Obszerna relacja Zbigniewa Juźków z Marszu Niepodległości

Zbigniew Juźków z Warszawy nagrywał całość zajść na żywo, wszystko FULL HD – przeżyj to jeszcze raz!

CZY MOŻE MI KTOŚ WYTŁUMACZYĆ O CO CHODZIŁO POLICJI? DLACZEGO ZATRZYMANO DEMONSTRUJĄCYCH POKOJOWO PATRIOTÓW I POTRATOWANO ICH JAK BANDYTÓW?

Oto komentarz pod filmem na youtube:
W dniu 1 listopada 2011 roku jak co roku w dzień Święta Niepodległości odbył się Marsz Niepodległości. Miejscem startu był plac Konstytucji w Warszawie, zaś godzina wymarszu: 15.00. Na stronie internetowej Marszu nie podawano trasy, wobec tego napisałem e-mail do Organizatorów, w którym zapytywałem się między innymi o to, dlaczego nie ujawniono tam tejże marszruty.  Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, co nie było dla mnie przejawem profesjonalizmu. W odstępie kilku tygodni przed tą narodową imprezą dało się wyczuć wrogie nastawienie bardzo wielu mediów w Polsce wobec tego wydarzenia. Można było przypuszczać, że 11 listopada 2011 roku stać się mogą rzeczy bardzo złe. Potomkowie rodzinni i ideowi morderców i katów Polaków ujadali w środkach masowego przekazu niczym wściekłe zwierzęta i próbowano zohydzić Polakom niezależne obchody Święta Niepodległości. Ich działania przyniosły odwrotny skutek – na Marsz przybyło kilkadziesiąt tysięcy osób (szacunkowo: 30 tysięcy). Tak jak w ubiegłym roku 2010 magistrat Warszawy wydał pozwolenie lewackim i anarchistycznym organizacjom na zgromadzenie – dokładnie na trasie Marszu Niepodległości z lokalizacją na ulicy Marszałkowskiej, na wysokości ulicy Wilczej. Władze Warszawy podobnie więc jak w ubiegłym 2010 roku nie skorzystały z artykułu 8 punkt 2 ustawy Prawo o zgromadzeniach, który brzmi: „Organ gminy zakazuje zgromadzenia publicznego, jeżeli: …odbycie zgromadzenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach”. Takie postępowanie można ocenić jako celowe i z premedytacją przeszkadzanie jednej grupie społecznej w wyrażaniu swoich poglądów oraz popieranie innej ulubionej.  Należy wyraźnie oddzielić winę wykonawców haniebnych czynów w mundurach, czy też bez mundurów, od osób dających rozkazy do takich haniebnych działań. Rozróżnienie to trzeba uczynić w myśl słów Kornela Ujejskiego ze słynnego „Chorału”:

О Panie, Panie! ze zgrozą świata
Okropne dzieje przyniósł nam czas:
Syn zabił ojca, brat zabił brata,
Mnóstwo Kainów jest pośród nas.
Ależ, о Panie! oni nie winni,
Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz,
Inni szatani byli tam czynni,
О, RĘKE KARAJ, NIE ŚLEPY MIECZ!
===========================================================
Z e-maila o broni LRAD:
Wczoraj pytałem się co to jest. Dzisiaj Policja sama podaje. Jest to rodzaj broni o fali mechanicznej. Natężeni powyżej 120 decybeli może rozwalić uszy, powyżej 130 na pewno je niszczy, a 150 nie wiem czy ktokolwiek wytrzymał. szkody tj utrata słuchu jest najczęściej nieodwracalna. Po kliknięciu na schemat proszę zwrócić uwagę na celownik.
Opisywane jest to w internecie jako broń akustyczna działająca na odległość do 130 m. . Znajdujący się w jej zasięgu człowiek , po usłyszeniu dźwięku zmuszony jest, bólem do ucieczki. Rada, Jak zobaczycie to coś to uciekajcie jak najszybciej aby się schować z tyłu za nim.

MOBILNY LRAD-500X NA PŁYTĘ BOISKAMOBILNY LRAD-500X NA PŁYTĘ BOISKA
http://oddzialprewencji.policja.waw.pl/portal/opp/173/20546/MOBILNY_LRAD500X_NA_PLYTE_BOISKA.html

W grudniu ubiegłego roku Komenda Główna Policji zakupiła dla Oddziału Prewencji Policji w Warszawie doskonałe narzędzie do podawania komunikatów i ostrzeżeń w miejscach zagrożenia np. skierowanych do agresywnego tłumu demonstrantów, kibiców sportowych na stadionach, itp.  LRAD to akustyczny emiter fal dźwiękowych dalekiego zasięgu, pozwalający na skuteczną reakcję w sytuacjach zagrożenia dzięki ogromnej energii fali akustycznej, wynoszącej do 151dB. LRAD posiada możliwość przekazu komend głosowych na odległość do 500-700 m (w zależności od warunków pogodowych) .

Reklamy

163 responses to “Obszerna relacja Zbigniewa Juźków z Marszu Niepodległości

 1. FAKIR 15 listopada 2011 o 12:05 pm

  To nie była Policja
  To byli zwykli bandyci ,tzw „policole”
  Część z nich jest zindoktrynowanymi, znerwicowanymi imbecylami, a druga część celowo wynajętymi prowokatorami.
  Tak zwana władza boi się tłumów w 2012 roku, więc przygotowują odpowiednie ustawy.
  Wszędzie wieszają nowe syreny i nagłośnienie.
  Kupują nowoczesny sprzęt do tłumienia zamieszek
  W mieście gdzie mieszkam nawet rozkład jazdy na Święto Zmarłych był ogłaszany tak jakby wybuchła bomba atomowa 100 km dalej. 🙂

  Najpierw wyły w całym mieście syreny, a potem….:)
  UWAGA! UWAGA! UWAGA! OBYWATELE!
  Informujemy że rozkład jazdy MPK itd….

  Przecież to bez sensu. Tym sposobem chcą straszyć ludzi i testować system nagłośnieniowy.
  Śmieliśmy się z kumplami, że następnym testem będzie informacja o zmianie rozkładu jazdy PKS na Boże Narodzenie

  Polubienie

  • Stirlitz 15 listopada 2011 o 2:08 pm

   @Fakir to dla Ciebie , przyjacielu prawdziwej policji

   Polubienie

   • maupa102 15 listopada 2011 o 8:08 pm

    @Stirlitz, dzięki za ten PIĘKNY I WZRUSZAJĄCY FILM O POLAKACH I ICH PATRIOTYZMIE! Oby jak najwięcej ludzi zobaczyło ten film!

    Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 15 listopada 2011 o 7:24 pm

   ciekawe w jakim zakresie gliniarze współpracowali z lewakami
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/lewaki-i-czerwona-gwiazda.html

   Polubienie

 2. Stanisław 15 listopada 2011 o 12:11 pm

  Super sprawa z tym nagraniem ! dziękuję Tobie Monitor za wstawienie materiału na stronę,jak też osobie która go nakręciła

  Polubienie

 3. FAKIR 15 listopada 2011 o 12:15 pm

  Jeszcze należy podkreślić, że nie można wrzucać wszystkich Policjantów do jednego worka, bo będziemy krzywdzić tych wspaniałych, a jest ich wielu.
  Sam znam kilku, którzy oddali by życie w słusznej sprawie.
  Tak samo jak znam wspaniałych Sędziów i Prokuratorów. Nie wszyscy tak łatwo poddają się temu zniewoleniu umysłowemu.
  Oni wykonują swoją ciężką pracę. Mają rodziny i najczęściej ci zwykli niepokorni marnie zarabiają.
  Ciężki temat.
  Kiedyś pisałem, że najlepsze co mogą zrobić dla siebie, swoich rodzin i Polski, to jeśli następnym razem usłyszą, że media podgrzewają celowo atmosferę, wtedy iść masowo na zwolnienie w dniu planowanych demonstracji. Wtedy presstytutki nauczyły by się prawdziwego dziennikarstwa w przyspieszonym tempie.

  Polubienie

  • monitorpolski 15 listopada 2011 o 4:04 pm

   Najgorsze jest to, że system promuje psychopatów na pozycje kierownicze. Doskonale wyjaśnia to Alex Jones. W ogóle przed podjęciem dyskusji zachęcam wszystkich do obejrzenia filmu Endgame Alexa Jonesa – prezentuję go dzisiaj w Monitorpolski TV, ale jest dostępny też w całości na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=SCXtVHBRQYQ. Jakość taka sobie…
   Niestety, niektóre odcinki wysokiej jakości zostały pousuwane z uwagi na „prawa autorskie” co jest bzdurą, bowiem Alex nie zastrzega sobie żadnych praw.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 7:23 pm

    PRAWA AUTORSKIE ? to Mr.Monitor idiotyczna wymówka by usunąć pod tymże pozorem niepoprawny filmideł. To pretekst…..nie…..to sposób na usuwanie niewygodnych filmów. Często ostatnio działanie spotykane na Yotubie. Światłojebliwi ( światło-jeby – illuminati ) w ten sposób pozbywają sie wiarygodnych źródeł informacji wizualnej….blablabla…… 🙂

    Polubienie

 4. KrisT 15 listopada 2011 o 12:17 pm

  http://pietkun.nowyekran.pl/post/37618,wyszkoleni-prowokatorzy-to-policja-bila
  Pobitemu przez policjanta człowiekowi postawiono zarzuty. Policjant, który kopał go w twarz jest na zwolnieniu lekarskim. Ma uszkodzoną rękę.
  Prosimy Was o jak największą dokumentację dotyczącą Marszu Niepodległości. Wszystkie zrobione przez Was zdjęcia, filmy – nawet słabej jakości, relacje naocznych świadków, przysyłajcie do nas na adrespawel.pietkun@nowyekran.pl
  a w stanach:Policja zaczęła we wtorek usuwać protestujących z parku Zuccotti w Nowym Jorku, ostrzegając, że każdy demonstrant, który odmówi oddalenia się, zostanie aresztowany – poinformował dziennik „New York Times”.”Plac Wolności (park Zuccotti), będący od dwóch miesięcy siedzibą Occupy Wall Street i miejscem narodzin ruchu „99 procent”, który rozprzestrzenił się w całym kraju i na świecie, jest właśnie ewakuowany przez duże siły policji” – napisali manifestanci w komunikacie

  Polubienie

  • smerf 15 listopada 2011 o 1:34 pm

   Skoro kopał to ma uszkodzoną nogę a nie rękę i na dodatek złapał przeziębienie. Nauczka na przyszłość : nie kop pana bo się spocisz.

   Polubienie

  • zenobiusz 15 listopada 2011 o 11:38 pm

   „Pobitemu przez policjanta człowiekowi postawiono zarzuty”
   Pan Pietkun ,powieda na NE.No coraz ciekawiej to wygląda.
   Kto z kim miał ustawkę,zaczynam się zastanawiać. ???
   Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie skopania demonstranta przez policjanta podczas zajść w Święto Niepodległości. Apeluje ona do pokrzywdzonego, aby się zgłosił do prokuratury
   http://wiadomosci.wp.pl/title,Policjant-kopal-demonstranta-w-twarz-szukaja-pobitego,wid,13988629,wiadomosc.html

   Polubienie

  • zenobiusz 15 listopada 2011 o 11:47 pm

   „jest właśnie ewakuowany przez duże siły policji” – napisali manifestanci w komunikacie”
   Może już pora na nich.

   Polubienie

  • Ktoś 15 listopada 2011 o 11:53 pm

   Spokojnie, tylko trochę przyschnie i lewactwo zacznie tego policbandziora na bohatera narodowego kreować a same najwyższe czynniki dadzą szybki awans i dodatkowe wynagrodzenie za uszczerbek na zdrowiu przy zaprowadzaniu komsomolskiego raju.

   Polubienie

 5. hippo 15 listopada 2011 o 1:10 pm

  Czy ten LRAD nadal działa jakbym włożył zatyczki dokanałowe, takie jak np. dają w samolotach, albo jak się po prostu zatka uszy? Bo to byłaby wielka porażka gdyby wtedy LRAD nie działał..

  Polubienie

  • arcof 15 listopada 2011 o 3:41 pm

   w pojedynczych przypadkach moze minimalnie zlagodzic wplyw na bebenki uszne jednak tlum dlugo nie wytrzyma i sie rozpieszchnie. Jedynym sposobem jest szybkie zneutralizowanie LRADa. To oczywiscie wymaga organizacji manifestacji na innym poziomie.

   Polubienie

 6. Joanna 15 listopada 2011 o 1:38 pm

  Ten film można zatytuować „Opowieść o budowie państwa policyjnego”. Jak jest spokój, to należy go za wszelką cenę zniszczyć i pokazać kto tu rządzi. Mieli gotowy scenariusz rozwalenia manifestacji i -niech Bóg mi wybaczy- dobrze, że dostali po łbach od niemców.

  Polubienie

  • monitorpolski 15 listopada 2011 o 4:06 pm

   Tak, imperium Rotszyldów kreuje wojny po to by na nich zarobić. Tym razem jednak sprawa jest znacznie groźniejsza – te wojny są kreowane w celu wprowadzenia super-totalitaryzmu, gdzie będą mogli bezkarnie nas wymordować. Też o tym mówi Alex Jones, są na to dokumenty.

   Polubienie

  • vortex 15 listopada 2011 o 11:40 pm

   To tak jak w szpitalach psychiatrycznych dla mezczyzn w Afryce.Pierwszego dnia dostajesz oklep od sanitariuszy.Na drugi dzien idziesz do dyrekcji i pytasz „..panie dyrektorze wczoraj zostalem pobity a przeciez nic nie zrobilem…” na to dyrektor „.. no widzisz nic nie zrobiles to wyobraz sobie co moze sie stac jak cos zrobisz…” !

   Polubienie

   • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 7:29 pm

    dobry text…..hahahaha…no w pyte ! 🙂

    Polubienie

 7. pola 15 listopada 2011 o 2:27 pm

  Na ponad 250 tys. zł wstępnie oszacowano straty policji po zamieszkach podczas Święta Niepodległości – poinformowała we wtorek Komenda Stołeczna Policji. Z kolei TVN, któremu spalono m.in. wóz transmisyjny, stracił w piątek ok. 2 mln zł.
  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/566063,po_zamieszkach_w_czasie_swieta_niepodleglosci_straty_policji_ponad_250_tys_zl_tvn_ok_2_mln_zl.html

  Polubienie

  • Tomasz 15 listopada 2011 o 3:51 pm

   Szykuja cos gorszego i to nie bedzie tylko Polska! Badzcie czujni…

   http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-15724639

   Polubienie

   • Tomasz 15 listopada 2011 o 3:53 pm

    to na temat oolimpiady w Londynie

    Polubienie

    • Stirlitz 15 listopada 2011 o 5:29 pm

     nigdy nie pojadę na olimpiadę do Londynu , nierozsądne wydaje mi sie tez branie udziału w masówkach euro w Polsce za rok

     Polubienie

     • Tomasz 15 listopada 2011 o 8:07 pm

      Stirlitz i tu masz racje. to okres letni ,lepiej go spedzic z rodzina gdzies z daleka na lonie natury,z daleka od Tv i wiadomosci. Patrzac na te przygotowaniia brzydko to pachnie…

      Polubienie

      • Stirlitz 15 listopada 2011 o 8:42 pm

       Powiem więcej , bojkot tych imprez byłby wymownym bojkotem NWO

       Polubienie

       • vortex 16 listopada 2011 o 12:14 am

        Nie tylko imprezy powinnismy bojkotowac.Lecz wiele wiecej.Poczawszy od glupiej gazety w kiosku a konczywszy na euro 2012.
        Do Londynu zjedzie wywiad z calego swiata.FBI juz to zapowiedzialo.Gotowosc obrony rakietowej to nie nowosc na tego typu imprezach.Zionisci moga wzias kolejny odwet za tych 11 zabitych podczas Olympiady w Monachium 1972.
        http://en.wikipedia.org/wiki/Munich_massacre
        http://rehmat1.wordpress.com/2011/10/26/2012-london-olympics-and-mossad/


        A i jak ktos nie widzial to polecam „Black Sunday” z 1977
        http://www.imdb.com/title/tt0075765/

        Polubienie

   • Aśka 15 listopada 2011 o 8:40 pm

    tutaj też ciekawe info nt. imprezy w Londynie
    http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-15596209

    Polubienie

 8. zenobiusz 15 listopada 2011 o 2:28 pm

  Trwa dyskusja na stronie,
  Internetowe Forum Policyjne
  Bardzo ciekawa.
  http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=40207&postdays=0&postorder=asc&start=435&sid=b833d6242c610362a00c1b8684f0f1cd
  GAD napisał(a):
  Dlaczego oddziaływanie LRADA na tłum ma mieć taki sam efekt jak strzały z głdkiej lufy ?
  Nie efekt a skutek. A skutkiem tym może być panika tłumu który usiłuje uciec od źródła hałasu (powodującego ogromny ból) a nie ma za bardzo gdzie.

  @PabloM – przekonałeś mnie do jednego – że koleś trzymał gardę. To sprawia, że atak gazem był uzasadniony. Ale kopanie chwile później i w parterze – już nie. Kopanie leżącego ludziom będzie się kojarzyć z bandytyzmem – dlatego w prasie ów policjant okrzyknięty będzie (już jest?) bandytą. I nie bez racji – bo przesadził i to bardzo. Szkoda – bo tak naprawdę nie powinno go tam być. Zwłaszcza w tym super-nowoczesnym jaskrawym stroju ochronnym przeciw zamieszkom…

  @killercop – łobuz został ukarany – i słusznie. Ale na jego miejsce pojawi się 100 innych, którzy po oglądaniu tego filmu będą traktowali policjantów jak najgorszych wrogów…

  @tarcza – LRADA używano też na szczycie G8 w USA

  @GAD – spalenie samochodów TVNu – to spóźniona interwencja policji (wkroczyli kiedy samochody mocno oberwały, ale sytuacje opanowali ORGANIZATORZY), a potem jej wycofanie i brak reakcji na DRUGIE usiłowanie podpalenia- to kpiny, nie dowodzenie.

  Polubienie

  • zenobiusz 15 listopada 2011 o 2:31 pm

   Rzeczywiście mieliśmy dziś w Warszawie niezłą rozgrzewkę przed Euro… Powiem Wam, że po tym co dzisiaj zobaczyłem sam nie wiem czy wezmę udział w tej imprezie z napisem POLICJA na plecach. Podobne myśli ma już naprawdę wielu chłopaków. Bo czy warto? W imię czego? Niech Tusk sam sobie idzie i przyjmuje kamienie i petardy na głowę…
   http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=40207&postdays=0&postorder=asc&start=0

   Polubienie

   • ket 15 listopada 2011 o 6:31 pm

    cd.tok (policjant zabezpieczający Plac na Rozdrożu w dniu 11.11.11 napisał : forum
    http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=40207&postdays=0&postorder=asc&start=450
    ,,Witam. W tym dniu zabezpieczałem Plac na Rozdrożu jako załoga RD. Około godz. 13 przyjechał biały bus TVN- zatrzymał się obok mnie- dokładnie w tym miejscu w którym został że tak powiem spalony. Rozmawiałem z kierowcą tego busa- powiedziałem żeby poczekał na resztę ekipy max do 15.00 a jeżeli nie to dotąd aż my odjedziemy bo później naprawde będzie gorąco- nie posłuchał- efekt na załączonych filmach. Panowie, tak naprawdę dyskutujecie o dupie marynie- obok mnie przeszła grupa około 3 tyś osób- połowa w kominiarkach, wyszli na środek Al. Ujazdowskich- i co ja mały szary żuczek moge z tym zrobić?”
    i odp. innego forumowicza:
    ,,No właśnie tu mamy problem. Odnotowałeś grupę 3000 potencjalnych zadymiarzy w,kominiarce a na Placu Konstytucji zadymiarzy było dwustu. Zawrotna ilość 2800 zadymiarzy gdzieś się rozpłynęła. Sami się nakręciliście.
    Wg relacji dostępnych w pobliżu zadymy było nawet kilka tysięcy kibolii która nie dała się sprowokować.”
    No właśnie!!!
    ,,(…)W pobliżu zadymy było nawet kilka tysięcy kibolii, która nie dała się sprowokować.(…)”,a i tak całe szambo wylali właśnie na kibiców!!!
    I jeszcze jedna wypowiedź z w/w forum:
    ,,(..) Dalej podtrzymuję, że największą winowajczynią jest Hania, bo można się było spodziewać tego co się stanie, a zrobiono dokładnie wszystko, aby przebieg wydarzeń miał takie miejsce jakie właśnie miał…. (…)”

    Polubienie

   • alexirin 15 listopada 2011 o 6:38 pm

    Nie tylko lewactwo prało ludzi za posiadanie polskiej flagi:

    Polubienie

    • alexirin 15 listopada 2011 o 6:39 pm

     Polubienie

    • Aśka 15 listopada 2011 o 8:47 pm

     Czy my jesteśmy jeszcze w Polsce?!

     Polubienie

     • hjk 16 listopada 2011 o 1:40 am

      a pamietacie taki plakat antyunijny 2003 roku sprzed referendum o UE „Tu była Polska”?

      Polubienie

      • Aśka 16 listopada 2011 o 10:29 am

       Nie pamiętam tego plakatu, ale pamiętam doskonale, co sceptycy mówili o konsekwencjach wstąpienia i niestety wszystko to się sprawdza.

       Polubienie

  • monitorpolski 15 listopada 2011 o 4:09 pm

   Teraz już wiem na 100% to była psy-op – akcja nakierowana na wzbudzenie u ludzi nienawiści do policji. No i dzielny Nowy Ekran akurat był na miejscu!

   Polubienie

   • Stirlitz 15 listopada 2011 o 5:20 pm

    Jest teza , a dowód.

    Polubienie

    • zenobiusz 15 listopada 2011 o 6:14 pm

     Filmiki, a i działalność prowokacyjna, agentury,
     na forum policyjnym,i tu na Monitorze.

     Polubienie

     • Stirlitz 15 listopada 2011 o 6:37 pm

      Zdecydujcie się w końcu policja była prowokatorem , obrońca przypadkowych przechodniów, faszystami czy ofiara PSy-OP:)
      nie można w 4 różnych artykułach pisać rożnych rzeczy , co do całego Nowego Ekranu to nie chcę się wypowiadać bo nie jestem pewien , ale ten dziennikarz co był to dobrze że nagrywał – to jego cholerny obowiązek bo ma legitymacje dzinnikarza

      Polubienie

      • ket 15 listopada 2011 o 7:57 pm

       Komentarz ,który został zamieszczony na http://niezalezna.pl/18986-sledztwo-w-sprawie-policyjnego-sadysty

       ,,Nie skupiać się na tym jednym policjancie lecz nad GRUPĄ operacy

       Ten policyjny tuskowy tajniak-bandyta był członkiem DUŻEJ grupy lub kilku grup prowokacyjno-operacyjnych wyszkolonych, przygotowanych wg. jakiegoś programu oraz zainspirowanych przez jakiegoś DOWÓDCĘ przełożonego z KOMENDY POLICJI do takiego działania , przez jakąś specjalną WYZNACZONĄ komórkę-odział w policji na czyjeś ZAMÓWIENIE. To nie jest przecież sprawa przypadkowa !

       Tutaj nie wolno winić tylko tego jednego osobnika-policjanta, gdyż on był jedynie częścia składową jakieś tajnej DUŻEJ grupy operacyjnej PRZYGOTOWANEJ na czyjeś ZAMÓWIENIE ?

       Czyje ZAMÓWIENIE ?

       Ta grupa „policjantów” ubrana po cywilu miała pecha i została przypadkowo sfilmowana jak była ubrana w żółte policyjne kamizelki, następnie oni szli ulicą w tym czasie zdejmowali kamizelki chowając je do kieszeni, następnie już bez kamizelek zaczeli atakować bijąc w twarz, ale tylko osoby niosące polskie flagi białe-czerwone, następnie oni zmieszali się z tłumem i tam już w tłumie ludzi też atakowali osoby z flagami i wykrzykiwali „jebana policja” podsycając atmosferę NIENAWIŚĆI do policji tej umundurowanej, aby spowodować bijatykę z policją … itd.

       Za tą grupą operacyjną-policji lub przebierańców na policję podążał przypadkowy amator-filmowiec i to wszystko nakrecił kamerą filmową niezbyt dobrej jakości, ale to wystarczajacy DOWÓD ukazujący zorganizowaną PROWOKACJE obecnej bandycko-przestępczej władzy, która była w stanie nawet zorganizować ZAMACH STANU i do dzisiaj nie zostali z tego rozliczeni i to jest wymiarem PATOLOGI gorszej niż tej w PRL-u.

       Ci ludzie, którzy filmowali cały ten ciąg zdażeń wczoraj poszli złożyć oficjalne oskrżenie przeciw policji i z tego filmu wyciagneli „klatki filmowe” robiac z nich zdiecia na papierze jak zmieniały się zorganizowane ETAPY działania WSZYSTKICH jednocześnie członków tej przestepczej grupy, czyli jakiś DOWÓDCA POLICJI przeszkolił całą grupę lub WIELE takich grup operacyjnych i być może z zadaniem PALENIA SAMOCHODÓW kooperujac z TVN …. itd.

       Zobaczcie tutaj nakręcony film jak ci filmowcy są na policji i składają oficjalne zgłoszenie w tej sprawie:

       Wyszkoleni prowokatorzy. To policja biła 2/2 (14.11.11):

       Wyszkoleni prowokatorzy. To policja biła 1/2 (14.11.11):
       http://www.youtube.com/watch?v… „

       Polubienie

       • ket 15 listopada 2011 o 7:59 pm

        jeszcze raz linki do :
        Wyszkoleni prowokatorzy. To policja biła 2/2 (14.11.11):

        Wyszkoleni prowokatorzy. To policja biła 1/2 (14.11.11):

        Polubienie

        • ket 15 listopada 2011 o 8:03 pm

         Dla czego nie ukazują się linki!?(do trzech razy sztuka)
         Wyszkoleni prowokatorzy. To policja biła 1/2 (14.11.11):

         Wyszkoleni prowokatorzy. To policja biła 2/2 (14.11.11)

         Polubienie

       • Aśka 15 listopada 2011 o 8:59 pm

        Pod zamieszczonym przez Ket’a linkiem do niezależnej można przeczytać takie zdanie:
        – Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza i spowodowania przez niego obrażeń ciała przez demonstranta – powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Monika Lewandowska.
        ___
        Kto kogo uszkodził? Obrażenia ciała zostały dokonane przez policjanta, czy przez demonstranta?

        Polubienie

        • ket 15 listopada 2011 o 9:57 pm

         ,,Informuję i podaje do wiadomości fakty

         dot. policjanta w cywilu, który kopał w twarz nie demonstranta, a przechodnia na ul Poznańskiej w Warszawie. Przypominam, że na ul. Poznańskiej nie odbywała się żadna demonstracja.Policjant, najprawdopodobniej z komisariatu przy ul. Wilczej w Warszawie (rejon ul. Poznańskiej należy do komisariatu przy ul. Wilczej)gonił z innymi policjantami grupę chuliganów o charakterystycznych łysych głowach. A, że na drodze znajdował się przechodzien, który, sadząc po ubraniu i czapce nic nie miał wspólnego z łysymi uciekajacymi chuliganami, to policjant ułatwił sobie pracę i skopał w twarz jego, bo tak policjantowi wygodniej i bezpieczniej było. Przypominam, zdarzenie miało miejsce pod budynkiem Poznańska 6 albo 8 w Warszawie, na wprost Gastronomiaka.”
         http://niezalezna.pl/18986-sledztwo-w-sprawie-policyjnego-sadysty?page=1 – komentarz; Przyjaciel Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka (nv), wt., 15/11/2011 – 19:08

         Polubienie

 9. Extazed 15 listopada 2011 o 2:37 pm

  Wy tu gadu gadu kto zacz i kto winny. Kolejna potrawka do objadania się, podczas gdy nasz kochany rząd usilnie pracuje jak udupić bardziej nasze społeczeństwo.
  Cała ta akcja to jedna wielka prowokacja OBU stron. Taki był plan, a przy pomocy mediów zrobili z tego aragedon w stolicy. Czy nie zauważyliście, że właśnie o to chodzi, żebyśmy rozpamiętywali to co się stało 11.11? Czy ktoś pomyślał co oznacza ustawa o możliwym zakazie manifestacji gdy będzie przesłanka o zagrożeniu? Czy ktoś zastanawiał się nad czym nasz rząd teraz pracuje? Czy gdzieś wspomniano, że podatki znów pójdą w górę? Akcyzy pójdą w górę? Koszty życia każdego obywatela pójdą w górę? A pensja pozostaną takie same albo będą mniejsze. Co z emeryturami? Niedługo w ogóle ich nie będzie. Polski już dawno nie ma! Są tylko ludzie zwani Polakami, których usilnie próbuje się zesłać na margines by tam dogorywali. Jesteśmy regionem w uni jewropejskiej i tam leży właściwa władza nad naszym ‚krajem’.
  Te wszystkie sensacje mają przesłonić prawdę. Mają zająć nasze umysły byśmy czasem za daleko nie wybiegli w rozumowaniu i nie pokapowali się o co im chodzi. Stworzyli jakiś złudny konflikt między prawicą a lewicą żebyśmy mieli co oglądać. To jak z serialami. Sensacja goni secsacje, co chwila nowy epizod. Tylko jak ma się to konkretnie do tego w jakich warunkach żyjemy? POtrafi ktoś na to odpowiedzieć? Ma się nijak!
  Ale świadomość społeczna rośnie i oni o tym wiedzą. Kiedyś musi nastąpić przebudzenie. Kiedyś społeczeństwo obudzi się z matrixa, kiedyś … ale czy nie będzie za późno?
  Rządy na całym świecie bo nie można mówić tu tylko o Polsce, przygotowują specjalne ustawy do ograniczenia swobód obywatelskich, które wprowadzane są metodami małych kroczków, tak aby nikt nie protestował. O to w tym chodzi, Podczas gdy my rozprawiamy nad wydarzeniami podobnymi do 11.11.11 oni robią to co każą im odgórnie – ograniczają naszą wolność ; suwerenności krajów nie ma już od dawna ; służba zdrowia co raz gorsza ; wszystko schodzi na psy! A oni sobie jeszcze podwyżki dają …

  Polubienie

  • monitorpolski 15 listopada 2011 o 4:11 pm

   Dlatego do filmiku „Potęga Marszu Solidarności” wstawiłem oczka Illuminati. Co, myliłem się? Spójrzcie na czołówkę pochodu, kto cały czas wisi na telefonie? Dlaczego zasłania ręką komórkę?

   Polubienie

   • Extazed 15 listopada 2011 o 4:44 pm

    Nie myliłeś się. Ta prowokacja jest szyta grubymi nićmi! „Wielka manipulacja” rozpoczęła się w naszym kraju na dobre.

    Polubienie

   • O Rzesz 15 listopada 2011 o 6:02 pm

    A co dzieje się w Sejmie (chyba shame’ie)?. Zamiast się konsolidować „młode wilki” kąsają JK pomagając tęczowym.
    Wszystko jak w „Protokołach …”.
    Jedna wielka stajnia Augiasza. Przydał by się Herkules ale ciągle Goliat zamiata po swojemu.

    Polubienie

    • mironik 15 listopada 2011 o 7:26 pm

     sejm jest w całości wybrany po lini NWO, nie ma sięco tym zbytnio przejmować, jak powyżej pisze Extazed, tylko zawracanie głowy z tą ‚demokracją’ której nie ma

     Polubienie

     • O Rzesz 15 listopada 2011 o 11:55 pm

      To nie żadne zawracanie głowy skoro ci „wybrani po linii NWO” mają akceptować podsuwane im projekty ustaw które nas dotyczą. Jak dowalą nam podatek „katastrofalny” też tak będziesz gadał?.
      Przeciętny posiadacz kawalerki będzie musiał oddać państwowemu bandycie haracz w wysokości ok. 800 do 1500 zł (a może i więcej) rocznie tylko za to że coś ma i że żyje zamiast wydać to na rodzinę czy siebie.
      To ma być „zawracanie głowy z tą demokracją” ?.
      Co, mamy jak Amerykanie zacząć mieszkać w przyczepach kempingowych albo ryć jeszcze bardziej mordą w glinie by zarobić na tyle by starczyło od pierwszego do, chodziarz, dwudziestego piątego?!.
      Dorośnij mironik i zacznij myśleć!. Stań się Mironem.

      Polubienie

      • O Rzesz 15 listopada 2011 o 11:57 pm

       A jak zatwierdzą wiele innych antyludzkich i antypolskich ustaw jak np. o GMO to też to będziesz „zlewał”?.
       Powodzenia.

       Polubienie

       • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 7:42 pm

        Revolta albo Zbrojne Podziemie – nie widze innego wyjścia !

        Polubienie

 10. arcof 15 listopada 2011 o 2:53 pm

  antifa byla swietnie zorganizowana. tylko trzy autokary a zrobili tyle zamieszania. Na niektorych filmikach widac jak profesjonalnie sie przemieszczaja i dzialaja.

  Polubienie

  • monitorpolski 15 listopada 2011 o 4:11 pm

   Antifa to europejska AlKaida. Zaczipowane robocopy.

   Polubienie

   • vortex 16 listopada 2011 o 12:29 am

    Ja bym stawial ze ta ANTIFA to kryje sie tez za tymi sztandarami.
    Gang neonazistow nazywajacych sie National Socialist Underground mial powiazania z wywiadem niemieckim.Mordowali uchodzcow.
    http://www.resistradio.com/updates/neo-nazi-murder-gang-linked-to-german-intelligence

    Polubienie

 11. pola 15 listopada 2011 o 3:00 pm

  Dokładnie jak ostrzegaliśmy przez lata, ci sami finansowi terroryści odpowiedzialni za kryzys gospodarczy teraz wykorzystują go aby pozować na wybawicieli i nadzorować bankowy zamach stanu, w którym obecnie Goldman Sachs przejmuje Włochy i Europejski Bank Centralny.

  Celem zamachu jest wykorzystanie kryzysu zadłużenia euro jako narzędzia, dzięki któremu zostanie stworzone europejskie federalne superpaństwo, które przeniesie wszystkie pozostałe formy kontroli nad sprawami państw do Brukseli. Globaliści już rozpoczęli ten proces, wybierając
  dwie marionetkowe postacie, które mają zastąpić demokratycznie wybranych premierów w Grecji i we Włoszech.
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/bankowy_zamach_stanu,p598892401

  Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 15 listopada 2011 o 3:56 pm

   ok ok…. niby święta prawda, ale jednak określenie Berlusconiego jako „demokratycznie wybranego premiera” (i bez zadnego dodatkowego komentarza) – jest chyba zbyt daleko posunietą uprzejmością wobec signore Bunga-Bunga; co nie zmienia faktu, ze to prawda: wybrano go demokratycznie, podobnie jak niejakiego Adolfa H.

   Polubienie

  • Stirlitz 15 listopada 2011 o 5:58 pm

   niestety to prawda , nie mamy możliwości nic zrobić (Polacy) oprócz tego żeby nie zadłużać się i nie oglądać TVN, Polsat

   Polubienie

   • Bird2 15 listopada 2011 o 7:06 pm

    dodaj jeszcze TVP i piękny moment jak ich propaganda nastawiła się na promowanie RFID

    Polubienie

 12. deotibigratia 15 listopada 2011 o 3:08 pm

  tu jest w LRAD w działaniu, pewnie też można różną moc tego ustawiać

  myślę że zatyczki ala stoper względnie plastelina lub kulki z chleba (patenty z akademika)
  mogą obniżyć uciążliwość akustyczną o kilka decybeli

  Polubienie

 13. jakzawsze 15 listopada 2011 o 4:12 pm

  Terroryści uzywają broni dźwiekowej na ludnosci cywilnej

  Polubienie

  • Bird2 15 listopada 2011 o 4:47 pm

   Wybierasz władzę (bynajmniej w teorii) ale ona się liczy z tym że możesz się buntować więc inwestuje w Broń. Tak to działa.

   Jeżeli większość by w Polsce chciała odejścia PO,oni użyli by policji (czyt. milicji) bo durnie myślą że.. Eh szkoda gadać.

   Najlepiej działać ale nie bezpośrednio. Niech sie powybijają

   Polubienie

 14. Czytelnik 15 listopada 2011 o 4:30 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=6IqdcRcVdYI 2:17 – to chyba ta bron, o której piszesz 🙂

  Polubienie

  • O Rzesz 15 listopada 2011 o 5:57 pm

   Wozem transmisyjnym TVN 24 bujali min. zakapturzeni w białe kominiarki wśród których rozpoznano już lewackiego prowokatora!.
   Dobrze kojarzę czy mi się tylko zdaje?!.

   Polubienie

   • Druzyna AA 15 listopada 2011 o 8:28 pm

    Źle ci się zdaje. Ten „lewacki prowokator” to wierny kibic Legiuni. Już na forum kibolskim proszą, żeby go nie opluwać.

    Polubienie

    • peryskop 15 listopada 2011 o 9:01 pm

     @DrużynaAA – dobrze że zachowujecie czujność!

     Ale przecież nigdzie nie jest zapisane, że dobrze prowadzony „lewacki prowokator” nie ma być wiernym kibicem jakiejś drużyny. W ramach zadbania o przyjemne z „pożytecznym”.

     Polubienie

    • O Rzesz 15 listopada 2011 o 11:48 pm

     Na szczęście tysiące ludzi biorących udział w manifestacji nie poszły jego śladem a mimo to w mediach WCALE się o tym nie mówi.
     Udział obcych lewaków szczególnie niemieckich bagatelizuje się i usilnie marginalizuje.
     „Kto mieczem wojuje od miecza zginie”.
     Kimkolwiek ten facet jest za agresję powinien ponieść odpowiednie konsekwencje.

     Polubienie

 15. zenobiusz 15 listopada 2011 o 4:49 pm

  cytat z jednego z filmiku : „nagrane , będzie w internecie”…to mówi zamaskowany typ który miał w dupie Święto Narodowe , przyjechał do Warszawy tylko po to by się napierdalać. Gnoje wyrywali ławki , kostki brukowe , atakowali cywili i policjantów , byli agresywni – tego nie pokazują w internecie czy w mediach – pytają czy Policja postępowała słusznie używając środków przymusu.
  Jutro Policja będzie musiała się tłumaczyć z użycia gazu , gumy czy gładkiej lufy. Bo Ci co przyjechali się napierdalać będą wielce pokrzywdzeni.I powtarza się to za każdym razem , gnoje zaczynają rozróbę, demolują miasto – winna jest Policja. To następnym razem miejmy w dupie zabezpieczenia , niech rozniosą miasta, palą domy – po co mamy się angażować , skoro na końcu i tak to MY będziemy tymi złymi ?Jak bydło się naparza to jest ok , ale jak Policja użyje siły to od razu media i ci „przykładni” obywatele krzyczą „POLICJA BIJE”.
  Tak jak nie rozumiem podejścia „nie”rządu , naszej tzw. góry , tak nie rozumiem jak można być tak ślepym i pokazywać nas jako „bijącej władzy”

  (…)” a aniołkom ze śmiechu puszczą zwieracze i spadnie na nas gówniany deszcz”
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/15/16190/
  _________________

  11.11.11 oczami policji .Część pierwsza

  Polubienie

  • Stirlitz 15 listopada 2011 o 6:50 pm

   policja popełniła wielkie błędy : o godzinie 15 nie zatrzymano rzucających kamieniami i spychano dzieci , kobiety i starców z publicznego miejsca jakim jest plac Konstytucji .
   gnojów co rzucali to nie tyralierą się załatwia , ale właśnie tych 40 byczków wywiadowców z Wilczej , Mokotowa, Woli mogło się wykazać na placu Konstytucji o godzinie 15:10 w 60 sekund powalając 10 gnojków , i było by po wszystkim . Marsz Niepodległości ruszył by normalnie swoją trasą.
   Powalić kulturalnie bez bicia, tylko stosując chwyty samoobrony i judo – te z treningów.
   To się dało zrobić Zeno dobrze o tym wiesz jako były funkcjonariusz .Ja tez o tym wiem.

   Polubienie

   • zenobiusz 15 listopada 2011 o 8:35 pm

    Stirlitz@
    Nie jestem byłym funkcjonariuszem,to po pierwsze,
    reszta,oczywista,dla tego policjanci na swoim forum piszą co piszą,
    a agentura próbuje zaciemnić i ośmieszyć ich wnioski.
    Zachęcam raz jeszcze do lektury ich forum.

    Polubienie

    • Stirlitz 15 listopada 2011 o 9:37 pm

     Z tym funkcjonariuszem to było „nadużycie”:) ale jeśli możesz to zapoznaj się z całymi zeznaniami jakie tu są pod tym linkiem w jpg-ach http://tylkownowymekranie.nowyekran.pl/post/37702,jak-zbierano-haki-tajne-protokoly-z-zeznan-marka-welny-i-wojciecha-miloszewskiego
     to już ostatni mój wpis na tym blogu pod nickiem Stirlitz z tego IP , niestety dla własnego bezpieczeństwa muszę zawiesić wypowiedzi do okolicy połowy grudnia , jednakże już nie pod tym nickiem . do panów oficerów z działu analiz , czytajcie i nie wyciągajcie pochopnych wniosków
     jakisbuk – kto zaczyna prace o 6 tej, potem pije kawę 🙂
     drużynaAA – nie ma sensu , zacznij bardziej inteligentnie manipulować:)

     Polubienie

     • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 8:07 pm

      SALUTE YOU Stirlitz ! Powodzenia i tralala ! NIe bój żaby ! Duchy przodków będą z tobą ! Tylko wymyśl jakiś wystrzałowy nick ! SEE YOU NARA !

      Polubienie

     • jakisbuk 16 listopada 2011 o 8:18 pm

      Stirlitz – ja prace zaczynam tak po 10 rano bo lubie pospać 🙂 i nie muszę sie tłumaczyc nikomu bo sam jestem swoim szfem 🙂

      Polubienie

 16. ALFA 15 listopada 2011 o 5:03 pm

  Wstyd i hańba! – brak szacunku dla symboli narodowych

  Polubienie

 17. jakzawsze 15 listopada 2011 o 6:10 pm

  Wiele faktów wskazuje na to, że patriotyczne przedsięwzięcie o nazwie „Marsz Niepodległości” zostało cynicznie wykorzystane przez układ rządzący Polską do rozpoczęcia walki z rosnącą falą społecznego niezadowolenia. To, co wydarzyło się wczoraj na ulicach Warszawy, nosi cechy starannie przygotowanej prowokacji i tworzy logiczny ciąg wydarzeń o charakterze przyczynowo-skutkowym. rodzeni niewolnicy i szabas goje dławią dążenia niepodległościowe, pod mantrą tolerancji, multi-kulti, postępu itp. rodem z judeocentryzmu. Wykorzystani w kampanii medialnego stereotypowania patriotów, o czym pisze Krzysztof Zagozda powyżej. Do znudzenia odtwarzano ujęcia zawierające akty przemocy i jednoznacznie utożsamiano je z istotą Marszu Niepodległości.
  . Po raz kolejny służby miejskie i policyjne – łamiąc przy tym prawo – zmusiły organizatorów legalnego Marszu Niepodległości do zmiany jego trasy, doprowadzając do powstania chaosu i wybuchu niezadowolenia wśród jego uczestników.

  Polubienie

 18. jakzawsze 15 listopada 2011 o 6:32 pm

  Korwin jedzie tekstami na zakłamany oligarchiczny system marionetek satanistów

  Polubienie

 19. Stirlitz 15 listopada 2011 o 6:43 pm

  10 minut temu przyszło do mnie 3 gości około 1,90 wzrostu wyglądających na nieumundurowanych funkcjonariuszy policji, bili w drzwi wejściowe, ja pytam w jakiej sprawie?

  – do gazu
  – ale ja nie mam gazu
  – proszę otwierać
  – ja nie mam gazu , żadnej instalacji gazowej
  już miałem wykonać operację „E”
  ale pojawiła się siostra pod domem i stwierdziła że panowie są do zrobienia projektu instalacji
  uwierzcie 1 łysy w skórze , 2 byczków i jeden z aktówką …

  Polubienie

  • Bird2 15 listopada 2011 o 6:48 pm

   A skąd jesteś?

   Polubienie

   • Bird2 15 listopada 2011 o 6:49 pm

    a owa operacja e to ewakuacja?

    Polubienie

    • Stirlitz 15 listopada 2011 o 6:53 pm

     dokładnie , ja nie wiem jak to możliwe ale oni byli z firmy instalacyjnej , a wyglądali gorzej niż policjanci raczej agenci ABW skłonni podstępem wejść , powalić skuć i wywieźć za miasto do lasu na przesłuchanie:)

     Polubienie

     • jakisbuk 15 listopada 2011 o 6:58 pm

      Stirlitz – chyba ogladasz za dużo kryminałów 🙂

      Polubienie

      • Stirlitz 15 listopada 2011 o 7:17 pm

       tak to wszystko znam na szczęście z filmów a nie z życia

       Polubienie

       • Bird2 15 listopada 2011 o 7:53 pm

        już sobie wyobraziłem jak byś uciekał przez okno przed gościami z gazowni

        Polubienie

        • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 8:20 pm

         Dawno dawno temu, a prawie to jak wczoraj, pracowałem dla gazowni szczecińskiej. Chadzałem po chatach na łosiedlu Pomorzany i wymieniałem dysze w kuchenkach i junkersach po wymianie gazu na tzw – lepszy. Wielokrotnie jak pukałem w drzwi to sie ludziska pytali :
         – Kto tam ?
         – Gazowania……hahaha…….no ale nie wyglądałem na łysego ABeeSa, byłem w dzinach i z czapką na głowie daszkiem do tyłu. Jedna babcia wzięła mnie za szataniste i nie chciała otworzyć….hahaha, prawie jak „Stirlitz”……. a ja z kumplem mieliśmy z niej polewke i wtedy powstał kawał, cytuje :
         – Puk puk……..- pukanie do drzwi.
         – Kto tam ?!
         – Szatanista !
         – Niewierze !
         – No jak Boga kocham !!!

         Polubienie

     • Druzyna AA 15 listopada 2011 o 8:31 pm

      Rozumiem, że oceniasz ludzi po wyglądzie? Koleś jest łysy albo barczysty – więc nie może być z firmy od instalacji gazowych. Gratuluję światopoglądu. Współczuję zrytego beretu.

      Polubienie

      • Bird2 15 listopada 2011 o 8:41 pm

       w zasadzie Sti ma racje.. To ty jesteś w błędzie. Jeżeli wszystkie (bądź większość) kultury które słyną z przemocy od neonazistów po komunistów bądź zwykłych opryszków czy mafiozów kreują się na łysych miśków w skórach to facet miał racje obawiając się ich.

       Ciekawe co ty byś zrobił gdyby przed twoimi drzwiami stanął łysy gość w skórze, waga 100-120kg i tekstem

       – otwierać.. Do gazu

       – – –
       Pierwsze co mi by do głowy przyszło to.
       – cholera mam iść do gazu?..

       temat zamknięty :>

       Polubienie

     • O Rzesz 16 listopada 2011 o 12:00 am

      Ostrożności nigdy nie za wiele ale nadsprawna wyobraźnia jest równie niebezpieczna co brak wyobraźni!. 🙂

      Polubienie

 20. jakzawsze 15 listopada 2011 o 7:08 pm

  Wallerstein stwierdza, że aktualnie żyjemy w schyłkowej fazie kapitalizmu. System ten chyli się ku upadkowi, a to jak będzie wyglądał kolejny cykl rozwoju ludzkości, zależy od wydarzeń w jego obecnej fazie.

  Polubienie

  • waryjat 15 listopada 2011 o 8:02 pm

   Kapitalizm to dotacje UE, programy pomocowe, przelewanie pieniędzy by uratować jakiś bank, zabieranie wszystkim przejadanie części przez urzędnicze stwory i rozdawanie nielicznym? Ktoś tu chce zrobić kogoś w balona? W Europie panuje nie narodowy, a międzynarodowy socjalizm.

   Polubienie

 21. FAKIR 15 listopada 2011 o 7:11 pm

  Dokładnie o to chodziło
  Pisałem o NE już wielokrotnie
  Celowo prowokowano zamieszki i upiekli kilka pieczeni na jednym ogniu
  Skutek?
  1. Ośmieszenie narodowców
  2. Ośmieszenie Polskiej Policji
  3. Wzniecenie nienawiści do własnej Policji (stąd będzie pomysł aby następne demonstracje ochraniały wielonarodowe zespoły)
  4. Ośmieszenie Chrześcijan
  5. Wprowadzenie kolejnych restrykcyjnych totalitarnych ustaw,.

  No niech ktoś poda jeden pozytyw marszu niepodległości dla patriotów.
  Że jest nas wielu to jasne, ale ilu jest myślących????

  Od początku wszystko wydawało mi się bardzo podejrzane. Te ładne projekty graficzne (coś mi przypominały,.chyba znam je z Tajlandii), nachalne reklamy. Celowe zagrania gronkowca, zaproszenie Niemców… itd itd
  Przyśpiewki „Raz sierpem raz młotem”…Gdy oglądam różne filmiki widzę te same ryje, które intonują pierwsze okrzyki, a potem rozjuszony bezmyślny tłum powtarza, a nawet Korwin Mikke.

  Nie dziwię się, że Antymaterialny nie chce pisać na NE, bo to jakiś smród jest zdaje mi się.

  Polubienie

  • Stirlitz 15 listopada 2011 o 7:15 pm

   to ewidentna prowokacja i jakiś oficer policji powinien za to odpowiedzieć stanowiskiem
   http://niezalezna.pl/18991-posel-pis-w-obronie-tworcy-hymnu-%E2%80%9Esolidarnosci%E2%80%9D

   Polubienie

  • FAKIR 15 listopada 2011 o 7:17 pm

   William Cooper wielokrotnie powtarzał: „Przegrywacie tą walkę. Przegrywacie tą walkę”
   Dlatego, że większość narodowców kieruje się psychologią roju, a nie rozumem i zdrowym rozsądkiem.
   Wystarczy garstka prowokatorów, kilkunastu agentów, kilku przekupionych dziennikarzy, żeby wyprowadzić w pole 20 tys. Polaków.
   Ludzie przestają racjonalnie myśleć.
   Jezus Chrystus mówił: „Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie jak węże”
   Tymczasem większość zachowuje się dosłownie jak osły.
   Cóż może zdziałać stado osłów otoczone sprytnymi wilkami??? NIC!! Z góry jest skazane na pożarcie.

   Polubienie

   • Stirlitz 15 listopada 2011 o 7:20 pm

    I Monitor był i dr Sendecki był , a Ty ciągle swoje . Marsz był marszem a robota kiboli i zwykłych zadymiarzy co innego .nie piernicz że te zjawiska to rzadkość , a na meczach przez 15 lat to co się działo ????? nawalanki
    a co byłoby gdyby kiboli nie było ???
    5 000 policjantów prewencji ( dawne ZOMO ) na bruku

    Polubienie

    • FAKIR 15 listopada 2011 o 7:32 pm

     Sendecki,. Sendecki
     Manewry z krzyżami
     Chrystus Król, Chrystus Król,,,,,a młodzież zamiast zwracać się do Boga to ma coraz większą polewkę, bo czuje coraz większy strach przed tego typu zachowaniami.
     One są odpowiednio opisywane w mediach i nikt temu na razie nie jest w stanie zaradzić.
     Taki jest skutek podobnych akcji i nikt rozsądny temu nie zaprzeczy.
     Rozmawiałem wielokrotnie z moim bratem na temat ich misji na przystanku Woodstock, MayDay itd itd,…ilu małolatów nawrócili.
     Dlatego zdaję sobie dobrze sprawę co jest potrzebne światu i Polsce.

     Tutaj antymaterialny dobrze wyliczył
     Moje skromne zalecenia na nadchodzące lata:

     -Miłość

     -Modlitwa

     -Rozwaga

     -Spokój

     -Opanowanie

     -Powstrzymanie się od wszelkiej nienawiści i chęci zemsty.

     Polubienie

   • FAKIR 15 listopada 2011 o 7:24 pm

    Dlatego ja nie chodzę i nie będę uczęszczał w ŻADNYCH demonstracjach.
    Demonstracje są celowo prowokowane.
    Podobnie było za Solidarności, podobnie w Egipcie, podobnie w Tunezji, można wyliczać bez końca.
    Niech ktoś poda 1 przykład gdzie cokolwiek wywalczono demonstracjami.
    Zawsze jest tak, że podstawia się agenturę i ona kieruje rozjuszonym stadem osłów.
    Wskutek tego średnio po 20 latach stado osłów znowu musi ponowić ryczenie.,
    Osły nie wiedzą nawet w którym momencie zaczynają iść w przeciwną stronę niż wtedy gdy ruszali w drogę.
    Stąd głównie ten nagły wysyp „krzyżowców”, „zakonów”, oszołomów, fanatyków.
    Prawie wszystko produkują służby specjalne, aby ośmieszyć, podzielić i na tym kompoście znowu urządzić ogródek wedle swoich potrzeb.

    Polubienie

    • FAKIR 15 listopada 2011 o 7:38 pm

     Czyli być jak wąż oznacza spryt, zdrowy rozsądek, a on powinien podpowiadać, że jeśli celowo ktoś ustawia zadymę, należy szukać innych sprytnych rozwiązań, gdyż skutki mogą być gorsze dla społeczeństwa niż przed demonstracjami.
     Co się niestety stało i nie było jakieś trudne do przewidzenia.
     W ogóle większość zachowań strategów NWO jest coraz bardziej przewidywalna.
     Tylko kto słucha rozsądnych, jeśli wszystko zagłusza wielkie brzęczenie roju???

     Polubienie

     • Rodriguez7 15 listopada 2011 o 7:42 pm

      A dziwisz się? Ja widzę, że ludzie zamiast chleba, powoli zaczynają się domagać w krwi. To będzie straszne…

      Polubienie

      • FAKIR 15 listopada 2011 o 7:46 pm

       Masz rację i o to chodzi NWO!

       Kto jeszcze może zaprzeczyć temu, że ten plan jest realizowany????

       Albert Pike 15 sierp­nia 1871 r

       o czasach III wojny światowej…

       Powinniśmy spuścić ze smyczy nihilistów i ateistów i wywołać potężny kata­klizm spo­łeczny, który w całej swojej grozie pokaże ja­sno narodom skutki ab­solutnego ateizmu, po­cho­dzenie barba­rzyństwa i naj­krwawszych za­mieszek. Wtedy wszędzie obywatele zobo­wią­zani do sa­moobrony przed światową mniej­szo­ścią rewo­lucyjną wytępią tych niszczycieli cy­wilizacji, a rozczarowany chrześcijaństwem ogół ludzi, którego de­istyczna dusza pozosta­nie od tej chwili bez bu­soli (bez kierownictwa), tłum pra­gnący ideału, ale nie wiedzący, gdzie kiero­wać swe uwielbie­nie, otrzyma prawdziwe światło przez po­wszechne ogłoszenie czystej dok­tryny Lucy­fera, wyprowadzonej ostatecznie na widok pu­bliczny, ogłoszenie, które będzie wy­nikiem po­wszechnego ruchu reakcyjnego, bę­dącego na­stępstwem zniszczenia chrześci­jaństwa i ate­izmu, pokonanych i wykorzenio­nych w tym samym czasie.”

       Polubienie

       • FAKIR 15 listopada 2011 o 7:50 pm

        Spuszczają ze smyczy również fanatyków, którzy jak twierdzi antymaterialny są tzw śpiochami, szkolonymi przez wiele lat do swoich misji.
        Niektórzy z nich głównie w USA są pod kontrolą umysłu.
        Nie wiem czy to prawda z tą kontrolą umysłu, ale jak widzę przykładowo Szczukę w TV to wierzę w podobne przypadki w Polsce.
        Hitler też był podejrzanym typem jeśli chodzi o psychę.
        a jak się zachowuje czasami Obama??? Nie widzicie podobieństw???
        Indoktrynacja do kwadratu. Ci ludzie nie mają mózgu. Mają tam chyba jakieś procesory.

        Polubienie

        • FAKIR 15 listopada 2011 o 7:53 pm

         Wejdźcie na jakikolwiek portal typu onet, wp itd…
         tam codziennie leje się krew, albo sperma. Przewodni temat to agresja.

         Ludziom się robi zupełną sieczkę z mózgu.

         ZŁO

         Polubienie

        • jakisbuk 15 listopada 2011 o 8:10 pm

         Fakir – a gdzie ty to widzisz ? „po­wszechne ogłoszenie czystej dok­tryny Lucy­fera, wyprowadzonej ostatecznie na widok pu­bliczny, ogłoszenie, które będzie wy­nikiem po­wszechnego ruchu reakcyjnego, bę­dącego na­stępstwem zniszczenia chrześci­jaństwa i ate­izmu, pokonanych i wykorzenio­nych w tym samym czasie”
         bo ani nikt nie zlikwidował chrześcijaństwa ani ateistów – jedni i drudzy mają sie raczej dobrze 🙂 o czym ten Pike pieprzy „skutki absolutnego ateizmu” ? za ile lat bedzie to mozliwe ? za 100 ? 200 ? jest 3 możliwość – lądowanie obcych którzy nas stworzyli – wyświetlają nam prawdziwą historie ludzkości i padają wszystkie religie bo sie okazuje że ludzie wierzyli w wymyślone bajki – lub – przybywa ktoś z przyszłości w maszynie czasu i robi to samo – ale to tylko mozliwość 🙂 religie nie upadną nigdy, ponieważ zawsze znajdą sie osły o których piszesz, osły które chcą w coś wierzyć i zawsze sie znajdą ludzie którzy im to zapewnią 🙂 starzy bogowie poumierają (Zeus,ra, itp) to sie znajdzie nowych adonajów 🙂

         tak bylo jest i bedzie – amen 🙂

         Polubienie

        • FAKIR 15 listopada 2011 o 8:30 pm

         Osłem jest ten kto nie wierzy w Boga
         Proszę więc nie mieszać i nie wkładać słów których nie wypowiedziałem.
         ZSRR miało istnieć wiecznie, podobnie jak UE.
         Sądzę, że plan zostanie zrealizowany przez najbliższe 10 lat.
         Czekam na jeszcze jeden znak, bo kilka innych o których mówił antymaterialny mojemu bratu już nastąpiło.
         Jeśli poprzednie sprawdziły się w 100% to sądzą, że kolejne również się sprawdzą z dokładnością średnio do 2lat.
         Druga połowa 2012 będzie przełomowa. Chociaż już w pierwszej się zacznie.
         Uważajcie na Berlin

         Polubienie

       • FAKIR 15 listopada 2011 o 7:57 pm

        Dlatego Polakom potrzebne jest TO

        a nie manewry z krzyżami.

        Polubienie

        • Rodriguez7 15 listopada 2011 o 8:12 pm

         Amen

         Polubienie

        • jakisbuk 15 listopada 2011 o 8:14 pm

         Fakir TO jest w Polsce od ponad 1000 lat – jakie efekty ?

         Polubienie

        • FAKIR 15 listopada 2011 o 8:34 pm

         Takie, że Polska przez te 1000 lat istnieje, mimo największych prześladowań na świecie, a przykładowo inne narody odstępując od tych wytycznych nie przetrwali nawet kilkuset.

         Polubienie

        • jakisbuk 15 listopada 2011 o 8:55 pm

         Fakir – masz racje ciekawe co na to majowie i indianie itp – których TO wykasowało prawie do zera – jak myślisz są przez TO szcześliwi ? nie sadzisz że ludzi powinni robić i wierzyć w to na co mają ochotę, a nie to co ty chcesz im narzucić ? uważasz sie za boga ? chcesz kogoś
         uszczęśliwić na siłę ?
         TO – przyszło do nas z czech a dziś 70 % czechów to ateiści – a jak im sie żyje bez TEGO – polecam artykuł

         http://personal.ikari.pl/files/20061113201443/

         Polubienie

        • navajo88 15 listopada 2011 o 9:10 pm

         Fakir uważaj co piszesz ,czy ja nie wierząc w boga to co jestem głąbem !!!!!!! , bo jak dla mnie to są na razie bajki a jeżeli udowodnisz mi że bóg istnieje i przedstawisz niepodważalne dowody to oki ,ale póki nie masz na to dowodu to powstrzymaj się od takich osądów oki !!!! panie Fakir !!!!!!!!!!!!
         J.M.H
         PS; ja mam prawo wierzyć w to co chcę !!!! i nik i nic mi nie beńdzie narzucał swej wiary !!!!!!!

         Polubienie

        • FAKIR 15 listopada 2011 o 10:03 pm

         Otóż było z Majami zupełnie odwrotnie.
         Oni mieli TO, ale zapomnieli jak żyć, a w związku z tym, że zapomnieli jak żyć otrzymali cios od TEGO co pasie pogany rózgą żelazną.
         http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/28097,wielkie-oczyszczenie

         Z kim Ty chcesz polemizować?
         Najpierw wybierz się do rdzennych Majów albo resztek Quinametin w Veracruz i potem polemizuj.
         Nie łykaj TVN owych pierdół.

         Polubienie

        • choice 16 listopada 2011 o 1:07 pm

         list do rzymian 1:20-22
         Bo niewidzialna jego istota, to jest wiekuista jego moc i bóstwo, mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem, tak iż nic nie ma na swoją obronę, dlatego że poznawszy Boga, nie uwielbili go jako Boga i nie złożyli mu dziękczynienia, lecz znikczemnieli w myślach swoich, a ich nie rozumne serce pogrążyło się w ciemności, mienili się mądrymi a stali się głupi.

         Ps navajo88 masz prawo wierzyć to co chcesz!!
         odpowiem ci na pytanie co do Boga zbyt święty jest żebyśmy go zobaczyli..a jak go nie widzimy to nie znaczy że go nie ma….namacalny dowód ja ty wszyscy ludzie oraz wszystko to co nasz otacza przyroda zwierzęta… Nie ma nic piękniejszego od tego co to stworzył Bóg żadne auta, komputerowy, gadżety ciuchy, domy i inne rzeczy materialne nie wzbudzą takiego podziwu zachwytu jaki dostajemy będąc w górach nad morzem spoglądając w gwiazdy patrząc na zachód czy wschód słońca itd.. on to wszystko stworzył dla nas żebyśmy byli pełni podziwu patrząc na to wszystko jak nasz stwórca jest potężny a jego wiedza nie ograniczona. chyba że wierzysz w teorię wielkiego bum a twoi krewni to w kolejności małpy ryby pierwiastek i płynna skała bo to jest też wiara ale taka poplątanie z przeplataniem.. jest jeszcze wiara w inne bóstwa takiego typu jak: kosmici przybyli i nas stworzyli niczym się nie różni od innych wierzeń typowa wiara new age odbiegająca od Boga, zabierająca mu chwałę, ale zaznaczam że nadal występują tutaj wielcy architekci którzy tworzyli nas więc kto ich stworzył? Jeszcze jakaś siła wyższa czy droga ewolucji? jakieś dowody?
         Największy dowód na istnienie Boga to wszech obecny szatan, jego nie jest ciężko nie zobaczyć, wystarczy trochę zająć się tematem, a czcili i czczą go większość możnowładcy tego świata on nienawidzi to co pochodzi od Boga a najbardziej nas stąd te wojny nienawiść..
         Wytłumacz mi bo pewnie odpowiesz (bo co niektórym trolom zadawałem pytania ale bez odezwy) Dlaczego istnieją kkk(ku klux klan) skull and bones i inne tego typu pierdoły jak latanie nago do sowy, składanie ofiar z dzieci picie krwi, stopnie wtajemniczenia itd… dlaczego występuje taka promocja tego ścierwa?? dlaczego większość sławnych osób mówi że sprzedało duszę?? komu? kogo tak na nowo pokochali i kto im obiecał te błyskotki? jak nie ma nic to po co odpierdalać takie szopki i co my tu robimy łapmy za kosę spluwę wzbogaćmy się!
         Ja mówię otwarcie istnieje Bóg i szatan wystarczy poprosić Ojca o drogę i otworzyć przed nim serce i duszę on wskażę drogę i zasypie dowodami że istnieje i grzechy też nam przebaczy bo on nas bardziej kocha w końcu jest naszym Ojcem..
         Pozdrawiam.

         Polubienie

       • jakisbuk 15 listopada 2011 o 9:07 pm

        FAKIR 15 Listopad 2011 o 8:30 pm

        „Osłem jest ten kto nie wierzy w Boga ”
        – na ziemi jest 7 mld ludzi, w twojego boga wierzy tylko miliard – wiec reszta to osły ? 🙂

        i druga moja uwaga – skoro wierzysz że bóg jest – ty czym ty sie człowieku tak przejmujesz i stresujesz ? – gdzie tu logika ?

        Polubienie

        • zenobiusz 15 listopada 2011 o 9:51 pm

         Nie karmić trolla.

         Polubienie

        • FAKIR 15 listopada 2011 o 9:52 pm

         Najlepszy na świecie naukowiec z dziedziny prawdopodobieństwa zbadał Biblię oraz różne księgi i kroniki historyczne wraz z czterema niezależnymi historykami.
         Zamiarem było obalenie słów zawartych w Biblii, a wyszło tak, że obliczono iż aby to zrobić należy wziąć do ręki ziarenko piasku, wsiąść do samolotu lecącego z Londynu do NY. W połowie drogi wyrzucić ten kamień w ocean. Następnie wypłynąć z NY łodzią i szukać tego ziarenka. Jeśli znajdziesz ziarenko które wyrzuciłeś, wtedy znaczy że Biblia i życie Chrystusa to kłamstwo. Opis ten zrobili potem dla laików, którym trudno wyobrazić sobie ilość zer po przecinku.
         Taki jest po prostu rachunek prawdopodobieństwa.

         Polubienie

        • FAKIR 15 listopada 2011 o 9:57 pm

         Przepraszam za to, ale często się wspieram słowami antymaterialnego:

         „Nie można udowodnić ślepemu od urodzenia, że istnieją kolory, ani opisać jak wyglądają.
         Najpierw trzeba przywrócić ślepemu wzrok i dbać aby nie chodził w ciemności”

         Polubienie

        • pola 15 listopada 2011 o 10:15 pm

         navajo88 wiara jest darem nie każdy dostapił takiej łaski.Miłosci też nie widzisz a wiesz że jest takie uczucie,tak samo jak nienawiść.Pewnie Bóg do ciebie przemawia tylko ty nie słyszysz.otwórz serce i umysł.poproś ducha świętego o ten dar,zobaczysz ,działa.

         Polubienie

        • pola 15 listopada 2011 o 10:18 pm

         navajo88 widzisz diabeł zamieszał ogonem,Ducha Świętego piszemy z dużej litery.

         Polubienie

        • jakisbuk 15 listopada 2011 o 10:28 pm

         fakir – dla natymaterialnego i ciebie wyrznięcie w pień prawie całej cywilizacji nazywa sie „wielkie- oczyszczenie” no gratuluje mądrości – to jest właśnie to – dać wam władzę i możliwości – to byscie wmordowali te pozostale 6 miliardow ludzi bez murgniecia okiem – na szczescie dzis już takich mozliwości nie macie jak w średniowieczu – i dzieki bogu 🙂

         chcesz sobie klepać paciorki to sobie klep, chcesz wierzyć w koscielne bajki to sobie wierz – ale nie narzucaj tego innym – jak ktoś szuka boga to go znajdzie – ale nie koniecznie to musi być twój – bo wybór jest dość duży 🙂

         Polubienie

        • FAKIR 15 listopada 2011 o 10:48 pm

         Tak
         Wyrżnięcie w pień nastąpiło w odpowiednim momencie.
         Gdyż inaczej Toltekowie wyrżnęli by wszystko co zostało normalnego na Jukatanie i potem zawładnęli terenami na północ.
         Wyżynanie w pień odbywa się cyklicznie od tysięcy lat i opisywane jest podobnie we wszystkich znanych mi religiach i mniejszych wierzeniach.
         Celtów też wyrżnięto a wcześniej Fomorian.
         Wyrżnięta zostanie również nadchodząca cywilizacja śmierci.
         Jest to odwieczny plan Boży.
         Jezus nie potrzebuje tchórzy. Potrzebuje ludzi, którzy są zdolni opowiedzieć się za normalnością i prawdą.
         W związku z tym cyklicznie organizowane są klasówki, a kulminacją będzie egzamin dojrzałości dla ludzkości.
         Jeśli ktoś zda tą maturę wtedy otrzyma nagrodę, a jeśli obleje wtedy idzie na zatracenie.
         Plan tak prosty jak sztuczka z oprocentowaniem, że umysł ludzki go odrzuca.

         Polubienie

        • zenobiusz 15 listopada 2011 o 11:16 pm

         Nie karmić trolla,toż on ma wiedzę o Mayach nawet nie z podstawówki,specjalnie odwraca uwagę od tematu.

         Polubienie

     • zenobiusz 15 listopada 2011 o 8:46 pm

      Masz generalnie rację,z wyjątkiem tego,że ten, Marsz był potrzebny.
      Był papierkiem lakmusowym,i zarazem egzaminem dla ludzi, którzy nie dali się sprowokować.Teraz trzeba myśleć ,i analizować.Robią to policjanci,wiedzą ze pierwsi pójdą pod kule i maczety,jeśli dalej ktoś będzie pisał scenariusz,a oni będą wykonywać polecenia,”dziwnych” przełożonych.Czytajcie ich forum.
      Od teraz należy traktować jako prowokatorów,wszystkich organizujących ,
      spędy masowe,pod szczytnymi hasłami.

      Polubienie

    • Stirlitz 15 listopada 2011 o 8:23 pm

     ja też nie chodzę , wystarczy że głosowałem na PiS , a za 4 lata na Korwina zamierzam

     Polubienie

   • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 8:32 pm

    Jest taki stary fajny tekścik, cytuje : lepszy lew na czele stada baranów niż baran na czele stada lwów…..hahahaha – nie brakuje nam kreatorów, przywódców. Brakuje nam tych właściwych. Zacz każdy z nich gdyby chciał, obawę posiada, że fałszywym prorokiem nazwany będzie. Dlatego tak ich niewielu.

    Polubienie

  • Druzyna AA 15 listopada 2011 o 8:32 pm

   „zaproszenie Niemców… ”

   O, a ja bym tu poprosił jakiś konkret. Najlepiej link do OBIEKTYWNEJ informacji o tym, KTO i KIEDY zaprosił Niemców. Bo z tego, co wiem, NIKT ich nie zapraszał. Przyjechali tak samo, jak nasi jeżdżą do Drezna, nieproszeni.

   Polubienie

   • zenobiusz 15 listopada 2011 o 9:07 pm


    Kto to kręcił.a zresztą rżniesz głupa aż miło.

    Polubienie

    • zenobiusz 15 listopada 2011 o 9:08 pm

     Poczytaj sobie ,bo chyba nie miałeś czasu 11.11.11 udając faszystę w białej kominiarce.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/11/niemieccy-anarchisci-przyjechali-dzis-przed-poludniem-do-warszawy-dwoma-autokarami-grupa-ok-100-osob-byla-zamaskowana-i-wyposazona-w-kije-bejsbolowe-autokary-zaparkowaly-w-okolicy-ul-tamka-skad-an/

     Polubienie

     • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 8:35 pm

      Zeno !!! Nic nie da tłumaczenie i targanie z uszy ! Drużyna AA jest na wiecznym rauszu, nie dopuszczając do kaca ! to tlumaczy ich (jego) stan emocjonalny. Zabrakło mu (Im) flaszki….hahahaha !

      Polubienie

      • zenobiusz 16 listopada 2011 o 8:41 pm

       kosiardeyablos @
       Gdybyś miał rację,ale obawiam się ,że nie mają tego szczęścia.Oni tak na trzeźwo.

       Polubienie

 22. felicyta 15 listopada 2011 o 7:51 pm

  info dla tych co odwiedzaja Wolne Media

  „mk 15.11.2011 14:07
  Z ciekawości, przeglądałem Szehterowską G. Wyborczą. Teraz przeglądam „Wolne Media” i … no właśnie, i nie widzę różnicy. Dlatego przestałem odwiedzać WM, i ostatnimi czasy, zaglądam tu bardzo rzadko.
  Nie widzę różnicy, między TVN a stronkami typu „Wolne Media”. Różnica się zatarła, przestała istnieć.

  Admin/Maurycy, bierzcie przykład z bolszewickiej WSI blogerni z Nowego Ekranu. Do socjotechnicznej manipulacji są świetnie przygotowani i doskonale zakamuflowani. Złap kontakt z chłopakami. Niech „sprzedadzą” kilka pijarowskich rad, łatwiej ci będzie zebrać fundusze na prowadzenie stronki.”
  http://wolnemedia.net/prawo/chcialbym-byc-oficerem-ss/

  Polubienie

 23. felicyta 15 listopada 2011 o 8:02 pm

  „Policja zatrzymała mężczyznę, który zaatakował fotoreportera
  Wtorek, 15 listopada (16:50)
  Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę, który w piątek podczas Marszu Niepodległości zaatakował fotoreportera na pl. Konstytucji. Jak informuje KSP, mężczyzna był znany policji, m.in. z burd w Bydgoszczy.

  Z nagrań wideo wynika, że mężczyzna, który w piątek na pl. Konstytucji miał przesłoniętą twarz białą kominiarką, uderzył fotoreportera pracującego przy manifestacji. Tożsamość sprawcy udało się ustalić funkcjonariuszom we wtorek. Tego dnia 38-letni Norbert B. został zatrzymany na placu budowy na Bemowie, gdzie pracował. Mężczyzna nie stawiał oporu.

  Jak się okazało, Norbert B. był znany policji. W maju został zatrzymany za wtargnięcie na boisko podczas zamieszek, do których doszło po finale piłkarskiego Pucharu Polski w Bydgoszczy. Z kolei w 2009 r. funkcjonariusze zatrzymali go w sprawie związanej z narkotykami.”(…)
  http://fakty.interia.pl/raport/zamieszki-w-warszawie/news/policja-zatrzymala-mezczyzne-ktory-zaatakowal-fotoreportera,1722164,7779

  Polubienie

  • Stirlitz 15 listopada 2011 o 8:29 pm

   Ten Norbert i Ci kolesie z jego paczki białych czaszek to najgorsza rasa tajnych agentów , lepiej nigdy z nimi nie mieć nic wspólnego !!!

   Polubienie

   • Druzyna AA 15 listopada 2011 o 8:34 pm

    Sam jesteś lepszy „tajny agent”… Dwa dni plucia o „prowokatorze w białej kominiarce”, a teraz nagle się okazuje, że to wasz chłopak jest. Sól ziemi. Prawdziwy patriota, namaszczony przez Jarosława na prawdziwego Polaka. Śmiech na sali…

    Polubienie

    • zenobiusz 15 listopada 2011 o 8:50 pm

     Drużyna AA@
     Kpisz. czy o drogę pytasz.Rozróba w Bydgoszczy,była ustawioną prowokacją, przeciw kibicom,na którą nie dali się do końca nabrać.Tu Stirlitz@ ma intuicyjną rację,zaś ty robisz się coraz bardziej jednoznaczny.Rzygać się chce.

     Polubienie

     • Stirlitz 15 listopada 2011 o 9:49 pm

      @Drużyna pamiętaj że agenci dzielą się na dobrych i złych
      to że Polska istnieje to oznacza że byli , są i będą dobrzy agenci; reszta bez komentarza
      ale jednak coś napiszę, bo być może jesteś taki jak ja kiedyś młody , i wierzący w demokratyczny , luzacki poranek :
      źli agenci wywodzą się tylko i wyłącznie z kryminalistów mający na sumieniu – pobicia, pedofilia , zabójstwo , wymuszenia , gwałt

      Polubienie

      • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 8:41 pm

       NO i jeszcze ci : Agenci z „Dołu” i Agenci z „Góry”. Zdarzają się podwójni.

       Polubienie

 24. felicyta 15 listopada 2011 o 8:04 pm

  Info dla czytajacych Wolne Media

  „mk 15.11.2011 14:07

  Z ciekawości, przeglądałem Szehterowską G. Wyborczą. Teraz przeglądam „Wolne Media” i … no właśnie, i nie widzę różnicy. Dlatego przestałem odwiedzać WM, i ostatnimi czasy, zaglądam tu bardzo rzadko.
  Nie widzę różnicy, między TVN a stronkami typu „Wolne Media”. Różnica się zatarła, przestała istnieć.

  Admin/Maurycy, bierzcie przykład z bolszewickiej WSI blogerni z Nowego Ekranu. Do socjotechnicznej manipulacji są świetnie przygotowani i doskonale zakamuflowani. Złap kontakt z chłopakami. Niech „sprzedadzą” kilka pijarowskich rad, łatwiej ci będzie zebrać fundusze na prowadzenie stronki.”
  http://wolnemedia.net/prawo/chcialbym-byc-oficerem-ss/

  Polubienie

 25. jakzawsze 15 listopada 2011 o 8:05 pm

  Ten człowiek http://demotywatory.pl/2339982/Ten-czlowiek

  Polubienie

  • zenobiusz 15 listopada 2011 o 9:02 pm

   To materiał sprzed roku ale jakże ważny.Czy ktoś wie jak to się skończyło.Rząd PiS,
   miał znieść te chore przepisy,ale nie zdążył. Następcy wyrzucili ten projekt do kosza.

   Polubienie

   • Extazed 15 listopada 2011 o 9:29 pm

    Czemu miałby nie dostać zgody na taką ‚szopkę’ ? Nie rozumiem tego.

    Polubienie

   • Stirlitz 15 listopada 2011 o 9:45 pm

    http://tylkownowymekranie.nowyekran.pl/post/37702,jak-zbierano-haki-tajne-protokoly-z-zeznan-marka-welny-i-wojciecha-miloszewskiego

    Przeczytaj dokładnie zeznania z jpg , ogromna wiedza dla wtajemniczonych po lekturze, mogą ten materiał skasować

    Polubienie

 26. aka77 15 listopada 2011 o 8:13 pm

  Pięknie podzielone obie strony na prawicę i lewicę, przez tych, z którymi chcą walczyć.
  Być może o to właśnie chodziło temat nie schodzi z pierwszych stron już kilka dni, a za parawanem coś się dzieje, coś naprawdę ważnego. Zrozumcie niezależnie czy ktoś jest Polakiem, Niemcem, Czechem czy Rusem to ludzie, którzy są w tej samej czarnej du..e, zniewoleni aż do bólu i na granicy wytrzymałości. Ludzie marionetki sterowani przez tych złych, nakręcani przez media, ale myślą i chcą tego samego co wszyscy wolności spokojnego i dostatniego życia, potomków. To powinno być porozumienie ponad podziałami.
  P.S. nie chciałbym spotkać tych dzielnych patriotów ogolonych na łyso, bo to prymitywy zmanipulowane przez przebiegłe lisy, kilka razy miałem styczność i z nimi nie ma rozmowy, tylko siła pięści. Nie można tego powiedzieć o jak ich nazywacie lewakach, na ulicy nic złego ci nie zrobią i mają o wiele większą świadomość tego co się na świecie dzieje niż większość. i jeszcze jedno otwarty umysł dąży do prawdy, nie można go zamykać w okowach religii, partii, organizacji czy subkultury, bo wtedy jest się ślepcem.
  Nie chcę nikogo obrażać tylko piszę to co myślę.
  A i ch.w.d.p.
  Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

  Polubienie

  • FAKIR 15 listopada 2011 o 8:37 pm

   Dokładnie o to w tym wszystkim chodzi.
   Stworzyć problemy, skłócić ludzi i na tym co zostanie zrobić NWO

   Polubienie

   • Extazed 15 listopada 2011 o 9:34 pm

    Trzeba natomiast zauważyć, że mimo to plan wprowadzenia NWO jest wielce ryzykowny, gdyż czynnik ludzki jest wielce nieprzewidywalny nie zważając na stopień manipulacji. Wystarczy jedna osoba żeby rozpoczął się efekt domina i ich plany spełzły na niczym. Jedna osoba w odpowiednim momencie, żeby zrujnować to na co ciężko pracowali przez wiele lat. Jestem z tych co to uważa iż dobro zawsze zwycięża i nadejdzie moment, gdzie z pomocą Boga znów wkroczymy na ścieżkę dobra. Mam taką nadzieję…

    Polubienie

   • kosiardeyablos 16 listopada 2011 o 8:43 pm

    ….dziel i rządź…..dziel i rządź….dziel i rządź……….

    Polubienie

 27. rudens 15 listopada 2011 o 9:28 pm

  http://www.diachrononilus.pl.tl/

  Pouczające

  Polubienie

 28. Aśka 15 listopada 2011 o 9:30 pm

  11 listopada 2011 widziane oczami RPO
  http://www.rpo.gov.pl/pliki/13213690610.pdf

  Polubienie

 29. Aśka 15 listopada 2011 o 10:41 pm

  Sondażownie wprowadzają nową kategorię badanych. Obok młodych, wykształconych z dużych miast, tym razem niektóre z nich pominęły, za to dodały osoby, które interesują się polityką. I to właśnie te osoby interesujące się polityką bardzo, ale to baaaardzo dobrze oceniają prezydenta panującego Bronisława i bardzo dobrze Tuska. A nasze filmiki (nie mam teraz linków pod ręka) mówią zupełnie coś innego. Osoby, które otwarcie w nich mówią, że nie interesują się polityką, mówią jednocześnie, że będą głosowały na PO.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/60-proc-badanych-pozytywnie-o-pracy-prezydenta,1,4907432,wiadomosc.html

  Polubienie

 30. Stirlitz 15 listopada 2011 o 11:07 pm

  prawica tez broni eksmitowanych
  http://schoppenka.ne.pl.nowyekran.pl/post/37751,jutro-o-11-eksmisja-na-bruk-matki-z-niepelnosprawnym-dzieckiem

  Polubienie

 31. Stirlitz 15 listopada 2011 o 11:14 pm

  więc tak jeśli kilku ludzi mówi że jesteś pijany to moze faktycznie zmierzyć sobie poziom alkomatem
  że jestem pijany mówi Monitor, Zenobiusz , Fakir i gość , którego cytuję:
  „@
  Niewątpliwie jest wielka afera, w jednym w komentarzy zarysowałem obraz pobojowiska z setkami nawet ofiar po którym wprowadzono by stan wyjątkowy i zapewne wojenny. Było do tego BARDZO BLISKO, zatem następnym razem? Kiedy? Może 13 grudnia? Musimy o tym mówić i zepsuć IM taki scenariusz!

  Spodziewamy się go niestety, nie będzie zdziwienia, szoku wielkiego, po 10 kwietnia 2010 żaden krwawy scenariusz nie jest wykluczony!!! Wszystko jest możliwe łącznie z wybuchem walizkowej atomówki na takim placu i 100-200 tys ofiar przy małych zniszczeniach. Jedna kilotona rozwali kamienice wokół tylko i… ludzi… dziesiątki, setki tysięcy ludzi, najlepszych patriotów, kolejny KATYŃ=SMOLEŃSK NA WŁASNE ŻYCZENIE!!! Odradzam zatem elitom Polaków takie zgromadzenia. Nie kusić naiwnie losu znowu. Nie tworzyć okazji do eksterminacji elit, jądra Narodu Polskiego. Oczywiście zwykłym ludziom raczej nic nie grozi. W każdym razie mniej…

  Podobny efekt może wywołać brudna bomba promieniotwórcza, biologiczna, chemiczna, czy potężny ładunek wybuchowy w furgonetce, autokarze, np termobaryczny z wielkiej nawet kilkutonowej bomby wojskowej. Zgromadzenia nie są już tak bezpieczne jak za… PRL, nawet w stanie wojennym było bezpieczniej niż teraz. Nikomu nie śniło się że można dokonać aż takiej prowokacji, a teraz? To kwestia czasu, za rok, dwa, pięć, za rządów PiS i patriotycznej koalicji…. jeżeli do tego kiedyś dojdzie. Bomba może zawierać tysiące śrub, nakrętek, gwoździ i wiadomo co to znaczy…

  Państwo policyjne to coś o czym PO marzy. Koniec problemu z opozycją. Historia zatoczy parszywe koło. Ostrzegam!

  Proszę pisać do sejmowych komisji gdzie opozycja ma swoich przedstawicieli. To więcej może dać od kopania się z koniem bezmiaru wymiaru niesprawiedliwości w III RP. Media przynajmniej będą miały o czym pisać. Prokuratura, policja zamiecie sprawy pod swój brudny, czerwony dywan jeszcze z PRL.
  nadużycie link skomentuj
  Marek Kajdas 14.11.2011 20:23:29 „

  Polubienie

  • Stirlitz 15 listopada 2011 o 11:18 pm

   po tym tekście też zadaję pytanie , a co by było gdyby w PRL taką atomówką potraktowaliby 1 mln patriotów na Błoniach w trakcie kazania Jana Pawła II .

   Polubienie

 32. FAKIR 15 listopada 2011 o 11:20 pm

  Ostatni mecz przed wojną
  70 lat temu, 27 sierpnia 1939 r., na stadionie Legii w Warszawie, piłkarska reprezentacja Polski rozegrała ostatni przed II wojną światową mecz międzypaństwowy, z Węgrami, zwyciężając 4:2 (1:2).
  To była piękna, słoneczna niedziela. Ostatnia przed wybuchem wojny . Stadion przy Łazienkowskiej był wypełniony. Na trybunach znalazło się 25 tysięcy widzów, wielu z nich już z kartami moblizacyjnymi w kieszeniach, niektórzy nawet w mundurach…
  Bohdan Tomaszewski, w swej książce „Łączymy się ze stadionem”, tak wspominał ten mecz. „Tłumy ludzi. W wielu miejscach na trybunach zielono. To przecież był już okres niemal pełnej mobilizacji. Grali nasi przeciwko znakomitym Węgrom. Goście prowadzili 2:0 i przegrali 2:4. Przepiękny mecz. Cudowna gra naszego zespołu. A jaki był bojowy nastrój na widowni. Jeszcze raz – skromny wszakże, bo tylko sportowy – sukces urósł w tamtych dniach do rozmiarów symbolicznej przepowiedni. Nie poddamy się nikomu!”.

  Polubienie

 33. Józef Bizoń 15 listopada 2011 o 11:24 pm

  Prof. Piotr Jaroszyński na temat zadymy 11 listopada
  http://gloria.tv/?media=215417

  Polubienie

 34. Ktoś 16 listopada 2011 o 12:09 am

  Jaki jest związek organizatorów marszu z pisowczykami? Jaki był cel przemaszerowania tej „manifestacji” pod ambasada radziecką?

  Czyżby obie strony liczyły po cichu na zamieszki? Jedna bo kibole, naziole wiec można cichcem oponentom cudakowa dokręcić policyjną śrubę w oczekiwaniu na stalinowski model rządzenia I drudzy niby patriotyczni szukający wrażeń by tłum się zemścił na ruskach za „zamach na prezydenta” zorganizowany zresztą przez tych samych krasnoludków co niedawno próbowały Boeninga na „bezpiecznik” uziemić?

  Jak bardzo ufacie szefowi „kiboli” i czy on przypadkiem nie jest agentem wpływu wykorzystującym młodzież do politycznych burd które są teraz jedynym ratunkiem dla kaczyńskiego na powrót do władzy w Polsce?

  Polubienie

  • Stirlitz 16 listopada 2011 o 2:03 am

   Manifestacja przeszła koło ambasady Rosyjskiej , aby dać znać braciom Rosjanom , że jesteśmy honorowi i szarmanccy i są ważni dla nas , tak myślę ze po prawej stronie była silna potrzeba przetrzepania pumpersa Biedronia i Kalisza – krasnale są teraz w Sejmie i mogą odkręcić gaz. Szef kiboli jest bardzo porządny ale jak każdy człowiek ma lepsze i gorsze okresy , przy prezydenckich posłuchał lemingów , którzy go załatwili , a teraz przy parlamentarnych posłuchał złych doradców z książką.

   Polubienie

 35. zenobiusz 16 listopada 2011 o 12:17 am

  Ktoś@prowokacyjna
  „Jaki był cel przemaszerowania tej „manifestacji” pod ambasada radziecką?”
  Wziąłeś przestarzałą ściągę,i kompromitujesz swoich zwierzchników.
  Żeby mi to ostatni raz,.bo ujediosz na kitajskuju granicu.

  Polubienie

 36. Lutek 16 listopada 2011 o 12:46 am

  Przepraszam, nie mam za bardzo czasu na czytanie komentarzy, ale jest na youtube kilka filmików pokazujących właśnie takie działo LRAD w akcji:

  http://www.youtube.com/watch?v=QSMyY3_dmrM
  http://www.youtube.com/watch?v=e8NMyUHlFhM

  Ciekawe, w jakim stopniu są w stanie chronić słuch przed lRAD takie nauszniki:

  Jest to dźwięk wysokiej częstotliwości, więc chyba najbardziej przenikliwy.
  Sam mam identyczne, ale nie na takie okazje.

  Polubienie

  • KrisT 16 listopada 2011 o 1:47 am

   najbardziej przenikliwy jest dzwiek niskiej częstotliwości bowiem bardziej go czuc a nizeli słychać, przy odpowiedniej mocy wpływa na prace organow wewnętrznych a nawet moze je uszkodzic.
   Natomiast wysokie częstotliwosci są odbierane jak przerazliwy pisk bardzo dla człowieka irytujący, przy wiekszej mocy powoduje ból uszu, tymczasową głuchote itp. człowiek jak najszybciej musi zejsc z linii emisji dzwieku. W tym przypadku nauszniki, zatyczki częsciowo zmniejszą siłe dzwięku.
   Gdzies czytalem ze LRAD pracuje z glosnoscia ok 150-160dB…

   Polubienie

  • Stirlitz 16 listopada 2011 o 1:56 am

   te nauszniki tłumią 40 db -60 , jak używałem piły tarczowej to prawie nie słyszałem, skuteczne na LRAD wysokich , na niskie chyba niema opcji

   Polubienie

 37. vortex 16 listopada 2011 o 1:33 am

  Czy ktos wie jak brytyjczycy wspominali zaszczytny udzial polakow ktorzy za nich gineli podczas drugiej wojny swiatowej ? W nadziei ze uslysze jakies mile slowa o polskich weteranach postanowilem obejrzec sobie tegoroczne obchody Remembrance Day,ktore emitowalo BBC.
  Marsz otworzyla krolowa,zlozenie kwiatow i pozniej ruszyl pochod weteranow.Narrator wspomnial Bitwe o Anglie ,RAF ( ale nic o zdolnosciach polskich pilotow i 2000-cach ktorzy stracili zycie) pozniej mowil o Monte Cassino (poppy ktore tego dnia przypipinaja sobie wszyscy to wlasnie kwiat maku) ale dalej nic o zaslugach II Korpus Polski i batalionach ppłk. Tytusa Brzoski i ppłk. Raczkowskiego.No nic mysle sobie moze jeszcze cos powiedza.O patrze jest reporterka z mikrofonem ktora podchodzila do weteranow pytajac o wrazenia.Pierwszy nic, drugi tez nic O! a teraz kobieta to moze ona cos powie no i los sie do mnie usmiechnal (tak mi sie wydawalo na poczatku) Bo to co uslyszalem z ust tej juz podeszlej pani przeszlo moje oczekiwanie. Cytuje co powiedziala Elein Brunt „..they put me in the rear gunners at first and I didn’t like it.I had to lay beside the pilot,who was Polish.He started to show off because I was beside him.Our Corprol had to tell him off to keep him in line…”
  Po krotce tlumaczac „…w samolocie w ktorym obslugiwalam karabin maszynowy pilotem byl polak,ktory ciagle sie popisywal,chyba przede mna i nasz Kapral powiedzial mu zeby sie odwalil”

  Oni chca nas wymazac z mapy swiata.

  Polubienie

 38. Józef Bizoń 16 listopada 2011 o 6:07 pm

  Chodzi w tym wszystkim o przyklejenie gęby faszyzmu polskiemu ruchowi narodowemu – co ma cel długofalowy. Doraźnie zaś ma na celu zagarnięcie elektoratu przez tzw. ‚ziobrzystów’ [PiS – bis] w celu utrzymania dotychczasowego kursu politycznego zgubnego dla Narodu Polskiego.
  Chodzi o wytworzenie negatywnych konotacji dla polskiego ruchu narodowego w tym samym czasie kiedy polskojęzyczne media nagłaśniały i nagłaśniają powstanie ‚ziobrzystów, na tle krytyki J. Kaczyńskiego [a nie krytyki programu PiS]. Chodzi o utrzymanie kierunku opisanego w
  http://jozefbizon.wordpress.com

  Polubienie

 39. jakisbuk 16 listopada 2011 o 8:28 pm

  „Jarosław Gowin będzie nowym ministrem sprawiedliwości. Taką propozycję wiceszef klubu PO otrzymał od Donalda Tuska. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz RMF FM Konrad Piasecki, Gowin przyjął tę ofertę.”
  – drżjcie przestepcy – bo w wiezieniach zamiast prycz bedą kleczniki 🙂 a zamiast prysznica kropienie swięconą wodą 🙂

  Polubienie

 40. alexirin 17 listopada 2011 o 6:34 pm

  Tylko u nas – wstrząsająca rozmowa z pobitym przez Niemców

  http://vod.gazetapolska.pl/689-tylko-u-nas-wstrzasajaca-rozmowa-z-pobitym-przez-niemcow

  Polubienie