Poszanowanie praw człowieka w Polsce. Opozycja wobec wojny z Iranem rośnie.

Dzisiaj poruszamy dwa ważne tematy – rosnący ucisk NWO w Polsce, polegający na pogarszającej się sytuacji poszanowania praw człowieka oraz prowojennej grze Izraela, mającej na celu wywołanie konfliktu zbrojnego z Iranem, co byłoby zgubne dla całego świata. Dobrze, że są w Polsce ludzi, którzy otwarcie występują za tym by Polska potępiła te szaleńcze imperialne plany, ujawniając zarazem prawdziwych międzynarodowych terrorystów. Tylko mówienie prawdy może nas uchronić przed katastrofą III wojny światowej.

Brak poszanowania praw człowieka w Polsce – PiS powołuje Biuro Interwencji (wreszcie!)

http://wpolityce.pl/wydarzenia/18321-zofia-romaszewska-reaktywuje-biuro-interwencji-tym-razem-przy-pis-doszlam-do-tego-wniosku-po-11-listopada

Jarosław Kaczyński zapowiedział z trybuny sejmowej – podczas debaty nad expose premiera Donalda Tuska – powołanie Biura Interwencji przy Prawie i Sprawiedliwości. Biuro – nawiązujące nazwą do Biura Interwencji KOR – ma zająć się przestrzeganiem praw człowieka w Polsce. Na jego czele stanie Zofia Romaszewska – a więc osoba, która kierowała Biurem Interwencji KOR w czasach PRL.
Portal Stefczyk.info przeprowadził rozmowę z panią Zofią (…) – zobacz całość

Komentarz monitorpolski: miejmy nadzieję, że nie będzie to biuro rodzaju KOR, który jak wiemy był w dużej mierze agenturą syjonistycznego rządu światowego. Chciałbym zwrócić uwagę na komentarze jakie publikuje „Jan” w dyskusji na  http://www.kworum.com.pl/art3166,poparcie_od_polonii.html:

„… Zauważyłem, ze w Polsce przybywa głupich ludzi, bo właściwie czym się różni propaganda PO od propagandy PiS, skoro żydzi z PO pracują dla dobra Niemiec, a żydzi z PiS dla dobra Izraela ???
Niemcy budują żydom łodzie podwodne, Amerykanie dozbrajają żydów, a Polacy płacą żydom za własne ogłupienie i rozwój wrogiej Polsce i Narodowi polskiemu „cywilizacji żydowskiej” – vide prof. F.Koneczny (Cywilizacja żydowska), ks.dr S.Staszic (Przestrogi dla Polski), ks.prof.J.B.Pranajtis (Talmud zdemaskowany), ks.prof.S.Trzeciak (Program światowej polityki żydowskiej), dr A.L.Szcześniak (Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim oraz Judeopolonia II, czyli program zniewolenia Polski) i wiele innych wybitnych osobistości i opracowań historycznych…”

Wynikałoby z tego, że politykę światową tworzą wyłącznie Żydzi. Czy nie jest to popadanie w skrajność?
Jeśli byłby wspólny interes, to nie ubijano by własnych żołnierzy jak w zamachu smoleńskim. Jeśli Kaczyńscy mieliby działać zgodnie z interesem rządu światowego, to skąd akceptacja Sławomira Skrzypka na Prezesa NBP, człowieka który zdecydował o uniezależnieniu polskiego banku centralnego od rotszyldowskiego banku światowego, i pewnie dlatego musiał ponieść śmierć?
Musimy uwzględnić to, że wielu polityków tak naprawdę dotąd nie zdawało sobie sprawy z prawdziwych układów międzynarodowych – dopiero teraz, dzięki wyciekom w internecie, dowiadują się jaki jest prawdziwy cel powołania ONZ, NATO, Unii Europejskiej, światowych instytucji finansowych itd.
Dlatego bądźmy dobrej myśli, ale zarazem czujni. Kontrolując działalność tego biura będzie można bardzo łatwo sprawdzić czy ma służyć ono narodowi polskiemu, czy też realizacji międzynarodowego spisku.

Jarosław Kaczyński jako jedyny polityk odpisał do dr Zbigniewa Kękusia.

Są pierwsze jaskółki zapowiadające, że PiS ma rzeczywiście zamiar pomóc poszkodowanym. Zostałem (M.P.) upoważniony przez dr Zbigniewa Kękusia do publikacji niniejszego listu. Już niedługo zamieszczę jego wypowiedź w postaci nagrania wideo. Na razie znajduje się ono na Monitorpolski Live.

W odpowiedzi na dotychczasową korespondencję, w tym pismo z dnia 29 sierpnia 2011 r., uprzejmie potwierdzam jej wpływ do centrali partii Prawo i Sprawiedliwość. Pragnę zauważyć, że opisywane przez Pana problemy, związane ze skargami na działanie wymiaru sprawiedliwości, były już przedmiotem wielu Pańskich indywidualnych wystąpień oraz podejmowanych starań o wzruszenie prawomocnego orzeczenia, m.in., na drodze kasacji. Z załączonych do ostatniej korespondencji dokumentów wynika także, że w przedmiotowej sprawie, czynności związanych z wniesieniem kasacji, zobowiązała się podjąć Prokuratura Generalna.
W związku z faktem, że swoją sprawę kierował Pan także do Rzecznika Praw Obywatelskich, uprzejmie informuję, że zgodnie z kompetencją, wystąpiłem do Rzecznika Praw Obywatelskich o informację o czynnościach podejmowanych w Pańskiej sprawie.

Z Poważaniem,
Prezes Partii Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński

==========================================================================

List do Prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. obecnej sytuacji dot. Iranu i potencjalnego konfliktu zbrojnego.
https://feminaliberata.wordpress.com/2011/11/13/list-do-prezydenta-bronislawa-komorowskiego-ws-obecnej-sytuacji-dot-iranu-i-potencjalnego-konfliktu-zbrojnego/

My, obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, jesteśmy bardzo zaniepokojeni doniesieniami o sporządzanych planach ataku na Iran. Powstają one w oparciu o szereg spekulacji na temat „niejasnych działań związanych z energią jądrową”, które przypominają przygotowania do napaści na Irak z 2003 r., gdzie bezpodstawne „dane wywiadowcze” o broni masowego rażenia, lata później obalone, wykorzystano dla uzasadnienia katastrofalnego w skutkach ataku na tamten kraj.

Stosunek Zachodu do „irańskiej broni” jest sprzeczny i hipokrytyczny. USA i sojusznicy słowem nie wspominają o arsenale nuklearnym Izraela (jedynym państwie na Bliskim Wschodzie które odmówiło podpisaniu Paktu O Nierozprzestrzenianiu Broni Jądrowej!), podczas gdy zaostrzana jest kampania sankcji wobec Iranu bez rzeczywistych dowodów. Taka postawa, w połączeniu z zagrożeniem działań wojskowych, może służyć jedynie do izolowania i antagonizowania Iranu.

USA od lat zalewa bronią rejon Zatoki Perskiej, wzmacniając siły rozmieszczone na tamtym terenie w celu zapewnienia kontroli nad roponośnymi ziemiami. Fakt posiadania przez Iran trzecich co do wielkości na świecie złóż „czarnego złota”, zaraz po Iraku (drugie), pozwala nam przypuszczać że prawdziwym powodem ataku ponownie jest jeden najważniejszych surowców energetycznych – ropa.

Wojny w Afganistanie i Iraku mają katastrofalne konsekwencje, w tym śmierć setek tysięcy cywilów i przemieszczenia milionów. Większość ofiar to niewinni ludzie, kobiety, dzieci, zabijani w okrutny sposób, doświadczający horroru tylko dlatego że przyszło im żyć na ziemiach które kryją cenny surowiec.

Atak na Iran, oprócz ryzyka fali zniszczenia w całym regionie, posiada zatrważająco realny potencjał do przerodzenia się w konflikt globalny, którego sankcje lub nawet bezpośrednie skutki dotkną również nas, Polaków.

Dlatego zwracamy się do Pana, Panie Prezydencie, z apelem o odmówienie poparcia ataku na Iran, i odmówienia udziału w działaniach militarnych na wypadek ewentualnych roszczeń wysuwanych przez NATO dotyczących polskiego kontyngentu wojskowego.

Naród Polski, sam ciężko doświadczony tragedią najazdu i okupacji, nie chce plamić swoich rąk krwią niewinnych ludzi; odmawiamy wysłania obrońców naszych granic na drugi koniec świata w celu zaognienia konfliktu, którego płomienie mogą dosięgnąć nas również tutaj.

Obywatele III RP

Reklamy