Atak anonima z NE na blog monitorpolski

O samym Nowym Ekranie można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy, jak m.in.:

To by wiele wyjaśniało.

Tym razem muszę się odnieść do żałosnego ataku niejakiego „Demostenesa” na Nowym Ekranie.
Oczywiście, artykuł zawiera wiele nieścisłości i kłamstw. Jeśli przyjdzie do sprawy sądowej to wtedy je wyłuszczę. http://demostenes.nowyekran.pl/post/31323,poza-prawem-cz-iii

Przypuszczam, co potwierdziła w rozmowie osoba z NE, do której dzwoniłem, że ten „Demostenes”, jest znanym w Krakowie dziennikarzem, M.G. co do którego udało mi się uzyskać informację, że jest synem b. pułkownika SB.  Ten sam M.G. jak ustaliliśmy z też przez niego atakowanym kolegą dziennikarzem, mógł wycinać z operacyjnych materiałów filmowych zdjęcia esbeków tzw. drugiego szeregu (czyli szare eminencje). Ujawniła to osoba, która niepotrzebnie potem uwikłała się dyskredytację prof. Janusza Ciska na NE.

Jeśli chodzi o moją teczkę, to ja sam zdecydowałem się w 2007 roku zgłosić do IPN w.s. jej ujawnienia  – stąd te dokumenty są jawne. Mam na to świadków i nikt nie wmówi mi, że „wykonywałem nerwowe ruchy”. Po powrocie z USA w 2006 roku, Janusz Kurtyka zaproponował, żebym starał się o status pokrzywdzonego. Jednak odkładałem to na później, jako mało ważną rzecz. To był mój błąd, zmieniono przepisy i stało się to niemożliwe.
Tak, byłem zarejestrowany jako TW „Janusz”, a powiedział mi o tym sam Janusz Kurtyka zaraz po powrocie do Polski.

Cały aparat tewusów był po to stworzony, żeby móc później szantażować ludzi „przynależnością” do tajnej armii SB. W 2009 roku w momencie gdy złożyłem papiery do IPN jeden z działaczy prawicowych, na którego tenże „Demostenes” się prawdopodobnie powołuje, szantażował mnie, że „ma na mnie teczkę”. Esbeckie metody wcale nie ustały z upadkiem komuny. Dowiedziałem się później, że tenże sam  działacz „prawicowy” był wcześniej lewicowy, a w 2006 roku miał nawet zostać szefem ABW w Krakowie! Jeśli takich kombinatorów mamy w ABW to fajnie jest.

Całą sprawę zatrzymania mnie i terroryzowania przez SB opowiedziałem autorce najnowszej książki o ś.p. Januszu Kurtyce, Prezesie IPN. Polecam jej nabycie. Nie wiem jeszcze jaki jest jej tytuł.
„Demostenes” zresztą cytuje w „Wyznania TW Janusza”, dokładnie to co mam do powiedzenia. Teczka TW Janusz jest pusta, tylko dlatego, że tak wyglądała moja „współpraca” z SB. Nigdy na nikogo nie donosiłem, nie brałem udziału w żadnych akcjach, nawet nie znałem nikogo z opozycji!

Zostałem złapany, zresztą jak się po latach dowiedziałem od ś.p. Janusza Kurtyki,  przez donos kolegi, który mi pomagał w strojeniu sprzętu nadawczego. Po złapaniu grożono mi 7 latami więzienia, już nie pamiętam z jakiego artykułu. SB znało moje kontakty, byłem długi czas na obserwacji – jest pewna znana osoba z IPN, która widziała te akta – jak mnie inwigilowano przez długi czas. Podsłuch założony z dachu, ekipy śledzące itd. „Można napisać książkę” od niej usłyszałem.
W trakcie przesłuchania oficer rzucił na stół zdjęcie legitymacyjne Janusza Kurtyki – kolegi z klasy w liceum, a potem mojego kontaktu z organizacją, o której nic nie wiedziałem i nie chciałem wiedzieć, właśnie z uwagi na ryzyko wpadki. Byłem tym „ryzykownym ogniwem” z uwagi na możliwość zlokalizowania mnie przez wozy pelengacyjne, których się wówczas trochę kręciło.
Zdjęcie było dla mnie dowodem, że wiedzą o naszym kontakcie i że Janusz jest zagrożony, a wraz z nim cała organizacja. Przyznałem się do zarzutów, ale kłamałem odnośnie celu produkcji tych urządzeń, że miały być na wewnętrzny użytek NZS, do którego należałem. Dawano mi do ręki jakieś duże płyty z nadajników, pewnie po to by zebrać na mnie dodatkowe dowody w postaci odcisków palców.
Pod koniec przesłuchania dano mi szansę wyjścia, ale po podpisaniu, jak to określono, „lojalki”. Po 17 godzinach przesłuchania ma się ograniczoną percepcję, tak naprawdę nie wiedziałem co podpisywałem. Pamiętam tylko, że było tam coś takiego „nie będę działał na szkodę PRL”.
Zobaczyłem szansę na ostrzeżenie kolegi, choć nie byłem pewny czy jest jeszcze na wolności. Janusz był jednak zawsze bardzo ostrożny, więc nic na niego nie mieli. Liczyli pewnie, że go wkopię. A ja od razu po wyjściu zadzwoniłem do koleżanki z klasy i poprosiłem ją o przekazanie ostrzeżenia Januszowi. Ona to pamięta, jak zajdzie potrzeba to może służyć zeznaniem. Sam się bałem tam pójść od razu po wyjściu, tym bardziej, że widziałem, że jestem śledzony.
Do Janusza poszedłem dzień później, był w domu, włączyliśmy na głośno radio i opowiedziałem mu o tym co się stało. Wszystko to co opowiadałem później „Lechowskiemu” w samochodzie, było ustalone z Januszem Kurtyką, co potwierdził w obecności świadków w 2007 roku w rozmowie w restauracji niedaleko budynku głównego IPN. Nikt z organizacji nie wpadł w łapy SB.

Czy sądzicie, że Prezes IPN wiedząc, że ma do czynienia z agentem, który na niego donosił, w ogóle by ze mną rozmawiał? Czy sądzicie, że nie powiedziałby tego znajomym, którzy potem opowiadali jak to pisze „Demostenes”, że „Kiedy Marek przyjechał do Polski przyszedł do mnie i od razu zabrał do Janusza Kurtyki. Na moich oczach padli sobie w objęcia” ?
To zresztą nie są jedyni świadkowie moich rozmów z ś.p. Januszem Kurtyką.

„Demostenes” albo raczej Maciej G. sam się dyskredytuje w swoich oszczerstwach wobec mnie.
Jestem pewien, że atak jest skierowany na ten blog i jego zawartość, nikt by nie zadał sobie trudu by niszczyć jakiegoś Podleckiego – to wszystko kosztuje. Ten sam M. G. brał ponoć za napisanie paszkwilu nt. mojego kolegi dziennikarza, z którym demaskowaliśmy m.in. mafię węglową 25 tysięcy zł!

W tym momencie muszę być nieskromny zadając kolejne pytanie – dlaczego niszczy się człowieka, który zrobił tak wiele dla walki z korupcją i bezprawiem wśród Polonii i w Polsce, za to, że współprzewodził akcji antyszczepionkowej, dzięki której Polska zaoszczędziła kilkaset milionów dolarów, a może i dzięki niej kilkaset osób nie zmarło na powikłania poszczepionkowe, jak to było w innych krajach?
Odpowiedź może tylko jedna – ci ludzie mogą działać na zlecenie, i to zlecenie osób wrogich Polsce i przyszłości naszego narodu. Boją się treści ujawnianych na tym oraz innych blogach, nie wiedzą jak się z tym rozprawić, więc stosują brudne sztuczki.

Czy się boję? Tak, boję się. Bo wiem, że po tej akcji przyjdą kolejne, może mnie spotkać nawet jakiś „wypadek”.  Polskie służby już nie są polskie, i tak naprawdę nie mamy w naszym kraju ochrony. Musimy się sami bronić – po cywilnemu, tak jak na tym blogu.
Nie mamy innego wyjścia, bowiem atak będzie eskalowany na nas wszystkich, patriotów. To widać też w sądach, na szczęście jeszcze nie wszystkich. Miejmy nadzieję, że sędziowie i prokuratorzy obudzą się i zaczną działać zgodnie z powołaniem, że w więzieniach nie będzie ludzi niewinnych, których jest teraz może nawet 30%, albo i więcej. Ten kraj upada z dnia na dzień i tacy pseudodziennikarze, którzy nie chcą się nawet podpisać imieniem i nazwiskiem strzelają nam i sobie w plecy.
Demostenesie, jeśli sądzisz, że twój dzieciak jest odporny na promieniowanie, rtęć w szczepionkach czy sterylizujące GMO, to się grubo mylisz. Na Polskę 30 marca poszła taka fala, że już dziś może mieć poważne wady genetyczne, pewnie o tym nie słyszałeś? Bo się zajmujesz plugawymi paszkwilami niegodnymi miana dziennikarza.
Opluwasz ludzi, takich jak b. dyrektor Muzeum Wojska Polskiego, prof. Janusz Cisek, który swoją pracą i mocną ekipą doprowadził do 6-krotnego wzrostu ilości wizyt w tym archipelagu polskości. Podczas świąt na teren Muzeum przychodzą setki tysięcy młodych Polaków. by dowiedzieć się o potędze jaką była niegdyś Polska. Tego przez Januszem Ciskiem nie było. Można sobie zadać pytanie – komu to przeszkadza?
9 (słownie dziewięć!) kontroli w Muzeum napuszczanych pewnie przez ludzi, dla których pracujesz nic nie wykazało, a ty piszesz o „korupcji” i jeszcze wrednie starasz się poróżnić nas pisząc o jakichś moich „komentarzach” n.t. dyrektora? Skąd my znamy taki styl działania? Czy nie dowodzi to tego, że jesteś z esbeckiej rodziny?

Na koniec jedna pozytywna strona tej całej afery. Od publikacji paszkwilów na NE poczytność tego bloga stale rośnie. Działacie tak, jakbyście chcieli nagłośnić afery, o których tu dyskutujemy. Jeśli miałbym wpływ na waszych pracodawców, to dałbym wam premię, bo każda osoba która przeczyta wasze sensacje widzi jak cienkim piórem są one sadzone.

Marek Podlecki

Poniżej przypominam materiał, jaki opracowałem zaraz po zamachu smoleńskim. Znalazł się on też w biuletynie IPN upamiętniającym śmierć Prezesa Instytutu. Nieuszanowanie śmierci wielkiego Polaka jakim był ś.p. Janusz Kurtyka i robienie z prof. Janusza Ciska jego wroga, jest czystym bandytyzmem medialnym.

Reklamy

290 responses to “Atak anonima z NE na blog monitorpolski

 1. peryskop 27 października 2011 o 3:14 am

  Powtórzę, że tyle wysiłku i zadęcia, a efekty znów mizerne.

  Z antycznego Demostenesa przejęte zostały same wady: „chłodna bezlitosna złośliwość przy równoczesnym braku poczucia humoru.”

  wikipedia: „…W mowach Demostenesa odzwierciadla się przede wszystkim jego wielka miłość do ojczyzny i troska o jej dobre imię. Bardzo wysoki jest również etyczny poziom jego mów – rzecz w Attyce bynajmniej nie codzienna. Charakterystyczna jest w nich chłodna bezlitosna złośliwość przy równoczesnym braku poczucia humoru. Pod względem stylistycznym mowy jego nie mają sobie prawdopodobnie równych w całej literaturze krasomówczej świata, a znawców zachwyca ich artystyczna konstrukcja, niezwykła harmonia całości, bogactwo słownictwa, dobór i muzyka wyrazów, jędrność, zwartość i wyrazistość wypowiedzi.”

  Polubienie

  • monitorpolski 27 października 2011 o 3:17 am

   Dzięki peryskop, widziałem to pod poprzednim wpisem… I taka miernota chce dyktować w Polsce to komu można, a komu nie, ufać. Przyznam, że zepsuli mi noc.

   Polubienie

   • Stanisław 27 października 2011 o 7:24 am

    Przecież tym z SB tylko o to chodzi byś z niesłusznych podejrzeń popadł w nerwice lub coś gorszego.. Nie daj się sprowokować. Czyny a nie pomówienia świadczą o ludziach.

    Polubienie

    • Joanna 27 października 2011 o 8:36 am

     Oni sami są jednym kłębkiem nerwów i ta krecia, wredna robota ich pozabija przed czasem.

     Polubienie

     • Brus_Zły_Lis 27 października 2011 o 7:41 pm

      Polubienie

      • Brus_Zły_Lis 28 października 2011 o 4:48 pm

       grzesiu trochę zmutował jak się dowiedział że jego kolesi z mswia areztowali
       http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/czerwone-dynastie-dziadek-felka-edzio.html

       Polubienie

   • choice 27 października 2011 o 12:11 pm

    BĄDŹ TWARDY A NIE MIĘTKI!!!! A TEKST Z NE TAK SŁABY ŻE DOCZYTAŁEM DO POŁOWY I ODPUŚCIŁEM PROSZĘ O COŚ LEPSZEGO BO TO BYŁO DUKANIE ZE STĘKANIEM Z PRZERWAMI NA ZŁOŚLIWE DOCINKI….. JAK MAM BYĆ OBIEKTYWNY TO NALEŻAŁO TO NAPISAĆ Z SALONOWYM WDZIĘKIEM A WYSZŁO JAK Z OBORY JĘKIEM…..

    Polubienie

   • zenobiusz 27 października 2011 o 1:41 pm

    Zamiast kolejnego komentarza,,dla Demonsteresów,memento.
    (11) Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/27/apokalipsa-objawieniekluczowe-fragmentyna-nasze-czasy/

    Polubienie

    • choice 27 października 2011 o 2:02 pm

     BRAWO !! to jest najlepsza odpowiedz do zaistniałej sytuacji !!

     Polubienie

   • navajo88 27 października 2011 o 2:11 pm

    monitor , czasami najlepszą formą obrony jest Colt .45 . Ale tak na poważnie ! chłopie olej to wszystko ciepłym moczem i się nie przejmuj ,rób swoje a o bezpieczeństwo to i tak swoją drogą musisz sam zadbać !!!! i właśnie posiadanie takiego pomocnika ja Colt .45 czasami ma swoja uzasadnienie . Remember’s Ist’s

    Polubienie

    • monitorpolski 27 października 2011 o 8:55 pm

     navajo88, dzięki. W ogóle wam wszystkim dziękuję za dobre słowa i poparcie. Jeśli chodzi o colta, to ja preferuję magnum http://world.guns.ru/userfiles/images/handguns/usa/revolver/1287755486.jpg
     Byłem te kilka lat w Teksasie…

     Polubienie

     • navajo88 27 października 2011 o 9:58 pm

      No monitor gdyby to był Magnum .457 to rozumię ,ale .358 ????? hahahahahahaha , ale każda bron jest dobra pod warunkiem że właściciel potrafi sprawnie się nią posłógiwac !
      Pozdrawiam J.M.H

      Polubienie

     • navajo88 27 października 2011 o 10:03 pm

      monitor a tu wstawiam ci filmik ,obejrzyj j się nie przejmuj oki! hahahahaha

      Polubienie

      • kosiardeyablos 28 października 2011 o 7:49 pm

       No sprzęcior w pyte, wydechy kurna wystrzałowe, no VULCAN maszyna, ja pierdyle…….hahahaha…no i muza, no w to mi graj, kurna…….No bez kitu – Maniek w Depresji tera jestem, cholera…….’Wio Józek!!!!! Nie żałuj laczy, stara jak wróci z tyrki, brak gumek ci wybaczy „!!! Jazdaaaaaaaaaaaaaaaa!!!No kawaleria ! Takim to można Wiejską Zaorać ! hahahahha

       Polubienie

     • gruszka 28 października 2011 o 6:32 am

      Jeśli chodzi o broń to mam nadzieję , że sobie żartujesz ? Bo iście to „chrześcijańskie” skoro tak myślisz ..

      Polubienie

      • kosiardeyablos 28 października 2011 o 7:52 pm

       gruszka? A pierduchła ty kiedy z givery? Tak sie pytam, z ciekawości (ciekawość to pierwszy stopień do…..blabla….ja moge. Jam diabeł !)

       Polubienie

       • gruszka 28 października 2011 o 8:40 pm

        pierduchła w grze battelfield 🙂

        Polubienie

   • Aśka 27 października 2011 o 7:33 pm

    Trochę spóźnionych, ale z serca, kilka cytatów Seneki Młodszego dla pokrzepienia Twojego serca i naszych również:

    „Drzewo nie smagane wichrem, rzadko kiedy wyrasta silne i zdrowe.”

    „Kto się boi, jest niewolnikiem.”

    „Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.”

    i na koniec:
    „Wędrowiec idący drogą dochodzi do jakiegoś końca: tylko błądzenie nie ma kresu.”

    Głowa do góry, jesteśmy z Tobą.

    Polubienie

    • iHe 27 października 2011 o 10:45 pm

     Ja się dołączam do wszystkich głosów otuchy,ostatnio mam praktycznie 0 czasu.
     Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich i Monitora.
     Skoro jest nagonka to widać wbrew pozorom to co robi Monitor boli kogo trzeba.

     Polubienie

   • kosiardeyablos 28 października 2011 o 5:42 pm

    Mr.Monitor ! Spoko luzik, Demosrates czy jak mu tam udławi sie wąłsną śliną (jadem), wcześniej czy później. Atak na ciebie jest ewidentną agonią połączoną z padaczką anal-filaktyczną. Denacjonalizacja myśli polskiej i pamięci narodowej to myśl przewodnia tępych czerpaków do gnoju. Ty i inni tacy jak ty (czemu i nie ja) jesteście solą w oku gnijącej ryby która psuje się ode łba. Trzymam za Ciem kciuki i Pozdro !

    Polubienie

  • Joanna 27 października 2011 o 8:34 am

   Bardzo łagodnie to traktujesz.

   Polubienie

   • sara10 27 października 2011 o 8:11 pm

    Rozumiem ciebie Monitor – udawadnianie całemu światu, że nie jest się wielbłądem, bywa denerwujące.
    Najlepszą obroną jest atak. Tym szmatom zas chodzi, byś wciąż udawadniał to, kim nie jesteś. Tak się będzie działo bez końca, dopóki sam im zdrowo nie przyłożysz. Jestes przeciez dziennikarzem śledczym. Możesz dojść do źródła (paszkwilantów). Na pewno nie są to ludzie uczciwi (donosiciel zawsze będzie smieciem). Mają na sumieniu wiele świństw. Rozpracuj jednego dla przykładu i opublikuj w necie. Dla odmiany, niech on się broni.
    Pamiętaj, dopóki im nie przyłożysz, będą z tobą robili, co chcieli. A ty wciąż będziesz się tłumaczył.
    Monitor, to mafia. Rozumie tylko argument „pięści”. Przyłozysz – masz spokój!

    Polubienie

    • monitorpolski 27 października 2011 o 8:57 pm

     sara10, są w Polsce takie siły, że jedna osoba nie jest w stanie z nimi walczyć. Nie będę się rozwodził dla kogo oni pracują…
     Najlepsze jest to, że sobie dzisiaj u nich w „biurze” pokręciłem, kompletnie nie skojarzyli, co się dzieje. Mam nagranego m.in. A. Zawiszę.

     Polubienie

  • Vortex 28 października 2011 o 12:08 am

   Nie bylo mnie kilka dni.Musialem sobie zrobic przerwe.Bo mi juz obwody sie grzaly.
   Co do tych paszkwili pod adresem Monitora to proponwalbym sprzedac im solidnego kopniaka w wiadome miejsce.Glowa do gory.Ojczyzna Duma i Honor !

   Ps.Czy masz moze cos wspolnego z kanalem na YT „Polak z Dublina” . Wisial jakis czas temu ale go zdjeli. ?

   Polubienie

 2. rabarbarek 27 października 2011 o 3:39 am

  Chyba nie musiales , Monitorze tego wszystkiego pisac.Ale dzieki za wyjasnienia. Po przeczytaniu strony , ktora wrzucil Fakir , kazdy chyba widzi o co w tym wszystkim chodzi. Podpieranie paszkwilu , opinia sp. J. Kurtyki jest niecne . Kto widzial film Monitora o J. Kurtyce nie uwierzy w brednie na NE. Jednak i tu zabezpieczyl sie paszkwilant, podajac informacje , ze J. Kurtyka na kilka dni przed smiercia dowiedzial sie o Marku. Majac dostep do wszystkich danych , dowiedzial sie przed smiercia. Brak mi slow . Zamiast modlitwy za wszystkich tragicznie zmarlych w katastrofie smolenskiej , wykorzystuje sie Ich do brudnych zagran , kiedy Oni sami nie moga juz nic dodac ani nic ujac. Czesc ich pamieci ,a Marka zostawcie w spokoju.

  Polubienie

 3. peryskop 27 października 2011 o 3:50 am

  Czymże jest jedna zepsuta noc wobec wieloletnich uwikłań służbowych?

  Są ludzie zagłuszający w sobie wiedzę, że kłamstwo ułatwia działanie doraźnie, ale systematycznie rujnuje spokój, zdrowie i życie.

  Nie wiem czy w tym jazgocie dostrzegłeś dobrą wiadomość of prof. Doroty Majewskiej, mianowicie że w USA (a zapewne w Polsce też): najwięcej nieszczepiących jest wśród najlepiej wykształconych.

  A więc to nie ciemnogród ale przede wszystkim rozsądni, rozgarnięci ludzie zrozumieli ostrzeżenia o szkodliwości szczepionek i chwała ci za aktywny udział w tym stricte humanitarnym dziele!.

  A może panowie z NE tak cię podkopują z zazdrości, bo też by chcieli coś pozytywnego zdziałać?

  Jeśli tak, to przecież zagrożeń mamy sporo – niechby wyjaśnili choćby chemitrails, bo to przecież dotyczy także ich zdrowia i ich najbliższych. Albo GMO, Roundup, „polepszacze smaku”, aspartam?

  Polubienie

  • monitorpolski 27 października 2011 o 3:54 am

   Życzę im by przejrzeli i zajęli się walką o własne życie, a nie niszczeniem cudzego.
   Jeszcze jedna dobra informacja z USA – na razie tylko łosoś, odmiana GMO musi być zaznaczone na etykiecie, że jest to GMO. Na pewno się na tym nie skończy. A to oznacza rychły koniec GMO w USA! Sataniści tak szaleją, ponieważ jest ostry kontratak.
   http://latimesblogs.latimes.com/greenspace/2011/05/genetically-engineered-salmon.html

   Polubienie

   • peryskop 27 października 2011 o 4:05 am

    Tak, to może być punkt zwrotny, bo klienci przy kasie zagłosują za zdrowiem.

    Jak gęsi uratowały już coś kiedyś (nie chce mi się sprawdzać), tak łosoś może uratować ludzkość!

    Polubienie

    • rabarbarek 27 października 2011 o 4:14 am

     Dzisiaj podano w radiu , krotka wiadomosc , ze sklepy w dwoch stanach USA wprowadzaja warzywa z wieksza zawartoscia witamin , ale sa calkowicie organiczne i nie maja nic wspolnego z GMO. Samo podkreslenie faktu , ze effekt wzmocnienia witaminami osiagnieto bez genetycznych manipulacji jest budujace .

     Polubienie

     • Wizzgaa 27 października 2011 o 12:54 pm

      „Warzywa z większą zawartością witamin ?” Uzdatnione -uszlachetnione witaminowo ? Wcale nie jest to związane z modyfikacją GMO ? Żeby tak można w to uwierzyć ! Moja podejrzliwość każe mi zapytać : a po co większa zawartość witamin ,czy naturalne / a nie jakieś laboratoryjne dystrakty / dary ziemi nie są nagle WYSTARCZAJĄCO DOBRE DLA LUDZI ?

      Polubienie

      • peryskop 27 października 2011 o 1:50 pm

       Ważne pytania!

       Polubienie

      • AQQ 27 października 2011 o 2:15 pm

       Kiedyś wklejałam taką tabelkę (czeskie obliczenia) z zawartoscią witamin i mikroelementów teraz i 20lat wstecz. Ziemniak ma teraz… -60%! Nie znajduje teraz tego ale zobaczcie to.
       http://bienestarspot.blogspot.com/2009/05/owoce-i-warzywa-pene-witamin.html

       Polubienie

       • O Rzesz 27 października 2011 o 3:54 pm

        To naturalne. Przecież z plonu na plon gleba jest wyjaławiana kolejnymi zasiewami roślin a rolnicy czy działkowicze dostarczają tylko bardzo ograniczony zestaw pierwiastków przez co organizmy roślinne nie mają możliwości i nie syntetyzują wszystkiego co powinny.
        Trzeba, niestety, pozyskać wiedzę zielarską i uzupełniać dietę w sposób alternatywny Najłatwiej jeszcze, puki są dostępne i nie zmienione w swym składzie, robić to za pomocą np. nielubianych przez wielu suplementów.
        Przez cały rok można też znaleźć coś dobrego.
        Choćby np. robić sałatki z pokrzywy czy z mleczu na wiosnę i latem. Wczesną wiosną można też samemu pobierać z brzóz skok (tzw. oskoła) itd. itp. Temat jest rozległy i wymaga osobistego zaangażowania w przeciwieństwie do łatwych „łowów” w supermarketach.
        Nie ma innej drogi jeśli chcemy jeszcze zachować dobre zdrowie. Szczególnie mając na uwadze zwiększone natężenie promieniowania tła.

        Polubienie

        • hjk 27 października 2011 o 5:18 pm

         sok z brzozy sprzedają w sklepach z „naturalną żywnością” – tylko trochę taki rozcieńczony jakby i ciekawe jakiej wartosci?

         Polubienie

        • zenobiusz 27 października 2011 o 7:34 pm

         O rzesz,czy masz jakiś link do aparatu do „dojenia brzozy ??Chodzi mi to po głowie,jakiś wkrętak ręczny rurka,a po dojeniu kołek .Może ktoś się natknął na takie narzędzie ??

         Polubienie

        • pola 27 października 2011 o 7:57 pm

         zenobiusz ty tak naprawdę czy dla żartu?

         Polubienie

       • Aśka 27 października 2011 o 8:01 pm

        Robi się kilka nacięć (jeden nad drugim) w korze w kształcie litery V i sok ścieka do podwieszonego naczynka.

        Polubienie

        • O Rzesz 27 października 2011 o 9:04 pm

         Można i tak jak Aśka opisała a można też właśnie w sposób zasugerowany przez Zenobiusza. Tylko że zamiast metalowego lejka/ wbijaka lepiej/ zdrowiej użyć dębowego kija z wyżłobionym rowkiem.
         Nawiercamy wiertłem z otworem (są takie) brzozę i w otwór wbijamy delikatnie dębowy lejek. Pod nim podstawiamy lub zawieszamy naczynie. Obowiązkowo po „wydojeniu” należy otwór w brzozie zaślepić kołkiem z takiego samego drewna by sok nie wyciekał na darmo co może szkodzić drzewu.
         http://www.paranormalne.info/?p=674

         Polubienie

        • zenobiusz 27 października 2011 o 9:25 pm

         Dzięki za link,o to chodzi ,kołkować,by drzewo się nie „wykrwawiało”
         Chodzi mi o to ,by zasugerować prosty zestaw do pobierania soku,
         w sytuacji gdy nie ma wiertarek ,cywilizacji,itp.
         Sybiracy unikali śmierci głodowej i z odwodnienia
         ,dzięki takim zestawom

         Polubienie

        • Vortex 28 października 2011 o 12:13 am

         Jest tego troche na sieci.Nawet swojego czasu widzialem caly opis jak to poprawnie zrobic.
         Co do brzozy to dodam jeszcze ze dym z palonych polanek jest dobry na zwalczenie gronkowca w zatokach.Szczegolnie polecam tym ktorzy mowia nosowo i maja chroniczne katary.

         Polubienie

      • Ktoś 28 października 2011 o 4:52 am

       Żeby tylko te „warzywa” nie były tak „wzmacniane” jak „yewropejskie wyroby mięsopodobne” zawierające w porywach do 40% „prawdziwego” białka zwierzęcego (bez wnikania czy to co się tam znajduje jest tym mięsem z etykietki składu jakie powinno być). Być może te „niemieckie warzywka” po których była potem sławetna epidemia były taka próbna seria jak się konsumenci na rynkowa nowość zaopatrują która jak widać spotkała się z dużym zainteresowaniem nabywców.

       Innym „wytłumaczeniem” wysokiego nasycenia witaminami jest wykazana badaniami skłonność wielu roślin do akumulowania w sobie wielu trucizn (w tym związków metali ciężkich) i na pewno takie kadmowo-ołowiane warzywka będą w skutkach o wiele skuteczniejsze niż podane jednorazowo sławetne szczepionki- rtęciówki co to maja pacjenta wyleczyć na śmierć a przynajmniej dożywotnio związać z „białymi szwadronami farmakologicznej śmierci”..

       Polubienie

    • Annah. 27 października 2011 o 8:41 am

     Polecam cenną wiedzę jak rekultywować tereny po tradycyjnej produkcji rolnej i oczywiście post – GMO. EMO można zasiedlić środowisko domowe gdyż oczyszczają atmosferę pomieszczeń i niwelują rozmaite szkodliwe drobnoustroje np roztocza, sama doświadczyłam ich skuteczności kiedy ustąpiła mi egzema kontaktowa na środki chemiczne.
     „Efektywne Mikroorganizmy™ powodują wzrost poziomu antyutlenienia, stymulują proces regeneracji, oczyszczają powietrze, wodę, glebę oraz intensyfikują wzrost roślin. EM™ to symbioza mikroorganizmów tlenowych i beztlenowych, której efektem jest wydzielanie dużej ilości składników odżywczych, pochłanianie i neutralizowanie zanieczyszczeń oraz zwalczanie patogennych szczepów bakterii. Hamują procesy gnilne w glebie prowadzące do znacznych strat energii, podnoszą kondycję zdrowotną”
     http://emgreen.pl/

     Polubienie

     • O Rzesz 27 października 2011 o 3:57 pm

      Świetne. Są tym samym czym dla nas bakterie kwasu mlekowego i inne pożyteczne mikroorganizmy zasiedlające nasz układ pokarmowy.

      Polubienie

      • Annah. 27 października 2011 o 4:46 pm

       Jest na stronie też opcja dla zwierząt i dla ludzi, nawiasem bardzo zbliżone za to różnica w cenie jest istotna. Z rozmowy z hodowczynią bydła która sama rozmnaża sobie te kultury dowiedziałam się, że ludzie mogą przyjmować z korzyściami preparat dla zwierząt, sama to robi i czuje się świetnie.

       Polubienie

    • Aśka 27 października 2011 o 7:37 pm

     Gęsi Rzym uratowały, tak głosi legenda.

     Polubienie

     • peryskop 27 października 2011 o 8:29 pm

      Dzięki @Aśka, jak zwykle niezawodna!

      Uratowały przed „barbarzyńskimi” Gallami.
      A dokładniej to bodaj sam Kapitol.
      Uratowały, ale nie na długo.
      Potem było całkowite zniszczenie, a potem restauracja i rozkwit.
      I kilka kolejnych upadków. I rozkwitów.

      Potem nie wiedziałem gdzie skończyć zwiedzanie, bo Rzym to jedno wspaniałe MUZEUM!
      Ponoć ma być znów zniszczony… przez neo-barbarzyńców.

      A gęsi jak gęgały, tak gęgać dalej będą – FOREVER!

      Polubienie

 4. rabarbarek 27 października 2011 o 4:03 am

  Obejrzyjcie BBC , breaking news z Brukseli , moze to cos wyjasni…Sarkozy o sytuacji na swiecie

  Polubienie

 5. peryskop 27 października 2011 o 4:11 am

  Właśnie tam zaglądałem i info dość typowe: w headlines że już ustalono zasady pomocy bankom,
  a w opisie, że wciąż są trudności w uzgodnieniu szczegółów.

  A jeśli wiemy w czym tkwią szczegóły, to wiadomo w jakim lucyferiańskim otoczeniu „elita” obraduje.
  Całe szczęście że nasza „Prezydęcja” (od nadzieji) została odstawiona do lamusa na bocznym torze.

  Polubienie

  • rabarbarek 27 października 2011 o 4:19 am

   Panowie sa mocno zdenerwowani. Chyba anuluja 50% dlugu Grecji. Niezla zonglerka.

   Polubienie

   • Roma 27 października 2011 o 9:42 am

    a ja miałam kiedyś dokładnie taki pomysł,
    żeby banki anulowały wszystkim po 50 % długu.
    dokładnie wszystkim, żeby było sprawiedliwie i dało się dalej jakoś żyć
    co prawda to byłaby taka kroplówka, ale banki nie zbiednieją a dłużnik nabierze siły
    dla banku te pozostałe do spłaty 50 % to i tak czysty zysk, więc nie zbankrutują
    a byłaby szansa na zysk dla banku a nie „zniszczenie” dłużnika
    tak sobie kiedyś pomyślałam, że na miejscu decydentów bym taki pomysł forsowała
    umorzenie Grecji zadłużenia jest konfliktogenne, bo każdy by tak chciał
    inne kraje będa się na to tego domagać (słusznie) powołując się na przykład Grecji
    tymczasem można by było od razu zrobić taki krok uzdrowicielski
    i odchudzić wszystkich dłużników o 50 % zadłużenia
    ale byśmy wszyscy odetchnęli, ja też
    tylko, że tak by zrobili decydenci, którzy mają faktyczne dobre intencje
    a wiemy, że tak nie jest i że im zależy właśnie na podsycaniu konfliktów
    niestety
    ale pomarzyć zawsze można, nie ?

    Polubienie

    • hjk 27 października 2011 o 5:24 pm

     anulowac powinni wszystko „skreowane z powietrza” czyli pochodzące spoza depozytów klientów. To po pierwsze. Po drugie zlikwidować lichwę, czyli obniżyć stopy% do zera i żyć z jednorazowej prowizji, a nie jakichś corocznych marż. Po trzecie kreowanie powinni zostawić rządom i tylko na inwestycje w infrastrukturę – domy, drogi, ine budynki, sieci kolejowe i wodociagowe, itp.
     Od tego można by zacząć.
     Problem w tym, ze zakopali się też w derywaty, a grecja to tylko jedna kostka domina która upadła…

     Polubienie

     • hjk 27 października 2011 o 5:26 pm

      aha, widac pazerność i chciwość lichwiarzy, bo długów wcale nie musieli anulować, wystarczyło zlikwidować lichwę i rozłożyć na dłuższy czas spłaty, w końcu by to kiedyś spłacili. ale jak maja na sobie bat lichwy, to i ta połowa moze ich położyć…

      Polubienie

      • kosiardeyablos 28 października 2011 o 5:48 pm

       No ale jak spłacać coś co w rzeczywistości jest fikcją? Ot pytanie !

       Polubienie

       • kosiardeyablos 28 października 2011 o 5:55 pm

        Spłacać to tak jakby na serio składać ofiarę „Godzilli” ze złowionych cierników ! Problem w tym że Godzilla to wymyślona postać (?) potwores, dokładnie tak samo jak FED i reszta machloji. Sęk w tym że ktoś se wymyśla jakieś prawo (?)i wprowadza je w życie jak gdyby niby nic – to irracjonalizm i tupet, wręcz FENOMEN, no po porstu NIEDOWIARY – STREFA 11, a ludzi dalej się na to nabierają. Kiedy Ten Koniec Świata bo nie moge już wytrzymać,AAAAAAAAAAAAA aaaaaaaaaaaaa !!!!

        Polubienie

     • monitorpolski 27 października 2011 o 9:05 pm

      Jakbyś zaczął to realizować, to jesteś trup. To są ich koszmary, gdzie niewolnicy mają kontrolę nad pieniądzem…

      Polubienie

      • hjk 28 października 2011 o 3:26 am

       może zamiast szkodzic staliby się jakoś pożyteczni?
       wystarczy by sami to zaczeli robić staliby się dobroczyńcami ludzkości 🙂
       primum non nocere 🙂

       Polubienie

       • kosiardeyablos 28 października 2011 o 5:57 pm

        Pożyteczni ? TAK, ale IDIOCI , to oni juz są !

        Polubienie

     • Konarski 28 października 2011 o 4:45 am

      Wielu badaczy masonerii i lichwiarzy zarazem twierdzi, że najgroźniejszą dla nich doktryną jest nie chrześcijaństwo, a w szczególności KK lecz wcieleniew życie zasad UMOWY SPOŁECZNEJ i opartej o nią kreacji pieniądza, z której zysk byłby równo podzielony na wszystkich równo jako prawo niezbywalne i nie podlegające zastawowi, a przysługujący od chwili urodzenia do śmierci.

      Po pierwsze – mamy obecnie system kreacji pieniądza, z której zyski idą do kieszeni kilkunastu rodzin – w przypadku polskiego złotego PLN – do kieszeni jednej z gałęzi rodziny Rotshild – Polska stała się ich faktycznym folwarkiem. Oni mają z tego zysk i dodatkowy zarobek z ukartowanej z politycznymi marionetkami (politykami) lichwy – pożyczki i odsetki od nich… To nie jest dobre rozwiązanie – kilka lub kilkadziesiąt osób z „familii” – obywatele kraju nie mają z tego nic poza długami, których nie zaciągali (robota skorumpowanych polityków i marionetek w systemie demokracji fasadowej, pozornej) a które są zmuszeni płacić lichwie w postaci coraz wyższych podatków ściąganych z nich przez system stworzony i zaprojektowany w tym celu przez marionetki polityczne i ich lichwiarskich mocodawców. Takim krajem jest USA, Polska, Grecja itd

      Po drugie – Były i są obecnie na świecie modele, gdzie państwo kreuje pieniądz i prowadzi politykę fiskalną niezależnie od garbatonosej lichwy – do 1913 USA (choć nie do końca i pod kontrolą bankierów z Londyńskiego City – a więc lichwy, która wcześniej znacznie przejęła kontrolę nad „interesem w największym ówcześnie imperium – GB).
      Do niedawna była to Libia, Irak, PRL, ZSRR, III Rzesza od 1936r, obecnie Białoruś, Korea Płn, Wenezuela, Iran …
      To rozwiązanie może mieć dobre lub złe strony – chodzi o faktyczny podział zysków pomiędzy reżymem sprawującym władzę a społeczeństwem – np. Kadafi w Libii sobie zgarniał i swej rodzinie ale i dawał zdecydowaną większość społeczeństwu.
      W przypadku Korei Płn. jest inaczej. Do tego totalitarny zamordyzm. Hmmm.
      Każda władza z czasem deprawuje – zawsze i wszędzie zależy tylko w jakim stopniu i w jakim celu reżym chce wykorzystać środki finansowe. Zazwyczaj każdy reżym dba o siebie i swą bezpiekę z tych środków – pytanie tylko w jakich proporcjach następuje podział między nim a społeczeństwem.

      Po trzecie – Kreacja pieniądza w oparciu o UMOWĘ SPOŁECZNĄ – każdy obywatel ma w częściach równych prawo do emisji pieniądza w określonej ilości od chwili urodzenia do śmierci, prawo niezbywalne (nie może sprzedać) i nie podlegające zastawowi. Podział zysków z kreacji pieniądza w częściach równych dla obywateli – nie dla garstki lichwiarskich rodzin czy członków reżymów politycznych.

      Polubienie

 6. peryskop 27 października 2011 o 4:27 am

  No to są na dobrej drodze aby następnie krakowsko-greckim targiem ogłosić połowiczne bankructwo.

  Co prawda świat czegoś takiego jeszcze nie widział, ale jeszcze nie jedno zobaczy!

  Polubienie

  • peryskop 27 października 2011 o 5:29 am

   A tu świat zobaczy, że w zamordowaniu prezydenta Libii brali udział żołnierze NATO, mimo że formalnie mandat ONZ dopuszczał jedynie „pomoc humanitarną” z powietrza:
   Gadaffi Death. NATO WAS THERE. PROOF!

   Polubienie

   • O Rzesz 27 października 2011 o 11:52 am

    Żołnierz albo reporter. Oni tam też noszą podobne wdzianka.

    Polubienie

   • AQQ 27 października 2011 o 11:52 am

    Kadafi chciał stworzyć własny system rozliczeń w złotym dinarze-opowiada rosyjskojęzyczny przedsiebiorca…..

    Polubienie

    • AQQ 27 października 2011 o 12:05 pm

     http://pracownia4.wordpress.com/2011/10/22/o-smierci-kaddafiego/

     Polubienie

    • AQQ 27 października 2011 o 1:15 pm

     Polubienie

     • brt 27 października 2011 o 3:05 pm

      No to tutaj mamy odpowiedź, obejrzyjcie kanał Siemien 1989, jest tam jeszcze o hiszpańskich aktywistach. I zastanówmy się czy nie warto jednak zrezygnować ze wspierania złych organizacji. Pożyć trochę w askezie i przygotować się do zmian.

      Polubienie

      • peryskop 27 października 2011 o 5:40 pm

       @brt podaj nam, proszę, dla zachęty opis swojego „pożycia trochę w askezie” – u was to askeza?
       No i wykaz „złych organizacji” co mielibyśmy ich nie wspierać po zastanowieniu się i rezygnacji.
       A gdybyś jeszcze nam wyjaśnił do jakich „zmian” mielibyśmy się przygotować to by było super.

       Polubienie

       • brt 27 października 2011 o 6:00 pm

        o, dzieki że ktoś sie zainteresował moim wpisem. Pod ascezą miałem na myśli rezygnację z pseudodóbr systemu, większość z Was o tym pisze, czyli wstrzymać pogoń za i wydawanie kasy, a w zamian skupić się na dobrach duchowych. Zła organizacja to sorry kk który jest tu przez Bossa broniony jak kołek falochronu przez mewę. O zmianach to dowiaduję się m.in na tym blogu, zmiany pogodowe już widać, a na zmiany świata materialnego przez mentalną i fizyczną pracę ( może nawet według sugestii Navajo Coltem45) czekam pewnie jak i Wy wszyscy „dobrzy” na tym blogu. Przykro mi że krytykuję ale staram się dawać jakiś wkład wiedzy i przemyśleń.

        Polubienie

   • choice 27 października 2011 o 12:19 pm

    ONZ umyło ręce od ataku ale chyba we krwi tych którzy tam ginęli

    Polubienie

    • peryskop 27 października 2011 o 6:42 pm

     Komu wierzyć?

     From: Mathaba
     Posted: 2011/10/27

     Dry your tears and continue the fight: the one you were shown was not Muammar Al-Gaddafi

     …The man in the photo with the bullet hole in the head was not Muammar al Gaddafi, but his double. He called himself ‚Ahmid’. Just look at his face and compare it with that of the true Muammar Al- Gaddafi!…

     http://www.mathaba.net/news/?x=629132?rss

     Polubienie

     • zenobiusz 27 października 2011 o 7:38 pm

      Oni nie zabili Kadafiego,zamieszczałem o tym informacje.Jeszcze się zdziwią.

      Polubienie

      • monitorpolski 27 października 2011 o 9:12 pm

       Może sami nie wiedzą…. Niezależnie kogo zabili, to było brutalne morderstwo, za takie coś w USA jest czapa.

       Polubienie

     • Annah. 27 października 2011 o 8:02 pm

      Czy nie wykrzyczałby tego że jest podmieniony, w obliczu śmierci ? Nie bardzo wierzę w to że widzieliśmy na filmikach kogoś żyjącego Ideą przez naprawdę wielkie I…chyba że to jednak był pierwowzór… takie czasy.

      Polubienie

      • zenobiusz 27 października 2011 o 9:35 pm

       Jeżeli nasi żołnierze potrafili,przykryć swoim ciałem granat,by uchronić kolegów,czemu wątpisz,że znalazł się tam patriota ,który wykonał do końca zadanie sobowtóra,tym bardziej że islam,gwarantował mu natychmiastowy raj ???

       Polubienie

       • Annah. 27 października 2011 o 9:50 pm

        No tak brat bliźniak ciałem i duchem. Kto by to nie był został męczennikiem i dostąpił chwały w niebie, sądzę że w naszym wspólnym Niebie.

        Polubienie

        • zenobiusz 27 października 2011 o 10:45 pm

         Allelujah.

         Polubienie

   • felicyta 27 października 2011 o 1:21 pm

    Tu tez dokladnie widac natowca i jak szarpano i zadawano ciosy Kadafiemu, ze zalal sie krwia

    Une nouvelle vidéo montre la capture de Kadhafi

    Polubienie

    • O Rzesz 27 października 2011 o 2:53 pm

     Natowskie (amerykańskie) hełmy, kamizelki kuloodporne i chyba mundury.
     Min. w 2 min. 03 sek. widać gościa ubranego w taki hełm, kamizelkę i trzymającego kałacha.
     Sprzęt im podsyłano więc to nie dziwne że są tak poubierani.
     Nie widzę bezpośredniego dowodu na osobiste uczestnictwo kogoś z NATO w tym linczu na podstawie przedstawionych ujęć!. Nie oznacza że ich tam nie było w tle i że „przypadek” ujęcia Kadafiego nie był zaplanowany.
     W ogóle zamieszczanie tych filmów ewidentnie wskazuje że chcą wywołać wściekłość u muzułman a nas zniesmaczyć i nastawić wrogo do tych „barbarzyńców”.
     Jota w jotę realizacja satanistycznych planów rękami NATO.

     Polubienie

     • brt 27 października 2011 o 3:10 pm

      A co dał Ci ten komentarz? Czy nie lepiej zacząć tu na blogu wymianę naprawdę wartościowych faktów aby coś zmienić? Blog jest prokościelny, to jest słaby punkt, bo gdyby każdy wiedział prawdę o swoim własnym celu tu na ziemi to by nie słuchał terroru tylko realizował dobro, ale nie kościelne.

      Polubienie

      • O Rzesz 27 października 2011 o 4:00 pm

       A dla ciebie „wartościowym” jest stwierdzenie że „tak, oczywiście widać tam żołnierza NATO”?. Wolisz potakiwanie i klepanie się po pleckach czy rzeczową analizę przedstawianych dowodów?!.

       Polubienie

       • peryskop 27 października 2011 o 4:29 pm

        @brt czy aby nie jestes z tego z tego samego peletonu co @DrużynaAA44 i podobni tylko z inaczej ustawionym profilem pro-sumiennym?

        Macie tam jeszcze jakieś fajne pomysły w zanadrzu, czy to już resztki?

        Polubienie

        • O Rzesz 27 października 2011 o 6:01 pm

         Oh … cenię cię za twoją fachowość ale jak się zafiksujesz na jakiejś tezie to bronisz jej czasem jak Grecy pod Maratonem.
         Ja tam nie widzę bezpośrednio żołnierzy NATO. To że ktoś się podobnie ubiera nie czyni z niego tego o kim piszesz.
         Tezy wyłożyłem wcześniej.
         Drużyna AA też mnie irytuje bo neguje w 99 procentach, jeśli nie częściej,dla samego faktu negowania.
         Ja analizuję i potwierdzam lub kontrapunktuję.
         Prezentuję swoje zdanie. Na własne zlecenie, dla własnej satysfakcji, z pobudek dotyczących każdego uczciwego człowieka i Polaka.
         Dla prawdy. Choć by była niewygodna.
         Jeśli nie mam zdania siedzę cicho.
         Już o tym kiedyś pisałem i nie zmienię tego.
         Mogę jedynie odpuścić sobie komentowanie do czego pomału dorastam bo poziom dyletanctwa (nie mówię o tobie! Wielokrotnie wykazałeś się wiedzą godną inżyniera) niektórych osób ociera się o analfabetyzm co bardzo zniechęca mnie do grania roli „wszechwiedzącego belfra” którym nie chcę być i nie jestem.
         Ustaw wskazany przeze mnie czas na filmie i zobacz jaki sprzęt trzyma w ręku facet ubrany w mundur, kamizelkę i hełm.
         Ja tam widzę jakąś odmianę AK-47.
         Dookoła są Libijczycy krzyczący „Allahu Akbar”.
         Po cywilnemu i w mundurach. I nagle żołnierz NATO?!.

         Polubienie

        • brt 27 października 2011 o 6:07 pm

         jestem sam, ale chętnie nawiążę kontakt z kimś rozsądnym. Przy okazji wyjaśnij mi czy tu się ścierają tylko jakieś grupy, agenci pod pseudonimami? Gdy tu wszedłem pierwszy raz to było tylko Mizia to Mizia tamto a potem Zenobiusz okazał się ok, bo jest kościelny. Cały czas informuję się z tego blogu, często odfajkowując rzeczy mi już znane, ale nawet potwierdzenie to cenna informacja więc dzięki Wam wszystkim dobrym za czesto cenne wrzuty linkowe. Tak jak właśnie z powodem likwidacji Libii. Jeśli nabijasz się z mojej polszczyzny to akurat większość życia spędziłem w niemczech przez małe m wiec jest jak jest.

         Polubienie

        • peryskop 27 października 2011 o 6:34 pm

         @ORzesz
         Na 2:03 rzeczywiście magazynek jakby od AK47, co też nie przesądza kwestii kim jest śniadoskóry dysponent egzemplarza. Też nie mam przekonania, że to „nasi” chłopcy, ale nie można wykluczyć. Wiarygodna jest teza, że klipy są nieprzypadkowe i służą do rozwścieczenia Muzułmanów oraz przerażenia wszystkich pozostałych – głównie „dobrodusznych”. Czyli nas.

         Inne twoje przemyślenia też podzielam – zwłaszcza ponowioną radę aby nie wydawać osądów zbyt pochopnie.

         @brt, dziękuję za wyjaśnienie.
         Nikt nie drwi z twojego polskiego, ale czy trochę nie spłycasz np. „Mizia tamto a potem Zenobiusz okazał się ok, bo jest kościelny.”Tu liczą się rzeczowe argumenty poparte wiarygodnymi źródłami, a nie kto „bardziej kościelny”.

         Czy masz pomysł na listę „złych organizacji”, do rezygnacji z popierania których nas zachęcałeś?

         Polubienie

      • Aśka 27 października 2011 o 8:45 pm

       brt 27 Październik 2011 o 3:10 pm
       „A co dał Ci ten komentarz? Czy nie lepiej zacząć tu na blogu wymianę naprawdę wartościowych faktów aby coś zmienić?”
       A czy jest coś bardziej wartościowego niż prawda?

       „Blog jest prokościelny, to jest słaby punkt, bo gdyby każdy wiedział prawdę o swoim własnym celu tu na ziemi to by nie słuchał terroru tylko realizował dobro, ale nie kościelne.”
       Czy nauki kościoła zabraniają czynić dobro?

       Polubienie

       • choice 27 października 2011 o 10:07 pm

        ludzie dajcie sobie spokój już z tymi atakami na kościół i jego obroną oraz głupimi docinkami to już zaczyna naprawdę przyprawiać mnie o bul głowy.. bądźcie przynajmniej tolerancyjni

        Polubienie

        • Aśka 28 października 2011 o 12:38 am

         Ja nie o kościele pisałam, tylko o prawdzie i czynieniu dobra.

         Polubienie

     • Grafik/Policjant 28 października 2011 o 8:27 am

      Jak nie widzisz związku Ludzi z NATO w tym co się stało to przykre bo już nawet w Bośni byli tam żołnierze sił specjalnych przebrani za Bośniaków, To jest Dywersja biorą tam ludzi którzy mówią językiem takim jakim mówi się w danym kraju dla nie poznaki, Wojsko ma takie metody działania że się nam w głowie nie śniło. Zdziwił byś się ilu w Polsce jest ludzi z kontrwywiadu innych krajów.
      Nie mówię że koleś ubrany w NATO’wski mundur to Amerykanin czy Angol ale wśród „powstańców” musieli być ludzie którzy tym dowodzili. Kadafi miał zbyt silną armię i wątpię że gdyby wpuścili tam niezorganizowany motłoch to „powstancy” by wygrali. Nie zdziwił bym się jak „powstańcza armia” była by niczym innym jak armią pod wynajem…pełno jest takich wojsk i sa to psychopaci dla których życie nie ma znaczenia – dla nich wazna jest kasa – idą wykonują robotę i basta – prawo ich nie dotyczy bo przecież nie jest to armia jakiegoś państwa.
      I chyba oczywistym dla wszystkich jest fakt że USA dostarczała broń „powstańcą” karabiny im na drzewach nie wyrosły. To samo było w Gruzji jednej stronie broń dostarczała Rosja, drugiej NATO.

      Polubienie

      • O Rzesz 28 października 2011 o 10:13 am

       Widzę niezrozumienie tego co napisałem.
       NATO zostało poszczute na Libię i to jest fakt.
       Mówiłem że na zaprezentowanych zdjęciach (i tylko o tym były moje teksty), według mnie, żołnierzy NATO nie widać a jedynie przebierańców.
       Całe zajście mogło być celowo wyreżyserowane. A agenci, żołnierze, jeśli tam byli, stali tak że byli niewidoczni.
       Wszystko to zawarłem wcześniej. Trzeba czytać i rozumieć.

       Polubienie

       • Grafik/Policjant 28 października 2011 o 11:38 am

        Trzeba konkretnie wyrażać swoje opinie 😀
        A tak na poważnie nie doczytałem do końca bo to Stwierdź oczywistość było.
        😀

        Polubienie

 7. abrams 27 października 2011 o 4:35 am

  no wg. cnn anulowali 50%

  Polubienie

  • peryskop 27 października 2011 o 5:04 am

   Ciekawe jak wielkie i rozległe będą reperkusje tej decyzji?
   Bo to przecież jakby połowiczne przyznanie się do niegodziwości lichwy.

   Polubienie

 8. Joanna 27 października 2011 o 8:41 am

  Monitor ja tam bym nie oszczędzała paszkwilantów. Nieżle na tym możesz zarobić, Taki Michnik np. szybko by sobie zadośćuczynił.

  Polubienie

  • Wizzgaa 27 października 2011 o 1:11 pm

   Joanno – Michnik z pewnością tak ale Monitor niech lepiej oszczędza czas i system nerwowy dla spraw istotnych . Znam sądy , jeśli straty psychiczne związane ze sprawą są ” do wytrzymania ” to lepiej żeby Marek zignorował paszkwilantów . No a my na tym blogu , jako co najwyżej ” sąd koleżeński maluczkich” uważamy paszkwilowy utwór zamieszczony w NE za bzdurny , cieniutki i sklecony bez talentu .

   Polubienie

   • Joanna 27 października 2011 o 7:09 pm

    Nie masz racji, Walcz narzędziem wroga. Czas i system nerwowy można sobie zrekompensować i świetną gotówką i satysfakcją,Przestajmy propagować głupie owce, A w sądach nie jest aż tak żle

    Polubienie

    • Aśka 27 października 2011 o 8:53 pm

     Joaano, ale my nie mamy sądów. To co jest, to instytucje, które bronią obecnego status quo. Michnik z nimi jest po jednej stronie barykady, więc wygrywa prawie wszystko. Dla Komorowskiego też się sądy rozgrzewają (co sam powiedział), ale myślę, że dla Marka będą wyjątkowo lodowate.

     Polubienie

  • monitorpolski 27 października 2011 o 9:18 pm

   To jest anonim. Serwer, o ile się nie mylę jest w Australii. Jeśli materiał był zamieszczany z kafejki lub przez proxy, to nie można ustalić kto to zamieścił. Mam obszerne opracowanie (tajne) na ten temat z mojego procesu.

   Polubienie

 9. Megi 27 października 2011 o 9:10 am

  Panie Marku, doceniam Pana pracę i żadne paszkwile tego nie zmienią. Będę się za Pana modliła.

  Polubienie

  • Roma 27 października 2011 o 10:53 am

   po OWOCACH ich ….. poznacie

   czytelnicy tego bloga wiedzą kto kim jest i kto ma jakie cele
   bo to widać gołym okiem, właśnie po …… owocach

   cele powstania NE są czytelne, także po ….ich …. „owocach”
   czyli zajmowanie się tematami zastępczymi, mało ważnymi
   lub nawoływaniem ludzi wprost do wyjścia na ulicę (np. bloger fiatowiec)
   ten kto wyłożył na NE dużą kasę chce mieć „zyski” w postaci niszczenia patriotów
   więc atak z ich strony to niemal nobilitacja
   każdy inteligentny człowiek odróżnia wysoki poziom przekazu niniejszego bloga
   od prywmitywnej manipulacji anonimów bez nazwiska, bez twarzy, bez honoru
   mamy PRL bis, znowu TV kłamie,
   znowu manipulacje, sfingowane procesy dziennikarzy patriotów,
   Muszą się bardzo bać Marka i jego bloga, skoro go tak atakują

   Polubienie

   • Aśka 27 października 2011 o 8:58 pm

    Myślę, że nie można tak jednoznacznie oceniać wszystkich piszących na NE. Sądzę, że duża część z tych osób, zachłysnęła się możliwością pisania na tak znanej stronie i może nawet są nieświadomi kogo wspierają. Nie zniechęcajmy ich do siebie. Nie twórzmy następnych podziałów.

    Polubienie

    • monitorpolski 27 października 2011 o 9:21 pm

     Aśka, to prawda.Znam kilka osób, które tam piszą, cholernie się boją zrezygnować, bo nie ma alternatywy. Poblokowali ich wszędzie, pozostał tylko NE. Więc nie zrezygnują. Moim zdaniem powinni – nie z uwagi na mnie, ale ponieważ fakty są takie, a nie inne.

     Polubienie

   • andzia 27 października 2011 o 9:19 pm

    dokładnie tak, zgadzam się z Roma.Nie ma się co przejmować. Zapewne to nie pierwszy i nie ostatni raz.
    Powiem od siebie, tak moze troche na pocieszenie. Ja gdy weszłam tu po raz 1 jakis m-c temu, +/-, to juz zostałam i jestem codziennie. A są też portale, na które weszłam raz i wiecej nie zaglądam, po prostu mnie odpycha z nich (nie bede sypać nazwami). W tym przypadku tak nie było, jestem i będę…
    Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości oraz wiary, bo tylko dzieki niej jesteśmy w stanie przetrwać w tym trudnym świecie

    Jeśli ktoś jest ciekawy nowych orędzi ŻP dla Polski, to dziś się pojawiły. Są bardzo ciekawe wg mnie:
    http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/2011.htm

    Polubienie

  • rambo8 27 października 2011 o 6:10 pm

   Demojakiśtam napisał – Czy zatem Janusz C. – strażnik tradycji i narodowych pamiątek (były i być może przyszły dyrektor Muzeum Wojska Polskiego) – nie wie, że człowiek z którym współpracuje, nie ukrywa swoich skrajnie antysemickich i prymitywnych poglądów? Że szerzy nienawiść rasową? I z tych powodów powinny się nim zainteresować organy ścigania?
   -i poniżej jekieś cytaty z grypy – No i sprawa sie rypła, dla mnie wszystko jasne że ten bloger z NE to chazarski syczący wąż, mimo że z monitorem sie nie zgadzam w pewnych kwestiach to ten blog porusza sprawy naprawde ważne i dlatego jest nie wygodny. Podczas gdy tamten wysmarował jakieś trzy błache pierdy, poruszające czwartorzędne sprawy. Jeżeli do tej pory miałem jakieś wątpliwości to zostały rozwiane przez demostenesa że to on wraz z łazarzem robią dla antypolskich służb ale że są wyjątkowo przygłópawi to zrobili tylko reklame MP.

   Polubienie

   • monitorpolski 27 października 2011 o 9:23 pm

    grypa nie jest moja. I nie jest prowadzona z Polski, a z Kanady, co łatwo można udowodnić. Tam nie ma tematów zakazanych karnie. U nas też nie powinno być, a mówi się, że jest „wolność słowa”. Gówno, a nie wolność słowa.

    Polubienie

 10. 44 27 października 2011 o 9:43 am

  Po przeczytaniu artykułów obu stron, czyli Demostenesa i Monitora mam wrażenie, że Marek P. jest ofiarą walk o wpływy w służbach specjalnych. W dodatku ofiarą wielu rzeczy nieświadomą – jak twierdzi. Czyżby? Nie chce mi się wierzyć. On? Czegoś nie wie? Tylko tak udaje… 😉

  Polubienie

  • monitorpolski 27 października 2011 o 9:25 pm

   44 ??? O co ci chodzi. Czego nie wiem, co udaję? Czy wierzysz, że ja jestem ze WSI? Jeśli by tak było to byś o mnie w żadnym paszkwilu nie usłyszał. Bardzo możliwe, że atak na mnie jest elementem jakiejś większej gry i to nie jestem ostatecznym celem. Ale chyba zgodzisz się, że materiały na tym blogu niejednemu antypolakowi spędzają sen z oczu?

   Polubienie

   • 44 28 października 2011 o 7:16 am

    Zgadzam się. Chodziło mi tylko o to, że wiesz dużo więcej niż mówisz(piszesz), że wiesz. Ale jak już to parokrotnie podkreślałem – to Twój blog i Twoja gra.

    Polubienie

    • rabarbarek 28 października 2011 o 7:41 am

     Monitor , Ty pewnie znasz. Niech wszyscy zobacza , ze tylko Tobie pijawka przyczepila sie do nogawki.

     http://seawolf.salon24.pl/322076,wielki-dzien-dla-nowego-ekranu

     Polubienie

     • rabarbarek 28 października 2011 o 7:41 am

      Mialo byc , ze nie tylko Tobie….

      Polubienie

 11. Druzyna AA 27 października 2011 o 10:30 am

  Arcyciekawe wyznanie… Ciekawe, czy tak samo tolerancyjni jesteście, panie monitor, wobec innych zmuszonych do współpracy z SB, który „nigdy nie donosili”, lojalkę podpisali tylko dlatego, że byli „po 17 godzinach przesłuchania”, a jeżeli udzielali jakichś informacji SB, to tylko „wcześniej ustalonych”. Bo do opluwania rzekomej agentury i suflowania inwektyw to jesteś pierwszy – jak choćby pisanie o człowieku, który „ponoć” wziął 25 tys. za „paszkwil”.
  No i już rozumiem, skąd u ciebie te zachwyty nad Kurtyką i niezdolność pojęcia słabego wyniku wyborczego jednej z wdów po nim. Cenny wpis.

  Polubienie

  • peryskop 27 października 2011 o 4:18 pm

   Wasz też cenny, DrużynaAA.
   Ale chyba nie za 25 tysięcy?

   Polubienie

   • peryskop 27 października 2011 o 4:24 pm

    Może zewrzyjcie szeregi?
    DrużynaAA44gruszkasbuk

    A no właśnie, gdzie się @gruszka zapodział w tak ważnym dniu gdy należałoby ostro dołożyć?

    Czy macie aż tyle frontów, że nie obejmacie wobec szczupłości kadrowej?
    (kadrowa była szczupła aż ulepszacze smaku i ją odszczupliły)

    Polubienie

    • 44 28 października 2011 o 7:20 am

     Dzięki za propozycję, ale przeciw komu mamy to robić? Nie widzę tu na razie wrogów. Jak się pojawią, to nie wejdziesz już na tego bloga. Na razie to zwykła wymiana poglądów.

     Polubienie

    • Druzyna AA 28 października 2011 o 2:48 pm

     Przeceniasz atrakcyjność tego bloga, peryskop. Nie wiem, jak tamci, ale ja wpadam tu raz dziennie, pośmieję się i znikam. Wiesz, poza Internetem też jest życie… I szczerze mówiąc, to wy, regularni komentatorzy i zajadli zwolennicy monitora, bardziej wyglądacie mi na sklonowanego frustrata z dziesięcioma nickami…

     Polubienie

  • monitorpolski 27 października 2011 o 9:30 pm

   To ty jesteś ten „Demostenes”, że się tak oburzasz? Sprawa z 25 tys zł jest dość głośna, te ku..wy dziennikarskie szmacą ludzi za srebrniki – uważasz to za normalne?
   Co do tolerancji – każda sprawa jest indywidualna. Ciekawi mnie jednak czy w Polsce faktycznie było 11 milionów TW, jak to doniósł jednemu z kandydatów na prezydenta pewien pracownik Instytutu Gaucka w Berlinie? To by wiele wyjaśniało.

   Polubienie

 12. Źródła informacji 27 października 2011 o 10:31 am

  Dziwny jest ten atak z NE…

  Polubienie

  • Aśka 27 października 2011 o 9:56 pm

   Niezłe zasób źródeł zapodałeś 🙂 szkoda tylko, że te siły nie mogą się porozumieć w podstawowych kwestiach i uderzać razem w beton. Ale może nadejdzie taki moment. Proponuję dodać do tego spisu również aferyibezprawie.org

   Polubienie

  • Aśka 28 października 2011 o 9:45 am

   Wyjaśnienie (gdyby ktoś nie wiedział.
   Klikając w link osobowy „Źródła informacji” otwiera się strona
   http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?f=30&t=132&p=268&sid=5924606f2d1e2f987fcf58cf46876745#p268
   gdzie są podane strony opisujące naszą chorą rzeczywistość

   Polubienie

   • Aśka 28 października 2011 o 10:14 am

    a na tej stronie
    http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?f=24&t=23&sid=dfef0c64c515c85daa8ffd76e66419b0
    akcje uświadamiania osób, które mają moc sprawczą (przynajmniej formalnie).

    Polubienie

 13. Rodriguez7 27 października 2011 o 10:42 am

  Mi też więzienie grozi za prawdę.
  Ale nie boję się. Wiem, że po tym jest nagroda. I Panie Marku, na Boga nie łam się i pamiętaj że za każdą łzę wylaną na głoszenie słowa zostanie Panu oddane po stokroć. Hallelujah

  Polubienie

  • peryskop 27 października 2011 o 1:10 pm
  • peryskop 27 października 2011 o 1:59 pm

   Rodriguez7 gówa do góry! Nie tylko ty tak masz.
   Mi groziło „do lat dwóch” za postawienie oszustce zarzutów, że oszukuje. Ale ten akt wycofała.

   Sprawdzają się słowa Piotra Szczepanika (z pamięci, z wywiadu „Pod prąd”):
   „Gdy nie można spotkać uczciwych ludzi, to pewnie siedzą w więzieniach.”

   Ale życie płata figle jak ten od Mleczki (zrób to sam, bo nie udało mi się go wkleić na Monitor)
   http://mleczko.interia.pl/zdjecia/rysunki-kolorowe,10561/zdjecie,458

   Polubienie

 14. Rodriguez7 27 października 2011 o 10:44 am

  A tak w ogóle, podgrzewają czy naprawdę się coś dzieje?

  http://odkrywcy.pl/gid,13930508,img,13930567,title,Niezwykla-zorza-polarna,galeriazdjecie.html?smg4sticaid=6d462

  Polubienie

  • Ania 27 października 2011 o 11:11 am

   Nibiru jednak coraz bliżej.
   http://treborok.wordpress.com/filmy/ufo/bob-dean/

   Polubienie

   • choice 27 października 2011 o 12:23 pm

    proponuje robić zapasy i uciekać do schronu najlepiej to teraz !

    Polubienie

   • BirD2 27 października 2011 o 12:26 pm

    Jak ja czytam o tym Nibiru gdzieś, teraz. Krew mnie zalewa.

    Polubienie

    • peryskop 27 października 2011 o 4:15 pm

     To znaczy że kumasz!
     Ale popatrz jak się ta pandemia naiwności dała „zakazić” i po świecie roznieść.

     Polubienie

  • O Rzesz 27 października 2011 o 12:03 pm

   Piękne. Taką czerwień zorzy polarnej widziałem dotąd tylko raz na własne oczy. Było to ok. godziny 22, 26 czy 29 października 1989 roku nad Pomorzem zachodnim!. W kierunku północno-wschodnim.
   Potem od północy ku zachodowi niebo pokryło się odcieniami seledynu. W zenicie ukształtowało się coś co wyglądało jak kadłub łodzi wikingów widziany z góry!.

   Polubienie

  • peryskop 27 października 2011 o 1:03 pm

   Niedawno podałem na Monitorze link to niespodziewanej „zorzy polarnej” nad Arkansas z prośbą, żeby @versus3 obejrzał, bo bardzo chciał zobaczyć jak wyglądają zabawy HAARPa z plazmą.
   Właśnie tak! W tamtym artykule stwierdzono, że już nie trzeba jeździć do Norwegii. Ano!

   Polubienie

   • Versus3 27 października 2011 o 2:04 pm

    Stare przysłowie „Co ma piernik do wiatraka?” mam ochotę tu zamienic na Co ma HAARP do zorzy polarnej?
    Twoje „wywody” to są jawne kpiny z nauki, żeby o wszystko oskarżać HAARP, może powoduje jeszcze gradobicie i koklusz? 🙂

    Zorze polarne były obserwowane przez ludzi od tysięcy lat – czy wtedy też powstawały z powodu HAARP? – na to jedyne pytanie mi odpowiedz.

    Polubienie

    • peryskop 27 października 2011 o 3:35 pm

     Jak sama nazwa wskazuje „zorze polarne” bo widywane w pobliżu biegunów.
     Czy Arkansas i Virginia leżą w strefach podbiegunowych?

     Freak solar activity creates incredible Northern Lights which are seen as far south as Arkansas

     26th October 2011

     It’s one of the world’s most famous and spectacular solar phenomena, but those hoping to experience the Northern Lights usually have to travel to remotest Norway to witness their beauty.

     But freak solar activity yesterday saw the stunning auroral display stretch much further than usual, as it was spotted by stunned stargazers across half of northern America.
     The Northern Lights, also known as aurora borealis, are created by the Sun’s atmosphere, which blasts particles into the protective magnetic field surrounding the Earth.

     http://www.dailymail.co.uk/news/article-2053382/Northern-Lights-seen-far-south-Arkansas-freak-solar-activity.html

     Oczywiście zawsze bywały rozmaite anomalie pogodowe.
     Ale teraz te anomalie pogodowe stały się regułą, bo jesteśmy HAARPowani.

     Polubienie

     • zenobiusz 27 października 2011 o 8:13 pm

      NASA wysłała niedawno na orbitę około ziemską pięć sąd, które badają zorze polarne w celu zaobserwowania, jak zmiana natężenia pola magnetycznego ziemi, ma się do rożnych zmian na naszym globie. Zorze polarne, do niedawna spokojnie zmieniające kolory, dzisiaj w szaleńczym tempie zmieniają swoje barwy. Co prowadzi do wniosku, że z naszym polem magnetyczny dzieje się coś niedobrego. Po serii gwałtownych wyładowań energii na słońcu, pole magnetyczne może się zmienić do tego stopnia, że bieguny ziemi zamienią się miejscami! Jednym słowem, północ stanie się południem. To może brzmieć niedorzecznie, ale naukowcy są zgodni; przebiegunowanie ziemi w 2012 roku, to na pewno nie będzie pierwsze tego typu zjawisko na naszej planecie. Potwierdzają to badania na zastygłych lawach, których właściwości podczas zastygania zatrzymują informacje, o kierunku pola magnetycznego.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/27/apokalipsa-objawieniekluczowe-fragmentyna-nasze-czasy/

      Polubienie

      • Aśka 27 października 2011 o 11:00 pm

       tak na wesoło … to nareszcie będziemy mieli morze na południu, a góry na północy

       Polubienie

     • rabarbarek 28 października 2011 o 1:57 am

      Ciekawe zdjecia zorz polarnych w roznych miejscach naszego globu [ostatnie dwa miesiace]. Byla nawet w Ontario, ok, 100 km. od mojego miejsca zamieszkania. Nie wiedzialam , ze mieszkam w strefie podbiegunowej , albo cos sie poprzesuwalo na swiecie . Albo ktos nam manipuluje pogoda. Warto porownac zdjecia [obok sa opisy ] .Oprocz tego , ze piekne , niektore budza niepokoj.

      http://spaceweather.com/aurora/gallery_01oct11.htm?PHPSESSID=hvvastavcr04ofu7t54g58ons3&PHPSESSID=6spckm43o59vi04i7p1065gpd7

      Polubienie

      • peryskop 28 października 2011 o 3:28 am

       Czy nie dlatego promują ideę dryftu bieguna PN oraz rychłej zmiany polaryzacji magnetycznej Ziemi, żeby jakoś wytłumaczyć ludziom polarne zjawiska zachodzące daleko od bieguna???

       Zapewne po to były też szopki z przemalowaniem kursu magnetycznego na jednym z lotnisk – bodaj w Atlancie, żeby się media rozpisały. A na pozostałych lotniskach cisza. Czy wszędzie indziej nie przesunęło się? Kto pamięta anomalię kurską? Jak ona się dziś zachowuje?

       I wcale nie wykluczone, że rozmaite bombardowania globu z HAARPa i z kosmosu oprócz efektów klimatycznych i wulkano-sejsmicznych mogą też pewne anomalie magnetosfery powodować.

       @Zeno czy pomyślałeś o tych aspektach sprawy tak na spokojnie i bez uprzedzeń?

       Polubienie

       • zenobiusz 28 października 2011 o 4:30 am

        Pomyślałem,i moje wnioski są jednoznaczne.
        http://www.seis.utah.edu/helicorder/ymr_webi_1d.htm
        Czy to Haarp,stymuluje Yellowstone?

        Polubienie

        • peryskop 29 października 2011 o 4:48 am

         Może dokładać.
         Generalnie sądzę, że w geoinżynierii częściej używają kombinacji niż pojedynczego czynnika.

         Polubienie

       • zenobiusz 28 października 2011 o 4:38 am

        Czy Haarp,wywołał te wstrząsy powyżej 6,5 w tym roku ?
        http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/eqarchives/significant/sig_2011.php
        Czemu nikt z obsługi nie puszcza farby,a jak wiemy podejrzewacie o haarpoprzyczynę i wstrząsy słabsze ,a tych były dziesiątki tysięcy,w skali miesiąca.Kto to niby obsługuje.
        Dodaj do tego powodzie na całym świecie,tragiczne susze i pożary jednocześnie.
        No zapomniał bym o atakowaniu magneto i jonosfery.Też Harpik.
        To nie głoszenie wszechmocy illuminati.?
        Czy pomyślałeś o tych aspektach sprawy tak na spokojnie i bez uprzedzeń?
        Reductio ad absurdum.Tylko tędy droga.Odpowiedź nasunie się sama.

        Polubienie

        • rabarbarek 28 października 2011 o 6:37 am

         Peryskop, mowisz chyba o lotnisku w Tampie?

         Polubienie

        • rabarbarek 28 października 2011 o 7:14 am

         Oficjalne wytlumaczenie kanadyjskiego Sanepidu w sprawie tysiecy zdechlych ptakow w Ontario [ w pazdzierniku] brzmi Botulizm . Mieszkancy nie wierza w oficjalne oswiadczenie. Zreszta wystarczy sprawdzic , kiedy i dlaczego choroba rozwija sie i tlumaczenie rzeczywiscie moze mijac sie z prawda. Mieszkancy zadaja wyjasnien. Patrz komentarze.

         http://ottawa.ctv.ca/servlet/an/local/CTVNews/20111023/dead-birds-wasaga-beach-ontario-shore-111023/20111023/?hub=OttawaHome

         Polubienie

        • rabarbarek 28 października 2011 o 7:27 am

         Tak to wygladalo? I ta aurora niedaleko , w dzisiejszych czasach wszystko jest mozliwe . Wydaje nam sie , ze wiemy coraz wiecej a tu okzuje sie , ze nic nie wiemy…

         video http://www.youtube.com/watch?v=QtlqOy7YAis&feature=player_embedded

         Polubienie

        • Ironizator 28 października 2011 o 9:46 am

         To nie haarp. Haarp to jest do straszenia duzych dzieci, do trezsien i innych dziwactw „naturalnych” to oni maja inne zabawki o ktorych ani ja ani ty nie wiemy, a zreszta nawet gdybysmy wedzieli to i tak bysmy nie uwierzyli.

         Polubienie

        • peryskop 29 października 2011 o 4:58 am

         Czemu nie puszczają farby?
         Bo to narybek selekcjonowany. A do tego każdy mażonę, dzieci…
         Nie znasz życia? W duchy wierzysz?

         Tak około 15 lat temu czytałem rozkładowy artykuł w Polityce lub Wprost o manipulacjach pogodowych. Od tamtego czasu nie spotkałem w popularnych mediach tak ujawniającego materiau jak tamten sprzed lat. Wygłup? S-F ? Przypadek? Amnezja chroniczna? Poprawnościowość? Ale nie wspomnę o spiskowej teorii bo się obśmiejsz.

         Polubienie

        • peryskop 29 października 2011 o 5:32 am

         Tak, @Rabarbarek, Tampa FL.
         A czy ktoś słyszał o podobnym „przebiegunowaniu” innego lotniska?

         Polubienie

     • Druzyna AA 28 października 2011 o 2:50 pm

      „Ale teraz te anomalie pogodowe stały się regułą, bo jesteśmy HAARPowani”

      Hehehe, niezłe, naprawdę niezłe…. Śmiech mnie pusty ogarnia, kiedy sobie przypomnę, jak cię tu monitor zachwalał jako „naukowca” i „specjalistę”. Mocarz z ciebie.

      Polubienie

      • peryskop 29 października 2011 o 5:15 am

       @D’AA
       Mocarz dzięki pompkom, podskokom i przysiadom.
       Jakbyś trochę poćwiczył, to też mógłbyś być mocarz.
       A za uznanie „niezłe, naprawdę niezłe….” dziękuję!

       Polubienie

    • zenobiusz 27 października 2011 o 8:10 pm

     „Może powoduje jeszcze gradobicie i koklusz?”
     Takie sądy też się pojawiają.Haarpik,to lekarstwo ,na lęk fundamentalny,że to będzie się nasilać i nic nie poradzimy,poza próbą przetrwania,i rachunkiem sumienia,oby uczynionym w porę.

     Polubienie

     • peryskop 27 października 2011 o 8:54 pm

      @Zeno, dzięki! Bo zrobiłes kilka fajnych lapsusów na raz, ale o głębszej wymowie:

      Nie wiedzieliśmy, że NASA też wysyła na orbitę okołoziemską amerykańskie sądy – i to aż 5.Wow!

      Czy nie wpadłeś na chwilowy pomysł, że oni tam majstrują kolorami plazmy, a nie oglądają je?

      A może nie skojarzyłeś, że izraelski wahadło-nauta płk. Ilan Ramon robił eksperymenty na pokładzie z nowym generatorem plazmowym (pogoogluj) i mógł przypalić Columbię w 2003?

      HAARP i gradobicie – jeśli skoordynowane to dlaczego nie? Najlepsze grady wielkości kurzego jaja.

      HAARP i koklusz – a nie słyszeliście z @V3 o indukowaniu zmian DNA falami EM/ULF ok. 7 Hz?

      Haahhhahahahhhhaaaahaa! żeby zacytować @Navajo88

      Polubienie

      • zenobiusz 27 października 2011 o 9:20 pm

       peryskop,Tak wygląda bat na racjonalistów,o profilach techniczno przyrodniczych.
       Dezinformacja,poprzez zalew informacji.Przykro mi,ale dysponujesz tylko własnymi wnioskami,z internetowych artykułów.Niebawem czas jedynie pokaże jaka jest prawda.

       Polubienie

       • monitorpolski 27 października 2011 o 10:40 pm

        Ciekaw jestem, bo moja opinia jest pomiędzy tymi dwiema, tzn. że naturalne zmiany są w pewnym stopniu wykorzystywane przez NWO, a nawet stymulowane.

        Polubienie

        • zenobiusz 27 października 2011 o 10:54 pm

         Ja to widzę tak.NWO przypisuje sobie sprawstwo ,
         zjawisk na które nie ma wpływu
         .Kampania przygotowawcza,
         trwała z 50, co najmniej lat
         .Bardzo im zależy by ukryć prawdę
         ,no i w końcówce,deser.
         Wielkie zwiedzenie.

         Polubienie

        • peryskop 29 października 2011 o 5:28 am

         @Zeno, nie doceniasz faktu, że naukowcy są łasi na komplementy i gotóweczkę wszelkiej maści.

         Niektórzy z nich potrafią czasem coś zrobić co może mieć aplikacyjne atuty.

         I do tego wystarczy jeszcze garska opętańców aby zaczęły powstawać projekty skalarne.

         Polubienie

      • zenobiusz 27 października 2011 o 11:32 pm

       peryskop@
       Jak np.Haarp- złowrogi robi to:

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/27/la-palma-sejsmograf-dzialadrgania-harmoniczne-pod-wyspa/

       Polubienie

       • peryskop 28 października 2011 o 3:52 am

        @Zeno – Wykres jak wykres minutos/minutos, ale brakuje amlitudos oraz frequentas.
        Czy podjąłbyś się interpretacji?

        A czy już słyszałeś, że zmieniła się częstotliwość rezonansowa naturalnego tła EM wokół Ziemi?
        Ta tak zwana częstotliwość Schumanna przez wiele lat wynosiła 7,83 Hz ale już nie wynosi.

        Ponadto 7 Hz jest bliskie dla krytycznej aktywności mózgu pomiędzy stanami alfa (8÷12 Hz) i theta (4÷7 Hz), tzn. na granicy świadomość-nieświadomość, a więc gdy umysł człowieka jest szczególnie podatny na oddziaływania zewnętrzne i na hipnozę. Dlatego 7 Hz jest przedmiotem zainteresowania w projektach mind-control m.in. z wykorzystaniem HAARP.

        Znamienne, że wybrana częstotliwość 7Hz okazała się kluczowa i w innych badaniach.

        Noblista dr Luc Montagnier znów wywołał zdziwienie wśród naukowców po opublikowaniu w 2010 roku wyników eksperymentu sugerującego, że struktury DNA podlegają teleportacji

        Montagnier L. et al – DNA waves and water.
        http://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/1012/1012.5166v1.pdf

        Umieszczono w probówce mały fragment struktury DNA, a drugą probówkę napełniono czystą wodą. Następnie obie odizolowane od siebie próbki poddano działaniu pola elektroma-gnetycznego o częstotliwości 7 Hz. Po upływie 18 godzin stwierdzono pojawienie się DNA w probówce z czystą wodą. Relokacji DNA nie stwierdzono w żadnej z próbek kontrolnych – w których nie użyto pola EM, lub zastosowano pole o słabszym natężeniu, albo czas trwania eksperymentu był krótszy. Jeżeli w powtórkach badań te wyniki zostaną potwierdzone, to mogą zmienić podstawy biologii i fizyki, oraz wyjaśnić zawiłe i tajemne kwestie istoty życia, jego rozprzestrzeniania się, interakcji wewnątrz-osobniczych i pomiędzy organizmami.

        A ty to nazywasz dezinformacją poprzez nadmiar informacji?
        Spodziewałbym się tego po przedszkolakach do gimnazjum, ale … i tu zabrakło mi nagle czasu.

        Polubienie

        • jakisbuk 28 października 2011 o 4:56 am

         chyba faktycznie nasz układ słoneczny wszedł w jakąś chmurę nie wiadomo jakiej energi – bo świrów coraz wiecej 🙂

         Polubienie

        • zenobiusz 28 października 2011 o 1:11 pm

         peryskop@
         Przykro mi ale twoja odpowiedź jest nie na temat.
         Końcówka zaś tej wypowiedzi…
         Przykro mi…

         Polubienie

        • peryskop 29 października 2011 o 5:20 am

         @Zeno, ty naprawdę tych kwestii ne kojarzysz w jeden spójny bigos?

         No troche sbuk halasuje, a to cie może dekocentruje.

         Polubienie

   • O Rzesz 27 października 2011 o 3:14 pm

    Możesz powtórzyć ten link?. Jakoś nie mogę znaleźć.

    Polubienie

    • peryskop 27 października 2011 o 3:41 pm

     ORzesz – masz link powyżej.
     Też wdziałem zorzę, ale to było nad północną Skandynawią, tam gdzie wylęgają się trolle.

     Widok dech zapiera, bo to była orgia barw z niesamowitą dynamiką i poświatą – brakowało tylko efektów akustycznych do pełnego odlotu!

     Polubienie

     • O Rzesz 27 października 2011 o 4:09 pm

      Dzięki.
      Zaiste niezwykle to wygląda. Nie wiem i nie zaprzeczę ani nie potwierdzę pochodzenia tej zorzy ale zarówno barwy jak i występowanie tam widocznych „kolumn” jest typowe dla samego zjawiska jako takiego. Nie przesądza to o jego pochodzeniu.
      Widziałem w latach 1989-1999 trzy zorze nad pomorzem zachodnim.
      Pierwsza była właśnie taka purpurowo-seledynowa.
      Druga to biało błękitne kolumny daleko na północnym zachodzie a trzecia to jeden wielki blady seledyn na pół nieba z wyraźnym półokręgiem nad głową.
      Faktycznie zapiera to dech a miałem jedynie namiastkę tego co mogłeś, peryskop, zapewne widzieć bardziej na północy.
      Normalnie zazdroszczę ci takiego doznania!. 🙂
      Widzieć na ekranie to nie to samo!.

      Polubienie

      • peryskop 27 października 2011 o 5:05 pm

       Jechałem wtedy nocą samochodem w kierunku północy – niestety sam.

       A gdy nagle „włączyli”, to nie mogłem się powstrzymać, żeby nie zatrzymać, nie wyjść na szosę i nie pooglądać. Dominowały odcienie zieleni i błękitu ale z dodatkami fioletowymi i żółtawymi .
       Trwało to ok. minuty i nie wiem, czy było naturalne czy wspomagane z Tromso, Gakony lub z Rosji.

       Co zapiera dech, to złudzenie, że są to jakieś duże stwory wciąż zmieniające morficznie swoje kształty (ty widziałeś łodź Wikingów), a do tego przemieszczające się z „prędkością światła” z jednego skraju nieba na przeciwny. Bez wątpienia to jedno z najlepszych przedstawień jakie dane było mi w życiu oglądać. Nawet fontanny w Barcelonie, czy twarz szejka Zayeda (niech Allach ma go tam w swej opiece) utworzona na niebie nad Zatoką Perską za milion $ z komputerowo zaprogramowanych fajerwerków – to kicze w porównaniu z Norsksjon – zorzą polarną.

       Dlatego wierzę, że jeśli podciągną technologię BlueBeam i wyświetlą nam „biblijne znaki na niebie”, to wielu ludziom rzeczywiście szczęki pospadają i „apokalipsa” im się w pełni potwierdzi. Rozumiem więc przyczyny duszenia wiedzy o tych zjawiskach i zwalczania jej upowszechniaczy – jak Monitor – bo wtedy „BlueBeam show” nie będzie już tak spaektakularnie porażający dla gawiedzi uśpionej telavizjorniami.

       Polubienie

       • O Rzesz 27 października 2011 o 6:34 pm

        No tak. Upowszechniać trzeba ale też trzeba dyskutować (jak wyżej o NATO w Libii).
        Nawet z narażeniem na zarzut bycia agentem ciemności!.
        Nadal nie mogę się przekonać do idei chemitrails w kwestii tankowania samolotów z samochodów asenizacyjnych ze względu na nieprawdopodobieństwo utrzymania tego faktu w tajemnicy.
        Gdyby jednak znaleźć dowód że dodają nanocząstki do paliwa i rozpylają jego część poza komorami spalania silników lotniczych to było by to nawet sensowne.
        Zorze polarne mogą być równie dobrze pochodzenia naturalnego.
        Trudno dociec. Trzeba potwierdzenia że z pomocą HAARP można wywołać zjawisko dorównujące rozmiarami naturze.
        Dodam na koniec że nie neguję twoich opinii dla zasady.
        Jeśli wypowiadam się krytycznie to dlatego że potencjalnie znajduję alternatywne wyjaśnienia.
        Jeśli się mylę to czas zapewne pokarze jak jest w istocie.
        Jest możliwe że dokonują tego za pomocą niezwykłych technologii.
        Mimo jednak przekazów wszystko to jest narazie „potencjalne”.
        Potrzebne są dowody bezpośrednie.
        W każdym razie dla mnie.
        Choć by takie jakie otrzymałem na temat świata duchowego i Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.
        Jestem pewien że świat duchowy istnieje i że pewne obiekty, mimo wiedzy lotniczej, pozostają dla mnie niezidentyfikowane!.

        Nie będę oryginalny ale jeszcze raz wspomnę że wszystko wskazuje na to że sataniści robią co mogą by przepowiadane wydarzenia się wypełniły.
        Skądinąd czy to nie zadziwiające że większość z tych którzy nas ostrzegali i ostrzegają to ciągle Żydzi?!. Nostradamus, Sithin itd. itp.
        Tzn. jak to podkreśla Monitor są to tylko Żydzi nominalnie bo de facto ci ludzie mogą być kimś kto nienawidzi całej ludzkości i Żydów wykorzystuje tak samo jak nas, że przypomnę tylko wypowiedzi prof. Finkelsteina i jego „Przedsiębiorstwo Holocaust”!.

        No ale mówić o tym to oczywiście narazić się momentalnie na zarzut „antysemityzmu” by, broń Boże, nie dotrzeć do prawdziwych wniosków.

        Polubienie

        • peryskop 27 października 2011 o 7:17 pm

         @ORzesz
         Nie znałem pomysłu, żeby do paliwa lotniczego dodawać nanocząstki. Sam na to wpadłeś?

         Robisz błąd trywializując chemitrails do kwestii „tankowania samolotów z samochodów asenizacyjnych”, bo tym dajesz skojarzenia do szamba, a więc do g.wna, czyli HOAX!

         Gdzieś mam link do art. (bodaj i patent) o rozpylaniu nanocząstek dla uzyskania na niebie struktur przydatnych do kreowania kolorowych obrazów (BlueBeam?).
         Jak znajdę to podeślę, a dziś kilka innych.

         Czy słyszałeś dlaczego przechodzimy cyfryzację TV worldwide?
         Oficjalnie dla jakości i jeszcze bardziej HDTV.
         A jednym z faktycznych powodów jest zwolnienie pasm dla RFID-ów, ale nie tylko.

         January 31, 2009
         by Gary Rea
         Silent Sound Spread Spectrum (SSSS) & the All-Digital TV Broadcast Signal: Connection?
         http://ppjg.wordpress.com/2009/01/31/silent-sound-spread-spectrum-ssss-the-all-digital-tv-broadcast-signal-connection/

         March 20 , 2001
         by Mitch Battros (ECTV
         Does HAARP Play a Role to Counter Magnetic Effect?
         http://earthchangesmedia.com/breaking/March_Part2_2001/0320haarp.htm

         October/November 1998
         Nexus Volume 5, Issue 6
         Military Use of Silent Sound
         http://www.raven1.net/silsoun2.htm

         March 24, 2010
         by Michael J. Murphy
         What in the World Are They Spraying? Part I
         http://truthmediaproductions.blogspot.com/2010/03/what-in-world-are-they-spraying_24.html

         03-24-2010
         by Michael J. Murphy
         What in the World Are They Spraying? Part II
         http://www.blacklistednews.com/news-7958-0-5-5–.html

         Polubienie

        • O Rzesz 27 października 2011 o 10:49 pm

         Odpowiadam pod swoim postem bo pod twoim, peryskop, nie ma znaczka „odpowiedz”. Pewnie program ogranicza automatycznie liczbę odpowiedzi.
         Niczego nie trywializuję.
         Jak się coś takiego widzi to każdy człowiek z pewną wiedzą o lotnictwie zastanowi się czy nie ma czegoś na rzeczy (do ok. 1 min 25 sek. Te spaliny są jakieś dziwnie ciężkie. Pyliste. Potem wszystko wygląda już normalnie):

         Mimo to mam wątpliwości co do źródła tankowania i miejsca przechowywania tych substancji w samolotach.
         O ile nie są samolotami specjalistycznymi, z reguły wojskowymi, przystosowanymi do takiej działalności a zwykłymi, rejsowymi.
         Przed każdym lotem piloci rejsowi wyliczają położenie środka ciężkości i masę ogólną samolotu (pasażerowie, bagaż, żywność, woda, paliwo, pozostałe płyny eksploatacyjne) by mieć pewność czy zmieszczą się na pasie i czy będą w stanie sterować samolotem (dopuszczalny zakres położenia środka ciężkości względem środka parcia sił aerodynamicznych).

         Jedynym miejscem gdzie można ukryć taki zbiornik jest środek ciężkości samolotu. Wtedy jego napełnienie czy nie nie powoduje powstania nieprzewidywalnej zmiany momentów przesuwających położenie środka ciężkości a jedynie masę ogólną co może być niezauważalne jeśli nie jest tego dużo.

         Nie da się też ukryć takiego zbiornika chyba że jest wewnątrz zbiornika paliwa ale wtedy musi mieć swoją instalację którą łatwo wykryć chyba że i ta jest poprowadzona wewnątrz paliwowej. Mimo to gdzieś te rurki muszą wyjść na zewnątrz a wtedy ktoś by to zauważył!. No chyba że tankują po 50 kg to może być i w ogonie.
         a wtedy być może jest tak jak opowiada to ten tekst:
         „MECHANIK SAMOLOTOWY O CHEMTRAILS „.

         Właśnie tu mówi się o wozach asenizacyjnych.
         A przecież taki „gównowóz” nie należy do NSA. Tam też są kierowcy „z ulicy”. Jak to przed nimi ukryć?.
         Dla mnie na obecnym etapie to element wojny nerwów!.
         Po prostu szukam wyjaśnienia.
         Niemożliwe żeby wśród kilku dziesiątek tysięcy ludzi obsługi technicznej na świecie, poza jednym odważnym, nikt nie puścił jeszcze pary z gęby.

         Musi być jakiś logiczny sposób na wyjaśnienie wykrytych ponoć na dużych wysokościach związków których tam być nie powinno.
         A takim logicznym jest paliwo lotnicze i jakiś ukryty system nie powodujący „niezdrowego” zaciekawienia u mechaników. No chyba że wszyscy oni są zastraszeni bądź są iluminatami.
         Wiem że brzmi to jak drwina ale nie mam najmniejszego powodu by kpić.
         Szukam bezpośredniego dowodu.

         Prezentowane wcześniej zdjęcia niczego nie dowodziły w świetle wiedzy o przepływie gazów i ich zachowania się w takich warunkach jak opływ ciała o kształcie aerodynamicznym.
         O nanocząstklach gdzieś mi info przemknęło.
         To właśnie wydaje mi się logiczne. By móc to ukryć tak by wszyscy o tym nie mieli pojęcia trzeba to zrobić tak by było aż zbyt oczywiste!.
         Sorki że nie podaję źródła o nanocząstkach ale tyle tego „przerabiam” że nie jestem w stanie już odnaleźć.
         Trzeci i ostatni z linków jakie podałeś nie działają mi ale z tego co wyczytałem w pozostałych nie jest to wszystko takie jednoznaczne. Pełno jest nadal domysłów a już największym nieporozumieniem jest utożsamianie wszystkich smug kondensacyjnych ze zrzutem chemikaliów.

         Polubienie

        • liv 28 października 2011 o 12:56 am

         Prezentacja samolotu zabójcy od kokpitu: (załadowany trucizną w beczkach, oraz wyposażony w dysze i dyfuzor)

         Oraz wywiad z pilotem LOTu, który chciał pozostać anonimowy…

         Q: Proszę się przedstawić.
         A: Jestem pilotem, z LOT, mam ponad 4000 godzin nalotu, latam głównie na trasie Warszawa-Kijów, Warszawa-Mińsk, ale zdarzają się też inne loty, te dane Panu wystarczą.

         Q: Przyznam szczerze że mieliśmy problem z dotarciem do kogokolwiek z Lotu aby skomentował pojawiające się coraz częściej doniesienia o „dziwnych przelotach nad RP”
         A: To jest tak, każdy siedzi i boi się o jutro, nikt nie chce się wychylać, bo poleci pierwszy do odstrzału, większość moich kolegów – pilotów, nie jest zatrudniona nawet na umowę o pracę (kontrakty), więc jak jest się niewygodnym, to się po kontrahent (LOT, przyp. redakcji) rozwiązuje kontrakt w najlepszym przypadku, a bywa i gorzej – co widać po wypadkach lotniczych w Polsce ostatnimi czasy.

         Q: Sugeruje Pan, iż zarząd LOT, działa z zamiarem bezpośredniego pozbawienia życia lub zdrowia, osób które są niewygodne?
         A: (Ironiczny Śmiech)… Proszę Pana, Zarząd tutaj jest z politycznego nadania, oni są tylko po to aby podpisać papiery, których nawet nie czytają, oni nie mają nawet pojęcia jak działają linie lotnicze, zresztą w większości spółek gdzie udziałowcem jest skarb państwa, zmienia się wiatr polityczny, zmienia się zarząd, jak już się przez przypadek trafi osoba obeznana w lotnictwie, to i tak nic nie może zrobić, bo wybory są co 4 albo mniej lat nawet, decyzje w spółkach są podejmowane przez kierowników niższego szczebla, których nikt nie rusza, bo zwolnienie takowych okazało by się totalną klapą dla całego przedsiębiorstwa.

         Q: Czyli to Ci kierownicy… ?
         A: Nie do końca tak jest, oni po prostu wykonują polecenia, jest może 1, 2(z działu HR) osoby które pilnują aby nie doszło do dekonspiracji, albo jakichkolwiek sprzeciwów.

         Q: Nie wierzę że 1 czy tam 2 osoby potrafią trzymać w ryzach całą załogę linii
         A: Nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał, ludzie mają własne problemy, a jak ktoś próbuje dociekać, to się go szantażuje, przyczepia się takiemu ogon i szuka haka na niego (żonę zdradza, albo się odwiedzi jego rodzinę i odpowiednio porozmawia z nimi – taaa, rodzina to dobry argument). Znajomego pilota (już nie lata w LOT) siostra miała restaurację przy trasie Warszawa – Radom. Przyszli panowie i spalili dobytek, oczywiście potem była sugestia delikatna do znajomego, aby się nie mieszał w sprawy które jego przerastają – zrezygnował z pracy, lata teraz jako pilot w prywatnej spółce. Albo po prostu, samolot z pilotem na pokładzie się rozbija w niewyjaśnionych okolicznościach….

         Całość tutaj – http://www.paranormalne.pl/topic/23230-chemtrails-%26-8211%3B-cos-wisi-w-powietrzu/page__st__255

         Polubienie

     • choice 27 października 2011 o 6:37 pm

      zazdroszczę !!

      Polubienie

      • peryskop 28 października 2011 o 1:22 am

       Nie ma czego zazdrościć @Choice.

       @ORzesz, dzięki za komentarz. Oczywiście staramy się zdekodować dostępny szum, bo pewności nikt nie ma – nawet @Zeno. Nie sądzę jednak, żeby szambiarkami towar dowożono – pewnie w kolorowych cysternach, jakich wiele się kręci na lotniskach pasażerskich. Piloci mogą dostawać gotowe dane do obliczeń i pewnie mogą się domyślać, ale przecież „każdy” ma żonę i dzieci (czasem nawet coś extra). Zapewne inaczej to idzie przy samolotach wojskowych.

       A tu jeszcze kilka linków do postukania:

       http://csat.au.af.mil/2025/volume3/vol3ch15.pdf
       http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?file=/c/a/2004/10/04/MNGM393GPK1.DTL
       http://www.wtwma.com/dailyoperations/03March%20Image%20Archive/WTWMA%20TWA%20Newsletter%203-10-11.pdf
       http://wwwppd.nrl.navy.mil/whatsnew/haarp/
       http://sincedutch.wordpress.com/2011/10/04/want-to-know-about-haarp-vlf-uhf-and-weather-modification-want-to-prove-it-to-a-non-believer-here-you-go/

       Polubienie

       • choice 28 października 2011 o 10:02 am

        zazdroszczę widoku zorzy polarnej bo musi powalać… wywaliło mi posta na sam koniec 🙂

        Polubienie

       • O Rzesz 28 października 2011 o 10:40 am

        A jeśli jest tak jak zapodał wyżej liv?!.
        W końcu lotników i personelu pomocniczego jest na świecie ograniczona liczba.
        Może jednak są zastraszeni i nauczeni niewtykania nosa w nie swoje sprawy.
        Co innego kiedy jest się poza systemem.
        Gdy jednak siedzi się w jego wnętrzu decyzje bywają dramatycznie niejednoznaczne i trudne by utrzymać dotychczasowy stan posiadania!.
        Do tego bycie lotnikiem to powołanie!. 99,9999 procenta tych ludzi nie tylko lubi ale i kocha to co robią!. Stracić to w imię solidarności społecznej … trzeba by być bardzo odważnym i wierzącym!.

        Polubienie

 15. pola 27 października 2011 o 11:11 am

  Przytoczę tu słowa Blogerki circ z jej strony na NE która pisze jasno i bezpardonowo,zapewne niektórzy jej nie lubią ale czy wszystkich da się lubić za wyłuskiwanie prawdy.
  ,,Służbom zależy na naszej anonimowości. Wtedy mogą nas straszyć i zbierać na nas haki. Nie miejmy nic do ukrycia, nawet grzechów, a wytrącimy im broń. Staną się zbędni. Jesteśmy godni, mimo upadków”
  Komu nie podoba się blog Monitorpolski,s Blog?

  Polubienie

  • AQQ 27 października 2011 o 11:47 am

   Bardzo mądre słowa p.circ. Takie były czasy, ze jak ktoś chciał zaistnieć*, cokolwiek załatwić- natychmiast trafiał pod płaszcz służb, tak zwyczajowo dla szantażu, wtedy norma, myślę, że dziś funkcjonuje na tych samych zasadach.

   Polubienie

   • pola 27 października 2011 o 12:37 pm

    Pamiętam jak moja matka namawiała ojca aby zapisał się do partii to dostaniemy nową westfalkę (piec)bo na tym już się gotować nie da,na co jej ojciec odpowiedział że rozpalimy ognisko na środku kuchni i będziemy tam gotować a on nie będzie diabłu duszy zaprzedawał.Czasy były ciężkie i daliśmy radę i damy teraz,tylko z Panem Bogiem trzeba.

    Polubienie

   • Rodriguez7 27 października 2011 o 1:10 pm

    Mądre? Wiesz każdy myśli po swojemu. Dla mnie to wygląda tak – „Nie mamy nic do ukrycia więc niech każdy powie jak się nazywa i gdzie mieszka; nie będą mnie oświeceni jego mać straszyć!”. Full patos, patriot, fuckin epic i w ogóle ale niech zacznie się stan wojenny, chaos, burdel i niech też asasyni systemu dostaną listę takich osób w swoje łapy. Nie muszę chyba kończyć. I to nie jest tak że się boję. Poprostu matariał biologiczny opozycji trzeba zachować. Nie dajmy się wybić.

    Polubienie

  • zenobiusz 27 października 2011 o 1:06 pm

   Sęk w tym, że to blogerka Circ zaczęła nagonkę na Marka,poszukajcie w internecie.
   To co czytamy teraz to ciąg dalszy,przy jej akceptacji i poparciu,jak wynika z jej komentarzy pod „rewelacjami” Demonstenesa..Nawoływanie do rezygnacji z anonimowości,to typowa zagrywka by internautów namierzyć.Wiadomo z czyjej inspiracji.

   Polubienie

   • pola 27 października 2011 o 1:32 pm

    Blogerka Circ czasami błądzi a przy okazji dostaje się każdemu,no przepraszam to u niej nie uświadczysz.Wiem coś na ten temat.
    Co do anonimowości czy to jest takie ważne i tak wczesniej czy pózniej wiadomo kto pisze pod tym pseudonimem.

    Polubienie

   • gSheeple 27 października 2011 o 5:52 pm

    Zeno, szukałem tych rewelacji, o których piszesz – niestety bezskutecznie.
    Możesz podrzuć linka. Chciałby moc sam ocenić zachowanie circ

    Polubienie

    • zenobiusz 27 października 2011 o 6:45 pm

     http://partenos.nowyekran.pl/post/26113,co-to-za-newsy-o-wprowadzeniu-na-dniach-stanu-wyjatkowego-w-polsce
     Tu Circ.
     Monitor Polski prowadzi Marek Podlecki, byłyTW i obecny współpracownik służb sowieckich
     Ma pełno stron w necie i jest bardzo aktywny.
     Moze w tym jest troche prawdy, ale to straszenie, to defetyzm sowietów, by osłabic naszego ducha. Oni wszystko zwalaja na zydów, sami działając tu swobodnie i wspolpracujac z nimi w interesach-to imperium dezinformacji i chaosu.

     Mamy sie modlic, to pewne.

     Polubienie

    • zenobiusz 27 października 2011 o 6:50 pm

     To jest smaczne.Miłej lektury.

     http://blogmedia24.pl/node/34753

     Polubienie

    • zenobiusz 27 października 2011 o 6:52 pm

     Więcej nie szukam,chyba wystarczy,to jeszcze z czasów grypy.

     Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).
     Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.
     Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki.
     Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach,
     http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php?topic=4635.365;wap

     Polubienie

     • pola 27 października 2011 o 8:39 pm

      circ wie że biją dzwony tylko nie wie w którym kościele .
      http://circ.nowyekran.pl/post/28911,pistis-uwaga-grozna-sekta-w-internecie-i-na-ne

      Polubienie

      • zenobiusz 27 października 2011 o 10:06 pm

       pola@
       Oj radze dokładnie przeczytać dyskusję w tym podanym linku.Już ona dobrze wie.

       Polubienie

  • monitorpolski 27 października 2011 o 10:45 pm

   Tyle, że ja z circ morze słów wylałem mailami, a ta swoje, powiela gnój Demostenesa. Ale cóż, może ma w tym jakiś cel. Też ją na początku odebrałem jako niegłupią, ale po tych ekscesach, zrobiłem małe rozpoznanie środowiskowe i … wyszło. Już wiem, że nie ma sensu dyskutować. Chyba wiecie o co chodzi.

   Polubienie

 16. Źródła informacji 27 października 2011 o 11:13 am

  Dług publiczny blisko 60% w 2011 r. 25% VAT od 2012
  http://www.wykop.pl/link/923849/dlug-publiczny-blisko-60-w-2011-r-25-vat-od-2012/

  Polubienie

 17. O Rzesz 27 października 2011 o 12:15 pm

  Esbeckie metody.
  Coraz więcej na tym blogu niewygodnych faktów więc psy kąsają.
  Przerażająca jest dychotomia pomiędzy tym co widzą i wiedzą ludzie i tym co wciska się nam przez oficjalne merdia.
  Dzięki Monitor za ten blog.

  Polubienie

 18. nowy84 27 października 2011 o 12:43 pm

  http://www.eufic.org/article/pl/artid/aspartame/

  bo Aspartam jest ok hehehehe

  Polubienie

 19. pio9a 27 października 2011 o 12:58 pm

  Polubienie

 20. wwr 27 października 2011 o 1:03 pm

  http://moje-riese.blogspot.com/

  Polubienie

 21. Open 27 października 2011 o 1:16 pm

  Największych zbrodni politycznych wobec Narodu Polskiego dokonano w czasach rzędów AWS-hołoty, wprowadzając rzekome „reformy”.

  Polubienie

 22. Rodriguez7 27 października 2011 o 1:17 pm

  Ahhhh biedny Obama. No tak chłopina dobrze chciał a tu ci nie nażarci republikanie nooo….

  http://wyborcza.pl/1,75477,10544440,Janosikowe_dekrety_Obamy.html

  Polubienie

 23. Versus3 27 października 2011 o 2:10 pm

  Panie Marku, niech się Pan nie poddaje. Ta nagonka to metoda na wyczerpanie nerwowe, ale też znak, że Pański blog ma znaczenie, wpływ i popularność. Czy zużywali by tyle sił i środków na atakowanie byle kogo? 🙂 Serdecznie pozdrawiam!

  Polubienie

 24. pio5 27 października 2011 o 2:46 pm

  Ciemny obiekt przed słońcem widoczny dziś na stacji w Antarktydzie (klatka 26-27):
  http://www.awi.de/NM_WebCam/livemovieT.html
  Czy może wie ktoś co to było?

  Polubienie

  • O Rzesz 27 października 2011 o 3:11 pm

   Ten „ciemny obiekt” to „przepalone” piksele w matrycy CCD lub CMOS spowodowane automatyczną korektą balansu bieli kamery.

   Polubienie

   • peryskop 27 października 2011 o 3:27 pm

    Albo wręcz photoshopping!

    Polubienie

    • pio5 27 października 2011 o 3:53 pm

     OK, dzięki za wyjaśnienia

     Polubienie

 25. pola 27 października 2011 o 2:56 pm

  ,,Może jeszcze uchwalić ustawę o sposobach gwałtu , obcowania płciowego z dziećmi do lat 13 , kulturalnego porywania ludzi dla okupu z załączonym menu dla porwanych …. itd..
  NIE MA TAKIEGO ZAWODU W I N D Y K A T O R… to samozwańczy bandyci działający B E Z P R A W N I E !!!!!
  Uważam , że ich funkcjonowanie jest na rękę rządzącym , windykatorami są najczęściej byli policjanci i funkcjonariusze spec służb , mają odpowiednie koneksje , które pozwalają im na bezprawne działanie !!!Jeśli mówić o tworzeniu ustaw to proponuję :

  USTAWĘ O ŚCIGANIU OSÓB BEZPRAWNIE DZIAŁAJĄCYCH W TZW. WINDYKACJACH…
  WINDYKATOR = PRZESTĘPCA !! i do pudła ( więzienia )…
  nadużycie link skomentuj”
  222 Legionista
  Dożyliśmy … ” przepięknych ” czasów…Wybieramy TYCH co pozwalają NAS gnoić , hańbić , pastwić się nad nami i ….. pożyczać na gwoździe do własnych trumien !!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://legionista.nowyekran.pl/post/31361,jesli-kurwo-nie-masz-na-dlug-to-ci-pozycze

  Polubienie

  • brt 27 października 2011 o 3:23 pm

   Pan Marek robi dobrą robotę ale brakuje tu elementu wiedzy o naszych prawdziwych przeznaczeniach: aby nauczyć się Miłości i nie musieć już więcej inkarnować na tym podłym świecie (chyba że chcemy jeszcze sie tu pobawić). Wiedza o reinkarnacji jest tu szczególnie wypierana, a dopiero ta częśc całokształtu daje nam wgląd w sens naszych istnień, wtedy możemy albo pocierpieć ( jeśli boimy się powalczyć) lub nie będziemy się bali prawdziwych kroków które popchną nas ku ogólnemu dobru. Wszystkie pyskówki wtedy zbledną i pozostanie esencja każdego człowieka. Ale strach przed tym jest tutaj na tym blogu krzewiony, choć jest to najlepszy blog w Polsce i jeden z najlepszych na swiecie w naszym kręgu językowym ang, niem, pl. Powalczmy do wewnątrz siebie a potem będzie łatwiej z dyscypliną i koordynacją na zewnątrz…

   Polubienie

   • zenobiusz 27 października 2011 o 11:04 pm

    brt@
    Widzę ze się nudzisz,poczytaj sobie.
    „Czy czytał ktoś Trafiona przez piorun ? Są to wydarzenia, o których opowiada tu Gloria Polo, o tym jak stanęła przed Bogiem. Opowiada o tym co się działo w rzeczywistości. Została trafiona przez piorun, była w czyśćcu i rozmawiała z Bogiem. Jaj kuzyn zginął. Nikt jej nie mógł pomóc. Jej mąż próbować, dostał piorunem z jej ciała. Akurat wtedy deszcz padał. Jej powrót do życia to praktycznie cud. Była w stanie śmierci klinicznej. Nie żyła jednak pobożnie. Myślała, że należy się jej niebo. To tym wypadku była spalona. Nie mogła chodzić, mieli jej odciąć nogi. Zaczęła chodzić. Nie mogła mieć już dzieci. Urodziła córeczkę Marię José.

    Fragmenty:

    Zobaczyłam Najświętszą Pannę na kolanach, gdy kapłan unosił naszego Pana w Hostii, podczas Mszy Świętej odprawianej za duszę mojego kuzyna. Maryja Niepokalana modliła się za mnie! Klęcząc u stóp Naszego Pana, zbierała wszystkie modlitwy, jakie ludzie na ziemi ofiarowywali za mnie i Mu je oddawała.

    Reinkarnacja była dla mnie wygodną nauką.

    Nie będę się teraz trudził przepisywaniem całej książki, ale ja jak czytałem zauważyłem pewien tekst.
    Gloria Polo znała ludzi, którzy byli podobno reinkarnacją jej dziadka i pradziadka. A zobaczyła ich w czyśćcu. To co przeżyła Gloria Polo to prawda. ”
    http://forumzn.katalogi.pl/Dow%C3%B3d_na_to,_%C5%BCe_reinkarnacja_nie_istnieje,_lecz_B%C3%B3g_tak-t12634.html

    Polubienie

 26. Konrad 27 października 2011 o 3:55 pm

  Swiat wchodzi w nowa, grozna faze

  http://socioecohistory.wordpress.com/2011/10/27/alex-jones-the-luciferian-new-world-order-is-here/

  Polubienie

  • peryskop 27 października 2011 o 4:09 pm

   No to przeklejam z wczorajszego wątku komentarz ogólny i aktualny zarazem:

   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/26/izraelski-wywiad-nato-zabilo-kaddafiego/
   peryskop 27 Październik 2011 o 3:06 pm

   @jerkey – Dzięki za te rozważania.
   Oczywiście wiara musi zakładać jakąś wybraną koncepcję Boga, mniej lub bardziej wyrazistą. Ale nasze próby uściślenia definicji Boga wciąż napotykają na trudności. Piszesz: [jeśli] „…Bóg CHCE/POZWALA aby życie wyglądało tak, a nie inaczej i NIE MA ZAMIARU tego zmieniać, to trudno mówić o konkretnym planie działania Boga.”

   Hop, hop! Czy się nie przejęzyczyłeś?

   I zauważ, proszę, że różnica pomiędzy twoimi wariantami A i B jest nikła, o ile w istocie nie zerowa. Bowiem przecież w obu przypadkach decyduje Bóg, ale…

   Jak już wcześniej podałem to „ale” może być spełnione np. przez przyjęcie dość kontrowersyjnej tezy, że Szatan jest elementem Boga, z powołaniem się na książkę G. Hubera „Idź przecz Szatanie! Działania diabła dzisiaj”.

   Wyłania się także problem „wolnej woli” – czy ją naprawdę mamy, czy może wszystkie nasze działania są jednak z góry przez Stwórcę zdeterminowane, a zatem nasza „wolność” jest w istocie iluzoryczna?

   Znowu kusi, ażeby optować tylko za jedną z tych opcji. A mi się wydaje, że całkiem możliwe jest przenikanie się obu tych na pierwszy rzut oka wykluczających się wzajemnie możliwości. Więc ponowię pytanie – dlaczego „ALBO ALBO”? Czyż życie nie jest bogatsze niż biel i czerń?

   Lecz przy tym trzeba uważać i zachować świadomość, że takie rozważania mogą prowadzić do relatywizmu, a w konsekwencji do zachowań bluźnierczych i erozji wiary. Przecież wszystkiego można użyć do dobrych celów, jak i do złych, a ważne są nie tylko intencje, ale i uczynki oraz ich skutki. Podobnie z „wolną wolą” – nie należy się tłumaczyć z popełnionych złych czynów: „bo i tak nie zależało to ode mnie, jeśli wszechmogący Bóg tak zdecydował”.

   A na marginesie – gdy przychodzi do odróżnienia „dobra” od „zła” znów nie zawsze w praktyce jest to takie łatwe i oczywiste, jak byśmy chcieli, i jak rozmaite mądre teorie wskazują. Ta trudność nie oznacza jednak, że mamy bezmyślnie iść za podszeptami postmodernistycznych trendów i rezygnować z dążeń do ideałów takich, jak DOBRO, PRAWDA i SPRAWIEDLIWOŚĆ.

   A wracając do PLANU wygląda na to, że inteligentnie przewidziany w zamierzchłej przeszłości i opisany m.in. w Biblii apokaliptyczny kryzys cywilizacyjny jest obecnie na naszych oczach rozmyślnie realizowany – w zmowie i w porozumieniu – przez grupę cwaniaczków dysponujących już odpowiednimi środkami technicznymi i odpowiednią wiedzą, z powoływaniem się na „święte pisma” jako na wyrocznię pochodzącą od samego Boga, a więc rzekomo jest to nasze przeznaczenie nie do uniknięcia.

   @Orion niedawno napisał tu na Monitorze w stylu fundamentalistycznym:
   „Jeżeli o tym planie wspomina Słowo Boże Biblia to moim zdaniem osoby wierzącej się spełni!!!”

   A moim zdaniem, osoby również wierzącej – i myślącej – „ich” niecne plany nie muszą się udać.

   Polubienie

   • jerkey 27 października 2011 o 5:53 pm

    Odpowiedziałem ci w poprzednim wątku, ale komentarz jest w moderacji

    Polubienie

    • peryskop 28 października 2011 o 12:42 am

     Odpowedziałem ci też w poprzednim wątku zaczynając od:

     @Jerkey – Czy nie dostrzegasz, że się trochę plączesz w swoich aksjomatach? Jeśli warianty A i B miały służyć próbom opisania Boga, a okazuje się, że w obu twoich wariantach jednak decyduje Bóg (z jakimiś „ale”), to czy nie stworzyłeś aby aksjomatów mających na celu opisanie człowieka? Właściwe po to, żeby sobie uprościć rozumienie świata?…

     a dalej pod: peryskop 28 Październik 2011 o 12:37 am

     Polubienie

 27. Stirlitz 27 października 2011 o 4:17 pm

  Powiem Wam , że miałem dziś kryzysową sytuację , nie wiem czy psychika mi siada , bo 2 tygodniach bezskutecznego szukania pracy w zawodzie, czy za dużo czytam i oglądam filmów z wojny , dziś przy pracach domowych związanych z przenoszeniem krokwi do pocięcia na opał piła spalinowa coś strzykmęlo mi w plecach i miałem problemy z oddychaniem:( i musiałem sie dowlec na 1 piętro z piwnicy , powiem że telefonu ze sobą nie miałem , ale dowlekłem sie w bólu i w panice ze to coś nieokreślenie złego. powiem ze od 2 lat od wypadku rowerowego nie myslalem o śmierci , jednak życie jest kruche powiem Wam… i nie wygląda to tak jak na filmach… zostajemy sami z nieznanym

  Polubienie

  • navajo88 27 października 2011 o 8:53 pm

   Stirlitz spoko jeżeli pani kostuch do ciebie przyjdzie to nawet się tego nie spodziewasz ! ta dama załatwia sprawy bardzo szybko i bezboleśnie i nawet nie zauwarzysz że już jesteś martwy jak najprawdziwszy nieboszczyk !!!! .
   Z panią kostuchą tak to już jest ,działa szybko i nie zawodnie !!!
   J.M.H

   Polubienie

   • peryskop 27 października 2011 o 9:13 pm

    @Stirlitz, krążek międzykręgowy się przesunął czyli dysk.

    Jeśli będziesz miał silne „szpilkowe” bóle, to polecam z utopsji dwie doby życia na podłodze tj leżeć na kocu (x2?) rozłożonym na podłodze, a wszelke ruchy powoli i tylko „po rozgrzewce”.

    Powinno przejść bez żadnych prochów, strzyków i operacji „odbarczających”.
    Ale trzeba już pamiętać o „rozgrzewkach” i o niezginaniu ciała w kabłąk przy obciążeniach.

    A spostrzeżenie jaknajbardziej słuszne: Życie to nie jest film.

    Zwłaszcza brak mu (nam) funkcji „rewind” i „pause”, ale jest „stop”.

    No i udane triki są znacznie trudniejsze do realizacji niż w studiach Świętego Drzewa koło LA.

    Polubienie

    • Stirlitz 27 października 2011 o 10:46 pm

     To nic z kręgosłupem , to naderwanie ścięgien około żebrowych , bez rozgrzewki wykonałem energiczne podniesienie szerokie na wysokość ramion, problemy z oddechem były przez ból związany z ruchem przepony i podrażnieniem naderwanych mięśni i wiązadeł…jestem po małym masażu pewną maścią , ale pewnie z tydzień poboli …gorzej bo miałem jutro małe zlecenie i nie pojadę i nie będzie miedzi.ogólnie mam złe 3 miesiące , nie wiem kiedy się to przełamie

     Polubienie

     • O Rzesz 27 października 2011 o 11:18 pm

      Noś się ciepło, Stirlitz, śpij na twardym nawet jeśli to ścięgna a nie dysk i powtarzaj jak mantrę „Jest dobrze”.
      Przyda się też wizualizacja swojej własnej, roześmianej buzi.
      Zresztą wysil się też na sztuczny uśmiech (dosłownie) taki przytrzymany na ustach z pokazaniem zębów.
      Powinieneś w ciągu kilku, kilkunastu sekund zacząć odczuwać wewnętrzną wesołość co pozwoli nieco odetchnąć od zmartwień.
      Jeśli nie zadziała za pierwszym razem to po kilku próbach na pewno.
      Gdyby serce zaczęło ci bić mocno lub niemiarowo dmuchnij w kciuk tak by powietrze sprężyło się w ustach.
      Wytworzone ciśnienie oddziałuje na nerw błędny który ma połączenie z układem limbicznym. To spowoduje uspokojenie akcji serca!.
      Trzeba sobie jakoś radzić … powiedział góral zawiązując buta dżdżownicą!. 😉

      Polubienie

     • peryskop 28 października 2011 o 12:54 am

      No to się bardzo cieszę, że nie jest tak źle.

      Polubienie

 28. theaspartam 27 października 2011 o 4:39 pm

  Warszawa walcz- SABATON – Uprising (Official Video) [Napisy PL] http://www.youtube.com/watch?v=w0ZvX9dIpsQ

  Polubienie

 29. misieko 27 października 2011 o 6:08 pm

  witam dziś w polsce zarejestrowano UFO

  Polubienie

  • choice 27 października 2011 o 8:59 pm

   najpierw weź przeanalizuj te filmiki a później wypatruj na niebie ufoludki 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=NnaK3bJWr8w

   Polubienie

  • peryskop 27 października 2011 o 9:16 pm

   @misiek, musicie się tam jednak jeszcze mocno posprężać!
   Ale kierunek słuszny – na czasie!

   Polubienie

  • Konarski 28 października 2011 o 3:25 am

   Owad. 🙂
   Latający 🙂

   Mucha, meszka lub inne paskudztwo.

   Polubienie

 30. Polak Potrafi 27 października 2011 o 6:16 pm

  Od kilku dni czytając blog wiele jest głosów na temat powstania innych tego typu zagadnień zdjęcia Polska walcząca, powstanie warszawskie, utwory Sabaton i sobie tak myślę komu na tym zależy żeby znowu wywołać w nas zryw narodowy w jaki celu 1830 1863 powstania wywołane jedynie po to żeby polaków wywłaszczyć z majątków oczywiście skrót myślowy. Ale ci którzy to promują niech łaskawie obejrzą sobie zdjęcia z Czeczeni jak wyglądał Groźny przed wojną i po niej, Bałkany, Libia zdjęcia Syrty 2007 a dziś.

  Chyba trzeba mocno nienawidzić swojego kraju, aby promować rzeczy które w XXI wieku nic nie mają wspólnego z patriotyzmem. A rada moja jest taka rano 10 km biegu w czasie 50 min i wtedy możemy przystąpić do dokonywania wpisów na blogu. Szkoda zatruwać nam wszystkim krwi rzeczami które nic nie wnoszą a powodują jeszcze większą frustracje. Dla tego recepta ranny bieg na prawdę się sprawdza.

  Szacunek dla tych którzy po 40 roku życia w ciągu 50 min pokonają dystans 10 km bo młodsi nie powinni mieć z tym problemu. Jeśli myślą o służbie dla ojczyzny bo walka to nie zabawa w piaskownicy czy ładne zdjęcia z karabinem na tle Polski walczącej.

  BÓG HONOR OJCZYZNA to wyznacznik Polaków. A zwycięstwo przyjdzie z Maryją.

  Pamiętajcie o tym z Bogiem.

  Polubienie

  • zbigniew1108 28 października 2011 o 1:32 am

   Dziękuję , że opublikowałeś powyższe przemyślenia .Zbyt mało osób zastanawia się „…a co następnego dnia….” ? Kto nakarmi powstańców , kto ugasi pożary ,
   kto zaopiekuje się sierotami ….?
   Słowo jest łatwo powiedzieć , ale czyny niosą konsekwencje nieraz trudne do udźwignięcia .
   Mam nadzieję ,że 11.11.11 będzie spokojnym dniem .
   Jeżeli jednak nie ,to należy ochronić siebie i znajomych .
   Bo wszystkich się nie da .
   Prowokacja jest przygotowywana na skalę międzynarodową .

   POCZĄTEK CYTATÓW:
   Mają rozbić Marsz Niepodległości.
   Znani z zamieszek bojówkarze zza Odry wybierają się do Warszawy, by zablokować organizowaną 11 listopada przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo- Radykalny manifestację – alarmuje „Rzeczpospolita”.
   ZAMIESZKI W HAMBURGU. OGIEŃ I ATAK NA BANK>>
   Niemieccy anarchiści i lewacy – jak twierdzi gazeta – skrzykują się na forach internetowych „by powstrzymać marsz faszystów”. Na ulicach Berlina i Wiednia wiszą plakaty wzywające do blokady Marszu Niepodległości.

   Prawicowo-konserwatywny rząd i Kościół katolicki od lat utrzymują w Polsce klimat rasistowski, antysemicki, homofobiczny. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na ów problem i wezwać do wspierania naszych polskich towarzyszy w Warszawie 11 XI 2011 – gazeta cytuje jeden z apeli, który pojawił się w internecie.
   Niemieccy anarchiści i lewacy dość często biorą udział w ulicznych rozruchach. Jak przypomina gazeta w lutym tego roku ponad 3 tys. lewaków zjechało do Drezna, by zablokować marsz neonazistów. Doszło do ulicznych starć, podczas których zdemolowano sklepy i samochody. Rannych zostało wówczas 82 policjantów.
   W Polsce zablokować przemarsz chce Porozumienie 11 listopada, w którego skład wchodzi m.in. stowarzyszenie Młodzi Socjaliści, Federacja Anarchistyczna, stowarzyszenie Nigdy Więcej i pismo „Krytyka Polityczna”. Jego przedstawiciele potwierdzają, że do Polski prawdopodobnie przyjedzie grupa zwolenników ich akcji z Niemiec.
   Mam nadzieję, że do żadnych zajść nie dojdzie, ten marsz trzeba po prostu zatrzymać. Obywatelski protest jest konieczny i pokazuje, że Polakom takie sprawy jak marsz skinheadów 11 listopada nie są obojętne – mówi gazecie działacz stowarzyszenia Nigdy Więcej.Mają rozbić Marsz Niepodległości.

   KONIEC CYTATÓW

   Polubienie

 31. felicyta 27 października 2011 o 7:21 pm

  fajna info., szkoda, ze nie dla Polakow
  06:01, 25.10.2011 /PAP
  Czesi będą leczyć się marihuaną
  „TRAWKA” JAK LEK – LEGALNIE
  W Czechach marihuana będzie uprawiana pod okiem władz. Narkotyk wkrótce zniknie z listy substancji zakazanych i trafi do spisu leków. Taką decyzję podjęli rządowi eksperci.
  http://www.tvn24.pl/-1,1722015,0,1,czesi-beda-leczyc-sie-marihuana,wiadomosc.html

  Polubienie

 32. theaspartam 27 października 2011 o 7:28 pm

  Komu zależy wywołać zryw narodowy?Dziwnie to odbierasz,pokazując prawdę o przeszłości Polski pokazuje że nie jesteśmy tchórzliwym narodem,bez walki się nie poddajemy bo tylko strach nas ogranicza w działaniu i jest wielu którzy mają to jeszcze we krwi,szanując historie która lubi się powtarzać będziemy przynajmniej świadomi co nas czeka,decyzje każdy sam podejmie czy umrzeć jako niewolnik czy jako patriota walczący o wolność innych a o patriotach nie zapominamy jak widać w tym videoclipie Sabaton. Hitler o Polakach- http://prawica.net/node/15937

  Polubienie

 33. Annah. 27 października 2011 o 8:15 pm

  Świadectwo z Medjugorie
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/27/list-s-emmanuel-z-15-x-2011r/

  Polubienie

  • jakisbuk 27 października 2011 o 8:53 pm

   dziwne że sam kościół tego nie popiera – wiec jakie to świadectwo ?

   „W 2009 biskup Ratko Perić przypomniał negatywne stanowisko Kościoła dotyczące rzekomych objawień, zsekularyzował kościół wybudowany w związku tymi wizjami i zwrócił uwagę, że kościół św. Jakuba w Medziugorie nie jest sanktuarium. Zastrzegł również dla siebie udzielanie zgody na pracę duszpasterską w tym miejscu. Ponadto Tomislav Vlašić, opiekun duchowy i promotor wizjonerów, ze względu na propagowanie błędów doktrynalnych, nieposłuszeństwo i złamanie celibatu został wydalony z zakonu franciszkanów i suspendowany, a Benedykt XVI zabronił mu pod groźbą ekskomuniki wypowiadania się w jakichkolwiek sprawach doktryny katolickiej.”

   Polubienie

   • Annah. 27 października 2011 o 9:28 pm

    Widać buku, żeś nie czytał tego co przesłałam, może nieco cię uspokoi 🙂

    4. Komisja. Prace ekspertów, którzy w Rzymie pracują nad sprawą Medjugorja pozostają jeszcze dosyć dyskretne. Ale dane są pewne znaki: Na wiosnę widząca Ivanka Elez (pierwsza, która widziała Gospę 24 czerwca 1981 r.) została wezwana do Rzymu, żeby złożyć tam swoje świadectwo. Później także ojciec Jozo Zovko i widząca Vicka pojechali w tych dniach do Rzymu, żeby tam spotkać się z kardynałem Ruini, przewodniczącym Komisji. Módlmy się nadal, żeby plan Maryi wypełniał się bez przeszkód! On się wypełni z pewnością, widzący to wiedzą. „Wszystko to, co nie jest z Boga, przeminie, mówią oni, a to wszystko, co jest z Boga, pozostanie.” Do nas należy, żeby przyspieszyć Bożą godzinę przez nasze modlitwy i ograniczyć cierpienia spowodowane oporem!

    Polubienie

    • jakisbuk 27 października 2011 o 9:56 pm

     tak czytałem – niestety nie jestem psychiatrą i nie pomogę 🙂

     Polubienie

     • Aśka 27 października 2011 o 11:44 pm

      @jakisbuk, to wiemy, ale jakiś kontakt by się przydał, prawda?

      Polubienie

      • jakisbuk 28 października 2011 o 5:23 am

       czytam ten blog od kliku miesiecy -ale chyba zrezygnuje – bo wiecej tu świrów niż w waritkowie 🙂 a jakas informacja warta uwagi zdaża sie coraz rzadzjej – wiec szkoda czasu na filtrowanie tych idotyzmow które są tu wiekszością – wiekszość komentrzy piszą jacyś nawiedzeni zenobiuszue, fakiry itp podobne przypadki wiec szkoda mojego czasu na te bzdury – niech sie dalej babrzą w tym swoim chorym świecie – ale bezemnie – wice żeganam was paranoicy 🙂 wpadne tu czasami żeby sie z was pośmiać bo nic innego tu nie można zrobić -szkoda mi tylko waszych rodzin 🙂

       Polubienie

       • jakisbuk 28 października 2011 o 5:26 am

        ps . najbliższe końce świata wg wpisów na tym blogu to
        28.10.2011
        09.11.2011
        11.11.2011

        powodzenia 🙂

        Polubienie

        • choice 28 października 2011 o 2:04 pm

         Ważna wiadomość posłuchajcie wszyscy. Będąc u mojego psychiatry wyjawił mi tajemnicę, gdzie możemy poznać prawdę o końcu świata, co odpowie nam na wszystkie trapiące nas pytania. Po wrzuceniu parę piguł ów mój druh rzekł, że mianowicie należy znaleźć drzewo ujawnił mi tyle że znajduje się gdzieś w Polsce i teraz wytężcie umysły swoje drzewo te jest niezwykłe nie sposób go nie zauważyć jest to jakiś buk niezbyt okazyjny ale co ciekawe 44 gruszki na nim rośnie a w twardej szranki broniącej dostępu do niego stoi drużyna lekko wykręcona ale nie do końca upojona która nazwa budzi strach i opętanie a brzmi Anonimowi Alkocholicy…..
         Jakakolwiek zbieżność faktów lub sytuacji jest absolutnie przypadkowa i
         niezamierzona.

         Polubienie

     • Annah. 28 października 2011 o 6:07 pm

      🙂 🙂

      Polubienie

 34. Aśka 27 października 2011 o 8:35 pm

  Nam tutaj sbecja odciąga uwagę, a tym czasem:

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/deutsche-welle-w-onet-pl/epidemia-u-sasiada-polski-juz-1500-chorych,1,4892397,wiadomosc.html
  Epidemia u sąsiada Polski? Już 1500 chorych
  18:24 GK / Deutsche Welle Deutsche Welle 27.10.2011

  Ponad 1500 przypadków zachorowań na odrę zarejestrowano już w tym roku w Niemczech. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega: tylko szczepienia mogą zahamować masowe rozprzestrzenianie się choroby w Europie.
  […] ucięłam, bo to długi, straszący artykuł.

  Polubienie

  • peryskop 27 października 2011 o 9:20 pm

   @Aśka, myśle, że te ostrzeżenia już się zdewaluowały.
   Trzeba by coś mocniejszego wprowadzić, może coś w tym stylu
   WSZECH-Światowa Organizacja Zdrowia ?

   Polubienie

   • Aśka 28 października 2011 o 12:44 am

    Tak 🙂 chyba sami nie zdają sobie sprawy z tego, jak są odbierani. Takie swoiste ministerstwo prawdy.

    Polubienie

  • AQQ 28 października 2011 o 11:50 am

   Miejscowość Halle (Niemcy) ewakuowano 20 tys ludzi-mówi się, że znaleziono bombę z czasów II w.ś…?

   Polubienie

 35. maran 27 października 2011 o 8:37 pm

  tu dramatyczne video z wczorajszych zamieszek w Oakland ,USA.
  24 letni veteran wojny w Iranie Scott Olsen, zostal bardzo powaznie postrzelony w glowe przez policje pacyfikujaca demonstrujacych ludzi. W bardzo ciezkim stanie przebywa w szpitalu.
  W Oakland zapowiadany jest generalny strajk na 2 listopada.

  Polubienie

  • O Rzesz 27 października 2011 o 11:32 pm

   Tak jak przypuszczałem (nie tylko zresztą ja).
   To realizacja tego co pokazano na kartach iluminatów.
   Oni potrzebują zadymy by ją eskalować aż do wywołania konfliktu światowego.
   Żałosne narzędzia w ręku szatana.
   Współczuję tym ludziom na ulicy. Muszą cierpieć w imię chorych ideałów.

   Polubienie

   • BirD2 27 października 2011 o 11:40 pm

    a masz inne wyjście?. Jeżeli się schowają do domów to ci wymyślą inny plan a tak jest szansa że jak to padnie (wojna czy upadek w inny sposób) się nie podniesie ten nowy ład.

    Polubienie

    • iHe 28 października 2011 o 8:34 am

     To niestety jest nasz poważny problem zawsze są ten jeden 2 kroki do przodu z paroma scenariuszami.Jednak stawiając sprawę na ostrzu noża ograniczają sobie pole manewru.
     Krew to nie atrament ani pixele.
     Trzeba wymyślić jak pozbawić globalną mafie mechanizmu problem reakcja rozwiązanie który ja nazywam czystym zastosowaniem marksizmu zaprzeczenia funkcjonalizmu.

     Polubienie

     • O Rzesz 28 października 2011 o 10:49 am

      Jest sposób … modlić się i prosić Boga o pomoc. Cały czas jest to nam sugerowane. Ludziska olewają to więc dostajemy kolejne upomnienia w postaci pozwolenia na rozpasanie zła.
      Wiem. To bardzo trudne zacząć odmawiać koronki.
      Sam mam z tym problem.
      Ale trzeba choć zacząć wierzyć i odwoływać się do opatrzności.
      Metodami iluminatów niczego nie zwojujemy.
      Są zbyt potężni by przeciwstawiać się im fizycznie. I mają za sobą szatana!.
      Będą wtedy robili co chcą bo w walce z tłumem to oni dyktują warunki mając odpowiedni sprzęt.
      Społeczeństwo jest rozbite, zlaicyzowane i ogłupione właśnie po to by nie mogło się zjednoczyć i scalić.
      Ostatnim bastionem jest wiara i jest ona teraz mocno atakowana.
      Kto ma rozum oceni sytuację i wyciągnie właściwe wnioski!.

      Polubienie

 36. bia 27 października 2011 o 8:38 pm

  cholernie dobrze się czuje bo wiem że 666 chcą mnie sprzątnąć ta myśl napawa mnie radością bo w końcu człowieka poznaje się po tym jakich ma wrogów moi to 666 lepszych nie ma dzisiaj dostalem od nich dwa głuche telefony to już coś

  Polubienie

  • muł 27 października 2011 o 9:25 pm

   bardzo przepraszam, ale czy się mylę czy jesteś typowy kliniczny przypadek? Proszę idź do psychiatry.

   Polubienie

  • O Rzesz 27 października 2011 o 11:35 pm

   To cię przeraża czy rajcuje?. Jak byś podchodził do tego rozumowo i wspierał się wiarą w Boga nawet ukłucia strachu przed utratą dotychczasowego status quo nie powodowały by u ciebie intelektualnej czkawki.
   Albo drwisz albo jesteś z tych co do końca „wolą nie wiedzieć”.

   Polubienie

 37. roberto_ofra 27 października 2011 o 8:40 pm

  Dialog który zauważyłem przed chwilą:

  eonmark:
  666 Ten obrazek, chyba 15 w kolejce, zaraz pod filmikiem z youtube pt:”zielony bohater drugiego planu” – swoia droga jak precyzyjnie, jest jednym z graficznych wersji 666.
  Jest to Potrojna Nic DNA…’zielonego bohatera drugiego planu’…

  //////////////////////////////////////////////////////////////////

  Antymaterialny:
  Ciężko mi pewne rzeczy Wam przekazywać, gdyż jest to bardzo bogaty i częściowo „ponad naturalny” przekaz.
  Przekaz ten jest o wiele bogatszy niż wydaje się na pierwszy rzut oka.
  Można powiedzieć i napisać: „Coż ten Anty znowu kombinuje. Wkleja kilkanaście zdjęć….i to ma być wiedza?

  http://dzikigon.pl/wesola-anglia/folklor-wysp-brytyjskich/zielony-czlowiek/

  Jestem pewien, że Ci co mają zrozumieć, w niedługim czasie zrozumieją z jakim planem mamy do czynienia i kto nim zawiaduje.

  Zgłębiajcie wiedzę głównie na temat Celtów, Majów i masonerii.

  i pamiętajcie, że jedyną prawdziwą drogą jest Jezus Chrystus

  Polubienie

  • muł 27 października 2011 o 9:22 pm

   weźrzesz świrze zachowaj te pitoły dla siebie – jedyne co ma sens to ostatnie zdanie oki?

   Polubienie

   • FAKIR 27 października 2011 o 9:37 pm

    Napiszę tutaj również, bo widzę, że wchodzą na różne blogi
    Zaczął się atak na Antymaterialnego!
    Pojawiły się dzisiaj trole!
    Spodziewaliśmy się tego po tym jak Antymaterialny ujął się za Markiem

    Polubienie

    • muł 27 października 2011 o 9:49 pm

     PUDŁO. Nie jestem z tych co atakują jakiegoś antymaterialnego czy pana Marka. Natomiast bredzenie o „nadprzyrodzoności” czy tzw „przekazach” jest NIEnormalne i wymaga terapii.

     Polubienie

     • FAKIR 27 października 2011 o 10:02 pm

      Chyba jakieś nieporozumienie, bo Antymaterialny zawsze przekazywał aby nie wierzyć w różne przekazy ,chanellingi itd.
      Nadprzyrodzony przekaz nie musi przecież oznaczać, ze ktoś siebie uważa za przekażnik, ale może dotyczyć tego że opisywane sprawy są nadprzyrodzone. Wydaje mi się że zaszło jakieś nieporozumienie, a Ty zamiast rozeznać się w temacie nazwałeś wyżej Kolegę świrem.
      Poznaj najpierw dobrze wpisy antymaterialnego.
      On do tego stopnia jest atakowany, że ma coraz większe problemy nawet z budową zdań i wypowiadaniem się. Zaczął się podobno nawet jąkać.

      Polubienie

      • zenobiusz 27 października 2011 o 10:13 pm

       „On do tego stopnia jest atakowany, że ma coraz większe problemy nawet z budową zdań i wypowiadaniem się. Zaczął się podobno nawet jąkać.”
       Tylko orgonit osobisty,w tej sytuacji.

       Polubienie

       • FAKIR 27 października 2011 o 10:16 pm

        Wiesz co Zenobiusz.
        Pamiętasz początki z tym orgonitem i nasze polemiki?
        Ja namówię kogo trzeba,. bo trzeba pomóc za wszelką cenę temu człowiekowi.
        Ja również przetestuję bo ostatnio mam to samo.
        Oni nam zrujnują zdrowie.

        Polubienie

        • zenobiusz 27 października 2011 o 10:35 pm

         Lepiej późno,ale jednak.
         Oni stosują i atak psychotroniczny.

         Polubienie

        • Annah. 27 października 2011 o 10:48 pm

         Niech usuną amalgamaty jak mają w zębach i sprawdzą czy komórki nie maja wysokiego poziomu promieniowania.
         http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1426357.html
         Potem sprawdziłabym pod tym katem mieszkanie a już na pewno sypialnię.
         http://emfbusters.pl/

         Polubienie

        • monitorpolski 27 października 2011 o 10:55 pm

         Tak, stosują ataki psychotroniczne. Co więcej, wykryłem u siebie w domu emiter 7Hz, przez który prawdopodobnie chciano mi przekazać jakąś chorobę – pisałem o tym na blogu. Po publikacji atak się zakończył. Wyciągnięto coś ze skrzynki elektrycznej na korytarzu, bowiem była pół otwarta, tak jakby ktoś w pośpiechu ją otwierał na siłę.
         Kilka miesięcy wcześniej miałem wizytę z „elektrowni”, nie było mnie w domu, „techników” wpuściła moja mama. Mieli rzekomo sprawdzać czy prąd jest zgodny z normą europejską (!). Przegoniłem ich, gdy wróciłem do domu – szybko się zwinęli. Dziwni goście, krótko ostrzyżeni, typy raczej bliskowschodnie, ale nie ciemni – coś Turcy…. Jeśli was to interesuje to przypomnę temat. Tim Rifat mówił o takich atakach – częstotliwość 7hz można zmodulować informacją o DNA wirusa, który w ten sposób można bezprzewodowo aktywować u człowieka. W ten sposób można zabić rakiem, atakiem serca czy nawet grypą. Są podejrzenia, że wieże telefonii komórkowej mogą służyć w tym celu.

         Polubienie

      • choice 27 października 2011 o 10:36 pm

       pozdrów ziomala właśnie takich ludzi jak on świat potrzebuje a ja przede wszystkim. Ile razy we mnie krew sie zagotuje, a antymaterialny stoicki spokój przy tym jeszcze nawołując do duchowej przemiany. ja jeszcze się tam zaloguje na NE i wpadnę przynajmniej raz z kosą na trolowate żniwa…

       Polubienie

      • muł 27 października 2011 o 10:45 pm

       Spokojnie ja nie mam zamiaru atakować Antymaterialnego tylko dlatego, że opisuje rzeczywistość w historiozoficzny sposób, gdzyż każdy powinien znać historię w szcególności historię swojego kraju i wyciągać odpowiednie wnioski, co Antymaterialny robi i chwała mu za to. Jednak okultyzm, symbolika etc to dla mnie udziwnianie rzeczywistości.

       Polubienie

       • jakisbuk 28 października 2011 o 12:43 am

        czytam ten blog od jakiegos czasu i widze ze duzo jest tu przypadków klinicznych do natychmiastowego leczenia – nie musze odlądać kabaretów – bo to co tu niektórzy wypisują jest lepsze 🙂 nieraz trudno mi uwieżyć że tacy ludzie w ogólę żyją na tym swiecie – bo ja takich przypadków wokół siebie nie znam – no ale tu są 🙂 nie chciał bym byś w skórze ich rodzin lub znajomych 🙂

        Polubienie

        • peryskop 28 października 2011 o 1:32 am

         jaki@sbuk
         Trochę się dziś spóźniłeś. I zmień płytę, bo odgrywasz ten sam psycho-apel któryś już raz.

         Polubienie

        • choice 28 października 2011 o 8:44 am

         bez obaw przyznaj się że byłeś z mamą na leczeniu….

         Polubienie

      • choice 27 października 2011 o 11:43 pm

       pozdrów ziomala właśnie takich ludzi jak on świat potrzebuje a ja przede wszystkim. Ile razy we mnie krew sie zagotuje, a antymaterialny ma stoicki spokój przy tym jeszcze nawołując do duchowej przemiany. ja jeszcze się tam zaloguje na NE i wpadnę przynajmniej raz z kosą na trolowate żniwa…

       Polubienie

      • Vortex 28 października 2011 o 1:20 am

       Jezeli ludzki mozg jest w stanie o czyms pomyslec jest to do zrealizowanie lub bylo zrealizowane w przeszlosci.

       Polubienie

       • rabarbarek 28 października 2011 o 4:45 am

        jakisbuk , wieczny optymista

        Miala mama dwoch synkow . Pesymiste i optymiste.

        Pod choinke postanowila dac dzieciom prezenty odwrotnie proporcjonalne do ich charakterow.
        Pesymista dostal piekna kolejke na szynach , a optymista g…o opakowane w gazete. { nie wiem jaka]

        Pyta mama synkow o prezenty. Pesymista pokazuje kolejke , ale zaczyna sie zastanawiac czy bedzie jezdzila , czy sie szybko nie zepsuje , czy farba z niej nie zejdzie…

        Pyta mama optymiste , A ty co dostales?
        Konia , odpowiada optymista. Byl tu ale uciekl …

        Polubienie

        • choice 28 października 2011 o 8:48 am

         haha rabarbarek sporadycznie ale za to syto 😀

         Polubienie

 38. AQQ 27 października 2011 o 8:48 pm

  http://newworldorder.com.pl/artykul,2233,Bank-Swiatowy-pozyczy-Polsce-1-mld-Euro-na-rozwoj

  Polubienie

 39. maran 27 października 2011 o 9:02 pm

  Chyba juz powoli nadchodzi czas, aby lemiesze przekluwac na miecze i rozsiewac wici.

  Polubienie

 40. svider 27 października 2011 o 9:09 pm

  Oj tak już jest niestety, „lecz nie można tego zmienić, można to ocenić” bo to jest właśnie ta rzeczywistość.

  Polubienie

 41. AQQ 27 października 2011 o 9:18 pm

  Czarne skrzynki dla internautów ( następny kredyt i świeże POsady..)
  http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/europosel-proponuje-czarne-skrzynki-do-inwigilowania/

  Polubienie

 42. jakisbuk 27 października 2011 o 9:25 pm

  może ktoś z was pamieta panike sianą przez objawionego „leśnego”

  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/09/01/10402/

  ciekaw jestem jak obecnie odnosi sie do wypisywanych wtedy bzdur – ma ktoś z nim kontakt – a może tu sie wypowie?

  Polubienie

  • Stirlitz 27 października 2011 o 11:31 pm

   myślę że coś go w lesie przetrzymało , mógł mieć zatwardzenie albo rozwolnienie 🙂 a moze tam zaszałasił i czeka na ZOMO

   Polubienie

  • O Rzesz 27 października 2011 o 11:47 pm

   Żeby nie używać past z fluorem?. Nie używam.
   Że nie ma stanu wojennego?.
   Bogu dzięki.
   A może nie ma bo już wszyscy wiedzieli że może być?. Gdyby wygrał PiS?. Kto wie!.

   Polubienie

   • iHe 28 października 2011 o 8:27 am

    Nie chwalmy dnia przed końcem roku,czasy mamy wybitnie niespokojne a służbo-mafio-medio-policjo banko -kracja (czyli mieszanina „układu” z globalnymi finansistami) testuje opór społeczny.
    Tak na prawdę nic się nie zmieniło,trupy w szafach ciągle są.
    Co więcej nie pojawił się nikt nowy na scenie..Wszystko w rękach które ręce myją.
    Nie należy też zapominać ,że u nas zdarzenia będą się kształtować analogicznie do tych w Niemczech i reszcie EU.
    Pępowina z Niemcami jeszcze jest.
    Ale jakby „ktoś” już nad nią pracuje..

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niemcy-chca-rozbic-polski-marsz-niepodleglosci,1,4892826,wiadomosc.html

    Plan soft w EU -plan soft w Polin.
    Plan hard moim zdaniem będzie się wiązał z wojną w Iranie lub atakiem finansowym rozwalającym EU i dającym podwaliny pod prizon planet 2 prędkości albo nawet 3..
    Dużo się musi zmienić ,żeby nic się nie zmieniło..

    Polubienie

 43. FAKIR 27 października 2011 o 9:36 pm

  Zaczął się atak na Antymaterialnego!
  Pojawiły się dzisiaj trole!
  Spodziewaliśmy się tego po tym jak Antymaterialny ujął się za Markiem

  Polubienie

  • zenobiusz 28 października 2011 o 12:10 am

   FAKIR@
   A było w porę posłuchać dobrej rady .
   Wiedza bez uczynków,bywa jak wiara bez nich.
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/31244,cern-unnos
   Służby stosują obecnie złośliwy system, który podczas pracy przed komputerem powoduje u człowieka bezsilność, opętanie, wzrost nienawiści, kłopoty z pamięcią krótkotrwałą itd itp.
   Nad najsłabszymi są w stanie przejąć zupełnie kontrolę.
   Czym człowiek bardziej szkodliwy dla systemu, tym bardziej atakowany.
   Stąd planowane wielkie projekty tabletów dla posłów, dzieci w szkołach, służb mundurowych, wojska itd itp. Skutki będą opłakane.
   Singapur przoduje w tym projekcie.
   Eksperymentowaliśmy z moimi przyjaciółmi wielokrotnie.
   Zamienialiśmy się łączami i komputerami.

   Zapraszaliśmy osobę, która pracowała dla NASA, aby nadzorowała nasze eksperymenty.
   Mogę napisać teraz ze 100% pewnością, że taki system istnieje i jest udoskonalany.

   Zamienią ludzi w ZOMBIE
   nadużycie link skomentuj
   Antymaterialny

   Polubienie

   • Vortex 28 października 2011 o 1:40 am

    o wielkiej „siatce” podsuchowej rozciagnietej nad Singapurem mowil z 10 lat temu ktos w Radiu Maryja. Wspominal tez o podsluchach w telefonii komorkowej i kamerach w odbiornikach TV itp.
    A i loza masonska dosc liczna i ma juz ze 150 lat.
    http://www.abovetopsecret.com/forum/thread491367/pg1

    Polubienie

 44. snajper-s 27 października 2011 o 9:38 pm

  W USA wybuchła już wojna >:

  Polubienie

  • snajper-s 27 października 2011 o 9:40 pm

   Sory tutaj poprawne nagranie :

   Polubienie

 45. maran 27 października 2011 o 10:04 pm

  Wojny jeszcze nie ma. nie siej paniki. Ale sa zamieszki i jak widac policja NWO juz aktywnie dziala.
  A ludzie zamiast sie jednoczyc to kloca sie o pierdoly.
  Jak ludzie dobrej woli sie nie zjednocza, nie zorganizuja, to bedzie jedna wielka rozpierducha.
  Na poczatek powinien byc ogloszony masowy BOJKOT mass main media. Ludzie powinnni masowo reyzgnowac z telewizorni, publlicznie wywalca to dziadostow na smieci , nie ywdawac grosza na gazety kotre manipuluja, klamia, ksiazki, filmu kotre demoralizuja itp. Dwa, niezalezne media powinnny sie laczyc i razem dzilac , niezaleznie czy roznia sie w pogladach na pewne sprawy czy nie. Sa i beda zwlaczane ale w kupie trudniej ich bedzie rozwlaic.
  To nie jest zabawa. To jest realna realnosc.

  Polubienie

  • rabarbarek 28 października 2011 o 12:12 am

   No wojny jeszcze nie ma , ale policecracy juz tak. Z wtorku na srode setki strozow porzadku wpadlo miedzy protestujacych w Oakland i potraktowalo ich dla zdrowia gazem. [ wczoraj o tym pisalam].
   Tymczasem wierchuszka policyjna z rozkazu Homeland Security udala sie do Izraela na seminarium , gdzie uczyc sie bedzie rozpedzania tlumow , nowych technik przywracania porzadku i wykorzystania nowoczesnych broni przeciwko terrorystom. Nie powiedziano tylko , czy chodzi o tych domowych czy miedzynarodowych. Amerykanscy „uczniowie” oczywiscie bardzo zadowoleni , bo gdzie naucza sie wiecej niz tam.

   http://www.bostonglobe.com/metro/regionals/west/2011/10/26/local-police-chiefs-head-israel-for-antiterror-training/6JomF1uDE3312nTwPXSKzK/story.html

   Polubienie

 46. Tomasz 27 października 2011 o 10:42 pm

  Nigdy nie cytujcie onetu i nie podawajcie linkow. Maja gotowe tematy zanim cos sie zdarzy haha. Dopiero co skonczyl sie Mecz Radwanskiej w tenisa i Isia wygrala. Onet oczywiscie napisal,ze przegrala,po czym zmienil na prawidlowy tytul jak forumowicze obrzucili ich smiechem. Ale maja tam pismakow hahaha

  Polubienie

 47. Noni 27 października 2011 o 11:01 pm

  o prosze was, nie długo tak będzie wrócimy do słowiańskich korzeni

  Polubienie

  • Stirlitz 28 października 2011 o 12:07 am

   rewelacja wspaniali ludzie z tych Rosjan

   Polubienie

 48. rabarbarek 28 października 2011 o 12:22 am

  Kolejny glos z serii Zrozumiec 99%.

  Polubienie

 49. Tomasz 28 października 2011 o 12:37 am

  Ciekawe ,czy zrobia kiedykolwiek taka strone w Polsce? Chyba nie bo szybko by pogonili darmozjadow z wiejskiej. Tak mozna sprawdzac na co ida podatki w UK
  http://wheredoesmymoneygo.org/

  A to artykul na ten temat
  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10550413,Brytyjczyk_zna_sile_swoich_podatkow___sprawdza_to.html

  Polubienie

 50. MamOczy 28 października 2011 o 12:54 am

  Wystąpienie Kaddafiego w 2008 r.

  Widać w Nim wyraźnie dlaczego został wrogiem nr1 :

  Muammar Kaddafi: Pewnego dnia Ameryka może nas również powiesić – jak widać miał racje.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/27/muammar-gaddafi-pewnego-dnia-ameryka-moze-nas-rowniez-powiesic/

  Polubienie

 51. MamOczy 28 października 2011 o 1:34 am

  Monitorze masz może więcej informacji na ten temat ???

  tu dramatyczne video z wczorajszych zamieszek w Oakland ,USA.
  24 letni veteran wojny w Iranie Scott Olsen, zostal bardzo powaznie postrzelony w glowe przez policje pacyfikujaca demonstrujacych ludzi. W bardzo ciezkim stanie przebywa w szpitalu.
  W Oakland zapowiadany jest generalny strajk na 2 listopada.

  Polubienie

  • rabarbarek 28 października 2011 o 3:33 am

   MamOczy , nie wiadomo dlaczego w niektorych miejscach USA ruch Occupy… przebiega spokojnie i policja nie atakuje. W innych nie tylko atakuje , ale wrecz prowokuje agresywne zachowanie uczestnikow . Jak inaczej nazwac akcje policji w Oakland , ktora ranila chlopaka , a kiedy mlodzi ludzie chcieli mu pomoc , rzucala w nich dymnymi granatami. Widac to dobrze na video. Jaka jest popularnosc ruchu widac chocby po liczbie wejsc na strony opisujace wydarzenia zwiazane z ruchem Occupy… Film , ktory wrzucam nizej widzialo od wczoraj prawie pol miliona ludzi. Mamy do czynienia z fenomenem obudzenia sie spoleczenstwa
   amerykanskiego . Niestety jak to zwykle bywa w takich sytuacjach , rozne organizacje probuja go przejac lub doprowadzic do calkowitego unicestwienia go. Byc moze niektorym zalezy na podgrzaniu atmosfery i wyprowadzeniu mlodych [ choc nie tylko] na ulice i zapoczatkowanie rewolucji , ktora w kazdej chwili moze zamienic sie w krwawa jatke. Jakie szanse maja mlodzi z pustymi rekoma naprzeciwko uzbrojonych po zeby oddzialow antyterrorystycznych , widac na filmach. W Oakland probowano dzisiaj powrotu na dawne pozycje. Zaraz sprawdze czy sie udalo , ale widac , ze w Kaliforni marsze przeciwko bankierom nie sa mile widziane.

   video http://www.youtube.com/watch?v=OZLyUK0t0vQ&feature=youtu.be

   Polubienie

   • rabarbarek 28 października 2011 o 4:34 am

    Pytanie co sie dzieje w USA? Ameryka bedzie wkrotce wygladala jak panstwo policyjne 3go swiata. Warto przeczytac. O punktach kontroli, szczepionkach niszczacych uklad nerwowy nawet na lotniskach] i uzbrojonych po zeby terrorystach , ups , anty-terrorystach.

    http://www.dollarvigilante.com/blog/2011/10/25/the-us-is-fast-becoming-a-third-world-police-state.html

    Polubienie

 52. peryskop 28 października 2011 o 2:00 am

  27 October 2011

  Auschwitz crimes to be reinvestigated by Poland

  Polish authorities have reopened an investigation into crimes committed at Auschwitz and its satellite camps during World War II.

  It is estimated that one million people – mostly Jews and non-Jewish Poles – were killed at the Nazi death camp…

  http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-15486472

  Polubienie

  • rabarbarek 28 października 2011 o 2:32 am

   Ciekawe czy doczekamy sie kiedykolwiek dochodzenia w sprawie zbrodni komunistycznych? Tyle lat minelo , swiadkowie odejda a wraz z nimi rozdzial tragicznej historii naszego narodu.

   Polubienie

   • rabarbarek 28 października 2011 o 8:08 am

    To moze nie o Auschwitz , a o bardziej wspolczesnych czasach. Mamy XXI wiek. W Afganistanie najnowoczesniejsza bron natowska nie jest w stanie pokonac Talibow , ktorzy czesto boso i bez jedzenia biegaja po afganskich bezdrozach , zakladajac na dodze pulapki na zmotoryzowane oddzialy amerykanskie. Za jasnego gwinta nikt nie moze sobie z nimi poradzic . Najpierw Sowieci , teraz NATOwcy. Militarna strona donosi w temacie , ze Amerykanie wpadli na genialny pomysl i postanowili wyciagnac z okolicznych domow mieszkancow i popedzic ich przed soba .Gdyby byla na drodze mina rozerwalaby Afganczyka. Oczywiscie nie popieram minowania drog w Afganistanie , ale pytam co my, jako przedstawiciele krajow dobrobytu i demokracji , tam robimy. Instalujemy bobrobyt czy demokracje?

    http://www.military.com/news/article/report-us-afghan-troops-forced-locals-to-walk-mined-road.html

    Polubienie

 53. rabarbarek 28 października 2011 o 2:23 am

  Czy Amerykanie beda wkrotce przesladowani za wiare? Burmistrz Nowego Yorku nazwal przeciwnikow zwiazkow gejowskich anty-amerykanami i anty-nowojorczykami. Czyli kazdy kto wypowiada sie przeciwko takim zwiazkom moze byc wkrotce okrzykniety wrogiem Ameryki i podciagniety pod odpowiednie paragrafy. Wystapienie burmistrza to precedens nie majacy rownego sobie w historii tego kraju. Powiedzmy sobie szczerze , bardzo niebezpieczny precedens. I tak z niewinnego zrownania hetero z homo , dochodzimy do punktu gdzie homo beda olbrzymiej wiekszosci hetero dyktowali jedyne sluszne prawdy , prawdy z ktorymi nawet dyskusja brdzie zabroniona. Tu potrzeba ostrego sprzeciwu, protestu , bo jesli Amarykanie nie zaprotestuja , wkrotce wszyscy bedziemy anty- ludzmi.

  http://blog.archny.org/steppingout/?p=2071

  Polubienie

 54. Konrad 28 października 2011 o 4:35 am


  Przed czasem wielkich zmian

  Polubienie

  • rabarbarek 28 października 2011 o 6:25 am

   Wolno ,bardzo wolno , jak dwie niespieszace sie wskazowki kompasa , nasze nogi powedruja w prawo na polnoc ,na polnocny wschod , na wschod , ,na poludniowy wschod ,na poludnie,
   na poludnie poludniowego zachodu ; wtedy zatrzymaja sie i po paru sekundach , niespiesznie zawroca w lewo . Poludnie poludniowego zachodu , poludnie , poludniowy wschod , wschod….

   Nowy Wspanialy Swiat
   A. Huxley.

   Polubienie

 55. Annah. 28 października 2011 o 6:52 am

  Premier Tusk, odnosząc się wczoraj do ostatecznych ustaleń szczytu, mówił, iż pozwalają one na prezentowanie „umiarkowanego, ale coraz bardziej stanowczego optymizmu”. Ocenił, iż decyzje o redukcji greckiego długu sprawią, że grecki kryzys nie rozleje się na inne zagrożone kryzysem państwa europejskie. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński ocenił z kolei, że podczas szczytu nie zapadły decyzje, które pozwoliłyby na rozwiązanie problemów, nad którymi debatowano. Według Kaczyńskiego, redukcja długów greckich o połowę to za mało, gdyż ten kraj w dalszym ciągu nie będzie w stanie ich spłacić. Prezes PiS uważa, że zmniejszenie zadłużenia powinno sięgnąć nie 50, lecz 65 proc., a Grecji powinien zostać umożliwiony powrót – „w uzgodniony sposób i bez ekonomicznego wstrząsu” – do starej waluty, czyli zamiana euro z powrotem na drachmę.http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111028&typ=po&id=po17.txt

  Polubienie

 56. Pingback: Teczkowe elity solidarne « Zygfryd Gdeczyk

 57. ussus 28 października 2011 o 12:22 pm

  O tempora! O mores! Panie Marku jesteśmy z Panem!

  Polubienie

  • Stirlitz 28 października 2011 o 4:36 pm

   tak zanalizowałem zarzuty ŁŁ z NE , powiem że Marek jest wiarygodny w swoim wytłumaczeniu rejestracji w SB, sprawę przekazał panu ś.p. Januszowi Kurtyce , więc był honorowy i lojalny wobec przyjaciela, poza tym w takiej sytuacji mógł działać w druga stronę , czego tu na pewno nie opisze , ale psychologicznie byłoby to umotywowane .Jego życiorys jest transparentny , byłoby pożądane aby dziennikarz Redaktor Naczelny NE , miał również bardzo transparentny życiorys ze szczegółowym podaniem szkół, organizacji , miejsc w których przebywał i należał. W sprawie Muzeum Powstania , potrzebna jest interpelacja poselska i dyskusja na forum Sejmu – nawet jeśliby wnioskodawcą miał być poseł ciemnoskóry albo pan Biedroń

   planuję przetłumaczyć jakieś ciekawe filmy z YT i wrzucić na swoją stronę z prośba o klikanie reklam , rzeczywiście warto coś zrobić mądrego a dopiero potem prosić o jakieś grosze :)))

   Polubienie