Poszanowanie praw człowieka w Polsce. Opozycja wobec wojny z Iranem rośnie.

Dzisiaj poruszamy dwa ważne tematy – rosnący ucisk NWO w Polsce, polegający na pogarszającej się sytuacji poszanowania praw człowieka oraz prowojennej grze Izraela, mającej na celu wywołanie konfliktu zbrojnego z Iranem, co byłoby zgubne dla całego świata. Dobrze, że są w Polsce ludzi, którzy otwarcie występują za tym by Polska potępiła te szaleńcze imperialne plany, ujawniając zarazem prawdziwych międzynarodowych terrorystów. Tylko mówienie prawdy może nas uchronić przed katastrofą III wojny światowej.

Brak poszanowania praw człowieka w Polsce – PiS powołuje Biuro Interwencji (wreszcie!)

http://wpolityce.pl/wydarzenia/18321-zofia-romaszewska-reaktywuje-biuro-interwencji-tym-razem-przy-pis-doszlam-do-tego-wniosku-po-11-listopada

Jarosław Kaczyński zapowiedział z trybuny sejmowej – podczas debaty nad expose premiera Donalda Tuska – powołanie Biura Interwencji przy Prawie i Sprawiedliwości. Biuro – nawiązujące nazwą do Biura Interwencji KOR – ma zająć się przestrzeganiem praw człowieka w Polsce. Na jego czele stanie Zofia Romaszewska – a więc osoba, która kierowała Biurem Interwencji KOR w czasach PRL.
Portal Stefczyk.info przeprowadził rozmowę z panią Zofią (…) – zobacz całość

Komentarz monitorpolski: miejmy nadzieję, że nie będzie to biuro rodzaju KOR, który jak wiemy był w dużej mierze agenturą syjonistycznego rządu światowego. Chciałbym zwrócić uwagę na komentarze jakie publikuje „Jan” w dyskusji na  http://www.kworum.com.pl/art3166,poparcie_od_polonii.html:

„… Zauważyłem, ze w Polsce przybywa głupich ludzi, bo właściwie czym się różni propaganda PO od propagandy PiS, skoro żydzi z PO pracują dla dobra Niemiec, a żydzi z PiS dla dobra Izraela ???
Niemcy budują żydom łodzie podwodne, Amerykanie dozbrajają żydów, a Polacy płacą żydom za własne ogłupienie i rozwój wrogiej Polsce i Narodowi polskiemu „cywilizacji żydowskiej” – vide prof. F.Koneczny (Cywilizacja żydowska), ks.dr S.Staszic (Przestrogi dla Polski), ks.prof.J.B.Pranajtis (Talmud zdemaskowany), ks.prof.S.Trzeciak (Program światowej polityki żydowskiej), dr A.L.Szcześniak (Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim oraz Judeopolonia II, czyli program zniewolenia Polski) i wiele innych wybitnych osobistości i opracowań historycznych…”

Wynikałoby z tego, że politykę światową tworzą wyłącznie Żydzi. Czy nie jest to popadanie w skrajność?
Jeśli byłby wspólny interes, to nie ubijano by własnych żołnierzy jak w zamachu smoleńskim. Jeśli Kaczyńscy mieliby działać zgodnie z interesem rządu światowego, to skąd akceptacja Sławomira Skrzypka na Prezesa NBP, człowieka który zdecydował o uniezależnieniu polskiego banku centralnego od rotszyldowskiego banku światowego, i pewnie dlatego musiał ponieść śmierć?
Musimy uwzględnić to, że wielu polityków tak naprawdę dotąd nie zdawało sobie sprawy z prawdziwych układów międzynarodowych – dopiero teraz, dzięki wyciekom w internecie, dowiadują się jaki jest prawdziwy cel powołania ONZ, NATO, Unii Europejskiej, światowych instytucji finansowych itd.
Dlatego bądźmy dobrej myśli, ale zarazem czujni. Kontrolując działalność tego biura będzie można bardzo łatwo sprawdzić czy ma służyć ono narodowi polskiemu, czy też realizacji międzynarodowego spisku.

Jarosław Kaczyński jako jedyny polityk odpisał do dr Zbigniewa Kękusia.

Są pierwsze jaskółki zapowiadające, że PiS ma rzeczywiście zamiar pomóc poszkodowanym. Zostałem (M.P.) upoważniony przez dr Zbigniewa Kękusia do publikacji niniejszego listu. Już niedługo zamieszczę jego wypowiedź w postaci nagrania wideo. Na razie znajduje się ono na Monitorpolski Live.

W odpowiedzi na dotychczasową korespondencję, w tym pismo z dnia 29 sierpnia 2011 r., uprzejmie potwierdzam jej wpływ do centrali partii Prawo i Sprawiedliwość. Pragnę zauważyć, że opisywane przez Pana problemy, związane ze skargami na działanie wymiaru sprawiedliwości, były już przedmiotem wielu Pańskich indywidualnych wystąpień oraz podejmowanych starań o wzruszenie prawomocnego orzeczenia, m.in., na drodze kasacji. Z załączonych do ostatniej korespondencji dokumentów wynika także, że w przedmiotowej sprawie, czynności związanych z wniesieniem kasacji, zobowiązała się podjąć Prokuratura Generalna.
W związku z faktem, że swoją sprawę kierował Pan także do Rzecznika Praw Obywatelskich, uprzejmie informuję, że zgodnie z kompetencją, wystąpiłem do Rzecznika Praw Obywatelskich o informację o czynnościach podejmowanych w Pańskiej sprawie.

Z Poważaniem,
Prezes Partii Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński

==========================================================================

List do Prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. obecnej sytuacji dot. Iranu i potencjalnego konfliktu zbrojnego.
https://feminaliberata.wordpress.com/2011/11/13/list-do-prezydenta-bronislawa-komorowskiego-ws-obecnej-sytuacji-dot-iranu-i-potencjalnego-konfliktu-zbrojnego/

My, obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, jesteśmy bardzo zaniepokojeni doniesieniami o sporządzanych planach ataku na Iran. Powstają one w oparciu o szereg spekulacji na temat „niejasnych działań związanych z energią jądrową”, które przypominają przygotowania do napaści na Irak z 2003 r., gdzie bezpodstawne „dane wywiadowcze” o broni masowego rażenia, lata później obalone, wykorzystano dla uzasadnienia katastrofalnego w skutkach ataku na tamten kraj.

Stosunek Zachodu do „irańskiej broni” jest sprzeczny i hipokrytyczny. USA i sojusznicy słowem nie wspominają o arsenale nuklearnym Izraela (jedynym państwie na Bliskim Wschodzie które odmówiło podpisaniu Paktu O Nierozprzestrzenianiu Broni Jądrowej!), podczas gdy zaostrzana jest kampania sankcji wobec Iranu bez rzeczywistych dowodów. Taka postawa, w połączeniu z zagrożeniem działań wojskowych, może służyć jedynie do izolowania i antagonizowania Iranu.

USA od lat zalewa bronią rejon Zatoki Perskiej, wzmacniając siły rozmieszczone na tamtym terenie w celu zapewnienia kontroli nad roponośnymi ziemiami. Fakt posiadania przez Iran trzecich co do wielkości na świecie złóż „czarnego złota”, zaraz po Iraku (drugie), pozwala nam przypuszczać że prawdziwym powodem ataku ponownie jest jeden najważniejszych surowców energetycznych – ropa.

Wojny w Afganistanie i Iraku mają katastrofalne konsekwencje, w tym śmierć setek tysięcy cywilów i przemieszczenia milionów. Większość ofiar to niewinni ludzie, kobiety, dzieci, zabijani w okrutny sposób, doświadczający horroru tylko dlatego że przyszło im żyć na ziemiach które kryją cenny surowiec.

Atak na Iran, oprócz ryzyka fali zniszczenia w całym regionie, posiada zatrważająco realny potencjał do przerodzenia się w konflikt globalny, którego sankcje lub nawet bezpośrednie skutki dotkną również nas, Polaków.

Dlatego zwracamy się do Pana, Panie Prezydencie, z apelem o odmówienie poparcia ataku na Iran, i odmówienia udziału w działaniach militarnych na wypadek ewentualnych roszczeń wysuwanych przez NATO dotyczących polskiego kontyngentu wojskowego.

Naród Polski, sam ciężko doświadczony tragedią najazdu i okupacji, nie chce plamić swoich rąk krwią niewinnych ludzi; odmawiamy wysłania obrońców naszych granic na drugi koniec świata w celu zaognienia konfliktu, którego płomienie mogą dosięgnąć nas również tutaj.

Obywatele III RP

Reklamy

177 responses to “Poszanowanie praw człowieka w Polsce. Opozycja wobec wojny z Iranem rośnie.

 1. jakzawsze 19 listopada 2011 o 2:34 pm

  W cholerę poszły stocznie ,kopalnie,huty,cukrownie,zakłady włókiennicze,fabryki samochodów i nadzieja na lepsze życie Polaków więc – co by tu jeszcze spieprzyć??????.JEST: KGHM !!!!!! Będą jeszcze jaja -oj będą…….

  • Ricopolo 19 listopada 2011 o 2:49 pm

   a do tego polityka dziel i rzad przyklad dzisiaj w Poznaniu Tewczowi kontra NOR i skandowanie haseł PEDAŁY! Cholera jak swiat stary dlugi i szeroki homoseksualizm byl jest i bedzie nic nie poradzimy to wybor jednostki….a wiec jestes les gej ok ja was nie nawidze to sie napierdalamy a zdrajcy tam na wiejskiej sie z nas smieja i wykonuja plany waskiej grupy psychisznie chorych elit w srod ktorych zjawisko pedifili jest na porzadku dziennym…ogolnie tema rzeka….zyj i pozwol zyc innym tyle w temacie….

  • pola 19 listopada 2011 o 6:04 pm

   Zostały lasy Państwowe.

   • navajo88 19 listopada 2011 o 8:41 pm

    pola a w lasach partyzanci hahahahahaha

    • Watcher 20 listopada 2011 o 12:19 am

     Partyzanci dopiero będą, ale patrząc na poczynania nie-rządu to już nie długo będą państwowe….

     • hjk 20 listopada 2011 o 2:31 am

      A potem znowu przyjdzie jakaś rewolucja i znowu wytną „burżujów” …

      • pola 20 listopada 2011 o 11:18 am

       Wojny są kreowane po to aby aby zmusić ludzkość do pójścia w pewnym kierunku i to takim jaki narzucą kreatorzy tych wojen.

    • kosiardeyablos 20 listopada 2011 o 11:20 pm

     Ta ! I atakują Od TYłu………hahahaha……….cebula ! W gaciach cebula, w majtkach cebula a najlepiej w tedy zrobić se korek z cebuli – może szczypać ! Odnośnie szczypania – nie prubowałem ale wiem jak pali dupa po Pizzy Armagedon ze Pizzerii na Starym Nowym Mieście Navajo88 ! Takiej sraki nigdy nie miałem….hahahahaha…piekło na ziemi !!!!!!!! ..ale warto było zeźreć…….nikt nie dał rady….hahahahaha!!!! Jackas jak cholera, hahahaha!

  • ... 19 listopada 2011 o 9:03 pm

   biblijny antychryst naprawi ekonomie , zlikwiduje prawdopodobnie bezrobocie i umorzy długi , uwolni technologie i sprawi wiele innych „reform” – bezbozny swiat zgłupieje na jego punkcie tak jak wielu Niemców zgłupialo na punkcie Hitlera – jesli wszyscy ludzie na ziemi ktorzy odrzucaja PANA JEZUSA za swojego KRÓLA I ZBAWICIELA beda wielbic i podziwiac – OBJAWIENIE JANA 13:3-8 , antychrysta to znaczy ze wykorzysta on to co ci bezbozni kochaja a wiec m.in milosc do pieniedzy i grzechu , podczas okolo 3.5 rocznego panowania antychrysta wprowadzone zostanie tajemnicze jak na dzis dzien ZNAMIE bez ktorego nic sie nie kupi ani nie sprzeda – OBJAWIENIE JANA `13:16-18 a kto je przyjmie i bedzie wielbil antychrysta nie bedzie zył wiecznie na odnowionej ziemi kiedy powróci PAN JEZUS – OBJAWIENIE JANA 14:9-11 , poczytajcie na tematy biblijnego antychrysta abyscie nie dali sie zwiesc i nie uznali go za PANA JEZUSA

   POLECAM PRZECZYTAC M.IN :

   – KSIEGA DANIELA rozdziały 2 , 7 , 8 , 11

   – OBJAWIENIE JANA rozdziały 13 . 17 i 19

   – 2 list do TEALONICZAN 2:1-12

   – 1 TESALONICZAN 5:3

   – EWANGELIA MATEUSZA rozdział 24

   , – EWANGELIA ŁUKASZA rozdział 21

   – KSIĘGA IZAJASZA

   http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

   • hjk 20 listopada 2011 o 2:33 am

    A póki co Anglicy wpadi na ciekawe rozwiązania społeczne…

    http://biznes.onet.pl/wbrytania-rzad-sprzeda-domy-i-mieszkania-socjalne,18491,4911647,1,news-detal

   • Ramires 20 listopada 2011 o 12:00 pm

    Bajeczka
    Dawno temu w odległej galaktyce…….
    Jaś i Małgosia wybrali się na wycieczkę za miasto. Dojeżdżając do wioski zobaczyli dwa nowe domy. Pomyśleli a to łajzy się dorobili, ( nie wiedzieli że pierwszy to lekarza a drugi jakiegoś prezesa). Dalej dotarli do zagrody pana Antoniego , dom też nowy. Spytali skąd na to kasa? Pan Antoni odparł syn w UK. jest kierowcą a córka w Norwegi sprząta. Ja sam posadzę trochę ziemniaków i innych warzyw. Sprzedaję dla znajomych z miasta , wiele nie potrzebuję. Do emerytury jakoś dociągnę. Pomyśleli tak se gadaj bambrze. Jadą dalej widzą nowe gospodarstwo ponad 1000ha. , cały nowy sprzęt. Zobaczyli tam Grzesia i mówią. Ty chłopie żyjesz! A na to Grześ, to wszystko gościa z Wawy. Kieruje tym przez maila i faxa. Na oczy go nie widziałem jak pracuję 4 lata. Pomyśleli dobrze ściemnia. Dalej zobaczyli kościół i remont dachu. Pomyśleli te klechy to dopiero wyzyskiwacze.
    Wrócili do domu. Na szczęście szły wybory. Powiedzieli dość ! Wybór był jasny POkemony i POligłupy.
    Po 3 latach od swego mądrego wyboru wróciwszy z marketu i stwierdziwszy iż jedzenie ma smak paszy treściwej mimo różnych opakowań postanowili znowu pojechać na wieś.
    Przy wyjeżdzie z miasta rutynowo sprawdzono ich czipy pobrano opłatę za korzystanie z powietrza i wody oraz opłatę recyklingową jak by coś im się stało.
    Mijają domy lekarza i prezesa i zajeżdżają do zagrody pana Antoniego. Jego nie ma, wyjechał do UK.do syna. Dom mu zarekwirowano bo uznano że ze skromnej produkcji nie powinien go mieć. Teraz mieszka tu „biznesmen ” który okazyjnie go nabył , obok pobudował się komornik i sędzia, oni też nie mogli przepuścić tej okazji. „Biznesmen zaproponował”, kupujcie działkę budowlaną, jeszcze kilka mam. Oni odparli że chcą ziemniaki a na działkę ich nie stać i pojechali. Dalej przejechali do gospodarstwa w którym pracował Grześ, ale go już nie ma, jest tylko dwóch Chińczyków. Grześ nie chciał domieszywać szkodliwych związków do paszy. Ci są tańsi i o nic nie pytają. Dalej Gosia mówi, zajdziemy do kościoła nie byłam od 20 lat. Ale kościół zamknięty. Wisi kartka iż stał na ziemi należącej kiedyś do gminy ż…….kiej i został jej zwrócony.
    Wracają do miasta przechodzą punkt kontrolny ujszczają opłaty za powietrze , wodę i za przyszłe obowiązkowe krematorium. Patrzą na siebie, świat się zmienił. Dalej trzeba wsuwać ten chemiczny syf……cdn

    • AQQ 20 listopada 2011 o 12:20 pm

     Ach, gdyby to rzeczywiście była Bajeczka….

    • kosiardeyablos 20 listopada 2011 o 11:26 pm

     Ramires ! Opowieść krótka i twarda jak kij zomowca ! Wali w czache !!! hahahaha………Niech czytajom i kumajom co na s czeka – to wizja przyszłości dla tych co nie zamierzają walczyć z syfem – wycisnąć ropniaka !!!! Pozdro !

    • choice 20 listopada 2011 o 11:40 pm

     Jest gość który ma papiery 😀 😀 😀 dobry tekst czekam na cd pozdrawiam

 2. jakzawsze 19 listopada 2011 o 2:45 pm

  KOR lub fundament tej organizacj to przebierancy żydzi w komunistycznej barwie pod parasolem patryjotyzmu

  np.
  Ludwik Cohn

  Ludwik Cohn na ławie oskarżonych w procesie PPS-WRN 1948 – obok Kazimierza Pużaka.Ludwik Cohn (ur. 23 czerwca 1902 w Warszawie, zm. 14 grudnia 1981 w Warszawie) – polski adwokat, radca prawny i działacz socjalistyczny, obrońca w wielu procesach politycznych.

  +++Urodził się w Warszawie w rodzinie pochodzenia żydowskiego+++

  , jako syn notariusza Filipa Cohna i Zofii z domu Starkman. Jego bratem był prawnik i muzyk Juliusz Cohn (1899–1975).

  Lista cała KOR’U

  „Apel” podpisało 14 osób (członków-założycieli KOR):
  Jerzy Andrzejewski
  Stanisław Barańczak
  Ludwik Cohn
  Jacek Kuroń
  Edward Lipiński
  Jan Józef Lipski
  Antoni Macierewicz
  Piotr Naimski
  Antoni Pajdak
  Józef Rybicki
  Aniela Steinsbergowa
  Adam Szczypiorski
  ks. Jan Zieja
  Wojciech Ziembiński.

  ============
  Antoni Macierewicz (ur. 3 sierpnia 1948 w Warszawie) – polski polityk, historyk, nauczyciel akademicki, były minister spraw wewnętrznych w latach 1991–1992, wiceminister obrony narodowej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, poseł na Sejm RP I, III, IV, VI i VII kadencji. Działacz opozycji demokratycznej w PRL w latach 1968–1989, współtwórca Komitetu Obrony Robotników, publicysta.
  ============
  W wikipedi są ciekawe wątki dotyczące działalności i życia prywatnego tych panów. http://pl.wikipedia.org/wiki/Komitet_Obrony_Robotników

  • jakzawsze 19 listopada 2011 o 2:49 pm

   Chociaż pan Kuroń był ciekawym człowiekem w KOR —- > Kuroniówka 🙂

  • jakzawsze 19 listopada 2011 o 3:43 pm

   i jeszcze zapomniałem > Adam michnik i „gówno prawda”

  • monitorpolski 19 listopada 2011 o 6:18 pm

   KOR to była jawna agentura rządu światowego. Chyba wielu z nas teraz to rozumie. Macierewicz, o ile się nie mylę wystąpił z KOR-u?

  • sara10 19 listopada 2011 o 8:57 pm

   @Jakzawsze
   Maciarewicz był współtwórcą KORu. Bardzo szybko jednak pozbyto się go, bo myślał zbyt pro -polsko. Dzisiaj jest jednym z największych patriotów. Jeśli jesteś innego zdania, to zastanów się lepiej nad tym, dlaczego media, politycy (PO, SLD, Palikot) najbardziej go atakują? Właściwie, obok Kaczyńskiego, to najbardziej znienawidzony przez meainstrem polityk. Metodą walki meainstremu jest ośmieszenie. Ten zabieg stosują na całym świecie (obok zbrodni, eliminacja przez ośmieszenie). Niestety, środek skuteczny. Jak widać, również dałeś się nabrać.

   • jakzawsze 19 listopada 2011 o 9:29 pm

    Trudno ogarnąc co kto gdzie i co robi jesli chodzi o „pionki” w teatrze politycznym na pokaz dla nas, tym bardziej w TV publicznej. Każdą drogą sieć jest kopalnią wiedzy do weryfikacji wielorakich wariantów jesli chodzi o powiązania-koligacji znanych głów gadających (marionetek) co mamy robić. Zresztą mam ich gdzieś tych politykow i reszte stada małp , niech sie sami eliminują – selekcja naturalna, ale ja ich „ładu” ekonomicznego nie łykam, sami sie pogubili w tym systemie i sie szybko starzeją tak jak Hilary Clinton , a co ciekawe i dziwne ale „hilary” to męskie imię, a może jakiś tam „transXXX”

   • mi461 20 listopada 2011 o 12:50 am

    slusznie SARA10 popieram twoje zdanie.

   • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 12:36 pm

    pan Maciarewicz powinien sobie wynająć dobrego doradcę od „pijaru”: nie sztuka miec rację – sztuką jest przekonac do tych racji wiekszośc obywateli; p. Maciarewicz jest znienawidzony nie tylko przed mainstream (czytaj – media), ale… (w moim przypadku to nie nienawiśc, ale totalny brak sympatii – od nienawiści broń nas Panie!) i wielu zwykłych ludzi; jest politykiem, więc musi znać sie na socjotechnice, a jesli sie nie zna, to – mimo tego, ze istotnie moze mieć rację w wielu kwestiach – grozi mu to, ze coraz bardziej bedzie sie obsuwał na pozycje „dziadka z politycznego skansenu”; zresztą – to nie tylko problem Maciarewicza, ale i wielu innych złotoustych z PiS-u i okolic…..

   • monitorpolski 20 listopada 2011 o 12:52 pm

    Mam ciekawą prelekcję A. Macierewicza sprzed 3 lat do zaprezentowania w Monitorpolski Live. Dużo rzeczy aktualnych, szczególnie o UE.

 3. lubiam frytunie 19 listopada 2011 o 3:30 pm

  Musimy się zjednoczyć! Jedyną opcją polityczną zdolną do zmian na lepsze w naszym Kraju jest Ruch Palikota. Szanowny Pan Janusz jest niewątpliwie mężem stanu, w przeciwieństwie do szalonego Jarosława Kaczyńskiego. Co więcej, uważam że kościół katolicki niszczy demokracje w naszym Kraju, więc opodatkowałbym darmozjadów i obiboków. Piszcie swoje opinie Przyjaciele Rodacy.

  • zenobiusz 19 listopada 2011 o 3:39 pm

   Nie karmić trolla.

  • Nicram 19 listopada 2011 o 3:43 pm

   Palikot wprawdzie wypowiada się przeciwko misjom wojskowym, ale z drugiej strony popiera aborcję i miękkie narkotyki. Nie ma niestety polityka w tym kraju, któremu mógłbym zaufać.

   • jakisbuk 19 listopada 2011 o 5:31 pm

    Nicram – pisałem o tym wczoraj ale myślę ze warto to powtórzyc – odnośnie aborcji i konopii

    ” płemieł jak sam przyznał, kiedyś spróbował „maryśki” (a kto nie spróbował ? ) i podejrzewam, że gdyby to tylko od niego zależało to nie miał by nic przeciwko legalizacji – moim zdaniem, nie zrobi tego bo by go inni zniszczyli politycznie i kólko sie zmyka – wszyscy wiedzą że jak ktoś chce to i tak pali ale wiekszość krzyczy że nie legalizować i to jest polska obłuda, nie chce tu robić jakiejś wojny ale z aborcją to samo , ja jestem przeciw – co z tego, jak podobno w gazetach ogłoszeń cała masa „ginekologów od aborcji” – no i mamy „prawo” które każdy ma w za przeproszeniem wiadomo gdzie i szara strefa kase trzepie i sie z nas smieje. Byłem niedawno u brata którego żona spodziewa sie kolejnego potomka (przybywa nas 🙂 ) i w rozmowie mi powiedziała że w gazetach są ogłoszenia „ginekolok od A do Z ” – wiadomo o co chodzi – czy nasza policja jest tak głupia że tego nie sprawdza ? bo jakoś dawno nie słyszałem żeby kogoś złapali – a potem w statystykach przeczytamy że w polsce rocznie itd dokonuje sie nielegalnie ileś tam tysiecy czy wiecej aborcji – coś tu jest nie tak – bo za skreta wsadzą cie do paki, juz widze co by sie w policji działo gdyby ktoś dał ogłoszenie – „kilo gandzi sprzedam” albo „linie lotnicze maryśka – odlot gwarantowany „:) – armie by pewnie wysłali – nie uważacie że to chore ” – odnośnie palikota uważam że ktoś taki w polityce jest potrzeby – jak był potrzebny leper – bo to ludzie którzy inaczej patrzą na świat niz banda czworga – i to oni są opozycją a nie żadne pis

    • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 12:44 pm

     sa ludzie, którzy uważaja, ze problemu nie ma, jesli sie o nim nie pisze i nie mówi, i istnieje prawo, które TEORETYCZNIE rozwiązuje problem (to a propos wątku z aborcją); odnosnie Palikota – zgadzam sie z twoja opinią: był potrzebny, bo to jednak siła, która odswiezyła nieco zatęchły układ z banda czworga; a ze ta swieża siła nie aż taka świeża, jak by sie wielu z nas chciało ją widzieć – to juz inna sprawa; społeczeństwo polskie jest jakie jest, i wykreowało tak swieżą siłę, na jaką je było stać (to jest nasz Palikot, nasz, polski, na takiego Palikota nas stać – to parafraza z „Misia”, jeśli ktos z Panstwa ma wątpliwości:-)

   • jakisbuk 19 listopada 2011 o 5:45 pm

    Nicram – jeszcze jedna uwaga odnośnie aborcji – od razy nadmieniam że jestem jej przeciwny – ale jestem za prawem które ją dopuszcza – zawsze przy tym temacie nurtuje mnie jedna myśl – tóż po co w polsce jakiekolwiek prawo antyaborcyjne ? skoro podobno 95 % polaków to katolicy no to w takim razie każdy takie prawo już ma i to prawo z wyższej instancji, a mianiwicie „nie zabijaj” – po co wiec powtórka tego samego w ustawodawstwie państwa ? dla tej pozostałej 5% reszty ? czy pozostałe 9 przykazań też należy przegłosować w sejmie ? przecież to chore – wiekszość polaków nie potrzebuje wiec żednego prawa antyaborcyjnego – a tym pozostałym należało by jej umożliwienie co w dłuższym okresie czasu doprowadziło by do ich naturalnego wyginiecia – to chyba logiczne prawda ? z czym wiec chcecie walczyć ?

    • Joanna 19 listopada 2011 o 10:33 pm

     Skoro-jak twierdzisz, że aż 95% (w co wątpię)-to przedstawiciele Narodu nie mają legitymacji do stanowienia prawa sprzecznego z prawem naturalnym, a więc obowiązującym katolików.
     Nie może być różnych praw w praworządnym państwie.
     Na tej samej zasadzie można byłoby powykreślać z kodeksu karnego większość przepisów: jest przestępstwo, spowiedż, rozgrzeszenie- po co zatrudniać policję, prawników?
     etc.

     • Joanna 19 listopada 2011 o 10:37 pm

      Poza tym zgadzanie się na zabijanie, w szczególności niewinnych też jest grzechem, dlatego katolicy nie mogą się godzić.

     • jakisbuk 19 listopada 2011 o 11:53 pm

      Joana > no właśnie, ja też pytam po co podwóje prawo ? jednak to co napisałaś nie jest odpowiedzią, gdyby polacy wierzyli i stosowali to boskie prawo – wiekszośc przepisów można by wrzucić do kosza – dlaczego wiec ogromna wiekszość deklaruje przynależnosc do kościoła a robi to co robi ? dlaczego w naszym kraju przestwpczość itp jest na taim samym poziomie co w innych nie katolickich krajach ? niestety z przykorścią musze stwierdzić ze wiara polaków jest pusta jak państwowa kasa i nie pisze tego zeby kogoś obrazić – bo na prawdę obrazić sie nie można – a hipokryzja siega nieba – widze to wszedzie wokolo – od samej gory to zanczy polityków do samego dołu – zwykłych zjadaczy chleba – wiekszosc ludzi w polsce kataolikami jest w niedziele na mszy – po wyjści już nie- uważam że to przykre – ja bardzo szanuje ludzi religijnych ale takich naprawde – nie na pokaz – jednak spotkać ich jest bardzo trudno, i mówie tu o ludziach którzy stosują religie w praktyce i na każdym krku – nie o nawiedzonych którzy potrafią godzinami klepać paciory – a robią to co każdy – patrze na tych polityków pokazujących sie w kościołach i z krzyżem przy byle okazji i śmiech pusty mnie ogrania – jak potem widze co robią i co mówią – niesiołowski kaczyński itp – niby tacy wierzący – a czym oni sie różnią ? podałem 2 skrajne przypadki – ale pomyślcie co by o nich pomyślał jezus gdyby ich posłuchał – pewnie był by w szoku że to jego wyznawcy 🙂 to faryzeusze pierwszej klasy – jezyk nienawiści z kazdej ze stron – czy tego uczył jezus ? nawet mnie ktoś może nazwać hipokrytą bo nie należe do żadnego kościoła a powołuje sie na jezusa – myślę jednak że nie jestem hipokrytą ponieważ prawdę cenie ponad wszystko, a jezusa cenie za jego wypowiedzi i przesłania – bo one są uniwersalne – tak samo jak przesłania buddy itp – jeżeli mogę coś doradzić – to niech każdy z was zastanowi sie w co wierzy i co daklaruje, a potem niech popatrzy na samego siebie i zastanowi sie jak to sie ma do tego co robi, wiem że popularności tym co pisze nie zdobede, ale nie o to chodzi – myśle że warto aby każdy sie zastanowił nad sobą, ujmy to nikomu nie przyiesie a taka wewnetrzna spowiedż moze zrobić wiele dobrego

      • Joanna 20 listopada 2011 o 11:13 am

       Każdy będzie odpowiadał sam za siebie. Ja też tak mam, chociaż nie chcę- skłonność do oceny innych a usprawiedliwianie siebie. Prawo jest potrzebne, bo wszyscy jesteśmy ułomni i grzeszni/ mniej albo więcej. No i kwestia sumienia. Wielu, często bez własnej , winy nie ma poczucia grzechu. Wynika to z wychowania m.in. w szkole, otoczenia i tzw. trendów na róbta co chceta.

    • hjk 20 listopada 2011 o 2:09 pm

     jakisbuk 19 Listopad 2011 o 5:45 pm
     „…odnośnie aborcji – od razy nadmieniam że jestem jej przeciwny – ale jestem za prawem które ją dopuszcza…”
     nadmień jeszcze że jesteś przeciw kradziezy, ale że jesteś za prawem które ją dopuszcza…
     itd.
     Czy ty wiesz,co to jest prawo i czemu służy?

     • jakisbuk 20 listopada 2011 o 5:33 pm

      hjk > no i co z tego że jest prawo i to podwójne – bo nie zabijaj – kościelne i drugie ustawowe – a i tak kto chce to to robi – jak widać nie działa ani „boskie” prawo ani ludzkie 🙂 bo wiekszość ludzi oszukije, a oszukuje przede wszystkm, samych siebie, skoro nie żyjesz zgodie z nakazami wiary to sie z niej wypisz – nierób sam z siebie głupka

      • choice 21 listopada 2011 o 10:26 am

       „nierób sam z siebie głupka” Filemonie znowu TROLUJESZ!!! nie pleć trzy po trzy tylko użyj kaczana… „jak widać nie działa ani „boskie” prawo ani ludzkie” działa jedno prawo twojego pana buka lucyfera a mianowicie droga ewolucji Darwina zaszczepiona na wszystkie fronty poparta przez hitlera i jawnie przez ciebie, choć skrycie ukrywana. Jest to wiara która zatraca wszystkie wartości ludzkie a jest promowana wszędzie na okrągło..
       Kościół (którego nie popieram) mądrze uczy ale 1 godzinę w tygodniu..
       Dalszą edukację znajdziemy w hipnotyzerach, które pokazują i uczą co innego filmy gdzie są wojny, horrory, seks….
       Programy rozrywkowe gdzie jest promowanie lepszego życia bogactwa dostatku ukierunkowują nas żebyśmy wszystkie siły i cała koncentracie skierowali na pracy i dorobieniu się tych że dóbr. Im więcej mamy tym wyższy status społeczny a z tym połączone są również wszystkie reklamy telewizyjne radiowe zewnętrzne bilbordy etc. Zmyślą o bogactwie zawsze występuje zazdrość która otwiera drogę do zawiści i nienawiści…
       Muzyka również nie lepsza promująca wyżej wymienione ścierwa na wszystkie fronty…
       Nie będę się rozpisywał bo każdy głupi już chyba zatrybi że każdy wątek można rozwinąć…

       Apokalipsa św Jana 17
       8 Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej,
       ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę.
       A zdumieją się mieszkańcy ziemi,
       ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia
       od założenia świata –
       spoglądając na Bestię,
       iż była i nie ma jej, a ma przybyć.

   • arcof 20 listopada 2011 o 10:50 am

    @Nicram jesli popiera miekkie narkotyki i aborcje to dobrze o nim swiadczy. Marihuana jest zdrowsza od tytoniu wiec jesli dopuszcza sie tyton to nienalezy byc hipokryta i dopuscic rowniez drugie. Jesli chodzi o aborcje to zalezy na jakim etapie jest ona wykonywana. Jest taki okres w rozwoju gdy nie zostal jeszcze wyksztalocny zaden narzad wewnetrzny, rowniez mozg i system nerwowy, mamy wiec do czynienia ze zlepiem komorek a nie zywa istota. Na tym etapie nie mozna miec zadnych moralnych obiekcji do wykonywania zabiegu.

    • hjk 20 listopada 2011 o 2:12 pm

     „…mamy wiec do czynienia ze zlepiem komorek a nie zywa istota…”

     Ty też jesteś zlepkiem komórek, wobec tego czy mozna cie „usunąc”?

     • mocniejszy 20 listopada 2011 o 2:19 pm

      Ktoś mógłby napisać o aborcjonistach takich jak „Nicram”, „jakisbuk”, „arcof” w ten sposób:

      „Nie jestem za zabijaniem aborcjonistów. Ale nie bądźmy hipokrytami, skoro zabijani są ludzie lepsi od nich na różnych wojnach, to w ramch wojny z aborcjonizmem należy znieść karalność zabijania aborcjonistów”.

      Pasuje wam to zwolennicy bezkarności zabijania dzieci nienarodzonych? Poprzecie to?

      • arcofy 20 listopada 2011 o 5:01 pm

       w ciagu pierwszych kilku dni od zaplodnienia zarodek niczym nie rozni sie od np paznokcia. Nie ma zadnego organu wewnetrznego, mozgu i ukladu nerwowego. Jesli stawiasz znak rownosci miedzy takim zlepkiem trzystu komorek a zywa istota to powinienes wystepowac rowniez przeciwko obcinaniu paznokci lub wlosow.

       • Konarski 20 listopada 2011 o 5:17 pm

        Może lepiej byłoby gdyby twa matka cię wyskrobała w fazie 300 komórkowego znajducha, paznokcia itp.

        • arcofy 20 listopada 2011 o 5:40 pm

         Wystepujac przeciwko aborcji trzeba zdefiniowanic czym ona jest w przeciwnym razie mozna popasc w paranoje rzadajac np. zakazania funkcjonowania zakladow fryzjerskich bo obcinajac wlosy zabija sie przeciez komorki!

        • zenobiusz 20 listopada 2011 o 6:35 pm

         To świadome wprowadzanie ideologii aborcjonistów,odwracanie uwagi.
         NIE KARMIĆ TROLLA.

    • Annah. 20 listopada 2011 o 3:06 pm

     Nie mogłam się oprzeć. Czuję – zapobieżenie aborcji to problem PODSTAWOWY. Choćby w zapewnieniach, uradzeniach, traktatach co drugie słowo stało pokój nie uwierzę dopóki nie przeciwdziała się zabijaniu bezbronnych. Pierwsze efekty tzw planowego rodzicielstwa widać Chinach, a czynią to przecież swoim…Chcieliście stanąć twarzą w twarz z żołnierzem który u siebie rozjechał busem dwuletnie dziecko, albo z takim co obok takiego kwilącego ciałka przeszedł całkowicie obojętnie, a przecież Chiny są już w gotowości
     Z Królowej….
     Przedpokój powiedział/a
     20/11/2011 @ 1:13 pm
     Była parę lat temu w RM audycja o aborcji. Nie pamiętam już kto się tam wypowiadał, jednak bardzo zapadła mi w pamięć teza tam wygłoszona. Zwłaszcza, że nie była ona poparta żadnymi wizjami lecz szeregiem badań naukowych z rejonów psychologii i socjologii.
     Brzmiała ona ni mniej ni więcej tak „Jeżeli nie zastopujemy zbrodni aborcji, w najbliższych dziesięcioleciach czeka nas wojna tak straszliwa, że faszystowskie obozy koncentracyjne wydadzą nam się przy tym kompleksem luksusowym sanatoriów”….

  • Ramires 19 listopada 2011 o 4:01 pm

   Ruch palikota to hydra celowo spuszczona z PO, aby zagłosowali na niego frustraci nie chcący głosować na prawicę i zniesmaczeniu cuchnącym syfem samego PO. Tyle w temacie Panie frytuniu.

   • szuwaxpl 19 listopada 2011 o 4:56 pm

    Zgadzam się z Ramires-em.
    Pan płemieł dziś przesadził szczegolnie wspominając 11.11 – coś mu się POmieszało z tym kopiącym, chyba że widzial kopanego policjanta ? Wogóle, to podkręcił atmosferę swoim wystąpieniem. Liczyłem, że tu będzie gorąco, a jest spokojnie .

    • andzia 20 listopada 2011 o 12:08 am

     podobno też tusk oskarżył kaczynskiego ze zorganizował te zadymy, ktore były 11.11, słyszał ktos cos na ten temat?

   • maupa102 19 listopada 2011 o 5:05 pm

    Też myślę, że Ruch Palikota został STWORZONY CELOWO dla odwracania uwagi. Robiąc zadymy w sejmie, PO będzie „cichcem puszczała” nowe, niedobre dla nas ustawy 😦

    • peryskop 19 listopada 2011 o 5:22 pm

     cd @maupa102

     – i to pod przykrywką, którą właśnie Pan Płemieł wyraźnie zasygnalizował:
     NIE WIADOMO (NIBY!) KTO KOPAŁ I KTO ZOSTAŁ SKOPANY.

     Tak będą rżnąć głupa, bo to jest sprawdzony operacyjny sposób rabunku pod osłoną zamętu.

    • waryjat 19 listopada 2011 o 5:48 pm

     Kiedy któryś z posłów od Palikota, albo on sam będzie zrzucał krzyż sejmowy wtedy pójdzie gigantyczny szwindel w gospodarce. Chyba nie muszę mówić co będzie przewijać się w głównych mediach przez kilka kolejnych dni.

    • APA 20 listopada 2011 o 9:22 am

     Wszyscy sie mylicie !
     Palikot to przyszly przywodca GLOBALISTYCZNO-MASONSKI !
     Prosze nie zapominac,ze „wybrancy” planuja 50-lat do przodu,nie tak jak goje,ktorzy nie zastanawiaja co bedzie jutro,, planem goja jest „kicha,bryka i dupicha” !

   • ekonomiczny hitman 19 listopada 2011 o 5:43 pm

    Mi się wydaje że Ruch Paligłupa ma do odegrania całkiem inną rolę. Uważam, że będą go teraz kreować na nowego następce, który ma zrobić dobre wrażenie na młodzieży. To będzie taki luzak, „cool” koleś co to jest za wolnością, legalizacją i nowoczesnością (Ruch Palikota – Nowoczesne Państwo). To oni zapewne mają być pierwszymi, którzy zaczną mówić jak to fajnie nosić chip zamiast portfela. Nowoczesne państwo i wszystko jasne. A na zachodzie Lady Gaga promocja homo, trans i też niedługo będzie wbijać do podświadomości i zwiedzie wielu, jakie to fajne są chipy bo „gwiazda” nosi, chyba, że się nie załapie (maniaczka nowych technologii). Wszyscy promotorzy „nowych technologii” mający wpływ i głos w społeczeństwie są podejrzani.

    • AQQ 19 listopada 2011 o 6:20 pm

     Tak! a potem jak wzmogą się ruchy „okupuj” w PL – będzie jak we Włoszech i Grecji zamiana płemieła na gotowego-polkota!

     • zenobiusz 19 listopada 2011 o 7:33 pm

      Efekty,będą tradycyjne.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/19/occupy-wall-street/

    • maupa102 19 listopada 2011 o 6:44 pm

     ekonomiczny h. „….ma zrobić dobre wrażenie na młodzieży.” Chyba żartujesz!? Gdyby zaszła jakaś „wyjątkowa” sytuacja w kraju, to nie wierzę aby NASZA PATRIOTYCZNA POLSKA MŁODZIEŻ poszła na taki układ. Ci, którzy głosowali na Palikota, zrobili to dla jaj bo mają cały ten nierząd w d@pie. Jednak w razie poważniejszej SPRAWY nie zrobiliby takiego wyboru. WIERZĘ W MŁODYCH POLAKÓW, SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ NARODU!

     • AQQ 19 listopada 2011 o 7:00 pm

      maupa-A czy Włochów i Greków pytali o zgodę na zmianę staro-świeżych marionetek? już nie muszą się kryć za słowem demokracja…i wcale się nie kryją wręcz prowokują.
      M.in. Obama i Soros poparli ruch okupuj”…

     • ekonomiczny hitman 19 listopada 2011 o 7:59 pm

      „bo mają cały ten nierząd w d@pie” no i dlatego musi być Nowy Bohater, który poprowadzi nas przez nowy piękny świat. Ja też w nich wierze ale to nie my rozdajemy karty, dlatego trzeba mieć oczy otwarte na wszystko. To oni kreują kogo chcą, dają i zabierają komu chcą. JKM-a nie dopuścili bo za mądrze i za dużo gada a wiedzą, że duża grupa osób pójdzie na „legalizację” i inne chwyty, a to jest wycelowane w konkretną grupę docelową. Młodzież jest przyszłością jak mówisz. Kto by nie chciał do nich trafić. A ten kto trafi będzie wielki. Oby nie Paligłup. Zobaczymy co będzie dalej..

      • jakisbuk 19 listopada 2011 o 8:27 pm

       coby o palikocie nie powiedzieć- to jednak nikt po za nim takich tematów nie porusza

       „Na późniejszej konferencji prasowej zapowiedział, że zwróci się do premiera ws. wyjaśnienia kwestii, „dlaczego aż tylu przedstawicieli Opus Dei jest w rządzie”. Jak mówił, chodzi o szefa dyplomacji Radosława Sikorskiego, ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina oraz szefa Kancelarii Premiera Tomasza Arabskiego. – Są to osoby związane z „wywiadem” Kościoła katolickiego, który (…) nazywa się „Opus Dei” – mówił.

       Poinformował, że Ruch Palikota nie wyklucza wniosku o powołanie komisji nadzwyczajnej ws. wyjaśnienia relacji pomiędzy rządem a „Opus Dei”. – Jest to coś niepokojącego, że aż tylu swoich – w cudzysłowie – agentów ma ta organizacja w rządzie polskiego państwa – podkreślił Palikot. Jego zdaniem, jest to sprawa bez precedensu. Ocenił, że przedstawiciele rządu są związani w sposób zasadniczy z „ekstremalną” organizacją wewnątrz Kościoła katolickiego.

       – Gdybyśmy sobie wyobrazili, że przedstawiciele jakiejkolwiek innej organizacji religijnej, społecznej, czy innej mają trzech ministrów w polskim rządzie (…) byłaby to szokująca informacja – dodał.

       – Może polskie państwo jest niesamodzielne, być może rząd Donalda Tuska nie jest rządem samodzielnym, tylko sterowanym przez przedstawicieli Kościoła katolickiego – mówił.

       W ocenie Palikota, są to kwestie, które wymagają wyjaśnienia, gdyż uderzają w podstawy konstytucyjne naszego państwa.”

       • monitorpolski 19 listopada 2011 o 10:03 pm

        Bo Opus Dei jest przeciwko NWO. Dlaczego nikt nie pyta Palikota co robił w satanistycznym CFR?

        • zenobiusz 19 listopada 2011 o 10:32 pm

         Podstawowe pytanie,skąd to niby Paliknur wie, kto jest w Opus Dei,Sikorski dobre sobie, a może I Kalisz ? Przecież to tajna organizacja,a tajnym,świeckim szefem, jest Marek Borowski,bo kto jest prałatem ,publicznie wiadomo.itd, itp….
         To jest kolejna zagrywka ,a trolle,roznoszą tą sensację po blogach.Widać że młodzieżówka PO,została zreorganizowana,część teraz robi jako paliknurki.

        • jakisbuk 19 listopada 2011 o 11:10 pm

         Zenobiusz > jakby nie patrzeć, może warto sie tamatem zaiteresować – może ktoś z blogowiczów ma wiecej info a ten temat – ja to podrzucilem jako ciekawostke – bo interia o tym napisała – jak sie okazuje te świat jest coraz bardziej skomplikoway i zagmatwany, a odkrywane prawdy coraz bardziej zaskakujące

        • zenobiusz 20 listopada 2011 o 12:30 am

         zbuk@
         „może warto sie tamatem zainteresować ”
         No toć pisałem,że macie nowe zadanie.
         NIE KARMIĆ TROLLA !!!!

        • jakisbuk 20 listopada 2011 o 12:39 am

         zenobiusz daj se siana z tym posądzaniem mnie o jakieś konszachty nie wiadomo kim – masz jakieś dowody ? znasz 10 przykazań ? to może ci przypomnę jedno „Ósme przykazanie Boże:”Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu”. – pamietaj ze nie przedemną bedziesz odpowiadał za swoje słowa – wiec zastanów sie 2 razy zanim kogoś osądzisz – ja cie osądzał nie bede – mam nadzieję ze zrobi to kotś wyżej 🙂

       • Annah. 20 listopada 2011 o 7:17 am

        Nie przypuszczam by któryś z tych panów wstąpił do Opus, bo na to jest potrzebny jest czas a przede wszystkim weryfikacja kandydata, ale możliwym jest że oddali oni swoje dzieci do szkoły O.D, czyli siłą rzeczy kontaktują się z sympatykami i członkami tej organizacji, a także, co zrozumiałe uczestniczą w proponowanych przez nich spotkaniach. Czyżby Palikot im pozazdrościł 🙂

        • AQQ 20 listopada 2011 o 11:30 am

         Dzieci Gertycha, Sikorskiego, Polaczka i.in. nawet wnuki Maciarewicza chodzą do szkoły O.D. Sternik.
         http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tam-sie-ucza-dzieci-politykow,1,3572015,wiadomosc.html

        • Annah. 20 listopada 2011 o 12:21 pm

         Czy nie o szkoły Sternika cała sprawa? Palikota hmm, troska o przyszłe elity ??

      • rambo8 19 listopada 2011 o 9:54 pm

       Janusz Palikot- uczestnik spotkania grupy bildenberd- mi to wystarczy, temu panu już podziękuje choćby nie wiem co gadał, tam sie nie spotykają przypadkowi ludzie i to stawia go po stronie satanistów. Myśle też że jest masonem wysokiego stopnia. W ogóle gdzie on tam z pedałami i trnswestytami.
       Zeno dobrze napisał, nie karmić trola, a sam go podkarmiłem 😉

       • Apsik 19 listopada 2011 o 11:13 pm

        „Bilderberg” a nie „bildenberg” , Bilder -obrazy, Berg- góra, kupa. Bilderberg – czyli kupa obrazów, w języku polskim „kupa” to również coś śmierdzącego, brązowego . Bilderberg , czyli gówniane obrazy, gówniane wizje dla ludzkości.

        • Versus3 20 listopada 2011 o 9:47 am

         Apsik, nie napinaj się. Bilderberg to góra widokowa. Nazwa grupy pochodzi od nazwy hotelu, w którym spotkali się po raz pierwszy. Równie dobrze mógł byc to hotel „Panorama”.

        • Apsik 20 listopada 2011 o 5:17 pm

         Gdzie napięcie wyczytałeś, u siebie ? Może myślałeś o pięciu , że napadło na dziesięciu ? W prostej nazwie robić błędy bezustannie, dyskredytuje całość, ale to takie „niedygresje „

       • andzia 20 listopada 2011 o 12:19 am

        paligłup oprocz tego ze jest masonem to jeszcze ma wygląd masona, zakazany ryj. nigdy mu nie ufałam, a jak robił z siebie kretyna to juz w ogole. Ale zwiódł i zwiedzie jeszcze wielu…
        Jak mozna być takim ślepym, nie jestem w stanie tego pojąć.

        • mi461 20 listopada 2011 o 12:56 am

         dobrze gadasz 😀

        • ket 20 listopada 2011 o 7:20 pm

         ,,Palikot – agent NWO i bywalec Klubu Bilderberg prowadzony przez masonerie od lat 80-tych, najwyraźniej ma pełnić rolę straszaka i ewentualnej V kolumny.”
         http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/27487,kocie-bobki-ciemny-lud-to-kupi

         ,, Palikot, jeszcze kilka lat temu był całkiem normalnym gościem. Odbiło mu, gdy go zwerbowali do loży masońskiej, obsługującej Klub Bilderberg. Jako chłopaczyna spod Biłgoraja poczuł się ogromnie nobilitowany i zaczęło mu odwalać. Postawiony na odcinek walki z religią w swojej Ojczyźnie, która przez społeczność Bilderberga postrzegana jest jako wrzód na d… Europy, a może i Świata, stara się jak może. Pewnie po wykonaniu brudnej roboty obiecano mu awans na wyższy stopień wtajemniczenia. Najwspanialsze jest to, że on przez mistrzów swojej loży, traktowany jest jako jeszcze jeden naiwny szabes goj (ze względu na „chamskie” korzenie – tak się określa ludzi jego pokroju, w nie istniejących protokołach), który po wykorzystaniu zostanie „odstrzelony” i nie będzie się domyślał, że był tylko pionkiem w grze potentatów.
         Z boku, zabawa tych dorosłych chłoptasiów (w masonerię), którzy ubzdurali sobie, że są bogami, jest może i zabawna. Ale najgroźniejsze jest to, że do masonerii werbują różnych palantów nasączonych mamoną i dlatego ich poczynania są groźne, gdyż jak wiemy pieniądze rządzą światem.(…)
         W działalności Januszka nie ma nic nadzwyczajnego. Masoneria z Klubu Bilderberg postawiła go na odcinku walki z Panem Bogiem i robi facet o mu kazali. A że robi to idiotycznie i po chamsku? No cóż i po skończeniu filozofii na KUL nie przestała mu słoma z butów wyłazić.”
         http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/palikot_,,zbawi,,_polske._31674

       • APA 20 listopada 2011 o 9:28 am

        To tylko czesc spostrzezen,z ktorymi nalezy sie zgodzic ale Palikot ma do wykonania wieksze postawione przed nim „cele polskie” .
        Jakie,dowiecie sie mlodzi gdy bedziecie zyc .

       • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 12:59 pm

        „nie karmic trolla” brzmi jak mantra, sugerujaca niedwuznacznie, ze paru stałych rezydentów na tym blogu posiadło wiedze niemal absolutną i wie „kto, z kim, po co i dlaczego”; ani ci rezydenci nie są Duchem Sw., ani ja – Palikot, czy to sie podoba czy nie – ma 10 proc. mandatów w sejmie – i jest realną a nie hipotetyczną siłą polityczną; jeszcze jeden, troche osobisty wątek – byłem na jednym ze spotkan przedwyborczych z Palikotem – niestety, o tym że był członkiem CFR przeczytałem w wikipedii kilka dni później, więc wtedy nie zadałem mu tego pytania: co tam, do kurki wodnej, robił; moj apel do hosta i paru przybocznych: nie kanalizujcie dyskysji pod z góry załozone akcjomaty, bo inaczej to forum zamieni sie w odpowiednik – sorry za dosadność – stalinowskiej „Prawdy”, gdzie obowiązywała tylko jedna wykładnia; kasowanie wpisów – tak!… jesli są bluzgi i argumenty ad personam, ale nigdy – tylko dlatego, ze wyrazana we wpisie opinii nie pasuje do założen ideolo: narzekamy powszechnie na brak prawdziwej demokracji w otaczającym nas świecie, a sami ją ograniczymy; love@peace!

        • Versus3 20 listopada 2011 o 1:23 pm

         Eeerrr.. co to jest CFR? Na stronie wiki o Palikocie nie ma czegoś takiego. Wujek Google daje odpowiedzi typu Centrum Formacyjno-Rekolekcyjne w Tarnowie, lub formularz do skarbówki 🙂

        • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 1:48 pm

         mój błąd – zły skrót podałem: chodzi o Komisje Trójstronna a nie radę stosunków m-narodowych; jedno i drugie…dość…hm./…. interesujące gremium

    • Watcher 20 listopada 2011 o 12:25 am

     tia… i ma byś spadochronem na następną kadencję dla tłuska

     • O Rzesz 20 listopada 2011 o 1:22 am

      Spadochrony potrafią się nie otworzyć.

   • hjk 20 listopada 2011 o 2:13 pm

    i podkrasc gosy SLD, na która głosowali niektórzy z lewaków

  • monitorpolski 19 listopada 2011 o 6:20 pm

   lubiam frytunie Pan Palikot niemal jawnie przedstawia siebie jako satanista. Chyba nie sądzisz, że będziemy popierali cywilizację śmierci? Jesteś samobójcą?

   • jakisbuk 20 listopada 2011 o 12:49 am

    monitor nie przesadzaj – jaką cywilizacje śmierci – do jasnej ciasnej – przecież wiekszość polaków to katolicy – którym religia zabrania zabijania – o czym my tu wiec dyskutujemy – zejdź na ziemie – nie wiesz w jakim kraju żyjesz ? to ci przypomnę – ze 95 % naszego społeczeństwa deklaruje przynależność o kościoła – wiec o czy dyskusja ? czegoś nie wiem ?

    • Joanna 20 listopada 2011 o 11:31 am

     Może podasz żródło tej 95% deklaracji? Może deklaruje tylko 75%? Poza tym wiesz ilu procentowo deklaruje się „wierzący, ale nie praktykujący” i wierzy m.in. w reinkarnację, praktykuje medytację buddyjską i jogę etc. Nawet emerytowany biskup lubelski Pylak zajmuje się okultyzmem i wypowiada się na łamach pisma o takim charakterze. Dlatego nie generalizuj z tymi katolikami, Kościół nikogo nie wywala za herezje, bo daje szansę każdemu na nawrócenie.

     • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 1:04 pm

      jeszcze nie tak dawno wywalał – i to nawet w dość – powiedziałbym – ognisty sposób; umiejętność prowadzenia swobodnej dyskusji i wymiany poglądów – to jest ciągle zadanie domowe, którego Polacy wciąz nie odrobili!

  • mi461 19 listopada 2011 o 7:16 pm

   ale numer… jestes klakierem tegoz „szanownego” ?
   no to gratuluje „gustu” 😀

   • mi461 19 listopada 2011 o 7:17 pm

    w/w do lubiam frytunie ha ha nieeeee

  • sara10 19 listopada 2011 o 9:00 pm

   Lubiam frytunie
   Jaki nick, taki i rozumek.

  • kosiardeyablos 20 listopada 2011 o 11:38 pm

   no kto ci ryje beret ?!!! Legalizacja jest sprzeczna z interesami polityków – „mafia” znaczy oni nie mają kasy z jej nielegalności – jeśli jest zalegalizowana, proste to jak schemat grzałki ! Palikot ?…hahahaha…… No halo ! Weź ty przestań……jarać syf! Zajaraj prawdziwą gandzie, bo ci reza beret ! Legalnośc to rynek nie tylko środków zawierających THC ale środków obalających mit chemicznej infrastruktury plastikowej papki !!!!!!!! Hahahahha……Trollu ! zjedz cuś boś głodny !!!

 4. Ktoś 19 listopada 2011 o 4:40 pm

  Osobom poszukującym dziwnych przesłań w filmach polecam „King of Thorn”. To tylko anime ale jego akcja, występujące w niej organizacje i podejmowane działania są co najmniej niepokojąco zbieżne z tym co dzieje się za rzeczywistym oknem. No i ta data wprost rzucająca się w oczy w 1 sekundach filmu.

  To kolejne dziwne anime nakręcone w ostatnich czasach. Istnieje także seria o „końcu świata” „Highschool of the Dead” wywołanym wirusem zombizującym ludzi (patrz Resident Evil) w którym na końcu odpowiedzialni za „świat” politycy niszczą go w prewencyjnych wybuchach jądrowych. Czy „Ga-Rei Zero” o zalewających świat duchach czy demonach.

 5. Konarski 19 listopada 2011 o 5:21 pm

  Nie chcę być „złym prorokiem” czy „czarnowidzem” ale uważam,że dla obecnej i zgniłej cywilizacji nie ma już wyjścia. To musi się zakończyć „oczyszczeniem” – takim katharsis.
  Pytanie tylko – dlaczego siła wyższa jeszcze zwleka? – Widocznie Bóg ma w tym swój cel i wzgląd na swych sprawiedliwych.

  Andrzej Kołakowski Jeźdźcy Apokalipsy

  • Megi 19 listopada 2011 o 5:38 pm

   Może też dając Pana Palikota czeka na opamiętanie błądzących, którzy w końcu, w swej bezsilności wobec zła powiedzą: „Panie, ratuj bo giniemy”

  • monitorpolski 19 listopada 2011 o 6:21 pm

   Ależ skąd! Wystarczy tylko wprowadzić jedno drobne prawo na całym świecie – ograniczyć indywidualne majątki do 100 mln dolarów. Po co komu więcej? Od razu zwolni się ponad 90% majątku świata zagarniętego przez kilkanaście rodzin.

   • arcof 19 listopada 2011 o 10:24 pm

    ale te zwolnione 90% i tak bedzie musialo miec jakiegos wlasciciela. Jesli nie beda nim zwierzeta albo kosmici to beda ludzie wiec nic sie nie zmieni.

    • rabarbarek 20 listopada 2011 o 2:56 am

     The Whole World Watching , Twww, caly swiat patrzy. Warto zapamietac ten tytul i w przyszlym roku ogladac na zywo proces pana Goldmana Sachsa. W San Francisco odbedzie sie proces o puszczenie z torbami milionow emerytow i wypuszczenie na rynek falszywych obligacji wartych tryliony dolarow [ amerykanskie tryliony] . Procesowi przewodniczyc bedzie 12 sedziow i jest nadzieja , ze nie dadza sie przekupic. Rozpoczeto akcje , aby w czasie procesu zebralo sie ok. miliona ludzi . Duza czesc to beda uczestnicy ruchu Occupy… .

 6. OlO 19 listopada 2011 o 5:21 pm

  Świecące fale u wybrzeży Kalifornii

  Ostatnio surferzy i turyści odwiedzający plaże w południowej części Kalifornii mogli natknąć się na niespotykane zjawisko. Morskie fale świeciły na niebiesko przez co sprawiały wrażenie żywcem wyjętych z filmu Avatar. Tu jednak za efekty nie odpowiada Hollywood lecz natura.

  Za niesamowite zjawisko odpowiedzialny jest wykwit alg, a dokładniej fitoplanktonu o nazwie Lingulodinium polyedrum.

  Potrafi on emitować światło (efekt taki nazywa się bioluminescencją) w odpowiedzi na stres (czyli na przykład, gdy fale uderzają o brzeg, gdy surfer mknie po powierzchni, czy kajakarz wiosłuje).

  W efekcie możemy podziwiać magicznie wyglądający ocean. Na plażach w okolicach miasta San Diego fenomen taki pojawia się dość regularnie przynajmniej od roku 1901 (wtedy pojawiły się pierwszy wzmianki).

  Za dnia wykwit alg powoduje, że ocean przybiera kolor czerwonej zupy, dlatego często miejscowi nazywają go „czerwoną falą”.

  Ten konkretny gatunek kwitnący w okolicach San Diego jest zupełnie niegroźny dla człowieka i nietoksyczny, dlatego surferzy korzystają z okazji i uprawiają swój sport z pięknym, naturalnym oświetleniem.
  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109836,swiecace-fale-u-wybrzezy-kalifornii

  • peryskop 19 listopada 2011 o 5:32 pm

   @OiO

   Ciekawe jaki TERAZ udział w tych nasilonych zjawiskach luminescencyjnych ma promieniotwórczy wyciek z Fukushimy?

   Wprost tj. przez obecność tych pierwiastków w wodzie, a także przez metabolizm alg, glonów i innych organizmów w łańcuchu żywieniowym oceanu.

   • OlO 21 listopada 2011 o 10:56 am

    będziemy mieli świecące jeziora, morza i oceany i nikt się nie utopi 😀

 7. peryskop 19 listopada 2011 o 5:39 pm

  @realista
  Dlaczego wczoraj (18 Listopad 2011 o 7:59 am) powiesiłeś tu tekst bez podania źródła?

  http://foxmulder2.blogspot.com/2011/10/recenzja-chiny-swiatowym-hegemonem.html

  Skąd te zwyczaje?
  Poliszynel vel Obserwator?

  • monitorpolski 19 listopada 2011 o 7:50 pm

   Nie, on nie czyta po angielsku.

   • mi461 20 listopada 2011 o 1:00 am

    MONITOR gdzie jest nasz @rabarbarek?? wiesz cos na ten temat?

    • rabarbarek 20 listopada 2011 o 1:36 am

     Milena , ja Ci odpowiem zamiast Monitora. HAhaha [ to zaczerpniete od naszego Navajo]

     Bylam troche zajeta , ale dojde do siebie.

     A na poczatek po krotkiej przerwie polecam kurczaka z McDonalda. Chrupiacy , pachnacy i…..trujacy. Sam kurczak jak to kurczak , moze wyhodowany bez glowy ale to wciaz kurczak , za to dodatki , ktorych nam dodaja , aby byl lepszy i dluzej swiezy to juz „WMD” , bron masowego razenia , przed ktora mozemy uchronic sie tylko nie jedzac tego swinstwa. Aby takie” fast foodowe ” miesa byly dluzej swieze dodaje sie przy obrobce m.in. TBHQ , ktore jest reklamowane jako antyoxidant a w rzeczywistosci moze wywolywac bardzo niepozadane reakcje organizmu. [ oczywiscie w przypadku wiekszej ich dawki].
     Pamietam akcje wlascicieli psow , ktorzy zdecydowanie zadali wyjasnien w sprawie obecnosci TBHQ w psim zarciu. Wiecej w artykule. Smacznego.

     http://www.organicauthority.com/foodie-buzz/what-is-in-fast-food-chicken-hint-its-not-chicken.html

     • rabarbarek 20 listopada 2011 o 2:20 am

      Kanadyjski farmer , ktory wygral z Monsanto. Przeszedl gehenne , chciano mu zabronic uprawiania nie tylko roslin na farmie ale takze przydomowego ogrodka. Po wygranej w sadzie , jezdzi po Kanadzie i USA , edukujac innych farmerow jak walczyc z molochem , ktory probuje wszelkimi sposobami zniszczyc zdrowa zywnosc i wprowadzic monopol na ” trucie”. Jak widac na jego przykladzie kazda walka,nawet ta z pozoru bez szans na wygranie, ma sens i warto ja podejmowac.

      Tekst i videa

      http://wakeup-world.com/2011/11/17/percy-schmeiser-the-man-who-beat-monsanto/

     • mi461 20 listopada 2011 o 4:49 am

      cale szczescie ze sie odezwalas, juz sie martwilam o Ciebie 😀
      pozdrawiam

 8. pola 19 listopada 2011 o 6:12 pm

  Irańska armia przeprowadza w kraju 4-dniowe ćwiczenia wojskowe w celu sprawdzenia swej obronności – podała telewizja Press TV. Reuters zauważa, że odbywa się to w atmosferze napięć i zaniepokojenia wspólnoty międzynarodowej programem nuklearnym Iranu.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-manewry-wojskowe-w-atmosferze-napiecia-wokol-,1,4911472,wiadomosc.html

 9. kazek 19 listopada 2011 o 6:12 pm

  Prezio się zmienił, administracja się zmieniła a polityka zagraniczna ta sama!
  Wideo nadal aktualne jak sadze:

 10. AQQ 19 listopada 2011 o 6:13 pm

  Orędzie powyborcze- najnowsze!

 11. Aśka 19 listopada 2011 o 7:10 pm

  Widzieliście to? O chemtrailach w Słowackiej tv.

  • AQQ 20 listopada 2011 o 12:24 am

   Tu możecie odczytać historie zapytania ojca Tamonia z Jasnej Gory w/s smugi chem.
   Niestety meNdia wyśmiały-zobaczcie całość.
   http://www.kciuk.pl/Rzecznik-Jasnej-Gory-Powodzi-winne-NWO-i-chemtrails-l18623

 12. mi461 19 listopada 2011 o 7:27 pm

  Aska to dobre dla niedowiarkow, ciekawe kiedy o tym nasza TV powie???

  • monitorpolski 19 listopada 2011 o 7:59 pm

   Jak to, nie widziałeś takich chmur? Toż to najbardziej normalne, jakby powiedzieli co niektórzy tu dyskutujący.

   • O Rzesz 19 listopada 2011 o 11:17 pm

    Skoro poruszono już temat odległy od przewodniego …. uderz w stół, to się odezwę. 🙂
    Zjawisko znane od wielu lat ale na pewno nie takie znów normalne. Jest niezwykłe w swym przebiegu i jeszcze sprzed epoki HAARP.

    Przyczyna nie do końca poznana ale obligatoryjne mówienie że to efekt działalności tajnych broni jest nadinterpretacją, lekko mówiąc.
    W każdym razie występowanie zjawiska rotorów może mieć coś wspólnego z mechanizmem powstawania tornad (ścieranie się różnych mas powietrza) bo tam też najpierw tworzy się wał poziomy (może być ich kilka ale nie są tak uporządkowane jak tu) z tym że potem jeden z końców odchyla się w dół tworząc trąbę powietrzną.
    Tu zastanawiające jest że oprócz samych wałów nie występują inne typy zachmurzenia.
    Może też być to połączenie wspomnianego wcześniej mechanizmu ze zjawiskiem falowym w atmosferze za które odpowiadają siły tarcia i grawitacji.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Fale_atmosferyczne

    Jest też inna ciekawa sprawa.
    Wielkość dinozaurów i ssaków żyjących po nich.
    Paleontolodzy i fizycy wymyślają różne karkołomne teorie by wytłumaczyć zjawisko gigantyzmu tych zwierząt.

    Może znamy jedną z możliwych przyczyn?.

    Zarysy kontynentów na Atlantyku pasują do siebie. To wiedzą pewnie wszyscy.
    Jest to podstawa teorii dryfu kontynentalnego która znalazła w ostatnich dekadach szerokie uznanie w kręgach geologicznych po wielu latach typowego ostracyzmu środowiskowego.

    Ale czy ludzie wiedzą że inne wybrzeża, na innych oceanach też pasują do siebie doskonale?!.

    Ostatnio pojawiła się teoria że strumień cząstek naładowanych jaki płynie ze Słońca powoduje, wskutek oddziaływania z jonosferą, powstawanie w skorupie ziemskiej prądów elektronowych i protonowych powodujących syntezę nowej materii we wnętrzu Ziemi.
    Ostatnie doniesienia potwierdzające istnienie zimnej fuzji otwierają przed tą teorią małą furtkę ku urealnieniu stawianych w niej tez.

    Ogólnie występowanie prądów elektrycznych w skorupie ziemskiej jest potwierdzone.
    Zwane są Prądami Tellurycznymi (są to prądy zmienne o genezie indukcyjnej).
    Nowość polega na sugestii występowania właśnie prądów protonowych (jonowych) związanych z powszechnym zjawiskiem błyskawic (bijących zarówno w ziemię jak i w kierunku jonosfery w różnych odmianach).

    Obecność dwóch typów prądu elektrycznego oraz minerałów skorupy ziemskiej a także gazów, jako katalizatorów reakcji, mogą powodować tworzenie się nowej materii rozpychającej wnętrze Ziemi.

    Mechanizm jest teoretyczny i wymaga oczywiście pogłębionych badań.
    Tym co pozwala nie narażać się na zarzut oszołomstwa jest dopasowanie wszystkich lini brzegowych.
    Problem, niestrawny dla naukowców, polega na tym że średnica Ziemi musi wtedy mieć wartość zaledwie ok. 55% obecnej.
    To daje znacznie mniejszą grawitację i dobrze pasuje do stwierdzonego faktu gigantyzmu zwierząt i roślin dawnych epok.
    Ciekawe czy będzie to ignorowane w nieskończoność?.
    Narazie jest skrzętnie pomijane i/lub wyśmiewane w kręgach naukowych.
    Jak zwykle!.

    Gdyby jednak była to prawda … to zważywszy na niezwykle silne wyrzuty koronalne na Słońcu wzrost aktywności sejsmicznej na Ziemi, w świetle tej teorii, nabiera ciekawych barw.
    Podaję to jako ciekawostkę. Dla mnie samego jest to niezwykłe (trochę bardziej jak te rotory z chmur) ale tylko ta teoria tłumaczy fakt dopasowania zarysów wszystkich brzegów.

    A co to może mieć wspólnego z dzisiejszym motywem przewodnim blogu?.
    Chodzi o TAJEMNICĘ!.
    Nawet jeśli stawiane tezy, już na pierwszy rzut oka, tłumaczą przyczyny widocznych zjawisk (także społecznych) to zawsze znajdą się grupy w których zainteresowaniu jest utrzymywanie informacji w tajemnicy.

    Często gdy pełna tajemnica nie jest możliwa prowadzi się działania dezinformujące.
    W przypadku wpływu syjonistów na politykę światową takim działaniem jest skrzętne przemilczanie w oficjalnych mediach kluczowych kwestii a wysuwanie na plan pierwszy innych. Zgodnych z planem urabiania opinii publicznej.
    Jedną z tych kwestii jest kto ma najwięcej światowego majątku w swoich rękach.
    Odpowiedziawszy sobie na to pytanie zaczynamy kroczyć bardzo krętą ścieżką której przebieg opisuje ostatnio coraz więcej badaczy.

    Nie będę odkrywczy stwierdzając że wszystkie dane jakie posiada ludzkość wskazują na to że w tym temacie działania dezinformacyjne nie są doskonałe.
    Miał nadejść czas że wszystko co ukryte będzie ujawnione. I tak się dzieje!.
    Coraz więcej ludzi dostrzega ponownie fakt że władze USA i wielu innych krajów, włącznie z naszym, były dyskretnie sterowane.
    Wydarzenia ostatnich lat pokazują że polityka dyskrecji odeszła w przeszłość.
    Z jakichś powodów syjoniści przyspieszyli swoje działania.
    Nieufność do tych ludzi jest bardzo stara i wielokrotnie kończyła się tragicznie dla ich ziomków i ludzkości.

    Najstraszniejsza teza jaką postawiono to ta że sami syjoniści wywołują konflikty by zyskiwać to co chcą.
    Nie będę rozwijał tematu. Ci co tu bywają na pewno wiedzą o czym mówię.

    Najciekawsze jest to że ludzie wierzący mają na to swoje wytłumaczenie!.
    Niepokojące dla większości jest odniesienie do zaświatów i myśli o istnieniu Boga i szatana.
    Wprowadza to ogromny niepokój w umysły wielu sceptyków i zdefiniowanych agnostyków.

  • AQQ 20 listopada 2011 o 10:38 pm

   @ MI. nasza” telAwizja mówiła o chemtrailsach. link powyżej.
   Wczoraj Janina Paradowska i jej goście w programie Superstacji strasznie nabijali się z ojca Stanisława Tomonia rzecznika Jasnej Góry, który wspomniał o chemtrials. Wszyscy w programie stwierdzili, że reprezentuje on średniowieczne zacofanie i twierdzili,że jest niemożliwe żeby samoloty mogły powodować ulewy. Czy aby napewno. Mam coś z naszego podwórka z zeszłego roku:
   Meller zaprosił gości i w tvn-24 też rozprawiali n/t. w podobnym klimacie.
   „Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość”
   Arthur Schopenhauer

 13. obrus 19 listopada 2011 o 7:29 pm

  Fotki z Poznania http://epoznan.pl/news-news-28919-Marsz_Rownosci_i_pikieta_ONR

 14. Kinga 19 listopada 2011 o 7:43 pm

  „ROZWOJ” wspanialy dokument

 15. pola 19 listopada 2011 o 7:52 pm

  Zobacz, jak rozdzielano ministerstwa w nowym rządzie Tuska
  Przeczytajcie, a zrozumiecie, że właściwie to będzie rząd fachowców…
  http://www.mmpoznan.pl/blog/entry/280299/Zobacz%2C+jak+rozdzielano+ministerstwa+w+nowym+rz%C4%85dzie+Tuska.html

 16. Aśka 19 listopada 2011 o 7:56 pm

  Było już to może na blogu?
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/radioaktywny-jod-pojawil-sie-nad-europa,1,4905533,wiadomosc.html
  Radioaktywny jod pojawił się nad Europą
  dzisiaj, 13:52 RC / PAP 14.11.2011

  Śladowe ilości cząsteczek radioaktywnego jodu-131 z nieustalonego źródła odnotowano od końca października w kilku krajach Europy – ogłosiła Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA). Zapewniła przy tym, że nie ma zagrożenia dla zdrowia.

  Obecne śladowe ilości jodu-131 nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, a ich emisja nie została spowodowana przez elektrownię atomową Fukushima I {Aśka: podała MAEA]” w Japonii, która w marcu tego roku uległa awarii na skutek trzęsienia ziemi i fali tsunami – podała agencja w komunikacie.

  Obecnie MAEA stara się ustalić źródło emisji radioaktywnych cząsteczek.
  […]

  • O Rzesz 19 listopada 2011 o 9:12 pm

   Oficjalna wersja:
   http://www.tvn24.pl/0,1724659,0,1,radioaktywny-wyciek-na-wegrzech-to-jod_131,wiadomosc.html

   • Aśka 19 listopada 2011 o 9:56 pm

    Cóż to mówisz O Rzesz? Jak oficjalna wersja?!
    Pod tym linkiem są takie informacje:
    – Węgry powiadomiły, że źródłem emisji promieniotwórczego jodu-131, wykrytej w ostatnich tygodniach w kilku krajach Europy, był najpewniej węgierski instytut produkujący izotopy – podała w czwartek Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA).
    Węgierskie władze poinformowały, że jod-131 wyciekał od 8 września do 16 listopada z Instytutu Izotopów w Budapeszcie.

    Tymczasem dyrektor Instytutu Mihaly Lakatos powiedział, że mimo podwyższonej emisji, Węgry mogą nie być źródłem podwyższonego poziomu jodu-131, jaki odnotowano w ostatnich tygodniach w Europie, bo emisja była zbyt mała, by mogły ją zarejestrować inne kraje.

    Tak więc nadal nie wiadomo, gdzie jest źródło skażenia.
    Co dziwniejsze i baaaaardzo niepokojące jest to, że wyciek następował od 8 WRZEŚNIA do 16 listopada, a media poinformowały o tym dopiero 14 LISTOPADA.
    MAEA podaje bezczelnie, że „cząsteczki radioaktywnego jodu-131 z nieustalonego źródła odnotowano od końca października w kilku krajach Europy”.

    Podsumujmy:
    – radioaktywny wyciek był w dniach 08.09.2011 – 16.11.2011
    – skażenie odnotowano końcem października (po ok. 40 dniach)
    – media poinformowały o tym dopiero 14.11.2011 (po ponad dwóch miesiącach od wycieku i po 2 tygodniach od odnotowania skażenia)
    – no i to przerzucanie się MAEA z Węgrami o to, gdzie jest/było źródło bardzo zastanawia, 14.11.2011 MAEA twierdziła, że to nie Fukushima i MAEA szuka źródła
    17.11.2011 MAEA twierdzi, że to Węgry, a na Węgrzech mówią, że mieli co prawda wyciek, ale był za mały, żeby skażenie można było rejestrować w innych krajach (Czechach i w Austrii)

    • O Rzesz 19 listopada 2011 o 11:46 pm

     „Oficjalna” znaczy obecnie jedyna. Niekoniecznie wszystko tłumacząca.
     W kontekście Japonii wiemy że oficjalnie również dementowano i nadal się to robi że rzeczywista skala katastrofy jest większa od podawanej.

     • Aśka 20 listopada 2011 o 12:29 am

      No może i tak. Ja jednak użyłabym słowa bieżąca/aktualna/najnowsza informacja. Bo ta którą podawano 14.listopada też była oficjalna.

 17. monitorpolski 19 listopada 2011 o 7:57 pm

  Chiński Putin (dzięki Peryskop za link):

  http://www.ad.nl/ad/nl/1014/Bizar/article/detail/3041002/2011/11/18/Chinese-boer-lijkt-sprekend-op-Poetin.dhtml

  • alexirin 19 listopada 2011 o 8:19 pm

   klon obamy

  • peryskop 19 listopada 2011 o 11:10 pm

   Nawet podobny, ale to nie ode mnie ten link, Monitorze!
   Nie buszuję po takich stronkach.

   • peryskop 19 listopada 2011 o 11:12 pm

    mój koment do Monitora dot. „Chiński Putin” a nie „klon obamy”

 18. pola 19 listopada 2011 o 8:23 pm

  Brytyjski dziennik „The Independent” donosi, że w wyniku nielegalnych testów klinicznych prowadzonych na ludności Indii zmarło już ponad 1700 osób! Dziennikarskie śledztwo ujawnia okrutny proceder, za którym stoją zachodnie koncerny.
  http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Koncerny-farmaceutyczne-wykorzystuja-Hindusow-jako-kroliki-doswiadczalne,wid,13987998,wiadomosc.html?smg4sticaid=6d694

  • AQQ 20 listopada 2011 o 11:43 am

   Coraz więcej cennych info wychodzi na jaw. Jak zbrodniczy kartel farmacji i żywienia nas truje, materiały zebrał Jacolo w dziale „Szkodliwe dla zdrowia”. 5 sztron
   http://prawdaxlxpl.wordpress.com/category/szkodliwe-dla-zdrowia/page/5/

 19. ... 19 listopada 2011 o 8:53 pm

  Wojska z zachodniego Iranu wyrusza na południe , wschód i zachód :

  ” Widziałem, jak baran bódł na zachód i na północ, i na południe, a żadne zwierzę nie mogło mu się oprzeć i nikt nie mógł wyratować z jego mocy; robił co chciał, i był coraz silniejszy ” KSIEGA DANIELA 8:4

  , ciekawe co to za wojska beda i co spowoduje ze wyrusza na zachód , południe i pólnoc ???

  , w wyniku wielkich wojen i megakryzysu powstanie władza swiatowa – prawdopodobnie cos w kształcie unii światowej – KSIEGA DANIELA 7:23 i to po pewnym czasie z niej wyłoni sie na okolo 3.5 roku biblijny antychryst ktory m.in wprowadzi „znamie” bez ktorego nic sie nie kupi ani nie sprzeda – OBJAWIENIE JANA 13:16-18 – kto przyjmie to znamie i bedzie wielbil antychrysta ten nie bedzie zył wiecznie na odnowionej ziemi – OBJAWIENIE JANA 14:9-11

  , niestety wielkie wojny i ciezkie czasy ida a pozniej wielkie zwiedzenie dlatego czytajcie Biblie – SŁOWO BOŻE i wierzcie – EWANGELII – DOBREJ NOWINIE o KRÓLESTWIE BOŻYM na ziemi – dowiedzcie sie w jaki sposob na ziemie przyjdzie PAN JEZUS abyscie gdy wpierw objawi sie antychryst nie uznali go za PANA JEZUSA – 2 TESALONICZAN 2:1-12

  , znamie antychrysta i fałszywe cuda : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=13

  , wojna UE z IRANEM i ROSJA ????? – http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

  • PrOrok 20 listopada 2011 o 2:07 pm

   Chinczycy czlowieku, chinczycy… Czas do 2021 mamy i bedzie koniec tego dobrego

 20. kazek 19 listopada 2011 o 8:56 pm

  Dla tych co jeszcze nie widzieli
  Szwindel: Anatomia Kryzysu

 21. jowram 19 listopada 2011 o 11:38 pm

  Do POLICJANTÓW, nie Policji;

  do STRAŻNIKÓW, nie do Straży

  Panowie oficerowie, POLACY!

  Przez dwa ostatnie dziesięciolecia z trudem wychodziliśmy ze stereotypu „bijące ramię partii”, „ZOMO Gestapo” itp.

  Przyszliście do pracy w policji czy straży miejskiej, by nas, Polaków bronić od bandziorów, łobuzów i złodziei. Niezależnie od tego, jaką władzę formalną czy nieformalną ci ostatni zdobyli.

  Prawda?

  Za to wam także – poprzez podatki – płacimy. Ostatnie dwa lata unaoczniły jednak co światlejszym Polakom, że są prowadzone skuteczne próby użycia Was do innych celów.

  Spora część z Was to – ze wstydem – widzi. I głównie do tej części się zwracamy.

  W lecie 2010, po Zbrodni Smoleńskiej modliliśmy się stale pod Krzyżem Pamięci, Prawdy i Nadziei na Krakowskim Przedmieściu, przy pałacu namiestnikowskim. Z początku Krzyż był realny, drewniany, poświęcony przez księdza Stanisława Małkowskiego, a po zrabowaniu drewnianego – był i jest dalej – ale wirtualny.

  Przeżyliśmy tam obrzydliwą agresję lewactwa, zboczeńców i satanistów. Agresja ta była nie tylko tolerowana ale i wspierana przez władze Warszawy, a hołubiona i wspierana przez policję i straż miejską.

  Wielokrotnie wtedy rozmawiałem z oficerami straży i policji, którzy zamiast aresztować bandziorów bluźniących Krzyżowi, urągających pamięci pomordowanych, oraz kopiących modlące się staruszki, musieli bronić i wspierać bandytów. Taki mamy rozkaz – mówili ze wstydem nam, oburzonym.

  Ostatnio, 11 Listopada, patrioci z całej Polski przyjechali do Warszawy na Marsz Niepodległości. Był to marsz DOMAGAJĄCY SIĘ Niepodległości ! Tej Niepodległości żądaliśmy i żądamy, bo nie dane nam jest się nią cieszyć. Wszyscy razem, jednym głosem śpiewamy w hymnie „Boże, coś Polskę” : „Ojczyznę wolną, racz nam wrócić Panie!”

  Było nas kilkadziesiąt tysięcy, profesjonalnie rozbijanych na wiele nurtów. Nurtów puszczanych różnymi ulicami, w różnych kierunkach. Bo skonfliktowane przed wiekiem nurty ideowe – t.zw. narodowców i piłsudczyków – teraz, wobec agresji lewactwa, anty-polonizmu, zboczeń i satanizmu – połączyły się w walce o wolną Polskę. To przeciwników Polski bardzo boli. Boją się nas.

  Z ogromnym niesmakiem i bólem widzieliśmy udział w anty-polskich prowokacjach – policyjnych, brutalnych tajniaków, oraz uzbrojonej i umundurowanej policji. Tylko dzięki odważnym obserwatorom i uczestnikom demonstracji patriotycznej, rejestrującym zdarzenia, mamy dowody, że np. to tajniak katował chłopaka idącego z polska flagą. Przytrzymywali mu zaś ofiarę – umundurowani oprawcy. Jest szyderstwem, że rzecznicy policji, musząc przyznać, że to ich pracownik, jednocześnie oświadczają, że nie może być przesłuchany – bo uszkodził sobie rękę czy nogę. Bijąc Polaka !?!

  Odróżniliśmy trzy rodzaje policjantów:

  1) Z 10% to brutalni, szkoleni bandyci, mający za zadanie prowokować i szerzyć terror. Prowokatorzy w białych, dla odróżnienia kominiarkach, czyli pracownicy policji spowodowali te wielkie szkody materialne, o których trąbią medialne prostytutki. Sam widziałem akcję bandytów ubranych (może przebranych?) w policyjne mundury przy parku Ujazdowskim – bijących dziewczyny, by spowodować reakcję będących z nimi chłopaków.

  2) Brali w tym też udział inni policjanci, niechętnie wykonujący szokujące czy uwierające ich rozkazy, ale czynni przeciw Polakom.

  3) Byli też (większość) policjanci usiłujący nam pomóc, ochronić. Mundurowi, którzy ze wstydem obserwowali to, co się wyprawia i w miarę swych możliwości – i odwagi – pomagali ludziom.

  Nie możecie dopuścić do takich podziałów!


  Nie chcemy też dopuścić do tego, by kulturalny człowiek na widok munduru kurczył się ze strachu czy obrzydzenia i myślał (czy krzyczał) „ZOMO, policja Gestapo!”.


  Oczywiście te same rozważania powinny dotyczyć wojska. Niewiele o nim wiem istotnego, może poza uwagą jednego z generałów, że już muszą wynajmować firmy prywatne do służby wartowniczej.


  Teraz decyduje się, jak wojsko zareaguje np. w razie rozruchów głodowych.

  Co możecie zrobić?

  Na razie widzimy tyle:

  1) Uświadomić sobie i kolegom (wiemy, to nie jest ani miłe ani bezpieczne), że w Waszej formacji zagnieździły się grupy terrorystów, szkolonych prowokatorów, speców od „broni akustycznej” itp. Czy one są dla Was „tajne”?

  2) Zawiadamiać niezależne i odważne media (obecnie są one tylko, czy głównie w internecie) o FAKTACH. Konieczne „przecieki” do opinii publicznej (nie do meRdiów – ci przekręcą!) na temat wszelkich grup siłowych anty-polskich, anty-ludzkich i ich planowanych czy wykonywanych prowokacjach.

  3) Organizować poziomki – struktury zakonspirowane przed bandytami, też tymi „z góry”, w celu przejęcia władzy lub choć przyhamowania ich, bandytów, zbrodniczej działalności.

  Teraz (koniec 2011) różni „oficerowie prowadzący” (tak ich umowie nazwijmy) podnieśli głowy. Nie tylko planują, ale i wykonują. Już głównie dla zagranicznych zleceniodawców, bo tutejsi to małe kanalie i pętaki.

  Macie więc wybór, Panowie Oficerowie, Polacy:

  – Albo obrona Narodu, Polski,

  – Albo posłuszne (nieistotne, że niechętne) wykonywanie wrogich rozkazów.

  Przesilenie się zbliża, musicie się zdecydować TERAZ.

  • zenobiusz 20 listopada 2011 o 12:10 am

   To powinno iść na główny wpis na wszystkich blogach.U mnie już jest z linkiem do źródła.

   • rabarbarek 20 listopada 2011 o 3:29 am

    Przyklad idzie z gory. Taktyka stosowana w USA szybko rozprzestrzenia sie po swiecie. Nastapil atak na ruch Occupy…. Nagle zaczal przeszkadzac w USA i Kanadzie. Brutalnie likwidowane sa miejsca zajete przez protestujacych.
    A oto dzialania policji przeciwko studentom Uniwersytetu Kalifornijskiego Davisa [ UCD] .
    Wstyd i Hanba. Komu sluzycie? – pytaja studenci.

    Przyznam szczerze , ze zachowanie policji nie wyglada na jakies racjonalne . Atak dokonany na studentow ma znamiona ataku psychopaty na ofiare lub gosc jest na srodkach pobudzajacych … do takiego wlasnie zachowania.

    Niech polscy policjanci popatrza na dzialania kolegow z USA i niech bedzie to antyprzykladem zachowania strozow prawa. Takie zachowanie policji to ublizanie randze zawodu . Serve and save [ sluz i chron] zamiast serve and kill [ sluz – komu,? i zabijaj]
    Czas chronic spoleczenstwa przed zakusami wielkich , ktorym nie brakuje frazesow o sprawiedliwosci i demokracji , sluzacych jednak diablu we wlasnej osobie.

  • APA 20 listopada 2011 o 10:02 am

   Przyjacielu !
   Ten zwrot i apel jest dobry ale nieco spozniony,bowiem POLACY,ktorzy kiedys byli w mundurach wojskowych i policyjnych sa juz w rezerwie lub w stanie spoczynku.

   W sluzbach mundurowych obecnych nie ma juz CZYSTEJ POLSKIEJ KRWI !!!
   Co daje duzo do myslenia i jest ZATRWAZAJACE.

   Prosze tworzyc oddzialy samoobrony,z rezerwy ale w sposob …….. ,innej drogi nie ma. .
   W tej sprawie kontatktujcie sie z „REZERWA MUNDUROWA” O POLSKICH SERCACH i KRWI w srodowiskach w jakich zyjecie.
   Mundury wisza w ich szafach,bywa,ze i cos wiecej w pancernej lub pod strzecha.
   Czas rozliczen zbliza sie !

  • kosiardeyablos 20 listopada 2011 o 11:52 pm

   ………..TERAZ……..albo czapa ! W razie jakiejkolwiek zadymy na większą skalę niestety zostaną wskazna jako zdrajcy narodu i skazania na nie chybną śmierć jaką w czystej i normalnej postaci czeka zdrajce !!!
   SKLADALIŚCIE PRZYSIEGA !!! PYTANIE – KOMU ?
   Ja skłądałem jako żółnierz przysiege OJCZYŹNIE której bronić będe a WY ? Pytam, się KOMU, jeśli nie Ojczyźnie ? To sie nazywa KRZYWOPRZYSIĘSTWO ! To jest ZDRADA !

 22. Pingback: Do POLICJANTÓW, nie Policji; do STRAŻNIKÓW, nie do Straży « Zenobiusz's Blog

 23. Aśka 20 listopada 2011 o 1:11 am

  Szanowni Państwo!

  Rada Europy 7 października 2010 przyjęła rezolucję, pt. Prawo do
  klauzuli sumienia w ramach legalnej opieki medycznej. Wzywa ona do
  respektowania prawa pracowników medycznych do klauzuli sumienia. Z
  tego prawa korzystają w Polsce lekarze, jednak odmawia się go
  farmaceutom, głównie pracującym w polskich aptekach.

  Farmaceuci są zmuszani do sprzedawania środków farmakologicznych
  niszczących ludzką płodność lub zabijających zarodek ludzki w
  początkach jego istnienia. Jest to objaw poważnej dyskryminacji,
  której doświadczają polscy farmaceuci, pozbawieni prawa do korzystania
  z klauzuli sumienia. Działanie takie jest także sprzeczne z Kodeksem
  Etycznym Aptekarza, w którym w par. 3 stwierdza się, że powołaniem
  aptekarza jest współudział w ochronie życia i zdrowia oraz
  zapobieganie chorobom, a także z par. 4. mówiącym, że farmaceuta musi
  posiadać wolność postępowania zgodnie ze swoim sumieniem.

  Aby złożyć swój podpis pod deklaracją poparcia prawa farmaceutów do
  pełnego korzystania z prawa sprzeciwu sumienia wobec sprzedaży środków
  niszczących ludzkie życie i ludzką płodność, wystarczy wejść na
  stronę:
  http://www.sumienie-farm.pl

  Serdecznie zachęcamy do poparcia tej deklaracji.

  Z wyrazami szacunku

  dr inż. Antoni Zięba
  prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

  Więcej informacji na: http://www.pro-life.pl
  Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka
  /organizacja pożytku publicznego KRS 0000140437/
  ul. Krowoderska 24/1, 31-142 Kraków

  biuro: ul. Krowoderska 24/6, 31-142 Kraków
  tel./fax (12) 421-08-43, e-mail: BIURO@PRO-LIFE.PL

  • Versus3 20 listopada 2011 o 10:21 am

   Zgłaszam sprzeciw! Aptekarze to po prostu sprzedawcy (już nie robi się lekarstw na zamówienie w aptece, więc apteki niczym się już nie różnią od zwykłych sklepów). Może wprowadzimy klauzulę sumienia dla sprzedawców słodyczy? Bo zęby sie od tego psują, nie mogę na to patrzeć 🙂

   Zamiast naginać lekarską klauzulę sumienia na potrzeby aptekarzy-sklepikarzy, wystarczy, że przestaną brać ten towar z hurtowni. Gdy przyjdzie pacjent z receptą, sprzedawca powie: „Nie mam” i koniec tematu. No ale taki biznes by się marnował…..

   • hjk 20 listopada 2011 o 2:39 pm

    moze tak robią,ale w deklaracji pisze ze są zmuszani – doczytales?

    • Versus3 20 listopada 2011 o 3:38 pm

     Kto zmusza? Jak zmusza? Pistolet im do głowy przykłada?
     Wiekszość aptek jest prywatna. Jak właściciel nie chce czegoś sprzedawać to nie będzie sprzedawał, zawsze może powiedzieć, że „zabrakło”.
     Sztuczne kreowanie problemu tam gdzie go nie ma. Cała ta deklaracja to odwracanie uwagi od spraw dzisiaj ważniejszych niz pigułki.

     • Annah. 20 listopada 2011 o 4:14 pm

      „Kto zmusza? ”
      Versus, to nie spożywczy i pacjent albo ktoś podstawiony ma się gdzie odwołać w razie czego. Czy nie słyszałeś o Państwowej Izbie Aptekarskiej?

      • Annah. 20 listopada 2011 o 4:16 pm

       *Naczelnej Izbie…

      • Versus3 20 listopada 2011 o 4:28 pm

       Ale tak na serio: co mi ta Rada zrobi, jak powiem: „Zabrakło, nie dowieźli.” ?
       Aptek Ci u nas dostatek, pacjent sobie pójdzie do innej.

       • Annah. 20 listopada 2011 o 5:05 pm

        Informacja o zasobach hurtowni jest do sprawdzenia a sprowadzenie środka to kwestia kilku godzin czy dnia. Weź pod uwagę również małe mieściny z jednym ośrodkiem zdrowia i jedyną apteką przy nich.

 24. Pingback: Wbrew satanicznym zakusom,będzie nas więcej !!!Podpisz deklarację.. « Zenobiusz's Blog

 25. ekonomiczny hitman 20 listopada 2011 o 5:15 am

  Pytanie:
  Stirlitz 18 Listopad 2011 o 3:15 pm

  Nie będzie żadnej depopulacji , bo do bogactwa elit musi być stado baranów , które pracuje. bez stada baranów – elity będą musiały ciężko pracować .Więc te opinie o rządzie światowym, planów depopulacji to pożyteczne scenariusze rodem z dobrych horrorów.

  Odpowiedź:
  http://niezalezna.pl/14020-milion-robotow-zamiast-ludzi

  Wystarczy im tylko małe „stadko”, które będą mogli w pełni kontrolować reszta jest im zupełnie zbędna a wytępić muszą bo jak się tylu zbuntuje to jeszcze jest jakiś głos w sprawie, a jak nie będzie już komu się odezwać to… Welcome in the New World Order

  • ekonomiczny hitman 20 listopada 2011 o 5:34 am

   Mogą pracować 23 godziny na dobę, są niezwykle precyzyjne i wytrzymałe – mowa o robotach jakie zainstalowano w nowym oddziale Centrum Badania Jakości. Przy polkowickim zakładzie wzbogacania rud już nie ludzie a właśnie maszyny będą badać próbki. Mają robić to kilka razy szybciej.

   http://www.lubin.pl/telewizja,4028,polkowice_roboty_zamiast_ludzi_.html

   • O Rzesz 20 listopada 2011 o 11:12 am

    Wynika z tego że pisanie książek S.F. było w istocie tworzeniem scenariuszy przyszłości stającej się naszą teraźniejszością.
    Niedawno widziałem film produkcji Hollycośtam (jak zwykle w ostatnich latach dobre warsztatowo kino żydowskie które wyparło ciekawe, momentami, kino rosyjskie) gdzie motywem przewodnim było kabalistyczne tworzenie rzeczywistości przez odczytywanie napisanych treści.
    Najlepsza była puenta.
    Tak jak powołano do życia potwory tak samo je zlikwidowano.
    Wiemy już że iluminaci podsuwają nam, w masochistyczny wręcz sposób, podpowiedzi wyjaśniające ich własne działania.

    Słowo to materializacja myśli. Od słowa do czynu niedaleko.
    Myśl kreuje też sieć zależności tkanki teraźniejszości.
    Było już o tym.
    Komentując tu plugastwo świata programujemy swoje i cudze myślenie.
    Nie sugeruję, jak niektórzy, by przestać. Trzeba wskazywać kierunki ataków bo bez tego będziemy prawie zupełnie bezbronni.
    Proponuję jedynie zadać sobie trud dostrzegania również dobra.
    Dostaniemy zawsze to o co prosimy lub czego się boimy. To tylko kwestia dni lub tygodni (w obecnych czasach).
    Tak działa matrix. Z jakiegoś powodu ten mechanizm staje się ostatnio coraz szybszy. Przynajmniej w moim przypadku.
    Nie pierwszy to odkryłem i nie ja to zmienię ale mogę próbować panować nad swoim umysłem.
    Dlatego propaguję wiedzę o i wiarę w Boga oraz kontakt z Nim poprzez Jezusa i jego Matkę.
    Oni są kwintesencją dobra.

    Ku nim trzeba kierować swoje myśli i serca. Bez tego przepadniemy godząc się na warunki dyktowane nam przez zło jak ludzie wystawieni na odstrzał z ruchu Occupy.
    Wierzę że prowokacja z jedenastego listopada została zniweczona na niewidocznym dla nas poziomie tylko dzięki temu że cała ta potężna masa ludzi jest w większości wierząca (nie ważne jak. Ważne że w ogóle!).
    Dowodów na to nie mam ale wiara tego nie wymaga bo jest wiarą. 🙂

    Całe chrześcijaństwo mówi że Jezus jest dla ludzkości wybawieniem.
    Masoneria, oplatając swoimi mackami wszystkie dziedziny naszego życia i propagując odhumanizowany, technokratyczny świat z „lepszymi rozwiązaniami” min. w postaci bezdusznych maszyn, daje tym dowód prawdziwości tez głoszonych przez gnostyków i zwykłych, wierzących ludzi.

    • zenobiusz 20 listopada 2011 o 11:30 am

     O Rzesz@
     „Trzeba wskazywać kierunki ataków bo bez tego będziemy prawie zupełnie bezbronni.”
     Bardzo fajne wnioski,i kierunki poszukiwania prawdy o świecie.Pocieszające że są ludzie którzy to widzą.Na blogu właśnie trolle próbują lansować dyskusje o aborcji ,bo to zlepek komórek,i negację roli Jezusa i Maryi w naszym życiu.To właśnie podstawowe kierunki ataku.

   • AQQ 20 listopada 2011 o 11:51 am

    Czytałam też, że nauczyciele nie będą potrzebni-zastąpią je roboty…
    W sobotę o 20ej na tv puls:
    Uniwersalny żołnierz 3: Niewyrównane rachunki
    (1998) film SF
    Uniwersalni żołnierze to wskrzeszeni po latach wojskowi, kontrolowani za pomocą wszczepionych urządzeń i całkowicie posłuszni przełożonym. GR44 – weteran wojny wietnamskiej Luc Devereaux (Matt Battaglia) – nie stracił jednak człowieczeństwa.

  • sebecx 20 listopada 2011 o 9:14 am

   każdy człowiek lubi myśleć, że jest niezastąpiony..

 26. ekonomiczny hitman 20 listopada 2011 o 5:38 am

  I jeszcze to, wszystkie z tego miesiąca zaledwie:
  http://www.polskieradio.pl/10/215/Artykul/476692,Humanoidalny-robot-zamiast-pracownika

  Robot REEM to wyjątkowa maszyna, która może przejąć wiele z prac wykonywanych dotychczas przez ludzi. Urządzenie kosztuje 200 tys. Euro, ale nie tylko jego cena budzi emocje.

  Co więc innego mieliby zrobić z nadwyżkami bezrobotnych?

 27. theaspartam 20 listopada 2011 o 6:38 am

  Audycja-Witaj w świecie kreacji-Ewa Wilińska Radio.bc http://www.youtube.com/watch?v=zHkJelOPSko

 28. rabarbarek 20 listopada 2011 o 8:50 am

  Sytuacja na rynku jest taka , ze byloby nieuczciwie z jej strony , gdyby doradzala swoim klientom bezpieczne opcje inwestycyjne. Takich nie ma , a jedyna bezpieczna dzisiaj opcja dla inwestorow jest wycofanie pieniedzy z rynku aby uchronic je przed wyparowaniem z gieldy. Tak pisze na swojej stronie brokerka , ktora dwa dni temu postanowila zakonczyc swoja doradcza dzialalnosc . Dosc nabijania klientow w przyslowiowa butelke. Doradzanie w dziedzinie inwestycji dzisiaj to bankierska ruletka i proponowanie bankructwa na zadanie.
  List wyjasniajacy motywy decyzji i ostrzezenie.
  http://barnhardt.biz/

 29. Pingback: Sadno sprawy,czyli dla czego, ktoś widzi depopulację ,jako jedyne wyjście. « Zenobiusz's Blog

 30. PokójWam 20 listopada 2011 o 9:32 am

  http://proroctwa.com/szatanskie-orgie.htm
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/19/waszyngton-przedstawil-teheranowi-ultimatum/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/19/medialne-pierdziny-z-libii/

 31. zenobiusz 20 listopada 2011 o 9:40 am

  http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2011/11/19/ethiopian-troops-cross-border-into-somalia/#comments
  http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2011/11/19/wave-of-violence-continues-as-syria-inches-closer-to-civil-war/#comments
  http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2011/11/18/chinese-deployment-pakistan-and-china-initiate-2-week-joint-military-drills/#comments

 32. iHe 20 listopada 2011 o 10:39 am

  Jak by ktoś miał ochotę na garść syjonistycznych proroctw zupełnie po myśli banksterki to tu:

  http://biznes.onet.pl/proroctwa-znanego-historyka-z-uniwersytetu-harvard,18493,4911694,3219970,199,1,news-detal

  Zabawne,że snują tak odważne plany mimo domysłów na granicy z pewności co do dalszego rozwoju „wypadków”.
  Oczywiście scenariusz zdarzeń z listu do Prezydenta RP zamieszczony na blogu jest im jak najbardziej obcy i nieznaczący..
  Te katastroficzne wizje jakoś nie zawierają największej katastrofy zwanej WW3.
  Pike Pike Pike ;(
  Ferguson jak dobry ciągnik wie kiedy się zatrzymać w domysłach.

  „W analizie historycznej opublikowanej w 2009 roku w „The Guardian” (w związku z siedemdziesięcioleciem wybuchu II Wojny Światowej) pozwolił sobie na kontrowersyjne zestawienie sytuacji polityczno-społecznej w Polsce i w hitlerowskich Niemczech twierdząc, że „z punktu widzenia politycznych wolności i praw obywatelskich Polska była niewiele lepsza od Niemiec z 1939 roku”. Wywołał tą opinią powszechną krytykę.”

  Jest również uważany za specjalistę w finansowej i ekonomicznej historii i historii rodziny Rothschildów .

  In 2003, former U.S. Secretary of State Henry Kissinger provided Ferguson with access to his White House diaries, letters, and archives for what Ferguson calls a „warts-and-all biography” of Kissinger.

  Ferguson supported the Iraq war and is not necessarily opposed to future incursions in the world.

  „It’s all very well for us to sit here in the west with our high incomes and cushy lives, and say it’s immoral to violate the sovereignty of another state. But if the effect of that is to bring people in that country economic and political freedom, to raise their standard of living, to increase their life expectancy, then don’t rule it out”.[2]

  To tylko garstka wiedzy o typie.
  Źródła: wiki porozrzucane od de,eng po pl.

 33. Warszawiak 20 listopada 2011 o 10:57 am

  http://www.wykop.pl/link/950037
  O 100-leciu Polonii Warszawa.

 34. PokójWam 20 listopada 2011 o 11:35 am

  • jakzawsze 20 listopada 2011 o 12:30 pm

   Kto ostanio widział taką żywą sowe w realu ? ____ podobno symbol Bohemian Grove

   Puki co bardzo sympatyczne zwierzątko.

   • OlO 20 listopada 2011 o 1:04 pm

    niech zdejmą jej kajdany z nóg to zobaczą czym jest te zwierzę, sowa jest bardzo pamiętliwa

 35. OlO 20 listopada 2011 o 1:02 pm

  To już fakt, więc odliczamy godziny do rewolucji.
  Dziś nawołujemy do rewolucji Polskiej jak i Europejskiej, tak jak demonstranci w USA, tak i My stańmy do boju zanim okradną nas i zatrują na amen!
  Po za tym Tusk w sejmie mówił o ekspoze, w którym zaznaczył iż planuje wielkie oszczędności, na jakich najwięcej ucierpią biedni, podatnicy i emeryci. Brak pomysłu na Polski i wybieranie na ministrów osób, które uczyć się będą ministrowania, to efekt podtrzymywania obowiązków, a nie rozwijania Polski. Dług się zwiększa, a obecne ekspoze nawet nie ma zamiaru go spłacać, ale trzymać krótko Polaków i czekać na zwiększanie owego długu. Z kilka lat nie 67, a 70 lat trzeba będzie mieć by dostać emeryturę. Już dziś zapomnijcie o emeryturach iż w środkach żywności rządowe priorytety dopuszczają zaistniałe chemikalia do sprzedaży jako spożywcze, a po za tym co rok zawyżana jest liczba bakterii do tzw. dopuszczonych norm.
  Jesteśmy truci, okradani i eliminowani ja Andrzej Lepper, który walczył o zdrowe produkty żywnościowe z Polskich Wsi.
  Zapraszamy do szykowania się do rewolucji i pamiętajcie że tu chodzi o nas, bo bogaty rzadko Ci pomoże gdy wnet nie będzie stać Cię na jedzenie. Rząd wspiera bogatych lecz zapomniał że tych biedniejszych jest więcej i siłą razem możemy go obalić!
  http://tvń24.pl/rewolucja2012.html

  11.11.2011: Polska ponownie skażona radioaktywnie. Media milczą !
  http://www.globalnaswiadomosc.com/skazenie.htm

  • zenobiusz 20 listopada 2011 o 2:00 pm

   No to widzimy że tvn24,dalej ciągnie prowokacje,mającą doprowadzić do eskalacji przemocy,Tylko droga taka jak w Islandii,pokojowa rewolucja, żadnych ulicznych kryteriów bo będzie targedia.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/19/pokojowa-rewolucjawzorem-islandiijedyna-droga-dla-polski/

   • sebecx 20 listopada 2011 o 2:29 pm

    ….tylko jak zmusić nasz rząd do dymisji???…. co z polityką wobec izraela?… wszak coraz częściej genotyp narodu wybranego na ulicach widać?.. a może jak une już się zasiedlą dobrze w Polsce, to wtedy się dług umorzy? , bo dlaczego mają bulić.. ludzie zbankrutują to i tanio „kamienice” się wykupi… Polska to piękny kraj…

    • zenobiusz 20 listopada 2011 o 2:42 pm

     sebacx@
     „.tylko jak zmusić nasz rząd do dymisji???”
     Po prostu przeczytaj jak to zrobili w Islandii.

     • nowy84 20 listopada 2011 o 3:05 pm

      w Islandii może i się dało lecz u nas NIE MA możliwości spowodowania wydarzeń które zmusiły by rząd do dymisji, choćby dlatego że naród jest ociemniały i naprawdę trudno go naprostować niestety :/ Mnie osobiście wydaje się że jedyna szansa do nawrócenie służb policyjnych na swoją strone tylko jak to zrobić?? spalić wszystkie posterunki :p może jak stracą miejsce pracy wtedy do nich dojdzie że są marionetkami ??

   • OlO 20 listopada 2011 o 2:32 pm

    zenek a może masz rację, tylko co z gniewem ludu jak poza prawdę, przecież oni wpadną w szał

    • zenobiusz 20 listopada 2011 o 2:44 pm

     0l0@
     Nie ma czegoś takiego ,że lud wpada w szał.Są tylko prowokacje.Pokaż mi jeden przykład w historii.

     • OlO 20 listopada 2011 o 3:12 pm

      nie mam dowodów, wiem tylko że historia w pewnym stopniu jest zakłamana i na to też nie mam dowodów,
      niech dzieje się jak tego ludzie chcą

      • zenobiusz 20 listopada 2011 o 4:00 pm

       Są za to dowody na sprowokowanie niezadowolenia mas ,w rewolucji francuskiej ,i innych rewolucjach,Zawsze stali za tym masoni czy inni zawodowi rewolucjoniści.
       Nie wolno do tego w Polsce dopuścić.Ofiary ponoszą zwykli ludzie,nie kierujący z tylnej kanapy animatorzy rozmaitych gniewów ludu.

 36. WszystkoJestOK 20 listopada 2011 o 1:34 pm

  MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów.
  http://poznajprawde.net/aktualnosci/189-koniec-anonimowosci-w-internecie-coraz-bliej.html

 37. AQQ 20 listopada 2011 o 2:44 pm

  Ciekawie o fundacjach, kiedyś była tu ostra dyskusja o tych złodziejskich tworach*.

  „Na początku XX wieku, w szczytowym okresie kapitalizmu finansowego, kiedy międzynarodowi bankierzy budowali fortuny potężniejsze niż państwa zdobywając tym samym wpływ na rządy i opinię publiczną, jednocześnie zaczęły uwidaczniać się skutki uboczne tej sytuacji. Im większa stawała się siła magnatow, tym bardziej rósł wobec nich opór ludzi.
  NAJBARDZIEJ PRZERAŻAŁA FINANSJERĘ MOŻLIWOŚĆ ZAWIĄZANIA SOJUSZU PRZEZ WROGIE IM SIŁY-MOGŁOBY OZNACZAĆ TO DLA NICH KATASTROFĘ.(….)
  Postanowili zatem zmienić taktykę. Praktycznie wszystkie wielkie rodziny bankierów porozumiały sie i w tym samym czasie, gdy kończyła się I wojna, wspólnie zniknęli z pola widzenia(…)
  W istocie majątek wielkich bankierskich rodów nie skurczył się, lecz został ukryty zupełnie legalnie.(…)
  Nową formę rządów finansjery w krajach Europy i Ameryki Pólnocnej STANOWI NIEZWYKLE ROZBUDOWANY SYSTEM FUNDACJI
  .(….)
  FUNDACJE pozwalają na uniknięcie płacenia 50-procentowego podatku spadkowego, PODATKU DOCHODOWEGO, podatku od darowizny, i co najbardziej spektakularne-pomimo wzrostu wartości inwestycji-PODATKU OD ZYSKÓW KAPITAŁOWYCH.
  Dzięki CAŁKOWITEMU ZWOLNIENIU z obciążeń na rzecz skarbu państwaich aktywa rosną niczym tocząca się kula śniegowa.
  Raport Amerykańskiego Kongresu stwierdza, że w wyniku istnienia tych form prawnych fiskusowi wymyka sie PONAD 2/3 uzyskiwanych w USA dochodow. Jednocześnie towarzyszy temu rosnąca presja podatkowa na klasę średnią. Majątek superbogaczy namnaża się niczym komórki rakowe, czerpiąc składniki odzywcze od pozostałych grup społecznych.
  (…) Od czasu ustanowienia pierwszej fundacji w 1790 roku ich liczba stale rośnie

  Przykładowo lata 1950-1959 -2839 fundacji,
  2002-62000 fundacji
  Fundacje mają jedynie obowiązek przeznaczać rocznie 5% na rzecz projektow charytatywnych (…)
  „The Washington Post” opublikował niegdyś raport pokazujący w jaki sposób dzięki precyzyjnym posunięciom dwóch pokoleń rodziny, zdecydowana większość aktywow grupy finansowej należącej do Rockefelrów przesłana została do działających na różnych poziomach i posiadających różne znaczenie fundacji.
  W wyniku tych operacji powstały kolejne pochodne organizacje, siostrzane spólki, pośrednio i bezpośrednio kontrolowane, tworząc razem ogromny system.
  NIE PRZEPROWADZA SIĘ AUDYTU RAPORTOW KSIĘGOWYCH POSZCZEGÓLNYCH JEGO JEDNOSTEK, nie ma obowiązku podawania ich do publicznej wiadomości, wszystkie roszczenia w tej sprawie są uprzejmie i jak najbardziej zgodnie z prawem odrzucane, dlatego INSTYTUCJE TE ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU Z SYSTEMU KSIĘGOWEGO (…)
  W rzeczywistości jest to wynaleziona przez Rockefelerow „supermetoda” ukrywania własności, którą wykorzystują dziś z wielkim powodzeniem , wszystkie bez wyjątku rodziny bogaczy.
  Działania Billa Gatesa czy Warrena Buffetta , ich gry donacjami i dolarami są tego dobrym przykładem………”
  http://urbas.blog.onet.pl/6790841,439791034,1,200,200,90081314,439908114,8168169,0,forum.html (Urbaś strona totalnie się zepsuła”)

 38. mi461 20 listopada 2011 o 2:59 pm

  a to ciekawie sie dzieje …WAZNY dokument dotyczacy calej wizyty w Australii jej zabezpieczenia i program …. znaleziono na ulicy !!! link do filmu ( poczatk jest „rklama” jak zawsze w amerykanskich linkach)

  http://cnn.com/video/data/2.0/video/world/2011/11/19/obama-doc-canberra.cnn.html

 39. Aśka 20 listopada 2011 o 5:33 pm


  Komorowski wyśmiany na UW

  • OlO 21 listopada 2011 o 11:02 am

   oni wszyscy politycy mają tylko wrażenia, nie robią nic konkretnie aby i tylko za przeproszeniem pieprzą głupoty a od tych głupot syf jest w kraju i po za nim

 40. Roma 20 listopada 2011 o 7:31 pm

  a tu bardzo dobrze napisany artykuł o kryzysie światowym na przykładzie Argentyny,
  (kraj zrujnowany przez MFW)

  Międzynarodowy kartel bankowy – za kryzysem zadłużenia – Adrian Salbuchi

  Jak dotąd jednak, jak przysłowiowy Nagi Król, nikt nie śmie tego stwierdzić otwarcie.
  Przynajmniej do czasu, kiedy jakieś niekontrolowane wydarzenie wyzwoli lub zdemaskuje,
  to co powinno być już dla wszystkich jasne: Król Dolar jest całkowicie i zupełnie nagi. (7)
  Kiedy to się stanie, zobaczymy krwawe niepokoje społeczne i wojny na całym świecie,
  nie tylko w Grecji i Argentynie.
  Do tego czasu jednak, i jak zawsze w historii, potężna klika banksterów i dobrze płatnych finansowych i medialnych prostytutek, będzie oglądać cały ów piekielny spektakl, zawieszeni w bezpieczeństwie i komforcie swoich pluszowych sal na szczycie drapaczy chmur w Nowym Jorku, Londynie, Frankfurcie, Buenos Aires i Sao Paulo…

  http://www.bibula.com/?p=47286

 41. Aśka 20 listopada 2011 o 9:00 pm

  Tak jak Marucha mam trochę zastrzeżeń do działalności pana Zbigniewa Romaszewskiego, jednak jego artykuł o wydarzeniach z 11 listopada 2011 warto przeczytać.
  http://marucha.wordpress.com/2011/11/19/11-listopada-pytania-ktore-trzeba-zadac/
  11 listopada. Pytania, które trzeba zadać.