Atak na Iran – szaleństwo czy konieczność utrzymania „ładu”?

(…) Atak na Iran spowoduje nieobliczalne skutki – po pierwsze cały region zostanie skażony o wiele bardziej niż to było w przypadku Czernobyla, z niezliczoną ilością ofiar, a politycznie spowoduje wzmocnienie sił ekstremistycznych i wstrzymanie reform demokratycznych w samym Iranie (…)
==========================================================================

Izraelscy szaleńcy chcą zaatakować Iran

Na podst:

Autor artykułu „Calling for an Attack on Iran…”, Devon DB, jest ostrożniejszy w ocenianiu izraelskich polityków, twierdząc, że „są oderwani od rzeczywistości”. Panika w Izraelu i w krajach z nim sprzymierzonych wynika jednak z realnego zagrożenia ze strony Iranu, które zostało potwierdzone w niedawnym raporcie Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej IAEA (International Atomic Energy Agency), w którym podkreślono jednoznacznie, że kraj ten pracuje nad bombą atomową już od 2003 roku.
Stąd też w opinii przywódców izraelskich, a także amerykańskich, konieczna będzie konfrontacja militarna.
Niedawno izraelskiemu premierowi Netanyahu udało się w większości przekonać swój gabinet do interwencji zbrojnej. Oświadczył, że „możliwe są wszystkie opcje”, zatem nie wykluczył ataku nuklearnego. Te desperackie plany świadczą o niepoczytalności rządzących Izraelem, nie ma bowiem żadnego dowodu, że Iran ma już bombę atomową, a atak może się przyczynić tylko do tego, że ją faktycznie nabędzie aby dokonać odwetu w przyszłości.

Atak na Iran spowoduje nieobliczalne skutki – po pierwsze cały region zostanie skażony o wiele bardziej niż to było w przypadku Czernobyla, z niezliczoną ilością ofiar, a politycznie spowoduje wzmocnienie sił ekstremistycznych i wstrzymanie reform demokratycznych w samym Iranie. Nastąpi też wzrost nienawiści wobec mniejszości religijnych w całym regionie.

Tak więc atak na Iran nie leży w interesie Izraela. Niestety, także przywództwo amerykańskie w w szczególności neokonserwatywni republikanie (którzy w rzeczywistości są trockistami, a nie „republikanami”),  podzielają punkt widzenia Izraela. Odgrzebane zostały plany ataku na Teheran z ostatniego okresu rządów G.W. Busha.

Republikański kandydat Mitt Romney, kóry jest wyraźnie forsowany na urząd Prezydenta (mimo wyraźnej przewagi dyskryminowanego Rona Paula), stwierdził, że jeśli Obama zostanie ponownie wybrany, to Iran będzie w stanie wyprodukować broń atomową. Otwarcie oświadczył, że jako prezydent spróbuje doprowadzić do destabilizacji wewnątrz Iranu w celu obalenia reżimu, ale jeśli nie będzie można uniknąć interwencji militarnej, to oczywiście należy ją będzie przeprowadzić.
Inny faworyzowany kandydat republikański, New Gingrich jest podobnego zdania, co z pewnością niepokoi przywództwo irańskie.
W USA nikt sobie nawet nie zadaje pytania skąd mają pochodzić pieniądze na tę nową interwencję, skoro kryzys jest tak poważny, że tzw. super-komitet (totalitarne ciało w amerykańskim Kongresie) planuje poważne cięcia budżetowe.

Izraelskie i amerykańskie przywództwo w sposób błędny ocenia zagrożenie ze strony Iranu – np. minister spraw zagranicznych Izraela Avigdor Lieberman oświadczył, że „Iran stanowi największe zagrożenie dla obecnego ładu światowego”, a prezydent Obama „nie wyklucza wszystkich możliwych opcji” gdyż irańska broń atomowa może zagrozić nie tylko regionowi, ale i Stanom Zjednoczonym. Ten argument jest wręcz śmieszny, gdyż największe zagrożenie stanowią właśnie USA, które prowadzą ciągłe konflikty militarne od lat 40-tych, a Izrael jest najbardziej zmilitaryzowanym i agresywnym reżimem w regionie.
Kraje te są więc o wiele większym zagrożeniem dla pokoju światowego niż Iran kiedykolwiek mógłby być.
Izrael jest militarną potęgą regionalną z armią klasy światowej oraz broniami nuklearnymi.
USA są obecnie jedynym mocarstwem światowym, a niedawno nabyły 20 bomb do niszczenia bunkrów o masie 30,000 funtów sterowanych systemem GPS, które mogą dolecieć do dowolnego punktu globu w czasie nie dłuższym niż godzina.

Tak więc to USA i Izrael są zagrożeniem dla świata, a nie Iran.

Jak się jednak okazuje jedna silna bomba termojądrowa może być zagrożeniem dla obecnego „ładu” światowego – jeśli się ją detonuje na dużej wysokości nad Ziemią:

Jedna bomba termojądrowa może stanowić zagrożenie dla „ładu światowego”

O tym fakcie mało można usłyszeć w mediach. Jednak opracowania naukowe, a także testy, kóre przeprowadzono, świadczą o tym, że jeden wybuch nuklearny o dużej mocy w wysokich warstwach atmosfery, może mieć efekt o wiele groźniejszy dla naszej cywilizacji niż by się mogło wydawać.
Podczas wybuchu nuklearnego generowany jest potężny impuls elektromagnetyczny, tzw. EMP (Electro-Magnetic Pulse). Wiedziano już o tym podczas pierwszych testów bomb atomowych, dlatego też sprzęt elektryczny był podwójnie ekranowany. Mimo to następowały awarie.

Wybuch testowy bomby o mocy 1,44 Megatony czerwcu 1962 roku, tzw. Starfish Prime, który nastąpił 400 km ponad Pacyfikiem spowodował poważne awarie elektryczne na Hawajach, odległych o 1445 kilometrów – m.in. 300 lamp ulicznych zostało spalonych, nie mówiąc o delikatniejszych urządzeniach. Siła tego impulsu była jednak stosunkowo niewielka na skutek specyficznej orientacji pola magnetycznego w tym regionie. Wyliczono, że gdyby taka bomba wybuchła nad północną częścią Stanów Zjednoczonych, to efekt byłby 4-krotnie większy – z uwagi na znacznie silniejsze pole magnetyczne oraz inną jego orientację nad USA niż nad Pacyfikiem. Rosjanie przeprowadzili podobne testy, jednak nad miastami. Mimo, że bomby były mniejszej mocy, to szkody były o wiele gorsze. Zapaliła się nawet elektrownia w Karagandzie, na skutek wytworzonego impulsu w jednej z podziemnych linii przesyłowych.

Opracowania naukowe wyjaśniają w jaki sposób tworzy się ten impuls – poprzez kolizje promieni gamma z atomami w środkowej części stratosfery, na skutek tzw. „efektu Comptona”. Tworzy się tzw. „prąd Comptona” o energii ok. połowy tej, które miało promieniowanie gamma, a więc znacznej.
Elektrony zaczynają pędzić w stronę Ziemi z prędkością 94% światła. Gdyby nie był ziemskiego pola magnetycznego oraz gęstej atmosfery, to wytworzyłyby by one natężenie 48 amperów na metr kwadratowy! Charakter pola magnetycznego Ziemi zmienia jednak to natężenie, i tak w przypadku wybuchu nad USA maksimum EMP wystąpiłoby na południe od punktu detonacji, a minimum na północ.
Elektrony są odpychane przez pole magnetyczne w kierunku prostopadłym do jego linii – kąt zależy od siły tego pola. Nad USA, Australią i Europą Centralną spowodowałoby to krążenie tych elektronów po okręgach o promieniu 85 metrów. Z uwagi na zderzenia z molekułami powietrza, większość z nich nie przebędzie drogi dłuższej niż 170 metrów, co spowoduje, że nie zdążą nawet obiec tych okręgów. Jednakże szybki ruch elektronów w polu magnetycznym powoduje powstanie silnego pola elektromagnetycznego, które powstaje jako puls o czasie wzrostu 5 ns, a połowicznie zanika w czasie 200 ns, gdyż elektrony są hamowane. Taki impuls nazywa się E1. Jego całkowity zanik następuje w czasie ok 1 mikrosekundy. Wybuchy o mocach podobnych to tych z testów, spowodowałyby powstanie napięcia przy powierzchni ziemi 50,000 Wolt/metr, jednak są pogłoski, że można już uzyskać dużo większe wartości. Poza E1, występują też wolniejsze pulsy E2 i E3 – mimo, że są słabsze, to mogą uszkodzić osłabione już obwody.
Tak więc odpowiednio zlokalizowany wybuch bomby termojądrowej o dużej mocy, mógłby sparaliżować dużą część państwa nawet tak wielkiego jak USA, nie mówiąc o Izraelu.

Wybuch jądrowy może też poczynić poważne szkody satelitom. Na ten temat w powyższym artykule jest mało informacji, jednak kilka lat temu ukazało się opracowanie pewnej australijskiej uczonej na temat szkód jakie może wyrządzić satelitom wybuch bomby jądrowej na dużej wysokości. Okazuje się, że wszystkie uległyby uszkodzeniom! Niestety, nie mogę nigdzie już znaleźć tego artykułu.

Należy jeszcze wspomnieć o jeszcze jednej możliwości wykorzystania wybuchu nuklearnego do zachwiania „ładu światowego”, o której nie znajdziesz informacji w codziennej prasie. Pisaliśmy już o tym a blogu – chodzi o wielką skałę Cumbre Vieja, której rozsypanie można by przyspieszyć za pomocą silnego wybuchu. Jej zsunięcie się do oceanu mogłoby spowodować wielką falę tsunami, która zalałby wielkie tereny nadbrzeżne na niemal wszystkich kontynentach.
Więcej, zob.: Cumbre Vieja – kataklizm czy ratunek dla świata? Tim Rifat

EMP History

Reklamy

134 responses to “Atak na Iran – szaleństwo czy konieczność utrzymania „ładu”?

 1. Pejsaty Krasnal 20 listopada 2011 o 4:09 pm

  MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów.

  http://poznajprawde.net/aktualnosci/189-koniec-anonimowosci-w-internecie-coraz-bliej.html

  Polubienie

  • kefir2010 20 listopada 2011 o 5:46 pm

   http://kefir2010.wordpress.com/2011/11/20/alme-eliza-d-powiazania-onetowych-blogerow-z-aparatem-bezpieczenstwa-prl-byc-moze-sprawa-bedzie-miala-ciag-dalszy-alme-alme-blog-onet-pl/

   powiązania czołowych blogerów onetu z aparatem bezpieki PRL – ujawniam szokujące fakty!!

   Polubienie

  • ... 20 listopada 2011 o 10:12 pm

   Do wojen dojdzie predzej czy pozniej – malo kto mówi co pozniej sie stanie a np powstanie władza swiatowa – prawdopodobnie cos na kształt unii swiatowej , z niej wyloni sie na 3.5 roku biblijny antychryst ktory zniszczy organizacje religijne i naprawi ekonomie , wprowadzi zwodnioczy pokoj i bezpieczeństwo – 1 TESALONICZAN 5:3 – ludzie ktorzy odrzucaja PANA JEZUSA beda go wielbic i podziwiac – OBJAWIENIE JANA 13:1-8 , KSIĘGA DANIELA 8:23-25

   , PAN JEZUS zniszczy antychryst i tych ktorzy pojda za nim i wezma znamie ktore bedzie im umozliwiala sprzedawanie i kupowanie – OBJAWIENIE JANA 13:16-18 , OBJAWIENIE JANA 14:9-11

   nastepnie ziemia zostanie odnowiona i ustanowione na niej zostanie 1000 letnie KRÓLESTWO PANA JEZUSA w ktorym nie bedzie wojen , niesprawiedliwosci , mordowania , biedy , głodu itp – celem 1000 letniego KRÓLESTWA bedzie m.in przygotowanie ludzi na to aby mogli zyc na odnowionej ziemi razem z BOGIEM OJCEM bo ON Zzamieszka na odnowionej , doskonalej ziemi !!!!!

   CZYTAJCIE BIBLIE I NIE LEKCEWAZCIE JEJ PROROCTW KTORE JEDYNIE SA PRAWDZIWE I BEZBŁEDNE I ABYSCIE EWENTUALNIE NIE POMYLILI ANTYCHRYSTA Z PANEM JEZUSEM !!!

   , mieszkanie BOGA OJCA i PANA JEZUSA na odnowionej ziemi razem z „odnowionymi” ludzmi to dobra nowina ktora głosil m.in PAN JEZUS i apostołowie :

   ” I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. (2) I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego. (3) I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi. (4) I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły ” OBJAWIENIE JANA 21:1-4

   , ” On zaś rzekł do nich: Muszę i w innych miastach zwiastować dobrą nowinę o Królestwie Bożym, gdyż na to zostałem posłany ” EWANGELIA ŁUKASZA 4:43

   , w modlitwie prosimy o PRZYJŚCIE KRÓLESTWA BOŻEGO NA ZIEMIĘ i o odnowienie i oczyszczenie ziemi ze zła , przeklenstwa i grzechu – na dzis dzien na ziemi nie dzieje sie wola BOŻA ale kiedys sie to zmieni:

   ” przyjdź Królestwo twoje, (3) Bądź wola twoja, jak w niebie tak i na ziemi ” ŁUKASZA 11:2-3

   O WOJNIE NA BLISKIM WSCHODZIE KTORA ZAPOWIEDZIAL PROROK DANIEL 2500 lat temu : http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

   , o fałszywym pokoju i bezpieczeństwie : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=10
   ,

   Polubienie

   • elog@.o.pl 21 listopada 2011 o 9:28 am

    Moi drodzy wyjasnie Wam co moze dla Was to jest dziwne ale ponowne przyjscie Jezusa to nic inngo jak nadejscie swiadomosci Chrystusowej ktora wprowadza jednosc ze wszystkimi istotami.Stanie sie to wtedy kiedy ziemia powroci do srodka galaktyki. srodek galaktyki jest polaczony z centralnym sloncem czyli zrodłem „Bogiem” i na tym to bedzie polegalo. Kiedy ziemia znowu oddali sie od centrum galaktyki to nastapi ponowne zasypianie ludzi. I bedzie tak w kolo macieju to jest cykl trwajacy tysiace lat.

    Polubienie

  • kmina 21 listopada 2011 o 12:42 am

   http://wiadomosci.wp.pl/gid,13996950,title,Cytat-tygodnia,galeria.html

   Polubienie

 2. Konarski 20 listopada 2011 o 4:13 pm

  Jak napisałem w poprzednim artykule – niektórzy „dopatrują” się dat, padło 24 i 30 listopad. 🙂
  Tu są daty zbliżone 23/24 i 29/30 listopad

  I tu też – 3 wojna 30 listopad – 🙂 filmik z 2009 , padają też inne daty z przeszłości i hipotetycznej „przyszłości”.
  Jak ktoś lubi się bawić cyferkami to nie obejrzy, wysłucha, przeczyta uważnie itd, itp. 🙂
  5th Middle East War on 30th Nov., 2011, is World War III

  Polubienie

  • maximus 20 listopada 2011 o 8:47 pm

   To są daty z filmu „Unknow” („Tożsamość”) :

   27.08.2011 (ciekawa data)
   24.11.2011 do 29.11.2011

   Polubienie

  • choice 20 listopada 2011 o 10:32 pm

   Jeżeli chodzi o daty – 24.listopad 1859 – Karol Darwin publikuje swój wymóżdżacz „o pochodzeniu gatunków” taka święta księga debili. Dzień ten obchodzony jest jako „święty” dzień ewolucji…

   Polubienie

   • sebecx 20 listopada 2011 o 11:00 pm

    ..toż to najprawdziwsza prawda… tak samo jak to, że cała materia we wszechświecie była kiedyś nagromadzona w jednym punkcie… tylko nie mamy takiego zajebistego imadła, żeby to z powrotem ścisnąć… (oczywiście w celu udowodnienia) …ale za to jest CERN… niebawem półbogiem zapewne uznany ..

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 21 listopada 2011 o 2:24 am

     jakos tak to umkneło…. było powtórzone doświadczenie… i ponownie wyszło, że neutrina zapierdzielają szybciej niż 300k/sek….. zaprawdę, powiadam wam…etc:-)

     Polubienie

     • choice 21 listopada 2011 o 9:32 am

      no i co to ma być twardy dowód na ewolucie i big bang a co z resztą posranych bełkotów…
      Zaprawdę powiadam ci jest to wiara która ma swoje dogmaty i wyewoluowała nie dawno bo kilkadziesiąt lat temu… Przez sekciarskich popierdolenców co zakłamują zniekształcają niszczą prawdę o mało bym się nie wykoleił Chwała Bogu Ojcu że mi otworzył oczy rozum.. (Monitor sory za epitety ale zniszczyłem prawie wszystko w swoim życiu przez te chore faszystowskie ideologie i mówię otwarcie kto idzie w zaparte za tą teorią, znając przy tym inne religie, jest faszystą nazistą satanistą etc)

      Polubienie

      • Rodriguez7 21 listopada 2011 o 9:45 am

       Amen brat, też mnie to pociągnęło ale jestem z Wami. Hallelujah

       Polubienie

 3. chicane 20 listopada 2011 o 4:17 pm

  izrael cha cha cha przegra

  Polubienie

  • zenobiusz 20 listopada 2011 o 7:33 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/20/poprzez-iran-cios-w-serce-rosji/
   Może się okazać ,że to Rosja jest celem.

   Polubienie

   • ciociababcia 21 listopada 2011 o 12:42 am

    Rosja jest celem, ale rękami Chińczyków. Zwycięstwo odtrąbi Brzeziński. Taki jest jego plan – a dotychczas wszystkie plany były zrealizowane.
    Z poniższego filmu widać, że plan dobiega końca

    Już dawno obejrzałam ten film i pod tym kątem obserwuję wydarzenia. Wszystko zgadza się.
    Może nie przywiązywałabym wagi do planów Brzezińskiego, ale po wizycie takiej persony u Kwaśniewskiego zainteresowałam się. Ten bilderberg ma ogromne poparcie u masonerii.

    Polubienie

 4. monitorpolski 20 listopada 2011 o 4:18 pm

  Na Monitorpolski Live film „Chazarska Konspiracja”: http://www.livestream.com/monitorpolski
  Będzie powtarzany

  Polubienie

 5. Lipton 20 listopada 2011 o 4:45 pm

  Nano-technologia satelitarna,Chiny,Dulca i inne. http://www.youtube.com/watch?v=H9TbHOdCswY&feature=relmfu

  Polubienie

  • popalone 20 listopada 2011 o 7:29 pm

   http://popalone.wordpress.com/ksiazka-jak-rzucic-palenie/

   Polubienie

   • sebecx 20 listopada 2011 o 10:00 pm

    ..fantastyczna książka.. znam ją.. sam przestałem palić po jej przeczytaniu.. tyle lat jarałem, tyle frustrujących prób” „rzucenia”…. śmiałem się kiedyś z ludzi, którzy mi o niej mówili i tych którym pomogła mówiąc, że to niemożliwe…. ściągnąłem z netu za darmochę, ale sobie później kupiłem, bo naprawdę warto ją mieć… ludzie nie zdają sobie sprawy jak łatwo jest przestać palić… aaaaa.. i autor książki zaleca aby normalnie sobie palić podczas jej czytania… dzięki Allen !!! …ja nie palę już ponad 1,5 roku i jeszcze nigdy mnie nie ciągnęło… nawet po browcu…. a jarałem lekko 20 lat…

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 10:41 pm

     „God made grass, men made booze… who do you trust.”.. takie hasło widziałem kiedys tam, w Utrechcie…NL……… w wolnym tłumaczeniu: „Bóg stworzył zioło, człowiek stworzył zakazy: komu ufasz?”;…. nie namawiam, broń Boże, do jarania, każdego z Was… ale…. jak juz musisz sie „znietrzeźwić”, a to trudne, żeby – żyjąc w tym kraju, się „nie znietrzeźwieć” albo nie popaść w paranoję, to lepiej, żebys to zrobił przez marychę, a nie przez alkoloid, znany powszechnie pod nazwą „wóda”; C2H5OH; za tym związkiem chemicznym stoja monopole, a za tym czyms…stoi przeświadczenie, że to tylko odskocznia; wóda, to jest najgorszy narkotyk, jaki może byc – z naszego punktu widzenia: zniewala, neutralizuje… rozwala…. i tylko monopole na tym zysklują: akcyza.. zniewolenie… otumanienie; dwa w jednym: i kasa, i kontrola nad umysłami: zdajecie sobie sprawę, jak mocno – MY POLACY- pijemy??? 24h/alkohole świata…w kaŻdej najmniejszej pipidówie… mleka nie kupisz, ale wódę kupisz – zawsze i wszędzie…. myslcie ludzie, to nie boli……

     Polubienie

     • sebecx 20 listopada 2011 o 10:55 pm

      ..tym bardziej, że zielone można jarać z wodnej faji …jednakże, bardzo lubię być TRZEŹWY …program zielony też już mam za sobą …tak samo jak jaranie fajek i chlanie… pozbyłem się tych szkodliwych programów…

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 11:12 pm

       pogratulować!!! jeśli to prawda; ale rzeczywistośc skrzeczy!… jeśli już mamy sie czyms „dopalać”, to polecam marychę, zamiast „żołądkowej gorzkiej”… mniej szkód (na umysle), więcej myślenia… ; ale myślenie boli, zwłaszcza „władzę”!

       Polubienie

     • choice 20 listopada 2011 o 11:17 pm

      trawa jest spoko ale ma też swoje minusy też dobrze otępia i otwiera drzwi do kolejnych mocniejszych używek. Wiem coś na ten temat z własnego doświadczenia, czasy liceum i studiów zabawy były przednie ale wielu moich znajomych skończyło na detoksie. Dobrze że chłopaki powychodzili na ludzi.. Więc totalsky nie promuj ścierwa bo dla innych może być to dużym problemskim…. Trzymaj fason

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 21 listopada 2011 o 2:32 am

       cholera!!! jarałem pare lat, naprawde ostro, w NL; wróciłem do PL; nie jaram od ponad półtora roku; i nie obgryzam palców z bezsilności (inna sprawa, że pije i pale znacznie wiecej, niz w Niskich Krajach); i sie wcurwiam znacznie bardziej, niz tam (co – być może widać – po niektórych moich wpisac na tym forum); nie chce uogólniac, ale … IMHO ….. jaranie jest lepsze, niz chlanie (a najlepiej – oczywiscie – BYĆ TRZEŹWYM!!!!)

       Polubienie

 6. monitorpolski 20 listopada 2011 o 5:26 pm

  Monitorpolski Live – 17:46 – „Rosja z Nożem w Plecach”, potem powtórka „Chazarskiej Konspiracji”
  http://www.livestream.com/monitorpolski

  Polubienie

  • ciociababcia 20 listopada 2011 o 6:44 pm

   To Putin wbił Rosji nóż w plecy
   668-1 Putin marionetka w rekach sekty Chabad Lubawicz
   opublikowane: 16 lip 2011 17:58 przez serwis 24h7 gdynia [ zaktualizowane 16 lip 2011 18:00 ]
   Główne figury w rządzie Putina, to niemal wyłącznie krypto-Żydzi. Rdzeniem tej piątej kolumny są Żydzi ortodoksyjni, często zwani chasydami. Istnieje szereg nurtów chasydyzmu, ale dominującym jest sekta Chabad Lubawich /Lubawicz/. Jej istotą jest agresywny, wojowniczy ekstremizm na rzecz żydostwa oparty na podstawach talmudyzmu, co można nazwać szczególnym rodzajem geopolityki. Dobitnie o tym pisze rabin EduardHodos – zwierzchnik charkowskiej społeczności żydowskiej, nieprzejednany /rzekomo’ przeciwnik sekty Chabad Lubawicz. Ujawnia on niedostępną dla gojów wewnętrzną sytuację w tej sekcie, rozpoznaną przez niego już w latach dziewięćdziesiątych, kiedy Chabad rozpoczął energiczną penetrację Rosji. Pamiętamy, jak to żydomasoński Klub Rzymski w 1968 roku zaplanował zmniejszenie populacji ludzkiej do połowy, a „przydział” dla Polski ustalono na 15 milionów tubylców. Tymczasem Chabad Lubawicz domaga się redukcji populacji ludzkiej do 600 milionów gojów, podczas gdy łączna liczba samej diaspory żydowskiej jest oficjalnie szacowana na około 13 milionów, ale nie brak szacunków podwajających tę liczbę. Biorąc pod uwagę to, że ortodoksyjni Żydzi rozmnażają się tylko nieco wolniej niż króliki, to Chabad Lubawicz komponuje takie proporcje gojów do Żydów, że Żydów będzie na Ziemi około 15 milionów, a gojów tylko około 600 tysięcy, czyli tylko kilkadziesiąt razy więcej niż Żydów.

   Centrala Chabad Lubawicz mieści się w Nowym Jorku. Jedną z kluczowych figur Chabadu jest były wiceprezydent Al Gore, którego ojciec był niegdyś przyjacielem słynnego Armanda Hammera, a ten przyjacielem „Lenina”.

   Zwierzchnikiem Chabadu w Rosji jest Berl Lazar. Już za pierwszej prezydentury Władimira Putina został on głównym rabinem Rosji /w 200 roku/, zastępując na tym stanowisku zmarłego Adolfa Szajewicza. Zmiana nastąpiła w dziwnych okolicznościach, przypominających operację specjalną. Z dwudziestu rabinów głosujących na Berla Lazara, osiemnastu nie zapowiadało takiego wyniku, ale Kreml podjął interwencję i Berl Lazar wygrał wybory. Putin natychmiast nadał Berlowi Lazarowi rosyjskie obywatelstwo, tym samym naruszając obowiązujące prawo. Wcześniej Berl Lazar posiadał obywatelstwa izraelskie i amerykańskie. To właśnie Władimir Putin, były funkcjonariusz służb specjalnych Rosji, już pierwszego roku swej prezydentury, swoimi decyzjami otworzył Chabadowi szeroką drogę do penetracji Rosji.
   Berl Lazar o Putnie:
   Nigdy dotąd żaden przywódca Rosji albo ZSRR nie uczynił tak wiele dla Żydów, jak Władimir Putin. Pod każdym względem jest to bezprecedensowe. Ariel Szaron w rozmowach ze mną niejednokrotnie podkreślał, że dla Żydów i dla Izraela, na Kremlu jest to największy przyjaciel. Teraz wielu burmistrzów miast Rosji, szefów prowincji i ministrów, jest Żydami. Stało się to już normą. Dzisiaj do naszego Centrum w Marijnoj Roszcze często przychodzą najwyżsi przywódcy Rosji, stało się to już rutyną. Dmitrij Miedwiediew na trzy dni przed ogłoszeniem go następcą prezydenta, również przybył do naszego Centrum, gdzie obiecał, że dla nas przyszłość będzie jeszcze bardziej pomyślna. Otrzymamy nawet więcej niż musimy oczekiwać. Powtarzam: to miało miejsce trzy dni przed ogłoszeniem go następcą Putina [12].
   zrodlo stopsyjonizmowi.wordpress.com

   Zniesławienie – 1/8 – prawda o Antysemityzmie

   Polubienie

  • monitorpolski 20 listopada 2011 o 9:33 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/20/czy-rosja-jest-skazana-na-zaglade-jesli-armia-jej-nie-odzyskatak/

   Polubienie

  • O Rzesz 21 listopada 2011 o 12:21 pm

   Oni nas nazywaj „bydłem” a my ich pasożytami.
   „Bydło” ma pasterza.
   Pasożyty też ale nie tego o którym myślą. To „nadpasożyt”.
   Są agresywne. Nie wiedzą że ich „bóg” powoduje u nich nieustanną potrzebę inwazji „bydła”.
   Pasterz widzi już że „bydło” choruje i że przyczyną są pasożyty.
   Sprowadzi lekarstwo … w chwili której pasożyty nigdy nie wyczują bo zbyt zajęte są pasożytowaniem.
   Współczuję ludziom którzy mają pokrewieństwo genetyczne z tymi pomiotami.
   Są, jak my, ofiarami składanymi na ołtarzu szatańskiej pychy.

   Polubienie

   • AQQ 21 listopada 2011 o 12:46 pm

    Polubienie

 7. Extazed 20 listopada 2011 o 5:29 pm

  „”Israel is not able to attack Iran,” Ala Abuteh told FNA on Sunday, adding that Iran’s geographical position, the steel wall and strong fence surrounding Iran’s nuclear reactor, the Israeli warplanes’ inability to easily access their desired targets in Iran and the strong opposition of Russia and China are the main obstacles facing the Zionist regime for striking Iran’s nuclear sites. ”

  Więcej na: http://english.farsnews.com/newstext.php?nn=9007274155

  Polubienie

 8. mi461 20 listopada 2011 o 5:30 pm

  CNN donosi o szpiegowaniu USA przez chinska firme telefonii komorkowej > HUAWAI
  ( 1sza jest reklama po niej FILM)
  http://cnn.com/video/data/2.0/video/world/2011/11/18/dougherty-dangerous-chinese-tech.cnn.html

  Polubienie

  • Kacper 20 listopada 2011 o 7:28 pm

   Jest jeszcze druga firma >ZHUJAVAL – ta kazdego sledzi !

   Polubienie

 9. AQQ 20 listopada 2011 o 5:38 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niall-ferguson-rozpadnie-sie-unia-europejska,1,4911703,wiadomosc.html
  Ferguson snuje także bardziej katastroficzne prognozy dotyczące Bliskiego Wschodu. Przewiduje, że w przyszłym roku Izrael zaatakuje instalacje nuklearne w Iranie, nie bacząc na sprzeciw USA, a Iran weźmie za to odwet przy pomocy swoich klientów – radykalnych islamistów w Libanie i w Strefie Gazy. Turcja stanie po stronie Iranu w wojnie z Izraelem a w Egipcie dojdą do władzy fundamentaliści z Bractwa Muzułmańskiego.

  Irańscy Strażnicy Rewolucji – przepowiada autor – opanują jeden z amerykańskich okrętów w Zatoce Perskiej i wezmą jego załogę jako zakładników. Stanie się to ostatecznym gwoździem do trumny (politycznej) prezydenta Obamy. Po wyborach w USA za rok władzę w Białym Domu obejmie Mitt Romney.

  Polubienie

  • monitorpolski 20 listopada 2011 o 9:46 pm

   To że Romney jest pupilkiem globalistów wiadomo. Trudno jednak przewidzieć coś takiego jak porwanie okrętu, chyba że ma być to operacja fałszywej flagi.

   Polubienie

  • ... 20 listopada 2011 o 10:14 pm

   jesli 8 rozdzial Księgi Daniela mowi m.in o UE to po zwycieskiej wojnie to ona bedzie pierwszym supermocarstwem : http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

   , kłamliwe media propaguja cos odwrotnego ale prawda i tak zwyciezy

   Polubienie

 10. koko22 20 listopada 2011 o 5:45 pm

  monitorpolski to prawda ze nibiru uderzy w ziemie w 2012? bo mi sie wierzyc nie chce …

  Polubienie

  • zenobiusz 20 listopada 2011 o 9:59 pm

   koko22 @
   Skąd ty się urwałeś ,pewnie że uderzy ,już ją widać
   ,jak popatrzysz w lustro,leci a na niej Cheops siedzi.

   Polubienie

   • sebecx 20 listopada 2011 o 11:05 pm

    ..pewnie z „T’no’P” ..popalili… hehe..

    Polubienie

 11. zenobiusz 20 listopada 2011 o 5:51 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/20/india-successfully-tests-long-range-nuclear-capable-ballistic-missile/
  Połączmy razem te wiadomości,i zagrożenie wojną w Iranie naberze innego koloru.Zblednie.

  Polubienie

 12. Kuba 20 listopada 2011 o 6:46 pm

  Wybieram sie do pracy w okolice Iranu ;]
  Ciekawe, czy zobacze grzyba :]]]]

  Polubienie

 13. ciociababcia 20 listopada 2011 o 6:50 pm

  Atak na Iran

  atak na Iran

  Polubienie

 14. felicyta 20 listopada 2011 o 6:56 pm

  Manewry w Iranie. Wojsko szykuje się do wojny?

  wczoraj, 14:43
  RZ / PAP
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/manewry-w-iranie-wojsko-szykuje-sie-do-wojny,1,4911472,wiadomosc.html

  Irańska armia przeprowadza w kraju 4-dniowe ćwiczenia wojskowe w celu sprawdzenia swej obronności – podała telewizja Press TV. Reuters zauważa, że odbywa się to w atmosferze napięć i zaniepokojenia wspólnoty międzynarodowej programem nuklearnym Iranu.

  Według irańskiej telewizji państwowej, manewry rozpoczęły się w piątek i odbywają się na obszarze 800 tys. km kwadratowych na wschodzie kraju. Więcej szczegółów nie ujawniono.(…)

  Polubienie

 15. zenobiusz 20 listopada 2011 o 7:07 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/20/czy-rosja-jest-skazana-na-zaglade-jesli-armia-jej-nie-odzyskatak/comment-page-1/#comment-37982
  Nikt temu się jakoś nie przygląda a warto,bo odłamki mogą nas poranić.

  Polubienie

 16. chicane 20 listopada 2011 o 7:15 pm

  3 wojna światowa zacznie się już przed świętami zobaczycie

  Polubienie

  • centurion 20 listopada 2011 o 8:43 pm

   Zależy jaki kto ma kalendarz. Którymi świętami?
   Bo jak może nie wiesz żydzi mają trochę inny a to podobno oni mają zacząć ten konflikt.

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 21 listopada 2011 o 2:37 am

    centurion: nieważne, co piszesz, ja cię lubie za twój nick (do pierwszego rozczarownia;-); po polsku to powinno byc: Hetman Wielki Koronny:-)

    Polubienie

 17. Natalka 20 listopada 2011 o 7:19 pm

  Iranem straszą już od lat. Mogliby już zmienić płytę.

  Polubienie

 18. Natalka 20 listopada 2011 o 7:25 pm

  Bez sęsu Chicane na pewno nie będą sobie psuć Świąt. Po Prezentach po Świętach ruszą może.

  Polubienie

  • choice 20 listopada 2011 o 10:44 pm

   ale i wtedy też będzie ciężko bo potem wypada sylwester dalej imieniny Stefana Czecha Romka później Salon Motoryzacyjny Genewa…. ufff to dobrze że mają takie terminy napięte..

   Polubienie

 19. Ramires 20 listopada 2011 o 7:27 pm

  Ta wojna to spełnienie wszystkich przepowiedni i pytanie czy nie nasz koniec.? Ale jeśli jednocześnie upadnie ten Lucyferiański system to jestem raczej za !

  Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 21 listopada 2011 o 3:09 am

   oni mają czym przypierdzielić; a potemu UNI przypierdzielą jeszcze raz (bo tamci nie będą w stanie przepierdzielić tak mocno, żeby UNI nie byli w stanie odpowiedzieć); módl sie do Boga (mniejsza o Jego imię), żeby to sie nie zdarzyło!

   Polubienie

 20. alexirin 20 listopada 2011 o 7:59 pm

  Polubienie

 21. hiperbola 20 listopada 2011 o 8:47 pm

  A zobaczcie co się dzieje w Tokio – http://pracownia4.wordpress.com/2011/11/20/okupuj-tokio-masowe-demonstracje-nie-istnieja-dla-japonskich-mediow/#more-4757

  Polubienie

  • szuwaxpl 20 listopada 2011 o 10:58 pm

   Myślę, że nie tylko mendia japońskie przemilczają tę sprawę, bo te nasze nie naszymi będąc także nie wspominają o takich wydarzeniach !

   Polubienie

 22. rabarbarek 20 listopada 2011 o 8:52 pm

  Izrael ma juz doswiadczenie w atakowaniu i niszczeniu nuklearnych elektrowni na Bliskim Wschodzie. W 1981 roku zaatakowal reaktor nuklearny w Iraku[ Osirak] a w 2007 w Syrii.
  Minelo kilka lat , kiedy to Izrael ciezko pracowal nad rozwojem broni elektronicznej , ktora to bron moze byc zastosowana przed atakiem na Irak. Sky Crows to specjalna komorka sil izraelskich zajmujaca sie tylko przygotowywaniem atakow elektronicznych na urzadzenia poszczegolnych krajow , wspolpracujaca z innymi rodzajami wojsk , na wypadek koniecznosci podjecia dzialan wojennych w jakims rejonie swiata. [ najbardziej jednak interesuje ich BW] . Jeden z dowodcow powiedzial w 2010 roku,
  ” Naszym celem jest uruchomienie naszego systemu i zniszczeniei zneutralizowanie systemu wroga.”
  Nie ulega watpliwosci , ze atak na Iran w niczym nie bedzie przypominal ataku na Libie czy Irak. Jesli wogole dojdzie do ataku , to Izrael bedzie sie staral zniszczyc system obronny Iranu za pomoca broni elektronicznej a dopiero pozniej moze probowac zniszczyc elektrownie atomowa. [ i reszte kraju jesli to jest ich celem] Unieruchomienie komputerow, telefonow , radarow , zablokuje Internet , uniemozliwi akce policji i strazy pozarnej , wylaczy urzadzenia obrony przeciwlotniczej itd.

  Kiedy Olmert dazyl do zaatakowania elektrowni w Syrii , prosil o pomoc Busha , a gdy ten odmowil pomocy [ opowiadal sie raczej za negocjacjami] , zaatakowal sam. Obecny przywodca sprawia wrazenie , ze liczy sie z opinia innych krajow , prawda jest jednak taka , ze kiedy zdecyduje sie na szalony krok w kierunku zniszczenia Iranu , nie bedzie nikogo pytal o zgode. Jego zasada jest ,
  ” Lepiej pytac o wybaczenie niz o pozwolenie”.
  Autor artykulu na ten temat zwraca uwage na pewien istotny fakt , a mianowicie , taki , ze nie powinnismy obawiac sie ataku , kiedy Izrael duzo mowi na ten temat. Kiedy zamilknie powinnismy zaczac niepokoic sie. Tak bylo z bombardowaniem reaktora w Iraku . Przed operacja Opera panowala zupelna cisza i kiedy wydawalo sie , ze Izrael zapomnial o swoich planach , atak nastapil.
  Ostatni atak na iranska baze wojskowa kolo Teheranu , w ktorym zginal jeden z glownych generalow odpowiadajacy za operacje na terenie bazy i przygotowaniem Iranu do obrony powietrznej. Iran twierdzi , ze byl to wypadek przy transporcie pociskow , jednak ci ktorzy znaja ostre przepisy bezpieczenstwa w bazie, sa zdania , ze byl to sabotaz obcego wywiadu. Zginelo kilkadziesiat osob [ rozne zrodla , rozne dane] . Mogla to byc tez proba generalna przed atakiem na Iran.

  http://www.thedailybeast.com/articles/2011/11/16/israel-s-secret-iran-attack-plan-electronic-warfare.html

  Polubienie

  • monitorpolski 20 listopada 2011 o 9:51 pm

   Dokładnie tak jest. Jak mówią to jest to tylko szum medialny. Podobnie z tymi „liczbami” – uderzają gdy jest cicho, mało komu dają na tym zarobić (wliczając w to reputację proroka).

   Polubienie

   • sebecx 20 listopada 2011 o 10:13 pm

    ..jest tak jak mówisz Monitor… dlatego uważam, że ceny srebra i złota promowane w „teoriach spiskowych” na pewno nie będą osiągalne dla zwykłych posiadaczy tego kruszcu..

    Polubienie

   • O Rzesz 20 listopada 2011 o 10:46 pm

    Iran, program atomowy … krzyk.
    Wiele hałasu.
    Czemu Iran nie rewanżuje się tym samym?. Są przecież równie uprawnione przesłanki o posiadaniu przez Izrael broni atomowej.

    Media blokują info?.
    A co z ONZ?.
    USA może blokować głosowania nad rezolucjami ale tekstów wystąpień chyba nie.
    Czy blokada informacyjna jest tak szczelna?.
    Sądzę że tak skoro nasze reżimówki nie pokazały prawdziwego oblicza Marszu Niepodległości z 11 listopada.
    A biorąc pod uwagę stan infiltracji światowych mediów i klasy elit politycznych przez „śpiochy”
    czy prawdopodobnym jest uczestniczenie Iranu na zasadzie partnerskiej w tym cyrku zagłady?.
    Historia zna całą masę podwójnych agentów i działań pozoracyjnych.

    Polubienie

    • sebecx 20 listopada 2011 o 11:07 pm

     Brzeziński wspominał o wojnie psychotronicznej…

     Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 11:01 pm

   budować siłe Rzeczpitej!!!! jak sie wszystko rozpierdzieli, nikt nie będzie pytał o traktaty m-narodowe!!!… jeśli umiesz liczyć – licz na siebie!!!! bring the boys back home!!!!!

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 11:05 pm

    pierwsze zadanie dla ministra obrony narodowej: ściągnąc chłopaków do domu!!!!! co my k…..wa, robimy w tym Afganistanie?????? jaki jest w tym narodowy interes??? kogo my, do curwy nędzy!!, tam bronimy???? 15 tysięcy przeszkolonych wojaków….bardzo polscy!!!!! nie mam wątpliwości!!! oni muszą byc tu!!! miedzy Bugiem i Odrą!!!!… p. Siemoniak: taktyczny odwrót!!!!

    Polubienie

    • ALFA 20 listopada 2011 o 11:38 pm

     A GDY NA WOJENKĘ SZLI OJCZYŹNIE SŁUŻYĆ

     Polubienie

   • centurion 21 listopada 2011 o 1:44 pm

    Powiedz to agentowi Radkowi bo jak mówili jego poprzednicy w 1939 tak on teraz pier… że NATO nas obroni.
    A niedawne „wybory” pokazały że ludzie to łykają.

    Polubienie

 23. popalone 20 listopada 2011 o 8:58 pm

  http://popalone.wordpress.com/ksiazka-jak-rzucic-palenie/

  http://popalone.wordpress.com/ksiazka-jak-rzucic-palenie/

  Polubienie

 24. AQQ 20 listopada 2011 o 9:01 pm

  Sorry, że nie w temacie ale..
  http://pracownia4.wordpress.com/2011/09/01/egzekucje-przez-wywolywanie-ataku-serca-i-nowotwor/

  Polubienie

  • AQQ 20 listopada 2011 o 9:03 pm

   http://pracownia4.wordpress.com/2011/11/18/ekspert-ds-szczepionek-z-merck-dr-maurice-hilleman-potwierdza-obecnosc-w-nich-sv40-aids-i-wirusow-nowotworowych/
   To mój ulubiony* temat rzeka.

   Polubienie

   • alexirin 20 listopada 2011 o 9:28 pm

    powiem tak firmy farmaceutyczne dzialają na zlecenie rządów chodzi o ludobojstwo ukrytą eutanazje aby pozbyć się niepotrzebnych ludzi starych którym trzeba wyplacac co miesiac emeryture co jest nie na rękę gangsterski elitom

    Polubienie

    • sebecx 20 listopada 2011 o 11:11 pm

     ..i zrobieniu z nowo urodzonych chorych oraz przygłupów ponieważ marzy się elitom transhujmanizm….

     Polubienie

  • Ania 20 listopada 2011 o 9:43 pm

   Przerażające. Oni od razu wiedzieli, co robią. Aż trudno w to uwierzyć….

   Polubienie

   • AQQ 20 listopada 2011 o 10:28 pm

    @Ania. 5 stron czytania o kartelu żywieniowo-farmaceutycznym.
    http://prawdaxlxpl.wordpress.com/category/szkodliwe-dla-zdrowia/page/5/

    Polubienie

  • monitorpolski 20 listopada 2011 o 9:54 pm

   Jest gorzej – pisaliśmy już o tym. Choroby i śmierć można wywołać za pomocą zdalnie implantowanego wirusa. Robi się to za pomocą fal ok 7Hz z nałożoną charakterystyką wirusa. Jest to opis bardzo powierzchowny, ale niedawno ta metoda została potwierdzona przez laureata nagr. Nobla Luca Montagniera. Wirusy mogą się przenosić „bezprzewodowo”.

   Polubienie

   • navajo88 20 listopada 2011 o 11:11 pm

    Ej panie Monitor co za bzdury pan wypisujesz !!!! fale o częstotliwości 7 Hz to są ifra dżwięki i jako takie to powodują odrazu śmierć !!! ,a wirusy bezprzewodowo ????? bo normalne to zapewniam pana że NIE!!!!! , chyba że komputerowe to tak można przesłać je do odbiorcy i jak piszesz pan to pisz pan jaśniej tak żeby zrozumieli to laicy ,,,czyli zwykłe głąby hahahahahaha.
    A infradziwęki powstają na wskutek powstawania fal tsunami i wyjątkowo silnych sztormów na morzu ,pozdrawiam J.M.H

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 21 listopada 2011 o 2:44 am

     przeskocz te 5,78….. i bede cie lubił (od razu zaznaczam, że ja z tych normalnych…. panienki, panowie…. i wiadomo, o co chodzi:,; gdzie ty mieszkasz, navajo?

     Polubienie

   • centurion 21 listopada 2011 o 1:49 pm

    Fale o częstości od 4-7hz prowadzą do powstania rezonansu różnych organów wewnętrznych w ciele człowieka co może prowadzić do kalectwa (złamania kości, pęknięcia organu, udaru mózgu, zawału, zatoru, krwotoku wewnętrznego) albo śmierci.

    Polubienie

 25. chicane 20 listopada 2011 o 9:12 pm

  kiedy my wyjdziemy na ulice przeciwko drożyźnie?jesteśmy tak podzieleni ze nigdy! robią z nami co chcą che che che

  Polubienie

  • navajo88 20 listopada 2011 o 9:25 pm

   Jak wszystko ztanieje hahahahahahahaha

   Polubienie

  • AQQ 20 listopada 2011 o 9:37 pm

   Niedługo, jak braknie na papu i czynsz – wywalą Nas z mieszkań…

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 21 listopada 2011 o 2:51 am

   ostatnio obejrzałem film na tvp pt. „Stalingrad”‚ – anglo-ruska produkcja, A.D. 2009; bardzo pouczający; sceny, kiedy głodny człowiek rżnie scyzorykiem udo innego, zamarznietego człowieka, sa bardzo… wymowne;-(… oby nam sie nigdy….;

   Polubienie

 26. felicyta 20 listopada 2011 o 9:20 pm

  George Carlin – Religijne zwyczaje (PL)

  Polubienie

 27. felicyta 20 listopada 2011 o 9:23 pm

  „Stół jest przechylony ludziska, gra jest ustawiona. Nikt tego nie zauważa, nikogo to nie obchodzi. Wybór jest iluzją między tymi którzy mają władzę. Politycy są po to by dać Wam złudzenie, że macie wolność wyboru, a prawdziwych elit nigdy nie zobaczycie. Elity traktują świat jak własność – Oni, Was posiadają. Posiadają korporacje, rządy, posiadają wszystkie media, więc mogą kontrolować wszystkie informacje, które dostajesz. Trzymają cię za jajca!”

  George Carlin o Edukacji (napisy pl)

  Polubienie

 28. felicyta 20 listopada 2011 o 9:24 pm

  http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/oni-was-posiadaja/

  Polubienie

 29. AQQ 20 listopada 2011 o 9:33 pm

  Obejrzyjcie! Padają sławne nazwiska Zacharski, Żemek i mosad w tle. No a to przecież Nasza kasa…
  http://superwizjer.tvn.pl/53385,skok-na-kase-polskiego-wywiadu,aktualnosc.html

  Polubienie

 30. chicane 20 listopada 2011 o 9:46 pm

  2012 musi się coś wydarzyć bo inaczej bedziemy zyc tak jak zyjemy pieniadz pieniadz pieniadz i zabijanie i gdzie bog co? niema czegos takiego na 100%

  Polubienie

  • choice 20 listopada 2011 o 10:51 pm

   Co pasuje lepiej?
   a) Życie mu zbrzydło!!
   czy może
   b)NIE KARMIĆ TROLA!!

   Polubienie

   • zenobiusz 20 listopada 2011 o 11:01 pm

    choice@
    To nawet nie troll,a troll wirtualny.Widać braki kadrowe dzisiaj.
    Czy człowiek napisał by coś takiego: ?
    „chicane 20 Listopad 2011 o 10:49 pm
    ja chcialbym wyjsc na ulice tylko sam?moze by sie ktos podpiol do mnie w krakowie bo mieszkam kolo ciekawe wpisujcie miasta przeciwko cena paliw zywnosci itd a nie tak jak w warszawie byle co sie prali i tak nikogo to nie ruszy100%”
    Program komputerowy,i to szwankujący.

    🙂 🙂 🙂 🙂

    Polubienie

    • choice 20 listopada 2011 o 11:23 pm

     zenek ja to czytałem poważnie pięć razy 😀 i ominąłem bez komenta z myślą że czas spać bo czytam i nie wiem co czytam..

     Polubienie

     • zenobiusz 20 listopada 2011 o 11:46 pm

      🙂
      Czuwaj !!!

      Polubienie

  • jakzawsze 21 listopada 2011 o 9:47 am

   A DNA ? …….
   Molekularne oprogramowania istot żywych. Same się uporządkowały ? Kto napisał kod DNA.
   Sama „mechanika” optyczna oka ludzkiego , światło przetwarzane na impulsy elektryczne prosto do mózgu. Ktoś to musiał zaprojektować niema hoja, to jest cud poprostu, kążdego dnia. sam tem świat fraktalny ,złoty podział, święta geometria. o czymś hyba świadczą. No a „ludzie jaszczurki” nam tutaj mieszają … Mam nadzieje że ta cała transformacja zakończy to dziadostwo ekonomiczno-wojskowo-pseudoterrorystyczne. W Bibli pisze ze to nie człowiek obali NWO , a Królestwo Boże i mam nadzieje że wreszcie zostanie usunięty ten ONZ’ towski twór terrorystyczny razem z izraelską prostytutką. Skótki są opłakane to co zrobiły rządy człowieka, całe te programy kontroli umysłu komunizm-socjalizm-reżimy arystokracji w sredniowieczu. NR 1 podstawowa . Naród polski jest atakowany przez propgandoqwe media TVN i klonów-chemiczna żywności -gmo-szczepionki-haracze podtaki pańszczyzna-zamordyzm-niszczenie gospodarki np. likwidacja fabryk jak MERILANA w bielsku najwieksza kiedyś fabryka włókinnicza – cukrownie-stocznie-PGRY. Ale też ludzie sami są sobie winnki bo dają sobie rządzić GLUPSZYM i przedewszytkim nie organizuja sie w jakiś wspulnoty typu FARMERSKIE. TV PILOT i piwko, dom jako hotel i od rana zapi___ją i już nie wiedzą po co żyją i dla czego. Bezmyslna konsupcja pasożytnicza wgrana od kołyski przez systemy kontroli jak polityka i kościóły różnych odmian. Polacy są pozamykani w swoich domach i swoje relacje np. z sąsiadami ograniczajądo zera i w dodaku duży odsetek pozałatwianych rent i emerytur na lewo , a za chałpą 5 hektarów pola i się nie chce robić bo się podobno nie opłaca. Opłaca się ale dla siebie. Alternatywą dla tego sztucznego pieniądza jet mysle handel wymienny COŚ za COŚ, a bankierzy niech się posrają i za pług do roboty się wezmą bo ich gierka w lichwe się skończy prosze państwa.

   …. Miłego dnia >>> ” … Każdy dzień jest dobry”

   Polubienie

 31. chicane 20 listopada 2011 o 10:49 pm

  ja chcialbym wyjsc na ulice tylko sam?moze by sie ktos podpiol do mnie w krakowie bo mieszkam kolo ciekawe wpisujcie miasta przeciwko cena paliw zywnosci itd a nie tak jak w warszawie byle co sie prali i tak nikogo to nie ruszy100%

  Polubienie

 32. AQQ 20 listopada 2011 o 10:53 pm

  Pobici przez Policję – posłuchaj jak bylo naprawdę 11.11.11

  Polubienie

  • ALFA 20 listopada 2011 o 11:03 pm

   Marsz Niepodleglosci 2011 – prowokacja

   Polubienie

   • ALFA 20 listopada 2011 o 11:23 pm

    Widziałem naziola czyli 11.11.11 okiem blogera

    Polubienie

  • szuwaxpl 20 listopada 2011 o 11:09 pm

   Jeśli to prawda – to widzę, że panowie milicjanci mają wyprane głowy [czy może być mózg?]
   Dobre pytanie – dla kogo pracujecie panowie ? Polak Polakowi ? nie myślę o huliganach !!!

   Polubienie

 33. Totalsky No Problemsky 20 listopada 2011 o 10:56 pm

  bring the boys back home!!!!!! p. Siemoniak… nasze Orły, jedyne, co WP ma w tej chwili, potrzebni sa w kraju, a nie gdzieś tam…. 5 tysięcy mil od Polski!!!!! ściągnijcie ich do Polski…i broń Boże nie wysyłacie ich na przedwczesną emeryturę!!!! oni wiedzą, jak walczyć! i jeszcze się przydadzą!…. Polska jest najważniejsza!!!… a my mamy tak mało kasy!

  Polubienie

 34. vortex 20 listopada 2011 o 11:10 pm

  1897 pamietam jak mnie palowali w Ostrowcu Swietokrzyskim i jeszcze kilka innych osob.Do tego stopnia nas bili ze na moich plecach w szachy mozna bylo grac.Pieprzeni ormowcy,zomowcy i sokisci.

  Polubienie

 35. zenobiusz 20 listopada 2011 o 11:14 pm

  vortex@
  1897 ,a nie ochrana i kozacy. ???
  Ach, ta skleroza.
  Pozdrawiam seniora
  🙂 🙂 🙂

  Polubienie

  • vortex 20 listopada 2011 o 11:37 pm

   Definitywnie blad. 1987 oczywiscie. Moze ten 1897 bo czytalem ostatnio o F.A Ossendowskim i baronie Roman Ungern von Sternberg,ktorzy razem brobowali wybic ta czerwona zaraze.

   Polubienie

   • zenobiusz 20 listopada 2011 o 11:44 pm

    🙂

    Polubienie

 36. AQQ 20 listopada 2011 o 11:14 pm

  Ale Jaja! Jest atak na…
  http://www.sfora.pl/Tajne-kody-MSZ-ukradzione-Wyniesli-caly-sejf-a37903

  Polubienie

 37. chicane 20 listopada 2011 o 11:20 pm

  zenobiusz napinaczu jak masz problem to napisz to swojego prezia na obiattttt buhahha a ty to napisales buhahahahha pajacu chce mi sie altowac buhe co za leb napisz cos na temat idioto ! i nienapinaj sie bo ci torbe wykrzywi oki?

  Polubienie

  • zenobiusz 20 listopada 2011 o 11:26 pm

   NIE KARMIĆ TROLLA.

   Polubienie

  • zenobiusz 20 listopada 2011 o 11:43 pm

   Postaraj się hasbarowcu o polską czcionkę jak wleziesz pod nowym nickiem.

   Polubienie

 38. Aśka 20 listopada 2011 o 11:46 pm

  Marku :D, za TV piąteczka

  Polubienie

  • Aśka 20 listopada 2011 o 11:48 pm

   Jeżeli ktoś jeszcze nie zobaczył filmów: „Rosja z nożem w plecach”, „Chazarska” i „Desiree Rowers”, to polecam.

   Polubienie

 39. largoxx 20 listopada 2011 o 11:48 pm

  co tu duzo gadac dziwie sie czemu ludzie poprostu nie rozniosa te cale rzady i inne talapajstwo w drobny mak kazdy gada pisze ale nikt nic nierobi nie dziala ,najlepiej bylo by sie pozbyc tych co chca nas udupic ,udupmy ich sami ,sami wybieszmy rzadzacych by rzadzili tak jak lud tego chce. nie w pogoni coraz to za wiekszymi pieniedzmi ,niema ludzi odwaznych niema ludzi boju niema banitow ktuzy by rabowali bogaczy by dawac biednym ,patriotyzm niema czegos takiego patriota nie dal by sie gnoic w wlasnym ukochanym kraju .cieszko jest zrezygnowac z pracy z zarobkow itp.bo z czego bysmy zyli ale czy to jest najwarzniejsze nie,gdyby wszystkie narody zjednoczyly sie i zniszczyly dotychczasowy system zachlanosci napewno bylo by lepiej ,ale niestety zyjemy w swiecie gdzie liczy sie pieniadz kariera i zeczy ktorych tak naprawde nie potrzebujemy na codzien co roz to nowszych a zarazem te same gowno co mielismy pare lat temu i wten sam sposub dajemy zarabiac korporacja kupujac ich buble .majac naprzyklad ladny telefon poco kupujesz za miesiac albo pul roku nowy skoro masz bo dodali jedna funkcje wiecej albo dlatego by byc leprzym od innego goscia ktury ma taki sam ,kupujemy cos co nam nie jest potrzebne a tym samym napedamy ich biznes czym rozni sie komputer kupiony 10 lat temu a teraz niczym tak samo funkcjonuje jak ten stary i to wystarczy ,ale taka jest niestety natura ludzka

  Polubienie

  • Aśka 20 listopada 2011 o 11:55 pm

   Też mi się to marzy, ale do tego każdy z nas Polaków, Rosjan, Niemców, Brytyjczyków itd musi dojrzeć, tj. mieć świadomość tego co się dzieje, mieć moralność (a z tym coraz gorzej), mieć odwagę się różnić (nie ulegać wpływom, modom), mieć odwagę mówić – nie.

   Polubienie

  • zenobiusz 21 listopada 2011 o 12:24 am

   chicane@largoxx
   Pisałem ,polska czcionka,a poza tym po polsku pisze się sikane a nie chicane.
   Mamy nową ekipę,z ciepłych krajów.

   Polubienie

 40. vortex 20 listopada 2011 o 11:58 pm

  Dziwny ten tekst niby o milosci a nie do konca.Symbolika widoczna-freemasons.
  A za plecami chemtrails jak ta lala a to tylko 1986 rok. Czy cos wiedzieli ?

  Polubienie

  • sebecx 21 listopada 2011 o 12:20 am

   ..a czy ci panowie wiedzieli o czym śpiewa/prorokuje wokal… http://www.youtube.com/watch?v=Kw6tiI2InQE&feature=related
   ..trochę kiepską kamerę miał kumpel jak nas kręcił dlatego taki dźwięk dziwny…

   Polubienie

 41. marlon 21 listopada 2011 o 8:26 am

  Jeśli chodzi o prorocze wizje to polecam obejrzeć ten film z 88 roku. Robi naprawdę ogromne wrażenie…

  http://www.filmweb.pl/film/Oni+%C5%BCyj%C4%85-1988-8370

  Polubienie

 42. Aśka 21 listopada 2011 o 8:37 am

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/800-waldemar-poleca-ocena-po%C5%82o%C5%BCenia-polskiego-narodu-i-generalne-wskazanie-dzia%C5%82ania
  Waldemar poleca: Ocena położenia polskiego narodu i generalne wskazanie działania

  Polubienie

 43. Annah. 21 listopada 2011 o 8:49 am

  Pobici przez policję, niesłusznie osądzeni muszą płacić za adwokata

  Polubienie

  • Kacper 21 listopada 2011 o 10:49 am

   Co w tym dziwnego ?
   Kazda papuga bierze pieniadze.

   Polubienie

   • zenobiusz 21 listopada 2011 o 12:04 pm

    NIE KARMIĆ TROLLA !!!!
    Troll też bierze.

    🙂 🙂 🙂 🙂

    Polubienie

 44. Annah. 21 listopada 2011 o 9:31 am

  Szanowni Państwo,
  Niemal każdego dnia napływają ze świata informacje na temat Genetycznie Modyfikowanych Organizmów. Najczęściej dotyczą nowych wyników badań o negatywnym ich wpływie na środowisko i zdrowe człowieka. To powoduje, że zwolennicy GMO starają się przyśpieszyć proces wdrażania regulacji prawnych zezwalających na ich stosowanie. Okazuje się niestety, że pomimo obietnic, Polskie władze nie starają się skutecznie zapobiec temu procesowi. To oznacza, że kampania by nie dopuścić do zalegalizowania GMO w Polsce trwa i nabiera tempa! Działamy dalej i jeszcze silniej niż do tej pory! Potrzebujemy zaangażowania każdego, wiec zapraszamy do udziału w Festiwalu, oraz promowania aktualnej petycji.
  Pozdrawiamy,
  Festiwal „Kultura i Natura. STOP GMO! Ocalić Polskie Nasiona.”
  9, 10, 11 grudnia 2011r w całej Polsce
  Zapraszamy do udziału w niezliczonej ilości imprez organizowanych w całej Polsce. W ofercie wystawy, koncerty, wykłady, dyskusje, i wiele więcej. Sprawdź szczegóły na stronie: http://www.festiwalstopgmo.pl
  Niedawno został podany do wiadomości ”nowy”, rządowy projekt ustawy o nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO. Brak w niej zapisów o zakazie obrotu nasion GMO i o zakazie wpisywania do katalogu krajowego odmian genetycznie zmodyfikowanych, co otworzy Polskę całkowicie na uprawy GMO. Ustawodawcy śpieszą się bardzo (nawet nie poczekali do stworzenia nowego rządu), więc musimy szybko i skutecznie działać.
  W związku z powyższym organizujemy ogólnopolską akcję pt.: FESTIWAL „KULTURA i NATURA. STOP GMO! OCALIĆ POLSKIE NASIONA”.
  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, którym bliskie są hasła festiwalu, do organizowania swojego wydarzenia w ramach tej ogólnopolskiej akcji. Mamy nadzieję, że to będzie też Pospolite Ruszenie la Polski Wolnej od GMO.
  Dołącz do nas (potrzebujemy pomocy w organizacji planowanych wydarzeń festiwalowych) lub ZORGANIZUJ swój festiwal.
  Festiwal można promować samemu, np. drukując i rozprowadzając nasz plakat, który zaprojektował światowej sławy artysta Piotr Młodożeniec.
  ARTYŚCI DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO.
  APEL DO ARTYSTÓW: Dołącz do nas i powiedz nam co myślisz o GMO.
  Organizatorzy:
  KOALICJA „Polska Wolna od GMO”
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  Stowarzyszenie „Polska Wolna od GMO”
  Współorganizatorzy: to miejsce czeka na Ciebie:)
  KONTAKT:
  ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
  Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
  34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114
  biuro@icppc.pl
  http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

  Petycja

  Kontynuujemy zbieranie podpisów!

  Nadal zbieramy podpisy pod naszą petycja o wprowadzenie zakazu rejestracji odmina, obrotu i upraw roślin GMO.

  Wspólnymi siłami zebraliśmy w sumie już ponad 15 500 głosów!

  Podpisz tutaj.

  Petycję można wydrukować samemu i promować lokalnie. Na przykład zostawiając w pobliskim „warzywniaku” lub innym popularnym miejscu, za zgodą właścicieli. Takie podpisy można wysyłać na adres:

  Międzynarodowa Koalicjia dla Ochrony Polskiej Wsi; 34-146 Stryszow 156

  Petycja

  Nasze Stanowisko

  Aktualne, wspólne stanowisko organizacji pozarządowych w sprawie nowego projektu ustawy o nasiennictwie.

  fragment

  „Domagamy się:
  1. Wstrzymania prac nad projektem ustawy o nasiennictwie do czasu wprowadzenia zakazu uprawy kukurydzy MON810 i ziemniaka AMFLORA na terenie Polski wzorem innych krajów europejskich (Francja, Austria, Węgry, Włochy, Luksemburg, Grecja, Niemcy, Bułgaria oraz Szwajcaria).
  2. Natychmiastowego wprowadzenia wyżej wymienionego zakazu na bazie obowiązujących przepisów prawnych Unii Europejskiej w tym zakresie.
  3. Szerokich, jawnych, otwartych i dłużej trwających konsultacji społecznych, w tym przeprowadzenia wysłuchania publicznego w sprawie nowego projektu Ustawy o nasiennictwie.”

  Pełny dokument .pdf do pobrania.

  zakazgmo

  Kontakt

  Kontakt

  Wszelkie uwagi, prośby, pytania, sugestie prosimy wysyłać na adres: info@alert-box.org lub po przez wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie.

  Jesteśmy równierz na portalu Facebook.

  Polubienie

  • Kacper 21 listopada 2011 o 10:50 am

   Petycje,petycje ,a nie lepiej odrazu w morde przywalic ?

   Polubienie

   • iHe 21 listopada 2011 o 11:55 am

    No to jak jest z tym rozwiązywaniem problemów,przez piętrzenie kolejnych?
    W mordę przywalić pomaga jedynie w gronie przyjaciół i to dobrych.A tego nie możemy powiedzieć o obecnej Polsce i Polakach.
    Dobrymi radami wybrukowane jest piekło.

    Polubienie

   • zenobiusz 21 listopada 2011 o 12:05 pm

    Polska czcionka hasbaruniu,pisałem.
    NIE KARMIĆ TROLLA !!!

    Polubienie

 45. Annah. 21 listopada 2011 o 10:04 am

  Komentarz do ekspoze pramiera – mec. Elżbieta Barys, dr Cezary Mech, dr Zbigniew Kuźmiuk – poseł
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28250

  Polubienie

 46. ktos 21 listopada 2011 o 10:25 am

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/radioaktywne_skazenie,p1105915020

  Polubienie

 47. ktos 21 listopada 2011 o 10:29 am

  Media ukrywają prawdę o sytuacji w Japonii. Kolejny…
  Drugi wybuch w elektrowni jądrowej Daiich Fukushima.
  CIA wysyła do Japonii USAID do zarządzania kampanią…
  Nowe upublicznione zdjęcia pokazują zdewastowane…
  Kierunki wiatrów. Pomiary promieniowania w USA.
  Dane o radiacji z elektrowni Fukusima są utajane.
  Nowe wideo zniszczonego reaktora Fukushima. Zdjęcia…
  Żółty deszcz. Fukushima- Czarnobyl.
  GoogleEarth. Mapa 3D poziomów radioaktywności w Japonii.
  Promieniowanie 10 milionów razy powyżej normy?

  Polubienie

  • Kacper 21 listopada 2011 o 10:52 am

   Dlaczego ty sie tym przejmujesz a nie Japonczycy ?
   Rozwiazuj wlasne problemy.

   Polubienie

   • iHe 21 listopada 2011 o 11:50 am

    Czyli co proponujesz w tej konkretnej sytuacji?
    Lekceważyć takie doniesienia bo daleko?
    Żyjemy w globalnej wiosce,problemy Japonii prędzej czy później przyjdą(przylecą)i do nas.
    Właściwie to już tu są.
    Takie doniesienia mogą człowieka zmobilizować do konstruktywnych działań zapobiegawczych,czego nam odmawiają meedia,chroniące polityków i twórców tego burdelu.
    Siedźmy cicho i nie zwracajmy uwagi jak inni giną,przecież to jeszcze nie my.
    Jak jesteś tak skupiony na własnych problemach to co tu jeszcze robisz?Tu ich nie rozwiążesz.

    Polubienie

   • zenobiusz 21 listopada 2011 o 12:02 pm

    NIE KARMIĆ TROLLA
    Pisałem polska czcionka,wiem,że to trzeba pisać raport,
    ale ja wam nie wybierałem drogi życiowej 🙂

    Polubienie

    • iHe 21 listopada 2011 o 2:16 pm

     🙂

     Polubienie

 48. Annah. 21 listopada 2011 o 10:36 am

  Bardzo dobre wystąpienie Jarosław Kaczyńskiego po ekspose premiera

  Polubienie

  • Kacper 21 listopada 2011 o 10:54 am

   Skonczcie juz z tym Kaczynskim,co nie wiecie na czym on „jedzie” ?
   Juz dawno go podkarmili.
   Mama jeszcze zyje ?

   Polubienie

   • Annah. 21 listopada 2011 o 11:52 am

    A na czym niby jedzie, czy pijesz do Jego fenomenalnej pamięci?

    Polubienie

   • zenobiusz 21 listopada 2011 o 12:00 pm

    NIE KARMIĆ TROLLA

    Polubienie

 49. jakzawsze 21 listopada 2011 o 11:26 am

  Ok. A teraz coś smiesznego w tym strasznym świecie . OBEJRZYJCIE KONIECZNIE TO WIDEO.

  🙂 !!! koniecznie !!! 🙂 YT: Eric Hatman

  … nie wytyrzymał …

  Polubienie

  • Wizzgaa 21 listopada 2011 o 2:17 pm

   Też się śmieję ale widać wszyscy jesteśmy trochę kretynami .

   Polubienie

 50. Roma 21 listopada 2011 o 11:34 am

  Polska zawsze miała i ma dobrych matematyków, inżynierów,
  polskie lotnictwo od samego początku istnienia samolotu (aeroplanu) liczyło się w świecie
  szkoda, że nie wykorzystujemy swojego potencjału intelektualnego a dajemy się oszukiwać i okradać i wpędzać w …. kompleksy . Polacy nie mają się czego wstydzić,
  jest wręcz przeciwnie. Czasami udaje się komuś przebić z polskim wynalazkiem
  i oto przykład, choć prawdziwe kulisy tego kto za tym stoi nigdy nie będą znane,
  ale poczytać zawsze miło.

  Superszpieg od polskiego dostawcy

  Polska prywatna spółka WB Electronics z Ożarowa weszła do elitarnego grona producentów bezpilotowych samolotów zwiadowczych, łamiąc tym samym monopol amerykańsko-izraelski – informuje „Rzeczpospolita”.

  Wymyślona przez młodych inżynierów z Ożarowa unikalna technologia precyzyjnego namierzania i wskazywania celów dla artylerii daje polskim bezpilotowcom przewagę. Bezzałogowe systemy FlyEye już służą polskim żołnierzom w operacjach bojowych.

  Cichy, wyposażony w elektroniczną głowicę optyczną, miniaturowy, zdalnie sterowany powietrzny zwiadowca lokalizuje potencjalne cele z dokładnością do 10 metrów. – Interesujące kontrakty są tylko kwestią czasu – powiedział gazecie Piotr Wojciechowski, prezes WB Electronics.
  W końcu tego miesiąca w parku technologicznym Nowe Gliwice WBE otworzy centrum projektowania i produkcji bezpilotowców, gdzie pod marką Flytronic powstawać będą nie tylko samoloty szpiegowskie, ale również technologie zdalnego sterowania wojskowymi robotami i pojazdami.
  Więcej w „Rzeczpospolitej”.
  http://finanse.wp.pl/kat,104596,title,Superszpieg-od-polskiego-dostawcy,wid,14003424,wiadomosc.html

  Polubienie

 51. theaspartam 21 listopada 2011 o 12:35 pm

  Aromatyczna fatamorgana- http://www.youtube.com/watch?v=ObNAXGif8QI

  Polubienie

 52. theaspartam 21 listopada 2011 o 1:05 pm

  Niewielkie spadki na giełdzie 😉 http://gielda.onet.pl/indeksy-i-akcje,18637,100,0,notowania-gpw-start

  Polubienie