11.11.11- Akcja psy-op Illuminati w Warszawie (nieudana!)

No i mieliśmy przykład akcji Illuminati. Wybrali sobie Polskę, z uwagi na Święto Niepodległości, akcja była na ich możliwości bardzo skromna. Potwierdza to, że jak każdy bandyta, boją się działać w świetle jupiterów (…) Jak wiadomo, w akcjach brali udział faszystowscy najemnicy, co się skończyło nieprzyjemnie. A mogło się skończyć znacznie gorzej, więc bądźmy jednak dobrej myśli – akcja Illuminati w Warszawie nie udała się tak jak była zaplanowana….   

Cieszę się, że macie takie same odczucia co do wczorajszej prowokacji. świadczy to, że nasz świadomość tego kto naprawdę mąci rośnie. Należy te informacje rozpowszechniali na innych blogach i stronach – w komentarzach i nie tylko.  Wskazane jest byście umieszczali jak najwięcej przykładów dezinformacji i ukrytych faktów na temat wczorajszych wydarzeń.

11 Minut – wydanie specjalne: POTĘGA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

11.11.11- Akcja psy-op Illuminati w Warszawie

Oni te sposoby mają opanowane od lat...

No i mieliśmy przykład akcji Illuminati. Wybrali sobie Polskę, z uwagi na Święto Niepodległości, akcja była na ich możliwości bardzo skromna. Potwierdza to, że jak każdy bandyta, boją się działać w świetle jupiterów. Dlaczego sądzę, że Illuminati?
Dlatego, że sposób przeprowadzenia tej akcji, a potem współudział mediów w ukrywaniu prawdziwych celów tego działania na to wskazuje. Jest to kolejna psy-op, opracowana w szczegółach w think – tankach „rządu światowego”. Powinniśmy być bardzo ostrożni w wyciąganiu wniosków z relacji, które nam serwują media, także te alternatywne. Bowiem duża grupa tych „niezależnych” dziennikarzy pracuje, często nie zdając sobie z tego sprawy, dla agentów NWO.

Od samego początku czułem smród, dlatego nie paliłem się do nagłaśniania sprawy Marszu, szczególnie, że było wiadomo o innych demonstracjach, które się miały odbyć tego samego dnia. Jak wiadomo, brali w nich udział faszystowscy najemnicy, co się skończyło nieprzyjemnie. A mogło się skończyć znacznie gorzej, więc bądźmy jednak dobrej myśli – akcja Illuminati w Warszawie nie udała się tak jak była zaplanowana.
Duża w tym zasługa policji, która nie dopuściła do bezpośrednich starć, a tu mogły być ofiary. Niektórzy policjanci działali jednak zgodnie z wytycznymi agentury, jak w przypadku braku reakcji na podpalenie samochodów TVN-u. Nie można mieć złudzeń, to było celowe, by teraz można było opluwać uczestniczącą w Marszu młodzież mianem wandali.

Czołówka Marszu. Czy ci ludzie naprawdę wiedzieli w czym uczestniczą?

Podczas Marszu były też prowokacje, sam byłem świadkiem jednej z nich, gdy ktoś krzyknął „łapiemy Palikota” i duża, ok. 300 osobowa grupa młodych rozwścieczonych ludzi pognała w bok „po autografy” pana Janusza. Już sobie wyobrażam co by było gdyby go dopadli „z długopisami”.

Jaki był cel tej prowokacji”? Wieloraki, jak w przypadku każdej akcji sterowanej przez „sanhedryny” NWO.

 • Po pierwsze, zniszczenie wolności zgromadzeń. Chodzi sadzę głównie o protesty związane z usuwaniem krzyża – symbolu, który jest jak woda święcona dla diabła, czy światło dzienne dla wampira, dla nich zabójczy. Illuminaci zabezpieczają się też na wypadek protestów związanych z ujawnieniem prawdziwej sytuacji ekonomicznej Polski i jej wielobilionowych nielegalnych długów, których spłacenie będzie narzucone nam wszystkim – zwykłym podatnikom. Chodzi o formalne zniewolenie wszystkich obywateli Polski (i innych krajów też, ale my tu mówimy o Polsce).
 • Po drugie – delegalizacja patriotyzmu i nacjonalizmu, ale także zdrowego ruchu anarchistycznego, który teraz ma zostać obarczony za przestępstwa dokonane przez agentów NWO.
 • Po trzecie – stworzenie konfliktów międzynarodowych – głównie z Niemcami, ale nie tylko, jeśli spojrzeć na komentarze pewnych „niezależnych” publicystów, którzy nie wiadomo dlaczego nawiązują do Rosji i Białorusi?
 • Po czwarte – najważniejsze. LEGALIZACJA FASZYZMU. Wprowadzane restrykcje odpowiadają dokładnie temu samemu co robił Hitler przed wojną. Następowały sztuczne prowokacje, a potem represje wobec prawdziwej opozycji. I musimy sobie zdać z tego sprawę, że te same nielegalne metody stosuje się i w Polsce. Mam nadzieję, że nie damy się na to nabrać i winni tej prowokacji będą osądzeni.

Ten napis podsumowuje sposób dzilania Illuminati

Poniżej cytuję kilka komentarzy, które się znalazły wczoraj na blogu. Stanowią one dowód na to w jaki sposób została zaplanowana akcja. Jest to przykład tworzenia problemu i podawania jego gotowego rozwiązania. Dokonywane jest to etapami:

 • Prowokacja
 • Dezinformacja
 • Ukrywanie i tuszowanie wycieków
 • Wykorzystanie polityczne

Prowokacje

ana 11 Listopad 2011 o 2:12 pm  Grupa około 100 osób zaatakowała policjantów, po czym zabarykadowała się w kawiarni Nowy Wspaniały Świat. Jak podaje serwis tvnwarszawa.pl na ulicy Nowy Świat doszło do przepychanek. Grupa ok. 100 osób zaatakowała policjantów, a następnie zabarykadowała się w kawiarni Nowy Wspaniały Świat. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji zapewnia, że sytuacja została opanowana.
Jak ustalił portal Niezalezna.pl część osób biorących udział w ataku na policję to grupa niemieckich anarchistów, o których niemieckie służby specjalne piszą, że są zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa niemieckiego. Z relacji osób znajdujących się na Nowym Świecie wynika, że członkowie niemieckiej antify napadli na członków grup rekonstrukcyjnych i poważnie pobili młodego mężczyznę. Informacje potwierdza na Twitterze publicysta Cezary Gmyz. Z informacji, do których dotarł reporter Niezaleznej.pl wynika, że niemieccy anarchiści przyjechali dziś przed południem do Warszawy dwoma autokarami. Grupa ok. 100 osób była zamaskowana i wyposażona w kije bejsbolowe. Autokary zaparkowały w okolicy ul. Tamka, skąd anarchiści przeszli w stronę siedziby lewicowej „Krytyki Politycznej” na Nowym Świecie. http://niezalezna.pl/18819-zamieszki-na-nowym-swiecie  (…) cały Nowy Świat zamknięty, to jakaś granda, gdzie są polskie służby wywiadu???
powinni eskortować te autokary niemieckich anarchistów od samej granicy! ci anarchiści ujawnili się na nowym świecie, cała uwaga policji skupiona jest właśnie tu. a gdzie się nie ujawnili???????????????????
zaatakują z zaskoczenia? ——-elo 11 Listopad 2011 o 2:57 pm  Przez zamieszki na Nowym Świecie defilada wojskowa zmieniła trasę, z Nowego Świata w Świętokrzyską potem Jasną, Zgoda i do Alej Jerozolimskich——–hjk11 Listopad 2011 o 4:48 pm  Władze warszawy podobno „zdelegalizowały” marsz niepodległości – tak podali w tvp info przed chwilą – jesli to prawda to rzeczywiście rychło w czas…. To jest najwiekszy skandal, bo zamiast zdelegalizować i usunąć lewackie zgromadzenia, które zablokowały trase marszu, to tłamszą inicjatywę i organizację oddolną. Ale dobrze tyle, ze ludziom może spadną łuski z oczu i się moze ockną… Zaczyna się od delegalizacji marszu, zakończy się stanem wojennym jak za komuny… To tez pokazuje, kto nami rządzi czy lepiej, kto zagarnął władzę…——–ana11 Listopad 2011 o 3:13 pm  (…) Dziennikarz „Gazety Polskiej” został zaatakowany przez grupę anarchistów przy pl. Konstytucji. Grupa zamaskowanych mężczyzn otoczyła dziennikarza „Gazety Polskiej” zadającego po niemiecku pytania przybyłym z Niemiec anarchistom. Mężczyźni początkowo wzięli dziennikarza za funkcjonariusza policji, popychali go i szarpali, a następnie dokonali jego „rewizji” i domagając się pokazania zrobionych im zdjęć.
– Działali bardzo sprawnie, widać, że są wyszkoleni w takich akcjach. Otoczyło mnie około 15 – 16 wysokich, silnych mężczyzn. Tak, że policja nie miała nawet szansy zobaczyć, co się dzieje. W wulgarnych słowach zażądali po angielsku, bym oddał im zdjęcia. Kiedy odpowiedziałem, że po prostu przyszedłem na manifestację i nie jestem policjantem, nie uwierzyli. W pewnym momencie to rzeczywiście wyglądało groźnie i zacząłem bać się o siebie. Zresztą na naszą policję chyba i tak nie mógłbym liczyć. Gdy przez Plac Konstytucji, gdzie zgromadzili się uczestnicy lewicowej manifestacji, przechodziło kilku narodowców, anarchiści pobiegli w ich kierunku. Policja zupełnie nie panowała nad sytuacją – opowiada Niezaleznej. pl zaatakowany dziennikarz „Gazety Polskiej”. Gdy jeden z zamaskowanych mężczyzn dał wreszcie znak pozostałym, że dziennikarz „Gazety Polskiej” nie jest policjantem, anarchiści wypuścili go obrzucając wulgarnymi wyzwiskami i każąc się natychmiast oddalić. http://niezalezna.pl/18823-dziennikarz-%E2%80%9Egp%E2%80%9D-zaatakowany-przez-lewakow ——– Ktoś  11 Listopad 2011 o 10:56 pm W okresie międzywojennym żydowskie bojówki na kresach prowadziły podobna do dzisiejszej politykę autopromocji międzysąsiedzkiego współżycia. Wtedy każda z licznych żydowskich partii w Sejmie miała własna przybudówkę bandziorów do prowadzenia „właściwej” polityki regionalnej. Sytuacja się dziś powtarza ale kiedyś policja zrozumie, że jak nie będzie do tych nazistowsko-syjonistycznej swołoczy strzelać z ostrej amunicji to oni już wkrótce urządzą im – policjantom i ich rodzinom – Katyń bis bo do tego lewactwo w Polsce w polecenia londyńskich wichrzycieli dąży.——BarbW12 Listopad 2011 o 12:38 am  Pytanie pierwsze i zasadnicze: kto właściwie zorganizował ten wielki Marsz???? Odpowiedzcie sobie sami…. wszystkie masowki sa planowane i maja swoje zadanie. Zastanowcie sie. Wlasnie takiej zlosci potrzebuja…. to ma cel….  ——–Wasza Matka 11 Listopad 2011 o 7:53 pm  Dla mnie to czysta prowokacja ze strony Policji , bardzo prosilabym abyscie nie chodzili sami nie wdajcie sie w zadne bojowki , jestescie bezbronni i latwo mozna was bic a w tym uszkodzic na cale zycie a wowczas nie znajdziemy „winnych ” albo powiedza ze byliscie tam w zlym miejscu miejcie sie na bacznosci ! Wasza Matka

M.P.: Po pierwsze – dlaczego używa się określenia „anarchiści”, skoro dywersanci byli opłacanymi przez obcą, międzynarodową mafię najemnikami? To dużo mówi o powyższym przekazie. NWO obawia się prawdziwych anarchistów, którzy nigdy by nie wystąpili przeciwko ruchowi patriotycznemu i nacjonalistycznemu. Niewiedza „Niezależnej” czy brak niezależności?
Po drugie – nie „żydowskie”, a syjonistyczne bojówki. Nazizm wzorował się na syjonizmie, o ile w ogóle nie był jego odmianą. Te bojówki wykorzystywały nieświadomych rasistowskich Żydów, a jak to się skończyło wiemy.
„Strzelanie” jest dokładnie tym czego oni chcą prowokując nas. Proszę o przemyślane wnioski.
„Wasza matka” ma rację. Najlepiej unikać prowokacji. Jesteśmy prawie bezbronni. Jednak nie do końca – mamy bowiem intelekt, a to jest broń najgroźniejsza.

eltoro83 11 Listopad 2011 o 3:27 pm  Działam troszeczkę w ruchu kibicowskim i uwierzcie mi że służby specjalne doskonale wiedziały o tych anarchistach-samo Gówno Wyborcze namawiało ich do przyjazdu. Jest to marna prowokacja ze strony lewaków i tych z pod znaku multi-kulti. Najaważniejsze to nie dać się sprowokować ponieważ władza tylko czeka na pretekst aby pałować patriotów. Najgorzej dziś będzie we Wrocławiu-ponieważ niemiaszków ma być około 500 plus polskie lewactwo-a na marszu patriotów ma być kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całej Polski w tym bardzo nastawione patriotycznie ruchy kibicowskie. A jak wiemy Wrocław jest bardziej Polski niż nam się wydaje.Najważniejsze to nie dać się sprowokować. Szkoda że przyszło nam żyć w czasach gdzie policja znowu jest po stronie włądzy innej odmienności niż po stronie prawdziwych Polaków.

M.P.: eltoro83 dzięki za optymistyczny wpis. Świetnie, że młodzi ludzie zdają sobie sprawę z tego jak międzynarodowa masoneria chce nimi manipulować. Nie dajcie się, organizujcie po cichu. Przekazujcie innym prawdę – świadomość społeczna jest najważniejsza. Nie będą potrzebne akcje palenia wozów transmisyjnych, jak nikt tego nie będzie oglądał.

Dezinformacja i manipulacja mendialna

elo 11 Listopad 2011 o 4:41 pm  Marsz już zdążył dojść do Trasy Łazienkowskiej i został zdelegalizowany!! Co za beznadziejna decyzja, dopiero teraz się zacznie bitwa z policja! Winę się zwali na patriotów i kibiców oczywiście…——Stirlitz 11 Listopad 2011 o 4:50 pm  @elo to dezinformacja, Marsz idzie spokojnie Puławską (relacja posła Zawiszy telefonicznie z redaktor z TVP http://tvp.info/tvp-info-online/wideo/on-air/526478, a na Konstytucji to prowokacja służb zagranicznych w celu wywołania zamieszek w warszawie i przelewu krwi, śledztwo musi wyjaśnić jakie ośrodki szpiegowskie to wywołały.——-zenobiusz 11 Listopad 2011 o 4:56 pm  Sprzeczne informacje docierają na temat Marszu Niepodległości. Według niektórych marsz jest kontynuowany i przebiega w pokojowej atmosferze, a według innych marsz został zdelegalizowany, a jego uczestnicy biorą udział w zamieszkach. Współorganizator Marszu Niepodległości Artur Zawisza, zapewnia, że uczestnicy marszu idą spokojnie w asyście policji i przedstawicieli władz miasta i znajdują się w okolicach ul. Puławskiej. Organizatorzy Marszu Niepodległości odcinają się od podających się za uczestników marszu agresywnych osób, które biorą udział w zamieszkach w centrum Warszawy.Artur Zawisza tłumaczy, że Marsz Niepodległości ze względów bezpieczeństwa musiał zmienić trasę.Tymczasem media przekazują informację o tym, że władze warszawy podjęły decyzję o delegalizacji Marszu Niepodległości.

To nie są żadni "lewacy", a agenci ludobójczego NWO, czyli Illuminatów

http://niezalezna.pl/18829-zamieszanie-wokol-marszu-niepodleglosci——-Stirlitz11 Listopad 2011 o 5:00 pm Przed chwilą podali ze jest legalny czyli widać ze szpiedzy chcieli doprowadzić do „zamachów w Warszawie ” bo użyli skutecznych działań dezinformacyjnych , jednakże mądrość organizatora (Adam Zawisza Armia Krajowa) zniszczyła te plany ——–peryskop 11 Listopad 2011 o 11:12 pm  Na TVP.INFO był kadr z Placu Konstytucji robiony zza pleców dresiarzy rozwalających barierki (a więc kamerzysta stał wśród zadymiarzy), potem z tego samego ujęcia podobne sceny „niepokojów” z polewaczkami w oddali. I nagle w kadr wszedł ubek-koordynator, ok 50-tki, ze słuchawką w uchu i nie zdążył przejść gdy realizator przełączył na inny obraz. Ta sytuacja sugeruje, że zadymiarze mieli po swojej stronie przedstawicieli tych państwowych mediów oraz koordynatorów zdalnie sterowanych.

M.P.: Tu macie przykład błędów jakie popełniają ludobójcy. Tak więc spoko, nie mamy do czynienia z „ufokami”

——–ggg 11 Listopad 2011 o 5:08 pm babka na TVP Info ciage nawoluje do delegalizacji marszu i wypowiada sie w tonie, ze uczestnicy marszu walcza z policja. Zero slowa, ze to niemieckie lewackie bojowki zaczely zamieszki.  ——–Totalsky No Problemsky11 Listopad 2011 o 5:24  … tvn 24 rozmowa dziennikarza z policyjnym komisarzem…. – pan policjant kilkakrotnie stwierdzał „zaatakowano POLSKĄ POLICJĘ, złamano POLSKIE PRAWO”… i tyle; jestem wyczulony na słowa… zapewne jest tak, że policjanci sa wcurwieni, ze ich (także) Niemcy obrzucili kamieniami, ale na razie moga powiedziec tylko tyle; zapowiada sie ciekawy (informacyjnie) wieczór… – chyba sie lewacy przeliczyli…

M.P.: Zwróćcie uwagę, że daliście się zmanipulować w terminologię Illuminati. Nie ma bowiem żadnej „lewicy” czy „prawicy”. Jest tylko naród i satanistyczny NWO. Powtarzanie ich mantry prowadzi do wewnętrznych konfliktów i ludobójstwa. W Polsce i w innych krajach, gdzie społeczeństwa są jeszcze spójne, podziały kreuje się sztucznie. Tzw. „lewica” to sztuczny twór, który manifestuje się poprzez akceptację własności społecznej, a tak naprawdę jak wiemy z historii PRL – jest to własność grupy wybrańców, reszta to niewolnicy. Tzw.”prawica” robi to dokładnie to samo tyle, że mówi się otwarcie, że jest o czyjaś prywatna własność. Ci na górze w obu systemach są tą samą grupą ludzi.
Filmiki Nowego Ekranu (linki na dole) swoimi tytułami od razu was nastrajają. Dlaczego nie ma zamiast „Lewica” określenia „Agenci NWO”, czy „Rząd Światowy”? Albo coś bardziej zrozumiałego jak „Masoneria”?

Tuszowanie sprawy – „damage control”

Totalsky No Problemsky 11 Listopad 2011 o 5:32 pm ciekawie moze tez być, gdy policja zidentyfikuje zatrzymanych – ilu z nich ma niemieckie paszporty? mam nadzieję, że policyjni decydenci nie zapomna o tym, że sa równiez (i po pierwsze) Polakami – i nie beda ukrywali tych informacji ——Dancer1 12 Listopad 2011 o 2:44 am no niestety już ukrywają bo wystąpił jeden w „WSI 24″ i na pytanie o Niemców wykręcił sianem jak gumowiec  ——-ggg  11 Listopad 2011 o 5:40 pm  przed chwila w TVP chyba ktos z policji podal informacje, ze zlapali ta grupke niemcow (chociaz jedno dobre info). Ale najpierw byla mowa o starciach z uczestnikami marszu.. Wtedy babka nie wchodzila w slowo ale jak byla mowa o niemcach to probowala co chwile wejsc w slowo i zaklocic wypowiedz

Wykorzystanie polityczne

nikt 11 Listopad 2011 o 6:13 pm  http://tvp.info/tvp-info-online/wideo/on-air/52647 -nie mogę strawić tej prowadzącej. Pan z brodą Grzegorz jakiś tam, który był jej gościem(siakiś „ekspert” od terrorystów) nie omieszkał wtrącić tekstu o Łukaszence. Chodziło o to żeby „polaczki” po pierwsze uwierzyły, że policja zrobiła wielką łaskę prosząc przez 15 minut o spokój uczestników marszu bo gdybyśmy byli na Białorusi Łukaszenka rozprawiłby się inaczej z „brutalami” z marszu. a po drugie utrwalenie przekonania, że Łukaszenka jest beeee.Przecież to czysta manipulacja, rodzaj przekazu (jak podprogowy). Transmisja z marszu a pan Grzesio wyskakuje „ni z gruszki ni z pietruszki” z prezydentem Białorusi!!! Pani prowadząca bezczelnie sugeruje, że organizatorzy marszu (notabene idący zupełnie inną ulicą) są świadomi tego co się działo gdzie indziej. Od 5 lat nie oglądałam telewizji(!!!) ale dziś „odpaliłam” http://tvp.info/tvp-info-onlinei już żałuję. Ciśnienie mi skacze ale jest jeden plus: po tym co usłyszałam mam jasność dlaczego ludzie są tak zaślepieni i głupi. Od kiedy mendia stały się wyrocznią ludzie zidiocieli, dali sobie wyprać mózgi, widzą co innego niż mówi dziennikarz ale i tak uwierzą jego słowom. Dziś białe jest białe ale jutro może się okazać, że „nieomylna tv” stwierdzi, że jednak białe jest czarne i że nigdy nie było inaczej a ciemna masa zatłucze cię jeśli zaprotestujesz. ——-ggg2 12 Listopad 2011 o 5:52 am  tutaj ktos okryty chyba flaga rosyjska – skad sie wzial???? http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/g/a/Pierwsze_starcia_Marszu_5519434.jpg  ——pola 11 Listopad 2011 o 6:46 pm  Właśnie oglądam info na TV Polsat został spalony wóz transmisyjny Polsatu i jeszcze jakiej innej stacji telewizyjnej tylko nie podają jakiej.  ——-deotibigratia 11 Listopad 2011 o 7:12 pm  myśle że to podpalenie to nie prowokacja służb ale prawdziwy gest: symboliczne wskazanie mediów jako mącicieli i manipulatorów, tych którzy służąc mamonie i liżąc zadek władzy napuszczają naród na siebie ——-Extazed 11 Listopad 2011 o 8:11 pm Ja piernicze, miała miejsce wielka prowokacja i manipulacja. Z ostatniej chwili: Prezydent zdecydowanie chce wprowadzić nową ustawę na mocy której w każdym mieście w Polsce będzie mozna zakazać manifestacji, gdy będzie podejrzenie możliwej agresji i zagrożenia. !!   Toż to kolejne ograniczenie naszej wolności i jawna walka z opozycją. W głowie się nie mieści jak sprytnie obdzierają nas z naszych praw i godności. Dzisiejszy dzień wg. mnie mozna porównać do falseflag. Uważam że grupy „kiboli” jak to określili „zamaskowanych przestepcow” były wynajęte i że było to celowe działanie aby zbesztać z błotem patriotów. Nie mam na to dowodów niestety, ale ja tak sobie to rozpracowałem. Co Wy na to? ——-O Rzesz 11 Listopad 2011 o 9:34 pm I tak krok za kroczkiem obywatele będą mogli tylko w myślach protestować a i to niekoniecznie zważywszy na postęp technologii. W TVP Info padł pomysł przymusowego wykupowania ubezpieczenia przez organizatorów manifestacji!!. Jawna kpina. Tyle pokoleń Polaków zaciskało pięści w bezsilności wobec zaborców i komuny. Teraz nam też się to przytrafia!!. Robią wszystko by ludzi zniewolić mentalnie lub doprowadzić do erupcji wściekłości a wtedy wykorzystując nowoczesną technikę wytłuką ilu się da. Dzisiejsza zadyma im za bardzo nie wyszła ale i tak mają co chcieli, by dalej wprowadzać ustawy jak USrael po jedenastym września!. Walczyli kiedyś z potworami którymi sami się stali!. Wraca „nowe”. ——-Józef Bizoń 12 Listopad 2011 o 12:45 am 11 listopada, to znakomita okazja do udzielenia sobie odpowiedzi na następujące pytania: – czy dzisiejsza Polaka jest krajem wolnym, niepodległym i suwerennym?  – a jeśli nie, to komu [imiennie], jakim siłom politycznym [od kiedy licząc] zawdzięczany obecny stan rzeczy co do Polski i Narodu Polskiego?  – jak można porównać osiągnięcia lat 1918 – 1939 r. z tym obecnymi osiągnięciami 1989 – 2011 r.?  – w jaki sposób, jakimi metodami doprowadzono do obecnego stanu Polskę i Naród Polski?——FAKIR 12 Listopad 2011 o 11:32 am Antymaterialny punktował na salonie24, po zamieszkach w Anglii, jaki jest plan globalistów dla Polski  1. Rozgrzewać i tworzyć radykalne ruchy chrześcijańskie i narodowe za pomocą których ośmieszony i „zakazany” zostanie zarówno patriotyzm jak i chrześcijaństwo (głównie chodzi o pochody)  2. Skłócić hierarchów w KK  3. Tworzyć nowe ruchy autonomiczne Mazur, Kaszub, Warmii itd…  tutaj mam już przykład http://pl-pl.facebook.com/pages/Ruch-Autonomii-Mazur/281562851855934  4. Wyprowadzić w odpowiednim czasie młodych na ulice i stworzyć zamieszki, dzięki którym zostanie wprowadzone radykalne prawo anty demonstracyjne i zamordyzm.  5. Wzniecać waśnie etniczne. Głównie antyniemieckie i antyrosyjskie, ale również anty ukraińskie. Może i przy okazji inne. Antymaterialny wiele razy pisał żeby nie dać się wyprowadzić na ulice!!!!!!  Posłuchajcie tego człowieka wreszcie gamonie!!!!! bo niektórzy już lezą w inną stronę niż myślą.

M.P.: Jeśli podpalenie było aktem „prawdziwym”, to świadczy to o głupocie sprawców. Dlaczego jednak policja nie reagowała, mimo, że ponoć była w pobliżu i to obserwowała? Ludobójcom chodzi o wzniecenie wewnętrznych konfliktów. Mają teraz pretekst i poparcie opinii publicznej do wprowadzenia faszystowskich przepisów motywując to „terroryzmem”. Jak w USA.
Posłuchajcie co mówi Antymaterialny – NIE DAWAĆ SIĘ WYPROWADZAĆ NA ULICE!
Ograniczenia na demonstracje są dokładnie takim samym ruchem totalitarnym, jaki wykonywali naziści, faszyści i komuniści. To, że są wypadki drogowe nie powinno być powodem do wprowadzenia zakazu jazdy samochodów.

Materiały:


Reklamy

279 responses to “11.11.11- Akcja psy-op Illuminati w Warszawie (nieudana!)

 1. ciociababcia 12 listopada 2011 o 1:23 pm

  Cyt.:Poniżej cytuję kilka komentarzy, które się znalazły wczoraj na blogu. Stanowią one dowód na to w jaki sposób została zaplanowana akcja. Jest to przykład tworzenia problemu i podawania jego gotowego rozwiązania.
  Dzisiaj w RM, po katechezie bp.Pacyfik-Dydycza wypowiedziała się uczestniczka Marszu Niepodległości. Po dojściu do Pomnika Dmowskiego znalazła się nad Trasą Łazienkowską. W pewnym momencie zobaczyła, że wszyscy policjanci wycofują się z placu … później „ktoś” podpalił samochody, policji nie było I NIE POJAWIŁA SIĘ. Scenariusz jak w Londynie, Norwegi …

  • Joanna 13 listopada 2011 o 11:36 am

   Też tego słuchałam. To kolejny dowód na paskudną prowokoację z udziałem policji, której pracę tak żarliwie wychwala obecnie ryży Donek.

  • Anaka 13 listopada 2011 o 12:25 pm

   Witam.Od dwóch lat,wiem w jakim świecie żyje. Jestem stałą czytelniczką tej stronki. Dziękuje że mogę wchodzić tutaj codziennie, tym bardziej że nie znam osobiście żadnej osoby. która coś by wiedziała o tym co się dzieje wokół nas dzieje,uchodzę za nawiedzoną i że herezje czytam.jestem osobą po szkole zawodowej,to tym bardziej jak śmiem,podważać cokolwiek. Ale napisałam tutaj z innego powodu,pierwszy filmik, 11minut Potęga marszu Niepodległości. pokazuje sie trzy razy oko w trójkącie, 2 minucie,7.47,11.Zastanawiam się ,dlaczego?.

   • zenobiusz 13 listopada 2011 o 1:33 pm

    To sugestia autora filmu,kto stoi za wydarzeniami,czy też,komu one na rękę.

 2. Bird2 12 listopada 2011 o 1:30 pm

  W trakcie każdych zamieszek tak jest.

  Zawsze byłi są i będą prowokatorzy których celem jest zezłoszczenie tłumu. To są gnidy bez honoru, ten najniższy poziom w piramidzie.

  Niech walczą z Rządem Światowym a nie innymi niewolnikami.

 3. The Sign Painter 12 listopada 2011 o 1:51 pm

  Z KonteStacji: http://www.youtube.com/watch?v=GtmT-QNL164

  • The Sign Painter 12 listopada 2011 o 2:03 pm

   Prowokatorzy: http://www.youtube.com/watch?v=gPYhhl3SPco

   • Bird2 12 listopada 2011 o 2:06 pm

    Można też dodać to
    Kto jest przeciwko narodowcom?

 4. Ditka 12 listopada 2011 o 2:06 pm

  Bez komentarza

 5. Versus3 12 listopada 2011 o 2:17 pm

  Wczorajsze wydarzenia to skandal. Zwłaszcza to pomijanie milczeniem chuligaństwa Niemców z Antify. Teraz dopiero sie okazuje ze połowa zatrzymanych to Niemcy. Czy ktoś widział wczoraj w TV jakąś relację o bojówkach niemieckich? Nic tylko kibole i kibole.

  Cała ta prowokacja, z zaproszeniem bojówek niemieckich włącznie, i zrzucanie winy na Prawicę, ma na celu pogrążenie patriotów. Prowokacja tak grubymi nićmi szyta, że aż wstyd. Komuna w PRL miała więcej finezji w kłamstwach.

  • AV 12 listopada 2011 o 6:18 pm

   prowokacja przykładem z USA: zwrócić uwagę na kolesia w bluzie z kapturem z napisem USA:

 6. Versus3 12 listopada 2011 o 2:20 pm

  Słychajcie, powinniśmy pisać listy do premiera w żądaniem wyjaśnień kto zaprosił Niemców. Dlaczego świadkowie mówią że bojówki antify ukrywały się w siedzibie Krytyki Politycznej? Może i jest to plan zniewolenia nas przez nwo, ale róbmy jak najwięcej by ten plan utrudnić a najlepiej zniweczyć, a nie zgadzać się na bieg wydarzeń!

 7. felicyta 12 listopada 2011 o 2:20 pm

  @Versus3 …połowa zatrzymanych to Niemcy

  -a ja wam mowie, ze ci zatrzymani niemcy beda zaraz zwolnieni z doplata za „wystep”

  • Zagrypiona 12 listopada 2011 o 3:50 pm

   Dodac nalezy ze z doplata z naszych podatkow.

   Ogolnie jak patrze na to co sie dzieje i na te filmiki powyzej to mnie krew zalewa ze musze placic w tym kraju podatki. Jakbym sobie sama stryczek kupowala. Tragedia. Dopoki nasza kasa w podatkach bedzie plynac, z vatu i wszelkich innych, tak dlugo ten pasozytniczy system bedzie nas lal palami. Nawet juz bez skrupolow 11.11.

   • hjk 12 listopada 2011 o 4:35 pm

    To trzeba znaleźc wpis sprzed kilku tygodni „leśny do Polakow” i przeczytac, co robic i czego nie robic, zeby zmniejszyc wplywy do kasy tym awanturnikom politycznym.

    • Zagrypiona 12 listopada 2011 o 4:55 pm

     O ten chodzi? https://monitorpolski.wordpress.com/2011/09/01/10402/

     To ja juz nie mam z czego okrajac bo prawie wszystko to robie co tam napisane. Nie jestem dzieckiem tvnu zeby nie wiedziec tego co tam popisane, kredytow nie mam, nie zamierzam odradzam, medycyne naturalna stosuje w miare mozliwosci zadnych lekarzy, tv nie place, nie pije nie pale, samochodu nie mam, bojkotuje co trzeba… 😉 Mi chodzi o ta ostatnia kapke pieniedzy ktora wszyscy musimy placic chocbysmy do jaskini poszli mieszkac jesc korzonki. Zawsze beda nas golic i na tym sie pasc. Wszystko jest opodatkowane. Chodzi o to by nie dawac im pol grosza. Bo dopoki to jest oni beda trwali. Bedzie z czego placic policji itd. A jak nie to niech im placi NWO, wtedy byloby wszystko jasne i klarowne, a nie ze my sobie sami oplacamy naszych katow.

     • redhead 13 listopada 2011 o 11:45 am

      Bardzo istotna i wyważona wypowiedź. Prowadzą nas do mega kołchozu. Wręcz na rzeź.

   • Ania 12 listopada 2011 o 5:13 pm

    Nie da rady nie płacic podatków. Są w każdym produkcie i usłudze jakie kupujesz.

    • hjk 13 listopada 2011 o 1:49 am

     leśny radził poprzestać na tym, co naprawde konieczne. Najwieksze wpływy to akcyza z benzyny, papierosów i alkoholu. Nikt mi nie powie, ze każdy musi miec samochód, pić i palić 🙂
     Wystarczy, ze będą mieli mniejsze wpływy, już im się banksterzy dobiorą do skóry. No ale wtedy trzeba będzie bronić się przed goleniem i zwiekszaniem innych podatków jak Grecy.

     • demolay 13 listopada 2011 o 4:28 am

      Na tym mozna oszczedzic, ale jak banksterzy to zobacza to dołoża ci podatku za wde lub cos rownie podstawowego. w Grecji (info tk fm) wlasciciel 72m2 mieszkania bedzie placil nowy podatek 1000e za to mieszkanie. Przepraszam za brak polskich liter. Pozdrawiam!

     • Druzyna AA 13 listopada 2011 o 2:36 pm

      > Nikt mi nie powie, ze każdy musi miec samochód, pić i palić

      Powiedz Polakowi, że nie musi mieć samochodu… Hehehehe…

      • sara10 13 listopada 2011 o 9:06 pm

       AA
       Ty jak coś palniesz, to boki zrywać. Myśl twoja niczym neutina – szybsza niż światło.

       • andzia 13 listopada 2011 o 11:25 pm

        a ja uważam ze AA ma rację. Polacy (zwłaszcza warszawiacy) przyzwyczaili się do wygody i obecnie mało kto nie ma auta, pomimo że każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że w stolicy dojazd autem gdziekolwiek to strata czasu i ćwiczenie cierpliwości, no bo przecież ZTM jeździć to ?obciach?. Pytałam znajomych czemu jeżdżą autem i stoją wiecznie w korkach-nikt nie udzielił satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, same wydziwiania…
        Może w ZTM i śmierdzi, jest syf i dużo bab ktore chcą zawsze siedzieć, ale zawsze to jakas alternatywa dla zmniejszenia kosztów dojazdu gdziekolwiek i wspomniane zmniejszenie wpływów z akcyzy za benzyne.

  • O Rzesz 12 listopada 2011 o 5:49 pm

   Musimy uczyć się panować nad emocjami i jednoczyć nie tylko w obliczu zagrożenia.
   Jedynie wtedy tęczowa hałastra, popychana od tyłu przez masonerię syjonistyczną będzie mogła nam nagwizdać.
   Inaczej zawsze będziemy kończyć w takim stylu: 🙂

  • zeebii 13 listopada 2011 o 12:31 am

   @felicyta
   Według TOK FM większośc z nich już jest na wolności. Poszli prawdopodobnie do lokalu Krytyki Politycznej -która ich miała podobno zaprosić, i gdzie po przyjeżzie do Wawy spali lub odpoczywali [ „jak mówią na mieście]

   Większość zatrzymanych Niemców po wydarzeniach na Nowym Świecie jest już na wolności i wyjechała z Warszawy – poinformował TOK FM przedstawiciel „Porozumienia 11 listopada”
   Większość zatrzymanych obcokrajowców nie usłyszała żadnych zarzutów. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji, nie może ostatecznie potwierdzić informacji, bo na przesłuchania czeka ostatnich kilka osób.
   40 obcokrajowców otrzymało tylko mandaty za udział w zbiegowisku. Przed sąd trafiają natomiast chuligani, zatrzymani po zamieszkach na pl. Konstytucji w Warszawie. Mają odpowiadać za czynną napaść na funkcjonariuszy. http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zaklamane-relacje-po-1989-r

 8. felicyta 12 listopada 2011 o 2:22 pm

  cos pozytywnego

  „Jednak rewolucja?
  11 Listopad 2011
  Za: http://zielonalibia.blog.pl/jednak-rewolucja,15567658,n

  W nocy z 10 na 11 listopada bojownicy Ludowej Armii Wyzwoleńczej opanowali centrum Zawiji, odbito więzienie i uwolniono wszystkich przetrzymywanych tam lojalistów. Jak doności algierska agencja informacyjna ISP w centrum miasta odtwarzany jest z głośników hymn Dżamahiriji.

  Zaatakowano także jednostkę wojskową nr 27 w której bazę mają NATOwskie marionetki. Ponizej nagranie z nocnego ataku na jednostke (słychać tylko odgłos walki).
  Walki trwają również w Bani Walid, okolicach Sabhy, Bengazi oraz w dystryktach Trypolisu: Bab Ben Ghchir, Beb Aziziyah, Nadi Itihad i w rejonie ulicy Zawiji.

  • zenobiusz 12 listopada 2011 o 2:32 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/12/klopoty-klopoty-libyan-resistance-control-tripoli/
   NWO,ma poważne kłopoty,zważywszy jeszcze,do tego, ruch weteranów w USA .
   Akcja w Polsce ,nie wygląda mi na ich robotę.To ich nieudolni zwolennicy,świetnie nam znani,próbowali dowartościować swoją pozycję,przedwczesną akcją,chyba dostaną po łapach.
   Wyszli przed szereg.

 9. teosia 12 listopada 2011 o 2:25 pm

  Wydaje mi się, że jest to kontrolowany upust agresji narastającej w narodzie? Zwykła pokazówka żeby przez najbliższy czas (okres wprowadzania drastycznych zmian w państwie) nikt nie podniósł łba ze strachu.

  • Ditka 12 listopada 2011 o 2:30 pm

   Ze strachu? Prawdziwi Polacy już niejednokrotnie w historii Polski pokazali, że niczego się nie boją

   • kosiardeyablos 13 listopada 2011 o 12:15 pm

    Coś co mnie rozwaliło biorąc pod uwagę wydarzenia 11.11.11. : Dyktando z języka polskiego w Moskwie
    wczoraj, 21:14 TSz / PAP

    Ponad 200 osób – przedstawicieli rosyjskiej Polonii i studentów moskiewskich uczelni – w sobotę uczestniczyło w Moskwie w Ogólnorosyjskim Dyktandzie z Języka Polskiego, poświęconym pamięci wicemarszałek Senatu RP Krystyny Bochenek.
    Co można rzec, miłe to z ich strony ale jak zwykle przyszła mi do głowy durna myśl -przygotowania do inwazji.?…hahaha : Dyktando, połączone z olimpiadą wiedzy o Polsce, zorganizował Kongres Polaków w Rosji przy wsparciu Rady Federacji, izby wyższej parlamentu Rosji, Senatu RP i Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Swoje sale uczestnikom udostępnił Rosyjski Państwowy Uniwersytet Humanistyczny (przed 1918 rokiem – Wolny Uniwersytet Alfonsa Szaniawskiego).

    Prezes Kongresu Polaków w Rosji Halina Subotowicz-Romanowa podkreśliła w rozmowie z PAP, że w imprezie wzięli udział reprezentanci Polonii praktycznie ze wszystkich zakątków Federacji Rosyjskiej, w tym zwycięzcy regionalnych dyktand, przeprowadzonych przez organizacje polonijne w Abakanie, Anapie, Archangielsku, Barnaule, Briańsku, Jarosławiu, Jekaterynburgu, Kaliningradzie, Krasnodarze, Krasnojarsku, Nowogrodzie, Omsku, Orenburgu, Permie, Petersburgu, Piatigorsku, Pietrozawodsku, Saratowie, Smoleńsku, Tiumeniu, Tomsku, Ufie, Włodzimierzu, Wołgogradzie i Żeleznowodsku.

    Subotowicz-Romanowa dodała, że celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja języka polskiego i polskiej kultury wśród rosyjskiego społeczeństwa, a także zachowanie tożsamości i języka ojczystego przez Polaków w Rosji. Pani prezes zaznaczyła, że większość uczestników uczy się języka polskiego samodzielnie, korzystając z pomocy rodziców i dziadków.
    Powiedziałbym że to miły gest w stosunku do RP.

 10. PokójWam 12 listopada 2011 o 2:30 pm

  Zobaczcie nowy demoniczny klip naszej „narodowej artystki”

  Jest tutaj pełno symboli, najczęściej widać wszystko widzące oko horusa

  Dla tych co nie wiedzą o co z nią chodzi

  Pozostałe części każdy sam znajdzie

  • zenobiusz 12 listopada 2011 o 2:36 pm

   To jest żałosne,ona jest skończona.Trzeba się za nią modlić,nic więcej nie da się dla sieroty zrobić.

  • Ditka 12 listopada 2011 o 2:38 pm

   @Pokój Wam wybacz ale nie mam ochoty tego oglądać. Pamiętam ją z jakiegoś programu kiedy była jeszcze normalną nastolatką, parę lat temu. Wtedy była normalną dziewczyną bez demonicznego makijażu, w sportowych ciuchach itd. Odkąd ją pożarł przemysł muzyczny już nie jest tą samą osobą i nie mówi tak samo jak wtedy. A z drugiej strony już jest chyba skończona skoro wzoruje się na Lady Zgaga

  • LukaszR20 12 listopada 2011 o 3:40 pm

   wiecie co zrobilem ? napisalem komentarz: jeb**na satanistka takich ludzi to trza zabic ktorzy sa pod kontrola illuminatow… Killuminati !! i zablokowali komentarze buhahahaha

   • Annah. 12 listopada 2011 o 4:02 pm

    Z saloniku iluminatów jest tylko jedna droga, mimo wszystko żal dziewczyny.

    • hjk 12 listopada 2011 o 4:38 pm

     zawsze sie moze nawrocic…

     • Annah. 12 listopada 2011 o 4:54 pm

      Oby, oby; boję się że ktoś już czuwa żeby nie zdążyła, Popatrz na pomór 27 letnich piosenkarzy z ciemnej branży. A zgon Michaela Jacksona kiedy już zaczął tworzyć po swojemu – wypadek ?

      • andzia 13 listopada 2011 o 11:40 pm

       jej rodzice podobno są wierzący i dali jej chrześcijańskie wychowanie. Współczuje im patrzeć na to co się dzieje z ich córką. Ten kretyn nERGAL utorował Iluminatom drogę do Dody (być może nieświadomie), później ją rzucił a ona biedna zakochana nie wiedziała co ze sobą zrobić to dała się wciągnać w tą całą maskarade. Mnie też jej żal, ale każdy ma wolny wybór, co chce zrobić ze swoim życiem. Powinna Bogu dziękować, że nERGAL z nią zerwał, no ale widać miała zbyt małą wiarę (o ile w ogóle) żeby prosić Boga o pomoc w takiej sytuacji.

       @HJK myślisz ze nawrócenie się to jak pstryknięcie palcami? Jeśli wierzący i modlący się jej nie pomogą wyrwać się ze szponów złego, to nic jej nie pomoże…

   • O Rzesz 12 listopada 2011 o 4:49 pm

    Nie zabijaj, nawet mentalnie bo nie będziesz lepszy od nich.

  • O Rzesz 12 listopada 2011 o 5:16 pm

   Dioda … mistrzyni kiczu i idiotycznego śmiechu. Za wulgarna jak dla mnie.

  • kwantl 12 listopada 2011 o 7:51 pm

   A co jeśli to tylko marna imitacja? Przecież ona nawet po angielsku ledwo duka…

  • vortex 13 listopada 2011 o 12:28 am

   Tu nie o tyle Doda powinnismy sie interesowac ale tymi co kreuja i kreca te klipy.
   Kto jest pomyslodawca,rezyserem i scenarzysta i kto za to placi ?

 11. Versus3 12 listopada 2011 o 2:41 pm

  Znalezione na forach i komentarzach:
  1.
  (…) 93 lata temu polska niepodległość zaczęła się od rozbrajania w Warszawie Niemców. W najczarniejszych snach nikt z jej twórców nie podejrzewał, że kiedyś znajdą się ludzie, którzy w tym dniu będą do Warszawy Niemców zapraszać i uzbrajać w kije, żeby bili Polaków za biało czerwoną flagę albo historyczny mundur, a polskie media będą przedstawiać to jako pokojowy protest „antyfaszystów” przeciwko polskim „faszystom”. A Niemcom tam wszystko jedno, z jakich akurat pozycji ideologicznych biją Polaków, ważne, żeby pokazać, kto tu jest „rasą panów”. I żeby Polska była „kolorowa” − od siniaków. Bo przecież o to właśnie chodziło „nowej lewicy” w jej długotrwałych i niestety uwieńczonych sukcesem staraniach o zepsucie radosnego święta wielką „ustawką”. (…)

  2.
  Celowo dopuścili do rozróby. Teraz na fali oburzenia wprowadzą praktyczny zakaz demonstracji.
  A potem ciemny lud nie będzie mógł nawet zaprotestować przeciw drastycznym podwyżkom podatków, które władza właśnie przeciwko niemu szykuje.
  Jak łatwo się manipuluje ciemną masą.

 12. OlO 12 listopada 2011 o 2:46 pm

  coś do postawienia do pionu
  ETYKA I MORALNOŚĆ

 13. zbigniew1108 12 listopada 2011 o 2:50 pm

  NARÓD przerósł organizatorów Marszu i prowokatorów niemieckich
  Przestraszyli się LICZBY POLAKÓW ..

  Piękne hasła , flagi , napinanie muskuł ….

  To jest w miarę opanowne .

  I w tym miejscu można jeszcze improwizować .

  Schody zacznają się po wyjściu z „kawiarni ” i spotkaniu NARODU .

  Tu oprócz dobrych intencji ,
  trzeba posiadać praktyczne umiejętności .

  Chcesz kierować Polakami ?
  OK.Pokaz ,co potrafisz , czym dysponujesz ?
  Od przewidywania prawdopodobnych scenariuszy do zapewnienia
  profesjonalnej aparatury nagłaśniającej .

  20-30 tysięcy osób to nie jest spotkanie na ” kanapie ” .
  Cieszę się , że ofiar , choć były ,jest stosunkowo mało .
  Analiza zachowania niemieckich i lewackich bojówek
  jest prosta i nie wnosi nowych informacji .
  Mieli zrobić zadymę i im się to udało .

  Ważniejsze jest zastanowienie nad zachowaniem kierownictwa Marszu.
  Wiedzieli , że będzie kontruderzenie , że Urząd Miasta przygotował miejsce konfrontacji .
  Na Placu Konstytucji potrzebne było dobre nagłośnienie
  do przekazywania informacji o zmieniającej się sytuacji ,
  a nie tylko Janusz Korwin-Mikke z tubą ( jak wynika z niektórych relacji) , słyszaną na 50 m.
  Brak kilkudziesięciu pofesjonarnych ochroniarzy , policjantów-sympatyków
  lub komandosów-emerytów „GROMU”,
  którzy samą obecności tonowaliby zakusy prowokatorów , jest też zastanawiający .
  Czy kierownictwo przygotowało się do , tak oczywistego dla wielu blogerów ,
  przebiegu wypadków ? Relacje uczestników wskazują , że nie .
  Stawiam tezę , że liczba uczestników Marszu zaskoczyła i przerosła i organizatorów
  i prowokatorów i władze stołeczne .
  Przestraszyli się tej LICZBY POLAKÓW .
  Stąd przywrócenie legalności po delegalizacji .
  Dla uczciwych członków kierownictwa Marszu ,
  to doświadczenie niech będzie motywacją do przyjrzenia
  się agenturze we własnym gronie
  A także , co chyba trudniejsze , podszkolenie się do kierowania „Tirami ” .
  Umiejętność jazdy na hulajnodze lub „maluchem ” już nie wystarczy .
  Ps.
  Warto zwrócić uwagę , jak relatywnie mała , logistyczna „akcja ”
  telewizji online Nowego Ekranu , przy wszystkich jeszcze niedoskonałościach ,
  zakłóci obraz ” prawdy ” masmediów .
  Już trudniej będzie rządzącym pokazywać cnotę ” tęczowych ”
  i brutalność ” baiałoczerwonych”.
  Dokumentacja zebrana przez blogerów i redaktorów „NE” ,
  mam nadzieję , wymusi konkretną procedurę prokuratorską wobec władz stołecznych
  i wobec osób zapraszających niemieckich chuliganów .
  Nawet bez wyroków popsuje im dobry humor .
  Koledzy i koleżanki dziennikarze też powinni odczuć jakąś „nagrodę ” za stronnicze opisy i relacje . zbigniew1108NowyEkran

  • Annah. 12 listopada 2011 o 3:08 pm

   Godne podkreślenia jest zwłaszcza jedno zdanie – ‚”Dla uczciwych członków kierownictwa Marszu ,
   to doświadczenie niech będzie motywacją do przyjrzenia
   się agenturze we własnym gronie” – lustracja powinna objąć zwłaszcza kierownictwo tych środowisk nie wykluczając NIKOGO myślę o środowiskach patriotycznych, także o medialnych „Obrońcach Krzyza” i „Telewizji Narodowej”, NE i wielu, wielu innych

 14. zbigniew1108 12 listopada 2011 o 3:01 pm

  Rządzący mają pretekst do zaostrzenia prawa o demonstracjach.
  Moim zdaniem chcą zdążyć z zakazami przed 13 grudnia .
  W TYM ROKU JEST OKRĄGŁA ROCZNICA – 30 .
  W prezencie gen.Wojciechowi Jaruzelskiemu zaprowadzą
  spokój przed jego domem na Mokotowie.
  Mała rzecz a cieszy .
  Generał umrze spokojnie z poczuciem ,
  że zostawia godnych siebie następców .
  Myślę ,że jednak się pomyli .
  Po jego śmierci wilki lun hieny rzucą się do gardeł .
  Tak było po śmierci Piłsudskiego , Dmowskiego …
  Powinniśmy z uwagą przyglądać się , kto będzie nowym Namiestnikiem
  Kraju Nadwiślańskiego .

 15. zbigniew1108 12 listopada 2011 o 3:06 pm

  Rządzący mają pretekst do zmiany prawa o demonstracjach .
  Moim zdaniem chcą zdążyć z zakazami przed 13 grudnia .
  W TYM ROKU JEST OKRĄGŁA ROCZNICA – 30 .
  W prezencie gen.Wojciechowi Jaruzelskiemu zaprowadzą
  spokój przed jego domem na Mokotowie.
  Mała rzecz a cieszy .
  Generał umrze spokojnie z poczuciem ,
  że zostawia godnych siebie następców .
  Myślę ,że jednak się pomyli .
  Po jego śmierci wilki lun hieny rzucą się do gardeł .
  Tak było po śmierci Piłsudskiego , Dmowskiego …
  Powinniśmy z uwagą przyglądać się , kto będzie nowym Namiestnikiem
  Kraju Nadwiślańskiego .

 16. maran 12 listopada 2011 o 3:17 pm

  „Parafianie z Czarnowąs obrzucili petardami policję w Warszawie!
  News (bardzo wiarygodny i zweryfikowany w kancelarii premiera): W piątek 11.11.11 uczestnicy Mszy Św. z parafii p.w. Bożego Ciała i św. Norberta w Czarnowąsach na Opolszczyźnie obrzucili petardami policję w Warszawie podczas Marszu Niepodległości. Co prawda parafianie twierdzą, że byli w tym czasie na Eucharystii czterysta kilometrów od stolicy, ale fakt jest faktem. Dziennikarka TVP Info zapytana, dlaczego wóz transmisyjny nie pokazał relacji z Mszy Św. w Czarnowąsach, a relacjonowana była walka uliczna niemieckich anarchistów ze stołeczną policją pod szyldem: parafianie z Opolszczyzny toczą regularną wojnę ze służbami mundurowymi, odpowiedziała: Mieliśmy informację, że msza została odwołana, a kolor petard sugerował mieszkańców Czarnowąs. Za cztery dni umieścimy sprostowanie w wiadomościach o 23.30.

  Późniejsze informacje sugerowały, że podpalili również wóz transmisyjny TVN24, ale parafianie twierdzą, że o tej porze już spali.

  Mieszkańcy Czarnowąs zastanawiają się, jak to możliwe, że rok temu podczas Marszu Niepodległości nie było rozruchów i walk ulicznych („Z wyjątkiem wicie tych co z gołymi tyłkami po mieście latajo, ni”), a w tym taka rozróba! Jak to możliwe?”

  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/parafianie_z_czarnowas_obrzucili_petardami_policje_w_warszawie__31611

 17. PokójWam 12 listopada 2011 o 3:23 pm

  http://orwellsky.blogspot.com/2011/11/amerykanscy-eksperci-namawiaja-do.html

  http://www.tvn24.pl/12691,1724035,0,1,potezne-eksplozje-w-iranskiej-bazie,wiadomosc.html
  Oczywiście wszystko pójdzie na Izrael i USA

 18. aka77 12 listopada 2011 o 3:39 pm

  Porozumienie 11 Listopada zaprasza na ogólnopolską demonstrację i blokady przemarszu neofaszystów ulicami Warszawy w dniu 11 listopada tego roku

  11 listopada to dzień wspomnienia i refleksji nad wolnością. Ale są też tacy, którzy używają go do podważania wolności innych. Nacjonaliści, rasiści i neofaszyści organizujący się wokół takich organizacji jak ONR, Blood & Honour czy Młodzież Wszechpolska urządzają tego dnia przemarsze ulicami Warszawy manifestując swój brunatny szowinizm. Nie zgadzamy się na to, by zwolennicy ksenofobicznych i rasistowskich ideologii, którzy z dumą odwołują się do przedwojennych organizacji o jawnie faszystowskich sympatiach i w tym roku przeszli przez stolicę. Nauczeni historią uważamy, że rosnącej w siłę skrajnej prawicy trzeba się czynnie i zdecydowanie przeciwstawić.

  Niepodległość, wolność, antyfaszyzm! Jesteśmy koalicją najróżniejszych ludzi, organizacji, projektów, środowisk. Łączy nas sprzeciw wobec faszyzmu, jego współczesnego oblicza. Planujemy mobilizację na trasie faszystowskiego pochodu. Chcemy fizycznie go zablokować. Wykorzystamy przysługujące nam prawa obywatelskie. Wzywamy wszystkich mieszkańców Warszawy i wszystkich, którzy zechcą przyjechać do Warszawy, do czynnego sprzeciwu wobec faszystów.

 19. Stirlitz 12 listopada 2011 o 3:41 pm

  Niestety przez tą wczorajszą PSY-OP mam nieprzespaną noc , bo nie dało się spokojnie zostawić dawki informacji internetowych na potem.
  do tego jeszcze wziąłem się za komentarze na filmach z YT co nie jest najlepszym zajęciem
  bo wciąga.
  moje konkluzje są podobne jak Monitora , Zenobiusza i innych Ludzi z forum
  na pewno akcja się nie udała do końca dzięki wielkiej obywatelskiej aktywności Nagrywaczy, zwykłych patriotów robiących filmy na ulicach, jak i zorganizowanym jak Monitor czy Nowy Ekran
  nagranie tak dużej ilości filmów dowodów „spacyfikowało” akcje Illuminati na 11.11.11
  jeśli chodzi o polityczne aspekty wyraźnie widać zaniepokojenia Belwederu tym że Tuskoland pozwolił na znieważenie munduru polskich żołnierzy na Nowym Świecie i pobicie przypadkowych przechodniów w okolicy Placu Konstytucji.
  Dzięki filmom tysiące młodych ludzi zrozumieją , że nie wolno się poddać bo inaczej zniszczą nas i powyłapują do obozów koncentracyjnych jakie szykują dla niepokornych i oburzonych .

  • Ditka 12 listopada 2011 o 4:02 pm

   @Stirlitz moim zdaniem trzeba te filmiki jak najczęściej upowszechniać na YT. Nie wiem jak u Was ale ja jak weszłam dzisiaj na YT to filmy z gatunku: wiadomości i polityka były i są na samym końcu jak w jakiejś piwnicy gdzie trzeba dotrzeć żeby coś zobaczyć. No szlag mnie trafia!

   • O Rzesz 12 listopada 2011 o 6:42 pm

    Metodą na to jest przypisanie przed wgraniem do serwisu różnych tagów (słów kluczowych) niezwiązanych z tematyką.
    To pozwoli wyszukiwarkom podsuwać ludziom niewygodne dla władz treści wszystkim.
    Nie tylko szukającym wiadomości polityczno – społecznych.
    Wielu to odrzuci ale prawdopodobieństwo „zawieszenia oka” na danej treści wzrasta wielokrotnie!.

  • ussus 12 listopada 2011 o 5:36 pm

   Zauważcie że filmiki Nowego Ekranu niczym nie różnią się od filmów TVNu czy TVP. Na jednych i drugich tylko zadymy! To pokazuje jasno, że jedni i drudzy jedzą z jednej ręki! Trzeba się nieźle naszykać by znaleźć wartościową relację. Na Marszu były małe dzieci i oficerowie Armii Krajowej, kobiety i dzieci; śpiewano patriotyczne pieśni, wznoszono patriotyczne hasła. Było bezpiecznie, spokojnie, wesoło! Gdzie jest to pokazane w relacjach Nowego Ekranu?!
   Jak słusznie zauważono nie ma lewicy i prawicy, a jedynie pomagierzy NWO. Noey Ekran też pływa w tym bagnie.

   • monitorpolski 12 listopada 2011 o 7:55 pm

    Właśnie koduję taki filmik. Niedługo go umieszczę.

   • peryskop 13 listopada 2011 o 2:45 am

    @Ussus – słuszna uwaga.

    Czy po owocach poznałeś NE?

    • ussus 13 listopada 2011 o 12:27 pm

     A niby jak inaczej? Biblia to najmądrzejsza książka! Przed wybiurami pojawił się NE. Trzon tworzą tacy blogerzy jak ŁŁ. Wprawdzie jest to cały serwis blogowo – informacyjny, ale głównie chodzi o promocję „wizji świata” takich ludzi jak ŁŁ.
     No i ani słowa w całym serwisie o prawdziwym problemie współczesnego świata wobec którego cała reszta to tematy zastępcze. Chodzi oczywiście o emisję pieniądza przez prywatne banki, prywatnych ludzi, którzy dzięki temu są rzeczywistymi posiadaczami świata.
     NE powstał z myślą przejęcia ludzi o „poglądach prawicowych” znurzonych PiSem i innymi organizacjami.

     • peryskop 13 listopada 2011 o 3:12 pm

      … a dla znieczulenia i przyciągnięcia wyznawców tolerowane są tam stronki jak Antymaterialnego.

 20. aka77 12 listopada 2011 o 3:44 pm

  Oświadczenie Porozumienia 11 listopada

  Marsz Niepodległości terroryzuje Warszawę.

  Po raz kolejny środowiska skrajnie prawicowe próbowały przejść przez Warszawę. Nacjonaliści i neofaszyści z całej Polski oraz z zagranicy zjechali się do stolicy, rzekomo demonstrować patriotyzm. Zostawili za sobą: przerażonych Warszawiaków, rannych policjantów, powyrywany bruk, spalone wozy transmisyjne, zniszczone przystanki, zdewastowane samochody mieszkańców.

  Już od godziny 9 rano blisko stu pięćdziesięciu prawicowych bojówkarzy z kijami w rękach krąży po pl. Trzech Krzyży szukając ofiar. Około 11:30 kolejna grupa nacjonalistów atakuje ludzi idących Nowym Światem, ci stawiają jednak zdecydowany opór. Do akcji wkracza policja. Dochodzi do pierwszych zatrzymań neofaszystów, podczas gdy antyfaszyści zepchnięci zostają do lokalu Krytyki Politycznej, koalicjantki Porozumienia.

  Legalny wiec, Kolorowa Niepodległa oraz antyfaszystowska blokada są stale atakowane przez grupki neofaszystów, uzbrojonych w metalowe rury. Płonie wóz transmisyjny TVN, zniszczone zostają samochody Polsatu i Polskiego Radia, uczestnicy Marszu Niepodległości atakują ambasadę Rosji i Belweder.

  *
  * więcej>>

  Marsz Niepodległości

  Po raz kolejny środowiska nacjonalistyczne i neofaszystowskie próbowały przejść przez Warszawę. Nacjonaliści i neofaszyści z całej Polski zjechali się do stolicy, rzekomo demonstrować patriotyzm. Zostawili za sobą: zniszczone bary, rannych policjantów, powyrywany bruk, spalone wozy transmisyjne stacji TV, zniszczone przystanki, zdewastowane samochody i przerażonych mieszkańców.

  • Stirlitz 12 listopada 2011 o 4:21 pm

   takich głupot dawno nie czytałem 🙂

   • kosiardeyablos 13 listopada 2011 o 12:42 pm

    coś mi sie wydaje że aka77 jest trochu pomarańczowa – kololova – czyli taka cieplucha popierdóva. Jej post do wołanie homosiów o legalny dostęp do dupy w parku o poranku – byleby była młoda – dupa!!! Dziwić sie czemu neofaszysci czyjak ich tam zwał nie lubią cieplaków ? Nie chce być szowinistą ale kobiece ideały często trącają o gejowatych – bo nigdy ich nie zdradzi z inną kobietą, hahaha…no nie dziwi . No jak pedał może z kobitą, no chyba że tak po przyjacielsku lizanie kakałka !!!! hahahaha……….ide napić sie kawy….hahahaha……AKA77 – Ja jestem NACJONALISTA !!! NACJONALIZM to nie FASZYZM, to poczucie przynależności narodowej i obnoszenie się z tym – tak to jest wskrócie. BYłem, Jestem i Będe NACJONALISTA !!! Czuje sie dumny gdy wicherek dmucha we narodową flage na miom balkonie, BIAŁO-CZERWONA !!! Często wisiał Jolly Roger, ale to sentyment do polskiego piractwa na Karaibach i nie tylko tam. Dlatego kolorowym mówie WYPAD NA MADAGASKAR – DO KROLA JULIANA……………AAAAHAHAHAHAHHAA!!!!!!!

 21. zbigniew1108 12 listopada 2011 o 3:45 pm

  Rządzący mają teraz pretekst do zmian prawa.
  Moim zdaniem chcą zdążyć z zakazami demonstracji przed 13 grudnia .
  W TYM ROKU JEST OKRĄGŁA ROCZNICA – 30 .
  W prezencie gen.Wojciechowi Jaruzelskiemu zaprowadzą
  spokój przed jego domem na Mokotowie.
  Mała rzecz a cieszy .
  Generał umrze spokojnie z poczuciem ,
  że zostawia godnych siebie następców .
  Myślę ,że jednak się pomyli .
  Po jego śmierci wilki lun hieny rzucą się do gardeł .
  Tak było po śmierci Piłsudskiego , Dmowskiego …
  Powinniśmy z uwagą przyglądać się , kto będzie nowym Namiestnikiem
  Kraju Nadwiślańskiego .

 22. Piotr 12 listopada 2011 o 3:51 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=5lPAqfY2YhY&feature=player_embedded#! Jest wersja Full HD, gdzie ten „człowiek” mieszka i robi zakupy?

  • zenobiusz 12 listopada 2011 o 4:45 pm

   Z komentarzy pod filmikiem.
   ————————————————————

   BArdzo dobrzeeee!!! napierdalać tych „patriotów” podobało mnie się 😀

   Ten łepek jest ukazany jako zwykły przechodzień a w dłuższej wersjii tego fimu widziałem jak szedł razem z grupą skinów wykozaczony, na widok policji wszyscy w tył zwrot i dopiero w tym momencie zaczyna się twój zjebany film.

   easyzenon 6 min. temu
   @hOOpOe2007 a przebierałeś sie kiedyś w policjanta na meczu Legi ???

   TheMasterbajt 17 min. temu

   To nie są jacyś przebierańcy?

   hOOpOe2007 23 min. temu
   Wyłapią ich tych „policjantów oj wyłapią:) to jacyś pseudo-policjanci chyba nie Polacy , raczej synowie KGB

   TheMasterbajt 42 min. temu

   • hjk 13 listopada 2011 o 1:55 am


    Interwencja naszej dzielnej policji, wymierzona przeciwko „wyjątkowo agresywnym” emerytom i niepełnosprawnym …

    Premierowi ktoś nagrał z twarzy bandytę

 23. theaspartam 12 listopada 2011 o 3:59 pm

  Jeśli wierzyć symbolą illuminati i dacie 11-11-11 to można wziąć pod uwage kalendarz słoneczny juliański który rurzni się od obecnego o 13 dni czyli data 11-11-2011 wypada 24-11-2011 http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_julia%C5%84ski Baba Vanga przepowiedziała, że III wojna światowa rozpocznie się lokalnym konfliktem 10 listopada 2010 roku. Według kalendarza juliańskiego data ta wypadła 23 listopada, kiedy Korea Północna zaatakowała Południową.

  • hjk 12 listopada 2011 o 4:46 pm

   a dlaczego brac pod uwage julianski a nie nasz?
   to moze majanski, zydowski, chinski czy jakiś inny?
   a moze z czasow rewolucji francuskiej, kiedy tydzień zdaje się miał 10 dni???

 24. maran 12 listopada 2011 o 4:00 pm

  „Na czarną godzinę?

  Na proste pytanie: „Jakie masz wady?”, bez trudu większość z nas znajdzie odpowiedź. „A wymienisz swoje talenty, zalety?” – z tym będzie znacznie trudniej. Jest tajemnicą ludzkiej natury, że tak łatwo uderzamy w tony narzekania, negacji, skupiamy się na ciemnej stronie rzeczywistości, a tak mało zauważamy wokół siebie dobra, działania Bożej Opatrzności, swojego potencjału. Znajduje to odzwierciedlenie w naszych codziennych rozmowach, wyborach, w ogólnym nastawieniu do problemów życiowych. Dlaczego? Czyżby Pan Bóg poskąpił swoich darów? Jednym dał wszystko, innym nic? Nie. Każdy je otrzymał, więcej bądź mniej. Ktoś jeden talent, inny dziesięć. Problem leży w czym innym. Jego sedno wyrażają słowa sługi z przypowieści Chrystusa, który zakopał pieniądze: „Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem twój talent”. To lęk zamyka nas na dar. Boimy się, bo czujemy podświadomie, że przyjęcie go zrodzi zobowiązania. Zabraknie uzasadnienia dla własnej bierności, obojętności i postawy roszczeniowej, która w gruncie rzeczy jest bardzo wygodnym sposobem na życie.

  Chrześcijaństwo polega m.in. na tym, że pokonuje się w sobie pewien mechanizm obronny, każący schronić się w swojej „jaskini” i patrzeć z bezpiecznej perspektywy na świat, w stosownym momencie, określonym przez domniemaną bądź rzeczywistą korzyść, sięgnąć po profity owej bierności. Współczesna antyewangeliczna obojętność jest zgodą na narzucenie narracji, która zakłada zepchnięcie całej rzeczywistości wiary na margines codziennej aktywności, podporządkowanie wizji świata odartego z Absolutu. Właśnie ten cel: przeformatowanie naszego myślenia, postawiło dziś sobie wielu ludzi. A my dajemy się – zbyt często! – jak po sznurku do niego prowadzić. To bardzo smutne.

  Chrześcijaństwo nie stanie się solą ziemi i światłem świata, jeśli nie dokona się zmiana mentalności wyznawców Chrystusa. Z biorców i obserwatorów, wstydliwie ukrywających swoje talenty „na czarną godzinę”, chowających się za plecami bliżej nieokreślonych „innych”, zastraszonych pohukiwaniami tzw. autorytetów staną się kreatorami rzeczywistości – na miarę Chrystusa i Jego krzyża”
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/na_czarna_godzine__31623

 25. Stirlitz 12 listopada 2011 o 4:20 pm

  Policjanci podpalają własny samochód ?
  http://carcinka.nowyekran.pl/post/37234,gaz-gaz-gaz-na-ulicach-video#comment_276529

  • hjk 12 listopada 2011 o 4:47 pm

   Tak jak pewnie z tymi wozami transmisyjnymi czy wieżami WTC, które wcześniej wysoko ubezpieczono…

  • zenobiusz 12 listopada 2011 o 5:12 pm

  • Druzyna AA 13 listopada 2011 o 2:44 pm

   Oczywiście. Policjanci poniszczyli sobie radiowozy, dziennikarze spalili wóz transmisyjny, a bruk na Pl. Konstytucji sam się powyrywał. Aha, i nie było żadnych kiboli, to wymysł mediów.

   • peryskop 13 listopada 2011 o 3:18 pm

    No, nareszcie gdy chłopcy się całkiem odkryli to i AA zaczął dostrzegać mechanizmy prowokacji.
    A te wszystkie wpadki wskazują, że za dużo aspartamu wam dają i innych zamulaczy.

 26. LukaszR20 12 listopada 2011 o 5:06 pm

 27. grawitacja44 12 listopada 2011 o 5:14 pm

  Niestety ale prawie wszyscy jesteście manipulowani po przez 3 „trzy”

  [1] POLITYKE

  [2] FAŁSZYWĄ RELIGIE ——-> (WIELKANOC-1ŚWIATO ZMARŁYCH-DO NIEBA-PIEKŁO-REKOLEKCJE-SPOWIADANIE-KOMUNIE ‚świętą’ …__ETC__) – , ale każdą drogą 1 bóg istnieje dla wszystkich ludzi bez tych ‚babilońskich’ obrzędów

  [3] Sanhedryński chciwy HANDEL ekonomiczny
  ================================================
  Gdyby to znikneło byłby dosłownie raj na ziemi a dotyczy to ludzi tak zwanych ‚SYSTEMOWCÓW’ > to znaczy WOJSKO-POLICJA-URZEDNICY PAŃSWOWI-LISTONOSZE-DZIENNIKARZE ___ etc

  kupować i sprzedawać – kupować i sprzedawać -kupować i sprzedawać -kupować i sprzedawać-kupować i sprzedawać-kupować i sprzedawać-kupować i sprzedawać – kupować i sprzedawać -kupować i sprzedawać -kupować i sprzedawać-kupować i sprzedawać-kupować i sprzedawać

  Kiedy wy się „popie____y” wreszcie odzkniecie z tego chorego amoku typu żreć i srać i w kółko ?

  Wydaje mi się że 90 % populacji luidzi na tej planecie jest chora psychicznie i nie wie co czyni , nie wie po co żyje i dla czego iv skąd się wzieliśmy, poprostu chore psychiczni społeczeństwo. ludzie

  GDYBY LUDZIE KTÓRZY WYDRAPALI TĄ POLSKE I ŻEBY ISTNINIAŁA , A OBECNIE „ŚPIĄ” W GROBACH NA CMENTARZACH GDYBY ONI TO WIDZIELI TO BY SIE POPRZEWRACALI TO WIDZĄC CO SIĘ NA TYM BRYDNYM ŚWIECIE DZIEJE.

  =========================================================
  TYCH LUDZI CO SPROFANOWALI PATRYJOTYCZNE ŚWIĘTO POWINNO SIĘ WRZUCIĆ NA ,

  na >>> „BLACK LIST” CZYLI ZAKAZ WJAZDU DO POLSKI , BO jest to nie do przyjęcia, zresztą POLSKA to istnieje tylko jusz w naszych głowach bo kaczyński świętej pamięci podpisał traktat lizbonski czy jak to tam zwą i w pewnym sensie przejebał-przehandłował polske.
  =========================================================

  Patryjotyzm kojarzy mi sie z NSDAP , bo jak sie mają czuć ludzie którzy nie są polakami i nie znaja języka ? Co q—rwa ? Ci ludzie są gorsi ? Ludzie drugiej kategori ? dlatego że nie są słowianami ? co oni czują ? Czy prubowaliście siekiedyś wczuć w sytuacje drugiego człowieka ? patryjotyzm pachnie mi demagogią-RASIZMEM.

  Jaką postawe ma polak wobec czarnego czlowieka murzna lub chińczyka lub brazylijca lub anglika lub eskimosa lub indianina na tym całym 11 listopada , bo nie jest polakiem, co innego to też to że liczy się szacunek i tolerancja
  ====================================================

  WNIOSEK:

  SZACUNEK I TOLERANCJA DLA INNEJ NARODOWOŚCI JEST SKARBEM NIEWIDZIALNYM , ALE W OTOCZCE PRZESZŁOŚCI WOJENNEJ NIEMA TO ZNACZENIA DLA BANDY GÓWNIARZY ŚCIĄGNIETEJ ZA KORZYŚCI MATYERIALNE

  ==============================================

  … ILUMIONATI DOBRZE KOMBINUJĄ I WY WSZYSCY DOBRZE W TYM SIEDZIECIE PO USZY PO PRZEZ TRZY SPRAWY WYRZEJ WYMIENIONE PRZEZEMNIE
  *************************************************
  (DINKELO)-POZDRWIAM PAŃSTWA

  • aka77 12 listopada 2011 o 5:57 pm

   AHA

  • zenobiusz 12 listopada 2011 o 6:41 pm

   grawitacja44@
   Co chciałeś dać do zrozumienia wklejając ten bełkot ???
   Pijesz ?? Jeśli tak.Masz prawo.
   Bzdur, powielać nie masz prawa.

 28. MamOczy 12 listopada 2011 o 5:15 pm

  [url]http://palestyna.wordpress.com/2011/03/21/oswiadczenie-%E2%80%93-protest-w-sprawie-agresji-na-libie/[/url]

  [b]Jak ktoś byłby w stanie zrobić coś na wzór tego to była by super sprawa.
  Chętnie pomogę w prowadzeniu czegoś takiego.
  O to mi chodziło by skatalogować materiały . Tutaj artykuły, tutaj filmy tip.

  Jak ktoś miałby ochotę coś takiego zrobić na pewno wielu by ułatwił .[/b]

  • MamOczy 12 listopada 2011 o 5:15 pm

   Jak to stagować by pogrubić i wkleić linka ?

 29. Konrad 12 listopada 2011 o 5:40 pm

  Rzad Swiatowy

  • Bird2 12 listopada 2011 o 6:03 pm

   Tutaj oficjalnie

 30. bartek 12 listopada 2011 o 5:48 pm

  „NOWE DOBRO TO ZŁO” jest to tytuł nowej płyty jakiegos tam warszawskiego rapera wiec nie ma to nic wspolnego z now czy illuminati

 31. Tomasz 12 listopada 2011 o 6:15 pm

  Swieto Niepodleglosci widziane oczami Anglika .Nie to co pokazaly te gnidy z TVN

  • Stirlitz 12 listopada 2011 o 6:55 pm

   dziwie się ze Żołnierze są też już tak zaszczucie ze boja się przejść dalej Nowym Światem ???

   • peryskop 12 listopada 2011 o 11:42 pm

    @Tomasz, dzięki.

    Czy ktoś widział transmisję z tej parady wojskowej w jakiejkolwiek „polsko-języcznej” stacji TV?

    • hjk 13 listopada 2011 o 3:17 am

     A to gadzinówki jedne – nawet w 2 oficjalnych programach nie dali wieczorem żadnego patriotycznego filmu – czy takowego nie mamy? Kiedyś był taki „Polonia restituta”…

     • jakisbuk 13 listopada 2011 o 3:45 am

      wyrzuc telewizor nie bedziesz mial problemu 🙂 przeciez tv kłamie to po co ją ogladasz ? po co sie programujesz o ichjemu ? po co dajesz sie oglupiac ?

    • Tomasz 13 listopada 2011 o 10:19 am

     Peryskop filmik byl nagrywany dla potrzeb tej strony o Polsce. Watpie ,zeby media cokolwiek puscily na ten temat.
     http://www.masterpage.com.pl/

     • peryskop 13 listopada 2011 o 5:29 pm

      Tu wi ecej o przeszkadzaniu osiłków z Niemiec w przemarszu tej parady normalną trasą

      http://marucha.wordpress.com/2011/11/13/rekonstruktor-na-nowym-swiecie-splunal-na-mnie-niemiec/

 32. grawitacja44 12 listopada 2011 o 6:17 pm

  Świat ma 6012 lat i Bóg zrobi z tym porządek, bo dojrzało wszystko do żniwa.Świat będzie odnowiony jak się należy ale nie nie wszyscy dożyją tego.
  Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”
  http://tradycja-2007.blog.onet.pl/
  Warto poświęcić trochę czasu dla wieczności.
  Kto chce iść do piekła, niech tego nie czyta i żyje tak, jak żyje.

  • Stirlitz 12 listopada 2011 o 6:56 pm

   Świat ma 6012 lat , idź do szkoły lepiej

  • kosiardeyablos 13 listopada 2011 o 12:53 pm

   Kto ci takich pierdół we łeb nawtykał – 6012 lat….trzy miechy….dwa dni….jedna godzina…minutek może jeszcze od zajebania…….hahahaha………grawitacja44 – LEWITUJESZ 666 !!! Obudź sie, tylko uważaj, podłoga jest twarda !!!

 33. Stirlitz 12 listopada 2011 o 6:20 pm

  Nie rozumie zapytania Monitora dotyczącego czołówki marszu .czy Ci ludzie wiedzą w czym uczestniczą ??

  a co mamy siedzieć w domach przed monitorami i bać się być Polakami w dzień Niepodległości ??? Z dzisiejszych wiadomości się wysuwa taka, że HGW chce Nowy Ekran obarczyć kwotą 75 000 pln odszkodowania za straty wyrządzone przez bojówki Illuminati , czy Monitor się do tego odniesie ??????

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 7:29 pm

   Przecież oni prowadzili marsz. Gdzie, po co? Nie lepiej było od razu zrobić wiec pod Dmowskim? Choć to było też groźne.
   Od razu widać, że nie masz pojęcia o co idzie gra, jak większość tych z pierwszego szeregu. Chcą być politykami, a GÓWNO wiedzą.
   Albo i wiedzą – po więcej info odsyłam do http://www.prawdajedyna.xon.pl/Protokoly%20Obrad%20Medrcow%20Syjonu%20.pdf, chociażby strona 31.
   Stawka się toczy o to czy będziemy niewolnikami, czy też nie. Na razie trzeba sobie schować dumę narodową i myśleć o strategii działania, jeśli w ogóle chcemy przeżyć. Czym się będziesz bronił jak ci wejdą do domu ze szczepieniami? Co zrobisz jak cię spryskają z samolotów jakimś gównem, od którego zaczniesz ciężko chorować lub umrzesz? Marsz był piękną okazją by zrobić taką akcję. Nikt o tym nawet nie pisnął. A skąd wiesz czy ten helikopter czegoś nie rozsiewał?
   Jeśli chodzi o uszkodzenia – dlaczego JA mam się do tego odnosić?

   • Stirlitz 12 listopada 2011 o 7:35 pm

    Marsz się prowadzi aby całe miasto widziało , u mnie wczoraj tak to wyglądało.
    jeśli chodzi o to odniesienie , to chodzi mi że Tuskoland chce doprowadzić do bankructwa Nowy Ekran czyli organizatora i niezależne medium

    • peryskop 12 listopada 2011 o 11:33 pm

     @Stirlitz – albo masz dziś nagły napad naiwności, albo spoza tej troski coś zaczęło prześwitywać.

  • kosiardeyablos 13 listopada 2011 o 12:58 pm

   Stirlitz !!! właśńie oto „światłojebom” chodzi ! Co byśmy syćkie w chałupach siedzili i oglundoli takie „tońce z piz…mi” !!! Jak to nie wychodzić ze chałupy ? Co to jest sie pytam ! to jest właśnie sposób, ta zadyma i nie tylko by nas pozamykać i gemby też. Manifestacje !!! Ludziska !!! Przed televizorem świota nie zmienita !!!

 34. zenobiusz 12 listopada 2011 o 6:35 pm

  STOWARZYSZENIE KOMBATANTÓW – DUSZPASTERSTWO WETERANÓW KAWALERII i ARTYLERII KONNEJ

  Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej

  Minister Obrony Narodowej

  Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej

  Premier Rzeczpospolitej Polskiej

  Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych

  Sejmowe Komisje obrony Narodowej i Praw Człowieka

  W 67 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i 93 rocznicę odzyskania Niepodległości przy wtórze orkiestr wojskowych odbywa się oczyszczanie Warszawy z jej mieszkańców, obrońców Warszawy i jej wiernego ludu…….
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/12/polscy-weterani-poczatki-ruchu/

 35. zenobiusz 12 listopada 2011 o 6:49 pm


  Jeszcze nie zginęła

  • O Rzesz 12 listopada 2011 o 10:16 pm

   Może trochę za dosadnie ale czasem i tak trzeba. Merytorycznie bez zarzutu. Nic dodać nic ująć.

   • peryskop 12 listopada 2011 o 11:06 pm

    @ORzesz – nie skojarzyłeś?
    Dosadnie, bo Zeno ma właśnie taki styl wypowiedzi.

    @Zeno – gratulacje! Nareszcie cię pokazali w akcji.
    A jak ręka?

    • O Rzesz 13 listopada 2011 o 1:38 pm

     Tak? … No to miło poznać!.

    • zenobiusz 13 listopada 2011 o 1:48 pm

     peryskop @
     To nie ja.
     Ja od razu bym strzelił w pysk. 🙂

  • Druzyna AA 13 listopada 2011 o 2:47 pm

   Kulturalny jegomość. Jak widzę takich tumanów, to nie żal mi „przedwojennych elit”.

   • O Rzesz 13 listopada 2011 o 3:03 pm

    Mówisz o tumanach … spójrz w lustro.

   • MamOczy 13 listopada 2011 o 4:26 pm

    A, mi dzisiejszych tępaków 🙂

 36. Stirlitz 12 listopada 2011 o 7:33 pm

  http://acj.salon24.pl/363375,ukarac-bandytow-interpelacja-poselska

  • zenobiusz 12 listopada 2011 o 8:39 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/12/interpelacja-poselskaandrzeja-jaworskiego-z-pis/
   Może ktoś zna jednego z „bohaterów” interpelacji.
   Pomóżmy premierowi.!!!

   • peryskop 12 listopada 2011 o 9:33 pm

    @44 czy jesteś może z firmy „RECYKLING IDEI”?

    Ciekawa lista „porozumianych” co do antypolskiich akcji:

    http://acj.salon24.pl/363375,ukarac-bandytow-interpelacja-poselska

    TAD9
    12.11.2011 18:
    proponuję też…zająć się kwestią finansowania z pieniędzy publicznych „Krytyki Politycznej” – są członkami „Porozumienia !! listopada”, które sprowadziło do Warszawy bojówki.

    KOALICJANCI/KOALICJANTKI

    1. ANTYFASZYSTOWSKIE PODBESKIDZIE
    2. CENTRUM REANIMACJI KULTURY
    3. CZARNY SZTANDAR
    4. EUROPEJSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA I ZWIERZĄT
    5. FEDERACJA ANARCHISTYCZNA s. POZNAŃ/ROZBRAT
    6. FUNDACJA AUTONOMIA
    7. FUNDACJA POLSKA JEST KOBIETĄ
    8. FUNDACJA TRANS-FUZJA
    9. FUNDACJA ZMIANA
    10. KAMPANIA PRZECIW HOMOFOBII
    11. KAMPANIA SOLIDARNOŚCI Z PALESTYNĄ
    12. KOLEKTYW ELBA
    13. KOLEKTYW FALANSTER
    14. KOLEKTYW KOCURRRA
    15. KOLEKTYW NoLogo
    16. KOLEKTYW OBIN
    17. KRYTYKA POLITYCZNA
    18. LEWICOWA ALTERNATYWA
    19. LEWICOWA SIEĆ FEMINISTYCZNA ROZGWIAZDA
    20. OTWARTA RZECZPOSPOLITA
    21. OZZ INICJATYWA PRACOWNICZA
    22. PRACOWNICZA DEMOKRACJA
    23. PRZESTRZEŃ INICJATYW TWÓRCZYCH „TEKTURA”
    24. RADYKALNA AKCJA SOLIDARNA
    25. RHYTHMS OF RESISTANCE LUBLIN
    26. RHYTHMS OF RESISTANCE TRÓJMIASTO
    27. SAMBA KA
    28. SAMBA Z SZAMBA
    29. SAMBATERIA(ROR ŁÓDŹ)
    30. SIMBOLA ANTIFASZISTA
    31. STOWARZYSZENIE AKTYWNE POMORZE
    32. STOWARZYSZENIE KULTURY ALTERNATYWNEJ „ZGRZYT”
    33. STOWARZYSZENIE MŁODZI SOCJALIŚCI
    34. STOWARZYSZENIE „NIGDY WIĘCEJ”
    35. STOWARZYSZENIE NOMADA
    36. STOWARZYSZENIE PRO FEMINA
    37. STOWARZYSZENIE WOLNOŚĆ-RÓWNOŚĆ-SOLIDARNOŚĆ
    38. STOWARZYSZENIE WSPÓLNA ZIEMIA
    39. ŚLĄSKIE ŚRODOWISKA ANTYFASZYSTOWSKIE
    40. UFA
    41. WARSZAWSKA AKCJA ANTYFASZYSTOWSKA
    42. ייִדיש לעבט / JIDYSZ LEBT
    43. WARMIŃSKA BIBLIOTEKA WOLNOŚCIOWA
    44. RECYKLING IDEI

    • hjk 13 listopada 2011 o 3:29 am

     Gdzieś czytałem, ze podobno połowa budźetu ginie na tego typu i podobnie „szczy-tne idee” i stowarzyszenia…
     tam siedzą „odpowiedni” ludzie, teraz pomnóżcie sobie razy kilkanaście – kilkadziesiąt osób w każdym i razy iles tam jeszcze tych stowarzyszeń i razy osrodków w miastach , a potem się dziwić, skąd PO czy Palikot ma tyle głosów…
     To dopiero kiełbasa wyborcza 4 letnia!

 37. Annah. 12 listopada 2011 o 7:42 pm

  Relacja z Marszu Niepodległości jednego z uczestników – komandora Wiktora Węgrzyna – prezesa Stowarzyszenia Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28138

 38. Todes 12 listopada 2011 o 8:01 pm

  Co do „Nowe Dobro To Zło” to faktycznie najnowsza płyta warszawskiego rapera Hadesa, ale sprawdźcie właśnie ten numer tytułowy… myśle, że to nie przypadek 🙂

  tutaj kolejny przykład wykonywania wytycznych elit przez „policje”

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 10:21 pm

   Rozwiązaniem powinien być ZBIOROWY POZEW WOBEC POLICJI „POLSKIEJ” I URZĘDOWI MIASTA WARSZAWA W TRYBUNALE MIĘDZYNARODOWYM.
   I publikacje po angielsku – to jest konieczne. Dowodów na faszystowskie metody nie brakuje.

   • peryskop 12 listopada 2011 o 11:20 pm

    Wobec licznych wpadek organizatorów tej prowokacji – poczynając od znanych redaktorów zapraszających niemieckich aktywistów na udział w biciu polskich patriotów – trudno się dziwić, że Pan Prezydent i Pan Premier oraz Ministrowie zrezygnowali ze świętowania w piątek i w sobotę, aby zatrzeć ślady i stworzyć pozory „wielkiej troski” oraz atmosferę niebywałej grozy.

    Jak żyć Panie Premierze we własnym kraju, gdy podległa Panu Policja gania i bije obywateli za przechodzenie z biało-czerwoną flagą w Dniu Narodowego Święta Niepodległości Polski?

    JAK ŻYĆ?

    • sebecx 13 listopada 2011 o 12:22 am

     ..a no trza nastawiać rzyć….

     • peryskop 13 listopada 2011 o 1:41 am

      A porpos,
      zaraz po ruchawkach w dniu 11.11.11 na sugestię pani redaktor, że mogło do nich dojść przez „blokadę” na ulicy Marszałkowskiej – pan poseł Biedroń w TVP.info starał się ją przekonać, że to nie była żadna blokada, a tylko taki „kolorowy radosny festyn”.

      Widać, że teraz wobec wielu wpadek będą się starali zakopać pod dywan słowo „blokada”,
      którym buńczucznie reklamowali swoją rozbijacką akcję.

      A pod jaką nazwą zarejestrowali swoją kontr-demonstrację?

      • peryskop 13 listopada 2011 o 2:56 am

       BINGO!
       A skądinąd czy to nie jest PERWERSJA gdy przybudówki jawnie faszystowskiej „elity” nazywają „faszystami” ugrupowania patriotyczne i antyfaszystowskie?

       @aka77 12 Listopad 2011 o 3:39 pm:

       Porozumienie 11 Listopada zaprasza na ogólnopolską demonstrację i blokady przemarszu neofaszystów ulicami Warszawy w dniu 11 listopada tego roku

       11 listopada to dzień wspomnienia i refleksji nad wolnością. Ale są też tacy, którzy używają go do podważania wolności innych. Nacjonaliści, rasiści i neofaszyści organizujący się wokół takich organizacji jak ONR, Blood & Honour czy Młodzież Wszechpolska urządzają tego dnia przemarsze ulicami Warszawy manifestując swój brunatny szowinizm. Nie zgadzamy się na to, by zwolennicy ksenofobicznych i rasistowskich ideologii, którzy z dumą odwołują się do przedwojennych organizacji o jawnie faszystowskich sympatiach i w tym roku przeszli przez stolicę. Nauczeni historią uważamy, że rosnącej w siłę skrajnej prawicy trzeba się czynnie i zdecydowanie przeciwstawić.

       Niepodległość, wolność, antyfaszyzm! Jesteśmy koalicją najróżniejszych ludzi, organizacji, projektów, środowisk. Łączy nas sprzeciw wobec faszyzmu, jego współczesnego oblicza.

       Planujemy mobilizację na trasie faszystowskiego pochodu. Chcemy fizycznie go zablokować. Wykorzystamy przysługujące nam prawa obywatelskie. Wzywamy wszystkich mieszkańców Warszawy i wszystkich, którzy zechcą przyjechać do Warszawy, do czynnego sprzeciwu wobec faszystów.

       • jakisbuk 13 listopada 2011 o 3:18 am

        tak czytam te komentarze odladam filmiki i mam jedno pytanie – kto wygral ? bo juz sie polapać w tym nie mogę ? 🙂

        • hjk 13 listopada 2011 o 3:39 am

         Jeszcze a propos tych policjantów w cywilu widziałem taką akcję, jak podjechała calkiem „cywilna” furgonetka i zgarneła kilku młodzianów podpitych i hałasujących na przystanku, których pewnie wezwali z sąsiedniego lokalu.
         Tak mi potem powiedzieli ludzie, ze ich wezwano z tego lokalu, no ale normalnie wygladało to jak porwanie. Ani sie nie wylegityumowali, tylko zagonili ich jak bydło do „budy” i odjechali…
         Chyba to nie tak powinno wygladać – powinni przyjechać chyba normalni funkcjonariusze…
         Fakt, ze ludzie odetchneli, ze ktoś „zrobił porządek”, no ale nikt sie o nic nie pytał. gdyby to podjechała jakaś bojówka, to żegnajcie młodziency i nie wiadomo, co by z nimi zrobili…

  • hjk 13 listopada 2011 o 3:44 am

   policja powstrzymuje Korwina

 39. grawitacja44 12 listopada 2011 o 8:03 pm

  Bielsko – Biała – Bielski Syjon http://www.historia.beskidia.pl/bielsko_-_biala_bielski_syjon_stare_zdjecie.html

  • ggg 12 listopada 2011 o 10:14 pm

   Dziwna ta strona, flaga niemiecka tam w wielu miejscach a polskiej nie ma. Do tego mase nazw niemieckich. To taka jakby manipulacja historia przez fanatyka z niemiec. Dodam, ze w Bielsku troche tego dziadostwa siedzi.

 40. Po_prostu 12 listopada 2011 o 8:10 pm

  Świetny wpis! Bardzo wyczerpujący i wnikliwie interpretujący zajście. Wielki plus. Pierwszy takiej jakości wpis od dawna na tym blogu, wedle mojej opinii 😉

 41. kwantl 12 listopada 2011 o 8:13 pm

  Chyba ktoś przecenia owo legendarne już „Illuminati”. Nie można wszystkiego tłumaczyć na jedną modłę, jakkolwiek może być adekwatna w wielu innych przypadkach. Czy są jakieś przekonujące dowody, że – tak jak na świecie – owo towarzystwo ma istotne (i bezpośrednie!) wpływy w Polsce? Bez takich danych (nigdy się jeszcze nie natknąłem, a wiedzę na ten temat mam chyba niemałą) tłumaczenie wczorajszych zajść przez „akcję Illuminati” można równie dobrze zastąpić przekonywaniem o istotnym wpływie wybuchów na Słońcu…

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 10:19 pm

   Illuminati sprawuje kontrolę nad wszystkimi instytucjami globalistycznymi. Nie znamy dokładnie struktury, bowiem „rząd światowy” jest jeszcze niejawny. Uważa się, żee są to sataniści, w dużej mierze kontynuatorzy nauk Zabotaja Zwi (Cwi), w Polsce byli to Frankiści. Ale do tej ferajny podołączała masoneria międzynarodowa z wszelkiego typu psychopatami – faszyści, pedofile, część islamistów, są nawet sataniści w Kościele Katolickim. Tak więc jest to bardzo ogólne określenie. Mówi się o 13 rodzinach, które tym rządzą, z Rotszyldami w roli głównej.
   Mogę się mylić w szczegółach – temat jest bardzo szeroki, należałoby podeprzeć te tezy odpowiednimi dokumentami, które można znaleźć w internecie.
   Mogę odesłać do prac Piotra Beina (jeden z nielicznych, który publikuje na ten temat po polsku), Texe Marrsa, Chrsitophera Jon Bjerknesa, Johna Kaminskiego, Eustace Mullinsa (jeden z najlepszych). Świetne są audycje Benjamina Freedmana, który był insiderem. Zamordowano go za ujawnienie strasznych faktów.

  • O Rzesz 13 listopada 2011 o 2:01 pm

   Niestety, można nimi gardzić za ich przekonania ale nie można ich bagatelizować ze względu na możliwości.
   Wbrew pozorom stoimy praktycznie w pozycji więźniów obozów koncentracyjnych.
   Nasza przewaga polega jedynie na tym że jest nas na tyle dużo że nie mogą nas jeszcze odrutować jak to robili z ludźmi w obozach.
   Stąd nacisk na depopulację!.
   Drutują nas za to od lat na innych płaszczyznach tworząc pozory wolności i demokracji. Ten blog jest właśnie o tym.
   Większość ludzi nie może uwierzyć jak silne i długie są macki tej ogólnoświatowej „ośmiornicy”.
   Studiuj podane linki. Porównuj z tym co widzisz i słyszysz.
   Przyjdzie moment że zaczniesz dosłownie widzieć i słyszeć prawdę.
   Napewno nie będzie to przyjemne gdy dotrze do ciebie fakt że ludzkość naprawdę stała się żywicielem pasożytów.
   W ogólnym rozrachunku będzie to jednak pozytywne. Poczujesz się wtedy jak by ci z oczu spadła przesłona.
   Jeśli lubisz się oszukiwać lepiej nie drąż dalej tej tematyki.

 42. steiner 12 listopada 2011 o 9:11 pm

  prowokacje serwisu http://www.wp.pl czytamy na głównym portalu
  „Korwin-Mikke był wśród zamaskowanych – mamy zdjęcia”
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Korwin-Mikke-byl-wsrod-zamaskowanych-mamy-zdjecia,wid,13980686,wiadomosc.html

  tyle ze wczesniej z relacji wideo mozna zobaczyc ze „Korwin-Mikke NIE był wśród zamaskowanych ( 10:07 min materiału )
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Wielka-zadyma-w-Warszawie-Jak-do-niej-doszlo-film,wid,13980237,wiadomosc.html

  • monitorpolski 12 listopada 2011 o 10:08 pm

   Korwin Mikke całkiem jawnie był w czołówce Marszu – zobacz nowe nagranie 11 Minut Pl, które umieściłem

   • peryskop 12 listopada 2011 o 11:01 pm

    Monitor – świetny reportaż „11 minut” zrobiłeś. Dzięki i brawo!

    Dlaczego tej MASOWEJ ALE SPOKOJNEJ MANIFESTACJI nie pokazały media wrzucone do nurtu?

    Bo były zainteresowane sprowokowanymi zadymami, a nie obchodami Święta Niepodległości.

    Już sam ten fakt dobitnie świadczy, że zamieszki były zamówione i dostarczone na miejsce.
    Nawet z wsadem z importu. Jak powiedziano w RM prawie każdy z tych młodych uczestników zamieszek w nasze Święto Niepodległości miał dziadka w Wehrmachcie.

    A to o jest HAŃBA DLA CAŁEJ „ELITY”, KTÓRA NIE UTOŻSAMIA SIĘ Z POLSKIM NARODEM!

    • Annah. 12 listopada 2011 o 11:22 pm

     „Monitor – świetny reportaż „11 minut” zrobiłeś. Dzięki i brawo!”
     Trzyma w napięciu prawie jak „Ptaki” Hitchcocka 😉

     • monitorpolski 13 listopada 2011 o 12:41 am

      Dzięki. Można było lepiej – chciałem oddać nastrój powagi, Trochę wyszło za groźnie… Ale chyba jest groźnie, młodzi się hartują.

 43. galluss 12 listopada 2011 o 9:41 pm

  byłem na Marszu Niepodległości – relacja uczestnika, który był w centrum wydarzeń i już od czwartku razem z kolegami z Telewizji Narodowej przygotowywał pomnik Dmowskiego do uroczystości – proszę o upublicznienie.

  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/37322,bylem-na-marszu

  • zenobiusz 13 listopada 2011 o 4:38 pm

   galluss 12 Listopad 2011 o 9:41 pm
   „byłem na Marszu Niepodległości.”
   Proszę,też, teraz przekazać własną relację.
   Czemuż tak skromnie.

  • zenobiusz 13 listopada 2011 o 5:58 pm

   http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/37322,bylem-na-marszu
   404
   Strona o podanym adresie nie istnieje.
   Gallus@.
   nie przesadzaj z tym znikaniem,na YT,blog, teraz to,
   odwagi,młody człowieku.

 44. alexirin 12 listopada 2011 o 9:56 pm

  moim skromnym zdaniem skala zamieszek pokazuje,że była to celowa prowokacja aby zmienić prawo,ograniczyć swobody obywatelskie i przygotować się do tłumienia protestów społecznych związanych z ubożeniem społeczeństwa,bezrobociem,kryzysem!

 45. Roma 12 listopada 2011 o 10:13 pm

  mnie się nie udaje tego filmiku odczytać
  może komuś się uda, podaje link

  blogersek.­nowyekran.­pl/­post-­pdf/­37271,narodowiec­-­broni-­samochodow-­tvn-­przed-­lewackimi-­chuliganami-­wideo

  • zenobiusz 13 listopada 2011 o 1:04 am


   To faktycznie ciekawe.

   • monitorpolski 13 listopada 2011 o 1:10 am

    Sądzę, że to była prowokacja. Ci co podpalają samochody nie są godni miana patriotów. To jeszcze nie jest wojna. Od wymierzania „sprawiedliwości” nie są tłumy. Może będą, ale jeszcze nie są. Ten czyn był na rękę globalistom.

    • Stirlitz 13 listopada 2011 o 1:58 am

     sprawa podpalenia to dziwnie pachnie , bo ktoś z policji czekał jak podpala chyba , bo tajniacy byli

     • Roma 13 listopada 2011 o 5:52 pm

      ja jestem nawet pewna, że to były prowokacje.
      a mam swoje prywatne źródła informacji,
      niezależne od nikogo na tym łez padole
      Ludzie którzy przybyli licznie na Marsz Niepodległości,
      to ludzie kierowani potrzebą serca i chęcią manifestacji patriotyzmu
      czyli miłości do Ojczyzny jako naszego WSPÓLNEGO dobra
      każdy kto czuje, że jest członkiem wspólnoty czuje odpowiedzialność za innych,
      za wszystko co nas otacza, w tym także za przedmioty
      patriota prawicowiec to NIE jest typ człowieka agresora, który ma potrzebę destrukcji
      to jest typ człowieka, który chce BUDOWAĆ a nie niszczyć
      innymi słowy: przypisywanie agresji ludziom świętującym radośnie święto
      nie ma żadnego sensu logicznego
      tylko takie prywmitywy jak lewactwo może być zdolne do manipulacji i agresji

      • peryskop 13 listopada 2011 o 7:45 pm

       @Roma – słuszne rozumowanie.
       Ta prowokacja to kompromitacja trzymających się za waaadzę.

       A gdyby nawet teoretycznie spalenie wozu transmisyjnego miałoby być spontanicznym odwetem wzburznego tłumu, to w tym konkretnym dniu na taką reakcję bardziej fałszem zasłużyła stacja TVP.info niż TVN.

 46. peryskop 12 listopada 2011 o 10:16 pm

  Uwaga:
  Walka ma sens!

  Tu wiadomość z innego frontu (z uwagą, że Greenpeace jest także „szarą” organizacją).

  http://www.wnp.pl/wiadomosci/155147.html

  EDF skazany za szpiegowanie Greenpeace
  wnp.pl (Dariusz Ciepiela) – 10-11-2011 20:39

  Decyzją sądu, koncern energetyczny EDF (Electricité de France) został 9 listopada br. skazany za szpiegowanie Greenpeace oraz ukrywanie wykradzionych z organizacji dokumentów. Firma została ukarana grzywną w wysokości 1,5 mln euro, dodatkowo sąd nakazał EDF wypłatę 500 tys. euro odszkodowania na rzecz Greenpeace.

  W 2006 roku, firma EDF wynajęła hackera, który monitorował działalność francuskiego oddziału Greenpeace. Działo się to w związku z prowadzoną przez ekologów kampanią przeciwko planom budowy nowych elektrowni atomowych przez EDF. W wyniku tych działań z komputera dyrektora Greenpeace Francja, zostało wykradzionych ponad 1400 dokumentów.

  – Grzywna jaka została zasądzona EDF oraz zadośćuczynienie na rzecz Greenpeace to wyraźny sygnał dla lobby atomowego, że nie znajduje się ono ponad prawem. Przemysł atomowy odchodzi do lamusa i dlatego podejmuje tak desperackie działania jak szpiegowanie i wykradanie dokumentów organizacjom ekologicznym. Cieszymy się że sprawiedliwości stało się zadość i jednocześnie zapewniamy że nasza kampania na rzecz wycofania się z energetyki jądrowej będzie kontynuowana – mówi Maciej Muskat, dyrektor Greenpeace Polska.

  Greenpeace od lat prowadzi kampanię przeciwko projektom jądrowym EDF. Obecnie ponad trzy czwarte energii elektrycznej we Francji pochodzi z elektrowni atomowych. Greenpeace powołuje się na badanie opinii publicznej we Francji, które pokazało, że 60 proc. Francuzów chce stopniowego wycofania się z energetyki nuklearnej.

  – Historia z francuskim EDF daje przedsmak tego, z czym będziemy mieli do czynienia w przypadku rozwoju programu atomowego w Polsce. Energia atomowa nie jest nam potrzebna – pieniądze na jej promocję i budowę mogą i powinny zasilić rozwój energii odnawialnej, która daje bezpieczeństwo i miejsca pracy – dodaje Maciej Muskat.

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 1:05 am

   peryskop, sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Greenpeace jest sponsorowany m.in. przez Rotszyldów, poszukaj po google. Np: http://petesplace-peter.blogspot.com/2008/04/sad-truth-about-greenpeace.html
   Przemysł nuklearny jest ofiarą globalnego spisku, nie autorem tego co się dzieje. Globaliści chcą zniszczyć, gdyż daje on możliwość taniej produkcji energii. Mówił o tym dokładnie Lyndon LaRouche. Jest to energia o wysokiej koncentracji i to nie jest winą inżynierów, że reaktory nie wykorzystują w pełni paliwa jądrowego – globaliści potrzebują elektrowni do produkcji plutonu i innych izotopów dla wojska. Ale sama produkcja energii mogła by być bardzo opłacalna! Każdy kij ma dwa końce….

   • peryskop 13 listopada 2011 o 1:57 am

    Znam sytuację Greenpeace i dlatego dodałem „Greenpeace jest także „szarą” organizacją”.

    Ale ciekawy jest sam wyrok. Nominalnie może wskazywać na prawidłowe funkcjonowanie prawa oraz na – co starałem się podkreślić w tytule tej informacji – osiąganie nawet trudnego celu przy odpowiedniej konsekwencji działania.

    A można ten wyrok też interpretować inaczej – jako pokrętne dofinansowanie Greenpeace.

    Albo przejaw niechęci do lobby atomowego, bo nie wiem czy słyszałeś o oznakach wygaszania trendu budowy siłowni nuklearnych przez kręgi NWO. To z kolei można interpretować jako chęć przymknięcia zaopatrzenia w enegię aby pogłębić kryzys ekonomiczny, ale także dopasować podaż do zredukowanej liczby odbiorców energii po etapie depopulacji.

    • hjk 13 listopada 2011 o 3:54 am

     energia nuklearna nie jest tania, jak sie uwzględni wszystkie koszty, także takie nieplanowane ale mozliwe jak w Fukuszimie, ponadto rozne zdrowotne, jakie wystepują w promieniu kilkudziesiecie km od elektrowni, o czym sie nie mówi.
     Kilka siłowni w ogóle nie zostało ukończonych z powodu radykalnego przekroczenia kosztówi ucięcia w pore tych projektów. Tak naprawdę produkcja energii to produkt odpadowy tych zakładów, a celem głownym jest produkcja plutonu do bomb i głowic.
     A dodatkowo elektrownie te są teraz wykorzystane do szantażu przez NMO i Japonia została znowu wybrana do „zademonstrowania’ jak w 1945 roku, co będzie gdy…
     Prawdopodobnie i to też było zaplanowane.
     Elektrownie sa wygaszane np. w Niemczech, bo mają na tyle ze źródeł alternatywnych, ze mogą sobie na to pozwolić, a także są coraz bardziej enegooszczędne techniki, a zresztą produkcje przeniesli do Azji…

 47. Bird2 12 listopada 2011 o 10:26 pm

  Z innej bajki. http://www.youtube.com/watch?v=sMInbYNH6wA
  O przemieszczaniu się w czasie. O szarakach i do czego jesteśmy im potrzebni itp..
  =====================================================
  M.P. Bird2, jestem niemal pewien, że to część projektu Orion i ostatnio Blue Beam. „Szaraki” to genetycznie zmienieni nieszczęśliwi ludzie – tacy są faktycznie hodowani w laboratoriach Rockefellera. Napomknął o tym Jesse Ventura w jednym z odcinków The Conspiracy Theory o Plum Island. Podróże w czasie są niemożliwe, z prostego powodu – ubytek masy w jednym czasie musiałby być uzupełniony natychmiast. Inaczej można by przetransportować całą masę Wszechświata np. w przyszłość. I co wtedy?

 48. normalny 12 listopada 2011 o 10:42 pm

  puknijcie sie w puste banie pisuary klamcy i omotancy

  • Bird2 13 listopada 2011 o 12:24 am

   Aha. To ciesz się dalej z rządów nierządnic P0 bo gdy dostaniesz raz czy drugi raz pałą to może zaczniesz myśleć.

   Ten pan to zdeterminowany niewolnik walczący z wyzwolicielami o to by pozostać w ucywilizowanej niewoli. Dzielicie się na p0 cz p|s ale to, jest to samo.

   • sebecx 13 listopada 2011 o 9:24 am

    .. jakoś dzisiaj AA i inne „rzgacze” się nie udzielają… a ten normalny tylko żałośnie pierdnął.. ja uświadamiam ilu ludzi się tylko da i zawsze mówię, że na Monitorze się dowiedzą prawdy…

  • kosiardeyablos 13 listopada 2011 o 2:14 pm

   normalny – wyczesz se włosie w kroczu i idź do łaźni Palisierścia upuścić mydełko pod prysznicem. NIema tu pisuarów ani innych takich pasztecie wyborczy, siej ferment lepiej w sejmowej ubikacji, nie zapomnij o rolkach papieru toaletowego, bo znowu bedziesz miał po premii. Pamiętaj że papierem się podciera a nie palcem – d..e. A i umyj klozety. Do piZuarów ktoś znowu rzuca pety. Znowu w meskiej znaleziono zużyte prezerwatywy. No i jak tam ma być czysto. Zadbaj o swoje podwórko, tam ma być porządek i pachnieć wiosną, paniatna ?!!! Do roboty, ale już !!!

  • O Rzesz 13 listopada 2011 o 5:47 pm

   Od razu widać że jesteś normalny … inaczej.

 49. Annah. 12 listopada 2011 o 11:05 pm

  Dzieckonmp powiedział/a
  12/11/2011 @ 9:54 pm
  TVN skazany prawomocnie na karę 0,47 mln, znieważył flagę narodową

  http://razem.tv/filmy/-/TVN-skazany-prawomocnie-na-kare-0-47-miliona-za-zniewazenie-flagi-narodowej

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 12:56 am

   Można? Można. Tak samo udało się wyciągnąć kilka osób bezprawnie uwięzionych. Należy działać tylko w grupach.

  • peryskop 13 listopada 2011 o 4:07 am

   tu idzie bez instalowania srebrnej wtyczki

   http://www.dailymotion.com/video/xm9tux_tvn-skazany-prawomocnie-na-kary-0-47-mln-zniewayyy-flagy-narodowy_news

 50. Stirlitz 12 listopada 2011 o 11:21 pm

  Romaszewski ostrzega przed stanem wojennym ,

  http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zaklamane-relacje-po-1989-r

 51. peryskop 12 listopada 2011 o 11:24 pm

  Warszawa, 12 listopada 2011 r.

  Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Unum Principium

  Wiele faktów wskazuje na to, że patriotyczne przedsięwzięcie o nazwie „Marsz Niepodległości” zostało cynicznie wykorzystane przez układ rządzący Polską do rozpoczęcia walki z rosnącą falą społecznego niezadowolenia. To, co wydarzyło się wczoraj na ulicach Warszawy, nosi cechy starannie przygotowanej prowokacji i tworzy logiczny ciąg wydarzeń o charakterze przyczynowo-skutkowym:

  1. Na długo przed 11 listopada rozpoczęła się uporczywa kampania medialna nakierowana na utrwalenie w świadomości Polaków nieprawdziwego stereotypu uczestników Marszu Niepodległości jako elementu chuligańskiego o zapędach faszystowskich. Wybór tego stereotypu z jednej strony miał na celu moralne wyalienowanie uczestników marszu i zmniejszenie jego frekwencji, z drugiej zaś mentalnie przygotowywał Polaków do nieuchronnych aktów przemocy.

  2. Wiadomo było, że w Marszu Niepodległości licznie uczestniczyć będą antysystemowe środowiska kibicowskie przywiązane do barw narodowych i piłkarskiej reprezentacji Polski. Trudno uznać za przypadek, że na trzy dni przed marszem zaprezentowano nowe stroje polskich piłkarzy pozbawione emblematu białego orła a ich debiut na boisku miał przypaść właśnie w Święto Niepodległości! Nie trzeba było wielkiej przenikliwości by przewidzieć, w jaki sposób ta powszechnie krytykowana decyzja wpłynie na emocje uczestników marszu.

  3. Zaskakujące jest to, że założenia medialnego przekazu wizyjnego z Marszu Niepodległości a priori ograniczone były do stacjonarnych i mobilnych kamer usytuowanych na Placu Konstytucji i Placu Na Rozdrożu, a więc do miejsc (przewidywanych?) starć z policją. Nie zamierzano relacjonować wymarszu pochodu ani jego przebiegu. Do znudzenia odtwarzano ujęcia zawierające akty przemocy i jednoznacznie utożsamiano je z istotą Marszu Niepodległości.

  4. Po raz kolejny służby miejskie i policyjne – łamiąc przy tym prawo – zmusiły organizatorów legalnego Marszu Niepodległości do zmiany jego trasy, doprowadzając do powstania chaosu i wybuchu niezadowolenia wśród jego uczestników.

  5. Wzrost wzburzenia i dezorientację kilkunastotysięcznego tłumu spowodowała dezinformacja medialna o zdelegalizowaniu Marszu Niepodległości.

  6. Zdumiewającym, bo niespotykanym dotąd refleksem wykazał się prezydent Bronisław Komorowski, który jeszcze wczoraj zapowiedział zaostrzenie ustawy o zgromadzeniach. Według doniesień medialnych stołeczny ratusz ma już gotowy projekt takiej ustawy!

  W prawdziwie demokratycznym państwie prawa już dziś powołano by autonomiczną komisję celem dogłębnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności zajść. Komisja ta z całą powagą potraktowałaby wersję zaistnienia przestępczej zmowy, która poprzez sprowokowanie aktów przemocy miała w konsekwencji doprowadzić do ograniczenia rozmiarów i skutków zbliżającego się buntu społecznego.

  Krzysztof Zagozda,
  Członek Zarządu Stowarzyszenia Unum Principium

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 12:40 am

   A jak sądzicie, dlaczego zamordowano ś.p. Lecha Kaczyńskiego wraz z grupą sprzymierzeńców, jak nie po to by w Polsce doprowadzić do wojny?

   • FAKIR 13 listopada 2011 o 12:57 am

    Wojna będzie na początek domowa.
    Będą przy okazji dorzynać watahy

    • hjk 13 listopada 2011 o 3:57 am

     Nie ma tu nic o zagranicznych lewackich bojówkach…

     • O Rzesz 13 listopada 2011 o 1:32 pm

      Sprawa niemieckich lewaków jest w mediach marginalizowana. Ta informacja przebija się wprawdzie ale nacisk, zgodnie z wytycznymi, jest kładziony na udział obywateli polskich.

      Tak. Obchody naszego Święta Niepodległości stały się kanwą manipulacji.
      Dziś, prawie dwie doby po fakcie staje się to ewidentnie oczywistą sprawą.

 52. Warszawiak 12 listopada 2011 o 11:28 pm

  Panie Marku tutaj wręcz widać na tym filmiku , iż policja stoi i nie reaguje na to co się dzieje z wozem TVN – u !!!!!!

  • peryskop 13 listopada 2011 o 12:12 am

   @Warszawiak – a czy mógłbyś wskazać stan zegara gdy według ciebie „policja stoi i nie reaguje na to co się dzieje z wozem TVN – u !!!!!!” ?
   Bo może robisz podpuchę?

   • peryskop 13 listopada 2011 o 1:23 am

    @Warszawiak – dobrze że skorygowałeś pomylony link.
    Ale aż do 9-11 policji tu nie ma, bo jak wynika z innych relacji została z tego rejonu wycofana.
    Więc dlaczego napisałeś „policja stoi i nie reaguje na to co się dzieje z wozem TVN – u !!!!!!” ?

    UWAGA: Sprawa do sprawdzenia!

    Wóz TVN podpalono na Placu na Rozdrożu pod pomnikiem Romana Dmowskiego już po rozwiązaniu „Marszu Niepodległości”.

    A przecież podobno TVN nie transmitował przebiegu manifestacji z tego miejsca, ani – jak ktoś tu pisał – nie filmował tego wydarzenia.

    A więc po co tam stał ten furgon? Atrapa z napisem „TVN”? Co w nim faktycznie było? Bo być może jakieś śmiecie, a ubezpiecznie wypłacą jak za sprzęt? Czy nie po to go tam pozostawiono bez dozoru(!), ażeby się dobrze spalił – jak na filmie? Czy to nie cuchnie reichstagowską spalenizną?

    • zenobiusz 13 listopada 2011 o 1:59 am

     http://www.tvn24.pl/12690,1724068,0,1,miller-niemcy-byli-obserwowani-od-momentu-wjazdu-do-polski,wiadomosc.html
     Nie wyszło,pora zatrzeć złe wrażenie.
     Polacy nie są pamiętliwi.

     W wóz TVN,furda,na straty.
     Miller zauważył, że liczba osób poszkodowanych (29) jest niewielka i że większa była po stronie policjantów (49), a nikt z rannych podczas piątkowych zamieszek nie przebywa obecnie w szpitalu. – Działania (były) na miarę wyzwania, jakie stawiali po drugiej stronie chuligani – oświadczył i zaznaczył, że policja działała „w sposób umiarkowany, ale skuteczny”.

     Przekazał również, że skala zniszczeń w Warszawie jest „symboliczna” i wynosi 72 tys. zł.
     komentarz.

     Straty pobieżnie licząc to kilkanaście milionów złotych… Wóz transmisyjny to oprócz samochodu jeszcze kilka milionów złotych w profesjonalnym sprzęcie telewizyjnym i transmisyjnym (link satelitarny na dachu). Co on gada?

    • Warszawiak 13 listopada 2011 o 10:49 am

     Obejrzyj dokładnie filmik, który wstawiłem od 4:04. Za tym wozem widać białe kaski !!

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 12:36 am

   Dzięki. Taki samochód to kilkaset tysięcy euro, może więcej… Mimo, że usprawiedliwiona reakcja, jednak efektem będą represje. A może musi być bardzo źle, żeby zaczęło być lepiej?

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 12:51 am

   Polacy są znani z podpalania samochodów… http://www.youtube.com/watch?v=H8kCVEVOMeU

   • Stirlitz 13 listopada 2011 o 1:36 am

    Film 11 minut w 11.11.11 bardzo dobry Monitorze , zdjęcia i muzyka są zharmonizowane , mimo dobrych min do dobrej gry , widać smutek wśród tych z szpaleru , że poszło nie tak , że faszyści i dyktatura tuz tuż

    • zenobiusz 13 listopada 2011 o 2:48 am

     E, dla nich prędzej emerytura,niż dla nas dyktatura 🙂
     Dobre wieści.Czyżby efekt klapy akcji ???
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/13/michnikna-ciebie-tez-pora-seweryn-blumsztajn-odchodzi-na-emeryture/

 53. Stirlitz 12 listopada 2011 o 11:54 pm

  policja bije inwalidę http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KWXtkfoQ_i8

 54. peryskop 12 listopada 2011 o 11:54 pm

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4762&Itemid=100

  12.11.2011.
  Relacja i pierwsze refleksje o Marszu

  Warszawa 11.11.11. – pierwsze refleksje

  Adam Ferch

  Już sporo napisano co było a czego nie było. Poniżej precyzuję moje pierwsze refleksje i spostrzeżenia.

  Brałem wczoraj udział w zasadniczych patriotycznych uroczystościach t. zn. : od 13:30 najpierw w mszy św. w kościele św. Barbary, a następnie w pochodzie, który od kościoła zamiast na MDM przeszedł ulicami Emilii Plater, Noakowskiego, Nowowiejską, Waryńskiego, Goworka, Spacerową, Belwederską i Alejami Ujazdowskimi do Placu na Rozdrożu, gdzie został zakończony przed 18-tą . Taki plan uroczystego pochodu był ogłoszony od dawna i nie rozumiem czym kierowali się ci z naszych, którzy byli w innym czasie w innych miejscach.

  [Były różne nurty, strumienie, porywy ambicji – ale miały sieę zejść na pl. Konstytucji. Zostały CELOWO rozczłonkowane, bo wtedy łatwiej bić. MD]

  Mało kto ze zdających relacje opisuje jak wspaniałą mieliśmy mszę za Ojczyznę u św. Barbary ! Doskonały chór (Gaude Mater i oratoria Bacha oraz Haendla), poruszające kazanie etc., etc. Podziękowania dla ks. proboszcza od św. Barbary.

  Moim zdaniem najistotniejsze w całych obchodach jest liczny udział młodzieży, nie tylko z Warszawy i to takiej od licealistów począwszy aż do trzydziesto-parolatków. Zarówno w kościele jak i w pochodzie. Stanowili ono co najmniej 80% zgromadzonych, czyli odwrotnie do uczestników mszy w Katedrze każdego 10-go dnia miesiąca i innych obecnych patriotycznych wydarzeń.

  Nie rozumiem dlaczego organizatorzy obchodów zaniżają ilość uczestników podając na około 15 tysięcy. Bloger JaN oszacował na około 60 tysięcy, natomiast ja mając w tym doświadczenie oceniam na co najmniej 40 tysięcy w samym głównym pochodzie. Na przykład gdy czoło pochodu wkraczało w Goworka to koniec był przy Metrze Politechnika.

  Czyli ilościowo sukces ponad oczekiwania! Nastrój był godny i spokojny a nieliczne próby prowokacji (okrzyki, petardy) były natychmiast likwidowane. Odniosłem wrażenie, że nasi młodzi manifestanci, wprawdzie czuli odpowiedzialność nie ulegania prowokacji to jednak czekają na czas kiedy będą mogli „im” dołożyć…

  Wobec tak licznego udziału w głównym pochodzie ludzi młodych, policja tchórzliwie trzymała się z daleka. Natomiast na obrzeżach naszego pochodu, w innych miejscach i gdy tłum zmalał na samym placu Na Rozdrożu – tam gdzie policja czuła się nie zagrożona, to sama policja oraz grupki lewackich prowokatorów różnej maści wszczynały burdy nagłaśniane później przez merdia jako istotę całego naszego świętowania.

  Ale te mendia nie opisały jak to już wieczorem, po zakończeniu pochodu na placu Trzech Krzyży, policja polowała na kibiców Legii aresztując i gdzieś ich wywożąc. Tak to ten „Ryży” mści się na kibicach za Tolę. Również nie bardzo wiadomo jak na MDM-ie wypadły występy trupy szczuko-środy z tym całym sprzedajnym łajnem.

  Cały wrzask mendo-mediów wsparty prymitywnymi prowokacjami wskazuje na to, że obecna waaadza spodziewa się rychłych burzliwych protestów społecznych. Wobec tego przez opisywane prowokacje i propagandę stwarza fałszywy obraz patriotycznej opozycji jako grup przestępczych chuliganów aby zdelegalizować wszelkie publiczne demonstracje, dając wstęp do nowego stanu wojennego dla zabezpieczenia kontynuacji ich władania. Nihil novi sub sole.

  [Mam nadzieję że KTOŚ zbierze takie relacje, ew. opublikuje, a zwłaszcza zaniesie do prokuratury. Bo inaczej – będą sądzili koziołki ofiarne.. MD]

  • hjk 13 listopada 2011 o 4:04 am

   tak mysle, czy nie wykorzystali tego jako jakieś próby przed tym, co ma się dziać…
   Zanim zaczną działać, muszą sobie popróbować wszystko, również jak ludzie będą reagowac…
   Jak piszę Michalkiewicz, rozpoznanie walką,..

 55. monitorpolski 13 listopada 2011 o 12:33 am

  Tu mi Janusz Korwin Mikke zaimponował: http://www.youtube.com/watch?v=uQpjZfE8rvo

  • Annah. 13 listopada 2011 o 1:01 am

   Ale oko puścił do „pachołków” …” popieracie bandę czworga, popieracie Lecha Kaczyńskiego który podpisał zdradziecki traktat lizboński, to wy ich popieracie” albo jak ktoś napisał zupełnie stracił kontakt z rzeczywistością 🙂

   • Stirlitz 13 listopada 2011 o 1:19 am

    Wszystko wskazuje na to Annah , że Lech Kaczyński podpisując Traktat Lizboński podpisał na siebie wyrok śmierci i popełnił błąd …jakby nie podpisał to pewnie żyłby

    • Annah. 13 listopada 2011 o 2:46 am

     Co też Ty mówisz? Czy u Ciebie przypadkiem nie jest tak jak z obsesją Mikkego który siedem miesięcy po śmierci Lecha wyrzuca pachołkom że go popierają?
     Normalnie dałabym buźkę, ale tego nie zrobię – przyzwoitość ma jednak jakieś granice.

  • Stirlitz 13 listopada 2011 o 1:17 am

   To było rok temu i wszystko przewidział , masz racje.

 56. FAKIR 13 listopada 2011 o 12:34 am

  CO BY NIE BYŁO BĘDZIE DOBRZE 🙂

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37280,pokoj-peace-szalom

 57. Stirlitz 13 listopada 2011 o 12:40 am

  http://www.youtube.com/watch?v=1SWfBA0Tl8M wykształceni poparańcy

 58. Stirlitz 13 listopada 2011 o 12:55 am

  Iran wspaniałe zdjęcia

 59. antyilluminat 13 listopada 2011 o 1:08 am

  Dlaczego w 7 minucie i 49 sekundzie, jest migawka symbolu ILLUMINATI, tego czego ja nienawidzę??? Monitor odpowiedz mi?

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 1:32 am

   Dlatego, że uważam, że mogło być bardzo źle. To, że się nic, albo niewiele stało można zawdzięczać ludziom, którzy nie dopuścili do tragedii. Illuminati stosują podstęp jako swoją główną metodę. Mają niemal wszędzie agentów, którzy pociągają za sznurki. Ci co to potem realizują nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak są manipulowani.
   Zobacz na reakcję młodych na słowo „Palikot”. Kto próbował ich sprowokować? Po co?

   • Stirlitz 13 listopada 2011 o 3:44 am

    jak oceniacie ten film, o co tu do cholery chodzi ????? legalny pochód Korwina dochodzi do Placu Konstytucji , chce się połączyć z całością i policja każe się rozproszyć , przecież to wielka prowokacja , pozabijali by 10-20 osób i nikt po tygodniu szczegółów by nie pamiętał a filmy byłyby pokonfiskowane , dla mnie grupa sterowana przez Michnika i Urbana przy przyzwoleniu Tuska planowała krwawe rozruchy i wprowadzenie dyktatury jako pilotażowego kraju Satanistycznego Porządku syjonistycznego -czyli pełny zamordyzm delegalizacja PiS , ONR, OWP, NOP, MW , KNP

 60. tesa 13 listopada 2011 o 1:22 am

  Pewnie powiedza ze to byl kibol. http://www.youtube.com/watch?v=iEJn3SvnQlY&feature=player_embedded

  • Bird2 13 listopada 2011 o 2:56 am

   jak powiedział Naczelny.

   pierw na plac zamkowy i w dyby potem 10 razy dyszlem po łbie tego milicjanta,Komorova i Jarka na koniec spakować szmaty i zapytać się gdzie chcą szukać szczęścia i sprawiedliwości i żeby tam wypierdalali.

 61. Versus3 13 listopada 2011 o 2:10 am

  Widzieliście komentarz Blumsztajna na pierwszej stronie papierowej GW? Oczom nie wierzę widząc taki stek bezczelnych kłamstw. To jest tak grubymi nićmi szyte, tak absurdalne że zaczynam myśleć, że GW naprawdę wierzy w to co pisze. Inaczej nie da się tego wyjasnić jak chorobą psychiczną z mocnym wyparciem rzeczywistości.

  Np. Blumsztajn pisze: „Kto sieje wiatr zbiera burze. Nie trzeba było zapraszać kiboli do Warszawy to by nie było burd”. I dalej w tym stylu.
  Oczywiście ani słowa o niemieckich bojówkach, ani o tym że dwa dni temu Blumsztajn OSOBIŚCIE na łamach GW NAWOŁYWAŁ to przyjazdu do Warszawy i blokowaniu „faszystow”.

 62. zenobiusz 13 listopada 2011 o 2:32 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/11/towarzystwo-zbudowane-na-kpp-bund-kpu-prl-komunizmie-i-lewackich-bojowkach-zydowskich-pozycjonuje-sie-jako-ofiary-i-robia-to-genialnie/
  Ten typ tak ma na zdjęciu w towarzystwie dwóch innych „autorytetów”

 63. navajo88 13 listopada 2011 o 3:44 am

  http://www.wykop.pl/ramka/942061/niebezpieczny-bandyta-wciaz-na-wolnosci/
  wkleja artykół !
  J.M.H

 64. hippo 13 listopada 2011 o 4:04 am

  http://www.sfora.pl/To-juz-wojna-Gigantyczna-eksplozja-w-Iranie-a37667
  Ciekawe…

 65. maran 13 listopada 2011 o 4:25 am

  a tu menda Komorowski ujawnil, ze ma mozgownice nawet nie 5 latka, bardziej 2 latka.
  „W trakcie wciągania flagi na maszt i po wezwaniu do apelu pamięci prezydent Bronisław Komorowski… jadł cukierka.
  Gdy podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości na Placu Piłsudskiego flaga biało-czerwona została już wciągnięta na maszt i padło wezwanie do apelu pamięci, prezydent Bronisław Komorowski czujnie rozejrzał się na boki, po czym… włożył do ust CUKIERKA I ZUL GO przez pewien czas”.
  Ten facet to zywa,chodzaca kpina z przyzwoitosci.

  http://www.bibula.com/

 66. jakisbuk 13 listopada 2011 o 4:59 am

  refleksja – a ja wam powiem jedno – cale te marsze itp podobne pierdoly to mozna o kant dupy potlu…. a wiecie dlaczego ? bo swiatem rzadzi pieniadz – o czy zreszta ciągle tu piszecie – wiec zamiast podniecac sie iliminatami gmo chemistralami harpami itp durnotami zróbcie w koncu cos dla polski, a naczym ma to polegac ? to bardzo proste – kupujcie tylko polskie produkty – olejcie chinszczyzne, i wszystkie marki które przeniosły tam swoją produkcje, nie ma innej drogi – i nie wazne czy rządzi tusk czy kaczyński – jedyną drogą jest rozwój naszego przemyslu i rolnictwa – ale zeby on mógł sie rozwijać musimy kupować nasze wlasne produkty – dzieki temu nasz kraj może stać sie bogaty – polacy chca pracowac – nie jestesmy leniami i to wie każdy – ale zeby była praca trzeba gdzies tą produkcję sprzedać – a najlepiej we wlasnym, kraju ale również za granicą , nie ma co wymachiwać szbelka i obrażac sie na sąsiadów , bo z tego żadnej zupy sie nie ugotuje i nikogo nie nakarmi, jesteśmy pracowitym narodem i nalezy to wykorzystac, mamy ogromny potenciał w rolnictwie ale jest on nie wykorzystywany – bo przez naszą glupia polityke (walesa, kaczynski) ruskie sie na nas obrazili i powiedzieli won – kupuja warzywa i owoce w niemczech holandii hiszpani itp ale nie u nas – a to jest ogromny rynek zbytu i czysty pienadz,. w tym roku na wsi jest tragedia – nie wiem czy wiecie ale na dzien dzisiejszy w mojej okolicy ziemniaki można kupić po 10 gr za kilo – 1.50 zł za 15 kg inne warzywa tez są za grosze i ponizej kosztów produkcji – to jest tragedia polskiej wsi a jak padnie polska wies to padnie Polska, tu apel do monitora – poniewaz twój blog czyta duzo ludzi moze poruszyl bys temat – „bądź patriotą – kupuj to co polskie” – bo to jest jedyna droga aby w naszym karaju bylo lepiej – jeszcze raz powtórze, żadnym marszem głodnego dziecka nie nakarmimy ale popierając nasz handel przemysl i rolnictwo możemy zrobić dla polski i polaków bardzo wiele, ja w swoim życiu stosuje te zasadę od lat – kupuje moze gorsze ale polskie – czy jestem patriotą ? moim zdaniem jestem – a wy ?

  • deliriumworld 13 listopada 2011 o 2:22 pm

   w większości zgadzam się z Twoją wypowiedzią, jest to logiczne i mądre, natomiast nie zgadzam się z dwiema sprawami : polskie jest gorsze (to zaprzecza na końcu Twojej myśli wpisu), oraz druga: nie piskać ani słowa…. WŁAŚNIE trzeba o tym głośno mówić ! Jestem polskim przedsiębiorcą, można po części powiedzieć że wynalazcą technologii w swojej dziedzinie, jeżeli stworzysz produkt od podstaw sam i zaczniesz go sprzedawać, czyli zaczniesz zarabiać, to w uproszczonym rachunku wykażę Ci że jeżeli zarobisz (odliczając koszty surowców pracę ludzi, energii itp) 10 000 zł, od razu na wejściu tracisz na ZUS i podatek ponad około 3000 zł, do tego jeżeli nie jesteś VAT-owcem następne 2300 zł Ci idzie z dymem…… zarobiłeś więc: 4700 zł… czyli ponad połowę oddałeś w haraczu „państwu”, które to pieniądze kompletnie roztrwoni zmarnuje, po 22 latach MOŻE Ci wybuduje jedną autostradę, to tego płatną, to jest niestety realność ! Teraz mam z tego powodu siedzieć i nic nie mówić?! Gdzie ze swojej myśli twórczej wykarmiłem bandytów co podpalają swoje narzędzia pracy, auta policyjne?

  • O Rzesz 13 listopada 2011 o 2:29 pm

   Pieniądz rządzi tymi którzy tego chcą lub nie wiedzą że można żyć minimalizując ten wpływ.
   Popieram kupowanie tego co polskie.
   Popieram również bojkot mediów pracujących na rzecz pasożytów.
   Co do „durnot” to narzucasz nam swój ogląd rzeczywistości i ograniczoną zdolność pojmowania.
   Zamiast krytykować ludzi za treści których nie pojmujesz a przez to nie akceptujesz, skoncentruj się na tym co jest dla ciebie ważne i aktywnie propaguj swoje wartości!.

   Jeśli będą dobre nikt ci nie będzie wypominał twojego „odcienia” patriotyzmu choć nadal musisz być gotów na tłumaczenie „co pan prezydent miał na myśli mówiąc to a to”.
   Ważne by szkodzić przede wszystkim tym którzy nam szkodzą a nie sobie nawzajem!.
   Tak. Jesteś patriotą. Jak większość z nas którzy tu zaglądają.

  • deliriumworld 13 listopada 2011 o 3:54 pm

   tym od „kanciatego” stołu właśnie cały czas chodziło o to żeby obrzydzić Ci własny kraj, żebyś miał nastawienie:
   polskie? a to do dupy…… bo Polska to chory kraj……. bo w Polsce jest burdel….bo Polacy to kombinatorzy i oszuści….złodzieje……bo Naród Polski nie dorasta do „Europy”…..albo przez twierdzenie: „nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ale może rzucić pfeniga”…. to jest możliwe tylko u nas…………czy tak czasami nie myślałeś? Bo ja tak! Większość Polaków to wypowiada codziennie, ale w momencie otworzenia oczu, nagle lądujesz na takich stronach jak ta, w poszukiwaniu przyczyny…… serce mi się kraje jak wspomnę ile widziałem negatywów „systemu”, który rzekomo jest „demokratycznie” ustanawiany…….sama karta wyborcza jest tak skonstruowana żeby po Twojej wizycie w lokalu wyborczym, można było Ci pokazać środkowy palec (dopisać unieważnić Twój głos)………. tymczasem to ONI tworzą to od niepamiętnych czasów !
   Mamy w tej chwili wiele narzędzi do tego żeby tej hołocie się przeciwstawić, czy siedząc w ciepełku, czy stojąc na przystanku, o tym trzeba MÓWIĆ GŁOŚNO I WYRAZNIE: jesteśmy robieni w pajaca od 22 lat !

   • peryskop 13 listopada 2011 o 7:35 pm

    Zbigniew Tabor, Czeladź

    Odrodzisz się, Polsko

    Ojczyzno moja, wewnętrznie rozdarta
    jeszcze istniejesz… Jak długo?
    Kiedy odwróci się Twoja zła karta?
    Kiedy przestaniesz być możnych sługą?

    Czy jesteś panną bez posagu, brzydką?
    Jak twierdzą złem ku ziemi przygięci.
    Co piękno w Tobie chcą wyrzucić wszystko,
    A Twoją wielkość wyrzucić z pamięci.

    Jesteś jak owca przez wilki osaczona.
    Co chcą Ci z serca wyrwać Twą Polskość.
    Przez wielu ludzi zdeptana, zdradzona.
    Oni chcą sprzedać Twą godność i wolność.

    Twoja historia dla wielu jest garbem.
    Twój honor – nieznośnym ciężarem.
    Serca tych ludzi jak kamień twarde.
    Chcą w Tobie zniszczyć i Krzyż, i Wiarę.

    Lecz jest jeszcze Bóg, a Wiara nie zgasła.
    Nasza modlitwa i w rękach różaniec.
    Miłość do Ciebie jak słońce jasna.
    Ty się odrodzisz. Z upadku powstaniesz.

   • sara10 13 listopada 2011 o 9:46 pm

    deliriumworld
    Dokłdnie tak! Absolutną masz rację! Akceptacja tego co jest, to samobójstwo narodowe. Tej swołoczy, tym obcym partachom należy się WRESZCIE przeciwstawić, a przede wszystkim – mówić głośno o ich machlojach w rządzeniu.

    • deliriumworld 13 listopada 2011 o 10:01 pm

     dziękuję Ci Sara, dla znajomych jestem dancer…. cieplutkie pozdrowionka 🙂

 67. peryskop 13 listopada 2011 o 5:30 am

  Konferencja prasowa: Prowokacja na Święto Niepodległości

  • jakisbuk 13 listopada 2011 o 5:42 am

   peryskop – proste pytanie – jakie są korzyści dla polski i polaków z tego „patriotyzmu” ?

   • peryskop 13 listopada 2011 o 5:56 am

    Czy jeszcze nie zauważyłeś, że swoimi prowokującymi komentarzami i pytaniami doprowadziłeś do olewania twojej „twórczosci” na tym blogu?
    Taka reakcja nazywa się OSTRACYZM.

    Żegnaj!

    • jakisbuk 13 listopada 2011 o 6:05 am

     jasne- po co odpowiadac na trudne pytania – najlepiej je olac albo osmieszyć – wiec ponawiam pytanie – co na tym zyskala polska i polacy ? moim zdaniem nic – oprócz tego że wybulimy kilka milionow zlotych na pokrycie strat

     • jakisbuk 13 listopada 2011 o 6:17 am

      a moze pójdźmy dalej – zamiast pracowac róbmy marsze 365 dni w roku – to sugerujesz ? no i co bedzie dalej ? kraina miodem i mlekiem plynąca? manna z nieba ? darmowe RM ? koscielna satelita w każdym domu ? każdemu fanatykowi maytbach za darmo ? a moze helikopter ?

      tego chcesz ?
      amen 🙂

      • Stirlitz 13 listopada 2011 o 6:48 am

       To teraz wyszło szydło z worka jaki z Ciebie kombinator-prowokator

      • zenobiusz 13 listopada 2011 o 11:48 am

       No widać że Blumsztajn idzie na wczesną emeryturę,za zasługi,i nie ma kto wam pisać ściągawek.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/13/michnikna-ciebie-tez-pora-seweryn-blumsztajn-odchodzi-na-emeryture/

      • O Rzesz 13 listopada 2011 o 2:37 pm

       Może dojść i do tego że twój postulat stanie się prawdą.
       Ty tego nie pojmiesz bo masz bardzo wąskie horyzonty i ograniczoną zdolność pojmowania. Lepiej byś czytał a nie pisał!.

       • peryskop 13 listopada 2011 o 4:26 pm

        @Zeno – doczytaj między wierszami a skojarzysz.
        Skojarzysz że p. Seweryn B. został w tak dramatycznej chwili odsunięty od robienia dalszych błędów w sterowaniu priwisljańskim ludem!

        Dość!
        (akurat też Sylvio BungaBunga roztrwonił resztki kredytu zaufania lokalnych i globalnych elit)

        Lanie neofaszystowskimi pomyjami na patriotyczne ugrupowania katolicko-narodowe, zaproszenia zrobionych na „celebrytów” na radosny festyn Kolorowej Blokady, ściągnięcie z Niemiec osiłków jako posiłków, mobilizacja biało-kaskowców, żółto-kamizelkowców i kominiaro-kapturkowców poinstruowanych „JAK BIĆ”, pełna koncentracja kamer na własnych zadymiarzy, ofiary samospalenia TVN i policji – to wszystko na nic się zdało.

        Bowiem Marsz Niepodległości 11.11.11 jeszcze tłumniej niż poprzednio przeszedł niemal niezakłócony i niemal niezauważony, aby oddać należny hołd Wielkiemu Polakowi, ku nieukrywanemu przerażeniu „cadyka mniejszego” w osobie Jacka Ż i pozostałych z „salonu”.

        Jakie to szczęście, że nie ma cenzury i mogliśmy się zapoznać z poglądami i emocjami naszych „intelektualnych elit”!

        • O Rzesz 13 listopada 2011 o 5:11 pm

         Peryskop, nie dziw im się.
         Będą opluwać i zwalczać wszystko co ma jakikolwiek związek z osobą męża stanu jakim był Roman Dmowski i wszystkim innym co ich obnaża!.
         Kto pozna jego teksty i „Protokoły Dwulicusów Syjonu” zobaczy że to niestety sto procent racji!.
         To wszystko dziś się realizuje.
         Atak na ideę i symbolikę narodową jest tego jaskrawym dowodem i żadne tęczowe owijanie w bawełnę tego nie zaciemni!.
         Knują, zwodzą i obserwują.
         Kiedy złapie się ich za ogon zachowują się tak jak tu:
         13 minuta 24 sekunda:
         http://www.youtube.com/watch?v=MUFpI_NdK9I&feature=related 😉

         A mogło by być całkiem normalnie gdyby ci ludzie chcieli razem z nami żyć a nie rządzić nami.

        • peryskop 13 listopada 2011 o 5:50 pm

         Tak było:

   • deliriumworld 13 listopada 2011 o 3:57 pm

    patrz wyżej na wschodzące słoneczko 🙂

   • sara10 13 listopada 2011 o 10:21 pm

    Monitor
    Chapeau bas – film rewelacyjny. Napięcie potęgowane do ostatniej minuty. Dzięki!

 68. jakisbuk 13 listopada 2011 o 5:36 am

  jeszcze jedna uwaga odnośnie marszu – no to policzmy – 14 rozbitych radiowozow iles tam przystanków i jeszcze inne straty + premie za nadgodziny dla policjantów – pewnie wyjdzie pare milionow – kto zaplaci ? my – kady z nas – zamiast wybudowac kawalek drogi szokly itp – poprostu wybulimy kase za marsz – jaka korzytść ? żadna – czysta strata – może ktoś mnie oświeci jakie korzysci odniosi polska z takich marszow ?

  • Stirlitz 13 listopada 2011 o 6:47 am

   ale pieprzysz , UB Cie nasłało???

   • peryskop 13 listopada 2011 o 7:23 am

    @Stirlitz – proszę nie dawaj się prowokować.
    Czy nie czujesz irytacji w służbach po totalnej wpadce 11.11.11 ?

    Jaki@sbuk doczołgał się do Monitora dopiero po dobowej absencji, a @DrużynaAA, @Gruszka i @44 wciąż w terenie. Ciężkie czasy idą dla trollizmu.

    • sebecx 13 listopada 2011 o 9:41 am

     ..swoją drogą …w pewnym sensie poziom agentury napawa niesmakiem, ale i optymizmem.. mierny to przeciwnik… tak myślę, że może AA się zapałkami poparzył i pisać dziś nie może .. hehehe…

    • zenobiusz 13 listopada 2011 o 11:32 am

     peryskop@
     „proszę nie dawaj się prowokować.
     Czy nie czujesz irytacji w służbach po totalnej wpadce 11.11.11 ?”
     proszę nie prowokować.Służby nie mają nic wspólnego ,ani z trollami,ani z prowokacjami na Marszu.
     Chyba masz pojęcie o służbach ,rodem z magla.

     • zenobiusz 13 listopada 2011 o 11:44 am

      Udział służb,w wydarzeniach ,polegał na zlokalizowaniu ,w porę niemieckich „gości”,zagonienia ich do nory z której wypełzli,nim kogoś na prawdę skrzywdzili,co nie pozostawiło wątpliwości,kto ich zaprosił.a następnie,prewencja ułożyła ich szeregiem ,ryjem do ziemi,co wszyscy mogą sobie pooglądać na zdjęciach.Typy z którymi nie radzi sobie co roku niemiecka policja,na glebę i do dołka,wypada to docenić.Nie dostali zarzutów,bo nie dopuszczono do łamania szczęk i rozbijania czaszek,ale śmiech jest z nich na całą Europę.Chłopcy Blumsztajna,jego „tajna broń”

      • Annah. 13 listopada 2011 o 12:18 pm

       Nie jestem pewna, ale mam wrażenie że i gospodarze i goście taki właśnie mieli scenariusz.

       • zenobiusz 13 listopada 2011 o 3:16 pm

        Niemniej ,robią co mogą.
        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/13/szczyt-szczytow-palikot-zlozymy-przeciwko-kaczynskiemu-wniosek-do-komisji-etyki/

        • Stirlitz 13 listopada 2011 o 3:55 pm

         Zenobiuszu , boje się o Palikota , po takich tekstach jakiś nawiedzony narodowiec w stylu Eligiusz Niewiadomski może nie wytrzymać i pójdzie jako kamikadze….

        • O Rzesz 13 listopada 2011 o 6:47 pm

         Tak właśnie działają syjonistyczni prowokatorzy. Skłócać przede wszystkim i ponad wszystko. Nawet wbrew logice i faktom.

    • deliriumworld 13 listopada 2011 o 4:44 pm

     oj cieżkie, bo min. ja podatnik nie dopuszczę do tego żeby moja kasa była marnowana (podpalana), przez „władzę”, nie dopuszczę

   • kosiardeyablos 13 listopada 2011 o 2:36 pm

    nie ub, tylko „tamtenzbuk” – jakiśzbuk to jego powściągliwa kontynuacja…..hahahaaaa

    • MamOczy 13 listopada 2011 o 5:07 pm

     Mi się kojarzą te ”agenciki” z pewną bajką o kojocie i strusiu 🙂

     Kojot to agent głupi nie uczący się na błędach , bezmyślny ale zdeterminowany 🙂
     Struś przewidujący, opananowany w pewnych momentach skarkastyczny i co najważniejsze na końcu zawsze wygrywał 🙂

     Tak , tak agenciki na końcu i tak przegracie 🙂

     Pozdrawiam serdecznie MamOczy 🙂

   • jakisbuk 13 listopada 2011 o 7:28 pm

    Stirlitz – nikt mnie nie nasłal – po prostu pytam i umiem liczyć – i czy ci sie to podoba czy nie kazdy z nas, równiez ty za te straty zaplaci

 69. peryskop 13 listopada 2011 o 6:22 am

  Marsz Niepodległości

  Transparenty z intencją agresji wg TVN-u to:

  Bóg, Honor, Ojczyzna

  • jakisbuk 13 listopada 2011 o 6:28 am

   no rewelacja ten film – ludobujstwo , nwu-o daiabeł ,apokalipsa ?????

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 1:24 pm

   Jak zwykle ludobójcy zasłaniają się „antysemityzmem”. W komunie było to zasłanianie się „antykomunizmem” i rzekomymi „burżujami”.

   • MamOczy 13 listopada 2011 o 5:08 pm

    Filmik usunięty ma ktoś kopie ?

    • peryskop 13 listopada 2011 o 6:09 pm

     Po „usunięciach” kompromitujących dokumentów widać ja im się wszystko wali!

     A przecież w tej usuniętej ścieżce dźwiękowej pani redaktor z TVN na pytanie swego kolegi z tej samej firmy czy w Marszu Niepodległości były transparenty z intencją agresji – odpowiedziała:

     Oczywiście były, np. „Bóg, Honor, Ojczyzna”. No i w rękach mieli pałki!

     Ale zaraz, zaraz! To dlaczego ekipy TVN nie utrwaliły tych obrazów swoimi doskonałymi kamerami, że musimy polegać (kto musi ten musi) tylko na opowieściach pani redaktor?

     A teraz musimy poszukiwać kopii kompromitujących bzdur o „agresji” w hasłach
     BÓG HONOR OJCZYZNA ?

 70. peryskop 13 listopada 2011 o 6:36 am

  Widzieliście państwo filmik jak na Placu Konstytucji został uderzony w twarz fotoreporter?

  Tu link do małego poradnika prowokatora: ZRÓB TO SAM!

  A co to będzie jeśli panu Premierowi uda się inicjatywa legislacyjna i wprowadzony zostanie zakaz maskowania twarzy na Marszach Niepodległości?

  Czy wtedy nie pojawi się kolejne trudne pytanie: Panie Premierze, JAK BIĆ

  • zenobiusz 13 listopada 2011 o 11:16 am


   Czy ktoś go zna .????
   Podajcie dalej na inne blogi.

   • monitorpolski 13 listopada 2011 o 1:21 pm

    Mnie też chcieli bić. Jak się przyjrzycie dokładnie, to w momencie gdy gonili za „autografami” Palikota jeden z biegnących chciał mnie uderzyć, jednak byłem przykucnięty – za nisko by mógł mnie sięgnąć. Potem do mnie podeszli z pytaniem dla kogo kręcę. Powiedziałem, że dla „Narodowej” i nic mi nie zrobili. Niektórzy się po prostu boją represji, a jest sporo „reporterów” którzy robią zdjęcia dla policji. Tego jednak nie unikną, bowiem przecież służby mogą robić z ukrytych kamer i z samochodów. Ataki na fotoreporterów są nonsensem.

   • Annah. 13 listopada 2011 o 1:27 pm

    Zero reakcji zakapturzonych z szeregu. Czy naprawdę nikt z tej kolumny nie zauważył ataku?

    • MamOczy 13 listopada 2011 o 5:14 pm

     Zacytuję :

     ”To Nasz zostawcie go ”

     • MamOczy 13 listopada 2011 o 5:15 pm

      Mam nadzieję, że znalazłeś już odpowiedź na swoje pytanie 🙂

    • Annah. 13 listopada 2011 o 11:53 pm

     Czyli mamy do czynienia z całkiem sporą grupa prowokatorów? ciekawe czy sympatyzują z kibicami

     • zenobiusz 14 listopada 2011 o 12:55 am

      http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zaklamane-relacje-po-1989-r

      – TVN pokazał kamienie wyrwane z bruku, jakimi rzucać mieli uczestnicy Marszu Niepodległości. Tyle że one nigdy nie zostały użyte, bo uniemożliwili to kibice – opowiada Zbigniew Romaszewski, legenda opozycji antykomunistycznej, uczestnik marszu.

 71. peryskop 13 listopada 2011 o 7:16 am

  Wiele zdjęć z opisami z obchodów Święta Niepodległości 11.11.11 w Warszawie:
  http://www.propolonia.pl/blog-read2.php?bid=27&pid=3366

  Poniżej końcówka relacji Jana Bodakowskiego z moim wytłuszczeniem sprawy podpalonych samochodów TVN, ponieważ jeśli potwierdzi się, że TVN nie zrobiła ani transmisji ani reportażu z Marszu Niepodległości, to ZASADNE JEST PODEJRZENIE POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA PRZEZ PODSTAWIENIE TYCH POJAZDÓW PRZY PLACU NA ROZDROŻU W ZAMIARZE ICH SPALENIA, KTÓRY TO ZAMIAR ZOSTAŁ ZREALIZOWANY PRZEZ PROWOKATORÓW!

  …Kiedy opuszczam plac Na Rozdrożu (idąc w kierunku placu Trzech Krzyży) dostrzegłem przez kilka sekund kolejną dziwną scenę. Tłumek policjantów najpierw otoczył samochód TVN stojący w oddaleniu od zgromadzenia (za dużym kwietnikiem, nad aleją Armii Ludowej) a potem nagle się wycofał. Z krzaków od strony Parku Ujazdowskiego wybiegła zamaskowana osoba i zaczęła rozbijać szyby w samochodzie. Nie czekam na ciąg dalszy (spodziewaną przez mnie interwencje policji) i udałem się do domu. Alejami Ujazdowskimi wracało ze mną dużo ludzi, tak jak podczas całego marszu jest bardzo spokojnie. Po drodze mija mnie kolumna policyjnych samochodów oddalających się z plac Na Rozdrożu (gdzie jak dowiedziałem się z telewizji płonął samochód TVN).

  Relacje telewizyjne i medialne były mistrzowską manipulacją. Media wbrew prawdzie wmawiały że za zamieszki odpowiadają uczestnicy Marszu. W rzeczywistości uczestnicy Marszu szli w nim, zachowywały się godnie i spokojnie. W zamieszkach brały udział osoby które nie wzięły udziału w Marszu tylko pozostały na placu Konstytucji. Nie wiem też co było przyczyną zamieszek. Film zrobiony przez portal Nowy Ekran, a dostępny w internecie, a ukazujący napad policjanta na przechodnia mający miejsce przed Marszem, nie pozwala mi spekulować że była to wina osób walczących z policją (choć i tego nie mogę wykluczyć). Nie mniej działalności kilkudziesięciu osób walczących i nie biorących w Marszu nie można przypisywać kilkunastu tysiącom osób idących w Marszu. Celem osób biorących w Marszu było pokazanie siły i odpowiedzialności środowisk biorących udział w Marszu (w rzeczywistości to się udało). Skojarzenie środowisk biorących udział w Marszu z zamieszkami było tylko na rękę lewicy. Jak nie wiadomo o co chodzi, warto zastanowić się kto na zamieszkach skorzystał, kto miał motyw.

 72. jakzawsze 13 listopada 2011 o 9:28 am

  Powgrywali ludziom programy kontroli typu narodowość,religia, itd i są tego teraz konsekwencję,a obawiam się że to jeszcze może wyjść coś tego … normalnie jak za komuny tvn kryminalny nawet się zapalił .

  Wszystko wyszło naród dalej podzielony:) i o to chodzi …

  Z Pawłem Kukizem rozmawia Jacek Nizinkiewicz. Kuzkiz gadał kiedyś w kryminalnej TV o Nowym Porządku Świata. https://polska.notableapp.com/posts/272480#annotate

  • iHe 13 listopada 2011 o 12:18 pm

   http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polska-moze-ponownie-zniknac-z-mapy-swiata,1,4905097,wiadomosc.html

   „Polacy, z pomocą Niemców, tłuką się w dzień odzyskania niepodległości. Może więc ta niepodległość wcale nie jest nam do niczego potrzebna, skoro nie potrafimy się z niej cieszyć i jej szanować. Jak tak dalej pójdzie, to skłócony naród, media i politycy mogą doprowadzić do końca Polski. Szanujmy niepodległość, póki ją mamy. Polska może ponownie zniknąć z mapy świata, jeśli wykończy się ducha narodu. A duch narodu jest teraz wykańczany i kreowany na obciach. Chichotem historii jest, że Niemcy – wnuki tych, którzy zamordowali mi dziadka w Auschwitz – przyjeżdżają bronić Polaków przed faszystami w dzień wyzwolenia Polski- powiedział w pierwszej części rozmowy z Onetem Paweł Kukiz.

   Ruchy antykomunistyczne i wolnościowe są odpowiedzialne za piątkową zadymę?

   – To są raczej ruchy, które nie są w stanie pogodzić się z rozwiązaniami zastosowanymi w 1989 r. i z takim pojęciem, czy z taką ideą demokracji. Bo to nie jest demokracja, a przesunięcie się o parą miejsc opozycji, żeby później aparat postpezetpeerowski mógł się dogadać z nową elitą.

   – Kto zepsuł obchody Święta Niepodległości?

   – Kibole, Antifa, zadymiarze z Niemiec, media itd. Roman Dmowski, który walczył o niepodległą Polskę został zmarginalizowany. Podobnie Ignacy Paderewski. Święto Niepodległości kojarzy się tylko z Józefem Piłsudskim. Nigdy nie przeczytałem w „Gazecie Wyborczej”, żeby pan Adam Michnik nazwał Piłsudskiego faszystą. Być może dlatego, że stworzył Berezę Kartuską, w której osadzał ONR-owców. Jeżeli pozbędziemy się wszelkich sympatii i antypatii komunistycznych, to idąc tropem pojęcia ‘faszyzmu’, jaki prezentuje „Wyborcza”, to równie dobrze moglibyśmy nazwać Piłsudskiego faszystą, ponieważ Bereza Kartuska była politycznym więzieniem.

   ..Uważam, że ogromną winę za to, co wydarzyło się podczas Święta Niepodległości na ulicach Warszawy ponoszą media. To media tworzą podziały, eskalują je, koloryzują i nakręcają spiralę nienawiści. Wszystkie negatywne strony każdego wydarzenia są podkręcane, a te same obrazki w telewizjach są zapętlone przez długie godziny. Ci którzy oglądają telewizje informacyjne i widzą płonące samochody mediów na ulicach Warszawy są przekonani, że w całej stolicy były rozróby, a miasto na nowo zapłonęło. Oczywiście, doszło do wydarzeń karygodnych i żenujących, ale media nakręcały i podkręcały je maksymalnie. Miałem wrażenie, że media tylko czekały, aż coś złego się wydarzy podczas tych marszów. Media byłyby najbardziej zadowolone, gdyby spłonęło więcej samochodów, a najlepiej, gdyby zadymiarze podpalili pół Warszawy i było parę trupów. Nienawidzę dzisiejszych mediów, za to że epatują, eskalują przemoc i wydarzenia antagonistyczne zamiast propagować to, co łączy, to co piękne. Zadymiarze odpowiedzieli tylko na potrzeby mediów. Nienawidzę takich mediów, a że obecnie stanowią one ogromną większość, dlatego coraz częściej odmawiam wywiadów..

   ..Niech „GW” napisze, skąd wzięli się w Warszawie niemieccy lewacy, sojusznicy anarchistycznych bandziorów, z którymi sympatyzuje pismo pana Blumsztajna. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie było blokady marszu, to prawdopodobnie nie byłoby zadymy. A kto namawiał do blokady, to wszyscy wiemy. Nie bronię kiboli, ani tych, którzy atakowali policję, media, przechodniów i blokujących manifestację – oni powinni ponieść surowe kary w trybie natychmiastowym. Podżegacze również.”

   Cały wywiad bardzo ciekawy.

   • iHe 13 listopada 2011 o 12:57 pm

    Co do tego Gulianiego zamiast Waltz i zapowiadanych zmian w prawie przez Kommorra to niestety Kukiz „musiał” dołączyć do lobbystów.Cena za wywiad?

    Niestety też wydaje mi się,że dla pseudopolskich władz to główny ukryty cel tej ustawianej zadymy.Inne cele oczywiście też wchodzą w rachubę(jak zwykle wielotorowość)

    Nie ma to jak manipulacja masami(każdy swoja grupą docelową,i celowa niesprawność policji ,której żadne prawo nie zmieni jak dostaną taki rozkaz,a potem wprowadzanie nowego restrykcyjnego prawa na usraelski wzór dla bezpieczeństwa rzecz jasna.
    Nobody perfect.

    Zabawne,że przewidywaliśmy to ,a i tak cudownie chronione wozy trans-misyjne telavivzji pod czÓjnym OKiem POlicji się spaliły.

    http://www.wykop.pl/ramka/599003/cena-bezpieczenstwa/

    „They that can give up essential liberty to obtain a little safety deserve neither liberty nor safety” B. Franklin.

    Czyli ten kto jest w stanie oddać podstawowa wolność by zyskać odrobinę bezpieczeństwa nie zasługuje na żadne z nich.

  • zenobiusz 13 listopada 2011 o 2:08 pm

   jakzawsze@
   „kontroli typu narodowość,religia, itd ”
   Nie wysilaj się,poczytaj.
   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/10/14/%E2%80%9Ewladza-i-media-w-rekach-satanistow%E2%80%9Dwyklad-aleksieja-iljicza-osipowa-profesora-moskiewskiej-akademii-duchownej-i-seminarium/

 73. felicyta 13 listopada 2011 o 11:25 am

  Jak wczoraj pisalam przewidujac

  „Większość zatrzymanych obcokrajowców nie usłyszała żadnych zarzutów. 40 obcokrajowców otrzymało tylko mandaty za udział w zbiegowisku. Zostali bowiem zatrzymani na Nowym Świecie, jeszcze przed zadymami, które rozpoczęły się na pl. Konstytucji, gdy do marszu dołączyli kibice.”

  http://fakty.interia.pl/raport/zamieszki-w-warszawie/news/niemieccy-anarchisci-na-wolnosci-wiekszosc-bez-zarzutow,1720472,7779

  • zenobiusz 13 listopada 2011 o 12:03 pm

   Nie zarobili na zarzuty.Służby spacyfikowały ich w porę.A mieli plany.
   Wolała byś żeby Warszawa wyglądała tak :

   • zenobiusz 13 listopada 2011 o 12:11 pm

    Tak skończyli gościnne występy.

    Rzeczniczka niemieckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Berlinie poinformowała dzisiaj (12.11), że sprawą zajęła się ambasada Niemiec w Warszawie, która jest w kontakcie z polskimi władzami.
    Niemieckie agencje przypominają, że obchodzony 11 listopada Dzień Niepodległości związany jest z odzyskaniem przez Polskę niepodległości po I wojnie światowej, i po rozbiorach Polski między Rosję, Prusy i Austro-Węgry.

 74. PokójWam 13 listopada 2011 o 12:56 pm

  http://proroctwa.com/NWO-mega-oszustwo.htm

  • FAKIR 13 listopada 2011 o 1:33 pm

   NIE CZYTAĆ TEGO!!!
   CO ZA PIERDOŁY

 75. bia 13 listopada 2011 o 2:03 pm

  Antifa to sprzedajne dupki Inwigilacja w ich środowisku jest tak wielka że naprawde to tak jak napisane agetura NWO taka kontrolowana niby opozycja którą się wykorzystuje kiedy zachodzi taka potrzeba

  • Stirlitz 13 listopada 2011 o 3:35 pm

   antifa do dokładnie zinfiltrowana grupa, jeśli NWO im każe stawić się pod Sejmem i rzucać w posłów wychodzących tymi palącymi się petardami to tak zrobią

   • Ania 13 listopada 2011 o 5:40 pm

    Wiesz co ? A może to jakiś pomysł jest…..

 76. zenobiusz 13 listopada 2011 o 2:22 pm

  Nowość! Oglądnij na żywo Monitorpolski TV: http://www.livestream.com/monitorpolski
  Jeśli ktoś nie zauważył na górze strony.
  Brawo Marek.

  • sebecx 13 listopada 2011 o 4:12 pm

   ..bardzo się mi ten pomysł podoba..

 77. alexirin 13 listopada 2011 o 2:53 pm

  1000 kłamstw mediów o Marszu Niepodległości!

  przed Wczoraj ulicami Warszawy przeszła chyba największa po 1989 roku patriotyczna manifestacja – Marsz Niepodległości, który zgromadził według różnych szacunków między 10 000, a nawet 50 000 uczestników. Szli w nim profesorowie, wykładowcy akademiccy, politycy, publicyści, reżyserzy, działacze społeczni, grupy rekonstrukcyjne w strojach historycznych, górale w strojach ludowych, rodziny z dziećmi.

  http://www.infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=917:raporty-z-marszu-niepodlegosci&catid=44:sensacje&Itemid=53

  • waryjat 13 listopada 2011 o 2:59 pm

   Marian Kowalski o marszu

 78. nikt 13 listopada 2011 o 4:59 pm

  Panie Monitor! Dlaczego w nagraniu „Potęga Marszu Niepodległości” co pewien czas jest wstawka iluminackiej piramidy?? Powiem szczerze, że trochę mnie to zaniepokoiło. Chyba, że mój umysł płata mi figla i widzę coś czego nie ma……

  • Bird2 13 listopada 2011 o 5:02 pm

   @666gonzalito
   Oczko jest wsadzone celowo. Te wszystkie marsze były prowokacją Illuminati w celu pacyfikacji polskiego społeczeństwa. Mimo to Marsz się udał.

   monitorpolski 18 godz. temu

 79. deliriumworld 13 listopada 2011 o 5:16 pm

  Podziękowanie
  Odpowiedz
  Daniel do biuro.jaworski
  pokaż szczegóły 15:59 (15 min temu)

  ———- Wiadomość przekazana dalej ———-
  Od: Daniel…
  Data: 13 listopada 2011 15:58
  Temat:
  Do: biuro.jaworski@gmail.com

  Witam serdecznie,

  z góry uprzedzam że nie sympatyzuję z żadnym ugrupowaniem politycznym w Polsce, także z Pańskim, nie mniej jednak serdecznie Panu dziękuję, jako obywatel Rzeczpospolitej Polski, że podjął Pan temat wyjaśnienia sprawy zajść w dniu 11 Listopada, 2011 w Warszawie, oraz całym kraju.

  proszę także o zachowanie danych teleadresowych tylko do swojej wiadomości


  pozdrawiam
  Daniel
  tel.: +48

  • deliriumworld 13 listopada 2011 o 5:19 pm

   piszcie maile do gościa bo to właśnie on podjął jako pierwszy temat – wszystkie dane teleadresowe (moje) zostały celowo wycięte, a „służbom” czytającym to pokazuję to: 🙂

   • zenobiusz 13 listopada 2011 o 10:00 pm

    Tym bardziej,że tylko komisja sejmowa,może przybliżyć nas do prawdy.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/13/przygrywka-do-delegalizacji-pis/

  • Stirlitz 13 listopada 2011 o 5:51 pm

   Poszło !!!!

 80. Stirlitz 13 listopada 2011 o 5:44 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/title,PiS-chce-doprowadzic-do-rozlewu-krwi,wid,13981051,wiadomosc.html

  za te kłamstwa wirtualna polska i Palikot muszą odpowiedzieć

  jakie są pomysły na bojkot kłamliwych mediów?????

 81. FAKIR 13 listopada 2011 o 6:04 pm

  HISTORIA KOŁEM SIĘ TOCZY
  NIE CHICHOT JUŻ SŁYCHAĆ
  A RŻENIE
  PRZEJRZYJ TĘCZOWY NA OCZY
  BO BĘDZIE JEJ POWTÓRZENIE

 82. MamOczy 13 listopada 2011 o 6:14 pm

  Hehe ,Marek wpadł mi taki pomysł byś może podobny dokument zorganizował w Sejmie ?

  Zadawać niewygodne pytania politykom , taki reportaż w Sejmie 🙂

 83. sebecx 13 listopada 2011 o 6:44 pm

  chyba zbanowali mnie na tvn24 ..bo już kilka razy chciałem dodać koment, że podstawili wozy TVN tam w celu ich spalenia i nie przechodzi… a swoją drogą tych którzy się zachwycają akcją policji mam nadzieję pała też dosięgnie…

  • zenobiusz 13 listopada 2011 o 7:26 pm

   sebacx@
   Pijesz zdaje się do mnie.
   Zauważ że w mediach jak i w mediach alternatywnych,jest to temat niezwykle drażliwy.
   Zaczęło się konstruowanie sytuacji oni,my.Siły które stoją za prowokacjami,chcą zantagonizować policję i społeczeństwo,przed spodziewanym konfliktem .
   Policjanci to ludzie jak my,wielu ginie na służbie,zarabiają podle,mają rodziny.Wysłuchaj wywiadu Kowalskiego,mówi o dwóch funkcjonariuszach,o jakże różnych postawach.Mamy na filmach cywilnych,jak sądzę funkcjonariuszy,prowokatorów,jak sądzę jednostki nieformalnej,
   w bezwzględny sposób bijących ludzi ,być może pod wpływem narkotyków,i mamy dziewczyny w za dużych „zbrojach” wzbudzające śmiech ludzi.Od nas między innymi zależy czy „zakulisowym”siłom,uda się doprowadzić, do tego antagonizmu.Nie wylewa się dziecka z kąpielą.A pałą dostawałem nieraz,jeszcze jak nosiłeś koszulkę w zębach.

   • sebecx 13 listopada 2011 o 10:40 pm

    ..niewłaściwie odebrałeś to Zenobiusz… absolutnie nie piłem do Ciebie… taki skrót popełniłem.. chodziło o komentarze na TVN24….

    • zenobiusz 13 listopada 2011 o 11:35 pm

     🙂
     Każdy pretekst dobry.
     🙂

 84. maran 13 listopada 2011 o 7:27 pm

  tu kolejny przyklad brutalnosci Izraelskich wojsk IDF wobec pokojowych demonstrantow.

 85. wwr 13 listopada 2011 o 9:47 pm

  Następna awionetka przepadła. Tak średnio co dwa tygodnie jedna. Czy to nie aby powolne rozkładanie polskiej prywatnej floty ?

 86. alexirin 13 listopada 2011 o 11:46 pm

  Apel do Władz Rzeczpospolitej Polskiej.

  Ekscesy w wykonaniuj bojówek potomków Hitlera, którzy zdewastowali mój kraj i zniszczli moje dzieciśtwo , przpomniały mi tragedię tamtych lat… Ze zdziwieniem przecieram oczy, z jaką łatwością grupka zdziczałych szwabów przyjeżdża do stolicy mojego kraju WARSZAWY i na ulicach pali samochody i niszczy co się da. A ja pamiętam, że ich dziadkowie spalili i zrownali z ziemią tą piękną stolicę…te zabytki starej architektury …., tego czego nie spalili wywieźli i do dziś nie zwrocili. Ulice tej Warszawy są pełne miejsc martyrologii, to tu na każdym skwerze hitlerowcy mordowali Polaków – mieszkańców tego bohaterskiego miasta. Dziś z zadziwiającą łatwością oszukali Prezydenta i Premiera mego kraji i w samym sercu stalicy znów dali próbkę teutońskiej buty i wandalizmu. Panie Tusk i Panie Komorowski nie głosowałem na was , bo czułem w sercu, że nie sprostacie wymogom jakie przed wami stawia Polska, kraj wkraczający w XXI wiek, kraj jednego z największych na świecie autorytetów moralnych jakim stał się błogosławiony Jan Paweł II. Zawiedliście nie tylko mnie, zawiedliście cały naród.

  Dziś trzeba wziąć biały ręcznik w swoje niezby „czyste” ręce, przetrzeć te fałszywe szklane okienka TVN-u i przyznać się do swojej nieudoności. Jeżeli wy Przywódcy 40 milionowego państwa daliście oszukać się grupce rozwydrzonych pętaków to czy jesteście godni pełnić tak prestiżowe funkcje w państwie. Tak Panowie, pozwoliliście wskrzesić w mojej pamięci demony pożogi wojennej, pozwoliliście, że ta bohaterska stolica znów została sponiewierana. Osądźcie sami czy jesteście godni reprezentować naród polski, nad którym nadal unosi się wspomnienie ZNACZĄCYCH słów naszego papieża: Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi….. , TEJ ZIEMI.

  http://sophia.salon24.pl/363565,apel-do … j-polskiej

  • alexirin 13 listopada 2011 o 11:49 pm

   http://www.legitymizm.org/aktualnosci-gps-marsz

   Kolejna relacja uczestnika Marszu Niepodległości.

   Kopia artykułu:

   Byłem na Marszu Niepodległości
   Grzegorz P. Świderski

   Byłem na Marszu Niepodległości. Właśnie wróciłem do domu. Uczestniczyłem w spokojnym, pokojowym marszu. Jedyny incydent zakłócający Marsz zdarzył się na samym początku. Ruszyliśmy z placu Konstytucji w stronę centrum, w ulicę Marszałkowską, ale drogę zablokowała policja, bo z drugiej strony Borys Szyc, Tomasz Karolak i inni celebryci zwołali niemieckich faszystów, którzy mieli na celu zablokowanie Marszu — i udało się im to zrobić rękami polskiej policji. Policja zablokowała Marsz.
   No to spokojnie, pokojowo, bez żadnych utrudnień czy incydentów udaliśmy się w stronę przeciwną. Przeszliśmy ulicą Waryńskiego, potem Goworka, Spacerową, zawróciliśmy w Belwederską i Alejami Ujazdowskimi doszliśmy do pomnika Romana Dmowskiego. Skandowaliśmy: Wolność, Własność, Sprawiedliwość, Bóg, Honor i Ojczyzna, Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę, Precz z komuną itp…, śpiewaliśmy Rotę i Mazurek Dąbrowskiego.
   Było spokojnie, żadnych awantur, żadnego naruszania prawa, nikt nie był agresywny, nie było żadnych incydentów, żadnych bijatyk, żadnego rzucania kamieniami, nie było żadnych ludzi uzbrojonych, nikt nie miał pał, butelek czy czegokolwiek niebezpiecznego. Dominowały polskie flagi. Maszerujący ludzie byli mili i przyjemni, uśmiechali się, byli radośni. Przynajmniej tak było na czole Marszu, w którym szedłem. Na Marszu było bardzo dużo ludzi, pewnie kilkadziesiąt tysięcy, więc nie wiem co się działo w dalszych częściach.
   Było to radosne i wesołe święto.
   Wróciłem do domu, włączyłem telewizor i się okazuje, że uczestniczyłem w jakichś rozróbach, bójkach, paleniu samochodów.
   Wniosek: rozróby robili ci lewacy zaproszeni przez Szyca i Karolaka z Berlina, którzy specjalizują się w rozróbach ulicznych. Bali się robić zadymy w pobliżu Marszu, dlatego tego nie zauważyliśmy.
   Tylko dlaczego telewizja podaje, że to uczestnicy Marszu narobili tych rozrób?Za: http://gps65.salon24.pl/362893,bylem-na … odleglosci
   Za: http://gps65.salon24.pl/362893,bylem-na … odleglosci

 87. mocniejszy 14 listopada 2011 o 5:44 pm

  Co było ważniejszym celem antyniepodległościowców, prawne ograniczenie prawa do zgromadzeń czy stłumienie ruchu niepodległości narodowej? Czy jednak nie to drugie?

  https://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/14/krytyka-podobno-zyczliwych-krytykantow-marszu-niepodleglosci/