Zimna synteza Rossiego – atak dezinformacyjny

W niedzielę 30 października, udzieliłem długiego wywiadu Januszowi Zagórskiemu. Zadzwonił on do mnie, gdyż ponoć jako pierwszy podałem w Polsce informację o przeprowadzeniu udanej próby generalnej elektrowni Andrea Rossiego opartej na zimnej syntezie jądrowej w technologii E-Cat.
Dziwne, że żadne z mediów alternatywnych nie zajmuje się jeszcze tym tematem na bieżąco – wszak od tego może zależeć przyszłość całej naszej cywilizacji. Tania, praktycznie darmowa energia pozwoli na pozbycie się pasożytniczej kasty, która zniewala ludzkość, a ostatnie jej posunięcia wskazują na planowane ludobójstwo na skalę niespotykaną w historii. Zatem temat powinien być pierwszoplanowy, i dlatego go kontynuuję.
 
Nie zdziwiło mnie to, że transmisja rozmowy telefonicznej nadawana na żywo przez Janusza Zagórskiego została przerwana. Nie wiem nawet czy Janusz ma nawet kopię tego nagrania.

Na wszelkich forach i stronach alternatywnych, zgodnie z oczekiwaniami, też nastąpił frontalny atak dezinformacyjny na Andrea Rossi i jego urządzenie E-Cat do  produkcji darmowej energii. Atak nie nastąpił od razu, pewnie panowie agenci musieli ustalić taktykę w swoich think tankach. Oto przykłady metod dezinformacyjnych jakie są stosowane, niektóre są wręcz śmieszne. Na stronie http://www.housepricecrash.co.uk/forum/index.php?showtopic=171185&st=0, którą google pokazuje je jako pierwszą w wyszukiwaniach E-Cat i zimnej fuzji, można przeczytać, m.in:

 • urządzenie spowodowało multi-fazowe zakłócenia w Czasie i Antyczasie Czasoprzestrzeni. Należy go natychmiast zaniechać.
 • potrzebuje dostarczanej z zewnątrz energii by działać. Jest jak bateria, która by pracować potrzebuje zewnętrznego zasilania
 • stopiona wcześniej gorąca sól umieszczona w sekrecie w zewnętrznym kontenerze dostarcza ciepła, które rzekomo elektrownia wyemitowała.
 • strona, na której podano informację zawiera same bzdury
 • Nawet jeśli nie działa, to nie wszystko jest stracone. Kolejnym krokiem będzie pozyskiwanie darmowej energii z moczu!
 • Rossi próbuje zdobyć kasę. Po fiasku Defkaliona szuka nowych inwestorów. Po co cały czas chodził generator dieslowy, którego moc jest pewnie 500kW, czyli taka sama jaką generowała elektrownia?
 • Naukowcy by od razu dostrzegli oszustwo, gdyby im dano możliwość wniknięcia w tajniki systemu
 • W pokoju pracował „grzejnik” o mocy 479kW i ludzie wyszli stamtąd żywi?
 • Jest to kryminalista, który co roku mówi to samo. Zimna synteza jest niemożliwa. Powinniśmy się skoncentrować na reaktorach opartych na torze.

Takich „zastrzeżeń” na tej stronie jest większość. Mają one za zadanie przekonanie opinii publicznej, że elektrownia Rossiego jest kolejnym oszustwem, nie wartym poświęcania czasu.
Andrea Rossi, spodziewając się ataku, zabezpieczył się zapraszając naukowców i wybranych dziennikarzy, którzy teraz z łatwością mogą obalić te wszystkie „tezy”. Na tej samej stronie z innych komentarzy można dowiedzieć się, że:

„Określenie zimna synteza jest skrótem na określenie uwolnienia wielkiej energii potencjalnej zgromadzonej w atomach, bez dostarczenia znacznej ilości energii zewnętrznej. Jest pewna klasa problemów niemożliwych do rozwiązania przez fizykę współczesną (stały ruch, podróż wstecz w czasie, szybkości ponadświetlne, osobliwości wyryte w CERN), i jeszcze inna klasa problemów, których fizyka nie potrafi jeszcze rozwiązać (naprzewodniki wysokotemperaturowe i właśnie zimna synteza jądrowa). Jeśli nie możecie odróżnić tych klas, to mijacie się z problemem.”

„Analiza proszku z niklu użytego w katalizatorze Rossiego wykazuje powstawanie sporej ilości miedzi. Sven Kullander twierdzi, że jest to dowód na reakcję nuklearną. Żeby powstała miedź z niklu, jądro niklu musi przyjąć jeden proton. To dlatego mówi się właśnie o zimnej fuzji. Terminem bardziej dokładnym byłoby jednak LENR, Low Energy Nuclear Reaction (Niskoenergetyczna Reakcja Nuklearna):
Ny Teknik: Przez jak długi  czas używany jest ten proszek w procesie?
Kullander: Dla uzyskania 10kW w sposób ciągły, proszek może być podobno używany przez 2,5 miesiąca. Odpowiada to produkcji 18MWh (megawatogodzin). Zużywane jest 100g niklu i 2 gramy wodoru. Dla porównania, dla uzyskania takiej ilości energii potrzebne byłyby 2 tony ropy naftowej.
Ny Teknik: Jakie analizy proszku udało się przeprowadzić?
Kullander: Elementarną i izotopową. Elementarna została przeprowadzona za pomocą X-ray Fluorescence (XRFS) w Ångström Laboratory w Uppsala. Zajął się nią dr. Erik Lindahl. W Biomedical Center w Uppsala, zostały przeprowadzone obie analizy przez ICP-MS (Inductively Coupled Plasma Mass Spectrometry – rodzaj spektrometru masoego). Pomiarów dokonał profesor Jean Pettersson.”

„Urządzenie Rossiego wykorzystuje reakcję nuklearną, która wiąże wodór z niklem. Nikiel jest więc elementem reakcji, nie katalizatorem. To transmutacja (w miedź) wydziela energię i wygląda na to, że dzieje się to powoli w niskich temperaturach. Cała otoczka tajemnicy wokół projektu może mieć podłoże patentowe, ale mówi się przecież wyraźnie, że zachodzi reakcja nuklearna. To zabezpiecza przed wszelkimi działaniami rządowymi, które mogłyby puścić całą sprawę w zapomnienie. Pamiętajmy, że przemysł energetyki jądrowej jest bardzo silny, i jeśli to nie jest oszustwo, możemy oczekiwać, że cała sprawa zostanie nagłośniona w pewnym momencie.”

„W tym momencie urządzenie ma już włoski patent, a oczekuje na europejski. Aby zarabiać na produkcie niekonieczne jest posiadanie patentu. Trzeba być pierwszym na rynku.
Jeśli jest to oszustwo, to Rossi jest w tym bardzo dobry. Śledzę całą sprawę od lutego, gdy zaczęło się o tym mówić i sądzę, że już dawno wykryto by oszustwo. Nie mówię, że jestem na 100% pewien, ale mam jestem pełen nadziei. W momencie gdy zostanie wyprodukowane urządzenie do celów komercyjnych to się okaże. Tak na marginesie, NASA wierzy w działanie LENR (Reakcje Nuklearne Niskiej Energii).”

Powyższe opinie wydają się potwierdzać, że elektrownia Rossiego może być faktycznie przełomem w energetyce i nie tylko, o czym szczegółowo było w poprzednim wpisie na tym blogu.
Ale i my mieliśmy sceptyków z następującymi argumentami:

 • ktoś się zapędził w tych swoich bredniach – to że energia byłaby darmowa nie oznacza że wszystko inne również i stalibyśmy się bogaczami – to twierdzenie typowego imbecyla który nie ma pojęcia o świecie…darmowa energia nie wytworzy za darmo innych produktów podobnie jak nie zastąpi pracy ludzkich rąk…zarybienie oceanów? i co może jeszcze pozwolenie na posiadanie dowolnej ilości dzieci przez chińczyków? i po 100 latach byłoby nas 15 miliardów lekko licząc – ciekawe jak byśmy się wtedy wyżywili….kolonizacja innych planet? zejdź na ziemię człowieku bo takich bredni dawno nie czytałem – na to trzeba minimum 200 lat lekko szacując. Co do rossiego to jak na razie kilka ściemnionych filmików i praktycznie ZEROWA wiarygodność, wszystko pięknie ale to wciąż nie działa a filmik czy prezentację zmanipulować bardzo łatwo. obudźcie się ludzie i nie szukajcie spisków na siłę i nie łykajcie byle bzdury jak pelikan
 • no bardzo tania ta free energy  1 kW 2000 EU – 2 mln EURO za 1 MW bo takie robi – no to już sie nacieszyliśmy prawda ? a może kredyt na 30 lat i cena wyniesie w sumie 6 mln EU – no taniocha
 • Dziwi mnie trochę hurra-optymizm u niektórych. Nikt Wam nie da energii za darmo. Zimna fuzja – w porządku. Ale trzeba zainwestować w urządzenia, paliwo i ochronę (szeroko pojętą). Do tego umowy z firmami przesyłającymi, vat, cit, pit, akcyza i wyjdzie na końcu 5 zł mniejszy rachunek miesięcznie. Zgoda, że ekologicznie. Ale my za to zapłacimy. A zarobią znów oni.
 • Monitorze mam obawy że gdyby nawet ta technologia była ogólnodostępna tak jak teraz są wiatraki i ogniwa fotowoltaiczne to „polskie” ustawodawstwo w PRopagandowy sposób to zablokuje.
  Zresztą odnośnie wiatraków i ogniw tak się dzieje bo jeślibyś założył sobie autonomiczną elektrownie wiatrową lub słoneczną na swojej działce budowlanej to „polski” urząd energetyki naliczy ci podatek „lichwę” jakiej nie powstydziliby się najwięksi banksterzy.
 • Brzmi to jak bajka (energia za darmo). Chyba na początku stracą na ważności obecne mocarstwa (US). kto zyska najwięcej? Chiny? Nie chcę myśleć co się będzie działo w Rosji. Później już tylko „równość i sprawiedliwość”.
 • Tylko Monitor nie podkreślasz czego będą chcieli za udostępnienie tych wynalazków w „złotym wieku” – New Age BĘDĄ SIĘ PODAWAĆ KOSMICI (DEMONY) ZA NASZYCH STWÓRCÓW I ŻE MAMY JE WIELBIĆ. Po owym ujawnieniu ostatni król zwany Antychrystem udostępni ludzkości wszelkie wynalazki wolnej energii, wprowadzi wiele usprawnień, a rządy i banki przestaną ludzkość okradać a nawet zwrócą ludzkości wcześniej zagrabione pieniądze.

Jak widać, tu dyskusja jest bardziej rzeczowa. Niewiele kontrargumentów, a te które są, wnoszą coś do dyskusji. Sądzę, że w przypadku projektu Rossiego należy być optymistą, niewiele jest kontrargumentów, a mamy wszystko do zyskania. Media tzw. „głównego nurtu” nadal jednak o tym milczą. Z dużych wydawnictw, tylko Forbes pisał o projekcie Rossiego, jeszcze przed próbą generalną 28 października.
Technologia E-cat była opisywana 17.10 przez Marka Gibbsa. Uznał on, że:
– albo zmieni wszystko
– albo nic nie zmieni, bo energia byłaby zbyt tania by ją nawet mierzyć.
Wg. Forbesa jest to bardzo proste urządzenie, którego działanie nie daje się wytłumaczyć. Wynalazca, Andrea Rossi twierdzi, że wykorzystuje „reakcje nuklearne o niskiej energii” co prawdopodobnie oznacza to samo co zimna synteza jądrowa.
Jest jeszcze jeden problem z urządzeniem wg Forbesa – jest zbyt dobre by było prawdziwe. Potrzebuje tylko niewielkiej energii na rozgrzanie, by potem pracować w systemie ciągłym, samonapędzającym.
Sekretem jest katalizator, który pozwala na zamianę niklu w miedź, a w wyniku tej reakcji produkowane jest ciepło, które pozwala na produkcje np. pary wodnej zasilającej np. silnik Stirlinga – turbinę.
Forbes dodaje, że jeśli to urządzenie faktycznie działa to nasz cały świat się zmieni, i to w duzym stopniu, organizacyjnie, zmieni się też dystrybucja bogactwa na Ziemi. Zyskają na tym wszystkie kraje. Przykłady:

 • Użycie dużych samochodów transportowych będzie kosztowało grosze, będzie można podróżować bez tankowania i praktycznie za darmo.
 • Ropa naftowa będzie dalej używana, ale głównie do produkcji plastików. Bliski Wschód może się jednak przez to zawalić, gdyż zmniejszy się popyt na ropę.
 • Domy będzie można zasilać i ogrzewać z takich mini-elektrowni prawie za darmo, zniknie sięc sieć zasilania i ogrzewania.
 • Spadną koszty produkcji wszystkiego – ceny wszystkich towarów radykalnie spadną.

Forbes kończy w ten sposób – że czeka na prezentację. Jeśli ona się uda, to możemy Wiamy w Odważnym Nowym Świecie.

Kolejna sprawa – kto był tajemniczym nabywcą elektrowni?
Na stronie Free Energy Truth podano, że jest nim Marynarka Wojenna USA. To samo czasopismo 27 października poprawiło się, że ma być nim znana największa grupa przemysłowa. Informację o tym podała blogerka Daniele Passerini, znajoma Giuseppe Levi, który ponoć ma dostęp do tajnych informacji.
Jak ważne może to być odkrycie świadczy totalna blokada w mediach tzw. „głównego nurtu” mainstream.
Możemy się spodziewać, że siły globalne będą starały się ukryć ten najważniejszy w historii nowoczesnej cywilizacji wynalazek. Z blogu brytjskiego Guardiana usunięto wszystkie wpisy zawierające słow E-Cat i nazwisko Andrea Rossi.
6 października w eksperymencie e-cat działał przez 3 godziny. Jego moc wynosiła jednak tylko 2-3 kilowaty. Emerytowany profesor Universytetu w Uppsala Roland Pettersson, uważa, że urządzenie działa. Wikipedia natomiast usunęła te informacje.

Dodatkowe materiały:

Dziwi mnie trochę hurra-optymizm u niektórych. Nikt Wam nie da energii za darmo. Zimna fuzja – w porządku. Ale trzeba zainwestować w urządzenia, paliwo i ochronę (szeroko pojętą). Do tego umowy z firmami przesyłającymi, vat, cit, pit, akcyza i wyjdzie na końcu 5 zł mniejszy rachunek miesięcznie. Zgoda, że ekoloicznie. Ale my za to zapłacimy. A zarobią znów oni.

Reklamy

107 responses to “Zimna synteza Rossiego – atak dezinformacyjny

 1. hjk 1 listopada 2011 o 2:22 pm

  A póki co wzmaga się finansowe trzęsienie ziemi

  http://biznes.onet.pl/mf-global-sklada-wniosek-o-upadloscwskutek-gry-eur,18493,4895541,3219970,199,1,news-detal

  http://gielda.onet.pl/nyt-fala-uderzeniowa-z-grecji-moze-zalamac-gospoda,18489,4895627,1,news-detal

  Też sobie znaleźli terminy – jak swiętujemy!
  Ale co tam, bardzo dobrze, mamony z sobą nie zabierzemy na tamten świat!
  Dobry dzień na refleksję…
  A Grecy wywalczyli sobie referendum – tylko czy go nie sfałszują – muszą też zrobić komisje społeczne – trzeba ich ostrzec, jeśli nie wiedzą…
  Trochę to połączone z naszym tematem, bo wynalazca współpracował z greckim koncernem, który miał wprowadzać w obieg wynalazek…
  Trochę wiecej by mieli na kontach i exportujac energię szybko by spłacili dług, ale wtedy na czym by banksterzy zarabiali?

  Polubienie

  • waryjat 1 listopada 2011 o 2:54 pm

   Patrząc na wykresy giełd europejskich dziś możemy zaliczyć parę -10%. Zobaczymy co o 15:30 pokaże na NYC. Przeglądałem akcje greckiej giełdy sporo spółek na -100%! Nie wiem czy widnieją tam od pewnego czasu, czy dziś są zwyczajnie zanotowały spadek do wartości 0. Ważne, że przemysł rozrywkowy się rozwija. Jedna firma tego rodzaju zanotowała +20%

   Polubienie

   • hjk 1 listopada 2011 o 3:05 pm

    Chleba i igrzysk” – jak mawiali starzy Rzymianie…Jeśłi na chleb brakuje, to przynajmniej igrzyska kwitną…
    Trochę to wszystko obserwuję i wygląda na rozpisany na poszczególne kroki scenariusz, kiedy to poszczególne wydarzenia polityczne wykorzystuje się do podbijania i obniżania kursów poszczególnych aktywów – walut, akcji, towarów, obligacji, bo na tym się zarabia…
    W poprzednim tygodniu mieliśmy euforię z powodu ustaleń dot. „planów ratunkowych”…
    teraz znowu „referendum ludowe” w Grecji i bankructwo jakiegoś amerykańskiego holdingu grającego aktywami europejskimi – od jutra (tam gdzie swiętują) kolejny „mini krach” (a może midi?) Za tydzień albo juz pod koniec tygodnia pewnie można się spodziewać jakiegoś „optimistycznego” infa i tak się to kręci…
    Aż w końcu uznają, że trzeba to puscić na zywioł… Pewnie też znowu do czasu…

    Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 2 listopada 2011 o 8:24 pm

   oj i u nas będzie coraz gorzej – patrząc na działania rudego parcha po nowym roku zaczną się masowe strajki
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-wiktor-grosz-cz-19.html

   Polubienie

   • monitorpolski 2 listopada 2011 o 9:01 pm

    Proszę bez takich określeń. To daje odwrotny skutek do pożądanego – nikt poważnie nie będzie traktował twoich wpisów.

    Polubienie

 2. Noni 1 listopada 2011 o 2:58 pm

  http://newloveorder.manifo.com/jezus-chrystus—doskonala-osobowosc

  Parę mądrych słów na temat postaci Jezusa. Czuje że był taki jaki go opisuje ten artykuł 🙂 pozdrawiam

  Polubienie

 3. britisz 1 listopada 2011 o 3:17 pm

  ku niczemu dobremu nie idzie wręcz przeciwnie. UFO in Poland: http://www.youtube.com/watch?v=vPun5NSTuK4

  Polubienie

 4. snajper-s 1 listopada 2011 o 3:29 pm

  Kryminalne korporacyjne kartele to cwaniaki .Generals Motors kupil-(to znaczy ukradl) patent na elektryczne samochody a dzisiaj chce nam ogonić lexusa hybryde za 200 tys zl. -widzicie jakie cwaniaczki ? chca nas ograbic ze wszytkich stron. Ale mam nadzieje aby sie sypnol ten ich ekonomiczny SSystem bo i tak nie sa wstanie wszytkiego kontrolowac. Fakt że ludziska używaja maszynek szpiegoskich typu fejsbuczki-twiterki-blibki-nasze klaski-majspejsiki i chorera wie co konczoc na komunikatorach, i najwiekszy nr i ironia to tak ze gadają: „NO NIEMAMY NA TO WPLYWU TAK JUZ MUSI BYĆ” i tak to owieczki są nieśwoadome. Tak szlak mnie trafia jak ludzi klamia i oglupiaja na portalach o prosze bardzo Benedykt XVI modlitwa może pomóc zmarłym.

  Co za glupstwa . Czy są już w niebie ? Przeciez zmarli spia i nic nie wiedza bo tak to w Bibli pisza, i tam tez duzo jest tych zaprzeczen na Watykanskie cholera wie co. Zmarli to co narobili podczas życia to narobili a nasze modlitwy nie pomogą bo dlaczego by mialy pomoc jak sami w pewnym sensie jestes my „brudni” a to co robili to nie nasza sprawa i nie mamy wpywu na ich los wobec Boga.

  Apropo darmowej energi i widzialem taki patent i sie dziwie dlaczego ludzie tego nie kombinuja bo chodzi o cisnienie powietrza a dokladnie podcisnienie. Pamientacie taki system Ceptera wiecie te garnki i tam handlowali takim gadzetem VAKSY . To takie pojemniki z ktorych wypompowuje sie powietrze taka pompka na prad. Wiec kiedys sie tym bawilem i zagotowalem wode w naczyniu na gazie do jakis 40 stopni celsjusza cos kolo tego. natepnie tom wode wsadzilem do tego pojemnika i zaczolem odsysac powietrze , A TU NUMER LUDZISKA !!!!! WODA ZACZELA WRZEC !!!! Na alegro i ebajach patrzyłem za takimi ręcznymi pompkami ktore tez nadaja sie do tego celu. A teras pomyslcie jak by taka pomke zwiekszyć ze skali makro do jakis wiekszych rozmiarow. Do ogrzacia wody w censtralny ? + jakies zastosowanie hybrydowe ….

  Polubienie

  • Ania 1 listopada 2011 o 7:12 pm

   Tak , woda wrze pod zmniejszonym ciśnieniem może i w 40 stopniach. I co z tego? Będziesz miał w grzejniku te 40 stopni, nie więcej.

   Polubienie

  • Wojwit 1 listopada 2011 o 7:52 pm

   @Snajper-s
   Kto Cię uczył fizyki? Poszukaj sobie o zależności między ciśnieniem a punktem wrzenia cieczy. Nie ma to nic wspólnego z odzyskiwaniem energii a tym bardziej z darmową energią. A tak a propos: czemu w szybkowarze gotuje się szybciej?

   Polubienie

 5. Ciekawska 1 listopada 2011 o 3:32 pm

  Kłopoty Boeinga nad Warszawą. Nie może wylądować
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/klopoty-boeinga-nad-warszawa-nie-moze-wyladowac,1,4895701,region-wiadomosc.html
  http://www.flightradar24.com/
  Mieszkam 20 km od Wa-wy.
  Nad moją okolocą bardzo nisko krążą wojskowe samoloty, trochę strach.

  Polubienie

  • zenobiusz 1 listopada 2011 o 4:49 pm

   Wiadomość od kolegi z Anglii.
   W Warszawie wylądował samolot z Nowego Yorku bez otwartego podwozia ,
   na brzuchu/ nikomu nic sie nie stało. 230 pasazerów na pokładzie.
   Mistrzostwo swiata dla polskiego pilota , pokazują film z tego lądowania

   Polubienie

   • monitorpolski 1 listopada 2011 o 4:56 pm

    Ja nie wierzę w przypadki i takie awarie. Awaryjność samolotów jest praktycznie zerowa. Większość katastrof to sabotaże lub zamachy. Polska jest na celowniku, ponieważ posiada silną opozycję i partię opozycyjną, która naprawdę wygrała wybory.

    Polubienie

    • zenobiusz 1 listopada 2011 o 5:08 pm

     Ciekawe,kto nim leciał.

     Polubienie

     • jakisbuk 1 listopada 2011 o 6:17 pm

      no macie okzaje stworzyć klejną teorię spiskową 🙂 czakamy na szczególy 🙂

      Polubienie

      • Stirlitz 1 listopada 2011 o 7:38 pm

       Poderwali dwa F-16 z bazy w Łasku pod Łodzią , żeby przechwyciło Boeinga lot 16 cie , co tam się naprawdę działo ??? czy jest ktoś z Warszawy Zachodniej , czy widział F-16 ???

       Polubienie

   • mi461 1 listopada 2011 o 9:58 pm

    teraz udowodnilismy ze POLAK POTRAFI a zwlaszcza nasi piloci.
    CI ktorzy tak nadawali na naszych wspanialych pilotow zwlaszcza po Smolensku powinni „gryzc pazury” .
    Latalam roznymi liniami i musze przyznac ze najlepiej laduja nasze samoloty.
    SLOWA UZNANIA dla LOTu

    Polubienie

  • Lutek 1 listopada 2011 o 5:08 pm

   Wielkie halo! Mało brakuje do ogłoszenia żałoby narodowej. Wielki problem! Tylko na to czekali. A ze po świętach będzie ogłoszonych 50-100 trupów i kilkaset rannych (którzy w większości zostaną inwalidami) to już jest temat tabu. Mam na myśli wypadki drogowe. Tylu ludzi ile ginie w wypadkach w Polsce co roku, codziennie, nie zginie nigdy a Iraku, Afganistanie ani w wypadkach lotniczych. razem wziętych! Spójrzmy prawdzie w oczy: goj ma być głupi i otumaniony bombardującym go zewsząd moto-snem, i ma się zabijać na drogach nawzajem z innym gojem. Tak jawnego i tak opłakanego w skutkach bezprawia jak na drogach nie ma w Polsce nigdzie. Ale telewizja płacze, jak się zdarzy raz do roku wypadek autobusowy, samolotowy albo zginie żołnierzyk, który dobrze wiedział że idzie na WOJNĘ.

   Dlatego dla mnie nie ma tematu. Jest tylko temat zastępczy dla gojów (nie mam na myśli nikogo z przedmówców). Crime-media mają używanie.

   Polubienie

   • rabarbarek 1 listopada 2011 o 10:36 pm

    Lutek , bo trzeba uwazac jak sie jezdzi , chodzi i ile sie pije , przed dotknieciem kierownicy.

    Czy juz Ci lepiej jak gojom dolozyles? Tym co sie specjalnie na zyczenie nie-gojow zabijaja w wypadkach. Bez sesu gadasz.

    A temat ma drugie dno , tylko Ty tego nie zauwazasz.

    Polubienie

    • Lutek 2 listopada 2011 o 3:30 am

     Ja akurat bardzo na to wszystko uważam, nie będę się rozpisywał.

     Jak sobie weźmiesz pod lupę nasze prawo karne i kodeks wykroczeń i jak przestudiujesz zagadnienia związane z prowadzeniem samochodu, które są fatalne, wręcz kompromitujące, zachęcające do drogowego bandytyzmu to na pewno przemknie ci przez głowę myśl, że rzeź na polskich drogach to element realizacji słynnych „protokołów”. gdyby nie rządzili nami psychopaci, to wyglądałoby to inaczej i zamiast 5000 ginęłoby poniżej 1 tys. osób.

     Tymczasem dzisiaj jadąc zgodnie z przepisami, normalnie, przyzwoicie, jesteś pod ciągłą presją gojów, wyhodowanych na bezprawiu i tresujących się wzajemnie, agresywnych wobec każdego kto nie chce brać udziału w drogowym wyścigu szczurów. Przykro mi ale „goj” to najłagodniejsze określenie dla większości Polaków za kółkiem. Tak to odbieram ale zastrzegam że nie popieram polityki powiązanej z tym słowem.

     Polubienie

  • zenobiusz 1 listopada 2011 o 5:11 pm

   Około godzinę po planowanym czasie lądowania pilotowi, kpt Wronie, udało się sprowadzić maszynę na ziemię. Na pokładzie było 230 osób. Nikt nie został ranny. Niektórych pasażerów z pokładu samolotu odbierały karetki pogotowia, ale miało to związek wyłącznie ze stresem, który przeżyli pasażerowie.
   http://www.rp.pl/artykul/10,742863.html

   Polubienie

   • Tomasz 1 listopada 2011 o 5:18 pm

    Tyle co na SKY News. Wszyscy wychwalaja pilota. Duzy kozak

    http://news.sky.com/home/world-news/article/16101067

    Polubienie

    • Tomasz 1 listopada 2011 o 5:39 pm

     i znowu moderacja?Dlaczego,czym zawinilem tym razem ?

     Polubienie

     • Aśka 1 listopada 2011 o 8:18 pm

      to nie jest problem Twojej winy … mnie też nieraz blokuje … inni też zgłaszają, że czasami wpadają do poczekalni … Monitorpolski kiedyś powiedział, że nie wie, jaka jest tego przyczyna

      Polubienie

      • Tomasz 1 listopada 2011 o 8:41 pm

       Oki czasem to chyba wina linkow,gdy ktos pisze z zagranicy,choc o ile wiem to Monitor nie ma serwera w Polsce. Tak moze , jak to sie mowi zlosliwosc rzeczy martwych:)))

       Polubienie

      • hjk 1 listopada 2011 o 8:56 pm

       Smród z „wyczynem” lądowania – narazili zycie pasazerów wg tego komentarza:
       „Po pierwsze to tak sie sklada, ze resztki paliwa zrzucil nad lotniskiem w Warszawie.. (wiec chyba jednak, jak kazdy samolot pasazerski, taka wlasnie funkcje posiada), po drugie informacje o niesprawny podwoziu kapitan zglosil 10 minut po starcie, co oznacza ze mogl spokojnie zawrocic i wyladawac na Newarku. Procedura wylewania substancji gaszacej na pas trwa kilkadziesiat minut wiec w tym czasie bez problemu mozna kolowac nad lotniskiem. Kazdy logicznie myslacy czlowiek jest chyba swiadomy, ze lot do Polski byl narazeniem zycia pasazerow. Poniewaz skoro podczas standardowej kontroli, przeprowadzanej przed starem, nie wykryto usterki podwozia oznaczac to moglo ze kontrola zostala przpeprowadzona z pominieciem standardowych procedur i rownie dobrze inne systemy takze mogly byc uszkodzone. Przy tak dlugich lotach nie mozna sobie pozwolic na takie ryzyko. Jedyne co zostalo zrobione poprawnie to samo londowanie awaryjne, wiec chwala pilotowi, ze potrafil ten trudny manewr wykonac. Ale jak napisal sprawca tego watku, najprawdopodowniej z przyczyn finansowych, narazono zycie ponad 200 osob. Zreszta nie pierwszy raz.. czesto latam na tej trasie i kilka razy zamiast ladowac na JFK, gdzie byly o wiele lepsze warunki atmosferyczne, ze wzgledy na koszty obslugi, nasz wspanialy LOT wybieral ladowanie przy zerowej widocznosci i rozpoczynajacej sie burzy na planowanym Newarku.. Moze po tej sytuacji ktos w koncu sie ta sprawa zainteresuje…”
       http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/static,forum.html?discId=0&threadId=93096011&discPage=18&AppID=15

       Polubienie

  • Ciekawska 1 listopada 2011 o 5:33 pm

   A normalne jest to ,że latały tam samoloty wojskowe, wyglądały jak MiGi albo F16 ?

   Polubienie

   • Ciekawska 1 listopada 2011 o 5:39 pm

    To były jednak F16.
    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polskie-f-16-przechwycily-boeinga-767,1,4895723,wiadomosc.html

    Polubienie

    • Mariusz 1 listopada 2011 o 7:06 pm

     Były również 3 Migi – wyleciały z Mińska (mieszkam w Wesołej na ścieżce) tuż nad naszymi głowami. Na niewielkiej wysokości przeleciał też tenże Boening 767- podwozie zamknięte. Kilka minut później wylądował. Przed jego lądowaniem wróciły do bazy.
     Piloci Lo16 zgłosili awarię centralnego układu hydraulicznego tuż po starcie. Klapy udało się otworzyć elektrycznie. Pomimo 3 niezależnych możliwości otwarcia – podwozia nie udało się otworzyć (1. hydraulicznie, 2 mechanicznie, 3 grawitacyjnie po odcięciu poprzednich) . Eksperci w TVP INFO mocno zdziwieni. Wygląda na to że podwozie zostało zablokowane. Piloci do tego czasu są przetrzymywani w kokpicie samolotu. Helikoptery latają nad głową non stop.

     Ta sytuacja obnażyła kłamstwo smoleńskie: 1. polscy piloci są dobrze wyszkoleni, 2 samolot uderzając o beton jest praktycznie bez uszkodzeń 3 w TVP INFO puszczono na antenie krótkie fragmenty rozmowy wieży z załogą, dlaczego nie wolno puścić rozmowy załogi TU 154 przed katastrofą smoleńską ?

     Polubienie

     • jakisbuk 1 listopada 2011 o 7:17 pm

      dla ciebie widze betonowy gładki pas to to samo co nieużytki zarośnięte drzewami a każdy samolot powinien wylądować gdziekolwiek skoro ma dobrego pilota 🙂 – już czekam na kolejną teorie 🙂

      Polubienie

      • Stirlitz 1 listopada 2011 o 8:16 pm

       Zbuku jeśli masz trochę wyobraźni to wiesz że dzisiejsze lądowanie to niebyła usterka…samolot ma 3 niezależne systemy otwierania podwozia , każdy działa niezależnie jeśli nawali inny, dodaj do tego że na loty atlantyckie samolot jest superszczegółowo testowany i dodaj kilkanaście samolotów wojskowych i helikopterów nad Warszawą;
       zobaczycie śledztwo bedzie szczegółowe a w trakcie najbliższych dni poznamy inny punkt zapalny , jakiś atak polityczno-gospodarczy na Polskę z zewnątrz

       Polubienie

      • hjk 1 listopada 2011 o 9:01 pm

       @buk z jakiegoś lasu:
       teorię najlepiej rozpracowaną masz tu:
       zamach.eu
       wobec wklejonego komentarza z onetu powyzej (https://monitorpolski.wordpress.com/2011/11/01/zimna-synteza-rossiego-atak-dezinformacyjny/#comment-46809)
       coś tu faktycznie brzydko pachnie, a i data specyficzna 1.11.2011 – ostrzeżenie czy się nie udał kolejny „wypadek”.
       A rozmów z wieżą smoleńską nie moga puscić, bo ich… najprawdopodobniej nie było (!) – zob. cytowany link.

       Polubienie

       • sebecx 1 listopada 2011 o 9:27 pm

        lista pasażerów by się przydała…

        Polubienie

        • jakisbuk 1 listopada 2011 o 10:07 pm

         a nie mówiłem 🙂

         moge coś podpowiedzieć – moim zdaniem piloci to rosyjscy agenci i mieli rozbić samolot na powąskach trafiając dokładnie w „grób” Lecha Kaczynskiego – wszystko szło dobrze tylko niepotrzebnie wystartowały F-16 – ktoś zdrdził – teraz pytanie kto ? czy maczał w tym paluch nasz prezydent , tusk a może sam watykan – jak doniesie wkrótce David Icke – możliwe że cala operacja była sterowana przez jaszczury z bazy na ciemnej stronie ksieżyca – możliwe również że komunikacja z ksieżycem została zerwana z powodu odpalenia superdziała orgonowego przez Zenobiusza – przez co chipy w mózgach pilotów źle zadziałały i akcja sie nie udała, niezależni historycy już przekopują archiwa nastrodamusa bo podobno jest tam kilka wzmianek o spadającym żelaznym ptaku bez nóg – a znany reżyser wystąpił juz do lotu o prawa autroskie do nakrecenia „oszukać przeznaczenie 6” c.d.n 🙂

         PS. założe sie ze na pokładzie nie było żadnego pejsatego 🙂 co od razu wyjaśnia że to był zamach za przyjecie palestyny do unesco albo odciągniecie nas od tematu zimnej fuzji – licho nie śpi a une wiadomo co robią – więc zbierajcie hrust bo zima za pasem 🙂

         Polubienie

     • monitorpolski 1 listopada 2011 o 9:28 pm

      Nie mam wątpliwości, że to był zamach. Pamiętacie kto zajmował się „bezpieczeństwem” na lotnisku w Bostonie? Te same firmy zapewne „ochraniają” lotniska Nowego Jorku. Tak, ważne jest pytanie: KTO LECIAŁ TYM SAMOLOTEM.
      Druga rzecz – taka „awaria” niszczy przewoźnika jakim jest LOT. Może chodziło nie tyle o zamordowanie kogoś, a o wywołanie paniki by ludzie nie latali samolotami LOT. Mam nadzieję, że Polacy wykryją przyczynę i sprawa wyjdzie.
      I NIECH NIKT KUŚWA NIE MÓWI, ŻE MAMY ZŁYCH PILOTÓW!!!
      Polscy piloci są najlepsi na świecie.

      Polubienie

      • Konarski 1 listopada 2011 o 9:44 pm

       Po kieszeni firmę uderzy mocno.

       Polubienie

      • sebecx 1 listopada 2011 o 9:59 pm

       ..a tutaj dzisiejszy wykres Haarp: http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi
       ..co zostało zmierzone? ..mieliśmy jakąś dużą burzę magnetyczną? ..słonko pierdnęło w naszym kierunku i dotarło?…
       ..

       Polubienie

       • hjk 1 listopada 2011 o 10:10 pm

        wykres haarp-u masakryczny faktycznie, dawno czegoś takiego nie widziałem, a słońce podkręcone coś od wczoraj:
        http://www.swpc.noaa.gov/today.html

        Polubienie

     • mi461 1 listopada 2011 o 10:06 pm

      Masz racje Mariusz to jest dowod ze nasim PILOCI sa najlepsi !!!

      Polubienie

    • zenobiusz 1 listopada 2011 o 7:59 pm

     Polubienie

     • Stirlitz 1 listopada 2011 o 8:01 pm

      Czy ktoś się domyśla o co chodzi ? dlaczego myśliwce patrolują niebo po wylądowaniu Boeinga ?
      http://www.youtube.com/user/civiltv#p/u/1/7b4aqbiMUqE

      Polubienie

      • nowy84 1 listopada 2011 o 8:29 pm

       Do środy do 9 rano lotnisko zamknięte

       Polubienie

       • Stirlitz 1 listopada 2011 o 8:37 pm

        szczegółowe badanie każdego bagażu i każdej dziury w samolocie i lotnisku

        widać pod kątem zamachu to badają

        Polubienie

        • hjk 1 listopada 2011 o 9:03 pm

         Czy moze wie ktoś w takim razie, kto mógł być na liscie pasażerów w ognisku zainteresowania, czy po prostu „ot tak” chciano coś zrobic dla wywołania zamieszania?

         Polubienie

     • mi461 1 listopada 2011 o 10:16 pm

      Dzieki Zeno za film, super wyladowal,to prawdziwy majster sztyk .
      Radio Kanadyjskie chwalilo naszych pilotow, a ja bylam dumna z „naszych chlopakow”.

      Znam to uczucie, poniewaz podobny przypadek mialam przy ladowaniu w Azerbejdzanie, podchodzilismy 3 razy do ladowania, to bylo straszne uczucie ze moze sie nie udac, dlatego wiem jak to jest.

      Polubienie

 6. snajper-s 1 listopada 2011 o 3:42 pm

  Zobaczcie jaka jazda ci ludzie muszą mieć tam niezła schize ,cos strasznego – NIEKTÓRZY MYŚLĄ ŻE TO JUŻ KONIEĆ, a to mamy jeden ze skótków globalizacji i coraz częściej samoloty maj/a jakieś awarie :

  Nad Warszawą krąży samolot który leciał z Nowego Jorku do Warszawy. Ma kłopoty z podwoziem i nie może wylądować. Na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie czekają już jednostki straży pożarnej. Na pokładzie maszyny należącej do PLL LOT znajduje się 230 osób. Samolot miał planowo wylądować o godzinie 13.35. Lotnisko zostało już zamknięte dla innych samolotów. – Samolot krąży, aby spalić rezerwę paliwa, aby lądowanie awaryjne odbyło się bezpieczniej – powiedział Paweł Frątczak ze straży pożarnej. – Przygotowujemy się do przyjęcia lądowania awaryjnego boeinga 767. W chwili obecnej samolot nadal jest w powietrzu. Na lotnisku w pełnej gotowości czeka 10 wozów straży lotniskowej – powiedział Przemysław Przybylski, rzecznik lotniska.

  Mysle że obecna technika jką znamy dzisiaj nierozwiąże problemów na tym świecie a jak trowoga to do Boga. Dziwi mnie że ludzie np. niewirzący i ateisci i inni niuejdzowcy wołają np. w czasie traumatycznego zadrzenia „… ŁO JEZUS”

  ZAUWARZYLIŚCIE TO ?

  Polubienie

  • Totuś 1 listopada 2011 o 5:18 pm

   Jak w przysłowiu: „w okopach nie ma niewierzących”

   Polubienie

 7. Quick 1 listopada 2011 o 3:48 pm

  Cała ta zima fuzja, to jest chemia średnich energii. Dziedzina trzymana przez żydo-masonerię w tajemnicy przed ludźmi, dla lepszego ich dymania. Nie mogą wyjaśnić zjawiska, bo teoria o budowie atomu , jak i cała fizyka kwantowa , to jeden totalny bełkot dezinformacyjny.

  Polubienie

  • hjk 1 listopada 2011 o 4:13 pm

   Był taki nasz fizyk Michał Gryzński, który zproponował inny model budowy atomu i „matematykę” wyjasniania tych zjawisk – wystarcza zwykła fizyka klasyczna, nie potrzeba kwantów itd.
   http://www.cyf.gov.pl/gryzinski/ogolnie.html

   Polubienie

   • Quick 1 listopada 2011 o 4:23 pm

    Bez urazy ale tą cały model budowy atomu pana Michała Gryzińskiego można o kant tyłka rozbić, choćby ze względu na to , że nie bierze pod uwagę w swoim modelu istnienia eteru, o którym to eterze , jako podstawie zjawisk fizycznych pisał geniusz Tesla.

    Polubienie

    • hjk 1 listopada 2011 o 9:20 pm

     Nie urażam się, tylko traktuję jako ciekawa alternatywną propozycję, bo nie jestem fizykiem atomowym i nie potrafię tego ocenić. Ale sam fakt, ze „poważny” fizyk „nie bał się” postawić swego autorytetu na tę kartę już coś o tym mówi.
     Być moze do poprawnego wyjaśnienia różnych zjawisk w tym zakresie nie potrzeba brać pod uwagę istnienia eteru, a moze ta koncepcja już uwzględnia możliwe „eteryczne” oddziaływania.
     Obecne modele też nie biorą i jakoś to wszystko działa. No chyba, ze działa mimo nich, albo to co nam mówią w szkołach to kompletna ściema, a sami posługują się jakaś „wiedzą tajemną”.
     Zreszta fizyka nie jest tu wyjątkiem, istnieli różni badacze, którzy odkryli różne zjawiska komórkowe, cykle rozwoju bakterii, itd. i ta wiedza nie była zgodna z wersją „poprawną politycznie” (jak nasz Rychnowski czy R.R.Rife i inni) i zostali „stłumieni” a wiedza „zakazana”, zas nam wciśnięto paradygmat chemicznej farmacji i szczepionek. Podobnie jest z „badaniami” nt. raka, itd. Wyglada na to, ze wszystkie te stare „paradygmaty” od ekonomii, polityki przez fizykę, biologię, itd. nie wspominajac o zafałszowanej historii czy innych działach humanistyki, zaczynają się sypać i cos „muszą robić” aby „dać ludziom zajęcie” i odwracać uwagę…

     Polubienie

     • Quick 1 listopada 2011 o 10:00 pm

      To co mówią w szkołach, to można sobie tym tyłek podetrzeć.
      Mówią na przykład , że prąd elektryczny to ruch elektronów w przewodnikach. Przewody powinny się notorycznie rozpadać, skoro wypłyną z atomów wszystkie elektrony z prądem.

      Polubienie

      • hjk 1 listopada 2011 o 10:18 pm

       nie wszystkie, tylko tzw. swobodne, z tego co pamiętam. No i są uzupełniane „z drugiej strony”, więc nie wypłyną 🙂
       A tak naprawde nie wiemy, co się dzieje w przewodniku, tylko spekulujemy i próbujemy na podstawie tych hipotez przewidzieć jakies inne efekty i to czasami się sprawdza, co po części jakby weryfikuje te spekulacje. Ale przecież można wymyśleć i podać inne teorie i je też potem weryfikować, na tym polega rozwój nauki i techniki przy okazji…
       Odkrywane nowe zjawiska są pewnym wyzwaniem dla teoryj, czy są w stanie im podołać…
       Co do przewodów to też się rozpadaja zgodnie z twą hipoteza, w przypadku, kiedy puścisz za duży prąd…

       Polubienie

       • Quick 2 listopada 2011 o 12:02 am

        Zgadza się, przepuszczając duży prąd przez przewodnik, murszeje on na całej długości ;), w zimie to widać , po przewodach są całe białe i się chcą rozpaść, zmurszałe całe z braku elektronów 😉

        Polubienie

      • jakisbuk 1 listopada 2011 o 10:25 pm

       oczywiście że to wszystko bzdury – wszystko napędza eter o którym naukowcy pojecia nie mają nawet ci co zbudowali komputery z których piszemy 🙂 kłamstwo goni kłamstwo – to oczywiste

       to samo ze światłowodami – jak jakiś fton moze pedzić w kawałku plastiku z predkością światała – to niemożliwe bo przecież wyleciał by na pierwszym zakrecie 🙂

       internet to też przekręt – on wcale nie działa – bo jak ? cudów nie ma oszukują nas na każdym kroku 🙂

       Polubienie

       • Quick 1 listopada 2011 o 11:05 pm

        No jasne , że wszystko. Słyszałeś o pędniku Łągiewki, ten utajniony przez wojsko ? Nie potrzeba przekazania napędu na osie koła, siła pchająca wytwarzana jest za pomocą magii i przekazywana pojazdowi. Dzięki temu może się poruszać łatwiej w trudnym terenie. Wychodzi na to , że ten eter może napędzać wszystko.

        Polubienie

 8. kk7qq 1 listopada 2011 o 4:04 pm

  Troche nie na temat ale interesujace ,niesamowite lotnisko w Denver

  Anubis ,Got des Todes für Airport Denver

  w http://terraherz.de

  Polubienie

 9. kaci 1 listopada 2011 o 4:14 pm

  Reakcja Merekel na wieści z Grecji, a giełdy mocno w dół http://gospodarka.dziennik.pl/forsal/artykuly/364517,ateny-strzelily-sobie-w-stope-wsciekla-merkel-dzwoni-do-paryza.html

  Polubienie

  • hjk 1 listopada 2011 o 9:23 pm

   Widać bardziej ludzie z rządu greckiego boją sie tłumów niz banksterów – ani chybi będzie widać im potrzebna jakaś „akcja dyscyplinująca”…

   Polubienie

 10. snajper-s 1 listopada 2011 o 4:22 pm

  Zobaczcie na tego smoka, wystarczy go do jakiego potuczka zaistalować i mamy minihydroektrownie.


  lub patent z „Amerykanką”
  .
  Co jak co ale jest to faktem wielu (nie ja) z nas City mieszka i niema opcji na „hydro’ opcje.
  Zobaczcie jednak jak wiele jest rzek i mniejszych „potuczków” w Polsce i nie jest to kompletnie wykorzystywne. Kolejne nagranie to obrazuje jak wielka jest skala marnotrastwa tego co mamy a niewykorzystujemy tego


  … a jak by na tym kanele zrobić 10 lub 20 takich „koł młyńskich’

  W mojej miejscowosci byly 2 tartaki jeden spalili a drugi szabrują. Pod tartakiem w piwnicach są ogromne mechanizmy koł zamachowych ,wiecie coś skomplokownego (przkładnie) . Co dziwne caly ten system napedzał doslownie potuczek „przykopa” . Energia wytworzona z tej wody byla niewyobrazalna np. do cięcia wielkich drzew z lasu w poprzek ____ SZOK LUDZIE . Oczywiście głupcy ludzie to zdemontowali bo weszła era „prądu”. Niedojze że ten mały potok napedzał wielką mechanike to jeszcze zasilał młyn. Ludzie kiedyś byli zadowoleni-byli zdrowi i mieli prace miomotego że pracowali podobno ciężko , a teras ta cała rewolucja elektryczna zapedziła ludzi w ślepą uliczke.

  POMYŚLCIE KIEDYŚ O STARYCH METODACH BO NIE BYŁY GŁUPIE, A ENERGIA BYŁA ZA DARMO bo ją maszyny robiły a motorem SIŁY NATURY.

  Tutaj jest ten tartak , obadajcie stara niezawodną technologie , te koła pasowe i skórzane pasy, KAPITALISTYCZNY SYSTEM TO ZNISZCZYŁ I GŁUPI LUDZIE:

  Polubienie

  • centurion 1 listopada 2011 o 7:03 pm

   Z całym szacunkiem snajper ale jarasz się elektrowniami wodnymi tak jak „słomiane łby” ekolodzy turbinami wiatrowymi i fotowoltaniką to są żródła energii prawie darmowe ze względu na pozyskiwanie energii, ale…nie wystarczające do zapewnienia komfortu energetycznego na globie.

   Polubienie

   • monitorpolski 1 listopada 2011 o 7:33 pm

    Instalowanie takich elektrowni na użytek domostw i większych kompleksów jest, o ile wiem, nielegalne. Jeśli to zarejestrujesz jako biznes, musisz prąd odprowadzać do sieci, za to masz płacone, ale dla siebie już musisz kupować – cena kupna jest o wiele wyższa niż sprzedaży.
    Nikt ci natomiast nic nie zrobi jeśli sobie zrobisz dach z ogniw fotowoltaicznych.

    Polubienie

    • sebecx 1 listopada 2011 o 9:35 pm

     ..jakie nielegalne ..nielegalne jest łączenie z siecią energetyczną … odłączasz przełącznikiem sieć i puszczasz prund na kable… albo robisz drugą instalację i mogą Ci nagwizdać… sprzedawać nie musisz… a fotoogniwa popieram…

     Polubienie

     • hjk 1 listopada 2011 o 10:27 pm

      z tego, co mi się przypomina to rejestracja czy obowiązek sprzedaży jest od jakiejś mocy, zdaje się 1 czy 2 kW, więc pomniejsze urządzenia jak małe wiatraczki czy panele słoneczne mozna sobie instalowac na własny użytek. Moze podobnie jest z turbinami wodnymi. W każdym razie przed wojną było sporo takich elektrowni wodnych i zaspokajały potrzeby całych miejscowości. Woda w porównaniu z wiatrem i słońcem dość stabilnie płynie, no chyba ze mamy długotrwałą susze…
      Po wojnie komuna zaczęla to wszystko likwidować w imię „centralnej elektryfikacji” i jak widać nadal ma sie dobrze…

      Polubienie

     • vortex 1 listopada 2011 o 11:35 pm

      Jakiekolwiek samoistne wytwarzanie energii jest kontrolowane przez tak zwany lokalny Grid. Przynajmniej w UK. Czyli pozyskana energia przez ciebie musi wrocic do nich.
      Sprzedajesz a pozniej odkupujesz. To zwykla lichwa.

      Polubienie

      • hjk 1 listopada 2011 o 11:45 pm

       Upierałbym się przy tym, ze od jakiejś mocy dopiero trzeba sprzedawać. Niemcy tak rozkręcili fotowoltaikę za pomocą eko-dotacji, ze mają problem z jakoscia sieci, gdyż ilość poinstalowanych paneli jest tak duża, iż w godzinach szczytu słoncznego odbierana moc zagraża liniom przesyłowym…
       w zesżłym roku będąc w małym miasteczku widziałem, jak cały dach jednego lidla był pokryty panelami… Oprócz tego można spotkac wiele dachów domów pokrytych panelami…

       Polubienie

 11. Ramires 1 listopada 2011 o 4:44 pm

  Panie Monitor, określ się ! Wczoraj darmowa energia dla świata a dziś że to dezinfo. To trochę jak na giełdzie euforia a za moment panika. Na giełdzie jest to sterowane przez rekiny a tutaj ?

  Polubienie

  • monitorpolski 1 listopada 2011 o 5:00 pm

   Ramires, udało mi się ciebie złapać kamerą, pamiętasz?
   Występujesz w 7 minucie: http://www.youtube.com/watch?v=41byl4JzHqY

   Polubienie

   • Ramires 1 listopada 2011 o 8:34 pm

    Fajny ten kolo z fajką. Uśmiałem się……! No ale głosowałem na JKM. Pozdrawiam.

    Polubienie

  • Rodriguez7 1 listopada 2011 o 5:10 pm

   Czytaj ze zrozumieniem…lol…

   Polubienie

   • monitorpolski 1 listopada 2011 o 7:34 pm

    To był żart… Wiem, że chcesz by te elektrownie weszły do użytku powszechnego. Tylko nienormalny by nie chciał.

    Polubienie

 12. snajper-s 1 listopada 2011 o 5:12 pm

  Energia w wody poprostu tylko czy tak za darmo ? …. potrzeba jakies 600 W , aby to już wykorzystac do jakis konkretniejszych celów . Taki akumlator można ładować panelem fotowoltanicznym lub bezpośrednio z niego , no ale też potrzeba $$$ …. , a nas interesuje coś za free a tu trzeba troche keszu włożyc.

  Tutaj jakis koliga pokazuje to w garażu:

  … swietną sprawą jest to że wielu mlodych ludzi eksperymentuje z free energia, a nie jest to jakaś filozofia czego dowodem jest mase publikacji na YT a oto jedna z nich

  Polubienie

  • hjk 1 listopada 2011 o 10:33 pm

   i o to by chodziło, zeby ktos wpadł na pomysł tak prosty, by „uni” sami zaczeli to produkowac i zeby ludzie zobaczyli, ze im się to w garażach nie opłaca samemu klecić…ale póki co trzeba widać nieco „konspirować” energetycznie czy paliwowo…

   Polubienie

   • Stiv 3 listopada 2011 o 7:46 pm

    To wyglada bardzo ciekawie i obiecujaco: http://jnaudin.free.fr/kapagen/

    Polubienie

 13. theaspartam 1 listopada 2011 o 5:13 pm

  Revilla Gigedo Islands region .6.5 richtera http://quakes.globalincidentmap.com/

  Polubienie

 14. Dvd 1 listopada 2011 o 5:40 pm

  Ale kreatura ! http://www.youtube.com/watch?v=EHJx3Ao6WF8
  ==============================================================
  monitorpolski: biedny człowiek, aż żal patrzeć

  Polubienie

  • Stirlitz 1 listopada 2011 o 8:20 pm

   czy to jest jakiś zart gimnastyczny ?

   Polubienie

 15. snajper-s 1 listopada 2011 o 5:47 pm

  Widzieliście jak manipulują i co pokazują badajcie :

  „Japoński polityk partii rządzącej wypił wodę zebraną na terenie elektrowni atomowej Fukushima I po tym, gdy dziennikarze zażądali dowodu, że po oczyszczeniu jest ona bezpieczna.”

  … a może ten polityk to zmiennokształtny Reptylian , a podobno są odporni na promieniowanie, więc teraz małpy bedą sie biły młotkiem po głowie bo jedna małpa pokazał jak się biła gumowym młotkiem … No to teraz możemy pic radioaktywną wode, te media są nienormalne a tych ludzi powinno się zamykać do więzienia za pokazywanie takiej propagandy, gorzej jak na jakim komunistycznym filmie…

  Polubienie

  • monitorpolski 1 listopada 2011 o 7:40 pm

   Nie dodali, że potem postawili go jako latarnię, bo tak świecił.

   Polubienie

   • sebecx 1 listopada 2011 o 9:38 pm

    ..no i mają fri enerdży… wody łyk wystarczy .. nie trza fuzji robić…

    Polubienie

 16. OlO 1 listopada 2011 o 6:05 pm

  z tą free energy nie będzie łatwo wybić się do ludzi ale nie dać się i iść przed siebie stawiając rozważnie kroki 🙂

  Polubienie

 17. rabarbarek 1 listopada 2011 o 6:23 pm

  ” Ameryko zapytaj kto ciagnie te sznurki, bo z pewnoscia nie sa to ci , ktorzy na ciebie glosowali”

  Taki podpis mozna znalezc na jednej z karykatur zamieszczonej w serii , ktora mozna zatytulowac

  ” Gdzie idziemy , po co idziemy i kto nas prowadzi ….”

  „Myslmy , to jeszcze wolno.”

  http://12160.info/photo/photo/slideshow?feed_url=http%3A%2F%2F12160.info%2Fphoto%2Fphoto%2FslideshowFeedForContributor%3FscreenName%3D1pa539x8tb8hy%26mtime%3D1320156568

  Polubienie

 18. jankes 1 listopada 2011 o 8:22 pm

  Badajcie OPEN SURCE praca w chmurze cloud computing
  http://forums.eyeos.org/index.php/board,49.0.html

  Polubienie

 19. rabarbarek 1 listopada 2011 o 8:28 pm

  W Richmond policja uzywala buldozerow do zlikwidowania miasteczka protestujacych. No coz mozna i w ten sposob. W koncu kilka krajow wyprobowalo ten sposob. Buldozerem , roche glosno , ale za to szybko i przyjemnie…

  http://www.rawstory.com/rs/2011/10/31/police-use-bulldozers-to-break-up-occupy-richmond/

  Polubienie

  • Piotr 1 listopada 2011 o 8:53 pm

   Sceny prawie jak z filmu „Oni Żyją”…

   Polubienie

   • hjk 1 listopada 2011 o 11:06 pm

    tylko teraz musiałoby to miec tytuł „uni żyją”…

    Polubienie

 20. Stirlitz 1 listopada 2011 o 8:35 pm

  Jak diagnozować to co się dzieje
  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/364536,bledy-w-rzadowych-dokumentach-wladze-zgubily-miliardy-euro.html

  Polubienie

  • rabarbarek 1 listopada 2011 o 8:39 pm

   Stirlitz , to juz diagnozowlismy wczesniej. Rzucilam nawet propozycje , zeby Polska tez przejrzala ksiegowosc w bankach , bo moze sie okazac , ze nie jest tak zle. Kiedys dodrukowywali , teraz znajduja. Widocznie papieru juz brakuje.

   Polubienie

   • Stirlitz 1 listopada 2011 o 8:41 pm

    w żywe oczy kłamać to jakieś nie normalne , wczoraj zgodziłem się z bratem ze tylko idiota uwierzy w te pomyłki

    Polubienie

    • rabarbarek 1 listopada 2011 o 8:53 pm

     No to sam widzisz ilu idiotow na swiecie. A za jakich idiotow nas maja , publikujac te brednie.

     Polubienie

     • hjk 1 listopada 2011 o 11:10 pm

      to zdaje sie miał być taki trick, zeby utwierdzić €euforię sprzed tygodnia, bo motor ekonomii europy – Niemcy (i ich banki szczególnie) też są zagrożone…
      A tak naprawdę czemu by się trzeba przyjrzec, to naszemu budzetowi – gdzie giną te miliardy i gdzie ida apieniadze z pozyczek krajowych i zagranicznych, bo pewnie nie ma nad tym zadnej kontroli, tak jak na wynikami głosowaniaw wyborach…

      Polubienie

     • sebecx 1 listopada 2011 o 11:25 pm

      ..swoją drogą dziwne, że trole tego nie komentują..

      Polubienie

      • peryskop 2 listopada 2011 o 12:38 am

       podejrzewam że im też szczęki zaczynają opadać …nie do tego projektu się godzili…

       A przecież to dopiero dość wczesna faza!

       Polubienie

 21. Tomasz 1 listopada 2011 o 9:19 pm

  Patrzcie co szykuja nam matolki z New Age. Beda nas ratowac haha

  Polubienie

  • dziadek Piotr 1 listopada 2011 o 9:38 pm

   http://wolnemedia.net/ezoteryka/powstrzymajmy-projekt-cheops/

   Polubienie

   • FAKIR 1 listopada 2011 o 10:15 pm

    Tragedia
    Jak pisał Antymaterialny
    „Szambo New Age zalewa świat nie pierwszy raz w historii”
    Szkoda tych zagubionych dzieciaków.
    Czy Palikot będzie pod piramidą???
    GAYA, MAYA itd… Pytam : Jak to się skończyło????

    Polubienie

    • FAKIR 1 listopada 2011 o 10:15 pm

     Zapomniałem o Kaliszu i Szenyszyn
     Powinni lecieć pod piramidę 🙂

     Polubienie

  • Stirlitz 1 listopada 2011 o 11:25 pm

   o co chodzi , czy pod pozorem ratowania będą nas truć , zabijać, pacyfikować, indoktrynować , chipować???????

   Polubienie

  • Bromba 1 listopada 2011 o 11:33 pm

   Nie ma z czego się śmiać,kiedyś-jeszcze na Grypie pisałam o złej stronie mocy tego projektu,ja odczułam to na własnej skórze,fizycznie-generalnie poczucie jakby ktoś wetknął ci wtyczkę w tyłek i wysysał sukcesywnie całą energię życiową.Był nawet taki moment,że miałam problem z wejściem po schodach i wiem ,że inni ludzie mieli podobne odczucia.Poza tym jak poczytasz treść tych sesji to wypisz wymaluj treści głoszone przez NWO.Nie wiem co kombinują,ale to nic dobrego.

   Polubienie

   • hjk 1 listopada 2011 o 11:49 pm

    faktycznie ten „channelling’owy”demon umiejetnie się maskuje, ale w końcu zaczyna być odczuwalny swąd herezji w niektórych jego „przekazach”…

    Polubienie

 22. galluss 1 listopada 2011 o 9:31 pm

  Demonstracje w Izraelu – czyli rasizm i ksenofobia według Żydowskiej poprawności politycznej

  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/36061,demonstracje-w-izraelu-precz-z-kushim-czarnuchami

  Polubienie

 23. jakisbuk 1 listopada 2011 o 9:34 pm

  ciekawe jaką bujde wymyślą 12 listopada ? 🙂

  Polubienie

  • hjk 1 listopada 2011 o 11:50 pm

   będą juz teraz podgrzewać 2012

   Polubienie

 24. wisznu 1 listopada 2011 o 10:32 pm

  no to się zaczyna z grecją na poważnie
  http://biznes.interia.pl/biznes.interia.pl/news/pomysl-aten-o-referendum-skonczy-sie-katastrofa,1715528

  a mi sie przypomniało słowa jackowskiego
  „Rozpad UE jest pewny
  – Jestem przekonany, że UE się rozpadnie i mam przeczucie, że rozpad ten będzie nagły – wieszczy Jackowski. – Przywódcy bogatszych państw Unii poczynili już potajemne ustalenia. Chcą wycofać się z wielu spraw, wykolegować biedniejsze kraje, w tym Polskę, i przestać je wspierać – podaje szczegóły.”

  choć też mówił zę w listopadzie będzie ogromny kryzys w polsce i też poleci na pysk,. Zobaczymy na razie jest nerwówka i ogloszone referendum

  Polubienie

 25. Pingback: Awaryjne lądowanie Boeinga 767 1 listopada 2011 z kapitanem Tadeuszem Wroną na pokładzie – Warszawa Okęcie – czy to był mały sabotaż, czy to było jakieś ostrzeżenie? Polityka, wydarzenia, informacje, komentarze 3 listopada 2011 &laqu

 26. Pingback: Awaryjne lądowanie Boeinga 767 1 listopada 2011 z kapitanem Tadeuszem Wroną na pokładzie – Warszawa Okęcie – czy to był mały sabotaż, czy to było jakieś ostrzeżenie? Polityka, wydarzenia, informacje, komentarze 3 listopada 2011 &laqu