„Nowy Ogień” szansą odnowy dla ludzkości

(…) Bezpieczna i czysta [energia], pojawia się we właściwym czasie, by dać ludzkości całej Ziemi nową szansę na pokojową i trwałą egzystencję. (…) Zimna synteza wzmocni społeczeństwa. Zmieni się podział sił – nie będzie więcej monopolu ze strony tych krajów, które mają zasoby paliw kopalnych. Wojny, których celem są zasoby geologiczne, staną się historyczną anomalią (…)  

Kontynuuję temat zimnej syntezy jądrowej.

Przyznam, że po sensacyjnej prezentacji elektrowni opartej na zimnej fuzji (syntezy) jądrowej, zaczynam inaczej patrzeć na rewelacje Benjamina Fulforda, którego tłumaczenia zamieszczałem przez jakiś czas na blogu, do momentu gdy to co mówił wydało mi się dezinformacją. Przypomnę jego wypowiedź z artykułu: Benjamin Fulford: nadchodzi Złoty Wiek:

„…wiele spraw, które się obecnie toczą nie może być ujawnionych gdyż prowadzone są negocjacje na wysokich szczeblach. Należy być dobrej myśli, wszystko bowiem wskazuje, że ostatecznie zapanuje światowy pokój. Ludzie w Watykanie są przekonani, że świat zmierza ku upadkowi, ale prawdą jest że świat się odrodzi.
Po tym jak zostanie ogłoszony nowy system finansowy, rozpoczną się działania mające na celu zakończenie ubóstwa i niszczenia środowiska oraz zostaną udostępnione nowe technologie. Ma się rozpocząć długo przewidywany ‚złoty wiek’ „.

Fulford całkiem konkretnie wypowiadał się o tych nowych technologiach, że ma być to m.in. darmowa energia (free energy), która zrewolucjonizuje świat (http://wp.me/pXVoU-12O):

„W tej chwili powoli odcinamy dostęp do pieniędzy dla militarnej części rządu Stanów Zjednoczonych. (…)

Wchodziłoby w to nade wszystko ujawnienie tzw. „darmowej energii” – możliwości jej tworzenia praktycznie bez żadnych kosztów własnych, która umożliwiłaby każdemu człowiekowi życie na poziomie milionera. Jeśli uwolnimy dostęp do darmowej energii, Kanada stanie się rajem tropikalnym, będziemy mogli dziesięciokrotnie zwiększyć zarybienie oceanów, inne planety będą mogły być możliwe do zamieszkania przez człowieka”.

Fulford trafnie przepowiedział też to co się dzieje obecnie w USA – rewolucje w postaci okupacji Wall Street i innych ważnych punktów. Na początku kwietnia mówił o tym, że Libia ma jedyny bank na świecie niezależny od mafii Rotszyldów, i że Kaddafi ma przekazać dużą sumę pieniędzy (180 mld dolarów) na rzecz walki z ubóstwem. Czyżby to miała być prawdziwa przyczyna inwazji na ten kraj? Czyżby te pieniądze posłużyły do tego co zaczynamy obserwować – antybankierskich rewolucji oraz nagłych sensacji związanych z darmową energią?

Poniżej przedstawiam skrót tłumaczenia filmiku na YouTube, które zamieścił wczoraj w komentarzu jeden z czytelników. Jestem pewien, że taki materiał nie mógł powstać w ciągu kilku dni, kiedy to Andrea Rossi ogłaszał, że przeprowadzi próbę generalną swojej elektrowni. Został on przygotowany znacznie wcześniej, tak więc ta i inne publikacje świadczą o tym, że jest grupa osób gotowa na zmiany. Ta grupa jest silna i przygotowana, dokładnie tak jak to mówił Benjamin Fulford! Głowy do góry!
====================================================================
„Nowy Ogień” szansą odnowy dla ludzkości
Na podstawie: http://www.youtube.com/watch?v=0iJNsq4S2io

wodór może być użyty jako gaz lub ... składnik wody

Dzięki podstawowym prawom naukowym, technologia będzie mogła wykorzystać nową formę energii. Bezpieczna i czysta, pojawia się we właściwym czasie, by dać ludzkości całej Ziemi nową szansę na pokojową i trwałą egzystencję.
Wszystko rozpoczęło w 1989 roku się od oświadczenia doktora Martina Fleischmanna odnośnie zimnej syntezy jądrowej, co z czasem zostało zrealizowane jako dostępne źródło energii, która powstaje z wodoru zawartego w wodzie. Dlaczego ta technologia jest tak przełomowa?
Technologia jest super-czysta. Nie używa niebezpiecznych materiałów promieniotwórczych. Możliwe jest więc przejście „jeden do jeden” z obecnej „brudnej” technologii nuklearnej, która używa pierwiastków promieniotwórczych do wytwarzania pary wodnej, do systemów grzania tejże samej wody za pomocą ciepła powstającego podczas zimnej syntezy jądrowej.
Innym efektem reakcji jest tzw. transmutacja, gdzie jeden z pierwiastków jest zamieniany w inny (może już w średniowieczu ją znano, stąd legendy o zamianie ołowiu w złoto?).
Być może dalsze badania naukowe pozwolą usunąć z naszej planety tysiące ton odpadów radioaktywnych za pomocą transmutacji w nieszkodliwe materiały.

Paliwo wodorowe w przeciwieństwie do tradycyjnego paliwa, nie emituje dwutlenku węgla, reakcja odbywa się wewnątrz różnych metali, a po niej produkty można poddać ponownemu przetworzeniu (recycling).
Dalej będzie konieczne wydobycie potrzebnych metali, ale można tego dokonać odpowiedzialnie, bez spustoszenia środowiska. Nowego paliwa nie zabraknie, wodór jest najpowszechniejszym pierwiastkiem we Wszechświecie. Ziemia dostaje coraz to nowe zapasy wodoru dzięki wiatrowi słonecznemu oraz z przestrzeni międzygwiezdnej. Paliwo wodorowe może być użyte w formie gazu lub wody. Woda uzyskana na skutek obniżenie poziomu oceanów tylko o kilka centymetrów, wystarczy ludzkości na dziesiątki milionów lat zaopatrzenia w energię i nie spowoduje to żadnych szkód dla życia w oceanach. Zimna synteza używa metali takich jak nikiel, pallad, platyna i innych. Nikiel jest piątym co do częstości występowania pierwiastkiem na Ziemi. Te metale można też znaleźć na Księżycu, asteroidach i na innych ciałach Układu Słonecznego.
Tego typu reakcja ma tzw. wysoką gęstość energetyczną, tzn. że mała ilość paliwa pozwala wytworzyć olbrzymie ilości energii. Synteza wodoru z wody wyzwala 350,000 razy więcej energii od zawartej w tej samej ilości benzyny.

Pierwsze komercyjne urządzenie wykorzystujące zimną syntezę, za pomocą niklu i wodoru, jest wystarczająco małe, by zmieścić się na stole. Cena jego budowy wynosi tylko kilkaset dolarów.
100 gramów pyłu niklowego pozwala na produkowanie 10 kilowatów energii w ciągu 6 miesięcy. Po tym czasie 90% niklu może być użyta ponownie.
Ta nowa technologia oznacza zupełnie inne podejście do ekonomii, zatem tworzy się nowa ekonomia. Dlatego też tę nową technologię nazwano „Nowym Ogniem”. Pionierskie urządzenia produkujące energię za jej pomocą, będą rozwijane przez użycie nowych, bardziej efektywnych technologii, jak np. konwertery termoelektryczne, zamieniające wprost parę wodną na energię elektryczną. Pojawią się nowe rodzaje silników dla pojazdów lądowych, wodnych i powietrznych. Źródła energii staną się tak małe, że każde urządzenie będzie mogło mieć swoje niezależne zasilanie. Stanie się to już w niedalekiej przyszłości. Oznacza to też powstanie nowych zawodów i nowych ról dla obywateli. Badania, rozwój, projektowanie i wytwarzanie aplikacji zimnej syntezy jądrowej, będą wymagały udziału i kooperacji ludzi na wszystkich poziomach społecznych.

W momencie gdy energia będzie kosztować ułamek tego co obecnie, ludzie będą mieć czas na wykorzystanie go na bardziej przyjemne zajęcia niż mało satysfakcjonująca praca dzisiaj.
Zimna synteza wzmocni społeczeństwa. Zmieni się podział sił – nie będzie więcej monopolu ze strony tych krajów, które mają zasoby paliw kopalnych. Wojny, których celem są zasoby geologiczne, staną się historyczną anomalią. Źródła „Nowego Ognia” nie muszą być podłączone do sieci energetycznych.
Zwiększy się autonomia lokalna, co uwolni jednostki od zależności od firm energetycznych.
Efektem tej rewolucji będzie czysta woda pitna, tani recycling wszystkich odpadów, minimalne koszty podróży i transportu, możliwość usunięcia zapór i elektrowni wodnych. Możliwe staną się odnowa dróg wodnych, lasów i przyrody.

Są to tylko niektóre z zalet technologii zimnej fuzji jądrowej. Mamy więc do wyboru – czy chcemy żyć dalej w systemie z „brudną” energią opartą na paliwach kopalnych i pierwiastkach promieniotwórczych, czy też chcemy przejść na nowy poziom czystej energii. Czas byśmy zaczęli mówić o tym głośno naciskając na polityków by dokonać gruntownych zmian.

Reklamy