Uwaga na kolejne prowokacje: Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice

Z e-maila: ANALIZA MATERIAŁÓW WYKAZUJE JEDNOZNACZNIE, ŻE POLICJA PRZYGOTOWYWAŁA SIĘ DO PROWOKACJI NA SZEROKĄ SKALĘ, TEMU MIAŁY SŁUŻYĆ JEDNOZNACZNIE SAMOCHODY Z DZIAŁKAMI ULTRADŹWIĘKOWYMI (L-RAD). Przypominam zakupiono 6 za cenę ok. 750 000 dolarów na jedno dla określonych z góry miast: Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Łódź, Śląsk-Wrocław, Katowice. Oraz latające samoloty filmujące uczestników.. Chodziło o duże manewry. Kolejne prowokacje będą w jednym z tych miast.  

Komentarz MP: Oto fragmenty prywatnej relacji jednej z uczestniczek marszu, która potwierdza, że opisy medialne rzekomych faszystów są czysto kryminalną medialną prowokacją wobec Narodu Polskiego. Niestety, ludzie nie zdają sobie jednak sprawy z rozgrywki jaka jest prowadzona – że to nie jest jednak to samo co trzydzieści lat temu. Że tym razem rozgrywka idzie o zniewolenie całej ludzkości, a następnie wymordowanie ponad 90% mieszkańców Ziemi. Policja realizuje rozkazy, podobnie jak polski rząd – nie zdając sobie sprawy z tego jakie będą skutki eskalacji terroru państwowego. Należy robić wszystko by uświadomić służby oraz przedstawicieli władzy, którym się wydaje, że rządzą, a tak naprawdę to tylko wykonują zlecenie satanistycznego rządu światowego. Dowodem na powyższe tezy jest fakt, że podobne rozwiązania siłowe stosuje się w wielu krajach, że wiele protestów jest odgórnie prowokowanych przez te same międzynarodowe siły. To są na razie testy, ale czekają nas naprawdę ciężkie czasy – w przyszłym roku się zacznie.

Tak wyglądał Marsz Niepodległości naprawdę

Cześć (…) !!! ja byłam na mszy razem z rodzicami w moim kościele (było pięknie sztandary, kombatanci, śpiewanie pieśni patriotycznych). Na marsz przyjechałam razem ze znajomymi metrem, wysiedliśmy na stacji Politechnika i tu włączyliśmy się do marszu. Szliśmy tak jak Ty mówisz. Zatrzymano nas przy banku pocztowym (przy Polnej), a później już w miarę równo doszliśmy do Pl. Na Rozdrożu. Szłam w różnej części marszu, byłam w środku, byłam na początku, ale w zasadzie szłam niedaleko samochodu z głośnikami.

W każdym miejscu pochodu, gdzie się znalazłam była przeurocza atmosfera, mijałam wspaniałych ludzi, trzymaliśmy się za ręce, wesoło się pozdrawialiśmy, jednemu z maszerujących (twarz mi znana nie tylko z telewizji, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć nazwiska) „poskrobałam marchewki” – przeprosiłam go bardzo serdecznie a on na to z rozbawieniem, że „faszyści się nie przepraszają” przywitał się ze mną (pocałował w rękę) i wspólnie wznieśliśmy hasło „Bóg-Honor i Ojczyzna”. Tak było na całej trasie pochodu. Niosłam czyjeś dziecko, z innymi szłam za rękę, pełno rodziców z małymi dziećmi w wózkach i na ramionach – jednym słowem pochód pełen radości i pokoju. Jedynie koło Belwederu – żeby zobaczyć jak jest nas dużo – wlazłam na taką wysoką podmurówkę (nie tylko ja) i wtedy usłyszałam od policjanta „spier….”, natomiast w Alejach przy urzędzie ministrów kordon policji uzbrojony po zęby co prawda stał, ale widać było, że wystarczyła tylko byle jaka zaczepka, aby użyli swoich „atrybutów”.

W tym też czasie dostałam telefon, ze przy Dmochowskim zbierają się „tęczowi” i policja, abym uważała, bo może być prowokacja i niezła zadyma. I faktycznie policja szła od strony Szucha, stała od strony kawiarni „na rozdrożu” i krzyczeli żeby się rozejść bo manifestacja jest nielegalna w przeciwnym wypadku użyją siły, pocieszeniem miało być to, że oszczędzać będą kobiety w ciąży i osoby z immunitetem (posłów i senatorów)!!!!

Widziałam, jak młodego chłopaka, który stał przy barierce dopadło kilku policjantów i bez powodu zaczęło go okładać pałami na pomoc rzuciło się kilku chłopaków i go odbili. Moi znajomi (z którymi się już wcześniej zgubiłam) szli Al. Szucha rozmawiali przez telefon, nagle usłyszeli za sobą walenie pał o tarcze, a gdy się obejrzeli zobaczyli amfibie z armatką wodną i cały szwadron uzbrojonej policji, nie wiem co by było, gdyby nie uciekli na plac (zresztą nie tylko oni, także cała masa innych ludzi). Ponadto policjanci prowokowali wchodząc z uwieszonymi na plechach butlami gazowymi w ściśnięty tłum ludzi – to było okropne

TO WSZYSTKO PRZYPOMINAŁO MI WYDARZENIA SPRZED TRZYDZIESTU LAT, CZYLI STANU WOJENNEGO, TEGO ZDANIA SĄ WSZYSCY, Z KTÓRYMI ROZMAWIAŁAM – CUDOWNĄ RADOSNĄ ATMOSFERĘ ZNISZCZONO, TYLKO DLATEGO, ŻE NIE PASOWAŁA DO USTALEŃ LEWAKÓW Z KRYTYKI POLITYCZNEJ.

Bardzo dobry jest artykuł Ziemkiewicza w poniedziałkowej Rzepie „Jaka brzydka katastrofa” – warto przeczytać, bo potwierdza to czego byłyśmy świadkami.
W mediach pokazywali zadymę „gości” z Niemiec a mówili o naszym spokojnym i radosnym marszu, podczas którego nawet nie mieliśmy świadomości, że gdzieś obok zachodnie bojówki walczą z policją – o czym dowiedziałam się dopiero, kiedy wróciłam do domu.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i do następnego spotkania – buziaczki – E.

Reklamy

319 responses to “Uwaga na kolejne prowokacje: Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice

 1. navajo88 18 listopada 2011 o 11:51 am

  No panie Montor czy aby pana nie ogarneła tak zwana histeria ????? , ale na poważnie monitor ostatnio dajesz tak elektryzujące tytóły że aż strach to czytać hahahahahahaha , spokojnie nic nie beńdzie i nic się nie stanie i nawet ta tak zwana depopulacja !!!! ,,,a wiesz pan dla czego ?????? bo to jest po prostu niemożliwe !!!!!!!!!!! nawet wojna nie jest w stanie do czegoś takiego doprowadzić i to wojna atomowa czy jądrowa . A jeżeli wszyscy beńdziemy sie bali i zachowywali jak szaleńcy to nic dobrego z tego nie wyjdzie !!!! , i nie piszę tu jako jakiś agent czy inny popapraniec ,po prostu to jest niewykonalne ta tak zwana depopulacja . Bo jeżeli my jako ludzie na tej planecie beńdziemy mieli wyginąć to zapewniam pana panie monitor że to stanie się nagle i niespodziewanie dla wszystkich ,,,ale jeszcze nie teraz ,na to wydażenie beńdziemy musieli jeszcze trochę poczekać i trochę się pomenczyć na tej ziemi ,nic w przyrodzie nie dzieje się na rozkaz ,tylko działa tak zwany ślepy los !!!!!!!!!!.
  A na razie to cieszmy się życiem jak dłógo się da bo jak przyjdzie nam wszystkim wykorkować to wykorkujemy nagle acz niespodziewanie i ro wszystko na dzisiaj z mojej strony !!!!!! hahahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 12:01 pm

   wiesz navajo… tak mnie to męczyło od jakiegos czasu: kogo mi ten twoj avatar przypomina?; no i dzis mnie olsniło – to Władek Kozakiewicz z jego najlepszych czasów (czytaj – z olimpiady w Moskwie, gdzie zaserwował Ruskim swój legendarny „gest”) – no chyba że to naprawde JEST Kozakiewicz, a wtedy wyjdzie na to, że odkryłem Hamerykę:-); generalnie zgadzam sie z twoim punktem widzenia: kto sie lubi bać – niech sie boi, kto sie lubi śmiać – niech sie śmieje, a my wszyscy i tak kiedyś wykitujemy: zdrowsi, starsi, młodsi czy chorzy – 6 feets under ground… no chyba ze sie skremujemy, wtedy bedzie płyciej, albo w ogóle nie pod ziemię….; swoja droga – ciekawe, czy pod drugiej stronie bedziemy mieli dostep do sieci?:-)

   Polubienie

   • szuwaxpl 18 listopada 2011 o 12:56 pm

    To czysty navajo – dowód lub inny dokument z Polski
    Ala może mieć rację, ale nie musi ! Nie bójmy się i tak umrzemy [Ora et labora]

    Polubienie

    • O Rzesz 18 listopada 2011 o 2:01 pm

     „szuwaxpl 18 Listopad 2011 o 12:56 pm (…) Nie bójmy się i tak umrzemy” … oczywiście!.
     Cały problem sprowadza się do kwestii jakości tego umierania.

     Spokojny czy jak mu tam (przyznał że używał tu kilku nick’ów – tylko intelektualna szuja tak robi) zarzucał wczoraj odnoszenie się wielu osób do Boga i całej z tym związanej tematyki.
     Oj boli to niektórych. Bardzo boli.
     To właśnie sprawa tego co z nami stanie się po przejściu granicy między życiem i śmiercią popycha ludzi do poruszania tej tematyki.
     Ktoś o wrażliwości duchowej na poziomie suchego kołka nie zrozumie osób których poziom duchowości kilkukrotnie przekracza jego możliwości.
     Ci co widują duchy niech nie mówią że byli „po tamtej stronie” i Boga nie widzieli.
     Najpierw nauczcie się czym jest prawdziwa struktura „matrixa” a potem wydawajcie swoje „ostateczne” opinie o tym w co inni mogą wierzyć lub nie.
     My i tak będziemy wierzyć w to co chcemy.
     Ja np. min. wierzę i już wiem że nasza władza jest sterowana odgórnie i chce nas zamknąć
     w getcie drakońskich przepisów.

     Oczywistym jest że prowokacja z jedenastego listopada to tylko preludium.
     Dlatego proszę Boga, poprzez Jezusa i jego Matkę by pozwolił naszemu narodowi odnowić i pogłębić wiarę i wspomógł nas w terapii przeciw pasożytom.
     Byśmy mogli się z nich wyleczyć bez nienawiści i mogli umierać w spokoju, z uczuciem spełnienia a nie zatroskani i wściekli na wszystko i wszystkich.

     [podkreślenie monitorpolski – bardzo dobry komentarz]

     Polubienie

     • spokojny 18 listopada 2011 o 5:30 pm

      Biedny człowieku wiesz o mnie tyle co podpowiada ci wyobraźnia .
      Mam swoje powody używania wielu ników i nic ci do tego ,jednym z nich jest irracjonalna niechęć Monitora na nik -spokojny-
      Myślę ,że nie jeden raz skorzystałeś z zamieszczanych przezemnie informacji ,no chyba ,że szczytem twoich zainteresowań są,,smugi chemiczne” i walka z nimi poprzez cuda niewidy .

      A tak przy okazji ,jak komentarz przejdzie to młodzi zobaczcie co wam Tusk dzisiaj zapowiedział ; będziecie pracować do 67 roku aby dostać emeryturę .Za 4 lata będzie to już 70 lat .tak że życzę pilnego śledzenia przelotów samolotów ,a najlepiej produkcję ,,działek” .

      Rostowski już przed wyborami straszył kryzysem i nową falą ,nie dopowiedział ,że chodziło mu o falę nowych podatków .
      Tusk po kompromitujących występach zomowców 11listopada zapowiedział im podwyżkę po 300 stówy na początek i po 300 stówy na koniec kodencji .

      Polubienie

      • monitorpolski 18 listopada 2011 o 6:07 pm

       Ciekawe spokojny jakie masz te inne nicki i IP. Zresztą nie wiem czy ty jesteś ten sam spokojny co był taki niespokojny odnośnie naszych publikacji.
       Nic nowego nie wnosisz swoimi rewelacjami, ta ostatnia z emeryturą po 67 – wiemy, że już jest tak we Francji. Nie nadmieniasz, że jest to wstęp do eutanazji. Tu nie chodzi wcale o brak pieniędzy na tę emeryturę – bankierzy mają ich nadmiar, ale o wyludnienie globu. Nie wspominasz nic o „panelach śmierci”, które już działają w USA – gdzie grupa lekarzy (rodzaju Mengele) decyduje czy dany człowiek jest wart tego by mu udzielić pomocy medycznej (niezależnie od tego czy płacił na ubezpieczenie czy nie). O tym zresztą jeszcze napiszemy. Powiem jedno – ludzie przed 55 rokiem życia – nie liczcie w ogóle na emerytury.

       Polubienie

       • spokojny 18 listopada 2011 o 8:39 pm

        Co z odpowiedzia ?

        Polubienie

      • zenobiusz 18 listopada 2011 o 6:16 pm

       http://samotnywilk2011.wordpress.com/uwaga-konkurs-kim-jest-spokojny/
       Tu więcej o spokojnym,pod różnymi nickami,to moderator jakiegoś bloga,lub nawet admin.wykorzystujący dostęp do danych ludzi,z zaufaniem piszących,podrabiający potem, ich wpisy na innych blogach.
       Wyjątkowo paskudny typ.

       Polubienie

       • monitorpolski 18 listopada 2011 o 9:07 pm

        Jak się okazuje, jest ich kilku!

        Polubienie

        • kosiardeyablos 19 listopada 2011 o 6:06 am

         no to to jest schizol jakiś ?!

         Polubienie

      • O Rzesz 18 listopada 2011 o 8:35 pm

       „Biedny człowieku” … duchowo „oprócz błękitnego nieba nic mi więcej nie potrzeba”.
       Materialnie … 🙂 .

       „Mam swoje powody używania wielu ników” … człowiek uczciwy i wierzący nie musi uprawiać konspiracji na jednym blogu, która maskuje go tylko przed innymi blogowiczami.
       Admini i służby wiedzą o tobie więcej niż myślisz.

       „Myślę ,że nie jeden raz skorzystałeś z zamieszczanych przeze mnie informacji” … możliwe.
       Nie jestem Alfą i Omegą. Jeśli tak było to wielkie dzięki!.

       „no chyba ,że szczytem twoich zainteresowań są,,smugi chemiczne” i walka z nimi poprzez cuda niewidy” … zajrzyj na wczorajszą „debatę”.
       Dopisałem tam co nieco w zakresie trapiących mnie wątpliwości. Gdybym chciał ponownie (kilka tygodni temu) obalać i racjonalnie „wyłuszczać” co jest czym, pisał bym to do jutra rana a i tak nikt mi nie uwierzy.
       Pozostanę przy swojej wersji, „a panstwo przy swoji”.

       „wiesz o mnie tyle co podpowiada ci wyobraźnia” … słabo świecisz w ciemnościach.
       Z tej odległości dobrze nie „widzę” ale wydaje mi się iż w obszarze między sercem a głową jesteś opleciony jakby czarną siecią. Tak ja to „widzę”.
       Poproś Jezusa o wsparcie i poszukaj dobrego egzorcysty.

       Co do reszty zgadzam się.
       Nasz rząd, niestety, po latach zaklinania rzeczywistości a osobiście sądzę że po świadomym pogrążaniu nas w długach na skutek korzystania z destabilizującej linii kredytowej MFW, wykonuje obecnie ruchy godne topielca chwytając się wszystkiego co pozwoli im przetrwać pełną kadencję.

       „Narodzie!! Nasz Kraj stoi nad przepaścią.ale my zrobimy wyraźny krok w przód…!!! jajajajajaja (jak śmieją się na blogach Portugalczycy)

       To dotyczy sterowania ludźmi przez media.
       http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114963,10668960,Schymalla_juz_nie_jest_szefowa_Jedynki__Zastapi_ja.html

       Temu też mają służyć „wysokie” podwyżki dla służb mundurowych z których odchodzi coraz więcej ludzi bo widzą że będą niedługo musieli zamienić się w karbowych!.
       Mundurowi to też ludzie.
       Oprócz pałowania służą też min. do utrzymania porządku publicznego.
       Nikt z nich nie jest winien tego jakiemu panu służy, chyba że już mają świadomość że to tyran.

       Należy prowadzić możliwie aktywną akcję uświadamiania im że gdy przyjdzie czas dokonania wyboru nie będą już mieli odwrotu.
       Niedawno jeden z nich deklarował że do rodaków strzelał nie będzie.
       Oby więcej takich było!.

       Polubienie

      • spokojny 18 listopada 2011 o 8:38 pm

       Nie zawlaszczaj cudzych nickow !
       Jezeli juz ci sie taki podoba to dodaj numer/cyferke.
       Za daleko mieszkam aby ci to przetlumaczyc recznie, co oznacza przywlaszczanie.
       Wstydz sie !.
       Przy okazji zapytam monitora co oznacza zaostrzona moderacja ,czym sie rozni od tej zwyklej,ktora dokonuja twoje „du.owlazy.
       spokojny (bez podroby)

       Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:56 pm

     ora et labora…tia…. zapierd…j i módl sie: jakos to nie po mojej linii i nie po mojej bazie; co prawda bardzo chętnie bym…niekoniecznie „za”…ale p….lił, a jesli bym sie wtedy modlił, to niekoniecznie do Niego, ale może do Cupida:-)…..wywala mnie za ten tekst?:-)

     Polubienie

   • choice 18 listopada 2011 o 1:00 pm

    Popieram nie ma co się wszystkim stresować a czytać i myśleć sceptycznie jak najbardziej tak. ja to wszystko biorę na klatę bo zbyt dużo mam zmartwień własnych..

    „ciekawe, czy pod drugiej stronie będziemy mieli dostęp do sieci?:-)” gorzej jak dostęp będzie a laptopów brak 😀

    Polubienie

    • baba wanda 18 listopada 2011 o 3:50 pm

     Ja mysle, ze po drugiej stronie cos takiego jak „siec” jest przezytkiem 🙂 i nikogo nie fascynuje. Tam beda inne „gadzety” i raczej duchowe a nie materialne – wysylanie mysli na odleglosc nie wymaga tam rzadnego sprzetu 🙂

     Polubienie

    • baba wanda 18 listopada 2011 o 3:51 pm

     @choice
     Jak Ty robisz, ze usmiechasz sie pelna geba? Moj przy Twoim to jakis polusmieszek 🙂

     Polubienie

     • choice 18 listopada 2011 o 3:56 pm

      ciesz się z życiem pełną gębą haha 😀 : D

      Polubienie

      • baba wanda 18 listopada 2011 o 4:03 pm

       Ok, probuje…
       😀 : D

       Polubienie

       • O Rzesz 18 listopada 2011 o 8:38 pm

        ;D

        Polubienie

        • O Rzesz 18 listopada 2011 o 8:40 pm

         😀 Faktycznie, ze sztuczną szczęką nie wychodzi. 😀

         Polubienie

        • peryskop 18 listopada 2011 o 10:10 pm

         😀

         Polubienie

   • navajo88 18 listopada 2011 o 6:58 pm

    Tokalsky No Problem z tym avatarem to jest omyłka !!!! to jest moje zdjęcie i nie przdstawia żadnego pana Kozakiewicza tylko to jestem ja , a zdjęcie robione jest w latach 1970 wrzesień 8 dnia !!!! ,poważnie i nie ma w tym żadnego bajeru . No tak dla jednych przypominam Kozakiewicza ,a dla innych Jimiego Hendrixa hahahahahahahaha ,ale za to w gródniu to ta czuprynka spadła z głowy tylko kiedy znalazłem się w cieplejszych okolicach ziemi ,,,ale to już całkiem inna historia jak mawiał pan Kipling .
    Mam nadzieję że rozikłałem tą jakże niezwylke tajemniczą fotografie i rzuciłem nie co światła w tym temacie ,pozdrawiam J.M.H

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 8:59 pm

     no woman no cry… że tak zalecę Hendrixem; wiesz co… skoro nas jeszcze z tego bloga nie wyrzucili… za odchylenie trockistowsko-maoistyczne….. (Ty – cpun i nihilista…. ja- głosowałem na Palikota, i w ogóle podejrzany), to trwajmy tu, bo nic tak nie ożywia zadnego gremium, jak troche krwawiących trupów (trupow ideologicznych); ale to fajny blog, isn’t it? chyba nas tu lubia wiesz? (Ciebie na pewno.,.. a mnie…. jeszcze polubią, jeśli ze mna dostatecznie długo wytrzymają:-); niech zyja normalni!!!!

     Polubienie

     • vortex 19 listopada 2011 o 3:39 am

      „No woman no cry” to Bob Marley a nie Hendrix.

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 19 listopada 2011 o 4:53 am

       był taki gitarowy cover z hendrixem… ale masz racje – po pierwsze to Marley (jak zawsze – naćpany:-))))

       Polubienie

       • kosiardeyablos 19 listopada 2011 o 6:41 am

        Nie rób se siary T.N.P. Staje w obronie navajo88. Kogo nazywasz ćpunem i nihilistą. Jakie odhylenie trockie. Kogo nazywasz ćpunem. Vortex dobrze ci dowalił z Bobim. Szukasz bolca czy jak ? Skup sie na nowinach a nie na duperelniach. Od B. Marleya najlepiej z dala ! Widze że masz dziwne lewackie podejście do spraw ideologicznych. Jako FASZYSTA (NARODOWIEC) mówie ci ” nie bądź taki KOLO-LOVY…..hhahahaha…….
        A do rzeczy – czeka nas niezły syf. Od następnego roku napewno. W tym roku dymy a gdzie dymy tam i ogień i na odwrót. Bedą wióry lecieć. Tak żę szykujcie się(szykujmy bo mnie to też dotyczy ) na totalny PROBLEMS. Spłaćcie długi, kredyty, „Włąsność dla Własności”, róbcie zapasy, nie wdawajcie siew pożyczki, gromadźcie owoce pracy waszej bo bedzie źle – przyszła dziesięciolatka – tyle czasu może zająć podnieienie się Polski z kryzysu króry nas wszystkich – NIEOMINIE ! Założenie, to jest fuckt ! Herr Tusky sra w pory, dlatego dotuje psiary i nietylko do obrony przed wqrwionym tłumem – poleją sie koktajle mołotowa ! A w szczególności na te ich gruchoty z głośńikiem, bedzie krwawo. Pozdro. Spadam do tyrki !!!!

        Polubienie

    • choice 18 listopada 2011 o 9:04 pm

     no jak nie Kozakiewicza a twoje zdjęcie to i tak niezły był z ciebie kozak 😀 pozdrawiam

     Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:02 pm

    poza tym…to nie był jakis tam „pan Kozakiewicz….” – on wtedy przeskoczył 5,78 i całe Łuzniki szlag trafił, bo Sowiet dostał w dupę, a w dodatku na 3 miejscu był inny „pan Polak”…..; szacun dla Kozakiewicza… i dla Navajo toże:-)

    Polubienie

  • monitorpolski 18 listopada 2011 o 1:15 pm

   Obyś miał rację. „Elektryzujące” ale nie moje. Poza tym, czy nie „elektryzujące” są nagrania tych policjantów kopiących Polaków? – tego nie wymyślam, prowokacje są i będą. I założę się, że nie robią ich Niemcy, jakieś te „Niemiaszki” są za małe. Pamiętajmy, że Niemcy od wojny są pod okupacją… Wiadomo czyją.

   Polubienie

   • zenobiusz 19 listopada 2011 o 12:27 am

    Podczas okresowych spotkań Zespołu pierwszorzędnych fachowców z MSW ze wspomnianymi organizacjami podejmowane są ustalenia co do sposobów prowadzenia walki z „ksenofobią” itp. – które następnie, właściwymi kanałami przekazywane są do wykonania – między innymi również policji. Mówiąc krótko – policja ściga, nęka i prześladuje tych, których nieubłaganym palcem wskażą jej stypendyści niemieckich i żydowskich fundacji, za pośrednictwem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka kolaborujący również z wiedeńską centralą paneuropejskiego gestapo – oczywiście drogą służbową, to znaczy – przez MSW. W tej sytuacji nie tylko o żadnej „bezstronności” policji nie może być mowy, podobnie jak nie może być mowy o uwzględnianiu polskiego interesu narodowego i państwowego – bo chyba nie mamy złudzeń, że niemieckie i żydowskie fundacje akurat ten interes mają na względzie. Zatem – trawestując słowa Mike’a Corleone do swojego szwagra – nie mówcie nam tu o „bezstronności” policji, bo to obraża naszą inteligencję i irytuje nas.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/19/dokad-trop-wiedzieczylikulisy-policyjnej-%E2%80%9Ebezstronnosci/

    Polubienie

  • Extazed 18 listopada 2011 o 1:31 pm

   Jak ja bym tak napisał to zaraz by się odezwało kilku inteligentów… ale mniejsza z tym.
   Po przeczytaniu komentarza navajo88, z którym się zgadzam, powiem tak: mniej histerii i paranoi a więcej realizmu i suchej analizy faktów.

   Polubienie

 2. Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 11:54 am

  pamietam, że siedziałem (11.11) z nosem przyklejonym do tiwi i oglądałem to przedstawienie przy Pl. Konstytucji; widze co sie dzieje, a prowadzaca redaktorka (to był albo tvn 24 albo tvp.info) połączyła sie bodaj z p. Zawiszą z prośba o komentarz: że Marsz Niepodległości zamienił sie w bitwę, kto sie bije, dlaczego etc., no i „gdzie pan teraz jest”; a Zawisza mówi ze… „jaka bijatyka?, Marsz Niepodległości przebiaga w pieknej podniosłej atmosferze, przechodzimy teraz koła…jakiejs tam ulocy, idziemy pod Dmowskiego… jest spokojnie, podniosle, radosnie, rodzice z dziećmi w pochodzie, etc.;

  no i moja pierwsza myśl: facet p…li głupoty, przecież widze co sie dzieje, zaklina rzeczywistość….

  potem oczywiscie „wyjaśniło się” kto sie bije i gdzie jest Marsz, ale…pisze to po to, zeby pokazać, jak łatwo jest telewizji zmanipulowac odbiorcę…; gdybym wtedy przerwał oglądanie innych pkolejnych migawek z tej zadymy, i nie zajrzał na sieć, to bym pewnie pozostał w przeświadczeniu, że naprawde ci z ONR-u i MW to po…by, zadymiarze itd.; dlatego wierze w to, ze powyzsza relacja i obserwacje sa prawdxdziwe; mimo wszystko -… dziwnie to zabrzmi… wierze w Policje, a przedew wszystkim w tzw. szeregowych funkcjonariuszy, którzy tez swój rozum mają (bez skojarzen, proszę:-) no i po pierwsze – tez sa Polakami, maja rodziny, i tez im nie zależy na rozpirzeniu tej naszej Najjaśniejszej….;

  Polubienie

  • O Rzesz 18 listopada 2011 o 1:41 pm

   Fragment wspomnianego artykułu Rafała Ziemkiewicza „Jaka brzydka katastrofa” :
   http://www.rp.pl/artykul/9133,751204-Marsz-Niepodleglosci-i-Krytyka-Polityczna—Ziemkiewicz.html

   ” (…) właśnie ta próba poprawienia przez narodowców swego wizerunku, zwłaszcza kiedy okazała się udana, wprawiła lewicowe salony, które dotąd od zadym trzymały się z daleka, w istną furię. Skin ze swastyką był dla nich do wytrzymania.
   Wszechpolak lub ONR-owiec nieagresywny, w garniturze, po studiach, maszerujący ze swymi symbolami spokojnie w otoczeniu prawicowych publicystów, profesorów i artystów – to dopiero popchnęło lewicę i Salon do nakręcania spirali emocji paranoicznymi wywodami, że im bardziej faszyści nie okazują antysemityzmu ani rasizmu, tym bardziej ukrywają, że są faszystami i tym bardziej przez to stają się zagrożeniem, które trzeba za wszelką cenę i z każdym możliwym sojusznikiem demaskować, atakować, wypędzać z naszych ulic – a nawet, wreszcie pojawiło się i to wezwanie, [fizycznie eliminować]. ”

   Sama prawda.

   Polubienie

  • peryskop 18 listopada 2011 o 2:49 pm

   Tłum na Marszu Niepodległości 11.11.11 (HD)

   NO TO TERAZ WIEMY Z CZEGO WYNIKA PRZERAŻENIE WŁAADZY I MERDÓW

   I DLACZEGO PODUPADŁY TROLLE MONITORUJĄCE „MONITOR POLSKI BLOG” !

   Komentarze pod filmem (skopiowane zanim zablokują)

   Wydaje się, że dość obiektywny film o Marszu Niepodległości 11.11.2011 r. 🙂

   A tak na poważnie to…
   ZACZYNA SIĘ!!!
   I ten film tylko potwierdza, że to jest początek czegoś naprawdę WIELKIEGO!

   Film polecany zwłaszcza tym, którzy swą wiedzę czerpią z przekazów medialnych.

   Kiedy wybiegłem przed baner na czele marszu i ustawiłem kamerę, spodziewałem się, że będę musiał stać w jednym miejscu do końca Marszu dobre 5 minut; po tym czasie nie mogłem się nadziwić, że ta rzeka dumnych Polaków nie kończy się i wcale skończyć się nie zamierza! Ciekawe czy ktoś oprócz mnie też to przeżył (jest czego zazdrościć).
   A tempo marszu nie było wcale spacerowe.

   W międzyczasie mijali mnie znajomi, witali się ze mną. A ja wciąż nie mogłem wyjść z podziwu i z zachwytu nad tym tłumem idącym z hasłem: „Cześć i chwała bohaterom!”
   Czegoś takiego jeszcze nie było! Przynajmniej w moim życiu.
   Muszę jeszcze dodać, że przed samym banerem szło mnóstwo ludzi (w przeliczeniu na film – 3 minuty 🙂

   Końcówka jest ucięta i to będzie taka metafora:
   niech za rok będzie nas 111 TYSIĘCY!

   Tagi:
   Marsz Niepodległości potęga 11 listopada 1918 święto narodowe dzień niepodległości Młodzież Wszechpolska ONR tłum morze ludzi biało czerwoni Polska Warszawa narodowcy patrioci NSZ kombatanci Roman Dmowski Ignacy Paderewski Wersal ruch narodowy Wielka endecy kłamstwa tvn polsat tvp manipulacja media kolorowa niepodległa blokada blokady antifa 11.11.11 March of Independence polish nationalists independence Day All-Polish Youth patriotism in Poland patriots Warsaw

   Najlepsze komentarze

   Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!
   PolishFootballFans

   Jestem dumny że byłem na tym marszu.
   Do zobaczenia za rok!
   Owghard

   Respect from hungary!!
   brother..
   MrFoottella

   Super! NAZIKOM dostanie od nas po brunatno-czerwonym ryju!
   kuszabita

   Szeremietiew szacuje , że było nas nawet 90 tysięcy !!!
   Roger0Czerwonobrody

   Idź dokąd poszli tamci do ciemnego kresu
   po złote runo nicości twoją ostatnią nagrodę
   idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
   wśród odwróconych plecami i obalonych w proch
   a nagrodzą cię za to tym co mają pod ręką
   chłostą śmiechem zabójstwem na śmietniku
   Bądź wierny
   Idź
   Zbigniew Herbert – Przesłanie Pana Cogito

   Roger0Czerwonobrody

   Utwór w tym filmie to : Two Steps from Hell – Heart of Courage.
   Do zobaczenia za rok w szerszym gronie na Marszu Niepodległości !
   Najtmar

   Gdzie można go pobrać?
   lichottotube

   Prosty film a bije od niego siła.
   Nie byłem i bardzo żałuje..
   W przyszłym roku taki marsz w każdym większym mieście!!
   PS. Co to za podkład muzyczny?
   sgtraffie

   @walczzsystemem zgadza się ale to tym razem to nie czerwoni tylko tęczowi. Bolszewia zmieniła pióropusze.
   mp3hipnozy

   Gdzie Ci skini? Dlaczego mainstreamowe media nie pokazały ani sekundy tego Marszu? Chwała bohaterom. Dzięki nim możemy na tym forum mówić po polsku. Szczuka i Szenyszyn tego nie potrafią zrozumieć… Żal mi takich osób.
   TheMountainer

   Tłum na Marszu Niepodległości (HD)

   Polubienie

   • nikt 18 listopada 2011 o 7:44 pm

    Coś pięknego!!! Widziałam flagę naszych bratanków Węgrów i flagę naszej słowiańskiej siostry Serbii. Oj boli naszych katów bardzo! Ten marsz to musiał być dla nich niezły szok . Zapewne nie spodziewali się, że aż tylu jest świadomych. Dlatego uraczyli „teledebili” obrazkami jakie wyprane z mózgu masy lubią najbardziej: przemoc. Kiedy reszta „hołoty” (przepraszam za określenie ale nie wiem już jak nazwać tych głuchych i ślepych Polaków) przejrzy na oczy i ruszy mózgownice?!

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 10:02 pm

     intermedialność ( w tym internet) zabija swego stworzyciela (jesli wierzyć, że „UNI” to wynaleźli); w Bogu (i zdrowym rozsądku) nadzieja!!!!!

     Polubienie

   • mi461 18 listopada 2011 o 7:52 pm

    @Peryskop, dzieki za to nagranie, naprawde teraz widac czym byl ten „marsz ” to trzeba widziec i przezyc.
    Przyznam sie ze dostalam „gesiej skorki” czegos podobnego nie widzialam w Polsce.
    n i e s a m o w i t e !!!!!

    Teraz sami zobaczcie jak media nas oglupiaja pokazujac w TV tylko to co chca zeby ludzie widzieli.
    Gdyby to nagranie pokazano w TV – na pewno nie jeden by „przetarl i otworzyl oczy”
    Nie dajmy sie zwiariowac i oglupiac -> nigdy wiecej

    Jeszcze raz DZIEKUJE
    pozdrawiam

    Polubienie

    • Aśka 18 listopada 2011 o 8:33 pm

     przyłączam się 🙂 do podziękowań

     Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:08 pm

    piekny film, kolego, dzięki!!!: biało-czerwone, kurewsko zimny listopad, ale biało-czerwone; „posuwać do przodu” kolorowych….. Polska jest tylko jedna!!! a telewizja zmądrzeje…. – nie dlatego, ze taka moralna, tylko dlatego, ze odbiorców straci (i reklamodawców), jeśli dalej bedzie pokazywać to, co pokazywała; wierz mi… znam sie na tym biznesie ( i nie wszyscy dziennikarze to mendia…. niektorzy, mam nadzieje, że większość… są „normalni”…. tylko rzeczywistośc skrzeczy….. )

    Polubienie

   • O Rzesz 18 listopada 2011 o 11:15 pm

    Jezu … aż serce rośnie!.
    Puki życia póty nadziei.
    Za rok, jak Bóg da, zrobię wszystko by tam być!.

    Polubienie

   • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:21 am

    Dlatego też warto zrobić spis tych komentatorów, którzy twierdzą, że Marsz się nie udał. A znajdziecie tam nazwiska osób, co do których nigdy byście się nie spodziewali, że będą na nas pluć.

    Polubienie

  • Joanna 18 listopada 2011 o 4:02 pm

   Policjanci mają odpowiednich dowódców z korzeniami i służą a nie pracują. Dlatego bardziej jestem sceptyczna, zwłaszcza po przeczytaniu ich forum n/t Marszu Niepodległości. Są oczywiście wyjątki, ale wszystko okazuje się „w praniu”.

   Polubienie

   • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:24 am

    Joanna, brutalnie powiem – GÓWNO nam mogą zrobić.

    Polubienie

    • Joanna 19 listopada 2011 o 12:33 pm

     Dzięki za optymizm. Ja tylko boję się ofiar, o które im wszystkim chodzi jako dowód skuteczności działania i zastraszania.

     Polubienie

 3. anavadis 18 listopada 2011 o 12:33 pm

  co do Niemców bijących Polaków w dniu marszu…
  pamiętacie jak się wszyscy śmiali z Rokity, jak krzyczał „Niemcy biją!” ????
  a teraz mamy to na własnym podwórku

  i news

  Sąd dał wiarę oprawcy
  To niewyobrażalne! Brutalnie skatowany przez policjanta uczestnik Marszu Niepodległości został w trybie przyspieszonym skazany za… pobicie funkcjonariusza. Dziennikarze „Gazety Polskiej Codziennie” jako pierwsi dotarli do pobitego

  Dotarliśmy do pobitego przez policjanta w cywilu uczestnika Marszu Niepodległości. Film z Danielem Klocem bitym i kopanym w twarz umieszczony przez jednego z blogerów w sieci zbulwersował Polaków. Na wideo widać idących spokojnie kilkoro młodych ludzi. Wśród nich jest Kloc, który wraz z kolegami przyjechał do Warszawy z Obornik Śląskich, by uczcić Święto Niepodległości. Gdy grupa wracała już z Placu Konstytucji do autokaru, pojawili się policjanci w cywilu, którzy rzucili się na nich.

  Dziennikarze „Gazety Polskiej Codziennie” dotarli do pobitego. Mężczyzna przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jest z zawodu kierowcą. Jego szef boi się posadzić go za kółkiem.

  ─ Przyjechałem na marsz, bo dużo o nim słyszałem. Chciałem zobaczyć jak wygląda. Zachowywałem się spokojnie. Nikogo nie atakowałem. To policjanci rzucili się na nas. To co widać na filmie w internecie to prawda ─ powiedział nam Kloc. ─ Gdy usłyszałem krzyk >>Stać! Policja!<< zatrzymałem się ─ wyjaśnił. ─ Wtedy policjant w cywilu dopadł do mnie, obezwładnił gazem i bił po całym ciele ─ relacjonował Kloc. Po odwiezieniu na komisariat mężczyznę sądzono w trybie przyspieszonym. Sąd nie usłuchał wyjaśnień pobitego. Dał wiarę zeznań funkcjonariusza, który bił Kloca i innym policjantom, którzy nie wiedzieli, że zdarzenia nagrywał jeden z blogerów. Sąd nie uwzględnił prośby Kloca o uwzględnienie tego nagrania. Skazał mężczyznę na 3 miesiące bezwarunkowego pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. O sprawie rozmawialiśmy też z kolegą Kloca, Michałem, który również był na Marszu Niepodległości w Warszawie i nie kryje swego oburzenia na policję. ─ Jest bezkarna. A ludzie i bez tego są rozgoryczeni tym, co się dzieje w kraju ─ dodał.
  http://niezalezna.pl/19139-sad-dal-wiare-oprawcy

  Polubienie

  • monitorpolski 18 listopada 2011 o 1:18 pm

   Welcome to NWO: nowym dobrem jest zło…

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 1:25 pm

   przepraszam za wstęp: „jesli to wszystko prawda”…. to juz jakas obsesja z tym przeczuciem, ze wszyscy kłamią – ale jesli to prawda (widziałem, jak wiekszośc tylko ten filmik, który mógł byc wyciety z wiekszej całości…. ale pewnie nie był)… no wiec jesli to prawda, to trzeba ruszyc niebo i ziemie, a chocby i Trybunał w Strasbourgu… bo tak tego zostawic nie mozna! zakładając, ze było jak było – pobity człowiek powinien dostac solidna rekompensate, finansową, a sprawca pobicia powinien osobiscie przeprosic pokrzywdzonego i i dojśc z nim do ugody w sprawie zadośćuczynienia; nie domagam sie powieszenia policjanta za pewna częśc ciała, jestem w stanie przyjąc wyjaśnienia, że „bład, emocje, niewłaściwa ocena sytuacji, przypadkowa ofiara”… ale sprawiedliwość musi być (naiwnie brzmi? wiem:-) …. niech żyją naiwni!

   Polubienie

   • mocniejszy 18 listopada 2011 o 3:04 pm

    Ten policjant, który zachował się jak bandyta, w momencie przekroczenia prawa przestał być policjantem, a stał się bandytą i tak jak bandyta powinien zostać potraktowany. Gdy policjant zamienia się w dziką bestię, to już nie jest sprawa tylko jego i ofiary. Taki funkcjonariusz pokazuje, że nie panuje nad sobą i nie nadaje się do pracy w policji. Powinien być dyscyplinarnie wyrzucony i postawiony przed sądem za napaść. Fakt bandyckiego zachowania na służbie państwowej powinien być okolicznością obciążającą. Takich ludzi trzeba kaarć przykładnie dla odstraszania.

    Polubienie

    • ussus 18 listopada 2011 o 8:10 pm

     To pobożne życzenia. W policji jest mnóstwo, ale to mnóstwo wakatów! Toteż dowództwo nie może pozwolić sobie na utratę choćby jednego funkcjonariusza, poważnie! Wbrew pozorom bardzo trudno jest dostać się do policji. Głownym problemem są testy psychologiczne. Wiadomo dlaczego… System chce mieć posłusznych ‚cyngli’ więc mnóstwo ludzi zwykłych odpada, a przechodzą… no co tu dużo gadać… prostaki.
     Od razu byłem pewny, że mu nic nie zrobią.

     Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:13 pm

     daj mu szansę… może zgłupiał, moze był skutecznie indoktrynowany, moze po prostu go poniosło, bo wcześniej dostał w łeb kamieniem od jakiegos Szwaba? i dostał amoku; ja go, bron Boże, nie bronie, ja go potepiam, jak każdy normalny, ale…. każdy bagnet potrzebny, jak przyjdzie co do czego;

     Polubienie

     • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:26 am

      Mówię wam, oni są czipowani. Nie nie jest science fiction.

      Polubienie

   • MamOczy 18 listopada 2011 o 6:00 pm

    W necie jest z całości zajścia wystarczy poszukać.

    Ktoś wczoraj nawet dawał w komentarzach .

    Polubienie

  • O Rzesz 18 listopada 2011 o 1:29 pm

   To oznacza tylko jedno. Prowokacja trwa nadal.
   Psi. Op. nie zakończyła się jedenastego listopada.
   Nadal chcą nas wk …. zdenerwować.
   Pasożyty, same z siebie, nigdy nie przestają zatruwać organizmu żywiciela!.

   Polubienie

  • Stirlitz 18 listopada 2011 o 3:20 pm

   to Daniel Kloc

   Polubienie

   • Bit Bandu 18 listopada 2011 o 3:54 pm

    Pamiętam , jak gliniarze , jakoś chyba w 1990 roku, już jako policja a nie milicja, przepraszali , w czasie mszy przed kamerami , społeczeństwo za traktowanie go za komuny, w taki sposób , jak na marszu z 11.11.11. Główny gliniarz, Komendant Główny Policji trzęsącym się głosem, powstrzymując się od płaczu, wyduszał z siebie , całkiem szczerze słowa „przepraszam” . Pytanie się stawia samo, kiedy bezmózgie gliny , znowu urządzą mszę w intencji przeprosin społeczeństwa ? Ile razy bezmózgi muszą popełniać ten sam błąd i ufać , jak naiwne dzieci , tępym politykom, działającym na szkodę swego własnego narodu. Jak głupim trzeba być, żeby nie zdawać sobie sprawy, że suwerenem jest naród, naród płaci podatki i utrzymuje tych bezmózgów gliniarzy. Ile trzeba, żeby oni się tego w końcu nauczyli, zrozumieli. Za komuny krążyły kawały o głupich gliniarzach, niech ktoś teraz powie , że nie były prawdziwe.

    Polubienie

    • Joanna 18 listopada 2011 o 4:07 pm

     Oni „służą Ojczyżnie” – jak twierdzą, co sprowadza się jednak do służby wąskiej grupie politycznej (PO otrzymało najwięcej, ok.20% głosów uprawnionych do głosowania).

     Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:18 pm

     moze potrzeba takich wpisów, żeby przemysleli (przeciez oni czytaja takze i to forum, a gdyby nie czytali to…zakładając hipotetycznie, że jestem głownym obermajstrem policyjnym – bym im to nakazał!… nie wylewajcie dziecka z kąpielą… moze po to była ta zadyma, żeby także ONI zrozumieli, kto jest prawdziwym wrogiem! btw. dzieki ludzie, ze za sprawą tego bloga znalazłem link do policyjnego forum, na którym ONI sie wypowiadają – pouczająca lektura, polecam!

     Polubienie

     • jaszmija 18 listopada 2011 o 10:41 pm

      Też znalazłem link do tego policyjnego forum i jedna z wypowiedzi bardzo mi się spodobała:

      Sierżant Milicji ma dużo racji. Niezbyt liczny oddział ZOMO byłby w stanie spałować Antifę, Marsz i jeszcze całą Prewencję. Nie chodzi jednak o to, co możliwe, a o to, co słuszne. A niech Was Pan Bóg broni przed dostaniem się w łapki funkcjonariusza Tarczy. Zresztą podejrzewam, że jakbyśmy się w 2-3 zebrali na tydzień wcześniej to tak byśmy zaplanowali akcje, że zadymiarze by dostali łomot, tj nawet by nie dostali łomotu bo by nie mieli okazji kwiknąć.
      Po pierwsze bym pogadał z organizatorami Marszu na temat urządzania stref demarkacyjnych: szybkiego oddzielenia zadymiarzy od Marszu aby mogli zostać bez zbędnych formalności spałowani.
      Wy z uporem godnym lepszej sprawy nie rozumiecie, że problem w tym, że lejecie jakiś leszczy po zaułkach a na pokazówce dla telewizji na placu Konstytucji szaleją gówniarze, z przyczyn oczywistych, których nie będę rozwijał.
      Gości w kamizelkach trzeba wycofać z ich funkcji bezwzględnie.
      3. Sierżant Milicji zapomina, że ZOMO również prowokowało zajścia, środki są znane i były stosowane również 11, czyli kordon blokuje przejścia, szczekaczka każe się rozejść, ludzie nie mają jak no to nie wykonują poleceń no to pałami. To często wychodzi jakoś tak samo, bo ten z tubą umie tylko się drzeć a kto inny ustawia kordony. Nie wiadomo po co. Należy wiec najpierw ustalić czy chodzi nam o pałowanie czy o zachowanie spokoju. Np. pięć tysięcy ludzi nie pójdzie se w sekundę, tym bardziej, jeśli są tam dziadki na wózkach inwalidzkich. Nie traciłbym sił na blokowanie Korwina: ktoś się odniósł do sensu blokowania Korwina i ludzi idących po mszy? Nikt. Wprost przeciwnie: ułatwił bym im dotarcie.
      4. W demokratycznym państwie prawa ciężko znaleźć uzasadnienie dla niedopuszczania ludzi na demokratyczne, legalne zgromadzenia. A jak się nie ma argumentów to trzeba lać.
      JA znam teorie o wyłapywaniu przed demonstracją prowodyrów i elementów. Sprowadza sie to jednak do wqurwiania ludzi którzy widzą jak Policja pałuje ludzi którzy nic nie zrobili (być może jeszcze) niezgodnego prawem. Jak się zastrasza, że spałujemy to sie nie można dziwić konfrontacji. Na mala skalę to widać przy tym gościu z flagą: jeden mu każe biec a drugi wali w ryj, bo ucieka. A taka maniera się bierze z nawyków z czasów kibolstwa: Policja nie radzi sobie organizacyjnie z zatrzymywaniem i ewakuowaniem zatrzymanych na 1 linii, a ponieważ nic specjalnego nie zrobili to w ryj i pała się należy za niewinność.

      Tymi metodami to urządzicie jatki nawet na paradzie smoków w Krakowie w dzień dziecka. Najpierw w przedszkolaki gazem, a jak w 2 sekundy nie ewakuują się z Rynku to wjazd z pałami. Nie wiadomo co taki przedszkolak ma pod pieluchą.

      Źródło:
      http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=40207&postdays=0&postorder=asc&start=435

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 11:26 pm

       co z tego wynika?> ano…policaje tez myślą (mniejsza o to, czy maja juz matury, czy nie:-); raz jeszcze ponawiam apel: nawet policaje to – po pierwsze – Polacy!!!…. pisac, czytać, przekonywać! każda szabla będzie sie liczyć, jesli czas nadejdzie (co oby nam sie nigdy nie zdarzyło)!

       Polubienie

       • jaszmija 19 listopada 2011 o 12:22 am

        „… ano…policaje tez myślą … czy maja juz matury, czy nie… ponawiam apel: nawet policaje to – po pierwsze – Polacy!!!…”

        I dlatego właśnie, doskonale wykształconych ludzi – oficerów policji – rozstrzelało NKWD w 1940 r. w lasach…
        Teraz brakuje chyba niektórym Panom Policjantom i wykształcenia i rozeznania sytuacji i… cojones 😦

        Polubienie

      • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:31 am

       Dobre. Przekazujcie im linki do tego forum, niech sobie zbadają komu służą przed Norymbergą2, kiedy to się rozliczy ludobójców. I tak jak podczas Norymbergi1, nie ma tłumaczenia, że „wykonywałem rozkazy”.

       Polubienie

   • nowy84 18 listopada 2011 o 4:01 pm

    „Po odwiezieniu na komisariat mężczyznę sądzono w trybie przyspieszonym. Sąd nie usłuchał wyjaśnień pobitego. Dał wiarę zeznań funkcjonariusza, który bił Kloca i innym policjantom, którzy nie wiedzieli, że zdarzenia nagrywał jeden z blogerów. Sąd nie uwzględnił prośby Kloca o uwzględnienie nagrań z monitoringu. Skazał mężczyznę na 3 miesiące bezwarunkowego pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza”

    http://niezalezna.pl/19139-sad-dal-wiare-oprawcy

    jednym słowem MASAKRA!! za dostanie wpi**dol można teraz jeszcze dostać gratis w formie 3 miesięcy więzienia!!

    Polubienie

   • peryskop 18 listopada 2011 o 10:41 pm

    Dzięki @Stirlitz za to świadectwo.

    Czy to udokumentowane wydarzenie + spektakularny wyrok sądowy
    nie stanowią POCZĄTKU KOŃCA PLANÓW UJARZMIENIA NARODU?

    Jak zaproponowała @Wizzgaa sprawę p. Daniela Kloca trzeba MONITORować!

    Polubienie

    • Wizzgaa 19 listopada 2011 o 11:53 am

     Dobrze ,że Pospieszalski – zdaje się , ma szansę utrwalić sprawę Daniela w świadomości ludzi > poprzez swój wczorajszy program w TV Info . Dla mnie to nie jest nawet sprawa „jednostkowego przekroczenia uprawnień przez policjanta ” ale NIEKOMPETENCJI SĘDZIEGO , który wydał wyrok , jak amator nie mający pojęcia o „metodyce ” swojej pracy . Mówię o metodyce bo nie chcę GO posądzać o premedytację i podstępne intencje.

     Polubienie

   • AQQ 18 listopada 2011 o 11:22 pm

    http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/zofia-romaszewska-reaktywuje-biuro-interwenc
    Jarosław Kaczyński zapowiedział z trybuny sejmowej – podczas debaty nad expose premiera Donalda Tuska – powołanie Biura Interwencji przy Prawie i Sprawiedliwości. Biuro – nawiązujące nazwą do Biura Interwencji KOR – ma zająć się przestrzeganiem praw człowieka w Polsce. Na jego czele stanie Zofia Romaszewska – a więc osoba, która kierowała Biurem Interwencji KOR w czasach PRL. Portal Stefczyk.info przeprowadził rozmowę z panią Zofią:

    Polubienie

 4. Marko 18 listopada 2011 o 1:09 pm

  Proponuje zrobic taki rozpierdol jak grecy…

  Polubienie

  • monitorpolski 18 listopada 2011 o 1:20 pm

   I co im z tego wyszło? Myśleć trza głową, a nie pięściami.

   Polubienie

   • Roma 18 listopada 2011 o 1:39 pm

    To prawda, trzeba myśleć głową.
    A oto fajny przykład z Londynu myślenia głową
    czyli inicjatywa o nazwie …. „public repossession”.

    Jak by to było po naszemu ? publiczne reposiadanie ?
    publiczne odzyskiwanie posiadania ?

    …..Occupy London protesters ‚take over’ UBS office block
    ….Occupy London protesters claim to have taken over an abandoned office block in Hackney that belongs to banking and financial giant UBS.

    The protesters are believed to have gained access to the building on Thursday night, securing it in what they have described as „public repossession”. The block has become the demonstrators’ third base across the capital, joining campsites at St Paul’s Cathedral and Finsbury Square.

    „As banks repossess families’ homes, empty bank property needs to be repossessed by the public,” he added. „Yesterday [Wednesday] we learned that the Government has failed to create public value out of banking failure. We can do better. We hope this is the first in a wave of ‘public repossessions’ of property belonging to the companies that crashed the global economy.”

    http://uk.news.yahoo.com/occupy-london-protesters–take-over–ubs-office-block.html

    jakby co mamy przykłady do naśladowania np w Londynie
    w walce o dobro pracujemy głową i sercem a nie siłą

    Polubienie

   • jakisbuk 18 listopada 2011 o 1:40 pm

    Monitor – i tu sie zgadam, bo rzucanie w żone talerzem za to ze zupa była nie smaczna – smaku zupy nie zmienia – ale za talerz i malowanie zapłacic trzeba 🙂

    Polubienie

    • peryskop 18 listopada 2011 o 2:25 pm

     No lepiej sbuku już nie mógłbyś się przedstawić.
     Zupa, smak, talerz i malowanie, a na końcu jeszcze idiotyczna roześmiana morda!

     A o uderzonej żonie ani słowa.

     UWAGA – KARM TROLLA TYM PIWEM, KTÓRE SAM SOBIE NAWARZYŁ !

     Polubienie

     • jakisbuk 18 listopada 2011 o 3:51 pm

      odpowiadam za to co napisałem – nie za to co ty zrozumiałeś 🙂 – nie wiem skąd ci przyszła do głowy uderzona żona – moze z własnego doświadczenia ? – ale rzycić w kogoś nie oznacza trafić 🙂

      Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:20 pm

      wyluzuj, koleś!!!

      Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 10:49 pm

      ja nie wiem, czy on …”…zbuk>>>’ jest trolem; ja lubie „różnorodność opinii”; zostawcie go w spokoju;, fakujcie go w dyskusji , jeśli wam „nie pasi”, ale go nie sekujcie… jeśli nie chcecie byc klonem powszechnie nam umiłowanego PiS-u!!!… poza tym..on lubi jointy (jesli nie pomyliłem nicka)… i chociażby za TO – JUZ GO LUBIE.;-)

      Polubienie

      • Extazed 18 listopada 2011 o 10:55 pm

       Odnośnie jointów to wydaje mi się, że tutaj powinni zysku do budżetu szukać – w legalizacji Mary Jane. Zysk gwarantowany, nastroje społeczne lepsze, spadek wskaźnika agresji, spadek przemocy, spadek czarnej strefy. Czy widzi ktoś choć jeden, sensowny minus?

       Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 11:40 pm

        gdybym był Tuskiem…z takim zakresem władzy…. plus Palikot w rezerwie… i te… lekko licząc… 2-3 miliony potencjalnych wyborców…. to bym to zaproponował juz teraz: palić-sadzić-zalegalizować!!!~!…minus bilans strat dla przemysłu tytoniowo-wódczanego, plus zyski z akcyzy i zwolnienia ilus tam tysięcy policajów z akcji „antynarkotycznych”…; well…. może dobrze, że nie jestem Tuskiem:-) poza tym..Naród…otumaniony (wiem, o czy mówię:-) marychą, byłby latwiejszy do sterowania; ale to marycha…kto nie jarał, ten nie wie…

        Polubienie

        • falszywyprorok 19 listopada 2011 o 12:35 am

         Właśnie tu jest problem w legalizacji Ganji, marihuana pobudza świadomość natomaist wódka ją zabija. Dlatego żaden rząd nie chce jej zalegalizować.

         Polubienie

        • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:36 am

         Prawdopodobnie zarówno marijuana, jak i zwykły tytoń przeciwdziała efektom spryskiwania aerozolem w postaci chemtraili. Zauważcie od kiedy rozpoczęła się walka z palaczami. Niedługo wcześniej zaczęły się akcje chemtrailowe.

         Polubienie

        • Aśka 19 listopada 2011 o 10:52 am

         @monitorpolski
         Prawdopodobnie zarówno marijuana, jak i zwykły tytoń przeciwdziała efektom spryskiwania aerozolem w postaci chemtraili.
         ___
         nooo, może, bo i cena taka jak za farmaceutyki 😀

         Polubienie

       • Wizzgaa 19 listopada 2011 o 12:03 pm

        Extazed : mówisz ,że uzależnienie jest bagatelą a eskalacja „pożądań” nie doprowadzi młodych do bardziej ryzykownych narkotyków , z których sami już nie wybrną ? Tego bym się jednak / zasadnie / obawiała. Podnoszenie nastroju przez palenie trawki może być sporadyczną zabawą tylko dla silnych charakterów > takie jednak nie muszą sobie poprawiać kondycji psychicznej „protezami”.

        Polubienie

        • Extazed 19 listopada 2011 o 12:14 pm

         Wizzgaa : rozpatrując to w kontekście uzależnienia, można by rzec iż alkohol jest po stokroć dużo bardziej gorszy od MJ a jest legalny i również spożywa go młodzież. Nie bagatelizuje problemu uzależnienia bo jest on istotny, ale tak sprawę traktując, powinniśmy się domagać delegalizacji alkoholu, 100% prohibicja – jeżeli chcemy być konsekwentni. Nie powinno być półśrodków. Albo wszystko legalne, albo nielegalne. A po to rozum mamy, żeby wiedzieć co można a czego nie ruszać bo świństwo. Jak ktoś będzie chciał zapalić to i tak zapali, jak ktoś będzie chciał się naćpać to i tak się naćpa, czy to legalne czy nie. Więc po co takimi osobami zapełniać więzienia? Po co mamy na nich płacić nie małe pieniądze ?

         Polubienie

      • jakisbuk 18 listopada 2011 o 11:47 pm

       Totalsky No Problemsky – chyba mnie jednak z kimś pomyliłeś z tymi jointami – bo raczej nigdy nic na ten temat tu nie napisałem – co nie zmienia faktu, że ja sie przychylam do legalności, uważam ze była by nad tym jakaś kontrola i zyski dla państwa a nie dla mafii. Może jak by to było legalne to sam bym sprobował 🙂 – ale musiał bym mieć pewność ze nie pale jakiegoś wynalazku napakowanego chemią – co zakładam, sprzedaje sie obecnie na czarnym rynku – choć moge sie mylić bo „expert” ze mnie żaden w tej dziedzinie 🙂
       możliwe ze wielu sie ze mną nie zgodzi ale jestem za legalizacją konopi – zalegalizować opodatkować kontrolować – podobnie jak w Holandii – gdzie z tego co wiem, ilosć narkomanów spadała po legalizacji a państwo na tym zarabia

       nie chce nikogo oskarżać ale ciekaw jestem ile biorądo łapy nasi „policjanci” za przyłapanie kogoś z jednym skrętem – pewnie niezła sumka by sie przez rok uzbierała.
       każdy zakaz napedza korupcjie a jak wiadomo tylko ryby nie biorą 😀

       Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 19 listopada 2011 o 12:23 am

        generalnie…. masz racje; ale tak… z zupełnie innej beczki: wiesz, jaki jest seks „PO TYM”? nie wiesz…. żałuj:-)))))… i to byłby mój ostateczny argument, gdybym był „płemiełem”; dzieki ci, Boże, że nie jestem:-)

        Polubienie

        • jakisbuk 19 listopada 2011 o 1:23 am

         nie namawiaj bo zaraz sie okaże że wszyscy z tego bloga jarają 🙂 dla lepszego seksu 😀

         a płemieł jak sam przyznał, kiedyś spróbował i podejrzewam, że gdyby to tylko od niego zależało to nie miał by nic przeciwko – moim zdaniem, nie zrobi tego bo by go inni zniszczyli politycznie i kólko sie zmyka – wszyscy wiedzą że jak ktoś chce to i tak pali ale wiekszość krzyczy że nie legalizować i to jest polska obłuda, nie chce tu robić jakiejś wojny ale z aborcją to samo , ja jestem przeciw – co z tego jak podobno w gazetakch ogłoszeń cała masa – no i mamy „prawo” które każdy ma w za przeproszeniem wiadomo gdzie 🙂 i szara strefa kase trzepie i sie z nas smieje. Byłem niedawno u brata którego żona spodziewa sie kolejnego potomka (przybywa nas ) 🙂 i w rozmowie mi powiedziała że w gazetach są ogłoszenia „ginekolok od A do Z ” – wiadomo o co chodzi – czy nasza policja jest tak głupia że tego nie sprawdza ? bo jakoś dawno nie słyszałem żeby kogoś złapali – a potem w statystykach przeczytamy że w polsce rocznie itd dokonuje sie nielegalnie ileś tam tysiecy czy wiecej aborcji – coś tu jest nie tak – bo za skreta wsadzą cie do paki, juz widze co by sie w policji działo gdyby ktoś dał ogłoszenie – „kilo gandzi sprzedam” albo „linie lotnicze maryśka – odlot gwarantowany „:) – armie by pewnie wysłali – nie uważacie że to chore ?

         PS peryskp – nie czepiaj sie uśmieszków – bo nieraz to nie wiem czy sie śmiać 🙂 czy plakać 😦 jak widze te idiotyzmy które nas otaczają – wybieram 😀 tak jak navajo – hahahaha

         Polubienie

   • Stirlitz 18 listopada 2011 o 3:15 pm

    Nie będzie żadnej depopulacji , bo do bogactwa elit musi być stado baranów , które pracuje. bez stada baranów – elity będą musiały ciężko pracować .Więc te opinie o rządzie światowym, planów depopulacji to pożyteczne scenariusze rodem z dobrych horrorów.
    Natomiast jest możliwe wprowadzenie stanów wojennych i ofiar przez elity. ale jak wiadomo z historii, Polska przeżyła stan wojenny -ofiar bezpośrednich było 200-300 pośrednich do 10 000 .Ale 38 milionowy naród trwa i będzie trwał , chyba że jakieś kataklizmy naturalne się odezwą

    Polubienie

    • peryskop 18 listopada 2011 o 4:39 pm

     Stirlitz – naiwnością błysnąłeś!
     Depopulacja JUŻ TRWA – także w Polsce.

     I ten proces wcale nie polega na rozstrzeliwaniu, czy masowym truciu w komorach.

     On jest realizowany znacznie bardziej inteligentnie, aby trudno było to zauważyć,
     a nawet skojarzyć.

     Nie skojarzyłeś, bo jesteś truty – chemią, opryskami, polami EM, telavizją, podatkami…

     Polubienie

     • Stirlitz 18 listopada 2011 o 5:12 pm

      taka depopulacja o której piszesz trwa od 2 tysięcy lat od śmierci Jezusa . ale organizm ludzki jest w trochę boski i się od tego uodparnia , czego dowodem jest średnia długość życia
      chyba że sadzisz że średnia to 33 lata jak 2 000 lat temu 🙂 ,

      Polubienie

      • zenobiusz 18 listopada 2011 o 5:39 pm

       Stirlitz@
       ,ile średnio zarabiasz ???
       Poczytaj choćby nekrologi w codziennej gazecie,zdziwisz się.
       Pewnie jako człowiek młody,omijasz tą rubrykę,ja nie,a to dla tego, że coraz więcej moich rówieśników umiera,a nie powinni.Trzymają się jakoś pokolenia z przedwojennego materiału genetycznego,rozejrzyj się po sąsiadach i znajomych,to będzie przyspieszać.

       Polubienie

       • Stirlitz 18 listopada 2011 o 6:05 pm

        wystarczą mi klepsydry na parafialnym kościele , średnia wieku to 70 -75 lat , nie lubię dezinformatorów

        Polubienie

        • Tomasz 18 listopada 2011 o 8:36 pm

         Zalezy Stirlitz gdzie mieszkasz,np na Lubeszczyznie Czarnobyl powoli zaczyna dawac o sobie znac. Wielu umiera na raka miedzy 50 a 60 rokiem zycia. moi rodzice tez odeszli w ciagu ostatnich2 lat i mieli po 61 i 63 lat. co jest dziwne,zaczynaja umierac ludzie mlodzi. w tym roku stracilem 2 kolegow i nie przekroczyli jeszcze 40. i wcale sie jakos zle nie prowadzili. Niestety stres ,chemia i wiele innych czynnikow ten proces przyspiesza. No ale tam gdzie mieszkasz byc moze jest inaczej

         Polubienie

        • zenobiusz 18 listopada 2011 o 10:06 pm

         Stirlitz@
         Nasze społeczeństwo,zwłaszcza pomiędzy 35 a 55 rokiem życia nie należy do pilnych parafian,jeśli w ogóle parafie odwiedza,więc zastanów się nad tym co napisałeś,
         Nekrologi w gazetach,tam cie odsyłałem,a zarzucenie dezinformacji,….wybacz.
         Wiem że się podświadomie boisz,ale od prawdy nie należy uciekać,trzeba ją wziąć za rogi.

         Polubienie

       • ALFA 18 listopada 2011 o 7:10 pm

        @zenobiusz zgadzam się z tobą dużo umiera a jeszcze nie powinni,a dlaczego bo zawierzyli lekarzom.Nasze starsze pokolenie nie było tyle szczepione ,ale też ma poszczepienne powikłania bo nas też szczepili.Ale ostatnio przeczytałem dobrą książkę autor Andreas Moritz
        RAK NIE JEST CHOROBĄ świetnie opisuje o lekach które nas trują a nie leczą ,chemia zabija nie leczy .Jak przeczytałem ,że chemia może wypalić dziurę w betonie to co robi z naszymi komórkami po prostu pali . Więc nie ma przerzutów tylko komórki spalone.Jak w chemii mamy kwas musztardowy to daje coś do myślenia czy to leczy czy uśmierca.Polecam każdemu przeczytać tą książkę to może uświadomi nas Polaków jak się leczyć i módlcie się ,żeby lekarze strajkowali bo więcej nas przeżyje.I przestańcie wierzyć w REKLAMY w TV.

        Polubienie

        • ALFA 19 listopada 2011 o 5:31 pm

         Lekarze od pięćdziesięciu lat podają truciznę na szczury pacjentom chorym na serce.
         ALE JAJA JAK LUDZI TRUJĄ
         Raport Bloomberga właśnie uświadomił nam, że milionom ludzi na całym świecie podaje się jako rozcieńczalnik krwi truciznę na szczury. Raport ten mówi również, że zagrożenie wylewem krwi do mózgu powodowanym przez lek o nazwie Warfaryna było uważane za jego najpoważniejszy efekt uboczny. To ciekawe, ponieważ establishment medyczny zwykle nie przyznaje się, że jego leki to trucizny. Wręcz przeciwnie, robi wszystko, aby ukryć to przed ludźmi.

         Jedynym powodem przyznania się do tego jest to, że mają inny lek. który zastąpi tę truciznę na szczury. Tak nawiasem mówiąc, kiedy ostatni raz mówiono nam, że spożywanie trucizny na szczury czy jakiejkolwiek innej prowadzi do zdrowia?
         http://grongor.info/2010/02/05/lekarze-od-piecdziesieciu-lat-podaja-trucizne-na-szczury-pacjentom-chorym-na-serce/

         Polubienie

       • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:40 am

        Raz się znajdziesz w szpitalu i już po tobie – żyjesz tylko dzięki niezliczonym tabletkom. Wielu moich znajomych i krewnych dobrze się trzymało do momentu gdy się znaleźli w rękach konowałów. Lekarze sami nie wiedzą co ludziom przepisują. Niedługo zamieszczę ostry materiał na temat przemysłu farmaceutycznego.

        Polubienie

        • alexirin 19 listopada 2011 o 10:48 am

         matka znajomego była nie dawno w szpitalu i oprócz leków na udar naszpikowali ją antydepresantami koszmar

         Polubienie

        • Ada 19 listopada 2011 o 10:59 pm

         Ja bylam diagnozowac cukrzyce, a zrobili ze mnie wariatke anorektyczke lub bulimiczke (psychiatra nie byl pewien) Zwariowac mozna.

         Polubienie

      • Wojwit 18 listopada 2011 o 5:47 pm

       Sam napisałeś: średnia. A to znaczy, że jest to iloraz, w którym dzielną jest zsumowany wiek wszystkich członków populacji ludzkiej a dzielnikiem liczba ludności w tej populacji. Teraz ta średnia jest większa i to nie dlatego, że w starożytności ludzie nie dożywali setki (takich, co dożywali było pewnie całkiem sporo) lecz dlatego, że śmiertelność w każdym wieku (ale szczególnie dzieci – noworodków – co bardzo obniża średnią) była znacząco większa niż w dzisiejszych czasach.
       A propos: pomyśl, jaka byłaby dzisiaj średnia (nawet w najbardziej „cywilizowanych” krajach), gdyby w nią wliczać dzieci zabite przed narodzeniem czyli według oficjalnej terminologii „nasich” abortowane?

       Polubienie

       • Stirlitz 18 listopada 2011 o 6:08 pm

        popadłeś chyba w paranoje , a to jest niebezpieczne bo nie zauważysz faktycznego zagrożenia jeślii nadejdzie. jeśli teraz uważasz ze doszło do depopulacji to jak przyjdzie zagrożenie nie zauważysz tego , musisz się pozbyć niemądrej przekory i chęci epatowania katastrofą – jest to „katastrofizm”
        gdyby twórcy grypy666 byli paranoikami to nie zauważyliby że jest coś nie tak z tendencją do ochrony przed depopulacją grypową w postaci masowych szczepień ochronnych

        Polubienie

        • peryskop 18 listopada 2011 o 8:12 pm

         Stirlitz – jednak niewiele dociera do twojej świadomości.
         Bo już teraz trzeba bić na alarm i unikać ryzyka pogorszenia zdrowia od „ulepszaczy” które są nam wciskane różnymi sposobami – zanim dojdzie do wydarzeń w drastycznej skali.

         Słusznie wspomniałeś o ochronie przed depopulacją grypową w postaci masowych szczepień ochronnych.

         Ale wciąż nie oceniasz tamtej „pandemii” której naprawdę nie było – a więc była podstępem! – jako zamachu sterylną igłą i jednorazową strzykawką z powolnie działającymi toksynami ?

         Zamachu na nasze zdrowie i życie z ręki „białego personelu” ustawianego do działania przez urzędników w ministerstwach i naukowców w instytutach przy wsparciu sterowanych mediów?

         I gdy oprócz afery świńsko-ptasiej grypy uwzględnisz co dodają do wody, pasty do zębów, napojów, żywności, kosmetyków i chemii gospodarczej, a także co rozpylają w powietrzu z samolotów – czy wciąż będziesz się uspakajał, że depopulacji jeszcze właściwie nie ma?

         Polubienie

     • AQQ 18 listopada 2011 o 8:57 pm

      Do trucia przyczynia się mordercza medycyna -wszechobecnie stosowana i prawem dopopuszczona, popularna nawet wsród ludzi, którzy powinni dobrze pamietać czasy ziół, kręgarzy i medycyny ludowej. Pamiętam jak był jakiś strajk powszechny medykow nie zwiększyła się liczba zgonów!i o czymś to winno świadczyć…
      Wyśmiewana homeopatia proszę- http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/17/noblista-odkrywa-naukowe-podstawy-homeopatii/

      Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:21 pm

      gonimy w piętke, p. Peryskop; szukaj wroga za swoimi plecami, a wkrótce zbzikujesz!! cold blood…. polecam!

      Polubienie

      • peryskop 18 listopada 2011 o 10:47 pm

       za te piętki zbzikowane dam ci odpór twoim cytatem:

       Totalsky No Problemsky 18 Listopad 2011 o 9:20 pm
       wyluzuj, koleś!!!

       Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 10:52 pm

        no ale poza tym – przecież sie kochamy…. nieprawdaż?… jak brat z bratem (w Chrystusie)?…. tak w ogóle to mi piwa brakuje w tej dyskusji, piwa jak najbardziej realnego, a nie wirtualnego…..

        Polubienie

       • Stirlitz 19 listopada 2011 o 1:12 am

        tak uwzględniam i jest to dla mnie tak jasne ze nie warte pisania na tym blogu , który ma za zadanie bardziej naukowe podejście , wystarczy słuchać naturalnych rad New Age , która niektórzy uważają za satanistyczną już w roku 2000 miałem duży kontakt z ludźmi new age , którzy myli zęby tylko w soli kuchennej , zamiast proszku do prania płatki mydlane , żadnych aspartamów czy coli light , zakaz landrynków i barwników, zdrowe jedzenie niestowanie antybiotyków, szczepionek i chemii , no i co Ty na to ???????

        Polubienie

  • Wizzgaa 18 listopada 2011 o 1:34 pm

   Proponuję podtrzymać na blogach sprawę Daniela K . i konsekwentnie używać wobec pospiesznego sędziego kryptonimu „Kalosz ” , „Szkodnik” lub jakoś trafniej . Może to nie pomoże Danielowi ale przynajmniej uświadomi tysiącom czytelników ,że sędzia był stronniczy lub tępawy . Daniel jest tak samo ” równy” wobec prawa , jak pan Kękuś i inni , za którymi się wstawialiśmy . Rodzina i znajomi sędziego szkodnika też czytają blogi i zastanowią się nad jego wartością jako ferującego wyroki . SĘDZIA SKAZUJĄCY DANIELA W SPOSÓB NIEPROFESJONALNY TO ZWYKŁY PĘTAK .

   Polubienie

   • arcof 18 listopada 2011 o 4:20 pm

    nie ma tak glupich sedziow, ktorzy by nie zrozumieli stwierdzenia ‚mam dowod – nagranie z zajscia’ jesli to odrzucil to z powodu np. gluchoty albo zlosliwosci na pewno nie tepoty.

    Polubienie

    • Aśka 18 listopada 2011 o 9:44 pm

     W sądach bardzo często są odrzucane dowody. Wyrok jaki ma paść, to padnie. To jest zasada, od której są tylko wyjątki.

     Polubienie

   • jaszmija 18 listopada 2011 o 10:57 pm

    Takie jest nasze popaprane prawo, że postanowienie o dopuszczeniu dowodu wydaje sąd (według… bla, bla, bla – a w praktyce własnego widzimisię JEDNEJ osoby) i nie wymaga to żadnego uzasadnienia i nie ma możliwości odwołania, ani zaskarżenia takiej decyzji. …rrrwa!!!

    Polubienie

    • Joanna 19 listopada 2011 o 1:00 pm

     Prawo stanowią wybrańcy Narodu: sejm, senat, prezydent podpisuje. Faktem jest, że po 89r.,toczy się to prawo w dół i na niekorzyść obywatela.

     Polubienie

  • Extazed 18 listopada 2011 o 1:34 pm

   Jeżeli ruszyło by się całe społeczeństwo z wojskiem na czele i mądrymi ludźmi kierującymi całym przedsięwzięciem to miałoby to jakiś sens; sam rozpierdol nic nie zmieni …

   Polubienie

   • arcof 18 listopada 2011 o 4:30 pm

    za nawolywanie do obalenia rzadu w taki sposob mozesz dostac wezwanie na przesluchanie.

    Polubienie

    • zenobiusz 18 listopada 2011 o 5:42 pm

     arcof@
     Gdzie on nawołuje do obalenia rządu,czy ty aby nie jesteś prowokatorem,???
     Ach ,nie ty, jesteś tylko ostrożny.

     Polubienie

     • arcof 18 listopada 2011 o 7:30 pm

      to moze byc dobry pretekst zeby komentujacych wzywac na komisariat w celu wciagniecia do jakiejs kartoteki i nekania.

      Polubienie

      • Extazed 18 listopada 2011 o 8:32 pm

       Jaki sens ma nękanie człowieka który opisał sytuacje stricte technicznie, zakładając hipotetycznie, że w Polsce miała by mieć miejsce manifestacja na skalę tej greckiej, to miałaby ona sens czyt. mogłaby przynieść rezultat tylko i wyłącznie z uczestnictwem wojska, i żeby kierowały tym osoby kompetentne. Inaczej spacyfikują tłum.
       To tak samo jakby rozpatrywać wydarzenia historyczne: co by gdyby Napoleon miał więcej wojska do dyspozycji …

       Polubienie

       • arcof 18 listopada 2011 o 9:17 pm

        ale jesli takie teoretyczne rozwazania nie dotycza historii tylko przyszlosci lub terazniejszosci to podpadaja pod paragraf. Nie twierdze aby takich rzeczy nie pisac bo sa interesujace i sam chetnie to czytam, z drugiej strony zeby ktos sie nie zdziwil jak do drzwi zapukaja smutni panowie.

        Polubienie

        • zenobiusz 18 listopada 2011 o 10:10 pm

         Naoglądałeś się filmów i nie znasz prawa,to ostatnie można nadrobić.
         Wolność słowa ,wciąż istnieje.

         🙂

         Polubienie

        • sebecx 19 listopada 2011 o 12:13 am

         …zawsze można dodać na początku zdania : ..słyszałem w markecie jak mówiła jedna baba drugiej babie, że trza …. itd…

         Polubienie

        • Extazed 19 listopada 2011 o 12:15 am

         @sebecx dobrze wykombinowałeś 😀

         Polubienie

        • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:44 am

         Nie przesadzajmy. Extazed napisał w formie przypuszczającej. „Jeśli by…”.

         Polubienie

        • Extazed 19 listopada 2011 o 1:21 pm

         A co sądzicie o podlizywaniu się premiera służbom mundurowym czy to przez podwyżki czy też przez kolejne uprawnienia? Czyż nie jest to przekupywaniem ich dla przyszłych wydarzeń, aby mieć ich po swojej stronie?

         Polubienie

      • Joanna 19 listopada 2011 o 1:04 pm

       Na szczęście Konstytucja /średniej jakości/ gwarantuje wolność słowa a na wzywanie na komisariat bez uzasadnionej przyczyny też znajdzie się „paragraf”

       Polubienie

    • Aśka 18 listopada 2011 o 9:50 pm

     http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10637327,Nowe_przestepstwo_w_Kodeksie_Karnym__Zlamiesz_prawo_.html
     Nowe przestępstwo w Kodeksie Karnym. Złamiesz prawo, jeżeli…
     psm, IAR
     14.11.2011 aktualizacja: 2011-11-14 08:22

     PRZEGLĄD PRASY. Nowe przestępstwo zachęcania do ataków terrorystycznych w środkach przekazu pojawia się dziś w przepisach – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
     […]
     ____
     to chyba do ataków terrorystycznych nie zalicza się. Piszę chyba, bo w tym państwie wielu już nie wie, co jest białe, a co czarne.

     Polubienie

     • Extazed 19 listopada 2011 o 12:18 am

      Sposób cenzurowania budzącego się społeczeństwa i ich lęk przed możliwościami ich dziecka internetu jest żałosny. I tak nie uda im się zapobiec nieuniknionemu. Bóg swych owieczek nie opuści, tak jak dobry ojciec nie opuszcza nigdy swoich dzieci.

      Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:25 pm

    nie mam teraz pod reka tego tekstu… ale to niedawno było, chyba Wprost…wywiad z nowym dowódca GROM-u; i tekst na koniec… ze „jakby przyszło co do czego to ten oficer chciałby wiedziec, ze Naród wie, ze tu cytat: „sa ludzie, którzy sie za ten naród upomna”…prawie dosłownie tak; nie mam pojecia, kto zacz, ale zabrzmiało…tak jak zabrzmiec powinno….; bring the boys back home!!!!!! będą potrzebni!

    Polubienie

    • Extazed 19 listopada 2011 o 12:19 am

     Aktualnie Wojsko Polskie jest niszczone zarówno od środka jak i z zewnątrz. Smutne, że niszczą coś, co jest dumą prawdziwych patriotów, bo uznanie naszym chłopakom się należy i basta!

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 19 listopada 2011 o 12:31 am

      i niech wracają do Polski, i niech ich nie wypychają na wymuszona emeryturę, bo jeśli coś WP ma, to te paręnaście tysięcy PRZESZKOLONYCH W BOJU żołnierzy, bo jeśli przyjdzie co do czego, to oni będą bronili Polskę… a ja sie do nich dołączę…jeśli tylko będe w stanie unieść giwerę! tak mi dopomóż Bóg! (co oby nam sie nigdy……)

      Polubienie

      • zenobiusz 19 listopada 2011 o 12:36 am

       Totalsky No Problemsky@

       ja sie do nich dołączę…jeśli tylko będe w stanie unieść giwerę! tak mi dopomóż Bóg! (co oby nam sie nigdy……)
       Piękne słowa,i mnie nie zabraknie,jak Bóg,dopuści taką potrzebę,a z nami miliony przeszkolonych rezerwistów,oni chyba o tym zapomnieli.
       🙂 🙂 🙂

       Polubienie

       • zenobiusz 19 listopada 2011 o 12:37 am

        Armia o wysrebrzonych wiekiem, włosach,jak Orzeł Biały.

        Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 19 listopada 2011 o 5:07 am

        poza tym… „smy” sa rezerwa z dobrych lat dla polskiej armii…. kiedy to było naprawde wojsko (pomijając oczywiste idiotyzmy – jak w kazdej armii) a nie to…. bogoojczyźniane hgw co… z kapelanami na czele dywizji – jak obecnie

        Polubienie

        • zenobiusz 19 listopada 2011 o 11:19 am

         No,tu się nie zgodzę,wolę kapelana ,jak ksiądz Skorupka ,na czele ,niż politruka z naganem za plecami,ale ,co kto lubi 🙂

         Polubienie

  • anavadis 18 listopada 2011 o 2:33 pm

   @Marko
   rozpierdol nie jak Grecy ale jak Islandia
   bez zamieszek, pokojowo
   my Polacy w razie zapaści musimy żądać takiego referendum jak Islandia
   mamy to gwarantowane w konstytucji
   ludzie zapomnieli że władza jest dla ludu, a nie lud dla władzy
   specjalnie une wyciszają sprawe Islandii, żeby inne kraje nie poszły tą drogą

   Polubienie

   • ciociababcia 18 listopada 2011 o 3:18 pm

    ANAVADIS – WŁADZA DLA LUDU – tylko lud powinien wybrać sobie tą władzę. Z tym jest wiele problemów (władzy raz zdobytej nie oddamy), a oto największy problem:

    Myśląc Ojczyzna
    prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz (2011-11-17)
    http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28186

    Polubienie

    • anavadis 19 listopada 2011 o 12:54 pm

     „Nie mozna tego nie wiedziec! Dla calego swiata lekcja z ISLANDII

     Naród islandzki sprawił, że rząd (ktory probowal , pod dyktando swiatowej finansjery, zubozyc islandzkii Narod

     – zgodnie z tym samym scenariuszem, ktory aktualnie “przerabia” Grecja )

     – podał się w komplecie do dymisji!

     Główne banki w Islandii zostały znacjonalizowane a mieszkancy zdecydowali jednogłośnie zadeklarować niewypłacalność długu, który został zaciagniety przez prywatne banki z Wielką Brytanią i Holandią. Doprowadzono tez do powolania Zgromadzenia Narodowego celem ponownego spisania całej Konstytuacji. I to wszystko w pokojowy sposób. Prawdziwa Rewolucja przeciw władzy, która doprowadziła Islandię do aktualnego ostatniego załamania.

     Na pewno pytacie dlaczego te wydarzenia nie zostały przedstawione ogółowi? Odpowiedż na to prowadzi do kolejnego pytania: co by sie stało gdyby reszta obywateli europejskich wzięła przykład z Islandii?

     Oto krótka chronologia faktów:

     2008: we wrześniu zostaje znacjonalizowany najważniejszy bank w Islandii – Glitnir Bank, w wyniku czego giełda zawiesza swoje działanie i zostaje ogłoszone bankructwo kraju.

     2009: w styczniu protesty mieszkancow przed Parlamentem powodują dymisję premiera Geir Haarde oraz całego rządu socjal-demokratycznego (Samfylkingin), zmuszając kraj do przedterminowych wyborów. Sytuacja ekonomiczna pozostaje zła i parlament przedstawia ustawę prawną, która ma prywatnym dlugiem prywatnych bankow (w stosunku do bankow Wielkiej Brytanii i Holandii ) w kwocie 3,5 MILIARDA Euro, obarczyc islandzkie rodziny na okres 15 lat ze stopą procentową

     5,5%. W odpowiedzi na to nastepuje drugi etap pokojowej rewolucji.

     2010: mieszkańcy zajmują ponownie place i ulice, ządając ogłoszenia referendum w powyższej sprawie.

     2011: w lutym prezydent Olafur Grimsson decyduje sie na postawienie veto proponowanej przez parlament ustawie i ogłasza powszechne referendum. Głosowanie odbywa się w marcu i NIE, dla płacenia długu bezsprzecznie wygrywa

     osiągając 93% głosów.

     W międzyczasie rząd rozdysponował sądowe dochodzenia w sprawie cywilnych i

     karnych odpowiedzialności za kryzys. Zostają wydane pierwsze nakazy aresztowania dla różnych bankowców, ktorzy jednak odpowiednio wczesnie opuscili Islandie. W tym kryzysowym kontekście zostaje ustanowione Zgromadzenie, które ma spisać Nowa Konstytucje, uwzględniajaca dopiero co “przerobione lekcje”. W tym celu zostaje wybranych 25 obywateli, wolnych od przynależności politycznych spośród 522, którzy stawili się na głosowanie (kryterium wyboru tej “25″ – poza nieposiadaniem żadnej książeczki partyjnej – była pełnoletność oraz przedstawienie 30 podpisów osób ich wspierających). Nowe Posiedzenie Konstytucyjne rozpoczelo swoją pracę w lutym i ma skonczyc sie przedstawieniem i poddaniem glosowaniu w najblizszych wyborach, swojego projektu “Magna Carta”.

     Czy ktos przez przypadek słyszal o tym wszystkim w europejskich środkach przekazu? Czy widzieliśmy choćby jedno zdjęcie z tych wydarzeń w którymkolwiek programie telewizyjnym? Oczywiscie – NIE. Naród islandzki był w stanie dać lekcję Bezpośredniej Demokracji oraz Niezależności Narodowej i Monetarnej całej Europie, pokojowo sprzeciwiając się Systemowi.

     Minimum co możemy my zrobić to być świadomymi tego co sie stalo i uczynić z tego “legendę” przenoszoną wśród znajomych. Dzis posiadamy możliwość, by obejść manipulację medialno- informacyjną służaca interesom ekonomicznym banków i wielkich korporacji ponadnarodowych a wiec nie mamy wymowki…”

     znalezione na http://piotrbein.wordpress.com/2011/07/29/nie-mozna-tego-nie-wiedziec-dla-calego-swiata-lekcja-z-islandii/

     Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:28 pm

    anavadis: chyba nie mieszkasz w Najjaśniejszej?:-).. tak jakos czuje, bo piszesz tak, jak ja sam bym napisał, zanim nie wróciłem pod te wierzby płaczące….; żeby nie było niejasnosci: dobrze gadasz!

    Polubienie

 5. Madry Inaczej 18 listopada 2011 o 1:12 pm

  Ten sprzęt nie będzie rdzwial. Posłuchajcie wypowiedzi w sejmie „naszego ukochanego premiera”. Czadową przyszłość chcą nam zafundować. A to co widzielismy na marszu to dopiero wstęp i to bardzo delikatny !

  Polubienie

  • AQQ 18 listopada 2011 o 10:11 pm

   http://www.stefczyk.info/blogi/przez-pryzmat-ekonomii/rzad-planuje-podatek-poglowny
   Jak podaje „Rzeczpospolita”, opatrując to komentarzem pod hasłem walki z kryzysem planowana jest likwidacja ulg podatkowych na pierwsze i drugie dziecko w rodzinie, możliwości wspólnego rozliczania się małżonków, jak i likwidacja becikowego co w praktyce oznacza dodatkowe opodatkowanie tych którzy założyli rodziny, urodzili dzieci, i płacą wysokie podatki przy zakupach na ich utrzymanie często przez 25 lat. Tylko po to, aby później płaciły one podatki/składki, nie tylko utrzymanie swoich rodziców, ale i tych którzy nie wykonali trudu posiadania potomstwa. Niestety, ale popierający propozycję komentarz traktuje opodatkowanie polskich rodzin jako „spóźnioną reformę” cynicznie zauważając, że w związku z tym że w Polsce kwota ulg jest niska, to nie wpływa na fakt posiadania potomstwa: „czy dodatkowe 1000 zł rocznie może zmienić decyzję kogokolwiek w sprawie posiadania dziecka?”. Tak więc zamiast apelować o zmniejszenie opodatkowania wychowania dzieci, traktuje się je jako produkt luksusowy – bo trzeba być naprawdę bogatym, aby je mieć i obciąża podatkiem od luksusu. Zapominając, że przez to obcina się gałąź na której się siedzi. I co z tego że przez chwilę komuś będzie cieplej, gdy ją wrzuci do ogniska? Proces depopulacji Polski oznacza zgodę na starzenie się społeczeństwa i utratę zabezpieczenia na starość, w połączeniu z ograniczeniem dostępności do służby medycznej. Niemcy zaniepokojeni kryzysem demograficznym łożą miliardy na rodziny, Polska wlicza 2 mln „martwych dusz” i ignoruje spadek swojego znaczenia w Europie.

   Polubienie

 6. Wizzgaa 18 listopada 2011 o 1:20 pm

  Tak sobie właśnie wyobrażałam Marsz Niepodległości , jak przedstawia go powyższa E. Brakuje mi takich marszów w naszym mieście – B . Władze nigdy nie zaniedbują poprawnego ” przebiegu” świąt państwowych / czy narodowych / ale w wersji minimalistycznej . Prawdę mówiąc dawne marsze I-szo majowe też nie były zbyt rozbuchane . Taki już letni naród w B. Może Gallus zna drugą stronę „tego medalu ” .

  Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 1:27 pm

   Białystok?? :-)… ale za to ładne dziewczyny tam macie:-)

   Polubienie

   • Wizzgaa 18 listopada 2011 o 1:36 pm

    Wyjątkowo dobrze mówisz , ładne dziewczyny > ale świetnie wiesz, że mówię o Bydgoszczy.

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:29 pm

     syn tam studiuje: ale faktycznie… niezle laski:-)))))

     Polubienie

 7. Annah. 18 listopada 2011 o 2:01 pm

  …w sobotę, jak co roku, ma się w Poznaniu odbyć tradycyjny Marsz Równości i równie tradycyjna pikieta jego przeciwników. Dla władzy to wymarzona sytuacja. Kilku nieumundurowanych policjantów w tłumie, parę kamieni – i już będzie kolejny „dowód”, że ustawa o zgromadzeniach publicznych jest „zbyt liberalna” i trzeba ją zmienić…http://derepublica.blox.pl/html
  …na godz. 13 zgłoszono w Urzędzie Miasta pikietę w obronie wartości tradycyjnej rodziny, na którą na ul. Wieniawskiego 1 (czyli przy samym placu Mickiewicza) zaprasza Obóz Narodowo-Radykalny. „Przyjdź i pokaż razem z nami, że takie wartości jak Bóg, tradycja, rodzina są dla Ciebie ważne. Przyjdź pokazać, że nic nie zastąpi prawdziwej rodziny, żaden sztuczny związek partnerki.”.http://www.mmpoznan.pl/393412/2011/11/14/bedzie-pikieta-przeciwko-marszowi-rownosci-w-poznaniu?category=news

  Polubienie

 8. michal 18 listopada 2011 o 2:05 pm

  Uwaga ! Coś się szykuje! Tusk „kupuje” służby mundurowe :

  „… Wiek emerytalny to od przyszłego roku będzie 55 lat, albo 25 letni staż pracy. Zmiany obejmą tylko wstępujących do służby. Jednocześnie Donald Tusk, od 1 lipca przyszłego roku podwyżki dla wszystkich policjantów i żołnierzy o około 300 zł. – obiecał premier….”

  Czyżby bali się „kryteriów ulicznych”?

  Polubienie

  • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:47 am

   Nie, wali im się. Od razu zrezygnowało 4,000 funkcjonariuszy.

   Polubienie

 9. rambo8 18 listopada 2011 o 2:07 pm

  Słyszeliście co miłościwie nam panujący matoł wymyślił, podnieść wiek emerytalny kobietom z 60 do 67 lat. Ich już całkiem pojebało może od razu do 88 po co sie ograniczać.

  Polubienie

  • Mariusz 18 listopada 2011 o 2:11 pm

   a dla mężczyzn proponuję do 92 roku życia. A cha i jeszcze należy obniżyć wiek emerytalny dla milicji do 30 roku życia – może wtedy będą sumienniej pałowali Polski Naród !

   Polubienie

  • Wizzgaa 18 listopada 2011 o 2:17 pm

   Zważywszy ,że kobiety i tak pracują dwa razy więcej w ciągu doby – niż faceci , to rzeczywiście wredne . No i nie pomoże rozwojowi rodziny , nie przysporzy dzieci . Kobiety ! Zważcie , co czynicie w młodym wieku , pamiętajcie ,że musicie rozłożyć siły na długie lata .

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:31 pm

    trzeba znależć faceta, który nie tylko kocha, ale i „sie troszczy” – nie tylko werbalnie; ups…. chyba mi sie fora pomyliy:-)

    Polubienie

    • zenobiusz 18 listopada 2011 o 10:24 pm

     Totalsky No Problemsky@
     Uogólnij to nieco,bo wychodzi jakbym to ja „się nie troszczył”

     🙂 🙂 🙂

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 10:59 pm

      jeszcze do wizgyy: „rozłóżcie siły”…i co tam jeszcze;-) …. baby rządzą swiatem (a kto wątpi, ten nie zna historii Imperium Rzymskiego ) – pani wybaczy: prawda, sama prawda i tylko prawda:-)

      Polubienie

      • zenobiusz 18 listopada 2011 o 11:10 pm

       🙂

       Polubienie

   • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:48 am

    Atak na rodzinę jest najbardziej skuteczny przez atak na kobietę. Kobiety nie powinny w ogóle pracować, tylko zajmować się domem. Kropka.

    Polubienie

    • AQQ 19 listopada 2011 o 11:03 am

     @MP, dzięki! Kobiety to podstawa zdrowej rodziny, niestety rokefelery zagoniły je do roboty w imię* emancypacji i równouprawnienia*-jakie to sprytne! o podwójne opodatkowanie rodzin chodzi i zniszczenie tychże poprzez zdrady, molestowanie i pozostawienie dzieci na pastwe manipulatorskich przedszkoli!

     Polubienie

    • Wizzgaa 19 listopada 2011 o 12:25 pm

     Monitor ! Narażasz moją cierpliwość na ciężką próbę . Na szczęście to twój blog.

     Polubienie

    • andzia 19 listopada 2011 o 12:36 pm

     no nie, bez przesady. Ja nie wyobrazam sobie żeby nie pracowac. Nie mam aktualnie dzieci ale nawet jakbym je miała to bym szybko wrociła do pracy, na początku przynajmniej na pol etatu.
     Moja praca mgr o kobietach na rynku pracy dawniej i obecnie, dała mi wiedzę jak doszło do tego ze dziś kobieta w ogóle pracuje. Przeanalizowałam mase literatury i moge z czystym sumieniem powiedziec ze ciesze sie iż kobiety walczyły o swoje prawa i wolność od władzy mężczyzn, (nawet jak kobieta zaczeła pracować w latach rozwoju przemysłu, musiała im oddawać kasę, ktorą oni dysponowali).
     Teraz jesteśmy wolne i dobrze nam z tym – sądząc po tym że kobiety osiągają coraz więcej w branżach ktore niegdyś były uważane za typowo męskie.
     Oczywiście kobiety mają wolny wybór czy chcą pracować czy nie. Wiadomym jest, że jedne wybiorą bycie kurą domową, a inne pracę. Jestem wolna, niezależna i szczesliwa, że mogę liczyć na siebie jak mnie faceci jeden po drugim zawodzą… (właśnie, czy normalni faceci jeszcze istnieją? nie licząc tych żonatych)
     Nie jest to żadna nowość, ale wiadomo że kombinacje z wiekiem emerytalnym są po to żeby jak najmniej ludzi mogło na tą emeryturę przejść, szkoda tylko że tak naprawde nie wiemy co się z tą naszą kasą dzieje, bo naprawde duża kasa od kazdego z nas na to idzie,a na starość nawet polowy nie zdązymy tych pieniedzy użyc. Co za chory system!

     Polubienie

     • Aśka 19 listopada 2011 o 1:18 pm

      Kiedyś też tak myślałam. Oburzało mnie, że Korwin chce kobiety zapędzić do domów (i nadal się na Korwina oburzam, ale już nie za to, tylko, że to skrajny facet, poszedł dalej i twierdzi, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych). Teraz jednak widzę, jakie skutki przyniosło to, że kobiety opuszczają swoje rodziny w celach zarobkowych na ok. 9 godzin dziennie. Pisał o tym monitorpolski 19 Listopad 2011 o 10:48 am i AQQ 19 Listopad 2011 o 11:03 am. Za chwilę stanie się tak, że rodzina to przeżytek. Albo już tak jest?

      Polubienie

      • Wizzgaa 19 listopada 2011 o 1:43 pm

       Rozumiem Andzię . Stanowisko AQQ zakłada , że : a/ każdy ojciec rodziny jest człowiekiem odpowiedzialnym , b/ każdy z nich ma dochody pozwalające na utrzymanie rodziny ( w tym wykształcenie dzieci – opt. dwojga , celem przygotowania ich do samodzielnego życia ) c/ głowa rodziny nie postponuje żony lub nie traktuje jej pobłażliwie z powodu nie-do-star-cza-nia przez nią banknotów do domu , d/ ………………ona musi wytrzymać wszystko bo ma marne szanse i.t.p. Ktoś napisał ,że ” mąż przywłaszcza sobie wszystkie siły wytwórcze żony w zamian za partycypowanie w kosztach utrzymania dzieci ” . Dobre ??? Trzeba zauważyć ,że nawet ta partycypacja bywa dyskusyjna . Nie jestem feministką tylko wiele lat pracowałam w SZEROKIM środowisku i dużo widziałam . Wyobraźcie sobie ,ile siły musiałaby mieć kobieta żeby się uniezależnić po latach pracy w domu – gdyby mąż zawiódł w którymś z wymienionych punktów. I odwrotnie , ile musiałaby narzucić sobie pokory gdyby miała wytrzymać Jego „dominację” mówiąc łagodnie . I na koniec trzeba przyjąć założenie ,że OBOJE dysponują znakomitym zdrowiem bo inaczej spruje się wszystko . Złoty środek najlepszy – trzeba elastycznie .Ale oszczędzajcie siły dziewczyny tak czy siak .

       Polubienie

     • AQQ 19 listopada 2011 o 1:45 pm

      Andzia. Moje znajome zapier..ją po 12h dziennie. Niewyspane dzieci raniutko ciągną* do przechowalni tam zjedzą* śmieciowe gerberki, wypijają bezwartościowe soczki* z aspartamem. W domu zupka z mrożonek bo czasu nie ma na przygotowanie domowego żarcia…potem dzieci chorują matce nie wypada brac L4 bo straci premię..więc kłótnia z małżonkiem kto ma to L4 wziąść.itp. Tak to ma wyglądać??? W rezultacie pracująca kobieta robi na kilku etatach-matka,żona,(kura domowa jak to brzydko ujęłaś) kochanka.

      Polubienie

      • andzia 19 listopada 2011 o 1:54 pm

       spojrz na komentarz @wizzgaa. Zawarła co ja myśle na ten temat 🙂

       AQQ z tym co napisałes masz racje, ale dlaczego tak jest? Jak myslisz? Na pewno nie jest to wina emancypantek ktore walczyły o wolnosc tylko tego co sie z ta wolnością stało.

       Polubienie

       • andzia 19 listopada 2011 o 2:02 pm

        gonitwa za kasą, za życiem w coraz wyższym standardzie to spowodowało, że pracuje sie po tyle H a dzieci (to co opisałes).
        Albo mąż po prostu nie moze, nie potrafi utrzymac rodziny na nawet najmniejszym poziomie, dlatego kobieta pracuje. A wiadomo ze utrzymanie dzieci kosztuje. Znam wiele mlodych malzenstw ktore nie kupuja MC donalda i innych smieci bo potrafią zrobic obiad codziennie dla rodziny. Dla chcącego nic trudnego, ale jak mowie to moje zdanie.
        Moja mama i ŚP. tata pracowali całe zycie, a mimo wszystko zdołali mnie i siostre wychować, nawet w latach 80 jak byłam malutka i były te czasy „na kartki”, to jakos dawali rade i zawsze było co do garna włozyc. Moze po prostu moi rodzice byli bardziej ogarnieci i umieli sobie radzic pomimo trudnosci. Tata mnie nauczył żeby zawsze liczyc tylko na siebie. Tego sie trzymam!

        Polubienie

      • zenobiusz 19 listopada 2011 o 2:21 pm

       Z uwagi na odmienność, funkcji biologicznych i rodzinnych, kobiety i mężczyzny,kobiety w okresie ,kiedy dzieci są małe, powinny mieć wypłacaną normalną pensję,natomiast mężczyźni powinni zarabiać tak,by jak niegdyś samodzielnie utrzymać dom.Kobieta powinna mieć prawo wyboru, czy po podchowaniu dzieci wraca do pracy na pełny etat .To wszystko można ułożyć tylko trzeba chcieć.Tzw wyzwolenie kobiet,odbywało się kosztem ograniczenia zarobków mężczyzn,bo skoro oboje opracują???To jest jedno wielkie złodziejstwo.Podobnie kiedyś było z 8 godzinnym dniem pracy.Dzisiaj wliczając to dojazdy,wielu pracuje i 16 godzin,i jakoś nie słychać „lewicowych” pomstowań,a tylu w imię 8 godzinnego dnia pracy zarżnięto.

       Polubienie

       • AQQ 19 listopada 2011 o 2:52 pm

        @Z. 100%.
        Mój dziadek (1899r) był w stanie utrzymać rodzinę nadmieniam, że babcia miała ogromny szacunek i prestiż jako osoba niepracująca*), mój ojciec (1927r) już cieniutko było, pracował na 2 etaty, mama pracowała 8h a szacunek dla kobiet stopniał skandalicznie. Moje małżeństwo oboje pracujący w stałym zagrożeniu bezrobociem, odciąganiem w czasie wieku emerytalnego dziecko z kluczem na szyi-masakra!

        Polubienie

        • andzia 19 listopada 2011 o 3:42 pm

         to wszystko prawda ale nie wolno zabronic kobietom realizowac sie zawodowo. Jesli ktoras nie chce zakładac rodziny, miec dzieci to niech nie ma, bo po co ma być złą matką i wyzywac sie na dzieciach bo „zmarnowały” jej szanse na to zeby była w zyciu kims.
         Nie kazda kobieta za wszelką cene dąży do sukcesu kosztem rodziny. Jak sie chce to mozna połączyc pracę z wychowywaniem dzieci. Taka jest prawda.
         A szacunek to mało kto komu okazuje w dzisiejszych czasach, chyba ze musi albo bo coś chce. Takie czasy nastały. Mozna sie spierac co jest lepsze a co gorsze ale to nic nie da póki normalni ludzie nie zaczną rzadzic Polską

         Polubienie

  • Joanna 18 listopada 2011 o 4:12 pm

   Staruszki o laskach będą dreptały do biur a absolwenci szkół- na zmywaki!

   Polubienie

   • Annah. 18 listopada 2011 o 7:22 pm

    Jacy młodzi? – to będzie prawdziwy delikates za kilka dekad, tubylcy wprawdzie. A kolorowi żyją dość często z zasiłków od wpanialoświatnych gospodarzy. Ci to przynajmniej pożyją JAK SIĘ NIC NIE ZMIENI.

    Polubienie

   • AQQ 18 listopada 2011 o 9:41 pm

    I będzie jak w „Balladzie o Januszku” stara do roboty- a młody w domciu u mamuńci…

    Polubienie

 10. Mariusz 18 listopada 2011 o 2:20 pm

  Jednak się nie pomyliłem!
  Od 1 lipca propozycja podwyżki po ok. 300 zł dla każdego policjanta i żołnierza. Pod koniec kadencji prawdopodobnie ponowa podwyżka.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/oto-najwazniejsze-propozycje-z-expose-premiera,1,4910776,wiadomosc.html

  Polubienie

  • monitorpolski 18 listopada 2011 o 2:39 pm

   Państwo policyjne to takie gdzie policjant zarabia więcej od robotnika. Że Polska też w to gówno wlazła.

   Polubienie

   • peryskop 18 listopada 2011 o 2:55 pm

    – w oryginale … więcej od nauczyciela.

    Ale sens podobny.

    Polubienie

    • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:49 am

     Ok, peryskop, walnąłem się. Ale w gruncie rzeczy nauczyciel to też robol, nie?

     Polubienie

     • Wizzgaa 19 listopada 2011 o 12:27 pm

      Dokładnie : nauczyciel to robol a nawet górnik ” na przodku ” . Kto nie pracował w szkole ten nigdy nie zrozumie .

      Polubienie

      • peryskop 19 listopada 2011 o 2:02 pm

       Zwłaszcza po wprowadzeniu przepisów, że dziecka nie można karać i zawstydzać!

       Polubienie

   • alexirin 18 listopada 2011 o 4:11 pm

    a dlaczego nikt się nie dobiera do dupy gangsterskich elit poprzez podatek dochodowy w wysokości 70% dla dobra większości? kto nas reprezentuje w sejmie?

    Polubienie

    • alexirin 18 listopada 2011 o 4:16 pm

     myślę że trzeba zacząc organizować ludzi w tej sprawie 5% elit gangsterów ograbia reszte społeczeństwa poprzez system podatkowy powtarzam kazdy kto zarabia ponad 100000 na mies 70% podatku dochodowego natomiast do 3000 zero procent vat max 10%

     Polubienie

     • alexirin 18 listopada 2011 o 4:18 pm

      ale jak będziecie dalej milczeć w tej sprawie to wyginiecie jak dinozaury wystarczy zerznąć taki system jak jest w danii

      Polubienie

      • navigator 19 listopada 2011 o 12:57 am

       Wylazło trockistowskie myślenie, jak mają więcej to dowalić większe podatki. A może poprostu zlikwidować WSZYSTKIM podatek dochodowy, przecież to bardziej sprawiedliwe. W historii ludzkości opodatkowywano podatkiem dochodowym (od pracy), tylko niewolników. Lepiej by było zwrócić wolność wszystkim Polakom – 0% podatku dochodowego !!!

       Polubienie

       • jakisbuk 19 listopada 2011 o 2:01 am

        możliwe że to całkiem nie głupi pomysł – bo obecny system, a nawet podatek liniowy niczego nie zalatwia – poneważ i tak każdy bedzie tak kombinował żeby zaplacić go jak najmniem

        kaczynski dziś wspomniał o sieganiu do głebszych kieszenie – zanczy tych co wiecej zarabiają – czy on nie wie co sie wokól niego dzieje ? tu też ktoś napisał zeby bogatym przywalić 70 % – czy wy jesteście tacy naiwni czy brak wam wiedzy ? a kto bogaty płaci podatki ? oczywiście rząd dla PR może podnieść – gawiedź sie bedzie cieszyć- tylko że do budzetu ani złotówka z tego nie wpłynie, jest tysiące sposobów żeby nie placić duzych podatków i robią to ci których na to stać – właśnie ci bogaci – nie my zwykli zjadacze chleba – może monitor zrobisz jakiś artykuł na ten temat – można by sie ciekawych rzeczy dowiedzieć – bo to wiedza tabu – i tego za wiele w interneie sie nie znajdzie – bo nikt nie rozdaje kur znoszących złote jaja – to właśnei nad tym pracują różnego rodzaju firmy zajmujące sie doradztwem prawno-podatkowym itp – ale to po pierwsze kosztuje a po drugie to nie jest wiedza dla mas – czyli dla nas. My tu pitu pitu o chmistralach itp – a oni piją szmpana i sie z nas śmieją , szampana za kaśe którą zaoszczedzili na różnych sztuczkach podatkowych – bo tak naprawdę podatki płacą tylko biedni – przykre ale prawdziwe i całe to pitolenie premiera o ulagach na interek becikowym itp – jest dla uspokojenia mas – czyli nas – nie posądzam go o hipokryzje – po prostu on tak mówić musi – trzeba troche cukierkow dzieciarni rzucić zeby była uciecha 🙂 koszt liczony w milionach – a z drugiej strony – 2 lata pracy wiecej (męszczyźni) a wiec wpływy ze składek – i o 2 lata później wypłacamy emerytury – a to sie już liczy w miliardach – wiem lekko na świecie nie jest i my zdaje sie przez to nicnierobienie rządu jakoś daliśmy sobie radę – jak na razie – ale ja nie chcaiał by być premierem – za żadne pieniądze 🙂 naprawdę mu nie zazdroszcze

        Polubienie

        • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:53 am

         jakisbuk – masz 100% rację. Nie znam propozycji Kaczyńskiego, ale uderzanie w klasę średnią jest najbardziej nieodpowiednim krokiem. To właśnie klasa średnia decyduje o rozwoju ekonomicznym, to oni mają małe i średnie przedsiębiorstwa, które są najbardziej elastyczne i produktywne. Uderzyć trzeba w miliarderów. Jeśli by na świecie wprowadzono ogólny przepis, że maksymalna wielkość majątku pojedynczego człowieka nie może przekraczać 100 mln dolarów to niemal wszystkie problemy byłyby rozwiązane. Sądzi się, że ponad 90% majątku świata jest w rękach kilkunastu rodzin.

         Polubienie

       • alexirin 19 listopada 2011 o 9:06 am

        kolego dzisiaj elitarny gangster zarabia kilka albo kilkadziedziesiąt milionów a robotnik okolo 2000 na rękę jesli byś nie opodatkował tego gangstera to wyobrazasz sobie jakie różnice społeczne to stwarza ? tak jak mówiłem 5% gangsterów i reszta roboli a chyba nie o to nam wszystkim chodzi?i powtórze 0% podatku dochodowego ale dla biednych o dochodach ponizej 3000 najpierw sie zastanów co ty wogóle wypisujesz?

        Polubienie

        • pola 19 listopada 2011 o 10:30 am

         Gdzie płacą podatki najbogatsi Polacy?
         Tylko na Cyprze siedzibę ma przynajmniej tysiąc firm należących do Polaków, ale Cypr to wierzchołek góry lodowej. Nikt nie wie, ile polskich przedsiębiorstw zarejestrowanych jest w państwach o „przyjaznym systemie podatkowym”, takich jak Węgry (tak!, od niedawna kraj ten uważany jest za raj podatkowy), Luksemburg, Seszele, Mauritius, Kajmany… Każdy sprytniejszy przedsiębiorca ucieka od naszego systemu podatkowego. Przykład idzie z góry. Jan Kulczyk, pierwszy na liście 100 najbogatszych Polaków tygodnika „Wprost”, płaci podatki
         w Austrii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Z pierwszej dziesiątki najzamożniejszych z zagranicznym fiskusem przynajmniej w części rozlicza się jeszcze trójka: Zygmunt Solorz, Marek Mikuśkiewicz i Jerzy Starak. – Do innych krajów trafia około 35 proc. kapitału, który mógłby być opodatkowany w Polsce – szacuje Vagif Mallayev z SMG, firmy doradzającej, gdzie najkorzystniej zarejestrować działalność.
         http://www.wprost.pl/ar/10758/Ucieczka-do-raju/

         Polubienie

    • waryjat 18 listopada 2011 o 6:25 pm

     Pytanie głupie – prosta odpowiedź. Każdy przedsiębiorca zwyczajnie olał by taki kraj. W zależności od wprowadzonego reżimu, albo by się wyniósł za granicę, albo zwyczajnie zaprzestał działalności, ewentualnie działał by w szarej strefie, która trzyma ten kraj na powierzchni.

     W końcu zrobienie drewnianej półeczki dla pani Basi, a pani Basia 10 słoiczków dżemu dla pana amatora stolarza jest szarą strefą.

     Podatki mają być jak najniższe, ale ściągane od wszystkich. Po transformacji, kiedy wprowadzano VAT obiecywano, że on zastąpi ciężko ściągalny i niesprawiedliwy podatek dochodowy. Widzimy, że podatek trzyma się w najlepsze.

     Polubienie

     • Aśka 18 listopada 2011 o 7:23 pm

      Poczytajcie o podatkach w cywilizowanych krajach.

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 11:03 pm

       żyłem/byłem w „cywilizowanych krajach”…well…dało się żyć… pytanie: po co wróciłem?… ok… to temat na inną bajkę

       Polubienie

     • alexirin 18 listopada 2011 o 8:20 pm

      jak najnizsze dla ludzi o niskich dochodach i srednich no powiedzmy do 10000 na miesiac ale o dochodach ponad 100000 wysokie inaczej mamy co mamy 5% gangsterów i reszte z 2500 na miesiąc za duza rozpiętość zatrobków

      Polubienie

      • alexirin 18 listopada 2011 o 8:22 pm

       kolego bedziesz tyrał za 2500 na tych zydkow
       http://www.forbes.pl/rankingi/100-najbogatszych-polakow

       Polubienie

       • zenobiusz 18 listopada 2011 o 10:29 pm

        alexirin@
        „bedziesz tyrał za 2500”
        Wieku czytelników by ,chętnie potyrało za taką kwotę,
        gdzie ty żyjesz.
        Poza tym masz generalnie rację.
        Straszenie,jak ktoś powyżej,
        że, nam się Dr.Kulczyki wyprowadzą,
        jakoś do mnie nie trafia.

        Polubienie

        • alexirin 18 listopada 2011 o 11:39 pm

         zenobiusz chodzi o to ze rzad chce podniesc podatki ale ludziom biednym poprzez 25 % vat
         ja natomiast jestem zwolennikiem vatu 10% a wysokich podatkow 70% dla oligarchow o dochodach ponad 1ooooo na miesiąc
         http://www.sekretyameryki.com/?p=6792

         Polubienie

    • realia 18 listopada 2011 o 10:49 pm

     alexirin- Elity gangsterskie NIE PŁACĄ ŻADNEGO PODATKU!

     „Na początku XX wieku, w szczytowym okresie kapitalizmu finansowego, kiedy międzynarodowi bankierzy budowali fortuny potężniejsze niż państwa zdobywając tym samym wpływ na rządy i opinię publiczną, jednocześnie zaczęły uwidaczniać się skutki uboczne tej sytuacji. Im większa stawała się siła magnatow, tym bardziej rósł wobec nich opór ludzi.
     NAJBARDZIEJ PRZERAŻAŁA FINANSJERĘ MOŻLIWOŚĆ ZAWIĄZANIA SOJUSZU PRZEZ WROGIE IM SIŁY-MOGŁOBY OZNACZAĆ TO DLA NICH KATASTROFĘ.(….)
     Postanowili zatem zmienić taktykę. Praktycznie wszystkie wielkie rodziny bankierów porozumiały sie i w tym samym czasie, gdy kończyła się I wojna, wspólnie zniknęli z pola widzenia(…)
     W istocie majątek wielkich bankierskich rodów nie skurczył się, lecz został ukryty zupełnie legalnie.(…)
     Nową formę rządów finansjery w krajach Europy i Ameryki Pólnocnej STANOWI NIEZWYKLE ROZBUDOWANY SYSTEM FUNDACJI
     .(….)
     FUNDACJE pozwalają na uniknięcie płacenia 50-procentowego podatku spadkowego, PODATKU DOCHODOWEGO, podatku od darowizny, i co najbardziej spektakularne-pomimo wzrostu wartości inwestycji-PODATKU OD ZYSKÓW KAPITAŁOWYCH.
     Dzięki CAŁKOWITEMU ZWOLNIENIU z obciążeń na rzecz skarbu państwaich aktywa rosną niczym tocząca się kula śniegowa.
     Raport Amerykańskiego Kongresu stwierdza, że w wyniku istnienia tych form prawnych fiskusowi wymyka sie PONAD 2/3 uzyskiwanych w USA dochodow. Jednocześnie towarzyszy temu rosnąca presja podatkowa na klasę średnią. Majątek superbogaczy namnaża się niczym komórki rakowe, czerpiąc składniki odzywcze od pozostałych grup społecznych.
     (…) Od czasu ustanowienia pierwszej fundacji w 1790 roku ich liczba stale rośnie

     Przykładowo lata 1950-1959 -2839 fundacji,
     2002-62000 fundacji
     Fundacje mają jedynie obowiązek przeznaczać rocznie 5% na rzecz projektow charytatywnych (…)
     „The Washington Post” opublikował niegdyś raport pokazujący w jaki sposób dzięki precyzyjnym posunięciom dwóch pokoleń rodziny, zdecydowana większość aktywow grupy finansowej należącej do Rockefelrów przesłana została do działających na różnych poziomach i posiadających różne znaczenie fundacji.
     W wyniku tych operacji powstały kolejne pochodne organizacje, siostrzane spólki, pośrednio i bezpośrednio kontrolowane, tworząc razem ogromny system.
     NIE PRZEPROWADZA SIĘ AUDYTU RAPORTOW KSIĘGOWYCH POSZCZEGÓLNYCH JEGO JEDNOSTEK, nie ma obowiązku podawania ich do publicznej wiadomości, wszystkie roszczenia w tej sprawie są uprzejmie i jak najbardziej zgodnie z prawem odrzucane, dlatego INSTYTUCJE TE ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU Z SYSTEMU KSIĘGOWEGO (…)
     W rzeczywistości jest to wynaleziona przez Rockefelerow „supermetoda” ukrywania własności, którą wykorzystują dziś z wielkim powodzeniem , wszystkie bez wyjątku rodziny bogaczy.
     Działania Billa Gatesa czy Warrena Buffetta , ich gry donacjami i dolarami są tego dobrym przykładem………”

     źródło:
     Song Hongbing – „Wojna o pieniądz 2 ” – tę książkę musi przeczytać każdy z was!

     http://www.multibook.pl/2469,song-hongbing-wojna-o-pieniadz-2.html

     Polubienie

  • Aśka 18 listopada 2011 o 4:05 pm

   Tusk w expose:
   – Gwarantowanie bezpiecznego, nowoczesnego działania państwa polskiego w tym wyjątkowo niebezpiecznym okresie. – Budujemy odpowiedzialne centrum – przekonywał premier. – Może ona nas ochronić przed radykalizmami, które ujawniły się choćby 11 listopada w Warszawie

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:32 pm

   nie…spoko…pomysł jest dobry…policjant to tez człowiek… diabeł, jak zwykle, tkwi w szczególach – czytaj: zalezy kogo będa pałować:-)

   Polubienie

 11. centurion 18 listopada 2011 o 2:30 pm

  Enjoy Fashi….on!
  Taka jest teraz moda w polityce społecznej ZOMO wraca do trendów PR

  Polubienie

 12. zigzak 18 listopada 2011 o 2:40 pm

  Co do podwyżki: Swój swojemu pomoże.

  Polubienie

 13. peryskop 18 listopada 2011 o 3:13 pm

  Kto słyszał o wprowadzonych nowych drukach pod podatek katastralny?

  – Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 26 września 2011r. w sprawie zeznania podatkowego składanego przez podatników podatku od spadków i darowizn (Dz. U. z 2011r. nr 216, poz. 1276)

  http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20112161276, D20111276.pdf

  – Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 26 września 2011r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wzoru zgłoszenia o nabyciu własności rzeczy lub praw majątkowych (Dz. U. z 2011r. nr 216, poz. 1278)

  http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20112161278, D20111278.pdf

  Czy ww druki nie posłużą dla windykacji Polaków przez banki i komorników ?

  Polubienie

 14. Sully 18 listopada 2011 o 4:40 pm

  Wiecie co…ale nie moze być tak, że bandyci z pozakrywanymi twarzami ( co było widać w tv) atakują policjantów…no tak być nie może! Policjanci tez zachowywali się momentami nie fajnie…ale policji zaczepiać i bić nie wolno i juz koniec kropka. Acha a swoją droga to jak odróznić takiego prowokatora od prawdziwego rozrabiaki..?

  Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:34 pm

   walic każdego, a potem pytac, jeśli sie jeszcze rusza…sorki…poniosło mnie…..

   Polubienie

 15. yaphoto 18 listopada 2011 o 4:49 pm

  Marek, MSZ powinienes Perkinsa krecic na okraglo. Juz niedlugo czas na konkretna zawieruche w PL- sterowane ujawnienie dlugu i trzymanie za gardlo nad przepascia a’la Grecja.

  Jak korporacje przejmują kontrolę nad światem i ludźmi? 1/2

  Jak korporacje przejmują kontrolę nad światem i ludźmi? 2/2

  Polubienie

  • MamOczy 18 listopada 2011 o 7:05 pm

   http://wiadomosci.wp.pl/title,Oto-zestawienie-obietnic-Tuska-podwyzki-i-ciecie-ulg,wid,13998325,wiadomosc.html?ticaid=1d67b&_ticrsn=3

   To się dzieję i w Polsce …

   Polubienie

  • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:56 am

   Dzięki za przypomnienie – będzie w Monitorpolski Live

   Polubienie

 16. ALFA 18 listopada 2011 o 5:01 pm

  Alan Watt „Wielka Transformacja”.

  Polubienie

  • szuwaxpl 18 listopada 2011 o 6:51 pm

   Super – większość z nas kolekcjonuje trupy zamiast znaczków, rewelacja ! Smutne, ale prawdziwe propaganda zrobila swoje i dalej zaśmieca mózgi medialne !

   Polubienie

 17. Aśka 18 listopada 2011 o 5:06 pm

  Na filmach widzimy, to co widzimy, a w mediach słyszymy … coś innego:

  Ostatnią, krótką część swojego exposé premier poświęcił sferze symbolicznej. Podczas tegorocznego Święta Niepodległości doszło do starć radykalnych grup skrajnej prawicy z grupami antyfaszystowskimi. Nie było to starcie równorzędne, więcej agresji i przemocy było po „prawej” stronie, ale pierwszy raz od subkulturowych tarć początku lat 90. przemocą posługiwali się także przedstawiciele radykalnej lewicy. Premier ocenił, że skrajne siły zaatakowały święto narodowe i odżegnał się od nich. Podkreślił, że jest w politycznym centrum i zaapelował o kompromis w „kilku najważniejszych sprawach dla Polski”. I rzeczywiście, odciął się zarówno od antyklerykalnych zapędów Ruchu Palikota, jak i stanowczych obrońców powszechnej obecności religii w przestrzeni publicznej. Trudno powiedzieć, jak premier chciałby polaryzujące się społeczeństwo uspokoić, bo o sposobach nie wspomniał.
  /źródło: http://wiadomosci.onet.pl/raporty/rzad-donalda-tuska/trzy-wielkie-obietnice-tuska,1,4910813,wiadomosc.html

  Tusk w expose:
  – Gwarantowanie bezpiecznego, nowoczesnego działania państwa polskiego w tym wyjątkowo niebezpiecznym okresie. – Budujemy odpowiedzialne centrum – przekonywał premier. – Może ona nas ochronić przed radykalizmami, które ujawniły się choćby 11 listopada w Warszawie

  Polubienie

  • Extazed 18 listopada 2011 o 6:03 pm

   Nie wiem czemu, ale prześladuje mnie przeczucie, że dla Polski planowana jest jakaś ważna rola w przyszłych wydarzeniach – mówię w kontekście globalizacji. Może jeszcze nie teraz, ale za parę lat… należy zwrócić uwagę, iż jesteśmy gospodarką wschodzącą i nie tak źle przetrzymaliśmy kryzys z 2009 (dzięki wyprzedaży majątku narodowego) który notabene wciąż trwa (ceny wtedy poszły w górę, a nie słyszałem o konkretnych ich obniżkach) i pogłębia się dalej ciągnąc za sobą kolejne instytucje i podmioty gospodarcze.
   Co mnie zaskoczyło (choć uważam że to czysty PR) i zadowoliło to to, iż premier zadecydował o pozostawieniu becikowego a nawet je podniósł, uważam, że to rozsądne i mądre rozwiązanie. Podobnie sprawa ma się z ulgami na internet.
   Natomiast kwestia emerytur, jest ewidentną próbą KRADZIEŻY (nie bójmy się użyć tego stwierdzenia) długo odkładanych pieniędzy. Próbują szukać oszczędności tam gdzie szukać nie powinni. Należy oczekiwać dalszego rozwoju spraw, a zapewniam Was, że nudno na pewno nie będzie.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

   • ALFA 18 listopada 2011 o 7:31 pm

    @Extazed masz rację pracując ponad 40 lat emerytura marna państwo nas okradło .A może my wyjdziemy na ulicę czy też przeciwko nam użyją pały .Domagając się naszych pieniędzy ,które odkładaliśmy na emerytury .I uważam, że emeryci nie powinni płacić podatków.
    I co z naszymi składkami na NFZ ja płacę sporo i gdzie one są .Ludzie czekają na operację nawet dwa lata .Co się dzieje z tymi składkami .Każdy powinien mieć swoje konto na własne potrzeby.Więc po gówno mi strącają ,a jak potrzeba to NFZ nie ma pieniędzy. To jest okradanie NAS.To wszystko mnie wku…a!!!!!!!!!!!!!!!! Cały czas nas okradają.Pamiętajcie OKRADAJĄ NAS.

    Polubienie

    • Extazed 18 listopada 2011 o 8:23 pm

     @ALFA zgadzam się z Tobą. NFZ to równie głębokie bagno ja i ZUS. Wygląda na to, że owe instytucje powstały tylko i wyłącznie w jednym celu : KRADZIEŻY! I to za przyzwoleniem mas. Zastanówmy się co u licha jest nie tak, że każdy obywatel płaci składki, i jednoznacznie powiedziane jest i celem tego jest zapewnienie (w przypadku ZUS) środków do życia w okresie gdy nie będzie się już harować (bo to tak można uogólnić). Zasłużona emerytura: czas by móc spełnić swoje ‚dziecięce marzenia’, odpoczywać, cieszyć się dojrzałością lat i tak dalej; w rzeczywistości okazuje się, iż to tylko idylla, jakaś utopia. Co rusz słychać o problemach, o oszczędnościach, niewypłacalności i różnego rodzaju szwindlach, z PODNIESIENIEM WIEKU EMERYTALNEGO DO CHOREJ GRANICY włącznie. Co to oznacza? Iż robią nas w balona, i to grubo! Nie można nazwać tego biurokracja, albo pewnymi procesami zachodzącymi w takiej a takiej strukturze finansowej. Bullshit! Jest to jawne okradanie każdego obywatela. Dymanie go i całej jego rodziny. I Ci ludzie mają czelność i godność wmawiać ludziom, że tak ma być i to normalne. Czemu mimo tej wiedzy mamy tak mały wpływ na to, czemu naród ślepo wierzy rządowi w myśl idei demokracji, której tak na prawdę nigdzie nie ma. Iście szatańskie czasy…

     Polubienie

     • Extazed 18 listopada 2011 o 8:25 pm

      Sorki za te powtórzenia ale pisałem pod wpływem emocji, tak mnie to rozjuszyło.

      Polubienie

     • choice 18 listopada 2011 o 8:47 pm

      przyznam wam tu że w stu procentach macie rację i mądrze godocie i gdyby te komputery umiały jeszcze polewać to po baniaczku bym wam cykną hej

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:41 pm

       tak sobie teraz mysle…hipotetycznie: jestem premierem…jest jak jest… jakie kroki by podjął? moze podobne jak Tusk, ale wtedy bym powiedział: panie i panowie Rodacy, jest ch…wieńko, fartuszkowi nas przerobili, albo sie zaprzedajemy bankom, albo zaciskamy zęby, i spłacamy ten cały szemrany dług (kiedys tak Ceausescu powiedział: bedziemy pluc krwia, ale spłacimy…sorry, wiem ze obrazoburczy przykład); no ale nawet jeśli tak, to on, Tusk, tego nie mógł powiedziec wprost!… ja nie jestem platformiany (głosowałem na Palikota… Narodzie..wybacz mi:-)… ale moze… ta Polska…naprawde jest Mesjaszem narodów (i tylko tych bezdomnych i eksmitowanych żal)

       Polubienie

       • Extazed 18 listopada 2011 o 10:01 pm

        Zuchwałą hipotezę rzuciłeś. Zależy przez jaki pryzmat na to spojrzeć, bo można przyjąć stanowisko: Tusk po przeanalizowaniu sytuacji w innych krajach UE, postanowił spłacić lichwę i odciąć się od wpływu banków na gospodarkę: do końca rządów dług PKB ma zmaleć do 1% (wow!). albo: Tusk kpi sobie z narodu obiecując im złote góry.
        Kwestia oszczędności jest bezdyskusyjna, bo póki nie będzie recepty na wyjście z obecnego układu sił, trzeba to przeczekać w miarę bezboleśnie. Ja uważam, że to gra pod publiczkę, tak na prawdę żadna z partii nie ma pomysłu co zrobić, są przyparci do muru, wdepnęli w łajno i nie wiedzą jak się oczyścić. Obecna sytuacja we wszystkich aspektach nie tylko w Polsce ale i na świecie jest jedną wielką niewiadomą dla 99% procent społeczeństwa. Są natomiast ludzie manipulujący i wykorzystujący takie sytuację dla wdrażania swoich chorych planów.
        Zauważyłem w TelAwizi(muszę zapożyczyć ale mi się podoba 🙂 ) wielką nagonkę na Tuska i Platformę po dzisiejszym expose. Okazuje się że nikt nie da poza PSL’em wotum zaufania dla rządu Tuska. Krytykują go za jego wystąpienie, i to mnie zastanawia bardzo, bo musi być w tym jakiś cel. Czy nie uważacie, że na naszych oczach odgrywa się kolejna smutna i pogardy godna scenka?

        Polubienie

        • iHe 18 listopada 2011 o 11:25 pm

         Nie da się ukryć ,że robi się ciekawie ,aczkolwiek politycy już teraz przenoszą swoje strategie poza parlament.To oznacza,że wiejski teatrzyk coraz mniej ma do powiedzenia.
         Stąd te metody ze WSI rodem.

         Tusk za długo się nie utrzyma jak lichwa zapuka do drzwi.
         Potrzebne są nowe eventy, albo nowa sterowana ekipa co się dorwie do koryta.
         Pyrrusowe zwycięstwo ma to do siebie – Tusk wygrał,żeby przegrać.
         Tylko,że w tej grze nie ma zwycięzców.
         Obawiam się,że obecne metody przeniesienia sporów na ulice są absolutnie po myśli panów kanalizatorów.
         Myśle,że niebawem rozpracujemy te nowe/stare świńskie metody, bo na tym blogu nie mamy wątpliwości,że Polska to jedno wielkie kretowisko.(a miało być ściernisko 😉 i San Francisko)
         Pytanie tylko ,czy nasza diagnoza będzie miała jakikolwiek wpływ na rozwój świetnie zaplanowanych wydarzeń przez dobrze opłacanych..

         Tymochowicz: „Mamy debilne społeczeństwo”
         reszta cytatu to już PR ,ale to jest kamień węgielny planistów.
         Na tym opierają całą nadchodzącą strategie rozprawy z Polakami.
         Na stole już leży karta prowokacja,domyślamy się ,że następną będzie kryzys finansów publicznych,drożyzna i niezadowolenie społeczne..Chyba nie dadzą rady rzucić na stół karty IGrzyska.

         A to pech..

         Trochę puzzli jest na stole tylko trzeba je jeszcze po układać.

         Polubienie

        • Joanna 19 listopada 2011 o 1:30 pm

         Nie należy ufać kłamcom! Tusk dał dowód nie raz, że chlapie jęzorem w zależności od okoliczności. W poprzedniej kadencji chwalił się, że Polskę ominął kryzys, teraz bez mrugnięcia fałszywym okiem zapowiada, że jednak nie tylko nie ominął ale właśnie naciera. Te przemówienia pod publiczkę pisze mu kto inny, on-na miarę swych możliwości-autoryzuje sam nie rozumiejąc co.

         Polubienie

       • Ania 18 listopada 2011 o 10:29 pm

        Jest jeszcze wyjście islandzkie. Olać kredyty. Nie spłacamy, olewamy bankierów, budujemy własną gospodarkę. Nie pozwalamy się drenować i wyniszczać biedą naszego społeczeństwa.
        Będą pewne straty w handlu międzynarodowym, ale zysk ogólnie dla Polaków będzie większy.
        To jedyna szansa dla Polski. Inaczej nas pożrą.

        Polubienie

        • Extazed 18 listopada 2011 o 10:34 pm

         Obecnie nie ma ludzi którzy by mieli jaja i odważyli się stanąć w sprawie silnej, praworządnej, suwerennej Polski. Nastały czasy sprzedawczyków i mięczaków. Tacy właśnie ludzie zasiadają w ławach sejmowych.

         Polubienie

        • zenobiusz 18 listopada 2011 o 10:39 pm

         Ania@
         To jedyna droga,
         dla odważnych polityków,
         wszelkie półśrodki,to mamienie
         ,dla przedłużenia agonii.

         Polubienie

        • Extazed 18 listopada 2011 o 10:45 pm

         otóż to Zenobiuszu, otóż to…

         Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 11:17 pm

         oki Ania… tylko że Islandia, to jest 250.000 ludzi…jak Białystok, czy inne Kielce; tam o wszystko łatwiej! a my mamy te…circa jebałt… 38 milionów….; inna skala; i mamy posłannnictwo (nie sądze, żeby Tusk myślał o posłannictwie, ale kto tam platformersa wie:-); słuchałem bardzo uważnie wystapienia Pana Premiera (szanujcie imperatory swoje:-)… nie słuchałem komentarzy „po”: jutro sie obudzę i „bedą wiedział:-); jest chujowieńko… pardon za kolokwializm;… nie mam zdania o Tusku teraz: czy to jest wnuk dziadka z Wehrmachtu, czy Polak, chociaż Kaszuba: ale…gdybym był jego doradca z linii mendialnej, to właśnie tak bym mu te expose…. z naciskiem na ostatnia sylabę, napisał; spisane będa czyny i rozmowy……..

         Polubienie

        • jaszmija 18 listopada 2011 o 11:29 pm

         A w odpowiedzi telegramy:

         Gaz STOP ropa STOP pozdrawiamy 😦

         Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 11:55 pm

         to kiedyś (wkrótce) nastapi… powtarzam raz jeszcze: Polska to nie Islandia…… ćwierć miliona kontra 38 milionów! i przekleństwo, i błogosławieństwo; brońmy naszych bankierów (tez Polacy – schabowy, wódka etc.)… jak im nie wyjdzie – zadyndaja na latarniach, jak im wyjdzie – będa mieli pomniki…. znowu mnie poniosło!

         Polubienie

        • zenobiusz 19 listopada 2011 o 11:52 am

         Polskę można podzielić ,na wiele Białychstoków. 🙂 Popatrzcie na mapę.Mamy tradycyjną świetną strukturę terytorialną.Ode wsi, po mniejsze i większe miasta.Ludność może się dyslokować ,powracając z wielkich miast.Kwestia priorytetów.Kluczowa jest żywność i woda Mamy.Materiały budowlane i miedź mamy.Odłogiem leżą pokłady złota i srebra.Mówiło się Polskę okradły dwie baby.Bona i rzeka Baba ,która zalała kopalnie srebra pod Olkuszem.
         Pokłady złota ,na Śląsku wyeksploatowano do granic możliwości technicznych XVI w.,wystarczy wznowić wydobycie.Prawo,uprościć do poziomu zrozumienia każdego obywatela.Adwokaci i tłum kauzyperdów won do łopaty.Pokomplikowali prawo, tworząc mętną wodę,w której świetnie się czują.Zamiast ZUSów, śmusów,każdy wpłaca na własny ,dziedziczny fundusz bezpieczeństwa socjalno- zdrowotnego.Zakaz działania partii politycznych.System elektorski kreowania Sejmu i Senatu,Toż oni ciągle siedzą i uchwalają „prawo” ciągle na nowo,a prawo powinno być jasne i pokoleniowo znane.Modyfikacje konieczne raz na parę lat,ale nihil novi s,bez powszechnej zgody.Cały masoński system serwowany mozolnie i modyfikowany, od 300 lat na śmietnik.Wszelkie półśrodki,to przedłużanie syfu.

         Polubienie

        • zenobiusz 19 listopada 2011 o 11:57 am

         Można na początek, zacząć od jednego b.powiatu a nawet gminy,gdzie działa się na nowych eksperymentalnych zasadach,na pewno wszyscy Polacy ,pomogli by,i system zaczął by się rozrastać na sąsiednie tereny ,jak zdrowie wracające do wyniszczonego organizmu pod wpływem ozdrowieńczej terapii.

         Polubienie

       • felicyta 19 listopada 2011 o 11:18 pm

        @Totalsky No Problemsky 18 Listopad 2011 o 9:41 pm

        tak sobie teraz mysle…hipotetycznie: jestem premierem…jest jak jest… jakie kroki by podjął?

        -nie rozumiem jak mozecie sie jeszcze ludzic, ze ryzy pracuje dla Polski a nie dla syjonistow i to ich wole wykonuje

        Polubienie

    • AQQ 18 listopada 2011 o 8:37 pm

     Noo , ale gFiaSdy telAwizji wmawiają, ze to wszystko dla naszego dobra! une się nami opiekują jak Kapo w Auszwitz. Nawet Urbaś uległ tej chorej doktrynie i pier..li , że za wszystko jest odpowiedzialne spoleczeństwo-bo mało dzieci sie rodzi!!! brak słów!

     Polubienie

     • Extazed 18 listopada 2011 o 8:47 pm

      Pytanie jak długo jeszcze naród da się oszukiwać. Bo jak przeleje się miarka zacznie się wojna domowa. Stąd liczne ustawy które mają zapewnić nam bezpieczeństwo. Szykują nam kata gdy społeczeństwo zechce gruntownych zmian. Oby nie doszło do masakry …

      Polubienie

      • monitorpolski 18 listopada 2011 o 9:01 pm

       Długo. Ludzie nie reagują, a będzie coraz gorzej z uwagi na broń psychotroniczną. Jesteśmy pod hipnozą. Mało kto się spod tego wyłamuje…

       Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:44 pm

        ja tam pier….dziele hipnoze: na mnie to nie działa widocznie, tak jak nie działało za komuny; w ziemniorach, schabowym i czystej wyborowej nadzieja:-)

        Polubienie

    • navajo88 18 listopada 2011 o 9:11 pm

     ALFA wkurwianie nic tu nie da !!!! ,albo łapiesz za broń i walczysz o swoje jak w czasach zaborów i okupacji albo siedzisz i narzekasz przy kompie !!!!. Za chwike może być zabór polski i potem okupacja ,tylko pytam się tak z małpiej ciekawości a kto to ma zrobić ????? hahahahaha dobry żart !!!!! nie dzisiaj i nie w tym czasie w jakim się znajdujemy !!!! .W roku pańskim 1980 r przegraliśmy polskę !!!! i tyle ,a pokłosiem tego wszystkiego był stan wojenny i następnie tak zwana transformacja ustrojowa ,ktura tak na prawdę okazała się transformacją okradania narodu z jego dorobku kulturowego i zasobów finansowych !!! ,a dzisiaj to można sobie pisać do usranej śmierci i itak nic z tego pisania nie wyniknie ,,a przykładem są ostatnie wydażenia w warszawie !!!!!!!!!! i taka jest prawda na dzień dzisiejszy nanno domini 2011 XI i dnia 18 listopada !!!!! koniec i kropka !!!!! hahahahahahaha
     J.M.H

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 9:47 pm

      też nosileś wtedy, na Nowym Świecie, „katanę” feldgrau i znaczek w klapie pt. „pełzający kontrrewolucjonista”?;

      Polubienie

     • peryskop 18 listopada 2011 o 11:34 pm

      @Navajo, nie siej defetyzmu, proszę!

      Pomijasz ważny punkt, że historyczne zaszłości powodują wyczerpywanie się
      co ciekawszych scenariuszy, bo te skuteczne to już na nas tu i ówdzie rozegrano.

      Więc może i „kropka”, a nawet trzy 😀 😀 😀
      Ale żeby od razu „koniec” to wątpliwe.

      Polubienie

     • O Rzesz 19 listopada 2011 o 12:09 am

      Najlepiej opuścić ręce i narzekać to takie … nasze!.
      Wiesz nawajo jak się postępuje z jeźdźcem który przeżył upadek z konia albo z modelarzem który rozbił model?.
      Jednego sadza się ponownie, najszybciej jak się da, na konia a drugiemu daje inny model do latania.
      Jeśli poczucie klęski zagnieździ się w ich sercach pierwszy może już nigdy nie jeździć konno a drugi długo będzie bał się latać!.
      Upadamy?. Tak. Ale się podnosimy.
      Bez końca!.
      Nie ma mocarzy. Wszyscy jesteśmy słabi.
      Podniesiemy się tyle razy ile będzie trzeba żeby wszyscy się nauczyli co jest ważne by nie upadać !!!.
      Amen

      Polubienie

      • O Rzesz 19 listopada 2011 o 1:32 am

       Ktoś ci wreszcie podał pyfko?.
       Wyhamuj waść!.
       Pewne gesty nie przystojną nawet Kozakiewiczowi a co dopiero tobie!.

       Polubienie

       • peryskop 19 listopada 2011 o 5:27 am

        @TNP – czy nie pomyliłeś tego bloga z innym onetem, albo z budką piwną?

        Jak już nie wiesz jak, to chociaż się zachowuj!

        A jeśli masz ADHD, to może etykiety ci pomogą jak innym chłopcom z Centrali?

        Polubienie

     • ALFA 20 listopada 2011 o 12:26 am

      @navajo88 chyba ,że twój kolt już przygotowany ,ale ja już walczyłem w latach 70 oberwało się trochę ,ale mieliśmy zryw .To nie co dziś ,nie daliśmy się ogłupić Wolniej Europie .Wojsko z mojego miasta udające się do Gdańska stanęło nie brało udziału .I chwała im .Dlatego zlikwidowali naszą armię bo teraz się jej obawiają.Sytuacja mogła by się powtórzyć.I tak cały czas mówiłem ,że ten przewrót to oszustwo i wyszło na moje.A to dało mi do myślenia WAŁĘSA z tym długopisem i przeskoczeniem przez mur .hahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      No coż lata lecą i Wałęsie też schorowany ,trują go tak jak nas i tyle chłop ma hahahaha!!!!!!!
      Matka Boska w klapie mu nie pomoże ,widać po nim nie dużo czasu mu pozostało .Chyba ,że się do mnie się zgłosi .hahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!

      Polubienie

    • Sully 19 listopada 2011 o 10:07 am

     ALFA to nie jest tak , Ty płacisz, ale 5 innych dajmy na to bezrobotnych nie płaci, a choruje….no i ktoś im to musi sfinansować dlatego między innymi nie ma kasy.

     Polubienie

     • zenobiusz 19 listopada 2011 o 12:01 pm

      Sully@
      wierzysz w to co piszesz?
      Ilu jest między nami,takich,którzy od lat nie widzieli lekarza.Ilu tych bezrobotnych choruje .?
      Chorują ci ,którzy mają chorobowe z wypłacane,bezrobotnym nie opłaca się chorować.

      Polubienie

     • ALFA 20 listopada 2011 o 12:54 am

      @Sully a co mnie obchodzi ,ja płacę i mam mieć swoje składki na swoim koncie .Nie po to harowałem ,żeby w razie mojej potrzeby musiał czekać ileś tam lat na usługę.Jak obliczyłem to powinno mi się uzbierać ponad 40tys .To ja się pytam ,gdzie one są.A z usług NFZ nie korzystałem,więc mnie okradli.A co mnie obchodzi bezrobotny to jest ich tłumaczenie ,myślisz jak bezrobotny to mu dadzą za darmo usługę śmieszna/ny jesteś.Zobacz orkiestra świątecznej pomocy zbiera pieniądze na urządzenia ,bo państwo nie ma .Przecież co roku jest ustalany budżet ,i gdzie te pieniądze .Ludzie zadowoleni dają kasę i co ile czasu czekają na badania i muszą płacić.A teraz z prywatyzują i ktoś to za grosze kupi.A Polak jak zwykle mądry po szkodzie.I tak mnie okradli z emerytury i składek ubezpieczeniowych ,a teraz policz ile osób w Polsce i ile osób nie doczekało rent czy emerytury.Czysty zysk i będą mieli więcej podnosząc wiek emerytalny .Módl się za siebie ,żeby nie trafić do szpitala bo HOLOKAUST się nie skończył dalej eksperymenty są prowadzone na ludziach.

      Polubienie

 18. szuwaxpl 18 listopada 2011 o 6:39 pm

  Wspaniale POtrafią głosić swe mądrości panowie z nierządu tu cytat D.Rosati „państwo traci 20 mln na różnicy kursu ” – a kto może wyliczyć, ile obywatele stracą PO wprowadzeniu Euro ?
  Wiem, że ci panowie robią wszystko aby żyło się lepiej ! np. jednakowe ceny na : papierosy, leki etc.etc i dlaczego – w calej rozciągłości poto – aby było „taniej” kto może w to uwierzyć – tylko ci panowie no może się mylę ?

  Polubienie

 19. mika 18 listopada 2011 o 7:03 pm

  Witam po dłuższej przerwie. Niestety miałam problemy z komputerem i konieczna była reinstalacja systemu. Jak widzę na blogu została poruszona sprawa podwyższenia wieku emerytalnego. Ten problem dotknął moją rodzinę. Mianowicie, mój tato w styczniu powinien przejść na emeryturę (ponad 40 lat pracy, niedługo skończy 60 lat). Oczywiście zmienią się przepisy i może być uziemiony na następne kilka lat, a w hucie to nie jest lekka praca (tato jest elektromonterem). Na razie nie poddaje się i robi co może żeby jednak udało się w styczniu. Kosztuje go to jednak wiele nerwów i zaczynamy obawiać się żeby ta sytuacja nie odbiła się na jego zdrowiu.

  Na koniec kilka słów odnośnie komentarza Extazed,a konkretnie jego przeczucia odnoście ważnej roli Polski w przyszłych wydarzeniach. Nie wiem co konkretnie masz namyśli,ale znalazła kilka ciekawych fragmentów zapisków z dziennika kardynała Augusta Hlonda. Oto one:

  „Na Polskę będą zwrócone oczy całego świata, ale wpierw Polska musi odwrócić się od świata i oprzeć się na Bogu”

  „Przyjdzie dla Polski dzień, w którym wszyscy odstąpią od niej i zostanie
  sama, aby się wypełniła wola Boża a wtedy miłosierdzie okryje ją całą.
  Polska to naród wybrany od Boga do wielkiego posłannictwa, dlatego oczyści
  go Bóg przez cierpienie. Bóg ześle Polsce pomoc swoją ze strony, z której
  nikt się nie spodziewa; wszyscy co wiele myślą i radzą, nic nie zrobią, bo
  inne są zamiary Boga”

  „Zbawiciel umiłował wielce Polskę i uczyni ją matką wielkiego pokolenia.
  Państwo zostanie rozbite i jak słabe niemowlę błagać będzie o pomoc i opiekę
  Matki swojej. Zgubne jest dla Polski naśladowanie bezbożnych w ich czynach
  grzesznych i złach. Polska ma zachować swą wiarę, czystość obyczajów,
  szczere i gorące nabożeństwo do Matki Bożej i całkowite zerwanie wszelkich
  stosunków, które przeszkadzają jej w dążeniu do prawdziwej wielkości. Polska
  nie powinna chcieć stać się narodem modnym, bo moda postępowa to fałsz i
  obłuda w stosunku do Boga. Codziennie, we wszystkich kościołach ma być
  odmawiany różaniec za Ojczyznę. Jedyna broń, której Polska używając,
  odniesie zwycięstwo, jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych
  strasznych chwil, jakimi inne narody będą karane za swą niewierność wobec
  Boga”.

  Więcej można przeczytać m.in na blogu Zenobiusza. Pozdrawiam.

  Polubienie

 20. pablo 18 listopada 2011 o 7:14 pm

  Policja obudziła się za późno.

  Policja złożyła wniosek o zakazanie zwolennikom ONR przeprowadzenia pikiety Mimo to zgromadzenie odbędzie się w sobotę tuż obok Marszu Równości w Poznaniu – donosi „Głos Wielkopolski”.

  W zgromadzenie ONR ma wmieszać się spora grupa pseudokibiców, którzy planują wstrzymać Marsz Równości i doprowadzić do zamieszek – powiedział Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

  Wniosek policji dotarł zbyt późno i nie było fizycznej możliwości dostarczenia ewentualnego zakazu organizatorowi – twierdzi Katarzyna Wilk z Wydziału Spraw Obywatelskich w Poznaniu.

  http://www.sfora.pl/Zdemoluja-Poznan-jak-Warszawe-Bedzie-wielka-bijatyka-a37851

  Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 10:31 pm

   miejmy focus na Andrzeja Borowiaka,… to niczym nie grozi, po prostu: obserwujmy gościa (internet rulez!!!)

   Polubienie

 21. alexirin 18 listopada 2011 o 9:07 pm

  Wielka prowokacja w Wielkie Święto Polaków

  http://kokos.salon24.pl/365501,wielka-prowokacja-w-wielkie-swieto-polakow

  Polubienie

 22. jakzawsze 18 listopada 2011 o 9:41 pm

  Nowa broń USA – w godzinę zniszczą każdy cel na ziemi-PAP |

  Armia USA przeprowadziła pomyślnie pierwszy test Zaawansowanej Broni Hipersonicznej (AHW), rakiety mogącej przemieszczać się z prędkością pięciokrotnie większą od prędkości dźwięku i dotrzeć do dowolnego celu na świecie mniej niż w godzinę. Rzeczniczka Pentagonu ppłk Melinda Morgan poinformowała, że AHW wystartowała z bazy wojskowej na wyspie Kauai na Hawajach w czwartek o godz. 1.30 czasu lokalnego. Niecałe pół godziny później rakieta dotarła do oddalonego o ok. 4 tys. kilometrów atolu Kwajalein w archipelagu Wysp Marshalla.Dzięki precyzyjnemu systemowi nawigacji i możliwościom manewrowania, których nie mają rakiety balistyczne, AHW będzie można prowadzić tak, aby w razie potrzeby uniknąć przelatywania nad państwami trzecimi podczas zbliżania się do celu. Błyskawiczne globalne uderzenie .Celem testu było zebranie informacji dotyczących „technologii aerodynamiki, nawigacji, sterowania, kontroli i ochrony termalnej” – powiedziała Morgan. AHW jest częścią programu Błyskawicznego Globalnego Uderzenia, którego zadaniem jest umożliwienie amerykańskiej armii przenoszenia głowicy konwencjonalnej w dowolne miejsce na świecie w ciągu godziny. Na rozwój programu przeznaczono w tym roku 240 mln dolarów, z czego 69 mln na AHW. W sierpniu 2010 roku Pentagon przeprowadził test innej hipersonicznej broni – HTV-2 – zdolnej do przemieszczania się z prędkością 27 tys. kilometrów na godzinę, jednak nie zakończył się on powodzeniem.

  Polubienie

  • iHe 18 listopada 2011 o 10:06 pm

   To już mają V1,Teheranie drżyj..Nie ma to jak mieszkać na beczce z prochem.
   Rozrywkowa ta Ziemia..
   Błyskawiczne Globalne Uderzenie to kolejna fraza ze słownika propagandy NWO.
   Blitzekrieg jest już nie dość szybki.Zresztą wszystko zgodnie z przewidywaniami.Więcej,mocniej szybciej,drożej..

   Ciekawe czy ktoś ma „marzenia” błyskawicznie wygrać wojnę przed sezonem na grzyby..
   http://demotywatory.pl/1362391/Wybuch-nuklearny-w-polsce

   Polubienie

   • peryskop 18 listopada 2011 o 11:26 pm

    Tak mają Zaawansowaną Broń Hipersoniczną (AHW) jak wylądowali na Księżycu !

    A w planach mają coś jeszcze straszniejszego, z czego nawet Talibowie się nie śmieją
    z braku czasu ! Bo tyle tych makówek trzeba tam trzymać pod kontrolą…

    Ostatnio żeby wzmocnić zwietrzały mit udekorowali w Senacie pradziadka Glenna
    za pierwsze US-dotknięcie orbity ziemskiej oraz trzech dziadków za dotknięcie Apollo 11
    w ramach inscenizacji filmowej pod kryptonimem „pierwszy mały krok na moonie” 😀

    Polubienie

    • iHe 19 listopada 2011 o 10:11 am

     Zresztą co by nie mieli to i tak Chińczycy ,albo ktoś inny im to wyłączy..W końcu w kraju lalkarza najważniejsze są sznurki .Tylko,że okazuje się ,że nie wszystkie kontroluje to samo oko.
     http://technowinki.onet.pl/gadzety/amerykanie-nie-wiedza-kto-wlamal-sie-do-ich-sateli,1,4910594,artykul.html

     Ja się skłaniam do tezy ,że hity technologiczne będą miały znaczenie przez tydzień przy obecnym potencjale wyburzeniowo-dywersyjnym.
     To jest pięta Achillesa Usraela i sparingpartnerzy z tej samej kategorii wagowej o tym dobrze wiedzą.

     „Ameryka” oddała się na tacy Chinom,kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
     USA musi pozbyć się psycholi z CFRu,FEDu,AIPACu,PNACu inaczej pójdzie na dno razem z resztą świata.

     To oddanie na tacy jest pewnie starą „góralską” taktyką z okresu zimnej wojny.

     Polubienie

    • monitorpolski 19 listopada 2011 o 11:02 am

     peryskop, niestety ale mają taką broń. Są na to dowody, chyba już prezentowałem te nagrania. Jak znajdę to wstawię. Jest to napęd pulsacyjny, zostawia po sobie ślady w postaci kłębków. Predkość takiego samolotu czy też pocisku 6-7 tys. km/godz. O ile sobie przypominam, nawet do 10 tys. km/h

     Polubienie

     • peryskop 19 listopada 2011 o 1:51 pm

      Monitor – tak, pulsacyjnie i rzekomo do 16 Mach.
      A żeby zniwelować opory leci „to” w płaszczu z plazmy.

      I tu zaczynają się schody, bo plazma to ni e przelewki.

      M.in. dlatego Amerykanie przyznają, że tracą kontrolę nad takim „pojazdem-pociskiem”, a potem ogłaszają (lub nie) że próba się powiodła ale bez sukcesu. I niezależnie gdzie cel to w godzinę …

      Rosjanie też nad tym pracują. Ale sprytniej bo bez rozgłosu.
      A może nawet w odwrotnej kolejności, bo jeszcze w latach 50-tych – po Sputniku i pierwszych próbach nuklearnych – zbudowali nawet prototyp samaliota z napędem nuklearnym. Ale się z tego wycofali wobec braku możliwości ochrony przed radiacją.

      Potem to Rosjanie trafili na zjawisko kawitacji i jako pierwsi zrobili torpedy kawitacyjne „Szkwał” podróżujące w wodzie z niebywałymi prędkościami, bo w płaszczu gazowym. Potem był „Kursk”, i BUUUM!!!, a potem go przecięlli na pół, żeby to wyjąć, bo wielka tajemnica.

      A powracając do płaszcza plazmowego, to prawdopodobnie „Columbia” mogła nie wytrzymać eksperymentów z nowym plazmowym generatorem, które prowadził izraelski „astronauta” na pokładzie tamtego ś.p. wahadłowca.

      Polubienie

  • zenobiusz 18 listopada 2011 o 10:48 pm

   No,to wygląda na propagandę zakłócenia równowagi strategicznej,ktoś się brzydko bawi,

   Polubienie

  • jaszmija 18 listopada 2011 o 11:51 pm

   „…rakiety mogącej … dotrzeć do dowolnego celu na świecie mniej niż w godzinę…”

   W powietrzu, prędkość rozchodzenia się dźwięku wynosi około 340 m/s ≈ 1.225 km/h.
   Przeciętny obwód Ziemi ≈ 40.000 km

   JEŚLI DOBRZE ZAPAMIĘTAŁEM, CZEGO MNIE UCZONO, TO:

   Prędkość porzebna do osiągnięcia DOWOLNEGO celu na Ziemi w godzinę to: ≈ 20.000 km/h

   Czy coś „pokiciałem” ???

   Polubienie

   • Stirlitz 19 listopada 2011 o 1:06 am

    Ten system to 24 000 km na godzinę i to jest to UFO które widzimy

    Polubienie

   • peryskop 19 listopada 2011 o 1:12 am

    @jaszmija – pokiciałeś znacznie mniej niż „oni”.

    Prędkość względna lecącego obiektu w relacji do punktów na Ziemi może być zwiększona lub zmniejszona w zależności czy kierunek jego przemieszczania się jest zgodny z ruchem wirowym globu, czy przeciwny, czy obojętny. Miejsca w pobliżu równika mkną z prędkością ok. 1,4 Mach!

    Ale nawet w locie „pod prąd” przy jednym punkcie startu obiekt fantazyjny nazwany „AHW” nie dotrze do dowolnego celu na Ziemi w mniej niż w godzinę przy podanej prędkości max. Ale i tak 90% telavidzów to kupi, bo tylko ok. 10% myśli.

    Z tych „sukcesów” już nawet kłamać nie potrafią!

    Ciekawe czy Irańczycy już tę dezinformację wychwycili ?

    Polubienie

    • jaszmija 19 listopada 2011 o 2:52 am

     Hmm… nawet jeśli „odejmę” 😉 i tak mi nie do końca „wychodzi” 😉
     BTW – a co z tymi neutrinami „szybszymi od E”?

     Polubienie

     • peryskop 19 listopada 2011 o 5:14 am

      Nie do końca „wychodzi”,
      bo przecież podali nam kolejną bajkę o latawcu typu IMPOSSIBLE !
      Nawet jeśli „AHW” podobno przemieszczać się może względem rejonów okołorównikowych z prędkością maksymalną ok. 7,6 tys kmh w ruchu złożonym. A to za mało, żeby w godzinę obsłużyć dowolny cel na Ziemi.

      Ale proszę skojarzyć coś pozytywnego: jeśli szacunkowo 90% telavidzów te bzdury kupi,
      to przecież i tak jest to niezwykle wysoki wskaźnik SKUTECZNOŚCI RAŻENIA !
      Co prawda rażenia nie bojowego, a tylko medialnego, ale przecież to jest obecnie główna arena działań na współczesnym froncie działań wojennych – nieprawdaż?

      Tam w PAP-njusie są dorzucone te miliony $ po to, żeby jeszcze bardziej wroga tymi nakładami przerazić!!! Tak dziś działa siła rażenia.

      A neutrina? – jak latały, tak latają.

      Czyli nic nowego oprócz tego, że potwierdziła się „niebłyskotliwość” oficjalnej nauki. Dla mnie nadwyżka prędkości o 20 milionowych „c” (nie E) nie robi wrażenia jeśli wiem, że światło np w szkle czy w wodzie zwalnia odpowiednio, a po wyjściu ponownie przyspiesza – w powietrzu nieco poniżej „c”, a w próżni do prędkości „c”. Jakim prawem? Skąd czerpie „energię” na to przyspieszenie? O to proszę nie pytać, bo się można kreacjonizmu nabawić.

      A neutrina NIE SĄ ŚWIATŁEM – o czym się telavidzom nie mówi bo po co? – cały czar medialno-naukowej chutzpy wtedy pryska! Ale jako znacznie mniejsze od fotonów neutrina mają prawo szybować szybciej od „c”. I z tego korzystają!

      Większą aferą – o której się też nie mówi, bo po co telavidzów odciągać od seriali – jeszcze się zastanowią i nawrócą ! – jest przenikalność neutrin, które przeszywają np. kulę ziemską na wskroś i lecą sobie dalej zostawiając CERN i Genewę daleko w tyle. Szacuje się, że przez nasze ciało przenika ich około 50 bilionów w każdej sekundzie!
      50.000.000.000.000.
      Czujesz?

      Z tą przenikalnością łączy się następne pytanie, którego lepiej nie zadawać, bo naukowcy wciąż mają kłopot z wynalezieniem detektora, którym mogliby zarejestrować neutralne, bardzo małe i niezwykle przenikliwe neutrino o niezerowej masie spoczynkowej, której jednak nie wyznaczono. Łapie się je podobno w wielkich podziemnych basenach z wodą…

      Neutrino jest cząstką „modelu podstawowego” budowy materii, który przeżywa kryzys -zwłaszcza gdy nadzieje na znalezienie bosonu Higgsa spaliły na panewce i wciąż nie wiemy skąd się bierze masa. Moim skromnym zdaniem „model podstawowy” jest na wyczerpaniu, m.in. dlatego, bo „cząstki” nie są w istocie cząstkami, ale konfiguracjami energii „E”.

      Ciesz się, że pomimo wszystko (a to tylko błonka na naskórku problemów) – ŻYJESZ!

      Wcale się nie dziwię @ORzeszowi, że wierzy w Boga pomimo, a może właśnie dlatego, że sporo wie o świecie, technice, ludziach i o zjawiskach niepojmowalnych. I się tego nie krępuje, jak czyni coraz więcej bardziej i mniej znanych Polaków – także na tym blogu.

      Polubienie

      • jaszmija 19 listopada 2011 o 12:42 pm

       Dobry Pan Bóg po to dał nam mózg, żebyśmy go używali. Dla mnie nauka z wiarą „się nie kłócą” – po prostu (jeszcze) nie wszystko rozumiem.

       „…wierzy w Boga pomimo, a może właśnie dlatego, że sporo wie…”

       Otóż to !

       pozdrawiam serdecznie 🙂

       Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 19 listopada 2011 o 3:12 am

    sa jednak SSN – łodzie podwodne z rakietami nuklearnymi pod pokładem….. odległośc z punktu A do punktu B…. etc…… w godzine czy półtorej…..da sie zrobić;-)

    Polubienie

    • zenobiusz 19 listopada 2011 o 9:41 am

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/19/star-wars-china-u-s-i-nie-tylko/
     Tu mamy odpowiedź ,skąd to pospieszne medialne prężenie muskułów.

     Polubienie

 23. AQQ 18 listopada 2011 o 9:46 pm

  Może tak wszyscy zaczęlibyśmy się rozpoznawać np na ulicach wpinając tarczę jak w podstawówce! proponuję… orzełka na klapę lub rękaw.

  Polubienie

  • AQQ 18 listopada 2011 o 9:59 pm

   Polubienie

   • AQQ 18 listopada 2011 o 10:02 pm

    A to pieśń mojego ukochanego dziadka, który walczył w I w.ś.

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 10:22 pm

     dzięki, akuku….; mniejsza o to, ze i „dziewczyny” były wtedy bardziej…. stabilne w uczuciach:-)… ale i Polacy (nawet ci „z gminu”, a może zwłaszcza ci) byli bardziej polscy, niz dzisiejsi „posiadacze kont bankowych”; nie chce wpadac w mesjanizm, ale tak czuję: jeśli ktos ma ten świat uratować ( a przynajmniej naszą część Europy) – to tym kims będziemy my, Polacy (może razem z Madziarami, i z Litwinami (jeśli zmądrzeją:-) i niech sobie antifa pierdzieli trzy po trzy: antifa orła nie pokona!!!

     Polubienie

    • alexirin 18 listopada 2011 o 10:30 pm

     Rozszumiały się wierzby… http://www.youtube.com/watch?v=qXT7DwpsG8Q&feature=related

     Polubienie

   • ALFA 19 listopada 2011 o 11:07 am

    Aktywna mapa historyczna Polski – super zrobiona!! pokazujcie to dzieciom jaka była POLSKA duża i mała uczcie historii
    http://polmap.republika.pl/polska1.htm

    Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 18 listopada 2011 o 10:28 pm

   DOBRY POMYSŁ (chociaz tarcze miałem na szpilce, jak chyba każdy w tych czasach); szukamy producenta tych gadżetów? (osobiście – chętnie zapłace – nie wiem…. 10 zł za taki symbol!)

   Polubienie

   • deotibigratia 18 listopada 2011 o 11:20 pm

    http://www.patriotyki.pl/
    tu jest taki sklepik z biżuterią patriotyczną
    ale ceny trochę przesolone jak dla mnie :))

    Polubienie

  • Wizzgaa 19 listopada 2011 o 12:46 pm

   A może małe proporczyki – flagi narodowe , na stałe w oknie lub na balkonie . No , przypominam tez nieśmiało o krzyżykach na szyi .

   Polubienie

 24. Versus3 18 listopada 2011 o 11:24 pm

  Znaleziony komentarz z forum, na temat dzisiejszego expose Tuska:

  „Mam pytanie: Dlaczego w przypadku służb mundurowych zmiany będą dotyczyć tych , którzy dopiero przyjdą do służby , a w przypadku podnoszenia wieku emerytalnego dla innych będą dotyczyć już zatrudnionych .Więc jak to jest, w przypadku mundurowych zmiany są niemożliwe ze względu na prawa nabyte , a innych te prawa nie dotyczą? Przecież ja też zaczynając pracę miałem otrzymać emeryturę w wieku 65 lat.”

  Polubienie

  • jaszmija 19 listopada 2011 o 12:02 am

   Zakaz działania prawa wstecz w obowiązującej konstytucji
   Zasada lex retro non agit nie jest obecnie zasadą konstytucyjną, jakkolwiek była wyrażona w Konstytucji Kwietniowej z 1935 roku. Na gruncie obowiązującej Konstytucji z 1997 roku Trybunał Konstytucyjny uznał – co do zasady – działanie prawa wstecz za naruszenie konstytucyjnej zasady demokratycznego państwa prawnego wyrażonej w art. 2. W pewnych okolicznościach retroakcja jest jednak dopuszczalna, jeśli nie pogarsza sytuacji prawnej obywateli.

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Lex_retro_non_agit

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Retroakcja

   Wrrr…

   Polubienie

 25. O Rzesz 18 listopada 2011 o 11:27 pm

  A potem mówią że „Sejm uchwalił”!!!.
  Przepraszam za reklamę. Stara jest więc chyba nie gra to roli!.
  Pozdrawiam Wesołą Kompanię!. 😀

  Polubienie

 26. Versus3 18 listopada 2011 o 11:42 pm

  Polecam Waszej uwadze tę akcję, wspierajmy się.
  http://www.stanislawgogacz.pl/index.php?mode=aktualnosci&gr=85

  Szanowni Państwo! Wobec trudnej sytuacji Polaków mieszkających za wschodnią granicą już po raz dwunasty organizujemy ZBIÓRKĘ I PRZYGOTOWANIE PACZEK ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNYCH DLA POLSKICH DZIECI MIESZKAJĄCYCH NA BIAŁORUSI I UKRAINIE
  BĘDZIEMY ZBIERAĆ:
  – produkty spożywcze o długim okresie przechowywania,
  tj. słodycze, kakao, konserwy, makaron, cukier, kasza, ryż itp.
  – książki z polską literaturą piękną i książki dla dzieci
  – zabawki (wyłącznie zabawki miękkie – przytulanki)
  P. S. W tej edycji NIE PROWADZIMY zbiórki ODZIEŻY I BUTÓW.

  PROSIMY O WSPARCIE TEJ AKCJI
  ORAZ ZAINTERESOWANIE INNYCH OSÓB

  Akcja organizowana jest już po raz dwunasty.
  Akcji patronuje Stanisław Gogacz Senator RP.

  Polubienie

  • Extazed 19 listopada 2011 o 12:13 am

   Uważam, że każdy na miarę możliwości powinien chociaż jedną paczkę sporządzić i wysłać komuś, kto sie z niej ucieszy. Chociażby do ludzi z terenów dotkniętych tego lata.

   Polubienie

 27. Extazed 19 listopada 2011 o 12:27 am

  Jakby nie patrzeć Pan Palikot słusznie premierowi wypomina:
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10672790,Najlepsze_teksty_Palikota_z_dyskusji_nad_expose_Tuska.html

  Polubienie

  • waryjat 19 listopada 2011 o 10:42 am

   Jak robi za kontrolowaną opozycję i ma być wkrótce premierem, to mu służby popuściły linki. Popatrzcie, nagle dziennikarze zapomnieli o studentach i babciach wpłacających na kampanię po 20.000, podobno niektóre nawet zza grobu.

   Polubienie

   • Extazed 19 listopada 2011 o 10:49 am

    Uważasz, że Palikot będzie premierem? Na jakiej podstawie?

    Polubienie

    • monitorpolski 19 listopada 2011 o 11:12 am

     Bo jest naznaczony przez CFR już od kilku lat. On ma przejąć ster rządów w Polsce, nie czaisz tego jeszcze. CFR to jedna z głównych macek mafii satanistów.

     Polubienie

     • Extazed 19 listopada 2011 o 12:00 pm

      Wiem czym jest CFR (toż to podstawy podstaw wiedzy o nwo =] ). Natomiast jeżeli jest jak mówisz to wróżę nam ‚świetlaną przyszłość’. Jeżeli Palikot zdobędzie tyle poparcia, ażeby zostać premierem to zupełnie zatracimy się jako naród ze swoją tradycją, kulturą i obyczajami.
      Tak skrajna lewica może tylko zaszkodzić.

      Polubienie

     • ussus 19 listopada 2011 o 12:10 pm

      Monitor dobrze prawi. Już niedługo jakiś kontrolowany kryzysik i zrobią podobny myk jad z SLD i SPDL kilka lat temu. W PO pojawia się oburzeni i albo przejdą do Palikota albo pozostaną w PO ale Tusk będzie musiał zrobić przemeblowania rządu a może i ustąpić. Wtedy jego miejsce zajmie słusznie oburzony Palikot.
      Wszystko kręci się w kółko i już było…

      Polubienie

      • Extazed 19 listopada 2011 o 12:16 pm

       Do prawdy, że im nie wstyd jak oceni ich historia (skoro w Boga nie wierzą)

       Polubienie

 28. Totalsky No Problemsky 19 listopada 2011 o 12:48 am

  idę spać!!!! co ma byc, to będzie, a co nie ma sie stać, to sie nie stanie (tyle wszechswiatów równoległych, ze czacha dymi!); pax vobiscum ludziska…. niezbadane są wyroki boskie! love&peace:-))))))

  Polubienie

 29. jakisbuk 19 listopada 2011 o 3:40 am

  monitor ty zdaje sie z karakowa – ciekawie sie tam u was dzieje
  „Osiedle Azory, druga po południu. Szarozielone i żółte bloki, na podwórkach kilka starszych pań z psami. Na świeżo odmalowanym budynku przy ul. Makowskiego ktoś nabazgrał: „Wisła dziwko, derby blisko. Jude gang, Cracovia”. – Już na Piaskach słyszeliśmy, że tutaj teren Wisły zaczyna przejmować Cracovia. Wojenka się zaczęła – mówi Krzysiek, który przyjechał na Azory do koleżanki.”

  czytaj dalej
  http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Krew-na-krakowskich-ulicach-bedzie-jeszcze-gorzej,wid,13995944,wiadomosc.html?ticaid=6d684

  może jakiś twój koment w tej sprawie ?

  Polubienie

  • monitorpolski 19 listopada 2011 o 11:13 am

   Nie mam komentarzy. Nie jestem już kibicem Cracovii. W ogóle nie mam czasu na oglądanie meczy, choć kiedyś to bardzo lubiłem.

   Polubienie

 30. Noni 19 listopada 2011 o 9:21 am

  http://www.gadu-gadu.pl/pobity-przez-policjanta-mezczyzna-skazany-na-3-miesiace-wiezienia

  słuchajcie tego którego pobił policjant sąd skazał za zeznania policji bez dowodów a policjant nawet upomnienia nie ma. Co za nazistowski kraj

  Polubienie

 31. alexirin 19 listopada 2011 o 10:38 am

  My tu gadu, gadu , a lewactwo i dewianci szykują się edukować nasze dzieci

  http://alexirin.wordpress.com/2011/11/19/anna-grodzka-spodziewa-sie-dziecka-18/

  Polubienie

 32. ktos cos :) 19 listopada 2011 o 10:52 am

  Co za kur*a prowokacja, masakra, onmi naprawde daza do wojny domowej:
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Tusk-polscy-chuligani-popierani-przez-PiS-zranili-policjantow-poslowie-wyszli,wid,14001950,wiadomosc.html?ticaid=1d68b

  Polubienie

 33. Extazed 19 listopada 2011 o 11:08 am

  No i rząd Tuska dostał wotum zaufania…
  Zobaczymy jego bajeczki … do końca kadencji zadłużenie PKB ma wynieść 1%.
  Tyle kłamstw…

  Polubienie

 34. AQQ 19 listopada 2011 o 11:11 am

  http://www.sfora.pl/To-juz-wojna-Gigantyczna-eksplozja-w-Iranie-a37667
  Jakiś czas temu czytałam o kontrolowanych zamachach na irańskich pracowników nuklearnych…

  Polubienie

 35. jakzawsze 19 listopada 2011 o 11:24 am

  W celu zwiększenia ochrony przed atakami terrorystycznymi, na lotniskach m.in w USA, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji i Włoszech wprowadzono eksperymentalne skanery ciała. Wywołało to spore kontrowersje, a u pasażerów dyskomfort, powodowany odczuciem, że naruszają one ich intymność. Skanery od samego początku wywoływały duże zainteresowanie i kontrowersje na całym świecie. Władze krajów wprowadzających urządzenia podkreślały, że przeprowadzający kontrolę bezpieczeństwa nie widzą na ekranie nagiego ciała ludzkiego, ale tylko jego kontury w trzech wymiarach o rozmazanej twarzy i częściach intymnych.
  Teraz oprócz wątpliwości, które budzi rozbieranie pasażerów na lotniskach doszło jeszcze podejrzenie, iż skanery mogą być rakotwórcze.Promienie rentgena nie pozostają bez wpływu na zdrowie, a coraz więcej lotnisk zmusza pasażerów do korzystania z bramek wyposażonych w skanery, których działanie może prowadzić do raka.Skanery prześwietlające pasażerów wprowadzono w Europie w 2009 roku. Urządzenia były testowane w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Finlandii, Holandii i Włoszech. Jednak Komisja Europejska zakazała w poniedziałek (14.11.2011 r.) używania skanerów bezpieczeństwa na wszystkich lotniskach Unii Europejskiej – poinformował portal Business Insider. Komisja Europejska nie chce narażać życia i zdrowia obywateli. Specjaliści ostrzegają, że promieniowanie jonizujące może prowadzić do zmian chromosomowych, co grozi zachorowaniem na raka. Wzywają do przeprowadzenia dalszych badań nad bezpieczeństwem metody, zanim stanie się ona obowiązującym standardem. Badania Davida Brennera z Uniwersytetu Columbia dowodzą, że około 5 procent populacji wykazuje nadwrażliwość na promienie rentgena. Większość z nas jest zatem bezpieczna, jednak szerokie zastosowanie promieniowania sprawia, że również naświetlane niebezpiecznymi promieniami są osoby o słabym zdrowiu. W wyniku mutacji genowych, jedna osoba na dwadzieścia ma osłabioną zdolność naprawiania uszkodzonego DNA. Przykładem takich mutacji są BRCA-1 i BRCA-2, które wiążą się z występowaniem raka piersi i jajników.Szczególnie niepokojące są maszyny typu backscatter, które za pomocą niskich dawek promieniowania sprawdzają, co mamy pod ubraniem. Na razie znajdują się tylko na 23 amerykańskich lotniskach, ale pod koniec przyszłego roku staną się standardowym wyposażeniem bramek bezpieczeństwa w tym kraju. Grupa naukowców pod przewodnictwem biochemika z Uniwersytetu Kalifornijskiego napisała w tej sprawie list do prezydenta USA.Amerykańskie linie lotnicze Trans States Airlines bagatelizują zagrożenie ze strony maszyn Rapiscan. Podobnie wypowiada się odpowiedzialna za bezpieczeństwo leków i produktów Food and Drug Administration.Jednak dotychczasowe badania wykazują, iż około 100 pasażerów w Stanach Zjednoczonych zachorowało na raka. Istnieje sporo prawdopodobieństwo, że jedną z przyczyn mogło być prześwietlanie skanerem bezpieczeństwa.

  Polubienie

 36. AQQ 19 listopada 2011 o 11:58 am

  Nie ma dzwięku na MP livestream.

  Polubienie

 37. Ricopolo 19 listopada 2011 o 12:22 pm

  PONAWIAM
  a wiec tak zeby obronic nas nasza planete i kazdego kto chce lepszego jutra musimy sie zorganizowac olac siedzenie przed kompem na blogach tego typu i komentowac…bo nadal jestesmy swiadomymi owieczkami i nic na tym nie zyskujemy…jesli kojarzycie ksiazke Fight Club Palahniuka to chodzi mi wlasnie o takie zorganizowanie sie autor pokazuje ze tzw elity tak naprawde sa od nas uzaleznione i bez nas nic nie moga osiagnac my jestesmy ich szoferami,kelnerami,kucharzami jesli sie zjednoczymy wygramy moze to smierdzi smieszna idea nie do zrealizowania ale wlasnie ONI we własna idee uwierzyli i skrupulatnie ja realizuja…
  A wiec musimy sie połaczyc zacząć dzialac kazdy mezczyzna i kobieta. Dla leniwych polecam film Podziemny Krag by zobaczył o co chodzi i jest to mozliwe do zrealizowania ale trzeba ruszyc dupska…bo jak narazie PRZEGRYWAMY KOCHANI!!! A wiec jak??? wybieramy przyszlosc czy niepewnosc kazdego dnia i wiliczanki typu 11.11.11

  Polubienie

 38. zenobiusz 19 listopada 2011 o 12:35 pm

  A my róbmy orgonity. 🙂
  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/11/19/brawo-adam-i-jego-sponsorzy-swiatniechaj-galopujea-my-robmy-swoje/

  Polubienie

 39. Konarski 19 listopada 2011 o 12:52 pm

  Ktoś tam lubił podawać „daty” na tym blogu. W poprzednim arcie zaakcentował 24 i 30 listopad.
  🙂 Znalazłem coś zbliżonego – 24 i 29 listopad, mowa o Hoover Dam, trzęsieniu ziemi lub rytualnym zabójstwie jakiegoś polityka 🙂

  Polubienie

  • Stirlitz 19 listopada 2011 o 1:22 pm

   niezły świr

   Polubienie

  • Extazed 19 listopada 2011 o 1:27 pm

   Jakieś widzimisie gościa, który nie ma nic do roboty i kombinuje jak może, a ludzie w to wierzą. Ileż to razy poruszany był temat proroków. Nie warto im wierzyć, bo można postradać rozum od tego, nie sądzicie?

   Polubienie

   • Konarski 19 listopada 2011 o 2:04 pm

    W internecie pełno jest rozmaitych „wynalazków”. Nie starczyłoby miesiąca by je wszystkie powklejać i obejrzeć z grubsza. 🙂

    Polubienie

 40. xx 19 listopada 2011 o 1:06 pm

  Teraz jest ten czas Panie monitor że odsiewa się ziarno od plew albo wybieracie BOSKĄ miłość i zaczynacie nią żyć i w sobie pielegnować albo ulegacie czynnikom zewnętrznym i słuchacie takich „autorytetów” jak monitor, zenek,annah itp i będziecie zniewoleni i wystawiacie sięna pastwę demonów…. Kiedy przyjmiecie do swojego życia potężną obecność JAM JEST o której mówił mistrz Jezus i zwrócicie się w strone ojca i tylko jemu będzicie wierni to nic Wam się nie stanie nawet w czasach ucisku…

  Przemyślcie to…. Polecam złotą księgę Saint Germain

  Polubienie

  • zenobiusz 19 listopada 2011 o 1:15 pm

   xx@
   „Polecam złotą księgę Saint Germain”
   Pyszna konkluzja.
   Ja polecam w zamian Ewangelie.

   Polubienie

  • zenobiusz 19 listopada 2011 o 2:27 pm

   xx@
   „Polecam złotą księgę Saint Germain”
   Przy okazji, oświadczam, że to fałszywka.
   Nie pisałem tego

   🙂 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

   • xx 19 listopada 2011 o 2:53 pm

    Jesteś Zenku pełny pychy i zakłamania nawet kiedy nieświadomie prowadzisz nieświadomych ludzi na manowce… JAM JEST PRAWEM I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ, KTÓRA OCENI WŁAŚCIWIE TWOJE DZIAŁANIE…

    Obyś się w porę opamiętał. Niech potężna siła miłości, którą Jam Jest spłynie na Ciebie i oświeci Twój umysł prawdą byś nie błądził w ciemnościach…

    Polubienie

    • zenobiusz 19 listopada 2011 o 3:17 pm

     Skomentuję jednak naszego gościa.Tak będzie wyglądać religia NWO,zgodzicie się że Muzułmanom i judajczykom,łatwo będzie to poprzeć, a i wyznawcy rozmaitych mistrzów, typu Budda,nie będą się wzdragać.Jedna religia ,z którą zgodzą się wszyscy ludzie,a opornych się wyrżnie.

     Polubienie

     • xx 19 listopada 2011 o 3:28 pm

      Błądzisz, błądzisz, błądzisz, błądzisz pyszny człowieku. Podpisałeś lojalkę z Jezuitami to tak jakbyś podpisał pakt z diabłem.

      Polubienie

     • alexirin 19 listopada 2011 o 4:41 pm

      zenobiusz a co ty na to?

      Polubienie

 41. xx 19 listopada 2011 o 1:09 pm

  Kij mnie interesują sataniści i inne dziwolągi dla mnie liczy się tylko Potężna siła JAM JEST, która to sprawia, że Twoje orgonity działają zenku. Nic nie liczy się ponad JAM JEST…

  JAM JEST jest mocą kontrolującą w każdym i wszędzie…

  Polubienie

  • Wizzgaa 19 listopada 2011 o 1:21 pm

   xx: przecież Zeno nie twierdzi , że to on sprawia , że orgonity działają . Opanuj się . A już posądzanie Annah ,że ” nie przyjęła do swojego życia potężnej obecności Boga ” to naprawdę nonsens . Ona każdym wpisem daje świadectwo . A teraz powtórz za mną : NIECH BĘDZIE CHWAŁA I CZEŚĆ JEZUSOWI . Możesz ?

   Polubienie

   • zenobiusz 19 listopada 2011 o 1:28 pm

    Wizzgaa@
    On powie ,w domyśle „mistrzowi Jezusowi”,to taka nowa stara sztuczka zaprzeczenia bóstwa JezusaBóg, w Trójcy Jedyny,, dla niego nie istnieje,to taki pseudo judeo-mahometanizm.

    Polubienie

   • xx 19 listopada 2011 o 2:47 pm

    Cześć i chwała tylko i wyłącznie Ojcu najwyższemu JAM JEST bo bez niej nawet i mistrz Jezus nic by nie mógł…

    Jezus nie był nigdy Bogiem ludzie opanujcie się. Jezus był tylko przekaźnikiem Boskiej energii, którą JAM JEST. !!! Tylko JAM JEST poteżną mocą, miłością i inteligencja wszędzie i we wszystkich. W każdym z Was tli się światło Boskiej mądrości i mocy!!! Boga odnajdziecie tylko w Waszym sercu nigdzie indziej.

    Królestwo Boże jest w Was i wokół Was a nie w budowlach z drewna i kamienia. Oświadczam,że każdy kto słucha czegokolwiek innego niż JAM JEST, które jest w nim, służy mocom piekielnym.

    Nie słuchajcie nikogo i niczego poza Waszym sercem bo tam tylko jest moc, która wyniesie Was do zwycięstwa. Wszystko poza tym sie nie liczy…

    Polubienie

    • zenobiusz 19 listopada 2011 o 3:04 pm

     NIE KARMIĆ TROLLA.

     Polubienie

    • felicyta 19 listopada 2011 o 3:10 pm

     @xx 19 Listopad 2011 o 2:47 pm

     Cześć i chwała tylko i wyłącznie Ojcu najwyższemu JAM JEST bo bez niej nawet i mistrz Jezus nic by nie mógł…

     -tych wilkow w owczej skorze niczego nie nauczysz, jest o tym w Biblii, ze beda tacy falszerze wiary pod koniec czasow

     Polubienie

     • xx 19 listopada 2011 o 3:30 pm

      Dokładnie felicyta np Zenobiusz i otumaniony Monitor:) Wilki w owczej skórze, które jak przyjdzie co do czego to się na Was wypną…

      Polubienie

      • zenobiusz 19 listopada 2011 o 4:09 pm

       xx@
       Nie sądzisz że ona miała na myśli ciebie ??

       Polubienie

      • Megi 19 listopada 2011 o 4:45 pm

       @xx Przestań już, proszę. Zobacz to http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/19/ten-bog-mowi-kochaj-tak-jak-ja-kocham/

       Polubienie

       • xx 19 listopada 2011 o 5:07 pm

        I co chcesz mi przez to powiedzieć??? Tylko co ma z tym wspólnego religia katolicka hmmm??
        Mało jeszcze rozumiesz. Pokazujesz filmiki o Jezusie i Bogu ja nie występuje przeciwko nim ale przeciwko religiom, które wykorzystując Jezusa zbijają interes i odciągają ludzi od prawdy.

        Potrzeba Wam więcej świadomości i więcej zrozumienia bez tego błądzicie…

        Ja kocham Jezua ale nie jest on dla mnie Bogiem a drogą do Boga a to wielka różnica.

        Polubienie

        • xx 19 listopada 2011 o 5:15 pm

         Gdybyście mieli Boga w sercu to nie było by w Was strachu !!! Wy Go nie macie dlatego straszycie się nawzajem NWO i stanistami. Kiedy wprowadzacie w swoje ciała strach i lęk to pozwalacie aby zagościł w Was diabeł. Te przekazy chanelowe, które mówią o jakiejś karze i ogniu piekielnym są podawane przez istoty, które nie służą dobru i światłu gdyż zamiarem Boga nie jest nikogo karać ani topić w ogniu piekielnym ale Miłość i Dobro dla wszystkich stworzeń. Ciekaw jestem ilu z Was zjada codziennie ciała martwych zwierząt??? Ciekaw jestem ilu będzie zabijało karpia w pogańskie święto słońca 24 grudnia.

         Jesteście poganami i słuzycie diabłu a nie Bogu!!! Opamiętajcie się i przebudźcie!!!

         Polubienie

        • Megi 19 listopada 2011 o 5:41 pm

         Co chcę Ci powiedzieć? Tak, jak w tytule „Ten Bóg mówi kochaj tak jak ja kocham” Tylko tyle i aż tyle. Pozdrawiam 🙂

         Polubienie

 42. AQQ 19 listopada 2011 o 1:16 pm

  http://www.sfora.pl/Bandyci-opanuja-Warszawe-Policjanci-stad-uciekaja-a37867

  Coś niepokojącego jest w zapowiedziach płemieła odn. czasu i wieku emerytalnego policjantów.
  Nikt za 2,200 nie będzie się narażał a tym bardziej dłużej pracował więc nie będzie chętnych do pracy w policji…może to jest Furtka. Wobec powyższego misiaczek-rycho założy firmę ochroniarską na dogodnych warunkach, zatrudni okresowo nawet 1000 ludzi po 1,200…samoczynnie znikają przywileje emerytalne mundurowe itp itd.

  Polubienie

  • AQQ 19 listopada 2011 o 3:02 pm

   Już taki zabieg* zrobiono z górnikami, wyprowadzając ich do firm zewnętrznych.

   Polubienie

 43. iHe 19 listopada 2011 o 1:20 pm

  U Hansa Klosa jak zwykle krytyka myśli „liberalnej” z platformy i nie tylko.
  http://hansklos.blogspot.com/2011/11/kamstwa-i-kamstewka.html

  „Można śmiało przypuszczać, że działanie POlskiej władzy zakończy się totalną klapą, poprzedzoną parszywieniem polskiego pieniądza.

  O skali psucia pieniądza doskonale świadczy ten prosty wykres. Osoba, która w ramach oszczędzania lub inwestycji ulokowała swoje pieniądze we frankach szwajcarskich zyskała około 10%, a osoba kupująca złoto około 30%. To znacznie więcej niż wzrosła cena złota w dolarach i w euro (12-18%), a co doskonale obrazuje utratę wartości przez drukowane przez zespół Tusk-Rostowski-Belka polskie złote.

  PS. Związek Niemieckich Wydawców czasopism przyznał Donaldowi Tuskowi nagrodę „Europejczyka Roku 2011”, co jeden z komentatorów Sfery podsumował, że chcą ogłupić Polaków, a ryży jest „poważany” w Niemczech, to jest wybitnym „duplomatą”, tylko Polacy go nie doceniają. Tak było od czasu zaborów. Jak kogoś Polacy nienawidzili i gardzili nim, to go w Berlinie, Wiedniu albo Petersburgu nagradzano jakimś śmiesznym orderem. Tusk został nagrodzony za antypolską i proniemiecką politykę, którą prowadzi, a właściwie za to, że nic nie robi dla Polski i Polaków.”

  W zasadzie powinienem wkleić całość więc odsyłam do linka.

  Polubienie

 44. Pingback: Pokojowa rewolucja,wzorem Islandii,jedyna droga dla Polski !!! « Zenobiusz's Blog

 45. bezgustu.com 19 listopada 2011 o 1:21 pm

  Prowokacjami ten naród stoi 😀

  Polubienie

 46. pio9a 19 listopada 2011 o 1:47 pm

  Przekaz Nieba(na żywo) przez siostrę Małgorzatę – 18.11.2011 ok. 00.00

  Piękny przekaz podczas kiedy Pan Jezus Błogosławił Kapłana z krzyża odprawiającego msze świętą. Dał widzialny znak trącił ręka kwiat koło krzyża który spadł na ziemię gdy Błogosławił. A Jednocześnie dał znak że jest z nami obecny. Jakby chciał pokazać że jest żywy i prawdziwy na krzyżu i spogląda na nas z krzyża.

  Polubienie

 47. Aśka 19 listopada 2011 o 2:56 pm

  Wojciech Cejrowski – Polska w Unii Europejskiej

  Polubienie

 48. xx 19 listopada 2011 o 3:02 pm

  Serce Boli gdzy się patrzy na Was nieświadomi ludzie jak dajecie się mamić mocom piekielnym!!!

  Tak bardzo lubicie patrzyć na konającego mistrza Jezusa torturowanego na śmierć na krzyżu???

  Niczym sadyści rozkoszujecie się jego męką zamiast żyć wedle jego nauk i stosować je w życiu.

  Jak bardzo świat byłby piękniejszy gdybyście stosowali jego nauki w codziennym życiu i kochali się jak on was umiłował a tym czasem wasze serca są pełne nienawiści, lęku, strachu, egoizmu. Potraficie sobie do gardeł skakać i gardzicie innymi.

  U innych w oku widzicie dżazgę ale w swoim jej nie widzicie.

  Polubienie

 49. felicyta 20 listopada 2011 o 2:19 am

  @xx 19 Listopad 2011 o 3:02 pm

  Serce Boli gdzy się patrzy na Was nieświadomi ludzie jak dajecie się mamić mocom piekielnym!!!

  -masz racje we wszystkim. Pozdrawiam Cie.

  Polubienie

  • zenobiusz 20 listopada 2011 o 8:34 am

   Felicita,@
   Żeby ,niektórym, nie umknęło,o co chodzi.Takie uściski, ponad tłumem, potrafią być niezauważalne.
   ———————————————————————————————————
   .-tych wilkow w owczej skorze niczego nie nauczysz, jest o tym w Biblii, ze beda tacy falszerze wiary pod koniec czasow

   Odpowiedz
   xx 19 Listopad 2011 o 3:30 pm
   Dokładnie felicyta np Zenobiusz i otumaniony Monitor:) Wilki w owczej skórze, które jak przyjdzie co do czego to się na Was wypną…

   Polubienie

  • zenobiusz 20 listopada 2011 o 8:56 am

   Żeby w jednym miejscu był komplet,,bo tak to zawsze można udawać Greka.
   enobiusz 19 Listopad 2011 o 3:17 pm
   Skomentuję jednak naszego gościa.Tak będzie wyglądać religia NWO,zgodzicie się że Muzułmanom i judajczykom,łatwo będzie to poprzeć, a i wyznawcy rozmaitych mistrzów, typu Budda,nie będą się wzdragać.Jedna religia ,z którą zgodzą się wszyscy ludzie,a opornych się wyrżnie.

   Polubienie