Wydarzenia i komentarze, 14 listopada 2011r.

Nowy Ekran centralą opozycji?
IV Rzesza działa! – „IV Reich works”
Nowy Ekran centralą opozycji?
Prezydent USA Barack Obama twierdzi, że Iran nie pracuje nad bronią jądrową
Pro-izraelskie lobby naciska na BBC i Sky News
Materiały z Marszu Niepodległości
 

http://pietkun.nowyekran.pl/post/37618,wyszkoleni-prowokatorzy-to-policja-bila
Wszystko wygląda jak najlepiej. Złożone zawiadomienie „złożyliśmy dzisiaj do Prokuratora Generalnego doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Komendanta Stołecznego Policji”, w którym Andrzej Zdzisław Słonawski wraz Pawłem Pietkunem piszą, że przestępstwo polega na umyślnym niedopełnieniem obowiązków służbowych, polegających na braku nadzoru nad działaniami policji (…) co skutkowało nadużyciami prawa przez funkcjonariuszy policji, popełnienia czynu bestialskiego pobicia przypadkowego przechodnia itd. I coś jeszcze o złamaniu Ustawy Prasowej.
Nie można było wymyślić coś mocniejszego? A co z prowokacjami? A co z celową dezorganizacją Marszu? A co ze sprowadzeniem faszystowskich bojówek z Niemiec, co można zinterpretować nawet jako działanie terrorystyczne?

Najbardziej jednak przeraził mnie ten fragment:

„Prosimy Was o jak największą dokumentację dotyczącą Marszu Niepodległości. Wszystkie zrobione przez Was zdjęcia, filmy – nawet słabej jakości, relacje naocznych świadków, przysyłajcie do nas na adrespawel.pietkun@nowyekran.pl”

Jaką macie gwarancję, że nie ma to posłużyć zgromadzeniu materiałów aby destruktorzy byli przygotowani, by wiedzieli co naprawdę jest w rękach kamerzystów i fotografów?

Ja osobiście miałem z Andrzejem Słonawskim bardzo złe doświadczenie – kłamstwa, które ukazały się na Nowym Ekranie nie mogły się ukazać bez jego akceptacji. Zadzwoniłem na jego prywatny numer, a w NE ukazała się informacja, że dzwoniłem do redakcji NE z szeregiem kolejnych kłamstw. Są na to świadkowie, nawet w Porozumieniu Rawskim, w którym Słonawski pełni ważną rolę. Nie chcę tu powiedzieć, że w Stowarzyszeniu prowadzi działalność destrukcyjną, wręcz przeciwnie – jest bardzo aktywny i ciągle goni po sądach… Ale numer jaki mi wystrzelił był po prostu chamski. Dlatego proponuję żebyście nie zdawali się na Nowy Ekran jako centrum dyspozycyjne opozycji warszawskiej i niezależnych dziennikarzy. Sami składajcie skargi i zawiadomienia do Prokuratury, a zdjęcia powinny być umieszczane na blogach. Linki wysyłajcie do wszystkich redakcji, nie tylko w Polsce. Wtedy na pewno dowody nie zostaną zmiecione pod dywan.

I BROŃ BOŻE NIE DAWAJCIE SWOICH NAMIARÓW ANI DANYCH KOMUKOLWIEK!!!
To co się szykuje będzie gorsze niż III Rzesza!

IV Rzesza działa! – „IV Reich works”

To nagranie neonazisty kopiącego Polaka będzie oglądał cały świat: http://rafzen.wordpress.com/2011/11/13/independence-day-in-poland/
Independence Day in Poland. Police and Communists beat the Poles. Is this Europe we want? NO !!!  We Poles have vomiting reflex at the sight of such behavior of Police ! http://www.youtube.com/watch?v=UTKqRS4VL5E
Hallakw
dit : novembre 13, 2011 à 9:15  Hanba!! Niech mamulka i tatus wstydza sie teraz za zachowanie swojego synalka, kryminalisty, ktorego oglada teraz caly swiat.

Prezydent USA Barack Obama twierdzi, że Iran nie pracuje nad bronią jądrową

To nieoczekiwane oświadczenie miało miejsce wczoraj w Honolulu na APEC forum. Artykuł na ten temat ukazał się na rosyjskim portalu http://top.rbc.ru i niedługo potem został usunięty (http://top.rbc.ru/politics/14/11/2011/624798.shtml). Internautom z forum godlikeproductions udało się jednak znaleźć podobną informację na http://www.utro.ru/news/2011/11/14/1010572.shtml

Oto kopia na wypadek gdyby „zniknęła”:

Обама: Иран не собирается создавать ядерный арсенал РБК | 08:32:19
Президент США Барак Обама на форуме АТЭС в Гонолулу заявил о том, что действия Ирана не нацелены на создание ядерного арсенала. Глава Белого дома сказал, что к такому общему мнению США пришли вместе с Китаем и Россией. Обама при этом добавил, что совместно с лидерами других стран намерен продолжить обсуждение данного вопроса в течение ближайших недель. Он отметил, что для всех наиболее приемлемым вариантом разрешения ситуации является дипломатический, однако не стоит „исключать и другие варианты”.

Tłumaczenie na angielski:
„United States President Barack Obama at the APEC Forum in Honolulu said that Iran was not aimed at the establishment of a nuclear arsenal. The head of the White House said that such a general view of the United States came along with China and Russia. Obama added that together with the leaders of other countries intend to pursue this matter in the coming weeks. He noted that for all the most acceptable option is diplomatic resolution of the situation, but not „to exclude other options”

Ja widać następuje zmiana polityki USA wobec problemu irańskiego, wyraźnie pod wpływem nacisków ze strony Rosji i Chin. Prawdopodobnie rozpatruje się rozwiązania dyplomatyczne, choć jak podkreślił Obama, jeszcze „nie wyłącza się innych opcji”.
Jest to dość zaskakujące oświadczenie, zwłaszcza wobec niedawnej prowojennej indoktrynacji medialnej przeprowadzonej zapewne przez media starowane przez Izrael. Zmiana polityki Białego Domu jest dobrym znakiem jeśli chodzi o pokój na świecie, wojna z Iranem byłaby dla cywilizacji wielką katastrofą. Tylko sama podwyżka cen benzyny mogłaby spowodować śmierć milionów ludzi w trudnym okresie zimowym. Nie możemy jednak wykluczyć, że rzekome oświadczenie prezydenta USA jest dezinformacją – jak na razie nie potwierdziły tego żadne zachodnie media poza forami dyskusyjnymi.
Zob. też: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1703050/pg2
========================================================================

Pro-izraelskie lobby naciska na BBC i Sky News

Komentarz monitorpolski: Jeśli chodzi o poziom dezinformacji, to polskie media nie są wyjątkiem. Są raczej regułą w obecnej rzeczywistości opanowanej przez super-mafię NWO. Mafia ma swoje ośrodki dyspozycyjne w różnych miejscach globu, chyba najważniejszym jest londyńskie City z wszechpotężnym imperium Rotszyldów i innych rodzin Illuminati. Państwo Izrael jest właśnie tworem tych ludzi – jest to de facto prywatna oaza dla światowego terroryzmu i azyl dla kryminalistów z całego świata. Imperialne działania NWO w dużej mierze podejmowane są właśnie z terenu tego państwa, które było i jest rządzone w totalitarny sposób przez gangsterów rodzaju Ariela Sharona czy Benjamina Netanjahu. Opozycja izraelska jest praktycznie bezradna, gdyż rządzący ultrasyjoniści są obficie dotowani m.in. przez USA i imperium brytyjskie. Poniższy artykuł ukazuje mechanizm działania obecnych mediów kryminalnych.

Jak prostytuują się brytyjskie media.
http://freeamericatoday.pl/news/infowars.com/pro-izraelskie-lobby-naciska-na-bbc-i-sky-news.html

Organizacja miliarderów oskarżona o nakłanianie do „konsultacji” z dziennikarzami przed publikowaniem relacji o Izraelu

za Paul Joseph Watson z Infowars.com, 7-11-2011. Na podstawie artykułu żydowskiego dziennikarza i muzyka Gilada Atzmona: This Is How Israel Runs The British Press

Przed oczekiwanym powszechnie atakiem Izraela na Iran doszło do skandalu dyplomatycznego w Wielkiej Brytanii. Wpływowa organizacja elitarna, BICOM (Britain Israel Communications and Research Centre), lobbująca na rzecz Izraela na terenie Zjednoczonego Królestwa, została przyłapana na naciskach i działaniach mających zmienić faktyczny wizerunek Izraela przedstawiany przez media brytyjskie. Fakty te ujawniono po przecieku maila o tym, jak wydawcy BBC i Sky News zmieniali narracje z wydarzeń związanych z Izraelem.

Chaim “Poju” Zabludowicz

Rewelacje wyszły na jaw w trakcie dociekań związanych ze skandalem Liam Fox, brytyjskiego Sekretarza Obrony, zmuszonego do rezygnacji miesiąc temu po ujawnieniu szczegółów jego relacji z Adamem Werritty, byłego szefa już nie istniejącej Atlantic Bridge Research and Education Scheme (charytatywnego forum “think tank”) stworzonego w celu promocji neo-konserwatywnej wizji polityki międzynarodowej pośród elit politycznych USA i UK.

Mimo braku jakichkolwiek formalnych uzasadnień takich jak zatrudnienie, umowy czy stosunki dyplomatyczne z Rządem Wielkiej Brytanii, Werritty wielokrotnie uczestniczył w spotkaniach z ministrem Foxem, przy czym okazało się, że Warrity powiązany jest z działaniami wywiadu izraelskiego Mossad mającymi na celu zmianę rządów w Iranie, i spotykał się wielokrotnie z przedstawicielami opozycji w Iranie.

Poprzedni „Most Atlantycki” Werritty’ego otrzymywał fundusze od BICOM-u poprzez patronat Michael Lewis. Powiązania te wyszły na jaw, gdy Londyński Guardian raportował, że BICON opłacał przeloty i pobyt Werrity’ego w Iranie podczas konferencji, jaka odbyła się w Izraelu w 2009, a dotyczyła Iranu.

BICOM, został założony przez milionera Chaim “Poju” Zabludowicz (zdjęcie powyżej), 18-tego na liście najbogatszych obywateli UK. Jak się okazuje, fundacja ta sponsoruje wszystkie trzy największe partie polityczne Wielkiej Brytanii.

Obecny prezes (CEO) BICOM-u jest była posłanka (MP) Labour Party Lorna Fitzsimons, a która ujawniła swoje „demokratyczne” jak na labourzystkę poglądy w zeszłym roku na konferencji, „Opinia publiczna nie może wpływać na politykę zagraniczną Wielkiej Brytanii. Sprawy zagraniczne to zadanie dla elit.” Fitzsimons przejęła kierowanie BICOM-em po byłym (nieczynnym od 2 lat) wysokim urzędniku w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Izraela Danny Scheck.

Fitzsimons niechcący wyjawiła powiązania i naciski BICOM-u wysyłając przez pomyłkę maila do jednego z dziennikarzy, który te fakty ujawnił.

Mimo tych szokujących doniesień żadne szczegółowe informacje nie zostały rozpowszechnione przez mainstreamowe media. dowodzi tak jak dalece kontrolowane są media korporacyjne, czy to poprzez stosunki właścicielskie czy też układy w świeci elit, agencji i grup lobbystycznych.

W swym mailu Fitzsimons ujawnia jak to przedstawiciele BICOM-u regularnie spotykali się z kierownictwem, wydawcami, redaktorami i dziennikarzami BBC, Sky News i the Financial Times by „konsultować” (to ‘brief’) jak organizować przekaz informacji dotyczących Izraela, by ukazać „najbardziej porządany obraz Izraela” (“the most objectively favourable line was taken.”)

„W przeciągu weekendu, ludzie BICOM-u kontaktowali się z większością gospodarzy programów informacyjnych BBC i SKY, zapewniając najbardziej porządaną linię przekazu („ensuring that the most objectively favourable line was taken”), oferując „gadającym głowom”, odpowiedni rozwój ich kariery („unfolding”)” – pisze w mailu Fitzsimons.

I dalej podaje przykład:

„Starszy analityk BICOM’-u Dr. Noam Leshem, w sobotę, konsultował szefów redakcji BBC World News w czasie ich zabrania odnośnie wypadków podczas „oblężeniu” ambasady Izraela w Egipcie, i po tym SKY News zmieniła narrację.”

Dalej w emailu Fitzsimons ujawnia jak BICOM „regularnie kontaktował się z wydawcą Large of Prospect Magazine, Davidem Goodhart, „pomagając” mu w zdobyciu informacji o głosowaniu w ONZ na temat państwa palestyńskiego.”

Fitzsimons chwali się następnie jak BICOM „opiekował się” reporterem BBC podczas jego wizyty w Izraelu.

„BICOM ma swojego człowieka z BBC News pośród delegacji. Przy planowaniu jej (Sophie Long) pierwszej wizity w Izraelu BICOM skontaktował się z nią by pomóc jej przy spotkaniach w regionie. Sophie spędziła 3 dni podróżując po Izraelu, „Starym Mieście”, spotykając sie z Mark Regev i Dr. Alex Yacobsen, wizytując Ramallah i Sderot.”

Czy objektywne spojrzenie opłacanego przez brytyjskiego podatnika dziennikarza BBC nie zmieni się w wyniku szczodrej „opieki” ewidentnie pro-izraelskiej fundacji?

Jak ma się to do obowiązku objektywnego i bezstronnego informawania Brytyjczyków przez założoną i opłacana przez nich agencję informacyjną?

Fitzsimons ujawnia również jak to osobiście „konsultowała Jonathana Forda, czołowego felietonisty the Financial Times w sprawie jego wiodącego artykułu w jutrzejszym porannem wydaniu.”

Opisując „konsultacje” z Fordem nie posłużyła się terminem „wywiad” czy też „pytania o” tylko „instruowała” go co ma pisać.

Wszystkie przykłady przytoczone z maila samej uczestniczki opisanych wydarzeń skłaniają do stwierdzenia, że zarówno redakcje Sky News, the BBC jak i the Financial Times są posłuszne instrukcjom („briefing”) z BICOM-u a przedstawiane przez nich relacje mogą nie mieć nic wspólnego z obiektywizmem, a raczej dowodzą „prostytuawania” się tych mediów dla wpływowych lobby politycznych i stają się ich tubą propagandową.

Biorąc pod uwagę korelujący z informacjami ujawnionymi w mailu Fitzsimons ton relacji tychże mediów w ostatnich dniach, a szczególnie o zagrożeniu rozwojem technologii jądrowych ze strony Iranu, rosnącą atmosferę zagrożenia z jego strony, histeryczny ton przekazu, mamy do czynienia z przygotowaniem psychologicznym opinii publicznej do zaakceptowania, usprawiedliwienia czy też uzasadnienia mającego nastąpić ataku Izraela na Iran.

Przeczytaj ujawniony mail BICOM-u.

Źródła:

opracował Jerzy Mędoń, freeamericatoday.pl
=======================================================================
Materiały z Marszu Niepodległości:

Reklamy

206 responses to “Wydarzenia i komentarze, 14 listopada 2011r.

 1. theaspartam 14 listopada 2011 o 1:17 pm

  http://www.sfora.pl/Uwazaj-co-piszesz-w-sieci-Nowe-przestepstwo-w-Kodeksie-Karnym-a37707

  • Joanna 14 listopada 2011 o 1:36 pm

   Zamiast wymyślać nowe przestępstwa dla obywateli, niech sami przestrzegają obowiązujących już przepisów. A 11.11.11 policja złamała przepisy ustawy z dnia 21maja 1999r o broni i amunicji zezwalając Niemcom wwóz na terytorium Polski broni oraz posiadania jej w celu użycia -z połamaniem przepisów ustawy. Art. 4ust.1 pkt.4a do broni zalicza również broń białą m.in. pałki wykonane z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujące kij bejsbolowy. Pałki te można posiadać ale na podstawie zezwolenia (art.9ust.3). Tymczasem wszyscy wiedzieli i widzieli, w tym Komendant Główny. Ja to jest z tym przestrzeganiem prawa Panie Komendancie?

   • monitorpolski 14 listopada 2011 o 2:06 pm

    No bo tu nie chodzi o prawo i jego przestrzeganie – tego typu przepisy są forsowane na społeczeństwa w celu zamykania gąb opozycji. To są przepisy totalitarne, pod które można podciągnąć publikacje patriotyczne. Hitler też oskarżał opozycję o terroryzm, a jego bojówki same podpaliły Reichstag. To samo się działo podczas Marszu Niepodległości – neofaszystowskie bojówki NWO miały za zadanie zdyskredytowanie uczestników marszu jako terrorystów.

    • hjk 14 listopada 2011 o 5:28 pm

     W UE dopuścili słynne „nagie” skanery ciała
     http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ke-zezwala-na-uzywanie-skanerow-bezpieczenstwa-na-,1,4906284,wiadomosc.html
     Tylko że nie pisza o szkodliwości dla zdrowia, nawet wiekszej niz przeswietlanie RTG, a tylko o prawie do prywatności, naruszaniu szkodliwosci, wycieku do netu, itd.

     • monitorpolski 14 listopada 2011 o 8:33 pm

      W USA przynajmniej walczą z tym, tutaj się po prostu „wprowadza”. Tak samo wprowadzą samochody szczepieniowe, gdyż komory gazowe są już skompromitowane Holocaustem.
      Najlepsze jest to, że w Europie w ogóle nie ma powodu do wprowadzania skanerów – nie było przecież żadnej „akcji terrorystycznej” związanej z samolotami.

      • hjk 14 listopada 2011 o 9:45 pm

       No ale Europa nasladuje w „postempie” kraje wiodące jak USA czy Kanada…

       Znalazłem w necie nagranie W.Coopera mówiące o tym, ze Alex Jones przesadza z napędzaniem strachu:

       • hjk 14 listopada 2011 o 9:50 pm

        Podobnie D.Icke miesza z prawdą newage’owe przebudzenia świadomości i sianie strachu o 2012:

        • Brus_Zły_Lis 15 listopada 2011 o 7:23 pm

         kiedy Polska będzie wolna ?? Myślę że musimy poczekać do 2013 roku
         http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/lewaki-i-czerwona-gwiazda.html

 2. theaspartam 14 listopada 2011 o 1:19 pm

  Poza horyzontem iluzji-Cena życia – koltan Radio.bc Ewa Wilińska 1-(15) http://www.youtube.com/watch?v=6aqNaGpgTVI Rozmowa nie na telefon… o tym jak światowe koncerny wykorzystując pracę tysięcy ludzi, w tym dzieci przymuszanych do pracy w nieludzkich warunkach kupując potrzebne minerały do budowy urządzeń elektronicznych. Duchota, chaos i anarchia Kongo kontra zaśnieżona Finlandia ze sterylną siedzibą Nokii z korporacyjnymi procedurami

 3. KrisT 14 listopada 2011 o 1:35 pm

  Ten neonazista (z filmiku) jak oficjalnie podano to POLICJANT…
  Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta – informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada,. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. Funkcjonariusz nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ jest na zwolnieniu lekarskim – ma uszkodzoną rękę.

  Nagranie policjanta w cywilnym stroju atakującego uczestnika Marszu Niepodległości obiegło w piątek polski internet. Jako pierwszy umieścił je serwis Nowy Ekran w serwisie Youtube
  cytaty z interii.

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 5:14 pm

   ” jest na zwolnieniu lekarskim – ma uszkodzoną rękę”
   Zwróćcie uwagę,na ciosy zadawane przez niego ręką,nie wątpię ,że poza kadrem,jeszcze działał podobnie w stosunku do innych ludzi.
   No i przeforsował.
   Czy to będzie jako schorzenie związane ze służbą w warunkach szczególnych ???.
   Postawa pozostałych funkcjonariuszy jest jednoznaczna.Działali w grupie ,według ustalonych zasad.i w określonym celu.

   • hjk 14 listopada 2011 o 5:31 pm

    Ale to wyglądało, jakby był w jakimś amoku. Podobnie było w stanie wojennym, kiedy ZOMO-wcom dodawano jakichś srodków psychoaktywnych przed „akcjami” pacyfikacyjnymi.

    • monitorpolski 14 listopada 2011 o 8:34 pm

     ONI SĄ ZACZIPOWANI!!! NIE ROZUMIECIE TEGO JESZCZE?!

     • Grafik/Policjant 14 listopada 2011 o 9:24 pm

      Zaczipowani? Hahahahahahah. Wobec tego Policjanta już zostały wytoczone zarzuty, więc nie Panikujcie, ten pan pożegna się z Policją.

     • Stirlitz 14 listopada 2011 o 9:38 pm

      psychicznie są zaczipowani, to wygląda tak , że policjant zarabia okolu 2000 na rękę , jak na Warszawę może to być mało , za prace w święto Niepodległości oraz wydajna prace , wielu zatrzymanych i potem skazanych dostaje 1000 premii i poważanie u przełożonego.poza tym facet może odreagowywał swoje własne kompleksy , ale najgorsze jest to ze oni w tej grupie wszyscy , ze żaden go nie upomniał a bicie.
      Rzygać się chce wiedząc o służbach , o policji, o prowokatorach to jest takie nieprzyjemne …
      jednakże to życie, żaden wywiadowca nie może być miękki, bo to ludzie muszący reagować na kryminalistów z zaskoczenia.
      Tylko jak można kryminalnych wywiadowców rzucać na ulice Warszawy w11.11. 2011 roku , ktoś zwariował

      • hjk 14 listopada 2011 o 10:02 pm

       Faktycznie z tym czipowaniem to może prawda, różni członkowie elity podobno te są zaczipowani, oficjalnie w celu szybkiego odnalezienia w razie ew. porwania za okup.
       Może praca w policji i innych służbach wiąże się ze zgodą na wszczepienie tego typu implantu.

       • iHe 14 listopada 2011 o 11:52 pm

        Do brudnych akcji wcale bym się nie zdziwił.
        zawsze można potem kukiełce remote deatha wysłać w podzięce.

        Na jakim jesteśmy etapie w Polsce,hmm chyba tylko największe świnie zachipowane ,reszta może później, albo jakimś nano syfem.
        Chętnie bym poczytał jakieś przecieki o takich praktykach w wolnej polalasce.
        Tego chipa maja na pewno najwięksi kłamcy w razie awarii nawrócenia.

        „A saudi Arabian inventor has requested a patent for monitoring and even killing of people by implantable chip at the German Patent Office in Munich.

        German Patent Office in München.A speaker of the Authority said on Friday, a patent is excluded in this case. Patents on inventions, which offend against morality or public order, would not be granted.

        The patent for according to the chip surgically or by injection into the body be brought. In addition to a model A, to serve only to monitor (people) there is also a model B, which has a „Punishment chamber” (inside the chip) as an additional element. These could a toxic tools such as for example cyanide be filled with that will be isolated from the « except if we want to eliminate this person reasons this means in his body is released by remote control via the satellite”

        http://www.augsburger-allgemeine.de/bayern/Chip-fuer-Ueberwachung-und-Toetung-von-Menschen-id5775181.html

       • monitorpolski 15 listopada 2011 o 12:34 am

        Oczywiście, mówił o tym Adrian Salbuchi – to już robiono w latach 80-tych!

        • peryskop 15 listopada 2011 o 2:22 am

         @iHe – dzięki za cytat i referencje.
         Może zamyślą się naiwni, którzy wciąż nie wierzą, że chipa można sterować nawet z satelity.

      • Joanna 15 listopada 2011 o 9:54 am

       On podobno nie był żadnym wywiadowcą, tylko tajniakiem od kradzieży kieszonkowych.

     • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 7:09 pm

      co jak co…..ale jak kto ma niech se włączy TVP HISTORIA – no mam zwalę….leciała SONDA z tematem ropy, bardzo ciekawy wątek a tera Dziennik Telewizyjny….no powala na glebe, hahahaha. Z tego co widze to niewiele sie w telewizorni zmieniło. Powtórki programów z czasów KOmuny 80. Polecam…….hahahaha !!! Tera leci coś na temat projektu ustawy zmiany czegoś tam w konstytucji PRL, no kurna….hahaha…POZDRO!!!

      • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 7:10 pm

       aha DT zgodnie z dzisiejszą datą z 84-go roku !!!

   • peryskop 14 listopada 2011 o 7:07 pm

    Czyli czyny żółto-dżinsowych policjantów wyczerpują znamiona przestępstwa penalizowanego na podstawie przepsów kodeksu karnego, bo „działali wspólnie i w porozumieniu”!

    • zenobiusz 14 listopada 2011 o 7:10 pm

     Dokładnie tak,w mojej ocenie.Jakoś o tym cisza.

     • Ado 14 listopada 2011 o 7:16 pm

      Ciekawe ile tam było jeszcze tych ”przebranych”.

  • Aśka 14 listopada 2011 o 9:14 pm

   Tutaj http://wiadomosci.onet.pl/wideo/policjant-kopal-i-bil-manifestanta,10724105,1,klip.html#
   nagranie z tego zajścia TVP Info podaje właśnie jako atak policjanta.
   Co więcej pokazuje nagrania Nowego Ekranu.

  • arcofy 15 listopada 2011 o 12:06 am

   jesli juz karac tego nadgorliwca to nalezaloby najpierw ukarac gronkiewicz-walc, ktora dopuscila do dwoch demonstracji. Jesli wlasciciel poszczuje kogos psem to do niego nalezy miec pretensje a nie do psa.

 4. Stanisław 14 listopada 2011 o 2:12 pm

  oglądając materiały jakie można znaleźć w sieci na temat tego co działo się 11.11.11 w stolicy, nachodzą mnie następujące myśli : swołocz polskojęzyczna ta w rządzie oraz ta z pałami, chciała doprowadzić do zamieszek takich jakie ostatnio były w Anglii. To byłoby na rękę wiadomej grupie osób, wprowadzono by stan wyjątkowy i zabrano by się za całą Polską prawicę, niszcząc ich w imię swojego prawa.

  • monitorpolski 14 listopada 2011 o 8:37 pm

   Też mam takie zdanie – akcja się nie udała, w dużej mierze dzięki normalnej policji, ale też uczestnikom marszu, którzy nie dali się sprowokować. Zwróćcie uwagę na to kto narzeka, że „Marsz się nie udał”…

   • peryskop 15 listopada 2011 o 2:29 am

    Przeczytaj niżej szacunkowe wyliczenia prof. R. Szeremietiewa frekwencji na 11.11.11

    Około 96.000 !!!

    Czyż nie jest to rzeczywiście Wielkie Fiasko Kolorowej Blokady i Posiłków D-Osiłków?

    • jakisbuk 15 listopada 2011 o 3:05 am

     a pamietasz skecz laskowika – o bombkach – dla kogo ten wywiad ? no to bez Kozery powiem pińćset 🙂 czym wy sie tu podniecacie ? nie liczy sie ilośc tylko jakosc – a co wyszlo – zadyma – i nieważne kto ja zrobił – niemcy, policja, podrzegacze,, zydzi, iluminaci, pedaly, kolorowi, tusk – teraz można stworzyc tysiące teorii – wyszlo jak wyszlo – a wniosek jaki ? o kant du… potluc taki patriotyzm, jak mówil mój dziadek który 3 lata przesiedzial w niewoli – w polsce to był porządek tylko za niemca – do dziś pamietam te slowa – a mówil to w czasach jak cukier był na kartki a i tak go nie bylo – za niemca (mówil dziadek) to to co było na kartki to było – nie wiem ale my polacy chyba mamy w genach że nie potrafimy sie jedniczyc bez bata – bo gdzie 2 polaków to tam 3 opinie

 5. navajo88 14 listopada 2011 o 2:25 pm

  http://www.wykop.pl/ramka/942891/sn-administrator-forum-nie-musi-sprawdzac-wprowadzanych-tresci/

  • hjk 14 listopada 2011 o 5:45 pm

   oczywiście ze nie musi, bo chyba mamy tzw. wolność słowa. To tak, jakby na każdym zgromadzeniu był jakiś cenzor i odbierał głos czy wyłączał mikrofon ludziom, których poglądy sa „nieodpowiednie”. Za zamieszczanie opinii odpowiadają autorzy komentarzy, a administrator za ew. art. wprowadzający.
   „Co więcej, administrator portalu, odpowiada za naruszenie cudzych dóbr osobistych tylko wtedy, gdy wie o bezprawnym charakterze zamieszczonych danych. Tak orzekł Sąd Najwyższy.”
   W sumie rozsądny wyrok, bo dopiero po powiadomieniu administratora o mozliwym przestępczym charakterze czyjej „wiszącej” wypowiedzi może on jakoś „częściowo” odpowiadać za nią, bo przecież nie może zastępować sądu w ocenie, co jest, a co nie jest bezprawne, no chyba, ze przypadek jest ewidentny. Dopiero po wyroku sądu ma obowiązek usunąć wpisy, które sąd uzna za „przestępcze”. Ale przecież nie odpowiadać, no chyba, ze by się uchylał od usunięcia…

   • monitorpolski 15 listopada 2011 o 12:38 am

    Dobry znak. Jakby Sąd Najwyższy inaczej orzekł, to już moglibyśmy zejść do podziemia…

 6. rafzen 14 listopada 2011 o 2:26 pm

  Informacja została rozesłana w świat dzięki wielkiemu przyjacielowi Polski i Polaków, Panu Nigel Farage i serwisowi prasowemu jego ugrupowania politycznego.
  Policja ustaliła, że jest to policjant który doznał poważnych obrażeń.
  Według znanych technik fałszu intelektualnego to pokrzywdzona osoba która nawet się nie broniła, zostanie oskarżona o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu policjanta.
  ps. ten policjant powiniem zostać aresztowany celem uniemożliwienia matactwa w sprawie oraz wyłudzenia nienależnych świadczeń zdrowotnych odniesionych w wyniku czynnego napadu na Polaka w Polsce. W areszcie śledczym na ul. Rakowieckiej jest szpital i tam mogą mu udzielić fachowej pomocy lekarskiej.

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 5:17 pm

   Film,dowodzi,że działała grupa funkcjonariuszy,wspólnie i w porozumieniu.Zaniechania pozostałych,mają cechy współudziału,no i jeszcze na czyj rozkaz.Wszyscy powinni już dziś siedzieć.Inaczej będzie to kolejna farsa.

   • hjk 14 listopada 2011 o 5:48 pm

    Ten pobity człowiek nie mógł sie bronić, bo bandyta prysnął mu najpierw czymś w oczy, jak się dobrze przyjrzeć, to widać. Tym większe jest to bestialstwo…

    • hjk 14 listopada 2011 o 6:15 pm

     Filik jest już nawet w onecie:
     http://wiadomosci.onet.pl/wideo/policjant-kopal-i-bil-manifestanta,10724105,1,klip.html

     • peryskop 14 listopada 2011 o 7:26 pm

      Dziś w TOK FM red. Anna Laszuk zabrzmiała wyraźnie mękko i ugodowo.

      Mianowicie spytała swoch rozmówców z kręgów kolorowych, czy nie było przesadą nazywanie faszystami uczestników Marszu Niepodległości. Widać z tego, że podgrzewacze atmosfery zdali sobie sprawę, że przegrzali i że poszło nie tak jak powinno.

      A pani redaktor Laszuk w filmiku z Muzeum Narodowym w tle zapraszała do udziału w Blokadzie jako Polka, jako kobieta i jako lesbijka. Trzy w jednym!

      • hjk 14 listopada 2011 o 10:06 pm

       Szkopuł w tym, ze Polka czy Polak, jesli nim naprawdę jest, a nie tylko „z dowodu”, nie może namawiać do przeszkadzaniu w marszu niepodległości Polaków…

 7. Megi 14 listopada 2011 o 2:36 pm

  Zaskoczyło mnie to oświadczenie Obamy. Skojarzyło mi się wczorajsze czytanie:

  „(1 Tes 5,1-6)
  Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą. Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności. Nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi!”

  Jeśli będzie robiło się bardziej pokojowo to może trzeba o tym pomyśleć.

  „czuwajmy i bądźmy trzeźwi!”

  • morfeusz 14 listopada 2011 o 9:54 pm

   Ja przypuszczam, że to może chodzić o ogłoszenie oficjalnie Palestyny wolnym, suwerennym krajem… ciekawe kiedy to ma być bo już się zgubiłem. Izrael podobno musiałby im oddać ziemie a to nie przejdzie

   • hjk 14 listopada 2011 o 10:09 pm

    Przejdzie, bo po prostu jesli uda się ułożyć współżycie na sposób pokojowy, obywatele Izraela będa może mogli osiedlać się w Palestynie na określonych warunkach…

  • O Rzesz 14 listopada 2011 o 10:46 pm

   Dzięki za przypomnienie, Megi!.

 8. FAKIR 14 listopada 2011 o 2:50 pm

  Ja się cały czas zastanawiam nad tym NE.
  Antymaterialny już tam nic nie napisze.
  Nie chce powiedzieć dlaczego. Mój brat mówił, że tylko się uśmiechnął na lotnisku i poleciał do Kanady.
  Nowy Ekran to jednym słowem może być jakieś podejrzane posunięcie.
  Nic nie przesądzam.
  Dziwi mnie jednak, że zawsze są tam gdzie coś się dzieje.
  Co przykładowo z protestami wyborczymi???? 🙂
  Tak było głośno, a teraz cisza
  Ciska też odwoływali, a dalej pracuje w Muzeum.

  Czytałem, że ten filmik z „policjantami” może być celową zagrywką aby zdyskredytować polską Policję. Wojsko już im się udało rozbroić. Teraz będą brali się m.in. za Policje, banki i LOT.
  Nie widzę za dobrze nadchodzących miesięcy i lat.
  Mamy do czynienia ze światowym nowotworem złośliwym

  • FAKIR 14 listopada 2011 o 2:57 pm

   Co ja bym zrobił gdybym był agentem służb NWO:
   Opłacił bym odpowiednich typów w Policji i ustawił kamerki w odpowiednich miejscach, aby nagrały skecz, scenkę jak „Policjanci” kopią „przypadkowego” przechodnia.
   Nagrał bym również scenkę jak „Policjanci” podpalają wóz TVN.
   Potem rozgrzewałbym internet do czerwoności i pokazywał scenki w głównych mediach.
   Nagrał bym również scenkę jak polski narodowiec leje reportera …..hmmmm tutaj im się chyba nie do końca udało, bo ktoś wykrył szwindel idąc za tymi zamaskowanymi typami i nagrywając ich paskudne ryje

   Jaki skutek takich scenek??? Oczywiście, że zgodny z linią NWO.

   • FAKIR 14 listopada 2011 o 3:12 pm

    Jak pisał anty

    „Najczęściej w nadchodzących latach będziemy mieli do czynienia z prowokacjami, perfidnym działaniem opłacanych rzezimieszków i pożytecznymi idiotami, którzy sami nie wiedzą w którą stronę idą. Skończy się to wszystko wielkimi zamieszkami, wojnami domowymi, a kulminacją będzie 3 wojna światowa”

    Dlatego tak bardzo apelował, aby nie dać się prowokować i wyprowadzać na ulice.

    • hjk 14 listopada 2011 o 5:55 pm

     Ale to nie żadne „wyprowadzanie” z jakichś powodów polityczno – ekonomicznych czy innych, tylko patriotyczna manifestacja w dniu swięta narodowego. Przecież rząd czy władza nie może nam organizować obchodów ani mówić co i jak mamy swiętować, Tu nie jest jakiś obóz koncentracyjny i nie może być czegoś takiego nigdy więcej jak za komuny…
     Po prostu to jeden wielki skandal, zeby nie zapewnić porządku w dniu narodowego swięta…

     • O Rzesz 14 listopada 2011 o 6:32 pm

      Idzie właśnie o to by jak dawniej tak i dziś żydo-komuno-masoneria mogła nam dyktować co i kiedy mamy robić i byśmy nie mogli nawet pomyśleć o puszczeniu bąka bez ich zgody.
      Dążą, swoim zwyczajem, do totalnego zniewolenia.
      Środkiem na to jest min. wysyłanie w tłum zamaskowanych prowokatorów o bardzo „aryjskim” wyglądzie jak w ujawnionym przypadku.
      Metody mają stare jak świat. I ciągle mają z nas, w swoim mniemaniu, za baranów.
      Znalazłem niedawno coś takiego.
      Dla mnie to nowy materiał. Chyba wart pokazania
      Nigdy bym się nie spodziewał że znajdę potwierdzenie wielu tez ze strony kogoś takiego jak Albin Siwak :
      http://forum.hotnews.pl/fswiat,0,1323,3286.html

      • Aśka 14 listopada 2011 o 11:54 pm

       Dzięki, nic o tym nie słyszałam wcześniej.

   • Stirlitz 14 listopada 2011 o 8:41 pm

    A JA WIDZĘ CZYTAJĄC takie opinie rozmyte, że każdy z nas może być agentem :byłym , obecnym lub uśpionym, oczywiście poza „jakisbukiem” :))))))

   • Stirlitz 15 listopada 2011 o 10:08 am

    mnie się wydaje że wynik „scenek” jest przypałem dla NWO

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 5:20 pm

   ” może być celową zagrywką aby zdyskredytować polską Policję”
   Dokładnie tak to widzę.Cała grupa powinna być aresztowana,i nie wewnętrzne postępowanie policyjne,a komisja sejmowa.

   • zenobiusz 14 listopada 2011 o 5:24 pm

    „Dlatego tak bardzo apelował, aby nie dać się prowokować i wyprowadzać na ulice.”
    Ja apelowałem o to w zeszłym roku,w tym nie.Było po wyborach.Niech „nowa” władza obnaży się jak najwcześniej.Polacy się budzą i wyciągają wnioski.Musimy ten puchar wypić do dna.ale to my musimy serwować jego zawartość,inaczej podadzą nam cykutę.

   • peryskop 14 listopada 2011 o 7:33 pm

    @Zeno: … komisja sejmowa.

    Słusznie, bo trzeba starannie zbadać z jakiego szczebla przyszły polecenia, rozkazy i instrukcje.

  • monitorpolski 15 listopada 2011 o 12:41 am

   TO MI TEŻ WYGLĄDA NA ZAARANŻOWANĄ PROWOKACJĘ. Kamerzysta stał na wniesieniu, albo był bardzo wysoki i go nie widziano? Śmierdzi na 100 m. Albo faktycznie się tak zapędzili.

 9. felicyta 14 listopada 2011 o 2:50 pm

  Unia to Boży zamysł”
  14 Listopad 2011
  Fragment książki Henryka Pająka pt: „Dwa pogrzeby jeden wstyd”, Wydawnictwo Retro. Przypisy w oryginale.(…)
  Kard. J. Glemp oznajmił już w lutym 2003 roku:

  Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wie­rzę, że to jest Boży zamysł…28

  Po siedmiu latach widać, że Bóg kardynała Glempa, ale także Bóg śp. abp „Życińskiego” i Jana Pawła II, wspierał „wejście” Unii Europejskiej do Polski w celu deprawacji, relatywizacji zasad wiary, ekumenizacji, itp. wymysłów anty-Kościoła, co opisałem w dwutomowej pracy „Lękajcie się”.(…)
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/14/unia-to-bozy-zamysl/

  • FAKIR 14 listopada 2011 o 2:58 pm

   Poczytaj i posłuchaj idioto zanim coś palniesz
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/36960,polska-w-europie

   • felicyta 14 listopada 2011 o 3:16 pm

    @FAKIR 14 Listopad 2011 o 2:58 pm

    Poczytaj i posłuchaj idioto zanim coś palniesz

    -zniewazanie innych per „idioto” i inne to nawyki wiadomo jakiej rasy

    • pola 14 listopada 2011 o 3:54 pm

     felicyta pomyśl czy mieliśmy jakieś wyjście żeby do tych unych nie wstąpić a po drugie mogł to być szczytny cel który zostanie niecnie wykorzystany,wiele jest takich przedsięwzięć .
     Wystarczy przykład Irlandii i głosowane nad traktatem,jeden raz nie wystarczył.

    • FAKIR 14 listopada 2011 o 5:35 pm

     Powtórzę po raz kolejny,.
     Każdy który pisze źle o JP2 jest idiotą

     TAK
     Ja też byłem IDIOTĄ, i mam odwagę się przyznać. Ktoś na szczęście zdołał mnie w porę wyprowadzić na dobrą drogę.
     Teraz więcej rozumiem z otaczającego mnie świata.
     Człowiek całe życie się uczy

     • hjk 14 listopada 2011 o 6:08 pm

      Aby Was pogodzić co do tej Unii to napiszę, ze u Unią jak z człowiekiem – Pan Bóg stworzył go dobrego i szczęśliwego, umiescił w raju, ale diabeł to znieprawił i człowiek stał się zły i złośliwy, wytwarza wokół siebie zgniliznę i zepsucie, dlatego potrzebuje zbawienia i odkupienia, aby ponownie był dobry.

      Tak samo z Unią – były piękne plany i założenia, nawet to chyba jakos funkcjonowało w poczatkach, ale została przechwycona, znieprawiona i obrócona w globalistyczno-NWO-wskiego potwora…
      Moze w tamtych czasach JPII czy Abp. Glemp się nie za bardzo orientowali, o co chodzi i co zrobią z tej UE…
      Na tym polega ich działanie, ze obiecują, pieknie mówią i czarują, a potem robią co innego:
      http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37207,nowy-wspanialy-swiat
      „Narodowi socjaliści nie chcą odbierać obcym szczepom ich mowy lub kultury.”

     • ARTUR 14 listopada 2011 o 11:33 pm

      JP II był jak Jan Chrzciciel ,obaj zapowiedzieli ważne wydarzenia i próbowali dotrzeć do ludzi ,jednak niewielu zrozumiało te nauki.

      • eloh 15 listopada 2011 o 10:43 am

       JP2 była antypolakiem i zdajcą ojczyzny !!!Miał w sobie khazarską Krew i należał do plemienia żmijowego… O tym człowieku powinno się zapomnieć i więcej nie wspominać. On już został osądzony po drugiej stronie. Watykan to skupisko jaszczurek i węży aż się tam kotłuje i czuć smród na km

       • zenobiusz 15 listopada 2011 o 11:59 am

        Oj,żal mi ciebie,żal
        Nawet nie podejrzewasz w najczarniejszych wyobrażeniach,gdzie się wybierasz ,
        i jeszcze ten nick bluźnierczy.Jeszcze masz czas,jeszcze możesz się zatrzymać,
        w tym marszu do zguby.

       • monitorpolski 15 listopada 2011 o 12:09 pm

        Kompletne bzdury – posłuchaj sobie „opinii” jednego z naczelnych rabinów nt. Jana Pawła II od razu na początku filmu:

       • pola 15 listopada 2011 o 12:15 pm

        Nie trzeba było czekać już obszczymurek jadem pluje o kimś kto zawsze bronił człowieka.

  • O Rzesz 14 listopada 2011 o 3:56 pm

   „Po siedmiu latach widać, że Bóg kardynała Glempa(…) wspierał „wejście” Unii Europejskiej do Polski w celu deprawacji, relatywizacji zasad wiary, ekumenizacji, itp.”

   A może dzieje się tak w celu nakłonienia ospałych i zapatrzonych w materialny dobrobyt i siebie samych, Polaków do ponownego skłonienia się ku czemuś wyższemu … ku odnalezieniu własnej duchowości oraz więzi z bliźnimi i Najwyższym?.
   Nie trudno jest być „twardym” i „stanowczym” w swoich przekonaniach mając zapewniony byt.
   Znacznie trudniej wytrwać kiedy niszczy się podstawy twojej egzystencji.
   Gdy przeinaczane i atakowane jest wszystko co do tej pory było dla ciebie wartością i uważałeś za podstawowe dla funkcjonowania społeczeństwa i siebie w nim.
   To jest egzamin z życia, z człowieczeństwa i polskości.

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 5:28 pm

   Tu nam obnaża się pan Pająk.Oczywiście,że to Polska Europie,a Polacy liczni w jej krajach mają dać przykład jak zwalczać NWO.Poza Unią bylibyśmy ,zdławieni inaczej,pa prywyczkie..W Polsce wiara jest silna ,Naród się budzi,Europa czeka na przykład.

   • peryskop 14 listopada 2011 o 7:48 pm

    Coś w tym jest!
    Pokładana nadzieja na rolę Polski i Polaków w tym zamyśle, żeby po raz kolejny ratować Europę!
    No jak …. , pomożecie?

    Ale czy @Fakir nie popełnił błędu popędliwości przesyłając pod adresem @Felicyty „idiotę” za zacytowanie opinii skądinąd poczytnego pisarza p. Pająka?

    Aha – właśnie nawet gazetowiec Waldemar Kuczyński w TVN24 wyraził pogląd, że Blokada nie powinna dostać zgody na demonstrację w tym samym miejscu co oficjalna manifestacja.

    • hjk 14 listopada 2011 o 10:21 pm

     Moze powinno dojść do dymisji szefa policji a nieudolność, albo władz Wa-wy, jesli o nie sprawa się opierała…

 10. choice 14 listopada 2011 o 3:07 pm

  Ufff znowu w szeregach co do wydarzeń i życia nie wiemy kiedy przyjdzie dzień na nas podczas wyjazdu miałem niesamowite przeżycie a mianowicie zasuwając autem przez pewne miasto nie schodziłem ze stówki była noc ja próbowałem nadgonić czas jadąc wchodziłem w zakręt do o koła ekrany więc widoczność tylko drogi głównej i mała krzyżówka poczułem że coś się wydarzy zacząłem hamować i zszedłem do 50 no i z tej krzyżówki wyleciało mi auto z prędkością taką że przeleciało mi przed zderzakiem, więc nasze i niepowodzenia nie można obarczać Boga a siebie że go nie słuchamy… A taki mały paradoks co do liczb byłem za granicą i kupiłem auto dnia 11.11.11 o około 11 co najlepsze wcześniejsze blachy tego auta miały 1111 :D.
  A w radiach też straszna nagonka co chwila słowa Tuska Komorowskiego aż się rzygać chce…
  Pozdrawiam wszystkich…

  • O Rzesz 14 listopada 2011 o 3:59 pm

   Gratuluję ponownych narodzin!. Podziękuj swojemu aniołowi. Może to on cię natchnął?.
   Żyj długo i szczęśliwie. I spiesz się powoli. 🙂

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 5:32 pm

   To co Ci się przydarzyło,kierowcy nazywają czuciem bluesa,
   ja nazywam to interwencją Anioła stróża.
   Mam nadzieję że mu podziękowałeś.

   • choice 14 listopada 2011 o 6:19 pm

    Chwała Bogu Ojcu że mi takiego przydzielił tak dziękowałem i wam wszystkim życzę takiej opaczności i słuchanie wewnętrznego głosu(lub bluesa,szczęścia jak kto woli) sytuacji na drodze widziałem setki ale po prostu czytałem ich zachowanie i uważałem na ich błędy ale z taką sytuacją w życiu się nie spotkałem, nawet osoby które zemną jechały z niedowierzaniem patrzyły jak do tego strzału nie doszło.. kolejne narodziny i człowiek jeszcze bardziej zaczyna doceniać życie…

    • sebecx 14 listopada 2011 o 9:43 pm

     mój dwa razy mnie ratował ..z tego co pamiętam… za każdym razem z bardzo poważnego zagrożenia życia… wielkie dzięki… a co ponownych narodzin to fakt.. robi taka interwencja pewnego rodzaju rewolucję…

 11. centurion 14 listopada 2011 o 3:46 pm

  IV Rzesza-POspolita

 12. liv 14 listopada 2011 o 4:03 pm

  Oczywiście, że nie pracuje.. Tą informację potwierdził również były oficer CIA Philip Giraldi.
  To jest psychologiczny klincz syjonistycznego establishmentu. Wiemy, że chodzi o usprawiedliwienie ataku na Iran – preludium do III wojny…
  Media są kompletnie infiltrowane:

  „My, Żydzi, kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą.” -A.Sharon

  I jeszcze ciekawostka… Jeden z czołowych potentatów medialnych, Haim Saban (sponsoruje min. AIPAC) zatrudniał u siebie prestidigitatora (oficjalna ściema) Uriego Gellera. W istocie ten pan był agentem Mossadu, miał zadanie szpiegować światek rozrywki, ale przede wszystkim tropić niewygodne osoby, które zdążyły rozpracować system. Przy okazji w zręczny sposób okradać swoje ofiary.

  Najbardziej znana ofiara Illuminati to Michael Jackson. Sukces płyty Thriller uczynił z Jacksona milionera, więc i łakomy kąsek dla wysoko umocowanych tuzów. Jego obecność stała się języczkiem uwagi w kuluarach politycznych. W czasach Reagana..później Busha…
  Ten drugi zresztą wciągnął piosenkarza do Wielkiej Loży Waszyngtona. Artysta był członkiem masonerii w latach 1985 -1990. W tym czasie zmuszano go do operacji plastycznych i wyłudzano potężne sumy pieniędzy.. Jackson zrozumiał, że ideą która przyświeca masonom jest wywoływanie kryzysów, lokalnych konfliktów, wojen, pandemii zatrutymi szczepionkami (muzyk jakiś czas przed śmiercią stał się sympatykiem Jane Burgermeister). O obrządkach Skull&Bones nie wspomnę…
  Stąd definitywnie rozstał się z sektą, nie podejrzewając jednak że jej macki doprowadzą go do śmierci.
  W 1991 wydał album Dangerous. Flagowy teledysk do piosenki Black or White zawiera tzw. Black Panther Sequence – Taniec czarnej pantery, który Illuminaci ocenzurowali, gdyż Jackson piętnował w nim diaboliczne zamiary syjonistów. Głos przekazu zastąpiono alternatywną fonią, zaś masońsko satanistyczna symbolika została oryginalnie zachowana. Ostatnio spotkałam się z wersją, z której i ta została wycięta.
  Z tym momentem ściągnął na siebie przekleństwo. W 1993 na WMA skonfrontowano go z żydowską rodziną Chandlerów. Nieświadomy podstępu MJ otwiera przed nimi serce i portfel. Zawiązuje się przyjaźń zwłaszcza z ich dziećmi i matką, której syn jest zagorzałym fanem Michaela.
  Wkrótce trzynastoletni Jordie, syn Evana zostaje poddany praniu mózgu amytalem sodu. Dr Richard Alan Gardner zadaje dziecku serię obelżywych pytań,mających dowieść że był molestowany.
  Materiał z „przesłuchania” zostaje spreparowany w LAPD, następnie szczuje się nim Jacksona z po ludzku niezrozumiałych powodów. Żydowscy prawnicy radzą artyście pójście na ugodę, gdyż proces natury poszlakowej ciągnął by się latami.W drodze ugody wyszarpano Jacksonowi ponad 20 mln $.
  Kto sprzedaje niewinność swego dziecka za garść srebrników??
  Na rynku amerykańskim nagonka na Michaela Jacksona trwała aż do śmierci..
  W 2001 Uri Geller aranżuje spotkanie piosenkarza z dziennikarzem Martinem Bashirem, kasując za „przyjacielską usługę” 200.000$. Bashir miał odkłamać jego wizerunek medialny. Przedstawić go takim, jakim był w istocie – człowiekiem wrażliwym na ludzkie cierpienie, filantropem, geniuszem muzycznym i ojcem..
  W rzeczywistości powstał niewybredny paszkwil: na bazie słów powycinanych z kontekstu i opatrzonych sugestywnym komentarzem, o tle konotacji seksualnych. Tym razem adwokat, który pomógł Chandlerom okraść Jacksona, pojawia się w sprawie rodziny Avrizo. Matka chłopaka (dziś zamknięta w szpitalu psychiatrycznym) układa kłamstwa zainicjowane przez adwokata szefa prawników Los Angeles Police Departament. Wytoczono Jacksonowi proces, który był pożywką dla presstytutek z całego świata. Zaraz na początku tj. w maju 2003 sławetny dr Richard A. Gardner zostaje zasztyletowany siedmioma ciosami w serce i krtań. LAPD wystawia absurdalną kwalifikację śmierci – s a m o b ó j s t w o …..
  Thomas Mesereau: obrońca Michaela Jacksona wskazał na manipulacje tzw. time line, liczne kłamstwa i nieścisłości oskarżających. Inna rzecz, że w trakcie procesu próbowano otruć piosenkarza. W obawie o życie nie spożywał napojów i posiłków.., i gdyby nie ingerencja Dicka Gregory Jackson zmarłby wskutek odwodnienia.
  Ostatecznie z postawionych dziesięciu zarzutów ani jeden nie okazał się prawdziwy.
  W dniu ogłoszeniu wyroku sfora dziennikarzy sprzed sądu odeszła z jękiem zawodu.
  Dodam jeszcze, że prywatne śledztwo doprowadziło do innych porażających faktów, o których nie chciał wspominać publicznie pan Mesereau…
  W książce A. Jones Conspiracy zawarte są te i inne ciekawe kwestie, związane z próbą pogrążenia reputacji artysty, także diabolicznym lobby, którego celem było zdyskredytowanie, zawłaszczenie praw do katalogu ATV (wartość szacunkowa – 2mln $) w wypadku śmierci lub osadzenia w więzieniu.
  Egzekutor majątku, powiązany z masońską agenturą, kolaborował w trakcie procesu z firmą Sony w efekcie zdefraudowano olbrzymie sumy pieniędzy. Osobie, która chciała ujawnić powiązania grożono śmiercią..
  Zdaniem rodziny artysta został zamordowany. Ilość propofolu przewyższała wszelkie standardy medyczne.
  Dipriwan znaleziono nawet w ciałku szklistym oka. Dr Conrad Murray był jedynie pionkiem, a i tak nie wiadomo czy ów dokonał bezpośredniej egzekucji podczas snu pacjenta.
  Dwa dni po jego śmierci Michaela a L.A. Timesie ukazało się lakoniczne oświadczenie Jordana Chandlera..: ” Bracie przebacz mi, spaprałem sprawę, kłamałem dla mojego ojca… Tak naprawdę Michael Jackson nigdy mnie nie dotknął! Kwestii nie było…”
  W listopadzie 2009 znaleziono starego Chandlera z przestrzeloną głową. Kaliber 38 Smith&Wesson -0,9 mm; produkowany prawie wyłącznie na użytek CIA.. Oczywiście dla policji było to samobójstwo – tak samo jak śmierć Petera Lopeza adwokata Jacksona (zastrzelony dokładnie tą samą amunicją z hollow point), który ośmielił się powiedzieć, że śmierć Jacksona była morderstwem…

  Sorry trochę się rozpisałam. Może ktoś jednak przeczyta 🙂

  Dołączę jeszcze artykuł dotyczący MJ i Gellera w kontekście wojny z Iranem.
  Źródła zbliżone do FBI, potwierdziły, iż Michael Jackson miał zamiar ujawnić publicznie podczas trasy „This Is It”, kto stoi za zamachami na WTC i plany globalistów, dotyczące depopulacji świata…

  http://radtrap.wordpress.com/2011/10/04/michael-jackson-uri-geller-i-zydowscy-agenci/

  • peryskop 14 listopada 2011 o 8:45 pm

   @liv – dzięki za ciekawą analizę.
   To bardzo ważny element lucyferiańskiej hucpy.

   • FAKIR 14 listopada 2011 o 9:47 pm

    Większość to niestety prawda.

    • liv 14 listopada 2011 o 11:42 pm

     Wszystko jest tu prawdą drogi FAKIRZE, prócz wartości katalogu ATV.. Dla 2 mln nie podjęli by ryzyka.. Chodzi o dwa miliardy. Mój błąd…
     Dodam jeszcze, iż zarówno Dr Gardner jak i Ralph Undewager, który stwierdził kurtuazyjnie, że nie istnieje coś takiego jak profil pedofila,(jak na ironię sam nim był..) byli powiązani ze szkołą Mc Martin..
     Wskutek ich działalności, sponsorowanej zresztą przez Rockefellera rozbito wiele rodzin.
     Ich dzieci zniknęły bez śladu. A rodzice – zupełnie niewinni (byli torturowani w więzieniach, wiele z nich straciło życie) po odbyciu wyroku rozpaczliwie poszukiwali swoich pociech. Bez skutku.
     Do pewnego momentu procedury przebiegały standardowo, później napotykano na mur nie do przejścia. Zaczęło się robić niebezpiecznie. Ci ludzie są wrakami pod wzgl. fizycznym i emocjonalnym. Zabrano ich skarb, zniszczono im życie..
     Jackson nie był dziwakiem, izolując się na ranchu Neverland. On po prostu znał zagrożenie…

     http://dillsnapcogitation.wordpress.com/2008/03/28/satanic-ritual-child-sex-abuse-the-mcmartin-revisited/#

     Trochę siedzę w tekstach autorstwa MJ i mniej więcej wiem, kiedy nawiązuje do MK Ultra, i co chce wyłuszczyć, pisząc nt. CIA czy znikających dzieci…
     ps To jest zaledwie nikły zarys tej historii. Ciut mało czytelny ze wzgl. na skróty myślowe.
     Przypadek na miarę pióra Agathy Christie. Wyszło by opasłe tomisko.. Pozdrawiam

     • peryskop 14 listopada 2011 o 11:19 pm

      @Liv: „…Trochę siedzę w tekstach autorstwa MJ i mniej więcej wiem, kiedy nawiązuje do MK Ultra, i co chce wyłuszczyć, pisząc nt. CIA czy znikających dzieci…”

      Liv, a czy mogłabyś opublikować na Monitorze analizę ważniejszych przekazów w tekstach MJ ?

      Np. podanie zwrotów po angielsku z interpretacją po polsku ich znaczenia, oraz kontekstu, może być bardzo przydatne w zrozumieniu tego co się dzisiaj dzieje.

      Być może niektóre cytaty z jego tekstów stały się idiomami czytelnymi tylko dla takich jak ty?

      • liv 15 listopada 2011 o 12:42 am

       Widzisz to cholernie trudna tematyka…Istotny jest przewijający się leitmotiv znikających i mordowanych dzieci oraz paniczny strach i troska o dalsze losy świata.

       Przypadkiem nie skasowałam fragmentu rozmowy zrozpaczonych ludzi, którym odebrano dzieci.
       I to jest niezbity dowód na to, o czym pisałam powyżej. Niestety muszę to skopiować w całości jako, że forum zamknięto. Na potwierdzenie dodam link, który jest nieaktywny.
       Cokolwiek znaczy konserwacja.. Moim zdaniem rozmowy forumowiczów zawierały zbyt drastyczne opisy i blog został zlikwidowany. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to wrzucę jutro tłumaczenie. Ci zbrodniarze działali w Anglii i USA.

       FORCED ADOPTIONS – Fałszywe adopcje…
       http://forums.ukcolumn.org/showthread.php?tid=2104

       PRAISE THE LORD!

       I have been shouting and screaming about what they have been doing to us
       for years, they have tortured us, and when you read about the UK government
       being aware of British citizens being tortured abroad, please believe me,
       please do, we mums and our children have had CIA torture techniques used on
       us here in the UK. Dr Les Dove wrote about CIA torture techniques, and MK
       Ultra, and while we were going through it, we had no idea that it was
       systematic torture, how could we know?

       They have put some of us in prison, and Lord Ramsbotham was trying to stop
       the wickedness, I wrote a lot of letters to him when I found out about his
       book Prisongate, and how Jack Straw got rid of him, Lord Ramsbotham was
       trying to stop it. A lot of women have died in jail, Harriet Harman said
       200 were jailed without a fair trial in 2005. They have been silenced in
       one way or another, and we don’t know how many of them are still
       alive. Richard Gardner called it „Threat Therapy”, he was a
       monster, as was his friend Ralph Underwager. A lot of children have
       dissapeared, it has been like a holocaust, that bis why Falconer and Straw
       have kept the secret family court secret. They threatened to put me in St
       Georges Psychiatric Hospital, where Willow Simpson died, because I was
       screaming and crying at Stafford County Court, because of them using CIA
       psychological torture on me, I wanted to go home but they wouldn’t let
       me, and they kept me in a room for 2 hours, trying to force me to sign
       documents against my will, they wanted to take my son, but I kept refusing
       to sign the documents and they would not let me go, and there were
       witnesses.

       PLEASE find out more, Scandalson is patron of thge NSPCC, the NSPCC are
       involved in the cover up, they all know, all the politicians know, I wrote
       to all of them, so have other people.

       They have murdered people, children as well, they have even given ECT to
       infants, because of Gardner’s „Threat Therapy”. They are
       still doing it, they need to be stopped, it is like a holocaust.

       If anyone wants to get sniffy with me for calling a spade a spade,
       that’s too bad, I am sick of people having a go at me calling me all
       the names under the sun on account of me calling Richard Gardner and Ralph
       Underwager paedophiles, when all I am doing is making an accurate
       description of those two evil b*****ds.

       Martin did say he was already familiar with the works of Richard Gardner,
       he admitted to that. Well, if he can’t see what is wrong with those
       vile things that man said, in his 35 self published books, I just
       don’t know what else to say.

       But I can’t apologise, because to do that would be to infer that I
       have done something wrong. I have done something right, in calling those
       two American creeps paedophiles. Just because neither of them was actually
       found guilty in a court of law does not mean they were innocent, they were
       as guilty as hell and they have left a massive trail of destruction behind
       them.

       Do you know, no-one has apologised to me for the sheer hell I have been put
       through, tormented for no reason at all. When am I ever going to get any
       apology? I don’t suppose I ever will. Everyone likes to kick Zoompad
       down, it does not matter how many hard knocks she gets, she is not even
       classed as a human being.

       Well the news is that actually I AM a human being, I have a heart and soul,
       and some days I can hardly walk because PTSD means I skin my feet and I
       don’t even know I am doing it. I lost my childhood, and my life was
       ruined, but I am going to make darned sure that I stop what happened to me
       happening to as many kids in this generation as I possibly can. by doing
       whatever I can to get these forced adoptions stopped for ever, and the best
       way to do that is to make everyone aware of what has been hidden for far
       too long, and Dr Judith Reisman would agree with me, the monster under the
       bed is the club that started it all, to which Gardner was affiliated, the
       KINSEY INSTITUTE!

       „Do you know where your children are” http://mjtranslate.com/pl/songs/768
       „Little Susie” http://mjtranslate.com/pl/songs/38

       W „Blood on the dance floor” widzimy masoński parkiet – szachownicę, a na okładce singla..antycypację 9/11?… Dość oczywiste..

       • peryskop 15 listopada 2011 o 12:51 am

        @Liv, dzięki za to co już!
        To niesamowite jak kultura i rozrywka – bo przecież w tych dziedzinach działał z sukcesami MJ, zostały ściśle przeplecione z antykulturą i tragedią!

  • szuwaxpl 14 listopada 2011 o 11:50 pm

   Wiesz – nie byłem fanem tej Muzy, ale tyle było dziwnych spraw, że to naprawdę może być prawdą !
   Dziękuję

 13. rhaut 14 listopada 2011 o 4:18 pm

  Radioaktywne skażenie nad całą Europą:
  http://radtrap.wordpress.com/2011/11/14/radioaktywne-skazenie-nad-cala-europa/

  • monitorpolski 14 listopada 2011 o 9:10 pm

   Dzięki – szukałem tego. Na szczęście w tym czasie nie padał deszcz. Mogła by być tragedia.

   • hjk 14 listopada 2011 o 10:34 pm

    http://inters.bayern.de/kfue/station2.htm
    ja śledze ten link i poziom aerozoli ostatnio znacząco się podniósł w różnych miejscach w Bawarii, a wiadomo, ze do nas sie to niesie, więc zapewne i u nas sie podniósł.
    Zobaczymy, jak będie tej jesieni i zimy i cy całorocny wrost radiacji jakoś sie odbije na sytuacji zdrowotnej…

    • Stirlitz 15 listopada 2011 o 10:12 am

     deszcz nie padał ale były mgły , to tez niedobrze w milionach drobinek wody był jod

 14. alexirin 14 listopada 2011 o 5:32 pm

  to robota zydkow ludzi palikota usunięcie orzełka a w sejmie krzyza
  http://alexirin.wordpress.com/2011/11/12/czyzby-wszyscy-zapomnieli-ze-polski-juz-nie-ma/
  http://alexirin.wordpress.com/2011/10/18/ludzie-palikota/
  https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcR03IwGHuiiShDpY_FRmAmsj02oyLde5gJGSGxFth2fvjv6vZUQCA

 15. PokójWam 14 listopada 2011 o 5:40 pm

  A podobno ten kopiący na zdjęciu to policjant po cywilnemu…

  http://www.tvn24.pl/-1,1724204,0,1,policja-nasz-funkcjonariusz-kopal-po-glowie,wiadomosc.html

 16. pola 14 listopada 2011 o 5:56 pm

  Na całym świecie mamy przykłady ślepego posłuszeństwa prowadzącego do nadużyć. Jeden miał miejsce na boiskach w Kosowie. Przed rozpadem Jugosławii Albańczycy i Serbowie grali w tych samych zespołach piłkarskich. Wiosną 1991 roku, podczas treningu klubu piłkarskiego Prisztina wkroczyło wojsko serbskie i zmusiło wszystkich Albańczyków do opuszczenia drużyny. Z dnia na dzień klub piłkarski został etnicznie oczyszczony. Choć to zdarzenie może wydawać się mało ważne, jest to dopiero początek większych zmian. Bo może się zacząć od wyrzucenia z drużyny, a skończyć na wyrzuceniu z pracy, domów i pozbawienia praw przysługujących reszcie.

  Jeśli dobrze się przyjrzysz, zobaczysz, że to nie sprzeciwy i bunty są zagrożeniem dla społeczeństwa. W całej ludzkiej historii więcej przestępstw popełniono z powodu posłuszeństwa, niż nieposłuszeństwa. Prawdziwym zagrożeniem są ludzie działający pod wpływem impulsu, bezmyślnie i ślepo posłuszni władzom.
  http://www.site404.pl/piec-krokow-do-zniewolenia#.TsE1_lamhVU

  • O Rzesz 14 listopada 2011 o 6:13 pm

   „Prawdziwym zagrożeniem są ludzie działający pod wpływem impulsu, bezmyślnie i ślepo posłuszni władzom.” … oraz władze wykorzystujące ich dla swoich celów przy pomocy indoktrynacji i prowokatorów.

 17. hjk 14 listopada 2011 o 6:11 pm

  Lobby atomowe nie odpuszcza nawet po Fukuszimie:
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/male-reaktory-jadrowe-ogrzeja-polskie-zaklady,1,4905540,wiadomosc.html

  A moze to będą te od zimnej fuzji??

  • O Rzesz 14 listopada 2011 o 6:43 pm

   Dróg do pozyskania energii jest kilka. Wiele z nich jest czystych. Nie zagrażających ludziom i środowisku.
   http://www.zbawienie.com/energia.htm
   http://whiteenergy.eu/osiagniecia/generator-tarczowy-20kw/

   I właśnie dlatego nie są nikomu z rządzących na rękę.
   To tak jak z Green Peace. Co innego mówią oficjalnie a o co innego im chodzi.

   • monitorpolski 14 listopada 2011 o 9:08 pm

    Najprostsza – geotermiczna, nie sięgając do „zero point energy”

    • O Rzesz 14 listopada 2011 o 9:54 pm

     Tak, ale narazie tak samo odległa z tego samego powodu co bardziej egzotyczne źródła.

 18. MamOczy 14 listopada 2011 o 6:27 pm

 19. alexirin 14 listopada 2011 o 6:37 pm

  Policja zatrzymuje kogo popadnie na Marszu Niepodległości 11.11.11

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 7:48 pm

   Jakiś,ci ten policjant,nie polski z urody. 🙂

   • Grafik/Policjant 14 listopada 2011 o 9:32 pm

    Taka praca, w trudnych sytuacjach zatrzymanie nie jest łamaniem prawa. Oni chronili wam dupy kiedy to zrozumiecie? Jak w warszawa będzię płonęła jak londyn? Nie bo oczywiście wtedy to też będzie wina Policji i Wojska. Żenada.

    • Joanna 15 listopada 2011 o 10:17 am

     Przecież im za to płacimy, a te trudne sytuacje sami wywoływali jak widać na załączonych obrazkach.

   • waryjat 14 listopada 2011 o 9:46 pm

    Czy to nie brat bliźniak tego co uderzał fotoreportera? A jak jestem przy tym fotoreporterze widzieliście to zdjęcie? Jak było to przepraszam
    http://imageshack.us/photo/my-images/638/ustawkan.jpg/

    Jakoś mi właśnie ta otwarta ręka i to uderzenie nie pasowało. Przecież wiadomo jak kogoś walić po mordzie, to z pięści.

   • Rodriguez7 14 listopada 2011 o 11:41 pm

    Osz zeno, jakaś to taka folklorystyczna, polszczyzna. 🙂

    • zenobiusz 14 listopada 2011 o 11:52 pm

     Zgroza,wszystkie lektury,czytałeś jako bryki.
     a nie oryginał,jeśli formułujesz takie sądy. 🙂

 20. alexirin 14 listopada 2011 o 6:39 pm

  Rosja chce przejąć polskie banki? – rp.pl
  ABW radzi urzędnikom nadzoru finansowego, jak nie dać się podejść rosyjskiemu wywiadowi

  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zorganizowała pod koniec października dwudniowe szkolenie kontrwywiadowcze dla naczelników, dyrektorów departamentów i kierownictwa Komisji Nadzoru Finansowego. Z ustaleń „Rz” wynika, że oficerowie kontrwywiadu ostrzegali urzędników przede wszystkim przed wzmożonymi działaniami wywiadu rosyjskiego. Powód? Plany przejęcia polskich banków przez państwowy rosyjski Sbierbank.

  http://www.ekonomia24.pl/artykul/705501,751244-KNF-szkolona-przez-ABW.html

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 8:01 pm

   To bardzo ważna informacja,z jednej strony nachalne kompromitowanie Policji,z drugiej to.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/14/w-cieniu-warszawskich-przepychanek-11-11-11sluzby-rosjanie-i-banki/

  • monitorpolski 14 listopada 2011 o 9:07 pm

   Które banki są jeszcze polskie? Warto by wiedzieć. Np. w NBP musisz mieć odpowiednie pochodzenie…

   • Grafik/Policjant 14 listopada 2011 o 9:33 pm

    Nie ma już BANKÓW Z POLSKIM KAPITAŁEM GENIUSZE!

 21. gruszka 14 listopada 2011 o 6:41 pm

  ja pierdo*e ! Ciśnienie mi ten film podniósł ! Szkoda ,że koleś nie mógł się bronić , ani nikt mu nie pomógł! Co za gnidy ! Mam nadzieje (będzie bez miłości) ,że ich przeznaczenie (faszystów) jest tak same jak innym robią!

 22. blip 14 listopada 2011 o 7:27 pm

  Buahaha, to ma być policja na tym nagraniu ? Jak to jest policjant, to ja jestem monitorpolski. Kolejna kompromitacja.

  • zenobiusz 14 listopada 2011 o 7:49 pm

   Kolejny przebieraniec? Co tam się działo w tej Warszawie ???

   • blip 14 listopada 2011 o 8:21 pm

    A co za problem zrobić sobie taką kamizelkę ?

    • zenobiusz 14 listopada 2011 o 8:39 pm

     I samochód policyjny,i resztę towarzystwa.Nie sposób i tego wykluczyć.Najciemniej bywa pod latarnią.

     • peryskop 15 listopada 2011 o 2:41 am

      @blip: „A co za problem zrobić sobie taką kamizelkę ?”
      Tak to łatwe.
      Alle na reportażu Zbigniewa Juzkowa widać dokładnie jak grupy poubieranych w żółte kamizelki i dżinsy w szyku bezładnym przechodzą sobie po Placu Konstytucji tuż obok oddziałów policji biało-czarnej oraz ich dowódców. Więc gdyby to byli nieuzgodnieni z dowództwem policjanty-przebierańce, to by byli szybko wyjęci.

   • Stirlitz 14 listopada 2011 o 8:33 pm

    Rzecznik komendanta stołecznego twierdzi że to policjant bije , ale jest teraz na zwolnieniu lekarskim (ZŁAMANA RĘKA) i nie można go przesłuchać
    http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10638205,Policja_potwierdza__To_funkcjonariusz_kopal_demonstranta.html

    • Lutek 15 listopada 2011 o 2:35 am

     Stirlitz, zdjęcia są spod internatu TPD Helenów w Warszawie.

  • alexirin 14 listopada 2011 o 8:46 pm

   to byli przebierancy:)

  • MamOczy 14 listopada 2011 o 8:49 pm

   http://www.tvn24.pl/-1,1724204,0,1,policja-nasz-funkcjonariusz-kopal-po-glowie,wiadomosc.html

   Hehe, agenciku wytyczne z góry już nie dostałeś ?

   Nawet główny nurt Twoich informacji o tym trąbi 🙂

 23. peryskop 14 listopada 2011 o 8:00 pm

  Raport NIK

  Kolejny „sukces” rządów PO

  http://www.hotmoney.pl/artykul/nik-rzad-kompletnie-zawalil-sprawe-ze-stoczniami-22534

  • O Rzesz 14 listopada 2011 o 10:20 pm

   Dojście do takiego wniosku zajęło NIK-owi dużo czasu.

   • FAKIR 15 listopada 2011 o 12:02 am

    Jakim tam Niemcom
    Obudźcie się wreszcie!!!!
    Według ostatnich szacunków szwajcarskich naukowców około 75% gospodarki Niemiec nie należy do Niemców. Już nie jeden pytał . Do kogo więc należy???

    • szuwaxpl 14 listopada 2011 o 11:36 pm

     Do tych, którzy lepiei znają się na walutach świata – oraz pracują poza swoim krajem 😉

 24. gruszka 14 listopada 2011 o 8:22 pm

  tragedia

 25. arcofy 14 listopada 2011 o 8:25 pm

  jesli obama tak powiedzial to dlaczego zdjeli artykul?

 26. ciociababcia 14 listopada 2011 o 8:37 pm

  arcofy –
  niedawno w USA zalana była EJ, pojawił się jeden film na YT. Inne wiadomości nie przedostały się. Ruski styl.

  „Prezydent USA Barack Obama twierdzi, że Iran nie pracuje nad bronią jądrową”.
  Na tej samej stronie Ahmadinedżad „straszy” Obamę:

  Президент Ирана раскрыл убийственную ПРАВДУ о событиях 11 сентября 2001 года!

  Президент Ирана Махмуд Ахмадинежад заявил, что не верит в непричастность американских спецслужб к террористической атаке на Нью-Йорк, совершённой 11 сентября 2001 года. Иранский лидер заявил, что он, являясь инженером, никогда не поверит, что нью-йоркские башни-близнецы могли обрушиться после того, как в каждую из них врезался самолёт.

  Ахмадинежад выразил уверенность, что здания уничтоженных в ходе теракта небоскрёбов были специально заминированы. Президент Ирана напомнил, что Барак Обама, заняв пост президента США, так ничего и не предпринял для того, чтобы провести адекватное расследование теракта 9/11. Резюмируя, Ахмадинежад заявил, что террористическая атака на Нью-Йорк является одной из наиболее колоссальных фальсификаций 21-го столетия.

  Одновременно президент Ирана заявил, что США сейчас занимаются целенаправленным разжиганием ирано-американского конфликта. По его словам, Иран готов сотрудничать с США по ряду ключевых вопросов, однако администрация Обамы, имея возможность наладить отношения с Ираном, по какой-то причине категорически отказывается это делать.

  (По материалам сайта lenta.ru)

  http://beta.novoteka.ru/?s=politics#nnn15149180
  (Jako inżynier stwierdza, że samoloty nie mogły tak zniszczyć wież. Musiała być bomba. Ponadto przejął Obama prezydenturę i właśnie on prowadził śledztwo)

 27. Annah. 14 listopada 2011 o 8:49 pm

  Czy ktoś może powiedzieć o jakich związkach ze służbami watykańskimi mówi Eugeniusz Sendecki, o jakiego narodowca chodzi? Bo jeśli mówi się A wypada powiedzieć B w sytuacji gdy stawia się pod ścianę trzon organizacyjny Kościoła Katolickiego, który jak wiemy tworzą tylko ludzie. Te zarzuty są jednak poważne i wypadało by podać jakieś konkrety.

  • Stirlitz 15 listopada 2011 o 10:15 am

   poseł Zawisza to Opus dei

 28. freedomforeurope 14 listopada 2011 o 9:23 pm

  To nie jest neonazista kurwa mać ,to polski policjant na usługach żydów kopie człowieka bo podejrzewa że to może być neonazista …wydzicie różnice ?

  • O Rzesz 14 listopada 2011 o 10:35 pm

   Tak.
   Dostrzegam nawet starą tradycję:
   http://niniwa2.cba.pl/skalski_bohaterowie_sa_zmeczeni.htm
   Atakowanie wszystkiego co się rusza i ma jaskrawe kolory (jak np. nasza flaga na innym filmie) to cecha byka a nie człowieka.
   Fajnie by było gdyby jednak policjant był bardziej opanowany.
   To trudne ale dlatego jest POLICJANTEM.
   Jeśli nie potrafi właściwie oceniać sytuacji i stosuje nieprzepisowe środki przymusu bezpośredniego, nieadekwatne do sytuacji … won ze służby!.

   • Ditka 14 listopada 2011 o 11:13 pm

    Z moich długoletnich obserwacji zauważyłam, że większość policjantów z czasem nabiera specyficznej psychiki. Są nadmiernie „wrażliwi” na pewne zachowania, niedowartościowani – to na pewno, bo jak może się czuć ktoś kto jest z prawie ze wszystkich stron mieszany z błotem. Nie ma się co dziwić, że później jak dziecko będące ofiarą przemocy odreagowywuje w taki sposób. Nie bronię tego palanta, to raczej ironia z mojej strony. Jeśli ktoś nie jest prawdziwym facetem i idzie do Policji tylko po to żeby się wyżyć to niech lepiej sobie strzeli od razu w łeb z broni służbowej żeby potem nie dochodziło do sytuacji, że ktoś się spieszy i przebiega w dość bezpiecznym ale niedozwolonym miejscu (mandat!), po wylegitymowaniu sobie przyklnie (mandat! – od razu biorą to do siebie hehe), z nerwów zapali papierosa i zgasi gdy ochłonie (mandat!). Tym sposobem uzbiera sobie 3 ładne mandaty, przeprosi policjanta żeby coś ugrać, nic nie ugra a policjant się cieszy bo znowu chociaż raz był prawdziwym Bossem:D

    • kosiardeyablos 17 listopada 2011 o 6:30 am

     prowda prowda po trzykroć prowda !!! Nie ma Policji, teraz jest Psiarnia ! W baardzo niewielu sporadycznych przypadkach jeśli znajdą cie tu przykładowo uwalonego jak bombowiec ( no zdażyć się może – no impra i przecholowałeś z alkoholem – prawo fizyki ) to odwiozą cię do domu, tak jak by wypadało. No kultura musie być i to by się chwaliło i chwali ale jest niestety inaczej, to nie Irlandia, to nie Holandia to nie Szkocja, to Judeo Polskowizna. W zdecydowanych przypadkach podyktowanych chęcią DZIOBANIA ( dziobactwo – gw. wojsk; oznacza włażenie w dupe, wazeliniarstwo ) i spuszczania się ( spuszczanie – gw.wojsk. oznacza zbytnia nadgorliwość – gorsza ponoć od FASZYZMU !!! ) zawiną człowieka na komisariat, a jak da rade (no bo premia bedzie ) na izbe wytrzeźwień. Za to można przypunktować, może urlopik bedzie ?…hm…któż wie…..dzielnicowy ? Najlepiej jakby many jeszcze klął, ale tu należy sprowokować delikwenta. Jest ich dwóch, jeden zły drugi dobry – to stara śpiewka, grają twardzieli a tak naprawdę trzęsą porami. Zmiana się kończy i pora wracać do domu, najlepiej po ciemku, żeby nikt nie widział ,bo wpierdol można bedzie dostać od wkurwionych sąsiadów……skąd my to znamy…….hahahahaha………….
     Tera Psiarania nie pełni funkcji publicznej mającej na celu Ochraniać Obywateli i takie tam pierdoły. Teraz pełni funkcje Instytucji ŁOwczej. Łowcy w czarnych koszulach…..hahaha….dosłownie GESTAPO ( gest a PO )szkoda że zamiast orzełka nie mają na czapkach trupich czaszek, toby bardziej do nich pasowało. Ta nie Policja to jedna z największych …ups…legalnych organizacji przestępczych i słowo POLICJA zostało wyśiwechtane jak szmata. Może o to SWIATŁOJEBOM (tłum. illuminatom)chodziło by ludziska stracili zaufanie do POLICJI, teraz już psiarni – syjonistycznej sfory SS. ZINFILTROWANA OD ŚRODKA – tak samo jak Kościół przez żydospsrciarstwo. Teraz mam pytanie, czy aby można było wstąpić do „POLICJI” nie trzeba mieć czasem żydowskiego pochodzenia ?(nazwiska )………….. A liczyć na nich ? Jak im się nudzi to może uratują ci życie, tudzież mogą cie jeszcze dobić.

 29. orkan 14 listopada 2011 o 10:25 pm

  Przydałoby się znależć zdjęcie tego tajniaka i wszędzie gdzie się da opublikować foto gęby tego zwyrodnialca .

 30. FAKIR 14 listopada 2011 o 10:26 pm

  Kolejna ciekawostka ZNAK???

  Był Katyń numer 2….a teraz

  „70 lat temu, 27 sierpnia 1939 r., na stadionie Legii w Warszawie, piłkarska reprezentacja Polski rozegrała ostatni przed II wojną światową mecz międzypaństwowy, z Węgrami, zwyciężając 4:2.”

 31. MamOczy 14 listopada 2011 o 10:51 pm

  Zakazany, ukrywany 27 lat film Jak Bolek Walesa zniszczyl Solidarnosc1 cz

  Zakazany, ukrywany 27 lat film Jak Bolek Walesa zniszczyl Solidarnosc2 cz

 32. pola 14 listopada 2011 o 11:14 pm

  Google opublikował tzw. Raport Przejrzystości; dotyczy on zapytań ze strony rządów z całego świata o dostęp do informacji o użytkownikach lub próśb o usunięcie treści. Polskie władze wystąpiły do Google o usunięcie z sieci 72 elementów.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-prosila-google-o-usuniecie-72-elementow,1,4906457,wiadomosc.html

 33. peryskop 14 listopada 2011 o 11:50 pm

  Czy to przypadek, że mamy te dwie afery naraz?

  Wystarczyło trzymać flagę narodową
  http://vod.gazetapolska.pl/685-wystarczylo-trzymac-flage-narodowa

  Kibice wykpili Late za brak Orzelka
  http://www.sfora.pl/Kibice-wykpili-Late-Za-brak-orzelka-a37727

  • Święty 14 listopada 2011 o 11:54 pm

   A co, jesli te zdarzenia, to odwrocenie uwagi od glownych wydarzen w kraju?

   • Mariusz 15 listopada 2011 o 10:42 am

    Proponuję umieścić linki do tych ważnych nagrań na facebook-u u minista Kwiatkowskiego z wezwaniem go do podjęcia działań. Wiem, że regularnie udziela się na tym portalu i będzie zmuszony do podjęcia działań bo nie będzie mógł stwierdzić, że nie wiedział. Na ile znam tego człoweika nie zlekceważy podsuniętych dowodów. Może nawet warto by zorganizować taką akcję aby wszyscy, którzy mają filmowe dowody na działnie policji niezgodne z prawem wpisywali mu linki na jego stronie facebooka – sprawa stanie się oficjalna, publicznie znana i będzie to niczym zawiadamienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

  • O Rzesz 15 listopada 2011 o 11:19 am

   Nie!. Naturalnie że to nie przypadek!.
   Rozumiem że pytanie było z gatunku retorycznych.
   Oczywistym jest że szło pasożytom o wywołanie wielkiej wściekłości wśród „kiboli”.
   Oni naprawdę mają Polaków za idiotów.
   Zobaczcie jak się robi propagandę.
   Kilka dobranych tendencyjnie zdjęć, zresztą w większości niezbyt trafnych bo nie mieli właściwego materiału, z równie tendencyjnym tytułem i już jest sensacyjka robiąca wodę z mózgów:
   http://www.sfora.pl/Demonstranci-zdemolowali-Warszawe-Walki-na-ulicach-g37640

 34. FAKIR 14 listopada 2011 o 11:54 pm

  UWAGA
  Jak pisałem ponad tydzień temu info od laski mojego kumpla (sekretareczki) z Ministerstwa.
  Założenia budżetu w Polsce będą około minus 1,5% czyli RECESJA.
  Ona słyszała, że recesja rzeczywista szacowana jest około -4%!!!
  Myślałem, że to kit, a dzisiaj niestety pokrętnie Rostkowski potwierdził
  Będą kolejne drakońskie podwyżki podatków i innych opłat pośrednich!!
  Czyli wiadomo już na 100%, że prowokacje były celowe, aby wprowadzić zaostrzone prawo antydemonstracyjne

  Co oni myślą, że stworzą drugi WUJEK i stan wojenny???

  Moim zdaniem już muszą wiedzieć, że będzie wojna inaczej sobie z tłumami nie poradzą

  • FAKIR 15 listopada 2011 o 12:10 am

   Czy Węgry zaleje „szlam”??????
   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,8464887,Ekokatastrofa_na_Wegrzech__Zabity_i_poparzeni__czerwonym.html

   Obserwujmy z uwagą Węgry. Za jakiś czas będziemy w ich sytuacji.
   Węgry przecierają w tej chwili szlak dla tych krajów, które mają problem z zadłużeniem, ale na szczęście mają jeszcze własną walutę.
   Węgry zdecydowały się spłacać swoje zadłużenie zagraniczne rezerwami walutowymi swego banku centralnego.
   To bardzo nie w smak wielkim tego świata, bo bank centralny Węgier ma prawie 40 mld EUR ulokowanych zapewne w papierach eurozony oraz USA.
   Innymi słowy Węgrzy żądają zwrotu tych pieniędzy, potem chcą nimi spłacać własny dług. To może być początek globalnego resetowania długów. Stratni będą bankierzy, którzy robią kokosy na obsługiwaniu zadłużenia.

   To bardzo nie w smak wielkim tego świata, bo już zagrozili Węgrom obniżeniem ratingu do poziomu śmieciowego.

   • FAKIR 14 listopada 2011 o 11:14 pm

    Dla przypomnienia jak PO chce ratować POlskę

    Stara mądrość mówi, że kiedy odkryjemy, że koń, na którym jedziemy padł, najlepszym wyjściem jest z niego zsiąść.

    Jednakże w biznesie znane są również inne strategie…. Między innymi:

    * Kupno mocniejszego bata.
    * Zmiana jeźdźca.
    * Zapewnienia typu „Zawsze jeździliśmy w ten sposób na tym koniu.”
    * Zwołanie komisji do zbadania konia.
    * Organizowanie delegacji mających na celu sprawdzenie, jak gdzie indziej
    * jeździ się na martwych koniach.
    * Opracowanie standardów dotyczących jazdy na martwych koniach.
    * Zatrudnienie psychologa mającego przywrócić martwemu koniowi chęć do jazdy.
    * Szkolenie dla pracowników, mające podnieść ich zdolności jeździeckie.
    * Analiza sytuacji martwych koni w dzisiejszym otoczeniu.
    * Zmiana norm, która sprawi, że koń nie zostanie uznany za martwego.
    * Zatrudnienie podwykonawców mających ujeżdżać martwego konia.
    * Zebranie wielu martwych koni dla zwiększenia szybkości.
    * Ogłoszenie, że żaden koń nie jest zbyt martwy.
    * Przeznaczenie dodatkowych środków na zwiększenie wydajności konia.
    * Przeprowadzanie analizy rynku mającej wykazać, czy podwykonawcy mogą ujeżdżać tego konia taniej.
    * Kupno produktu mającego sprawić, że martwy koń będzie biegał szybciej.
    * Ogłoszenie, że koń jest teraz: lepszy, tańszy i szybszy.
    * Przeprowadzenie badań nad sposobami wykorzystania martwych koni.
    * Dostosowanie wymagań wydajności dla koni.
    * Ogłoszenie, że przy produkcji tego konia, koszt był zmienną egzogeniczną.
    * Uznanie obecnego stanu konia za standard.
    * Awansowanie tego konia na stanowisko kierownicze.

    • peryskop 14 listopada 2011 o 11:35 pm

     Koń by się uśmiał!

     Ale @Fakir – czy nie zapomnaiłeś o zgłoszeniu konia do Tańców z Gwiazdami?
     hahahahahahahahaha!!! © Navajo

     • navajo88 15 listopada 2011 o 1:42 am

      a nie lepiej ożenić się z koniem ???????? hahahahahahahaha
      J.M.H

   • zenobiusz 14 listopada 2011 o 11:47 pm

    Fakir@
    Historia ze szlamem,jest sprzed roku .ale dobrze że ją przypomniałeś.Ja przypomnę jak orgon,oczyścił zatrute strefy,i jak dzięki nasyceniu orgonem,siadły systemy psychokontroli i Węgrzy odzyskali swoją Ojczyznę.Cóż ,ale jestem Samotny Wilk.
    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/o-tym-nie-bedzie-w-tvn-orgon-ratuje-wegry/

    • FAKIR 14 listopada 2011 o 11:55 pm

     Tak szlam z przed roku
     Dlatego przypomniałem, bo ich wtedy chcieli zastraszyć tym sabotażem.
     Nas chcieli zastraszyć sabotażem LOT-u, pewnie dlatego, że Komorowski jeszcze się waha w sprawie wysłania wojsk do Iranu
     Wiadomo, że mamy w Polsce do czynienia z walką służb różnych klanów syjonistycznych, globalistycznych i cholera wie jakich jeszcze.

   • peryskop 15 listopada 2011 o 12:08 am

    fragment podsumowania (cz. I i II)
    Przykład węgierski

    prof. dr hab. Jerzy Robert Nowak 2011-11-06

    http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28074
    http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28077

    Na Węgrzech premier Viktor Orban doprowadził m.in. do takich sukcesów:
    – utworzenie powszechnej sieci komitetów obywatelskiego poparcia na poziomie lokalnym;
    – zmiana Konstytucji i wprowadzenie zapisów o chrześcijańskim rodowodzie i charakterze Węgier;
    – opodatkowanie banków oraz koncernów z kapitałem zagranicznym zarabiających na Węgrzech;
    – pozbawienie immunitetu i przygotowanie oskarżeń przeciwko b. premierowi Ferencowi Gyurcsany’emu;
    – opodatkowanie 99% (!) kolosalnych odpraw członków zarządów odchodzących z posad „kominowych”;
    – ukrócenie oszczerstw w mediach przez wprowadzenie drakońskich kar za podawanie kłamliwych informacji;
    – przyznanie podwójnego obywatelstwa Węgrom mieszkającym zagranicą;
    – poprawa stosunków z mniejszościami narodowymi.

    Ponadto:
    wsparcie dla kampanii antyaborcyjnej, pomimo protestów i pogróżek ze strony władz EU.

    • O Rzesz 15 listopada 2011 o 11:22 am

     Dlatego Węgry atakowane są na poziomie finansowym. Wczoraj mówiono o śmieciowym poziomie ratingu Węgier.
     Lichwa robi co może by im uprzykrzyć życie!.
     http://forsal.pl/artykuly/565314,wegry_s_p_grozi_obnizeniem_ratingu_do_poziomu_smieciowego.html

 35. Stały czytelnik 14 listopada 2011 o 11:20 pm

 36. maran 14 listopada 2011 o 11:32 pm

  Niesamowity wiersz. wart przesluchania do konca.

 37. MamOczy 14 listopada 2011 o 11:43 pm

  ILUMINACI W SZKOLE

 38. ggg 14 listopada 2011 o 11:47 pm

  Zasada – ufac jak najmniejszej liczbie osob.
  Trzeba sie dokladniej przyjrzec ludziom z nowego ekranu.

 39. MamOczy 14 listopada 2011 o 11:55 pm

  Polecam:

  • FAKIR 14 listopada 2011 o 11:57 pm

   To jest podstawowa muza, jak twierdzi antymaterialny, którą używa się głównie w techno,ale nie tylko.
   Gdy wstawił linka na Nowy Ekran, wtedy youtube zablokowało

   • jakisbuk 15 listopada 2011 o 12:52 am

    fakir o czym ty bredzisz ? jaka muza jakie techno – czlowieku lecz sie 🙂 bo widze że jak antymaterialny ci napisze zebys wyskoczył przez okno to pewnie to zrobisz 🙂

    • MamOczy 15 listopada 2011 o 1:03 am

     Pooglądaj sobie o techno …

     • MamOczy 15 listopada 2011 o 1:19 am

      Jest to historia o Polaku, który w latach 80′ wyjechał do Niemiec, by tam pracować i rozwijać się. Po jakimś czasie jego droga zbiegła się z nowo tworzącym się ruchem techno. Z roku na rok wspinał się po kolejnych szczeblach kariery, przez niektórych był określany mianem pierwszego techno-operatora. Nie mając pojęcia z kim ma do czynienia, brnął co raz dalej, aż w końcu stanął przed możliwością dołączenia do techno-elity, która jest głównym organizatorem największych imprez techno-trans.
      Zaproponowano mu władzę, prestiż i pieniądze, ale ceną za to wszystko miała być jego własna dusza!!!
      Posłuchaj jakiego wyboru dokonał i jak się potoczyły jego dalsze losy.
      Materiał trwa ok 100 min. i ma charakter religijny, ale nawet jeśli jesteś ateistą/ką, to na pewno ten czas nie będzie stracony. Zapewniam Cię, że doznasz szoku!

      Pozdrawiam

     • jakisbuk 15 listopada 2011 o 1:21 am

      to ponowie pytanie co ten indianin 🙂 z filmu fakira ma wspólnego z techno ? rownie dobrze można „wywnioskowac” z tego filmu że jest on prawdopodobnie agentem mosadu popierajacym nwo – poniewaz chodzi w adidasach 🙂 i nawołuje do brania narkotyków bo te liscie dziwnie sie układaja w kształt liścia maryśki – tworzyc dalej ? 🙂 bo choć filmik ktrotki to moge na jego podstawie wysnuć pare teori spiskowych 🙂

      • jakisbuk 15 listopada 2011 o 2:50 am

       a to jest hit roku 2011 – to leci na każdej imprezie, dyskotec, weselu 18-tce. itp .
       polska wersja
       http://emil223344.wrzuta.pl/audio/1XPg9sU9hIN/q-bass_and_monica_-_seksualna_2011

       a tu macie oryginał od którego wszystko sie zaczeło
       http://mirkos1.wrzuta.pl/audio/73bnNNWRpxB/mirami_feat._vovazil_vova_-_seksualna_niebezpieczna_extended_mix

       to spisek KGB 🙂 slucha tego cala polska – wiem co mowie bo zyje z muzyki 🙂 i wiem co graja dj i muzycy – sam bylem ostatnio na kilku imprezach i to leci zawsze

       wasze opinie ? bo moim zdaniem muza jest zajeb….- jak mówią malolaty 🙂 i choc mam prawie 50 lat uwazam że mają racje – a jeżeli ktos tego nie czuje to jest starym prykiem 🙂

       • O Rzesz 15 listopada 2011 o 11:48 am

        Ciągle, siakiś jakiś, krytykujesz wykazując swoją indolencję intelektualną we wszystkich niemal dziedzinach.
        Majowie nie są źli i nie mają bezpośredniego związku z techno.
        Jednak metrum jakie używają w swojej muzyce, podobnie jak Afrykanie, czy szamani ludów syberyjskich jest wykorzystywane przez satanistyczne techno!.
        Pozwala wprowadzać ludzi w stan transu i otwierać ich na odmienne stany świadomości.
        W połączeniu z hojnie serwowanymi na takich imprezach narkotykami w ludzkie umysły i dusze jest celowo sączony chaos!.
        Dlatego techno jest tak groźne bo oddziałuje na podstawowe poziomy ludzkiej percepcji.
        Nic nie wiesz ale się naśmiewasz.
        Rozumiem że cię dusi i gdzieś zrzucić musisz!.

        • peryskop 15 listopada 2011 o 12:31 pm

         ORzesz – czy zwróciłeś uwagę na jego niewiedzę przykrywaną fałszem?

         jaki@sbuk: „…wiem co mowie bo zyje z muzyki…

         Kto oprócz tego typu ignorantów nie wie, ze przecież techno jest elementarzem w tej branży?

         Dobrze że Monitor nie banuje sbuka, aby pasował nam transmisyjnie co naprawdę Centralę boli!

         Prof. Piotr Jaroszyński spokojnie i rzeczowo analizuje wydarzenia 11.11.11 i powstałą sytuację:
         http://solidarni2010.pl/videos.php?video_id=294

         • monitorpolski 15 listopada 2011 o 3:44 pm

          Bana na razie mają tylko 2 osoby z uwagi na ataki personalne. Jeśli jest zbiorowa wola zbanowania kogoś to proszę o apel w formie komentarza. Zrobimy głosowanie.

        • jakisbuk 15 listopada 2011 o 12:38 pm

         O rzesz > krytykuje – bo niektórzy na tym forum – nawet w pierdnieciu motyla potrafią sie doszukać znamion apokalipsy 🙂 – to paranoja czy tylko obłed ? 🙂

       • O Rzesz 15 listopada 2011 o 5:23 pm

        „O rzesz > krytykuje – bo niektórzy na tym forum – nawet w pierdnieciu motyla potrafią sie doszukać znamion apokalipsy 🙂 – to paranoja czy tylko obłed ? ”

        PRZECZUCIE!.

    • zenobiusz 15 listopada 2011 o 1:30 am

     Zbuk@
     Widzę że jeszcze niedawno byłeś jajem świeżym 🙂
     Zastosuj chińską metodę.Na parę lat w podziemie.
     Taki zbuk,to pono rarytas. 🙂

     • jakisbuk 15 listopada 2011 o 1:46 am

      a ty odpal w siebie dzialo orgonowe – niech cie oczyści 🙂

      • zenobiusz 15 listopada 2011 o 1:49 am

       Tak anonimowy” bochaterze”
       Pod ziemię.

       • jakisbuk 15 listopada 2011 o 2:04 am

        dziwie sie ze skoro „wyzwoliles” wegrow za pomocą swoich wynalazków – to dlaczego nie robisz tego w polsce ? co z ciebie za patriota ?

        „Ja przypomnę jak orgon,oczyścił zatrute strefy,i jak dzięki nasyceniu orgonem,siadły systemy psychokontroli i Węgrzy odzyskali swoją Ojczyznę.Cóż ,ale jestem Samotny Wilk.”

        • O Rzesz 15 listopada 2011 o 11:58 am

         Zapewne jakiś odbłyśnik orgonowy zamontowałeś w postaci prenumeraty GW i dwóch telewizorków dlatego jesteś taki odporny na wiedzę i fakty … to tak na twoim poziomie.

         Polacy są, niestety, znani i z tego że potrafią wiernie służyć swoim ciemiężycielom jak choćby niesławny Jaruzelski.
         Często jest to skutek „syndromu ofiary” zwanego też „Syndromem sztokholmskim” na który i ty najwidoczniej cierpisz.

        • jakisbuk 15 listopada 2011 o 1:02 pm

         o rzesz – po pierwsze to oczekiwałem odpowiedzi od zenobiusza – a ty widze robisz za przyzwoitke 🙂 jasnowidzem to ty nie zostaniesz bo nie kupuje GW a TV choć mam to nie ogladam (nie daje sie programowac) 🙂

        • zenobiusz 15 listopada 2011 o 2:03 pm

         Zbuk@
         To moja ostatnia odpowiedź na twoje zaczepki,mała gnido.
         Przyglądałem się twoim wypowiedziom,
         ale to co wyprawiasz ,nie pozostawia cienia wątpliwości.
         Pisz sobie dalej,nie zmieni to faktu,że dla mnie przestajesz istnieć.

        • jakisbuk 15 listopada 2011 o 2:16 pm

         zenobiusz ? nie zapomnij sie tylko wyspowiadac ze swoich słow – bo wiesz, piekło wiekuiste czeka 🙂 – i moja końcowa rada – nie pisz głupot nie bedziesz miał problemów „wyzwolicielu” 🙂

        • O Rzesz 15 listopada 2011 o 5:21 pm

         „o rzesz – po pierwsze to oczekiwałem odpowiedzi od zenobiusza – a ty widze robisz za przyzwoitke 🙂 jasnowidzem to ty nie zostaniesz bo nie kupuje GW a TV choć mam to nie ogladam (nie daje sie programowac)”
         Gdybym chciał ci powiedzieć całą prawdę o tobie użył bym daru.
         Nie mam jednak takiej potrzeby. Wobec ciebie wystarczy logika.
         Nie kupujesz i nie oglądasz … a zachowujesz się jak byś to robił!.

    • Stirlitz 15 listopada 2011 o 10:48 am

     tu Fakir to sobie poleciałeś z nas w kul;ki , sam sobie to tańcz jak masz ochotę:P

     • peryskop 15 listopada 2011 o 2:44 pm

      @Stirlitz
      Czy nie ostrzegałem cię, że coś zaczyna prześwitywać z twoich słów?

 40. yaphoto 14 listopada 2011 o 11:59 pm

  Komentarz policjanta bioracego udzial w zabezpieczaniu 11.11.11:

  uczestniczyłem we wczorajszym zabezpieczeniu i powiem że było bardzo gorąca. Szedłem w pierwszej tyralierze dostalem 3 razy butelka w głowę, kostka brukową na tarcze z 4 razy i w piszczel. Ogólnie mam 3 siniaki. Zawsze lubiłem tą pracę ale jak tak szedlem zastanawiałem się co ja tu robię, narażam życie i zdrowie za 2500 tysiąca złotych zamiast poszukać sobie normalnej pracy… Też uważam za złe działanie nie wydając komendy du użycia strzelb które napewno by dużo pomogły. Ogólnie Policjantów jest za mało !!!!!! Gdyby oni chcieli roznieśli by nas na strzępy. Niech jeszcze zabiorą 13 stki i nie daja podwyżek to sami to będą zabezpieczać, a ja pisze za tydzień raport o przeniesienie bo w opp to tylko można sie dorobić zrytej psychiki i kalectwa. Aha i za zabezpieczenie dostaniemy jakies 12, 50 które odeśle na konto KSP bo nie pozwole się obrażać

  zrodlo: http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=40207&postdays=0&postorder=asc&start=75

  • MamOczy 15 listopada 2011 o 12:19 am

   Straszne naprawdę wzruszyła mnie jego opowieść…

   Tak dajcie gamoniom jeszcze strzelby …

  • Madry Inaczej 15 listopada 2011 o 10:00 am

   Niech ten policjant poda rękę dla kolegów z zus. Oni także za marną kasę ekstrminują naród. Takie tłumaczenie jest po prostu cyniczne.

 41. peryskop 15 listopada 2011 o 12:18 am

  Kolejna bardzo dobra dokumentacja wideo z Marszu Niepodległości 11.11.11

  • peryskop 15 listopada 2011 o 1:14 am

   Komentarz p. Zbigniewa Juzkow – autora powyższego reportażu z Pl. Konstytucji:

   WYRAŻAM ZGODĘ NA WYKORZYSTYWANIE FRAGMENTÓW, CAŁOŚCI LUB KADRÓW ZDJĘCIOWYCH Z TEGO NAGRANIA, POD WARUNKIEM PODANIA ŹRÓDŁA (W CELU ZWERYFIKOWANIA EWENTUALNEJ MANIPULACJI).

   W dniu 1 listopada 2011 roku jak co roku w dzień Święta Niepodległości odbył się Marsz Niepodległości.

   Miejscem startu był plac Konstytucji w Warszawie, zaś godzina wymarszu: 15.00.

   Na stronie internetowej Marszu nie podawano trasy, wobec tego napisałem e-mail do Organizatorów, w którym zapytywałem się między innymi o to, dlaczego nie ujawniono tam tejże marszruty.

   Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, co nie było dla mnie przejawem profesjonalizmu.

   W odstępie kilku tygodni przed tą narodową imprezą dało się wyczuć wrogie nastawienie bardzo wielu mediów w Polsce wobec tego wydarzenia.

   Można było przypuszczać, że 11 listopada 2011 roku stać się mogą rzeczy bardzo złe.

   Potomkowie rodzinni i ideowi morderców i katów Polaków ujadali w środkach masowego przekazu niczym wściekłe zwierzęta i próbowano zohydzić Polakom niezależne obchody Święta Niepodległości.

   Ich działania przyniosły odwrotny skutek – na Marsz przybyło kilkadziesiąt tysięcy osób (szacunkowo: 30 tysięcy).

   Tak jak w ubiegłym roku 2010 magistrat Warszawy wydał pozwolenie lewackim i anarchistycznym organizacjom na zgromadzenie – dokładnie na trasie Marszu Niepodległości z lokalizacją na ulicy Marszałkowskiej, na wysokości ulicy Wilczej.

   Władze Warszawy podobnie więc jak w ubiegłym 2010 roku nie skorzystały z artykułu 8 punkt 2 ustawy Prawo o zgromadzeniach, który brzmi: „Organ gminy zakazuje zgromadzenia publicznego, jeżeli: …odbycie zgromadzenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach”.

   Takie postępowanie można ocenić jako celowe i z premedytacją przeszkadzanie jednej grupie społecznej w wyrażaniu swoich poglądów oraz popieranie innej ulubionej.

   Należy wyraźnie oddzielić winę wykonawców haniebnych czynów w mundurach, czy też bez mundurów, od osób dających rozkazy do takich haniebnych działań.

   Rozróżnienie to trzeba uczynić w myśl słów Kornela Ujejskiego ze słynnego „Chorału”:

   О Panie, Panie! ze zgrozą świata
   Okropne dzieje przyniósł nam czas:
   Syn zabił ojca, brat zabił brata,
   Mnóstwo Kainów jest pośród nas.
   Ależ, о Panie! oni nie winni,
   Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz,
   Inni szatani byli tam czynni,
   О, RĘKE KARAJ, NIE ŚLEPY MIECZ!

 42. mlotnanwo 15 listopada 2011 o 12:21 am

  Trzeba niszczyć system.Niech każdy robi to jak umie.Kupujcie paliwo i fajki na bazarze.Zakupy spożywcze w miarę możliwości też.Każdy kto może niech spłaci swoje kredyty.Oddajcie karty kredytowe.Nie przedłużajcie umów z operatorami cyfry ,telewizji n ,a nawet telefonów.Bądźcie aktywni w walce poprzez bierność.Jeśli prowadzicie firmy tak poprowadźcie papiery żeby był tylko minimalny zysk na koniec roku aby nie było kontroli.Najciekawsze artykuły o domowym surwiwalu wydrukujcie niech będą pod ręką.Jeżeli ktoś ma nieciekawe środowisko tam gdzie mieszka niech zapyta dziadka czy coś po wojnie się nie ostało na strychu.Już teraz delikatnie podpytujcie znajomych mundurowych o zajścia w Warszawie,już teraz trzeba wiedzieć kto wśród nich jest policjantem a kto pałą i psem.Organizujcie się w małe grupy przetrwania,sami wybierajcie swoich przywódców.
  Nie przejmujcie się Polską bo ona żyje w naszych sercach.Jeżeli zaś chodzi o obecne państwo polskie to ono już nie istnieje i trzeba dopomóc aby je zniszczyć wraz z jego zarządcami i polactwem które durne od 20lat łyka co mu media powiedzą.Troszczcie się tylko o swoje rodziny i siebie w trudnym czasie który nadchodzi w ramach grup przetrwania.
  Możecie się ze mną nie zgodzić ale 11.11.11 została wypowiedziana nam otwarta wojna ze strony syjonistów ,jednak czas się przygotować i jednocześnie nie dać sprowokować.

  • jakisbuk 15 listopada 2011 o 12:59 am

   mlot – a nie mogles poprostu napisać jednego zdania komuno wróć ? 🙂

  • zenobiusz 15 listopada 2011 o 1:37 am

   Zapraszam na stronę jednego z moich czytelników.
   Nie pytajcie co może zrobić wam NWO.Myślcie co wy możecie mu zrobić 🙂

   http://mojwlasnybiznes.pl/jak-prowadzic-dzialalnosc-nie-podlegajac-pod-zus/#more-158

 43. peryskop 15 listopada 2011 o 1:50 am

  Ostracony@sbuk jak zwykle mąci.
  Nie trzeba już nic pisać, bo KOMUNA WRÓCIŁA!

  Jak NAPRAWDĘ wyglądała „Kolorowa niepodległa”

  kilka komentarzy internautów:

  Jak naprawdę wyglądała “Kolorowa niepodległa” – w rzeczywistości zamaskowana i napadająca

  ANI JEDNEJ polskiej flagi w Swieto Niepodleglosci – pfffuuu, zydlactwo !!!!

  Czemu ci „kolorowi” prawie cali na czarno?

  Chciałam zauważyć, ze obok medialnej WSZY znanej jako ŻAKOWSKI, występuje MEDIALNY CUDAK, zwany MICHAŁEM OLSZAŃSKIM. TEN WŁAŚNIE sprzedajny gość pracuje w PROGRAMIE III POLSKIEGO RADIA!!!! Niby zwykły „spec” od sportu, ale czasem prowadzi audycję ZAPRASZAMY DO TROJKI!!! Tacy ludzie pracują w POLSKIM RADIU!!!!! w Trojce, która 30 lat temu – nawet za KOMUNY – była WOLNA od takiego draństwa. „Zapraszamy” było NAJLEPSZĄ audycją w radiu. Jak nisko upadło. Czy tacy ludzie mogą być dziennikarzami??! NIE!

  „preferencyjna cena” za którą lewacy z „Krytyki Politycznej” wynajmują lokal na Nowym Świecie od „miasta” to 12 zł/mkw. Normalne ceny w tej okolicy to 400 zł/mkw.

  Dwa proste pytania:
  Dlaczego uczestnicy zakrywają twarze?
  Co tu robią zamaskowani bojówkarze z Niemiec? Niby Szczuka zarzeka się w telewizji, że kolorowi nie mają z nimi nic wspólnego, ale jednak są tu obecni (końcówka filmiku)…

 44. peryskop 15 listopada 2011 o 1:53 am

  Ciekawe wyliczenia z bloga prof. R. Szeremietiewa
  żródło: http://szeremietiew.nowyekran.pl/post/37601,ile-nas-bylo-11-listopada

  Ile nas było 11 listopada?

  W relacjach z Marszu padają różne liczby uczestników, od kilku, kilkunastu do dwudziestu tysięcy. Przy czym organizatorzy Marszu te liczby uznali za sukces skoro apelowali o obecność 11 tysięcy manifestantów na 11 listopada.

  Ilu więc ludzi poszło na Marsz? Wydaje się, że istnieją możliwości bardziej precyzyjnego ustalenia tej liczby posługując się nie tylko ocenami intuicyjnymi.

  Z racji blokady lewako-faszystów, ochranianych – dodajmy – przez policję, uczestnicy Marszu musieli pójść inną niż zatwierdzona przez władze miasta trasa. Ruszaliśmy z Placu Konstytucji idąc następnie ulicami Waryńskiego, przez Rondo Jazdy Polskiej, Goworka, a dalej ulicami Spacerową i Wilanowską, wreszcie Alejami Ujazdowskimi do Placu Na Rozdrożu. Całość trasy wg planu Warszawy liczy 4 kilometry. Przy czym kiedy czoło Marszu docierało do Placu Na Rozdrożu tył pochodu był jeszcze na Placu Konstytucji. To oznacza, że cała czterokilometrowa trasa była wypełniona ludźmi.

  Ulice, którymi szli uczestnicy Marszu, są mniej więcej w połowie jedno jezdniowe (dwa pasy ruchu), a w połowie dwu jezdniowe (cztery pasy ruchu). Szerokość pasa drogowego w pierwszym przypadku wynosi 20 m, w drugim 30 m. Szliśmy zajmując cały pas ruchu, czyli około dziesięciu metrów na ulicach jedno jezdniowych i około piętnaście metrów na dwu jezdniowych. Można więc jako średnią na cała trasę przyjąć, że idący zajmowali około 12 metrów pasa ruchu. I możemy też przyjąć, że Marsz wypełnił ludźmi powierzchnię 48 tys. metrów kwadratowych (4000 m x 12 m = 48 000 m2). Załóżmy jednak, że w pochodzie mogły być luki: zmniejszymy więc teren zajęty przez idących o jedną trzecią – na 32 tys. m2.

  Przyjmuje się, że w demonstracjach na jednym metrze kwadratowym mieści się zwykle czterech demonstrantów. Znowu z ostrożności, aby ktoś nie posądził nas o przesadę przyjmijmy, że w przypadku Marszu to nie było czterech, ale trzech uczestników.

  Mnożymy metry powierzchni przez trzy (32 000 m2 x 3) i mamy wynik 96 000 osób!
  To rzeczywiście była największa, od 1918 roku, manifestacja patriotyczna. Należy tym samym uznać, że liczba 50 tys., podana przez Tomasza Parola (Łażącego Łazarza), jest zbyt niska.

  Wydaje się też oczywistym dlaczego organizatorzy nie byli w stanie zapanować nad taką masą ludzi. Dlatego trzeba z najwyższym uznaniem stwierdzić, że uczestnicy Marszu, w przeważającej liczbie ludzie młodzi, zachowali się bardzo odpowiedzialnie i dzięki temu cały przemarsz odbył się w spokoju, z zachowaniem najwyższego porządku. (Wśród zatrzymanych przez policję – jak okazuje się – nie ma członków Młodzieży Wszechpolskiej i ONR tylko lewacy, głównie z Niemiec i „bezprizozorni” rozrabiacze. A więc nie było burd „patriotycznych łobuzów”, jak nazywały uczestników Marszu wrogie wobec nas media.)

  Natomiast nieodpowiedzialnie zachowały się władze, a policja nieudolnie – w likwidowaniu incydentów chuligańskich, a często prowokacyjnie wobec uczestników Marszu.

  Dzięki Nowemu Ekranowi pracy jego dziennikarzy mamy wystarczająco dużo materiałów pokazujących prawdę o Marszu i dowody na fałszywość oskarżeń kierowanych pod adresem jego uczestników przez polityków obozu rządzącego i wysługujące się im media.

  W dniu 11 listopada Marsz pokazał siłę polskiego patriotyzmu.

  Nie trudno dostrzec kto się tej siły przestraszył.

 45. jakisbuk 15 listopada 2011 o 1:56 am

  mile wspomnienia – „60 minut na godzinę” i „powtorka z rozrywki” ech to byly czasy 🙂

 46. zenobiusz 15 listopada 2011 o 2:06 am

  Jak ,szkolony niegdyś do oceny,na oko liczby zgromadzonych,przychylam się do tego wniosku.Moim zdaniem Marsz zgromadził około 100.000 Polaków
  .P.T.Szeremietiew,nie dolicza tych w bocznych ulicach,tych których zablokowano i Warszawiaków,w oknach i na poboczach,tu dodałbym jeszcze nieco .

  • jakisbuk 15 listopada 2011 o 2:11 am

   z ciekawości zapytam – kto cie szkolił ?

   • jakisbuk 15 listopada 2011 o 2:22 am

    i druga uwaga – a jakie to ma znaczenie czy było 10 czy 100 tys a moze napisz 500 ? wazny jest odbior – a jaki jest kazdy widzi – zadyma – tyle zapamieta z tego „siweta ” glupi naród ktory wszystko kupi – sukces ? nie kolejna porazka

    • peryskop 15 listopada 2011 o 3:47 am

     Ważny jest odbiór.

     Tu policja robi zadymę nacierając na spokojnych ludzi:

     • peryskop 15 listopada 2011 o 4:29 am

      Wszyscy starający się przerzucać odpowiedzlalność za ekscesy podczas obchodów Święta Niepodległości w Warszawie w dniu 11.11.11 ze sprawców na ofiary i/lub osoby postronne pownni mieć świadomość – łącznie z prowokatorami aktywnymi na tym blogu – że żyjemy w dobie zagrożenia terroryzmem, i dlatego podlega odpowiedzialności karnej każdy kto podejmuje czyny o charakterze terrorystycznym, wspomaga je lub swoim działaniem stara się sprawców ochraniać. Odpowiedzialnośc karna jest niezależna od kary ostracyzmu i infamii.

      „Joanna 14 Listopad 2011 o 1:36 pm
      Zamiast wymyślać nowe przestępstwa dla obywateli, niech sami przestrzegają obowiązujących już przepisów. A 11.11.11 policja złamała przepisy ustawy z dnia 21maja 1999r o broni i amunicji zezwalając Niemcom wwóz na terytorium Polski broni oraz posiadania jej w celu użycia -z połamaniem przepisów ustawy. Art. 4 ust.1 pkt.4a do broni zalicza również broń białą m.in. pałki wykonane z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujące kij bejsbolowy. Pałki te można posiadać ale na podstawie zezwolenia (art.9 ust.3). Tymczasem wszyscy wiedzieli i widzieli, w tym Komendant Główny. Jak to jest z tym przestrzeganiem prawa Panie Komendancie?”

   • zenobiusz 15 listopada 2011 o 8:55 am

    KGB

 47. peryskop 15 listopada 2011 o 3:31 am

  RoboKopter w akcji – ukazuje farsę Kolorowej Blokady


 48. jakzawsze 15 listopada 2011 o 4:03 am

  Policja w akcji 1 uczestnik – 10 policjantów

 49. navajo88 15 listopada 2011 o 6:30 am

  http://blogbiszopa.blog.onet.pl/Krol-snajperow,2,ID439668171,n
  Miłego czytania !
  J.M.H

 50. Konarski 15 listopada 2011 o 6:59 am

  RFID Mark

 51. iHe 15 listopada 2011 o 9:08 am

  Wcale nie matoł zaserwował nam kolejna kampanie dopalaczową -stworzyli problem ,a teraz będą udawać,że go rozwiązują..Jeden z bardziej oczywistych wątków tej prowokacji polińskiej z 11.11.11.
  Znowu nie będziemy mogli powiedzieć,że szont nic nie robi;)

  A tu pojawiają się ciekawe choroby.Nieśmiało wspomina się o papierosach.Czy aby tylko papierosy są odpowiedzialne za tą przypadłość?

  Jakoś ludzie pala masowo od dawna ,a ten syf pojawił się niedawno,a największa moda na palenie już była,chociaż wraca u młodzieży i imprezowiczów bez względu na wiek.(Ostatnio myślałem,że balkon się urwie (-1C a tam palarnia)

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/prawie-co-drugi-chory-na-pochp-nie-zdaje-sobie-spr,1,4906723,wiadomosc.html

  „U czterech mln Polaków rozwija się przewlekła obturacyjna choroba płuc, ale prawie połowa z nich nie zdaje sobie z tego sprawy, bo nie odczuwa jeszcze żadnych poważniejszych dolegliwości – alarmowali w poniedziałek specjaliści na konferencji prasowej.

  POChP, powodujące zwężenie oskrzeli i trudności w przepływie powietrza, jest głównie chorobą palaczy. Spośród 85-90 proc. chorych to obecni lub byli palacze. Ale zdarza się, że na POChP cierpią też ludzie, którzy byli jedynie narażeni na wdychanie szkodliwych gazów i pyłów. Aż 52 proc. chorujących z tego powodu kobiet nigdy nie paliło papierosów.

  Światowa Organizacja Zdrowia prognozuje, że jeśli nic się nie zmieni, w 2030 r. POChP będzie trzecia przyczyną zgonów, po chorobach układu krążenia i nowotworach.”

  Jak zawsze nieocenione WHO.
  http://demotywatory.pl/2598064/Chemtrails
  W moim regionie powietrze znowu jest tak brudne jak za czasów najczarniejszej komuny(yy najczerwieńszej,same znaki)
  http://jaworzno.naszemiasto.pl/artykul/galeria/802770,ale-smog-nad-slaskiem-wisi-smierdzaca-chmura,id,t.html

  Tu znowu winni są palacze w piecach..
  (Jasne ,że palą często syfem,ale czy tylko oni?
  Jeszcze pamiętam,że mimo mrozów nie zawsze było tak podle jak obecnie ,a polalaska ponoć się wyludnia,i dodatkowo sporo ludzi ma gazowe ogrzewanie,niektórzy nie mają wyjścia i muszą z niego korzystać mimo pustych portfeli)
  Pomijam może nie słusznie,że wieczorem śmierdzi palonym PETm w całej okolicy
  Jakby z roku na rok jest gorzej pod tym względem.
  http://demotywatory.pl/2136120/Butelki-PET-
  MPK czasem nie ma co wywozić Zimą)

 52. jakzawsze 15 listopada 2011 o 9:25 am

  • jakzawsze 15 listopada 2011 o 9:36 am

   Czy ten gość to Zenobiusz ?

   • Stirlitz 15 listopada 2011 o 11:06 am

    to nie Jezus bo czyta tekst na monitorze i brakuje mu dykcji :))))))))

    • jakisbuk 15 listopada 2011 o 1:46 pm

     a jak ma wyglądać ten prawdziwy Jezus XXI wieku ? po czym go poznacie ? zdaje sie że tego poprzedniego też nikt nie chciał uwierzyć – prawda ?
     na końcu tego filmu jest chyba polska „matka boska” – nie wiem tylko kto to ten trzeci ? moze jakiś apostoł ? 🙂

 53. alexirin 15 listopada 2011 o 9:56 am

  • Stirlitz 15 listopada 2011 o 10:29 am

   bardzo fajne , dobre poczucie humoru -angielskie

   • zenobiusz 15 listopada 2011 o 11:18 am

    Myślę,że właściwie ocenili go strażacy.
    Tak to właśnie Stirlitz@ wygląda ,dla Ciebie fajne ,europejskie,dla mnie szczyt obłudy i draństwa.Posuychaj go,i zastanów się co on wdrukowuje ludziom.

 54. pola 15 listopada 2011 o 12:38 pm

  To nie politycy, przedsiębiorcy, czy zwykli pracownicy są w Grecji największymi ofiarami kryzysu. Najbardziej odczuwają go dzieci. Rodzicie oddają je pod opiekę innym, bo sami nie mają pieniędzy na utrzymanie i wyżywienie swoich pociech. Problem przybiera już astronomiczne rozmiary.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Dramat-dziecka-rodzice-oddali-ja-obcym,wid,13985746,wiadomosc.html