11-11-11 – Demonstracja Weteranów w USA w celu odtworzenia Republiki

(…) To nie są żarty. Według oficjalnych danych w USA, w 2010 roku było prawie 24 mln weteranów (…) Każdy z nich ma przeszkolenie wojskowe, niemal każdy posiada broń i wie jak się nią posługiwać. „Amerykański” rząd nie ma szans bezpośredniej konfrontacji, tym bardziej, że w przypadku gdy weterani otwarcie wystąpią przeciwko niemu, to i amerykańska armia się do tego przyłączy (…) 
Polacy będą jutro obchodzić Święto Niepodległości. Na ten temat jest dużo informacji na blogach i stronach internetowych, a także w mass-mediach. Natomiast nikt nie mówi o wielkim marszu przygotowywanym przez weteranów w Waszyngtonie. Aby w Polsce sytuacja się poprawiła, potrzeba zmian w układzie sił na świecie. NATO z USA sterowanym przez Izrael, stało się siłą destruktywną, która realizuje powstanie tzw. Nowego Ładu Światowego (NWO). W Europie objawia się to otwartą wojną z nacjonalizmem poszczególnych krajów członkowskich. Nie można mieć wątpliwości, że destrukcyjne demonstracje organizowane przez międzynarodowe organizacje pozarządowe, mają na celu spacyfikowanie Polaków i ustawienie ich w roli niewolników w nowej Unii Europejskiej – na wzór Związku Sowieckiego, lecz w nawet bardziej okrojonej formie narodowej. Anty-patriotyczne demonstracje mają być testem do kolejnych kroków wynaradawiania Polaków- usuwania flag narodowych, zakazu praktyk religijnych, z usuwanie krzyża włącznie, z likwidacją wszystkiego co świadczy o tym, że jesteśmy Polakami. Nie łudźmy się, po tym przyjdzie kolej na likwidację kultury, niszczenie historii, a w międzyczasie realizowane będzie (już jest) ukryte ludobójstwo na naszym narodzie. Walczymy więc o „być albo nie być”.
Dlatego tak ważna jest zmiana sytuacji w Stanach Zjednoczonych, które stały się narzędziem, do realizacji ultra-totalitarnego NWO. Jeśli w USA uda się odtworzyć Republikę Konstytucyjną, to fala wolności przeniesie się na pewno i do Europy.
Pamiętajmy – zdawałoby się niezniszczalne imperia upadały bardzo szybko. Tak samo i NWO może stać się szybko tylko jeszcze jedną zmorą historii. Ale to zależy też od naszej cywilnej odwagi – by mówić prawdę o tym co się dzieje. Jeśli sądzisz, że siedząc cicho uda ci się uniknąć represji, to grubo się mylisz.

11.11.11 – Waszyngton – Marsz Weteranów dla Obrony Republiki
http://www.veterandefenders.org/index.html

Nie tylko Polacy będą jutro demonstrować. W Waszyngtonie Zbiórka rano o godzinie 6:00 pod Washington Monument. Weterani w swojej Deklaracji Odtworzenia Republiki Konstytucyjnej (http://www.veterandefenders.org/DECLARATION-RESTORE-THE-CONSTITUTIONAL-REPUBLIC.pdf) na samym wstępie nawiązują do Deklaracji Niepodległości USA, cytując m.in. fragment: „Jeśli kiedykolwiek rząd stanie się skrajnie destruktywny, to Prawem Obywateli jest jego zmiana lub obalenie i powołanie nowego”.
Organizator Veterans Defender, wspólnie ze związkami zawodowymi weteranów – The United States Patriots Union, które ko-sponsorują demonstrację, wzywają do akcji pokojowego nieposłuszeństwa:

 1. Wzywamy każdego członka rządu federalnego, stanowego i lokalnego, organów legislacyjnych, wymiaru sprawiedliwości, egzekutorów prawa oraz wojska, który przyjął przysięgę na rzecz obrony Republiki Konstytucyjnej przed wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym, aby zaczął realizować przyrzeczenie w celu odtworzenia Republiki Konstytucyjnej
 2. Wzywamy wszystkich weteranów i ich organizacje w Ameryce, którzy nadal wierzą w swoją przysięgę by ochraniać bronić (Republikę), aby się do nas natychmiast przyłączyli – w duchu tej Deklaracji Odtworzenia Republiki Konstytucyjnej.
 3. Wzywamy wszystkich obywateli, którzy wciąż pragną wolności, by przyłączyli się do nas w tym proteście pokojowym, by naprawić krzywdy które wyrządzono naszemu narodowi w celu ochrony naszych wolności, prawa i praworządności.

To nie są żarty. Według oficjalnych danych w USA, w 2010 roku było prawie 24 mln weteranów (z kobietami włącznie, zob. http://www.infoplease.com/spot/veteranscensus1.html).
Każdy z nich ma przeszkolenie wojskowe, niemal każdy posiada broń i wie jak się nią posługiwać. „Amerykański” rząd nie ma szans bezpośredniej konfrontacji, tym bardziej, że w przypadku gdy weterani otwarcie wystąpią przeciwko niemu, to i amerykańska armia się do tego przyłączy.
Ton w jakim napisana jest Deklaracja Odtworzenia Republiki Konstytucyjnej, wskazuje na to, że sytuacja w USA jest naprawdę napięta, i weterani zmęczeni względną biernością społeczeństwa, postanowili wziąć los kraju w swoje ręce. Nawiązują wyraźnie do okupacji bankierskiej, która istnieje w postaci upadku Republiki Konstytucyjnej „już od prawie 100 lat”. W 1913 roku bowiem, prywatna instytucja, tzw. Federal Reserve, podstępem przejęła kontrolę nad emisją dolara. FED i większość banków centralnych świata oraz rządy wielu państw, w tym głównie Izraela, USA i Wielkiej Brytanii, są w rękach kliki bankierskiej pod przewodnictwem rodziny Rotszyldów. Ten tajny układ kilkunastu rodzin bankierskich jest de-facto rządem światowym, który decyduje o destrukcji całych państw, jak to było w przypadku Jugosławii, Iraku, Afganistanu czy niedawno Libii. Weterani doskonale rozumieją, że ten chory układ może być obalony tylko przez zmianę rządu USA, przez akcję obywatelską.
Weterani podkreślają, że szczególnie ostatnie trzy lata administracji rządu Baracka Obamy, uwłaczają ideom na jakich oparte było powstanie Stanów Zjednoczonych. Rząd stał się de-facto totalitarną dyktaturą, która dopuściła się skandalicznych przestępstw wobec własnego narodu, stanów i Konstytucji, czego nie notowano od czasu powstania Republiki. Bezprawne akcje tego rządu urosły do takiego rozmiaru, że jest to jawna zdrada narodowa.
Deklaracja Odtworzenia Republiki Konstytucyjnej dokładnie wyszczególnia wszystkie przestępstwa jakich dopuściła się administracja Baracka Obamy, dodając że aby wymienić wszystkie niekonstytucyjne posunięcia potrzeba by „encyklopedii”.
Niestety, nie ma możliwości egzekucji prawa poprzez wymiar sprawiedliwości, bowiem ten upadł tak nisko, że prawdopodobnie „nie ma w kraju żadnego sądu, gdzie można by przedstawić te dowody”.
Tak więc normalny tryb, w którym można by rozwiązać problem, nie jest możliwy do realizacji. Wszystkie trzy gałęzie rządu federalnego ze sobą współpracują działając przeciwko obywatelom, wykraczając znacznie poza prawa jakie dała im Konstytucja.
Żądania weteranów wobec rządu są jednoznaczne:

 • Natychmiastowa i bezwarunkowa rezygnacja z urzędu Prezydenta Baracka Husseina Obamy II
 • Natychmiastowa i bezwarunkowa rezygnacja z urzędu wice-Prezydenta Josepha R. Bidena

Wyliczają też ludzi z grupy, która konspiruje razem z wyżej wymienionymi przeciwko interesom Republiki, oraz rząda rezygnacji całego Gabinetu Baracka Obamy w tym:

 • Administracji Białego Domu wraz z tzw. Czarami, którzy zostali powołani bez wyborów
 • Sekretarza Stanu Hillary Rodham Clinton
 • Sekretarza Skarbu Timothy F. Geithnera
 • Sekretarza Obrony Leona E. Panetty, itd

Weterani wyraźnie podkreślają, że rządy w USA przejęli komuniści. Dlatego też żądają identyfikacji i natychmiastowego usunięcia wszystkich prowodyrów komunistycznych i socjalistycznych z urzędów państwowych.
W tym krótkim artykule nie sposób przedstawić wszystkich żądań i proponowanych rozwiązań zawartych w Deklaracji Odtworzenia Republiki Konstytucyjne. Najważniejsze jest to, że weterani podkreślają, że Republika Konstytucyjna musi zostać odtworzona za wszelką cenę. Wzywają do natychmiastowej akcji wszystkich obywateli USA, w tym szczególnie wojsko i wymiar sprawiedliwości do natychmiastowej akcji odtworzenia Republiki Konstytucyjnej.
Czy nie jest to zapowiedź wojny domowej?

11-11-11 może być dla Iluminatów pierwszym gwoździem do trumny. Symbolika, którą się tak chętnie posługują, powinna się odwrócić przeciw nim samym.

Reklamy

217 responses to “11-11-11 – Demonstracja Weteranów w USA w celu odtworzenia Republiki

 1. rabarbarek 10 listopada 2011 o 9:37 am

  Prezydent Obama po raz kolejny pokazal swoje ” oblicze patrioty” i wlasnie oznajmil , ze czytanie modlitwy w czasie Dnia Weteranow , ” rozrzedzi” uroczystosc i przeslanie do weteranow z okazji ich dnia , wiec daruje sobie modlitwe. Nie pierwszy to raz prezydent zapomina , ze wiara w Boga pozwalala zolnierzom zwyciezac na frontach II WS. Zadnemu prezydentowi modlitwa nie przeszkadzala. Niech to zakomunikuje weteranom .

  http://www.gopusa.com/theloft/2011/11/08/obama-team-says-prayer-dilutes-wwii-memorial-message/?subscriber=1

  Polubienie

  • O Rzesz 10 listopada 2011 o 11:54 am

   To chyba już większości nie dziwi. Jego „Yes We Can” czytane wspak tłumaczy wszystko!.
   Jego manipulatorzy troszczą się by nic, nawet na planie duchowym, nie przeszkadzało ich planom.

   Polubienie

   • Konarski 10 listopada 2011 o 1:57 pm

    „YES WE CAN” = „THANK YOU SATAN”
    Tak to brzmi przy puszczeniu tego od tyłu.

    Polubienie

    • Brus_Zły_Lis 10 listopada 2011 o 7:57 pm

     dokładnie też to widziałem na yt
     http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-rodzina-nowickich-cz.html

     Polubienie

     • kefir2010 11 listopada 2011 o 2:17 am

      potwierdzam atak spamowy. w ciągu doby zbombardowali mnie chyba 150 – 200 komentarzami spamowymi, na szczęście wychwyconych przez akismeta. jak widać, nie tylko u mnie, Markowi chyba najbardziej się oberwało

      Polubienie

   • peryskop 10 listopada 2011 o 2:08 pm

    Yes they Cannes!

    Sparafrazowane hasło wyborcze BHO, którym oszukał Amerykanów, jest pięknym symbolem obecnego stanu zapaści.

    They met. They talked. They agreed to talk more and solved nothing. A November 4 Guardian editorial headlined, „G20 summit: slumping to the occasion,” saying:
    „Yes they Cannes? Sadly, in the end, no they couldn’t.” It’s well known these summits are more talk than substance. Everything important is agreed in advance when possible. Technocrats do heavy lifting, not political leaders dependent on them. Nonetheless, economic crisis demands better. Eurozone dealmakers failed. So did G20 leaders. As a result, they’re „doomed to have to try again,” but given their banker uber alles agenda, defeat again is sure. Only reckoning day delay is possible, not turning things around responsibly.

    Oto zjechali się najbogatsi tego świata do filmowej enklawy na Lazurowym Wybrzeżu, mają świadomość że wszystko zaczyna się walić na ich głowy (które wnet mogą być stracone DOSŁOWNIE) – i nic nie mogą na to poradzić i kryzysowi zaradzić. Nic. A dlaczego?

    BO NIE JEST TO ŚWIATOWY KRYZYS EKONOMII ALE TOTALNY KRYZYS ZAUFANIA!!!

    To nie przypadek, że jedynym dorobkiem G20 w Cannes były podsłuchane słowa Sarko że NatanYahoo wciąż oszukuje przekazane oszukańcowi urodzonemu poza USA. A to dopiero początek festiwalu kłamców obwiniających się nawzajem o kłamstwa.

    Polubienie

    • hjk 10 listopada 2011 o 8:27 pm

     Jednak „they can” – bo wczoraj i dzis EBC masowo skupowal spadajace obligacje wloskie, czyli „prywaciarze” dostawali kase z EBC za swe „padajace” papiery. Innymi slowy EBC jakby „dodrukowal” czy mowiac uczenie „skreował” iles tam mld euro… i po kryzysie. Teraz „prywata” i „spekuła” otrzymana świeżą kaskę wrzuci gdzieś na rynki, gdzie bedą zarabiać i odbijać (jak na razie niewielkie) straty (a nie jak w Grecji). I gra gitarra :-). Potem oglosza jakieś reformy, zmiany rządu, itp., itd., a wlosi będa winni EBC kaske, ale temu tak naprawde nie jest potrzebna, bo on sobie „drukuje”. Potem inne kraje ustawia sie w kolejke, a naprodukowane euro troche obnizy kurs w stosunku do innych walut, no ale wtedy europejskie towary stana sie bardziej konkurencyjne i nakreci sie koniunktura. Tak dziala „nowoczesna” ekonomia!
     http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/voodoo-economics

     Polubienie

     • O Rzesz 10 listopada 2011 o 8:45 pm

      „Tak działa [nowoczesna] ekonomia” czyli bandyckie, wrogie przejmowanie całego świata, nazywając rzeczy po imieniu!.

      Polubienie

      • hjk 11 listopada 2011 o 9:37 pm

       No i już dzisiaj po problemie, wszedzie wzrosty 🙂
       EBC powinien teraz odkupić wszystkie rządowe obligacje w krajach UE i obniżyć oprocentowanie do zera, krajom w kłopotach wstrzymać spłaty albo przesunać na dalsze terminy, a wszystkim proporcjonalnie umorzyć i po sprawie, tj. po kryzysie. I zakazać zaciągania przez rząd jakichkolwiek pożyczek – wtedy UE szybko by stała się potęgą gospodarcza 🙂

       Polubienie

  • ARTUR 10 listopada 2011 o 3:23 pm

   Nie dajmy się zwieść ,to jego żona jest główną satanistką i ona pociąga za sznurki a on jest tylko wykonawcą .

   Polubienie

   • Stirlitz 10 listopada 2011 o 9:40 pm

    Michele ??

    Polubienie

    • monitorpolski 10 listopada 2011 o 10:22 pm

     Polubienie

     • ARTUR 11 listopada 2011 o 1:22 am

      Po pobycie w Brazylii nie może też się modlić do Boga o ile nie jest to szatan.

      Polubienie

 2. kk7qq 10 listopada 2011 o 9:46 am

  Wzniosly cel,oby sie ziscil .

  Polubienie

 3. rabarbarek 10 listopada 2011 o 10:13 am

  Ma racje Unia Patriotow. Ma racje mowiac [ parafrazujac W, Cejrowskiego] WSZYSCY WON !!!

  Kandydaci na prezydenta tez nie sa lepsi od obecnych wladz USA. Ostatnio popisala sie patriotyczna mysla , kandydatka na ” prezydentke” niejaka pani Bachmann , ktora stwierdzila , ze ” kto nie pracuje, jesc nie musi”.

  Zapomniala tylko dodac , ze bezrobocie w Ameryce coraz wieksze, praca odplynela do Chin, Wietnamu i Tajlandii, a mlodzi ludzie, czesto po studiach, pracuja za najnizsza stawke w McDonaldach.A i tej pracy brakuje.
  Pewnie i kandydatura tej pani odplynie w niepamiec.

  http://www.addictinginfo.org/2011/11/08/michele-bachmann-says-if-you-are-unemployed-you-should-starve/

  Polubienie

  • Lutek 10 listopada 2011 o 11:21 am

   To zabawne, bo w Polsce też mamy jednego kandydata, który mówi dokładnie to samo hasło.
   Zależy, jak je rozumieć.

   „Kto nie chce pracować, niech też nie je”
   Źródło: II List Pawła Apostoła do Tesaloniczan, 3,10,53 n.e.

   ale:

   „Kto nie pracuje, ten nie je.”
   Ктο не работает, тот не ест. (ros.)
   Także: Не трудящийся, да не ест. (ros.)
   Opis: Przysłowie rosyjskie. Włączone jako jedna z zasad do pierwszej konstytucji radzieckiej, ustanowionej przez V Zjazd Rad w 1918 roku.

   I jeszcze jeden link na ten temat:

   http://www.youtube.com/watch?v=fWsfkkHoCdk

   Polubienie

   • mironik 10 listopada 2011 o 8:17 pm

    tak tak różni wyzyskiwacze znają takie teksty, tylko płacić nie ma komu

    Polubienie

    • gruszka 11 listopada 2011 o 7:34 am

     dokładnie !

     Polubienie

 4. Roma 10 listopada 2011 o 10:35 am

  dziś jest artykuł o zimnej fuzji na wp.pl

  http://odkrywcy.pl/kat,111408,title,Zimna-fuzja-ujarzmiona,wid,13972209,wiadomosc.html?smg4sticaid=6d5b2

  Polubienie

 5. obywatele USA polskiego pochodzenia 10 listopada 2011 o 10:41 am

  POPIERAMY AMERYKANSKICH WETERANOW !
  Przylaczamy sie do nich.
  Oddac rzadzenie Ameryka madrym AMERYKANOM,ktorzy zadbaja o wszystkich obywateli USA niezaleznie od ich pochodzenia .
  Skonczyc z dominacja w amerykanskim Rzadzie ,Kongresie i Senacie Amerykanow pochodzenia zydowskiego oraz ich dyktatem !

  Polubienie

  • monitorpolski 10 listopada 2011 o 11:44 am

   Weterani nigdzie nie mówią o „Żydach”, bowiem każda narodowość, rasa i wyznanie ma równe prawa w tym kraju. Uważam, że powinno zakazać się oficjalnie praktykowania satanizmu.

   Polubienie

   • Zenek 10 listopada 2011 o 12:49 pm

    Mozesz Marku wskazac ilu to Amerykanow polskiego pochodzenia jest w rzadzie amerykanskim a ile zydowskiego pochodzenia ?

    Zreszta po co zaraz siegac do Ameryki ,napisz jak jest w Polsce – Polacy rzadza ?

    Polubienie

    • sprawiedliwosc 11 listopada 2011 o 10:55 am

     Jacy polacy to syjonisci (masoneria=zyd bankier)..Powstac polacy ..Koniec niszczenia naszego narodu..

     Polubienie

  • OlO 10 listopada 2011 o 12:50 pm

   bardzo dużo ludzi najechało na Amerykę, moim zadaniem powinni współrządzić prawdziwi pierwotni Amerykanie i rozwiązywać problemy z mieszanymi

   Polubienie

   • zbigniew1108 10 listopada 2011 o 4:43 pm

    Masz na myśli czerwonoskórych INDIAN ???

    Polubienie

    • OlO 10 listopada 2011 o 5:24 pm

     nie tylko indian

     Polubienie

 6. theaspartam 10 listopada 2011 o 11:13 am

  Ciekawe wnioski wyciąga facet wielce zaangażowany w symbolism illuminati- 11.11.11 zbliża się! Wygląda na to, cel jest Hoover Dam- http://www.youtube.com/watch?v=ydcHeBk9V2I&feature=related A jeszcze bardziej ciekawe są jego spostrzeżenia co do malunków wyrzeżbionych w Egipcie które to przedstawiają obcych ale zostały przerobione dla nie poznaki, że obcy mieli swój wkład w Egipską cywilizacje. Link do jego kanału Youtube http://www.youtube.com/user/TheJonathankleck Na prawdę warto obejrzeć wszystko.

  Polubienie

  • Konarski 10 listopada 2011 o 12:26 pm

   Justin Bieber (marionetka NWO z shobiznesu) w jednym z ostatnich teledysków śpiewał coś o „tamie” DAM…. natknąłem się na to na jakiejś anglojęzycznej stronie – może GLP ale nie pamiętam.

   Polubienie

   • Stirlitz 10 listopada 2011 o 3:40 pm

    Bieber jest pozbawiony człowieczeństwa

    Polubienie

    • AQQ 10 listopada 2011 o 3:45 pm

     Nie znam bibera, ani hanki mostowiak. Tv,meNdia mój wróg.

     Polubienie

  • hjk 10 listopada 2011 o 1:21 pm

   „obcy” czyli wcielenia demonów, to by wiele tłumaczyło…

   Polubienie

  • vortex 10 listopada 2011 o 3:44 pm

   Juz linkowalem to o Tamie Hoovera i o wiele wiecej ale jakos nikt nie podejmuje tematu ?

   Polubienie

   • hjk 10 listopada 2011 o 4:35 pm

    Z tama nie bedzie latwo, bo znajomy byl w Egipcie przy tamie w Assuanie i mowi, ze tama jest „uzbrojona po zęby” na wypadek ataku terrorystycznego – gdyby ta tama puściła byłaby tam niewyobrażalna katastrofa z milionami ofiar…

    A jeszcze bardziej uzbrojona jest pewnie tama w uSA, no ale jak zrobią jakiś „inside job”, no to faktycznie…

    Polubienie

   • zenobiusz 11 listopada 2011 o 12:44 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/04/11-11-11-co-nas-jeszcze-czeka/
    Tu wszystko co wiadomo w tej sprawie,ze zdjęciami.
    Jak widać też nikt nie podjął tematu.

    Polubienie

    • zenobiusz 11 listopada 2011 o 12:46 am

     Tego sobie życzą,ale czy im wyjdzie ???

     Polubienie

     • O Rzesz 11 listopada 2011 o 1:33 am

      I to pewnie będzie prawdziwy początek „Ery Wodnika” jeśli by się miało rzeczywiście zdarzyć. Pewnie jednak się nie stanie bo już wiemy co będzie prawdziwą przyczyną.
      Jak tak na to wszystko popatrzeć to wydaje się strasznie infantylne.
      Jak byśmy mieli do czynienia z rozkapryszonym i psychopatycznym gówniarzem!.
      Oni nie chcą pozwolić ludzkości dorosnąć!.

      Polubienie

 7. Lutek 10 listopada 2011 o 11:26 am

  Podoba mi się postawa i poglądy przedstawiane przez weteranów USA. Szkoda tylko że są na liście podejrzanych o terroryzm. To co uchodzi za protest pokojowy telewizornia pokaże jako próbę podkopania demokracji. Czy nie zauważyliście, że słowo „demokracja”, czy to w Polsce, czy w USA, służy pollitykom głównie do wycierania sobie nim tych parszywych gęb?

  Polubienie

  • monitorpolski 10 listopada 2011 o 11:45 am

   Niech sobie pokazują co chcą, jak weterani zaczną działać to media też odpowiedzą za swoje zbrodnie.

   Polubienie

   • AQQ 10 listopada 2011 o 12:26 pm

    A to wizja na najbliższy rok pastora Lindsey Williamsa:
    Druga część planu związana jest z resztą społeczeństwa, która nie jest zadłużona. Firmy, obywatele, gospodarstwa rolne, rodziny żyjące bez długu muszą być przygotowane aby przez 3-5 lat płacić podatki. Jeśli firma, dom, gospodarstwo czy jakikolwiek biznes nie będzie mógł zapłacić podatków, to państwo będzie chciało przejąć jego aktywa, aby spłacić długi państwowe. Nawet gdy osoba prywatna żyje bez zadłużenia to państwo na jego konto bierze pożyczki od międzynarodowych instytucji finansowych. Te pieniądze są zabezpieczone pracą obywateli, egzekwowaną poprzez ściągane podatki. Tak więc czy jesteś zadłużony czy nie rządy będą chciały abyś spłacił długi jakie zaciągnęły w twoim imieniu.>>
    http://www.prisonplanet.pl/polityka/lwilliams_rewolucje_na,p120580082

    Polubienie

    • Konarski 10 listopada 2011 o 12:28 pm

     Coraz bardziej zrozumiały staje się sens słów „WIELKI UCISK”.

     Polubienie

     • hjk 11 listopada 2011 o 9:49 pm

      Na potwierdzenie tego banki zaczęły znowu wciskać kredyty – gdzieś tak w maju chciałem wziąć mały kredyt, bo była jakaś oferta, ze niby na telefon, no i chciałem 5 tys. Po 2 dniach przyszedł majl, ze niestety nie udzielą, bo nie mam zdolnosci kredytowej. Po czym teraz nagle pojawiła się oferta, ze mogę wziąć kredyt odnawialny na 12 tys i normalny na 14 tys. I ten odnawialny mi przyznali! Ktoś tu coś rozumie? chyba mozna sobie to wytłumaczyć tak, jak pisze pastor…

      Polubienie

 8. czas nie czeka 10 listopada 2011 o 11:29 am

  Ratujmy polskie bogactwa naturalne

  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/36940,ratujmy-polskie-bogactwa-naturalne

  Polubienie

  • Niesamowicie spokojny człowiek 10 listopada 2011 o 12:37 pm

   Największym z nich jest woda:

   http://defensorvitae.wordpress.com/2011/10/04/katastrofalna-metoda-wydobycia-gazu-z-lupkow/

   Polubienie

 9. Mariusz 10 listopada 2011 o 12:00 pm

  Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, kierowana przez świeżo wybraną na wicemarszałka Wandę Nowicką, otrzymywała pieniądze od koncernu farmaceutycznego, produkującego środki antykoncepcyjne oraz od międzynarodowej organizacji, promującej aborcję i produkującej przyrządy do przerywania ciąży – wynika z wyroku sądu, do którego dotarł „Gość Niedzielny”. Wyrok, który zapadł 12 września 2011roku, został utajniony na prośbę Nowickiej, jednak dziś posłowie Stanisław Żelichowski z PSL i Jarosław Gowin z PO zażądali ujawnienia go.

  Wyrok dotyczy procesu o pomówienie, jaki Wanda Nowicka wytoczyła katolickiej publicystce Joannie Najfeld za słowa, że Nowicka „znajduje się na liście płac przemysłu aborcyjno-antykoncepcyjnego”. Najfeld wypowiedziała te słowa 13 lutego 2009 roku w programie TVN24, podczas dyskusji z Joanną Senyszyn.

  Sąd w wypowiedzi Najfeld nie dopatrzył się jednak nieprawidłowości i 12 września tego roku ją uniewinnił. Sąd w wyroku uzasadniał swoją decyzję tym, że argument o pozostawaniu na liście płac jest zwrotem publicystycznym, retorycznym a nie stwierdzającym określony fakt. (…) „Skoro na działalność Federacji łożą providerzy a Wanda Nowicka (…) pobiera wynagrodzenie z Federacji, to tym samym Wanda Nowicka pozostaje na ‚liście płac’ providerów” – czytamy.

  Jak wynika z dalszej części uzasadnienia, Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny otrzymuje dotacje finansowe zgodnie z prawem – na podstawie stosownych umów zawieranych z darczyńcami. Z zapisów księgowych wynika, iż Federacja otrzymała w okresie od 2004 do 2009 r. od firmy farmaceutycznej kwotę 97 600 złotych a od organizacji w 2005 r. kwotę ponad 37 tys. złotych, zaś w 2007 r. w wysokości ponad 138 tys. złotych.

  Do tej pory opinia publiczna nie mogła poznać treści wyroku, ponieważ na wniosek W. Nowickiej proces toczył się z wyłączeniem jawności. Wyrok nie jest prawomocny, bo Wandzie Nowickiej przysługuje prawo do odwołania.

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Sensacyjne-fragmenty-wyroku-w-sprawie-Wandy-Nowickiej,wid,13975628,wiadomosc.html

  Polubienie

 10. Stirlitz 10 listopada 2011 o 12:25 pm

  A jestem ja ciekaw , co u pana doktora Kękusia, noc w Warszawie była wilgotna i zimna . bankowcy znając życie piją ciepła kawę z francuskimi ciastkami 2 piętra nad nim , szkoda że nie wróci komuna:)

  Polubienie

  • zenobiusz 10 listopada 2011 o 1:19 pm

   Dr.Kękuś może wygra swoją walkę,może przegra.Wpisze się tym w nurt politycznej poprawności,Rozmaite stowarzyszenia,pilnują skrzętnie,by w społeczeństwie nikt nie wymyślił i nie wdrożył ,nowych form oporu.Wszystko w ramach uszytego kubraczka.Magiczne słowa,demokracja ,wolność słowa,praworządność,są zaplanowanym stryczkiem dla wolności.
   Gdyby dr.Kękuś wymyślił formy nękania swoich wrogów,nie skutkujące poważnej penalizacji,i zebrał parę życzliwych mu osób,do „walki”….
   W klatce schodowej w której mieszkaliśmy ,gdy byłem dzieckiem wprowadził się UBek.Ale mieszkali tam i b.Akowcy,i żołnierze PSZ na Zachodzie,i b.Więźniowie Oświęcimia.UBek, nie pomieszkał długo.Codziennie dzieciaki ,sypały mu kupę piachu na wycieraczkę,lub robiły kupę,zatykały dziurkę od klucza,,gdy wychodził z klatki z okna czy balkonu,czasem z dachu leciała w pobliżu papierowa torba z barwioną wodą,lub,kilo mąki.Sprawcy byli nieuchwytni.Po miesiącu,milicjanci ,których wzywał,śmiali się jawnie,on zmienił się w kłębek nerwów.Po dwóch wyprowadził się.

   Polubienie

   • vortex 10 listopada 2011 o 3:58 pm

    Np. w ameryce jakielolwiek formy niesubordynacji zawsze byly surowo karane zaczynajac od Charles Manson,Jim Jones,David Koresh,Ruby Ridge czy ostatnia ucieczka matki z dzieckiem Colleen Hauser przed hemoterapia.

    Polubienie

    • zenobiusz 10 listopada 2011 o 5:10 pm

     Charles Manson,no ciekawy przedstawiciel niesubordynacji.
     Możesz rozwinąć wątek ???

     Polubienie

     • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 8:25 pm

      Siema Zeno! Vorteksik przesadził z tym Mansonem, hahaha, bez kitu. Wychodzi na to że taki Richard Kuklinsky to luzak.

      Polubienie

  • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 2:15 pm

   Stirlitz , jak jesteś ciekawy to wysłuchaj rozmowy z p. Kękusiem / przed wstępniakiem / gdzie dość wyraźnie opowiedział , jak przebiegła mu noc .

   Polubienie

   • Stirlitz 10 listopada 2011 o 2:26 pm

    zgodnie z prawem ma prawo protestować ale na chodniku przed drzwiami i tego powinien się trzymać. oprócz tego przy bankomacie może stać ale nie spać i leżeć.

    Polubienie

    • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 2:34 pm

     Twarde prawo ale prawo ? Nie bądź pan taki rzeczowy – panie Stirlitz . Ani śladu empatii ????

     Polubienie

     • Stirlitz 10 listopada 2011 o 3:12 pm

      Dziennikarz musi być rzetelny , „pobicie” to nie to samo co pobicie !!!!!!!
      jeśli Wizzgaa ma empatie to proszę jechać do Prezydenta i prosić o pomoc dla doktora … a nie pisać rzeczy , które są łatwe do zrobienia

      Polubienie

      • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 3:50 pm

       Eee tam . Dziennikarz powinien być rzetelny tylko czasy i ludzie wymagają silniejszych bodźców niż dawniej . Teraz trzeba ryknąć PALI SIĘ ! lub UWAGA – GAZ PARALIŻUJĄCY > żeby osobnicy przecknęli się i wynurzyli z zamyślenia lub pustki . Nie pojadę do prezydenta ale może masowe komentarze blogowiczów dotrą do niego lub jego – szeroko rozumianej ” świty” . Coraz częściej w TV prezenterzy nawiązują do protestów czy komentarzy internautów . Nasza konsekwencja może dać efekty . Ufam .

       Polubienie

       • Stirlitz 10 listopada 2011 o 4:52 pm

        cała ta sytuacja przypomina mi znajomych z facebooka , kiedy tam byłem . było bardzo dużo dyskusji z towarzystwem znajomych propisowkiej opcji na temat „Boga , Honoru i Ojczyzny” , kiedy popadłem w tarapaty z firma , a jeszcze można było uratować , napisałem do tego życzliwego towarzystwa 500 osób , uważającego się za żarliwych katolików neewsa z prośba o pomoc – zakupów w mojej firmie , bo mam kłopoty przez korporacje i konkurencje ze strony Media Markt i podobnych. nie było nawet pól słowa odzewu…

        tak , że zdziw się , ale jeśli jesteś katolikiem pomoc może przyjść od ateistów , a jeśli jesteś narodowcem od socjalistów , w życiu etykietki się nie liczą!!!!!

        Polska i jej armia walczyła ale godnie , popatrzcie że zwycięski
        Sobieski nie torturował jeńców , bo nigdy Turecki Sułtan nie czekałby na Posła z Lechistanu który jeszcze nie przybył” – Polacy są dla siebie tacy okrutni , że musimy wyjeżdżać za pracą do Niemca, Anglosasa i czy dalej. Dziś rozwaliłem sobie drugi raz prawą nogę młotem do drewna , gdyż z oszczędności musiałem wyłączyć gaz i pale drewnem , były ból była krew ale to uświadamia że nie da się szybko zrobić czegoś co musi być dokładnie i ostrożnie zrobione .

        Polubienie

        • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 5:06 pm

         Stirlitz : akapit 1-szy > zgadzam się , akapit 2-gi > zgadzam się , akapit 3-ci > zgadzam się . Wszystko , co opisałeś po prostu BYŁO i BYWA . Tylko uważaj bo chcąc być twardy – możesz się stać bezwzględny a nie tędy droga . Założyłam ,że twój post odnosił się do moich wypowiedzi ale mogę się mylić .

         Polubienie

        • zenobiusz 10 listopada 2011 o 5:08 pm

         ” napisałem do tego życzliwego towarzystwa 500 osób , uważającego się za żarliwych katolików neewsa z prośba o pomoc – zakupów w mojej firmie , bo mam kłopoty przez korporacje i konkurencje ze strony Media Markt i podobnych. nie było nawet pól słowa odzewu”
         Nie sadzisz, że takie życzliwe koła wzajemnej adoracji,to inny sposób agentury,byśmy siedzieli przy kompach ,miast w najbliższym otoczeniu, wyjść z realnymi inicjatywami,swoista dodatkowa pułapka na,”świadomych”??
         Gdybym był po drugiej stronie barykady,zadbał bym i o takie działania.

         Polubienie

        • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 5:08 pm

         PS. Stirlitz : ale rozwalić sobie nogę tego samego dnia po raz drugi to już przegięcie . Musisz więcej ćwiczyć .

         Polubienie

       • Annah. 10 listopada 2011 o 5:25 pm

        Stirlitz, jak mogę się z Tobą skomunikować poza blogiem?

        Polubienie

        • Stirlitz 10 listopada 2011 o 7:28 pm

         veneziaa@wp.pl

         Polubienie

       • Stirlitz 10 listopada 2011 o 6:28 pm

        Z tą noga to było trochę inaczej: przedwczoraj wiozłem śmieci do utylizacji i okazało się że dziura na plastik w pojemniku jest za mała więc prawą nową walnąłem w starą mini-pralke , niestety ostry plastik ,coś tam przeciął , a dziś rąbnąłem sobie obuchem siekiery w duży palec w stopie – tym razem bardzo bolało , w wszystko to przez nerwy :))

        Polubienie

        • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 6:36 pm

         A widzisz Stirlitz – jak się dobrze przyjrzeć to wszystko wygląda trochę inaczej . Życzę żeby twój pech – zdech / ł /.

         Polubienie

        • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 8:27 pm

         Kurna! Toś ty rzeźnik ! Uważaj na siebie, zdecydowanie połowa wypadków dzieje się w domach….

         Polubienie

 11. O Rzesz 10 listopada 2011 o 12:48 pm

  „Konstytucja musi być odtworzona za wszelką cenę” … jak?. Przez tych posłów?. Przez ten sejm?. Z tym prezydentem?.
  W swej ufności graniczącej z myśleniem życzeniowym głosowałem na PIS. I co z tego?.
  Ani nie mają na nic wpływu, szczególnie teraz po secesji „ziobrystów” ani nie potrafią się zjednoczyć by nie dać się zahukać!.
  Ponadto mając świadomość że wszyscy wchodzą w tyłek usraelitom mam moralną zgagę że w ogóle oddałem na nich głos!.
  Bogactwa naturalne są wyprzedawane. Zniszczyli i nadal niszczą przemysł, społeczeństwo.
  Te ścierwa zaatakowały nawet naszą symbolikę narodową jak to pokazano w związku z reprezentacją „narodową”.
  Mennica Polska też jest sprywatyzowana i zajmuje się przy okazji czymś co z jej nazwą nie ma nic wspólnego!.
  http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34887,9616806,Mennica_Polska_wybuduje_osiedle_na_torze_testowym.html
  Ciekawe kto tam będzie mieszkał.
  Reasumując … bez cudu wsparcia Najwyższego i ocknięcia się „śpiących” apele o zmiany prawa podstawowego są wołaniem na puszczy.
  Staliśmy się Rejtanami naszych czasów.

  Polubienie

  • ciociababcia 10 listopada 2011 o 3:43 pm

   O Rzesz – wygrywają nie ci, którzy głosują, ale ci, którzy liczą głosy!
   Poszukaj z prawej strony na tym portalu art. Czy Palikot liczył głosy.
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • O Rzesz 10 listopada 2011 o 5:05 pm

    A jak się przeciwstawić przekrętom „w białych rękawiczkach” kiedy klika kryje swoich członków?!.
    Co z tego że w TV opublikowano przed czasem dokładne wyniki jak by były znane przed oficjalnym ich podliczeniem?.
    Czy ktoś się tym zajął?. Czy poszły protesty do międzynarodowych instytucji arbitrażowych?.

    Co mi po cynicznej wypowiedzi tawariszcza Dżugaszwili że ważnym jest kto liczy głosy?.
    Nie zmienia to świadomości że Polskę ponownie utraciliśmy choć w najbardziej perfidny sposób w dziejach.
    Pozostała skorupka wewnątrz której wykształca się pasożyt.
    Operacje na społeczeństwie wykonywane są w stylu chirurgicznym a nie granatem, przez co zachowuje się ono jak ciecz nieniutonowska, nie stawiając prawie żadnego oporu, co miało by miejsce gdyby zmiany zachodziły gwałtownie!.

    Pasożyty, jak to pasożyty, dostosowały się do warunków i wypracowały doskonały mechanizm usypiający czujność organizmu żywiciela.
    Komórek obronnych jest za mało i nie potrafią się skonsolidować do frontalnego ataku.
    Dlatego bez pomocy z zewnątrz nie widzę dziś możliwości przeciwstawienia się zagrożeniu.
    No chyba że jutrzejsza odpowiedz immunologiczna przerodziła by się w coś szerszego ale w tych warunkach może zakończyć się to totalną zapaścią układu obronnego bo pasożyty sterują najsilniejszymi elementami które normalnie broniły by nosiciela przed zarazą.

    Polubienie

  • zbigniew1108 10 listopada 2011 o 5:07 pm

   O Rzesz ,witaj !
   Myślę podobnie jak Ty . Ale nie wpadajmy w panikę .

   A to Polska właśnie …
   Szli krzycząc: „Polska! Polska! – wtem
   jednego razu
   Chcąc krzyczeć zapomnieli na ustach
   wyrazu;
   Pewni jednak, że Pan Bóg do synów
   się przyzna,
   Szli dalej krzycząc: „Boże! ojczyzna!
   ojczyzna.”
   Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się
   krzaka,
   Spojrzał na te krzyczące i zapytał:
   „Jaka?”

   Słowacki napisał słowa tego wiersza w 1847 roku -71 lat przed odzyskaniem Niepodległości .Czy potem wypracowali Polacy odpowiedź na pytanie JAKA????
   Przez następnych 93 latach ponownie dyskutujemy JAKA?
   Och , aż dreszcz przechodzi na samą myśl , jak WIELKA będzie ODPOWIEDŹ tak długo opracowywana .
   Nie poganiajmy PiS ,PO,RP,SLD,PSL i mniejszości niemieckiej .Ach zapomniałbym o najmłodszym sejmowym niemowlaczku- Solidarnej Polsce . Może poczekajmy z 50 lat ???
   W zasadzie ten brak odpowiedzi nie jest do końca taki zły.
   Od 1918 roku z przerwą na okupację niemieckorosyjską , po raz pierwszy w dziejach historii pisanej cały Naród wciągnięty jest do życia politycznego .
   To już nie są Sejmy wojskowych oficerów (szlachta) ,
   generalicji (magnateria) , biurokracji (koterie dworskie) , lobby europejskiego(hierarchia katolicka )….10 % ludności
   Teraz już słychać 49 % potencjału demograficznego .
   W zasadzie to można być zaskoczonym , jak szybko NARÓD POLSKI uczy się gry demokratycznej . I jeszcze te tajemnicze 51%.
   Odpowiedź jest w NARODZIE .
   Gdy do NIEGO politycy gadają , to niech GO też posłuchają , co ma do powiedzenia . O czym marzy , co GO boli , za czym tęskni , komu już nie wierzy … To nie jest ” KIEPSKI ” NARÓD .

   I usłyszą JAKA?

   Ps .
   Pisze pod nickiem zbigniew1108 na blogu Tajemnicza Polska 51

   Polubienie

   • O Rzesz 10 listopada 2011 o 9:10 pm

    Prawda, ale akurat Słowacki nie jest moim idolem. Za bardzo trąci masoństwem.
    Wolę Fredrę: „Zgoda … a Bóg wtedy rękę poda”.
    „Koniec świata”, szatańsko-masońskiego świata nastąpi wtedy kiedy Polacy i inni ludzie naprawdę dojdą do porozumienia i dyskutując dojdą do wspólnych wniosków.
    Czy nastąpi to szybko?.
    Wielu nie może się dogadać nawet z własnymi rodzinami!.
    Pasożyty wiedzą co robią.
    Czynią co w ich mocy by nie mogło do tego dojść!.

    Polubienie

 12. Mastodon 10 listopada 2011 o 12:49 pm

  Co do tego całego marszu to jutro wyjdą na ulice naziole !!!! pod sztandarem wielkich patriotów.
  Dlatego szykuje się kontr manifestacja antyfaszystowska na która mam zmiar się udać i zablokować Nazioli. Nie dajcie się oszukać !

  Polubienie

  • zenobiusz 10 listopada 2011 o 1:49 pm

   Mastodont@
   wymarły ssak z rodziny słoniowatych, z rzędu trąbowców.
   Wyparty przez słonia,zwierze bardziej inteligentne,przegrał walkę o karmę.
   Nomen omen.Jutro Policja,z całą satysfakcją spałuje lewackie bojówki,nie spóźnij się ,po swoją porcję „bananów” 🙂
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/10/w-przeddzien-11-11-11-policja-tak-trzymac/#respond

   Polubienie

  • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 2:25 pm

   Tylko w tej ” kontr…” pomaszerują osoby typu intelektualistka Kazia Sz. I TO WYSTARCZY żeby tym państwu podziękować . Też jestem „naziolem” bo na moim domku wisi i powiewa nasza skromna flaga narodowa . Tak niezręcznie agitujesz Mastodon ,że podejrzewam cię o gruntowną nieznajomość sytuacji .

   Polubienie

  • vortex 10 listopada 2011 o 4:03 pm

   @Mastodon
   Co ty pitolisz. Ta lewacka polska mlodziez to tylko pod kosy sie nadaje.Teraz juz wiadomo ze zaden z nich nie mial dziadkow w AK….To wszystko to potomkowie ludnosci naplywowej bez polskich korzeni.Bo skad maja wziasc patryiotyzm jak nik im tego nie wpoil.

   Polubienie

  • O Rzesz 10 listopada 2011 o 5:15 pm

   Żebyś ty jeszcze coś rozumiał z tego co napisałeś. Szkoda tracić czas na merytoryczne wyjaśnienia. Żal mi ciebie.

   Polubienie

  • Paweł 10 listopada 2011 o 7:36 pm

   A ja wybieram się na Marsz (mieszkam 500 km od Warszawy) bo jak koledzy wyżej napisali: zostałem wychowany w Polskiej rodzinie i nie pozwolę hańbić imienia naszych bohaterów tak jak robi to lewacka młodzież, która do tego zaprosiła lewaków z Niemiec .. oni nie są antyfaszystami jak się nazywają (gdyby tak było to swoje demonstracje robili by w Izraelu) oni są anty-patriotami !
   Wywieźcie wszyscy flagi narodowe pokażmy, że Polska jeszcze nie zginęła.

   Polubienie

 13. AQQ 10 listopada 2011 o 1:07 pm

  No to odkrywamy karty..powoli!
  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Rostowski-beda-trzy-warianty-budzetu-na-2012-r,wid,13974487,wiadomosc.html

  Polubienie

  • pola 10 listopada 2011 o 1:43 pm

   Kto nas oszukał ,dlaczego to zrobił i kto za to zapłaci.
   Ówczesny decydent nagrodę już dostał.

   Obecny kryzys w Europie i europejskim systemie bankowym będzie trwał wiele lat, w związku z czym prezes NBP Marek Belka ma „pozytywny stosunek do udomowienia banków”. To kolejny głos poparcia dla pomysłu odkupienia przez krajowe instytucje banków wystawianych na sprzedaż przez zagranicznych inwestorów.
   http://www.ekonomia24.pl/artykul/706164,749734-Prezes-NBP-za–udomowieniem–krajowych-bankow.html

   Czy znowu damy się otumanić nawiedzonym politykom i ich niejasnym intencjom.

   Polubienie

 14. pola 10 listopada 2011 o 1:13 pm

  Zdaniem trzech pacjentów i fundacji Gwiazda Nadziei z Katowic, minister zdrowia pozbawiła ich tańszego i skutecznego w walce z wirusem żółtaczki leku, a dała droższy i szkodliwy. Chodzi o leki zwalczające wirus zapalenia wątroby typu B.
  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/564661,chorzy_donosza_na_ewe_kopacz.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+GazetaPrawna+(GazetaPrawna.pl)

  Polubienie

  • ALFA 10 listopada 2011 o 3:57 pm

   Dla mnie to durni ludzie ,przecież naturalnie można zwalczać wirus wątroby .No coż seriale i TV wyprała mózgi.

   Polubienie

 15. pola 10 listopada 2011 o 1:21 pm

  Sensacyjne fragmenty wyroku w sprawie Wandy Nowickiej
  Jak wynika z dalszej części uzasadnienia, Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny otrzymuje dotacje finansowe zgodnie z prawem – na podstawie stosownych umów zawieranych z darczyńcami. Z zapisów księgowych wynika, iż Federacja otrzymała w okresie od 2004 do 2009 r. od firmy farmaceutycznej kwotę 97 600 złotych a od organizacji w 2005 r. kwotę ponad 37 tys. złotych, zaś w 2007 r. w wysokości ponad 138 tys. złotych.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Sensacyjne-fragmenty-wyroku-w-sprawie-Wandy-Nowickiej,wid,13975628,wiadomosc.html?ticaid=1d5b3

  Polubienie

  • AQQ 10 listopada 2011 o 2:58 pm

   Tylko najbardziej skorumpowane szumowiny zajmują najwyższe miejsca w hierarchiach świata.. naszych tuzów 20lat temu taczkami wywożono i gdzie są dziś..teraz z unii-kierują nami jak chcą…uny.
   Prawdziwym solidarnościowcom zaoferowano tułaczkę w Kanadzie, czy stanach, zostały same zakazane mordy.
   Młodzi nie znają prawdziwej historii tylko tą z telAwizji dlatego z rozdziawiną papą oglądają te szaleństwo świata i chocholi taniec!!!

   Polubienie

 16. isar 10 listopada 2011 o 1:55 pm

  Rabarbanek wygrzebał/a ostatnio film z fotkami z Iranu, pogrzebałem trochę i znalazłem filmy w HD nagrane przez turystę z Chin [Na profilu http://www.youtube.com/user/icerailing jest jeszcze więcej niezwykłych nagrań z podróży po Iranie, w TV tego nie zobaczysz :P]. Najlepiej oglądać na pełnym ekranie.

  Remarkable Iran

  Modern Iran

  Teheran

  Esfahan part 2 – trzecie co do wielkości miasto w Iranie

  Religious Iran

  Polubienie

  • peryskop 10 listopada 2011 o 2:53 pm

   Isar – dzięki za obrazki pokazujące Iran.

   To bardzo ważne, żeby nie dać sobie wmówić, że jest to państwo, które trzeba zniszczyć.

   Zniszczyć pod pretekstem, że Iran który przez kilka stuleci nie prowadził zaborczych wojen, nie ma prawa do własnego programu nuklearnego pod kontrolą Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (International Atomic Energy Agency IAEA), której się poddaje – w odróżnieniu….

   Albo pod pretekstem, że ponoć aspiruje do przywódczej roli w Afryce.
   Może także w Patagonii oraz w Zachodniej Australii?

   Polubienie

   • jakisbuk 10 listopada 2011 o 3:09 pm

    piekne zabytki na tych filamch – zdziwiło mnie tylko jedno – zauważyliście jak mało tam ludzi ?
    no i te kobiety w tych chustach to chore 🙂

    Polubienie

    • peryskop 10 listopada 2011 o 3:36 pm

     @Sbuk: „…no i te kobiety w tych chustach to chore”

     Te chusty i inne elementy strojów kobiet i mężczyzn nie wynikają z szariatu, ale z tamtejszych warunków klimatycznych, gdzie ludzie od tysiącleci musieli sobie radzić – i to robili – z dużym nasłonecznieniem, gwałtownymi skokami temperatur, burzami piaskowymi, ulewami, suszą itd.

     Poznałem Amerykanów i Europejczyków – także mężczyzn – którzy mieszkając dłużej w tym regionie przyswajali sobie stroje lokalne, bo są znacznie przydatniejsze od mody zachodniej.

     Ale jeśli twój chory pogląd podzielają decydenci to nic dziwnego, że planują ich zbombradować – także pod pretekstem wyzwolenia od tych chust, które wydają ci się „chore”.

     Polubienie

     • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 4:36 pm

      Peryskop : powiadasz ,że te łachy na głowie to efekt przystosowania do warunków klimatycznych ? No to przyznaj ,że mężczyźni uporali się z problemem bo na filmie o życiu irańskiej ulicy nie widziałam facetów w powijakach na głowie i nie wypatrzyłam kobiety bez „gawroszki” na włosach . Zapewne kobietom słońce i wiatr bardziej szkodzi . Nie , nie , to absolutnie nic wspólnego z szariatem tylko ze zwykłym męskim szowinistycznym ROZBUDOWANYM POCZUCIEM WŁASNOŚCI I NIENAŻARTYM EGO. Wystarczy bo nie mogę się denerwować .Zróbcie sobie na czole tatuaże : NIESYMETRYCZNI ZAWSZE SOLIDARNI . Ale Iran poza tym jest piekny .

      Polubienie

      • peryskop 10 listopada 2011 o 5:24 pm

       @Wizzgaa – Niepotrzebnie kipisz emocjami.

       Ciekawe jak byś reagowała, gdyby z tego co nosisz na sobie, i twoi bliscy, ktoś się nabijał i kazał wam to zdjąć, bo bombki polecą!

       ?

       Polubienie

       • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 5:55 pm

        Już nie kipię bo szkoda mojej energii dla beznadziejnej sprawy . Co do ew. ataku na Iran to nie sądzę żeby jednym z zasadniczych argumentów napastnika była obrona Iranek przed powijakami na głowie . Ty to przecież wiesz.

        Polubienie

       • Extazed 10 listopada 2011 o 5:58 pm

        Nie popadaj w skrajności. Nikt im nie karze tego nosić pod pretekstem bombardowania
        hahah.
        Noszą bo taki obyczaj i taka kultura. Czy Ci się to podoba czy nie tak już jest i w ich gestii leży potencjalne zmienienie tego obowiązku na co się nie zanosi. Nie nasza sprawa, chodź osobiście też uważam, że to jest chore. Kobiety takie piękne są…

        Polubienie

      • O Rzesz 10 listopada 2011 o 5:32 pm

       Wizzgaa … asymetria jest naturalna. Kobiety rodzą dzieci a faceci nie.
       Wolisz symetrię w stylu: „by mężczyzna z mężem i kobieta z żoną” ?.

       Wszelka przesada jest niezdrowa ale po Iranie widać że, pomijając różnice kulturowe, mają nieco zdrowsze społeczeństwo niż my, gdzie gloryfikuje się obecnie wiele wynaturzeń co prowadzi do zniszczenia białej rasy.
       Poczytaj sobie „Protokoły Dwulicowców Syjonu” jeśli jeszcze tego nie zrobiłoś.

       Polubienie

       • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 5:44 pm

        Wiem ,ze asymetria jest naturalna -drogi Orzeszu a przynajmniej jest faktem > tak , jak ty i reszta zacnych panów postmanów . Jestem oczywiście za „prawem naturalnym ” a protokoły czytał już chyba każdy .

        Polubienie

        • inter 10 listopada 2011 o 6:39 pm

         ciekawe ale w press.tv w studio były kobiety i w chustach i bez chust i dyskutowały z męzczyzną normalnie – ja press ty oglądam codziennie bo maja więcej newsów z całego świata i spokojna nienachalną narrację – ile w tym propagandy? pewnie mniej niż w wielu „demokratycznych” mediach…

         Polubienie

     • deotibigratia 10 listopada 2011 o 7:05 pm

      jestem kobietą i chodzę w chuście do cerkwi
      w niczym mi to nie przeszkadza,
      przeciwnie – uwalnia mnie od zajmowania się kwestiami fryzury 🙂

      Polubienie

      • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 7:19 pm

       Deo – nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ,że mamy ten przywilej zatrzymywania nakrycia głowy w KOŚCIELE . Jak hiszpańscy grandowie nie musieli zdejmować kapeluszy w obecności króla . Panowie nie maja tego przywileju i … czapki z głów . Różnie się ten fakt interpretuje .

       Polubienie

     • Tomasz 10 listopada 2011 o 9:22 pm

      Pewnie,gdzies w tym jest troche racji. Ostatnio w Londynie widac coraz wiecej Polek w takich chustach. Nie wiem tylko czy to taki ostatni krzyk mody?

      Polubienie

     • Druzyna AA 10 listopada 2011 o 9:59 pm

      Kobiety noszą chustki na głowach, bo „szatan we włosach siedzi i kusi mężczyzn”. To nie żart. Przywiozłem sobie z Iranu różne edukacyjne książeczki dla niewiernych (po angielsku) i tak tam stoi, jak byk. Jest przymus noszenia chustek i poza względnie „wyzwolonym” Teheranem policja obyczajowa naprawdę to kontroluje. I nie bzdurz, peryskop, że np. czador nosi się ze względów klimatycznych, bo to nieprawda. Nosi się je po to, żeby skutecznie ukryć (kuszącą) figurę kobiety. A czadorów w Iranie dużo, oj dużo.

      A ze względu na nasłonecznienie i piasek, to Arabowie noszą galabije. Arabowie, nie Persowie; coś ci się pomieszało. W Iranie 90% mężczyzn ubiera się po europejsku (ale bez krawatów! No i zawsze długie spodnie, żadnych szortów), praktycznie tylko duchowni noszą jakieś długie szaty.

      Inna sprawa, że kraj przecudnej urody, a ludzie fantastyczni i prze-gościnni.

      Polubienie

      • O Rzesz 10 listopada 2011 o 10:38 pm

       I ponoć genetycznie spokrewnieni ze Słowianami tak jak tajemniczy Etruskowie (czy Hindusi) których pismo daje się odczytywać za pomocą podstawiania słowiańskiej gramatyki! W szczególności staropolskiej!.
       To dość surrealistyczne dla „przeciętnego Kowalskiego” ale jeśli brać pod uwagę prawdziwe podłoże światowego rasizmu i zachowania syjonistów w tym względzie to atak na Persję nabiera dodatkowych rumieńców!.

       Polubienie

       • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 8:38 pm

        O Rzesz ! Ciekawy wątek, warto by byś Wąć Pan go troche unaonacznił ! Z miłą chęcią poczytam, pewnikiem tak jak i reszta wizytujących blog imć Monitora. warto krzewić ukrytą przed nami historyie !

        Polubienie

    • vortex 10 listopada 2011 o 4:08 pm

     Dlaczego chore ze sa w chustach.Taki maja custom i nie nam o tym decydowac.Wmowiono im zachodni tryb zycia i po co.Maja swoja kulture swoich przodkow i tak ma zostac.Zdrada malzenska jest tam ciezko karana.To samo dotyczy nas polakow.Jestesmy kim jestesmy i gowno komu do tego.

     Polubienie

     • hjk 10 listopada 2011 o 4:32 pm

      @peryskop
      „wyzwolenie od chust” – dobre – tego jeszcze nie bylo – ciekawe jak daleko posunie sie ten nonsens…

      Polubienie

      • jakisbuk 10 listopada 2011 o 4:44 pm

       peryskop co ty pierdzielisz 🙂 jakie warunki klimatyczne ? małe dziewczynki nie noszą chust – a facieci beretów – to co ich te warunki klimatyczne nie dotyczą ?

       Polubienie

      • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 4:47 pm

       Ocho ! Następny „dominant” . Skąd wiesz ,że one nie wybrałyby SŁOŃCA WE WŁOSACH gdyby je o to zapytać . Wiatr w pięknych włosach Iranki ? To byłby niewytłumaczalny żadną logiką nonsens . Jasssne .

       Polubienie

       • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 4:49 pm

        Mówiłam do Hjk .

        Polubienie

        • hjk 11 listopada 2011 o 10:07 pm

         A ja bym tam trzymal stronę peryskopa, przynajmniej po czesci – sam juz troche wyłysiałem i w Polsce nosze meski odpowiednik „chusty”, tylko że „bejsbolówkę” 🙂 , bo jak mi słońce dopali albo z kolei zimno czy wiatr przewieje, to zaczyna mnie głowa boleć…
         A z kolei co do słońca to słyszałem, ze ostre słońce niszczy włosy, co ważne w przypadku kobiet, bo one mają długie, wiec na zniszczenie nie mogą sobie pozwolić, a w tamtym klimacie słońce jest naprawdę ostre i powietrze suche…

         Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 10 listopada 2011 o 5:19 pm

        no przeciez juz był taki czas, kiedy Iranki (te które chciały), miały „wiatr we włosach”…. – to było za szacha – Rezy Pahlavi; wiem wiem… był i Savak… ale potem zjechał z Paryża Chomeini, i nagle sie okazało, że wszystkim kobietom miejscowy klimat szkodzi, więc musza się opatulić…; co oczywiście nie jest wystarczającym powodem, by teraz na Iran zrzucać bomby…; ja wiem, że większość osób udzielających sie na tym blogu, delikatnie mówiąc, nie pała wielka sympatią do mieszkańców pewnego niewielkiego kraju na pólnocny wschód od Egiptu… – i że – generalnie – Arabowie tez za tym krajem nie przepadają; jednak wyciąganie na tej podstawie wniosku, że „wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem” – nie ma najmniejszego uzasadnienia; a mówie tak na podstawie osobistych doświadczeń, kiedy to przez 10 lat zdarzyło mi sie pomieszkiwać w samym srodku Europy wraz ze sporą społecznościa muzułmańską; uczyć Arabów demokracji to tak, jak próbować nauczyc krowę latać – można próbować, tylko po co? (oczywiscie wiem równiez, że Irańczycy, to nie Arabowie – ale walą łbami w podłogę, z uwagi na tego samego Proroka….)

        Polubienie

        • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 5:30 pm

         Dobrze mówisz : ” był taki czas …..” a potem nagle okazało się ,że klimat jednak szkodzi . Niesymetryczni NIE WYROBILI psychicznie i emocjonalnie. No , w końcu mają / czy to pewne ? / po swojej stronie Proroka . I oczywiście nie jest to wystarczający powód żeby zeszklić Iran .

         Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 10 listopada 2011 o 5:43 pm

         jeszcze do Wizzgii: pamietasz taki film z Igą Cembrzyńską i … jak zwykle zapominam nazwisko tego aktora;-) – „Gwiezdny Pył” sie toto nazywało; i tam była taka niesamowita scena, gdy mąz skonstruował aparature do wzmacniania mysli, a p. Iga (jego filmowa żona…o! Kondratiuk chyba sie ten aktor nazywał!) wyartykułowała modlitwę-przesłanie….; bardzo mi sie podoba lansowana na tym blogu koncepcja, że nic nie jest przesądzone, że pozytywne myśli wielu osob moga zmienic to, co ponoc zapisane w gwiazdach…; więc może teraz, zamiast rozbierac na czynniki pierwsze jutrzejszy dzień…. 11-11-11…… może lepiej po prostu wziąc w łapę szklankę piwa/wina/herbaty/kawy – i gapiąc sie w sufit, tudzież niebo, puścić w przestrzeń podobne zyczenie: nie zabijaj, nie kłam, nie krzywdź, nie rób drugiemu, co tobie niemiłe….; sa rzeczy na niebie i ziemi, o których sie cadykom nie śniło;-)))))

         Polubienie

        • peryskop 10 listopada 2011 o 5:49 pm

         @Totalsky – może i tobie nie zaszkodziłoby trochę takiej gimnastyki fizykalno-mentalnej?

         Bo według nowoczesnej neuro-biologii…

         Ale o tym sza, że wierzący żyją przeciętnie 8 lat dłużej od niewierzących – i to niezależnie od religii!

         Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 10 listopada 2011 o 5:53 pm

         wiesz co, Peryskopie… – ja mam taka prywatną koncepcję, że nawet niewierzący… sa wierzący; oni po prostu wierza w to, ze nie wierzą:-) (ale jesli i jedni i drudzy żra tonami śmieci z McDonalda, to i dla jednych i dla drugich nici z tych bonusowych osmiu lat…;-)

         Polubienie

        • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 6:07 pm

         Totalsky – oczywiście znam film chociaż niezbyt wierzę w skuteczność takich „myślo – kształtów ” nawet bardzo pozytywnych . Jakoś mi się to w życiu nie sprawdziło . Proponuję osobom wierzącym w pozytywne myślenie > wytworzyć myślokształt ciepłej nocy / ze względu na pana K. / . Obserwuję niebo na zachodzie , jest jakieś sine , kojarzy się z mrozem . Wysyłajcie ciepłe myśli do tego człowieka pod bankiem.

         Polubienie

        • deotibigratia 10 listopada 2011 o 7:12 pm

         wiesz co zanczy arab?
         rab – to niewolnik
         arab to wolny człowiek – według rosyjskiego języka

         nie trzeba im demokracji, nam tez nie, trzeba otrząsnąć się z paradygmatu zajebistości demokracji – owszem jest to system ktory ułatwia wszelką penetrację lobbystom i innym instrumentom wpływu gospodarczego i politycznego – czyni z ludzi bandę matołów zaprogramowanych według tv – trzeba nam raczej rewolucji konserwatywnej i samodzierżawia a a nie demokracji

         Polubienie

      • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 8:41 pm

       A ja postuluje za „wyzwoleniem biustonoszy” i zalegalizowaniem „Mokrych Koszulek” !!!!

       Polubienie

    • O Rzesz 10 listopada 2011 o 9:24 pm

     Jakiś … to nie jest „chore” tylko INNE!.
     Czy piewcy multikulti nie zachwalają różnorodności?!.
     Inności?!.
     Wyjątkowości?!. Zachwalają!.
     A czemu drażnią ich chusty na głowach?. Bo to zewnętrzny objaw wiar w Boga!.
     Według „nowoczesnych” tez masońskich wiara ma być trzymana w sercu i nie ma być w jakiejkolwiek formie okazywana jawnie co z czasem pozwoli ją według ich planów całkowicie usunąć ze świadomości społecznej.
     Uczyłeś się o naszej przeszłości?. Wiesz skąd się wzięło słowo „białogłowa”, synonim słowa „kobieta”?. Poszukaj jak nie wiesz.

     Polubienie

     • jakisbuk 10 listopada 2011 o 9:33 pm

      zewnetrzynym objawem wiary w boga to powinny być czyny a nie noszenie chustki czy krzyżyka – to jest właśnie chore
      wszystko na pokaz a w sercu diabeł 🙂 przez to ten świat jest taki poryty

      Polubienie

      • O Rzesz 10 listopada 2011 o 10:13 pm

       Poddajesz się masońskiej propagandzie.
       „Co kraj to obyczaj”. Słyszałeś to?.

       Polubienie

       • jakisbuk 10 listopada 2011 o 10:21 pm

        powiedział bym raczej co religia to inne idiotyzmy 🙂

        Polubienie

        • O Rzesz 10 listopada 2011 o 10:44 pm

         A to już jest jakiś twój wybór.
         Czasy nacisku na przyjęcie czy odrzucenie wiary powinny już minąć ale skoro tak usilnie się ją niszczy to nawet najbardziej zagorzały zwolennik „wiary w brak wiary” powinien dojrzeć że coś tu śmierdzi.

         Polubienie

        • jakisbuk 10 listopada 2011 o 10:53 pm

         nie wiem gdzie ty widzisz to niszczenie religi ? chyba nie w polsce

         za komuny chodzilem na religie do kosciola – dzis jest w szkole
         za komuny nie bylo radia maryja i religijnych stacji TV, gazet itp
         jakis kosciól zamknieto w polsce ?
         no to chyba oznacza rozwój – prawda ?

         Polubienie

        • O Rzesz 11 listopada 2011 o 1:21 am

         Co ja ci mam opisywać jak ślęczysz tu od kilku tygodni i nic do ciebie nie dotarło.
         Chłopie … daruj sobie treści z tego blogu i kliknij na pudelka.
         Tam nie trzeba rozumieć!.

         Polubienie

        • peryskop 11 listopada 2011 o 1:28 am

         gOj @sbuku @sbuku! @Drużyno AA!

         Najwidoczniej obracacie się w nieciekawym środowisku – niewykluczone, że w tym samym.

         Oraz brak wam podstawowej wiedzy z religioznawstwa. Oprócz kapłańskich naleciałości dla interesu oraz rozmaitych fundamentalizmów rdzeniem każdej religii są wskazówki jak żyć, żeby zachować zdrowie osobiste, rodziny i grupy społecznej. Ponieważ muzułmanie wciąż w znacznym stopniu respektują Koran, to nie mają spadku rozrodczości, nie mają plagi przestępczości, mają niższe zamiłowanie do hazardu i do ryzykanckiego zadłużania się, a co najgorsze – nie dają Jankielom zarobić, bo nie chcą się upijać notorycznie i na „krechę”!!!
         Dlatego trzeba ich wydrwić, zantagonizować, zdemonizować oraz zastraszyć nimi głupich gojów. A wszystko po to, aby na końcu ich wytrzebić jak karaluchy!

         Po pamiątkach jakimi się chwalicie, Drużyna, widać co tam wewnątrz (w Centrali?) tak naprawdę wami kręci.

         „Kobiety noszą chustki na głowach, bo „szatan we włosach siedzi i kusi mężczyzn”. To nie żart. Przywiozłem sobie z Iranu różne edukacyjne książeczki dla niewiernych (po angielsku) i tak tam stoi, jak byk. Jest przymus noszenia chustek i poza względnie „wyzwolonym” Teheranem policja obyczajowa naprawdę to kontroluje. I nie bzdurz, peryskop, że np. czador nosi się ze względów klimatycznych, bo to nieprawda. Nosi się je po to, żeby skutecznie ukryć (kuszącą) figurę kobiety. A czadorów w Iranie dużo, oj dużo”

         Współczuję wam, że musicie mać wszystko, albo wiele, na wierzchu u Dody, Frytki czy innej „artystki”, i nie możecie dostrzec sexapilu u atrakcyjnych Azjatek nawet z przysłoniętymi włosami. To się nazywa zobojętnienie na bodźce i pojawia się z wiekiem, lub wcześniej w przypadku nadużywania tych rzeczy. Ja na swoich ścieżkach spotkałem wiele sympatycznych pań z iskrami w oczach, zakutanych w swoje lokalne przyodziewki od Arabii po Pakistan, Nepal, Chiny, Wietnam itd. I zastanówcie się wreszcie jak to jest, że nieodkrywanie golizny na ulicy nie obniża im dzietności, a wręcz przeciwnie? Cierpicie razem z feministkami cierpiącymi na islamskie chusty?

         O Iranie napisałem: „Te chusty i inne elementy strojów kobiet i mężczyzn nie wynikają z szariatu, ale z tamtejszych warunków klimatycznych, gdzie ludzie od tysiącleci musieli sobie radzić…” A więc podkreśliłem tradycję – znacznie starszą niż Islam. Argumenty typu „chore”, „pierdzielisz” itp. wskazują, że nie umiecie czytać ze zrozumieniem i nie macie rzeczowych argumentów. Oczywiście stroje miastowe są wszędzie bardziej zachodnie niż te używane wciąż na dalekiej prowincji, gdzie zazwyczaj nakazy religijne i tradycyjne są bardziej respektowane. I one mają wartość jeśli się rozumie ich sens.

         Np. noszenie nakryć głowy wspomaga wydzielanie melatoniny przez szyszynkę, bo ten super-hormon regulujący m.in. sen, seks i witalność jest uwalniany do krwi tylko w warunkach zaciemnienia. Obrzezanie u mężczyzn miało cele higieniczne w warunkach życia w rejonach pustynnych, ale pozostało do dziś, bo okazało się, że obrzezani są lepszymi… żołnierzami tzn. bardziej posłusznymi i okrutnymi, co wynika z traumy u noworodka i okaleczenia fizycznego, które w wieku dorosłym zwiększa dyskomfort psychiczny i skłania do zachowań agresywnych. Znamienne, że w USA i w Skandynawii forsuje się ukrywane przed rodzicami obrzezanie noworodków bez pytania o zgodę, ale władze Massachusetts oraz lekarze w Szwecji podjęli już działania, aby te praktyki ukrócić.

         Natomiast uderzanie się w splot słoneczny w rytualnym „moja wina” pobudza z kolei wydzielanie grasicy produkującej limfocyty – podstawowe ciałka systemu odpornościowego. Jeśli nie wiedzieliście o tym Drużynowe @Sbuki nasze kochane – to teraz już wiecie. Wiecie mianowicie ile jeszcze nie wiecie ale bzdury pleciecie.

         Oczywiście lucyferianie chcą wzajemnie skłócić nas – wyznawców wszelkich religii, aby następnie je zniszczyć. Nie biorą jednak pod uwagę ciekawego paradoksu który tkwi w naturze ludzkiej – im bardziej coś jest zakazane tym silniejszy wywołuje to sprzeciw. Z tej prostej przyczyny religii nie da się zabronić ani wykarczować. Można spalić świątynie, ale Boga nie można. Natomiast warto religie zrozumieć i uszanować, a kogo na to stać – wybrać jakąś, polubić i kultywować. Bo wiara daje człowiekowi dodatkową siłę! Dlatego chcą nas jej pozbawić.

         Pamiętajcie @DrużynoweAA @Sbuki @44 – piąstkowanie „moja wina” poprawia odporność na różne infekcje!

         A noszenie beretu, jarmułki, krymki, burki, mycki, chusty, szlafmycy, fezu itp. potrafi czynić dodatkowe cuda.

         Polubienie

        • zenobiusz 11 listopada 2011 o 1:32 am

         Ale on nie może,przydział,to przydział.
         Koniec ,kropka.

         Polubienie

        • peryskop 11 listopada 2011 o 1:58 am

         @zenobiusz 11 Listopad 2011 o 1:32 am
         „Ale on nie może,przydział,to przydział.
         Koniec ,kropka.”

         No wiadomo, oficjalnie nie może, bo Centrala, przydział.
         Rozumiemy, współczujemy.
         Ale po godzinach?
         Melatoniny, limfocytów itd potrzebujemy przecież przez całą dobę!

         Polubienie

        • jakisbuk 11 listopada 2011 o 6:36 am

         peryskop > poniewaz przypisujesz mnie do jakis grup central itp wynalazków które sobie ubzdurales – piszącz „Najwidoczniej obracacie się w nieciekawym środowisku – niewykluczone, że w tym samym. Oraz brak wam podstawowej wiedzy z religioznawstwa”

         choc pisalem o tym tu juz kilkakrotnie, powtórze po raz kolejny – nie należe do żadnei parti organizacji i religi – jestem wolnym człowiekiem !!! wyrazam swoje opinie bez jakichkolwiek klapek na oczach ktore probujesz mi przypisac – waż wiec słowa – bo nie lubie być obrażany bez powiodu

         chcesz pogadac o religii – z ochotą porozmawiam na te tematy 🙂 to moj konik od lat 🙂

         PS. odnosnie tych chustek do których sie przyczepiles jak rzep psiego ogona – strzeliles sobie w stope – a teraz lizesz rany – bo pojechali po tobie nie tylko ci z „centrali ” ale wielu innych – wiec uderz sie w piersi i powiedz przepraszam – miej choc odrobine honoru o którym na tej stronie trabicie jak traby jerychońskie 🙂 i nie ściemniaj o „klimatycznych uwarunkowaniach” bo to bajki dla naiwnych – nie doczytalem aby ktokolwiek poparl twoja teorię – wiec zastosuj bicie w piersi – na zdrowie 🙂

         Polubienie

        • jakisbuk 11 listopada 2011 o 7:15 am

         peryskop jeszcze jedna uwaga odnośnie twojego tekstu „peryskop 11 Listopad 2011 o 1:28 am
         gOj @sbuku @sbuku! @Drużyno AA!”

         to co w nim napisales to jest socjotechnika i manpipulacja – to jest stosowanie metod z którymi podobno walczycie 🙂 polega to na dyskredytacji „przeciwnika” poprzez przypisanie mu negatywnych cech i nie ma tu znaczenia czy to prawda czy nie – „glupi narod kupi wszystko”
         ważne zeby kogos osmieszyc i wykazać jego agenturalnosc – glupi naród i tak tego nie sprawdzi – im dluzszy tekst tym lepiej, a ze nie na temat – nie ma to znaczenia – odbior glupiego narodu jest jednoznaczny – skoro ktoś go napisal to musi byc prawda 🙂 troche liczb troche prawdy troche klamstw waszne ze duzo 🙂 – to sa nauki Gebelsa – „klamstwo powtorzone odpowednio wiele razy staje sie prawdą ” – wiec pytam – kogo chcesz oszukac ? mnie z pewnoscia na te metody nie nabierzesz – ale glupi naród tak

         tylko co chcesz osiagnac ?

         poklask glupiego narodu ? czym sie wiec roznisz od tych z ktorymi walczysz ?

         Polubienie

        • hjk 12 listopada 2011 o 10:31 am

         o wierze i religii
         http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/11/warszawa-przed-i-po-wojnie/#comment-44920

         Polubienie

        • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 8:42 pm

         No to Mohery mają cie na celowniku !

         Polubienie

 17. AQQ 10 listopada 2011 o 1:59 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/11/09/dlaczego-polska/
  Ponieważ jestem wilbicielką pisma Mordki Rozenzwajga więc komentarz jakże trafny.
  Ja pan Mordka musi powiedziec wszystkim gojom sze nym syjonisci nie beda jusz potszebni jak bedziemy wladac calym swiatem, bo po co.
  Ruwniesz nie bedzie potszeba panstwa Izrael bo bedziemy miec caly swiat do panowania.
  Polsza bedzie jako obszar, a nie jako panstwo.
  Pan Marek S. pyta co bedzie z Polakami kture nie muwia yidish?
  To jest bardzo proste. To bedzie to samo co sie stalo z Indianami po tym jak wyslalismy pan Kolumb do Ameryki.
  Polaki kture pozostana beda sobie zyc w rezerwatach i pic wode ognista, ktura im bedziemy spszedawac za dobre pieniadze, beda sobie robic pamiatki tzw. sztuka ludowa, albo robic oszczypki.
  Ruwniesz my im pozwolimy budowac pomniki w rezerwacie dla wielki papiesz Jan Pawel Der Zwei, a Polaki beda sie do niego modlic i beda szczesliwe.

  Polubienie

  • AQQ 10 listopada 2011 o 2:21 pm

   http://wolnemedia.net/prawo/czy-kraje-strefy-euro-przejma-wladze-nad-polska/
   Od listopada 2014 r. kraje strefy euro będą decydować o prawie obowiązującym w Polsce.
   Wczoraj brytyjski dziennik „The Sunday Telegraph” podał, że w listopadzie 2014 r. wchodzą w życie nowe zasady głosowania w UE. Wynikają one z postanowień Traktatu Lizbońskiego.

   Zgodnie z nimi, aby przegłosować przepis obowiązujący na terenie całej UE, muszą się za nim opowiedzieć państwa reprezentujące co najmniej 65 proc. populacji UE (do tej pory było to 71 proc.). W krajach strefy euro mieszka obecnie 66 proc. mieszkańców UE. To oznacza, że kraje tę będą mogły przegłosowywać przepisy, które będą obowiązywały w Polsce nawet jeżeli nie wyrazimy na nie zgody. Chodzi o decyzje podejmowane tzw. Kwalifikowaną Większością (Qualified Majority Voting) czyli m.in. dotyczące handlu i ochrony środowiska naturalnego.

   Polubienie

   • pola 10 listopada 2011 o 3:05 pm

    Przypadek Komorowskiego wskazuje, że chętnych do wydymania nadal nie brakuje. Nic to, że przystępując do Unii Polacy zostali okłamani, co do rzeczywistego stanu zachodniego eldorado. Nic to, że zachodni system finansowy rozsypuje się i według Angeli Merkel potrzeba przynajmniej dekady na jego ustabilizowanie. Nic to, że EBC bezwstydnie drukuje kasę z pominięciem zasad traktatowych. W zakutych łbach elit w Polsce nadal brzęczy euro. Z nabożną czcią traktują kryteria konwergencji, mimo że w strefie euro kryteria te mają w dupie praktycznie wszyscy. Kto w strefie euro ma np. poziom długu publicznego poniżej 60 % PKB?
    Może Niemcy (83 %), może Francja (82%)? A Polska ma mieć. Im niższy, tym więcej świeżej krwi do utoczenia.
    http://urbas.nowyekran.pl/post/37030,eurozombi

    Polubienie

    • AQQ 10 listopada 2011 o 3:12 pm

     Teraz przyjmą kraj bałkanski i znowu dopływ świeżej krwi. -to zakrawa na obłęd-
     http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_w_usa/news/strefa-euro-weszla-w-spirale-smierci,1719635

     Polubienie

    • AQQ 10 listopada 2011 o 3:38 pm

     Mark Kajdas napisał cyt:
     Szykuje się atak na Polskę i resztki naszej własności, po tym wojna nie będzie konieczna regularna, sami kolaboranci jak w 1981 zaprowadzą porządek z opornymi. PO jest jak PZPR, ale gorsze, bo jednak komuna nawet za Bermana budowała, odbudowywała przemysł. Rolnik spokojnie wyżył z paru hektarów za Gierka. Mając 2-3 ha mieliśmy masę zwierząt, było co robić, były i z tego jakieś pieniądze, mnóstwo jedzenia pierwszej jakości.

     Minc to był supergospodarz przy Tusku. Zresztą podobni ludzie kręcą się w strukturach władzy, najwyżej 2-3 pokolenie stalinowców. Oni wprowadzą Polskę do strefy euro czy czegoś tam. Nie ma złudzeń. Dzieło zniszczenia dokona się do samego końca i będziemy zaczynać kiedyś od poziomu słabszego niż w 1918 po I wojnie, działaniach okupantów.

     Polubienie

    • ciociababcia 10 listopada 2011 o 3:50 pm

     Źródło: W. Cimoszewicz:- Wypijmy za błędy!
     W końcu, to była tylko jedna
     notatka!

     Z archiwalnych dokumentów IPN wynika, że Włodzimierza Cimoszewicza kontaktował się ze Służbą Bezpieczeństwa po powrocie do Polski ze stypendium w Stanach Zjednoczonych w 1983 i 1984 roku – informuje „Życie Warszawy”. Według gazety, prezes IPN Leon Kieres chce odtajnić jego teczkę.

     25 września 1980 roku Włodzimierz Ciemoszewicz został on zarejestrowany przez Wydział II Departamentu I MSW jako kontakt operacyjny o pseudonimie Carex. Stało się to przed dwuletnim wyjazdem Włodzimierza Cimoszewicza do USA na stypendium Fullbrighta.

     W dokumentach zachowały się notatki ze spotkań z Cimoszewiczem. Sporządził je kapitan Janusz Z. (po roku 90. trafił on do służby w straży granicznej). Proponował Cimoszewiczowi podpisanie dokumentu o współpracy. Ten jednak odmówił. Obecny marszałek Sejmu argumentował, że skoro obydwaj są w PZPR, to powinni mieć do siebie zaufanie… W aktach zachowała się własnoręcznie pisana przez Cimoszewicza dwustronicowa notatka. Sporządził ja podczas pobytu w USA. Opisał w niej wizytę, jaką złożyli mu pracownicy wywiadu amerykańskiego. Notatkę przekazał swojemu oficerowi prowadzącemu w USA, który pracował w misji przedstawicielskiej przy ONZ.

     Z tych samych dokumentów wynika, że Cimoszewicz utrzymywał kontakty z SB także po powrocie do Polski z USA w 1983 i 1984 roku – pisze „Życie Warszawy”.

     Źródło: http://aspektpolski.pl/index.php?option … 502CIEKAWY 0 1 | 21.06.2011 17:00 link nadużycie odpowiedz @autorJa nie mysle, ze Kwasniewski od pewnego czasu, traktuje polityke zbyt powaznie. Praktycznie nikt poza PO, nie ma szansy na awans w sensie pragmatycznej sily politycznej.

     lubczasopismo.salon24.pl

     Polubienie

     • AQQ 10 listopada 2011 o 3:54 pm

      Noż alesz jaki on przystojny…..

      Polubienie

     • ciociababcia 10 listopada 2011 o 3:54 pm

      Niestrudzoną lustratorkę Dorotę Kanię w „teczce ADR” czeka smakowity kąsek: raport Włodzimierza Cimoszewicza. „Jesienią 2001 roku z polecenia partii »białej flagi« skierowano mnie do jaczejki sowieckiej aparatury pod kryptonimem MSZ RP. Miałem kierować tą siatką. Składała się ona w zasadniczej części z wychowanków MGIMO”, co sprzyjało „przyjęciu postawy klęczącej i służeniu interesom Moskwy i Brukseli”. Wśród ludzi układu, którzy trafili do kierownictwa siatki, znalazł się m.in. „Daniel”.
      Skutki działania siatki były niejednoznaczne – przyznaje Cimoszewicz. Z jednej strony udało się po mistrzowsku pozbawić RP suwerenności przez włączenie do żydo-masońsko-liberalnej struktury znanej jako tzw. Unia Europejska, z drugiej jednak były i błędy – przypadkowy i sprzeczny z instrukcjami centrali sukces naszej misji na Ukrainie. „Jak wiadomo »Prezio«, Daniel i ja mieliśmy jedynie pozorować akcję obrony prawa i demokracji w Kijowie. Trochę przesadziliśmy i nieoczekiwanie przekonaliśmy Ukraińców do respektowania wyświechtanych frazesów o uczciwych wyborach”. Teraz, kiedy „Polityka” – wzorem znanej dziennikarki – wypuściła pierwsze jaskółki z akt ADR, nie pozostaje nam nic innego, jak zwrócić się do figuranta po 200 tys. zł pożyczki. Przy okazji przepraszamy za ujawnienie ich dokumentów, ale prawda i wolność badań naukowych są najważniejsze.

      archiwum.polityka.pl

      Polubienie

     • inter 10 listopada 2011 o 6:46 pm

      jak kazdy kto wyjeżdzał za granicę – każdy kto twierdził że słuzby nie interesowały się nim gdy wyjeżdzał kłamie i właśnie takie „niewiniatka” sa najbardziej podejrzane – nawet na dwutygodniowe kolonie do NRD jako opiekun młodziezy poprzedzała „rozmowa ” z odpowiednimi słuzbami – i wezwanie po powrocie – KAŻDY TAK MIAŁ CHYBA ŻE WCZEŚNIEJ JUŻ BYŁ KAPUSIEM to nie musieli bo sam sie zgłaszał- wiele osób uciekło na zachód po tym gdy po odmówieniu służbom mieli w Polsce przechlapane – nikt kto nie żył wtedy nie ma prawa oceniać co było wspólpraca a co po prostu ordynarnym przesłuchaniem. stawianie się na wezwania nie jest żadnym „utrzymywaniem kontaktów

      Polubienie

      • Stirlitz 10 listopada 2011 o 7:36 pm

       byłem na takim 2 tygodniowym wypadzie i znam opiekuna z tego wypadu
       faktycznie była rozmowa ze służbami u opiekuna , bo u 16 tków nie było 🙂
       opiekun nie był kapusiem , bo rozmowa nie polegała na rejestracji tylko to raporcie czy wszystko było ok , czyli czy dzieci nie kradły, czy dzieci nie szukały kościoła itp. a kościoła żeśmy nie szukali , bo w Polsce codziennie się chodziło 🙂
       ja gadałem tam z rosyjskimi starszymi kolegami , którzy byli na dyskotece i pytałem o Gorbaczowa i pierestrojke to bardzo się zrobili nieprzyjemni i brzydko się na mnie na dyskotece patrzyli , ale gówno mogli mi zrobić bo kolonie były pod nadzorem 24 h /dobe ze strony STASi , co nie przeszkodziło abyśmy sie opili zielono-niebieska wódka na jakimś koncercie rockowym w Halle i potem zgubili się w mieście 🙂 i sprzedawali nielegalnie przywiezione kryształy ….

       Polubienie

  • hjk 10 listopada 2011 o 2:55 pm

   najlepszy jest ten „papiesz Jan Paweł Der Zwei” 🙂 🙂 🙂
   Przecież to się juz teraz prawie ze zrealizowało – państwa nie ma, są tylko jacyś zarządcy, a ludzie zajmują sie piciem piwska i wódki oraz oglądaniem tv, a co pobożniejsi modla się tez do „JP Der Zwei”, zaś co pracowitsi wyrabiają sztukę ludową i inną… Oczywiście zdarzają sie też kombinacje tychze…

   Polubienie

 18. PokójWam 10 listopada 2011 o 2:49 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1723820,0,1,izrael-moze-uderzyc-jeszcze-przed-bozym-narodzeniem,wiadomosc.html
  http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title,Raport-o-Iranie-wiarygodny-i-zatrwazajaco-kompleksowy,wid,13975320,wiadomosc.html
  http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title,Iranski-ajatollah-grzmi-odpowiemy-zelazna-piescia,wid,13975893,wiadomosc.html

  Polubienie

  • hjk 10 listopada 2011 o 3:04 pm

   Możliwe, że to wszystko lipa z tą „wojną”, bo izrael i iran maja interes, by ceny ropy szły w góre, bo na tym zarabiaja (iran z produkcji, izrael ze spekulacji), w tym celu maja wspólnie zainscenizować „atak” na (nieistniejące prawdopodobnie) „zaklady nuklearne” i zablokować ciesninę Hormuz, co spowoduje wspomniany wzrost cen, bo z racji kryzysu w USA i EUROPIE a takze w chinach popyt, a za nim ceny spadają…
   A przynajmniej nie chcą rosnąć do zakładanych poziomów…
   Juz nie mówiąc o tm, ze nasz rząd też jest zainteresowany, bo to zwiekszy ceny na stacjach, a tym samym wpływy do budźetu…

   Polubienie

  • kk7qq 10 listopada 2011 o 3:50 pm

   PokojWam-Niech ich reka BOSKA broni przed napascia na IRAN !!!!

   Polubienie

 19. peryskop 10 listopada 2011 o 3:55 pm

  Sąd Najwyższy Izraela utrzymał w mocy wyrok 7 lat więzienia dla b. prezydenta Moshe Katzav’a
  za gwałt sprzed kilkunastu lat i inne przestępstwa seksualne.

  Początek odbywania kary ustalono na 7.12.2011. Numerolodzy i kabaliści – do dzieła!

  http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-15671459

  10 November 2011
  Israel ex-President Katsav has rape sentence upheld

  Israel’s Supreme Court has upheld a seven-year rape sentence against former President Moshe Katsav. Katsav, 65, was convicted in December of raping a former employee when he was a minister in the 1990s, and for sexually harassing two other women during his 2000-2007 presidential term.

  He resigned from the largely ceremonial post of president in 2007. He has denied the charges, saying he is the victim of a plot, but the Supreme Court unanimously rejected his appeal. Katsav is due to begin serving his sentence on 7 December.

  He is the first former Israeli head of state to be jailed. Israeli women’s groups had welcomed the initial conviction, arguing that allegations of sexual harassment were too often ignored.

  Polubienie

 20. pola 10 listopada 2011 o 4:03 pm

  Kantokracja – crook democracy. Rządy oszustów i kanciarzy. Tak wygląda XXI wiek. Nastały rządy ludzi, którzy postanowili z siebie zrobić coś w rodzaju „nadludzi”, którzy wiedzą wszystko, mają wszystko i mogą wszystko.

  Kantokracja – ustrój polityczny, a zarazem system polityczny, w którym władzę przejęły grupy oszustów i kanciarzy (kantokraci), przez odpowiednie i skuteczne manipulowanie społeczeństwem lub jego częścią, dzięki której dochodzą do władzy i mogą ją utrzymywać. Głównym źródłem
  finansowania są osoby i grupy inbredowskie, posiadające znaczne środki finansowe i majątkowe (źródło – Project ’36, 2006).
  http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/kantokracja-rzady-oszustow-i-kanciarzy,49647

  Polubienie

 21. hjk 10 listopada 2011 o 4:40 pm

  http://mamproces.pl/?p=670
  Aborcjonistka Nowicka wybrana na v-ce marszałka sejmu, rwetes wsród posłów wszelkich opcji o skandalu z powiazaniami z obcymi koncernami aborcyjnymi

  Polubienie

 22. Stanisław 10 listopada 2011 o 4:56 pm

  Czy w okolicy nie ma kamer nadzoru ? Jeżeli tak to małe niebieskie stworki powinny namierzyć tych „ochroniarzy”
  Jeżeli te typy z pod ciemnej gwiazdy ( ochrona ) jest faktycznie na usługach banku, to ten sam kręci na siebie bat.
  Może warto spytać się przez rożne fora internetowe, czy ktoś był świadkiem tego zajścia ? Jeżeli tak sprawa będzie prosta, bo jeżeli nie to boję się że z protestującym będzie tak jak z obrońcami krzyża. Zbiry na usługach wiadomych ludzi robiły co chciały a służby porządkowe jakoś tego nie widziały. . . .

  Polubienie

 23. Bird2 10 listopada 2011 o 5:03 pm

  Obstawiamy zakłady nt. tego co sie jutro stanie bądź nie?

  Polubienie

  • jakisbuk 10 listopada 2011 o 5:06 pm

   ja stawiam że kto bedzie chciał to dostanie darmowy masaż pałą 🙂

   Polubienie

  • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 6:31 pm

   Bird – lepiej byście obstawili rogatki i wyznaczyli posterunki . Oczy dookoła glowy – głowa przytomna . A tak ..? Jakoś głupio podniecać się jutrzejszym dniem , jak wyścigami – nie sądzisz . Jeżeli część z nas nie może pojechać to chociaż trzymajmy kciuki .

   Polubienie

   • Bird2 10 listopada 2011 o 7:15 pm

    Rogatki, posterunki. Barykady i wały na ulicach – hehe.

    Nic się nie stanie ale ostatnio ludzi chwyciła taka paranoja, nie mówie że stąd – tutaj już się wszyscy uodpornili na te teorie końca świata bo tyle tego było. Jedna data zawiodła, kolejna i 200 następnych 😛

    Co do posterunków to przed kim mamy się „bronić” czy barykadować?.

    Ja jestem dobrze przygotowany (sam nie wiem na co) z przytomną głową gorzej – otumaniony, wolno łapie itd. Może to przez cole (ostatnio sporo się jej piło)

    Polubienie

    • Wizzgaa 10 listopada 2011 o 7:25 pm

     Bird – przy pomocy skromnego zabiegu literackiego zwróciłam ci uwagę , że NIE UCHODZI POGRYWAĆ SOBIE JUTRZEJSZYM MARSZEM . Tylko tyle.

     Polubienie

     • pola 10 listopada 2011 o 9:54 pm

      Dzisiaj o godzinie 21:16 nastąpi pełnia w 18°04 znaku Byka. Cykl lunarny osiąga swoje apogeum, a zatem cechy Księżyca wyrażają się w sposób maksymalny i na plan pierwszy wychodzą dziedziny będące w jego władaniu.

      Księżyc w Byku wzbudza potrzebę komfortu, miłego spędzenia czasu, konsumpcji, delektowania się życiem oraz doznań zmysłowych. Zważywszy fakt, że w tym samym znaku przebywa również Jowisz, wymienione pragnienia ulegną nasileniu i spotęgowaniu, do głosu
      dojdzie nawet postawa epikurejska: Moim prawem są przyjemności i dostatek
      http://astrotranslatio.com/

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 10 listopada 2011 o 10:27 pm

       cholera! w takim razie wygląda na to, że w moim przypadku ten cykl lunarny ma swoje apogeum „a la long!”:-) – potrzeba komfortu, miłego spedzania czasu, konsumpcji, delektowania sie życiem, że o doznaniach zmysłowych nie wspomnę! Księzyc w Byku, Epikur w duszy, a czyjeś długie, ładne nogi – na pagonach;-)))) carpe diem!!!!!

       Polubienie

 24. navajo88 10 listopada 2011 o 5:51 pm

  jutro stanie się to co dzisiaj ,czyli nic ,,no tylko w Warszawie bendą się lać po pyskach hahahahaha
  ale na serio sami widzicie jak to jest na świecie i żadne czary mary nic na to nie pomogą świat chyli się ku upadkowi ,tak jak kiedyś Egipt padł ,Babilon i inne cywilizacje czyli reasumując jesteśmy bliżej niż dalej upadkowi naszej ctwilizacji i od tego nie ma ucieczki . Świat nadal beńdzie istniał ,ale czy my beńdziemy nadal gospodażami tej planety ??????????? How Nouse ????
  J.M.H

  Polubienie

  • Ania 10 listopada 2011 o 6:07 pm

   Będziemy, będziemy. Nie martw się. Zawsze najciemniej jest nad ranem.
   Nie słuchaj tych, co straszą przepowiedniami, znakami, katastrofami.
   Nic z tego się nie wydarzy.
   Część ludzi już taka jest, że kocha się bać.

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 10 listopada 2011 o 6:22 pm

   dnia jedenastego, listopadowego, wróg napadł na Polskę z kraju sąsiedniego
   anarchosyndyki gęby zasłonili, bezbronnym kibolom w mig manto spuścili
   a najbardziej ostra była owa Szczuka – „pod twoim przewodem skończym z ciemnogrodem”
   …. takie były plany krwiożerczej kohorty, g…. z tego wyszło – zginęly im paszporty:-)

   Polubienie

  • Natalka 10 listopada 2011 o 6:40 pm

   Cesarstwo rzymskie upadało kilkaset lat a jak widzimy znaczące katastrofy pojawiają się z zaskoczenia. Czy ktoś przewidział atak na WTC? czy dyskutowano na forach o trzęsieniu ziemi w Japonii zanim nastąpiło? Zatem jeżeli pojawia się jakaś przepowiednia to możemy być pewni że się nie sprawdzi i to zdarzenie nie wystąpi. Ile to już dat się pojawiało w sieci i wymyślnych katastrof od impaktów do spektakularnych bankructw. Nic. Żyjemy sobie dalej. Koniec przyjdzie w najmniej oczekiwanej chwili.

   Polubienie

   • zenobiusz 10 listopada 2011 o 7:26 pm

    Należy zachować czujność.Wszystko może się wydarzyć. 🙂
    http://desmond.imageshack.us/Himg16/scaled.php?server=16&filename=nudbr.jpg&res=medium

    Polubienie

   • hjk 10 listopada 2011 o 8:43 pm

    Tak przewidzial, gosc ktory w 1995 wymyslil karty do gry i gre w „illuminati” – jest tam tez karta WTC, za co go zdaje sie nawet ciagali po sadach, ale nie wiem, jaki ma numer.
    Tu przyklad:
    http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/tobacco-companies

    Polubienie

    • hjk 10 listopada 2011 o 8:45 pm

     a na jutro ew. to:
     http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/upheaval

     Polubienie

 25. Ania 10 listopada 2011 o 6:04 pm

  Dzisiaj na TVN -e „Zapowiedź” po 22.00
  Kto ciekawy, ma szansę obejrzeć.

  Polubienie

  • rudens 10 listopada 2011 o 7:24 pm

   Jest w częściach na youtube. Chyba nikt tego nie usunął.

   Polubienie

   • hjk 10 listopada 2011 o 8:46 pm

    To ten po angielsku „Knowing” z Nicholasem Cage’m?

    Polubienie

 26. Piotr 10 listopada 2011 o 6:36 pm

  To jest totalnie chore…

  „Przed sądem stanie matka, która w jednej z zielonogórskich galerii handlowych skarciła swego trzyletniego synka klapsem. Ojciec groził dziecku pobiciem. Doniesienie w tej sprawie złożyła jedna z klientek, która widziała jak rodzice obchodzili się z chłopczykiem.

  Skutkiem tego zgłoszenia jest akt oskarżenia przeciwko małżeństwu, który niedawno trafi do sądu – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Grzegorz Szklarz.

  Prokurator rejonowy w Zielonej Górze oskarżył 32-letniego mężczyznę o grożenie synowi pobiciem, a matce zarzucił naruszenie nietykalności cielesnej chłopca poprzez uderzanie go w pośladki. Ojcu grozi do dwóch lat więzienia, a matce do roku pozbawienia wolności.”

  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/lubuskie/zielona-gora/news/matka-odpowie-za-skarcenie-dziecka-klapsem,1719979,3334

  Polubienie

 27. Piotr 10 listopada 2011 o 6:40 pm

  Do trzech razy sztuka…może sam link wejdzie
  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/lubuskie/zielona-gora/news/matka-odpowie-za-skarcenie-dziecka-klapsem,1719979,3334
  ============================================
  M.P. Piotr, napisałem wytłumaczenie u góry co się dzieje ze spamem. Nie wiem z jakiej przyczyny niektóre komentarze tam lądują. Moderacja jest niemal zniesiona – poza wulgaryzmami i pewnymi słowami, które muszę zaakceptować. Ale wtedy komentarz ląduje w kolejce moderacyjnej, a nie spamie.

  Polubienie

 28. Piotr 10 listopada 2011 o 6:52 pm

  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/lubuskie/zielona-gora/news/matka-odpowie-za-skarcenie-dziecka-klapsem,1719979,3334

  Polubienie

  • O Rzesz 10 listopada 2011 o 10:21 pm

   Tak się psuje, tak się psuje … RODZINĘ!

   Polubienie

 29. Stirlitz 10 listopada 2011 o 6:54 pm

  tłumaczenie audycji z Niemieckiej telewizji o groźbie wojny w regionie Bliskiego Wschodu
  http://tnij.org/czarnechmurynadiranem

  Polubienie

 30. AQQ 10 listopada 2011 o 6:54 pm

  http://swiat.newsweek.pl/izrael-nie-ma-wyjscia–musi-zaatakowac-iran,84364,1,1.html
  i inne linki na
  http://forumzn.katalogi.pl/III_Wojna_%C5%9Awiatowa_rozdzia%C5%82_VII_-t13548-s202.html

  Polubienie

  • ALFA 10 listopada 2011 o 8:06 pm

   Oni zawsze nie mają wyjścia , ale mają jedno wyjście seppuku.I będziemy wolni od nich,zapanuje pokój na ziemi.

   Polubienie

  • O Rzesz 10 listopada 2011 o 8:17 pm

   „Izrael nie ma wyjścia. Musi zaatakować Iran” … prawda. Nie mają wyjścia bo żąda tego od nich szatan a w jego imieniu „kabała”.
   Jeśli mu się przeciwstawią sami zginą a na to prawie nikt (a przede wszystkim oni) nie jest dziś gotowy.
   Nakręcanie spirali strachu i kłamstw.
   Tak samo rzetelne informacje wyssane z mossaadowsko – pentagońskiego palca jak iracka chemiczna broń „masowej zagłady”.
   Znów będą biegiem przelatywać przed kamerami, jak kiedyś ten … gen. Collin Powell, krzycząc do reporterów proszących o pokazanie dowodów, „nie mogie, kochanieńki, nie mogie. To tajne!”.

   Polubienie

   • hjk 10 listopada 2011 o 8:50 pm

    Nie ma wyjscia, jesli chca na spole podniesc ceny ropy i zarobic:
    http://www.veteranstoday.com/2011/11/04/american-veterans-publication-accused-of-israeli-attack-leak/

    Polubienie

    • Tomasz 10 listopada 2011 o 9:35 pm

     Tu tez juz propaganda na calego,swieta moga byc ciekawe…
     http://www.debka.com/#

     Polubienie

 31. Stirlitz 10 listopada 2011 o 6:57 pm

  tłumaczenie wiadomości z niemieckiej TV
  http://tnij.org/czarnechmurynadiranem

  Polubienie

 32. jakzawsze 10 listopada 2011 o 7:01 pm

  Strefa euro weszła w spiralę śmierci – pisze „The Economist” podsumowując środowe reakcje rynku na sytuację we Włoszech oraz pozbywanie się przez inwestorów obligacji Francji, Irlandii, Hiszpanii i Belgii.

  Polubienie

  • O Rzesz 10 listopada 2011 o 8:33 pm

   A TY TO JAKZAWSZE … nasi „specjaliści”, min. Mumia/ Miller mówią że trzeba jak najszybciej dołączyć do zony erło.
   Chyba tak światowi i prawie mądrzy ludzie nie mogą się mylić.
   Przecież wybierała ich najbardziej światła i uświadomiona część społeczeństwa!.
   Tyle lat pracy masoństwa i nagle cały Babel ma runąć?!. 😉

   A tak na poważnie to jeśli ktoś wątpi jeszcze w lewackie ciągoty masonerii niech poczyta o
   jednym z naszych znamienitszych bohaterów, Władysławie Łukasiuku.
   Wsławił się min. zdobyciem i przesłaniem do W. Brytanii niemieckiej rakiety V-2!.
   Rozpracowywał też min. sprawę goszczenia przez polskich masonów emisariuszy komunistycznych, w latach międzywojnia, takich jak choć by Wanda Wasilewska!.


   http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_%C5%81ukasiuk

   Polubienie

 33. FAKIR 10 listopada 2011 o 7:02 pm

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37068,frob-vel-new-world-order

  Polubienie

  • hjk 10 listopada 2011 o 8:57 pm

   Niech mu ktos podrzuci to :
   http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/ufos

   Polubienie

 34. zenobiusz 10 listopada 2011 o 8:04 pm

  Chmury warstwowe stratus, które dzisiaj wiszą nad naszym krajem, ułożyły się na kształt Polski z okresumiędzywojennego i to w wigilię Święta Niepodległości. Nie wierzycie? Zobaczcie to na zdjęciach satelitarnych.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/10/niesamowity-uklad-chmur-nad-polska/

  Polubienie

  • O Rzesz 10 listopada 2011 o 8:40 pm

   Ciekawe. Niezbadane są wyroki boskie. Chyba zadziałała tu zbiorowa świadomość i pamięć genetyczna przodków … a co z państwem Mieszka I?.
   Przecież dotarł i przesunął granice do wyspy Wolin!.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 8:49 pm

    Weż pod uwagę że Berlin też był kiedyjś słowiański, mówiąc oględniej propolski. Uznam Wyspa tyż, o Wolinie nie wspomne. Sprawa rozegrała się za Mnieszka i Bolka. Bodajże ( popraw mnie jieśli pomyliłem cusik )zza Krzywego Ryja, sie rypło. Zachodnie Pomorze odebrano nam podstępem – w ciekawym stylu – pachnie żydosprytkami.

    Polubienie

 35. KrisT 10 listopada 2011 o 8:19 pm

  polecam obejrzeć…

  kazdy leming przymusowo musiałby po kilka razy ogladnąć…

  Polubienie

  • KrisT 10 listopada 2011 o 8:20 pm

   jesli juz było to sorry za powielanie….!

   Polubienie

 36. jakzawsze 10 listopada 2011 o 8:22 pm

  Przyszłość komputerów

  Polubienie

  • jakzawsze 10 listopada 2011 o 8:59 pm

   Naukowcy ostrzegają: 3D uszkadza wzrok i mózg!
   System nerwowy u najmłodszych jest w trakcie rozwoju i obraz 3D może spowodować nieodwracalne, szkodliwe skutki – alarmują francuscy badacze. Im więcej czasu spędzonego przed konsolą 3D tym większe ryzyko. W rezultacie u dzieci występują nie tylko problemy w rozróżnieniu świata realnego i wirtualnego, ale także trudności z fiksacją wzroku na przedmiocie oraz bóle oczu i głowy. Dlatego też, po Sony i Samsungu, firma Nintendo wraz z wydaniem kolejnej konsoli do gier 3DS, zapisała w instrukcji ostrzeżenie o zagrożeniu dla najmłodszych. „Dzieci poniżej 6. roku życia nie mogą używać gier na konsoli, ponieważ obrazy w 3D widziane przez dłuższy czas mogą wpływać negatywnie na rozwój oczu” – napisano.

   Ale naukowcy z Francji są zdania, że 3D zagraża także dorosłym. Zmierzyli czas, jakiego mózg potrzebuje, aby przestawić się po projekcji obrazów w 3D na normalne widzenie. Zaobserwowali, że po oglądaniu świata w 3D obieramy otaczające przedmioty jako mniejsze niż w rzeczywistości. Dodatkowo, błędnie oceniamy odległości, co może być niebezpieczne zwłaszcza dla osób prowadzących samochód. Należy odczekać chwilę, aby odzyskać „normalne” pole widzenia.

   Badacze, m.in. z wyższej szkoły nowych technologii Telecom-Bretagne oszacowali, że około 5 proc. ludzi ma zaburzoną, a 15 proc. – zmniejszoną percepcje obrazów 3D. Okazało się jednak, że dane te nie dotyczą osób, które noszą soczewki progresywne. Dlatego Francuzi chcą wykorzystać technikę 3D do badań przesiewowych wzroku, ponieważ u osób, które źle odbierały trójwymiarowy obraz, dzięki temu wykryto wcześniej niezauważalne zaburzenia.

   Badania wpływu technologii 3D na zdrowie dzieci będą dalej kontynuowane, ponieważ firmy chcą sprzedawać swoje produkty szkołom.

   Polubienie

   • hjk 12 listopada 2011 o 12:01 am

    to 3 D to dziwactwo, a przeciez miała być holografia, a nie jakieś badziewiaste 3D…

    Polubienie

 37. easyman 10 listopada 2011 o 8:33 pm

  Zauważcie pewien fakt związanym z nowymi koszulkami reprezentacji i logo PZPN na nich ktore wpadło mi w oko prawie od razu z faktu ze interesuje sie symbolami i podobnymi rzeczami i nauczyłem sie je zauważać na około siebie w architekturze, w nazwach itp. Otoż pewnie widzieliście filmiki w jak wielu logach firm, nazwach stacji TV, korporacji itp. jest masońskich symboli typu wszystko widzące oko i wszechobecne 666 takie jak w nazwach Coca Coli, Disneya czy nawet w kodzie kreskowym. Otóż w Logu PZPN zamiast orzełka jest to samo sambol z 666:
  Dół lewo pierwszy zawijas, Dół prawo drugi zawijas, Góra prawo trzeci…
  Hehe no cóż mówią ze teraz piłkarze nie bedą całowali orzełka na piersi może niech nie całują w tych koszulkach lepiej bo by całowali masońskie 666…
  To jak taką ciekawostkę pokazuję 😉

  Polubienie

  • Bird2 10 listopada 2011 o 8:41 pm

   chodzi ci o ten filmik?

   Polubienie

   • easyman 10 listopada 2011 o 8:45 pm

    Widziałem lepsze ale tu też jest wiele jak widać 😀

    Polubienie

 38. easyman 10 listopada 2011 o 8:41 pm

  Tutaj zdjęcie zeby nie trza było szukać
  http://euro2012.wp.pl/gid,13970257,gpage,4,title,W-takich-strojach-zagramy-na-Euro-2012,galeria.html

  Polubienie

  • Ania 10 listopada 2011 o 9:05 pm

   Po tej historii z koszulkami to teraz jasno widzę, że ktoś w Polsce na siłę chce wywołać zamieszki.
   Naraz ma nie być orła, tylko jakiś bohomaz ? Komu nasze godło przeszkadza?
   Ciekawe co na to kibice ?

   Polubienie

   • AQQ 10 listopada 2011 o 9:08 pm

    Ale orzeł podobno powędrował na koszulki do Niemców.

    Polubienie

 39. mocniejszy 10 listopada 2011 o 9:08 pm

  W jedności siła. Pokazali to Polacy przed pomnikiem Romana Dmowskiego. A w tych dniach pokazują to również Hindusi blokując skutecznie budowę elektrowni jądrowej:

  https://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/10/hinduskie-spoleczenstwo-blokuje-uruchomienie-elektrowni-jadrowej-w-kudankulam/

  Weteranom w USA też może się udać.

  Gdy ludzie się jednoczą w dobrym działaniu, słudzy zła rozpierzchają się w popłochu, a władze boją się sprzeciwić zorganizowanej większości. Działanie jest siłą dobra. Nie bądźmy bierni wobec zła. Zwyciężymy!

  Polubienie

 40. iHe 10 listopada 2011 o 9:49 pm

  http://hansklos.blogspot.com/2011/11/dzien-niepodlegosci.html

  „Kornel Morawiecki
  09 listopada 2011

  Niepodległość- święte polskie słowo. Mantra kilkunastu pokoleń Polaków. Wieszcz przykazuję „Niechaj żywi nie tracą nadziei”. Leon Wanat podczas II wojny światowej pisarz więzienny Pawiaka, w swej książce ( tytułu nie pamiętam) opisuje taką scenę: Kilkudziesięciu mężczyzn szykują do wywózki. Do dwudziestolatka o nazwisku Heinz mówi niemiecki strażnik: „Wywożą was na rozstrzelanie. Przecież jesteś Niemcem. Tylko to powiedz- będziesz uratowany”. Ten odpowiada mu czystą niemczyzną: „Od… tego się. Mój dziadek był Polakiem, mój ojciec był Polakiem i ja jestem Polakiem”. I poszedł na śmierć. Nieznany polski święty. (Cytuję z pamięci).
  Co się z nami stało? 11 Listopada data -wymazywana przez komunistów. W ostatnich latach chłopcy z Młodzieży Wszechpolskiej zaczęli organizować w tym dniu Marsze Niepodległości. Dla siebie i swoich zwolenników. Przeciwnicy okrzyknęli ich mianem faszystów i organizują, z pomocą „ Gazety Wyborczej „, siłowe blokady. W tym roku wzywa na pochód Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.
  Przed tygodniem rozmawiałem z jednym z liderów tego środowiska. Mówiłem mu, że na warszawski Marsz mają zaprosić Prezydenta, Premiera, Marszałków Sejmu i Senatu, Prymasa, przywódców parlamentarnych partii, panią Prezydent Warszawy. Że mają zaprosić wszystkich weteranów z AK i z AL. Zaprosić aktywistów ugrupowań lewicowych i redaktorów „Krytyki Politycznej”. Wszystkich, którzy czują się Polakami. Mówiłem, że niepodległość nie może nas dzielić. Mój rozmówca obiecał przekazać me prośby kolegom. Ale odpowiadał, że przecież jesteśmy podzieleni na tych co chcą i tych co nie chcą niepodległości. Że taka jest rzeczywistość. Argumentowałem, że zgoda na taki podział, a nawet sama jego artykulacja, to działanie w interesie wrogów naszej niepodległości. Że więc jeśli organizatorzy nie staną ponad własnym etykietowaniem, jeśli będą usiłowali zawłaszczyć największy polski symbol Niepodległość dla siebie i sobie ideowo bliskich kręgów, to ich dobrymi chęciami piekło będzie brukowane.
  I stało się. Do rozbicia tegorocznego Marszu Niepodległości w Warszawie szykują się niemieccy lewacy i anarchiści. Niemieccy bojówkarze. Do stolicy Polski obróconej w perzynę, dom po domu, do miasta, które miało być wymazane z mapy Europy, któremu Niemcy wymordowali ok. 800 tys. mieszkańców, w tym ok. pół miliona Polskich Żydów, przyjeżdżają rodacy tamtych faszystowskich nadludzi. Przyjeżdżają w szczytnym zamiarze. Żeby jak twierdzą oni sami i kompletnie otumaniona nasza młodzież, która ich zaprasza bronić nas Polaków przed polskim faszyzmem. Po prostu obłęd. Niewyobrażalna obraza polskiej i europejskiej pamięci.
  I milczą polski Prezydent, Rząd, Sejm, Senat. Milczą polscy polityczni przywódcy i europosłowie. Milczy polski i niemiecki Kościół. Milczą szacowne ogólnokrajowe instytucje i autorytety. Na palcach można by policzyć publiczne osobistości, które zamierzają wziąć udział, wesprzeć Marsz Niepodległości, któremu grożą ataki niemieckich bojówkarzy. Tylko policja przygotowuje się do osłony i rozdzielenia manifestantów. Czy sprosta zadaniu? W TVN były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, wicepremier i szef Ligii Polskich Rodzin Roman Giertych mówił, że to nie jego sprawa, że zostanie w domu.
  Jako jeden z członków Komitetu Poparcia proszę o udział 11 listopada w Marszu Niepodległości w Warszawie pana Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, pana Premiera RP Donalda Tuska, panią Marszałek Sejmu Ewę Kopacz, pana Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza, panią Prezydent Stolicy Hannę Gronkiewicz –Waltz. Proszę wszystkich moich kolegów z warszawskiej przedsierpniowej opozycji, kolegów z sejmowych partii, z którymi wspólnie w latach 80 działaliśmy na rzecz niepodległości. Proszę członków i sympatyków Solidarności Walczącej. Proszę wszystkich mieszkańców Warszawy. Przyjdźcie.”

  Polubienie

 41. Stirlitz 10 listopada 2011 o 10:13 pm

  Ten atak spamu na blogi to test NWO jak zlikwidować blogi w 2 uderzeniu już realnym

  Polubienie

 42. Ania 10 listopada 2011 o 10:18 pm

  No i pomalutku Atlantyda nam się wynurza…..

  Polubienie

 43. Stirlitz 10 listopada 2011 o 11:09 pm

  no to mamy Al-khaide w Sejmie , oprócz gejów i transwestytów, Polska się wypromowała
  http://www.fakt.pl/Posel-Palikota-bawil-sie-w-strzelanie-do-Lecha-Kaczynskiego-W-rocznice-Smolenska,galeria-artykulu,136435,5.html
  z rok temu pisano na forach ,że ojciec Opalikota był szmalcownikiem

  Polubienie

 44. felicyta 10 listopada 2011 o 11:27 pm

  Warto obejrzec ten film- Kwantowa Komunikacja 1/13, dowiecie sie dlaczego inni maja wiecej wladzy na swiecie

  Play lista: http://www.youtube.com/playlist?list=PL2B6E9C3B8CB21F97

  Polubienie

 45. O Rzesz 10 listopada 2011 o 11:38 pm

  Na dobranoc … strachy na Lachy!. 😉

  Polubienie

 46. zbigniew1108 11 listopada 2011 o 12:17 am

  PROSZĘ BARDZO POWAŻNIE ! NAPISZCIE , ŻE TO NIE JEST PRAWDA !
  ROZUMIEM , CHOĆ NIE POPIERAM , ZAANGAŻOWANIE WATYKANU W POLITYKĘ ŚWIATOWEGO RZĄDU ..ALE HANDEL NIEMOWLAKAMI ???
  PROSZĘ O KONTRARGUMENTY !!!CZYŻBY ŚWIAT STAŁ NA GŁOWIE???

  Artykuł opublikowany na podstawie materiałów BBC.
  300,000 babies stolen from their parents – and sold for adoption:
  Haunting BBC documentary exposes 50-year scandal of baby
  trafficking by the Catholic church in Spain
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2049647/BBC-documentary

  (poniższy tekst tłumaczony mechanicznie przez google)

  300.000 dzieci skradzione z rodzicami – i sprzedawane do przyjęcia:
  Haunting dokumentalny BBC udostępnia 50-letniej skandal handlu dziecka przez kościół katolicki w Hiszpanii
  Przez POLLY DUNBAR
  Ostatnia aktualizacja na 11:55 na 16 października 2011

  Do 300.000 hiszpańskich dzieci zostały skradzione z rodzicami i sprzedawane do przyjęcia przez okres……… lat, nowe dochodzenie ujawnia.
  Dzieci były ofiarami handlu ludźmi przez tajną sieć lekarzy, pielęgniarek, księży i ​​zakonnic w powszechną praktyką, która rozpoczęła się w czasie dyktatury generała Franco i trwały aż do początku lat dziewięćdziesiątych.
  Setki rodzin, które dzieci pochodzi z hiszpańskiej szpitale są teraz walczy o oficjalne śledztwo rząd do skandalu.
  Kilka matek twierdzi, że powiedziano swych pierworodnych dzieci zmarło w trakcie lub wkrótce po tym urodziła .
  Jednak kobiety, osoby młode i niezamężne, mówiono, że nie mogą zobaczyć ciało dziecka lub uczestniczyć w ich pochówku.
  W rzeczywistości dzieci były sprzedawane bezdzietnym parom, których pobożnych wierzeń i bezpieczeństwo finansowe sprawiły, że były one postrzegane jako rodzice bardziej odpowiednie.
  W wielu przypadkach uważa się, że nie wiedzieli, że dziecko otrzymali zostały skradzione, ponieważ są zwykle powiedział matką dał je.
  Dziennikarz Katya Adler, który badał skandal, mówi: „Sytuacja jest bardzo smutny dla tysięcy ludzi.
  „Są mężczyźni i kobiety w całej Hiszpanii, których życie zostało wywrócone do góry nogami przez odkrywanie ludzie myśleli, że ich rodzice byli w rzeczywistości kupił je na gotówkę. Istnieje również wiele matek, które utrzymuje się przez lata, że ​​ich dzieci nie umarł – i były oznaczone jako „histeryczną” -. Ale teraz odkrywa, że ​​ich dziecko ma prawdopodobnie żyje i wychowany przez kogoś innego przez cały ten czas ”
  Eksperci uważają przypadkach może stanowić nawet do 15 procent całkowitej adopcji, która miała miejsce w Hiszpanii w latach 1960 i 1989 roku.
  Zaczął się jako system pobierania dzieci z dala od rodziny za politycznie niebezpieczne dla reżimu generała Franco, który rozpoczął się w 1939 roku. System nadal po śmierci dyktatora w 1975 roku jako kościół katolicki nadal zachowuje silny wpływ na życie publiczne, w szczególności w zakresie usług społecznych.
  Dopiero w 1987 roku hiszpański rząd, zamiast szpitali, zaczął regulować adopcji.
  Skandal wyszedł na jaw po dwóch mężczyzn, Antonio Barroso i Juan Luis Moreno, odkrył, że został skradziony, jak dzieci.
  Pan Moreno „ojciec” przyznał się na łożu śmierci, aby nabyli go jako dziecko z księdzem w Saragossie w północnej Hiszpanii. Powiedział, jego syn miał towarzyszy w podróży przez rodziców pana Barroso, którzy kupili Antonio w tym samym czasie do 200.000 peset – ogromne sumy w czasie.
  „To była cena mieszkania wtedy,” powiedział przewodniczący Barroso. Moi rodzice wypłacał w ratach, w ciągu dziesięciu lat, ponieważ nie mają wystarczająco dużo pieniędzy. ”
  Testy DNA dowiodły, że para, która wychowana Barroso nie byli jego biologicznymi rodzicami i zakonnicy, którzy sprzedali go przyznał się do tego.
  Gdy para się publicznych przypadku, monit matek w całym kraju do przedstawienia własnych doświadczeń opowiedział się ich dzieci zmarło, ale nigdy w to wierzyć. Jednym z takich kobieta Manoli Pagador, która rozpoczęła poszukiwania syna.
  Film dokumentalny BBC, This World: Stolen Babies Hiszpanii, podąża za nią wysiłków w poszukiwaniu jeśli jest Randy Ryder, skradzione dziecko, które wychowywał się w Teksasie i jest teraz w wieku 40 lat.
  W niektórych przypadkach, groby dzieci „zostały ekshumowane, odsłaniając kości, które należą do osób dorosłych lub zwierząt. Niektóre z grobów zawierał nic.
  BBC dokument znalazł się wywiad z 89-letnia kobieta o imieniu Ines Perez, który przyznał, że ksiądz zachęcał ją do fałszywych ciąży, żeby mogła mieć dziewczynkę zostać urodził się w San Madryt Ramon klinice w 1969 roku. Ksiądz dał mi wyściółka nosić na brzuchu, „mówi.
  Twierdzi się, że San Ramon klinika była jednym z głównych ośrodków w praktyce.
  Wiele matek, które urodziły tam twierdzą, że kiedy poprosili, aby ich dziecko po czym powiedział, że umarł, pokazano im zwłoki dziecka, które okazały się zimno.
  Program BBC pokazuje fotografie wykonane w latach osiemdziesiątych z martwego dziecka przechowywane w zamrażarce, rzekomo pokazać matki żałoby.
  Pomimo setek rodzin z dziećmi, którzy zaginęli w języku hiszpańskim szpitalach wzywają rząd, aby otworzyć dochodzenie w sprawie skandalu, nie ma w kraju skoordynowanego sondy miało miejsce.
  W wyniku przepisów amnestii przeszedł po śmierci Franco, zbrodni, które miały miejsce podczas jego reżim zazwyczaj nie są zbadane. Zamiast tego, regionalnym prokuratorów w całym kraju badają każde opowiadanie w każdym przypadku indywidualnie, z 900 obecnie rozpatrywany.
  Ale pani Adler mówi: „Jest bardzo mało woli politycznej, aby dotrzeć do sedna tej sytuacji.”
  Nie uważa się za tysiące przypadków, że nigdy nie wyjdzie na jaw, ponieważ skradzione dzieci strach ich rodziców adopcyjnych będzie postrzegana jako przestępców.
  Wiele rodzin skradzionych dzieci miały badania DNA, w nadziei, że w końcu dopasowane jest z ich dziećmi. Niektóre mecze zostały już dokonane, ale nie w kraju bazy danych skoordynowane, łączenia stracił krewnych będzie to bardzo trudny proces.
  KONIEC TŁUMACZENIA.

  Polubienie

  • monitorpolski 11 listopada 2011 o 6:31 am

   Pamiętasz słynną relację BBC na temat zawalenia się budynku nr. WTC9-11-2001? Reporterka mówi o zawaleniu się budynku, podczas gdy stał on jeszcze w tle. Dopiero 20 minut później nastąpiło jego wyburzenie. BBC, jak większość telewizji kryminalnych wykonuje zlecenia terrorystycznego rządu światowego. Należałoby zweryfikować te informacje. Nie widziałem filmu, więc nie mogę stwierdzić na ile jest to propaganda, a na ile fakty. Jedno jest pewne – współczesne media są opanowane przez agenturę i niemal każda produkcja służy jakiemuś interesowi. W Polsce jest tak samo, sam byłem świadkiem manipulacji w jednym z filmów TVN o tzw. mafii paliwowej, gdzie inscenizowane zdjęcia w Polsce były przedstawiane jako oryginalny wywiad z rosyjskim generałem.

   Polubienie

   • jakisbuk 11 listopada 2011 o 6:54 am

    monitor – bez urazy ale odwracasz kota ogonem – wiele potrafie znieśc ale nie korfa przestepstwa seksualne na dzieciach – to ze koscióla przez lata zamiatal temat pod dywan jest wiadome każdemu kto choc pobieznie badal temat i nie zwalaj tu na nwo itp – bo to są fakty
    polecam linki

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Przest%C4%99pstwa_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan-odrzuca-zarzuty-ws-pedofilii,1,4838333,wiadomosc.html
    http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111104/KRAJSWIAT/341556187

    Polubienie

    • monitorpolski 11 listopada 2011 o 9:05 am

     Nic nie zmiatam pod dywan, tylko nie można akceptować informacji przekazywanych przez media kryminalne. Zobacz co zrobili z Kaczyńskimi. A to co podajesz to kolejne „rzetelne” media. Nie mówię, że tak nie jest, ale głównym ośrodkiem handlu „white slavery” jest Izrael. I tu jest „zmiatanie pod dywan”:
     http://rafzen.wordpress.com/2011/11/07/we-will-not-tolerate-such-an-affront-to-human-dignity/
     http://rafzen.wordpress.com/2011/11/06/kanibale/
     Jak na pocz. lat 90-tych pracowałem w Nowym Jorku przy odrobaczaniu w żydowskiej firmie, to szef Kimmel wysłał mnie przypadkiem do pewnego miejsca w centruma Manhattanu gdzie trzymano nastolatki w stanie odurzenia. Dom bez okien, pokoje z łóżkami wielopoziomowymi, w ciągu dnia leżały tam dziesiątki młodych dziewcząt, a wokół nich krzątali się rabini. Wtedy jeszcze nie kojarzyłem o co chodzi – były to prawdopodobnie uprowadzone dzieci z Jugosławii. I nikt mi nie powie, że to robił Kościół.

     Polubienie

  • peryskop 11 listopada 2011 o 8:44 pm

   @zbigniew dyżurny jak zwykle czuwa tu, żeby dokopać!

   …Niektóre mecze zostały już dokonane…

   Chodzi nie o „mecze” a „dopasowania”, leniuszku z Australii.
   Jak chcesz szerzyć dezorientację, to przyłóż się lepiej.

   Polubienie

 47. Stirlitz 11 listopada 2011 o 12:29 am

  teorie spiskowe nie są spiskowe , po wrzuceniu 2 artykułu społeczno-politycznego na stronę o charakterze pierwotnie komercyjnym , przy wejściach 100 na dzień , google usunęło reklamy z mojej strony. czyli :
  google interesują reklamy jedynie na kosmopolitycznych stronach sprzedażowych lub o byle czym na przykład o plotkach i ciuchach oraz debilskich portalach społeczn9ościowych jak na przykład elite.com lub grono.net

  inna sprawa że na Monitorze siedzą tez agenci , bo skąd google by tak szybko to wyłapała , 2 godziny od wrzuty artykułu

  Polubienie

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 12:38 am

   cofam , jednak mają problem techniczny bo nie chodzą tylko na chromie, ma Mozilli sie wyświetlają 🙂

   Polubienie

 48. pola 11 listopada 2011 o 12:39 am

  Wyróżnienie za zasługi dla integracji europejskiej zostanie wręczone 17 listopada w Berlinie. Według biura prasowego VDZ nagrodę w imieniu Tuska odbierze pełnomocnik premiera do spraw dialogu międzynarodowego Władysław Bartoszewski, a laudację wygłosi w przesłaniu wideo przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Barroso.

  „Donald Tusk pokazał, że suwerenne rozumienie własnego kraju i społeczeństwa można pogodzić z solidarną i proeuropejską polityką modernizacji. Dlatego tym wyróżnieniem chcemy podkreślić
  polityczne zaangażowanie Tuska na rzecz wspólnoty europejskiej i międzynarodowej” – powiedział dyrektor VDZ Wolfgang Fuerstner, cytowany w komunikacie organizacji wydawców
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/tusk-wyrozniony-przez-niemieckich-wydawcow-czasopism,1719917

  Polubienie

 49. pola 11 listopada 2011 o 12:53 am

  Jak czytam, wszyscy są gotowi, nasi, tamci, policja, straż miejska, kilkadziesiąt tysięcy ludzi spotka sie w tym samym miejcu i czasie. Nie ulega wątpliwości, ze lewactwo będzie usiłowało sprowokować zamieszki, żeby zrobić zgrabne ujęcia biednych, zamaskowanych lewicowców bitych przez prawicowych zbirów w postaci prof Bendera , czy Bartyzela. Po to zaprosili zadymiarzy z Antify, innego celu nie sposób się doszukać. Ciekawe, czy przyjdą tym razem te debile w pasiakach. A może wymyślą coś innego? Może by dla odmiany poubierali kufajki spod Kołymy? Albo drelichy Czerwonych Khmerów? Zdecydowanie bardziej im pasują.
  http://seawolf.salon24.pl/

  Polubienie

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 1:59 am

   myślę że Al-kaidy nie będzie z ruchu Palibaby , że nikt nie będzie strzelał do patriotów , tak jak w Łodzi do pracownika biura PiS , jak by doszło do czegoś takiego to dymisja całego MSWiA , i Komendanta Głównego Policji i szefa ABW

   Polubienie

 50. ana 11 listopada 2011 o 2:08 am

  ze strony projektu cheops…

  „Z ostatniej chwili:

  CEREMONIA 11.11.11
  (2011-11-10 22:20:30)

  10 listopada 2011 roku

  Kontrolę nad Płaskowyżem w Gizie przejęły władze wojskowe. Wszystkie zaplanowane na dzień 11 listopada spotkania i medytacje w Wielkiej Piramidzie w Gize zostały odwołane. Umundurowani wojskowi patrolują ulice i cały teren wokół Płaskowyżu. Zamknięte dla ruchu są ulice prowadzące na teren Piramid. Ogłoszono, że w dniu 11 listopada nie dostanie się tam żadna grupa. Sytuację taką wywołały protesty lokalnych grup, którym podsunięto nieprawdziwe informacje o rzekomej wizycie 1500 Żydów, którzy mieli „odprawiać modły“ w intencji „powrotu Żydów“ do Egiptu. W rezultacie uniemożliwiono wejście na teren Płaskowyżu w Gizie.

  Reakcja wojska usprawiedliwiana jest względami bezpieczeństwa.

  Warto zaznaczyć, że na Ceremonię wieczorną zgłosiło się przez biura turystyczne około 2000 osób. Rozczarowaniu uczestników towarzyszy utrata wiarygodności obecnych władz, które dopuściły do takiej sytuacji.

  O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.”

  Polubienie

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 3:24 am

   to było do przewidzenia , te zmiany byłyby nieprzewidziane … jeszcze po włożeniu tego kryształu faktycznie ludzie przestaliby walczyć , żołnierze rzuciliby broń :))) a więc al-kaida objęła ochronę piramid raz na zawsze

   Polubienie

 51. navajo88 11 listopada 2011 o 2:29 am

  Rozkaz Dnia :
  Dzisiaj udajemy się na demobstrację i bić !!! ,nie pytać ojca czy prać tylko bić !!!! a wieczorem macie się zameldować WSZYSCY ŻYWI I MARTWI !!!! u monitora i zdać realcję z krwawego dnia zadymy ! ZROZUMIANO !!!!!! Wykonać rozkaz !!!!!!
  hahahahahahahahahaha
  zartuję ,ale swoją drogą beńdzie ciekawie !!!!! hahahahahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 3:21 am

   co to jest za choroba , nie mogę patrzeć na Obame ???

   Polubienie

   • peryskop 11 listopada 2011 o 4:43 am

    Prawdopodobnie obawstręt łac. obafastidium.
    Przypadłość lekooporna, wywołuje ogólne wycieńczenie, w Europie nie jest jeszcze śmiertelna.
    Objawy: obawy, omamy, nudności, wymioty, skurcze powek, sporadycznie biegunka.
    Podjęto badania nad opracowaniem szczepionki.

    Polubienie

  • ciociababcia 11 listopada 2011 o 1:46 pm

   navajo88 – na taką okazję :

   Polubienie

   • navajo88 11 listopada 2011 o 3:47 pm

    Dzięki ciociababcia !!!!!

    Polubienie

 52. COCO 11 listopada 2011 o 5:35 am

  COCO DLACZEGO NIC NIE MOWICIE O KANARCH

  Polubienie

 53. COCO 11 listopada 2011 o 5:49 am

  COCO 4,6 kanary to co?pikus,chyba ze dalej bijemy piane,gdzie ci madrzy znawcy tematu-tzw.filozofowie chlopcsy od straszenia ciemnej i naiwnej trzody – przeciez przy 4.6 powinno sie oderwac polowa afryki i zalac pozostala czesc biednej ziemi – dzieki Bogu wasze prognozy sie nie spelniaja,oby tak dalej………..swiat jest piekny,tylko dla madrych i uczciwych ludzi………………………………………………..

  Polubienie