11 listopada 2011 – wydarzenia

Udało mi się uczestniczyć w Marszu Niepodległości, niedługo zamieszczę nagranie. Według mojej oceny brało w nim udział 20-30 tys osób. Oszacować to można było przez czas przemarszu – przez ulicę o szerokości 30m, która z łatwością mieściła 50 osób w jednym rzędzie. Potrzeba było co najmniej 20 minut żeby wszyscy ludzie przeszli – stąd to oszacowanie. 
W marszu brali udział głównie ludzie młodzi, ale nie brakowało też w średnim i starszym wieku. Nie była to więc żadna „hołota”.  Trasa marszu została zmieniona na skutek bezprawnej interwencji policji – była ona znana od dawna, a marsz był całkowicie legalny w tym dniu. To, że władze Warszawy uznały go za nielegalny jest nieistotne – 11 listopada jest Świętem Niepodległości – i tylko obcy okupant może uznać demonstrację patriotyzmu w tym dniu za nielegalną. Śmiem więc twierdzić, że władze Warszawy zachowały się jak władze Generalnej Guberni pod zarządem Hansa Franka.
Stąd więc też reakcja młodych ludzi, szczególnie w stosunku do kryminalnych mediów, które łżą jak z rękawa. Cel tych kłamstw jest jasny dla większości ludzi – chodzi o zniszczenie naszego kraju oraz ludobójstwo większości słowiańskiej ludności. To jest nie tylko moja opinia.
Czy młodzi ludzie zachowali się rozsądnie? Nie. Można to było pominąć milczeniem i nie wdawać się w bójki. Ale młodych ludzi, którzy tego dnia byli wyraźnie prowokowani, nie można przekonać do tego by nagle zamilknęli. Dlatego nastąpiły zamieszki i potyczki.  Można było tego uniknąć.
Nie podobało mi się natomiast kto szedł w pierwszych szeregach – ci sami ludzie, którzy od dawna próbują przejąć pałeczkę kontroli, ale nie reprezentują żadnego rozsądnego programu.
Dowodem na to jest fakt, że nikt nie kontrolował tego co się dzieje w Warszawie – a wystarczyłoby wysłać zwiad na inne demonstracje i informować o ich przebiegu i kierunku marszu.
Dlatego też wynikły nieporozumienia spowodowane, jak przypuszczam, przez dezinformatorów.
Ogólnie jednak mobilizacja ludności patriotycznej w tym dniu była rzeczą bardzo pozytywną. Zachowanie policji jeszcze przedyskutujemy, ale słusznie zajęła się bandytami zza granicy, którzy próbowali zniszczyć polską patriotyczną uroczystość.
==================================================
Proszę o zamieszczanie bieżących informacji o wydarzeniach w Polsce. Szczególnie interesuje nas to co się dzisiaj będzie dziać w Warszawie. W miarę możliwości będę uzupełniał ten wpis – z materiałami wideo, jeśli uda mi się je zdobyć. Mój wyjazd do Warszawy ma jednak charakter służbowy, więc nie obiecuję, że będę miał możliwość brać czynny udział w manifestacjach.

Reklamy

296 responses to “11 listopada 2011 – wydarzenia

 1. grawitacja44 11 listopada 2011 o 7:39 am

  Faszystowski amerykański rząd będzie kontrolował Google przez 20 lat!

  Google’owi udało się wynegocjować ugodę z Federalną Komisją Handlu. Oznacza to, że gigant będzie kontrolowany pod kątem ochrony prywatności przez służby federalne przez najbliższe 20 lat.
  Komisja stwierdziła, że Google jest pierwszą firmą w historii, której działania wymusiły tak rozbudowany program kontroli ochrony prywatności i przeprowadzania w tym kierunku audytów. Sam konflikt zaistniał w momencie premiery sieci społecznościowej Google Buzz, która bez zgody jej użytkowników upubliczniała listę ich kontaktów, w tym z poczty Gmail. Nieraz klientów, partnerów biznesowych, uczniów czy pacjentów.mieć tam profilu.
  Według zawartej ugody, Google musi informować o tym, jakie dane pobiera od użytkowników, musi pytać się o ich zgodę na ich pobieranie a także musi informować, które z tych danych są przekazywane partnerom biznesowym. Przez najbliższe 20 lat co dwa lata służby federalne będą przeprowadzać audyt, by sprawdzić, czy Google wywiązuje się ze swoich obowiązków.
  Usługa Google Buzz już nie istnieje. Jej miejsce zajęło Google+, które jest, póki co, chwalone za możliwości ochrony prywatności swoich użytkowników.

  ===============
  Fecebo i „inne Twitery” kontroluje CIA i klonoidy. Bardzo podejrzane bo z mojego punktu widzenia facebook jest toporny w obsludze i bardzo reklamowany typu „ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU”

  …..ODPOWIEM TAK >>> „fakof invigilacji”

  • grawitacja44 11 listopada 2011 o 7:46 am

   Pytanie – kiedy eSSmani uzyją broni … ? …

   • grawitacja44 11 listopada 2011 o 8:05 am

    Oni już użyli broni.
    ==============
    Galerie aktualności światowych:
    http://rense.com/1.mpicons/deesA1.htm
    http://rense.com/1.mpicons/deesA2.htm
    http://rense.com/1.mpicons/deesA3.htm

    • hjk 11 listopada 2011 o 12:32 pm

     widze, ze rense.com przestał byc wolnodostępny i trzeba jakiegoś hasła czy coś…?

     • Stirlitz 11 listopada 2011 o 1:14 pm

      Ameryka wrze , ruch oburzonych zajął całe stany i tego nie da się już zablokować bo w świadomości tej młodzieży pozostały te doświadczenia i beznadziejna reakcja dyktatora na 4 lata , czyli przemilczeć i wysłać pały

      • hjk 11 listopada 2011 o 4:37 pm

       jak piszą „protokoły” – wyznawcy kultu złotego cielca i miłośnicy lichwy są zdecydowani na wszystko…
       I dobrze by było, gdyby jacyś patrioci w siłach zbrojnych i innych formacjach porządkowych sympatyzowali z nimi i wymusili odpowiednie zmiany tam, a potem na całym świecie…

  • monitorpolski 11 listopada 2011 o 9:08 am

   Ustawcie sobie przeglądarkę na https://www.startpage.com/
   Ona przekierowujedo google, ale nie rejestruje waszego IP. I google nie ma szans na gromadzenia informacji o waszych nawykach. Poza tym sądzę, że warto zrobić spis dobrych stron i blogów i samemu założyć własną wyszukiwarkę.

   • alexirin 11 listopada 2011 o 10:12 am

    • kk7qq 11 listopada 2011 o 10:22 am

     alexirin-dzieki za wskazowki ,zrobione .

    • Annah. 11 listopada 2011 o 11:14 am

     w Windows 7,
     Panel sterowania – system i zabezpieczenia – zapoznaj się ze stanem komputera – zmień ustawienia centrum akcji – ustawianie programu jakości obsługi klienta – i dalej są już komunikaty te same

    • mi461 11 listopada 2011 o 5:39 pm

     alexirin, jak jest w starym window XP ? po otwarciu control panel? na co klikasz?

   • MamOczy 11 listopada 2011 o 3:58 pm

    Popieram , któregoś dnia mógłbyś zorganizować taką akcję by ludzie wklejali linki z ciekawymy stronami lub coś w tym stylu .

   • grawitacja44 11 listopada 2011 o 9:28 pm

    lub
    http://www.scroogle.org/scrappl8.html

    no cookies | no search-term records | access log deleted within 48 hours

  • zeebii 11 listopada 2011 o 1:38 pm

   @grawitacja.
   Google nie są monopolistą, i jest wiele innych wyszukiwarek. Niektóre z nich nie rejestrują adresów ip. Kilka z nich tu: http://wyszukiwarki.eart.cba.pl/

 2. Stanisław 11 listopada 2011 o 9:26 am

  Pamiętajcie Państwo by dziś wywiesić naszą flagę !

  • Ada 12 listopada 2011 o 12:04 am

   Wywiesilismy, na malej ulicy w centrum Warszawy tylko w mojej klatce wisialy trzy flagi. Nikt inny nie wywiesil.

 3. theaspartam 11 listopada 2011 o 10:21 am

  Trzecia Audycja Krzysztofa Jackowskiego w radiu Bez Cenzury 1-(11) http://www.youtube.com/watch?v=HM0hJqliAgc Jest mowa o wojnie,Iranie,Izraelu,upadku unii i polska się nie podniesie po upadku w listopadzie!

  • wwr 11 listopada 2011 o 12:58 pm

   Trzecia Audycja Krzysztofa Jackowskiego w radiu Bez Cenzury
   [audio src="http://radiobc.org/Audycje/Jackowski/sr_program_2011_11_10_20_03_161.mp3" /]

 4. PokójWam 11 listopada 2011 o 10:31 am

  Kontrolę nad Płaskowyżem w Gizie przejęły władze wojskowe. Wszystkie zaplanowane na dzień 11 listopada spotkania i medytacje w Wielkiej Piramidzie w Gize zostały odwołane. Umundurowani wojskowi patrolują ulice i cały teren wokół Płaskowyżu. Zamknięte dla ruchu są ulice prowadzące na teren Piramid. Ogłoszono, że w dniu 11 listopada nie dostanie się tam żadna grupa. Sytuację taką wywołały protesty lokalnych grup, którym podsunięto nieprawdziwe informacje o rzekomej wizycie 1500 Żydów, którzy mieli „odprawiać modły“ w intencji „powrotu Żydów“ do Egiptu. W rezultacie uniemożliwiono wejście na teren Płaskowyżu w Gizie.

  Reakcja wojska usprawiedliwiana jest względami bezpieczeństwa.

  Warto zaznaczyć, że na Ceremonię wieczorną zgłosiło się przez biura turystyczne około 2000 osób. Rozczarowaniu uczestników towarzyszy utrata wiarygodności obecnych władz, które dopuściły do takiej sytuacji.

  http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd

 5. Oszukać_przeznaczenie 11 listopada 2011 o 11:19 am

  Get Ready, Get Ready
  Szybka analiza co się stanie w listopadzie 2011. Jest to przełomowy miesiąc wszystko w nim się skończy i zacznie piekielna zemsta. Przyjrzyjmy się kilku wydarzeniom czy któreś może się wydarzyć w listopadzie czy któreś można przewidzieć. Na początek Illuminaci i ich karty. Weźmy pod uwagę dwie bardzo ciekawe time wrap http://www.omni.to/upload/illuminati-cards/time_warp.jpg czy z niej jakąś datę da się wyciągnąć ponieważ wszystko jest odwrócone zegar też odwracamy i mamy24 i 11 . Ponieważ nie ma miesiąca 24 wynika że będzie to listopad 24 . Teraz druga karta size the time http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/seize-the-time zarówno rączka jak i wskazówka są na 11. Wychodzi z nich 11 listopad ale czy na pewno, jest jeszcze dodatkowa informacja w postaci zegara słonecznego czyli może chodzić o 11 listopada ale w kalendarzu słonecznym juliańskim sprawdźmy http://calendar.zoznam.sk/julian_calendar-pl.php 11.11 w tym kalendarzu to 24 listopad w naszym gregoriańskim. 11.11.11 w juliańskim to 24.11.11 w naszym. Rok temu było wiekie halo że terroryści uderzą w święto dziękczynienia specjalne środki ostrożności wprowadzili czy tym razem to naprawdę się wydarzy w tym roku święto dziękczynienia przypada na 24 listopad. W filmie 2012 na domu jest również według mnie wskazówka jest tam 11245 czyli listopad 24 koniec 5 epoki. Pójdźmy dalej co z operacją blackjack i dlaczego 9.11.11 nic się nie wydarzyło ta data jest na tym slajdzie http://www.telegraph.co.uk/culture/4613223/Blackjack-Part-5.html?image=7 według mnie ta data oznacza datę testu który przeprowadzili a który puszczony zostanie jak to wydarzy się naprawdę ale kiedy to się wydarzy moim zdaniem wskazówka jest w nazwie operacji blackjack – 21 czyli 21 dni później czyli 30 listopada 2011. Czy coś jeszcze wskazuje na datę 30 listopad że wybuchną bomby nuklearne myslę że tak pamiętacie simpsonów wybuch nuklearny w mieście zegar na którym wskazówki są na 6 i 11 nie chodzi tu o 6.11 wskazówka na 6 to 30 min czyli wychodzi 30.11. Jeden człowiek uważa że odczytał z biblli datę 30 listopad jako datę 3 wojny światowej http://www.youtube.com/watch?v=00VOEnMAScQ Według mnie 24 listopada będzie potężne trzęsienie na całej ziemi a 30 listopada false flage i 3 wojna światowa atak na Iran. Wystarczy zobaczyć że coś się szykuję w stosunku do iranu. W kalendarzu żydowskim jest to dzień
  57, 27.5772 Myślę że tuż przed 24 listopada 22 i 23 również coś złego się wydarzy.

  • czas nie czeka 11 listopada 2011 o 11:30 am

   Indywidualny świat paranoika jest jak dżungla ,a on w niej widzi co chce .
   Dzielisz się swoim stanem chorobowym ,czy innym chcesz robić bałagan w głowie takimi komentarzami ?

   • obrus 11 listopada 2011 o 3:20 pm

    dokładnie…

   • rudens 11 listopada 2011 o 8:50 pm

    Lepiej nie dzielić się opiniami wcale? To po co jest to forum? Ja z chęcią czytam takie komentarze. Nikt nie robi nimi nikomu burdelu w głowie ani nikogo nie straszy. Jeśli boicie się nadchodzącej przyszłości to po prostu stąd zmykajcie i oglądajcie skrzynki dla idiotów. Tam jest poprawnie i optymistycznie.

    • sebecx 11 listopada 2011 o 9:27 pm

     popieram..

  • lowca 11 listopada 2011 o 11:43 am

   Obejrzyjcie film „Unknown” („Tożsamość”) (2011)

   Akcja filmu dzieje się w Berlinie , w … listopadzie 2011 (od 20.11.11 gdy przybywa do Berlina, ulega wypadkowi i budzi się ze śpiączki … w czwartek 24.11.2011 w Święto Dziękczynienia).

   Wcześniej 27.08.2011 bohater filmu podkłada bombę, która ma wybuchnąć … za 3 miesiące , w listopadzie.

   Film pełen cyfr i dat, w sam raz dla poszukiwaczy tajemnic.

   I jeszcze jedno : 27.08.2011 pierwszy raz w historii zamknięto metro. Gdzie? Poszukajcie.

   • MamOczy 11 listopada 2011 o 4:17 pm

    W Nowym Jorku zamknęli metro w czasie tego ”tajfunu” .

   • vortex 11 listopada 2011 o 8:15 pm

    Zastanawia mnie ten symbol na tym bryloczku ktory wisi na lusterku w taxi ?

  • hjk 11 listopada 2011 o 12:45 pm

   jedynie w lublinie na bilbordach jest takli plakat z wielką datą 24.11 i napisem, ze „coś się urodzi”, ale to pewnie otwarcie jakiejś galerii handlowej czy coś w tym stylu…

   • junixy 11 listopada 2011 o 2:03 pm

    Może urodzi się moje dziecko 😉 jeśli przyjąć, ze termin mam na przełom listopada i grudnia, to może być w każdej chwili 🙂

    • hjk 11 listopada 2011 o 4:33 pm

     pzejeżdzałem przez miasto i dokładnie napis brzmi – ” 24.11 narodzi się coś extra”…
     A może to ty zasponsorowałes te billbordy 🙂
     W kązdym razie wszystkiego najlepszego dla Was i dziecięcia – jak tak to niech się narodzi 24.11 i będzie extra!

     • junixy 11 listopada 2011 o 7:24 pm

      Chciałabym mieć taki gest 🙂 ale nie stać mnie.
      Dziękuję, jak będzie ta data, dam znać! Będziesz takim niby-wujkiem chrzestnym 😉

    • Tyszkownicajest6grudnia 11 listopada 2011 o 5:18 pm

     kiedy sobie naruchacie kolejne dziecko króliki?

     • sebecx 11 listopada 2011 o 9:36 pm

      a ty co?… blogi się ku.rwa pomyliłO? ..na „bezdzietnych” się brandzluj .. dobrze, że tacy jak ty sami się skazujecie na wymarcie.. ku uciesze pejsaków…

  • lowca 11 listopada 2011 o 2:55 pm

   Obejrzyjcie „Unknown” („Tożsamość” – 2011).

   Film pełen dat i liczb.

   m.in. 27.08.2011 (poszukajcie co wydarzyło się w tym dniu tzw. realu)
   20.11.2011 , 24.11.2011 … itd.

 6. Lutek 11 listopada 2011 o 12:02 pm

  Dla tych, którzy mają stałe łącze – reżymowa TVP INFO na żywo:

  http://tvp.info/tvp-info-online/wideo/on-air/526478

  Wiele odtwarzaczy jest w stanie wyświetlać ten kanał po użyciu poniższego adresu:

  http://195.245.213.199/Ch0014?MSWMExt=.asf

  (ja używam Media Player Classic – małe wymagania systemowe, działa płynnie na bardzo starym laptopie).

  • vortex 11 listopada 2011 o 1:27 pm

   VLC player radzi sobie bez problemu.Dzieki.

   http://www.videolan.org/vlc/

 7. hjk 11 listopada 2011 o 12:53 pm

  zderzak łągiewki się przebił nieco;
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/unikalny-na-skale-swiatowa-wynalazek-polakow,1,4904200,wiadomosc.html

 8. AQQ 11 listopada 2011 o 1:53 pm

  http://biznes.onet.pl/najbardziej-wplywowi-ludzie-biznesu,18860,4903557,1,fotoreportaze-detal-galeria
  KTO MA WPŁYW NA POLSKĄ GOSPODARKĘ więc po co politycy, dopowiedzcie sobie sami, a swoją drogą na co zasługują te ciemne-typy?

 9. Stirlitz 11 listopada 2011 o 2:03 pm

  Tylko geniusz mógł to wymyślić ( Tusk ?, Schetyna ??? Komorowski ???) zrobić kogoś posłem ugrupowania -języczka u wagi sejmowej głosowań i mieć ciągle duże go haka na niego
  http://politykier.pl/kat,1025797,wid,13973554,wiadomosc.html?ticaid=5d5ce

 10. ana 11 listopada 2011 o 2:12 pm

  i się zaczyna…

  Zamieszki na Nowym Świecie 2011-11-11 12:54
  Grupa około 100 osób zaatakowała policjantów, po czym zabarykadowała się w kawiarni Nowy Wspaniały Świat.

  Jak podaje serwis tvnwarszawa.pl na ulicy Nowy Świat doszło do przepychanek. Grupa ok. 100 osób zaatakowała policjantów, a następnie zabarykadowała się w kawiarni Nowy Wspaniały Świat.

  Rzecznik Komendy Stołecznej Policji zapewnia, że sytuacja została opanowana.

  Jak ustalił portal Niezalezna.pl część osób biorących udział w ataku na policję to grupa niemieckich anarchistów, o których niemieckie służby specjalne piszą, że są zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa niemieckiego.

  Z relacji osób znajdujących się na Nowym Świecie wynika, że członkowie niemieckiej antify napadli na członków grup rekonstrukcyjnych i poważnie pobili młodego mężczyznę.

  Informacje potwierdza na Twitterze publicysta Cezary Gmyz.
  Z informacji, do których dotarł reporter Niezaleznej.pl wynika, że niemieccy anarchiści przyjechali dziś przed południem do Warszawy dwoma autokarami. Grupa ok. 100 osób była zamaskowana i wyposażona w kije bejsbolowe. Autokary zaparkowały w okolicy ul. Tamka, skąd anarchiści przeszli w stronę siedziby lewicowej „Krytyki Politycznej” na Nowym Świecie.

  http://niezalezna.pl/18819-zamieszki-na-nowym-swiecie

  • ana 11 listopada 2011 o 2:22 pm

   cały Nowy Świat zamknięty,

   to jakaś granda, gdzie są polskie służby wywiadu???
   powinni eskortować te autokary niemieckich anarchistów od samej granicy!

   ci anarchiści ujawnili się na nowym świecie, cała uwaga policji skupiona jest właśnie tu.
   a gdzie się nie ujawnili???????????????????
   zaatakują z zaskoczenia?

   • Stirlitz 11 listopada 2011 o 2:41 pm

    wygląda na to że polskie służby: ABW i wywiad wojskowy same chciało tej prowokacji, komuś potrzebna jest przelana krew dzisiaj ???????

    • elo 11 listopada 2011 o 2:57 pm

     Przez zamieszki na Nowym Świecie defilada wojskowa zmieniła trasę, z Nowego Świata w Świętokrzyską potem Jasną, Zgoda i do Alej Jerozolimskich

     • zenobiusz 11 listopada 2011 o 4:29 pm

      Większej hańby ,nuż chyba nie będzie,w dniu dzisiejszym.
      Każdy Polak,dowódca ,wydał by rozkaz ,bagnet na broń,i trasę kontynuował.
      Kto za to odpowie.???

      • hjk 11 listopada 2011 o 4:48 pm

       Władze warszawy podobno „zdelegalizowały” marsz niepodległości – tak podali w tvp info przed chwilą – jesli to prawda to rzeczywiście rychło w czas….
       To jest najwiekszy skandal, bo zamiast zdelegalizować i usunąć lewackie zgromadzenia, które zablokowały trase marszu, to tłamszą inicjatywę i organizację oddolną.
       Ale dobrze tyle, ze ludziom może spadną łuski z oczu i się moze ockną…
       Zaczyna się od delegalizacji marszu, zakończy się stanem wojennym jak za komuny…
       To tez pokazuje, kto nami rządzi zy lepiej, kto zagarnął władzę…

  • ana 11 listopada 2011 o 3:13 pm

   Dziennikarz „GP” zaatakowany przez lewaków 2011-11-11 13:57

   Dziennikarz „Gazety Polskiej” został zaatakowany przez grupę anarchistów przy pl. Konstytucji.

   Grupa zamaskowanych mężczyzn otoczyła dziennikarza „Gazety Polskiej” zadającego po niemiecku pytania przybyłym z Niemiec anarchistom. Mężczyźni początkowo wzięli dziennikarza za funkcjonariusza policji, popychali go i szarpali, a następnie dokonali jego „rewizji” i domagając się pokazania zrobionych im zdjęć.

   – Działali bardzo sprawnie, widać, że są wyszkoleni w takich akcjach. Otoczyło mnie około 15 – 16 wysokich, silnych mężczyzn. Tak, że policja nie miała nawet szansy zobaczyć, co się dzieje. W wulgarnych słowach zażądali po angielsku, bym oddał im zdjęcia. Kiedy odpowiedziałem, że po prostu przyszedłem na manifestację i nie jestem policjantem, nie uwierzyli. W pewnym momencie to rzeczywiście wyglądało groźnie i zacząłem bać się o siebie. Zresztą na naszą policję chyba i tak nie mógłbym liczyć. Gdy przez Plac Konstytucji, gdzie zgromadzili się uczestnicy lewicowej manifestacji, przechodziło kilku narodowców, anarchiści pobiegli w ich kierunku. Policja zupełnie nie panowała nad sytuacją – opowiada Niezaleznej. pl zaatakowany dziennikarz „Gazety Polskiej”.

   Gdy jeden z zamaskowanych mężczyzn dał wreszcie znak pozostałym, że dziennikarz „Gazety Polskiej” nie jest policjantem, anarchiści wypuścili go obrzucając wulgarnymi wyzwiskami i każąc się natychmiast oddalić.

   http://niezalezna.pl/18823-dziennikarz-%E2%80%9Egp%E2%80%9D-zaatakowany-przez-lewakow

   • O Rezsz 11 listopada 2011 o 4:18 pm

    Lewactwo jakie jest każdy widzi … a nasi ich silą spokoju załatwią.
    Zapraszali komuchów w czasach wojny o niepodległość Polski, zapraszają i dziś.
    I to jeszcze Niemców.
    Gdyby mieli uczucia wyższe i zdolność odczuwania wstydu spalili by się w ciągu sekundy.
    Niestety to kukły nie ludzie.
    Atakują na wszystkich frontach. Znalazłem coś takiego.
    http://wpolityce.pl/artykuly/17217-marian-pilka-atak-kpp-dzis-ta-komunistyczna-mentalnosc-odzywa-z-cala-moca

    • Ktoś 11 listopada 2011 o 10:56 pm

     W okresie międzywojennym żydowskie bojówki na kresach prowadziły podobna do dzisiejszej politykę autopromocji międzysąsiedzkiego współżycia. Wtedy każda z licznych żydowskich partii w Sejmie miała własna przybudówkę bandziorów do prowadzenia „właściwej” polityki regionalnej. Sytuacja się dziś powtarza ale kiedyś policja zrozumie, że jak nie będzie do tych nazistowsko-syjonistycznej swołoczy strzelać z ostrej amunicji to oni już wkrótce urządzą im – policjantom i ich rodzinom – Katyń bis bo do tego lewactwo w Polsce w polecenia londyńskich wichrzycieli dąży.

     • monitorpolski 12 listopada 2011 o 2:11 am

      Nie, strzelanie z ostrej amunicji do chuliganów byłoby naszą klęską – z wielu powodów – moralnych i politycznych. Akcja aresztowania była najlepszym rozwiązaniem. Powinny być bardzo wysokie grzywny i zakaz wjazdu do Polski. Można też wydać europejski nakaz aresztowania. Długi też można wyegzekwować, nawet w Niemczech.

  • Ktoś 11 listopada 2011 o 10:51 pm

   Organizatorzy „Marszu Niepodległości” złożyli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez zwoływanych pod patronatem GW bandziorów z yewropejskich kibuców czy tez to olali? Teraz ten dokument jest ich jedyna obrona iż „chcieli pokojowo przemaszerować i byli zainteresowani niedopuszczeniem do nazistowsko-syjonistycznych rozrób.

 11. Nigel Farage o Polsce 11 listopada 2011 o 2:23 pm

  Nigel Farage mówi o Polsce i o „Niepodleglości” Polski :

  • hjk 11 listopada 2011 o 4:53 pm

   gdzieś było też po polsku…

 12. Nigel Farage o Polsce 11 listopada 2011 o 2:24 pm

  Nigel Farage mówi o Polsce i o „niepodleglości” Polski.

  • O Rezsz 11 listopada 2011 o 4:10 pm

   Ktoś musi skoro nasi „magnaci” oddali suwerenność jak wieki temu ich mentalni przodkowie!.

 13. OlO 11 listopada 2011 o 2:35 pm

  „Z Archiwum Jasnowidza” wypowiedź Krzysztofa Jackowskiego
  http://radiobc.pl/archiwum/

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 2:43 pm

   Marsz Niepodległości LIVE
   http://www.livestream.com/nowyekrantv

 14. Konrad 11 listopada 2011 o 3:26 pm

  http://www.coasttocoastam.com/show/2011/11/10
  Wysluchaj tego wywiadu z ludzmi ktorzy byli na Marsie i spotkali nawet prezydenta Obame. Wyglada jak zart a wszystko jest prawda. Czesc Programu Darpa’s – Project Pegasus

  • hjk 11 listopada 2011 o 5:16 pm

   prosta konstrukcja zastępująca helikoptery – produkt 3 ludzi – amatorów
   http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2057423/Multicopter-1-man-flying-space-hopper-air-car-future.html

   • O Rzesz 11 listopada 2011 o 10:05 pm

    To się nazywa modelarstwo ekstremalne!. 🙂

    • hjk 12 listopada 2011 o 1:08 am

     amatoró w sensie niezwiązanych z przemysłem, ale w swoim fachu to profesjonalisci (fizyk i autor oprogramowania) a jeden lotniarz czy szybownik…

  • vortex 11 listopada 2011 o 5:44 pm

   Baju baju bedziem w raju.Nikt nigdzie nie byl.Nie jest to mozliwe jak na razie.

   • hjk 11 listopada 2011 o 9:03 pm

    Dziś moze już dysponują odpowiednimi technikami, by rozwiązać różne problemy z tym związane, ale w czasach Apollo to z duża pewnością faktycznie było niemożliwe i jest to chyba jedno z największych oszustw medialno – politycznych…

   • peryskop 11 listopada 2011 o 10:57 pm

    @vortex – masz rację.
    A te marsjańskie baju baju ma za zadanie relatywizację podboju kosmosu, na tle której bardziej „rzeczywiste” choć też trickowe „archiwalia ” z wypraw na Księżyc zyskują na wiarygodności.

    • monitorpolski 12 listopada 2011 o 2:13 am

     W najbliższym czasie zamieszczę niesamowite zdjęcia z Marsa. Ciekawe jak to wytłumaczycie? Sądzę, że są dwa programy kosmiczne – oficjalny i nieoficjalny.

     • O Rzesz 12 listopada 2011 o 2:36 am

      Tak się mówi. Trzeba by jednak uwierzyć w niezwykłe wyprzedzenie oficjalnej technologii przez tą. „czarną” czy drugoplanową o wiele lat.
      Szacunki mówią od 50 do kilku tysięcy.
      W Nexusie był kiedyś artykuł o portalu teleportacyjnym umożliwiającym zaglądanie również w przyszłość, w jakichś określonych interwałach czasu (rezonans?).
      To tak niezwykłe że wydaje się czystym S.F. .
      No ale skoro sprawność termodynamiczna powyżej 100% jest dziś osiągalna (np. pompy/ grzejniki kawitacyjne) czy likwidowanie bezwładności (p. Łągiewka i jego wynalazki) to kto wie co jeszcze może być realne?.
      Fizycy łamią już sobie głowę nad niewdzięcznymi neutrinami które obalają teorię względności przekroczywszy prędkość światła w niedawnym eksperymencie.
      Przyszłość mogła by być naprawdę ciekawa, gdyby nie grupa zadufanych w sobie psychopatycznych dupków.

      • peryskop 12 listopada 2011 o 5:18 am

       Monitor : „… zamieszczę niesamowite zdjęcia z Marsa. Ciekawe jak to wytłumaczycie? Sądzę, że są dwa programy kosmiczne – oficjalny i nieoficjalny.”

       Jak to wytłumaczycie?
       Fotoshopping Pro De Lux!

       Dwa programy kosmiczne?
       Trzy, Monitor, trzy: (1) oficjalny, (2) nieoficjalny oraz (3) mistyfikowany.
       W tym (3a) literaturowo-medialny.

       @ORzesz – nie wierzę w bajki o „sekretnym” technologicznym wyprzedzeniu ponad kilka lat.

       Ten stan potwierdzają różne okoliczności np niezwykle zaawansowane techniki oraz metody okłamywania ludzi, mistyfikacja lądowań człowieka na Księżycu oraz liczne niepowodzenia w „podbijaniu kosmosu”, znaczna bezsilność w przypadku autentycznych wielkich awarii i katastrof, a wreszcie bardzo kiepska skuteczność nowoczesnych „smart weapons”, a nawet broni bakteriologicznych. A wreszcie kompromitacja w wojnie z Talibanami, od których ciemniejsi są podobno tylko ci z Białorusi i Albanii. No może jeszcze i tamci z Czadu i z Sierra Leone.

       Powie ktoś – bo nie chcą się ujawnić.
       Jak to? Przecież ujawnili – że „wyprzedzają” nas o kilkadziesiąt lat!!! Czy to nie jest wyprzedzenie?

       A póki co nie znamy istoty magnetyzmu, grawitacji i nie wiemy czym naprawdę jest ŻYCIE?

       Chociaż jaki@sbuk i @versus3 zaraz się tu zgłoszą z oświadczeniami, że oni wiedzą.

       • jakisbuk 12 listopada 2011 o 7:15 am

        wywolany do odpowiedzi odpowiedam – tak wyprzedzili 🙂 ale w tym wypadku sie z toba peryskop zgadzam – kilkanascie lat – to max o ktorym mozemy nie wiedziec – reszta to bajki

        a cala ta supertechnike USA mozna o kant dupy potluc – czego przyklady podales
        z niecierpliwoscia czekam na te „rewelacyjne” zdjecia z marasa o ktorych pisze monitor – podejrzewam ze bedzie na nich spacerujacy Obama – bo ktos juz tu na forum o tym pisal – no bedzie jazda ma maxa 🙂

       • monitorpolski 12 listopada 2011 o 12:07 pm

        Niekoniecznie, bowiem wygląda na to, że zdjęcia zostały zamazane, a specjalna technika potrafi wyłowić ukryte szczegóły. Tak jak z „misji” Apollo. Są poza tym nagrania stacji kosmicznych, które krążą daleko poza pasami Van Allena. Ja już to kiedyś wsadzałem.

      • jakisbuk 12 listopada 2011 o 7:04 am

       o rzesz – dorosnij 🙂 bo to o czym piszesz to jest SF

       • hjk 12 listopada 2011 o 9:53 am

        Podróże w czasie to bajania ludzi nie rozumiejących, czym naprawdę jest czas.

        A to tylko nasze odczucie i ujęcie poznawcze ruchów i zmian dokonujących się zarówno w środowisku jak i w nas samych. Czasem z powodu ‚desynchronizacji’ i oddawaniu się mniej czy bardziej intensywnym zajęciom emocjonalno – intelektualnym mamy niekiedy wrażenie, ze „czas wolniej albo szybciej nam płynie”.

        Tak naprawdę jest tylko to, co teraz, a przeszłość to to, co już było jako stany poprzedzające. Stany następujące to tzw. przyszłość. One dopiero nastąpią, aczkolwiek są uwarunkowane stanami zarówno obecnymi jak i przeszłymi.

        realnie rzecz ujmując „podróż w czasie” to byłoby „cofnięcie historii” lub „przyspieszenie historii” całego wszechświata, z równoczesnym „wyjeciem siebie” spod tych zmian, a potem odwrócenie tychże zmian, a to jest oczywistym nonsensem, gdyż coś takiego moze tylko Bóg, który jest wszechmocny.

        Co innego, jesli istnieje jakiś zapis przeszłości w postaci jakoś utrwalonych przeżyć i myśli ludzi żyjących kiedyś – np. śp. ks. prof. Sedlak sugerował, ze nasze mózgi wysyłają w przestrzeń fale elektromagnetyczne, a jeśli kosmos jest zamknięty, to gdzieś one muszą krążyć, a wiec dysponując odpowiednim sprzętem można by je odczytac -,w tym sensie byłaby „podróż wstecz”, ale tylko w sensie „TV”, tj.oglądania, „jak to było”.

        Z przyszłościa gorzej, bo to zakładałoby jakieś nadzwyczajne umiejętności poznawcze i przewidywanie, co kto planuje i na ile mu się uda, ale poniewaz rożnie moze być, więc to wszystko miałoby charakter czysto hipotetyczny. Przyszłosć zna tylko umysł o możliwościach nieskończonych, a tym jest Bóg, jednak ponieważ jest on zarazem wszechmony, może On ją modyfikować wedle woli.
        Zatem i tak prawdopodobnie u Niego są to „możliwe wszechświaty”, które On widzi jako możliwe ze wzgledu na wolność woli ludzi i wielość możliwości, jakie przed nimi stoją.
        Także tych nadprzyrodzonych, wynikających z modlitw ludzi i cudownych interwencji Boga. Jedynie co jest pewne to to, co ludziom objawił jako wynik tego, co postanowione przez Niego odwiecznie i niezmiennie.
        W tym stanie rzeczy mówienie o podróżach w czasie to kompletny nonsens i złudzenie.

        • O Rzesz 12 listopada 2011 o 2:07 pm

         Spekulujesz, hjk, a wystarczy poczytać fizyków kwantowych i ezoteryków a potem zajrzeć do własnego wnętrza.
         Podróż fizyczna przez czas jako taki jest nonsensem. Jest niemożliwa.
         Jedyne co ją umożliwia to transfer informacji poprzez źródło mocy (Boga – podaję dla lepszej identyfikacji pojęć) z którym wszystko ma połączenie.
         Umożliwia „wskoczenie” w dowolny punkt Pola Nieskończonych Możliwości (wielowymiarowego Multi-wszechświata) i materializację z lokalnej energii przestrzeni.
         Zasada zachowania energii nadal egzystuje w takim otwartym (z naszego punktu widzenia) układzie współrzędnych bo najpierw ciało musi się zamienić w energię w punkcie w którym jest w danej chwili.
         Ta energia jest jednak przekazywana dalej niż nasz lokalny układ odniesienia. Taki obiekt znika szybciej niż trwa mgnienie oka.
         To się nazywa teleportacja.
         Od ciebie zależy wybór współrzędnych.

         A wybierać można wielowymiarowo więc i „podróż temporalna” jest wtedy możliwa.
         Jeśli zrobisz to nieumiejętnie wylądujesz na dnie oceanu i wtedy dopadną cię efekty wpływu „fizyki klasycznej”.
         Możesz wpływać na bieżące wydarzenia ale powodując tzw. „paradoksy” w istocie tworzysz nową gałąź teraźniejszości. W innym wymiarze.
         Mogą one powstawać dowolnie.
         Czy zostaną wykorzystane przez nas zależy tylko od naszego zachowania.
         Tym jest właśnie Pole Nieskończonych Możliwości i definicja teraźniejszości.
         To my jesteśmy „surferami” którzy zarówno serfują na fali jak też ją tworzą. Stąd wrażenie „upływu czasu” czyli tworzenie układu odniesienia : Wczoraj- Dziś – Jutro.
         Podróżując przez „czas” i „przestrzeń” zachowujesz świadomość bo nie jest ona generowana przez mózg a jest ulokowana poza wymiarami jakie odbieramy naszymi zmysłami.

         Mózg jest jedynie nadprzewodzącym w temperaturze „pokojowej” odbiornikiem sygnału, w połączeniu z resztą ciała zaś jest złożonym urządzeniem peryferyjnym otrzymującym komendy z jednostki centralnej jaką jest nasza dusza i jej bieżący podprogram czyli nasza aktualna osobowość.

         Neutrina które ostatnio oskarża się o lot nadświetlny w rzeczywistości wykazały się, prawdopodobnie, stanem splątania pozwalającym na przesłanie informacji o sobie w inne miejsce z szybkością inną niż dotychczas to obserwowano.
         Może stworzono warunki do przeskoku podprzestrzennego czyli wysłania informacji, nie wiedząc o tym.
         Naukowcy szukają wyjaśnień.

         W tej hipotezie jest wszystko.
         Jest miejsce i na wiarę i na materializm dialektyczny.
         Wszystko zależy od układu współrzędnych i zdolności sensorycznych ludzi oraz ich przekonań i intencji.
         Nad całością czuwa Najwyższy byśmy, eksperymentując, nie popsuli doskonałego mechanizmu jaki stworzył.

         To na tyle.
         Kto pierwszy napisze „O Rzesz nie p… głupot” ?!.

       • O Rzesz 12 listopada 2011 o 1:15 pm

        Co jest S.F. jakiś tam … wynalazki p.Łągiewki i nadświetlne neutrina?.
        O tym napisałem jako o konkrecie. To są fakty.
        Zweryfikowane lub będące w trakcie weryfikacji zdarzenia.
        Znasz definicję faktu?.
        Wyprzedzenie technologiczne Amerykanów … jest spekulacją.
        Przypuszczeniem zaledwie, wymagającym weryfikacji prawdziwości przesłanek.
        Ty już znasz, widzę, wszystkie odpowiedzi.
        Jesteś bogiem jak mniemam tylko jeszcze wyznawcy się na tobie nie poznali!.
        A może jesteś tylko zarozumiałym roztropkiem nieudolnie grającym rolę cynika.

        • Roma 12 listopada 2011 o 3:53 pm

         @ O Resz

         ja wiem o czym piszesz, takich jak ja jest więcej, i w tym nadzieja na pokonanie zła
         Jackowski twierdzi, że każdy człowiek ma dar tzw jasnowidzenia, tylko o tym nie wie.,
         bo wykorzystujemy nasz mózg w niewielkim procencie jego możliwości
         wg mnie przewidywanie przyszłości to jest ……… telepatia
         a zjawisko telepatii jest naukowo udowodnione i nikogo nie śmieszy
         (np badania telepatii między bliźniakmi rozdzielonymi)
         czyli zdolność odczytania informacji z mózgu innych ludzi,
         to jest umiejętność do współodczuwania, silnej empatii wobec innych ludzi
         w kościele ksiądz zwraca się do nas: Bracia i siostry, prawda ?
         bo my ludzie jesteśmy rodziną
         chodzi o dar współdczuwania wobec drugiegio człowieka,
         tak jak dziecko w brzuchu matki czuje to samo, co matka
         to jest dar widzenia przyszłości, bo jeśli coś jest planowane przez grupę ludzi,
         to oni o tym mówią między sobą oraz zwłaszcza … myślą o tym.
         Te ich myśli to jest informacja, bo myśl jest energią,
         więc osoby wrażliwe odczytują ich myśli w formie informacji.
         Jackowski pokreśla rolę czoła, bo czoło nasze jest jak radar.
         Ja to potwierdzam z własnego doświadczenia.
         Dzięki Jackowskiemu (poznałam go osobiście) zrozumiałam wiele mechanizmów,
         które czułam, ale nie umiałam nazwać, ani zrozumieć
         a dla sbuka i reszty drużyny AA dodam, że trzeba być wierzącym, mieć wysoki poziom duchowości, bardzo dobre intencje, wtedy ten dar się pojawia,
         więc wy nie należycie do klubu
         zgodnie z powyższym, wyników totolotka nie da śię przewidzieć właśnie dlatego,
         że decyduje maszyna
         i żadnej informacji w formie myśli=energii nasz mózgoradar nie może wyłapać
         dusza jest nieśmiertelna, więc nawet po śmierci człowiek może przekazywać informacje
         trzeba je tylko umieć odczytać, to właśnie umie Jackowski
         a ja się powoli trochę uczę

      • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 5:46 pm

       NO nie dupków, nie obrażajmy dupków. Tak naprawde dupkami to wszyscy jesteśmy gdyby na to spojrzeć z innej, odpowiedniej perspektywy. Nazwałbym ich „niedopieszczonymi bachorami” mimo wieku. BEHAWIORALNE BAHORY. „BOHORY POTWORY”, „NIEDOJEBY”, „NIETRYBY”, „FARFOCLE”, „KNYPLE”, „TRUPLE”, „MIEKKIE WACKI”, „”MIEKKO DUPCE” i tak dalej. OKreślenie dupki nie dla nich. Dupkiem jest ten co dał sie wydymać lub jest dymany (NIEDOSŁOWNIE !!!) – (przez system czyli – systematycznie !) tudzież FRAJER.

  • ARTUR 11 listopada 2011 o 11:08 pm

   Potrzebnych jest więcej informacji o programie i ludziach gdyż jest tak utajniony że nikt nie wierzy w jego istnienie .Tylko dostęp do tej wiedzy uchroni ludzi przed zniewoleniem i zagładą gdyż rządzący znając przyszłośc mogą likwidować nieposłuszne jednostki i całe społeczeństwa .

   • jakisbuk 12 listopada 2011 o 7:05 am

    terminator 5 🙂

    • hjk 12 listopada 2011 o 9:59 am

     Nie ma zadnej znajomosci przyszłosci, a jedynie prawdopodobieństwa zrealizowania się własnych planów i zamiarów w mniejszym czy większym zakresie, no chyba ze komuś coś objawia „wyższa inteligencja”, jednak też zalezy czyja – czy jest to Bóg, a wtedy mówimy o proroctwie, czy demon, który zwodzi ludzi…

 15. eltoro83 11 listopada 2011 o 3:27 pm

  Działam troszeczkę w ruchu kibicowskim i uwierzcie mi że służby specjalne doskonale wiedziały o tych anarchistach-samo Gówno Wyborcze namawiało ich do przyjazdu.Jest to marna prowokacja ze strony lewaków i tych z pod znaku multi-kulti.Najaważniejsze to nie dać się sprowokować ponieważ włądza tylko czeka na pretekst aby pałować patriotów.Najgorzej dziś będzie we Wrocławiu-ponieważ niemiaszków ma być około 500 plus polskie lewactwo-a na marszu patriotów ma być kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całej Polski w tym bardzo nastawione patriotycznie ruchy kibicowskie.A jak wiemy Wrocław jest bardziej Polski niż nam się wydaje.Najważniejsze to nie dać się sprowokować.Szkoda że przyszło nam żyć w czasach gdzie policja znowu jest po stronie włądzy innej odmienności niż po stronie prawdziwych Polaków.

  • O Rezsz 11 listopada 2011 o 4:28 pm

   Pewnie że wiedziały. To nigdy nie były i nie są nasze służby. Tak jak media, chadzają na pasku wiadomych manipulatorów rzeczywistości.
   Miło by jeszcze było gdyby kibice zbojkotowali występ reprezentacji PZPN.
   Im więcej upływa czasu tym bardziej zaczyna mnie dotykać decyzja o zlikwidowaniu godła narodowego na koszulkach.
   W pierwszej chwili kpiłem z chciwości sprzedawczyków rządzących tym państwem w państwie jednak zdarzenie to przekroczyło już granice dobrego smaku.
   Ministerstwo sportu powinno wstrzymać subwencje dla PZPN.

   • peryskop 12 listopada 2011 o 1:50 am

    0:2 z Włochami na inaugurację 6tkowej piłeczki pana prezesa PZPN to pomruk z nieba!

    Masz rację ORzesz. Kilka meczy z bojkotem kibiców i Białe Orzełki powrócą na koszulki.

    • hjk 12 listopada 2011 o 9:20 am

     u Antymaterialnego fajny koment o meczu, myślę, ze te kilka zdań oddaje istotę rzeczy – stan naszego futbolu i chyba każdy, kto trochę się interesuje wie, że taka jest prawda:
     „Mam kolegę, który grał razem z Kubą Błaszczykowskim w młodzieżówce. Jego opinia o nim. Zupełnie przeciętny i niczym nie wyróżniający się zawodnik, byli zdecydowanie lepsi od niego. Gdyby nie pomoc wujka Jerzego Brzęczka niewiele by osiągnął…………… Jeżeli tacy przeciętni zawodnicy jak Kuba są uważani za gwiazdy, to co by było gdyby prawdziwym, zdolnym piłkarzom umożliwić prawidłowy rozwój ich talentu……………….”
     http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37226,karniak

 16. FAKIR 11 listopada 2011 o 3:42 pm

  11.11.11

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37160,dwie-drogi

 17. Konrad 11 listopada 2011 o 4:23 pm

 18. waryjat 11 listopada 2011 o 4:26 pm

  Grupka 20-30 osób pewnie zwolnionych warunkowo z więzień działa „bardzo dobrze” dla reżimu.

 19. MamOczy 11 listopada 2011 o 4:33 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Starcia-na-ulicach-Warszawy-policja-uzyla-gazu-lzawiacego,wid,13979026,wiadomosc.html?ticaid=1d5d0

  Pierwsze zamieszki i próba prowokacji .

 20. zenobiusz 11 listopada 2011 o 4:37 pm

  Jak relacjonuje reporter portalu Niezależna.pl, już wcześniej wzdłuż ulicy Marszałkowskiej od placu Konstytucji do ul. Wilczej ustawił się szpaler Kolorowej Niepodległej, grupa zamaskowanych mężczyzn uzbrojona w kije baseballowe, butelki z farbą, kamienie i ciężkie przedmioty. Zgromadzenie przypomina regularną bojówkę.

  Każdy, kto pojawia się w okolicy w barwach narodowych, natychmiast jest atakowany i obrzucany stekiem wyzwisk.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/11/niemieccy-anarchisci-przyjechali-dzis-przed-poludniem-do-warszawy-dwoma-autokarami-grupa-ok-100-osob-byla-zamaskowana-i-wyposazona-w-kije-bejsbolowe-autokary-zaparkowaly-w-okolicy-ul-tamka-skad-an/comment-page-1/#comment-37086

  • Grafik/Policjant 12 listopada 2011 o 12:46 am

   no tak ale wy ciagle macie pretensje do policji która broniła waszej dupy. to że powstał chaos to wina prowokatorów, a wy niestety straciliście rachubę kto jest po waszej stronie.

   • hjk 12 listopada 2011 o 1:10 am

    Napisz coś jako insider, moze masz niusy od znajomych,,,

    • peryskop 12 listopada 2011 o 5:25 am

     @Grafik/Policjant: „… a wy niestety straciliście rachubę kto jest po waszej stronie.”

     Masz rację.
     A ponieważ czasem jesteś tu jako @Grafik/Policjant, ale czasem tylko jako @Grafik, to wtedy nie wiemy co robi Policjant – i czy obaj stoicie po naszej stronie. Stąd dodatkowy chaos lokalny.

 21. theaspartam 11 listopada 2011 o 4:39 pm

  Zdelegalizowali marsz Niepodległości !!!!!!!!!!!

  • O Rezsz 11 listopada 2011 o 4:44 pm

   No to na sto procent chcą zamieszek. Karty iluminatów nadal „się kłaniają”.

  • Lutek 11 listopada 2011 o 4:55 pm

   Wygląda na to, że to plotka. Zdementowana przez stołeczny ratusz.

   • O Rezsz 11 listopada 2011 o 5:27 pm

    W takim razie już wiemy na czym polega „misyjność” TVP.
    Dezinformacja i przemilczanie.
    Ani razu, jak dotąd, nie zająknęli się o sprowadzeniu niemieckich lewaków przez naszych czerwonych „patriotów”.
    Mówiono jedynie ogólnie o grupach „chuliganów”.
    Jak za komuny. Nic się nie zmieniło, oprócz techniki przekazu dezinformacji.

    • Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:32 pm

     http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt pisać maile z żądaniami wyjaśnienie kto kazał kłamać , ja juz napisałem , potrzeba z 50-100 maili

     • peryskop 12 listopada 2011 o 5:54 am

      Na pasku w tvp.(DEZ)info:
      W zamieszkach przy Marszu Niepodległości rannych zostało 40 policjantów.

      A przecież podobno „Marsz Niepodległości” bez ekscesów dotarł do pomnika R . Dmowskiego!

      Czy nie powinno być:
      „W zamieszkach z okazji festynu Kolorowej Blokady rannych zostało 40 policjantów”?

      • jakisbuk 12 listopada 2011 o 7:30 am

       a ja nie ogladam TV i nie mam takich problemow jak ty 🙂
       chcesz byc szcześliwy ? – Zredukuj swoje potrzeby. Ogranicz swój dobytek. Żyj prosto, myśl szlachetnie.

       • jakisbuk 12 listopada 2011 o 7:43 am

        ps. przypominam rownież 8 przykazanie – „Nie mów fałszywego Świadectwa przeciw bliźniemu swemu”
        bo ktos sie może wkurzyc 🙂 a kary jakie On stosuje sa dość niewspolmiernie wg dzisiejszych standardów 🙂

 22. elo 11 listopada 2011 o 4:41 pm

  Marsz już zdążył dojść do Trasy Łazienkowskiej i został zdelegalizowany!! Co za beznadziejna decyzja, dopiero teraz się zacznie bitwa z policja! Winę się zwali na patriotów i kibiców oczywiście…

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 4:50 pm

   @elo to dezinformacja, Marsz idzie spokojnie Puławską (relacja posła Zawiszy telefonicznie z redaktor z TVP http://tvp.info/tvp-info-online/wideo/on-air/526478 , a na Konstytucji to prowokacja służb zagranicznych w celu wywołania zamieszek w warszawie i przelewu krwi, śledztwo musi wyjaśnić jakie ośrodki szpiegowskie to wywołały

 23. zenobiusz 11 listopada 2011 o 4:56 pm

  Sprzeczne informacje docierają na temat Marszu Niepodległości. Według niektórych marsz jest kontynuowany i przebiega w pokojowej atmosferze, a według innych marsz został zdelegalizowany, a jego uczestnicy biorą udział w zamieszkach.

  Współorganizator Marszu Niepodległości Artur Zawisza, zapewnia, że uczestnicy marszu idą spokojnie w asyście policji i przedstawicieli władz miasta i znajdują się w okolicach ul. Puławskiej. Organizatorzy Marszu Niepodległości odcinają się od podających się za uczestników marszu agresywnych osób, które biorą udział w zamieszkach w centrum Warszawy.

  Artur Zawisza tłumaczy, że Marsz Niepodległości ze względów bezpieczeństwa musiał zmienić trasę.

  Tymczasem media przekazują informację o tym, że władze warszawy podjęły decyzję o delegalizacji Marszu Niepodległości.

  http://niezalezna.pl/18829-zamieszanie-wokol-marszu-niepodleglosci

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:00 pm

   Przed chwilą podali ze jest legalny czyli widać ze szpiedzy chcieli doprowadzić do „zamachów w Warszawie ” bo użyli skutecznych działań dezinformacyjnych , jednakże mądrość organizatora (Adam Zawisza Armia Krajowa) zniszczyła te plany

   • hjk 11 listopada 2011 o 6:19 pm

    może też jakies służby sprowadziły quasi – „patriotów” i lewaków, zeby dostarczyć pretekstu do bojów…

    • peryskop 11 listopada 2011 o 11:12 pm

     Na TVP.INFO był kadr z Placu Konstytucji robiony zza pleców dresiarzy rozwalających barierki (a więc kamerzysta stał wśród zadymiarzy), potem z tego samego ujęcia podobne sceny „niepokojów” z polewaczkami w oddali.

     I nagle w kadr wszedł ubek-koordynator, ok 50-tki, ze słuchawką w uchu i nie zdłążył przejść gdy realizator przełączył na inny obraz. Ta sytuacja sugeruje, że zadymiarze mieli po swojej stronie przedstawicieli tych państwowych mediów oraz koordynatorów zdalnie sterowanych.

 24. theaspartam 11 listopada 2011 o 4:56 pm

  Propaganda na maksa aż krew się gotuje,wysłuchajcie wypowiedzi Komorowskiego przed marszem i wszystko jasne(nie świętujmy dnia niepodległości)

 25. Stirlitz 11 listopada 2011 o 4:57 pm

  Marsz jest legalny do godziny 20 :00 podała Prezydent Warszawy

 26. ggg 11 listopada 2011 o 5:08 pm

  babka na TVP Info ciage nawoluje do delegalizacji marszu i wypowiada sie w tonie, ze uczestnicy marszu walcza z policja. Zero slowa, ze to niemieckie lewackie bojowki zaczely zamieszki.

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:10 pm

   pewnie obiecali jej z 10 000 premi za obsługe na wizji tego marszu

  • Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 5:24 pm

   na tvn 24 rozmowa dziennikarza z policyjnym komisarzem…. – pan policjant kilkakrotnie stwierdzał „zaatakowano POLSKĄ POLICJĘ, złamano POLSKIE PRAWO”… i tyle; jestem wyczulony na słowa… zapewne jest tak, że policjanci sa wcurwieni, ze ich (także) Niemcy obrzucili kamieniami, ale na razie moga powiedziec tylko tyle; zapowiada sie ciekawy (informacyjnie) wieczór… – chyba sie lewacy przeliczyli…..

 27. Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:13 pm

  agenci prowokatorzy ze służb ( niemieckich , rosyjskich , semickich??? wywołali burdy na placu Konstytucji

 28. Stanisław 11 listopada 2011 o 5:21 pm

  Mam nadzieję że uczestnicy Marszu Niepodległości będą mieli jakieś materiały AV obrazujące zachowanie pomiotów lewackich tak by pokazać prowokatorów w pełnej krasie.

  • Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 5:32 pm

   ciekawie moze tez być, gdy policja zidentyfikuje zatrzymanych – ilu z nich ma niemieckie paszporty? mam nadzieję, że policyjni decydenci nie zapomna o tym, że sa równiez (i po pierwsze) Polakami – i nie beda ukrywali tych informacji

   • dancer1 12 listopada 2011 o 2:44 am

    no niestety już ukrywają bo wystąpił jeden w „WSI 24” i na pytanie o Niemców wykręcił sianem jak gumowiec

 29. Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:30 pm

  http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt

  pisać maile do TVP Info że kłamią na antenie

  • waryjat 11 listopada 2011 o 6:17 pm

   I pisać że to ostania wpłata abonamentowa na tą stację, chociaż i tak większość dochodów czerpią z reklam, ale może ich ruszy.

 30. ggg 11 listopada 2011 o 5:40 pm

  przed chwila w TVP chyba ktos z policji podal informacje, ze zlapali ta grupke niemcow (chociaz jedno dobre info). Ale najpierw byla mowa o starciach z uczestnikami marszu.. Wtedy babka nie wchodzila w slowo ale jak byla mowa o niemcach to probowala co chwile wejsc w slowo i zaklocic wypowiedz

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:41 pm

   to masz dowód ze dziennikarze nie są narodowości polskiej , 🙂

   • Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 5:44 pm

    właśnie przelączyłem na tvp info, zasugerowany waszymi podpowiedziami… slucham tej pipy… jeszcze za krótko, żeby wyrobic sobie zdanie, ale… cuchnie mi sposób prowadzenia tej audycji przez pania redaktor…..

    • Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:46 pm

     napisz maila ze skarga to bierny legalny sposób oporu , jak zablokujemy im skrzynkę to sobie pomyślą o naszej sile

  • nikt 11 listopada 2011 o 6:13 pm

   http://tvp.info/tvp-info-online/wideo/on-air/52647 -nie mogę strawić tej prowadzącej. Pan z brodą Grzegorz jakiś tam, który był jej gościem(siakiś „ekspert” od terrorystów) nie omieszkał wtrącić tekstu o Łukaszence. Chodziło o to żeby „polaczki” po pierwsze uwierzyły, że policja zrobiła wielką łaskę prosząc przez 15 minut o spokój uczestników marszu bo gdybyśmy byli na Białorusi Łukaszenka rozprawiłby się inaczej z „brutalami” z marszu. a po drugie utrwalenie przekonania, że Łukaszenka jest beeee.Przecież to czysta manipulacja, rodzaj przekazu (jak podprogowy). Transmisja z marszu a pan Grzesio wyskakuje „ni z gruszki ni z pietruszki” z prezydentem Białorusi!!! Pani prowadząca bezczelnie sugeruje, że organizatorzy marszu (notabene idący zupełnie inną ulicą) są świadomi tego co się działo gdzie indziej. Od 5 lat nie oglądałam telewizji(!!!) ale dziś „odpaliłam” http://tvp.info/tvp-info-online i już żałuję. Ciśnienie mi skacze ale jest jeden plus: po tym co usłyszałam mam jasność dlaczego ludzie są tak zaślepieni i głupi. Od kiedy mendia stały się wyrocznią ludzie zidiocieli, dali sobie wyprać mózgi, widzą co innego niż mówi dziennikarz ale i tak uwierzą jego słowom. Dziś białe jest białe ale jutro może się okazać, że „nieomylna tv” stwierdzi, że jednak białe jest czarne i że nigdy nie było inaczej a ciemna masa zatłucze cię jeśli zaprotestujesz.

 31. eltoro83 11 listopada 2011 o 5:44 pm

  I się kur.a znowu zaczyna.Chuligani przebrani w szaliki klubowe zaatakowali policję.Co za cymbały-żadne ugrupowanie kibicowskie nie dopuściłoby żeby grupa chłystków na własny koszt biła się z policją w takim dniu.Widzę że lewaki bawią się już w przebierańców przy oklaskach medialnych.Żal :/

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:47 pm

   dostali od kogoś po 200 pln za udział, inaczej tego nie widzę

 32. Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 5:46 pm

  teraz podają, że policja wzywa „kolorowych” do rozejścia sie z Marszałkowskiej, i jesli tego nie zrobia – grożą użyciem środków bezpośredniego przymusu… – no, nareszcie!!! niech pani Kazia Szczuka uważa na swoja „szóstą”!!!

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:51 pm

   http://internaut.nowyekran.pl/post/37169,niemcy-w-warszawie-relacja-na-zywo

   To jest kurna skandal , tym razem przesadzili i trzeba się postawić w poniedziałek na śledztwo w tej sprawie , a co najmniej wałkowi anie tematu przez miesiąc .
   ZĘBY GRUPĘ ŻOŁNIERZY MASZERUJĄCYCH NOWYM ŚWIATEM W DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI REKONSTRUUJĄCA WOJSKA NAPOLEOŃSKIE ZAATAKOWAŁY NIEMIECKIE BOJÓWKI ???????

  • ggg 11 listopada 2011 o 6:13 pm

   tez to slyszalem 🙂

 33. Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 5:48 pm

  kłamstwa Michnika wrzuć do śmietnika… pani redaktorka zacytowała okrzyki demonstrantów… – no, jeden mały plusik na jej konto…..

  • ggg 11 listopada 2011 o 6:14 pm

   tyle, ze ton jej wypowiedzi byl silnie drwiacy…

 34. vortex 11 listopada 2011 o 5:52 pm

  Dlaczego nie bedzie polskiego Orla na koszulkach reprezentacji Polski ? Podobno Komor wyjasnil .

  • Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 6:04 pm

   tej sprawy (braku orzełka na koszulkach) nie mozna odstawic i o niej zapomnieć; to taka kwestia z gatunku małych-wielkich, a w zasadzie najważniejszych; to ze Lato, to stary komuch – to powszechnie wiadomo; ale ze az tak tępy!!!?? to juz nawet jego ideowi pobratymcy, z KC PZPR, byli rozsądniejsi, gdy w latach 80-tych paru patentowanych durniów chciało wezwac na pomoc w ratowaniu socjalizmu przed Solidarnością – Niemiecka Armie Ludowa (czy jak sie to germansko-czerwone ścierwo z NRD nazywało) a towarzysze z KC na to: nie kufa, tylko nie Niemcy! jesli juz trzeba, to Pepiki, Kacapy, Rumuni – ale nie Szwaby!

  • Konarski 11 listopada 2011 o 6:21 pm

   Skoro Polską nie rządzą Polacy tylko obcy to czego się spodziewacie?

 35. Stirlitz 11 listopada 2011 o 5:58 pm

  Nie JEST BEZPIECZNIE MASZEROWAĆ Z FLAGĄ POLSKĄ W Warszawie
  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/przepychanki-w-stolicy-w-dzien-niepodleglosci-sa-ranni,1720230,3319

  • zenobiusz 11 listopada 2011 o 6:49 pm
   • zenobiusz 11 listopada 2011 o 6:50 pm


    Bo teraz w modzie są takie.

 36. waryjat 11 listopada 2011 o 6:23 pm

  Nie popieram aktów wandalizmu, ale ta wiadomość mnie dziwnie cieszy

  „17:17 – Na Placu na Rozdrożu podpalono wóz transmisyjny TVN24 – poinformował reporter stacji Arkadiusz Wierzuk. Jak dodał wcześniej przebito w samochodzie opony i próbowano go przewrócić.”

  • waryjat 11 listopada 2011 o 6:24 pm

   Aha zapomniałem dodać o ile nie podpalił to ktoś, kto miał taki rozkaz.

   • luxjacek 11 listopada 2011 o 7:17 pm

    Rewelacja,reżymowe mendia dostały małe wcirki:)

    • luxjacek 11 listopada 2011 o 7:36 pm

     Dziwne jakoś że obydwa samochody były jednej stacji (popularność kosztuje)

     • Bird2 11 listopada 2011 o 9:33 pm

      I dobrze. Nie ważne czy kazał go ktoś podpalić czy to mądry tłum zrobił. Niech Płoną razem z tą cholerną stacją!

      • luxjacek 11 listopada 2011 o 10:02 pm

       Święta prawda,ważne że są straty u przeciwników.

       • Stirlitz 11 listopada 2011 o 11:10 pm

        samochody mogly byc bardzo wysoko ubezpieczone

        • luxjacek 11 listopada 2011 o 11:38 pm

         A może tak jak WTC miesiąc wcześniej ubezpieczone na wysoką kwotę i od wszelkich wypadków:)

        • hjk 12 listopada 2011 o 1:15 am

         i teraz sobie kupia nowe,,,
         Tak samo jak wojsko wywołuje rózne konflikty by sie pozbyć starej broni…

 37. navajo88 11 listopada 2011 o 6:23 pm

  Kłania się rok Anno Domini 1980!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  J.M.H

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 6:49 pm

   @navajo polecam mega ciekawe jak Polski dyplomata robi szopkę w 11.11.11

   http://inwebscribis.salon24.pl/362820,burzliwy-dzien-11-listopada

 38. pola 11 listopada 2011 o 6:46 pm

  Właśnie oglądam info na TV Polsat został spalony wóz transmisyjny Polsatu i jeszcze jakiej innej stacji telewizyjnej tylko nie podają jakiej.

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 12:18 am

   Och, jak się tym przejąłem! Dobrze się palił?

   • luxjacek 12 listopada 2011 o 12:44 am

    Oj przestań monitor,nic cię nie ruszają takie informacje:)trochę radości choć raz do roku:)że antyPolacy dostali jakiekolwiek manto.

    • monitorpolski 12 listopada 2011 o 1:49 am

     Przecież pytam – czy dobrze się palił? Zimno było, przynajmniej taki pożytek…

  • luxjacek 12 listopada 2011 o 12:53 am

   Obydwa TVNowe jeden 24 a drugi warszawa

 39. szuwaxpl 11 listopada 2011 o 7:00 pm

  Mam nadzieję, że ktoś wrzuci jakiąś prawdziwą relację z warszawskiej ulicy ?
  To co widziałem w tewlizji indoktrynującej to wstyd, że w nazwie polska !

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 7:13 pm

   jest jasne ze zrobili prowokacje i się nie udała i dobrze , choć starcie jest bez wygranych

 40. zenobiusz 11 listopada 2011 o 7:12 pm

  /DECLARATION-RESTORE-THE-CONSTITUTIONAL-REPUBLIC
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/11/11-11-2011podsumowanienie-tylko-polskie/

 41. deotibigratia 11 listopada 2011 o 7:12 pm

  myśle że to podpalenie to nie prowokacja służb ale prawdziwy gest: symboliczne wskazanie mediów jako mącicieli i manipulatorów, tych którzy służąc mamonie i liżąc zadek władzy napuszczają naród na siebie

 42. Piotr 11 listopada 2011 o 7:15 pm

  • Grafik/Policjant 12 listopada 2011 o 12:55 am

   MOże jeszcze na piwo pójdziemy z tą prowokacyjną hołotą? ale oczywiście…To Policja broniąca konstytucji chciała źle…Ludzie jesteśmy takimi samymi ludźmi jak wy…ale są pewne granice prawne których nie możecie, nie możemy przekraczać…

   • Grafik/Policjant 12 listopada 2011 o 12:56 am

    Nie widzicie KURWA TEJ PROWOKACJI!!?? Ze sttrony hołoty?

 43. Ania 11 listopada 2011 o 7:22 pm

  Ci zamaskowani z bejsbolami , przywiezieni autobusami to chyba funkcjonariusze……
  Bo kto to by mógł byc.
  Wszechpolacy i ultralewica to by się co najwyżej jak zwykle wyzwiskami obrzucili.
  Kurcze, tu od poczatku szło o rozkręcenie zadymy na 40 fajerek !

 44. eltoro83 11 listopada 2011 o 7:28 pm

  • Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 7:42 pm

   to jest test – ile zostało „cukru w cukrze”, ile polskości w Polakach, ile godności, a ile upodlenia, jak bardzo mocno można jeszcze napinać linkę, i kiedy pęknie, jak bardzo liczy sie spyża i działający telewizor, a jak bardzo – godnośc, duma, czlowieczenstwo, patriotyzm, humanizm…; nie wiem, czy „macherzy” przegrali, czy celowo spierniczyli te krecia robotę, ale mam wrażenie, ze gra toczy sie teraz naprawdę po bandzie i niedługo rozpocznie sie prawdziwy the final countdown; a jaki będzie wynik? hmm.. albo wygramy, albo przegramy,… albo bedzie remis;-)

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 7:46 pm

   to sprawa dla Prokuratury

   • ggg 11 listopada 2011 o 8:01 pm

    dokladnie, nowyekran powinien zglosic to do prokuratury, ten z gazem za kratki

    • Annah. 11 listopada 2011 o 8:26 pm

     Z ŁŁgazem na kratki…dobre!

  • Grafik/Policjant 12 listopada 2011 o 12:58 am

   Kurwa MAĆ! Policja bije biednego manifestanta! ja Pierdole Gdyby nie Policja to wasze dzieci i rodziny były by poważnie zagrożone! Ale oczywiście nikt nie zauważa prowokacji za którą wyłożono grubą kasę prowokację nie ze strony POLICJI ZAZNACZAM! MUSIMY PRZESTRZEGAĆ PRAWA I KONSTYTUCJI KURWA!!

 45. Piotr 11 listopada 2011 o 7:33 pm

  • Piotr 11 listopada 2011 o 7:34 pm

   proszę o usunięcie…sorry za dubel

   • ggg 11 listopada 2011 o 7:53 pm

    ten co gazem zaatakowal jesli jest z policji powinien wyleciec z roboty i trafic za kratki

    • Stirlitz 11 listopada 2011 o 8:00 pm

     uważam że jakiś emeryt -patriota powinie zgłosić zawiadomienie na tych policjantów do Prokuratury za przekroczenie obowiązków ,

     • MamOczy 11 listopada 2011 o 8:49 pm

      No to mamy już państwo policyjne …

      A, co z tym marszem w USA?

  • maran 12 listopada 2011 o 3:26 am

   Co za bydlo. Takich to od razu na Syberie ,bez mozliwosci odwrotu.

 46. The Sign Painter 11 listopada 2011 o 7:45 pm

  Lewica policja bije: http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
  ====================================================
  M.P. Nie usuwam powtórzonych wpisów gdyż niszczy to strukturę komentarzy

  • The Sign Painter 11 listopada 2011 o 7:46 pm

   O, przepraszam. Nie zauważyłem, że link już jest wyżej. Proszę o usunięcie!

  • szuwaxpl 11 listopada 2011 o 8:14 pm

   Polcja = Milicja zomo

 47. Wasza Matka 11 listopada 2011 o 7:53 pm

  Dla mnie to czysta prowokacja ze strony Policji , bardzo prosilabym abyscie nie chodzili sami
  nie wdajcie sie w zadne bojowki , jestescie bezbronni i latwo mozna was bic a w tym uszkodzic na cale
  zycie a wowczas nie znajdziemy „winnych ” albo powiedza ze byliscie tam w zlym miejscu
  miejcie sie na bacznosci !
  Wasza Matka

 48. nowecant 11 listopada 2011 o 8:05 pm

  Do czego to doszło – niemieckie bojówki biją Polaków za to, że noszą polską flagę w swoim państwie!

  • Versus3 11 listopada 2011 o 11:53 pm

   To jest po prostu skandal. Wnukowie Nazi przyjechali do Warszawy bić patriotów z flagami. Skandal.

   • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 7:25 pm

    powiedzenie (zasada ) masonów żydlicznych : dziel i rządź !

    • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 8:24 pm

     Ups! Powyższe miało być jako „odpo” na post Mr.Monitora, ale do rzeczy. Najbardziej mnie rozbawiło choć nic tu do śmiechu, ale nazwę to ironią losu – niemieccy anty-faszyści przyjechali prać się z polskimi nazistami (faszystami), to jest ironia losu. Z drugiej strony, jakim prawem te mendy szwabskie przyjechały rozpieprzać nasze Narodowe Święto Niepodległości. Szwabscy zadymiarze na polskiej ziemi – toć to inwazja, DYWERSJA (dywersyfikacja – organizowanie dywersji) To jest GLIWICE GATE ‚ 39 !!!
     A i coś jeszcze, Szczecin – obchody były spokojne, może nie huczne ale z klasą. Była inscenizacja bitwy zorganizowanej przez chłopaków z grup rekonstrukcji historycznej i tak dalej, uroczyście oraz spokojny marsz. Dymów nie było z tego co zauważyłem. Za to Warszawa była centrum dymu – prowokacji na szeroką skale, łącznie z dziwacznym postępowanie psiarni, w niektórych sytuacjach wręcz zastanawiające………..

 49. Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 8:05 pm

  „Na pewno będzie zalecenie pana premiera, żeby karać zatrzymanych z całą bezwzględnością, bez względu na przynależność czy sympatie polityczne, czy narodowość.”
  Przepraszam was, ze zmuszony jestem zacytowac niejakiego p. Grasia – ale to – pro publico bono. Zwracam uwage na ostatnie słowo = „narodowość”. I teraz – pytanie i zgadywanka: ile jeszcze godzin/dni? bedziemy czekać, aż komuś z „nich” wreszcie przejdzie przez gardło słowo „Niemcy”? właśnie oglądam tvn-owski dziennik… prowadzący wydukał w pierwszej zapowiedzi, że wsród zadymiarzy były „osoby zagraniczne”…. ale w trakcie relacji – ani słowa więcej o „stranieri”….

 50. eltoro83 11 listopada 2011 o 8:10 pm

  A słyszycie dziennikarzy TVN-u tylko na to czekali-wszystko było szmirom grubymi nićmi szytą-chodziło tylko o to aby za pomocą prowokacyjnych samoistnie opłacanych akcji na niby ataki na policję zmienić teraz ustawę o całkowitym zakazie manifestacji jeżeli istnieje jakiekolwiek zagrożenie.A dla władzy zagrożenie istniej cały czas i będzie rosnąc-czytaj nawet strajk będzie nielegalny jeżeli ta ustawa przejdzie i będzie można nasuwać ludzi ile wlezie pałami po plecach….pięknie kurna.

  • pola 11 listopada 2011 o 8:31 pm

   Z tym podpaleniem wozów transmisyjnych to dla mnie podejrzana sprawa.Nigdy do takiego czegoś nie dochodziło.

 51. Extazed 11 listopada 2011 o 8:11 pm

  Ja piernicze, miała miejsce wielka prowokacja i manipulacja. Z ostatniej chwili: Prezydent zdecydowanie chce wprowadzić nową ustawę na mocy której w każdym mieście w Polsce będzie mozna zakazać manifestacji, gdy będzie podejrzenie możliwej agresji i zagrożenia. !!
  Toż to kolejne ograniczenie naszej wolności i jawna walka z opozycją. W głowie się nie mieści jak sprytnie obdzierają nas z naszych praw i godności. Dzisiejszy dzień wg. mnie mozna porównać do falseflag. Uważam że grupy „kiboli” jak to określili „zamaskowanych przestepcow” były wynajęte i że było to celowe działanie aby zbesztać z błotem patriotów. Nie mam na to dowodów niestety, ale ja tak sobie to rozpracowałem. Co Wy na to?

  • Stirlitz 11 listopada 2011 o 8:14 pm

   Jeśli nie będzie śledztwa to po tym false flag zablokują blogi w internecie

   • Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 8:21 pm

    ech Stirlitz… – pójdzie sie na strych, czy do piwnicy, odkurzy stary powielacz, wyciągnie sie z szafy stara kurtke bojówkę, wepnie sie w klapę plakietke z napisem „pełzający kontrrewolucjonista” -i – jeszcze Polska nie skinęła!!!!

    • navajo88 12 listopada 2011 o 12:22 am

     Totalky a jak jeszcze gobrze i głębiej pogrzebiesz to kto wie może i jakąś spluwę znajdziesz ?????? hahahahaha
     J.M.H

  • Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 8:17 pm

   a ja na to… (oczywiście masz racje, teraz zakazać będzie można wszystko, każdego pochodu… nawet gejowskiego;-)))… a ja ci na to: a pamietasz komunę? strajki były wtedy dozwolone? nie! demonstracje? tez nie! krytyka „najwyższych władz partyjnych i państwowych”? no tez nie! a komuna mimo tego przetrwała, czy padła…?

   • hjk 11 listopada 2011 o 9:18 pm

    dokładnie, trochę obywatelskiego niesposłuszeństwa tylko pójdzie na zdrowie, dość już tego konformizmu w stosunku do władzy, bo w końcu wprowadzą ustawe o eutanazji wszystkich „nieprawomyślnych” i ci sami się będą zgłaszać…

  • O Rzesz 11 listopada 2011 o 9:34 pm

   I tak krok za kroczkiem obywatele będą mogli tylko w myślach protestować a i to niekoniecznie zważywszy na postęp technologii.
   W TVP Info padł pomysł przymusowego wykupowania ubezpieczenia przez organizatorów manifestacji!!.
   Jawna kpina.
   Tyle pokoleń Polaków zaciskało pięści w bezsilności wobec zaborców i komuny.
   Teraz nam też się to przytrafia!!.
   Robią wszystko by ludzi zniewolić mentalnie lub doprowadzić do erupcji wściekłości a wtedy wykorzystując nowoczesną technikę wytłuką ilu się da.
   Dzisiejsza zadyma im za bardzo nie wyszła ale i tak mają co chcieli, by dalej wprowadzać ustawy jak USrael po jedenastym września!.
   Walczyli kiedyś z potworami którymi sami się stali!.
   Wraca „nowe”.

   • hjk 12 listopada 2011 o 1:22 am

    tyle, ze oni nie walczyli, a udawali, bo wszystko bylo wyrezyserowane…
    walczą teraz, ale ze społeczeństwem…

 52. Stirlitz 11 listopada 2011 o 8:13 pm

  Żydzi Polscy patrioci
  Za: http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/co-gdzie-kiedy-mainmenu-58/4520-modlitwa-za-polsk-u-noykow.html

  Z okazji Święta Niepodległości Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie serdecznie zaprasza na wspólną modlitwę za Polskę do Synagogi im. Nożyków. Modlitwę, słowami Profesora Mojżesza Schorra, Rabina Wielkiej Synagogi przy ul. Tłomackie, odmówi Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich. Zapraszamy 11 listopada o godz. 15.30 do Synagogi im. Nożyków przy ul. Twardej 6 w Warszawie.

  – Jako polscy obywatele jesteśmy dumni, mogąc modlić się za nasz kraj, którego nazwę w języku hebrajskim można przetłumaczyć jako “tu mieszka Bóg”, jego przywódców, obywateli oraz przyszłość – mówi rabin Michael Schudrich.

  „Modlitwa*

  Panie Wszechświata, który mocy i potęgi użyczasz narodom, pobłogosław najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, ochroń ją przed wszelką niedolą, spraw, aby była wielka i potężna, a wspaniały rozkwit stał się udziałem Jej i wszystkich obywateli. Ześlij, Boże, błogosławieństwo swoje na Prezydenta Państwa, na ciała ustawodawcze i wszystkich sterników Państwa.”

  * – Modlitwa Rabina Profesora Mojżesza Schorra, czytana w synagodze na Tłomackiem w latach 1930-1939, a obecnie czytana w każdy szabat w Synagodze im. Nożyków

  FORUM ŻYDÓW POLSKICH1092996 | 11.11.2011 13:03

  • Totalsky No Problemsky 11 listopada 2011 o 8:25 pm

   właśnie… chodzi o to, żeby nie wylewać dziecka z kąpielą – zło jest potężne, i złych ludzi wielu – ale nie wszyscy są źli, a i zło nie jest wszechmogące! naprawdę zyjemy w ciekawych czasach

   • Józef Bizoń 11 listopada 2011 o 9:05 pm

    Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”

    „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
    – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

    „Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość”
    – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. –
    na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

    W tym samym czasie biegły [i biegną] dwa przeciwstawne sobie procesy.
    – Pierwszy – rozpoczęty Układem Europejskim z dnia 16 grudnia 1991 r. – dla którego wprowadzenia w życie zorganizowano kanciasty stół – zwany dla niepoznaki ‘okrągłym stołem’. Później w czerwcu 1992 r. użyto karty lustracyjnej dla rozgonienia w Sejmie powstałej opozycji w stosunku do tego Układu Europejskiego. Przy tej okazji wykreowano mity tzw. ‘nocnej zmiany’, którymi karmiono Polaków dla zbudowania obecnego układu politycznego, zbudowania całych mechanizmów zniewalających Naród Polski i w konsekwencji osiągnięcia tragicznego obecnie stanu państwa polskiego. Niepomierne zasługi na tym polu ma obecne PiS oraz PO, a i nie gorsze SLD oraz PSL.
    – Drugi – odbudowy na najwyższym poziomie prawdziwego życia żydowskiego w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w następnym pokoleniu [za rabinem Sacha Pecaric].
    Temu procesowi od samego początku wiernie służył i służy PiS [Prawo i Sprawiedliwość] wraz z PO [Platformą Obywatelską]. Służył też Lech Kaczyński wraz ze swoimi współpracownikami.
    Pod te procesy dostosowywano też i inne partie pod względem personalnym.
    Pod te procesy układane były i są listy kandydatów do tzw. wyborów – poczynając od liczących się większych miast [ale i miasteczek], aż po Prezydenta RP.
    Temu drugiemu procesowi sprzyjał i sprzyja prowadzony proces pierwszy.

    Zasadniczo są już gotowe wszystkie elementy do masowego osadnictwa Żydów w Polsce.
    Wgląd w archiwa IPN stronie izraelskiej zapewnił prezydent Lech Kaczyński już we wrześniu 2006 roku. Pozostało jedynie do dopracowanie pole przyzwolenia społecznego Polaków na masowe osadnictwo w Polsce Żydów. W każdym bądź razie ten proces osadnictwa Żydów w Polsce będzie kontynuowany.

    Więcej – bardzo obszernie i solidnie udokumentowane na witrynie http://jozefbizon.wordpress.com

    • zenobiusz 11 listopada 2011 o 9:11 pm

     http://wpolityce.pl/wydarzenia/17908-sp-prezydent-lech-kaczynski
     „Śp. Prezydent Lech Kaczyński, przemówienie z okazji 90. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
     Śp. Prezydent Lech Kaczyński, przemówienie przed Grobem Nieznanego Żołnierza z okazji 90. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 11 listopada 2008 roku:
     – Szanowni Goście, Panowie Prezydenci, Pani Kanclerz, Panie Marszałku, Panie Premierze, Pani Prezydent, Eminencjo, Księże Arcybiskupie – mam nadzieję za chwilę już Eminencjo, przepraszam – ale przede wszystkim Szanowni Państwo zgromadzeni tutaj na tej sali, oficerowie i żołnierze Wojska Polskiego!
     Mamy dzisiaj dzień radosny! Dziewięćdziesiąt lat temu, po 123 latach niewoli, zaborów, Polska powstała na nowo. Istniała przedtem przez osiem wieków, od drugiej połowy wieku X. I upadła. Upadła pod ciosami trzech potężnych państw – Rosji, Austrii i Prus.
     Jeżeli ktoś zna historię Polski, tych 123 lat, to wie, że była to historia walki, konspiracji, powstań, znów konspiracji, że mieliśmy trzy wielkie powstania narodowe, że mieliśmy epopeję związaną z osobą Napoleona, że mieliśmy także mniejsze powstania w roku 1846 i 1848, że rewolucja lat 1905-07 była na raz rewolucją społeczną i powstaniem narodowym.
     Walka więc nie ustawała. Walczyliśmy i w I wojnie światowej, zdołaliśmy już wcześniej stworzyć nowoczesną strukturę polityczną partii. Los w tym czasie nie pozbawił nas wielkich przywódców. Powtórzę ich nazwiska, choć były przed chwilą wymieniane. Przede wszystkim marszałek Józef Piłsudski, ale także Ignacy Daszyński, Wincenty Witos, Roman Dmowski, Ignacy Paderewski i wielu innych.
     Można powiedzieć, i niektórzy tak mówić usiłują, że Polska niepodległa to wynik I wojny światowej. Nikt rozsądny nie zaprzeczy, że rzeczywiście I wojna światowa miała wielki wpływ na odzyskanie niepodległości, że już w trakcie tej wojny wielkie mocarstwa, wszystko jedno, z której strony walczyły, uznały, że Polska musi istnieć, że problem Polski, który usiłowano usunąć z dziejów Europy, wrócił na nowo.
     Ale chciano z nas uczynić państwo niewielkie, obejmujące Królestwo, Zachodnią Galicję, a wywalczyliśmy państwo duże. I to walcząc na wielu frontach w ciągu trzech, ponad trzech lat, zdołaliśmy zrobić już sami. Nikt nam tego nie dał. Nikt nam nie wywalczył II Rzeczpospolitej, która stanowiła jedno z większych państw międzywojennej Europy.
     Kiedy wspominamy te lata, te lata radości, choć nie pozbawione też smutków, to warto zwrócić uwagę na olbrzymi wysiłek, jaki uczynili wtedy Polacy. W Polsce roku 1918 nie było prawie nic. Były jedynie zaczątki armii, były epidemie, tworzona dopiero od niewielu miesięcy administracja.
     W ciągu trzech lat wykonano olbrzymią pracę, stworzono potężną armię, która zdołała odeprzeć bolszewików, która być może uratowała Europę przed ogarnięciem w całości przez bolszewicką rewolucję. Zbudowano administrację, w ciągu dwóch lat i czterech miesięcy uchwalono nowoczesną konstytucję.
     Ci, którzy lepiej znają ten czas, wiedzą, że państwo zaangażowało się na wielką skalę w organizację życia gospodarczego, że zbudowano początki polskiego prawa pracy, nieporównanie korzystniejszego niż w państwach zaborczych, a w szczególności w Rosji i Austrii. Inaczej mówiąc, w czasie bardzo krótkim zbudowano nową Rzeczpospolitą. Na tych przykładach powinniśmy się uczyć dzisiaj. To są przykłady do dziś aktualne.
     Dlaczego? Dlaczego wtedy udało się to uczynić tak szybko? Bo nikt nie kwestionował tego, że przywiązanie do Ojczyzny, że patriotyzm, to najwyższe wartości. Patriotyzm nie oznacza nacjonalizmu. Nacjonalizm, a jeszcze tym bardziej szowinizm, bierze się z nienawiści, patriotyzm bierze się z miłości, z poczucia utożsamienia się ze wspólnotą, ze wspólnoty kultury, historii. I taki patriotyzm był wtedy i w równym stopniu potrzebny jest dzisiaj.
     Polska w roku 1939 niepodległość utraciła, w roku 1945 skończyła się II wojna światowa. Polska na mapie świata istniała, ale trudno mówić o Polsce rzeczywiście niepodległej. Prawdziwą niepodległość zdobyliśmy w walce drugiej i trzeciej konspiracji. Wywalczyli ją ci, którzy opierali się bolszewizmowi w pierwszych latach po wojnie, ci, którzy opierali mu się w latach 60., ci, którzy w latach 70. stworzyli już jawną, choć nielegalną opozycję, ci w końcu, którzy stworzyli jeden z największych tego rodzaju ruchów w historii, ruch prawie bezprecedensowy, ruch „Solidarności”.
     To „Solidarność” po stanie wojennym zmieniła się niejako w trzecie w naszej historii państwo podziemne, po powstaniu styczniowym i po okresie II wojny światowej. I ta „Solidarność” zwyciężyła. To w Polsce po raz pierwszy, w roku 1989 powstał rząd niekomunistyczny. To w Polsce odbyły się po raz pierwszy wybory nie do końca jeszcze wolne, ale wybory, w których społeczeństwo mogło opowiedzieć się za tą lub inną opcją i opowiedziało się jednoznacznie – za wolnością, niepodległością i demokracją.
     Po roku 1989 zbudowaliśmy III Rzeczpospolitą. Nie będziemy jej dzisiaj oceniać, ma jedną cechę pozytywną – jest naszym państwem, jest Polską niepodległą. Jest Polską niepodległą, która ma swoje wady. Należy je naprawiać, należy być w tym energicznym. Nie należy zapominać o tym, że nie wszystko, co złe zginęło, ale nasz kraj się rozwija, ale zrealizowaliśmy swoje strategiczne cele – wejście do NATO i Unii Europejskiej. Ta realizacja nie zamknęła problemów, które stoją przed Polską. Nie zamknęła problemów i dlatego fakt, że dziś 93 proc. Polaków czuje się patriotami, a 71 proc. gotowych byłoby zginąć za Ojczyznę, to fakt niezwykle pozytywny.
     Tak, potrzebny jest nam patriotyzm w Unii Europejskiej, choć zasada solidarności dominuje tam nad zasadą równowagi sił i konkurencji. Ta ostatnia, czyli zasada konkurencji, nie została jednak całkowicie zlikwidowana. Potrzebny jest nam w NATO, bo NATO to organizacja, która jest eksporterem pokoju i stabilizacji, ale sami chcemy być w niej bezpieczni, to musimy dla niej pracować. Była tu mowa o polskich misjach. Musimy być do nich gotowi w każdej chwili, nie żałować ani sił, ani środków.
     I w końcu patriotyzm jest potrzebny przede wszystkim dlatego, żeby nasz kraj rozwijać, żeby w imię jego interesów pracować, żeby ten dystans, który straciliśmy w wieku XIX jak najszybciej odrobić. Straciliśmy w wieku XIX, 45 lat komunizmu też nie dało nam szansy, ale musimy próbować tę różnicę, która nas dzieli dzisiaj od naszych najbogatszych przyjaciół, jeżeli nie zlikwidować, to co najmniej szybko zmniejszać i praca dla tego celu to podstawowe zadanie polskiego patrioty dzisiaj.
     Praca dla tego celu odbywa się w warunkach demokracji. Demokracja to konkurencja, to dyskusja, to czasami kłótnia. Tak jest zawsze. To jest od demokracji nieodłączne, ale są granice sporu i są granice kłótni. Te granice w naszym kraju w ostatnich latach nie raz zostały przekroczone. Też nie dzisiaj o tym mówić, dzisiaj powinniśmy się cieszyć, bo to dla nas wyjątkowo radosny dzień, ale do tej sprawy, do sprawy reguł działania w warunkach demokracji
     trzeba będzie jeszcze wrócić.
     Dzisiaj, Drodzy Rodacy, pamiętajmy o tym, że II Rzeczpospolita, którą odzyskaliśmy przed dziewięćdziesięciu laty była wielkim dobrem, że wychowała pokolenie wspaniałych patriotów, że jej pamięć nie może zginąć. I pamiętajmy o tym, że dzisiejsza Polska też zginąć nie może. Europa jednoczy się od dziesiątek lat, bardzo dobrze, że bierzemy udział w tym jednoczeniu, ale jest to jednoczenie narodów i państw i tak niech pozostanie.
     Dziękuję bardzo.”

    • zenobiusz 11 listopada 2011 o 9:16 pm

     • Józef Bizoń 12 listopada 2011 o 12:18 am

      Ta gra na uczuciach patriotycznych i religijnych Polaków – jako parawan – w kontekście faktycznych działań szkodzących Polsce i Narodowi Polskiemu ukazana jest tu:
      http://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni/
      Na tym właśnie polega cała przewrotność PiS-u.

      • monitorpolski 12 listopada 2011 o 1:35 pm

       No to niech rządzą ci co rządzą. Nawet nie mówię, że to PO, bo to przeceiż nie PO rządzi, a ich mocodawcy.
       Będziemy mieć więc co „chcieliśmy”.
       Panie Jozefie, niech Pan wprost napisze, że pasuje Panu to co się dzieje. Mnie nie. Nie pasuje mi też, że zamordowano tych ludzi, łącznie z moim przyjacielem Januszem Kurtyką, także z człowiekiem, który chciał i zaczęło mu się to udawać, uniezależnić Polskę finansowo od szatańskiego rządu światowego Rotszyldów, ś.p. Sławomira Skrzypka. Skrzypek robił to za pełną aprobatą ś.p. Lecha Kaczyńskiego – więc cytowanie prożydowskich przemówień tego ostatniego ma niewielki wydźwięk. Silna Polska, silni Polacy – taki był cel. Żadni Żydzi nie zagroziliby takiej silnej Polsce.
       Proszę się przyjrzeć co robi obecna władza – oddaje nas wprost w ręce syjonistycznego USRaela. Kto podpisał umowę o gazie łupkowym, Kaczyński. Kto prywatyzuje szpitale oddając je w łapy Rotszyldów, Kaczyński? Itp, itd.
       Na te wszystkie wydarzenia trzeba się patrzyć znacznie szerzej niż z drobnego punktu widzenia Polski. Polecam blogi Piotra Beina nt. „kompleksu jot”. On to dokładnie wszystko wyjaśnia.
       Absolutnie nie znaczy to, że ś.p. Lech Kaczyński nie popełnił zarzucanych mu przez Pana czynów. Był ona tak samo zmanipulowany jak większość uczciwych polityków w Polsce. Dobrze dba o to ich otoczenie, każdy ma opiekunów dbających o to by tamci nie wyskoczyli. A ci co wyskakują jak ś.p. Andrzej Lepper, czy ś.p. Lech Kaczyński kończą na sznurze lub w „wypadku”.

    • mironik 12 listopada 2011 o 8:33 am

     W moim małym miasteczku jest ostatnio wysyp banków czy punktów kredytowych, więc ‚prace’ już będą mieli.

  • Ktoś 12 listopada 2011 o 1:15 am

   „…nasz kraj, którego nazwę w języku hebrajskim można przetłumaczyć jako “tu mieszka Bóg”…” – ale POLSKI MESJANIZM to już kościom im w gardle staje. Nie ich BÓG jest władcą tej krainy.

   • hjk 12 listopada 2011 o 9:28 am

    Zawsze walczą z Bogiem – To znaczy Izrael – jest opowieść w Biblii jak Jakub zwany potem Izraelem walczył z Aniołem…

 53. pola 11 listopada 2011 o 8:27 pm

  Janusz Cisek
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37177,janusz-cisek

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 1:44 pm

   Dzięki Antymaterialnemu za zabranie zdecydowanego głosu w.s. nowego Dyrektora Muzeum wojska Polskiego.

 54. Todes 11 listopada 2011 o 8:37 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU TAK SIE BAWI GESTAPO. ŚCIĄGAJCIE NA DYSK, BO PEWNIE ZNIKNIE Z SIECI A TRZEBA MIEĆ DOWÓD NA TO CO WYPRAWIAJĄ BEZKARNIE TE BYDLAKI. Takiej nienawiści to już dawno nie czułem…

  • Todes 11 listopada 2011 o 8:40 pm

   również nie zauważyłem, że było wyżej, ale po prostu w przypływie niegatywnych emocji nie pomyślałem o sprawdzeniu, sorry 😉

  • FAKIR 11 listopada 2011 o 8:59 pm

   Antymaterialny pisał o tym, że „tęczowych urabia się na III wojnę światową”
   Sieje się właśnie diabelskie nasienie przed III wojną.
   Najpierw będzie Iran. Potem wielka światowa jatka
   Mój brat pytał: Kiedy???

   Nie wiem, ale to nie potrwa z pewnością długo. Sądzę, że do wielkiej wojny światowej zostało maksymalnie 6-7 lat.
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/36924,teczowe-szambo-zalewa-polske

   • Krystynka 11 listopada 2011 o 11:50 pm

    Wedlug przepowiedni Nostradamusa mamy czas do 2021 roku.

    • monitorpolski 12 listopada 2011 o 1:47 pm

     Spoko. Oni się wykończą w 2-3 lata. Czy sądzicie, że ludzie w służbach i armiach śpią? Przecież syjonaziści też chcą i ich wykończyć.

  • zenobiusz 11 listopada 2011 o 9:05 pm

   Ależ ,oni byli tu na zaproszenie.

  • BarbW 12 listopada 2011 o 12:38 am

   Pytanie pierwsze i zasadnicze: kto właściwie zorganizował ten wielki Marsz???? Odpowiedzcie sobie sami…. wszystkie masowki sa planowane i maja swoje zadanie. Zastanowcie sie. Wlasnie takiej zlosci potrzebuja…. to ma cel….

 55. vortex 11 listopada 2011 o 8:59 pm

  Co te szkopy robia na polskiej ziemi.I to w dodatku czerwone.Ktos wskrzesil Marxa i Engelsa ?

 56. vortex 11 listopada 2011 o 9:05 pm

  Jeszcze nie jest tak strasznie.Ludzie wiedza co jest grane i jada po tych celebrytach

 57. Bird2 11 listopada 2011 o 9:53 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/piramida-w-gizie-zamknieta-z-powodu-masonskich-ryt,1,4904619,wiadomosc.html

  Egipskie władze zamknęły największą z piramid w Gizie po informacjach, jakoby pewne grupy starały się w niej odprawić duchową ceremonię dzisiaj – 11.11.2011 o godzinie 11:11 – podaje huffingtonpost.com.

  Mustafa Amin, szef jednostki odpowiedzialnej za zabytki, powiedział w dzisiejszym oświadczeniu, że piramida Cheopsa będzie zamknięta dla zwiedzających aż do sobotniego poranka, z powodu „niezbędnych prac konserwacyjnych”.

  Zamknięcie nastąpiło po niepotwierdzonych doniesieniach w lokalnych mediach, że niezidentyfikowane grupy starają się odprawić „żydowskie”, albo „masońskie” rytuały i na miejscu skorzystać z tajemniczych mocy pochodzących z piramidy.

  Amin uznał wszystkie doniesienia o planowanych uroczystościach w piramidzie za „całkowicie pozbawione prawdy”.

  Dyrektor kompleksu, Ali al-Asfar, powiedział, że pewna egipska firma starała się w zeszłym miesiącu o pozwolenie do przeprowadzenia imprezy o nazwie „przytulić piramidy”, w której 120 osób miało trzymać się za ręce wokół pradawnych budowli.

  – Zamknięcie obiektu jest niezależne od plotek – powiedział Ali al-Asfar, dodając, że piramida wymaga niezbędnych prac po dużej liczbie odwiedzających z okazji zeszłotygodniowych dni wolnych.

  Reszta kompleksu składającego się z dwóch innych dużych piramid, licznych grobowców i Sfinksa, pozostały otwarte. Mimo niepotwierdzonych doniesień dziesiątki policjantów i żołnierzy zostały wysłanych, by chronić cały kompleks.

  – – –
  Akurat teraz muszą przeprowadzić niezbędny prace konserwacyjne ;D

  • zenobiusz 11 listopada 2011 o 10:01 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/11/11-11-2011czylikomu-nie-wyszlo-z-piramida-authorities-close-egyptian-pyramids-to-november-11-new-age-ceremonies/
   Egyptian media reported that some Egyptians feared that the event would be used by

   Jewish Masons to reclaim the Pyramids as ancient Hebrew structures, denying Egyptians their claim to the

   pharaonic monuments.

   • hjk 12 listopada 2011 o 1:27 am

    a to dobre, wyjdzie, ze trzeba je zwrócić żydom, którzy je budowali w czasie niewoli egipskiej…

    • peryskop 12 listopada 2011 o 1:57 am

     A potem Wielki Mur!

     No i wodospad Niagara.

 58. ostatni mohikanin 11 listopada 2011 o 9:57 pm

  a mnie tylko interesuje to,co sie dzieje w okol mnie,a w innych miastach i na swiecie niech sobie robia co chca to sa swiatowe gierki rzadzacych,mi zle nie jest,pozdro!

  • MamOczy 12 listopada 2011 o 1:04 am

   Postawa godna ”patrioty ” oby jak najmniej takich ludzi.

 59. eltoro83 11 listopada 2011 o 9:57 pm


  Dlatego po śmierci tak Go dyskreytują

 60. grawitacja44 11 listopada 2011 o 10:12 pm

  Na te wszystkie paranoje światowe polecam śmiech `tak jak na tym video, mam nadzieje że tak własnie kiedyś z tego wszytkiego =NWO= bedziemy się śmiali i wszytkim tego życze

 61. PokójWam 11 listopada 2011 o 10:26 pm

  Monitor sprawdź informacje które podajesz. Plotkę o delegalizacji marszu stworzyła Polska Agencja Prasowa (PAP), później zdementował ją oficjalnie rzecznik ratusza. Marsz był podobno rozwiązany po 17.00 za zgodą organizatorów

  • monitorpolski 11 listopada 2011 o 11:42 pm

   Pisałem to na bieżąco z pociągu na podstawie informacji jakie otrzymałem podczas marszu. Mówiło o tym kilka osób. Jeśli to nie jest prawda, to dzięki za wyjaśnienie.

 62. FAKIR 11 listopada 2011 o 10:35 pm

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37207,nowy-wspanialy-swiat

  • hjk 12 listopada 2011 o 2:11 am

   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37226,karniak
   też dobre…

 63. pola 11 listopada 2011 o 10:40 pm

  Byłem na Marszu Niepodległości…
  Było spokojnie, żadnych awantur, żadnego naruszania prawa, nikt nie był agresywny, nie było żadnych incydentów, żadnych bijatyk, żadnego rzucania kamieniami…
  http://gps65.nowyekran.pl/post/37200,bylem-na-marszu-niepodleglosci

 64. PokójWam 11 listopada 2011 o 10:42 pm

  Z ostatniej chwili:

  (2011-11-11 18:00:00)

  11 listopada 2011

  Dzisiejsza poranna Ceremonia odbyła się. Została przeprowadzona o godz. 11:00 rano w warunkach dostosowanych do obecnej sytuacji. Wzięły w niej udział cztery „ziemskie Anioły“: Anna Dolińska z Polski, Inga Bruning z Danii, Michał Papierski z Polski i Gerardo Pizarro z Peru.

  Było to niezwykle silne przesłanie wraz z uruchomieniem odpowiednich energii poprzez kryształ, złote pręty oraz energię Wielkiej Piramidy. Poza główną Ceremonią z udziałem czterech ziemskich „Aniołów“, odbyła się równoległa medytacja z osobami przybyłymi do Kairu z Polski, Polaków z Chicago oraz z innych krajów.

  O godz. 23:00 odbędzie się również Ceremonia wieczorna – tak jak zostało to zaplanowane, choć nie będzie na terenie Plateau, ale w pobliżu Trzech Piramid.

  Wszyscy zainteresowani proszeni są o medytację i wysłanie energii miłości w stronę Wielkiej Piramidy i Matki Ziemi dzisiaj o godz. 23:00 czasu egipskiego (godz. 22:00 czasu polskiego). Dziękujemy za wsparcie.

  O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.

  • zenobiusz 11 listopada 2011 o 10:50 pm

   He,he,he,he.
   🙂

   • O Rzesz 12 listopada 2011 o 12:54 am

    Stare nagranie. Sprzed dwóch lat, może sprzed roku. Ciągłe powtarzanie tego koduje myślenie ludzi. Panie Jackowski. Jest Pan wielkim jasnowidzem … ale najlepsze co pan może zrobić to zamilknąć!.

  • mironik 12 listopada 2011 o 8:38 am

   ale sensacja i nowość. a zastanówcie się kiedy w ostatnim 20-leciu był dzień bez wojny,
   Irak, Jugosławia, Irak… itd…

 65. Wasza Matka 11 listopada 2011 o 11:01 pm

  A moze zapytam pana Jackowskiego o numery na loterii hihihihihihhi

  • hjk 12 listopada 2011 o 9:25 am

   Już go ktos pytał w audycji i odpowiedział, ze nie jest w stanie przewidziec wyników gier losowych.

 66. Stirlitz 11 listopada 2011 o 11:21 pm

  Łażący Łazarz podał ze marsz Niepodległości obejmował 50 000 osób

  • monitorpolski 11 listopada 2011 o 11:39 pm

   Można by się z tym zgodzić. W pierwszym rzędzie maszerował sam EłEł i jego ferajna. I to już mi się nie podobało. Ale większość to byli porządni młodzi ludzie, którzy chcą swojej Polski.

   • Stirlitz 12 listopada 2011 o 12:16 am

    Monitorze te animozje personalne zostawcie na bok , sprawy Polskie są zagrożone , zagraniczne bojówki panosza się w święto Niepodległości i biją ludzi na ulicach Warszawy, ciekawe czy po długim weekendzie , jeszcze ktoś ta sprawę tych prowokacji poruszy i złoży zawiadomienia, prawdopodobnie tak , gdyż na organizatora czyli ‚Nowy ekran pójdą cięgi za te straty i rannych policjantów , wiec dobrze ze wszystko nagrywali i mają dowody , jak i kto bił

    • monitorpolski 12 listopada 2011 o 3:30 pm

     A nie sądzisz, że obie strony konfliktu mogą być sponsorowane przez te same siły? Wszystko należy rozważyć. Patrz an efekt konfliktu – czy zdarzyło się cokolwiek co byłoby w polskim interesie? A czy terrorystyczne zamachy „arabskie” w czymkolwiek pomogły Arabom?
     Mądre działanie to takie, które przyniesie korzyści. A tu nie ma żadnych.

 67. pola 11 listopada 2011 o 11:25 pm

  „Napluł na kolegę, który szedł w polskim mundurze z okresu napoleońskiego, z roku 1812. Celowo napluł na mundur! Wyzywali nas po niemiecku. Doszło do szarpaniny”
  http://wpolityce.pl/

 68. emb 12 listopada 2011 o 12:03 am

  Na wp.pl wysłałem poniższe (wobec zapędów Prezydenta ku zakazaniu maskowania twarzy), nie zaakceptowali (nie wiem czemu, bo lata duuużo grubsze mięso):
  nick: obserwatorka
  Oj, inwigilacji się Panu Prezydentowi zachciało! A kontrmanifestacjom się jakoś zauważalnie jednak nie sprzeciwialiśmy w ostatnim tygodniu!? To teraz się zebrać w sobie i win lewackich bojówek i prowokatorów na naszych patriotów nikomu nie pozwalać zganiać! Skoro teraz już nareszcie Pan Prezydent tyle wie, to za rok nie będzie wymówki kiedy znowu lewacy będą chcieli przemarsz eurozadymiarzy organizować!

 69. waryjat 12 listopada 2011 o 12:34 am

  W Katowicach też nie ciekawie to wyglądało

 70. Józef Bizoń 12 listopada 2011 o 12:45 am

  11 listopada, to znakomita okazja do udzielenia sobie odpowiedzi na następujące pytania:
  – czy dzisiejsza Polaka jest krajem wolnym, niepodległym i suwerennym?
  – a jeśli nie, to komu [imiennie], jakim siłom politycznym [od kiedy licząc] zawdzięczany obecny stan rzeczy co do Polski i Narodu Polskiego?
  – jak można porównać osiągnięcia lat 1918 – 1939 r. z tym obecnymi osiągnięciami 1989 – 2011 r.?
  – w jaki sposób, jakimi metodami doprowadzono do obecnego stanu Polskę i Naród Polski?

 71. Druvia 12 listopada 2011 o 12:46 am

  Proponuję aby Polacy w rewanżu wybrali się jako „obserwatorzy” na którąś z kolejnych rocznic niemieckich. Na pewno takie mają. Może rocznicę połoczenia obu Niemiec? Może rocznicę przergrania II wojny światowej? Jakieś inne pomysły… (?)
  Czy goście z Polski dostaną zgodę?
  pozdr.

 72. grawitacja44 12 listopada 2011 o 12:48 am

  5 listopada za inspiracją Anonymous około miliona Amerykanów zlikwidowało swoje konta bankowe. Skala akcji przekroczyła oczekiwania. Bezpośrednim pretekstem do jej zainicjowania była fala bandyckich opłat wprowadzonych przez część banków w Ameryce. Milion osób zlikwidowało swoje konta? To jest zapowiedź dużo większego odpływu klientów z banków.


  Oby. Jak najprędzej:)

 73. Stirlitz 12 listopada 2011 o 12:49 am

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10631664,Prezydent__chce_wyrazic_ogromny_zal_i_bol.html

  prezydent Komorowski po stronie patriotycznej !!!!!!!!

 74. Lutek 12 listopada 2011 o 1:03 am

  Zrobiłem zapowiadane fotki:

  http://www.voila.pl/259/4pvg0/index.php?get=1&f=3
  http://www.voila.pl/259/4pvg0/index.php?get=1&f=2
  http://www.voila.pl/259/4pvg0/index.php?get=1&f=1

  (Na tym hostingu ważne tylko pół roku)

  • Stirlitz 12 listopada 2011 o 1:56 am

   wóz z flagą i miejsca ewakuacji , czy za tydzień mobilizacja ??????????

  • dancer1 12 listopada 2011 o 3:36 am

   Znak ewakuacyjny fotoluminescencyjny wg PN-N-01256-4:1997 Stosowany do oznakowania technicznych środków przeciwpożarowych.

   tam z tyłu jest jakaś instytucja? (bo kraty w oknach na parterze)

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 3:35 pm

   Dzięki Lutek, zarchwizowane.

 75. Grafik/Policjant 12 listopada 2011 o 1:10 am

  Będzie Wojna. Widać mobilizację sił bynajmniej ja mam takie wnioski i wrażenia. Zacznie się Wojna z Iranem będzie to prowokacja…los jest przesądzony…ruch wojsk w Polsce jest NIENORMALNY. Ludzie u góry wiedzą co się święci, przykład NSR, zabawa w Wojsko? nie Chwytanie się brzytwy w kryzysie! Pamiętajcie Państwo jest po waszej stronie. Pozdrawiam będzie źle, poprawka będzie gorzej niż jest!
  Nie ma innego, nie ma lepszego środka jak WOJNA by wyjść z KRYZYSU, gospodarki są w opłakanym stanie, nic lepiej nie ratuje gospodarki lepiej jak ŚMIERĆ ludzi i narodów!

  • Todes 12 listopada 2011 o 1:33 am

   Mój brat jest w siłach specjalnych i ostatnio nic mi nie mówił, że mieli jakąś mobilizacje, ćwiczenia, dziwne rozkazy czy cokolwiek… czysta rutyna 🙂
   Poza tym nie ma co być takim pesymistą, nawet jak masz racje to ja nie czuje za specjalnie strachu 😉 będzie dobrze, Bóg nas nie opuści.

   • Narodowiec 12 listopada 2011 o 1:38 am

    Todes optymistko niech się sprawdzi to co mówisz.

  • Apsik 12 listopada 2011 o 1:37 am

   W czasie wojny giełdy zawsze idą na dół, nic tak nie degraduje gospodarek, jak wojna. Zasoby są przesuwane do produkcji broni, która w szybkim czasie staje się nie potrzebna,a zabiera ogromne zasoby. Na broni bogaci się wąska grupa, kosztem innych branż. Wojna jest ponadto bardzo kosztowna, co wpływa na zwiększenie zadłużenia. Wystarczy wziąć wykres notowań giełdy Amerykańskiej ponad 100 lat historii i zobaczyć , jak zniżkuje giełda podczas wojny, to samo dzieje się z gospodarką.

  • mironik 12 listopada 2011 o 8:44 am

   jest wyjście inne oprócz wojny, ale to oni jej chcą, najpierw ludzie się okrada a potem pozabija, po co mają się o co upominać

 76. grawitacja44 12 listopada 2011 o 1:10 am

  Niedawno w mediach ukazała się wieść o tym, że „Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Olsztynie zgodziła się na odstrzał niemal tysiąca ptaków [krukowatych], w tym 250 kruków. To może oznaczać ich zagładę na tym terenie. Odstrzału domagają się myśliwi, którym kruki […] przeszkadzają w odtworzeniu populacji zajęcy i kuropatw”.

  Więcej informacji tutaj:
  wyborcza.pl/1,75248,10371952,Kruki_do_odstrzalu__bo_przeszkadzaja_mysliwym.html
  oraz: w komentarzu Adama Wajraka: „Przestańcie_bajdurzyć”

  Na tę wiadomość Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków przedsięwzięło internetową akcję protestacyjną przeciwko odstrzałowi kruków na Warmii i Mazurach:

  petycja.otop.org.pl/stop-odstrzalowi-krukowatych-na-mazurach

  Po 28 października zebrane w ramach petycji podpisy przekazane zostaną Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i wtedy będzie wiadomo, czy konieczne jest podejmowanie dalszych kroków.

  Być może tutaj kruki znajdą swoich obrońców. Bo niełatwo obronić się samemu budzącym dreszcz głosem. I gdy świat, myśląc – „kruk”, widzi ciemność, śmierć, zniszczenie i rozpad. Kruk-mędrzec? Kruk-mediator? Pośrednik? Przewodnik dusz? Wieszcz? Duch opiekuńczy szamanów? Bajki… Bajki, które rozwieją się jak mgła z dymem pierwszych strzelb…

  • O Rzesz 12 listopada 2011 o 2:55 am

   Widziałem jak kruki, pięć sztuk atakowały młodego cielaka!.
   Tak, cielaka.
   Dopiero krowa-matka je odgoniła.
   Od czasu ograniczenia produkcji rolnej w Polsce liczebność wielu gatunków ptaków, w tym kruków i kormoranów bardzo się zwiększyła. Miejscami przybiera to formy przerostu populacyjnego.
   To niestety prawda.
   Równowaga w przyrodzie jest zachwiana i tylko człowiek może ją jeszcze jako tako kontrolować w tych warunkach.
   Optimum było by pozostawienie świata samopas na najbliższe sto lat dla regeneracji środowiska ale to wchodzi już w zakres „kompetencji” iluminatów.

   • kk7qq 12 listopada 2011 o 9:55 am

    do o rzesz-apropo krukow .U mnie dzieci maja kroliczki i swinki morskie na zewnatrz na ogodzonym terenie i widzialam jak wrona porwala jednego kroliczka! Niesadzilam ze wrony moga byc tak drapiezne i to co Ty opisujesz to juz naprawde przerazajace.
    Dopowiem tylko co powiedziala moja starsza sasiadka .twierdzi ona natomiast ze te wrony nazywa je wrony-mordercy(?!) przywedrowaly z Ameryki i roznia sie nieco od wron Europejskich . Powiedziala ze juz tez pojawil sie nowy gatunek muchy, faktycznie juz widzialam sa nieco wieksze . Zastanawiajace pojawianie sie np.slimakow bezmuszlowych .tch nigdy wczesniej nie bylo.Czy to jest podobnie jak niegdys ze stonka? Lub chocby kleszcze ktorych jako dziecko tarzajace sie po trawie ,skaczace po drzewach nigdy nie widtzialam a teraz istna plaga i do tego bardzo grozna.

 77. Narodowiec 12 listopada 2011 o 1:41 am

  Czy wy nie rozumiecie że ta niby rzeczywistość toczy się na wielu poziomach ???

  • hjk 12 listopada 2011 o 10:01 am

   Ale jakie poziomy masz na myśli?

   • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 9:06 pm

    Poziom dualny
    poziom astralny
    poziom rzeczywisty i
    poziom zajebisty…………mieszkam w bloku, odnośniku rzeczywistości. Kiedy mnie zalewa. to innych też co mieszkają niżej………….

 78. Stirlitz 12 listopada 2011 o 1:42 am

  niemieckie faszystowskie lewactwo zablokowało kompanie reprezentacyjna wojska Polskiego

  • kosiardeyablos 12 listopada 2011 o 9:09 pm

   Szkoda że chłopaki nie mogli szwabom spuścić manta…..

 79. Stirlitz 12 listopada 2011 o 1:43 am

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/17931-kolejna-szokujaca-informacja-niemieccy-lewacy-zaatakowali-grupe-rekonstrukcyjna-w-polskich-mundurach-plul-na-mundur

 80. navajo88 12 listopada 2011 o 1:50 am

  No i po weselu ,goście dali se po ryju ,gospodarze mają połamane meble i popodbijane oczy a zemby od dzisiaj wszyscy nosimy w kieszeni stomatolog krajowy zbiegł w nie wiadomym kierunku ,,,,,czyli mam po za sobą tak zwane Święto Niepodległości za sobą !!!! hahahahahahaha , tylko pytam się gdzie zapodziali się Warszawiacy co ???? i ci z kibicami jakie to odgrażanie było parę dni temu że co to nie zrobią ze szwabami !!! i co ???? powiem wam ano pstro i tyle , a my polacy to jesteśmy zwarci ,ale w pijaństwie ,,,silni ,ale w pyskach ,i gotowi zawsze do ucieczki i tak właśnie wygląda nasza polska anno domini 2011 r . Ale powiem wam ja to mam już za sobą ,,ale co wy małolaty powiecie za lat kilkanaście ,co wy powiecie 30 latkowie jak was za parę lat wypierdoli komornik na bruk ?????? . Życzę dobrej nocy po tak wspaniałym dniu pełnych wrażeń hahahahaha
  J.M.H

 81. MamOczy 12 listopada 2011 o 2:09 am

  http://palestyna.wordpress.com/2011/03/21/oswiadczenie-%E2%80%93-protest-w-sprawie-agresji-na-libie/

  O Monitorze albo ktoś kto były w stanie coś takiego zrobić to by była super sprawa.
  O to mi chodziło by skatalogować materiały . Tutaj artykuły, tutaj filmy tip.

  Jak ktoś miałby ochotę coś takiego zrobić na pewno wielu by ułatwił .

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 3:38 pm

   Umieszczaj to w kolejnych wpisach. Ja będę pogrubiał, albo użyj odpowiednich tagów.

 82. ana 12 listopada 2011 o 2:11 am

  po prostu
  PROBLEM- REAKCJA-ROZWIĄZANIE

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Prezydent-zapowiada-zmiany-w-prawie-o-zgromadzeniach,wid,13979638,wiadomosc.html?ticaid=1d5d9&_ticrsn=3

  Prezydent stolicy poinformowała, że w ratuszu od „wielu miesięcy” gotowy jest projekt zmieniający przepisy o zgromadzeniach.
  hanka już dziś przedłożyła pRezydentowi uchwałę, potrzebny był tylko PROBLEM

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 10:53 am

   Faszyzm jest. Należy założyć sprawę przeciwko pani Prezydent na forum międzynarodowym. Faszyści też podpalili Reichstag by potem prowadzić sprawy przeciwko „komunistom”. Powtarzam: FASZYZM JEST ZAKAZANY W EUROPIE.
   Idźmy tą drogą.

 83. Stirlitz 12 listopada 2011 o 2:17 am

  redakcja@krytykapolityczna.pl

  pisać maile do nich , ukrywali niemieckich bandytów chłopak lezy na Lindlaya

  Adam Golański, przedsiębiorca, w przeszłości działacz Federacji Młodzieży Walczącej był dziś świadkiem wstrząsających wydarzeń. Oto jego relacja specjalnie dla portalu wPolityce.pl:

  Było kilkanaście minut przed godziną 12. Idąc z żoną na uroczystości obchodów Święta Niepodległości na Plac Piłsudskiego wstąpiłem do jednej z kawiarni na ulicy Nowy Świat. Spotkałem tam mojego przyjaciela wraz z grupą kibiców z Gdyni, on ich tu odebrał. Było to pięć osób. Byli normalnie ubrani. Jedyny charakterystycznym elementem był szalik w kolorach biało-czerwonych na szyi jednego z nich.

  Jeden z tam obecnych leżał na ziemi, cały obłożony lodem, poraniony, we krwi. Miał wstrząs mózgu, nie mógł iść o własnych siłach, odprowadziliśmy go z żoną do karetki.

  Przyjaciel opowiedział mi przebieg wydarzeń. Szli sobie spokojnie ulicą. Nagle wypadło skądś pięciu zamaskowanych osobników z jakimiś czarnymi pałami w rękach. Mieli emblemanty tzw. antify. Wszystko działo się błyskawicznie. Napastnicy, mówiący miedzy sobą po niemiecku, krzyczący coś do Polaków w tym języku, zaczęli ich bić. Walić pałkami, kopać, rzucać na ziemię. Na pewno byli to Niemcy.

  Każdy oberwał, ale jeden szczególnie mocno. Ma rozbitą głowę, cały posiniaczony, oka w ogóle nie było widać zza krwi i ran. Teraz jest w szpitalu na Lindleya.

  Z tego co mi opowiadano, a była to relacja bezpośrednia, napastnicy natychmiast potem uciekli, pochowali się w kawiarni Nowy Świat należącej do „Krytyki politycznej”. Tam była ich baza, tam mieli azyl.

  Z tego co wiem takich napadów organizowanych przez grupy niemieckie było więcej. Z około 150 osób już zatrzymanych przez policję, około 100 to Niemcy.

  Według relacji dziennikarzy w sumie grupa około 100 osób, wśród nich członkowie organizacji lewicowych zaatakowała policjantów na rogu ul. Nowy Świat i ul. Świętokrzyskiej w Warszawie, a następnie zabarykadowała się w kawiarni „Nowy Wspaniały Świat”, którą dostała od miasta skrajnie lewicowa, neoleninowska „Krytyka Polityczna”. W akcji wzięli udział radykałowie z Niemiec. Sytuacja została przez policję opanowana. Osoby, które zaatakowały policjantów, zostały wylegitymowane i przewiezione na komisariaty.

  Według naszych relacji radykałowie lewicowi zachowywali się niezwykle agresywnie, atakując członków grup rekonstrukcyjnych, bijąc

 84. peryskop 12 listopada 2011 o 3:14 am

  http://niepoprawni.pl/blog/208/szlam-w-marszu-niepodleglosci

  Szłam w Marszu Niepodległości

  Jadwiga Chmielowska, 11 listopada, 2011 – 20:27
  Kraj manipulacja medialna marsz niepodległości prowokacja tzw. salonu.

  Właśnie wróciłam z Marszu Niepodległości. Ok godziny 14.30 wyruszyłam z kolegami spod „Rotundy”. Szliśmy do Placu Konstytucji pieszo ul Marszałkowską.
  Niestety zagrodziła nam drogę Policja. Poinformowano nas, iż nie mogą nas przepuścić, gdyż ochraniają właśnie manifestację „anty-manifestantów”. Skierowaliśmy się bocznymi ulicami i tak do Placu Konstytucji dotarliśmy od strony ul. Pięknej.
  Widziałam ciekawą scenkę – grupa podobnie ubranych młodych ludzi, ok. 15 osób , w kapturach i zasłoniętych twarzach w pewnym momencie wszczęła bojkę między sobą. Była to prowokacja. Nikt jednak nie zwracał uwagi, milicja szybko nadbiegła i wtedy oni zgodnie uciekli.
  Weszliśmy na skraj Placu Konstytucji parę minut przed 15. Na środku Placu, od strony ronda z Rotundą, stały samochody i armatki wodne. Czekaliśmy na ruszenie pochodu.
  Niestety zaczęła się raptownie zadyma od strony, gdzie była ochraniana kontrmanifestacja. Puszczono gaz łzawiący i uruchomiono armatki wodne. Wokół nas były osoby na wózkach inwalidzkich. Pomogliśmy im wycofać się za słupy podcieni. Baliśmy się, że zostaną stratowani przez cofający się tłum. Staliśmy na rogu Pięknej i Placu Konstytucji. Myśleliśmy, że uda się nam jednak dołączyć do pochodu. Niestety po wycofaniu się ludzi plac wyglądał na pobojowisko a gaz łzawiący szczypał w oczy. Kilka kostek granitowych leżało luzem.
  Nie mieliśmy pojęcia dlaczego była interwencja policji a nie spokojny wymarsz planowana trasą. Jeden z moich kolegów był z 10 letnim synem. Stał dumnie z flagą polską, w pewnym momencie gdy tłum ruszył trochę się wystraszył. Woda z armatki sięgnęła gdzieś metr od nas. Było spokojnie a o mało nie zostalibyśmy oblani. Maluch próbował trzeć oczy, ale mu wytłumaczyliśmy, że nie wolno tego robić i by jak najmniej mrugał powiekami. Wszak był w towarzystwie starych podziemniaków i zadymiarzy lat 80-tych. Nawet przez moment żałowałam, że nie wzięłam mokrych chusteczek z których robi się maskę p.gaz. Na szczęście Plac Konstytucji jest przewiewny i gaz nie był tak groźny.
  Postanowiliśmy iść na Plac na Rozdrożu. Szliśmy Piękną. Po drodze minęliśmy kilka grup manifestantów, którzy podobnie jak my zostali odłączeni od pochodu. Jedna licząca ok 100 osób z banerem łódzkim szła w całkowicie przeciwnym kierunku. Grupka kilkunastu młodych ludzi zapytała nas na Alejach Ujazdowskich o Ratusz. Próbowaliśmy im tłumaczyć, że do Ratusza jest ok. 3 km i to w przeciwna stronę. Proponowaliśmy aby szli na Plac na Rozdrożu, bo tam zmierza pochód i możemy mu w ten sposób wyjść na przeciw. Na Placu na Rozdrożu był już spory tłumek. Był to punkt zborny Klubów Gazety Polskiej. Właśnie w przejściu podziemnym dowiedziałam się , że Niemcy „ANTIFA” narozrabiali, już , gdzieś się zabarykadowali.
  Koleżanka idąca w pochodzie powiadomiła mnie telefonicznie, że pochód kieruje się w stronę ul. Puławskiej i będzie szedł pod Belweder a następnie na Rozdroże. Ruszyliśmy na spotkanie pochodu. Od pomnika Piłsudskiego pod Belwederem dołączyliśmy do pochodu i przeszliśmy w sposób zorganizowany na Plac na Rozdrożu, pod pomnik Dmowskiego. Wznoszone były hasła : Bóg, Honor i Ojczyzna, śpiewano Rotę. Po krótkim przemówieniu pod Pomnikiem pochód zaczął się rozformowywać. Czoło poszło dalej Alejami Ujazdowskimi. Maruderzy zostali. Byłam wśród nich. Ciekawe, że z flagami byli wśród nas obrońcy gejów. Dwóch takich wdało się w dyskusję z otoczeniem. Było spokojnie, jednak doszliśmy do wniosku, że być może kontrmanifestanci wpuścili w nasze szeregi swoich.
  W pewnym momencie Zobaczyliśmy od strony ul. Szucha zbliżające się armatki wodne, przeszliśmy na druga stronę ulicy, czyli w okolice Baru, by w razie czego wycofać się w stronę parku. Wtedy ktoś powiedział, że pali się wóz TVN. Przyjechała straż pożarna i gasiła. Tłum się rozchodził w spokoju. O 17.45 doszłam do stacji metra Politechnika.

  Ewidentnie od wielu dni środowiska niechętne Marszowi Niepodległości dążyło do agresji. Ściągniecie z Niemiec Anfify, zablokowanie ul. Marszałkowskiej i spowodowanie dezorganizacji miejsca zbiorki pochodu, było prowokacją. Urząd miasta Warszawy nie powinno dać zgody na zbiórkę anty-manifestantów w pobliżu punku skąd miał ruszyć MARSZ. Wszak zamieszki wybuchły właśnie na styku. Ciekawe, że Ambasada Amerykańska miała informację o tłumieniu manifestacji, gdyż ostrzegała swoich obywateli. Widziałam sporo obcokrajowców, którzy byli świadkami polania wodą spokojnie czekających na wyruszenie pochodu.
  Odpowiedzialność za zaistniałe szkody powinni ponieść ci co od wielu tygodni ściągali posiłki nawet z zagranicy, by stanąć na drodze patriotom. Jak można Polakom bronić przejścia ulicami miasta i prosić o pomoc Niemców i Rosjan???? Niestety Pan Blumsztajn i jego otoczenie przesadziło. Powinni moim zdaniem, stanąć przed sądem za sianie nienawiści.
  Ci lewacy, którzy wezwali Niemców i dziś sprowokowali konflikt nie zasługują na miano Polaków. Są to zaprzańcy i degeneraci. Zasłużyli na infamię. Najlepiej na kilka pokoleń.
  Na drugi raz pomyśli taki co robi!

  Nie życzę sobie i mam do tego prawo, by ktokolwiek w moim kraju stanął mi na drodze, gdy chcę w dniu święta mojej Niepodległej Ojczyzny, z flagą i biało-czerwoną opaską na rękawie, w gronie przyjaciół przejść ulicami mojej stolicy lub dowolnego innego miasta. Z takimi osobami będę walczyć, bo godzą w wolność mojej Ojczyzny o niepodległość, której walczyłam i walczyć będę.
  To moja ojczyzna i wara od niej wszelkim zdrajcom.
  Won do Moskwy i raus do Berlina!

  • hjk 12 listopada 2011 o 10:27 am

   Podsumowanie u Maruchy ciekawe i warte uwagi:
   http://marucha.wordpress.com/2011/11/11/obchody-swieta-niepodleglosci-na-pl-pilsudskiego/#comment-124457

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 11:01 am

   Kim jest pani Jadwiga Chmielowska. Miałem okazję z nią przebywać przez kilka dni, Moim zdaniem realizuje zadania skłócenia Polski z Rosją, co może się stać przyczyną konfliktu zbrojnego. W 2006 roku byliśmy razem w Sejmie w,s, lustracji Polonii. Jeden z b. działaczy działaczy mieszkających w Australii odkrył, że p. Jadwiga ma bardzo nieciekawe kontakty z osobami na wysokim szczeblu, niekoniecznie pochodzenia polskiego.
   Poszukajcie w google co robiła na Ukrainie. Np tu:
   http://solidarnosc-bez-granic.site40.net/index.php?module=Pagesetter&func=viewpub&tid=1&pid=20
   Wyraźnie chodzi o włączenie tego kraju do NATO!!!
   A NATO realizuje obecnie interesy Izraela.
   Czy nie to samo promował Wałęsa, Kwaśniewski itd.
   OSTROŻNIE Z OCENĄ MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI. Nie wiemy dlaczego i kto to organizował, jakie są ich cele, Na pewno duża większość to zmęczona sytuacją młodzież, ale wygląda na to, że ten ruch jest już skanalizowany!

   • FAKIR 12 listopada 2011 o 11:32 am

    Antymaterialny punktował na salonie24, po zamieszkach w Anglii, jaki jest plan globalistów dla Polski

    1. Rozgrzewać i tworzyć radykalne ruchy chrześcijańskie i narodowe za pomocą których ośmieszony i „zakazany” zostanie zarówno patriotyzm jak i chrześcijaństwo (głównie chodzi o pochody)
    2. Skłócić hierarchów w KK
    3. Tworzyć nowe ruchy autonomiczne Mazur, Kaszub, Warmii itd…
    tutaj mam już przykład 🙂
    http://pl-pl.facebook.com/pages/Ruch-Autonomii-Mazur/281562851855934
    4. Wyprowadzić w odpowiednim czasie młodych na ulice i stworzyć zamieszki, dzięki którym zostanie wprowadzone radykalne prawo anty demonstracyjne i zamordyzm.
    5. Wzniecać waśnie etniczne. Głównie antyniemieckie i antyrosyjskie, ale również anty ukraińskie. Może i przy okazji inne.

    Antymaterialny wiele razy pisał żeby nie dać się wyprowadzić na ulice!!!!!!

    Posłuchajcie tego człowieka wreszcie gamonie!!!!! bo niektórzy już lezą w inną stronę niż myślą.

    • Annah. 12 listopada 2011 o 12:22 pm

     Tak jest wczoraj przypadkiem usłyszałam w tvn info – przez internet o finale konkursu Mazury – siódmy cud natury, czas i temat korespondują z tym co pisze Fakir, zatomizować i postawić przeciw sobie wyróżniając niektóre tylko dzielnice, doprowadzając do upadku materialnego inne, wzbudzając antagonizmy i zazdrość w duchu „odwiecznej” DZIEL i RZĄDŹ. My staramy się zacierać i scalać. Zdecydowanie łatwiej jest w tym świetle ocenić intencje blogera, prawda?

 85. maran 12 listopada 2011 o 3:22 am

  lewackie bojowki z Niemiec pogonione przez Policje do kawiarni krytyki literackiej spod ktorej wypelzali i ktora ich „przytulila”.

 86. ggg2 12 listopada 2011 o 5:52 am

  tutaj ktos okryty chyba flaga rosyjska – skad sie wzial????

 87. theaspartam 12 listopada 2011 o 8:54 am

  Pokojowy Marsz Niepodleglosci.11-11-2011 http://www.youtube.com/watch?v=quaVfQtwn14 w opisie linki do info.

 88. jakzawsze 12 listopada 2011 o 9:10 am

  William Cooper – Prawdziwe Chrześcijaństwo

  • jakzawsze 12 listopada 2011 o 10:23 am

   90% ludzi uwazajcych sie za patriotow,nie wie co to patriotyzm. — Za sprowadzenie uzbrojonych GASTARBEITERÓW z Niemiec POLSKICH LEWAKÓW wspieranych przez Gówno Wyborcze i Krytykę Polityczną powinien spotkać PLUTON EGZEKUCYJNY. Za zakłucenie wielkiego święta w Polsce powinno się te dzieci zgłosić do niemieckiej prokuratury. Jeszcze zauważcie,jak wielkie siły policyjne musiały byc skierowane aby nie doszło do skandalu międzynarodowego. Przecież ci policjanci byli potrzebni do ochrony przemarszu, a musieli eskortować tych bojówkarzy z Niemiec. Brak słów! Mnie to dziwnie wygląda na jakąś ustawioną akcję… może na sprowokowaną umyślnie. A teraz kryminalny pionek Komorowski może sobie zmieniać prawo wedle uznania. Później kiedy zaczniemy umierać z głodu i będziemy chcieli walczyć o naszą wolność to nas będą mogli gromić i być znacznie brutalniejszym niż obecnie. Więc będziemy bać się strajkowania, bo będą wisieć nad nami wysokie kary i większa brutalność policji. Do tego dąży zmiana prawa przez Komorowskiego zmierząjąca w kryminalnym kierunku na korzyść satanistów w polskiej i zagranicznej.

   === jednym słowem jeden wielki zaprogramowany burdel, który zmiarza do zagłady ===

 89. Roma 12 listopada 2011 o 10:16 am

  uwaga, ważna akcja i pasuje do tematu bojówek niemieckich w Warszawie
  a propos dezinformacji globalnej i faszystów

  PODPISUJEMY wszyscy petycję bo to sprawa bardzo słuszna – protest, aby zaprzestano w światowych mediach używania zwrotu „polskie obozy koncentracyjne” ,
  bo to nie były obozy polskie tylko niemieckie, lub też faszystowskie
  podpisało już ok 270 tysięcy
  oto link do petycji
  http://www.thekf.org/events/news/petition/
  http://www.thekf.org/
  Ciekawe, że pomysłodawca tej petycji to dziennikarz Alex Storożyński,
  we wrześniu 2005 roku Storożyński został wybrany do Rady Dyrektorów Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, a dwa miesiące później Rada jednogłośnie mianowała go na swojego przewodniczącego. A to chyba jest propozycja Słowian do walki z globalnymi bankami.

  http://www.poland.us/strona,9,101,0.html

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 11:36 am

   Alex jest porządnym propolskim Żydem. Syn polskiego AK-owca. Znam go osobiście, to jest przykład dlaczego nie powinniśmy mówić źle o Żydach i wszystkich masonach. Jako jedyny wśród dyrektorów Polsko – Sowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej w Nowym Jorku, poparł otwarcie nasze działanie (czyli Forum Ochrony Praw Polonii) w kierunku usunięcia mafii Kamińskich z organizacji polonijnych. Niestety, nawet to nie pomogło.
   Akex w pewnym okresie był nawet redaktorem naczelnym prosyjonistycznej gazety „The Sun” Murdocha. Przez wiele był dziennikarzem Daily News, dostał nawet Pulitzera za swoje publikacje. Niedawno wydał książkę i zrealizował film o Kościuszce. Jako prezes Fundacji Kościuszkowskiej jego jednym z pierwszych posunięć był powyższy apel. Oczywiście, że powinniśmy popierać Alexa Storożyńskiego w walce o to by Polaków nie traktowano na równi z niemieckimi nazistami.

 90. tomvander@wp.pl 12 listopada 2011 o 11:30 am

  jak chcę wypełnić petycje na z 1 linka to mi się wyłącza strona – jak klikam literkę swojego imienia !?

 91. mocniejszy 12 listopada 2011 o 11:31 am

  Analiza, wnioski i pytania odnośnie wydarzeń z dnia niepodległości:

  https://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/12/kto-zbezczescil-11-listopada-2011-roku-swieto-narodowe-polakow/

 92. tomvander 12 listopada 2011 o 11:49 am

  w filmie ‚pokojowy marsz niepodległości’ chyba widać ” zakazaną zabawkę policji ” – 5.36.

 93. ggg 12 listopada 2011 o 12:15 pm

  Moze to tak zle nie wyszlo – przy dobrym naglosnieniu waznych faktow w kraj pojdzie info:
  – lewaki sa powiazane z niemieckimi bojowkami. Czyli cale lewactwo na tym straci

  Co do tej kawiarni do, ktorej ich zagoniono:
  – bardzo ladnie to policja zrobila, ze zagonili ich do miejsca, z ktorego oni wypelzali. To byl taki jakby podpis kto jest za to odpowiedzialny

 94. Warszawiak 12 listopada 2011 o 12:17 pm

  http://www.wykop.pl/link/941401/czego-nie-pokazali-w-telewizji/

 95. eltoro83 12 listopada 2011 o 12:27 pm

  Nie było tak źle.O Warszawie zapomnijcie-te miasto już dawno upadło moralnie.Przecież tam lewusów,homosiów i artystów to 70% miasta-a do tego z wybujałym ego.Podsyłam wam linki do obchodów we Wrocławiu-jak twierdzi Gówienko Wyborcze narodowców było około 600 hehe-ja tu widzę dobre kilka tysięcy a ze swoich źródeł wiem,że blokujących przemarsz antifiarzy po prostu zmietli z drogi i tyle ich tam widziele.Pozdro
  http://www.nacjonalista.pl/2011/11/12/fotorelacja-z-marszu-patriotow-we-wroclawiu/

 96. jakzawsze 12 listopada 2011 o 12:27 pm

  Z głodu jedzono psy, szczury, gołębie i wrony. W aktach desperacji rozkopywano też groby, aby dobrać się do zwłok http://wiadomosci.wp.pl/title,Z-glodu-jedli-psy-szczury-ptaki-Potem-rozkopywali-groby,wid,13532719,wiadomosc.html

  Czy czeka nas powtórka ? (wielki uscisk jakiego jeszcze nie bylo to co pisze bibli) ?

 97. Świt Lepszego Jutra 12 listopada 2011 o 12:51 pm

  „Ciekawa informacja od znajomego z wewnątrz TVN: twierdzi, że stacja nie ma żadnych zdjęć idącego Marszu. Nie wysłali po prostu kamer.”

  • ggg 12 listopada 2011 o 12:58 pm

   a woz transmisyjny podstawili, zeby bylo co palic?

   • Świt Lepszego Jutra 12 listopada 2011 o 3:33 pm

    a widziles w telewizji relacje z normalnego marszu czy same rozróby?

  • Annah. 12 listopada 2011 o 12:58 pm

   Marek pisze że kręcił przejście marszu, kto chce – zobaczy ilu szło Polaków, a trzeba dodać ze w każdym większym mieście organizowano obchody dnia Niepodległości i to na pewno niewielki ułomek wszystkich którzy towarzyszyli duchem.

 98. alexirin 12 listopada 2011 o 3:23 pm

  Manipulacje czołowych mediów dot. marszu Niepodległości

  http://janpinski.nowyekran.pl/post/37202,manipulacje-czolowych-mediow-dot-marszu-niepodleglosci

 99. Katon Najmłodszy 12 listopada 2011 o 8:05 pm

  Patrzcie i uczcie się. Dzisiaj na ulicach Warszawy widać było jak na dłoni, jak jesteśmy, jako naród, rozgrywani przez macherów. W imię czego? Ano w imię tego, żeby stanęło na tym, co wymyślili sobie pan Blumsztajn i pani Szczuka, że w „Polsce faszyzm nie przejdzie”. „W Polsce faszyzm nie przejdzie” oznacza, że Polacy nie mogą godnie uczcić własnego święta tak jak chcą, Polacy mają czcić swoje święto tak jak nakaże im Gazeta Wyborcza, TVN 24, antifa, Blumsztajn i Szczuka. Z tego należy wyciągnąć parę wniosków. (czytaj całość http://katonisliwka.wordpress.com/

 100. Pingback: Organizowane prowokacje w Warszawie « Zygfryd Gdeczyk