Wydarzenia i komentarze, 7 listopada 2011r.

Oszustwo z „brzozą” udowodnione.   Brutalne morderstwa „rządu” Al-kaidy w Libii
(…) w Smoleńsku ŻADNEGO WYPADKU LOTNICZEGO  PAMIĘTNEGO DNIA KWIETNIOWEGO NIE BYŁO (…) Psychopaci z wypranymi mózgami, szkoleni przez CIA, Mossad i inne „agencje” w Guantanamo z Al-Kaidy, dokonują brutalnych czystek w Libii przy czynnej pomocy ze strony NATO (…)
  ========================================================
Oszustwo z „brzozą” udowodnione.
Wypadek samolotu TU-154 z 7 września 2010 roku potwierdza, że lądowanie w lesie nie mogło być przyczyną zniszczeń polskiego samolotu w Smoleńsku. Zdjęcie po lewej to tylko mały przykład tego jak zachowują się drzewa cięte skrzydłami lądującego samolotu.Lądowanie nastąpiło na opuszczonym lotnisku w Izhma. Samolot przetoczył się poza krótki pas i wpadł w las, ścinając po drodze kilka drzew. Uszkodzenia były na tyle niewielkie, że właściciel – firma Al Rosa, dokonała naprawy na miejscu i samolot znów wyleciał w rejs. Link otrzymałem mailem z następującym komentarzem:

„Poniżej kilka zdjęć wyraźnie potwierdzających tezę, że w Smoleńsku ŻADNEGO WYPADKU LOTNICZEGO  PAMIĘTNEGO DNIA KWIETNIOWEGO NIE BYŁO. Innymi słowy wszystkich, którzy mącą ludziom o wypadku można uznać z albo dezinformatorów  lub pożytecznych idiotów.”

Więcej zdjęć jest tutaj: http://englishrussia.com/2011/11/04/the-lucky-tu-154/#more-74596
Zob. też inny wypadek lotniczy, niedaleko St Petersburga: http://englishrussia.com/2008/10/24/the-crash-site/

Tak terroryści z Al-Kaidy rządzący Libia traktują jeńców

Brutalne morderstwa „rządu” Al-kaidy w Libii
Psychopaci z wypranymi mózgami, szkoleni przez CIA, Mossad i inne „agencje” w Guantanamo z Al-Kaidy, dokonują brutalnych czystek w Libii przy czynnej pomocy ze strony NATO. Szczególnie brutalny jest niedawny mord na kobietach z ochrony Muammara Kaddafiego. Bandziorom uznanym przez rządy wielu krajów jako „legalny rząd Libii” udało się zlokalizować „Amazońską Straż” i wzorem Hunów wyrżnąć ją w pień, wcześniej torturując i gwałcąc. Te, które zostały zastrzelone miały szczęście, jedna kobieta była torturowana przez kilka dni zanim ją uduszono.
Warto się przyjrzeć w jakiej kolejności kraje uznają ten terrorystyczny „rząd” zwany Narodową Radą Tymczasową. Otóż jako pierwszy uznała go Francja już 10 marca 2011, zaraz potem Niemcy (nieformalnie), Katar, Kuwejt i Gambia. W maju terroryści byli legalnym rządem dla Hiszpanii, Danii i Holandii, potem dla Turcji i Rosji (nieformalnie) oraz Jordanii. W czerwcu Hiszpania, Australia, Niemcy (już formalnie), Kanada, Bułgaria, Chorwacja i Czechy. 8 lipca OK dla terrorystów dała Polska.
Jak na razie terrorystycznej NRT nie zaakceptowały oficjalnie takie kraje jak m.in. Argentyna, Brazylia, Peru, Izrael czy Meksyk, choć 16 września w ONZ głosowały za jej uznaniem. Przeciwko uznaniu terrorystów za legalny rząd tymczasowy nadal jest kilkanaście krajów, takie jak m.in: Angola, Boliwia, Kuba, Ekwador, Namibia, Zambia, Republika Płd. Afryki czy Wenezuela.
Nieobecne podczas głosowania były takie kraje jak m.in. Białoruś, Korea Płn, Haiti, Turkmenistan, Uzbekistan czy Pakistan. Co ciekawe, za legalizacją terrorystów był nawet Iran. Nikt nie może też zrozumieć stanowiska Rosji, która dotąd popierała bezwarunkowo Kaddafiego. Ogólnie za było 107 krajów, 22 przeciw, a 12 nie głosowało.
Historia surowo oceni świat za to co się stało w Libii. Z jednej strony Al-Kaida występuje jako organizacja terrorystyczna, a jej liderzy są poszukiwani na całym świecie, a z drugiej akceptuje się rząd złożony z członków tej ludobójczej organizacji, nie wspominając nawet o tym słowem w mediach. Jest to wynikiem tego, że Al-Kaida od samego początku była tworem międzynarodowej sitwy posługującej się agencjami wywiadowczymi takimi jak CIA, MI5, FSB czy Mossad. Współpracy NATO z Al-Kaidą podczas terrorystycznego przejęcia rządów w Libii nie można wytłumaczyć w inny sposób.
Głosowanie w ONZ potwierdza to, że większość krajów dała się sterroryzować przez neofaszystowski NWO.
Przykładem kooperacji mediów z terrorystami światowymi jest cenzura materiałów filmowych zamieszczanych na YouTube. W przypadku drastycznych zdjęć, filmy są usuwane lub blokowane jako że zawiera treści „potencjalnie obraźliwe lub nieodpowiednie”. Zob.: http://www.youtube.com/watch?v=4R3sFvy1zGg
Należy tu dodać, że w opinii uczciwych, dobrze poinformowanych dziennikarzy, takich Allain Jules, NATO w swoim działaniu jest gorsze od nazistów. Jak wiadomo, USA i NATO jest w rękach satanistycznych syjonistów – tu jest cała przyczyna zła. I nie skończy się to dobrze dla planety i ludzkości.

Na podst.:

Reklamy