Czy w Warszawie dojdzie instytucjonalnego morderstwa dr Kękusia?

(…) Noce stają się coraz zimniejsze, a głodujący dr Kękuś będzie coraz to słabszy – nie wróży to nic dobrego. Jeśli tak dalej pójdzie, to w samym centrum Warszawy będziemy mieć do czynienia z czymś w rodzaju udziału w morderstwie na dr Kękusiu przez zarząd ING Bank Śląski (…)
Reportaż filmowy z protestu głodowego
dr Zbigniewa Kękusia  http://www.youtube.com/watch?v=-0iQ1aKcUhs  

Czy w Centrum Warszawy dojdzie instytucjonalnego morderstwa dr Zbigniewa Kękusia?

Dr Zbigniewowi Kękusiowi grozi straszna śmierć...

Takie wrażenie można mieć obserwując to co się dzieje pod siedzibą główną banku na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Dr Kękuś, który został skazany przez polski sąd na podstawie dowodów jego niewinności, od wczoraj prowadzi tam protest głodowy. W jego opinii Bank Śląski wraz z prof. Andrzejem Zollem oraz kilkoma sędziami są bezpośrednio odpowiedzialnymi za zniszczenie jego kariery i reputacji. W efekcie, ten szanowany i doskonale opłacany ekonomista i były pracownik naukowy, stał się nędzarzem.

Aby zwrócić uwagę Prokuratora Generalnego na terroryzm sądowy jakiemu został on poddany, w maju i czerwcu b.r. dr Kękuś przez 18 dni prowadził protest głodowy pod biurem Andrzeja Seremeta. Skutkiem jest kasacja jaką przyznał dr Kękusiowi Prokurator Generalny. Potwierdza to, że sprawa karna, która była prowadzona przeciwko ekonomiście była delikatnie mówiąc bezpodstawna.
Nawet pobieżna analiza dowodów, które przedstawił wówczas oskarżony, a później skazany, wskazuje na to, że jest on niewinny.  Na podstawie tych dowodów niewinności został on jednak skazany, co świadczy o wrogich intencjach sądu co do jego osoby. Dr Kękuś wyciąga jednoznaczne wnioski – że to jest zemsta na nim za to, że ośmielił się przeciwstawić ludziom z elit. Trudno się z nim nie zgodzić widząc to co się dzieje.

Jak wynika z wypowiedzi dr Zbigniewa Kękusia, zarząd ING Banku Śląskiego postąpił wobec niego perfidnie, najpierw zatrudniając go, a potem zwalniając po 3 dniach, z uwagi na to, że prowadzona była wobec niego sprawa karna. Dr Kękuś twierdzi, że zarząd doskonale wiedział o tej sprawie i mimo to zaproponował mu pracę. Aby ją podjąć, zrezygnował z wysoko płatnej pozycji w innej firmie finansowej, gdzie pracował już przez 4 lata. Propozycja ING była jednak znacznie lepsza pod względem zarobków, jak i prestiżu.

Czyżby pewni ludzie w ING Banku Śląskim byli powiązani z układem, który niszczy tego ekonomistę?

To co się dzieje obecnie na Placu Trzech Krzyży w Warszawie jest potwierdzeniem tego przypuszczenia. Zarząd banku nie ma na razie ochoty na rozmowę z głodującym. Co gorsza, nie zgodzono się by mógł przeczekać noc w ogrzewanym holu banku, który jest otwarty całą noc. Zagrożono mu, że jeśli tam wejdzie, to wezwana zostanie policja.
Noce stają się coraz zimniejsze, a głodujący dr Kękuś będzie coraz to słabszy – nie wróży to nic dobrego.
Jeśli tak dalej pójdzie, to w samym centrum Warszawy będziemy mieć do czynienia z czymś w rodzaju udziału w morderstwie na dr Kękusiu przez zarząd ING Bank Śląski, bowiem protestujący nie ma zamiaru zaprzestać swojej akcji głodowej, jeśli nie będzie żadnej reakcji ze strony tej instytucji.

Należy tu dodać, że oczywisty w w takiej sprawie proces cywilny, który powinien wytoczyć poszkodowany  tej instytucji, nie ma szans na realizację. Sędzia w Sądzie Okręgowym w Katowicach żąda od powoda zbyt dużej opłaty jak na jego możliwości. Tymczasem znane są przypadki, gdy nie żąda się żadnych opłat od osób które mają nawet bardzo duże majątki i dochody. Jest to więc kolejny przykład dyskryminacji lub też celowego działania na szkodę obywatela.

Dr Zbigniew Kękuś twierdzi, że nie ma nic do stracenia. W prywatnej rozmowie powiedział, że „ja chcą, to będą mieli”. Niestety, na razie nie daje się go przekonać żadnymi argumentami.
Czy w Centrum Warszawy dojdzie więc do instytucjonalnego morderstwa, podobnego do tych jakie odbywały się w III Rzeszy Adolfa Hitlera i Związku Sowieckim Józefa Stalina?

Reklamy

158 responses to “Czy w Warszawie dojdzie instytucjonalnego morderstwa dr Kękusia?

 1. theaspartam 9 listopada 2011 o 2:23 pm

  Izraelowi na razie to uchodzi- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6789047-izraelowi-na-razie-to-uchodzi-

  Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 10 listopada 2011 o 7:58 pm

   zobaczcie kogo ryży parch wybrał na wicepremiera
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-rodzina-nowickich-cz.html

   Polubienie

 2. theaspartam 9 listopada 2011 o 2:36 pm

  Giełdy na minusach http://gielda.onet.pl/indeksy-i-akcje,18637,100,0,notowania-gpw-start

  Polubienie

 3. britisz 9 listopada 2011 o 2:44 pm

  Dziś w Rybniku 🙂

  Polubienie

 4. Wizzgaa 9 listopada 2011 o 2:53 pm

  Po jakie licho zrezygnował z ” wysoko płatnej pozycji w innej firmie finansowej …” ?? Nie ryzykuje się w taki sposób tym bardziej , że firmie , w której miał „pozycję” nie grożono mu zwolnieniem z tytułu sprawy sądowej . Chyba ,że czegoś nie zrozumiałam . Postawa ING to znowu inne bagno , kogoś to jeszcze dziwi ? Ostatecznie Monitor , co proponujesz robić .

  Polubienie

  • monitorpolski 9 listopada 2011 o 3:03 pm

   Nie dopuścić do wyciszenia sprawy. Ten facet umrze z głodu lub zimna i nawet nikt nie zareaguje.
   Co się stało, że zrezygnował? Z tego co wiem, zaproponowano mu lepszą pozycję i wygodniejsze miejsce do dojazdów. Tak się podchodzi ludzi.

   Polubienie

   • Wizzgaa 9 listopada 2011 o 3:11 pm

    Więc konsekwentnie ” trzymajmy” ten temat . Chciałeś powiedzieć ,że nikt z ING nie zareaguje . Myślę ,że Warszawiacy będą przynajmniej próbowali podrzucić mu śpiwor i co się da . Pytanie > czy p. K. jest tak zdesperowany , że nie przyjmie żadnej doraźnej pomocy .

    Polubienie

    • 44 9 listopada 2011 o 3:52 pm

     „Ten facet umrze z głodu lub zimna i nawet nikt nie zareaguje.”

     Ten i wielu innych tej zimy. Pomóżmy wszytkim albo dajmy sobie spokój z dr. Kękusiem. On robi to w pełni świadomie i bez przymusu. Inni umierają w zimie na ulicy, bo nie mają dokąd iść. Dla mnie to chore – rozdmuchiwać prywatną sprawę gościa, który w każdej chwili może żyć normalnie. Ta demonstracja to jego WYBÓR. Jak słusznie zauważyła Wizzgaa, dr. Kękuś przyjął złą taktykę przy zmianie zatrudnienia, a teraz się dziwi, że go wykiwali.

     Polubienie

     • Wizzgaa 9 listopada 2011 o 5:58 pm

      44-ry : ja nie chciałam być zgryźliwa , doskonale w sumie rozumiem mechanizm psychologiczny , jaki zakręcił życiem zawodowym pana K. Wspólczuję mu bo wiem , jak łatwo człowiek daje się nieść fali sukcesu zawodowego / a tym było jego życie przed małą apokalipsą / i czasem zapomina ,że fortuna kołem się toczy . ALE SEDNEM NINIEJSZEJ SPRAWY JEST CHORY SYSTEM a właściwie WIĘKSZOŚĆ CHORYCH SYSTEMÓW , w oparciu o które funkcjonuje państwo . Sednem sprawy jest cynizm i bezduszność większości reprezentantów prawa – sama to przerabiałam .

      Polubienie

     • monitorpolski 9 listopada 2011 o 8:09 pm

      A co powiesz na Walentego Badylaka, który zaprotestował przeciwko kłamstwu katyńskiemu samospaleniem się? Dr Kękuś swój protest robi nie tylko w swoim imieniu, ale wszystkich poszkodowanych przez system. Jeśli wygra, to szansa jest także dla innych. Jeśli przegra i zostanie zabity, to też wygra. Ale ma to samozaparcie i odwagę, której inni nie mają.
      Czy ci, którzy umierają z zimna robią to w centrum miasta? Dlaczego nikt z nich nie siądzie pod Pałacem Prezydenta z napisem – „Prowadzę protest głodowy, gdyż pozbawiono mnie moich praw”? Nie siądą, bowiem nie mają tej świadomości, którą ma dr Kękuś.
      To nie jest zwykły śmiertelnik, którego nikt nie chce zatrudnić z uwagi na wiek czy brak kwalifikacji, to jest wybitny ekspert, którego system chce zniszczyć. Czy ma on inne wyjście?

      Polubienie

      • rabarbarek 9 listopada 2011 o 9:02 pm

       Ale gdyby do dr. Kekusia dolaczyli inni poszkodowani przez system , protest bylby bardziej widoczny. Jedna osobe latwo ominac i isc dalej swoja droga , ale jesli kilkadziesiat osob zbierze sie w jednym miejscu , trudniej ich nie zauwazyc. Walka z systemem w pojedynke jest trudna . To tak jak z wypadkami , jesli zginie jedna osoba ,nie robi to wielkiego wrazenia , ale jesli zginie 30 osob w wypadku autokarowym , wtedy uwaga wszystkich skupiona jest wokol wypadku. [ przepraszam za porownanie]
       Bezpanstwowa elita ustanawia bezpanstwowe prawa , bezpanstwowi sedziowie,i politycy bezkarnie buszuja w polskiej rzeczywistosci , ktora nijak ma sie do normalnosci , tak bardzo oczekiwanej przez Polakow po ’89 roku. Smutne to , ze Polacy nie sa stanie wspolnie stawic czola mafii rzadzacej Polska.
       Inny ciekawy przypadek , a jest ich w Polsce setki jesli nie tysiace.

       http://mojsiewicz.salon24.pl/335555,rybinski-o-szantazowaniu-go-przez-platforme

       Polubienie

       • vortex 10 listopada 2011 o 12:56 am

        Jak czytam te wasze komentarze to az mnie sciska.Ludzie czy wy tego nie pojmujecie . Kazdy z nas moglby byc na jego miejscu jakby mial jaja.Tu chodzi o zasady.Albo bedziemy dawac dupy przez cale zycie albo postawimy sie tej zgnilej korupcji nazywanej demokracja tak jak Pan Kekus.Tu nie ma aaallllleee bboooooo tylko jest prawdziwy bunt.Brawo!!!

        Polubienie

       • Ostatni raz na tej stronie 10 listopada 2011 o 3:37 pm

        Bando hipokrytów! Umiecie tylko żałośnie produkować się w ciepełku domowym przed ekranem komputera. Nie robicie nic sensownego! Dlaczego nie pójdziecie wesprzeć Kękusia? Dlaczego tego nie zamanifestujecie? Zróbcie coś bando leni z wybujałym ego. Nie jesteście w niczym lepsi od tych, których atakujecie. Nikt z ING nie nadskakuje panu Kękusiowi, tak? A czy Wy to robicie? Zal czytać waszych gołosłownych, nic niewartych wypocin.

        Polubienie

      • Extazed 9 listopada 2011 o 9:31 pm

       A przepraszam kto dr. Kękusia zabije? Bo z tego co widać to będzie raczej samobójstwo.

       Polubienie

       • peryskop 9 listopada 2011 o 9:48 pm

        Obyś ty @Extazed nie został przez los nagle wystawiony na podobne stresy i determinację.

        Polubienie

        • Stirlitz 9 listopada 2011 o 10:49 pm

         Dobrze by było by bankowcy dla dr Kękusia w Warszawie okazali się bardziej ludzcy , bo inaczej

         http://biznes.onet.pl/grecja-klienci-bankow-wycofuja-swe-depozyty,18543,4903053,1,news-detal

         Polubienie

        • Extazed 10 listopada 2011 o 1:07 am

         Przed sobą mam długą drogę i nie wykluczone, że nie raz znajdę się w podobnej sytuacji.
         Natomiast co do Pana Kękusia to śmierć mu nie grozi – ma chyba na tyle rozumu żeby samobójstwa poprzez głodówkę nie popełnić – samobójstwem problemu się nie rozwiąże a jedynie okaże wielką słabość i uległość – o to właśnie unym m.in chodzi. Trzymam kciuki za powodzenie akcji Pana Kękusia.

         Polubienie

      • gruszka 9 listopada 2011 o 10:49 pm

       a ja myślę, że to choroba.. Co wygra ? Wygra swoją śmierć przez głupotę ? A może nawet samobójstwo? Talki jest świat i to wszystko musi przyjść…i przejść 🙂

       Polubienie

    • pola 9 listopada 2011 o 3:55 pm

     Proponuję dla tego pana zgłosić się do stowarzyszenia które walczy z bankową lichwą i ich bezprawiem.Sam nic nie zdziała.
     http://www.niedajmysie.pun.pl/forums.php

     Polubienie

    • Stanisław 9 listopada 2011 o 6:09 pm

     Ciepłe napoje, soki z dużą ilością witamin by mógł jakoś ciągnąć ten protest. Mam nadzieję że w stolicy znajdą się ludzie którzy pomogą protestującemu., tak jak to napisał internauta Wizzgaa.

     Zaś co się tyczy banku i jego decyzji, jest to czyste łajdactwo i powinno się takie zachowanie napiętnować po przez jego nagłośnienie w niezależnych mediach internetowych.

     Polubienie

     • monitorpolski 9 listopada 2011 o 8:10 pm

      Tak, zrobimy apel w.s. dr Kękusia do mieszkańców Warszawy. Niech pokażą, że potrafią nie tylko dyskutować na blogu, ale także ruszyć dupy.

      Polubienie

      • Stirlitz 9 listopada 2011 o 10:51 pm

       Gdybym mieszkał w Warszawie przyniósłbym temu Panu sok marchwiowy oraz wsparł w rozmowie … bo chyba o to chodzi . czy ktoś mieszka w Warszawie ????????? okażmy solidarność

       Polubienie

       • ALFA 9 listopada 2011 o 11:16 pm

        Ale świerzy soczek trzeba wypić w ciągu 15 min bo póżniej to nic nie warty.I soczek pije się małymi łykami.

        Polubienie

      • Aan 9 listopada 2011 o 11:34 pm

       Ok, monitor napisz co podwiezc panu Kekusiowi, konkretnie. Co w ramach strajku glodowego zechce spozyc. W piatek nie bedzie dzikich korkow to chetnie podjade na Plac Trzech Krzyzy.

       Polubienie

   • alexirin 9 listopada 2011 o 7:08 pm

    tu macie odpowiedz

    http://alexirin.wordpress.com/2011/11/09/jak-miliardy-zlotych-wyplywaja-z-polski/

    Polubienie

    • Ramires 9 listopada 2011 o 10:03 pm

     W tym wszystkim zadziwia mnie jedno. Wielu o tym wie a jak przychodzi do wyborów to popierają ten stan rzeczy. Na onet. czy wp. rączki poparcia dla takich wypowiedzi to w dziesiątkach jak nie setkach. Przy głosowaniu dalej to samo. Może ktoś mnie oświeci co tu jest grane ?

     Polubienie

     • Roma 10 listopada 2011 o 12:20 am

      @ Ramires
      wynik głosowania jest sfałszowany
      to jedyny logiczny wniosek
      ludzie nie są tak głupi

      Polubienie

  • Joanna 10 listopada 2011 o 11:08 am

   Żadna sprawa sądowa nie jest podstawą do wyrzucenia z pracy, chyba że napisał oświadczenie, że sprawy nie ma a bank przy zatrudnieniu żądał takiego oświadczenia. W przeciwnym wypadku powinien się odwołać do sądu pracy- tam się nie płaci opłat. Można sie jeszcze zastanawiać, czy bank miał prawo żądać oświadczeń o sprawach sądowych. Przecież dopiero prawomocny wyrok skazujący i to za określone przestępstwa związane z pracą powoduje negatywne skutki prawne. A jeżeli przegapił termin do odwołania, może wnosić o przywrócenie terminu najlepiej powołujac sie na zaświadczenie lekarskie, że po bezprawiu banku wpadł w depresję.

   Polubienie

  • gSheeple 10 listopada 2011 o 11:58 am

   Czego dr Kękuś oczekuje i od kogo ? … bo nie wiem

   Polubienie

 5. Stirlitz 9 listopada 2011 o 2:56 pm

  Sprawa problemów dr Kękusia wygląda na apolityczną , jest szansa , że po nagłośnieniu znajdą się ludzie z różnych opcji np. Komitet Helsiński, Ikonowicz , Radio Maryja , którzy mogą nu pomóc , a może sam Minister Sprawiedliwości ?

  Polubienie

  • monitorpolski 9 listopada 2011 o 3:03 pm

   Jaka „apolityczna”? Zoll i apolityczna?

   Polubienie

   • Stirlitz 9 listopada 2011 o 3:15 pm

    w sensie że doktor nie jest politykiem i sprawa nie dotyczy ideologii czy poglądów politycznych
    jedno jest pewne Bank go do pracy nie przyjmie , bo nie musi
    fundacja powinna pomóc mu złożyć wpis do Sądu , ale sądzenie nie będzie szybkie , ani przyjemne – proponuje mu zaoszczędzić zdrowia i iść do innej pracy

    Polubienie

    • monitorpolski 9 listopada 2011 o 8:14 pm

     Zależy jak rozpatrywać tę „apolityczność”. Ja uważam, że naraził się on grupie, która trzyma duży układ w Polsce i jest to grupa międzypartyjna. Jest tam i lewica i prawica i środek, spotykają się razem, piją, mieszają się we własnym gronie. Nazywamy ich umownie „unymi”. Otóż te „uny” podejmują decyzje o życiu i śmierci przeciwników i to realizują. Sprawa dr Kękusia jest tego doskonałym przykladem – na podstawie dowodów niewinności skazano człowieka! Toż taki sędzia do końca życia powinien czyścić gówna w latrynach więziennych!
     Tylko ostra akcja sprzeciwu może zmienić decyzje podjęte na wysokich szczeblach.
     Poszukajcie w google słowa „masoneria”.

     Polubienie

     • Stirlitz 9 listopada 2011 o 10:52 pm

      ale chociaż jest nadzieja gdyż Prokurator Generalny się wstawił za doktorem !!!

      Polubienie

    • Joanna 10 listopada 2011 o 11:09 am

     Jak sąd nakaże, to musi go przyjąć do pracy albo słono zapłacić.

     Polubienie

 6. zenobiusz 9 listopada 2011 o 3:08 pm

  Nie mam niestety konta w tym banku,bo natychmiast bym je zlikwidował.To jedyny sposób w jaki internauci mogą mu pomóc

  Polubienie

  • monitorpolski 9 listopada 2011 o 3:12 pm

   Dobry sposób. Ja mam dwa i oba będę likwidował. Muszę tylko zrobić rozeznanie co do banków lub Skoków. Daję im kilka dni, może wszystko zakończy się pomyślnie. Dr Kękuś oczekuje po prostu humanitarnego podejścia do jego sprawy.

   Polubienie

  • Wizzgaa 9 listopada 2011 o 3:13 pm

   Może chociaż kilka – kilkanaście osób to zrobi > INFORMUJĄC BANK O PRZYCZYNIE DLA KTÓREJ LIKWIDUJĄ KONTO.

   Polubienie

   • Stirlitz 9 listopada 2011 o 3:39 pm

    to jest POMYSŁ http://wyborcza.pl/1,86117,10599901,Dzien_Zamykania_Kont.html

    zróbcie akcje na facebooku dla Kękusia

    Polubienie

    • monitorpolski 9 listopada 2011 o 8:16 pm

     Poczekajcie. Jeszcze nie teraz – dajcie zarządowi banku czas. Nie zakładajmy złej woli – gość im siadł z nagła, nie wiedzą jeszcze jak zareagować.

     Polubienie

     • Stirlitz 9 listopada 2011 o 10:54 pm

      dokładnie młyny bankowe długo mielą , oby coś wymyślili korzystnego dla obu stron.oprócz tego pan Kękuś jest inteligentny i dyplomatyczny , co widać i słychać w materiale filmowym.

      Polubienie

   • unaMaga 10 listopada 2011 o 12:33 am

    mamy w Polsce jeszcze kilka banków polskich
    powinni wszyscy przenosić konta do naszych banków bo wtedy je wspieramy
    ja utraciłam zaufanie do tych banków, które mogą w pewnym momencie
    zablokowac mi konto na rozkaz centrali zagranicznej
    są resztki ale są jeszcze polskie banki czyli jeszcze PKO BP, BGŻ
    poza tym wszystkie banki spółdzielcze np KBS ć krakowski bank społdzielczy
    ale jest tych społdzelczych trochę więcej np skawina ma swój bank
    oczywiście SKOKI ale tam trzeba kupic coś typu udział na dzien dobry
    polecam, np taki Bank Pocztowy (polski, konto za darmo, przelewy za darmo
    i wiele fajnych usług jak np gotówka do domu przyniesiona przez listonosza, za darmo,
    dla emerytów super lub w przypadku choroby, tego żaden inny bank nie robi a oni mają listonoszy więc robią, placówek wiele bo na każdej poczcie

    Polubienie

  • vortex 10 listopada 2011 o 1:02 am

   Bardzo dobry pomysl.Zbiorowa likwidacja kont z dopiskiem Kekus.

   Polubienie

 7. Stirlitz 9 listopada 2011 o 3:12 pm

  HAARP jest zagrożony ? http://www.foxnews.com/us/2011/11/09/alaska-prepares-for-storm-epic-magnitude/

  Polubienie

  • zenobiusz 9 listopada 2011 o 6:00 pm

   Stirlitz@
   Twój historyczny pierwowzór,wiedział by, że to wiatr w oczy przeciwników.Oni spowodowali ten huragan,a niedługo erupcję wulkanu by,się lepiej zakonspirować.Tu szczegóły tej perfidnej akcji.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/09/haarp-w-akcji-rym-razem-zawzial-sie-na-wlasne-rodziny-i-sasiadow/

   Polubienie

 8. pola 9 listopada 2011 o 3:50 pm

  Witam wszystkich i przepraszam tych którzy mogli kliknąc w parszywego linka.

  Polubienie

  • monitorpolski 9 listopada 2011 o 8:17 pm

   Co ciekawe – po ujawnieniu tego na blogu, linki przestały działać… Dziwne.

   Polubienie

   • pola 9 listopada 2011 o 10:28 pm

    Za to ja męczyłam się z tym dziadostwem do tej pory muli mi komputer.

    Polubienie

   • Lutek 10 listopada 2011 o 2:56 am

    A jaką bogata kartotekę mają we WHOIS:

    http://www.whois.net/whois/rock-chix.com

    http://www.rock-chix.com

    Zapobiegliwie odradzam klikanie w drugi z tych linków, bo w każdej chwili ktoś może znowu umieścić pod tym adresem plik html który zawiera złośliwy kod (plik html to plik tekstowy i w tekście napisanym językiem HTML można umieścić kawałek złego tekstu, który zostanie wykonany przez przeglądarkę internetową i wtedy zaczynają się jazdy).

    Może ktoś tylko wynajmował ten adres i zerwano z nim umowę za zamieszczanie tam trojanów
    i był to tylko przypadek, a może to jest adres agentury? Na przyszłość uważajmy w co klikamy, czytajmy adresy i piszmy krótko, do czego prowadzi dany link.

    Polubienie

  • Lutek 10 listopada 2011 o 2:49 am

   @pola 2 dni temu wysyłałem jeden z tych plików na stronę virustotal i zaledwie 4 ze wszystkich znanych programów antywirusowych jest w stanie wykryć to złośliwe oprogramowanie, więc nic dziwnego, że twój (Avira Antivir?) go nie wykrywa. Mam ten plik na dysku innego kompa, ale link do raportu już nie działa, więc jutro jeszcze raz wyślę go na stronę virustotal i podam ci, jakich programów antywirusowych użyć. Nie wiem czy znasz kardynalną zasadę (piszą o tym w książkach), że na jednym komputerze (systemie) może być zainstalowany jeden program antywirusowy. Jeżeli masz zainstalowane więcej, to prawdopodobnie dlatego muli ci (miałem taki przypadek i po usunięciu jednego z antywirów problem ustąpił, więc to było na 100% to). Jeden program kontroluje to, co robi drugi i skutki bywają nieprzewidywalne. Także jedyna rada dla ciebie teraz to odinstalować wszystkie antywiry, zainstalować taki, który będzie w stanie rozpoznać zainfekowane pliki, odnaleźć je (uważając żeby nie usunąć istotnych i niestety zainfekowanych plików – wtedy można podjąć próbę wyleczenia) i skasować a potem wrócić do ulubionego antywirusa. Ale to dopiero jak będziemy wiedzieć które dokładnie antywiry wykrywają to gówno w które wdepnęłaś. To pewnie jakis nowy wynalazek i dlatego mało który antywirus na to reaguje. Niewykluczone, ze po jednej z najbliższych aktualizacji bazy wirusów obecnemu programowi się to uda.

   Polubienie

 9. zas 9 listopada 2011 o 3:52 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1723717,0,1,dym-w-kokpicie–280-pasazerow-na-pokladzie,wiadomosc.html – no to pretekst do najazdu na Iran juz jest

  Polubienie

 10. pola 9 listopada 2011 o 3:59 pm

  Wiceszef sztabu generalnego irańskich sił zbrojnych zagroził Izraelowi „zniszczeniem”, jeśli zaatakuje instalacje nuklearne w Iranie. Dodał, że odpowiedź Iranu „nie ograniczy się do Bliskiego Wschodu”. Tymczasem szef izraelskiej komisji spraw zagranicznych i bezpieczeństwa ostrzegł, że zagrożone są również europejskie stolice.
  http://konflikty.wp.pl/title,Iran-grozi-zniszczeniem-Izraela-wybuchnie-wojna,wid,13972515,wiadomosc.html

  Polubienie

  • rabarbarek 9 listopada 2011 o 11:08 pm

   Wojna mozna przykurzyc kryzys , , mozna tez zmniejszyc populacje planety , lub zepchnac w niepamiec niegodziwe machinacje finansowe , ktore doprowadzily do powstania banki zadluzenia wiekszosci panstw na swiecie. Na wojnie mozna tez zarobic. Uzbrojenie armii tanie nie jest , a kiedy wrog u bram , nalezy wszystkie mozliwe srodki przeznaczyc na przygotowania do wojny. W tych grach wojennych przecietny Kowalski nie liczy sie zupelnie.
   Zobaczcie zyski 150 kompanii przemyslu zbrojeniowego lub z nim polaczonych. Im pokoj niepotrzebny.

   http://www.warisbusiness.com/top-150-warcorps/

   Polubienie

 11. pola 9 listopada 2011 o 4:01 pm

  W internetowym wydaniu brytyjskiego tabloidu Daily Mail znajduje się artykuł dotyczący dodania trzech nowych pierwiastków do tablicy Mendelejewa. Jeden z nich, według tej gazety nazwany został od nazwiska PRUSKIEGO astronoma Mikołaja Kopernika
  http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10608046,_Pruski_astronom_Mikolaj_Kopernik__w_Daily_Mail.html

  Polubienie

  • pola 9 listopada 2011 o 4:13 pm

   Prezentacja nowych koszulek reprezentacji Polski wzbudziła wiele emocji. Kibice i komentatorzy uważają, że brak Orła Białego na strojach piłkarzy to skandal. Zamiast „orzełka” zobaczymy połączenie piłki i ptaka – symbol PZPN.
   http://www.wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Koszulki-reprezentacji-bez-godla-Polski-komentarze-blogerow

   Polubienie

  • vortex 10 listopada 2011 o 1:17 am

   Media brytyjskie nienawidza polakow,polski i wszystkiego co sie z nami wiaze.Obserwuje to juz o dluzszego czasu i musze powiedziec ze jest to coraz bardziej widoczne.W tym samym momencje gloryfikacj Rosji (bo media brytyjskie sa naszpikowane potomkami ruskich) i nekanie naszej nacji jest juz normalne.Ostatnio rzad Camerona rozwarza wprowadzenie przymusowej pracy spolecznej dla osob ktorzy sa na zasilku dla bezrobotnych dwa lata.
   W dzisiejszej audycji w radiu LBC uslyszalem ze to wszystko to nasza wina ze w UK jest takie bezrobocie.Takich przykladow jest o wiele wiecej.Jestesmy ponizani lub w ogole niedoceniani.Nie mowie ze zalezy mi na zdaniu jakiegos parszywego dupka z bbc ale jest to czasami ponizajace.

   Polubienie

   • peryskop 10 listopada 2011 o 4:45 am

    @Vortex – Dzięki za opis twardej rzeczywistości w UK.

    Teraz nie dziwi dlaczego Daily Mail napisał o Koperniku jako „pruskim astronomie”, a z muzeum w Bletchley Park usuwane są ślady świadczące, że to Polacy złamali kody „Enigmy” i podczas II w.ś. przekazali Brytyjczykom tę wiedzę i wykonaną w Polsce replikę hitlerowskiej maszyny kodującej.

    Wytłumaczenie podłoża smutnych zjawisk jest w tym artykule i innych analizach tego autora:

    Działania przygotowawcze do „ostatecznego rozwiązania”

    http://marucha.wordpress.com/2011/11/08/dzialania-przygotowawcze-do-%e2%80%9eostatecznego-rozwiazania%e2%80%9d/#comments

    Polubienie

    • vortex 10 listopada 2011 o 3:33 pm

     A co do Enigmy to dodam ze kolejna produkcja BBC,ktora wlasnie byla emitowana nie wspomina w zadnym miejscu o udziale polskiego wywiadu w zlamaniu kodow.To hanba.
     Moge tez spekulowac ze polakow zwiazanych z enigma po tym jak przekazali cala dokumentacje w rece Bletchley Park scigal i wykonczyl wywiad francuski.Takze teraz zaciera sie slady.

     Polubienie

 12. pio9a 9 listopada 2011 o 4:17 pm

  Polubienie

  • choice 9 listopada 2011 o 4:30 pm

   II Koryntian 11:(14)I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. (15) Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki.
   naziemny przekaz przez:
   http://www.zbawienie.com/szatanska-propaganda.htm

   Polubienie

   • Megi 9 listopada 2011 o 7:11 pm

    @choice nie powołuj się na stronę, na której są min. takie informacje:

    „Inne przyczyny opętań, to posiadanie ksiąg okultystycznych, kart do wróżb, różańców, tzw. świętych obrazów czy figurek, ‚świeconej’ wody czy jakichkolwiek innych dewocjonaliów religijnych.”

    http://zbawienie.com/opetania.htm

    Polubienie

    • PokójWam 9 listopada 2011 o 10:22 pm

     Wszystko to jest prawdą, wystarczy pogooglować nawet w j. polskim

     Polubienie

     • Megi 10 listopada 2011 o 8:48 am

      Co jest prawdą? To, że posiadanie różańca czy święconej wody jest przyczyną opętania? Ja odnosiłam się do źródła, które miesza prawdę z kłamstwem.

      Polubienie

      • Megi 10 listopada 2011 o 9:23 am

       Jeśli ktoś nie zorientowany trafi po linku na taką stronę to dopiero sobie namiesza w głowie. Dlatego napisałam, jaka jest wiarygodność tego źródła.Nie odnosiłam się ani do treści video, ani do cytatu @choice.

       Polubienie

 13. pio9a 9 listopada 2011 o 4:23 pm

  Polubienie

 14. PokójWam 9 listopada 2011 o 4:26 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/09/iran-zgromadzil-sojuniszkow-zeby-zniszczyc-izrael/

  Polubienie

 15. FAKIR 9 listopada 2011 o 4:39 pm

  Kolejny natchniony wpis antymaterialnego
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/36924,teczowe-szambo-zalewa-polske

  Polubienie

  • FAKIR 9 listopada 2011 o 4:42 pm

   Szczególnie zwróćcie uwagę na ten filmik
   Niezła manipulacja psychiką,,,,”Dajcie się porwać”
   Jest znak bestii New World Order który demaskuje antymaterialny i wiele innych przekazów działających na podświadomość

   Polubienie

   • Bird2 9 listopada 2011 o 6:30 pm

    a gdzie jest ten znak bestii NWO?

    Polubienie

    • jakisbuk 9 listopada 2011 o 6:49 pm

     fakir ma takie same zwidy jak antymaterialny 🙂

     Polubienie

     • vortex 10 listopada 2011 o 1:22 am

      To i mnie tez do nich dolacz.

      Polubienie

      • peryskop 10 listopada 2011 o 5:16 am

       Jaki@sbuku – jakie zwidy?
       Czy dałeś jednak porwać?

       Polubienie

       • jakisbuk 10 listopada 2011 o 5:25 am

        to może podejmijmy temat – co by było gdyby ludzie byli uczciwi ?
        wobec siebie i innych

        tak skrótowo pwiem że 50 % nie miało by pracy
        zastanówcie sie nad tym 🙂 ale to już temat na jutro

        Polubienie

        • peryskop 10 listopada 2011 o 6:19 am

         jaki@sbuk: ” – co by było gdyby ludzie byli uczciwi ? wobec siebie i innych”

         Rozsądne pytanie i dobry temat.
         A pytanie dodatkowe: jakie korzyści dla spoleczeństwa daje praca polegająca na POZORACH wykrywania kłamstw?

         Pozorach, bo nie czarujmy się – wymiar „sprawiedliwości” i rozmaite urzędy, ze skarbowymi włącznie, nie wykonują należycie swych statutowych zadań. Coraz częściej wręcz przy pomocy matactw i zwyczajnych fałszerstw ukrywane są tam przestępstwa.

         Powiadasz 50%?
         Całkiem możliwe. W końcu ktoś to planuje i kontroluje…

         A ile z tego mataczy na mrocznych anty-etatach i pobiera jeszcze za to pieniądze z budżetu?

         Zobacz tu: PAŃSTWO W PAŃSTWIE http://www.sekretyameryki.com/?p=6690

         Jeśli spojrzysz retrospektywnie, to w systemach gdzie za kłamstwa były srogie kary – fałszerstwa były marginesem i takie społeczności dobrze prosperowały. M.in. dlatego, że nie zatrudniano
         tam armii darmozjadów, mających niby za zadanie ściganie korupcji i innych malwersacji.

         Zastanów się nad tym, proszę.

         Polubienie

  • zenobiusz 9 listopada 2011 o 7:05 pm

   Wpis nienatchniony ale jakże frapujący,gdyby to była prawda.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/09/w-jakim-swiecie-zyjemy-did-60000-americans-die-on-8-22-11-in-two-underground-d-u-m-b-nuclear-blasts/

   Polubienie

   • monitorpolski 9 listopada 2011 o 8:20 pm

    W Oklahomie nuło niedawno 5,6 i kilka mniejszych wstrząsów. Jak się okazało – na skutek osuwów podziemnych odwiertów. Udowodnił to Dutchsinse na swoim wideoblogu. Co do Wirginii, trudno wyrokować – tam było dużo większe trzęsienie.

    Polubienie

    • zenobiusz 9 listopada 2011 o 10:28 pm

     Są i inne poglądy na ten temat.
     http://www.weather.com/outlook/weather-news/news/articles/oklahoma-earthquake_2011-11-08

     Polubienie

 16. Mariusz 9 listopada 2011 o 4:47 pm

  Bolesna, ale czy niesłuszna decyzja? Sześcioro dzieci trafi do placówki wychowawczej. Rodzina została pomówiona o złą opiekę nad nimi. Dzieci dobrze się uczą i mają wg rodziny dobrą opiekę.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tragedia-rodziny-odebrali-im-szescioro-dzieci,1,4902390,wiadomosc.html
  Mam 5 dzieci i już zaczynam się obawiać, że wkrótce znajdziemy się na celowniku.

  Polubienie

  • rabarbarek 10 listopada 2011 o 7:36 am

   Takich przypadkow jest coraz wiecej. To taki ” przyklad” dla rodzicow , zeby sluchali zalecen „gory” jak wychowywac dzieci.Ministerstwo Edukacji wie lepiej co potrzeba Twojemu dziecku. Uwazaj Mariusz !

   Zabieraja dzieci ze wzgledow spolecznych albo religijnych , bo rodzice za duzo mowia dziecku o Bogu. A tu trzeba przeciez dziecko uczyc poszanowania i uznawanie odmiennosci . Jeszcze niedawno , dzieci dostawaly ze szkoly lalki na tydzien i musialy opiekowac sie nimi jak prawdziwymi dziecmi . Opieka musiala byc opisana w zeszycie.Takie przygotowanie do zycia w rodzinie. Dzisiaj maluchom pokazuja prezerwatywy , i tlumacza jak wygladaja relacje miedzy gejami.Zakrecone to wszystko.

   Polubienie

   • Ada 10 listopada 2011 o 9:54 am

    Na szczescie u nas w szkole podstawowej tak nie jest, dzieci maja religie z przemila zakonnica, nie pokazuje sie im prezerwatyw. Chociaz moja corka chodzi dopiero do 4 klasy 🙂 Co prawda dobor lektur mnie leko zszokowal, no ale podobno to dzieci wybieraly.

    Polubienie

 17. theaspartam 9 listopada 2011 o 4:47 pm

  11-11-11 Kto nienawidzi naszej niepodległości Jan Pietrzak felieton- http://www.youtube.com/watch?v=GCm_k6pr3zA

  Polubienie

 18. michal34524 9 listopada 2011 o 5:41 pm


  coś ciekawego na księżycu

  Polubienie

  • Stirlitz 9 listopada 2011 o 7:06 pm

   jeśli są to statki kosmiczne to muszą być ogromne !!!!!!!

   Polubienie

   • peryskop 10 listopada 2011 o 5:30 am

    Jeśli to nie jest animacja…….

    Polubienie

 19. Tomasz 9 listopada 2011 o 5:42 pm

  Unia nie dala rady to wyslali Fifa i tez nic z tego . Brawo

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2059166/Football-Association-concedes-defeat-Fifa-poppy-ban-England-kit.html

  Polubienie

 20. Ewelina O 9 listopada 2011 o 7:00 pm

  Szukalem 14 dni past organicznych i nici. Te z kauflandu mimo ze nie mialy fluoru to mialy w zawartosci niestety inne zle zwiazki… Znalazlem ciekawy produkt w przystepnej cenie 7.85 Euro, z wysylka na caly swiat. Pasta ta o dziwo w przeciwienstwie do innych zawiera dwutlenek chloru ( chlorine dioxide ) ktory jest idealnym srodkiem bakterio bujczym i wybielajacym ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Dwutlenek_chloru ). Paste uzywam od 3 dni, i ku mojemu zaskoczeniu pasta ma ” specyficzny ” posmak ktory utrzymuje sie 2-3 godzinki. Dziasla przestaly mi krwawic :), meczyly mnie prawie 4 lata :(. Warto poszukac sobie na google opini i sprobowac, idealna alternatywa dla past z fluorem!! W ofercie tej firmy sa tez inne produkty, pro ” biologiczne „.

  http://www.mysisel.com/sale

  Polubienie

  • vortex 10 listopada 2011 o 2:09 am

   @Ewelina
   Mam pytanie.Jakiego koloru pasek jest na zgrzewce tubki ?
   Poszukaj czy ta pasta nie zawiera SLS, Triclosan,Sorbitol, Parabens, phthalates, artificial sweeteners, petrochemicals and colourants.
   A paste ktore ja stosuje po jakims czasie eksperymentowania to GREENPEOPLE Fennel Toothpaste.
   http://www.greenpeople.co.uk/product/244/fluoride-free.htm

   Polubienie

 21. stm 9 listopada 2011 o 7:19 pm

  Wczoraj w Warszawie policja zatrzymała kilkoro działaczy Wolnych Konopi! Nie ma o tym oni słowa w mediach… To są zwyczajne przesladowania! Oni działają po to żeby Donald z Grzesiem mogli zajarać blanta na zgode i nie czuć się przestępcami! 😉

  Polubienie

  • monitorpolski 9 listopada 2011 o 8:03 pm

   Przyznaję się, że jestem zwolennikiem wolnych konopii. Jest to jedna z najbardziej uniwersalnych roślin jakie zna świat. Nie tylko jeśli chodzi o działanie lecznicze. Amerykańska firma HEMP USA ma szereg produktów, które powinny każdego zainteresować. Dlaczego nie mają jeszcze oddziału w Polsce?
   Dodatkowa rzecz: nikt jeszcze nie zmarł z palenia trawy, popatrzcie na ponad 80-letniego Willy Nelsona w jakiej jest formie! Codziennie rano przebiega kilka mil.
   http://www.hempusa.org/ [to nie jest wcale reklama tej firmy]
   Acha, jeszcze jedno – nie, nie palę trawy, po prostu nie potrzebuję pobudzaczy.

   Polubienie

   • vortex 10 listopada 2011 o 1:40 am

    No nie do konca sie z tym zgodze ze wyglad Willego to zasluga marychy.Ja palilem ale przestalem.Trawa niszczy szare komurki.Co innego do spozywania lub higieny osobistej.
    Produkty z Hempu sa bardzo dobre.Ale ilosc chemii we wspolczesnej hodowli tego specyfiku dochodzi do 10%.Wiem zwolennicy na pewno sie nie zgodza.Jednak fakty mowia co innego. Wiekszosc osob ktorzy promuja zdrowy tryb zycia (weganie,wegetarjanie) juz nie pali.Znam wielu palaczy i powiem ze kazdemu z nich zrywa smiglo.Latwo to sprawdzic wystarczy w sobote odwiedzic Portobello Market lub przejechac sie na Camden.Konopie w swojej pierwotnej formie nawet nie zawieraly THC.

    Polubienie

 22. Prosto 9 listopada 2011 o 7:27 pm

  Idealna ilustracja muzyczna dla tego bloga – słuchajcie i puszczajcie gdzieś dalej – uświadamiajcie innych:

  „ONI są wewnątrz, ja stoję z boku, niebawem całe nasze społeczeństwo dozna szoku”

  RH- – Oczy

  Polubienie

 23. Versus3 9 listopada 2011 o 7:37 pm

  DLACZEGO dr Kękuś nie jest obwieszony transparentami i flagami?!
  Stoi sobie chłopina i nikt z przechodniów nie ma szans się dowiedzieć że to protest a nie czekanie na spóźnioną randkę. Powinien mieć flage, kolorowe transparenty, obwiesić się płachtami z hasłami, mieć gwizdek, baloniki i trąbkę i dopiero wtedy zabierać sie za protesty.

  Polubienie

  • monitorpolski 9 listopada 2011 o 7:58 pm

   Nie ma na to pieniędzy.

   Polubienie

   • Versus3 9 listopada 2011 o 8:38 pm

    Karton i flamaster to nie fortuna.
    Bez transparentów i napisów cały ten protest jest BEZ SENSU.

    P. Kękus wygląda jakby na kogoś czekał, a nie jak osoba, która protestuje! Skąd ludzie mają wiedzieć że on własnie głoduje? Duchami Swiętymi mają być, w myślach umieć czytać??

    Polubienie

    • PokójWam 9 listopada 2011 o 10:31 pm

     Versus3 ma rację ta sytuacja wygląda na jakiś kabaret a nie poważną akcję, a tytuł brzmi jak z jakiegoś brukowca

     Monitor dobrze by było gdybyś zamieścił więcej informacji związanych z konfliktem na linii Izrael – Iran, bo sytuacja staje się coraz bardziej napięta

     Polubienie

     • Stirlitz 9 listopada 2011 o 10:57 pm

      Bo to jest kulturalny protest , doceniam Kękusia !!!!!

      Polubienie

      • vortex 10 listopada 2011 o 2:21 am

       to wy obwiniacie jego ze protestuje tak jak protestuje.Moze inaczej nie potrafi.Robi to tez w waszym imieniu .I to trzeba uszanowac !

       Polubienie

       • Versus3 10 listopada 2011 o 8:42 am

        Trzeba p. Kękusiowi pomóc, czyli przynieść mu materiały, zamiast soczku z marchewki. Nie umie protestować? To niech się nauczy!

        Powiedzcie mi SKĄD przechodnie mają wiedzieć że dr Kękuś właśnie sobie „kulturalnie” protestuje??

        Cicho sobie stoi na boku i nie zwraca na siebie uwagi, kulturalnie nie robi zamieszania. DLACZEGO nie ma choćby jednej kartki w ręce z napisem GŁÓDÓWKA PROTESTACYJNA ?!
        Żebracy wypisują swoje życiorysy na kawałku kartonu ze sklepu, a p. dr Kękusia nie stac nawet na kartkę z zeszytu? Ten protest w obecnej formie jest BEZ SENSU, trzeba mu pomóc zmienić formę na bardziej skuteczną.

        Polubienie

        • vortex 10 listopada 2011 o 3:38 pm

         Moze dlatego bo jest skromnym czlowiekiem i cale zlo tego swiata wzial na siebie.
         Kazdy z nas jest inny.Czy to tak trudno zauwazyc.A skad sie wziela w tobie ta forma doskonalego protestu ? Masz na to jakis przepis.

         Polubienie

        • Versus3 10 listopada 2011 o 10:28 pm

         Vortex, powiedz mi SKĄD przechodnie mają wiedzieć że dr Kękuś właśnie protestuje, a nie tylko stoi sobie na chodniku. Po co jest ten protest? Co on chce w ten sposób osiągnąć?

         Polubienie

 24. Hieronim 9 listopada 2011 o 7:46 pm

  Oto wypowiedzi syjonistów które można powiedzieć że stanowią inspiracje do działania syjonistycznych rządów Izraela, USA i GB przeciw ludzkości, zwłaszcza w przededniu ataku na Iran i być może 3 wś…
  „Nasza rasa jest Rasą Mistrzów.
  Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin, były premier Izraela, o zgrozo …laureat „pokojowej nagrody Nobla”.

  Inna wypowiedź, a właściwie fragment przemówienia :
  „Jak na kraj tak mały jak nasz, wydaje się to niesamowite. Widzę, że wykupujemy Manhattan, Węgry, Rumunię, Polskę i z mojego punktu widzenia, nie mamy z tym żadnych problemów. Dzięki naszym talentom, kontaktom i naszej dynamice, docieramy niemal wszędzie” – Fragment przemówienia prezydenta Izraela Shimona Pereza, wygłoszonego 10 października 2007 w Hotelu Hilton w Tel-Avivie

  Rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch:
  http://marucha.wordpress.com/2010/06/09/dla-izraelskich-zolnierzy-bylam-zwierzeciem/
  “Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]”

  „Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”

  Rabin Shenur Zalman:
  http://marucha.wordpress.com/2010/06/09/dla-izraelskich-zolnierzy-bylam-zwierzeciem/
  “Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.”

  Rabin Manis Friedman, główny rabin izraelskiej armii:
  http://marucha.wordpress.com/2010/06/09/dla-izraelskich-zolnierzy-bylam-zwierzeciem/
  “Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci.”

  Harold Rozenthal:
  http://iamthewitness.com/DarylBradfordSmith_Rosenthal.html
  “Jesteśmy wybranym przez boga narodem… Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać, ale naszym bogiem jest Lucyfer, więc nie kłamałem, jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy.”
  “Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwisko, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska są Żydami.”

  Artur Sandauer :
  „W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.
  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce – mówi Sandauer – to żydowska głowa nałożona na polski tułów.
  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.
  Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie
  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy „

  Polubienie

  • rabarbarek 9 listopada 2011 o 9:21 pm

   Nie zapominajmy , ze nowy porzadek swiata ustanawiac chca nam wszyscy wielcy. A wkrotce moze sie sie okazac , ze oni wszyscy graja w jednej druzynie , tylko zwodza nas , stwarzajac konflikty zbrojne , zeby zmniejszyc ilosc chetnych do miski przy nowo zaorderowanym stole we wspolnym domu , ktoremu na imie NWO.
   Video , w ktorym Chinczycy po naradzie z Rosja i innymi krajami rejonu potwierdzaja , ze mamy do wyboru , NWO lub III wojne swiatowa. [ a moze i jedno i drugie]

   Polubienie

   • Bird2 9 listopada 2011 o 9:44 pm

    Zawsze mnie to dziwiło że choćby teraz taki Kaddafi nic nie powiedział o NWO czy Rządzie Światowym. Saddam czy inny koleś.

    gdyby powiedział jasno.

    – – –
    Nad wami jest Rząd Cieni, on wami steruje a wy jesteście tylko hodowani – to zmieniło by to rozkład sił na mapie.

    Polubienie

    • AQQ 9 listopada 2011 o 11:16 pm

     Przecież mówili tylko telAwizja nie puszczała.

     Polubienie

    • nikt 9 listopada 2011 o 11:18 pm

     Ahmadinejad mówi głośno i dobitnie odnośnie holokaustu, nwo, Usraela, Hameryki, WTC i innych i co??? Ano mendia postarały się o to żeby ślepe cielęta miały go za muslimskiego oszołoma. Poza tym polecam zajrzeć na http://www.stopsyjonizmowi-tam czytałam apele do wszystkich narodów Kadaffiego bądź jego syna, w których czarno na białym: co się dzieje na świecie, kto rozkłada karty i o co tak naprawdę biega. Ale oczywiście tak jak w przypadku prezydenta Iranu były to tylko czcze gadki „oszołomów”.

     Polubienie

     • vortex 10 listopada 2011 o 2:25 am

      Kadaffi mowil wyraznie ze Izrael produkuje bomby atomowe i nikt na to nie zwraca uwagi.
      To niie jest juz tajemnica poliszynela ze maja dosc pokazny arsenal.Az ich rece swierzbia zeby to odpalic.

      Polubienie

   • Hieronim 9 listopada 2011 o 11:01 pm

    syjonistycznym scierwom i ich psom potrzebna jest 3wojna światowa do utworzenia ich NWO. Jesli ludzkość sie nie obudzi i tego gowna nie powstrzyma to jeszcze przed 2013 rokiem bedzie 3 wś…

    Polubienie

    • rabarbarek 10 listopada 2011 o 1:51 am

     Kilka razy Ahmadinejad glosno i wyraznie zadeklarowal sie jako zwolennik nowego porzadku swiatowego, z przewodnia sila , ONZtu. A dlaczego palcem w bucie nie kiwnal , kiedy sily natowskie zaatakowaly i zniszczyly Irak , potem poza pomrukiwaniem pod nosem , nie zrobil nic w sprawie agresji na Libie? Ano dlatego , ze szykuje sie do roli przywodcy Afryki . Pozycja Husajna i pozniej Kaddafiego byla przeszkoda w osiagnieciu tego celu. Slaby Irak i Libia sa mu na reke. Swiat arabski jest bardzo podzielony i walka o wplywy trwa tam non stop. Trudno zrozumiec kto z kim , kiedy i dlaczego. Kazde duze i silne panstwo przed zainstalowaniem NWO probuje wywalczyc sobie jak najlepsza pozycje przy podziale lupow , kiedy odpowiedzi czas nadejdzie.

     http://www.newworldorderwar.com/irans-president-says-they-want-a-new-world-order/

     Polubienie

     • peryskop 10 listopada 2011 o 3:38 am

      @Rabarbarek – „Świat arabski jest bardzo podzielony…”

      To prawda, i rzecz jasna w tym rozbijaniu jedności czynnie uczestniczą agentury anty-arabskie.

      Natomiast z resztą wpisu trudno się zgodzić.

      Irańczycy – w większości szyici – nie zaliczają się do narodów arabskich. Persowie mają własną odrębną kulturę powiązaną zarówno z krajami arabskimi, jak i z Indiami oraz z Europą, bo ich pra-pra-przodkowie brali udział w powstaniu żywiołu indo-europejskiego. Czyli można by powiedzieć, że Persowie są naszymi „najstarszymi kuzynami”.

      Obojętność Iranu wobec obu inwazji na Irak w roku 1990 oraz 2003 była zrozumiałym efektem podsycanych przez imperia post-kolonialne napięć i wojny iracko-irańskiej 1980-88 rozpoczętej przez Irak – wspierany wówczas przez USA – atakiem na strategiczny rejon Szatt al-Arab wspólnego ujścia Tygrysu i Eufratu. Irak przegrał tę krwawą wojnę (milion zabitych).

      Teza jakoby Iran pretendował do roli przywódcy w Afryce jest kolejną karkołomną plotką, mającą na celu demonizowanie Iranu, ażeby społeczność międzynardowa dała przyzwolenie na zniszczenie Iranu pod jakimkolwiek pretekstem.

      To Egipt i Libia miały takie ambicje i widać w jaki sposób zostały one pogruchotane pod fałszywymi hasłami demokratyzacji.

      W szukaniu haka na Iran jest też zarzut, że rozwijana z pomocą Rosjan eksplozyjna technologia wytwarzania mikro-diamentów przemysłowych ma na celu opracowanie broni nuklearnych:

      http://www.moonofalabama.org/2011/11/on-nuclear-iran-allegations-nanodiamonds-aint-nuclear-bombs.html

      Polubienie

      • rabarbarek 10 listopada 2011 o 6:37 am

       Peryskop , masz racje , nie powinnam zaliczac Iranczykow do swiata arabskiego[ podobno bardzo obrazaja sie , jesli ktos nazywa ich arabami] . Potraktowalam ich ” rejonowo? Blad.

       Co do reszty , mozna dyskutowac. W Iranie juz od dawna trwaja polityczne przepychanki , kto wazniejszy i bardziej kompetentny , aby decydowac o losach Iranu . Obrona zdobyczy rewolucji islamskiej to zadanie dla rzadzacych krajem ajatollahow. To oni zlikwidowali stanowisko premiera w Iranie , a teraz groza , ze i prezydenta przegonia. Prezydent mial pelnic role reprezentacyjna . Tymczasem Ahmadinejad prowadzi w miare samodzielna polityke i czesto stawia ajatollahow przed faktami dokonanymi. To akurat nie musi sie podobac i prowadzi do sporow , ktore oslabiaja rzady w Iranie.

       Faktem bezspornym jest , ze Iran od wiekow nie rozpoczynal zadnej wojny.W wojnie z Irakiem pokazal , ze bronic sie potrafi .[ a nawet atakowac , broniac sie] W wojnie tej wygranego nie bylo ,obydwa kraje wyszly z niej oslabione. To historia. Kiedy Koalicja zaatakowala Irak, ani jedno panstwo z nim graniczace nie przyszlo z pomoca [ Iran , Kuwejt, Turcja, Syria, Arabia Saudyjska czy Jordania], chociaz doskonale wiedzialy , ze Irak zadnej broni masowego razenia nie posiada. Pal licho dawne zale , chodzilo o zwykla uczciwosc i sprawiedliwosc .

       A dzisiaj? Pod zadnym pozorem nie popieram wojny z Iranem , czy ataku na Iran. Jednak jak poczytasz teksty i posluchasz slow przywodcow Iranu to uslyszysz , ze Iran nie chce byc biernym swiadkiem wydarzen w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Jest krajem wielkim , silnym , z tradycjami i ambicjami na przyszlosc. Artykul ktory wlozylam nie jest fragmentem kampanii przeciwko Iranowi ale slowami Ahmadinejada . Jest tez wiele jego wystapien na You Tube , gdzie jasno stawia sprawe polityki zagranicznej Iranu.[ i wcale nie mam na mysli jego slow o wyczyszczeniu mapy Bliskiego Wschodu z pewnej nacji] Niektore jego wystapienia sa po prostu miodem dla uszu anty NWOwcow[ czyli nas] , ale kiedy je konczy nuta nadziei na zwyciestwo islamu nad swiatem, juz takim miodem nie sa. Zeby nie przedluzac tematu.
       Nie wiemy o co tak naprawde chodzi na Bliskim Wschodzie. Nie wiemy czy ktos odwazy sie na rozpoczecie wojny z Iranem . Swoje interesy zalatwiaja tam nie tylko panstwa regionu. Kampania demonizowania Iranu trwa od lat . [ jak Korei Pln] Chiny i Rosja bronia Iranu ,ktory jednak cos znaczy a byc moze znaczyc bedzie jeszcze wiecej. Bedzie to zalezalo od ukladu sil w samym Iranie i sytuacji miedzynarodowej.
       Napisalam , jeszcze cos ale skasowalam. Tak bedzie lepiej.

       http://www.foxnews.com/world/2011/10/19/irans-supreme-leader-warns-ahmadinejads-post-could-be-removed/

       Polubienie

       • peryskop 10 listopada 2011 o 8:16 am

        @Rabarbarek – Byłoby jeszcze lepiej, gdybyś skasowała i to: „[ i wcale nie mam na mysli jego slow o wyczyszczeniu mapy Bliskiego Wschodu z pewnej nacji]„, bo Ahmedinejad tego nie powiedział w formie kreatywnie podmienionej i rozpowszechnionej po całym świecie.
        Podobnie zrobiono ze słowami JP2 o „starszych braciach” – a tę manipulację zdemaskował ks. prof. W. Chrostowski.

        Może byłoby też lepiej nie rozpowszechniać fobii antyislamskich. Muzułmanie są nieufni i mają nieźle rozwinięty instynkt samozachowawczy, którym dość skutecznie rozpoznają intencje innych i traktują nas odpowiednio. Czasem obcinając głowę. Czy puściłabyś płazem „geodecie”, którego byś przyłapała jak za pieniądze gangu robi szkice Twojego domu, aby na ich podstawie gang napadł na Waszą rodzinę, zrabował co cenniejsze, a tym co by protestowali – poderżnięto by gardło, albo kula w łeb? Przepraszam za drastyczność opisu, ale czyż nie ta tym polegają plany demokratyzacyjne i wolnościowe realizowane przez WASP-ów i ich aliantów w wielu krajach świata?

        Przecież cała „wojna z terrorem” to jedna wielka chutzpa z Arabami na celowniku, aby pod fałszywymi pretekstami podkraść im ropę i wszystko co się da. Więc się bronią, bo mają do tego prawo. Irańczycy zapewne też będą się bronić, bo to dumny i odważny naród.

        Nie sądziesz, że niegodziwe jest wciąganie polskich i kanadyjskich żołnierzy w te brudne akcje? Czy jesteś dumna, że to kanadyjski generał dowodzi łupieżczym najazdem na Libię?

        Masz rację, że Iran nie wygrał wojny z Irakiem. A napisałem, że Irak przegrał tę krwawą wojnę, bo został zmuszony do wycofania się z terenów, które zajął na początku kampanii.

        Polubienie

        • rabarbarek 10 listopada 2011 o 8:58 am

         Peryskop dlatego , ze zmanipulowano slowa Ahmadinejada napisalam co napisalam.

         Czy aby napewno ” walka z terrorem” miala na celu tylko podkradanie ropy i tego co sie da?[ ha, muzeum w Bagdadzie , teraz w Trypolisie] Do tego nie potrzebowali zabijac setek niewinnych ludzi w atakach 9/11. Od tego wydarzenia slowo terror zaczelo byc odmieniane we wszystkich przypadkach , 100 razy dziennie.

         Czy widziales , zebym kiedykolwiek popierala ataki na kraje arabskie? Jedna z rzeczy , ktore chcialam wywalic na wierzch jest brak porozumienia miedzy krajami regionu .Gdybym ja byla przywodczynia [ chyba we snie ha] jakiegos kraju tam , nie usiedzialabym spokojnie , patrzac jak mi za granica morduja , pod falszywym pretekstem , sasiadow. A tam czekaja i patrza spokojnie na rzez niewiniatek .

         Miejmy nadzieje , ze Iran nie bedzie musial bronic sie , bo jednak rozsadek zwyciezy. A szalency ponownie odloza swoje plany na polke.

         Polubienie

        • peryskop 10 listopada 2011 o 9:37 am

         @Rabarbarek: „…Miejmy nadzieje , ze Iran nie bedzie musial bronic sie , bo jednak rozsadek zwyciezy. A szalency ponownie odloza swoje plany na polke.”

         Miejmy nadzieję.
         Ale czy „nasi” szaleńcy mają jeszcze jakąś wolną półkę – wolną od planów (samo)zagłady?

         Przyczyną wielu obecnych kłopotów ludzkości jest „Fałszywa miłość” opisana tu:
         http://marucha.wordpress.com/2011/11/06/falszywe-pojecie-milosci/

         Warto też przejrzeć komentarze – np 93 i 94

         Polubienie

 25. theaspartam 9 listopada 2011 o 7:46 pm

  Policja preferuje się w propagandzie legalnego, ogólnie dostępnego narkotyku wódka!!! A jakie są przypadki patologii związanej z tym narkotykiem? Ktoś pamięta wyskoki inteligencji służb mundurowych po tej legalnej używce jak np. Policjant po służbie w gronie flaszki 40% z monopolowego dał swoją naładowaną broń do zabawy w patologicznym kręgu 40% kobiecie która go postrzeliła!?Albo, chyba to było rosyjskie wesele film jest na Youtube jak tamtejszy policjant macha bronią i daje naładowaną gościowi weselnemu a ten dla zabawy przystawia sobie broń do głowy i pewny że jest nie nabita strzela sobie w głowę i tyle z wesela było,o tym się nie mówi ale o marihuanie robi się medialne legendy w kryminalnych mediach masowego przekazu i nikt nie wspomni że jeszcze nie odnotowano śmiertelnego przedawkowania marihuany, a ile ofiar pochłonął alkohol nie ważne bo podatek daje prawo do konsumpcji.

  Polubienie

 26. mlotnanwo 9 listopada 2011 o 8:04 pm

  Jak wiadomo „gówno prawda” to grupa syjonistycznych rasistów.opluwaczy Polski i Polaków.Już zaczęli swój jazgot z okazji 11 listopada.W linku jest artykuł pełen niedomówień i sprzeczności ale niezależnie czy to to prawda czy nie fakt medialny poszedł w świat.
  http://wyborcza.pl/1,87648,10607126,Bialystok_dla_bialych_.html

  Polubienie

 27. pola 9 listopada 2011 o 8:30 pm

  Mieszkańcy Grecji wycofywali w ciągu ubiegłego tygodnia wkłady z banków, reagując w ten sposób na pogłębiający się kryzys polityczny i obawy przed wyjściem kraju ze strefy euro – poinformował w środę Reuters, powołując się na źródła bankowe.

  Jak oświadczył zastrzegający sobie anonimowość bankowiec, 5 mln euro – czyli blisko 3 proc. całości depozytów – zostało wycofanych od chwili, gdy 31 października premier Jeorjos Papandreu wystąpił z pomysłem referendum w sprawie przyjęcia programu oszczędności budżetowych.
  http://biznes.onet.pl/grecja-klienci-bankow-wycofuja-swe-depozyty,18543,4903053,1,news-detal

  Polubienie

 28. zenobiusz 9 listopada 2011 o 8:57 pm

  Wy tu w lękach, a tymczasem.Sensacja.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/09/blogowicz-znajduje-atlantyde/

  Polubienie

  • monitorpolski 9 listopada 2011 o 9:05 pm

   Żaden Dancer tego nie odkrył. To stara sprawa, tu jest art z 2009 roku: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1150846/Atlantis-revealed–just-load-old-Googles.html

   Polubienie

   • Ania 9 listopada 2011 o 10:22 pm

    Ja też na to zwróciłam uwagę już jakiś czas temu, przeglądając RSOE EDIS wzdłuż Riftu atlantyckiego. Ale myslałam ze to cos na mapie zamazali, żeby nie było widać.

    Polubienie

   • zenobiusz 9 listopada 2011 o 10:43 pm

    On to odkrył na nowo.Poprzednie doniesienie ośmieszono i zatuszowano.Znalazł to znowu szukając czego innego,co dowodzi że to jest dalej na znacznej głębokości.google-earth przecież odświeża mapy.

    Polubienie

    • Stirlitz 9 listopada 2011 o 11:49 pm

     sprawa była poruszana 2 lata temu przez sekretyameryki.com , konsultowałem to z „wielkim sceptykiem” czytającym ten blog , sądzi że to błędy techniczne , bo co to by były za linie na wodzie ?

     Polubienie

 29. PokójWam 9 listopada 2011 o 9:47 pm

  Rzygać mi się chce jak te świnie zniszczą niedługo całkiem nasz kraj, a najgorsza jest ta bezsilność 😦

  http://www.tvn24.pl/28377,1723759,0,1,lekcja-stylu,wiadomosc.html

  Polubienie

  • jakisbuk 9 listopada 2011 o 9:58 pm

   a możesz bardziej szczegółowo – o co ci chodzi ?

   Polubienie

   • Ramires 9 listopada 2011 o 10:24 pm

    Ja to widzę tak. Liczy się poseł pedał , może i jest jakaś lesba. Kolorowe pisemka to kupią i opublikują. Fajna rozrywka dla motłochu , zasługują na relaks ,zagłosowali przecież POzytywnie. Takie igrzyska dla tłumu. Mordy przy korycie te same. To że benzyna już po 6 zeta to nie istotne, to że koszty utrzymania wzrosły faktycznie o dobre kilkanaście % to szczegół. Bawmy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Polubienie

  • Extazed 10 listopada 2011 o 1:17 am

   Uwielbiam kabaretową scenę polityczną! haha, też się uśmiałem : D

   Polubienie

   • peryskop 10 listopada 2011 o 5:47 am

    Ta scena jest specjalnie robiona w stylu kabaretu, żebyś miał się z czego gorzko śmiać.
    Nie dostrzegasz tego jak jesteś robiony w balona, żeby cię w takim znieczuleniu wykiszkować?

    Zajrzyj tu i przejrzyj na oczy: „O co toczy się gra ?”

    Polubienie

    • Extazed 10 listopada 2011 o 5:15 pm

     Szczerze powiedziawszy to leje ciepłym moczem na Polski rząd i na to co się tam dzieje. Wiem doskonale jaki proceder jest uprawiany i śmieje się z tego, wiesz czemu? Bo Bóg i historia to wszystko osądzi, a tym, że się będę tym zamartwiał i ubolewał to nic nie zmieni, a zepsuje sobie tylko życie. Szkoda czasu na zajmowanie się takimi rzeczami gdy nie ma się realnego wpływu na ich zmianę. Wystarcza mi to co mam. Najważniejsze, że mam przyjaciół do których zawsze mogę się o pomoc zwrócić, mam kochającą rodzinę, za jakiś czas mam zamiar założyć swoją własną, zdrowie jest to czego mi więcej potrzeba hm?
     Powiedzcie mi, co dzięki smutkom i ubolewaniom udało się Wam zmienić? Dzięki tym filmikom, artykułom i tym podobnych. Czy wpłynęliśmy tym na przebieg wydarzeń? Czy zmieniliśmy system? NIE! Wiedzieć jest warto, nawet wypada być świadomym, ale dopóki całe społeczeństwo nie zeche zmiany na lepsze, dopóty nic, ale to nic się nie zmieni, bez względu co byście nie robili. Taka jest gorzka prawda!
     Więc peryskop przejrzyj na oczy i obudź się ze swojego wyimaginowanego świata! Na prawdę szkoda na to życia sześcienny krasnalu.

     Polubienie

 30. bodo 9 listopada 2011 o 9:55 pm

  z innej beczki : co sadzicie o takim podejsciu do zdrowia???

  http://www.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/leczenie-chorob-infekcyjnych

  Polubienie

  • AQQ 10 listopada 2011 o 12:46 am

   Bardzo dobra strona.

   Polubienie

   • Stirlitz 10 listopada 2011 o 3:36 am

    superstrona , wszystko w 1 miejscu , wiedza kompletna szczególnie w temacie grypy

    Polubienie

  • Ada 10 listopada 2011 o 10:02 am

   Swietna strona, dzieki

   Polubienie

 31. Duże trzęsienie ziemi ??? 9 listopada 2011 o 9:55 pm

  Że niby co ? mam płakać ,że jakiś ,,fachowiec ” dr Zbigniew Kękuś nie zacznie doić na pensatej pensji goi ?
  weź ogarnij się Monitor . Czy tu jeszcze ktoś myśli ???

  Polubienie

 32. Duże trzęsienie ziemi ??? 9 listopada 2011 o 10:04 pm

  cutuję , ,,Jak wynika z wypowiedzi dr Zbigniewa Kękusia, zarząd ING Banku Śląskiego postąpił wobec niego perfidnie, najpierw zatrudniając go, a potem zwalniając po 3 dniach, z uwagi na to, że prowadzona była wobec niego sprawa karna. Dr Kękuś twierdzi, że zarząd doskonale wiedział o tej sprawie i mimo to zaproponował mu pracę. Aby ją podjąć, zrezygnował z wysoko płatnej pozycji w innej firmie finansowej, gdzie pracował już przez 4 lata. Propozycja ING była jednak znacznie lepsza pod względem zarobków, jak i prestiżu.”

  takiej tandety dawno nie postawiłeś Monitor .

  nie gratuluje ,a współczuję …. ehhh

  Polubienie

  • Ania 9 listopada 2011 o 10:08 pm

   No i co ? Chce, niech głoduje, to nawet zdrowe jest. Może mu rozum wróci.
   Nie miał oporów, żeby pracować w banku, a jak go nie chcieli, to czuje się skrzywdzony ?
   Trzeba sobie inną pracę znaleźć i tyle.

   Polubienie

 33. rabarbarek 9 listopada 2011 o 10:08 pm

  Narazie ladnie prosza. ” Zaszczepcie sie kochani, badzcie przykladem dla waszych rodzin , przyjaciol , i wszystkich z ktorymi macie kontakt”. Nowa akcja szczepionkowa w natarciu. CDC [ centrum kontroli i prewencji chorob] zaprasza na szczepienia doroslych , emerytow, dzieci , mlodziez , slowem wszystkich zywych , aby szczepili sie , poniewaz od tych wlasnie szczepionek zalezy nasze zdrowie. Tak dokladnie napisali na swojej stronie przedstawiciele amerykanskiego ministerstwa zdrowia [ CDC jest ich czescia] .
  Warto zwrocic uwage na zdjecia umieszczone w tekscie. Radosne usmiechy na twarzach , na raczce przyklejony plasterek , a pod plasterkiem dowod na to , ze wlasnie oprocz virusa , zostalismy obdarowani chemikaliami [ formaldehydem, aluminium, fenolem, rtecia itd] .
  Reklama podsycona strachem przed chorobami , dzwignia handlu.

  http://www.cdc.gov/Features/AdultImmunizations/

  Polubienie

  • ALFA 9 listopada 2011 o 10:48 pm

   Oj to ja jutro idę się zaszczepić ,ale od której tu zacząć muszę się uodpornić w starszym wieku.

   Polubienie

   • rabarbarek 9 listopada 2011 o 11:33 pm

    Niezaleznie od wieku kazda jest dobra , ALFA.

    Zacznij od DTP . [ jak kilkumiesieczne niemowlaki] Jesli brdziesz mial szczescie grozi Ci tylko goraczka , jesli mniej, dostaniesz drgawek , jesli jeszcze mniej wpadniesz w spiaczke , a jesli szczescie Cie opusci w momencie zgody na zastrzyk [ lub lemoniadke] , skonczysz marnie.

    Powodzenia.

    http://www.cdc.gov/vaccines/pubs/vis/downloads/vis-dtap.pdf

    Polubienie

    • ALFA 10 listopada 2011 o 11:06 am

     Dzięki rabarbarek pięknie to ujęłaś ,może to dotrze do starszych osób bo tłukę i tłukę do głów i nic .

     Polubienie

 34. PokójWam 9 listopada 2011 o 10:23 pm

  Orzełek na piersi (a raczej jego brak) nie tylko problemem Polaków

  http://www.tvn24.pl/0,1723774,0,1,decyzja-fifa-to-skandal-i-zniewaga,wiadomosc.html

  Wygląda to na zakrojoną akcję zwalczania symboli narodowych

  Polubienie

  • waryjat 9 listopada 2011 o 11:07 pm

   Zaraz po ratyfikacji traktatu lizbońskiego prezes zdaje się europejskiej federacji siatkówki nie wiedział co ma zrobić z wytycznymi i przepisami o rozgrywkach. Mówiło się wówczas do lidze światowej w której nie miały grać europejskie państwa, a jedno wspólne pod tymi gwiazdkami. Widać powoli realizują swoje plany.

   Polubienie

 35. nexx 9 listopada 2011 o 10:33 pm

  David Duke mówi o konsekwencjach wojny z Iranem i kto do niej nawołuje

  Polubienie

 36. Święty 9 listopada 2011 o 10:42 pm

  sp. Lech Kaczynski przyznal ze armia Polska byla obecna w Iraku ze wzgledu na zwiazki Polski z Izraelem,Sluzby Irealskie pracunja w raz z Polskimi slubami,a co najciekawsze rzady w Polsce sie zmieniaja, ale polityka wobec Izraela sie nie zmini. Ptyanie jakie sie nasuwa, to dlaczego nie poinformowal o tym tych , ktorych reprezentowal czyli narod Polski?

  Polubienie

  • zenobiusz 9 listopada 2011 o 11:24 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/to-trzeba-wiedziec/
   To faktycznie ciekawe.

   Polubienie

  • monitorpolski 9 listopada 2011 o 11:47 pm

   No i go ukatrupili. Z takim gościem trudno było walczyć. co innego mówił, a swoje robił…
   Cześć Jego pamięci.

   Polubienie

   • Lakme 9 listopada 2011 o 11:58 pm

    tak tylko dla przypomnienia… za jakie słowa i czyny zginął…

    Polubienie

   • Stirlitz 10 listopada 2011 o 12:14 am

    @swiety , jest juz udowodnione i przyznane nawet przez obecne władze , ze Prezydent został zdradzony o świcie przez Polaków ( BOR nie sprawdził lotniska , przed wizytą Kwaśniewskiego na Siewiernym sprawdzali 4 dni ) , żołnierze na pewnych posterunkach nie przekazali danych o pogodzie . nikt z nas nie chce być zdradzonym a , jestesmy przez kolegów , kobiety , rządy.
    inną kwestią są suwerenne decyzje L.Kaczyńskiego jako Prezydenta i zawierane sojusze , kto na niego głosował zaufał mu także co do sojuszy ( z USA, Izraelem,Litwą)

    Polubienie

 37. Rozmowy w Sieci 9 listopada 2011 o 11:16 pm

  Rozmowy w Sieci – Romuald Szeremietiew:

  Polubienie

 38. zenobiusz 9 listopada 2011 o 11:48 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/09/blood-in-the-water-dow-takes-a-400-point-tumble/
  No i mamy giełdową panikę,akt pierwszy.

  Polubienie

 39. AQQ 10 listopada 2011 o 12:06 am

  Czy to nie wydaje się podejrzane stale tą Japonię karcą… http://www.sfora.biz/Znow-wpadka-Toyoty-550-tysiecy-aut-z-usterka-a37588
  kolejne trzęsienie w Turcji. http://wyborcza.pl/1,91446,10620709,Turcja_Kolejne_trzesienie_ziemi_w_prowincji_Van.html
  http://www.sfora.pl/Zagadka-klatwy-Tutenchamona-rozwiazana-Zabijal-satanista-a37594

  Polubienie

 40. Warszawiak 10 listopada 2011 o 12:11 am

  GN ujawnia wyrok w sprawie W. Nowickiej
  http://gosc.pl/doc/1004431.GN-ujawnia-wyrok-w-sprawie-W-Nowickiej

  Polubienie

 41. vortex 10 listopada 2011 o 3:02 am

  Bryryjscy studencji znowu na ulicach

  Polubienie

 42. LOGO PZPN?CZY LOGO SATANISTÓW? 10 listopada 2011 o 4:34 am

  LOGO PZPN TO SATANISTYCZNE LOGO, KIEDY SIĘ DOKŁADNIEJ PRZYJRZEĆ TO WIDAĆ 3 SZÓSTKI.DO TEGO FRANCISZEK SMUDA W REKLAMIE WYKONUJE TAKI SAM GEST JAK LADY GAGA, BEYONCE I INNE KUKIEŁKI ILLUMINATI CZYLI SATANISTYCZNĄ SZÓSTKĘ. ODSYŁAM DO „BAWZ”.

  Polubienie

  • gruszka 10 listopada 2011 o 7:31 am

   Ja się doliczyłem 4×6 🙂 no ale pewnie jak kto woli 😉

   Polubienie

   • peryskop 10 listopada 2011 o 9:05 am

    @gruszka – piszesz bzdety jakbyś jeszcze nie zauważyła, że to nie onety!

    Polubienie

   • Extazed 10 listopada 2011 o 5:19 pm

    @gruszka tutaj nie wolno tak komentować bo tutejsza elita i sześcienne krasnale zaraz zrównają Cię z agentem/trollem : D Są bardzo przewrażliwieni na punkcie sensacji i mają hopla na ich punkcie.

    Polubienie

 43. peryskop 10 listopada 2011 o 9:07 am

  Yes they Cannes!

  They met. They talked. They agreed to talk more and solved nothing. A November 4 Guardian editorial headlined, „G20 summit: slumping to the occasion,” saying:

  „Yes they Cannes? Sadly, in the end, no they couldn’t.” It’s well known these summits are more talk than substance. Everything important is agreed in advance when possible. Technocrats do heavy lifting, not political leaders dependent on them.

  Nonetheless, economic crisis demands better. Eurozone dealmakers failed. So did G20 leaders. As a result, they’re „doomed to have to try again,” but given their banker uber alles agenda, defeat again is sure. Only reckoning day delay is possible, not turning things around responsibly.

  Polubienie

  • peryskop 10 listopada 2011 o 9:24 am

   jaki@sbuku – Czy czujesz już , że „Yes they Cannes” jest efektem totalnego zakłamania?

   Sparafrazowane hasło wyborcze Obamy, którym oszukał Amerykanów (którzy zresztą na to całkowicie zasłużyli), jest pięknym symbolem obecnego stanu zapaści.

   Bo oto zjeżdzają się najbogatsi tego świata do pięknej filmowej enklawy na Lazurowym Wybrzeżu, mają świadomość że wszystko zaczyna się walić na ich głowy (które wnet mogą być stracone DOSŁOWNIE) – i nic nie mogą na to poradzić i kryzysowi zaradzić. Nic. A dlaczego?

   BO NIE JEST TO ŚWIATOWY KRYZYS EKONOMII ALE TOTALNY KRYZYS ZAUFANIA!!!

   To nie przypadek, że jedynym dorobkiem G20 w Cannes był podsłuchane słowa Sarko że NatanYahoo wciąż oszukuje przekazane oszukańcowi urodzonemu w Kenii zanim ten kraj zaczął być tak nazywany. A to dopiero początek festiwalu kłamców obwiniających się nawzajem o kłamstwa!!!

   Koń by się uśmiał, a co dopiero nasz Navajo hahahahahaha!!!!

   Polubienie