind” – czyli schizofrenia z halucynacjami….

       • peryskop 26 października 2011 o 4:52 pm

        Czy byłeś w środku Barbary Bush i lepiej wiesz o co jej chodziło?
        Podejrzewam, że chciałeś tu błysnąć wiedzą filmową.

 41. Joanna 25 października 2011 o 7:08 pm

  Przeczytałam wszystkie poprzedzające wpisy i widzę, że przy temacie P.Goszczyńskiego namnożyło sią much-plujek na Watykan. Dokształć się jeden z drugą. Kościół to nie tylko organizacja ale przede wszystkim rozległość bogatej duchowości w trosce o człowieka jako jednostki. Myślę, że to zwolennicy Palikota , A czytał kto w tych antywatykanistów Bławatską. Wszelkie zmiany społeczne opierają sie na ideologiach. I idzie taki jeden z drugą za lewackimi koncepcjami w stylu róbta, co chceta i ma pretensję, że jest żle. Dzieki właśnie takim jełopom, których nie brakuje na świecie. Właśnie zwalczając niby NWO przyśpieszacie to dziadostwo.

 42. Aga 25 października 2011 o 8:08 pm

  Polecam film Agora z 2009 o tym co w imie Boga mozna zrobic z dorobkiem ludzkosci i powalic swiatlych ludzi na kolana. Taki byl poczatek chrzescijanstwa:

  • Ado 25 października 2011 o 8:39 pm

   Oglądałem film,ciekawe,lecz poganie są przedstawianie jako niewinni ludzie,a często to właśnie poganie urządzali jakieś krwawe rytuały,orgię itd.

 43. Pawelek 25 października 2011 o 8:27 pm

  UWAGA
  Chyba najbardziej zastanawiający wpis jaki widziałem od kilku lat!!!
  Ktoś chyba sięga wiedzą, gdzie nie prędko my będziemy
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/31244,cern-unnos

  • Stirlitz 25 października 2011 o 9:35 pm

   na razie analizowałem tylko JPG-i i Eminema , Antymaterialny chce chyba naświetlić łączność symboli z starożytności z tzw. CERN i Gwiezdnymi Wrotami ; generalnie żadna z kwestii aktualnych miesiąc temu 27 września nie została definitywnie rozwiązana : ukrywany wielki kryzys światowej gospodarki i bezpieczeństwa pokojowego współistnienia narodów, anomalie pogodowe i geologiczne oraz zbliżające się spotkanie z Wielkim UFO….

   wszystko jest przemilczane i przesłonięte Libią

 44. Star Walker 25 października 2011 o 8:51 pm

  Baba Wanga pomyliła się o rok… 3-cia Wojna Światowa rozpocznie się 10-go lub 11-go listopada 2011 roku. A rozpocznie się atakiem Izraela na Iran…

  • choice 25 października 2011 o 10:16 pm

   „Baba Wanga pomyliła” baba wanga to jedna wielka pomyłka…………

  • kosiardeyablos 26 października 2011 o 9:21 am

   Czyli jak by nie patrzeć w „Dzięń Niepodlegości RP”. Czuje się mega-oburzony !!! Wnioskuje o przesunięcie tarminu na 12 1+2=3 wtedy to sie bedzie 3mać kupy.

 45. piluśka 25 października 2011 o 9:21 pm

  Przesłanie z Ontario
  Wtorek, 25 października 2011

  W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH MIESIĘCY NASTĄPI WIELE ZMIAN. PRZYGOTUJCIE SIĘ MODLITWĄ

  Moje Dzieci,
  JA JESTEM. JESTEM Alfa i Omega.
  JESTEM zwraca się teraz do was. Usłyszcie Mnie.
  Zapraszam was do modlitwy.

  Oczyszczenie, zmieni oblicze Ziemi.
  W Turcji, Moje Dzieci płaczą teraz bardziej niż kiedykolwiek. Pragnę je przyprowadzić z powrotem do owczarni.
  Dzieci, które zostały zawołane już do domu, dzieci w stanie łaski, wejdą do Mojej Chwały.
  Wiele dusz zginęło na zawsze. Wielu nie było przygotowanych na śmierć.
  Dzieci, nie igrajcie sobie z miejscem, w którym przyjdzie wam spędzić wieczność.
  Każdego dnia żyjcie tak, jakby to był wasz ostatni dzień.
  Pozostawajcie w stanie łaski.

  W ciągu najbliższych miesięcy nastąpi wiele zmian. Przygotujcie się.
  Przygotujcie się. Przygotujcie się modlitwą.
  To jest jedyny sposób, aby przygotować się do tego, co się wydarzy. Nie załamujcie się Moje Dzieci.
  JESTEM, potrzebuje ponownie stworzyć ziemię.
  Zniszczyliście dużą część tego, co powołałem do życia.
  Najgorsze z tego jest to, że Ja stałem się wam obojętny. Staliście się letni.
  Muszę działać. Stawiacie Mnie w sytuacji bez wyboru.

  Potrzebuję z powrotem do owczarni przyprowadzić Moje Maleństwa. Muszę teraz czynić cuda Miłosierdzia.
  Widzę wasze łzy.
  Turcję przykrywa teraz welon łez. Te łzy sprowadzą Moje Miłosierdzie i doprowadzą do nawrócenia wielu Moich Dzieci.
  Utracą oni wiele, ale zostawię im to, co jest istotne: ich dusze.
  Inaczej teraz będą patrzeć na życie.
  Docenią łaski, które im dałem a najważniejsze jest to, że zaczną we wszystkim polegać na Mnie, który jestem Wielkim JA JESTEM.
  Zdadzą się na Mnie, abym ich zaopatrywał. Będą polegać na Mnie, abym uleczał / odnawiał ich, przez miłość.
  Przez to nieszczęście, wzrosną w świętości.

  Moje Dzieci, radujcie się, gdyż wasz świat jest w budowie. Odbuduję go. Odnowię go.
  Pozostańcie w Mojej Miłości. Postępujcie drogą pokory.
  Modlitwa sprawi, że wasza przemiana będzie znacznie łatwiejsza do przyjęcia. Módlcie się teraz.
  Wzywam was do modlitwy, za waszych braci i wasze siostry w miłości.
  Módlcie się za nich, aby otworzyli dla Mnie swoje serca.
  Módlcie się za nich, aby zaakceptowali Moja Boską Wolę dla siebie i dla tych, których kochają.
  Zostawiam wam Mój Pocałunek Pokoju.
  Shalom

  http://jabezinaction.blogspot.com/

  • rabarbarek 26 października 2011 o 1:01 am

   miluska , mam pytanie . Czy chodzi o Marmora farm , w okolicy Pererborough? Ontario jest duze. Weszlam na strone , ale chyba nie jest tam podane miejsce przekazu. Gdybys mogla je podac !

 46. OlO 25 października 2011 o 9:29 pm

  Makru idzie czas prawdy kiedy zobaczysz że kościół katolicki nie jest taki jak się wydaje!

  • monitorpolski 25 października 2011 o 9:32 pm

   Mówisz tak jakby to apokalipsa była realizowana przez Kościół. Nic się nie okaże, będą miliardy trupów, właśnie z winy bezmyślnych ludzi, którzy dają się wciągać w niepotrzebną grę. Wyciągnąłeś już pieniądze z banku? Alex Jones mówi, że banki nie mają pieniędzy i że w USA są już problemem z wyciągnięciem kilku tysięcy! A za próby wyciągnięcia większych sum ludzie są aresztowani!
   Na pewno nie wszędzie, ale sami widzieliśmy taką akcję na YouTube.

   • Stirlitz 25 października 2011 o 9:46 pm

    Marek masz rację, starałem się do dość bogatej firmy do pracy , której głównym „targetem ” są banki, po informacji, że banki prywatne pokryją koszty Grecji , nie ma przyjęcia do firmy…

    na targowiskach sa jeszce bardzo tanie ziemniaki , marchew i kapusta , radze robić zapasy – za worek ziemniaków 10 kg płaciłem 3 zł w hurcie jest jeszcze taniej 100 kg 25 złoty . ziemniaki można jeść nawet surowe jakby zabrakło prądu i gazu !!!!! marchew , pietruszka i kapusta zawierają dużo wody, błonnika i witamin.

    • kosiardeyablos 26 października 2011 o 9:45 am

     No to sie bedzie działo. Wyobraź sobie chaos jaki nastanie gdy wszystko pierdyknie. Ziemniory ziemniorami a giwere ty masz? Do obrony przed desperatami?! Bo sztacheta nie wystarczy. Szkoda że mało poświęcono czzasu na temat Free Energy. Generator HHO kosztuje średnio około 300 zika – jeden. Wytwarzany wodór potrzebuje energi elektrycznej ale sprawny mechanik jest w stanie zaopatrzyć prądnice w generator HHO . W dodatku można na HHO gotować. Wszystko zależy od tzw dysz gazowych kuchenki. Wytwornica prądu pożerać będzie jedynie destylowana wode z dodatkiem sody. Problem jest w wydajności teogo sprzętu. Ktoś kto mieszka w domku, (chodzi o bezpieczną przestrzeń )ma możliwość wykorzystania akumulatórków jako kondensacji do gromadzenia energi – prądu. Zamiast stosować oświetlernie na 230v wystarczy samochodowne 12v lub 6v i daje dużo światła. Wogóle ta wartość jest dosyć ciekawa, po cholere 230v? W dodatku prądnice samochodowe potrafią być wydajne, jeśli chodzi o dostarczanie energii . Najlepszym rozwiazaniem jeśli chodzi o auto jest napęd malucha 126p. Niedosć że nie wymaga chłodzenia cieczą to jest to silnik gaźnikowy, nieposiadający np takich sąd LAMBDA odpowiedzialnych za skłąd dostarczanej mieszanki paliwowo powietrznej wtrystkiwanej do silnika – tym steruje już comp. Maluch nie ma tych wynalazków. Podobnie z innymi podobnymi silnikami. To prosty schemat. Dalej to już sami wiecie. Niema to jak niezależność !!!

 47. Święty 25 października 2011 o 9:51 pm

  Nasz znakomity Nigel Farage,: Wszyscy jesteście „wczorajszymi ludźmi”

  • kosiardeyablos 26 października 2011 o 9:57 am

   N.F. dowalił do pieca i miał racje w tym co powiedział. Konkretny koleś, a nie parówka wyborcza. Rozwalił mnie za to ten Ddddduuuuuffffffyyyyy…Duff !

 48. Grafik 25 października 2011 o 9:54 pm

  Tak wg mojego rozumu i weny wygląda współczesna Polska.

  http://www.digart.pl/zoom/6744408/Streets.html

 49. bia 25 października 2011 o 9:58 pm

  Moje życie też jest poważnie zagrożone i co z tego trzeba żyć i nie dać wziąść się żywcem Gorczyński dał się wziąść żywcem i ma problem mnie na razie udało się uniknąć odsiadki Za to dwa razy siedziałem w psychuszce co też powiem wam jest ciekawym życiowym doświadczeniem

 50. pola 25 października 2011 o 10:02 pm

  Ci którzy stają przeciwko kościołowi i tak go krytykują stają również przeciwko Panu Bogu ,poniewaz Kosciół jest Bozym ołtarzem który oddaje hołd Stworzycielowi Nieba I Ziemi i głosi jego nauki.
  Wielu z was ma za złe kościołowi za błędy jakie popełnij,tylko zapomina że kościół tworzą ludzie i jaki on był i jest to będzie zależało od nas ludzi jak wychowamy swoje dzieci i na jakich ludzi wyrosną co im przekażemy i jakie wartości i zasady moralne im wpoimy .Także kościół jest odzwierciedleniem ludzkości ,jego wady i zalety będą takie jakie będą tworzyły je pokolenia.

  • choice 25 października 2011 o 10:29 pm

   Jak by dzieci były wychowywane przez rodziców a nie przez szkołę komputery i telewizję to miały by więcej wartości które otrzymaliśmy od Boga a i świat był by spokojniejszy….

   • kosiardeyablos 26 października 2011 o 10:08 am

    Szkoła teraz to zrestrukturyzowany instrument do prostowania fałdów mózgowych. Za komuny podręczniki, choć zakłamane, miały o wiele lepszą składnie i wyraz niż te które są dziś. Był jakiś porządek i schemat. To co jest teraz to nietrzymający się kupy miszmasz który ma być wykładnią wiedzy dla uczących się małolatów. W Dodatku nauczyciele – połowa z nich to kretyni i muchonosy, i nawet pedofile. Program szkolny jest jakby wyjęty z kreskówki. testy? No halo!!! To na prawko jazdy. A nie do szkoły!!! Gimnazja? to najbardziej durny system nauczania. Był porosty kiedyś – podstawówka- wyższa- studnia i styka. Ulepszanie tego co i tak było dobre doprowadziło do chaosu edukacyjnego.

 51. Z4truty 25 października 2011 o 10:18 pm

  Jeśli chodzi o monitora to fajnie że jako jeden z blogerów robi coś dobrego i to się ceni. Ale nie jest jedyny. Ale zaczął wcześnie pisać i ten blog jest popularny. A teraz o kościele. Monitor powiedział że chrześcijaństwa się nie wyrzekł. Ktoś dodał że masoneria go niszczy. Ok z tym drugim się zgodzę. Ale kościół dawno stracił naturę chrześcijańską. Jezus był skromny. Chodził boso i nie był bogaczem. Fakt mieli skarbnika judasza ale magnateria to to nie była. A popatrzcie na biskupów, księży czy kardynałów. Bogato ubrani. Każdy sygnet. Super auto, najdroższe perfumy złota biżuteria. Ogromne świątynię całe bogato wyposażone. Nie mówię o ziemi w ich posiadaniu czy dziełach sztuki. Co to ma do skromności prostoty i głoszenia słowa bożego. W średniowieczu masonerii nie było a odpusty sprzedawali, biblii nie kazali tłumaczyć na inne języki bo interpretowali jak chcieli. W dodatku spotkało się paru biskupów i stwierdzili to bd biblia a to apokryf i tego nie bd uznawać. A czemu? Autor miał nie ładne imię. A kto zniszczył prawie cały dorobek starożytności. Kto powołał jezuitów i święta inkwizycję. Kto palił na stosie i bił się z cesarzem z 1000 lat o władze nad Europą. Odpowiedź jest łatwa – kościół katolicki. Dziś biskupi i wielu przedstawicieli kościoła to masoneria czy nawet iluminati tego nie wiemy. Wielu wspiera rząd światowy. Uważam że benedykt VI też. JPII też nie mógł być do końca czysty inaczej jak to monitorze mówisz i się z tym zgadzam „propagandowe media by go nie chwaliły tak bardzo i często wspominały”. Wg mnie kościół to instytucja zła i przestarzała powinna być zastąpiona bądź całkowicie usunięta. Ingeruje się w politykę wspiera unię, miesza się w politykę i nie sprzeciwia się nwo, depopulacji, zakłamaniu historii. Co papież to w innym świecie żyje że nie wie co się dzieje na świecie. Wątpię. Proszę o nie usuwanie tego komentarza. Dzięki i pozdrawiam:)

  • monitorpolski 25 października 2011 o 10:22 pm

   Z4truty, to jest ich sprawa, biskupów i kardynałów, jeśli nie wierzą i udają kapłanów. czy sądzisz, że im to płazem ujdzie?
   A co do reszty, są to odgrzewane resztki z wczorajszego obiadu, a dzisiaj mamy świeżą głowę ludzkości na półmisku i to nie kapłani KK będą ją spożywać.

 52. Z4truty 25 października 2011 o 11:01 pm

  Niestety monitorze tu się sam łapiesz bo jeśli księża i biskupi są źli to kościół jest niepotrzebny wcale. Biskupi tworzą rusztowanie kościoła, stelarz a ludzie wszystko wypełniają. Jeśli rusztowanie jest złe to niech ludzie zlikwidują kościół zabiorą jego majątek i przeznacza na potrzebujących pewnie byśmy głód zlikwidowali wtedy z tych pieniędzy a sami niech stworzą inną wspólnotę bez władcy czy głowy. Niech wierzą ci którzy chcą a nie matki targają dzieci do kościoła bo tak wypada, co ludzie powiedzą a przy okazji można pokazać nowa kurtkę czy samochód. Dziś kościół robi więcej zła niż dobra i tak samo steruje ludźmi jak media. To propaganda a na mszy czystą indoktrynacja

  • monitorpolski 25 października 2011 o 11:39 pm

   A może zostawisz Kościół tym, którzy go potrzebują? Mówisz w tonie Stalina, który też uważał, że kościół jest niepotrzebny, łącznie z kapłanami, których wysyłano do łagrów. Spójrz w historię, ile zła uczyniono wierzącym. I radzę ci, zostaw ten temat, bo to nic nie zmieni, a tylko stracisz czas. A jeśli obalicie ten Kościół to radość wasza będzie krótka, bowiem wtedy dopiero się dowiecie kim jest szatan. To już przerabialiśmy w historii, nie powtarzajmy błędów.

  • BylemTu 25 października 2011 o 11:48 pm

   Monitor nie piekl się tyle tylko zacznij czytać historię, fakty, rozjerzyj się świadomie w otoczeniu katolickim, ujrzyj czym jest msza święta… koniec

   • monitorpolski 26 października 2011 o 12:07 am

    Nie mam potrzeby zajmować sobie głowy sprawami nieistotnymi. Patrz w niebo, jak rozpryskują ci trucizny. Patrz na pola – jak sieją ci destrukcję DNA, rośliny GMO. Patrz w szpitale jak robią z nich fabryki eutanazji.

    • nexx 26 października 2011 o 12:40 am

     Przeszłość jest kluczem do zrozumienia przyszłości

   • Annah. 26 października 2011 o 11:50 am

    Czym jest Msza Święta.
    http://www.jankowice.rybnik.pl/czytelnia/catalina-rivas.html

  • pola 26 października 2011 o 12:11 pm

   Dlaczego uważasz że jęsli ktoś jest zły to powinien zniknąć czy to samo możesz zastosować do siebie lub do kogoś z twoich bliskich.Dopóki żyjemy zawsze jest nadzieja że zmienimy swoje złe przyzwyczajenia lub poglądy.Oczywiście są potrzebne zmiany i wcześniej lub pozniej one nastąpią ,my Katolicy powinniśmy dawać przykład swoim kapłanom a nawet upominać ich do zejścia z zle obranej drogi ale nigdy do ich likwidacji.To że jesteśmy puści i często próbujemy w oczach innych być lepsi to jest naszym grzechem(pycha)i to ze swoimi słabościami powinnismy walczyć a nie z kościołem który jest fundamentem naszej wiary.

 53. nexx 25 października 2011 o 11:58 pm

  Gdy Jezus mówił do Piotra „Ty jesteś Piotr. Na tej opoce zbuduję mój Kościół i bramy piekielne go nie przemogą” miał na myśli, że Piotr prosty człowiek ma o wiele wiecej miłości do Boga niż ludzie z wyższych sfer. A na pewno nie utworzył wtedy Kościoła Rzymsko-Katolickiego co nam się usilnie wmawia gdyż powstał on dopiero kilka wieków później. Dziś kapłani zamiast nauczać, że miłość do Boga poprzez miłość do wszystkiego co istnieje jest celem naszego życia, nauczają zasad moralnych, ideałów i przyzwoitości, które za podstawę nie mają miłości do Boga tylko stają się celem samym w sobie.
  A co my wzajemnie robimy? Obrażamy się na siebie, obrzucamy błotem dlatego, że ktoś śmiał targnąć się na nasze ideały, ziejemy złością i nienawiścią, bo ktoś jest inny niż my. Gdzie jest nasza chrześijańska postawa?
  „Zło dobrem zwyciężaj”.
  „Kochaj swych wrogów” czyli niech żadna nawet w Twoim mniemaniu najbardziej niesprawiedliwa sytuacja nie zmniejszy Twej miłości. Niech tylko miłość wypływa z Twojego serca, bo ona jest nawyższym uczuciem.
  Dla zainteresownych polecam lekturę książki Siergieja Łazariewa „Diagnostyka karmy”. Nie każdy jednak jest ją w stanie przeczytać. Musisz poczuć to w swoim sercu, że chcesz się zmienić.

  Jeszcze mała dygresja a propo’s KRK w Polsce. Jakieś dwa tygodnie temu można było usłyszeć i przeczytać o pomyśle Episkopatu, by zrezygnować z funduszu kościelnego w wysokości 90 mln PLN, co by się chwaliło gdyby nie chęć zagrabienia 1% podatku dochodowego, który w/g różnych źródeł wynosiłby od 400 mln PLN. Jeśli to nie jest pazerność na kasę, to niech obrońcy mi powiedzą co to jest.

  • kosiardeyablos 26 października 2011 o 10:23 am

   To jest Pazerność – Imie jednego z wielu demonów. Obłuda – kolejny demon. Pożądanie – następny figler. Głod – kolejny cwaniaczek. Znam tych kolesi. A news -Nie wiadomo czy jest to dezinfo mendialne czy fakt, ale wiem że jeśli nie jest to już jest to tupet. Czytałem ten artikiel bodajrze w tamtym tygodniu. Tak mnie rozsierdził ze pomyślałem o dywersji – sikanie do kadzielnicy! Teraz na widok badmana sztachety same wpadają do ręki, z okrzykiem -Użyj mnie, użyj!!!!

   • kosiardeyablos 26 października 2011 o 10:40 am

    Wyznanie, wiara jest darmowa. Datek to chęć wspomożenia bo skromność to zaleta ale instytucja to instrument wymagający opłacania, to już jest firma. Firma która nie płaci podatku, to machloja. Czym jest wspólnota wyznaniowa czy jakakolwiek inna – każdy łoży ile chce, nikt nikogo nie zatrudnia, to robi się od serca a nie od strony portfela,czysty z serca wolentariat ! A tu z czym mamy do czynienia, od setek lat ?! Głoszenie praw bożych za mamone? To fucha!!! ………slysze w oddali piosenke – ZChN zbliza sie……..

 54. Z4truty 26 października 2011 o 6:40 am

  …I patrz w kościół jak się niczemu nie sprzeciwia. Baaa jak nawet temu sprzyja. Monitor Hitler też był okultystą i nienawidził kościoła oboje z Mussolinim byli przeciwko jakiejkolwiek wierzę w narodzie a watykanu nikt nie ważył się zaatakować… To mówi samo za siebie