Wydarzenia i komentarze, 16 listopada 2011r.

Wpis ten zawiera niemal wyłącznie komentarze czytelników…

Tak to jest jak człowiek nie śpi. Wklejając poniższe komentarze nieopacznie zostały dane jednego z komentujących. Sorry za to, nie zauważyłem, że zostały pod cytatem.

felicyta 15 Listopad 2011 o 8:04 pm
Info dla czytajacych Wolne Media  „mk 15.11.2011 14:07  Z ciekawości, przeglądałem Szehterowską G. Wyborczą. Teraz przeglądam „Wolne Media” i … no właśnie, i nie widzę różnicy. Dlatego przestałem odwiedzać WM, i ostatnimi czasy, zaglądam tu bardzo rzadko. Nie widzę różnicy, między TVN a stronkami typu „Wolne Media”. Różnica się zatarła, przestała istnieć. Admin/Maurycy, bierzcie przykład z bolszewickiej WSI blogerni z Nowego Ekranu. Do socjotechnicznej manipulacji są świetnie przygotowani i doskonale zakamuflowani. Złap kontakt z chłopakami. Niech „sprzedadzą” kilka pijarowskich rad, łatwiej ci będzie zebrać fundusze na prowadzenie stronki.” http://wolnemedia.net/prawo/chcialbym-byc-oficerem-ss/

MP: Ja też się zdziwiłem widząc na WM lewackie komentarze nt. Marszu Niepodległości. Choć próbowano zachować „równowagę”, to dla mnie takie „równoważenie” jest tylko zasłoną dla zadania  jakie te komentarze miały wykonać w umysłach ufających w WM czytelników.

vortex 16 Listopad 2011 o 12:14 am
Nie tylko imprezy powinnismy bojkotowac.Lecz wiele wiecej.Poczawszy od glupiej gazety w kiosku a konczywszy na euro 2012. Do Londynu zjedzie wywiad z calego swiata.FBI juz to zapowiedzialo.Gotowosc obrony rakietowej to nie nowosc na tego typu imprezach.Zionisci moga wzias kolejny odwet za tych 11 zabitych podczas Olympiady w Monachium 1972.
http://en.wikipedia.org/wiki/Munich_massacre
http://rehmat1.wordpress.com/2011/10/26/2012-london-olympics-and-mossad/
http://www.youtube.com/watch?v=CdToVL1a8yU
A i jak ktos nie widzial to polecam „Black Sunday” z 1977
http://www.imdb.com/title/tt0075765/

MP: Vortex, nie do końca doczytałem – czy wytłumaczyłeś, że w 1972 roku w Monachium była operacja fałszywej flagi Mossadu?

Stirlitz 15 Listopad 2011 o 11:14 pm
(..) Niewątpliwie jest wielka afera, w jednym w komentarzy zarysowałem obraz pobojowiska z setkami nawet ofiar po którym wprowadzono by stan wyjątkowy i zapewne wojenny. Było do tego BARDZO BLISKO, zatem następnym razem? Kiedy? Może 13 grudnia?( …) Wszystko jest możliwe łącznie z wybuchem walizkowej atomówki na takim placu i 100-200 tys ofiar przy małych zniszczeniach. Jedna kilotona rozwali kamienice wokół tylko i… ludzi… dziesiątki, setki tysięcy ludzi, najlepszych patriotów, kolejny KATYŃ=SMOLEŃSK NA WŁASNE ŻYCZENIE!!! Odradzam zatem elitom Polaków takie zgromadzenia. Nie kusić naiwnie losu znowu.(…) Podobny efekt może wywołać brudna bomba promieniotwórcza, biologiczna, chemiczna, czy potężny ładunek wybuchowy w furgonetce, autokarze, np termobaryczny z wielkiej nawet kilkutonowej bomby wojskowej. Zgromadzenia nie są już tak bezpieczne jak za… PRL…

MP: Ważny tekst, do którego Stirlitz linku nie podałeś, a wypadałoby. Jest gorzej, znacznie gorzej niż za PRL, a jeśli pozwolimy na eskalację totalitaryzmu, to będzie jeszcze gorzej niż za Stalina. Oni szykują nam jedną wielką eksterminację – i nie mówię tylko o Polsce. Tak, zaczną się wybuchy brudnych bombek, bo przecież trzeba na coś zwalić zakręcanie śruby totalitarnej. Zwykli ludzie nie planują zamachów, nie mają nawet na to środków. Nawet jak się ich eksterminuje. Zdesperowani Palestyńczycy potrafią co najwyżej obrzucić kamieniami, a ci co się wysadzają są ofiarami prowokacji. Biorą takie dziecko, zakładają mu pas i wysadzają gdzie potrzeba. No i mamy „terrorystę”. Sprawdzone metody, i sądzę że i w tym kierunku chcą skierować sprawy w Polsce. Ukazywanie Polski przez media „zachodnie”  jako kraju homofobów i antysemitów ma swój cel. W podobny sposób dyskredytowano Arabów – jaki efekt, widzimy po latach. Posłuchajcie dobrze Piotra Beina w prelekcji. Można mieć zastrzeżenia do pewnych jego interpretacji, ale w przypadku metod operacji fałszywej flagi, ma całkowitą rację. Te metody są tak dopracowane i kryte przez media, że opinia społeczna zawsze znajdzie winnych tam gdzie potrzeba. Ale jeśli ludzie sobie zaczną zdawać sprawę z perfidii tych metod i kryminalnej współpracy mediów, jak to się dzieje w USA, to losy globalistycznej bandziorni będą przesądzone.
Tymczasem musimy być bardzo ostrożni na prowokacje – takie zbiorowe imprezy narażają ludzi na ciche ataki. Skąd wiadomo czy ten helikopter czegoś nie rozpylał w powietrzu, co dopiero wyjdzie za kilka miesięcy?

Reklamy