LO16 – sabotaż czy wypadek?

Otwieram osobny wpis do dyskusji na temat dzisiejszych wydarzeń na Lotnisku Okęcie. Aby nie sięgać do poprzednich wpisów, kopiuję poniżej najciekawsze komentarze, które się już pojawiły na blogu. Osobiście, nie wierzę w takie awarie, system otwierania podwozia jest jednym z najważniejszych i najbardziej niezawodnych we współczesnych samolotach. Pamiętajmy też, że niedawno zdarzył się dziwny wypadek ze stłuczoną szybą w samolocie LOT. Moja znajoma, która leciała tym samolotem twierdzi, że nie był to zwykły wypadek.  

Ciekawska 1 Listopad 2011 o 3:32 pm

Kłopoty Boeinga nad Warszawą. Nie może wylądować
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/klopoty-boeinga-nad-warszawa-nie-moze-wyladowac,1,4895701,region-wiadomosc.html
http://www.flightradar24.com/
Mieszkam 20 km od Wa-wy. Nad moją okolocą bardzo nisko krążą wojskowe samoloty, trochę strach.

zenobiusz 1 Listopad 2011 o 5:11 pm
Około godzinę po planowanym czasie lądowania pilotowi, kpt Wronie, udało się sprowadzić maszynę na ziemię. Na pokładzie było 230 osób. Nikt nie został ranny. Niektórych pasażerów z pokładu samolotu odbierały karetki pogotowia, ale miało to związek wyłącznie ze stresem, który przeżyli pasażerowie.
http://www.rp.pl/artykul/10,742863.html

Mariusz
1 Listopad 2011 o 7:06 pm
Były również 3 Migi – wyleciały z Mińska (mieszkam w Wesołej na ścieżce) tuż nad naszymi głowami. Na niewielkiej wysokości przeleciał też tenże Boening 767- podwozie zamknięte. Kilka minut później wylądował. Przed jego lądowaniem wróciły do bazy.
Piloci Lo16 zgłosili awarię centralnego układu hydraulicznego tuż po starcie. Klapy udało się otworzyć elektrycznie. Pomimo 3 niezależnych możliwości otwarcia – podwozia nie udało się otworzyć
(1. hydraulicznie, 2 mechanicznie, 3 grawitacyjnie po odcięciu poprzednich) .
Eksperci w TVP INFO mocno zdziwieni. Wygląda na to że podwozie zostało zablokowane. Piloci do tego czasu są przetrzymywani w kokpicie samolotu. Helikoptery latają nad głową non stop.
Ta sytuacja obnażyła kłamstwo smoleńskie:
1. polscy piloci są dobrze wyszkoleni
2. samolot uderzając o beton jest praktycznie bez uszkodzeń
3. w TVP INFO puszczono na antenie krótkie fragmenty rozmowy wieży z załogą, dlaczego nie wolno puścić rozmowy załogi TU 154 przed katastrofą smoleńską ?

Dlaczego podwozie się nie otworzyło?
Nawet eksperci nie rozumieją co się mogło stać. Możemy zadawać wiele pytań, niestety, trudno mieć nadzieję, że na wszystkie otrzymamy odpowiedzi. Siły, które kontrolują globalnie współczesny świat mają macki wszędzie, i każda próba obnażenia ich satanistycznych działań spotyka się z gwałtowną kontrreakcją. Przykładem jest choćby zabójstwo Prezydenta Kennedy’ego, po którym w tajemniczych okolicznościach zginęło lub zmarło ponad 100 niewygodnych osób (>link).

hjk 1 Listopad 2011 o 8:56 pm
Smród z „wyczynem” lądowania – narazili zycie pasazerów wg tego komentarza:
„Po pierwsze to tak sie sklada, ze resztki paliwa zrzucil nad lotniskiem w Warszawie.. (wiec chyba jednak, jak kazdy samolot pasazerski, taka wlasnie funkcje posiada), po drugie informacje o niesprawnym podwoziu kapitan zglosil 10 minut po starcie, co oznacza ze mogl spokojnie zawrocic i wyladawac na Newarku. Procedura wylewania substancji gaszacej na pas trwa kilkadziesiat minut wiec w tym czasie bez problemu mozna kolowac nad lotniskiem. Kazdy logicznie myslacy czlowiek jest chyba swiadomy, ze lot do Polski byl narazeniem zycia pasazerow. Poniewaz skoro podczas standardowej kontroli, przeprowadzanej przed starem, nie wykryto usterki podwozia oznaczac to moglo ze kontrola zostala przpeprowadzona z pominieciem standardowych procedur i rownie dobrze inne systemy takze mogly byc uszkodzone. Przy tak dlugich lotach nie mozna sobie pozwolic na takie ryzyko. Jedyne co zostalo zrobione poprawnie to samo londowanie awaryjne, wiec chwala pilotowi, ze potrafil ten trudny manewr wykonac. Ale jak napisal sprawca tego watku, najprawdopodowniej z przyczyn finansowych, narazono zycie ponad 200 osob. Zreszta nie pierwszy raz.. czesto latam na tej trasie i kilka razy zamiast ladowac na JFK, gdzie byly o wiele lepsze warunki atmosferyczne, ze wzgledy na koszty obslugi, nasz wspanialy LOT wybieral ladowanie przy zerowej widocznosci i rozpoczynajacej sie burzy na planowanym Newarku.. Moze po tej sytuacji ktos w koncu sie ta sprawa zainteresuje…”
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/static,forum.html?discId=0&threadId=93096011&discPage=18&AppID=15

Stirlitz
1 Listopad 2011 o 8:01 pm
Czy ktoś się domyśla o co chodzi ? dlaczego myśliwce patrolują niebo po wylądowaniu Boeinga ?
http://www.youtube.com/user/civiltv#p/u/1/7b4aqbiMUqEStirlitz 1 Listopad 2011 o 8:16 pm (…)  dzisiejsze lądowanie to niebyła usterka…samolot ma 3 niezależne systemy otwierania podwozia , każdy działa niezależnie jeśli nawali inny, dodaj do tego że na loty atlantyckie samolot jest super szczegółowo testowany i dodaj kilkanaście samolotów wojskowych i helikopterów nad Warszawą; zobaczycie śledztwo będzie szczegółowe a w trakcie najbliższych dni poznamy inny punkt zapalny , jakiś atak polityczno-gospodarczy na Polskę z zewnątrz

Próba dokonania rytualnej zbrodni?
Na tym blogu analizowane są m.in. „dokonania” satanistycznej sekty zwanej Illuminati. Z dystansem podchodzę do symboliki liczbowej, która może odgrywać rolę w decyzjach Illuminati, jednak kilka dat, które utknęły nam w pamięci nosiło znamiona szczególnych z punktu widzenia rytualnego. Taką najsłynniejszą jest 9-11-2001. Występują w niej liczby okultystyczne 3 (jako suma cyfr roku), 9 i 11 (zob: http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/destruction_of_the_trade_centers.htm)
Dzisiejsza data też zawiera liczby okultystyczne 11 i 13 (jako suma cyfr roku 2+0+11), choć nie mogę nigdzie upchać tej 1-ki. Może ktoś z was to rozszyfruje.

Zamach na PLL LOT?
Bardzo możliwą przyczyną zamachu mogła by być próba obniżenia wartości rynkowej firmy po to by ją bardzo tanio przejąć. Niedawno doszło do założenia przez pracowników LOT spółki LOT Air. Ma być to preludium do przejęcia przewoźnika właśnie przez pracowników firmy. (zob: http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,10137126,_PB___Pracownicy_chca_przejac_stery_w_PLL_LOT.html)
Komuś może bardzo zależeć na tym by do tego nie doszło – do ewentualnego kupna firmy nie było chętnych, przynajmniej za oferowaną stawkę. Być może ktoś zdecydował, że najlepszą formą obniżenia wartości firmy byłby „wypadek”?
Oczywiście, są to tylko spekulacje, ale znając sposoby mafii bankierskiej, nietrudno coś podobnego wymyślić.

Wstęp do tragedii 11.11.2011?
Ta niebezpieczna data szczególnie dotyczy Polski.11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości, a globalistycznej mafii na pewno nie zależy na tym, by któryś z narodów był niepodległy. Dzisiejsza „awaria” mogła być zapowiedzią tego co nas może czekać 11 listopada – dyskutowaliśmy już na blogu na temat zlotu globalistycznych organizacji by zakłócić NASZE ŚWIĘTO. Jestem pewien, że tamte organizacje mają globalistycznych sponsorów, którzy na podobieństwo nazistowskiego kolaboratora i „mordercy Rosjan” Sorosa (http://www.vnnforum.com/showthread.php?t=28756), robią wszystko by wprowadzić zamęt do społeczeństw, które żyją we względnym spokoju.
Sataniści lubią symbolikę, mają też swoją „etykę”, polegającą na tym m.in., że każdy ważny ruch z ich strony musi być zapowiedziany. Zamach smoleński był moim zdaniem zapowiedziany „zamachem z różą„, który miał miejsce równo miesiąc przed 10 kwietnia 2011 roku. Za dokładnie 10 dni będziemy mieć 11 listopada, do tego mamy Święto Zmarłych. Czyż nie może być lepszej okazji dla Illuminatów by dać znać o sobie?

Szatan przegrał.
Jakby się nie patrzeć na to wydarzenie, stał się cud. W dniu Wszystkich Świętych na pokładzie był ksiądz Redemptorysta z relikwiami bł. Jana Pawła II. Przed momentem w TV Trwam był wywiad z tym księdzem – dwukrotnie rozgrzeszył wszystkich na pokładzie samolotu. Stwierdził, że wierzy w to iż obecność relikwii bł. Jana Pawła II mogła mieć kluczowe znaczenie.

Reklamy

361 responses to “LO16 – sabotaż czy wypadek?

 1. abrams 1 listopada 2011 o 10:02 pm

  tak ap ropo wypadków warto zwrócić uwagę na zwiększona częstotliwość spadania awionetek w ostatnim czasie. Co chwile była mowa o nowym wypadku lotniczym

  Polubienie

 2. centurion 1 listopada 2011 o 10:21 pm

  Lądowanie bez podwozia i z pustymi zbiornikami nie jest w żaden sposób niebezpieczna dla załogi i pasażerów.
  Odnośnie podłoża betonowa płyta pasa była pokryta pianą na wysokość około 1metra więc lądowanie wyglądało jak ślizg na dywanie.

  Polubienie

  • ozyrys 1 listopada 2011 o 11:33 pm

   @centurion -no toś się popisał specjalnością polaczków -negowaniem i zawiścią ,durny jełopie -czy zdajesz sobie sprawę z wagi i szybkości samolotu w takim momencie ladowania?? -ta piana deb@lu tylko zamortyzowała lądowanie ,gdyby c@mbale nie umiejętności pilota -to ta maszyna mogłaby pokoziołkować ,zboczyć z toru-to oczywiście kończy się katastrofą,a puste zbiorniki m@tole wybuchają z powodu nagromadzonych oparów-ot ludzik!zawistniak .

   Polubienie

   • Extazed 2 listopada 2011 o 12:23 am

    @ozyrys widzę specjalistą od lotnictwa jesteś. Popisałeś się specjalnością agenciaków – szkalowanie i obrażanie ludzi posiadających swoje własne zdanie i opinie, która według mnie jest słuszna, gdyż takie symulacje na pewno były przeprowadzane nie jednokrotnie na szkoleniach. A jak kiedyś Boeing na wodzie wylądował to co? Też nie możliwe?

    Polubienie

    • hjk 2 listopada 2011 o 1:47 pm

     @centurion
     wszystko dobrze, tylko pas nie ma 100 km długości, by się tak ślizgać – gdzies jakoś trzeba się zatrzymac…

     Polubienie

     • centurion 2 listopada 2011 o 5:11 pm

      Z całym szacunkiem ale samolot nie hamuje podwoziem(kołami) tylko klapami oraz silnikami(ciąg wsteczny) siła hamowania kół w samolocie to kilkanaście procent ogólnych zdolności zatrzymania się na pasie.
      Przy ostrym hamowaniu kołami można nawet połamać podwozie głównie przedni siłownik podwozia.

      Polubienie

      • centurion 2 listopada 2011 o 5:15 pm

       Ja nie mam zamiaru umniejszać kpt.Wronie jego zdolności bo lądowanie awaryjne wykonał perfekcyjnie mało komu udałoby się to w symulatorze nie mówiąc o rzeczywistości.
       Po prostu pilot nie dał się ponieść emocjom-panika,strach. Wykonał manewr precyzyjnie i miał na to stosunkowo dużo czasu.
       Lądowanie na rzece Hudson musiało się odbyć jak najszybciej(brak ciągu silników).

       Polubienie

       • Brus_Zły_Lis 2 listopada 2011 o 8:26 pm

        no to teraz łże media mają temat zastępczy
        http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-wiktor-grosz-cz-19.html

        Polubienie

       • O Rzesz 3 listopada 2011 o 12:14 am

        Fakt. Lądowanie było piękne. Sam chciał bym tak umieć lądować. Na rzece Hudson też był pilot liniowy i szybownik w jednym. To nie przypadek że obaj mieli tyle szczęścia. Bardzo mu pomogli swoimi umiejętnościami!.
        Przed chwilą w TVP Info „poleciała rewelacja byłej stewardessy” jak to strasznie się lata „poklejonymi taśmą” lotowskimi B 767. Czyżby kreci, czarny PR?. Możliwe że masz Monitor rację w sprawie kombinacji w kontekście ew. przejęcia LOT’u przez spółkę pracowniczą.

        Polubienie

  • zenobiusz 2 listopada 2011 o 1:07 am

   http://www.rp.pl/artykul/10,742905-Specjalisci-o-awaryjnym-ladowaniu-Boeinga-767.html
   ” Wykonując taki manewr – lądując bez podwozia – trzeba się liczyć z bardzo poważnymi konsekwencjami. Samolot jest wtedy pozbawiony systemów hamulcowych, a więc jest bardzo trudno wytracić prędkość, energię tego ogromnej masy samolotu. Samolot nie chce wyhamować na podejściu, stawia bardzo duże opory – dla pilota jest to ogromne wyzwanie.(…)

   To, co zrobili piloci Boeinga 767 to majstersztyk. Z zawodowego punktu widzenia – zrobili to bardzo dobrze.

   Widziałem moment, kiedy samolot przyziemiał, zupełnie na kadłubie, bez podwozia – to szczęście, że się nie zapalił. Poza zbiornikami celowymi paliwowymi, tam, gdzie jest kadłub – pod nim, znajduje się ogromny zbiornik paliwa. (…) Gdyby to się zapaliło, ludzie mieliby naprawdę marne szanse. (…)”
   „- Jeśli chodzi o klapy, to zadziałały, ale nie wysunęło się podwozie, stąd też przez godzinę samolot krążył (przed lądowaniem). Po pierwsze próbował wypuścić podwozie, po drugie miał za dużo paliwa, żeby lądować – powiedział Piróg.

   Wyjaśnił, że nad Warszawą boeing miał 7 ton paliwa. Maszyna musiała krążąc zużyć tyle paliwa, by „przy minimalnej ilości przy trzech tonach lądować”.

   Awaryjne zrzucanie paliwa nie miało miejsca.”

   Polubienie

   • Ktoś 2 listopada 2011 o 7:47 am

    A o fizycznym tarciu ToWarzysza na kompletach z politbiura nie uczono?

    Niebezpieczeństwami siadania na „brzuchu” jest przyziemienie bo jak pilot za ostro siądzie to mu się samolot rozkawałkuje no i to, że taki ślizg po pasie jest tylko symbolicznie kontrolowany i istnieje duże niebezpieczeństwo iż się samolot z pasa ześlizgnie na bok i tez połamie. Właściwości poślizgowe piany są równie mityczne jak patriotyzm wielu ToWarzyszy. Ona tam jest kładziona by samozapłon paliwa lotniczego nie nastąpił a nie po to by się samolotowi lepiej „jechało”.

    Polubienie

    • monitorpolski 2 listopada 2011 o 11:02 am

     Po co to TO-warzyszowanie?

     Polubienie

     • Ktoś 3 listopada 2011 o 10:49 pm

      A po co próbował mi przykleić autorstwo sfabrykowanego filmiku z YouTube? Coś mu się ryspło w planach i starał się łatać przeciek tworząc kolejny raz zadymę na blogu?

      Polubienie

   • Tomasz 3 listopada 2011 o 12:02 am

    To jest chore,zycie ludzi dla tych szuji nic nie znaczy
    http://www.tvn24.pl/-1,1722930,0,1,straty-lot_u-ida-w-miliony,wiadomosc.html

    Polubienie

  • Grafik/Policjant 2 listopada 2011 o 9:16 am

   Wg mnie zdecydowana większość pilotów poradziła by sobie z takim lądowaniem, szkolą sie na takie ewentualności intensywnie. Tak czy siak bogu dzięki orzeł wylądował 😀

   Polubienie

  • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 6:28 pm

   Nie na temat ale przy okazji :http://zmianynaziemi.pl/wideo/coraz-wiecej-znakow-szykujacej-sie-wojny-w-iranie

   Polubienie

   • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 6:40 pm

    zerknijcie na to, co tam widać jak byk, i dojdziecie do wniosku że………..http://www.amerykapn.godlo.cba.pl/stany%20%28G%29.png

    Polubienie

 3. FAKIR 1 listopada 2011 o 10:25 pm

  No nie wiem
  Mój brat był świadkiem już 3 takich historii. Kłopoty z podwoziem się zdarzają
  Ostatnio z tego co pamiętam prawie dokładnie rok temu widziałem w Meksyku podobne problemy.
  Pilot zgłaszał po starcie, że ma problemy i potem okazało się, że nie można było otworzyć klap. Następnie otworzono jedną klapę. Długo to wszystko trwało, kombinowali i w końcu wylądował ryjąc dziobem w asfalcie.

  Polubienie

  • Ktoś 2 listopada 2011 o 7:50 am

   Jest system hydraulicznego wysuwania podwozia, elektrycznego i ręcznego (grawitacyjny) jak w artykule opisano. One mają możliwość niezależnego działania na poszczególna gondole czy tez wypuszczanie jest dokonywane w każdym z tych systemów wszystkich na raz? Innymi słowy da się przy ich pomocy wysunąć tylko konkretny zestaw „kół” czy tez nie?

   Polubienie

   • O Rzesz 3 listopada 2011 o 12:22 am

    A ręczny to jaki … na korbkę? To raczej tylko w B17!.
    W tym samolocie wszystko jest zautomatyzowane. Jeśli nawalą (lub zostaną uszkodzone) układy sterujące to niczego nie uruchomisz. Nie ma też opcji zejścia pod pokład i „przyłożenia z kopa” w goleń podwozia.

    Polubienie

 4. ... 1 listopada 2011 o 10:26 pm

  propaganda zabijania i ataku na Iran w grze battlefield 3 : http://tnij.org/n10c

  , moim zdaniem cala sprawa z Iranem inaczej sie rozegra ale mimo wszystko ludzie sa urabiani na wojne , po ktorej powstanie cos na ksztalt unii swiatowej z ktorej wyloni sie na 3.5 roku biblijny antychryst : http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

  , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

  Polubienie

  • Roma 1 listopada 2011 o 11:11 pm

   A propos Iranu. Wygląda na to, że kolejny konflikt właśnie tam się może zacząć.

   Aktualizacja: 2011-10-31 9:43 am

   Podczas sobotniego spotkania z zagranicznymi gośćmi w Teheranie, prezydent Iranu dr Mahmud Ahmadineżad wyraził opinię, iż pieniądze z podatków płaconych przez narody Europy płyną wprost do kieszeni syjonistów. W zamian, syjoniści wspierają i finansują kampanie wyborcze określonych, wygodnych dla siebie partii i person w krajach Zachodu.

   Rozwijając temat syjonizmu, Jego Ekscelencja po raz kolejny stwierdził, że reżim izraelski jest bardzo skomplikowaną strukturą, trzymającą rękę na pulsie w zakresie władzy, finansów i mediów. Izrael jest według niego symbolem antyludzkiej ideologii syjonizmu, nietrzymającym się ani religii, ani etyki, a co za tym idzie, tylko udającym żydowskość.

   Powyższe uwagi zostały przez prezydenta wygłoszone w dniu, w którym w irańskiej stolicy zorganizowano konferencję, jakiej celem było ustanowienie Unii Prasowej Świata Islamskiego. Na konferencji pojawili się przedstawiciele 38 krajów.

   Mahmud Ahmadineżad nawoływał między innymi do rozwoju Unii, sformowania szerszego frontu mającego na celu przełamanie monopolu sił zachodnich mediów i podkreślenie wagi opinii muzułmanów w światowym obiegu informacji, a także zaznaczył, iż bezstronność i uczciwa obserwacja to fundamenty, na jakich powinny być budowane media.

   Z kolei irański minister kultury Mohammad Hosseini w rozmowie z Press TV stwierdził między innymi, że “Islamskie Przebudzenie” na Bliskim Wschodzie oraz rola mediów w tym wydarzeniu miały ogromną wagę, zaś głównym celem Unii Prasowej ma być pokazanie odmiennego oblicza wydarzeń opisywanych jednostronnie w mediach Zachodu.

   za: ettelaat.com
   http://www.bibula.com/?p=46410

   Polubienie

  • peryskop 2 listopada 2011 o 4:45 am

   @… te 3,5 roku dla antychrysta konsultowałeś z PokójWamem czy bezpośrednio z Obamem?

   Polubienie

   • hjk 2 listopada 2011 o 1:51 pm

    podobno to jakoś z Apokalipsy wynika, no ale problem jak to mierzyć czy od którego momentu…

    Polubienie

    • ... 2 listopada 2011 o 6:14 pm

     Ewangelia Mateusza 24:15 – gdy zobaczycie „ohyde spustoszenia” ……

     Polubienie

     • peryskop 2 listopada 2011 o 8:58 pm

      @… przytaczasz to:
      Ewangelia Mateusza 24:15 Gdy więc ujrzycie „ohydę spustoszenia”, o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte – kto czyta niech rozumie – [16] wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry.

      Natomiast nieco dalej jest powiedziane: [Mt 24:36] Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec.

      A więc w ślad za @PokójWamem i ty @… chcesz koniecznie zaistnieć i wciskasz nam na Monitorze swoje słowa i swoje wróżby które wymyślasz, powołując się na Pismo Swięte.

      Czy nie jest to nędzna uzurpacja i manipulacja?

      Więc dobrze, że ukrywasz się za kropkami, chociaż prawidłowo dodaj jeszcze jedną, bo …. pisze się przez „ch”. I „u” otwarte.

      Polubienie

      • ... 2 listopada 2011 o 10:32 pm

       od momentu pojawienia sie ohydy spustoszenia zacznie sie mnie wiecej 3.5 roczny okres wielkiego ucisku doczytaj wersety 20-21 i zobacz w 12 rozdziale Księgi Daniela wiec nie jest to uzurpacja i manipulacja – nic sobie nie uzurpuje tylko przedstawiam swoja opinie ale widzac po twoich epitetach to nie pojmiesz tego bo bezbozni nie beda mieli poznania wiec najpierw porzuc zło a pozniej bierz sie dopiero za proroctwa biblijne , pozdrawiam

       , ” Od czasu zniesienia stałej ofiary codziennej i postawienia obrzydliwości spustoszenia upłynie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni. ” KSIEGA DANIELA 12:11

       ” bezbożni będą postępować bezbożnie. Żaden bezbożny nie będzie miał poznania. lecz roztropni będą mieli poznanie ” DANIELA 12:10

       Polubienie

    • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 6:33 pm

     Gadałem wczoraj z Apokalipsą i nic nie wie na ten temat !

     Polubienie

   • ... 2 listopada 2011 o 10:36 pm

    ” dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące. ” OBJAWIENIE JANA 13:5

    , ” I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu.” DANIELA 7:25 – czas , 2 czasy i pół czasu to 3.5 roku – niedowiarki niech zobacz sobie w 12 rozdziale OBJAWIENIA JANA

    Polubienie

    • peryskop 3 listopada 2011 o 2:13 am

     @… Znów jak poprzednio z PokójWama wysypały się konkrety, których zabrakło w pierwszym podejsciu.

     Czy to nie ty podałeś „Ewangelia Mateusza 24:15 – gdy zobaczycie „ohyde spustoszenia” ……”?

     A czy zdajesz sobie sprawę, że biblijne jednostki miar nie są identyczne ze stosowanymi obecnie?

     I czy masz świadomość, że proroctwa proroctwami, a: [Mt 24:36] „Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec.” ?

     Polubienie

     • ... 3 listopada 2011 o 6:01 pm

      okresy czasu to nie daty ktorych zaden smiertelnim nie zna – ja tez

      Polubienie

 5. rabarbarek 1 listopada 2011 o 10:27 pm

  Jedna z pasazerek poinformowala , ze pilot 4 godziny wczesniej podal pasazerom wiadomosc na temat awarii. Zazwyczaj informacje na temat awarii nie sa podawane lub podawane w ostatniej chwili. Po przeczytaniu kilku doniesien prasowych z calego swiata , odnioslam wrazenie , ze pilot zdal sie na wlasna intuicje ,umiejetnosci i wiedze. Wielu dziennikarzy i ekspertow zauwaza , ze wyladowanie graniczylo z cudem . Podobny wypadek mial miejsce kilka lat temu w Nowym Jorku , kiedy pilot amerykanski skierowal samolot na rzeke Hudson. Wiedzial , ze ladowanie na twardej powierzchni skonczy sie tragicznie. Wedlug wszystkich znakow na niebie i ziemi , ladowanie polskiego samolotu nie powinno sie udac. A jednak udalo sie, co jest najlepszym dowodem na to , ze katastrofa pod Smolenskiem byla , jak powiedzial kiedys ks. Malkowski, zbrodnia. Tym bardziej , ze proba ladowania pod Smolenskiem odbywala sie na miekkim podlozu.

  Wielkie brawa dla pilota , i pokazanie calemu swiatu , ze jesli mu sie nie przeszkadza , Polak potrafi.

  http://www.seattlepi.com/news/article/Plane-from-US-lands-on-belly-in-Poland-none-hurt-2246348.php

  Polubienie

  • FAKIR 1 listopada 2011 o 10:40 pm

   To jest ciekawe
   http://kontakt24.tvn.pl/artykul,forum-lokalne-smolensk-10-kwietnia-8-25-czasu-polskiego,33138.html

   Pamiętacie zdjęcia 10 kwietnia na których było widać leżący w całości samolot wśród drzew?
   Potem zawzięcie te zdjęcia usuwano. Jednak do dzisiaj można wyszukać w necie

   Polubienie

   • FAKIR 1 listopada 2011 o 10:48 pm

    Znam osobę która miała dokładne widzenie, że tak właśnie było jak podano w tej książce
    http://www.fakt.pl/Po-bandzie-Najmocniejsza-teoria-spisku-po-tragedii-w-Smolensku,artykuly,100997,1.html
    Antymaterialny również twierdzi, że było bardzo podobnie

    Polubienie

    • FAKIR 1 listopada 2011 o 10:55 pm

     -Ludzie rozsądni czekają
     -Zwolennicy teorii spisku
     -sensacji jest więcej niż czwartkowej kobrze
     -słynie z tego, że tematów sensacyjnych się nie obawia
     -Czym karmi nas
     -bo nie jest to książka z gatunku sciencie-fiction, tylko, jak twierdzi autor, dokument
     -Być może cena po części tłumaczy jeden z motywów napisania tego dzieła, poza pragnieniem dojścia do prawdy, rzecz jasna 😉

     Nie ma to jak obiektywizm GóWna ,faktu i TVłenu…Prawda???

     Polubienie

    • hjk 1 listopada 2011 o 11:24 pm

     no wasnei, moze leciał ktoś tym samolotem z tego typu dowodami by szantażowac jakąs mafię, która tu rządzi i chcieli się tego pozbyć pod pretekstem katastrofy…

     Polubienie

   • wwr 1 listopada 2011 o 10:56 pm

    Recenzja książki Szymowskiego napisana przez FYM
    http://freeyourmind.salon24.pl/304267,zamach-tak-ale-czy-na-siewiernym

    Polubienie

    • FAKIR 1 listopada 2011 o 11:12 pm

     No właśnie
     Zawsze gdy wklejam link do tej książki, wtedy natychmiast po kilku minutach pojawia się link do jakiejś strony z krytyką.
     Znacie jakieś inne opracowania, które równie systematycznie są krytykowane w mediach?

     Polubienie

     • monitorpolski 2 listopada 2011 o 11:09 am

      Otworzyło mi się dopiero po którejś tam próbie…

      Polubienie

  • wwr 1 listopada 2011 o 10:48 pm

   Samolot miał też problem z otwarciem klap. Gdyby nie udało się ich otworzyć to pewnie lądowanie miałoby dużo dramatyczniejszy przebieg. Nie jestem specjalista ale klapy mają chyba wpływ na prędkość.

   Polubienie

   • FAKIR 1 listopada 2011 o 10:57 pm

    Miał problemy z otwarciem klap, ale tych od zakrywania „podwozia” czyli złożonych kół

    Polubienie

    • wwr 1 listopada 2011 o 11:06 pm

     Ja to zrozumiałem jednoznacznie jako klapy w skrzydłach. W jakiejś relacji opowiadali, że klapy jednak udało się opuścić a we wcześniejszych – Boeing ma problem z podwoziem i z klapami.

     Polubienie

   • centurion 1 listopada 2011 o 10:57 pm

    …bez sprawnych klap to na pewno by nie wylądowali

    Polubienie

    • wwr 2 listopada 2011 o 3:30 pm

     Z dzisiejszej konferencji TV z udziałem pilota:
     klapy udało się otworzyć w trybie awaryjnym

     Polubienie

  • jakisbuk 1 listopada 2011 o 10:58 pm

   rabarbarek – no w smleńsku było miękko 🙂 zapomniałaś tylko że rosły tam drzewa

   Polubienie

   • rabarbarek 1 listopada 2011 o 11:21 pm

    sbuku , a pamietasz to jedno male drzewko , ktore stracilo kilka galazek. Wroc myslami do zdjec . Czy pamietasz moze jakies stare 100 letnie deby?

    Polubienie

    • jakisbuk 1 listopada 2011 o 11:27 pm

     kup sobie motor rozpedź sie do ponad 200 na godzine i niech cie trafi mucha 🙂 wtedy sie dowiesz jaka jest siła tych „gałązek” przy odpwiedniej prędkości – a skoro ty tam widzisz jedno małe drzewko to może zmień okulary 🙂

     Polubienie

     • sebecx 1 listopada 2011 o 11:48 pm

      a co to takiego „motor” ? …silnik od pralki? ..samochodu? ..motopompy? ..co to jest „motor”? …

      Polubienie

      • jakisbuk 2 listopada 2011 o 12:26 am

       motor jest to niesamowite urządzenie nieznane współczesnej niezależnej nauce i nigdy nie opisane nawet na tym forum oraz Davida Icke – porusza sie po zeimi na 2 poduszkach powietrznych które są schowane dla niepoznaki w coś co przypomina gumę do żucia ale tym nie jest. Do napedu przeważnie używa sie nieziemskiej technologii której tu ujawnić nie mogę z wiadomych względów – ponieważ to forum czytają różne niecne kreatury – a te jak wiadomo wykorzystały by tą technlogie do zniszczenia ludzkości – ponieważ jak każdy wie na tym forum ąsame wybitne umysły – wiec z łatwością wyczytacie miedzy wierszami o czym piszę – dla mniej rozgarniętych zdradzę niesamowitą tajemnicę dodając że urządzenie to można rozpoznać po niesamowitym dźwieku który może wychwycić tylko wrażliwe ucho – a dźwięk ten to – brym brym brym
       – drugie ułatwienie to takie że niektorzy co bardziej wrażliwi kierowcy tych niesamowitych maszyn zakładają okulary i w czasie jazdy starają sie nie uśmiechać na terenach gdzie występują owady, a ci jeszcze bardziej strachliwi zakładają kaski – ale to tylko ci co nie wierzą w boską opatrzność, co jak wiadomo zdarza sie niezwykle rzadko 🙂

       PS. widziałem filmy na youtube gdzie te maszyny poprzerabiano i nazwano je drakster – ale ja w te filmy nie wierze i uważam że to syjonistyczna manipulacja – no bo kto przy zdrowych zmyslach wsiadłby na coś takiego – tak wiec uważam że to fake (podróby) wiec tych filmów nie oglądajce bo to szatańske sztuczki i nic wiecej

       Polubienie

       • monitorpolski 2 listopada 2011 o 12:45 am

        Mocno pracujesz na premię, dzisiaj się wzniosłeś na wyżyny, prawie jak Miłosz czy też inna zmora polskiej literatury, którą obdarzono tę samą nagrodą co ludobójcę.

        Polubienie

        • jakisbuk 2 listopada 2011 o 12:58 am

         z nudów pisze 🙂 bo mam niezły ubaw z tego co wy jesteście w stanie wymyślić – staram sie nadążyć – ale wszystkich przypadków które tu piszą ogarnąć sie nie da 🙂

         wiesz nie oglądam TV to tu mam z czego się pośmiać – to lepsze niż kabaret. Ten świat ciągle mnie zadziwia a szczególnie ludzie którzy potrafią uwierzyć w każdą brednie – szkoda że nikt mi za to nie płaci 🙂 i musze na życie zarabiać w inny sposób.

         Polubienie

        • rabarbarek 2 listopada 2011 o 1:05 am

         I takie cos mialabym kupic …bryyymmm

         Polubienie

        • 44 2 listopada 2011 o 9:59 am

         Monitor, zakłądając przez 5 sek., że jakisbuk nie jest agentem dezinformacji, to naprawdę nie dopuścisz na te 5 sek do siebie myśli, że część ludzi czytających Twojego bloga może popaść w tego rodzaju stan umysłu? Po prostu reagują ciętym dowcipem na pograniczu kpiny, bo tak powinien zareagować przeciętny internauta czytając, że WSZYSKO naokoło niego jest spiskiem. Być może jest to podświadoma reakcja obronna organizmu? Ja zawsze uważałem, że Twoi przeciwnicy nie będą marnować czasu na ośmieszanie bloga. Taka droga jest długa i często przynosi odwrotny skutek. Przecież w większości inteligenti ludzie tu piszący nie dadzą się zwieść byle komu. Trzeba odróżniać wroga od prześmiewcy i tym drugim się nie przejmować. Szkoda czasu.
         =============================================
         Monitorpolski: 44, jeśli uważasz, że na tym blogu jest stek bzdur, to po co tu w ogóle wchodzisz? Ja wiem kto tu pisze i sami widzimy JAK pisze. Nie wmawiaj ludziom, że „inteligentni” nie dadzą się zwieść „spiskami” o jakich się tu pisze. Daję ci słowo, że kilka osób ma wieloletni tytuł doktora, a są i z tytułem profesora. I to są właśnie ci najbardziej radykalni w ujawnianiu spisków. Nie musisz mieć żadnego tytułu, by to samo robić. nawet nei potrzebujesz znajomości języka – tłumacze internetowe dają zrozumiałe wyniki. Potrzebna jest tylko chęć.
         „jakisbuk” sądzi, że metodą ośmieszania zdyskredytuje publikowane tu rzeczy, a tak naprawdę to tylko sam się ośmiesza.
         Gdyby podszedł merytorycznie, podając kontrargumenty, co np. robi od czasu do czasu „extazed”, to moglibyśmy z nim dyskutować. A tak to jest tylko żenada.

         Polubienie

       • Extazed 2 listopada 2011 o 12:49 am

        kim jesteś? : O

        Polubienie

       • Ktoś 2 listopada 2011 o 7:56 am

        Idąc w drugą stronę są zdjęcia źdźbeł traw powbijanych na wylot w szyby przez tornado. U tez ktoś powie ze to niemożliwe by się coś tak kruchego dało tak wbić i żeby przy okazji szyba nie pękła.

        Polubienie

        • hjk 2 listopada 2011 o 2:08 pm

         ależ szyba pęka, ale zapewne tylko w „polu rażenia” źdźbła…
         rozumie to każdy kto widział dziury w szybie od kul czy choćby kulki od łożyska wystrzelonej z procy. A żdźbło jest dość sztywne, a tym bardziej przy takiej prędkości…

         Polubienie

     • Aśka 2 listopada 2011 o 12:11 am

      @jakisbuk
      Nie chce mi się wierzyć w to, że mogą istnieć ludzie, którzy swoje sądy o poważnych sprawach, opierają na takich badaniach. To niewiarygodne.

      Polubienie

      • jakisbuk 2 listopada 2011 o 2:05 am

       mnie też nie chce sie wierzyć w to co tu ludzie piszą – to niemożliwe żeby tak naprawdę myśleli 🙂

       Polubienie

     • unaMaga 2 listopada 2011 o 1:18 am

      @ jakiegoś sbuka

      1. Przykład katastrofy, która miała miejsce w Lesie Kabackim dowodzi,
      że to samolot ścina drzewa a nie odwrotnie. Wtedy samolot pościnał drzewa
      a był to samolot cywilny. W samolocie wojskowym blachy są mocniejsze,
      więc opcja jakoby drzewo o średnicy 30 cm złamało skrzydło samolotu
      to wersja dla bezmózgowców.
      2. Skoro samolot w Smoleńsku miał prędkość, masę i uderzył w ziemię,
      to czemu nie ma na glebie żadnych śladów tego uderzenia ?
      To był miękki teren, las, błoto, więc GDZIE jest jakiś lej, rów, dół
      albo jakikolwiek ślad uderzenia w glebę ? Na żadnym z filmu lub zdjęcia
      nie było śladu zagłębienia w glebie. To przeczy prawom fizyki a nawet logiki.
      Ślady w podłożu powinny być wyraźne i głębokie skoro samolot uderzył
      aż tak mocno, że wszystko porozrywało w drobny mak (nomen omen)
      Logika wskazywałaby na rozerwanie samolotu ponad poziomem ziemi.
      Albo to w ogóle nie był ten nasz samolot. ?

      Polubienie

      • monitorpolski 2 listopada 2011 o 1:26 am

       Oczywiście, że to było zaaranżowane. Spektakl dla durni, których niestety jest większość.

       Polubienie

       • jakisbuk 2 listopada 2011 o 2:01 am

        unaMaga – znajdź sobie 30 cm drzewo – najlepiej sosne i przetestuj spotkanie z taką gałazką przy 200 na godzine – do testów użyj najlepiej jakiegoś mercedesa bo są dość twarde – czekamy na relacje 🙂

        „więc opcja jakoby drzewo o średnicy 30 cm złamało skrzydło samolotu
        to wersja dla bezmózgowców.” zobczymy po teście kogo nawiesz bezmózgowcem

        ciekawi mnie równiesz geniuszu gdzie wyczytalaś o tych grubszych blachach 🙂

        Polubienie

        • monitorpolski 2 listopada 2011 o 11:22 am

         Tu masz analizę uderzenia metalu o drzewo: http://www.bibula.com/?p=27786
         A tu analizę wykonaną przez profesora fizyki wraz z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa: http://cato234.salon24.pl/239280,fizyk-prof-m-dakowski-w-sprawie-katastrofy-smolenskiej

         Polubienie

        • unaMaga 2 listopada 2011 o 1:47 pm

         @ jakiś sbuk albo SBuk itp.

         zaproponowano mi przeprowadzenie testu tj. uderzenie samochodem marki
         Mercedes w drzewo, żeby zbadać w ten sposób wynik dla …… samolotu.
         Punkt nr 1 to należy zachować proporcje
         pomiędzy gabarytami samolotu a samochodu
         a więc
         samolot na ok. 100 pasażerów do samochodu (5 pasażerów)
         ma się tak jak
         drzewo o średnicy 30 cm do gałązki o średnicy ok 1,5 cm
         Przy tych warunkach wstępnych testu rezygnuję z używania samochodu
         a zamiast tego podchodzę sobie do przeszkody na nogach
         i łamię gałązkę … ręką, bez rozpędu, albo z kopa karate yokogeri

         Poza powyższym warto zastanowić się, dlaczego wojskowy samolot amerykański
         przeciąl linę kolejki linowej a jemu się nic nie stało (wypadek w roku 1998 Włochy)
         a nie był to duży samolot.

         cytat za http://kalendarium.polska.pl/wydarzenia/article.htm?id=293323

         Przecięta lina

         Jeszcze tragiczniejszy wypadek kolejki linowej miał miejsce na 3 lutego 1998 r. we włoskim ośrodku narciarskim Cavalese w Dolomitach. Tego dnia lecący bardzo nisko samolot EA-6B Prowler ze znajdującej się w pobliżu tego ośrodka bazy amerykańskich sił powietrznych przeciął linę nośną tamtejszej kolejki górskiej. Wagonik z 20 pasażerami runął na ziemię z wysokości 120 m. Żadna ze znajdujących się w nim osób nie miała szansy na przeżycie. Wśród ofiar tego wypadku znalazło się dwoje Polaków – Ewa Strzelczyk, dyrektorka Teatru Muzycznego w Gliwicach i jej 12-letni syn Filip.

         Nie winny spowodowania katastrofy, winny zniszczenia taśmy

         Ciekawe, swoją drogą, jest to, że sprawca tej katastrofy, pilot Richard Ashby został przez amerykański sąd wojskowy (amerykanie nie dopuszczają do sądzenia swych żołnierzy przez sądy państw, w których oni stacjonują) uniewinniony od zarzutu nieumyślnego spowodowania śmierci 20 osób i uznany winnym jedynie… zniszczenia taśmy magnetofonowej z zapisem przebiegu feralnego lotu. Jedyną karą, jaka go spotkała, było wydalenie z armii USA.
         http://kalendarium.polska.pl/wydarzenia/article.htm?id=293323

         A test na bezmózgowca jaki daje …. wynik ?

         Polubienie

        • unaMaga 2 listopada 2011 o 2:11 pm

         @ jakis sbuk

         a tu masz jeszcze trochę na temat liny stalowej w Dolomitach i drzewa smoleńskiego

         http://www.bibula.com/?p=41929
         Dziwne te samoloty – stalowe liny tną, o brzozę się łamią – Janusz Wojciechowski
         Aktualizacja: 2011-08-9 9:38 pm

         Pamiętacie państwo katastrofę sprzed kilku lat w Dolomitach, gdy to amerykański samolot wojskowy zerwał line kolejki górskiej? Wagon runął, zginęło 20 osób, w tym dwie Polki.

         Widzieliście państwo, jak wygląda lina kolejki? Gruba jak wąż boa, do tego skręcona, ma wytrzymać udźwig kilkudziesięciu ton. Samolot zerwał ją i nawet nie miał śladu, a pilot się tłumaczył, że niczego nie zauważył.

         Starsi ludzie, tacy jak ja, jeszcze pamiętają katastrofę w Lesie Kabackim, w 1987 roku. Jeszcze pamiętam obraz Lasu Kabackiego po tej katastrofie, wyglądał on jak tajga syberyjska po upadku Meteoru Tunguskiego. Samolot ściął skrzydłami z hektar lasu, zanim rozbił się w zderzeniu z ziemią.

         Polubienie

        • jakisbuk 2 listopada 2011 o 2:21 pm

         Monitor – daje 1000 $ jak ktos jednym uderzeniem siekiery przetnie 10- cm suchą sosnową gałąź – ale nie chodzi mi o rozłupanie klocka na pół – bo zdaje sie ten twój „Ekspert” o tym pisze – przynajmniej ja tak zrozumiałem jego opis na http://www.bibula.com/?p=27786

         ja też jestem ekspertem bo rąbie nieraz drewno do kominka 🙂 i wiem że nawet gdybym sie zes… nie przetniesz żadnej gałęzi 10- cm – nieważne czy mokrej czy suchej

         sugeruje temu twojemu ekspertowi zrobic test samochodowy na 30 cm brzozie przy predkości 200 k/h – chyba nie potrzeba być jasnowidzem zeby sobie wyobrazić skutki – prawda ?

         i moze zakończmy temat – bo przypomnę że zaczął sie od tego że ktos tu napisał że samolot ściął kilka gałazek – a prawda jest taka ze ta gałazka miała 30 cm grubości – więc jak przestaniecie pisać takie bzdury – to ja przestanę sie do nich odnosić 🙂

         Polubienie

         • monitorpolski 2 listopada 2011 o 2:36 pm

          Ok, a co z tym samolotem Tu154, który wylądował w lesie ścinając dziesiątki drzew i kadłub był w całości – tylko część ludzi zginęło, byli ranni? Ta katastrofa była chyba w lecie ub. roku. Znalazłem jeszcze to: http://im.in.com/connect/images/profile/apr2010/Russia_Plane_Crash_300.jpg

          Polubienie

        • unaMaga 2 listopada 2011 o 3:40 pm

         @ jakiegos sbuka lub SBuka

         Dziwne te samoloty – stalowe liny tną, o brzozę się łamią – Janusz Wojciechowski
         Aktualizacja: 2011-08-9 9:38 pm

         Pamiętacie państwo katastrofę sprzed kilku lat w Dolomitach, gdy to amerykański samolot wojskowy zerwał line kolejki górskiej? Wagon runął, zginęło 20 osób, w tym dwie Polki.

         Widzieliście państwo, jak wygląda lina kolejki? Gruba jak wąż boa, do tego skręcona, ma wytrzymać udźwig kilkudziesięciu ton. Samolot zerwał ją i nawet nie miał śladu, a pilot się tłumaczył, że niczego nie zauważył.

         Starsi ludzie, tacy jak ja, jeszcze pamiętają katastrofę w Lesie Kabackim, w 1987 roku. Jeszcze pamiętam obraz Lasu Kabackiego po tej katastrofie, wyglądał on jak tajga syberyjska po upadku Meteoru Tunguskiego. Samolot ściął skrzydłami z hektar lasu, zanim rozbił się w zderzeniu z ziemią.

         http://www.bibula.com/?p=41929

         A co się tyczy testu „naukowego” czyli uderzenia samochodem marki Mercedes w drzewo
         o średnicy 30 cm, to należy pamiętać o zachowaniu PROPORCJI w zakresie gabarytów
         czyli samolot na ok 100 osób do auta na 5 osób
         ma się tak jak
         drzewo o średnicy 30 cm do gałązki o średnicy ok 1,5 cm
         Stwierdzam, że gałązkę tej grubości złamie człowiek ręką lub z kopa karate (yokogeri)
         i to bez rozbiegu, samochód do tego niepotrzebny wcale.
         @ jakiś sbuku, porównywanie samolotu do siekiery jest absurdalnie nieprofesjonalne
         z punktu widzenia naukowego
         bo zapominasz o zachowaniu przybliżonych warunków doświadczenia
         czyli gabarytów (rozmiarów)
         jak możesz porównywać wielkości samolotu i siekiery jakby były one …. jednakowe ?
         czyś ty widział kiedyś samolot na żywo ?
         albo samochód stojący obok samolotu ?
         Test samochodem, który mi proponowałeś jest niepotrzebny,
         bo tej grubości gałązkę człowiek łamie ręką.
         W Dolomitach w roku 1998 był zdarzyło sie,że samolot wojskowy zerwał stalową
         linę kolejki i pilot prawie tego nie zauważył.
         Zatem -jak wykazano powyżej- twierdzenie, że drzewo złamie skrzydło samolotu
         to wersja dla bezmózgowców.

         Polubienie

    • rabarbarek 1 listopada 2011 o 11:29 pm

     Pewnie to byla LIPA.

     Polubienie

     • Bromba 2 listopada 2011 o 12:01 am

      Nie,to była taka zwykła pancerna ruska brzoza,samolot zaś ze szkła.

      Polubienie

      • jakisbuk 2 listopada 2011 o 8:46 pm

       „unaMaga 2 Listopad 2011 o 1:47 pm

       @ jakiś sbuk albo SBuk itp.

       zaproponowano mi przeprowadzenie testu tj. uderzenie samochodem marki
       Mercedes w drzewo, żeby zbadać w ten sposób wynik dla …… samolotu.
       Punkt nr 1 to należy zachować proporcje
       pomiędzy gabarytami samolotu a samochodu
       a więc
       samolot na ok. 100 pasażerów do samochodu (5 pasażerów)
       ma się tak jak
       drzewo o średnicy 30 cm do gałązki o średnicy ok 1,5 cm
       Przy tych warunkach wstępnych testu rezygnuję z używania samochodu
       a zamiast tego podchodzę sobie do przeszkody na nogach”

       o czym ty kobieto pierdzielisz ? jakie proporcje ? sama to wymyśliłaś czy w nuczek z przedszkola ci taki genialny pomysł podsunął ?

       ja twierdze jak wiekszość normalnych ludzi ze skrzydło samolotu urwało sie po uderzeniu w brzoze – dociera to do ciebie ? – wg ciebie – to skrzydło mogło ściąć tą brzoze i nic sie nie powinno wydarzyc – tak ? – no wiec co j urwało ? i co złamało tą brzozę ? http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/w-tym-miejscu-los-96-ofiar-zostal-przesadzony,4238919,fotoreportaz-mini.html

       no wiec ja ci proponuje zrobic to samo samochodem – który jest znacznie trwalszy niż samolotowe skrzydło – a jak ci szkoda samochodu to otwórz tylko drzwi przy 200 km/h i zachocz o podobne drzewko 🙂

       zakładam że pojecia nie masz co sie dzieje przy takich predkościach 🙂 – może niech cie ktoś przewiezie motocyklem bez kasku – to cie wtedy olśni 🙂 – oczywiście proponuje cie tez przy tej prędkości spróbować uderzyć ręką w jakąś gałązke na pobliskich drodze drzewach lub krzakach- odezwij sie jak wyjdziesz że szpitala 🙂

       Polubienie

       • jakisbuk 2 listopada 2011 o 9:26 pm

        a tu masz filmik że nawet drzew nie potrzeba aby samolot rozpadł sie na kawałki
        1: http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=UTEvyUGvY3M
        2: http://www.youtube.com/watch?v=h3eySRvbRyE&feature=related
        ===============================================
        Monitorpolski: widać, że w bambuko sobie lecisz. Pierwszy wypadek to wynik prędkości, wcale samolotu nie rozerwało na strzępy, a drugi to wybuch paliwa.

        Polubienie

       • Ktoś 3 listopada 2011 o 11:54 pm

        Ze skrzydłem jest trochę inaczej niż to się w dyskusji o „śmiertelnej brzozie” mówi. Na skrzydło samolotowe działają ogromne przeciążenia. Wystarczy, że jego wytrzymałość mechaniczna zostanie naruszona w sposób dostateczny a działające na niego siły aerodynamiczne dokonają reszty zniszczenia. Czy uszkodzenia wynikłe z trafienia brzoza czy były wystarczające czy nie do wyłamania końcówki skrzydła to temat do dyskusji speców od konstrukcji samolotów. Porównywanie modelu samolot-brzoza do mercedes-gałązka jest niepoważne. Jaki to ma cel? Na pewno nie jest robione to po to by wyjaśnić „tajemnicę” wypadku tylko doprowadzić intrygę do końca. O jakiej mówimy? O tej która stanowiła całokształt dokonań poświęconego w wypadku już politycznie bezużytecznego kaczyńskiego.

        We Włoszech faktycznie doszło do ścięcia przez bodajże f-16 liny kolejki górskiej. Pilot tłumaczył się iż nie miał jej zaznaczonej na swojej mapie. Ale i t tamtym wypadku doszło do naruszenia wytrzymałości statecznika pionowego tyle, ze nie jest on aż tak niezbędny do zachowania lotności samolotu by było to przyczyna jego upadku. Porównywanie tych wypadków tez jest nieco bezsensowne ale to temat na inna dyskusje.

        Polubienie

   • monitorpolski 1 listopada 2011 o 11:29 pm

    W podobnym wypadku takiego samego typu samolotu, który się zdarzył później, było ściętych dziesiątki drzew, a samolot miał kadłub w całości. Nie mam linka do tego pod ręką, ale jest to na pewno „smoking gun”.

    Polubienie

    • rabarbarek 2 listopada 2011 o 12:31 am

     Z drzewami , podobnie jak latarniami, siedzeniami, instrukcjami, predkosciami, odleglosciami, dokumentami , cialami, na miejscu wypadku byla masa klopotu. To znikaly to sie pojawialy. Widocznie ogladalismy z jakisbukiem inne wersje , Wiadomo , ze naczalstwo przygotowalo ich kilka.

     Jakisbuku , chcesz mnie widze wpedzic w koszty. Motor mi niepotrzebny , a okulary tez nie.

     Tu o drzewach.

     http://www.bibula.com/?p=21415

     Polubienie

    • jakisbuk 2 listopada 2011 o 1:21 am

     jest film na YT gdzie samolot ląduje na lotnisku i potem spada z pasa chyba w pole kukurydzy – nie potrzeba drzew żeby sie połamał na kawałki

     tu jeszcze lepszy przykład

     a tu widać jakie to gałazki pościnał nasz samolot – mieli pecha bo możliwe że gyby nie to drzewo udało by im sie poderwać samolot i jakoś wylądować


     Polubienie

     • zenobiusz 2 listopada 2011 o 11:38 pm

      Zbuk@
      Wiem że żałujesz że u Konrada na blogu,a i gdzie indziej zakończył się temat brzozy,a ty tyle pracy włożyłeś żeby go opanować,ale daj już spokój.Odwracasz uwagę od tematu.

      Polubienie

   • mi461 2 listopada 2011 o 7:01 pm

    z tego wynika ze jestes mlody i bardzo ograniczony, (wydaje ci sie ze cos wiesz)wiec nie podejmuj dyskusji o czym o czym nie masz pojecia chlopcze.

    Polubienie

  • rabarbarek 1 listopada 2011 o 11:11 pm

   No i ten dzien dzisiejszy tak bardzo wyjatkowy dla Polakow. Miliony Polakow skladaja kwiaty na grobach bliskich , zapalaja swieczki , i myslami i modlitwami obejmuja takze ofiary tragedii smolenskiej.

   Mam nadzieje , ze to tylko przypadek .

   Polubienie

   • hjk 1 listopada 2011 o 11:26 pm

    „nie ma przypadków, są tylko znaki”,,,

    Polubienie

    • sebecx 1 listopada 2011 o 11:31 pm

     ..o to to..

     Polubienie

     • Rodriguez7 2 listopada 2011 o 11:06 am

      ta… mgła nad całym krajem

      Polubienie

  • monitorpolski 1 listopada 2011 o 11:27 pm

   Dziwne, ksiądz w TV Trwam twierdził, że powiadomiono ich o konieczności awaryjnego lądowania na godzinę przed.

   Polubienie

   • hjk 2 listopada 2011 o 1:06 am

    Moze chodziło o wywołanie czegoś mającego odwracać uwagę od kryzysu w UE, bo grecy zapowiedzieli referendum, jeden amer. fundusz już zbankrutował = zajmował sie europejskimi aktywami…
    to ew. wątek ekonomiczny, tak jak ze smoleńskiem był ze sp. Skrzypkiem szefem NBP, co to MFW się nie kłaniał…

    Polubienie

    • rabarbarek 2 listopada 2011 o 3:49 am

     Szukalam miejsca , zeby napisac dokladnie to samo. Wlasnie przerobilam Grecje. Panika wywolana sytuacja w Grecji , odbiera rzadzacym rozum. Wiec i pomysly na odwrocenie uwagi od tych wydarzen moga przyprawiac o zawrot glowy. Nie docenili Wrony w takim razie.

     Polubienie

     • peryskop 2 listopada 2011 o 5:25 am

      Nawet Chrabia Bul się pomylił mówiąc onegdaj, że polski pilot poleci nawet na wrotach stodoły.
      Ale nie ujawnił, że polski pilot potrafi też w podobnych warunkach bezpiecznie wylądować.

      jakis@buku – ponieważ wygląda na to, że masz kontakt z Centralą, to spytaj ich, proszę, o jakiej średnicy brzozy smoleńskiej wciąż mowa? Bo powtarzana jest średnica 30 cm tak jakby tamta brzoza była walcowatym słupem o stałej średnicy. Czy to była taka lokalna odmiana betula smolenskovensis?

      Bo jeśli nie to warto zawrócić uwagę na to, że jeśli miała pień o średnicy 30 cm u podstawy, to na wysokości lotu Tu154M musiała być odpowiednio cieńsza, powiedzmy 2-12 cm. Więc jak taka cienka część brzoza mogła ściąć skrzydło dużego odrzutowca klasy niełamiotsa?

      A jeśli miała 30 cm średnicy na wysokości ok 15 m – czyli tam gdzie skończyła się rejestracja w czarnych skrzynkach – to u podstawy ta brzoza musiałaby mieć ok 80 cm średnicy. Więc zapytaj też kolegów z Centrali jak w takim razie tak potężne drzewo ścięli miejscowi maładcy, no i po co je ścięli?

      Jak już będziesz miał odpowiedź, to wpadnij tu na Monitora i oświetl nasze ciemne pały.

      Polubienie

      • jakisbuk 2 listopada 2011 o 2:38 pm

       na tym filmie gdzieś od 1 min jest pokazana ta „gałazka” 🙂 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gOo1xZj0sZE
       i z pewnością nie ma ona 2-12 cm jak piszesz – no ale na tym forum każdy widzi to co chce widzieć 🙂
       ==========================================
       Monitorpolski: nie „filmie”, a „animacji”

       Polubienie

       • zenobiusz 2 listopada 2011 o 3:41 pm

        Brawo,rosyjska symulacja jako dowód.Centrala sie nie popisała.

        Polubienie

        • peryskop 2 listopada 2011 o 6:15 pm

         jaki@sbuku rozśmieszyłeś do rozpuku!
         Aż się prosi sepuku…

         Twoja animacja nas nie przekonuje.
         Musiałbyś sobie znaleźć kogoś jeszcze bardziej głupiego niż Zeno i ja.

         Jeśli w Centrali nie macie nic o smoleńskiej „brzozie 30 cm” poza narracją i animacją,
         to chyba i ty tracisz powoli nadzieję na jakieś światełko w tak ustawionym tunelu?

         Polubienie

       • mi461 2 listopada 2011 o 7:10 pm

        SBUKU wiesz co ? nie wkurzaj nas jakimis ruskimi symulacjami, musisz uwazac tez na bociany bo moga cie podrzucic do kapusty, bo w tym zyciu chyba nie nabierzesz rozumu
        oj nie

        Polubienie

        • jakisbuk 2 listopada 2011 o 7:56 pm

         na tym filmie jest to samo drzewo co na tych fotkach – ślepy to stwierdzi

         http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/w-tym-miejscu-los-96-ofiar-zostal-przesadzony,4238919,fotoreportaz-mini.html

         http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/w-tym-miejscu-los-96-ofiar-zostal-przesadzony,4238919,9095905,fotoreportaz-maly.html#photo9095905

         porównując wielkość zniczy i kwiatów z wielkościa drzewa można sobie wyobrazic ze nie była to gałazka – zaraz pewnie usłysze że te kwiaty i znicze podrzuciła ruska bezpieka 🙂 albo ze to fotomontaz 🙂

         Polubienie

        • peryskop 3 listopada 2011 o 4:14 am

         Jaki@sbuku – trochę wyżej zaoferowałeś zakład o 1000 dolarów.
         Czy to znaczy, że ciągle rezydujecie na Florydzie?
         Czy grywacie tutaj w golfa z Mirem?
         Wow, jaki ten świat mały…

         Polubienie

 6. Dark2001 1 listopada 2011 o 10:35 pm

  Mam polewkę czytając tego bloga.

  Polubienie

  • Stirlitz 1 listopada 2011 o 11:19 pm

   to ja Ci dam czarną polewkę …

   Polubienie

  • zenobiusz 2 listopada 2011 o 3:48 pm

   Koniecznie zmieniaj pampersa.

   Polubienie

 7. MamOczy 1 listopada 2011 o 10:50 pm

  A, w mediach nie wspominają o ty, że Grecja zrobi referendum .

  Giełdy znowu na czerwono i poniżej kilku % cały ten szczyt można uznać za nieważny bo grecy nie poprą planu oszczędnościowego .
  Są głosy by ich wywalić z euro jak nie poprą planu .

  Polubienie

  • sebecx 1 listopada 2011 o 11:44 pm

   ..no i słusznie, że nie poprą planu… ciekawie wypowiadają się racjonalnie myślący, którzy nie wierzą w teorie spiskowe… ogólnie mowa, że: „napożyczali kasy i robić im się nie chce”… miesiąc temu słyszałem jak członek lubelskiego RC mówił: ” ale jaki kryzys w Grecji, teraz nie stać ich tylko na kawę w restauracji „… ja tam mam miarę i zawsze nią mierzę: TO CO ROBISZ, MÓWI TAK GŁOŚNO, ŻE NIE SŁYSZĘ TEGO CO MÓWISZ …bądź jak powiadał JC: PO OWOCACH ICH POZNACIE…
   ..a tak w ogóle fryc i żabojad VS http://www.youtube.com/watch?v=-qR0Uke2XNI

   Polubienie

  • Ktoś 2 listopada 2011 o 8:01 am

   Jak to nie. Oniet już od kilku dni straszy apokalipsą jak Grecy wzorem Islandczyków powiedzą lichwiarzom głośnie SPIERDALA… WASZE DŁUGI TO WASZ PROBLEM.

   Polubienie

   • hjk 2 listopada 2011 o 2:38 pm

    i słusznie – jak pożyczysz 1000 zł i nie masz z czego oddać, to masz problem, ale jak pożyczysz milion czy miliard, to bank ma problem…
    Cały ten kryzys i całe aj – waj to z powodu grożących strat bankom z powodu pazerności, nieostrożności i chciwości tychże i to one głównie mają problem.
    Realna ekonomia podlega tylko pewnym wahaniom koniunkturalnym, no ale jak się chce zajeździć, to niech bankrutują – pewnie prywatni ludzie już dawno powycofywali oszczędności, jak ktoś jeszcze jakieś miał, więc nic sie im nie powinno dziac…

    Polubienie

 8. KKeny 1 listopada 2011 o 10:55 pm

  Lądowanie Boeinga LOT z innej perspektywy

  Polubienie

 9. Stirlitz 1 listopada 2011 o 11:11 pm

  właśnie szedłem od rodziny wieczorną aleją , po kilku głębszych nie prowadzę…i myślałem nad lista pasażerów , że lista będzie bardzo pożądanym dokumentem przez dziennikarzy, jak teraz przeczytałem ten neews o relikwiach na pokładzie ( Jana Pawła 2) , to jestem pewien , że to uratowało pasażerów i załogę przez szybkim spotkaniem z Panem albo męczarniami choroby powypadkowej. to mi daje nadzieję że jesteśmy pod opieką jako Naród ,, pod warunkiem , że wiara będzie w nas trwała .

  Polubienie

  • Józef Bizoń 2 listopada 2011 o 12:11 am

   No to teraz będziemy mieli potrzebny cud … następnie koniecznie trzeba wybrać PiS … no i żegnaj Polsko na wieki – http://jozefbizon.wordpress.com/
   Buntującym się Polakom będzie się zatykać gębę świętym.
   Przy okazji umknęło wam bardzo ważne wydarzenie w dniach 31.10-01.11-2011

   „Europejscy rabini po raz pierwszy spotkali się w Polsce”

   „Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami Konferencji Europejskich Rabinów, która po raz pierwszy w swojej historii odbywa się w Polsce, w Warszawie – poinformowano na stronie internetowej prezydenta.
   Do spotkania doszło wczoraj, przy okazji Zjazdu Naczelnych Rabinów Europy, który odbywa się w stolicy w dniach 31 października – 1 listopada; to największe zgromadzenie rabinów w Polsce od czasów drugiej wojny światowej.”
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/europejscy-rabini-po-raz-pierwszy-spotkali-sie-w-p,1,4895620,wiadomosc.html

   Polubienie

   • zenobiusz 2 listopada 2011 o 12:52 am

    „Do spotkania doszło wczoraj”
    No przykre,
    że nie zaprosili Pana
    ,przykre.

    Polubienie

    • Józef Bizoń 2 listopada 2011 o 4:01 am

     Czy oprócz inwektyw, insynuacji, odwracania kota ogonem Zenobiusz coś więcej potrafi?
     Bo to co Pan wyprawiasz jest typowo talmudyczne. No i bawisz się Pan w ciotkę przyzwoitkę na Pana Marka blogu?
     Ale 1-go gdzieś [w jakimś] budynku oni obradowali, a tu masz samolot popsuty – no i może niewiadomo gdzie spaść. To by zaś tłumaczyło – na wszelki wypadek – dwa F-16 i wojskowe helikoptery.

     Polubienie

     • jakisbuk 2 listopada 2011 o 4:11 am

      panie Józefie – zenobiusz potrafi znacznie wiecej – to zanczy rozganiać chmury 🙂 – uzywa do tego miedzianych rurek i troche opiłków ze złomu – indianie robili to w prostszy sposób za pomocą odpowiednich modłów ale wiadza ta upadla pod naciskiem chrześcijańskich wyzwolicieli 🙂 ponieważ indiańska wiedza upadła w zamian można kupić na allegro działo orgonowe zenobiusza 🙂

      Polubienie

     • rabarbarek 2 listopada 2011 o 4:44 am

      Panu , zas Panie Jozefie , najlepiej wychodzi opluwanie PiSu i Papieza. Gratuluje!

      Polubienie

      • Józef Bizoń 2 listopada 2011 o 5:06 am

       Konkrety dyżurny talmudyczny ‚rabarbarku’ – proszę konkretnie wskazać co jest nieprawdą na
       w materiale na http://jozefbizon.wordpress.com – i gdzie jest to opluwanie.
       Tam w tym materiale są wszyscy od tzw. prawa do tzw lewa.
       Ja rozumiem, że miało to być zakryte dla skutecznego ogłupiania Polaków.
       Skoro ujawnione fakty nie pasują, to tym gorzej dla faktów [no i wówczas argument opluwanie].
       Przecież nie może być tak, aby ryba w ostatniej chwili zerwała się z wędki – to i takich rabarbarków do pilnowania są całe tabuny w sieci. A Komorowski mówi, że teraz proces trzeba zdynamizować. A może rabarbarek ma tylko wielkie dziury w mózgu po długotrwałym używaniu mocnych trunków?

       Polubienie

       • rabarbarek 2 listopada 2011 o 5:25 am

        No w tym momencie pokazal Pan klase i postawe prawdziwego Polaka. A alkohol wprost uwielbiam , wczoraj o tym pisalam na stronie. Najlepiej mocny i z zakaska. I rzeczywiscie siedze na czatach , i pilnuje kiedy Pan sie pojawi na stronie.. A z Komorowskim jestem na ty i codziennie dostaje od niego nowe instrukcje. Oj te dziury , Panie Jozefie , te dziury…

        Polubienie

       • zenobiusz 2 listopada 2011 o 10:24 am

        ” A może rabarbarek ma tylko wielkie dziury w mózgu po długotrwałym używaniu mocnych trunków”
        Tu już się Bizoń odsłonił,że bardziej się nie da.Wszyscy czytelnicy ,znają i cenią rabarbarka od dawna,a Bizoń gryząc paluchy z bezsilności,nie wymyślił nic innego,jak zasugerować,jej alkoholizm.Tak jest z wszystkimi Bizonia popłuczynami.Wszedł Bizoń trwale w towarzystwo jakiegoś zbuka.Stary Amschel Rothschild, mówił synom,nie wkłada się, wszystkich jajek, do jednego koszyka.A Bizoń sam się włożył.

        Polubienie

        • zenobiusz 2 listopada 2011 o 10:32 am

         „Konkrety dyżurny talmudyczny ‘rabarbarku’ – proszę konkretnie wskazać co jest nieprawdą ”
         Można wskazać ,co jest prawdą ,nie czytając dalej w linku Bizonia.!!!!!
         Z oponentów, czy wrogów politycznych,robi Bizoń,starozakonnych lub alkoholików
         .Czy on ,Bizoń jest ze szkoły Palikota,czy odwrotnie.???
         Pamiętamy, jak Palikot,sugerował alkoholizm Lecha Kaczyńskiego,
         Te same metody,ten sam mocodawca.

         Polubienie

        • Wizzgaa 2 listopada 2011 o 1:31 pm

         Zeno – ten pan się raczej „wyłożył ” . Swoją drogą powinieneś być układniejszy wobec starszego człowieka , nie nauczyli w domu szanować słów dziadów ??!! …..

         Polubienie

        • hjk 2 listopada 2011 o 2:48 pm

         Pan Józef akurat tu robi dobra robote demaskując oszustwa PiSu, podobnie pisze H.Pająk w swoich książkach, np. w „Konspirację czas zaczynać”…
         Trzeba to w końcu zrozumiec, ze PiS jest pseudo-opozycją podobna do demokratów w stosunku do republikanów (ci się tam zawsze wzajem opozycjonują, w zalezności kto rządzi), która ma za zadanie krzyczeć, głosowac, robić raban i szum, a zasadniczo pacyfikowac jakieś patriotyczne elementy, które tam się jeszcze zapodziały nie znając prawdziwych celów tej formacji, ale przede wszystkim nie dopuścić do powstania realnej opozycji wobec reżimu.

         Wyjątkowo w tych wyborach mozna było zagłosowac na PiS jako na „mniejsze zło” i z braku zorganizowania się realnej opozycji, mając nadzieję, ze nie dokonają takich zniszczeń jak PO i wstrzymają pewne negatywne tendencje.

         Polubienie

        • zenobiusz 2 listopada 2011 o 3:53 pm

         Hjk@
         miło że się określiłeś.
         ” demaskując oszustwa PiSu”
         Może ty je wskażesz, a przy okazji siłę polityczną którą należy wspierać,
         męża opatrznościowego ,którego widzisz na czele opozycji ???

         Polubienie

        • peryskop 2 listopada 2011 o 6:28 pm

         @Zeno twoja zaślepiona nagonka na pana J. Bizonia wskazuje, że coś może być na rzeczy.
         A jeśli może…

         Bo czasy takie, że o lądowaniu „zaadresowanego” Boeinga ukazał się i taki refleksyjny komentarz:
         są na świecie sprawy, które fizjologom się nie śniły.

         Tak, fizjologom.

         Polubienie

        • zenobiusz 2 listopada 2011 o 11:46 pm

         peryskop@
         rozumiem ,że sugerowanie alkoholizmu,i talmudyczności,uczciwej czytelniczce, bo nie pieje z zachwytu,nad Bizoniem,to właściwa droga.
         No to podążaj nią dalej peryskopie.Po wynurzeniu ,możesz się zdziwić,a póki co piej z zachwytu..

         Polubienie

       • Stirlitz 2 listopada 2011 o 9:19 pm

        ja widzę , każdy kto nie łyka Pana teorii to żyd i alkoholik :))) niech sie Pan nie zapieni , bo nawet w słusznej sprawie ale pieniactwa nie znoszę , bo ono „Sprawę” gmatwa

        Polubienie

       • monitorpolski 2 listopada 2011 o 10:48 pm

        Sądzę, że można ustalić wspólny interes, którym jest np nasza niezależność i niepodległość. I należy się tym zająć. Co da przekrzykiwanie się kto gorszy PiS czy PO, jeśli mamy sytuację porównywalną z niewolnikiem w starożytności?
        Tu potrzeba działania kreatywnego, a nie destruktywnego. Pierwszym krokiem zawsze są media, dojście do większej ilości ludzi.
        Uważam, że zarówno p. Bizoń, jak i Zenobiusz i Rabarbarek bardzo dużo zrobili dla popularyzacji pewnych drażliwych tematów. Są iskry na styku, a przecież każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Apelowałbym do unikania inwektyw i ataku ad hominem. To nie są metody, którymi powinniśmy się posługiwać. Chyba, że nie mamy argumentów?

        Polubienie

        • rabarbarek 3 listopada 2011 o 6:39 am

         Monitor bronie KK , choc popelnia bledy i bronie PiSu[choc tez polelnial bledy] , bo tyle pomyj na nich wylano , ze juz starczy. Nie latwo pogodzic sie z faktem , ze nam wymordowali polowe rzadu. Zrozum , bylam na spotkaniu z A. Walentynowicz , ktora prosila ,” nie zapomnijcie mnie kiedy zgine”, ” nie zapomnijcie tego co mowilam”. A mowila duzo i wierze Jej. Wchodzenie z tekstami , ktore kolejny raz atakuja niezyjacych , przy Dniu Zmarlych jest po prostu niedelikatne.

         Zeno, dzieki jeszcze raz. Tu jednak nie o mnie chodzi. Pamiec zamordowanych jest dla mnie swieta i tylko to sie liczy. Tak naprawde ja nic nie znacze. . Jesli ktos poczuje sie lepiej , posylajac mi kalumnie , niech posyla .Choc przyznam , ze slownictwo uzyte w stosunku do nas mile nie bylo. Niech pocieszeniem bedzie fakt , ze i tak czeka nas wszystkich ten sam koniec. Niezaleznie od tego kogo popieralismy i komu wbijalismy szpile pod zebra. Swiat zjezdza po rowni pochylej . Tam gdzie sie zatrzyma wesolo nie bedzie. Wiec korzystajmy poki mozemy z dobrodziejstwa mozliwosci wymiany informacji , starajac sie nie robic krzywdy sobie nawzajem. Sorry Monitor za zamieszanie.
         Jak powiem ” peace” to tez pewnie niektorym zle zabrzmi.

         Co za zycie. http://www.youtube.com/watch?v=-hIi5GmLUq4&feature=related

         Polubienie

        • Wizzgaa 3 listopada 2011 o 1:13 pm

         Obawiam się Monitor , że ten „wspólny interes” / czy mianownik / > tzn . nasza niezależność i niepodległość to UOGÓLNIENIE WIELOZNACZNE I NIE DLA WSZYSTKICH MAJĄCE TEN SAM CIĘŻAR . Wiesz , można też powiedzieć że lis i zając mają wspólny interes tzn. zachowanie określonego terytorium . Ale co dalej ? Dalej jest tak ,że zawsze jeden będzie polował na drugiego . Czy stworzą wspólne media ? Na jakiś krótki czas , może . Ale potem lis będzie chciał zjeść / no może trafi mu się przepiórka / . U ludzi potrzeba większa niż żarcie to żądza władzy , przewagi psychicznej i różne inne. Mogą byc dwie kreatywne jednostki i każda bedzie uważała ,że zrobi cos lepiej niż ta druga . Więc kto ma być szefem tego NAJNOWSZEGO ,WRESZCIE SŁUSZNEGO UKŁADU POLITYCZNEGO /SPOŁECZNEGO ? / . Chyba naprawdę tylko interwencja Opatrzności może pomóc lisom i zającom bronić terytorium i sensownie organizować życie na tym terytorium .

         Polubienie

   • sebecx 2 listopada 2011 o 12:59 am

    ..no to czyli trza się spodziewać trzeciej…

    Polubienie

   • monitorpolski 2 listopada 2011 o 10:42 pm

    Moim zdaniem jest to bardzo ciekawe. Przygotowania do Judeopolonii?
    Ot tak sobie Prezydent nie spotyka się z kapłanami innych wyznań.

    Polubienie

  • sebecx 2 listopada 2011 o 12:13 am

   ..mnie się zdaje, że wiara jest ważna, ale nie musi być konieczna… znam bardzo dobrze pewnego człowieka, który zszedł ze ścieżki wiary i odgrażał się, że gdyby dana była mu możliwość stanąć przed Bogiem, to mu dupę skopie za krzywdy które spotykają ludzi tego Świata… nigdy nie miał pretensji o swój los… często stawał w obronie innych …nie wyszło mu w handlu, bo jak kogoś nie było stać, to sprzedał taniej jak kupił… i często powtarzał, że za wojny też by chętnie Boga rozliczył… i dostał ten ktoś awanturniczy od Boga łaskę zrozumienia: ..że Bóg działa poprzez doświadczanie… wspomnę dodatkowo, że osoba ta była zdeklarowanym karierowiczem z mentalnością odsuwania prokreacji na później.. hmm… dziś z radością oczekuje 2 dziecka… niezbadane są …. 🙂

   Polubienie

   • Grafik/Policjant 2 listopada 2011 o 1:11 pm

    I ma racje, bo nie ma kogoś takiego jak „Pan Bóg” który przyjdzie i rozliczy niedobrych ludzi za złe czyny, jest Siła taka której nie rozumiemy do końca, Nie pytanie czy, a pytanie co istnieje. Pewny jestem że nie jest tak jak to sobie wyobrażacie, siedzący na tronie pan z brodą…

    Polubienie

  • Ktoś 2 listopada 2011 o 8:02 am

   Na tej liście jest ktoś kto mógłby być celem zamachu? Samolot przewoził jako bagaż coś cennego? Coś naprawdę cennego?

   Polubienie

  • Wizzgaa 2 listopada 2011 o 12:43 pm

   Stirlitz , myślę ,że mistyczna interpretacja nie jest tu konieczna . Po prostu nasz pilot to prawdziwy mistrz pilotażu i gigant psychiczny . Oglądałam kilka razy – nie mogłam wyjść z podziwu , jak Wrona sto-pnio-wo i płynnie wręcz subtelnie obniżał lot , zanim siadł , jak ważka na płycie . Cudo !! I nie mówcie mi ,że jakaś piana w tym pomogła bo na pianie mógł najwyżej ześliznąć się z toru . Piana zresztą służyła do czegoś innego . To wielki dzień pilota Wrony i triumf naszego lotnictwa i szczęście dwustu ludzi oraz ich rodzin . I NIE SZUKAJCIE ZBĘDNYCH WYJAŚNIEŃ . Tu wszystko było czarno na białym

   Polubienie

   • rabarbarek 2 listopada 2011 o 8:36 pm

    Nowe haslo dla pilotow wziete z komentarzy na Fecebook

    Fly like an eagle , land like a crow
    LATAJ JAK ORZEL , LADUJ JAK WRONA

    Najlepsze komentarze z prasy zgranicznej znalazlam tutaj…
    Wypowiadajacy sie znawcy przedmiotu podkreslaja perfekcje naszego pilota. Jak twierdza gdyby nie opanowanie maszyny do perfekcji i stalowe nerwy , samolot nie mial zadnych szans na bezpieczne wyladowanie.

    http://www.nytimes.com/aponline/2011/11/02/business/AP-EU-Poland-Emergency-Landing.html?_r=1

    Polubienie

  • jakisbuk 2 listopada 2011 o 9:38 pm

   oszukać przeznaczenie 6 🙂 a nie mówiłem

   http://muzyka.wp.pl/gid,639029,title,Decapitated-byli-w-feralnym-samolocie,galeria.html?ticaid=1d4fd&_ticrsn=5

   Polubienie

 10. snajper-s 1 listopada 2011 o 11:17 pm

  Wszyscy głodni sensacji jak hieny na pustyni

  Polubienie

  • hjk 1 listopada 2011 o 11:35 pm

   nie sensacji tylko jakichś racjonalnych wyjasnień, bo „dziwne rzeczy się dzieją”, nieprawdaż?
   http://zamach.nowyekran.pl/post/36050,ladowanie-na-okeciu-bardzo-dziwna-usterka

   Polubienie

   • hjk 2 listopada 2011 o 12:15 am

    wklejam tekst z linku, bo cenzura (z NE?) już go popsuła:
    „Lądowanie na Okęciu, bardzo dziwna usterka.
    ZACHOWAJ ARTYKUŁ To jest nadzwyczaj dziwne, bo systemy kontrolne i napędzające są zdublowane. Prawdopodobieństwo tego, że ten sam błąd może pojawić się równocześnie w trzech miejscach, jest niemożliwe.

    Wypadek lotniczy B767 na Okęciu, 1 –XI-2011
    W dzisiejszym nastąpiło awaryjne lądowanie samolotu LOT, B 767.

    Przy podejściu do lądowania, pilot zauważył problem z wypuszczeniem podwozia.
    Na godz. 16,38, ONET,
    http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/awaryjne-ladowanie-boeinga-767-w-warszawie,1,4895711,region-wiadomosc.html
    podał bez składu i ładu:
    „Rzecznik Okęcia Przemysław Przybylski powiedział w TVN 24, że pilot zgłosił problem „z wysunięciem klap potrzebnych przy lądowaniu”.
    „to pierwszy raz dla LOT lądowanie bez podwozia. Załoga sygnalizowała, że była usterka systemu hydraulicznego i elektrycznego – poinformowano. Boeing 767 był to samolot 14-letni, w bardzo dobrym stanie technicznym.”

    W jednym krótkim artykule taka duża sprzeczność, bo albo klapy, albo podwozie.
    Pozostając przy podwoziu: składa się ono z dwóch grup:
    – Podwozie przednie
    – Podwozie główne.
    Podwozie główne składa się z podwozia lewego i prawego. Tak wiec mamy trzy gniazda zamocowania podwozia. Mamy do czynienia z liczba mogą. Jak widzieliśmy w TV, te trzy gniazda /podwozia/ miały równoczesne taką samą usterkę.

    To jest nadzwyczaj dziwne, bo systemy kontrolne i napędzające są zdublowane. Prawdopodobieństwo tego, że ten sam błąd może pojawić się równocześnie w trzech miejscach, jest niemożliwe. Wykluczamy taki błąd konstrukcyjny, który może polegać na tym, że owszem wszystko jest zdublowane, a i tak całość jest uzależnienia od jednego bezpiecznika, który właśnie się zepsuł i katastrofa gotowa. Samolot ten jest produkowany od dawna i ew. błędy konstrukcyjne zostałyby zauważane i poprawione.

    Możliwe jest to, że tylko jedno podwozie uległo awarii, lecz pilot lądował na schowanych dwóch pozostałych podwoziach, a to celem zachowania lepszej równowagi samolotu przy dotknięciu z ziemią. To byłoby logiczne.

    Problem polega jednak na tym, że dotychczasowe informacje nic nie wskazują na to, że to tylko jedno podwozie miało usterkę. Przeciwnie, informacje o wizualnej kontroli stanu wychylenia podwozia wskazują, że był problem z trzema podwoziami równocześnie.

    Problem ten przedyskutowałem pobieżnie z szwedzkim państwowym expertem od katastrof lotniczych i on stwierdził ze zdziwieniem, że nic takiego sobie nie przypomina.
    Słyszał właśnie w radio o tym wypadku na Okęciu. Uważał, że dziennikarze musieli cos źle powtórzyć. Przypadek, gdzie wszystkie trzy podwozia nawalają równocześnie trudno znaleźć. Jeżeli ta informacja nie będzie skorygowana ( do tylko jednego podwozia), to będzie bardzo ciekawie.”

    Polubienie

  • Stirlitz 1 listopada 2011 o 11:37 pm

   śledztwo jest jednak szybkie , czyli cos jest „na rzeczy”
   http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/364548,awaria-samolotu-cos-przecielo-instalacje.html

   Polubienie

   • FAKIR 1 listopada 2011 o 11:58 pm

    Coś przecięło???
    Ja wiem kto to pośrednio powoduje
    One cały czas poprzez swoje „wybory” życiowe „przecinają i podcinają” normalnym ludziom życie.
    Wiecie kto????
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Leming
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Makak_jawajski

    Polubienie

    • FAKIR 2 listopada 2011 o 12:03 am

     Przypominam, że są to gatunki wyjątkowo inwazyjne.
     Czego doświadczamy często na własnej skórze

     Polubienie

     • FAKIR 2 listopada 2011 o 12:05 am

      Najlepszą hodowlę prowadzi obecnie Palikot.
      Już zaczął się otaczać odpowiednimi specjalistami
      http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,10492197,Do_posla__Ile_norek_jest_zabijanych_na_pana_fermie_.html

      Polubienie

    • Ktoś 2 listopada 2011 o 8:07 am

     To raczej znana z bajek PISZCZĄCA POLSKA BIEDA obgryzała kabelki z instalacji by czymś brzuszek napełnić. Ona nie dostaje po 400 tyś za wymyślanie kolejnych patentów na upodlenie Polaków w Polsce jak to niektórym za tą bardzo odpowiedzialna dziejowo prace płacą.

     Polubienie

   • hjk 2 listopada 2011 o 12:20 am

    najlepszy jest ten wpis:
    ~MŁODY WYKRZTAŁCONY2011-11-01 22:27
    TAWARISZE Z RASIJI MAJĄ DOŚWIADCZENIE W BADANIU WYPADKÓW, TO ONI PO-WINNI TO ZBADAĆ!

    Polubienie

 11. monitorpolski 1 listopada 2011 o 11:34 pm

  Ksiądz dr Piotr Natanek, m.in. o konieczności Intronizacji, ale też o Palikocie…
  „Mamy teraz większy problem, bo oni się przygotowywali od kilkunastu lat…”

  Polubienie

  • Stirlitz 1 listopada 2011 o 11:41 pm

   a ta sytuacja nam umknęła…
   http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/364508,prezydent-komorowski-spotkal-sie-z-delegacja-rabinow.html

   Polubienie

   • AQQ 1 listopada 2011 o 11:56 pm

    otóz to i gadali o uboju rytualnym zwierząt….b.ciekawa sprawa-zwłaszcza dla polskojęzycznych.

    Polubienie

    • hjk 2 listopada 2011 o 12:25 am

     tak, szczególnie ze wg talmudu goje to zwierzeta…

     Polubienie

     • sebecx 2 listopada 2011 o 1:03 am

      ..tak, tak ….a gojówki to k.u.r@w.y ..pisze to tylko dlatego, że niektórzy matki wielodzietne nazywają dupodajami, to niech se taki popatrzy co talmudyści sądzą o jego mamusi…

      Polubienie

      • sebecx 2 listopada 2011 o 1:05 am

       ..i nie tylko jego, żeby była jasność, bo ostatnio to coś ociężałość umysłową zauważam… może to dobroczynne opryski….

       Polubienie

       • Aśka 2 listopada 2011 o 2:03 am

        nie martw się sebecx, mam to samo … nie nadążam za wszystkim, co się dzieje … a pryskali faktycznie obficie ostatnimi dniami

        Polubienie

     • peryskop 2 listopada 2011 o 7:23 pm

      Czyżby Holendrzy zorientowali się o co chodzi pomimo swojej depresji?

      Polubienie

      • peryskop 2 listopada 2011 o 9:05 pm

       To pytanie dotyczy niepokoju rabinów po zainicjowaniu kroków przez Parlament w Holandii dla zakazu uboju rytualnego, w kontekście tych wpisów:

       AQQ 1 Listopad 2011 o 11:56 pm
       otóz to i gadali o uboju rytualnym zwierząt….b.ciekawa sprawa-zwłaszcza dla polskojęzycznych.

       hjk 2 Listopad 2011 o 12:25 am
       tak, szczególnie ze wg talmudu goje to zwierzeta…

       Polubienie

   • AQQ 2 listopada 2011 o 3:33 pm

    ??? http://www.sfora.pl/Izrael-wystrzelil-Jerycho-Szykuje-sie-do-wojny-a37370

    Polubienie

   • pola 2 listopada 2011 o 11:06 pm

    Caroline Glick: Po Smoleńsku polskie elity przestały mieć własne zdani

    Więcej
    http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/po-smolensku-polskie-elity-przestay-miec-wasne-zdanie_212437.html

    Polubienie

  • Extazed 2 listopada 2011 o 12:33 am

   A ja tam ciesze się że Palikot się dostał do sejmu : )

   Polubienie

   • monitorpolski 2 listopada 2011 o 12:43 am

    Będą niezłe jaja, nie?

    Polubienie

    • Extazed 2 listopada 2011 o 12:46 am

     Powiem tak: Polskiego sejmu póki co i tak się nie da przed złem uchronić. Każdy z obecnych polityków zaprzeda dusze diabłu. Dla kasy te świnie są gotowe zrobić wszystko. A jak jest Palikot to przynajmniej będzie można tę szopkę oglądać z uśmiechem a może i zioło zalegalizują przy okazji. Potrzebne tu jest ogólnoświatowe przebudzenie. Jakaś iskra powodująca zmianę systemu na jakiś ludzki bo to co jest teraz to w głowie się nie mieści.

     Polubienie

     • hjk 2 listopada 2011 o 2:54 pm

      Inna interpretacja tej „dobroci” byłaby taka, ze uśpione katolickie społeczeństwo z częścią hierarchii moze zostanie przebudzone dzieki excesom Palikota – to będzie taki niezamierzony przez nich skutek…

      Polubienie

      • peryskop 2 listopada 2011 o 9:00 pm

       bo nie ma tego złego, co by…

       Polubienie

       • Extazed 2 listopada 2011 o 9:42 pm

        …na dobre nie wyszło : )

        Polubienie

  • ALFA 2 listopada 2011 o 8:44 pm

   Piotr Tymochowicz, działacz Ruchu Poparcia Palikota o Polakach

   o Polakach hujowe i debilne społeczenstwo!

   Polubienie

 12. cinomorecam 1 listopada 2011 o 11:53 pm

  Witam , ciekawi mnie to że to dziś, w tym dniu – wiadomość o bezpiecznym wylądowaniu samolotu z tyloma pasażerami na pokładzie i na tv -zatkane wszystko !? Tylko, czy to nie specjalnie ? Ciekawe ! ( przypomina mi się projekt Iryda , ofset na F 16 , Kasa ,,,temat głęboki dla pamiętających ) Życzenia ślę dla wszystkich osób z tego rejsu ,bo na pewno nie wiedzieli jak to się skończy , piloci dostaną medal …

  Polubienie

 13. nowy84 2 listopada 2011 o 12:05 am

  Lotnisko nie będzie zamknięte do jutra…tylko do czwartku do 4 rano!!

  Polubienie

 14. maran 2 listopada 2011 o 12:16 am

  a tymczasem w Niemczech afera jak sie patrzy. Wyglada na to ze Apokalipsa zbliza sie do nas wielkimi krokami. Coraz wiecej znakow.
  „Gigantyczny skandal w niemieckim Kościele. Media zainteresowały się, czym zajmuje się należąca w 100 procentach do niemieckiej Konferencji Episkopatu spółka Weltbild.
  I okazało się, że nie tylko sprzedaje ona książki promujące ezoteryzm, ateizm, ale jest też właścicielem 2.500 tysiąca stron pornograficznych.”
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/niemieccy_biskupi_handluja_pornografia_i_ezoteryzmem__16564

  Polubienie

  • peryskop 2 listopada 2011 o 6:03 am

   @maran: „…należąca … do niemieckiej Konferencji Episkopatu spółka Weltbild… sprzedaje ona książki promujące ezoteryzm, ateizm, ale jest też właścicielem 2.500 tysiąca stron pornograficznych.”

   Czy jeszcze ktoś się dziwi, że kardynalicja niemiecka nie chciała podać ostatnio ręki BXVI?

   Polubienie

   • snajper-s 2 listopada 2011 o 11:27 am

    Wczoraj jakiś ksiądz katolicki gadał o medytacjach , a rano (czyli teraz) na TVpolonia pokazywali (reklamowali) pejsatych. Znana prezenterka zadawał im pytania (klan lubawiczów) , i sobie tak mysle w głowie … , dziewczynko nawet niemasz pojecia w sensie rasistowskim ale jesteś dla nich GOJKĄ. Analogicznie wilki w owczej skórze. Coraz częście krasnoludki wciskaja sie do narodowej tv która jest tylko atrapą i nie reprezentuje naprawde polski, a sprzedała się za kesz ideologi faszystowskiej z brukseli czyli mamienie ludzie w kierunku złudnej DEMOKRACJI, analogicznie od 89′ roku oglądam nonstop te same głowy gadające jako samozwańcy reżimowi dyktatorzy w programie „GWIAZDY POLSKIEJ (niemieckiej) PROPAGANDOWEJ ESTRADY” .

    Polubienie

 15. ikona 2 listopada 2011 o 12:27 am

  no to nas beda Polakow w ten sposob teraz zabijac. !?. Nasz kraj jest niesamowicie bogaty w surowce, oni to wiedza ci wielcy rabini .Mamy juz malo czas teraz bedzie sie rozgrywac ostateczna walka o nasz ukochany i piekny kraj z piekna kultura i zasobami naturalnymi prawdopodobnie najwiekszymi w calej europie .Jeszcze Polska nie zginela poki my prawdziwi Polacy zyjemy !!!
  jest wiara ze jednak ze swieci nad nami czuwaja .

  Polubienie

  • zenobiusz 2 listopada 2011 o 12:57 am

   Masz absolutną rację,jeszcze się zdziwi niejeden.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/01/jeszcze-polska-nie-zginela-najbogatsze-panstwo-europy/

   Polubienie

   • sebecx 2 listopada 2011 o 1:10 am

    ..teraz to na czasie …http://www.youtube.com/watch?v=-qR0Uke2XNI

    Polubienie

   • Józef Bizoń 2 listopada 2011 o 4:07 am

    A tak – zdziwi się nie jeden po przeczytaniu tego
    http://jozefbizon.wordpress.com
    No i jak się przeczyta, to każdy normalny zada sobie naturalne pytanie
    o co w końcu mędrcowi Zenobiuszowi chodz?

    Polubienie

    • jakisbuk 2 listopada 2011 o 4:24 am

     panie bizoń – raczej nikt sie nie zdziwi – bo np ja skończyłem czytać twój blog po „Królowa Maria Panna ogłosiła sie królową polski w Krakowie 400 lat temu ” 🙂 – czytanie dalej czegokolwiek co tam napisałeś uwłaczałoby rozumowi – wybacz 🙂

     Polubienie

     • hjk 2 listopada 2011 o 3:00 pm

      A jak naprawdę się ogłosiła, to co powiesz buku z lasu?

      Polubienie

    • czlowiek 2 listopada 2011 o 10:10 am

     Chodzi mu o to aby zyd nie wpadl w bloto ,przeciez to jego ziomkowie i ty Jozek jeszcze tego nie pojales ?

     Polubienie

    • zenobiusz 2 listopada 2011 o 10:16 am

     Ciekawe,że na moim blogu zaatakował ten temat ,miziostwór,a tutaj Józef Bizoń.
     Tak, wszelkich wybitnych Polaków jak Jan Paweł II, Kard.Wyszyński,Ojciec Rydzyk,Ks.Natanek,Jarosław Kaczyński,należy ubrać w jarmułki ,i opluć.Gorzej z bogactwami naturalnymi,te nie dają się przypisać żadnej nacji czy religii,po prostu są,i czekają na Gospodarza.
     Jeszcze Polska nie zginęła…..,Panie Bizoń,i dobrze ,że nie wie Pan
     o co Zenobiuszowi chodzi.

     Polubienie

     • Wizzgaa 2 listopada 2011 o 12:53 pm

      Zenobiusz , czy miziostwór to ten ,co ubóstwo uważa za przejaw haniebnej głupoty , nieudacznictwa i zerowego IQ ? Jakaś nieuzasadniona pycha go rozdyma ? A może uzasadniona bo całkowity brak skrupułów to jednak cecha występująca u znakomitej mniejszości .

      Polubienie

     • monitorpolski 2 listopada 2011 o 11:03 pm

      Proszę, dajcie spokój. W ten sposób najłatwiej atakować. Trudniej sięgnąć do argumentów.
      PiS nie jest u władzy, dlatego nie zastanawiam się co by było gdyby.
      Należy odpowiedzieć na pytanie: co robić żeby zacząć iść do przodu, a nie spadać w przepaść niewolnictwa. Bo taki mamy problem.
      A może by tak wykorzystać kogoś z PiS, kto ma dobre intencje?
      Bo w PO trudno mi takich ludzi w ogóle znaleźć, może źle szukam?

      Polubienie

      • zenobiusz 2 listopada 2011 o 11:54 pm

       „Należy odpowiedzieć na pytanie: co robić żeby zacząć iść do przodu, a nie spadać w przepaść niewolnictwa. ”
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/01/jeszcze-polska-nie-zginela-najbogatsze-panstwo-europy/
       Ja właśnie próbuję,ale doczekałem się drwiny.

       Polubienie

 16. jakisbuk 2 listopada 2011 o 12:48 am

  hehehehe – to jest dobre 🙂

  „Szatan przegrał.
  Jakby się nie patrzeć na to wydarzenie, stał się cud. W dniu Wszystkich Świętych na pokładzie był ksiądz Redemptorysta z relikwiami bł. Jana Pawła II. Przed momentem w TV Trwam był wywiad z tym księdzem – dwukrotnie rozgrzeszył wszystkich na pokładzie samolotu. Stwierdził, że wierzy w to iż obecność relikwii bł. Jana Pawła II mogła mieć kluczowe znaczenie”

  a czy nie jest dokładnie odwrotnie ? że to właśnie te relikwie spowodaowały że o mały włos 260 osób poszły by za swoim pasterzem – może tak na to ktoś spojrzy ? a nie odwraca kota ogonem

  chyba 2 dni temu w niemczech wylądował samolot bez przedniego podwozia – czy tam też leciał jakiś ksiądz z pamiątkami ??

  Polubienie

  • monitorpolski 2 listopada 2011 o 1:25 am

   Jeśli by tak było, to wszystkie kościoły z relikwiami by dawno spłonęły

   Polubienie

   • jakisbuk 2 listopada 2011 o 4:00 am

    kiedyś sie troszke tym interesowałem – przeczytaj z ciekawości 🙂

    * Około 150 kościołów twierdzi, że jest w posiadaniu przynajmniej jednego ciernia z korony, która mogła mieć ich najwyżej 40. Korona cierniowa, bez jednego ciernia, znajduje się w katedrze Notre Dame w Paryżu i pokazywana jest w Wielki Piątek.
    * Krople krwi Chrystusa znajdują się m.in. w bazylice św. Marka w Wenecji, w bazylice św. Krwi w Brugii (Belgia) oraz w rzymskich kościołach: Santa Croce, Santa Maria Maggiore i San Giovanni in Laterano.
    * Niezwykłe bogata jest kolekcja gwoździ, którymi ciało Chrystusa miało być przybite do krzyża. Ponad trzydzieści kościołów, w różnych miejscowościach twierdzi, że posiada co najmniej jeden „oryginalny” gwóźdź. Po jednym mają: kościół na Lateranie, św. Krzyża w Rzymie, św. Marka w Wenecji i katedra w Mediolanie. W Krakowie, w Kaplicy Zygmuntowskiej jest jeden cały gwóźdź, a po połówce mają: kaplica św. Kosmy i Damiana oraz kościół Świętej Trójcy.
    * Jeszcze do niedawna sporym wzięciem cieszył się kult świętego napletka. Posiadaniem tego „autentycznego” chwaliło się aż trzynaście świątyń, m.in. Santiago de Compostela w Hiszpanii i bazylika św. Jana na Lateranie w Rzymie.
    * W całej Europie bardzo rozpowszechnione są kryształowe fiolki z mlekiem, którym Matka Boska karmiła małego Jezuska. Ich posiadaniem szczyci się wiele miast we Włoszech, Francji i Hiszpanii.
    * Kosmyk włosów Dziewicy Maryi znajduje się w katedrze w Reims we Francji oraz w bazylice św. Marka w Wenecji. Święta tunika, czyli fragment szaty, którą miała nosić Matka Boska podczas narodzin Jezusa, obecnie przechowywana jest w katedrze w Chartres, we Francji oraz na Lateranie. Pieluszka, w którą po narodzeniu został zawinięty Jezus, znajduje się w kościele św. Dionizego w Paryżu. Strzępy tuniki z wełny (własnoręcznie utkanej przez Matkę Boską), w którą Jezus był ubrany w drodze na kalwarię, można oglądać w Trewirze w Niemczech. Pięć fragmentów drewna ze żłóbka , w którym leżał mały Jezusek, jest co roku wystawianych na widok publiczny, z okazji świąt Bożego Narodzenia w Santa Maria Maggiore w Rzymie.
    * Część stołu z Ostatniej Wieczerzy znalazła schronienie w rzymskiej bazylice św. Jana na Lateranie, a kawałek stołu z wesela w Kanie Galilejskiej, jakimś cudem zachował się w kościele św. Franciszka w Asyżu. Fragmenty obrusa z Ostatniej Wieczerzy są w Lizbonie, w kościele św. Rocha oraz w kościele św. Andrzeja w Krakowie.
    * W Hiszpanii do dziś przechowywane jest pióro, które spadło ze skrzydła archanioła Gabriela podczas zwiastowania. Katedra w Magdeburgu posiada drabinę, na której kogut piał, kiedy Piotr zaparł się Chrystusa. W Santiago de Compostela, przy grobie św. Jakuba Apostoła, jest ogon osła, na którym Chrystus wjeżdżał do Jeruzalem. Na Lateranie przechowywana jest złota urna, pełna manny, zebranej na pustyni. Dwa odciski stóp, pozostawione ponoć przez Jezusa w bazaltowym kamieniu z Via Appia, znajdują się w kaplicy bazyliki św. Wawrzyńca za Murami w Rzymie. Matka Boska, z kolei, ślad swojej stopy zostawiła w skale, w miejscowości Bardo Śląskie, w Polsce. Kościół św. Krzyża Jerozolimskiego w Rzymie ma mały palec niewiernego Tomasza, którym ów niedowiarek dotknął ran Chrystusa.
    * Relikwie wcale nie musza być skromnych rozmiarów. Mogą być całkiem okazałe. Dwie największe to: święty domek (bazylika Santuario della Santa Casa) w Loreto i święte schody w bazylice św. Jana na Lateranie. Domek Loretański miał być, według legendy, mieszkaniem Matki Boskiej, przeniesionym w 1295 roku z Nazaretu, przez czterech aniołów. Scala Sancta, czyli dzwudziestoośmiostopniowe marmurowe schody, po których szedł Chrystus na spotkanie z Piłatem, w sposób nie mniej cudowny, zostały przywiezione z Jerozolimy.

    Polubienie

    • peryskop 2 listopada 2011 o 2:33 pm

     jaki@sbuk – Dzięki za cenne informacje.

     Sporo materiału nazbieraliście.
     Czy to było robione osobno czy razem z profesorem „Gabrielem”?
     http://czerwonykiel.nowyekran.pl/post/28915,czerwone-dynastie-magdalena-sroda-cz-13

     Polubienie

     • jakisbuk 2 listopada 2011 o 3:03 pm

      „W Hiszpanii do dziś przechowywane jest pióro, które spadło ze skrzydła archanioła Gabriela podczas zwiastowania. Katedra w Magdeburgu posiada drabinę, na której kogut piał, kiedy Piotr zaparł się Chrystusa” – – heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee – to jest boskie
      peryskop – rozumiem twoje poirytowanie że twoi współwyznawcy wierza w takie brednie – no ale cóż 🙂 – bóg dał ludziom wolna wolę – chyba jednak nie przewidział że urodzi sie tylu idiotów 🙂

      PS. i nie pisz do mnie WY – masz widze stare przyzwyczajenia z komuny 🙂
      dla wyjaśnienia dodam – nie należe do jakiejkolwiek organizacji i religi – nie jestem od nikogo zależny – jestem wolnym człowiekiem

      PS2> na pocieszenie twego skołatanego serca – moze nie jest to napletek ale zawsze coś – dobre bo polskie 🙂
      „Głaz z odciśniętymi stopami Matki Bożej Licheńskiej ”
      http://lubaszowa.tuchow.pl/galeria/lichen/IMG_7460

      i co powiesz o ludziach którzy przy tym kamyku sie modlą ?

      Polubienie

      • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 11:47 pm

       NO nie komentuje bo …..polewam…hihihiiiiii

       Polubienie

      • peryskop 3 listopada 2011 o 4:36 am

       jaki@sbuk: „i co powiesz o ludziach którzy przy tym kamyku sie modlą ?”

       Powiem wprost: widocznie ci ludzie odczuwają taką potrzebę.

       A czy ty nie miewasz potrzeb typu mistycznego?
       Nawet jeśli nie, to bardzo prawdopodobne, że będziesz miewał.
       Nawet może nie wiesz jak szybko takie potrzeby potrafią się pojawić…

       Polubienie

      • Wizzgaa 3 listopada 2011 o 1:22 pm

       Dobrze powiedziałeś Jakisbuku : ” przy tym kamieniu ” się modlą a nie DO TEGO KAMIENIA. Masz z tym jakiś problem ?

       Polubienie

 17. rabarbarek 2 listopada 2011 o 12:58 am

  W Europie wojna. Potezna wojna toczy sie narazie w zaciszach gabinetow. Coraz wiecej informacji przenika przez zamkniete drzwi , i wiadomo juz , ze po raz kolejny usciskano sie mocno z premierem Grecji. Po tym uscisku Papandreu postanowil wymienic ekipe dowodcow armii i odwolal referendum. Narazie strony internetowe milcza na ten temat , ale radio , ktore informacje zdobywa szybciej , juz ja podalo .Jutro moze byc goraco w Grecji. Ciekawe czy wymiana generalow ma co wspolnego z zapowiedzia wojska , o przejsciu na strone protestujacych. Jesli tak , to skad wzieli nowych dowodcow i czy aby napewno mowia po grecku.?

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2055872/Greece-referendum-Crisis-deepens-Greek-National-Defence-chiefs-sacked.html

  Polubienie

  • Stirlitz 2 listopada 2011 o 1:40 am

   to dla mnie mało prawdopodobne taka nagła wymiana, niby na jakich zasadach , być może to jest jakaś plotka. a że coś się dzieje to pewne – Rostowski i Merkel wspominali o wojnie w przemówieniach , Niemcy i Irlandia znajdują miliardy euro, 11 listopada ONZ decyduje o przyjęciu Palestyny jako członka, 11 listopada marsz niepodległości , jeśli Grecja się kogoś obawia to Turcji . Turcję poprze USA i Niemcy i może Bułgaria ,Na Węgry mogą nasłać Rumunię . na Polskę Litwę i Ukrainę 😦

   Polubienie

   • rabarbarek 2 listopada 2011 o 3:40 am

    Stirlitz , nie plotka . Wymienili dowodcow wszystkich wojsk [ powietrze, woda, ziemia] i jeszcze podali do ogolnej wiadomosci , ze to wymiana planowana wczesniej. Przeczytaj.

    Ponownie oglaszaja referendum , Sarkozy wsciekly , mowi ” Jak Grecja mogla nam to zrobic”

    Dzisiaj obrady calonocne parlamentu greckiego. Papandreu traci poparcie .

    Jutro spotkanie Sarkozy Merkel, Papandreu

    Pojutrze spotykanie w duzej grupie , spanikowanych do nieprzytomnosci przedstawicieli UE.

    Gielda papierow wartosciowych – same straty , miedzy 2,2 – 6,8 [ czujecie panike]

    Po dokladych wyliczeniach , okazalo sie , ze po zmniejszeniu dlugu [ 50%] , ograniczeniach i cieciach budzetowych, bailoutach , w roku 2020 dlug Grecji bedzie wynosil 120% GDP.
    Czyli zaden zabieg chirurgiczny juz nie pomoze, pacjent jest nieuleczalnie chory.

    Na BBC zapytano eksperta , No i co bedzie ? , a ekspert spokojnym glosem ” Grecja upada”

    Dziennikarz drazy dalej ” A Europa ?” , „Tez ” padla odpowiedz.

    Uwazajcie , bo prawdopodobnie staniemy sie mimowolnymi swiadkami ciekawych wydarzen. I to wkrotce. Tego upadku nic nie zatrzyma , chyba , ze Grecja odnajdzie w swoich bankach jakies 100 miliardow Euro , ktore pomylkowo zaksiegowano po lewj stronie zamiast po prawej.

    http://www.bloomberg.com/news/2011-10-31/papandreou-says-new-greek-loan-plans-must-be-put-to-referendum.html

    Polubienie

    • hjk 2 listopada 2011 o 3:09 pm

     Ani nie upada Grecja (kurorty dalej istnieją, oliwki, pomarańcze się rodzą, a kozy i krowy pasą, dając ser feta) ani Europa, tylko banksterzy widzą, ze sami się wplątali w sidła, z których nie mogą się wyplątać i grozi im bankructwo.
     nalezy odróżnić realną gospodarkę od finansowych machinacji banksterów i spekulantów. Do pewnego stopnia gospodarka potrzebuje finansów, ale jakiś mały resecik finansowy moze tylko wyjść na dobre, jak ludzie się zorientują o co w tym wszystkim chodzi.
     Jedynie banksterzy faktycznie ze złości mogą sprowokować jakąs wojnę czy inną katastrofę – to faktycznie jest zagrożenie, ale własnie odpowiednia armia i dowództwo powinno tu coś zaradzić…

     Polubienie

     • rabarbarek 2 listopada 2011 o 7:36 pm

      hjk, ladnie to ujales tylko , niestety sprawa nie dotyczy samych bankow. Obecny kryzys , ktorego poczatki to rok 2008, jest resultatem bankierskiej gry w ruletke, rosyskiej ruletki. Teraz widza , ze jeden pistolet byl naprawde nabity. Boja sie sie , ze wystrzeli.

      Dlatego wielu specjalistow rynkowych zwraca uwage , ze obecny kryzys nie jest kryzysem ekonomicznym , a finansowym, ze wszystkimi z tego plynacymi konsekwencjami. Krowy beda sie pasly , oliwki beda rosly, dzieci beda sie rodzily , ludzie beda sie pobierali i rozchodzili,
      bo zycie toczy sie swoim trybem . Oliwce i krowie wszystko jedno kto kradnie , komu i po co. Natomiat ludzie juz odczuwaja skutki bankierskiej ruletki. Siedze czesto na greckiej stronie po angielsku i dopiero po przeczytaniu dziesiatek informacji otwieraja sie oczy.

      Podziwiam upor Grekow w walce o swoje prawa odebrane im przez banksterow. Malo mowi sie o 1 milionie azylantow, ktorzy zjechali do Grecji , aby moc przemiescic sie dalej . Niestety przemiescic sie nie moga , bo UE przyblokowala granice. Milion obcych na kilka milionow wlasnych obywateli to duze obciazenie dla malego kraju. A niech sie towarzystwo wkurzy na brak pracy lub zostanie dozbrojone przez sily zewnetrzne. Nieciekawa perspektywa.

      Sarkozy i Merkel nie dosc , ze sami skloceni, [ jak to w rodzinie bywa] , oskarzaja Papandreu o lekkomyslnosc i zdrade interesow europejskich. Wyglada na to , ze konsekwencja Grekow przynosi rezultaty, no chyba , ze wyniki referendum zostana sfalszowane. Nie wyobrazaja sobie sytuacji , kiedy Grecy powiedza w referendum ” Nie”. Wzywaja rzad grecki do rozwiniecia propagandy sukcesu ” polityki bailoutowej” , bo zdaja sobie sobie sprawe , ze jednak wisi nad UE grozba rozpadu.

      Powrot do polityki panstw narodowych spedza sen z powiek tawariszczom z republik europejskich. Gdyby Grecja opuscila szeregi UE , inni moga pojsc w jej slady.

      http://www.usnews.com/news/articles/2011/11/02/germans-urge-greece-to-avoid-no-vote-disaster

      Polubienie

      • AQQ 2 listopada 2011 o 8:01 pm

       @ Rabarb „wyniki referendum zostana sfalszowane.” tak chyba się stanie -jesli w ogóle dojdzie do referendum.

       Polubienie

 18. Konrad 2 listopada 2011 o 1:16 am

  Polubienie

 19. Stirlitz 2 listopada 2011 o 1:33 am

  Fikcja polskiej prezydencji w Unii
  konsultacje poza plecami polskiego Premiera
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/nadzwyczajne-konsultacje-w-cannes-ws-grecji,1715498

  Polubienie

 20. znalezione w sieci 2 listopada 2011 o 1:34 am

  Alef Stern przewidział awaryjne lądowanie Boeinga na Okęciu!!!!! Przeczytajcie ten tekst. Zdania brzmią jak dziwnym językiem pisana przepowiednia!!! Alef Setrn wsławił się tym , że przewidział katastrofę w Smoleńsku. Aee dzieki temu tekstowi można zobaczyć, że przewidział to co dziej się u nas i na świcie w tym roku!!!

  Każde z tych zdań staje się na naszych oczach!!!! Tak jak to: „Samolot o mały włos nie rozbije się w Warszawie”!!!!!

  Znalazłem wizję Alefa z 24 marca 2011 roku. Zamieszczam link i tekst w całości bo to jest frapujące:
  „KOŃCA ŚWIATA NIE BĘDZIE W 2012!!!
  Muszę zawieźć(ść) wszystkich specjalistów od spiskowych teorii dziejów. Majowie się pomylili. Dokonałem obliczeń. Końca świata w 2012 roku nie będzie. Nie dajcie się więc nabijać w butelkę cwaniakom, którzy robią na Was interes!!!

  Mój komunikat oznacza tylko tyle, by przygotować się na sztucznie wywoływane niepokoje i kryzys. By nie dac się podpuścic do zamieszek i przelewu krwi. Bo zbliża się dzień kiedy KOSA przyjdzie zebrać trochę KOŚCI, w mysl zasady dziel i rządź, a przy okazji TNIJ. Walcz i bij. Znów tak jak to w Poli przed laty Wam opisałem NIemiec z Lambeth Walkiem przyjdzie krokiem marzowym pod Warszawę. Co więcej takim terminem będzie dzień sześciu kijów samobijów . Taki dzień of poppies. Mam na ten temat, na ten rok w głowie maszynopis. Po wyborach parlamentarnych, które wygra PO co Was tu zaskoczy.. A zaskoczeniem największym za czym stoją oczy stanie się wejście do sejmu Ruchu Palikota.Poprzedzi je niejedna mokra robota. Czeka nas też na nowo odwracanie uwagi od spraw ważnych, poprzez powrót starych zastępczych tematów. Aborcji i in vitro. Ale hitem będzie pytanie Gdzie jest Krzyż? Heatrhrow.I wojna o krzyż w Sejmie. Kaczynski nie bedzie premierem. Umrze matka Hillary Clinton. Grecja zbankrutuje. Zabiją Kadafiego i najadą Libie. Unii nie uratują, a na spekulacjach na euro zarobią NIemcy. Jackowskiemu nie będą się sprawdzały przepowiednie. A Jerzy Urban znów pokaże, że ma coś do powiedzenia w polskiej polityce. Komorowski niespodziewanie dostanie jakąś niespodziewaną nagrodę. W wakcej będzie się mówiło o Paprykakach, ale to nic nie pomoże Kaczyńskiemu. Kubica wróći do jazdy. Samolot o mały włos nie rozbije się w Warszawie. Udaremnione zostaną planowane zamachy w warszawskim metrze. Na północy na wyspie Utopia dojdzie do strzelaniny. Ale to wszystko materialna strona życia. A co jest z drugiej strony księżyca? I tak nikt nie wie. A najbardziej wszystkich zaskoczy, kiedy Andrzej Lepper wytrzeszczy na linie oczy. Będzie to sprawka wahadła. Które zmiata i miażdzy za pomocą imadłą i szpadla. Bo wie że łże, że to nie był Krauze. Tusk kieliszka w końcu odstawi na stół blatu, choć karty znaczył i ma same atu w yśle go do Senatu. W Sejmie za to niespodzianki. Polak Węgier. Dwa Bratanki. Mężczyzna kobietę udając, nie czakając bo kobieta nie zając, pokocha orientacji homoseksualnej biedronkę wygrzewającą się pod słonkiem. I wypiją razem Kakao z murzynkiem Bambo zagraja w Makao. Ale i tak będzie mało bo się wreszcie okaże że światło jest wolne jak ślimak na astostradzie. I ze mysli z przyszłości i przełości tego i innych wszechśiwata pedzą szybciej niż mysli mój tata. Że wszystko się stwarza, choć wcale tego nie ma, ale na inne rozważania to temat. Stąd wiem, że w odpryskach z równoległych światów. takich jak ja są miliony AS`ów. No dobra, ktoś mnie jeszcze pyta kto dostanie Nobla. Powiem, że co ma być to będzie, nie dbając więc o formę powiem krótko Tomasz Transformer.

  Alef Stern
  http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012

  Mnie to zaskoczyło dziś bo zobaczyłem jego komentarz apropos awaryjnego lądowania samolotu w Warszawie i wczytałem sie przypadkowo w ten tekst. To wszystko się dzieje i sprawdza na naszych oczach!!!!

  Polubienie

  • Annah. 2 listopada 2011 o 11:12 am

   Ciekawe…

   Polubienie

   • Mariusz 2 listopada 2011 o 1:49 pm

    znalazłem taki oto wpis:

    @all
    „Nowa” notka Alefa http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012

    A tu wersja oryginalna
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:TUn9BKL7QxIJ:alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012+http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

    I do tego mój komentarz pod wpisem http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012 z linkiem do webcache SKASOWAŁ
    Bojkotujmy Alefa !!!

    Polubienie

    • Qq 2 listopada 2011 o 4:01 pm

     Ale w tym linku z oryginalną wersją jest napisane: Zdjęcie przedstawia stan strony z 23 Paź 2011 23:10:17 GMT

     Natomiast sam artykuł ma datę: 24.03.2011 21:03 czyli dzień później.

     Polubienie

     • Qq 2 listopada 2011 o 4:05 pm

      Sorry pomyliłem się 🙂

      Polubienie

      • hjk 3 listopada 2011 o 5:02 am

       wygląda na wtajemniczonego w zamiary i tu zgrywa pseudoproroka, zgodnie z pseudoetyką illuminatich ostrzegania o swych pseudoplanach

       Polubienie

 21. KrisT 2 listopada 2011 o 1:44 am

  tak sobie mysle czy aby ta „usterka techniczna” nie była specjalnie zrobiona??!! BO tak boening ma zdublowane systemy otwarcia podwozia! sterowane hydraulicznie, elektrycznie no i mozna jeszcze recznie otworzyc klapy ciągnac za specjalna linke ktora ma otworzyc zamki!Specjalisci podobno mieli stwierdzić iz w tym boeningu 747 taka usterka jest praktycznie niemozliwa i nigdy jeszcze nie miała miejsca!
  A tu karwa nic! wszelkie próby otwarcia spaliły na panewce! Takim zdarzeniem mozna by było zagłuszyc medialnie kilka ciekawych faktów (z dnia dzisiejszego i przyszłych?!!):
  -merkel jest wkurzona na grekow i juz dwoniła do sarkoziego w wiadomym celu…
  -wizyta naczelnych rabinów w polsce i zaproszenie prezia..a rozmowy bedą o:Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa serdecznie zaprasza wszystkich członków naszej społeczności na dyskusję panelową dotyczącą udziału społeczności żydowskiej w blokadzie „Marszu Niepodległości”, która organizowana jest przez „Porozumienie 11 listopada”. Spotkanie odbędzie się 2 listopada 2011 o 19:30 w Centrum im. Mojżesza Schorra na Twardej 6.
  -marsz 11.11 !!! (bingo?)
  Jesliby samolot sie rozbił lub uległ powazniejszemu zniszczeniu podczas lądowania z pewnością mielibyśmy ogłoszoną załobe narodową i zakaz przemarszu 11-go….
  Byc moze tylko wymyslam teorie na siłe ale jak zwykle coś nie pasuje w tej dziwnej „usterce”…

  Polubienie

  • Bit Bandu 2 listopada 2011 o 1:57 am

   Co by tu jeszcze powiedzieć, podniesiono dużo samolotów wojskowych, jakby się bali, że samolot zboczy z kursu na siedzibę Komurowskiego , czy co i trzeba będzie go zestrzelić.

   Polubienie

   • KrisT 2 listopada 2011 o 2:15 am

    to juz naciągana teoria, moim zdaniem ktoś mądry pomyslał ze skoro wysiadły zdublowane systemy wysuwu podwozia to moga wystapic problemy z innymi systemami sterowania i lepiej aby w tym czasie samolot miał asyste myśliwców, Zresztą w razie czego łatwiej byłoby wytłumaczyc przyczyny ew. tragedi bo mniewam ze koncowka lotu była nagrywana przez pilotów f-16…
    Swoja drogą jesliby doszło do zablokowania sterów i samolot miałby sie rozbic w np centrum warszawy i byłoby to pewne na 110% podejrzewam ze mniejszym złem byłoby jego zestrzelenie nad niezamieszkały terenem- oczywiscie w ostatecznośc!! o tu mnie ciekawi jakie sa procedury na taki wypadek i kto byłby za to odpowiedzialny?! ale znajac nasze realia zanim ktos by sie namyślił ten samolot dano by zaparkował na…..np. wiejskiej….

    Polubienie

    • Bit Bandu 2 listopada 2011 o 2:23 am

     Naciągana teoria, którą jednak rozwijasz i potwierdzasz.

     Polubienie

     • KrisT 2 listopada 2011 o 2:34 am

      rozwijam ale nie potwierdzam… moim zdaniem mysliwce wysłano tylko po to aby wrazie katastrofy nikt nie powiedział a dlaczego nie zrobiliscie tego czy tamtego…swoja drogą, wydałbym taki sam rozkaz asekuracji niesprawnej maszyny.
      A jesli chodzi o „pomoc” w doziemieniu to juz inna sprawa tego nie wiemy co by było i tu masz racje naciagana teoria…..aczkowiek kto wie?

      Polubienie

      • sebecx 2 listopada 2011 o 8:15 am

       …hahaha… gdybyś wydał taki rozkaz zestrzelenia, a tam znajdowałaby się moja rodzina, to to by był ten dzień kiedy to kij od szczotki też wypali…

       Polubienie

   • zenobiusz 2 listopada 2011 o 10:02 am

    Skoro próbowano wysunąć podwozie,kto miał pilotom powiedzieć czy się wysunęło czy nie,??
    Mieli może się wychylić z okienka i sprawdzić.Rutynowo wysyła się parę, by z obu stron obserwować.I tyle.Czyli wersja najprostsza.

    Polubienie

    • hjk 2 listopada 2011 o 4:09 pm

     Pobiłes rekord naiwności Zeno – a co, moze nie ma lampek sygnalizacyjnych na pokładzie, czy podwozie ‚wypadło”, kamer podglądowych czy też moze mgła zasnuła lotnisko, ze nikt nic nie widział z wiezy, jak nad smoleńskiem?
     Aha, już wiem, zapomnieli zabrac lornetek…
     A czy piloci f-16 je wożą ze sobą? 🙂

     Polubienie

     • zenobiusz 2 listopada 2011 o 4:44 pm

      „Pobiłes rekord naiwności Zeno ”
      Wiesz co to jest awaria,lampki dają sałszywy sygnał ,a kamerki nie działają.
      Co ty tu snujesz,bratku.
      Wytłumacz więc czemu wg radaru on rozbił się w polu ???
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/02/tajemnica-ladowania-na-okeciu-1-11-2011/comment-page-1/#comment-36346

      Polubienie

  • Ktoś 2 listopada 2011 o 8:23 am

   Żydostwo co roku na trasach patriotycznych przemarszów ustawia zawalidrogi z ciał pilnie nadzorowane przez mendia czy przypadkiem jakiś narodowiec nie odważy się ich poprosić o zejście z drogi. Policja tez pomimo, iż ma pilnować porządku na wyznaczonych trasach przemarszu na takie ‚antypolskie prowokacje” boi się reki podnieść potulnie podwijając swoje ogonki.

   Rok temu modne były napady dokonywane przez „:nieznanych bydlaków” na młodzież w pociągach. Ich nasza dzielna policja do dziś szuka. Ciekawe w ilu pociągach 11.11.2011 dojdzie do takich przypadkowych aktów bolszewickiego terroru? Ciekawe czy się PKP odważy wzmocnić kontrole SOKistów w takich składach.

   Ciekawy jest też prawdziwy temat rozmów jarmułkowców ale o tym prędzej czy później jakiś dyżurny kacyk na Polskę się pochwali.
   „Słyszałem, że prawnicy w USA doradzają klientom, by szukali polskich korzeni i starali się o polski paszport. Nie dziwię się. Gdybym mógł wybrać tożsamość, i tak chciałbym być Polakiem – mówi podróżnik Marek Kamiński. ” (http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/podroze-wrecz-odradzam,1,4888941,kiosk-wiadomosc.html) – bo pewnie znowu inwazja szczurów Polskę czeka. I pewnie to było tematem rozmów. Intensyfikacja repatriacji potomków V kolumny przez zbliżającym się Judeopolonijnym referendum.

   Polubienie

   • Konarski 2 listopada 2011 o 4:54 pm

    Wczorajszy Lot16 coś przyćmił i przykrył:

    Wczoraj Europejscy rabini po raz pierwszy spotkali się w Polsce także z prezydentem Komorowskim, co ustalono?
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/europejscy-rabini-po-raz-pierwszy-spotkali-sie-w-p,1,4895620,wiadomosc.html

    Polubienie

 22. vortex 2 listopada 2011 o 1:58 am

  Lataj jak orzeł, ląduj jak Wrona !!!
  ….i tak trzymac !

  Polubienie

 23. rabarbarek 2 listopada 2011 o 4:31 am

  Kolejny dowod na to , ze ruch Occupy Wall Street , jest rzadzacym nie na reke i nie potrafia znalezc odpowiedniego rozwiazania , aby zakonczyc protesty , ktore rozszerzaja sie na coraz to nowe miasta. Sposob na Obame i Komune nie przeszedl .
  A oto lista sponsorow, sympatykow i uczestnikow ruchu, wypisana przez blogera , na podstawie artykulow mass medialnych, dotyczacych ruchu Occupy,

  Partia nazistowska
  Partie komunistyczne
  Obama
  Biden
  Hezbollah
  Ochrona rewolucji islamskiej w Iranie

  i wiele , wiele innych organizacji zbojeckich. W taki wlasnie sposob media masowego klamstwa pomagaja swiatowej elicie rozpedzic tych , ktorzy przejrzeli na oczy i uswiadomili masy , kto tak naprawde nimi rzadzi .

  http://pjmedia.com/zombie/2011/10/31/the-99-official-list-of-ows/

  Polubienie

 24. jakisbuk 2 listopada 2011 o 4:34 am

  ide spać – dzieki monitor – dawno sie tak nie ubawiłem – z niecierpliwością czekam na kolejne rewelacje ze świata 🙂 choć uważam sie za człowieka o dość wybujałej wyobrażni (to chyba wina Stanisława Lema – bo przeczytałem za młodu wszystkie jego książki ) – jednak to co czytam tutaj to odlot 🙂 dziwne że w prawdziwym życiu nie spotykam takich przypadków – mogę ci pogratulować że zebrałeś tu przypadki kliniczne – myślę że gdybyś chcial napisać jakiś doktorat o ludzkiej głupocie to materialów masz na kilka takich prac 🙂

  Polubienie

  • hjk 2 listopada 2011 o 4:13 pm

   A no widzisz, nawet tobie blog pomógł w odprężeniu się przed snem – minus tylko taki, ze budźet nie zarobi na akcyzie, no ale zdrowie ważniejsze od budźetu 🙂

   Polubienie

 25. Konrad 2 listopada 2011 o 5:39 am

  Polubienie

  • rabarbarek 2 listopada 2011 o 6:01 am

   Prezydent Syrii ostrzegl kraje zachodnie , ze jakakolwiek akcja wymierzona w jego kraj , rozpali do czerwonosci caly region. Nie trzeba przypominac , ze Syria posiada zasoby broni chemicznej i niezle uzbrojona armie.

   http://www.todayonline.com/World/EDC111031-0000096/Syrian-President-warns-of-earthquake-that-will-burn-the-whole-region

   Polubienie

 26. Roma 2 listopada 2011 o 8:31 am

  nawet na wp.pl o tym juz piszą, że

  Światem rządzą tylko cztery firmy.

  Do wielkiej czwórki – według serwisu – zaliczamy cztery firmy:
  State Street Corporation – amerykańska korporacja finansowa z siedzibą w Bostonie, jeden z największych światowych dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych;
  Vanguard Group – amerykańska spółka działająca w branży zarządzania inwestycjami, odpowiedzialna za aktywa rzędu 1,6 bln dolarów;
  BlackRock – jeden ze światowych liderów w dziedzinie zarządzania aktywami. Pod swoją pieczą ma aktywa o łącznej wartości ponad jednego biliona dolarów;
  FMR (Fidelity Investments) – jeden z największych funduszy powierniczych i jedna z największych grup finansowych świata.

  Według serwisu pravda.ru to właśnie te cztery firmy stoją za znaczną liczbą największych spółek świata. Przykłady?

  Weźmy pod uwagę osiem największych amerykańskich spółek finansowych USA – JP Morgan, Wells Fargo, Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, U.S. Bancorp, Bank of New York Mellon oraz Morgan Stanley. Sto procent udziałów w tych firmach ma 10 akcjonariuszy, a czterech z nich – właśnie wielka czwórka – jest zawsze obecna przy podejmowaniu ważnych dla firm decyzji.

  Co więcej, Bank Rezerw Federalnych, składający się z dwunastu banków, reprezentowany jest przez siedmioosobowy zarząd, w którym są reprezentanci… wielkiej czwórki, obecni jako akcjonariusze we wszystkich pozostałych podmiotach. Zdaniem pravda.ru cztery firmy – BlackRock, State Street, Vanguard oraz Fidelity – sprawują kontrolę nad polityką monetarną Stanów Zjednoczonych.

  http://finanse.wp.pl/kat,58436,title,Cztery-firmy-rzadza-swiatem,wid,13947717,wiadomosc.html?ticaid=1d4f0

  Polubienie

  • snajper-s 2 listopada 2011 o 10:35 am

   Reklama propagandowowych mediów. Tak jak napisały tak musi być i tak mamy myśleć.

   „GÓ_____O” … prawda

   Temat z innej półki. Czyli karty kredytowe zbiżeniowe (americanExpres __inne) , a także w polsce wprowadzana technologia przez satanistów jest ułomna. Czyli How to hack RFID-enabled Credit Cards for $8 >>>>

   oraz ((Western Union & Paypal new hack. NO FAKE!!! FREE DOWNLOAD!!.flv)) ___ z dystansem i przymróżeniem oka >>>

   Jezus także nienawidził pieniędzy i gardził lichfiarskimi kartelami satanistycznymi.

   MARKA 10-23:25
   „23 Rozejrzawszy się, Jezus rzekł do swych uczniów: „Jakże trudno będzie mającym pieniądze wejść do królestwa Bożego!” 24 Lecz uczniowie byli zaskoczeni jego słowami. Na to Jezus znowu im rzekł: „Dzieci, jakże trudno jest wejść do królestwa Bożego! 25 Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igły, niż bogaczowi wejść do królestwa Bożego”.

   =============================
   Apropo incydentu lotniczego.

   Pachnie mi tu kombinacją. MOŻE KTOŚ ISTOTNY BYŁ NA POKŁADZIE. Jak obsługa techniczna mogla wyslać do nieba samolot bez kontroli weryfikacji poprawności otwierania podwozia ….. Djaboł kombinował w Polsce , ale mu się nie udało, a wie że ma mało czasu i staje na głowie (REPTYLIANIE)

   Polubienie

   • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 6:47 pm

    od djobłów to sie łotczep, jesteśmy syćkie w opozycji !

    Polubienie

 27. z4truty 2 listopada 2011 o 8:53 am

  http://finanse.wp.pl/kat,58436,title,Cztery-firmy-rzadza-swiatem,wid,13947717,wiadomosc.html admin ze stopsyjonizmowi o tym dawno pisał

  Polubienie

 28. STAŁY CZYTELNIK 2 listopada 2011 o 9:10 am

  W wiadomościach w trójce o 8.00 wypowiedz pilota USA, który lądował awaryjnie na tafli wody. powiedział, że jest to pierwszy przypadek gdzie w boeingu nie otwiera się podwozie. Nigdy wcześniej tego nie było.
  Wcale się nie zdziwię jak okaże się że z USA w samolocie wracał ktoś niewygodny dla „rządzących światem.

  Polubienie

  • waryjat 2 listopada 2011 o 2:54 pm

   Na pewno to był ksiądz z relikwiami i któraś ze Steczkowskich tych coś podobno coś śpiewają.

   Polubienie

 29. mirek 2 listopada 2011 o 9:58 am

  w latach 80 LOT za granicą dostał recenzję „kupa szczęścia” zapamiętałem sobie tą jedną dotyczączą nas, ale pewnie tak pozostało… albo raczej jest gorzej zwłaszcza w wojsku, co tu się spisków i cudów doszukiwać.

  Polubienie

 30. Oszukać_przeznaczenie 2 listopada 2011 o 10:06 am

  OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 666
  Liczby 16 i 23
  data 1.11.11 1+11+11=23
  data wylotu po godz 23
  nr lotu 16
  od katastrofy smoleńskiej lat 1 6 mcy 23 dni
  eskortowane F 16
  liczba osób na pokładzie 230
  Oni mieli zginąć teraz śmierć się o nich upomni

  Polubienie

  • Rodriguez7 2 listopada 2011 o 11:23 am

   xD

   Polubienie

 31. Stirlitz 2 listopada 2011 o 10:18 am

  Dzis na gg dostałem od kilku róznych osób te linki:

  http://www.globalnaswiadomosc.com/tragediainadzieja.htm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/przeslaniedavida.htm

  Polubienie

 32. Roma 2 listopada 2011 o 10:22 am

  tak jeszcze w temacie energii , lobby szkodników ludzkości działa skutecznie
  kolektory słoneczne to zagrożenie interesów monopolistów

  Do Bożego Narodzenia zbankrutuje tysiące firm, które działają w branży energii solarnej.

  http://uk.finance.yahoo.com/news/Solar-power-cut-yahoofinanceuk-4143931106.html

  ” Devastating and immediate cuts to solar power’

  James Andrews, 9:26, Tuesday 1 November 2011

  The Government has been accused of killing off the solar energy industry,
  putting 25,000 jobs at risk, by slashing the benefits available to those signing up.

  „Thousands of enterprises will be bankrupt by Christmas,” said Daniel Green,
  chief executive of solar firm HomeSun.

  Previously, the Government paid a feed in tariff to people prepared to install solar panels.
  This meant that homeowners were paid for any power they generated and did not use.
  But this benefit has been cut in half, as of December 12.

  Under the old system, people could earn £1,200 a year from their solar panels, on top of reducing their bills. This meant the outlay of several thousand pounds to install them could more easily be justified and that some companies were even offering to install panels free for a cut of the profits. It would now take up to 25 years to get a return on your investment.

  Decydenci już nawet nie udają, że chcą dobra dla ludzi i środowiska.
  Zobaczcie, jak to wszystko dzieje się bardzo szybko
  i wszystkie zmiany w złym kierunku.

  Polubienie

 33. pio9a 2 listopada 2011 o 10:26 am

  Polubienie

 34. czlowiek 2 listopada 2011 o 10:36 am

  Dzielny ten ksiadz i chyba trzyma z Watykanem.
  Wyglada na to ,ze ten pojedynek kardynal Stasiu przegra.
  Wszystko mozliwe ,ze zostanie Piotrek biskupem i skoncza sie klopoty.

  Polubienie

 35. Stirlitz 2 listopada 2011 o 10:43 am

  pytanie do Zenobiusza , co to za grupa mogła byc , Georgia?..
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/usa-udaremniono-plany-zamachow-z-uzyciem-rycyny,1715550

  Polubienie

  • zenobiusz 2 listopada 2011 o 11:11 am

   Myślę że to prowokacja,przeciw uzbrojonym ,białym patriotom.Tu masz szczegóły.
   Sama akcja,i wiek „terrorystów,”są absurdalne,ale cień ma paść na wszystkie milicje.
   http://www.nationalconfidential.com/20111101/members-of-georgia-miltia-group-arrested-for-plotting-terror-attack/

   Polubienie

   • monitorpolski 2 listopada 2011 o 11:19 am

    Nie ma wątpliwości, że to jest kolejna psy-op. Akcja ustawiona pod media. Ale świadczy to o tym, że FED się boi tych „młokosów”. Stare wygi nie dadzą się osaczyć i zwieść. Tym z Arizony nawet nie podskoczono, a przyszli na protest z karabinami maszynowymi!

    Polubienie

 36. zenobiusz 2 listopada 2011 o 11:22 am

  Ciekawe jest, że interia, tak szybko zamieściła ten temat,jakby nic ciekawego nie działo się na świecie.Czyżby wspólny redaktor naczelny ??

  Polubienie

 37. hmm 2 listopada 2011 o 11:22 am

  Wierzcie Alefowi dalej:
  Kopia z google: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:TUn9BKL7QxIJ:alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012+http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

  Aktuanie: http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012

  Polubienie

  • maupa102 2 listopada 2011 o 6:12 pm

   hmm, Alefowi nie trzeba wierzyć! Alefa Sterna (teksty) wystarczy rozumieć 😉

   Polubienie

 38. galluss 2 listopada 2011 o 11:55 am

  Żydzi debatują nad „blokadą” Marszu Niepodległości 11.11.11, czyli konspiracja międzynarodowej masonerii i planowane zamieszki

  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/36083,zydzi-debatuja-nad-blokada-marszu-niepodleglosci

  Polubienie

  • zenobiusz 2 listopada 2011 o 1:37 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/02/zydzi-a-sprawa-polska-marsz-niepodleglosci/
   Podany spis organizacji poparcia blokady marszu,to dopiero jest zagadnienie do omówienia.Pokłosie bolszewickiego chowu w nowych ubrankach.
   Kto by pomyślał, że tyle się tego namnożyło i pozakładało organizacje.

   Polubienie

 39. Bird2 2 listopada 2011 o 12:00 pm

  Ludzie to był tylko incydent lotniczy i jeżeli uważacie że to jakiś sabotaż to tak, może co najwyżej konkurencyjnych linii.
  Aha 11.11.11 nic się nie stanie poza tym co będzie się działo w warszawie.

  Z innej bajki ktoś tu chyba pisał jakiś czas temu że jakiś gość obliczył że rzeczywiście 21.12.2012 nie wypada w 2012 tylko w 2011.

  Dla paranoików radzę zwiększyć dawkę leków bądź zgłosić się do Tokyo – my tak mówimy na wariatkowo.

  Polubienie

  • zenobiusz 2 listopada 2011 o 1:40 pm

   Bird2@
   Może poczekaj na wyniki badań technicznych,
   Samolot,o zgrozo,(dla niektórych ) wylądował w jednym kawałku.
   Nie sądzisz, że w swej gorliwości,wychodzisz przed szereg ???

   Polubienie

  • peryskop 2 listopada 2011 o 2:48 pm

   @Bird2 : „…Tokyo – my tak mówimy na wariatkowo.”

   My – to znaczy DruzynaAA czy jakiś odrębny pluton?

   Polubienie

   • Bird2 2 listopada 2011 o 7:40 pm

    Nie. Nie znam żadnego DruzyneAA i nikogo z twojego plutonu.

    Do co Zeno. To za każdym razem tak jest. Jakiś event poszeptano, popłakano powiedziano i temat znika w natłoku innych NOWYCH teorii. Moim zdaniem błądzicie pisząc o czymś co jest mało istotne.

    Strauss-Kahn o rządzie światowym, Van Roumpuy to są fakty a nie czekanie na ekspertyzę.

    Polubienie

    • peryskop 3 listopada 2011 o 4:51 am

     @Bird2: „Strauss-Kahn o rządzie światowym, Van Roumpuy to są fakty a nie czekanie na ekspertyz”

     Czy wypowiedzi polityków – w dodatku skompromitowanych jak ci dwaj – moża uznać za „fakty”?

     Zafascynowało mnie to wasze nazywanie wariatkowo słowem „Tokio”.
     Czy macie przekonanie, że Japończycy mieszkający w tym mieście to wariaci?

     Ja takiego wrażenia nie odniosłem, chociaż oczywiście wiele ich standardów różni się od naszych. ich

     Polubienie

     • rabarbarek 3 listopada 2011 o 5:05 am

      Z panem DSK to do konca nie wiadomo jak to bylo. Faktem jest jednak niezaprzeczalnym , ze pan DSK byl dobrym kumplem pana Papandreu.[ lub odwrotnie ] Patrzac na to co sie dzieje w Grecji mozna przypuszczac , ze pana DSK jednak zalatwili.

      Wczoraj w ten sposob zalatwiono kandydata na prezydenta p, Cain , o ktorym ktos pisal na stronie , ze ma dobry plan [ z czym ja sie nie zgadzalam ale to inna para kaloszy] . Wyciagneli mu jakies sprawki sprzed lat i jeden trafiony -zatopiony.

      Polubienie

 40. monitorpolski 2 listopada 2011 o 12:20 pm

  Inn nagranie: http://www.youtube.com/watch?v=eJU0D5zsumE
  Zobaczcie jaka precyzja:

  Polubienie

  • ARTUR 2 listopada 2011 o 1:35 pm

   Ten samolot miał się rozbić tak jak musiał się odbyć atak na młodzież w Norwegii .Następnym efektownym celem miała być Polska ,nikt już dzisiaj nie myślałby o Grecji i kryzysie tylko o śmierci 231 osób ,nawet Bardzo Ważna Osoba była zaskoczona że pilot wylądował a można z jej twarzy czytać jak z książki .

   Polubienie

   • jakisbuk 2 listopada 2011 o 3:16 pm

    no widzisz – patrz jaki pech – a mogło być tak pieknie – znowu krzyże, żałoby, komisje, wina Tuska itp – a tu masz, dupa blada – pilot wszytko sknocił i wylądował – niewdziecznik – ech co za kraj – nawet katastrofy sie nie udają – no żaaalll 🙂

    Polubienie

   • zenobiusz 2 listopada 2011 o 3:37 pm

    „Warszawska prokuratura okręgowa prawdopodobnie podejmie decyzję o wszczęciu śledztwa w sprawie tego zdarzenia, gdyż istnieje „podejrzenie przestępstwa polegającego na sprowadzeniu bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy”.
    To pachnie zarzutami dla pilota,że nie zawrócił do USA.Może tam miał przygotowaną „mgłę”,a intuicja ,kazała mu do kraju .???
    No i popełnił przestępstwo.
    Wylądował.

    Polubienie

    • Mariusz 2 listopada 2011 o 3:49 pm

     też o tym samym pomyślałem po przeczytaniu tego artykułu. Na dodatek pojawiły się media i gapie, więc wszystko było nagrywane i nie można było więcej kombinować. Warto zaznaczyć to czego nikt jeszcze nie podkreślił, że po tamtej stronie oceanu lądowałby w nocy, a to już jest nieporównywalnie trudniejsze dla załogi i dla ewentualnej akcji ratunkowej. A mgła spóźniła się o jeden dzień 🙂
     Teraz bęzie im naprawdę trudno wrobić w to pilota (no bo przecież nie samolot) kiedy okrzytnięto jak świetnie jest wyszkolony.

     a tu ciekawostka
     http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/476247,sejm_zezwolil_na_zestrzelenie_porwanego_samolotu_jezeli_moze_byc_uzyty_do_ataku_terrorystycznego.html

     Polubienie

     • zenobiusz 2 listopada 2011 o 3:59 pm

      Z cytowanego artykułu.:
      „Dodano też przepis stanowiący, że w przypadku niezastosowania się do wezwań i poleceń obcy wojskowy statek powietrzny może być ostrzeżony strzałami ostrzegawczymi przez statek przechwytujący, a w przypadku dalszego niestosowania się do wezwania – zniszczony.”

      Drżyjcie więc piloci obcych statków.

      Polubienie

   • O Rzesz 3 listopada 2011 o 12:52 am

    Muszę powiedzieć że odniosłem podobne wrażenie. Strasznie się zdziwiłem że na temat tego zdarzenia zabrał głos sam Prezydent Najjaśniejszej!.
    Chyba tylko boskiej opatrzności zawdzięczamy że doszło do udanego lądowania gdzie pilot mógł już wykazać się swoim majstersztykiem.

    Polubienie

    • Ktoś 4 listopada 2011 o 12:29 am

     Widać został namaszczony na spotkaniu o zabrania głosu. Przemilczywanym w prasie spotkaniu.

     Polubienie

  • Stirlitz 2 listopada 2011 o 2:32 pm

   jest śledztwo w sprawie „zamachu”
   http://wiadomosci.wp.pl/title,Policja-przesluchala-zaloge-Boeinga-767-Bylo-przestepstwo,wid,13951009,wiadomosc.html

   Polubienie

 41. galluss 2 listopada 2011 o 12:23 pm

  demonstracje w Izraelu – precz z „kushim” – „czarnuchami”

  Czyli rasizm i ksenofobia według Żydowskiej „poprawności politycznej”

  Polubienie

 42. him791 2 listopada 2011 o 1:58 pm

  hmmm mam dosć, Twierdzicie że jesteście patriotami,. Czytałem Was kiedyś, ale Wy jesteście debilami po pro9stu, i manipulujecie ludzmi na rozkaz NWO

  Polubienie

  • monitorpolski 2 listopada 2011 o 2:37 pm

   A ty masz zeza i wcale nie muszę tego udowadniać.

   Polubienie

   • peryskop 2 listopada 2011 o 4:13 pm

    @him791 – „…mam dość”

    Powiadają, że świnia i gość nigdy nie ma dość.
    A w takim razie kim ty jesteś pomimo, że masz dość?

    Polubienie

  • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 6:49 pm

   jak masz dość to SEE YOU NARA!!!

   Polubienie

 43. abrams 2 listopada 2011 o 2:26 pm

  Dzisiaj wyciągając pieniądze z bankomatu dostałem same 200-zlotowe banknoty pamiętam ze moja narzeczona tez parę dni temu pobierała pieniądze i dostała same 2setki. Dziwne trochę bo dawno ich na oczy nie widziałem a tym bardziej nigdy ich w bankomacie nie dostałem.
  Mozę idzie jakaś większa inflacja i się już na nią przygotowali

  Polubienie

  • navigator 2 listopada 2011 o 6:00 pm

   A to ciekawe, wypłacałem w sobotę z bankomatu 300 funtów i dostałem 30 niezkazitelnie nowych banknotów 10cio funtowych. Po przyjściu do domu pokazałem żonie i tu jeszcze ciekawiej: wszystkie banknoty miały pierwsze 2 litery takie same i kolejne numery seryjne. Nawet ich nie wymieszali (może z braku czasu?) Wszystkim proponuję zrobić to samo przed następnym weekendem, tzn. wypłacić kasę z banku.

   Polubienie

   • AQQ 2 listopada 2011 o 6:32 pm

    Wczoraj nie można było zapłacić kartą…ingbank!

    Polubienie

    • Grafik/Policjant 2 listopada 2011 o 7:50 pm

     Poruszacie ciekawy temat, a tu dyskusja na forum o tym że mucha latająca koło gówna to tez spisek NOW,
     Wypadki w lotnictwie były i będą tak jak wypadki samochodowe, nie rozgrzebujcie wszystkiego co dzieje się na świecie bo dostaniecie na łeb!

     Polubienie

     • monitorpolski 2 listopada 2011 o 10:11 pm

      Greafik/Policjant Za długo żyję, żebym wierzył w takie wypadki. Za dobrze znam też Nowy Jork i ludzi, którzy zajmują się obsługą lotniska, żebym im ufał – to ta sama banda co na Logan, opanowali wszystkie lotniska i są z Bliskiego Wschodu. Prawdziwa Al-Quaeda.
      Na takim lotnisku można wszystko zrobić, mam tylko nadzieję, że dochodzenie poprowadzą polscy kryminologowie, a nie z Bliskiego Wschodu

      Polubienie

 44. BylemTu 2 listopada 2011 o 2:56 pm

  „Dzisiejsza data też zawiera liczby okultystyczne 11 i 13 (jako suma cyfr roku 2+0+11), choć nie mogę nigdzie upchać tej 1-ki. Może ktoś z was to rozszyfruje.”
  Dzisiejsza data to 2 + 11 i 2 + 11 czyli wyświęcone przez masonów i illuminatów 13tka w tym układzie podwójna 13.

  Polubienie

  • monitorpolski 2 listopada 2011 o 10:12 pm

   Pisałem to wczoraj

   Polubienie

 45. lukaszr20 2 listopada 2011 o 3:16 pm

  hehe wczoraj w szkole z pania pedagog rozmawialem czemu nie chodze do szkoly… to powiedzialem ze przestalem chodzic bo znam prawde a pani jaka prawde? a ja ze cos nie tak na tym swiecie sie dzieje duzo zlego,i przyszlosci nie bedzie, pani mowila czemu? niech pani zobaczy na youtube Wezwanie do przebudzenia to pani zapisala to na kartce i dzisiaj pani mi powiedziala ze byla w szoku ze to nie mozliwe ;ddd

  Polubienie

  • ggg 2 listopada 2011 o 11:51 pm

   hehe, ja ci powiem tak: albo bedziesz specjalista wysokiej klasy albo zwykla szkola zawodowa – oba rozwiazania dadza podobne pieniadze. A prawda taka, ze dzisiaj 80% studentow ksztalci sie ku pociesze rodzicow a potem zasilaja szeregi bezrobotnych. Byle murarz zarobi wiecej niz wiekszosc absolwentow humanistycznych kierunkow

   Polubienie

 46. AQQ 2 listopada 2011 o 3:30 pm

  przepraszam, jest duże zainteresowanie więc warto wiedzieć kto truje.. Johnson&Johnson
  http://www.sfora.pl/Uwazaj-Kosmetyki-tej-znanej-firmy-wywoluja-raka-a37365

  Polubienie

 47. Bit Bandu 2 listopada 2011 o 3:55 pm

  Frapuje mnie kwestia, czy CIA nie ma czasem dostępu do tego typu samolotów przez internet i nie ma oprogramowania uruchamiającego awarię z dostępnego wachlarza.
  Korporacje produkujące drukarki do komputerów wmontowują czipy , które po wydrukowaniu przez drukarkę określonej liczby stron, symulują uszkodzenie drukarki, wyłączając jej wszystkie funkcje, na ruskich stronach można znaleźć oprogramowanie odblokowujące , pozwalające na dalsze użytkowanie drukarki. Jest to tak zwana polityka postarzania produktów, żeby się szybciej psuły i ludzie kupowali nowe zaraz po spłaceniu kredytów zaciągniętych na te, które się zepsuły.
  Skoro korporacje dopuszczają się takich praktyk, to mogą pozwolić sobie na wszystko, nawet na możliwość zdalnego wpływania na funkcje samolotów.

  Polubienie

  • peryskop 2 listopada 2011 o 4:09 pm

   @Bit Bandu – twoje obawy podzieliła Lufthansa i bezpośredno po zamachach 9/11 wymieniła awionikę w części swojej floty, a konkretnie we wszystkich samolotach marki Boeing (McDonnell Douglas od 1997 jest częścią Boeinga). Chodziło im głównie o wyeliminowanie możliwości zdalnego uprowadzenia samolotu z wykorzystaniem tzw. transpondera. Oczywiście przez Talibów.

   A informacja o drukarkach jest ciekawa.
   Poza tym każda drukarka ma indywidualne ustawienie dotrzegalne na wydrukach przy pomocy odpowiednich metod i pozwalające na jej identyfikację – coś w rodzaju linii papilarnych.

   Polubienie

   • Bit Bandu 2 listopada 2011 o 4:22 pm

    O manipulacjach z drukarkami dowiedziałem się wczoraj z TVN24 hehehehe, był cały program o tajnej polityce postarzania produktów przez korporacje. Mówiono także o żarówkach tradycyjnych , których przed wojną, bodajże pierwszą , żywotność standardowa wynosiła 2500 godzin, po zmowie wszystkich korporacji produkujących żarówki w USA , standard ten obniżono sztucznie do 1000 godzin. Robią tak ze wszystkim, samochody psują się po 5 latach, telewizory najnowszej generacji jeszcze szybciej. Głupi ludzie mają bulić i bulić i bulić, za psujące się luksusowe drogie produkty.

    Polubienie

   • monitorpolski 2 listopada 2011 o 8:37 pm

    Transpondery produkowała (pewnie wciąż produkuje) firma rabina Dov Zekheima, głównego księgowego Pentagonu w czasie zamachu na WTC. Podczas jego kadencji „zginęło” 2,3 BILIONA dolarów. Papiery zostały zniszczone przez uderzenie rzekomego samolotu w Pentagon. http://www.rense.com/general75/latest.htm

    Polubienie

 48. zenobiusz 2 listopada 2011 o 4:15 pm

  https://picasaweb.google.com/116769478677473146877/2Listopada2011#5670381592195815906
  Z tego zdjęcia wynika ,że samolot nie wylądował na Okęciu a w polu pod m.Lubiczów.
  Pilot zrobił komuś,paskudny kawał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

  • zenobiusz 2 listopada 2011 o 4:19 pm

   Tu lepsze zbliżenie,czy ktoś ma koncepcję o co tu chodzi,skąd taki zapis ?????

   https://picasaweb.google.com/116769478677473146877/2Listopada201102#5670401771120282418

   Polubienie

   • zenobiusz 2 listopada 2011 o 4:36 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/02/tajemnica-ladowania-na-okeciu-1-11-2011/
    Trasę samolotu można prześledzić na radarze lotniczym,trzymał się głównych lotnisk np,Berlin,lecąc do domu,Pilot wykazał maksimum rozwagi.Co znaczy jednak ten zapis ?????????????????????????????????????????????????

    Polubienie

    • peryskop 2 listopada 2011 o 5:01 pm

     Zeno – znów konsternujesz nas – tym razem dystrakcyjnym radarem!

     PS.
     Gdzie się zaopatrzyłeś w zatrzęsienie zapytajników?
     Radzę oszczędzać, bo zapytajnikowy sezon dopiero się zaczyna!

     Polubienie

     • zenobiusz 2 listopada 2011 o 5:25 pm

      Dziękuję za pogłębioną refleksję.

      Polubienie

     • monitorpolski 2 listopada 2011 o 8:35 pm

      Nie wygląda mi to na dystrakcję. Dane skądś tam trafiają. Sądzę, że to wskazuje na satanistyczny spisek – to miało być rytualne morderstwo. Nie wyszło im.

      Polubienie

      • peryskop 3 listopada 2011 o 5:09 am

       @Monitor, @Zeno – Nazwałem to „dystrakcyjnym radarem”, bo przecież dane zebrane lokalnie muszą być jeszcze zatwierdzone centralnie, żeby wyszły na „output display”. A skoro nie poszło tak, jak było planowane, to się zatwierdzaczom rozjechały algorytmy i może ze stresu wyszło wylądowanie na polu. Albo ze złości. Lub dla zwiększenia bałaganu. A najproawdopodbniej dla odwrócenia uwagi od samego „brzuchowania”. A zatem czy takie zachowanie „radaru” nie może wskazywać na konsternację zatwierdzaczy? Ot, taka sobie myśl…

       Polubienie

   • zenobiusz 2 listopada 2011 o 8:38 pm

    Na tej stronie Eonmark z 17:45 tłumaczy TO lądowanie.
    http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VII_-t13548-s195.html

    Awaryjne ladowanie lotu 767 nie bylo przypadkowe .
    Jesli nawet nie jest bezposrednim dzielem ‘Losu’ , a tylko wynikiem dzialania odpowiednich ‘sluzb’ , ostatecznie i tak bedacych narzedziem w reku Stworcy , to zdarzenie to jest skierowane do Podswiadomosci , Duszy Narodu Polskiego .

    Jest zapowiedzia przyszlych wydarzen.Juz bardzo bliskich.

    Roi sie tu od symboli.Beda czytelne tylko dla otwarych na nieprzyziemne pojmowanie Swiata i wydarzen na nim zachodzacych.

    Samolot to Panstwo Polskie.Pasazerowie to Narod.Zaloga jest Elita prowadzaca ten ‘Smolot’.

    Polska po upadku komunizmu zachwycila sie ‘zachodem’.Zaczely sie pszeksztalcenia w kazdej dziedzinie, bedace kopiowaniem systemowym.
    Samolot lecial z zachodu do Polski.Do siebie.
    Juz krotko po wylocie, czyli momencie w ktorym zaczelismy wdrazac ‘zmiany’ na modle zachodnia, elita zorientowala sie ze jest ‘Awaria’ .
    Z oczywistych wzgledow, pasazerom-Narodowi , nic nie powiedziano.
    W miedzyczasie, na ‘Ziemi’ trwaly przygotowania na ‘ zaplanowane ladowanie bez podwozia ‘, czyli z natury szalenie niebezpieczne.
    Lecielismy przez ocean, i choc wydawalo sie ze jest bezpiecznie, w ktorejs czesci ‘Maszyny’ nastapila awaria.
    Dopiero przy samym koncu ‘Podrozy’ pasazerowie -Narod , jeszcze nie poinformowani oficjalnie przez zaloge – Elite , zorientowali sie ze cos jest nie tak, kiedy samolot – Panstwo zaczelo ‘krazyc’ przed ladowaniem.I zapewne nie wszyscy zrozumieli zagrozenie, doputy, dopoki oficjalnie zostalo potwierdzone przez ‘Kapitana’ .

    Na Ziemi wszystko ‘uszykowane’ oczekiwalo na ‘ladowanie’ tego ‘Orla’ .

    Kapitan – Bohater , autentyczny, choc kompletnie nie swiadom tego ze zostal ‘wpisany’ w swa role, sprowadzil ‘Samolot’ jak po sznurku i ocalil Narod – pasazerow .Choc Samolot – Panstwo , najprawdopodobniej uleglo zniszczeniu.

    Teraz wszyscy sie ciesza ze przezyli, ale nie dociera jeszcze do nich ze byc moze juz nigdy ‘nie poleca’ , a przynajmniej nie swoim Samolotem, choc i ten ktorym lecieli, bedacy ich wlasnoscia, nie zbudowany przez nich…

    Dlaczego 1 Listopada?

    Zeby nie bylo watpliwosci ze to Niebo ze wszystkimi Swietymi , Przemowilo.

    Czy Narod odczyta ta wiadomosc Swiadomie.Czy pozwoli Podswiadomosci na ujawnienie znaczenia tego wydarzenia?Czy moze bedzie to tylko kolejny wrzask do alkoholika by sie opamietal i otrzezwial, a ten znowu nie uslucha…???

    Niedlugo 11.11.11 , dziesiec dni po ‘ awaryjnym ladowaniu ‘.

    Narodzie , nie daj sie wykorzystac, i nie wychodz na barykady, bo na to WILK czeka.
    Chcesz Rewolucji , zacznij ja w Sercu i Umysle .Natychmiast.
    Nie rozdzieraj widowiskowo odzienia dla ‘ratownia’ Krzyza , tylko zwyczajnie, na codzien, ratuj go poprzez godne traktowanie swych wspolbraci. Miloscia zlo zwyciezaj.Spokojem gwaltownikow zawstydzaj.Skoncz z uzaleznieniem od Sodomy i Gomory TV . Otworz sie na sasiada, brata i sistre swoja i przetnij te wiezy izolacjonizmu wewnatrz spolecznego . Nie czekaj na ruch innych, ale sam dzialaj pierwszy .Kiedy z dobrem , jak kopia, na koniu swym wyruszasz do boju z agresja, wynikajaca z przewrotnej dzialalnosci zla, wtedy ze zdziwieniem spostrzezesz ze skruszysz niejedno skamieniale serce.I lzy zobaczysz, po ktorych prawde w Czlowieku rozpoznasz. Ze kazdy z nas, w glebi swego jestestwa, nadzwyczaj dobry jest, tylko tak malo odporny na zlo. Bo droga do piekla ‘Przestronna jest’ .
    Ale na to jest lekarstwo.Odnajdziesz je w sercu.
    Praca u podstaw a nie ‘ krwawa rewolucja ‘ moze nas jeszcze uratowc przed ‘WYROKIEM’ BOGA.
    Myslicie ze on chce nas zniszczyc by nas nauczyc…
    Choc zna wszystkie mozliwosci.

    Polubienie

  • monitorpolski 2 listopada 2011 o 8:30 pm

   Apeluję do was wszystkich – pomóżcie Dancerowi:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/02/tajemnica-ladowania-na-okeciu-1-11-2011/comment-page-1/#comment-36347

   Polubienie

   • Ktoś 4 listopada 2011 o 1:02 am

    W dobie elektroniki i niepodzielnie królującego systemu GPS będącego „podstawą” wyznaczania swojego położenia w przestrzeni mały „meakoning” sygnału transferowanego z satelity i transponder samolotowy leci tam gdzie mu zaplanowano dokonanie „spektakularnej kraksy”. Smoleńską tutkę tez na lewo zniosło. I tu i tu awionika i systemy kontroli lotem były tego samego „sprawdzonego” dostawcy.

    Odnośnie wypadku i tak najciekawsza jest wypowiedź „rzecznika” LOTU iż po podniesieniu samolotu dało się normalnie wysunąć podwozie tak jakby sam proces przyziemienia pozostawił dolne poszycie samolotu bez wgnieceń, rozerwań, wybrzuszeń. Słowem jakby idealną nówką była. Kolejny samolot z serii „nie gniotsa i nie łamniotsa”? Kolejna latająca kosiarka do budynków niewrażliwa na uszkodzenia mechaniczne?

    Polubienie

 49. jankes 2 listopada 2011 o 5:08 pm

  Widzieliście sekciara iluminati steczkowska ta piosenkarka , hmm co ona tam robiła na pokładzie , masoni tesz w tym siedzą

  Polubienie

  • Stirlitz 2 listopada 2011 o 9:22 pm

   Ty to siostra jej była !!!!!!

   Polubienie

 50. peryskop 2 listopada 2011 o 5:59 pm

  Dla wszystkich poszukujących pogłębionych refleksji polecam ten artykuł.
  Zwłaszcza nawiązanie do więziennej grypsery jako trendu w rozwoju języka wydaje się zasadne!

  (dla młodszych informacja – mężem autorki był Michał Falzmann – odkrywca mega-afery FOZZ)

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4686&Itemid=119

  02.11.2011
  Izabela Brodacka
  No LOGO

  Jeżeli szukasz dla dziecka nauczyciela angielskiego, ośrodka jeździeckiego w którym będzie bezpieczne, czy (nie daj Boże) dobrego lekarza – nie kierujesz się reklamą, logo, brandem. Ja w każdym razie nigdy bym tego nie zrobiła, Moja najmłodsza córka, która teraz prowadzi stajnię wyścigową, była dwa razy, jako małe dziecko, na turnusie jeździeckim w ośrodku, który się nigdy nie reklamuje, jest bardzo drogi i na turnus trzeba się zapisać z rocznym wyprzedzeniem.

  Dowiedziałam się o nim pocztą pantoflową i nie podaję jego nazwy, bo reklama nie tylko nie jest mu potrzebna, a wręcz mu szkodzi.

  To samo dotyczy niektórych szkół i przedszkoli, które nigdy nie reklamują się w mediach, a do których rodzice zapisują dziecko jeszcze przed jego urodzeniem.

  Podobno istnieje również zachodnia firma (zagubiłam niestety gdzieś jej nazwę) ubezpieczająca statki i jachty, która nie tylko nigdy się nie reklamuje ale, żeby się w niej ubezpieczyć, potrzebne są specjalne rekomendacje.

  Od dawna zbieram (bynajmniej nie przez snobizm) informacje o produktach i usługach najwyższej jakości.

  Takim produktem jest mydło Pearsa, które za głębokiej komuny sprowadziła sobie z Anglii moja ciotka. Brudnoszare, niekształtne kule, wyglądające na pozór jak mydło do prania, stały się dla mnie przyczyną dziecięcego szoku poznawczego. Mydło było naprawdę doskonałe, ale jego wygląd przeczył obiegowym przeświadczeniom, że produkt musi przyciągać kupującego barwą i opakowaniem.

  Wtedy doszłam do wniosku, że rzeczy naprawdę dobre nie potrzebują reklamy.

  Potem dowiedziałam się, że marka Pears była pierwszą zarejestrowaną marką na świecie. Ale wtedy to jeszcze coś znaczyło.

  Wiele osób widzi sprawy reklamy jeszcze ostrzej. Jeżeli coś jest reklamowane twierdzą – musi być kiepskie. Mój szwagier, twórca (wraz zespołem) krzemowego detektora cząstek alfa (nagrodzonego niedawno w konkursie Polski produkt Przyszłości), który posłużył do odkrycia (potwierdzenia odkrycia ) nowego pierwiastka Copernicum (a więc osoba wybitna) dla zasady nie kupuje i nie bierze do ręki produktów reklamowanych. Nie jest to łatwe, bo przecież reklam nie ogląda. Ale każdą dostrzeżoną reklamę traktuje jako antyreklamę.

  Dla mnie jest oczywiste, że nie kupuję jogurtów rzekomo zawierających przyjazne bakterie, ani płynów wybijających wszystkie mikroorganizmy (z wyjątkiem tych, które są naprawdę groźne) i jestem odporna na podszepty pani Goździkowej. Trudniej mi jednak wynieść się z dnia na dzień z banku tylko dlatego, że jest on za nasze pieniądze idiotycznie reklamowany przez jakiegoś suto opłacanego bęcwała. Postanowiłam jednak dla zasady to zrobić.

  Zwyrodniały świat reklamy w świadomości tego, że większość traktuje jego działanie jako oszustwo, po „spaleniu” reklam opartych na prymitywnych skojarzeniach, a potem na zaufaniu do osób publicznych, przejmuje obszary informacji oparte na zaufaniu do osób znanych prywatnie.

  Pewien bywały w świecie student przyznał mi się w największej tajemnicy, że otrzymuje 4 tysiące miesięcznie od agencji reklamowej za marketing szeptany, to znaczy za prowadzanie kolegów do obsługiwanych przez tą agencję klubów i podsuwanie dziewczynom odpowiednich kosmetyków.

  Na zaufaniu do znajomych oparta jest też działalność pewnej firmy produkującej garnki w cenie używanego samochodu za komplet. Otóż firma ta organizuje w prywatnych domach, dla zaprzyjaźnionych kobiet, pokazy garnków połączone z kolacją. Agenci firmy pouczani są, żeby zamówienia przyjmować późnym wieczorem i podkręcać atmosferę rywalizacji, do której kobiety są skłonne. Następnego dnia przerażone panie pędzą do lokalu firmy gdzie za niewielkie (wobec sumy kontraktu) odstępne anulują umowę. I na tym opiera swe zyski firma. Również na odszkodowaniach za naruszenie wizerunku. Dlatego nazwę tej firmy ludzie wymieniają szeptem.

  Teoretycy mówią mi zawsze w tym momencie, że rolą reklamy jest informacja i gdyby ludzie byli uczciwi reklama spełniałaby swoje zadania. Nieodmiennie odpowiadam, że gdyby ludzie byli uczciwi to może socjalizm też by się udał, ale są jacy są i budowanie jakichkolwiek projektów na idealnym człowieku to w najlepszym wypadku utopia.

  Teoretycy mówią również, że logo na które firma długo pracuje i które należy do jej wyceny, po prostu informuje klientów o wartości jej produktów. Wszyscy wiemy jednak, że to nieprawda.

  (To cytat z pracy zaliczeniowej mego syna dotyczącej własności intelektualnej. Mogłabym to samo napisać „własnymi słowami”, ale nie widzę powodu przerabiania tego co jest dobre. Informację podaję dla komputera UW, który przeczesuje sieć poszukując plagiatów.)

  Moda to język, którym komunikujemy innym przynależność do lepszych. Moda jest w perwersyjny sposób zmienna, więc jeżeli chce się być en voque trzeba jej kanony śledzić i nie próbować ich racjonalizować. Jeżeli modne są na przykład spodnie pochlapane farbą, z dziurami na kolanach (za które zapłacimy majątek) nie oznacza to, że wystarczy wyciągnąć z piwnicy spodnie, w których malowaliśmy balkon. Autentycznie (a nie fabrycznie) podarte i poplamione spodnie sytuują nas raczej wśród mieszkańców noclegowni.

  Język mody jest podobny do grypsery więziennej. Służy jako znak bycia „in” i w konsekwencji do wykluczania, czyli pokazywania innym, że są „out”.

  Dzieciaki (nie tylko w warszawskich, lecz również w prowincjonalnych szkołach) rozpoznają się i stratyfikują za pomocą tak zwanej firmowej odzieży, której jedyną cechą wyróżniającą jest fakt, że jest droga. Firmowe buty rozpadają się równie szybko jak te kupione na bazarze i (nie oszukujmy się) mają ten sam wdzięk. Różni je tylko mniej czy bardziej dyskretna nalepka. Ale wykrycie używania butów bazarowych, albo co gorsza podróbki butów firmowych stało się przyczyną niejednej dziecięcej tragedii.

  Zgodziliśmy się na to, że znak oderwał się od znaczonego. Logo opanowało świat, ale jest to logo nie mające nic wspólnego z jakością produktu. Jest to logo służące jako język społecznego stratyfikowania się, nie związany z jakąkolwiek realną wartością. Jako język porównywalny do więziennej grypsery.

  Więzień, który odezwie się w niewłaściwy sposób jest katowany nie za to jaki jest, lecz za to, że nie zna więziennego kodu przynależności do lepszych. Podobnie wyśmiewane za brak firmowej odzieży dziecko – nie ma szans odwołać się do jakiejkolwiek wartości poza czysto umownym znakiem przynależności. Sama słyszałam wiejskie dziecko mówiące: „ty wieśniaro” do gorzej ubranej koleżanki z tej samej wsi. I nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać.

  Zgodziliśmy się również, że uprawianie polityki a co gorsza wybór polityków nie ma nic wspólnego z ich jakością czy czysto ludzką wartością lecz sprowadza się tylko do zręcznego PR oraz snucia „narracji” czyli ładnie opakowanych kłamstw.

  Czy wybieralibyśmy lekarza dla dziecka zastanawiając się jak dobiera on krawaty, albo czy jego żona nosi firmowe torebki?

  Na pewno nie bo jest to sprawa śmiertelnie poważna.

  Dlaczego zatem dyskusja po wyborach dotyczy prawie wyłącznie niezręczności polityków w tej czy innej, czasem błahej sprawie? Dlaczego setki osób komentują wygląd prezydentowej i gafy jej męża?

  Dlaczego o politycznych kwalifikacjach Kaczyńskiego miałby świadczyć jego krzywy but? Jaki związek z jakością ustaw ma fakt, że ktoś komuś dokopał w bezsensownej debacie telewizyjnej? Jaki związek z polityką Lecha Kaczyńskiego miał fakt, że jego małżonka weszła do samolotu z plastikowa torbą?

  Jedyny wniosek, że nie traktujemy polityki jako sprawy śmiertelnie poważnej, a raczej jako zjawisko z dziedziny mody. Albo coś z dziedziny rozgrywki sportowej.

  A to śmiertelnie poważny błąd.

  Polubienie

 51. jankes 2 listopada 2011 o 6:17 pm

  tzw, tworzenie miejsc pracy to jakaś utopia przecież. Praca dla samej pracy jest nikomu nie potrzebna. Najpierw należałoby zadać sobie pytanie, jaka praca jest w tej chwili potrzebna na świecie? Co mają robić te miliony ludzi? wytwarzać jakieś nowe produkty, których ludzie będą pożądać ? Samochody? telefony? komputery? w dzisiejszych czasach do wytworzenia tych rzeczy nie potrzeba setek tysięcy pracowników. Powiedzmy że średnio milion samochodów produkuje dziś 200 ludzi. Co tak naprawdę jest dziś ludziom potrzebne? NajPierwszą z tych potrzeb jest niewątpliwie tania i dobra żywność. Zamiast skupiać się na tworzeniu nowych miejsc pracy i produkcji nowych urządzeń, które niewątpliwie są fajne, lecz wcale nie konieczne do życia, wystarczyłoby skierować swoje wysiłki w tym jednym kierunku – przestawienie gospodarkek światowych z produkcji gadżetów na produkcję żywności, przy czym z góry należałoby postawić dwa warunki. 1 Połowa produkcji jest całkowicie eksportowana (przynajmniej w pierwszym okresie) do krajów trzeciego świata, głównie do afryki i dystrybuowana ludziom (bezpośrednio). 2. Co najmniej 80% żywności musiałoby być pochodzenia roślinnego (żadnego GMO). To wystarczyłoby w zupełności do rozwiązania wszystkich problemów z zarudnieniem.

  Polubienie

 52. Bąk 2 listopada 2011 o 7:43 pm

  Taki spięty od czytania propagandy, że aż popuścił 😀 http://www.youtube.com/watch?v=27QlRh9Xkf4

  Polubienie

 53. navajo88 2 listopada 2011 o 8:10 pm

  Witaj Monitor ,pytanie z innej półki jak to się dzieje do ciężkiej cholery że w ameryce ludziska mają okolo 200 milionów sztuk broni w domach i nic się jeszcze nie dzieje ???? właśnie oglondałem PRESS TV.IR i tam nadają cały czas n NY transmisję o protestach ,a dodatkowo ma dzisiaj odbyć się strajk generalny w olkland i mało tego ma też odbyć się manifestacja weteranów wojny vietnamskiej ,a w kaliforni też mają się przyłączyć to tego strajku ,a teraz o co mi biega !!!! skoro naród usa jest tak uzbrojony to dla czego siedzą wszyscy cicho na dupie ,rozumię że tam każdy dba to swije miejsce pracy i tak dalej , ale gdyby ci wszyscy ludzie chwycili za bron to zadna sztuka żeby wywalczyli swoje ,,a tu cisza i tylko mamy z oderwanymi manifestacjami i drobnymi strajkami ,karwia co się dzieje panie monitor ,,,czyżby tak naprawdę się tam ludziska bali ????? bo w to to nie chce mi się za bardzo wierzyć !!! .
  A teraz coś o tym icydencie u nas z tym samolotem wczoraj jak komorowski powiedział że zdjęcia z londowania awaryjnego z lotniska Okęcie będzie podziwiał cały świat ,to tak rykłem śmiechem że aż strach się bać hahahaha, wieczorem oglondałem chinoli i aljazzerę i persów ,,, i co ???? a no nic tylko chnole podali mała wzmiankę na temat tego londowania hahahahaha, a swoją drogą to jestem też ciekaw kt leciał tym samolotem z NY ,bo jak na razie to wydaje się że ta informacja jest niezwykle tajna !!!! hahahahahah, ale się porobiło na tym świecie ,ale dopiero czekają nas prawdziwe atrakcje i to nie małe Grecy i Unia ,Merkel i Sarkozy i wiele jeszcze innych niespodzianek hahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

  • monitorpolski 2 listopada 2011 o 8:20 pm

   Amerykanie nie ruszają, ponieważ:
   1. Każdy ma jeszcze papu
   2. Media kryminalne mają jeszcze dużą przewagę nad alternatywnymi
   3. Zaciskają im pasa w sposób bardzo powolny, tak że jest to trudno zauważalny.
   4. USA to duży kraj i tak jak z dużym garnkiem wody i małym płomieniem – abo go rozgrzać, trzeba długo grzać.
   5. Ludzie są ogłupiani fluorem, aspartamem i innymi dodatkami do żywności + być może stosuje się tajne bronie psychotroniczne jak HAARP.
   Czy w końcu ruszą dupy? Już ruszyli, ale ta maszyna musi się rozgrzać.
   Poza tym jakby wygrał Ron Paul, to rewolucja nie będzie potrzebna. Po prostu się tych ludzi pousuwa ze stanowisk. Może i rozliczy.

   Polubienie

   • PokójWam 2 listopada 2011 o 9:01 pm

    O to właśnie chodzi np. Alexowi Jonesowi by ludzie wyszli na ulice i by były zamieszki. Nie możemy dać się w to wciągnąć bo bez pomocy Bożej nic nie możemy, a nasze postępowanie powinno być neutralne wobec tego świata, którym rządzi szatan.

    Nie bójcie się Bóg tak po prowadzi losy świata, że możemy być pewni że ONI przegrają tą walkę. A nasz opór tak naprawdę, może oznaczać że będziemy przeciwko Jezusowi. Obecnie możemy tylko w internecie wyjawiać tajemnice spisku NWO i próbować odgadnąć ich zamiary. Nic więcej nie zdziałamy

    http://www.prisonplanet.pl/polityka/onz_ostrzega_przed,p979819358
    http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/globalisci_wykorzystujac,p1452650542

    Polubienie

    • monitorpolski 2 listopada 2011 o 10:26 pm

     To widać z tego, że nie słuchasz Alexa Jonesa. To naprawdę jest mądry facet. Nie mam kiedy, ale warto by przetłumaczyć jego refleksje o Bogu, są ujmujące.
     Przy tym co się dzieje w USA trudno utrzymać spokój, fakty mówią same za siebie – Ameryka jest poddawana terrorowi gorszemu niż nazistowski. Powoli wprowadzane są super-totalitarne prawa, a właściwie bezprawia. Perfidna gra psychologiczna prowadzona przez socjopatów i psychopatów. To samo, lecz w mniejszym wymiarze występowało w nazizmie, w USA można zaobserwować też elementy komunizmu – te wszystkie izmy występują na raz, jedyne co je blokuje to 1 i 2 poprawka do Konstytucji – wolność słowa i prawo do posiadania broni.
     Alex przygotowuje naród do tego, do czego uprawnia Konstytucja, do obrony przez wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym. Amerykanie mają PRAWO się bronić przed totalitarnym rządem, jest to zagwarantowane w Konstytucji. I po to jest 2-nd Amendment.

     Polubienie

     • PokójWam 2 listopada 2011 o 11:13 pm

      Tylko ta obrona będzie tak naprawdę ich ślepym zaułkiem, który skieruje ich na zagładę. W tym przypadku chodzi o przelanie krwi, a te jego gadki o Bogu są fałszywe, też mogę chwalić Jezusa, a jednocześnie być satanistą. Masoni też przecież nie wielbią Lucyfera tylko „Wielkiego Architekta Wszechświata” 🙂 To tylko mydlenie oczu. Jones nawołuje do obrony przed wrogiem, czyli też strzelania i zabijania a Biblia nam mówi by nie odpłacać złem za zło…
      Gdy by był ich wrogiem to by już go dawno zlikwidowali, bo jest zbyt popularny. Przykład Kennedy’ego i 100 osób które bezpośrednio zostały zamordowane po nim to potwierdza.

      Polubienie

      • deotibigratia 2 listopada 2011 o 11:36 pm

       alex jones to mason a jego stacja to ewidentna podstawka próba kierowania ruchem przebudzających się
       http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/05/alex-jones-druga-strona-medalu/

       Polubienie

       • monitorpolski 3 listopada 2011 o 12:35 am

        Obejrzyj Endgame Alexa, dopiero wtedy wyrażaj swoje opinie. Jako młokos mógł się mylić i robić błędy, teraz jest zmorą dla globalistów.
        Likwidacja Alexa tylko by Amerykanów rozwścieczyła, a globaliści nie są gotowi do wojny z nawet tylko milionową armią uzbrojonych weteranów.

        Polubienie

   • navajo88 2 listopada 2011 o 10:56 pm

    a PROPO TEGO WCZORAJSZEGO LONDOWANIA NA OKĘCIU , na miejscu tego bochaterskiego pilota to ja bym poszedł teraz na chorobowe ,a potem przeszedł na wcześniejszą rentę !!!! hahahahahaha tak na wszelki wypadek bo nigdy nic nie wiadomo !!!!
    J.M.H

    Polubienie

  • Wojox 2 listopada 2011 o 8:23 pm

   Amerykanie boją się bo wiedzą że rząd użyje predatorów i bedzie rozwalał ludzi z nieba. A piloci to ci od gier wideo, same asy. Teraz nie muszą nawet wychodzić z bunkrów. Ciekawe tylko ile tego naprodukowali. Bo zapotrzebowanie zapewne jest potężne. Testowali przecież w Somali i innych afrykańskich krajach…

   Polubienie

  • Sulik 2 listopada 2011 o 9:33 pm

   W chińskiej TV pokazywali wczoraj lot pięknej rakiety. Widzę że mają zaawansowany program kosmiczny (mają już chyba swoją bazę na orbicie).

   Polubienie

   • navajo88 2 listopada 2011 o 10:54 pm

    Sulik chinole już mają swoją stację kosmiczną , i wyrastają na nową potęgę kosmiczną !!!!
    J.M.H

    Polubienie

   • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 11:37 pm

    Będą testować nowoczesne pałeczki do ryżu w stanie nieważkości !

    Polubienie

 54. Lutek 2 listopada 2011 o 8:30 pm

  Dzisiaj pod pewną warszawską szkołą, na podwórzu, spotkałem takie oto tabliczki (wcześniej ich nie było):

  Czyżby nadciągał jakiś nalot?

  Polubienie

  • monitorpolski 2 listopada 2011 o 10:27 pm

   Mógłbyś zrobić zdjęcie okolicy i tego znaku? Bo ja np. ci nie wierzę, że to jest gdzieś zainstalowane. Jeśli na terenie szkoły, to jest to zrozumiałe.

   Polubienie

 55. Gargamel 2 listopada 2011 o 8:49 pm

  O 16 przyjechali eksperci Boeinga w tvn faktach mówili, że nie zadziałały 3 sposoby opuszczenia podwozia:

  1. Normalny
  2.Awaryjny
  3. Grawitacyjny

  Narzędzia diagnozujące w kabinie pilotów wskazywały brak ciśnienia w podnośnikach.

  Ktoś upuścił płyn w podnośnikach ? Eksperci wraz, z którymi na pewno przyjechali agenci już zatuszują sprawę.

  Polubienie

  • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 11:24 pm

   Pominąłeś jeszcze jeden system – ręczny ! Czyli korba i jazda…..NIe zadziałał bo nie było korbki ! Ktoś pierdyknął ją przed odlotem.

   Polubienie

 56. dancer1 2 listopada 2011 o 8:58 pm

  1. odpal stronę : http://www.flightradar24.com/
  2. w prawym górnym rogu jest napis: LIVE kliknij na to
  3. wyskoczy Ci Playback
  4. ustaw w oknie Playback datę na : 01.11.2011 i godzinę na 13.00, kliknij start Playback
  5. w okolicach Warszawy (prawa dolna przestrzeń przy napisie Warsaw) jest zaznaczony żółty, duży samolot, kliknij na niego
  6. wyświetli Ci się cała trasa lotu w kolorach fioletowym oraz przy końcu lotu zielonym
  7.po lewej stronie powiększaj znakiem „+” (tak jak w Google map) i kieruj na symbol samolotu
  8. przełącz w tryb satellite u góry po prawej stronie i powiększaj dalej
  9. podczas powiększania zobaczysz końcową fazę lotu : „wektory” obok Warszawy. oraz sam koniec lotu, kilkanascie kilometrów na północny zachód w kierunku drogi nr 580 (żółta) miejscowości: Libiczów,

  historia lotu jest zachowana przez 16 dni, dlatego kto może niech to kopiuje

  pozdrawiam Monitorpolski, oraz wszystkich czytelników

  Polubienie

  • dancer1 2 listopada 2011 o 9:02 pm

   https://picasaweb.google.com/116769478677473146877/2Listopada201102#5670401771120282418

   Polubienie

  • dancer1 2 listopada 2011 o 9:03 pm

   https://picasaweb.google.com/116769478677473146877/2Listopada2011#5670381592195815906

   Polubienie

  • Bit Bandu 2 listopada 2011 o 9:59 pm

   Niesamowite nie wiedziałem, że takie coś istnieje, coś wspaniałego.
   Z tym , że właśnie śledziłem jeden z lotów, aż do momentu lądowania, dane pokazywały prędkość 289 km/h podczas lądowania, również gdy samolot znajdował się na środku pasa, wysokość 80 metrów, wyjechał również poza pas, więc precyzja tego radaru nie jest doskonała, stąd może jakieś takie dziwne odchyły odnośnie lotu LO16, po prostu niedoskonałość pomiarów, w końcu wszyscy widzieliśmy lądowanie w TV.

   Polubienie

   • dancer1 2 listopada 2011 o 11:05 pm

    o.k. mam do czynienia z tym radarem jakieś 12-16 miesięcy (spójrz na to co piszą o sposobie działania radaru na stronie głównej), kilkakrotnie zdarzało mi się zaobserwować „anomalia”, polegające raczej na tym że samolot nie nadlatywał na „moim niebie”, natomiast nie miałem (nie zaobserwowałem) do czynienia z przypadkiem lądowania maszyny w ‚polu” kilkanaście km. od lotniska, to jest dla mnie anomalią w działaniu tego systemu (dla przykładu: obserwowałem zachowanie podobnego samolotu, w chwili zrzutu paliwa nad pomorzem środkowym, po agresywnym zachowaniu jednego z pasażerów LOTU, w tym bądz ubiegłym roku, dokładnie nie pamiętam, samolot faktycznie zrzucał paliwo krążąc po pomorzu, ale w formie elipsy!)

    Polubienie

    • dancer1 2 listopada 2011 o 11:12 pm

     dodam jeszcze jedno: śledziłem kiedys lot pewną linią z Gdańska do Norwegii (leciała nimi moja koleżanka którą wiozłem na lotnisko), na radarze ja już wiedziałem że ona wylądowała, natomiast koleżanka myślała że jeszcze nie ….. no i cała sprawność tego radaru….

     Polubienie

     • Bit Bandu 2 listopada 2011 o 11:34 pm

      Tak w ogóle , to dzięki za pokazanie całej procedury śledzenia 🙂 , miło z Twojej strony.
      Obserwowałem dwa lądowania na radarze i prędkość przy podejściu w jednym , jak pisałem to 286 km/h w drugim przypadku 248 km/h to za dużo , ile taki Boeing ma przy lądowaniu , 140-160 km/h , klapy właśnie mają za zadanie zwiększyć siłę nośną przy małej prędkości.

      Polubienie

      • KrisT 2 listopada 2011 o 11:57 pm

       przy 140-160km/h to taki boening spada jak kamień!!!! nie pisz głupot i sprawdz w notce technicznej jaka jest pradkość lądowania tych maszyn, jaka przy starcie i ile wynosi max czy przelotowa…dobra napiszę….
       Prędkość podejścia do lądowania przy maksymalnej masie: 261 km/h- tak podaje notka techniczna, Prędkość przelotowa: 850 km/h ,Prędkość max.: 897 km/h

       Polubienie

       • Bit Bandu 3 listopada 2011 o 12:46 am

        No nie tak zupełnych głupot , przy minimalnym obciążeniu podejście 180 km/h , co prawda to trochę więcej niż 140, czy 160 ale samochodem już tyle pojedziesz, wysuniesz skrzydła i możesz lądować , może być przydatne w górach w pokonywaniu dolin górskich 😉
        Latałem F16 stąd pomyłka, podchodzi przy prędkości 120-140 km zależy ile bomb się wiezie ;).

        Polubienie

 57. snajper-s 2 listopada 2011 o 8:59 pm

  Specjaliści ostrzegają, że cyberprzestępcy tworzą największą od dwóch lat sieć komputerów-zombie.

  Znajduje się już w niej niemal milion pecetów. Nie wiadomo, w jaki sposób zostanie ona użyta, prawdopodobne jest jednak, że atak nastąpi w okresie świątecznym, a jego celem będzie dokonanie defraudacji na wielką skalę.

  Ostatnio tak duży botnet został użyty w lipcu i sierpniu 2004 roku i posłużył do rozpoczęcia ataku za pomocą wirusa Netsky.

  Od tamtej pory wielkość botnetów systematycznie spadała i nie przekraczała 20 tysięcy maszyn. Takie małe sieci pozwalały na przeprowadzenie bardziej wyspecjalizowanych ataków, bez przyciągania zbytniej uwagi opinii publicznej.

  Specjaliści wciąż nie wiedzą, kto jest twórcą olbrzymiego botnetu. Spodziewają się jednak, że październikowy raport, który zostanie wkrótce opublikowany, wykaże iż do olbrzymiej sieci dołączono kolejne tysiące komputerów.

  Źródło: Arcabit
  http://hacking.pl/6268

  Polubienie

  • dancer1 2 listopada 2011 o 9:44 pm

   do pewnego momentu nie dochodziło do mojej jazni to, że ktoś jest w stanie spalić (dosłownie) mój komputer, otóż jest to możliwe w momencie przestawienia parametrów pracy zasilacza (oszalał) w BIOS-ie, komputer idzie z dymkiem, na własnej skórce to przeżyłem dwa razy ! Moja przestroga: macie tzw. anty wirusy? to je możecie sobie trzymać, ale tylko jako maskotki… jeżeli ktoś celowo chce Was zniszczyć zrobi to poprzez BIOS – a na to ATYWIRA – NIE MA

   Polubienie

   • jakisbuk 2 listopada 2011 o 10:05 pm

    mojej żonie spaliła sie suszarka do włosów – podejrzewam że ty był atak hakerów przez sieć energetyczną – jak każdy z tu obecnych wie oni mają wtyki wszędzie 🙂 – nie wiem tylko czy mogą mnie zaatakować przez sieć gazową lub wodociągi ? dancer1 – może wiesz coś na ten temat ?

    Polubienie

    • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 11:20 pm

     Przez sieć wodociągową ! Kibel zacznie cie wsysać ! Hahahaha 🙂

     Polubienie

    • dancer1 2 listopada 2011 o 11:22 pm

     żenada – to jest odpowiedz na Twoje pytanie 🙂

     Polubienie

    • Stirlitz 2 listopada 2011 o 11:35 pm

     masz lemingowe wypowiedzi , świadomie czy nieświadomie ???

     Polubienie

   • rabarbarek 2 listopada 2011 o 10:18 pm

    witaj Dancer, do naszej jazni jeszcze wiele rzeczy nie dochodzi. Ja w dalszym ciagu czesto uzywam slow „moze to przypadek” , bo trudno mi uwierzyc , ze fikcja z horrorem w tle moze stac sie rzeczywistoscia. Dzieki za ostrzezenie i trzymaj sie.
    Watek sprawy z samolotem , ktory podales ciekawy. Co ciekawe , na kilku stronach zwiazanych z lotnictwem miedzynarodowym , ani slowa o polskim samolocie. Jakby nie byli sprawy.

    Polubienie

    • dancer1 2 listopada 2011 o 10:23 pm

     pozdrawiam Cię Rabarbarek 🙂 dzięki za wsparcie

     Polubienie

     • peryskop 3 listopada 2011 o 6:24 am

      Witaj @dancer1

      Dzięki, że podrzuciłeś nam niezłą przekąskę z tym wektorowym radarem. I palenie BIOSem!
      Bardzo wiele takich „cudów” jest dziś możliwe. Ale step by step rozpoznajemy sytuację.

      Każdy system ma jakiś poziom niedokładności, ale anomalia radaru jest rzeczywiście zbyt duża, chociaż jak mówisz koleżanka też poprzednio wylądowała nie tak jak radar pokazał.

      A @jakisbuk’iem się nie przejmuj – ten model tak już ma i na to na razie nie ma rady.

      Polubienie

      • dancer1 3 listopada 2011 o 12:49 pm

       „palenie BIOS’a”, polega dokładnie na czymś takim:
       pierwsze symptomy:
       1.notoryczne pojawianie się tzw blue screena z kodem błędu, sugerującym awarię karty graficznej, samoistny reset komputera (przy czym karta graficzna jest sprawna)
       2. wyjący do granic możliwości wentylator chłodzenia zasilacza (doszedłem do tego dopiero przy trzecim takim przypadku)
       następne:
       1. tym razem na czarnym ekranie kod błędu sugerujacy albo awarię karty graf. albo dysku twardego
       2. reset komputera
       3. po włączeniu kompa sygnał dzwiękowy (dwa krótkie „ti” „ti”) wskazujący na brak któregoś ze sprzętów (twardy dysk, stacja DVD, karta graf., lub brak kości RAM
       4. przy „odpalaniu” kompa, wentylator zasilacza szaleje, zdaje ci się że zaraz wyskoczy z pudła

       reakcja na powyzsze:
       poprostu doszedłem do wniosku w dwóch przypadkach że „coś” poszło i komputery poszły do utylizacji, przy trzecim zacząłem już się poważnie zastanawiać i uruchomiłem znajomego, który praktycznie od razu wskazał że BIOS uległ całkowitemu przestawieniu, steruje niewłaściwie częstotliwością pracy zasilacza tak że system „nie widzi” twardego dysku, a także może nie widzieć pozostałych sprzętów,
       wskazał że BIOS wyłączył zasilanie na wejściu SATA gdzie system od razu nie widział dysku twardego.
       Ja nie grzebałem w BIOSIE bo się na tym nawet aż do takiego stopnia nie znam. Kolega stwierdził że w takim razie musiałem dostać „strzał” w postaci jakiegoś wirusa atakującego BIOS bezpośrednio, to nie są już „robaczki” czy „koniki”, ale celowe oprogramowanie dążące do degradacji danej jednostki (w moim przypadku trzech jednostek).

       Po tym wszystkim doszedłem do wniosku że to nie jest czysty przypadek, zwłaszcza że sprawa ciągnęła się od grudnia ub. r. do pazdziernika b.r. .

       Polubienie

  • nowy84 2 listopada 2011 o 10:37 pm

   5 Listopada Anonymous mają „zamknąć” Facebook-a może użyją tych zombie??

   Polubienie

 58. pablo 2 listopada 2011 o 9:08 pm

  Zobaczcie co się dzieje z Haarpem
  http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

  Polubienie

  • Stirlitz 2 listopada 2011 o 9:25 pm

   czarna dziura , jaka diagnoza ?????

   Polubienie

   • monitorpolski 3 listopada 2011 o 12:28 am

    ????? No idea!

    Polubienie

    • peryskop 3 listopada 2011 o 6:35 am

     zanik sygnału od 2 rano do 14:30 na wszystkich trzech osiach x y z

     Prace konserwacyjne, kłopoty z zasilaniem, czy strajk ostrzegawczy?
     Albo coś jeszcze – np cisza HAARPowa dla przeprowadzenia dokładnych namiarów…

     Polubienie

 59. Lipton 2 listopada 2011 o 9:20 pm

  Witam!

  Jestem pełen uznania dla Pana pracy Panie Marku mając na myśli całokształt tego bloga.Jednak dzisiaj ten artykuł dostarczył tylko jednego a mianowicie świetnego argumentu ludziom ośmieszającym „teorie spiskowe”.Nie każdy wypadek czy problemy techniczne występujące podczas lotów sa znamionami zorganizowanej intrygi.Prześmiewcy maja świetną pożywkę.Codziennie dochodzi do usterek w tak skomplikowanych urządzeniach jakimi są samoloty komunikacyjne,tylko się o nich nie mówi póki ich nie widać,bo to nie pomaga przemysłowi lotniczemu.

  Porównywanie tego przypadku ze sprawa smoleńską jest kompletnym nieporozumieniem.Procedury /mentalność /sprzęt pilotów wojskowych a pilotów statków powietrznych linii komunikacyjnych są kompletnie z innych bajek.Lądowanie w tym przypadku nie było „uderzeniem samolotu w beton” jak wspomniano w artykule powyzej.Tego typu lądowania są i nieobliczalne lecz stosunkowo proste i „miękkie” pod warunkiem zachowania pewnym parametrów podczas tzw.final aproach takich jak kont natarcia-klapy,podejścia 30 stopni do osi pasa,prędkości samolotu i „podciągnięcia nosa” podczas przyziemiania.Cale podejscie (ILS) jest przeprowadzane na autopilocie prawie do samego przyziemienia.

  Pozdrawiam

  Polubienie

  • rabarbarek 2 listopada 2011 o 10:44 pm

   Lipton , przeczytaj dokladnie co mowi na ten temat sam pilot. Maly blad lub niedopatrzenie grozilo tragedia. Gdybys byl pasazerem tego samolotu , mowilbys inaczej. Ja kilka razy mialam ” miekkie” ladowania i „anielskie” loty i rozumiem do czego moglo dojsc. Lecialam kiedys samolotem , ktorym lecieli weterani polscy z Kanady na jakies obchody rocznicowe do Polski. Skonczylo sie dobrze , ale wsrod placzu , modlitw , przeklenstw i kilku stluczek.

   A w tym wypadku mowimy o niesprawnym samolocie . Pilot Wrona sam powiedzial , ze na 500 lotow cos takiego przytrafilo mu sie po raz pierwszy.Nie dzialala tez czesc urzadzen zastepczych. Co ciekawe dodal tez , ze w sobote ma leciec do Wietnamu , ale nie wie czy mu pozwola. Nie dodal kogo ma na mysli.

   Polubienie

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 12:26 am

   Lipton, Nie wiemy dokładnie jakie usterki miał samolot. Wiemy, że „wyciekł płyn”, który uniemożliwił otwarcie się klap i podwozia. I że nawaliły 3 systemy otwierania, czy też 3 elementy podwozia. Ważne, że była to poważna awaria i że za niesprawny samolot odpowiada lotnisko w Nowym Jorku. Jestem pewien, że śledztwo tam niewiele wykaże, a i tu niewiele się dowiemy. Nie wierzę w takie przypadki – samolot jest najbezpieczniejszym środkiem transportu, a system wysuwania podwozia na pewno został tak opracowany by nie zawieść. Musiałby być to naprawdę bardzo mało prawdopodobny zbieg okoliczności.

   Polubienie

 60. Ditka 2 listopada 2011 o 9:49 pm

  Ja tak na chwilkę w temacie Marszu Niepodległości. Jeśli ktoś jest z Katowic i okolic tu link do przejazdu. Taniej niż pociągiem
  http://www.polskibus.com/
  Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz

  Polubienie

  • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 11:18 pm

   NO wreszczie ktoś „Rotke” wkleił że aż miło. ( tak dla przypomnienia, na polaku, tego w podstawówce za komuny uczyli, coby nie było)

   Polubienie

 61. Extazed 2 listopada 2011 o 9:49 pm

  Witam, podzielę się z Wami myślę, że ważną informacją:
  W skrócie: co raz więcej wskazuje na to, że Izrael zaatakuje Iran gdyż jak już wszyscy wiemy USArel dał zielone światło. Tutaj artykuł po angielsku: http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=362321. Polskie tłumaczenie na zmianynaziemi.pl

  Ciekaw jestem co z tego wyniknie. Bo jeżeli zaczną się tam nawalać, to nie wykluczone, że i u nas powstaną „wojny etniczne”. Co sądzicie o tym?
  Pozdrawiam.

  Polubienie

  • rabarbarek 2 listopada 2011 o 10:31 pm

   Wojny etniczne to wybuchna w Kanadzie lub Anglii, gdzie multi kulti panoszy sie w najlepsze. Chyba dlatego w Kanadzie ma byc wprowadzony przepis , ktory znosi pozwolenia na bron. Jest to sprawa bez precedensu w ostatnim czasie. Latami krzyczeli , ze bron musi byc rejestrowana , a i dochody panstwa z tego tytulu byly niezle. Kilkanascie dni temu zapowiedziano , ze kazdy moze sobie miec bron. Jak myslisz dlaczego. W miescie w ktorym mieszkam , przybyszow z krajow koranicznych jest okolo 30-40 procent.

   A Israel dokonal dzisiaj udanej proby z pociskami dalekiego zasiegu , zdolnymi przenosic glowice nuklearne. Szykuja sie do wojny. Podobne proby maja teraz przeprowadzic wspolnie z Wlochami. Rosja stawia sie , ale jej nikt nie bedzie pytal o zgode. Minister Spraw Zagranicznych Izraela , Lieberman, powiedzial wprost ‚ Wojne czas zaczac” . To szaleniec i najgorszy minister jakiego mial Izrael od ,67 roku.

   http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/lieberman-iran-poses-most-dangerous-threat-to-world-order-1.393303

   Polubienie

   • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 10:57 pm

    Nie szaleniec tylko debil – pojęcie debil jest wszystkim tutaj znane, Nie jest bluzgiem ale nazwą psychicznej choroby – debilizmu. Tu cytuje : Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – nie stosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych.

    Polubienie

    • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 11:00 pm

     Powołuje do życia zmodyfikowaną nazwę – subdebilizm, retrodebilizm, neodebilizm, schizodebilizm, narcydebilizm……..no jest tego troche ! Ha hahahaha !

     Polubienie

    • Wizzgaa 3 listopada 2011 o 1:43 pm

     Kosiar ……” do 12-go roku życia brak różnic rozwojowych „? ? Masz porażającą wiedzę !

     Polubienie

     • kosiardeyablos 3 listopada 2011 o 6:59 pm

      Tak porażającą! Czuje się przez to tak naelektryzowany. że oświetlenie w chałupie czerpie ze mnie prąda……hahaha…….Mniemam że chcesz mi dowalić do pieca wać panna(?) Wizzgaa ? Napisałem że cytuje z :http://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_lekkim
      Se sprawdź. Po jakiego grzyba miałby wymyślać „typowacizm zasobny debila” ! Dziele sie pomysłem na rozwinięcie pojęcia debilizmu – „ewolucja debila” ! Łapiesz ?! Chyba nie złapiesz……hehehe ! Obdukcja umysłów sejmowych trolli i nie tylko spowodowała we mnie chęć rozwinięcia pojęcia de……a nowoczesnego, debila oświeconego !

      Polubienie

  • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 11:12 pm

   Sztachety i maczety pójdą w ruch – na to nie ma pozwolenia….ale zaraz. Jakie etniczne…..Kaszubi kontra Mazuży ? warszawiaki kontra ślązaki ? śledzie kontra Betony ? No zaraz. Prędzej gangi bendom sie napiżdżać. NO może Ukraińce kontra Chińce. Nad tym trzeba pogłówkować. No chyba że My kontra „Oni” no to tak. Jarmułkarze kontra Szalikowcy….(?). Skiundrześ to wytrzasnął ? Wojny etniczne w Polsce ?

   Polubienie

 62. Ditka 2 listopada 2011 o 10:17 pm

  Małe pytanie do Monitora
  Ostatnio nie pojawiają się moje wpisy na blogu (lub ja ich nie widzę). Nie wiem czy to tak ma być czy jest to powiązane z tym, że ostatnio zrobiłam mały „remont” tzn. zawieszał mi się coraz częściej komputer i wykasowałam kupę rzeczy, łącznie z zapisanymi hasłami i loginami. Ostatnio logowałam się pod starym adresem mailowym, już nie aktualnym od paru miesięcy. Nie ukrywam, że skasowałam ten adres i mam nowy na gmail. Czy to ma jakiś wpływ na to, że nie widzę swoich komentarzy?

  Polubienie

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 12:19 am

   Nie, nic nie mam twojego ani w spamie, ani w moderacji. Może ktoś cię blokuje, gdyż masz celne wpisy? Jak coś masz ważnego to prześlij mi pocztą.

   Polubienie

  • kosiardeyablos 3 listopada 2011 o 7:33 pm

   Może mieć wpływ. Jeśli masz nowy gmail a nie masz subskrybcji czy jakoś tak „blog” cie nie widzi. Dlatego nie widzisz swoich komentarzy. Rejestracja, gmail, hasło, nick i po problemie ! Jeśli cie ktoś blokuje najprawdopodobniej ten ktoś cie widzi. Sie nie przejmuj ! Widzą nas wszystkich. A zreszta, kupe tu fachowców, ktoś ci podpowie, a ja? co sie bede wychylał – taki „nieuk po zawodówce”….hahaha

   Polubienie

 63. kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 10:48 pm

  NO i poniekund stwirdzom że w tym jest sens. Dlatego powim tak : moda jest dla głupców i idiotów, tymczasowych chorągiewek, porwijchlastów oryginału, przyczłapaków logo’pedii (?!), szurburaków malkontencji i tak dalej, dlatego warto mieć styl. Niech to będzie styl choćby jednostajny ale własny, nie podlegający modzie – nie tylko w ubiorze ale w zachowaniu się, w stylu bycia i życia. Ubierasz się tak jak sie czujesz, no i często cię krytykują nie za to co myślisz ale jak wyglądasz – co za prostotyzm i pustkowatość czyli jak cie widzą tak cie piszą – to jakaś mendialna paranoja na skutek promieniowania TV…..bla bla bla, ale tak jest. Niska samoocena jest efektem wyglądu co nie koniecznie musi świadczyć o charakterze. Niech żyje „WYJEBANIZM”….ale o czym ja tu pierd….le.O powierzchowności ludzkich nieludzko ludzi i nieludzi ? Ale mnie naszło……..musze napić się kawy…. 🙂

  Polubienie

  • kosiardeyablos 2 listopada 2011 o 11:04 pm

   Te tralala u powyżoj to odpowiedź na wątek cytowany przez Imć Peryskopa, apropo Izabeli Brodackiej !

   Polubienie

   • peryskop 3 listopada 2011 o 6:46 am

    @kosiar Ale mam nadzieję, że już wróciłeś jakoś do siebie?

    Polubienie

    • kosiardeyablos 3 listopada 2011 o 7:35 pm

     No jasne że ! Spoko ! Hahaha ! Pozdro ! 🙂

     Polubienie

 64. lukaszr20 2 listopada 2011 o 11:37 pm

  ogladajcie to !! Philip Schneider byl geologiem tajn bazych obcych.

  Polubienie

  • jerkey 3 listopada 2011 o 12:01 am

   Chłopie, nie daj robić sobie melasy z mózgu. Phil Schneider to świetny mikser. Ale jak koniecznie chcesz to jak już skończysz to posyp cukrem pudrem. Smacznego!! hahahahahhaha (za pozwoleniem Navajo 😉 ).

   Polubienie

   • navajo88 3 listopada 2011 o 1:22 am

    jerkey nie ma sprawy hahahahahaha
    J.M.H

    Polubienie

 65. asia 3 listopada 2011 o 12:20 am

  Porazajacy artykul:
  http://pracownia4.wordpress.com/2011/11/02/plan-wprowadzenia-nowego-swiatowego-porzadku-spolecznego-przez-elity/#more-4548
  To niesamowite jak blisko sa juz celu.Jak okreslil to autor, wszystko co sie wokolo dzieje, to kontrolowana rozbiorka i eutanazja tego systemu.

  Polubienie

  • O Rzesz 3 listopada 2011 o 12:40 am

   Działają wielopłaszczyznowo. W końcu szef oczekuje od nich wysokiej skuteczności, nieprawdaż?!.
   Dziś z ciekawości włączyłem ogłupiacz (jeszcze go trzymam by być na bieżąco z wersjami oficjalnymi kłamstw) by posłuchać co tam na Okęciu słychać. W TVP Info usłyszałem znów próbę zastraszania ludzi.
   Tym razem, od jakiegoś już zresztą czasu, odkopują straszaka zwanego „Odrą”.
   Poszli po rozum do głowy że zamiast wymyślać jakieś egzotyczne, międzygatunkowe mieszanki genetyczne wirusów grypy, ludzie dadzą się szybciej nabrać jak pogrozi im się czymś dobrze znanym a już praktycznie zapomnianym.
   Z drugiej strony liczba przypadków różnych chorób, w tym i „odry” zaczęła spadać wraz z rozwojem socjalnym i wzrostem dobrobytu połączonego z lepszym odżywianiem.
   Obecne zawirowania finansowe i wyjałowienie żywności zaczynają, być może, przynosić pierwsze owoce piewcom depopulacji.
   Pamiętajcie by za wszelką cenę dostarczać organizmom zróżnicowaną i bogatą w składniki dietę
   . To was najlepiej zabezpieczy przed większością chorób!.

   Polubienie

   • jakisbuk 3 listopada 2011 o 2:27 am

    asia – musze przyznać tekst w tym artykule bardzo ciekawy i dający do myślenia – warto przeczytać choć długi

    Polubienie

 66. kokos 3 listopada 2011 o 12:33 am

  jerkey ty to wgl ogladales? bo widze ze nie i jestes kompletnym idiota

  Polubienie

  • peryskop 3 listopada 2011 o 6:51 am

   @kokos spokojnie. Phil Schneider to ściema, chociaż zręcznie zrobiona.
   Prawda że chwyta?

   Polubienie

  • jerkey 3 listopada 2011 o 9:33 am

   @kokos – Tak, oglądałem. Idiotą mam nadzieję nie jestem. Napisałem, że jest on świetnym mikserem – nieprawdaż? Pomyśl sobie, że ludzie o wiele sprytniejsi i inteligentniejsi pracują nad tym, abyś uwierzył w takie brednie. Wszystko po to, abyś pozwolił kierować sobą we właściwym momencie.

   Polubienie

 67. Aśka 3 listopada 2011 o 12:48 am

  Nie jest to dziwne? W niedzielę wypadek Boeninga. W nocy z niedzieli na poniedziałek wielka mgła w Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Po czym taka informacja:

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/imgw-wszystkie-lotniska-w-nocy-we-mgle,1,4896642,wiadomosc.html
  IMGW: wszystkie lotniska w nocy we mgle
  dzisiaj, 16:01 KDP / PAP 02.11.2011
  Spowita mgłą płyta lotniska Okęcie. Fot. PAP/Paweł Kula

  W nocy mogą wystąpić zamglenia na wszystkich lotniskach w kraju; ograniczona widoczność może się utrzymywać do czwartku, do godz. 9 rano, a na północy Polski nawet do godz. 10 – ostrzega IMGW.

  Od północy do godz. 4 nad ranem w czwartek mogą tworzyć się mgły ograniczające widzialność od 100 do 900 metrów na lotniskach w Szczecinie, Bydgoszczy, Poznaniu, Zielonej Górze, Wrocławiu i Krakowie; z kolei na lotniskach w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Gdańsku ograniczona widoczność może wystąpić od godz. 4 nad ranem do godz. 7 rano w czwartek – podał IMGW w komunikacie.

  W południowej części Polski mgły powinny zaniknąć do godz. 9 rano w czwartek, w północnej części mogą się utrzymywać do godz. 10. Pogorszenie warunków atmosferycznych związane jest z napływem nad obszar polski ciepłego, polarnomorskiego powietrza.

  W związku z zamknięciem warszawskiego lotniska Chopina – po wtorkowym awaryjnym lądowaniu samolotu PLL LOT Boeing 767 – ruch pasażerski przejęły regionalne porty lotnicze. Według dotychczasowych planów lotnisko Chopina ma być zamknięte do czwartku do godz. 4 rano.
  Autor: KDP Źródła: PAP

  Polubienie

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 1:01 am

   A tymczasem w dniu Wszystkich Świętych nad Krakowem latało kilka samolotów pryskających chemią. Mam dość dobre zbliżenia wideo i zdjęcia. Dzień był bardzo łądny, niebo czyste. Wieczorem była jedna wielka zawiesina.

   Polubienie

   • Wizzgaa 3 listopada 2011 o 12:44 pm

    Dajcie już spokój z tymi mgłami . Prawie sto lat temu poeta pisał ” Jesienna mgła się włóczy blada , wśród rzadkich drzew na polu i niby się na palcach skrada by nie obudzić bolu . Lecz nie śpi ból bo w sercu moim wspomnienie dawne żyje ….” i.t.d . A mgła na naszych terenach snuje się od wielu dni i snuła się latami zanim zaczęli opryski . Mgłę znam od zawsze i jak widać inni ludzie też doceniali jej urok i tajemniczość . Mgła była już w zeszłym tygodniu – mam oczy i nie są mi potrzebne konstatacje „pogodynek” . Jest ciepławo -wilgotno , łaskawa dla nas jesień i mgła ma prawo do fizycznej manifestacji.

    Polubienie

  • Tomasz 3 listopada 2011 o 1:31 am

   Aska chyba co do mgly to zawsze bylo w tym okresie? W sumie nie mieszkam w Polsce ponad lat 10 ,ale chyba pod tym wzgledem to sie nie zmienilo. Temp plus wilgotnosc robi swoje. Anomalia np w Anglii jest to ,ze tych mgiel ostatnio nie ma a powinny juz byc i tak ostatnie pare lat:)))

   Polubienie

 68. Pingback: Awaryjne lądowanie Boeinga 767 1 listopada 2011 z kapitanem Tadeuszem Wroną na pokładzie – Warszawa Okęcie – czy to był mały sabotaż, czy to było jakieś ostrzeżenie? Polityka, wydarzenia, informacje, komentarze 3 listopada 2011 &laqu

 69. Lipton 3 listopada 2011 o 5:00 am

  rabarbarek
  A czy ja gdziekolwiek wspominałem o emocjach towarzyszących pasażerom podczas lądowania?NIE.Nie wciągaj mnie wiec w temat poboczny.Nie wątpię ze to trauma dla mniej świadomych pasażerów.
  Ja jednak napisałem jak to wygląda z punktu widzenia pilota (a Ty mi piszesz z punktu widzenia pasażera) ze tego typu lądowanie samo w sobie jest prostym manewrem bez względu na to czy z podwoziem czy bez.Dlaczego tak napisałem?Bo tak jest!Samo podejście jest proste jako ze samolot po wprowadzeniu odpowiednich koordynatow jest „ściągany” automatem przez systemy ILS do samego progu pasa.Jedyna różnica polega na tym ze przy schowanym podwoziu jest inny środek ciężkości samolotu niż przy „wyrzuconym” podwoziu ale to wyrównuje sie operując klapami.Innymi słowy o „uderzeniu w beton” nie może być mowy.Niebezpieczeństwo może wystąpić w zasadzie jedynie pod koniec drogi hamowania gdzie na skutek tarcia i temperatury może wybuchnąć pożar.Reasumując bawi mnie ten teatr medialny na temat tego zdarzenia.Sprawa została rozdmuchana co najmniej tak jakby kpt.Wrona musiał lądować samolotem po utracie obu silników w gęstej mgle i na rzece Wiśle.Oczywiście gratuluje calej załodze udanego lądowania,najważniejsze ze nikomu nic sie nie stało ale zachowajmy w tym wszystkim jakiś umiar.Tego typu samoloty są konstruowane i budowane tak by wytrzymywać lądowania na „brzuchu”.

  Monitor
  Kto by chciał sabotować samolot pilotowany przez gościa z 20 letnim stażem na statkach powietrznych linii komunikacyjnych i 30 letnim stażem na szybowcach w tak banalny sposób?Dla naszego wspólnego „umysłowego” dobra nie róbmy z igieł wideł.Gdzieś w sieci pojawiły się już wpisy jeszcze bardziej bzdurne ze samolot rozbił się na polu!No jak to brać poważnie?Nie da się!Takie smieci trzeba od razu piętnować i eliminować a nie rozpowszechniać.

  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Wizzgaa 3 listopada 2011 o 12:52 pm

   To powiadasz Lipton ,że zagrożenie było związane tylko z ewentualnością trywialnego pożaru wskutek tarcia ? To faktycznie histerycy z nas i sensaci a pilot p. Wrona byłby szczylem gdyby „uderzył w beton ” . Pyszny jesteś !

   Polubienie

 70. peryskop 3 listopada 2011 o 7:14 am

  @Lipton,
  nie wiem czy zwróciłeś uwagę na całkiem wyważony tytuł: „LO16 – sabotaż czy wypadek?”

  Starasz się nas przekonać, że „brzuchowanie” Boeinga było trywialnie proste, bo ILS, autopilot, itd.

  Ale czy masz świadomość, że chociaż piloci mogą ćwiczyć tego rodzaju lądowania na symulatorach,
  to popróbować w praktyce z przyczyn oczywistych już nie mogą.

  A więc każde takie lądowanie bez podwozia jest unikatowym, niepowtarzalnym EKSPERYMENTEM AUTORSKIM, którego ani wszystkich parametrów, ani tym bardziej skutków przewidzieć nie można.

  Poprzestań więc, proszę, na wstępie swego wpisu tj. na komplementach dla gospodarza tego bloga.

  Polubienie

 71. Lipton 3 listopada 2011 o 8:26 am

  Dzieki za rade jak to sie mowi zawsze w cenie.

  Jak tez Cie poprosze zebys mnie nie prosil zebys czegos nie pisal.

  Domyslam sie ze przecietny laik moglby okrzyknac to zdarzenie jako „cud nad Wisla”.Dla osob ze srodowiska lotniczego nie jest to jednak cud.Unikatowe zdarzenie jak napisales zgoda.Kpt.Wrona zreszta to powtarza od poczatku i jesli on Cie nie przekonuje to Lipton tez tego nie zrobi.

  Kpt.Wrona w Faktach po faktach:
  http://www.tvn24.pl/28377,1722946,0,1,fakty-po-faktach,fakty_wiadomosc.html

  Polubienie

 72. choice 3 listopada 2011 o 12:55 pm

  Marek bardzo ciekawy artykul nie mam czasu odpisac bo jestem u helmutow jak wruce to cos nieco klepne..
  Jak chodzi o jakis buk widac ze jestes 15 letnim trolem. opis motorku (marzenie malota) a na rowerku muchy lykasz tak?

  Polubienie

 73. Pingback: „Antifa” ściąga do Warszawy zbrojne oddziały niemieckich neonazistów, które mają za zadanie zniszczyć miasto i zamordować / okaleczyć jak najwięcej ludzi!! Polacy patrioci – do boju! Nie możemy dopuścić do powtórki z 1944 r