Gwen Olsen: Kompanie farmaceutyczne nie chcą byście byli zdrowi

… Musimy się więc oprzeć na naszym zdrowym rozsądku i zrozumieć, że przemysł farmaceutyczny zarabia 5-6 razy więcej niż jakakolwiek inna kompania spośród największych Fortune 500 w USA. I nie dadzą łatwo sobie odebrać tego zarobku. Tak naprawdę jesteśmy dla nich tylko „ludzkim towarem”… 

Gwen Olsen: Kompanie farmaceutyczne nie chcą byście byli zdrowi
Gwen Olsen, przez 15 lat pracowała jako reprezentant dla takich gigantów farmaceutycznych jak Johnson & Johnson, Syntex Labs, Bristol-Myers Squibb, Abbott Laboratories czy Forest Laboratories. Zrezygnowała z pracy w roku 2000, i od tego czasu ostro występuj publicznie przeciwko firmom farmaceutycznym, które jej zdaniem nie działają na korzyść pacjenta, a własnego zysku. W 2007 roku uzyskała nagrodę Human Rights Award za swoją działalność humanitarną. Poniżej przedstawiam skrót tłumaczenia jej wystąpienia, które znajduje się na YouTube:

Chcę obalić mit, że przemysł farmaceutyczny ma na celu poprawę zdrowia i leczenie. W rzeczywistości celem jest utrzymywanie chorób i zarządzanie objawami. Nie jest zainteresowany leczeniem raka, Alzheimera czy chorób serca, ponieważ gdyby tak było to działali by na własną szkodę – utraty biznesu, a to nie ma sensu. Nie chciałabym, żeby ludzie myśleli, że jestem zwolenniczką „teorii konspiracji”, gdyż w rzeczywistości za tym co mówię nie stoi żadna „teoria”, a wszystko co mówię jest do udowodnienia. Można udowodnić, że przemysł farmaceutyczny wcale nie chce leczyć ludzi.

W szczególności, jeśli chodzi o leki psychotropowe – są to środki, które powodują uzależnienie od przemysłu farmaceutycznego. Wprost się mówi, że jeśli będziecie brać np. lek antydepresyjny czy anty-psychotyczny, to będziecie od niego uzależnieni do końca życia. I faktycznie ludzie znajdują się w sytuacjach, że muszą przyjmować dany środek przez długi okres czasu, o ile nie na zawsze, gdyż jest prawie niemożliwe uniezależnienie się od nich. Gdy przestaje się brać dany preparat, następują bardzo ostre reakcje organizmu, nawet jeśli próbuje się stopniowego zmniejszenia dawek.

Dlatego ważne jest by rozumieć jakie motywacje kierują produkcją leków, które są dostępne na rynku. Przykładem mogą być preparaty obniżające poziom cholesterolu – te faktycznie obniżają znacząco jego poziom, ale powodują inne stany chorobowe. Tak więc musicie być bardzo ostrożni jeśli chcecie leczyć się chemią w celu utrzymania waszego zdrowia. Nikt wam nie będzie tłumaczył, że leki są zawsze testowane klinicznie poprzez porównywanie ich z placebo. Placebo są to po prostu pigułki z cukrem. W rzeczywistości wiele leków nie jest skuteczniejsza od pigułek placebo. Niedawno w Anglii przeprowadzono testy z jednym z leków antydepresyjnych i wyszło to, że nie jest on skuteczniejszy od pigułek cukrowych. A przecież ponad 44 miliony ludzi go zażywa, większość z nich z niewielkimi objawami depresji.

Można udowodnić, że leki antydepresyjne w ogóle nie są skuteczne, z wyjątkiem pacjentów z bardzo silnymi objawami.  Na podstawie własnego doświadczenia mogę wam powiedzieć, że można by poprawić stan ich zdrowia psychicznego bez przyjmowania tabletek, w sposób o wiele bardziej skuteczny niż placebo.
Niedawno dowiedziono, że ćwiczenia fizyczne są o wiele bardziej skuteczne od placebo czy leku antydepresyjnego. Ale nigdy nie usłyszymy tego w mediach, gdyż główne stacje telewizyjne i wydawnictwa, są sponsorowane przez te duże firmy farmaceutyczne.

Musimy się więc oprzeć na naszym zdrowym rozsądku i zrozumieć, że przemysł farmaceutyczny zarabia 5-6 razy więcej niż jakakolwiek inna kompania spośród największych Fortune 500 w USA. I nie dadzą łatwo sobie odebrać tego zarobku. Tak naprawdę jesteśmy dla nich tylko „ludzkim towarem” – nasze dzieci, rodzice, dziadkowie są dal nich tylko „krowami dojnymi”, na których żerują reprezentanci firm farmaceutycznych, jakim i ja byłam. Są oni zainteresowani tylko zdobywaniem rynku, bez uwzględniania konsekwencji jakie to przyniesie pacjentom. Nie interesuje ich to, że sieją dezinformację, że dane z badań klinicznych są ukrywane czy też fałszowane, że skutki uboczne są minimalizowane czy też prezentowane w niewłaściwy sposób.

Pracowałam przez 15 lat w tym biznesie, byłam jedną z najlepszych. Mówię wam, że ten przemysł oszalał. Znaleźliśmy się w dziejowym punkcie zwrotnym – musimy jako naród przejąć władzę i rozliczyć tych ludzi za ich działania i szkodliwe produkty, które wsadzają na rynek. Nie minie bowiem dużo czasu gdy każdy Amerykanin zostanie poszkodowany przez tę katastrofę. Musimy zdawać sobie sprawę jakie są różnice pomiędzy chorobami, zaburzeniami i zespołami. Jeśli bowiem nie ma weryfikacji naukowej – testów krwi, moczu, CAT-skanów, RMI – dowodu, że jesteś chory, to masz tylko zaburzenie (disorder).
Należy sobie zdać sprawę z tego, że są są inne opcje, o wiele bardzie efektywne niż leki, poprawy twojego stanu zdrowia. Szczególnie należy zwrócić uwagę na suplementy w diecie, ćwiczenia, taki styl życia, który sprzyja zdrowiu. Jeśli zaczniesz przyjmować leki, jeden za drugim, staniesz się klientem przemysłu farmaceutycznego na całe swoje życie i będziesz miał ograniczone możliwości wyboru. Tak więc proszę was o to byście się edukowali i podzielili informacjami z innymi. Następną ofiarą może być bowiem ktoś kogo kochacie.

Zob. też:

Reklamy

186 responses to “Gwen Olsen: Kompanie farmaceutyczne nie chcą byście byli zdrowi

 1. theaspartam 21 listopada 2011 o 1:09 pm

  Toksyczny koktajl- http://www.youtube.com/watch?v=c_Zu7uk2o_4

  • ALFA 22 listopada 2011 o 9:59 am

   Radioaktywne skażenie dotarło do Francji.
   Podaliśmy niedawno, że radioaktywny jod dotarł do- Niemiec, Rosji, Szwecji, Danii, Austrii, Czech, Węgier, Polski i Słowacji.
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/radioaktywne_skazenie,p1105915020

   • Brus_Zły_Lis 22 listopada 2011 o 6:59 pm

    maks cegielski lewicowy podżegcz ma dosyć ciekawe korzenie
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-rodzina-cegielskich.html

 2. theaspartam 21 listopada 2011 o 1:11 pm

  Aromatyczna fatamorgana- http://www.youtube.com/watch?v=ObNAXGif8QI

  • STAŁY CZYTELNIK 21 listopada 2011 o 3:10 pm

   Na grypę, bakterie , wirusy nawet raka kuracja mms’em. Stosuję głównie jak rozkłada mnie choroba, dzięki temu grypę leczę w 3 godziny, jak dla mnie mms jest niesamowity. Od lat nie kupuję żadnych tabletek:
   link: http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/suplementacja/381-mms-cudowny-suplement-mineralny.html

   pasty do zębów bez fluoru, od 5 lat nie byłem u dentysty, problemy z zębami skończyły się, w tym krwawienie i próchnica i ciągłe zmęczenie bo fluor w pastach otępia i niszczy neurony w mózgu
   link: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11699037

   jak pozbyć się pasożytów w organizmie, które odpowiedzialne są za 75% przewlekłych chorób. Stosuję vernicadis, uwaga według badań 80% ludzi ma w sobie robale
   link: http://www.dieta-dla-zuchwalych.pl/vernicadis-pasozyty-ziola-na-robaki.html

   to nie jest auto reklama. Nie naskakujcie na mnie, ja się tylko dzielę moją opinią, którą zbieram w nie zmanipulowanych mediach. Jak ktoś nie chce, niech nie szuka takich produktów i dalej się truje.

   pozdrowienia dla wszystkich czytelników 🙂 😉 🙂 🙂

   • TADEUSZ33 21 listopada 2011 o 3:18 pm

    Potwierdzam opinię stałego czytelnika. Też stosuję mms do „walki” z grypskiem, vernicadis też stosowałem kiedyś.
    Ale pasty do zębów z fluorem to faktycznie syf i zmowa producentów by jeszcze bardziej ROZPADAŁY SIĘ ZĘBY i żeby jeszcze więcej truć je kolejnymi pastami z fluorem. No i coraz bardziej otępiałe społeczeństwo z fluorem w mózgu mamy.
    🙂 🙂 🙂 🙂

   • AQQ 21 listopada 2011 o 3:41 pm

    Grypa! http://bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/grypa-choroba-prozdrowotna

    • jakisbuk 21 listopada 2011 o 7:06 pm

     AQQ > bardzo dobry artykuł – sam od lat unikam lekarzy i stosuje metodę że nasz organizm ma leczyć sie sam i to działa !!! oczywiście troszke pocierpieć trzeba było aby bez używania leków przetrwać pare gryp – czy innych podobnych chorób – ale warto -bo jedyny lekarz jakiego odwiedzam od lat to dentysta 🙂
     nie wydaje kasy ani na lekarzy ani na lelki

     • Ramires 21 listopada 2011 o 9:47 pm

      A na ZUS też nie wydajesz ? Z tego co piszesz to szkoda kasy………………!

      • choice 21 listopada 2011 o 9:59 pm

       :D:D:D

    • ALFA 21 listopada 2011 o 8:53 pm

     Nasz umysł jest najlepszą bronią w walce z grypą
     Uzdrowicielka Louise L. Hay twier­dzi, że mentalną przyczyną grypy jest, reakcja na powszechne negatywne prze­konania, a także strach i wiara w staty­styki. To dosyć interesujące, biorąc pod uwagę wykorzystywanie w mediach tych trzech elementów do straszenia ludzi. W przypadku osób podatnych na strach każdy szczep grypy znajdzie u nich swój dom.
     Sugerowane antidotum jest afirmacją: “Jestem ponad grupowymi przekona­niami. Jestem wolny/wolna od wszelkich blokad i wpływów.”
     Jeśli chodzi o dolegliwości oddecho­we. Hay twierdzi, że kryjącą się za nimi przyczyną jest strach przed pełnym zaan­gażowaniem się w życie. Sugerowana afir­macja w tym przypadku brzmi: “Jestem bezpieczny/bezpieczna, kocham życie.”
     http://grongor.info/2010/03/04/nasz-umysl-jest-najlepsza-bronia-w-walce-z-grypa/

   • Anaka 21 listopada 2011 o 5:06 pm

    A co do mms,to napisz,czy nigdy ci po nim włosy nie wyszły..nie miałeś-aś uczucia kuli w brzuchu,zaniku odbijania-bekania-nie regularne oddawanie kupy i bardzo jasnego koloru,tej kupy?Co do reszty twojego wpisu to się zgodzę z tobą.

   • monitorpolski 21 listopada 2011 o 6:13 pm

    Ja stosuję srebro koloidalne, ale i preparat jodanowo-jodowy Nose, jeszcze niedostępny w Polsce na rynku, choć na dniach powinien być zatwierdzony. czuję, że zaczyna brać, płuczę srebrem lub psikam tym drugim – po czymś takim jeszcze mnie nie wzięło na ostro.

    • vortex 21 listopada 2011 o 6:27 pm

     …..czy ten preparat jodanowo-jodowy to Povidone-iodine ?

    • AQQ 21 listopada 2011 o 6:46 pm

     MP. Coś zaczyna brać, to symptom jakiegoś schorzenia i organizm potrzebuje odpoczynku. Najlepiej poleżec z 3dni i samo wyjdzie.

    • kk7qq 21 listopada 2011 o 8:16 pm

     Rowniez lecze sie srebrem ,dziala rewelacyjnie 🙂

   • alexirin 21 listopada 2011 o 7:34 pm

    STAŁY CZYTELNIK najlepszy na robale jest spirytus wystarczy 50/50 z wodą rozcieczyć

    • STAŁY CZYTELNIK 21 listopada 2011 o 8:28 pm

     coś więcej więc o tej kuracji. ile jak dokładnie??????

     • Ramires 21 listopada 2011 o 9:53 pm

      Jak rozcieńczysz 95% na dwa to będzie po 48,5% . To jest super gorzała. Jeżeli spirt jest ok. to po wypiciu flachy na następny dzień normalna egzystencja. Jak syf to będziesz zdychał.

     • Versus3 21 listopada 2011 o 10:06 pm

      Trzy dni picia do urwania filmu i robale same wyjdą 🙂

     • zenobiusz 22 listopada 2011 o 10:12 am

      Kto pije i pali,ten nie ma robali

      🙂 🙂 🙂 🙂

      • kosiardeyablos 22 listopada 2011 o 6:43 pm

       RACJA !!!!! Hahahahaha !!!!

    • AQQ 21 listopada 2011 o 10:12 pm

     „Kto pije i pali ten nie ma robali”

     • vortex 22 listopada 2011 o 12:27 am

      Cos w tym jest.

     • zenobiusz 22 listopada 2011 o 10:17 am

      No nie doszedłem tu a napisałem to samo.
      Ciocia Rela.na imię miała Relagia,w wieku 92 lat,wypijała codziennie flaszkę czystej,i wypalała 2 paczki Sportów.Gdy przywieźli jej 2 tony węgla,wyszła do zrzucających go do piwnicy,i wygoniła,bo nie mogła patrzeć jak się guzdrzą.Sama zrzuciła węgiel w pół godziny.
      Na jej 92 urodzinach,rodzina się zatroskała,że tak o ciocię nikt nie dba,i objęła ją opieką.Po pierwsze żadnej wódy,i papierosów,bo to niezdrowo.Po miesiącu Ciocia zmarła.

      • monitorpolski 22 listopada 2011 o 10:31 am

       Moja babcia paliła 2 paczki dziennie – najgorszych papierosów (Sporty, potem Popularne). Rodzina powiedziała jej, że czas przestać, rzuciła palenie, pożyła jeszcze przez rok. Miała 90 lat.

       • Aśka 22 listopada 2011 o 11:45 am

        Też miałam taki przypadek w rodzinie szwagra. Nie paliła co prawda 40 sztuk dziennie, ale sporo. Przestała i niedługo po tym zmarła.

       • kosiardeyablos 22 listopada 2011 o 6:59 pm

        Moja babka to samo. 92 latka dwa bez palenia i astalavista baybe…….Matka jak miała 65 latek rzuciła palenie, rok później miała już problemy z sercem, przyszły zawały no i zastaweczka !!! A mówiłem, palenie zabija – robaki !!!

        • ALFA 22 listopada 2011 o 7:32 pm

         @kosiardeyablos moja babka dożyła 96 też paliła , moja prababka dożyła setki ,ale teraz palimy no właśnie co palimy chemię.
         A na paliła cygaro , a my świństwo.A nasze serduszko potrzebuje witaminy z grupy B,koenzym Q10,kwas foliowy itd.

   • AQQ 21 listopada 2011 o 11:22 pm

    Najlepsza pasta 🙂
    http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/gazeta.htm

   • Dorqaa 22 listopada 2011 o 2:01 pm

    A co Panie Stały Czytelniku i Panie Tadeuszu33 powiecie na korzeń żeń-szenia? Słyszałam, że wzmacnia odporność i dodaje przysłowiowego „kopa”. Gdzieś tam wyczytałam też, że eliminuje toksyny z organizmu i pomaga walczyć z wirusami. Jedyna sensowna strona jaką znalazłam to ta:

    http://koreanski-zen-szen.pl/dzialanie-zen-szenia.html

    ale jestem też ciekawa doświadczeń z praktyki.

  • szuwaxpl 21 listopada 2011 o 5:25 pm

   Co jest – głos z zaświatów mam na obu filmikach ! ???

 3. Stanisław 21 listopada 2011 o 2:10 pm

  Kilka razy czekając na wizytę w przychodni, byłem świadkiem jak przedstawiciele różnych firm farmaceutycznych bez kolejki wchodzili do gabinetów lekarskich z dużymi torbami , by po chwili wyjść już tylko że swoją aktówką , kilka razy gość gdzieś dzwonił,z telefonu jeszcze dobrze nie zamknąwszy drzwi za sobą ( meldował że zadanie wykonał ? )

  • O Rzesz 21 listopada 2011 o 2:52 pm

   Kiedy nie stosowałem naturalnej witaminy C i nie dbałem o możliwie zbilansowaną i zróżnicowaną dietę też bywałem w przychodni.
   Również spotkałem się z przypadkiem wizyty takiego komiwojażera farmaceutycznego.
   Nie miałem wtedy pojęcia kto to.
   I „mój” gość wepchał się na siłę poza kolejką.
   Dziś nie mam tego problemu bo niemal w ogóle nie potrzebuję chodzić do lekarza.
   Gdybym jednak kiedyś odwiedził i znów trafi mi się okazja spotkania takiego delikwenta/ delikwentki będę wiedział co z tym zrobić!.
   Przede mną na pewno nie wejdzie do gabinetu!.
   Wam też radzę traktować ich z góry. Ponoć żadna praca nie hańbi ale wykaz ostatnio to przysłowie mocno się zdewaluowało.
   Niestety nie mam dziś szacunku dla ludzi związanych z przemysłem farmaceutycznym.

   • monitorpolski 21 listopada 2011 o 6:26 pm

    Niestety, ale trudno o nieskorumpowanego przez ten przemysł lekarza. Najgorsze świństwa bezmyślnie przepisują (albo celowo, bo mają z tego działkę).

    • mi461 21 listopada 2011 o 6:53 pm

     nie pamietam dokladnie gdzies sie spotkalam z naturalnym leczeniem NADCISNIENIA.
     Borykam sie z tym problemem od lat.
     Juz myslalam ze lek ktory biore dal rezultat, niestety znow (mimo brania 2 tabl dziennie) cis mi podskoczylo do 158/98.
     Juz mam dosc brania drogich lekow oraz tabletek „odwadniajacych”.
     JEZELI KTOS CZYTAL LUB MA DOSWIADCZENIE w tym, prosze o podanie linka lub rady.
     Widze ze te leki ktore biore ( AVAPRO + ADALAT 30 ) juz przestaly dzialac 😦
     Dziekuje z gory

     • jakisbuk 21 listopada 2011 o 7:08 pm

      najlepszy lek to przestać mierzyć cieśnienie 🙂

     • astromaria 21 listopada 2011 o 7:16 pm

      Miałam bardzo ostre skoki ciśnienia, miałam wtedy uczucie, że wybuchnę jak ryba głębinowa. Lekarz mi powiedział, że to początki nadciśnienia. Powiedziałabym, jak się tego pozbyłam (wraz z ciężką, chroniczną depresją), ale wiem z doświadczenia, że ludzie nie tylko nie korzystają z mojej rady, ale nawet obrzucają mnie kamieniami, że namawiam do rzekomej sekty. Parę razy tak mnie potraktowali na forach dyskusyjnych dla cierpiących na depresję. Z tego nasuwa się prosty wniosek: ludzie przywiązani są do swoich chorób i cierpień i wcale im nie zależy, żeby wyzdrowieć. Ale jeśli naprawdę chcesz się tego pozbyć, to rada jest na moim blogu, na górze. Powodzenia.

      • mi461 21 listopada 2011 o 7:52 pm

       ok dziekuje

       • astromaria 22 listopada 2011 o 12:03 am

        Nie podałam linku, gdzie szukać, więc niektórzy pobłądzili http://astromaria.wordpress.com/uzdrawianie-za-darmo-z-kazdej-choroby/

        • Mariusz 22 listopada 2011 o 10:08 am

         Za wszystkie swoje „dary” szatan wystawia rachunek po śmierci (chociaż niektórym jeszcze przed) dlatego ja dziękuje za tę ofertę.
         Najstraszliwsze jest to @astromaria, że po śmierci już nie można tego wszystkiego cofnąć i trzeba oddać dusze za zaciągnięte długi.
         Promujesz teorie kolejnego zagubionego człowieka.

     • Aśka 21 listopada 2011 o 7:22 pm

      – kuracja dr. Rath’a
      – chlorella też jest dobra

     • AQQ 21 listopada 2011 o 7:24 pm

      @Mi461. Przecież żaden lek* nie pomoże!!!Tzw STATYNY są po to aby je stale brać i to jest zysk ogromny dla farmy. Nie można oddawać swojego zdrowia i ślepo ufać jakimś konowałom, którzy na ludzkiej krzywdzie i nieznajomości się bogacą. Kiedyś w Chinach lekarz miał płacone od uzdrowienia pacjenta(zob.co znaczy wyraz pacjent) a gdy człowiek zmarł lekarz był ściety.
      (poszukaj na bioslone.pl tam jest forum również) 1) poznaj jak funkcjonuje organizm i zob co pisałam wcześniej o 2:48. choroby* mają podłoże p s y ch o s o m a t y cz n e!

      • zenobiusz 21 listopada 2011 o 7:54 pm

       Słuchajcie,tak czytam i sam nie wiem ,może to geny ??
       Kiedyś ja słuchałem lekarzy,bywałem chronicznym pacjentem.
       Zacząłem słuchać swojego głosu wewnętrznego.
       Poza tym jak nagle dzieje się coś dziwnego ,mówię w myśli.
       Mateczka ,przyjmij ten ból,ten lęk przed utratą zdrowia,
       za grzeszników, i dusze w czyśćcu za które nikt się nie modli
       ,i jak ręką odjął.
       Jem byle co,najczęściej chleb z masłem,
       ,żółty ser, tanią wędlinę,owoce rzadko,
       i jestem okazem zdrowia,czego i wam,
       życzę.

       • mi461 21 listopada 2011 o 8:23 pm

        ZENO cos w tym jest, moj pjciec mial nadcisnienie i kilka wylewow, mama skoki cisnienia i wylew.
        Jednak nie zawsze jest to regola.
        Rodzice mojego meza mieli nadcisnienie on jednak jak i jego siostra maja cis 120/60.
        Maz pali jak stary komin fabryczny, odzywia sie [ciagle w drodze jezdzi TIRem ] kurczakami panierowanymi i innymi swinstwami i NIC ma -> cholesterol ale cisnienia NIE
        Nie ma regoly, wszystko jest „gdzies” zapisane tylko gdzie? bo sklonna jestem to wymazac 😉

        • AQQ 21 listopada 2011 o 8:37 pm

         @ Mi.To co napisałaś jest odzwierciedleniem pielęgnacji* choroby nadcisnienia. Stale myślisz, ze rodzina miała to Ty też musisz mieć…zresetuj dysk. Intractum Visci lub Venoforton ok.

        • zenobiusz 21 listopada 2011 o 9:05 pm

         mi461@
         Tak się zastanawiam.Trują nas,nie mam co do tego cienia wątpliwości ale powiedziano nam.

         New International Version (©1984)
         they will pick up snakes with their hands; and when they drink deadly poison, it will not hurt them at all; they will place their hands on sick people, and they will get well.”
         New Living Translation (©2007)
         They will be able to handle snakes with safety, and if they drink anything poisonous, it won’t hurt them. They will be able to place their hands on the sick, and they will be healed.”

         English Standard Version (©2001)
         they will pick up serpents with their hands; and if they drink any deadly poison, it will not hurt them; they will lay their hands on the sick, and they will recover.”

         New American Standard Bible (©1995)
         they will pick up serpents, and if they drink any deadly poison, it will not hurt them; they will lay hands on the sick, and they will recover.”

         King James Bible (Cambridge Ed.)
         They shall take up serpents; and if they drink any deadly thing, it shall not hurt them; they shall lay hands on the sick, and they shall recover.

         International Standard Version (©2008)
         they will pick up snakes with their hands; even if they drink any deadly poison it will not hurt them; and they will place their hands on the sick, and they will recover.”

         Aramaic Bible in Plain English (©2010)
         “And they will take up snakes, and if they should drink lethal poison, it will not harm them, and they will place their hands on the sick and they will be healed.”

         GOD’S WORD® Translation (©1995)
         They will pick up snakes, and if they drink any deadly poison, it will not hurt them. They will place their hands on the sick and cure them.”

         King James 2000 Bible (©2003)
         They shall take up serpents; and if they drink any deadly thing, it shall not hurt them; they shall lay hands on the sick, and they shall recover.

         American King James Version
         They shall take up serpents; and if they drink any deadly thing, it shall not hurt them; they shall lay hands on the sick, and they shall recover.

         American Standard Version
         they shall take up serpents, and if they drink any deadly thing, it shall in no wise hurt them; they shall lay hands on the sick, and they shall recover.

         Bible in Basic English
         They will take up snakes, and if there is poison in their drink, it will do them no evil; they will put their hands on those who are ill, and they will get well.

         Douay-Rheims Bible
         They shall take up serpents; and if they shall drink any deadly thing, it shall not hurt them: they shall lay their hands upon the sick, and they shall recover.

         Darby Bible Translation
         they shall take up serpents; and if they should drink any deadly thing it shall not injure them; they shall lay hands upon the infirm, and they shall be well.

         English Revised Version
         they shall take up serpents, and if they drink any deadly thing, it shall in no wise hurt them; they shall lay hands on the sick, and they shall recover.

         Webster’s Bible Translation
         They shall take up serpents; and if they drink any deadly thing, it shall not hurt them; they shall lay hands on the sick, and they shall recover.

         Weymouth New Testament
         They shall take up venomous snakes, and if they drink any deadly poison it shall do them no harm whatever. They shall lay their hands on the sick, and the sick shall recover.”

         World English Bible
         they will take up serpents; and if they drink any deadly thing, it will in no way hurt them; they will lay hands on the sick, and they will recover.”

         Young’s Literal Translation
         serpents they shall take up; and if any deadly thing they may drink, it shall not hurt them; on the ailing they shall lay hands, and they shall be well.’

        • zenobiusz 21 listopada 2011 o 9:07 pm

         Jednym słowem,olać nawet,cudownie nas uświadamiającą wiedzę a ufać Panu.

     • rabarbarek 21 listopada 2011 o 7:25 pm

      Milena , sprobuj koniecznie jemioly. Niestety nie wiem czy polskie apteki w Twojej okolicy maja tem ziolowy lek. Na sobie wyprobowalam , kiedy nie moglam dojsc do siebie po smierci bliskiej osoby. Cisnienie mi wariowalo niesamowicie i choc nie chodze do lekarzy to wtedy wystraszylam sie i poszlam. Dostalam leki ale pani powedziala , ze jak zaczne brac , bede musiala brac je cale zycie. Wiec nie wzielam , a w tym czasie ktos mi powidzial o polskim leku ziolowym , ktorego nazwa brzmi ” Intractum Visci”. Bylo do kupienia na plazie Wisla w Mississauga. Musialabys zadzwonic. Ja juz od dosc dawna nic nie biore , bo nie musze. Ale kiedy potrzebowalam , lek byl niezawodny. Potem kilka razy kupilam osobom , ktore mialy problemy z nadcisnieniem i wszystkim pomoglo , do tego stopnia , ze calkowicie odstawialy leki.

      http://polskie-leki.co.uk/sklep/detail/44-ukad-krenia/flypage.tp|ecommerce/408-intractum-visci-wycig-z-jemioy?sef=hcfp

      • rabarbarek 21 listopada 2011 o 7:31 pm

       Nie wiem dlaczego link nie dziala , ale wbij nazwe i dostaniesz sie do wielu stron na ten temat.

       • mi461 21 listopada 2011 o 8:11 pm

        poradzilam sobie z nim 😉

      • mi461 21 listopada 2011 o 8:10 pm

       dzieki rabarbarek, to sa jednak na lagodne stany, ja mialam ponad 200/160 kiedy nie bralam tabl to jest od hmmm 15 lat.

       Jak zacznie lek dzialac, pozniej organizm sie przyzwyczaja i juz nie ma takiego dzialania.
       Boje sie bo to „rodzinne” a jeden mini wylew juz zaliczylam ( lekarze tego nie wykryli, jedynie Polaniecki mi podpowiedzial zeby zrobic MRI glowy bo cos tam jest).
       „Oni” potrafia jedynie zwiekszac dawki np ADALAT do 60 mg” ale po nich strasznie bola miesnie, czytalam ulotki i WYWALILAM to.
       Mam bardzo wysoki poziom dobrego holesterolu bo zazywam suplementy, ale lekarze sie zastanawiaja dlaczego i czy to DOBRY OBIAW CZY trzeba go leczyc???
       PARANOJA

       • jerkey 22 listopada 2011 o 8:32 am

        Wiele schorzeń wynika z tego, że w naszym organizmie nagromadziły się toksyny, mamy ukryte ogniska bakteryjne lub wirusowe oraz – BARDZO CZĘSTO – w wyniku obecności pasożytów i grzybów. Przy jakiejkolwiek przewlekłej chorobie należy najpierw to sprawdzić i oczyścić z nich organizm, a dopiero później szukać innych rozwiązań.
        Ja i moja rodzina korzystamy z preparatów Joalis. Podobnie nasi znajomi. Mogę zapewnić, że oczyszczają organizm z większości świństw. U mojej córki wykryła poszczepienne pozostałości w mózgu (co wytłumaczyło niektóre jej problemy), u żony pasożyty, ja pozbyłem się wreszcie wirusa opryszczki, który mnie męczył latami. Moja znajoma ciepiącą na reumatoidalne zapalenie stawów po jej wizycie zmniejszyła dawkę leków o połowę.
        Oczywiście to nie rozwiąże wszystkich problemów – ale najpierw oczyszczenie, a potem suplementacja/leczenie.
        W przypadku Joalisa ważne jest do jakiego specjalisty się trawi i jego doświadczenia. W razie czego mogę służyć namiarem.

     • tesa 21 listopada 2011 o 7:47 pm

      http://www.bioslone. pl Po stosowaniu idei bioslone pozbylam sie nadcisnienia i wielu innych powaznych dolegliwosci. Tablety na nadcisnienie bralam przez 12 lat. Nadcisnienie jest objawem chorego organu w organizmie, moze to byc tez grzyb candida.

      • tesa 21 listopada 2011 o 7:49 pm

       http://www.bioslone.pl

       • mi461 21 listopada 2011 o 8:50 pm

        Dzieki @tesa zaraz tam wchodze.\Wlasnie szukam kogos kto mial podobny problem.
        Dzieki

     • Święty 21 listopada 2011 o 8:14 pm

      Z wlasnego doswiadczenia stosuje metody naturalne zbijajace cisnienie. Nadcisnienie moze miec podloze stresu. Moze to byc praca, nadgodziny lub nocne zmiany . Nie polecam pic rozpuszczalnej kawy, jesli juz to raz dwa w tygodniu. Tak samo z herbata, tez podnosi poziom cisnienia, no i oczywoscie alkohol. Jakis czas temu przerzucilem sie na rumianek i miete.

      • mi461 21 listopada 2011 o 8:51 pm

       kawki uzywki a zlaszcza olkohol nie wchodza w ogole w gre.

     • alexirin 21 listopada 2011 o 8:54 pm

      według mnie najlepszym lekarstwem na wszystkie wyżej wymienione dolegliwości jest czosnek odpowiednio spożywany tzn (rozgniatany i jedzony z odrobiną masła) w zasadzie działa na wszystko redukuje cholesterol,obniża ciśnienie ,działa anty bakteryjnie itp

     • O Rzesz 21 listopada 2011 o 10:20 pm

      Napiszę obszernie. Może coś ci się przyda.
      Wiele rzeczy może ci (spokojnie) pomóc, mi461.
      Przede wszystkim równowaga życiowa (należy za wszelką cenę przerwać toksyczne znajomości!).
      Jeśli to możliwe dużo ruchu- mięśnie nóg to drugie serce!.
      Odpowiednia dieta.
      Może ci pomóc dietetyk jeśli masz problemy z wymyśleniem jak ją różnicować.
      Niestety, wspominałem już o tym, tak produkty jak i surowe pokarmy są dziś mocno wyjałowione.
      Puki są dostępne trzeba wykorzystywać suplementy.
      Też już było w jakiej formie ale wspomnę że jeśli idzie o pierwiastki to muszą być w formie chelatowej.
      Biologicznie czynnej.

      Prawdopodobnie twój organizm jest zbyt zatruty odpadami przemiany materii a zbyt ubogi w produkty odżywcze i energetyczne.
      Dlatego przyspiesza pracę serca i kurczy naczynia by krew i limfa szybciej krążyły i odżywiały oraz dotleniały komórki organizmu.

      Radzę przeprowadzić odtruwanie.
      Jeżeli nie wiesz jak to zrobić poszukaj albo poradz się dietetyka!.
      Doskonale może się sprawdzić krótka (24 h), powtarzana cyklicznie głodówka, tylko o wodzie.
      Jeśli masz zdrowy żołądek i jelita, można dostarczyć tlenu atomowego w postaci naturalnej wody utlenionej (apteczna jest skażona metalami ciężkimi – nie nadaje się do spożycia).
      Na noc zalej sok z pół cytryny szklanką przegotowanej wody z dodatkiem łyżki stołowej polskiego (ważne!) miodu.

      Rano masz napój z niewielką ilością wody utlenionej.
      W organizmie jest ona rozbijana na tlen atomowy wykorzystywany w procesach energetycznych komórek i również reguluje równowagę kwasowo – zasadową.
      Pij przez dziesięć dni pół godziny przed jedzeniem. Ważne bo chodzi o nietworzenie wolnych rodników jakie powstaną gdy ta woda połączy się z cząstkami jedzenia.
      Jeśli organizm będzie nasycony naturalną wit. C wolne rodniki nawet jeśli jednak powstaną będą szybko neutralizowane!.

      Też chciano mi wmówić początki nadciśnienia.
      Rozwiązanie tkwiło w braku potasu (Odżywiałem się wtedy jak statystyczny Tom Kowalski 🙂 ). Trzeba dbać o równowagę elektrolityczną organizmu!.

      Nasze ciało to odpowiednik oceanu.
      Jeśli jakość limfy i krwi będą niewłaściwe (równowaga kwasowo-zasadowa) to reakcje chemiczne i fizyczne przebiegać będą nieprawidłowo.
      Wszystko trzeba korygować. Z wiekiem następują zmiany hormonalne.
      Na jedne rzeczy nabieramy ochoty na inne tracimy apetyt.
      Z wiekiem ogranicza się też łaknienie wody a jest ona podstawą życia!.

      1,5 do 2 litrów wody (nie kawy czy herbaty) dziennie.
      Woda, najlepiej żywa (też już o tym było) musi być pita z dodatkiem małej szczypty soli kuchennej (najlepiej bez antyzbrylaczy) jeśli przyjmujesz ją poza posiłkiem by była rozprowadzana po całym organizmie a nie przelewana do pęcherza. Ma to szczególne znaczenie dla osób z chorobami nerek!.

      Ogólna zasada wszystkiego po trochu. Nie stronię od umiarkowanych ilości alkoholu.
      Tylko czystego (może zawałowcom a na pewno po przeszczepach podaje się 5% roztwór spirytusu … dożylnie 🙂 ).

      Pyfko jest be. To syf!.
      To estrogenowo-podobna kuracja hormonalna. Facetom, w miarę „treningu”, rosną od tego brzuchy i cycki a opada męskość.

      Można się od niego odzwyczaić.
      To zwykła używka i działa tak samo jak papierosy. Człowiek musi się napić nawet jak nie chce. Widziałem tu ostatnio linki jak rzucić palenie. Podobnie jest z uzależnieniem od alkoholu choć jest silniejsze.
      Są też informacje o zabijaniu duchowości ale to info dla tych wrażliwszych (prosta przesłanka. Coś w tym musi być skoro masońskie media promują takie produkty wytwarzane przez przedsiębiorstwa należące do masonów.
      Wszystko oczywiście pod pozorem zwykłego biznesu ale ci co wiedzą, a teraz to już jesteście i wy, nie dają się nabrać na kolejne osłabiacze rozumu i woli).

      Jeśli to wszystko dla ciebie zbyt kłopotliwe pozostaje ci niestety medycyna macana (bo leczą po omacku!)

      Przy okazji temat maryśki bo to pokrewne!.
      Jeśli legalizować to tylko odmiany z niewielką zawartością substancji psychoaktywnej (THC)
      Owszem ale TYLKO leczniczo! Pod kontrolą!.
      Daje wprawdzie poczucie odprężenia i u niektórych nawet ekscytacji ale na dłuższą metę stępia receptory.
      To namiastka uniesienia religijnego.
      Dlatego jest popierana przez masonów.
      Atak na krzyż i parcie na legalizację „miękkich” narkotyków to kolejna odsłona ich wojny z Bogiem i nami!.

      Wielu ludzi tym się wykurowało z różnych choróbsk ale powszechnie używane, w obecnych czasach, doprowadzi tylko do ograniczenia licznych problemów jakie mają z nami masoni/ iluminaci/ syjoniści/ sataniści, (niepotrzebne skreślić), przysparzając ich z kolei nam.

      Zażywanie maryśki powoduje że wzrasta potrzeba tłumienia pobudzonych brakiem stymulatora synaps ośrodka przyjemności w mózgu.
      Stymulowane są też inne jego obszary.
      Wzrasta podatność na uzależnienie od tytoniu i alkoholu.
      Pomijam już sam fakt że naćpani marychą są obojętni na to co się dzieje wokół.
      „Jednoczą” się z braćmi stając się podatnymi na manipulację.
      Tracą trzeźwą ocenę sytuacji i często bujają w obłokach. Uciekają od rzeczywistości w marychę a gdy jej nie ma w inne używki. Podobnie jak „klasyczni” pijacy.

      Ogólnie temat rzeka ale wszelkie uzależniacze w „ilościach przemysłowych” a narkotyki w szczególności, służą tylko wrogom ludzkości i szamanom. Nikomu więcej.
      Niezbyt szczęśliwe zestawienie bo jedni z drugimi nie mają nic wspólnego ale chodzi o mechanizm działania.
      Jego wykorzystanie jest już diametralnie różne.

      Powodzenia

      • kosiardeyablos 22 listopada 2011 o 7:24 pm

       Sposób na przeczyszczenie od zaraz – rosolek z grzybkami suszonymi ! Mnie tak przeczyściło że polewałęm rosołem przez następne „sraki”….hahahaha…bez kitu. Jelita oczyszczone ! Rosołek dobrze robi. No i browarek na przeczyszczenie dróg moczowych – proste ! No i lemoniadka własnej roboty, zamiasta cholernego SPRITA który jak sądzę żłopiecie jak skacowane szczury. Jeśli kawa to tylko po turecku parzona ! Jak zajarać to przez siebie kręconego szluga ! Jak kąpiel po której skóra zaczyna ODDYCHAĆ to jedynie w słonej gorącej wodzie, nie za długo – sól morska a jak ktoryś nie ma to jodowana w dużej ilości a potem zimny prysznic. Polecam tarzanie sie na golasa w śniegu jak zacznie padać ! A dla osób z egzemą-łuszczycą – dietka bez świńskiego miecha. Jedzenie świni jest szkodliwe. Kąpiele jak napisałem i namaszczanie się olejem roślinnym nie silnikowym. Superaśnie się wchłąnia, i natłuszcza. Łuszczyca powoli zacznie odpadać. Skóra zaczyna reagować pozytywnie nie tworząć złogów, czym jest właśnie łuszcząca sie skóra – martwa nagromadzona narośl skórzana …..hahahaha…..działa. NO i to by było tyle z mojej strony…..hahaha….:-)

     • Ania 21 listopada 2011 o 10:45 pm

      Wyeliminuj z diety mleko ( z wyjatkiem kwaśnego kefiru może) i pszenną mąke oraz cukier na miesiąc. Jeśli będzie znaczna poprawa, to jest to.

      • felicyta 22 listopada 2011 o 2:18 am

       Zazywalam leki na nadcisnienie przez 30 lat, coraz wiecej. A teraz nie zazywam nic juz kilka lat. Po trochu odstawilam wszystko (wg nieoficjalnych zalecen pewnego lekarza).
       Poprostu sprobowalam odzywiac sie bardziej dietetycznie, brac suplementy a zwlaszcza magnez w ilosci nie mniejszej niz 400 mg dziennie i wit. C 3000 mg minimum dziennie z wit.E 400 mg dziennie. No i zyje i to dosc dobrze, bo i depresja tez mam mniejsza. Czasem na depresje biore L-tyrosin (http://pl.wikipedia.org/wiki/Tyrozyna), ktory jest nieszkodliwy w przeciwienstwie do antydepresantow (kupuje w sklepie dla sportowcow).
       Nadcisnienie moze powodowac nieodpowiednie odzywianie, zatrucie pokarmowe lub inne, alergia, brak magnezu oraz innych suplementow oraz strach jaki napedzaja lekarze. Wystarczy zmienic nieco odzywianie, zazywac suplementy, zwlaszcza magnez, ktory jest niezbedny dla prawidlowej pracy serca i przestac sie bac czegokolwiek nabywajac wiedzy z sieci.
       Nalezy tez uwierzyc w doskonalosc ciala jakie otrzymalismy od Stworcy, ktore potrafi sie samo leczyc oraz poslugiwac sie intuicja. Polecam wiedze z medycyny komorkowej dr Ratha. Pozdrawiam .

       • mi461 22 listopada 2011 o 4:25 am

        @ felicyta
        dziekuje obiecuje ze zaczne przerabiac „zadanie” .
        Dzisiejszy tekst Monitora obudzil we mnie sile do walki z „medycznym gangiem”.

        Pozdrawiam

     • zenobiusz 22 listopada 2011 o 10:22 am

      mi461@
      BSM,a jak nie chce ci się czytać po prostu połóż dłoń na szczycie głowy i potrzymaj 10 minut,potem zmierz ciśnienie.

     • robert 22 listopada 2011 o 10:56 pm

      prosze do mnie napisac -mam cos co mi pomoglo -roblas7@tlen.pl

  • ALFA 21 listopada 2011 o 9:00 pm

   @ Stanisław W ten sposób robi się eksperymenty na ludziach .Lekarz daje taki lek pacjentowi niby z dobroci .A w szpitalach to inaczej tam dopiero eksperymenty na pacjentach.Jesteś w szpitalu i nie wiesz jak z niego wyjdziesz.

   • AQQ 21 listopada 2011 o 9:11 pm

    Tak intensywnie szukają pacjentów, że co rok zaproszenia na niby darmowe” badania kobiece* zapraszają…z 6lat temu dałam się nabrać na takie badania, zaraz wynależli guzy” oczywiście a ja jakoś bez leczenia” i operacji -żyję.

 4. Święty 21 listopada 2011 o 2:16 pm

  MAM TE KSIAZKE WARTO KUPIC A POTEM ZASTANOWISC SIE

  Wyznania pracownika koncernu farmaceutycznego.

  Koncernom farmaceutycznym zależy na tym, żebyśmy byli stale chorzy. Chcą nam wmówić choroby. A jedynym powodem takiego postępowania są pieniądze.

  Czy wiecie, że…
  – koncerny farmaceutyczne wydają ponad 35 000 euro (przeszło 50 tys. dolarów) rocznie na jednego lekarza, by przepisywał ich produkty?
  – ponad 75% czołowych naukowców w dziedzinie medycyny jest opłacanych przez przemysł farmaceutyczny?
  – niekiedy leki zostają dopuszczone i wprowadzone na rynek dzięki korupcji?
  – ludzie branży farmaceutycznej wynajdują nowe choroby i prowadzą działania marketingowe tak, by zwiększyć sprzedaż, a tym samym wartość akcji firm farmaceutycznych?
  – koncerny farmaceutyczne coraz częściej biorą na celownik dzieci?

  Efekt uboczny – śmierć to oparta na faktach opowieść o korupcji, przekupstwie i oszustwach napisana przez dr. Johna Virapena, który określany jest jako „osoba wtajemniczona z kręgu Wielkiej Farmacji”. W czasie 35 lat pracy w branży farmaceutycznej (głównie jako dyrektor generalny Eli Lilly and Company w Szwecji) Virapen był odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek różnych leków. Wszystkie miały efekty uboczne.

  Autor opowiada teraz całą prawdę i ujawnia brudne tajemnice, których mieliśmy nigdy nie poznać.
  „Przekupiłem szwedzkiego profesora, by zwiększyć szansę rejestracji Prozacu® w Szwecji.” – John Virapen
  http://www.empik.com/skutek-uboczny-smierc-virapen-john,prod61040040,ksiazka-p

 5. vortex 21 listopada 2011 o 2:36 pm

  Oczywiscie ze im na tym nie zalezy bo straciliby swoje dochodowe posady.W Polsce do lekarzy ludzie pchaja sie drzwiami i oknami jak by mogli to przez komin by weszli.Zwiekszajaca sie z dnia na dzien ilosc aptek,powstaja jak grzyby po deszczu.A ilu z tych lekarzy wie cos na tematy kluczowe takie jak odrzywianie ? Kilka procent.A leki pelne chemicznych hybryd od slodzikow po anty zbrylacze.Okropnosc.
  Bardzo dobry film dokumentalny to „Mask Of Deception” zrobili go ludzie z Australii.
  Tu podaje link do calego filmu http://www.tagtele.com/videos/voir/39855
  Na Tube jest tylko trailer.

  Kolejne dwa warty obejrzenia to :
  Big Bucks Big Pharma………www.youtube.com/watch?v=hDsdc6kON3k
  Professional Perspectives on Water Fluoridation…http://www.youtube.com/watch?v=88pfVo3bZLY

 6. AQQ 21 listopada 2011 o 2:42 pm

  Czym jesteśmy truci 1-3cz. http://www.youtube.com/watch?v=sHh3Yek0AbQ&feature=related
  Jedzenie ma znaczenie 1-8cz. http://www.youtube.com/watch?v=8jC4GEkYbOI&feature=player_embedded#!
  Medycyna jakiej nie znacie-Wielka Farmacja. http://www.youtube.com/watch?v=7oRFNbhbJoE&feature=fvwrel
  179 art. z serii Zdrowie: http://astromaria.wordpress.com/category/zdrowie/
  http://bioslone.pl/

  • AQQ 21 listopada 2011 o 2:48 pm

   Ok. 400lat p.n e Hipokrates powiedział:
   Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Objawy są naturalną ochroną organizmu. Nazywamy je chorobami, lecz w rzeczywistości leczą one choroby. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują. (katar,gorączka,wysypka,wrzody to pozbywanie się toksyn-które niepotrzebnie blokujemy przyjmując tzw-leki*)
   I tego się trzymajmy! Dziś na potrzeby morderczej medycyny nawet zmienili przysięge dla konowałów.

   • bioslonejczyk 21 listopada 2011 o 3:22 pm

    W związku z powyższym, koniecznie zapraszam na forum http://www.bioslone.pl
    Mają tam trochę cięty język do tzw. „pacjentów” ale znajdziecie tam masę przepisów na życie w zdrowiu.

   • deotibigratia 21 listopada 2011 o 4:53 pm

    warto uzupełnić to o teorię samoregulującego się pola (Boga) spisaną w Diagnostyce karmy Łazariewa; choroba to dobrodziejstwo, szansa na oczyszczenie duszy, pojawia się zawsze jako efekt naruszeń praw wyższych w kontexcie karmicznym z uwzględnieniem karmy osobistej, rodzinnej, narodowej… kiedy leczymy się nie zmieniając siebie od wewnątrz przenosimy problem na inne organy, lub na nasze dzieci lub przyszłe wcielenia
    – nie ma nieuleczalnych chorób są tylko nieuleczalni ludzie
    szczerze polecam:

    • szuwaxpl 21 listopada 2011 o 5:51 pm

     Wspaniałe słowa i myśli – dzialanie wszechświata można ująć w budowie atomu, a tu człowiek porównany do zdrowej komórki ! Większość ludzi to chore komórki mniemam ! Sam muszę nad sobą pracować jeszcze więcej !

    • AQQ 21 listopada 2011 o 6:01 pm

     @Deotibi.. masz rację! Są ludzie którzy pielęgnują* choroby i je przewlekle mają.

    • hiperbola 22 listopada 2011 o 7:38 am

     Wspaniała rzecz — wielkie dzięki za tę wskazówkę.

    • zenobiusz 22 listopada 2011 o 10:28 am

     Karma,tia,znowu wy.
     Jak życ ,nie mylić z rzycią,by nie wcielić się w płazińca, 🙂

  • vortex 21 listopada 2011 o 3:24 pm

   Dr Zbigniew Halat jest autorytetem.Sluchalem jego kilku wykladow.Duza wiedza.
   Czym jesteśmy truci………gdzie mozna by zessac calosc?

   • AQQ 21 listopada 2011 o 3:49 pm

    http://www.halat.pl/
    Często występuje w Trwam, potem jego rozmowy można znależć TU
    http://www.radiomaryja.pl/query.php?__s=Ha%B3at&__a=1

    • vortex 21 listopada 2011 o 3:55 pm

     Te materialy to znam.Pytam raczej o ten dokument „Czym jesteśmy truci” bo na Tube w part 3 glos cos szwankuje.A chcialbym miec to w calosci.

   • ciociababcia 21 listopada 2011 o 4:26 pm

    vortex
    ,masz tutaj 4
    http://www.radiomaryja.pl/query.php?__s=dr+Zbigniew+Ha%B3at&__a=2
    przejdź na stronę główna i szukaj … archiwum i różne audycje. Proste jest jeżeli znasz tytuł, ale wpisuj dr.Zbigniew Hałat…

    • vortex 21 listopada 2011 o 4:36 pm

     Juz mam. Sciagnalem calosc 185 MB 🙂

 7. Sarnax 21 listopada 2011 o 2:58 pm

  Witam wszystkich. Przyjmowałem leki antydepresyjne przez ponad 10 lat i to nie żadne light jak środek popularny w stanach. Uratowały mi życie i dzięki nim miałem siłę aby prostować swoje zaburzenia lękowe poprzez terapie (a cierpiałem na ostrą agorafobie). Od długiego czasu już nie biorę i nie uzależniłem się itp. Żyję normalnie,założyłem rodzinę, zrobiłem prawo jazdy i dużo więcej. Więc nie wszystko jest takie nie dobre jak się czyta w tym artykule.

 8. maran 21 listopada 2011 o 2:59 pm

  Bardzo powazne zamieszki w Egipcie w przeciagu ostatnich 2 dni. Sa ranni i zabici

 9. Joanna 21 listopada 2011 o 3:00 pm

  Na medycynie nie uczą zasad zdrowego żywienia. Trują producenci leków i producenci żywności-każdy we własnym zakresie. Nic dziwnego, że mądrzy lekarze zalecają głodówki jako środek na pozbycie się niemożliwych do wyleczenia chorób. Np. dr Dąbrowska będąca entuzjastką tej metody i mająca wielu wdzięcznych pacjentów, których medycyna konwencjonalna systematycznie podtruwała -bez efektów.
  Na chomikuj.pl można posłuchać też arcyciekawych wykładów n/t żywienia dr Kubata.

  • vortex 21 listopada 2011 o 3:36 pm

   @Joanna
   mozna jakis link do dr Kubata ?
   Na RadioBezCenzury sa do pobrania audycje „Akademia Zdrowego Człowieka” prowadzone przez Kazimierza Szafranka.Wlasnie zaczyna sie nowy cylk pod nazwa Alternatywne Metody Leczenia.Dzis godzina 20:00 http://radiobc.pl/

   • Joanna 21 listopada 2011 o 3:51 pm

    chomikuj.pl/asia.floyd/Zdrowie/Dr+Kubat

    • vortex 21 listopada 2011 o 4:10 pm

     🙂 🙂 🙂

  • ALFA 21 listopada 2011 o 8:37 pm

   Lekarze od pięćdziesięciu lat podają truciznę na szczury pacjentom chorym na serce
   Raport Bloomberga właśnie uświadomił nam, że milionom ludzi na całym świecie podaje się jako rozcieńczalnik krwi truciznę na szczury. Raport ten mówi również, że zagrożenie wylewem krwi do mózgu powodowanym przez lek o nazwie Warfaryna było uważane za jego najpoważniejszy efekt uboczny. To ciekawe, ponieważ establishment medyczny zwykle nie przyznaje się, że jego leki to trucizny. Wręcz przeciwnie, robi wszystko, aby ukryć to przed ludźmi.

   Jedynym powodem przyznania się do tego jest to, że mają inny lek. który zastąpi tę truciznę na szczury. Tak nawiasem mówiąc, kiedy ostatni raz mówiono nam, że spożywanie trucizny na szczury czy jakiejkolwiek innej prowadzi do zdrowia?
   http://grongor.info/2010/02/05/lekarze-od-piecdziesieciu-lat-podaja-trucizne-na-szczury-pacjentom-chorym-na-serce/

 10. PokójWam 21 listopada 2011 o 3:31 pm

  Ta Gwen Olsen to jakaś dezinformatorka: W 2007 roku uzyskała nagrodę Human Rights Award za swoją działalność humanitarną.

  Chyba nie muszę tłumaczyć że wszystkie najważniejsze organizacje na świecie są pod kontrolą illuminati. Uwierzcie mi, że oni nie nagradzają swoich prawdziwych przeciwników… Gdyby była ich wrogiem już dawno by ją zabili, a tu się wydaje, że jeszcze ją promują

  A tu znany lucyferianista Dalai Lama na podobnym „przedstawieniu”

 11. vortex 21 listopada 2011 o 3:49 pm

  @PokojWam
  To widocznie tak jest.To samo dotyczy sie nowego dokumentu THRIVE,ktory porusza bardzo wazne dla nas tematy jednak jak sie blizej przyjzec to…..Ponizej to co mialem wowczas wkleic pod wpisem Kingi.
  THRIVE ukazal sie 11.11.11. Czyli to kolejny zbieg okolicznosci ? Ja daje na luz bo z tego co widze to kolejna odslona New Age.
  Za kurtyna tworca filmu Foster Gamble ( Procter & Gamble) i jego zona, Kimberly Carter Gamble.
  Dla tych co chca sie dowiedziec to Procter & Gamble zarabia setki milionów dolarów na transakcjach z Pentagonem i jest jednym z najpowazniejszych kontraktorow Departamentu Wojny.
  Ta firma to jeden z największych na świecie, zatruwaczy srodowiska naturalnego,która ma roczne obroty w wysokości ponad 68 mld $. Dawniej robili interesy z Trzecia Rzesza hitlerowskich Niemiec teraz rozpowszechniaja genetycznie zmodyfikowana i skażona żywnośc.To rowniez pomyslodawca kontrowersyjnych zamiennikiow tłuszczowych takich jak Olestra,sprzedawanych pod nazwą Olean (syntetyczych kwasów tłuszczowych i cukru połączonych ze sobą w cząsteczki zbyt duże dla ludzkiego organizmu do wchłaniania lub trawienia ).
  Procter & Gamble jest również producentem detergentu Tide zanieczyszczajacego wode,pasty do zębów Crest pelnej fluoru i Pampersow,ktorych odpady trudno utilizowac co powaznie niszczy srodowisko ?
  Ale kiedy jesteś Illuminati, wszystko ci wolno !
  Dokument przeplata fikcje z prawda,dzielo dezinformacji.Smieszne bo Kinga ktora wrzucila tu ten clip linkuje go do kanalu na Tube ktorego wlasciciel udostepnia go jako spojrzenie na dezinformacje rozsiewana wlasnie przez tych co niszcza nasza planete.Ja bym to raczej nazwal chwastem ktory musi sie przebic przez wszystkie warstwy ziemi zeby w efekcie koncowym zawladnac wszystkim co zyje na powierzchni.

  • AQQ 21 listopada 2011 o 4:18 pm

   http://www.wiadomosci24.pl/artykul/mafia_medyczna_zabija_szczepionkami_203714.html

   • AQQ 22 listopada 2011 o 12:33 am

    Na zdrowie polecam rodzime zioła , metodę samolecznia BSM Lewandowskiego!
    Różański, Klimuszko, Tombak http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/wstep.htm
    http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,2378139.html
    Dużo u Astromarii, Wismaya, prawda.xlx. prawda2info. Pracownia trudno pamietac wszystko, każdy potencjalny pacjent* musi być Przekonany, że to co stosuje mu pomoże na 100%!
    Placebo też pomaga.

    • zenobiusz 22 listopada 2011 o 10:32 am

     BSM,jest Uchnasta,Żyd Lewandowski się podczepił,i ssie.Uważać,wracać do tekstu Uchnasta.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Peryskop 21 listopada 2011 o 11:23 pm

   Dalajlama przez wiele lat był finansowany przez CIA stojąc na czele tybeteńskiego żywiołu antychińskiemu. W kwestii popierania separatystycznych ambicji Tybetańczyków opinie są podzielone, ale chyba lepiej się stało, że Dalajlama nie poparł tych, którzy parli do otwartego buntu, co prawdopodobnie doprowadziłoby do rozlewu krwi i eksterminacji Tybetańczyków.

   A Chiny jako mocarstwo imperialne mają uzasadnienie dla zadbania także i o tę prowincję – zwłaszcza, że jest położona w strategicznym rejonie. Tybet nie był niezależnym państwem, więc podpuszczanie jego mieszkańców do samostanowienia było przejawem antychińskiej polityki amerykańskiej.

   Osobnym problemem jest kwestia, czy Tybetańczycy będą w stanie zachować swoją odrębną kulturę i tradycję wobec dość dynamicznego napływu Chińczyków do Tybetu.

   A więc nie tylko Baskowie mają aspiracje, kłopoty i nadzieje.

   • zenobiusz 22 listopada 2011 o 10:34 am

    Tybet miał to już setki lat temu,i przetrwał 🙂

    • Peryskop 22 listopada 2011 o 2:27 pm

     Zeno – Tybet przetrwał właśnie dzięki wielkiej sile wiary i tradycji.
     Dlatego obie te wartości chcą nam teraz odebrać nasi okupanci wewnętrzno-zewnętrzni.

 12. PokójWam 21 listopada 2011 o 3:54 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/21/rzad-planuje-podatek-poglowny-podatek-od-dzieci-w-rodzinie/
  http://aktyw14.net/index.php?option=com_content&view=article&id=497:zaciskania-pasa-cig-dalszy&catid=46:publicystyka&Itemid=65
  http://wolnemedia.net/edukacja/klapa-ustawy-zlobkowej/
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/platforma-dziekuje-chorym-za-glosy/
  http://wolnemedia.net/polityka/podwyzszymy-wiek-emerytalny-do-67-roku-zycia/
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/sto-kamienic-do-remontu-sto-rodzin-na-bruk/

 13. pio9a 21 listopada 2011 o 4:31 pm

 14. ciociababcia 21 listopada 2011 o 4:45 pm

  Rekombinowany DNA wirusa HPV we krwi osoby zaszczepionej
  Prof. Maria Majewska

  Amerykańscy badacze odkryli, że wszystkie z 13 zbadanych próbek szczepionek HPV (Gardasil/Silgard) , zakupionych w różnych krajach, w tym w Polsce, zawierają rekombinowany DNA wirusa HPV. Znaleziono to DNA także we krwi nastolatki, która zastała zaszczepiona ta szczepionką, w dwa lata po szczepieniu (po którym dziewczynka ta zachorowała na młodzieńcze przewlekłe zapalenie stawów).
  Doskonale wie o tym Merck, który nie przyznaje się, że jego szczepionki zawierają DNA HPV, a firmowe ulotki wręcz kłamią, że go nie zawierają.

  dakowski.pl

 15. ciociababcia 21 listopada 2011 o 4:46 pm

  Rtęć w szczepionkach: mroczne motywacje działania fundacji Bill Gates’a

  badania pokazują, iz szczepionki „przeciw” grypie wyłącznie szkodzą niemowlętom i starszym dzieciom, masowo wysyłając je do szpitali
  prof. Dorota Majewska
  Bill Gates jak i jego fundacja walczą z WHO i całą ludzkością o utrzymanie rtęci w szczepionkach dla niemowląt. To pokazuje prawdziwe mroczne motywacje działania tej fundacji. A dziś w TVN prof. Brydak znów lamentowała, ze Polacy nie szczepią sie masowo przeciw grypie, a szczególnie nie szczepią swoich dzieci, czym bardzo uszczuplają zyski karteli szczepionkowych. Nie wspomniała naturalnie ani słowem, że badania pokazują, iz szczepionki „przeciw” grypie wyłącznie szkodzą niemowlętom i starszym dzieciom, masowo wysyłając je do szpitali. Niepokojące w jej wypowiedzi było też to, ze zapowiedziała wzmożone naciski lobbystów producentów szczepionek na polityków, żeby nakłonić ich do nasilenia szczepionkowego terroru w Polsce. Podobnie sprawy wyglądają w USA, gdzie politycy sa masowo przekupywanie przez kartele farmaceutyczne, żeby uchwalać ustawy zezwalające na taki terror.

  http://therefusers.com/refusers-newsroo … -vaccines/
  DM

  dakowski.pl

  • Aśka 21 listopada 2011 o 10:43 pm

   http://nowyporzadekswiata.blogspot.com/2011/01/wiadomoscimonasterujkowicepl-bill-gates.html
   wiadomosci.monasterujkowice.pl]
   Bill Gates: można zredukować liczbę ludności na świecie dzięki… szczepionkom

   Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć dzięki realizacji specjalnych programów „zdrowia reprodukcyjnego”, a także przez zastosowanie odpowiednich szczepionek. Gates wydał miliony dolarów na eksperymenty ze szczepionkami. – Dzisiejszy świat liczy 6,8 mld ludzi.. .i zbliży się do 9 mld. Obecnie, kiedy wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie: badań nad szczepionkami, służby zdrowia, usług zdrowia reprodukcyjnego, możemy zredukować liczbę tę od 10 do 15 proc. – mówił na konferencji w Cancun.
   Bill Gates nie jest jedynym miliarderem zaangażowanym w działalność na rzecz zmniejszenia liczby ludności na świecie. Jednak, jak zauważają obserwatorzy, jego wypowiedź budzi poważne dylematy.

   Mike Adams z pisma „The Natural News” pisze, że wypowiedź Gatesa nie była pomyłką, czy jakimś przejęzyczeniem. Była dobrze przygotowaną, świadomie poprowadzoną prezentacją. Zatem powstaje pytanie, co przez to chciał powiedzieć Gates?
   Adams sugeruje, że jego wypowiedź: „wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie badań nad szczepionkami” wyjaśnia poniekąd, dlaczego na świecie jest tak ogromna presja, by się szczepić przeciwko wszystkiemu. Obawia się, że szczepionki, które tradycyjnie mają wspomagać zdrowie pacjentów, mogą zostać wykorzystane, by im zaszkodzić. Adams zauważył, że badania wykazały, iż osoby standardowo poddające się szczepieniu przeciw grypie sezonowej są bardziej podatne na wirus grypy H1N1. Może to być zatem jeden ze sposobów ograniczenia liczby ludności, o którym mówił Gates.
   Szczepionki mogą działać w taki sposób, że będą wyniszczać organizm w dłuższym okresie np. 20-30 lat, powodując stopniowe zwyrodnienie niektórych organów, albo mogą zawierać substancje, powodujące bezpłodność.
   Adams pisze, że nie bez powodu Bill i Melinda Gates’owie wydają miliony dolarów na prowadzenie zaawansowanych badań nad szczepionkami. Fundacja Gatesów wspiera także programy sterylizacyjne, realizowane w mniej zamożnych państwach.
   Źródło: Infowars | AS

   http://tech.wp.pl/kat,1009791,title,Bill-Gates-przekaze-miliardy-dolarow-na-szczepionki,wid,11907153,wiadomosc.html?ticaid=198ce
   Bill Gates przekaże miliardy dolarów na szczepionki
   2010-01-29 (15:59)
   Amerykański potentat branży komputerowej Bill Gates i jego małżonka Melinda poinformowali w piątek na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, że założona przez nich fundacja przekaże w ciągu następnego dziesięciolecia 10 mld dolarów na badania nad nowymi szczepionkami i ich dystrybucję w państwach najuboższych.

   „Musimy uczynić to dziesięciolecie dekadą szczepionek.
   […]

   http://w34.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?2
   /małe fragmenty
   Bill Gates przekazał Planned Parenthood – największej organizacji aborcyjnej na świecie – sumę ok. 34 mln dolarów. Fundacja Warrena Buffeta sfinansowała z kolei badania kliniczne, które pozwoliły wprowadzić na rynek pigułki dzieciobójcze RU-486.

   Tym razem jednak rozmach zadania wydaje się przekraczać nawet możliwości finansowe „bogów”. Dlatego UNFPA apeluje do rządów najbogatszych krajów o większą hojność w sponsorowaniu projektów antynatalistycznych.
   […]
   (…) Bill Clinton oraz Barack Obama (ten drugi już w pierwszym dniu swego urzędowania) złożyli podpisy pod dokumentami uruchamiającymi strumień pieniędzy na projekty depopulacyjne w krajach Trzeciego Świata.

  • AQQ 21 listopada 2011 o 11:47 pm

   O Fundacjach…..
   „Na początku XX wieku, w szczytowym okresie kapitalizmu finansowego, kiedy międzynarodowi bankierzy budowali fortuny potężniejsze niż państwa zdobywając tym samym wpływ na rządy i opinię publiczną, jednocześnie zaczęły uwidaczniać się skutki uboczne tej sytuacji. Im większa stawała się siła magnatow, tym bardziej rósł wobec nich opór ludzi.
   NAJBARDZIEJ PRZERAŻAŁA FINANSJERĘ MOŻLIWOŚĆ ZAWIĄZANIA SOJUSZU PRZEZ WROGIE IM SIŁY-MOGŁOBY OZNACZAĆ TO DLA NICH KATASTROFĘ.(….)
   Postanowili zatem zmienić taktykę. Praktycznie wszystkie wielkie rodziny bankierów porozumiały sie i w tym samym czasie, gdy kończyła się I wojna, wspólnie zniknęli z pola widzenia(…)
   W istocie majątek wielkich bankierskich rodów nie skurczył się, lecz został ukryty zupełnie legalnie.(…)
   Nową formę rządów finansjery w krajach Europy i Ameryki Pólnocnej STANOWI NIEZWYKLE ROZBUDOWANY SYSTEM FUNDACJI
   .(….)
   FUNDACJE pozwalają na uniknięcie płacenia 50-procentowego podatku spadkowego, PODATKU DOCHODOWEGO, podatku od darowizny, i co najbardziej spektakularne-pomimo wzrostu wartości inwestycji-PODATKU OD ZYSKÓW KAPITAŁOWYCH.
   Dzięki CAŁKOWITEMU ZWOLNIENIU z obciążeń na rzecz skarbu państwaich aktywa rosną niczym tocząca się kula śniegowa.
   Raport Amerykańskiego Kongresu stwierdza, że w wyniku istnienia tych form prawnych fiskusowi wymyka sie PONAD 2/3 uzyskiwanych w USA dochodow. Jednocześnie towarzyszy temu rosnąca presja podatkowa na klasę średnią. Majątek superbogaczy namnaża się niczym komórki rakowe, czerpiąc składniki odzywcze od pozostałych grup społecznych.
   (…) Od czasu ustanowienia pierwszej fundacji w 1790 roku ich liczba stale rośnie

   Przykładowo lata 1950-1959 -2839 fundacji,
   2002-62000 fundacji
   Fundacje mają jedynie obowiązek przeznaczać rocznie 5% na rzecz projektow charytatywnych (…)
   „The Washington Post” opublikował niegdyś raport pokazujący w jaki sposób dzięki precyzyjnym posunięciom dwóch pokoleń rodziny, zdecydowana większość aktywow grupy finansowej należącej do Rockefelrów przesłana została do działających na różnych poziomach i posiadających różne znaczenie fundacji.
   W wyniku tych operacji powstały kolejne pochodne organizacje, siostrzane spólki, pośrednio i bezpośrednio kontrolowane, tworząc razem ogromny system.
   NIE PRZEPROWADZA SIĘ AUDYTU RAPORTOW KSIĘGOWYCH POSZCZEGÓLNYCH JEGO JEDNOSTEK, nie ma obowiązku podawania ich do publicznej wiadomości, wszystkie roszczenia w tej sprawie są uprzejmie i jak najbardziej zgodnie z prawem odrzucane, dlatego INSTYTUCJE TE ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU Z SYSTEMU KSIĘGOWEGO (…)
   W rzeczywistości jest to wynaleziona przez Rockefelerow „supermetoda” ukrywania własności, którą wykorzystują dziś z wielkim powodzeniem , wszystkie bez wyjątku rodziny bogaczy.
   Działania Billa Gatesa czy Warrena Buffetta , ich gry donacjami i dolarami są tego dobrym przykładem………”
   http://urbas.blog.onet.pl/6790841,439791034,1,200,200,90081314,439908114,8168169,0,forum.html (strona Urbaś totalnie się zepsuła”)

 16. ciociababcia 21 listopada 2011 o 4:49 pm

  Szwecja: Odszkodowania dla dzieci – ofiar globalnych firm farmakologicznych i szczepionek grypy

  aferyprawa.eu

  Nie o odszkodowania są najważniejsze. Najważniejszy jest fakt potwierdzenia przestępstw koncernów farmaceutycznych – oczywiście dla nas, bo dla chorych chociaż taka rekompensata jest potrzebna.

  • felicyta 22 listopada 2011 o 2:32 am

   @ciociababcia 21 Listopad 2011 o 4:49 pm

   Szwecja: Odszkodowania dla dzieci – ofiar globalnych firm farmakologicznych i szczepionek grypy

   -prosze, podawaj bezposrednie linki

 17. AQQ 21 listopada 2011 o 4:49 pm

  Dr Andreas Moritz mówi, ze rak nie jest chorobą. http://davidicke.pl/forum/rak-nie-jest-chorob-andreas-moritz-t4731.html
  AIDS, SM, szczepionki, wirusy, to też jakieś wymysły na potrzeby farmacji.
  Problem- jak to wytłumaczyć ludziom ze spranymi umysłami!

  • ALFA 21 listopada 2011 o 8:22 pm

   Flawonoidy – co to jest?
   Flawonoidy to naturalne substancje pochodzenia roślinnego o właściwościach przeciwutleniających.
   Stosowanie flawonoidów
   Stosowanie flawonoidów może działać nie tylko zapobiegawczo, ale też może przynieść znaczną poprawę kondycji organizmu i to natychmiast po ich zastosowaniu. Dzieje się tak dlatego, że spełniają one podwójną rolę. Po pierwsze „wymiatają” wolne rodniki z organizmu. Po drugie pomagają zregenerować uszkodzoną matrycę kodu DNA, co w efekcie daje większe możliwości samoregulacyjne i obronne.

   Choroby ustępujące pod wpływem bioflawonoidów:

   * alergia
   * cukrzyca
   * miażdzyca
   * nadciśnienie
   * rak
   * stany zapalne
   * udar mózgu
   * wynaczynienia podskórne
   * wysoki poziom cholesterolu we krwi
   * zakażenia wirusowe
   * zapalenie stawów
   * żylaki
   Przeciwutleniacze w walce z wolnymi rodnikami
   Powstające wolne rodniki tlenowe mają aktywny udział w wielu chorobach przewlekłych i degeneracyjnych.
   To również one odpowiedzialne są za zmarszczki powstające z wiekiem na naszej skórze. Ale suchość skóry i zmarszczki to drobiazg w porównaniu z tym, co dzieje się w naszych narządach, tkankach i komórkach.
   Wolne rodniki przyczyniajš się do powstawania takich chorób jak:

   * Alergia
   * Rak
   * Choroby układu sercowo-naczyniowego
   * Cukrzyca
   http://www.flawonoidy.ibg.pl/flawonoidy.php

   • Ricopolo 22 listopada 2011 o 12:02 am

    Np potega Aronii…polecam

 18. rabarbarek 21 listopada 2011 o 4:51 pm

  Na jednym z transparentow Occupy… pojawil sie taki napis ,” Oni mowia , ze jestesmy marzycielami. Prawdziwi marzyciele to ci , ktorzy uwazaja , ze wszystko jest w porzadku. My nie jestesmy marzycielami . Obudzilismy sie wlasnie ze snu , ktory zamienia sie w koszmar….”

  Poniewaz ruch Occupy jest niszczony i likwidowany na wielu stronach internetowych [ nawet w Australii] pojawil sie plakat , ktory ma byc powielany i powiekszony umieszczany w oknach domow , biznesow , i wszedzie tam gdzie bedzie widoczny. Opor bez przemocy. Ciekawa inicjatywa. W polskiej wersji tez brzmialaby dobrze.

  • deotibigratia 21 listopada 2011 o 5:00 pm

   jak niszczony? ocupy wall street jest lansowany wszędzie w sterowanych odgórnie mediach
   jako pseudo niezależny ruch, podczas gdy mam on poparcie sorosa i jest pomysłem think thanków brzezińskiego i obamy – grają tam najęci aktorzy (liderów) a użyteczni idioci podłączają się do protestu

   http://radtrap.wordpress.com/2011/10/05

   http://konservat.pl/index.php?sp=art&art=1442&path=arty2011#nc

   • rabarbarek 21 listopada 2011 o 5:20 pm

    deotibi…. trzeba bardzo uwazac na takie opinie. Nie mowie , ze nie podlaczyly sie do ruchu rozne grupy , ale faktem jest , ze w ten sposob probuje sie ruch osmieszyc. A raczej probowalo. Kiedy okazalo sie sie , ze ruch rozprzestrzenia sie na uniwersytety, i tysiace miast w USA i Kanadzie , i proby zniszczenia go” pokojowo” nie odnosza skutku , na place wkroczyly oddzialy szturmowe. [ tak nazywam policje wyszkolona do walki z protestantami] . Uzywa sie gazow i ” broni dzwiekowej [ o ktorej pisal Monitor] . Ruch przypisywano juz i Sorosowi i Obamie i innym gadom. To co sie dzialo w Nowym Jorku ,[ sobota] , Oakland, Denver i Toronto calkowicie zaprzecza teorii o podlaczajacych sie ” idiotach”. Zreszta , obserwujmy i sami wyciagajmy wnioski.

    • zenobiusz 21 listopada 2011 o 7:39 pm

     Rabargarek @
     Jaki program ma ten ruch,bądź łaskawa napisać swoimi ,
     słowami bez cytatów z łże mediów.

     • rabarbarek 21 listopada 2011 o 9:49 pm

      Zenobiuszu , a gdzie ja daje cytaty z lze mediow? To wlasnie lze media probuja roznych sposobow , aby ruchowi odciac skrzydelka. To w nich mozesz zobaczyc i uslyszec , ze Soros , ze Obama , ze lewacy , ze Michael Moore itd popieraja ruch. Programow tez jest kilka w zaleznosci o jakiej grupie mowimy. To co dla mnie jest wazne , to jest to jednak jedyny tak silny protest przeciwko bankierom , wielkim korporacjom i przeciwko rzadowi , ktory ma w nosie konstytucje i Ameryke z jej mieszkancami. To jest to co laczy protestujacych.
      W czasie kiedy wielkim bankom i korporacjom przyznaje sie olbrzymie bailouty ,w nagrode za machloje na najwyzszych szczeblach panstwowo-bankowych, kiedy rozpoczyna sie wciaz nowe wojenki i utrzymuje setki baz wojskowych na swiecie,, zwykli obywatele traca swoje oszczednosci, rosnie bezrobocie a zarobki drastycznie spadaja i dwie pracujace osoby nie sa w stanie utrzymac rodziny, weterani zostawieni bez pomocy , emeryci bez pieniedzy a studenci z dlugami , ktorych nie beda w stanie splacic. Czy to malo , aby zebrac sie do kupy i zaprotestowac? Przeciwko korupcji i wykorzystywaniu bankow dla polepszenia bytu tego 1% , ktory ma w nosie czy reszta czyli 99% ma co wlozyc do gara. To co sie teraz dzieje nie ma nic wspolnego z kapitalizmem , demokracja czy sprawiedliwoscia. Czy chcemy czy nie , to terroryzm bankiersko-panstwowy.

      Kilku adwokatow w USA wystapilo ostro z pytaniem do Departamentu Sprawiedliwosci , FBI, CIA, Departamentu of Homeland Security, i obslugi parkow , czy akcje prowadzone przez te instytucje przeciwko demonstrantom sa legalne . Poprosili tez o udostepnienie dokumentow swiadczacych o wspolpracy tych organow w rozganianiu tlumow. Sa oburzeni stosowaniem taktyk zabronionych nawet w Afganistanie a stosowanych na ulicach amarykanskich miast, Istnieje podejrzenie wspolpracy miedzy 72 Fussion Centres [ o ktorych kiedys pisalam] , Join Terror Task Forces i lokalna policja. To co widzimy na ulicach miast [ a widzielismy niedawno w Polsce] to jak jakies sily paramilitarne a nie policja atakujace tlumy.

      Obserwujac to co sie dzieje popieram ruch , bo byc moze jest szansa na przerwanie szalenstwa , ktorego jestesmy swiadkami. Czy widzisz jak klasa bankowa rzadzic zaczyna w Europie. Juz nie tylko rzadza bankami ale i panstwami [ Wlochy, Grecja] . Zdobywaja kolejne przyczolki , opkopuja sie i wkrotce razem zaintonuja Ode do Wolnosci. A my cienkim glosem zanucimy razem z nimi. Tego nie chce i dlatego z ciekawoscia obserwuje OWS.

      A tu odwazne kobitki , ktorych jak podejrzewam nie interesuje program , a po prostu przyszly , bo maja zwyczajnie dosc tego co sie dzieje w ich kraju. http://www.youtube.com/watch?v=cf49Dld38Vw&feature=player_embedded

      • zenobiusz 21 listopada 2011 o 10:15 pm

       Dobra,ale ja jako czujny polski partyzant,
       zapytuję / Co dalej,kto na czele ,bo jakoś to mętne
       Na razie tylko to się zgadza.

     • Peryskop 21 listopada 2011 o 10:31 pm

      @Deotibigratia – Pamiętamy wszyscy, że na początku OWS lansowano taki pogląd.

      Ale teraz widać coraz więcej determinacji po obu stronach – raczej autentycznej.
      Bo agresywne reakcje policji wkurzaja ludzi.

      Można mieć podejrzenia do różnych aktywistów, ale póki co Luke Rudkowski nie zawiódł.
      Tu David Icke Talks with Luke Rudkowski on Wall Street

      • zenobiusz 21 listopada 2011 o 10:40 pm

       I tak się to robi,pytanie,kiedy poleje si ę krew ???

       • Peryskop 21 listopada 2011 o 10:59 pm

        Zapewne nagle i lawinowo…

        • rabarbarek 22 listopada 2011 o 2:59 am

         Sad w Toronto nakazal dzisiaj rozwiazanie obozowiska Occupy… . Uczestnicy zapowiedzieli , ze nie podporzadkuja sie zarzadzeniom. Obecnie znajduje sie tam wiecej osob niz zazwyczaj i moze okazac sie , ze czeka ich ciepla noc choc temperatura powietrza wyraznie przypomina , ze zbliza sie zima. Trudno przewidziec co bedzie dalej w USA , Kanadzie , w Europie i na Bliskim Wschodzie.

         Zenobiuszu, jako czujny partyzant mozesz miec miec racje. Ale jak widzisz , niewielki mamy wplyw na wydarzenia swiatowe.Moze czasem warto zaryzykowac poparcie , nie majac pewnosci , czy w tej metnej wodzie nie plywa zlota rybka. Marsz Niepodleglosci w Warszawie tez mogl zamienic sie w krwawe potyczki , a jednak otworzyl oczy wielu Polakom. Pokazal , ze w Polsce istnieja sily , ktore wysluguja sie obcym , Polakow i sprawy narodowe majac gleboko w powazaniu. Nawet te formacje niemieckie zwolane na pomoc silom antypolskim , wywolaly reakcje odwrotna od zamierzonej w polskim spoleczenstwie.

         Trudno , naprawde trudno oceniac pewne wydarzenia , choc ryzyko silowego rozwiazania ruchu istnieje. Tym bardziej , ze druga strona szkolona jest w tej dziedzinie juz od dawna. A jak wyglada przeszkolenie wystarczy spojrzec na strone. Zapewne nie chodzi tam tylko o obecnosc i dzialania w krajach atakowanych , ale tez o wlasne podworko.

         http://www.rand.org/pubs/monographs/2009/RAND_MG819.pdf

      • deotibigratia 22 listopada 2011 o 9:38 am

       większość ludzi w ruchu ocupy wall street jest autentycznych, tak jak w ruchu solidarności w latach 80 – i co z tego? kiedy ruchem kierują agenci którzy wyprowadzą tą rewolucję w maliny – wprowadzając zapewne jakieś tam kosmetyczne zmiany w prawie bankowym zamkną ludziom gębę na nastepnych 20 lat – tak jak to było w Polsce

       • Peryskop 22 listopada 2011 o 2:30 pm

        DTG – Masz rację.
        Żyjemy w czasach globalnego podstępu i totalnej manipulacji.
        A wszystko to napędza Mamon i jego wyznawcy.

  • zenobiusz 22 listopada 2011 o 10:39 am

   Wszelkie wypędzanie ludzi na place i ulice,najczęściej jest prowokacją.Opór bez przemocy,bez światła jupiterów to jest droga.!!!

 19. ciociababcia 21 listopada 2011 o 4:52 pm

  The Art of
  David Dees

  rense.com/1.mpicons/deesA1

  rense.com/1.mpicons/deesA2

  rense.com/1.mpicons/deesA3

 20. maran 21 listopada 2011 o 5:10 pm

  Egipt. Kilkanascie osob zabitych, wiele osob powaznie rannych. Ludzie juz maja dosc i ida na calosc.

  • choice 21 listopada 2011 o 7:17 pm

   ciekawe co jak się sprawy dalej potoczą w Egipcie..
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/41095,nocna-zmiana-w-egipcie

  • arcofy 21 listopada 2011 o 10:50 pm

   za tymi zamieszkami stoja podobno islamisci chetni do przejecia wladzy w egipcie i zaprowadzenia szariatu.

  • ramires 21 listopada 2011 o 11:00 pm

   O co tu chodzi ? Lud zwrócił się przeciw ukochanej władzy i jej nie potrzebuje ? Nie chce mieć bata nad głową ? Nie chce cieszyć się z kolejnych wynaturzeń celebrytów i czytać kolorowych pisemek o gejach , lesbach i ich dewjacjach. Nie, u nas to nie przejdzie !!!!! „Nasz naród jest mądry !”

 21. maran 21 listopada 2011 o 5:13 pm

  sutuacja we wloszech i hiszpanii tez na ostrzu noza.
  europa sie wali, tak jak to bylo odgornie zaplanowane.

  • rabarbarek 21 listopada 2011 o 6:20 pm

   W Hiszpanii do wladzy dochodza konserwatysci. We wloszech i Grecji ” bankierzy” . W lipcu [ o ile mnie pamiec nie myli] Barosso mowil o koniecznosci scislejszego zjednoczenia sie UE czyli o jeszcze wiekszym zlikwidowaniu narodowych ciagotek panstw „sprzymierzonych”. [ czyzby tu wziela poczatek akcja policji przecowko uczestnikom Marszu Niepodleglosci?] USA wali sie nie mniej niz Europa. Super Komitet nie potrafi wymyslec zadnej „super” naprawy gospodarki amerykanskiej , wiec gielda leci dzisiaj ostro w dol. Natomiast na ulice NJ wyslano wczoraj ponad 1000 czlonkow brygad antyterrorystycznych pod pretekstem ochrony miasta przed atakami terrorystycznymi , ktore jakoby mialy byc planowane przez jakiegos goscia , ktorego wczoraj ujeto. Obawiam , sie , ze te dodatkowe sily na ulicach NJ moga oznaczac , ze w USA szykuje sie niezla rozroba ze spoleczenstwem . Oddzialy wyslane wczoraj przez burmistrza Bloomberga na ulice to najlepiej przeszkolone oddzialy do walki z demonstrantami.

   Ciekawy film na temat upadku dolara amerykanskiego. Narazie to fikcja , ktora wkrotce moze zamienic sie w rzeczywistosc. A czy mozliwy jest taki koniec Euro , ? , byc moze.

   • rabarbarek 21 listopada 2011 o 6:24 pm

    A tu o policji na ulicach Nowego Jorku. Jak to nazwal burmistrz , aby zapobiec aktom terroru.

    http://www.presstv.ir/detail/211233.html

 22. Aśka 21 listopada 2011 o 5:38 pm

  http://astromaria.wordpress.com/2011/10/20/przerazajaca-inkwizycja-medyczna/
  Przerażająca inkwizycja medyczna
  /fragment:
  Łatwo można zdobyć informacje o „medycznym gangsterstwie”, jakim para się „medyczna mafia”. Na rynku są dostępne dziesiątki książek i innych publikacji, które dokumentują tę napawającą przerażeniem sytuację. Warto przeczytać „The Medical Mafia” pióra lekarki Gislaine Lanctot z Quebecu i „The Medical Racket”, książkę napisaną przez autora bestsellerów z New York Times, Martina L. Grossa.
  Autorem innej wstrząsającej książki zatytułowanej „Racketeering in Medicine” jest znakomity lekarz, profesor akademii medycznej, dr James P. Carter, M.D., Dr PH. Objaśnia on w swej książce, co się naprawdę dzieje za kulisami najbardziej prestiżowej profesji na świecie i jak Amerykanie są pozbawiani skutecznych i tanich kuracji. Nie ulega wątpliwości, że „Racketeering in Medicine” to jedna z najważniejszych książek, jaką przeczytasz w swoim życiu.
  dr Carter pisze:
  Amerykańskie społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy, jak polityka kontroluje w tajemnicy praktykę medycyny. Gdy jakiś lekarz odważy się zaprezentować naturalną, mniej kosztowną metodę leczenia, bez względu na to, jak jest ona skuteczna i bezpieczna, Zorganizowana Amerykańska Medycyna weźmie go na muszkę, by pozbawić go licencji w drodze stosowania taktyki zastraszania i prawnych kruczków.
  ___
  W artykule podane są także m.in. przykłady aresztowań ludzi, którzy odkrywali niekonwencjonalne metody leczenia.

 23. maran 21 listopada 2011 o 5:53 pm

  tu link do ciekawej info and video o grupie mlodych ludzi ,ktorzy „pielgrzymuja z OWS / NYC
  do Waszyngtonu , pod Kapitol Hill aby przyniesc przeslanie protestu przeciw polityce obecnego rzadu.
  http://www.normanfinkelstein.com/with-gods-speed-and-the-peoples-blessing/

 24. maran 21 listopada 2011 o 6:02 pm

  Tu samo video. Jak widac w Waszygngtonie juz grupa politykow pracuje wydtnie nad tym aby sciac wydatki na ubezpieczenia emerytalne, sluzbe zdrowia lda ludzi starych i ubogich. Najlepiej do piachu wyslac wszystkich po 60 . Po im placic emeryture i oplacac sluzbe zdrowia.

 25. Aśka 21 listopada 2011 o 7:07 pm

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/801-dlaczego-powo%C5%82ali%C5%9Bmy-konwent-narodowy-polski-?
  poniedziałek, 21 listopada 2011 08:40
  Dlaczego powołaliśmy Konwent Narodowy Polski ?!

 26. pola 21 listopada 2011 o 7:50 pm

  Egipski minister finansów Samir Mohammed Radwan oświadczył, że jego kraj nie potrzebuje kredytów z Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego mimo zawartego na początku czerwca porozumienia z MFW
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/41095,nocna-zmiana-w-egipcie

 27. Ania 21 listopada 2011 o 8:49 pm

  Moi drodzy, trzeba sobie radzić samemu w sytuacji kiedy medycyna tak nam się zborsuczyła.
  Najlepiej zacząć od zdobywania wiedzy na temat zdrowia.
  Będę wam czasem wklejać ciekawe linki.
  Dzisiaj zacznijmy od tego, bardzo na czasie…
  http://chomikuj.pl/alicja.o1/Dokumenty/Nexus/Znaczenie+jodu+dla+zachowania+dobrego+stanu+zdrowia,414735124.pdf

 28. alexirin 21 listopada 2011 o 9:20 pm

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pracuje nad nowelizacją ustawy medialnej. I zmusić nas do płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego, który ma być doliczany do rachunku na energię elektryczną.

  http://niezalezna.pl/19300-abonament-rtv-razem-z-rachunkiem-za-prad

  • alexirin 21 listopada 2011 o 9:24 pm

   Abonamentu nikt nie chce płacić, więc trzeba go zlikwidować – twierdzą posłowie PO i urzędnicy rządowi. Czy słusznie?

   http://gosc.pl/doc/762453.Abonament-do-lamusa/2

 29. jakzawsze 21 listopada 2011 o 10:22 pm

  Węgry: Rząd chce skarżyć opozycję za zbrodnie sprzed dziesiątek lat . Węgierska partia Fidesz premiera Viktora Orbana złożyła w parlamencie projekt ustawy, która obciąża partię socjalistyczną MSZP, będącą głównym ugrupowaniem opozycyjnym, zbrodniami popełnionymi przez dawną partię komunistyczną – pisze agencja AFP.

  • jakzawsze 21 listopada 2011 o 11:17 pm

   Michaił Gorbaczow, gwiazda sowieckiej „pieriestrojki” i wciąż jeden z najpopularniejszych rosyjskich polityków na Zachodzie, znalazł się na celowniku litewskich śledczych. Chodzi o rolę byłego I sekretarza sowieckiej partii komunistycznej w wydarzeniach z 13 stycznia 1991 roku.
   Sowieccy komandosi przypuścili wówczas szturm na wieżę telewizyjną w Wilnie. Bronili jej cywile, głównie studenci miejscowego uniwersytetu. Zginęło 15 osób, a około 700 zostało rannych.

   Z informacji, do których dotarł portal Niezależna.pl

   • zenobiusz 22 listopada 2011 o 10:55 am

    Przydał by się link,panie monitorowy pupilku.!

 30. andzia 21 listopada 2011 o 10:28 pm

  moze nie na temat, ale problem CO2 tez był tu poruszany

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10683618,Naukowcy_z_WMO__Powietrze_jest_zanieczyszczone_jak.html

 31. Adam 21 listopada 2011 o 10:43 pm

  Obecna propaganda dietetyczna (jedzcie dużo owoców, unikajcie mięsa, jajek etc.) prowadzi do chorób i do zaburzeń psychicznych. Cholesterol jest ważnym składnikiem układu nerwowego w tym mózgu. Prawdopodobną przyczyną kampanii anycholesterolowej jest dążenie do zrobienia z ludzi tępych niewolników. Metody zapobiegania i leczenia pewnych chorób były znane były już dawno. Obecnie zaś zamiast zapobiegania doprowadza się ludzi do chorób a później wciska się im „lekarstwa”. Przykładem jest cukrzyca, której epidemia jest powodowana właśnie przez propagandę dietetyczną. Żeby uniknąć cukrzycy należy całkowicie zrezygnować z cukru i słodkich owoców oraz bardzo ograniczyć potrawy mączne. Zamiast tego jeść jajka, mięso, masło, sery, nie żałować tłuszczów zwierzęcych a unikać roślinnych. Wtedy cukrzyca, o ile nie jest bardzo zaawansowana, zaczyna się cofać. Starożytni Żydzi wiedzieli co jest dobre. Wystarczy poczytać księgę kapłańską Starego Testamentu.

  • Ania 21 listopada 2011 o 11:47 pm

   No, wreszcie ktos mądrze napisał. Dieta mączno-cukrowa była ułożona dla dla ludzkich niewolników .
   Bogowie jedli mięso i tłuszcze. Miodem gardzili. To wynika z Księgi Kapłańskiej

   • O Rzesz 22 listopada 2011 o 1:41 am

    Także przyjmowali bimbrozję i kładli się na czymś co trzęsło i wibrowało. To wynika z przekazów wcześniejszych niż księga kapłańska.
    Węglowodany są potrzebne ale bez przesady. To samo z mięsem i tłuszczami.
    Jeśli macie dylemat z mięsem jedzcie soję ale zawsze w postaci sfermentowanej.
    Wtedy nie truje i jest najlepiej przyswajalna. Tylko że takiej co nie jest GMO chyba już nie ma.
    Ogólnie dieta pt. „żryj połowę” plus dużo ruchu czyni cuda.
    Można jeść wtedy praktycznie wszystko.

    • Peryskop 22 listopada 2011 o 5:36 am

     @ORzesz podpowiedz proszę!

     Także przyjmowali bimbrozję – ambrozja z bimbru?
     kładli się na czymś co trzęsło i wibrowało – jakby hamak?
     To wynika z przekazów wcześniejszych niż księga kapłańska – jakich?

     • O Rzesz 22 listopada 2011 o 10:40 am

      Bimbrozja-ambrozja – żart/ironia. Bomba witaminowa. Płyn życia itd. itp. Było już.
      Trzęsło-wibrowało – leczenie/ generowaniem pól elektromagnetycznych o niskich częstotliwościach. Tzw. leczenie informacją.
      Można w ten sposób zarażać „wirusami i rakiem” a można też leczyć!.
      Wszystko zależy od intencji kręcącego potencjometrem. Metoda jest stosowana w Polsce. Wizyta u specjalisty kosztowała, trzy lata temu, 50 PLN.

      Wynika. Z jakich … min. jest o tym w tekstach sumeryjskich i babilońskich czyli „szatańskich” jak niektórzy interpretują wszystko co ma związek z ludzkością sprzed czasów Jezusa Chrystusa.
      Tylko i wtedy i teraz żyją ludzie zwykli mający różne problemy ze zdrowiem.
      Tak jak wtedy tak i dziś nad informacjami na temat tego co można i co się powinno ludzie przemykają chyłkiem.

      Informacje wpuszczają jednym uchem a wypuszczają drugim.
      Duchowość, odpowiedni styl życia … „gadanie oszołomów”.
      Zamiast wziąć się świadomie za siebie czekają na cud.
      Wiedza jest. Pełen jej jest min. internet.
      „Produkowało się tu już kilka osób” ze mną włącznie … i nic.
      Można o tym mówić w kółko. Jak grochem o ścianę.

      Ale jeśli mówi się o tym co zagraża, niszczy denerwuje …. o tak. Oglądalność strony wzrasta!.
      Im gorzej tym lepiej.
      Z okazji 11 listopada strona była na pierwszym miejscu w wyszukiwarce.
      W zeszłym tygodniu chyba spadła na czwarte czy nawet piąte miejsce.
      Z okazji „przygotowań Chin do wojny” wskoczyła na drugie miejsce .
      Sprawa GMO nie jest już tak ekscytująca. Miejsce trzecie na liście!.

      Mówiłem już o tym ale znowu powtórzę. Dostaniecie to czego się boicie.
      Chyba że, jak to „widzę”, około lutego, marca pogonimy pasożyty ale wątpię czy do tego dojdzie. Czy starczy ludziom determinacji i instynktu samozachowawczego.
      Większość skupia się na codzienności i sensacyjkach produkowanych często przez samych satanistów by nas wkurzały i ukierunkowywały myślenie.
      Wielu nadal będzie cierpieć na nadciśnienie czekając że anioł pański ześle im, bez zaangażowania z ich strony, cudowne panaceum na wszystko.
      Wyłożyłem jasno czy opisać „co pan prezydent chciał przez to powiedzieć” ?.

      Postaram się już tu nie zaglądać bo zaczynam się czuć tak jak człowiek który przychodzi z żoną do lekarza w przychodni.
      Obok siedzą „teściowe” i każda „nawija makaron na uszy” o wszystkich swoich chorobach.
      Głośno i wyraźnie.
      Facet po pół godziny stania w kolejce prawie mdleje bo zaczynają go mrowić i boleć wszystkie bebechy.
      Ludzie promieniują swoimi chorobami a zdrowy przejmuje od nich informację o tym. Werbalnie i podprogowo.
      Zarażajcie się sami i do zobaczenia w Warszawie na obchodach święta niepodległości w 2012 roku jeśli doczekamy.
      Niech was Bóg błogosławi. Żyjcie dobrze i zdrowo.

      • O Rzesz 22 listopada 2011 o 10:49 am

       PS
       Właśnie to zauważyłem i podkreślę.
       Ada napisała: „zaczęłam jeść intuicyjnie”. Właśnie o to chodzi.
       Wsłuchiwać się w organizm. Pozwalać mu wybierać to na co ma ochotę jeśli możecie sobie na to pozwolić. Do tego suplementy obowiązkowo. Przynajmniej jeśli idzie o witaminę C i pierwiastki ziem rzadkich. No i do wszystkiego z umiarem.
       Macie tą wiedzę za darmo. Nie zmarnujcie jej.
       Kocham Was Wszystkich moi drodzy.
       Znikam.

       • Peryskop 22 listopada 2011 o 11:40 am

        @ORzesz – dzięki za review.
        Mam podobne wrażenia, niestety.
        Ludzie niby łakną wiedzy, ale nie są w stanie jej pobrać i skonsumować z pożytkiem,
        bo to wymaga elastyczności, wyobraźni i pokory. A to są deficytowe wartości.

      • zenobiusz 22 listopada 2011 o 11:02 am

       O Rzesz@
       „w tekstach sumeryjskich i babilońskich czyli „szatańskich” jak niektórzy interpretują wszystko co ma związek z ludzkością sprzed czasów Jezusa Chrystusa.”
       I to błąd „świętoszków’
       Daj duże opracowanie u mnie,już ja dopilnuje by nie znikło.
       „Informacje wpuszczają jednym uchem a wypuszczają drugim.
       Duchowość, odpowiedni styl życia … „gadanie oszołomów”.
       Zamiast wziąć się świadomie za siebie czekają na cud.
       Wiedza jest. Pełen jej jest min. internet.
       „Produkowało się tu już kilka osób” ze mną włącznie … i nic.
       Można o tym mówić w kółko. Jak grochem o ścianę.”

    • Ania 22 listopada 2011 o 12:32 pm

     Ta ” bimbrozja” to chyba miała być ambrozja. Choć z drugiej strony może i nie tak żle to nazwałeś, bo nie wiadomo jaki skład ten boski napój miał.
     Jest co prawda taka pospolita roślina Senecio ambrosianum, ale o napar z tej rosliny raczej nie chodzi, ma on działanie dość mocno przeczyszczające….. Ale z drugiej strony, może i tak ?

  • vortex 22 listopada 2011 o 12:10 am

   To jest wlasnie moj wielki dylemat MIESO – jesc czy nie ?
   Nie jem od kilku lat wieprzowniny . Inne czasami lubie pieczone,glownie baranine.
   Kazdy mowi co innego.Przestudiowalem wiele roznych publikacji.
   Ostatnio widzialem dane z okresu II wojny swiatowej po wkroczeniu niemcow do Norwegii,
   ktorzy konfiskowali caly nabial i mieso.Spadla wtedy umieralnosc u norwegow.

   • Ada 22 listopada 2011 o 8:34 am

    Czytam blog codziennie ale rzadko sie odzywam 🙂
    W kazdym razie chcialam powiedziec ze od 13 roku zycia nie jadlam zadnego miesa, trwalo to az do 24 roku mojego zycia kiedy to chcialam zajsc w ciaze, pomimo zbilansowanej diety i swietnych wynikow badan nic z tego nie bylo. Dopiero moja lekarka endokrynolog powiedziala zebym zaczela jesc przynajmniej drob, co tez zrobilam. Po dwoch miesiacach zaszlam w upragniona ciaze.
    Od tego czasu zmadrzalam i zaczelam jesc intuicyjnie, jem to co mam ochote bez przesady w zadna strone. Nadal jem wylacznie drob, glownie mieso z indyka ale w malych ilosciach. Z nabialu glownie maslo i smietany do zup. Chleb pieke w domu bo ten ze sklepu jest mocno podejrzany.

    • zenobiusz 22 listopada 2011 o 11:09 am

     „Od tego czasu zmadrzalam i zaczelam jesc intuicyjnie,’
     I tak trzeba.
     Zaczął mi nawalać staw biodrowy,jakby ktoś piasku nasypał.
     poszedłem do sklepu i wsłuchałem się w siebie.
     Kilogram galaretek w czekoladzie proszę,powiedziałem,sam tym zdziwiony.
     Jak ręką odjął.Gdybym poszedł do lekarza,byłbym chronicznym pacjentem.
     Po prostu organizm miał niedobór żelatyny.
     Kropka.

  • ksant 22 listopada 2011 o 1:07 am

   cofanie cukrzycy w 30 dni
   http://www.era-zdrowia.pl/naturalne-leczenie/naturalne-leczenie-cukrzycy/po-prostu-na-surowo-cofanie-cukrzycy-w-30-dni.html

  • mmmm 22 listopada 2011 o 10:58 am

   Bzduryyyyy!!!!!!! Bzduryy!!!!!!!! Nie jedzenie mięsa zwiększa empatie i podnosi waszą świadomośc na wyższy poziom stajecie się bardziej świadomi pełni pokoju i miłości.

  • mmmm 22 listopada 2011 o 11:07 am

   Człowiek nie jest przystosowany do jedzenia mięsa bo człowiek nie jest drapieżnikiem. Dla przypomnienia wszyscy sławni i wielcy jak Da Vinci itp byli wegetarianiem. Dla Twojej wiadomości adamie masz malutką wiedzę na ten temat. Za prawidłowe funkcjonowanie kory mózgowej odpowiada omega 3 i 6. I nie trzeba jeść ryb by to mieć wystarczy olej lniany. Własnie dlatego że jecie mieso to można wami manipulować do woli.

   • monitorpolski 22 listopada 2011 o 12:07 pm

    A co z taką dietą: http://www.optymalni.pl/
    Znam kilka osób, które stosują dietę optymalną, świetnie się czują, są bardzo sprawni intelektualnie. Wszyscy są szczupli. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że za taką dietą stoi horror rzeźni. Jestem zdania, że nie powinniśmy żywić się mięsem ssaków.

    • nnnn 22 listopada 2011 o 1:28 pm

     moja znajoma zywiac sie optymalnie zniszczyla sobie watrobe. podrugie ludzie ktorzy jedza duzo miesa i tlusto albo sa otyli bo niestrawione mieso zalega w jelitach i gnije albo sa szczupli ale dosc agresywni wszystko zalezy od przemiany materii …

     Od kiedy przestalem jesc mieso i nie jadam od 7 lat wygladam mimo 35lat jakbym mial 25. Mieso szybko postarza czlowieka.

     Kiedys ktos powiedzial jestes tym co jesz. Jesli jesz ziarna i swierze warzywa owoce w ktorych jest zycie i energia to zyjesz jesli jesz trupy to jestes trupem w 100% prawda…

     Zakop martwego barana pod płotem przyjdz po tygodniu to zgnije i sie rozlozy zakop ziarno przyjdz po 7 dniach zacznie kielkowac i zapuszczac pedy. Sami zobaczcie ile energi zycia jest w takim malym ziarenku. W Martwym baranie nie ma zycia wiec dla ludzi nie ma on zadnego znaczenia zywieniowego.

     Ludzie nie sa miesozercami.Takie zwierzeta jak Koty,psy itp to drapieznicy ale one jedza i powinny jesc mieso swierze zaraz po polowaniu a potem bardzo szybko je wydalaja na zewnatrz bo maja bardzo krótkie jelita. Kazde mieso smakuje tak samo to ze niby ma inny smak to tylko kwestia doprawienia w czasie przetwarzania. Pradziwy drapieznik nie przyrzadza miesa tylko je surowe i szybko wydala przyswajajac z niego to co jest dla niego korzystne.

     To mit ze mieso daje sile i moc. W miesie jest zawarty kwas moczanowy ktory sprawia ze przecietny miesozerca poprostu smierdzi. Kwas moczanowy dziala jak amfetamina daje chwilowy kop i uzaleznia organizm dlatego mowi sie ze miesozercy nie moga zyc bez miesa.
     Tak naprawde potrzebuja tego narkotyku bo ich organizm jest uzalezniony od tego.
     Zwierze ktore jest katowane w rzezni , ktore sie boi i jest przerazone zamienia swoje bialko w toksyczna substancje ktora dziala niczym adrenalina. Potem jedzac czowiek to przyjmuje do siebie.

     Poczytajcie ewangelie Tomasza tam Jezus mowi ze Ci ktorzy jedza inna istoty i spozywaja mieso oraz pija duze ilosci alkoholu nie dostapa zbawienia poniewaz i alkohol i mieso blokuje ich rozwoj duchowy. Jezus byl wegetarianiem i nigdy nie jadl miesa.

 32. maran 21 listopada 2011 o 10:49 pm

  Bardzo ciekawy wiersz Rafeef Ziadah: „Shades of Anger”.

 33. AQQ 21 listopada 2011 o 10:53 pm

  stop 09.12.11

  Przeciętny Polak przez całe życie zawodowe odkłada na swoją emeryturę jakiś milion złotych. Większość nigdy nie zobaczy tych pieniędzy. Nie dożyje emerytury albo będzie ją pobierać bardzo krótko. Co gorsza, odkładanych przez nas latami pieniędzy nie dostaną też nasze dzieci.
  Polska przoduje w rankingu krajów, w którym mężczyźni umierają przedwcześnie – alarmuje Komisja Europejska, która zauważyła, że Polacy żyją o blisko 10 lat krócej niż Polki. Aż 40 proc. zgonów mężczyzn następuje zanim osiągną oni 64 rok życia! A skoro tak, to w nowym systemie niewielu dożyje emerytury.

  Oto bieda Polaków w liczbach:
  – 68 złotych miesięcznie
  Takiej wysokości zasiłek na dziecko do 5. roku życia wypłaca państwo. Ale tylko w przypadku, kiedy dochód na członka rodziny nie przekracza 504 złotych netto. Na dziecko od 5 do 18 roku życia zasiłek ten wynosi 91 złotych.
  -17 procent
  Tylu Polaków żyje w domach zagrożonych ubóstwem relatywnym. Oznacza to, że tylu Polaków żyje w gospodarstwach, gdzie wspólny dochód nie przekracza 1795 złotych miesięcznie.
  -660 złotych miesięcznie
  Za tyle według państwa powinien przeżyć miesiąc bezrobotny. Taki zasiłek wypłaca państwo przez pierwsze trzy miesiące na bezrobociu, potem zostaje on zmniejszony do 529 złotych na rękę.
  -634 złotych miesięcznie
  Osoba ciężko doświadczona przez los, całkowicie niezdolna do podjęcia pracy, może dostać emeryturę lub rentę takiej właśnie wysokości
  -1 milion 861 tysięcy
  Tylu Polaków jest bez pracy według oficjalnych statystyk. W urzędach pracy dla blisko 2 milionowej rzeszy bezrobotnych czeka zaledwie 49,5 tysiąca ofert pracy.
  -3,2 miliona
  Tylu Polaków dostaje co miesiąc emeryturę niższą niż tysiąc złotych.
  http://emerytury.wp.pl/kat,7531,title,Przerazajace-liczby-dotyczace-Polakow,wid,14004701,wiadomosc.html

  • Ramires 21 listopada 2011 o 11:54 pm

   Gdzie się podziała kasa z prywatyzacji z ostatnich 20 lat ? Nie ma na emerytury ? Kto ma na to płacić ? Jesteście chętni spłacać zobowiązania zaciągnięte przez ukochanych przywódców i ich błędy ? Ot takie sobie niewinne pytania retoryczne.

   • Ania 22 listopada 2011 o 12:25 pm

    Jak to gdzie się podziała kasa z prywatyzacji ?!
    Została SPRYWATYZOWANA oczywiście 1

 34. MamOczy 21 listopada 2011 o 11:28 pm

 35. Cracovia 22 listopada 2011 o 12:03 am

  @ Do nadciśnieniowców.

  Widzę,że wywiązała się tutaj o tym dyskusja,więc podzielę się swoim doświadczeniem.W rodzinie miałem zdiagnozowaną osobę z nadciśnieniem.Brała leki na nadciśnienie,ale w końcu przestały one działać.Lekarka uznała,że warto iść do psychiatry i od wizyty u psychiatry i brania leków uspokojających skoki ciśnienia zniknęły w oka mgnienia.Zastrzegam,że nie polecam brania psychotropów tylko zwracam uwagę na podłoże psychiczne tej choroby.Identyczną sytuację miałem z dziadkiem,więc dwie osoby w rodzince.

 36. Aśka 22 listopada 2011 o 12:13 am

  Dostałam na maila:

  Washington’s Blog
  USA
  2011-11-17

  Dzisiaj, Agencja France Presse doniosła, że również do Francji dotarło skażenie:
  Grupa zajmująca się nadzorem jądrowym we Francji powiedziała, że we wtorek wykryto ślady promieniotwórczego jodu w powietrzu…

  Stężenie jodu 131 wynoszące kilka mikrobekereli na metr sześcienny zostało wykryte w zeszłym tygodniu w czterech stacjach monitoringu w północnej i wschodniej Francji, powiedział Instytut Ochrony Radiologicznej i Bezpieczeństwa Jądrowego (IRSN).

  Obecności jodu 131 na terytorium kraju jest czymś wyjątkowym … poziom stężeń, które były obserwowane nie stanowią zagrożenia dla zdrowia publicznego, czytamy w komunikacie prasowym.

  Źródło i data emisji radioaktywnych, które spowodowały zanieczyszczenie nie są obecnie znane, powiedział IRSN.

  Jod jest bardzo krótkotrwałym izotopem, który rozpada się połowicznie w zaledwie osiem dni.

  Jak pisaliśmy wczoraj, władze głównego nurtu podają – bez dowodów – że skażenie to nie pochodzi z Fukushimy.

  Całość:
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/radioaktywne_skazenie,p1105915020

  Czytaj nasz raport!!!
  http://www.promieniowanie-ochrona.pl/

 37. ksant 22 listopada 2011 o 1:13 am

  Co siedzi w Polaku, że mu tak trudno zostać wegetarianinem?
  htt://youtu.be/yCY9atE7P40

  • ksant 22 listopada 2011 o 1:15 am

   • Annah. 22 listopada 2011 o 8:58 am

    Wegetarianizm przestraja psychicznie człowieka, łatwiej jest nim pokierować i zastraszyć go. Czy nie dla tych powodów serwują go u sekciarzy – jestem niemal pewna że jest ich jeszcze więcej.

    • mmmm 22 listopada 2011 o 10:37 am

     spadaj glupia sama jestes przestrojna psychicznie:))) To widac po stronkach ktore serwujesz i swoich chorych pomyslach!!!!! Dalej zazeraj sie zwlokami zwierzat!!! Zycze powodzenia!!!

     • monitorpolski 22 listopada 2011 o 12:08 pm

      mmmm, proszę, zachowaj poziom komentarzy. Jesteś psychiatrą by oceniać stan umysłu innych?

     • Annah. 22 listopada 2011 o 2:38 pm

      Czyli ham-ster wydaje także pommruczność 🙂

    • ksant 22 listopada 2011 o 12:19 pm

     Nie musimy jeść mięsa, aby wytworzyć mięso w naszych ciałach!


     Lista sławnych wegetarian _____ http://youtu.be/P9AOHOuuYdo
     Ksiądz wegetarianin _____ http://www.vitalmania.pl/forum/topics/ksiadz-wegetarianin

     • Ania 22 listopada 2011 o 12:46 pm

      Oczywiście że nie trzeba i ja jem bardzo mało mięsa, bo zwyczajnie nie lubię.Czasem na święta i na przyjęciach, bo na ogół nie ma wyboru.
      Napisałam , że bogowie jedli mięso, bo tak wynika z przekazów i tylko tyle.
      To nie znaczy, że my też musimy, choć nie chcemy !
      Tylko największym błędem niektórych wegetarian jest odżywianie się głównie pokarmem mączno-cukrowym. Zresztą aby ułożyć wysokobiałkową dietę wegetariańską trzeba dużo wiedzieć i sporo się narobić.
      Natomiast dieta mączno -cukrowa to dramat dla naszej fizjologii i psychiki. Najnowsze badania dowodzą, że efektem takiej diety są nie tylko choroby układu krążenia i cukrzyca, ale i np. depresja !
      Ogólnie ludzie na diecie mączno – cukrowej są niestabilni emocjonalnie, depresyjni ( zwłaszcza skłonni do depresji dwubiegunowej) maja skłonność do nerwic lękowych . Mają przytępiony intelekt ( zdolność zapamiętywania i wnioskowania) i są łatwi do zdominowania.
      I o to chyba w propagowaniu tej diety chodzi.
      A tak na marginesie; cholesterol nie jest niczemu winny ! To wielofunkcyjna i bardzo pożyteczna substancja, za to obniżające go statyny robią z mózgu budyń !

 38. rabarbarek 22 listopada 2011 o 4:49 am

  Media , te zalgane oczywiscie podaly wiadomosc , ze Wegry wystapily do UE i IMF o pomoc w ratowaniu upadajacej gospodarki wegierskiej. Jest to wiadomosc nowa wiec nie jest , poza krotkimi komunikatami, szeroko komentowana. Wyglada jednak na to , ze Wegrzy zostali sprowadzeni do parteru za swoje niezalezne decyzje. Jak wiadomo V. Orban w 2010 roku zerwal rozmowy z IMF , a dzisiaj tych samych zbojow prosi o pomoc.

  Obecna panika wywolana zostala przez agencje oceniajace stan gospodarek poszczegolnych krajow, bankow i innych instytucji finansowych [ rating agencies] , ktore zapowiedzialy obnizenie oceny stanu gospodarki wegierskiej. Dlugo nie trzeba bylo czekac na reakcje wewnatrz i na zewnatrz Wegier. Co ciekawe Orban nie prosi o bailout , jednak wiadomosci podawane przez tuby dezinformacyjne sprowadzaja sie wlasnie do tego.
  Jak podaja z radoscia z UE , sprawa bedzie rozpatrywana i decyzje zostana podjete dopiero po przeanalizowaniu sytuacji na Wegrzech i rozpatrzeniu prosby V. Orbana.
  Warto sledzic sytuacje , bo byc moze niedlugo uslyszymy o kolejnych krajach , ktore zadluzone po uszy nie beda mogly wydobyc sie z pulapki zastawionej na nie przez bankierow. Wiadomo , ze zadluzenie Polski tez jest olbrzymie, tylko rzad stara sie to przemilczac.

  http://www.europeanvoice.com/article/2011/november/hungary-asks-eu-and-imf-for-financial-support/72683.aspx

 39. mi461 22 listopada 2011 o 6:52 am

  Czy slyszeliscie o tym ze: „BAKING SODA Kills CANCER” ?
  tu jest jak sie to robi

 40. Ada 22 listopada 2011 o 8:41 am

  Ciekawe ile jeszcze wiedzy przed nami 🙂

  http://kopalniawiedzy.pl/multipotencjalne-komorki-macierzyste-plod-matka-serce-kardiomiopatia-roznicowanie-mikrochimera-14336.html

 41. jakzawsze 22 listopada 2011 o 8:57 am

  Trafiony zatopiony czyli :

  „MFW i KE otrzymały oficjalną prośbę Węgier o pomoc finansową
  Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) i Komisja Europejska (KE) oświadczyły w poniedziałek, że otrzymały od Węgier oficjalny wniosek o pomoc finansową, jak to określono, „na wszelki wypadek”. W piątek Węgry ogłosiły początek negocjowania nowego porozumienia.
  „MFW otrzymał prośbę władz węgierskich o ewentualną pomoc finansową. Władze (tego kraju) wysłały podobną prośbę od Komisji Europejskiej” – napisano w komunikacie MFW. KE potwierdziła tę informację w odrębnym tekście. Wszelka pomoc, która ma być okazana Węgrom przez MFW, jest uważana przez władze w Budapeszcie za „zabezpieczenie”. PAP
  =============================
  No to zaczeło sie kryminalne okradanie rozbrajanie państwa z fabryk po przez prywatyzacje i wykanczanie. Widocznie NWO skorumpowalo tam już swoich ludzi którzy udają prawowitych wlascicieli. W zasadzie ludzie którzy podpisali o pomoc finansowa to zdradzili Węgry i powinni być natychmiast rozstrzelani.

  Cóż u nas to sam VONTUSKI i reszta kartelu skorumpowanego zaczynaja od Belki-Waltz-Kołodki.

  Ludzie powinni pałami wpaść jakiś10 tyś i zrównać „wiejską” równo ż ziemią. Pokojowy protest ? robią z nami co chcą a luddzie pokojowy siedzca – chorte. ZAMORDYZM JEST STOSOWANY OBECNIE NA OBYWATELACH POSLKICH JAK I WEGIERSKICH.

  ========================================================
  Ok inna sprawa :

  ” „NYT”: w zmaganiach Chin z USA o dominację na świecie zadecyduje moralność
  Starcie Chin i USA w walce o światową hegemonię jest nieuniknione. O tym, kto zwycięży, zadecyduje nie tylko potęga ekonomiczna i militarna, ale również moralność – ocenił w komentarzu dla „NYT” ekspert z Uniwersytetu Tsinghua, Yan Xuetong. Chociaż obydwa kraje zapewniają, że ich rywalizacja nie zagrozi światowemu pokojowi, większość analityków nie podziela tego optymizmu i obawia się wybuchu wojny – napisał w „New York Timesie” profesor nauk politycznych z pekińskiego uniwersytetu. ” – PAP

 42. Konarski 22 listopada 2011 o 9:22 am

  Antymaterialny
  Nocna zmiana w Egipcie
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/41095,nocna-zmiana-w-egipcie

 43. mixer 22 listopada 2011 o 9:34 am

  Dla „fanów” liczb i dat :

  22.11.11

  22+11+11=44
  22+11=33
  11+11=22

  22.11.2011 czyli dzisiaj

  • hjk 22 listopada 2011 o 10:04 am

   tylko suma cyfr się nie zgadza, bo 2, 2, 1,1,2,1,1 daje 10, a „powinno być” 11, czyli jutro dopiero…

   • 44 22 listopada 2011 o 10:33 am

    Najważniejsze, że jest 44. Czuję się usatysfakcjonowany. Może zrobię małą imprezkę – coś na kształt imienin. Pozdrawiam.

    • Bird2 22 listopada 2011 o 12:04 pm

     A ja tak sobie myślę że to dopiero 23-24 bo może używają Kalendarza Juliańskiego
     wtedy to dopiero będzie 11.11.11 = 6 jedynek :>

     Powiedzmy w Simsonach była scena z zegarem gdzie jedna wskazówka pokazywała 11 a druga 6 😀

     Ale to takie moje przemyślenie w tym temacie.

 44. hjk 22 listopada 2011 o 10:02 am

  Na dziś:
  (Łk 21,5-11)
  Gdy niektórzy mówili o świątyni, że jest przyozdobiona pięknymi kamieniami i darami, powiedział: Przyjdzie czas, kiedy z tego, na co patrzycie, nie zostanie kamień na kamieniu, który by nie był zwalony. Zapytali Go: Nauczycielu, kiedy to nastąpi? I jaki będzie znak, gdy się to dziać zacznie? Jezus odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem oraz: Nadszedł czas. Nie chodźcie za nimi. I nie trwożcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec. Wtedy mówił do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.

 45. Astamaniana 23 listopada 2011 o 1:32 am

  >„teorii konspiracji”
  >Teori spiskowych
  Widać, że to wyrażenie było przetłumaczone z „conspiracy theories”.
  Mam do czynienia z tłumaczeniami każdego dnia, drogi autorze, zaufaj mi i popraw te nieszczęsne teorie konspiracji 😉