Zaczyna się robić gorąco w naszym regionie

„(…) Plany wojenne zawierają użycie broni biologicznych, które mają zabić miliony, czy nawet miliardy ludzi. Według strategii NATO w momencie gdy konflikt sięgnie zenitu, będzie można wezwać narody do pokoju i ustanowienia Nowego Porządku Świata, pod pretekstem zapobieżenia zniszczeniu planety i cywilizacji takiej jaką znamy. (…)”

Już 20 października, niezadowoleni z utraty przywilejów finansowych weterani wojny w Afganistanie, oraz poszkodowani w Czarnobylu, zaatakowali budynek „Wierchownej Rady” Ukrainy, a 1 listopada powtórzyli atak, częściowo wdzierając się do jej środka. Brało w obu tych zajściach po około tysiąc fizycznie bardzo sprawnych mężczyzn.
Z kolei dzisiaj prezydent Ukrainy, Wiktor Janukowicz publicznie stwierdził, że w jego kraju jest przygotowywane zbrojne powstanie, masowo następuje skup broni przez osoby prywatne, we Lwowie kilka partii opozycyjnych nawołuje do masowego mityngu z udziałem 40 tysięcy osób. (patrz tekst po rosyjsku: http://www.km.ru/ukraina/2011/11/02/viktor-yanukovich/yanukovich-uznal-o-podgotovke-na-ukraine-vooruzhennogo-myatezha).
Natomiast tekst po angielsku w NATO Prepares Global War – Russian and Chinese Military on Highest Alert, mówi o gwałtownych przygotowaniach do wojny światowej, ZABURZENIA NA RYNKACH FINANSOWYCH EUROPY SĄ SZTUCZNIE WYWOŁYWANE, zaś „wiosna arabska” to tylko wprowadzenie do wojny ”na całego”, przede wszystkim z Rosją, ale także i z Chinami. Należy w tym finansowo-militarnym kontekście przypomnieć, że to krach na giełdzie nowojorskiej w 1929 roku był najistotniejszą przyczyną dojścia w Niemczech do władzy Hitlera, a zatem i wybuchu II Wojny Światowej 10 lat później.
O tym, że po południu, w słoneczny dzień nad Podhalem oraz okolicami Babiej Góry zdarzało mi się widzieć w październiku naraz aż kilkanaście smug kondensacyjnych, po przelatujących na tymi terenami w rozmaitych kierunkach odrzutowcami (wielkich korytarzy lotniczych w tym rejonie brak) to wzmiankuję już całkiem na marginesie, przypominając jednak, że dobrze poinformowany minister Rostowski straszył niedawno wojną chyba nie na żarty.
MG

Komentarz monitorpolski: Przetłumaczę mały fragment z artykułu po angielsku, do którego MG nawiązuje.

„Jak podają chińskie i rosyjskie wywiady, NATO planuje między innymi sztuczną implozję ekonomii USA i Unii Europejskiej, zniszczenie światowego systemu finansowego oraz rozpoczęcie wielkiej wojny konwencjonalnej na terenach Ameryki Północnej, Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu. Plany wojenne zawierają użycie broni biologicznych, które mają zabić miliony, czy nawet miliardy ludzi.
Według strategii NATO w momencie gdy konflikt sięgnie zenitu, będzie można wezwać narody do pokoju i ustanowienia Nowego Porządku Świata, pod pretekstem zapobieżenia zniszczeniu planety i cywilizacji takiej jaką znamy.”

Do tej pory tego typu tezy uznawano za „teorie konspiracji”. Jak widać, wszystko to przed czym ostrzegało wiele osób znających plany Illuminatów, zaczyna się w pełni realizować. Dzisiaj coraz otwarciej się mówi o kolapsie Unii Europejskiej, a i w USA sytuacja jest coraz gorsza. Należy się zastanowić, co możemy zrobić by uratować jak najwięcej ludzi. Czasu może być już bardzo mało. Oczywiście, jest nadzieja, że te niecne plany nie wypalą, podobnie jak przedwczoraj nie wypalił plan uśmiercenia ponad 200 osób na pokładzie samolotu LOT-u.

Polski „Nostradamus” Alef Stern zdemaskowany
Może to nie jest bezpośrednio związane z tematem głównym, ale sądzę, że warto ty wyjaśnić, bo ktoś próbuje nam zrobić wodę z mózgów. Zacznę od fragmentów „przepowiedni” Alefa Sterna jeszcze z marca b.r., które zacytował „znalezione w sieci”:

Mój komunikat oznacza tylko tyle, by przygotować się na sztucznie wywoływane niepokoje i kryzys.
By nie dac się podpuścic do zamieszek i przelewu krwi. Bo zbliża się dzień kiedy KOSA przyjdzie zebrać trochę KOŚCI, w mysl zasady dziel i rządź, a przy okazji TNIJ. Walcz i bij. (…)  Po wyborach parlamentarnych, które wygra PO co Was tu zaskoczy..A zaskoczeniem największym za czym stoją oczy stanie się wejście do sejmu Ruchu Palikota. (…) A najbardziej wszystkich zaskoczy, kiedy Andrzej Lepper wytrzeszczy na linie oczy. Będzie to sprawka wahadła (…)

Szokująca dokładność, prawda? Dobrze, że są tacy czytelnicy jak Mariusz, który pisze:

Mariusz 2 Listopad 2011 o 1:49 pm
znalazłem taki oto wpis: @all „Nowa” notka Alefa http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012
A tu wersja oryginalna >link
I do tego mój komentarz pod wpisem http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012 z linkiem do webcache SKASOWAŁ. Bojkotujmy Alefa !!!

Już dawno pisałem, że nie wierzę żeby tego typu dokładne przepowiednie były „wizjami” domorosłych Nostradamusów. Sądziłem, że Alef Stern może być wentylem Illuminati, masonerii najwyższego szczebla, która lubi zapowiadać w sposób ukryty swoje kolejne kroki. Tu jednak, jak wykazał Mariusz, mamy do czynienia po prostu z oszustem, podmieniającym w starych artykułach treść. Być może to nawet nie on sam to podmienił, a ktoś w Nowym Ekranie (znów ten Nowy Ekran!). Uważam, że nie jest to oszust amator, a osoba której zlecono zadania do wykonania. Taki „Nostradamus” na etacie. Takie polskie (a może i niekoniecznie polskie) psy-op.
Dzięki Mariusz, przynajmniej to mamy wyjaśnione. Lepiej przysłuchać się temu co do powiedzenia ma Krzysztof Jackowski – ten przynajmniej dysponuje rzetelną wiedzą.

Unikajmy wewnętrznych konfliktów
Robi się gorąco, wszyscy to widzimy. Nie wiadomo jak długo będziemy mogli jeszcze swobodnie dyskutować. Dlatego niewskazane są kłótnie, jeśli już mamy ostro dyskutować, to argumentami, nie inwektywami.
Pan Józef Bizoń poświęcił lata na opracowanie publikacji zamieszczanych od niedawna na http://jozefbizon.wordpress.com/ Należy to uszanować. Nawet pobieżne przeglądnięcie ich wskazuje na rzetelną, popartą dowodami pracę. Nie wszystkim to musi przypaść do gustu, zwolennikom PiS w szczególności, gdyż obnaża bezmyślne moim zdaniem działanie pewnych polityków tej partii.
Zauważmy jednak, że p. Bizoń równocześnie ujawnia antypolskie grzechy polityków innych partii. Nie jest to więc jednostronna krytyka, a takie możemy mieć wrażenie czytając komentarze.
Aby być obiektywnym, należy zauważyć, że Polskę niszczą po prostu obcy agenci, którzy są we wszystkich partiach. I na tym powinniśmy się skupić – należy ujawniać nazwiska stojące za tymi antypolskimi, wręcz rasistowskimi ustawami, którą zniewala się obecnie Polaków i Polskę.
To, że prawo jest takie jakie jest, zawdzięczamy ludziom, których należałoby bezsprzecznie ukarać za zdradę, gdyż prawo jest rasistowskie i niezgodne z interesem większości.
Proszę o rzeczowość w dyskusji – najpierw zapoznajmy się materiałem, a potem używajmy kontrargumentów, jeśli takie są. Nie powinno się te używać argumentów rodzaju „jesteś alkoholikiem”, bo to po prostu nie przystoi…

Reklamy

229 responses to “Zaczyna się robić gorąco w naszym regionie

 1. Aśka 3 listopada 2011 o 12:28 am

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/indie-chca-powiekszyc-armie,1,4896567,wiadomosc.html
  Indie chcą powiększyć armię
  dzisiaj, 14:54 EM / PAP 02.11.2011

  Indyjskie wojsko chce, by jego szeregi zasiliło dodatkowych 100 tys. żołnierzy. Zaproponowało też umieszczenie nowych oddziałów górskich i innych formacji bojowych na niespokojnym północnym wschodzie kraju – podała agencja Press Trust of India.

  Propozycja ma związek z umocnieniem pozycji armii chińskiej wzdłuż indyjskiej granicy – oceniła agencja PTI, powołując się na źródła wojskowe.

  – Zaproponowaliśmy zwiększenie naszych sił o kolejne 90-100 tys. żołnierzy, co zostało już rozpatrzone przez ministerstwo obrony. Obecnie propozycja czeka na rozpatrzenie przez ministerstwo finansów – cytuje agencja źródło wojskowe.

  W indyjskiej armii służy obecnie około 1,1 mln żołnierzy, w tym 35 tys. oficerów. Realizacja propozycji rozbudowy może kosztować państwo około 13 miliardów dolarów – oblicza PTI.

  – Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa naszych granic i podejmiemy kroki, by to zrobić. Jeżeli poczujemy, że gdzieś istnieje zagrożenie, podejmiemy odpowiednie środki – powiedział indyjski minister stanu ds. obrony Pallam Raju.

  Plan modernizacji i rozbudowy armii zakłada również budowę w pobliżu granicy chińskiej nowych pasów startowych i lądowisk dla helikopterów.

  Już wcześniej Indie podjęły kroki usprawniające działanie swojej armii, takie jak budowa strategicznych dróg w regionie, w związku ze znacznym umocnieniem chińskiej infrastruktury wojskowej wzdłuż granicy.

  W północno-wschodnim stanie Arunaćal Pradeś, którego dotyczy chińsko-indyjski spór terytorialny, na wyposażeniu indyjskiego wojska znalazły się też ponaddźwiękowe rakiety manewrujące BrahMos o zasięgu 300 km.
  Autor: EM Źródła: PAP

 2. zeebii 3 listopada 2011 o 12:32 am

  Ciekawostka.
  Czy przypadkiem czytał ktoś książkę Alefa przed 10tym kwietnia? Lub przynajmniej zna człowieka który ją czytał. Albo przynjmniej słyszał o człowieku który ją przed 10tym kwietnia kupił. Bo ja nie.
  Dziwne że nikt takich pytań nie zadaje w sieci. Książkę [ o nakładzie 100 egzemplarzy] przecież można wydać w zaprzyjażnionym lub własnym wydawnictwie, antydatując ją.

  • zeebii 3 listopada 2011 o 12:38 am

   Myśli przeciętnego człowieka.
   Na początku przypomniałem sobie że „widziałem” dziesięć lat temu Alefa i rozmawiałem w nim, ponieważ rozmawiałem w Warszawie z jakimś człowiekiem który się podobnie do niego ubiera, dosyć zresztą inteligentnym. Ale zaraz potem pomyślałem: chwila, czy to był on i czy On naprawdę istnieje? I czy ktoś słyszał o jego książce przed 10 04.?
   Świadek w sprawie książki -w każdym razie poszukiwany.

  • Konarski 3 listopada 2011 o 2:03 am

   Ten sam trick z cache, dobry informatyk i spreparowano „historię” Poli Laski rzekomo wydanej w malutkim nakładzie w 2009r., kilka innych zabiegów mających upozorować fakt wydania w 2009 (np. spece umieścili to z datą wsteczną na internetowych sklepach, księgarniach itp). Kilka tygodni po katastrofie 10 kwietnia 2010 „ktoś” odkrywa, że A. Stern „przewidział”. tymczasem było to napisane po fakcie, no i nowy, duży nakład jak na bestseller przystało.
   Grupa dobrych informatyków jest w stanie to zrobić.
   I na tym to polega. :)))

   • Konarski 3 listopada 2011 o 2:04 am

    być może się mylę, ale… 🙂

    • Versus3 3 listopada 2011 o 8:52 am

     Nadal Twoje wyjaśnienie brzmi bardziej wiarygodnie niż to, że autor Alef Stern mial „wizje przyszłości” i że przewidzial to czy tamto.

     • Warszawiak 3 listopada 2011 o 11:25 am

      A mnie od razu odrzuca „Alef Stern”

  • Aśka 3 listopada 2011 o 2:14 am

   Nie czytałam, ale pamiętam informacje w necie w czerwcu 2009, kiedy wchodziła ona na rynek. Już wtedy podejrzanym wydał mi się szum wokół niej.

   • monitorpolski 3 listopada 2011 o 7:55 am

    Na grypa666 są dyskusje wokół tej książki. Są tacy, którzy twierdzą, że mają egzemplarze sprzed 10 kwietnia. Jeśli tak jest to teraz tym Alefem Sternem powinna się zająć prokuratura. Wiedział o planowanym zamachu? Skąd?

    • alexirin 3 listopada 2011 o 10:00 am

     nie jestem w temacie ale taka informacja 10 kwietnia 2010 gazeta nie urbana została wycofana ze sprzedazy a była w niej już wydrukowana katastrofa smolenska może ktoś ten wątek sprawdzi (druk zaczęto 9 kwietnia)czyli urban juz wiedział co sie stanie

     • alexirin 3 listopada 2011 o 10:15 am

      jeśli to jest możliwe czy ktoś mógł by wstawić link z pierwszą tytułową stroną nieopublikowanego wydania gazety nie z 10 kwietnia 2010 czyli oddanej do druku 9 kwietnia (była to parodia o rozbitym samolocie prezydenckim w smoleńsku)i takie pytanie w takim razie skąd urban miał te informacje jeszcze przed tym faktem?

    • wwr 3 listopada 2011 o 10:12 am

     Byłem chyba jednym z pierwszych którzy zakupili Pole Laske AS zaraz po sieciowej wrzawie koło niej. W tamtym czasie (kupiłem 04.05 2010) czytając ją miałem wrażenie, że o pewnych faktach związanych ze Smoleńskiem dowiaduje się na bieżąco a wcześniej podobne treści zawierała PL. Nie pamiętam już o co chodziło, nie chcę już wracać do tej książki. Sprawdzałem wtedy w internecie informacje co do daty wydania – w kilku miejscach była potwierdzona – rok 2009.
     Po wczorajszej wpadce AF ( mój komentarz jest zacytowany) wyrzucam całego AS do kosza.

     • ggg 3 listopada 2011 o 10:50 am

      Pozostaje kwestia czy wydana wczesniej (o ile w ogole) ksiazka byla tej samej tresci co aktualna.
      Swoje domeny ten kanciarz zarejestrowal 3 dni przed Smolenskiem o czym juz tu napisalem. Czyli wychodzi na to, ze cos tam wiedzial tylko skad?

      • monitorpolski 3 listopada 2011 o 11:29 am

       Agent Illuminatów – tylko takie wytłumaczenie by tu pasowało, jeśli nie sięgamy do cudów.

    • Aśka 3 listopada 2011 o 11:38 am

     m.in. tu
     http://grypa666.wordpress.com/2010/04/25/wniosek-do-trybunalu-stanu-ws-odpowiedzialnosci-za-smolensk/#comment-55571

     • Aśka 3 listopada 2011 o 11:46 am

      powyższe dotyczyło wypowiedzi (nie wiem, dlaczego tutaj się zamieściło):

      monitorpolski 3 Listopad 2011 o 7:55 am
      Na grypa666 są dyskusje wokół tej książki. Są tacy, którzy twierdzą, że mają egzemplarze sprzed 10 kwietnia. Jeśli tak jest to teraz tym Alefem Sternem powinna się zająć prokuratura. Wiedział o planowanym zamachu? Skąd?

    • adam 3 listopada 2011 o 3:10 pm

     Pamiętam akcję promocyjną „Polilaski” w warszawskim Empiku na Marszałkowskiej w 2009r.

     Czytałem pierwsze strony i doszedłem do wniosku, że to zajadła antypisowska nagonka, a autorem jest delikatnie mówiąc zespół „popaprańców”.

     Całe regały w głównym holu na parterze były nią wyłożone.

     Pozdrawiam

     • Aśka 4 listopada 2011 o 11:25 am

      w internecie też się dużo o niej wtedy mówiło, to było czerwcu

   • Aśka 3 listopada 2011 o 12:40 pm

    tutaj jest wzmianka o dacie wydania książki
    http://www.szamo.info/Libicki_-Jaros%C5%82aw-Kaczy%C5%84ski-w%C5%82a%C5%9Bnie-przegra%C5%82-wybory-parlamentarne-234ar.aspx
    „- Książki Alefa Sterna – „Pola Laska czyli upadek czwartej kości pospolitej rzeczy”
    wydana w 2009 , opisuje katastrofę smoleńską „

  • Ania 3 listopada 2011 o 1:01 pm

   No właśnie. Pierwsze słyszę dzisiaj o tej osobie. Jakby wcześniej nie istniał.

  • deotibigratia 3 listopada 2011 o 5:30 pm

   ja wypożyczyłam z biblioteki pola laskę czy jakis taki tytuł po masohistycznym przebrnięciu przez pierwsze 20 -30 oddałam ją z powrotem do biblioteki, czytać się tego nie da

 3. Extazed 3 listopada 2011 o 12:34 am

  Wow! Ukraina, Iran, Pakistan itd. Szykuje się big bada boom! Chyba że w porę się opamiętają w co wątpię ; (

  • peryskop 3 listopada 2011 o 2:58 am

   Na Ukrainie dodatkowo wybuchową sytuację tworzy fakt uwięzienia Julii Tymoszenko, ponieważ są siły lokalne i zewnętrzne – m.in. władze EU – naciskające na jej uwolnienie.

 4. Extazed 3 listopada 2011 o 12:45 am

  http://www.prophecynewswatch.com/
  Ciekawa strona do poczytania. Wydarzenia rozpatrywane pod kątem proroctw biblijnych.

 5. navajo88 3 listopada 2011 o 1:14 am

  Panowie spokojnie jak na wojnie ! jeszcze nie teraz i jeszcze nie w tym czasie ,a na pewno nie przed zimą i wiosną takie są uwarunkowania teatru wojennego europy !!!! ,pan Hitler o rtm zapomniał i wszyscy wiemy jak skończył ,a nauka za pewnie nie poszła w las i należy o tym pamiętać , ewentualnie to tylko możliwy jest wybuch wojny pod koniec Maja , albo na początku lata . A zresztą o czym my panowie rozmawiamy i czym się martwimy ,skoro Polska i tak już nie posiada armi z prawdziwego zdarzenia !!!! ,ten kraj składa się teraz tylko z byłych partyzantów i emerytowanych żołnierzy i ewentualnie ze schorowanych najemników hahahahahahahahaha
  a młodzież ????? no cóż ! każdy to widzi !!!!!!!!!
  J.M.H

  • zenobiusz 3 listopada 2011 o 1:56 am

   navajo88@
   Masz rację.Na razie będą tylko,
   „pogłoski wojenne”
   jak powiada Pismo.

   • navajo88 3 listopada 2011 o 2:24 am

    hahahahaha

    • peryskop 3 listopada 2011 o 2:55 am

     @Zenoo: „…Na razie będą tylko „pogłoski wojenne” jak powiada Pismo.”

     oraz fajerwerki prawie-nuklearne jak ten na Zaduszki:

     2 November 2011
     Israel tests nuclear-capable missile
     http://rt.com/news/israel-tests-nuclear-capable-missile-415/

     3-stopniowa rakietka Jericho III o udźwigu 1 tony (mogą być głowice nuklearne) podobno poszybowała wczoraj niemal prosto do nieba (czemu troszkę przeczy fotografia) i jest podobno w jej zasięgu cały bliski Wschód, a może także Europa. No i Iran również.

     • gruszka 3 listopada 2011 o 7:47 am

      podobno

      • hjk 3 listopada 2011 o 10:54 am

       A Urbaś pisał u siebie na blogu, że jak ma być wojna chin z rosją to właśnie w zimie, kiedy rzeki syberyjskie zamarzają, bo normalnie podobno są nie do pokonania – moze z powodu rozległości, głębokości, bagien no i zapewne jakiejść obrony w razie wojny, bo stanowią naturalną przeszkode i linię obrony, oczywiście nie w zimie…

       • hjk 3 listopada 2011 o 10:56 am

        Oczywiście z drugiej strony mrozy syberyjskie stanowią pewną zaporę technologiczną dla sprzętu i ludzi, co przemawia przeciw zimowemu terminowi…
        ale moze od 2 wojny już jakoś sobie z tym poradzili, albo rpzynajmnie wydaje im się, ze sobie poradzili…

        • O Rzesz 3 listopada 2011 o 1:02 pm

         Tam warunki są faktycznie więcej niż spartańskie.
         Porównywalne do tych (Ukraina, gdzieś w Karpatach a nie Ural jak napisano w tytule) tylko rzeki i bagna większe!.

   • waryjat 3 listopada 2011 o 10:34 am

    A jak mawia Stanisław Michalkiewicz wojen światowych już się nie prowadzi. Są tylko operacje kinetyczne, chirurgiczne operacje militarne no i oczywiście wojny o demokrację i pokój

  • navigator 3 listopada 2011 o 2:09 am

   I tutaj się mylisz (navajo88), z punktu widzenia strategów chińskich, okres pomiędzy 10-30 listopada jest jak najbardziej dobry do ataku na Rosję. Wystarczy spojrzeć na mapę polityczną Azji. Ponieważ Europa za sprawą Niemiec obiecała Rosji pomoc militarną, muszą brać pod uwagę 3 kierunki:
   1) zaczynając od kier.zachodniego (najdłuższy): Pakistan, Iran (sojusznicy) i Turcja (tradycyjnie skonfliktowana z Grecją (dlatego sojusznik), po drodze Afganistan i Irak(w obu krajach partyzantka (sojusznicy Chin). Forsowanie Dardaneli i poprzez Bałkany i Ukrainę (tu trzeba szybko zdestabilizować sytuację) na Moskwę.
   2) Kierunek to Pakistan, Afganistan, Iran i prosto na północ przez Kaukaz na Moskwę. Armenia i Gruzja za Rosję nie będą umierać, Czeczeńcy powitają ich kwiatami. Na tym kierunku Rosjanie zrobią wszystko aby nie stracić inicjatywy. Kluczowa rola Iranu.
   3) Najważniejszy kierunek ze względu na surowce i przestrzeń „życiową”to bezpośrednie uderzenie na Syberię i zwrot na zachód w kierunku Uralu. Tutaj daty listopadowe maja kluczowe znaczenie. Dla wielkich mas pancernych ogromne przestrzenie Rosji są „nieprzejezdne” tylko wczesną jesienią i na wiosnę. Większość rzek w układzie północ-południe w zimie jest po prostu zamarznięta (odpadają w wielu przypadkach problemy logistyczne, typu budowa mostów). Atak późną jesienią powoduje, że z problemem rzek, armia chińska spotkałaby się po dokonaniu zwrotu na zachód tj. ok połowy grudnia i stycznia.
   To wszystko opisuje w wielkim skrócie i hipotetycznie, ale kolejność wydarzeń wybierana przez USA(wszyscy wiemy przez kogo) do realizacji na świecie ma „pomóc” Chinom w podjęciu ostatecznej decyzji.
   Nasi żołnierze w afganistanie maja naprawdę daleko do domu.

   • navajo88 3 listopada 2011 o 2:33 am

    oki navigator ,ale spojżyj sobie na mape chin i jest jedna ,ale zasadnicza przeszkoda : nepal ,chimalaje i hidustan , a na północ też są gury ,ale i mongolia wewnętrzna i to jest jak na razie jedyna droga dla szybkiego przeżutu dla wojsk pancernych ,po porstu chiny są ukształtowane jak są i nic na to się nie poradzi ,,,ale znając chinoli i ich pracowitość to zapewnie są zdolni do tego żeby w razie potrzeby przestawiś himalaje ,a nawet je zniszczyć hahahaha ,,,wiem z tymi himalajami to mi wyszlo ja zabłockiemu słoma z bówtów . Ale ogulny obraz tak wygląda jak wygląda ale jak powiadam spokojnie jak na wojnie , a jak zaczną szczelać to i my też beńdziemy strzelać niekturzy z korkowca inni z procy ,,a inni po prostu do muszli sedesowej ze strachu hahahahahah
    J.M.H

    • navigator 3 listopada 2011 o 9:52 am

     Z Himalajami to dałeś ognia, to najlepiej strzeżona granica Chin, ALE oddziela ich od Indii, „zabezpiecza tyły”. A jak napisane jest u góry, armia Indii też ma być zwiększona aby lepiej się zabezpieczyć. mongolia nie stanowi żadnej przeszkody w zimie, tam nawet na pustyniach nie jest wtedy gorąco. Pozostają kraje:Kazachstan, Tadżykistan i Kirgistan. Sprawdz jakiej wielkości inwestycje w „infrastrukturę” i surowce poczyniły tam Chiny w ciagu ostatnich lat !!! A to,że w regionie mają bazy jankesi, to właśnie Peryskop napisał kiedy im się kończą umowy.He,he.

     • peryskop 3 listopada 2011 o 3:56 pm

      @Navigator – umowy z Kirgizją kończyły się już kika razy i zawsze je przedłużano – za głupie kilkaset milionów $.

    • rabarbarek 3 listopada 2011 o 5:16 pm

     Przepraszam Navajo , ze wcielam sie w Twoje usmiechniete posty.. Tak mnie rzucilo miedzy Twoje posty bez mojego w tym udzialu. Mam nadzieje , ze nie zepsulam Ci humoru. Pozdrawiam jak zwykle cieplo.

   • peryskop 3 listopada 2011 o 3:10 am

    @Navigator: „…Nasi żołnierze w afganistanie maja naprawdę daleko do domu.”

    I mogą mieć jeszcze dalej od 2014 roku, kiedy Amerykanom skończy się możliwość korzystania z niezwykle wygodnej bazy w Kirgizji – co właśnie podtrzymał nowy prezydent tego kraju. Chyba że była to wypowiedź zapraszająca do kolejnej rundy negocjacji.

    Ale nawet przy zachowaniu używalności tej bazy sytuacja sił okupacyjnych jest coraz mniej atrakcyjna.

    • monitorpolski 3 listopada 2011 o 7:58 am

     Dlatego uny się tak spieszą. Imperia pod koniec bywają najbardziej złośliwe.

    • Tomasz 3 listopada 2011 o 4:39 pm

     Spiesz sie oj spiesza nagonka sie zaczela

     http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/israel/8864696/Benjamin-Netanyahu-seeks-cabinet-support-for-Israeli-strike-on-Iran.html

     • Tomasz 3 listopada 2011 o 4:42 pm

      I to co pisze Debka-wiadomo czyje interesy ta strona prezentuje

      http://www.debka.com/article/21443/

   • Grafik/Policjant 3 listopada 2011 o 9:41 am

    I Rosjanie o tym wiedzieli, Niemcy niestety nie Podczas drugiej Wojny Światowej.
    Sam mróz dla obecnych żołnierz chińskich nie był by już taką przeszkodą jak był dla Niemców podczas Barbarossy (brak ekwipunku). Ale jeżeli się założy że Chińczycy już przygotowują się na zimową kampanie która ma większą szansę na powodzenie niż jak twierdzicie kampania letnia na tych terenach.
    navigator – bardzo słusznie spostrzegłeś i zgadzam się z Tobą w 100%

    Nawiązując do nabojo: „ale zasadnicza przeszkoda : nepal ,chimalaje i hidustan , a na północ też są gury ,ale i mongolia wewnętrzna i to jest jak na razie jedyna droga dla szybkiego przeżutu dla wojsk pancernych ,po porstu chiny są ukształtowane jak są i nic na to się nie poradzi”

    Mongolia? czym oni by zatrzymali chinoli? końmi?

    W gruncie rzeczy do końca nie wiemy – o co miała by być ta wojna, gdybyśmy odpowiedzieli sobie na to pytanie, wtedy mieli byśmy większa pewność kto z kim będzie przeciwko komu…Da się jednak zauważyć że Europa nie jest bezpośrednim celem, i starannie się zabezpieczała na taką ewentualność.
    http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Map_of_NATO_chronological.gif&filetimestamp=20090706055836

    Wiem jedno, gdyby NATO poszło na wojnie, a przeciwko nam mieli by być chinole wraz z Rosją to dostaniemy łomot – jednym słowem zrobią nam z dupy jesień średniowiecza.
    Jest wiele pytań kto z kim? np. Indie co miały by zyskać z konfliktu? Turcja? Pakistan po czyjej stanie stronie? etc. Jeżeli takowa wojna miała by wybuchnąć to pochłonie znacznie więcej ofiar niż WW2, bo zobaczcie sami jak wiele frontów by powstało przy rozkładzie sił i hipotetycznych celów które znamy.

    Jednakże wciąż uważam że nie będzie żadnej wojny.

    • br39 3 listopada 2011 o 10:40 am

     Tu nie chodzi o Iran a o Chiny. Wybuch konfliktu na Bliskim Wschodzie to odcięcie Chin od surowców i osłabienie jej gospodarki. A to jest bardzo ważne.

     Rosja zachowa neutralność, wojna Izraela i NATO z Iranem jest jej na rękę. Dostaną w zamian swobodę w działaniach na Kaukazie i możliwość ponownego przyłączenia byłych republik.

     A Chiny? Znajdą się w nieciekawej sytuacji. Czy zachowają się jak Japonia w czasie II wojny światowej?

     • hjk 3 listopada 2011 o 11:06 am

      Wojny zazwyczaj z punktu widzenia normalnych ludzi i narodów są bezsensowne, zarówno w perspektywie skutków, co oczywiste, jak i planów (co juz takie nie jest, bo trudno jest realistycznie przewidziec zachowanie wielu narodów, sytuacji, kampanii, itd.) Najlepszym przykładem jest 1 wojna, gdzie do dzis nie można znaleźć przekonujących powodów jej wybuchu.
      Służą one tylko zakulisowym klikom albo grupom podejrzanych interesów, które są zainteresowane w krwawych zyskach, depopulacji, niszczeniu kultury i cywilizacji, sianiu strachu, itd. Te cele zawsze udaje się im osiągnąć, podczas gdy narody sa sprowadzane „do parteru” w morzu krwi i bezsensownego cierpienia.
      Głupota 2 wojny dopiero okazała się dziś, gdzie „pokojowymi” metodami Niemcy osiągneli w zasadzie to, co zamierzali dokonać militarnie, pozostało im tylko opanowanie Rosji, ale nie wiadomo, w jakim stopniu nie ma tam juz ich wpływów, o ile w ogóle Niemcy są tu jakimś ośrodkiem czy centrum decyzyjnym, no ale tak to wygląda…

     • monitorpolski 3 listopada 2011 o 11:14 am

      Można się sprzeczać co do Chin. Dużo wskazuje na to, że Chiny mają być podstawą NWO. Jak znajdę czas to zrobię tłumaczenie na ten temat. Chiny już są pod kontrolą Rotszyldów, możliwe, że jeszcze nie w całości. Albo też Rotszyldom się tylko tak wydaje… Faktem jest, że Ameryka i jej bogactwa są masowo przewożone do Chin – łącznie z wodą! Woda jest dosłownie wypompowywana z jezior i przewożona tankowcami do Chin. Brzmi to absurdalnie, ale tak jest.

      • br39 3 listopada 2011 o 11:43 am

       NWO tak ale już po.

       Nie z 7 miliardami ludzi.

       Ktoś powiedział : „w obecnych czasach łatwiej milion ludzi zgładzić niż ich kontrolować” . (coś w tym sensie)

     • navigator 3 listopada 2011 o 11:14 am

      Oczywiście ! Piszemy to wszystko mając na uwadze perspektywę strony chińskiej. Ale Iran dla Chin w chwili obecnej to pkt. centralny, BYĆ albo NIE BYĆ. Utrata Iranu to utrata ważnego strategicznego skrzyżowania na 2 kierunkach ataku na Rosję i szachowania Europy. Walczący z Iranem Izrael i państwa NATO to mozliwość koncentracji „szczupłych”wojsk rosyjskich tylko na kierunku „uralskim”. Oraz pewność, że Turcja nie odwróci sojuszy i pozostanie w NATO. Utrata Iranu na rzecz Chin (jak obecnie), takiej pewności nie daje. Przypomnijcie sobie kilka kwiatków:
      http://www.altair.com.pl/start-5146
      http://www.konservat.pl/index.php?sp=art&art=0999&path=arty2010
      http://lubczasopismo.salon24.pl/obiezyswiat/post/358127,chiny-inwestuja-na-poludniu-europy
      http://www.bigchina.pl/printer/article/news/2398

    • navajo88 3 listopada 2011 o 2:57 pm

     Owszem Grafik masz rację ,bo żeby rozpocząć taką wojnę i na taką skalę to potrzeba na to sporoczasu i nie wszystko da się ukryc ,a szczegulnie w dobie szpiegostwa satelitarnego !!! .
     Po prostu relokację wojsk nie da się ukryć a także i pozostałych przygotowań , tylko jest zastanawiające to że chinole wybudowali miasta -widma i w związku z tym są pytania po jaką cholerę ???? ,ale na to pytanie chyba beńdziemy musieli jeszcze poczekać ! ,a na razie to proponuję iść na piwko i zapalić smacznego papierosk i nie martwić się na zapas hahahahahaha ,bo bez nas i tak wojna się nie zacznie ,,,bo przecież polacy także muszą walczyć czy to za swoją sprawę ,czy też za inną sprawę .
     J.M.H

   • Stirlitz 3 listopada 2011 o 12:59 pm

    Na taki atak będzie od razu odpowiedź jądrowa Rosji , która ma wystarczającą ilość głowic i środków przenoszenia do tego dojdą nowinki armii rosyjskiej – takie o których nikt nie ma pojęcia , chowane na czarną godzinę – może byc to na przykład bomba termo-baryczna i elektromagnetyczna o sile rażenia 100 km, czy Chiny tego chcą , wypalenia ziemi na 20-50 lat i strat w ludziach rzędu 100-500 mln. ????

    • navigator 3 listopada 2011 o 3:17 pm

     Taką redukcję ludności Chiny „przeżyją”. Pytanie brzmi czy Rosja przeżyje redukcję swojej ludności (na skutek takich samych działań ze strony Chin i utraty wiekszości swojego terytorium), np. do 40-50 mln. I utratę swojego jedynego żródła przychodów (surowców)

   • bia 3 listopada 2011 o 5:24 pm

    Przecież Rosja pozbawiona iluzji bita przez Chińczyków niemiłosiernie uzyła by broni jądrowej i co wtedy

 6. iHe 3 listopada 2011 o 1:57 am

  Ja o Alefie myślę to samo,psyopowiec z masonerii judeopolińskiej i na innym blogu często o tym mówiłem.
  Bardzo mnie kiedyś „dziwiło” wyświetlenie Alefa na Nowym Ekranie.
  Ostatnio nic mnie nie dziwi.

  Kto sobie daje takie pseudo?
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alef
  Jeszcze tylko Taw brakuje i będziemy mieli poczet partyjotów niepolskich.
  Trochę mnie dziwiły różne entuzjastyczne reakcje na Alefowe Gadanie.
  To taki sam patriot jak nadblog wszystkich blogów też dobrze oflagowany i „troszczący” się o ojczyznę tylko którą.

  • O Rzesz 3 listopada 2011 o 2:59 am

   Masoństwo zrobi wszystko by zadowolić swego pana.
   Plan chyba wszyscy już znamy.
   Dlatego też wczoraj nierząd Grecji, „ni z gruszki ni z pietruszki” (z punktu widzenia wiecznie „zaskoczonych” mediów oficjalnych) wyskoczył ze sprawą referendum o odstąpieniu od strefy euro!.
   Im większe zamieszanie tym większa szansa wywołania „wreszcie” upragnionego przez nich konfliktu!.
   Gdyby Stern napisał że końca nie będzie bo odnaleźli „kalendarz czerwców” bardziej bym mu uwierzył.
   Kolejna manipulacja dla utorowania naszego myślenia. Może „Nibiru” się spóźnia?!. 🙂
   Na świecie panuje chore myślenie które kreuje jeszcze bardziej wypaczone zachowania.

   Przypominam, za monitorem, że Krzysztof Jackowski przepowiadał rozbicie UE i od dawna „widzi” wojnę.
   A gdy widzi i mówi to my mówimy i podświadomie oczekujemy realizacji. Widzi to co my będziemy odczuwać w najbardziej prawdopodobnej linii rzeczywistości!.
   Jak do tej pory udawało się nam tunelować w lepsze jej wersje.
   Oby tak było nadal!.
   Pomieszanie szyków satanistom i pozytywne zakończenie lotu Nr 16 odbieram jako dobry omen dla nas.
   Napawa to nadzieją że ostatecznie damy sobie radę z demonami!.

   • jakisbuk 3 listopada 2011 o 4:53 am

    o rzesz musze cie zmartwić – dlaczego ? ano dlatego ze skoro piszesz o demonach to zakladam że jesteś katolikiem lub cos koło tego wiec swoje wierzenia opierasz na bibli – a skoro tak jest to zaprzeczasz sam sobie mówiąc o jackowskim itp – ponieważ wsza bóg zabranie wierzyć w takie reczy – musisz więc zdecydować komu wierzysz bogu czy jackowskiemu – bo inaczej czeka cie wiekuiste piekło 🙂 „nie można dwóm panom slużyć” – znasz to ? jak nie znasz to tym gorzej dla ciebie 🙂

    • O Rzesz 3 listopada 2011 o 10:48 am

     Jakoś tak bredzisz, siakiś takiś jakiś.
     Jak byś czytywał Nowy Testament to byś zauważył że Jezus też miał do czynienia z najwyższym demonem zwanym sędzią (szatanem).
     Jesteś roztropkiem. Najmądrzejszy we wsi pewnie.
     Kolejny nie rozumiejący sytuacji i ślepy jak kociak.
     W co ja wierzę to moja sprawa a co kościół oficjalnie popiera to jego.
     Instytucja jako taka jest inwigilowana przez masońskich „poprawiaczy” ale w swym rdzeniu nadal stanowi ona redutę stawiającą opór satanistom i będącą solą w ich oku.

     Dla ludzi naszego kręgu kulturowego, znających jedynie rzeczywistość której mogą dotknąć, to jedyna dziś droga (albo przez inny odłam chrześcijaństwa jeśli tak uważają) do Boga.
     Tacy jak Jackowski czy moja skromna osoba są dowodem na to co mówił Jezus.
     W czasach ostatecznych „młodzi wizje mieć mają a starsi sny prorocze”.
     Mechanizm ten znam z autopsji.
     Za młodu widywałem wydarzenia które stawały się co do joty. Dziś mam sny które wiele mi mówią o rzeczywistości.
     Przedwczoraj, we śnie zastanawiałem się kto zmarł w mojej rodzinie.
     Dwie godziny po przebudzeniu otrzymałem informację że dzień wcześniej zmarła ciotka!.

     Nawet jeszcze teraz zdarza mi się widywać przyszłe choć nieodległe wydarzenia dotyczące mnie samego.
     Tak więc pisząc o Jackowskim mam dane z pierwszej ręki jeśli chodzi o interpretację jego możliwości.
     To po prostu uzdolniony, wrażliwy facet któremu jakiś zbuk do pięt nie dorasta.

     Ludzie obcując z informacją na ten temat reagują różnie, nieraz nerwowo, obracając najczęściej całą sytuację w żart i patrząc na mnie dziwnie. 😉
     Praktycznie każdy mówi mi „to wykorzystaj to do gry w totolotka”!.
     Trywializowanie tematu.
     Owszem. Dwukrotnie spróbowałem to wykorzystać by się sprawdzić.
     To były moje jedyne, znaczące wygrane (poza zdrapką w kiosku w latach ’80 co bardzo pomogło zrealizować moje ówczesne marzenia) jakie trafiłem!.
     Uważam jednak że takie wykorzystywanie jest nieetyczne a sam dar pochodzi od Boga i jest zbyt cenny by trwonić go na tak przyziemne sprawy.

     A co do samej wiary której nosicielami powinni być ludzie … .
     Wystarczyło by minęło ponad dwadzieścia lat propagandy, silniejszej od komunistycznej, by silnie spustoszyć ludzkie serca.
     Wizyta na cmentarzu, pierwszego listopada, pozostawiła we mnie silne uczucie niesmaku.
     Miałem wrażenie że odwiedziłem nie nekropolię ale jakiś supermarket.
     Małe dzieciaki łaziły wśród ludzi śmiejąc się, zupełnie bez kontroli rodziców jak by to był plac zabaw!.
     Ci ostatni, w większości, zamiast skupić się na mszy i modlitwie perorowali jak by to był zlot czterdziestolatków z klasy maturalnej!.
     Wszystko wyglądało żenująco.
     Kiedy awarii uległo nagłośnienie nie mogłem usłyszeć kiedy nastąpił koniec mszy, taki był harmider.
     Tylko zachowanie ludzi stojących bliżej ołtarza sygnalizowało mi że to już czas.
     Zamiast ubrać się odświętnie, z szacunkiem dla pamięci zmarłych i osób żywych oraz majestatu Boga niektórzy przyszli min. w pasiastych sweterkach korzystając z niezwykle, jak na tą porę roku, wysokiej temperatury powietrza.
     Nie obchodzi mnie jak to widzi Alef Stern ale ja już widzę koniec świata. Świata jaki znałem!.

     • monitorpolski 3 listopada 2011 o 11:11 am

      Wszystko się zgadza co piszesz. Można się zastanowić co robić by przeciwdziałać? Wstajesz rano, czujesz energię, że mógłbyś to jakoś odkręcić, ale po kilku godzinach jesteś wyżymany. To jest straszliwie negatywna energia, która nas otacza. Jedne człowiek, nawet duża grupa, nie jest w stanie nic zrobić. Dlatego tak ważna jest jedność Kościoła Katolickiego – gdyby tylko kapłani robili to co my. Dlatego należy do nich apelować – żeby postępowali wzorem ks. Natanka, nie zważali na zalecenia satanistów, którzy się umiejscowili na wysokich pozycjach. Nie ma takiej możliwości, żeby ekskomunikowano 1000 księży!
      Polska jest na celowniku właśnie dlatego, gdyż jesteśmy jednym z ostatnich jednolitych narodów. Jednolitych religijnie, rasowo i moralnie. Mamy wysoki średni poziom IQ. Grupa odszczepieńców, która powstała na skutek stosowania chemii i operacji psychologicznych przez media i gry komputerowe, jest jeszcze niewielka – poza tym ci ludzie też mają oczy. Inne takie narody to Ukraińcy, Białorusini, Węgrzy i w dużej mierze Rosjanie. I to my będziemy najbliższym celem NWO, nie ma co się łudzić.

      • O Rzesz 3 listopada 2011 o 12:08 pm

       NWO to tylko marionetki choć nie do lekceważenia!.
       Prawdziwy bój toczy się kilka poziomów energii wyżej.
       Robimy co możemy. Wszystkich uratować się nie da.
       Można jednak, idąc za słowami Matki Najświętszej z 2 listopada, modlić się za naszych kapłanów, by doświadczyli oświecenia że wielu z nich samych idzie w bagno i prowadzą za sobą wiernych.
       Modlitwa powinna szczególnie dotyczyć właśnie kś. Natanka bo on doskonale wskazuje kapłanom gdzie popełnili błąd!.
       Co ma być to będzie.
       Najbardziej prawdopodobna linia czasu właśnie teraz się tworzy i wszystko jeszcze może się zdarzyć!. Także to co dobre!.

       • jakisbuk 3 listopada 2011 o 1:01 pm

        O Rzesz – bez urazy ale ta twoja Matka Najswietsza to z tego co wiem nigdy słowa do nikogo nie powiedziała – a jeżeli sie myle to wskaż mi jakieś wersety w biblii w których każe sie modlić za ksieży

        a co do Jackowskiego – to zwracam ci uwagę że jest on orędownikiem reinkarnacji 🙂 a to chyba nie za bardzo pasuje do twojej wiary 🙂

        • hjk 3 listopada 2011 o 3:53 pm

         Na rozne sposoby mozna bladzic, ale droga do celu jest jedna…
         „Na rozne sposoby mozna chybić w tarcze, ale trafia sie w dosć ściśle okreslony sposób”
         „Liczni sa źli, dobrych zaś niewielu”

        • O Rzesz 3 listopada 2011 o 6:02 pm

         Przypinasz łatki. Przyzwyczaiłeś się żyć w opakowaniu.
         Bez etykiety jesteś i osądzasz innych że są nikim.
         Ja wierzę a tobie nie starcza nawet sił na to by pomyśleć czy w opakowaniu i poza nim jest coś jeszcze.
         Chrystus nie zaprzeczał istnieniu możliwości inkarnowania.
         Skupił się, być może, na jednym jedynym życiu każdego z nas bo od tego zależą dalsze losy duszy a w konsekwencji kolejnych wcieleń. Nie wspomniał też zapewne o tym bo nie ma już czasu na inkarnowanie.
         Limit cierpliwości Najwyższego sięga jego granic tolerancji.
         Okres trwania tej wersji naszego Wszechświata dobiega swego cyklu i zmiany muszą nastąpić czy tego chcemy czy nie. Od nas zależy co potem się z nami stanie!.
         Jak widzisz jestem „heretykiem” a mimo to nie przeszkadza mi to popierać chrześcijaństwa w ogóle a KK w szczególności.
         Bo dla takich jak ty jest ono, powtórzę, jedyną drogą do Boga skoro sam niczego nie chcesz lub nie jesteś w stanie osiągnąć w tej „materii”.
         Ciągle o tym wspominam i ciągle jest mi wypominana pycha a ja nie wywyższam się nad nikogo i nie złorzeczę Bogu.
         Daję jedynie swoje świadectwo prawdziwości jego istnienia, które jest również podważane.
         A za kapłanów trzeba się modlić bo twoje myśli kształtują rzeczywistość.
         Silniej niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić.
         Ja chcę kapłanów silnych wiarą i utwierdzonych w niej. Niekoniecznie wierzących w reinkarancję, co jest niezgodne z kanonem, ale zdolnych bezpiecznie przeprowadzić ludzi przez zawirowania teraźniejszości a przynajmniej przygotować ich na nieuchronne dla każdego spotkanie z Najwyższym!.
         Niech ślepo przestrzegają nauk przekazanych w Biblii, co dla ciebie jest wyznacznikiem wiary, ale niech ich nie modyfikują pod dyktando masonów wiodących ich i zwykłych ludzi na manowce.
         Trochę więcej serca a może doświadczysz prawdziwie religijnych uniesień!.
         W tym życiu jestem zwykłym, tzw. „szarym” człowiekiem. Jednak moja dusza jest starsza niż cała ludzkość. Uwierz mi że Bóg ma dla każdego czas jeśli ten ktoś zwróci się do niego z miłością i modlitwą czy prośbą.
         Czasu ma wiele bo czas nie istnieje. 🙂

       • Cramer 3 listopada 2011 o 4:39 pm

        W objawieniach bł. K. A. Emmerlich znalazłem ciekawa tezę:
        Koniec świata nastapi, gdy ilość zbawionych bedzie wystarczająca aby wypełnić miejsce po upadłych aniołach.
        Możemy sobie wyobrazić, że po końcu świata każdy otrzyma sprawiedliwie to na co zasłużył czyli piekło lub niebo. Ale co z upadłymi aniołami? Tych zdrajców także dosięgnie sprawiedliwość. Zrozumieją co to jest przekleństwo nieśmiertelności.
        Jedyna szansa upadłych aniołów to niedopuszczenie do końca świata poprzez brak nowych zbawionych dusz. Są na to dwa sposoby:
        – zniszczenie wszelkich środków zbawienia (czyli Kościoła)
        – depopulacja
        Ogromna presja na obu kierunkach wskazuje na wielką desperację piekła. Wbrew pozorom są bardzo blisko totalnej porażki i nieuchronnej kary. Ta desperacja wskazuje także, że jesteśmy u końca czasów.

        • bia 3 listopada 2011 o 5:39 pm

         koniec świata to smierć każdego z nas wtedy kończy się nasz świat sąd nastepuje już po śmierci słyszalem Szatana gadałem z jego sługami a Boga i jego aniołow też widziałem gra jest przednia troche teraz nagrzeszyłem i Bóg pewnie mnie już tak bardzo nie lubi bo dal mi znak że istnieje a ja nagrzeszyłem i zrobiłem sobie krzywde tym

      • hjk 3 listopada 2011 o 3:51 pm

       Na razie sa Grecy, mieli byc pierwsi szczepieni w czasie pandemii za blokowanie konwojow NATO,wg naszych znajomych Kissindźer zaprzysiagl im juz dawno „uziemienie”…
       http://grypa666.wordpress.com/2011/10/28/ii-konferencja-w-szwarcwaldzie/

     • Ania 3 listopada 2011 o 1:14 pm

      „młodzi wizje mieć mają a starsi sny prorocze”. Podaj skąd to wziąłeś, bo jakoś sobie nie moge przypomnieć skąd pochodzi.
      Piszę to w kontekście moich dziwacznych snów, z których wynikają jeszcze dziwaczniejsze przesłania.

      • O Rzesz 3 listopada 2011 o 7:10 pm

       Nie odpowiem ci teraz na to Aniu. Nie siedzę z nosem w Biblii. Wiem że gdzieś tam to jest.
       Jeśli znajdę konkretny rozdział to na pewno podam.
       A co do snów nie traktuj ich literalnie. Nie wszystko co śnimy ma znaczenie a jeśli ma, nie wszystko pochodzi z dobrego źródła. Często odreagowujemy minione czy bieżące wydarzenia naszego życia.
       Nieraz tłumaczyć trzeba odwrotnie do „widzianej” sytuacji.
       To zagmatwana symbolika.
       Warto studiować różne senniki by móc względnie bezpiecznie je analizować i nie popaść w nerwicę.
       Ważne by zawsze przed snem poprosić wyższe instancje o dobry sen i ew. sugestię rozwiązania problemu.
       Jest wiele archetypów uniwersalnych.
       Np. symbole byka czy niedźwiedzia, używane przez lichwę, nie wzięły się „z powietrza”. Odpowiadają symbolicznie temu co oficjalnie reprezentują.
       „Samolot” to czyjeś życie, rodzina. Zależnie od kontekstu może znaczyć różnie.
       Kolor biały może nieraz oznaczać śmierć ale też pewne zmiany czy potrzebę oczyszczenia.
       Wszystko zależy od kontekstu.
       Interpretacja snu to niełatwa sztuka.

      • atryda 3 listopada 2011 o 10:53 pm

       O ile pamiętam Izaiasz

       • atryda 3 listopada 2011 o 11:02 pm

        Źle , napisałem, słowa te są z Dziejów Apostolskich 2, 17
        Jak zawsze co nagle to po …

  • peryskop 3 listopada 2011 o 3:45 am

   Dekonspiracja Alefa S. – bo tak należałoby teraz się do niego odnosić – potwierdza starą prawdę, że „co ukryte, będzie ujawnione”.

   Każdy blef ma swój ograniczony czas przydatności do spożycia, a potem zaczyna cuchnąć.
   Tak było z Katyniem, Apollo, 9/11, 7/7, …, …., tak będzie i ze Smoleńskiem oraz z LO16.

   Dziękuję @Mariuszowi za szybką reakcję i gratuluję spostrzegawczości!!!

   Czyż nie jest to kolejny sukces Monitora Polskiego, jego Kapitana oraz Załogi?

   A nawet w pewnym stopniu i DrużynyAA, 44, sbuka, V3 i jeszcze kilku „dyżurnych”,
   którzy podróżując tu z nami – tak właściwie na gapę – stymulują pozostałą załogę do wysiłku.

   Tak trzymać, chłopcy! Bo bez was ten świat byłby smutniejszy, a ten blog nudniejszy!
   I nie przegapcie okazji do naprostowania co namotane.

   • jakisbuk 3 listopada 2011 o 4:40 am

    peryskop – dzięki za uznanie – ale moim zdaniem doszukiwanie sie w LO16 jakiś podtekstów zamachowych itp graniczy chyba z paranoją 🙂

    jeżeli sie jednak upierasz – to podpowiadam że na pokładzie był ksiądz z relikwiami JP2 – oraz piosenkarka steczkowska – mało tego był tam również satanistyczny zespół rockowy który dokładnie 4 lata temu miał wypadek samochodowy w którym zginąl jeden z jego członków – to nie może być przypadek 🙂 – teraz możesz zaszaleć i zbudować do tego odpowiednią teorię spiskową – bo zachodzi pytanie – czy bóg chcial wykończyć satanistów czy diabeł ksiedza – ponieważ katstrofa nie wyszła kto wiec wygrał ?

    • O Rzesz 3 listopada 2011 o 11:14 am

     Jesteś nieprecyzyjny jakiś.
     Po pierwsze Steczkowska a nie „steczkowska” a po drugie to była Magda a nie Justyna jak by co (siostra, też piosenkarka ale nie tylko).
     A znaczenie mają rzeczy o których byś nawet nie pomyślał że mogą być istotne.
     Może rockowcy mieli się nawrócić ?!. 🙂

     Peryskop co do trajektorii lotu zobrazowanej na flightradar’ze to przyszło mi na myśl że z powodu awarii/ uszkodzenia układu elektrycznego i niemożliwości awaryjnego otwarcia pokryw luków podwozia padł również transponder.
     Dziwne bo powinien mieć własne zasilanie!.
     W każdym razie jeśli przyjąć że za LO16 sygnał podawał jeden z samolotów myśliwskich, jakie tam latały, to sensu nabierają zygzaki obrazujące trajektorię lotu i różnicę w końcowym położeniu sylwetki na mapie i samolotu rzeczywistego!.

    • hjk 3 listopada 2011 o 11:25 am

     widzisz buku z jakiegoś lasu – działasz zgodnie ze schematem:”każda prawda jest najpierw wyśmiewana, potem ostro zwalczana, a na koniec traktowana przez wszystkich jako oczywista”.
     „smiej się błaźnie śmiej” 🙂 bo tyle na razie możesz – sam kpt. powiedział, ze latał na Boe ok 500 razy i nigdy się coś takiego nie zdarzyło, zeby się podwozie nie chciało wysunąć, tym bardziej, ze można to zrobić na 3 sposoby i tak to zostało obmyślone, ze ponieważ podwozie jest konieczne do lądowania, to trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby zawsze sie wysuwało.
     A to, ze nie zadziałaja 3 odrębne i rożne systemy jest nieprawdopodobne i dla każdego, kto choć trochę zna się na technice jest oczywiste, ze musiało stać się coś niezwykłego. Mozliwości sa 2: albo ktoś „pomógł”, albo zdarzył się jakis „niemożliwy przypadek”, ale jesli tak, to biorac pod uwagę setki czy może tysiące latających boe, sprawa jest poważna.

     A jesli juz jesteśmy w nurcie rozważań eschatologicznych, to Bóg nikogo nie chce wykańczać, a wprost przeciwnie – zbawiać, nawet swoich „wrogów”, aby w końcu poszli po „rozum do głowy”. A diabeł przeciwnie – nawet swoich „przyjaciół” chce wykończyć, bo w rzeczywistości wie, ze jego ‚przyjaciele” są dziełem Bożym również i też ich musi nienawidzieć. W tym sensie nawet i samego siebie nienawidzi i na tym polega jego paradoks i zarazem jakiś dramat egzystencjalny…

     • jakisbuk 3 listopada 2011 o 2:58 pm

      polecam wywiad z kpt. Wroną
      http://wiadomosci.wp.pl/title,Kpt-Wrona-odpowiada-Marcie-Kaczynskiej,wid,13954296,wiadomosc.html?ticaid=1d50e&_ticrsn=3

      • hjk 3 listopada 2011 o 3:57 pm

       a zeby bylo „śmieszniej” – „W trakcie konferencji prasowej o godz. 12.00 03-11-2011, dyrektor Okęcia, Michał Marzec oświadczył, że po uniesieniu uszkodzonego Boeing 767 – LOT – podwozie zostało uruchomione z kabiny.”
       http://zamach.nowyekran.pl/post/36231,ladowanie-b767-na-okeciu-gdzie-lezy-klamstwo

       • O Rzesz 3 listopada 2011 o 6:17 pm

        Prawda „leży” w oprogramowaniu komputerów pokładowych samolotu. Nie trzeba być jasnowidzem by dojść do wniosku że ktoś mógł zainstalować odpowiednie oprogramowanie.

        Nie nawaliły też przekaźniki bo nie zadziałały by sposobem cudownym po podniesieniu. No i nie nawaliły by równolegle, same z siebie, systemy niezależne od siebie
        Na pokładzie jest kilka dublujących się komputerów (trzy czy cztery) więc niemożliwym jest by to było „zawieszenie” się sekwencji odpowiedzialnej za otwieranie i zamykanie podwozia.

        Zaraz się może też okazać że to „Al Quaida” tak wrednie „zaplanowała” zamach!.

        Podziwiam chłopaków ze specsłużb. Za co się nie wezmą wszystko spiprzą a ich machloje zaczynają coraz prędzej wypływać na wierzch!.

   • eminem 3 listopada 2011 o 9:02 am

    Oczerniacie Alefa a czy ktoś zadał sobie trud przeczytania całego wątku i wyciągnięcia sensownych wniosków… Przecież to Alef napisał pierwszy o fałszowaniu wpisów…. Zapytam się PO CO MIAŁBY TO ROBIĆ???????

    • wwr 3 listopada 2011 o 10:32 am

     Jeśli chodzi ci o link AF do webcache na stronie http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012
     to podał dopiero po dwukrotnym skasowaniu mojego wcześniejszego komentarza.
     Przypomina mi to notkę niejakiego Janka Osieckiego (na salon24.pl zwany Jaś Flanelka ) zawierającą ewidentną wpadkę i późniejsze jego tłumaczenie, że to był tylko test na spostrzegawczość blogerów który wypadł wg niego pozytywnie

 7. peryskop 3 listopada 2011 o 3:02 am

  Ale proszę nie zapominać też o przetasowaniach w armii greckiej, o czym informowała @Rabarbarek,
  bo tam pucz wisi w powietrzu…

  • hjk 3 listopada 2011 o 11:28 am

   I cały czas od lat konflikt o Cypr z Turcją, która też się dozbraja i nawet coś tam odgraża się Izraelowi – widać jak „ktoś” z uporem iście maniackim buduje wielostronne konflikty, ktore w razie czego mogą doprowadzić do tym wiekszych zniszczeń i depopulacji.

  • Wizzgaa 3 listopada 2011 o 2:11 pm

   Mhm – przed chwilą mówili w RMF Classic ,że Grecja jest TUŻ przed przewrotem i że kolejni politycy „masowo ” odwracają się pod Papand……

   • hjk 3 listopada 2011 o 4:01 pm

    Na onecie podali, ze ma dzis podac sie do dymisji u prezydenta po to, by stworzyć nowy rząd „jedności narodowej” pod przewodnictwem ex bankstera z EBC – coś sie kroi?

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bbc-premier-grecji-jeszcze-dzis-poda-sie-do-dymisj,1,4897486,wiadomosc.html

 8. ggg 3 listopada 2011 o 3:33 am

  dziwna data utworzenia domen – 2010.04.07 15:59:
  – alefstern.pl
  – polalaska.pl
  Obie utworzone w tym samym czasie czyli 3 dni przed Smolenskiem co jak sami przyznacie jest dosc duzym zbiegiem okolicznosci..
  (zrodlo jak ktos nie wie gdzie to sie sprawdza: http://www.dns.pl/cgi-bin/whois.pl)

  • peryskop 3 listopada 2011 o 3:54 am

   @ggg – A więc i tobie gratuluję spostrzegawczości!

   Bo to jest rzeczywiście ważny zbieg.
   Na tym etapie niech się on nazywa „zbieg okoliczności”.

   Dzieląc nadzieję @ORzesza, że ostatecznie damy sobie radę z demonami!,
   przypomnę jeszcze słowa red. Rafała Ziemkiewicza: Polacy są nie do zaje.ania!

   • hjk 3 listopada 2011 o 11:31 am

    te 3 dni przed to dowód na zaplanowany psy-op, tak jak wielokrotnie podnoszona u wielu blogerów strona kondolencyjna o „bulu”, która pojawiła się na 2 godziny przed przekazami medialnymi o katastrofie…

    • ggg 3 listopada 2011 o 12:25 pm

     A domene ostatnilot.pl ktos podkupil juz 2010.04.18. Nie wiem kiedy on zapowiedzial ta ksiazke no ale na taka nazwe domeny w sumie sporo osob moglo wpasc po katastrofie. Raczej to nie jego domena bo jest nie zagospodarowana no i zarejestrowana u innego operatora. Ale zarowno ta osoba jak i alef dali sie nabrac na 2 razy wyzsze ceny domen niz u konkurencji (120zl vs 60zl rocznie) czyli z wiedza z zakresu internetu sa troche na bakier.

     • ana 3 listopada 2011 o 8:52 pm

      webarchive.org pokazuje stronę polalaska.pl już w 2009r., a dokładnie 14.06.2009 http://web.archive.org/web/20090614044558/http://www.polalaska.pl/
      więc domena widocznie musiała być kupiona wcześniej,
      a podany link powyżej do whois nie pokazuje wszystkich „akcji” z daną domeną

      • Aśka 3 listopada 2011 o 9:22 pm

       i w czerwcu 2009 książka Alefa wchodziła na rynek, pamiętam to

       • ggg 3 listopada 2011 o 9:34 pm

        zaden normalny czlowiek, ktory nie jest blisko zwiazany z wydawca nie bedzie pamietac sprzed paru lat wstecz kiedy jakas malo znana ksiazka wchodzila na rynek. W sumie to mysle, ze ta ksiazka wyszla nawet w tym 2009 ale wydanie z 2010 bylo zdrowo poprawione.

        • Aśka 4 listopada 2011 o 1:45 am

         to widocznie jestem nienormalna

      • ggg 3 listopada 2011 o 9:30 pm

       Wpisy dns sa duzo bardziej wiarygodne niz web.archive.org. Jedyna akcja, ktorej moze nie byc widac w dns’ach to przypadek (i on pewnie mial tu miejsce bo mysle, ze archive.org dobrze pokazuje zrzuty), kiedy klient zapomni przedluzyc domene. Wtedy ona trafia ponownie do puli wolnych domen i klient moze je ponownie zarejestrowac. Tak czy siak mamy pierwsza lub nastepna rejestracje 3 dni przed Smolenskiem.
       Tak wiec alef slabo gasisz ten pozar PR.

 9. rabarbarek 3 listopada 2011 o 4:53 am

  Unia Europejska zmienila definicje referendum w Grecji. Rozgrzany do czerwonosci pan Sarkozy wykrzyczal na konferencji prasowej po spotkaniu na szczycie , ” albo stosujecie sie do prawa europejskiego albo won z UE” . Pani Merkel tlumiac emocje , tlumaczyla , ze rozmowy sie toczyly [ no to akurat wszyscy widza] i probowano dojsc do porozumienia, a pan Papandreu [ wygladal jakby chcial powiedziec , ‚ niech sie dzieje wola Boza….] stwierdzil , ze nie ustapi i wyznaczyl termin referendum na 4 grudnia .

  I wlasnie w odpowiedzi na nieustepliwosc Papandreu , Sarkozy przemianowal greckie referendum z glosowania za bailoutem na glosowanie za pozostaniem Grecji w UE.
  Tak sobie towarzystwo europejskie wykombinowalo , ze Grecy wystraszeni perspektywa opuszczenia UE , zaglosuja na tak . Nawet Chiny zapowiedzialy pomoc , ale europejczycy czekaja na wyniki referendum i zapowiedzieli , ze do 4 grudnia , ani centa dla buntownikow.

  Dzisiaj nocne posiedzenie we Wloszech. Parlament bedzie przeliczal finanse i przebieral w propozycjach jak uchronic Wlochy przed plajta. I to nie koniec , to samo dzieje sie w Belgii, Irlandii i Portugalii. Podano jakas sume , ktora potrzebna jest na ratowanie gospodarek [ czytaj bankow ], ale nie potrafie jej powtorzyc. Nie mowiac o zapisaniu.

  W radiu podali , ze premier Kanady udaje sie do Brukseli na spotkanie G-20, i ze nie jest to mily wyjazd. No tak, wycieczki sie skonczyly. Kawiorki i koniaczki tez juz nie smakuja tak jak kiedys. O ile europejczycy siedza jak w domu , to z Kanady , USA czy Brazylii podroz nie jest juz taka prosta. A tych spotkan coraz wiecej. Niech sobie seans w lesie zrobia , moze ich tam oswieci , [ Bohemiam Grove]

  • peryskop 3 listopada 2011 o 7:50 am

   W Oakland (w pobliżu San Francisco) tysiące demonstrantów „Occupy” zablokowało port.
   Napięcie rośnie.

   • hjk 3 listopada 2011 o 11:33 am

    wszystko widac wisi na włosku i tak jak Jackowski mówi w filmikach, może się „to” stać całkiem nagle dla zwykłych zjadaczy chleba i oglądaczy tv(n-u)

    • O Rzesz 3 listopada 2011 o 11:56 am

     Jeśli „się stanie” to nami też tąpnie. Tak naprawdę nikt nie jest do końca przygotowany a nawet głęboko wierząc w pewnym momencie można odczuć zwierzęcy strach.
     Módlmy się by operacja „oczyszczenie” przebiegła względnie lekko a my, byśmy za bardzo nie zazdrościli zmarłym że mają już za sobą to co nas może potencjalnie czekać.

     • rabarbarek 3 listopada 2011 o 7:24 pm

      Referendum w Grecji odwolane. Sarko doszedl do wniosku , ze grecki premier przekroczyl czerwona linie , do ktorej nie powinien sie nawet zblizac.Zagrozil Grecji sankcjami i sen o wolnosci zakonczyl sie naglym przebudzeniem. Powrot do rzeczywistosci nie jest latwy,

 10. Konarski 3 listopada 2011 o 5:10 am

  Monitorpolski
  Była mowa o czystej energii.
  Słyszał ktoś o generatorze Searl’a? Hm…
  Kilka lat temu jakiś Anglik zmarł i policja weszła do jego domu (mieszkał samotnie) w celach testamentowych (zabezpieczenie majątku dla kuzynów – spadkobierców). Człowiek ten zbudował sobie urządzenie magnetyczne, które wytwarzało energię kinetyczną niezbędną do napędzania prądnicy – alternatora, wytworzony prąd w prądnicy trafiał do stabilizatora napięć – transformatora – a stąd do urządzeń w całym mieszkaniu.
  Ten zmarły Anglik prawie 30 lat nie używał prądu.

  Generator Searl’a http://www.youtube.com/watch?v=8MHu828L9cs&feature=related

  A tak to działa w praktyce http://www.youtube.com/watch?v=XG9chgbbweQ&feature=related

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 8:02 am

   Albo maszyna elektrostatyczna, która od kilkudziesięciu lat zasila całą wioskę w Szwajcarii? Takich rzeczy jest więcej niż nam się wydaje,

   • Ania 3 listopada 2011 o 1:18 pm

    Dokładnie. Ja gdzieś czytałam o takim urządzeniu w Australii.

   • Versus3 3 listopada 2011 o 4:03 pm

    Takie urządzenia są i działają (Edison). Problem jest z przesyłaniem: prąd stały można przesyłać tylko na niewielkie odległości (np. zasięg jednej wioski). Do masowego zaopatrzenia i przesyłu na duze odległosci trzeba przejść na prąd zmienny.

    Oczywiście, można by budować małe eletrownie lokalne, na prąd stały czy inne patenty, na zasięg wioski, albo na „ja i mój sąsiad”. Technologia juz jest. Ale JEDYNY PROBLEM to prawo – po prostu nie ma takiej możliwości żeby to zrobić legalnie. Każdy kto miał coś wspólnego z budownictwem wie o co mi chodzi. I tu musimy zawalczyć. Trzeba naprawić prawo, to i miejsce na alternatywne rozwiązania się znajdzie.

    • Ania 3 listopada 2011 o 6:33 pm

     No i wystarczy. Ja i mój sąsiad i nasze 4 samochody na prąd.
     Czego więcej potrzeba ?
     A duże fabryki też mogą mieć własne systemy energetyczne. Jak można produkować energię na miejscu, to po o ją przesyłać tysiące kilometrów i tracić na budowie linii przesyłowych i oporze ?
     Ale by się „zaropiałemu lobby” urwało. Aż radość pomyśleć….
     A środowisko by odetchnęło, jak się wydaje przynajmniej na razie.

     • atryda 3 listopada 2011 o 11:24 pm

      Produkcja energii jej przesył i sprzedaż, każda z tych czynności podlega kontroli państwa i wymaga pozwoleń i licencji instytucji państwowych, jeśli nie to mamy sprawę karnoskarbową.

 11. Konarski 3 listopada 2011 o 5:37 am

  How SEG: Searl Effect Generator produce electricity


  Magniwork Magnetic Electricity Generator Get Free Electric No Electric Bill!

 12. peryskop 3 listopada 2011 o 5:48 am

  @Konarski – dzięki za Searl’a.
  Takich wariantowych rewelacji ukazuje się wciąż sporo. I coś z tego wyniknie.

  A odgłos Mag.Power przypomina trochę modły w buddyjskiej świątyni – też związane z energią!

  • peryskop 3 listopada 2011 o 6:01 am

   więcej o pracach prof. Searla nad pozyskiwaniem energii, antygrawitacji, i jego osobie:

   Searl Magnetics Update – Feb 2011 http://www.youtube.com/watch?v=a7urKsRGl1E

   Professor John Searl now based in the USA at the Magnetics HQ – Southern California

   Professor John Searl Vindicated by Russian Scientists Confirming Free Energy 2010 1 of 3

  • O Rzesz 3 listopada 2011 o 11:34 am

   Efekt Serla jest genialny w swej idei ale realizacja nieco skomplikowana.
   Jestem miłośnikiem rozwiązań możliwie najprostszych.
   O ile w poprzednim przypadku można szacować że da się tym uzyskać duże moce potrzebne w przemyśle to w zastosowaniach domowych idealnym był by chyba Perendew.

   Czyste pole magnetyczne właściwie ukierunkowane daje się wykorzystać do generowania ruchu obrotowego!.
   Połączenie większej liczby wirników i zastosowanie silniejszych magnesów da konieczny wzrost mocy!.
   Co najciekawsze urządzenie jest już oferowane do sprzedaży a raczej dzierżawy (twórcy zainwestowali ponad 6mln $ w prace badawcze!).
   Można tym napędzać i prądnice i pompy kawitacyjne nie emitując do środowiska niczego oprócz energii cieplnej!.

   • monitorpolski 3 listopada 2011 o 11:46 am

    Tu więcej o konstrukcji: http://www.youtube.com/watch?v=uHh5AqQ4_xw

    • KrisT 3 listopada 2011 o 12:59 pm

     no konstrukcje sa, ale niestety nikt nie kwapi się do podania szczegołów budowy tak aby teoretycznie kazdy mogł sobie wykonać taki silnik! Bo każdy liczy aby zarobic na tym kase, i niestety free energy ni z cholery nie chce byc free! W dniu kiedy ktos upubliczni całe dane techniczne i sposób budowy takiego silnika wtedy dopiero będzie dostep do free energy i uny zaczna trząśc portkami na całego… tylko ze do tego nie dojdzie iluminaci szybciej doprowadza do IIIWŚ a nizeli nam pozwolą na FE! Pomyslcie tylko iz taki silnik mozna połaczyc z generatorem i wsadzic do elektrycznego autka (niestety kosztem np pojemnosci bagaznika), i co otrzymamy? całkowicie jazde za darmo! nie dosc ze mozna bedzie zrezygnowac z czesci drogich ogniw li-po (lub innych-li-fe) to w czasie postoju autko same sie naładuje!!! Idealne miejskie rozwiazanie prawda?! Tylko ze nikt jakos nie kwapi sie aby to zrobić……

     • jakisbuk 3 listopada 2011 o 1:32 pm

      ja jak zwykle włoże kij w mrowisko – i powiem wam jedno „srali muchy bydzie wiosna” 🙂 wszystkie to pierdoły o free energy sa warte tyle co moc świeconej wody 🙂

      też sie naczytałem i naogladałem filmików na YT – i co z nich wynika – wielkie G – wszystkim sie kreca jakieś turbinki i inne kółeczka i magnesiki i leci to 9 minut – no i co ? i nic
      tak jak tu

      i co to niby ma być ?

      • hjk 3 listopada 2011 o 4:08 pm

       z-buczku nasz drogi, a czy próbowałes coś zrobic wg wskazówek albo sprawdzić?
       Bo faktycznie z samego oglądania nic nie będzie…
       Są goście, którzy tego i owego próbowali i coś im wychodzi – a to z samochodem, a to z silnikiem, jakimś generatorem itd. Problem tylko w upowszechnieniu…

       Ale racja – zeby było prawdziwie free musi być tak proste, że prawie kazdy kto nie ma lewych rąk (dla leworęcznych – prawych :-)) będzie mógł zrobić niewielkim nakładem środków i wtedy „uni” sami będą zmuszeni do produkcji, by na tym choć zarobić – pomyślcie jesli jest 7 mld ludzi, to jest pewnie tak z 1,5 mld rodzin i dla każdej takie urządzenie plus do samochodów – kupę kasy można zarobić!

      • O Rzesz 3 listopada 2011 o 6:25 pm

       Po pierwsze trzeba to dopracować.
       Po drugie nikt chyba nie jest na tyle naiwny by uwierzyć że rządy państw i masoneria wypuszczą z rąk żyłę złota jaką jest dojenie nas za każdy zużyty kilowat mocy czy to w postaci prądu elektrycznego czy paliwa płynnego.
       Coś ujawnią jak to gdzieś sami napisali ale na pełną rewolucję w tej dziedzinie nie pozwolą dopóki mają wpływ na naszą rzeczywistość.
       Po trzecie trzeba sobie zrobić coś takiego i nie krzyczeć, narazie, na cały świat.
       Pan Łągiewka ma pozwolenie, jak ostatnio widać, na swoje zderzaki ale na silnik elektryczny, na wolną energię, nadal ma embargo.
       W latach 80′ czy 90′ pewni dziwni panowie klarownie mu to wyłożyli!.

       • jakisbuk 3 listopada 2011 o 6:56 pm

        jak nie macie na co wydać pieniedzy to sobie mozecie próbować zrobić kolejne perpetum mobile 🙂 naczytałem sie wystarczająco dużo na ten temat żeby stwierdzić ze sa to bujdy na resorach – no ale młode pelikany łykaja wszystko 🙂

   • Bit Bandu 3 listopada 2011 o 6:28 pm

    Jeśli chodzi o motor magnetyczny każdy sobie może sprawdzić tanim kosztem , czy to możliwe, dwie ścieżki magnetyczny w kształcie litery V jedna ścieżka magnesy do góry biegunami S a druga biegunami N, coś takiego,
    N S
    N S
    N S

    http://www.youtube.com/watch?v=kCr3lOhMJCg ;
    http://www.youtube.com/watch?v=7pFoVNkwegw – to już „perpetum mobile”

    Taki silnik może być realny, gdyż jest zbyt dużo na youtube choćby, filmów pokazujący ruch magnesów po takich ścieżkach, raczej nie jest to oszukane, oczywiście magnes na końcu zatrzymuje się, ale mechanicznie można to ominąć. Sam tego nie konstruowałem, ale patrząc z lewa, z prawa , warto się nad tym zastanowić. Można jeszcze dodać, że ponoć taśma miedziana będąca diamagnetykiem , usuwa konieczność rozsuwania magnesów w kształt litery V, mogą linie magnetyczne być wtedy ułożone równolegle, jak na poniższym filmie :

 13. Annah. 3 listopada 2011 o 6:25 am

  Ostatnie orędzie Matki Najświętszej z 2 listopada przekazane Mirjanie w Medjugorie
  „ Drogie dzieci! Ojciec nie pozostawił was samym sobie, bezgraniczna jest Jego miłość, miłość która mnie przyprowadza do was, abym pomogła wam Go poznać, abyście przez mojego Syna wszyscy z całego serca mogli wołać do Niego: OJCZE i być jednym ludem w Bożej rodzinie. Jednakże moje dzieci, nie zapominajcie, że na tym świecie nie jesteście tylko dla siebie. Ja nie wzywam was tutaj tylko dla was samych. Ci, którzy naśladują mojego Syna, myślą o bracie w Chrystusie, jak o samym sobie, nie znając egoizmu! Dlatego Ja pragnę, abyście wy byli światłem mojego Syna, abyście oświetlali drogę tym wszystkim, którzy nie znają Ojca, tym którzy błądzą w mroku grzechu, rozpaczy, cierpienia i samotności. Abyście im przez własne życie, ukazali miłość Bożą. JA JESTEM Z WAMI. Jeśli otworzycie swoje serca, będę was prowadzić! Ponownie wzywam was, módlcie się za swoich pasterzy. Dziękuję wam.”
  Matka Boża pobłogosławiła wszystkich obecnych i przyniesione przez nas dewocjonalia.
  dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/02/oredzie-matki-bozej-z-2-listopada-2011-r-przekazane-przez-mirjane/

  • Versus3 3 listopada 2011 o 9:11 am

   Kościół Katolicki nie uznaje objawien w Medjugorje i ma ku temu powody! Porównajcie z Garabandal.

   Tutaj w skrócie:
   http://www.ngopole.pl/2011/06/21/objawienia-maryjne-w-medjugorie-maja-zarowno-zwolennikow-jak-i-przeciwnikow/

  • Versus3 3 listopada 2011 o 9:25 am

   Tutaj rzetelny opis objawień w Medjugorie:

   http://kosciol.wiara.pl/doc/491349.Medjugorie-Co-sie-zdarzylo-w-chorwackiej-wiosce

   Historia, szczegóły, dyskusja teologiczna i wyjasnienie dlaczego Kościół Katolicki ma jakieś „ale”. Naprawdę polecam!

   • Annah. 3 listopada 2011 o 5:01 pm

    To są bzdury powielane przez sługi antychrysta których nie brakuje także w naszym Kościele. Paszkwilancki artykuł jest mi znany prawie na pamięć od kilkunastu lat, W międzyczasie byłam dwa razy w Medjugorie i jest to jedyne miejsce poza Polską gdzie mogłam zamieszkać na stałe a z pewnością spróbuję tam zabrać na krótki pobyt moich najbliższych, jak Bóg pozwoli…

    • Versus3 3 listopada 2011 o 5:15 pm

     Może czytałaś, ale spróbuj jeszcze raz, zwłaszcza od strony nr 6:

     http://kosciol.wiara.pl/doc/491349.Medjugorie-Co-sie-zdarzylo-w-chorwackiej-wiosce/6

     Do szukania prawdy zobowiązuje Pismo św.: “Nie każdemu duchowi wierzcie, ale badajcie duchy, czy od Boga są. albowiem wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie“ (I J4, l). “Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości“ (I Kor 11, 14).

     Oraz na str 9
     22. Kiedy chodzi o udowodnienie, że jakieś objawienie pochodzi od złego ducha, nieraz wystarczy jeden tylko ze wspomnianych znaków, aby usunąć wszelkie wątpliwości. Natomiast gdy chodzi o stwierdzenie prawdziwości objawień, trzeba, żeby wszystkie cechy były dobre. Pewność jest tym większa, im owe cechy występują wyraźniej.

     Jest to zgodne z zasadą: bonum ex integra causa, malum e quovis defectu – coś jest dobre, jeśli pod każdym względem jest dobre, złe zaś, gdy występuje jakikolwiek brak. Np.: garnek wygląda całkiem dobry, ale ma w dnie małą dziurkę… Któż go kupi?

     Czyli mówiąc wprost: aby uznać objawienie, wszystko musi byc bez zarzutu. Jeżeli jest choć jedna wątpliwość co do autora objawień (Matka Boża czy Szatan?) – trzeba je odrzucic.

     Zasada 7: szatan może dopuścić jakieś dobro (np. nawrócenia), jeśli spodziewa się osiągnąć stąd większe zło.

 14. kosiardeyablos 3 listopada 2011 o 7:18 am

  Wow co widze – Free Energy Generatorrrrrr….aż miło. Ok ! A propos ostatnich linijek tekstu Mr.Monitor : jestem za i nawet przeciw – sporządzenia listy polityków szkodzących Polsce i Nam. Lista wszystkich nicponi. Może się bardzo przydać, jeśli dojdzie do zadymy na terenie naszej ojczyzny, nie insynujuje ale jeśli dojdzie to warto by było upiec nie jedną ale kilka pieczeni na jednym ogniu, nie długo Marsz Niepodległości………(ja nic nie insynuuje….taaaa)

  • waryjat 3 listopada 2011 o 12:01 pm

   Tu jest dobra lista http://www.youtube.com/watch?v=K-pwWzlj2gQ

   • waryjat 3 listopada 2011 o 12:04 pm

    Przeglądając jeszcze raz listę widzę, że już niektórzy ponieśli najsurowszą karę – karę ostateczną.

 15. peryskop 3 listopada 2011 o 7:41 am

  Czyżby dla odwrócenia uwagi od „free energy”?

  Indie planują budowę pierwszej eksperymentalnej siłowni nuklearnej opartej na torze zamiast uranu.

  http://www.guardian.co.uk/environment/2011/nov/01/india-thorium-nuclear-plant

  • hjk 3 listopada 2011 o 12:19 pm

   zasadniczo dla produkcji materiałów dla bomb atomowych, jak reszta wszystkie te elektrownie, ale moze i to przy okazji…

  • jakisbuk 3 listopada 2011 o 1:37 pm

   peryskop – „free energy” ? prędzej w ducha uwierze niz w te bajki z filmików na YT 🙂

   • hjk 3 listopada 2011 o 4:32 pm

    Nie zarzekaj się tak, bo już był taki jeden niewierny Tomasz 🙂
    Dopiero mina ci zrzednie, jak ktoś zrobi jakaś machinę i na własne oczy zobaczysz 🙂

 16. rabarbarek 3 listopada 2011 o 8:40 am

  A teraz na dobranoc lub na dzien dobry cos mocniejszego [ i wcale nie to o czym myslicie]
  Sytuacja na swiecie zmienia sie jak w kalejdoskopie. Wydarzenia gonia wydarzenia. Dnia brakuje na ogarniecie wszystkiego. Czasami wielkie wydarzenia spychaja w cien mniejsze , ktore sa nie mniej wazne niz te wielkie.
  Dzisiejszy wpis Monitora jest troche dolujacy , ale trzeba przejsc i przez to. Doloze cegielke.

  Otoz policja w Oakland wystosowala list do protestujacych. Ani slowa o tym , pokazywane sa tylko zdjecia z Oakland i coraz bardziej zaogniajacy sie konflikt. Oakland to najwiekszy port w USA i dzisiaj zostal zamkniety. San Francisco [ obok] tez okupuje ulice. Ruch Occupy calkowicie wyszedl spod kontroli sil „uspokajania” protestujacych i istnieje powazna obawa , ze przerodzi sie w zamieszki. Jak zachowa sie policja , nie wiadomo, choc patrzac na list , ktorego fragmenty przetlumacze , mozemy byc wkrotce swiadkami niezwykle ciekawych wydarzen w USA.

  Listopad 1, 2011-Oakland, Kalifornia

  Reprezentujemy 645 policjantow, ciezko pracujacych kazdego dnia ochraniajac mieszkancow Oakland. My , takze, nalezymy do 99% walczacych o lepsze warunki pracy, dobre traktowanie i mozliwosc zapewnienia odpowiednich warunkow zycia dla naszych dzieci i rodzin.
  Wiele miejsc w miescie pozostaje nieochranianych poniewaz brakuje nam personelu.

  Jako wasi policjanci, czujemy sie zaklopotani.

  We wtorek , 25 pazdziernika, dostalismy polecenie , wydane przez burmistrza [ ynie] Quan , oczyszczenia obozowiska przy Frank Ogawa placu i usuniecie protestujacych z placu. Wykonalismy polecenie nakazane nam przez Administracje , pamietajac demonstracje z przeszlosci , ktore konczyly sie zamieszkami, przemoca i niszczeniem mienia.

  I w srode, 26 pazdziernika , burmistrz pozwolila na powrot protestujacych, do miejsca z ktorego dzien wczesniej kazala usunac protestujacych.

  Co wiecej ,28 pazdziernika w piatek, Administracja wydala specjalne memorandum dla wszystkich pracownikow sektora panstwowego , popierajace strajk ” Stop Pracy” wyznaczony na srode , dajac wszystkim pracownikom , z wyjatkiem policji, dzien wolny.

  W ten sposob setki pracownikow sektora panstwowego zostalo zdopingowanych do udzialu w protescie przeciwko establiszmentowi. Czy jednak przypadkiem Pani Burmistrz i jej Administracja nie sa czescia tego establiszmentu , ktory placi pracownikom za strajkowanie? Czy intencja Miasta jest bycie po obu stronach barykady?

  To wszystko wprowadza nas w zaklopotanie.

  W miedzyczasie , do policji wyslano taka wiadomosc : Wszyscy , wlaczajac tych , ktorzy maja dzien wolny, musza stawic sie do pracy w srode. Beda oplaceni z podatkow mieszkancow. Wydarzenia z ostatniego tygodnia w Oakland kosztowaly podatnikow ponad milion dolarow.

  Burmistrzyni i Administracja nakazuja policji stawic sie w pelnej gotowosci na strajk , do ktorego sami zachecali i obstawili, wydajac z kieszeni podatnika setki tysiecy dolarow na dodatkowe sily policji – i to w momencie kiedy mieszkancy miasta proszeni sa o zgode na podwyzke podatkow, zeby ratowac budzet miasta.

  Te wszystkie dzialania miasta wprowadzaja zamet.

  Kochamy Oakland i chcemy wykonywac nasza prace , ktora jest ochrona mieszkancow. Z pelnym szacunkiem prosimy mieszkancow Oakland polaczenie z nami wysilkow i zazadac od Bumistrzyni i miasta , podejmowania wyraznych decyzji i przyjmowania pelnej za nie odpowiedzialnosci. Oakland zmaga sie z trudnosciami – potrzebujemy liderow , TERAZ , ktorzy zamiast wysylania poplatanych wiadomosci, stana na wysokosci zadania i zaczna rzadzic.
  Dziekujemy za uwage.

  List jest o tyle ciekawy , ze dowiadujem sie z niego , ze politycy prowadza brudna gre, co nie jest nowoscia. Jednak w kontekscie obecnych wydarzen , sprawa nabiera innego wymiaru. Pani burmistrz skrzykuje protestujacych z jednej strony , a z drugiej wzmacnia oddzialy policji , ktorym moze w kazdym momencie wydac rozkaz , rozprawienia sie z demonstrantami. W ten sam sposob mozna przygotowac jakas prowokacje i co dalej?.

  • rabarbarek 3 listopada 2011 o 8:42 am

   Link
   http://www.opoa.org/uncategorized/an-open-letter-to-the-citizens-of-oakland-from-the-oakland-police-officers%E2%80%99-association/

   • O Rzesz 3 listopada 2011 o 12:18 pm

    „Karty iluminatów” … nic nie wychodzi spod kontroli!.
    Wszystko jest robione dla zaognienia sytuacji!.
    Dlatego ja również dołączam się do apelu by nasi nie dali się sprowokować żadną miarą w dniu jedenastego listopada, w czasie demonstracji patriotycznej.
    To będzie niezwykle trudne ale o to satanistom chodzi byśmy dali im jeden pretekst do użycia siły!.
    Sprowadzanie tu Niemców to ewidentne prowokowanie wojny.
    Pamiętajcie że szwaby są tak samo wkręcani w manipulacje satanistów jak my!.
    Jesteśmy z tego samego źródła choć od wieków usiłuje się nas sobie przeciwstawiać organizując min. wypady na nasze ziemie i podsuwając fałszywe przekonania rasowe!.

    • hjk 3 listopada 2011 o 12:27 pm

     Sprzeczne czy chaotyczne decyzje burmistrzyni własnie wynikają prawdopodobnie z konieczności wykonywania poleceń „braci” – najpierw sama coś tam próbuje zrobić, ale potem przychodzi info od „starszych i madrzejszych”, którzy to reżyserują i musi słuchać i działać jak każą…

     Co do naszego 11.11 to ze wzgledu na możliwosć prowokacji mozna by marsz przenieść na 12 czy 13go: raz w stanie wojennym „Solidarność podziemna” tak zrobiła w Gdańsku i wszyscy potem mieli ubaw oglądajac gromadzące się dosłownie za każdym rogiem oddziały ZOMO, a zapowiedzianej manify na 16go nie było 🙂

     • rabarbarek 3 listopada 2011 o 4:44 pm

      ciag dalszy Oakland. Wydaje sie , ze srodek ciezkosci ruchu Occupy przeniosl sie z Wall Street w Nowym Jorku do Oakland. Stalo sie to za sprawa rannego weterana wojny w Afganistanie. Wczoraj odbylo sie kilka marszow w roznych miastach USA na znak poparcia protestow w Oakland. [ Boston, NJ, Los Angeles itd] . Na uwage zasluguje fakt , ze w Nowym Jorku przemaszerowalo 100 weteranow wojennych w pelnym umundurowaniu.

      W Oakland pokojowe poczatkowo marsze przerodzily sie wieczorem w zamieszki . Wyglada to na prowokacje szyta grubymi nicmi. Oczywiscie doniesienia prasowe nie wspominaja o liscie policjantow do spoleczenstwa. Teraz widac dlaczego pani burmistrz , potrzebowala dodatkowych sil policyjnych . Ona doskonale wiedziala jak zakoncza sie srodowe protesty. Poznym wieczorem grupa mlodych kapturowcow [ ktorych dzisiaj nazywa sie czlonkami ruchu Occupy…] probowala wedrzec sie do jednego z budynkow zwiazanego z bankierskimi operacjami. Wywiazala sie bojka z policja , zaczelo sie demolowanie sklepow i budynkow uzytecznosci publicznej. Noc oswietlona fajerwerkami byla duszna[ od gazu] i dluga.

      A o tym , ze byla to prowokacja swiadczy fakt , ze miesniaki ruszyly do akcji wieczorem , kiedy rodziny z dziecmi opuscily ulice . Bo nie wiem , czy wiecie , ale wlasnie w Oakland powstaly ” dzieciece brygady” . Rodziny z dziecmi wychodza do protestujacych i tworza im plaszcz ochronny. Wiedza , ze dzieci nikt nie ruszy.

      Patrzac na wydarzenia w Oakland [ i nie tylko] uwazajcie kochani 11. 11 .w Warszawie. Na wzor ochrony pielgrzymek papieskich , powinna zostac zorganizowana ochrona marszu . Taki kordon wolontariuszy , ktorzy nie pozwoliliby na przedostanie sie do marszu prowokatorow.

      http://apnews.myway.com/article/20111103/D9QP7IC80.html

      • rabarbarek 3 listopada 2011 o 7:39 pm

       Anonimowi znajda dane policjanta , ktory ranil weterana w Oakland. Rannemu przekazali wiadomosc.. http://www.youtube.com/watch?v=8Hx_FwSx0Fo&feature=player_embedded

  • Ania 3 listopada 2011 o 8:27 pm

   Najlepiej jak nic dalej. Jeszcze się w historii świata nie zdarzyło, aby jakaś wolność została wywalczona przez łagodną formę protestu. W tych protestach chodzi o zwrócenie uwagi ludzi na całym świecie na istnienie palącego problemu lichwy i lichwiarzy. Jak na razie, to mało ludzi widzi ten problem. Wiekszość dziobie ziarno z nosem przy ziemi, nie marnując czasu na rozgladanie się dookoła.Kiedy wiekszość wreszcie przejrzy na oczy, zmieni się wszystko.
   Problem polega nie na walce z siłami porządkowymi tylko na zmianie świadomości ludzi.Zmiana już się rozpoczęła.

 17. No Tak 3 listopada 2011 o 8:42 am

  Gorąco to się robi tu.

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 12:05 pm

   Kolejny skok energetyczny… A może tak można w nieskończoność?

   • hjk 3 listopada 2011 o 12:29 pm

    w nieskończoność to pewnie nie, bo kiedyś „zabraknie” energii, ale nie mamy pojęcia, do jakich wielkości ta energia moze rosnąć, aż się wyładuje w jakimś katastroficznym „evencie”, albo potem od jakiegoś poziomu zacznie … spadać 🙂

 18. Versus3 3 listopada 2011 o 8:48 am

  Co do wczorajszych smug nad Podhalem, to trzeba wziąć pod uwagę, ze lotnisko w Warszawie było zamknięte i samoloty byly kierowane na inne lotniska, też w Krakowie i Pyrzowicach. Stąd wiekszy ruch na niebie w tym regionie niż zwykle.

  Co do reszty, panie Marku, skóra cierpnie!

  Tutaj niezła analiza poczynań naszego rządu:
  http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz-mysli_nowoczesnego-endeka/news/miejsce-w-historii,1715709

  Niestety, świat dookoła sie wali, a nasz Donek myśli tylko o PR i stołku w Brukseli. Strategiczna szansa jaką są łupki juz jest wyprzedawana – co możemy zrobic by to szaleństwo zatrzymać?

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 12:43 pm


   Powyżej zdjęcia nieba z 1 listopada. Po prawej u góry widać „normalny” samolot, za którym contralie znikają.
   Po lewej u góry, jeden z samolotów, które rozpylały. Wieczorem niebo było jedną wielką zawiesiną.

   • hjk 3 listopada 2011 o 12:53 pm

    stary numer z krzyżykiem, co rusz go na nas stawiają…

    • Stirlitz 3 listopada 2011 o 1:01 pm

     człowiek skrajny sceptyk powiedział mi ze sytuacja z prawego górnego zdjęcia wynika z rożnej wilgotności powietrza na rożnej wysokości

     • monitorpolski 3 listopada 2011 o 3:21 pm

      To musiał być kolejny inteligentny kretyn. Gdzieś do roku 2000 nie było smug, które by się utrzymywały całymi dniami. Powietrze było inne, czy co? Poza tym nie ma znaczenia na jakiej wysokości jest samolot – kropelki wody, z których skalda się contrail muszą wyparować i to szybko. Są też nagrania 3 samolotów lecących równolegle. Dwa smrodzą, jeden nie. A co z wyłączanym silnikiem w trakcie lotu? Taki samolot powinien runąć.

      • O Rzesz 3 listopada 2011 o 6:37 pm

       Monitor to nie tak.
       Zawartość pary wodnej w atmosferze nie jest stała. Zależy od wysokości, temperatury i ciśnienia. Para wodna (niewidzialna. To co widzimy to mgła i chmury) potrafi też tworzyć strefy występowania, nazwijmy to „soczewki” co wygląda jak by samolot włączał i wyłączał „dymienie” przelatując przez taką strefę.
       Bywa tak że jeden samolot lecący „korytarzem” powietrznym ciągnie gęstą smugę a lecący wyżej czy niżej o dwieście metrów (typowa obecnie separacja pomiędzy samolotami) ma już inne warunki lotu.
       Ważna też jest temperatura spalin i zawartość cząstek stałych w spalinach na których osadza się para wodna.
       Silniki są rożne i mają różne choć podobne, warunki pracy na tym samym typie paliwia.
       Samoloty pasażerskie z dwoma silnikami są teraz tak robione że muszą wykazać w czasie testów że są w stanie dolecieć w ciągu jednej lub dwóch godzin (zależnie od normy) do najbliższego lotniska na jednym tylko silniku z pełnym ładunkiem.
       Dzięki temu nie muszą już, jak kiedyś, być jak najbliżej lądu i mogą latać przez Atlantyk nie nadkładając zbytnio drogi.

       • vortex 4 listopada 2011 o 12:22 am

        Opryskuje o wiele dluzej niz 2000.Wystarczy przesledzic kinematografie swiatowa.Widac jak na dloni.

   • Aśka 3 listopada 2011 o 3:02 pm

    Zauważcie, że 1 listopada zawsze są duże opryski. Zaobserwowałam to 3 lata temu i co rok się sprawdza.

    • Tomasz 3 listopada 2011 o 3:20 pm

     Pamietam ,ze gdzies widzialem i znalazlem-z tym z czym sie kryli teraz bedzie legalne

     http://wiadomosci.onet.pl/nauka/odwazny-projekt-zatrzyma-globalne-ocieplenie,1,4851417,wiadomosc.html

     • Tomasz 3 listopada 2011 o 3:29 pm

      Pewnie juz kiedys ktos wrzucal
      http://topdocumentaryfilms.com/what-in-the-world-are-they-spraying/

     • O Rzesz 3 listopada 2011 o 6:42 pm

      To już jest ewidentne „ocipienie”. Było tu już o tym.
      Zapewne chcą zwiększyć skuteczność rozprowadzania po świecie związków szkodliwych dla ludzi. Oby im się noga powinęła na „najbliższym krawężniku”!.

 19. snaper-g 3 listopada 2011 o 10:26 am

  Zapraszam na :

  http://groups.google.com/group/new-world-order-polska

 20. FAKIR 3 listopada 2011 o 10:54 am

  Mnie to nic już nie zdziwi na NE.
  Może to tylko przypadek, ale zauważyłem, że tematy podejmowane przez antymaterialnego są w pewien sposób dublowane i ci dublerzy są promowani.
  Przykład ostatni wpis p.t. „Znak bestii”, gdzie po raz kolejny został opisany temat spirali i tarczy New World Order. Jest to zdaniem antymaterialnego znak bestii, który nas już otacza wszędzie i będzie nas otaczał zewsząd coraz bardziej, aż do kulminacji, która odbędzie się prawdopodobnie pod koniec 2012 roku. Nie wiem o co mu chodzi z tą kulminacją, ale się domyślam.

  Teraz NE promuje inny artykuł o pierścieniu atlantów pod takim samym tytułem: Znak bestii.
  Bardzo dziwne, bo nie schodził z pierwszej strony, a wpis antymaterialnego był na samym dole, mimo że miał jak zwykle najwięcej odwiedziń i komentarzy, które anty po raz pierwszy musiał kasować, bo pojawiło się stado trolli.

  Co do pierścienia atlantów antymaterialny odpisał : pierdoły od New Age

 21. Aśka 3 listopada 2011 o 11:26 am

  Nie bardzo wiem, co udowodnił Mariusz w sprawie Alefa, ale tutaj taka informacja:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozpoczela-sie-konferencja-na-temat-przyszlosci-af,1,4896103,wiadomosc.html
  Rozpoczęła się konferencja na temat przyszłości Afganistanu
  09:51 EM / PAP 01.11.2011

  Udział w spotkaniu ze względu na śmierć matki odwołała sekretarz stanu USA Hillary Clinton.

  http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012
  Kaczynski nie bedzie premierem. Umrze matka Hillary Clinton. Grecja zbankrutuje.

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 12:48 pm

   Proste. Mordercy wiedzą, że kogoś zabiją. Załatwili ją 1 listopada: http://abcnews.go.com/blogs/headlines/2011/11/hillary-clintons-mother-dorothy-rodham-falls-ill/
   Wcześniej widać podjęto decyzje. Pamiętaj, że pewne „przepowiednie” A.S. się nie sprawdziły. Kto może sprawdzić kiedy został poprawiony wpis, o którym mówi Mariusz? Mogę się założyć, że nastąpiło to po awaryjnym lądowaniu samolotu. Jeśli to było przed, to zwracam honor. Tego lądowania Iluminaci nie mogli spreparować, szczególnie że były gotowe mapy radarowe z rozbitym polskim samolotem, o których pisał Zeno.

   • Mariusz 3 listopada 2011 o 1:27 pm

    Wpis pojawił się 1.11.2011, jak i pierwsze (nowe) komentarze do niego po 21.00 dn 1.11.2011r.
    Wczoraj AF wyjaśniał to w taki sposób:
    Chodziło o wojnę na symbole. O fałszowanie przeszłości. O znikanie przepisów i wypaczenie odwiecznych praw. Tak NE pozwala na edycję tekstu. A Google cache pozwala na dodanie treści których nigdy tam nie było. Internet stał się narzędziem w którym będzie można ludziom wszystko wmówić. I wszystko stworzyć, łącznie z historiami ludzi, którzy nigdy nie istnieli. Pomyślcie jak łatwo jest stworzyc byt na facebooku. A potem go wprowadzic w realne zycie. Co więcej ten byt może z Wami rozmawiac – a być tylko samokształcącym się programem komputerowym.
    nadużycie link skomentuj ALEF STERN 02.11.2011 15:48:28

    • monitorpolski 3 listopada 2011 o 4:32 pm

     Dzisiaj jeszcze pełniej to komentuje. http://alefstern.nowyekran.pl/post/36237,polski-nostradamus-alef-stern-zdemaskowany
     Czy nie jest to przypadkiem pan Ełeł? Bo mi ten ton bardzo pana Ełeł przypomina. Kontrargumenty powinny być konkretne, a nie zawierać manipulacje: „Monitor Polski ogłosił juz sukces – znalazł Alefa Sterna -Żyda, Iluminatę, Agenta, Oszusta w Barszczu. Gratulacje!!!”
     Gdzie monitorpolski zrobił z Alefa Sterna Żyda?
     Monitorpolski tylko nawiązał do treści cache z google, które ujawnił czytelnik Mariusz. Pretensje należy mieć do google, a nie do monitorpolski.

 22. Mariusz 3 listopada 2011 o 12:00 pm

  Jest dumna z męża. Przyznała, że to było genialne lądowanie. Jednak wyznała, że dla nich ten lot się jeszcze nie skończył, bo wciąż trwają przesłuchania. – Teraz zaczną się problemy i z bohatera mogą zrobić ofiarę – mówi z niepokojem żona pilota.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Teraz-zaczna-sie-problemy-z-bohatera-moga-zrobic-ofiare,wid,13953661,wiadomosc.html
  Czyżby żona kpt Wrony starała się przekazać nam coś więcej?

  Chociaż dla wielu może to być powodem do drwin, uważam, że obecność relikwii bł. Jana Pawła II nie była przypadkowa i obojętna w tej sytuacji – lot LO16. Mamy wielkiego świętego i orędownika w niebie, do którego możemy już oficjalnie zanosić nasze prośby. Pamiętając wielki patriotyzm Wielkiego Papieża nie dziwi mnie, że będziemy świadkami niezwykłych wydażeń, wielkiej opatrzności Bożej i wielu wręcz cudownych ocaleń z trudnych i niebezpiecznych sytuacji. Sprawa Polski zawsze była niezwykle ważna dla JPII i taka pozostaje teraz kiedy może on przed obliczem Boga prość i błagać o łaski i błogosławieństwo dla naszej ojczyzny. To dopiero początek…

  • hjk 3 listopada 2011 o 12:46 pm

   Jeśli kapitan udaremnił jakiś zamach, to ze złości może stac się ofiarą jakiegoś zamachu, bo okazał się bohaterem i zamiast przyczynić kolejnych ofiar i zepsuć opinie Polski i polskiego lotnictwa, rozsławił je i obnażył tym samym stek kłamstw i dezinformacji „smoleńskich”. Prez. Komorowski coś tam znowu a propos podobno bąknął o „państwie, które zdało egzamin”, co by świadczyło o tym, ze toczą się jakieś zakulisowe gry i jakas grupa bandytów (krajowych czy obcych) znowu mogła wysmażyć niedoszły zamach. Jeśli coś było nie tak, a załoga zdobyła odpowiednią wiedzę, to po prostu ich życie jest zagrożone. Kpt. występował dzis rano w tv i wyglądał na zmeczonego i napiętego…

   • KrisT 3 listopada 2011 o 1:35 pm

    Kpt. występował dzis rano w tv i wyglądał na zmeczonego i napiętego…
    co się dziwisz, ma na karku mendia, przesłuchania i setki telefonów, stres co by było gdyby…. itd…
    człwowiek dopiero po fakcie się zestresował, faktycznie było widac ze jest bardzo zmeczony! Nie dziwię sie , taki szum medialny wokoł jego osoby a do tego prokurator na karku, zreszą dostrzegłem jeszcze cos w tym wywiadzie, kapitan był bardzo spięty i wogole nie było mu do smiechu! A chyba powinien bo wszyskich uratował i jemu przypisuje się całą chwałe…
    W jedo oczach i zachowaniu było widac cos jeszcze, albo to tylko zmecznie, albo chciałby powiedziec cos czego nie mogł… Widać było ze przydałoby się kpt. Wronie kilka dni spokojnego urlopu z dala od tej wrzawy…

    • navajo88 3 listopada 2011 o 3:22 pm

     Krist T ,wczoraj napisałem u monitora że nasz bohaterski pilot ,powinien teraz iść na chorobowe , a następnie przejść w stan spoczynku ze względów zdrowotnych !!!!! poszukaj na wczorajszych zapiskach u monitora !!! ja już wczoraj to przeczułem że może mieć ewentualne kłopoty !!!! . Bo jeżeli pilot jak mawiał że latał tym typem samolotu i dotychczas nie występowały kłopoty jakie miał , to wniosek nasuwa się sam że albo nastąpiła tak zwana awaria na skutek zmęczenia materiałow ,,albo to była celowa robota i mieli wszyscy zginąć ,,,ale nie zgineli i nadal żyją i teraz jest chyba najważniejsza kwestia ! kto leciał tym samolotem jaka figura ,bo nie ma nadal listy pasażerów ! .Tak że ja na miejcu bohaterskiego pilota zaczoł bym się interesować otoczeniem ,to znaczy kto i co wokól mie się dzieje i co się zaczyna zmieniać ,ale to tylko takie moje dywagacje i rozważania ,ott tak sobie ,,,chyba mogę co ????
     J.M.H

     • hjk 3 listopada 2011 o 4:42 pm

      jasna sprawa, mozliwe, że niechcący został wplątany w jakieś machinacje i „wie za dużo”…Musi się pilnować i uważać…
      Po tym, czego dokonał, to juz sama przyzwoitosć by nakazaywała, aby te wszystkie firmy ubezpieczeniowe, które nie musiały wypłacać setek tysięcy czy milionów odszkodowań zafundowały mu przyzwoitą emeryturę dożywotnią, a on mógłby jeździć po Polsce, spotykać sie z ludźmi i podnosić ducha w narodzie. A w wolnym czasie szkolić młodych pilotów.

      • rabarbarek 3 listopada 2011 o 8:21 pm

       Niedawno odbywaly sie nad Polska cwiczenia natowsko-rosyjskie . Polska wystawila dwa F-16. Mialy one przejac porwany samolot. Jak widac cwiczenia okazaly sie pomocne. Przy okazji mozna dowiedziec sie o wyposazeniu takich samolotow.

       http://www.asdnews.com/news/35939/NATO,_Russian_jets_hold_first_ever_joint_exercise.htm

 23. Pingback: Kolejna, po Libii i Syrii, zbrojna „rozpierducha” planowana na Ukrainie « takieheca

 24. Pingback: Zaczyna się robić gorąco w naszym regionie « recandrock

 25. kaszkietka 3 listopada 2011 o 12:32 pm

  Brytyjskie ministerstwo obrony sądzi, że Amerykanie mogą przyspieszyć plany ataku na kluczowe irańskie instalacje i przystąpiło do opracowania awaryjnych planów na wypadek, gdyby tak się miało stać – pisze dzisiejszy „Guardian”.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/guardian-brytyjczycy-nie-wykluczaja-ataku-usa-na-i,1,4897266,wiadomosc.html

 26. Adam Liberty 3 listopada 2011 o 12:37 pm

  Z innej beczki:
  Prof. Valery Abramov, naukowiec który na podstawie swoich 40-letnich analiz przepowiedział tegoroczne katastrofalne trzęsienia ziemi w Japonii i Turcji, zapowiada duże trzęsienie w USA:

  „I am now closely watching the North America. They expect a more serious event. This area is tense, there have not been large earthquakes, although in the 17th and 18th century, their trembling. But then the territories were not densely populated, built-up and those not. Therefore, they face severe tests. ”

  http://changesontheearth.com/news/us-may-shake-turkey-and-japan

  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=http%3A%2F%2Frus.ruvr.ru%2F2011%2F10%2F27%2F59462237.html

  http://rus.ruvr.ru/2011/10/27/59462237.html

  LINK do artykułu z 17 marca 2011 (zapowiadane trzęsienie w rejonie Kaukazu):

  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fria.ru%2Fjpquake_effect%2F20110317%2F354848044.html

  http://ria.ru/jpquake_effect/20110317/354848044.html

 27. ggg 3 listopada 2011 o 12:44 pm

  jeszcze o alefie troche numerologii – najpierw wklejka ze strony grypy, do ktorej byl tu link z tematem tej ksiazki:
  cyt: „Od 11 Listopada 1918 do 17 września 1939 – 7616 dni. Od 4 czerwca 1989 do 10 kwietnia 2010 – 7616 dni. Przypadek???”
  dodajemy ksiazke:
  – ta niby oficjalna data wydania ksiazki to 4 czerwca 2009 czyli mamy rowne 10 lat od upadku komunizmu no i „10” wchodzi do daty 10.04.2010

 28. PokójWam 3 listopada 2011 o 12:47 pm

  O co w tym wszystkim chodzi?
  http://www.tvn24.pl/12691,1722951,0,1,europa-traci-cierpliwosc-do-aten-pomoc-zawieszona,wiadomosc.html

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 4:43 pm

   Realizują rozkazy 13 druidów i boją się, że ich załatwią sodomią jak Kaddafiego, albo że utracą możliwość wiecznego życia.

  • hjk 3 listopada 2011 o 4:48 pm

   Widzę 2 możliwości – albo odgrywany jest przed nami jakiś scenariusz i po prostu mamy jego kolejne punkty, a wszystko ewidentnie słuzy wywoływaniu niepewności i wahań na rynkach i tym samym zarabianiu przez banksterów, a ponadto zniżenie nas do parteru i zgode na drakońskie ograniczenia życia pod pozorem rzekomego „kryzysu” – Grecja jest tu modelem, ale w kolejce już inne kraje…
   Albo zaczeła sie „wojna gangów” i Merkozy widzi, ze ktoś inny pociąga równiez za sznurki psując szyki (jak z tym greckim referendum) psując złudzenia o panowaniu w Europie i nie tylko, czyli mamy kolejne stadia ukrytej wojny walutowo – ekonomiczno – dominacyjnej.
   A moze oba aspekty się jakos mieszają…

   • alexirin 3 listopada 2011 o 7:16 pm

    a ponadto zniżenie nas do parteru i zgode na drakońskie ograniczenia życia pod pozorem rzekomego „kryzysu”
    jaki kryzys? zobacz dochody piramidy finansowej
    http://www.forbes.pl/rankingi/najbogatsi-ludzie-swiata-2011,12418?gclid=CPi5_tz7mqwCFUEPfAodtA3-Dw

    • alexirin 4 listopada 2011 o 10:50 am

     powinno się wprowadzic wysoki podatek dochodowy dla tych drani 70% jak danii a pieniądze na biednych dlaczego ludzie nie domagają się wysokiego opodatkowania tych łobuzów ?

   • AQQ 3 listopada 2011 o 10:42 pm

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/protesty-w-kilkunastu-ukrainskich-miastach,1,4897961,wiadomosc.html

 29. Chudy 3 listopada 2011 o 12:54 pm

  „Oczywiście, jest nadzieja, że te niecne plany nie wypalą, podobnie jak przedwczoraj nie wypalił plan uśmiercenia ponad 200 osób na pokładzie samolotu LOT-u.”

  Jak przeczytałem ten idiotyczny fragment, to odechciało mi się czytać dalej. Trzeba nieźle mieć nasrane we łbie, by na poważnie snuć takie teorie. A tutaj jest to napisane tak, jakby to był pewnik. Szkoda słów.

  • PokójWam 3 listopada 2011 o 4:31 pm

   Po prostu nie wierzymy w „zbieg okoliczności” jeśli zaczniesz więcej interesować tematem NWO zrozumiesz że takich „zbiegów okoliczności” jest olbrzymia ilość

   • monitorpolski 3 listopada 2011 o 4:35 pm

    Dzięki PokójWam, widać, że tu się nie różnimy w poglądach.

 30. PokójWam 3 listopada 2011 o 1:37 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1722992,0,1,londyn-nie-wyklucza-ataku-usa-na-iran,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/0,1722988,0,1,strefa-euro-juz-zegna-grecje-mozemy-sie-obyc-bez-nich,wiadomosc.html

 31. pio9a 3 listopada 2011 o 1:41 pm

  Kazanie ks. Piotra Natanka – 02.11.2011 9:00 i 14.00 http://www.youtube.com/watch?v=S0lPv3-JGcU

  Kazanie ks. Piotra Natanka – 02.11.2011 18:00 http://www.youtube.com/watch?v=TPnwCB0X7Pw

 32. jakisbuk 3 listopada 2011 o 2:25 pm

  do monitora i innych speców od gałazek 🙂

  – Myślę, że piloci Tu-154, kiedy zobaczyli ziemię, starali się umknąć i uniknąć zderzenia. Mieli większą prędkość i przypadek sprawił, że w trakcie tego manewru uniknięcia kontaktu z ziemią uderzyli skrzydłem w grubsze drzewo, co spowodowało, że odpadła im końcówka skrzydła (…). Byli bez możliwości kontroli, skuteczność sterów była za słaba – tak kpt. Tadeusz Wrona w audycji „Gość Radia ZET” odpowiedział na wpis Marty Kaczyńskiej na Facebooku.

  no a teraz mozecie napisać że kpt. Wrona to żyd mason sbek itp – a wszystko co mówi to spisek i kłamstwo 🙂

  • unaMaga 3 listopada 2011 o 4:10 pm

   @ jakis SBuk

   kpt Wrona twierdzi też, że ma problemy ze spaniem, dziś wRMF FM powiedział,
   że spał 2 godziny. Widać, że zdał sobie sprawę ze swojej trudnej sytuacji,
   że cudem uniknął śmierci i do czego są zdolni ci ludzie. On ma córkę, chce żyć,
   on nie może inaczej odpowiadać na pytania Olejnik. Ja mu się nie dziwię.

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 4:44 pm

   jakisbuk, musisz poprosić o nowy implant z AE, ten co masz jest za słaby. Może dali ci program szachowy? Sprawdź obwody, bo te nie wystarczają na poziom czytelników tego bloga.

   • jakisbuk 3 listopada 2011 o 7:27 pm

    co kopara ci opadła i nie wiesz co napisać 🙂

    • Stirlitz 4 listopada 2011 o 1:38 am

     obejrzyj filmy profesorów z wydziału fizyki w Gdańsku na uniwersytecie , jest tam most video z profesorem z NASA , używają oprogramowania takiego samego jak przy badaniu Columbii , brzoza została ścięta przez skrzydło , na miejscu Monitora , jakbym był miałbyś bana za dezinformacje

    • choice 4 listopada 2011 o 10:34 am

     jakis zbok widze twoja nad aktywnosc na tym blogu dojrzewanie czy moze jesiene lisci opadanie

 33. vortex 3 listopada 2011 o 2:48 pm

  Ludzie beda chorowac i umierac . Hollywood puszcza pare. Tak jak zapowiadali wyburzenie kompleksu WTC. Np. w tej animowanej serii James Bond Jr. 10 lat wczesniej. Nikt jednak nie byl w stanie powiazac tych dwoch faktow.W „A Worm in the Apple” widac jak to moglo wygladac.

 34. rem 3 listopada 2011 o 2:49 pm

  Chiny uderzą na wskroś jedwabnego szlaku a dokł. przez miasto Kokand reszta frontu skumuluje sie w Mandżuri aby wkroczyć przez Mongolię /proste jak but… dwa fronty rozcinają Rosję na pół unicestwiają bazy na Syberii a później kończą resztę…tj.”Moskwę i okolicę…”

 35. AQQ 3 listopada 2011 o 3:08 pm

  …puszczają farbe http://finanse.wp.pl/kat,58436,title,Cztery-firmy-rzadza-swiatem,wid,13947717,wiadomosc.html

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 4:47 pm

   Założę się, że wszystkie należą do Rotszyldów

 36. Sylu 3 listopada 2011 o 3:25 pm

  BBC: premier Grecji jeszcze dziś poda się do dymisji
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bbc-premier-grecji-jeszcze-dzis-poda-sie-do-dymisj,1,4897486,wiadomosc.html
  A zobaczcie kogo chca powolac na jego miejsce.

 37. navajo88 3 listopada 2011 o 3:26 pm

  navigator widać jestem kiepskim strategiem !!!! hahahahahahahahahaha

 38. peryskop 3 listopada 2011 o 3:53 pm

  Przejrzałem Monitorowane głosy w dyskusji i mam takie dyletanckie uwagi pod rozwagę @44:
  1) gorączka nt. uderzenia Chin na Rosję jest prawdopodobnie wykreowana przez tych, którzy chcieliby takiego rozwoju wydarzeń, a do tego kręgu zapewne nie należą ani Chiny ani Rosja;
  2) Turcja GRA ROLĘ wroga Izreala, bo jest ustawiana jako przyszłe centrum żywiołu islamskiego;
  3) z panią burmistrzynią Oakland jest ten kłopot, że to bodajże jest była aktywistka trendów realizowanych obecnie pod różnymi flagami jako „Occupy” – coś tam się wydarzy, ale co?
  4) Grecja może się odciąć od EU, bo pojawił się ferment po ofercie anulowania połowy długu, gdy
  pozostała połówka też jest nie do spłacenia, a więc paradoksalnie ta „pomoc” stała się pułapką dla banksterów, którzy w gorączce bailoutów (czyt. niebotycznych haraczy ściąganych z podatników) zaczynają tracić głowę – chyba że tak dobrze grają role przerażonych, czego nie można wykluczyć;
  5) Polska i Polacy powinni nie dać się wciągnąć w uczestniczenie w tym całym koktajlu Mołotowa.

  • 44 3 listopada 2011 o 4:44 pm

   Rozważę. Ale wcale nie sądzę, że od razu dyletanckie? 😉

   • 44 3 listopada 2011 o 4:46 pm

    Ciekawe co nasi numerolodzy sądzą o godzinie mojego poprzedniego wpisu połączonej z moim nickiem. Już jestem Belzebubem, czy muszę poczekać do 4 kwietnia?

    • peryskop 3 listopada 2011 o 9:41 pm

     @44 Nie wiem co wasi numerolodzy sądzą o wpisie 44 o 4:44, ale ja bym powiedział:
     BINGO!

 39. Tomasz 3 listopada 2011 o 3:56 pm

  Zobaczcie co nam szykuja za kilka dni

  http://globalnewsviews.blogspot.com/2011/10/hoover-dam-11-11-11-false-flag-occult.html

 40. narutofakeyouwert 3 listopada 2011 o 3:56 pm

  Kretyn, Kretyna, Kretynem POgania

  http://alefstern.nowyekran.pl/post/36237,polski-nostradamus-alef-stern-zdemaskowany

 41. wert11 3 listopada 2011 o 3:57 pm

  Kretyn, Kretyna,Kretynem Pogania

  http://alefstern.nowyekran.pl/post/36237,polski-nostradamus-alef-stern-zdemaskowany

 42. wert11 3 listopada 2011 o 4:05 pm

  Jak to moż­li­we, że Alef Stern człowiek, któ­re­go praw­dzi­wa toż­sa­mość po­zo­sta­je ta­jem­ni­cą, po­słu­gu­ją­cy się kil­ko­ma pasz­por­ta­mi wy­sta­wio­ny­mi na róż­ne na­zwi­ska, naj­praw­do­po­dob­niej po­wią­za­ny z ob­cym wy­wia­dem, przy po­mo­cy ofi­ce­rów WSI , a może jeszcze i własnego tatusia, otrzy­my­wał in­for­ma­cje o stop­niu za­awan­so­wa­nia planowanego zamachu. Ot cała tajemnica wizjonerstwa Sterna. Profetyzmu Poli Laski. I lansowania kolejnych historii. Stern jest zapowiedzią New World Order. Powiązany z iluminatami i grupą Bildberga. Sztuka w służbie służb. Agent Prorok Pisarz.” ktoś tak o mnie napisał, hmm… Możliwe?

  Agent Prorok Pisarz – swoją drogą świetny tytuł na biografię.

  • monitorpolski 3 listopada 2011 o 4:52 pm

   wert11 Ode mnie tego nie wiesz, prawda? Zabezpieczam się na wypadek gdyby p. Alef Stern użył tych słów i wsadził w moje usta. Nie znaczy to, że się z nimi nie zgadzam.

   • wwr 3 listopada 2011 o 5:22 pm

    Dostałem ( wronski111) zakaz komentowania u Alefa. „Sprawdzam uprawnienia…” taki komunikat mi się pojawia.

    • Konarski 3 listopada 2011 o 8:22 pm

     Portal sterowany przez … wiadomo kogo.
     Cały Nowy Ekran.

  • ggg 3 listopada 2011 o 5:07 pm

   a moze alef zamiast wmawiac ludziom, ze jego oszustwo bylo zwykla edycja niech sie wypowie jakim to dziwnym trafem zarejestrowal swoje domeny 3 dni przed katastrofa w Smolensku – moze mial jakis sen heh?

 43. ciociababcia 3 listopada 2011 o 4:23 pm

  Doskonała katecheza dzisiejsza, właśnie kapłani i biskupi są nam w obecnym czasie potrzebni!

  Katecheza z Wyższego Seminarium Duchownym Salwatorianów w Bagnie. Temat katechezy: „Dlaczego modlimy się za kapłanów w pierwsze czwartki miesiąca?”.
  ks. Tomasz Raćkos SDS – dyrektor studiów WSD Salwatorianów w Bagnie (2011-11-03)

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28035

  • Aśka 4 listopada 2011 o 12:01 am

   http://www.nacjonalista.pl/2011/10/31/wielka-manifestacja-francuskich-katolikow-i-nacjonalistow-w-obronie-chrystusa/
   31.10.2011
   Ponad 5000 osób wzięło udział w sobotę 29 października 2011 roku w wielkiej manifestacji przeciwko chrystianofobii, która przeszła ulicami Paryża. Organizatorem był Instytut Civitas, ale do udziału zachęcało wiele różnych organizacji, stowarzyszeń i ruchów. Bezpośrednią inspiracją do organizacji wydarzenia była obrazoburcza „sztuka” teatralna włoskiego reżysera Romeo Castellucciego pt. „O twarzy. Wizerunek Syna Boga” wystawiana w Théâtre de la Ville. W czasie owego „spektaklu” olbrzymie płótno przedstawiające twarz Jezusa Chrystusa jest obrzucane ekskrementami i towarzyszy mu napis „Nie jesteś moim pasterzem”.
   […]

 44. bia 3 listopada 2011 o 4:36 pm

  Będzie wojna zamiast Euro 2012 przewidziałem to zimą 2009

 45. Bird2 3 listopada 2011 o 4:50 pm

  widzę że już generał Navajo i jego sztab planują przyszły atak Chin na moskali.

  Co do pory roku to fakt, zima to najlepszy moment. Lato na syberii nie trwa długo ale w tym czasie zamienia się to i w jedno wielki bagno i wylęgarnie dla komarów.

  Zimą zaś wszystko zamarza. Rzeki czy jeziora co sprawia że czołgi mogą jechać nawet i po tym.

  • navajo88 3 listopada 2011 o 5:09 pm

   Bird2 ze mnie taki generał jak z ciebie kozia toromba hahahahahaha , żartuję ale wiesz co Bird2 tak na prawdę to mi to wszystko zwisa !!! i to potężnie bo czy chinole napadną ruskich czy też nie mało mie to obchodzi ,,a ten portral to ma to do siebie że nieżle czasami mizna się uśmiać hahahahahahahahahaha

 46. rabarbarek 3 listopada 2011 o 5:11 pm

  A tu ciekawostka. 10 najbardziej wplywowych osob na swiecie. Wprawdzie zapomniano lub celowo pominieto kogos zza kurtyny , ale i tak interesujaca jest pozycja naszego pupila, Billa Gatesa. Znajduje sie on przed papiezem , a to jak podaja dzieki akcji szczepionkowej , ktora obejmuje dzisiaj miliony rodzin na swiecie. Zabawa w ” zbawce ludzkosci” musi byc bardzo oplacalna, biedni tylko ci , ktorzy dostana sie w jego lapy .

  http://www.kvue.com/news/133108168.html

 47. ALFA 3 listopada 2011 o 7:19 pm

  Lista uczestników szczytu w Paryżu 19 marca podjął decyzję o ATTACK LIBIA
  CZY POWINNI SIĘ JUŻ BAĆ ??????????
  Nicolas Sarkozy, French President
  Ban Ki-moon, UN Secretary-General
  Hillary Clinton, U.S. Secretary of State
  David Cameron, the British Prime Minister
  Catherine Ashton, the head of EU foreign policy
  Sheikh Hamad bin Jassem al-Thani, Prime Minister of Qatar
  Amr Moussa, Secretary General of the League of Arab States
  Sheikh Abdullah Bin Zayed Al Nahyan, UAE Minister of Foreign Affairs
  Stephen Harper, Prime Minister of Canada
  Mark Rutte, Dutch Prime Minister
  Angela Merkel, Federal Chancellor of Germany
  Donald Tusk, Polish Prime Minister
  Ilu ludzi zostało zabitych w Libii, i przez kogo?
  Silvio Berlusconi, Italian Prime Minister
  Jose Luis Rodriguez Zapatero, Spanish Prime Minister
  Donald Tusk, Polish Prime Minister
  George Papandreou, Prime Minister of Greece
  http://libyasos.blogspot.com/

 48. pio9a 3 listopada 2011 o 7:33 pm

  Do Oceny:

  • peryskop 3 listopada 2011 o 9:32 pm

   podkładka

 49. snaper-s 3 listopada 2011 o 8:35 pm

  ZABAWKI =nw0= do kontroli umysłu w Kinect Effect (wynalazki transhumanistów)

 50. mati 3 listopada 2011 o 8:47 pm

  Jak informowały izraelskie media, do interwencji może dojść już w przeciągu tygodnia.
  http://www.bliskiwschod.pl/1320328005,0,teheran-na-celowniku-usa-wielkiej-brytanii-i-izraela

 51. navajo88 3 listopada 2011 o 9:37 pm

  Nie w temacie dzisiaj na naszym dzienniku tv o 19,30 zaczeli promować na bohatera narodowego pana Wronę ,tylko chyba zapomnieli dodać że najlepszy bohater to jest martwy bohater hahahaha
  i jeszcze jedno pan Wrona nie poleci następnym lotem do vietnamu i tyle ! hahahahahahaha
  ciekawe co jeszcze się z tego wykluje
  J.M.H

 52. navajo88 3 listopada 2011 o 9:39 pm

  rabarbarek nie dziwię się bo mi także rożuca posty po całym blogu ! ,nie gniewam się i także pozdrawiam cieplutko
  J.M.H

 53. navajo88 3 listopada 2011 o 9:41 pm

  Monitor co jest grane do ciężkiej ,a niespodziewanej rozżuca posty po całym blogu zero kolejności bajzel jak w chlewie !!!!!!! hahahahahahahahahaha
  J.M.H

 54. pola 3 listopada 2011 o 9:46 pm

  Superpremier w rządzie
  To za jego prezesowania, Włosi przeprowadzili tzw. projekt Chopin, który oznaczał wyprowadzenie z banku w Polsce do spółki -matki we Włoszech kilku miliardów złotych.
  http://wpolityce.pl/artykuly/17444-superpremier-w-rzadzie

  • AQQ 3 listopada 2011 o 9:58 pm

   Kiedyś tak ochoczo Polacy zapraszali na taczki takich szubrawców, a dziś, nie rozumiem tego…

 55. rabarbarek 3 listopada 2011 o 10:08 pm

  Ilosc broni nuklearnej na swiecie. Dane z 2009 roku.

  Dzisiaj szukaja jej w Iranie jako pretekstu do uderzenia.

  https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AonYZs4MzlZbcGhOdG0zTG1EWkVQLVpJbC1UT0I5UHc#gid=0

  • rabarbarek 3 listopada 2011 o 10:21 pm

   Rosja ostrzega USA przed wojna z Iranem. Genaral przypomina , ze przestrzegali takze przed wkraczaniem do Afganistanu [ w koncu mieli doswiadczenie] , ale Ameryka nie sluchala. Ma nadzieje , ze tym razem … Ale wiemy , ze to nie zalezy od Ameryki.

   Na dzisejszym szczycie 20ki moga wazyc sie nasze losy , a my nawet o tym nie wiemy.

   • rabarbarek 3 listopada 2011 o 10:34 pm

    Wiadomo jednak komu najbardziej zalezy na zaatakowaniu Iranu i o tym Rosja milczy. O ile w mediach zachodnich niewiele retoryki wojennej , o tyle w izraelskich roi sie od niej. Nie wiadomo czy to tylko wojna nerwow czy przygotowania do wojny. Najgorsze jest to , ze w Izraelu nie ma opcji trzeciej czyli tej , ze wojny da sie uniknac. Vice premier kloci sie z ministrem obrony o to , kto pierwszy ma zaatakowac. Czy Izrael i potem dolaczy NATO , czy od razu wyslac tam Amerykanow i ich sojusznikow. Zadna z opcji nie jest dobra.
    Co moze zatrzymac szalencow?

    http://www.haaretz.com/print-edition/news/senior-israeli-ministers-clash-over-military-option-against-iran-1.393383

    • Konarski 4 listopada 2011 o 12:21 am

     Przez jakiś czas od chwili ataku na Iran i blokady Cieśniny Ormuz Rosja będzie sowicie zarabiać na surowcach. Ceny pofruną w górę.
     Ale tylko przez jakiś czas.

 56. Mariusz 3 listopada 2011 o 11:09 pm

  No cóż, wygrałem dziś konkurs na „czarny charakter” na pewnej poczytnej stronie ale trzeba skupić się na bieżących wydarzeniach, a nie na przepychankach personalnych.

  Mgła nad warszawskim lotniskiem Okęcie uniemożliwia przyloty i starty samolotów. Lotnisko pracuje normalnie, ale decyzje za każdym razem podejmują piloci. Tylko kilku zdecydowało się lądować. Pozostałe maszyny zostały przekierowane na inne lotniska. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że zamglenia i nisko osadzone chmury mogą dać się we znaki także innym polskim lotniskom.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Okecie-znow-zablokowane-Samoloty-przekierowane-na-inne-lotniska,wid,13956737,wiadomosc.html
  (wpis z 18.01)

  a to wpis z ok. 21.30
  Kolejne awaryjne lądowanie w Warszawie – podaje TVN Warszawa. Boeing 737 Polskich Linii Lotniczych LOT lecący do Brukseli musiał zawrócić i w gęstej mgle wylądować na lotnisku Chopina. – Samolot zawrócił po stwierdzeniu przez kapitana nieszczelności okna – informuje Leszek Chorzewski, rzecznik LOT. Maszynie udało się bezpiecznie wylądować.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Znow-awaryjne-ladowanie-na-Okeciu-Samolot-do-Brukseli-zawrocil-po-kilkunastu-minutach,wid,13956939,wiadomosc.html

  Czy pamiętacie jaka afera była, że to piloci podjęli decyzję o lądowaniu w Smoleńsku bez stanowczego pozwolenia z wieży?
  …Lotnisko pracuje normalnie, ale decyzje za każdym razem podejmują piloci. Tylko kilku zdecydowało się lądować…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  To już jest kpina w biały dzień!
  A do tego druga pęknięta szyba w ostatnich 2 miesiącach?

 57. Damian 4 listopada 2011 o 12:08 am

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/rosja-wznowila-testy-broni-jadrowej

 58. Teoria Poznania 4 listopada 2011 o 12:48 am

  W moim odczuciu konflikt który się szykuje tak naprawdę będzie dużą zagadką. Bez wątpienia istotną rolę odegra w nim Iran jako kraj będący w centrum, pomiędzy UE, Rosją a dalekim wschodem. O ile wiemy, że na pewno nie będziemy sojusznikami Chin czy Iranu, to prawdziwym czarnym koniem tej wojny może być Rosja. Z jednej strony wspiera Iran, posiada projekty badawcze z Indiami, współpracuje też z Chinami choć te znowu z łakomstwem spoglądają na bogatą Syberię. Nie wiadomo z kim będą musieli walczyć, przed kim się bronić. Martwię się w tym wszystkim o Polskę, czy na pewno ufamy na tyle naszym sojusznikom aby znowu stać w pierwszej linii frontu?

 59. Ktoś 4 listopada 2011 o 1:50 am

  Obecna Ukraina leży na terenach na których do X w istniało bandyckie pastwo Chazarów. Wszelkie rzezie Ukraińskie w tym słynny „wielki głód” „czy „działalność UON/UPA” to było sponsorowane przez syjonistów oczyszczanie tamtych terenów z ludzkiego bydła zwanego goje. To co się teraz dzieje na Ukrainie – te przypadkowe szturmy „dziarskich weteranów” to tylko próba pozapolitycznego obalenia prawowitego rządu Ukrainy (bo nie jest zbytnio uległy zachodowi) jak i staraniami odtworzeniowymi Chazarskiej enklawy bo jak wiadomo w Izraelu jest coraz bardziej niepewnie bo sąsiedzi coraz bardziej się odgrażają na zrównanie tego terrorystycznego bękarta z ziemią.

  W Polsce tez pojawia się coraz więcej „prężnych młodych”. Wojewodzi z wielkim oddaniem „nadają polskie obywatelstwo potomkom członków 2 wojennej V kolumny czy dzieciom byłych SBeków. Jak na Ukrainie zostanie przejęta władza bądź zostanie nadany ogólnoświatowy apel w Polsce tez się zacznie przejmowanie siłą prawa – dokładnie w taki sam sposób jak w okresie międzywojennym żydowskie bojówki terroryzowały Kresy przy milczącej zgodzie władz i nieporadności (politycznej poprawności) policji. Tamtych policjantów spotkał nieprzyjemny los. Po wkroczeniu Armii Czerwonej zostali przez swoich sąsiadów żydów zadenuncjowani, powyciągani siła z domów i nakazem kolejnego żyda skrytobójczo pomordowani w Katyniu, Ostaszkowie i innych okolicznych im obozach. Jaki los szykowany jest obecnym spolegliwym Policjantom? Zwłaszcza tym którzy zostaną oddelegowani na pierwsza linie antypolskich burd zaplanowanych przez bolszewie syjonistyczno-nazistowską do wywołania 11.11.2011. Będą się beztrosko przyglądać rzeziom czy tez sumienie weźmie górę nad rozkazami góry które najwyższe czynniki już omówiły z wybrańcami. Bo nie oszukujmy się, ostatnie spotkanie u prezydenta Polski nie dotyczyło pogody ale tego co jest zapisane pod nazwa Judeopolonia – kolejnego getta dla białych ludzi.

  Ponieważ w ramach Judeopolonii miała zostać zawłaszczona także znaczna cześć południowo-wschodniej Polski nie powinno nikogo dziwić czemu „polscy politycy” niemalże jak nowożytni Rejtani walczyli o prowadzenie wszelkich ropociągów czy gazociągów dokładnie przez przewidziane pod przyszłe chazarskie państewko tereny. Bo kto ma kontrole nad nimi może niespodziewanie pomóc sąsiadowi dokąd one prowadza wpaść w kłopoty gospodarcze czy nawet polityczne.

 60. Pingback: Polski „Nostradamus” Alef Stern zdemaskowany. « Dziennik gajowego Maruchy