Przełom w produkcji darmowej energii!

Przełom w produkcji darmowej energii

Tak wygląda pierwsza elektrownia zimnej fuzji jądrowej

Ta informacja powinna się znaleźć na pierwszych stronach gazet i nie schodzić z nich przynajmniej przez tydzień.
Pierwsza elektrownia zimnej fuzji (syntezy) jądrowej jest faktem. Elektrownia opracowana przez włoskiego naukowca Andrea Rossi dla anonimowego odbiorcy, podczas testu pracowała przez 5,5 godziny w trybie zapętlonym, dając moc 479kW. Jest to niecała połowa mocy nominalnej jednostki. W wywiadzie udzielonym po przeprowadzeniu testu, wynalazca oświadczył, że jest to faktycznie przełom, gdyż po raz pierwszy w historii stworzono elektrownię
  o sporej mocy, gdzie produkcja energii jest całkowicie darmowa. Przełamano więc bariery, które ograniczały produkcję energii do kilku kilowatów. Jest to pierwszy krok, ale jakże ważny.
System opracowany przez Rossiego wykorzystuje technologię tzw. E-Cat (katalizator energii), która wykorzystuje małe ilości pyłu niklowego i wodór jako paliwo, a efektem jest duża ilość energii w formie ciepła. Energia jest produkowana bez jakichkolwiek zanieczyszczeń i emisji substancji radioaktywnych.
Koszt budowy pierwszych elektrowni wyniesie 2,000 dolarów za kilowat, jednak w produkcji masowej spadnie do 100 dolarów za kilowat (czyli elektrownia 1-Megawatowa będzie kosztowała $100,000).
Wygląda więc na to, że niedługo każdy z nas będzie miał dostęp do praktycznie darmowej energii – oczywiście, jeśli uda się obalić mafię globalistyczną blokującą wszelkie niezależne projekty związane z produkcją taniej energii. Sam fakt, że taka elektrownia powstała i jej istnienie nie jest już tajemnicą, powinien spowodować poważne zmiany w cenie paliw i energii – ropa naftowa stanie się bowiem już niedługo nikomu niepotrzebna.
Podczas prezentacji była obecna ograniczona ilość osób (ok. 30), głównie z uwagi na wymagania bezpieczeństwa, gdyż jest to urządzenie nuklearne. Zbudowane zostało ono wewnątrz niewielkiego kontenera. Hałas, który słychać podczas nagrania (link poniżej) generator dieslowski (genset), który zapewnił moc na rozruch. Nie jest on potrzebny do dalszej pracy, gdyż komory reaktorów są później ogrzewane już przez generowane ciepło. Elektrownia składa się ze 100 modułów E-Cat, każdy z 3 komorami reaktorów. Generowane ciepło zamieniane było na parę, która na razie nie była wykorzystywana do produkcji energii elektrycznej. Całość sterowana była komputerowo.
W czasie pracy dokonywane były pomiary promieniowania gamma – nie wykazano żadnej zewnętrznej emisji, bowiem całość została pochłonięta przez wodę, żelazo, ołów i powłokę aparatu.

Zob. też:

================================================================
Poza tematem głównym warto obejrzeć:

Czy ktoś z was zna grecki? Wygląda na to, że politycy obrywają tam zgniłymi jajkami…

Reklamy

212 responses to “Przełom w produkcji darmowej energii!

 1. Roma 30 października 2011 o 1:23 am

  sorry, że nie bardzo w temacie, ale temat ostatnich wyborów jest … aktualny

  http://idb.nowyekran.pl/post/31534,jak-oszukac-w-wyborach-informatyka

  Upłynęło 18 dni od wyborów z 9 października 2011 r., mój protest pozostał we wszystkich omówieniach protestów wyborczych niezauważony. Gazety nawet nie odpowiedziały na propozycję publikacji. Nie dyskutowano też faktu włamania do głównego serwera Państwowej Komisji Wyborczej.
  Zapraszam więc do zapoznania się z nim.
  Dla zachęty podaję parę faktów wstępnych.
  1. Podczas wyborów było włamanie do serwera Państwowej Komisji Wyborczej (PKW)
  2. Podczas wyborów nie było kontroli fizycznej serwerów PKW.
  3. Podczas wyborów nie było kontroli centralnej bazy danych przez PKW.
  4. Ustawa wyborcza i uchwały PKW przewidywały wielokrotną kontrolę wpisów do bazy danych przez aplikację internetową, oraz poniechanie kontroli procesu wyczytywania z bazy danych.
  5. Nadzór nad serwerami PKW sprawowała prywatna firma, której posiadaczami jest kapitał amerykański z Kolumbii..
  Z bazy danych można wyczytać co się chce. Np. proszę zsumować głosy dla RP (Ruchu Palikota) z sumy głosów oddanych na RP oraz dodając co piąty głos dla PSLu i co 10-ty głos dla PISu, wtedy wychodzi w sumie wynik ostateczny dla RP: 10,3 procent wszystkich oddanych głosów..
  Dowody oraz korespondencja z Państwową Komisją Wyborczą na stronie
  http://umtsno.com
  lub
  http://umtsno.blogspot.com/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html

  • ciociababcia 30 października 2011 o 8:46 am

   Roma, witam – właśnie wczoraj znalazłam umtsno… staram się kogoś zainteresować tematem, ale też nikłe odpowiedzi otrzymuję. Poniżej jest mój wpis.Pozdrawiam

   • Brus_Zły_Lis 31 października 2011 o 7:28 pm

    niestety lobby czarnego złota takich innowacyjnych źródeł energii nie dopuści do głosu
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/don-stanislao-rzecznikiem-po.html

  • Stirlitz 30 października 2011 o 2:46 pm

   to jest sprawa bardzo poważna , to że media się nie interesują świadczy o cenzurze w Polsce . tak i wielu piszących stosuje autocenzurę po kilku akcjach nieznanych sprawców i znanych (ABW -antykomor) . mamy cenzurę już zbliżoną do PRL.

   • kosiardeyablos 31 października 2011 o 10:41 am

    Biorąc pod uwage te nasze polskie klimaty to nadmieniam jedną fazke, a mianowicie :
    -Nasza kraina tonie w długach, oczywiście nielegalnych no sztucznie wytworzonych i tak dalej. Brak kasy dla ludzisków na emerytury i renty, to fakt. Jak (o ile nie jest to dezinfo mendialne, a różnie bywa) wqrił mnie fakt że ludzie nie mając co do gara włożyć a taki pOseł psia jego mać pobiera dietke plus uposażenie w kwocie przekraczającej 10 tyś. zika peer month, no gdzie idzie kasiora z podatków. No rzesz qrwa mać. Czy was by szlag jasny nie trafił? Link z oneta : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/agent-tomek-rezygnuje-ze-swojej-emerytury,1,4894297,wiadomosc.html

    • kosiardeyablos 31 października 2011 o 10:50 am

     ……i teraz pomnożyć ilość osłów w sejmie, senacie (po kiego grzyba to ?)pensje ministrantów o przydupasów kończąc na płemierku i jego klakierach – suma kaski-wypłatek powoduje zawrót czaszki w okół osi szyjnej. W dodatku państwo dotuje organizacje partyjne, i religijne (wiemy jakie). NO rzesz qrwa mać ! A pogonić to tałatajstwo raz na zawsze. Funkcje publiczne ? – żądam woluntariatu politycznego z kartką na bułke i kwaśne mleko na drugie śniadanie – to też za dużo – woda i suchy chleb. Darmozjady !!!

  • Man 30 października 2011 o 3:02 pm

   David Icke – Przesłanie do Ruchu Okupuj Wall Street

   • hjk 31 października 2011 o 2:33 am

    bardzo dobry klip – organizacja oddolna wokół sensownych idei i sensownego planu, ze znajomością istoty sprawy…

    • jakisbuk 31 października 2011 o 2:59 am

     dla mnie facet przestał być wiarygdny od kiedy widzi jaszczurki – a jedyne co potrafi to trzepać kase na naiwniakach którzy wierzą w jego bajki – the end

     • Man 31 października 2011 o 7:14 am

      co nie znaczy, że tu nie mówi prawdy

      • kosiardeyablos 31 października 2011 o 11:00 am

       najlepszy sposób na ukrycie prawdy to mówienie pół-prawdy, nie neguje D.I. ale w dzisiejszych czasach – czasem trudno jest odróżnić prawdę od fałszu. Pułapka idei, gdzie jest różnica ? Przezorny zawsze ostrożny, czy zdrowy rozsądek może być kalkulantem opini ? ważny jest jednak własny punkt widzenia i oceniania wedle własnego tralala. Dlatego tu jestem a Ty ?

 2. luxjacek 30 października 2011 o 2:08 am

  Marku-daj jakiś wpis jak najprędzej a pro po 11.11.11 czas nagli,abyśmy mogli się spotkać w jakimś umówionym wcześniej miejscu,będzie nam wszystkim chętnym raźniej.Nawet moja połówka wyraziła aprobatę że chcę iść.

  • luxjacek 30 października 2011 o 2:19 am

   W mediach już podaje się dezinfo o „lewakach niemieckich lub skinhedach którzy mają przyjechać na nasze narodowe święto aby je zakłócić”(nie potrafią się nawet określić)zróbmy coś wspólnie z naszą dogorywającą POLSKĄ

   • luxjacek 30 października 2011 o 2:24 am

    Myślę że flagi narodowe mógłbym jakoś skręcić dla chętnych nieść ciężar naszych barw(ale oczywiście do zwrotu bo to jeszcze dobro państwowe,tyle że odpowiednio wcześniej muszę wiedzieć)

   • zenobiusz 30 października 2011 o 2:51 am

    Dodaje się też taką wersję :
    Ktoś 30 Październik 2011 o 12:48 am
    „- no dosłownie co wątek to TA informacja. Jakby komuś w połączeniu ze ściąganiem do Warszawy sodomicznego bydła na rozróbę 11.11.11 szykował prowokacje ze spaleniem Ambasady Rosji we Warszawie. Oczywiście spalonej przez „swojskich nazioli” czyli nieżyczliwych platfusom kiboli jak to cała „dobrze poinformowana prasa” będzie wyć czerwonymi zgłoskami ze szpalt.”
    https://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/29/czy-czlowiek-byl-w-ogole-na-ksiezycu/

    • luxjacek 30 października 2011 o 2:56 am

     Polecam poczytać aby wiedzieć w czym będziemy brali udział.http://marszniepodleglosci.pl/

    • luxjacek 30 października 2011 o 3:32 am

     UWAGA:
     W związku z planowanymi przez pewne środowiska (ładnie mówiąc tej patriotycznej inicjatywie nieprzychylne) działaniami mającymi na celu zakłócić marsz, nie dajmy się sprowokować (nie wymuszam na nikim wystawiania drugiego policzka ale mam nadzieje że wiecie o co chodzi).
     Pokażmy honor, kulturę i dumę z naszego narodu, z naszych przodków. Pokażmy że nie jesteśmy jak pisze pewna gazeta związana z wyborami „Bandą chłoptasiów używających hitlerowskich gestów”. Chcą nas sprowokować by zmanipulować ogół,
     NIE POZWÓLMY NA TO!!!

     • Ktoś 30 października 2011 o 5:51 am

      Na pewno wzorem lat poprzednich na trasie przemarszu Narodowców zenki i im podobni będą organizowali kontrmanifestacje czy chociaż tylko przy milczącej aprobacie policji ustawiali zawalidrogi z ciał aby tylko po raz kolejny Święto Niepodległości nie kojarzyło się z niczym innym jak ulicznymi burdami. Ot taka tradycja okazywania wdzięczności gospodarzowi za laskę Kazimierza Wielkiego której w przeciwieństwie do masowo nagłaśnianego „hołdu ruskiego” czy „zdobycia Moskwy” dziwnym trafem jakoś nie nagłaśnia. Szykanowania budowy pomnika pomordowanych w holokausie Wołyńskim również a to te same „patryjoty” co teraz larum by na Moskala iść grają.

      • zenobiusz 30 października 2011 o 1:04 pm

       Ktoś@
       Poczytaj sobie,bo jesteś nieprzygotowany do pracy,
       u mnie miałbyś karną służbę.

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/17/regulamin-marszu-niepodleglosci/
       „zenki i im podobni będą organizowali kontrmanifestacje czy chociaż tylko przy milczącej aprobacie policji”
       Jak widać jestem bardziej perfidny,publikuję regulamin marszu.

      • zenobiusz 30 października 2011 o 1:20 pm

       Tu z dedykację dla” ktosiów” prawdziwkami zwanych.

       • kosiardeyablos 31 października 2011 o 11:19 am

        Ruch Narodowy jak najbardziej ! tylko niech nie robią gestykulacji rodem ze Starożytnego Rzymu. Zeno, sie zapytam. Skad krzyż celtycki sie wzioł na sztandarach ONR-u. symbolika ramienia z mieczem to nasza Stara Tradycja Narodowa, i dobrze ! No celtyzm nie wiązał się z nacjonalizmem. No chyba rzem jest kijowo poinformowany. Idea celtyzmu jest w deche, ale co to ma wspólnego z nacjonalizmem. to że to krzyż w kole to fakt, jest symbolem przemian, cykli i takie tam pierdoły ale co to ma wspólnego ze swastyką. Te logo to troche nie w pyte. No żeby nie było że po złości sie przypie….lam ale irytuje mnie to już od dawna. Skoro loga to słowiańskie. Celciaki przełazili przez nasze ziemie dawno temu, ale dlugo nie posiedzieli. Mieli taki odruch wędrowczy i skończyli na Wysp. Byrtyjskich bo dalej nie szlo…..

   • Ktoś 31 października 2011 o 7:20 am

    Polecam takze w dniu 11.11.11 unikania zatłoczonych miejsc jak tunele metra, przejscia podziemne czy Dworce. Pamiętajcie o odbytych niedawno „ogółnourzędniczych ćwiczeniach ratunkowych” w Warszawie. Normalnemu człowiekowi powtórzenie „zamachów w Londyńskim metrze moze wydawać sie abstrakcją ale dla bolszewii satanistycznej data z trzema 11 moze okazać sie pokusą zbyt silną by nie próbowały tego i owego na konto narodowców wysadzić w powietrze. To są psychole od wieków nakrecajacy sie wzajemnie we własnej schiźmie. Tak wiec rozwaga powinna byc teraz waszym najbliższym opiekunem na te dni.

    I jak juz koniecznie chcecie „iść” zadbajcie sobie o niezalezne ekipy filmowe. To sie później przyda przy wyłapywaniu wmieszanych w tłum sbeckich zadymiarzy. Mnogość ich będzie. Naprawde mnogość.

  • Ktoś 30 października 2011 o 6:23 am

   Lepszym pomysłem na uczczenie Święta Niepodległości zamiast Manifestacji byłyby, moim zdaniem, pikniki organizowane przez PRE MEDYTACYJNIE pomijane w mediach PARTIE I STOWARZYSZENIA PATRIOTYCZNE. Tak by mogli się i zareklamować (pokazać program) jako siła polityczna mająca konkretny pomysł na Państwo jak i z racji wielu miejscowości obchodów jak i nasycenia ich zwykłymi mieszkańcami trudniej byłoby TW zenkom i mu podobnym organizować bolszewiko-sodomistyczne zadymy na trasie pochodu przy tradycyjnym sposobie go obchodzenia.

   Oczywiście sam pochód też mógłby być ale już trudniej byłoby, z racji jego masowości, splugawić takie święto alterglobalistycznym wywrotowcom. No i poprzez sam charakter ludzie by nawiązywali kontakty we własnych środowiskach co w przyszłości może mieć znaczenie wyborcze. / społeczne/ …

   • zenobiusz 30 października 2011 o 12:36 pm

    Ktoś@
    „byłoby TW zenkom i mu podobnym organizować bolszewiko-sodomistyczne zadymy na trasie pochodu”
    Sięgasz szczytów wiarygodności.
    Otóż udowadniasz, że poza zwalczaniem Jezusa Chrystusa
    ,masz fobię na moim tle,lub realizujesz fobię
    ,swojego podpowiadacza,sam nic nie wiedząc o moich poglądach

   • zenobiusz 30 października 2011 o 1:25 pm

    Ktoś@
    Prawdziwku,dziękuję za inspirację do wcześniejszego zamieszczenia materiału,tak oto obracają się wasze intencję ,w ich przeciwieństwo.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/30/marsz-niepodleglosci/

    • zenobiusz 30 października 2011 o 1:26 pm

     Ktoś @
     Posłuchaj.

  • monitorpolski 30 października 2011 o 11:08 am

   Chcesz żeby mnie zamknięto jako prowodyra? Ten blog jest prywatnym blogiem edukacyjno – informacyjnym, a nie organem działania jakiegoś ugrupowania politycznego. Owszem, mogę organizować konferencje czy też puszczać informacje o pikietach (np. przed sądami), ale nie chcę i nie mogę robić z siebie wodza opozycji. Robisz jedno, albo drugie.
   Ustalcie komentarzami, albo mailami co chcecie robić. Wymiana maili jest możliwa przeze mnie – też drogą mailową.
   Jeśli ktoś z was zredaguje komunikat w s. 11.11, to na pewno go nie usunę.

   • Stirlitz 30 października 2011 o 2:52 pm

    A ja w temacie Elektrowni na zimną syntezę jądrową – Należy ten temat PRZYKLEIĆ i obserwować każdy krok, wtedy będziemy mieli , w przypadku niszczenia projektu dowody kto stoi za niszczeniem PROJEKTU produkcji taniej energii

    • kosiardeyablos 30 października 2011 o 7:09 pm

     Tu nie trzeba zgadywać kto będzie sabotował projekt. Podobne przypadki, czasem śmiertelne były przyczyną tajemniczych zgonów ludzi propagujących i testujących np HHO-Mobile. I to nie jest fikcja tylko fakt. Nazwiska ludków znacie pewnikiem. Podobnie było z Magnesami – Generatorami Magnetycznymi na magnesy stałe (na magnesy, takie jak te z szafki w kuchni) jakby który nie wiedział) Tak było w latach 80-tych i 90-tych. Dzięki Internetowi i szerokiemu dostępowi do globalnej informacji czyli propagacji Free Energy, ludziska dostrzegli czym jest wolna energia. To uratowało życie wielu wynalazcom. Dziś nie jest to tajemnicą jak kiedyś. Dosłownie każdy jeśli chce może być posiadaczem wynalazków. Problem pojawia sie gdy do tematu włącza się MONOPOLISTA ENERGI. Tu jest myk. Skoro walka to walczmy o zniesienie monopolu na energie. NIe ważne czy masz to w domu, możesz sprzedać energie sąsiadowi albo nie. Możesz zasilać całą wieś i nikt ci nie zabroni, a jedynie rozliczy we majestacie prawa, jeśli zajdzie taka potrzeba. Z drugiej strony Free Energy oznacza upadek instytucji energetycznej – elektrownie i tak dalej czyli zwolnienia ludzi, ludzie na bruk, to jest ryzyko. Podobnie z paliwem. Uzależnienia ludzi od energii oraz źródła dochodu (zarobek) tworzy z wolnej energii przyczynę katastrofy ekonomicznej. Ale halo ! Kto jest winien – system, manipulacyjny kapustą system – lichwa. Dalej to już wiecie co. Tu tkwi przyczyna.

     • hjk 31 października 2011 o 5:18 am

      dzieki wolnej energii postałyby 1000ce miejsc nowych pracy, gdyż astronomiczne koszty pochłaniane przez energię poszłyby w coś innego, np. podróże byłyby praktycznie za darmo i takiż transport, Można by zlikwidować głód – u nas nadprodukcja żywności, stamtad transportować jakies surowce czy owoce, itd. fantastyczne mozliwości…

      • kosiardeyablos 31 października 2011 o 11:41 am

       Dobra – podróże za darmo. Z ekonomicznego punktu widzenia – kto by komu płacił za usługi przewozowe. Wyobraż sobie transport mleka. Koszta poniesione w trakcie przewozu z punktu A do punktu B.- za darmo ? Handel wymienny? Nie do końca. Penga jest potrzebna na inne wartości fizyczno- inelektualne. Co z tego że jedziesz za darmo. Pierdyknie ci pompka w aucie, trza wymienić. Ktoś musi to zrobić. Fabyryka musi pracować – zniesione koszta opłat energetycznych, większe wypłaty dla pracowników – tu kłania się popiwkowa szmira Balcerowicza która działą do dziś. Gdy zaczniemy się zgłebiać w temat to pierwsza myśl – TO JEST MOLIWE ale tak naprawdę murem stoji polityka rządu i klakierów NWO. Wolność energetyczna jest w pyte. Jestem ZA. Nie zależność Energetyczna, jestem ZA. Zauważ jednak że nie jest to możliwe teraz, w naszej krainie. MONOPOLISCI nie pozwolą sobie na odebranie im hajsu. Tu jest motywacja – do walki z monopolem. Dlatego potrzebny jest przysłowiowy „koniec świata”, zryw narodowy i co chodziło mi po głowie i dalej chodzi – Podziemie Gospodarcze czyli super szara strefa, by uruchomić ludzką wyobraźnie wolną od reguł zależności (co możliwe jest i teraz) i znieść idee monopolizmu i wtrynić ją do szuflady zwanej historią przeszłą.

       • kosiardeyablos 31 października 2011 o 12:16 pm

        Przykładem była Libia, jest jeszcze Kuba. Ta sie cholera trzyma. Jest komuna, ale jaka. Nacjonalizacja przemysłu energetycznego może być złym pomysłem, choć nie musi. Jeśli ktoś ma energię i produkuje ją za darmo – może stać sie gadziną która zyska, dalej prowadzi to do powstania karteli energetycznych, dosłownie misz masz ale tak jak z gandzią jeśli jest na użytek własny to nie widziałbym problemu na posiadanie własnej elektrowni. Masz za dużo Watów na składzie, podrzuć sąsiadowi ( za browara – handel wymienny ) twórzmy spóldzielnie, wspólnoty energetyczne, no ale jak zaczniesz na tym trzaskać mamone stajesz sie takim samym monopolniakiem jak ci którzy są u steru władzy rządowej. Pozbywasz sie nadwyżki energi której nie potrzebujesz ale jak zaczynasz liczyć na kaske, byleby zyskać, stajesz sie kim ?………..Wolna energia to pokusa na leniwych, niestety. Darmowa energia to taka za którą nie płacisz.

   • Ramires 30 października 2011 o 9:07 pm

    Czas wyjść i pokazać że nie jesteśmy chuliganami i menelami. Chcemy być wolni ! Czy damy radę ? To już inna sprawa. Większość takich zrywów w historii poległa. Ale wyjątek potwierdza regułę !

 3. galluss 30 października 2011 o 2:22 am

  11 listopada Patrioci spotykają się chyba na placu konstytucji o godzinie 15:00 i idą umówioną trasą w stronę pomnika Dmowskiego. W tym roku zjeżdzają się Niemieckie bojówki sponsorowane przez żydomasonerię i chcą sprowokować zamieszki w Warszawie. Organizacja faszystowska „ANTIFA” będzie miała aprobatę Polskiego rządu i całego lewactwa i mediów….

  Dlatego prosimy aby w tym roku przybyli wszyscy, którym zależy na pokazaniu siły Narodu do Warszawy. Bo Marsz musi się odbyć i nie pozwolimy aby nas zablokowała chołota neo-komunistyczna.

  Z tego co się dowiadywałem to ma przyjechać do Warszawy około 5 tysięcy bojówkarzy z Antify i będa oni wspierani przez resztę lewaków czyli „aktywistów” homoseksualnych. Chodzi prawdopodobnie o zdemolowanie Warszawy i sprowokowanie kontrolowanej rewolucji.

  1) mamy kryzys finansowy wywołany przez globalnych lichwiarzy

  2) mamy ,przez zaplecze tego samego lichwiarskiego raka sztucznie wywołany, ruch tzw. „spontanicznie oburzonych”( pani dyrektor Blumsztajn patronuje ruchowi „oburzonych” w KORowskim liceum w Warszawie

  3) mamy wyreżyserowaną przez lichwiarzy i przetrenowaną w Pn. Afryce praktykę „ulicznej demokracji”

  4) mamy coraz bardzie radykalizujące się postawy Polaków przecierających oczy na widok skali dewastacji kraju i zubożenia społeczeństwa

  5)mamy pełen hipokryzji, kłamstwa i bezradności rząd sklecony z kolejnej mutacji pomagdalenkowych przestępców

  6) mamy idealną sytuację do wywołania chaosu społecznego, z którego wyłonią się „spontanicznie” tzw. „nowe , stare elity”. Tym razem ma się to odbyć w sztafarzu przejęcia władzy przez „tolerancyjnych, wielokulturowych, nieklerykalnych, nie nacjonalistycznych, nowoczesnych Eurpejczyków”.

  Proszę Marka aby dał informacje na bloga, że do Warszawy zjeżdzają się Niemieckie bojówki. Jest to informacja potwierdzona… W zeszłym roku też Antifa zablokowała Marsz a w tym roku chcą wywołać kontrolowaną syjonistyczną rewolucję

  po więcej informacji w tym nagraniu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Jg98kfaAj2c

  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/31597,niemcy-zablokuja-marsz-niepodleglosci-11-11-11

  • iHe 30 października 2011 o 9:34 pm

   Szczerze mówiąc czekałem na tego typu wpis ,sam się zastanawiałem czy to tak ma nie wyglądać.
   Jak będę miał czas to się bardziej skupie na tym zagadnieniu.

   Bardzo mi się nie podoba tego typu interwencja „bratniego” uee narodu za aprobatą nie naszego nieszontu.
   Śmierdzi strasznie banksterką , prowokacją i sterowaną destabilizacją.

   W dodatku merdia już pewnie mają parę scenariuszy dla lemingów,oczywiście ku chwale banksterki.

 4. luxjacek 30 października 2011 o 2:35 am

  Wiem że czasy nieodpowiednie,ale to była Polska armia a nie jakaś obecna popierdułka. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Cw6FJ0Nmowg

  • zenobiusz 30 października 2011 o 3:00 am

   Ktoś, zamieścił taki filmik.Zwróćcie uwagę na końcówkę.

   • luxjacek 30 października 2011 o 3:43 am

    Czy sugerujesz że my to te b…..y z końca filmu.

    • zenobiusz 30 października 2011 o 12:41 pm

     To nie jak sugeruję ,a autor filmu.To prowokacja,i warto pomyśleć kto takie rzeczy produkuje.

 5. luxjacek 30 października 2011 o 3:11 am

  zenobiusz nie bardzo kumam o co cho z tą końcówką(że nic nie mamy a wszystko ruskie?)sorry ale jest sobota:)

  • Stirlitz 30 października 2011 o 3:01 pm

   to jawna prowokacja

 6. Radus 30 października 2011 o 3:18 am

  No to ja w temacie gradu.Byłem świadkiem takiego destruktywnego gradu w Monachium.Podczas prac ogrodniczych spadły kule wielkości jajek kurzych. Schowałem się pod chałupę, wyciągnołem rękę żeby sprawdzić moc natury, ręka posiniaczona, auta zekapitowane, szyby wybite…Ponoć to nic nadzwyczajnego w bawarii…Więc, nie ma co przesadzać.

 7. Annah. 30 października 2011 o 4:27 am

  Otrzymano piątek, 28 październik 2011, godz.23.30
  Moja droga, ukochana Córko, wierność Mojego Kościoła wobec Mnie, jego ukochanego Zbawiciela, zostanie wkrótce wypróbowana aż do granic jego wytrzymałości. Mój Kościół został uśpiony i w swym śnie nie przygotował się na nadejście antychrysta. On i jego podopieczni wpełzli już w każdą szczelinę kościołów Mojego Ojca na całym świecie.
  Kościół katolicki jest pierwszym celem dla antychrysta, który nie zatrzyma się dopóki nie odwróci głów przynajmniej połowy Mojego Kościoła na tej ziemi. Moi kardynałowie, biskupi i kapłani są tak nieprzygotowani, że nie zauważają subtelnych zmian zachodzących w ich własnych szeregach. To nie potrwa długo, zanim podział wewnątrz Mojego Kościoła stanie się naprawdę widoczny.
  Jest to największy atak na Mój Kościół od czasu Mojej Śmierci na Krzyżu. Moi słabi, ukochani słudzy. Wielu z nich jest niewinnymi pionkami na łasce ciemnej mocy, która uważa, by się nie ujawnić.
  Proszę wszystkie Moje sługi, aby modlili się mocno dla wytrzymania odrazy, która nadchodzi. Muszą modlić się do Mnie w następujący sposób:
  „O Mój Ukochany Jezu, odwołuję się do Twojej Ochrony i proszę o Twoje Miłosierdzie dla ratowania moich braci i sióstr wewnątrz Twojego Kościoła, aby nie stali się ofiarami antychrysta. Udziel mi łask i chroń mnie zbroją Twojej Mocy, abym wytrwał wobec złych czynów, które mogą być popełniane w Twoim Świętym Imieniu. Błagam o Twoje Miłosierdzie i ślubuję moją wierność w każdej chwili dla Twojego Świętego Imienia” (…)
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/30/najwiekszy-atak-na-moj-kosciol-od-czasu-mojej-smierci-na-krzyzu/

  • rabarbarek 30 października 2011 o 9:55 pm

   Annah , jesli nie widzialas tego filmu , obejrzyj. Zainteresuje Cie. Kilka slow wyjasnienia.
   Grupa osob nie widzi nic zlego w aborcji. Ot taki sobie zabieg , koniecznosc, pozbycie sie „klopotu”. Dziennikarz nie daje za wygrana i drazy temat do konca. Zadaje pytania , rozprawia sie z tolerancja, dobro przeciwstawia zlu, dazy do odpowiedzi na pytanie „co jest w zyciu najwazniejsze” i ” czy mamy prawo zabijac”?
   Koncowy resultat? Trzeba obejrzec film, ktory zdobyl nagrody…

   http://180movie.com/

   • Annah. 30 października 2011 o 11:01 pm

    Dzięki Rabarbarku, to jest temat kluczowy dla być albo nie być naszej planety, dałam do ulubionych, Z chęcią obejrzę za jakiś czas kiedy ktoś przetłumaczy.

 8. Konrad 30 października 2011 o 5:40 am

 9. navajo88 30 października 2011 o 5:56 am

  Ogłaszam alarm !!!! panowie do broni ,kobiety łapać się za bandaże ,,a gówniarze marsz do schronów !!!!! hahahahahahahaha
  A teraz na poważnie ludzie ale wy zaczynacie siać panikę !!!! ,a ja mówię wam że nic 11 nie beńdzie !!!
  J.M.H

  • 44 30 października 2011 o 7:25 am

   Dla większości będzie to początek długiego weekendu…

   • Ramires 30 października 2011 o 10:20 am

    Dobrze prawisz 44 ! Ludzie zasiądą wieczorem przy stole zastawionym kiełbasą za 5,99 i piwem za 1,39. Włączą ukochane TV i w wiadomościach zobaczą jak „grupy nieodpowiedzialnych chuliganów” próbują zakłócić ich wspaniały świat i miłość do „ukochanej władzy” ! POzdrawiam !

    • Sully 30 października 2011 o 11:05 am

     Ramires…poprawka przy cenach które podałeś to chyba wyrobem kiełbasobodobnym i wyrobem piwopodobnym;-)

     • sebecx 30 października 2011 o 12:30 pm

      .ceny w Euro … w roku 2012… hehehe…

     • Ramires 30 października 2011 o 8:57 pm

      Cieszę się że ktoś dostrzegł ironię mojej wypowiedzi inaczej byłbym przerażony. Dla nas „kiełbasa” za 5, 99 zrobiona z kazeiny czy tez soi modyfikowanej jak by to zwał.! Dla sikorskigo nagroda za popieranie wyzwolenia Libii z ropy , dla walcowej nagoda za super prace w Warszawie. Może jakaś nagroda dla prezesa zus. Czemu nikt nie ripostuje. Piszę na zaś. Nikt nie gryzie w rękę która karmi !

    • Stirlitz 30 października 2011 o 6:59 pm

     Apropos zakupów , wczoraj byłem w supermarkecie Stokrotka , zobaczyłem za ladą chłodnicza parówki „Promocja Berlinki 3,49 /kg” wziąłem 4 opakowania po 250 g , dla kota , bo nie jem czegos takiego jak parówka. przy kasie Pani mówi za 14 zł . JA na to że prmocja.. Ona że przepraszają bo sie pomylili , opakowanie jest po 3,49 . A ja pytam co to za promocja , jak parówki można kupić za 7 zł za kg. Nic nie odpowiedziała 🙂

     • rabarbarek 30 października 2011 o 10:33 pm

      Stirlitz , w Berlinie „pomylili sie ‚ w rozliczeniach bankowych na skromne 55 miliardow , a Ty masz pretensje , ze w Polsce berlinki kosztowaly 4 razy wiecej? Trzeba bylo walczyc , bo jesli oni popelnili blad , to ich sprawa.I ich strata. A poza tym nie przyznawaj sie na stronie , ze chcesz otruc swojego kota. Trucie kota parowkami jest niehumanitarne.

 10. ciociababcia 30 października 2011 o 7:28 am

  Witam – wprawdzie nie w tym temacie, ale wczoraj trafiłam na interesujące wiadomości w sprawie wyborów. Najbardziej boli mnie, że pojawiają się często wypowiedzi: PiS przegrał. Ja nie godzę się z tym.

  monitorpolski.wordpress.com
  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/15/czy-to-ludzie-palikota-liczyli-glosy/

  .pis-sympatycy.pl

  umtsno.blogspot.com
  http://umtsno.blogspot.com/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html?showComment=1319906876823#c2189046108763508543

  @ Dygresja1 – So paź 29, 2011 7:09 pm
  Na szybko to moge Wam powiedziec ,ze wychodzi niezgodność oferty z SIWZ. Tylko jest puyanie dlaczego konkurencja nie podwazyła wyników przetargu? Z tym ,że w tej chwili zwalili mi sie goście. wiec nie bede szerzej tłumaczył labiryntów procedur przetargowych przeprowadzanych wg Ustawy o zamówieniach publicznych

  Anonimowy pisze…
  GTS CE – to rosyjski kapitał !
  GTS Central Europe należało do konsorcjum finansowego Group Menatep z kapitałem rosyjskim, działającego później pod nazwa GML Ltd.
  Polecam ten tekst:
  29 października 2011 21:33
  http://bezdekretu.blogspot.com/2011/07/bezpieczenstwo-na-sprzedaz-2_20.html

  Pozdrawiam.

 11. Stanisław 30 października 2011 o 8:27 am

  elektrownie zimnej fuzji jądrowej – to brzmi jak bajka, lecz czasami i bajki stają się rzeczywistością. Pozostaje pytanie czy monopoliści od ropy i gazu pozwolą by ta technika trafiła pod strzechy ?

  Już sam fakt że media musowego nakazu przemilczają takie doniosłe wydarzenia powinno dać do myślenia i zmobilizować nas by tę sprawę nagłośnić – monitor robisz dobrą rzecz publikując takie ważne informacje.

  • wwr 30 października 2011 o 10:05 am

   Łągiewkę i jego wynalazek wyśmiewano ponad 10 lat. Aż wreszcie się przebił.

   Samodzielnie sprawdziłem taki ruski wynalazek co to miał oszczędnie grzać – beril.ru (www.beril.lt) Niestety experyment wykazał, że kocioł beril zużywa tyle samo kWh co zwykła grzałka. http://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/1194-piece-elektryczne/page__pid__88472__st__100#entry88472

  • monitorpolski 30 października 2011 o 11:12 am

   Stanisław, jeszcze to do nikogo nie dotarło co to oznacza. To jest rewolucja w skali cywilizacji. Cała ta mafia odejdzie w mrok historii, nawet małe narody nie będą uzależnione od rurociągów, OPEC-ów, umów międzynarodowych, ograniczeń CO2 itd. To się im wszystko idzie je..ać! I nic już nie mogą zrobić, sprawa się RYPŁA!!!

   • Versus3 30 października 2011 o 11:26 am

    Monitor: spokojnie, to nadal jest elektrownia ATOMOWA, tyle, że na niklu, a nie na uranie. Jak to się rozkręci i będzie działać na skalę przemysłową, to bedziemy mieli wojny o złoża niklu zamiast o złoża ropy. Niklu jest dużo mniej niż ropy…

    • monitorpolski 30 października 2011 o 11:34 am

     Nie, to jest elektrownia zimnej syntezy jądrowej oparta na wodorze. Którego nie brakuje, bowiem jest w wodzie. Nie ma elementów, które byłyby groźne, jak pręty uranowe. Poza tym sama nazwa wskazuje, że jest „zimna”, więc w razie awarii nie ma co chłodzić. O ile rozumiem, proszek niklowy w bardzo małych ilościach jest potrzebny jako katalizator. Może się mylę, technologii bowiem nie opisano. Nie będzie żadnego wyścigu o nikiel. To po prostu postawi cywilizację na innym poziomie. Gość powinien opublikować technologię do powszechnego wykorzystania, a nie patentować ją.

     • Versus3 30 października 2011 o 11:38 am

      Nadal jest to synteza jądrowa, tyle, że z innymi składnikami i w pokojowej temperaturze, można zrobić w blaszanej puszce, zamiast w izolowanym i chłodzonym reaktorze. Jako produkt dostajesz energię i… PROMIENIOWANIE. Nic się niestety tu nie zmieniło. Dlatego nie wzbudza to aż takiego entuzjazmu, jakiego byś chcial, a nie dlatego, ze spisek i mafia itp.

      • peryskop 30 października 2011 o 11:58 am

       Versus3 – jak zwykle farmazony tu wstawiasz zamiast RZETELNYCH argumentów.

       • monitorpolski 30 października 2011 o 12:15 pm

        Zastanawiam się po co to robi? Czy chodzi o głos sceptyka, czy też taka natura? Bo nie chcę sądzić, że wykonuje wrogą dla cywilizacji (a więc i dla siebie) robotę.

        • kosiardeyablos 30 października 2011 o 7:36 pm

         Też nie lubię sceptyków. Ostanio prałem sie po ryjach z takim jednym sceptykiem. Do rzeczy :
         Olać sceptyków. Versus3 znowu szwunc-punkuje. Czy synteza jądrowaczy jajowa. Jest zimna i składnikami są łatwo dostępne surowce. Wiec po raz kolejny Olać Sceptyków. Takiemu postawiłbyś przed oczami statek kosmiczny i tak by nie uwierzył, szkoda gadać.
         Wspominałem tu kiedyś o HHO. Jakie trza ponieść koszta? Mianowicie takie
         – destylowana woda (5l koszt 5zika)
         -soda oczyszczona (2 zika) dostępna w spożywczakach.
         -generator – od 200 zika w górke a to jest jednorazowy zakup
         -akumulator jako żrudło energi
         -transormator (do testów)
         Do czego to ma być? Ano do auta, do kuchni, do lutowania, do cięcia gazowego mini palniczkiem, spawanie np szkła z innymi materiałami jak metal, plastik i takie tam no i jeśli ktoś posiada agregat prądotwórczy napędzany paliwem takim jak ropa czy benzyna- czemu nie. Jest wiele możliwości. Powiem wam że taki generator-wytwornica wodoru z wody służyć nam może do utylizacji śmieci. Jest możliwość utylizacji odpadów radioaktywnych ale to jest jedynie możliwa opcja. jest kupe materiałów na youtubie na ten temat. Skoro ma być wojna o surowce to według Versusa3 bedzie dym o wode. Bzdura. Już sobie wyobrażam podatek od deszczówki. Versus3 – weź ty sie palnij w łepetyne i otrzeźwiej.

       • Versus3 30 października 2011 o 12:32 pm

        Ale jakie farmazony? Wyjaśnijcie mi proszę, jeżeli się mylę, jaka jest różnica między zimną fuzją a syntezą jądrową? Bo może zwyczajnie głupi jestem…

        MONITOR: w Twoim artykule, Twoją ręką napisanym stoi jak byk:
        „Podczas prezentacji była obecna ograniczona ilość osób (ok. 30), głównie z uwagi na wymagania bezpieczeństwa, gdyż jest to urządzenie NUKLEARNE.
        ……
        W czasie pracy dokonywane były pomiary PROMIENIOWANIA GAMMA – nie wykazano żadnej zewnętrznej emisji, bowiem całość została pochłonięta przez wodę, żelazo, ołów i powłokę aparatu.”

        Jeżeli to nie jest nowa lepsza konstrukcja starej dobrej elektrowni atomowej, to CO TO W TAKIM RAZIE JEST?

        • peryskop 30 października 2011 o 12:48 pm

         @Versus3: „…Wyjaśnijcie mi proszę, jeżeli się mylę, jaka jest różnica między zimną fuzją a syntezą jądrową? Bo może zwyczajnie głupi jestem…”

         Gratulacje! Wreszcie trafnie się zdiagnozowałeś.

         Jeśli nie dostrzegasz różnicy pomiędzy wybuchem, który trwa sekundy, generuje temperaturę tysięcy stopni i może być wykorzystany jedynie do destrukcji w dużej skali – a kameralnym procesem przetwarzania energii, który może trwać dowolnie długo w temperaturze otoczenia i z możliwością czerpania części tej energii – to twoja samoocena jest niestety słuszna.

        • Versus3 30 października 2011 o 12:54 pm

         Peryskop: Nie odpowiadasz na pytanie. Piszesz o bombie atomowej, zamiast o elektrowni. Zmyłka?

         Ja nie mam nic przeciwko zimnej fuzji, ale nie ma się czym tak ekscytować jak Monitor. To po prostu elektrownia atomowa, tylko w mniejszym pudełku.
         Ale ludzie tacy jak Peryskop, którzy nie odróżniają bomby atomowej od reaktora atomowego, cóż… nie zrozumieją.

        • monitorpolski 30 października 2011 o 1:25 pm

         Cały świat nauki od dziesiątków lat mówi o cudownej zimnej syntezie jądrowej, a ty to bagatelizujesz? Mamy wreszcie źródło energii, które wprowadzi całą cywilizację w nowy etap rozwoju – bez żadnych odpadów promieniotwórczych, bez skutków ubocznych, z praktycznie nieograniczoną ilością paliwa, a ty mówisz, że to jest „kolejna elektrownia atomowa”?
         Nota bene, wracając do elektrowni atomowych – pisałem o tym na blogu, że możliwa jest technologia wykorzystania paliwa jądrowego w całości, bez odpadów, poprzez zastosowanie innego chłodziwa i wprowadzeniu odpadów w kolejne cykle. Tego się jednak nie robiło, gdyż „odpady” w postaci np. plutonu były potrzebne do produkcji bomb jądrowych.
         Teraz, gdy mamy inne źródło energii, odpadnie też tłumaczenie konieczności istnienia tradycyjnych elektrowni atomowych. Same korzyści dla świata, same straty dla globalnych ludobójców.

        • hjk 30 października 2011 o 2:40 pm

         V-3 widzę znowu „wiecznie żywy” 🙂
         I znowu wiecznie niedokształcony 🙂
         „Zimna fuzja” to nie jest energia nuklearna tylko „fuzjalna”, jak sama nazwa wskazuje, czyli nie rozszczepanie jąder cięzkich pierwiastków jak np. uran czy pluton, ale fuzja lekkich jąder w nieco cięższe – wodoru w hel. Proces ten w sposób gwałtowny zachodzi w bombię TERMOjądrowej (a nie jądrowej!!), natomiast w elektrowni w sposób kontrolowany i jak słusznie napisano rozciągnięty w czasie i z mniejszą iloscią materiału, a wiec możliwy do wykorzystania. Nie powstają tu zadne szkodliwe odpady promieniotwórcze (w przeciewienstwie do elektrowni jadrowych i takchże bomb), a jedynie promieniowanie, które moze być pochłonięte przez odpowiednie obudowy. Proces jest o wiele bardziej wydajny od rozszczepienia jąder i bezpieczniejszy, jak z tego widać, mniej kłopotliwy – wodór jest wszędzie w wodzie.

        • hjk 30 października 2011 o 5:17 pm

         @V3
         wysmiewałes kilka wpisów temu bronie skalarne, tu masz trochę o falach skalarnych i ich specyfice, jak rozumiesz coś z angielskiego:
         http://pesn.com/2011/03/26/9501797_Teslas_Scalar_Waves_Replicated_by_Steve_Jackson/

        • peryskop 30 października 2011 o 7:14 pm

         Versus3 30 Październik 2011 o 12:54 pm
         „Peryskop: Nie odpowiadasz na pytanie. Piszesz o bombie atomowej, zamiast o elektrowni.”

         Już ci tu obok odpowiedziałem.
         Czy jest tu na blogu Monitor Polski jeszcze ktoś poza V3, kto nie zrozumiał mojego tłumaczenia?

         A ty jeszcze nie podałeś nam wyjaśnienia jak się wziął na Ziemi węgiel jeśli według ciebie ten pierwiastek nie występuje w innych formach niż w związkach organicznych. Taką tezę karkołomną zaproponowałeś chcąc ośmieszyć informację o „peak oil” vs „deep oil”.

         Przypomnę ci też, że jak nam podałeś rzekomo studiowałeś nauki ścisłe na Uniwersytecie.
         Czy nie były one za ścisłe?

        • hjk 31 października 2011 o 11:49 am

         🙂
         mogły być „za ścisłe”, jeśli studiował np. matematykę :_)

     • Stanisław 30 października 2011 o 12:33 pm

      Zgadza się Waść Monitor – technologia powinna być ogólnie udostępniona, bo może zdarzyć się taki numer jak w jednym z filmów , tytułu nie pamiętam , odkrywców podobnego urządzenia próbowano zgładzić i położyć łapska na wynalazku , tylko przypadek ( w filmie ) spowodował że jeden z odkrywców ocalał.

      Co do zderzaka pana Łagiewki i jego problemów z biurokracją i niemożnością opisania zjawiska. Osoby te co stawiały mu kłody pod nogi powinna spotkać odpowiednia „zapłata”. Każdy z nich przecież krew na rękach.ofiar z wypadków komunikacyjnych.

      • monitorpolski 30 października 2011 o 1:41 pm

       Masz rację z Łągiewką – tak, ci ludzie mają krew na swoich rękach! Podobnie ci, którzy blokują produkcję darmowej energii. To przecież jedną z głównych przyczyn wojen jest przejmowanie kontroli nad terenami roponośnymi.

       • hjk 30 października 2011 o 2:32 pm

        Ropa tak szybko do lamusa nie odejdzie z tej racji, ze cześć „energetyczna” jej zużycia to ok. 1/3 całego wydobycia, natomiast pozostałe 2/3 to „wielak chemia”: guma, tworzywa sztuczne, farby, lakiery, farmacja, nawozy sztuczne i dziesiatki innych zastosowań – ostateczny „cios” ropie i wojnom o nią mogłaby zadać tylko synteza tego wszystkiego np. z węgla i innych materiałów, ale czy znowu nie zaczęłyby się wojny o węgiel, np. o nas, którzy mamy najwięcej węgla w Europie. Tylko powstanie wielu alternatywnych metod syntezy organicznej mogłoby wyeliminować to „ropne szaleństwo”.

        • rabarbarek 30 października 2011 o 3:50 pm

         Czytalam wczoraj troche na temat glowny. Znajda sie sily , ktore powiedza , ze to bajki . Takie ich ulubione slowo to ” fake” , wiec wszelki postep w tej dziedzinie zatrzymaja jako fake i z darmowej energii nici. Troche wiecej na ten temat . Chyba nie powtarzam zrodla.

         http://www.wired.co.uk/news/archive/2011-10/28/cold-fusion

        • peryskop 30 października 2011 o 6:17 pm

         @Rabarbarek, nie poddawaj się i nie popadaj w defetyzm, bo z nim ci nie do twarzy!

         Oczywiście, że nie będzie łatwo, bo tu chodzi o zrzucenie monopolu pasożytniczych klik.

         Ale bardzo możliwe, że przyszli historycy określą III w.ś. jako długą, krwawą wojnę, której główną przczyną były próby ukrycia technologicznego przewrotu w dziedzinie pozyskiwania energii. Więc będą palone „czarownice” wyznające zimną fuzję, a naukowcy którzy posiedli tajemnicę będą mordowani. Nihil novi.

         Ale i tej lawiny nie uda się już nikomu powstrzymać, tak jak nie udało się zatrzymać postępu wytwórcom glinianych tabliczek idealnych do pisma klinowego, ani ich licznym następcom w historii postępu technologicznego z Kodakiem na czele!

         Sądzę, że przełomowy cios w plecy petro-kartelowi zadadzą ci z 2-iej albo 3-iej ławki – może Azjaci, Latynosi, albo Afrykanie? Bo nad-inteligencja białoskórnych to kolejny wylansowany przez nich mit – między innymi w MIT, bo także specjaliści z Massachusetts Institute of Technology zostali zaproszeni przez NASA do udziału w realizacji inscenizacji serialu-komedii pt. „Apollo”.

        • rabarbarek 30 października 2011 o 9:03 pm

         Peryskop, to nie defetyzm . Ja zawsze zakladam , ze cos sie uda bo udac sie musi i juz. Sa jednak momenty , kiedy bezsilnosc bierze gore nad optymizmem . Kiedys z nudow chcialam zrobic sobie liste naukowcow , ekspertow , politykow , ktorzy zgineli w podejrzanych okolicznosciach. Zrezygnowalam po wypisaniu kilkuset nazwisk.

         Zobacz sobie liste , ktora zalacze. Jest tam tez nazwisko pewnie Ci znane. { dr. E. Mallove] Jest tam wiele nazwisk ludzi , ktorzy zgineli w dziwnych okolicznosciach , czesto tuz przed opublikowaniem swoich badan lub ogloszeniem swiatu , ich wynikow.

         Wczoraj tez mialam prywatna rozmowe na ten temat i dowiedzialam sie sporo od ludzi , ktorzy uciekli ze swojego kraju w obawie przed skroceniem ich o glowe.

         http://www.nogw.com/download2/-9_live_dangerously.pdf

        • peryskop 30 października 2011 o 10:15 pm

         @Rabarbarek dzięki za info o tajemniczych odejściach naukowców.

         Lista jest niestety znacznie dłuższa, a dominują na niej głównie osoby powiązane z biologią i medycyną, np tu:

         http://stevequayle.com/dead_scientists/UpdatedDeadScientists.html

         Niech w Święto Zmarłych nasza pamięć powróci do tych, którzy chcieli nas chronić!

    • kosiardeyablos 30 października 2011 o 7:40 pm

     • kosiardeyablos 30 października 2011 o 7:41 pm

      i tyle w temacie!

      • kosiardeyablos 30 października 2011 o 7:47 pm

       • kosiardeyablos 30 października 2011 o 7:55 pm

        No półka SCETPYKOM opada – Powyższy filmik z Jeff’em Sokolem kieruje – do Versusa3 ! 2:40 minuta – to opadnie cąłkiem i placnie o glebe ! Ha ha ha ha !

        • choice 30 października 2011 o 8:02 pm

         maxxx wyjebka

   • gruszka 31 października 2011 o 1:03 am

    Monitor , chciałbym wierzyć w to , że globalni ludobójcy po prostu dopuszczą tą technologię do powszechnego użytku.Bo jakoś mi się nie chce wierzyć , że nastąpi to w ciągu kilku lat . Chyba ,że po nastaniu NWO o ile ten w ogóle nastanie. Bo wtedy nie będą już musieli z nikim walczyć i wtedy takie fajne, nikomu nie smrodzące, technologie zaczną wprowadzać.Wtedy się okaże, że energia może być za darmo , a ropa może być tania i ,że NWO jest takie cacy, a ludzie tak przeciwko temu występowali.
    Dla mnie to będzie tak wyglądać , że za chwile dowiemy się , że ta technologia jest cacy , ale na wprowadzenie jej potrzeba czasu (tyle ile potrzeba na wprowadzenie rządu światowego) i że jest to przyszłość.I tyle .A prawda jest taka , że taką technologię mogą wprowadzić już jutro zapewne .

    • jakisbuk 31 października 2011 o 3:20 am

     bedzie to samo co z panelami słonecznymi – ceny są tak wyje,,, w kosmos że kompletnie sie nie opłaci tego kupować – pamietam jaki był szum – miał być raj na ziemi w wyszło jak zwykle wielki g… – może faktycznie potrzeba jakiegoś globalnego rządu bo inaczej nic sie nie zmieni – ci co rządz ROPĄ I GAZEM NIGDY TEKIEJ TANIEJ ENRGII NIE POPRĄ

 12. Broke 30 października 2011 o 10:41 am

  Wizyta papieża Benedykta w Berlinie:

  Ciężko to nawet skomentować bo słów brakuje…

  • Sully 30 października 2011 o 11:09 am

   Brok, ale dlaczego oni Mu ręki nei podali, kto to był , to byli katolicy??

   • hjk 30 października 2011 o 2:43 pm

    @sully
    „Brok, ale dlaczego oni Mu ręki nei podali, kto to był , to byli katolicy??”

    A tam, zazdrość wewnątrz niemieckiego kościoła, ze to on został papieżem, a nie oni 🙂

  • monitorpolski 30 października 2011 o 12:12 pm

   Szok! Sami widzicie, co się dzieje – jaka agentura działa. I co, dziwicie się, że mało kto z duchowieństwa broni krzyża w Sejmie? Że taka nagonka na ks Natanka, który broni Papieża?

   • Extazed 30 października 2011 o 12:45 pm

    Natanek to jest psychicznie chory człowiek, któremu należy się pomoc psychiatry.

    • vortex 30 października 2011 o 1:19 pm

     A co lezales z nim w Tworkach ze wiesz ze jest chory ? Czy moze jestes jego osobistym shrinkiem ? Pamietaj obowiazuje tajemnica lekarska.

    • peryskop 30 października 2011 o 1:20 pm

     @Extazed, widać, że przeszedłeś przyspieszony kurs u jakiegoś@sbuka i teraz ty bedziesz decydował, kto do psychiatry. Sbuk już wie, ale pewnie zapomniał ci przekazać, że badania wykazują, iż pacjenci polecający innym leczenie psychiatryczne sami potrzebują takiej pomocy.

     • Extazed 30 października 2011 o 1:33 pm

      Tak tak peryskop, tak tak… gadaj zdrów : )

      • Aśka 30 października 2011 o 4:14 pm

       Niestety to co powiedział peryskop, to ogólnie znana rzecz. Nie słyszałeś o tym? Dodam jeszcze, że osoby, które są poważnie chore psychicznie za nic nie chcą się skonsultować u lekarza twierdząc, że są zdrowe, tylko pozostali są chorzy.

       • Extazed 30 października 2011 o 4:27 pm

        Zgodnie z tym co mówicie ogłaszam wszem i wobec (toż to sensacyja), iż wszystkie osoby uważające się za zdrowe psychicznie/fizycznie są w grubym błędzie i pilnie muszą skonsultować się z lekarzem!
        Którą Akademię Medyczną kończyliście bo widzę jesteście świetnymi lekarzami i diagnostami!

        • Aśka 30 października 2011 o 4:33 pm

         Nikt wszystkich osób do psychiatry nie wysyła. Byłoby to nienormalne – nie sądzisz? Pisałam o osobie, u których otoczenie (wiele osób) sądzi, że ktoś jest chory i powinien skorzystać z porady, a on twierdzi, że jemu nic nie dolega, a wszyscy pozostali mają jakieś problemy ze sobą.

        • sebecx 30 października 2011 o 4:34 pm

         …ach jak ty pięknie łykniesz „spiralę” i „okręgi” Bala….. ach jak pięknie…

        • Extazed 30 października 2011 o 4:40 pm

         sebecx, mógłbyś jaśniej się wyrazić bo nie wiem co chcesz przez to powiedzieć…

        • choice 30 października 2011 o 4:48 pm

         extaza ty weź zrób mały detoks bo się zapętlasz…
         Ludziska ale ekipa z nieb niebieskiego dżipa odwala dobrą robotę praktycznie już nie ma tematu w którym nie jesteśmy czubami i spiskowcami 😀 ma się ten wachlarz kontrargumentów

        • Extazed 30 października 2011 o 4:58 pm

         wow choice ty naprawdę … nie myślisz nic a nic. Pogratulować geniuszu a w zasadzie jego braku. Zmądrzej dzieciaku i wyjdź z piaskownicy w końcu. Jaka ekipa? Jaki dżip? Gdzie nazwałem kogokolwiek z forumowiczów czubem/wariatem/spiskowcem?
         Ogarnij się chłopcze, zacznij myśleć i na przyszłość pisz komentarze adekwatne do tematu dyskusji a nie wpieprzasz swoje 3 grosze tam gdzie nie trzeba. Się zapętlam? A to ciekawe. Zwrócę teraz uwagę na twoje komenty i zobaczymy robaczku kto się zapętla.
         Peace

        • sebecx 30 października 2011 o 5:00 pm

         …@Ekstazed wiem, że nie wiesz… wiem… podam Ci wskazówki …wpisy Fakira …Antymaterialnego… kukulkan…. tęcza…. Maya….

        • choice 30 października 2011 o 5:27 pm

         „nie myślisz nic a nic”Jak nie jestem w temacie nie ogarnięty to nie palę klawiatury i nie pieprze trzy po trzy żeby nie strzelić zbłaza a tobie już parę razy wyszło i to bardzo dobrze nawet z tym wpisem poniżej mniejsza o to. Szanuję tu wiele osób bo naprawdę każdy ma swoje mocne strony.
         „Natanek to jest psychicznie chory człowiek, któremu należy się pomoc psychiatry.” Dr. Natanek jak już coś misiu pysiu ukończysz liceum dowiesz się co to studia.. Za geniusza nigdy się nie uważałem..Ekipa z niebieskiego dżipa ty do niej czasami wsiadasz czasem wysiadasz i nie trzeba być geniuszem do twoich mądrych wpisów. Jak trafiły cię moje 3 grosze w serduszko to o to mi chodziło by się trzymać bardziej tematu a nie jechać po osobie która jest po naszej stronie… peace ? jednak łykniesz bala…

    • monitorpolski 30 października 2011 o 2:05 pm

     Posłuchaj dokładnie ks. dr Piotra Natanka. Nawet osoby niewierzące mogą się wiele od niego nauczyć. Czy sądzisz, że gdyby był „psychicznie chory” jak twierdzisz, to byłby na niego taki atak? Informacje, które ks. Natanek przekazuje są zabójcze dla satanistów.

     • Extazed 30 października 2011 o 4:20 pm

      Informacje przekazywane przez Natanka są bez znaczenia, gdyż doprowadził on do sytuacji w której stał się pośmiewiskiem i obiektem szydery. Działa w słusznej sprawie, ale obrana przez niego taktyka legła u podstaw zanim jeszcze dobrze się rozkręcił. Ważnym jest ażeby trafiać w target a jemu się to nie udało. Kompletna klapa. Poza tym sposób jego wypowiedzi jest nad wyraz dziwny i mało współczesny że to tak ujmę. Treści przez niego głoszone robią z niego gorliwego fanatyka, który najchętniej powróciłby do czasów średniowiecza, gdzie nie było komputerów a kościół miał największą w swych dziejach władzę nad ludem. Słuchałem kilku kazań Natanka i wystarczy mi to aby urobić sobie własną opinię o tym człowieku. Ubzdurał sobie w głowie swój surrealistyczny świat – stąd moje stwierdzenie o chorobie psychicznej.

      • hjk 30 października 2011 o 5:02 pm

       Tak, z tym powrotem to ma rację, bo jak widać juz coraz wyraźniej, kiedy „dano” ludowi „wolność” i „wyzwolono” spod „wszechwładzy” kościoła, to zaczął się nowoczesny upadek…
       Efekty tego mamy w Polsce i na świecie. A to dopiero poczatek i w najbliższych latach pewnie bedzie coraz „ciekawiej”… Aż sami „uwolnieni” się zadziwią, kiedy odkryją, jak zostali spętani…

       • Ania 30 października 2011 o 5:10 pm

        Ty naprawdę tak myślisz ?

        • Annah. 30 października 2011 o 5:31 pm

         Bez pudła to agent Benedykta 😉

      • pola 30 października 2011 o 5:44 pm

       Niech śmieją się durnie i ignoranci z prostych sług Bożych myśląc że racja jest po ich stronie gdy tymczasem zło zagniezdziło się w samym jądrze kościoła i próbuje przemawiać do nas.
       ,,Czy poza zapowiedzią apostazji oraz upadku pasterzy, trzecia część Tajemnicy Fatimskiej porusza jeszcze inny temat, zawierający w sobie powyższe dwa elementy, mianowicie ostatnią walkę między Państwem Bożym a Synagogą Szatana”
       http://apokalipsa2007.republika.pl/Fatima.htm

   • spostrzegawczosc 30 października 2011 o 12:51 pm

    Kosciol niszczony jest od srodka i jest to przykre…

  • kosiardeyablos 30 października 2011 o 7:56 pm

   to już było!

 13. monitorpolski 30 października 2011 o 11:14 am

  Już rozmawialiśmy – jest to antypapieska prowokacja, lewicówki watykańskiej (takiej samej agentury jaka i u nas bruździ).
  Czy nie sądzisz, że epokowy wynalazek jak elektrownia darmowej energii jest ciekawym tematem?

 14. Sully 30 października 2011 o 11:14 am

  Poprostu pewni ludzie nawet jak będą mieli czerwone i fioletowe czapeczki na głowach, ciągnąć będą za soba słomę z butów…tyle w temacie. Bo mogę czegoś nie akceptować i nie zgadzać się, ale jesli decyduję się na wzięcie udziału w uroczystosci….szkoda gadać. Dorośli ludzie a jak dzieci w piaskownicy się zachowali…

 15. nowy84 30 października 2011 o 11:22 am

  Niemcy niemcami ale lepiej szukajcie informacji o przygotowaniach prewencji, bo wg. mnie jeżeli dojdzie do zamieszek to dzięki ogromnej „pomocy” panów mundurowych

  • monitorpolski 30 października 2011 o 11:36 am

   Chyba, że ich sprowadzą też zza granicy. Który polski policjant będzie słuchał rozkazów niemieckiego homoseksualisty? Całe SD, SS, Gestapo to były same zboczale.

  • zenobiusz 30 października 2011 o 12:45 pm

   W marszy bierze udział Gen Petelicki,twórca „Grom”,
   a więc wielu jego byłych podkomendnych,
   już rezerwistów,będzie na miejscu.
   Biada prowokatorom,kim by nie byli.
   🙂 🙂 🙂

   • monitorpolski 30 października 2011 o 2:02 pm

   • navajo88 30 października 2011 o 4:29 pm

    No panie Zeno pozyjemy ,zobaczymy ,,,,, ale ale !!!! a co jeżeli 10 Listopadanastąpi koniec świata ????? ,zastanowil się ktoś ??????
    hahahahahaha .
    J.M.H

    • hjk 30 października 2011 o 5:05 pm

     najpierw moze zastanowmy sie nad 9.11.2011, jesli bawimy się w numeromanię i symbolikę dat:-)
     Ciekawe, czy coś się dzialo 1.01.2001, 2.02.2002, 3.03.2003, itd.

     • Annah. 30 października 2011 o 10:16 pm

      Oho, nie mówiłam Aniu spod nieprawidłowego adresu (bez skojarzeń), a teraz jeszcze w numerologię się bawi. Jak taki ciekawy to niech zapyta lajtłorkerów z siódmej gęstości to mu turaki powiedzą 🙂

 16. Roma 30 października 2011 o 12:07 pm

  Kolejne globalne kłamstwo wychodzi na jaw.

  Naukowcy wycofują się ze stwierdzenia, jakoby człowiek był głównym sprawcą ocieplenia klimatu

  Aktualizacja: 2011-10-29 9:17 pm

  Tak, jak sugestie zwolenników aborcji związanych z oenzetowskim funduszem ludnościowym, przewidujących, że w 2100 r. będzie nas już 10 mld, są poważnie kwestionowane przez innych naukowców, tak samo sugestie – jakoby człowiek był głównym sprawcą rzekomego gwałtownego ocieplenia klimatu – zostały ostatnio podważone przez grupę innych naukowców. Marc Morano z Climate Depot pisze, że właśnie jesteśmy świadkami skrajnej kompromitacji teorii o gwałtownym ocieplaniu się klimatu.

  http://www.bibula.com/?p=46382

  • Versus3 30 października 2011 o 12:46 pm

   No, nareszcie.

   • peryskop 30 października 2011 o 1:36 pm

    Po pierwsze – wielu uczciwych naukowców wcale się nie wycofuje, bo nigdy nie dali się nabrać!

    Po drugie – podczas konferencji American Association for Advancement of Science w 2010 roku
    w San Diego, CA, Prezes Narodowej Akademii Nauk USA dr Ralph Cicerone, wypowiedział między innymi te znamienne słowa: „Nauka zniszczona przez kłótnie o klimacie. Skandale, w tym mailowy przeciek climategate, doprowadziły do utraty zaufania społeczeństwa do naukowców… ”

    http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/8525879.stm

    Po trzecie – sondaże przeprowadzone w środowiskach naukowców wykazały wzrost sceptycyzmu wokół tezy globalnego ocieplenia z winy człowieka i dużą szkodliwość tej kontrowersji dla wizerunku nauki jako całości.

    http://dprogram.net/2010/05/25/msm-belief-in-man-made-climate-change-collapses-in-britain-germany

    Po czwarte – prezydent The Royal Society w latach 2005-10 baron Martin Rees of Ludlow, autor książki z roku 2003 o refleksyjnym tytule: „Our Final Century: Will the Human Race Survive the Twenty-first Century?” wezwał naukowców aby dla ratowania reputacji środowiska byli bardziej szczerzy nt. wyników badań.

    Po piąte – skutkiem manipulacji i wylansowania publikacji ‚filadelfijskich’ jako rzekomo obiektywnych jest regres nauki, bowiem nawet uczciwi naukowcy, powołując się w dobrej wierze na fałszywe wyniki publikowane przez nieuczciwych kolegów, sami też formułują fałszywe wnioski.

    • sebecx 30 października 2011 o 4:41 pm

     @peryskop co myślisz o Kapanadze lub Kapałaze jak niektórzy mówią… http://www.youtube.com/watch?v=TwGMZukdZxI
     …kilku ludzi się tym zainteresowało… podobno trzeba umiejętnie wykonać najważniejszy element jakim jest specjalna warstwowa cewka… ach ten Tesla…

     • sebecx 30 października 2011 o 4:42 pm

      ..oczywiście żadna to nowość ale jak w temacie darmowy prund to sobie to przypomniałem..

      • peryskop 30 października 2011 o 8:46 pm

       @sebecx jak wiesz nafilmować można wszystko – nawet apollo na księżycu.

       A tu chlopcy kombinują jakby do konkursu „The Lowest Technology Possible but Working”.

       I chwała im oraz tysiącom innych, którzy nie dają się zniechęcić do poszukiwań.

       Jak Monitor wyżej podał SPRAWA ŁATWO DOSTĘPNEJ ENERGII SIĘ RYPŁA!

       Czy to przez magnetyzm, elektryzm, grawitację, syntezę, czy przechwytywanie z eteru cewkami Tesli, czy jeszcze sprytniejszymi sposobami – sprawy ogólnodostępnej energii idą do przodu ku przerażeniu monopolistów spod ciemnej gwiazdy.

       Samochód z silnikiem „na wodę” przestaje być żartem.

 17. karolpolak80 30 października 2011 o 12:26 pm

  Wygląda na to że prowokacje policji są już na tyle skuteczne że za chwilę może faktycznie może się to przerodzić w zamieszki w USA

  • yaphoto 30 października 2011 o 1:55 pm

   Glos na filmie:
   […]
   – Nie atakuj Policji!
   – Nie prowokuj ich!
   – Oni tez sa ludzmi!
   […]

   Masz zamiast uzbrojonej piesci trzymac w rece komorke z video i najwyzej pomiauczec: „Wstyd, wstyd, wstyd”!

   • karolpolak80 30 października 2011 o 2:08 pm

    i tak podziwiam protestujących że nie puszczą im nerwy kiedy 30 cm od twarzy masz lufę karabinu

 18. waryjat 30 października 2011 o 12:45 pm

  Na YT pojawił się ciekawy film z brutalnej akcji policji. Ok. 8s. z prawej podchodzi gość w szarej koszulce nie zatrzymywany przez Policję nie widać też by miał kamerę. Od 15s. widać człowieka który łapie się za nos, później mamy do czynienia z paniką dziewczyn, lub co bardziej prawdopodobne działaniem jakiegoś środka wywołujący taki stan. Zobaczcie jak zachowują się policjanci, nie są w maskach, nie widać po nich żadnej reakcji! Czy są szczepieni na ten środek który został tam użyty? Czy to są w ogóle ludzie, bo odruchów ludzkich nie posiadają – to oczywiste

 19. grawitacja44 30 października 2011 o 1:02 pm

  Omówiono sytuację międzynarodową. Kompleks jot – koczownicy banksterzy konsekwentnie realizują swe zbrodnicze plany. Pod hasłem „demokratyzacji” na oczach całego świata zamordowali Libię, a to właśnie ona miała najbardziej demokratyczny i oddolny system reprezentacji.
  „Demokratyczne” wybiury w Polin dawały do wyboru dżumę albo tyfus – odmożdżeni Rodacy zagłosowali w nich posłusznie wg zakulisowego scenariusza.
  Unia Jewropejska dobija dalej Grecję. Jej przedwczesny upadek finansowy byłby banksterom nie na rękę i Grecji „umorzono” część długu, który spłacą – z kieszeni podatników – agenturalne rządy wszystkich unijnych baraków. Grecy są niepokorni i ich los jest przesądzony. W czasie zbrodniczej agresji NATO na Serbię w 1999 r., jedynie w Grecji ludność gremialnie protestowała i blokowała konwoje wojsk NATO. Dlatego m.in. w czasie „pandemii” świńskiej grypy 10 lat później Grecy mieli jako pierwsi dostać trujące szczepionki. Już w l. 1970-tych Kissinger na spotkaniu globalistow mówił o konieczności zniszczenia Grecji i rzucenia na kolana Greków, stojących na drodze w realizacji banksterskich planów w tym regionie świata.

  Grecja zwiastuje los pozostałych narodów. Zadłużanie świata będzie trwało, aż za lichwiarskie długi banksterzy wykupią go, podbiją kraje jeszcze niepodbite metodą „libijską”, bądź „pokojowo” zawładną nimi poprzez zainstalowaną agenturę (jak w USA i UE).

  Depopulacja będzie trwała nadal. Wbrew propagandzie jot, nie jest ona uzasadniona przeludnieniem czy brakiem surowców, tylko rasistowską nienawiścią i pogardą wobec Gojów. Całemu światu banksterzy narzucą fasadową demokrację, najbardziej wyrafinowaną formę dyktatury. W normalnej dyktaturze niewolnicy wiedzą, kim są i moga się zbuntować. W zamaskowanej demokracją dyktaturze, odmóżdżona przez media większość niewolników myśli i wierzy, że są wolni. Nie zbuntują się przeciw ciemiężycielom.

  Z zerowym odzewem spotkało się zainicjowane przez nas śledztwo w sprawie celowo zrobionej stuxnetem katastrofy Fukuszimy. Zbrodnia ta zniszczyła Japonię – media dopiero teraz przyznają powoli faktyczny stan skażenia radiacją. Długofalowe skutki Fukuszimy dla mieszkańców półkuli północnej, wzmocnione Codexem Alimentarius, chemośladami, GMO, szkodliwą piramidą żywnościową (zalecaną przez WHO) i „lekami” mogą okazać się depopulacyjnym holokaustem.

  Opisywaliśmy zbrodnicze plany i działalność kompleksu jot. Ci, którzy chcieli się dowiedzić, mieli już tego możliwość. Dalej muszą kierować się własnym rozumem. Osoba myśląca robi to bez trudu, znając plany zbrodniarzy i ich metody.
  Udział w dyskusjach mija się w naszym przekonaniu z celem, bo zbyt wielu użytecznych idiotów, ślepców i agentów miesza się do nich, przyczyniając sie do skłócania Polakow oraz niszczenia i poniżania niezależnych blogierów.
  Skoro ogromna większość Gojów chce wierzyć w kłamstwa propagandy jot, dalsza działalność publicystyczna przypomina proby zawrócenia biegu Amazonki widelcem.
  Swoje zadanie wypełniliśmy. Publicytykę bieżącą na czas nieokreślony zawieszamy.

  Andrzej Szubert i Piotr Bein >>> http://grypa666.wordpress.com/
  ==================================================
  … i temat z innej półki a więc Robert Dean.Doszli do wniosku w 1976, że niektórzy z tych wizytorów pochodzą z innych wymiarów czasoprzestrzeni.Dowody jakie zebraliśmy i powtarzające się przykłady jakie nam dostarczyli, nie są przypadkiem, przedstawiają bardzo jasno
  po czasie, że istnieje jakiś program, proces. Zademonstrowany wiele razy, że są zdolni manipulować materią i czasem. To naprawdę potrzęsło naszymi naukowcami. Dzisiaj mamy wielu naukowców i fizyków kwantowych, którzy mówią o wielowymiarowości.

  • Extazed 30 października 2011 o 1:36 pm

   Jakby mogli manipulować czasem i przestrzenią to dawno wycięli by wszystkich w pień i ustanowili swój wymarzony rząd światowy. Brednie, brednie, brednie.
   Życie to nie star trek

   • monitorpolski 30 października 2011 o 1:58 pm

    Extazed, tu zgadzam się z tobą. Jeśli Ufoki byliby na Ziemi z tą swoją technologią, to nie byłby dla nich problemem by wyciąć nas w pień – chociażby wielką falą infradźwiękową, która zabiłaby nas w sekundach. Nie mówiąc o technologiach jeszcze przez nas nieznanych.
    Rotszyldowie też mają bardzo dużą przewagę nad nami, są np. w posiadaniu wirusów śmiertelnych w 99,9%. Zaczynam się zastanawiać czy chodzi faktycznie o depopulację, czy raczej o eliminację „niepotrzebnych” i „nieporadnych”. A może właśnie ci, którzy walczą o życie i są bardziej inteligentni i odporni, mają przetrwać? NIe możemy wykluczyć takiej opcji, choć zakładanie jej jest niebezpieczne.

    • Ania 30 października 2011 o 5:20 pm

     Bydła, czyli nas, nie wycina się w pień, tylko je hoduje dla własnych kożyści. Oni żyją na nasz koszt od tysięcy lat. Być może ich ziemscy zarządcy postanowili ograniczyć i wyselekcjonować ziemską populację ( normalny zabieg w hodowli, wybiera się do chowu osobniki o pożądanych cechach).A reszta, o cechach niepożądanych jest ” wycinana”. I to się właśnie chyba dzieje.

     • Ania 30 października 2011 o 5:21 pm

      Ups… Monitor, popraw proszę te korzyści.

   • Aśka 30 października 2011 o 6:49 pm

    Extazed, nie żebym się czepiała, ale w filmie powiedziane jest:
    „(…) jak byliby nieżyczliwi dla nas, to wyczyściliby tę planetę, zostalibyśmy wyeliminowani dawno temu.”,
    a nie jak napisałeś:
    „jakby mogli manipulować czasem i przestrzenią to dawno wycięli by [pisownia oryginalna] wszystkich w pień o ustanowili wymarzony rząd światowy.”
    A to moim zdaniem nie to samo, więc nie strasz.

  • peryskop 30 października 2011 o 1:45 pm

   Komplet bzdur w celu namieszania w głowach.

   • peryskop 30 października 2011 o 6:37 pm

    Miałem na myśli obie rewelacje podane przez grawitacja44.
    Czy @44 to wasza awangarda?

    A może kolejny nick „Obserwatora”, który już zamykał kilka swoich blogów z opowiadaniami poliszynela i był już nie jeden raz „z hukiem” wyrzucany z „redakcji” g666?

    Teraz w pełnej zgodności znów się obaj zawiesili po dekonspiracji u Maruchy.

    I zadeklarowali to czujnie w krytycznej fazie gdy zaczyna się przełom.

 20. yaphoto 30 października 2011 o 1:46 pm

  Czytelniku: 30 minut o gownie, w ktorym zyjesz – ulepionym rekami banksterow i ich wlascicieli.

  Przesłanie do ruchu Okupuj Wall Street – David Icke

 21. FAKIR 30 października 2011 o 2:06 pm

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/34464,znak-bestii

 22. nexx 30 października 2011 o 2:21 pm

  Jak juz jesteśmy przy temacie darmowej energii to mam coś lepszego i bezpieczniejszego
  http://pesn.com/2011/09/14/9501914_Steorn_Drops_Four_Bombshell_Documents_Validating_Orbo/
  Myślę, że energia oparta na magnetyźmie jest przyszłością. Jak komentujący zauważyli, energia NUKLEARNA pozostanie taką i nigdy nie będzie w 100% bezpieczna

  • wwr 30 października 2011 o 3:11 pm

   http://www.se.pl/archiwum/w-garazu-robi-prad-z-wody_66258.html

  • kosiardeyablos 31 października 2011 o 12:33 pm

   no to czytaj to – energia jądrowa – lewe jajo obija się o prawe. efektem tego jest wzwód, co kończy sie nie jedokrotnie wystrzałem ekipy komandosów w poszukiwaniu źródła życia. lub głośne AŁA!

 23. bia 30 października 2011 o 2:29 pm

  Przyjedźcie wszyscy na Marsz Niepodlegóści żeby zbadać jak sterowna jest ultraprawica ultralewica jest sterowana i wiem do jakiego stopnia nie wiem jak jest inwigilowan prawica przekonam się w Warszawie 11

 24. vortex 30 października 2011 o 2:33 pm

  Podam to jeszcze raz bo to dosc istotne dla tych co nie wierza w bajki NASA.
  Zaczalem ostatnio analizowac materialy Jarrah White…….http://moonfaker.com/home.html
  Ten mlody czlowiek naprawde ma wiele do powiedzenia w tym temacie.
  Jego filmy sa dobrze zrobione pelne argumentow.Rozbiera wszystko na drobne kawaleczki.
  Na jego kanale YT znajdziecie dokument MoonFaker
  http://www.youtube.com/user/WhiteJarrah

 25. grawitacja44 30 października 2011 o 3:26 pm

  Ciekawe linki związane z tym co powinno być za free :

  Bezprzewodowy prąd-Energia Bezprzewodowa – już niedługo

  (TECHNOLOGIA Tesli-ukradziona przez kryminalistów)
  .Podkładki ładujące-Ponad 80 firm, łącznie z Nokią, HTC i LG, utworzyło konsorcjum Qi (wirelesspowerconsortium.com), aby ujednolicić proces ładowania poprzez połączenie indukcyjne. Zasięg praktycznie zerowy, ale plusem jest to, że wszystkie ładowarki Qi będą działać ze wszystkimi Qikompatybilnymi gadżetami.
  http://techtrendy.pl/title,Bezprzewodowy-prad,wid,13939344,wiadomosc.html?ticaid=6d4ae

  Budujemy tanią elektrownie fotowoltaniczną:
  http://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=solar+cells&_sacat=See-All-Categories ___ Warto tez wspomnieć co omijają media kryminalne, a chodzi o Jana Czochralskiego J-OJCIEC FOTOWOLTANIKI .(ur. 23 października 1885 w Kcyni, zm. 22 kwietnia 1953 w Poznaniu) – polski chemik, metaloznawca, wynalazca powszechnie stosowanej do dzisiaj metody otrzymywania monokryształów krzemu, nazwaną później metodą Czochralskiego, współcześnie stosowaną na masową skalę do produkcji mikroprocesorów. Najczęściej wymieniany polski uczony we współczesnym świecie techniki. … MY POLACY 😉 http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Czochralski

  Energia z ogniw Peltiera:

  Tańsze niż LPG i bardziej wydajne – niedocenione paliwo CNG:
  http://moto.onet.pl/1650652,1,tansze-niz-lpg-i-bardziej-wydajne-niedocenione-paliwo,artykul.html?node=23

  Odsyłam też na http://www.greenpowerscience.com/ gdzie jest wiele ciekawych innwacji.

  Bezmyślność w przepłacaniu paneli solarnych do ogrzewania wody jest bez dna , poniżej mamy tanią alternatywe (KIEDYŚ TESTOWAŁEM I WODA Z CZARNEGO SZLAUFA TO -WRZĄTYEK-):

  kOLEJNE ROZWIĄZANIE TO http://eurotrafik.republika.pl/oferta.htm PRĄDNICA Z MAGNESAMI NEODYOMOWYMI. NP. 2 kw przy 400 obrotach przy zastosowaniu MINIhydroelektrowni. Lub taki generator podłanczamy pod silnik prądu stałego gdzie taki układ daje więcej vna wyjściu jak pobiera a silnik stały z tego robimy http://www.ekonapedy.com/podstrony/oferta.htm#a4.

  Więc jak widać jest to niewielki szkic jesli chodzi o tematyke FREE ENERGY, ALE NIESTETY LUDZIE NA DZIEŃ SĄ LENIWI I NASTAWIENI (zaprogramowani przez satanistów) NA MARNOTRAWNY TRYB ŻYCIA.

  … OSTATNIA NAMÓWIŁEM ZNAJOMEGO ABY SOBIE KUPIŁ MININOTBOOKA , a pobira zaledwia 40 W z polonczeniem 150 watowym panelem zlutowanym własnorecznie ….

  Alternatywne tanie (odpady z fabryki) klastry -płytki krzemowe:
  http://www.ebay.pl/itm/108-5V-EACH-3x-3-3×4-BIG-broken-Solar-Panel-Cells-/170717914952?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27bf94a748

  Lub coś mocniejszego http://www.ebay.pl/itm/720W-Mono-Solar-Cells-Broken-3-4-of-6×6-DIY-Solar-Panel-/200627164351?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2eb64f94bf 720 WATOWY zestaw _ oczywiscie o polowe tańszy. Jednak do tego trzeba liczyći przetwornice / regulator ładowania i dobry akumlator żelo o parametrach 200 Ah , który nie jest tani ale ma 12 lat żywotności.

  ===== tak naprawde energia jest za free którą światowi liderzy lucyferian opanowali chciwości a za nią każą nam płacić np. fikcyjna opłata przesyłowa _ virtualna to sprawa

  • sebecx 30 października 2011 o 4:48 pm

   …widzę, że kolega w temacie …ja dorzucę tylko coś do dogrzewania powietrzem: http://www.youtube.com/watch?v=R9bBnRQWRro&feature=related
   ..kreatywnie przetworzone puszki…

  • kosiardeyablos 30 października 2011 o 10:22 pm

   no i tak tżymać – KONKRETY. Darmowa energia to bat na dupy żydosprytterri. To jest właściwa rewolucja – na ekstremalne problemy ekstremalne pomysły !

 26. choice 30 października 2011 o 3:36 pm

  trochę odbiegnę od tematu, ale nie wiem czy słyszeliście dzisiaj lodzia promowała swój teledysk już nie mówię jego zajebiście pierdolniętym przekazie ale o dacie jego premierze 11.11.11 nawet na tak drobnych szczegółach jej zależy.

  • Extazed 30 października 2011 o 4:37 pm

   Zwykła otoczka wytwarzana w celu szerszej promocji i większego rozgłosu o jej nowym teledysku. A na drobnych szczegółach to nie zależy na tyle Dodzie co jej menadżerom i PR’owcom. Doda jest przykładem osoby która zaprzedała się komercji i wytwórnią. Uzależniona jest od sławy i skandali na jej temat. Nie doszukiwałbym się tam jakiś głebokich przekazów albo drugiego dna. Zwykła przyziemna zachłanność i zadufanie w sobie.
   Pozdrawiam

   • sebecx 30 października 2011 o 4:55 pm

    ..doda to teraz daje ………………. a ty ślepy albo troll… oczywiście, że sama by kariery nie zrobiła gdyby nie przemysł ( manage i PR i inne pochodne) muzyczny ..toż to oczywista oczywistość… nikt by nie zrobił gdyby nie przemysł…a zwłaszcza doda by nie zrobiła…
    ..nie pozdrawiaj …
    tylko Merkel w rączkę cmoknij… jak Donek….

    • Extazed 30 października 2011 o 5:05 pm

     Mam nadzieję, że wyładowałeś swoje frustracje i złość dnia codziennego i dumny jesteś ze swojego komentarza. Jeżeli przy okazji podniosłeś sobie samoocenę to możesz być dumny podwójnie. A kazać to możesz swojemu odbiciu w lustrze a nie mnie. A cmoknąć to wiesz sam najlepiej gdzie mnie możesz : )

     • sebecx 30 października 2011 o 10:15 pm

      ..człowieku ..żarty się skończyły…

      • Extazed 30 października 2011 o 10:29 pm

       A więc jak przygotowałeś się na nadchodzące wydarzenia?

 27. Damian 30 października 2011 o 4:03 pm

  Stanowisko prokuratorów zrzeszonych w „Ad Vocem”
  znalazło się w specjalnie wydanej uchwale.
  Stwierdza się w niej jasno, że nie zachodzi
  sprzeczność w tym, by prokuratorzy Prokuratury
  Krajowej w stanie spoczynku sprawowali mandaty
  poselskie. Oznacza to, że nie ma podstaw do
  kwestionowania przez marszałka Sejmu Grzegorza
  Schetynę złożenia ślubowania w Sejmie przez dwóch
  posłów elektów: Bogdana Święczkowskiego i Dariusza
  Barskiego, wybranych z list Prawa i
  Sprawiedliwości.
  „W związku z publiczną dyskusją dotyczącą
  sprawowania mandatu posła na Sejm RP przez
  prokuratorów Prokuratury Krajowej w stanie
  spoczynku Niezależne Stowarzyszenie Prokuratorów
  „Ad Vocem” oświadcza: Brak jest jakichkolwiek
  podstaw prawno-formalnych, aby kwestionować
  możliwość sprawowania mandatu poselskiego przez
  prokuratora w stanie spoczynku” – głosi sobotnia
  uchwała.
  Zgodnie z nią, nie ma żadnej kolizji między
  zapisem Konstytucji RP dotyczącym prokuratora z
  ustawami w zakresie możliwości sprawowania mandatu
  poselskiego przez prokuratora i prokuratora w
  stanie spoczynku. Tymczasem na niezgodność tych
  przepisów wskazywali m.in. parlamentarzyści PO
  oraz Krajowa Rada Prokuratury w swoim stanowisku z
  18 października br. Tę kwestię prawdopodobnie
  rozstrzygnie Sąd Najwyższy.

 28. karolpolak80 30 października 2011 o 4:11 pm

  ciekawe czy w takiej sytuacji policja odważy się likwidować demonstracje

  • monitorpolski 30 października 2011 o 5:20 pm

   Wreszcie. TO JEST AMERYKA. Teraz pogoni gnojów. Powiedział wyraźnie, że jest przeciwko bankierom z Wall Street i że jest gotów na wszystko, łącznie z zabijaniem. Amerykanie mają obowiązek (nie tylko prawo) obrony przed wrogami nie tylko zewnętrznymi, ale i wewnętrznymi.

   • rabarbarek 30 października 2011 o 6:27 pm

    Monitor nie zapominaj o prawie[ bezprawie] , ktore kilka dni temu ustanowiono na wyrazne zyczenie nowych orderowcow , ze panstwo [USA] ma obowiazek zapewnic bezpieczenstwo kraju i wylapywac wrogow zewnetrznych i wewnetrznych. Jakby tego bylo malo sasiad moze donosic na sasiada jesli ten zachowuje sie podejrzanie. Anonimowe linie telefoniczne juz dzialaja. Pisalam o tym. Nadzeja w 99% zespolowej madrosci przeciwko 1 % zdrajcow i zlodziei.

 29. BezkresnaOtchłań 30 października 2011 o 4:42 pm

  Zabawny okres czasu przed nami 11.11.11 – 12.12.12
  Czuję że między tymi datami poza krachem i niewielkim uszczupleniu wolności, nic światu się nie przydarzy. Plotki o ufokach, e-Lenin, Nibiru, przyjściu n raz mesjasza, przebieguwaniem ziemi, „niebezpiecznych” wyrzutach koronalnych na słońcu i HAARP można włożyć między bajki.

 30. ekonomiczny hitman 30 października 2011 o 5:18 pm

  Temat wymaga nagłośnienia. Jak ktoś chce podtrzymać tematy na tych forach (może się rozkręcą, może nie ale ruch na tych stronach duży) to poniżej są linki gdzie to wrzuciłem:

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,32,130237902,130237902,Przelom_w_produkcji_darmowej_energii.html

  http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6525873

  http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5007962

  • ekonomiczny hitman 30 października 2011 o 7:51 pm

   Jedna odpowiedź na forum gazeta i kolejny przykład myślenia społeczności czyli:

   „Spokojnie, gdyby to była poważna rzecz,w mediach by huczało:)”

 31. tablicaalefa 30 października 2011 o 5:39 pm

  11 11 11

  ” 3 rzymskie 11
  XI XI XI
  jak 3 klepsydry odmierzające czas
  albo układ 3 podwójnych odwróconych piramid stykających się wierzchołkami
  i dodatkowo 3 odcinki z których można zbudować kolejną piramidę – 7

  rzymska 11 jak rzymska 6 i jej odbicie w wodzie/lustrze
  czyli VI VI VI – 6 6 6
  i dlatego u Alefa w Sprawnościach są 3 rzymskie 11

  — elf Fri, 28 Oct 2011″

  „11.11.11
  – „rytuał” zaczął się 14.09.2011 –
  http://imageshack.us/photo/my-images/854/n111111.jpg/
  — elf Thu, 27 Oct 2011″

  „11.11.11

  http://imageshack.us/photo/my-images/856/111111w.jpg/

  świt, wschód słońca i taki „obraz” powstały na ścianie budynku, odbicie od okien sąsiedniego budynku (?),
  ale dlaczego tylko 3 odbicia, skoro okien jest dużo więcej?
  3 rzymskie 11
  i już więcej się nie pojawił

  — elf Sun, 23 Oct 2011″

  „Kiedy 7 Aniol zatrabil, a dzwiek sie rozszedl na caly Swiat, wedlug przysiegi ktora zlozyl, Misterium BOGA dokonac sie musi.
  A wybral sobie na moment ‚grania’ tak nieprzypadkowy moment w histori…

  Tak perfekcyjnie, symbolicznie i matematycznie wszystko zgrane.
  ” this is it, 3 minutes…ground zero”

  — eonmark Sun, 30 Oct 2011″

  • Extazed 30 października 2011 o 9:47 pm

   Nie ładnie tak manipulować ludźmi wiesz? Wzbudzanie strachu i wszechogarniającego uczucia bezradności. Sam edytowałeś te zdjęcia?

   • br39 30 października 2011 o 11:02 pm

    Zdjęcia z trzema rzymskimi „11” zostały wykonane 14.09.2011 o godz. 7:02 w Polsce, tuż po wschodzie słońca.

    „Manipulacją” jest jedynie wycięcie fragmentu z większego zdjęcia.

    Zdjęcia wykonano „komórką” i prostym aparatem cyfrowym (4 zdjęcia). Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, lustrzanki nie ma wtedy pod ręką.

    Faktem jest, że na ścianie budynku powstał słoneczny odblask w postaci trzech rzymskich „11”.

  • Konarski 30 października 2011 o 11:56 pm

   Skoro mowa o 3 jedenastkach to polecam kanał tego użytkownika 🙂
   Ciekawie nawija, mówi o 11.11.11, i kolejnych wydarzeniach w USA ze skali Oklahoma City, WTC, Pentagon 9.11… bawi się składaniem różnych banknotów dolarowych. 🙂 Wyszły mu wizerunki płonącego WTC, Pentagony, budynku po eksplozji Oklahoma City. Ciekawe to.
   Umieścił bardzo dużo filmów w tematyce … ciekawostek. 🙂 Kilkadziesiąt filmów z ponad roku.
   Ostatnie filmy są o 11.11.11 🙂
   Warto posłuchać choćby dlatego by podszlifować język angielski
   http://www.youtube.com/user/TheJonathankleck#p/u/0/i1ZyGg9fBgY

 32. grawitacja44 30 października 2011 o 5:46 pm

  wIELKA SOCZEWKA Z WODY DO UZYSKIWANIA WYSOKICH TEMPERATUR , ZOBACZCIE SAMI. FENOMENEM TEGO PATENTU JEST JEGO PROSTOTA >

  INNYM „PATENTEM” DO PRODUKCJI CZEGOŚ CO TAK NAPRAWDE JEST ZA FREE JEST ZESTWA LUSTER.

  Z ciekawości sam coś takiego przetestowałem. Zbierałem przez jakies 2 miesiące porozbijane jakieś strae lustra a nastepnie z tego złomu zwykłą kontówką z tarczą diamentową powycinałem 25 kwadratów na jakieś 15 cm X 15 cm. Poukładałem je na ziemi dobierjąc konty padnia aby skupiały się w jednym punkcie-a wszystko to robiłewm amatorsko. I SIĘ ZDZIWIŁEM POPROSTU JAK OLBRZYMIA TEMPERATURA SIĘ GROMADZIŁA ZWŁASZCZA JAK TŁO PRZEDMIOTU BYŁO CZARNE (KOLEKTOR Z WODĄ LUB OLEJEM). Tak potężna dawka promieni paliła by skóre człowieka w moment, co jest szokujące że w domowych warunkach jest to możliwe do pozytywnych celów. Ten patent nie jest nowością , gdzieś czytałem że była jakaś wojna w średniowieczu , …wiecie i pływali po morzach. 60 około ludzi wypolerowało jakieś miedziene czy z innego materiału lustra i skupiali tą wiązke na statek przeciwnika, co się wiąrze że statek spłonoł na morzu i poszedł na dno.

  TAKŻE NA DZIEŃ DZISIEJSZY MAMY POTĘZNE ŹRÓDŁO DARMOWEJ ENERGI DO POZYTYWNYCH CELÓW. Na dzień dzisiejszy bardzo żenujący jest poziom (świadomośc) ludzie jeśli chodzi o tego typu zagadnienia, wiecie wysmiewanie sie i takie tam .

  … obadajcie co tutaj koleś zrobił z odpadów luster

  Na „ebaju” sprzedaja takie małe lusterka (3cm X 3cm)coś jak na kulachDISCO , zastaw takich miniaturowych lusterek przyklemay do zwykłej czaszy anteny satelitarnej , która staję się silnym koncentratorem promieni.

  DZIAŁAJCIE LUDZISKA-NIEWIELKIM KOSZTEM MOŻNA SOBIE BUDOWAĆ CIEKAWE ZABAWKI ŁĄCZĄC JE W SYSTEMY HYBRYDOWE.

  CIEKAWE PATENTY TYPU (DIY) -ZRÓB TO SAM ….
  http://www.instructables.com/id/How-to-Get-Cheap-Solar-Power/

 33. Pingback: Przełom w produkcji darmowej energii | Nauka i Ochrona Środowiska

 34. Pingback: Przełom w produkcji darmowej energii | Moje Informacje z całego Świata

 35. Pingback: Przełom w produkcji darmowej energii | Blog Naukowy

 36. theaspartam 30 października 2011 o 6:15 pm

  Hip Hop Nezard- AntyNWO. http://www.youtube.com/watch?v=obH0QaYvOsY

 37. pola 30 października 2011 o 6:29 pm

  Organizacje płatnicze szykują reklamową rewolucję. Jak pisze „Wall Street Journal”, Visa i Mastercard chcą sprzedawać dane dotyczące transakcji kartami. Firmy wiedziałyby dzięki temu wszystko o naszych zakupach.
  http://banki.wp.pl/kat,122882,title,Placisz-karta-Beda-o-tobie-wiedzieli-wszystko,wid,13938567,wiadomosc.html

 38. choice 30 października 2011 o 6:47 pm

  Ja wyłapałem malaga i to wiele razy 😀

 39. peryskop 30 października 2011 o 7:04 pm

  Dziś jest szczególna okazja, żeby nawiązać do innej chutzpy: sezonowych zmian czasu.

  ze strony prof. M. Dakowskiego:
  …ZMIANA CZASU JEST EKONOMICZNĄ i ENERGETYCZNĄ BZDURĄ. Główny cel – przekonać ludzi, że są pionkami, mierzwą… Nawet krowa się odezwała: Cytat z Dmitrija Miedwiediewa – „zmiana czasu zaburza biorytmy ludzi i krów, dlatego ją znieśliśmy.”

  więcej tu:
  Naukowcy szwedzcy: sezonowe zmiany czasy niebezpieczne dla zdrowia
  http://www.bibula.com/?p=3671

 40. Pingback: Jeszcze Polska nie zginęła….Gliniana chatka…..i energia Słońca. « Zenobiusz's Blog

 41. maran 30 października 2011 o 7:16 pm

  tu video ukazujace jak Izraelskie bandy zoldakow niszcza sady i drzewa oliwne ,ktore sa czesto podstawa utrzymania i tak biednych, palestynskich rodzin.
  Zabieraja im ziemie, niszcza ich drzewa, ktore z taka pieczolowitoscia byly pielegnowane przez cale pokolenia. Zabieraja im czesto jedyne zrodlo skromnego utrzymania. Te zbrodnia odbywaja sie CODZIENNIE, na oczach calego swiata, a swiat milczy, a politycy ,ktorzy sprzedali swe dusze Lucyferowi ,wspieraja te nazistowskie zbrodnie US/Israela.

 42. grawitacja44 30 października 2011 o 7:47 pm

  Tego nie zobaczysz w TV Protest mieszkańców Poznania na wieś

  oraz inne nagranie czyli jak działa sekta pod nazwą „Lightworkerów”, opublikowano jako przestrogę , RADIO BC odcina się stanowczo od tego ruchu i publikuje to jako ostatnia informacje na temat tych ze osób. Ale jednak Mikołaj Rozbicki dalej nawiązuje(promuje sekte) „NIUEJDŻOWE” kontakty . Sami posłuchajcie potajemnego nagrania kim są ci ludzie i jakie głupoty wkręcaja wciagając młodych ludzi .

  Lightworkerzy w ostatnim „Czasie Przebudzenia” – Prawda o sekcie niuejdżowej

  Joanna Rajska (założycialka sekty) jak mówi ma przywileje do kontaktowania się z pewną cywilizacją i pochodzi z 7 gęstości jak sama mówi.

  CZY CI LUDZIE SĄ CHORZY PSYCHICZNIE ? , A MOŻE ICH CO OPETAŁO … SAMI POSŁUCHAJCIE JAK NIEPRAWDOPODOBNE KOSMICZNE HISTORIE GADAJĄ Z POGRANICZA new age czyli wiecie piramidki-wachadełka-medytacje .

  Moim zadniem są dobrze pod wpływem satanistycznych sił i ludzi wciągają za pomocą swojego promotora przedstawiciela medialnego M. Rozbickiego

  • monitorpolski 30 października 2011 o 8:06 pm

   • peryskop 30 października 2011 o 9:36 pm

    @grawitacja44 – dzięki za wieści z frontu wodorowego i niuejdżowego.
    Jednak drużynowemu @44 daleko do ciebie ;))

   • karlos33 30 października 2011 o 10:23 pm

    te stwory na obrazku to chyba te TURLAKI 🙂 z głupoty się śmieją tego galaktycznego serwera 🙂

    • Extazed 30 października 2011 o 10:32 pm

     Bo jej córka jest serwerem w galaktyce tutaj na ziemi : D

 43. Stirlitz 30 października 2011 o 8:09 pm

  Coś dla tych , którzy piszą pomyje na Alexa Jonesa

 44. Lipton 30 października 2011 o 8:26 pm

  Co oni ćpają?

  • snajper-s 30 października 2011 o 8:48 pm

 45. jowram 30 października 2011 o 8:46 pm

  DOCHODOWY KANT OLEJOWY

  2008-07-04

  Pada – na razie po cichu i głównie za sprawą zmotoryzowanych internautów – następny mit lansowany przez internacjonalistyczne lobby „zaropiałe”. Zacznijmy jednak od mitu pierwszego dotyczącego, oczywiście, niewymienialności paliw ropopochodnych na biopaliwa. Jako redakcja „MOTO” walczyliśmy z tą głupotą od 2003 roku mając za przeciwników nie tylko koncerny paliwowe i samochodowe ale także całą armię użytecznych idiotów udających dziennikarzy motoryzacyjnych i umiejętnie sterowanych przez „Gazetę Wyborczą”.

  Po dyrektywach komisarzy zawiadujących unijnym kołchozem biopaliwa przestały być „be” lecz tylko pod warunkiem, że ich producentami i dostawcami będą specjalnie namaszczone firmy, głównie te same koncerny paliwowe, które jeszcze kilka lat temu bezwzględnie zwalczały każdą wzmiankę o równoprawności biopaliw z produktami ropopochodnymi. Teraz walka z amatorami tańszych paliw toczy się dalej lecz na innych frontach.

  Na dowód jeden z przykładów. Pozostając konsekwentnymi nie tylko jako dziennikarze promujący biopaliwa przez kilka ostatnich lat napełnialiśmy zbiornik redakcyjnego Żuka z wysokoprężnym silnikiem Andorii jadalnym olejem rzepakowym kupowanym w hipermarketach w pojemnikach 5- lub 10-litrowych, znacznie taniej od oleju napędowego. Samochód przejechał bez jakichkolwiek problemów ponad 40 tys. km i jeździłby dalej na „rzepaku”, gdyby nie wzrost jego ceny z 2,7 do 4,4 zł za litr. Wzrost, dodajmy, nie uzasadniony jakimikolwiek przesłankami obiektywnymi. Po prostu – dała o sobie znać gminna solidarność właścicieli koncernów paliwowych i sieci hipermarketów.

  Sądzę, że w ten sam sposób nie da się jednak utrzymać mitu drugiego, dotyczącego lansowanej wszechobecnie konieczności regularnej wymiany oleju silnikowego w naszych pojazdach. Iście donkiszotowskiej walki z koncernami olejowymi i samochodowymi podjął się Holender Henk de Groot. W branży motoryzacyjnej nie jest to bynajmniej osoba przypadkowa. Emerytowany prezes holenderskiej filii Castrola (Castrol Nederland) przez wiele lat testował wpływ różnych olejów na silniki, po czym w kwietniu br. stwierdził publicznie, m.in. za pośrednictwem portalu http://www.telegraaf.nl: „Nowe oleje szkodzą silnikom!”.

  Olej w silniku w bardzo szybkim czasie robi się czarny od cząstek sadzy, czyli najczystszego węgla. Mają one znakomite właściwości smarne i powodują, że rozgrzany olej lepiej spełnia swoje funkcje, co ma kapitalne znaczenie dla pracy i osiągów silnika. Zdaniem holenderskiego menedżera wymiana oleju to nie tylko olbrzymie marnotrawstwo i wielkie obciążenie dla środowiska naturalnego ale także pogorszenie osiągów silnika i zwiększenie zużycia paliwa. Henk de Groot przejechał swoim samochodem bez wymiany oleju 350 tys. km, natomiast w aucie jego żony ten zabieg nie był dokonywany od lat… 20. I co? I nic, obydwa pojazdy nadal spisują się bez zarzutu.

  Oczywiście, „olanie” harmonogramów zawartych w instrukcjach i zaleceniach narzucanych przez koncerny nie może być równoznaczne z zaniechaniem podstawowych obowiązków każdego użytkownika samochodu, zwłaszcza kontrolowania i uzupełniania ubytków oleju czy nawet jego całkowitej wymiany, gdy na „bagnecie” zauważymy niepokojące ślady, np. w postaci opiłków metalu. Właśnie w takim celu Henk de Groot opracował „bagnet” o specjalnej konstrukcji, pozwalający lepiej od standardowego dokonywać własnej diagnozy tego, co dzieje się wewnątrz silnika.

  Prywatna wojna eks-prezesa Castrol Nederland niekoniecznie musi zakończyć się powodzeniem, czego dowodzi choćby brak zrozumienia dla efektów jego badań ze strony szefów Castrola rezydujących w Londynie. I nie ma co się temu dziwić. Na wymianę oleju silnikowego użytkownicy pojazdów samochodowych – od skutera po ciągniki siodłowe – wydają każdego roku dziesiątki miliardów dolarów. Takiej kasy nikt dobrowolnie nie odpuści. Prędzej przeznaczy jej część na medialną kampanię mającą na celu zdyskredytowanie i „wyciszenie” krnąbrnego Holendra. Tylko czekać na owoce wzmożonej aktywności akwizytorów udających dziennikarzy. Także w Polsce. Kilka lat temu liderem krucjaty przeciw biopaliwom był parch z „Gazety Wyborczej” o personaliach Andrzej Kublik. Dzisiaj ma więcej luzu i niewykluczone ze skorzysta z nowej oferty wyznawców Mamony.

  Pozostaje zatem liczyć na inteligencję samych zmotoryzowanych. Może staną się przynajmniej bardziej odporni na prymitywne chwyty marketingowców dodających do kolejnych produktów olejowych coraz to bardziej wyszukane przymiotniki za coraz wyższą cenę. Na początek wystarczy zamiast „ultra-magnetic-multi-power-syntetic” kupić coś prostszego, tańszego, a przy tym równie dobrze spełniającego swoją rolę. Na szczęście w tej materii nie ma jeszcze przymusu i każdy zbiera żniwo swoich wyborów. Po przejechaniu naszym Żukiem kilkunastu tysięcy kilometrów więcej za te same pieniądze i tylko dlatego, że nie daliśmy sie ogłupić lobby „zaropiałemu”, mamy świadomość dokonania wyboru ze wszech miar korzystnego. Podobnie zareagujemy na tezy z którymi dzisiaj usiłuje przebić się do świadomości zmotoryzowanych Holender Henk de Groot. Zaręczam, że od dzisiaj producenci olejów zarobią na samochodach pozostających w dyspozycji redakcji „MOTO” kilkakrotnie mniej niż dotychczas.

  Henryk Jezierski

  P.S.
  Wysokoprężny silnik Andorii w naszym Żuku ma za sobą dwadzieścia lat eksploatacji i 270 tys. km przebiegu, w tym 40 tys. km na paliwie absolutnie zakazanym przez tzw. renomowanych producentów samochodów. Mimo to, wyrażamy gotowość porównania jego aktualnego stanu technicznego z jednostką napędową z dostawczych Mercedesów, Fiatów, VW i innych znanych marek o podobnym wieku i przebiegu. Jestem absolutnie spokojny o rezultat takiej konfrontacji

  • Wojox 30 października 2011 o 10:29 pm

   Nastał czas prawdy, która im nie pasuje jak serdelek na obiad. Podobnie było z gazem propanem i butanem. Jak mówiłem znajomym że gaz był pierwszym paliwem to się śmiali. Więc zapytałem czy wiedzą co to jest gaźnik w silniku. No wiedzieli, ale niezupełnie, zapytałem co on robi ? pokiwali że nie wiedzą. To im krótko powiedziałem, zamienia płynne paliwo w gaz. I znowu zapytałem jakie paliwo było pierwsze ? Wtedy potwierdzili : GAZ. Tylko postać gazowa ulega spaleniu. Nawet w silnikach wtryskowych, tuż przed iskrą paliwo jest już w stanie gazowym.
   Jestem za !! energia za darmo,,, ale to zawali ich cały świat. Swiat PIENIĄDZA, już dawno jest wiadomo że jest niepotrzebny, a wszystko należy się wszystkim, łącznie z krótką pracą, aby wszystko się kręciło dalej…

   • KrisT 30 października 2011 o 11:06 pm

    a pierwszym paliwem silników Diesla był olej z orzeszków arachidowych….

    • kosiardeyablos 31 października 2011 o 1:03 pm

     dodaj że jedna taka kraina na pacysiku, nie wiem czy jest dalej jeszcze w stanie wojny z Papuom Nowom Gwineom bodajże , śmiga na oleju kokosowym wytwarzanym na miejscu. I nie narzeka. Dawno nie sprawdzałem co sie dzieje z tym zbuntowanym państwem-wyspą….zara…mam : Bouganville Island w archipelagu Wysp Salomona. Dosyć ciekawa i krwawa historia walk narodowowyzwoleńczych na początku wieku. Zaczynali od dzid, i pogonili kota żydosprytkom. Są państwem samozwańczym – samowystarczalnym. Warte publikacji u Ciebie Mr.Monitor jako ciekawostka i zajebiaszczy przykłąd determinacji ludzi wobec wyzysku ich wyspy.

     • kosiardeyablos 31 października 2011 o 2:14 pm

      Nie tylko u nas dym sie tli wobec tałatajstwa : http://www.youtube.com/watch?v=RFSukZO2JWU
      Jak wyżej wspomniałem (1)o wyspie z archipelagu w. Salomona, mało kto o tym wspomina (2).

      • kosiardeyablos 31 października 2011 o 2:19 pm

     • kosiardeyablos 31 października 2011 o 2:34 pm

      zaczynali od „dzid” – nie mogli posiadać broni, wtedy, byli DOSŁOWNIE niewolnikami we własnym kraju na własnej wyspie. Mieli dość no i poszło…..warto wspomnieć o tym na blogu, wspomnieć jako przykład – nie namawiam do brania przykładu dosłownie, co by nie było że nawołuje do powstania (szczerze ? pozytywne ciary mnie przełażą na myśl o tym co zrobili, podziwiam ich tożsamość narodową i walke o swoje mimo przewagi technologicznej wrogów) TAM SIE DZIEJE. Wystarczy że wkurzony Nasz Polski lud chwyci za sztachety i to wystarczy. TEGO SIE OBAWIA ŻYDOSPRYTERIA – WKURZONYCH POLAKÓW !!!

  • KrisT 30 października 2011 o 10:59 pm

   byc moze oleju nie trzeba tak czesto zmieniac w silnikach benzynowych (miałem przypadek ze auto jezdziło 3 a drugie prawie 5 lat na jednym oleju od nowosci) ale niestety nie dotyczy to jednostek diesla a szczegolnie turbodoładowanych! w ropniakach nie mozna sobie pozwolic na nie wymiane oleju bowiem zrobi sie z niego smoła która po czesci pozatyka wszelkie kanały to doprowadzi w ostatecznosci do zatarcia silnika, uszkodzenia pompy olejowej czy pompowtryskow i pomp rzędowych. kto nie wierzy niech poszuka na necie zdjęc takich dizli czy poczyta forum Masters’a….
   benzyna OK(i to nie każda)- diesel NO!
   a na czystym rzepaku lub mieszance jezdzi się lepiej jak na ropie… 🙂

 46. Ciekawska 30 października 2011 o 9:22 pm

  Teraz Janusz Zagórski na żywo (godz.20:00) (w tej chwili na antenie rozmowa z Markiem Podleckim)
  http://januszzagorski.pl/

 47. Konrad 30 października 2011 o 9:31 pm

  http://coldfusionnow.org/links.html

 48. Konrad 30 października 2011 o 9:59 pm

  http://srodowisko.ekologia.pl/technologie/Wodor-jako-paliwo-przyszlosci-Naukowcy-opracowali-metode-ktora-moze-przyspieszyc-produkcje-paliwa-wodorowego,15457.html

 49. snajper-s 30 października 2011 o 10:06 pm

  Zimna fuzja. Nikiel w proszku potrzebny i wodór

  • monitorpolski 30 października 2011 o 11:57 pm

   Dzięki, świetne!

 50. nowy84 30 października 2011 o 10:07 pm

  a właśnie teraz na National Geographic HD leci program o tym jak będziemy się bronić przed inwazją obcych

 51. snajper-s 30 października 2011 o 10:20 pm

  Jak działa zimna fuzja?

  Do pojemnika z wodą zawierającą deuter (izotop wodoru) włożona jest elektroda wykonana z palladu. Po podłączenia napięcia woda się nagrzewa z tą różnicą że energia na wyjściu jest 25 – 50 razy większa niż energia na wejściu. Oznacza to że z 1 kWh energii elektrycznej mamy 50kWh energii cieplnej. Choć McKubre sam przyznaje że nie jest do końca pewien z jakim zjawiskiem ma do czynienia i jak dokładnie przebiega ten proces to ma w tym względzie kilka teorii. Co jest istotne to fakt że proces jest bezpieczny (brak promieniowania radioaktywnego), czysty (brak odpadów), łatwy do przeprowadzenia (potencjalne niskie koszty budowy reaktora).

  • snajper-s 30 października 2011 o 10:29 pm

   Nikiel i wodór

   W dniu 14 stycznia 2011 roku dwóch fizyków z Uniwersytetu Bolońskiego zaprezentowało pierwszy reaktor „zimnej fuzji”. Jego twórcy Andrea Rossi i Sergio Focardi określają reakcje zachodzące w nim jako reakcje LENR (nisko-energetyczne reakcje jądrowe) zamiast określenia zimnej fuzji. Według twórców reaktor (nazwany „Katalizatorem energii”) działa poprzez reakcję fuzji cząstek niklu i wodoru przy dodatkowych katalizatorach i ogrzaniu komory reaktora opornością elektryczną, w wyniku której powstają cząstki miedzi. Po jakimś czasie ogrzewania mocą około 1000W reaktor ma ogrzewać się sam wydzielając przy tym energię cieplną o mocy 12kW. Twórcy reaktora spotkali się z powszechną falą krytyki[7] ze strony środowiska naukowego z powodu nienaukowego podejścia przy ogłaszaniu wynalazku, podobnie jak to miało miejsce w przypadku ogłoszenia odkrycia zimnej fuzji przez Stanleya Ponsa w 1989 r. Jednak 6 kwietnia 2011 r. włoski urząd patentowy przyznał A. Rossiemu patent na „Katalizator energii”.

 52. peryskop 30 października 2011 o 10:30 pm

  Ale przecież nie samym wodorem człowiek żyje!

  Haloween Striptease Total – taki że aż gały wypadają:
  http://www.123video.nl/playvideos.asp?MovieID=379325

  • rabarbarek 30 października 2011 o 10:43 pm

   18+

   • rabarbarek 31 października 2011 o 1:10 am

    No w tym roku zapowiada sie Snoween a nie Haloween.

 53. rabarbarek 30 października 2011 o 10:56 pm

  Kilka zdan o Grecji. 28 X to swieto narodowe w Grecji. Tego dnia co roku odbywaja sie we wszystkich miastach parady z udzialem przedstawicieli rzadu. Parada wojskowa na polnocy Grecji jest bardzo okazala i zwykle przyciaga tlumy. W tym roku , po raz pierwszy zrezygnowano z parady wojskowej , a pozostale marsze przeksztalcily sie w marsze zalobne. Rece wyciagniete w gore z czarnymi kirami, okrzyki skierowane przeciwko zdrajcom, i jajka , a nawet jogurty lecace w kierunku rzadzacych. Policja nie atakowala , za to orkiestra , ktora przygrywala do marszu , po dojsciu do trybuny z goscmi nierzadu , zatrzymala sie , przerwala granie i przystanela na chwile. Na instrumentach widac bylo czarne wstazeczki.
  Czasami cisza mowi wiecej krzyk…

  http://www.reuters.com/article/2011/10/28/us-greece-protest-idUSTRE79R34J20111028

 54. Tomasz 30 października 2011 o 11:26 pm

  Nie wiem,czy juz ktos wrzucal. Nastepnego czlowieka chca zniszczyc tylko dlatego,ze chcial rozwalic uklad.To Polska ,czy juz Bialorus?

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Znany-posel-PiS-byl-konsultantem-SB,wid,13944913,wiadomosc.html

  • monitorpolski 30 października 2011 o 11:28 pm

   Poznałem p. Jana w Nowym Jorku. Jeśli on był kapownikiem, to kim byli ci z zespołu, z którymi nie chciał rozmawiać?
   Świetny, bezkompromisowy gość. Czas skończyć z tym terrorem papierów esbeckich. Swoich poukrywali w zbiorze „zastrzeżonym” albo w ogóle popalili, a to były najgorsze szuje. Teraz zgrywają „prawicę”.

   • Tomasz 30 października 2011 o 11:38 pm

    Newsweek to taki sam szmatlawiec jak wprost czy inny fakt. Chyba od paru lat sie nic nie zmienilo,pewnosci nie mam bo ladnych kilka lat ich nie widzialem. Nie wiem dlaczego mi to smierdzi tak jak bylo z Andrzejem Lepperem.rzeczyiscie chyba zaczynaja z grubej rury niszczyc prawice,bo PO to napewno nie prawica-wystarczy przesledzic ich zyciorysy

   • peryskop 31 października 2011 o 4:22 am

    Tu na końcu artykułu jest klucz dlaczego go próbują nagle spalić armatką „TW”:

    „Jak zaznaczył Tomaszewski, tego rodzaju informacje nt. współpracy dopingują go do realizowania jego hasła wyborczego: „Jeśli chcecie, by wielomiliardowe przekręty związane z budową stadionów i autostrad nie zostały zamiecione pod dywan – głosujcie na PiS”. Poinformował też, że w sejmie będzie się starał o jak najszybsze powołanie komisji śledczej „ds. europrzekrętów”.”

  • Jurek 31 października 2011 o 12:34 am

   Tomasz, ty też dałeś się nabrać na Białoruś?

   Jeśli tak to na pewno wierzysz w dyktatora Kadafiego…..
   Przykre to.

  • Aśka 31 października 2011 o 1:34 am

   Nie wiem jak Was, ale mnie bardzo denerwują określenia mające zobrazować, że w Polsce jest źle, np. jak na Białorusi, to Polska, czy już Białoruś, itp.
   Wielokrotnie na tym blogu było pisane, że Białoruś w mediach przedstawiana jest w krzywym zwierciadle. Że ludziom tam żyje się lepiej niż w Polsce, a przynajmniej nie gorzej. Takie określenia natomiast powodują, że ten krzywy obraz coraz bardziej zakorzenia się w świadomości ludzi. Pół biedy, kiedy słyszę to na ulicy, gdzie większość ludzi nie ma pojęcia, co jest grane, ale tutaj na tym blogu, to wręcz niedopuszczalne.

   Poniżej diagnoza postawiona przez tego znienawidzonego przez mainstream Łukaszenki.

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/potrzebna-jest-demokratyzacja-czyli-chaos-i-upadek,1,4894277,wiadomosc.html
   „Potrzebna jest demokratyzacja. Czyli chaos i upadek”
   22:47 KK / PAP 29.10.2011
   Aleksandr Łukaszenka, i Roza Otunbayeva, fot. AFP

   Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka powiedział dzisiaj, że nadszedł czas, by przygotować drogę do współpracy z UE, ale jednocześnie ocenił, że Unia stosuje podwójne standardy, a za demokratyzacją, do której wzywa, kryje się chaos. – Wiecie, jak zachowuje się UE: (im potrzebna) jakaś demokratyzacja – czytaj: chaos i upadek – mówił Łukaszenka.

   – Wiecie, jak zachowuje się UE: (im potrzebna) jakaś demokratyzacja – czytaj: chaos i upadek. Ale ani wam, ani nam taka demokratyzacja nie jest potrzebna. Powinniśmy pracować na rzecz własnych interesów, interesów swojego narodu – powiedział.

   • peryskop 31 października 2011 o 4:30 am

    Mam wrażenie, że @Tomasz użył tego określenia mechanicznie, bo tak się „utarło” mówić.
    A trudno mieć opinię odwrotną od lansowanej w mediach jeśli się nie było na Białorusi
    lub jeśli się nie spotkało wiarygodnego obserwatora, który tam był. Ja miałem to szczęście i ubolewam, że i w tej kwestii społeczeństwo jest manipulowane, a naród białoruskii krzywdzony.

 55. Pingback: Niezależna telewizja » Archiwum » Janusz Zagórski 2011.10.30 - Niezależni ludzie, niezależna informacja

 56. monitorpolski 30 października 2011 o 11:46 pm

  Niezależna telewizja Janusza Zagórskiego:
  http://niezaleznatelewizja.pl/
  Dodałem link w prawym marginesie w „Multimedia”