Chińczycy przygotowują się do wielkiej wojny

Chiny stały się drugą potęga ekonomiczną świata, a są na dobrej drodze by już niedługo wyprzedzić Stany Zjednoczone. Jednak ogólnoświatowy kryzys może ciężko dotknąć i ten kraj – na pewno zdaje sobie z tego sprawę przywództwo chińskie. W sytuacji ogólnoświatowego kryzysu łatwo będzie o poważny konflikt zbrojny, tak więc nie ma co się dziwić, że Chiny przygotowują się do wojny. Poniższe, sensacyjne zdjęcia satelitarne są wyraźnym tego dowodem.

Wielkie tajne konstrukcje na pustyniach
Na podst: http://gizmodo.com/5859081/why-is-china-building-these-gigantic-structures-in-the-middle-of-the-desert


Zdjęcia tych dziwnych konstrukcji pokazały się na mapach google. Olbrzymie struktury zostały wybudowane na pustyni w Dunhuang, Jiuquan i Gansu na północ od rzeki Shule. Na pierwszym zdjęciu u góry widać pasy ułożone w dziwną sieć. Nie wiadomo czy jest to metal czy też jasny pył. Wielkość – ok. 1×1,6 km. Autor artykułu przypuszcza, że wzór może służyć do kalibracji chińskich satelitów. Drugi to jakby matryca do celowania. O tym, że może mieć zastosowanie militarne świadczą zniszczone pojazdy (zob >szczegółowe zdjęcie). Niedaleko w kierunku wschodnim znajduje się prawdopodobnie elektrownia czy też stacja nadawcza rodzaju HAARP. Trzecia jest podobna, ma jednak kształt okręgów. Na jej terenie znajdują się samoloty i jakieś „przeszkody”.
Czwarta konstrukcja jest największa i najdziwniejsza. Składa się z tysięcy poprzecinanych linii ułożonych we wzór o długości ok. 18 mil (29km). Jaj szczegółowe zdjęcie jest >tutaj.
Piąte zdjęcie to kolejny wzór „celowniczy”.  Na szóstym jest jakby pas startowy, ale o dziwnym metalicznym cyjanowym kolorze. czyżby były to kanały wypełnione wodą?
Dwa ostatnie zdjęcia to olbrzymi kompleks o wymiarach nie mniejszych niż 5 x 10 mil (8 x 16km). Na jego terenie znajdują się olbrzymie baseny, kominy, podobne do tych jakie są w elektrowniach atomowych.
Wielkie struktury na chińskich pustyniach znane są od dawna. W 2006 roku na zdjęciach satelitarnych odkryto model regionu granicznego pomiędzy tym krajem i Indiami w skali 1:20. Ma on wielkość 700 x 1000 metrów. Nie wiadomo czemu ten model miał służyć – czyżby dokonywano symulacji konfliktu zbrojnego za pomocą miniaturowych samolotów i czołgów?
Pod artykułem są komentarze, większość typowo dezinformacyjnych, mających na celu zbagatelizowanie tych dziwnych struktur. Są jednak i takie:

tigerianwinter001: Sądzę, że te wzory maja slużyć do testowania automatycznych samolotów bojowych takich jak predatory. Wygląda na to, że Chiny badają materiał, który byłby najlepszy do detekcji przez system GPS (…) Zauważmy, że linie mają wiele różnych kątów. To sugeruje, że były stworzone przez roboty lądowe w celu testowania technologii GPS(…)

Dynastius: (…) Chiny mają obecnie system satelitarny Beidou o bardzo ograniczonych możliwościach, choć może poprowadzić pociski z Chin do USA. Wprowadzany jest jednak Beidou-2 czy też Compass, który opiera się na informacjach GNSS dostarczanych z 35 satelitów. (…) System ten będzie miał też zastosowanie cywilne – w połączeniu z GPS (USA) i Galileo (Europa), zapewni dokładniejsze dane. W sumie se systemy będą obsługiwane przez 75 satelitów (…)

Kto zamówił setki zdjęć satelitarnych?
http://gizmodo.com/5859781/somebody-ordered-tons-of-satellite-photographs-of-chinas-mysterious-structures
Sprawa dziwnych konstrukcji na chińskiej pustyni kogoś niepokoi. Jak się okazuje, od 2004 roku złożono liczne zamówienia na zdjęcia satelitarne tego regionu. Były analityk CIA d.s. satelitów wywiadowczych, Allen Thomson, uważa, że dowodem na to są setki zleceń na sfotografowanie dziwnych wzorów, widoczne w warstwie DigitalGlobe programu Google Earth. Natomiast okoliczne, mniej interesujące regiony były fotografowane tylko kilka razy. Zlecenia nie wyszły raczej od amerykańskiej armii – ta ma swoje satelity szpiegowskie. Może to być jakaś organizacja niższego rzędu nie związana z armią, lub też inny kraj. Ten „ktoś” wyłożył jednak na to spore pieniądze.

Zob. też:

Reklamy

309 responses to “Chińczycy przygotowują się do wielkiej wojny

 1. FAKIR 17 listopada 2011 o 11:07 am

  Strategicznie jest wszystko proste.
  Izrael zaatakuje Iran co spowoduje wielki konflikt.
  Europa się podzieli w tym zakresie.
  Będą kłótnie czy wesprzeć Izrael czy nie.
  USA oczywiście będą wspierać Izrael.
  Pewnie dojdzie na bliskim wschodzie już niedługo do krwawej jatki.
  W Afganistanie ruszą już wkrótce z ofensywą Talibowie. Już wygrywają jak twierdzi przyjaciel antymaterialnego.
  Będą wielkie ataki terrorystyczne w Europie, aby „zachęcić” opornych Europejczyków do inwazji na Iran.
  W tym samym czasie w Europie i na świecie będzie panował ogromny chaos społeczno-gospodarczy.
  Chiny zaciskają zęby i robią dobrą minę do złej gry. Wciąż zacieśniają współpracę z Pakistanem i Iranem.
  Następnie wskutek krwawej jatki zostanie podpisany pokój i wtedy Chiny wraz z Pakistanem i innymi państwami sprzymierzonymi ruszą w świat „ze swoją misją”

  zwaną

  CHINA POWER THE NEW WORLD ORDER

  Chiny celowo zostały przygotowane do tej misji, tak jak kiedyś Niemcy.
  W Niemczech po I wojnie światowej Niemcy jedli obierki po ziemniakach i szczury.
  W Chinach jeszcze nie tak dawno również.
  Nagle cały świat zaczął w Chiny inwestować
  99% produktów wokół Ciebie pochodzi przecież z Chin
  Przypadek??? Czy sądzicie, że kierują tym debile???

  Oczywiście, że wszystko jest kreowane wiele lat wcześniej.

  • monitorpolski 17 listopada 2011 o 11:09 am

   To samo twierdzi Texe Marrs. Jak znajdę czas to go przetłumaczę. Coś niesamowitego. Ma dowody.

   • FAKIR 17 listopada 2011 o 11:13 am

    Antymaterialny też twierdzi, że tak właśnie będzie. Une rozważają „tworzyć wielkie cuda i znaki” w nadchodzącym czasie, aby rozkręcić „wyborców paligłupowych” na całym świecie i maksymalnie zamieszać w ich już prawie pustych łbach,

    • FAKIR 17 listopada 2011 o 11:22 am

     Pisał o tym, że tęczowe szambo rozkręci wielki chaos w Europie i na świecie, prześladowania Chrześcijan. Potem szambo zostanie wylane na 3 wojnę światową.
     Budowane są dwa obozy:
     USA, Indie, Europa i najpewniej Rosja
     kontra
     Chiny, Iran, Pakistan i inne mniejsze państwa islamskie.

     Przyjaciel antymaterialnego twierdzi, że
     punktami zwrotnymi NWO będą

     Berlin
     Londyn
     koniec roku 2012 to już bestyja będzie się rozkręcać

     • Cramer 17 listopada 2011 o 1:20 pm

      Popatrz na to:
      November 9, 2011 – MUMBAI – Former U.S. president George W. Bush on Tuesday delivered a blunt warning to Indians about the intentions of China. The former president who has courted trouble in the past with his aggressive and over the-top assertions said China was looking to upstage India. “China’s No. 1 target is the U.S., next is India,” he told a group of select CEOs at a late dinner meet on Tuesday. Bush, the two-term president whose reign saw a dramatic improvement in Indo-US relations, also said his country’s patience with Pakistan was wearing thin, according to one of the participants. “If the U.S. had not befriended Pak, Pak would have become more dangerous. But now U.S. patience is wearing off,” he said. In the course of a free-wheeling discussion, Bush also touched upon a number of important topics. He cautioned businessmen never to do business with Russia and said the EU would have a completely different look in five years but the euro would stay. “If Iran goes after Israel, the U.S. will go after Iran,” Bush said, referring to the tense stand-off in the Middle-East over Iran’s nuclear weapons programme. “While making history, timing is most important,” he added. Those attending the dinner meet included HDFC Chairman Deepak Parekh and ICICI Bank Chairman KV Kamath. –The Times of India

      Na podstawie tego, co wypaplał Bush, mamy takie obozy:
      Iran, Pakistan, Chiny kontra Izrael, Indie, USA.
      Rosja wcale nie przyłączy się do konfliktu po stronie USA, przeciwnie, bedzie dbać o to, żeby nikt zbyt wczesnie nie przegrał, aby obie strony dobrze się wykrwawiły.
      A co do Europy – Bundeswera walczy świetnie, ale tylko od 9:00 do 17:30 z przerwą na lunch.
      We Francji – tylko Legia Cudzoziemska nadaje się do czegoś.
      Wiadomo, w okopach nie ma ateistów, ale z nie-ateistów są głownie muzułmanie – oni nie będą ginąć za Francję. Cała reszta to armie Szwejków. Europa się nie liczy.

      • Ado 17 listopada 2011 o 5:54 pm

       Rosja wykorzysta zamieszanie by zdobyć dawne tereny Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich(według mnie).Tym samym będzie wspierała Iran,wysyłając bronie itd,by osłabiać przy tym wojska USA.

       • ALFA 17 listopada 2011 o 6:10 pm

        Amerykanie rozmieszczają „tarczę antyrakietową” już nawet na Morzu Czarnym. Miedwieputy przyznały się do swojej bezsilności
        http://newworldorder.com.pl/artykul,3198,Amerykanie-rozmieszczaja-tarcze-antyrakietowa-juz-nawet-na-Morzu-Czarnym-Miedwieputy-przyznaly-sie-do-swojej-bezsilnosci

        • hjk 17 listopada 2011 o 7:16 pm

         W objawieniach jest mowa, że Niemcy wykorzystają wojnę do uderzenia na Rosję w celu odebrania dawnych Prus. A Rosja podobno jednak ma być uwikłana. Co do indii i chin to rozdzielaja je wysokie góry, wiec wojna tam nie ma racji bytu, no chyba ze jakos obejdą jedni czy drudzy te góy…

        • Brus_Zły_Lis 17 listopada 2011 o 7:29 pm

         ciekawe czy w sobotę również dojdzie do prowokacji lewaków i zomowców w Poznaniu ??
         http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/polska-coraz-blizej-biaorusi.html

        • hjk 17 listopada 2011 o 8:19 pm

         Teraz jakaś „prawicowa” gazeta dla odmiany powinna wzywać na pomoc jakichś „prawicowych” extremistów, może muzułańskich, zeby zablokowali „równość” 🙂

    • STAŁY CZYTELNIK 17 listopada 2011 o 9:51 pm

     Stawki VAT w UE
     Cypr 15
     Luksemburg 15
     Hiszpania 18
     Malta 18
     Holandia 19
     Niemcy 19
     Francja 19,6
     Austria 20
     Bułgaria 20
     Czechy 20
     Estonia 20
     Słowacja 20
     Słowenia 20
     Wielka Brytania 20
     Włochy 20
     Belgia 21
     Irlandia 21
     Litwa 21
     Łotwa 22
     Grecja 23
     Finlandia 23
     Polska 23
     Portugalia 23
     Rumunia 24
     Dania 25
     Szwecja 25

     • alexirin 17 listopada 2011 o 10:08 pm

      Stawki VAT w UE to nic innego jak haracz zbierany od obywateli na rzecz 5% elit

   • Sully 17 listopada 2011 o 11:27 am

    To o czym pisze wyżej Fakir, można wydedukować mysląc logicznie, ale z tym China power….czy to nie aż nazbyt daleko idące spekulacje?

    • FAKIR 17 listopada 2011 o 11:54 am

     Nie to nie są żadne spekulacje.
     Tego typu logo jest promowane w Chinach.
     Soros i Rockefeller powiedzieli, że to Chiny i Rosja będą miały wiodącą rolę w zaprowadzeniu NWO.
     Przecież na zdrowy rozum jeśli Chiny mają najwięcej obligacji USA znaczy to, że USA jest największym inwestorem w Chinach.
     Przecież nie siedzieli głównie amerykańscy Żydzi z tymi Yuanami w Ameryce, tylko inwestowali cały czas w Chiny. Na tym to wszystko polega.
     Przykładowo Soros, który kupił m.in. chińskie linie lotnicze i jak twierdzi antymaterialny une inwestują ogromne pieniądze w pranie mózgu i przygotowywania Chińczyków do misji.

     http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-soros-chiny-jako-pierwsze-wyjda-z-kryzysu,nId,152774

     Wątpię żeby misja była pokojowa, bo ludzie się coraz bardziej będą sprzeciwiać, wyczuwając podświadomie zagrożenie zniewoleniem socjalistycznym. Dlatego będzie wojna. Cykl histeroidalny o którym pisał m.in. Łobaczewski:

     „Jak utopia młodości, rodzi się wśród takich ludzi marzenie o takim nowym świecie, o takim ustroju społecznym „sprawiedliwym”, gdzie oni nie będą odtrącani, ani przymuszani do podporządkowywania się obyczajom i prawom, których sens jest dla nich trudno zrozumiały. Marzą o takim świecie, w którym dominowałby ich sposób przeżywania i pojmowania rzeczywistości – prosty i radykalny. Oczywiście, w takim ustroju mieliby zabezpieczony dobrobyt bezpieczeństwo, bo oni stworzą nową władzę. Tamci odmienni, ale bardziej sprawni w różnych zawodach, powinni pracować, aby im to zapewnić. O taki nowy wspaniały świat gotowi są walczyć, dla niego cierpieć i zadawać cierpienia tamtym. W imię takiej wizji można zabijać ludzi, których los nie budzi współczucia, bo są odczuwani jako niezupełnie współgatunkowi. Nie mają pełni świadomości tego, że dla tamtych ludzi będzie to świat koszmarny i dlatego będą stwarzać OPÓR, który może trwać przez pokolenia.”

     NBP również jeździł za granice i kupował obligacje oddając za papier toaletowy złotówki. Potem z tymi złotówkami korporacje „międzynarodowe” odwiedzały Polskę i zaprowadzały NWO u nas. Wszystko zostało zaplanowane z premedytacją.
     Boży plan, a dla niewierzących nazywa się to właśnie cykl histeroidalny i chociaż nie wiem jakby ktoś próbował nie da się tego już powstrzymać, co zostało udowodnione przez znakomitych, prześladowanych psychiatrów, którzy doszli do wniosku, że Jezus Chrystus był najlepszym psychiatrą na świecie.

     • zenobiusz 17 listopada 2011 o 12:02 pm

      Fakir@
      Amerykański dziennikarz,wysłany niegdyś do Chin,napisał po miesiącu, do redakcji,mam już niezłe rozeznanie,podejmuję wysyłanie korespondencji.Po trzech latach napisał,nic z tego co mnie otacza nie rozumie,zabierzcie mnie do domu.Tak jest z wszystkimi,którzy widzą Chiny ,jako awangardę NWO.

      • iHe 17 listopada 2011 o 8:50 pm

       To trochę zbyt duże uogólnienie widzieć tylko Chiny jako awangarde NWO.
       Nasi fartuszkowi „przyjaciele” w WW2 mieli 2 obozy 3Rrzsze i USSR.
       Obecnie jest to samo -role USRR zajęły Chiny.
       US.SA zajęły role malarza pokojowego.

       Masoneria postawiła na 2 konie jak zawsze,oba totalitarne z tym ,że jeden czerwony drugi niebieski i oba „rynkowe”.Jeden udaje ,że się demokratyzuje drugi nie udaje ,że się totalitaryzuje.
       (W dodatku rolę Uk39 i Francji39 zajęła Unia jako całość)Rosja?
       Tu może być ciekawie ,ogólnie uważam analizę Fakira jako bardzo wartościową.)

       2 obozy jedna władza zza kurtyny zresztą żelaznej.
       Aż przykro się patrzy jak historia zatacza kolejne koło.
       Z jednej strony Adolfy najeżdżają suwerenne kraje pod pretekstem szerzenia demokracji ,a z drugiej czerwony kapitalista wykupuje te post demokratyczne kraje do spółki z pejsiastym kapitalistom, jednocześnie zalewając ich swoimi towarami.

       Ja bym patrzył na to co się dzieje przez pryzmat alchemii:
       teza (UssA),antyteza(Chrl),synteza(NWO)
       No i eksport rewolucji jest o wiele skuteczniejszy z 2 zwalczających się źródeł,które w gruncie rzeczy są tym samym reżimem.W dodatku 2 reżimy konkurują dzięki czemu nie zostawiają miejsca na jakieś niekontrolowane ruchy społeczne.

       Efektem finalnym będzie/jest Szont światowy ,ale nie możemy być pewni co do jego ostatecznej formy, bo sama masoneria chyba tego nie wie.(Wie co chce osiągnąć oczywiście)

       Wie jakie daje składniki na wejściu,ale wynik reakcji pomimo katalitycznej działalności banksterów i ich zdradzieckich marionetek porozsiewanych jak virus świńskiej grypy po świecie jest obciążony ich ulubioną teorią chaosu.
       Ja bym niczego nie przesądzał,na szczęście rzeźnicy w fartuszkach nie są najwyższą instancją.

       • peryskop 18 listopada 2011 o 1:06 am

        @iHe – dodałbym tylko, że to właśnie w tym CHAOSIE jest widmo klęski NWO.

        Bo „oni” realizują znane obłąkańczo-utopijne plany uporządkowanego zamordyzmu
        z pominięciem, że PRAWO CHAOSU gwarantuje powstanie NEW WORLD DISORDER.

        A że rozgrywacze z górnej półki głupi nie są, więc doskonale sobie zdają sprawę,
        że przemądrzali fartuszkowi zrobili kawał i wrzucili ich na MISJĘ IMPOSSIBLE.

        I kombinują teraz co by tu q… zamiennie zaproponować.

   • ciociababcia 17 listopada 2011 o 7:35 pm

    Kto pociąga za sznurki?

    Bilderberg 2011: pełna lista uczestników. Hotel Suvretta House St. Moritz (Szwajcaria)

    Chiny
    Fu, Ying, Vice Minister of Foreign Affairs
    Huang, Yiping, Professor of Economics, China Center for Economic Research, Peking University
    http://dydymus.nowyekran.pl/post/17252,bilderberg-2011-pelna-lista-uczestnikow

    Dla mnie jest oczywiste, że plan Brzezińskiego jest realizowany.
    Ponadto Rosja też dozbroiła się z pomocą Angeli.

    • hjk 17 listopada 2011 o 8:21 pm

     do zbrojeń to akurat rosja chyba nikogo nie potrzebuje, a raczej co niektórzy jej 🙂

  • zenobiusz 17 listopada 2011 o 11:30 am

   Wcześniejszy materiał,o dziwnych konstrukcjach w Chinach,mówi i potężnych eksplozjach do których tam doszło,i o opuszczonych kompleksach gigantach.
   Szczegóły tu:
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/08/co-wiemy-o-chinach-nic-nie-wiemy-what-was-this-place-and-what-blew-it-up/

   • Sully 17 listopada 2011 o 11:32 am

    Czytalam ten tekst na zmianach ziemi, ciekawy nie powiem, ale moze to zwykłe konstrukcje wojskowe i tyle, no logiczne że chwalić się tym nie będą przed wszystkimi. Stany tez maja kilka ” conajmniej dziwnych” stref do ktorych nikogo nei chcą dopuścić i zdjęcia czasem wyciekają powodując liczne spekulacje od konstrukcji wojskowych na ufo kończąc;-)

  • zenobiusz 17 listopada 2011 o 11:50 am

   Wyrażę tu swoją wielokrotnie werbalizowaną na moim blogu opinię,niepopularną,
   Wielcy tego świata,nie wiedzą do końca co nadchodzi.Są przerażeni.Od stulecia,bałamutnie interpretując Apokalipsę,zwłaszcza rękami „nowych protestantów”,starają się wbić wszystkim do głowy,że nadchodzi Armagedon.Uważna, nie podlana Starym Testamentem ,analiza Objawienia Św Jana ,wyraźnie dowodzi,że Armagedon będzie miał miejsce w końcowych latach 1000 letniego Królestwa Chrystusowego,na Ziemi.To co obserwujemy,to odwracanie uwagi od czegoś innego zgoła,i tylko odwracanie uwagi.Izrael nie zacznie wojny,bo nie ma wystarczającej ilości źródeł zaopatrzenia w wodę,a te które ma,są łatwe do natychmiastowego zniszczenia.
   Chiny uderzą na Rosję,to oczywiste,bo grozi im utrata terenów,na których mają większość przemysłu i ludności,muszą więc mieć Syberię.USA ulegnie niebawem kataklizmom,o których rozmiarach,ma tylko ogólne pojęcie ich rząd,stąd worki na zwłoki,bunkry,obozy FEMA.Pakistan,jest ustawicznie zalewany,a pod bokiem jeszcze Bangladesz,o którym się milczy,ale niebawem będzie zalany,Indonezja tonie,itd itp…
   „Będą wojny gdzie nie gdzie i pogłoski wojenne…”Podnieście więc głowy,i radujcie się,oto bowiem przybliża się do was Królestwo Boże……

   • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:00 pm

    Zenobiusz jak zwykle domyśla się o co chodzi.
    Właśnie dlatego wszystko poszło do Chin bo już wiedzą, że Ameryka „utonie” , więc spekulanci traktują ją jak dziwkę, co już iluminati przekazują na fotografiach

    http://tiny.pl/h1sg1

    • zenobiusz 17 listopada 2011 o 12:10 pm

     FAKIR@
     Na podobnej zasadzie niektóre nacje,czy też nacja,zjeżdzają do Polski,licząc że unikną swego losu.Nic z tego.Żadne bunkry,przemieszczenia terytorialne,nic ich nie ochroni.Wszyscy mają wolny wybór,ale niektórzy już wybrali,czy też nie potrafią powiedzieć ,błądziłem,miłosierdzia….

     • sebecx 17 listopada 2011 o 6:13 pm

      ..no w Lublinie garbatych nosów przybywa..

      • hjk 17 listopada 2011 o 7:22 pm

       Jak np. budynek Akademii medycznej, w ktorym przed wojną była jesziwa, pomimo odszkodowan wyplaconych w latach 60 tych za „pozostawione mienie”, znowu oddano „prawowitym włascicielom”, no to ktos ją musi zapełnić…
       Bo co pusta będzie stała??

       • sebecx 17 listopada 2011 o 8:46 pm

        ..a jaki remont tam odchodzi…

        • hjk 17 listopada 2011 o 11:43 pm

         jakaś firma sie reklamuje tym remontem?

        • sebecx 18 listopada 2011 o 9:28 am

         ..no jakoś nie za bardzo się reklamują… nie zauważyłem nawet, a pracuję obok..

     • kosiardeyablos 18 listopada 2011 o 8:07 pm

      dlatego powiadam wam – jaka karma, taka pasza ! To jedyne skuteczne prawno nie tyle natury ale prawo wszechrzeczy wszechświata ! Prawo karmy rządzi sie swoimi prawami a istotą karmy jest napędzanie się energią przejrzystego i nie- umysłu i czynu. Przykładowo – kopiesz psa – psem się urodzisz który będzie kopany, kradniesz zika -ktoś pierd….e ci tysiaka, żałujesz chleba ? umrzesz z głodu – zwielokrotnienie negatywnej i pozytywnej energii o parte jest na sile tzw zwierciadła materii kosmosu. Powiesz komuś – Ty Ch…u a posypią się do ciebie same słowne ku….y !……hahahaha………nic nie zostanie ukryte, nic nie zostanie zapomniane! Prawo Karmy jest surowe gdyż jest naturalne, bezstronne i cholernie rzeczywiste!

      • zenobiusz 18 listopada 2011 o 11:44 pm

       kosiardeyablos @
       Kopnę psa,osła i barana,
       Kto rozstrzygnie,
       w co mam się wcielić ??
       Żeby było ciekawiej,
       jeden z nich jest człowiekiem.
       Hai-ku.
       🙂 🙂 🙂

   • hjk 17 listopada 2011 o 12:18 pm

    „Chiny uderzą na Rosję,to oczywiste,bo grozi im utrata terenów,na których mają większość przemysłu i ludności,muszą więc mieć Syberię.”

    A dlaczego im grozi? Na skutek zalania jak w sąsiednich azjatyckich krajach?

    Ale oni już teraz powoli zasiedlaja syberię, nie potrzeba do tego żadnej wojny, a Rosja
    nic nie mówi, bo i tak licba ludności im się zmniejsza. Właśnie oni mogą się nawzajem dogadać i to jest niektórym nie w smak…
    Chińczycy i Rosjanie nie są głupi, wiedzą, do czego by doprowadziła taka wojna…
    rosja ma ropę i bogactwa, chińczycy nadmiar $$…

    • zenobiusz 17 listopada 2011 o 12:31 pm

     hjk@
     Mam taką nadzieją.Pokojowa koegzystencja Rosji i Chin na Syberii,to jedyna szansa Rosjan,na przetrwanie.Jeśli tego nie zrozumieją ,po nich.A Chiny ??
     Już teraz ruchy tektoniczne i powodzie czynią życie na najludniejszych terenach nieznośnym.Co rusz dochodzi do katastrof w kopalniach i budowlanych,o których nie pisze się wszystkiego.Miasta widma budowane na północy,to nie błąd developerów,a polityka rządu.

     • hjk 17 listopada 2011 o 12:45 pm

      hmmm, aaa, czyli tektonika…
      a moze ktos „pomaga” w tych trzęsieniach?

      • hjk 17 listopada 2011 o 12:48 pm

       A tak na marginesie, tu i ówdzie słyszy się głosy, ze 3 wojna już się toczy (Taką tezę głosi H.Pająk, a oficjalnie rozgorzała od 9.11.2001), tyle, ze w ukryciu przed ludźmi, a walczą ze sobą elity różnych krajów o panowanie i kto przeforsuje własne plany, a ponadto walczą z ludźmi o ich upodlenie, zniewolenie, wyzucie z zasobów…

       • zenobiusz 17 listopada 2011 o 2:34 pm

        To elementy opisanego w Biblii, Wielkiego Ucisku,który dobiega kresu,w ostatnich paroksyzmach,

   • pola 17 listopada 2011 o 12:22 pm

    zenobiusz niestety ale masz rację,jedyna nadzieja w Bogu.Wszystko na ten temat jest zapisane tylko trzeba oddzielić wiadomości prawdziwe od fałszywych,zaczynam rozumieć coraz więcej a więcej jeszcze przede mną do zrozumienia.Gdzieś wyczytałam że Chiny podpiszą tajny układ z krajem Muzułmańskim ,wszystko się wyda po wszczęciu wojny.

    • zenobiusz 17 listopada 2011 o 12:33 pm

     pola@
     „zenobiusz niestety ale masz rację,jedyna nadzieja w Bogu”
     Na szczęście ,nie niestety :),mniemam.

     • pola 17 listopada 2011 o 1:08 pm

      Co do nadchodzących zdarzeń wolałabym abyś się mylił.
      Ta moja dysleksja zawsze mam z nią kłopot:)

   • jerkey 17 listopada 2011 o 2:14 pm

    Gdy Hitler doszedł do władzy to mówił „nie będzie wojny, lecz pokój”, a co robił wszyscy wiemy. Podobnie na ukrywaniu prawdy o Armagedonie najbardziej zależy głównemu mocodawcy Hitlerów, Stalinów i innych unych. Jakby nie patrzeć Jezus powiedział, że „dzień gniewu Boga” miał bezpośrednio poprzedzić „wielki ucisk”, tudzież „obwoływanie pokoju i bezpieczeństwa”. Jak widać zbliża się to raczej wielkimi krokami. Dla szatanów idealnie byłoby, gdyby wielki ucisk się zaczął, a ludzie nadal odsuwali by interwencję bożą w daleką przyszłość (powiedzmy 1000 lat 😉 ), ponosząc w końcu karę razem z nimi.
    Nie będę wdawał się w polemikę „objawieniową” z tobą. Twój błąd polega na tym, że nadmiar informacji o Armagedonie traktujesz jako próbę wykreowania rzeczywistości wg woli „szatanów i unych”, a w rzeczywistości jest to usypiający i/lub irytujący szum informacyjny. Twój post ładnie wpisuje się w powyższy schemat.

    • zenobiusz 17 listopada 2011 o 2:40 pm

     jerkey@
     Ja właśnie odsiewam nadmiar informacji.Wielki ucisk zaczął się około 1911 roku,i dobiega kresu,a ten fakt się ukrywa,znamię bestii,przyjmują wokół nas,a my wołamy, chipy.
     To jest właśnie dezinformacja.Podobnie z czekaniem na Armagedon.
     Poczytaj goły tekst Św. Jana i przemyśl,odrzuć wszelkie „uczone” na jego temat opracowania.
     Biblia jest tak napisana,by najprostszy umysł pojął co tam pisze.
     Strzeżcie się zaś „uczonych w Piśmie”.

    • Czytelnik 17 listopada 2011 o 3:28 pm

     „ponosząc w końcu karę razem z nimi” – my, zwykli – szarzy ludzie nie poniesiemy żadnej kary, w obliczu ogromnej dezinformacji jaka obecnie występuje, tak naprawde nie mozemy byc niczego pewni, pozostaje nam wiara.. 🙂

     • zenobiusz 17 listopada 2011 o 3:50 pm

      Czytelnik@
      Masz rację i tak trzymać.
      zaś świadomi dezinformatorzy??
      Cóż, możemy się tylko za nich modlić.

      • jerkey 17 listopada 2011 o 6:21 pm

       Czas pokaże kto miał rację, a kto nie. Kto był dezinformatorem, a kto nie i kto za kogo powinien się modlić. Jeszcze trochę.
       Zeno są takie słowa: „Pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną.” oraz „Kto myśli, że stoi niech patrzy, aby nie upaść”.

       • zenobiusz 17 listopada 2011 o 8:20 pm

        jarkey@
        Otóż to,właśnie.
        Przeczytaj ponownie swoją wypowiedź u góry.

  • hippo 17 listopada 2011 o 12:02 pm

   Oj z tym bym się lekko nie zgadzał, trzeba pamiętać że Chiny tak łatwo nie mogą z Pakistanem nagle zalać cały kontynent, tak jak za II W.Ś. utworzyłyby się dwa fronty, a nawet trzy, bo ze wschodu Izrael, Europa, z północy Rosja a od strony Pacyfiku Japonia i USA. Cokolwiek Chiny nie zrobią, to muszą przynajmniej chronić się z drugiej strony.

   • Watcher 17 listopada 2011 o 6:56 pm

    @hippo to ja się szybciej nie zgodzę z twoją wypowiedzią o utworzeniu 2 frontów! Fronty to pomału przeżytek, teraz będzie to bardziej jak partia szachów, pozostaje pytanie czy będzie tylko dwóch grających czy więcej… jedni drugich będą trzymali w pewnych zależnościach, już legły niektóre „pionki” na światowej szachownicy. Powstaje wiele pytań między innymi czy grający pseudo-białymi (przynajmniej w mediach na takich się kreują) USrael mimo groźby wstrzymania dostaw ropy i silnego poparcia dla Iranu przez jakby nie spojrzeć mocarstwo nuklearne – Chiny, i słabsze ale też poparcie Rosji zdecyduje się na atak? Na ile Rosja grozi paluszkiem, a do czego jest zdolna się posunąć? No i największa niewiadoma to Chiny. Czy przypadkiem nie chcieliby rękami Iranu odpalić paru głowic w kierunku zadufanej w sobie europie, czy też zdrenowanej finansowo [przez Chiny], społecznie niespokojnej USA. Atak na okupanta Palestyny [ładnie nazwałem :D] może być pretekstem do ruszenia krajów arabskich w zamian za główny cel – jaki, to kolejne pytania. Na pewno Chiny są odcinane od surowców w afryce, bliskim wschodzie.. ale jak ruszą to nie tylko po to, żeby odzyskać wpływy!

    • peryskop 17 listopada 2011 o 9:26 pm

     @Watcher – ciepło, ciepło.

     Także ciepło z wpisywaniem się w trendy z „Ocuppy Palestine”!

     Ale Ocuppy Wall Street etc to dopiero początki. Kurs jest na Ocuppy World!!!

     • zenobiusz 17 listopada 2011 o 9:30 pm

      A efekt ,będzie taki:

  • Ramires 17 listopada 2011 o 12:59 pm

   To wszystko mocno nas zaboli. Robiłem łazienkę innej armatury jak chińska nie ma. No chyba że 10 razy drożej i dla snobów. Kupiłem piłę motorową sprzedawca twierdził 100 % Szwecka. Więc zrobiłem zakład z nim. Oprócz piły zabrałem flachę na chatę extra. Ale czy jest to powód do radości ? Raczej nie. 2012 może nie będzie całkowitym końcem świata. Ale na pewno końcem tego systemu. To runie nagle i my musimy być na to gotowi.

   • iHe 17 listopada 2011 o 9:14 pm

    @Ramires
    Święta prawda,każdy wie gdzie powinien szukać w necie i czego się uczyć.Każdy ma intuicje i predyspozycje.Na pewno trzeba zadbać o bliskich i mieć dobre rozeznanie.
    Jeśli ktoś uważa ,że szont mu pomoże proszę się dobrze przyjrzeć powodzianom i nowej ustawie o eksmisjach zimą..
    (a ja tam lubię radioaktywne narzędzia;)

    @Watcher ja też bym tak to widział,na prawdę lubię ten blog 😀

    Jest opcja ,że może jakiś kataklizm zatrzyma ten ciąg na wojnę wśród psychopatów .
    Ostatnio oglądam różne filmiki szkoleniowe i stwierdzam,że nie ma nic gorszego niż wojna.
    A reżimowe meedia się cieszą z każdej kolejnej wojny o pokój..
    Braffo merdikarze może kiedyś będzie wam dane przeżyć to na własnej skórze..

    • ARTUR 17 listopada 2011 o 10:20 pm

     Kataklizm będzie dopiero w czasie wojny .

  • kefir2010 18 listopada 2011 o 12:33 am

   @Marek:
   Ustalono źródło wycieku radioaktywnego jodu-131.
   Węgierskie władze potwierdziły ustalenia Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej. Jod-131 wydostawał się od 8 września do 16 listopada z Instytutu Izotopów w Budapeszcie. Skażenie rozniosło się szybko po Europie – donosi rmf24.pl.
   W budapesztańskim ośrodku naukowym produkuje się promieniotwórcze izotopy na potrzeby służby zdrowia, nauki i przemysłu. Choć po wycieku instytut zawiesił produkcję, jego dyrekcja nie chce brać winy na siebie.

   http://www.sfora.pl/To-oni-skazili-radioaktywnie-Europe-a37822

   ——————————–
   ja myślę, że psychole spod znaku czosnku i cebuli zaszantażowali Węgry, aby wzięli na siebie winę za emisje z Fukushimy. skażona jest cała Europa, od Francji po Polskę, Węgry i Ukrainę – jak podaje serwis RSOE EDIS:

   http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

   A przy okazji powoli nas oswaja się z potwornym skażeniem z Fukushimy. później mendia podadzą, że skażenie które obejmie już nie tylko Europę, pochodzi z Fukushimy – bo docierały do Europy już wcześniej emisje jodu – 131 z Japonii.
   Jeśli winne są jednak Węgry: czyżby koszerny stuxnet znowu w akcji?

   • peryskop 18 listopada 2011 o 1:15 am

    @Kefir – to wygląda na przyprawianie bratankom-Węgrom rogów,
    żeby „zaniepokojona” „cała” „postępowa” „Europa” dała przywolenie
    na cofnięcie reform i rozgonienie watahy premiera Orbana.

    • iHe 18 listopada 2011 o 9:45 am

     Niesamowite jak bezczelnie się obwinia nie trendy Węgry ,a jak kryminalne meedia milczą o Fuckushimie.

     A tymczasem w Japonii:
     http://exignorant.wordpress.com/2011/04/14/fukushima-informacje-aktualizowane-14-04/

     W Japonii chyba teraz toczą się testy pt.wpływ wojny nuklearnej na zaawansoaną gospodarkę przemysłową państw niezaangażowanych w konflikt.Lokalnie i na świecie.
     Od tych badań zależy czy komplex przemysłowy zdecyduje się na wariant nuke’em all czy tradycyjna wojną podjazdową.

     Ile można upiec pieczeni na tylko jednym nuke’u i to w skafandrze betonowym.
     A potem prassa rozpropaguje plotkę o narodowych węgierskich cieknących laboratoriach nuklearnych..(tu bym widział pulitzZERA)
     http://demotywatory.pl/1005511/Nagroda-Pulitzera-1994-najlepsze-zdjecie

     Jakby tego było mało ekonomiczny nobel chyba w drodze:
     http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-pentagonu-atak-na-iran-moglby-uderzyc-w-swiat,1,4910159,wiadomosc.html

 2. Sully 17 listopada 2011 o 11:30 am

  Ja mysle, że przywódcy też maja mózgi i ich uzywają przynajmniej w tak istotnych kwestiach jak rozpętanie III wojny światowej…Popatrz na grecję…niby było dno i wogóle, a jednak wybrali w expresie nowego premiera tworza rząd…i zarówno euro jak i giełdy nie padły pomimo licznych spekulacji na ten temat.

  • hjk 17 listopada 2011 o 12:01 pm

   €, $ i giełdy nie mogą upaść, dopóki FED i EBC mają możliwość „drukowania” pieniędzy, czyli nieograniczonej kreacji. Mogą sie zdewaluować co najwyzej do innych walut albo towarów, co widzimy ostatnio dość wyraźnie.

   Jakikolwiek „upadek” jest możliwy tylko na skutek nieprzewidzianego wydarzenia (np. kataklizm, kiedy ulegnie zakłóceniu działanie instytucjipołączeń komunikacyjnych, etc.) albo swiadomej decyzji i wstrzymania dopływu gotówki, jak było w 1929 roku i potem zaczął się wielki kryzys, na który potem Hitler „znalazł” >receptę< w postaci wsparcia finansjery i odkręcenia kurka z kasą, czego skutkiem było dozbrojenie i wywołanie wojny.

   • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:12 pm

    Przeczytaj napierw te dokumenty jeśli znasz języki, a potem się dopiero wypowiadaj kto odkręcał kurki z kasą, w jakim celu i w jakich latach
    W odróżnieniu od ogólnego pitolenia na internecie. Tutaj są kopie oryginalnych dokumentów
    http://www.profit-over-life.org/international/polski/main.html

    • hjk 17 listopada 2011 o 12:22 pm

     a czy ja napisałem kto odkręcał? I bez tego wiadomo kto…
     ale faktycznie link nie zaszkodzi…

     • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:29 pm

      Dla ułatwienia.
      Odkręcały te same stowarzyszenia i klany arystokratyczne i bankowe, które odkręcają teraz.
      Cel również jest ten sam:

      „Nowy Wspaniały Świat”

      • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:30 pm

       i to wszystko na zlecenie tego samego upadłego debila nie z tego świata

       • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:32 pm

        a nad tym debilem stoi KTOŚ najwyższy, który dopuszcza działanie upadłego debila, po to żeby organizować cykliczne żniwa, odsiewając chwasty, sprawdzać kto nie jest tchórz a KOZAK, który zasługuje na coś więcej niż w świecie materialnym.

        • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:36 pm

         No i co tu ludzie nie rozumieć z tego prostego jak drut planu??

         Przecież kupując zwykły samochód (kawał blachy i plastiku) sprawdzacie czy się do czegoś nadaje, żeby Was nie zawiódł.
         a co dopiero rozpatrywać sprawy duchowe.

         Jezus nie potrzebuje koło siebie tchórzy i prostaków

        • zenobiusz 17 listopada 2011 o 12:39 pm

         🙂 🙂 🙂
         Fajnie sobie to ułożyłeś,ja nawet nie próbuje,zakładam,
         że to było by tak jakby bakteria na mojej dłoni,
         próbowała zrozumieć mnie.

         🙂

        • zenobiusz 17 listopada 2011 o 12:41 pm

         FAKIR@
         „Jezus nie potrzebuje koło siebie tchórzy i prostaków”
         Taż on właśnie do nich przyszedł.
         🙂

        • hjk 17 listopada 2011 o 12:42 pm

         jest tu tylko jeden słaby punkt:
         Bóg nikogo nie potrzebuje sprawdzać, bo jest wszechwiedzący…
         No i nie ubliżaj diabłu, bo „najgłupszy” anioł jest bardziej inteligentny niż najmądrzejszy człowiek…
         To sprawa woli, a nie mądrości czy głupoty… diabeł zanim upadł, był Lucyferem, „niosącym światło” – miał najdoskonalsze po Bogu poznanie…

        • zenobiusz 17 listopada 2011 o 1:13 pm

         Hjk@
         Tendencja,do antropomorfizacji Boga,niekoniecznie prowadzi do właściwych wniosków.
         ” „Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy Pan Bóg przygotował dla tych, którzy Go miłują”
         W tym tkwi sedno.

        • pola 17 listopada 2011 o 1:48 pm

         @hjk Bóg tak ale ty nie i gdy przyjdzie stanąć po którejś stronie to po której staniesz.A czy ktoś nie zwiedzie wierzących i za sprawą technologi nie wmówi ludkom ze to ja was mesjasz i zacznie czynić cuda i obiecać niebo na ziemi.Czy nie będzie to pułapka zastawiona przez tego no debila.Już teraz pokazywane są w telewizji ułamki symboli które mają oddziaływać na naszą podświadomość tak jest np.z reklamą napoi,a jak ukażą się oczy proroka co o tym pomyślisz.Stacje telewizyjne nie muszą o tym wiedzieć wszystko może iść z satelity.Niedługo będzie tylko telewizja cyfrowa.

        • hjk 17 listopada 2011 o 7:32 pm

         @Pola
         Ale jak już tak „namieszałaś”, to dojdzie do tego, ze nie będzie wiadomo, po której stronie stanąć, tak ludziom namieszają w głowach… Nawet w biblii jest napisane, ze „każdy , kto was zabije będzie sądził, ze służy Bogu”, czy jakoś w tym stylu…

  • pola 17 listopada 2011 o 12:04 pm

   Zobacz kto najbardziej cierpi na tym,zwykli obywatele co zrobisz jak nie będziesz miała co dziecku dać jeść,oddasz go do przytułku tak się dzieje w Grecji,potem nie wiadomo do kogo one trafią.U nas mafia wymyśliła eksmisję na bruk bez względu na porę roku,nikt nie pomyślał o rodzinach najważniejsze są banki i kredyty które jeszcze nie tak dawno były dawane komu popadnie a teraz recesja ,nikt się nie troszczy że nie masz pracy i nie ma na opłaty a jeszcze nie tak dawno donek z rostkiem cieszyli się że Polacy kupują i kryzys nam niestraszny powinniśmy już się organizować i przeciwstawiać machlojkom rządzącym że do puścili do wejścia przepisów które banki mają w uprzywilejowanej pozycji nie mówiąc o tym że ten kryzys to robota właścicieli tych bankowych korporacji.Korporacje powinny być prawnie zakazane i wtedy nikt nie miałby takiej władzy w jednym ręku.
   http://wiadomosci.wp.pl/title,Dramat-dziecka-rodzice-oddali-ja-obcym,wid,13985746,wiadomosc.html?ticaid=1d65c

  • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:06 pm

   Jaki nowy rząd
   Człowieku obudź się
   To tylko gra na zwłokę bo jeszcze wszystkie pionki nie są na swoich miejscach,.
   Gdy będą na swoich miejscach wtedy zaczną „mecz”

   Czasami się zastanawiam nad naiwnością niektórych ludzi. Skąd ona się bierze.
   Zobacz człowieku co pieprzył Hitler kilka lat przed najkrwawszą wojną i prawie wszystkie media się tym fascynowały, do tego stopnia, że promowały go na człowieka roku, orędownika pokoju światowego, inicjatora zmian, change change i inne pierdoły dla potłuczonych lemingów.
   One to nigdy,,,powtarzam NIGDY DO KOŃCA NICZEGO NIE ZROZUMIEJĄ, bo jak powiedział Chrystus: „aby oczami nie widzieli i uszami nie słyszeli i nie była im wydana tajemnica”

   Czy sądzisz, że przed II wojną światową nie było takich krakaczy jak Marek Podlecki???, którzy ostrzegali przed Hitlerem
   Oczywiście, że byli tacy „spiskowcy”, ale ilu ich słuchało???

   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/37207,nowy-wspanialy-swiat

   • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:15 pm

    ale cóż to może być za autorytet jakiś anonimowy „fakir” z netu
    więc może były doradca Balcerowicza pomoże?

    http://www.rybinski.eu/?p=3131&lang=pl

    • FAKIR 17 listopada 2011 o 12:18 pm

     Więc z jakim zjawiskiem mamy do czynienia???

     Oczywiście z wymianą tzw „demokratycznej czy narodowej władzy” (jaka by ona nie była) w każdym zakątku świata, na agentów NWO.
     Tak było ostatnio w Egipcie, tak było w Tunezji, tak było w Grecji, tak będzie we Włoszech i tak będzie w innych krajach.

     Pytanie za 100 pkt

     Dlaczego tak nie będzie w Polsce???? :):):)

     • hjk 17 listopada 2011 o 12:36 pm

      bo ju ich mamy…

      • hjk 17 listopada 2011 o 12:37 pm

       coś układ blogu się rozsypał…

     • zenobiusz 17 listopada 2011 o 12:48 pm

      FAKIR@
      Bolszewicy,mówili Polak ,jak rzodkiewka,z zewnątrz czerwony w środku biały.Nie przesądzał bym.Właśnie Trybunał Konstytucyjny,uznał swoją nadrzędność nad przepisami unijnymi,i pierwszeństwo norm Konstytucji.
      A to Ci niespodzianka.
      Tylko Bóg zna serce człowieka,
      Nie sadźcie,byście nie byli sądzeni.
      Tam ,gdzie są zaś wyraźne przesłanki,jak w sprawie prowokacji warszawskiej,
      nie wolno popełnić grzechu zaniedbania,a nacickać,naciskać.

      🙂 🙂 🙂

      • O Rzesz 17 listopada 2011 o 1:03 pm

       Trybunał uznał … a jak jakiś niekoniecznie wysoki komisarz (w ZSRS też byli przed wojną „komisarze” zamiast „ministrów”) zaskarży to postanowienie przed trybunałem w Strasburgu i ten „uzna” że nasz trybunał uznał siebie bezzasadnie to co wtedy?.
       Nasi skorygują swój „błąd” i poddadzą się nadrzędnej jurysdykcji stanowionej przez Związek Socjalistycznych Republik Europejskich czy uznają że ich nieuznanie uznania naszego trybunału jest bezzasadne i nie uznają tej decyzji?!.

       Po nieudanej prowokacji 11 listopada obniżyli nam szybciutko rating by nam pogrozić paluszkiem za czelność posiadania tożsamości narodowej i odruch wymiotny wobec tęczowej pigułki.
       Co zrobią w wypadku zagrożenia bezawaryjnego wprowadzania swoich przepisów (i przez nich inspirowanych) możliwych do zablokowania przed naszym trybunałem?!.
       Mogą bardzo dużo bo nasi sługusi wykorzystali podsuwany kredyt destabilizacyjny z MFW czyniąc nas zdanymi na łaskę i niełaskę agendy iluminatów jaką jest Goldman Sachs (raczej Sack)!.

       • zenobiusz 17 listopada 2011 o 1:07 pm

        Poczekamy,zobaczymy,ale to pierwsze oznaki „buntu”

        • FAKIR 17 listopada 2011 o 2:31 pm

         Dlatego właśnie będzie wojna
         Opór będzie ogromny
         Podobnie kręcili przed II wojną światową.

         Jak „tęczowi” okłamywali świat???

         „Narodowi socjaliści nie chcą odbierać nikomu mowy i kultury”
         Adolf Hitler 1935r

         „Międzynarodowi socjaliści nie chcą odbierać nikomu mowy i kultury”
         Piewcy NWO 2011

         Czy nie wymowne jest to, że kastety, kije i pały leżały przyszykowane dla tęczowych oszołomów właśnie w kawiarni „Nowy Wspaniały Świat”????
         Konkretny znak z jakimi ruchami mamy do czynienia.
         Niedługo spuszczą ich ze smyczy

        • zenobiusz 17 listopada 2011 o 2:45 pm

         Dla tego ,nie będzie.
         http://www.01.ign.es/ign/head/volcaSenalesAnterioresDia.do?nombreFichero=CHIE_2011-11-16&ver=s&estacion=CHIE&Anio=2011&Mes=11&Dia=16&tipo=2

      • Aśka 17 listopada 2011 o 2:00 pm

       tutaj link do informacji o tym, że Trybunał Konstytucyjny może orzekać o zgodności rozporządzeń unijnych z konstytucją RP
       http://m.onet.pl/biznes/4908764,detal.html

       • peryskop 17 listopada 2011 o 3:35 pm

        Wczoraj w telavizji b. przewodniczący Trybunału sędzia Stępień przypomniał, że jeszcze z inicjatywy prez. Kwaśniewskiego Trybunał badał sprawę i orzekł (przy jednym głosie sprzeciwu), że zakazywanie komukolwek zasłaniania twarzy byłoby sprzeczne z Konstytucją.

        W rozmowie w której uczestniczył też b. senator Romaszewski i „niewiadomokto” Lityński – wydało się też, że rozpuszczane są plotki jakoby taki zakaz obowiązywał już na stadionach.

        A „niewiadomokto” wyjechał znów z zarzutem „neofaszystowskiego” charakteru Marszu Niepodległości, ale nie wywiązał się z rzeczowego zdefinowania powtarzanych frazesów.

        Aha, jeśli „niewiadomokto”, to zapewne o pieniądze.

   • hjk 17 listopada 2011 o 12:56 pm

    Przed wojną na rok przed ukazał się na niebie wielki krzyż (starsi ludzie to potwierdza, lub powiedzą ich dzieci, którym powtórzyli, mojemu ojcu opowiedziała babcia), po wsiach chodziły tzw. „dziady”, które ostrzegały przed wojną i zeby się nawracać, a na polach pojawiły się wielkie robale i dziwaczne owady – to były takie znaki zapowiadające…
    A za rok wybuchła wojna…

    • O Rzesz 17 listopada 2011 o 9:30 pm

     Tak było. Wiem od babci.

     • sebecx 17 listopada 2011 o 9:55 pm

      ..na wsi gdzie mieszkam od ponad 6 lat ..ten rok był wyjątkowo obfity w zaskrońce…

    • Todes 19 listopada 2011 o 12:03 am

     Moja babcia to samo mi opowiadała.

   • ARTUR 17 listopada 2011 o 10:25 pm

    Popieram w pełni takie tłumaczenie bieżących wydarzeń bo normalne przekonywania nie trafiają .

 3. Rodriguez7 17 listopada 2011 o 12:29 pm

  Ja nic dziś nie wniosę do dyskusji bo myślę to samo ale i tak czuję powinność podziękowania Wam, że jesteście. Fakir, Zeno, Pola, Navajo (!) no i oczywiście sam Monitor ale także inni którzy tu szrajbują. Dzięki, że jesteście i nie macie lenia żeby nie pisać. Podziękuje nawet jakiszbukom jakzawszom, drużynom anominowych alkoholików i innym ciężko pracującym na chleb którzy nie wierzą w spiski ale i tak walą najwięcej postów, że dzięki wam uczę się systemu wroga. To niesamowite, że mam 22 lata a widzę dzięki Wam wszystkim co z czym się je. Naprawdę coś jest w tej zmianie na 2012. Czasami nie ogarniam tej czystości myślenia i wizji jakie nachodzą w związku z „przebudzeniem” ale wiem, że to nie tylko ja. Widzę, że ludzie Ci co wybierają prawicowe podejście do życia i mają w sobie elementy kwestionowania rzeczywistości zaczynają budzić się. W każdym razie nigdy nie przestańcie nawijać o tym bo to ma EFEKTY! Mi bardzo pomogliście, ja pomogłem już kilkunastu osobom dojść do sedna spisku. Obym mógł Was wszystkich po tym burdelu porządnie wyściskać:) Hallelujah

  • zenobiusz 17 listopada 2011 o 1:19 pm

   🙂

  • Ramires 17 listopada 2011 o 1:23 pm

   Jeżeli to prawda co piszesz to zazdroszczę ci wieku, ja mam coś więcej. Gratuluję że tu jesteś i piszesz zamiast siedzieć w modnym pubie lub przed tv przy kultowych serialach.

   • zenobiusz 17 listopada 2011 o 2:29 pm

    Trwanie w prawdzie,to przywilej,którego liczni nie rozumieją.
    Jakiż sens, pisać nieprawdę.
    Pozdrawiam.

   • peryskop 17 listopada 2011 o 2:57 pm

    @Rodriguez7
    Dobrze że dostrzegasz sens funkcjonowania Monitora z trollo domieszkami!

    Gdybyśmy tylko spotykali się tu z jednobrzmiącymi opiniami, to byłoby pozornie „miło”,
    ale w istocie nudno i jałowo. Tylko z walki przeciwieństw powstają nowe wartości!

    A co do dzisiejszych dywagacji nt. rozwoju sytuacji na świecie – sądzę, że najbardziej prawdopodobne są scenariusze wynikające z przemieszania rozmaitych koncepcji, a także realnych oraz zmyślonych wpływów.

    Indoktrynacja w stylu Euro/Amero-centrycznym spowodowała zapomnienie, że Chiny zawsze były „Państwem Środka” i ich mapy świata są tak skomponowane, że Wielki Mur i okolice są położone w centrum. Teraz na naszych oczach te relacje przechodzą z papieru (również wynalezionego w Chinach) na globalną geopolitykę w realu.

    Mam wrażenie, że planiści NWO zaczynają tracić kontrolę nad Pandorą, która uwolnili z puszki.
    I ciekawe kiedy pierwsi zapędzą się aż tak, że wyląduja w puszce!

    • hjk 17 listopada 2011 o 7:44 pm

     „Tylko z walki przeciwieństw powstają nowe wartości!”

     Nie zawsze i nie do końca – wczoraj tylko dzieki Zenowi trolle nie zrobiły tu szamba z bloga 🙂
     Sama rzeczywistość jest tak skomplikowana miejscami, ze tylko współpraca i zbiorowy wysiłek, czego chwalebnym przykładem jest ten blog i ludzie uczestniczący, może doprowadzić do jakiegoś głebszego rozumienia…

     • monitorpolski 17 listopada 2011 o 7:48 pm

      Nie wiem czy nie byłoby lepiej wyłączyć komentowanie na okres kiedy nie mam możliwości kontroli?

      • hjk 17 listopada 2011 o 8:23 pm

       można się zastanowić, ale było to tez pouczające dla czytelników…

      • peryskop 17 listopada 2011 o 9:11 pm

       Monitor – A czy dziś dużo troll-wpisów wyrzuciłeś do kosza?
       A może zbuki mają dziś spadek formy po wczorajszym etykietowaniu?

    • navigator 18 listopada 2011 o 8:25 am

     Zawsze czytam wszystko uważnie, wielu napisało bardzo dużo o tym kiedy UsRael zrobi to czy tamto. W tym momencie chciałem dodac od siebie, że biorąc pod uwagę 5000 lat istnienia Chin, „sztukę” zwaną Sun Tsu i kto? wynalazł szachy, mozna smiało stwierdzić, że opisane powyżej zdażenia będą miały miejsce-„jeśli” Chiny zechcą. To nie tzw. biali podejmują decyzje-bo tak im się wydaje, to żółta rasa-„China power”decyduje o rozwoju własnej cywilizacji i kutury na tym ziemskim padole.Amen

     • peryskop 18 listopada 2011 o 1:40 pm

      @Navigator – zgoda.
      Ale czy z szachami Chińczycy też byli pierwsi?
      To znaczy przed Persami?

      Tak czy owak ciekawa rozgrywka się zapowiada wg scenariusza pięknie opisanego przez Zbigniewa Brzezińskiego w bestsellerowej książce pt. „Szachownica” (The Chessboard).
      Ale czy uwzględnił, kto ma bogatszą tradycję w takich grach?

  • navajo88 17 listopada 2011 o 7:00 pm

   hahahahahahahaha

  • Piotr 17 listopada 2011 o 8:26 pm

   Rodriguez7…pamiętaj !! Tylko gówno płynie z prądem. W szkołach uczą jak nie myśleć, zamiast przeczytać książkę, dla większości, o zgrozo, lepiej przeczytać opracowanie, a najgorsze, że „nowe” pokolenie nauczycieli, z przychylnością patrzy na to drugie…Coraz rzadziej słychać, „co autor miał na myśli” , a jedynie wybierz poprawną odpowiedź a,b,c lub d.
   Jednak głowa do góry, bowiem ” wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”

 4. hjk 17 listopada 2011 o 12:35 pm

  bo już tu sa 🙂

 5. Ramires 17 listopada 2011 o 12:43 pm

  Zaczerpnięte z onet.pl. Tekst fajny i niestety prawdziwy ! Nie jest mój więc podaję żródło a w pełni się pod nim podpisuję !

  UE w obecnym kształcie jest, wbrew temu co słyszycie, tworem kompletnie anachronicznym. Realizacją pewnej utopii ideowej absolutnie oderwanej od jakichkolwiek zasad gospodarowania.

  Przede wszystkim UE wyprowadziła większość produktywnych miejsc pracy poza obszar wspólnoty licząc, że Daleki Wschód będzie pracował na dobrobyt Europejczyków za przysłowiową miskę ryżu. To, owszem, działało na samym początku doskonale ale włodarze UE zapomnieli, że w kapitalizmie podstawowym kapitałem jest PRACA. I to praca użyteczna.

  Wyeksportowano więc z Europy KAPITAŁ. Żeby utrzymać poziom życia zajęto się tworzeniem bogactwa z inżynierii finansowej, zaciągając coraz to nowe długi w formie coraz bardziej wyrafinowanych „produktów finansowych”.

  Ponieważ w Europie skończył się KAPITAŁ, więc zaczęły rosnąć długi. Zaczęto żyć na kredyt, nie przejmując się zbytnio konsekwencjami.

  Tak się jednak nie daje żyć bez końca. Okazało się bowiem, że coraz większa liczba osób, instytucji i państw nie jest w stanie zaciągać nowych długów na pokrycie starych zobowiązań. Jest to oczywiste, bo w Europie NIE MA kumulacji KAPITAŁU pierwotnego.

  Dotarliśmy zatem do kresu możliwości tego absurdalnego systemu ekonomicznego, w którym nie dysponujemy możliwością kreowania bogactwa nawet na tyle, by rolować swoje długi.

  Europa jest bankrutem!

  Wszystkie plany, strategie, mitingi, zebrania, burze mózgów, panele dyskusyjne, szczyty NIC nie dadzą. Odsuwają tylko nieuchronne w czasie. Pisałem o tym dwa lata temu, że szaleństwem jest pompowanie jednej gigantycznej bańki państwowej z kilku baniek prywatnych.

  Europa jest bankrutem! I to o wiele większym niż dwa lata temu. Kupiono te dwa lata bardzo drogo i jednocześnie nie zrobiono dokładnie NIC, żeby sytuację skierować na właściwe tory.

  Przede wszystkim nie zweryfikowano ABSURDALNEGO pomysłu na politykę klimatyczną. UE w ramach krzewienia polityki ochrony klimatu tworzy kompletnie surrealistyczne wizje „energii odnawialnej”. A jak to wygląda w praktyce? Ano tak – w Polsce stawiamy elektrownie wiatrowe, których minimalne warunki wiatrowe to 5 m/s, podczas gdy wiejące wiatry to 2,8 m/s latem i 3,8 m/s zimą. Energia wiatrowa nie dość, że już i tak 2-3 razy droższa od konwencjonalnej to i tak może być w Polsce wykorzystywana z 20% wydajnością. To samo jest z biomasą. Wiecie Państwo, że biomasę sprowadzamy z … Brazylii? Tak, tak, nie przesłyszeli się Państwo. Bardzo drogo płacimy za realizację utopijnych idei.

  Zgadnijcie, Drodzy Państwo, kto za to zapłaci. Tak, nie mylicie się – Wy! Wy i przemysł!

  Wy może jeszcze jakoś wytrzymacie ale energochłonny przemysł się po prostu z Europy WYPROWADZI. A co to oznacza? Ano wtórny odpływ KAPITAŁU!

  Nie dość zatem, że już dziś Europa nie kumuluje kapitału, to jeszcze dodatkowo tworzy mechanizmy wyprowadzania poza obszar Wspólnoty wszelkiej aktywności mogącej choć w części sytuację tę poprawić.

  Na to wszystko nakłada się problem demograficzny. Europa się starzeje, systemy emerytalnie są niewydolne i to niewydolne nie tylko przez sam fakt starzenia się społeczeństw ale GŁÓWNIE przez fakt zaangażowania tych systemów w pokrywanie długów.

  Europa jest więc w sytuacji alkoholika, który nie ma już pieniędzy na klina, kraść mu już nie dadzą, jest zbyt stary i schorowany, żeby podjąć pracę, a wyprzedał już sporo fantów ze swojego domu, do którego i tak co jakiś czas puka komornik. Ten Europoholik ma w dodatku podobnych sobie „przyjaciół”, którzy przy popijaniu kolejnych klinów poklepują go po plecach i mówią, że „będzie dobrze”.

  • racjo 17 listopada 2011 o 12:56 pm

   Znajdą sposób na pozbycie się nadwyżki ludności. Po I wojnie światowej gdy nie wiedziano jak poradzić sobie z wracającymi z wojny milinami żołnierzy „pojawiła” się grypa hiszpanka i zrobiła porządek. Tak bedzie i teraz.

   Rozwój techniki, komputeryzacja, taka ilość ludności jest całkowicie zbędna. Są już możliwe modyfikacje DNA , odnowa i naprawa komórek co spowoduje że długość życia może się wydłużyć do kilkuset lat (w pełnym zdrowiu – regeneracja).

   Pytanie retoryczne – co zrobią z tymi zbędnymi miliardami ludzi?

   • peryskop 17 listopada 2011 o 2:28 pm

    @racjo – zapętliłaś się.

    Kończysz pytaniem retorycznym, na które sobie odpowiedziałaś już w pierwszym zdaniu.

    „Są już możliwe modyfikacje DNA, odnowa i naprawa komórek co spowoduje że długość życia może się wydłużyć do kilkuset lat…”

    To według ciebie na podstawie GazetóW i telavizjów.

    W rzeczywistości BIOLOGIA ma się całkiem nieźle i czuwa, żeby od stuleci obiecywane cuda
    cudami pozostały. Nie ma i nie będzie sposobów na przedłużanie życia, bo zwłaszcza w tej dziedzinie obowiązuje kardynalna zasada „co się uplepszy, to się zawsze spieprzy”.

    Wszelkie rewelacje w medycynie przynoszą ze sobą przeróżne komplikacje i nowe zagrożenia.

    • FAKIR 17 listopada 2011 o 2:35 pm

     „Dlatego od tej pory będziesz żył nie więcej jak 125 lat”
     Konkachila

    • racjo 17 listopada 2011 o 2:56 pm

     „… W rzeczywistości BIOLOGIA ma się całkiem nieźle i czuwa, żeby od stuleci obiecywane cuda cudami pozostały …”

     Wszystko do czasu, nie mów nigdy nigdy.

     To żadne rewelacje a kolejny stopień rozwoju – połączenie na nowo przerwanego łańcucha DNA. Jeżeli tego dokonamy tzn. że jesteśmy gotowi na przekroczenie kolejnego progu rozwoju.

     • peryskop 17 listopada 2011 o 3:20 pm

      @racjo : „nigdy nie mów nigdy” – to i racja!

      Ale widzę, że się dałaś złapać na lucyferiański trik, żeby zabierając ludziom wiarę w Boga,
      dać im w zamian jakąś namiastkę – wiarę w nieśmiertelność dzięki postępowi nauki.

      To prawda, że dzięki badanim naukowym elit intelektualnych ludzkość odnotowała wielki postęp. Ale gdy POSTĘP został zastąpiony przez PODSTĘP sfery ekonomii i nauki stały się FAŁSZYWE.

      Nie neguję, że powstaną kolejne okrycia i wynalazki. Ale NATURY nie da się sfałszować.

      Limit życia zacytowany przez Fakira z Biblii nie wynika z proroctwa, ale z sił NATURY.
      ŻYCIE charakteryzuje się m.in. BOLOGICZNĄ podatnością na UPŁYW CZASU.

      Możesz się z tym nie zgadzać, buntować, albo wypierać ze świadomości – ale tego nie zmienisz!

      A dla ukojenia lęków egzystencjalnych najlepsze są filmiki-miki z youtuby-tuby o nibiru-biru.

      • hjk 17 listopada 2011 o 7:53 pm

       Ale moze się da tę naturę trochę ulepszyć, a ściślej rzecz biorąc nasze nawyki żywieniowe, życiowe moralne, itd., bo zazwyczaj to sami sobie skracamy życie przez niewiedzę i zły styl życia.
       Podobno różne nasze narządy sa zaprojektowane na 2-3 krotność długości przeciętnego obecnego życia.
       Chociaż gdyby przeciętna długość zycia wydłużyła się dwukrotnie (z proporcjonalną poprawa sprawnosci i wydolności), byłoby to niesamowite…

       • peryskop 17 listopada 2011 o 9:54 pm

        @hjk: „…gdyby przeciętna długość zycia wydłużyła się dwukrotnie (z proporcjonalną poprawa sprawnosci i wydolności), byłoby to niesamowite…”

        Po pierwsze – ach jekże skromne te marzonka w nawiasie!
        Po drugie – żółwie żyją do 300 lat, ale czy wyglądają na szczęśliwsze np. od sikorek?
        Po trzecie – gdyby babcia miała wąsy, a dziadek 90-60-90…
        Po czwarte – warto sięgnąć do filozofów w kwestii „carpe diem” tj. „korzystania z dnia”!

        Syndrom (Starczego) Braku Skupienia Uwagi (SSBSU)
        przejawia się następująco:

        – Decyduję się na podlanie ogrodu.
        – Kiedy rozwijam wąż do podlewania ogrodu, patrzę na mój samochód i stwierdzam, że wymaga umycia.
        – Kiedy udaję się po kluczyki do samochodu zauważam leżącą na stole pocztę i rachunki, które wcześniej wyjąłem ze skrzynki.
        – Postanawiam przejrzeć pocztę przed umyciem samochodu.
        – Kładę kluczyki na stole i wrzucam reklamy do kosza i zauważam, że jest pełny.
        – Decyduję się odłożyć rachunki i opróżnić kosz.
        – Wtedy przychodzi mi na myśl, że wychodząc z koszem do śmietnika będę blisko skrzynki pocztowej więc mogę najpierw wysłać rachunki płatne czekiem.
        – Biorę do ręki leżącą na stole książeczkę czekową i stwierdzam, że został mi jeden czek. Nowa książeczka czekowa jest w biurku w gabinecie.
        – Wchodzę do gabinetu a na biurku stoi puszka Coca Coli, którą niedawno piłem.
        – Stwierdzam, że Coca Cola jest ciepła i trzeba ją wstawić do lodówki.
        – Idąc do kuchni z Coca Colą w ręku zwracam uwagę na kwiaty na parapecie wymagają podlania.
        – Odstawiam Coca Colę na parapet i odkrywam leżące tam moje okulary, których szukałem od samego rana.
        – Postanawiam, że lepiej będzie jeżeli je zaraz położę z powrotem na biurko, ale najpierw podleję kwiaty.
        – Odkładam okulary na parapet i idę do kuchni po wodę. Nagle zauważam pilota telewizyjnego. Ktoś zostawił go na stole kuchennym.
        – Zdaję sobie sprawę, że wieczorem kiedy będziemy chcieli oglądać telewizję będę znowu szukał pilota i nie przypomnę, że jest na stole kuchennym. Decyduję się położyć go na miejsce przy telewizorze. Tam gdzie powinien być. Ale najpierw podleję kwiaty.
        – Przy nalewaniu wody do dzbanka wylewa się trochę na podłogę. Odkładam pilota na stół, biorę szmatę i wycieram podłogę.
        – Wracam do pokoju i próbuję sobie przypomnieć co ja właściwie chciałem zrobić.

        Pod koniec dnia:
        – Ogród jest nie podlany
        – Samochód jest nie umyty
        – Rachunki są nie zapłacone
        – Puszka ciepłej Coca coli stoi na biurku
        – Kwiaty są suche
        – Jest tylko jeden czek w mojej książeczce czekowej
        – Nie mogę znaleźć pilota telewizyjnego
        – Nie mogę znaleźć moich okularów
        – I nie wiem co zrobiłem z kluczykami od samochodu

        A kiedy zastanawiam się dlaczego dzisiaj nic nie zostało zrobione jestem naprawdę zdumiony, bo wiem, że przez calutki dzień byłem bardzo zajęty i jestem rzeczywiście zmęczony. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to poważny problem. Mam jeszcze prośbę. Przekaż tę informację wszystkim, których znasz, bo nie pamiętam komu ją już opowiadałem.
        Nie śmiej się, jeżeli to nie jesteś Ty, Twój dzień nadchodzi !

        STARZENIE SIĘ JEST NIEUNIKNIONE

        DOROŚLENIE JEST OPCJONALNE

        ŚMIANIE SIĘ Z SAMEGO SIEBIE JEST TERAPEUTYCZNE

        • sebecx 17 listopada 2011 o 10:14 pm

         ..ja już tak mam.. a tu dopiero za 3,5 roku 40…

        • zenobiusz 17 listopada 2011 o 10:52 pm

         Nie wdrukowujcie sobie tego,znam 30 letnich starców,i 80 letnich młodzieniaszków.
         Poza skłonnościami genetycznymi,istotne jest poznawanie nowych obszarów,całe życie coś nowego,poza doskonaleniem wiedzy już nabytej.To uruchamia nowe połączenia neuronów w mózgu.Innej drogi nie ma.

        • hjk 17 listopada 2011 o 11:49 pm

         jest na to rada – każdą rozpoczetą rzecz starać się doprowadzić do konca, szczególnie taką, kiedy da się to zrobić w miarę szybko, tj. np takie jak w tej historii,,, 🙂

        • peryskop 18 listopada 2011 o 1:29 am

         @hjk – mam nadzieję, że nieco ochłonęliście razem z @racjo
         w marzeniach o jeszcze dłuższowieczności pamiętając – choćby tylko przez jakiś czas – żeby póki co „…każdą rozpoczetą rzecz starać się doprowadzić do konca, szczególnie taką, kiedy da się to zrobić w miarę szybko…”

         Gdzie jest navajo ze swoim hahahahahahaha!!!! ?

        • Joanna 18 listopada 2011 o 9:22 am

         Miałam 80-cio letniego profesora, który na obozach z nami popijał wódeczkę i grzańca zagryzając herbatnikami, a był niesamowicie błyskotliwy. Myślę, że należy rozwijać się intelektualnie, czytać, nie oglądać bzdur w telawizji albo wcale jej nie oglądać, używać rozumu- organy nie używane obumierają.

        • choice 18 listopada 2011 o 11:55 am

         Peryskop po przeczytaniu mam banana na twarzy który mi nie schodzi 🙂 i nie wiem co powiedzieć ze 2 lata do 30 i teraz bliżej jak dalej haha pozdrawiam

       • Todes 19 listopada 2011 o 12:23 am

        przypuścmy, że byśmy żyli 200 lat, to musielibysmy pracowac do 170 ;D

     • choice 18 listopada 2011 o 11:33 am

      „połączenie na nowo przerwanego łańcucha DNA” rozerwać to mogą i połączyć również ale łańcuch krowi.. DNA co najwyżej mogą sklonować nic więcej już dawno piali by z zachwytu jak by coś w tej dziedzinie osiągnęli.. tutaj dostęp jest ograniczony na wieczność ale niech sie łudzą dalej…
      Jest parę ciekawych filmów odnośnie kodu DNA a podobieństwo w programowaniu sztucznej inteligencji z tym że nie pamiętam gdzie je widziałem na pewno u creweks na jego bibliotece w jutubie..

  • zenobiusz 17 listopada 2011 o 1:06 pm

   Ramires@
   Dobre,ale na szczęście nie do końca dotyczy Polski,Nie mamy na szczęście Euro,i siedzimy na niewyobrażalnych bogactwach.Krzyk który powinien zabrzmieć to wołanie:
   GOSPODARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Wizzgaa 17 listopada 2011 o 2:08 pm

    No , lepiej żeby ten krzyk ” o gospodarza ” nie przekraczał granicy . Bo gospodarze do tych niewyobrażalnych bogactw ściagają ze wszystkich stron świata bez naszego wołania .

   • Ramires 17 listopada 2011 o 6:35 pm

    ” Mądry lud” wybrał gospodarzy na najbliższe 4 lata !

    • hjk 17 listopada 2011 o 7:55 pm

     Tylko że nie bardzo wiadomo, czy to „lud” wybrał czy ci, co liczyli głosy, a jeśli nawet jakiś „lud” to jaki?

  • peryskop 17 listopada 2011 o 10:07 pm

   @Ramires – dzięki za cenny cytat, tylko dlaczego on taki EU-centryczny?
   Dlaczego pominięto rolę Ameryki w tych globalnych procesach?
   No i Palestyny?

 6. O Rzesz 17 listopada 2011 o 12:48 pm

  Ostatnie zdjęcie po prawej na dole. W Googlearth można znaleźć takie oto zdjęcia pobliskiego chyba „targu” lub „miasteczka – sypialni” dla robotników.
  http://www.panoramio.com/photo/60346042?source=wapi&referrer=kh.google.com
  W kierunku tych seledynowych „pól” widać jak by zabudowania fabryczne położone przed nimi.
  Ogólnie wygląda mi to na odstojniki w kopalni soli rafinującej sól metodą odparowania wody w promieniach słońca ale mogę się oczywiście mylić.

 7. felicyta 17 listopada 2011 o 1:35 pm

  Jeden z wariantow przyszlosci Ziemi i ludzkosci.

  The Maya Of Eternal Time (Drunvalo Melchizedek 2009) – 1 of 14 (NAPISY PL)

  • FAKIR 17 listopada 2011 o 2:19 pm

   Gówno New Age

   • felicyta 17 listopada 2011 o 2:35 pm

    @FAKIR 17 Listopad 2011 o 2:19 pm

    Gówno New Age

    -Jezus Chrystus nie uzywal wulgaryzmow, stad wiadomo czyim jestes sluga

    • monitorpolski 17 listopada 2011 o 6:48 pm

     felicyta, wybacz nam grzesznikom. Ja też czasami używam mocnych słów. A co do racji odnośnie powyższego tematu? Nie chcę zabierać zdania, nie znam się na tym. Ale pozwól, że czasami zaklniemy siarczyści – jak się widzi to co się dzieje, to trudno się powstrzymać. Jedyna dobra rzecz, to że Jezus nie znał języka polskiego, może się więc nam upiecze…

    • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 11:40 am

     do św. Felicyty: no nie wiem, nie wiem, czy Mu sie tam jakiś niebianski odpowiednik „faka” nie wyrwał z boskich ust, gdy przeganiał spod Światyni protoplastów dzisiejszych bankierów, rozpirzając im ich kramy; znasz to? – „zaprawde powiadam wam, jeśli Ojciec mój w niebiesiech chce kogoś pokarac, to mu rozum odbiera; a jeśli tego kogoś zupełnie szczególną atencyją nie darzy – to mu i poczucie humoru zabierze”….; pewnie tego nie znasz – bo to moje (C); śmiech to zdrowie psze pani, a i odrobina dystansu do siebie i rzeczywistości tez na dobre wychodzi – stąd i frekwencja na tym blogu raczej dopisuje; a każda przesada szkodzi – także przesadne serwowanie nabożnych pień….; pozdrowienia, siostro w Chrystusie!

  • felicyta 17 listopada 2011 o 3:40 pm

   Kto zna Biblie, ten zorientuje sie, ze przepowiednie Majow przedstawione we filmie
   The Maya Of Eternal Time (Drunvalo Melchizedek 2009) – 1 of 14 (NAPISY PL)
   zgadzaja sie w wiekszosci z przepowiedniami biblijnymi i z tym co mowil Jezus.

   • jerkey 17 listopada 2011 o 6:38 pm

    @felicyta
    Zrozum, że właśnie taki był cel przy tworzeniu tych „opowieści”, aby podciągnąć Biblię (bo o Jezusie i jego naukach wiemy tylko z Biblii) pod synkretyczną pseudo-duchowość. Jeśli chcemy udowodnić prawdziwość jakiejś idei to musi ona mieć elementy prawdy. Niestety te elementy można dość swobodnie interpretować, dlatego na pierwszy rzut oka trudno wyłapać fałsz z dalszych „logicznych” wywodów na nich opartych.

    Nauk Jezusa nie da się pogodzić z New Age i to już w warstwie podstawowej, dotyczącej sposobu pojmowania Boga, czy sposobu „wybawienia” ludzkości. Trzeba się zdecydować na jedno lub drugie. A to, że New Age operuje miłością i świadomością – podobnie jak Jezus, to o niczym nie świadczy.

 8. The Sign Painter 17 listopada 2011 o 2:01 pm

  Uwaga, uwaga! Zgadnijcie kto będzie Ministrem Skarbu w nowym rządzie Tuska? Archeolog! 😀

  • Annah. 17 listopada 2011 o 2:17 pm

   Nazwiska które dotąd poznałam mogą tylko naszego Tytanika sprowadzić ekspresowo na dno, smutne to.

 9. jakzawsze 17 listopada 2011 o 2:05 pm

  [1] Paweł Kukiz o systemie (Polska znika z mapy europy)
  [2] Policja przekroczyła uprawnienia na 11.11.11
  [3] Człowiek w obliczu głodu

  http://dyskusb.wordpress.com/2011/11/17/ciekawe-zrzuty-caly-stron-internetowych-3/

  • monitorpolski 17 listopada 2011 o 6:51 pm

   jakisbuk, jak widzisz nie masz blokady. Usuwam tylko wpisy, które nic nie wnoszą – jak mam czas. Owszem, zacząłeś lądować do kolejki moderacyjnej, jak i wielu innych, ale twoje opinie będą dopuszczane gdyż prezentujesz podejście sceptyka. W dobrej dyskusji sceptyk na jest konieczny. Trzymaj tylko poziom.

   • jakisbuk 17 listopada 2011 o 9:25 pm

    dzieki 🙂

   • jakisbuk 17 listopada 2011 o 9:38 pm

    nie dziala dodawanie komentarzy

    • zenobiusz 17 listopada 2011 o 10:55 pm

     jakisbu@
     Nie działa dodawanie komentarzy ?
     A zapowiadałem,było nie kpić.

     • zenobiusz 17 listopada 2011 o 10:59 pm

      Twój komputer,doznał łaski. 🙂

      • hjk 17 listopada 2011 o 11:51 pm

       komputer jako narzędzie destrukcji doznał kary, osoba łaski niegrzeszenia 🙂

       • peryskop 18 listopada 2011 o 2:52 am

        jakisbuk: „nie dziala dodawanie komentarzy”

        A może to Centrala się wkurzyła na słabą skuteczność i przycięła wam komenty?

        • monitorpolski 18 listopada 2011 o 11:08 am

         Centrala wyłączyła tych którzy próbują podważyć podwaliny naszej cywilizacji, a więc zwolenników (także nieświadomych) szatana.

        • peryskop 18 listopada 2011 o 3:46 pm

         Monitor
         – miałem na myśli Centralę, której służbowo podlegają Sbuki, Drużyny i inne 44.

    • choice 18 listopada 2011 o 12:39 pm

     Hm a gdzieś tam dawno temu powiedziałem (ty powiesz zaraz że prorokowałem) o znalazłem! choice 21 Październik 2011 o 9:24 pm 3mam kciuki będę miał polewkę z ciebie jak przybędziesz tu pod innym nikiem bo Marek prędzej czy później cię zbanuje 😀
     Głupoty przesiewać prawidłowo bo polemika będzie o niczym..
     Sceptycyzm jest tu potrzebny dla tych co łykają wszystko jak ślepe pelikany i co chwile zakładają nowe daty końca świata i tym żyją.
     Jeżeli chodzi o inne tematy poruszane to było by fajnie jak by były dopuszczane przez owych sceptyków ale mądrze podważane.

 10. PokójWam 17 listopada 2011 o 2:09 pm

  Niebezpieczną strategię obrali
  http://www.tvn24.pl/12691,1724589,0,1,o-bron-latwo–bedzie-jeszcze-latwiej,wiadomosc.html

  http://www.tvn24.pl/12691,1724592,0,1,zagadkowe-znaki-na-pustyni-jest-wytlumaczenie,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1724602,0,1,amerykanie-maja-gotowa-wielka-bombe-na-iran,wiadomosc.html
  http://kontakt24.tvn.pl/temat,-quot-oburzeni-quot-ida-na-gielde-policja-zbroi-sie,155202.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1724643,0,1,bog-powierzyl-mu-misje-zabic-baracka-obame,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12692,1724622,0,1,dlug-usa-przekroczyl-15-000-000-000-000,wiadomosc.html

 11. isar 17 listopada 2011 o 2:17 pm

  Pro-rządowe masowe demonstracje przeciwko Ligi Państw Arabskich i zagranicznej interwencji.

 12. wwr 17 listopada 2011 o 2:23 pm

  MUR, KTÓREGO NIE BYŁO
  http://www.tomaszgabis.pl/?p=658

  • szuwaxpl 17 listopada 2011 o 7:52 pm

   No tak – bardzo dobre spostrzeżenie.
   10 000 Li – czyli takia jednostka matematyczna n
   Wiele historycznych spraw jest wielce przekłamanych, ale to część naszego świata, która z prawdą ma niewiele wspólnego. Peru MP, Boliwia Puma Punku, Liban Baalbek, Meksyk [Yukatan] Chichen Itza, Egipt WP
   i wiele innych budowli oraz teorii z Nimi związanych bez pokrycia a co gorsze umniejszających budowniczym. Zawsze chcialem oddać Im cześć choć móc podziwiać Ich WIELKĄ PRACĘ !!!

   • peryskop 18 listopada 2011 o 3:05 am

    Podczas spaceru po Wielkim Murze w Bydalen zadziwia nikła erozja kamieni.

    Czytałem też o kreatywnych kombinacjach wokół Machu Picchu i Nazca.

    Nieciekawą rolę odegrał w tym guru UFO-manów Hoimar von Ditfurth.

    No a czy piramidy też „podrobione”? Sfinks?

    Ciekawe kiedy powstanie Wielka Komisja ds Weryfikacji Zabytków i co ustali?

 13. FAKIR 17 listopada 2011 o 2:39 pm

  Mój brat powiedział, że Antymaterialny musiał spieprzyć do Kanady gdy zaczął drążyć w tym temacie

  http://www.antaris-project.de/

  Będzie przekazywał info na Nowy Ekran

  Całkowity obłęd.

  • FAKIR 17 listopada 2011 o 2:41 pm

   Jesteśmy już bardzo blisko.
   Znaczy Antymaterialny na pewno wie już co się kroi, ale wprost nie chce powiedzieć.
   Mój brat wylatuje jutro do Australii…także „robi się ciepło”

   • FAKIR 17 listopada 2011 o 2:45 pm

    Ja Wam dobrze radzę.
    Szukajcie spokoju w Kościołach, bo postradacie rozumy.
    Chyba że chcecie z tymi pojebańcami latać i się pozabijać, zatracić dusze.

    • FAKIR 17 listopada 2011 o 2:56 pm

     Ten projekt odmóżdżenia i przygotowania do zaakceptowania antychrysta jest finansowany pośrednio z fundacji bankierów.
     Antymaterialny dotarł do ciekawych dokumentów.
     W tym przypadku udało mu się wiele odkryć.
     Wcześniej badał m.in.

     Tommorowland
     Ozora
     Rainbow serpent festival

     Wszystko ma jeden rdzeń i jeden cel. Przyszykować lemingów na antychrysta.

     Czy można się dziwić, że wyborcy paligłupa otrzymują 20 tys głosów???
     Jak sądzicie ile głosów zdobędzie antychryst???

     • FAKIR 17 listopada 2011 o 2:58 pm

      „Bestia otrzymała cios mieczem i ożyła, a ludzie w podziwie podążyli za bestią”

      Chodzi o powrót pogaństwa, a następnie większe cyrki nadejdą

      • alexirin 17 listopada 2011 o 6:13 pm

       Spopielenie zwłok to powrót do pogańskiego zwyczaju
       http://polskie-cmentarze.pl/Czy-wiesz-ze/Spopielenie-zwlok

      • jerkey 17 listopada 2011 o 6:49 pm

       @Fakir nieco wątpliwa jest to interpretacja.
       W tym samym fragmencie, który przytaczasz jest mowa o tym, że „Smok” (czyli zgodnie z Obj 12:9 Szatan) dał bestii „swą moc, swój tron i wielką władzę”. Pogaństwo jest niematerialnym pojęciem, sposobem oddawania kultu jakimś bóstwom, trudno więc przypisać jej możliwość sprawowania władzy, a tym właśnie jest mowa. Taką możliwość mają tylko jakieś konkretne rządy.
       Kwestią pozostaje to czy chodzi o jeden rząd, czy raczej o grupę rządów działających wspólnie w jakimś celu (ten cel zresztą jest opisany dalej w tym samym fragmencie).
       Wiemy jednak, że bestia była, zginęła a potem ożyła. Wystarczy sięgnąć do historii XX wieku i poszukać co by tu pasowało.

       • hjk 17 listopada 2011 o 8:03 pm

        faszyzm, komunizm – też niby zgineły, ale trwają w najlepsze…

  • hjk 17 listopada 2011 o 8:01 pm

   „a colourful gathering of free souls under a sparkling full moon.”
   „Tęczowość”, pełnia księżyca „obierajaca rozumy” i ogromny falliczny symbol… w kolorze różowym…

 14. zenobiusz 17 listopada 2011 o 2:57 pm

  Fakir@
  „Antymaterialny poleciał do Kanady.”
  „Mój brat wylatuje jutro do Australii”
  „Chyba że chcecie z tymi pojebańcami latać i się pozabijać, zatracić dusze.”
  Coś dziwne rzeczy dzisiaj wypisujesz.

  • FAKIR 17 listopada 2011 o 2:59 pm

   Tak
   Dziwne
   Wiem co piszę

   • FAKIR 17 listopada 2011 o 3:00 pm

    Domyślam się, że chodzi również o przekleństwa.
    One trafiają do tych, którzy potrzebują lekarza, bo zdrowi nie potrzebują

    • FAKIR 17 listopada 2011 o 3:07 pm

     Ciężko mi pisać o niektórych sprawach.
     Nawet nie wiem jak to wszystko przekazać, więc może na dzisiaj skończę.
     Macie rozumy to myślcie
     Gdy mój brat wyląduje w Australii wtedy napiszę dlaczego.

     • zenobiusz 17 listopada 2011 o 3:16 pm

      FAKIR@
      Kanada i Australia
      ,w paszczę smoka,
      z deszczu pod rynnę.
      Zaiste ciekawe wybory .

      • FAKIR 17 listopada 2011 o 3:36 pm

       Zenobiuszu
       Przepraszam, bo jak sam czytam to co napisałem widzę, że jestem mało precyzyjny.
       To emocje.
       Nie chodzi oczywiście o „latanie” z antymaterialnym czy moim bratem, ale o latanie przy boku ogłupionych. Napisałem latanie, a powinienem przykładowo uczestniczenie w „obrzędach” tych zniewolonych
       W sprawie Kanady itd
       Tutaj chodzi o „ultimatum na telefon”
       Tydzień na opuszczenie Polski.
       Jeszcze wrócą i się przydadzą
       Sytuacja się skomplikowała bo mój brat użyczał łącza internetowego i laptopa.
       Sam się zastanawiam o co w tym wszystkich chodzi.
       Przecież każdego z nas mogli by ukatrupić bo jesteśmy namierzeni. Nie robią tego, tylko grożą.
       Sądzę, że już jest bliżej jak dalej i na czym innym się skupiają.
       Pewnie nie uważają nas za zagrożenie, albo po prostu Bóg dopuszcza abyśmy przekazywali informacje lemingom.
       Nie wiem. Dziwne to wszystko jest

       • zenobiusz 17 listopada 2011 o 3:45 pm

        Czy wy nie bierzecie pod uwagę,telefonicznych żartownisiów ???
        Nie uważacie się chyba za zagrożenie dla NWO.
        Już mieliśmy blogerów,którym zony,załatwiły telefon,
        czy list z pogróżkami,bo miały dość ich „poczucia misji”

        🙂 🙂 🙂

        • zenobiusz 17 listopada 2011 o 4:05 pm

         Ciekawostka na temat latania.Nasza pogoda,ni stąd ni zowąd serwuje nam,”uczone ” wyjaśnienie chemtraili.
         http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/11/17/trzymajcie-mnie-bo-pekne-ze-smiechu-niebo-przyslonily-smugi-lotnicze/

        • monitorpolski 17 listopada 2011 o 6:54 pm

         Nad Krakowem dzisiaj takie chemtraile jakich jeszcze nie widziałem.

        • hjk 17 listopada 2011 o 8:05 pm

         W lublinie podobnie, to był jakis amok chyba…

    • pola 17 listopada 2011 o 3:13 pm

     Wiem tylko jedno mamy nie dac się porwać,choćby skały płakały.Oglądanie telewizji też nie wskazane.

 15. OlO 17 listopada 2011 o 3:09 pm

  HA HA HA
  Absurd. Święcą włazy do kanałów!
  http://radtrap.wordpress.com/2011/11/16/absurd-swieca-wlazy-do-kanalow/

  • Annah. 17 listopada 2011 o 3:20 pm

   Ja uważam że jest to bardzo dobre przedsięwzięcie zważywszy na „trolle”, które mieszkają pod ziemią

   • peryskop 18 listopada 2011 o 3:34 am

    Czy te święcenia włazów do kanałów nie kojarzą się z „ostatnim namaszczeniem”?

    • Annah. 18 listopada 2011 o 4:38 am

     Mnie, jak już odwołujemy się do Ewangelii kojarzą się z kamieniem sprzed Groty Zmartwychwstania, ale nie do końca rozumiem tutaj znaczenie „ostatniego namaszczenia” pomimo użytego cudzysłowia, które stosuje się jednak wobec ludzi.

     • peryskop 18 listopada 2011 o 3:58 pm

      @Annah – to przenośnia wynikająca z rozwoju sytuacji.

      Banksteryści (bankowcy+gangsterzy+terorryści w jednym) pokopali sobie podziemne schrony, tunele i kanały, żeby się w nich skryć. Niby przed Nibiru, a faktycznie przed gniewem ludzi, których obrabowali i mordują systematycznie. W dodatku bardzo możliwe, że ze swoich podziemnych kryjówek odpalą ładunki jądrowe, żeby zatrzeć ślady, odwrócić uwagę od swoich czynów i jeszcze więcej spośród nas zdepopulować.

      Wobec tej scenerii święcenia włazów do kanałów kojarzą się z „ostatnim namaszczeniem” – także dlatego, że wielu spśród tych, którzy zstąpią do podziemi zapewne już z nich żywi nie wyjdą.

 16. Annah. 17 listopada 2011 o 3:15 pm

  Za godzinę rozpoczyna się bezpośrednia transmisja (j.ang.,hiszp) z katedry św, Stefana w Wiedniu – http://marytv.tv/
  Program (czas Wiednia = czas Warszawy):
  16:00 : Świadectwa w tym Magnusa MacFarlane-Barrow (założyciela organizacji charytatywnej: Posiłki Maryi) (10:00 EST)
  17:00 : Różaniec (11:00 EST)
  17:40 : objawienie Najświętszej Maryi Panny dla Ivana (11:40 EST)
  18:00 : świadectwo Ivana (12:00 EST)
  19:00 : Msza św. pod przewodnictwem kardynała Christoph’a Schönborn’a (13:00 EST)
  20:00 : Adoracja Najświętszego Sakramentu (14:00 EST)
  21:00 : zakończenie Adoracji (15:00 EST)
  Więcej informacji:
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/16/krolowa-pokoju-bedzie-blogoslawic-internautow/

  • Annah. 17 listopada 2011 o 3:56 pm

   Już jest przekaz

   • waryjat 17 listopada 2011 o 4:17 pm

    Jezu Chryste, Synu Boga żywego,
    zmiłuj się nade mną grzesznikiem

   • zenobiusz 17 listopada 2011 o 4:18 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/17/wazne-dla-internautow-nie-zwlekajciekliknijcie-w-link/
    To na prawdę niesłychane.

    • zenobiusz 17 listopada 2011 o 4:21 pm

     Bezpośredni link do Wiednia.
     http://www.marytv.tv/

 17. PokójWam 17 listopada 2011 o 3:32 pm

  Jezu Chryste, Synu Boga żywego,
  zmiłuj się nade mną grzesznikiem

  • zenobiusz 17 listopada 2011 o 3:47 pm

   j.w.

   • deotibigratia 17 listopada 2011 o 8:27 pm

   • hjk 17 listopada 2011 o 8:37 pm

    napiszcie coś więcej, bo nie mogłem oglądać na bieżąco…
    Pewnie nie tylko ja…

    • hjk 17 listopada 2011 o 9:06 pm

     Załapałem się właśnie na końcowe przemówienie Ivana… Opowiadał, co zrozumiał z przesłania, bo to wszystko trudno wyrazić:
     „Dzieci równiez dzis wzywam do modlitwy szczególnie gdy diabeł was (? – tu nie dosłyszałem, bo chorwacki tłumaczyli od razu na niemiecki i prawie zaraz na angielski)… módlcie się to Bóg da wam pokój. Bądzcie swiadkami pokoju jestem z wami i modle sie przed Bogiem za kazdego, a wy sie nie bojcie – kazdy kto modli sie, nie boi sie zła (diabła) – dziekuje ze przyszliscie w tym dniu i idziecie za mna. Bądźcie przedłużeniem pokoju i ewangelizacji w rodzinach, byście się stali światłem swiata i sola ziemi, dobrym nasieniem, które przyniesie dobry owoc.

 18. Annah. 17 listopada 2011 o 3:59 pm

  http://mypis.pl/blogi/271-pisane-w-pospiechu/wpisy/447-o-dokarmianiu-trolla

 19. Aśka 17 listopada 2011 o 4:19 pm

  Czy u Was też dzisiaj pryskają? Na południu przeeeeeogromnie. Niebo sine było. Mnóstwo rozsnuwających się smug.

  • jakisbuk 17 listopada 2011 o 4:26 pm

   tu wyjaśnienie – no ale oczywiście wiekszość z was w to nie uwierzy – bo wy sie znacie lepiej 🙂

   http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109820,niebo-przyslonily-smugi-lotnicze

   • Aśka 17 listopada 2011 o 7:34 pm

    Chcesz, to wierz w takie głupoty podawane po to by zamknąć usta tym, którzy takich utrzymujących się smug wcześniej nie nie widywali, mimo że w ciągu swojego życia mogli przeżyć mnóstwo różnych stanów pogodowych, wyżów, niżów, wysokiej, niskiej wilgotności powietrza i zaczynają głośno mówić o tych opryskach lub co najmniej zauważać te panoszące się na niebie smugi i zastanawiać się, co się stało nagle, że takie zjawiska występują. Tłumaczenie z wyżami ze względu na powyższe jest absurdalne.

   • sebecx 17 listopada 2011 o 8:33 pm

    tak, tak.. no i to normalne jest… tak samo jak 7 samolotów w kadrze.. a każdy z innej strony nadlatuje… w Lublinie to masakra dziś dosłownie..

  • bodo 17 listopada 2011 o 5:17 pm

   tez to zauwazylem i moge potwierdzic – normalnie masakra, w zyciu tylu smug nie widzialem!

   • Aśka 17 listopada 2011 o 7:07 pm

    ja też 😦

    • szuwaxpl 17 listopada 2011 o 8:39 pm

     http://www.flightradar24.com/
     To dość ciekawe – ile lata samolotów, wiem, wiem
     ale ta ilość coś zostawia po sobie

    • choice 17 listopada 2011 o 8:48 pm

     u mnie również maaasakra smuga za smugą!!

 20. PokójWam 17 listopada 2011 o 4:22 pm

  Annah z jednej strony modlisz się do maryi i jesteś pełna wiary a z drugiej strony wyzywasz ludzi od trolli. Tak wygląda dyskusja z każdym katolikiem ?? Też mogę tak samo powiedzieć…

  • zenobiusz 17 listopada 2011 o 4:46 pm

   NIE KARMIĆ TROLLA.!!!

   • PokójWam 17 listopada 2011 o 4:51 pm

    Masz rację nie karmij mnie tymi samymi kłamstwami, którymi Wy się karmicie

    • zenobiusz 17 listopada 2011 o 4:52 pm

     Ewangelia wg świętego Marka 12, 28-34
     Zbliżył się także jeden z uczonych w Piśmie, który im się przysłuchiwał, gdy rozprawiali ze sobą. Widząc, że Jezus dobrze im odpowiedział, zapytał Go: „Które jest pierwsze ze wszystkich przykazań?” Jezus odpowiedział: „Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jeden. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych”. Rzekł Mu uczony w Piśmie: „Bardzo dobrze, Nauczycielu, słusznieś powiedział, bo Jeden jest i nie ma innego prócz Niego. Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego jak siebie samego daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary”. Jezus widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł do niego: „Niedaleko jesteś od królestwa Bożego”. I nikt już nie odważył się więcej Go pytać.

     • waryjat 17 listopada 2011 o 5:18 pm

      Na którym kanale?

      • Bird2 17 listopada 2011 o 5:21 pm

       nie wiem. Może telewizja internetowa. Tak czy siak chyba za mało mocy ma bo musi korzystać z hipnotyzerów :>

     • PokójWam 17 listopada 2011 o 5:44 pm

      „Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki”. (Mt 7,42-29)

      Maryja nie może się objawić, bo nie ma atrybutu Syna Bożego i Boga Ojca jakim jest wszechobecność, była kobietą, którą służyła Bogu nic więcej,a co do jej objawień

      „I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości” (2Kor.11:14).
      ==================================================================
      PokójWam, nie chcę cię banować, choć są prośby bym to zrobił. Dajesz wiele cennych linków. Nie jesteś wyznania katolickiego, to proszę, nie rób tu dywersji. Szukajmy elementów wspólnych, a nie różniących. Ani ty nie zmienisz naszej wiary, ani my twojej. Chodzi o wspólnego wroga.

      • Anaka 17 listopada 2011 o 6:13 pm

       Pokój Wam. Nie męcz się, ich nie przekonasz, wiem coś na ten temat, to musi na każdego przyjść od Boga.To tak samo mógł byś mnie przekonać, jak by cofnąć czas. Jestem dumna że mogę to napisać, miło jest czytać kogoś kto podobnie myśli. codziennie czekam aż coś napiszesz. A Katolicy….każdy z nich powie, że kocha i wierzy w Boga, jak ich zapytasz. bo wierzą w pokrętny sposób,ale wierzą, to już ich problem jak wierzą. Pozdrawiam wszystkich.

       • PokójWam 17 listopada 2011 o 6:23 pm

        Anaka dzięki Ci za to co napisałaś/eś, gdy to przeczytałem przychodzi mi do głowy jeden werset:

        Ponieważ Ewangelia…

        II Koryntian 4:3,4 …jest zasłonięta dla tych, którzy giną. W których bóg tego świata (szatan) zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło Ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.

        Jeżeli dotarłeś do tego fragmentu, oznacza to, że posiadasz już zaproszenie oraz powinieneś przedsięwziąć odpowiednie kroki ku temu, aby być zbawionym.

        Oznacza to także, że niewielu otrzymało taki przywilej i niewielu rozumie cokolwiek z tego, o czym ty czytasz i rozumiesz. Niejednokrotnie przekonasz się, że wszystkie te informacje jakimś dziwnym trafem zupełnie nie trafiają do innych.

        Bóg zna ludzkie serca i pozwala na rozpoznanie Ewangelii tym, których stan serc jest stanem rokującym nadzieję na wytrwanie w Prawdzie. Niestety niewielu jest tych, którzy odnajdują drogę zbawienia, która jest wąska oraz kręta.
        http://zbawienie.com/dokad.htm

        • pola 17 listopada 2011 o 10:14 pm

         ,,W czasach Jezusa, gdy wszystko w sprawach wiary było takie nowe i niewyraźne Żydzi (mam na myśli mieszkańców państwa Żydowskiego) zaczęli dzielić się na żydów i chrześcijań. Z czasem chrześcijanie zaczęli dzielić się na katolików i ‚innych chrześcijan’, dzisiaj po dwóch tysiącach lat, wszystko jest bardziej klarowne – katolicy dzielą się na prawdziwych i tych innych: nominalnych, statystycznych, narodowych, pozornych i różnych takich. Ci pierwsi bez przerwy starają się pełnić wolę Ojca, a ci pozostali jedynie starają się nie grzeszyć”
         …z sieci.

 21. jakzawsze 17 listopada 2011 o 4:27 pm

  Zdjecia Chemtrails/Poland/Szczyrk-BESKIDY

  Zrobione Dziasiaj …. Czwartek 17 listopad 2011 godz . około 16.00
  http://dyskusb.wordpress.com/2011/11/17/zdjecia-chemtrailspolandszczyrk-beskidy/

 22. PokójWam 17 listopada 2011 o 6:11 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/17/wkrotce-wojna-amerykanie-rozmieszczaja-tarcze-antyrakietowa-juz-nawet-na-morzu-czarnym-miedwieputy-przyznaly-sie-do-swojej-bezsilnosci/
  http://www.tvn24.pl/12691,1724652,0,1,nato-odpalilo-szybka-strzale-pierwszy-test-obrony-rakietowej,wiadomosc.html
  http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=138&sectionId=663&cmd=
  http://radtrap.wordpress.com/2011/11/17/ojciec-miley-cyrus-moja-rodzina-zostala-rozbita-przez-szatana/

 23. spokojny 17 listopada 2011 o 6:50 pm

  Goszczyński wyszedł z więzienia ,ale chyba poznał nieznany mu twój życiorys Monitor.
  Może by tak jakaś relacja z reakcji Goszczyńskiego na te rewelacje .
  Czego się tak boisz ,Monitor ? ,że rozpadnie ci się blogowe towarzystwo wzajemnej adoracji ?

  • monitorpolski 17 listopada 2011 o 7:04 pm

   Nie mam już wątpliwości kim jesteś panie „Demostenes”. Popatrz się w SWÓJ życiorys Galaretowski. Ja nie mam się czego wstydzić.

   • spokojny 17 listopada 2011 o 8:04 pm

    Błąd .Nie jestem żadnym ,,Demostenes” em . Patrząc co wypisuje niejaki zenobiusz i na twoją jawną tolerancję dla jego manipulacji i prostactwa ,ocena TWojej roli wypada na twoją niekorzyść .
    Aspirujesz na prowadzącego informacyjno-patriotyczny blog ,a co mamy ?
    Pisałem tu nie raz pod różnymi nikami i zawsze czujny palec cenzora ,czyli twój puszczał tylko komentarze nie odbiegające od wytyczonego nurtu .

    Przywróć oceny komentarzy ,a przekonasz się ile warte jest bredzenie zenobiusza ,,Nadchodzi wielkie zwiedzenie” Dla inteligentnego czytelnika ,który ma pojęcie co dzieje się na świecie i w Polsce nie odkrywasz na tym blogu nowych faktów .

    Niestety zenobiusz stał się twoją wizytówką ,bardzo kompromitującą .

    • monitorpolski 17 listopada 2011 o 10:54 pm

     Zenobiusz bardzo was boli, bowiem widzi na wylot kto i zacz. Chciałbym żeby była całkowita wolność słowa, ale ludzie widzą jaki jest nalot na ten blog i jakie są próby odciągnięcia od rzeczowej dyskusji i zmiany tematów. Jest niewiele stron o tak odważnej i celnej tematyce, boicie się żeby to się nie rozniosło, dlatego huzia na Zeno i Marka. Wyobraź sobie jakby nagle pojawiły się rzeczowe kontrargumenty na to co publikujemy – nikt by nie musiał nikogo banować. Jeśli te kontrargumenty bardziej przemówiłyby by czytelnikom do wyobraźni to na pewno nasze „teorie” by nie wytrzymały. Niestety dal was – nasze „teorie” są prawdziwe, a jedyną formą walki z prawdą jest dezinformacja. Muszę cię zmartwić – z prawdą nikt jeszcze nie wygrał.

     • hjk 18 listopada 2011 o 12:01 am

      wczoraj 3/4 wpisów to szaleństwa trolli – masakra to była… 😦

     • jerkey 18 listopada 2011 o 1:10 pm

      Będąc jednak obiektywnym trzeba powiedzieć, że pomiędzy tobą @monitor, a @zeno jest ogromna różnica. Pozwoliłeś @zeno traktować ten blog jako @zenobiusz 2 i OK – twoje święte prawo. Nie dziw się jednak, że sporo osób ma obiekcje do sposobu dyskutowania @zeno. Tyle, że niewielu o tym mówi wprost, ponieważ wie czym się to kończy (oskarżeniem o bycie agentem tudzież dezinformatorem).
      Zresztą duża część nieporozumień z jakimi walczy @zeno dotyczy spraw wiary. A wiara to wiara, natomiast @zeno coraz bardziej kreuję się na nieomylnego w każdej dziedzinie.Twoje słowa, ze @zeno jakimś cudownym sposobem „każdego widzi na wylot” mocno śmierdzi już zwykłym brakiem obiektywizmu. Weź jednak pod uwagę, że walczącym z NWO nie musi być tylko katolik – narodowiec w wydaniu @zeno.

      • Megi 18 listopada 2011 o 3:00 pm

       A Ty chętnie wyciągnąłbyś z nich średnią jak widać. Właśnie dlatego, że się różnią i obaj mocno angażują się w to co robią, tak dużo wiedzą i skupiają wokół siebie mądrych ludzi od których można się uczyć.

       • jerkey 18 listopada 2011 o 3:32 pm

        @Megi
        Gdybym był tak „asertywny” jak @zeno i „wszechwiedzący” to bym powiedział: „Nie zmieniaj nicków Zeno”, ale nie jestem.
        Żadnej średniej bym nie chciał. Mi bardzo odpowiada @monitor.

      • zenobiusz 18 listopada 2011 o 4:15 pm

       jarkey@
       może tak jakiś przykład?
       Mały link na potwierdzenie ???

       • jerkey 18 listopada 2011 o 8:10 pm

        Moja wypowiedź z 17 Listopad 2011 o 2:14 pm i dalsza dyskusja, gdzie piszesz:
        zenobiusz 17 Listopad 2011 o 3:50 pm
        „Czytelnik@
        Masz rację i tak trzymać.
        zaś świadomi dezinformatorzy??
        Cóż, możemy się tylko za nich modlić.”

        Od razu stałem się „świadomym dezinformatorem”, bo miałem czelność mieć inny pogląd niż ty. W tym samym wątku jest też kwestia „spraw wiary”. Jest zatem wszystko co napisałem powyżej.

  • zenobiusz 17 listopada 2011 o 7:13 pm

   Seweryn Goszczyński (ur. 4 listopada 1801 w Ilińcach koło Humania, zm. 25 lutego 1876 we Lwowie), polski działacz społeczny, rewolucjonista, pisarz i poeta polskiego romantyzmu. Zasłynął jako autor wierszy patriotycznych oraz jeden z czołowych członków grona mesjanistycznego Andrzeja Towiańskiego. Współcześnie znany zwłaszcza dzięki powieści poetyckiej Zamek kaniowski oraz powieści gotyckiej Król zamczyska. Obok Antoniego Malczewskiego i Józefa Bohdana Zaleskiego zaliczany do „szkoły ukraińskiej” polskiego romantyzmu.
   ———————————————————————
   Nasz spokojny@,chwilowo pod starym nickiem i IP,bo nowe mu jak zawsze zbanowano,oznajmia nam ze posiadł umiejętność rozmowy z duchami,a w każdym razie dalej jest najlepiej zorientowanym trollem.

 24. Ditka 17 listopada 2011 o 6:58 pm

  Dobry Wieczór wszystkim. Czytam codziennie lecz nie codziennie piszę bo jak nie mam nic do powiedzenia to wolę się nie wypowiadać. Cieszę się że powstał ten blog i jednocześnie ubolewam, że tak ciężko mi jest uświadamiać ludzi na to co się dzieje. W moim środowisku większość to TVN-cy

  • Aśka 17 listopada 2011 o 7:44 pm

   Ditka, głowa do góry, większość z nas tak ma. Nie jest łatwo, bo ci ludzie mają bardzo wyprane mózgi (bez ich obrazy, bo często ci ludzie nie wiedzą, co z nimi czynią), nie trafiają do nich żadne argumenty, dyskredytują każde źródło informacji prócz meNdiów i są bardzo aroganccy, ponieważ uważają się za ludzi dobrze poinformowanych, nawet trochę za nadludzi – ludzi z wyższej półki.

   • Ditka 17 listopada 2011 o 7:48 pm

    Aśka dzięki. Takie kobiety jak Ty mnie budują i utwierdzają w wierze, że jeszcze z „wami nie skończyliśmy” :DDD

   • szuwaxpl 17 listopada 2011 o 8:03 pm

    A’ propos – stare jawajskie przysłowie ‚mówi’, jeśli wydaje się tobie, że jesteś dobrze poinformowany, to znak, że się mylisz . !!!

    Wszyscy chyba spotykamy się z takimi ludźmi, którzy wiedzę czerpią z menDiów 🙂

 25. zenobiusz 17 listopada 2011 o 7:00 pm


  Jedno z ostatnich objawień Miedżugorie w Wiedniu w obecności kard Schenborna,więc nie ma dyskusji że Kościół nie uznał,właśnie uznał.Dla czego w Wiedniu, w centrum Europy.niebawem poznamy treść

  • monitorpolski 17 listopada 2011 o 10:57 pm

   Bird2 – ja chcę unikać tematów religijnych, gdyż jest wiele ludzi z dobrymi intencjami, którzy mają odmienne poglądy. Ale ktoś tu ciągle do tych tematów religijnych wraca – pewnie celowo, żebyśmy się kłócili. Spróbuj to omijać, zająć się faktami nie związanymi z Watykanem czy innymi centrami religijnymi i zobaczysz jak ci będzie z tym dobrze. Innym radzę to samo.
   Acha, satanizmu nie można uznawać jako religię.

 26. Ditka 17 listopada 2011 o 7:01 pm

  I nie skończyłam bo nie mogłam już nic dopisać, nie wiem czemu. Trudno. Pozdrawiam serdecznie

 27. zenobiusz 17 listopada 2011 o 7:18 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/10/18/szczesliwe-dni-ameryki-pojda-w-niepamiec/#comments
  Powstańcie, Moi ludzie. Powstańcie do waszych miejsc w świecie, ponieważ bitwa rozpoczyna się i szaleje już w sferze duchowej. Nie możecie zobaczyć tych, którzy walczą o wasze bezpieczeństwo, którzy walczą dla Mnie i Mojego królestwa.

  Wróg waszych dusz czai się w ciemnościach, w szczelinach i rysach w waszym życiu – miejsc, do których nie dopuściliście Mojego światła, abym was mógł oczyścić. To są szczeliny przez, które wróg przeciska się, by zniszczyć was w nadchodzących miesiącach, jeśli nie położycie waszych grzechów przede Mną i nie zwrócicie się do Mnie ze skruszonym sercem. Częściowa skrucha nie jest wystarczająca – wymagam serca sprawiedliwego, a nie serca o złych zamiarach.

  Nie możecie służyć Mnie i wrogowi waszej duszy, musicie wybrać. Czas szybko nadchodzi, kiedy nie będzie już czasu na wybieranie, musicie wybrać teraz, jeśli macie być bezpieczni.

  Za kulisami tworzone są plany, które doprowadzą do zagłady. Wiele istnień straci życie. Wróg chce
  was przesiać i będzie mógł przesiać niektórych z was, abyście mogli wznieść się wyżej ze Mną. Będzie mógł atakować wielu z was, ponieważ będziecie czytać to [orędzie] i nadal wzbraniać się przed porzuceniem waszych grzesznych dróg. Usprawiedliwiacie wasz grzech w myślach i myślicie, że to nie ma znaczenia, ale zaprawdę powiadam wam, odpowiecie Mi za każdy grzech, za który szczerze nie żałowaliście przede Mną.

  • Ditka 17 listopada 2011 o 7:30 pm

   Zenobiusz zanim pójdę spać. Powiedzmy sobie szczerze, nikt a przynajmniej większość w to już nie wierzy. Media tak skutecznie to opracowały, że teraz wiara w Boga jest obciachem, czyż nie? I to właśnie Jezus chciał nam przekazać o czasach ostatecznych. Kto ma oczy niech obserwuje, kto ma uszy niech słucha

   • zenobiusz 17 listopada 2011 o 7:34 pm

    Ditka@
    Idź,czasem na wały ,na Jasną Górę,tam zobaczysz Polskę.
    Droga krzyżowa na wałach,ma przywilej uwalniania dusz z czyśca.
    Im się wydaje ,że zawładnęli jej duszą,ale Polonia Semper Fidelis.

    • Ditka 17 listopada 2011 o 7:42 pm

     Polskę i Boga mam w sercu od dawna i nic tego nie zmieni dzięki Bogu. Nie muszę chodzić na Jasną Górę żeby to udowodnić. Raczej trzeba tych młodych zbłąkanych ludzi nawracać bo źle się dzieje

    • Stirlitz 18 listopada 2011 o 1:17 am

     Szwedzi nie zdobyli Jasnej Góry mimo wielokrotnej przewagi !!!!! wg legendy w trakcie walki szła Droga Krzyzowa

 28. jokenss 17 listopada 2011 o 7:37 pm

  Witam ,zaobserwowałem dzisiaj sporą „fale” chemtrail nad Polska ,zrobiłem zrzut z sat24 od godz 08:45 do 16:00 :
  http://flickcabin.com/public/view/full/126685
  a tu paczka screenów : http://wyslijto.pl/files/download/5yy1oj7zj9
  możecie udostępniać i przekazywać dalej ,pozdrawiam.

  • monitorpolski 17 listopada 2011 o 7:49 pm

   Ja też mam nagrania i zdjęcia. Chyba się poważniej trzeba będzie zabrać za ten temat. Alex Jones wprost mówi o realizowanym ludobójstwie za pomocą chemtraili.

   • ciociababcia 17 listopada 2011 o 8:21 pm

    Perfidia. Przecież za te usługi + HAARP płacimy duże pieniądze.
    Co dzień spaceruję ok.2 godz. Z psem. Sporadycznie udaje mi się widzieć czyste niebo.
    Wracam nieszczęśliwa. Skutki opadów są wielorakie. Oczy, senność i brak koncentracji.
    Nie wiadomo do końca co jest rozpylane, ponieważ „ulepszają” metodę.
    Stosuję leczenie ziołami

   • jokenss 17 listopada 2011 o 9:56 pm

    Najciekawsze jest to że niebo było czyste przez jakiś czas ,i smugi pojawiły się nagle w ogromnych ilościach , już kilka razy coś takiego zaobserwowałem .

    • vortex 18 listopada 2011 o 1:23 am

     ….piloci koncza kawe i z powrotem do roboty.Chociaz slyszalem takie opinie ze sa to samoloty bezzalogowe ktore „przylatuja z gory” .

  • Maria 17 listopada 2011 o 8:28 pm

   Na niebie Trójmiasta również dziś od rana „krzyże” i smugi…Niestety większość naszego społeczeństwa już uważa to za normalność i nie wierzy (lub nie chce wierzyć )w jakiekolwiek ludobójcze plany.Czekam aż w atlasach pojawi się „nowy”gatunek chmur!A tymczasem moje archiwum zdjęciowe rośnie.

   • Aśka 17 listopada 2011 o 8:34 pm

    Moje archiwum też 😦
    W informacjach już się pojawiają wiadomości o nowych rodzajach chmur… mam je gdzieś na dysku, ale nie w tej chwili nie wiem, gdzie

    • Aśka 17 listopada 2011 o 8:49 pm

     na dysku nie znalazłam, ale proszę aktualne
     http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109822,latajace-precelki-i-statki-kosmiczne
     17-11-2011, 16:07
     Latające precelki i statki kosmiczne

     * obłok lentikularny , * góra , * norwegia , * chmura
     * Zobacz więcej w kategorii: Chmury

     Nie tak dawno pokazywaliśmy Wam dziwaczne chmury, które wszystkim nam kojarzą się chyba tylko z jednym. Dzisiaj rozwijamy ten temat o kolejne przedziwne fotki, oczywiście jak najbardziej prawdziwe.

     Latające precelki nad Norwegią? W pierwszej chwili można tak pomyśleć patrząc na zdjęcia, które zamieszczamy pod artykułem.

     Ale tak naprawdę to zwyczajne chmury, chociaż niecodziennie wyglądają.
     […]
     _____
     widzisz?
     zwyczajne chmury
     baaaardzo naturalne chmury są na tych zdjęciach, zwłaszcza te

     http://www.twojapogoda.pl/ckeditor_assets/pictures/4611/content_4NV_D32Ox_ncaA8sIl7IygNRKBWDZN5GP70gYWMU1VzA.jpg?1321531935

    • szuwaxpl 17 listopada 2011 o 8:52 pm

     http://www.flightradar24.com/
     To dość ciekawe – ile lata samolotów, wiem, wiem
     ale ta ilość coś zostawia po sobie.
     Ten wpis jest na gorze, ale słabo widoczny. Tyle samolotow nigdy jeszcze nie latało, zobaczcie w dzień na radar – jedna wielka żółta plama. Same spaliny to już jest problem. Te silniki spalają dużo więcej od samochodowych na h 😉
     ale opryski owszem !

     • iHe 17 listopada 2011 o 9:48 pm

      Nie martwcie się niebawem b.wielu ludzi dostanie widocznych objawów „choroby cywilizacyjnej”,to się rozpocznie kłamanie pewnie,że zarazili się bakterią spod prysznica połączonego z co..
      Zaczną się na prawdę niezłe jaja jak ludzie zaczną masowo opuszczać ten padół z powodu
      zabaw z klimatem czy zwykłego ludobójstwa skażeniem czego tylko się da..

      U nas na Śląsku bardzo często nie ma czym oddychać.Zima to będzie ciężki okres.

      Niestety pojawia się dosyć poważny powód ,żeby wywołać jakąś globalną zadyme,żeby poukrywać te objawy pod stertą wojenno/terrorystycznego łajna.
      Patrząc na „naszych” uczniów czarnoksiężnika typu matoła harego pottera prowokatora na dopalaczach,można niestety się obawiać ,że podobny schemat elity wychowane na Machiawellim i kabale zastosują i tym razem.

      Mam taką teorie,że oświecone elity posługują się suwakiem od funkcjonalizmu do markśizmu w zależności od potrzeb tychże elit.
      Jak za bardzo siad produkcja dóbr luksusowych lub za bardzo wymierają niewolnicy wtedy się poluzowuje.
      Obecnie ludzi jest podobno za dużo do rządzenia stąd ten powrót do humanistycznych doktryn.
      Znowu suwak jest blisko marksizmu ,co widać po jewrokouchozie i Us.sa. z tendencją wzrostową.

   • vortex 18 listopada 2011 o 1:50 am

    Uwaza to za normalnosc bo media,rynek i reklamy to rozpropagowaly jako cos normalnego.
    Ostatnio widzialem chemtrails na opakowaniu klockow dla dzieci Playmobile
    http://fumiganlleida.wordpress.com/2010/12/23/chemtrails-subliminals-per-als-mes-petits-playmobil/
    A tu reklama Lego…..chca to wpoic dzieciom zeby niczego nie kwestionowaly.

    • peryskop 18 listopada 2011 o 3:21 am

     Perwersja.
     W Stanach niebo w chemtrailsach wrzucają na radosne widoczki na bilbordach.

    • O Rzesz 18 listopada 2011 o 12:08 pm

     Pewnie „sypią” coś.
     Nie chcę się ponownie wdawać w spory bo sam nie wiem co do końca jest na rzeczy.
     Z typowego punktu widzenia taki widok

     może być zarówno dowodem na iniekcję czegoś do atmosfery ale też dowodem pracy pokładowego generatora prądu zwanego APU (Accelerated Power Unit)

     Jeśli za chemitrails uważacie smugi pozostawiane przez samoloty (niektóre faktycznie wyglądają dziwnie) to pamiętajcie że prekursorami tej techniki byli piloci samolotów bombowych:
     http://b17panels.com/images/b6.jpeg (zdjęcie jest odwrócone o 180 stopni).
     Uważajcie jak chcecie.
     Mnie bardziej niepokoi prostsza rzecz.
     Jak wielkie oddziaływanie mają chmury tworzone przez samoloty i ich wpływ na „ocieplenie klimatu” czy zamiast powodować zwiększone albedo odbijające promieniowanie Słońca nie przyczyniają się one do kumulowania energii w atmosferze (taka swoista pierzyna)?.
     Ruch lotniczy, mimo zawirowań na rynku przewozów nie maleje!.

     • O Rzesz 18 listopada 2011 o 12:21 pm

      Tu widać że samoloty lecące blisko siebie nie zawsze muszą tak samo reagować ze środowiskiem:

      Tego typu obserwacje znane są wam i dziś. Wspominali o tym blogowicze!.

     • Aśka 18 listopada 2011 o 2:14 pm

      Nagranie z samolotu. Widać przerwy w pryskaniu, a także delikatną mgiełkę na zewnętrznych stronach, a w środku typowe chemtraile, które widzimy z ziemi. Często piszecie, że samoloty latają, ale nie zostawiają chemtraili. Z moich obserwacji wynika, że nawet jak nie widać chemtraili, to i tak jesteśmy spryskiwani. Wniosek wysnuwam z podejrzanej częstotliwości przelotów tylko w niektóre dni. Może wtedy właśnie rozpylają coś, czego z ziemi nie widać.

    • Aśka 18 listopada 2011 o 1:47 pm

     podwójne smugi z jednej strony samolotu

     • monitorpolski 18 listopada 2011 o 1:58 pm

      Ja mam nagraną czarną smugę z jednej z dysz – wczoraj nad Krakowem.

      • Aśka 18 listopada 2011 o 3:28 pm

       czyli twardy dowód

      • Aśka 18 listopada 2011 o 3:31 pm

       tak mi przyszło do głowy … wczoraj wiele osób z różnych stron kraju zaobserwowały to „zjawisko” … może prześlemy do Ciebie Marku zdjęcia i zrobimy oddzielny wpis pt. Skomasowane opryski nad Polską dnia 17.11.2011

     • Aśka 18 listopada 2011 o 3:25 pm

      a tutaj moment rozpoczęcia pryskania
      youtube.com/watch?v=6Yk_fnLMnzc&feature=related

      • O Rzesz 18 listopada 2011 o 3:38 pm

       To jest (chyba prototyp o ile pamiętam) pożarniczy B747.
       Większa odmiana czegoś takiego (PZL M18 Dromader)
       http://www.strazacy.pl/forum/album_pic.htm?pic_id=4818&sid=00a9b64c018bbbc6ff1f112f1f53fb9f
       Inny samolot, polsko-sowiecki PZL M15 Belphegor w idei rolniczy, miał Rosjanom służyć w czasie ew. wojny do rozpylania trucizn i ataków biologicznych.

       • O Rzesz 18 listopada 2011 o 3:40 pm

        Przepraszam. Tamten link nie działa.

    • choice 18 listopada 2011 o 3:19 pm

     najgorsze jest to w tym wszystkim że przyzwyczajani jesteśmy do tego widoku an każdym kroku i mamy wpajane na siłę że jest ok..

     • peryskop 18 listopada 2011 o 4:14 pm

      @Orzesz napisał: „Z typowego punktu widzenia taki widok

      może być zarówno dowodem na iniekcję czegoś do atmosfery ale też dowodem pracy pokładowego generatora prądu zwanego APU (Accelerated Power Unit)
      http://1.bp.blogspot.com/_Qwngf_JTCgs/S9dHVd0u7nI/AAAAAAAAAtk/WxKZQ235_-4/s400/b737-apu.jpg ” koniec cytatu.

      Czy na pierwszym jpg silniki nie pozostawiają sladów kondensacyjnych, ale taką smugę wytwarza APU? Dlaczego – bo jest zasilany innym paliwem? Słabo to pasuje, a filmiki wrzucone przez Aśkę i innych jeszcze bardziej utrudniają racjonalizację chemtrailów jako obojętnych zabiegów.

      Twoje próby racjonalizacji są godne uznania, bo przy okazji czegoś nowego się uczymy. Ale dobrze, że zaczynasz dostrzegać że są to zjawiska „dziwne”.

      A prawdopodobnie mordercze!

      • O Rzesz 18 listopada 2011 o 10:58 pm

       Ciągle je „dostrzegam” te zjawiska.
       Cały czas usiłuję jedynie pokazać że to co jest uważane za dowody tej aktywności i jako takie pokazywane, jest w większości czymś „normalnym” jeśli za takie uznamy nieustanne zatruwanie przyrody w ostatnich stuleciach.

       Ludzie denerwują się widząc każdą smugę mgły jaka tworzy się za samolotem.
       Zupełnie niepotrzebnie.
       Takie doświadczenie może kogoś doprowadzić do zaburzeń związanych z autosugestią.
       I nie mam tu na myśli hipochondryków.
       Każdy zdrowy człowiek gdy posłucha biadolenia chorych, np. w przychodni, sam niejednokrotnie zaczyna odczuwać różne dolegliwości.
       Psychika to potężne narzędzie.
       Wiedzą o tym iluminaci i dlatego ciągle nas czymś atakują i denerwują!.

       Tak, APU może być uruchomione w locie jeśli np. awarii ulegnie generator prądu na którymś z silników.
       Jeśli odbywa się to na wysokości na której występują warunki do powstania smugi kondensacyjnej to zawarte w spalinach cząstki stałe spowodują powstanie takiej smugi.

       Jednocześnie taka smuga nie musi się utworzyć w powietrzu i spalinach wypływających z głównych silników bo mają one inne parametry temperatury i stężenia cząstek stałych.
       Przykładem na to jest prawdopodobnie przytoczone zdjęcie odrzutowca.
       Mógł tam też wystąpić wyciek paliwa z APU.
       Możliwości innych niż chemitrails jest wiele.

       Zdjęcie z B17 lecącymi o kilkaset metrów jedne nad drugimi mówi o tym samym.
       W tamtym przypadku czynnikiem decydującym o wystąpieniu smug tylko za częścią formacji była nie różnica w „jakości” spalin ale parametr większej zawartości wilgoci w warstwie wyższej o te kilkaset metrów.
       Tak to niestety, a może stety wygląda w rzeczywistości. W większości przypadków.
       Niestety nie wyklucza to ingerencji depopulatorów.

       • zenobiusz 18 listopada 2011 o 11:31 pm

        Bardzo rozsądne podejście.Nie należy widzieć kobry w każdym ciemnym kącie pokoju.Najczęściej to lina którą sami zostawiliśmy.
        Niemniej obserwacje nieba nad moją głową po aktywacji przeciwdziałania są dziwne.
        To co może być chemtlsr,zanika w spektakularny sposób,a generalnie, po paru inspekcjach helikopterów.samoloty ciągnące smugi unikają latania nade mną,
        jest to dziwne i zastanawiające, na terenach w zasięgu mojego wzroku samoloty potrafią walić niezłe kratki ,krzyże itp,wykwity fantazji pilotów,którzy i być może chcą zwrócić uwagę obserwatorów na swoje dziwne działania.Tu mogę się mylić ,może to być wymuszone,potrzebą szybkiego zasnucia nieba.Niestety takich obserwacji nikt nie prowadzi,i nikt nie analizuje,do znudzenia pokazuje się filmiki.

        • O Rzesz 19 listopada 2011 o 1:10 am

         To co powiem wynika z mojej niepełnej jeszcze wiedzy o wodzie i przeczuć których od dawna już nie lekceważę.
         Woda jest dziełem Boga.
         Jest nośnikiem informacji.
         Życia w ogóle!.
         Płynem limfatycznym Ziemi obok ropy naftowej która jest jej krwią.

         Promieniowanie orgonowe (czy Prana ale zostańmy przy poprzedniej definicji) jest energią życia którą zawiera w sobie przede wszystkim woda!.
         Jeśli manipulujesz nią za pomocą swoich „dział” to siłą rzeczy musi następować interakcja.
         Odpowiednio polaryzując „lufy” zagęszczasz lub rozrzedzasz lokalne pole orgonu a tym samym stężenie pary wodnej w masie atmosfery.

         Tajemnicze śmigłowce … całkiem możliwe.
         Kontrola trwa cały czas. Zaburzenia pola orgonowego generowane min. przez twoje armatki powodują że nadzorcom zapalają się „czerwone lampki”.

         Ten nadzór to coś zbliżonego do zdalnego widzenia ale poszerzone o możliwość lokalnego manipulowania polem.
         Przy pomocy takich ludzi spenetrowano np. wnętrze Jowisza potwierdzając większość przypuszczeń zgłaszanych przez astrofizyków.
         Zaburzasz lokalnie pole i oni to „widzą”. Zmuszasz ich do wytężenia wysiłku więc wysyłają prawdopodobnie patrole celem sprawdzenia co ich „uwiera”.

         Ludzie nie zdają sobie sprawy na jakich poziomach naprawdę odbywa się kontrola.
         HAARP jest niejako mechaniczno-elektryczną atrapą tego co potrafią nieliczni ludzie (tzn. potrafią to wszyscy ale większość jest „uśpiona”).
         Tylko skala oddziaływania jest większa bo to jednak wydajne narzędzie.
         Nie można wszystkiego zwalać na HAARP czy manipulatorów Pola Orgonowego.

         Większość z tego co widzimy w ostatnich latach to wpływ podwyższonej emisji promieniowania ze Słońca i być może z wyśmiewanego Brązowego Karła wokół którego być może krąży niesławna Nibiru.
         Nie mam tu wyraźnych odczytów. Tak jak większość „nawiedzonych”.

         Te oddziaływania powodują wzrost zawartości pary wodnej w atmosferze.
         Jeśli samoloty tworząc swoje smugi faktycznie powodują kumulowanie energii cieplnej w atmosferze, jak to już wcześniej zakładałem, to mamy prawdziwe przyczyny efektu cieplarnianego.
         Dodatkowy czynnik to miliardy ton sadzy z kominów i rozpylonej gumy z opon.

         W każdym razie jedno jest pewne. Wiele z tego co widzimy dzieje się przez człowieka ale nie tylko na planie fizycznym!.
         Młodsi ludzie i demony zawarli przymierze przeciw przymierzu Boga ze starymi ludźmi .
         Nasza (starych ludzi) w tym rola by poznać odtrutkę i przeciwstawić się im na tyle na ile możemy w oparciu o Najwyższego!.

         To tak niezwykłe dla przeciętnego Toma Kowalskiego że prędzej uwierzy w przekaz z filmu S.F. niż w tą „Space Opera” jaką naświetliłem.
         Niestety nikt nie chce dziś stworzyć scenariusza opisującego dosłownie to z czym mamy do czynienia. Dlatego powstają co i rusz jakieś durnowate filmy odwracające uwagę i mieszające ludziom w głowach.

 29. ciociababcia 17 listopada 2011 o 8:09 pm

  Na placu Tiananmen w Pekinie podpalił się mężczyzna

  Na placu Tiananmen w Pekinie podpalił się mężczyzna, w proteście przeciwko komunistycznemu reżimowi. 42 – letni Wang, mieszkaniec miasta Huanggang, targnął sie na swoje życie w ubiegłym miesiącu, a sprawa wyszła teraz na jaw dzięki brytyjskim turystom, którzy byli świadkiem jego samopodpalenia.

  bankier.pl

 30. alexirin 17 listopada 2011 o 9:03 pm

  zamieszki w NY

 31. alexirin 17 listopada 2011 o 9:22 pm

  Chiny „podrabiają” całe miasta

  http://niezalezna.pl/19032-chiny-podrabiaja-cale-miasta

 32. Aśka 17 listopada 2011 o 9:40 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zmiany-w-prawie-o-zgromadzeniach-biedron-apeluje-o,1,4909795,wiadomosc.html
  Zmiany w prawie o zgromadzeniach. Biedroń apeluje o dialog
  15:47 JS / PAP 17.11.2011

  Klub Ruchu Palikota zaapelował dzisiaj do prezydenta Bronisława Komorowskiego i prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz o dialog i normalne procedowanie nad zmianami w prawie o zgromadzeniach. Chcemy wysłuchania publicznego i dialogu – mówił poseł Robert Biedroń.

  Poseł Ruchu Palikota uważa, że w tak fundamentalnych sprawach dotyczących podstawowych praw i wolności człowieka, jakim jest prawo do zgromadzeń, wszelkie zmiany przepisów powinny odbywać się w porozumieniu z obywatelami i organizacjami pozarządowymi.

  Jego zdaniem tak się nie stało, bo – jak mówił – tuż po piątkowych demonstracjach na ulicach Warszawy, zarówno prezydent Bronisław Komorowski, jak i prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz „wyciągnęli ni stąd, ni zowąd z szuflady” projekty ustaw, w których nikt nie wie co się znajduje.
  […]

  • sebecx 17 listopada 2011 o 9:51 pm

   ..panie pośle Biedroń …jak rzyć?…

 33. Stirlitz 17 listopada 2011 o 9:43 pm

  OGŁASZAM ,że na forum jest hacker , który włamał się na moja skrzynkę i usunął wiadomości pobrane , niestety podałem dla kogoś kontakt w poście z adresem mail….

  • jakisbuk 17 listopada 2011 o 10:05 pm

   a nie masz kopii na serwerze?

  • zenobiusz 17 listopada 2011 o 11:39 pm

   Stirlitz.@
   Nigdy nie podawaj adresu,poproś Marka o przekazanie temu, komu chcesz przekazać, on ma wszystkie adresy.to był błąd,a po szybkości reakcji można domniemać kto go wykorzystał.

  • Annah. 18 listopada 2011 o 3:24 am

   Jeśli podałeś adres mailowy alternatywny lub nr komórki możesz konto odzyskać, ale ja takich danych nie podaję do żadnego administratora poczty z oczywistych względów.
   Nie daję też swoich czynnych adresów pocztowych na forach, na potrzebę chwili tworzę nowe gdy jest potrzeby kontakt.
   Przed ponad tygodniem również miałam przejściowy problem z wejściem do jednej poczty, wcześniej do innych, ale za każdym razem pocztę odzyskiwałam bez specjalnych zabiegów.
   Może tak być że Twoje niepokoje rozwiążą się same za dzień czy dwa, ale zdarzają się najwidoczniej kradzieże kont, o czym ostrzegł mnie administrator wirtualnej przed paroma dniami.
   Drogi Użytkowniku Poczty Wirtualnej Polski,
   ostatnio coraz częściej występują próby kradzieży kont pocztowych. Aby temu zapobiec, zapoznaj się z poniższymi zasadami:
   1. Pamiętaj, że administrator WP nigdy nie poprosi Cię o hasło do Twojego konta. Jeśli otrzymasz list z taką prośbą, oznacza to, że NIE POCHODZI ON OD WIRTUALNEJ POLSKI, innymi słowy – jest sfałszowany, więc NIGDY na niego nie odpowiadaj.
   2. Nie odpowiadaj również na e-mail, który wydaje Ci się podejrzany, np. został napisany niegramatycznie (za pomocą automatycznego tłumacza) lub wysłany od osoby, której nie znasz. NIGDY nie klikaj na żaden adres strony (link) w takim e-mailu ani nie otwieraj załączników.
   3. Przed podaniem loginu i hasła na portalu Wirtualna Polska upewnij się, czy jesteś na właściwej (a nie fałszywej, lecz wyglądającej identycznie jak WP) stronie. Można to sprawdzić poprzez porównanie adresu znajdującego się w górnej belce Twojej przeglądarki internetowej. Ten adres zawsze musi zawierać domenę WP.PL, np: http://profil.wp.pl/
   …………………………………………………………………………………………………………………………………
   Pozdrawiamy,
   Zespół Poczty WP
   ————————————————————
   List został wysłany zgodnie z regulaminami kont
   pocztowych Wirtualnej Polski, dostępnymi pod adresem:
   http://poczta.wp.pl/info-regulamin.html
   ————————————————————

 34. Stirlitz 17 listopada 2011 o 9:49 pm

  Ogłaszam że ten blog musi być pod nadzorem służb od 11 listopada , ja niestety nieopacznie podałem maila …

  • Aśka 17 listopada 2011 o 10:13 pm

   ja też nie mogę wejść do mojej skrzynki pocztowej … może to inna przyczyna …nie wiem

   • szuwaxpl 17 listopada 2011 o 10:32 pm

    przy dodawaniu komentarzy podaje się adres e-mailowy
    może tą drogą haker może inwigilować spec służbowo ?

    • hjk 18 listopada 2011 o 12:09 am

     to trza podawać fikcyjny, blogi tego nie sprawdzają, no chyba, ze trzeba sie rejestrowac…

    • zeebii 18 listopada 2011 o 12:54 am

     @Szuwaxpl
     List email zanim dojdzie do odbiorcy może być przeczytany nawet dzesięć do dwudziestu razy -jego zabezpieczenie jest żadne, czyli zerowe.
     Proste rady: założyć konto pocztowe poza ue, i nauczyć się szyfrowania poczty http://technohumanizm.hostzi.com/1_10_szyfrowanie-poczty-podstawy-i-wprowadzenie.html

   • zeebii 18 listopada 2011 o 12:45 am

    @Aśka
    Załóż nową pocztę, np: na terra.com http://terra.com

    Stirlitz podobnie

    • Stirlitz 18 listopada 2011 o 12:58 am

     TEN ARTYKUŁ NIEOPATRZNIE DEKONSPIRUJE MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE SŁUŻB SPECJALNYCH
     j u ż w 2 0 0 2 roku posiadały możliwość podsłuchiwania wszystkich rozmów prowadzonych w pomieszczeniu przy włączanym telefonie komórkowym ale lezącym w stanie czuwania !!!!!!!
     to teraz mogą już wszystko jeśli chcą
     http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10665912,Olewnik_instruuje_porywaczy__Znalezli_przelomowy_dowod.html

     • zeebii 18 listopada 2011 o 10:56 am

      @Stirlitz
      „j u ż w 2 0 0 2 roku posiadały możliwość podsłuchiwania wszystkich rozmów ”
      A użytkownicy szyfrowania.
      -szyfrowanie rozmów w komunikatorach internetowych typu gadu-gadu, tlen, Kadu, Jabber, Pidgin. Miranda, Ekg2, Kopete itd
      http://technohumanizm.hostzi.com/1_12_Szyfrowanie-rozm-w-w-komunikatorach.html

      • zeebii 18 listopada 2011 o 10:59 am

       Bezpieczna komórka,
       szyfrowanie smsów, danych w telefonie, itd http://art-jop.blog.onet.pl/Szyfrowanie-danych-w-telefonie,2,ID434749837,n
       Z telkomów podobno najbezpieczniejsza jest „Jeżyna” -Bbery

 35. jakisbuk 17 listopada 2011 o 10:44 pm

  bez fejsbuka nie dostaniesz kredytu 🙂

  http://banki.wp.pl/kat,6602,title,Alior-bedzie-mial-Synca,wid,13995519,wiadomosc.html

 36. Mariusz 17 listopada 2011 o 11:13 pm

  Zwróćcie uwagę na dzisiejsze czytanie i Ewangelię

  Czwartek XXXIII tygodnia Okresu Zwykłego

  Pierwsza Księga Machabejska 2,15-29.
  Do miasta Modin przybyli królewscy wysłańcy, którzy zmuszali do odstępstwa przez uczestnictwo w składaniu ofiary.
  Wielu spomiędzy Izraelitów przyszło do nich. Gdy jednak zebrali się Matatiasz i jego synowie,
  wtedy królewscy wysłańcy zwrócili się do Matatiasza słowami: «Ty jesteś zwierzchnikiem, sławnym i wielkim w tym mieście, a powagę twoją umacniają synowie i krewni.
  Teraz więc ty pierwszy przystąp i wykonaj to, co jest polecone w królewskim dekrecie, tak jak to uczyniły już wszystkie narody, a nawet mieszkańcy Judy i ci, którzy pozostali w Jerozolimie. Za to ty i synowie twoi będziecie należeli do królewskich przyjaciół, ty i synowie twoi będziecie zaszczytnie obdarzeni srebrem, złotem i innymi darami».
  Na to jednak Matatiasz odpowiedział donośnym głosem: «Jeżeli nawet wszystkie narody, które mieszkają w państwie podległym królewskiej władzy, na znak posłuszeństwa swemu królowi odstąpiły od kultu swych ojców i zgodziły się na jego nakazy,
  to jednak ja, moi synowie i moi krewni będziemy postępowali zgodnie z przymierzem, które zawarli nasi ojcowie.
  Niech nas [Bóg] broni od przekroczenia prawa i jego nakazów!
  Królewskim rozkazom nie będziemy posłuszni i od naszego kultu nie odstąpimy ani na prawo, ani na lewo».
  Zaledwie skończył mówić te słowa, pewien człowiek, Judejczyk, przystąpił do ołtarza w Modin, ażeby złożyć ofiarę, zgodnie z królewskim dekretem.
  Gdy zobaczył to Matatiasz, zapłonął gorliwością i zadrżały mu nerki, i zawrzał gniewem, który był słuszny. Pobiegł więc i zabił tamtego obok ołtarza.
  Zabił wtedy także królewskiego urzędnika, który zmuszał do składania ofiar, ołtarz zaś rozwalił.
  Zapałał gorliwością o Prawo i tak uczynił jak Finees Zambriemu, synowi Saloma.
  Wtedy też Matatiasz zaczął w mieście wołać donośnym głosem: «Niech idzie za mną każdy, kto płonie gorliwością o Prawo i obstaje za przymierzem».
  Potem zaś on sam i jego synowie uciekli w góry, pozostawiając w mieście wszystko, co tylko posiadali.
  Wtedy wielu z ludzi, którzy szukali tego, co sprawiedliwie i słuszne, udało się na pustynię i tam przebywało

  Ewangelia wg św. Łukasza 19,41-44.
  Gdy Jezus był już blisko Jerozolimy, na widok miasta zapłakał nad nim
  i rzekł: «O gdybyś i ty poznało w ten dzień to, co służy pokojowi! Ale teraz zostało to zakryte przed twoimi oczami.
  Bo przyjdą na ciebie dni, gdy twoi nieprzyjaciele otoczą cię wałem, oblegną cię i ścisną zewsząd.
  Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu za to, żeś nie rozpoznało czasu twojego nawiedzenia».
  http://ewangelia.org/main.php?language=PL&module=readings&localdate=20111117

 37. Kinga 17 listopada 2011 o 11:21 pm

  http://www.ustream.tv/TheOther99
  Na zywo z NYC

 38. vortex 17 listopada 2011 o 11:40 pm

  Smugi stoja bo zawieraja rozne zwiazki chemiczne.Te ktore sa para wodna znikaja automatycznie.Zauwazyliscie ze ostatnimi czasy bardzo zmniejszyla sie ilosc wyladowan atmosferycznych.Dla tych co mysla ze to oara wodna mam pytanie – gdzie podziewaja sie samoloty kore jednego dnia lataja w liczbie 30-40 przelotow,drugiego dnia nic i nastepny tydzien w tym samym dniu tez nic. A i jeszcze jedno kierunki lotow tez sie nie pokrywaja.Nie mowie tu oczywiscie o samolotach rejsowych.
  Gdzie startuja i gdzie laduja te widma ?

  • Stirlitz 18 listopada 2011 o 1:01 am

   w 2010 i 2011 r w moim mieście w południowej części Polski było kilka wyładowań atmosferycznych
   7 lat wcześniej były setki

   • vortex 18 listopada 2011 o 1:17 am

    No wlasnie.Czy to nie zastanawiajace.Pamietam za malolata lata 70’te to walilo z nieba az strach a teraz nic.Ostatnia burze slyszalem z 8 lat temu.Gdzie sie podziewa ta energia ?

 39. falszywyprorok 17 listopada 2011 o 11:45 pm

  BARDZO ISTOTNY KOMENTARZ…. 😉

  Dzisiaj w moim mieście robili istny nalot chemtrails, dzień był ładny, słoneczko. Zachód słońca jednak pokazał – liczyłem 47 chemtrailsów, z czego kilka naprawdę dużych które przeobraziły się w chmurę. Efekt? Mgła koszmarna wieczorem, ale to nic.

  Spotykałem się wieczorem ze znajomymi i wchodząc stojąc przed blokiem wieczorem, zauważyłem pod lampą, że z powietrza coś spada, jakies opiłki – ja postawiłem aluminium. Znajomi, tzw. lemingi, zaobserwowały dzisiaj jakieś opiłki czegoś w powietrzu, widać je pod lampę. Myśleli że to może lód, kryształki lodu, dziwny śnieg itp itd. Różne mieli pomysły, wchodząc do nich do domu, powiedziałem, ale dzisiaj napsikali aż opiłki aluminium spadają z nieba… I oni do mnie „no właśnie co to jest, bo czegoś takiego nie widzieliśmy jeszcze”

  Po takiej obserwacji, lemingi szybko się dali przekonać do chemtrailsów, też zaobserwowali dzisiaj ogromną ilość smug. Dzisiaj to była przesada, nie miałem sprzętu ze sobą, ale komórką tam coś zrobiłem zdjęcie… po prostu masakra, takiej ilości smug jak dzisiaj, utrzymujących się tak długo jeszcze nie widziałem. A naprawdę obserwuję to zjawisko.

  • Aśka 18 listopada 2011 o 12:02 am

   W tej chwili spojrzałam przez okno. Godz. 00:01 niebo ciemnoróżowo-granatowe …? ? ? ? ? Jeszcze czegoś takiego nie widziałam.

   • vortex 18 listopada 2011 o 12:59 am

    Wstan tak o 3-5 rano i wtedy spryskuja.Czasmi patrze jak przelatuja pozostawiajac smugi ktore ze wschodem slonca widac jak sie zespalaj w jedno biale przescieradlo.

  • zenobiusz 18 listopada 2011 o 12:15 am

   Mieszkam na terenie chronionym chembusterami,dodatkowo zgiftowane wieże emitują orgon,w terenie liczne orgonity.Niebo normalne, żadnego opadu zanieczyszczeń. Może pora, zainteresować się jednak, czynną walką,czy chcecie skończyć na obturacyjne zanikowe zapalenie płuc,nowe odkrycie,dla zamaskowania skutków chemtraili.????
   http://samotnywilk2011.wordpress.com/chembusters-cb/

   • vortex 18 listopada 2011 o 12:54 am

    @zenobiusz…….zgiftowane wieże emitują orgon ?
    To znaczy ze nie tylko Ty dysponujesz chembusterem a takze sasiedzi. U mnie to nie przejdzie.Ludzie sa ograniczeni.Wlaczajac w to nawet znajomych i rodzine.Nie daja sobie nic przetlumaczyc.Czy to spryskiwanie nieba,fluor,slodziki,gluten,szczepionki a o takich rzeczach jak illuminati czy moon hoax to nawet nie probuje juz rozmawiac.Swojego czasu na party wszyscy byli przeciwko mnie jak podjalem jakis z tych tematow.

    • Stirlitz 18 listopada 2011 o 1:04 am

     czy jakaś firma już wpadła na pomysł produkcji chembusterów, orgonitów itym podobnych fabrycznie , żeby kupić go sobie jak odkurzacz czy czajnik ?????????

     • zenobiusz 18 listopada 2011 o 10:06 am

      Stirlitz@
      To właśnie jest nasza tragedia,nie czytacie,a gonicie za nowymi sensacjami ,które wam podsuwają,do dwóch lat o tum trąbię,a doczekałem się miernego zainteresowania,natomiast z innej strony wiadra pomyj.Nie będę już próbował nikogo uszczęśliwiać na siłę.
      Jeśli dobry Bóg ,podtrzyma ten najpiękniejszy ze światów,na wiosnę obsadzę 1000m warzywnika ,i czasem dam relację jak idzie wzrost roślin przelatanych orgonitami.
      Ty zdaje się masz ziemię,plon wstasta co najmniej trzykrotnie,

      • waryjat 18 listopada 2011 o 12:10 pm

       Ja w małym inspekcie 2,5m.x 1m. pod koniec lata wsadziłem 2 orgonitki z jednej strony prostokąta równo skierowanego wschód-zachód i posiałem rzodkiewkę. Efekt ciekawy i do przetestowania w przyszłym roku. Rzodkiewka mi znacznie bardziej „wybujała” tam gdzie stały te babeczki. (zapomniałem sobie o rzodkiewkach, a było kilka dni gorąca i nie było co zbierać. Długie warzywka króliki zjadły 🙂 )

       • zenobiusz 18 listopada 2011 o 2:28 pm

        Póki nie dojdziecie do wniosku,że na czasy złych plonów,głodu,to jedyna szansa,i nie zaczniecie eksperymentować i dzielić się wynikami,psu na budę zda się wasza internetowa aktywność,z waryjata,zostanie zagłodzony waryjat

        . 🙂

    • zenobiusz 18 listopada 2011 o 10:08 am

     Zgiftowanie wieży nie wymaga chembustera,a orgonitów dostępnych na allegro nawet po 20 zł.rozmieszczonych,w odległości do 400 m od wieży,w złoym podziale,do tego medytacja lub modlitwa ukierunkowująca orgon. Piszę o tym bezskutecznie od dawna.

     • vortex 18 listopada 2011 o 2:11 pm

      Tzn ze ma wspinac sie na slup czy na drzewo albo kopac w ziemi zeby umiescic kilka krysztalow. Chemitrailsy nie powinny w ogole miec miejsca i o to trzeba walczyc a nie przed tym uciekac.

      • zenobiusz 18 listopada 2011 o 2:22 pm

       Vortex@
       ,pleciesz androny,a sprawiałeś takie pozytywne wrażenie.
       To taki trud trochę poczytać ???

       • vortex 19 listopada 2011 o 4:07 am

        Ja juz czytalem.No worries.Chodzi o to ze dlaczego mamy sie bronic przed czyms nienaturalnym co w ogole nie powinno miec miejscaPlote andreoidy.Niby gdzie?
        Czy uwazasz sie za jakas wykladnie.Pozytywne wrazenie,Co to ma niby byc ? X Factor czy Idol ? Tzn ze nie dostane sie do drugiej rundy?

      • zenobiusz 18 listopada 2011 o 2:24 pm

       Każdy ma prawo wyboru.Chcecie zdychać ,
       na niewydolność układu oddechowego.wasz wybór.

   • jaś 18 listopada 2011 o 8:30 am

    A czym są poważne dyskusje. Jak dotąd możemy tylko obserwować ich tragiczne skutki. Może warto odpuścić nieco powagi i racjonalnej analizy, na poczet tej z pogranicza jak powiadasz fantazji i otworzyć swoje umysły. Żyjemy jak w matriksie, w tym kokonie niczego nowego nie wymyślimy. jeżeli twierdzisz że chembustery, czy orgonity są bzdurą, to wykaż to jakoś. Żaden wynalazek nie powstał w sposób zamierzony a tylko z przypadku.
    Natomiast większość z nich, zawsze była przedmiotem drwin i śmiechu.
    Pomyśl o tym – pozdrawiam

  • sebecx 18 listopada 2011 o 10:08 am

   ..mnie się od tych chemtraili śniło, że krwią pluję..

 40. Warszawiak 18 listopada 2011 o 1:25 am

  Kalisz przyłapany na kłamstwie.
  http://www.wykop.pl/link/948335/kalisz-przylapany-na-klamstwie/

 41. realista 18 listopada 2011 o 7:59 am

  Chiny światowym hegemonem? Imperializm ekonomiczny Państwa Środka” autorstwa Jean-Paula Guicharda, ekonomisty i historyka z Uniwersytetu w Nicei oraz Antoine Bruneta, byłego prezesa francuskiego oddziału HSBC to książka wbijająca w fotel i otwierająca oczy, na to co się naprawdę dzieje na świecie, w czasie gdy Polactwo jest zajęte grillowaniem na Zielonej Wyspie.

  Autorzy wyjaśniają dlaczego Chiny przez ostatnie 20 lat stały się drugą, jeśli nawet nie pierwszą potęgę gospodarczą i polityczną świata (PKB liczony na podstawie parytetu siły nabywczej wynoszący około 20 proc. światowego, niemal tyle samo co USA!). To wina przede wszystkim tego, że w ChRL panuje ustrój o nazwie: kapitalizm totalitarny, mający wiele podobieństw np. z III Rzeszą. Pod kierownictwem totalitarnego geniusza Deng Xiaopinga, Pekin przeanalizował jakie błędy w walce o dominację popełniły ZSRR oraz przedwojenna i powojenna Japonia. Chińczycy zaczęli więc walczyć o zdobycie władzy nad światem za pomocą tej samej strategii jaką w dawnych wiekach realizowały w tym celu Imperium Brytyjskie i USA – merkantylizmu, ciągłego wypracowywania nadwyżek handlowych z resztą świata. Udaje im się to osiągać za pomocą ofensywnego protekcjonizmu monetarnego, czyli znacznemu zaniżaniu kursu juana. To tak jakby wszystkie towary eksportowane przez Chiny były wspierane subsydiami wynoszącymi 50 proc. ich wartości, a towary importowane do Chin obłożone 100 proc. cłem. ChRL posiada jeszcze jeden atut: ogromny rezerwuar niemal niewolniczej siły roboczej (nielegalni migranci wewnętrzni – 150 mln ludzi), utrzymywany w posłuchu przez totalitarny aparat mafijnego państwa. W ten sposób Chińczycy są w stanie produkować nawet 80 razy taniej od Amerykanów i Europejczyków a 9 razy taniej od Meksykanów. Odkąd Chiny w 2001 r. wstąpiły do WTO, masakrują, za pomocą tej hipernieuczciwej konkurencji gospodarki państw rozwiniętych – przyczyniając się do postępującej ich dezindustrializacji i wzrostu bezrobocia, stają się ich wierzycielami i potajemnie prowadzą do destabilizacji ich rynków długu. To otwarta wojna gospodarcza, w której rolę V-tej kolumny odgrywają wielkie koncerny masowo przenoszące produkcję do ChRL i jej państw wasalnych, dezindustrializując przy tym Zachód. W planach Chińczyków jest zastąpienie USA w roli światowego hegemona (po zniszczeniu Ameryki), a Europie wyznaczenie roli centrum turystyczno-rozrywkowego, czyli takiej funkcji jaką zaplanował dla Francji Adolf Hitler. Jedynym dobrym aspektem chińskiej strategii jest odebranie Ruskim „prastarych chińskich ziem zrabowanych na mocy nierównoprawnych traktatów”. Stanie się tak dopiero wtedy, gdy totalitarni postkomunistyczni kapitaliści z Pekinu zrobią z wszystkich białych ludzi dziadów.

 42. Oszukać_przeznaczenie 18 listopada 2011 o 10:38 am

  13 dniowe okno – rytuał. od 11-9-11 do 11-22-11. Te dwie daty to to samo w gregoriańskim 11.9.11 w słonecznym 11.22.11. 22 listopada może nastąpić false flage. 11.9 – YU55 odkodowane YU – oznaczenie od Great YU który zasłynął z kontroli nad wodą – myślę że chodzi tu o Tamę Hoovera 55 – pięćdziesiąty piaty dzień roku którym jest 11.22.11. Tama Hoovera (http://www.factmonster.com/ce6/us/A0824136.html) wysokość 726 stóp 726/11=66, 726/22=33. Każdy wie jak ważne to dla nich liczby. Its base is 660 feet thick, waga 6,6 milionów ton. Koniec rytuału może też zakończyć się zabiciem Obamy. 11.22 zabito JFK. 11 + 22 + 11 =44, Obama jest 44 prezydentem. Niedawno pod przykrywką ataku na portal stacji telewizyjnej wpuścili plotkę o zabiciu Obamy teraz znowu jakiś szaleniec strzelał do białego domu być może przygotowują właśnie zamach. Mija 66 lat UN, będzie to 66 dzień okupacji wall street, Myślę że 22 listopada jakiś false flag nastąpi. A tutaj poprzedni mój post
  Szybka analiza co się stanie w listopadzie 2011. Jest to przełomowy miesiąc. Przyjrzyjmy się kilku wydarzeniom czy któreś może się wydarzyć w listopadzie czy któreś można przewidzieć. Na początek Illuminaci i ich karty. Weźmy pod uwagę dwie bardzo ciekawe time wrap http://www.omni.to/upload/illuminati-cards/time_warp.jpg czy z niej jakąś datę da się wyciągnąć ponieważ wszystko jest odwrócone zegar też odwracamy i mamy 24 i 11 . Ponieważ nie ma miesiąca 24 wynika że będzie to listopad 24 . Teraz druga karta size the time http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/seize-the-time zarówno rączka jak i wskazówka są na 11. Wychodzi z nich 11 listopad ale czy na pewno, jest jeszcze dodatkowa informacja w postaci zegara słonecznego czyli może chodzić o 11 listopada ale w kalendarzu słonecznym juliańskim sprawdźmy http://calendar.zoznam.sk/julian_calendar-pl.php 11.11 w tym kalendarzu to 24 listopad w naszym gregoriańskim. 11.11.11 w juliańskim to 24.11.11 w naszym. Rok temu było wiekie halo że terroryści uderzą w święto dziękczynienia specjalne środki ostrożności wprowadzili czy tym razem to naprawdę się wydarzy w tym roku święto dziękczynienia przypada na 24 listopad. W filmie 2012 na domu jest również według mnie wskazówka jest tam 11245 czyli listopad 24 koniec 5 epoki. Pójdźmy dalej co z operacją blackjack i dlaczego 9.11.11 nic się nie wydarzyło ta data jest na tym slajdzie http://www.telegraph.co.uk/culture/4613223/Blackjack-Part-5.html?image=7 według mnie ta data oznacza datę testu który przeprowadzili a który puszczony zostanie jak to wydarzy się naprawdę ale kiedy to się wydarzy moim zdaniem wskazówka jest w nazwie operacji blackjack – 21 czyli 21 dni później czyli 30 listopada 2011. Czy coś jeszcze wskazuje na datę 30 listopad że wybuchną bomby nuklearne myslę że tak pamiętacie simpsonów wybuch nuklearny w mieście zegar na którym wskazówki są na 6 i 11 nie chodzi tu o 6.11 wskazówka na 6 to 30 min czyli wychodzi 30.11. Jeden człowiek uważa że odczytał z biblli datę 30 listopad jako datę 3 wojny światowej http://www.youtube.com/watch?v=00VOEnMAScQ Według mnie 24 listopada będzie potężne trzęsienie na całej ziemi a 30 listopada false flage i 3 wojna światowa atak na Iran. Wystarczy zobaczyć że coś się szykuję w stosunku do iranu. Myślę że tuż przed 24 listopada 22 i 23 również coś złego się wydarzy. I jeszcze jedna ciekawa rzecz mnie dziwiła dlaczego w filmach illuminati ciągle pojawia się kombinacja liczb 74 obok siebie ostatnio widziałem znów w filmie trespass z Cagem http://www.youtube.com/watch?v=6mGDHWF5keQ w 1.05 min wpisuje kod 74 i 66 a kod do sejfu składa się z 56 74 razem 11 11 postanowiłem odjąć tę cholerną liczbę od daty o której pisałem 24 listopad i co wyszło 9 11

  • Rodriguez7 18 listopada 2011 o 11:06 am

   Dooobry jesteś xD Pzdr:)

  • ostatni mohikanin 18 listopada 2011 o 11:30 am

   i z lekka jednięty.

  • Oszukać_przeznaczenie 18 listopada 2011 o 11:39 am

   Niedawno miałem też dziwny sen gdzie siedziałem przed ogromnym monitorem na nim kontury jakichś krajów i morze na którym był punkt z niego wychodziły okręgi obok była liczba 8 i ukośnik po niej ciągle zmieniały się liczby zatrzymały się przy 13, 8/13 powyżej był kolejny punkt NY pewnie chodzi o new york pewnie dlatego mi się przyśniło że takie halo było odnośnie yu55 i 8 i 9 listopad. Teraz przypomniało mi się ta nieszczęśliwa 13 i to o czym tu pisałem z tego wyszłaby data 20 – 21 listopad w zależności miejsca na ziemi i od razu przypomniała mi się teoria ludzi o 188 dniach które były różnicą pomiędzy największymi trzęsieniami ostatnio i liczbą 66 o której pisałem powyżej dodałem więc 188 + 66 i wychodzi 254 dni jeżeli od tej daty 20 – 21 listopad odejmę 254 dni wyjdzie 3.11.11 trzęsienie ziemi w Japonii. 11.20.11 lub 11.21.11 To takie moje drobne odczucia

  • choice 18 listopada 2011 o 11:44 am

   jak w totka kiedyś trafi 😀

 43. Rodriguez7 18 listopada 2011 o 10:39 am

  Ja chciałem tylko powiedzieć że kolega zrobił wczoraj pierwszy test transformatora magnetycznego opartego na magnesach neodymowych i wszystko HASA XD Także brać się ludzie kto może za to bo zamykając energie w obiegu tj najlepiej mieć jakiś akumulator dający iskrę na rozruch; spełniamy większość założeń PERPETUM MOBILE !! Niesamowite!! Co do orgonitów to wszystko stoi bo takiej prozy jak opiłki nie możemy ogarnąć.. No ale:) Jest energia. Cudo. Pozdrawiam:)

  • peryskop 18 listopada 2011 o 4:25 pm

   @Rodriguez7: „…i wszystko HASA XD…”

   Czy nauczyłeś się od polityków i mediów jakie słowa i jak dobierać, aby robiły wrażenie mylące ?

   Przecież „hasa” to jeszcze nie to samo co „pracuje” lub „działa”.

   Działajcie, hasajcie, a nawet neodymajcie, ale bez mglistych rewelacji !

 44. choice 18 listopada 2011 o 11:37 am

  Chiny już od ładnych parę lat postawiły wszystko co mają na szkolnictwo nowe technologie przemysł to co widzimy dzisiaj to nie skutek nie dwuletniego czy nawet 5 letniego ich zaangażowania to na prawdę wieloletnie przygotowywanie..
  http://zezorro.blogspot.com/2011/06/chiny-wzrost-dzieki-panstwu.html

  Jak większość zauważyła podczas I i II wojny światowej państwa się dzieliły na widoczne bloki lub państwa osi, zawsze występowały te same okoliczności żądza posiadania największych wpływów na świecie. Pretekstu do jakiegokolwiek konfliktu lub agresji nie trzeba szukać kilkadziesiąt lat wstecz wystarczy spojrzeć atak na Irak Libię te same metody stosowane od wieków..
  Patrząc na dzisiejszy świat i analizując to co działo się wcześniej prawdopodobieństwo wojny jest bardzo duże, ale nie koniecznie musi do niej dojść, nie ma na świecie widocznego podziału chyba że jest, ale to my go nie widzimy. Kolejna rzecz to że większość z mocarstw zdaje sobie sprawę że końcowym etapem będzie odpalenie atomówek „później to już bijatyka na patyki i kamienie” i to ich pewnie przeraża..

  Chiny potęgą gospodarczą są i trzeba się z tym zgodzić podobieństwo do III rzeszy jest duże (nie porównuję ani nie dodaje im cech nazistów) Hitler jako wódz pociągną całe swoje państwo przygotowywał zbroił i szkolił dość długo. Dzięki jugendsheim hitlers miał wystarczająco dużo ludzi wyszkolonych aby prowadzić wojnę na kilku frontach. Techniki zastosowane przez niego były idealne aby biedny swój naród otumanić. Chiny nie potrzebują takiego wodza, zastępuje im czerwony komunistyczny sztandar za którym trzeba iść i wykonywać polecenia. Z ponad miliardowym zaludnieniem do wojska można wciągnąć wystarczającą ilość ludzi o jakich Hitler mógłby pomarzyć a przy tym mieć jeszcze większą tanią siłę roboczą w kraju…

  Iran, Pakistan o te kraje pewnie Chiny nie odpuszczą, bo wiedzą że zakręcenie kurka z ropą i będą wyglądać jak ich bliski sąsiad dawniej też potężne mocarstwo Mongolia, z tym że im pozostanie tylko ryż…

  autor Dariusz Kwiecień..
  „Wielki budowniczy przewidział taką sytuację przepowiadając swoim zwolennikom, że przegrana nie oznacza klęski, by nigdy nie wierzyli w jego śmierć, a zejście jest tylko chwilowe, będzie trwało 60-70 lat. Ich powrót będzie naznaczony rodzącym się chaosem i niepokojem wśród ich zwycięzców (aliantów). Okres ów, zwycięzcy (zjednoczona Europa) przetrwonią na zabawy, śpiew i tańce, gdy ich (naziści, illuminaci, masoni) potęga odrodzi się w krajach tzw. trzeciego świata.”
  Dużo to mówi krew rozlewana jest na bliskim wschodzie a większość na świecie i europie patrzy na to jak na film z brakiem współczucia tylko pogoń za kasą i lepszym bytem który powoli się kończy.. a jak wojna będzie w zaawansowanym stadium tam lub nawet w fazie wyczerpią to i linia frontu się zmieni przejdzie na nas…

 45. jetfire 18 listopada 2011 o 10:25 pm

  Mamy już NWO.. A siedzibą NWO jest Watykan.. Zauważcie że macie setki witryn NWO i wiele informajcji.. Ale o powiązaniu NWO z Watykanem informacji jest niewiele. Watykan działa powolną strategią dwa kroki do przodu i jeden w tył ;]

  To najbogatsza instytucja na całym świecie, smutne ale prawdziwe.
  i do moderatora.. proszę nie ukazywać tego komentarza w poszukać informacji na temat powiązania NWO z watykanem, takich informacji jest garstka a nie setki jak w przypadku nwo.

  • monitorpolski 18 listopada 2011 o 10:51 pm

   albo jesteś idiotą, albo dezinformatorem. Kto ma w ręku bank watykański? Dlaczego otruto JPI?. Dlaczego postrzelono JPII?
   Jaki Watykan chłopie, gdzie masz te armie Watykanu w Afganistanie, Libbi, Iraku? Podaj mi nazwisko choć jednego księdza w administracji Obamy. A wiesz jakiego pochodzenia jest 80% tej administracji?
   Weź się porządnie za rozeznanie sprawy – na początek polecam wykład dr Piotra Beina, który były na livestream.com/monitorpolski – jeszcze go tam zamieszczę. A to dopiero początek zabawy.

   • Neo_888 19 listopada 2011 o 1:11 am

    Watykan nie ma nic wspolnego z NWO? A to ciekawe o co im tutaj chodzi: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan-ujawnil-plan-chce-swiatowej-wladzy-publicz,1,4888936,wiadomosc.html ?

    Poza tym, polecam jeszcze dwa dobre wyklady odnosnie genezy oraz pochodzenia NWO, ukazujace przy okazji powiazania i wspoludzial Watykanu w tworzeniu tego totalitarnego tworu:

    http://www.youtube.com/watch?v=26YzEp-3lL0

    To Watykan kontroluje Illuminatow poprzez zakon Jezuitow, wbrew temu co sie probuje ludziom wciskac, ze Illuminaci powstali po to aby walczyc z Watykanem. Oni walcza z Chrzescijanstwem a nie z Watykanem, ktory juz dawno odszedl od prawdziwego Boga. Watykan tylko sprytnie podszywa sie pod Chrzescijanstwo, robiac na tym dobry interes.

    • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:16 am

     Neo_888 To są wszystko agenci finansowani przez mafię Rotszyldów. Zastanów się w jaki sposób jezuici mieliby „rządzić” światową mafią? Rozkazami? Przecież rozkazy muszą mieć poparcie w sile. Watykan owszem, ma moc, ponieważ ma dostęp do ponad miliarda istnień ludzkich, i pośrednio – przez kapłanów, może wpływać na to co się dzieje. Tak m.in. rozpadł się komunizm – który był stworzony w celu przejęcia kontroli nad światem przez syjonistów. To są rzeczy ogólnie dostępne. Czyli co – jezuici sami sobie rozbili komunizm? Ponieważ Watykan stoi na przeszkodzie realizacji planu rządu światowego, to z jednej strony idzie na niego teraz frontalny atak, a z drugiej uaktywniają się agenci wewnątrz. Niedawne „nawoływania” do rządu światowego wyszły z watykańskiej lewicówki – mam kopię maila na ten temat bezpośrednio z Watykanu. Sprawa jest badana. Co do II wojny i Holocaustu – każda okazja jest dobra by dokopać Papieżowi i Stolicy Apostolskiej. A prawda jest taka, że najwięcej Zydów podczas wojny uratowali właśnie katolicy. Tu masz listę 10 osób, które jak się uważa, uratowały najwięcej Żydów: http://listverse.com/2008/11/06/10-people-who-saved-jews-during-world-war-two/ – wśród nich jest Papież Pius XII. A tu są dowody na to, że Papież uratował tysiące Żydów: http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2010/07/pope-saved-thousands-of-jews-durning-holocaust-evidence-shows-567.html
     Dlaczego mało kto mówi o tym, że amerykańscy Żydzi nic nie zrobili by pomóc swoim rodakom w Europie? Tu masz informacje pochodzące od samych Żydów na temat roli syjonizmu w Holocauście: http://www.jewsagainstzionism.com/antisemitism/holocaust/gedalyaliebermann.cfm
     Człowieku, najpierw zbadaj materiały, przemyśl, a nie powtarzaj agenturalnych bzdur.
     Nie będę już wpuszczał podobnych bzdur na mój blog, bo robi się śmietnik.