Manipulacje zdjęć misji Apollo przez NASA – dowody

Nowoczesne oprogramowanie dowodzi manipulacji zdjęć misji księżycowych Apollo przez NASA

Słyszeliśmy już o teorii konspiracji, związanej z lotami Apollo na Księżyc, że rzekomo nagranie i zdjęcia z misji Apollo były wykonane na Ziemi. Powyższe na granie na YouTube dowodzi jednak, że konspiracja sięga dalej. Analiza zdjęć z Księżyca, które znajdują się na stronie NASA, za pomocą nowoczesnego programu AMS (Auto Multi-layer Segmentation Software*) służącego do automatycznego rozdzielania warstw za pomocą analizy kontrastu, wykazuje, że ze zdjęć pousuwano wiele elementów.

Na pierwszym z analizowanych zdjęć widać, że czarne niebo zawierało elementy, które zostały usunięte, a inne zostały dodane. Fragment cienia lądownika też był zmanipulowany.
Drugie jest o wiele ciekawsze. Słynne zdjęcia góry w kształcie piramidy, zawierają ukryte struktury, takie jak budowla w kształcie prostokąta – wyraźnie widać płaski dach, pionowe ściany, klatkę schodową, a przez ten „budynek” przeświecają gwiazdy. Autor filmiku tłumaczy to tym, że na Księżycu mogą być kryształowe czy też szklane budowle.
Na trzecim zdjęciu, które było ostatnim na rolce filmu, część klatki jest przykryta taśmą klejącą. Oprogramowanie ujawnia, że taśma przykryła jakieś obiekty na powierzchni, czy też nad powierzchnią Księżyca.
Z kolei autor analizuje serię zdjęć z astronautą na pojeździe księżycowym. W serii tylko jedno zdjęcie jest zmanipulowane przez zaczernienie obszaru cienia. Na innych zdjęciach serii, ten cień nie jest zakryty czernią.
Na piątym zdjęciu wycięto sylwetkę „niebieskiego człowieka” wraz z jakimś podłużnym obiektem.
Szóste zdjęcie ukazuje manipulację na wizjerze w hełmie astronauty. Okazuje się, że odbicie rzekomego drugiego astronauty robiącego zdjęcie jest nałożone.

Autor twierdzi, że znalazł „setki” zmanipulowanych zdjęć „księżycowych”, a to co przedstawił jest tylko małą próbką dowodzącą konspiracji. Analiza niekoniecznie może być dowodem na to, że na Księżycu są budynki i struktury, których NASA nie chce ujawnić. Może to być natomiast wyraźny dowód na to, że zdjęcia „księżycowe” zostały wykonane na planie zdjęciowym gdzieś na Ziemi. Pamiętajmy, że w latach 60-tych, nawet zaawansowana technika wojskowa nie dysponowała komputerami i oprogramowaniem, które mogłoby wyłowić ukryte szczegóły na zdjęciach. Manipulacja zdjęciami była dokonana albo za pomocą wczesnych programów cyfrowej obróbki zdjęć, albo też metodą tradycyjną, tj. przez kolejne reprodukcje.

zob też:

Dla angielskojęzycznych – zwróćcie uwagę na to jaki atak dezinformacyjny idzie na forum godlikeproductions na tę analizę. Że niby to są niemieckie instalacje, UFO i wyposażenie wojskowe na Księżycu, że te ukryte szczegóły nie są niczym innym jak zanieczyszczeniami na filmie, że auto filmiku sam te zdjęcia sfałszował, itd. Tylko jedna krytyczna analiza jest rzeczowa, że pierwsze z tych zdjęć jest panoramą złożoną z innych, stąd te ukryte elementy. Atak świadczy o tym, że ujawnienie konspiracji lotów na Księżyc może być bardzo niebezpieczne dla autorów tego wielkiego oszustwa, którzy są zapewne nie tylko w NASA, ale i w rządzie amerykańskim. Pamiętajmy, że program Apollo kosztował ponad 100 miliardów ówczesnych dolarów. Te pieniądze mogły być zainwestowane tylko w części w oszustwo księżycowe, a większość mogła być przeznaczona na tajne projekty.

*Oprogramowanie AMS używane jest m.in. w mikrobiologii. Nie jest dostępne w sprzedaży, dostęp do niego posiadają tylko naukowcy.

Reklamy

270 responses to “Manipulacje zdjęć misji Apollo przez NASA – dowody

 1. OlO 28 października 2011 o 11:00 am

  Dzisiejsze zdjęcia satelitarne Ziemi, Słońca, Księżyca też są oszukane, nakłada się na nie różne rodzaje warstw i przeróżne efekty wygładzania.

  • objawieniawusa 28 października 2011 o 1:23 pm

   To co jest wyrabiane na zdjęciach sateliternych to masakra, ale i tak o stokroć gorzej jest z tym co jest wyczyniane na ziemi – chemitrails, HARP itp. Obecnie interesuję się posłaniami mistyków z USA, ostrzegającymi min. przed biochipami. oczywiście niejeden raz wilki przychodzą w owczej skórze, ale np te przekazy do których link jest niżej uważam za wiarygodne:
   http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/jezus-ostrzega-przed-elektronicznymi-biochipami,49328

   • Brus_Zły_Lis 28 października 2011 o 4:49 pm

    ciekawe spojrzenie – w necie można znaleźć pełno takich zdjęć
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/czerwone-dynastie-dziadek-felka-edzio.html

 2. Rodriguez7 28 października 2011 o 11:07 am

  Wiecie ogólnie ta cała sprawa z Nibiru itp. Ludzie, przecież jak coś się zaczyna „Naukowcy z NASA…” to od razu można to między Grimmów i Andersena włożyć…

  • peryskop 28 października 2011 o 4:46 pm

   …i opublikować na onetach!

   A kontynuacją „ściemy tysiąclecia” pod zwodniczym wezwaniem Apollo są podstawiane nam „dowody”, że te fałszerstwa na fotografiach faked by NASA miały na celu ukrycie UFOidalnych stworków i księżycowych budowli. Bowiem sprawny łgarz łże do samego końca!

   • kosiardeyablos 28 października 2011 o 8:05 pm

    Nazwa Apollo sie wzieła od Bzdezińskiego. Ano zadzwonił on do NSA ale mu sie telefony popieprzyły i zadzwonil do NASA, ni pomintam oco poszło ale poedział : A POLLO…….tocie sobie, ja wam pokarze……… i wtedy rypło cóś w ubikacji Białego Doma, bo Tego nie słyszeli no bo sie połonczenie urwiło. No taka to historia…..hihihihihihi…….

    • monitorpolski 28 października 2011 o 8:11 pm

     kosiardeyablos, Tyś coś wąchał czy pił?

     • Ditka 28 października 2011 o 9:28 pm

      😀 albo góral to albo ślązak. Sama nie wiem

      • kosiardeyablos 29 października 2011 o 6:17 am

       Slunski górol albo górski ślunzak…ups….górolski, No co ci powjem to ci powjem ale (no bez urozy ludziska, co by swary ni było, ze jo tutej bluźnia, jakem taki jaki taki (po japońcku), to taka moja je stara tekścina)- tego nie wi nowet (z całom szacunkom) – Łojciec Swienty. Kto łodgadnie ?

     • kosiardeyablos 29 października 2011 o 6:24 am

      Hahahahaaaaa……..zwąchalem temat, a że lubia burbona i whisky tom chlapnął se kielicha, a co mi tam. To taki odkarzacz jest, nie proponuja chlania ale poniekund to dobra dyzynfekcja(na te chemitrtajle) je pokarmowego przewoda i paszczy. Oczywiście zmrożony albo z kustkom loda (bez kudłaczenia !), nie mieszany, polecam, na sen.

   • Roma 28 października 2011 o 8:57 pm

    @ peryskop

    podsunąłeś mi rozwinięcie skrótu: ŁŁ

    np. łżący łgaż ? czy łażący ?

    • peryskop 28 października 2011 o 9:25 pm

     @Roma – no to masz do krzyżówki jak znalazł!
     Zauważ że jest takie powiedzenie „kosmiczne kłamstwa”. Dziś wiemy skąd ono pochodzi.

     Ale czy Ł(a)żącyŁ ucieszy się z aktualizacji swojego nicka?

     To i Nowy Ekran jest jak „Nowy Scotchlite” – wyjaśnienie znajdzisz w komencie poniżej.

 3. fiodor 28 października 2011 o 11:25 am

  Owszem, zdjęcia są sfałszowane ale to NASA chce abyśmy myśleli, że na Księżycu coś jest, co chcą ukryć. Jakiś czas temu poświęciłam wiele tygodni na analizę tematu lądowania na Księżycu. Obejrzałam tysiące zdjęć, dziesiątki dokumentów (głównie ze strony NASA, a jakże! kłamstwo ma krótkie nogi) i kiedy spojrzy się na wszystko całościowo, jedynym możliwym jest wniosek, że żaden człowiek tam nigdy nie wylądował. Po prostu nie rozwiązali problemu bezpieczeństwa takiej podróży dla ludzi. Poza ochronną magnetosferą Ziemi promieniowanie kosmiczne jest zabójcze dla organizmów żywych. A żeby było śmieszniej, nadal ten problem nie został rozwiązany …
  Do podobnego wniosku doszli twórcy filmu „Koziorożec 1”. Polecam, naprawdę warto obejrzeć!

  • navajo88 28 października 2011 o 4:45 pm

   zgadzam się z tobą fiodor !!!!!

   • peryskop 28 października 2011 o 5:20 pm

    NASA sypnęła się nie pierwszy raz!
    A polskie ślady w udawanym lądowaniem na Księżycu nie kończą się na panu Twardowskim.

    Pierwsza próba Ameryki umieszczenia na orbicie satelity w 1957 roku zakończyła się fiaskiem gdy krążył już radziecki Sputnik. Ale pierwszy satelita z USA Explorer-1 wyposażony w czujniki opracowane pod kierunkiem prof. Jamesa Van Allen’a w 1958 roku wykrył intensywne promieniowanie występujące ponad strefą nazwaną od jego nazwiska. Ten twór magnetosfery chroni Ziemię oraz niezbyt odległe orbity przed destrukcyjnym dla organizmów i czułych urządzeń kosmicznym promieniowaniem.

    Kilka lat temu NASA ogłosiła zamiar badania tych zagrożeń, a przecież musiałyby je pokonać załogi Apollo-8 i 10÷17 gdyby przekroczyły strefy Van Allena i pomknęły w otwartą przestrzeń kosmosu. Użycie ciężkich ekranów z ołowiu wykluczał bilans mas rakiety nośnej, paliwa, ‚orbitera’ i ‚lądownika’. Natomiast zastosowanie osłon plazmowych nie było możliwe 40 lat temu, bo i dziś też nie jest możliwe.

    O tych zagrożeniach w 1960 roku napisał w książce „First Men to the Moon” Wernher von Braun (1912-1977), urodzony w Wyrzysku czołowy konstruktor rakiet – podczas II wojny światowej nazista i współtwórca pocisków rakietowych V-2, a po wojnie filar amerykańskiego programu kosmicznego i twórca m.in. rakiety Saturn-V dla projektu Apollo. Dr von Braun zaprzyjaźnił się z Waltem Disney’em, a ich nakręcone razem w 1955 roku 3 filmy dla TV: „Man in Space”, „First Men to the Moon” i „Journey to Mars” zrobiły na milionach widzów wrażenie autentyczności.

    http://www.reformation.org/general-groves.html

    Podobno paliwo do lądownika LEM opracowali dwaj chemicy polskiego pochodzenia – może ci sami co byli zaangażowani w opracowanie rakiet Patriot, których okresowe atrapy dla „ochrony terytorium Polski” wynegocjował nie tak dawno dzielny Radek Tweeter?

    Wędrując po Antarktydzie von Braun zbierał meteoryty w 1967 roku, ale nie dla wszystkich starczyło, bo ‚skała księżycowa’ oficjalnie podarowana premierowi Holandii przez ‚załogę’ Apollo-11, ubezpieczona na pół miliona $ i eksponowana do niedawna w muzeum w Amsterdamie, okazała się kawałkiem skamieniałego drewna.

    http://www.news.bbc.co.uk/2/hi/8226075.stm

    Prawdopodobne kulisy owych ‚lądowań’ przedstawił Jay Weidner w filmie:
    „How Stanley Kubrick Faked the Apollo Moon Landings”.

    http://www.realitysandwich.com/kubrick_apollo

    Wnuk Eliasza Kubrika z Galicji Stanley miał licencję pilota i inne kwalifikacje: nakręcił m.in. makabreskę „Dr. Strangelove” o apokaliptycznym konflikcie nuklearnym, klasyk gatunku s-f „2001: Odyseja Kosmiczna”, w „Mechaniczna pomarańcza” ukazał degrengoladę Zachodu, w „Oczy szeroko zamknięte” mroczność iluminatów. Bliski wyjawienia tajemnicy zmarł niespodzianie – podobnie b. szef CIA Vernon Walters. Film „Shock!” ujawnia kolejne kulisy cynicznej drwiny z nieomal całej ludzkości!

    http://www.youtube.com/watch?v=Bud6MscVnp8

    Dzięki Monitor za uruchomienie mojego ukochanego tematu.
    Gdy opanuję śmiech to może dorzucę coś więcej…

    • monitorpolski 28 października 2011 o 7:40 pm

     Ale przyznaj, że tego nie miałeś? Linki pisz z www, bo bez tego wordpress wkleja to jako zwykły tekst.

     • jakisbuk 28 października 2011 o 8:29 pm

      wszystko co piszecie ładnie piknie – zapominacie tylko o Ruskich – gdyby amerykanom sie te misje nie udały to Ruski roztrąbili by to na cały świat i śmiali by sie z nich do dziś – a ponieważ tego nie zrobili wniosek jest prosty – wszystke te teroie że USA nie było na ksieżycu to bzdury dla naiwniaków.

      • peryskop 28 października 2011 o 9:30 pm

       @jakisbuk – zmień płytę bo sie powtarzasz i poczytaj niżej o „równowadze obu mocarstw” po mistyfikacji lotu Gagarina.

       • jakisbuk 29 października 2011 o 4:44 am

        nie no oczywiście ty wiesz lepiej – i żadne logiczne argumenty do ciebie nie docierają – naoglądałeś sie filmików na youtube i magistra możesz zrobić na temat lotów na księżyc – powodzenia 🙂

        • jakisbuk 29 października 2011 o 4:55 am

         ps. wg ciebie to hermaszewski tez pewnie w kosmosie nie był ? a jedyny człowiek na ksieżycu to twardowski ? dobrze rozumuje ? 🙂

     • peryskop 28 października 2011 o 9:15 pm

      Przyznaję, że tego jeszcze nie miałem, dzięki.

      Twoje znalezisko powinno być ostrzeżeniem dla dzisiejszych oszustów popełniających swoje czyny w przekonaniu, że zadbali o każdy najdrobniejszy ślad aby go zatrzeć. A po latach pojawiają się nowe technologie i mistyfikacje wydawałoby się „nie do wykrycia” stają się wręcz żenujące! Podobnym zaskoczeniem dla wielu przestępców było wprowadzenie testów DNA.
      Zobaczymy co następnego się wyda.

      Czy znasz sprawę „Scotchlite” – wielkich ekranów perełkowych (bodaj Kodaka), na których prawdopodobnie Kubrick wyświetlał imponujące „krajobrazy księżycowe” dla pełnej iluzji? Dzisiaj przy odpowiednim filtrowaniu zdjęć widać wyraźnie linie, wzdłuż których poszczególne płachty „Scotchlite” były ze sobą zszywane.

      • peryskop 28 października 2011 o 9:38 pm

       @Monitor – tak mi się zdaje, że z pomocą Demostenesa przetestowałeś dzieło Łżącego Łgarza.

       A w kontekście podanych wyżej wyjaśnień @Roma naprowadziła mnie na to, że Nowy Ekran ujawnił swoją „perełkowo zszywaną” naturę.

       Kosmiczne kłamstwo na Ziemi! Nowy Scotchlite.

      • monitorpolski 28 października 2011 o 11:21 pm

       Przyznam, że nie słyszałem o „Scotchlite”, choć przez jakiś czas analizowałem Moonhoax, mam nawet sporo zgromadzonych materiałów. Nie jestem jednak do końca przekonany czy faktycznie wszystkie misje są oszustwami.

       • peryskop 28 października 2011 o 11:47 pm

        o Scotchlite by 3M (a nie Kodak, pardon)

        http://www.realitysandwich.com/kubrick_apollo

   • zbigniew1108 29 października 2011 o 1:59 am

    Przyłączam się . Jeżeli chodzi o lot człowieka . Natomiast zdjęcia z satelit bezzałogowych są innym zagadnieniem .Czy na nich też dokonywane są manipulacje ?

  • kosiardeyablos 28 października 2011 o 8:12 pm

   No stary filmik ale pojechany. To jeden z tych filmów które nazwali kiedyś „niebezpieczne” czy wręcz aferalne tak jak ten z Robertem Redfordem o Aferze WaterGate. Zresztą jest fama co głosi że Stanley Kubrick był wmieszany w tą FAkEriade z lądowaniem na księżycu. Zresztą plan filmowy do ODYSEJI 2001 nie wzioł sie znikąd. NO Stan nie miał kaski na taki wypasiony plan filmowy. No i tu zadać należy pytanie, kto mu dał i u kogo przysmarował ? Ot takowe pytanie.

   • kosiardeyablos 29 października 2011 o 6:27 am

    Alem sie wychylił, syćko je w postach poniżej, ups….ale to stary temat jak rzeka Wisła. Warto łodświerzyć.

 4. Grafik/Policjant 28 października 2011 o 11:35 am

  Ale niby po co mieli by kłamać z tym lotem na księżyc?

  • nowy84 28 października 2011 o 11:47 am

   bo znaleźli tam coś czego się nie spodziewali??

   • Sully 28 października 2011 o 1:23 pm

    Ale teraz mozna spokojnie z ziemi Księzyc obserwować, są dostępne bardzo dobre lunety, teleskopy i każdy może oglądąc księżyć….więc gdyby coś tam było to ludzie by to zobaczyli. A wierzyć mi się nie chce że akurat na tej części której nie widzimy jest wszystko a na tej którą możemy oglądac nic….

    • Wojox 28 października 2011 o 1:32 pm

     akurat na tej części której nie widzimy jest wszystko a na tej którą możemy oglądac nic…
     Przecież to takie oczywiste. Jakby ktoś chciał obserwować ludzi na Ziemi, to chyba by nie wybudował stacji badawczej wprost pod okiem ludzi. Tylko z drugiej niewidocznej strony.

     Sprawa księżyca i Marsa to jedne z dwóch zagadek. A jak prawda wychodzi na jaw, inicjatorzy zaczynają bredzić i rzucać oszczerstwa na odkrywców prawdy..
     Jedno jest pewne, to co zakryte zostanie ujawnione. Ufam Biblii, a tam jest taki zapis…

    • Ania 28 października 2011 o 3:26 pm

     Nie każdy. Sprzęt o dużej rozdzielczości jest dla prywatnego nabywcy niedostępny.
     A poruszające się światła na Księżycu obserwowane były pezez szwedzkiego astronoma już w 18 wieku.

   • kosiardeyablos 28 października 2011 o 8:31 pm

    bez kitu : transformers tszy?

    • choice 29 października 2011 o 6:50 pm

     HAHAHAHA

  • ekonomiczny hitman 28 października 2011 o 3:25 pm

   Najprawdopodobniej po to by wygrać wyścig technologiczny z sowietami. Po to samo pokazali że mają atomówki.

  • Cramer 28 października 2011 o 3:37 pm

   Miała być pokazówka z lotem na Księżyc. Prezydent wyznaczył nieprzekraczalny temin lotu na Księżyc – do końca 1969. Nie było wyjścia – lot albo kompromitacja. Ale kompromitacja nie wchodziła w rachubę.
   W pewnym miejscu jednak polityka musiała zetknąć się z rzeczywistością – jakie są szanse udanego lotu na Księżyc i z powrotem przy pomocy prototypów, niesprawdzonych technologii, niewyćwiczonych procedur itd. Nie było wyjścia – musiał być plan B.

   • peryskop 28 października 2011 o 10:02 pm

    Dzięki inscenizacji ‚Apollo Moon Landing’ Ameryka wciąż odgrywa rolę Supermocarstwa, a Rosja zajmuje też silną pozycję, choć z 4 tylko 2 Łunochody osiadły na Księżycu (1970 i 73), skąd przesłały zdjęcia. Czy coś jeszcze? Wątpliwe. Po udanych orbitowaniach i lądowaniu sond na Księżycu zapowiadano szybki postęp, dobrobyt, sięganie do planet… Powstały kultowe filmy, plany budowy baz na Księżycu… I co? Stacja orbitalna Skylab (1973-79) spłonęła i zabiła krowę w Australii. Spośród 7 wahadłowców 2 rozpadły się. Po ‚podbiciu Księżyca’ Amerykanie korzystali do niedawna z rosyjskiej stacji orbitalnej na bazie Mir-2, zwanej Alfa lub ISS, oraz z cudzych rakiet serwisowych.

    Symbioza obydwu konkurujących mocarstw kosmicznych jest zadziwiająco harmonijna jeśli jedyny konflikt na przestrzeni dekady dotyczył toalety na Mir-2/ISS. Jest to kontynuacja zmowy dyskrecji, jaka wytworzyła się po sfingowanych ‚osiągnięciach’ ZSRR oraz USA. Ta zmowa była opłacalna, bo oba kraje usadowiły się na czele świata, a wobec akceptacji swych społeczeństw dla realizacji konkurencyjnych ‚pokojowych programów kosmicznych’ – po obu stronach zostały wyciśnięte ogromne pieniądze na zbrojenia i zarobki dla elit. Koszt projektu Apollo wyniósł 150 miliardów w dolarach 2010 roku – czyli 5 razy tyle co Projekt Manhattan, lub 18 razy tyle co koszty przekopania Kanału Panamskiego.

    http://economist.com/node/18712369

    Dzięki sprytnemu sprzedaniu fikcji ‚Apollo’ Amerykanie od ponad 40 lat uchodzą za zdobywców kosmosu i wciąż planują kolejne ‚sukcesy’ w podbijaniu wszechświata – od Marsa do Afganistanu. Ten mit skutecznie wzmacniał hegemonię USA i dzięki tak nakręconej koniunkturze i uprzywilejowanej pozycji, gospodarka Ameryki zyskała na konkurencyjności, a dolar stał się walutą dominującą. Ale iluzja zawsze kiedyś się kończy i nadszedł kryzys obejmujący finanse, gospodarkę, stosunki społeczne, medycynę, edukację, naukę i inne dziedziny – oraz zaufanie.

    Ogromne nakłady na kosmos dały ukryte efekty militarne, natomiast deficyt płatniczy USA rośnie w ‚kosmicznym’ tempie, dolar upada i postępuje załamanie ekonomii i dezintegracja państwa. Z wykorzystaniem propagandy i technologii bioinżynieryjnych społeczeństwo jest zastraszane i tumanione, a ostatnio pacyfikowane jak w Oakland. Dla wymuszenia postaw konformistycznych eliminuje się krytycyzm: „The Doors Of Perception: Why Americans Will Believe Almost Anything”

    http://bushstole04.com/media/doors_perception.htm

    Na naszych oczach zaczyna się kończyć przeciągnięty blef zwany American Dream.

  • kosiardeyablos 29 października 2011 o 4:32 pm

   Ja ci powiem : W 1967, 08 marca to było, a wieść się szybko rozeszła, jak to bywa, sołtysowi Dupalcewa zginęła w nocy sosnowa bardaszka. Rumor był straszny. Świadkowie twierdzili, że w kierunku księżyca, kibelek sam odleciał.

   • kosiardeyablos 29 października 2011 o 4:44 pm

    NO i co odkryli na księżycu ? Bardache!!! A w środku kościotrupa bez gaci w kufajkce, z bełtem w dłoni, pustym. To był Staszek Maliniak i flaszka jabola. Nazwa jest utajniona do dziś. Dlatego sprawa jest tajna, znaczy była bo nie jest. Tajna była żeby se siary nie narobić…..hhahaha…a tak szczerze – to dezinformacja ponieważ szykują coś ciekawego, dla nas, obywateli świata tego. Wszystko jest pod kontrolą, mniejszą lub większa. Obyśmy sie nie zdziwili jak nas coś zaskoczy czyli ni z gruchy ni z pietruchy !……( wiem ! to Filip z Konopi…zajarany w trzy dupa)…….czy nasze tematy nie są modelowane? Nie modero….modelowane dla potrzeb tych z którymi walczymy ? Coś mi sie wydaje że tak.

    • peryskop 29 października 2011 o 6:48 pm

     @kosiardeyablos – wielkie dzięki za to, że poruszyłeś ciekawy wątek.

     Bo spotkałem się z tezą, że ruch mający zdemaskować chutzpę NASA o kryptonimie „Apollo” został zainicjowany… przez NASA. Tak na nasz rozum, zdrowszy dzięki przygodom z serii 9/11, pomysł nie jest całkiem głupi, bo pozwala aktywnie sterować procesem otumaniania ludzkości.

     A w ogóle to na programie kosmicznych kłamstw można się bardzo,bardzo wiele nauczyć.

 5. theaspartam 28 października 2011 o 11:52 am

  Pierwsza Audycja Krzysztofa Jackowskiego w radiu Bez Cenzury część 1-(15) http://www.youtube.com/watch?v=YRkRFOLKb3U

 6. choice 28 października 2011 o 12:01 pm

  Wojna się zakończyła a na świecie ruszyła szatańska manipulacja otumania narodów pt „kto pierwyj poletji w kaszmos” to było odwrócenie uspokojenie i uśpienie narodów, że teraz będziemy ze sobą rywalizować, ale w nauce technice i to wszystko na korzyść ludzkości.. Usa nie tknięte wojną ruszyła pełną parą do projektu który miał osiągnąć cel lub nie, ważne było żeby amerykanie poczuli otępiały spokój, bo teraz nic się nie może wydarzyć, hitler nie żyje a ruscy i my strzelamy rakietami ale w kosmos.. reszta świata ci pod komuną i nie, spoglądała na ten „amełikan drim” z westchnieniem próbując im dorównać lub choć trochę naśladować.. spirala powoli się kręci pojawiają się hipisi lekkie dragi, które są zastępowane na mocniejsze i życie na większym luzie, telewizory filmy, sport,muzyka, szał zakupów, pogoń za kasą sławą, wypełniają nam czas aż tu nagle BUUM 9.11 i zaczynamy się zastanawiać czy oby kochana ameryka nas obroni? jak sama nie może się obronić, że tego nie przewidziała a może przewidziała ale zaraz zaraz jak to?? przecież żyliśmy w spaniałym świecie pokoju… Tak żyliśmy i żyjemy w czasach pokoju ale fałszywego!!

 7. Versus3 28 października 2011 o 12:28 pm

  No nareszcie jakieś konkrety o retuszowaniu zdjęć z Księżyca a nie tylko filmiki-żarciki z przewracającą się dekoracją, na youtubie.

 8. choice 28 października 2011 o 12:32 pm

  Chciałbym zaznaczyć że to nie jest żaden atak ani próba ataku na czyjekolwiek poglądy. Jeżeli chodzi o wałkowanie tematów jestem, za bo często po latach można znaleźć wiele nowych informacji które możemy dołączyć do całości i rozważać na nowo.. Ja szukałem informacji wszędzie, zanim wyrobiłem sobie pogląd, musiałem wiedzieć że innej opcji nie ma. Czasami zdarza mi się szukać na nowo prawdy i podważam to co wiem, informacjami które do mnie napływają, reset i na nowo dostaje odpowiedzi które pchają mnie tam gdzie byłem wcześniej. Wdusiło mnie wczoraj w siedzenie jak przeczytałem komentarz i oglądnąłem filmik na jutubie, moja historia nie różni się od tych osób praktycznie niczym „prawda jak oliwa..”. ( Ja moją wiedzę poukładaną mam w wierzę w Jezusa i przykazanym nam słowie bożym, więc to zaznaczam jest mój pogląd. proszę bez ataku na krk oraz odwrotnie ataku na mnie przez katolików )

 9. theaspartam 28 października 2011 o 1:00 pm

  Dzisiaj w Warszawie chemtrails atakują od rana pełną parą, niebo w smugach a jak w innych miastach ?

  • nowy84 28 października 2011 o 1:05 pm

   okolice Bytomia i Chorzowa i smug na niebie nie stwierdzam

  • Grafik/Policjant 28 października 2011 o 1:14 pm

   Wałcz (zachodnio-pomorskie) to samo niebo poprzecinane smugami.

  • zenobiusz 28 października 2011 o 1:15 pm

   U mnie błękitne niebo bez jednej smugi.

   • choice 28 października 2011 o 1:30 pm

    u mnie na razie rysy żadnej nie ma
    (Marek co się dzieje z moimi wpisami że tak kwitną długo?)

    • Wojox 28 października 2011 o 1:35 pm

     U mnie w Anglii niebo nad Preston „penetrują” szerokimi pasami, przerywają, zaczynają i już mleko na niebie. Zgadnijcie który skrawek nieba ich najbardziej interesuje ?? Tak, tak, mulą słoneczko w paski, ixy i krateczki…

     • Rodriguez7 28 października 2011 o 4:29 pm

      Piotrków Trybunalski centrum Polski, zajebane niebo od rana;/

    • monitorpolski 28 października 2011 o 4:40 pm

     nie zdjąłem moderacji, byłem poza domem. Chyba zrezygnuję z kolejki moderacyjnej.

     • navajo88 28 października 2011 o 4:51 pm

      no nie monitor gwizdneli ci drabinę ?????? , no to łap za Magnum .357 i do dzieła wal i moderacja sama spadnie hahahahaha , żartuję monitor witam wszystkich wesolo J.M.H

  • ISTBoy 28 października 2011 o 1:35 pm

   na wschodzie kraju też smugi ale w małych ilościach
   http://sat24.com/pl

  • Czytelnik 28 października 2011 o 3:15 pm

   Niebo nad małopolską czyściutkie 🙂

  • Aśka 28 października 2011 o 7:16 pm

   południe Polski …. od rana (ale nie takiego wczesnego 🙂 niebo za zasłoną, tak jakby w nocy pryskali … potem pogodnie aż do wieczora

   • Ditka 28 października 2011 o 9:35 pm

    dokładnie

  • qq7pp 28 października 2011 o 8:13 pm

   theaspartam – Niemcy pd.dzien w dzien .Pocieszajace ?

  • Sylu 28 października 2011 o 9:03 pm

   Nad Irlandia tez sieja,hrabstwo Kerry, a wczoraj tak bylo slicznie niebo cud-miod.

  • sebecx 28 października 2011 o 9:56 pm

   Lublin – jadą…

 10. STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 28 października 2011 o 1:17 pm

  Ja nie potrzebuję aż takich dowodów, chodź bardzo cenię pracę gościa co rozpracowywał te zdjęcia.
  ALE NAJWIĘKSZY DOWÓD ŻE ONI NIE BYLI NA KSIĘŻYCU DLA MNIE JEST TAKI:
  Jakiś czas temu Chiny zapowiedziały że w okolicach 2020r. będą gotowe do startu na księżyc.
  USA niby były już w 1969r. na księżycu.
  Więc ja się pytam CZY CHINY W TECHNOLOGII KOSMICZNEJ SĄ O 51 LAT DO TYŁY?????!!!!!
  Najbogatsze od lat państwo świata Chiny, biliony dolarów rezerw budżetowych, i aż tak są do tyłu.
  Nie prawda, USA też są do tyłu, ponieważ nigdy na księżycu nie byli i nikt nie będzie.
  W kosmosie jest tak potężne promieniowanie które w sekundy zabije człowieka i USA o tym wiedzą.
  NIE BYŁO ŻADNYCH LOTÓW NA KSIĘŻYC.
  W LATACH 60,70 technologia komputerowa była na poziomie komputerów Amiga, lub Atarii.
  Nie mieli szans na lot na księżyc.

  Po jakiego grzyba im zdobycie kosmosu. Budowa czegokolwiek na księżycu i transport materiałów na niego to miliardy dolarów.
  Oni mają plany tylko do ziemi i swojego rządu tu na ziemi.

  • Wojox 28 października 2011 o 1:42 pm

   No to byli w lepszej sytuacji z tymi komputerami. No chyba nie myślisz że ktoś by się odważył na Windowsie lecieć w kosmos. Najbardziej stabilny do dziś jest Amiga OS…
   Mam Amigę,Maca,PC i różne systemy, to wiem co mówię. Dla „mas” została udostępniona „najlepsza” technologia x86, która to wielu ludzi do dziś doprowadza do zawału…
   Te same efekty pracy uzyskuje się na lekkich systemach nieznanych ogółowi.

   Ziemia to nasze dziedzictwo, a cała „historia” kosmologi podobnie jak historia powstania człowieka to naukowa bzdura. Niedługo to wyjdzie na jaw…
   Dlaczego ostatnio tyle spada złomu z nieba, tylko czekać na ten największy rupieć…

  • Ado 28 października 2011 o 2:18 pm

   W dodatku czemu teraz nikt nie lata? nie ma nowych nagrań itd,kilka razy dawno polatali i co starczy?.

  • bia 28 października 2011 o 2:29 pm

   Statki apollo obsługiwalł komputer 486 to ten przed pentiumem wprowadzaony do sprzedaży w na początku lat dziewiedziesiatych potem było pentium co nie zmienia faktu że nie byli na księzycu wszystko wyreżyserowł Kubrik a jak o tym powiedział to go biedaka zabili szybciutko po tym Stoimy na ziemi jest noc nie ma chmur całe niebo jest gwieździste a co astronauci stoją na księżycu i nie widać z jego powierzchni gwiazd nie dało się tego zrobic prz technologi filmowej z tamtych lat dziś prosze bardzo da się pytanie tylko po co

   • peryskop 28 października 2011 o 6:35 pm

    @bia – z Kubrickiem zgoda.
    Ale brak gwiazd na „zdjęciach z Księżca” jest ciekawszy, bo wynikła z obawy, że nawet staranna podróba może znawcom astronomii posłużyć do wykrycia fałszerstwa. Podobno myśleli o dołożeniu w tle ziemskiego nieboskłonu, ale nasz przez paralaksy nieco się różni od księżycowego. Więc dla bezpieczeństwa zaciemnili totalnie!

   • sebecx 28 października 2011 o 10:02 pm

    @bia piszesz jak translator, ale bardzo lubię twoje wpisy…

  • STAŁY CZYTELNIK TEJ STRONY 28 października 2011 o 3:26 pm

   A czy wiecie że pierwsza załoga Apollo, w tym Amstrong nigdy nie udzielili publicznie np w TV osobistego wywiadu!!!!
   Dlaczego??????????

   • monitorpolski 28 października 2011 o 4:43 pm

    Korspondowałem z astronautą E. Mitchellem. Gdy mu wysłałem kilka kompromitujących materiałów, w ogóle nie odpisał. Chodziło o program dla TVN „Nie do wiary”, dla którego opracowałem kilka tematów. Przyjechali do USA, nawet kawy nie postawili, a tematy mieli na tacy.

   • ALFA 28 października 2011 o 6:21 pm

    Teoria spisku : CZY WYLĄDOWALIŚMY NA KSIĘŻYCU ? 3/5

 11. Sully 28 października 2011 o 1:25 pm

  W takim razie po co Te wszystkei starty Apollo, stacje kosmiczne…JAKI CEL mieliby w oszukiwaniu??

  • Grafik/Policjant 28 października 2011 o 2:10 pm

   I po co mają wysyłać promy i inne bzdety skoro mają taką technologię że mogą sobie budowac latające spodki, jeszcze nie tak dawno gadaliście że to Illuminaci latają Spodkami po naszej planecie. Wszystkie te elementy nie trzymają się kupy…jak zwykle jeden zaprzecza drugiemu. A do konsensusu i tak nie dojdziemy bo nie poznamy prawdy, a może prawda jest taka jak się ją podaje oficjalnie, wy jednak wolicie wszystko komplikować? Tak tez może być a to już niedobrze.
   „Szczęście polega na tym bo z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów”
   Wiedza nie wiedza, co do cholery zmieni to w moim życiu czy ktoś tam był czy nie był. Albo że ufoludki mieszkają po ciemnej stronie księżyca…jeżeli mieszkają to niech mieszkają nie przeszkadzają mi tak jak mrówki które mam na podwórku…Jeżeli mieli by się usytuować tak blisko ziemi to na pewno chcieli by się ujawnić, by być może nas zniszczyć lub żyć w prokreacji, do niczego takiego nie doszło bo nic tam nie MA! A z fotografią można zrobić na prawdę wiele to że grzebali coś w zdjęciach nie oznacza że musieli chcieć coś ukryć, zdjęcia trafiały do mediów Musiały wiec być ŁADNE.
   Inne życie poza naszą planetą bez wątpienia istnieje, wielkość wszechświata jednak prawdopodobnie nigdy nie pozwoli na ich spotkanie. Na Marsie rzeczywiście mogło istnieć życie, pytanie czy przeniosło się stamtąd do nas czy odwrotnie. Być może człowiek jest tak WIELKI że już setki tysiące lat temu miał kolonie na księżycu, marsie, ziemi…I tak na prawdę przybyliśmy z bardzo daleka (taka teoria przemawia do mnie najbardziej) – biorąc pod uwagę właśnie to że tam rzeczywiście mogą być budowle etc.

   • Wizzgaa 28 października 2011 o 2:54 pm

    Jednym słowem – Grafik , przybyliśmy z kosmicznego RAJU – w zasadzie za karę , na ziemski przeciętny , kłopotliwy glob. W sumie żadna tego rodzaju propozycja nie wyklucza sprawczości i istnienia Boga > zatem ufoludki , inne strony księżyca , spodki czy promy , to wszystko NIE JEST WCALE SPRZECZNE z naszą wiarą i PŚ . Myślę ,że Boża „propozycja ” form i światów przerasta wszelką inteligencję i wyobraźnię i pozostaje w zgodzie z Jego Wszechmocą . Ponieważ wszystkie „wersje” mogą okazać się prawdziwe – co dla ludzkiej logiki jest przegięciem , więc do końca czasów będziemy / jak mówisz / ” jeden zaprzeczać drugiemu”.

    • Rodriguez7 28 października 2011 o 5:37 pm

     No stary, poleciałeś xD Ale dobrze myślisz, też jestem podobnego zdania, a mało tego czasami nawet biorę teorię jednego duchownego za prawdę, mianowicie stworzenie świata w 6 dni 6 tysięcy lat temu.

    • ALFA 28 października 2011 o 7:26 pm

     Tak przybyliśmy z RAJU na ziemię za karę to jest nasze piekło .Dopóki ludzie się nie zmienią będziemy w tym piekle żyli.Czas się zmienić jeden drugiemu okazać serce ,a nie być wilkiem .Choć zwierzęta są bardziej ludzcy ,a my zwierzętami.Może i diabłami.

     • Ditka 28 października 2011 o 9:44 pm

      Kurczę tak to czytam i myślę, że jest w tym sens. Mamy zgotowane piekło na ziemi ale przez nas samych, przez nasze postępowanie. Tyle lat minęło, tyle było wojen, powstań. Jeśli się sami nie przebudzimy i nie będziemy postępować po prostu dobrze i po ludzku to naprawdę będzie nas czekać sodoma i gomora

      • choice 29 października 2011 o 7:37 pm

       Ja wam mówię że następna wojna światowa po tej co się może wydarzyć będzie na kamienie i patyki 😀

   • monitorpolski 28 października 2011 o 4:46 pm

    Grafik, masz rację, to się kupy zupełnie nie trzyma. Jeśli ktoś ma pomył jak to wszystko wytłumaczyć, to czekamy… Może Rotszyldzi mają swoje programy kosmiczne, niezależne od NASA?

    • navajo88 28 października 2011 o 4:57 pm

     nie zbadane są głębiny wszechświata ,a pochdzenie ludzkości na zawsze pozostanie tajemnicą !!!!!
     J.M.H

    • AQQ 28 października 2011 o 4:59 pm

     A ja mysle, że NASA jest Rotszyldowa…jak wsio na ziemi.

     • ARTUR 28 października 2011 o 9:45 pm

      Księżyc jest starą bazą kosmiczną pozostałą po wojnach w naszym układzie słonecznym ,schronili się w niej ocalali ze statków przybyłych z różnych stron wszechświata i mieszkańcy Marsa .Niestety z powodu długiego przebywania w kosmosie nie mogli ryzykować rozmnożenia się naturalnego więc postanowili stworzyć idealne warunki na stacji i podobne na Ziemi w celu wyprodukowania istoty z najlepszych własnych genów które byłyby podobne do nich samych .Dalszy ciąg historii już każdy sobie dopowie wg. własnej wiary lub nauki.

     • Konarski 29 października 2011 o 8:21 am

      Podobnie jak FED – „federalny” z nazwy.
      Agencja NASA i inne jest własnością i folwarkiem prywatnym rodzin lichwiarskich, które tworzą FED.

  • vortex 28 października 2011 o 9:55 pm

   Jak raz oszukali to musieli to kontynuowac.A co by sie podzialo z ta banda darmozjadow ktorzy to niby kosmos badaja.A wyciagneli juz od amerykanskiego podatnika ponad billion dolarow.

   • peryskop 29 października 2011 o 12:20 am

    I to trwa już tysiące lat.

 12. jakisbuk 28 października 2011 o 1:30 pm

  jeszcze napisz ze ziemia jest płaska i podparta na 4 słoniach 🙂

 13. jakisbuk 28 października 2011 o 1:44 pm

  „Muammar Kadafi był tak bogaty, że miał pistolet ze złota. Jednak ostatnie doniesienia „Los Angeles Times” na temat fortuny dyktatora przekraczają wszelkie wyobrażenia. Kadafi był najprawdopodobniej najbogatszym człowiekiem świata, dystansując konkurencję o kilka długości. Libijski wódz miał odłożyć na czarną godzinę 200 miliardów dolarów. Oznacza to, że w dniu śmierci mógł być prawie trzy razy bogatszy od Meksykanina Carlosa Slim Helu, światowego krezusa numer jeden.” …. „Gdyby rozdać pieniądze Kadafiego Libijczykom, każdy z nich otrzymałby prawie 30 tysięcy dolarów. ”

  tu całośc – http://konflikty.wp.pl/title,Sensacyjne-informacje-na-temat-majatku-Kadafiego,wid,13938668,wiadomosc.html

  • monitorpolski 28 października 2011 o 6:43 pm

   Co to jest 200 miliardów w stosunku do 500-800 BILIONÓW, które mają Rotszyldzi. Ratlerek przy słoniu. I ten słoń go zdeptał.

  • Jurek 28 października 2011 o 6:53 pm

   g_no prawda.
   Libia nie miała długu publicznego.
   Miała rezerwy 180 mld dolców. Konto to zablokowano kilka m-cy temu.

   Psychole krzyczą łapać złodzieja !!!

   Projekt wodociągów kosztował 4 biliony !!!!

  • Sylu 28 października 2011 o 9:13 pm

   Gdzies czytalem ze Rotszyldz maja 1/3 wszystkich pieniedzy swiata.

   • monitorpolski 29 października 2011 o 9:29 am

    Mówi się, że ponad połowę. Wszystko to są jednak domysły, trudno ocenić majątek, który firmuje setki, o ile nie tysiące figurantów. Mnie się udało ustalić, że rodzina hinduska Mittal jest takim figurantem. Artykuły dostępne na ten temat w 2006 roku zniknęły z sieci.

 14. pola 28 października 2011 o 2:08 pm

  Podstawowe założenie rynkowe – stwierdza Stefan Mudry – brzmi: większość zawsze się myli. – W przeciwnym razie mniejszość nie mogłaby zgarniać zysków. A kiedy większość zauważa swój błąd, jest już za późno.
  To jest takie proste.
  http://strefatajemnic.onet.pl/apokalipsa/gdy-nadejdzie-dzien-apokalipsy,1,4888822,artykul.html

  • Aśka 28 października 2011 o 7:38 pm

   Demokracja stosowana u nas też polega na zdaniu większości. Co prawda żyjący w takiej demokracji mają możliwość wypowiadania się tylko podczas wyborów, ale i tak można zauważyć, że większość się myli. Kiedy zauważy, faktycznie będzie za późno na naprawianie błędów.

   • peryskop 28 października 2011 o 10:52 pm

    Jeśli kiedykolwiek dostrzeżesz, że jesteś po stronie większości – czas na przerwę i refleksję.
    — Mark Twain

    • Aśka 29 października 2011 o 12:25 am

     Dlaczego tak mało osób o tym wie? Dobrze zatem, że to wytłuściłeś peryskop.
     Refleksji nie widać w Narodzie, a co gorsze, często ta większość stosuje zasadę: „Im mniejszy rozum, ty, większa zarozumiałość.” – Ezop

     • peryskop 29 października 2011 o 3:17 am

      Zapewne główną przyczyną postaw konformistycznych jest potrzeba poczucia bezpieczeństwa i ta potrzeba jest uniwersalna i powszechna. A tylko ok. 10% społeczeństa to non-konformiści – osoby odważniejsze i bardziej wyrobione intelektualnie, bardziej zdolne do poświęceń, ceniące niezależność i wolność wyrażania opinii. A to m.in. daje odporność na reklamę, indoktrynację oraz manipulacje.

      Chyba większość uczestników tego bloga to są takiego typu jednostki?

      A Mark Twain to nie był głupi facet.

      • Aśka 29 października 2011 o 9:53 am

       Przygnębiające jest to co piszesz, bo jakie są szanse na to, żeby te 10% zdołało wytłumaczyć pozostałym, że obrany kurs jest zły. Jest to tym trudniejsze, że osoby te medialnie kwalifikowane są jako niewykształceni burzyciele. Żeby jeszcze bardziej je zdyskredytować umiejscawia się je na wsi lub małych miastach i czyni starcami. Co prawda, zupełnie nie rozumiem na czym polega ta wyższość miast i bardzo mnie śmieszy wysuwanie takich argumentów, ale media tak ludziom poukładały w głowach. Historia temu wszystkiemu przeczy, ponieważ najwięcej ruchów narodowowyzwoleńczych swoje korzenie ma na wsi, a starsi ludzie od wieków słynęli swoją mądrością, choćby z racji doświadczenia.

       • pola 29 października 2011 o 10:18 am

        Grzebiąc po blogach znalazlam coś takiego i doszłam do wniosku że to jest coś dla mnie.Rancho na Mazurach Garbatych
        http://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/search?updated-min=2011-01-01T00%3A00%3A00%2B01%3A00&updated-max=2012-01-01T00%3A00%3A00%2B01%3A00&max-results=50

        • Aśka 29 października 2011 o 6:04 pm

         @pola coś Ty narobiła … kliknęłam w ten wskazany przez Ciebie link i odpłynęłam zagłębiając się w sielskiej lekturze i galerii … skończyło się to tym, że wylądowałam w kuchni piekąc drożdżowca 🙂

        • peryskop 29 października 2011 o 7:14 pm

         No właśnie!
         Kreatywna Indianka pokazuje na swoim przykładzie wielką siłę wynikającą z obcowania w bezpośrednim kontakcie z Naturą – pomimo napotykanych trudności, a raczej właśnie dzięki nim!

       • peryskop 29 października 2011 o 3:07 pm

        …i życia oraz gospodarowania zgodnie z NATURĄ.

        A pełni podzielam twoje oceny @Aśka i mam nadzieję, że ożywcze wartości wsród ludzi mieszkających w małych miasteczkach i na wsiach lepiej przetrwają niż w większych miastach, gdzie panuje większa anonimowość, która powoduje erozję odpowiedzialności i integracji społecznej. Tu często ludzie mieszkający przez kilkadzisiąt lat pod jednym dachem nie wiedzą o sobie nic i nie znają się. Dlatego łatwiej jest nimi manipulować, zastraszać, jeszcze mocniej konformizować…

        Dlaczego argument „z wielkich miast” jest chwytliwy? Bo miasto jest namiastką „sukcesu” i spełnieniem marzeń wielu żyjących w małych aglomeracjach. A po latach bywa rozczarowanie.

 15. Jurek 28 października 2011 o 2:13 pm

  W filmie Seksmisja jest to wyjaśnione. Na końcu filmu.
  Wystarczy fototapeta w rotundzie z dowolnym obrazkiem, „a ciemny lud to kupi”.

  A wystarczy tylko nożyk do tapet, za 2 złote netto.

  • 44 28 października 2011 o 2:45 pm

   Kolejna dezinformacja!
   Wystarczy nożyk za niecałe 2 zł brutto!
   http://dikel.pl/Nożyk-do-tapet-18mm-JOBIprofi-259-2-157-produkt.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-10&utm_content=259#nclid=2c9eed656687b9c334f3ed5e2baa89b7

   Pozdrawiam dezinformatorów 😉

  • Ania 28 października 2011 o 3:30 pm

   Po co fałszować, zalepiać taśmą zdjęcia zrobione w studio na Ziemi ?
   Nie prościej byłoby od razu zrobić makietę taką jak trzeba ?
   Czy te zdjęcia robili na głównej ulicy w jakimś mieście, że trzeba było taśmą budynek zalepić i wyretuszować przypadkowego przechodnia ?

   • Versus3 28 października 2011 o 4:59 pm

    @Ania: no i tu masz rację: któraś strona się myli. ALBO ludzie nie polecieli na Ksieżyc tylko do studia filmowego w Hollywood robić filmiki propagandowe o lotach w Kosmos, ALBO naprawdę polecieli na Księżyc, zobaczyli tam coś, o czym nie wolno im mówić, porobili zdjęcia, ale mocno je poretuszowali przed publikacją.

    PODOBNO (tzn, nie mam żadnych źródeł, ale może ktoś z Was ma) była publiczna transmisja radiowa z lądowania na Księżycu. Jeden z astronautów zaczął wołać: „Ile ich tu jest!..” i transmisja została natychmiast przełączona na tajny kanał. Ktoś może coś o tym słyszał?

    • AQQ 28 października 2011 o 5:12 pm

     http://vimeo.com/9138267 Ufo największe historie.
     http://vimeo.com/4494788 Phil Schneider – Listopad 1995
     Spodki testowali już w latach 30-tych. Nowa Szwabia.
     Jednak w to lądowanie Apollo na żywo w tv nie wierzę

    • monitorpolski 28 października 2011 o 6:46 pm

     W Australii w relacji z Księżyca znalazła się … butelka Coca Coli! Było to tylko widoczne w bezpośredniej relacji. Powtórka już tej butelki nie zawierała: http://www.youtube.com/watch?v=C4U1kJzzklo

     • vortex 28 października 2011 o 9:58 pm

      Dokladnie.Znam temat z ta butelka.

    • Ania 28 października 2011 o 6:50 pm

     Nie wiem’ wiem tylko, ze polecieli. Wiem też, że jest na Ziemi , na terenie Stanów dokładna makieta części Księżyca. Nie wiem po co im była. Może np do testowania łazików. A i zdjęć tam można narobić ile kto chce. Tak więc zapewne są w obiegu te zdjęcia z makiety, ale są i prawdziwe, wyretuszowane i nie.
     Faktem jest, ze program badań Księżyca skończył się nagle, mimo zainwestowanych środków w 74 czy 75 roku. Przestało ich to gwałownie interesować…..
     Raczej zostali zakaz lotów na Księżyc, tylko od kogo?
     A jeśli od kogoś, kto tam ma swoje bazy ?!

     • jakisbuk 28 października 2011 o 7:01 pm

      zapominacie o jednym – trwała zimna wojna z ruskimi – i gdyby usa zrobiło jakiś przekret to ruski rozdmuchali by to na cały świat – a skoro tego nie zrobili to znaczy że amerykanie wylądowali na ksiezycu – koniec tematu

      a to co tam amerykanie znaleźli to już inna bajka

      • peryskop 28 października 2011 o 8:57 pm

       jaki@sbuk – Zobacz, proszę, jak łatwo wyciągać pozornie słuszne wnioski!

       Rzeczywiście głównym argumentem obrońców mitu Apollo jest milczenie Rosjan jakby byli obiektywnymi autorytetami. A przecież mimo napięć i antagonizmów można dostrzec wzajemną dyskrecję w relacji do niewygodnych faktów wobec symetrii sukcesów, kłamstw i niepowodzeń.

       W książce „Gagarin = kosmiczne kłamstwo?” z 1990 roku István Nemere przedstawił szczegółową analizę mistyfikacji pionierskiego lotu człowieka w kosmos z kompromitującymi wypowiedziami ‚kosmonauty’ w stylu: „Stan nieważkości nie ma wpływu na funkcje fizjologiczne”. Historyczny lot rzekomo odbył się rankiem 12 kwietnia 1961, ale informacje o ‚sukcesie’ ujawniono już dzień wcześniej!

       dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=3535&Itemid=47

       Po lotach psów Rosjanie ukryli traumatyczne lądowania pilotów, a ‚lot’ Gagarina sfingowali, ażeby być w kosmosie przed Amerykanami. Wywiad USA zapewne wykrył mistyfikację, ale chłodna kalkulacja nakazywała podjęcie wyzwania – kto pokaże światu lepszą inscenizację?

       Uznawszy triumf Rosjan w pierwszej podróży w kosmosie, po miesiącu – jeszcze zanim pierwszy Amerykanin poleciał na orbitę – prezydent John F. Kennedy ogłosił przed Kongresem dofinansowanie rakiety nuklearnej „Rover” (?) i plan lądowania na Księżycu w 8 lat, a po roku pompatycznie zadeklarował w Houston: „We choose to go to the moon in this decade and do the other things, not because they are easy, but because they are hard… ” (Decydujemy się na podróż na księżyc w tej dekadzie i dokonanie innych rzeczy nie dlatego, że to jest łatwe, ale dlatego że jest trudne…)

       er.jsc.nasa.gov/seh/ricetalk.htm

       Jurij Gagarin 27 marca 1968 zginął śmiercią oblatywacza, należał więc do pilotów wysokiego ryzyka. Czy naczalstwo pozwoliłoby żywej ikonie sowieckiego sukcesu na tak niebezpieczną służbę gdyby jego pionierski lot był faktem? Czy nie liczono na pozbycie się niewygodnego uczestnika mistyfikacji, bo czy nie lepiej aby przestał zagrażać zdekonspirowaniem sowieckiej fikcji?

       • jakisbuk 29 października 2011 o 5:04 am

        sposobem twojego rozumowania – to udowodnisz mi zaraz że jesetem wielbladem 🙂
        czytałem gdzieś, nie mam niestety już źródeł że przed gagarinem ruskie wysłali w kosmos 2 lub 3 innych kosmonautów którzy zgineli – a Gagarina nagłośnili bo to był pierwszy który wrócił żywy

        • jakisbuk 29 października 2011 o 5:26 am

         ps. jakby gagarin dożył 100 lat to pewnie byś napisał że sztucznie go podtrzymywali aby utrzymać ikone „sukcesu” – no i tym sposobem twoje zawsze na wierzchu 🙂

         wiesz – cokolwiek by sie nie wydarzyło zawsze można odwrócić kota ogonem – to takie macierewiczowe myślenie – jak nie mgła to bomba baryczna jak nie bomba to iluminaci – jak nie iluminaci to hel itd itp – i tak można w nieskończoność – ostatecznie jak już braknie argumentów można zwalić wine na szatana 🙂 a tego już nikt nie obali 🙂 a poprze z pewnością antymaterialny i zenobiusz – wiec co tam nauka logika fakty – on nie mają zanczenia – jeżeli twoje twerdzenia nia mają poparcia w faktach – tym gorzej dla faktów 🙂 – no i tak trzymaj , żyj w swoim świecie , opowiadaj o nim znajomym i rodzinie – obserwuj ich reakcje – ale pamiętaj że czas zweryfikuje to co opowiadasz – czas jest cierpliwy 🙂 jemu sie nie spieszy

    • peryskop 29 października 2011 o 12:31 am

     czy to nie ufomanskie ploty?

     • peryskop 29 października 2011 o 3:23 am

      te ploty UFOmańskie są skierowane do @versus3:
      „PODOBNO (tzn, nie mam żadnych źródeł, ale może ktoś z Was ma) była publiczna transmisja radiowa z lądowania na Księżycu. Jeden z astronautów zaczął wołać: „Ile ich tu jest!..” i transmisja została natychmiast przełączona na tajny kanał. Ktoś może coś o tym słyszał?”

   • ALFA 28 października 2011 o 8:00 pm

    TU DOBRE ZDJĘCIE KOT NA KSIĘŻYCU

 16. Annah. 28 października 2011 o 2:13 pm

  ,To najdłużej istniejąca biała plama w dziejach Polski, nadal skutecznie utrzymywana przez agenturę rosyjską. Czterysta lat temu, 29 października 1611 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie miał miejsce hołd ruski – największy triumf w dziejach Polski. Ze względu na okoliczności tego epokowego wydarzenia zostało ono całkowicie wymazane z naszej historii jeszcze przez cenzurę carską w XIX wieku, a komunistyczna cenzura PRL podtrzymała tamten rosyjski zapis. Hołd ruski i data 29 października 1611 roku nie istnieją nie tylko w podręcznikach, encyklopediach, książkach, ale zostały celowo usunięte ze świadomości i pamięci narodowej Polaków. To najdłużej istniejąca biała plama w dziejach Polski, nadal skutecznie utrzymywana przez agenturę rosyjską w Polsce, historyków złej woli oraz przez polityczną poprawność!
  29 października 1611 roku wielki wódz i mąż stanu hetman Stanisław Żółkiewski, zdobywca Moskwy, przywiódł do Warszawy wziętych do niewoli wrogów Polski. Byli to car Rosji Wasyl IV, dowódca armii rosyjskiej wielki kniaź Dymitr oraz następca moskiewskiego tronu wielki książę Iwan.(…)
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=dd&dat=20110921&id=main

  • Annah. 28 października 2011 o 6:02 pm

   Co mówi dzisiaj o tym największym tryumfie w historii Polski prof.Józef Szaniawski
   http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27977

   • Annah. 28 października 2011 o 6:27 pm

    Proszę posłuchać, wypowiedź jest w niektórych chwilach bardzo emocjonalna, zwłaszcza gdy jest mowa o planowanej blokadzie Marszu Niepodległości.

   • monitorpolski 28 października 2011 o 7:34 pm

    Nie, żebym był wrogiem Radia Maryja, ale Łysiaka cenię i nie sądzę by takiej klasy literat kłamał. Oto cytat:
    Nauczycielem pracowników MSW w ramach CKU, twierdzącym, że jest „wykładowcą Akademii MSW” oraz lektorem specjalnego kursu dla kadr MSW (…).
    „Gorącym przyjacielem Związku Radzieckiego” i nader aktywnym członkiem TPPR (Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Radzieckiej), postulującym m.in., by jedną z warszawskich ulic nazwano ulicą marszałka Rokossowskiego.
    Częstym gościem w gmachach KC PZPR i MSW, gdzie odwiedzał znajomych i załatwiał ważne interesy.
    Posiadaczem wydanej przez MSW przepustki do jazdy via zamkniętych dla zwykłych samochodów Nowy Świat, tudzież milicyjnej „R”-ki zwalniającej od kontroli drogowych.
    Posiadaczem mieszkania zdobytego dzięki MSW.
    Dobrym znajomym generała MSW Mirosława Milewskiego, którego uważa się za czołowego promotora mordu na księdzu Popiełuszce („Opowiadał, że telefon załatwił mu jego osobisty znajomy, sekretarz Milewski”).
    Żarliwym obrońcą tezy o słuszności wprowadzenia w 1981 roku stanu wojennego i „zdecydowanym przeciwnikiem wszelkiej opozycji”.
    Człowiekiem niedwuznacznie i skutecznie utrzymującym wśród wszystkich swoich znajomych przekonanie, że jest wpływowym funkcjonariuszem MSW („Dawał wprost do zrozumienia, że jest oficerem MSW”; „W Zarządzie Głównym TPPR uchodził za majora MSW”; itp.).
    (…)

    http://daredevil.salon24.pl/282572,radio-maryja-i-gazeta-wyborcza-w-obronie-agentow-sb

    • Annah. 28 października 2011 o 8:27 pm

     Nie sadzę by inwigilował działania RM lub w jakiś inny sposób działał na szkodę w rozgłośni. Z przeszłością w MSW może tylko albo kontynuować obrany kurs, odsunąć się w cień, albo przejść na drugą stronę by mniej lub bardziej autentycznie się oczyścić i on zdaje się to robi. Brakuje mi tylko publicznego aktu skruchy, choć nie wykluczam że podejrzenia są wyolbrzymione. Czy nie bierzesz pod uwagę że ktoś jednak chce go zniszczyć?

     • monitorpolski 28 października 2011 o 10:25 pm

      Annah, ja poznałem prof. Szaniawskiego w Nowym Jorku. Nie będę publicznie tego opowiadał, ale nie podobało mi się jak kontrolował wszystko co się działo wokół ś.p. płk. Kuklińskiego. W konsulacie na zapleczu udało mi się dorwać pułkownika i pogadaliśmy. Są nawet z tego nagrania u moich znajomych w USA. Łysiak jest bardzo mądrym człowiekiem.

      • rabarbarek 28 października 2011 o 11:08 pm

       Pamietam haslo ” Lysiak na prezydenta”

    • zenobiusz 29 października 2011 o 12:16 am

     Z dyskusji na podanej przez Marka stronie.:
     „Autorze notki od siedmiu boleści.
     Odpowiedz na proste pytanie.Za co został skazany Szaniawski na 5 lat więzienia przez władze PRL i jako ostatni więzien reżimu wyszedł wiosną 1990 roku z więzienia?
     Czy za to, że był agentem SB, czy może za to że należał do TPPR, a może stukniesz się w głupi łep i wymyślisz coś bardziej podłego?”

     http://daredevil.salon24.pl/282572,radio-maryja-i-gazeta-wyborcza-w-obronie-agentow-sb
     Może po paszkwilu Demostenesa,pora wyciągnąć wnioski,i tak z marszu,nie atakować P.Szaniawskiego..???

     • monitorpolski 29 października 2011 o 9:31 am

      A co z Łysiakiem? Kretyn?

    • Wizzgaa 29 października 2011 o 11:46 am

     ” Nie sądzę by takiej klasy literat kłamał ” – Monitor , teraz mówisz ,jak dziecko . Doceniam wiedzę , talent , erudycję Łysiaka , wystarczy dwóch jego książek żeby docenić . Ale nie ma to nic wspólnego z jego ew. bezgrzesznością społeczną / czy inną /. Bardzo bym sobie życzyła żeby ludzie tej klasy intelektualnej mogli być naszymi autorytetami ale na dzisiaj nie odważyłabym sie ręczyć za niego.

     • monitorpolski 29 października 2011 o 11:58 am

      Nie będę się sprzeczał, choć znam wewnętrzny spór w GP z Łysiakiem w.s. niejakiego Kwiecińskiego. Publikacje tego ostatniego nt. polityki USA pachniały propagandą rodem z Langley. Jakbyście porównali to co pisał kilka lat temu z tym co wiemy o okrucieństwie Amerykanów (wymuszonym zresztą przez USraelskie przywództwo, żołnierze są też ofiarami) to byście się ze mną zgodzili. Nie można tolerować ludobójstwa, a ci wszyscy którzy maczają palce w oszustwie medialnym są dla mnie (i pewnie dla Łysiaka) takimi samymi zbrodniarzami jak bezpośredni mordercy. Przypomnijmy sobie co pisał „Time” o Hitlerze i Stalinie. Mamy dokładnie do czynienia z taką samą sytuacją. Może jest nawet gorzej, gdyż Hitler nie dostał Nobla.      USA z NATO zamordowało ponad 5 mln ludzi w Afganistanie i Iraku. Krycie medialne tego ludobójstwa jest bandytyzmem. To samo dotyczy Libii.

      Odnośnie Libii, to chyba nie jest manipulacja: http://www.youtube.com/watch?v=RAKMSNhMARY
      Tu jednak dotarłem do wywiadu z dr Józefem Szaniawskim, który stawia go w dobrym świetle:
      http://www.wiadomosci24.pl/artykul/czy_islamscy_ekstremisci_beda_rzadzic_w_libii_186825.html
      Być może więc opinia Łysiaka była niesprawiedliwa?

      • Wizzgaa 29 października 2011 o 1:01 pm

       Trudno powiedzieć ale na pewno staranniej będę analizowała wypowiedzi p. Szaniawskiego w Radio Maryja . A jest tam częstym gościem .

       • peryskop 29 października 2011 o 3:19 pm

        I oto chodzi, aby staranniej analizować.

        Po artykule red. Kwiecińskiego promującym zaborczą politykę USA przestałem czytać GP.

        Czy szmata wywrócona na drugą stronę nie jest jest szmatą?

        • Aśka 29 października 2011 o 7:09 pm

         GP ma więcej grzeszków, jak np. chęć wprowadzania demokracji w Białorusi,

        • Aśka 29 października 2011 o 7:12 pm

         ach, zapomniałam dodać cudzysłowu „demokracji”

        • peryskop 29 października 2011 o 7:21 pm

         Czyli…?

         A tak wielu ludzi daje się jeszcze nabierać – indywidualnie i klubowo.
         Np. na haczyk tragedii smoleńskiej.

      • Annah. 29 października 2011 o 9:28 pm

       „Tu jednak dotarłem do wywiadu z dr Józefem Szaniawskim, który stawia go w dobrym świetle:”
       Z powodu konspiracyjnej współpracy z rozgłośnią Radio Wolna Europa został Pan fałszywie oskarżony o kolaborację z amerykańską centralną agencją wywiadowczą (CIA) i skazany przez komunistyczne władze na dziesięć lat więzienia.
       Tak. Przebywałem w trzech najgorszych wiezieniach w Polsce. Naczelny prokurator wojskowy kazał mnie aresztować, a w akcie oskarżenia napisał że domaga się dla mnie 15 lat wiezienia za to, że jak on to określił, oskarżony Szaniawski swoja działalnością godził w same fundamenty sojuszu polsko-radzieckiego.
       http://www.wiadomosci24.pl/artykul/
       /przewiezli_mnie_na_rakowiecka_wywiad_z_ostatnim_wiezniem_prl_186583.html

 17. bia 28 października 2011 o 2:14 pm

  Nie byli na żadnym księzycu to wszystko bujda na resorach odwrócenie uwagi od prawdziwych problemów świata po co tam latać skoro nie można tam żyć Lepiej by było załatwić normalny system rządów na ziemi a nie to satanistyczne skurwienie świata

 18. choice 28 października 2011 o 2:16 pm

  cyt… jakisbuk@ 28 Październik 2011 o 5:26 am ps . najbliższe końce świata wg wpisów na tym blogu to 28.10.2011 09.11.2011 11.11.2011…27… Październik 2011 o 9:56 pm tak czytałem – niestety nie jestem psychiatrą i nie pomogę ……. 28 Październik 2011 o 5:23 am czytam ten blog od kliku miesiecy -ale chyba zrezygnuje – bo wiecej tu świrów niż w waritkowie……..28 Październik 2011 o 12:43 am czytam ten blog od jakiegos czasu i widze ze duzo jest tu przypadków klinicznych do natychmiastowego leczenia

  Ważna wiadomość posłuchajcie wszyscy. Będąc u mojego psychiatry wyjawił mi tajemnicę, gdzie możemy poznać prawdę o końcu świata, co odpowie nam na wszystkie trapiące nas pytania, co nas uleczy. Po wrzuceniu parę piguł ów mój druh rzekł, że mianowicie należy znaleźć drzewo ujawnił mi tyle że znajduje się gdzieś w Polsce i teraz wytężcie umysły swoje drzewo te jest niezwykłe nie sposób go nie zauważyć jest to jakiś buk, niezbyt okazyjny może nawet taki trochę niedorozwinięty ale nie ważne co ciekawe 44 gruszki na nim rośnie a w twardej szranki broniącej dostępu do niego stoi drużyna lekko wykręcona ale nie do końca upojona która nazwa budzi strach i opętanie a brzmi Anonimowi Alkocholicy…..
  Jakakolwiek zbieżność faktów lub sytuacji jest absolutnie przypadkowa i niezamierzona. Co złego to nie ja tylko mój psychiatra Wiooooo

 19. bia 28 października 2011 o 2:17 pm

  Mnie dogoniła dziś smuga cienia To chyba nie normalne z tymi smugami tak już od drugiej wojny je rozpylają jak alianckie bombowce równały z ziemią niemieckie miasta też rozpylały smugi to dopiero spisek jest to co oni dodają do tego paliwa lotniczego chyba gaz otłumaniający was że w to wierzycie

  • Ado 28 października 2011 o 2:21 pm

   Pewnie Bia,bo wyniki testów tych oparów to pewnie zmyślone i zakłamane są…

 20. bia 28 października 2011 o 2:19 pm

  Znaleźli na księzycu coś cxego się nie spodziewali Twardowskiego wogóle tam nie byli a skały ktore przywieźli teraz to wychodzi na jaw są normalnymi kamieniami z ziemi

 21. wwr 28 października 2011 o 2:23 pm

  Zdjęcie lądownika LM z oficjalnej strony Apollo
  Papa, dykta, folia, taśma przylepna
  http://imageshack.us/photo/my-images/25/as11405922hr.jpg/

  do poczytania
  http://www.davesweb.cnchost.com/Apollo1.html

  • rabarbarek 29 października 2011 o 12:12 am

   Doloze zdjecia , na ktorych dokladnie widac folie i caly przekret. Mialam tez dokladne opisy do zdjec , ale strony juz nie ma. Zamkneli. Ale zdjecia dobre.

 22. Druzyna AA 28 października 2011 o 2:44 pm

  Lektura bloga monitora codziennie otwiera mi oczy na nowy zakamarek świata, w którym ukrywa się nowa ekipa śmiesznych ludzików zmagająca się z jakimś – najczęściej kompletnie wyimaginowannym – zagrożeniem. Odkryłem w ten sposób zakątek przeciwników NWO, anty-satanistów, anty-chemtrailsowców, antyszczepienników, nibirowców, anty-nibirowców, zwolenników Muńka Kadafiego, teoretyków końca świata, wieszczów stanu wojennego, zwolenników teorii fałszerstw wyborczych, analityków „Protokołów Mędrców Syjonu” i mnóstwo innych. Tym razem trafiłem do zaułka zamieszkanego przez tych, którzy nie wierzą w lądowanie na Księżycu i – oczywiście – WIEDZĄ LEPIEJ. Jesteście przeuroczy. Piszcie jak najwięcej.

  • jakisbuk 28 października 2011 o 4:39 pm

   „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. ” – Albert Einstein

   • monitorpolski 28 października 2011 o 6:51 pm

    To on cię znał?

    • jakisbuk 28 października 2011 o 7:04 pm

     nie – ale podobno zbudował machine do podróży w czasie i czyta ten blog 🙂

     • Ditka 28 października 2011 o 9:52 pm

      Podobno…czyli tvn, polsat, Onet, Interia itd:D

    • Aśka 29 października 2011 o 12:35 am

     ubawiłam się jak przednie … dzięki 🙂

 23. 44 28 października 2011 o 2:49 pm

  Kto jeszcze nie widział – polecam film Koziorożec 1 (Caprocorn One) z 1978 roku. Ciekawe, czy teraz by powstał.

 24. Toma 28 października 2011 o 2:55 pm

  Jeżeli naprawdę masz dość sięgania do kieszeni, przeczytaj uważnie poniższy post. Wyjście z tego bagna jest możliwe, nawet w tym chorym reżymie, naprawdę!
  Zacznij realizować poniższą listę: zrewiduj markę model i rocznik auta, którym jeździsz. Wszystkie nowsze niż 1999 rok wystaw na alledrogo jeszcze tego samego dnia. Te auta to zło, są obliczone na konkretny przebieg, potem sypią się w pył, siada wszystko na raz, po prostu inwestycja zakończona porażką, choćbyś nie wiem ile na nie chuchał i dmuchał. A jak się jeszcze przywiążesz to dramat. Co wiecej mają napakowane różnych dziwnych interfejsów, programików, modulików, kluczy na gwiazdkę i inne dziwnokąty, wszystko po to, żebyś ciągle i znowu odwiedzał serwisik i płacił, płacił i jeszcze raz płacił, za części, za przeglądzik, za odkręcenie śrubki, za skasowanie błędu (ich błędu) itp. itd.
  Kup sobie auto wysokiej klasy z lat 1980 – 1999, Audi, Merol, Jaguar, Toyota, Honda, Porsche. Ich ceny poleciały na pysk, bo serwisy nie chcą ich naprawiać. Czyżby były takie trudne w naprawie, skoro nie mają prawie wcale elektroniki? Skąd! To wymuszenie, żebyś się przesiadł na obecny szit, bo masz auto doskonałe, które należycie dbane, sprawi, że w ogóle nie będziesz odwiedzał autoryzowanych serwisów i nie dasz pijawkom zarobić! Merole S-ski z lat 80tych są wieczne. Pół miliona kilometrów bez ściągania plomb na podzespołach sterujących. Sam takiego miałem. Plomby ściągnąłem przy 320 kkm, tylko dlatego, że miałem założony gaz. To są najlepsze fury, jakie znała motoryzacja, nic lepszego później już nie wymyślono. Potężne, mocne, klasycznie proste, i do tego jeszcze eleganckie.
  Następnym krokiem jest przerejestrowanie na zabytek. Wystarczy mieć auto starsze niż 86 rok. Większość tych aut się na to łapie. I jak ręką odjął haracze za przeglądy, OC dużo tańsze, można śmigać z kierą po prawej stronie, jak się ma jakiegoś angielskiego roadstera typu Triumph, MG czy Jaguar. Zero instalacji i przeglądów jakichś zbędnych systemów do kontroli wszystkiego, z kierowcą na czele. Teraz przychodzi pora by pomyśleć o tanim paliwie. Prosty silnik, brak elektroniki daje ogromne możliwości. Dla benzyniaków LPG, a jak ktoś chce być totalnie niezależny, to bioetanol. Można sobie nawet w domu wyprodukować. Dla ropniaków zakładamy instalację na rzepak. Do znalezienia na alledrogo są instrukcje jak to zrobić krok po kroku i do tego jeździć legalnie. Wystarczy na to jeden dzień majsterkowania (przeróbka przewodów, podgrzewanie i dwa zaworki) i śmigasz na roślinnym, rzepakowym, słonecznikowym, sojowym, jakim chcesz. Tankujesz sobie w markecie, niektórzy tłoczą sobie nawet z własnego pola. Oszczędzasz grubo powyżej złotówki na litrze, a nie 1 gr za zbieranie punktów 🙂 Na tym oczywiście możliwości się nie kończą, wystarczy trochę pomyśleć. Dlatego na takie fury nigdy nie dostaniesz kredytu, promocji itp. Prawdziwą promocję dostajesz za myślenie. Historia motoryzacji pełna jest niewiarygodnych szwindli, wszystko, żeby wyd…ć szarego użytkownika, żeby go okraść, ograbić, zubożyć pole jego możliwości i żeby jeszcze się cieszył. Jak myślisz, dlaczego to benzyna i olej napędowy drożeje w tak zastraszającym tempie, a nie np. masło, czy bułki? Bo dla tych ostatnich łatwo znaleźć dobra substytutywne, nie zjesz bułki to zjesz sobie kartofla, albo płatków śniadaniowych, a do paliw ropopochodnych stosunkowo trudno jest znaleźć alternatywę. I oni o tym wiedzą, dla tego na tym trzymają swoje brudne łapska a setki służb nieustatnnie zagląda ludziom do firm, baków, cystern. Ale znalezienie sensownej alternatywy nie jest to niemożliwe! Wymaga tylko wysiłku intelektualnego wykraczającego poza możliwości przeciętnego widza „tańca z gwiazdami”, czy czytelnika g—a wyborczego. Amator spod Gdańska zbudował w garażu auto elektryczne zdolne przejechać na jednym ładowaniu 500 km, a ty myślisz, że ta technologia nie osiągnęła jeszcze komercyjnej dojrzałości?! Gdyby tak było, to GM nie zasypywałby buldożerami całych partii modelu EV1 (electric vehicle), żeby tylko to się nie rozpowszechniło. Nissan miał tak dobre akumulatory, że konkurencja kazała mu zniszczyć całą linię produkcyjną, żeby nie załamał się biznes naftowy! Poczytaj sobie w necie „who killed electric car”, włos ci się na głowie zjeży. Jak myślisz, jak to możliwe, że przez ostatnie 100 lat dokonał się tak znikomy postęp w dziedzinie motoryzacji? Wszak silnik benzynowy to wynalazek jeszcze XIX wieczny, auta jakie znamy, pomijając stylistykę śmigały już latach XX tych XX wieku i bito przyzwoite rekordy prędkości. Dlaczego od tej pory tak mało się zmieniło? Dlaczego ludzie giną w wypadkach, a auto idzie do kasacji? Czemu nie zastosowano w praktyce genialnego polskiego wynalazku „zderzaka Łągiewki”. Dlaczego zmieniasz co chwilę olej w swoim aucie, jak miliony ludzi na całym świecie, słono za to płacąc, skoro sam szef Castrola wyśpiewał pod koniec swojej kariery, że to bzdura, że on oleju nie zmieniał już od 100.000 km i dalej silnik mu idealnie śmiga? To wszystko jest przerażająco proste. BO TY MASZ PŁACIĆ, PŁACIĆ I JESZCZE RAZ PŁACIĆ NA PENSJE TYCH WSZYSTKICH GNUŚNYCH PASOŻYTÓW SIEDZĄCYCH PO KORPORACJACH NAFTOWYCH, MOTORYZACYJNYCH, RZĄDACH I URZĘDACH CERTYFIKUJĄCYCH. Masz płacić za nowe części, za nowe modele, ubezpieczenia, co nie są ci potrzebne (ja płacę już 11 rok i nie miałem dotąd żadnej szkody, suma moich składek przekroczyła dawno wartość każdego jednego mojego samochodu), za oleje, z którymi coś trzeba zrobić po procesie rafinacji ropy, a tak trzeba byłoby je sprzedać na spalenie za 1/4 ceny itp. itd. Kumasz wreszcie, co tu się dzieje? Jak bardzo jesteś oszukiwany? Jak myślisz, ile to jeszcze będzie trwało, ten wyzysk, bieda, trzymanie światła pod korcem, zamiast na świeczniku, żeby świeciło ludziom? Wielu ludzi coś tam z tego rozumie, ale nie mogą w to uwierzyć. Jest to tak perfidne, że umysł to odrzuca, przecież ludzie nie mogą być tak chciwi, tak perfidni. A jednak są, nie ma ich może tak wielu, ale reszta to leniwi tchórze, którzy pozwalają temu systemowi trwać, akceptują go, popierają swoimi wydanymi na paliwo pieniędzmi. Jeżeli chcesz wyjść z tego zaklętego kręgu, chcesz, żeby twoje dzieci miały choć trochę lepiej, to już dziś oświeć swoich znajomych, i zacznij w praktyce z tym walczyć, bo tylko masowe protesty i zgodne obywatelskie nieposłuszeństwo są w stanie ten stan rzeczy zmienić, o ile nie globalna rewolucja.

  • Rodriguez7 28 października 2011 o 5:45 pm

   Hallelujah

   • AQQ 28 października 2011 o 5:48 pm

    Tak trzymać! bezawaryjne A6 r95.

  • Ania 28 października 2011 o 7:08 pm

   Dzięki Toma, że zebrałeś tyle pożytecznej wiedzy w jednym wpisie.
   A co myślisz o autach hybrydowych, benzyna/ napęd akumulatorowy ?
   Czy jest możliwa przeróbka auta benzynowego na hybrydę z napędem elektrycznym ?
   Podrzuć jakieś linki.

   • O Rzesz 29 października 2011 o 12:23 am

    Nie całkiem na temat cię interesujący ale blisko:

  • Aan 28 października 2011 o 10:12 pm

   Zgadzam sie w 100%
   sama mam Golfa II TD z 1990r, zamierzam zalozyc cos takiego: http://aleegrospecial.pl.tl/

   Sasiedzi patrza na mnie dziwnie ze mam „grata” ale ja jezdze w kazda pogode a oni w dzikie mrozy stoja i klna 😉

  • sebecx 28 października 2011 o 10:20 pm

   @Toma – pisz częściej… powodzenia…

 25. galluss 28 października 2011 o 3:09 pm

  Nie wiem jak wy, ale ja zamierzam jechać do Warszawy 11 listopada 2011 i spędzę tam cały weekend. Przyjadę z drugiego końca Polski aby wspomóc Marsz Narodowy i bronić Warszawę przed bojówkami z ANTIFY, czyli organiazcji, która chce zdemolować Warszawę 11 listopada.

  około 5 tysięcy Niemców przyjedzie aby zablokować marsz Narodowy

  Tego dnia: Nowa Prawica, Obóz Narodowo Radykalny, Narodowe Odrodzenie Polski, Młodzież Wszechpolska, Polska Partia Narodowa i inne organizacje prawicowe połączą się w jeden wspólny front Słowiański przeciw okupacji Banksterskiej i właśnie tego dnia bojówki z zagranicy chcą zablokować nasz marsz i spalić Warszawę.

  Pamietajcie, że to Niemieccy faszyści przyjeżdzają do Warszawy aby nas zablokować a my tylko się bronimy przed nimi i chcemy uczcić nasze święto. Prawdopodobnie będzie regularna wojna na ulicach z Niemieckimi skinhedami

  • maran 28 października 2011 o 5:48 pm

   Nawolujcie tez do BOJKOTU medialnej, trujacej kroplowi inaczej zwanej MainStreamMedia. Rezygnowac, nie kupowac, nie sluchac, nie czytac, wywalac na smietnik.
   Niech sami do siebie gadaja.
   BOJKOT TV i innych ,zatruwajacych dusze i serce narodu mediow.

   • monitorpolski 28 października 2011 o 7:37 pm

    NIE. Nie w ten sposób. Zrobić spis firm, które się reklamują w mediach kryminalnych i bojkotować te firmy. W ten sposób zmniejszy się dochód kryminalistów, a więc siła ich oddziaływania.

    • Versus3 28 października 2011 o 9:35 pm

     To jest najlepszy pomysł! Tak się ugięła „Machina”.

  • monitorpolski 28 października 2011 o 6:53 pm

   Popieram, też będę, choć nie dostępny 24/24. Jeszcze jest praca…

  • Aśka 29 października 2011 o 12:42 am

   na http://www.11listopada.org też się organizują przeciw marszowi

  • Wizzgaa 29 października 2011 o 11:35 am

   Gallus – nie przejmuj się wobec tego 5-ma tysiącami obcych . Skoro chcesz „bronić Warszawy” przed nimi to wspomnij Wiznę , gdzie było 40 -tu do 1-go . Więc Oni nie są w stanie spalić nam Warszawy . No chyba ,ze pomogą wydajnie służby porządkowe – może nahajowane dla osłabienia morale. Lepiej zrobić wszystko żeby uniknąć konfrontacji fizycznej ale nie wierzę ,że to się uda. Obawiam się jeszcze ,że zastosowany będzie dodatkowy zabieg , który skołuje zacnych i szczerych ale naiwnych patriotów > mianowicie obydwa marsze / grupy / zostaną tak zorganizowane, że wielu ludziom po prostu pomyli się ,kto jest kti. Wzmocnienie chaosu .

 26. PokójWam 28 października 2011 o 3:20 pm

  http://proroctwa.com/watykan-i-globalizacja-czesc-2.htm
  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/28/nowa-waluta-w-usa/
  http://ussus.wordpress.com/2011/10/27/korporacje-z-wall-street-wynajmuja-odzialy-policji-nowego-yorku/
  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/28/narsha-i-shinee-infiltracja-illuminati-w-k-pop/

 27. PokójWam 28 października 2011 o 3:23 pm

  Jeśli chodzi o wyprawę na księżyc, to tutaj jest to dobrze opracowane
  http://zbawienie.com/moon1.htm

  • AQQ 28 października 2011 o 5:18 pm

   i tu http://prawdaxlxpl.wordpress.com/category/badania-kosmosu/

 28. galluss 28 października 2011 o 3:30 pm

  11 listopada do Warszawy zjeżdza się chołota Niemiecka aby zabolkować nasz Narodowy marsz

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/10/28/lajdacki-triumwirat-niemieccy-zboczency-hasbara-i-polscy-sodomici-planuja-uniemozliwienie-obchodow-swieta-11-listopada/

  apel do Niemców o powstrzymanie bojówek niemieckich – opowiada Eugeniusz Sendecki

  • monitorpolski 28 października 2011 o 6:56 pm

   Prośba: Nie dać się sprowokować – tu może chodzić o wywołanie wojny domowej. Im nas będzie więcej tym lepiej – nie podskoczą. Prowokatorów izolować, zgłaszać policji, nagrywać robić zdjęcia.

   • Ditka 28 października 2011 o 9:59 pm

    Monitor już parę dni temu o tym pisałam. Michnik jest głównym inicjatorem blokady. Jechać i nie prowokować, zgadzam się. Ale co z tymi do których podskoczy niemiecka Amtifa? Ja się nie zdziwię jak będzie odzew bardzo mocny a zarazem boję się tego

    • monitorpolski 28 października 2011 o 10:22 pm

     Napisz jeszcze raz, nie czytałem wszystkich artykułów. To faktycznie może być prowokacja, aby wprowadzić stan wojenny w Polsce.

     • Ditka 28 października 2011 o 10:51 pm

      Nie mogę tego znaleźć a dziwne bo parę dni temu była informacja (i coś wysyłałam, mam wszystko skasowane) Na TVP Kultura może coś znajdziesz, aha i była tam jakby antyreklama Marszu Niepodległości

    • Aśka 29 października 2011 o 12:57 am

     Znalazłam coś takiego i jeżeli sobie przypominam, to ktoś (może to była Ditka) już nagranie ze Szczuką i Olszańskim zamieścił na blogu, bo to oglądałam.

     http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114877,10556986,KRRiT_odpowiada_ONR_ws__apelu_w_TVP_o_blokade_Marszu.html
     KRRiT odpowiada ONR ws. apelu w TVP o blokadę Marszu Niepodległości
     PAP 28.10.2011 aktualizacja: 2011-10-28 17:10

     KRRiT nie dopatrzyła się naruszenia prawa w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”, w którym – zdaniem organizatorów „Marszu Niepodległości” – zwrócono się do telewidzów telewizji publicznej z apelem o udział w blokadzie tej manifestacji.
     Krajowa Rada otrzymała drogą elektroniczną niemal 300 jednobrzmiących skarg na wypowiedzi, jakie w programie padły z ust krytyczki literackiej Kazimiery Szczuki i gospodarza programu Michała Olszańskiego.

     • Aśka 29 października 2011 o 1:04 am

      i jeszcze jeden bulwersujący fragment:
      „Do blokady marszu wzywają środowiska antyfaszystowskie, skupione w Porozumieniu 11 Listopada. Na swojej stronie internetowej informuje ono, że planuje „mobilizację na trasie faszystowskiego pochodu”. „Chcemy fizycznie go zablokować. Wykorzystamy przysługujące nam prawa obywatelskie. Wzywamy wszystkich mieszkańców Warszawy i wszystkich, którzy zechcą przyjechać do Warszawy, do czynnego sprzeciwu wobec faszystów” – brzmi oświadczenie Porozumienia.”

 29. grawitacja44 28 października 2011 o 3:43 pm

  Sataniści spod gwiazdy kartelu NASA dawno nami już manipulują i okłamują biorąc pod uwage „TERNERA VON BRAUN” jako hitlerowca. Nagle po utwirzniu Ligi Narodów która zostaje zmutowana w synagoge ONZ pojawiją się takie organizacja jak CIA-FBI i całe NASA ___ bardzo podejrzane . To czy człowiek był na księżycu po obróbce prawdziwych danych w mózgu sądze że to kłamstwo. Jest takie coś jak Pas Van Allena (pas radiacyjny) – obszar intensywnego promieniowania korpuskularnego, otaczającego Ziemię. Żadna żywa istota nie jest wstanie opuścić ” planety ziemi ” bo jest porpstu nie możliwe (chyba) … bardzo wysokie promieniowanie. Zobaczcie Czarnobyl-wszelkiego rodzaju roboty do usuwania odpadów ulegały awari i to promioniwanie działa też na elektronike. WikiPEDIA pisze:

  „Pasy odkrył w 1958 roku amerykański astronom i badacz przestrzeni kosmicznej James Alfred Van Allen, za pomocą detektora promieniowania (licznika Geigera-Müllera) umieszczonego na pokładzie sztucznego satelity Ziemi o nazwie Explorer 1. Cząstki te mogą powodować uszkodzenia elektronicznych komponentów satelity przebywającego przez dłuższy czas w strefie oddziaływania pasów Van Allena.”

  … tak więc znajdowanie się ciała ludzkiego w takiej porcji promioniowania wyklucza wszytko. NP. piloci mają zakaz latania nad biegunem północnym bo dostną taką dawke X-ów

  … człowik na księżycu ? ….kłamstwo

  … i poza tematem aplikacja do wgrania na FTP do FLODOWANIA niewygodnych serwerów z limitem wyświetlania ___ jak któs chce wiencej to pisać prosze / .. chodzi o obleganie serwara typu DOS )denial od service jak onet i inne propagandowe tuby
  http://www.thing.net/~rdom/ecd/floodnet.html

  • monitorpolski 28 października 2011 o 6:58 pm

   Pasy van Allena można ominąć startując z biegunów wzdłuż linii pola magnetycznego. Ale nie sądzę by brano to pod uwagę. Pasy van Allena podobno są tak silne, że potrzebny jest pancerz z ołowiu o grubości kilku centymetrów by człowiek wewnątrz był bezpieczny.

   • jakisbuk 28 października 2011 o 8:12 pm

    Monitor w kosmosie było już ponad 400 ludzi – i jakos zaden sie nie usmażył w tym pasie 🙂 wiec nie siej deinformacji

    tu troszkę statystyki
    „ILE LOTÓW ZAŁOGOWYCH ODBYŁO SIĘ DO TEJ PORY?

    W ciągu 43 lat podboju kosmosu wystartowały 244 załogowe misje kosmiczne, z czego 241 statków dotarło na orbitę. Dwa statki Rosyjskie (Sojusz 18-1 i Sojusz T-10-1) zostały podczas startu odłączone od rakiety nośnej z powodu jej awarii. Załogi wylądowały bezpiecznie po kilkunastu minutach. Trzecia nieudana misja (prom Challenger w roku 1986) zakończyła się katastrofą. 73 sekundy po starcie eksplodował prom Challenger. Zginęła cała siedmioosobowa załoga.

    ILU LUDZI DO TEJ PORY BYŁO W KOSMOSIE?

    Loty kosmiczne odbyło do tej pory 434 ludzi, w tym 40 kobiet. Był wśród nich Polak Mirosław Hermaszewski, który w dniach 27.06-5.07.1978 odbył lot kosmiczny na pokładzie statku Sojuz 30.

    ILE TRWAŁA NAJKRÓTSZA, A ILE NAJDŁUŻSZA MISJA KOSMICZNA?

    Najkrótsza misja kosmiczna trwała 15 minut i 22 sekundy. Wykonał ją Amerykanin Alan Shepard na statku Mercury 3. Najdłuższą misję kosmiczną wykonał rosyjski lekarz-kosmonauta Walery Polakow, który spędził na pokładzie stacji Mir 437 dni, 17 godzin, 58 minut i 22 sekundy.

    KTO SPĘDZIŁ NAJWIĘCEJ CZASU W KOSMOSIE?

    Siergiej Awdiejew podczas trzech misji kosmicznych, w sumie spędził na orbicie 747 dni i 14 godzin.

    KTO ODBYŁ NAJWIĘCEJ LOTÓW KOSMICZNYCH?

    Dwa astronauci amerykańscy Jerry L. Ross i Franklin Chang-Diaz, którzy odbyli 7 misji kosmicznych.”

    • monitorpolski 28 października 2011 o 8:30 pm

     jakisbuk, kiedy ty ostatnio piłeś? Ja jakim „kosmosie”? Wszystkie loty wahadłowców odbywały się poniżej 300 km, a pasy Van Allena rozpoczynają się od 600 km. Czasem warto zerknąć do Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pas_Van_Allena
     My to już dobrze przerabialiśmy, wiemy o czym mówimy.

     • O Rzesz 29 października 2011 o 12:34 am

      Promy kosmiczne latały też do teleskopu Hable’a. Apogeum 620 km, perygeum 612.
      Jestem zwolennikiem wersji że durni Amerykanie bezczelnie wykorzystali nakręcone na Ziemi zdjęcia choć misje jako takie się odbyły. Przynajmniej w części.
      Nie zadali sobie trudu przewidzenia że z czasem wysoka technika zawita pod strzechy ludu.
      Jak zwykle okazali się krótkowzroczni i dziś ludzie już wiedzą że coś tam jednak było manipulowane.
      Takie przedsięwzięcia jak loty kosmiczne to nie tylko nauka ale i polityka.
      Skoro są zdolni do mniejszych kłamstw to byli i są zdolni i do wielkich.

      • peryskop 29 października 2011 o 3:34 am

       @ORzesz – Te „częściowe misje co si ę odbyły” to na orbitę okołoziemską przekiblować gdy w tym czasie chłopcy z Huston puszczali ludziowcom worldwide kubrickowe dokrętki.

       No i było też trochę misji do pubu na rogu…

       Natomiast z eskalacją kłamstwa masz rację, to dokładnie tak działa – od małej zatrutej kropelki.

     • jakisbuk 29 października 2011 o 5:41 am

      no to że wiecie o czym mówicie to ja wiem doskonale – dla przykładu na tym blogu przeżyłem już chyba 5 konców świata, stan wojeny , tsunami zabijające miliony, modyfikacje mózgu harpem, i nie wiadomo jakie jeszcze katastrofy – o dziwo nadal żyje 🙂 a wiekszość z tego co tu wyczytałem okazało sie wierutną bzdurą – załuje że ma już tyle lat co mam bo gdybym był mlody poszedlbym na psychiatrię – może kogoś z was dało by sie jeszcze uratować 🙂

      • O Rzesz 29 października 2011 o 9:45 am

       No to się ciesz a nie wyśmiewaj. Jest tu też wiele ciekawych i ostatecznie prawdziwych informacji. Skąd wiesz ile z tego co tu opisano nie stało się przez sam ten fakt nieaktualnym?!.
       Myślisz że tylko my czytujemy te teksty?. A druga strona nie?!.
       Gdyby nie ten blog pewnie wierzył byś że czeka nas świetlana przyszłość z wszczepionymi chipami po zdepopulowaniu ludzkości!.
       Zresztą pewnie i tak w to wierzysz.

 30. galluss 28 października 2011 o 3:57 pm

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/10/28/prowokatorzy-z-kor-i-syjonistyczne-marcowe-hieny-znow-szykuja-polakom-uliczny-kociol/

  11 listopada Niemcy zablokują Polski Marsz Narodowy

  • Jurek 28 października 2011 o 6:31 pm

   Gallus nw tekst dostalem od Pana MB

   Uwagi nad treściami zbliżającej sie listopadowej manifestacji /11 listopada 2011r./
   młodziezy narodowej .

   Jako wieloletni działacz narodowy zgłaszam następujące uwagi.

   Po pierwsze – nie wolno ustępować lewakom ,ani policji, co zmian trasy pochodu. Należy żądać od policji oczyszczenia trasy pochodu,a gdyby stwierdziła,że tego nie uczyni ,woczas pozostać na miejscu ,na Placu Zamkowym i przekształcić manifestację wiec. Nie można sie zgodzić na przemykanie bocznymi uliczkami do Pomnika Dmowskiego ,ani na postoje, na czas izolacji lewaków.

   Po wtóre – jest okazja i trzeba ją wykorzystać do uwidocznienia haseł narodowych, żywotnych i palących dla Narodu. Trzeba więc zaakcentować przywiązanie do katolicyzmu, podstawy idei narodowej, mimo głębokiego kryzysu Kościoła i w odpowiedzi na ten kryzys. Powinno to być nawiązanie do Wiary Ojców Naszych, a nie do niszczących Wiarę eksperymentów. Trzeba więc zaśpiewać „Boże coś Polskę”,także 2-3 pieśni patriotyczne, bowiem skandowanie samych tylko haseł zubaża manifestację.

   Dalej ,musi być wyrażony stosunek narodowców do Unii Europejskiej, nasz niepokój przeciwko odbieraniu nam niepodległości przez Unię, do niszczenia prawa polskiego przez UE. Trzeba nagłośnić sprawy: bezrobocia, braku mieszkań, opieki lekarskiej, przeprowadzenia powszechnej lustracji majątkowej, etycznego, katolickiego wychowania dzieci i młodzieży, nacjonalizacji banków, telewizji i dzienników oraz odsunięcia od władzy b.PZPR-owców, agentów służb tajnych, masonerii.

   Trzeba domagać się zachowania jednolitości państwowej, to znaczy likwidacji Ruchu Śląska i Ruchu Autonomii Mazur.

   I sprawa przemawiania pod Pomnikiem Dmowskiego. Nie można zezwalać /a nawet wznosić na jego cześć okrzyków/ Januszowi Korwin Mikke, który lansuje dziki kapitalizm, głęboko sprzeczny z katolicyzmem, a nie dopuszczać do głosu narodowców, w rodzaju zasłużonego Przemysława Górnego, bowiem już to samo podważa narodowy charakter manifestacji. Przed Pomnikiem Dmowskiego mają prawo przemawiać narodowcy.

   Należy tez zastanowić się nad datą manifestacji: czy nadal ma nią być 11 listopada, kojarzony z piłsudczyzna czy też 28 czerwca, dzień podpisania Traktatu Wersalskiego przez Romana Dmowskiego.

   I ostatnia kwestia: przydałaby sie aktywność młodzieży narodowej na co dzień, a nie tylko raz w roku.

   Uwagi powyższe mają charakter listu otwartego.

 31. grawitacja44 28 października 2011 o 3:59 pm

  I dodam prosze państwa że rządy kryminalne światowe burdel na ziemi zrbiły i nie dadzą rady tej babiloni uporządkować ,A CHCA SIĘWYBIERAĆ W KOSMOS __ broń boże !!

  • peryskop 28 października 2011 o 11:14 pm

   A niech lecą!

 32. AQQ 28 października 2011 o 4:10 pm


  Jaki uścisk?

  • AQQ 28 października 2011 o 9:41 pm

   ….. masonski uścisk?

 33. PokójWam 28 października 2011 o 4:20 pm

  Z uwagi na nadchodzące święta Halloween i Wszystkich Świętych radzę się zapoznać z tymi informacjami

  http://za-jezusa-glosem.bloog.pl/id,2561499,title,Swieto-Zmarlych-NIEBESPIECZENSTWO,index.html

  • objawieniawusa 28 października 2011 o 5:35 pm

   ja nie lubię Halloween ; )

 34. jakisbuk 28 października 2011 o 4:23 pm

  a jak to dupnie jednak w ziemie ?

  „Eksperci z amerykańskiej agencji kosmicznej bacznie przyglądają się asteroidzie 2005 YU55. Obiekt o średnicy blisko 400 metrów zbliża się do naszej planety i wg obliczeń naukowców, znajdzie się w jej pobliżu 8 listopada. Czy istnieje ryzyko, że w jakikolwiek sposób zagrozi on bezpieczeństwu Ziemi? Czy możemy czuć się bezpiecznie?
  Na razie specjaliści z NASA zapewniają, że 2005 YU55 minie Ziemię w odległości ok. 323 tysięcy kilometrów. Oznacza to, że ruchomy obiekt w krytycznym momencie będzie dzielił od nas dystans stanowiący 85 procent odległości z Błękitnej Planety na Księżyc. Teoretycznie nie powinniśmy się więc niczego bać. Naukowcy zapowiedzieli jednak, że już na cztery dni przed znalezieniem się asteroidy w punkcie kulminacyjnym, zaczną ją monitorować za pomocą teleskopów radarowych – poinformował dziennik USA Today.

  „Jest szansa na kontakt z naprawdę wielką nauką dzięki tej skale” – powiedział astronom Phil Plait, który liczy na wykonanie bardzo dokładnych zdjęć w czasie, gdy obiekt będzie się przemieszczał z prędkością bliską 50 tysięcy kilometrów na godzinę. „Jej orbita znajdzie się na tyle blisko w pobliżu naszej planety, by zostać uznaną za potencjalnie niebezpieczną, ale jednocześnie orbita ta jest na tyle dobrze znana, by wyeliminować zderzenie”.

  Zdaniem badaczy, gdyby jednak obiekt wielkości asteroidy 2005 YU55 uderzył w Ziemię, doszłoby do wyzwolenia energii o sile 2 tysięcy megaton. Takie zderzenie mogłoby skutkować wielkim trzęsieniem ziemi oraz powstaniem krateru o głębokości 450 metrów i średnicy 4 kilometrów „

 35. pola 28 października 2011 o 4:31 pm

  Wy tu gadu,gadu a stare trupy z szafy wypadają i nawołują
  ”Otóż na antenie tej samej stacji,gdzie jeszcze pracuje pan Gugała pan Leszek Miller nawoływał i tu UWAGA!!!!! do tego,aby Polska właśnie teraz przystapiła do strefy Euro,bo teraz możnaby negocjować lepsze warunki wejścia”
  http://ewantea2009.salon24.pl/358141,czy-leszek-miller-oszalal-jaroslaw-gugala-znow-nadaje

  • AQQ 28 października 2011 o 4:36 pm

   1 za 1 ???? czemu nie…

 36. STAŁY CZYTELNIK 28 października 2011 o 5:26 pm

  cytat Pani A.Merkel o chwiejnym pokoju w Europie:

  http://demotywatory.pl/3524825/Pokoj-jakim-cieszymy-sie-na-kontynencie-od-50-lat-nie-jest-dany-raz-na-zawsze-Angela-Merkel

 37. AQQ 28 października 2011 o 5:34 pm

  Katar przyznał się…
  http://www.tvn24.pl/0,1722437,0,1,arabski-kraj-mielismy-setki-komandosow-w-calej-libii,wiadomosc.html

  • AQQ 28 października 2011 o 5:36 pm

   Tym zaczęła się I wojna światowa!!! SARAJEWO!
   http://www.tvn24.pl/0,1722446,0,1,ostrzelal-z-kalasznikowa-ambasade-usa-w-sarajewie,wiadomosc.html

   • monitorpolski 28 października 2011 o 7:39 pm

    Spoko, to może zemsta za zabranie Kosowa Serbii. Może być więcej takich akcji.

 38. Pingback: Jeszcze Polska nie zginęła….Zmień samochód. « Zenobiusz's Blog

 39. Pingback: Jeszcze Polska nie zginęła….Zmień samochód. « Zenobiusz's Blog

 40. maran 28 października 2011 o 5:50 pm

  a tu ciekawa piosenka o Palestynie.
  Wbrew pozorom sprawa Palestyny jest bardzo wazna dla calego swiata i musimy wspierac ten krwawo wyniszczany przez globalnych syjonistow ,od ponad 60 lat, niewinny narod.

  • monitorpolski 28 października 2011 o 7:36 pm

   W dzisiejszym Przekroju, na stronie 6-tej jest mowa o tym jak to Polacy chcą przejść na judaizm. Czyżby dlatego usuwano krzyż z Sejmu, pozostawiając 3 gwiazdy Dawida na pięczęciach sądowych?

 41. maran 28 października 2011 o 6:10 pm

  a tu link do ciekawej Muzyki Prawdziwego Czlowieka .
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/muzyka-prawdziwego-czlowieka/

 42. Mika 28 października 2011 o 6:19 pm

  Dzisiaj natrafiłam w jednej z gazet na następujący artykulik:

  „Amerykański rząd chce szczepić dzieci przeciw wąglikowi, by ochronić je przed potencjalnym atakiem biologicznym. Najpierw jednak naukowcy będą musieli przetestować szczepionkę na wybranej grupie maluchów, co może wiązać się z poważnymi powikłaniami dla ich zdrowia.”

  Wciskają te cholerne szczepionki wszelkimi sposobami. No i ciekawe skąd wezmą dzieciaki do testów? Raczej wątpię, żeby jakikolwiek rodzic przy zdrowych zmysłach zgodził się by robiono z jego dziecka królika doświadczalnego. Pewnie zrobią to nie pytając nikogo o zgodę.

  • monitorpolski 28 października 2011 o 7:11 pm

   Próbowali na żołnierzach tę szczepionkę na wąglika. Co któryś to nie przeżywa umierając straszną śmiercią przez uduszenie.

   • ALFA 28 października 2011 o 8:35 pm

    Wiedzcie ,że woda utleniona zabija wąglika czytajcie w internecie.

    • iHe 28 października 2011 o 9:22 pm

     Myślę,że te szczepionki już billunio gates testuje na małych czarnych mieszkańcach Afryki.
     Wierny architekt yy ogrodnik..
     Może na Haiti na pewno w jakimś piekle na ziemi.

     Anthrax Vaccine Testing on Children Stirs Debate with Mike Adams

     Ostatnio usłyszałem ulubiony dowcip tego dobroczyńcy ludzkości:

     -Dlaczego dzieci w Afryce maja takie małe raczki i takie wielkie brzuszki?
     -Bo nic tylko wpier….ją..

    • Annah. 28 października 2011 o 10:20 pm

     a witamina A uodparnia na odrę

 43. wwr 28 października 2011 o 6:57 pm

  Copyright by Wojciech Mann 2009
  ” W epoce Nixona Rumsfeld był jego doradcą. Odegrał ważną rolę w misji Apollo 11 i lądowaniu pierwszych ludzi na Księżycu. Przezorny Rumsfeld doszedł do wniosku, że po wylądowaniu może zawieść technologia i nie uda się zrobić żadnych zdjęć czy nagrań. Właśnie to było najważniejsze w tamtej misji, efekt propagandowy, dlatego postanowił na wszelki wypadek nakręcić ładowanie na ziemi, w odpowiednio przygotowanym studio. Jego pomysł spotkał się z przyklaskiem Kissingera i Nixona, a nagraniem zajęło się CIA. Nie wiadomo, czy Amerykanie rzeczywiście wylądowali na Księżycu i zawiodła technologia, czy w ogóle nie wylądowali. Najważniejsze, że człowiek z taką wyobraźnią i pomysłowością jak Donald Rumsfeld odegrał tak ważną rolę w 9/11.
  http://www.przeklej.pl/plik/24286166-nowyporzadekswiata-cz-1-pdf-0009vc39t96u
  Wersja Beta 20-11-2009.

  Copyright by Wojciech Mann 2009

  • peryskop 28 października 2011 o 11:31 pm

   Rumi wszechstronny jest – władca aspartamu…

 44. tomcias10 28 października 2011 o 7:06 pm

  Mój kolega dostał list z przychodni że ma przyjść i się zaszczepić… Nie wiedziałem ze to już nawet do domu listy przysyłają.

  • BirD2 28 października 2011 o 10:11 pm

   Do mnie też przychodziły i to nie jeden ale jest prosta zasada. Nie ma odbiorcy nie ma nadawcy

   od 5lat nie byłem na nic chory. Ostatnio dostałem szpryce ale ze znieczuleniem 2 lata temu tylko dlatego że piłą spalinową naciąłem sobie rękę i trzeba było szyć. Ostatnio tabletki przeciwbólowe to nie pamiętam kiedy.

   Sport, zdrowe jedzenie i NIE PATRZCIE NA INNYCH gdy się karmią chipsami i colą.

 45. galluss 28 października 2011 o 7:40 pm

  Rebelia – My Mamy PLAN Tu – http://www.youtube.com/watch?v=dexSvlOxT00
  Rebelia – Quo Vadis – http://www.youtube.com/watch?v=aCvLjHQ7jeg

 46. monitorpolski 28 października 2011 o 7:51 pm

  Ruiny na Księżycu?
  To już było na blogu, ale przypominam jeszcze raz:
  http://www.youtube.com/watch?v=GD7-kvU3uAU

  • O Rzesz 29 października 2011 o 12:41 am

   Kombinezony mi podpadają. Za bardzo sflaczałe jak na warunki próżni. To raczej dzieło a’la Kubrick. Uważam że ten film to podróba.

  • 44 29 października 2011 o 12:18 pm

   Fajnie nakręcone latającą kamerą.

   • peryskop 29 października 2011 o 3:35 pm

    Niby zadbali o szczegół, ale koguta Twardowskiego jeszcze nie pokazali.
    Może w następnym odcinku?

 47. theaspartam 28 października 2011 o 7:53 pm

  Kadafi zamordowany przez Syjonistycznych Banksterów.Napisy PL http://www.youtube.com/watch?v=7B0JC0Hnmjk

  • monitorpolski 28 października 2011 o 8:14 pm

   Film jest konkretny. Syjoniści jednak atakują w taki sposób by jednym ruchem ustrzelić jak najwięcej gołębi. Tu mieli kilka. Zauważcie, że w przypadku zamachu smoleńskiego też tak to zmontowano, by pousuwać jak najwięcej niewygodnych ludzi. Ta sama ręka, te same nieludzkie metody.

   • zenobiusz 28 października 2011 o 9:04 pm

    „Ta sama ręka, te same nieludzkie metody.”
    Trafiłeś w sedno.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/kim-jest-putin-kto-smie-tak-klamacw-zywe-oczy/

   • zenobiusz 28 października 2011 o 9:07 pm

    Tam to idzie na skalę masową.
    „Według danych tego almanachu tempo zmniejszania się rosyjskiej populacji przewyższa prawie o 15 razy dane dotyczące tej kwestii podawane przez Rosstat ”
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/rosja-sie-budziczyli-prawoslawny-partyzant-blog-ktory-nalezy-czytac/

    • Stirlitz 28 października 2011 o 9:50 pm

     Narodowa Rada Libijska przyznała , że Kadafi miał 200 mld dolarów , czyli dodając do tego jeszcze 142 mld w rezerwach złota Libia , państwo około 3,3 mln-owe była najbogatszych chyba krajem na świecie. cały majątek w aktywach to pewnie 500 mld dolarów .Teraz wiadomo jakie zbankrutowane kraje potrzebowały tej kasy. z drugiej strony nie rozumiem Kadafiego – mógł rzucić na rynek 3-4 mld w Benghazi , w zarzewiu rewolucji , a nie zrobił tego , był zbyt pewny siebie , to jednak wada takich Autorytarnych przywódców .

  • Stirlitz 28 października 2011 o 10:23 pm

   zamordowany a przed zabójstwem zrobili mu to co sataniści robią

   • luxjacek 28 października 2011 o 10:46 pm

    Czy możesz to bardziej rozwinąć bo nie bardzo kumam czy chodzi o znęcanie się czy jakieś podteksty erotyczne?

    • Stirlitz 28 października 2011 o 11:36 pm

     zobacz na klatki , chyba ze to fałszywki…….
     a prawda jest taka

     • luxjacek 29 października 2011 o 12:36 am

      I tak nie odpowiedziałeś na moje pytanie a pro po tego co podesłałeś to wynika jak dla mnie:albo go sprzątnęli,albo jest gdzieś na wyspie niedostępnej dla pospólstwa razem np.z Hussainem i razem zażywają kąpieli w mleku.(co nie znaczy że byłem jego przeciwnikiem bo jest wręcz odwrotnie)

      • luxjacek 29 października 2011 o 12:48 am

       Ten gość po prostu mnie fascynował jako narodowiec.Miałem przyjemność rozmawiać z dwoma osobami które budowały ten kraj jeszcze za czasów naszego PRLu i nieprzychylność ich polegała na tym że obcokrajowcy w Libii byli traktowani jako obywatele drugiej kategorii.

       • Stirlitz 29 października 2011 o 1:01 am

        przeszukiwałem informacje o śmierci Kadaffich uwiecznionych na smart fonach na YT , i zauważyłem, że pojawiłey sie filmy z analiza poklatkowa jak jeden z „rewolucjonistów” wbija pręt w okolice odbytu pojmanego człowieka , w opisie filmu było napisane że to taki rytuał wobec wrogów pojmanych stosowany podobnie jak obcięcie głowy przez odłamy muzułmanów , al=kaidy …

 48. Aśka 28 października 2011 o 9:03 pm

  maran 13 Październik 2011 o 4:02 pm NAPISAŁ:
  tu bardzo ciekawe video, chyba zrobione w NYC. Pilot samolotu skreslil na niebie, (uzywajac chemtrailsow) dwa slowa: LAST CHANCE (ostatnia szansa). Brzmia nieco zlowieszczwo , ale i prawdziwie. Pewnie za to z hukiem wylecial z pracy.

  Chemtrailschrifzug „Last chance” vom 09.10.11 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tAtoZrVwwTs
  ____
  Dzisiaj już tego filmiku nie ma

  • Stirlitz 28 października 2011 o 9:52 pm

   oglądałem ten film, był nie na rękę siłom |Zła

  • Sylu 28 października 2011 o 10:29 pm

   Jest tu http://www.youtube.com/watch?v=Ec-PVtr9lQE

   • 44 29 października 2011 o 12:35 pm

    A skąd wiadomo co napisał ? Film tego do końca nie pokazuje.

 49. ksant 28 października 2011 o 9:10 pm

  Tajemnice Księżyca
  http://vimeo.com/10038980

  • peryskop 29 października 2011 o 12:14 am

   bzdet

 50. theaspartam 28 października 2011 o 9:39 pm

  Znowu trzęsie o koło 7 Richtera 3 razy Peru- http://quakes.globalincidentmap.com/

 51. theaspartam 28 października 2011 o 10:04 pm

  Może te plamy na słońcu mają wpływ?Jedna z hipotez, jednak stawiał bym na Haarp http://poa.com.pl/index.php/pl/slonce-ksiezyc-na-zywo-live.html

  • Versus3 29 października 2011 o 1:15 am

   Znaczy że co, że HAARP wywołuje plamy na Słońcu?? To tak jakby świecić latarką w Słońce i wołać:”Ale mamy MOC!”

   • peryskop 29 października 2011 o 4:05 am

    V3 Podziwiam wirtuozerię w rżnięciu głupa!

    Maturę przeszedłeś bez poprawki z wnioskowania?

    • jakisbuk 29 października 2011 o 4:34 am

     peryskop – ty chyba bez matury 🙂 bo verus ma racje 🙂 masa słońca to 99,99 % całej masy układu słonecznego 🙂 kumasz co to oznacza ?

     • O Rzesz 29 października 2011 o 9:54 am

      Nie wiem czy HAARP ma coś wspólnego ze Słońcem. Raczej nie w tym sensie by wywoływał na nim plamy ale słyszałeś o teorii „elektrycznego wszechświata” Velikowskiego?.
      Wiele z jego tez tłumaczy obserwowane zjawiska czego nawet karkołomnymi teoriami nie są w stanie opisać astronomowie „klasyczni”!.

 52. Ditka 28 października 2011 o 10:12 pm

  Sataniści trzęsą już się po prostu bo zauważyli że coraz więcej ludzi przejrzało na oczy, coraz więcej takich blogów,coraz więcej niewygodnych komentarzy na portalach. Ludziska zaczynają się budzić i dobrze! Oby jak najwięcej nawróconych

  • rabarbarek 29 października 2011 o 2:01 am

   Ditka wpisze sie pod Toba , poniewaz Twoja wypowiedz pasuje do ciekawej , bardzo ciekawej inicjatywy w USA. Warto pomyslec o zorganizowaniu podobnej inicjatywy w Polsce , choc wymaga ona czasu i pieniedzy . Chemtrails Project . Ochotnicy maja badac wode deszczowke na zawartoosc w niej aluminium i baru. Sprawdzac zakwaszenie wody . Wyniki chca przeslac do kongresmenow , ktorzy udaja , ze nic nie wiedza o truciu nas. Jesli nie wiedza , to dostana dowody pod nos i beda musieli sie do nich ustosunkowac.

   http://www.chemtrailsproject.com/

   • monitorpolski 29 października 2011 o 9:06 am

    rabarbarek, rzuciłem już ten pomysł mailem grupie osób, które mają związek ze światem nauki. Nikt na razie się do tego nie ustosunkował.

   • O Rzesz 29 października 2011 o 10:02 am

    Można też wynająć samolot przystosowany do pobierania próbek powietrza z wysokich warstw atmosfery co dało by wyniki jednoznaczne choć to kosztowne i wiążące się z uzyskiwaniem pozwoleń a wtedy raczej taka inicjatywa zostanie zablokowana odgórnie.
    Jeszcze prościej wypuścić balon meteorologiczny z zaprogramowanym mechanizmem pobierania próbek ale wtedy wyniki mogą być dość ogólne. Prawdopodobieństwo że przeleci on przez smugę pozostałą po samolocie nie jest wielkie.
    Z drugiej strony rozpylany, potencjalnie, materiał rozprzestrzenia się wszerz i w dół więc nie jest to aż tak istotne.
    Sonda wyposażona w nadajnik może przesłać dane natychmiast lub nagrać je na kartę.
    To najtańszy bezpośredni sposób na pobranie próbek.

    • peryskop 29 października 2011 o 3:49 pm

     Analiza próbek z opadów, które osiadają na powierzchni ziemi też mogłaby wiele powiedzieć.
     Ale oprócz finansowania i dostępu do aparaturypozostaje do rozwiązania zabezpieczenie rzetelnych interpretacji, oraz wyeliminowanie różnych form „sabotażu” na różnych szczeblach.
     Uruchomienia pilotażu i tak nie da się uniknąć.

 53. alexirin 28 października 2011 o 10:14 pm

  Wesołe Historie w Drodze na Księżyc 1/5 http://www.youtube.com/watch?v=MJh77ZW6uH8

 54. Konarski 28 października 2011 o 10:16 pm

  Hitler przeciwko Marszowi Niepodległosci 🙂

 55. Konrad 28 października 2011 o 10:59 pm

 56. peryskop 28 października 2011 o 11:26 pm

  Zakaz GMO? W całej Unii
  rozmowa z Markiem Sawickim, ministrem rolnictwa i rozwoju wsi
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111028&typ=ww&id=ww02.txt

 57. rabarbarek 28 października 2011 o 11:28 pm

  A ja lubie takie wiadomosci. Helikoptery dwoch stacji telewizyjnych lataly nad Oakland i przekazywaly obraz do studia. Wszystko na zywo i ze szczegolami. Byl przemarsz uczestnikow ruchu Occupy Oakland , byly spiewy i hasla wznoszone przeciwko rozpasaniu bankierow. Nagle cos sie stalo i zandarmerii puscily nerwy. Zaczeli atakowac i w tym momencie Amerykanie zasiadajacy w domach , zamiast przekazu telewizyjnego zobaczyli na ekranach napis ” usterki techniczne” . Z transmisji nici . Obie stacje przepraszaly widzow i stwierdzily , ze helikopterom zabraklo paliwa. Co za dziwny zbieg okolicznosci . W tym samym momencie paliwo wyparowalo . A moment byl ciekawy , tylko nie dla publicznosci.

  http://www.disinfo.com/2011/10/abc-and-cbs-news-both-cut-away-due-to-technical-difficulties-at-onset-of-oakland-police-violence/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+disinfo%2FoMPh+%28Disinformation%29

 58. ksant 28 października 2011 o 11:29 pm

  NASA zakazuje lotów w pobliżu Księżyca!
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6667

  • O Rzesz 29 października 2011 o 12:59 am

   Proste pytanie … kilka sond księżycowych wykonywało w ostatnich latach zdjęcia Księżyca w rozdzielczości HD.
   Gdzie są nowe mapy jego powierzchni?!.

   • navajo88 29 października 2011 o 1:20 am

    Ja je ukradłem hahahahahahaha
    J.M.H

    • monitorpolski 29 października 2011 o 9:04 am

     navajo88, to może masz i mapy tajnych instalacji Izraela? Zauważ, że google blokuje dostęp do map wysokiej rozdzielczości tego kraju.

     • navajo88 29 października 2011 o 4:43 pm

      hahahahahahaha monitor nigdy się tego nie dowiecie hahahahaha

    • O Rzesz 29 października 2011 o 10:06 am

     Indianinie … spoważniej. Masz tam jeszcze coś między uszami czy już pozostał ci tylko bezrozumny cynizm podparty wrodzoną złośliwością?.
     Przeczyść sobie okrężnicę bo problemy z jelitami powodują nerwowość i złośliwość osobniczą!.

 59. Warszawiak 28 października 2011 o 11:47 pm

  polecam :
  Upadek ekonomii i co dalej – Dariusz Brzozowiec
  http://www.livestream.com/wolnaludzkosc/video?clipId=pla_89113c1c-6c60-4081-b0f2-b9e9320c9a71

 60. cinomorecam 29 października 2011 o 1:41 am

  http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CC8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FKosmiczny_Teleskop_Hubble%2527a&ei=Jj2rTs-hOYmj8gOp_tm7Cw&usg=AFQjCNExiiKNu-hQtOD9l67wCZBjRqPLTg&sig2=nvS1RgcqYadFotlUeXvumQ

 61. cinomorecam 29 października 2011 o 1:47 am

  Witam . czy ktoś pamięta – Że naukowcy zburzyli się żeby z niego zrobić zdjęcia księżyca ?

  • monitorpolski 29 października 2011 o 9:02 am

   Chodzi oczywiście o teleskop Hubble’a?
   Właśnie, dlaczego nie widzimy zdjęć powierzchni Księżyca zrobionych przez teleskop Hubble’a?

   • peryskop 29 października 2011 o 10:09 pm

    Dlaczego?
    No bo wicie rozumicie Monitor, tam w przestrzeni Kuypersa zaparkowane są UFO-ły mające właśnie za zadanie zamykać klapę Hubble’a każdorazowo gdy w pole widzenia tego teleskopu wchodzi moon. Dziwić się czeba, że tego nie wiedziałeś, Monitor, kiedy wie o tym nawet każdy 44sbukAAextazed.

 62. peryskop 29 października 2011 o 2:05 am

  Proste pytanie – prosta odpowiedź: chyba chucpiarze wpadli w pułapkę.

  Na tle hegemonistycznej roli USA opartej na iście kosmicznym blefie łatwiej zrozumieć, że Chiny, Japonia i Indie umieściły własne sondy na orbitach wokół Księżyca, zapewne ażeby z bliska poszukać śladów ‚lądowań Apollo’, bo poza fotomontażami brak ewidentnych dowodów. Chińczycy w ‚lotach’ zapewne też miewali swoje kreatywne momenty, Japończycy sami swoi i dociśnięci ostatnio po Fukushimie, ale Hindusi są nieobliczalni. Więc NASA przeprowadziła 9.10.2009 eksperyment tektoniczny rozbijając o Księżyc 2-tonowy segment rakiety Centaur z prędkością 9.000 kmh, i zaraz po nim sondę LCROSS wielkości autobusu.

  http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=113620797

  Jednym strzałem za $79 milionów w kraterze o średnicy 20×4 m wzniecono tuman pyłu i wykryto ‚wodę’, której nie znaleźli Apollonauci! Dobrych zdjęć o wysokiej rozdzielczości brak, ale jest za to napis „Visible Camera”. A najważniejsze, że ten tuman tłumaczy, iż nie widać śladów po lądownikach Apollo, bo pokrył je ów pył. Przy okazji NASA podała, że powrót człowieka na Księżyc kosztowałby $119 mld i nastąpiłby nie wcześniej niż w 2020 roku, lub nie nastąpi wcale.

  http://www.timesonline.co.uk/tol/news/science/space/article6868687.ece

  Gdy w 2003 roku na kosmodromie Alcantara w Brazylii zginęło 21 osób przy wybuchu rakiety, która miała wynieść na orbitę pierwszego satelitę Ameryki Łacińskiej – znajomy Brazylijczyk nie wykluczył, że mógł to być sabotaż, bo i oni chcieli wiedzieć więcej… Iran umieścił satelitę na orbicie 16.06.2011, i podobne próby prowadzi Korea Północna. Czy ich zapał do zwiększenia zasięgu swoich rakiet i do własnego szpiegowania – a tym samym wejście do klubu wtajemniczonych – trzeba będzie hamować bombardowaniami pod jakimkolwiek pretekstem?

  Tymczasem NASA planuje zakaz lotów nad miejscami historycznych „lądowań na Księżycu”. Kierownictwo agencji jest zmartwione ogłoszonym kilka lat temu konkursem Google Lunar X Prize, który oferuje 20 milionów dolarów nagrody dla pierwszego prywatnego zespołu, który umieści automatyczny lądownik w dowolnym miejscu na Księżycu, pokona tam dystans min. 500 metrów i prześle dane oraz zdjęcia na Ziemię. Dwadzieścia dziewięć zespołów zapisało się do tego wyścigu.
  Na powierzchni Księżyca, gdzie jedynym wiatrem jest wiatr słoneczny, panuje niesamowity spokój i trwałość form. Fotografie trzech miejsc lądowania misji Apollo wykonane niedawno przez NASA Lunar Reconnaissance Orbiter pokazują szlaki pozostawione przez astronautów amerykańskich na piechotę oraz pojazdem księżycowym cztery dekady temu.

  NASA zadaje teraz pytanie, co można zrobić, aby chronić to, co nazywa „zabytkami”? NASA nie chce aby uczestnicy konkursu zbliżali się do miejsc lądowania misji Apollo, i zapowiada stworzenie strefy no-fly-and-no-drive ponad nimi i wokół nich, zwłaszcza w przypadku pierwszej i ostatniej załogowej misji Apollo 11 i Apollo 17. Istnieje ryzyko, że kurz przy lądowaniu lub awarii może zniszczyć ślady obecności astronautów Apollo na Księżycu. NASA nie wspomina jednak w jaki sposób zasady byłyby egzekwowane…

  New York Times http://www.nytimes.com/2011/09/21/opinion/that-old-heritage-moon.html

  O co tu chodzi? Fotografie przesłane przez NASA Lunar Reconnaissance Orbiter są podobno wyraźne, ale z nieznanych powodów NASA tych zdjęć w pełnej rozdzielczości nie rozpowszechniła. A to podsyca podejrzenia, że żadnych lądowań Apollo jednak nie było. Czy NASA stara się tym zakazem obronić przed kompromitacją w obawie, że największe oszustwo naszej cywilizacji wyjdzie na jaw?

  Czy sondy z Chin, Indii i Japonii będą objęte zakazem no-fly-zone ? A może Azjaci posiadają już dokładne fotografie wskazanych przez NASA „miejsc lądowań Apollo” i trzymają je jako środek nacisku na USA? Bo ciekawe jak zareagowałby świat na ujawnienie misji impossible, której nie było, a która stała się fundamentem mitu potęgi Ameryki?

  Bo gdyby lądowania rzeczywiście odbyły się, to czyż NASA nie powinna wręcz być zainteresowana, żeby sondy azjatyckie dostarczyły nam pięknych zdjęć z lotu ptaka – a więc nie niszcząc „historyczności” miejsc i pozostawionych tam dumnych flag amerykańskich, odcisków stóp Apollonautów, zaparkowanych moon-roverów i innych utensyliów oraz śladów? Przecież byśmy się rozczulili tymi widokami, młodzież z całego świata doceniłaby wielki triumf ludzkości, a wszyscy razem zaśpiewalibyśmy w uniesieniu „We all are Americans!”

  A tak stopniowo wyłaniają się związki badań kosmosu z przyziemniejszymi sprawami. Po obu stronach, w USA i w ZSRR, politycy, przemysłowcy, finansiści i propagandyści – działając wspólnie i w porozumieniu – wyprowadzili ‚na ‚kosmos’ wielkie kwoty z systemów podatkowych za przyzwoleniem obywateli, dając im za to złudne poczucie dumy. Podobne układy wzajemnej dyskrecji i kohabitacji występują obecnie między partiami: zgrupowane we ‚wrogich’ blokach różnią się hasłami i frazeologią, ale w działaniach jest symetria. Upadek ZSRR wytworzył unipolarny układ hegemonii, niekorzystny dla całego świata – także dla Ameryki, postrzeganej coraz powszechniej jako narzędzie zagrożeń globalnych. Amerykanie uwikłani w zaborcze wojny i spacyfikowani przez ponad-narodowy kompleks przemysłowo-militarno-finansowo-polityczno-medialny – tracą wiarę w szczytne ideały i w świetlane perspektywy, zajęli się kompulsywną konsumpcją, a wobec bezrobocia i atrofii klasy średniej – zanika poczucie społecznej więzi.

  http://www.sekretyameryki.com/?p=6475

  Jesteśmy świadkami upadku Imperium, które czerpało m.in. z wyzysku niewolników, eksterminacji suwerenów Ameryki, czyli Indian, prowokowanych wojen (m.in.: Kuba, Japonia, Niemcy, Wietnam, Irak, Afganistan, Libia), z drenażu mózgów, ‚kreatywnych’ księgowań, ‚produktów bankowych’ – nawet wolfram jako ‚złoto’. Pentagon ma super-okręt za $400 mln skorodowany po roku i ‚smart weapons’ celniejsze w raportach niż na poligonach i w boju, ‚posiał’ $2.300 mld albo więcej – gdy dla nakręcania koniunktury, dla obrony, czy raczej napaści wydaje na zbrojenia prawie tyle co reszta świata.

  http://www.sipri.org/research/armaments/milex/factsheet2010

 63. vortex 29 października 2011 o 2:19 am

  Nikt nigdy nie byl dalej niz kilkaset kilometrow.Lataja sobie wokol ziemi.A moze i nawet nie. Zdjecia NASA sa dosc podejrzane.
  Twierdze ze zdjecia Ziemi z lotu takiego wachadlowca przypominaja obrazek rozciagnietego oceanu z wygladzonymi brzegami pokazujacymi zalamanie kuli ziemskiej.
  Zbieg okolicznosci z tym ksiezycem.Juz mialem cos wrzucic na ten temat po tym jak ostatnio obejrzalem kolejna propagandowa papke Discovery.
  Jak to oni lecieli na ksiezyc i nic sie nie udawalo, braklo im tlenu to z dekturki i starej skarpety owijajac wszystko tasma klejaca zrobili cos na wzor filtru.Albo jak byli 290.000 km od ziemi a tu ciagle w kabinie widac wpadajace promienie sloneczne.
  Faktem jest ze caly wylot na ksiezyc opracowal i nakrecil Kubrik.To byl ich taki back-up w razie utraty transmisji.Ktos z NASA widzial Odyseje 2001.Byli tym filmem zachwyceni.
  Nowy dokument „Secrets Hidden in the Films of Stanley Kubric”
  http://www.youtube.com/watch?v=qySnL38JpOg
  Strona autora Jim Weidnera…………. http://www.jayweidner.com/kubrick.htm
  Trzech glownych sceptykow to
  Bill Kaysin……………………………………http://www.billkaysing.com/
  Ralph Renés………………………………..http://www.ralphrene.com/
  Bart Winfield Sibrel ………………………http://www.sibrel.com/sibrel/

  Dolaczyl do nich Scott Grissom syn Gus Grissom’a (wspanialego pilota i pioniera astronautyki) zamordowanego jak twierdzi Scott podczas prob z kapsula Apollo 1.Splonelo wtedy jeszcze dwoch innych pilotow Edward White i Roger Chaffee.
  Zginal rowniez inspektor Thomas Ronald Baron po tym jak sporzadzil raport,ktory mowil ze loty na ksiezyc z technicznego punktu widzenia to fiasko.


  Ogolnie caly program Apollo pochlonal chyba 16 osob.Jakas czesc zostala wrobiona w zwiazki pozamalzenskie co doprowadzilo do rozwodow.Mowi o tym dokument Apollo Wives (BBC 2009)
  http://www.youtube.com/watch?v=hDMepLU1IAo
  Duzo filmow dokumentalnych o MOON HOAX………..http://moonmovie.com/
  Apollo Zero………………….http://apollozero.com/………………http://vimeo.com/5671999
  Sa tez tacy ktorzy twierdza ze NASA byla na ksiezycu i nawet dalej.Lecz wszystko jest trzymane w tajemnicy.John Lear mowi np ze na Saturnie sa bazy i lataja tam gigantycznych rozmiarow statki kosmiczne.Podobne rzeczy opowiadaja takze Richald Hoagland,Bob Gleason czy Stewart Swerdlow.
  Temat nie ma konca .Mozna by o tym pisac i pisac.Goraco polecam przestudiowanie tego materialu.
  „Lying about going to the Moon it’s a satanic lie,gigantic proportions”

  • peryskop 29 października 2011 o 4:18 am

   Masz rację Vortex.
   „Lying about going to the Moon it’s a satanic lie, gigantic proportions”

   A nieubłaganie nadchodząca dekonspiracja ostro się przyczyni do kolapsu Ameryki jaką znamy.

   • rabarbarek 29 października 2011 o 4:35 am

    E PARASITES bill oznacza dostep do Internetu na modle chinska lub Arabii Saudyjskiej. Dlugi artykul , ktory trzeba przeczytac. To czesc tego kolapsu , ktory widac w kazdym zakatku panstwa i prawa amerykanskiego. Konstytucja na przemial, prawa obywateli do lamusa , a rzad niech sie nierzadem stanie.

    Komentarze , komentarze

    http://www.techdirt.com/articles/20111027/00083116531/e-parasites-bill-end-internet-as-we-know-it.shtml

 64. rabarbarek 29 października 2011 o 4:13 am

  Zapowiada sie ciekawy weekend w USA [ Nowy Jork, New Jersey i u nas w Kanadzie] Pierwszy zimowy sztorm i juz wiadomo , ze ma byc potezny. Latarki , swieczki , jedzenie . Ostrzegaja , ze niektore rejony pozbawione beda pradu. Prawdziwy Halloween. Ciekawe , ze juz wiedza co sie bedzie dzialo.

  http://www.accuweather.com/blogs/newsstory/news/57037/people-who-lose-power-this-wee.asp

 65. Likers 29 października 2011 o 5:12 am

  Najlepszy film o lądowaniu na księżycu to film pt. „Po ciemnej stronie księżyca” . W TVP kiedyś oglądałem, wypowiadał się Rumsfeld i inni. Rumsfeld śmiał się, z lądowania na księżycu dając do zrozumienia , że to była ściema. Jeden z wypowiadających się ludzi w filmie po jednej wypowiedzi zginął i nie udało się twórcom zadać mu więcej pytań w innym terminie.

  Jeśli znajdziecie ten film w internecie dajcie namiar.

  • peryskop 29 października 2011 o 9:42 pm

   Tu podobna zawartość:

   Ten gość co nie dokończył wywiadu, bo zmarł, to gen. Vernon Walters, b. szef CIA.
   Jest też żona Kobricka. Oraz Rumi, Kissi, a także uśmiechnięty b. szef sztabu Alexander Haig.
   Ten jakby nieco ukołysany – po jakichś środkach … przeciwstresowych?

 66. rabarbarek 29 października 2011 o 5:36 am

  Gdzie protesty, glosy sprzeciwu , gdzie logika i sprawiedliwosc? Drzwiami , oknami i kominem wchodza nam do domu nieproszeni goscie. Moze bylismy za grzeczni , moze za slepi, a moze za lekkomyslni. Niedlugo moze okazac sie , ze w tym natloku gosci zostaniemy wyrzuceni z wlasnego domu. Nasze zwyczaje , tradycje, religia , kultura , historia , jak stare kapcie powedruja do smietnika , a my sami zostaniemy za drzwiami i to inni beda decydowali , czy mozemy przez nie wejsc czy nie.

  Najpierw byla batalia gejowska , teraz czas na batalie muzulmanska. Kazda z tych batalii spycha nas coraz bardziej do przedpokoju i wkrotce z hukiem wylecimy na zewnatrz. Szkoly Katolickie jak sama nazwa wskazuje sa szkolami dla katoli. A katol , wiadomo, to czlowiek , ktory jest ochrzczony , bywa w kosciele , zna 10 przykazan i dobrze jesli postepuje w zyciu jak Pan Bog przykazal. Pech chcial , ze odkad utworzono szkoly katolickie ,wyrozniaja sie one sposrod wielu szkol poziomem nauczania. Uczniowie szkol srednich bez trudu dostaja sie na studia , a absolwenci uczelni wyzszych szybko znajduja prace. Batalia gejowska wprowadzila do tychze szkol „paradne towarzystwo spod teczowej flagi'” , a teraz wierzacy inaczej , tez chca do dobrych szkol i upatrzyli sobie , wlasnie szkoly katolickie. Sady nakazaly przyjmowanie ich w poczet studentow , zapomnialy tylko dodac , ze uczniowie ci powinni szanowac obyczaje gospodarzy. Niestety to goscie zaczeli dyktowac prawa domownikom i nakazali im zdjecie ze scian krzyzy i zrobienie dla nich miejsca do modlitwy. Wiadomo goscie modla sie 5 razy w ciagu dnia i to dosc glosno , a do tego nie lubia jak im sie przeszkadza. Sprawe oddano do sadu , a znajac dobre serca sedziow i trend multi kulti , moze okazac sie , ze gospodarze nie beda mieli nic do powiedzenia . W ten to sposob niszczy sie szkolnictwo katolickie , podobnie jak sama religie. Video ukazuje sposob dzialania i myslenia grup , ktore rozlazly sie juz po calych stanach[ mysle , ze w Europie tez] i korzystajac z dobrej pogody , tworza swiat na swoja modle. Nic dobrego z tego nie wyniknie. [ pewnie podobnie jest w szkolach chrzescijanskich]
  Zupelna cisza w mediach o tym , ze w sadach odbylo sie juz kilkadziesiat rozpraw wedlug prawa szariatu.

  Burzliwa dyskusja na powyzszy temat

  http://video.foxnews.com/v/1245980968001/muslims-demand-prayer-rooms-without-crosses/?playlist_id=87937

  • monitorpolski 29 października 2011 o 9:09 am

   Piszesz oczywiście o USA? W Polsce jeszcze nikt nie zdejmuje krzyży w szkołach, szczególnie katolickich. Ale znając powiązania nowych ugrupować poselskich, możemy się spodziewać szybkich ruchów i w tym kierunku. Są jednak ludzie, korzy widzą zagrożenie i już próbują przeciwdziałać:

 67. Aśka 29 października 2011 o 11:41 am

  O olgacom już pisaliśmy, ale interesujące jest to, że osoba wypowiadająca się na filmie, podjęła próby poinformowania o sprawie chemtrailii lokalne władze.

  • monitorpolski 29 października 2011 o 12:25 pm

   Olgacom to raczej ściema mająca na celu zdyskredytowanie całego ruchu demaskatorskiego. Ale wystąpienie tego człowieka jest godne szacunku. Tak właśnie należy walczyć z ludobójstwem, którego jesteśmy świadkami. Nazwa tej „choroby”, o której mówi to „morgelonka”, tzw.”Morgellon disease”, którą wywołuje prawdopodobnie grzyb lub nanomaszyny.

   • peryskop 29 października 2011 o 8:07 pm

    Monitor: … „morgelonka”, tzw.”Morgellon disease”, którą wywołuje prawdopodobnie grzyb lub nanomaszyny.

    A dlaczego nie ich kombinacja?

    • Annah. 29 października 2011 o 9:36 pm

     Czyżby? Grzyby preferują środowisko kwaśne, a ta choroba rozwija się przy Ph bliżej zasadowego.

     • peryskop 29 października 2011 o 10:01 pm

      Dzięki @Annah, że pilnujesz.

      Nie mam dowodów ani na tak, ani na nie. Twoja uwaga jest słuszna, ale czy sposób ekspansji morgelonezy nie przypomina strategii grzybów? Może wkorzystano podobne algorytmy w konstrukcjach tych tajemniczych nano-włókien? A może jest to grzybniowe GMO?

      Swoją drogą grzyby to też niesamowite organizmy. W końcu to jednak bodaj one tworzą największe organizmy żywe na Ziemi, bo grzybnie rozproszone w glebie na kilkanaście kilometrów mogą wciąż wykazywać przynależność do tego samego osobnika. Słyszałaś?