Czy człowiek był w ogóle na Księżycu?

Kontynuuję temat rozpoczęty w poprzednim wpisie, gdyż spowodował on lawinę ciekawych komentarzy. Wybrałem najciekawsze by zamieścić je jako osobny wpis. Temat, wbrew pozorom jest bardzo ważny, bowiem ukazuje w jakim Matrixie żyjemy. Duża część  tzw. newsów i filmów dokumentalnych jest propagandą stworzoną po to by osiągnąć pewne cele polityczne.  

Bardzo ciekawe argumenty na to, że program Apollo mógł być oszustwem, znajdują się tutaj: >http://www.moonmovie.com/faq.htm. Znajdziemy tam odpowiedzi m.in. na pytania:

 • W jaki sposób można było utrzymać tę tajemnice przed światem:
  – Co tymi inżynierami i kontrolerami NASA, którzy kontrolowali lot?
  – W jaki sposób „śledzono” loty Apollo
 • Jak obalić kontrargumenty wobec oszustwa lotów na Księżyc (moonhoax):
  – Sprawa skał księżycowych
  – Dlaczego Rosjanie nie ujawnili oszustwa?
  – Dlaczego nikt ze świadków nie ujawnił prawdy?
  – W jaki sposób umieszczono lustra na Księżycu do odbijania światła laserowego?
  – W jaki sposób oszukano naukowców na całym świecie?
  – Jeśli dowody oszustwa są tak bezsporne, to dlaczego CNN nie zainteresowało się tematem?
  – Co z Apollo 13?
  – Jeśli film „Wesołe Historie w Drodze na Księżyc” zawiera tak istotne dowody, to dlaczego się go sprzedaje, zamiast opublikować za darmo?
  – Czyż nie można zobaczyć śladów misji księżycowych przez silny teleskop?
  – Zdjęcia z sond bezzałogowych ukazują podobny krajobraz do tego z lotów Apollo. Skąd NASA by wiedziała jak to ma wyglądać?
  – Jeśli promieniowanie zabija, to co z Zond 5? Dlaczego udało się przetrwać lot wokół Księżyca żółwiom wysłanym przez Rosjan?

Do szczegółów odsyłam do artykułu, tu podam tylko kilka kontrargumentów. To, że w projekcie Apollo brało udział ponad 150,000 osób (ponad 300,000 wraz z sub-kontraktorami), nie świadczy o tym, że szczegóły nie mogły być ukryte przed większością. W „Manhattan Project” (bomba atomowa) uczestniczyło 200,000 ludzi i mimo to udało się ukryć prawdziwy cel projektu. Grupy naukowców pracowały nad drobnymi szczegółami ogólnego planu, nie wiedząc o tym co robią inne zespoły. Także propaganda w mediach skutecznie zamydlała oszustwo.
Tak więc niewielka grupa osób na górze tej struktury, mogła kontrolować cały projekt.
Kontrolerzy NASA, którzy śledzili „lot” Apollo, naprawdę mogli mieć do czynienia z symulacją komputerową (dane), która była wysyłana z jednego ukrytego miejsca. Przecież byli oni zdani tak jak widzowie przed telewizorami wyłącznie na to co im wysyłano na konsole.
Symulacje lotów na Księżyc wykazały wielokrotnie, że takie misje są skazane na niepowodzenie, dlaczego zatem właściwy lot miał się udać? Dowody na to są w filmie „Failure is Not an Option”, do którego link podano w artykule. Niestety, całe konto zostało usunięte z YouTube. Znalazłem jednak cały film pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=lZI3P4wv5Mo
Jest tam wyraźnie powiedziane, że „symulacje były tak realistyczne, że żaden z kontrolerów nie potrafił ich odróżnić od rzeczywistości”! Chodzi tu oczywiście o przekazywane numeryczne dane, ale komunikacja głosowa też mogła być przeprowadzona zgodnie ze skryptem. Oczywiście, astronauci musieli być wtajemniczeni w oszustwo. Kolejne konto z filmikiem, gdzie był na to dowód zostało również usunięte z YouTube (http://e-junkie.tv/video.php?id=14949&info=true)
Trzy filmy Sibrela (http://www.moonmovie.com/products.htm) ujawniają konwersacje pomiędzy kontrola i astronautami Apollo 11  przeprowadzone na innych kanałach niż oficjalne. Dawano tam wyraźne instrukcje załodze co ma mówić. Ciekawe jest też to, że zgodnie z przepisami FCC (Federal Communications Commission) ujawnienie treści wszelkich przekazów radiowych nie przeznaczonych dla ogółu, a więc i transmisji z Apollo, jest nielegalne. Ujawnienie więc przechwyconych rozmów pomiędzy astronautami, a centrum w Houston byłoby przestępstwem.
Jeśli chodzi o Rosjan, to mieli oni co najmniej dwa programy dwa programy księżycowe, uczestniczyły w nich dziesiątki tysięcy ludzi i udało się je ukryć przed społeczeństwem.
Największą rolę w oszukiwaniu pełnią media. Niekoniecznie musi się to odbywać przy współudziale dziennikarzy – najważniejsze są informacje, jakie ci dziennikarze otrzymują. Taka sytuacja zaszła w przypadku „lotów” na Księżyc – media dostawały ten sam przekaz co kontrolerzy i zwykli telewidzowie.

Jednak dzisiaj, gdy pewne sprawy są już ewidentne (jak sfałszowane fotografie z Księżyca), media powinny przyjąć postawę demaskatorską, a tak nie jest. Wręcz przeciwnie, emitowane są produkcje rzekomo obalające zarzuty sceptyków wypraw księżycowych, zawierające nadmuchane argumenty i czystą dezinformację. Jest to działalność wręcz kryminalna i zadaniem niezależnych publikacji, jak na tym blogu, jest je ujawniać. Nie możemy bowiem żyć w świecie oszustwa i iluzji kreowanej na użytek polityków i zwykłych gangsterów.

Jeśli temat wydaje się wam interesujący, to może warto zająć się dokładnym tłumaczeniem tego i innych artykułów na temat możliwego oszustwa lotów kosmicznych na Księżyc?

Dodatkowe materiały:

peryskop 28 Październik 2011 o 10:02 pm
Dzięki inscenizacji ‘Apollo Moon Landing’ Ameryka wciąż odgrywa rolę Supermocarstwa, a Rosja zajmuje też silną pozycję, choć z 4 tylko 2 Łunochody osiadły na Księżycu (1970 i 73), skąd przesłały zdjęcia. Czy coś jeszcze? Wątpliwe. Po udanych orbitowaniach i lądowaniu sond na Księżycu zapowiadano szybki postęp, dobrobyt, sięganie do planet… Powstały kultowe filmy, plany budowy baz na Księżycu… I co? Stacja orbitalna Skylab (1973-79) spłonęła i zabiła krowę w Australii. Spośród 7 wahadłowców 2 rozpadły się. Po ‘podbiciu Księżyca’ Amerykanie korzystali do niedawna z rosyjskiej stacji orbitalnej na bazie Mir-2, zwanej Alfa lub ISS, oraz z cudzych rakiet serwisowych.

Symbioza obydwu konkurujących mocarstw kosmicznych jest zadziwiająco harmonijna jeśli jedyny konflikt na przestrzeni dekady dotyczył toalety na Mir-2/ISS. Jest to kontynuacja zmowy dyskrecji, jaka wytworzyła się po sfingowanych ‘osiągnięciach’ ZSRR oraz USA. Ta zmowa była opłacalna, bo oba kraje usadowiły się na czele świata, a wobec akceptacji swych społeczeństw dla realizacji konkurencyjnych ‘pokojowych programów kosmicznych’ – po obu stronach zostały wyciśnięte ogromne pieniądze na zbrojenia i zarobki dla elit. Koszt projektu Apollo wyniósł 150 miliardów w dolarach 2010 roku – czyli 5 razy tyle co Projekt Manhattan, lub 18 razy tyle co koszty przekopania Kanału Panamskiego.

http://economist.com/node/18712369

Dzięki sprytnemu sprzedaniu fikcji ‘Apollo’ Amerykanie od ponad 40 lat uchodzą za zdobywców kosmosu i wciąż planują kolejne ‘sukcesy’ w podbijaniu wszechświata – od Marsa do Afganistanu. Ten mit skutecznie wzmacniał hegemonię USA i dzięki tak nakręconej koniunkturze i uprzywilejowanej pozycji, gospodarka Ameryki zyskała na konkurencyjności, a dolar stał się walutą dominującą. Ale iluzja zawsze kiedyś się kończy i nadszedł kryzys obejmujący finanse, gospodarkę, stosunki społeczne, medycynę, edukację, naukę i inne dziedziny – oraz zaufanie.

Ogromne nakłady na kosmos dały ukryte efekty militarne, natomiast deficyt płatniczy USA rośnie w ‘kosmicznym’ tempie, dolar upada i postępuje załamanie ekonomii i dezintegracja państwa. Z wykorzystaniem propagandy i technologii bioinżynieryjnych społeczeństwo jest zastraszane i tumanione, a ostatnio pacyfikowane jak w Oakland. Dla wymuszenia postaw konformistycznych eliminuje się krytycyzm: „The Doors Of Perception: Why Americans Will Believe Almost Anything”

http://bushstole04.com/media/doors_perception.htm

Na naszych oczach zaczyna się kończyć przeciągnięty blef zwany American Dream.

peryskop 28 Październik 2011 o 5:20 pm
NASA sypnęła się nie pierwszy raz! A polskie ślady w udawanym lądowaniem na Księżycu nie kończą się na panu Twardowskim.

Pierwsza próba Ameryki umieszczenia na orbicie satelity w 1957 roku zakończyła się fiaskiem gdy krążył już radziecki Sputnik. Ale pierwszy satelita z USA Explorer-1 wyposażony w czujniki opracowane pod kierunkiem prof. Jamesa Van Allen’a w 1958 roku wykrył intensywne promieniowanie występujące ponad strefą nazwaną od jego nazwiska. Ten twór magnetosfery chroni Ziemię oraz niezbyt odległe orbity przed destrukcyjnym dla organizmów i czułych urządzeń kosmicznym promieniowaniem.

Kilka lat temu NASA ogłosiła zamiar badania tych zagrożeń, a przecież musiałyby je pokonać załogi Apollo-8 i 10÷17 gdyby przekroczyły strefy Van Allena i pomknęły w otwartą przestrzeń kosmosu. Użycie ciężkich ekranów z ołowiu wykluczał bilans mas rakiety nośnej, paliwa, ‘orbitera’ i ‘lądownika’. Natomiast zastosowanie osłon plazmowych nie było możliwe 40 lat temu, bo i dziś też nie jest możliwe.
O tych zagrożeniach w 1960 roku napisał w książce „First Men to the Moon” Wernher von Braun (1912-1977), urodzony w Wyrzysku czołowy konstruktor rakiet – podczas II wojny światowej nazista i współtwórca pocisków rakietowych V-2, a po wojnie filar amerykańskiego programu kosmicznego i twórca m.in. rakiety Saturn-V dla projektu Apollo. Dr von Braun zaprzyjaźnił się z Waltem Disney’em, a ich nakręcone razem w 1955 roku 3 filmy dla TV: „Man in Space”, „First Men to the Moon” i „Journey to Mars” zrobiły na milionach widzów wrażenie autentyczności.
http://www.reformation.org/general-groves.html

Podobno paliwo do lądownika LEM opracowali dwaj chemicy polskiego pochodzenia – może ci sami co byli zaangażowani w opracowanie rakiet Patriot, których okresowe atrapy dla „ochrony terytorium Polski” wynegocjował nie tak dawno dzielny Radek Tweeter?

Wędrując po Antarktydzie von Braun zbierał meteoryty w 1967 roku, ale nie dla wszystkich starczyło, bo ‘skała księżycowa’ oficjalnie podarowana premierowi Holandii przez ‘załogę’ Apollo-11, ubezpieczona na pół miliona $ i eksponowana do niedawna w muzeum w Amsterdamie, okazała się kawałkiem skamieniałego drewna.   http://www.news.bbc.co.uk/2/hi/8226075.stm

Prawdopodobne kulisy owych ‘lądowań’ przedstawił Jay Weidner w filmie:
„How Stanley Kubrick Faked the Apollo Moon Landings”.
http://www.realitysandwich.com/kubrick_apollo

Wnuk Eliasza Kubrika z Galicji Stanley miał licencję pilota i inne kwalifikacje: nakręcił m.in. makabreskę „Dr. Strangelove” o apokaliptycznym konflikcie nuklearnym, klasyk gatunku s-f „2001: Odyseja Kosmiczna”, w „Mechaniczna pomarańcza” ukazał degrengoladę Zachodu, w „Oczy szeroko zamknięte” mroczność iluminatów. Bliski wyjawienia tajemnicy zmarł niespodzianie – podobnie b. szef CIA Vernon Walters. Film „Shock!” ujawnia kolejne kulisy cynicznej drwiny z nieomal całej ludzkości!
http://www.youtube.com/watch?v=Bud6MscVnp8

peryskop 29 Październik 2011 o 2:05 am
Na tle hegemonistycznej roli USA opartej na iście kosmicznym blefie łatwiej zrozumieć, że Chiny, Japonia i Indie umieściły własne sondy na orbitach wokół Księżyca, zapewne ażeby z bliska poszukać śladów ‘lądowań Apollo’, bo poza fotomontażami brak ewidentnych dowodów. Chińczycy w ‘lotach’ zapewne też miewali swoje kreatywne momenty, Japończycy sami swoi i dociśnięci ostatnio po Fukushimie, ale Hindusi są nieobliczalni. Więc NASA przeprowadziła 9.10.2009 eksperyment tektoniczny rozbijając o Księżyc 2-tonowy segment rakiety Centaur z prędkością 9.000 kmh, i zaraz po nim sondę LCROSS wielkości autobusu.

http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=113620797

Jednym strzałem za $79 milionów w kraterze o średnicy 20×4 m wzniecono tuman pyłu i wykryto ‘wodę’, której nie znaleźli Apollonauci! Dobrych zdjęć o wysokiej rozdzielczości brak, ale jest za to napis „Visible Camera”. A najważniejsze, że ten tuman tłumaczy, iż nie widać śladów po lądownikach Apollo, bo pokrył je ów pył. Przy okazji NASA podała, że powrót człowieka na Księżyc kosztowałby $119 mld i nastąpiłby nie wcześniej niż w 2020 roku, lub nie nastąpi wcale.

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/science/space/article6868687.ece

Gdy w 2003 roku na kosmodromie Alcantara w Brazylii zginęło 21 osób przy wybuchu rakiety, która miała wynieść na orbitę pierwszego satelitę Ameryki Łacińskiej – znajomy Brazylijczyk nie wykluczył, że mógł to być sabotaż, bo i oni chcieli wiedzieć więcej… Iran umieścił satelitę na orbicie 16.06.2011, i podobne próby prowadzi Korea Północna. Czy ich zapał do zwiększenia zasięgu swoich rakiet i do własnego szpiegowania – a tym samym wejście do klubu wtajemniczonych – trzeba będzie hamować bombardowaniami pod jakimkolwiek pretekstem?

Tymczasem NASA planuje zakaz lotów nad miejscami historycznych „lądowań na Księżycu”. Kierownictwo agencji jest zmartwione ogłoszonym kilka lat temu konkursem Google Lunar X Prize, który oferuje 20 milionów dolarów nagrody dla pierwszego prywatnego zespołu, który umieści automatyczny lądownik w dowolnym miejscu na Księżycu, pokona tam dystans min. 500 metrów i prześle dane oraz zdjęcia na Ziemię. Dwadzieścia dziewięć zespołów zapisało się do tego wyścigu.
Na powierzchni Księżyca, gdzie jedynym wiatrem jest wiatr słoneczny, panuje niesamowity spokój i trwałość form. Fotografie trzech miejsc lądowania misji Apollo wykonane niedawno przez NASA Lunar Reconnaissance Orbiter pokazują szlaki pozostawione przez astronautów amerykańskich na piechotę oraz pojazdem księżycowym cztery dekady temu.

NASA zadaje teraz pytanie, co można zrobić, aby chronić to, co nazywa „zabytkami”? NASA nie chce aby uczestnicy konkursu zbliżali się do miejsc lądowania misji Apollo, i zapowiada stworzenie strefy no-fly-and-no-drive ponad nimi i wokół nich, zwłaszcza w przypadku pierwszej i ostatniej załogowej misji Apollo 11 i Apollo 17. Istnieje ryzyko, że kurz przy lądowaniu lub awarii może zniszczyć ślady obecności astronautów Apollo na Księżycu. NASA nie wspomina jednak w jaki sposób zasady byłyby egzekwowane…

New York Times http://www.nytimes.com/2011/09/21/opinion/that-old-heritage-moon.html

O co tu chodzi? Fotografie przesłane przez NASA Lunar Reconnaissance Orbiter są podobno wyraźne, ale z nieznanych powodów NASA tych zdjęć w pełnej rozdzielczości nie rozpowszechniła. A to podsyca podejrzenia, że żadnych lądowań Apollo jednak nie było. Czy NASA stara się tym zakazem obronić przed kompromitacją w obawie, że największe oszustwo naszej cywilizacji wyjdzie na jaw?

Czy sondy z Chin, Indii i Japonii będą objęte zakazem no-fly-zone ? A może Azjaci posiadają już dokładne fotografie wskazanych przez NASA „miejsc lądowań Apollo” i trzymają je jako środek nacisku na USA? Bo ciekawe jak zareagowałby świat na ujawnienie misji impossible, której nie było, a która stała się fundamentem mitu potęgi Ameryki?

Bo gdyby lądowania rzeczywiście odbyły się, to czyż NASA nie powinna wręcz być zainteresowana, żeby sondy azjatyckie dostarczyły nam pięknych zdjęć z lotu ptaka – a więc nie niszcząc „historyczności” miejsc i pozostawionych tam dumnych flag amerykańskich, odcisków stóp Apollonautów, zaparkowanych moon-roverów i innych utensyliów oraz śladów? Przecież byśmy się rozczulili tymi widokami, młodzież z całego świata doceniłaby wielki triumf ludzkości, a wszyscy razem zaśpiewalibyśmy w uniesieniu „We all are Americans!”

A tak stopniowo wyłaniają się związki badań kosmosu z przyziemniejszymi sprawami. Po obu stronach, w USA i w ZSRR, politycy, przemysłowcy, finansiści i propagandyści – działając wspólnie i w porozumieniu – wyprowadzili ‘na ‘kosmos’ wielkie kwoty z systemów podatkowych za przyzwoleniem obywateli, dając im za to złudne poczucie dumy. Podobne układy wzajemnej dyskrecji i kohabitacji występują obecnie między partiami: zgrupowane we ‘wrogich’ blokach różnią się hasłami i frazeologią, ale w działaniach jest symetria. Upadek ZSRR wytworzył unipolarny układ hegemonii, niekorzystny dla całego świata – także dla Ameryki, postrzeganej coraz powszechniej jako narzędzie zagrożeń globalnych. Amerykanie uwikłani w zaborcze wojny i spacyfikowani przez ponad-narodowy kompleks przemysłowo-militarno-finansowo-polityczno-medialny – tracą wiarę w szczytne ideały i w świetlane perspektywy, zajęli się kompulsywną konsumpcją, a wobec bezrobocia i atrofii klasy średniej – zanika poczucie społecznej więzi.

http://www.sekretyameryki.com/?p=6475

Jesteśmy świadkami upadku Imperium, które czerpało m.in. z wyzysku niewolników, eksterminacji suwerenów Ameryki, czyli Indian, prowokowanych wojen (m.in.: Kuba, Japonia, Niemcy, Wietnam, Irak, Afganistan, Libia), z drenażu mózgów, ‘kreatywnych’ księgowań, ‘produktów bankowych’ – nawet wolfram jako ‘złoto’. Pentagon ma super-okręt za $400 mln skorodowany po roku i ‘smart weapons’ celniejsze w raportach niż na poligonach i w boju, ‘posiał’ $2.300 mld albo więcej – gdy dla nakręcania koniunktury, dla obrony, czy raczej napaści wydaje na zbrojenia prawie tyle co reszta świata.

http://www.sipri.org/research/armaments/milex/factsheet2010

rabarbarek 29 Październik 2011 o 12:12 am
Doloze zdjecia , na ktorych dokladnie widac folie i caly przekret. Mialam tez dokladne opisy do zdjec , ale strony juz nie ma. Zamkneli. Ale zdjecia dobre. >zdjęcie 1    >zdjęcie 2

grawitacja44 28 Październik 2011 o 3:43 pm
Sataniści spod gwiazdy kartelu NASA dawno nami już manipulują i okłamują biorąc pod uwage „TERNERA VON BRAUN” jako hitlerowca. Nagle po utwirzniu Ligi Narodów która zostaje zmutowana w synagoge ONZ pojawiją się takie organizacja jak CIA-FBI i całe NASA ___ bardzo podejrzane . To czy człowiek był na księżycu po obróbce prawdziwych danych w mózgu sądze że to kłamstwo. Jest takie coś jak Pas Van Allena (pas radiacyjny) – obszar intensywnego promieniowania korpuskularnego, otaczającego Ziemię. Żadna żywa istota nie jest wstanie opuścić ” planety ziemi ” bo jest porpstu nie możliwe (chyba) … bardzo wysokie promieniowanie. Zobaczcie Czarnobyl-wszelkiego rodzaju roboty do usuwania odpadów ulegały awari i to promioniwanie działa też na elektronike. WikiPEDIA pisze:

„Pasy odkrył w 1958 roku amerykański astronom i badacz przestrzeni kosmicznej James Alfred Van Allen, za pomocą detektora promieniowania (licznika Geigera-Müllera) umieszczonego na pokładzie sztucznego satelity Ziemi o nazwie Explorer 1. Cząstki te mogą powodować uszkodzenia elektronicznych komponentów satelity przebywającego przez dłuższy czas w strefie oddziaływania pasów Van Allena.”

… tak więc znajdowanie się ciała ludzkiego w takiej porcji promioniowania wyklucza wszytko. NP. piloci mają zakaz latania nad biegunem północnym bo dostną taką dawke X-ów

… człowiek na księżycu ? ….kłamstwo

… i poza tematem aplikacja do wgrania na FTP do FLODOWANIA niewygodnych serwerów z limitem wyświetlania ___ jak któs chce wiencej to pisać prosze / .. chodzi o obleganie serwara typu DOS )denial od service jak onet i inne propagandowe tuby
http://www.thing.net/~rdom/ecd/floodnet.html

vortex 29 Październik 2011 o 2:19 am
Nikt nigdy nie byl dalej niz kilkaset kilometrow.Lataja sobie wokol ziemi.A moze i nawet nie. Zdjecia NASA sa dosc podejrzane. Twierdze ze zdjecia Ziemi z lotu takiego wachadlowca przypominaja obrazek rozciagnietego oceanu z wygladzonymi brzegami pokazujacymi zalamanie kuli ziemskiej.
Zbieg okolicznosci z tym ksiezycem. Juz mialem cos wrzucic na ten temat po tym jak ostatnio obejrzalem kolejna propagandowa papke Discovery.
Jak to oni lecieli na ksiezyc i nic sie nie udawalo, braklo im tlenu to z dekturki i starej skarpety owijajac wszystko tasma klejaca zrobili cos na wzor filtru.Albo jak byli 290.000 km od ziemi a tu ciagle w kabinie widac wpadajace promienie sloneczne.
Faktem jest ze caly wylot na ksiezyc opracowal i nakrecil Kubrik.To byl ich taki back-up w razie utraty transmisji.Ktos z NASA widzial Odyseje 2001.Byli tym filmem zachwyceni.
Nowy dokument „Secrets Hidden in the Films of Stanley Kubrick”
Strona autora Jim Weidnera…………. http://www.jayweidner.com/kubrick.htm
Trzech glownych sceptykow to
Bill Kaysin……………………………………http://www.billkaysing.com/
Ralph Renés……………………..…………..http://www.ralphrene.com/
Bart Winfield Sibrel ………………………http://www.sibrel.com/sibrel/
Dolaczyl do nich Scott Grissom syn Gus Grissom’a (wspanialego pilota i pioniera astronautyki) zamordowanego jak twierdzi Scott podczas prob z kapsula Apollo 1.Splonelo wtedy jeszcze dwoch innych pilotow Edward White i Roger Chaffee. Zginal rowniez inspektor Thomas Ronald Baron po tym jak sporzadzil raport,ktory mowil ze loty na ksiezyc z technicznego punktu widzenia to fiasko. http://www.youtube.com/watch?v=POyZ8a0JWh8
Ogolnie caly program Apollo pochlonal chyba 16 osob.Jakas czesc zostala wrobiona w zwiazki pozamalzenskie co doprowadzilo do rozwodow.Mowi o tym dokument Apollo Wives (BBC 2009)
http://www.youtube.com/watch?v=hDMepLU1IAo
Duzo filmow dokumentalnych o MOON HOAX………..http://moonmovie.com/
Apollo Zero………………….http://apollozero.com/………………http://vimeo.com/5671999
Sa tez tacy ktorzy twierdza ze NASA byla na ksiezycu i nawet dalej. Lecz wszystko jest trzymane w tajemnicy. John Lear mowi np ze na Saturnie sa bazy i lataja tam gigantycznych rozmiarow statki kosmiczne. Podobne rzeczy opowiadaja takze Richald Hoagland,Bob Gleason czy Stewart Swerdlow. Temat nie ma konca. Mozna by o tym pisac i pisac. Goraco polecam przestudiowanie tego materialu.
„Lying about going to the Moon it’s a satanic lie, gigantic proportions”

Reklamy

188 responses to “Czy człowiek był w ogóle na Księżycu?

 1. Święty 29 października 2011 o 11:41 am

  Hitler przeciw Marszowi Niepodległości: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=62v9sClONVI

  • OlO 29 października 2011 o 12:13 pm

   he he he niemiecka szajba

   • Brus_Zły_Lis 31 października 2011 o 7:26 pm

    tych przeróbek tego filmu jest już maskakrycznie wiele
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/don-stanislao-rzecznikiem-po.html

 2. galluss 29 października 2011 o 11:48 am

  Przepraszam, ale musimy to ponownie wstawić aby zobrazować Polskiemu społeczeństwu obłudę mediów, które mają bardzo często Niemiecki kapitał. Prawda o organizacji „ANTIFA”… Niemieccy bojówkarze chcą zablokować nasz Marsz Narodowy!!! do Warszawy 11 listopada przyjedzie 5 tysięcy Niemców i chcą zablokować Polskich Patriotów

  Jeżeli w mediach będą gadać, że „polscy skinhedzi demolują Warszawę” to nie wierzcie w te brednie!!! To Niemieccy bojówkarze w połączeniu z różnymi organizacjami chcą zablokować Marsz i wszcząć regularną wojnę na ulicach Warszawy. MY będziemy bronić się przed tym obcym elementem, który przyjeżdza aby rozbić naszą dumę Narodową

  • zenobiusz 29 października 2011 o 1:06 pm

   Posiłki w drodze 🙂

   • monitorpolski 29 października 2011 o 1:24 pm

    Co oni chcą zrobić z tego święta narodowego?!

    • Extazed 29 października 2011 o 2:58 pm

     Nic. Święto odbędzie się bez zakłóceń. Don’t panic guys … : )

     • Stirlitz 29 października 2011 o 4:20 pm

      ponoć ABW ma zablokować lewaków z Niemiec …Holandii , Anglii

      • Extazed 29 października 2011 o 4:21 pm

       źródło twoich informacji?

       • monitorpolski 29 października 2011 o 8:24 pm

        Stirlitz. Sprawdź kim był Stirlitz.

        • vortex 29 października 2011 o 9:55 pm

         Super gosc byl Stirlitz. 17 Mgnien Wiosny ogladalem za malolata.Wszyscy sie podniecali wtedy Klossem.A ja wolalem Wiaczesława Tichonowa (RIP).

       • zenobiusz 30 października 2011 o 12:25 am

        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/29/uwaga-uzytkownicy-gg-wazne/
        Drobna inwigilacja użytkowników GG,ufnych w anonimowość.

      • bia 29 października 2011 o 4:38 pm

       Fajnie jak będą ludzie z antify z Amsterdamu to się z nimi pobawię Tylko teraz ja będe po drugiej stronie bo wiem jak inwigilowana jest antifa Akcja zachodniej antify w Polsce to robota spec służb antifa ma ich poparcie bo jest listkiem figowym to użyteczni idioci których się uzywa w celu pokazania że jest lewicowe ekstremum i je tolerujemy ale tak naprawde służy ono celom politycznym spec służb

      • bia 29 października 2011 o 4:44 pm

       Niemcy byli w 1944 44 w Warszawie a jak teraz przyjadą 11 11 11 to ich wyślemy na księżyc niech se poorbitują

 3. OlO 29 października 2011 o 12:10 pm

  Człowiek w Hollywoodzie był wszędzie 🙂

  • OlO 29 października 2011 o 3:09 pm

   … a jednocześnie nigdzie.

   • bia 29 października 2011 o 5:41 pm

    Amen

 4. bia 29 października 2011 o 12:16 pm

  Twardowski był już za Jagiellonów także wyprzedzamy świat o pół tysiąca lat

 5. bia 29 października 2011 o 12:20 pm

  A Amerykanie tam nie byli Kubrik im to nakręcił a jak się wydało to go zabili nie takie rzeczy łykała gawiedź WTC też ładnie wszyscy łykneli jak młode pelikany

  • peryskop 29 października 2011 o 5:07 pm

   Ale na tym nie koniec.
   Osobną ciekawostką jest zaginięcie części archiwum NASA dot. „misji” pod kryptonimem Apollo.
   Ubytek tłumaczony jest wielokrotnymi przeprowadzkami zbiorów wobec jej wielkiej liczby!
   A przecież dokumentacja największego sukcesu w historiii ludzkości powinna być przecież zabezpieczona z najwyższą pieczołowitością!

   • O Rzesz 29 października 2011 o 8:18 pm

    Otóż to!. Dokumenty giną najczęściej wtedy gdy chce się coś ukryć!.
    Zapewne nieprzypadkowo jesteśmy odcinani od najnowszych ujęć powierzchni Księżyca o rozdzielczości HD czy Marsa w niewiele gorszej:

    http://www.google.com/moon/
    http://www.google.com/mars/

    Są strony o Marsie o lepszej rozdzielczości niż powyżej, ale niewiele lepszej, jak np. ta:

    http://marsoweb.nas.nasa.gov/HiRISE/hirise_images/

    Nie wiem czy na Księżycu są bazy obcych. Wszystko wskazuje jednak że są tam obiekty o na tyle dziwnym wyglądzie sugerującym, być może, sztuczne pochodzenie że warte były zachodu dokonania manipulacji obrazem.
    Dziś można to zrobić w sposób niemal doskonały. Jednak na początku lat ’70 nie było takich metod.
    Dlatego możemy dziś mieć pewność że coś jest na rzeczy:

    http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2004/067/moon-towers.htm

    http://counter108.wordpress.com/2009/09/05/wieze-na-ksiezycu/

    Księżyc … brak gwiazd można wytłumaczyć dwojako:
    – wykorzystano ujęcia nakręcone przez Kubricka (wg zasad opisanych wcześniej przez Ciebie, peryskop),
    – albedo powierzchni Księżyca w połączeniu z brakiem atmosfery powodują że wartości przesłon koniecznych do zastosowania są tak wysokie że nie można gwiazd zobaczyć gdyż ich światło nie zdąży naświetlić ziaren klisz fotograficznych.
    Za tezą o stosowaniu ujęć Kubricka przemawia też fakt niewystępowania lokalnych prześwietleń kliszy spowodowanych promieniowaniem kosmicznym i słonecznym.
    Niekoniecznie wszystkich ale niektóre klatki, z samej zasady prawdopodobieństwa, powinny zawierać takie artefakty!.
    Jak wczoraj napisałem przypuszczam że jednak tam byli (odbłyśniki) ale dali ciała wykorzystując w celach propagandowych fałszywe ujęcia. Do tego nieudolnie manipulowane co pokazują współczesne, zaawansowane techniki obróbki obrazu.

    Teraz o 11 listopada.
    Narodowców nazywa się „faszystami” by ich zdyskredytować w oczach mas nierozróżniających lewicy od prawicy i myślących że „antykomunizm” partaigenose Gitlera czynił z niego zagorzałego prawicowca.
    Tymczasem nazwa założonej min. przez niego partii brzmi „NARODOWOSOCJALISTYCZNA Niemiecka Partia Robotników”!. On sam tworzył państwo socjalne oparte na barbarzyńskim wykorzystaniu niewolnictwa podbitych narodów.

    Eurofile chwytają się wszystkiego co możliwe by stłamsić ruchy mogące zakłócać proces laicyzacji i wynaradawiania społeczeństw. Nie tylko naszego!.
    Stąd takie parcie na wielokulturowość.
    Oczywiście cały proces ma drugie i trzecie dno i było już tu o tym że wszystkie drogi prowadzą ostatecznie do USraela.

    Przyznam się że jeszcze z dziesięć lat temu byłem właściwie jedynie człowiekiem.
    Polakiem i owszem ale głównie obywatelem świata zajętym swoimi codziennymi sprawami.
    Patriotyzm rozumiałem jako codzienną pracę na rzecz rodziny i społeczeństwa bez specjalnego odnoszenia się do historii i przejść naszych przodków i działań naszych wrogów oraz bez wewnętrznej potrzeby uzewnętrzniania tego w jakikolwiek symboliczny sposób.

    Od kiedy jednak zaczęły pojawiać się coraz silniejsze ataki na Polskę i pseudo dowody naszej złej przeszłości w naturalny sposób zacząłem zgłębiać tą tematykę.

    Dziś mogę powiedzieć że jestem wdzięczny Żydom, Rosjanom i Niemcom za to że utwierdzili we mnie postawę patriotyczną, człowieka kochającego swój kraj.
    Dopiero obcowanie z cudzą perfidią i zachłannością wielokrotnie przewyższającą poziom naszego własnego piekiełka które jest zapewne wszystkim znane, ukazały mi jak cenne są nasza kultura i tradycje.
    Jestem nadal otwarty na kontakty i dobre relacje z obcokrajowcami czy współmieszkańcami o tym samym obywatelstwie ale na zasadzie partnerstwa i wzajemnego poszanowania kultur i zwyczajów.

    Niestety widać że nie ma szans na uszanowanie nas samych i naszych przodków.
    Z massmediów wylewa się rzeka ogłupiającej propagandy wspartej zalewem papkowatej kulturowej wojny błyskawicznej atakującej każdą dziedzinę życia z religią na czele.
    Nie wiem jak wy ale mnie się to odrazu skojażyło z klezmerskim metrum: http://www.youtube.com/watch?v=l7lONH8758g

    Pamiętacie film z wypowiedzią Obamy puszczoną od tyłu kiedy słychać dytyramb na cześć szatana?.
    Jakie jest prawdopodobieństwo że jego tekst powstał przypadkowo w taki sposób że da się go odsłuchać sensownie w obie strony?. Raczej małe i nawet nie będę się silił by je wyliczać.
    Nie znam, w każdym razie, wielu takich przypadków.
    Jeśli się zdarzają to noszą raczej znamiona świadomej manipulacji.
    Można by ew. oczekiwać odczytywania pojedyńczych słów ale całych, logicznych zdań?!.
    Nie wiem czy to już tu było ale znalazłem kolejny przykład potencjalnie szatańskiej sofistyki. I to z naszego podwórka: http://www.youtube.com/watch?v=tigsH-z1oFw

    Pytanie podstawowe brzmi: jaka jest zdolność oddziaływania takich tekstów na podświadomość ludzi, w tym wypadku dzieci?!.

    Czasy są dynamiczne. Wydarzenia zaczynają się toczyć błyskawicznie.
    Dlatego choć do Warszawy pojechać nie mogę, 11 listopada zrobię to co powinienem zrobić od dawna.
    Z okna wywieszę naszą flagę i pójdę do Kościoła na msze za ojczyznę!.
    Widuję zresztą tych flag, z roku na rok, coraz więcej na swoim osiedlu.
    Dla mnie wiele to znaczy!.

    • monitorpolski 29 października 2011 o 8:28 pm

     Zrób jeszcze 100 ulotek z tym tekstem lub jakimś wybranym dotyczącym zagrożeń naszego życia i rozdaj ludziom po mszy. Na końcu tekstu dodaj, żeby każdy zrobił po 22 kopie i rozdał następnym.

     • O Rzesz 29 października 2011 o 9:25 pm

      Nie ogarniam głębi twojej wypowiedzi. Chwalisz mnie czy ganisz?.

      • iHe 29 października 2011 o 9:48 pm

       Chwali ,O Rzesz przecież napisałeś samą prawdę za ciebie ganić 🙂
       Budzenie śpiącego luda to trudne zadanie,ale o tym wszyscy wiemy.
       Jutro jest festiwal filmów kontrowersyjnych :
       http://wolnemedia.net/aktywizm/3-festiwal-filmow-kontrowersyjnych-w-zabrzu/
       Ludzie już coś zaczynają robić.
       wstęp wolny i płytki też za free

       • O Rzesz 29 października 2011 o 10:47 pm

        Cóż, raczej gani z uwagi na to że ma do mnie chyba urazę iż zwróciłem mu uwagę gdy nazwał dosadnie ludzi głosujących na PO. A może jeszcze za coś innego.
        W każdym razie widzę ignorowanie mnie przez pana moderatora. Wolna wola.
        Da się z tym żyć.
        Zdaję sobie sprawę że mój tekst może być zbyt miałki i mało oryginalny dla wielu a tym bardziej dla kogoś kto aktywnie walczył z reżimem i cierpi przez niego do dziś (chodzi o wredny paszkwil o współpracy monitora z SB).
        Tak już jest że większość ludzi to jednostki spolegliwe a nie bohaterowie.
        Warczące głośno w swoich czterech kątach co najwyżej.
        Czuję się przede wszystkim chrześcijaninem. Choć potrafię dać w dziób staram się tego nie czynić bo źle się z tym czuję.
        Przez to dla czerwonych jestem zbyt biały a dla białych zbyt czerwony.
        A ja jestem sobą.
        Ostatnie lata pokazały że bycie biernym jest wygodne ale prowadzi na manowce.
        Dlatego rozmawiam z ludźmi i otwieram im oczy jeśli tego chcą.
        Tekstów pisanych jest wiele ale tzw. „szary człowiek” nie ma na nie czasu ani ochoty bo znane nam kręgi czynią życie coraz bardziej nieznośnym.
        Ktoś taki musi poczuć wewnętrzną potrzebę, tak jak ja ją poczułem słysząc w TV obelgi na temat Polski.
        Dostęp do internetu pozwolił mi ostatecznie zdefiniować, zagrożenia.
        Dziękuję więc, monitor, za radę ale będę robił swoją robotę swoimi sposobami.

        • monitorpolski 30 października 2011 o 12:23 am

         IHe dobrze odebrał moją intencję. Dałeś świetny, szczery tekst, dodać jeszcze podstawy nt. NWO i może przekonać niejednego. Ulotki powinny być naszą bronią, na razie kotłujemy się w zwartej grupie, informacja nie idzie na zewnątrz. Sztuką jest wygrzebać z tego co się pojawiło na tym i innych blogach esencję, która by trafiła do ludu. Mało jest czasu, Amerykanie mają broń, a my nic. Czym będziesz bronił swoich dzieci jak ci puszczą drony nad głową jak w Libii. Nie łudźmy się, sataniści chcą splądrować cały świat, nie mogą od razu, będą to robić po kolei. U nas zacznie się od kryzysu ekonomicznego, ale szybko przejdzie do fizycznej przemocy.

        • rabarbarek 30 października 2011 o 12:33 am

         Monitorze , czy Ty czasem nie pisales , ze mieszkales w Teksasie. ? Jesli tak , to moze znasz to radio? Posluchaj, to tylko 1 minuta.

         Po wysluchaniu goscia , chcialoby sie zaspiewac , Jest zakatek na tej ziemii … gdzie poprawnosc polityczna jeszcze nie obowiazuje i mozna powiedziec glosno co sie mysli i czuje. Dla mnie bomba. Poprawil mi sie nastroj. Czego wszystkim zycze na weekend.

         Tak sie zbroi Teksas

         http://markamerica.com/2011/10/28/one-reason-to-love-texas/

        • peryskop 30 października 2011 o 9:05 am

         @ORzesz – Moderownia przechwytuje nie tylko twoje wpisy – moje również.

         „…Czuję się przede wszystkim chrześcijaninem. Choć potrafię dać w dziób staram się tego nie czynić bo źle się z tym czuję. Przez to dla czerwonych jestem zbyt biały a dla białych zbyt czerwony. A ja jestem sobą.”

         Skąd ja to znam?

         A wracając do detali – czy sprawdziłeś SAMODZIELNIE sens przekazu głosowego Obamy po odwróceniu kierunku?

    • ARTUR 29 października 2011 o 10:32 pm

     Obama jest pionkiem ,prawdziwym szatanem jest jego żona która organizuje wszystko od jego wizyty w Brazylii gdzie był operowany i całkowicie zmieniony po atak na Iran .

     • peryskop 30 października 2011 o 7:32 am

      „Manchurian Candidate”
      dostępny w dobrych wypożyczalniach
      polecam

      • peryskop 30 października 2011 o 10:45 am

       @ORzesz : „…Jak wczoraj napisałem przypuszczam że jednak tam byli (odbłyśniki) ale dali ciała wykorzystując w celach propagandowych fałszywe ujęcia. Do tego nieudolnie manipulowane co pokazują współczesne, zaawansowane techniki obróbki obrazu.”

       Pamiętam doskonale – bo to wzmocniło moje młodzieńcze zainteresowania optyką – że odbłyśniki umieszczano na Księżycu z wykorzystaniem sond automatów z serii „Surveyor” w latach 1966-68.
       http://pl.wikipedia.org/wiki/Program_Surveyor

       Ale na Wiki w temacie pomiarów odległości jest tylko to:
       „…Surveyor 7 – wystrzelona 7 stycznia 1968; wylądowała na zboczu krateru Tycho w dniu 10 stycznia 1968; oprócz normalnego programu badań i obserwacji sonda Surveyor zarejestrowała dwukrotnie błyski światła laserowego wysłanego w jej kierunku z Ziemi (dzięki czemu ustalono odległość sondy od Ziemi z dokładnością do 15 cm).”

       Zarejestrowała? I co jej z tej „rejestracji błysków” jeśli do dokładnego wyznaczenia odległości potrzebna jest wielka dokładność pomiaru czasu? Nawet jeśli na lądowniku był zainstalowany zegar atomowy doskonale zsynchronizowany z zegarem na Ziemi, to jaka gwarancja, że ten podróżujący zegar nie rozjechał się „nieco” pod wpływem nieziemskich oddziaływań?

       Tak czy inaczej całkowicie ukryto informację, że do tych pomiarów użyto odbłyśników, o ile pamiętam zostawionych tam przez więcej niż jedną sondę spośród 5, które wylądowały (podobno!). Aby się pochwalić i uzasadnić następne misje Surveyor’ów podano, że kolejny umieścił na powierzchni Księżyca ulepszoną wersją specjalnych luster odbijających promień lasera wysłany z Ziemi w celu dokładnego wyznaczenia odległości dla przygotowywanych lotów załogowych.

       Zapewne znasz konstrukcję tych luster piramidkowych z efektem wykorzystywanym w tzw. szkłach odblaskowych, w których promień po podwójnym odbiciu powraca równolegle do linii padania.

       „…przypuszczam że jednak tam byli (odbłyśniki) ale dali ciała wykorzystując w celach propagandowych fałszywe ujęcia…”

       No to jeśli byli, to dlaczego mieliby pokazywać fałszywe ujęcia? W jakich celach propagandowych? Żeby skompromitować NASA i USA w oczach ludzkości? Czy wierzysz w bajki, że to dlatego, bo oryginalne zdjęcia wyszły słabo, więc dorobiono lepsze? Przecież podobno już Surveyory potrafiły porobić zdjęcia na Księżycu i przesłać je na Ziemię. A wszystkie Apolle – powtarzam WSZYSTKIE – później już jednak zaniemogły? Jeśli nawet pionierzy z „11-tki” z wielkiej tremy nawalili, to czy ich dzielni następcy nie powinni być doszkoleni lepiej w dokumentowaniu „misji wszechczasów”?

       Z twojego opisu widzę, że i ciebie złapała. Ale czy to nasza wina, że naiwność jest częścią ludzkiej natury? I wielu odzyskuje wiarę w lądowanie Apollo na podstawie show prowadzonego – dla podniesienia wiarygodności – w naukowym obserwatorium przez niewątpliwie sympatyczną specjalistkę z PhD, pokazującą zwiedzającym, że promień lasera powraca na Ziemię po odbiciu się od odbłyśnika umieszczonego na Księżycu przez… i tu następuje koniec prawdy. A ponieważ 99% jej prezentacji jest prawdą, no to ludzie upraszczają i wierzą w całość. Tak to działa.

       Tego typu sprytne metody ogłupiania i oszukiwania populacji dopracował „ojciec przekrętów” czyli twórca przemysłu Public Relations dr Edward Bernays, autor książki „Propaganda” z 1928 roku, z której uczył się także dr Josef Goebbels. Sądzę, że Bernays był jednym z kreatorów „moonlandingu” jako że był m.in. pomysłodawcą „theme parks” z dinozaurami jak żywymi, czy pojazdami jakby prosto z innego wymiaru. W necie jest sporo o dokonaniach Bernaysa, który ma na koncie takie sukcesy, jak emancypacja, moda na papierosy, fluoryzacja wody, zamach stanu w Gwatemali itp., itd. To jemu w znaczniej mierze zawdzięczamy obecne zniewolenie człowieka poprzez „wyzwolenie”.

       Chutzpa „Apollo” ma znacznie poważniejsze implikacje niż się powszechnie wydaje.

       Bo ileż są warte wszelkie analizy sytuacji i wszelkie wnioski osób, które wciąż tkwią w błędnym przekonaniu, że „wylądowali”? Z zażenowaniem przyznaję, że Apollo-klapki spadły mi z oczu zaledwie kilka lat temu. I to z trudem, bo mi też było szkoda pozbywać się sympatycznego mitu, który schlebiająco stawia nas cywilizacyjnie wyżej niż faktycznie jesteśmy. A to ma przełożenie na nasze postrzeganie wszechświata – m.in. wywołując u wielu ludzi erozję wiary w Boga. No bo jeśli człowiek opanował już Księżyc, spenetrowaliśmy Marsa i Wenus, mamy plany dalszych ekspedycji, o których ewangelicznym prorokom się nie śniło, no to kto by jeszcze wierzył w tamte klechdy i anachronizmy oprócz totalnie zacofanych ciemniaków, którzy nie dostrzegają ogromnego postępu?

       A ikonografia inscenizacji Apollo jest coraz bogatsza. Obejmuje masońską symbolikę na kostiumach Apollonautów i znaczkach NASA, ale także „skały księżycowe” z kawałka drewna ubezpieczonego na pół miliona dolarów, song „Amerika” nagrany przecież na Księżycu przez zespół Rammstein, ale również rysunek pt: „space” z okazji Israeli Anti-Semitic Cartoons Contest. Aron Katz korzystając z okazji, że nie wszystkie jeszcze kontestacje są przestępstwem, pozwolił sobie na żart w formie dialogu filmowców: „To powinno być łatwe w porównaniu do kłamstwa 6 milionów!”

       http://www.flickr.com/photos/amitai/109620717

      • vortex 30 października 2011 o 12:20 pm

       Ale ktory ten nowy czy pierwowzor z Sinatra ? W sumie jeden i drugi warty obejrzenia.

       • hjk 30 października 2011 o 11:06 pm

        A tak a propos odbłyśnika, to czy „przed odbłyśnikiem” dało się jakoś geometrycznie i obserwacyjnie wyliczyć odległość Ziemi od Księżyca? Jest tu ktoś, kto zna sie na geometrii?

        Podobno jak się wyleci w kosmos to „optyczne” rozmiary ciał niebieskich są inne, gdyż atmosfera pełni rolę jakby swego rodzaju „ekranu” i zmienia ich rozmiary, zresztą to widać po księżycu, ze raz jest większy a raz mniejszy, a przeciez jego odległosć od ziemi zmienia się w zakresie kilku%, co „gołym okiem” powinno być niedostrzegalne…

       • peryskop 30 października 2011 o 11:40 pm

        Oglądałem tylko „Kanydata Manczurskiego” z 2004 roku – będącego dość wyraźną aluzją do GWB, ale film ma wartość szerszą, bo ukazuje od strony mrocznych kulisów mechanizmy władzy, ich psychologiczne i pozostałe uwarunkowania, a także wizję z czipami wszczepianymi do mózgów. Splot s-f z realiami, i to w czasach gdy s-f przechodzi do realu!

        • peryskop 30 października 2011 o 11:51 pm

         Upsss! Raczej 2007

 6. monitorpolski 29 października 2011 o 12:43 pm

  Sprawa propozycji zdjęcia krzyża z Sejmu:

  • Wizzgaa 29 października 2011 o 1:08 pm

   Jak proponowałam – zróbmy przynajmniej trochę i załóżmy krzyżyki . Boga nie obrazimy w ten sposób bo On sie nie obraża na ludzi za ew. błędną interpretację czy błędne zastosowanie symboli / lub znaków / . Będziemy rozpoznawalni dla siebie , bardziej czytelni dla otoczenia i łatwiejsi do rozliczenia z POSTAW . Ktoś noszący krzyżyk nie zawoła : ZDJĄĆ KRZYŻE ZE ŚCIAN a osoby bez krzyżyków określą się przynajmniej liczbowo.

   • KrisT 29 października 2011 o 1:54 pm

    Wizzgaa znalazłem sklep z bizuterią patriotyczną, krzyżyki są super i nie drogie! a reszta…ech tylko miec kase!
    http://www.sklep.patriotyki.pl/category.php?id_category=26

    • Cosima 29 października 2011 o 7:40 pm

     Daj spokój Krist , nie potrzeba nam żadnych sklepów z biżuterią . Myślisz , że znalazłbyś w Polsce dużo domów , w których nie ma krzyżyków i medalików ” z dziada pradziada” czy otrzymanych w darze, przywiezionych z pielgrzymki lub misji wreszcie kupionych z własnej , osobistej potrzeby . Niesłusznie kpisz .

     • KrisT 29 października 2011 o 9:35 pm

      nie kpie! poprostu nigdzie nie widziałem tak ładnie wykonanych krzyzykow z elementami „patriotycznymi”, wiem ze praktycznie kazdy z nas ma krzyzyk czy ze złota czy srebra i większośc je nosi… ale moznaby powiazac wyznanie z elementem patriotyzmu….
      Mnie bardzo sie podoba bizuteria w tym sklepie… 🙂

   • Extazed 29 października 2011 o 3:00 pm

    Zacznijmy jeszcze chodzić w bialo-czerwonych ubraniach dla podkreślenia naszej narodowości…

    • monitorpolski 29 października 2011 o 3:17 pm

     Widać, że długo myślałeś by być oryginalnym. Kibice od dawna to stosują.

     • Extazed 29 października 2011 o 3:18 pm

      Tak zajęło mi to 1 sekundę. Nie chciałem byc oryginalny. Że kibice to stosują to wiem bo mam oczy. Moja wypowiedź odnosiła się do dnia codziennego a nie od świeta bądź meczu.

      • hjk 30 października 2011 o 11:23 pm

       No coż, jak 2 razy w tygodniu przejeżdżam koło Majdanka, to stosunkowo czesto widzę wycieczki z izraela niosące z 10-20 flag każda grupa…
       Pewnie jest tam wielu cudzoziemców czy nawet wycieczek, no oczywiście zrozumiałe, ze Niemcy nie bedą nosic swych flag, ale jakos nie widziałem zadnych innych flag. To nie są zadnie „dni holokaustu” czy inne „tygodnie przyjażni” czy „pamięci”, oni tak za każdym razem…
       jakos tak bardzo są przywiązani do swej narodowości, no to my przecież mozemy do wiary…
       choć moze te ich flagi to też jakiś wyraz ich religii, zresztą to państwo teokratyczne, jak to na wschodzie…

 7. FAKIR 29 października 2011 o 12:46 pm

  „Prawda, która nas uwalnia, jest prawie zawsze Prawdą, której raczej niechętnie słuchamy. Więc, gdy mówimy, że coś nie jest prawdziwe, to zbyt często mamy na myśli, że „mnie się to nie podoba”.

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/31507,onz-vel-new-world-order

 8. Druzyna AA 29 października 2011 o 1:05 pm

  Nie zawiodłem się na was, kochani. Wczoraj zaczęło się bredzenie o nielądowaniu Amerykanów na Księżycu, a dziś trwa w najlepsze. I jacy specjaliści się wypowiadają, ho, ho… Jedźcie dalej po Imperium Zła, niech Ameryka wie, że jej niecne knowania przejrzeli nawet skromni (no dobra, skromni to wy akurat nie jesteście) polscy blogerzy. Niech drży przed potęgą polskiej (i nie tylko) blogosfery! Nie rozumiem tylko, dlaczego tak łatwo odrzucacie racjonalne argumenty prawdziwych autorytetów i z mozołem wyszukujecie w sieci (gdzie każdy może napisać, co mu się żywnie podoba) „znaffców”, którzy potwierdzą wasze bzdurki. I tak w każdym temacie – od szczepień, przez GMO, NWO, „zamach” smoleński, aż po lądowanie na Księżycu. Kubrick się pewnie w grobie przewraca.

  • Wizzgaa 29 października 2011 o 1:40 pm

   A co DrużynaAA sądzi o Marszu Niepodległości ?

  • Extazed 29 października 2011 o 3:03 pm

   Celny strzał. Taka prawda, że nie którzy na siłę dopatrują się czegoś. Pewne fakty są naciągane. Większość informacji pochodzi od nie potwierdzonych źródeł, albo ktoś pisze że jakiś tajny informator itp. Poziom fascynacji zjawiskiem NWO jest tak wielki, że co poniektórzy tym żyją, i łykają wszystko. Smutne ale prawdziwe.
   Pozdrawiam

   • Stirlitz 29 października 2011 o 7:18 pm

    bardzo ciekawy artykuł i koniecznie poczytajcie komentarze!!!!!!!!

    http://www.sfora.biz/Zobacz-jak-niemieccy-bankierzy-zgubili-56-miliardow-euro-a37267

   • Sylu 29 października 2011 o 10:28 pm

    Ty wez sobie kolo i pie… sie w czolo to samo tyczy DruzynyAA. Brak wam zajecia, idz i skora sobie rusz. I jeszcze jedno wam powiem, ze pies jak nie ma co robic to jajka se lize. A jak to nie pomoze to sie rozbierz i ubrania pilnuj.
    Od dluzszego czasu czytam komentarze Druzyny AA i takich debili to jeszcze nie spotkalem i mam nadzieje ze nie spotkam. A i jeszcze jedno, wiem ze bedziecie odpisywac zle , ba nawet bardzo zle , a ja na to walcie sie.

    • sebecx 30 października 2011 o 4:09 pm

     …AA to trolik… może mu płacą za tępotę, a może to po ojcach …trudno na razie ocenić… powoli jednak zarysowuje się ogólny wizerunek tegoż zasrańca … „komentować artykuły które wskażemy” …takie „intelygentne” zajęcie dla oślich ławek….

     • rabarbarek 30 października 2011 o 4:22 pm

  • monitorpolski 29 października 2011 o 3:16 pm

   Druzyna AA, mam nadzieję, że to nie dotyczy wczorajszej publikacji. Nigdzie nie napisałem, że Amerykanie nie byli na Księżycu. Mowa jest jedynie o oszustwie, które dokonało NASA manipulując zdjęciami. I to zostało udowodnione. Chyba, że masz jakąś teorię, która tłumaczyłaby to?
   Osobiście, nie wiem czy Amerykanie byli na Księżycu. Nie ma na to żadnych dowodów, a te co są okazują się przynajmniej w części fałszywymi. Czyż nie mamy prawa wątpić w to co mówią kłamcy?

  • peryskop 29 października 2011 o 3:50 pm

   Ano Stanley się przewraca, bo jak @DrużynaAA możecie pisać „znaffców”?
   Czy was tam na kursach nie poduczyli, że już pisze się „znaffcuf”?

   • choice 29 października 2011 o 9:38 pm

    peryskop dzięki za rozjaśnienie tematu bo w sumie zawsze mnie zastanawiał…

    DruzynaAA a ty szprytny a i tresowany prawie jak na tej reklamie

  • vortex 29 października 2011 o 10:02 pm

   Nie masz zielonego pojecia do czego zdolni sa ci ludzie i jakich srodkow sa gotowi uzyc.
   Po co te cyniczno-szydercze komentarze.Ja nie robie tego dla zartow.Za wiele widzialem zeby powatpiewac.

 9. Vodkas 29 października 2011 o 1:10 pm

  galluss Jeśli niemieccy skini będą chcieli zakłucić Marsz Narodowy to oczywiste jest to że dostaną wpierdol. Oczywiście w naszych Mediach to Nasi Patrioci będą tymi złymi. O to właśnie im chodzi a by jak najmocniej oczernić nasz Naród. Chcą doprowadzić do tego a by Polak wstydził się tego że jest Polakiem. Niestety to im się nie uda bo Polacy zawsze się kłucą ale jak przychodzi ” Godzina W” to zawsze umiemy się zjednoczyć i pokazujemy na co nas stać.

  • Extazed 29 października 2011 o 3:06 pm

   Pitolenie o szopenie. Nawet jak przyjadą to za długo nie ustoją. A nijak się nas winą nie da obarczyć bo po jaki czort przyjeżdżali do nas niemcy? No po to żeby burdel zrobić. Jak dostana wpierdol to Polacy jeszcze klaskać będą za bohaterską obronę. A ja Wam mówię, że nic się nie stanie, i te rzekome „walki” to kolejna mistyfikacja jakiegoś zapaleńca. Nie tu diabeł tkwi. Takie tanie sensacje są naprawdę śmieszne.

  • Versus3 29 października 2011 o 3:44 pm

   Niech no tylko niemieckie bojówki zaczną podskakiwać, to nasi kibole ramię w ramię z policją spuszczą im łomot. Nic nas tak nie jednoczy jak niemiecki agresor. 🙂
   Deutschen raus!

   • hjk 31 października 2011 o 12:16 am

    ktoś sieje zamieszanie i podpuszcza, a potem będą w tv pokazywać Polskę jako kraj chuliganów.
    nawet żadni Niemcy tu nie musza przyjeźdzać, wystarczy specgrupy awanturników poprzebierać jak w „prowokacji Gliwickiej”…
    Idea marszu ogólnie dobra, ale może łatwo stać się, jak z tego widać, celem prowokatorów i awanturników, moze by ją zamienić coś w rodzaju procesji, to wtedy policja byłaby jakos zmuszona do ochrony…

 10. ARTUR 29 października 2011 o 1:14 pm

  Są dwie prawdy ,jedna jest dla społeczeństwa że polecieli rakietą .Druga jest bardziej złożona po obejmuje project Pegasus i postęp technologiczny drugiego obiegu ,może być nawet już taka sytuacja że niektóre produkty są wykonywane w innym wymiarze a my jesteśmy tylko konsumentami i dostarczycielami surowców .Dlatego nasze czasy cechuje taka gwałtowność polityki jakby nikomu już na tym świecie nie zależało i był przeznaczony na stracenie .

  • Extazed 29 października 2011 o 3:08 pm

   Oczywiście. Do mnie ostatnio z „4 razy pi kwadrat” teleportowała się wróżka i oznajmiła mi, że lubi dubstepy i chce trochę ich posłuchać ze mną …
   Puknij się w czoło człowieku!

   • kosiardeyablos 29 października 2011 o 11:03 pm

    Nie w czoło zioooooom ale w płaszczyzne nad oczo-dolną…hehehehe….Hey Mr.Monitor, tak czasem rypne bo czytam, wiecej czytam niż pisze , posdro!

 11. galluss 29 października 2011 o 1:26 pm

  dodałem artykuł na Nowym Ekranie aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tym co się szykuje na 11 listopada

  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/31597,niemcy-zablokuja-marsz-niepodleglosci-11-11-11

 12. 44 29 października 2011 o 1:41 pm

  Nic już nie rozumiem – to ci niemieccy skini byli na Księżycu, czy nie byli?!?

  • Wizzgaa 29 października 2011 o 1:47 pm

   No patrzcie ludzie , jaki niepojętny . Jasne ,że byli . Jak można kwestionować przebojowość germańskiego skina.

   • KrisT 29 października 2011 o 1:56 pm

    byli tylko ze Twardowski ich wygonił…

    • peryskop 29 października 2011 o 3:59 pm

     @44 – no to w czym was tam szkolą, że wchodzisz na Monitora znowu nie przygotowany?

     „Amerika (PL) jest to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy utwór zespołu Rammstein.
     Wpada w ucho nawet ludziom nie znającym Rammstein. Utwór jest świetnie wykonany
     a teledysk jest komiczny. Piosenka mówi o tym jaka wspaniała jest Ameryka.”

     Tekst oryginalny songu „Amerika”

     We’re all living in Amerika
     Amerika ist wunderbar
     We’re all living in Amerika
     Amerika
     Amerika

     We’re all living in Amerika
     Amerika ist wunderbar
     We’re all living in Amerika
     Amerika
     Amerika

     Wenn getanzt wird will ich führen
     Auch wenn ihr euch alleine dreht
     Lasst euch ein wenig kontrollieren
     Ich zeige euch wie es richtig geht

     Wir bilden einen lieben Reigen
     Die Freiheit spielt auf allen Geigen
     Musik kommt aus dem Weißen Haus
     Und vor Paris steht Mickey Mouse

     We’re all living in Amerika
     Amerika ist wunderbar
     We’re all living in Amerika
     Amerika
     Amerika

     Ich kenne Schritte die sehr nützen
     Und werde euch vor Fehltritt schützen
     Und wer nicht tanzen will am Schluss
     Weiß noch nicht dass er tanzen muss

     Wir bilden einen lieben Reigen
     Ich werde euch die Richtung zeigen
     Nach Afrika kommt Santa Claus
     Und vor Paris steht Mickey Mouse

     We’re all living in Amerika
     Amerika ist wunderbar
     We’re all living in Amerika
     Amerika
     Amerika

     We’re all living in Amerika
     Coca Cola
     Wonderbra
     We’re all living in Amerika
     Amerika
     Amerika
     This is not a love song
     This is not a love song
     I don’t sing my mother tongue
     No, this is not a love song
     We’re all living in Amerika
     Amerika ist wunderbar
     We’re all living in Amerika
     Amerika
     Amerika

     We’re all living in Amerika
     Coca Cola
     Sometimes war
     We’re all living in Amerika
     Amerika
     Amerika

     Tekst polski „Ameryka”

     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka jest cudowna
     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka
     Ameryka

     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka jest cudowna
     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka
     Ameryka

     Kiedy tańczę, chcę prowadzić
     Także wtedy, gdy was samych obracam
     Pozwólcie się trochę kontrolować
     Pokażę wam jak to naprawdę idzie

     My tworzymy szanowane panowanie
     Wolność gra na wszystkich skrzypcach
     Muzyka pochodzi z Białego Domu
     A przed Paryżem stoi Myszka Miki

     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka jest cudowna
     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka
     Ameryka

     Znam kroki, które bardzo są potrzebne
     I będę was przed złymi krokami chronił
     A kto na końcu nie chce tańczyć
     Jeszcze nie wie, że tańczyć musi

     My tworzymy miły taniec
     Będę wam pokazywał właściwy kierunek
     Do Afryki przybywa święty Mikołaj
     A przed Paryżem stoi Myszka Miki

     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka jest cudowna
     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka
     Ameryka

     Wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Coca-Cola
     Wonderbra
     Wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka
     Ameryka
     To nie jest pieśń miłosna
     To nie jest pieśń miłosna
     Nie śpiewam w moim języku ojczystym
     Nie, to nie jest pieśń miłosna
     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka jest cudowna
     My wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka
     Ameryka

     Wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Coca-cola
     czasem wojna
     Wszyscy mieszkamy w Ameryce
     Ameryka
     Ameryka

     • 44 29 października 2011 o 9:50 pm

      Idziesz na długość wpisu? Bo to nijak się ma do mojej uwagi o grochu z kapustą, który robi się u Monitora.

      • peryskop 29 października 2011 o 10:32 pm

       Czyli widać, że rozumiesz coraz mniej.
       Teraz nawet swojego wpisu nie rozumiesz sprzed kilku godzin:

       44 29 Październik 2011 o 1:41 pm
       Nic już nie rozumiem – to ci niemieccy skini byli na Księżycu, czy nie byli?!?

       Zapytałeś to pokazałem ci reportaż, który udowadnia że byli.
       Nagrali tam nawet dość sympatyczną piosenkę.

       Zanuciłeś sobie? Prawda, że łatwo wpada w ucho?

       A jeszcze jedno – chciałem wam drużynAAA podziękować za takie wsparcie jak to z Rammstein.
       O mały włos a zapomniałbym podać tu ten ważny element sagi Apollo.
       Many thanks!

       • sebecx 30 października 2011 o 4:19 pm

        ..hehe.. że też waść posiadasz anielską cierpliwość w tłumaczeniu tak „zawiłych” skojarzeń …górnym zakresom niskiego poziomu…
        szacunek… masz dar…

        • choice 30 października 2011 o 4:34 pm

         hahaha mają chłopaki papiery nie….

  • kosiardeyablos 29 października 2011 o 11:06 pm

   Ja też nie wiem ale chcieli dorwać Twardowskiego. Nie wiem dokładnie ale poszło o porównanie Księżyca do glacy łaysego typa czyli ……

 13. monitorpolski 29 października 2011 o 2:17 pm

  Słowiańska jedność: http://www.youtube.com/watch?v=q145p2Mb6Jo

  • Szymek 29 października 2011 o 7:24 pm

   może mało kto wie (sam się dowiedziałem o tym jakiś czas temu) ale dziś jest 400-setna rocznica hołdu ruskiego
   http://www.youtube.com/watch?v=awzGsP3uv7E
   a w mediach ani nigdzie nie ma op tym wzmianki – największy sukces Polaków – zajęcie Moskwy i sprowadzenie do Polski cara

   • peryskop 29 października 2011 o 7:39 pm

    Nie całkiem cisza, bo w RM sporo o tym.

    A wyciszanie służy wybiciu Polakom z głowy, że potrafią wiele!

    Chociaż obecnie przecież nie koniecznie musi chodzić o zajmowanie Kremla i sprowadzanie cara z hołdem do Warszawy. Przecież jeśli to już było, to czy nie stać nas na nowe sukcesy?

    • Szymek 29 października 2011 o 10:01 pm

     właśnie stać i powinniśmy wiedzieć jak wiele potrafiliśmy i że jesteśmy zdolni jako naród na bardzo wiele! a ‚wymazywanie'(wyciszanie) takich wydarzeń przeszkadza w takim myśleniu – tak jak pisałeś powyżej. I czas na nowe sukcesy 🙂

   • kosiardeyablos 29 października 2011 o 11:08 pm

    No to co sie dzieje ? wywieszamy Flagi, ale chyćko !!! Ja juz wieszam !!! Mimo żeu mnie powiewa Jolly Roger Bandera!!!.

  • Roma 29 października 2011 o 9:42 pm

   a tu ta sama piosenka rap pt. SLAVIC PEOPLE
   ale z angielskimi napisami

   pansłowiańska solidarność i świadomość to bardzo pozytywny objaw

 14. maran 29 października 2011 o 2:53 pm

  Swietne zdjecia ukazujace jak sie bawia nasi swiatowi politycy w czasie gdy sa zabijani niewinni ludzie, dzieci, niszczone ich domy, szkoly szpitale. TAK dbaja o nas nasi przywodcy, ktorych wybralismy. Przywodcy z piekla rodem. Doslownie.

  • Stirlitz 29 października 2011 o 7:31 pm

   Jak oglądam ten firm to wydaje mi się i wewnętrznie potwierdzam przekonanie że Polska jest mesjaszem narodów : popatrzcie jedynie Generał w ciemnych okularach Jaruzelski użył naszej armii wobec wolnościowego zrywu w Czechosłowacji w 1968 roku. Ale to byli stalinowcy , o sowieckim rodowodzie. Poza tym strasznym incydentem nasza armia nie uczestniczy w zbrodniach wojennych w niesprawiedliwej wojnie . Nawet jeśli tam jesteśmy do nie wykonujemy przemocy wobec cywili ( mały wyjątek Nangar Khel) , a ostatnio premier Tusk nie wysłął samolotów na Libię. Do tego nasze ofiary : Smoleńsk – ofiara z Dowódców całej naszej Armii …

 15. monitorpolski 29 października 2011 o 3:05 pm


  Zobaczcie jak te zwierzęta zaatakowały ludzi, którzy chcieli pomóc zranionemu Scottowi Olsenowi. Pod koniec uczestnik demonstracji pokazuje jakie obrażenia mogą spowodować gumowe kule:

  • Extazed 29 października 2011 o 3:09 pm

   Do wesela się zagoni : )
   A tak na serio to nie chciałbym czymś takim oberwać = /

   • choice 29 października 2011 o 9:50 pm

    hmm a gdzie jest ten żart??

   • Sylu 29 października 2011 o 10:34 pm

    Jak zart przeciez Extazed i Druzyna AA to pustaki. Tylko chorzy ludzie smieja sie z ludzkiego nieszczescia.

    • sebecx 30 października 2011 o 4:22 pm

     ..pustaki lub użyteczni… nie tylko my czytamy tego bloga…

  • maran 29 października 2011 o 3:29 pm

   „Z kontrrewolucja sie nie rozmawia. Do kontrrewolucji sie strzela.”
   Historia sie powtarza, tylko inne sa ofiary, inni sa oprawcy

  • Ania 29 października 2011 o 7:21 pm

   A to taki tłusty brzusio jest ? To trochę zamortyzował uderzenie .

   • maran 29 października 2011 o 7:46 pm

    Nie tlusty, ale opuchniety.
    Widac u ciebie z empatia troche na bakier.

 16. Extazed 29 października 2011 o 3:13 pm

  Skomentuję sprawę rzekomej blokady 11 listopada. Otóż:
  Nic się nie stanie. Jest to tania sensacja, żebyście mieli o czym dyskutować, ktoś sobie robi z Was a w zasadzie z Nas jaja i zamieszcza takie rzeczy. Za pewne poleci teraz seria wypowiedzi osobistości tego forum, że a) jestem agentem b) nie znam się c) jestem taki taki i owaki.
  Zobaczycie że będę miał rację … : )
  Pozdrawiam

  • zenobiusz 29 października 2011 o 3:22 pm

   Jestem podobnego zdani,Niemcy nie są samobójcami,a już przygraniczne kluby sportowe na kolei,a warszawskie kluby na Okęciu, „powitały by ich ” serdecznie.Niemniej należy uświadamiać, że może być prowokacja,i nie należy jej ulegać.

   • Mieszko 29 października 2011 o 3:36 pm

    Ale trzeba być gotowym na ich ewentualne przybycie i pogonić w razie czego. 🙂

    • sebecx 30 października 2011 o 3:58 pm

     …a mnie się wydaje, że jak @gallus chwalący się znajomością „członków” masonerii objawia coś takiego to trza się śmiać…..

    • sebecx 30 października 2011 o 4:23 pm

     …a mnie się wydaje, że jak @gallus chwalący się znajomością „członków” masonerii objawia coś takiego to trza się śmiać…..

   • Extazed 29 października 2011 o 4:11 pm

    Prowokacja owszem to już jest. Natomiast do Polaków się nie szumi i tyle, bo buźkę można mieć poprzestawianą hehe : P
    Zajmijmy się lepiej rzeczami ważnymi. Pierdołami nie ma co sobie głowy zawracać.

   • Ania 29 października 2011 o 6:12 pm

    Władze niemieckie nie dopuściłyby pojawienia się ich w Warszawie.
    To rodziłoby zbyt dobitne skojarzenia z II wojną swiatową. A Niemcy bardzo dbają o swój wizerunek jako państwa o polityce antywojennej.

 17. Mieszko 29 października 2011 o 3:37 pm

  Dodam tylko jeszcze, że narodowców nazywa się „faszystami”, podczas gdy faszyzm i nazizm to rodzaje lewactwa.

  • bia 29 października 2011 o 4:48 pm

   Mieszko I wie co mówi bo tak jest każdy przejaw patriotyzmu w Europie postrzegany jest przez frajerów lewacki siedzących w Brukseli jako narodowy socjalizm dobrze jest kogoś oskarżać o to kim się naprawde jest

 18. ktos cos :) 29 października 2011 o 4:42 pm

  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/2255/program-nowoczesnego-panstwa-czyli-pochwala-glupoty

  Polecam kto głosował na palikota głosował przeciwko polsce, pzeciwko narodow polskiemu!

  • monitorpolski 29 października 2011 o 8:38 pm

   Mało kto głosował. Wyniki wyborów to nie są fakty, to jest fikcja. Na Palikota głosowało raptem 4% – wyszło dzięki uczciwym ludziom w TVN24. Ziobro wyszedł z tym do prezesa, to teraz pewnie będzie zakładał nową partię. A Kaczyński nie jest frajer, poczeka aż naród się rzuci za kryzys na PO.

 19. theaspartam 29 października 2011 o 5:33 pm

  Warto posłuchać- http://radiobc.pl/ Dla nich ryby skrzelami pracują w szafliku
  mając na ustach ciszę i krwawiące rany.
  Dla nich kuchnia rozbrzmiewa od wrzasku i krzyku
  gardzieli podrzynanych i szyj ukręcanych.

  Oni to piją grozę z krwią zabitej kaczki
  i warzą głowy dzieci: zadziwionych cieląt.
  Wypruwają wnętrzności, krzycząc: flaczki, flaczki,
  i jedzą je w niedziele, z rodziną się dzieląc.

  Lubią wody na smaku bezradnych piszczeli,
  wszech zwierzęce girlandy cynicznej kiełbasy,
  krwawe raki z piekielnej wyjęte kąpieli
  i baraniego ciała brązowe atłasy…
  W najbliższej audycji z cyklu „Poza horyzontem iluzji” poruszę kwestię weganizmu w praktyce, który wciąż przedstawiony jest w mediach głównego nurtu w karykaturalnej formie. Za krzywym zwierciadłem stoją koncerny śmierci liczące zyski z tego bestialskiego procederu. Rozbijmy taflę złudzeń już w tą sobotę o godz. 21:00.
  Jednak już pół godziny wcześniej (20:30) zapraszam do posłuchania wywiadu z Zenonem Kruczyńskim byłym myśliwym, obecnie wegetarianinem i ekologiem autorem książki „Farba znaczy krew”.
  Otwórz sie na życie !

 20. bia 29 października 2011 o 5:46 pm

  Dobra tematem dnia miała być rozmowa o tym czy amerykanie byli na księżycu A tu wyszła obrona krzyż Kiedy Kolumb odkrył Amerykę na plaży postawił krzyż a amerykanie powiesili swoją flagę w studio jaby ktoś naprawe polecial na księzyć to krzyż by się też tam przydał

  • zenobiusz 29 października 2011 o 7:54 pm

   Historia kołem się toczy,choć nie zawsze.

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/29/wyspy-kanaryjskieczy-wynurzy-sie-atlantyda/

 21. theaspartam 29 października 2011 o 5:52 pm

  Dla nich ryby skrzelami pracują w szafliku
  mając na ustach ciszę i krwawiące rany.
  Dla nich kuchnia rozbrzmiewa od wrzasku i krzyku
  gardzieli podrzynanych i szyj ukręcanych.

  Oni to piją grozę z krwią zabitej kaczki
  i warzą głowy dzieci: zadziwionych cieląt.
  Wypruwają wnętrzności, krzycząc: flaczki, flaczki,
  i jedzą je w niedziele, z rodziną się dzieląc.

  Lubią wody na smaku bezradnych piszczeli,
  wszech zwierzęce girlandy cynicznej kiełbasy,
  krwawe raki z piekielnej wyjęte kąpieli
  i baraniego ciała brązowe atłasy…
  W najbliższej audycji z cyklu „Poza horyzontem iluzji” poruszę kwestię weganizmu w praktyce, który wciąż przedstawiony jest w mediach głównego nurtu w karykaturalnej formie. Za krzywym zwierciadłem stoją koncerny śmierci liczące zyski z tego bestialskiego procederu. Rozbijmy taflę złudzeń już w tą sobotę o godz. 21:00.
  Jednak już pół godziny wcześniej (20:30) zapraszam do posłuchania wywiadu z Zenonem Kruczyńskim byłym myśliwym, obecnie wegetarianinem i ekologiem autorem książki „Farba znaczy krew”.
  Otwórz sie na życie ! http://radiobc.pl/

  • ksant 29 października 2011 o 10:07 pm

   Korporacje i żywność PL 1-9

   Film odkrywa tajemnice stojące za masową produkcją żywności…

   Dla zwierząt wszyscy ludzie są nazistami > http://youtu.be/Ra5ZtJA4JDM

 22. liv 29 października 2011 o 6:37 pm

  „Trzymajcie się z daleka wy wszyscy, którzy nie jesteście wtajemniczeni”.

  Inna sprawa, że ludzie w reżyserce (od ok. 10 min.) mają niezłą frajdę… Mistyfikacja? A gdzie tam 🙂

 23. OlO 29 października 2011 o 7:54 pm

  Przypominam że dzisiaj cofamy się w czasie o godzinę 🙂

 24. Killuminati3231 29 października 2011 o 8:00 pm

  nie dlugo afryke wykoncza to bedzie czas na europe… USA globalny terrorysta !!

  • monitorpolski 29 października 2011 o 8:50 pm

   I na same USA też. Wczoraj mówił o tym Alex Jones, że miał widzenie. Przyczyną był szok po oglądnięciu nagrania wideo libijskiego dziecka z urwaną szczęką i językiem. Link był tu zamieszczony. Tego typu zbrodnie nie pozostaną bezkarne, Amerykanie, którzy biernie się temu przyglądają odpowiedzą po 1000-krotnie za te zbrodnie.

   • Stirlitz 29 października 2011 o 9:17 pm

    Przepraszam Cię bardzo ale wiesz ile było takich dzieci okaleczonych w trakcie 2 wojny światowej , ale nikt ni puszczał filmów – a Niemcy są teraz potęgą w Europie , która stawia warunki , i gdzie tu sprawiedliwość boska:(

    • O Rzesz 29 października 2011 o 9:49 pm

     Wszystko w odpowiednim czasie.
     Jeśli wierzysz to uznaj przykaz miłowania nawet swoich wrogów a czas wykonania osądu pozostaw Bogu.

  • zenobiusz 29 października 2011 o 8:51 pm

   http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1686495/pg6#27870193
   Wolnoć Tomku w swoim domku.

   Thread: Gaza: 6 killed by Israeli airstrike, rockets fired on Israel (Page 6)

 25. gostek 29 października 2011 o 8:41 pm

  Czy widzieliście na filmach z misji Apollo takie ujęcie kamery?
  Gdybym to ja wylądował na księżycu to pierwszym moim odruchem byłoby szukanie mojego domu i w tym kierunku skierowałbym obiektyw aparatu. Tak by zrobiło większość ludzi bo taka jest nasza natura.
  [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/naksiycu1.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/567/naksiycu1.jpg[/IMG][/URL]
  http://imageshack.us/photo/my-images/46/naksiycu1.jpg/

 26. rabarbarek 29 października 2011 o 9:13 pm

  Drobna pomylka w liczeniu. Dlug niemiecki zmniejszyl sie , kiedy dopatrzono sie pomylki okolo 55 miliardow euro . Sprawa wyszla na jaw i prowadzone jest dochodzenie. Chodzilo o podwojne zaksiegowanie tzw. toksycznych dlugow banku , ktory upadl w 2009 roku. Jakos dziwne , ze pomylke odkryto , kiedy zmniejszono dlugi Grecji i panowie w Brukseli ustanowili specjalny europejski fundusz stabilizacyjny. Ciekawe czy ktokolwiek na swiecie jest w stanie policzyc pieniadze w obiegu , pieniadze – dlugi, pieniadze – zrabowane , pieniadze – mafijne, itd.

  Po tej wpadce , wydaje sie , ze nikt nie kontroluje finansow . Jest ona przykladem na to , ze produkcja pieniadza odbywa sie na podobienstwo produkcj papierkow do cukierkow. A moze by tak u nas , w Polsce , sprawdzic w bankach , czy przypadkiem ktos nam nie dodal kilkudziesieciu miliardow. Tez mielibysmy przedsmak swiat.

  http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15497284,00.html?maca=en-aa-top-861-rdf

  • rabarbarek 29 października 2011 o 9:38 pm

   Anomimowi rozpowszechniaja wezwanie do dokonania transferu pieniedzy z bankow panstwowych i przeniesienie ich do malych Credit Unions.

   5 listopada 2011

   • monitorpolski 29 października 2011 o 9:49 pm

    I to szybko, bo banki mają tylko 10%, a może i mniej waszych oszczędności! Rezerwa frakcyjna!

    • BirD2 29 października 2011 o 9:51 pm

     A co się stanie gdy padną wielkie?. Małe za nimi?

     • alexirin 30 października 2011 o 4:59 pm

      gdy padną dostaniesz CHIP RFID
      http://alexirin.wordpress.com/znamie-bestii/#comment-2929
      pozdrwawiam:)

  • zenobiusz 29 października 2011 o 10:23 pm

   Jest inna koncepcja na ten temat.
   ——————————————-
   „Wygląda na to, skradzione z Kadafiego 200 miliardów dolarów w części pojawiają się w Europie.

   Jak wiadomo, 200 miliardów dolarów od libijskiej kampanii rządu od Kadafiego w krajach NATO, w cudowny sposób zamienił się w 15000000000

   Francja i Niemcy muszą pilnie dążyć do 100 mld euro na spłatę długów Grecji. Ostatnia noc, Niemcy nagle znaleźli wcześniej nierejestrowanych 55,5 miliardów euro.

   Na „oko niebieskie” przez niemieckiego Banku Centralnego znaleziono „błąd” w metody obliczania „dług / PKB” (stosunek długu do PKB) w Niemczech w 2011 r. jest dla tej kwoty.

   Po usunięciu błędu w transmisji spadek o 2,6 punktu procentowego do 81,1 punktów
   procentowych i finansów państwa są automatycznie uzupełniane w tym astronomiczną sumę.

   Ministerstwo Finansów komentarz: „Wydaje się, że niektóre dane zostały dwukrotnie wpisane do systemu rozliczeniowego.” Zamiast ciszy, parlamentarny sekretarz frakcji opozycji SPD Thomas Opperman powiedział: „To nie pieniądze, które oszczędny gospodyni może schować się w stada, a następnie zapomnieć o ich istnieniu Aby umożliwić takie zamieszanie w liczby – po prostu szczyt nieodpowiedzialności.”.
   http://www.newsland.ru/news/detail/id/812857/?utm_medium=twitter&utm_source=Newsland

  • peryskop 30 października 2011 o 11:18 am

   @Rabarbarek: „…dopatrzono się pomyłki około 50 miliardów euro…”

   Jaka znowu wielka pomyłka!
   To wygląda na pomyłeczkę.

   Bo jest ważne, żeby utrzymać zaufanie do banków jak najdłużej. A wtedy kolaps będzie totalny.

   • rabarbarek 30 października 2011 o 3:35 pm

    Peryskop , moja pomyleczka . Mialo byc w „….” . Zgadzam sie . Pomyleczka to nie pierwsza i nie ostatnia zapewne. A ten przykladzik ukazuje nam z czym mamy do czynienia. Systemiku bankowego nie ma .
    Ciekawe jak dlugo uda sie utrzymac bankierom zaufanie do swoich instytucji. ?
    Occupy Wall Street !

 27. iXgrek 29 października 2011 o 9:31 pm

  witam,
  kilka miesiecy temu po emisji ktoregos odcinka „mythbusters” na brytyjskim kanale discovery, rowniez interesowalem sie sprawa ‚apollo hoax’. majac na uwadze pas van allena, stopien zaawansowania owczesnej techniki (przypomne, ze komputer odpowiedzialny za wszystko byl pleciony recznie – ciekawych odsylam do odszukania danych w necie, powiem tylko ze dzisiejszy ‚tamagochi; ma wieksza moc obliczeniowa), wspolczesna analize zdjec lunarnych doszedlem do wniosku ze … ze to jedna wielka sciema i ksiezyc nigdy nie zostal „zdobyty”. no dobra, mowie sobie, a gdzie dowody … wiec pokopalem troszke w sieci i znalazlem to:

  http://www.ufos-aliens.co.uk/cosmicapollo.html

  kontynuacja tutaj:

  http://www.cosmic-conspiracies.com/apollohoax.html

  nie mam czasu tego tlumaczyc, ale jest pisane bardzo przejrzystym stylem.

  pozdrawiam!
  iX

  • Stirlitz 29 października 2011 o 9:45 pm

   czyli prawdopodobieństwo baz na księżycu dla Elit jest coraz większe … . jeśli na ziemi będzie „bum” są dla nich statki i mieszkania na księżycu . Ostatnie 20 lat to sukcesy badań księżyca , odkrycie lodu – a więc woda jest , najważniejsza do przetrwania ponad 20 lat.

   • iXgrek 29 października 2011 o 9:49 pm

    @Stirlitz
    hmmm …. ciekawa opcja. zastanawiam sie tylko, czy przy okazji „pierdykniecia” czegos na ziemi ksiezycowi sie tez nie oberwie ,, wiesz, na zasadzie „jak to g… wpadnie na wentylator to nam tez sie dostanie … „.
    pozdrawiam,
    Ix

    • Stirlitz 29 października 2011 o 10:13 pm

     żeby coś się stało na księżycu i miało to związek z Ziemią ??? myślisz o zniszczeniu układu słonecznego przez czarną dziurę albo promieniowanie przenikliwe supernowych ??
     ja jestem realistą , NASA zakłada w 2038 roku duże prawdopodobieństwo kolizji z asteroida Aphophis… , czyli szykują w tym czasie możliwość ewakuacji na Księzyc

   • choice 29 października 2011 o 10:02 pm

    a skąd te wieści? WIEM! zerwałeś i zjadłeś jedną z gruszek z drzewa prawdy i mądrości jakiesiowego buka

    • sebecx 30 października 2011 o 10:29 pm

     🙂

   • Ania 29 października 2011 o 10:26 pm

    Że woda jest na Księżycu, to było wiadomo już w latach 60-tych chyba, ale co z mediów to z pamięci.. Takie życie

    • Stirlitz 29 października 2011 o 10:40 pm

     takie są skutki uderzenia „satanistycznego meteorytu”

  • vortex 29 października 2011 o 10:49 pm

   Nie cierpie tych kolesi z Mythbuster.Swojego czasu inny pejsaty duet Penn & Teller osmieszali 9/11 movement i kpili z tych ktorzy nie kupuja tego co wciska nam nasa .

   • iXgrek 30 października 2011 o 2:43 am

    generalnie nie wierze w nic co zobacze / obejrze / uslysze w tv / radio. chodzi mi o to ze temat ten jest tak sliski, robia wszystko zeby wysmiac tzw teorie spiskowe (celowo bez cudzyslowia). ostatnim razem jak probowali zdyskredytowac zdjecia lunarne (mam na mysli konkretnie te z krzyzykami na zdjeciach czy cienie) to troszke im nie poszlo. cienie wychodzily im zupelnie inne jak na zdjeciach ksiezycowych, smialem sie do rozpuku 🙂
    pozdrawiam,
    iX

 28. rabarbarek 29 października 2011 o 10:02 pm

  Ciag dalszy aresztowan dzialaczy ruchu Occupy …. w USA. Tym razem Nashville i San Diego. Pod oslona nocy likwidowane sa natomioty protestujacych i coraz wyrazniej widac , ze jesli ktokolwiek chcial przejac kontrole nad ruchem , to akcja ta zakonczyla sie fiaskiem. Probowano roznych sztuczek , aby ruch zdyskredytowac w oczach calego swiata , ale i to nie zadzialalo , wiec teraz powrocono do metod iscie faszystowskich. Sila , gaz, przemoc. Gdyby taka sytuacja zaistniala na Bliskim Wschodzie lub w Afryce , rzady dupokratyczne podniosly by wrzask , ze dlawiona jest wolnosc slowa i, przekonan . Ale w Ameryce dzialania zandarmow porzadku sa jak najbardziej na miejscu. Oni przeciez nie dlawia wolnosci slowa a dbaja o higiene i porzadek w parkach. W koncu ludzie nie zwierzeta i po krzakach buszowac za potrzeba nie musza. A w domach cieplo i wiadomosci mozna obejrzec jak to w Syrii be policja rozprawia sie z narodem [ wiecu poparcia dla Assada nie uswiadczysz] , no i wanna pelna cieplej wody. Wiec prosza w sposob troche natarczywy o powrot do domow.

  http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-15498098

  • waryjat 29 października 2011 o 11:06 pm

   Michalkiewicz mówił właśnie o tym będąc w NY, co by się stało gdyby protestujący poprosili NATO o ochronę tak samo jak ci „demokratyczni rebelianci” z Libii

  • rabarbarek 29 października 2011 o 11:53 pm

   Pani rzecznik pana Emanuela Rahma , burmistrza Chicago , nie wytrzymala naporu i swietnie zorganizowanej akcji delegacji protestujacych i po prostu uciekla. Ciekawe zwlaszcza ostatnie minuty . http://www.youtube.com/watch?v=OHPJookmMhA&feature=youtu.be

   • peryskop 30 października 2011 o 12:02 pm

    Tego rodzaju ucieczek będzie coraz więcej.

  • Aśka 30 października 2011 o 12:18 am

   a Polacy wolą wannę pełną ciepłej wody …
   http://biznes.onet.pl/wideo/czy-w-polsce-grozi-nam-ruch-oburzonych,10627566,11,klip.html#

   TV Biznes – w Temacie Dnia Piotr Ikonowicz

   • Aśka 30 października 2011 o 12:33 am

    … tylko nie wiadomo jak długo jeszcze będą mieli ciepłą wodę, a jak długo wannę …

    http://biznes.onet.pl/wydajemy-coraz-wiecej,18543,4894235,1,news-detal
    Wydajemy coraz więcej
    18:08 OnetBiznes 29.10.2011

    Lawinowo rosną koszty życia w Polsce. Dla zwykłego śmiertelnika oznacza to z reguły zmniejszenie zdolności kredytowej. W ciągu 10 lat wydatki gospodarstw domowych wzrosły o 30 proc. To oznacza rocznie wzrost o 2,6 proc, gdy odejmiemy inflację.

    Wyżywienie czterosobowej rodziny to koszt około 1000 zł miesięcznie. Opłaty za mieszkanie to kolejne 840 zł. Transport to następne wydane 400 zł miesięcznie. Opłaty za mieszkanie są znacznie większe, niż średnia w Unii Europejskiej. Jesteśmy pod tym względem na drugim miejscu w Europie (wydajemy na mieszkanie 20 proc. dochodów). Wyprzedają nas tylko Niemcy – wydają na mieszkanie 24 proc. swoich dochodów.

    Niepokojące jest to, że przeciętny Polak oszczędza na jedzeniu. To może się zmienić dopiero wtedy, gdy zaczniemy naprawdę gonić Europę. Więcej w materiale video.
    Źródło: OnetBiznes
    ______
    Powalające jest ostatnie zdanie, dla lemingów na osłodę wg zasady czekaj tatka latka … tylko, czy oni to zrozumieją?
    Jak się do tego mini zestawienia kosztów życia (które nie ujmuje innych niezbędnych wydatków, jak np. prąd, gaz, leczenie, środki higieny, nauka) ma zapewniona przez władze minimalna pensja, którą pobiera znaczna część społeczeństwa?

  • monitorpolski 30 października 2011 o 12:28 am

   To nie jest metoda. Przemoc rodzi przemoc, a zwykłych Amerykanów, ale uzbrojonych, jest 100 razy więcej. Nawet jakby użyli nowoczesnych broni, to nie mają szans. Pytanie tylko czy ludzie pójdą na całego? Czy sytuacja ekonomiczna jest już tak zła? Z tego co wiem, to raczej nie jest jeszcze tak źle. To wszystko się może po prostu uspokoić.

 29. Joanna 29 października 2011 o 10:21 pm

  Tutaj się coś niedobrego dzieje. Jaka nienaturalna mgła

  • zenobiusz 29 października 2011 o 11:10 pm

   Tutaj,to znaczy gdzie,u ciebie w pokoju,
   czy za oknem,bo jakoś tak niejasno piszesz. ???

 30. ksant 29 października 2011 o 10:21 pm

  UFO – Największa Ukryta Historia (Napisy PL) 1_9

 31. rabarbarek 29 października 2011 o 10:50 pm

  Microsoft chce nas odurzyc wizja przyszlosci. Istny raj na ziemi. A my juz zaczipowani, posluszni i ulegli bedziemy grzecznie , bez protestu, dawali sie niesc fali nowoczesnosci . Tylko ten nowy dom jakis taki przerazajaco sterylny. Juz wole swoj z kwiatkiem na podlodze i kurzem za lodowka. [ nie zagladalam , ale pewnie jest] video http://www.youtube.com/watch?v=a6cNdhOKwi0&feature=player_embedded#!

 32. Joanna 29 października 2011 o 11:05 pm

  To naprawdę nie wygląda natura;lnie.

 33. Sulik 29 października 2011 o 11:05 pm

  @O Rzesz: „Przyznam się że jeszcze z dziesięć lat temu byłem właściwie jedynie człowiekiem….Dopiero obcowanie z cudzą perfidią i zachłannością wielokrotnie przewyższającą poziom naszego własnego piekiełka które jest zapewne wszystkim znane, ukazały mi jak cenne są nasza kultura i tradycje.”

  Na tym blogu gromadzą się ludzie o podwyższonej wrażliwości, w realnym życiu większość z tu przebywających pewnie byłaby dobrymi przyjaciółmi.

  • O Rzesz 30 października 2011 o 12:00 am

   Pewnie tak ale zważywszy na wielość indywidualności i odcienie ich poglądów nie jest to takie pewne.
   Chyba nieprzypadkowym jest stwierdzenie że gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania.
   Dlatego ciągle jesteśmy słabi i rozbici bo jeden drugiemu ma za złe że ten ma swoje zdanie.
   Tak czy siak ten blog to kuźnia wiedzy a my jako jej „apostołowie” mamy obowiązek nieść ją w świat by choć parę osób dało się jeszcze ocucić.

   • rabarbarek 30 października 2011 o 12:23 am

    O Rzesz , nastroj nie do pozazdroszczenia. Moze slabi i rozbici , ale mamy w sobie cos czego inne narody nie posiadaja. Walecznosc i romantyczna dusze.[ patrz nasza historia naszego narodu] Moze to kiedys przekujemy na cos pozytecznego . Pozdrowienia .

    • O Rzesz 30 października 2011 o 8:55 am

     Dlatego, rabarbarek, uważam że jeszcze warto się wysilać i nie poddawać syndromowi grupowego myślenia.
     Pozdrawiam.

 34. rabarbarek 29 października 2011 o 11:09 pm

  Monitor , to wazny link. Pamietacie zdjecia i filmy z Oakland pokazujace rannego 24 letniego veterana wojny w Afganistanie? Zolnierze i weterani amerykanscy wyrazaja swoje poparcie dla chlopaka , calego ruchu przeciwko bankierom i prosza Amerykanow o podpisywanie petycji do burmistrzyni Oakland [ chyba to kobieta , o ile dobrze pamietam i do tego byla uczestniczka protestow przeciwko wojnie w Wietnamie] . W ciagu 2 dni na stronie internetowej , ktora podaje wpisalo sie prawie 2000 osob. Wiele z nich to weterani wojenni a takze zolnierze sluzby czynnej. Wpisy sa niesamowite i oddaja nastroje panujace wsrod wojska w USA. Sytuacja moze wymknac sie spod kontroli rzadzacym i byc moze dlatego pacyfikuja demonstracje. Zolnierze sa dobrze uzbrojeni i wiedza jak walczyc . Czyzby tego obawiali sie rzadzacy?
  http://www.reddit.com/r/occupywallstreet/comments/lqjx2/how_i_feel_as_a_united_states_marine_about_what/

  • rabarbarek 29 października 2011 o 11:27 pm

   ‚ Jezeli ilosc [ i jakosc] wpisow ma byc jakim wyznacznikiem nastrojow wsrod zolnierzy amii amerykanskiej i weteranow to wkrotce mozemy miec do czynienia z czyms naprawde duzym”

   http://www.mediabistro.com/fishbowlla/marines-storm-reddit-after-occupy-oakland-shooting-of-scott-olson_b43369

  • monitorpolski 30 października 2011 o 12:32 am

   Dobrze by się stało gdyby weterani powiedzieli zdecydowanie „stop”. Stop agresjom na Bliskim Wschodzie, stop finansowaniu innych państw, stop rozwojowi dyktatury. Weterani pociągną za sobą wojsko, a jeśli by się tak stało to w ciągu 2 tygodni możemy mieć inną Amerykę. Pieczenik co jak co, ale prawdę powiedział, że reżim można zmienić bardzo łatwo i bardzo szybko. Czuję, że niedługo wszystkie bilety na loty do Płd. Ameryki i Szwajcarii mogą być wykupione…

   • rabarbarek 30 października 2011 o 12:35 am

    Trzeba sie spieszyc ….

    • peryskop 30 października 2011 o 12:09 pm

     Monitor, ale loty skąd?

  • ALFA 31 października 2011 o 7:51 pm

   @rabarbarek może dlatego stoi w USA wojsko Chińskie ,jakby obudziło się wojsko amerykańskie.Czyżby rządzący się zabezpieczyli???

 35. jowram 29 października 2011 o 11:14 pm

  Hołd Ruski

  29 października 2011 r obchodzimy 400 rocznicę wydarzenia, o którym głucho od 70-u lat. Przypomnijmy je. Nadarza się okazja.

  Naprawdę niewielu Polaków wie, że 29 października 1611 r. car rosyjski Wasyl Szujski, wraz z braćmi, złożył królowi polskiemu Zygmuntowi III Wazie hołd i przyrzekł mu posłuszeństwo. Wydarzenie – ‘zamilczane na śmierć’, nawet obraz Jana Matejki (o którym zresztą nie wszyscy pewnie słyszeli) ‘uwięziony’ w piwnicach Muzeum Narodowego.

  pl.gloria.tv/?media=182964

  http://pl.gloria.tv/?media=182964

  Blogerzy czemu milczycie?

  • monitorpolski 30 października 2011 o 12:34 am

   Nie milczymy – było o tym w komentarzach. Ten blog ujawnia korupcję, NWO i bezprawie. Czasem wtrącę temat historii zakazanej, ale na temat hołdu ruskiego niewiele wiem.

   • liv 30 października 2011 o 1:07 am

    Czterysta lat temu, 29 października 1611 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie miał miejsce hołd ruski – największy triumf w dziejach Polski. Ze względu na okoliczności tego epokowego wydarzenia zostało ono całkowicie wymazane z naszej historii jeszcze przez cenzurę carską w XIX wieku, a komunistyczna cenzura PRL podtrzymała tamten rosyjski zapis. Hołd ruski i data 29 października 1611 roku nie istnieją nie tylko w podręcznikach, encyklopediach, książkach, ale zostały celowo usunięte ze świadomości i pamięci narodowej Polaków. To najdłużej istniejąca biała plama w dziejach Polski, nadal skutecznie utrzymywana przez agenturę rosyjską w Polsce, historyków złej woli oraz przez polityczną poprawność!
    29 października 1611 roku wielki wódz i mąż stanu hetman Stanisław Żółkiewski, zdobywca Moskwy, przywiódł do Warszawy wziętych do niewoli wrogów Polski. Byli to car Rosji Wasyl IV, dowódca armii rosyjskiej wielki kniaź Dymitr oraz następca moskiewskiego tronu wielki książę Iwan. Pod łukiem triumfalnym przejechał najpierw zwycięski wódz i hetman Stanisław Żółkiewski, za nim inni dowódcy wojska polskiego, zwycięscy żołnierze, a na końcu car i jeńcy rosyjscy. W konwoju i pod eskortą polskich dragonów przez Krakowskie Przedmieście zostali doprowadzeni na Zamek Królewski, gdzie na uroczystej sesji zebrały się wspólnie Sejm i Senat Rzeczypospolitej. Obecni byli wszyscy posłowie i senatorowie, a także większość biskupów i wojewodów oraz najważniejsi politycy i dowódcy wojskowi. Na tronie zasiadł król w asyście Prymasa Polski i kanclerza wielkiego koronnego.
    Car Rosji schylił się nisko do samej ziemi, tak że musiał prawą dłonią dotknąć podłogi, a następnie sam pocałował środek własnej dłoni. Następnie Wasyl IV złożył przysięgę i ukorzył się przed majestatem Rzeczypospolitej, uznał się za pokonanego i obiecał, że Rosja już nigdy więcej na Polskę nie napadnie. Dopiero po tej ceremonii król Polski Zygmunt III Waza podał klęczącemu przed nim rosyjskiemu carowi rękę do pocałowania. Z kolei wielki kniaź Dymitr, dowódca pobitej przez wojsko polskie pod Kłuszynem armii rosyjskiej, upadł na twarz i uderzył czołem przed polskim królem i Rzecząpospolitą, a następnie złożył taką samą przysięgę jak car. Wielki kniaź Iwan też upadł na twarz i trzy razy bił czołem o posadzkę Zamku Królewskiego, po czym złożył przysięgę, a na koniec rozpłakał się na oczach wszystkich obecnych. W trakcie całej ceremonii hołdu na podłodze przed zwycięskim hetmanem, królem i obecnymi dostojnikami Rzeczypospolitej leżały zdobyte na Kremlu rosyjskie sztandary, w tym najważniejszy – carski ze złowieszczym czarnym dwugłowym orłem. Ceremonia hołdu ruskiego zakończyła się uroczystą Mszą Świętą w sąsiadującym z Zamkiem kościele św. Jana (obecnie bazylika archikatedralna), zwanym wówczas kościołem Rzeczypospolitej.

    To najdłużej istniejąca biała plama w dziejach Polski, nadal skutecznie utrzymywana przez agenturę rosyjską.

    Źródło ND

    • kosiardeyablos 31 października 2011 o 6:24 pm

     No i to jest w deche wpis ! Więcej takich wpisów !

  • zenobiusz 30 października 2011 o 2:16 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/29/29-pazdziernika-1611-roku-hold-ruskiwydarzenienie-swietowane/
   Bardzo ta rocznica nie na rękę ,i to niekoniecznie Rosjanom,
   nie z nimi wszak dziś sprawa.

   • Extazed 31 października 2011 o 6:30 pm

    Pierwszy raz dowiaduje się o hołdzie ruskim. Dzięki za info, zaciekawiło mnie to bardzo. Dlaczego usunięto owe wydarzenie ze świadomości Polaków? Cóż za licho niszczy kraj nasz ukochany.

 36. maran 29 października 2011 o 11:16 pm

  a tu prosta, bezpretensjonalna piosenka typu czeski/folk dla odsapniecia od spraw wagi swiatowej. http://www.youtube.com/watch?v=QVJhazXHJYU&feature=related

  • monitorpolski 30 października 2011 o 12:38 am

   Bardzo ładne. Brak takiej muzyki, satanizm przejął kompletnie ten przemysł. Ale zobaczcie co się dzieje w Płd. Ameryce – tam jeszcze dominuje harmonia i piękno: http://www.youtube.com/watch?v=-W1d9GHcJnQ

   • maran 30 października 2011 o 12:52 am

    Moj bliski znajomy uwielbia Ameryke Pd. Do tego stopnia mze sobie ostatnio mieszkanie w Kolumbii kupil. Zna swietnie hiszpanski i angielski. Bardzo lubi tamtejsza atmosfere, ludzi , jedzenie , zwyczaje. Ja sobie obiecuje ze sie wezme za hiszpanski, ale ….hm..

 37. isar 29 października 2011 o 11:19 pm

  „W amerykańskim Kongresie pojawiła się propozycja spłaty kosztów, jakie poniosło USA na operację w Libii, z „zamrożonych” kont dawnych władz w Trypolisie. Taką inicjatywą zainteresowała się już sekretarz stanu Hillary Clinton.”
  http://geopolityka.org/index.php/libia-2011/1132-amerykanie-chca-wystawic-libii-rachunek-za-bombardowania
  Zapewne Brytyjskie BP dostanie rafinerie i złoża naftowe, a Francuska firma Suez S.A. Great ManMade River (Wielka Sztuczna Rzeka) sieć rurociągów wodnych wartych biliony $$ A Włosi „prawa” do ogromnych złóż gazu…

  Pakistan. Amerykanie nie zaprzestają destabilizacji kraju, w ostatnich atakach zginęły 24 osoby. W piątek w Islamabadzie przed parlamentem odbył się protest przeciwko atakom dronów. Na konferencji prasowej starszyzna plemienna powiedziała że w 2.000 atakach samolotów zginęło 300 niewinnych ludzi na terenach plemiennych.
  http://www.uruknet.info/?p=m82662&hd=&size=1&l=e
  http://www.uruknet.info/?p=m82667&hd=&size=1&l=e

  • AQQ 30 października 2011 o 12:15 am

   To było do przewidzenia, po sprawie odszkodowań za akcję 9/11.

  • O Rzesz 30 października 2011 o 9:05 am

   Złodzieje i bandyci w jednym. Dla swoich interesów bez mrugnięcia okiem będą „krzewić demokrację” wśród pingwinów na Antarktydzie. A nasi sługusi razem z nimi.

 38. jowram 29 października 2011 o 11:34 pm

  Dzisiaj mija 400 lat od hołdu ruskiego. Władze nie planują jednak żadnych obchodów, informuje „Rzeczpospolita”.

  „Carowie Szujscy na sejmie warszawskim” – szkic olejny Jana Matejki, fot. wawel.net

  „Carowie Szujscy na sejmie warszawskim” – szkic olejny Jana Matejki, fot. wawel.net // // //

  29 października 1611 r. przez Krakowskie Przedmieście w Warszawie przeszedł niezwykły pochód. W karecie wieziono w charakterze jeńca cara Wasyla Szujskiego i jego rodzinę. Na Zamku Królewskim hetman Stanisław Żółkiewski powierzył ich Zygmuntowi III Wazie. Car złożył polskiemu królowi pokłon do ziemi, całując czubki własnych palców, jego brat Dymitr uderzył czołem w posadzkę, a najmłodszy kniaź Iwan trzykrotnie bił czołem w podłogę, zanosząc się płaczem.

  Jak podkreśla „Rzeczpospolita”, klęska Rosjan pod Kłuszynem w 1610 r. i zajęcie Moskwy przez Żółkiewskiego oraz pojmanie cara mogą się rangą mierzyć jedynie z takimi wydarzeniami, jak Grunwald w 1410 r., wiktoria wiedeńska w 1683 r. i Bitwa Warszawska w 1920 r.

  W ubiegłym roku urządzano państwowe obchody rocznicy bitwy grunwaldzkiej. Hołd ruski oficjalnie uczczony jednak nie będzie. Jedynie w 2010 r. grupy rekonstrukcyjne zorganizowały obchody 400. rocznicy wiktorii kłuszyńskiej pod wodzą hetmana Żółkiewskiego.

  Centrum Informacyjne Rządu poinformowało „Rz”, że w obchody rocznicy hołdu ruskiego „premier nie jest zaangażowany”. Ministerstwo Kultury także nie planuje żadnych uroczystości. Rzecznik Zamku Królewskiego Izabela Witkowska-Martynowicz przyznała, że „były jakieś przymiarki”, ale z inicjatywy ostatecznie zrezygnowano.

  – Co mamy przypominać? Fatalną politykę wobec Rosji? – dziwi się w rozmowie z „Rz” prof. Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta RP ds. historii i dziedzictwa narodowego. – Kto chce, to pamięta, ale nie sądzę, żebyśmy musieli organizować państwowe obchody.

  Nałęcz dodaje, że żadna rocznicowa inicjatywa w tej sprawie do niego nie dotarła. – Aczkolwiek nie sądzę, by prezydent Bronisław Komorowski chciał wpisać tę datę do naszego ścisłego panteonu, bo to jest data związana z zachowaniami Rzeczypospolitej, których na piedestał wynosić nie powinniśmy.

  Ze źródeł dyplomatycznych „Rz” nieoficjalnie dowiedziała się, że rozmowy na temat zorganizowania uroczystości rocznicowych toczyły się na początku października między MSZ, Pałacem Prezydenckim, Ministerstwem Kultury oraz Zamkiem Królewskim w Warszawie. Dyplomaci chcieli gali z przemówieniem prezydenta i konferencją naukową na Zamku Królewskim. Rozmowy jednak spełzły na niczym.

  Marcin Bosacki, rzecznik MSZ, pytany przez „Rz” o pogłoski, jakoby tegoroczne polskie obchody mogły zaszkodzić resetowi stosunków z Rosją i dlatego z nich zrezygnowano, zaprzecza: „To jakaś dziwaczna interpretacja. Dlaczego mamy wstydzić się sukcesu w naszej historii?

  Jak przypomina „Rzeczpospolita”, o wydarzeniach sprzed 400 lat dobrze za to pamiętają władze Rosji. Od 2005 r. obchodzą Dzień Jedności Narodowej upamiętniający wypędzenie w 1612 r. z Kremla polskiej szlachty, która pod wodzą hetmana Żółkiewskiego wkroczyła do Moskwy.

  O dniu triumfu Rzeczypospolitej pisze dzisiaj również „Nasz Dziennik”. Z okazji 400. rocznicy złożenia hołdu przez cara Wasyla IV Szujskiego królowi Polski Zygmuntowi III Wazie białostockie Muzeum Domu Kresowego zorganizowało specjalne spotkanie upamiętniające to wydarzenie, informuje gazeta. Program spotkania obejmuje m.in. prezentację multimedialną obrazu „Carowie Szujscy na Sejmie Warszawskim” Jana Matejki. Uczestnicy będą mogli obejrzeć dokument filmowy Jacka Porosy inspirowany tym właśnie dziełem.

  http://fakty.interia.pl/historia/news/400-lat-od-holdu-ruskiego-zapomniana-rocznica-triumfu,1714738

  • AQQ 30 października 2011 o 1:00 am

   O czymś świadczy takie zachowanie Nie-naszych przedstawicieli władzy.
   Ano władza woli zapalać lampki chanukowe, wycinać* dynie i organizować kolorowe POchody zombóff.

 39. galluss 29 października 2011 o 11:38 pm

  W ramach konferencji prasowej poruszono m.in. temat ataku hakerskiego na stronę http://www.marszniepodleglosci.pl.

 40. Ania 29 października 2011 o 11:38 pm

  A sfora napisała dzisiaj takie…..
  Co wy na to ?
  http://www.sfora.pl/Tu-Kosciol-katolicki-zarabia-na-pornografii-i-satanizmie-a37277

 41. AQQ 30 października 2011 o 12:04 am

  Demokracja parlamentalna….dyktatura. (zobacz koniecznie)

  • AQQ 30 października 2011 o 12:50 am

   Dawałam film „Gaddafi about nwo. Epilogue… a pojawił się inny???

 42. AQQ 30 października 2011 o 12:11 am

  O sytuacji światowej ciekawie na stronie- http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VII_-t13548-s192.html
  „Wezwania do przeprowadzenia „tajnych operacji” przeciwko Iranowi, w tym fizyczną eliminację szefów irańskich służb specjalnych, zabrzmiały na przesłuchaniach w Kongresie USA, donosi ITAR-TASS. „

 43. maran 30 października 2011 o 12:19 am

  Znowu maly przerywnik.
  Przesliczna ludowa piosenka.http://www.youtube.com/watch?v=xOV6ZBfl_zk&feature=related

 44. jakisbuk 30 października 2011 o 12:30 am

  mam wrażwnie że usunołeś wszytkie moje komenty : ) dzieki to też jakaś wiedza 🙂

  • zenobiusz 30 października 2011 o 2:01 am

   O widzę ,że załapał ktoś nocny dyżur.Dobrze jeśli pousuwał.bo tylko zaśmiecają stronę.
   Pewnie was rozliczają ze skuteczności po ilości wpisów,podpowiem ci,rób screany.

 45. Ktoś 30 października 2011 o 12:48 am

  Zwróciliście uwagę na dziwny ostatnio wysyp informacji o:
  „Czterysta lat temu, 29 października 1611 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie miał miejsce hołd ruski – największy triumf w dziejach Polski. Ze względu na okoliczności tego epokowego wydarzenia zostało ono całkowicie wymazane z naszej historii jeszcze przez cenzurę carską w XIX wieku, a komunistyczna cenzura PRL podtrzymała tamten rosyjski zapis. Hołd ruski i data 29 października 1611 roku nie istnieją nie tylko w podręcznikach, encyklopediach, książkach, ale zostały celowo usunięte ze świadomości i pamięci narodowej Polaków. To najdłużej istniejąca biała plama w dziejach Polski, nadal skutecznie utrzymywana przez agenturę rosyjską w Polsce, historyków złej woli oraz przez polityczną poprawność! …”
  – no dosłownie co wątek to TA informacja. Jakby komuś w połączeniu ze ściąganiem do Warszawy sodomicznego bydła na rozróbę 11.11.11 szykował prowokacje ze spaleniem Ambasady Rosji we Warszawie. Oczywiście spalonej przez „swojskich nazioli” czyli nieżyczliwych platfusom kiboli jak to cała „dobrze poinformowana prasa” będzie wyć czerwonymi zgłoskami ze szpalt.

  ———————————————————————————
  I drugi ciekawy cytat.:
  „Jestem dumnym Żydem, wykształconym i bogatym.Zatrudniam wielu polaków z wykształceniem podstawowym,którzy są zapatrzeni w naszego fałszywego proroka Jezusa.Nie dociera do nich tłumaczenie,ze Jezus to Żyd, wiec to my najlepiej wiemy czy był on prorokiem czy tez oszustem.To tak jakbym ja wam wpierał na siłę, że wasz Chrobry nie był królem polski.Kto ma wiedzieć dokładniej czy był czy nie był? Chińczycy, Eskimosi czy tez wy Polacy? Nie wiem czy z waszej głupoty to wynika,ze wmawiacie wszystkim,ze Jezus jest Bogiem.Najbardziej śmiech mnie ogarnia jak twierdzicie,ze my Żydzi żyjemy z lichwy,a was doi Watykan jak krowy w oborze. Żenada.Dobrze, że jestem Żydem” – tekst to prowokacja ale ważny jest ten fragment – „..Nie dociera do nich tłumaczenie,ze Jezus to Żyd, wiec to my najlepiej wiemy czy był on prorokiem czy tez oszustem…” – tak wierni wierzący w Jezusa zostaną wywłaszczeni z wiary. Nie wiem kto, może nawet nowy Papież to ogłosi publicznie i nastąpi kryzys o który tym od NWO chodzi. A to ze ten „żydowski Jezus” jest fałszywym Jezusem nie jest trudno udowodnić. Wystarczy prześledzić treść jego nauk które nawet mało wprawne osoby są wstanie dostrzec iż były pisane przez co najmniej kilka osób, kilku „nauczycieli”. I nie chodzi o kilku apostołów tylko o treść przekazu: czysto Jezusową, nauczanie ludzi o moralnych korzeniach i nauki czysto lichwiarskie jak te o talentach i sługach chociażby. Bo żydowski Jezus tak naprawdę był aktorem który odgrywając role prawdziwego miał nakłonić biedotę żydowską do anty-rzymskiego powstania. I wywalczyć sanhedrynowi władzę nad światem. To dlatego tak mało „się zachowało wspominek o Jezusie”. Jego żydowski życiorys to 100% konfabulacji które wcześniej czy później będą światu objawione właśnie by wywłaszczyć wszystkich jego wiernych z podstaw ich wiary.

  • zenobiusz 30 października 2011 o 1:51 am

   „tekst to prowokacja ” To ładnie że od razu przyznajesz Ktośiu@.
   Widać że nawet nie liznąłeś chrześcijaństwa,
   a pomysł z paleniem ambasady,taki macie pomysł ??
   Polaków w to nie wrobicie.
   „A to ze ten „żydowski Jezus” jest fałszywym Jezusem nie jest trudno udowodnić. Wystarczy prześledzić treść jego nauk które nawet mało wprawne osoby są wstanie dostrzec iż były pisane przez co najmniej kilka osób, kilku „nauczycieli”. I nie chodzi o kilku apostołów tylko o treść przekazu: czysto Jezusową, nauczanie ludzi o moralnych korzeniach i nauki czysto lichwiarskie jak te o talentach i sługach chociażby. Bo żydowski Jezus tak naprawdę był aktorem który odgrywając role prawdziwego miał nakłonić biedotę żydowską do anty-rzymskiego powstania. I wywalczyć sanhedrynowi władzę nad światem. To dlatego tak mało „się zachowało wspominek o Jezusie”. Jego żydowski życiorys to 100% konfabulacji które wcześniej czy później będą światu objawione właśnie by wywłaszczyć wszystkich jego wiernych z podstaw ich wiary.”

   • Konarski 30 października 2011 o 2:03 am

    SANHEDRYN cały czas aktywny – mam na myśli potomków tych, którzy wydali Chrystusa na śmierć i motłochu krzyczącego „KREW JEGO NA NAS I NA NASZE SYNY”.
    Nawet w „Pasji” ocenzurowano te słowa. Wiadomo kto trzęsie showbiznesem w Hollywood.

    Ale tych słów i czynów nie da się wymazać z historii świata. One były i ciążą na ich „synach” i jego krew ciąży do dziś.

 46. daniel893 30 października 2011 o 1:11 am

  REMAKE Przepowiednai indian hopi 2012 ?? …

  • Konarski 30 października 2011 o 1:56 am

   Dla mnie to lipa odłamu NEW AGE na usługach NWO.
   Być może wiedzą o zbliżaniu się jakichś wydarzeń w skali kosmicznej ze skutkami dla Ziemi i jej mieszkańców i wykorzystują to do swych celów poprzez setki stworzonych do tego celu sekt.
   Do tego masoneria z NWO realizuje swe scenariusze wojen, chaosu, gwałtownych zmian ekonomicznych, politycznych do osiągnięcia ostatecznego CELU.
   Trzeba im tylko wprowadzić jedną walutę w formie bezgotówkowej (microchip i transakcje idą drogą elektroniczną – pod całkowitą kontrolą wielkiego brata; kto „szemrze” – odłącza mu się chip – nie może kupić ani sprzedać, nie może posłużyć się chipem jako dokumentem tożsamości, prawem jazdy, dokumentem ubezpieczenia zdrowotnego – a więc jest wyzuty z obrotu ekonomicznego i prawnego i jest wyjęty spod prawa – można go zabić nie ponosząc żadnej odpowiedzialności ponieważ „wykluczonemu” nie przysługuje ochrona prawna Światowego Rządu i stojącego na jego czele „łżemesjasza”), religię (stąd niszczenie chrześcijaństwa, a w szczególności KK) pod wodzą jednego arcymesjasza – zbawiciela – ANTYCHRYSTA.
   Cel – kontrola „bydła” – całkowita i bezwzględna.
   Polecam film „Faraon” polskiej produkcji.

 47. marek 30 października 2011 o 1:38 am

  Eurazja prawie jak ZSRR i jej centrala

  Pomysł nowej struktury na postsowieckiej przestrzeni, Eurazjatyckiego Związku Gospodarczego, przybiera realne kształty. Jest też propozycja stolicy. Miałaby nią być Astana.

  http://www.rp.pl/artykul/123162,741785-Integracja-eurazjatycka-na-gruzach-ZSRR.html

  ASTANA

 48. luxjacek 30 października 2011 o 2:30 am

  Przestańcie,zerknijcie na nowy temat,TO JEST TU I TERAZ.(komenty)

 49. vortex 30 października 2011 o 2:47 am

  Moze zaczne od tego co napisal byly prezydent Bill Clinton w swojej autobiografi „My Life”.
  Na stronie 156 mozna przeczytac „…kiedys zapytal mnie pewien stary stolarz czy wierze w ten lot na ksiezyc.Odpowiedzialem mu,tak widzialem to w TV.Niezgodzil sie ze mna i powiedzial ze od samego poczatku mial watpliwosci .Mowi..ci goscie z telewizji to wymajstruja tak ze to co nie rzeczywiste stanie sie badzo realne.Wowczas myslalem ze odbila mu korba.Jednak podczas moich 8 lat ktore spedzilem w Waszyngtonie widzialem tyle ze teraz smialo moge stwierdzic ze ten stolarz wyprzedzal nas o cala epoke.
  Nastepny cytat pochodzi z filmu The Misfits (1961) Montgomery Clift „ta okolica to sen…widzialem raz zdjecia ksiezyca…..wygladaly zupelnie jak tu”

  Za powazna analize lotow na ksiezyc wzilal sie Jarrah White…….http://moonfaker.com/home.html
  Na jego kanale YT mozna znalezc dokument MoonFaker……….www.youtube.com/results?search_query=MoonFaker&aq=f

  Gosc jest naprawde clever. Polecam !!!

 50. Annah. 30 października 2011 o 12:24 pm

  braksłówhttp://konflikty.wp.pl/kat,1020361,title,35-tysiecy-aborcji-dziennie-robia-to-nawet-w-8-miesiacu,wid,13929039,wiadomosc.html?ticaid=1d4ab

  • Annah. 30 października 2011 o 4:22 pm

   ze stron Królowej, ważne linki dla powyższego tematu
   http://www.prolife.com.pl/pg/pl/reaguj_na_nielegalna_aborcje.html
   „…A tej nocy ciemnej niech drżą matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte…” http://www.mocmodlitwy1.republika.pl/czasy_ostateczne.html

 51. MamOczy 31 października 2011 o 4:59 am

  Widzę w komentarzach coraz więcej ludzi ”trzeźwo” myślących z czego się cieszę .
  Jednak martwi mnie to, że jest naprawdę masa świetnych komentarzy ale w całym tym natłoku komentarzy wszystko jakoś ”ucieka” .
  Jest jakiś wątek ,a pod spodem komentarze nie na główny temat.

  Ja to jeszcze rozumiem ale nowe osoby które dopiero raczkują i zagłębiają się w ten cały temat NWO to zdecydowanie odstrasza .
  Wiele osób nie ma czasu by godzinami siedzieć na internecie i czytać setki komentarzy, artykułów itp .
  Próbuję wielu ludziom powiedzieć , zagadnąć od czasu do czasu na ten temat oczywiście mnie zbywają, a jak już wchodzę w żywą dyskusję mówią:
  – no ok tyle wiesz itp ale co z tym zrobić? jak to powstrzymać ? nic się nie da zrobić.

  I często zachodzi mi w głowie pytanie : co ja mogę rzeczywiście zrobić?
  Napisać komentarz? ok przeczyta go ze 20 osób odejdzie od komputera i zapomni , zajmuje się swoimi sprawami .
  I myślałem ostatnio co by tutaj zmienić co ulepszyć jak zachęcić ludzi do ”dokształcania” się .
  Bo wiadomo świadome społeczeństwo nie dało by sobie wcisnąć tego kitu, który obecnie jest wszędzie .

  Przypomniało mi się jak ”wchodziłem” do tego tematu zaczynając jak pewnie większość od filmików na youtube . I w komentarzach spotkałem jakiś głos nawołujący do przebudzenia społeczeństwa .
  Bardzo się zainteresowałem tą inicjatywą i przeprowadziłem dłuższą rozmowę .

  Do czego zmierzam … otóż mieli zarys tego co powinniśmy zacząć robić .
  Chcieli zacząć robić ulotki rozdawać na ulicy , bilbordy itp informować ludzi i zachęcać do czytania .
  To miał być ogólnopolski ruch . Mieli być na bilbordach i w radiu oczywiście nie w komercyjnych -”kryminalnych” i nawoływać co się w okół Nas dzieje .

  Wizja była przedstawiona sensownie i liczyłem, że będzie o tym głośno.
  Miał być znajd by wszyscy mogli zacząć działać w swojej okolicy itp .

  Niestety kontakt się urwał . Nie mogłem się w żaden sposób skontaktować z tym człowiekiem .
  Pomyślałem, że skoro nie mogę się z Nim skontaktować to po prostu, że on tego nie chce i dałem sobie temu spokój .Zapomniałem o tych całych reklamach , ulotkach itp
  No i oczywiście żadnej akcji nie było ostatecznie .

  Ale nie o to chodzi , chodzi o to, że trzeba zacząć ludziom dawać wiedzę pod rękę!
  Ulotki w skrzynkach pocztowych , biorą listy i ulotki zawsze ktoś coś przeczyta może się zainteresuje zgłębi temat w internecie. Strony jakiś blogów, filmów, artykułów.

  Tylko, że nie ma czegoś tak sensownego w jednym miejscu . Jak już coś jest to zaraz jest milion innych artykułów , komentarzy itp nie da się tego ogarnąć będąc laikiem ze słabym dojściem do internetu i przy ograniczeniach czasowych .

  Dlatego proponował bym oczywiście to nie moje kompetencje, nie mój blog itd.
  Zrobić jakieś forum tam zacząć się zgadywać w swoim mieście ? Dzielnicy ? Taki punkt ”oporu” .
  Jakieś spotkania rozmowy czy zbieranie pieniędzy właśnie na te nieszczęsne ulotki .
  Wszystko by było robione społecznie dla siebie, a raczej dla POLSKI.

  Zapewne i ten komentarz zniknie w otchłani komentarzy ale liczę na to, że monitor czyta owe komentarze i, że jak nie jest w stanie na wszystkie odpowiedzieć to przynajmniej poczyta i pomyśli nad nową formułą .

  Z poważaniem MamOczy

  • monitorpolski 31 października 2011 o 11:29 am

   Komentarz nie zniknie. To o czym piszesz jest podstawowym problemem. Gość, który tak cię napalił, prawdopodobnie był już namierzony i zaczęły się dla niego kłopoty. Albo nie miał czasu. To nie jest zadanie dla jednej osoby. Taktyka dla nas powinna być ustalona przez grupę naprawdę mądrych ludzi, tak jak u Żydów – przez sanhedryny, albo u Amerykanów – przez think tanki (też sanhedryny, tylko się inaczej nazywają). Bez taktyki działanie jest nieskoordynowane i nieskuteczne. Można by założyć jedną silną organizację koordynującą, ale nie ma na to pieniędzy. Dlatego najbardziej skuteczne w chwili obecnej byłoby dotarcie z istotnymi informacjami (należy wybrać kilkanaście artykułów o NWO wraz z dowodami) i dotrzeć do świata akademickiego. Naukowcy, z nielicznymi wyjątkami, nie mają wiedzy na ten temat. Mam np. w rodzinie profesora, który absolutnie wierzy w Arabów ze scyzorykami! Gorzej, bo nie chce się zająć tematem głębiej, pewnie podświadomie boi się niewygodnej prawdy.
   Należy też dotrzeć do wojska, służb specjalnych i policji z tą informacją – ci ludzie mają większe przebicie, i jak zobaczą, że i ich życie jest zagrożone, to będą ostro działać. ja krety.
   Ja już dawno prosiłem na blogu o pomoc w wybraniu wartościowych tekstów i skonsolidowanie ich w jedną publikację. To żmudna praca, nie jestem w stanie tego zrobić borykając się z brakiem pieniędzy i czasem, który poświęcam na sprawy bieżące.

 52. Pingback: Jeszcze Polska nie zgnęła…Mam Oczy… « Zenobiusz's Blog