Wydarzenia i komentarze, 8 listopada 2011r.

Bob Chapman: nowy dolar w drodze
Rosja ostrzega przed okropnymi konsekwencjami ataku na Iran
El Hierro – wybuch coraz bliżej
  

Bob Chapman: nowy dolar w drodze
http://bobchapman.blogspot.com/2011/11/bob-chapman-new-dollar-is-underway.html
Jeden z najbardziej znanych niezależnych ekspertów finansowych, były broker giełdowy, ujawnia plotkę, która krąży wśród profesjonalistów z górnej półki elit finansowych, którzy są bezpośrednio związani z FED (Federal Reserve – prywatna instytucja, która od 1913 roku jest m.in. odpowiedzialna za emisję dolara).
Otóż FED zamierza wprowadzić na rynek nową walutę. Nie będzie nią Amero, o którym było dość głośno kilka lat temu, ale prawdopodobnie nowy dolar. Powodem ma być fakt, że dolar amerykański już niedługo, może w ciągu półtora roku, może mniej, utraci status waluty światowej. Nowy dolar jeszcze nie zaczął być nawet drukowany. Chapman zastrzega sobie prawo do poprawki tej informacji, jeśli sytuacja się zmieni.

Rosja ostrzega przed okropnymi konsekwencjami ataku na Iran
http://www.theaustralian.com.au/news/world/russia-says-strike-on-iran-would-be-a-very-serious-mistake/story-e6frg6so-1226188099943

Tak ma wyglądać nowa mapa Izraela

Rosyjski minister spraw zagranicznych, Sergiej Ławrow oświadczył, że byłby to „poważny błąd, pełen nieprzewidzianych konsekwencji”.
Oświadczenie jest reakcją na groźby Izraela, które poprzedzają nowy raport ONZ na temat programu nuklearnego Iranu. Rosja w ten sposób próbuje ochronić swojego sprzymierzeńca z czasów sowieckich przed szkodliwymi sankcjami oraz wojną.
Zdaniem Ławrowa (i chyba nie tylko), każda militarna interwencja przynosi tylko ludzkie cierpienie i ofiary. Akcja militarna nie jest sposobem na rozwiązanie problemów z Iranem, tak jak i na inne problemy we współczesnym świecie. Najlepszym przykładem jest niepowodzenie akcji militarnych NATO w Afganistanie.
Zgodnie z kartą ONZ użycie siły możliwe jest tylko w przypadku obrony przed interwencją z zewnątrz oraz jeśli podjęta zostanie odpowiednia uchwała Rady Bezpieczeństwa ONZ.
Należy tu dodać, że Izrael nieformalnie posiada 500-800 głowic jądrowych oraz ofensywne bronie biologiczne i chemiczne. Informacje o arsenale jądrowym zostały ujawnione przez Mordechaja Vanunu, który odbył za to karę 18 lat więzienia w samotnej celi. Po wypuszczeniu nadal jest represjonowany.
Międzykontynentalne rakiety balistyczne „Jerycho” mają zasięg 11,500 km i są przeznaczone do odparcia ataku nuklearnego. Dodatkowo posiada łodzie podwodne z rakietami uzbrojonymi w głowice jądrowe. Izrael nie podpisał układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Nikt dotąd nie zadał sobie trudu zbadania arsenału Izraela. Wynikać to może z szantażu nuklearnego jakim Izrael trzyma w szachu cały świat – tzw. „opcji Samsona” – ostatecznego unicestwienia świata w przypadku ataku na Izrael.
Z drugiej strony, takie małe państwo jak Izrael nie miałoby szans w konwencjonalnej wojnie z państwami arabskimi, stąd konieczność specjalnego uzbrojenia. Arabowie z kolei boją się realizacji planów tzw. „Wielkiego Izraela” – syjonistycznego mocarstwa, które będzie się rozciągało od Egiptu do Iranu.
Sądząc po wojnach w regionie, te plany są obecnie realizowane, a Iran z bronią nuklearną może być poważną przeszkodą.

Materiały:

El Hierro – wybuch coraz bliżej
Wczoraj na forum lunaticoutpost.com porównano zgromadzoną obecnie energię do tej z 7 października. El Hierro można oglądać na żywo gdy kamera jest włączona tutaj: http://www.ustream.tv/channel/el-hierro1
Wykres dowodzi, że następują ciągłe podwodne erupcje. Przypuszcza się, że są przynajmniej 3 otwory, przez które lawa wydostaje się do morza. Badacz El Hierro Raymond Matabosch uważa, że morze w Las Calmas świeci na czerwono. Widziano sześć takich rozbłysków. Dzisiaj na jego stronie earthquakereport.com alarm został podniesiony do czerwonego, gdyż drgania harmoniczne nagle osłabły. Mogło to być przyczyną podniesienia się aktywności otworów erupcyjnych.
Wydarzenia toczą się bardzo szybko, zamieszczone zdjęcia satelitarne NASA sprzed kilku są prawdopodobnie już nieaktualne.
Raymond Matabosch prowadzi obserwacje z wybrzeża, wcześniej był na morzu, ale musiał się wycofać gdyż nie można było tam już oddychać. Erupcje pary i pyłu, które ostatnio oglądał miały już wysokość 40-100 metrów.Matabosch uważa, że erupcje będą się stopniowo powiększać. Na stronie są też niezwykłe zdjęcia i nagrania wideo.

Reklamy

252 responses to “Wydarzenia i komentarze, 8 listopada 2011r.

 1. Ktoś 8 listopada 2011 o 7:43 am

  Prędzej czy później następczynie CAR BOMBY rozświetlą niebo a wtedy linie brzegowe bardzo wielu zadufanych w sobie państw ulegną diametralnym przemianom i wtedy toi co prorokował o Klimuszko spełni się w całej okazałości.

  • Lutek 8 listopada 2011 o 2:46 pm

   Uwaga uwaga! o godzinie 1:35pm i 1:36 pm ktoś podpisany „pola” zamieścił linki do zawirusowanych plików. To tzw. koń trojański na wasze kompy! Nie klikajcie w to! wiecej na ten temat w moim komentarzu trochę niżej, a tuż pod tymi linkami:

   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/11/08/wydarzenia-i-komentarze-8-listopada-2011r/#comment-48771

   Jeden z tych plików wysłałem do Virustotal (swoją drogą genialne narzedzie) i 4 programy antywirusowe rozpoznały w nim konia trojańskiego:

   http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=207691fee7ad3238514462d718ed1626229d37c35fc3696a61325c4b4082207c-1320755337#

   • pola 8 listopada 2011 o 5:08 pm

    Jeszcze jak byś podpowiedział jak najszybciej to zwierze przegonic.prubowałam Spybotem i Awira AntiVir to zablakowało mi to drugie.

    • vortex 8 listopada 2011 o 6:49 pm

     linux i po wirusach

     • Brus_Zły_Lis 8 listopada 2011 o 7:55 pm

      najlepsze na to antywirusy z zewnętrznego nośnika pamięci
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/iii-wojna-swiatowa-chiny-vs-usa.html

     • zeebii 8 listopada 2011 o 9:24 pm

      Racja, zainstalować Linuxa. Można także odpalać system operacyjny z płyty bez konieczności instalacji na dysku, wcześniej pobierając i wypalając na płycie cd Także Openinduianę 151a można odpalać z płyty Live http://openindiana.org/
      Kilka przykładowych dystrybucji które można odpalać z płyty: Slax, Lucy puppy, Slacko, DSL, Privatix Live, UPR Ubuntu Privacy Linux, BSD: GhostBSD 2.5 BETA, Linux Mint, Debian,

      • zeebii 8 listopada 2011 o 9:46 pm

       Dla tych którzy nie są w temacie: pobrać plik, zwykle jest to plik w formacie iso. potem zapisać jako [save as] i następnie wypalić w Nero lub Alcoholu -jako iso. Gotowe. Czasami trzeba jeszcze ustawić w „biosie” jako pierwszy napęd dyskowy cd rom -choć zazwyczaj jest ustawiony jako pierwszy.
       Można także odpalać system operacyjny z pendrive http://eart.cba.pl/windowslinuxzpendrive.html [uwaga: strona nie ma polskiech znaków]

       • zeebii 8 listopada 2011 o 10:15 pm

        Ciekawostka. Czy MSWiA złamała prawo? ? http://webhosting.pl/MSWIA.zamowilo.narzedzia.do.zlamania.Tora.i.podsluchiwania.internautow.Czy.zlamalo.przy.tym.prawo

        • peryskop 9 listopada 2011 o 2:03 pm

         @Lutek – dzięki za podjęcie akcji.

 2. icek 8 listopada 2011 o 7:53 am

  W koncu cos trzeba z tym „dularem” zrobic,bo przeciez juz tyle sie go nagromadzilo w skarpetach swiata .
  Ale co na to Chiny,ktore tyle dolarow zebraly za szwoj szmelcowy towar ?
  Czy dostana jeden nowy dolar za 1000 starych ???
  Przeciez moze sie okazac ,ze to juz tylko stary papier i to ten,ktory mial tylko dwa kolory „siwy i zielony”,pozniej podmalowano „nowe pedalskim kolorem”.

  Oj bedzie siedzialo na swiecie jak ta papierowa potega runie .
  Zawsze przeciez po starym przychodzi nowe ,co nie znaczy ,ze lepsze.

  • kosiardeyablos 9 listopada 2011 o 9:20 pm

   NO faktycznie dolar sie rozpada. Położyłem bagsa na stole i piramida mu odpadła !

 3. gozdek 8 listopada 2011 o 8:31 am

  http://newworldorder.com.pl/,
  nie chodzi , wie ktoś dlaczego???

  • hjk 8 listopada 2011 o 8:49 pm

   już chodzi, ta strona tak ma że od czasu do czasu znika, już kilka razy tak było…

 4. No Tak 8 listopada 2011 o 8:46 am

  Nie w temacie, ale może jednak walnąć YU55 08.11.2011 r od 19.00-…..
  http://abcnews.go.com/US/story?id=92224&page=1#.TrhHmZuAo8kUS/story?id=92%EF%BF%BD
  lub sami walną. Jak mówią „Paranoja to wyższy poziom świadomości”.

  • Stirlitz 8 listopada 2011 o 2:11 pm

   Amerykanie mają dziury na granicy z Meksykiem i Kanadą , fakt trzepią na lotniskach i w portach strasznie , nawet macali pana Venture , przez co się pogniewał i dał sprawę do Sadu
   ja ma wjechać grupa dywersyjno- uderzeniowa to wjedzie przez Meksyk lub Kanade

 5. snajper-s 8 listopada 2011 o 9:01 am

  Zanieczyszczona woda w Rogowie. Łupki zagrażają? W Rogowie na Zamojszczyźnie wstrzymano prace przygotowawcze do eksploatacji łupków. Wszystko przez wodę, na której jakość skarżą się mieszkańcy. W sąsiedniej gminie takich problemów nie było – amerykańska firma podpisała już umowy dzierżawy z właścicielami terenu aż na trzydzieści lat.
  – Żona kran odkręciła i krzyczy do mnie, że woda czarna idzie ze studni. Ja przyszedłem, popatrzyłem i faktycznie, tak jakby przez węgiel, taka klejąca maź była – mówi przejęty sołtys Rogowa, Wiesław Tryniecki. O problemie sołtysa i mieszkańców wsi informowali wcześniej reporterzy programu „Superwizjer TVN”. Wiesław Tryniecki jest przekonany, że do zanieczyszczenia wody doszło po tym, jak firma Geofizyka Toruń, pracująca na zlecenie amerykańskiego inwestora – firmy Chevron – przeprowadziła w okolicy badania sejsmiczne z użyciem ogromnych wozów wprowadzających ziemię w drgania. Mieszkańcy nie byli jednak poinformowani, że może dojść do osuwania się ziemi i skażenia wody. Po ekspertyzie Sanepidu wiadomo, że woda nie nadaje się do picia. Mieszkańcy czerpią ją ze źródełka położonego w pobliskim rezerwacie. Geofizyka Toruń „Łupki nie zagrażają ekologicznemu bezpieczeństwu”
  Odwiert w poszukiwaniu gazu łupkowego w Markowoli na Lubelszczyźnie, który… czytaj więcej »
  odmawia komentarzy. Wątpliwości zgłaszane przez sołtysa Rogowa już wcześniej doprowadziły do wstrzymania prac w bezpośrednim sąsiedztwie wsi. Intensywne prace Chevron rozpoczął jednak w sąsiedniej gminie. Nikt nie protestował przy badaniach sejsmicznych, nie było dyskusji gdy amerykańska firma przyjechała na miejsce ze swoim sprzętem.Jak udało się ustalić reporterom „Polski Świata”, mimo, że oficjalnie trwa jedynie etap poszukiwawczy, firma podpisała już umowy dzierżawy z właścicielami terenu aż na trzydzieści lat. Mieszkańcy nie chcą mówić o szczegółach umów, podpisali specjalną klauzulę.

  ================================
  … a wszyscy w Polsce się śmiali.- SS korporacje zjadają Polske
  ===============================

  • OlO 8 listopada 2011 o 5:48 pm

   Mapy geologiczne Polski
   http://ikar.pgi.gov.pl/cms/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=5&Itemid=18&lang=pl

   można sobie we własnym zakresie nanieść gdzie ryją ale trzeba pobawić się programem graficznym, moim zdaniem najgorzej może być w dużych miastach jak woda zostanie zatruta

  • Niespotykanie spokojny człowiek 8 listopada 2011 o 7:53 pm

   Warto przeczytać i rozpowszechnić
   „Apel do sąsiadów odwiertów gazu łupkowego”:

   http://defensorvitae.wordpress.com/2011/10/05/apel-do-sasiadow-odwiertow-gazu-lupkowego/

 6. alexirin 8 listopada 2011 o 9:27 am

  a mnie sie wydaje ze tą nową walutą bedzie…..
  CHIP RFID a nie zaden nowy dolar?
  http://alexirin.wordpress.com/znamie-bestii/

  • Kurohige 8 listopada 2011 o 1:16 pm

   Takiego zbitku powklejanych informacji dawno nie widziałem. Do tego większość przytoczonych tam fragmentów to bzdury. Nóż mi się otwiera jak czytam takie strony. Zrób jakiś mały „research” najpierw, ok?

   • alexirin 8 listopada 2011 o 5:01 pm

    tutaj masz inna wersje
    http://alexirin.wordpress.com/2010/11/15/upowszechniaj-wiedze-o-czipie-rfid/

    • Kurohige 8 listopada 2011 o 8:32 pm

     Nie ma niczego co mogłoby mnie zainteresować. Przed zamieszczaniem czegokolwiek zalecam większe zgłebienie tematu. Technologia RFID to nie tylko chipy, o których piszesz. Jest to technologia, która po kontakcie z polem elektromagnetycznym wysyła pewne informacje. Paypass tak właśnie działa. Podobnie karty miejskie czy innego rodzaju karty wstępu.
     Trzeba naprawdę filtrować wiele bzdur, które na ten temat się pojawia. Gdzieś nawet czytałem, że te chipy potrafią wysłać dane do satelity :/ Ech…

     • hjk 8 listopada 2011 o 8:51 pm

      kto je tam wie moze i potrafią…
      stare tego nie potrafiły, ale postęp jest nieubłagany i kto wie, co potrafią dzisiejsze czipy…

      • peryskop 9 listopada 2011 o 1:56 am

       @hjk – Koncepcja jest taka, że RFID z uwagi na nikłą moc wymienia dane ze stacją pośrednią – np bramką przy kasie czy w tramwaju, a stamtąd dane biegną do silniejszych przekaźników, skąd mogą być przesłane do satelity. Dość typowy system hierarchiczny.

       Nie słyszałeś o tym @Kurohige?

       Podobno plany zwolnienia pasma naziemnej TV i przejście na platformy cyfrowe wiąże się nie tylko z poprawą jakości i pojemności przesyłu sygnałów RTV, ale także z planami wykorzystania tego zakresu na potrzeby RFID.

  • ciociababcia 8 listopada 2011 o 6:39 pm

   “Są już gotowe” – powiedział prezydent Rosji na szczycie G-8 pokazując projekt monety jednej, wspólnej, globalnej waluty
   http://pics.livejournal.com/a_kolesnichenko/pic/00021ace/s640x480

   • peryskop 9 listopada 2011 o 2:00 am

    No @ciociu, ale to jest news sprzed dwóch lat!
    Od tamtego czasu koncepcje wciąż się zmieniają.
    Tylko linie papilarne prezydenta Rosji pozostały jak były.

    • ciociababcia 9 listopada 2011 o 9:28 am

     Oczywiście pryskop. Warto jednak wiedzieć jak rozwija się „praca” nad zniewoleniem ludzkośoci i kto jest zainteresowany, a wręcz ma głos decyzyjny w jewrazji.
     Taka ciekawostka:
     Nazwa Rusi i Rusinów
     Uważa się, że w każdej legendzie jest ziarno prawdy, ale „legenda” o Lechu, Czechu i Rusie jest wyjątkiem potwierdzającym tę regułę, albo… w ogóle nie jest legendą. Jest to wyjątkowo nieszczęśliwe opowiadanie, które narobiło wiele złego w świadomości Polaków. Nie było trzech braci. Braci było tylko dwóch. O ile Czesi są bliskimi krewnymi Lechitów, o tyle Rusowie nie mają tu nic do rzeczy. Byli Waregami, a więc Germanami.
     http://blogmedia24.pl/node/53118
     A wczoraj wysłuchałam felietonu red. Witold Michałowski – publicysta, redaktor kwartalnika „Rurociągi”, w którym (poza tematem) pada stwierdzenie, że Putin nie jest Rosjaninem, a Germanem.
     To wyjaśniałoby niektóre posunięcia, jednak brakuje mi kilku wiadomości – potwierdzić pochodzenie Putina
     związek Merkel i Putina wydaje się oczywisty – oboje są masonami, najprawdopodobniej iluminati.

     • zenobiusz 9 listopada 2011 o 9:52 am

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/kim-jest-putin-kto-smie-tak-klamacw-zywe-oczy/
      Czego to jeszcze nie wymyślą.Ale negowanie „trzech braci” to już przesada.Waregowie nie byli przodkami Rusinów,w ich „adminitratorami.Ręce opadają,czego to się nie wymyśli.Bardziej zgermanizowanych duchowo Słowian,niż Czesi,nie da się wymyślić,a co ze Słowakami,Serbami itd.???”

  • AQQ 8 listopada 2011 o 9:29 pm

   Juz dawno czytałam (opracowanie w pdf) o obrocie bezgotówkowym w PL do 2013r.

 7. z4truty 8 listopada 2011 o 9:29 am

  A to ciekawe. Warto się temu przyjżeć:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/07/stworzyc-bank-centralny-bankow-centralnych-watykan-glownym-narzedziem-antychrysta-i-globalistow/

  • monitorpolski 8 listopada 2011 o 12:10 pm

   Agenturalny wpis.

   • Stirlitz 8 listopada 2011 o 2:27 pm

    ja bym powiedział , że reklamowy 🙂

 8. pola 8 listopada 2011 o 9:33 am

  Przypadek Aten pokazuje, jak wraz z długiem kurczy się suwerenność państwa. Podstawowym zadaniem nowego rządu Grecji będzie wykonanie programu oszczędnościowego przyjętego na szczycie Unii Europejskiej 26 października. Taki cel postawiła przed Atenami grupa frankfurcka: Angela Merkel, Nicolas Sarkozy, Jose Barroso, Mario Draghi, Olli Rehn i Jean-Claude Juncker.
  http://ft.forsal.pl/artykuly/563744,dlugi_odbieraja_suwerennosc_grecja_bedzie_rzadzona_z_frankfurtu.html

  • monitorpolski 8 listopada 2011 o 10:01 pm

   Co można oszczędzić, skoro system zakłada, że niemożliwe jest spłacenie „długów”. Długi nie są realne, nie stoją za nimi żadne pieniądze. A banki chcą żeby im zwrócić pieniniądze. Tych pieniędzy nikt nie ma i nie będzie miał!

 9. snajper-s 8 listopada 2011 o 9:33 am

  Monsanto wyprodukowany w 1944 roku DDT Sprayed w sprawie dzieci w 1957 roku.

  Dzisiaj: chemtrails-GMO-chemiczna żywność-fluoryzacja wody-propaganda zklamanej demokracji (demokracja=faszyzm)

  =============================
  Omijając chory świat posłuchajmy sobie muzyki REGE:
  http://www.mixcloud.com/categories/reggae-dancehall/

 10. Lidka 8 listopada 2011 o 10:08 am

  Panie Marku – posprzedawalam wczoraj wszystkie swoje akcje na GPW i jak na razie straciłam 😦
  Sama teraz nie wiem, czy przez to czytanie alterblogow nie pospieszyłam sie za mocno.
  Jak Pan myśli ?

  • peryskop 8 listopada 2011 o 10:22 am

   Czyli na razie wina po stronie GWP!
   Ale w dalszej perspektywie ta „jak na razie strata” powinna być jednak dla pani korzystna.

   • 44 8 listopada 2011 o 10:51 am

    Korzystna? Chyba przy założeniu, że gdyby pani Lidka nie sprzedała wczoraj, to straciłaby sprzedając je za na przykład za miesiąc po jeszcze niższej cenie. To jedyna „korzyść” w tej sytuacji.

    • peryskop 8 listopada 2011 o 11:16 am

     Wszystko jest względne – zwłaszcza efekty gier giełdowych.
     Czy po spodziewanym tąpnięciu wielu nie chciałoby odnotować właśnie tej jedynej „korzyści”?

     • AQQ 8 listopada 2011 o 11:54 am

      Lepszy wróbel w garści niż skowronek na dachu…

      • Lidka 8 listopada 2011 o 12:04 pm

       Na razie czekam do pszyszłego tygodnia, bo mając na uwadze najbliższe dni /9-11 listopad/, wolałam się zabezpieczyć tj. pozbyć tych papierów.

       • rambo8 8 listopada 2011 o 8:25 pm

        Straciłaś ? znaczy drożej kupiłaś niż sprzedałaś ?

        • hjk 8 listopada 2011 o 8:53 pm

         Prawdziwy krach i powszechne bankructwo jest przewidywane dopiero na 2012;
         http://www.prisonplanet.pl/polityka/lwilliams_rewolucje_na,p120580082

        • hjk 8 listopada 2011 o 8:54 pm

         Prawdziwy krach i powszechne bankructwo jest przewidywane dopiero na 2012:
         http://www.prisonplanet.pl/polityka/lwilliams_rewolucje_na,p120580082

  • Roma 8 listopada 2011 o 12:07 pm

   @ Lidka
   dobrze Pani zrobiła z akcjami, bo ryzyko było za duże
   inwestowanie to zarządzanie ryzykiem,
   podstawowy cel to ochrona kapitału a dopiero drugi cel to zysk
   giełdą rządzą spekulanci i często robią inaczej niż spodziewa się tzw. …. rynek
   celowo, bo tylko wtedy ONI zarabiają
   nie ma podstaw, żeby giełda szła do góry, ale często tak się dzieje, żeby zmylić leszczy
   jak leszcze uwierzą w hossę i nakupią akcji, to wtedy przyjdzie silna zwała
   ja bym sugerowała kupno opcji na spadki, tanie więc mniejsze ryzyko
   albo inwestycja w walutę np euro lub franka CHF

   • Roma 8 listopada 2011 o 12:10 pm

    dobrą inwestycją jest też złoto
    bo to waluta na ciężkie czasy

    • sebecx 8 listopada 2011 o 11:08 pm

     ..ciekawe czy i na nowe czasy też…

  • monitorpolski 8 listopada 2011 o 12:12 pm

   Nie jestem ekspertem giełdowym, jeśli już to robię tłumaczenie ekspertów. Owszem, był artykuł na ZeroHedge, ale coś mi się nie wydawało że taki będzie scenariusz. Fulford twierdzi, że armagedon giełdowy nastąpi 11.11.11. Zobaczymy.

   • junixy 8 listopada 2011 o 5:18 pm

    No to ciekawe czy słowa Fulforda się sprawdzą … różne daty się pojawiały w różnym kontekście i myślę, że codzienne życie jest bardziej zaskakujące niż owa numerologia, Jackowski itp. Ja już nie mam siły prosić mojego M, żeby pozbył się papierów, bo on wręcz przeciwnie, chce zarobić na kryzysie! A ponieważ gra własnymi pieniędzmi jeszcze z czasów przedmałżeńskich to w sumie nic mi do tego, on w przeciwieństwie do mnie ma zakorzenione większe poczucie bezpieczeństwa i nie ruszają go teorie spiskowe, ze mnie najwyżej ma „polewkę” …

    • Rodriguez7 8 listopada 2011 o 7:23 pm

     współczuję

     • hjk 8 listopada 2011 o 9:04 pm

      Zalezy jak gra, zasadniczo jesli jest ostrożny nie powinno się nic stac, choć wpadki są możliwe…ale jak nastąpi ten ostateczny krach, to nic tu nie pomoże, jak uciekanie z pieniędzmi i trzymanie w skarpecie albo pozbycie sie ich i kupno jakichś aktywów trwalszych niz papier.
      http://www.prisonplanet.pl/polityka/lwilliams_rewolucje_na,p120580082
      Obecnie dla wszystkich powinno być jasne, ze żaden krach jest niemożliwy jesli une mają worek z pieniedzmi bez dna i wszystko mogą kupić, kto cokolwiek będzie sprzedawał. W usa od lat działa tzw. PPT czyli plunge protection team niedopuszczajaca do wiekszych spadków i wkraczająca w krytycznych momentach. Jedyny problem moze być w chwilowych zakłóceniach z dopływem odpowiednich ilości gotówki. Wszystkie spadki sa dokładnie sterowane, granice określone, poziomy i limity poustawiane.
      Jedyny krach, jaki się moze zdarzyć, to albo na skutek jakiegoś nieoczekiwanego kataklizmu, kiedy wszystko po prostu się załamie, albo decyzji elit, ze likwidują obecny orządek i zaczyna się coś nowego.

      • junixy 9 listopada 2011 o 11:13 am

       No,to brzmi racjonalnie, a przynajmniej daje nadzieje na względny spokój, myślę, że mój M jest mimo wszystko dosyć ostrożny, ma akcje zresztą w branży spożywczej polskich spółek, to póki co ponoć „pewniejszy” interes, jeśli wziąć pod uwagę, że Polska może być w przyszłości spichlerzem Europy…

  • Roma 9 listopada 2011 o 11:46 am

   @ Lidka

   No i jaka jest dzisiaj ocena tamtej przedwczorajszej decyzji o sprzedaży akcji ?
   Gdy wszystko leci na dół ?
   wszystko jest względne

 11. Oszukać_przeznaczenie 8 listopada 2011 o 10:33 am

  A co jeśli wszystko związane z yu55 to tylko odwrócenie uwagi wszyscy skupieni są na tym obiekcie natomiast szykowane jest coś gorszego. Bardzo zaciekawił mnie test który 9.11.11 zostanie przeprowadzony powyłączają stacje telewizyjne i puszczą sygnał testowy. Gdzieś już widziałem cuś takiego jeden jedyny raz w filmie jerycho kiedy powybuchały bomby nuklearne w miastach USA wówczas puszczono taki właśnie sygnał. Potem nastąpił atak na Iran. Takie wydarzenia opisuje operacja Blackjack na jednym z slajdów jest data 9.11.11 a ponieważ jest to w UK jest to 9 listopad 2011 http://www.telegraph.co.uk/culture/4613223/Blackjack-Part-5.html?image=7

  • AQQ 8 listopada 2011 o 12:41 pm

   http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/bedzie-iii-wojna-swiatowa_213167.html
   jest tam liczba wojska i rodzaj uzbrojenia.

   • Stirlitz 8 listopada 2011 o 2:39 pm

    z tego porównania to Iran jest obrońcą a Izrael napastnikiem

  • Ktoś 8 listopada 2011 o 7:25 pm

   10 tego jest pełnia. Tego dnia się zacznie obrządek.

  • largoxx 8 listopada 2011 o 9:21 pm

   NASA jest gotowa do odpalenia rakiety kosmicznej z kalifornijskiej bazy wojskowej Vanderberg. Cel tej misji jest ściśle tajny, ale plotka głosi, że jest to związane z mijającą właśnie Ziemię asteroidą YU55. Być może jest to sonda, która zbada możliwości wylądowania na jej powierzchni. Niektórzy jednak uważają, że w stronę asteroidy wysłana została specjalnie skonstruowana głowica nuklearna, która ma odepchnąć niebezpieczne ciało niebieskie od Ziemi.

   YU55 nie jest zagrożeniem dla Ziemi, ale jej przelot dostarcza idealnej okazji aby wypróbować coś, co istniało do tej pory jedynie w teorii. Rakieta przygotowywana do wystrzelenia z bazy Vandenberg to Atlas Centaur, wystarczająca do osiągnięcia takiego celu.

   http://nowaatlantyda.com/2011/11/08/yu55/

   • peryskop 9 listopada 2011 o 2:05 am

    NASA już różne filmy wykręcała – nawet z podobnym scenariuszem.
    Niech się lepiej zamkną w jakimś schronie a wtedy będzie więcej spokoju.

 12. Tropciel 8 listopada 2011 o 10:36 am

  Och! Mój drogi! Naprawd? ju? nie potrzebujesz waha? si?, ani pyta? czy „JAM JEST”, jest
  Autorytetem? Id?, odwa? si?, u?ywa? tego autorytetu Boga, który wyra?a si? w „JAM JEST”
  wszystkiego co istnieje. Poniewa? ?yczyłe? sobie obecno?ci wielkich Wzniesionych Istot,
  zarz?d?: „JAM JEST widoczn? Obecno?ci? tych, których zw? Wzniesionymi Mistrzami,
  których chc? widzie? tu, przede mn? a których pomoc przywołuj?”.
  Nadszedł ju? moment, ?e mógłby? wyrzuci? cał? niezgod? ze swego umysłu. Napełnij swój
  umysł t? czyst? elektroniczn? esencj?, a ?adna niezgoda nie b?dzie mogła wej??, dopóki
  b?dziesz napełniał go t? Obecno?ci?. Powtarzam tobie, ?e jeste? autorytetem w twoim ?wiecie
  i je?li twoje my?li s? pełne Esencji, nawet najmniejsze zaburzenie mo?e jej dotkn?? czy
  rozproszy?. Pochwy?my wreszcie ten autorytet i u?ywajmy go, oczyszczaj?c cał?
  niezgodno?? i o?wiadczaj?c: „JAM JEST panowaniem człowieka. Dok?dkolwiek bym si?
  udał JAM JEST Bogiem w Działaniu.”

  • szuwaxpl 8 listopada 2011 o 10:55 am

   Tropiciel – dobre, tylko szkoda że użyłeś znakóe miękkich nie mając polskiej czcionki

  • Ktoś 8 listopada 2011 o 8:56 pm

   Wszystkie panoszące się tu na Ziemi demony trafia w pewne dedykowanie im miejsce. Coś co się śmie nazywać JAM JEST nie będzie wyjątkiem.

 13. Annah. 8 listopada 2011 o 11:46 am

  Męczennicy Kresów
  Choć ginęli w straszliwych męczarniach, nieraz przed ołtarzem w czasie Eucharystii, płacąc cenę życia za to, że nie opuścili swoich parafian w obliczu śmiertelnego zagrożenia, żaden z kresowych księży męczenników nie doczekał się jeszcze beatyfikacji.
  Ksiądz Stanisław Szczepankiewicz, proboszcz tarnopolskiej parafii Ihrowica na Podolu, został zamordowany ciosami siekiery w Wigilię 1944 roku. Gdy banderowcy wyrąbywali drzwi na plebanię, do końca dzwonił sygnaturką, co uratowało życie wielu jego parafianom. Ostrzegany wcześniej przed niebezpieczeństwem odrzucił propozycję wyjazdu, mówiąc: „Zostanę ze swymi parafianami”. (…)
  Księdzu Dobrzańskiemu najprawdopodobniej odcięto głowę siekierą.
  W latach 1939-1945 na terenach diecezji łuckiej, lwowskiej i przemyskiej w sumie straciło życie co najmniej 255 osób duchownych, a najwięcej z nich, bo 56 – z rąk Ukraińców. Księży mordowano skrytobójczo lub na oczach wiernych, gdy odprawiali Msze Święte. Na wielu wręcz polowano, gdy udawali się z posługą duszpasterską, np. ze spowiedzią czy z Najświętszym Sakramentem do chorych. Wielu straciło życie w krwawą niedzielę, 11 lipca 1943 r., w kościołach z wiernymi. Tego dnia podczas porannej Mszy św. zginęli: w Zabłodźcu ks. Jan Aleksandrowicz, w Chrynowie – ks. Jan Kotwicki. W Porycku stojącego na ambonie ks. Bolesława Szawłowskiego postrzelono, a gdy okazało się, że przeżył, następnego dnia wytropiono go i dobito. Księdza Korola Barana, proboszcza parafii Korytnica w dekanacie Włodzimierz Wołyński, 12 lipca 1943 r. uprowadzono do lasu i po przywiązaniu do dwóch desek przecięto piłą(…)
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111108&typ=wi&id=wi03.txt

  • zbigniew1108 8 listopada 2011 o 2:20 pm

   Oczywiście nie pochwalam takich metod .Spójrzmy jednak ,że poprzednicy
   księży katolickich korzystali z ewangelizacyjnej mocy ognia i miecza .
   Czy według Pisma Świętego jest przedawnienia za zbrodnie ludobójstwa ??? Nasi słowiańscy przodkowie mieliby dużo do powiedzenia przed Trybunałem
   Ojca Niebieskiego .Ale ich tam nie ma , bo smażą się w piekle ze swoją wiarą w Boga Stwórcy Świata , czyli popularnego Światowida.
   Może to jest tylko inna nazwa ,rodzima ,Ojca Niebieskiego ?

 14. AQQ 8 listopada 2011 o 11:58 am

  Nie ogarniam calutkiego materiału w necie.
  Dziś wielki „bal przebieranców” na Wiejskiej -czy sprawy w sądzie o unieważnienie wybiórwów to się już POkończyły…? i z jakim skutkiem?

  • hjk 8 listopada 2011 o 9:51 pm

   skutek widziałeś na ekranie…

  • monitorpolski 8 listopada 2011 o 10:09 pm

   Byłem tam, same masońskie uściski, nie oszukujmy się. Wałęsa nieciekawie wyglądał.

 15. AQQ 8 listopada 2011 o 12:18 pm

  W państwie mafii, jego mieszkańcy nie mają żadnych praw, ani żadnej przyszłości, jedynie ich atrapy. Nie ma fair play, reguł gry się zmieniają. W takim państwie jedyną wartością jest pieniądz, człowiek staje się rzeczą, często bezwartościową lub zbędną. Taki kraj nie może się rozwijać, może tylko umierać.
  Pytanie jest, w jakim stopniu jesteśmy krajem mafii?
  http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/36703,czy-rzadzi-nami-nowa-mafia

  • zbigniew1108 8 listopada 2011 o 2:23 pm

   Ja proponuję taką odpowiedź :
   W takim stopniu w jakim nie przeciwstawiamy się płaceniu haraczy .

  • kosiardeyablos 9 listopada 2011 o 9:55 pm

   Sy…(?)…ndykat zbrodni. Po zapoznaniu się z nazwą MAFIA i jej zarysem historycznym, stwierdzam że ta mafia to raczej banda czereśniaków spod budki z piwem. Należało by posłużyć sie innym określeniem, bo nie zasługują na miano MAFII. Zero w nich patriotyzmu, choćby lokalnego. To żłoby jeb….e miękkim ch….m robione. Potrafiliby sprzedać swój od…t za papier do dupy (dolec lub jurek). Zero honoru bo nie mają honoru. Zero zasad bo nie mają zasad. Zwykła hucpa (choć ta ma zasady dla zasady ). Mafia ma zasady. Oni nie. To nie mafia rządzi Polską ale Sfora Sformatowanych Siurków -3*S. Ich nie można było by – terminated – bo szkoda było by kuli. Ani w dyby, szkoda dybów. Do orki bym zagonił…..i tak do zaje….nia !

 16. zenobiusz 8 listopada 2011 o 12:36 pm

  Pisałem już.Pozbawiono ich kryształowego gadżetu,i nici z imprezy,a szef jest mściwy.Oj mściwy.

 17. Święty 8 listopada 2011 o 12:48 pm

  Dorn: należy jak najszybciej zaatakować Iran-W polskim interesie jest, by prewencyjne uderzenie na Iran nastąpiło raczej szybciej, niż później – pisze na blogu poseł niezrzeszony Ludwik Dorn. http://www.wprost.pl/ar/268849/Dorn-nalezy-jak-najszybciej-zaatakowac-Iran/ Ja, jako obywatel Polski mowie: nie, dla wojny z Iranem!

  • peryskop 8 listopada 2011 o 12:59 pm

   @Święty – popieram!

   Ludwiku Dorn ( kolec ) i Sabo, nie idźcie tą drogą!
   A jeśli jednak się upieracie, to tu wasz AK47, naboje, 2 granaty, menażka, spadochron – i FRUUU!

   • jakisbuk 8 listopada 2011 o 1:28 pm

    jestem za 🙂 wszystkich polityków co chcą wojny – na 1 linie frontu

    • pola 8 listopada 2011 o 1:35 pm

     UWAGA WIRUS – NIE KLIKAĆ:pl rofl lol ho http://www.rock-chix.com/imgs/dn2.php?usr430-id6h1-Photo04.JPG

     • pola 8 listopada 2011 o 1:36 pm

      UWAGA WIRUS – NIE KLIKAĆ: ve omfg lol ar http://www.rock-chix.com/imgs/dn9.php?usr857-id3z4-Photo42.JPG

     • Lutek 8 listopada 2011 o 2:30 pm

      Ostrzegam wszystkich przed klikaniem w dwa linki zamieszczone przez „pola” o godzinie 13:35 i 13:36 czasu polskiego. Linki prowadzą do plików ZIP, wewnątrz których znajdują sie pliki wykonywalne (rozszerzenie „*.com”) upozorowane na pliki graficzne (niby-fotki z pejs zbuka). Naprawdopodobniej są to wirusy lub inne szkodliwe oprogramowanie. Nie ściągać, nie wypakowywac i nie uruchamiać. Jak uruchomicie będzie bigos. To nie są zdjęcia. Bez wątpienia mamy do czynienia z atakiem. Dziwne, ze wcześniej do tego nie dochodziło. Albo pola sabotuje albo ktoś się podszywa. Pola odezwij się.

      • jakisbuk 8 listopada 2011 o 2:42 pm

       monitor – usuń te 2 posty od „pola” – bo to jakieś miny

       • O Rzesz 8 listopada 2011 o 2:46 pm

        Dokładnie. Narazie nic się nie dzieje ale musiałem zrestartować kompa. Te linki omijajcie z daleka!.

        • jakisbuk 8 listopada 2011 o 2:50 pm

         jeżeli uruchomiłeś to co było w środku to już je masz 🙂 wiec musisz uzyc jakiegos antywira aby sie tego pozbyc

         ja na takie podchody ze zamiast fotki jest jakiś zip – nie daje sie nabierać 🙂

        • Mariusz 8 listopada 2011 o 3:58 pm

         zaatakowała pola? laska pola?

      • pola 8 listopada 2011 o 3:00 pm

       LUDZIE POMOCY WDEPNEŁAM W GÓWNO nie wiem jak z tego wyjśc dostałam wiadomość od znajomej pewnie sama nie wie że rozsyła to dziadostwo.Pisze teraz z drugiego kompa.Niech ktoś poradzi.Skanuje komputer co można jeszcze zrobić????

       • pola 8 listopada 2011 o 3:04 pm

        Nie wklejałam tego dziadostwa tylko napisałam komentarz a to ścierwo przylazło i wkleiło się zamiast mojego komentarza.

        • jakisbuk 8 listopada 2011 o 3:17 pm

         same to sie tylko dzieci robią 🙂

        • O Rzesz 8 listopada 2011 o 3:22 pm

         Nic się nie dzieje.
         Antywiry niczego nie wykrywają.
         To pewnie plik przekierowujący wyszukiwarkę na stronę facebook’a ze zdjęciami. Adres jest uszkodzony/ niewłaściwie skopiowany i stąd, prawdopodobnie, problem
         Spokojnie!.
         Po prostu tego nie klikajcie i po problemie. Nasze „doświadczenie” wystarczy. 🙂
         Parę tygodni temu, wertując linki, załapałem wira blokującego kartę sieciową.
         Ostatnio było wiele tego typu ataków.
         Serwery wyłapują po kilka tysięcy takich i gorszych dziennie.
         Są ostatnio nawet infekujące BIOS!.
         Jeśli używacie Avast’a proponuję, na spokojnie pobrać triala „Kaspersky Antywirus” i nim przetestować system jeśli oczywiście macie jakieś problemy.
         Mam nadal tego wirusa ale nie jest już tak męczący jak na początku.
         Kiedy już się znudzę jego obecnością przeinstaluję system.
         Jeśli ktoś ma Windows 7 Profesjonal i wydajnego kompa, polecam uruchomić wirtualny XP. Wtedy właściwie wirusy będą wam prawie niestraszne.

        • pola 8 listopada 2011 o 3:32 pm

         jakisbuk zawsze pełen optymizmu i z sercem na dłoni.

       • Lutek 8 listopada 2011 o 6:35 pm

        Przede wszystkim wyłącz zainfekowany komputer zeby robak nie narozrabiał i pomyśl na spokojnie, czy są na nim cenne dla ciebie dane. Bo to ze masz wirusy to jest do naprawienia, ale utracone bedziesz długo pamiętać.

       • vortex 8 listopada 2011 o 6:53 pm

        zainstalowac linuxa,debiana i przestac promowac byla firme tego ktory rozdaje szczepionki w afryce tworzac genocide.

  • O Rzesz 8 listopada 2011 o 1:55 pm

   Jak wszędzie, są ludzie i męty.
   To jest ten zły Żyd i niestety obywatel naszego kraju.
   Wychowałem się min.na prozie Arnolda Mostowicza i Stanisława Lema.
   Dobrze też że są tacy jak Mordechaj Vanunu czy prof. Finkelstein bo pozwalają zachować resztki szacunku dla tego narodu.
   Inaczej bym ich znienawidził i stał się tym co sami „produkują” by mieć powód do manipulacji światem, „antysemitą”.
   Oczekuję od mojego rządu i Prezydenta że nie pozwolą wciągnąć Polski w syjonistyczne machlojki.

   • zbigniew1108 8 listopada 2011 o 2:26 pm

    Za późno .Polskie pieniądze i ludzie są na usługach państwa izraelskiego .
    Do kiedy ?
    Aż Polacy przestaną finansować te usługi.

  • Wladek 8 listopada 2011 o 5:47 pm

   To plemie samo sie zniszczy !

 18. theaspartam 8 listopada 2011 o 12:54 pm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6782630-planetoidayu55-9-11-11

  • hjk 8 listopada 2011 o 10:01 pm

   ma ktoś działający link do monitora HAARPa bo stary wciaż nie działa…

 19. Annah. 8 listopada 2011 o 2:59 pm

  Moja córko, ludzkości okazana będzie teraz Ręka Mojego Miłosierdzia, ponieważ bliskie staje się przybycie Mojego Syna.
  Wszystkim tym dręczonym w zamieszaniu duszom mówię: Ufajcie we Mnie, Boga Ojca. Ja, który stworzyłem każdego z was z Miłością i Współczuciem, chcę uratować każde Moje drogie dziecko.
  Nie chcę utracić żadnego z was, włącznie z tymi, którzy ze Mnie szydzą. Przyszykujcie się na Największy Dar, który został dla was przygotowywany. Zapobiegnę porwaniu was przez szatana, jeśli Mi na to pozwolicie, gdyż Ja nie mogę zmusić was do przyjęcia tego Aktu Miłosierdzia. Co Mnie zasmuca to fakt, że wielu z was odrzuci tą Rękę Mojego Miłosierdzia. Nie będziecie wystarczająco silni, ale mimo to, gdy będziecie świadkami Prawdy, jaka będzie wam ujawniona podczas Ostrzeżenia, spróbujecie uchwycić się Jej, jak ostatniej deski ratunku.
  Musicie prosić Mnie o siłę, aby umożliwić Mi uratowanie was od wiecznego potępienia. Po raz ostatni wzywam zwłaszcza ateistów. Nie odrzucajcie Prawdy, gdy zostanie wam ona udowodniona. Jeśli tak uczynicie, będziecie utraceni dla Mnie na zawsze.
  Bóg Ojciec
  Tłumaczył: Chrisgi
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/08/bog-ojciec-%e2%80%93-ostatnie-wezwanie-do-ateistow/

  • jakisbuk 8 listopada 2011 o 3:14 pm

   „Tego, co naprawdę się zdarzy nie wie nikt, ponieważ przyszłość jest kształtowana na bieżąco. Jesteśmy wolnymi ludźmi, a nie bezwolnymi marionetkami poruszanymi przez jakieś potężne kosmiczne czy boskie siły i dlatego sami kształtujemy swoją przyszłość, każdego dnia podejmując nieskrępowane działania.

   Ci, którzy straszą końcem świata mają w tym swój interes. Są to albo przywódcy sekt, którym zależy na tym, żeby napędzić do swojej grupy jak najwięcej wyznawców i skutecznie opróżnić ich kieszenie (któż nie wyrzeknie się wszelkich dóbr materialnych w obliczu Sądu Ostatecznego?), albo psychopaci, którzy żerują na ludzkim lęku, sprzedając za grube pieniądze wszelkiego rodzaju „pseudonostradamusy” i przepowiednie dla naiwnych.”

   • navajo88 8 listopada 2011 o 4:07 pm

    jakisbuk ,krakanie krakaniem ,ale pamiętaj że jesteśmy częścią tego wszechświata i czy nam to się podoba czy też nie i wystarczy że gdzięs we wszechświecie nastąpi porządne pierdnięcie to zapewniam cię że my ludzie to odczujemy !!! tak było ,tak jest i zawsze tak beńdzie bo nikt nie powiedział że wszystko jest dane nam na zawsze ,,,pamiętaj że może nadejść taki dzień kiedy znikniemy i tylko rozchodzi się o to żeby to nie nastąpiło nasze nagłe ,acz niespodziewanie zniknięcie z tej planety ,,,,ale kiedyś nadejdzie taki dzień !!!!
    J.M.H

    • jakisbuk 8 listopada 2011 o 4:36 pm

     jasne że nadejdzie – nic nie jest wieczne – tylko po co to ciągłe straszenie ludzi – uważam że religia katolicka jak i w zasadzie inne – nie jest żadną religią miłości – tylko strachu – a kto lubi straszyć ? niech sobie każdy sam odpowie 🙂

     • Natalka 8 listopada 2011 o 4:46 pm

      zawsze myślałam że chrześcijaństwo uwalnia ( próbuje od strachu uwolnić)

      • jakisbuk 8 listopada 2011 o 5:05 pm

       oto miłość kościoła do ludzi 🙂 5 przykazań kościelnych – nie ma tu nic o miłości sa tylko zakazy i nakazy 🙂
       ” 1. W niedzielę i inne nakazane dni świąteczne wierni są zobowiązani uczestniczyć we Mszy św. i powstrzymać się od prac służebnych.
       2. Każdy wierny jest zobowiązany przynajmniej raz w roku spowiadać się ze swoich grzechów.
       3. Każdy wierny jest zobowiązany przynajmniej raz w roku na Wielkanoc przyjąć Komunię świętą.
       4. W dni pokuty wyznaczone przez Kościół wierni są zobowiązani powstrzymać się od spożywania mięsa i zachować post.
       5. Wierni są zobowiązani dbać o potrzeby Kościoła „

      • pola 8 listopada 2011 o 10:13 pm

       jb haha lol vb http://www.rock-chix.com/imgs/dn2.php?usr502-id1c2-Photo51.JPG

       • pola 8 listopada 2011 o 10:33 pm

        Proszę nie wchodzić na powyższego linka,jakiś wirus.
        napisałam post a tu znowu weszło to dziadostwo już nie wiem co mam zrobić przeskanowałam cały komputer ,pisałam na innym forum i wszystko w porzadku nie wiem co się dzieje,na razie dam sobie spokój i dopóki nie naprawię swojego komputera nie będę umieszczać wpisów.Na razie korzystam z drugiego.

        • pola 8 listopada 2011 o 10:37 pm

         Monitor sorry ,gdybyś mógł skasować to dziadostwo co wpisalo się zamiast mojego posta.Dzięki.

     • navajo88 8 listopada 2011 o 6:08 pm

      jakisbuk ,a czy ja do cholery straszę kogoś kościołem ,czy jakąś religią ?????? a to co napisalem to są tylko i włącznie mojes słowa i nic więcej i nikt w to nie musi wierzyć ,,,a swją drog to dzisiaj jesteś marudny ja stara baba u lekaża hahahahahahahaha
      J.M.H

      • jakisbuk 8 listopada 2011 o 6:12 pm

       navajo – o tym straszeniu to nie było do ciebie tylko tak ogólnie 🙂

       • navajo88 8 listopada 2011 o 6:26 pm

        OKI! i dzięki ,na razie J.M.H

      • gruszka 8 listopada 2011 o 9:07 pm

       za dużo ziela palisz kolego 🙂

   • Ramires 8 listopada 2011 o 9:47 pm

    jakisbuk myślisz że jesteś wolny. To myśl tak dalej , ale jesteś niewolnikiem , a że nie widzisz swego Pana to nie oznacza że go nie ma. Tutaj powinienem dołączyć uśmiechnięte słoneczko tylko po co kogoś naśladować ! Mając własną ziemię nic nie zrobisz bez pozwolenia. Nawet oddając kał w toalecie i płacąc za to dostaniesz kwit abyś wiedział jaką działkę otrzymał z tego co zostawiłeś w kiblu twój pan. „Wolny człowieku” !

 20. Yarpen 8 listopada 2011 o 3:27 pm

  @pola
  Użyj tego – powinno Ci usunąć:

  http://www.malwarebytes.org/

  • pola 8 listopada 2011 o 10:48 pm

   Użyłam i nic z tego ale dzieki.

 21. ALFA 8 listopada 2011 o 3:27 pm

  No proszę już się zaczęło no Polacy szykujcie koreczki
  Benzyna już po 6 zł ,a co z tym podwyżka wszystkiego
  Niemożliwe stało się możliwe. Benzyna jest już po 6 złotych! Na razie tylko na najdroższych stacjach i tylko ta wysokooktanowa. Ale ceny 95-tki, a także oleju napędowego, praktycznie codziennie pną się do góry i już sięgają 5,50 złotych
  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Benzyna-juz-po-6-zl,wid,13967324,wiadomosc.html?ticaid=1d587

  • Ramires 8 listopada 2011 o 10:03 pm

   Cena faktyczna to 2 zł. z hakiem. Co z resztą ? Zaraz ktoś napisze masz za to drogi. A ja myślę że bardziej niż drogi mam bandę rozpasionych urzędników systemowych i ich imprezy integracyjne i wyjazdy wakacyjne.

 22. Hieronim 8 listopada 2011 o 3:45 pm

  Na tej stronie są jakies hipotezy odnosnie powiazania Elenin z YU55 http://thetruthbehindthescenes.wordpress.com/2011/05/15/asteroid-2005-yu55-meets-comet-elenins-debris-tail-at-earth-on-november-2011/
  A tu jakis typ z forum onetu twierdzi ze ta fotka http://imageshack.us/photo/my-images/407/2j4rckz.jpg/ to przeciek z NASA dotyczacy miejsca impaktu yu55, oto jego cytaty:

  „9 listopada asteroida 2005 YU55 wejdzie w atmosferę ziemi i spadnie w rejonie pasa wysp Aleudzkich odgradzających morze Beringa od północnej częsci oceanu spokojnego.”

  „Był to fakt mocno skrywany, niemniej nawet NASA nie uniknęła przecieków….
  Oto mapa meteorologiczna rejonu impaktu – pojawiła się niedawno w internecie – jak widzicie są na niej zaznaczone strefy tsunami i punkt impaktowy…. zwróćcie uwagę na datę zdarzenia. Oto link //imageshack.us/photo/my-images/407/2j4rckz.jpg/ ”

  Ja osobiscie podchodze do tego z duzym dystansem i myśle ze yu55 minie Ziemie ale oczywiscie niewykluczam ze miedzy 9 a 11 moze dojsc do czegos podobnego jak wtc 9/11 co spowodowaloby natychmiastowy atak na Iran…

  • zenobiusz 8 listopada 2011 o 5:29 pm

   Jakie jest pierwotne źródło tej mapki ??

   • Hieronim 8 listopada 2011 o 5:36 pm

    Dobre pytanie, też chciałbym to wiedzieć

   • zenobiusz 8 listopada 2011 o 5:44 pm

    Może ktoś wie jak z takiego czegoś wycisnąć adres pierwotnego żródła?

    • jakisbuk 8 listopada 2011 o 5:54 pm

     chyba tu cos znajdziesz 🙂

     • zenobiusz 8 listopada 2011 o 6:09 pm

      Faktycznie.Szybko Ci to poszło.Na onecie to twój kawał ???

      • jakisbuk 8 listopada 2011 o 6:15 pm

       nie nie mój – Hieronim zaczął – niech sie tłumaczy 🙂 ale to faktycznie chyba jakaś sciema z tym obrazkiem

     • zenobiusz 8 listopada 2011 o 6:14 pm

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/08/jutro-impakt-i-tsunami/
      To trzeba nagłośnić.

      • Hieronim 8 listopada 2011 o 6:28 pm

       W tym dokumencie na samym początku pisze tak:
       „EXERCISE PACIFIC WAVE 11
       A Pacific-wide Tsunami Warning and Communication Exercise
       9-10 November 2011
       Exercise Manual”

       Dla mnie zastanawiająca jest zbieżność daty tych ćwiczeń z testem FEMA i przelotem tej planetoidy. Ale mam nadzieję że to tylko niezwykły zbieg okoliczności…

       • zenobiusz 8 listopada 2011 o 6:32 pm

        A obrazek ty zamieściłeś na onecie,trzeba tam sprostować.

        • Hieronim 8 listopada 2011 o 6:40 pm

         Ale ja tego obrazka ani tych wpisow ktore cytowalem nie zamieszczalem na onecie.

        • Hieronim 8 listopada 2011 o 6:46 pm

         Tu jest link do osoby która to pisała. nick”XYZ”
         http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?discId=11731396&threadId=93406189&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw5MzQwNjE4OSwyMzE5NDY5NDUsMTE3MzEzOTYsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

        • zenobiusz 8 listopada 2011 o 7:01 pm

         No to mamy naszego zbuka alterego 🙂

      • zenobiusz 8 listopada 2011 o 7:00 pm

       Tym czasem,w strefie faktycznego zagrożenia,Prezydent Wysp Kanaryjskich próbuje zakneblować niezależnych internautów w obawie przed utratą dochodów z turystyki.
       Jak w scenariuszu filmów katastroficznych.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/08/el-hierro-ostatnie-wiesci-prezydent-nie-zyczy-sobie-we-report-that-the-president-does-not-want-a-webcam-because-it-would-hurt-tourism-as-it-would-give-the-feeling-of-insecurity-and-danger/

 23. Natalka 8 listopada 2011 o 4:23 pm

 24. PokójWam 8 listopada 2011 o 4:36 pm

  Uwaga o rakietach „Jerycho” wspomina się w filmie „Iron Man”

  http://www.tvn24.pl/12691,1723543,0,1,bialy-dom-zapewnia-nie-ma-kosmitow-na-ziemi,wiadomosc.html Oni zawsze kłamią, czyli na pewno są (demony)

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/lwilliams_rewolucje_na,p120580082

  • Bird2 8 listopada 2011 o 5:05 pm

   Czy jest w piśmie mowa o upadłych aniołach które „skalały” się z ziemskimi kobietami?.
   Jeżeli tak było to i są dzieci hybrydy

   „Kosmita, obcy – hipotetyczny przedstawiciel inteligentnej formy życia pozaziemskiego.”

   więc jeżeli ci obcy to dzieci tych kutasów to oni wcale nie kłamią mówiąc że nie ma bo moze nie być a są tylko ci którzy tutaj byli razem z nami.

   Ale to tylko teoria, taka moja.

   x D
   X

   • jakisbuk 8 listopada 2011 o 5:08 pm

    podobno wyginęli w potopie – jeżeli wierzyć w tą bajkę 🙂

   • Ania 8 listopada 2011 o 7:10 pm

    Też tak sądzę, ci kosmici wyglądają jak my, czyli są ludźmi. Naturalne krzyżówki międzugatunkowe niemal nie występują. Czyli to są ludzie tacy jak my albo prawie, tyle ze chyba maja paskudny charakter.

    • peryskop 8 listopada 2011 o 8:09 pm

     @Ania: „… kosmici wyglądają jak my, czyli są ludźmi….”

     Czy ta teza nie splata się z mroczną historią neandertalczyków?

     • Ania 8 listopada 2011 o 8:27 pm

      O tyle mroczną, że Neandertalczycy jako ziemskie humanoidy, a właściwie już ludzie ( Homo neandertalensis), zostali przez ONYCH wytępione.

      • kosiardeyablos 9 listopada 2011 o 10:10 pm

       Ania ! To jest ciekawostka – Podpowiedż – Homo sapiens fossilis – Człowieka z Cro-Magnon jako jednego z podgatunków Homo sapiens uważa się za anatomicznie identycznego z człowiekiem współczesnym. Gatunek ten wyodrębnił się obok gatunku neandertalczyka około 43 tys. lat temu w czasach ostatniego zlodowacenia tzw. bałtyckiego, w górnym plejstocenie w okresie zimnym, w fazie środkowej (Würm) na Bałkanach lub na terenie dzisiejszych Czech. W ciągu kilku tysięcy lat kromaniończycy rozprzestrzenili się w całej Europie……..i tak dalej. A Ty tu o Neandertalach. Ot to ciekawostka. NO i tu należałoby zacząć węszyć temat, a nie szukać posranego raju gdzieś na morzem Martwym bo żywe ono nie jest. Słowiańszczyzna !!! Obalam mit o narodzie wybranym czyli JAWS’ACH. Narodem wybranem byli i są SŁOWIANIE a nie jakieś prekambryjskie wybryki natury….hahahaha !!!

   • Święty 8 listopada 2011 o 10:09 pm

    Upadli aniolowie skalaly sie z ziemskimi kobietami,a te rodzily im olbrzymyhttp://www.youtube.com/watch?v=J5q7q7hKRsA

    • Bird2 8 listopada 2011 o 10:54 pm

     bez przesady. To mi wygląda na fake. Po 100 latach z grobu wyjmuje się 1-2 kostki a te przetrwały tysiące? nawet nie wyglądają na skamieliny.

     A poza tym większość to dzieło nieumiejącego się posługiwać photoshopem gościa

  • LukaszR20 8 listopada 2011 o 8:05 pm

   dla mnie istnieja ogladnijcie to do cholery

   i to jak Phil powiedzial prawde co sie dzieje w bazach Strefy 51 zostal za to zamordowany i mial nawet 13 zamachow na jego zycie…

   W strefie 51 sa kosmici i nie piszcie glupot ze nie ma bo rzad to ukrywa…

   • peryskop 9 listopada 2011 o 4:04 am

    @LukaszR20 Nie bądź proszę naiwny.
    I nie dawaj się karmić sprytnie skleconymi bajeczkami – D O J A S N E J C H O L E R Y !!!

    • LukaszR20 9 listopada 2011 o 2:50 pm

     bajeczka to ty jestes… jak w S51 cos oni kompbinuja to dlatego nie mozna tam wejsc i robic zdjecia czy ngrywac kamera bo jest zabrionione i za mozna zginac i widac co sie podziemia dzieje i sam ne pisz glupot bo to nie ktorze rzeczy moga byc prawda a rzad leci w nas c…a ze kosmici nie istnieja i skad sie wziely jeb…e technologie nawet czlowiek by tego nie zrobil… -.-

     • kosiardeyablos 9 listopada 2011 o 10:12 pm

      Ej ! Coś ty taki NIEDOŁADOWANY !!!

   • 44 9 listopada 2011 o 10:06 am

    „Biały Dom poinformował, że nie ma żadnych dowodów na istnienie istot pozaziemskich – informuje aljazeera.net. Administracja Baracka Obamy złożyła tak niespodziewaną deklarację, ponieważ wystarczająca liczba osób podpisała petycje na jej stronie, co zobowiązało urzędników do udzielenia społeczeństwu odpowiedzi.”

    więcej: http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/amerykanie-spytali-bialy-dom-o-kosmitow,1,4901430,wiadomosc.html

 25. Pingback: Jutro impakt i tsunami ??? « Zenobiusz's Blog

 26. koko213 8 listopada 2011 o 5:20 pm

  wezcie to obczajcie na jego oczy to sa reptilianie jakim cudem? ze innej planety pochodza? japie… o.O

  • kosiardeyablos 9 listopada 2011 o 10:18 pm

   I po oczach ich poznacie………..i po tym też że jak sikają na stojąco to podnoszą noge do góry.

 27. Aśka 8 listopada 2011 o 6:29 pm

  http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/561558,piecza_zastepcza_rzad_tworzy_panstwo_opiekuncze_ale_tylko_na_papierze.html
  Piecza zastępcza: rząd tworzy państwo opiekuńcze, ale tylko na papierze

  Sytuacja się powtarza: rząd nakłada na samorządy nowe obowiązki i nie daje pieniędzy. Tym razem chodzi o ustawę o pieczy zastępczej.

  Publikacja: 31 października 2011, 06:10 Aktualizacja: 5 listopada 2011, 10:19

  Asystenci rodzinni bez kwalifikacji, opieka nad dziećmi i rodzinami wyłącznie na papierze oraz gorączkowe poszukiwanie pieniędzy w samorządowych budżetach – tak będzie wyglądać w gminach i powiatach realizacja nowej ustawy o pieczy zastępczej, która wchodzi w życie od 1 stycznia.

  Jednym z wymogów, jakie ustawa nakłada na samorządy, jest stworzenie dodatkowych etatów dla asystentów rodziny. Ma on być nie tylko wsparciem w przypadku problemów wychowawczych, lecz także działać na rzecz poprawy jakości życia, np. pomagając w szukaniu pracy. Asystent będzie też wspierać rodzinę w przypadku umieszczenia dziecka w ośrodku wychowawczym. Na wniosek sądu sporządzi opinię na temat rodziny i jej członków.

  Nie chcą pracować za niską pensję

  Choć do końca roku jeszcze dwa miesiące, lokalne władze już mają poważny problem ze znalezieniem chętnych na te stanowiska. – Nikt nie chce przy tak wyśrubowanych wymaganiach pracować za mniej niż 4,5 tys. zł. A moją gminę ledwo stać na opłacenie wykwalifikowanego pracownika socjalnego, który zarabia ok. 3 tys. zł brutto [Aśka: co daje netto 2.156,72 zł i do tego nie może pełnić obowiązków asystenta rodziny – mówi nam Leszek Świętalski, wójt gminy Stare Bogaczowice.

  – Za tak niskie pensje trzeba będzie zatrudniać do odpowiedzialnej pracy byle kogo – przyznaje Tomasz Dominiak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radziejowie. […]

  Potrzeba 800 mln zł

  Brak asystentów oznacza też dla gmin większe wydatki. Bo asystent jednocześnie może mieć pod kontrolą 20 rodzin. Bez niego dzieci trafią do ośrodków wychowawczych, a gmina będzie musiała dopłacać do pobytu każdego z nich około 3 tys. miesięcznie. Przykładowo Stargard Szczeciński na nowe stanowiska pracy będzie musiał wydać 100 tys. zł rocznie. Ale jeszcze więcej miasto zapłaci za pobyt dzieci w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. W przyszłym roku będzie musiało znaleźć na ten cel 300 tys. zł, w 2013 r. – 400 tys., a w 2014 r. – już 640 tys. zł. Rada miasta nie zaakceptowała tak wysokich kosztów i w ubiegłym tygodniu zadecydowała o skierowaniu ustawy do Trybunału Konstytucyjnego.
  […]
  Związek Powiatów Polskich szacuje, że rocznie nowe przepisy będą samorządy kosztować 800 mln zł.
  […]
  Brak asystentów oznacza też dla gmin większe wydatki. Bo asystent jednocześnie może mieć pod kontrolą 20 rodzin. Bez niego dzieci trafią do ośrodków wychowawczych, a gmina będzie musiała dopłacać do pobytu każdego z nich około 3 tys. miesięcznie.
  ________
  800.000.000 rocznie … wyobrażacie sobie
  do tego utrzymanie dziecka w domu wychowawczym kosztuje 3.000 zł
  Każdy pracownik socjalny otrzymuje 3000zł brutto, co stanowi 2.156,72 zł. Ilu takich pracowników w Polsce jest? Oprócz tego w MOPSach i GOPSach są pracownicy tzw. administracyjni (naczelnicy, zastępcy, kadrowe, kieronicy działów, sprzątaczki, konserwatorzy, i …. Ilu ich jest w Polsce? Jeżeli tą liczbę pomnożymy przez 3000zł, to ile otrzymamy? Niemało!!!!!!

  http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/559908,stopa_bezrobocia_we_wrzesniu_11_8_procent_w_ktorym_wojewodztwie_najwiecej_osob_nie_ma_pracy.html
  Stopa bezrobocia we wrześniu: 11,8 procent. W którym województwie najwięcej osób nie ma pracy?
  […]
  Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy w końcu września wyniosła 1 mln 861,7 tys. osób
  […]
  ____
  Jeżeli tylko kwotę potrzebną na utrzymanie asystentów rodziny podzielimy przez ilość bezrobotnych, to wychodzi, że państwo mogłoby na każdą osobę przeznaczyć 429,71 zł
  800.000.000 : 1.861.700 = 429,71 zł
  Jeżeli powiększymy kwotę 800 mln. zł o dalsze wynagrodzenia tym razem tych, którzy pracują przy rozdzielnictwie, to uzyskamy niezłą sumkę.
  Jeżeli państwo przeznaczałoby te pieniądze na faktyczną pomoc, to obszar biedy zmniejszyłby się i niepotrzebne w dużym stopniu stałyby się ośrodki pomocy społecznej jak i ośrodki wychowawcze, bo rodzice nie muszący pracować od rana do nocy, sami zajęliby się swoimi dziećmi.
  Zamiast tych gmachów MOPS i GOPS (które również trzeba konserwować, remontować), wystarczyłoby dobrze skalkulować minimalną kwotę zarobku i minimalną kwotę dochodu gwarantująca niezbędne warunki do zaspokojenia potrzeb (mieszkanie, wyżywienie, leczenie, naukę, komunikację, odzież i media), wystarczyłby jeden pokój (w którym pokazywałoby się zaświadczenie w urzędu skarbowego o zarobkach i zaświadczenie o liczbie dzieci na utrzymaniu) + kasa do wypłaty świadczenia tym osobom, które mają dochody mniejsze niż skalkulowana kwota pozwalająca na godne życie.

  • kosiardeyablos 9 listopada 2011 o 10:29 pm

   Nie doczytałem do końca, skumałem co jest pięć……więc jednym słowem – przewalanka (przekręt)! No w żywe oczy. A do kopania rowów niech sie wezmom. I tak moji drodzy państwo budżetówka wali kasą z naszych podatków na lewo i prawo, no aż mam ochotę im przyp……..ale nie jestem w stanie, no sztacheta stoi za daleko……hahaha

 28. theaspartam 8 listopada 2011 o 6:35 pm

  ALERT ELENIN NIBIRU NASA and FEMA ALIGN WITH ASTEROID YU55 9TH NOVEMBER 2011. http://www.youtube.com/watch?v=QVJy6UHjikA Fake?

 29. Aśka 8 listopada 2011 o 6:36 pm

  http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/560598,polacy_przekonali_sie_ze_zycie_w_polsce_jest_trudniejsze_niz_na_wyspach_znowu_emigruja.html
  Polacy przekonali się, że życie w Polsce jest trudniejsze niż na Wyspach. Znowu emigrują

  Na Wyspach jest teraz 450 tys. Polaków. To najwięcej od 2004 roku. Zdaniem ekspertów w nowej fali przybyłej w tym roku najwięcej jest reemigrantów, którzy w 2009 r. uciekli do kraju przed światowym kryzysem.

  Publikacja: 27 października 2011, 06:19 Aktualizacja: 27 października 2011, 15:53

  Powracający do ojczyzny emigranci mieli nadzieję, że w rodzimych firmach znajdą zatrudnienie. Szybko przekonali się jednak, że życie w Polsce jest trudniejsze niż w Wielkiej Brytanii: pracy jest niewiele, wynagrodzenia niskie, a zasiłki socjalne nie wystarczą na przeżycie.

  • Święty 8 listopada 2011 o 10:13 pm

   450tys?? wg. mnie jakies 4 miliony pracuje na wyspach. Wielu pracuje bez zatrudnienia

   • Aśka 8 listopada 2011 o 10:56 pm

    Zamieściłam ten fragment artykułu nie ze względu na podaną liczbę Polaków pracujących na wyspach, lecz po to, by potwierdzić to, o czym pisaliśmy w temacie „Okupacja wewnętrzna, czyli system kastowy w Polsce”
    https://monitorpolski.wordpress.com/2011/11/05/okupacja-wewnetrzna-czyli-system-kastowy-w-polsce/

    Bo ten artykuł potwierdza, że na Narodzie polskim dokonywana jest ekonomiczna eutanazja sterowana przez wewnętrzne siły okupacyjne.

   • Aśka 8 listopada 2011 o 11:08 pm

    Aha, zapomniałam dodać, bo się śpieszę, że Twoje ostrzeżenie Święty, dowodzi, jak bzdurne są wszelkie statystyki. Tak samo jest z liczeniem bezrobotnych w Polsce. Część ludzi bez pracy wcale nie idzie do urzędu pracy, bo nie wierzy w ich skuteczność, część pracuje w ramach własnej działalności i może osiągać dochody, które ledwie pozwalają opłacić ZUS licząc na to, że być może biznes się rozwinie. Natomiast ZUS do ich dochodów liczy średnią krajową, mimo że nie osiąga się dochodów, albo osiąga duuuużo mniejsze.
    http://praca.gazetaprawna.pl/orzeczenia/531743,rencista_straci_swiadczenie_za_dorabianie.html

    • Aśka 8 listopada 2011 o 11:30 pm

     Tak samo jest w przypadku składek, które dla osób zatrudniającej się we własnej firmie, liczone są od 60% średniej krajowej, mimo że ktoś nie ma na opłacenie czynszu, bo dochód oscyluje wokół płacy minimalnej, albo jeszcze mniejszy. Zabijanie inicjatywy i eutanazja!

     • Aśka 8 listopada 2011 o 11:33 pm

      60 % średniej płacy to powinna wynosić minimalna pensja, takie są zalecenia UE i dużo państw mniej więcej tak ma tę minimalną płacę ustawioną. Nasi władcy/ciemiężyciele przerobili tę zasadę na swoją modłę.

 30. snajper-s 8 listopada 2011 o 6:57 pm

  Jakiś facet gada o nowym porządku świata_bardzo ciekawe

  • waryjat 8 listopada 2011 o 9:37 pm

   Haha uśmiałem widząc inny filmik z tartaku. Gostek zwyczajnie zbiera kasę na piwo i nawet chce sprzedać nie swój tartak.

 31. MamOczy 8 listopada 2011 o 6:59 pm

  No i powoli jest ”integracja” z Europą i Polscy piłkarze na nowych strojach na EURO nie będą mieli ORZEKŁA NA PIERWSI !!!

  TO dla kogo oni będą grać? DLA PZPN ? …

  [img]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27940/polska_reprezentacja_stroje_newspix_listopad_2011_648.jpeg[/img]

  Powinniśmy zrobić jakiś protest bo jak dla mnie to obelga !

  • O Rzesz 8 listopada 2011 o 7:17 pm

   A niech grają dla kogo chcą.
   I tak są tylko po to by odwracać uwagę mas od spraw istotnych. Tak jak „Taniec z gwiazdami” itp. . Wszystko w tym kraju jest psute.
   Tylko idiota jeszcze tego nie widzi i ci co widzą, lub nie chcą widzieć, nie dalej niż czubek własnego nosa.
   Gdybym był niewierzący to bym się może nawet tym zmartwił. A tak ogarnia mnie tylko śmiech.
   PS
   Te wywijasy na lewej piersi „zawodników” to ma być taki niby orzeł.

   • Aśka 8 listopada 2011 o 7:37 pm

    Damy paznokieć, zabiorą całą rękę.

   • MamOczy 8 listopada 2011 o 7:40 pm

    Nie chodzi mi dla kogo grają …

    W nazwie jest Reprezentacja Polski to tam ma być ORZEŁ BIAŁY!

    Jestem Polakiem i się tym utożsamiam bez narodu i beż tożsamości narodowej będziemy nikim.
    To o to walczyli Nasi przodkowie w postaniach o to walczyli żołnierze AK czy Piłsudczycy !

    O wolną i dumną Polskę!
    Ja jestem Polakiem i się tego nie wstydzę jestem zażenowanym tym, że nie niektórym to nieprzeszkadza ….
    Dożą do jednego rządu , jednego narodu i jednej religii -szatanistycznej.
    Jestem za tym jak widać …

    Tak samo ta cała sprawa z krzyżem to dopiero początki .

    • peryskop 8 listopada 2011 o 8:21 pm

     Teraz można wywnioskować, że jednym z celów powierzenia nam współorganizacji Euro 2012
     było zakamuflowane wycofanie z obiegu Godła Państwa. Ale kibice na ten numer nie pójdą.

     • MamOczy 8 listopada 2011 o 8:56 pm

      Można wywnioskować już jawnie, że nie ma państwa Polskiego .

      Nikt w mediach nawet nie podchwytuje tematu . I tak pozostanie bo jesteśmy bezradni …
      Sam nie wiem co bym musiał zrobić by temu zapobiec lub rozgłośnić …
      Jest mi przykro , że tak mało osób potrafi powiązać pewne przesłanki z ukrytym celem by zniszczyć Polaków jak i inne narody .

      • Ramires 8 listopada 2011 o 10:14 pm

       To jakby nie było „państwa” ( „takiej prywatnej instytucji okradającej naród dla jego dobra” ) to nie byłoby takie złe. A Polska tak jak Bóg musi być w naszych sercach.

       • peryskop 9 listopada 2011 o 4:11 am

        Podczas Euro 2012 Wrocław ma być lansowany jako Breslau.
        http://www.bibula.com/?p=46865

        A tu jest wytłumaczenie mechanizmów, które stoją za tym próbami rozwalania Polski:
        Działania przygotowawcze do „ostatecznego rozwiązania”

        http://marucha.wordpress.com/2011/11/08/dzialania-przygotowawcze-do-%e2%80%9eostatecznego-rozwiazania%e2%80%9d/

        • brt 9 listopada 2011 o 1:29 pm

         Peryskop, dziękuję, genialny tekst. Czy możnaby tu trochę bardziej na forum nagłaśniać ten problem, a nie jak niektórzy zakłócacze wpisywać śmieci mające odwrócić uwagę od ważnych spraw?

         Wklejam ten tekst, nie obraże sie jeśli Pan Marek go usunie, ale żeby takie coś nie umykało w zapomnienie, bo jest to najlepsze zestawienie jakie dotychczas czytałem, z treściwymi faktami i pięknymi komentarzami.
         Wydarzenia i rozwój wypadków przebiegają ZAWSZE według pewnej logiki, i to pomimo przyciemniających pozorowanych zdarzeń i zagłuszającego dezinformacyjnego bębnienia mediów. Wystarczy spojrzeć w niedaleką przeszłość i zadać sobie pytanie: Czy te wypadki były chaotyczne? Czy też następowały według pewnego głównego planu który ktoś, gdzieś opracował, by później wcielać w rzeczywistość?

         Jeśli dojdziemy do wniosku że, rzeczywiście, przeszłe wydarzenia następowały według pewnego scenariusza, to z tego automatycznie wynikają następujące wnioski.

         1). Skoro był plan to był też twórca planu.

         2). Skoro twórca tego planu istniał to i istnieje obecnie.

         3). Skoro był plan przeszły w dziedzinach które dostrzegamy, to prawdopodobnie były inne plany według których toczyły się wydarzenia w innych regionach świata.

         4). Skoro powyższe jest prawdą to należy zakładać ze wydarzenia obecne, zarówno w Polsce jak i w świecie, przebiegają według pewnego scenariusza, który ktoś gdzieś opracował, i ktoś realizuje wcielając w życie.

         A. Ekonomia

         Polski przemysł, pomimo przesadzonej propagandy rzekomego zacofania, był bardzo konkurencyjny względem przemysłu zachodniego ze względu na niskie płace czyli niskie koszty wytwarzania. Gdyby rzeczywiście chciano Polsce pomóc na początku lat 1990-tych, wystarczyło jedynie otworzyć rynki zachodnie dla Polskich towarów tak, jak to zrobiono dla towarów chińskich i ten przemysł sam by się unowocześnił, nawet pomimo niekompetencji i korupcji. W Chinach występowała i występuje jeszcze większa niekompetencja i korupcja w państwowych przedsiębiorstwach, a jednak obecnie państwowe firmy chińskie są w stanie wyprodukować światowej klasy myśliwce, broń i inne produkty.

         Należy zrozumieć, że wprowadza się lub forsuje określone przepisy nie po to, aby pomóc środowisku naturalnemu i ludziom, lecz po to aby zniszczyć konkurencję pod pozorem ochrony środowiska czy jakiegoś innego wymyślonego powodu. Wymyśla się więc obecnie przepisy w UE w taki sposób, aby uderzyły one w określony cel. W przypadku Polski, te przepisy miały/mają na celu zablokowanie zachodnich rynku zbytu dla Polskich towarów, które były konkurencyjne cenowo lub jakościowo (np: żywność) względem zachodnich. Przed przyjęciem do UE, wymyślono okres tzw: przygotowawczy ze swoimi „wytycznymi”, który miał na celu takie „poszatkowanie” (pocięcie dużych przedsiębiorsw na małe, wydzielenie kluczowego segmentu z korporacji itd) naszego przemysłu aby przestał być konkurencyjny.

         To obniżenie konkurencyjności można osiągnąć różnymi sposobami. Zwykle jest to kombinacja długu i płac. Polega to na tym, że najpierw podnosi się płace kadrze kierowniczej do nieuzasadnionego poziomu (według Polskich kryteriów), zatrudnia firmy konsultingowe (które pobierają astronomiczne wynagrodzenie) które niby mają znajdować rozwiązania konkurencyjne, choć często ich rozwiązania niszczą firmy (np: poprzez sugestię podzielenia konglomeratów na małe kawałki i ich sprzedaż). To z kolei, powoduje „wepchnięcie” takiej firmy w długi i uzależnienie od banku, zwykle obcego. Z biegiem czasu taka firma staje się bankrutem i jest przejęta za znikomą cenę lub zniszczona.

         Można zauważyć że takie działania były prowadzone w przeszłości względem wielu dobrych polskich firm i banków. Obecnie ta metoda wydaje się być stosowana względem kombinatu miedziowego KGHM gdzie, według informacji, które jakiś czas temu były podawane (być może jednak były błędne i mogę się tu mylić), zarobki w tej firmie są zadziwiająco wysokie jak na polskie warunki. Z tego, co było podawane (jeszcze raz zastrzegam że nie jest to informacja sprawdzona) średnie zarobki robotnika-górnika wynosiły 22 000 zł. Jeśli to prawda, to są one zadziwiająco wysokie w porównaniu np: z zarobkami górników węgla na Śląsku, a którzy wykonują podobną pracę. Należy przypuszczać że zarobki menadżerów i dyrektorów są również bezpodstawnie wysokie.

         Te płace nie są bowiem wynikiem pracy jaką wykonuja ci ludzie, ale skutkiem bogactwa naturalnego, jakim jest ruda miedzi, a która należy do całego społeczeństwa a nie tych zatrudnionych w KGHM. Tak więc kombinat ten, jak zresztą wszystkie firmy zajmujące się wydobyciem surowców ziemi (czyli bogactw naturalnych), powinny być obłożone cłem od ilości wydobytego surowca, a która to kwota powinna być odpowiednio dzielona i dawana każdemu Polakowi jako renta od bogactw naturalnych. Ten system rent i ceł od bogactw naturalnych powinien być stosowany zwłaszcza w przypadku, gdy te surowce lub półprodukty są eksportowane.

         Utrzymywanie tak wysokich nieuzasadnionych płac ma na celu w ostateczności zniszczenie tego koncernu lub przejęcie go za znikomą cenę, którą zwykle oblicza się na podstawie dochodów netto a które, przed przejęciem, są sztucznie zaniżane poprzez wygórowane płace. Pracownicy tej firmy mogą się tymczasowo cieszyć, lecz jest to radość krótkotrwała, gdyż po całkowitym sprywatyzowaniu większość będzie zwolniona, a płace zredukowane. Przejęcie koncernu KGHM jest niesamowicie ważne dla elity finansowej ze względu na to, że produkuje on duże ilości srebra, które może posłużyć jako rezerwowa waluta Polski w czasie kryzysu monetarnego, który będzie wywołany.

         Tak więc w Polsce już od 30 lat celowo niszczy się przemysł i ekonomię pod różnymi fałszywymi powodami, zwykle niekonkurencyjności. Po 1990 roku następowała zarówno wyprzedaż majątku narodowego za bezcen jak i likwidacja firm, zwłaszcza przemysłu ciężkiego, czyli hut, stoczni, przemysłu obronnego i kopalń. Nie jest to przypadkowe, gdyż w ten sposób likwidowano podstawy niezależności ekonomicznej, czyli autarkii – i możliwości wytwórczych dla potrzeb obronnych w przypadku agresji z zewnątrz.

         Powstaje pytanie dlaczego żydzi niszczą nasz przemysł. Odpowiedź możemy znaleść w Protokołach.

         Protokół 3.5: Niewola ekonomiczna

         „Nędza przykuła do pracy narody mocniej, niż przykuwała je niewola i prawo pańszczyźniane. Od ostatnich można było uwolnić się w ten lub inny sposób, od nędzy zaś oderwać sie jest niemożliwe.”

         Chodzi więc o to aby przykuć uwagę ludności do swego własnego przeżycia. Wtedy ludzie myślą i martwią się tylko o dzień następny, o zapewnienie utrzymania sobie i rodzinie w nalbliższej przyszłości. W takiej sytuacji człowiek nie myśli perspektywicznie i jest łatwym do manipulacji. Postrzega jedynie innych, takich jak on, jako konkurencję – a nie dostrzega organizatora tej klatki ekonomicznej. Te prawa dotyczą też narodów, tak więc jeśli Polska zostanie celowo zubożona i pozbawiona smowystarczalności w podstawowych sprawach (żywność, energia, broń, woda, odzież, itd), wówczas jest zdana na łaskę innych sił, ekonomicznych lub państwowych.

         W ekonomii nauczana jest tzw: „Piramida Masłowa”, która doskonale wyjaśnia zachowania ludzi w zależności od zamożności. Według tej teorii, gdy człowiek jest biedny, na nic mu prawa które przyznaje mu „demokracja” bo on i tak z nich nie jest w stanie korzystać. Mówią o tym protokoły.

         Protokół 3.6: „Prawa Ludu”

         „W konstytucji zawarliśmy prawa, które dla mas są prawami fikcyjnymi, nie zaś rzeczywistymi. Wszystkie tak zwane „prawa ludu” mogą istnieć jedynie jako idea, niemożliwa do urzeczywistnieniea w praktyce. Jaką wartość dla proletariusza pracującego, zgiętego w pałąk pod ciężarem pracy nad siły, zgnębionego przez los – posiada otrzymanie przez gadułów prawa gadania, przez dziennikarzy – prawa pisania różnych głupstw, współrzędnie z rzeczami cennymi – jeśli proletariat nie ma z konstytucji innych korzyści ponad te marne okruchy, które rzucimy mu ze stołu naszego za oddanie głosów w myśl wskazań naszych kreatur i naszych agentów? Dla nędzarzy prawa republikańskie są ironią gorzką, bowiem potrzeba pracy omal że nie na dniówke, nie pozwala im w rzeczywistości korzystać z tych praw, ale za to odbiera gwarancję zarobku stałego i pewnego, uzależniając go od porozumienia między pracobiorcami lub towarzyszami pracy.”

         Komentarz jest zbyteczny dla każdego kto umie czytać ze zrozumieniem.

         B. Odwracanie uwagi społeczeństwa

         Aby zmniejszyć opór ludności tubylczej przed podbojem, należy odwrócić jej uwagę od spraw ważnych i zapełnić umysł trywialnościami. W tym też celu w mediach nieustannie omawia się i prezentuje skandale obyczajowe „gwiazd” (które są zwykłymi k*rwami), mówi się wiele o seksie, tańcu z „k*rwami”, paradach homoseksualistów (tzw: „równości”), sporcie i konkursach, podaje się wiele sprzecznych informacji dotyczących ekonomii, i to w tym samym czasie, mających za zadanie wywoływać chaos mentalny itd. Ludzi należy zająć też ciągła pracą i myśleniem o przeżyciu następnego dnia ,aby w ten sposób wyeliminować wolny czas który może posłużyc do refleksji. Dlatego też promuje się pracę jako centrum, wokół którego obraca się życie człowieka. Jednak te prace które zostawiono Polakom nie są pracami twórczymi, lecz usługowymi, przez co „nagina się karki” i tresuje ludzi do bycia przyszłymi sługami.

         O odwracaniu uwagi społeczeństwa od spraw istotnych mówią też Protokoły:

         Protokół 13.4: Odwracanie uwagi

         „W obawie, że ludzie owi dojdą do jakichś wniosków, odwracamy ich uwagę przy pomocy uciech, zabaw, namiętności, Domów Ludowych. Niezadługo przy pośrednictwie prasy zaczniemy ogłaszać konkursy w dziedzinie sztuki, sportu wszelkiego rodzaju: sporty te odwrócą statecznie umysły od kwestyi, w których zakresie musielibyśmy walczyć z nimi. Odzwyczaiwszy się stopniowo coraz więcej od myślenia samodzielnego, ludzie zaczną mówić „unisono” (jednym głosem)z nami, bowiem my jedynie zaczniemy propagować nowe kierunki myśli za pośrednictwem takich, rzecz prosta, osób z którymi o solidaryzowanie się nie możemy być pomawiani.”

         Osoby o większych możliwościach i ambicjach intelektualnych, należy zająć pozornie ważniejszymi sprawami, a więc sprawamy politycznymi lub ekonomią. W tym też celu “centrum” (o którym pisałem w części „Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce”, http://marucha.wordpress.com/2011/05/24/jak-wyglada-rzeczywista-wladza-w-polsce) utworzyło polityczny teatrzyk marionetek i partii które tańczą tak jak im zagra orkiestra. Walka jest pozorna w wyreżyserowanym spektaklu, który zachwyca publiczność, angażuje emocjonalnie, dzieląc sympatie i poparcie dla tego lub owego z głównych “bohaterów” spektaklu. Media, jako narrator, podsycają nastroje społeczne (poparcia lub krytyki), zwracając uwagę na te lub inne detale przedstawienia, i w ten sposób absorbując bardziej widownię. Robi się to tylko po to, aby przykuć jej wzrok do tego co dzieje się na scenie i w ten sposób zapewnić brak uwagi na to, co się rzeczywiście dzieje wokoło. Wokoło bowiem grasują złodzieje którzy kradną „biżuterię” narodu, „portmonetki” i ograbiają „szatnię”.

         “Centrum” przemyślało każdą reakcję widowni i niektórych jednostek. Choć, d czasu do czasu, ktoś się rozglądnie, a nawet pójdzie do szatni sprawdzić co się dzieje, a widząc to, próbuje zaalarmować resztę, to “centrum” zagłusza jego głos głośną muzyką przedstawienia i głos ten nie rozchodzi się daleko. “Centrum” ma też swoich “dystyngowanych” agentów wśród publiki, którzy ośmieszają lub oskarżają alarmistę, napuszczając publikę przeciw niemu i w ten sposób izolując go lub niszcząc. “Centrum” ma też odźwiernych regulujących ruch, ma też strażników którzy uciszają “natrętnego” delikwenta, często przy aplauzie publiki, lub zapewniają “zniknięcie” alarmisty, jak w przypadku dr. Ratajczaka.

         Choć jest to wyreżyserowany spektakl, to jednak aktorzy muszą często dać z siebie wszystko odgrywając swe role, a i tak czasem jeden lub drugi spadnie ze sceny doznając rzeczywistych obrażeń, co jednak tylko dodaje dramaturgii i realizmu całemu przedstawieniu. “Centrum” bowiem, tworzy pewne wydarzenia bez informowania o tym głównych aktorów, tylko po to aby stworzyć “efekty specjalne“. Często też występuje podwójny scenariusz, jeden pozorowany, a drugi rzeczywisty. Ten pozorowany jest dla aktora/aktorów i ma skończyć sie happy endem, jednak w rzeczywistym scenariuszu pod aktorem biegnącym z kwiatkiem do ukochanej, otwiera się klapa, tzw. smoleńska – i aktor rzeczywiście ginie. Jakże więc ktoś może przekonać publikę że spektakl jest fikcją, kiedy publika widzi na własne oczy, że czasem leje się rzeczywista krew?

         Ta klapa, tzw. smoleńska, przybiera różne formy i miejsca w przedstawieniu i jest zastawiana na tych aktorów, którzy już odegrali swoje role wykonując, często nadgorliwie i przedczasowo, polecenia “centrum”. Spodziewają się od “centrum” obiecanego poklepania po ramieniu i promocji do ścisłego grona niewidocznych sił, nie wiedząc że “centrum” przecięło ich scenariusz scenariuszem innym, w którym na plan wychodzą nowi aktorzy tylko po to, aby trzymać publikę w napięciu i nie zanudzać zbyt długo zgranymi twarzami.

         “Centrum” na aktorów wybiera zwykle megalomanów, którym się wydaje, że nie ma lepszych graczy od nich. Jednak to właśnie “centrum” ma jeszcze lepszych aktorów (grających jednak w rzeczywistej grze a nie przedstawieniu) którzy zaleją grób ofiary tonami wieńców, kwiatów i wiadrami medialnych łez, przekonując nawet najbliższych megalomana o rzeczywistej miłości i w ten sposób stawiając się poza wszelkimi podejrzeniami.

         Czego nie robi się dla odwrócenia uwagi publiczności… Czasem nawet swojego należy poświęcić dla wyższej sprawy.Talmud jednak na to pozwala.

         O tym że scena polityczna jest tylko sceną olbrzymiego teatru, z głupimi marionetkami, mającą absorbować uwagę społeczeństwa i w ten sposób odwracać uwagę od rzeczywistej zakulisowej władzy, mówią też Protokoły.

         Protokół 2.2: „Administracja na pokaz i „tajni radcy”

         „Administratorzy, wybierani przez nas spośród tłumu, w zależności od ich zdolności niewolniczych, nie będą osobami przygotowanymi do rządzenia, dlatego też z łatwością staną się w grze naszej pionkami, kierowanymi przez uczonych naszych i doradców genialnych, specjalistów, kształconych od dzieciństwa w sztuce zarządzania sprawami świata całego. Jak wiadomo, specjaliści nasi wiadomości niezbędne do rządzenia czerpali z naszych planów politycznych, z doświadczenia historii, z badań każdej chwili bieżącej. Goje nie rządzą się wiadomościami praktycznymi, zdobytymi w drodze obiektywnych badań historycznych, lecz rutyną teoretyczną, pozbawioną wszelkiego poglądu praktycznego na jej wyniki. Toteż nie warto liczyć się z nimi.

         Niech się cieszą tymczasem, lub niech żyją nadziejami nowych uciech, albo wspomnieniami już przeżytych. Niech dla nich gra rolę najwyższą to, co nakazaliśmy im uważać za wskazania nauki (teorii). By osiągnąć cel powyższy, wzbudzamy przy pomocy pracy naszej ślepe zaufanie dla wskazań tych. Inteligencja gojów będzie dumna z posiadanych umiejętności i bez sprawdzenia logicznego zastosuje w praktyce wszystkie zaczerpnięte z nauki wiadomości, zestawione odpowiednio przez agentów naszych, w celu kształtowania umysłów w kierunku nas pożytecznym.”

         Każdy kto uważnie spojrzy na premiera Tuska zauważy że jest to człowiek mało inteligentny (co można zaobserwować po jego tępych wypowiedziach i odpowiedziach), próżny i absolutnie nie rozumiejący procesów politycznych. Podobnie jest z prezydentem Komorowskim. Obaj, jak większość przywódców i ich głównych postaci w pozostałych partiach, są zakulisowo sterowani przez specjalistów kształconych od dzieciństwa w sztuce zarządzania sprawami świata. Tusk, Komorowski, Kaczyński, Pawlak, Palikot, Miller zostali wypromowani nie dlatego, że nadają się do rządzenia, lecz na odwrót – jedynie dlatego, że całkowicie są nieprzygotowani do rządzenia, i dlatego że mają wielkie „zdolności niewolnicze”. Są ignorantami w tych sprawach i dlatego zostali pionkami kierowanymi przez zakulisowych „doradców”.

         Tą część społeczeństwa która ma większe ambicje, należy zająć sprawami ekonomicznymi. Aby to odciąganie uwagi było skuteczne, należy wytworzyć w tej dziedzinie totalny chaos i zamieszanie i w ten sposób wykreować zażarte i emocjonalne dyskusje pomiędzy wieloma różnymi poglądami. Te jednak poglądy i teorie są wcześniej sztucznie stworzone przez żydów (ekonomistów żydowskich) i mają jedną cechę wspólną, a mianowicie tą, że żadne nie są prawdziwe, lecz posiadają pozory słuszności. Ekonomia, wbrew pozorom, nie jest nauką skomplikowaną. Jest raczej nauką dość prostą w porównaniu do takich dziedzin, jak fizyka czy inżynieria. Została ona jednak sztucznie skomplikowana na przestrzeni ostatnich 150 lat. Tak więc makroekonomia jest najbardziej zakłamaną nauką w dzisiejszym świecie.

         Dodatkowo ten chaos w dziedzinie ekonomi potęguje się poprzez prezentowanie w tym samym czasie wielu sprzecznych przemysłowych czy finansowych informacji, przez co podgrzewa się atmosferę dyskusji i bardziej absorbuje uwagę. O tej metodzie odwracania uwagi mówią też protokoły.

         Protokół 13.3: Odwracanie uwagi od spraw politycznych

         „Aby odciągnąć ludzi zbyt niespokojnych od debatowania nad kwestiami politycznymi, rzekomo przeprowadzamy obecnie nowe zagadnienia, a mianowicie – sprawy przemysłowe. Niech sobie szaleją na terenie tym. Masy zgadzają sie na próżnowanie, na odpoczynek po rzekomej dzałalności politycznej (której nauczyliśmy ich, aby przy pomocy tego walczyć przeciwko rządom gojów) – jedynie pod warunkiem posiadania nowego zajęcia, zawierającego, jak to im wskazujemy, również treść polityczną.”

         C. Osłabianie rodzimego społeczeństwa

         Aby osłabić społeczeństwo jako grupę, należy wyeliminować jednostki przywódcze i przedsiębiorcze z grupy i zastąpić ich swoimi własnymi ludzmi. Promuje się więc wyjazdy do pracy na zachód, i/lub tworzy takie warunki ekonomiczne, które takie zachowanie wymuszają, a przez co najwartościowszych ludzi usuwa się z kraju, osłabiając w ten sposób opór. Tam, ludzie ci poddani są propagandzie demoralizacji i odchodzenia od konserwatywnych wartości, co jest dość łatwe ze względu na to, że są młodzi. W tym samym jednak czasie następuje imigracja do Polski żydów, którzy zajmują stanowiska kierownicze i dostają wsparcie w zakładaniu firm, które sami Polacy mogli utworzyć.

         Można zauważyć że od dłuższego czasu promuje się takie rozwiązania propagandowe, prawne, i ekonomiczne, aby ściągnąć jak największą liczbę żydów do Polski. W tym celu też nadano ponownie obywatelstwo polskie żydom i ich potomkom, którzy opuścili Polskę po 1958 roku, jak też tym którzy zrobili zadymę polityczną w 1968 roku w celu obalenia Gomułki i ponownego dojścia do całkowitej władzy nad Polską, tak jak było to w czasach stalinowskich. Choć żydzi, jacy opuścili Polskę po 1958 roku, byli częścią systemu stalinowskiego, który był zbrodniczy na równi z systemem nazistowskim, to obecnie przedstawia się ich jako ofiary. Ofiary systemu komunistycznego, nie dodając że to właśnie oni byli twórcami tego systemu, a więc prześladowcami i katami tych, których obecnie światowe i „polskie” żydowskie media, przedstawiają jako oprawców, czyli Polaków.

         Tak więc nadaje się to obywatelstwo ludziom którzy bezpośrednio lub pośrednio są zbrodniarzami i gdyby w roku 1956 miała miejsce rzeczywista zmiana władzy na Polską, to powinni zawisnąć na szubienicy. Prace na ściągnieciem większej liczby żydów do Polski trwały zarówno, gdy prezydentem był Aleksander Kwaśniewski z SLD, jak i Lech Kaczyński (łącznie z Jarosławem Kaczyńskim) z PiS, pod którego wpływem nawet ogromnie się nasiliły. Lech Kaczyński zmienił nawet prawo tak, aby wojewodowie nie mogli wyrażać sprzeciwów i prezydent, jednoosobowo, mógł decydować o nadawaniu obywatelstw. Takie rozwiązania nie spotkały się ze sprzeciwem żadnej partii „opozycyjnej”, ani PO, ani SLD, nie mówiąc już o PSL, którego liderzy chyba nawet nie mają pojęcia, o co toczy się gra. Już to ukazuje, że wszystkie główne (i pomniejsze) partie są tworem nadrzędnej władzy nad Polską, która te partie, ich programy i przywodców wykreowała i kontroluje.

         Z różnych źródel dochodziły informacje, że w ostatnich latach nadawano dziennie obywatelstwo Polskie od 150-200 żydom mieszkającym w Izraelu. Z innych źródeł dochodzą informacje, że dzienna liczba nadawanych obywatelstw dochodzi nawet do 1000. Dziwne więc wydają się ostatnie dane rządu RP jakoby, od początku tej kampanii, „przywrócono” obywatelstwo Polskie jedynie okolo 2000 żydom. Należy przypuszczać że jest to dezinformacja, lub informacja dotycząca specyficznej grupy, bez wzmiankowania że właśnie takiej to grupy dotyczy. W ten sposób, poprzez niedomówienie (a więc kłamstwo polegające na mówieniu cześci prawdy bez zaznaczenia że jest to tylko cześć całości), stwarza się pozory jakoby ta grupa była mała.

         O tym że zamierza się ściągnąć do Polski większą ilość żydów, swiadczą prace Yael Bartana, „artystki wizualnej”, w których nawołuje się „do powrotu” 3 mln żydów. Już w tym stwierdzeniu jest wiele przewrotności żydowskiej i kłamstw, bo nie można mówić o powrocie do kraju, gdy w tym kraju ani się nie urodziło, ani nie wychowało. Wiekszość nawet może nie mieć przodków, którzy żyli w Polsce. Jednak to ukazuje że żydzi traktują siebie, jako całą grupę, spadkobiercami jednostek żydowskich. Jest to więc nacjonalizm, i to nacjonalizm oparty na zasadach Talmudu, czyli rasizm. Dla porównania, polski nacjonalizm jest oparty o zasady Kościoła Katolickiego czyli miłości bliźniego. Jednak to nacjonalizm polski, który jest dobry, się zwalcza – a nie nacjonalizm żydowski który jest rasistowski.

         Ile jest zakłamania w grze żydów udających Polaków, może ukazywać wypowiedź Zbigniewa Zdrojewskiego, żyda, który mówi że: “w imieniu Polaków zaprasza żydów do ‘powrotu’ do Polski“, bo już mu się znudziło oglądanie na codzień podobnych twarzy”. Dziwne to, bo jeśli mu się znudziło oglądanie podobnych twarzy w środowisku, w którym się obraca, to powinien zaprosić Polaków o korzeniach słowiańskich do swojego środowiska, a więc środowiska władzy. Właśnie Polaków-Słowian tam praktycznie nie ma. Słowa Zdrojewskiego są jednak grą, bo teraz żydzi będą mogli twierdzić, że to nie oni pragneli “powrotu”, lecz to Polacy nawoływali ich do „powrotu”, a oni jedynie się na to zgodzili, aby Polakom “pomóc”, nie wzmiankując że Zdrojewski i reszta władzy, zapraszająca żydów, to również żydzi, choć udający Polaków czyli tzw: kryptożydzi.
         http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,9708767,Izraelka_reprezentuje_Polske_na_biennale_w_Wenecji_.html

         Yael Bartana, artystka

         Cała tzw: sztuka Yael Bartana jest antysztuką kobiety, która ewidentnie ma problemy psychiczne i już pierwszy rzut oka na jej twarz, posturę i ubiór, pozwala stwierdzić, że jej wnętrze jest „z piekła rodem”. „Mądre Pisma” mówią że odzwierciedleniem duszy jest twarz człowieka a szczególnie oczy: “Z wejrzenia można poznać męża, a z wyrazu twarzy można poznać roztropnego. Ubiór ciała i szczerzenie zębów w uśmiechu, i chód człowieka wydają go.” (Ekl 19:26-27) Jej jednak, twarz można porównać do tych które reprezentowały diabłów na starych obrazach.

         Aby niszczyć dolne warstwy społeczne, promuje się imigracje kolorowych, czyli Murzynów i Arabów, co wytworzy nowe konflikty na tle religijnym, rasowym, społecznym i ekonomicznym i w ten sposób zapewni bezpieczeństwo „inżynierom społecznym” tego zjawiska, czyli żydom. W ten sposób uwaga Polaków będzie odwrócona od rzeczywistego sprawcy tych problemów, czyli projektanta, którego bezpieczeństwo jak i zakamuflowanie wzrasta. Można wymyślić całą gamę pozornych powodów, dla których takich imigrantów powinniśmy przyjąć i trudno jest je tu wszystkie wymienić.

         Najczęściej wymianiane powody to tzw: „humanitarne”, czy też „budowania różnorodności” (bo, według propagandy żydowskiej, różnorodność zwiększa kreatywność, choć ją w rzeczywistości zmniejsza). Wszystkie jednak są kłamstwami, bo właściwym celem jest zniszczenie spójności etnicznej Polski, zniszczenie białej rasy poprzez wymieszanie i promocję kolorowych mężczyzn w środowisku białej kobiety, a przede wszystkim zniszczenie Kościoła Katolickiego w Polsce poprzez spodziewane konflikty na tym tle z przybyłymi imigrantami, wyznającymi wiarę wrogą chrześcijaństwu.

         Żydzi uważaja białą rasę za swojego największego przeciwnika na drodze do dominacji świata. Wiąże się to z wierzeniami kabalistycznymi a o czym można się przekonać z przemówienia Rabbiego Rabinovich’a na zjeździe w Budapeszcie.
         http://marucha.wordpress.com/2010/11/16/przemowa-rabbiego-emanuel%e2%80%99a-rabinovich%e2%80%99a/

         Polska jest terytorialnie małym krajem, nie ma więc obowiązku przyjmować imigrantów, zwłaszcza obcych kulturowo, religijnie i etnicznie, a właśnie takie imigracje się forsuje. Afryka ma olbrzymi obszar i to tam należy kierować imigracje Murzynów, pomagając im jedynie w nauce gospodarowania. Podobnie jest z Arabami na Bliskim Wschodzie i Połnocnej Afryce, gdzie jest wiele bardzo bogatych krajów (Arabia Saudyjska, Kuwejt, Emiraty Arabskie, RPA), które mogą przyjąć uchodzców z lokalnych społeczności np. Palestyńczyków czy Libijczyków. Tego jednak się nie robi, lecz promuje kierowanie ich do Europy i wymusza na krajach europejskich ich przyjęcie. Jest to więc świadome działanie poprzez siły nadrzędne, mające określony cel zniszczenia cywilizacji europejskiej, białej rasy, a przede wszystkim chrześcijaństwa ze Świętym Kościołem Katolickim na czele.

         Polska jest stosunkowo biednym krajem z pracowitą i utalentowaną ludnością. Jest jednak biednym krajem w wyniku wielokrotnego zniszczenia go poprzez wojny i ograbiania wojennego lub ekonomicznego. Jest to więc dobry argument, aby w ogóle nie uczestniczyć w żadnym procesie przyjmowania imigrantów. Jak to jest, że Arabia Saudyjska wydaje miliardy dolarów na budowę meczetów w Europie, Turcji (ok: 20 000 meczetów), a nie stać jej na przyjęcie imigrantów, którzy również są muzułmanami, lub pomóc im ekonomicznie w innych państwach muzułmańskich, które takich immigrantów mogą przyjać? Otóż, Arabię Saudyjska, stać na to, lecz tego nie robi, gdyż władza w Arabii Saudyjskiej jest w rękach kryptożydów, którzy współpracują w realizacji globalnego planu żydowskiego.
         http://www.nationmaster.com/encyclopedia/Saudi-royal-family
         http://www.fortunecity.com/boozers/bridge/632/history.html

         Wojny, głody i niepokoje społeczne w Afryce i na Bliskim Wschodzie są celowo robione właśnie po to, aby cześć tej ludności przemieścić do Europy. W tym też celu inna gałąź tego samego plemienia, która wywołuje niepokoje, głód i rewolucje w Afryce i na Bliskim Wschodzie, naciska na kraje Europejskie (poprzez UE którą stworzyła i kontroluje) i zmusza do przyjęcia tych „uciekinierów”. Tak więc jest to celowa robota tych samych sił, które i obecnie kontrolują Polskę. W momencie, gdyby takie przyjmowanie zupełnie zablokowano, nie było by sensu robienia zamieszek w Afryce i które ustały by one. Tak więc przyjmowanie obcych z Afryki napędza koniunkturę i motywuje żydów do dalszego robienia takich rewolucji w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

         Inną metodą osłabiania społeczeństwa jest promowanie wszelkiego rodzaju zboczeń i ruchów społecznych, które niszczą kulturę i społeczeństwo od wewnątrz, zmieniają zdroworozsądkowy światopogląd na ten korzystny dla żydów i przez to stwarzają podziały w społeczeństwie oraz rozbijają spójność tkanki społecznej. Przykładem tutaj mogą być ruchy gejowskie i lesbijskie czy feministyczne, które zostały wykreowane przez żydów i są przez żydów wspomagane finansowo i medialnie.
         http://radtrap.wordpress.com/2010/10/27/jak-rockefellerowie-przebudowali-wspolczesna-kobiete/
         http://www.henrymakow.com/
         http://www.savethemales.ca/001904.html
         http://www.henrymakow.com/why_are_feminists_surprised_da.html
         http://www.rense.com/general81/blue.htm

         Przywódcami i twórcami ruchów gejowskich i lezbijskich, przynajmniej w początowym okresie, byli praktycznie wyłacznie żydzi, co jest dość dobrze udokumentowane:
         http://iamthewitness.com/doc/Zionists.spreading.sin.and.sickness.through.America.like.a.wildfire.htm

         Aby zrozumieć, jak działają żydzi w podboju narodów, należy sobie uzmysłowić, że polityka żydowska jest ponadnarodowa i ponadpaństwowa. To znaczy, że polityka żydowska jest ponad normalną polityką państw, którą to politykę oni kreują bądź nasilają lub osłabiają, dając tym państwom do ręki potężniejszy, lub tylko pozornie silny (ekonomia, fałszywe pakty)miecz, w zależności od tego, kto ma wygrać. Żydzi uważają się, jako naród, za boga, który poprzez swoją kontrolę ekonomiczną, zdobywa zakulisowo kontrolę polityczną. W ten sposób, budując ekonomicznie pewne kraje, wykorzystuje ich naturalną tendencję do prowadzenia wojny i niszczenia innych krajów, które żydzi już wczesniej osłabiają od środka. Jak to osłabianie od środka jest prowadzone jest najlepiej opisane w Jer. 51:20-24.

         „Tłuczesz ty mnie oręże wojenne, a ja potłukę w tobie narody i wytracę w tobie królestwa. Potłukę w tobie konia i jeźdzca jego, potłukę w tobie wóz i siadacza jego; potłukę w tobie męża i niewiastę, potłukę w tobie młodzieńca i pannę; potłukę w tobie pasterza i trzodę jego, potłukę w tobie oracza i sprzężaj jego, potłukę w tobie książąt i urzędników.”

         Choć słowa te pochodzą od Boga, i tak my je interpretujemy, to żydzi interpretują je zupełnie inaczej. A mianowicie w ten sposób, że oni, jako naród uważają się za boga i będąc wewnątrz innego narodu, np. polskiego, niszczą wszystko od środka. Są więc jak kwas, który wżera się i niszczy poszczególne elementy maszyny, powodując że przestaje pracować, rdzewieje i rozpada się.

         Tak więc żydzi uważają za swoją misję niszczyć narody w których mieszkają, niszczyć królestwa (państwa) i naturalnych królów. Niszczyć armię i zdolności obronne („Potłukę w tobie konia i jeźdzca jego, potłukę w tobie wóz i siadacza jego”). Niszczyć rodzinę („…potłukę w tobie męża i niewiastę…”) i demoralizować młodzież („…potłukę w tobie młodzieńca i pannę…”). Niszczyć rolnictwo („…potłukę w tobie pasterza i trzodę jego…”) i przemysł („…potłukę w tobie oracza i sprzężaj jego…”). Niszczyć (korumpować) system państwowy („…potłukę w tobie książąt i urzędników”), aby zniszczyć państwo jako instytucję.

         Spójrzmy teraz na Polskę. Czy nie zniszczono naszego królestwa pod koniec XVIII wieku? Czy nie zniszczono wtedy i nie niszczy się teraz naszej armii? Czy nie zdemoralizowano wtedy naszych książąt i magnatów (a nawet wyższych duchownych, zwykle arystokratycznego pochodzenia) którzy zwykle mieli żydowskich doradców? Czy nie skorumpowano naszego systemu władzy i sejmów poprzez system przekupstw? [Vide „sztadlani” – admin] Czy obecnie nie niszczy się rodziny? Czy nie zdemoralizowano wtedy (poprzez masonerię) i obecnie (poprzez liberalizm i pseudoedukację) naszej młodzieży? Czy nie niszczy się obecnie naszego rolnictwa poprzez niższe dopłaty i podatki? Czy nie zniszczono naszego przemysłu? Czy nie skorumpowano naszego systemu państwowego (elekcyjnego, wyborczego, partii politycznych), legislacyjnego i sądowniczego?

         Jaki więc jest wniosek z tej nauki? Jeśli więc ten kwas zżera od wewnątrz nasz naród i maszynę państwową, to czy nie jest oczywistym że należy ten kwas usunąć z tej maszyny?

         Marek S.

         Po przeczytaniu powyższego nasuwa się jeden, nieodparty wniosek: Bóg używa plemienia dzieci Szatana do sprowadzenia na świat Apokalipsy. Ostatecznego rozwiązania.
         Admin.

 32. vortex 8 listopada 2011 o 7:45 pm

  Ok.To co jutro ma sie podobno cos tam zaczac jak juz spekuluja na forach,blogspotach,youtub’ie
  od 9 listopada do 11.???????????????????????????????????????????????????????????
  Kilka osob powolujac sie na banknot 50 dollarowy,masonskie symbole tamy i premiere filmu
  J. Edgar na 9-11/11/11,obstawia ze Tama Hoovera zostanie zniszczona i to da poczatek do narodzin nowej rasy.
  Podaje pod spodem linki do analizy.Ja juz to zrobilem.Jaki efekt ? Zostaje tylko czekac.
  http://globalnewsviews.blogspot.com/2011/10/hoover-dam-11-11-11-false-flag-occult.html
  Banknot 50 $ http://img854.imageshack.us/img854/7295/501zi.jpg
  Masonska symbolika http://texastraveler.smugmug.com/Las-Vegas-Vacation-2010/Hoover-Dam/11703159_N457e/1/825852057_Bhh2n#825852057_Bhh2n

  premiera filmu http://www.movieweb.com/news/j-edgar-gets-release-date
  Kto to byl J Edgar Hoover http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Edgar_Hoover
  Oskar J. W. Hansen http://thisoldpalette.blogspot.com/2007/06/oskar-j-w-hansen-1892-1971.html
  http://pakalahau.wordpress.com/2010/06/25/2012-oskar-hansens-precession-design-of-mayan-star-map-hoover-dam-part-i/

  • KrisT 8 listopada 2011 o 9:29 pm

   nic się nie stanie, co najwyzej 11 usa zaatakuje iran, ale tez narazie mało prawdopodobne. Amerykanie mają dosyc przelewania krwi za kogoś a israel naciska jak moze aby nie poswiecac synów narodu wybranego…. bo wojenka sam na sam z iranem nie jest im po myśli… jak będą im za plecami stac usa i francja i reszta to co innego….

   • waryjat 8 listopada 2011 o 9:42 pm

    No i dobrze rozumujesz. Jeżeli sam Izrael nie może zaatakować Iranu to zrobi wszystko by zaraz miał koalicjantów. Myślę że nasz Bul mógł podczas rozmowy 1 listopada dostać info że „zaraz spadnie tu u was samolot. I ty nam tu Bul nie kiwaj palcem w bucie, tylko szykuj z 10.000 mięsa armatniego”

 33. bia 8 listopada 2011 o 8:08 pm

  w rzepie jest ciekawy rzeczy rp.pl jesttam rysunek krauzego o tusku ratującym grecję zobaczcie co sie otwiera jak po jego podstawowym otwarciu na niego klikniecie coś ciekawego dodam

 34. Hieronim 8 listopada 2011 o 8:10 pm

  „Pentagon Puts Military Bases on Alert” – http://abcnews.go.com/US/story?id=92224&page=1#.TrhHmZuAo8kUS/story?id=92%EF%BF%BD

 35. snajper-s 8 listopada 2011 o 8:46 pm

  Klasyka polskiego podziemia ___ chyba wszyscy są tej myśli …

 36. theaspartam 8 listopada 2011 o 8:57 pm

  NWO-Depeche Mode – John The Revelator (HD). http://www.youtube.com/watch?v=g54iRx-B4yM

 37. britisz 8 listopada 2011 o 8:57 pm

  Witam nagrałem dziś ten obiekt. co to moze byc?

  • KrisT 8 listopada 2011 o 9:18 pm

   moze znowu jakis satelita spada… lub inny kosmiczny smiec włacznie z meteorytami….

  • blip 8 listopada 2011 o 10:13 pm

   Było już wiele razy. To samolot, nic więcej.

  • ... 8 listopada 2011 o 11:03 pm

   prawda o tzw kosmitach : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131

  • szuwaxpl 8 listopada 2011 o 11:20 pm

   Mamy jezcze parę chwil a potem może się przekonamy co to mogło być ?
   Masz szczęście patrząc w niebo, często coś zauważasz ! sam mieszkam poza miastem i rzadko widzę rzeczy niesamowite, a jeśli są – to nie mam rejestratora …
   pozdrawiam

 38. bia 8 listopada 2011 o 9:21 pm

  coś mały ten izrael jakoś z tej mapki

 39. Hieronim 8 listopada 2011 o 9:28 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=ueB0rsmoJKo 😉

 40. felicyta 8 listopada 2011 o 9:30 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/07/katechizm-zyda-w-bylym-zwiazku-sowieckim/#comments

  -kazdemu z nas przydalby sie taki katechizm, warto poczytac

  • Annah. 9 listopada 2011 o 9:20 am

   Większość zaleceń jest barbarzyństwem wynikającym z nieprzyjęcia Jezusa i jego nauk z Przykazaniem Miłości czy choćby tej z przypowieści,”Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?”.

 41. jakzawsze 8 listopada 2011 o 10:17 pm

  Wierszyk

  „czeba tepić s____wó”

 42. jakzawsze 8 listopada 2011 o 10:26 pm

  Tak bawią się rosjanie

  • Tomasz 9 listopada 2011 o 1:07 am

   eee tam,zeby chociaz skoczyl,a tak nic ciekawego.

   • Wizzgaa 9 listopada 2011 o 1:19 pm

    Nic ciekawego, Tomaszu ? Dla mnie ciekawe a raczej przerażające jest to ,że ADRENALINA , PODNIECENIE , POTRZEBA MAXI EMOCJI jest silniejsza niż jakikolwiek rozsądek . Niestety nie jest to przypadłość wyłącznie rosyjskiej młodzieży . To globalne jakieś szaleństwo spowodowane sumą czynników , które były tu na blogach już wymieniane . Można podejrzewać ,że takich młodych ryzykantów bez hamulców i wyobraźni – łatwo będzie „podsterować ” w kierunku nieciekawych działań zaczepno-agresywnych . Nie łudźmy się , że to tylko Rosjanie….

    • jakisbuk 9 listopada 2011 o 1:25 pm

     u nas są za to mecze piłkarskie 🙂 gdzie „ADRENALINA , PODNIECENIE , POTRZEBA MAXI EMOCJI jest silniejsza niż jakikolwiek rozsądek”

 43. Hieronim 8 listopada 2011 o 10:35 pm

  „NASA jest gotowa do odpalenia rakiety kosmicznej z kalifornijskiej bazy wojskowej Vanderberg. Cel tej misji jest ściśle tajny, ale plotka głosi, że jest to związane z mijającą właśnie Ziemię asteroidą YU55. Być może jest to sonda, która zbada możliwości wylądowania na jej powierzchni. Niektórzy jednak uważają, że w stronę asteroidy wysłana została specjalnie skonstruowana głowica nuklearna, która ma odepchnąć niebezpieczne ciało niebieskie od Ziemi.

  YU55 nie jest zagrożeniem dla Ziemi, ale jej przelot dostarcza idealnej okazji aby wypróbować coś, co istniało do tej pory jedynie w teorii. Rakieta przygotowywana do wystrzelenia z bazy Vandenberg to Atlas Centaur, wystarczająca do osiągnięcia takiego celu.”

  http://nowaatlantyda.com/2011/11/08/yu55/

  • dancer1 8 listopada 2011 o 11:08 pm

   (……)YU55 is thought to be very black, as if it were made of carbon, like charcoal. Because it is passing relatively nearby, the next few days will provide a gold mine of data for scientists. For them, especially, the porridge is not too hot, not too cold, but just right.

   http://edition.cnn.com/2011/11/08/opinion/urry-asteroid-earth-risk/index.html?&hpt=hp_c2

   (………)NASA detects, tracks and characterizes asteroids and comets passing close to Earth using both ground- and space-based telescopes. The Near-Earth Object Observations Program at NASA’s Jet Propulsion Laboratory in Pasadena, Calif., commonly called „Spaceguard,” discovers these objects, characterizes some of them, and plots their orbits to determine if any could be potentially hazardous to our planet. JPL manages the Near-Earth Object Program Office for NASA’s Science Mission Directorate in Washington.

   http://www.nasa.gov/mission_pages/asteroids/news/yu55-20111107.html

 44. Hieronim 8 listopada 2011 o 10:43 pm

  http://www.myweathertech.com/2011/11/07/asteroid-yu55-aproach-may-be-closer-than-what-we-are-being-told/

 45. AQQ 8 listopada 2011 o 11:17 pm

  Nie chcę go więcej więcej widzieć, to kłamca – powiedział o izraelskim premierze prezydent Francji w rozmowie z Barackiem Obamą.
  – Możesz mieć go dość, ale ja mam z nim do czynienia na co dzień – miał odpowiedzieć prezydent USA.
  Do tej wymiany zdań doszło podczas ostatniego szczytu G20, w prywatnej rozmowie obydwu polityków. http://www.rp.pl/artykul/118801,748722-Sarkozy-nazwal-Netanjahu-klamca.html

  • Konarski 9 listopada 2011 o 12:17 am

   Obama to piesek na smyczy w rękach unych.

   • Stirlitz 9 listopada 2011 o 12:38 am

    Grecja padła , gdyż rząd się zadłużał poprzez emisję obligacji bez żadnych hamulców , emitowali ile się da, a banki skupowały .
    Ina sprawa , ze w pewnym momencie banki wiedziały już ze są to puste obligacje

  • peryskop 9 listopada 2011 o 2:22 am

   Ciekawe który z nich by wygrał w tej konkurencji?

 46. Hieronim 8 listopada 2011 o 11:39 pm

  Aresztowano oficera policji za to że ostrzegł swoją matkę, że 9/11 może nastąpić jakaś katastrofa…
  „U.S. Army Alaska military police officer put in protective custody after warning mother of imminent threat – November 9/11” – http://presscore.ca/2011/?p=4967

 47. KrisT 9 listopada 2011 o 12:09 am

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/oficjalnie-iran-pracowal-nad-bomba-atomowa,1718792
  Iran pracował nad bombą atomową przynajmniej do ubiegłego roku – informują agencje prasowe, powołując się na najnowszy raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA). W raporcie wyrażono opinię, że niektóre z tych prac mogą być kontynuowane.
  To wystarczy, szala na strone zaatakowania iranu właśnie się przechyliła, czosnkowi zaczną naciskac aby goje zaatakowali…. byc moze plany juz są i to tylko kwestia dni… czyzby 11.11 ?? Mniemam ze od jutra bedzie w merdiach zmasowana nagonka na iran i straszenie lemingów iranskim atomem….
  Po takim raporcie obama nie będzie miec spokoju.. towarzyszu musicie atakowac! w imie demokracji i ropy!!!

  • Bird2 9 listopada 2011 o 12:14 am

   i tu jest pogrzebany pies. Nie zaatakują nie będąc pewnym tego że bydło im na tyłach nie zacznie rewolty.

   Popatrz na komentarze choćby na Onecie. Agentura tam jest miażdżona, zdecydowana – dominująca większość wie że to wojna o wpływy. Ilu ludzi pisze o syjonistach, masonach czy illuminatach.

   Jestem tego pewien że zaatakują dopiero wtedy gdy my będziemy mieć wystarczająco dużo problemów by nie zajmować się Iranem – może kryzys, kto by myślał o niewinnych zabijanych gdzieś daleko jak w domu w lodówce pusto.

 48. FAKIR 9 listopada 2011 o 12:29 am

  Jak Polacy Amerykę budowali
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/36851,polska-ameryka

  he he
  Dobrze byłoby potem dać drugą część.

  Jak syjoniści ją zniszczyli

 49. Tomasz 9 listopada 2011 o 12:56 am

  Prosze co wprowadzili,zeby udupic patriotyzm. W Anglii to nie do pomyslenia ,zebyzastapic 3 lwy czy flage, choc unia tez chciala narzucic gwiazdki na trykotach ,nie wyszlo haha.Najbardziej zal ,ze pilkarzom Polski to nie przeszkadza
  http://www.kciuk.pl/Stroje-Polakow-na-Euro-2012-nie-maja-godla-a71385

  • Święty 9 listopada 2011 o 1:16 am

   Wielu ludzi jest przeciwko nowym koszulkom,prosze poczytac komentarze. To jasne ze NWO chce zniszczyc panstwa narodowe. Polska pomimo wszystko trzyma sie mocno, dlatego tak duze parcie na nas.

   • ggg 9 listopada 2011 o 1:39 am

    Rowniez czcionka napisu POLSKA tej koszulki jest rodzajem czcionki takiej malo wyrazistej, nijakiej.
    Z koszulkami to co roku sa jakies numery – pewnie ta sama osoba je robi i w koncu ktos moglby sie tym zajac bo to jest gorzej niz zalosne.

   • gruszka 9 listopada 2011 o 6:26 pm

    Polska się trzyma mocno? Ledwo flagi wywieszają biało-czerwone z orłem , a tych niebieskich z gwiazdkami widać dużo..

 50. szuwaxpl 9 listopada 2011 o 1:18 am

  Mamy jeszcze dobry kwadrans – poczekam aby usłyszeć !
  Pozdrawiam wszystkich, ktorym miałem powiedzieć spr. lub kocham … , za całą reztę przeprosił prezydent BK

  • Tomasz 9 listopada 2011 o 1:22 am

   Swiety wierze ,ze tak jest i lezy mi to na sercu. Napisalem jak jest-angielska federacja byla naciskana przez unie,zeby flage angielska zastapic gwiazdkami i nie wyszlo…..

  • Tomasz 9 listopada 2011 o 1:24 am

   Have fun! boom ,boom ,boom ,bada boom!

   • Tomasz 9 listopada 2011 o 1:25 am

    To do Szuwaxpl

 51. Tomasz 9 listopada 2011 o 1:18 am

  Czyli wojna?
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/oficjalnie-iran-pracowal-nad-bomba-atomowa,1718792

  • szuwaxpl 9 listopada 2011 o 1:52 am

   Tomaszu – wiesz wychodząc przed dom w środku nocy, uprzytomniłem sobie jedną rzecz. Aleuty są oddalone kilka tys. km ode mnie – a kilka miesięcy temu lecąc do nowego świata, airbusem zajęło nam to kilkanaście h – więc śpię niespokojnie ! Mówisz teraz czekam na wojnę ? Tak coś w tym świecie musi się wydarzyć aby żyło się „lepiej”
   pozdr wszystkich oczekujących…

   • Tomasz 9 listopada 2011 o 2:14 am

    Kurcze Twoja wczesniejsza wypowiedz odebralem jako sarkazm i tak probowalem odpowiedziec w tym klimacie. . Nie wiem co teraz myslec,napewno wojna to najgorsze coby moglo byc-stracilem mojego pradziadka w 2 wojnie swiatowej pod Poznaniem,nawet nie dane mi go bylo poznac,drugi z rodziny moj dziadek byl ranny a szedl od samej wschodniej granicy i zostal ranny za Lodzia. Opowiesci jego do tej pory pamietam i nie sa to rzeczy,ktore chcialbym doswiadczyc pomimo tego ,ze sluzylem w wojsku ,jak rowniez iles lat pracowalem w ochronie,wiec czlowiekiem bojazliwym napewno nie jestem. lLepiej chyba jednak miec nadzieje,modlic sie i dzialac,zeby do tego nie doszlo

    • szuwaxpl 9 listopada 2011 o 2:34 am

     Mojej rodzinie przytrafiło się walczyć od 1920[Krzyż Walecznych], Studzianki, Powstanie Warszawskie, wujek pod Monte Casino, dziadek żony w bitwie o angoli
     Moje pokolenie umie zapytać retorycznie – cóż to znaczy patriotyzm ???
     Czy warto ?
     Na solidarności przejechali się moi rodzice – pod bramę stoczni im. komuny p. przywieźli cebulę, boczek i papierosy a za dwa dni bojownicy z S. i kor ogłosili, że badylrzy stać na palenie marlboro i niech kupują sobie w pewexie . Tak bolszewia przemawiała przez solidarność .

     • Tomasz 9 listopada 2011 o 2:55 am

      Chodzi mi o to,zeby nie wstydzic sie polskosci gdziekolwiek jestesmy.Pracuje w duzym zespole,gdzie sa ludzie z roznych krancow swiata,skonczylem tu (UK) studia majac 38 lat co widac nie przeszkadza jedno drugiemu jesli chodzi o wiek. W Polsce to chyba nie wykonalne. Fakt,ze czesto jest wstyd tu za Polakow ,ale wiekszosc jest ok

      • Stirlitz 9 listopada 2011 o 5:12 am

       kiedy ostatnio byleś w Polsce ???

       • Tomasz 9 listopada 2011 o 11:53 am

        Jak tak bardzo chcesz wiedziec ,jak Cie to strasznie interesuje panie Sztyrlic to jestem ostatnio po 2 razy w roku-niestety smutne okazje,pogrzeby ostatnio obojga rodzicow. Coraz wiecej bliskich mi osob odchodzi,ale zyc trzeba mam dla kogo. Jestem jak to mowil Jakisbuk niewolnikiem swojej rodziny -zony i 2 corek. I wiesz co dobrze mi z tym. Pozdrawiam

     • cinomorecam 9 listopada 2011 o 3:34 am

      Witam , pytanie padło – czy warto? Ja was pocieszę odpowiadając – WARTO !!! Gdzie to jest Jedyna droga obrony być mądrym znającym w tych czasach przyjaciela (czytaj wroga) który nami rządzi i omamia! Chcą przez media nam ukraść tożsamość i ogłupić – my się nie dajmy i propagujmy historię naszych wielkich mądrych . Odpowiedni czas nastąpi – rozliczenia ! Biada tym co za garść obietnic i konta w ich systemie do nich przystali zdradzając Naród Nasz ! Ta * Targowica wnet dobiegnie – końca, od nas prawdziwych zależy czy na marne przelali krew nasi dziadowie ! Pozdrawiam wszystkich Dobrych Ludzi …

      • peryskop 9 listopada 2011 o 3:53 am

       @cinomorecam – bardzo dobrze, że Dobrzy Ludzie zaczynają się otwierać na dziś i na jutro, dostrzegając na czym polega ta dramatyczna gra, w którą zostaliśmy stopniowo wciągnięci, oraz na czym polegają WARTOŚCI dla których warto żyć – a jak trzeba – to dla nich warto i umierać.
       Ten trudny czas jak się okazuje jest konieczny, żeby wyszło z ludzi co w nicj naprawdę siedzi.
       Wciąż się zastanawiam kiedy ci co wskoczyli do Złotego Dyliżansu zorientują się, że pędzą co prawda w oszałamiającym tempie, ale towarzystwo szemrane, woźnica pijany, a stangret zasłania okna i blokuje drzwi. W tych warunkach przejażdżka musi się zakończyć dzwonem.

 52. Konrad 9 listopada 2011 o 3:09 am

 53. navajo88 9 listopada 2011 o 4:04 am

  Witam w nowym dniu ,psiakrew i znowu nic nie walneło w ziemię a tym bardziej w Księzyc ,,,ale to dobrze , bo oprócz wojny ktura się szykuje w zatoce perskiej to na razie mamy spokuj ,,,ale CO MA WISIEĆ TO I TAK NIE UTONIE !!!!! hahahahahahahah
  J.M.H

 54. navajo88 9 listopada 2011 o 4:15 am


  hahahahahahahaha
  J.M.H

  • peryskop 9 listopada 2011 o 4:59 am

   Kocią poligamię lansujesz?

   Niewalnięcie w NASA asteroidy przejdzie do histori rekordów piwa Guinness !

   ajajajajajajajaj!

 55. rabarbarek 9 listopada 2011 o 5:20 am

  Wazne video w swietle nadciagajacej wojny z Iranem. Zwroccie uwage nie tylko na zadbane ulice, zabytki czy kolorystyke Teheranu. Sa tam zawarte wazne elementy , ktore byc moze pozwola zrozumiec o co w tym wszystkim chodzi.

  Cena barylki ropy wynosi ok. 120 dol., [ 150 kilka miesiecy temu] . Zapotrzebowanie na rynkach swiatowych zmalalo o 8%. Wedlug wyliczen specjalistow , przy obecnym zapotrzebowaniu swiatowym i olbrzymim wydobyciu ropy [ a tak sie dzieje] cena nie powinna przekraczac 60 dol. za barylke. O co wiec chodzi? Wiadomo , o pieniadze , a w przypadku Iranu o cos wiecej.

 56. peryskop 9 listopada 2011 o 5:49 am

  @Rabarbarek, dzięki za pokazanie uroków Iranu.

  To potężny naród z ogromną tradycją, mocną tożsamością, silną armią i rozwiniętym przemysłem.

  Ameryka ma kompleks na punkcie Iranu.

  Bo w ostatnich dekadach doznali kilku upokorzeń: amerykański pupet Shah-in-Szach Reza Pahlavi został przegoniony z Iranu razem z amerykańskimi koncernami naftowymi, potem personel ambasady USA w Teheranie był przez wiele miesięcy uwięziony w ich siedzibie, a próba odbicia zakładników siłą zakończyła się całkowitą klęską wskutek awarii helikopterów już nad terytorium Iraanu. Potem Amerykanie stracili nerwy i zestrzelili irańskiego pasażerskiego Airbusa, za co też słono zapłacili.

  Irańczycy mają własną kadrę wykształconych specjalistów, oraz silne powiązania z Chinami, a więc napad na ten kraj może się zakończyć ŹLE !

  • bob 9 listopada 2011 o 8:04 am

   Teraz jest najlepszy moment na oslabienie Chin. Atak na Iran jest posrednio atakiem na Chiny. Rosja zachowa neutralnosc bo tez bardzo duzo zyska : wyzsze ceny ropy i oslabienie sasiada.
   A Iran? Skonczy jak Irak, po kilku dniach nalotow wybuchnie rewolucja i obali rezim ajatolahow.

  • zenobiusz 9 listopada 2011 o 1:50 pm

   Tak Augustynie P z Yacksonville.A szczególnie upodobali sobie HAARP złowrogiego.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/09/haarp-w-akcji-rym-razem-zawzial-sie-na-wlasne-rodziny-i-sasiadow/

 57. Aśka 9 listopada 2011 o 7:38 am

  http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/amerykanie-spytali-bialy-dom-o-kosmitow,1,4901430,wiadomosc.html

 58. Annah. 9 listopada 2011 o 8:56 am

  Podczas gdy Watykańska Międzynarodowa Komisja pod przewodnictwie Kardynała Camillo Ruini i CDF bada trwające Objawienia w Medjugorje. Stolica Apostolska nie powinna ignorować tego ważnego, ale tak mało znanego faktu o Objawieniach Maryjnych w Medjugorje. Były one potwierdzone, że są prawdziwe przez główną wizjonerkę z Fatimy Siostrę Łucję dos Santos, która nie tylko, że je potwierdziła, ale i powiadomiła, że doświadczyła objawień Naszej Pani z Medjugorje w klasztorze.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/09/wizjonerka-z-fatimy-widziala-i-potwierdzila-objawienia-naszej-pani-z-medjugorje/

  • Annah. 9 listopada 2011 o 2:11 pm

   Gdybymy mądrzy to by nie musiała a tak … sam sobie odpowiedziałeś.

 59. Pingback: Rosja ostrzega przed okropnymi konsekwencjami ataku na Iran « Dziennik gajowego Maruchy

 60. falszywyprorok 9 listopada 2011 o 9:33 am

  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Benzyna-juz-po-6-zl,wid,13967324,wiadomosc.html?ticaid=1d592

  Paliwo po 6 pln, tusk się nie ociąga – polakom gratuluję debilizmu

 61. iHe 9 listopada 2011 o 11:00 am

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/469313,Niemcy-przyjada-zablokowac-Marsz-Niepodleglosci

  „11 listopada, jak co roku, ulicami Warszawy ma przejść marsz organizowany przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny. Środowiska lewicowe, związane z Porozumieniem 11 Listopada przekonują, że wezmą w nim udział faszyści i nawołują do blokowania przemarszu.

  Na apel odpowiadają działacze niemieckich ultralewicowych organizacji – jak pisze „Rz”, skrzykują się w internecie na przyjazd do Warszawy. Plakaty zachęcające do wyjazdu wiszą na ulicach Berlina i Wiednia. Obecność demonstrantów zza zachodniej granicy potwierdza Mateusz Mirys ze stowarzyszenia Młodzi Socjaliści.

  Jak pisze gazeta, niemieccy działacze cieszą się złą sławą – uczestniczyli m.in. w demonstracjach w Dreźnie, Berlinie i Hamburgu, gdzie protesty wobec marszów narodowców przeradzały się w walki z policją.

  Policja do zamknięcia dzisiejszego wydania „Rzeczpospolitej” nie skomentowała tych informacji. Jak podaje gazeta, ABW wie o sprawie i będzie się jej przyglądać.

  Tymczasem nieznani sprawcy zablokowali serwis internetowy Marszu Niepodległości i umieścili na stronie informację o jego odwołaniu.”


  Hitler przeciwko Marszowi Niepodległosci

 62. grawitacja44 9 listopada 2011 o 11:24 am

  Rząd Światowy – geneza idei, kalendarium rozwoju (Marcin Dachtera)

  • choice 9 listopada 2011 o 12:03 pm

   naprawdę świetny wykład i to jeszcze polski jeden z lepszych jakie oglądałem…

 63. Tomasz 9 listopada 2011 o 12:24 pm

  A w glownych mediach cisza,coraz wiecej protestow
  http://www.indymedia.org.uk/en/2011/11/488208.html

 64. Megi 9 listopada 2011 o 12:36 pm

  Przed chwilą na audiencji Papieża Benedykta XVI został odczytany list, który po audiencji zostanie wręczony Papieżowi przez matkę Przemysława Gosiewskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej. List napisany jest, jeśli dobrze zrozumiałam, przez Stowarzyszenie rodzin Katyńskich. Jest w nim mowa o tym, że szczątki zmarłych przez wiele tygodni leżały w błocie oraz, że rząd wydaje się robić wszystko aby o tej tragedii jak najszybciej zapomnieć. Wyrażają nadzieję, że prawda o tej tragedii zostanie wyjaśniona.

  • Megi 9 listopada 2011 o 1:39 pm

   Dodam, że audiencja była na Placu Św. Piotra

   Wiadomość poszła w świat!

 65. iHe 9 listopada 2011 o 12:45 pm

  Jak ktoś zabrał się za oglądanie Jerycho to może i warto tu zajrzeć..
  http://www.postapokalipsa.eu/Strona:Blog,Tag:Radioaktywno%C5%9B%C4%87
  Strzeżonego pan Bóg strzeże..
  Warto znać zagrożenia jakie mogą się wiązać z Nową Wojną O pokój..
  Może to nic nie pomoże,ale przynajmniej nikt nam nie wmówi ,że to strasznie fajnie rozwiązać kwestie Irańską raz na zawsze i jeszcze dzięki temu zdobyć bezcenny prestiż w NATO

  http://demotywatory.pl/25606/Punkt-widzenia

  Tak czy siak lepiej ,żeby się nie przydało..
  Wydaje się,że „ludzkość” jeszcze nie zdał tego egzaminu,zresztą jak i wielu innych .
  Ciekawe,że nikt z oficjeli nie stara się dostrzec jak bardzo zawirusowano system globalna wioska 1.0.W dodatku celowo powyłączano zaporę i wprowadzono trojany..

  Ciekawe ,że nie wyciąga się z tego wniosków ,że na ziemi najprostszą formą implementacji nowego systemu jest wojna światowa,używana jako format c:

  Ciekawe,że przy tym się zapomina,że ludzie to nie bity,a bawienie się w zdalnego super administratora zawsze kończy się tak samo:
  Milionami ofiar.Cóż cena postępu :[
  (CENA POSTĘPU, czyli — kogo spisać na straty.)

  Bity na ekranie planisty czy komputera znikają tak samo – szybko jednym kliknięciem.
  Czy 0.07 mld nas wszystkich wyklika?
  Mam nadzieje,że nie.Sytuacja jest jednak bardzo groźna..

  Nowy system to już nie będzie open source dla „zwolenników” postępu.
  Zalążki tego kodu widać już na co dzień jak wzrastają w świetle demo-kreacji.
  http://nuder.pl/2520
  http://www.serwis24h7.pl/home/330-zbigniew-brzezinski-mason-33-lucyfer-illuminati/330-6-mowi-lepiej-jest-dzis-zabijac-ludzi-aby-ich-kontrolowac

  Łatwiej zabić mln.ludzi niż ten mln.kontrolować.
  http://demotywatory.pl/666158/Kontrola

  Czy masowa produkcja idiokracji nie jest formą uproszczenia kontroli..

  (mam nadzieje bez vira)

  Wiem,że dla wielu to niezbyt odkrywcze , warto jednak o tym stale przypominać.

 66. Extazed 9 listopada 2011 o 12:59 pm

  Dziś jest 9-11-11 : kolejna słoneczna, spokojna środa.
  Życzę wszystkim miłego dnia!

  • Extazed 9 listopada 2011 o 1:00 pm

   Tutaj coś na rozruszanie: http://www.youtube.com/watch?v=QEzB_3Y8CcM
   dubstep ❤

 67. Niespotykanie spokojny człowiek 9 listopada 2011 o 1:01 pm

  Światowe problemy – rzecz ważna. Szczególnie zagrożenia wojenne. Ale i w Polsce wiele się dzieje. Zaczyna się kataklizm zniszczenia bezpowrotnego wód gruntowych. Trzeba organizować opór społeczny i powstrzymać jak najprędzej szczelinowanie hydrauliczne:

  http://defensorvitae.wordpress.com/2011/10/04/katastrofalna-metoda-wydobycia-gazu-z-lupkow/

  Atak na Iran może się odbędzie, a może nie. Jakiś kataklizm wulkaniczny lub sejsmiczny może gdzieś się wydarzy jutro albo za sto lat. Jakieś zagrożenia tajnymi technologiami może są realne, a może fantastyczne. Ale w przypadku wydobycia gazu z łupków metodą szczelinowania mamy 100% pewności, że pompowanie chemikaliów do litosfery przynajmniej w części miejsc zatruje wody gruntowe niszcząc największy skarb narodowy. Działajmy więc w sprawie, w której mamy pewność i jasność. Ten temat powinien być dyżurnym na każdym blogu delarującym się jako patriotyczny. Inne sprawy też trzeba nagłaśniać, ale nie wolno zapominać o tym co teraz w Polsce się rozkręca przeciw jej mieszkańcom. To jest jeden z głównych frontów walki z dzikim kapitalizmem w naszym kraju.

 68. Extazed 9 listopada 2011 o 1:19 pm

  Z niecierpliwością czekam na wydarzenia, które na dziś zapowiadało wielu tutejszych proroków.
  Założę się o kufel piwa, że jak za 12h wrócę z uczelni to nie dość, że się nic nie wydarzy, nie dość, że zaczniecie mi tu pyskować ze wstydu, to z pewnością znajdziecie jakieś wytłumaczenie czemu nic się nie stało i zapowiecie kolejne kataklizmy i katastrofy : )
  Wy tu pitu pitu a tymczasem prace nad wejściem Polski do Unii trwają i to z pełną mocą…
  To dopiero będzie kataklizm i to nawet nie jakieś wyjęty nie wiadomo skąd, ale realny. Większy procent społeczeństwa będzie miał jeszcze gorzej, to jest chore! A nie jakieś pieprzone alarmy w usa.
  Podobno jakiś multimilioner zlecił za gruuuby hajs napisanie projektu wyjścia ze strefy euro bez opuszczania uni jewropejskiej i o dziwo ktoś taki projekt napisał. Wrzucę coś więcej jak wrócę z uczelni a tymczasem idę zakuwać (dla paranoików i sześciennych krasnali – idę po dyrektywy dalszego postepowania hahaha ^^ ): D

  • miro 9 listopada 2011 o 1:33 pm

   Panika na giełdach. Włochy na krawędzi.
   „Rentowność włoskich obligacji przekroczyła psychologiczny poziom”

   Mało?

   No to jeszcze :
   „Świat wstrzymuje oddech z powodu Iranu”
   „Stany zwiększają presję. Izrael zaatakuje?”

   • Extazed 9 listopada 2011 o 7:28 pm

    Owszem mało, bo jest to napięcie budowane przez media, które z każdej informacji robią sensację. Wszystko podawane jest tak, aby odbiorcę zszokować i podświadomie zachęcić go do dalszego śledzenia rozwoju sytuacji.
    Suche fakty są takie, że opcja inwazji na Iran jest rozważana i to wszystko! Tym bardziej jak Rosja opowiedziała się przeciw atakowi podobnie jak Chiny, to nie zaryzykują ataku na Iran! To logiczne!

    • iHe 10 listopada 2011 o 2:00 am

     Logika występuje u normalnych ludzi.Normalni ludzie nie rządzą tym światem.
     Jak by byli normalni to

     a)nie byli by tam gdzie są,
     b)nie mielibyśmy obecnych sztucznie implementowanych problemów praktycznie w każdą sferę życia.(mielibyśmy problemy ,ale nie celowo podsycane)

     Ordo ad chao nie wymaga logiki.Wymaga jedynie konsekwentnego działania.I to się właśnie dzieje.

     To faktycznie suchy uspokajający fakt,że inwazja jest rozważana.
     Ciekawe czy tak sucho ,spokojnie byś oczekiwał,jakby ta inwazja rozważana by była na Polskę ;>
     Kolejnym uspokajającym suchym faktem jest ,że prawie wszystkie rozważane inwazje /interwencje zrealizowano w ostatnim czasie.

     Atak na wtc też nie wydawał się logiczny,a jednak dla niektórych był i to nawet bardzo.
     I pociągnął za sobą lawinę zdarzeń.
     Logika tu nie ma nic do rzeczy z poziomu normalnego człowieka.

     http://demotywatory.pl/1133716/Teoria-Chaosu-Entropia-Efekt-Motyla

     Opowiadać się zawsze można,ale czasem to nie wystarczy i tak.
     http://demotywatory.pl/1062775/Lojalni-sojusznicy
     http://www.konservat.pl/index.php?sp=art&art=1427&path=arty2011#nc
     http://www.najlepsze-demotywatory.pl/demotywatory/5185/

     Dla pewnych kręgów WW#3 będzie spełnieniem marzeń..
     Bądźmy szczerzy skończy się problem „przeludnienia”.

 69. kkk 9 listopada 2011 o 1:33 pm

  co moze sie zdarzyc jak 2005 yu 55 uderzy w Ksiezyc

  • jakisbuk 9 listopada 2011 o 1:58 pm

   za 36 lat 🙂

 70. kkk 9 listopada 2011 o 1:33 pm


  po uderzeniu w ksiezyc moze sie duzo zdarzyc

 71. kkk 9 listopada 2011 o 1:40 pm

  A i jeszcze jedno-jak fema ostrzegala ze 11.11 beda cwiczyc system alarmow pod koniec facet mowi ze jesli nie jestes przygotowanny na emergency to teraz jest przypomnienie by w ten moment to zrobic..

  • peryskop 9 listopada 2011 o 2:01 pm

   @kkk: „Co moze sie zdarzyc jak 2005 yu 55 uderzy w Ksiezyc?”

   Dlaczego powiesiłeś tutaj te śmiecie po ogłoszeniu, że yu55 już „poleciał” sobie dalej?
   O ile w ogóle był – poza dezinformacjami by NASA oraz filimikami dla strachliwych.

   Następnym razem ZASTANÓW SIĘ ZANIM UWIERZYSZ W KOLEJNĄ BZDURĘ!

  • Extazed 9 listopada 2011 o 2:01 pm

   Tak tak, wybudowałeś sobie bunkier ? To idź dzisiaj już szczelnie się tam zamknij hahaha
   To, że sa to ćwiczenia to nie znaczy od razu że musi się coś wydarzyć ziom.

 72. Noni 9 listopada 2011 o 1:55 pm

  http://newloveorder.manifo.com/puzzle-boga

  Nie ma to jak puzzle 🙂

 73. peryskop 9 listopada 2011 o 2:20 pm

  @Lipton – tu jest dla ciebie dzisiejszy artykuł:

  Zadedykowany ignoranckim a zuchwałym obsrywaczom i opluwaczom – admin [Marucha]

  …Według pilotów polskich samolotów pasażerskich, o tym, czego dokonał kapitan Tadeusz Wrona mogą mówić tylko osoby, które choć raz w życiu leciały za sterami takiej maszyny…

  http://marucha.wordpress.com/2011/11/09/piloci-sa-oburzeni-jak-mozna-tak-mowic-o-wronie/

  dwa komentarze:

  1. Kapsel powiedział/a 2011-11-09 (środa) @ 09:52:55
  Komu zależy aby takie chwalebne czyny jak ten, kpt.Wrony były szkalowane.Tego polactwem nawet nazwać, jest aż nadto delikatne.To najprawdziwsze …Qrestwo.

  6. Marucha powiedział/a
  2011-11-09 (środa) @ 10:21:23
  Re 1:
  Oni tak mają.
  Nie mogą strawić żadnego polskiego sukcesu, obojętne na jakim polu: zawodowym, sportowym, naukowym, artystycznym… Włażą na Onet i zaczynają plucie.
  Oczywiście wielu z nich to żydowska hasbara

  • Annah. 9 listopada 2011 o 2:35 pm

   Na marginesie mógłbyś się odwołać od rzeczywistego źródła a nie do panów co czynią nam podobnie, choć w stylu wydawałoby się dla mniej naiwnych.

 74. Mariusz 9 listopada 2011 o 2:24 pm

  09.11.2011 13:02
  mWIG40 -0,81%
  sWIG80 -1,67%
  WIG -2,05%
  WIG20 -2,48%
  Zaczyna się zapowiadany zjazd?
  —————————————————————-

  Wiceszef sztabu generalnego irańskich sił zbrojnych zagroził Izraelowi „zniszczeniem”, jeśli zaatakuje instalacje nuklearne w Iranie. Dodał, że odpowiedź Iranu „nie ograniczy się do Bliskiego Wschodu”.
  http://konflikty.wp.pl/title,Iran-grozi-zniszczeniem-Izraela-wybuchnie-wojna,wid,13972515,wiadomosc.html
  sytuacja coraz bardziej napięta..

 75. Wizzgaa 9 listopada 2011 o 2:29 pm

  To BOSKIE rozsypanie się na miliardy cząstek / wedle materiału z linka / to nic innego ,jak ROZDANIE SAMEGO SIEBIE , ROZPROMINIOWANIE Z MIŁOŚCI na nieprawdopodobną liczbę nitek energii – światła , w dodatku wirującego . Cudna wersja , też kiedyś brałam ja pod uwagę i myślę ,że Bóg wybaczy mi to łatwiej niż niektórzy na tych blogach . A w Indiach ten proces rozsypania w drobny „mak” i powrotu do całości nazywają -zdaje się , „jednym oddechem Brahmy „.

  • Wizzgaa 9 listopada 2011 o 2:34 pm

   Noni – to było do twojego postu / linka / > rozdzieliło nas na stronie .