11.11.11- Akcja psy-op Illuminati w Warszawie (nieudana!)

No i mieliśmy przykład akcji Illuminati. Wybrali sobie Polskę, z uwagi na Święto Niepodległości, akcja była na ich możliwości bardzo skromna. Potwierdza to, że jak każdy bandyta, boją się działać w świetle jupiterów (…) Jak wiadomo, w akcjach brali udział faszystowscy najemnicy, co się skończyło nieprzyjemnie. A mogło się skończyć znacznie gorzej, więc bądźmy jednak dobrej myśli – akcja Illuminati w Warszawie nie udała się tak jak była zaplanowana….   

Cieszę się, że macie takie same odczucia co do wczorajszej prowokacji. świadczy to, że nasz świadomość tego kto naprawdę mąci rośnie. Należy te informacje rozpowszechniali na innych blogach i stronach – w komentarzach i nie tylko.  Wskazane jest byście umieszczali jak najwięcej przykładów dezinformacji i ukrytych faktów na temat wczorajszych wydarzeń.

11 Minut – wydanie specjalne: POTĘGA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

11.11.11- Akcja psy-op Illuminati w Warszawie

Oni te sposoby mają opanowane od lat...

No i mieliśmy przykład akcji Illuminati. Wybrali sobie Polskę, z uwagi na Święto Niepodległości, akcja była na ich możliwości bardzo skromna. Potwierdza to, że jak każdy bandyta, boją się działać w świetle jupiterów. Dlaczego sądzę, że Illuminati?
Dlatego, że sposób przeprowadzenia tej akcji, a potem współudział mediów w ukrywaniu prawdziwych celów tego działania na to wskazuje. Jest to kolejna psy-op, opracowana w szczegółach w think – tankach „rządu światowego”. Powinniśmy być bardzo ostrożni w wyciąganiu wniosków z relacji, które nam serwują media, także te alternatywne. Bowiem duża grupa tych „niezależnych” dziennikarzy pracuje, często nie zdając sobie z tego sprawy, dla agentów NWO.

Od samego początku czułem smród, dlatego nie paliłem się do nagłaśniania sprawy Marszu, szczególnie, że było wiadomo o innych demonstracjach, które się miały odbyć tego samego dnia. Jak wiadomo, brali w nich udział faszystowscy najemnicy, co się skończyło nieprzyjemnie. A mogło się skończyć znacznie gorzej, więc bądźmy jednak dobrej myśli – akcja Illuminati w Warszawie nie udała się tak jak była zaplanowana.
Duża w tym zasługa policji, która nie dopuściła do bezpośrednich starć, a tu mogły być ofiary. Niektórzy policjanci działali jednak zgodnie z wytycznymi agentury, jak w przypadku braku reakcji na podpalenie samochodów TVN-u. Nie można mieć złudzeń, to było celowe, by teraz można było opluwać uczestniczącą w Marszu młodzież mianem wandali.

Czołówka Marszu. Czy ci ludzie naprawdę wiedzieli w czym uczestniczą?

Podczas Marszu były też prowokacje, sam byłem świadkiem jednej z nich, gdy ktoś krzyknął „łapiemy Palikota” i duża, ok. 300 osobowa grupa młodych rozwścieczonych ludzi pognała w bok „po autografy” pana Janusza. Już sobie wyobrażam co by było gdyby go dopadli „z długopisami”.

Jaki był cel tej prowokacji”? Wieloraki, jak w przypadku każdej akcji sterowanej przez „sanhedryny” NWO.

  • Po pierwsze, zniszczenie wolności zgromadzeń. Chodzi sadzę głównie o protesty związane z usuwaniem krzyża – symbolu, który jest jak woda święcona dla diabła, czy światło dzienne dla wampira, dla nich zabójczy. Illuminaci zabezpieczają się też na wypadek protestów związanych z ujawnieniem prawdziwej sytuacji ekonomicznej Polski i jej wielobilionowych nielegalnych długów, których spłacenie będzie narzucone nam wszystkim – zwykłym podatnikom. Chodzi o formalne zniewolenie wszystkich obywateli Polski (i innych krajów też, ale my tu mówimy o Polsce).
  • Po drugie – delegalizacja patriotyzmu i nacjonalizmu, ale także zdrowego ruchu anarchistycznego, który teraz ma zostać obarczony za przestępstwa dokonane przez agentów NWO.
  • Po trzecie – stworzenie konfliktów międzynarodowych – głównie z Niemcami, ale nie tylko, jeśli spojrzeć na komentarze pewnych „niezależnych” publicystów, którzy nie wiadomo dlaczego nawiązują do Rosji i Białorusi?
  • Po czwarte – najważniejsze. LEGALIZACJA FASZYZMU. Wprowadzane restrykcje odpowiadają dokładnie temu samemu co robił Hitler przed wojną. Następowały sztuczne prowokacje, a potem represje wobec prawdziwej opozycji. I musimy sobie zdać z tego sprawę, że te same nielegalne metody stosuje się i w Polsce. Mam nadzieję, że nie damy się na to nabrać i winni tej prowokacji będą osądzeni.

Ten napis podsumowuje sposób dzilania Illuminati

Poniżej cytuję kilka komentarzy, które się znalazły wczoraj na blogu. Stanowią one dowód na to w jaki sposób została zaplanowana akcja. Jest to przykład tworzenia problemu i podawania jego gotowego rozwiązania. Dokonywane jest to etapami:

  • Prowokacja
  • Dezinformacja
  • Ukrywanie i tuszowanie wycieków
  • Wykorzystanie polityczne

Prowokacje

ana 11 Listopad 2011 o 2:12 pm  Grupa około 100 osób zaatakowała policjantów, po czym zabarykadowała się w kawiarni Nowy Wspaniały Świat. Jak podaje serwis tvnwarszawa.pl na ulicy Nowy Świat doszło do przepychanek. Grupa ok. 100 osób zaatakowała policjantów, a następnie zabarykadowała się w kawiarni Nowy Wspaniały Świat. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji zapewnia, że sytuacja została opanowana.
Jak ustalił portal Niezalezna.pl część osób biorących udział w ataku na policję to grupa niemieckich anarchistów, o których niemieckie służby specjalne piszą, że są zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa niemieckiego. Z relacji osób znajdujących się na Nowym Świecie wynika, że członkowie niemieckiej antify napadli na członków grup rekonstrukcyjnych i poważnie pobili młodego mężczyznę. Informacje potwierdza na Twitterze publicysta Cezary Gmyz. Z informacji, do których dotarł reporter Niezaleznej.pl wynika, że niemieccy anarchiści przyjechali dziś przed południem do Warszawy dwoma autokarami. Grupa ok. 100 osób była zamaskowana i wyposażona w kije bejsbolowe. Autokary zaparkowały w okolicy ul. Tamka, skąd anarchiści przeszli w stronę siedziby lewicowej „Krytyki Politycznej” na Nowym Świecie. http://niezalezna.pl/18819-zamieszki-na-nowym-swiecie  (…) cały Nowy Świat zamknięty, to jakaś granda, gdzie są polskie służby wywiadu???
powinni eskortować te autokary niemieckich anarchistów od samej granicy! ci anarchiści ujawnili się na nowym świecie, cała uwaga policji skupiona jest właśnie tu. a gdzie się nie ujawnili???????????????????
zaatakują z zaskoczenia? ——-elo 11 Listopad 2011 o 2:57 pm  Przez zamieszki na Nowym Świecie defilada wojskowa zmieniła trasę, z Nowego Świata w Świętokrzyską potem Jasną, Zgoda i do Alej Jerozolimskich——–hjk11 Listopad 2011 o 4:48 pm  Władze warszawy podobno „zdelegalizowały” marsz niepodległości – tak podali w tvp info przed chwilą – jesli to prawda to rzeczywiście rychło w czas…. To jest najwiekszy skandal, bo zamiast zdelegalizować i usunąć lewackie zgromadzenia, które zablokowały trase marszu, to tłamszą inicjatywę i organizację oddolną. Ale dobrze tyle, ze ludziom może spadną łuski z oczu i się moze ockną… Zaczyna się od delegalizacji marszu, zakończy się stanem wojennym jak za komuny… To tez pokazuje, kto nami rządzi czy lepiej, kto zagarnął władzę…——–ana11 Listopad 2011 o 3:13 pm  (…) Dziennikarz „Gazety Polskiej” został zaatakowany przez grupę anarchistów przy pl. Konstytucji. Grupa zamaskowanych mężczyzn otoczyła dziennikarza „Gazety Polskiej” zadającego po niemiecku pytania przybyłym z Niemiec anarchistom. Mężczyźni początkowo wzięli dziennikarza za funkcjonariusza policji, popychali go i szarpali, a następnie dokonali jego „rewizji” i domagając się pokazania zrobionych im zdjęć.

  • Działali bardzo sprawnie, widać, że są wyszkoleni w takich akcjach. Otoczyło mnie około 15 – 16 wysokich, silnych mężczyzn. Tak, że policja nie miała nawet szansy zobaczyć, co się dzieje. W wulgarnych słowach zażądali po angielsku, bym oddał im zdjęcia. Kiedy odpowiedziałem, że po prostu przyszedłem na manifestację i nie jestem policjantem, nie uwierzyli. W pewnym momencie to rzeczywiście wyglądało groźnie i zacząłem bać się o siebie. Zresztą na naszą policję chyba i tak nie mógłbym liczyć. Gdy przez Plac Konstytucji, gdzie zgromadzili się uczestnicy lewicowej manifestacji, przechodziło kilku narodowców, anarchiści pobiegli w ich kierunku. Policja zupełnie nie panowała nad sytuacją – opowiada Niezaleznej. pl zaatakowany dziennikarz „Gazety Polskiej”. Gdy jeden z zamaskowanych mężczyzn dał wreszcie znak pozostałym, że dziennikarz „Gazety Polskiej” nie jest policjantem, anarchiści wypuścili go obrzucając wulgarnymi wyzwiskami i każąc się natychmiast oddalić. http://niezalezna.pl/18823-dziennikarz-%E2%80%9Egp%E2%80%9D-zaatakowany-przez-lewakow ——– Ktoś  11 Listopad 2011 o 10:56 pm W okresie międzywojennym żydowskie bojówki na kresach prowadziły podobna do dzisiejszej politykę autopromocji międzysąsiedzkiego współżycia. Wtedy każda z licznych żydowskich partii w Sejmie miała własna przybudówkę bandziorów do prowadzenia „właściwej” polityki regionalnej. Sytuacja się dziś powtarza ale kiedyś policja zrozumie, że jak nie będzie do tych nazistowsko-syjonistycznej swołoczy strzelać z ostrej amunicji to oni już wkrótce urządzą im – policjantom i ich rodzinom – Katyń bis bo do tego lewactwo w Polsce w polecenia londyńskich wichrzycieli dąży.——BarbW12 Listopad 2011 o 12:38 am  Pytanie pierwsze i zasadnicze: kto właściwie zorganizował ten wielki Marsz???? Odpowiedzcie sobie sami…. wszystkie masowki sa planowane i maja swoje zadanie. Zastanowcie sie. Wlasnie takiej zlosci potrzebuja…. to ma cel….  ——–Wasza Matka 11 Listopad 2011 o 7:53 pm  Dla mnie to czysta prowokacja ze strony Policji , bardzo prosilabym abyscie nie chodzili sami nie wdajcie sie w zadne bojowki , jestescie bezbronni i latwo mozna was bic a w tym uszkodzic na cale zycie a wowczas nie znajdziemy „winnych ” albo powiedza ze byliscie tam w zlym miejscu miejcie sie na bacznosci ! Wasza Matka

M.P.: Po pierwsze – dlaczego używa się określenia „anarchiści”, skoro dywersanci byli opłacanymi przez obcą, międzynarodową mafię najemnikami? To dużo mówi o powyższym przekazie. NWO obawia się prawdziwych anarchistów, którzy nigdy by nie wystąpili przeciwko ruchowi patriotycznemu i nacjonalistycznemu. Niewiedza „Niezależnej” czy brak niezależności?
Po drugie – nie „żydowskie”, a syjonistyczne bojówki. Nazizm wzorował się na syjonizmie, o ile w ogóle nie był jego odmianą. Te bojówki wykorzystywały nieświadomych rasistowskich Żydów, a jak to się skończyło wiemy.
„Strzelanie” jest dokładnie tym czego oni chcą prowokując nas. Proszę o przemyślane wnioski.
„Wasza matka” ma rację. Najlepiej unikać prowokacji. Jesteśmy prawie bezbronni. Jednak nie do końca – mamy bowiem intelekt, a to jest broń najgroźniejsza.

eltoro83 11 Listopad 2011 o 3:27 pm  Działam troszeczkę w ruchu kibicowskim i uwierzcie mi że służby specjalne doskonale wiedziały o tych anarchistach-samo Gówno Wyborcze namawiało ich do przyjazdu. Jest to marna prowokacja ze strony lewaków i tych z pod znaku multi-kulti. Najaważniejsze to nie dać się sprowokować ponieważ władza tylko czeka na pretekst aby pałować patriotów. Najgorzej dziś będzie we Wrocławiu-ponieważ niemiaszków ma być około 500 plus polskie lewactwo-a na marszu patriotów ma być kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całej Polski w tym bardzo nastawione patriotycznie ruchy kibicowskie. A jak wiemy Wrocław jest bardziej Polski niż nam się wydaje.Najważniejsze to nie dać się sprowokować. Szkoda że przyszło nam żyć w czasach gdzie policja znowu jest po stronie włądzy innej odmienności niż po stronie prawdziwych Polaków.

M.P.: eltoro83 dzięki za optymistyczny wpis. Świetnie, że młodzi ludzie zdają sobie sprawę z tego jak międzynarodowa masoneria chce nimi manipulować. Nie dajcie się, organizujcie po cichu. Przekazujcie innym prawdę – świadomość społeczna jest najważniejsza. Nie będą potrzebne akcje palenia wozów transmisyjnych, jak nikt tego nie będzie oglądał.

Dezinformacja i manipulacja mendialna

elo 11 Listopad 2011 o 4:41 pm  Marsz już zdążył dojść do Trasy Łazienkowskiej i został zdelegalizowany!! Co za beznadziejna decyzja, dopiero teraz się zacznie bitwa z policja! Winę się zwali na patriotów i kibiców oczywiście…——Stirlitz 11 Listopad 2011 o 4:50 pm  @elo to dezinformacja, Marsz idzie spokojnie Puławską (relacja posła Zawiszy telefonicznie z redaktor z TVP http://tvp.info/tvp-info-online/wideo/on-air/526478, a na Konstytucji to prowokacja służb zagranicznych w celu wywołania zamieszek w warszawie i przelewu krwi, śledztwo musi wyjaśnić jakie ośrodki szpiegowskie to wywołały.——-zenobiusz 11 Listopad 2011 o 4:56 pm  Sprzeczne informacje docierają na temat Marszu Niepodległości. Według niektórych marsz jest kontynuowany i przebiega w pokojowej atmosferze, a według innych marsz został zdelegalizowany, a jego uczestnicy biorą udział w zamieszkach. Współorganizator Marszu Niepodległości Artur Zawisza, zapewnia, że uczestnicy marszu idą spokojnie w asyście policji i przedstawicieli władz miasta i znajdują się w okolicach ul. Puławskiej. Organizatorzy Marszu Niepodległości odcinają się od podających się za uczestników marszu agresywnych osób, które biorą udział w zamieszkach w centrum Warszawy.Artur Zawisza tłumaczy, że Marsz Niepodległości ze względów bezpieczeństwa musiał zmienić trasę.Tymczasem media przekazują informację o tym, że władze warszawy podjęły decyzję o delegalizacji Marszu Niepodległości.

To nie są żadni "lewacy", a agenci ludobójczego NWO, czyli Illuminatów

http://niezalezna.pl/18829-zamieszanie-wokol-marszu-niepodleglosci——-Stirlitz11 Listopad 2011 o 5:00 pm Przed chwilą podali ze jest legalny czyli widać ze szpiedzy chcieli doprowadzić do „zamachów w Warszawie ” bo użyli skutecznych działań dezinformacyjnych , jednakże mądrość organizatora (Adam Zawisza Armia Krajowa) zniszczyła te plany ——–peryskop 11 Listopad 2011 o 11:12 pm  Na TVP.INFO był kadr z Placu Konstytucji robiony zza pleców dresiarzy rozwalających barierki (a więc kamerzysta stał wśród zadymiarzy), potem z tego samego ujęcia podobne sceny „niepokojów” z polewaczkami w oddali. I nagle w kadr wszedł ubek-koordynator, ok 50-tki, ze słuchawką w uchu i nie zdążył przejść gdy realizator przełączył na inny obraz. Ta sytuacja sugeruje, że zadymiarze mieli po swojej stronie przedstawicieli tych państwowych mediów oraz koordynatorów zdalnie sterowanych.

M.P.: Tu macie przykład błędów jakie popełniają ludobójcy. Tak więc spoko, nie mamy do czynienia z „ufokami”

——–ggg 11 Listopad 2011 o 5:08 pm babka na TVP Info ciage nawoluje do delegalizacji marszu i wypowiada sie w tonie, ze uczestnicy marszu walcza z policja. Zero slowa, ze to niemieckie lewackie bojowki zaczely zamieszki.  ——–Totalsky No Problemsky11 Listopad 2011 o 5:24  … tvn 24 rozmowa dziennikarza z policyjnym komisarzem…. – pan policjant kilkakrotnie stwierdzał „zaatakowano POLSKĄ POLICJĘ, złamano POLSKIE PRAWO”… i tyle; jestem wyczulony na słowa… zapewne jest tak, że policjanci sa wcurwieni, ze ich (także) Niemcy obrzucili kamieniami, ale na razie moga powiedziec tylko tyle; zapowiada sie ciekawy (informacyjnie) wieczór… – chyba sie lewacy przeliczyli…

M.P.: Zwróćcie uwagę, że daliście się zmanipulować w terminologię Illuminati. Nie ma bowiem żadnej „lewicy” czy „prawicy”. Jest tylko naród i satanistyczny NWO. Powtarzanie ich mantry prowadzi do wewnętrznych konfliktów i ludobójstwa. W Polsce i w innych krajach, gdzie społeczeństwa są jeszcze spójne, podziały kreuje się sztucznie. Tzw. „lewica” to sztuczny twór, który manifestuje się poprzez akceptację własności społecznej, a tak naprawdę jak wiemy z historii PRL – jest to własność grupy wybrańców, reszta to niewolnicy. Tzw.”prawica” robi to dokładnie to samo tyle, że mówi się otwarcie, że jest o czyjaś prywatna własność. Ci na górze w obu systemach są tą samą grupą ludzi.
Filmiki Nowego Ekranu (linki na dole) swoimi tytułami od razu was nastrajają. Dlaczego nie ma zamiast „Lewica” określenia „Agenci NWO”, czy „Rząd Światowy”? Albo coś bardziej zrozumiałego jak „Masoneria”?

Tuszowanie sprawy – „damage control”

Totalsky No Problemsky 11 Listopad 2011 o 5:32 pm ciekawie moze tez być, gdy policja zidentyfikuje zatrzymanych – ilu z nich ma niemieckie paszporty? mam nadzieję, że policyjni decydenci nie zapomna o tym, że sa równiez (i po pierwsze) Polakami – i nie beda ukrywali tych informacji ——Dancer1 12 Listopad 2011 o 2:44 am no niestety już ukrywają bo wystąpił jeden w „WSI 24″ i na pytanie o Niemców wykręcił sianem jak gumowiec  ——-ggg  11 Listopad 2011 o 5:40 pm  przed chwila w TVP chyba ktos z policji podal informacje, ze zlapali ta grupke niemcow (chociaz jedno dobre info). Ale najpierw byla mowa o starciach z uczestnikami marszu.. Wtedy babka nie wchodzila w slowo ale jak byla mowa o niemcach to probowala co chwile wejsc w slowo i zaklocic wypowiedz

Wykorzystanie polityczne

nikt 11 Listopad 2011 o 6:13 pm  http://tvp.info/tvp-info-online/wideo/on-air/52647 -nie mogę strawić tej prowadzącej. Pan z brodą Grzegorz jakiś tam, który był jej gościem(siakiś „ekspert” od terrorystów) nie omieszkał wtrącić tekstu o Łukaszence. Chodziło o to żeby „polaczki” po pierwsze uwierzyły, że policja zrobiła wielką łaskę prosząc przez 15 minut o spokój uczestników marszu bo gdybyśmy byli na Białorusi Łukaszenka rozprawiłby się inaczej z „brutalami” z marszu. a po drugie utrwalenie przekonania, że Łukaszenka jest beeee.Przecież to czysta manipulacja, rodzaj przekazu (jak podprogowy). Transmisja z marszu a pan Grzesio wyskakuje „ni z gruszki ni z pietruszki” z prezydentem Białorusi!!! Pani prowadząca bezczelnie sugeruje, że organizatorzy marszu (notabene idący zupełnie inną ulicą) są świadomi tego co się działo gdzie indziej. Od 5 lat nie oglądałam telewizji(!!!) ale dziś „odpaliłam” http://tvp.info/tvp-info-onlinei już żałuję. Ciśnienie mi skacze ale jest jeden plus: po tym co usłyszałam mam jasność dlaczego ludzie są tak zaślepieni i głupi. Od kiedy mendia stały się wyrocznią ludzie zidiocieli, dali sobie wyprać mózgi, widzą co innego niż mówi dziennikarz ale i tak uwierzą jego słowom. Dziś białe jest białe ale jutro może się okazać, że „nieomylna tv” stwierdzi, że jednak białe jest czarne i że nigdy nie było inaczej a ciemna masa zatłucze cię jeśli zaprotestujesz. ——-ggg2 12 Listopad 2011 o 5:52 am  tutaj ktos okryty chyba flaga rosyjska – skad sie wzial???? http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/g/a/Pierwsze_starcia_Marszu_5519434.jpg  ——pola 11 Listopad 2011 o 6:46 pm  Właśnie oglądam info na TV Polsat został spalony wóz transmisyjny Polsatu i jeszcze jakiej innej stacji telewizyjnej tylko nie podają jakiej.  ——-deotibigratia 11 Listopad 2011 o 7:12 pm  myśle że to podpalenie to nie prowokacja służb ale prawdziwy gest: symboliczne wskazanie mediów jako mącicieli i manipulatorów, tych którzy służąc mamonie i liżąc zadek władzy napuszczają naród na siebie ——-Extazed 11 Listopad 2011 o 8:11 pm Ja piernicze, miała miejsce wielka prowokacja i manipulacja. Z ostatniej chwili: Prezydent zdecydowanie chce wprowadzić nową ustawę na mocy której w każdym mieście w Polsce będzie mozna zakazać manifestacji, gdy będzie podejrzenie możliwej agresji i zagrożenia. !!   Toż to kolejne ograniczenie naszej wolności i jawna walka z opozycją. W głowie się nie mieści jak sprytnie obdzierają nas z naszych praw i godności. Dzisiejszy dzień wg. mnie mozna porównać do falseflag. Uważam że grupy „kiboli” jak to określili „zamaskowanych przestepcow” były wynajęte i że było to celowe działanie aby zbesztać z błotem patriotów. Nie mam na to dowodów niestety, ale ja tak sobie to rozpracowałem. Co Wy na to? ——-O Rzesz 11 Listopad 2011 o 9:34 pm I tak krok za kroczkiem obywatele będą mogli tylko w myślach protestować a i to niekoniecznie zważywszy na postęp technologii. W TVP Info padł pomysł przymusowego wykupowania ubezpieczenia przez organizatorów manifestacji!!. Jawna kpina. Tyle pokoleń Polaków zaciskało pięści w bezsilności wobec zaborców i komuny. Teraz nam też się to przytrafia!!. Robią wszystko by ludzi zniewolić mentalnie lub doprowadzić do erupcji wściekłości a wtedy wykorzystując nowoczesną technikę wytłuką ilu się da. Dzisiejsza zadyma im za bardzo nie wyszła ale i tak mają co chcieli, by dalej wprowadzać ustawy jak USrael po jedenastym września!. Walczyli kiedyś z potworami którymi sami się stali!. Wraca „nowe”. ——-Józef Bizoń 12 Listopad 2011 o 12:45 am 11 listopada, to znakomita okazja do udzielenia sobie odpowiedzi na następujące pytania: – czy dzisiejsza Polaka jest krajem wolnym, niepodległym i suwerennym?  – a jeśli nie, to komu [imiennie], jakim siłom politycznym [od kiedy licząc] zawdzięczany obecny stan rzeczy co do Polski i Narodu Polskiego?  – jak można porównać osiągnięcia lat 1918 – 1939 r. z tym obecnymi osiągnięciami 1989 – 2011 r.?  – w jaki sposób, jakimi metodami doprowadzono do obecnego stanu Polskę i Naród Polski?——FAKIR 12 Listopad 2011 o 11:32 am Antymaterialny punktował na salonie24, po zamieszkach w Anglii, jaki jest plan globalistów dla Polski  1. Rozgrzewać i tworzyć radykalne ruchy chrześcijańskie i narodowe za pomocą których ośmieszony i „zakazany” zostanie zarówno patriotyzm jak i chrześcijaństwo (głównie chodzi o pochody)  2. Skłócić hierarchów w KK  3. Tworzyć nowe ruchy autonomiczne Mazur, Kaszub, Warmii itd…  tutaj mam już przykład http://pl-pl.facebook.com/pages/Ruch-Autonomii-Mazur/281562851855934  4. Wyprowadzić w odpowiednim czasie młodych na ulice i stworzyć zamieszki, dzięki którym zostanie wprowadzone radykalne prawo anty demonstracyjne i zamordyzm.  5. Wzniecać waśnie etniczne. Głównie antyniemieckie i antyrosyjskie, ale również anty ukraińskie. Może i przy okazji inne. Antymaterialny wiele razy pisał żeby nie dać się wyprowadzić na ulice!!!!!!  Posłuchajcie tego człowieka wreszcie gamonie!!!!! bo niektórzy już lezą w inną stronę niż myślą.

M.P.: Jeśli podpalenie było aktem „prawdziwym”, to świadczy to o głupocie sprawców. Dlaczego jednak policja nie reagowała, mimo, że ponoć była w pobliżu i to obserwowała? Ludobójcom chodzi o wzniecenie wewnętrznych konfliktów. Mają teraz pretekst i poparcie opinii publicznej do wprowadzenia faszystowskich przepisów motywując to „terroryzmem”. Jak w USA.
Posłuchajcie co mówi Antymaterialny – NIE DAWAĆ SIĘ WYPROWADZAĆ NA ULICE!
Ograniczenia na demonstracje są dokładnie takim samym ruchem totalitarnym, jaki wykonywali naziści, faszyści i komuniści. To, że są wypadki drogowe nie powinno być powodem do wprowadzenia zakazu jazdy samochodów.

Materiały:


Reklamy