„Nowy Ogień” szansą odnowy dla ludzkości

(…) Bezpieczna i czysta [energia], pojawia się we właściwym czasie, by dać ludzkości całej Ziemi nową szansę na pokojową i trwałą egzystencję. (…) Zimna synteza wzmocni społeczeństwa. Zmieni się podział sił – nie będzie więcej monopolu ze strony tych krajów, które mają zasoby paliw kopalnych. Wojny, których celem są zasoby geologiczne, staną się historyczną anomalią (…)  

Kontynuuję temat zimnej syntezy jądrowej.

Przyznam, że po sensacyjnej prezentacji elektrowni opartej na zimnej fuzji (syntezy) jądrowej, zaczynam inaczej patrzeć na rewelacje Benjamina Fulforda, którego tłumaczenia zamieszczałem przez jakiś czas na blogu, do momentu gdy to co mówił wydało mi się dezinformacją. Przypomnę jego wypowiedź z artykułu: Benjamin Fulford: nadchodzi Złoty Wiek:

„…wiele spraw, które się obecnie toczą nie może być ujawnionych gdyż prowadzone są negocjacje na wysokich szczeblach. Należy być dobrej myśli, wszystko bowiem wskazuje, że ostatecznie zapanuje światowy pokój. Ludzie w Watykanie są przekonani, że świat zmierza ku upadkowi, ale prawdą jest że świat się odrodzi.
Po tym jak zostanie ogłoszony nowy system finansowy, rozpoczną się działania mające na celu zakończenie ubóstwa i niszczenia środowiska oraz zostaną udostępnione nowe technologie. Ma się rozpocząć długo przewidywany ‚złoty wiek’ „.

Fulford całkiem konkretnie wypowiadał się o tych nowych technologiach, że ma być to m.in. darmowa energia (free energy), która zrewolucjonizuje świat (http://wp.me/pXVoU-12O):

„W tej chwili powoli odcinamy dostęp do pieniędzy dla militarnej części rządu Stanów Zjednoczonych. (…)

Wchodziłoby w to nade wszystko ujawnienie tzw. „darmowej energii” – możliwości jej tworzenia praktycznie bez żadnych kosztów własnych, która umożliwiłaby każdemu człowiekowi życie na poziomie milionera. Jeśli uwolnimy dostęp do darmowej energii, Kanada stanie się rajem tropikalnym, będziemy mogli dziesięciokrotnie zwiększyć zarybienie oceanów, inne planety będą mogły być możliwe do zamieszkania przez człowieka”.

Fulford trafnie przepowiedział też to co się dzieje obecnie w USA – rewolucje w postaci okupacji Wall Street i innych ważnych punktów. Na początku kwietnia mówił o tym, że Libia ma jedyny bank na świecie niezależny od mafii Rotszyldów, i że Kaddafi ma przekazać dużą sumę pieniędzy (180 mld dolarów) na rzecz walki z ubóstwem. Czyżby to miała być prawdziwa przyczyna inwazji na ten kraj? Czyżby te pieniądze posłużyły do tego co zaczynamy obserwować – antybankierskich rewolucji oraz nagłych sensacji związanych z darmową energią?

Poniżej przedstawiam skrót tłumaczenia filmiku na YouTube, które zamieścił wczoraj w komentarzu jeden z czytelników. Jestem pewien, że taki materiał nie mógł powstać w ciągu kilku dni, kiedy to Andrea Rossi ogłaszał, że przeprowadzi próbę generalną swojej elektrowni. Został on przygotowany znacznie wcześniej, tak więc ta i inne publikacje świadczą o tym, że jest grupa osób gotowa na zmiany. Ta grupa jest silna i przygotowana, dokładnie tak jak to mówił Benjamin Fulford! Głowy do góry!
====================================================================
„Nowy Ogień” szansą odnowy dla ludzkości
Na podstawie: http://www.youtube.com/watch?v=0iJNsq4S2io

wodór może być użyty jako gaz lub ... składnik wody

Dzięki podstawowym prawom naukowym, technologia będzie mogła wykorzystać nową formę energii. Bezpieczna i czysta, pojawia się we właściwym czasie, by dać ludzkości całej Ziemi nową szansę na pokojową i trwałą egzystencję.
Wszystko rozpoczęło w 1989 roku się od oświadczenia doktora Martina Fleischmanna odnośnie zimnej syntezy jądrowej, co z czasem zostało zrealizowane jako dostępne źródło energii, która powstaje z wodoru zawartego w wodzie. Dlaczego ta technologia jest tak przełomowa?
Technologia jest super-czysta. Nie używa niebezpiecznych materiałów promieniotwórczych. Możliwe jest więc przejście „jeden do jeden” z obecnej „brudnej” technologii nuklearnej, która używa pierwiastków promieniotwórczych do wytwarzania pary wodnej, do systemów grzania tejże samej wody za pomocą ciepła powstającego podczas zimnej syntezy jądrowej.
Innym efektem reakcji jest tzw. transmutacja, gdzie jeden z pierwiastków jest zamieniany w inny (może już w średniowieczu ją znano, stąd legendy o zamianie ołowiu w złoto?).
Być może dalsze badania naukowe pozwolą usunąć z naszej planety tysiące ton odpadów radioaktywnych za pomocą transmutacji w nieszkodliwe materiały.

Paliwo wodorowe w przeciwieństwie do tradycyjnego paliwa, nie emituje dwutlenku węgla, reakcja odbywa się wewnątrz różnych metali, a po niej produkty można poddać ponownemu przetworzeniu (recycling).
Dalej będzie konieczne wydobycie potrzebnych metali, ale można tego dokonać odpowiedzialnie, bez spustoszenia środowiska. Nowego paliwa nie zabraknie, wodór jest najpowszechniejszym pierwiastkiem we Wszechświecie. Ziemia dostaje coraz to nowe zapasy wodoru dzięki wiatrowi słonecznemu oraz z przestrzeni międzygwiezdnej. Paliwo wodorowe może być użyte w formie gazu lub wody. Woda uzyskana na skutek obniżenie poziomu oceanów tylko o kilka centymetrów, wystarczy ludzkości na dziesiątki milionów lat zaopatrzenia w energię i nie spowoduje to żadnych szkód dla życia w oceanach. Zimna synteza używa metali takich jak nikiel, pallad, platyna i innych. Nikiel jest piątym co do częstości występowania pierwiastkiem na Ziemi. Te metale można też znaleźć na Księżycu, asteroidach i na innych ciałach Układu Słonecznego.
Tego typu reakcja ma tzw. wysoką gęstość energetyczną, tzn. że mała ilość paliwa pozwala wytworzyć olbrzymie ilości energii. Synteza wodoru z wody wyzwala 350,000 razy więcej energii od zawartej w tej samej ilości benzyny.

Pierwsze komercyjne urządzenie wykorzystujące zimną syntezę, za pomocą niklu i wodoru, jest wystarczająco małe, by zmieścić się na stole. Cena jego budowy wynosi tylko kilkaset dolarów.
100 gramów pyłu niklowego pozwala na produkowanie 10 kilowatów energii w ciągu 6 miesięcy. Po tym czasie 90% niklu może być użyta ponownie.
Ta nowa technologia oznacza zupełnie inne podejście do ekonomii, zatem tworzy się nowa ekonomia. Dlatego też tę nową technologię nazwano „Nowym Ogniem”. Pionierskie urządzenia produkujące energię za jej pomocą, będą rozwijane przez użycie nowych, bardziej efektywnych technologii, jak np. konwertery termoelektryczne, zamieniające wprost parę wodną na energię elektryczną. Pojawią się nowe rodzaje silników dla pojazdów lądowych, wodnych i powietrznych. Źródła energii staną się tak małe, że każde urządzenie będzie mogło mieć swoje niezależne zasilanie. Stanie się to już w niedalekiej przyszłości. Oznacza to też powstanie nowych zawodów i nowych ról dla obywateli. Badania, rozwój, projektowanie i wytwarzanie aplikacji zimnej syntezy jądrowej, będą wymagały udziału i kooperacji ludzi na wszystkich poziomach społecznych.

W momencie gdy energia będzie kosztować ułamek tego co obecnie, ludzie będą mieć czas na wykorzystanie go na bardziej przyjemne zajęcia niż mało satysfakcjonująca praca dzisiaj.
Zimna synteza wzmocni społeczeństwa. Zmieni się podział sił – nie będzie więcej monopolu ze strony tych krajów, które mają zasoby paliw kopalnych. Wojny, których celem są zasoby geologiczne, staną się historyczną anomalią. Źródła „Nowego Ognia” nie muszą być podłączone do sieci energetycznych.
Zwiększy się autonomia lokalna, co uwolni jednostki od zależności od firm energetycznych.
Efektem tej rewolucji będzie czysta woda pitna, tani recycling wszystkich odpadów, minimalne koszty podróży i transportu, możliwość usunięcia zapór i elektrowni wodnych. Możliwe staną się odnowa dróg wodnych, lasów i przyrody.

Są to tylko niektóre z zalet technologii zimnej fuzji jądrowej. Mamy więc do wyboru – czy chcemy żyć dalej w systemie z „brudną” energią opartą na paliwach kopalnych i pierwiastkach promieniotwórczych, czy też chcemy przejść na nowy poziom czystej energii. Czas byśmy zaczęli mówić o tym głośno naciskając na polityków by dokonać gruntownych zmian.

Reklamy

313 responses to “„Nowy Ogień” szansą odnowy dla ludzkości

 1. peryskop 31 października 2011 o 2:12 am

  Miło słuchać tych wspaniałych zapowiedzi jak dostęp do taniej, czystej energii cudownie zmieni świat!
  Osobiście wierzę, że opanowanie nowych technologii w tych kluczowych dziedzinach nastąpi wnet.

  Ale po drodze do ziemskiego raju czekają nas także mniej miłe przejścia m.in. na tle „artystycznym”:

  Francja: policja brutalnie pobiła katolicką młodzież protestującą przeciw skandalicznej pseudo-sztuce
  http://www.bibula.com/?p=46225

  • jakisbuk 31 października 2011 o 2:55 am

   zapowiedzi wspanaiałe – ale jak zwykle nic z tego nie bedzie – przynajmniej za rządów które mamy obecnie na śwecie

   • Ramires 31 października 2011 o 10:28 am

    Dokładnie. Władza sobie na to nie pozwoli , po prostu stała by się zbędna. Mało tego , kto będzie płacić podatki i na co ? Skoro ma dostęp do bezpłatnej energii. Bez rewolty ogólnoświatowej to nie przejdzie.

    • hjk 31 października 2011 o 12:14 pm

     Podatki po cześci na pewno staną się zbędne, ale póki co nikt nie oferuje darmowych papierosów i wódki 🙂
     Więc jakieś tam będą płynęły…
     ani nikt nie zmniejsza VATu…

     • Brus_Zły_Lis 31 października 2011 o 7:37 pm

      ciekawa koncepcja
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/don-stanislao-rzecznikiem-po.html

    • gruszka 31 października 2011 o 10:40 pm

     podatki zostaną ,ale mogą być mniejsze :)Bo mimo tego , że energia może być bardzo tania lub darmowa (co do tego jestem sceptykiem ) to przecież zostanie wiele misek do napełnienia , żolnierz,pielęgniarki,strażak , policjant 🙂 Przecież nagle nie zmieni się cały świat i wszyscy zaczną sobie ufać i będą uczciwie żyć 🙂

  • monitorpolski 31 października 2011 o 6:27 am

   Upadające reżimy są najbardziej brutalne pod koniec swojego funkcjonowania. Takie zachowania tylko wzmocnią wiarę i religijność społeczeństwa.

   • Sulik 31 października 2011 o 10:26 am

    Brzmi to jak bajka (energia za darmo). Chyba na początku stracą na ważności obecne mocarstwa (US). kto zyska najwięcej? Chiny? Nie chcę myśleć co się będzie działo w Rosji. Później już tylko „równość i sprawiedliwość”.

    • ALFA 31 października 2011 o 12:29 pm

     Sekrety wolnej, bezpłatnej energii
     Tutaj tkwi cała tajemnica wolnej energii.

     Magnes jest niewyczerpalnym źródłem energii. Gdyby pole magnetyczne świeciło, magnes byłby… wieczną latarką!
     Magnetyzm jest energią a magnes jest źródłem niewyczerpanej energii.

     Magnes jest Bożym darem dla człowieka, źródłem bezpłatnej energii,
     Magnes jest najczystszym przykładem tzw. perpetuum mobile.

     Dlatego silniki magnetyczne są możliwe oraz są możliwe źródła wolnej energii elektrycznej, ponieważ następuje zamiana energii magnetycznej na energie elektryczną. Ruch mechaniczny jest energią drugorzędną. Główną energią jest energia pola magnetycznego.

     Istnieją także systemy przetwarzające magnetyzm na elektryczność bez jakiegokolwiek ruchu, za pomocą pulsującego pola magnetycznego.
     http://www.zbawienie.com/energia.htm

     • monitorpolski 31 października 2011 o 6:13 pm

      Wszystko to ma jeszcze małą wydajność. Synteza jądrowa jest źródłem o wysokiej gęstości energetycznej – to jest jej główna zaleta. No i jest czysta.

  • kosiardeyablos 31 października 2011 o 7:35 pm

   Tak przy okazji przeklejka :http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanskie-drony-bojowe-sieja-zniszczenie-w-somalii-w-konflikt-wmieszala-sie-kenia

 2. galluss 31 października 2011 o 2:29 am

  blog o Marszu Niepodległości i lewackich bojówkach, które chcą wszcząc kontrolowaną rewoltę w Polsce

  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl

  • hjk 31 października 2011 o 12:15 pm

   „Mizia” pisze o prowokacyjnym nieuznaniu marszu przez rząd w celu przygotowania sobie pretekstu pod „nielegalność”…
   http://miziaforum.wordpress.com/2011/10/31/swieto-niepodleglosci-w-polsce-nie-legalne-w-zamian-na-grobach-patryjotow-zatancza-germanscy-pederasci/

   • monitorpolski 31 października 2011 o 6:14 pm

    „Marsz Niepodległości już w pełni zarejestrowany!”

 3. galluss 31 października 2011 o 2:32 am

  miasto odrzuciło wniosek o akceptację Marszu Niepodległości a wzamian zalegalizowano lewaków

  • zenobiusz 31 października 2011 o 11:39 am

   Rząd NIE „zalegalizuje” Marszu Niepodległości,nowa prowokacja NE,kto za to odpowie ???

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/31/rzad-nie-zalegalizuje-marszu-niepodlegloscikto-za-to-odpowie/
   W Polsce nie trzeba zezwolenia na

   demonstrację, trzeba tylko zgłaszać jeśli chce

   się zabezpieczenia i zamknięcia ulicy.

   Przyjdźmy wszyscy po prostu pod pomnik

   Dmowskiego i stamtąd przejdźmy się do

   HGW po wyjaśnienia (jakaś paląca się

   kukiełka, karabiny dziecinne, opaski

   białoczerwone – coś na kształt ubioru

   powstańców)

   • Todes 31 października 2011 o 5:27 pm

    ja również będe, mam nadzieje, że jakoś się znajdziemy! 🙂

  • Wizzgaa 31 października 2011 o 2:36 pm

   To przekomarzanki – ja zrozumiałam ,ze wniosek został „oddany do poprawki ” bo coś tam było nieprawidłowo wypełnione. Ten marsz NIE MOŻE POZOSTAĆ NIEZAREJESTROWANY bo z pewnością w jakimś niewielkim stopniu utrudni swobodne poruszanie się pojazdów. Poczekajmy spokojnie .Nie róbmy gdakaniny . Uważam , że marsz spoko się odbędzie.

   • monitorpolski 31 października 2011 o 6:15 pm

    Wizzgaa, jaak zwyykle maasz raacjęę!

 4. rabarbarek 31 października 2011 o 3:05 am

  Monitorze, od Ksiezyca do Fulforda. Przyznam , ze ciekawe , ale za duze tempo dla mnie. Czuje jakbym wrocila z ksiezyca , statkiem kosmicznym , napedzanym darmowa energia ktory spadl prosto w paszcze bialego smoka. Przepraszam Cie za zart. Wiesz , ze niezlosliwy . Przemysle temat.

  Myslalam , juz powaznie, jak sie do tego wszystkiego moga miec ostatnie katastrofy BP ,[ zatoka meksykanska] , zapowiedzi Obamy o wykorzystaniu amerykanskich zasobow ropy [ wiadomo , ze sa niewykorzystane , a olbrzymie] , i zapowiedzi uniezaleznienia sie od ropy bliskowschodniej. Taki szturm na BW rope , a tu nagle ” nie potrzebujemy , mamy swoja itd….

  • peryskop 31 października 2011 o 3:34 am

   Brawo Monitor za elestyczność programową!

   Niestety, nie zaznamy spokoju, bo tę wielką zmienność tematyczną narzuca galopujący świat.

   A zwrot Obamy ma zapewne podłoże ekonomiczne, gospodarcze, polityczne i strategiczne.

   Być może zdał sobie już sprawę, że wojnom o ropę wkrótce zacznie brakować impetu. Także uspokojenie niepokojów społecznych „Occupy” wymaga jakiejś możliwie „wielkiej” zmiany – choćby dla osiągnięcia efektu psychologicznego i dla dystrakcji uwagi od banksterów.

   Chociaż próba BP pod dnem Zatoki Meksykańskiej jest kontrowersyjna, to Stany mają już za sobą pierwsze udane próby docierania do „deep oil” w Teksasie, a więc zapotrzebowanie na ropę nie jest problemem. Najprawdopodobniej dolar wkrótce przestanie odgrywać rolę głównego środka w rozliczeniach w handlu ropą. A planowana wojna na Bliskim Wschodzie i tak przetnie dostawy ropy z tego rejonu.

   Tak więc te czynniki wydają się tłumaczyć działania Obamy ku następnym rozdaniom.

   • monitorpolski 31 października 2011 o 6:34 am

    Jeśli technologia zostanie ujawniona światu, a czytając blog Andrea Rossiego widać, że nie da się wydymać, to zmiany nastąpią bardzo szybko. Jak słyszeliśmy, urządzenia są proste i tanie w konstrukcji. Nic nie będzie stało na przeszkodzie by je zacząć wprowadzać już w przyszłym roku, Wszystkie te rurociągi i przetwórnie ropy przestaną mieć znaczenie. Firmy, które dotąd dyktowały warunki przez monopol na energię, staną się bezwartościowe.
    Tak, można się spodziewać brutalnego oporu – stąd też pewnie próby wprowadzenia totalnej kontroli NWO. Im szybciej ta technologia zaistnieje tym lepiej.

    • rabarbarek 31 października 2011 o 6:54 am

     Monitor nie chce byc posadzona przez Peryskopa o defetyzm , ale dr. Mallove tez dzialal szybko i oddany byl sprawie nie mniej niz Rossi, Zobacz strone i co z nim zrobili. No chyba , ze napadl go gang w celu wyludzenia zegarka. Nikt w to nie wierzy. Wprawdzie jego marzenie ma szanse spelnic sie , ale on juz nic nie powie.

     http://www.greatdreams.com/mallove.htm

     • monitorpolski 31 października 2011 o 7:20 am

      Ja sądzę, że za Rossim stoi ktoś bardzo mocny. Nie wyszedłby z tym projektem akurat teraz gdy toczą się te wojny, a sytuacja jest napięta w całej Europie. Zauważ, że to wywiad włoski ujawnił operację Gladio, a jedynym oficjelem, który bąknął nt. prawdziwych zamachowców z 9-11 był b. Prezydent Włoch Cossiga – na tyle odważny by rzec, że była to operacja Mossadu. A co się jeszcze znajduje we Włoszech poza włoskim Parlamentem i budynkami rządowymi?

      • rabarbarek 31 października 2011 o 7:48 am

       Sprawdzilam. Oczywiscie nie co jeszcze znajduje sie we Wloszech , tylko czy faktycznie jest mozliwe poparcie az stamtad. Ciekawe….

       Linkow nie bedzie.

      • 44 31 października 2011 o 10:44 am

       W związku z tym niedługo we Włoszech może zmaleźć się trzęsienie ziemi, które „przypadkiem” przeszkodzi w rozprzestrzenieniu się taniej energii…

       • monitorpolski 31 października 2011 o 11:33 am

        Albo „pomoc” NATO w celu ratowania demokracji? Nie zdziw się, to jest całkiem realne. W Polsce też, może nawet już niedługo…

        • hjk 31 października 2011 o 12:23 pm

         Jest jeszcze jedna sprawa, mianowicie znajomy Żyd mówił, ze Izrael ma już technologię, która ma uczynic ropę zbędną jako materiał pędny – tak wiec widać free energy już jest, tylko wązne, kto ją będzie wprowadzał i na tym zarabiał 🙂
         I kto będzie „zbawcą” ludzkosci od globalnego ocieplenia, kto zyska miłosć całego swiata…

        • peryskop 31 października 2011 o 12:37 pm

         Słuszne są uwagi @Rabarbarka, bo śmierć dr Mallove potwierdziła, że walka o zachowanie monopolu będzie bezwzględna. Ale coś rzeczywiście jest w temperamiento Italii – to jest tygielek, który wypieka ciekawe pomysły, bo Włosi mają długą tradycję w dorzucaniu światu przełomowych wynalazków, jak Marconi ze swoim radiem, czy Olinto De Pretto (1857-1921), który podał przed Einsteinem formułę równoważną E=mc^2, choć media wklepują nam co innego. Również telefon zadziałał we Włoszech wcześniej niż u Bella, nie mówiąc o lunecie Galileo, czy o takich wynalazkach jak pizza i espresso.

         Więc pionierski atut mają. Również inżyniersko-menadżerski jeśli np. Fiat jest jednym z koncernów samochodowych najlepiej sobie radzących z kryzysem. A „osłoną” organizacyjną, której istnienie sugeruje Monitor, może być jakaś struktura para-mafijna – a nawet bez para. Jak się zastanowić, to niemal cały świat przeszedł na model gospodarczo-społeczny tego typu. Oczywiście w każdej chwili może się odbyć jakieś BUM-BUM: humanitarna pomoc NATO, czy HAARP, rating Moody’ego, albo nowe bunga-bunga, lub e-coli – czyli coś z tego arsenału broni masowego rażenia.

         Jest też ewentualność, że zimna fuzja z uwagi na jej prostotę, czyli relatywny low-tec, rozleje się deglomeracyjnie tzn. bez koncentracji w jakimś oficjalnie wspieranych „parku innowacyjnych technologii”, ale w rozdrobnieniu – może w Sri Lance, w Salwadorze, Bośni, albo na Madagaskarze…

         Przy okazji warto zauważyć, że „zimna fuzja” tak naprawdę jest dużo zimniejsza od wybuchu termojądrowego i stąd to określenie, ale zimna to ona nie jest. A więc skoro generator gotuje wodę bardziej właściwie pod względem fizycznym i marketingowym jest nazywać tę technologię „ciepłą fuzją”. Oczywiście, jak się zwała, tak się zwała, byle dobrze się miała! Fuzja, a z nią ludzkość.

       • iHe 31 października 2011 o 11:33 am

        Właśnie niestety to by się składało do kupy jak we flashforward.
        Wszystkie strumienie czasu lubią się zapętlać w tych samych węzłach.

        Japonia zresztą nie raz ,nie dwa dostawała takie baty za wychodzenie przed szereg.
        Życzę jak najlepiej Włochom i mam nadzieje,że te plecy maja na prawdę potężne i dobra bozia tym razem nie zaśpi.

        Włosi powiedzieli prawdę ,a i tak nic z tego nie wynikło.Kłamcy łżą dalej ,a gladio działa w najlepsze.

        Mam nadzieje ,że kiedyś uda się całe redakcje postawić przed trybunałem haskim za współpracę ze zbrodniczym reżimem.

        Nie zmienia to faktu ,że ciśnienie rośnie ,a system naczyń połączonych w jewropie może zadziałać odwrotnie od zamierzonych celów nwo.
        Szczególnie jak ktoś stłucze pare rurek..
        To już nie będzie reakcja kontrolowana.Bo to nie jest wyizolowany układ.
        Włochy po mojemu mają plecy nie tylko z Watykanu.

        • iHe 31 października 2011 o 8:15 pm

         @Peryskop ja myślę ,że plecy w mafii to trochę za mało,chociaż nie przeczę,że też ważne ;>
         Jest taka jedna mafia która potrafi nawet bunga bunga postraszyć.
         A tak poza tym to jestem pod dużym wrażeniem twoich wpisów.Serdecznie pozdrawiam!

        • peryskop 31 października 2011 o 11:53 pm

         @iHe, czyli raczej para-MountPictures
         – chociaż z innego Świętego Drzewa niż to studyjne w LA?

         Może i tak.
         Z tym że mit o ponadwszelkości tego pnia ulega erozji – jak zresztą wszystko w Przyrodzie.
         Monitor chyba dobrze wyczuwa, że na nagły wysyp kręciołków fuzjalnych nie będzie rady!
         Pamiętaj zachować sztućce, bo wodoru jest w bród…

         A wrażenie jest obopólne. Także wielostronne, gdyż możemy się tu dzielić wiedzą i emocjami.
         Satysfakcją zapewne nie tylko naszą jest udział w tym rejsie Monitora w kierunku Sensu.

      • Bromba 1 listopada 2011 o 1:57 am

       Z odpowiedzi wujka googla wynika,że Rossi miał zawarty jakiś kontrakt z greckim Defkalionem http://ecatreport.com/pl/defkalion-zielonych-technologii/defkalion-under-strong-international-pressure-sends-press-release-to-nyteknik ,potem go ponoć zerwał .Jeszcze trochę info tu – http://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/9708-defkalion-energy-obiecuje-rewolucje-energetyczna/ i http://www.zimna-fuzja.pl/ .Nie wiem czy było,bo ostatnio tylko was czytuję z doskoku :).Choroba zmogła mnie na jakieś 3 tyg,ale jest już lepiej.I coś mi jeszcze świta,że niejaki filantrop wielki Bill bąkał coś o nowych technologiach dostępnych dla każdego domu w swych wypowiedziach na jednej z konferencji.Być może stąd częściowe wyzbywanie się akcji przez niektórych i inwestowanie w NOWE.

     • AQQ 31 października 2011 o 10:40 am

      http://prawda2.info/viewpost.php?p=121549
      Ci ludzie zginęli, bo…

    • Grafik/Policjant 31 października 2011 o 9:13 am

     Chyba że wynalazcy dadzą kulkę w łeb, a projekty pójdą do szuflady wielkich koncernów, jak wiele wiele innych wynalazków, które mogły by zrewolucjonizować Świat. I nie było by problemów tworzonych przez tych baranów: Woda, żywność, energia etc. Czyli nagonki by podnosić ceny wszystkiego co się da. I choć uważam że liczbę ludności trzeba zmniejszać powoli systematycznie nie ludobójstwem a uświadamianiem ludzi – że nie jesteśmy sami na tej planecie. To obecne technologie i system oparty o ciągły wzrost, bardziej niszczą środowisko niż sam człowiek. Tak więc nie mniej jednak nowe źródła energii z logicznego punktu myślenia są koniecznością. Czy przejdą i zastąpią energię z epoki dinozaurów jaką jest ropa i węgiel? Wątpię są ludzie którzy wyłożą dużo gotówki po to by nie stracić jej jeszcze więcej, gdyby światem żądzili patrioci którzy nie biorą wielkich łapówek pewno by się to udało. Jednak sami wiemy jak jest.

     • monitorpolski 31 października 2011 o 11:42 am

      Nie ma co „zmniejszać” liczby ludzi. To co się dzieje z promieniowaniem po Fukushimie, już mocno zredukuje ilość ludzi. Poza tym zauważ, że większość krajów europejskich jest już na wymarciu ze współczynnikiem reproduktywności 1,3 lub mniej.

      • Extazed 31 października 2011 o 1:11 pm

       Nie sądzisz że jeżeliby Fukuszima miała aż tak wielki wpływ na nasze zdrowie, ew. poziom radiacji byłby naprawdę szkodliwy, to byłaby taka cisza na ten temat? Na samej półkuli północnej jest tak wiele niezależnych instytucji posiadających sprzęt do pomiarów promieniowania gamma itp. że nie możliwe byłoby ukrycie tego w takiej tajemnicy. Fukuszima zrobiła rozpiździel w Japonii i tego nie da się ukryć, ale nam póki co nic nie grozi. Takie jest moje zdanie. Chyba że ktoś z tu obecnych ma tak owy sprzęt pomiarowy i zechce wrzucić zestawienie wyników przed i po zamachu na elektrownie w Japonii
       Pozdrawiam

       • peryskop 31 października 2011 o 1:46 pm

        @Extazed – problem polega na tym, że katastrofa w Fukushima nie ma precedensu i już jest oceniana jako bardziej groźna od Czernobyla. Skażenia nuklearne w niskich dawkach dają fatalne skutki zdrowotne dopiero po upływie czasu i trudno je dokładnie przewidzieć i im przeciwdziałać.

        Na Monitorze , jak i innych niezależnych blogach, wielokrotnie cytowane były informacje o przemilczanych i/lub oszukiwanych odczytach, o nagłym podwyższaniu norm dopuszczalnych.
        Trudno jeszcze mówić co w Japonii udało się ukryć, bo wciąż wyciekają nowe dane, jako że próby zatuszowania prawdziwego stopnia zagrożenia trwają od samego początku kryzysu aż do dziś. Fukushima zniknęła z telewizorów i gazet, ale problem pozostał, bo emisja związków promieniotwórczych trwa nadal, ponieważ przetopienia reaktorów nie zostały opanowane.

        Wczoraj opublikowano dane o skażeniach zachodnich terenów USA i Kanady, które ponownie potwierdzają wzrost zagrożenia zdrowotnego.

        Względna cisza w mediach guwnego nurtu wynika z interesów. Nie czarujmy się. Jak dużo rzetelnych informacji o szkodliwości szczepionek one podały?

        • Extazed 31 października 2011 o 1:57 pm

         @peryskop
         Ja to wszystko staram się zrozumieć, ale naprawdę silnie przygnębia mnie nienawiść ludzka. Jak aż tak bardzo można źle życzyć bliźniemu? Zatajanie faktów kluczowych dla zdrowia jest przestępstwem za które zamykać się powinno dożywotnio. Tyle zła ostatnimi czasy się dzieje. Kiedy ta bańka niegodziwości pęknie? Kiedy miarka się przeleje? Ile jeszcze istnień musi zostać zatraconych by Bóg wypełnił swe proroctwa?
         Powracając do tematu Fukuszimy a w zasadzie promieniowania, czy zauważył ktoś zmiany w naturze chociażby u nas w Polsce po zamachu na elektrownie? Na tym się nie znam, ale wydaje mi się, że jeżeli mielibyśmy aż takie zagrożenie skażeniem radioaktywnym całej półkuli północnej to chyba po takim czasie szło by zaobserwować w naturze skutki owego skażenia, gdyż każdy organizm inaczej reaguje na promieniowanie, jeden szybciej, drugi wcale. Zauważył ktoś coś podejrzanego??

        • monitorpolski 31 października 2011 o 3:03 pm

         Tak, mój wujek dostał wylewu i zmarł dokładnie wtedy gdy nad polską była chmura radioaktywna – przeglądnij wpisy na tym blogu z kwietnia – informowałem o tajnym serwerze Zardos, gdzie były ukrywane prawdziwe informacje o skażeniu. Było powyżej wszelkich norm. Teraz ludzie chorują na serce z uwagi na podwyższony lokalnie poziom izotopów cezu. Leuren Moret ocenia już teraz ilość ofiar śmiertelnych na 100,000.

        • peryskop 31 października 2011 o 3:13 pm

         @Extazed – słusznie ubolewasz nad grzechem przemilczania prawdy o zagrożeniach dla naszego zdrowia. I w tej wspólnocie zagrożeń jest nasza przyszłość oparta na koniecznej solidarności i rzetelności.

         Wielu ludzi – nie tylko my na tym blogu – zaczyna już dostrzegać zgubne skutki fałszu.

         Natomiast analizując REALNE zagrożenia zdrowotne to niestety wciąż zdani jesteśmy na wyskrobywanie danych z internetu, z „niedopilnowanych” publikacji, z przecieków i spekulacji – a wszystko z zachowaniem możliwie wysokiego obiektywizmu, a zatem z kontrolą nad emocjami.

         Opieranie się na precedensach nie gwarantuje 100% pewności, ale chyba i ty nie masz już wątpliwości, że zasadne było bicie na alarm w sezonie gdy szykowano nam masowe szczepionkowanie. Dziwi mnie, że po tamtej akcji tacy proszczepionkowcy jak prof. Brydak czy dr Balicki mają czelność pokazywać się jeszcze publicznie.

        • hjk 1 listopada 2011 o 5:12 am

         @ext-d
         „Zauważył ktoś coś podejrzanego??”

         ja zauważyłem 0- zgodnie z cyklem aktywności słonecznej powiniśmy miec coraz gorętsze lata, natomaist tym razem było beznadziejnie w Polsce i okolicach. Moze trzeba to kojarzyć z opadami promieniotwórczmi czy istnieniem silnych jąder kondensacji w wyszych wartwach atmosfery…

    • Stanisław 31 października 2011 o 9:47 am

     nawiązując do tematu,czystej energii, być może w końcu zostaną odtajnione badania i wynalazki Tesli.

     Jednak walka z monopolem energetycznym będzie dość ciężka i nie jedna ofiara zostanie jeszcze złożona byśmy mogli z tych dobrodziejstw korzystać.

     Tak się zastanawiam czy nasi wynalazcy skontaktują się z tym człowiekiem od zimnej fuzji by móc podpatrzeć szczegóły i na naszym gruncie też zacząć eksperymentować w tym kierunku ?

     • Annah. 31 października 2011 o 10:08 am

      Wynalazki Tesli na obecnym etapie ludzkości to zabójstwo

    • centurion 31 października 2011 o 10:29 am

     Monitorze mam obawy że gdyby nawet ta technologia była ogólnodostępna tak jak teraz są wiatraki i ogniwa fotowoltaniczne to „polskie” ustawodawstwo w PRopagandowy sposób to zablokuje.
     Zresztą odnośnie wiatraków i ogniw tak się dzieje bo jeślibyś założył sobie autonomiczną elektrownie wiatrową lub słoneczną na swojej działce budowlanej to „polski” urząd energetyki naliczy ci podatek „lichwę” jakiej nie powstydziliby się najwięksi banksterzy.

     • AQQ 31 października 2011 o 10:42 am

      Nie wiem jak jest ze studnią, ale chyba posiadanie jej też jest nielegalna.

      • hjk 31 października 2011 o 12:26 pm

       studnia nie jest nielegalna, tylko trzeba dostać pozwolenie od gminy, ale nie wiem czy wszędzie takie prawo obowiązuje, w niektórych miejscach tak jest.
       problemy z wprowadzeniem „free energy” by się skończyły, jeśli urządzenia byłyby tak proste i tanie do realizacji, ze praktycznie każdy trochę bardziej obeznany z techniką mógłby je zrobić sam lub skorzystać z pomocy znajomych – wtedy „pospolite ruszenie” by załatwiło sprawę…

       • pola 31 października 2011 o 12:58 pm

        Ze studnią jest tak,uzyskujesz pozwolenie na jej wykopanie potem realizujesz projekt a na końcu przyjeżdża pan z wodociągów zakłada licznik i płacisz za wodę.

        • AQQ 31 października 2011 o 1:14 pm

         Pola, tak i mnie się wydawało…byłam u znajomych na wsi i oni właśnie mają dobrą wode ze studni, usiłując ich uświadomić na siłę” właśnie do tej studni nawiązałam, ze któregoś dnia moga stać się przestępcami-bo okaże się , ze to wbrew prawu… Czy ktoś jeszcze wierzy, ze żyjemy w wolnym kraju i demokracji?

        • Wizzgaa 31 października 2011 o 2:59 pm

         Została jeszcze deszczówka do załatwienia. Jakim prawem mamy za darmo łapać deszcz i robić np. pranie …..? To fatalne niedopatrzenie .

        • monitorpolski 31 października 2011 o 6:25 pm

         Żeby nie było wątpliwości – te przepisy wprowadzane są przez niewidoczny, ale jakże wszechobecny rząd światowy. W USA deszczówka, woda z kałuż należy do państwa. Nie wiem jak ze studniami, ale pewnie jest podobnie.

        • geoprex 31 października 2011 o 10:55 pm

         podaj podstawę prawną, albo skasuj wpis za pisanie bzdur !

        • peryskop 1 listopada 2011 o 12:14 am

         geoprex: „podaj podstawę prawną, albo skasuj wpis za pisanie bzdur !”

         @geoprex – Oni też tam nie podają podstawy prawnej, tylko zabraniają wstępu ludziom do wielu terenów leśnych w USA z akwenami. Nie słyszałeś o zajmowaniu w krajach Ameryki Południowej ujęć wody przez „biznesmanów” z USA i sprzedawanie jej rdzennym mieszkańcom? Natomiast w Kalifornii oraz Kolorado robi się lokalne eksperymenty w tym kierunku. Bo gdzie jest napisane, że deszczówka należy do użytkownika działki?

         In Colorado, Rain Barrels Are Illegal.
         http://www.groovygreen.com/groove/?p=3135

         monitorpolski 31 Październik 2011 o 6:25 pm
         …W USA deszczówka, woda z kałuż należy do państwa. Nie wiem jak ze studniami, ale pewnie jest podobnie.

       • peryskop 31 października 2011 o 1:04 pm

        @Hjk: „…problemy z wprowadzeniem „free energy” by się skończyły, jeśli urządzenia byłyby tak proste i tanie do realizacji, ze praktycznie każdy trochę bardziej obeznany z techniką mógłby je zrobić sam lub skorzystać z pomocy znajomych – wtedy „pospolite ruszenie” by załatwiło sprawę…”

        A wygląda na to, że technologia fuzji jest relatywnie prosta i tania! Dlatego do kontroli jej rozpowszechniania trzeba użyć drastycznych środków! A więc może pojawić się teoria, że nikiel jest niezwykle groźnym pierwiastkiem i aby uchronić ludzkość przed męczarniami w teren ruszą specjalne oddziały z wykrywaczami niklu, a każdy kto nie odda starego typu sztućców z chromoniklu podlega karze do 10 tys. euro lub więzenia do lat 10.

        • hjk 31 października 2011 o 4:47 pm

         No tak to juz będzie w stadium totalitarnym, kiedy nikt nie będzie maił wątpliwości „gdzie żyje”, a poki co, to się z tym kryją i próbują roznymi sposobami a to przeszkodzic, a to zdyskredytować, by zachować pozory „wolności” i „mormalności”…
         … która staje się coraz bardziej nienormalna, tylko dzieje sie to powoli i mało kto zauważa, aż przesadzą i coraz więcej ludzi to zauważa, tak jak teraz z lichwą i bankami i „okupują wall street”.

    • Wojsat 31 października 2011 o 10:57 pm

     niedocenia pan siły systemu.Co zrobić z większości ludzi-będą niepotrzebni,trzeba dać im zajęcie -jakie.Zmiany przyzwyczjeń trwają latami .Zbyt szybkie zmiany powodują chaos.Proszę również o niezapominaniu o zasadzie 20/80 czyli o 20 % osób świadomych.
     Pozdrawiam

     • peryskop 1 listopada 2011 o 2:36 am

      Ludzie obciążeni nadmiarem czasu mogą się zajmować pracami dla środowiska i wzajemnie sobą. Siatkówka, rower, świetlica, spacery, warcaby, kierki, bierki, boole, madżong, falungong, etc.
      Poza tym hobbies: od haftowania – po konstrukcję małego satelity do wystrzelenia z ogródka.
      Ponadto 80% zajmie się intrygami, kłótniami, zazdroszczeniem, planami jak innych wyrolować itd.
      A więc nie ma obaw – każdy sobie coś ciekawego znajdzie dla zabicia czasu. (i siebie)

      • rabarbarek 1 listopada 2011 o 3:14 am

       Jaka piekna perspektywa…. Najbardziej podoba mi sie ten falungong, oczywiscie w parku , na swiezym powietrzu. Kiedys chcialam wystrzelic satelite z ogrodka , kupilam fajerwerki , i o maly wlos nie zaplacilam kary. Sasiad uswiadomil nas, ze nielzia. Odlozylam satelite na swieto Kanady i wtedy wystrzelilam . Tak po najmniejszej linii oporu, zamiast konstrukcji byla instrukcja.

       • peryskop 1 listopada 2011 o 3:31 am

        No i jak tam na orbicie sobie radzisz?
        To co się rzuca w oczy to twój dobry wgląd w sprawy o szerokim spektrum.
        Masz chyba noktowizor z teleobiektywem?

        A Mur Chiński rzeczywiście stamtąd widać?

        • rabarbarek 1 listopada 2011 o 3:55 am

         Po wejsciu w atmosfere , spadla biedaczka. Ale noktowizor moge brac na polowania [ pod warunkiem , ze naucze sie strzelac do zwierzyny] lub z jego pomoca podgladac sasiadow.

         A Mur Chinski moze kiedys obejrze ” na zywo”.

 5. ckhopi 31 października 2011 o 3:12 am

  Marsz Niepodleglosci nielegalny
  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/34522,rzad-nie-zalegalizuje-marszu-niepodleglosci

  • monitorpolski 31 października 2011 o 6:35 am

   A co się spodziewaliście po kraju, w którym pieczęć sądowa zawiera znak Bestii?

   • Stanisław 31 października 2011 o 9:49 am

    Oni chyba dosłownie wzięli sobie do serca – jeżeli takowe mają – słowa pewnego polskojęzycznego że polskość to nienormalność !

  • zenobiusz 31 października 2011 o 11:41 am

   Ponownie informuję.
   Rząd NIE „zalegalizuje” Marszu Niepodległości,nowa prowokacja NE,kto za to odpowie ???

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/31/rzad-nie-zalegalizuje-marszu-niepodlegloscikto-za-to-odpowie/
   W Polsce nie trzeba zezwolenia na

   demonstrację, trzeba tylko zgłaszać jeśli chce

   się zabezpieczenia i zamknięcia ulicy.

   Przyjdźmy wszyscy po prostu pod pomnik

   Dmowskiego i z tamtąd przejdźmy się do

   HGW po wyjaśnienia (jakaś paląca się

   kukiełka, karabiny dziecinne, opaski

   białoczerwone – coś na kształt ubioru

   powstańców)

   Odpowiedz

   • Extazed 31 października 2011 o 1:15 pm

    Otóż to. Zenobiusz ma racje, nie ma wymagania legalizacji marszu. Można jednie go zarejestrować. Poza tym rząd nie odmówił nikomu tylko stwierdzili, że wniosek był źle wypełniony i do 8 listopada mają czas na ponowne jego wypełnienie. Ach ta biurokracja w Polsce : (

    • monitorpolski 31 października 2011 o 6:29 pm

     To jest coś jak z podatkami w USA. Wszyscy płacą, bo nie wiedzą, że są dobrowolne.

     • Extazed 31 października 2011 o 6:32 pm

      Jak to są dobrowolne?

      • peryskop 31 października 2011 o 7:52 pm

       W myśl zasady, którą mają zapisaną w Konstytucji: „No taxation without representation”.

       A jak w każdym spisku, tak i banksterskim, popełniono zaniedbanie i nie dopilnowano, ażeby uchwalenie podatku dochodowego odbyło się z zachowaniem obowiązujących w USA procedur.

       No i pojawiły się wyroki przyznające zasadność sprzeciwów płacenia podatków, choć kolejne instancje je uchylały. I ten stan bałaganu i półlegalnego bezprawia trwa.

       Jak i u nas zaczyna być. Czy nie brzmi elegancko: stan półlegalnego bezprawia ?

       • Extazed 1 listopada 2011 o 12:45 am

        Że tym wszystkim szumowinom nie wstyd! Osądzi ich Bóg i historia!

  • zenobiusz 31 października 2011 o 11:46 am

   Oczywiście za wszystko odpowiada PiS.Pierwsze komentarze LL i ckhopi,nie pozostawiają wątpliwości co do celu tej publikacji na NE.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/31/rzad-nie-zalegalizuje-marszu-niepodlegloscikto-za-to-odpowie/
   „Nie wierzę
   !!!!
   nadużycie link skomentuj
   Łażący Łazarz 31.10.2011 01:54:28
   To skandal
   oni ewdetnie chca doprowadzic do rewolty
   nadużycie link skomentuj
   ckhopi 31.10.2011 02:06:11
   Co na to jedyna patriotyczna partia opozycyjna?
   Milczy? Jest ponad Narodowa?
   nadużycie link skomentuj
   Nathanel 31.10.2011 02:08:36
   @Nathanel
   Tez sie nad tym zastanawiam jeszcze nie slyszalem ze strony PiS-u slowa komentarza na temat niemieckich bojowek ciekaw jestem czy teraz zareaguja
   nadużycie link skomentuj”

   • hjk 31 października 2011 o 4:54 pm

    wczoraj tu na blogu napisałem, ze taki marsz jest bardzo podatny na rózne prowokacje, bo nie żyjemy w normalnym i spokojnym kraju i może być wykorzystany przez różne „lewe” elementy.

    Moze jakimś wyjściem byłoby przemianowanie tego marszu na jakąś quasi-procesję czy dołączenie do jakiejś uroczystości religijnej, jak np. kiedyś Msza za ojczyznę z bł. ks. Jerzym, wtedy policja by to „musiała” ochraniać…

   • peryskop 31 października 2011 o 7:54 pm

    Wow!
    Aż trzy nożyce pod rząd – jakby powiązane kordonkiem.

 6. abrams 31 października 2011 o 3:18 am

  Piękna rzecz ta elektrownia ale ta nuta optymizmu Benjamina Fulforda troche przedwczesna bo przed 1914 tez tak ludzie podobnież mówili że idzie złoty wiek że ludzie nie będą chorować odkryto witaminy ludzie stają się bardziej oczytani i dojrzalsi itd itp. Nikt nie odda władzy bez walki
  … wiec będzie wojna

  • abrams 31 października 2011 o 3:19 am

   ps. wypadało by na blogu przejść na czas zimowy 😉

   • monitorpolski 31 października 2011 o 6:36 am

    Przejdzie gdy w USA się zmieni.

 7. peryskop 31 października 2011 o 5:00 am

  W oczekiwaniu na wypogodzenie jak na razie mamy takie kwiatki (a raczej usychające drzewa itp).
  From Chemtrails to Pseudo-Life: The Dark Agenda of Synthetic Biology http://www.youtube.com/watch?v=pzW5Kb8u0Og
  Szczególnie polecam ten wykład @ORzeszowi i pozostałym zwolennikom smug kondensacyjnych.

  • monitorpolski 31 października 2011 o 6:38 am

   O, Sofia, autorka filmu Mysteries of 911 ! Dawno o niej nie słyszałem. Miała bardzo ciekawe audycje w RBN o chemtrailsach, ale ją ucięto.
   Dobrze byłoby to przetłumaczyć na polski, ale warto obejrzeć materiał, nawet bez znajomości angielskiego – szokujące zdjęcia.

   • rabarbarek 31 października 2011 o 7:09 am

    Tu tez, Ciekawe forum. Na terenie roznych stanow , mieszkancy zauwazyli spadajace z nieba pajeczyny. Okazlo sie , ze zawieraja one bardzo trujace zwiazki i pod zadnym pozorem nie wolno ich dotykac.

    http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?33473-Fibers-falling-from-the-sky–chem-webs–

    • peryskop 31 października 2011 o 1:09 pm

     Morgellony?

     • Wizzgaa 31 października 2011 o 2:50 pm

      Peryskop , ja też bym wolała żeby to babie lato .

   • peryskop 31 października 2011 o 5:15 pm

    Sofia przyszła z takim komentarzem:

    If you want to know about the air you breathe, watch . . .
    From Chemtrails to Pseudo-Life: The Dark Agenda of Synthetic Biology http://www.youtube.com/watch?v=pzW5Kb8u0Og
    Read this both before and after you look at the video to better remember the important information contained in it.
    Brief syllabus of Sofia Smallstorm’s presentation at Conspiracy Con 2011.
    Atmospheric alteration. Pollution prevents rain. Geoengineered haze. Corkscrew contrails. Signs of tree death. White frost on bark from aluminum particles in the air.
    A future of silent forests. Aluminum stunts the growth of crops. Epidemic of tree decline all over the world. Sunlight block, molds grow. Metallic salts have made our air conductive.
    Air is no longer neutral. It no longer in a healthy way supports living things. Fibers that do not exist in nature — Morgellon’s syndrome.
    Lesions from fibers showing up in our skin. Bodies exuding plaque made of silica. Nanocrystal semiconductors made of heavy metals surrounded by an organic shell. Crystals with embedded hexagons with attached fibers, unprecedented tunability. [contemplate control implications]
    Piezoelectric effect, electricity from frequency. Frequency filled world. 32 Hz peak. Cellphones, computers in millions Hz range. Chemical bonds are magnetic bonds.
    Possible paradigm shift in biology. If nature itself moves in the 3 to 30 Hz range, what is happening to us on the biochemical level with all the different frequencies are bodies are experiencing? What is being done to our biology.
    Marriage of humanity and technology. Singularity 2045. Kurzweil: rules of ordinary physics no longer apply, we should merge with machines.
    Robotic bloodcells that will supposedly improve us. Homo evolutis.
    living things will not be reproductive. Self replicating nanotechnology will infuse everything around us with itself.
    Inevitable that we will merge with machines. Resisting evolution: not a matter of good or bad, it’s going to happen.
    Nanotechnology has arrived at our personal doorstep without our permission.
    Sales pitch: enhancement may in fact be degradation, our being devolved to someone else’s specifications.
    Creation of the post human, no gender, will not reproduce, will be a better performer in the workplace, will not be distracted by love or lust, free of disease, but all this is part of the fantasy.
    Two separate species: elite and workers. Blackout on this subject. Delusional parasitosis.
    This is how we will be eternally owned by them.
    We are being altered.

    http://www.avatarproducts.com
    http://www.911weknow.com/about-the-sky
    http://www.911weknow.com/consciousness

    • monitorpolski 31 października 2011 o 6:37 pm

     Mocne. Człowiek staje się maszyną i to nie z własnej woli czy wyboru. A ja sądzę, że to jest robota tych perwersyjnych psycholi zwanych „elitą”. Zobaczcie na Rockefellera – ile on już ma części wymienionych na organy innych ludzi? A może wewnątrz to już jest robot? Podobnie Kissinger czy Brzezinski. A to są przecież płotki.

 8. theaspartam 31 października 2011 o 6:49 am

  Nezard- AntyNWO. http://www.youtube.com/watch?v=obH0QaYvOsY

  • Rodriguez7 31 października 2011 o 1:09 pm

   dobre brat

 9. Annah. 31 października 2011 o 7:21 am

  Nic się nie zmieni na lepsze dopóki ludzie nie zaczną zmian od siebie. Najważniejsze jest uszanowanie Dekalogu a z nim przykazania Miłości Boga i bliźniego. W samych Chinach morduje się 35000 dzieci nienarodzonych codziennie, a trzeba doliczyć też aborcje z młodszych cywilizacji. W tej sytuacji grozi nam totalne zezwierzęcenie w stosunkach międzyludzkich a z nim wojny i klęski naturalne jakie z pewnością nastąpią w kolei rzeczy. Czysta energia dla każdego na tym etapie rozwoju a właściwie upadku ludzkości to utopia.

  • Grafik/Policjant 31 października 2011 o 10:21 am

   Pytanie gdzie ich pomieścisz w samych chinach i czym wykarmisz gdyby tam dalej tyle się pieprzyli to już dawno liczba chinoli przekroczyła by 2 miliardy, nie mówię o Indiach i np. Japonii
   W Europie zachodniej środowiska naturalnego nie ma (są nieliczne ostoję w trudno dostępnych terenach)…chyba że chcecie żyć w świecie gdzie wszędzie mamy drogi i autostrady a miejsce gdzie kiedyś stał las nazwiesz ulicą Kasztanową, to nic niech się rżną i rozmnażają jak króliki przecież to takie boskie 😀 Kiedy wy sobie uświadomicie że ludzkość już dawno poszła na ILOŚĆ a nie na jakość. I nie jest to żadna manipulacja bóg wie skąd, coraz bardziej ingerujemy w to co nie nasze, bo nas przybywa i potrzeby rosną. Chcesz mieć komputer, zeszyty, dom, meble, telewizor, samochód przecież 95% tych rzeczy z których zbudowane są twoje dobra pochodzą od NATURY.
   Wiesz jak wielka liczbą jest 7 miliardów? (tysiąc milionów). 1 000 000×1000= miliard x 7…

   Owszem zawsze znajdzie się oszołom który powie, wcale nie jest nas za dużo to świat trzeba zmienić…chcemy nie chcemy żyjemy w takim świecie a nie innym że żądzą nim tacy i tacy ludzie i tego nie zmienimy.

   • Sulik 31 października 2011 o 10:40 am

    Zobacz na jakiej przestrzeni żyją Japończycy, ile ich jest, ile mają pól uprawnych i jak dużo jeszcze mają wolnej przestrzeni. Największym problemem demografii jest odpowiednie zorganizowanie i dostosowanie psychologiczne.

   • Annah. 31 października 2011 o 10:48 am

    Przypuszczam ze gdyby wypadek z busem spotkał Twoje małe dziecko nie mówiłbyś takich nieodpowiedzialnych rzeczy, a przecież mógłbyś urodzić się jako dziecko Chińczyków.
    Czy nie rozumiesz ze ludzie którzy dają przyzwolenie na mordowanie niewinnych istot są skłonni do wszystkiego, właściwie zatracają człowieczeństwo?!

    • sebecx 31 października 2011 o 10:21 pm

     @Annah. Czy nie układa się przypadkiem w życiu tak, że człowieka doświadczają sytuacje których nie rozumie lub zrozumieć nie chce? Bo znam wiele osób które tą teorię mogą potwierdzić. Nasz kolega @Grafik widać o tym jeszcze chyba nie wie….

     • Annah. 1 listopada 2011 o 9:55 am

      Sebecx zgadzam się, nawet nie słyszą że dzwoni a co dopiero wskazać w którym kościele….dlaczego ? brak wyobraźni, niedostatek logiki nie wiem, bardziej stawiam na jakąś blokadę w naturze duchowej.

   • centurion 31 października 2011 o 10:56 am

    A ile ton jedzenia idzie do utylizacji z przeciętnej wielkości centrum handlowego?
    Co się dzieje ze zbożem które trafia do pieca rolnika albo do elektrociepłowni?
    Dlaczego w Hiszpanii i Włoszech organizuje się wojny na pomidory i pomarańcze?
    Problem leży odpowiedniej dystrybucji jedzenia i zastopowaniu „pomocy” dla afryki bo dopóki afryka będzie karmiona za to że jest afryką to nie będzie tam dobrze, ilość ziem uprawnych jest tam wystarczająca do wyżywienia ludności kontynentu. Problem tkwi w równomiernym rozwoju technologicznym na dużych obszarach.
    Dlaczego przykładowo stary ciągnik rolniczy Ursus C-330 jest „gówno” warty w Europie a w afryce płaci się za niego jak za nowy model Mercedesa klasy E?

    • Grafik/Policjant 31 października 2011 o 11:19 am

     Bo Ursusy to były najlepsze Ciągniki 😀 Każdy rolnik to powie, mało awaryjne, i silne.
     Obecny odpowiednik – Zetor to dopiero gówno, moc silnika niby większa a z przyczepą załadowaną muli jak Ursus palący na 2 gary 😀

     • peryskop 31 października 2011 o 2:08 pm

      Ten Ursus jest przykładem prawdziwych przyczyn obecnego kryzysu: NIEGOSPODARNOŚĆ.

      Która jeszcze do niedawna była w kodeksach karnych zagrożona wysokimi karami, a teraz pod mylącą nazwą INNOWACYJNOŚĆ stała się wytrychem do wprowadzania na rynek produktów gorszej jakości, żeby ciągnąć maksymalne zyski ze sprzedaży i serwisu. Kto ma starą lodówkę, pralkę, samochód – czy właśnie ciągnik – może narzekać na wygląd i brak gadżetów, ale rzeczy wyprodukowane kilkanaście late temu i wcześniej miały dużą żywotność i niezawodność.

      Gospodarując oszczędnie surowcami , wodą i energią można by bez trudu wykarmić owe 7 miliardów i więcej, co potwierdzają analitycy. Paradoskalnie wysoki przyrost jest w krajach biednych, ale spadłby automatycznie, gdyby pozwolić im podnieść stopę życiową, co często wymaga tylko zaprzestania „pomocy”, która jest zwykle formą eksploatacji ukrytą za atrapą filantropii. Właśnie taka „filantropia” jest jednym z instrumentów iliuminackiego programu podboju świata.

      • rabarbarek 31 października 2011 o 6:20 pm

       Barack Obama , szefem dzialu do spraw nauki i technologii przy Bialym Domu , mianowal niejakiego pana Johna Holdrena. O ile o wyborze mowilo sie dosc glosno to juz poglady tego pana skrywane byly pod dywanen slynnego , pokoju ovalnego w White House. A dlaczego? Otoz pan Holdren w 1977 roku wydal niezwykle interesujaca ksiazke [ w kooperacji ze swoimi przyjaciolmi] pt. Ecoscience. Najwiecej miejsca zajmuje w ksiazce problem przeludnienia globu. nie bede rozpisywala sie na ten temat, podam tylko kilka przykladow propozycji tego pana ,aby zmniejszyc liczbe ludnosci i swiat uczynic szczesliwszym.
       Wnioski niech sobie kazdy wyciagnie sam. Tacy ludzie nami rzadza . Sa to ludzie majacy obsesje na punkcie zabijania , bo przeciez dobro ludzkosci nie lezy im na sercu. Nie tedy droga.
       – kobiety maja byc poddawane aborcji niezaleznie od tego czy chca tego czy nie [ nie one beda o tym decydowac]

       -populacja swiata bedzie sterylizowana poprzez dodawanie srodkow powodujacych bezplodnosc do zywnosci i wody.

       -samotnym i mlodym matkom , dzieci beda odbierane i umieszczane w rodzinach zastepczych.

       -rodziny , ktore beda przyczynialy sie do „deterioracji socjalnej” maja byc zmuszane , dzieki specjalnie ustanowionym prawom, do zachowania odpowiedzialnosci prokreacyjnej [ czyli aborcja lub sterylizacja]

       -przejsciowy planetarny rezim moze byc wymuszany przy uzyciu miedzynarodowych uzbrojonych oddzialow policji.

       -nalezy zlikwidowac instytucje malzenstwa i chec posiadania dzieci

       To tylko kilka kwiatkow z ksiazki pana Holdrena. A takich i jemu podobnych sa tysiace. Jesli ktos nazywa ludzi broniacych zycia , oszolomami , to jak nazwac ludzi takich jak wyzej opisany pan. Czy ktos, kto popiera holokaust nienarodzonych , widzial chinskie kobiety w ciazy wyciagane noca z domow aby zawiesc je do kliniki w celu dokonania zabojstwa na jej dziecku,
       albo pytal mlode dziewczyny z Europy czy USA ,ktore poddaly sie ” zabiegowi” co czuja pozniej? Te „prawdy ” , ze planeta nasza nie wyzywi ludzi , to bzdury , propaganda mordercow , ktorzy od wielu lat pracuja nad zorganizowaniem swiata panow i niewolnikow.

       http://zombietime.com/john_holdren/

       rodziny , ktore

       • Aśka 31 października 2011 o 11:24 pm

        Nie ma problemu z wyżywieniem. Inaczej nie wymuszano by na rolnikach zmniejszania produkcji i nie proponowano by płacenia za pole leżące odłogiem.

      • peryskop 31 października 2011 o 6:23 pm

       Sami nie znacie co posiadacie!

       Heheheheheheheheh! [©Navajo88]

       http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4660&Itemid=44

       • hjk 1 listopada 2011 o 2:32 pm

        dobre! zaczęło się od buntu „kiboli”, a moze ogarnie on też użytkowników samochodów!

   • Roma 31 października 2011 o 12:21 pm

    @ Grafk/Policjant

    Człowiek nie może wykorzystywać postępu cywilizacji, w tym rozwoju medycyny
    do zabijania drugiego człowieka, w tym aborcji.
    Człowiek nie ma prawa zabijać drugiego człowieka. Kropka.
    Człowiek powinien wykorzystywać rozwój nauki, w tym medycyny
    tylko i wyłącznie do RATOWANIA życia ludzkiego, które powstaje
    w momencie jego poczęcia i ani sekundy później.
    Jeśli rodzi się dziecko gdziekolwiek i stanowi ono problem dla rodziców,
    to jest wiele rodzin, które są w sytuacji odwrotnej i pragną dziecka.

    To jest kwestia zorganizowania systemu RATOWANIA życia.

    Znam taką koleżankę, która ma dwoje dzieci a każde z nich urodziło się jakby
    przez przypadek, bo ona myślała o aborcji w obu przypadkach i niewiele brakowało,
    aby tych dzieci nie było. Dziś jej córka ma lat ok 17 a syn ok 10.
    Zawsze chciałam ją spytać, ale nie mam odwagi, o to, co myśli,
    gdy widzi te swoej wspaniałe dzieci, z których jest dumna.
    Bo te dzieci są naprawdę super, mądre, inteligentne, grzeczne, ładne,
    więc jako matka ma z czego być dumna. Ja wiem, że miały być zabite,
    ale one pewnie nie wiedzą
    A córka Alicji Tysiąc ? Dowie się kiedyś, że żyje wbrew woli swojej matki ?

    Panie @Grafik ….. Policjant,
    żadnego zabijania
    tylko selekcja naturalna jest akceptowalna w przyrodzie
    po uprzednim wykorzystaniu wszystkich zdobyczy medycyny celem ratowania życia
    życie jest najwyższą wartością
    życie w ogóle (nie tylko ludzkie)
    i jeśli człowiek tego nie zrozumie to doprowadzi wprost do samounicestwienia
    a w skali globalnej do zagłady cywilizacji
    szacunek dla życia jako nawyższej wartości to jest poziom świadomości człowieka,
    do którego należy dążyć (edukacja) a nie odwrotnie

    • Grafik/Policjant 31 października 2011 o 1:40 pm

     Szacunek do życia owszem, ale każdej istoty żywej. Religia szerzy egoizm i mówi tylko o człowieku! Człowiek ma takie samo prawo życia jak Dzik biegający po polu. To też stworzenia żywe posiadające Świadomość i uczucia, nie tak złożone jak człowiek ale jednak…i argumenty że każdy może mieć po 5 dzieci są dla mnie masowym obłędem. Nie mówię o masowym tępieniu ludzi ale o wrażliwości społecznej na zaistniałą sytuację w której jest ta planeta. I jeszcze raz mówię o uświadamianiu społeczeństwa z zagrożeń ciągłego rozrostu dla innych stworzeń i dla nas samych. Ile razy na ulicy widzieliście Matki dupodaje z 7-8 dzieci każde z innym i siedzi na zasiłku? Odpowiada wam to? mówię o skrajnych sytuacjach nadmiernego przyrostu i tworzeniu nowych patologii. Taki element NIESTETY najbardziej ciągnie świat w tył im większe zdziczenie – brak świadomości tym bardziej się to pogłębia najzabawniejsze ze tacy jeszcze najbardziej narzekają i uparcie twierdzą ze ludzie za biurkiem nic nie robią bo siedzą na tyłku…a im należą
     się zasiłki. Nie mówię że czyjeś życie jest mniej ważne (choć często w to wątpię patrząc na ulicę).

     • monitorpolski 31 października 2011 o 6:44 pm

      Grafik, podjąłeś bardzo trudny temat prawa do życia i bycia pożywieniem. Bibliści ci powiedzą, że zwierzęta są po to by człowiek mógł je zabijać i spożywać. Nigdzie w Biblii nie jest powiedziane, że należy być wegetarianinem.
      Jeśli o mnie chodzi, byłbym za rozgraniczeniem zwierząt jako pożywienia do niektórych ptaków włącznie, ale bez ssaków. Bo czy chciałbyś zjeść swojego pieska czy kotka?

      • sebecx 31 października 2011 o 10:30 pm

       oj Monitor, Monitor…. proszę bardzo z Księgi Rodzaju:
       27 Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę.
       28 Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: „Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi”. 29 I rzekł Bóg: „Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. 30 A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona”. I stało się tak. 31 A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre.
       I tak upłynął wieczór i poranek – dzień szósty.

      • Grafik 1 listopada 2011 o 11:53 am

       Monitor bez obrazy, ale biblia nie jest dla mnie wyznacznikiem która istota ma prawo żyć a która nie. I niejako nie jestem za tym by ludzie bez przerwy jedli marchewki i brukiew. To raczej chodzi mi znowuż o skrajności związane z zabieraniem terenów naturze, las to ich dom, my układamy go wg. własnych zasad. Zabijamy zwierzęta bo jakiś nadziany baran chcce płaszcz z lwa których zostało 500 sztuk na świecie, od tak bo ma widzimisie. Chodzi mi o skrajności i ludzką pazerność przejawiającą się egoizmem.

       Mój światopogląd nie zmienił się zbytnio przez policję.

       Aśka
       Asiu kochana, ty jednak musisz nabrać dystansu do siebie i do ludzi, bo bierzesz wszystko z powagą niemalże katechetki. Nie jestem wrogiem rodziny jak to nazwałaś uważam że po prostu powinna być nad tym jakakolwiek kontrola i mówię o skrajnych przypadkach co jeszcze raz zaznaczam. Chiny, Indie etc.
       Mówicie o emeryturach KTO Będzie pracował? to odmienny temat. Nie wieże że nie dało by sie zreformować systemu emerytalnego do malejącej lub stałej liczby ludności…

       Już obecnie problemy z bezrobociem częściowo związane są z przeludnieniem i brakiem chłonności rynku. Przecież o tym się ciągle mówi. Dlaczego większość ludzi młodych nie ma pracy? w Polsce, Hiszpani, Włoszech? co nie chce im się robić? są za głupi? za leniwi?
       Nie ! Większość stołków jest zajęta przez ludzi w średnim wieku którzy jeszcze pożyją ,a rynek na dane usługi które chciał by otworzyć młody człowiek jest już zajęty, nie mówię że się nie da wbić w jakiś temat i zarabiać godziwą kasę na siebie – bo jest to możliwe, ale jest to temat trudny który trzeba badać teraz kiedy trwa kryzys – potem wejść w temat.

       • Aśka 1 listopada 2011 o 3:53 pm

        Zarzucasz mi, że jestem podatna na to co mówią w meRdiach i że nie ma znaczenia ile ludzi pobiera emeryturę, a ile pracuje (odniosłam się do tego tutaj: Aśka 1 Listopad 2011 o 1:46 pm), a sam łykasz takie kawałki jak to, że ludzi jest na świcie za dużo, że jeszcze w jakiś sprawach nie ma kontroli i trzeba ją wprowadzić.

        Żadnego przeludnienia nie ma!!! Kontroli mamy pod dostatkiem!!!!

        Potrzebujemy:
        – mniej przemocy, więcej empatii i moralności
        – wolności osobistej i finansowej,
        a cała reszta spraw rozwiąże się sama.
        A już najmniej czego nam potrzeba, to kontroli urodzin, aborcji, eutanazji i właśnie … kontroli każdego naszego kroku i czerpania z każdego naszego kroku korzyści.

        • Aśka 1 listopada 2011 o 5:23 pm

         ten koment powyżej miał wejść pod wypowiedź AQQ 1 Listopad 2011 o 12:37 pm

         Tutaj skomentuję wypowiedź Twoją @Grafik 1 Listopad 2011 o 11:53 am
         Piszesz: „Już obecnie problemy z bezrobociem częściowo związane są z przeludnieniem i brakiem chłonności rynku. Przecież o tym się ciągle mówi.”

         Jedno drugiemu zaprzecza, bowiem więcej ludności, to większa chłonność rynku. Czyż nie tak?

         Problem z bezrobociem, to nie problem związany z przeludnieniem. Każdy człowiek ma potencjał i jego pomysłowość oraz siły fizyczne i intelektualne mogą wiele dobrego przynieść pozostałym członkom społeczności (jakiekolwiek by te społeczności nie były). Bezrobocie, to skutek likwidacji zakładów przemysłowych lub/i marna zapłata za pracę, która powoduje to, że jedna osoba wykonuje pracę za dwóch ludzi, żeby można się było utrzymać.

     • Aśka 31 października 2011 o 9:38 pm

      Grafik/Policjant powiedzaiał: „Ile razy na ulicy widzieliście Matki dupodaje z 7-8 dzieci każde z innym i siedzi na zasiłku?”
      ____
      Jak widzę na ulicy matkę z 7-8 dzieci, to nie wiem, czy każde ma z innym i czy siedzi na zasiłku. Ta druga teza jest wielce prawdopodobna, pierwsza – zdecydowanie nie. Czytając to Twoje zdanie odnoszę wrażenie, że jesteś agresywnie przeciwny rodzinom wielodzietnym. Niczego więcej z niego wyczytać nie zdołałam, a myślę, że za 20 lat, kiedy na rynek pracy wejdą roczniki z niżu demograficznego, a na emeryturach siedzieć będą roczniki wyżowe, to jeszcze stanie ci przed oczyma ta matka z gromadką dzieci i żałować będziesz, że tak rzadko taką grupkę widywałeś.

      • Grafik 1 listopada 2011 o 11:41 am

       Tak jestem przeciwnikiem rodzin wielodzietnych. A o emeryturę się nie boję.

       • hjk 1 listopada 2011 o 2:49 pm

        To mozesz się zacząć bać, jak krachnie ten cały system finansowy..
        No chyba ze masz z 3 – 4kę dzieci, które w razie czego udzielą ci wsparcia.
        kżdy kto choć odrobinę się interesuje ekonomię to wie, ze w obecnym porządku i warunkach tzw. swiat zmierza do bankructwa i jesli nic się nie zmieni to o emeryturach będzie sobie można pomarzyć, a obecni emeryci nich się cieszą tym, co mają. Ludzie w wieku ok 40 -50 lat i młodsi mogą już prawdopodobnie zapomniec o czymś takim, jak emerytura – oczywiście moze coś takiego nie zniknie, ale będzie równoważna np jakiemuś obecnemu zasiłkowi w wys. powiedzmy 200 zł…
        Naganianie obecnie na jakieś fundusze jest moim zdaniem naciąganiem i zwykłym oszustwem, w dodatku w złej wierze i przy swiadomości sytuacji, no ale rzesze agentów mają z tego prowizję, a przyszli „emeryci” słodkie złudzenia…
        Paradoksalnie zmierzamy do sytuacji, kiedy „zabezpieczeniem emerytalnym” były dzieci.
        Problemem nie są rodziny wielodzietne, ale brak systemu ich wsparcia, gdyby coś się w nich działo „nie tak” i ogólnie rzecz biorąc chora ekonomia i polityka (a raczej jej brak) państwa. Polska kiedyś była (posiadając wtedy ziemie dzisiejszej Ukrainy) spichlerzem Europy, więc przy dzisiejszej technice i cywilizacji głosy o rzekomym „przeludnieniu” czy „kurczeniu się zasobów” są zwykła ignorancją albo dowodem złej woli.
        Nie nalezy się zatem bezwiednie poddawać dezinformacji lobby aborcyjnego czy depopulacyjnego i pamiętać, ze największym kapitałem jest człowiek, a tym większym, im bardziej rozwiniety i wykształcony. Im więcej tego typu ludzi współpracuje, tym bardziej sa w stanie wypracować szybszy i bardziej rozległy postęp we wszelkich możliwych dziedzinach.
        Ale „primum non nocere!”

      • AQQ 1 listopada 2011 o 12:37 pm

       Aska. Dajecie się nabierać na ściemę waloną w meRdiach. Co ma wspólnego dzietnośc z emeryturą-to zabieg stosowany przez jajogłowych-specjalistUF i znaFcUF dla zmylenia młodych wykształconych z wiel. miast..(dziel i żońdz)

       Jesli zus okrada człowieka przez 30-45lat to chyba powinien tak zarządzac skradzioną kasą aby te pare lat wypłacic characz w postaci mizernej emerytury.
       Ile osób w ogóle nie doczeka tej emerytury są to zwłaszcza teraz nagminne przypadki*.(złe-leczenie*już się o to stara)
       Co do wielodzietności -jestem zdecydowanie przeciw w tzw marginesach społecznych.

       • hjk 1 listopada 2011 o 2:56 pm

        Ale zasadniczo ZUS nie okrada, tylko „podkrada” przy okazji funkcjonowania systemu, który przeciez opiera się na tym, ze młodsi pracują na starszych juz emerytowanych.
        W tej sytuacji jakiekolwiek poważniejsze zachwianie demograficzne spowoduje krach tego systemu, co właśnie widzimy, a u nas dodatkowo przyspieszony likwidacją przemysłu, jego wyprzedażą, ucieczką firm w raje podatkowe i masową emigracją najprężniejszej (przeważnie) młodzieży.
        Zus nie zarządza żadnymi kapitałami, tylko transferuje wpływy od jednych do drugich, którzy kiedyś pracowali na swych poprzedników…
        Kiedy to się zaczynało, to sprawnie działało, bo po wojnie było niewielu beneficjentów, kiedy system startował, ale teraz stosunek beneficjentów do wpłacającaych staje się coraz bardziej niekorzystny.

       • Aśka 1 listopada 2011 o 3:15 pm

        AQQ, system emerytalny nie jest oparty na systemie bankowym: odkładasz – masz, ale na systemie wymiany pokoleniowej. I o takich realiach można rozmawiać póki co, więc dzietność ma znaczenie. Ze składek roczników pracujących, świadczenia mają wypłacane roczniki, z których wynagrodzeń były opłacane emerytury wcześniejszych emerytów. Tak więc, jeżeli dzietność będzie spadać, to mniej ludzi będzie pracowało na jednego emeryta.Tak więc, tym przypadku meRdia mówią prawdę.

        Można oczywiście rozważać nad tym, aby zmienić system, ale w tych realiach, w których żyjemy, nie można mówić, ja swoje składki zdeponowałem w ZUSie i nie obchodzi mnie, ile ludzi w przyszłości będzie pracować. Nic nie zdeponowałeś ani Ty, ani osoby, które teraz są na emeryturach, ani też te, które dzisiaj odwiedzamy na cmentarzach. Bo ZUS, to nie bank – przynajmniej teraz (może kiedyś się to zmieni; Chociaż przejście z systemu ZUS na system bankowy, spowoduje, że zrodzi się problem grupy ludzi, którzy pracując opłacali poprzednie pokolenia, a następne na nich nie będzie łożyć, tylko będzie zasilać swoje konto). I tutaj meRdia robią krecią robotę, bo wmawiają ludziom, że na kontach mają odłożone pieniądze.

        Gdyby system ZUS opary był na prawidłach systemu bankowego, to i owszem byłoby bez znaczenia jaki jest stosunek ludzi żyjących z emerytury do ilości ludzi pracujących.

        • AQQ 1 listopada 2011 o 3:58 pm

         Aśka poczytaj sobie o .. oszustach. http://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ad_Ubezpiecze%C5%84_Spo%C5%82ecznych
         Mnie jako płatnika nie interesuje czy zabiera to bank czy inny ch..j dla mnie takie pro-stytucje utrzymywane z twojej i wszystkich ciężko zarobionej kasy w imię prawa. To jest po prostu przestępstwo…na żywym organizmie.
         Mnie meRdia nie wmówią czy mam odłożone czy konto okradzione już dawno, mnie to nie obchodzi!. Od tego aby było na zaspokojenie emerytów są dozorcy*(dyrektory, znaFcy) ale lepiej wcisnąć popierdołe młodym i rozpie..lić dyskusję-czczą dyskusję, aby tylko dalej od problemu. Sprawa zabezpieczen społecznych jest prosta jak drut, jednak stale się cuś reformuje*,restrukturyzuje zawiększając zatrudnienie w bezprodukcyjnym systemie, by już nikt sie nie połapał o co chodzi.

        • Aśka 1 listopada 2011 o 4:15 pm

         @AQQ 1 Listopad 2011 o 3:58 pm

         Aśka poczytaj sobie o .. oszustach. http://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ad_Ubezpiecze%C5%84_Spo%C5%82ecznych
         Mnie jako płatnika nie interesuje czy zabiera to bank czy inny ch..j dla mnie takie pro-stytucje utrzymywane z twojej i wszystkich ciężko zarobionej kasy w imię prawa.
         […]
         I tutaj, to się akurat zgadzam, ale żeby to zmienić, to nie wystarczy powiedzieć pewnego pięknego dnia, że te składki, które mi potrącano z wypłaty, są moją własnością, bo jak mówię, robi się problem tych ludzi, którzy pracując nie odkładali sobie na starość na własnym koncie, tylko z ich składek były opłacane emerytury poprzednich roczników/pokoleń. Zastanowiłeś się, co ci ludzie mieliby zrobić? Pracować do końca życia?
         System trzeba zmienić, ale trzeba się zastanowić nad tym, kto ma opłacić emerytury tej opisanej grupy.

       • peryskop 1 listopada 2011 o 3:20 pm

        @AQQ – Słuszna uwaga, dziękuję.

        Historycznie rzecz biorąc to pionierem w rabowaniu funduszy socjalno-emerytalnych jest administracja Billa Clintona, która dzięki zredukowaniu zasobów Social Security poprawiła na pewien czas stan zadłużenia. Po tej operacji poszły mu w górę słupki bo ucieszyły się głupki!

        A potem ten model „zwalczania deficytów budżetowych” został zastosowany z powodzeniem w wielu innych krajach doradzanych przez progresywnych ekonomistów, którzy doszli do wniosku, że jeśli i tak ma kiedyś nastąpić koniec świata jak oznajmia pismo święte i apokalipsa, to ostatnie pokolenie nie będzie już korzystało ze świadczeń emerytalno-rentowych, a więc tę między-pokoleniową piramidkę Ponzi’ego można – i należy – ściąć. U nas też ścięto za filarami.

       • Aśka 1 listopada 2011 o 5:00 pm

        Zarzucasz mi, że jestem podatna na to co mówią w meRdiach i że nie ma znaczenia ile ludzi pobiera emeryturę, a ile pracuje (odniosłam się do tego tutaj: Aśka 1 Listopad 2011 o 1:46 pm), a sam łykasz takie kawałki jak to, że ludzi jest na świcie za dużo, że jeszcze w jakiś sprawach nie ma kontroli i trzeba ją wprowadzić.

        Żadnego przeludnienia nie ma!!! Kontroli mamy pod dostatkiem!!!!

        Potrzebujemy:
        – mniej przemocy, więcej empatii i moralności
        – wolności osobistej i finansowej,
        a cała reszta spraw rozwiąże się sama.
        A już najmniej czego nam potrzeba, to kontroli urodzin, aborcji, eutanazji i właśnie … kontroli każdego naszego kroku i czerpania z każdego naszego kroku korzyści.

        • AQQ 1 listopada 2011 o 11:53 pm

         Do Aśka! nigdy nie powiedziałam, ze jest za dużo ludzi na świecie!!! wręcz przeciwnie obecnie wszyscy zmiescimy się luzikiem na wyspie Australii. filmik znam.

        • Aśka 2 listopada 2011 o 12:19 am

         W takim razie bardzo przepraszam, musiałam pokręcić osoby.

     • sebecx 31 października 2011 o 10:34 pm

      @ Grafik czy ty się przypadkiem za pewnie nie czujesz …. do policji idealnie się nadajesz tam większość ma podobne problemy z psychą jak Ty…

      • peryskop 31 października 2011 o 11:02 pm

       @Sebecx nie docinaj, proszę.
       @Grafik nam wyznał swoje przygody około-policyjne, chociaż nie musiał. To się ceni.
       Każdy ma prawo do wyboru swojej drogi, i do zagapienia się i powiedzenia czegoś ot tak sobie.

       A po to jest ten blog – m.in. – żebyśmy mogli nasze poglądy szczerze i rzeczowo skonforntować,
       bo opiniotfurcze media nas zdradziły i trzeba sobie radzić w rodzinie, wsród znajomych, no i tu.

       Zwłaszcza cenne są zdania przeciwne, bo z tej różnicy można coś nowego zbudować.
       A konformizm jest jałowy. I komfortowy tylko do czasu, bo prędzej czy później da popalić.

       Osobiście za przejazd na pomarańczowym wolałbym wpaść w ręce „naszego” /Policjanta, niż wyselekcjonowanego tępaka. Ty chyba też?

       • Grafik 1 listopada 2011 o 11:42 am

        Peryskop dzięki za wsparcie.

    • rabarbarek 31 października 2011 o 6:56 pm

     Roma , zgadzam sie z Toba. Mysle , ze mozesz bez obaw porozmawiac z kolezanka na temat jej wyborow sprzed lat. Nie jest to az tak delikatna sprawa jakby sie wydawalo. Ja mialam podobne problemy . I nigdy nie ukrywalam ani przed dziecmi ani przed znajomymi , ze mialy sie nigdy nie urodzic. Za pierwszym razem podpisalam papiery , poniewaz stwierdzono , ze poronilam i ciazy juz nie ma. Gdyby nie jakis lekarz , ktory dodal , ze jesli nawet cos tam jest [ tak nazwal dziecko] to i tak nie urodzi sie , a jesli zdarzylby sie cud i urodziloby sie to ma 5%szans na to , ze bedzie normalne, mojego syna nie byloby na swiecie. Ucieklam ze stolu placzac , i uslyszalam za soba krzyk lekarza ” wariatka”.
     Drugie dziecko zostalo zatrute jakims lekarstwem na recepte i kiedy wyszlo to na jaw , w domu urywaly sie telefony z instytutu toksykologii, zebym poddala sie aborcji. Ale wtedy madrzejsza o pierwsze doswiadczenia , poszlam po prostu na pielgrzymke do Czestochowy.
     Z trzecim juz nikogo nie sluchalam.
     Moje dzieci wiedza o wszystkim i chyba dzieki temu nigdy nie musialam ich uczyc lub przekonywac , ze zycie jest najwazniejsze. Oni wiedza , ze w zyciu trzeba czesto wybierac , walczyc o cos , podporzadkowywac sie czemus , ale pewne zasady sa nienaruszalne . Kiedy ja sama patrze na decyzje , ktore wtedy podjelam , mysle , ze wiara pomogla mi bardziej niz rozum. Zaufalam Bogu a nie czlowiekowi. I nie zaluje.
     Powodzenia w rozmowie z kolezanka.

   • Aśka 1 listopada 2011 o 1:46 pm

    polecam !!!! myślę, że to rozwiąże dysputy o tym, że na świcie jest za dużo ludzi … tak próbują nam do głowy nakłaść …. cel – wzbudzenie nienawiści do drugiego człowieka jako konkurenta i wprowadzenie ichniego rozwiązania problemu, czyli depopulacja … w onecie od jakiegoś tygodnia prawie pod każdym artykułem info o tym, że na świcie jest przeludnienie – zgodnie z regułą kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

    ZOBACZCIE JAK JEST NAPRAWDĘ
    Czy jest nas na świecie za dużo?

    • Aśka 1 listopada 2011 o 2:25 pm

     Wojny i chęć zawładnięcia nad drugim człowiekiem, nad drugim państwem – to jest powód, dlaczego miliony ludzi nie mają co jeść, nie mają gdzie mieszkać, nie mają pracy. Nie przeludnienie jest tym powodem, że miliony ludzi klepie biedę, bo jak wykazuje powyższy filmik, na świecie zmieści się dużo więcej ludzi. Każdy człowiek ma potencjał i zapracuje na siebie, tylko trzeba dać mu szansę.
     Nie propagować stylu łatwego, przyjemnego życia – filmiki, teleturnieje, gierki, puby, koncerty i stanie przed lustrem, by dobrze wyglądać … w cenie powinna być pracowitość i dobro.

     Drugą sprawą to gospodarowanie finansami – podatki nie na wojny i zbrojenia, a na zabezpieczenie potrzeb egzystencjonalnych i rozwojowych ludzi.

     Nie dajcie sobie wmówić, że na świcie jest za dużo ludzi i stąd to zło, które widzimy.
     Zresztą sami zobaczcie

  • Megi 31 października 2011 o 11:23 am

   Ja też uważam, że nic się nie zmieni na lepsze bez zmiany moralności. Wydaje mi się, że w obecnym stanie rzeczy zaraz znaleźliby się cwaniacy do zarabiania na tej darmowej energii. A już nie daj Boże żeby przenieśli się na inne planety, co Fulford uważa za możliwe.

   Byłoby fajnie gdybyśmy UWIERZYLI, że:

   „Nie ma problemu by Bóg rozwiązać nie mógł
   Góry tak wielkiej by On przesunąć nie mógł
   Burzy tak strasznej by On uciszyć nie mógł
   Smutku głębokiego by ukoić ON nie mógł”

   Żeby nie był to jałowy wpis stwierdzający fakt, powiem, że żadne nasze wysiłki zmierzające do poradzenia sobie o własnych siłach nic nie dadzą jeśli nie uświadomimy sobie, że to Bóg tym wszystkim zawiaduje i Jemu trzeba powierzyć te sprawy a także trzeba się modlić za tych, którzy czynią to zło.

   Na zachętę taki hymn zaufania Jezusowi

   (nie ważne, że kiczowaty teledysk, możemy być kiczowaci, nie musimy być doskonali)

   Ty Tylko mnie poprowadź: http://www.youtube.com/watch?v=-cQ6Xdzqm8Y

 10. Neo 31 października 2011 o 7:34 am

  Nie musicie się zgadzać z moim zdanie ale to wszystko to jest jedna wielka lipa to oni stosują swój plan i postępują według niego a większość ludzi się łudzi że się zmieni na lepsze a więc dla takich powodzenia. P.S. coś trzeba dać ludziom żeby się ciemna masa nie domyśliła że dalej jest robiona w bambuko a tym właśnie będzie niby darmowa energia. Naprawdę wspomnicie moje słowa Pozdrawiam.

  • iHe 31 października 2011 o 12:05 pm

   Monitor dobrze robi,że czasem wrzuca takie infa.
   Nadzieja jest niezbędna inaczej braknie nam siły nawet do przeczytania tego forum.
   Prawda nie może być zbyt gorzka.

   Wolna energia w końcu musi się zjawić ,bo po prostu inaczej się nie da.
   Tu akurat wkraczamy w problem- reakcja- rozwiązanie i to wcale nie masońskie.
   Nowy etap cywilizacyjny jak odkrycie maszyny parowej.

   Anty planem dla tego rozwiązania jest WW#3
   Wtedy rzeczywiście wolna energia będzie zbędna.Bo nic nie będzie wolne.
   Myślę,że są siły dysydenckie co zdają sobie sprawę z tego anty planu i tego kto zyska najbardziej ,a kto straci wszystko.

   Sęk w tym ,że mamy obecnie nową epokę hitlerowską zwaną bagnetowo/telavivzyjną demokracją.
   Zamiast anschluss ów wprowadza się demo reżim ubrany w piórka greckiego polis i ogłasza na 1000 kanałach jedną obowiązująca wykładnie „prawdy”.

   Hitler jakiś czas wygrywał i wydawał się niepokonany,a ludzie pozbawieni nadziei.
   Miejmy nadzieje,że i ten nowy/stary banksterski hitleryzm przeminie.

   Jest niestety niebezpieczeństwo typowej akcji przepoczwarzenia się okupanta w zbawiciela na niby lub w wersje przetrwalnikową .

   „Przetrwalnik (endospora, spora, gr. σπορα tzn. nasienie) – formy spoczynkowe umożliwiające organizmom przetrwanie niekorzystnych dla nich warunków (susza, niskie temperatury).”

   • monitorpolski 31 października 2011 o 6:46 pm

    Obserwujcie wiadomości w TV – czy gdzieś podano tę informację? Jeśli tak, to można będzie przyjąć, że jest to część planu, a jeśli nie to powinno to być dla nas znakiem, że zadanie rozpowszechnienia tej informacji spada na nas – media niezależne. I ma to wielkie znaczenie, jeśli chodzi o naszą przyszłość i bezpieczeństwo twórców nowej technologii.

 11. PokójWam 31 października 2011 o 9:40 am

  Tylko Monitor nie podkreślasz czego będą chcieli za udostępnienie tych wynalazków w „złotym wieku” – New Age

  BĘDĄ SIĘ PODAWAĆ KOSMICI (DEMONY) ZA NASZYCH STWÓRCÓW I ŻE MAMY JE WIELBIĆ

  Po owym ujawnieniu ostatni król zwany Antychrystem udostępni ludzkości wszelkie wynalazki wolnej energii, wprowadzi wiele usprawnień, a rządy i banki przestaną ludzkość okradać a nawet zwrócą ludzkości wcześniej zagrabione pieniądze.

  Istnieje także wielkie prawdopodobieństwo, że podczas Olimpiady w Londynie w przyszłym roku (2012) nastąpi ujawnienie się demonów i samego szatana, którzy będą pozować na gości z Kosmosu. Istnieje wiele pogłosek i poszlak, że tzw. szaraki czyli szare ludziki z ogromnymi oczami to genetyczne ludzkie mutacje, które służą jako pojemniki dla bezcielesnych demonów. Inaczej mówiąc, są to okaleczone ludzkie ciała pozbawione duszy, które służą jako ciała dla niematerialnych demonów.

  Dowodem dobrych intencji szatana i demonów będzie udostępnienie nam ukrywanej przed nami technologii, które w ciągu kilku miesięcy całkowicie zmienią nasz styl życia. Jest oczywiste, że nie będzie to żadna technologia z kosmosu ale rządy umożliwią nam skorzystanie z ponad 6000 patentów, które w chwili obecnej są ukrywane przed nami pod pozorami bezpieczeństwa narodowego.

  Owo wielbienie jest głównym ich celem. Dlaczego?

  Ponieważ za wielbienie Obcych, czyli szatana i demonów Bóg przewiduje tylko jedną karę -karę śmierci. W ten właśnie sposób szatan chce rękami Boga uśmiercić jak największa ilość stworzeń ludzkich, aby wraz z nimi zejść ze sceny świata będąc pokonanym przez Boga.

  W momencie ujawnienia się UFO oraz ostatniego króla z ramienia szatana, król tez zacznie zwalczać zbrodnie owych władców, będzie ich prześladował i być może postawi ich prze sądami za zbrodnie przeciwko ludzkości. Np. Busha za 911 czy Obamę za Irak, Afganistan, Libię czy za jeszcze coś większego. (Może za katastrofę nuklearną w Japonii?)

  Takie posunięcie da mu wiele sympatii od wielu ludzi. Jest to zrozumiałe, że jeżeli usunie dotychczasowe kłamstwa i trzech najgroźniejszych światowych przywódców, jeżeli usunie lichwiarskie banki i bankierów, jeżeli zwróci masom pieniądze i da im dostatnie życie, wielu będzie gotowych oddać za niego nawet życie. Zwłaszcza, że będzie nadal popierał niezwykle grzeszny i wyuzdany styl życia, w którym pojecie grzech praktycznie nie będzie istniało.

  Jeżeli przekaże ludzkości N A S Z E wynalazki wolnej energii twierdząc, że to dar od UFO – zakwitną pustynie, każdy dom będzie miał własny bezpłatny generator prądu, a także wspaniały elektryczny samochód, znacznie bardziej zaawansowaną technologię w niemal każdej dziedzinie, zwłaszcza w dziedzinie komputerowej – w obliczu takiego stylu życia większość ludzi będzie go uwielbiała ! Oznacza to także uwielbienie dla UFO, czyli demonów i szatana.

  Na tym samym etapie nastąpi także zwiedzenie w formie duchowej i elementy tego oszustwa już są widoczne jak na dłoni – w filmach typu Zeitgeist czy w propagandzie New Age, w Polsce na witrynach typu Racjonalista czy Fakty i Mity.

  Zostanie zbudowana świątynia Salomona i Antychryst usiądzie w niej podając się za Boga. Uruchomi tzw. Blue Beam Project i ponownie oszukany świat będzie szalał ze szczęścia za nim oraz za szatanem .

  W takiej sytuacji jakiekolwiek wspomnienie o Jezusie będzie traktowane jako zdrada stanu i władze będą wymierzać karę śmierci każdemu, kto odważy się wspomnieć o Jezusie Chrystusie czy Biblii.

  Będzie to najtrudniejszy okres dla każdego chrześcijanina i wielu z nich zostanie przez Antychrysta zwiedzonych.

  Krótkim stanem pokoju powali on Prawdę i Chrześcijaństwo na ziemię

  I TO WŁAŚNIE BĘDZIE TEN „ZŁOTY WIEK”

  http://www.zbawienie.com/szatanska-propaganda.htm
  http://www.zbawienie.com/czasy_konca2.htm
  http://zbawienie.com/newage.htm

  • monitorpolski 31 października 2011 o 11:03 am

   Mnie Andrea Rossi na demona nie wygląda.

   • peryskop 31 października 2011 o 2:24 pm

    @NiepokójWam – dlaczego siejesz tu defetyzm?

    W jakim celu malujesz iluminacki scenariusz jakby to był jedyny możliwyprzepis na przyszłość?

    Czy płacą wam za takie propagowanie idei Weishaupta i Pike’a?

    • pedros.lol 31 października 2011 o 6:25 pm

     Często oskarżacie niektórych użytkowników o tożsamość agenta i insynuujecie, że płaci im się za jakiś typ działalności. Myślę jednak, że w wielu przypadkach za ową działalność nie odpowiadają żywi ludzie, a np. odpowiednio spreparowany program komputerowy.

     http://pytamy.pl/title,czy-wladze-jakiegos-kraju-maja-narzedzia-do-masowego-generowani-sztucznych-opinni-w-internecie,pytanie.html

    • monitorpolski 31 października 2011 o 6:51 pm

     peryskop, należy rozważyć wszystkie scenariusze. Powyższy, który przedstawił PokójWam jest całkiem realny. Pytanie tylko – jak odróżnić czy wolność jest nam dana, czy sami ją wybraliśmy? Z energią będzie to proste – jeśli dostaniemy przepis na produkcję tych urządzeń, to nie będzie ryzyka. Nikt do niczego nie będzie zmuszany.
     A co do odrzucenia wiary w Chrystusa – już dzisiaj widzimy oznaki prześladowań, które nastąpią…

     • peryskop 31 października 2011 o 8:16 pm

      Monitor – Nie negowałem realności scenariusza ale podawanie go w formie pewnika oraz bez słowa zachęty – czy porady, a chociaż sugestii – aby wobec takich zagrożeń robić wysiłki, żeby do nich nie dopuścić. A w takim wykonaniu wizja PW – wciąż tylko wizja – brzmi jak WYROK!

      Przynajmniej ja tak to odebrałem. I w konsekwencji jest jakby przekazem iluminatów w stylu:

      „Poddajcie się, nic już nie dacie rady zrobić. To już przesądzone. Stracicie wszystko. Finito!”

      Czy można przyjąć z pokorą taki mindcontrol pod piękną etykietą PokójWam? Co to za Pokój?

      A co do rozważań nt wolności odsyłam kilka dni wstecz do naszej dyskusji tutaj z @Jerkey.

  • Grafik/Policjant 31 października 2011 o 11:22 am

   Wychodzi na to że Szatan jest bardziej dobroduszny od Boga, więc będę go wielbił skoro pozwoli mi żyć w sprawiedliwym świecie. Pozdrawiam

   • hjk 31 października 2011 o 12:43 pm

    @Pokój Wam
    masz wiele racji i tak to mniej wiecej moze wyglądac, z takimi czy innymi szczegółami…

    A już tak było w połowie 18 wieku, ze „laicyzm” zwalczał religie jako wstecznictwo i ciemnotę, a zamiast niej wielbiono i proponowano postęp, którego synonimem wtedy była… kolej żelazna 🙂
    niewykluczone ze podobny numer zrobią i teraz, tylko ze wtedy tamten „postęp” wydaje nam się śmieszny, a propaganda zenująca.

    Dzisiaj wszystko poszło mocno do przodu – sam postęp, a i techniki propagandowe i mind control z haarp i blue beam etc. znacznie sie zaawansowały.
    i już niecałe 50 lat po tych poczatkach likwidowano zakony, „rejestrowano” majątek kościoła z przymusowym liczeniem kielichów w tabernakulach, a w Portugalii zdaje się od 1910 r. pod rządami fanatycznego laicysty różaniec odmawiany publicznie był obciążony kara śmierci jako „akt wrogości wobec republiki”. Smaczku dodaje fakt, ze M.Boska wzywająca do odmawiania różańca w objawieniach w Fatimie tak w zasadzie to wzywała do rewolty przeciw choremu państwu.

    No ale dziś i postęp wiekszy i sprawy szybciej się toczą, moze nie trzeba będzie aż pół wieku, by działo się to, o czym piszesz…

   • pola 31 października 2011 o 1:11 pm

    Demokracja miała być rozwiązaniem na wszystkie bolączki gospodarcze i polityczne a zobacz jak została przerobiona kto na niej korzysta i dla kogo jest najlepszym ustrojem.Tak samo będzie z czymkolwiek kto pod pozorem twojego dobra zaprowadzi zniewolenie i terror.Nie sprzedawaj tak łatwo swojej duszy poniewaz jak opadnie z niej ciało to co pozostanie? Udręka i dalsze zniewolenie,czy warto.

    • peryskop 31 października 2011 o 11:15 pm

     @Pola, dzięki że nawiązałaś do demokracji.

     Właśnie obejrzałem jakiś kolejny fragment „Occupy” gdzie ludzi trzymają transparent:
     „We are 99%”
     I protestują – ryzykując gaz, gumowe kule, ogłuszacze LARD i aresztowanie!
     A niekiedy wręcz śmierć.

     Czy można dosadniej pokazać TOTALNE FIASKO DEMOKRACJI ?

     To też dowód, że demokracja została ukradziona ludowi (demos) i przerobiona na jej kpinę.

   • peryskop 31 października 2011 o 2:18 pm

    @Grafik, co ci do głowy przyszło?
    Czy to wraz z nawrotem /Policjanta?
    Czy w zmaganiach Boga z Szatanem obstawiasz tego ostatniego i przechodzisz na jego stronę?
    I czy na prawdę będziesz go wielbił wierząc, że pozwoli ci żyć w sprawiedliwym świecie? Szatan?

   • PokójWam 31 października 2011 o 3:32 pm

    Grafik/policjant tylko że ten sprawiedliwy świat będzie trwał krótką chwilę by zwieść jak najwięcej sług bożych

    • peryskop 31 października 2011 o 4:32 pm

     I skąd Pokój przynosicie Nam te wszystkie pewniki?
     Z Internetu czy z Kuchni?

     • hjk 31 października 2011 o 4:59 pm

      a no własnie – a może właśnie będzie długo trwał, by jak najwięcej ludzi zwieść? Ponieważ to będzie „pseudo – sprawiedliwość”, to włąsnie może trwac dość długo, bo dla chrześcijan moze to byc związane z różnego rodzaju uciskiem, obowiązywaniem innego typu chorych praw, itd.

      • peryskop 31 października 2011 o 5:47 pm

       Chrześcijanie powinni wreszcie dostrzec, że wyznawane zasady „nadstaw drugi policzek” albo „zło dobrem zwyciężaj” są bardzo dobre i wartościowe, ale TYLKO w środowisku osób wyznających tego typu szlachetne zasady.

       W dzisiejszym realu wzajmne relacje wymagają przewartościowania, gdy „niewidzialna ręka rynku” należąca do widzialnych banksterów – ze wsparciem korzystających z tej grabieży polityków oraz resortów obsługi – bezwzględnie rabuje, a gdy napotyka opór, to i morduje.

       Te same „ręce” liczące zrabowane bogactwa liczą na bezkarność, podkręcając znaczenie cnoty wybaczania „jako i my” i puszczania w niepamięć. Czyż nie cynicznie brzmią frazesy oraz apele o „miłości” i „miłosierdziu” w ustach „pasterzy” i świeckich przedstawicieli naszych oprawców?

       Im szybciej przyjdzie orzeźwienie, tym mniej będzie szkód.

       • rabarbarek 31 października 2011 o 7:40 pm

        cd komentarza Peryskopa

     • PokójWam 31 października 2011 o 9:42 pm

      Peryskop Te pewniki są z Biblii, przestań być niedowiarkiem i zacznij wierzyć

      Mateusza 24:21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.

      Daniela 8:(23) A przy skończeniu królestwa ich, gdy przestępnicy złości dopełnią, powstanie król niewstydliwej twarzy i chytry; (24) I zmocni się siła jego, aczkolwiek nie jego siłą, tak, że na podziw będzie wytracał, a szczęśliwie mu się powiedzie, i wszystko wykona; bo wytracać będzie mocarzów i lud święty; (25) A przemysłem jego poszczęści mu się zdrada w ręku jego, a uwielbi sam siebie w sercu swojem, i czasu pokoju wiele ich pogubi; nadto i przeciw książęciu książąt powstanie, a wszakże bez ręki pokruszony będzie.

      I Tesaloniczan 5:1 Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. 2 Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. 3 Kiedy bowiem będą mówić: „Pokój i bezpieczeństwo” – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.

      Daniela 8:(11) Wmówił w siebie potęgę, jaką ma książę wojsk, tak że odjęta mu została stała codzienna ofiara i zostało zbezczeszczone miejsce jego świątyni. (12) Na codziennej ofierze dopuszczono się przestępstwa; prawda została powalona na ziemię, a cokolwiek czynił, to mu się udawało.

      • peryskop 1 listopada 2011 o 12:33 am

       @PokójWam – Dziękuję.

       To tak trzeba było od razu wiernie zacytować przekazy z podaniem źródła i bez własnych wplątanych zdań, bo podana poprzednio aranżacja stanowi nadużycie i narusza prawa autorskie.

       Ale jak należy rozumieć przekaz o czasach ostatecznych z wykorzystaniem fragmentów Biblii, lecz z pominięciem Apokalipsy? Czy w Biblii doprawdy nie ma zachęt i wskazówek jak postępować, aby uniknąć zła, kary i zgrzytania zębów? Czy takich zachęt nie warto przypominać?

       Jaki cel miało przedstawienie na Monitorze tak specyficznie dobranych fragmentów Pisma Świętego z dołożonymi anonimowo własnymi dokładkami?

       Przestraszyć? Nawrócić?

       • PokójWam 1 listopada 2011 o 11:42 am

        Miało to na celu pokazać, że gdy zapanuje pokój i bezpieczeństwo (już po III WŚ) zostaną oddane ludzkości wszelkie wynalazki, wtedy większość ludzi porzuci Boga i Biblię i zacznie się prawdziwa rzeź

        „wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.” Dan 12:4.

        Także jest wiele przesłanek że jesteśmy w czasach bliskich końca i że mamy obserwować wydarzenia światowe pod kątem Biblii. A z Apokalipsy możesz sam poszukać w tym o „zagładzie Babilonu Wielkiego”. Trzeba pamiętać że już Daniel miał wizje dt. czasów końca, więc nie powinniśmy się ograniczać tylko na Apokalipsie Św. Jana ale badać proroctwa na podstawie całego Słowa Bożego

        Pozdrawiam

        • peryskop 1 listopada 2011 o 6:23 pm

         @PokójWam dziękuję za pozdrowienia i wyjąsnienie.

         Ale czy tu nie popełniłeś/aś grubej pomyłki interpretacyjnej?

         Dan 12:4 „wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.”

         Czy te słowa dotyczą rzeczywiście sytuacji po III WŚ ?
         Przecież to od II WŚ przyspieszył postęp technologiczny i stan wiedzy osiągnął wysoki poziom.

         Zważ proszę, że taka interpretacja, że dopiero po III WŚ nastąpi totalny kolaps, stoi w sprzeczności z Apokalipsą i wieloma innymi tradycyjnymi przekazami. Dlatego mam wciąż wrażenie, że lubisz ozdabiać własne spekulacje i/lub obawy pasującymi do nich fragmentami Biblii i proroctw tam zawartych. Czy swoje komentarze traktujesz jako misję mistyczną dla ostrzeżenia ludzi i ocalenia świata, czy też jako sposób aby zaistnieć społecznie?

         Natomiast zgadzam się z zastrzeżeniami co do ukrytych celów działalności pana Icke Dawida.

 12. pio9a 31 października 2011 o 10:31 am

  Kazanie ks. Piotra Natanka – 29.10.2011 http://www.youtube.com/watch?v=WhmU66oBOdE

  Kazanie ks. Piotra Natanka – 30.10.2011
  http://www.youtube.com/watch?v=qtc2mUT-6Oc

  1000 Mszy Świętych za Intronizację!

  • Extazed 31 października 2011 o 2:55 pm

   Wiara to nie religia i religia to nie wiara.
   Wierzyć znaczy darzyć miłością wszelkie stworzenie, gdyż nie tworzy się dla niszczenia lecz dla miłości. Religie pomagają zrozumieć wiarę, ale samą w sobie wiarą nie są. Czyż nie jest tak, iż religie oparto na dogmatach opracowanych przez ludzi dla ludzi? Czyż nie łatwo jest kierować ślepo oddanym ludem? Toż to każdy kto mówi o przynależności do danej religii winien bezdyskusyjnie przyjmować to, co nakazują „władze”. Wiary należy szukać samemu, każdy sam musi ją poczuć, każdy sam musi wypracować czym w zasadzie dla niego jest owa wiara. Przyjmowanie czyjegoś zdania za niepodważalne jest pozbawieniem umiejętności własnego szukania prawdy i jawną manipulacją.

   • Wizzgaa 31 października 2011 o 3:07 pm

    Extazed : weź jednak pod uwagę ,że ” Duch Święty wieje ,kędy chce ” > to znaczy ,że możesz otrzymać łaskę / dar / wiary zupełnie za darmo , ot tak , z woli Boga . Przy okazji mógłbyś się nawet zdziwić ,że ani nie zasłużyłeś na ten dar ani ” nie zapracowałeś” na tę łaskę . Tak się niektórym przytrafia ,że dostają WIELE – za nic ze swojej strony . Gdybyśmy mogli na logikę brać Boga to pewnie nie byłby dla nas zbyt imponujący.

    • Extazed 31 października 2011 o 6:09 pm

     Skoro wybrani obdarzeni są takim darem to z pewnością nie jest to bezcelowe. Może to jest tak, że niektórzy muszą szukać wiary, dążyć do niej i osiągać ją, a Ci obdarzeni mają za zadanie przy wierze wytrwać bądź mają być świadectwem prawdziwej chrześcijańskiej postawy.

   • pola 31 października 2011 o 10:10 pm

    Wiara jest pierwszą z trzech cnót wiara, nadzieja, miłość – określa ona postawę człowieka wobec Boga i wiąże go z nim.
    http://www.sciaga.pl/tekst/5107-6-wiara

 13. Pingback: Rząd NIE „zalegalizuje” Marszu Niepodległości,kto za to odpowie ??? « Zenobiusz's Blog

 14. OlO 31 października 2011 o 11:24 am

  Coś związanego z tematem
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/category/wynalazki-projekty-nauka/

  • hjk 31 października 2011 o 12:49 pm

   dzieki dobry link, sporo ciekawych rzeczy

   • monitorpolski 31 października 2011 o 7:57 pm

    To jest bardzo dobry blog, naprawdę.

 15. AQQ 31 października 2011 o 11:24 am

  Obama zajął stanowisko w/s 99%/1%.. Jest po stronie 99% ! Orwell tryumfuje!

 16. 44 31 października 2011 o 12:18 pm

  Dziwi mnie trochę hurra-optymizm u niektórych. Nikt Wam nie da energii za darmo. Zimna fuzja – w porządku. Ale trzeba zainwestować w urządzenia, paliwo i ochronę (szeroko pojętą). Do tego umowy z firmami przesyłającymi, vat, cit, pit, akcyza i wyjdzie na końcu 5 zł mniejszy rachunek miesięcznie. Zgoda, że ekoloicznie. Ale my za to zapłacimy. A zarobią znów oni.

  • hjk 31 października 2011 o 12:52 pm

   to realne co mówisz, ale dobre i 5 zł 🙂
   w rzeczywistosci potrzeba różnych tego typu urządzeń i w wersji „blokowej”, np. dla 100 mieszkańców, czy osiedlowej albo domowej czy samochodowej…
   na poczatku trochę to będzie kosztowało, ale potem korzyści zaczna rosnać wykładniczo i będzie jakaś perspektywa, a nie ciągły wzrost rachunków…

   • hjk 31 października 2011 o 12:54 pm

    zobaczcie np. jak gaz do samochodów zdobył sobie rynek i jakos koncerny nie upadły (bo same go produkują :-)), ale tu trzeba podobnych rozwiązań, ze prosty wartsztat moze dokonać przeróbek samochodu…

   • 44 31 października 2011 o 12:58 pm

    Produkcja i dystrybucja wodoru – tu widzę piętę achillesową pomysłu i pole do popisu dla koncernów. Rządy wprowadzą takie przepisy pod płaszczykiem bezpieczeństwa, że łapę na wodorze położą najbogatsi. Tylko ich będzie „stać” na koncesje/licencje. No i cena poleci w górę, bo przecież koszty…

    • peryskop 31 października 2011 o 2:44 pm

     @44 to są realne zagrożenia, o których piszesz.

     Ale zauważ, proszę, ważny fakt – ceny paliw i surowców, a przez to ceny WSZYSTKIEGO + VAT, są obecnie gwałtownie windowane głównie w oparciu o trzy powiązane ze sobą argumenty:

     1) kończy się ropa i surowce – a nawet woda, pomimo że zalewa większą część globu;
     2) cywilizacji zagraża „globalne ocieplenie” – głównie wskutek uwalniania pozyskanej energii;
     3) z uwagi na (1) i (2) trzeba wszelkimi sposobami zdepopulować Ziemię – także pauperyzacją.

     Wszystkie te argumenty są mocno naciągane i będą konsekwentnie demaskowane!

     Zapowiada się więc batalia o RZETELNOŚĆ EKSPERTYZ oraz o DOSTĘP DO CZYSTEJ ENERGII.

     • 44 31 października 2011 o 4:11 pm

      I o to w tym chodzi. Aktualne jest hasło CZYSTA ENERGIA, a nie FREE ENERGY, jak niektórzy już hucznie odtrąbili.

      • peryskop 31 października 2011 o 6:06 pm

       @44
       Sporo racji, bo jakiś koszt zawsze pozostanie!

       Ale będzie on nieporównywanie niższy, gdy pośrednicy zostaną odstawieni od ciągnięcia zysków za stawianie przeszkód zapewniających kontynuację pasożytniczego pośrednictwa tzn. dojenia oczywiście pod jakimiś szczytnymi pozorami, np pod pretekstem „zapewnienia bezpieczeństwa”, co się bardzo rozpowszechniło na wzór pobierania haraczy przez mafie i drobnych bandziorów.

       A więc FREE w znaczeniu możliwości czerpania ENERGII praktycznie w każdym miejscu na Ziemi bez uzależnienia od infrastruktury (siłownie, rozdzielnie, linie przesyłowe, magistrale, kolektory, dystrybutory itp).

       FREE także w znaczeniu braku „pośredników”, którzy lubią żyć z pasożytowania na innych.

    • pola 31 października 2011 o 2:54 pm

     To może latające elektrownie.
     http://relaz.pl/lakmus,latajace-elektrownie,6032

     • peryskop 31 października 2011 o 4:09 pm

      Ładny pomysł – akurat do gazety!
      Nawet chwilowa przerwa w wianiu wiatru i latawiec spada.
      Oczywiście można dowiesić balony.
      A potem spadochrony…
      Itd

      • hjk 31 października 2011 o 5:04 pm

       🙂
       wyobrażacie sobie las latawców na osiedlu, nagle przestaje wiać i to wszystko spada 🙂
       a nawet jakby ktoś sobie na wsi puścił, to jak to wznosić w powietrze – chyba samochód by to musiał ciągnąć najpierw po ziemi czy motolotniarza wynajmować?

  • monitorpolski 31 października 2011 o 7:58 pm

   Jeśli zasada działania zostanie ujawniona, to nikt nie będzie w stanie tego powstrzymać. Żadne akcyzy i prohibicje nie zatrzymają produkcji darmowej energii, po prostu ludzie to oleją. I co, wszystkich pozamykają do więzień?

   • peryskop 31 października 2011 o 8:32 pm

    Banksterscy globaliści zglobalizowali świat w celu maksymalizacji zysków.

    Ale tą samą globalizacją ukręcili sobie pętle na szyje, bo nie będą już w stanie skutecznie zastopować taj lawiny, która już ruszyła.

    Jeśli ciepła fuzja nie strzeli w Chinach, to zrobi to w Brazylii, allbo w Mołdowii… Lub na Kubie.

 17. Lutek 31 października 2011 o 12:24 pm

  Przed chwilą, zupełnie przez przypadek, bo tv nie oglądam, rzuciłem okiem na szkiełko (TVP2) a tu pokazują jakiś reportaż z Lucjanem Łągiewką. Pan łagiewka coś tam gada siedząc na fotelu w ogrodzie, w tle migawek z jego warsztatu. Nie minęło 30 sekund, napisy końcowe i koniec. Chyba nadchodzą wielkie zmiany.

 18. Aśka 31 października 2011 o 12:33 pm

  http://waluty.onet.pl/nowe-kanadyjskie-banknoty-poprawione–bo-budzily-s,18892,4894913,1,news-detal
  Nowe kanadyjskie banknoty poprawione – bo budziły skojarzenia
  Kanadyjski bank centralny, Bank of Canada, w listopadzie zacznie wprowadzać do obiegu nowoczesne, plastikowe banknoty. Musiał jednak poprawić wzornictwo, ponieważ badania wśród konsumentów wykazały, że niektóre elementy na banknotach budziły m.in. seksualne skojarzenia.

  Nowe banknoty – najpierw studolarowe, od marca 2012 r. pięćdziesięciodolarowe, a potem 20, 10 i 5-dolarowe – mają nowoczesne zabezpieczenia przed fałszerstwami: holograficzne czy widoczne tylko pod specjalnym kątem. Mają też być trwalsze.
  […]
  Okazało się, że niektórzy badani mieli skojarzenia.
  Na przykład na nowej „setce” upamiętniono jeden z najsłynniejszych kanadyjskich wynalazków – insulinę. Dlatego na banknocie widnieje m.in. podwójna helisa DNA. I właśnie w tej strukturze kwasu dezoksyrybonukleinowego część uczestników badań dopatrzyła się seksualnych „zabawek”.
  Z kolei w przezroczystym „okienku” na banknotach widziano kobiecą sylwetkę.
  Skojarzeniom nie oparła sie też nowa „pięćdziesiątka”, na której widać m.in. statek Straży Przybrzeżnej „Amundsen” na kanadyjskiej Północy. Część badanych oceniła, że na banknocie widać czaszkę i piszczele, a także amerykańską flagę.
  […]

  • peryskop 31 października 2011 o 3:22 pm

   Oj Aśka Aśka! A ty tylko o sexie…

   • hjk 31 października 2011 o 5:05 pm

    to dla odmiany przed 1 listopada:
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/demonolog-ostrzega-zly-duch-atakuje-dzieci,1,4894798,wiadomosc.html

   • Aśka 31 października 2011 o 6:53 pm

    To nie ja 🙂 to Oni, którzy nas chcą zdemoralizować na siłę, posuwają się do umieszczania takich obrazków w coraz bardziej „poczytnych miejscach”. Światli goje telawizję, wyrzucają na śmietnik, książek nie czytają, bo za drogie, a ci „nowocześni” czasu nie mają, bo muszą grać i się wałęsać od pubu do pubu – to będą obrazki na „banknotach”/papierkach, które budzą największe pożądanie.

    • rabarbarek 31 października 2011 o 8:15 pm

     Aska dzieki za info. Wiedzialam o nowych plastikach , ale reszta wiadomosci od Ciebie. Kanadyjczycy nie chca nowych plastikowych banknotow , wiec moze celowo mieli nieprawidlowe skojarzenia. Gdybym to ja miala przetestowac te banknoty tez widzialabym na nich ” zakazane piosenki” aby tylko odwlec realizacje projektu .

 19. theaspartam 31 października 2011 o 12:53 pm

  11-11-11- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6677629-11-11-11

 20. pterodaktylwkaftanie 31 października 2011 o 1:30 pm

  Od dłuższego czasu śledzę tematy o wolnej energii ale brakuje mi konkretnych rozwiązań za konkretne pieniądze,czyli od kogo to kupić.Może odezwą się wynalazcy.Mnie nie chodzi o towar z gwarancją i fakturą bo zdaję sobie sprawę z tego,że do sprzedaży rynkowej tego nie dopuszczą poprzez finansowe i prawne utrudnienia.Przydałby się wykaz spotkań i zlotów takich zapaleńców.Jestem zainteresowany kupnem takiego urządzenia

  • OlO 31 października 2011 o 2:05 pm

   są takie zloty np Zlot EV http://www.samochodyelektryczne.org/galerie/ ,
   Forum Niekonwencjonalnych Wynalazków Konstrukcji i Pomysłów http://wynalazki.com/

   to wszystko jest tylko głośno się o tym nie mówi

   • hjk 31 października 2011 o 5:07 pm

    wpisz sobie w google „magniwork” albo „hojo motor”, wprawdzie to nie urządzenia, ale instrukcje podobno dość szczegółowe, które mozesz kupić, dostać fakturę i nawet gwarancję zwrotu pieniędzy…

  • KrisT 31 października 2011 o 6:52 pm

   ja tez od dawna się interesuję WE i powiem CI jedno, na necie jest pełno filmików, niby jest wszystko pokazane co i jak ale jak do tej pory nikt nie zrobił i dał na swooja strone tutorialu jak zrobic takie urządzenie od podstaw.. Jak juz cos jest to niestety nie ma dokładnych danych i wymiarów… No i wez człowieku zwymiaruj silnik magnetyczny z filmiku o marnej jakosci…
   A jak wiadomo w takich silnikach diabeł tkwi w szczegółach….a tych szczegołów nikt nie chce podać….
   Druga sprawa o fakt iz na dziłający model trzeba wydac od kilku stowek i miec zaplecze techniczne a z tym u nas trudno, lub z kazdą pierdolka latac na jakis warsztac i płacic za usługe np wytoczenia pierscienia itp… Aby coś zrobic trzeba wpierw zainwestowac i tu problem, bo wiekszośc ludzi w tym kraju ciagnie od wypłaty do wypłaty…. Sam planowałem zbudowac silnik magnetyczny, prace stanęły bosame magnesy kosztowały kilka stówek, było to dawno temu i widzę ze trzeba bedzie powrócic do tego tematu…
   Niestety w kwesti WE robią nas w wała i to juz od podstawówki uczac iz tego nie da sie zrobić …

  • Aśka 31 października 2011 o 6:59 pm

   Pan Bogdan Goczyński, który teraz siedzi w więzieniu za wielką odwagę, którą w Polsce jest wyrażanie własnych sądów i opinii, też wspominał o tym, że wynalazł jakieś urządzenie do ogrzewania domu. Nie pamiętam, czy to mówił podczas rozmowy na youtube, czy gdzieś to czytałam. Ale chyba to było podczas rozmowy z Markiem.

  • monitorpolski 31 października 2011 o 8:07 pm

   http://www.docstoc.com/docs/42905328/The-GEET-Multi-Fuels-Processor-FREE-diagram
   http://pesn.com/2010/07/29/9501680_GEET_plasma_fuel_processor_kit_now_in_production/
   http://geetpantone.blogspot.com/
   http://www.rexresearch.com/pantone/pantone.htm
   http://www.wiibeez.com/directory_new-technologies.htm
   To tylko kilka jakie mi się udało znaleźć w 5 minut pod hasłem „Pantone engine diagram”
   Szukaj też pod „free energy diagram” itp.

 21. theaspartam 31 października 2011 o 2:13 pm

  Historia lubi się powtarzać http://www.youtube.com/user/TheAspartam?feature=mhee#p/f/43/_4vbL8iuyWs

 22. pola 31 października 2011 o 2:33 pm

  Jan Tomaszewski: „boją się i szukają haka”
  To że jakiś ubek mnie zarejestrował, trudno. A zresztą tam jest napisane, że jestem magistrem i nauczycielem wuefu, a nigdy nim nie byłem. Boją się, że nie dopuszczę do zamiecenia pod dywan różnych afer, tak jak „afery hazardowej”, a chodzi o miliardy złotych przy przekrętach z budową stadionów. To jest polityka. Jestem odporny – zaznacza poseł-elekt. – Nigdy nie byłem konsultantem Służby Bezpieczeństwa. Byłem konsultantem, ale reprezentacji prowadzonej przez Andrzeja Strejlaua. Tylko i wyłącznie – zaznacza Jan Tomaszewski.
  http://www.gazetapolska.pl/10347-jan-tomaszewski-boja-sie-i-szukaja-haka

  • Lakme 31 października 2011 o 11:58 pm

   nie lubię Ekranu, ale wpis polecam, Jan Tomaszewski czyli wtopa roku Newsweeka na zlecenie PZPN?

   http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/35980,jan-tomaszewski-czyli-wtopa-roku-newsweeka-na-zlecenie-pzpn

 23. navajo88 31 października 2011 o 3:52 pm

  Witaj Monitor mam pytanie gdzie my żyjemy do cięzkiej ,a nagłej kurwy !!! w Polsce czy na Marsie !!!!
  http://wyborcza.pl/1,75478,10565294,Polski_marsz_miedzynarodowy.html

  • Rodriguez7 31 października 2011 o 4:10 pm

   Czyżby pretekst pod stan wojenny? A może u nas do samego końca będzie spokój?

   • navajo88 31 października 2011 o 4:41 pm

    hahahahaha Rodriguez7 przypominam że od polski zaczeła się oficjalnie II Wojna Światowa i kto wie może i III Woja się zacznie ????? ,pamiętaj że nigdy nic nie wiadomo a los potrafi trzasami spłatać takiego figla że ho ho ho !
    J.M.H

    • Rodriguez7 31 października 2011 o 6:13 pm

     Ja słowo „los” stosuję raczej wymiennie na „illuminati”. Taka rzeczywistość.

     • peryskop 31 października 2011 o 6:29 pm

      Widać @Navajo, że przechodzisz na wyższy poziom:
      z hahhahahahaha! na hohohohohoho!

      hehehe!

      • Rodriguez7 31 października 2011 o 8:38 pm

       🙂

  • OlO 31 października 2011 o 5:07 pm

   ja wiem jedno, w takim bagnie gdzie dno tylko powiększa i pogłębia się

  • Aśka 31 października 2011 o 7:30 pm

   Piszą tam, że m.in. OPZZ chce blokować marsz.

  • monitorpolski 31 października 2011 o 8:10 pm

   Spoko navajo88, wiesz z kim mamy do czynienia. Dlaczego nie założyć kondonów na głowę i takim tłumem uderzyć pod kwaterę Biedronia? Trzeba ich załatwiać śmiechem i ilością.

   • navajo88 31 października 2011 o 10:28 pm

    hahahahahahahaha

   • AQQ 31 października 2011 o 10:45 pm

    WAZNE!
    Aby zgromadzenie nie podpadło służbom tworzyć grupy do 14-osób!!!

 24. guest 31 października 2011 o 4:30 pm

  forum o tematyce apokalipsy ! http://www.forum.apokalypsis.pl

  • monitorpolski 31 października 2011 o 8:12 pm

   No, toś się narobił. Dawaj ten link od czasu do czasu, jak się coś pojawi ciekawego. Wstawianie na margines niewiele daje, ludzie grzebią tylko w tym co aktualne.

 25. jak211 31 października 2011 o 4:39 pm

  Żeby nie było za późno

 26. Konrad 31 października 2011 o 4:52 pm

  he Future of Nano-Electric Power Generation http://www.youtube.com/watch?v=8wHGh2eRbLE
  Przyszlosc Nano-electric….

 27. ojtamojtam 31 października 2011 o 4:56 pm

  Russia Today: ‚US State Dept mafia hiding Iraq fraud & weapons hard-sell’ http://www.youtube.com/watch?v=l9zL8nZhv1U

 28. Sully 31 października 2011 o 5:03 pm

  Właśnie przeczytałam artykuł na interii że Europa chce podwyższenia wieku emerytalnego…pytam się jaka Europa? czy robili referendum w tej sprawie, czy tylko kilku kolesi tak postanowiło i tak będzie…Kiedy wreszcie ludzie będą mieli cos do powiedzenia a nie tylko politycy i bankierzy?

  • hjk 31 października 2011 o 5:17 pm

   Właśnie sami widzimy jak to się wszystko zamienia w obóz pracy i koncentracyjny. Potem będzie jeszcze zakaz opuszczania UE bez pozwolenia, jak kiedyś za komuny poszczególnych baraków „obozu socjalistycznego”…

  • monitorpolski 31 października 2011 o 8:14 pm

   W planie jest już podniesienie wieku emerytalnego do 120 lat. W międzyczasie składki emerytalne wzrosną o 50%, żeby na starość był pełny luz.

 29. Todes 31 października 2011 o 5:32 pm

  Witam, z tymi źródłami energii to świetna wiadomość aczkolwiek ja w innej sprawie(jak zawsze chyba, ech) mianowicie :
  Aktualnie choruje na angine, pisał ktoś jakiś czas temu, że wyleczył to świństwo srebrem koloidalnym, zakupiłem je i aktualnie testuje. Chciałbym po prostu zapytać tą osobę czy się wyleczyła, ile to trwało ITP. Zależy mi na zdrowiu, to normalne, a nie mam zamiaru truć się antybiotykami po raz kolejny. więc PROSZĘ O ODPOWIEDŹ i jakieś wyróżnienie tego posta jeśli tylko to możliwe.
  Dziękuje i pozdrawiam.

  • ALFA 31 października 2011 o 6:04 pm

   @Todes płucz gardło wodą utlenioną lub zjedz lody .Duże dawki witaminy C np.co godzinę 1000mg ,ale naturalnej nie z apteki
   igliwie sosny, świerku, modrzewia, cedru, jodły zawiera około 200-270 mg witaminy C/100 g,

   • ALFA 31 października 2011 o 6:20 pm

    @Todes albo płukać gardło i łykać dwuwęglanem sodu to soda. W pół szklanki ciepłej wody rozpuść pół łyżeczki dwuwęglan sodu. działanie antyseptyczne, przeciwzapalne np. przeziębienie, nieżyt gardła i oskrzeli, grypa, angina) ..

    • rabarbarek 31 października 2011 o 7:20 pm

     Todes , srebro dziala szybko. Nie wolno brac go wiecej niz napisano w zalaczonej ulotce. Po 2 dniach powinno byc dobrze. Tylko wazna uwaga. Jesli jestes uczulony na metale , nie wolno Ci brac. Ja niestety jestem i srebro jako lek musialam odstawic. Po 2 dniach picia , wygladalam jakbym miala tradzik mlodzienczy . Wygladalam pieknie. Powrot do normalnosci trwal dlugo. Nie przedawkuj, jesli Twoj organizm nie kloci sie z metalami.
     Podpowiem Ci , ze olejek Oregano to jeden z najsilniejszych antybiotykow naturalnych. Jedna kropla pod jezyk , 2-3 razy dziennie i jestes zdrowy.

     • ALFA 31 października 2011 o 9:10 pm

      @rabarbarek może to toksyny wywaliło srebro pomogło.Wszystko co wychodzi na zewnątrz skóry to toksyny.

      • rabarbarek 31 października 2011 o 9:33 pm

       Alfa , niestety nie moge nosic tez zadnej bizuterii. Moge sobie tylko pospiewac „Dama byc”… Czasami jakies cudenko zakladam kiedy gdzies wychodze , ale po powrocie sciagam , bo dusi. To samo z alkoholem . Nie wiem co tam pakuja ale objawy podobne.

       Nie moge dlugo trzymac metalowych przedmiotow, itd. Dluga lista. Mozna o tym „zboczeniu” , na szczescie nie groznym ,poczytac na stronach internetowych.

       • peryskop 1 listopada 2011 o 12:49 am

        @Rabarbarek, chciałem zażartować, że w takim razie wodorem fuzyjnie nie zakręcisz przez ten nikiel, ale przypomniałem sobie, że kiedyś sam miałem alergiczną egzemę na zewnętrznej stronie obu dłoni, właśnie od narzędzi z niklem, które przecież trzymałem wewnętrznymi stronami dłoni!
        Jak się orientuję uczulenie na nikiel jest dość powszechne i dotyczy także monet z tą domieszką. Ale to nie oznacza, że mielibyśmy zrezygnować z „czystej energii”.

        • rabarbarek 1 listopada 2011 o 1:50 am

         A bez zakrecania nie mozna? Ja bede tylko korzystala z dobrodziejstw wynalazku ….

     • Sully 31 października 2011 o 9:55 pm

      rabarbarek a gdzie ten olejek kupić? Czy zwykłe oregano też warto dawać, dziala ??

      • rabarbarek 31 października 2011 o 10:16 pm

       Sully, oregano stosowane jako przyprawa jest bardzo zdrowe. Niestety nie dziala tak skutecznie jak olejek. Jesli w roslinie olejek stanowi ok, 2-3 procent po przerobce to musialabys zjesc baaardzo duzo , zeby uzyskac rezultat taki jak z juz przerobionego. Olejek jest drogi na calym swiecie , ale biorac pod uwage , ze mala buteleczka wystarczy na 2 lata , nie wydaje sie on jakims wielkim obciazeniem dla domowego budzetu. No i te rezultaty…

       W Polsce mozna go kupic , choc nie jestem pewna czy w Aptekach czy sklepach ziolowych. Jesli z Internetu to trzeba czytac opinie na temat firmy , od ktorej kupujemy towar [ jakikolwiek]

       http://www.noni1.com.pl/158,wielofunkcyjny_oregano_oil.html

     • mi461 1 listopada 2011 o 4:29 am

      dzieki rabarbarku, to bardzo cenna informacja, musze i ja wyprobowac to „cudenko”

      • rabarbarek 1 listopada 2011 o 4:56 am

       Milena , gdzie Ty bylas , jak Ciebie nie bylo. Juz chcialam podnosic alarm. Myslalam , ze namiot sobie rozbilas na Wall Street w Nowym Jorku. Ciesze sie , ze jestes. W koncu sasiadka.

   • monitorpolski 31 października 2011 o 8:16 pm

    Mogę tylko powiedzieć, że terapia spirytusowa tylko ci poprawi humor, a nie wyleczy.
    A serio, na mnie działa srebro koloidalne i preparat NOSE, który jest obecnie zatwierdzany w Polsce. No i czosnek!

   • Sully 31 października 2011 o 9:58 pm

    Słuchaj ale tak pozbierać te igły i zagotowac czy co z nimi zrobić? Sory za pytanie być moze wyda Ci się głupie, ale od niedawna interesuje się naturalnymi metodami leczenia przeziębień.Pozdrawiam

    • ALFA 31 października 2011 o 11:11 pm

     @Sully tak na początek leczenia naturalnego. Świeże lub suche rozdrobnione igliwie lub gałązki z igliwiem w ilości 1-2 łyżek zalać 1-2 szklankami wody, gotować 5-10 minut po przykryciem na wolnym ogniu, odstawić na 20 minut, przecedzić. Pić 3-4 razy dziennie po 1 szklance takiego wywaru, najlepiej z miodem.
     http://rozanski.li/?p=1288
     http://choinka.szczecin.pl/index.php/54-bez-kategorii/58-swierk-leczniczy
     http://www.elbuz.republika.pl/witaminy/witaminy_c.htm

     • Sully 31 października 2011 o 11:32 pm

      Dzięki wielkie za wskazówki.! Modrzew to już w przyszłym roku zbiorę ale z iglastych całorocznych ususzę sobie i zrobię ten wywar.

  • Aśka 31 października 2011 o 8:27 pm

   Biorąc na początku choroby (katar, kaszel, drapanie w gardle), to ta wogóle się nie postępuje dalej. Mam również przetestowane (na synu) zagojenie trudno gojącej się rany. Lekarz nie wiedział co to jest, po przepisanych środkach było nawet gorzej. Zdesperowana, zaproponowałam, aby poprzykładał sobie na to miejsce gazę nasączoną srebrem koloidalnym. Na drugi dzień (sącząca się od 3 miesięcy) rana zasuszyła się i zaczęła się goić. Całość kuracji srebrem trwała tydzień i rana zniknęła całkowicie.

 30. Sully 31 października 2011 o 5:51 pm

  Todes ja ostatnio byłam chora miałam gorączkę 38,6 , kaszel itp. nic nie pomagało bo gorączka zbila się ale wracała, dopiero jak wzięłam zjadłam czosnek ( fujj nie lubię go) i na wieczór napiłam się mleka z miodem to na drugi dzien gorączka osłabła a na kolejny znikneła, może to przypadek ale teraz czosnek staram się jeśc dwa razy w tygodniu dodawany do potraw tak żeby go czuc nie było;-) Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę!

  • KrisT 31 października 2011 o 7:08 pm

   czosnej jest najlepszym naturalnym antybiotykiem, na bole gardła i kaszel polecam sok z cebuli tez bardzo skuteczny naturalny lek.
   Czosnek najlepiej wypijac z bulionem- 2-3 ząbki posiekane+łyzeczka bulionu (zalezy od upodobania) zalewamy wrzątkiem i mniam… na zimne wieczory coś pysznego..
   wersja druga- 2-3 ząbki czosnku grubo posiekane do tego łyzeczka bulionu i… barszczu czerwonego, zalewamy i… robi sie cieplutko..(moj przepis)
   Dlaczego barszcz czerwony? ano dlatego ze doskonale zabija smród czosnku!!! Nie wiem dlaczego ale barszcz czerwony zabija ten wstretny zapach! Niestety mleko nie działa to mit, po wypiciu goracego mleka z czosnkiem w nocy sam siebie obudziłem tym odorem….
   Polecam na jesień i zime, kilka razy w tyg. taka kuracja zapewni nam odpornosc na przeziebienia a nawet grype! POLECAM naturalne i zdrowe.

 31. Extazed 31 października 2011 o 6:15 pm

  Wydaje mi się że dosyć ciekawe info: otóż włączam pudło manipulacji nastawiam na tvn24 i co czytam w pasku: UNESCO zatwierdziło oficjalnie członkostwo Palestyny w szeregach swej organizacji. Komentarz Izraelskiego MSZ: „Przyjęcie Palestyny do UNESCO zagraża rozmową pokojowym”. Zaczyna się??

  • peryskop 31 października 2011 o 6:35 pm

   No problem!
   Czeba tylko ustalit wspułżendne tej omylonej firma Unes Co, drona wyslacz i BACH BACH.

   • Extazed 31 października 2011 o 6:50 pm

    Problemy z ortografią?

    • Sulik 31 października 2011 o 7:19 pm

     Charaszo skazał tawariść periskop

     • Extazed 31 października 2011 o 7:38 pm

      Rozumiem że w języku polskim nie potraficie odpowiedzieć, może trzeba zapisać się do gimnazjum dla dorosłych?

      • Sulik 31 października 2011 o 8:07 pm

       Bądź wyrozumiały bo…zegar bije…
       http://wyszukiwarka-mp3.in/555203,zegar-bije.html

    • AQQ 31 października 2011 o 8:06 pm

     Extazed Wiadome narzecze… górali ze wzgórz.

     • peryskop 31 października 2011 o 8:54 pm

      No właśnie – to było z nasłuchu, bo przecież my nie dronujemy dla zachowania pokoju.

      A poważnie, to jeśli nawet Buthańczycy mają swoje miejsce w społeczności międzynarodowej,
      to co takiego się stało, że Palestyńczykom się go odmawiało? To też naród z wielką tradycją.

     • Extazed 1 listopada 2011 o 12:51 am

      Nie rozumiem co masz na myśli możesz jaśniej?

      • peryskop 1 listopada 2011 o 3:40 am

       Niestety, jeszcze jaśniej już nie potrafię.

       • Extazed 2 listopada 2011 o 12:43 am

        A szkoda

 32. Ditka 31 października 2011 o 7:12 pm

  Popieram Sully, czosnek też mi natychmiast pomagał. Jeśli natomiast posiadasz Todes roślinę Geranium to zaaplikuj do uszu. Pomaga nie tylko na ból ucha, zatok ale również na gardło. Starsze babcie mówią na to ziele też „anginka”.

  • AQQ 31 października 2011 o 8:10 pm

   Warto mieć roslinki pod ręką* Aloes, żyworódka pierzasta.
   Gorączka jest dobrym objawem, że organizm sam zwalcza chorobę.

 33. jankes 31 października 2011 o 7:35 pm

  Czy Mikołaj Rozbicki ma powiązania z sektą NEW AGE ?

  • jakisbuk 31 października 2011 o 7:40 pm

   ma z kosmicznym serwerem – który ma bląd włosy i długie nogi 🙂 tez bym przepuścił przez nią jakąś informacje z kodem DNA 🙂

   • Ditka 31 października 2011 o 7:53 pm

    jak już to blond:P

    • wwr 31 października 2011 o 8:29 pm

     http://www.zimna-fuzja.pl/2011/10/rossi-kolejna-instalacja-e-cat-1mw-zostala-sprzedana/

     Nie minęło kilka dni od pierwszej sprzedaży reaktora 1 MW a już wczoraj Rossi na swoim blogu twierdzi, że sprzedał więcej reaktorów. Na pytanie: „When is the next sell?” odpowiedział lakonicznie „done”.

     • monitorpolski 31 października 2011 o 8:31 pm

      To pójdzie wykładniczo, zobaczycie. Rossi nie wyrobi, powstaną fabryki elektrowni i mini-elektrowni. Rewolucja w energetyce jest faktem!

      • Rodriguez7 31 października 2011 o 8:54 pm

       Wątpię. Widzę po ludziach, że plan oświeconych idzie do przodu. Tej machiny nie możemy zatrzymać, a pamiętajmy ze rozpędza się już od przynajmniej 200 lat. Oczywiście ludzie się budzą ale to nie jest to co powinno być. To gniew i będzie on konkretnie pokierowany. Oni mają głowę na karku. Jeżeli mówimy o Polsce to propaganda medialna świadczy o tym że chcą na siebie nawzajem rzucić lewicę i prawicę a na popiele budować nowy układ a równocześnie wdrażać ten proces w innych krajach. No ludzie na logikę na ch**a teraz te ustatwy o stanie wojennym i ta żmijowa propaganda ziejąca z tv. Te darmowe cuda to MOŻE będą po całym syfie którego 1/10 z nas tutaj MOŻE przeżyje choć biorąc pod uwagą środowisko piszące na tym blogu wybiją nas jak kaczki za świadectwa chrystusowej wiary. A tak a propos Panie Marku na temat hexagramu na pieczęci

       Taka gwiazda babilońska tyle że wypełniona znajduje się przed kilkoma salami rozpraw w sądzie w Piotrkowie Trybunalskim; również w sali w której miałem ostatnio sprawę. Sweet. Hallelujah

       • monitorpolski 31 października 2011 o 9:08 pm

        Dużo od nas zależy. Miej przygotowane ulotki, jak widzisz, że sąsiad robi coś przy samochodzie, podejdź zagadaj, powiedz coś, np. że w marcu było duże skażenie, a o tym nie mówili w tv, dlaczego? A że jest darmowa energia i gość z Włoch sprzedaje elektrownie 1MW, a u nas chcą składować dwutlenek węgla z przestarzałych elektrowni węglowych tak, że ceny energii pójdą 5 razy do góry. Powiedz o powikłaniach poszczepionkowych, jak dzieci umierają w krajach gdzie było to musowe itd. Trzeba zacząć o czegoś przyswajalnego, jak gość zaskoczy to sam dalej będzie szukał. Dobre są chemtrailsy, bo je widać. Podstawowy argument, że ich nie powinno być: WODA PARUJE, MAŁE KROPELKI POWINNY ZNIKAĆ PO KILKUNASTU SEKUNDACH, GÓRA PO MINUCIE. A nie znikają przez całe dni.
        A zdjęcia z sądów, wsadzać w internet, otwierać ludziom oczy gdzie my żyjemy.

        • Rodriguez7 31 października 2011 o 10:05 pm

         Tak, mówiłem. Rówieśnicy traktują mnie jak egzotyczny relikt ich pamięci a moja własna babcia jak weszła do mnie do pokoju i akurat leciało Radio Maryja wyrzuciła, że mnie „do końca poje***o” mimo, że nie ze wszystkim się zgadzam a słuchałem ino w celach informacyjnych. Notabene w tym sądzie była ze mną moja matka i jak jej pokazałem tą gwiazdę to popatrzyła na mnie w klimacie „weź nie pie**ol”. A na dodatek jedyni moi koledzy, którzy są świadomi „teorii konspiracyjnych” żyją na krawędzi prawa więc i moi bliscy są jeszcze bardziej zaniepokojeni. Owszem ludzie się budzą i są bardzo wkur**eni ale nie umieją nazwać wroga a samo słowo ” satanizm” jest dla nich czymś po prostu śmiesznym. Nigdy nie uwierzą, że człowiek w filozofii rasowości tj teorii „błękitnej krwi” zaszedł w działaniach aż tak daleko i to wszystko udało się zbudować w cieniu. Nie, to dla ludzi za dużo. To się nazywa chyba efekt Pawłowa dla mniej opornych na wiedzę.

         I totalnie z innej beczki. Studiuję filologię ang i jakby tam było coś do tłumaczenia w formie txt a Pan by nie miał czasu chętnie pomogę. Oczywiście nic nie obiecuję bo z czasem i mnie też różnie ale chęci są także połowa sukcesu : )

      • jakisbuk 31 października 2011 o 10:21 pm

       no bardzo tania ta free energy 🙂 1 kW 2000 EU – 2 mln EURO za 1 MW bo takie robi – no to już sie nacieszyliśmy prawda ? a może kredyt na 30 lat i cena wyniesie w sumie 6 mln EU – no taniocha

 34. rabarbarek 31 października 2011 o 8:39 pm

  Dochodzenie w sprawie dzialan policji w czasie protestu Occupy Oakland , kiedy ranny zostal jeden z uczestnikow , mlody weteran wojny w Afganistanie. W Afganistanie nie wolno zostawic rannego wroga bez pomocy. [ pewnie prawo sobie a zycie sobie] , natomiast w Oakland ranny lezal na ziemi a policja odpalala granaty w kierunku ludzi , chcacych mu pomoc. Oprocz tego dochodza informacje, ze bron stosowana przez policje nie jest uzywana ani w Iraku ani w Afganistanie.

  ” komiks” na ten temat i tekst

  • rabarbarek 31 października 2011 o 8:40 pm

   http://www.businessinsider.com/marine-with-crowd-control-training-points-out-oakland-used-methods-prohibited-in-war-zones-2011-10#ixzz1cNQzK6VJ

   • rabarbarek 31 października 2011 o 8:56 pm

    Po raz pierwszy odnotowano wypowiedzenie posluszenstwa przez oddzial policji. Brawo. W Albany policja odmowila wykonania rozkazu usuniecia namiotow i spacyfikowania protestu. Jesli mamy pierwszy taki przypadek mozna miec nadzieje na kolejne.

    Jesli wojsko i policja zrozumieja dla kogo pracuja i komu sluza , ruch antybankierski ma szanse na powodzenie.
    A moze tak nasza policja wezmie przyklad od kolegow z USA [ choc narazie sa to tylko wyjatki]

    http://www.truth-out.org/print/8257

 35. maran 31 października 2011 o 8:52 pm

  UNESCO uznalo dzisiaj oficjalnie Palestyne za pelnoprawoitego czlonka swej agencji.
  Israel okreslil to jako, „Tragedie”.
  USA, Kanada, Niemcy tez glosowaly przeciw przyjeciu Palestyny do UNESCO.
  Celebrations as Unesco vote to give Palestinians full membership http://www.youtube.com/watch?v=B-B61_g8QkQ
  http://mondoweiss.net/2011/10/unesco-votes-to-admit-palestine-as-a-full-member.html

  • peryskop 31 października 2011 o 9:34 pm

   Od dziś UNESCO zrzesza 194 państwa, w tym m.in. Bhutan, Cook Islands, Kiribati, Nauru, Niue, Palau, Timor-Leste, Tonga, Tuvalu, Vanuatu.

   Wobec krytycyzmu ze strony państw członkowskich USA w 1984 wycofały się z UNESCO, a w rok później także Wielka Brytania. Powróciła ona w 1997, a w 2003 USA porzuciły status obserwatora i też ponownie zostały członkiem UNESCO.

   ===================================================

   Palestyna w UNESCO

   http://info.wiara.pl/doc/997620.Palestyna-w-UNESCO

   2011-10-31
   PAP

   Palestyński minister spraw zagranicznych Rijad al-Malki uznał, że przyznanie w poniedziałek pełnego członkostwa Palestyńczykom przez UNESCO to moment historyczny, przyznający im pewne prawa.

   Decyzja, podjęta podczas na konferencji generalnej UNESCO w Paryżu, została przyjęta wiwatami. „Niech żyje Palestyna” – krzyknął po francusku jeden z delegatów na zakończenie długiego i pełnego napięcia posiedzenia.

   Za tą decyzją głosowało 107 państw, 14 było przeciw, a 52 wstrzymało się od głosu. Przeciwko przyznaniu Palestynie członkostwa UNESCO były USA, Kanada i Niemcy. Za opowiedziały się natomiast Brazylia, Rosja, Chiny, RPA i Francja. Od głosu wstrzymała się m.in. Wielka Brytania.

   Palestyński minister spraw zagranicznych Rijad al-Malki uznał, że decyzja UNESCO to moment historyczny, który oznacza przyznanie Palestyńczykom nowych praw na arenie międzynarodowej.

   Szef izraelskiej dyplomacji Awigdor Lieberman na wieść o przyjęciu Palestyny do UNESCO oznajmił, że Izrael powinien teraz rozważyć zerwanie wszelkich stosunków z Autonomią Palestyńską. „Nie możemy raz za razem akceptować jednostronnych posunięć” – powiedział.

   Przyjęcie Palestyńczyków do UNESCO jako pełnego członka szkodzi widokom na wznowienie procesu pokojowego – stwierdza izraelskie MSZ w oświadczeniu.

   MSZ Izraela oświadczyło, że odrzuca decyzję UNESCO, bowiem „nie przekształca ona Autonomii Palestyńskiej w rzeczywiste państwo, a jedynie w niepotrzebny sposób utrudnia drogę do wznowienia negocjacji bliskowschodnich”. Resort wyraził jednocześnie żal, że Unii Europejskiej nie udało się na forum oenzetowskiej organizacji zająć jednolitego stanowiska wobec palestyńskiego wniosku.

   Rzecznik Białego Domu Jay Carney powiedział, że przyjęcie Palestyńczyków do UNESCO jest przedwczesne, bezcelowe i podważa dążenia społeczności międzynarodowej do wypracowania pełnego planu pokojowego dla Bliskiego Wschodu. Według niego wynik głosowania jest również przeszkodą we wznowieniu bezpośrednich negocjacji między Izraelem a Palestyńczykami.

   Natomiast ambasador Stanów Zjednoczonych przy UNESCO, David Killion, powiedział że poniedziałkowe głosowanie jest „głęboko niszczące” dla samej agencji i „skomplikuje” wysiłki jego kraju na rzecz jej wspierania.

   Z kolei amerykańska ambasador przy ONZ Susan Rice w wiadomości nadanej na Twitterze poinformowała, że wynik „głosowania dającego Palestyńczykom członkostwo w UNESCO nie zastąpi bezpośrednich negocjacji, tylko jest głęboko szkodliwy dla UNESCO”.

   Waszyngton już wcześniej groził, że przestanie finansować działalność UNESCO, jeśli przyjmie ona wniosek palestyński. Amerykanie przekazują rocznie na działalność UNESCO 80 mln dolarów, co stanowi 22 proc. jej budżetu.

   Państwa, które sprzeciwiały się przyznaniu Palestynie członkostwa w UNESCO przekonują, że oznaczać to będzie cios dla prób zawarcia pokoju na Bliskim Wschodzie. Stoją na stanowisku, że jedyną drogą do niepodległości Palestyny są bezpośrednie negocjacje z Izraelem.

   • iHe 31 października 2011 o 10:58 pm

    USA znowu „pokazały” że są tylko narzędziem Izraela..
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-nie-wplaci-60-mln-usd-na-unesco,1,4895467,wiadomosc.html

    „Amerykanie przekazują rocznie na działalność UNESCO 80 mln dolarów – 22 proc. jej budżetu. Waszyngton już wcześniej groził, że przestanie finansować UNESCO, jeśli przyjmie ona wniosek palestyński.”

    http://www.economist.com/node/18400699?story_id=18400699
    Śmieszne podsumowanie pokojowego pinokia.

 36. MamOczy 31 października 2011 o 9:02 pm

  Z racji, że moje komentarze już kilka razy zostały skasowane nie wiedzieć czemu umieszczam tylko filmik bo widać nie zależy wszystkich by więcej osób się ”dowiadywało”
  WSZECHNICA NARODOWA – PROF. RYSZARD KOZŁOWSKI – 11 Minut 12.03.2010 http://www.youtube.com/watch?v=ruYaeTU5Qx8

  • zenobiusz 31 października 2011 o 10:15 pm

   MamOczy@
   Dodaj do oczu uszy.To nagrał Marek 🙂

   • zenobiusz 31 października 2011 o 10:22 pm

    MamOczy@
    Nikt nie podejmuje poruszonego przez Ciebie tematu.Dziwne.
    Pozdrawiam.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/31/jeszcze-polska-nie-zgnela-mam-oczy/#respond

    • MamOczy 31 października 2011 o 10:31 pm

     O teraz dopiero zauważyłem , że mój komentarz umieściłeś na swoim blogu i co ? Bez żadnych odpowiedzi dziwi mnie to bo poruszam tak mi się zdaje ciekawe kwestie i nikt tego nie chcę podchwycić .

     Nie mam wiedzy i chyba sił by założyć swojego bloga lub owe forum o , którym wspominałem ale jak tylko ktoś by wyszedł z taką inicjatywą chętnie bym pomógł.

     • zenobiusz 31 października 2011 o 11:19 pm

      Jak zakładałem bloga,nie miałem o tym zielonego pojęcia.Spróbuj.Na WordPressie,to nietrudne.

      • MamOczy 31 października 2011 o 11:29 pm

       Myślałem nad tym ale to jak zapewne czasochłonne zajęcie , By dobrze i przejrzyście wszystko pokazać jak i zareklamować.

   • MamOczy 31 października 2011 o 10:27 pm

    Tak wiem dlatego to dałem bo wiedziałem, że nie zostanie skasowane tak jak wcześniejsze moje wypowiedzi 🙂

    No dziwne ale przyzwyczaiłem się często podejmuje jakieś tematy i zero odzewu …

    • AQQ 31 października 2011 o 10:56 pm

     MamOczy, pozdrawiam i życzę sukcesów.
     Mnie się nie chce już gadać z ludzmi, są ślepi i głusi i zindoktrynowani do kości.

     • MamOczy 31 października 2011 o 11:30 pm

      Dzięki AQQ, ja mam nadzieję, że mi determinacji nie zabraknie .

      Chociaż jak zaczyna się z ludźmi rozmawiać i od razu te uśmieszki to jest trudne ale da się przyzwyczaić .

    • monitorpolski 1 listopada 2011 o 10:45 am

     Nic nie kasowałem. Pewnie nie weszły. Podałeś link do reportażu, który już dawno puszczałem na blogu, zresztą sam go zrealizowałem.

 37. rabarbarek 31 października 2011 o 9:40 pm

  Norwegia pozbyla sie toksycznych amerykanskich bondow , zwiazanych z pozyczkami pieszkaniowymi.

  Porzadki we wlasnych bankach .

  http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/g/a/2011/10/28/bloomberg_articlesLTRWRC07SXKX.DTL#ixzz1cNiR4ppH

 38. PokójWam 31 października 2011 o 9:47 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1722719,0,1,hakerzy-atakowali-serwery-polskiego-msz,wiadomosc.html
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/gaz_lzawiacy_gumowe,p954518031

  • Rodriguez7 31 października 2011 o 10:15 pm

   Ale mu oczka latają~~
   Nie kupuję tego co on gada, ściema.

 39. MamOczy 31 października 2011 o 9:51 pm

  http://www.xn--tv24-c2a.pl/usastoizazamachemnaworldtradecenter11092001.html

 40. PokójWam 31 października 2011 o 9:58 pm

 41. Annah. 31 października 2011 o 10:02 pm

  HALLOWEEN!
  Przesłanie z Ontario
  Poniedziałek, 31 października 2011
  UKARZĘ WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY WEJDĄ W PRZYMIERZE Z SZATANEM
  Dzieci Miłości,
  JA JESTEM KTÓRY JESTEM. JAM JEST Alfa i Omega.
  Radujcie się, gdyż czynię wszystko nowe. Powołuję was do świętości. Wzywam, abyście kochali.
  W tym dniu, bardziej niż kiedykolwiek, wzywam, abyście służyli.
  Strzeżcie się sideł oszusta. Strzeżcie się jego pułapek i podstępów.
  Wzywam, abyście służyli Moim Dzieciom w miłości, w pokorze i posłuszeństwie.
  Wiele dzieci wkroczy dzisiaj w Duchową Rzeczywistość Ognia.
  Dzieci urodzone na cześć szatana zostaną mu dziś złożone w ofierze. Nie zamykajcie oczu na prawdę.
  Nie odwracajcie się plecami i nie udawajcie, że na waszej planecie wszystko ma się dobrze.
  Tej nocy, wiele synów i córek ciemności popełnieni świętokradztwa. Wielu z nich będzie bluźnić.
  Wiele z nich wejdzie w przymierze z bestią i odda kult szatanowi.
  To jest noc oszustwa, noc zbrodni, noc niemoralnego zachowania.
  Nie powinniście radować się się tej nocy.
  Powinniście płakać ze Mną.
  Postarajcie się utulić Moje Złamane Serce i sprowadzić Moje Miłosierdzie na tych, którzy odejdą ode Mnie i Moich Najświętszych Zasad.
  Na ołtarzach będzie krew. Hostie tej nocy, będą używane w satanistycznych rytuałach
  Gdybyście tylko mogli zobaczyć wszystko to, czego Jestem świadkiem z Mojego Tronu Łaski.
  Ujrzelibyście rozmiary skażenia, które zanieczyszcza Moje Stworzenie.
  O Moje Maleństwa, wzywam abyście się dzisiaj modlili. Módlcie się z całego serca.
  Módlcie się o zakończenie tych złych praktyk.
  Błogosławcie wszystkie dzieci, gdy podchodzą do waszych drzwi.
  Niech przynajmniej odejdą od was, z czymś więcej niż tylko z cukierkiem.
  Niech zostaną pod waszą opiekę i miłością.
  dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/31/najswietsza-maria-panna-otworzcie-wasze-serca-dla-prawdy/

  • zenobiusz 31 października 2011 o 11:13 pm

   Kataklizm pogodowy ,wymusza rezygnację z Halloween w wielu miastach.
   http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2011/10/31/nearly-two-million-without-power-after-brutal-storm-hits-northeast/#comments

   • Stirlitz 31 października 2011 o 11:17 pm

    Anielska pogoda na satanistyczne rytuałki, ja wiem to zabawa ale jeśli ktoś przekroczy ją po alkoholu , trawie -może się wydarzyć nieszczęście . Ameryka dostaje cięgi z ta pogodą , trzęsieniem ziemi, huraganem ..:P

   • rabarbarek 31 października 2011 o 11:24 pm

    Snoween!!! Szkoda , ze u nas nie pada. Takiej pogody jak w Usa najstarsi gorale nie pamietaja. Dzieciom to wyjdzie na dobre , jak zamiast przebierac sie za diably i duchy , posluchaja bajki opowiedzianej przez rodzicow. Zozobra i Halloween , to ” adwent” satanistow. Zobaczcie dla odmiany Zozobre. Jest to pikinik dla dzieci i doroslych.

    video http://www.youtube.com/watch?v=9cePr4txJBw

    • Stirlitz 31 października 2011 o 11:43 pm

     u nas będzie jak w raju , 17 stopni, czas zrobić ostatnie zapasy drewna przed mega zimą . ta zima może wyglądać jak mała epoka lodowcowa, jak masy zimnego powietrza dotrą z znad północnej Kanady do Europy , popatrzę na prądy zatokowe dziś.

    • rabarbarek 31 października 2011 o 11:49 pm

     Na Florydzie pewien artysta zapragnal w sposob artystyczny oddac nastroj Occupy Wall Street . Oczywiscie pojawia sie glosy protestu , no ale przeciez tyle bylo slow o wolnosci w sztuce , o wizjach artystow , o tolerancji i swobodzie artystycznej, [ dotyczylo to zazwyczaj zniewazania symboli religijnych] , ale tym razem ” dzielo” dotyczy bankierow. Bankier dyndajacy na slupie telefonicznym a na scianie napis , ” Daj bankierom a Wall Street dosc sznura , niech sie sami powiesza”.

     Happy Halloween!
     http://blogs.miaminewtimes.com/riptide/2011/10/yes_that_is_a_banker_hanging_f.php

 42. Konrad 31 października 2011 o 10:16 pm

  Przesłanie do ruchu Okupuj Wall Street – David Icke http://www.youtube.com/watch?v=_4eCf6UclR4
  Bankowa okupacja

  • PokójWam 31 października 2011 o 10:58 pm

   23:33 – Rogi szatana

   David Icke – znany doskonale propagator New Age, pozujący na wroga kłamliwych rządów światowych. Icke ujawnia wiele prawdy na temat NWO i oficjalnie demaskuje NWO. Aby posiąść zaufanie prezentuje on wiele wiarygodnych informacji oraz ujawnia sporo tajemnic konspiracji NWO. Jednakże celem jego działań jest propaganda Nowej Ery, która polega na poddawaniu się świadomie wpływom niewidzialnych stworzeń, nadzorców duchowych z innych wymiarów, czyli… demonów.

   http://zbawienie.com/newage.htm

   • Stirlitz 31 października 2011 o 11:18 pm

    ale też może aniołów … nie wziąłeś tego pod uwagę ? tylko Bóg wie kiedy i gdzie zstąpi z Nieba , tego nawet biskup nie wie… a Ty wiesz ???

   • Bird2 1 listopada 2011 o 2:09 am

    Coś nie tak? Powiedział jasno. Obalić tych którzy kreują pieniądze a nie iść dalej na „kolejny poziomy zniewalania”

    Nie doszedłem do końca ale facet ma 100% racji. Dopóki nie wytnie się korzenia ta roślina dalej będzie odrastała.

   • Kosiarz 1 listopada 2011 o 5:06 am

    Żadne rogi szatana 🙂 , gestykulacja i tak ledwo co wyszło mu coś w podobnie ale nie są to rogi szatana. To co mówi to prawda a inna sprawa kiedy mówi o jaszczurach wtedy faktycznie gada bzdury 🙂

  • Aśka 1 listopada 2011 o 1:01 am

   To im na telebimach powinni puszczać. Koniecznie, żeby nie dali się przejąć jakiemuś „okrągłemu stołowi” tak, jak my.

 43. pola 31 października 2011 o 10:57 pm

  Nikola Tesla – Gospodarz Świata
  http://hotnews.pl/artnauka-489.html

 44. Amen 31 października 2011 o 11:01 pm

  System skazany jest na śmierć, to kwestia czasu kiedy się rozleci. Nie chcę się wgłębiać w tłumaczenia ale to tak mniej więcej będzie, to trochę, jak z komunizmem w Europie Środkowej, przyszedł czas na niego i się rozpuścił, teraz przychodzi czas na żydo-masonerię pod wezwaniem szatana.

  • Stirlitz 31 października 2011 o 11:40 pm

   Popatrzmy na zaawansowana technologię wojskowa , te roboty za 10 lat będą wprowadzały NWO !!!!!!!

   http://www.sfora.pl/Te-roboty-zastapia-zolnierzy-Zobacz-co-juz-potrafia-g37335

   • Aan 1 listopada 2011 o 12:19 am

    Rozumiem ze to zaawansowana technologia, ale to straszny chlam 😉 Ledwo pompki robi :))
    Dwunozni sa tylko ludzie (no, niektore zwierzeta potrafia chwile isc na dwoch nogach).
    Zastanawia mnie czemu chca na sile stworzyc humanoidalnego robota?… To pociag do boskosci chyba…

    • Amen 1 listopada 2011 o 12:31 am

     Taki robot to dobra sprawa, nie uczyć go walki dla żydo-masonerii przeciw ludzkości, tylko tyrania na rzecz ludzi. Trzeba tylko znacjonalizować wszelkie korporacje i niech roboty tyrają, zamiatają, spawają, pielą, orają , słowem niech robią pożyteczne rzeczy, Ludzie natomiast będą mogli chlać, ćpać, oddawać się rozpuście, rozbijać się po knajpach, słowem jedz pij, popuszczaj pasa , jak za króla Sasa Robota.

   • peryskop 1 listopada 2011 o 2:14 am

    @Stirlitz
    Tego typu roboty (jak i Asimo Honda) od kilkunastu już lat są coraz bardziej „obiecujące”.
    Po awarii Fukushima najbardziej zaawansowane roboty okazały się nieprzydatne.
    A reszta – dość kosztowna i przykryta kreatywnym pijarem – jest milczeniem.
    Ale wiadomo, że wylądowaliśmy na Księżycu. I na Marsie i na Venus.
    Od „obcych” przejęliśmy poza-ziemskie super-technologie.
    Wyprzedzamy resztę świata co najmniej o 3 dekady.
    Opanowaliśmy sztukę prania mózgów i zabijania.
    Wiemy jak kamuflować i zwalać na innych.
    I wciąż robimy niesłychane postępy.
    A naiwni w to wierzą!

   • podpis 1 listopada 2011 o 10:04 am

    Jakie 10 lat???? NWO jest wprowadzany od 2001 roku a finał zobaczysz w w ciagu kilku miesięcy. Za dziesieć lat będzie po ptakach- w jakim swiecie żyjesz??

 45. theaspartam 31 października 2011 o 11:12 pm

  Może ktoś jeszcze nie słyszał – 7 przykazań politycznych. http://www.youtube.com/watch?v=JEtvSfDXc68

 46. theaspartam 31 października 2011 o 11:13 pm

  Dobry komentarz gdyby to naprawdę w Polsce przeszło, to trzeba by było wyciąć połowę naszych lasów, ażeby starczyło dyb dla każdego skorumpowanego polityka

  1987filozof

 47. Stirlitz 31 października 2011 o 11:14 pm

  „Międzynarodowe doborowe towarzystwo” ulokowane po „firmach ” zadziałało

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10569417,Kochanka_syna_Kaddafiego_stracila_prace_modelki.html

  pilnie potrzebuję odwiedzenia reklamy na tej stronie dziś ostatni dzień miesiąca…http://tnij.org/DziekujeSerdecznieZaPomoc

  już wkrótce na stronie będą tłumaczone ciekawe filmy z YT , na razie szukam technicznie dobrego programu do ściągania filmu z YT , żeby móc go przetłumaczyć i ponownie wrzucić , czy najlepszy pomysł do FREE Download Manager ???

 48. PokójWam 31 października 2011 o 11:26 pm

  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/04/dowody-na-nadchodzacy-pazdziernikowy-krach-na-gieldzie/

  Jednak się nie sprawdziło, ale sądzę, że wielki/nagły krach nastąpi do I połowy listopada, może nawet na początku miesiąca. Jeśli nie, to odłożą go już na o wiele późniejszy termin

  • monitorpolski 1 listopada 2011 o 12:02 am

   Nie sprawdziło się, bo Rense nagłośnił. Musieli powstrzymać akcję, bo wyszło na jaw co planują. Oni nie lubią pracować w świetle – to są szczury.

   • Bird2 1 listopada 2011 o 1:34 am

    Gdyby oni nie lubili pracować w świetle po co ten Bildenberg i ta cała maskarada czy to nie jest podsycanie „teorii”. Nie lepiej się spotkać w jakimś bunkrze czy na jakimś księżycu? by nikt ich nie widział. to by była dopiero tajność

    • monitorpolski 1 listopada 2011 o 10:51 am

     Jeśli już to Bilderberg. To są tylko konferencje rozdzielające zadania. A te ustalane są przez 13 Druidów. Pewnie o nich nie słyszałeś?

     • Rodriguez7 1 listopada 2011 o 11:26 am

      Monitor ocb z tymi druidami. Znamy ich tożsamość, albo przynajmniej możemy poznać?

      • monitorpolski 1 listopada 2011 o 12:14 pm

       Ja też się o tym niedawno dowiedziałem. Trzeba by się zabrać za tłumaczenia wywiadów Jeffa Rense’a. Tam są naprawdę szokujące informacje. Jest jednak ryzyko, bowiem taki Texe Marrs, mimo że ze stopniem doktora, podpadłby w Polsce o może nawet rasizm, a na pewno byłby uznany za niepoprawnego politycznie…

  • sebecx 1 listopada 2011 o 8:24 am

   ..to zależy na ile skuteczny był pocałunek w rękę pani Andzeli Marker.. w jedną rączkę – odroczenie na pół roku … w obie rączki – odroczenie na rok…. hehehe…
   ..ja mam przeczucia na kwiecień….

 49. theaspartam 31 października 2011 o 11:31 pm

  Polecam- stronę bez programu na PC do ściągania filmów YouTube- http://keepvid.com/?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DAaOD3085oVk

 50. Sully 31 października 2011 o 11:34 pm

  No i wszystko jasne, USA blouje dostawe kaski dla UNESCO bo ta przyjęła w swe szeregi palestyńczyków…

 51. sd 1 listopada 2011 o 12:51 am

  ktoś się zapędził w tych swoich bredniach – to że energia byłaby darmowa nie oznacza że wszystko inne również i stalibyśmy się bogaczami – to twierdzenie typowego imbecyla który nie ma pojęcia o świecie…darmowa energia nie wytworzy za darmo innych produktów podobnie jak nie zastąpi pracy ludzkich rąk…zarybienie oceanów?i co może jeszcze pozwolenie na posiadanie dowolnej ilości dzieci przez chińczyków?i po 100 latach byłoby nas 15 miliardów lekko licząc – ciekawe jak byśmy się wtedy wyżywili….kolonizacja innych planet?zejdź na ziemię człowieku bo takich bredni dawno nie czytałem – na to trzeba minimum 200 lat lekko szacując

  co do rossiego to jak narazie kilka ściemnionych filmików i praktycznie ZEROWA wiarygodność
  wszystko pięknie ale to wciąż nie działa a filmik czy prezentację zmanipulować bardzo łatwo

  obudźcie się ludzie i nie szukajcie spisków na siłę i nie łykajcie byle bzdury jak pelikan

  • peryskop 1 listopada 2011 o 3:53 am

   @sd – dzięki za twoje uwagi.
   Pozwól, że pozostawię je – jak i inni czytelnicy Monitora – bez komentarza, bo nie warto.
   Niech sobie tu powiszą z pelikanem, który już tu był, więc wymieńcie go na coś ciekawszego.

   • Rodriguez7 1 listopada 2011 o 10:16 am

    dokładnie: )

  • dalmat 1 listopada 2011 o 10:17 am

   Wiesz jaki jest wpływ monsunów na rozwój kolarstwa w Chinach? Mniej więcej taki jak wpływ informacji na pusty łeb. (bez urazy)

 52. theaspartam 1 listopada 2011 o 12:51 am

  11-11-11 Widać że temat jest drażliwy dla agentury NWO patrząc po wpisach odwracających istotę rzeczy kłamstwami zapraszam do dyskusjii – http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6677629-11-11-11

 53. Aśka 1 listopada 2011 o 1:58 am

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/hakerzy-atakowali-serwery-polskiego-msz,1,4895416,wiadomosc.html
  Hakerzy atakowali serwery polskiego MSZ
  18:55 PKo / PAP 31.10.2011

  – Serwery polskiego MSZ były celem ataków cybernetycznych, ale jako jedne z najnowocześniejszych, ponieważ zostały kupione niedawno, są bezpieczne – powiedział w Londynie minister Radosław Sikorski.

  We wtorek i środę w Londynie odbędzie się międzynarodowa konferencja cybernetyczna.

  W wydarzeniu, zorganizowanym przez brytyjski MSZ, poza Sikorskim udział wezmą m.in. sekretarz stanu USA Hillary Clinton, założyciel Wikipedii Jimmy Wales oraz prezydent Estonii Toomas Ilves, którego kraj był ofiarą cybernetycznego ataku na dużą skalę.
  […]

 54. rabarbarek 1 listopada 2011 o 4:26 am

  Ciekawe. To bylo jak bomba. Dla porownania tropikalny sztorm Irene zniszczyl 125 drzew na Central Park w Nowym Jorku. Wczorajszy pierwszy zimowy sztorm powalil ponad 1000 drzew. Zobaczcie zdjecia i sami ocencie. Czyzby w ten sposob chciano pozbyc sie protestujacych ? Mieszkancy Nowego Jorku porownuja opady sniegu do wybuchow bomb i opisuja swoje przerazenie.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2055535/US-snowstorm-New-Yorks-Central-Park-damaged-East-Coast-blackout-continues.html#ixzz1cNZIyMqy

  • Grafik 1 listopada 2011 o 11:32 am

   Bomba może petarda? Anomalia pogodowe będą coraz częstrzym zjawiskiem i są naturalnym elementem zmian klimatycznych jakie zachodzą na ziemi.

   • peryskop 1 listopada 2011 o 6:39 pm

    @Grafik: „…Anomalia pogodowe będą coraz częstrzym zjawiskiem i są naturalnym elementem zmian klimatycznych jakie zachodzą na ziemi.”

    O ile technologie modyfikacji pogody na Ziemi z wykorzystaniem satelitów, smug lotniczych i HAARP uznać już za NATURALNE. Tylko pod takim warunkiem. I nie dawajmy sobie wmawiać, że to co nienaturalne jest naturalne.

    (częstszym)

 55. Ditka 1 listopada 2011 o 8:12 am

  Wczoraj wracałam z kina tramwajem typu SWING. Czy w Waszych miastach też wymieniają tramwaje na ten typ? Zastanowiły mnie głośniki na zewnątrz. Standard to był głos motorniczego żeby nie stać przy drzwiach, ale to było wewnątrz i rozglądając się zauważyłam, że faktycznie wewnątrz są głośniki dla motorniczego. Ale co robią te duże głośniki na zewnątrz? Chyba trzeba się zaopatrzyć w stopery do uszu

  • Grafik 1 listopada 2011 o 11:28 am

   Pewno motorniczy może komunikować przez te głośniki podróżnych o różnych zaistniałych sytuacjach ludzie bez paranoi…

 56. Ditka 1 listopada 2011 o 8:45 am

  Coś dla kobietek:D i nie tylko. Jak miłość zwycięża śmierć http://www.youtube.com/watch?v=_eXw47qb4U0
  Miłego dnia

 57. Ditka 1 listopada 2011 o 9:01 am

  Walka a miłość zwycięża

 58. asia 1 listopada 2011 o 9:38 am

  Po co im elektroniczne roboty, maja juz takie w ludzkiej skorze.
  Nawet nie wiemy ilu z nas ma podczepione jakies programy i wydaje im sie ze mysla samodzielnie.
  Maja agentow, ktorzy sami nie zdaja sobie sprawy , ze nimi sa.

  • sebecx 2 listopada 2011 o 1:18 am

   ..widzę znasz temat…

 59. PokójWam 1 listopada 2011 o 11:59 am

  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/31/halloween-celebracja-seksu-i-smierci/