Monitorpolski TV już działa. 24 h / dobę!

Nowość!: >>Monitorpolski TV

Będzie przy tym trochę roboty – na razie umieszczam stare materiały, ale znajdą się i nowe, jak dzisiejsza rozmowa z dr Eugeniuszem Sendeckim z Telewizji Narodowej. No i od razu wgrywam stare materiały, żeby czymś ten program wypełnić. Znajdą się więc rzeczy bardzo różne – od teledysków, przez sondy uliczne, programy sprzed wielu lat, aż do wiadomości bieżących. Ponieważ jak zawsze na początku jest najtrudniej, to dajcie mi trochę czasu na rozkręcenie tej nowej formy przekazu – telewizji na żywo. Na LiveStream można nadawać materiały na żywo, z czego pewnie niedługo skorzystam.  

=======================================================================
Z e-maila:

Warszawa, 12 listopada 2011 r.

Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Unum Principium

Wiele faktów wskazuje na to, że patriotyczne przedsięwzięcie o nazwie „Marsz Niepodległości” zostało cynicznie wykorzystane przez układ rządzący Polską do rozpoczęcia walki z rosnącą falą społecznego niezadowolenia. To, co wydarzyło się wczoraj na ulicach Warszawy, nosi cechy starannie przygotowanej prowokacji i tworzy logiczny ciąg wydarzeń o charakterze przyczynowo-skutkowym:

1. Na długo przed 11 listopada rozpoczęła się uporczywa kampania medialna nakierowana na utrwalenie w świadomości Polaków nieprawdziwego stereotypu uczestników Marszu Niepodległości jako elementu chuligańskiego o zapędach faszystowskich. Wybór tego stereotypu z jednej strony miał na celu moralne wyalienowanie uczestników marszu i zmniejszenie jego frekwencji, z drugiej zaś mentalnie przygotowywał Polaków do nieuchronnych aktów przemocy.

2. Wiadomo było, że w Marszu Niepodległości licznie uczestniczyć będą antysystemowe środowiska kibicowskie przywiązane do barw narodowych i piłkarskiej reprezentacji Polski. Trudno uznać za przypadek, że na trzy dni przed marszem zaprezentowano nowe stroje polskich piłkarzy pozbawione emblematu białego orła a ich debiut na boisku miał przypaść właśnie w Święto Niepodległości! Nie trzeba było wielkiej przenikliwości by przewidzieć, w jaki sposób ta powszechnie krytykowana decyzja wpłynie na emocje uczestników marszu.

3. Zaskakujące jest to, że założenia medialnego przekazu wizyjnego z Marszu Niepodległości a priori ograniczone były do stacjonarnych i mobilnych kamer usytuowanych na Placu Konstytucji i Placu Na Rozdrożu, a więc do miejsc (przewidywanych?) starć z policją. Nie zamierzano relacjonować wymarszu pochodu ani jego przebiegu. Do znudzenia odtwarzano ujęcia zawierające akty przemocy i jednoznacznie utożsamiano je z istotą Marszu Niepodległości.

4. Po raz kolejny służby miejskie i policyjne – łamiąc przy tym prawo – zmusiły organizatorów legalnego Marszu Niepodległości do zmiany jego trasy, doprowadzając do powstania chaosu i wybuchu niezadowolenia wśród jego uczestników.

5. Wzrost wzburzenia i dezorientację kilkunastotysięcznego tłumu spowodowała dezinformacja medialna o zdelegalizowaniu Marszu Niepodległości.

6. Zdumiewającym, bo niespotykanym dotąd refleksem wykazał się prezydent Bronisław Komorowski, który jeszcze wczoraj zapowiedział zaostrzenie ustawy o zgromadzeniach. Według doniesień medialnych stołeczny ratusz ma już gotowy projekt takiej ustawy!

W prawdziwie demokratycznym państwie prawa już dziś powołano by autonomiczną komisję celem dogłębnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności zajść. Komisja ta z całą powagą potraktowałaby wersję zaistnienia przestępczej zmowy, która poprzez sprowokowanie aktów przemocy miała w konsekwencji doprowadzić do ograniczenia rozmiarów i skutków zbliżającego się buntu społecznego.

Krzysztof Zagozda, Członek Zarządu Stowarzyszenia Unum Principium

Reklamy

112 responses to “Monitorpolski TV już działa. 24 h / dobę!

 1. Lutek 13 listopada 2011 o 7:39 pm

  Skąd Ty bierzesz na to wszystko czas. Nie mogę się nadziwić.

  • Stirlitz 14 listopada 2011 o 12:32 am

   @gdzie były zrobione te zdjęcia , bo nie napisałeś

  • Brus_Zły_Lis 15 listopada 2011 o 7:24 pm

   lewaki na swoich portalach chwalą się koneksjami z ABW!!!
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/lewaki-i-czerwona-gwiazda.html

 2. Lutek 13 listopada 2011 o 8:01 pm

  O! jest wywiad z Sendeckim. Właśnie się zaczęło.

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 9:51 pm

   Powtórka po programie Janusza Zagórskiego

   • hjk 13 listopada 2011 o 10:43 pm

    A będzie jakieś archiwum do ściągania poprzednich audycji dla tych co w innej strefie czasowej lub nie mogli oglądać?
    Gratulacje!!
    Moze by nawiązać kontakt z innymi TV internetowymi, moze jakieś wspólne przedsięwzięcie, jak na stronie z „wykluczonymi”?

    Interesująca rozmowa z Marianem Kowalskim, rzecznikiem ONR, współorganizatorem oraz uczestnikiem Marszu Niepodległości:

    „Stało kilku zamaskowanych ludzi, którzy rzucili petardę w stronę policji. Policja przypuściła atak, MIJAJĄC ICH I ZACZĘLI BIĆ DWIE STARSZE PANIE”.

    „Dlaczego władze Wa-wy wydały zgodę na dwie manifestacje w tym samym miejscu, w tym samym czasie?”

    „To była prowokacja od początku do końca”

    • monitorpolski 13 listopada 2011 o 11:18 pm

     Rozpracowuję ten system. Na razie wszystkie klipy są dostępne na YouTube.

     • kosiardeyablos 14 listopada 2011 o 7:23 am

      Gratulacje Mr.Monitor ! Tak trzymać dalej !Toć se PoŁoglondam kiedy znajde czas…..a ten sie znajdzie, byleby żonka nie narzekała że na necie za dużo siedze – świetna inicjatywa z tym TV. No i fakt, jakie radyjko by sie zdało ale to trochu za dużo, jak na jednego człowieka, no bez przesady….hahaha…(co za dużo to i świnia nie przetrawi….) Pozdro i powodzenia……musza pomykać do tyrki !

 3. navajo88 13 listopada 2011 o 8:18 pm

  hm ………….. no to witamy panie redaktorze Monitor !!!! hahahahahaha
  Ale na serio powodzenia Monitor !
  J.M.H

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 11:11 pm

   Dzięki, no to w czymś muszę bardziej zawalać, nie da się tyle na raz…

   • Stirlitz 14 listopada 2011 o 12:35 am

    Monitorze dlaczego Twoich najnowszych filmów nie widać w historii przesłanych filmów na YT,

    poza tym po tym wywiadzie , nie przypuszczałem , że dr Sendecki jest tak w porządku.

 4. theaspartam 13 listopada 2011 o 8:52 pm

  http://demotywatory.pl/3554551/Wybiorczosc-mediow

 5. Sulik 13 listopada 2011 o 9:06 pm

  Z innej beczki: Cash is King

  Inwestorzy z całego świata wzywają Super Mario do odpalenia bazooki, bankierzy z Europy Zachodniej, na kolanach, proszą o interwencję EBC: “to ostatnia szansa żeby uratować strefę euro” – argumentują. A tu masz babo placek. Prezes Bundesbanku w wywiadzie dla Financial Times powiedział, że EBC nie powinien wyciągać Włoch z bagna kryzysu, tylko że jest to rola rządów, przede wszystkim włoskiego.Prezes BUBY powiedział, że takie działanie byłoby niegodne z prawem unijnym, które zakazuje finansowania rządów przez banki centralne.

  Inwestorzy, którzy mieli nadzieję na Super Mario pogoni kryzys super bazooką (czyli wydrukuje pierdylion euro, jak mawia dzisiaj młodzież) muszą zrozumieć, że nie wydrukuje, bo na taką politykę nie będzie zgody Niemiec. Nawet za cenę rozpadu strefy euro.

  Nadchodzące wydarzenia w strefie euro można teraz przewidzieć z dziecinną łatwością. Włochy ogłoszą bankructwo (dobrowolną restrukturyzację długu), a chwilę potem imploduje włoski i francuski sektor bankowy. Od prawie 20 lat funkcjonuję na rynkach finansowych w różnych rolach: spekulanta, analityka, głównego ekonomisty i stratega, wiceszefa banku centralnego odpowiedzialnego za inwestowanie rezerw dewizowych (między innymi), i wiele już widziałem na własne oczy. Wiele sam przeżyłem. Ale takiej zadymy na rynkach jaka nadchodzi, to z pewnością jeszcze nie widziałem.

  http://www.rybinski.eu/?lang=pl

  • hjk 13 listopada 2011 o 10:58 pm

   I to jest właśnie głupota, bo najprostsze rozwiązanie na ten sztucznie nakręcony przez banksterów kryzys za pomocą lichwy i orgii zadłuzania, w celu późniejszego (czyli właśnie obecnego) doprowadzenia do upadku gospodarczego, wprowadzenie NWO i rządu swiatowego tudziez wspólnej waluty, to właśnie wykupować od poszczególnych rządów ich długi w terminach zapadalności przez iles tam lat, na jaki są te długi przy jednoczesnym CAŁKOWITYM zakazie dalszego zadłużania się i tworzenia deficytu budzetowego przez rządy.
   „Drukowanie Euro” odbywałoby się stopniowo, ale kraje uwolnione z lichwy (np. Polska na same odsetki rocznie przeznacza juz ok 40 mld zł!!) natychmiast by się odbijały gospodarczo i wzrost PKB równoważyłby drukowany pieniadz. W ten sposób zrealizowałaby się choć po części doktryna kredytu społecznego.

   Wszyscy ci sponsorowani experci i (pseudo-)specjalisci rżna głupa, bo rozwiązanie jest tak proste, ze aż śmieszne, ale wiązało by się z rewolucyjną zmianą – likwidacją lichwy w życiu państwowym i zakazem zadłuzania – ludzie moga sie zadłuzać, najwyżej zbankrutują, ale rządom tego NIE WOLNO!! Czyli wiązałoby sie to pogonieniem banksterów wzorem Islandii, a nadto wprowadzeniem różnych antylichwiarskich przepisów tudziez antyspekulacyjnych.

   Niewykonanie tych prostych kroków jest ewidentnym dowodem na udział w spisku zmierzającym do doprowadzenia do upadku gospodarczego, nędzy i śmierci milionów ludzi, może jakiejś wojny… Każdy z tych pseudoexpertów, kto o tym głośno nie mówi, jest moim zdaniem albo uczestnikiem tej kabały, albo nieświadomym użytecznym głupkiem, który nie potrafi wyjść poza wtłoczone schematy myslowe.

  • Bit Bandu 13 listopada 2011 o 11:07 pm

   Wygląda na to, że pieniądz niedługo zacznie przechodzić do historii. Można się zastanawiać tylko, czy jest to plan NWO, czy raczej oznaka, tego, że cały plan masońsko-żydowsko-satanistyczny razem z systemem niewolenia ludzi, przejdzie do historii, w miejsce innej rzeczywistości, która jeśli nie nadejdzie, to i tak nic się nie zmieni, gdyż program obecnego matrixa , będzie funkcjonował nadal w tle i każda zmiana na lepsze , będzie tylko pozorna, wewnętrznie skażona wszechobecnym wirusem destrukcji, zagłady, zniewolenia, głupoty , manipulacji i innych destruktywnych lucefrycznych kodów.

   • hjk 13 listopada 2011 o 11:45 pm

    napisałem trochę, ale siadło w spamie, wiec 2 zdania nt rozwiazania obecnego kryzysu strefy €- jest tak proste ,ze aż śmieszne:
    1.Rządy zaprzestają się zadłużać i tworzyć budżety z deficytem
    2.EBC stopniowo „drukuje €” i wykupuje długi rządowe (tzn płaci za nie zamiast rządów) tak jak przypadają ich płatności.

    Likwiduje to możliwość nagłego skoku inflacji i odciąża rządy od obsługi długu (np Polska rocznie daje na obsługę tylko odsetek ok 40 mld zł!!), tak wiec można zamknąć budźety bez deficytów. Spowodowałoby to niemalze natychmiastowy wzrost PKB i „pusty pieniądz” z dodruku € znalazłby pokrycie w owym wzroście PKB.

    Zeby nie było bójek miedzy krajami UE, kto bardziej zadłuzony i ze jedni płacą na innych, trzeba przeliczyć dług panstw na obywatela i EBC powinien wykupić tylko tyle, ile jest w najmniej zadłużonym kraju z €.

    • Bit Bandu 14 listopada 2011 o 12:29 am

     Punkt trzeci programu, ogromne prywatne banki, instytucje finansowe, zostają znacjonalizowane i podzielone na mniejsze będące pod kontrolą państwa, po oddłużeniu zostaje w prowadzony pieniądz mający pokrycie w złocie i w srebrze, po uprzednim odebrania zasobów złota i srebra prywatnym bankom. Wprowadzenie pieniądza kruszcowego, uniemożliwia zadłużanie narodów i wywoływanie konfliktów wojennych a przynajmniej znacząco je utrudnia, cena na pieniądz jest ustalana przez rynek a nie urzędowo, jak obecnie, co zapobiega również sztucznemu wywoływaniu kryzysów.

     Punkt 4. Po kilku latach istnienia takiego systemu głupota ludzka pozwala na powrót dawnych układów niewolących ludzi i odbudowę starych układów na ponowną zgubę społeczeństw.

    • Apsik 14 listopada 2011 o 12:55 am

     Sam dług Polski to prawie 1 bilion, agregat M0 czyli gotówka w obiegu 09/2011 to 109 000 000 000 pln . Zadłużenie Polski jest więc 10 razy większe od bazy monetarnej. Ile lat musiałbyś kreować puste pieniądze , żeby pospłacać długi bez inflacji 1000% ? 500 lat ,, czy dłużej. Kredyt społeczny to pomysł dla naiwniaków.

     • hjk 14 listopada 2011 o 2:33 am

      Ale te długi bank spłacałby po pierwsze 10-ki lat 🙂
      I nie strasz tu inflacją tylko się zastanów, jak ten bilion długów wpuszczono do obiegu, ze nie wywołał 1000% inflacji?
      oczywiście ze wywołał, bo od poczatku lat 90 tych właśnie taka jest mniej więcej inflacja, jesli to dokładnie wszystko policzyć, mianowicie ceny wrosły własnie ok 10 krotnie. Jesli wierzyć monetarystom ok 350 mld dodatkowego długu za kadencji Tuska powinno wywołać potęzny skok inflacji – i to widzimy w cenach choćby paliwa, chyba najdroższego w okolicy, a już na pewno w proporcji do zarobków.

      To co mówię nie jest dokładnie idęą kredytu społecznego, tylko rozwiązaniem dość „miekkim” w ramach obecnego systemu przy nieznacznej jego modyfikacji.

      Rozwiązanie w duchu kredytu społecznego to zakaz lichwy i anulowanie natychmiast długu nie mającego pokrycia w depozytach, a wiec prawdopodobnie byłoby to 90% – wtedy właśnie dług byłby równy bazie monetarnej.
      No i oczywiście ustawowy zakaz zadłużania się dla rządu oraz upaństwowienie narodowego banku jak również włączenie go do obiegu gospodarczego, czyli powrót do systemu jaki był mniej wiecej za komuny, kiedy spekulacja była zakazana, a banki regionalne oddziałami banku państwowego,

     • orkan 14 listopada 2011 o 9:59 am

      AD – Apsik ,zamiast oceniać fałszywie i pobieżnie ,radzę zapoznać się z faktami

      polecam.

 6. zenobiusz 13 listopada 2011 o 9:51 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/13/w-swietle-tych-i-innych-doniesien-w-internecietylko-komisja-sejmowa-moze-przyczynic-sie-do-ujawnienia-zrodeltejantypolskiej-akcji-powrot-z-marszu-niepodleglosci-opolska-nkwd-wita-uczestnikow/
  Nadal nie są znane losy 18-letniego Daniela zatrzymanego na Marszu. Na Marszu Niepodległości w Warszawie zatrzymano m.in. 18-letniego Daniela z Olesna. Dopytywałem oficera z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji co się z nim dzieje. Dowiedziałem się, że nie mają nadal szczegółowych danych (właśnie mija 24 godzina od zatrzymania) i odesłano mnie do danych zawartych w oficjalnym komunikacie komendy policji opublikowanym na stronie internetowej. Gdy zapytałem o odpowiedzialność zbiorową jaką mają być podobno objęci wszyscy zatrzymani, to usłyszałem: – Skąd ma pan taką informację? Na pytanie w jaki sposób rodziny dowiadują się o losach zatrzymanych poinformowano mnie, że: – „W protokole przesłuchania zgodnie z prawem zatrzymany może wskazać osobę, którą policja poinformuje o zaistniałej sytuacji”.

  • Stirlitz 14 listopada 2011 o 12:53 am

   Zenobiuszu , jeśli masz takie możliwości i czas to skontaktuj się jutro z Kawalerem Orderu Orła Białego senatorem Romaszewskim , przecież ten order zobowiązuje do zajęcia się tymi wszystkimi sprawami , Order to wielka honorowa odpowiedzialność .

   • zenobiusz 14 listopada 2011 o 12:59 am

    http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zaklamane-relacje-po-1989-r
    On już sie tym zajmuje.
    – TVN pokazał kamienie wyrwane z bruku, jakimi rzucać mieli uczestnicy Marszu Niepodległości. Tyle że one nigdy nie zostały użyte, bo uniemożliwili to kibice – opowiada Zbigniew Romaszewski, legenda opozycji antykomunistycznej, uczestnik marszu.

    • Stirlitz 14 listopada 2011 o 1:53 am

     @Zenobiusz dostałem tego linka przed chwilą jest gorący
     tajna strona ultrasów lewackich

     w prawym menu przyznaja sie do związków z ABW

     http://www.antifakids.dbv.pl/news.php

     nalezy to puścić dalej np. do nowego ekranu , niezaleznej

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 8:47 am

   Przeczytaj tą stronę dokładnie.To fałszywka,mająca na celu skompromitować ,ewentualnie ją poważnie traktujących,rodzaj ucieczki do przody,reductio ad absurdum.Wygląda, jak co najmniej praca zespołowa Urbana,Blumsztajna i Michnika,po trzecim stakanie pejsakówki
   Powiadasz stirlitz@
   „nalezy to puścić dalej np. do nowego ekranu , niezaleznej”
   Uległaś prowokacji,czy bierzesz w niej udział/ ????

   • hjk 14 listopada 2011 o 2:54 pm

    Zeno słusznie, to jakiś bełkot ta strona…
    „Najśmieszniejsze” by było, jakby to naprawdę…

 7. aka77 13 listopada 2011 o 9:54 pm

  Nowy system dozoru w USA: Mobilne wieże wartownicze.

  z : prisonplanet.pl

  • ciociababcia 13 listopada 2011 o 10:16 pm

   aka77 – w tym zakresie nie jesteśmy „do tyłu”. Mamy mobilne LRADy, które zostały użyte 11.11.11…..

   • hjk 13 listopada 2011 o 11:06 pm

    naprawde były w użyciu? ciekawe czy ktoś nagrał albo doświadczył?

    • peryskop 13 listopada 2011 o 11:42 pm

     Podobno były ale tylko jako megafony do ogłaszania wezwań Policji do wycofania się.

     • hjk 13 listopada 2011 o 11:48 pm

      A te głośniki na słupach, mające słuzyć do ogłuszania – czy ich też użyto?

      • peryskop 14 listopada 2011 o 2:19 am

       O ile pamiętam te super-głośniki na słupach są zamontowane nie tam gdzie 11.11.11 sprowokowano zamieszki.

       • hjk 14 listopada 2011 o 2:55 pm

        czyli widac z tego, jeszcze mają trochę do zrobienia, zanim główne miejsca w stolicy okablują i ogłosnikują…

 8. navajo88 13 listopada 2011 o 10:39 pm

  http://newspapermap.com/

 9. Totalsky No Problemsky 13 listopada 2011 o 10:52 pm

  wiecie co? od jakiegos czasu mam taki „problem logiczny”: dlaczego ONI nie zamkną internetu? no przecież – strzelaja gole do własnej bramki – ludzie dziela sie informacjami, wymieniaja poglady, filmy, komunikuja sie POZA SYSTEMEM! (mniejsza o ten cały syf związany z wolnościa wypowiedzi, który przykleja sie do tej cudownej idei jak g…. do statku); czy chodzi o banki i globalizm, który/e tak bardzo uzależnił sie od sieci, że bez niej będzie/będa nikim? chodzi o kase? – na zasadzie (z ICH punktu widzenia): mniejsze zło? ludzkość wiele zawdzięcza Gutenbergowi, a teraz – jeszcze więcej… nie wiem…CERN-owi? kto stworzyl internet?

  • hjk 13 listopada 2011 o 11:10 pm

   Muślę, ze położyli lagę na to, bo z jednej strony niewielki % aktywistów się interesuje, a z 2giej jest pełno dezinforatorów i praktycznie wszystko jest pod kontrolą, a opór społeczny za mały. Aczkolwiek podobno jakis z „nich” ubolewał, ze to był jednak błąd z tym netem dla ludu…
   Ale antymaterialny pisze, ze przygotowują sie do zamkniecie netu, prawdopodobnie jak dojdzie do krachu bankowego, zeby ludzie nie wytransferowali kasy, pewnie wszystko będzie na raz. No i czekają, az będzie niezalezny system kontroli elektronicznej od netu, bo na razie wiele chyba z tej kontroli bazuje jednak na necie…

   • hjk 13 listopada 2011 o 11:36 pm

    Np w miastach obecnie wiekszość ludzi ma kablówkę, a dekodery kablówki wymagają netu do pracy, wiec reset netu wiązałby się pozbawieniem lasowania ludziom mózgów za pomoca TV.

    Ludzie by zaczeli nawiązywać relacje sąsiedzkie dyskutować, jak za czasów komuny w kolejkach, jeszcze za wielu ludzi by odkryło prawdę, a na to sobie „uni” nie moga pozwolić, bo ich siła lezy w kontroli i nieświadomosci mas.
    Ich jest przecież znikoma mniejszosć, a jesliby jeszcze wszystkie marionetki ich opuściły, staliby sie bezsilni.

   • peryskop 13 listopada 2011 o 11:37 pm

    @hjk – masz rację, że net przydaje się do dezinformacji.
    To widzimy nawet po naszych trollach.

    Ale zasięg dezinformacji jest ograniczony, bo stare tricki zostają ujawniane i kompromitowane.
    A wymyślanie nowych a skutecznych podstępów nie idzie tak łatwo.

    • Stirlitz 14 listopada 2011 o 1:08 am

     stan wojenny, zamknięcia netu , nic im nie da – jak dojdzie do krachu gospodarczego , dojdzie do rewolucji w dziesiątkach krajów , które zmienia kulturę i pochłoną miliony ofiar . Dlatego system będzie dążył do trwania takim jaki jest , bo to jest optymalne . Tak naprawdę nowy porządek świata może zniszczyć gospodarkę , gdyż ludzie poddani kontroli globalnej przestaną być szczęśliwi i konsumpcję ograniczą do żywności , odzieży i energii .

     NWO miałby jedynie sens dla jego twórców wtedy , gdy całkowicie zmieniliby psychikę pokoleniom ludzkości ziemi , a to trudne i ma wielu wrogów – kto jest wrogiem ???
     my takie blogi jak ten z milionami wyświetleń
     film na YT „policja lewica bije” obejrzało w ciągu tego weekendu 500 000 ludzi ….

     • hjk 14 listopada 2011 o 2:17 am

      ale właśnie oni dążą do „całkowitej zmiany psychiki pokoleniom ludzkości ziemi ,” i maja w tym wymierne sukcesy – weź sukces Palicota, który nie bez racji twierdzi, że wygra przyszłe wybory – jest to wręcz proces lawinowy przy ustawieniu merdiów, edukacji, warunków życia, itd. jak się okazuje… ten wynik w dużych miastach był jeszcze wiekszy niż oficjalny….

  • Bird2 13 listopada 2011 o 11:11 pm

   ja tak myślałem że to tylko test. Wiesz jak daleko można dojść z ogłupianie i zniewalaniem – ile kroków można zrobić do przodu i czego nie będzie można robić w przyszłość.

   Jak skończą testować to, to rozwalą i zaczną od nowa. Wtedy skorygują, poprawią obecny błędy i zaszczepią nowy system.

   Patrz, wszyscy wiedzą o Bildenbergu – zamiast w jakieś swojej posiadłości, bunkrze czy w lesie z dala od oczu ale oni sami pchają się pod łapy ludzi którzy ich śledzą. To nie jest przypadek i sa dwa rozwiązania.

   Oni celowo chcą sprawić by ludzie ich znienawidzili bądź/i zauważyli, by
   – 1). zobaczyć do czego mogą się posunąć..
   – 2). poprostu zniecierpliwieni i tak jak małolat złodziej którzy się gdzieś włamał i chciał zaimponować kolegom że to on zrobił (delikatnie podsuwając im pod nos fakty)..

   • monitorpolski 13 listopada 2011 o 11:17 pm

    Nie – to nie jest monolit. Owszem, jest grupa kapłanów, którzy trzymają się razem – to są skrajni rasiści i ludobójcy, którzy na start zabijają własnego pierworodnego syna na górze aby się wprawić w zabijaniu. Ale jest 10-krotnie większa grupa cywili, która wcale nie ma zamiaru dążyć do chorego, fanatycznego celu wymordowania pozostałej części ludzkości.

    • hjk 13 listopada 2011 o 11:51 pm

     no i jest cała masa marionetek, którzy nieswiadomie służą systemowi, ale gdyby poznali ostateczne cele, to by się odwrócili. więc trzeba ich mamić, no ale prędzej czy później ludzie jednak mogą „przejrzeć na oczy”…

  • monitorpolski 13 listopada 2011 o 11:15 pm

   Nie są tacy wszechmocni. To pierwsze. Po drugie – jakby zamknęli to by się potworzyły alternatywne systemy wymiany informacji i nie mieliby nad tym kontroli. Po trzecie – mają środek lokalizacji opozycji. Po czwarte – ich agenci sami tę sieć wykorzystują. Po piąte – przez sieć umownymi znakami informują swoich, którzy wiedzą gdzie takich znaków szukać.
   Zamkną internet w momencie gdy zaczną nas mordować. Dlatego myślcie o alternatywnych sposobach wymiany informacji – to jest najważniejsze!

   • teosia 13 listopada 2011 o 11:48 pm

    Zalewa nas chińszczyzna – nie tylko towarem. Obyśmy nie skończyli jak chiny za Mao.

  • peryskop 13 listopada 2011 o 11:29 pm

   TNP – dobre pytania. Dlaczego nie wyłączą netu?

   Wiele biznesów zatarło by się, a więc szmal.

   Ale też szok psychologiczny.
   Bo pomimo szykowania ludzi na „upadek ze starości systemowej oraz przeładowania” oraz wprowadzania narzędzi cenzorskich i pacyfikacyjnych – cyber-lud tj. najbardziej dynamiczne i progresywne sfery społeczne dałyby wiarę w rozmaite teorie spiskowe.

   A to rusza LAWINĘ!

   Bo zadziałałby wtedy prosty mechanizm – gdy klawiatura nieczynna i jeśli z monitora nic już nie wypatrzysz – wychodzisz na ulicę, spotykasz kumpli i „lawinowa” atmosfera gęstnieje lawinowo.

   To jest sytuacja, której lucyferianie się lękają. Wyłączenie kusi ale jest jak nitrogliceryna!
   Pomoże na serce ale potrafi i Białe Domy szybko przenosić – tylko że w sporym rozdrobnieniu.
   Kto był pionierem netu?

   CERN też. Także US Army. Ale prekursory powstawały w wielu miejscach – np we Francji jako „Minitel”. Jak pomacać zapewne próbowali też coś w UK, Japonii, Rosji, Izraelu, na Tajwanie…

  • Joanna 14 listopada 2011 o 11:57 am

   Należy pamiętać też o usługodawcach internetowych, którzy na tym zarabiają. Uniemożliwienie im tego stanowiłoby niedozwoloną ingerencję w wolność działalności gospodarczej, co nie da się pogodzić z lyberalizmem. To nie takie proste.

 10. theaspartam 13 listopada 2011 o 10:58 pm

  Poza horyzontem iluzji-Cena życia – koltan Radio.bc Ewa Wilińska 1-(15) Poza horyzontem iluzji-Cena życia – koltan Radio.bc Ewa Wilińska 1-(15) Rozmowa nie na telefon… o tym jak światowe koncerny wykorzystując pracę tysięcy ludzi, w tym dzieci przymuszanych do pracy w nieludzkich warunkach kupując potrzebne minerały do budowy urządzeń elektronicznych. Duchota, chaos i anarchia Kongo kontra zaśnieżona Finlandia ze sterylną siedzibą Nokii z korporacyjnymi procedurami… http://radiobc.pl/aktualnosci/

 11. theaspartam 13 listopada 2011 o 10:59 pm

  A tu link bo zapomniałem dodać http://www.youtube.com/watch?v=6aqNaGpgTVI

 12. alexirin 13 listopada 2011 o 11:17 pm

  Wnuki niemieckich zbrodniarzy przyjechały bić Polaków w czasie Święta Narodowego
  http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2273:niemieckie-pomioty-marsz&catid=904:akcje-protesty&Itemid=60

  • hjk 13 listopada 2011 o 11:57 pm

   Spędziłem ponad rok w Niemczech – niechby jacyś (nie miejscowi, tylko w dodatku przyjezdni!) Polacy zrobili tam jakas awanturę, to nie wiem, co by z nimi tamtejsza policja zrobiła… A tu się okazuje, ze ci bojówkrze juz podobno wolni…

   Przecież to w zasadzie zamach na panstwo, a policja ich puszcza wolno… Sami sie kompromitują… to co zrobią jak tu Niemcy wejdą i zagarną Śląsk i Pomorze??

   Jeśli puszcza się wolno obcych bandytów, to tym bardziej trzeba wypuścić naszych, no bo co, to nasi mają być gorsi???
   A jak bandytów puszczamy, to w ogóle nie ma się co państwem i prawem przejmować – to już prawie kompletna anarchia i rozkład….
   Czekamy teraz tylko na kolejne groteskowe zapewnienie, ze „państwo zdało egazmin”…

   Wygląda to już „za 5 do rozbiorów” i jesli się nie zorganizujemy, to nas sprzedadzą, zaproszą jeszcze obcych bandytów jak gazWyb, potem wywiozą i powystrzelają – żeby we własnym kraju nie mozna było marszu w narodowe święto spokojnie zrobić?!?!

   Przecież jakby ktos zakłócił parade 4 lipca w USA to nie wiem, co by mu tamtejsi bullies zrobili… A tu pałowali ludzi z flagami?!
   Kompletna porażka tuskowszczyzny, no ale widać więcej takich „kwiatków” trzeba, zeby ludzie się ocknęli…

   • waryjat 14 listopada 2011 o 12:08 am

    Zgadza się. Przynajmniej tak reżimowe media podawały rano. Co dopiero wstałem a tu informacja od matki, że już ich zwolnili. Szok!

   • vortex 14 listopada 2011 o 2:16 am

    @hjk
    to co zrobią jak tu Niemcy wejdą i zagarną Śląsk i Pomorze??
    To wlasnie sa przymiarki do tego.Powoli malymi kroczkami.To wszystko jest gdzies dowodzone z gory.Nie ma przypadkow.

  • iHe 14 listopada 2011 o 12:38 am

   Moim zdaniem robimy duży błąd ,że dajemy się ponieść nastrojom antyniemieckim.
   Wiemy,że to było reżyserowane
   Wiemy,że to była prowokacja, przy udziale syjonistycznego nieszontu z polin i ziongermanii.
   Wiemy,że przyjechali (anti)faszyści,nazywanie ich Niemcami to spore uogólnienie.
   wiemy,że zostali zaproszeni przez gwniane środowiska opinio tfuu rcze

   Skoro to wiemy ,to nie możemy dać się napuścić,bo dokładnie o to chodzi oprócz usraelskiego ustawodawstwa martial law.

   Ktoś wpadł na pomysł jak wojnę z terroryzmem przenieść na grunt środkowej jewropy.
   Oczywiście znamy tych ktosiów bawiących się w różne przebieranki dla własnych celów.
   Gdzie 2 się bije tam Zion korzysta.I jak zawsze wspiera obie strony.

   Nie możemy pozwolić na machiawelizm naszym najgroźniejszym z NWO.

   • hjk 14 listopada 2011 o 2:09 am

    Masz rację, ale tu nie chodzi o sprawy miedzypaństwowe, bo to mógł byc ktokolwiek, tylko o skrajną nieudolność policji (zaplanowaną prawdopodobnie) i chaotyczne ruchy władz, a tych tam Niemców była w sumie garstka, w dodatlu pewnie sa zmanipulowani tamtejsza „miejscową” narzucona im wiadmo przez kogo propaganda „antifa”. To u nas była cała masa miejscowego lewactwa, wrogiego niepodległosci i wolności z przekręconymi przez lewacką maszynkę umysłami albo obcego narodowa pochodzenia.
    Żeby blokowac polski marsz w dniu narodowego święta to świadczy o całkowitym wyobcowaniu i niezrozumieniu ducha narodowego i chęci zawłaszczenia Polski i zepchnęcia Polaków do „narożnika”.
    To swiadczy tez o całkowitym wyobcowaniu władzy z narodu, moze trzeba nam takich otrzeźwień…

    • iHe 15 listopada 2011 o 12:02 am

     To dopiero 1sze z otrzeźwień.Następne będą bardziej bolesne.
     Jak najbardziej się zgadzam ,że jesteśmy pod każdym względem spychani do narożnika.
     Neobolszewicka doktryna satanisycznego NWO tego w oczywisty sposób wymaga do realizacji swoich celów.

     Puki w jewropie nie ma hiperinflacji.
     Po tym drobnym wydarzeniu zacznie się jazda i szukanie czarownic na stos.
     Dobrze ,że jest kraj bez ekstradycji..

     Mimo wszystko jestem bardzo zaniepokojony ,że posunięto się do takich metod.
     Takie metody oznaczają tylko pewne kłopoty i to już najbliższej przyszłości.

     Dla mnie to są wszystko celowe nasiona zła.
     Na owoce poczekamy,może nie wykiełkują,ale ewidentnie ktoś je sieje.
     http://demotywatory.pl/1778710/Siewca-pokoju
     Jaki pokojowy noblista tacy siewcy.

     Polska nie jest suwerennym krajem,więc na takie akcje musiało przyjść polecenie z góry,nie mam co do tego wątpliwości..W końcu mamy wojnę z terroryzmem i wszyscy NWOwcy muszą być odpowiednio skoordynowani,żeby sami nie popadli w paranoje w tej pseudo wojny o pokój .
     Niebawem się pewnie sporo wyjaśni w tej sprawie
     http://demotywatory.pl/814987/SUWERENNOSC

 13. arcof 13 listopada 2011 o 11:25 pm

  to byl sprytny zabieg dzieki ktoremu media mogly polowe czasu transmisyjnego z marszu przeznaczyc na propagowanie kolorowych. Tak jak by przez polowe transmisji z pielgrzymki papieza do Polski przeznaczon na reklamowanie jechowych.

 14. Annah. 13 listopada 2011 o 11:36 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/13/telefoniczna-rozmowa-z-maria-milosierdzia-bozego-wizjonerka-odbierajaca-przekazy-ostrzezenia/

  • hjk 14 listopada 2011 o 12:11 am

   Tak sobie pomyślałem, ze nasze główne zadanie to tak jak na tamtym blogu – nawrócić się, czyli dążyć do poprawy własnego życia i trochę więcej się modlić. I gdybyśmy sie tak wszyscy się ponawracali i robili jakiś wiekszy porządek w swym zyciu i wiecej się modlili – wiele tych naszych publicznych spraw by się niejako „samo rozwiązało”…

   • hjk 14 listopada 2011 o 1:59 am

    Gerald Celente podobnie:

 15. zenobiusz 14 listopada 2011 o 12:06 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/14/projekt-%E2%80%9Cblue-beam%E2%80%9D-niebieskiego-snopu-swiatla/
  Maluczko,a ujrzymy.

 16. Konrad 14 listopada 2011 o 12:53 am

  Bardzo wazne wiadomosci Prosze o informacje w jezyku polskim.

 17. peryskop 14 listopada 2011 o 12:55 am

  @Zeno: „Maluczko,a ujrzymy”
  A w Krakowie już ujrzeliśmy!

  Zaatakowany za portret pary prezydenckiej

  W trakcie uroczystości obchodów Święta Niepodległości na placu Matejki w Krakowie, przy grobie Nieznanego Żołnierza brutalnie zaatakowany został Stanisław Markowski, twórca muzyki do hymnu „Solidarności”.

  Przebieg wydarzeń z Krakowa relacjonuje w rozmowie z portalem Niezależna.pl poseł Andrzej Adamczyk.

  – W trakcie uroczystości obchodów Święta 11 Listopada na placu Matejki w Krakowie przy Grobie Nieznanego Żołnierza miało miejsce wydarzenie bez precedensu. W sposób brutalny i bezwzględny potraktowano pana Stanisława Markowskiego, profesora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i wielkiego patriotę, który przyszedł na uroczystość z bukietem kwiatów, niosąc jednocześnie umocowany na drzewcu portret pary prezydenckiej śp. Lecha i Marii Kaczyńskich. Gdy tylko pan Markowski podszedł do grupy czekających w kolejce do złożenia kwiatów przy grobie, został brutalnie zaatakowany przez policję, która próbowała wyrwać mu portret pary prezydenckiej – tłumaczy w rozmowie z portalem Niezależna.pl poseł Adamczyk…

  więcej tu:
  http://niezalezna.pl/18824-zaatakowany-za-portret-pary-prezydenckiej

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 1:06 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/14/program-dla-kazdegona-przyszle-dni/
   I to najlepsze co możemy robić
   ,poza codzienną walką.
   Wyciągnąć wnioski z przypowieści.

  • 44 14 listopada 2011 o 4:36 pm

   Ten sam człowiek z tym samym portretem, tego samego dnia, po godzinie 17.00 podczas Lekcji Śpiewania na Rynku Głównym w Krakowie pojawił się przed sceną, i przez organizatorów został zaproszony za barierki przy scenie aby nie zasłaniać innym ekranu oraz aby cały portret był widoczny dla zgromadzonych. Stał nie niepokojony przez nikogo chyba z godzinę, po czym odszedł w pokoju. Ale tam nie było policji.

 18. zeebii 14 listopada 2011 o 12:58 am

  Ciekawostka z wykopu
  http://www.wykop.pl/ramka/942167/zawodowy-prowokator/

 19. zenobiusz 14 listopada 2011 o 1:16 am

  Pustelnik powiedział/a

  13/11/2011 @ 8:01 pm
  Kochani po obejrzeniu 11 minut jestem podbudowana Nasi ,Nasze przystojne chlopaki mlodosc czyli nadzieja dla nas .Naprawde Polacy sie budza szatanskie dzialanie obudzi wiecej naszych do tej pory spali ,a juz zaczynaja sie przeciagac ,i jest z nimi Chrystus Krol ,a jak wszyscy sie przebudza to wszyscy beda trzymac swietosci ,bo to nas chroni .Hip hip hip huuuuuuuuuuuraaaaaaaaa Nasi .Kroluj Nam Chryste!!!!!!!!!!!!!!!1
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/12/najpierw-pojawia-sie-znaki-na-niebie-slonce-bedzie-wirowac/#comments

  • Stirlitz 14 listopada 2011 o 1:26 am

   ja bym powiedział , że tak mniej więcej między 12-16 w niedzielę w Warszawie doszło do ogromnego zachwiania równowagi na szali ONI ( iluminaci, sataniści, pedalstwo,lewactwo,agentura NWO) a MY , i układ musi wrócić do równowagi, Palikot dostanie cięgi-będzie śledztwo i znajda to że konkretne przekręty robił w rajach podatkowych , wyłapią policjantów-sadystów , zamkną knajpę Krytykę Polityczną .

 20. Stirlitz 14 listopada 2011 o 1:18 am

  Policja boi się kompromitacji i chce wyrwać chwasta
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10636969,Postepowanie_ws__brutalnej_interwencji_policjanta.html

  • Bird2 14 listopada 2011 o 1:48 am

   to został jeszcze ten

   Prowokacja!!! Marsz Niepodległości 11-11-2011

 21. Pingback: Marsz Niepodległości Warszawa: nowe fakty, aktualizacje, opinie blogerów, nowe szokujące filmy. Niemiecka antifa w Warszawie, patrioci, antyfaszyści, antifa 14 listopada 2011 « Jarek Kefirek blog polityczny i informacyjny – blog anty NWO

 22. peryskop 14 listopada 2011 o 1:27 am

  z maila:

  Pani Prezydent Warszawy
  Hanna Gronkiewicz-Waltz,

  Szanowni Państwo,

  W dniu 11.11.2011 r. byłam uczestniczką Marszu Niepodległości w Warszawie i muszę stwierdzić, że uczestnicy Marszu CAŁY CZAS zachowywali się godnie i spokojnie. Budujące jest to, że brali w nim udział głównie ludzie młodzi, rodzice z małymi dziećmi, całe rodziny itd. Nie będę opisywać mankamentów związanych z prowokującym zachowaniem policji, bo i tak zostały one zignorowane przez uczestników Marszu.

  Media natomiast (różne stacje tv) podały kłamliwe informacje jak choćby stwierdzenie: AGRESYWNY MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI itp., przypisujące uczestnikom Marszu wszystkie rozróby i bójki.

  To po prostu skandal, by Pani Prezydent dopuściła skrajne różne ugrupowania do spotkania w tym samym miejscu o tym samym czasie, łącznie ze specjalnymi gośćmi z Niemiec na Polskie Święto Niepodległości (uczestnicy Marszu nie wydawali im zaproszeń). Na Pl. Konstytucji brakowało jeszcze jedynie Biegu Niepodległości również o g. 15 z MDM – a szkoda, bo Polska i świat zobaczyłby bieg z przeszkodami. Brawo władze Warszawy. Mam nieodparte wrażenie, że to władza sprowokowała całą tę sytuację: zwolenników Marszu i blokadę Marszu w jednym miejscu o tej samej porze – a w jakim celu, to każdy Polak wie.
  Winna zamieszek w Warszawie jest Pani Prezydent i to ONA powinna być pociągnięta do odpowiedzialności i natychmiast zdymisjonowana!

  Mam nieodparte wrażenie, że Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz urządziła sobie „festyn”, swego rodzaju „igrzyska” narażając życie i zdrowie spokojnych ludzi, uczestników Marszu, a w konsekwencji dopuściła się zniszczeń i strat materialnych miasta, dopuściła do tego, że ranni są uczestnicy zajść. Wszystkiego złego co się stało można było uniknąć mądrymi, rozważnymi decyzjami, wystarczyło tylko POMYŚLEĆ i wydać zgody na rozmaite spotkania różnych grup – ale nie w jednym miejscu i nie o tej samej porze!!!

  NIE TAKIEGO GOSPODARZA STOLICY POTRZEBUJĄ WARSZAWIACY!!!!
  Potrzeba nam osoby o wyważonych decyzjach, a nie takiej, której decyzje prowadzą do prowokacji.

  Zaistniała sytuacja na MDM za aprobatą władz stolicy, była nieprzypadkowa – by konsekwentnie tłumić patriotyzm w Narodzie, a w dalszej konsekwencji (bo to był CEL!!! tych decyzji), by zabronić świętowania Dnia Niepodległości w przyszłości.

  Pani Prezydent Warszawy,
  mam też nieodparte wrażenie, że władza boi się WOLNOŚCI.

  A tak niewiele trzeba było zrobić, by zapewnić spokój stolicy:
  1/ nie zapraszać Niemców na Polskie Święto, lub wyznaczyć Gościom inny Plac (jest wybór – Warszawa duża)
  2/ puścić Marsz Niepodległości bez kolizji z innymi ugrupowaniami, podobnie jak Bieg Niepodległości
  3/ dla Pani Kazimiery Szczuka i dla Pana Palikota wyznaczyć ich kolorowe Święto na g. 16, lub wcześniejszą w innym punkcie miasta
  4/ Niemców pilnować – bo wiadomo wszystkim po co przyjechali

  A Pani, Pani Prezydent, doprowadziła do konfrontacji marszu Polaków z blokadami. Gratuluję jeszcze raz trafnych decyzji i proszę pamiętać, by w przyszłym roku skierować na Pl. Konstytucji o tej samej porze również Bieg Niepodległości.

  Z poważaniem
  Jadwiga Sosińska
  uczestniczka Marszu Niepodległości
  mieszkanka warszawskiego Mokotowa

  PS A teraz Szanowna Pani Prezydent – jako osoba pewnie zadowolona ze swoich dokonań w DNIU 11.11.2011 r. i spowodowania w konsekwencji swoimi decyzjami bójek, i zwykłej rozróby na Pl. Konstytucji oczekujemy kolejnych decyzji: proszę zmieniać prawo, zaostrzyć je – po prostu proszę ograniczyć naszą – Polaków wolność w naszym własnym kraju – najlepiej w DNIU naszego WIELKIEGO ŚWIĘTA!!!! Proponuję wprowadzić ZAKAZ zgromadzeń, marszów itd..

  • hjk 14 listopada 2011 o 3:01 pm

   własnie od razu zakaz 11 listopada jak za komuny i przymusowe swietowanie 1 maja…

 23. zenobiusz 14 listopada 2011 o 1:46 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/14/%E2%80%9Epolacy-macie-boga-w-sercach-macie-krew-w-zylach-macie-dosyc-niewoli-i-cierpienia-podniescie-sie-do-powstania-musi-to-byc-ruch-nie-krwawy-lecz-pobozny-olbrzymi-nie-destruktywny/
  I tak.
  Tak powinniśmy,odpowiedzieć,
  na to co nam robią.

 24. Pingback: Trzeba zasypać rowy,listami.Pani Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, « Zenobiusz's Blog

 25. zenobiusz 14 listopada 2011 o 2:31 am

  Musimy urządzić ostatnie powstanie, powstanie przeciw sobie, przeciw naszym błędom, swym grzechom!

 26. peryskop 14 listopada 2011 o 2:32 am

  Morze Martwe nie zostało Cudem Swiata!

  APARTHEID REJECTED AS ONE OF THE 7 WONDERS OF THE WORLD
  November 13, 2011

  In a desperate attempt to increase tourism to Israel, the Dead Sea was ‘nominated’ as one of the 7 Wonders of the World…. 100 Million people voted it down. Hopefully apartheid will soon be as dead as the Dead Sea!

  Attempts to push the Dead Sea into the global public eye this year included a highly covered visit by U.S. life style high-priestess Martha Stewart, as well as a mass photo op by renowned U.S. photographer Spencer Tunick, who shot 1,200 nude Israeli men and women at the famous natural landmark…

  więcej

  http://desertpeace.wordpress.com/2011/11/13/apartheid-rejected-as-one-of-the-7-wonders-of-the-world/

 27. Malwinaaa 14 listopada 2011 o 2:38 am

  Co jest jeszcze denerwujące? Mnie najbardziej wkurzają ludzie, którzy za grosz nie znają historii i są z łatwością manipulowani. Nie mają zielonego pojęcia, co to faszyzm i skąd się wziął. Nie mają pojęcia o historii, o Piłsudskim , o anarchii, o ugrupowaniach lewicowych i prawicowych. Definiują się tylko na tym co im ktoś powiedział i co coś tam kiedyś usłyszeli. Wyśmiewają od razu nie poświęcają nawet minuty, aby się zastanowić. Nic nie sprawdzają, nie dążą do odkrycia prawy tylko słuchają, a potem powtarzają utarte slogany. Są jak konie z klapkami po boku. Widzą tylko jeden kierunek, ten który wskaże im woźnica.
  Podam, może przykład. Mój znajomy znalazł w Internecie a dokładniej na FB rozmowę wyśmiewającą Kaczyńskiego jak nazwał rzeczy po imieniu. Czyli Niemcy biją Polaków. Młodzi ludzie (widać po zdjęciach) mieli z tego niezły ubaw. oczywiście wychwalali Palikota, jednak nikt nie zadał sobie trudu sprawdzenia informacji lub przebiegu marszu. Mają chyba kiepską pamięć skoro już zapomnieli o tym jak wiele razy Palikot się wypowiadał i to w bardzo agresywnym tonie.
  źle się dzieje, oj bardzo źle. Wiedziałam że świat szykuje się na wojnę,
  ale nie wiedziałam ze najpierw przyjdzie się zmierzyć na swoim podwórku.

  Pragnę zauważyć jeszcze dwie kwestę.
  1 to że prawie co dziennie się słyszy o wypadkach samolotów i katastrofach naturalnych, trzęsienie ziemi, wybuchy wulkanów, powodzie, śnieżyce itp.
  2 Szwajcarzy parę dni temu powiedzieli, że konstruują laser, który będzie umożliwiał zmianę pogody. Czyli można wywnioskować, że skoro jest to możliwe i podają to już do oficjalnej informacji to znaczy, że HAARP dobrze się już pewnie miewa od paru/parunastu lat.

  Na koniec dodam jeszcze, że smuci mnie podejście wielu młodych ludzi. U mnie w grupie na studiach z 15 os. tylko 2 się interesują sytuacją na świecie i w Polsce. Z resztą nie da się o niczym pogadać, bo tylko wyśmiewają. Nie mają żadnych kontrargumentów. Jedna dziewczyna usłyszała rozmowę moją z koleżanką, że Polska może upaść. Reakcja: jakieś charczenie wyśmiewające pod nosem, głupkowaty uśmiech i tyle. Wiem o tej osobie , że interesuje ją tylko kasa i szukanie bogatego faceta (nie kryje się z tym) i nic więcej. Więc w sumie czego się spodziewałam.
  Mnie to przeraża!

  Piłsudski miał rację, że naród Polski nie potrafi się organizować, nie używa argumentów i logicznego myślenia, naród Polski żyje emocjami. Kto kieruje emocjami, ten rządzi Polakami.

  • zbigniew1108 14 listopada 2011 o 6:04 am

   Do Malwinaaa słów kilka .
   Napisałeś/aś :
   „….Na koniec dodam jeszcze, że smuci mnie podejście wielu młodych ludzi. U mnie w grupie na studiach z 15 os. tylko 2 się interesują sytuacją na świecie i w Polsce. Z resztą nie da się o niczym pogadać, bo tylko wyśmiewają. Nie mają żadnych kontrargumentów. Jedna dziewczyna usłyszała rozmowę moją z koleżanką, że Polska może upaść. Reakcja: jakieś charczenie wyśmiewające pod nosem, głupkowaty uśmiech i tyle. Wiem o tej osobie , że interesuje ją tylko kasa i szukanie bogatego faceta (nie kryje się z tym) i nic więcej. Więc w sumie czego się spodziewałam.
   Mnie to przeraża!…..”

   Nie wpadajmy w przesadę .To nie jest choroba tylko polskiej młodzieży .
   Mam możliwość obserwacji od siedmiu lat zachowania australijskiego młodego pokolenia . Nie jest ani lepsze , ani gorsze .
   Poważną polityką , tak jak muzyką ,interesuje się na świecie o wiele mniej
   osób niż wiadomościami o życiu „gwiazd ” .Porównaj liczbę wyświetleń
   anglojęzycznych stron o patriotach np.amerykańskich
   i America’s Got Talent .
   Bez paniki i w odpowiednich proporcjach .
   Zapraszam na mój blog na Nowym Ekranie .
   Przyjemnie jest działać w większej grupie.

   • jakisbuk 14 listopada 2011 o 6:46 am

    a mnie sie wydaje ze zaczynamy walkę z wiatrakami – bo skoro 80-90 % społeczenstwa chce oglądac taniec z gwiazdami itp – to kim są ludzie którzy z tym walcza ? kto jest normalny ? wiekszośc czy ta mala mniejszość ? osobiście zaliczam sie do tej mniejszoci – no ale co z tego ? wiekszosc ludzi uczewstniczy w wyścigu szczurów i na dodatek tego chce – zdaje sobie sprawe z medialnej manipulacji ktora to napedza – no i co z tego ? mamy im to odebrac w imie wyższych racji ? no to ich unieszcześliwimy – prawda ? mamy im zabronic kupowania nowych ciuchów telefonów samochodów itp ? ma to sens – ale dla kogo ? dla nas myslacych racionalnie ma – ale dla wiekszości nie ? wiec kto ma racje ? my czy oni ? wiekszosc czy mniejszośc ?

    • 44 14 listopada 2011 o 4:44 pm

     To jest tak jak z bogatymi narkomanami. Wiedzą, że to im szkodzi, ale ponieważ ich stać na prochy i jest im dobrze, to brną w to dalej. TV – narkotyk dla mas pomaga zapomnieć o codziennych problemach i jest prawie nie do rzucenia. Tak jak Monitor napisał wcześniej, TV ani internetu nie wyłączą do momentu, kiedy nas zaczną mordować…

 28. Stirlitz 14 listopada 2011 o 3:33 am

  http://maciejsynak.blogspot.com/p/werwolf.html

 29. peryskop 14 listopada 2011 o 3:41 am

  z cyklu: zrozumieć ten świat

  DLACZEGO ATAK NA IRAN JEST KONIECZNY ORAZ PILNY?

  Iran drażni jakiego@sbuka i Drużynę@AA chustami, długimi sukniami bez dekoltów oraz innymi chorymi i/lub śmiesznymi regułami szariatu. To głośne i powszechnie znane powody oburzenia.

  A po cichu dla wielu jeszcze bardziej drażniące jest należenie Iranu do elitarnego klubu 9 krajów zdolnych do samodzielnego umieszczania własnych obiektów w kosmosie!

  Kto znalazł wiadomość w polsko-języcznych mediach nurtu wartkiego jak w WC, że swojego pierwszego własnego satelitę Omid (Nadzieja) Iran umieścił na orbicie wokół Ziemi przy użyciu własnej rakiety Safir-2 w dniu 2.02.2009 ?

  Albo że 15.06.2011 wystrzelono tam pierwszego własnego satelitę „obserwacyjnego” Rasad-1 ?

  Teraz Iran ogłosił dalsze plany umieszczenia 3 kolejnych cięższych obiektów na orbicie w obecnym i w przyszłym roku wg kalendarza irańskiego. Czy na to można pozwolić?

  A jak wyrażałyby swoje rozdrażnienie i absmak „nasze” trolle gdyby Polacy osiągnęli podobne jak Iran sukcesy i gdyby pojawiły się pogróżki i nawoływania, że trzeba nas pilnie zbombardować, bo ciupagi góralskie są niebezpieczne, i tylko garstka Polek ubiera się – tzn. rozbiera – jak „doda”?

  http://presstv.com/detail/209820.html

  ‚Iran to put 3 new satellites in space’

  Sun Nov 13, 2011

  Iran’s Defense Minister Brigadier General Ahmad Vahidi has announced plans to launch into space three new domestic satellites in the near future.

  Speaking at a Saturday gathering on Iran’s satellite carrier systems, General Vahidi said that Iranian scientist are set to send the Fajr (Dawn), Navid (Harbinger) and Tolou (Rise) satellites into space in the course of the current and next Iranian calendar years.

  The Iranian defense minister told the gathering in Tehran that Fajr will blast into space with the thrusting power of ‚Safir-e-Fajr’ satellite carrier while Navid and Tolou will be mounted on Iran’s Simorgh (Phoenix) carrier for lift-off, IRIB reported.

  He further said that the future launch of Tolou will be the country’s first step to operationalize Iran’s next-generation satellite carriers.

  General Vahidi also stated that Iran’s space explorations are meant to probe the cosmos and unravel the mysteries of the universe.

  Earlier reports said that Navid satellite weighs 50 kilograms and can take pictures in low altitudes of about 250 to 375 kilometers from the earth.

  Iran’s aerospace officials had previously spoken of the 2012 launch of Zafar (Triumph) — another satellite which weighs 90 kilograms and is scheduled to revolve around the globe in an elliptical orbit of 500 kilometers.

  Iran launched its first domestically-produced satellite Omid (Hope) in 2009, an act which made it the ninth country having the capability to launch satellites.

  On June 20, 2011, Iranian President Mahmoud Ahmadinejad said Iran has obtained the technology to develop different satellites and will soon launch larger satellites that will be placed in circular orbits at an altitude of nearly 35,000 kilometers (21,748 miles).

  Iran is one of the 24 founding members of the UN Committee on the Peaceful Uses of Outer Space, which was set up in 1959.

  Tehran also plans to launch the country’s first manned mission to space by 2019.

  • jakisbuk 14 listopada 2011 o 6:17 am

   jestem przeciwnikiem jakichkolwiek rozwiązań siłowych i np. bardzo mi sie podobało noworocznie przemówienie przywódcy Iranu – kłamał ? moje osobniste odczucie w stosunku do niego jest pozytywne – moze mi sie tylko tak wydaje ale nie wyczuwam w tym czlowieku agresji – niestety do przywódcow religijnych ktorych mialem okazje zobaczyc mam negatywne odczucia – niestety nie wiem kto tak naprawde rzadzi w iranie i ma wplyw na podejmowane dzialania – trudno mi wiec oceniać co bedzie jak bedą mieli atom – ogólnie sądzę że broń atomowa powina zostac zlikwidowana wszedzie – bo jak ktos (jakiś idiota) naciśnie guzik to sie bedziemy modlic o wiatry w przeciwną strone

 30. navajo88 14 listopada 2011 o 3:46 am

  ho ho ho !!!!! no widzę że wszyscy liżą rany !!!! oj to nie dobrze ,bardzo nie dobrze !!!!! ,ale spoko jak się chce to i można ,,ale od samego gadania to nawet zupa sama się nie ugotuje …… pozdrawiam J.M.H

 31. peryskop 14 listopada 2011 o 4:35 am

  @Navajo: „…od samego gadania to nawet zupa sama się nie ugotuje…”

  Ale od dreptania – nawet w miejscu – już tak!

  Bo „uczeni” pracują już na piezo-wkładkami do butów, które dzięki cyklicznym obciążeniom mają generować prąd elektryczny. Pierwotnie układ przeznaczony do ogrzewania skafandra lub ładowania lkomórki, ale w wersji kulinarnej można by w kieszeni zupę gotować podczas forsowniejszego marszu.

  • jakisbuk 14 listopada 2011 o 6:27 am

   peryskop te cuda beda tak powszechne jak baterie sloneczne itp darmowe energie – ceny wywalą takie ze nikogo nie bedzie na to stac – ot ciekawostka – osobiście posiadam radio i latarke na korbke 🙂 to jest niezawodne w razie W 🙂

  • navajo88 14 listopada 2011 o 6:53 am

   hahahahahahahaha ,ale się uśmiałem hahahahahaha

   • hjk 14 listopada 2011 o 3:07 pm

    batarie słoneczne ostatnio jakoś staniały – na allegro 10W kosztuje ok 100 zł, jak dokupi się akumulatorek 7 Ah za ok. 60 zł, wtedy latarka i radio na korbke bedzie zbędne 🙂

 32. Annah. 14 listopada 2011 o 9:32 am

  Najbardziej prześladowani
  Około stu milionów ludzi na całym świecie cierpi z powodu wyznawania wiary w Chrystusa! Z najnowszego raportu „Męczennicy 2011” wynika, że chrześcijanie stanowią ciągle najbardziej prześladowaną grupę religijną. Z coraz większej liczby krajów arabskich znikają chrześcijanie. Ich sytuacja wciąż się pogarsza. Wystarczy spojrzeć na Egipt, gdzie po zmianie władz w tym kraju wzrosła skala ataków na świątynie chrześcijańskie (…)
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111114&typ=wi&id=wi05.txt

  • peryskop 14 listopada 2011 o 10:15 am

   @Annah – Czy nie sądzisz, że „komuś” zależy na podsycaniu tego typu waśni?

   M.in. po to, żeby sączyć w ludzi niechęć do wszelkich wyznań religijnych, bo „sieją nienawiść”.

   A przecież to są metody operacyjne podobne do tych, które udało się w dwóch przypadkach udokumentować na filmach z zamieszek w Warszawie w dniu 11.11.11.

   Z użyciem przebranych prowokatorów sterowanych przez „kogoś” zdalnie. A oficjalne media tego nie podają, za to doklejają komentarze jakie „ktoś” podsunie. Aby ludzie w te bajki uwierzyli, oburzali się i rozpowszechniali fałszywe plotki bez wskazywania kto jest tym „ktosiem”.

   Dlatego prowokatorom z 11.11.11 możemy być wdzięczni, że tak się wspaniale obnażyli.

   • Stirlitz 14 listopada 2011 o 10:42 am

    dostałem tego linka przed chwilą jest gorący
    tajna strona ultrasów lewackich

    w prawym menu przyznaja sie do związków z ABW

    http://www.antifakids.dbv.pl/news.php

    nalezy to puścić dalej np. do nowego ekranu , niezaleznej

    • peryskop 14 listopada 2011 o 11:21 am

     Chyba już wczoraj podawałeś ten „gorący” link?

    • aka77 14 listopada 2011 o 12:07 pm

     weż się człowieku w czoło puknij przecież to fake

    • zenobiusz 14 listopada 2011 o 1:15 pm

     stirliltz@
     Ponownie,bo nie odpowiedziałeś/
     Przeczytaj tą stronę dokładnie.To fałszywka,mająca na celu skompromitować ,ewentualnie ją poważnie traktujących,rodzaj ucieczki do przody,reductio ad absurdum.Wygląda, jak co najmniej praca zespołowa Urbana,Blumsztajna i Michnika,po trzecim stakanie pejsakówki
     Powiadasz stirlitz@
     „nalezy to puścić dalej np. do nowego ekranu , niezaleznej”
     Uległaś prowokacji,czy bierzesz w niej udział/ ????

     • Stirlitz 14 listopada 2011 o 7:32 pm

      nie biorę udziału w żadnej prowokacji , dostałem takiego maila na Salonie24
      była 2 w nicy jak to postowałem tutaj , byłem zmęczony tymi 3 dniami walki o prawdę w 11.11.11

      jeśli to fake to tez dalej jest to prowokacja , jakie elementy dowodzi ze strona jest zmyślona ( ze nie jest to strona lewaków) dla siania dezinformacji

      ale zdjęcia ze skłotów są realne,

   • Annah. 14 listopada 2011 o 11:00 am

    To bardzo prawdopodobne, ale nie przypuszczam by osoby które z troską o swoich współwyznawców dokumentują te fakty należały do prowokatorów.

 33. orkan 14 listopada 2011 o 10:39 am

  No i popatrzcie ,wynajęte niemieckie bojówki spokojnie wracają do domu bez zarzutów karnych .
  Szczyt zakłamania gebbelsowskiej telavizji i usłużnych pachołków dziennikarskich osiągnął ostatnio apogeum .

 34. peryskop 14 listopada 2011 o 10:39 am

  Ekspozycja na wciąż stosowany w przemyśle rozpuszczalnik „tri” (używany m.in. do odtłuszczania powierzchni) powoduje 6-krotny wzrost ryzyka wystąpienia nieuleczalnej choroby Parkinsona.

  14 November 2011
  Study links Parkinson’s disease to industrial solvent

  An international study has linked an industrial solvent to Parkinson’s disease.

  Researchers found a six-fold increase in the risk of developing Parkinson’s in individuals exposed in the workplace to trichloroethylene (TCE).

  Although many uses for TCE have been banned around the world, the chemical is still used as a degreasing agent.

  The research was based on analysis of 99 pairs of twins selected from US data records.

  Parkinson’s can result in limb tremors, slowed movement and speech impairment, but the exact cause of the disease is still unknown, and there is no cure.

  Research to date suggests a mix of genetic and environmental factors may be responsible. A link has previously been made with pesticide use…

  więcej tu:
  http://www.bbc.co.uk/news/health-15639440

 35. asia 14 listopada 2011 o 11:05 am

  Annah; Prawdziwie uduchowieni ludzie nie narzucaja i obnosza sie ze swoim wyznaniem.
  A to co masz w sercu, nikt Ci tego nie wykradnie, nie rozumiem twojej paniki.
  Nie widzisz, ze to tylko droczenie sie i podpuszczanie Chrzscijan? To celowe budzenie strachu i usuwanie gruntu pod nogami, a to tylko iluzja.
  Pamietaj, karzdy maly tyran jest twoim bezcennym nauczycielem; jak mawial Don Juan

  • peryskop 14 listopada 2011 o 11:16 am

   @Asia – bardzo rozsądnie podchodzisz do tych spraw.
   Ale nie zarzucaj @Annah paniki, proszę, bo to był tylko cytat z ND, który wymagał komentarza.

   @Annah: „… nie przypuszczam by osoby które z troską o swoich współwyznawców dokumentują te fakty należały do prowokatorów.”

   To różnie bywa.

   Weź proszę pod uwagę, że im bardziej ktoś afiszuje się ze swoją religijnością, tym bardziej wskazuje na to, że może czynić tak w jakimś ukrytym celu.

   To są bardzo trudne sprawy, więc powinniśmy ZAWSZE zachować rozwagę i przezorność przy ocenie postępowania innych ludzi.

   • Wizzgaa 14 listopada 2011 o 1:42 pm

    Asia : o sytuacji chrześcijan na świecie mówili wczoraj w RM , podobno co trzy minuty ginie na świecie człowiek za przynależność do chrześcijan . Dlaczego mordowanie ich nazywasz „droczeniem się i podpuszczaniem ? „. I co to znaczy OBNOSZENIE SIĘ ZE SWOIM WYZNANIEM – to krzyż na ścianie w domu czy pójście do kościoła w niedzielę ? A może przyznanie się do chrześcijaństwa ? Może cię nie zrozumiałam a może Ty pochopnie wyrażasz opinię .Jasne ,że nie w tym rzecz , żeby modlić się na głównym placu i w pirodze na głowie .I co robić w sytuacji np. towarzyskiej gdy ktoś nieoczekiwanie opluwa sprawy ci bliskie – lękliwie zmilczeć żeby nie psuć atmosfery imprezy czy PRZYZNAĆ SIĘ DO JEZUSA > zatem bronic argumentując .

 36. Stirlitz 14 listopada 2011 o 11:23 am

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/366373,morderca-ksiedza-popieluszki-dziennikarzem-dwa-pseudonimy.html,1,3

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/366378,radni-pis-z-warszawy-chca-zamkniecia-klubu-nowy-wspanialy-swiat.html

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/366379,zamieszki-11-listopada-w-warszawie.html

  Dziennik dziś rulez

  • ojoj 14 listopada 2011 o 12:39 pm

   Stirlitz (właśc. Max Otto von Stierlitz, w oryginale ros. Штирлиц) – główny bohater książek Juliana Siemionowa i opartego na jednej z nich radzieckiego serialu telewizyjnego pod tytułem Siedemnaście mgnień wiosny w reżyserii Tatiany Lioznowej. .

   Prawdziwe nazwisko Stirlitza to Wsiewołod Władimirowicz Władimirow (używający również operacyjnego pseudonimu Maksim Maksimowicz Isajew). Jako radziecki szpieg w randze SS-Standartenführera pracuje w Głównym Urzędzie Bezpieczeństwa Rzeszy (RSHA) w Berlinie.

   • Stirlitz 14 listopada 2011 o 7:17 pm

    rozpracowani funkcjonariusze tajnej komórki RSHA podani na tacy i widelczyku

    http://hekatonchejres.salon24.pl/364084,przeciw-bandytyzmowi-na-naszych-ulicach

 37. Stirlitz 14 listopada 2011 o 11:28 am

  http://bombardier.nowyekran.pl/post/37536,dowod-na-wspolprace-polskiej-policji-z-niemieckimi-i-rodzimymi-antyfaszystowskimi-faszystami

  http://jan.bogatko.nowyekran.pl/post/37531,morderca-popieluszki-dziennikarzem-szmaty-fakty-i-mity

  Lektura dla prawdziwego katolika i nie tylko !!!!!!!!!!!

 38. zas 14 listopada 2011 o 11:58 am

  Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta – informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. Funkcjonariusz nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ jest na zwolnieniu lekarskim – ma uszkodzoną rękę. – podaje RMF FM –

  rozwaliło mnie to – już wiadomo dlaczego kopał, po prostu ręka go bolała

  • aka77 14 listopada 2011 o 12:09 pm

   czyli policjant, świr na zwolnieniu może leczą go psychiatrzy, bo fizycznie raczej zdrowy.

  • AQQ 14 listopada 2011 o 5:04 pm

   Jeszcze ten pobity człowiek może odpowiadać za złamanie psu” łapska.

 39. pola 14 listopada 2011 o 12:16 pm

  Do wszystkich którzy mają problemy z bankami i windykacją.
  O nas
  http://www.niedajmysie.com.pl
  U nas znajdziesz odpowiedzi na pytania, pomoc nie tylko prawną, niezbędne wsparcie, uzyskasz informacje jak i gdzie rozwiązać swój problem, itp. Na tej stronie nikt nie będzie Cię potępiał, tylko dlatego że wpadłeś w kłopoty lub poniżał, bo nie wystarczyło Ci wiedzy do właściwej obrony przed
  niespra…

 40. asia 14 listopada 2011 o 3:03 pm

  Ludzie zabijaja sie z nienawisci, a nie za wyznanie. Powod, niezaleznie jaki jest tylko pretekstem.
  A na swiecie codziennie gina ludzie bez wzgledu na wyznanie.
  Chodzi mi o to, ze nie mozna zniszczyc czegos co jest nie zniczszalne, bo jest tylko pojeciem i nie ma zadnej substancji, ktora mozna zniszczyc doslownie. Bo w jaki sposob, a Jezusa tez przeciez nikt nam nie zabije!
  Boimy sie tylko stracic naszych religijnych przewodnikow i posrednikow i to jest dla nas ten grunt pod nogami. A moze juz nadchodzi czas by dojrzec na jazde bez trzymanki. Przebudzeni ludzie nie potrzebuja chyba posrednikow.