Wydarzenia i komentarze, 25 października 2011r.

Max Keiser: strefa Euro na pewno zostanie podzielona na części

Choć jest to wypowiedź sprzed 2 tygodni, to jednak warto ją przypomnieć. Znany ekspert ds ekonomii i finansów, Max Keiser, w wywiadzie dla irańskiej Press TV oświadczył, że sprawa podziału strefy Euro jest bezdyskusyjna. Kwestią jest tylko w jaki sposób się podzieli – czy będzie to północ – południe, czy też tylko Niemcy oderwą się od reszty krajów ze swoją walutą. Niemcy są wg. Keisera jedynym silnym członkiem Unii, a ich planem jest stanie się jedynym mocarstwem na kontynencie europejskim. Bardzo słabe są Hiszpania, Włochy, Portugalia, Irlandia, a nawet Francja. Ta „gra” była wyreżyserowana w dużej mierze przez Niemcy, które założyły, że będą jej największym beneficjentem.
Wg. Keisera Grecja zmierza prostą drogą do bankructwa, a w Paryżu (gdzie Keiser mieszka) krążą pogłoski, że Société Générale – duży bank europejski oraz BNP Paribas – największy francuski bank, mają być znacjonalizowane, właśnie z uwagi na ich powiązania z Grecją.
W niedalekiej przyszłości cała administracja i rachunkowość strefy Euro będzie dokonywana przez Niemcy, co będzie wielkim krokiem w kierunku jednoczenia państw. Niemcy kontrolujące Europę, będą wówczas konkurować z Chinami – mocarstwem azjatyckim.

Bankierzy FED dają miliardy dolarów najemnikom CIA w Libii by rozpoczęli rozlew krwi w USA
[Uwaga: artykuł może być dezinformacją – argumenty są dość naciągane, nie podano żadnych dowodów na spisek, co nie znaczy, że do czegoś podobnego nie dojdzie…]
Ta szokująca informacja została podobno ujawniona przez wysokiego stopniem oficera armii amerykańskiej. Głównym celem wyjazdu Sekretarza Stanu Hillary Clinton, ma być właśnie przekazanie tej oferty najemnikom „demokratyzującym” Libię. Najemnicy jako „goście” Federal Reserve mogli by wjechać na teren USA, i w koordynacji z odpowiednim ludźmi z CIA i DHS (Department of Homeland Security) przygotować i zrealizować akcję strzelania z broni palnej do policjantów czuwających nad protestami na Wall Street.
Mimo, że prezydent Obama mógłby już dawno wygasić protesty na Wall Street, to tego nie czyni, gdyż tak został poinstruowany przez bankierów FED. To właśnie ci bankierzy są inicjatorami i finansjerami protestów. Zrobili to pośrednio, finansując kanadyjskie pismo z Vancouver Adbusters, z którego właśnie wyszły plany okupacji Wall Street. Dowodem na to ma być m.in. artykuł z 14 września „Kto będzie okupował Wall Street 17 września?” (http://www.adbusters.org/blogs/adbusters-blog/who-will-occupy-wall-street-september-17.html). Adbusters jak się okazuje, dostaje tzw. granty z Tides Center w San Francisco – rządowa grupa sponsoringowa. W latach 2007 – 2009 pismo Adbusters otrzymało granty w wysokości 185,000 dolarów.
Dalej w artykule przedstawiono rzekomą motywację działania bankierów FED – ostateczne zniszczenie USA by wprowadzić „watykański” Nowy Porządek Świata. Podano również niczym nieudokumentowaną informację, że 23 sierpnia tego roku próbowano przetransportować bomby nuklearne do Waszyngtonu i Nowego Jorku, tunelami łączącymi podziemne bazy wojskowe. Lotnictwo amerykańskie ponoć te bomby przejęło i zdetonowało w tunelach – stąd te wielkie trzęsienia ziemi w Wirginii.
To nie jest koniec sensacji zawartych w artykule, po resztę odsyłam do oryginału:

Proszę o niezaśmiecanie forum dyskusyjnego sensacjami na temat „szatańskiego spisku” Watykanu.

Reklamy