Zaczyna się robić gorąco w naszym regionie

„(…) Plany wojenne zawierają użycie broni biologicznych, które mają zabić miliony, czy nawet miliardy ludzi. Według strategii NATO w momencie gdy konflikt sięgnie zenitu, będzie można wezwać narody do pokoju i ustanowienia Nowego Porządku Świata, pod pretekstem zapobieżenia zniszczeniu planety i cywilizacji takiej jaką znamy. (…)”

Już 20 października, niezadowoleni z utraty przywilejów finansowych weterani wojny w Afganistanie, oraz poszkodowani w Czarnobylu, zaatakowali budynek „Wierchownej Rady” Ukrainy, a 1 listopada powtórzyli atak, częściowo wdzierając się do jej środka. Brało w obu tych zajściach po około tysiąc fizycznie bardzo sprawnych mężczyzn.
Z kolei dzisiaj prezydent Ukrainy, Wiktor Janukowicz publicznie stwierdził, że w jego kraju jest przygotowywane zbrojne powstanie, masowo następuje skup broni przez osoby prywatne, we Lwowie kilka partii opozycyjnych nawołuje do masowego mityngu z udziałem 40 tysięcy osób. (patrz tekst po rosyjsku: http://www.km.ru/ukraina/2011/11/02/viktor-yanukovich/yanukovich-uznal-o-podgotovke-na-ukraine-vooruzhennogo-myatezha).
Natomiast tekst po angielsku w NATO Prepares Global War – Russian and Chinese Military on Highest Alert, mówi o gwałtownych przygotowaniach do wojny światowej, ZABURZENIA NA RYNKACH FINANSOWYCH EUROPY SĄ SZTUCZNIE WYWOŁYWANE, zaś „wiosna arabska” to tylko wprowadzenie do wojny ”na całego”, przede wszystkim z Rosją, ale także i z Chinami. Należy w tym finansowo-militarnym kontekście przypomnieć, że to krach na giełdzie nowojorskiej w 1929 roku był najistotniejszą przyczyną dojścia w Niemczech do władzy Hitlera, a zatem i wybuchu II Wojny Światowej 10 lat później.
O tym, że po południu, w słoneczny dzień nad Podhalem oraz okolicami Babiej Góry zdarzało mi się widzieć w październiku naraz aż kilkanaście smug kondensacyjnych, po przelatujących na tymi terenami w rozmaitych kierunkach odrzutowcami (wielkich korytarzy lotniczych w tym rejonie brak) to wzmiankuję już całkiem na marginesie, przypominając jednak, że dobrze poinformowany minister Rostowski straszył niedawno wojną chyba nie na żarty.
MG

Komentarz monitorpolski: Przetłumaczę mały fragment z artykułu po angielsku, do którego MG nawiązuje.

„Jak podają chińskie i rosyjskie wywiady, NATO planuje między innymi sztuczną implozję ekonomii USA i Unii Europejskiej, zniszczenie światowego systemu finansowego oraz rozpoczęcie wielkiej wojny konwencjonalnej na terenach Ameryki Północnej, Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu. Plany wojenne zawierają użycie broni biologicznych, które mają zabić miliony, czy nawet miliardy ludzi.
Według strategii NATO w momencie gdy konflikt sięgnie zenitu, będzie można wezwać narody do pokoju i ustanowienia Nowego Porządku Świata, pod pretekstem zapobieżenia zniszczeniu planety i cywilizacji takiej jaką znamy.”

Do tej pory tego typu tezy uznawano za „teorie konspiracji”. Jak widać, wszystko to przed czym ostrzegało wiele osób znających plany Illuminatów, zaczyna się w pełni realizować. Dzisiaj coraz otwarciej się mówi o kolapsie Unii Europejskiej, a i w USA sytuacja jest coraz gorsza. Należy się zastanowić, co możemy zrobić by uratować jak najwięcej ludzi. Czasu może być już bardzo mało. Oczywiście, jest nadzieja, że te niecne plany nie wypalą, podobnie jak przedwczoraj nie wypalił plan uśmiercenia ponad 200 osób na pokładzie samolotu LOT-u.

Polski „Nostradamus” Alef Stern zdemaskowany
Może to nie jest bezpośrednio związane z tematem głównym, ale sądzę, że warto ty wyjaśnić, bo ktoś próbuje nam zrobić wodę z mózgów. Zacznę od fragmentów „przepowiedni” Alefa Sterna jeszcze z marca b.r., które zacytował „znalezione w sieci”:

Mój komunikat oznacza tylko tyle, by przygotować się na sztucznie wywoływane niepokoje i kryzys.
By nie dac się podpuścic do zamieszek i przelewu krwi. Bo zbliża się dzień kiedy KOSA przyjdzie zebrać trochę KOŚCI, w mysl zasady dziel i rządź, a przy okazji TNIJ. Walcz i bij. (…)  Po wyborach parlamentarnych, które wygra PO co Was tu zaskoczy..A zaskoczeniem największym za czym stoją oczy stanie się wejście do sejmu Ruchu Palikota. (…) A najbardziej wszystkich zaskoczy, kiedy Andrzej Lepper wytrzeszczy na linie oczy. Będzie to sprawka wahadła (…)

Szokująca dokładność, prawda? Dobrze, że są tacy czytelnicy jak Mariusz, który pisze:

Mariusz 2 Listopad 2011 o 1:49 pm
znalazłem taki oto wpis: @all „Nowa” notka Alefa http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012
A tu wersja oryginalna >link
I do tego mój komentarz pod wpisem http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012 z linkiem do webcache SKASOWAŁ. Bojkotujmy Alefa !!!

Już dawno pisałem, że nie wierzę żeby tego typu dokładne przepowiednie były „wizjami” domorosłych Nostradamusów. Sądziłem, że Alef Stern może być wentylem Illuminati, masonerii najwyższego szczebla, która lubi zapowiadać w sposób ukryty swoje kolejne kroki. Tu jednak, jak wykazał Mariusz, mamy do czynienia po prostu z oszustem, podmieniającym w starych artykułach treść. Być może to nawet nie on sam to podmienił, a ktoś w Nowym Ekranie (znów ten Nowy Ekran!). Uważam, że nie jest to oszust amator, a osoba której zlecono zadania do wykonania. Taki „Nostradamus” na etacie. Takie polskie (a może i niekoniecznie polskie) psy-op.
Dzięki Mariusz, przynajmniej to mamy wyjaśnione. Lepiej przysłuchać się temu co do powiedzenia ma Krzysztof Jackowski – ten przynajmniej dysponuje rzetelną wiedzą.

Unikajmy wewnętrznych konfliktów
Robi się gorąco, wszyscy to widzimy. Nie wiadomo jak długo będziemy mogli jeszcze swobodnie dyskutować. Dlatego niewskazane są kłótnie, jeśli już mamy ostro dyskutować, to argumentami, nie inwektywami.
Pan Józef Bizoń poświęcił lata na opracowanie publikacji zamieszczanych od niedawna na http://jozefbizon.wordpress.com/ Należy to uszanować. Nawet pobieżne przeglądnięcie ich wskazuje na rzetelną, popartą dowodami pracę. Nie wszystkim to musi przypaść do gustu, zwolennikom PiS w szczególności, gdyż obnaża bezmyślne moim zdaniem działanie pewnych polityków tej partii.
Zauważmy jednak, że p. Bizoń równocześnie ujawnia antypolskie grzechy polityków innych partii. Nie jest to więc jednostronna krytyka, a takie możemy mieć wrażenie czytając komentarze.
Aby być obiektywnym, należy zauważyć, że Polskę niszczą po prostu obcy agenci, którzy są we wszystkich partiach. I na tym powinniśmy się skupić – należy ujawniać nazwiska stojące za tymi antypolskimi, wręcz rasistowskimi ustawami, którą zniewala się obecnie Polaków i Polskę.
To, że prawo jest takie jakie jest, zawdzięczamy ludziom, których należałoby bezsprzecznie ukarać za zdradę, gdyż prawo jest rasistowskie i niezgodne z interesem większości.
Proszę o rzeczowość w dyskusji – najpierw zapoznajmy się materiałem, a potem używajmy kontrargumentów, jeśli takie są. Nie powinno się te używać argumentów rodzaju „jesteś alkoholikiem”, bo to po prostu nie przystoi…

Reklamy