Zmodyfikowany H5N1 może spowodować śmiertelną pandemię

Naukowcom udało się zwiększyć zdolność zarażania przez wirus ptasiej grypy. Krytycy twierdzą, że jest to broń biologiczna i będzie utrzymywana w tajemnicy. Wystarczyło pięć zmian by uczynić wirus H5N1 bardziej zaraźliwym. Grypa wywołana takim wirusem może spowodować pandemię. Naukowcy są podzieleni co do tego czy ich odkrycie należy ujawnić czy też nie. 

Wirus opracowany przez Rona Fouchiera zwiększył swoją zaraźliwość wśród fretek

Jak dotąd wirus H5Nq zabił 500 ludzi, te ogniska sterroryzowały ludzkość możliwością globalnej pandemii.
Jak dotąd wirus nie był na tyle zaraźliwy, by stanowić takie zagrożenie. Nie przenosił się łatwo z chorych na zdrowych. Ale to się może szybko zmienić.

Podczas konferencji na temat grypy, która odbyła się na Malcie we wrześniu, wirusolog Ron Fouchier z holenderskiego Erasmus Medical Centre wydał zdumiewające i przerażające oświadczenie.
Udało mu się za pomocą pięciu małych zmian w materiale genetycznym wirusa by uczynić go o wiele bardziej zaraźliwym dla fretek – zwierząt, na których testuje się rozprzestrzenianie wirusa wśród ludzi. Badania, które prowadzi są częścią międzynarodowych starań zrozumienia budowy wirusa H5N1. Jego odkrycie może jednak wywołać burzę kontrowersji.

Zazwyczaj wyniki badań naukowych nie są tajemnicą, chodzi o to by mogły być zweryfikowane przez innych naukowców oraz o to by rozprzestrzenić nowe metody badań. Tym razem jednak wielu ekspertów uważa, że to odkrycie powinno zostać utajnione, gdyż wirus z takimi zmianami może zostać użyty jako broń biologiczna. W rękach terrorystów może stać się straszliwym zagrożeniem.

Odkrycia Fouchiera są obecnie celem dokładnych badań przez amerykańską komisję National Science Advisory Board for Biosecurity (Narodowa Rada Doradcza d.s. Bezpieczeństwa Biologicznego). Eksperci od bioterroryzmu są przerażeni tym, że wyniki tych badań mogą zostać upublicznione.

„Pomysł by naukowiec przekształcał wirus w taki sposób by stał się śmiertelnie zaraźliwy jest bardzo zły, oświadczył dr Thomas Inglesby, dyrektor Centrum Bezpieczeństwa Biologicznego na Uniwersytecie w Pittsburgu. „Są takie przypadki, które warto by uczynić wyjątkami od zwyczaju upubliczniania. Wyobrażam sobie jak poważnie rozważa się możliwość publikacji tych odkryć” dodał.

Sam Fouchier nie wypowie się na ten temat dopóki komisja nie podejmie decyzji co do tego czy odkrycia mają zostać upublicznione czy też nie.

Eksperymenty na innych odmianach tego wirusa były już upubliczniane w żurnalu medycznym Virology.
Eksperci są podzieleni co do korzyści jakie mogłaby przynieść publikacja – niektórzy uważają, że możliwość badania nowych odmian jest ważniejsza niż ryzyko, które może być związane z publikacją.
==========================================================================
Komentarz Monitorpolski:  Jeśli wyobrażaliśmy sobie, że ludobójcy poprzestaną na rzekomej pandemii z 2009 roku, to byliśmy w wielkim błędzie. Możliwość selektywnego wymordowania ludzkości jest wciąż celem globalistów, i jak się okazuje, ostro nad tym pracują. Nikt nie rozliczył Baxtera za to, że rozesłał do 16 laboratoriów na świecie skażony śmiertelnym wirusem ptasiej grypy materiał szczepionkowy na grypę sezonową i świńską.Gdyby czeski laborant nie wykrył tego, że takie szczepionki zabijają fretki, to świat wyglądałby dzisiaj zupełnie inaczej. Nie można mieć wątpliwości, że za pomocą szczepionek próbowano stworzyć globalną pandemię – ta się nie udała, ponieważ spisek został wykryty, a świńska grypa nie była na tyle śmiertelna i zaraźliwa, by mogła być pretekstem do masowych szczepień.Sprawa się sypnęła po tym jak niemiecki rząd i armia zakupiły inne, nie zawierające szkodliwych adjuwantów szczepionki, niż te dla pospólstwa. Wtedy było już wiadomo, że „pandemia” jest oszustwem ludobójców organizacji, które ją promowały – Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych i firm farmaceutycznych, a te są tylko częścią globalnej mafii, która od lat czyni starania legalizacji swojej działalności jako „rząd światowy”.Niestety, mafia jest tak potężna, że potrafiła uchronić zbrodniarzy od odpowiedzialności karnej, mimo, że cała opinia światowa doskonale już wiedziała kto i po co promował „pandemię”. Odważni dziennikarze, którzy ośmielili się ujawnić skalę spisku, zostali bez pracy, a jak to było np. w przypadku Jane Burgermeister, niszczy się ich przez skorumpowane wymiary sprawiedliwości. Wobec Wayne Madsena stosuje się jawne groźby, nosi się on z zamiarem puszczenia USA, o ile tego już nie zrobił. Na dr Piotra Beina też przypuszczono atak, ale z uwagi na to, że Polska była jedynym krajem, który odmówił zakupienia szczepionek, nie jest on aż tak oczywisty. To, że jeszcze ludzie ci żyją, głownie zawdzięczają możliwości publikowania w internecie.Nie wiemy natomiast co się dzieje z ludźmi, którzy sposób mniej jawny przyczynili się do ujawnienia spisku – laborantów, osób, które ujawniły że wirus H1N1 był wyprodukowany w laboratorium, czy też naukowców którzy przekazali dziennikarzom inne znaczące informacje.
W internecie można znaleźć informacje o tym, że np. Michael Jackson został zamordowany, gdyż nosił się z zamiarem otwartego wystąpienia przeciwko szczepieniom. Jego wiedza na ten temat miała pochodzić od samej Jane Burgermeister – ona sama tego nie chce komentować. Śmierć Jacksona próbowano wykorzystać do oskarżeń w stosunku do samej Jane, co jednak się nie udało. Taka perfidia jest możliwa tylko w wykonaniu satanistów, którzy nie uznają żadnych norm etycznych – ich zasadą działania jest robienie wszystkiego co uchodzi za zło w cywilizacji łacińskiej.

Powyższa publikacja jest złowróżbna. Laboratoria wciąż pracują nad nowymi broniami biologicznymi. Chodzi o to by wymordować niechcianą część populacji globu, zachowując wybranych – ci dostaną w odpowiednim czasie antidotum, które ich uchroni przed zarażeniem się, lub też spowoduje, że wirus nie będzie groźny.
Już dzisiaj należy się więc dokładnie przyjrzeć takim preparatom jak MMS i zabezpieczać witaminami i suplementami, gdyż nie wiadomo kiedy może nastąpić nowy atak.
Nie jest ważne czy Ron Fouchier odkrył metodę na uzłośliwienie wirusa ptasiej grypy. Takie śmiertelne wirusy są już na pewno dawno opracowane – czekają tylko na swój moment by je rozprzestrzenić. Dowodem na to były próby na Ukrainie i we wschodniej Polsce, gdzie ludzie umierali z „wypalonymi płucami”, jak to określali lekarze. Odkrycie Fouchiera może być tylko pretekstem do wprowadzenia paniki medialnej, że „terroryści posiedli śmiertelnego wirusa”, a ta z kolei może być podstawą do kolejnej akcji masowych szczepień. Tym razem jednak dziennikarzy, którzy o tym będą głośno mówić, od razu będzie się likwidowało jako „terrorystów”.

Reklamy

270 responses to “Zmodyfikowany H5N1 może spowodować śmiertelną pandemię

 1. centurion 22 listopada 2011 o 12:14 pm

  To tak jakby Hitler albo Stalin chwalili się który, dzięki swoim działaniom zabije więcej ludzi.

  • AQQ 22 listopada 2011 o 2:46 pm

   Historia będzie się powtarzać, jeżeli o niej zapomnimy…”
   http://www.kurkiewicz-family.com/norymbergia-bruksela.htm

   • sebecx 22 listopada 2011 o 6:01 pm

    ..ja jak zawsze nie na temat …czy ma ktoś linka aby można było samemu „porównać” bilans mojej 2 latki…???.. bo do chemikal doctors się nie wybieram.. a co do Twojego tematu Monitor… po pierwsze potrzebujemy pełnowartościowego odżywiania się (im prościej tym lepiej) po drugie spokoju…
    ..ja to nie wiem co ma ten wiarus zmodyfikowane, ale chyba układ odpornościowy powinien „z urzędu”rozpoznać stare/nowe zagrożenie… no chyba, że zostanie wcześniej wyłączony bądź zajęty ważniejszym tematem… tyle okiem obserwatora widzę… a używamy homeopatii i warzyw z własnego ogródka ….

    • AQQ 22 listopada 2011 o 6:38 pm

     Przede wszystkim spokój! Jak Ktoś mądry powiedział – Daj gorączkę a organizm sam wyzdrowieje…myślcie.

     • Brus_Zły_Lis 22 listopada 2011 o 6:58 pm

      a tu coś z innej beczki o maksie cegielskim podżegaczu kolorowej jakiejś tam
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-rodzina-cegielskich.html

      • Brus_Zły_Lis 23 listopada 2011 o 7:14 pm

       a tu hanka lis
       http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-hanna-lis-cz-22.html

    • AQQ 22 listopada 2011 o 6:47 pm

     Chodzi o to, by nie walczyć z zarazkami w chorobach infekcyjnych, a także niektórymi pasożytami w parazytozach, gdyż w rzeczywistości nie są to choroby, lecz objawy prawidłowego procesu oczyszczania organizmu z toksyn. Gdy bezkrytycznie będziemy zwalczać wirusy i pasożyty, a toksyny w organizmie pozostawimy, to ich ilość może grozić uszkodzeniem ważnych organów i narządów, np. wzroku i słuchu, i to właśnie jest choroba, a nie grypa czy kandydoza.

     Nie tyle poznać to, czego się nie wie, ile zapomnieć to, co się wie, lub w co się wierzy, że się wie. Paracelsus
     http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=3280.0

    • Annah. 22 listopada 2011 o 7:22 pm

     Siatki centylowe powinny być w książeczce dziecka, możesz porównać z „wymiarami” małej. Może chodzi Ci o cechy czy umiejętności dwulatka?
     Jedna ze stron. Mogą być jakiś odchylenia od wzorca, u moich raczej nie było książkowo i to w obie strony w zakresie różnych „zdobyczy”
     http://parenting.pl/portal/rozwoj-dwulatka

    • AQQ 22 listopada 2011 o 8:21 pm

     Sebex-najgorsze co może być porównania i wzorzec wymyślone przez naŁkoFców.

     • sebecx 22 listopada 2011 o 10:01 pm

      .wiem, że nie powinno się zbyt mocno przywiązywać do faszystowskich ram centylowych… dziękuję, codziennie w myślach za to, że jesteście … postanawiam nie pisać zbyt wiele, bo dopadł mnie jakiś minimalistyczny program … wszystko co jest, co nas otacza i przenika jest Bogiem… co gorsze dla naukofcuf jest suprergenialne i idealne, … jak rozmawiam z zaprogramowanymi na karierę singlami i wyłuszczam, iż mogą być pod kontrolą „programów” sugerujących im słuszność przekonań, to oczy jak 5 złotych mają, że homo-multikulti jest programowane w bajkach to już w ogóle nie dowierzają… a że na dokładkę mówi to ktoś, kto grał w metalowej kapeli i w 25% ciała ma wbity czarny pigment, to tylko oznacza, iź jakaś straszna chrześcijańska sekta go wzięła w obroty … patrząc na całokształt ziemskich wierzeń i new age i old age i jakie by nie bylo age… trzeba przyznać, iż TEN kto wymyślił i stworzył człowieka był genialny… mam przed sobą pełen niespodzianek okres ojcostwa, i jak zauważam powoli, do pełni życia jest on niezbędny jak i zapewne do statecznego zrozumienia egzystencji jest konieczny okres dziadkostwa – bądź dziadostwa po naszemu , co NWO chce zamienić na eutanazję … cel – prison planet…. dziękuję wszystkim, że jesteście…. Monitor – w Lublinie działa firma IMPEL, która ewidentnie zatrudnia na stanowiskach kierowniczych osoby o skłonnościach psychopatycznych … czy warte Twojej uwagi było by umieszczenie wpisu o działaniu kadry kierowniczej – które to działanie doprowadza do pogorszenia stanu materialnego jak i komfortu psychicznego osób zatrudnianych? ..czy nie podlega to pod ludobójstwo???

      • choice 22 listopada 2011 o 11:05 pm

       Wzajemne wsparcie dużo daje bez dwóch zdań dużo się tu nauczyłem i jeszcze pewnie nauczę a dla ciebie seba bracie Księga Psalmów.
       Dwie drogi życia
       1 Szczęśliwy mąż,
       który nie idzie za radą występnych,
       nie wchodzi na drogę grzeszników
       2 lecz ma upodobanie w Prawie Pana,
       nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą.
       3 Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą,
       które wydaje owoc w swoim czasie,
       a liście jego nie więdną:
       co uczyni, pomyślnie wypada.

       • hjk 24 listopada 2011 o 2:47 am

        A po co ci ten bilans?

        • choice 24 listopada 2011 o 9:48 am

         przykro mi świętych mądrych słów twojego guru Darwina jakoś nie znalazłem..

    • Totalsky No Problemsky 23 listopada 2011 o 3:29 am

     była kiedys taka bajka…. o owieczkach i wilku…i jedna z tych owieczek co i raz „robiła sobie jaja”: że wilk u bram, że – o Jezus Maria…chowajcie sie…etc.; i reszta tych owieczek chowała sie, chowała, az w końcu stwierdziła (bo to fałszywe alarmy były), ze nie ma co sie przejmowac idiotką, bo ona zawsze przesadza; i w końcu naprawdę przylazł wilk, i zeżarł je wszystkie…. a prawdziwy alarm tym razem nie pomógł, bo juz całe stado było zmęczone tymi alertami; wiesz Monitor – robisz generalnie dobra robotę, otwierasz oczy i uszy…ale robisz to za często, i zbyt przesadnie; wlazłem na tego bloga w marcu br.; Fulford cos tam nadawał, Ty to powieliłeś, mnie to ruszyło… Fukushima i takie tam…. ale nie wybuchło, nie zaczęła sie wojna, NWO nie nastał; ale do cholery: jak czesto może być koniec świata, wybuch wulkanu, Nibiru, trucie GMO i takie tam; rozwadniasz sie, rozmieniasz na drobne i – sorry – ale chyba popadasz w paranoję! to kobiety (ponoć) sa za bardzo emocjonalne, skłonne do przesady, egzaltacji itd.; ty (na to wygląda) jestes facetem, więc bądź – na litośc boską – bardziej „zimnokrwisty”, a nie taki „babski”; wciąż lubie tego bloga, ale zaczyna mnie męczyc twoja retoryka… w tytułach, i w tekstach; jeśli ktos ma ten świat uratować – to mają to zrobic ludzie, którzy sa – po pierwsze sceptyczni,a – po drugie – mądrzy! a Ty zaczynasz sie obsuwać na pozycję permanentnego frustrata (i kasuj ten wpis, jeśli uważasz, że jestem satanistą, Iluminatem, czy choćby pokemonem); świat potrzebuje zmiany, ale nie w takim nerwowym stylu, jak Ty to proponujesz! „zmodyfikowany wirus może spowodowac pandemię”….. – a co mnie to, kuźwa, obchodzi skoro ja – jeśli juz – to robię to w gumce!!!!!

     • hjk 24 listopada 2011 o 2:48 am

      znowu fuku
      http://stooq.com/n/?f=540487

  • ... 22 listopada 2011 o 5:35 pm

   przy biblijnym antychryście Hitler i Stalin to beda mało znaczacy złoczyncy – biblijny antychryst przez okolo 3.5 roku bedzie mial władze nad wszystkimi masami ludzkimi i bedzie przesladowal i mordowal chrześcijan – z drugiej strony bezbozny swiat bedzie go powdziwial i wielbil – antychrysta zniszczy powracajacy na ziemie PAN JEZUS – Który ustanowi na niej swoje 1000 letnie KRÓLESTWO ktorego zadaniem bedzie m.in przygotowanie sprawiedliwych i zbawionych aby byli godni zyc na odnowionej ziemi z BOGIEM OJCEM – BÓG OJCIEC zamieszka ze zbawionymi ludzmi na ziemi !!! – to jeden z aspektów EWANGELII o KRÓLESTWIE BOŻYM – OBJAWIENIE JANA 21:1-4 :

   antychryst biblijny bedzie panowal okolo 3.5 roku :

   ” dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące ” OBJAWIENIE JANA 13:5

   ” ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, (10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić ” 2 LIST DO TESALONICZAN 2:9-10

   ” dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami (8) I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity. (9) Jeśli kto ma uszy niechaj słucha ” OBJAWIENIE JANA 13:7-10

   ,

   ” I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu (3,5 ROKU). (26) Potem odbędzie się sąd i pozbawią go władzy, aby ją ostatecznie zniszczyć i obalić. (27) Królestwo, władza i moc nad wszystkimi królestwami pod całym niebem będą przekazane ludowi Świętych Najwyższego. Jego królestwo jest królestwem wiecznym, a wszystkie moce jemu będą służyć i jemu będą poddane ” KSIEGA DANIELA 7:25-27

   , ” powstanie król zuchwały i podstępny. (24) Siła jego będzie potężna i spowoduje okropne nieszczęścia; i szczęśliwie mu się powiedzie w działaniu, i zniszczy możnych i lud świętych. (25) Działając podstępnie dzięki mądrości, będzie miał powodzenie; będzie pyszny w sercu i wielu zniszczy niespodzianie. Lecz gdy powstanie przeciwko księciu książąt, zostanie zmiażdżony bez udziału ludzkiej ręki ” KSIĘGA DANIELA 8:23-25

   antychrystowi bedzie pomagal fałszywy prorok ktory wielkimi cudami i znakami zwiedzie ludzi aby m.in przyjeli znamie antychrysta – OBJAWIENIE JANA 19:20 , OBJAWIENIE JANA 13:13-14

   ” Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych ” ewangelia Mateusza 24:24

   , wiarygodność Biblii : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=129

   • monitorpolski 22 listopada 2011 o 6:06 pm

    Illuminaci od dłuższego czasu tak manipulują rzeczywistością, żebyśmy mieli wrażenie, że to są czasy apokaliptyczne. Mają nieograniczone możliwości finansowe – jeśli się przyjrzeć dokładniej temu co się dzieje, to niemal wszystko jest operacją fałszywej flagi. Przypomnę jedną z głównych kart Illuminati – rewriting the history – czyli zmiana treści historii.
    Weźmy się lepiej za konkrety, a nie szukajmy potwierdzenia tego co się dzieje w Biblii, bo jest to na rękę ludobójcom byśmy się pogodzili z pewnymi faktami.
    Przypomnę choć Holocaust – Żydzi szli bez mrugnięcia na śmierć, bowiem wmówiono im, że tak być MUSI i że wynika to z przepowiedni. Zobaczmy kto tak teraz dba o to, by liczba zamordowanych Żydów nie odbiegała od 6 milionów. Przypomnę, że historie z 6 mln pomordowanych Żydów były już puszczane podczas I wojny światowej: http://morris108.files.wordpress.com/2009/02/6mil.gif?w=700&h=934

    • ... 22 listopada 2011 o 8:13 pm

     to co zapisane wypełni sie – co nie znaczy ze mamy sie godzic na mordowanie ludzi i inne zło – Biblia własnie nie pasuje szatanowi – jego slugusom wiec nie daj sie wciagnac w ich gre – w tej księdze jest zapisana m.in przyszłosc swiata – Królestwo Boże zapanuje na całej ziemi – JEZUS CHRYSTUS zniszczy antychrysta , fałszywego proroka i wszystkich zbrodniarzy – jesli myslisz ze mozesz powstrzymac armie swiata – jej przywódców albo antychrysta to sa konkrety – Biblia jest konkretem – tak bronisz tzw Kościoła Rzymskokatolickiego a mniej lub bardziej gardzisz Słowem Bożym ?? , no chyba ze uwazasz ze Biblia nie jest Słowem Bożym – to wszystko by wyjasnialo dlaczego bronisz KRK i dlaczego mówisz : ” nie szukajmy potwierdzenia tego co się dzieje w Biblii, bo jest to na rękę ludobójcom ”

     , na reke ludobójcom nigdy nie jest i nie bedzie aby ludzie znali prawdę a Biblia jest prawda – EWANGELIA JANA 17:17 – moze uwazasz tez ze Biblia była pozmieniana , ze JEZUS CHRYSTUS mial moc stworzyc człowieka ale nie mial mocy obronic swojego Słowa przed swoim stworzeniem ???

     , ” Kto mną gardzi i nie przyjmuje słów moich, ma swego sędziego: Słowo, które głosiłem, sądzić go będzie w dniu ostatecznym ” EWANGELIA JANA 12:48

     , Biblia potepia przyszła władze swiatowa jasno nazywa ja złem i utozsamia ja ze złem – Watykan nawołuje do zbudowania władzy swiatowej wiec moze dlatego ze miedzy Biblia a Watykanem jest tak diametralna róznica miedzy ich pogladami na ten temat i na nauki teologiczne jestes jej przeciwny ????

     ,

    • sebecx 22 listopada 2011 o 10:14 pm

     ..ale jedno co trza przyznać – cały czas chodzi o to, żeby ludzi oszukać tak, żeby myśleli że nie są oszukani, …a tych co myślą, że o tym wiedzą, że ktoś ich chce oszukać, na koniec i tak w bambuko zrobić…. tylko PRAWDA….. tylko i aż….

     • hjk 24 listopada 2011 o 2:50 am

      proroctwa się wypelnia tylko nie wiadomo, czy to juz teraz czy jeszcze nie. w kazdym razie jak się zaczną spełniać nie będzie watpliwości dla tych co je znają…

 2. STAŁY CZYTELNIK 22 listopada 2011 o 12:31 pm

  POWTÓRZĘ MÓJ KOMENTARZ Z WCZORAJ I ROZSZERZĘ SPRAWĘ MMSA, bo monitor ma nosa ja też czuję że oni wkrótce puszczą wirusa. Specjalnie „zmoczyli” sprawę poprzednich mutacji gryp by jak wybuchnie kolejna właściwa ludzie zbagatelizowali ją- wtedy więcej ofiar.
  Film „V jak vendetta” iluminaci przyznają się że wkrótce wypuszczą właściwego zabójczego wirusa.

  Na grypę, bakterie , wirusy nawet raka kuracja mms’em. Stosuję głównie jak rozkłada mnie choroba, dzięki temu grypę leczę w 3 godziny, jak dla mnie mms jest niesamowity. Od lat nie kupuję żadnych tabletek, MMS LIKWIDUJE WSZYSTKIE ODMIANY GRYPY I TZW. ZAPALENIA ORGANÓW (np. zapalenie płuc oskrzeli krtani) oraz wszystkie stworzone mutacje grypy. To są nadal wirusy i bakterie nawet zmutowane a mms je likwiduje. W moim domu od 5 lat nie było antybiotyku, ja na chorobowe w ogóle nie chodzę. Jest też leczenie srebrem ale w/g mnie dużo mnie skuteczne
  link: http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/suplementacja/381-mms-cudowny-suplement-mineralny.html

  pasty do zębów bez fluoru, od 5 lat nie byłem u dentysty, problemy z zębami skończyły się, w tym krwawienie i próchnica i ciągłe zmęczenie bo fluor w pastach otępia i niszczy neurony w mózgu
  link: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11699037

  jak pozbyć się pasożytów w organizmie, które odpowiedzialne są za 75% przewlekłych chorób. Stosuję vernicadis, uwaga według badań 80% ludzi ma w sobie robale
  link: http://www.dieta-dla-zuchwalych.pl/vernicadis-pasozyty-ziola-na-robaki.html

  to nie jest auto reklama. Nie naskakujcie na mnie, ja się tylko dzielę moją opinią, którą zbieram w nie zmanipulowanych mediach. Jak ktoś nie chce, niech nie szuka takich produktów i dalej się truje.

  pozdrowienia dla wszystkich czytelników 🙂 😉 🙂 🙂

  • wisznu 22 listopada 2011 o 12:57 pm

   Jeżeli piszę tam że MMS może każdy zrobić,ale jakoś nie zauważyłem przepisu na zrobienie tego, no chyba że zakupisz książkę a ktoś na tym zarobi.

   • Ada 22 listopada 2011 o 5:17 pm

    link do stronki na ktorej bardzo dokladnie jest opisane jak zrobic mms :

    http://forum.igya.pl/viewtopic.php?f=3&t=123

    • ket 22 listopada 2011 o 8:14 pm

     ,,Lek na miarę XXI wieku
     Cudowny mineralny suplement (MMS)”
     http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm

     • hjk 24 listopada 2011 o 2:54 am

      gaz z MMSu dezynfekuje i goi rany – po skaleczeniu czy otaeciu i przemysciu wodą zwykła i utlenioną mozna przykryć zranioną czescią ciala naczynie z aktywowanym mmsem i wydzielający sie gaz robi swoje – przeczytałem na stronie i wyoróbowałem – efekty zadziwiajace

  • mi461 22 listopada 2011 o 4:55 pm

   STALY CZYTELNIK czy ty rowniez uzywasz MMS + kwasek cytrynowu(citrik acid) ?
   Jak to jest faktycznie?

   • STAŁY CZYTELNIK 22 listopada 2011 o 5:31 pm

    zasada jest w mmsie taka:
    na 1 kroplę mmsa – 5 kropli kwasku cytrynowego
    przy grypie bierze się tak: 6 kropli mms + 30 kwasku, miesza się, odczekać 3 minuty, dodać sok jabłkowy lub winogronowy z kartoniku (nie może zawierać wit. C!!!). Soku dodać tyle by wszystko wsiąść na jeden łyk
    Po godzinie powtórzyć „miksturę” Do 3 godzin od wzięcia pierwszej dozy znika gorączka, ból głowy i zabite są wirusy grypy. Potem pić dużo wody by martwe wirusy szybciej wydalił organizm. Chwilowe osłabienie i nudności wynikają z tego że organizm musi wydalić „trupy”.

    w przypadku ciężkich przypadków zacząć od 6kropel mms i 30kwasku , codziennie zwiększając aż do 15mmsa i 75 kwasku i tak przez tydzień. Ludzie pozbywają się gronkowców, bakterii, grzybów a nawet ciężkich chorób zakaźnych

    mms i kwasek cytrynowy kupuję razem – nie kombinuję sam nic z kwaskiem tylko kupuję w komplecie.

    ps. ta mikstura to świństwo 🙂 ale cholernie skuteczne

    • rabarbarek 22 listopada 2011 o 5:58 pm

     Juz kilka razy pisalam na ten temat . Niestety wiekszosc boi sie tego rodzaju nowinek. Fakt , ze po wzieciu czlowiek czuje sie troche jak muszla klozetowa po sobotnich porzadkach, ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic.
     Zamiast citric acid mozna uzywac cytryne. Teraz powstala nowa strona na ten temat i mozna na niej znalezc nowe przepisy wedlug ktorych preparat rozrabia sie wedlug proporcji 1×1.[ w zaleznosci od choroby i stanu chorego] Jak znajde wrzuce.
     trzeba tu dodac , ze mikstury nie trzeba brac dlugo. Ale to tez zalezy od rodzaju choroby.

     • rabarbarek 22 listopada 2011 o 6:07 pm

      http://jimhumble.biz/

    • monitorpolski 22 listopada 2011 o 6:10 pm

     Do czytelników: ściągnijcie sobie podane wyżej linki i zapiszcie te artykuł. W każdej chwili mogą zamknąć WordPressa i inne blogowiska.

     • rabarbarek 22 listopada 2011 o 6:23 pm

      Najlepiej to zamowic i miec w domu. Zamknac moga nie tylko blogowiska. W piatek odcieli mnie od telefonu , tv, i komputera. Poczatkowo myslalam , ze tylko komputer nie dziala , i probowalam naprawic , ale wkrotce okazalo sie , ze reszta urzadzen tez zdechla. Przedsmak ataku EMP?
      Atak na strony MMS jest potezny. W Kanadzie i USA sprzedaz jest zabroniona . Wiec warto zaopatrzyc sie , dopoki mozna.

      • zenobiusz 22 listopada 2011 o 8:41 pm

       Czemu siejesz panikę????
       Zmień ,sprzęt !!!

       • Sylu 22 listopada 2011 o 11:18 pm

        A Moze nie panika.
        http://www.avaaz.org/en/save_the_internet/?cl=1390516531&v=11160
        Co kombinuje Kongres Amerykanski.

        • rabarbarek 23 listopada 2011 o 11:03 pm

         Zenobiuszu , czy o tej zmianie sprzetu to do mnie? Jesli tak , to musze Ci powiedziec , ze ostatnio awarie telefoniczno-komputerowe powtarzaja sie coraz czesciej. Nie jest to ani panika ani moja wyobraznia , a stwierdzenie faktu. Zmiana sprzetu tu nie pomoze. Podaje strone mojej okolicy , gdzie mozna sprawdzic moje ” sianie paniki”. Taki komentarz bez sprawdzenia wiadomosci jest do kitu.

         http://www.dslreports.com/forum/r26550794-Cable-Mississauga-down-again-

     • Stanisław 22 listopada 2011 o 7:32 pm

      Zgadzam się z Tobą Monitor – tych co będą pisać o zagrożeniach , będą eliminować by ci kryminaliści mogli spokojnie realizować swoje chore plany.

      Jeżeli ogląda się czasami filmy sensacyjne, można zauważyć jakie to „nieszczęśliwe” wypadki mogą zdarzać się tym co walczą ze systemem.

      Myślę że ludzie nie biorą na poważnie takich informacji , są to dla mich bajki wyssane z palca – tak będzie do czasu , gdy tragedia dotknie ich samych lub najbliższą rodzinę. Jednak w takich przypadkach na ratunek bywa zbyt późno.

     • ALFA 22 listopada 2011 o 8:57 pm

      @Monitor ja już mam wszystko wydrukowane i w głowie zakodowane od 2009 roku
      A jak będzie brak prądu to nie pomogą ściągi na dyski.

      • hjk 24 listopada 2011 o 2:57 am

       prad do laptopa stosunkowo łatwo skombinowac, wystarczy przytaszczyc aku z samochodu 🙂
       gorzej jak pójdzie impuls EMP 😦

     • andzia 22 listopada 2011 o 9:11 pm

      a nie możesz w razie co przejsc na płatną strone? Mysle ze bedzie miał kto pomoc finansowo. Ja chętnie pomogę,jeśli zajdzie taka potrzeba.
      ——
      Mógłby ktoś napisać skąd kupuje MMS? Chodzi o jakieś sprawdzone zrodlo, albo jeśli ktoś zdecyduje się zakupić we własnym zakresie chlorki i te inne , to może mogłby się ze mną złożyć, bo ja nie mam weny na chemikowanie. Jestem z Wawy więc chętnie Wawiak/czka poszukiwany/a 🙂

     • arcof 23 listopada 2011 o 6:56 pm

      racja wystarczy robic backupy bloga i ciekawych materialow. w przypadku zamknieca internetu natychmiast uruchomiona zostanie siec wdzwanianych bbsow w oparciu o siec komorkowa. oprogramowanie i technologia juz istnieje. roznica w porownaniu do tego dawnego fido bedzie w wydajnosci, transmisja danych w sieci komorkowej jest bez porownania wydajniejsza. spokojnie bedzie mozna rozsylac nie tylko pliki takstowe ale rowniez filmiki i dobrej jakosci zdjecia.

    • ALFA 22 listopada 2011 o 6:55 pm

     OFICJALNA STRONA JIMA HUMBLE W POLSCE
     TO DOSTAWAŁEM Z TEJ STRONY
     Aby zniwelowac biegunkę należy stosowac sok jabłowy świeżo wyciskany jak się ma możliwośc (jak nie to w kartonie 100%, i nie wzbogacany dodatkowo syntetyczną witaminą C), pozatym wskazanaejest stosowanie kwasku cytrynowego 10%(zamiast soku z cytryny) oraz stosowanie probiotyków na florę bakteryjną jelit. (W Niemczech, gdzie z mms mają do czynienia dłużej niż w Polsce 85.5% pacjentów stosujących aktywator (kawsek 10%) i probiotyki na flore bakteryjną uwolniło się od silnych biegunek).
     Dawkowanie MMS protokół na choroby nowotworowe: (tłumaczenie z http://www.miraclemineral.org)

     „… Zacznijcie z jedną kroplą lub połową, każdorazowo rano i wieczorem. Jeżeli nie będzie Wam mdło, zwiększajcie dawkę każdorazowo o jedną kroplę rano i wieczorem. Tak więc, jeżeli rano tolerowaliście połowę kropli, spróbujcie późnym popołudniem lub wieczorem całą kroplę. Następnego dnia przyjmijcie rano dwie krople, a wieczorem trzy. Wcześniej czy później mdłości ustąpią. Jeżeli mdłości nie ustąpią przyjmijcie wówczas natępnym razem jedną lub dwie krople mniej, dwie dozy. Wtedy powoli znowu zwiększajcie. Nigdy nie przekraczajcie dozy, która powoduje u Was mdłości. Kierujcie się tą granicą, przy nastąpnej dozie weźcie jedną do dwóch kropli mniej, po czym znowu stopniowo zwiększajcie.

     Czy MMS zadziała poznacie po tym, że granica mdłości podniesie się i możecie powoli zwiększyć dozę. Mdłości są znakiem, że komórki rakowe zostały zniszczone i znajdują się jako substancje toksyczne w organizmie, który musi je wydalić. Wydalanie substancji toksycznych jest częścią tego procesu. Organizm jest do tego zdolny, ale może przy tym dojść do mdłości, rozwolnienia lub wymiotów. To nie jest źle. Kiedy rak zostanie zniszczony, organizm musi wydalić powstałe substancje toksyczne.

     W trakcie tego procesu organizm będzie mógł tolerować coraz więcej kropli. To jest wskaźnik – toleruje organizm zwiększeni liości kropli, czy nie? Jeżeli możecie Państwo dozę stopniowo zwiększać i mdłości nie wystąpią, to oznacza to, że organizm poradził sobie z rakiem. W przypadku raka musicie pozostać upartym. Zacznijcie powoli i szybko się wznoście. Zacznijcie dowma dozami na dzień. Jak tylko będziecie je tolerować, zwiększcie na najpierw trzy, a później na cztery na dzień. Spokojnie dojdźcie do pięciu dziennie.

     Jeżeli organizm również przy małych ilościach stale reaguje mdłościami i nie możecie podnieść dozy, to jest to oznaką, że MMS nie radzi sobie z rakiem. Jeżeli znosicie dwie krople i podniesiecie dozę do trzech kropli, to może się zdarzyć, że będziecie jakiś czas walczyli z mdłościami. Jeżeli przy trzech kroplach mdłości nie ustąpią, oznacza to, że MMS nie jest w stanie dotrzymać kroku rakowi. To może np. wystąpić, kiedy rak szybciej rośnie, niż MMS może go zredukować. Jednak zawsze istnieje nadzieja. Możecie wówczas zamiast ilości kropli zwiększyć ilość doz dziennie. Proszę czytać dalej. Są jeszcze inne pomocne aspekty. W żadnym wypadku nie przestawajcie przyjmowynia MMS.
     Jeżeli w waszym przypadku nie zauważycie żadnych oznak poprawy, połączcie terapię suplementem MMS z terapią indiańskim preparatem ziołowym, Indian Herb (Indyjskie zioło)
     Możecie go kupić od Kathleen w Teksasie za 60 dolarów, ale wystarczy na bardzo długo. Jako dowód jego skutecznościposiada on tysiące listów od osób, które dzięki niemu wyzdrowiały. Ona i jej ojciec sprzedają ten preparat od 60 lat…” W Polsce Indian Herb możecie zakupić (klikajac tutaj)
     Pozdrawiamy
     Team
     Miracle Mineral Poland
     Pierwszy krok: proszę wlać 6 kropli MMS do naczynia i dodać 30 kropli soku z cytryny lub limonki. Proszę zamieszać (poruszyć obrotowo) to naczynie szklane, aby MMS i kwas się dobrze wymieszały. Należy odczekaś przynajmniej 3 minuty. Troche dłużej nie zaszkodzi, jeżeli na krótko odeszliście i nie jesteście pewni, ile czasu minęło. Na 10 do 15 minut pozostaje stężenie roztworu constant. Następnie proszę dodać pół szklanki wody zamieszac szklanką i wypić mieszankę. Zamiast wody można dodać sok, do którego nie została dodana witamina C. Nadają się soki: jabłkowy, winogronowy, ananasowy i żurawinowy (świeżo wycisnięte, nie z kartonika – soki z kartonika wzbogacane są dodatkową nienaturalną witaminą C co jest nie wskazane).

     Drugi krok: proszę powtórzyć pierwszy krok po jednej godzinie. Normalnie osoba poddająca się tej terapii czuje się lepiej po 1 lub 2 godzinach pierwszej dozy. W szczególności, jeżeli dawka zostanie po godzine powtórzona. Naturalnie nie ma tutaj gwarancji. Bez względu na to powinna dana osoba zwiększyć dawke na 7+7, to znaczy na jedną dozę 7 kropli MMS, która zostane powtórzona za godzinę. To można tylko wtedy zastosować, jeżeli pierwsze dwie dozy z 6 kroplami zostały dobrze przyjęte. Jeżeli dana osoba miała dłużej niż 10 minut mdłości, lub nawet miała wymioty lub dostała rozwolnienia, nie naelży podnosić dozy do 7 kropli, lecz jeszcze raz podać 6+6. Jeżeli dana osoba bardzo źle się czuje, można dawkę zmnieszyć np do 3+3, ale to jest bardzo rzadko konieczne. Wskazane jest podanie choremu 6+6 kropli, aż będzie to dobrze znosił, i wtedy podniesienie dawki na 7+7.

     Docelowo powinno się dążyć do dawki 15+15 kropli. Można oczywiście postępować zgodnie z standardowym protokołem (dozowanie profilaktyczne) i dojść tak szybko, jak się da do 15 kropli na dzień, później dwa razy dziennie 15 kropli i w końcu na trzy razy dziennie. Dawkę 3 razy dziennie 15 kropli powinno się zachować przez tydzień.

     Docelowo powinno się dążyć do dawki 15+15 kropli. Można oczywiście postępować zgodnie z standardowym protokołem (dozowanie profilaktyczne) i dojść tak szybko, jak się da do 15 kropli na dzień, później dwa razy dziennie 15 kropli i w końcu na trzy razy dziennie. Dawkę 3 razy dziennie 15 kropli powinno się zachwać przez tydzień.

     Generalnie docelowo powinno się dojść do dawki 15 kropli dwa- do trzy razy dziennie. Dla dzieci dawki jest naturalnie mniejsza.

     Dawka dla dzieci: z reguły na 11,4 kg wagi dziecka 3 krople MMS.

     Dwa razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla dorosłych o wadze 68,1 kg lub mniej, trzy razy 15 kropli to miarka dla osób o wadze ponad 68,1 kg.

     Doza o tej wielkości zapewnia, że organizm jest wolny od szkodliwych mikroorganizmów i metali ciężkich. Jeżeli ta dawka została zachowana przez tydzień, to należy powrócić do ostrożnej dozy 6 kropli dwa razy na tydzień. (Na jedną dozę MMS jest zawsze pięciokrotna ilość soku cytrynowego lub limonkowego, lub kwasku cytrynkowego konieczna; równeż trzyminutowy czas oczekiwania, zanim dodamy pół szklanki wody lub soku i wypijemy mieszankę.
     Celem jest, aby nie dopuścić do zachorowania. Dlatego polecam 2 razy w tygodniu 6 kropli.
     Jeżeli poczujecie Państwo, że grypa siedzi w kościach, zastosujcie „Sześć-plus-sześć-protokół”, takmjak opisane powyżej. Tym samym grypa nie powinna trwać dłużej niż 12 do 24 godzin. Najczęściej ustępuje już po 6 godzinach po wzięciu drugiej dozy.

     2x 6 kropli na tydzień nie szkodzi nikomu.

     2x 6 kropli na tydzień wzmacnia system immunologiczny i osłabia substancje chorobotwórcze.

     Używajcie tylko mms ze sprawdzonego źródła i czytajcie książkę „Przełom” aby terapia mms dawała oczekiwane skutki.
     TE INFORMACJE MAM NA SWOJEJ POCZCIE . z Miracle Mineral Poland Team

     • Versus3 22 listopada 2011 o 10:36 pm

      A nie prościej wziąć kilka kropel ACE? Wyjdzie na to samo – też roztwór chloru.
      http://pracownia4.wordpress.com/2010/09/18/mms-cudowny-roztwor-czy-kon-trojanski-decyduje-twoje-cialo-i-dna/
      Aktywnym składnikiem MMS nie jest żaden minerał, lecz dwutlenek chloru (utleniony chlor), który powstaje z chemicznej kombinacji chlorynu sodu i kwasu octowego (octu) lub cytrynowego. MMS jako trucizna faktycznie zabija niepożądane bakterie w twoim ciele, ale naiwnością byłaby wiara w to, że ostrożnie wybiera on, co zniszczyć, albo że spowodowane przezeń zniszczenia mają jedynie ograniczone konsekwencje. To szokujące, że MMS ma tak szerokie rekomendacje, że polecany jest ludziom już i tak osłabionym, a w dodatku zaleca się długotrwałe jego stosowanie.

      • AQQ 22 listopada 2011 o 10:57 pm

       @ versus3 o tym samym pomyślałam, jednak bałam się tego napisać…
       najlepiej to acze w małe buteleczki powlewać, wtedy będzie zdrowsze*!!!
       Ludzie! ogarnijmy się…piszę i pisząc walę głowa w MUR…

    • Ania 22 listopada 2011 o 7:53 pm

     Napisz gdzie kupujesz , bo już masz sprawdzone. Świat obecnie jest pełen oszustów, zebyśmy nie kupili jakiegoś domestosa zamiast MMS.

     • ALFA 22 listopada 2011 o 8:26 pm

      Podam telefon bo to przysłali mi jako tlen na PCHOP jako tlen stabilizowany.
      22-622-00-09 to przychodnia natura

      • ALFA 22 listopada 2011 o 8:31 pm

       @Ania tam też kupowałem dobre srebro koloidalne duża dawka produkt USA.

    • pablo 22 listopada 2011 o 8:06 pm

     http://pracownia4.wordpress.com/2010/09/18/mms-cudowny-roztwor-czy-kon-trojanski-decyduje-twoje-cialo-i-dna/

     • AQQ 22 listopada 2011 o 8:09 pm

      Niezapadalność na choroby infekcyjne to po prostu oporność – cel naszych działań. Ale ma ona wynikać z ogólnej kondycji organizmu, a nie podłych sztuczek, takich jak czosnek, noni, suplementy, homełopatia czy szczepionki. Natury po prostu nie da się oszukać, i tyle. Rozejrzyjcie sie tylko – w miarę wzrostu coraz to lepszych specyfików do walki z chorobami. wzrasta ilość zachorowań na poważne choroby, w tym raka jako ostateczna katastrofę organizmu, któremu blokuje się możliwość usunięcia krępujących go toksyn, a także zdegenerowanych komórek, podatnych na mutacje prowadzące do nowotworu-Słonecki.

      • AQQ 22 listopada 2011 o 9:04 pm

       Jeżeli jakiś W I R U S stwierdzony został w jakimś konkretnym ciele czy płynie, na przykład u ptaków, wówczas każdy nawet mierny naukowiec może w najbardziej miernym laboratorium sprawdzić, czy wirus ten istnieje w organizmie umarłego zwierzęcia.

       Do takiego doświadczenia jednak nigdy nie doszło, wprost przeciwnie…..

       • AQQ 23 listopada 2011 o 2:45 pm

        Swietny wywiad z dr.Lanką fragment o „zabójczych wirusach”.

        Dlaczego zatem twierdzi się, że chorobotwórcze wirusy istnieją?

        Lekarze medycyny szkolnej potrzebują paraliżującego, ogłupiającego i destruktywnego strachu przed wirusami wywołującymi choroby. To główna podstawa ich egzystencji:

        Po pierwsze: aby masowo zaszkodzić ludziom poprzez szczepienia, tworząc w rezultacie krąg chorowitych i chronicznie chorych obiektów, które pozwalają ze sobą zrobić wszystko.

        Po drugie: aby nie musieć się przyznać przed samym sobą, że przy leczeniu chorób chronicznych całkowicie zawiedli i uśmiercili oraz uśmiercają więcej ludzi, niż dokonały tego wojny. Każdy lekarz medycyny szkolnej jest tego świadom, jednak tylko niektórzy mają odwagę o tym mówić. Dlatego też nie ma się co dziwić, że – biorąc pod uwagę grupy zawodowe – najwyższa ilość samobójców to lekarze.

        Po trzecie: lekarze medycyny szkolnej potrzebują paraliżującego i ogłupiającego strachu przed diabelskimi wirusami, by zatuszować swoje pochodzenie od powstającego Watykanu jako instrument ucisku i śmierci, który rozwinął się z kolei na drodze puczu armii zachodnio – rzymskiej.

        Medycyna szkolna była i jest najważniejszą podporą wszystkich dyktatur i rządów, które nie chciały się poddać prawu pisanemu, konstytucjom, prawom człowieka, czyli demokratycznie uznanej umowie społecznej. Wyjaśnia to również, dlaczego medycynie szkolnej rzeczywiście wolno zrobić wszystko i nie podlega ona przy tym absolutnie żadnej kontroli. Jeżeli tego nie przezwyciężymy, wszyscy pod jej wpływem zginiemy.
        http://otworz-oczy.org/index.php/szalone-krowy-ptasia-grypa-swinska-grypa-co-dalej/

      • andzia 22 listopada 2011 o 9:30 pm

       ta dr probuje tylko dowodzic ze te mdlosci itd są z innej przyczyny..
       Pewnie jest kupiona 🙂

      • Wizzgaa 23 listopada 2011 o 12:21 pm

       Czosnek zaliczasz do podłych sztuczek ??? Uważasz ,że nie sprzyja ogólnej kondycji organizmu ? Chyba zaczynam się gubić w tych wszystkich dobrych radach .

       • choice 23 listopada 2011 o 12:47 pm

        mnie czosnek od lat leczy a skutek uboczny jaki zauważyłem to spanie na krawędzi łóżka 😀

        • Wizzgaa 23 listopada 2011 o 1:03 pm

         AQQ uważa inaczej . A ty śpij na materacu na podłodze – na wszelki wypadek .

        • AQQ 23 listopada 2011 o 1:17 pm

         Wizzgaa.
         AQQ uważa inaczej . A ty śpij na materacu na podłodze – na wszelki wypadek .
         (? NIE rozumiem) czosnek b.lubię i nie mam problemów, ze komuś nie pachnę.

       • Wizzgaa 23 listopada 2011 o 1:24 pm

        AQQ : twój wpis z wczoraj , godz. 8.09. Nie zrozumiałam intencji ?

        • AQQ 23 listopada 2011 o 1:45 pm

         Proste:
         Organizm musi się oczyścić sam np katar,gorączka i nie ma potrzeby blokować tego zjawiska (lekami*). A m.in. czosnek jemy nie tylko w czasie przesilenia*. Zamiast suplementów jedzmy to co nam potrzebne do zachowania zdrowia. (zaglądnij.bioslone do mnie to przemawia-proste,logiczne.. i bez pobrania* 🙂

        • AQQ 23 listopada 2011 o 1:58 pm

         @ Wizgaa http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=3630.0

        • Wizzgaa 23 listopada 2011 o 2:08 pm

         AQQ : dziękuję za link .

     • Joanna 23 listopada 2011 o 9:13 am

      Należy wybrać złoty środek: mieć MMS na wszelki wypadek tj. na wypadek kolejnej, poważnej epidemii albo pandemii, ale nie używać go stale i profilaktycznie. W zasadzie każdy lek ma skutki uboczne. Na Allegro sprzedają chloryn sodu za 61zł (z dostawą 74zł) ale też i dwutlenek chloru 50ml -21zł butelka. Ten specyfik też uzdatnia wodę. Ma właściwości żrące, więc niszczy wszelakie robactwo widoczne i niewidoczne.

      • jakisbuk 23 listopada 2011 o 1:01 pm

       taniej bedzie kupić sobie „kreta” 🙂 też niszczy wszelkie robactwo itp

 3. zenobiusz 22 listopada 2011 o 12:32 pm

  Co się dzieje z blogiem ? U mnie wygląda dziwnawo ???

  • mi461 22 listopada 2011 o 4:58 pm

   wlasnie widze ze masz jakies czerwone krzyzyki w zamian za „foty” moze cos z systemem?

 4. Konarski 22 listopada 2011 o 12:41 pm

  Po co w USA buduje się hektary betonowych pojemników?
  Te są spod Houston.

  • choice 22 listopada 2011 o 4:21 pm

   a gdzie będą składować ciała… co chwilę kopać i zagrzebywać, babrać się w błocie nie ma sensu… najlepiej za nic nie warte papiery wybudować coś żeby było można szybko łatwo posprzątać smród..

   • Konarski 22 listopada 2011 o 4:44 pm

    Oni to budują nie za papiery dłużne ale za pieniądze podatników (rządowa FEMA). Papiery bez pokrycia opychają innym krajom nawet pod groźbą szantażu.
    W dzisiejszych czasach nikt nie musi babrać się w błocie nawet podczas opadów. Koparka szybko jest w stanie wykopać masowy grób, a spychacz zasypać – tak w Katyniu zrobili bolszewicy.
    Z jednej strony rozrzutność pieniędzy gdy kryzys zagląda w oczy, z drugiej masowe groby dla setek tysięcy… brrr W taki betonowy sarkofag można wrzucić kilkanaście zwłok, a w przypadku dzieci i młodzieży jeszcze więcej z uwagi na rozmiar ciała.
    Te obozy FEMA, krematoria, wyposażenie i te masowe, przygotowane groby betonowe wykonywały firmy z kompleksu militarno – przemysłowy, np. Hailburton.
    Za hitlerowskimi obozami też stały określone firmy, kapitał (głównie z USA), nawet kredyty dostawali na ich budowę od 13 rodzin banksterskich za pośrednictwem działających w Szwajcarii filii ich banków. Tak zbudowano Majdanek, Oświęcim, Sachsen Hausen i inne – na kredytach od lichwy z USA (13 rodzin tworzących FED), a nawet hitlerowcy dostali do ręki gotowe projekty obozów koncentracyjnych (były w oryginale w aglo-amerykańskich calach – hitlerowcy przeliczali wymiary obiektów z cali na centymetry) i rozwiązania technologiczne (technologia produkcji cyklonu B z USA i inne „wynalazki”)

    • choice 22 listopada 2011 o 5:59 pm

     „W dzisiejszych czasach nikt nie musi babrać się w błocie nawet podczas opadów. Koparka szybko jest…” no nie do końca silne opady i sprzęt stoi ale mniejsza z tym. Wykopany rów musi być wypełniony żeby go zakryć tutaj robota jest łatwiejsza i czystsza mniejsze groby łatwiejsze otwieranie i zamykanie.

    • choice 22 listopada 2011 o 6:06 pm

     a co do powyższego zgadzam się z tobą i ani przez chwilę nie miałem na myśli szuflowanie łopatą..

    • Bird2 22 listopada 2011 o 6:06 pm

     No chyba wiedzą że tych co tam będą składać to efekt jakieś choroby/wirusa.
     Nie powinno się wciepywać zarażonych wirusem ciał do ziemi tylko odizolować. U nas jak pomagałem kopać dziure, trafiliśmy na cynkowaną trumne..

  • choice 22 listopada 2011 o 4:33 pm

   końcówka filmiku podobne z tym że za ogrodzeniem. https://www.youtube.com/watch?v=3elwGA1sbvw

  • monitorpolski 22 listopada 2011 o 6:13 pm

   Ciąg dalszy zabawy z trumnami… Przygotowanie do pandemii albo jakiejś katastrofy nuklearnej.
   Wdziałem już to dość dawno, dzięki za przypomnienie.

 5. theaspartam 22 listopada 2011 o 1:37 pm

  Jesteś tym, co jesz! Ewa Wilińska- http://www.youtube.com/watch?v=d07lR8hILGk

 6. pola 22 listopada 2011 o 2:27 pm

  Polska wolna od GMO
  http://polska-wolna-od-gmo.org/nowy-projekt-ustawy-o-nasiennictwie/

 7. Ktoś 22 listopada 2011 o 2:32 pm

  „Odkrycia Fouchiera są obecnie celem dokładnych badań przez amerykańską komisję National Science Advisory Board for Biosecurity (Narodowa Rada Doradcza d.s. Bezpieczeństwa Biologicznego). Eksperci od bioterroryzmu są przerażeni tym, że wyniki tych badań mogą zostać upublicznione.” – a krokodyle nadal obłudnie wylewają swoje łzy patrząc na ofiary jakie by chętnie schrupały. Poprzednie pandemie miały na celu przygotowanie kolejnej. Były testami poziomu demoralizacji lokalnej służby zdrowia, jej niewolniczym posłuszeństwem „zaleceniom” WHO (i reszty „prospołecznych” agend ONZ), badaniami nad trasami i szybkością rozprzestrzeniania się patogenów po świecie no i nad skutecznością zarażania konkretnych „nie semickich” genotypów. Najgorsze przed nami. Zawsze za tchórzostwo władców i sprzedajność wojska/ policji najwyższą cenę płaci Naród. To prawda znana od tysiącleci. Wiele Narodów w ten sposób bezpowrotnie przeszło do historii. Które przejdą teraz? Za tym rozdaniem „bajecznie judaszowych srebrników”?

  PS. Myślę, ze on wszystkich zmian nie odkrył/ opublikował. Myślę, że wszczepione w tego sztucznego wirusa „możliwości” są znacznie silniejsze. Myślę także, iż czynnikiem wywołującym jego mutacje (uzłośliwienie) maja być substancje zawarte w szczepionkach dla mas które z taką nachalnością wciskane są przez WHO,. Tego zbędnego władcom socjalnego bydła.

 8. ciociababcia 22 listopada 2011 o 2:47 pm

  W 2009 przeprowadzili próbę generalną = teraz będzie premiera.
  Proponuję już echinaceę (jeżówka). Najlepiej zioła zmielić w młynku do kawy. Wieczorem łyżeczkę zalać zimną, przegotowaną wodą i rano wypić wraz z fusami.
  Można także łyżeczkę ziół wymieszać z jogurtem i zjeść. Rano przygotować na wieczór i tak „w kółko”.

  Ponadto bardzo ważną witaminą dla organizmy jest vit.B17, czyli amigdalina.
  http://www.poznajprawde.net/16-zywnosc/witamina-b17-zabij-raka.html
  Poszukajcie także w necie czeremcha, jarzębina …
  W „drugim obiegu” jest dostępna, dyskretnie można otrzymać kontakt w sklepach zielarskich, jeżeli sklep prowadzi zielarz z prawdziwego zdarzenia.

  • ALFA 22 listopada 2011 o 4:02 pm

   @ciociababcia nie wolno echinacei w przypadku ptasiej grypy
   Nie przyjmować czarny bez ,algi spirulina i chlorella ,miód,czekolada ,echinacea ,nabiał i banany (powodują wzrost wydzielania śluzu)
   Lizyna blokuje enzymy wirusów oraz bakterii.
   Mam na myśli metaloproteinazy, które trawią kolagen. Bardzo wyraźnie mówi o tym pani dr.Niedźwiedzka z instytutu dr Ratha. Oni przeprowadzili wiele badań w tym kierunku.
   Lizyna wraz z witamina C plus polifenole zielonej herbaty doskonale hamują wszelkie infekcje.
   Zażywać suplementy zmniejszające produkcję cytokin (przynajmniej trzy z poniższej listy w razie infekcji):
   – resveratrol
   – srebro koloidalne
   – NAC (N-acetylocysteina)
   – czosnek Garlic (2-3 zmiażdżone ząbki dziennie)
   – witamina C (1,000 mg co godzinę w czasie choroby)
   – zielona herbata (polifenole zawarte w zielonej herbacie, wykazują działanie bakteriobójcze i antywirusowe)
   – Koci pazur (vilcacora)
   – kurkumina z piperyną
   – witamina E
   – witamina D
   dodatkowo:
   – cynk
   – selen
   – dziurawiec (testy laboratoryjne wykazały, że hiperycyna może być wykorzystana do leczenia drobiu zainfekowanego ptasią grypą)
   – korzeń lukrecji
   TO BYŁO PRZERABIANE W 2009 roku na grypa666
   http://grypa666.wordpress.com/2009/08/18/jak-sie-bronic-przed-kolejna-hiszpanka/

   • ciociababcia 22 listopada 2011 o 5:14 pm

    Nieporozumienie, przepraszam. Napisałam jednak, że JUŻ, to znaczy profilaktycznie, zbudowanie odporności na WIRUSY.
    Witaminę C zapomaniałam polecić – pod postacią dzikiej róży. Cynk, selen, wapno, rutynę zażywam cały rok. Jeżeli zabraknie mi aronii, kupuję rutocal.
    Ponadto dziękuję za powyższe rady.
    Czosnek: 26 ząbków czosnku rozdrobnić praską, dodać sok z 4 cytryn i zalać zimną przegotoaną wodą w ciemnej litrowej butelce. Antybiotyk jest gotowy po 24 godzinach. 2x dziennie łyżka stołowa, profilaktycznie. Dzieci 2 x dzienni łyżeczka.

    • Bromba 22 listopada 2011 o 7:42 pm

     Ja znam trochę inny przepis,a otrzymałam go od zaprzyjaźnionego księdza,gdy moje dziecko często chorowało:15-20 zgniecionych lub pokrojonych ząbków czosnku,sok z 2 cytryn,2 łyżki miodu-wszystko do 1l słoika i dopełnić przegotowaną lekko ciepłą wodą , wymieszać.Po ok 24 godz gotowy do przyjmowania,wstawić do lodówki.Przyjmowac codziennie,dorośli i większe dzieci 1 łyżkę,małe dzieci-1łyżeczkę.

   • Ania 22 listopada 2011 o 8:04 pm

    Kurkuma z pieprzem czarnym jest skuteczna na wiele patogenów, podobno nawet na komórki nowotworowe. Ale co do dziurawca, to mnie zaskoczyłeś. Wiem, że jest żółciopedny a hiperycyna działa przeciwdepresyjnie, natomiast na co mogłaby się przydać przy infekcji wirusowej, poza usprawnianiem funkcji wątroby, to nie wiem.
    Podaj proszę źródło.

 9. Peryskop 22 listopada 2011 o 2:48 pm

  …w związku z lansowaniem przymusowych szczepień. Cisza przed burzą.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4863&Itemid=53

  dr Jerzy Jaśkowski
  Czasopisma medyczne, czy istnieją ? Szczepienia

  22.11.2011

  Jak wiadomo rok 2011 był bardzo dobrym dla osób sprzeciwiających się bezmyślnemu traktowaniu dzieci jako królików doświadczalnych dla przemysłu zwanego BIG PHARM. Szczególnie kiedy to jest robione wbrew obowiązującemu w Polsce prawu. W sądach rodzice wygrywali procesy wytaczane im przez San-epidy.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4293&Itemid=53

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=3811&Itemid=53

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=3680&Itemid=53

  Z jednej bowiem strony, za dzieci odpowiedzialni są rodzice. I jak do tej pory nikt, żadna ustawa nie zdjęła z nich tego obowiązku. Z drugiej zaś strony, w szpitalach przymusowo dokonuje się rękoczynu na dzieciach, bez wiedzy i zgody rodziców, traktując ich dzieci jak swoje własne [szpitalne] króliki doświadczalne.

  Jednocześnie brak w Polsce czasopism medycznych umożliwiających lekarzom wymianę poglądów na temat skutków takiego działania. Jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku było w Polsce ok. 2000 tytułów czasopism naukowych w nakładzie ogólnym ok 10 milionów. Obecnie brak jakiegokolwiek. Istniejące np. “Medycyna po dyplomie”, “Medycyna praktyczna”, nie są sensu stricte czasopismami medycznymi, a są promocją przemysłu farmaceutycznego. Zlikwidowano nawet w wydaniach internetowych rubryki komentarze, nie wspominając o rubryce listy do redakcji. Tak więc lekarze nie mogą już wymieniać pomiędzy sobą uwag na temat np. metod leczenia i dzielić się swoim doświadczeniem. mają po prostu wykonywać z góry narzucone postępowanie tzw. procedury!? [ a gdzie swoboda lekarza i chorego wyboru metody leczenia gwarantowana ustawowo?]Pozostają jedynie fora internetowe wykazujące zrozumienie dla problemów zdrowotnych.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=664&Itemid=53

  Problem jest tym bardziej nabrzmiały, że króliki doświadczalne mają swoje karty, gdzie zapisuje się występujące powikłania i na tej podstawie dokonuje odpowiednich analiz medycznych .

  Natomiast dzieci szczepi się, bez śladu w dokumentacji o występujących powikłaniach i jak do tej pory braku jakiejkolwiek analizy tych powikłań. Autor dysponuje kartami szpitalnymi występujących powikłań i jednocześnie brakiem takiej informacji na karcie wypisowej ze szpitala. Pomimo istnienia od 1964 roku obowiązku zgłaszania powikłań po szczepieniach, nikt tego obowiązku nie egzekwuje, a wręcz przeciwnie starają się nie dopuścić do tworzenia dokumentacji lekarskiej powikłań. Państwowy Zakład Higieny z ustawy zobowiązany do prowadzenia statystyki powikłań praktycznie nie wywiązuje się z tego obowiązku. W publicznym wywiadzie p.prof Brydak przyznała, że raportów sie nie publikuje, za to przedstawia prace, tak jak gdyby nie rozumiała jaka jest różnica pomiędzy pracą naukową a protokołem badań.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1429&Itemid=53

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=175&Itemid=53

  Problem ten jest szczególnie ważny z powodu szczepień wykonywanych przez samorządy, na dziewczynkach w wieku szkolnym, tzw. przeciwko rzekomemu rakowi szyjki macicy. Wstrzykuje się dziewczynkom środek, którego skład nie jest uwidoczniony na ampułce [ wbrew prawu polskiemu i unijnemu], i nie prowadzi żadnej analizy, ba nie ma nawet listy osób zaszczepionych w danej szkole i nikt nie archiwizuje tych list !!!! Po 20 – 30 latach nie będzie więc można nawet sprawdzić, czy rzekoma szczepionka naprawdę uchroniła kobietę przed rakiem.

  http://www.pro-life.org.pl/2008/07/gardasil-18-przypadkw-miertelnych.html

  http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/nowotwory/kontrowersyjny-gardasil_35612.html

  Nie wspomina się przy tym, że tak naprawdę brak jakichkolwiek dowodów, że dany wirus spowoduje wystąpienie nowotworu. w szczepionce znajduje się bowiem 1-4 wirusów na ponad 100 podejrzanych o możliwość spowodowania nowotworu.

  Problem jest tym bardziej ważny, że już w 1979 roku FDA [odpowiednik naszego Zakładu Higieny tylko odważniej działający w USA] dokonał podziału leków na 4 grupy. Do grupy “A” zaliczono leki, których podanie kobietom w ciąży nie spowoduje żadnych negatywnych reakcji dla płodu. Tzn. dotychczasowe badania na zwierzętach i ludziach nie wykazały ŻADNYCH skutków ubocznych.

  Do grupy “B” zaliczono leki , które nie wykazały żadnych ubocznych efektów w badaniach na zwierzętach, ale nie przeszły badań na ludziach .

  Do grupy “C” zaliczono leki , które nie przeszły badań na ludziach i zwierzętach umożliwiające wykluczenie negatywnych zdarzeń.

  Do grupy “D” zaliczono leki, które wykazały negatywne zdarzenia i skutki uboczne u zwierząt.

  Otóż informuję PT Czytelników, że szeroko rozprowadzana i reklamowana m.in przez Gazetę Wyborczą szczepionka przeciwko grypie została zaliczona przez FDA do grupy “C”

  Czyli wbrew reklamie , jak do tej pory, brak danych medycznych czy naukowych wskazujących ze szczepionka jest bezpieczna dla płodów i małych dzieci. A jak sobie PT Czytelnicy przypominają reklama zachęcała do szczepienia nawet 2 miesięcznych dzieci.

  A tak na marginesie, zastanawiali się Państwo dlaczego szczepienia stosuje się u dzieci a nie dorosłych??

  Przecież dziecka system odpornościowy powstaje w ciągu pierwszych 5- 7 lat. Dlaczego więc zaburza się ten naturalny proces tworzenia się systemu odpornościowego poprzez wszczepianie , bliżej nieznanej ilości i jakości różnych nie znakowanych produktów???

  A to wszystko przypominam, ponieważ w roku 2011 wojewódzkie San-epidy przegrały w sądach ok. 50 spraw dotyczących przymusu szczepień. i musiały pokryć koszty spraw sądowych. Oczywiście zrobiły to z naszych podatników pieniędzy.Wszystko wskazuje jednak, że nie mogąc sobie poradzić z sądami zaczynają naciski na sejm w celu modyfikacji ustawy z 2008 roku w taki sposób aby wyraźnie móc stosować przymus szczepień.

 10. Apsik 22 listopada 2011 o 2:49 pm

  MMS to mocna substancja. Brałem to kiedyś, przy dawce średnio 8 kropel u większości ludzi w miarę zdrowych, pojawia się ogólne osłabienie organizmu, człowiek pada , jak kawka, leży w łóżku, jakby był osłabiony silną grypą, wygląda to tak jak zatrucie trucizną hehehehe, ale po przesileniu trwającym od 12 do 24 godzin, stan ogólnego osłabienia mija i nie pojawia się więcej przy takiej dawce. Jim Humble, wynalazca specyfiku, tłumaczy to tym, że MMS wybił , wszelkie szkodliwe plugastwo, które siedziało w organizmie i trupy bakterii , powodują chwilowe zatrucie organizmu, a nad którym to usuwaniem trupów pracuje system immunologiczny. Takie stany mogą powracać , przy zwiększaniu dawki, ale już w mniejszym nasileniu, oznacza to według autora, że z organizmu usuwana jest kolejna partia truposzy. Takie same objawy występują w przypadku leczenia MMS-em raka, organizm jest zatruty i już dwie krople specyfiku mogą powodować, wymioty ogólne osłabienie.
  Najlepiej MMS działa, gdy się go bierze dożylnie, hehehehe, ale to trzeba umieć robić zastrzyki i wstrzykuje się , go bodajże bez aktywacji kwaskiem sam czysty chloryn sodu w odpowiednim stężeniu.
  Mogę powiedzieć jedno brałem to w dawkach po 15 kropel przez tydzień i żyję, nic mi nie dolega, wygląda to trochę tak , jakby się piło domestosa , bo śmierdzi chlorem jak diabli i ma parszywy samak hehehe.

  Co ciekaw autor podaje , że specyfik leczy cukrzycę, chorobę przecież nie uleczalną, jestem ciekaw , czy ktoś wyleczył tą chorobę tym preparatem.

  Nie ma się co bać nie otrujecie się.

 11. Sylu 22 listopada 2011 o 2:51 pm

  Zobaczcie jak lataja sobie w kolo, miedzy Irandia a Wielka Brytania.
  http://www.flightradar24.com/
  CASA016
  Airline: Royal Air Force
  Aircraft: Airbus A330-243 MRTT (A332)
  Reg: ZZ-330
  Hex: 343447
  Altitude: 10000 ft (3048 m)
  Speed: 297 kt (550 km/h, 342 mph)
  Track: 74°
  Pos: 50.8479 / -5.3273
  Radar: NET2
  Ladnie lata 3kolo zaczyna.

  • Extazed 22 listopada 2011 o 3:09 pm

   Dlaczego nad USA tak mało samolotów, i w zasadzie tylko po jej brzegach. W a środku kraju pustka ?

   • mm 22 listopada 2011 o 11:45 pm

    Dlatego, że tam są wyświetlane loty tylko z wybranych linii.

 12. AQQ 22 listopada 2011 o 3:16 pm

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1390&Itemid=53
  wszystko dot.szczepien m.in na grype.

 13. bia 22 listopada 2011 o 3:19 pm

  Śmierć to jedyna droga ucieczki z tej planety rządzonej przez Szatana trzeba tylko jeszcze spełnić jeden warunek dostąpić zbawienia i to wszystko

  • Totalsky No Problemsky 22 listopada 2011 o 3:33 pm

   a co z seksem? bo jakos tak…. nie spieszno mi tam, gdzie tylko anielskie pienia, i dyskusje a la starożytni Grecy; każda przesada szkodzi….

   • Annah. 22 listopada 2011 o 3:56 pm

    A może jest trochę tak jak we śnie…
    ….Wiesz, jak czuje się dziewczyna, kiedy otrzymuje bukiet kwiatów od kogoś kogo lubi? Dajesz dziewczynom kwiaty? Właściwie nie wiedziałem czy jest to pytanie, czy po prostu stwierdzenie. Na wszelki wypadek kiwnąłem potakująco głową i powiedziałem: Tak, daję stokrotki. – Widzisz, te drzewa – ciągnęła dalej – rosną, szumią, kwitną, pachną dla mnie. Nawet one mnie kochają… Tu wszystko mnie kocha. I dodała jeszcze raz z naciskiem: Wszystko i wszyscy. Byłem zaskoczony i słowami, i sposobem w jaki je wypowiedziała – pełnym pokoju. – Dlaczego się dziwisz? – odgadła mnie. – Tu nie ma smutku. Ani lęku przed niepowodzeniem, cierpieniem, chorobą, śmiercią. Tu nie ma obawy, że coś zmąci pokój. Wszystko daje mi radość i szczęście. Wszystko. Rozumiesz?…..
    http://adonai.pl/milosc/?id=49

    • Extazed 22 listopada 2011 o 5:10 pm

     Czytając twój komentarz przyszło mi do głowy takie coś.
     Zarówno piekło jak i niebo są odzwierciedleniem świata, do którego zmierzamy czyniąc konkretne kroki. I tak gdyby wszyscy przestrzegali „praw Boskich” mielibyśmy na ziemi tzw. niebo. Z racji tego, iż panuje lucyferianizm zmierzamy w stronę piekła, czyli wszystko co złe to na ziemi. Czyż nie proste ale i zastanawiające? Daje dużo do myślenia i jest faktycznym odzwierciedleniem powyższych stanów piekło/niebo dobro/zło. W zależności jak postępujemy jesteśmy bliżej jednego albo drugiego. Zbawieniem będzie zrozumienie przez wszystkich doskonałości i prosty praw Bożych i miłości, natomiast potępieniem życie w rozpuście.
     Pozdrawiam

     • podpis 22 listopada 2011 o 5:46 pm

      niebo nie jest miejscem i piekło nie jest miejscem.niebo to stan w jakim znajduje się duch ludzki.to stan jedności z Bogiem i innymi ludźmi.stan ten dostepny jest już teraz przez wiarę w zbawienie ,którego dokonał Jeszua Mashiah (Jezus Chrystus).także piekło jest stanem.jest to stan wiecznego oddzielenia od Boga,dawcy życia i miłości,ten stan to wieczna samotność..wybór jest dzisiaj

   • ... 22 listopada 2011 o 5:44 pm

    ktos ci zrobil powazna krzywde , jesli myslisz ze zbawieni beda zyli tylko w niebie – zbawieni ludzi koniec konców beda zyc na ziemi – odnowionej doskonałej ziemi i nie tylko z PANEM JEZUSEM w czasie Jego 1000 letniego Królestwa na ziemi ale takze wiecznosc z BOGIEM OJCEM zbawieni beda spedzac na ziemi !!! – OBJAWIENIE JANA 21:1-4 –

    , po smierci nie przypomnisz sobie co robiles podczas zycia ale ze wszystkiego bedziesz rozliczony wiec tylko przesteganie przykazan Bożych , trwanie w sprawiedliwosci i miłosc do BOGA OJCA , PANA JEZUSA i bliznich maja sens reszta w wiekszosci to pozadliwosci ciala , oczu , rozne pokusy i namietnosci ktore nas upadłych ludzi nęcą ale my mamy byc od nich silniejsi – http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

    • elog@.o.pl 23 listopada 2011 o 9:59 am

     gadanie.Po smierci zostaniesz zapytany co zrobiles dla innych i dla siebie ale ty to tez inni bo wszyscy sa jednym. Kochac Boga to wznosic sie do gory widziec w innych odbicie Boskie i szanowac Boze stworzenie.Wiec po zakonczeniu tutaj Twojej misji zostaniesz zapytany ile kochales i co dalej innym od siebie. Nie bedzie wazne to kim byles ani jakie miales konto w banku samochod wille itp. Tylko jedno pytanie ile potrafiles kochac i dzielic sie z innymi.
     Szanowanie Boskiego stworzenia to szacunek zarowno do ludzi jak i do zwierzat i przyrody…

     Wszystko jest przejawem Boskosci…

     Wiec jak zostana potraktowani Ci ktorzy chodza co niedziele do koscila chodza zgieci w pol a swojego psa trzymaja na krotkim lancuchu przy budzie. Ano odpowiedzcie sobie sami…

     Pozdrowka

   • ALFA 22 listopada 2011 o 10:51 pm

    @Totalsky No Problemsky a co myślisz dupcią a nie głową

    • Orka 23 listopada 2011 o 10:52 pm

     po prostu syndrom ” oczu pi.dą zarośniętych” , hahahahahahahahahahaa!!!

     • choice 23 listopada 2011 o 11:12 pm

      :] hahaha dobry tekst

  • Ktoś 22 listopada 2011 o 6:40 pm

   Jeśli naprawdę zrozumiesz nauki Jezusa pojmiesz także, ze tak naprawdę nie potrzebujesz doświadczać niczego by dostąpić zbawienia. Wszytko to miraż wywołany „pasożytami świadomości”. Wszystko co się ludziom wmawia jako „niezbędne”, „prawdziwe”, „konieczne”, „obowiązkowe”, …to takie „fałszywe wspomnienia” by żyjący w traumie pacjenci nie przypomnieli sobie swoich prawdziwych imion i swojej mocy bo wtedy świat by się naprawdę poważnie przeobraził.

 14. rabarbarek 22 listopada 2011 o 5:43 pm

  Troche nie na temat , ale tez konspiracyjnie. Dziasiaj przypada 48 rocznicz smierci -zamachu na JFK. 22 listopada 1963 roku zginal jedyny prezydent , ktory mial odwage powiedziec glosno kto rzadzi swiatem i bankami. Jako jedyny prosil media o pisanie prawdy , wiedzac , ze sam walki z Iluminatami nie wygra. Czy tym przemowieniem przypieczetowal swoj los ?

 15. ALFA 22 listopada 2011 o 6:12 pm

  CHCECIE ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDA RĘKA OBLANA CHEMIĄ CO LECZY RAKA TO PATRZCIE
  JAK TAKIE GÓWNO MOŻE LECZYĆ TO WYOBRAŻ SOBIE SWOJE KOMÓRKI PO CHEMII CZY TO LECZY CZY ZABIJA.

  • rabarbarek 22 listopada 2011 o 6:42 pm

   W ostatecznym rozrachunku nie wiadomo czy to chemia zabila czy rak ?

   • AQQ 22 listopada 2011 o 7:02 pm

    Rak nie zabija! – to tak jakby rak podciął gałąz na której siedzi!
    NOWOTWÓR http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=4831.0

   • ALFA 22 listopada 2011 o 7:11 pm

    @rabarbarek RAK TO NIE CHOROBA CHEMIA ZABIJA

 16. Peryskop 22 listopada 2011 o 6:56 pm

  Rozmowa z Andrzejem Gwiazdą
  Do roli państwa peryferyjnego zostaliśmy doprowadzeni celowo

  ROMUALD SZEREMIETIEW: Kurs na Trójkąt Bermudzki

  http://www.geopolityka.org.pl/images/geopolityka_2011_nr_4.pdf

 17. rabarbarek 22 listopada 2011 o 7:06 pm

  Do walki ze zdrowa zywnoscia w USA wlaczyl sie Kongres. Wali sie i pali , dolar pada , wojny , rewolucje , bezrobocie, wybory, a Kongres debatuje czy pizza jest warzywem czy nie. Nie dosc , ze serwuje sie Amerykanom GMO to jeszcze teraz , kiedy rozne organizacje walczace o zdrowe jedzenie w szkolach wygraly kilka batalii, Kongres probuje przeforsowac ustawe , ze pizza jest warzywem i moze byc serwowana uczniom jako zdrowe warzywko. Chodzi rzecz jasna o obrone korporacji , a nie zdrowie otluszczonych dzieci. Wedlug” specjalistow „w Kongresie jesli porcja takiej pizzy zawiera 2 lyzki sosu pomidorowego to jest warzywem. Nie wiadomo plakac czy smiac sie z takiej oceny.

  http://www.cspinet.org/new/201111151.html

  • Peryskop 22 listopada 2011 o 7:37 pm

   Ha!
   W Polsce każda pizza bywa oferowana w wersji „American” tzn na bardzo grubym placku.

   Ale „nasi” depopulatorzy też nie próżnują!

   Unijni biurokraci zabronią stwierdzenia „woda zapobiega odwodnieniu”

   20 listopada 2011

   Kolejny absurdalny przepis wejdzie za miesiąc w życie w Wielkiej Brytanii za sprawą brukselskich biurokratów. Producenci napojów, w tym butelkowanej wody mineralnej, nie będą mogli zamieścić na swoich wyrobach stwierdzenia, że picie wody zapobiega odwodnieniu. Urzędnikom z Brukseli trzeba było trzyletnich badań nad sprawą zwieńczonych spotkaniem 21 „ekspertów”, aby stwierdzić, że nie ma dowodu na powyższe, jak dotąd uznawane za oczywistość stwierdzenie. Za złamanie zakazu grozić będą dwa lata więzienia.
   Poseł europarlamentu, Roger Helmer z brytyjskiej Partii Konserwatywnej w ostrych słowach skrytykował biurokratyczny absurd: „Euro płonie, UE się rozpada, ale mimo wszystko są tacy ludzie: wysoko opłacani urzędnicy, którzy martwią się o oczywiste cechy wody usiłując odebrać nam prawo do mówienia tego, co jest prawdą”. Dodał również, że „jeśli kiedykolwiek miała miejsce sytuacja ilustrująca głupotę tego wielkiego europejskiego projektu, to właśnie teraz”.

   Wytyczne brytyjskiej służby zdrowia zakładają, że aby zapobiec odwodnieniu, powinno się pić przynajmniej 1,2 litra wody dziennie. Przedstawiciel Departamentu Zdrowia wypowiedział się o precedensie, zachowując jednak umiar w doborze środków ekspresji: „Oczywiście, że woda nawadnia. O ile wspieramy wysiłki UE w zapobieganiu fałszywym sloganom dotyczącym produktów, o tyle należy zachować zdrowy rozsądek na tyle, na ile to możliwe”.

   Cała sprawa zaczęła się od zapytania do Komisji Europejskiej skierowanego przez dwóch niemieckich naukowców – Andreasa Hahna i Mortiza Hagenmeyera. Zajmują się oni doradztwem marketingowym dla producentów żywności i chcieli przekonać się, czy stwierdzenie, że „woda pomaga zapobiec odwodnieniu” może być umieszczane na etykietach. Ich prośba o wydanie zgody na umieszczanie takiej informacji na etykietach produktów spotkała się jednak z odmową ze strony European Food Standards Authority (EFSA). Zostało to również potwierdzone podczas „eksperckiego” spotkania 21 profesorów we włoskiej Parmie.

   Kolejny poseł europarlamentu, Paul Nuttall, porównał tę decyzję do innych absurdów, np. praw regulujących dozwolony kąt zgięcia banana, bądź ogórków. Stwierdził m.in.: „musiałem przeczytać to cztery albo pięć razy, zanim uwierzyłem. To idealny przykład na to, co Bruksela robi najlepiej. Zmarnować trzy lata (…) wezwać do Parmy 21 profesorów, aby stwierdzili z całkowitą pewnością, że woda pitna nie może być sprzedawana jako produkt pomagający zwalczyć odwodnienie”.

   na podstawie: telegraph.co.uk

   http://autonom.pl/index.php/news/informacje/1456-unijni-biurokraci-zabronia-stwierdzenia-woda-zapobiega-odwodnieniu

   • rabarbarek 22 listopada 2011 o 10:36 pm

    Tak , absurdow nie brakuje. Sama nie wiem czy sa one wynikiem urzedniczej determinacji aby nie stracic pracy , czy nadgorliwosci idiotow zatrudnianych na intratnych pozycjach czy moze celowym dzialaniem aby nam wszystkim zohydzic i tak juz nielatwe zycie. Kolejny przykladzik z Australii , gdzie firmy tytoniowe wystapily przeciwko rzadowi , ktory zaglosowal za takimi oto opakowaniami papierosow. Maja byc bez nazwy , za to kolorowe obrazki przedstawiac maja choroby w wydaniu „bin ladenowskim” [ ktorego zdjec posmiertnych nie ujawniono ponoc dlatego , ze byly zbyt drastyczne , wedlug oficjalnej wersji, prawdziwa znamy] .
    Jesli panie i panowie , gdzies na stolkach urzedniczych , tak dbaja o nasze zdrowie to niech na cukierkach dla dzieci zamiast truskawek i ksiezycow namaluja malego delikwenta z pruchnica zebow u dentysty ,na kukurydzy , Mysze Miki , a zielonej herbacie z Chin , dymiaca fabryke nieopodal plantacji tej zdrowotnej herbaty. Bedzie wesolo i prawdziwie.

    A tu nowe urocze opakowania.
    vhttp://i.bnet.com/blogs/packages.png?tag=content;siu-container

    • rabarbarek 22 listopada 2011 o 10:39 pm

     http://www.fda.gov/TobaccoProducts/Labeling/CigaretteWarningLabels/default.htm

     • rabarbarek 22 listopada 2011 o 10:44 pm

      http://tobacco.health.usyd.edu.au/cigarette-packaging/

 18. Head 22 listopada 2011 o 7:13 pm

  David Rockeffeler o redukcji populacji

 19. ALFA 22 listopada 2011 o 7:18 pm

  @ MONITOR ZŁÓŻ TEMAT CHOROBA NOWOTWOROWA I TYLKO TEN TEMAT WSTAWIAMY TO BARDZO WAŻNE BY RATOWAĆ POLAKÓW .NIECH KAŻDY DAJE LINKI TO BARDZO WAŻNE „.BO RAK TO NIE CHOROBA.!!! „Może uświadomimy naszych rodaków .

  • Peryskop 22 listopada 2011 o 7:28 pm

   Popieram!

   • Peryskop 22 listopada 2011 o 7:30 pm

    ALFA – Czy mógłbys przygotować na Monitor krótki „wstępniak” na ten temat?

    • ALFA 22 listopada 2011 o 7:56 pm

     Spróbuję może coś opracuję MP on wstawi jak będzie zainteresowany.

  • AQQ 22 listopada 2011 o 8:15 pm

   Mikstura antyrakowa: 1l oleju dobrego + 1kg najostrzejszych papryczek postoi 10dni. Pić łyżkę 0,5 h przed kazdym posiłkiem

   • Ania 22 listopada 2011 o 8:56 pm

    O Jezu ! Kilogram ? A dziury w żołądku nie wypali ?

    • AQQ 22 listopada 2011 o 9:09 pm

     Hahaha zagryżć kęskiem chlebka z masełkiem szybciutko.

   • ALFA 22 listopada 2011 o 9:23 pm

    @AQQ to się zwie KAPSAICYNA LECZY RAKA
    olej lniany lub z pestek winogron i papryczka chili
    http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_kapsaicyna_leczy_raka.html

    • mm 22 listopada 2011 o 11:59 pm

     W Tajlandii używają tego jako standardowej przyprawy na każdym stole. 🙂

   • choice 23 listopada 2011 o 1:24 pm

    w Portugalskiej restauracji jadłem perę razy coś podobnego z tym że to była czosnkowa zupa olejna rewelacja ale mega ostre..

  • mi461 22 listopada 2011 o 10:13 pm

   ALFA ja podawalam wczoraj ten link, ale podam raz jeszcze.To czlowiek ktory mial raka prostaty i przerzuty do kosci. Nie dawali mu szansy na zycie.Uratowala go Baking Soda i Melasa zobaczcie jak on to przygotowuje.

   • ALFA 22 listopada 2011 o 11:03 pm

    @mi461 kochanie to znam ,ale dobrze że wstawiłaś filmik
    Naturalne likwidowanie raka. Zabij raka zanim on zabije Ciebie.
    Najprostszy sposób na raka czyli
    Soda dla Zuchwałych.
    „…jeśli ktoś zachoruje na raka sugeruję, aby oparł się strachowi i naciskom z zewnątrz. Bardzo rzadko zdarza się, że należy podjąć natychmiastowe działanie. Doradzam, aby każdy sam przejrzał dane dostępne w książkach, magazynach oraz w Internecie, a następnie postąpił zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem i intuicja.” – napisał Walter Last.
    http://www.leczenie-raka.pl/najprostszy_sposob_na_raka/

    Ale nie wiem jaka jest soda w sklepie prawdopodobnie zanieczyszczona ołowiem ,ja kupuję czystą .W aptekach pytać i kupować syrop klonowy klasy „B”
    A i woda utleniona zabija RAKA ,rak nie lubi tlenu .

 20. navajo88 22 listopada 2011 o 8:01 pm

  No widzę że dzisiaj u monitora jest specjalny temat ! CHOROBY WIEKU DZIECIĘCEGO I DOROSŁEGO ! , no fajnie ale powiedzcie wy mi kochani blogowicze ! Pomimo waszych porad to i tak wszyscy kiedyś umrzemy ,jedni trochę wcześniej ,a inni trochę póżniej ,,,ale rezultat jest jeden prejście na drugą stronę życie i tego i tak nikt nie uniknie i czy nie lepiej jest żyć jak żyjemy i potem w miarę godnie umrzeć a nie truć się jakimiś lekami i środkami , czego życzy wam sam mistrz umierania mister navajo 88 ,bo jak zapewne pamiętacie to sam umierałem przez tydzień w roku pańskim 2006 i jakoś na razie jeszcze nie umarłem ,,, a szkoda !!!! ale wierzę że co ma wisieć to i tak nie utonie tymbardziej że nie umiem pływać !!!!! hahahahahahahahaha
  I w tym żartobliwym tonie pożegnam szacowne i zarazem wspaniałe towarzystwo zebrane dzisiaj na tym zdrowotny forum . Zyczę państrwu dłógiego i wspaniałego życia ,oraz również wpaniałej i ekcytującej śmierci i zarazem nowego życia po drugiej stronie nieznanego nam świata !!!!!
  hahahahahahahahahaha
  J.M.H

  • Peryskop 22 listopada 2011 o 8:12 pm

   @navajo żegnaj!

   Do jutra!

   • navajo88 23 listopada 2011 o 12:31 am

    Dzięki i do jutra !
    J.M.H

  • deotibigratia 22 listopada 2011 o 10:48 pm

   wszyscy kiedyś umrzemy, to oczywista prawda
   dlatego pytanie nie jest – czy umrzemy
   ale jaka będzie to śmierć
   czy odejdziemy łagodnym snem czy w długotrwałych męczarniach i zawstydzeniu

  • ALFA 22 listopada 2011 o 11:10 pm

   @navajo88 poczytaj ks. Dr Ewy Dabrowskiej bardzo ciekawa na surowo soki warzywne ,surówki i owoce
   masz powrót do zdrowia ,wszystko się cofa .
   Książka Ciało i ducha ratować żywieniem to lektura dla ciebie
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=15193

   • AQQ 22 listopada 2011 o 11:15 pm

    Brawo! Nie ma co szukać cudownych specyfików i nabijać kabzę cwaniakom od suplementacji. Mamy wspaniałe Polskie zioła, a każdy powinien jeść zgodnie ze strefą klimatyczną.
    Są metody na zdrowie jednak My stale kręcimy się za specyfikami – po co -zdrowie należy utrzymywać a nie niszczyć.

   • navajo88 23 listopada 2011 o 12:31 am

    ALFA dzięki przejżę ten link
    J.M.H

 21. alexirin 22 listopada 2011 o 8:43 pm

  zapomnieliście o magnezie
  Odtruwająca (detoksykacyjna) rola magnezu.
  Obecnie coraz częściej, wraz z zanieczyszczeniem środowiska w roślinach jadalnych, jak też w mięsie spotyka się toksyczne metale ciężkie: ołów, kadm, rtęć, miedź, mangan, arsen, itp. W tym kontekście magnez jawi się jako efektywna naturalna odtrutka. Gdy w ustoju jest magnezu dużo – toksyczne metale ciężkie nie mają doń dostępu. Gdy jest go zbyt mało – metale ciężkie zastępują metabolizm magnezu, co zagraża zatruciem prowadzącym nawet do inicjacji procesu nowotworowego lub porażenia układu nerwowego.

  http://www.przychodnia.pl/nadcisnienie/index25.php3?s=3&d=3&t=25

  • ALFA 22 listopada 2011 o 9:01 pm

   @alexirin a wiesz ,że magnez ten co jest przy szafkach kuchennych,ale ostatnio nie dają jest skuteczny na bolące miejsca.

   • alexirin 22 listopada 2011 o 9:15 pm

    Alarm w Europie. Gwałtownie rośnie liczba infekcji, na które nie ma lekarstwa. Winna jest zmutowana superbakteria, odporna na antybiotyki. Na wywołane przez nią choroby umarło w ciągu roku 25 tys. obywateli Unii Europejskie

    http://www.meteoprog.pl/pl/news/27418/

    • AQQ 22 listopada 2011 o 9:23 pm

     ŁOŁ!!! Już mnie strach obleciał zaraz lece do apoteken wydam stówę na chemię to ozdrowieję…tylko, że na oczy…bo kasy nie będę widziała!!!
     Wiecie co, jak będziemy się bać to zaraz umrzemy na jakiś ala zawał medyczny!

    • AQQ 22 listopada 2011 o 9:55 pm

     Statystyka jest metodą, na której współczesna medycyna opiera się do dziś….

   • alexirin 22 listopada 2011 o 9:18 pm

    W 1971 roku przez wyprawę UNESCO w jednym z tybetańskich
    klasztorów została znaleziona recepta „eliksiru młodości” (nalewki
    czosnkowej), która jest datowana na IV —V wiek przed naszą erą.
    Nalewka czosnkowa oczyszcza organizm z odkładającego się tłuszczu,
    wypłukuje nierozpuszczony wapń, gwałtownie poprawia przemianę
    materii, oczyszcza naczynia krwionośne, zapobiega zawałowi serca,
    miażdżycy, paraliŜowi, tworzeniu się nowotworów, likwiduje szum w
    głowie, poprawia wzrok, odmładza organizm.

    Nalewka czosnkowa

    35 dag obranego czosnku (z nowych zbiorów) rozetrzeć i zmieszać z
    200 ml czystego spirytusu. Szczelnie zamknąć i postawić w ciemnym i
    chłodnym miejscu (ale nie do lodówki) na 10 dni.
    Następnie masę należy przecedzić, przelać do słoika i postawić w
    ciemnym miejscu jeszcze na 4 dni. Teraz środek jest gotowy do użycia.

    Stosować według następującego schematu:

    Dzień…….Śniadanie…….Obiad
    —————————————
    .1………….1 kropla……….2 krople
    .2………….4 krople……….5 kropli
    .3………….7 kropli………..6 kropli
    .4………..10 kropli……….11 kropli
    .5………..13 kropli……….14 kropli
    .6………..15 kropli……….16 kropli
    .7………..18 kropli……….19 kropli
    .8………..21 kropli……….22 krople
    .9………..24 krople………25 kropli
    10……….25 kropli……….25 kropli
    11……….25 kropli……….25 kropli

    Dalej należy pić po 25 kropli 3 razy dziennie dopóki się nie skończy
    nalewka.
    Każdą ilość kropli pić z 50 ml kwaśnego produktu mlecznego,
    najlepiej z kefirem lub jogurtem.
    Wiele osób nie lubi ostrego zapachu czosnku. żeby go zlikwidować po
    zażyciu nalewki należy jeść natkę pietruszki lub jabłko, albo skórkę
    cytryny lub pomarańczy.
    Uwaga! Kurację stosować nie częściej niż raz do roku.

    http://www.eureknews.pl/index.php/medyczne-zagadki/1010-czosnek-dobry-na-serce.html

    • ALFA 22 listopada 2011 o 9:39 pm

     @alexirin ooo to dlatego czuję się jak 18 latek ha ha ha tyko dziewczyny uciekają ode mnie .

   • Annah. 23 listopada 2011 o 10:47 am

    Alfa, czytałam o tym u Nieumywakina, ale nie doszłam jakimi biegunami przykłada się magnesy a to chyba ważne…

    • ALFA 23 listopada 2011 o 11:11 am

     @Annah wpisz w google ” jakimi biegunami przykłada się magnesy ” i będziesz miała odpowiedż dużo odpowiedzi

 22. alexirin 22 listopada 2011 o 8:56 pm

  Wirus KHV – koniec polskiego karpia?

  • AQQ 22 listopada 2011 o 9:24 pm

   Karpia wręcz uwielbiamy z mężem, w okresie świąt zjemy ok.5kg.

   • elog@.o.pl 23 listopada 2011 o 9:46 am

    biedne ryby powinnas sie wstydz ze bierzesz udzial w tym holokauscie niewinnych stworzen!!!!!
    zjedzsobie soje zamiast ryb

    • elog@.o.pl 23 listopada 2011 o 9:49 am

     Ryby nie sa po to by je jesc ani zadne zwierze!!!!! Bardzo dobrze ze plajtuja.Chcieli zbijac kase na morderstwie i holokauscie ryb to teraz beda bidowac…

     Prymitywna istota ludzka ktora nie potrafi uszanowac innych stworzen zostanie tych stworzen pozbawiona.

  • WF 23 listopada 2011 o 1:13 pm

   Nie wiem czy wiecie ale wirus ten przyszedł do nas razem z karpiami, które był importowane z Izraela.

   • Peryskop 23 listopada 2011 o 10:34 pm

    @WF – Czy masz jakiś link czy inne potwierdzenie?

 23. Rambo_01 22 listopada 2011 o 9:25 pm

  A to było?. Trochę stare ale ważne że są tacy ludzie..

 24. Bromba 22 listopada 2011 o 9:51 pm

  A co myślicie o tym?

  • AQQ 22 listopada 2011 o 10:00 pm

   Piękne! naszych redaktorzygowin na to nie stać.

 25. Ditka 22 listopada 2011 o 10:09 pm

  Alexirin trafione w 100%. Czosnek to jest ten nasz polski specyfik który leczy, daje cholerną siłę i odmładza nawet o 10 lat:D bez skalpela. A skoro już się wypowiedziałam to coś dodam od siebie. Niesłychanie rzadko chodzę do lekarza, może raz do roku lub dwóch i zazwyczaj wtedy gdy już nie daję rady. A ostatnio nie pamiętam kiedy byłam i w najbliższym czasie się nie wybieram. Ktoś chyba napisał, że ważne jest pozytywne myślenie. Ja tak od długiego czasu myślę i kurna! to działa! W moim przypadku to wygląda tak, że np jak jadę tramwajem lub innym środkiem komunikacji, unikam osób starszych tzn. rozmawiających o chorobach itd. Od razu przechodzę na drugi koniec. Nie znaczy to, że nie szanuję takich osób. Ja już po prostu wiem, że jak się tak nakręcę na choroby to wkońcu któraś mi się trafi (myśli są tak silne w przyciąganiu) Sprawdziłam. Dlatego unikam, myślę pozytywnie i tego Wam życzę

  • alexirin 22 listopada 2011 o 10:15 pm

   dzieki to działa na 100%

   • alexirin 22 listopada 2011 o 10:23 pm

    stosując czosnek nie musicie kupować leków i sponsorować firm farmaceutycznych a efekt jest lepszy i bez skutków ubocznych

    • Ditka 22 listopada 2011 o 10:27 pm

     tak przy okazji: Peeling dla kobietek:D Przy wypiciu porannej kawki (ale tej fusiatej) po wypiciu kawki natrzyjcie twarz fusami po kawie. Dobrze działa no i oszczędność:D

 26. jakzawsze 22 listopada 2011 o 11:16 pm

  Mam na dzieje że TVP razem z TVN pujdzie z torbami a takie news znalazlem:
  ===============================

  Liczba widzów oglądających TVP szybko spada. Dochody z reklam maleją. Poziom drastycznie się obniża. Czy chodzi o doprowadzenie Telewizji Polskiej do upadku i wyprzedaż jej kanałów za grosze?

  Upartyjnienie TVP sięgnęło szczytów. Telewizja publiczna stała się po prostu kolejną, po stacjach Waltera i Solorza, „zaprzyjaźnioną telewizją”. Właściwie zamiast „Jedynki” można obecnie mówić o TVP PO, zamiast „Dwójki” – TVP SLD, a zamiast Info – TVP PSL. Np. w okresie kampanii wyborczej TVP Info trzem ministrom z PSL poświęciła więcej czasu niż 14 ministrom z PO. Rezultat upartyjnienia widać: kanał Info zanotował największy wśród wszystkich anten spadek oglądalności względem 2010 – o 12 proc.

  Oglądamy na co dzień festiwal powrotów starych, znanych nawet jeszcze z czasów PRLu, twarzy. Studia TVP wyczyszczono natomiast dokładnie z wszystkich, choć trochę niezależnych i samodzielnie myślących dziennikarzy. Ton nadają ci, którzy zaczynali kariery w epoce znanego z afery Rywina Roberta Kwiatkowskiego, który rządził niepodzielnie na Woronicza z ramienia SLD w latach 1998-2004.

  Telewizja służebna

  Jak w Telewizji Polskiej w roku 2011 mówi się o esbekach? „Szli do służby dla męskiej przygody, nie dla pieniędzy czy kariery. I wykonywali dobrą robotę dla kraju i ludzi.” Te słowa padły w nadanym właśnie przez TVP filmie o funkcjonariuszach SB. Autor: Robert Walenciak, redaktor postkomunistycznego tygodnika „Przegląd”. To wyjątkowo bulwersujący przykład. Ale stopień braku obiektywizmu w programach na wszystkich antenach znacznie przekroczył znaną z ostatnich 20 lat nie zawsze chlubną średnią.
  Efekty są przewidywalne i zarazem porażające. Telewizja Polska gwałtownie traci widzów, zniechęconych zalewem propagandy i towarzyszącym mu upadkiem poziomu profesjonalnego. Po raz pierwszy w historii „Fakty” TVN zaczęły gromadzić więcej widzów niż ”Wiadomości” TVP 1. ”Fakty” oglądało średnio 4,2 mln osób, a flagowy program Telewizji Polskiej przyciąga teraz tylko 4,1 mln widzów. Przez rok oglądalność ”Wiadomości” spadła aż o 470 tys., a program koncernu ITI zyskał przewagę ponad 100 tys.oglądających.

  Co znamienne, upadek „Wiadomości” trwa dokładnie od roku, kiedy to zostało wymienione ich kierownictwo. Szefową została wtedy zaufana platformerskiego Zarządu TVP, czytająca w „Wiadomościach” teksty, Małgorzata Wyszyńska. Przeprowadziła w redakcji czystkę, podczas której usunięto grupę młodych, dynamicznych reporterów sprowadzonych przez Jacka Karnowskiego, odwołanego bez podania powodów.

  Pod jego kierownictwem redakcja osiągnęła natomiast wcześniej, w 2010 r., największy wzrost oglądalności wśród wszystkich programów informacyjnych. Ale była niesterowalna politycznie i ośmielała się przedstawiać materiały krytyczne wobec władzy. Z Wyszyńską przyszła zmiana. Ludzi i sposobu relacjonowania. Kluczowe tematy, zwłaszcza politycznie drażliwe dla rządu, np. tragedia smoleńska, zaczęły być prezentowane zgodnie ze stanowiskiem Platformy. „Wiadomości” przestały patrzeć na ręce władzy. Zajęły się, podobnie zresztą jak programy informacyjne TVN i Polsatu, atakowaniem opozycji.

  Upadek giganta

  Podobnie jest w innych programach TVP. Nie doszliśmy jeszcze do poziomu telewizji kubańskiej, słynącej do niedawna z wielogodzinnych transmisji wystąpień Fidela Castro, ale kierunek został wytyczony, jedynie Bronisław Komorowski przemawia na szczęście dużo krócej. Choć bezpośrednia transmisja z jego niedawnego spotkania ze studentami trwała około dwóch godzin…

  „Wiadomości” są tylko jednym przykładem z całej serii porażek Telewizji Polskiej pod rządami PO. Może najbardziej spektakularnym, bo akurat wczoraj minęły 22 lata ich emisji.

  Jednak rok 2011 przejdzie do historii mediów w Polsce w znacznie szerszym wymiarze. Jako rok upadku telewizji publicznej w ogóle. I to nie tylko upadku etycznego, lecz całkiem wymiernego. W lipcu TVP1 zanotowała swój najgorszy wynik w historii. A we wrześniu, także po raz pierwszy w historii, Jedynka spadła na trzecie miejsce, za TVNem i Polsatem! Pomyśleć, że do niedawna była największą stacją w Europie Środkowej…

  Powody są podobne do tych, które spowodowały klęskę „Wiadomości”: upartyjnienie, promowanie posłusznych miernot, pozbycie się kreatywnych i samodzielnie myślących, kierowanie się interesami politycznymi, a nie dobrem telewizji.

  Spłacanie długów

  Takie podejście pociąga za sobą w konsekwencji straty jeszcze ściślej mierzalne – finansowe. Tracąc widzów, Telewizja Polska traci też przecież rynek i dochody z reklam, co w połączeniu z nieudolnym zarządzaniem korporacją powoduje, że bieżący i przyszły rok zamknie ze stratą ok. 80 mln zł. Już pierwsze półrocze przyniosło 42 mln zł strat. Oczywiście te dziesiątki milionów złotych z rynku reklamowego nie giną. Przepływają do TVN i Polsatu. Czyżbyśmy mieli do czynienia ze spłacaniem długów wobec „zaprzyjaźnionych telewizji”?

  W tej sytuacji TVP musi uciekać się do cięć. Wynagrodzenia w „Wiadomościach”, „Panoramie” i „Teleexpressie” spadły o 20%. Teraz honoraria pracowników twórczych mają spaść o 10 proc. A przecież bez ich kreatywnego wkładu upadek TVP może jedynie nabrać przyspieszenia. Telewizja obcina nawet wydatki na produkcję seriali. To oczywiście odbije się na ich jakości, choćby poprzez angażowanie gorszych aktorów. A to będzie prowadzić do dalszej utraty widzów i pieniędzy z reklam, których seriale przynoszą najwięcej. Podobne będą konsekwencje planowanych oszczędności na zakupie filmów. Wszystko wskazuje na to, że TVP pod rządami Platformy weszła w finansową spiralę śmierci.

  W tak dramatycznej sytuacji firma pozbyła się w dodatku kluczowej osoby – Zbigniewa Badziaka, dyrektora Biura Reklamy, które praktycznie utrzymuje całą telewizję. Odszedł po 18 latach w TVP i to w momencie, kiedy toczą się negocjacje z reklamodawcami, decydujące o budżecie na 2012 r. To kolejny cios w finansowe podstawy funkcjonowania firmy.

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji chce, aby budżet państwa dopłacał TVP 650 mln zł rocznie. Ale ta próba sięgnięcia do naszych kieszeni będzie, miejmy nadzieję, skazana na niepowodzenie. Zwłaszcza wobec zbliżającego się kryzysu.

  Telewizja Polska powinna być dobrem narodowym. Czy da się zatrzymać jej niszczenie, które dokonuje się na naszych oczach?

  Tekst ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie”

  • AQQ 22 listopada 2011 o 11:31 pm

   BRAWO!

 27. ALFA 22 listopada 2011 o 11:25 pm

  O TO JEST BARDZO WAŻNE IDZIEMY SPAĆ MIĘDZY GODZINĄ 21:30- 22:30 śpimy 8-9 godzin
  w tym czasie organizm się regeneruje .Pokój całkowicie zaciemniony ,wtedy działa melatonina to hormon SNU .Melatonina jest hormonem wytwarzanym głównie przez szyszynkę. Jej synteza jest zależna od pory dnia, a dokładnie od natężeniem światła .A światło z żarówek jest szkodliwe powinniśmy używać go jak najmniej.Więc idżcie już spać i dajcie naszym komórkom się regenerować.

  • rabarbarek 23 listopada 2011 o 1:45 am

   Chyba jako niemowle spalam 9 godzin , choc to tez nie jest takie pewne.

   Gratuluje cierpliwosci przebywania w lozku tyle czasu. Nie szkoda czasu, Alfa?

   • Peryskop 23 listopada 2011 o 3:55 am

    @ALFA – popieram.

    Tylko w fazach snu głębokiego i bez fragmentacji (tj bez wybudzeń) regeneracja komórek i tkanek naszego ciała może przebiegać optymalnie.

    Podejrzewany o plagiatorstwo Albert E. sypiał po 10 godzin i pomimo to zdążył załapać się na Teorię, Nobla i Bombę.
    Oraz dwie żony.

    A może właśnie przez takie spanie był dość inteligentny?

 28. ARTUR 22 listopada 2011 o 11:29 pm

  Nie każdy toleruje czosnek ,ja np.nie mogę ,ale biorę sobie czerwoną cebulę ,kroję na 4 części i dogryzam do chleba żytniego z masłem .Pychota ,a jak działa !!! Dziś ok. 18.00 trzęsienie we Francji 4.1 ,zniknęło już z wykazów .

  • Peryskop 23 listopada 2011 o 3:59 am

   @Artur: „Nie każdy toleruje czosnek…”

   Hop, hop, hop!
   Na tym blogu miało nie być ani a-s ani nie-tol !

   • jaś 23 listopada 2011 o 10:26 am

    Czego miało nie być?

    • Peryskop 23 listopada 2011 o 11:28 am

     @Jaś – pogłówkuj.
     Bądź wreszcie Janem!

     • jaś 23 listopada 2011 o 1:19 pm

      Jan żem, gębą całą, choć czasami wręcz bywało w armii z czosnku pejs urwało.

      • Peryskop 23 listopada 2011 o 10:38 pm

       @Jaś – Brawo!
       A jakiś wierszyk o nie-tol ?

  • Orka 23 listopada 2011 o 10:35 am

   Do czosnku trzeba się przyzwyczajać . Jeśli możesz jeść cebulę to czosnek też . Też miałam problem . Od czterech lat niemal codziennie jem czosnek i od czterech lat nie choruję ! Dzięki czosnkowi mogłam odrzucić leki na nadciśnienie , nie wszystkie oczywiście . Bardzo polecam .

   • krist 23 listopada 2011 o 11:43 am

    czosnek jak wiemy jest naturalnym antybiotykiem, jednym z jego działań jest obniżenie cisnienia tętniczego. Jesli ktoś ma lekko podwyższone cisnienie moze 2-3 ząbkami czosnku je zbic, zamiast brac chemię w tabletkach….

  • krist 23 listopada 2011 o 11:48 am

   zapach Cię odraża? jesli tak to 2-3 poszatkowane zebki zalej barszczem czerwonym, ten (nie wiem jak) ale doskonale zabija specyficzny smród czosnku! pratycznie nic nie czuc i po wypicu śmiało mozna z drugą osobą… 🙂

   • Orka 23 listopada 2011 o 11:01 pm

    krist , rozgnieciony czosnek na 2 małe kromki chlebka polane oliwą lub czym tam komu pasuje , jedna dla ciebie a druga dla tej drugiej osoby … i śmiało do dzieła !

 29. rabarbarek 23 listopada 2011 o 1:42 am

  Co wchodzi w sklad szczepionek? W Kanadzie informacje te sa blokowane przez firmy je produkujace. Na oficjalnych stronach nie ma informacji ani na temat skladu ani mozliwych reakcji organizmu. A kazdy rodzic przed zaszczepieniem swojego dziecka powinien zapoznac sie z ulotka opisujaca kazdy skladnik szczepionki . Ciekawa i pouczajaca lektura.

  Poczekajmy jeszcze jakis czas , bo szykuja nam doroslym jakies nowe eksperymenty szczepionkowe. Zolnierze odmawiaja przyjmowania szczepionki antyantraxowej. Byc moze niedlugo my staniemy sie krolikami doswiadczalnymi.

  http://vran.org/ingredients-childhood-vaccines-in-canada/

 30. Peryskop 23 listopada 2011 o 2:09 am

  Magnitude 6.2 – BENI, BOLIVIA
  2011 November 22 18:48:15 UTC
  Depth 533.3 km (331.4 miles)

  http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usc0006w6e.html

 31. Peryskop 23 listopada 2011 o 2:21 am

  Trzy pytania w teleturnieju KTO KOGO JAK KIEDY I ZA CO?

  Dlaczego za te przestępstwa kryminalne nikt nie idzie siedzieć?
  Skąd oni biorą te miliardy na płacenie kar i odszkodowań?
  Kto te potężne kary przejmuje i na jakiej podstawie?

  22.11.2011

  Merck & Co agrees $1bn Vioxx settlement in US

  http://www.bbc.co.uk/news/business-15847909

  US drugs firm Merck & Co has agreed to pay almost $1bn (£640m) to settle criminal and civil charges arising from the marketing of one of its drugs, the US Department of Justice has said.

  The company will pay a $322m criminal fine and $628m to settle civil charges regarding the promotion of the painkiller Vioxx.

  The department said Merck & Co promoted the drug for rheumatoid arthritis before it was officially approved.

  The drug was withdrawn in 2004.

  In 2007, Merck & Co paid $4.85bn to settle thousands of Vioxx-related lawsuits.

  New Jersey-based Merck & Co should not be confused with its German chemicals and pharmaceuticals namesake, Merck KGaA.
  Although the two firms share the same historic roots, they are separate companies.

  • rabarbarek 23 listopada 2011 o 2:58 am

   Slowo klucz ” settle” . Przyznaja sie do winy zanim sad otworzy buzie. Placa odszkodowanie [ pozwy sa zazwyczaj zbiorowe] . Umarlym zycia nie zwroca wiec rodziny dostaja duze odszkodowania , chorzy i cierpiacy tez dostaja dzialke i interes dalej sie kreci. Wielkie firmy maja wielkie ubezpieczenia i to ubezpieczalnie placa za trefne leki, ktore zabijaja zamiast leczyc.

   Czesto mozna w TV ogladac reklamy lekow , ktore nagle po kilku miesiacach znikaja . W ich miejsce pojawia sie reklama adwokatow , ktorzy prosza wszystkie osoby , ktore mialy komplikacje lekowe o zglaszanie pod telefon taki i taki , i zebrana grupa poszkodowanych dostaje odszkodowanie. Sprawy takie zalatwiane sa szybko i sprawnie.

   Ciekawa strona , kolejna z serii ” co cie nie wyleczy , to cie zabije”

   http://naturalhealthdossier.com/2011/10/heart-drug-may-double-your-risk-of-cardio-related-death/

   • Peryskop 23 listopada 2011 o 3:19 am

    To odszkodowania.
    A kary?

    • rabarbarek 23 listopada 2011 o 5:10 am

     Peryskop , jakie kary ? Przyznales sie do winy , zaplaciles za bledy , populacje swiata zmniejszyles , poeksperymentowales, pobadales , chciales dobrze , ale sie nie udalo i po sprawie. Jak bankierow , wszystkich eksperymentatorow powinni wsadzic za nieumyslne odbieranie zycia i zdrowia , ale kto bedzie eksperymentowal , jak wszyscy pojda siedziec?
     No i kto kaze tym chorym biedakom cpac to swinstwo?

     • Peryskop 23 listopada 2011 o 11:24 am

      Jakie kary?

      Ało: The company will pay a $322m criminal fine…

      Kto te $322m ostatecznie zaksięguje jako „wpłynęło”?

      • rabarbarek 23 listopada 2011 o 8:10 pm

       A LObuzy nie przejmuja sie tym co im wyplywa lub wplywa. Wyszlo w tym roku jakies federalne zarzadzenie na temat kar indywidualnych dla osob odpowiedzialnych za przekrety w sluzbie zdrowia [ nie tylko kompanie farmaceutyczne sa tym prawem objete] . Ale znowu problem w tym , ze posluszni rzadowym planom , nie beda pociagani do odpowiedzialnosci a usadzac sie bedzie niewygodnych. Zreszta juz w 1996 roku obowiazywalo prawo , ktorego celem mialo byc karanie firm , ktore dzialaly niezgodnie z przepisami . Ale firmy znalazly sobie furtke jak to prawo obejsc i dzialaly dalej , placac kary.
       Teraz tez sie nic nie zmienia , a moze jest nawet gorzej. Wlasnie okazalo sie , ze pewna firma wypuszczala na rynek lekarstwa , ktore jakoby byly testowane przez dlugi okres czasu i dobrze sie sprawdzily. Okazalo sie to nieprawda . FDA dostala zgloszenie o kryminalnym dzialaniu firmy , ktore moze sie fatalnie zakonczyc dla potencjalnych pacjentow. I co? I nic. FDA nie dopatrzyla sie w tym dzialaniu niczego zlego i firma dziala w najlepsze.
       Podejrzewam , ze z tym samym mamy do czynienia w badaniach nad szczepionkami. Kiedys mowilo sie , ze badania nad nowymi szczepionkami powinny trwac 2-3 lata . Dzisiaj po kilku miesiacach wypuszcza sie nowe szczepionki , ktore byc moze nie byly dostatecznie sprawdzone. Zreszta wiadomo , ze szczepionki nie maja nas uodponiac a oslabiac i to juz inny temat.

       http://www.naturalnews.com/033338_drug_research_fraud.html

 32. rabarbarek 23 listopada 2011 o 2:24 am

  O zdrowiu dzisiaj bylo rzeczywiscie duzo , a bedzie nam ono potrzebne w nadchodzacych miesiacach. Nie wiemy co nas czeka , nie wiemy co nam zgotuja wielcy , jedno jest pewne , mozemy spodziewac sie wstrzasow, spadkow i upadkow.

  Niemcy rzadza , dziela i strasza . Chyba nie zapomnieli ’45 roku i biora odwet za tamta przegrana. Szerokim echem odbila sie w Europie przepowiednia ministra finansow rzadu niemiemieckiego na temat upadku brytyjskiego funta. Wiadomo jak brytyjczycy przywiazani sa do swojej waluty, a tu Niemcy zapowiadaja [ czytaj daja ultimatum] przejscie Brytyjczykow na EURO , bo jak nie to……

  Riposta rzadu brytyjskiego byla ostra . a brzmiala mniej wiecej tak , ” predzej rozpadnie sie strefa euro niz upadnie nasz funt”. I tak to wesolo robi sie w kolchozie europejskim. Nerwy zaczynaja puszczac i klotnie w rodzinie staja sie coraz bardziej gorace.

  http://www.express.co.uk/posts/view/284656/Germans-try-to-kill-off-pound

  • Peryskop 23 listopada 2011 o 3:17 am

   @Rabarbarek: „…Nerwy zaczynaja puszczac i klotnie w rodzinie staja sie coraz bardziej gorace.”

   A to dopiero początek!

   Rozpad wskutek „kłótni w familii” jest naturalnym kresem każdej bandy jako złożonej z osobników pozbawionych skrupułów. I własnie to ich zgubi!

   Dr David Duke:
   NIE dla wojny z Iranem – ocalmy Amerykę, Europę i Świat!

 33. ekonomiczny hitman 23 listopada 2011 o 3:40 am

  Genialne, zobaczcie All Seeing Eye w TVN:

  • rabarbarek 23 listopada 2011 o 5:12 am

   Niezastapiony jak zawsze….

   • mi461 23 listopada 2011 o 5:27 am

    zawsze „wali prawde z mostu” i takich nam trzeba 😀

    • Peryskop 23 listopada 2011 o 11:33 am

     Antymaterialnych!

     • zenobiusz 24 listopada 2011 o 1:54 am

      Wiedziałem,że wiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

   • ALFA 23 listopada 2011 o 10:32 am

    Nieemitowana reklama Tesco – Henio – Natanek Style

    • choice 23 listopada 2011 o 1:10 pm

     kolejny głupi pomysł żeby dzieciaki mogły go pobielać i naśmiewać się z dr Natanka.. prosta droga w dół.. czasem i jest tanio ale przeważnie „w Tesco jest drogo kurews..” ..
     Najlepiej ostatnio spotkałem Panią która zaprosiła mnie do tych szybkich kas samoobsługi, podziękowałem jej mówiąc że jak wszyscy rusza na te kasy to wszystkie kasjerki wraz z nią stracą pracę.. na pewno zatrybiła przynajmniej tak przez moment wyglądała.. wracając do kas to jeszcze nie tak dawno było 4 już jest 8….

    • Annah. 23 listopada 2011 o 1:45 pm

     Tesco powoli zaczyna tracić klientów i o tym ogródkami opowiada batmanek, Niebawem zobaczycie kto jest sprawcą niepokojów tej sieci i nie tylko. No to do miłego, za rok 🙂
     Aha, przedsiębiorcy drobni, nie wszyscy tylko czujni, w najbliższym czasie będą mogli wypłynąć. Nie przespać!

     • pola 23 listopada 2011 o 8:35 pm

      @Annah atak jaśniej bo ni w ząb nie zrozumiałam tego przesłania.

      • Annah. 23 listopada 2011 o 10:48 pm

       Nie mogę napisać więcej, bo ktoś może zarzucić reklamę

    • Stanisław 23 listopada 2011 o 2:00 pm

     Widać że ci „co tak bardzo się dla nas głowią”. chwytają się wszelakich sposobów by ludzi, a co za tym idzie ich kasę posiąść.

     „Mój portfel” do waszego marketu na pewno nie zawita.

  • Ada 23 listopada 2011 o 9:26 am

   Ogladalam jakis czas temu, powalajacy jest. Powiedzial sama prawde.
   Ja wybieram wszystkie pieniadze z konta i place gotowka 😉

  • choice 23 listopada 2011 o 9:56 am

   Ten człowiek jest zajebisty i właśnie w hipnotyzerach takich ludzi trzeba, on wytłumaczy nawet „idiocie” co jest złe…

  • Ramires 23 listopada 2011 o 6:15 pm

   Szacun Panie Cejrowski. 10/10 !

 34. waryjat 23 listopada 2011 o 10:55 am

  Założyciel PO Gromosław Czempiński zatrzymany przez CBA. Czyżby Grzesiu i jego ludzie zadziałali?

 35. Peryskop 23 listopada 2011 o 11:38 am

  AQQ – Czy to nie będzie tak, że „oni” wszyscy się nawzajem kiedyś pozatrzymują?

  • waryjat 23 listopada 2011 o 11:54 am

   Włączyłem Tv do prądu i propagandzisty mówiły 🙂 że mają na celowniku jeszcze jakiegoś bogatego człowieka w Polsce. Giełdy zaraz zareagowały spadkiem, czy może rzeczywiście chodzi o zamknięcie kogoś znanego i środki są teraz transferowane w inne miejsce… 🙂 Im bardziej się będą gryźli tym więcej afer będzie wychodzić.

  • AQQ 23 listopada 2011 o 11:56 am

   Pewnie tak, pytanie czy my tego doczekamy…w…psychicznym zdrowiu!

   • AQQ 23 listopada 2011 o 11:58 am

    Odpowiedz do PERYSKOP.>AQQ – Czy to nie będzie tak, że „oni” wszyscy się nawzajem kiedyś pozatrzymują?
    Pewnie tak, pytanie czy my tego doczekamy…w…psychicznym zdrowiu!

 36. jakzawsze 23 listopada 2011 o 11:53 am

  Polaków czeka bardzo trudny okres. Gospodarka pogrąży się w kryzysie, państwu będzie groziło bankructwo, podrożeje dosłownie wszystko, a niezadowoleni ludzie wyjdą na ulice – takie niepokojące wizje objawiły się znanemu polskiemu jasnowidzowi. Niespokojna będzie także pogoda: niespodziewana wiosna zimą może zakończyć się srogą zimą na wiosnę. Sprawdź co przepowiedział na rok 2012 Krzysztof Jackowski:

  Kryzys i wysokie ceny – rząd nie zapanuje nad sytuacją

  Krzysztof Jackowski już w 2011 roku prognozował, że z polską gospodarną będzie się działo źle. Najgorzej ma być właśnie na przełomie 2011 i 2012 roku. Już mamy tego przedsmak. Ceny benzyny i oleju napędowego zaraz przekroczą granicę 6 złotych, a to może nie być koniec drożyzny!

  – Na taki krach nie jesteśmy przygotowani. Uważam, że nie da się tego zatrzymać. Rząd tak naprawdę nie ma wpływu na sytuację gospodarczą kraju – mówił Super Expressowi Krzysztof Jackowski.

  – Głęboki kryzys najbardziej odczują szarzy, biedni ludzie i drobni przedsiębiorcy. Ceny wprost oszaleją jak jeszcze nigdy dotąd. (…) Jesteśmy u progu wielkiego kryzysu i to nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Uważam, że w jakiś czas po tym jesiennym kryzysie nasz kraj zbankrutuje tak jak Grecja. Nie stanie się to jutro ani pojutrze, ale czuję, że to nieuchronne – uszczegóławiał swoją czarną wizję.
  Strajki i zamieszki

  Kryzys będzie miał też swoje drugie oblicze. Na całym świecie na ulice wychodzi „ruch oburzonych” – nie inaczej będzie w Polsce.

  Według jasnowidza na ulicach naszych miast również wylegną tłumy w proteście przeciw drożyźnie. – Najmocniej swoje niezadowolenie będzie manifestować Śląsk. Wybuchną tam strajki, protesty, zamieszki – wieszczy Jackowski w rozmowie z SE.

  • Sully 23 listopada 2011 o 1:41 pm

   ta akurat, a co jestem w jakims sklepie typu market to tłumy ludzi przy kasach a zaparkowac czasem nie ma gdzie, a przed świętai to się będzie działo, jak ruszą ci co kasy podobno nie maja….te wszystkie analizy ni jak maja się do rzeczywistości. Dajmy na to ostatni przykład jakaś promocja nieduża bo 20% była w sklepie z ciuchami…30 minut w kolejce do kasy stałam!! Tyle ludzi było

   • iHe 23 listopada 2011 o 3:22 pm

    Bo nie ma jeszcze hiperinflacji.Nie mamy jewro więc łatwo da się załatwić.Jakbyśmy mieli to załatwią się coś innego.

    Poza tym w Polin po każdym Gierku przychodzi POpielec.
    Cała zabawa teraz to,żeby nasza WRONa nie przyleciała szybciej niż w Jewrolandzie i USasasinstanie ,potem twarde lądowanie bez podwozia z WRONem.
    Po mojemu WRON z „ludzką” twarzą to może polnishe FEMA?
    W sam raz globalny problem na który „nie” miało się wpływu tak jak na kryzys a rozwiązanie też będzie globalne.SSuper otwarcie dla problem reakcja rozwiązanie.I meeedia będą wiedziały jak owce ukierunkować.Potencjalny scenariusz.Narzędzia jak wiemy już są.

    Pacyfikacja Pomoc Przebudowa Podziękowanie..
    W końcu neonaziści globalni teraz się maja za przyjaciół ludzkości.I wszystko robią ,żeby ludziom żyło się lepiej.

    „Można śmiało przypuszczać, że działanie POlskiej władzy zakończy się totalną klapą, poprzedzoną parszywieniem polskiego pieniądza.

    O skali psucia pieniądza doskonale świadczy ten prosty wykres. Osoba, która w ramach oszczędzania lub inwestycji ulokowała swoje pieniądze we frankach szwajcarskich zyskała około 10%, a osoba kupująca złoto około 30%. To znacznie więcej niż wzrosła cena złota w dolarach i w euro (12-18%), a co doskonale obrazuje utratę wartości przez drukowane przez zespół Tusk-Rostowski-Belka polskie złote.”

    http://hansklos.blogspot.com/2011/11/kamstwa-i-kamstewka.html

 37. Święty 23 listopada 2011 o 11:56 am

  Ciekawy skecz dotyczacy potencjalnych zagrozen dla Polski

  • AQQ 23 listopada 2011 o 12:07 pm

   Górski i Wójcik – Orędzie powyborcze premiera

 38. AQQ 23 listopada 2011 o 12:23 pm

  http://www.wykop.pl/link/952615/niemcy-winia-polske-za-wojne-kolejne-klamstwa/

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/05/polska-powinna-miec-roszczenia/
  A w telAwizji co tam nowego zrobił piss ?

 39. pola 23 listopada 2011 o 12:45 pm

  Nie pozwólmy rozebrać tej szopy.

  w 2006 roku Waldek Deska, znany muzyk reggae (współzałożyciel zespołu DAAB) wybudował na swej działce pod Kazimierzem domek (szopę z desek) za 10 tys. zł, w której zamieszkał wraz z żoną. Urzędnicy uznali to za samowolę budowlaną i wydali nakaz rozbiórki. Waldek przypuszczał że tak będzie, mimo to świadomie budował swą szopę nie prosząc żadnego urzędnika o zgodę (i tak by jej nie dostał).

  Jego Walka o dom wciąż trwa i toczy się przed różnymi sądami. Każdy chętny może udzielić mu poparcia podpisując jego elektroniczną petycję:
  http://wdeska.wordpress.com/

  • Wizzgaa 23 listopada 2011 o 12:58 pm

   Oczywiście Pola : wszyscy powinnismy podpisać tę petycję . Naprawdę mam dość aktualnych przepisów , które zabraniają człowiekowi dysponować własnością / tu – działką / > NICZEGO W ZAMIAN NIE DAJĄC czyli de facto blokując możliwość ZAMIESZKANIA na własnej ziemi i zamieszkania gdziekolwiek bo państwo nie da lokum a za 10 tys .p. Waldek nie kupiłby nawet 10-cio metrowej komórki .

   • pola 23 listopada 2011 o 3:22 pm

    I trzeba zawsze o tym pamiętac że mogą cię wyrzucić z mieszkania,domu na bruk za nie zapłacone rachunki jakiekolwiek, a tak z takiej szopki gdzie cię wyrzucą i nie mają bata na takiego klienta.

  • zenobiusz 24 listopada 2011 o 2:30 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/11/24/w-obronie-prawa-do-wlasnego-domu/comment-page-1/#comment-38072
   Wklejajcie to na blogi .!!!!

 40. Annah. 23 listopada 2011 o 1:19 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/23/uderzajacy-dowodkadafi-powinien-otrzymac-od-onz-nagrode-obroncy-praw-czlowieka/

 41. Peryskop 23 listopada 2011 o 1:19 pm

  warto obejrzeć najnowszy ogrodowo-tarasowy wywiad ze znanym dziennikarzem Allanem Wattem na temat masowej manipulacji: rock-and-roll, LSD, wolna miłość, obowiązkowa tv, feminizm, internet, trolle, rozbicie rodziny i społeczności, zły duch Brzezińskiego itp.

  polskie napisy, 60 min fantastycznych wiadomości/wyjaśnień sytuacji na świecie

  http://pl.gloria.tv/?media=218565

  • rabarbarek 23 listopada 2011 o 7:19 pm

   Wlasnie obejrzalam . Polecam kazdemu . Proponuje tez rozeslanie linka do znajomych , obejrzenie wspolne z oporna na ” konspiracyjne” tresci radzina , i umieszczanie na roznych stronach internetowych. Choc wywiad ogrodowo- tarasowy , temat jak najbardziej na czasie , ktorego jak wiemy zbyt duzo nie pozostalo.
   Wiele spraw juz znamy i zdajemy sobie sprawe , ze nasz swiat , ten wielki i ten maly , otoczony czterema scianami jest zmanipulowany przez zewnetrzne sily dazace do zawladniecia naszymi kontami, duszami, mysleniem i dzialaniem . A. Watt uporzadkowal jednak te znane sprawy w sposob niezwykle ciekawy .Bardzo ciekawe fragmenty na temat wywiadu, kontrwywiadu i dezinformacji na stronach internetowych, kto za tym stoi i dlaczego. Dlatego trzeba uwazac na strony z ktorych korzystamy poniewaz czesc z nich prowadza swiadomi prowokatorzy lub agenci. Alez nam sie ten swiat zabagnil. A wiec kawa , herbata lub piwo i posluchajcie a na zakonczenie proponuje video na ten sam
   temat.

 42. jowram 23 listopada 2011 o 1:19 pm

  Kto zabił elektryczny samochód

  W 1996 roku na drogach Kalifornii zaczęły pojawiać się samochody elektryczne. Były ciche, szybkie, nie zanieczyszczały środowiska, miały niezły zasięg (ok. 200mil) i rozwijały prędkość ponad 80 mil/h. 10 lat później samochody te niemal zniknęły z dróg. Co się stało?

  Okazuje się, że ktoś wydał na nie wyrok śmierci. Samochody odebrano zadowolonym właścicielom pod groźbą oskarżenia o kradzież wywieziono na pustynię, sprasowano i przemielono na drobny granulat. To samo zrobiono z nowymi samochodami z fabryki, które nie trafiły jeszcze do salonów!

  Kto wydał rozkaz? Rząd? Kartel naftowy? Kartel producentów samochodów spalinowych i części do nich (olejów, filtrów itd.)? Na to pytanie starają się odpowiedzieć autorzy filmu „Who Killed the Electric Car”.

  Ta sama Globalna Elita która niszczy samochody elektryczne bo zagrażają dochodom ich korporacji poprzez własne mass media głośno krzyczą o wpływie CO2 na efekt globalnego ocieplenia i przekonują, że „coś z tym trzeba zrobić bo w przeciwnym razie czeka nas zagłada”. Co proponują? Zmniejszenie emisji poprzez… wprowadzenie nowego GLOBALNEGO PODATKU!
  Film do ściągnięcia pod linkiemhttp://www.paranormalne.pl/topic/16521-film-kto-zabil-samochod-elektryczny/
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/12/kto-zabil-elektryczny-samochod/

 43. AQQ 23 listopada 2011 o 1:24 pm

  Dla kogo zaistniały wirusy*…(komputerowe) Gorąco polecam.
  http://ueda.w.interia.pl/dol/WIRUSY.pdf

  • AQQ 23 listopada 2011 o 1:30 pm

   Istnieje bowiem poważna Teoria Spiskowa. Teoria Spiskowa mówi, że to producenci
   zabezpieczeń sami wytwarzają wirusy, bądź dzielą się wiedzą i kasą z autorami takowych po to,
   żeby zagrożenie wirusami stale istniało i napędzało popyt na ich oficjalne produkty. Jest to dość
   logiczne wytłumaczenie marnej jakości wirusów. Po co bowiem tworzyć dużym kosztem nowe,
   kiedy wystarczy zostawić w oficjalnym antywirusie dziurę, wypuścić za jakiś czas zupełnie
   prymitywną (czytaj: tanią) modyfikację znanego już wirusa, którą ta dziura przepuści. Wobec czego
   do oficjalnego programu potrzebna będzie łatka, potem uaktualnienie. A po jakimś czasie będzie kolejna wersja… za stosowną opłatą oczywiście.
   Teoria Spiskowa ma coś w sobie ale nawet jeśli mówi prawdę, nie jest to cała prawda.
   Sytuacja jest oczywiście dla producentów oprogramowania korzystna. Ale cały medialny natłok
   sensacji to nie do końca ich wina. Zastanówmy się: kogo dziennikarz zapyta przede wszystkim o
   bezpieczeństwo komputerów? Oczywiście kogoś z branży, która się tym bezpieczeństwem zajmuje.
   A co powie przedstawiciel jednej z firm branży? Że nie ma się czym przejmować? Że przede
   wszystkim trzeba zachować ostrożność a dopiero potem myśleć o oprogramowaniu? Nie, on powie raczej, że owszem, zagrożenie jest poważne, wirusów mamy coraz więcej i w zasadzie konieczne
   jest posiadanie antywirusa, najlepiej też fajerłola.
   Takie wypowiedzi funkcjonują na zasadzie opinii ekspertów. A taką opinią kieruje się
   bardzo dużo ludzi.
   raczej, że owszem, zagrożenie jest poważne, wirusów mamy coraz więcej i w zasadzie konieczne
   jest posiadanie antywirusa, najlepiej też fajerłola.
   Takie wypowiedzi funkcjonują na zasadzie opinii ekspertów. A taką opinią kieruje się
   bardzo dużo ludzi.konieczna

   • jerkey 23 listopada 2011 o 8:22 pm

    Niestety nawet jeśli posiadamy nowoczesne antywirusy, zapory ogniowe itp to i tak wcale nas to nie chroni przed przejęciem kontroli nad komputerem. „Poważni” zleceniodawcy dysponują albo backdorami do systemów, albo lukami dnia zerowego, które tylko czekają na akcję. Niektórzy twierdzą, że posiadają system z kodem otwartym (linux), który jest odporny, ale to tylko po części prawda. Po pierwsze nikt nie jest w stanie prześledzić steki tysięcy, jeśli nie miliony linii kodu stanowiący całość systemu. A po drugie to KAŻDY moduł systemu nadaje się do ataku, chociażby kod wczytujący obrazki jpg. Jeśli aplikacja przetwarzająca obrazki ma jakiś błąd, to wtedy skutecznym atakiem jest po prostu spreparowanie odpowiedniego obrazka, który zostanie wczytany przez np. przeglądarkę lub program mail’owy.
    Przez długi czas nie korzystałem z antywirusów, a teraz wykorzystuje systemowy dodatek Microsoftu w Windows 7 i tylko dlatego, że z mojego komputera korzystają dzieci. Aby uniknąć 99,9% zagrożeń związanych z wirusami, trojanami i robakami należy: NIGDY nie korzystać ze stron porno, NIGDY nie używać cracków, pirackich wersji programów i oprogramowania wątpliwego pochodzenia, NIGDY nie otwierać poczty z załącznikami od osób sobie nieznanych, NIDGY nie klikać bezmyślnie na stronach webowych tylko dlatego, ze nas o to proszą.
    Kiedyś w moim systemie (jeszcze XP) nagle pojawił się trojan. Szybkie śledztwo wykazało, że pewien młodzian, który był u nas 3 dni przeglądał sobie pornuski. Gdy znajomi mają problemy z komputerami to ZAWSZE robili jedną z wyżej zakazanych czynności.

    Oczywiście może się zdarzyć, że witryny WordPress’a, albo inne na których udzielają się ludzie także – z przyczyn dla nas oczywistych – próbują zarazić nasze komputery – jeśli nie wszystkie to być może wyznaczone. Wtedy dobrze jest korzystać z przeglądarek innej niż Internet Explorer + obowiązkowe dodatki blokujące niektóre ich funkcje. A i to nie gwarantuje ochrony przed „poważnymi” zleceniodawcami.

 44. jakzawsze 23 listopada 2011 o 1:36 pm

  Bezkarność Policji >>> więcej na >> http://bezkarnoscpolicji.blogspot.com

  ………. i HWDP

  • szuwaxpl 23 listopada 2011 o 7:24 pm

   To trochę inna kultura – ale faktycznie nic nie powinno tłumaczyć takiego bestialskiego zachowania policji !!!

 45. pio9a 23 listopada 2011 o 2:03 pm
 46. kiero 23 listopada 2011 o 2:26 pm

  zapraszam na forum: http://etransport.pl/forum98269.0.html

  • AQQ 23 listopada 2011 o 9:42 pm

   Kiero – współczuję – to są ubezwłasnowolnieni niewolnicy. (:

 47. AQQ 23 listopada 2011 o 3:21 pm

  Sławomir Nowakowski. Uroda i zdrowie.
  Ta książka jest właściwie INSTRUKCJA OBSŁUGI twojego organizmu!
  Już widzę twoją zdziwioną minę. Przy zakupie jakiegokolwiek urządzenia, leku i nawet
  ubrania dostajesz instrukcję, jak masz się z nimi obchodzić, Żebyś nie mógł sądzić
  producenta o odszkodowanie za szkody wywołane niewłaściwym jego użytkowaniem. Czy
  rząd poprzez ministerstwo edukacji dostarczył Ci taką instrukcję w zakresie obchodzenia
  się z twoim organizmem? Czy zostałeś przeszkolony przez ministerstwo zdrowia jak
  prawidłowo i bezawaryjnie użytkowania swój organizmu do 100 lat w doskonałej formie?
  Czy to są głupie pytania?
  Organizm jest twoim najdroższym i PODSTAWOWYM narzędziem pracy. Skalpel,
  pióro, wiertarka, komputer będą bezwartościowymi przedmiotami, jak
  zachorujesz i nie pójdziesz do pracy. Książka zawiera instrukcje:
  • co robić żeby to skomplikowane narzędzie pracowało bezawaryjnie jak
  najdłużej,
  • jakie są objawy złego funkcjonowania, zagrażające zepsuciu się,
  • oraz instrukcje, gdzie szukać dobrego serwisu.

  http://www.miischa.user.icpnet.pl/zdrowieiuroda/Nowakowski%20S%B3awomir%20-%20Uroda%20i%20Zdrowie.pdf

 48. ramires 23 listopada 2011 o 4:05 pm

  http://sondaz.wp.pl/title,Rekordowe-poparcie-dla-Platformy,wid,14013001,wiadomosc.html?ticaid=1d6f0

  No koment.
  Może ktoś coś mądrego powie bo mi ręce opadły !

  • alexirin 23 listopada 2011 o 5:08 pm

   platforma to partia która przeprowadza ankiety i sondaze na swoje zlecenie i zgodnie z tym oglasza na niby swoje oredzia w tv natomiast prawde i wszystkie afery zamiata pod dywan
   http://www.wykop.pl/link/571831/400-afer-po/

   • alexirin 23 listopada 2011 o 5:09 pm

    ale zeby było jasne pis robi to samo

    • alexirin 23 listopada 2011 o 5:13 pm

     NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT Z BANDYTAMI W TLE

     http://wzzw.wordpress.com/2011/11/23/nowy-wspanialy-swiat-z-bandytami-w-tle/

    • alexirin 23 listopada 2011 o 6:01 pm

     Żeby tak jeszcze wysłuchano opinii publicznej w sprawie GMO, wyprzedaży dóbr narodowych, zadłużania kraju, prywatyzowania służby zdrowia, podwyższenia wieku emerytalnego itd.

     • ALFA 23 listopada 2011 o 8:08 pm

      @alexirin niech sobie prywatyzują służbę zdrowia .tylko ludzi uświadomić jak sobie pomóc z zdrowiem to nie będą korzystać z usług.To padnie niech lekarze i pielęgniarki wezmą się za uświadamiane pacjentów bo oni też są odpowiedzialni za trucie pacjentów.Co oni myślą że są bezkarni .Tylko kasa się liczy to się pomylili oj bardzo się pomylili.A o wieku emerytalnym już nie wspomnę .Tyle kobiety mają pracować to chore To rząd jest chory i to bardzo trzeba go też uzdrowić .Teraz pilnujcie czym PALIKOT będzie ludzi zajmował to będą nowe ustawy przeciwko nam.

  • szuwaxpl 23 listopada 2011 o 7:20 pm

   Zobacz na WP kciuki – ok 165 za , przeciw DT i PO ok 1560 . Ten wynik świadczy o ankietach, kto je wypełnia, chyba że ludzie siedzący przed komputerem to niereformowalni idioci ?
   Bez stresu – szydło z worka wyjdzie szybciutko !

   • Ramires 23 listopada 2011 o 7:54 pm

    To jak wytłumaczysz to. Kciuki poparcia na necie dla JKM ,a przy urnach wyborczych ich brak ? Znam sporo ludzi co głosowało na PO , ich zdaniem wybrali mniejsze zło. Co więcej godzą się na podwyżki. Zbawiciele z PO wcześniej już przygotowali grunt pod „ratowanie państwa”. Oni w to uwierzyli. Mało tego, mówią że rozumieją wyrzeczenia i robią to dla swoich dzieci. Nie lekceważyłbym totalnie tego sondażu. Wróg jest dużo mocniejszy i bardziej przebiegły niż może się wydawać.

 49. mocniejszy 23 listopada 2011 o 4:15 pm

  W nawiązaniu do tekstu „Gwen Olsen: Kompanie farmaceutyczne nie chcą byście byli zdrowi”:

  Ponad rok temu, gdy jeszcze blogowałem na Frondzie i tamtejsza cenzura nie czepiała się moich tekstów, popełniłem wpis „Chora farmacja”. Nie jest już tam dostępny, a moje frondowe konto od dawna jest zablokowane. Po którejś cenzorskiej interwencji Frądli, w proteście skasowałem wszystkie wpisy, żeby moje teksty nie robiły im niezasłużonej reklamy. Zrobiłem wtedy kopie, dzięki czemu teksty ocalały – bowiem przy okazji zmiany interfejsu Fronda „zagubiła” wiele tekstów blogerów i pozmieniała linki do redakcyjnych, moje teksty najprawdopodobniej zostałyby „zagubione” bezpowrotnie. Najciekawsze z nich zamierzam ponownie opublikować, tym razem na WordPressie. Tekst „Chora farmacja” już jest dostępny:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/23/chora-farmacja/

  • alexirin 23 listopada 2011 o 5:21 pm

   Od polityków domagajmy się zakazu dodawania do leków substancji zbędnych i szkodliwych
   popieram w 100%

   • ALFA 23 listopada 2011 o 5:52 pm

    @alexirin to nic nie da jedyne wyjście uświadamiać ludzi i nie kupować .Padną sami.

    • ALFA 23 listopada 2011 o 6:03 pm

     Jak ,każdy od 1 grudnia do świąt zrobi sobie post to wyjdzie na zdrowie.Nad czczo soki świeże pić małymi łykami mieszając w ustach ,surówki i owoce jeść.Już po 4 dniach zobaczycie poprawę.Ciśnienie się zacznie regulować,stawy przestaną boleć,cukier zacznie się zmniejszać itd.będziecie zdrowi.

     • Ania 23 listopada 2011 o 8:25 pm

      Oj, jesteś pewien, dieta sokowo-surówkowa w takiej zimnej porze roku ?

      • ALFA 23 listopada 2011 o 10:52 pm

       @Ania a kiedy ,przecież niedawno były zbiory na wiosnę się nie robi bo już jarzynka wysuszona nie ma tyle witamin.A jak zrobisz dietę np.2 tygodniową to się oczyścisz .Teraz o tej porze i tak się nie je owoców cytrusowych tylko latem bo schładzają ciało.A te nasze jarzynki teraz zbierane nie są tak pędzone chemią .Jesz teraz co jest tak jedliśmy dawniej i nasze krajowe.Z zagranicy to kropione i napromieniowane by się nie psuły.

    • mocniejszy 23 listopada 2011 o 7:38 pm

     Są różne sposoby walki ze szkodliwą działalnością przemysłu farmaceutycznego. Najlepiej stosować je wszystkie – zgodnie z zasadą wojny totalnej 😉 Koncerny tak robią i tak trzeba zwalczać ich złe wpływy. Koncerny oddziałują na polityków, partie, urzędy, lekarzy, organizacje społeczne, obywateli wszystkimi dostępnymi kanałami. Ludzie dobrej woli też muszą docierać wszędzie na wszystki sposoby. Nie można odpuszczać na żadnym z frontów.

    • Ania 23 listopada 2011 o 9:08 pm

     Z tym uświadamianiem to jest raczej kiepsko. Starsi ludzie chodzą do lekarza po leki i myślą, że dobrze dbają o zdrowie. Mają taki pogląd wbity w głowę i nic na to nie poradzisz. Taki schemat: dolegliwość – lekarz – recepta – tabletka. Znaczna część obecnych 70 latków tak funkcjonuje od 20 lat ! Biorą dziennie kilkanaście różnych tabletek, i nie widzą, że nie są od tego zdrowsi. Za to stają się coraz bardziej chorzy. Idą więc po nowe, lepsze tabletki itd.
     Znam takie starsze małżeństwo , czasem im pomagam, bo oboje schorowani . Opis ich chorób i dolegliwości zająłby z 10 kartek maszynopisu. Są w przychodniach oboje regularnie co najmniej 2 razy w tygodniu. Wracają zawsze z nowymi receptami. Lekarze piszą im bez umiaru drogie leki o silnym działaniu. Jedno z nich jest już uzależnione od Lorafenu. Kobieta myślała,ze to lek nasenny i brała bez umiaru. Ciekawe, że tak bezproblemowo jej to zapisywano na życzenie.
     Kiedyś tak im cichutko powiedziałam, że chyba za bardzo wdali się w te tabletki…. Reakcja była niedobra. Popatrzyli na mnie jakbym ich chciała zabić. Od tamtej pory się nie odzywam, pomagam jak mnie poproszą ale do tego ” leczenia ” się nie wtrącam.

 50. lukaszr20 23 listopada 2011 o 4:42 pm

  obczajcie to wazny przekaz i duzo ludzi sie budzi !! w 2012 cos czeka??

  • Ramires 23 listopada 2011 o 6:10 pm

   Na Pewno coś nas czeka. Podwyżki wszystkiego i masowe wiece poparcia dla władzy. Już słyszę głos kilkuset tysięcy osób… Donald Tusk !!! Donald Tusk !!! Vat na 30% , wiek emerytalny na 80 lat , Paliwo na 8 , i dalej Donald Tusk !!! Donald Tusk !!! Fenomen na skalę światową. Wszyscy protestują a Polacy za. Na prawdę jesteśmy zieloną wyspą ale chyba z głupoty !

  • Mieszko 23 listopada 2011 o 6:46 pm

   Hemp Gru stoi po ich stronie, te kawałki to dezinformacja. Nagrali kawałek w którym mówią „stwórzmy nowy porządek” (mogło to brzmieć nieco, inaczej w każdym razie w tyn sensie) pokazując przy tym gest Illuminatów – piramidkę.

   • ekonomiczny hitman 24 listopada 2011 o 5:58 am

    Ten fragment o którym piszesz to wyrwane z kontekstu w każdym calu było, a kawałki wszystkie o czym innym. Oni są Anty NWO i po tym kawałku wyżej to słychać. W wywiadach także. Koleś powycinał na YoTubie fragmenty kilku kawałków wyrwane z kontekstu i myśli że obnaża illuminati w polskim rapie. To nie są kasiarze jak na zachodzie a dla większych wytwórni to nieliczni robią i nie jest to HG. Oni sobie sami wydają płyty. Po co im illuminati. Nie ta liga. Nie słuchałeś płyt więc nie wiesz o co chodzi, a byś posłuchał to byś wiedział. Dałeś się wmanipulować bez analizy. To dzięki nim między innymi od zawsze byłem anty systemowy..

    „..Nakarm swoje dzieci, które są błogosławieństwem, ucz by były niedoskonałości przeciwieństwem, bo tylko czyste sumienie jest zwycięstwem..”

    To jest NWO?

 51. MamOczy 23 listopada 2011 o 7:22 pm

  • MamOczy 23 listopada 2011 o 7:27 pm

 52. ekonomiczny hitman 23 listopada 2011 o 8:12 pm

  Hemp Gru – Kiedy Zabraknie Słońca [prod. Szwed SWD, Fuso RRI] (DIIL.TV HD)

  Wiedziałem, że na chłopaków można będzie liczyć, podjęli inicjatywę jako jedyni raperzy z polskiego mainstrem’u…

 53. MamOczy 23 listopada 2011 o 8:23 pm

  http://www.xn--tv24-c2a.pl/ks2012.html

  W roku 2012 wykorzystując anomalia kosmiczne dobijać będą Państwa, którzy są przeciwni Nowemu Porządkowi Świata!
  Globalna masoneria od lat nie radzi sobie z bezpieczeństwem i bankowością na Świecie. Cykl jaki ma się rozpocząć już od 2012 rok za pomocą zjawisk kosmicznych ma pomóc w zmianie systemu na Nowy Porządek Świata. Projekt NPŚ obejmuje mnóstwo ofiar. Dochodząc do sedna sprawy odkrywamy cały projekt właśnie teraz iż jest to najlepszy moment aby zwykli ludzie doznali olśnienia. To że w 2012 roku nasz układ słoneczny przejedzie przez galaktyczny równik to wiadoma sprawa i nie wyklucza się iż tak jak na ziemi z jednej strony dzięki biegunom kreci się woda w lewą lub prawą stronę spadając w zlew, tak i może stać się z ziemią w centrum równika galaktycznego. Ale nie to jest najważniejsze. Organizacje „Nowego Porządku Świata” przygotowują się do wykorzystania tego fenomenu sił kosmicznych na zaspokojenie swoich potrzeb. Wcześniej publikowaliśmy artykuł o tzw. meteorycie ognistym po jakim nie zostały żadne ślady. Jeżeli stwierdzając fakty i doniesienia świadków z Kolumbii, dowiemy się że to była kula ognia, a nie żaden meteoryt. Taka kula jest możliwa do stworzenia w Jonosferze wyższej. Jeżeli nadejdzie 2012 rok i zacznie się coś dziać z planetą, to niewygodne Państwa i społeczeństwa dla „Nowego Porządku Świata” będą niszczone za pomocą wyżej wymienionej kuli ognia lub zjawisk pochodzących od urządzeń HAARP. Jako że 65% planety to ludzie wierzący więc łatwiej będzie wbić im do głowy iż te kule ognia to dar od Boga. Jak też dowiedzieliśmy się kościół także jest w Masonerii o czym świadczą wcześniejsze nasze materiały przygotowane dla Państwa. Sprawa jest na tyle poważna, że można ująć ją słowami „Koniec Świata jakiego znaliśmy do tej pory”.

  NPŚ zrobi wszystko aby zredukować populację ludzką z którą system finansowy sobie już nie radzi, a cały świat pogrąża się w finansowe długi. Dla NPŚ jest najlepszym rozwiązaniem wykorzystanie roku 2012 do rewitalizacji świata wspomagając oprócz tego co będzie się działo z ziemią, swoimi technikami (broniami). Tak czy owak, ludzie są w potwornym niebezpieczeństwie z jednej strony że historia zatacza krąg, a z drugiej strony że wykorzystując okazję NPŚ planuje masowe zagrożenie dla rasy ludzkiej.

  Szukając wyjaśnień w apokalipsie św. Jana i przepowiedniach Nostradamusa doczytujemy się faktu iż „A czwarty anioł będzie miał moc palenia ludzi żarem” co świadczy o tym, że próby broni na sferach jonosfery w swoim finale rozwalą cały system sfer jonosferycznych, co sprawi rozszczepienie ozonu, który chroni nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.  Poprzesz ujawnienie tych informacji projekt NPŚ może znowu zostać zrealizowany po kilku, a nawet po kilkunastu latach. Miejmy nadzieję, że wogóle jego nie zrealizują.

  —————————————————————————————————————————–

  Uwaga! Czy wiesz, że działające na świecie firmy i instytucje mają tyle pieniędzy, że 7.000.000.000 społeczeństwo ludzkie jakie zaludnia tę Ziemię, miało by na głowę ok. 300.000 PLN miesięcznie.

  Teraz zadaj sobie pytanie, czy wolisz zarabiac miesięcznie 300.000 PLN robiąc to co teraz (pracując jak dotąd) czy wolisz nadal zarabiać marne grosze bojąc się, że nie wystarczy Ci do kolejnej wypłaty.

  2.100.000.000.000.000 PLN => Cała gospodarka światowa ma około 100.000.000.000.000.000 PLN 🙂

  • Peryskop 24 listopada 2011 o 2:34 am

   @MamOczy: „…społeczeństwo ludzkie jakie zaludnia tę Ziemię, miało by na głowę ok. 300.000 PLN miesięcznie…”

   Czy znasz jakieś ludzkie społeczeństwo, które zaludnia nie tę Ziemię?
   Czy wiesz, że „miałoby” pisze się razem?
   A skąd wyszło „miesięcznie”? Dlaczego nie tygodniowo? Albo kwartalnie?

   Podobnej wartości są androny przekopiowane z wypracowania TV24.

 54. iHe 23 listopada 2011 o 8:53 pm

  http://www.empik.com/piaski-armagedonu-wolff-vladimir,prod61020685,ksiazka-p
  http://pl.wikipedia.org/wiki/WarBook
  Słucham sobie,wydaje się ,że jest tu wiele o „naszej”roli w potencjalnej wojnie w Iranie.
  Słucham sobie..Z dużą dozą krytycyzmu co nie znaczy ,że tak to nie będzie oficjalnie wyglądać.
  W każdym razie książka pod żołnierzy,żeby dzielnie walczyli za Izrael – ostoje demokracji.
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/izraelskie-gazety-spekuluja-temat-szczegolow-ataku-iran
  ach te spekulacje.

  „Już od jakiegoś czasu pojawiają się różnego rodzaju sygnały wskazujące, że tym razem atak na Iran (oczywiście konsekwentnie nazywany „prewencyjnym”) będzie dowodzony przez Izrael. USA od kilkunastu tygodni daje wyraźne sygnały potwierdzające zgodę na interwencję.”

 55. pola 23 listopada 2011 o 9:07 pm

  Jeśli w tej sytuacji z ust prezesa Narodowego Banku Polskiego Marka Belki oraz szefa Komisji Nadzoru Finansowego Andrzeja Jakubiaka pada zapowiedź odkupienia banków-córek od ich zagranicznych banków-matek za pieniądze instytucji publicznych, trzeba przede wszystkim natychmiast sprawdzić, co się w tych bankach kryje. Nie można dopuścić, aby domniemani nabywcy, np. Narodowy Bank Polski, Bankowy Fundusz Gwarancyjny, PKO BP, PZU SA czy też OFE – kupili wraz z bankami udziały w stratach finansowych. Byłoby to równoznaczne z przeniesieniem kryzysu finansowego do Polski i obarczeniem stratami idącymi w setki miliardów
  euro polskich podatników, przedsiębiorców, depozytariuszy banków oraz emerytów. Populistyczne hasło „udomowienia” banków w wielu wypadkach może okazać się pułapką, która wprowadzi kryzys finansowy do naszych polskich domów.

  Rozliczyć kasyno

  O wiele korzystniejsze dla Polski niż przejmowanie w kryzysie całych banków będących w rękach zagranicznych jest pozwolenie na ich upadłość i przejęcie ich rynku przez polską instytucję bankową. Oczywiście przy pełnej gwarancji depozytów i pełnej odpowiedzialności zagranicznych central za wygenerowane straty.
  http://mech.nowyekran.pl/post/41282,dlaczego-minister-finansow-grozi-europie-wojna

  • Versus3 23 listopada 2011 o 9:27 pm

   To jest chyba jakis żart z tym odkupywaniem „naszych” banków – zostały sprzedane za grosze. Teraz trzeba by za nie zapłacić z kilkukrotnym przebiciem. To jest handel w wydaniu naszego rzadu: TANIO SPRZEDAĆ – DROGO KUPIĆ!

   • pola 23 listopada 2011 o 10:10 pm

    Żart to to że Belka jest Prezesem Narodowego Banku Polskiego.

    • AQQ 23 listopada 2011 o 10:19 pm

     Pola, takich żartów w chorym-świecie na pęczki.np. Francja-sarkozytmadziar,

    • alexirin 23 listopada 2011 o 10:32 pm

     kto jest właścicielem NBP?
     http://alexirin.wordpress.com/2011/02/26/kto-jest-wlascicielem-nbp/

   • hjk 24 listopada 2011 o 10:41 am

    ale odkupimy jedynie za złotówke 🙂
    I bez „złych aktywów”…

 56. hiperbola 23 listopada 2011 o 11:00 pm

  http://demotywatory.pl/3569177/Jeden-krzyk-nic-nie-zmienia

 57. alexirin 23 listopada 2011 o 11:00 pm

  Unia podniesie nam ceny paliw
  http://www.stefczyk.info/wiadomosci/gospodarka/unia-podniesie-nam-ceny-paliw

 58. AQQ 23 listopada 2011 o 11:30 pm

  http://www.altair.com.pl/start-7079
  USA wycofują się z CFE

  Stany Zjednoczone poinformowały, że przestaną przekazywać Rosji dane o rozmieszczeniu swej broni konwencjonalnej w Europie. Może to oznaczać wyjście USA z układu o ograniczeniu zbrojeń – CFE.

 59. iHe 24 listopada 2011 o 12:25 am

  „Tak źle jeszcze nie było. Aż o 396 proc. przekroczone są wartości dopuszczalne średnich stężeń pyłu zawieszonego w niektórych miejscowościach Śląska. Smog występuje także w Zagłębiu, Częstochowie i Beskidach. Specjaliści nie mają złudzeń: na razie lepiej nie będzie.”

  http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/475095,smog-na-slasku-dopuszczalne-stezenia-wyzsze-o-400-proc,id,t.html?cookie=1

  Za niedługo będziemy zasuwać w maseczkach anty smogowych jak Japończycy czy Chińczycy..

  http://www.carlroth.com/catalogue/catalogue.do;jsessionid=D4D22BBA3CDA07B584EDA145C38F1C54?act=showBookmark&favOid=0000000200008be700030023&lang=pl-pl&market=PL

  http://www.marketbhp.pl/of_oddech.html
  Tu dość ciekawe propozycje

  Niestety ceny miażdżą.
  A ludzie po 5 minutach się przyzwyczajają,szkoda ,że płuca niestety nie..
  Może trzeba by coś takiego zacząć nosić z napisem stop NWO/chemtrails?.
  I akcja przeciwko smogowi?:(

  http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/366536,co-drugi-chory-na-pochp-nie-wie-o-swojej-chorobie.html
  http://demotywatory.pl/839764/Smog

  • Rodriguez7 24 listopada 2011 o 12:31 am

   Ja już chodzę z chustą na ryju. Piotrków Trybunalski, tragedia

 60. rabarbarek 24 listopada 2011 o 2:20 am

  Elektrownia zaatakowana czy nie? Sprzeczne informacje nadchodza z Illinois. Przedstawiciele rzadu stanowego mowia , ze nastapil atak z zewnatrz[ wskazywana jest Rosja] , FBI i Homeland Security zaprzeczaja . Informacje jednak przedostaly sie do opinii publicznej i goracej dyskusji nie ma konca.

  http://www.theverge.com/2011/11/22/2581869/fbi-and-dhs-deny-report-that-water-plant-was-hacked

  • rabarbarek 24 listopada 2011 o 2:25 am

   Caly artykul na ten temat i pierwsze doniesienia. Najciekawsze sa jednak komentarze. Amerykanie nie pozwola sobie wmowic kolejnego ataku ” obcych” tak latwo. Uwazaja , ze rzad ich oklamuje , i byc moze sam przygotowywuje ” false flag attack”.

   http://www.shtfplan.com/headline-news/infrastructure-cyber-attack-we-don%E2%80%99t-know-how-many-other-utilities-are-compromised_11192011

 61. Pingback: Peryskop z Rabarbarkiem poleca!!!! « Zenobiusz's Blog

 62. rabarbarek 24 listopada 2011 o 2:52 am

  73 zdjecia z Egiptu.

  http://www.washingtonpost.com/world/protesters-attack-the-israeli-embassy-in-cairo/2011/09/09/gIQAMGMsHK_gallery.html#photo=1

 63. Pingback: Ponad rok temu, gdy jeszcze blogowałem na Frondzie i tamtejsza cenzura nie czepiała się moich tekstów, « Zenobiusz's Blog

 64. rabarbarek 24 listopada 2011 o 3:30 am

  Usuwanie krzyzy staje sie swiatowa plaga. Wszystkim decydentom , malym i duzym , przeszkadzaja krzyze w miejscach publicznych. Ostatnio sciagnieto krzyz z tymczasowej kaplicy w Afganistanie. Zolnierze sa oburzeni. Jeden z nich dal temu wyraz na swojej stronie internetowej. Pyta co bedzie po Krzyzu , czy zabronia eksponowania obrazu przedstawiajacego G. Washingtona modlacego sie przed walka? Jak dlugo bedziemy spokojnie przygladali sie i tolerowali anty-chrzescijanskie akcje rzadzacych?

  Atak na wiare w wojsku

  http://thinkpink2020.blogspot.com/2011/11/assault-on-faith-in-military.html

 65. rabarbarek 24 listopada 2011 o 4:49 am

  W zwiazku z silnymi opadami w stanie Waszyngton , lososie swobodnie plywaly po drogach.
  video http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CEG8tfXb0VI

 66. Peryskop 24 listopada 2011 o 5:05 am

  Krzyże mogą powrócić jak Orzeł Biały!

  Zdecydowana reakcja społeczeństwa pokrzyżowała luceferiańskie plany.
  Taki „prezes” powienien być już z czerwoną kartką poza boiskami.
  A co na to inicjator „Orlików”?

  Orzeł wraca, Lato zmądrzał

  23-11-2011

  PZPN ugiął się przed protestami kibiców i zdecydował, że orzeł powróci na stroje reprezentacji Polski

  http://www.rp.pl/artykul/12,758794-PZPN-przywrocil-orla-na-koszulce-reprezentacji.html

  Orzeł będzie na koszulkach już w grudniowym meczu z Chorwacją. Produkująca stroje kadry firma Nike twierdzi, że to nie jest problem.

  – Godło narodowe nie powinno zniknąć z koszulek – powiedział „Rz” prezes PZPN Grzegorz Lato. – To był nasz błąd. Dyskutowałem o tym z członkami zarządu PZPN i wszyscy mieli takie samo zdanie. Decyzję o powrocie godła podjąłem osobiście, po konsultacjach z firmą Nike w kwestiach technicznych. Jestem Nike wdzięczny za zrozumienie sytuacji.

  Orzeł zajmie eksponowane miejsce, w centralnej części koszulki, z lewej strony pozostanie krytykowany logotyp PZPN, a z prawej znak firmowy Nike.

  – Połączenie designu koszulki, który symbolizuje polską flagę i oddaje barwy narodowe, z obecnością godła sprawi, że stanie się ona symbolem jednoczącym fanów i piłkarzy – powiedział Christophe Merkel, menedżer generalny Nike Poland.

  Lepiej późno niż wcale.

  Decyzja o powrocie orła może jednak skomplikować plany Nike i narazić firmę na straty, ponieważ wyprodukowano już dużo koszulek bez orła, a takich kibice nie chcieli kupować.

  – To jest pewien problem, ale nie w kategoriach finansowych – powiedział „Rz” rzecznik Nike Poland Maciej Lasoń. – Jako firma dbająca o jakość nie możemy sobie pozwolić na taką zmianę, która będzie się sprowadzać jedynie do przyszycia orła. Projektanci opracują nowy model z białym orłem, logotypem i znakiem firmowym Nike. Wzór musi zatwierdzić UEFA pod kątem wielkości tych znaków oraz miejsc ich umieszczenia. To sprawi, że koszulki trafią do sprzedaży w połowie grudnia, czyli dwa tygodnie później, niż planowaliśmy.

  W nowych Polacy wystąpią w meczu przeciw Chorwacji, 16 grudnia w Turcji. Dyskusji na temat powrotu orła spodziewano się podczas walnego zgromadzenia PZPN w najbliższy piątek. Ale takiego punktu nie umieszczono w programie.

  – W czwartek napisałem list do wszystkich prezesów Wojewódzkich ZPN – powiedział „Rz” prezes Małopolskiego ZPN Ryszard Niemiec. – Uświadomiłem kolegom, że w takiej sprawie jak orzeł na koszulce nie mogą nas wyręczać politycy, a zjazd nie może się przerodzić w pyskówkę. Jeszcze przed początkiem obrad prezes powinien zacząć od stwierdzenia, że stała się rzecz niedobra, a koszty zmian związanych z powrotem godła na koszulkę się nie liczą. Do wtorku otrzymałem listy z poparciem od 13 prezesów związków wojewódzkich – zakończył Ryszard Niemiec.

  – To na pewno dobra decyzja – stwierdził selekcjoner reprezentacji Franciszek Smuda. – Jeśli mamy być „Orłami”, to musimy mieć orła.

  • rabarbarek 24 listopada 2011 o 5:10 am

   Czytalam wczoraj wypowiedz
   ” Orzel powrocil , ale niesmak pozostal”

   Mimo wszystko „Lepiej pozno niz wcale”.

 67. Peryskop 24 listopada 2011 o 5:34 am

  Można powiedzieć że kolejny zamach nie powiódł się!

  A to już jest trzecie fiasko w listopadzie 2011: Boeing 767 – 11.11.11 – Orzeł Biały !

  Ciekawe co następnego wymyślą w swoich sekretnych sztabach na najwyższych szczeblach?

  • Extazed 24 listopada 2011 o 11:47 am

   A ty dalej że to miałbyć zamach… gehh..

 68. rabarbarek 24 listopada 2011 o 5:37 am

  W niedziele rosyjski bokser pokonal amerykanskiego. Na walke przybyl Putin we wlasnej osobie. Kiedy wyszedl na ring podziekowac Rosjaninowi za wspaniala postawe , zostal wygwizdany jak nigdy dotad. Media mialy w zwiazku z tym wielki problem i nie bardzo wiedzialy jak zachowanie publicznosci wytlumaczyc widzom. Doszlo wiec do sytuacji gdzie kazda stacja telewizyjna i pozniej gazety , tlumaczyly gwizdy i dzwieki dezaprobaty na swoj sposob. Jedni mowili , ze to piesciarz amerykanski zostal wygwizdany, inni ze widzowie byli wsciekli , bo bylo za malo toalet do zalatwiania potrzeb . Faktem jest , ze gwizdy rozpoczynaly sie gdy Putin zaczynal mowic a video obejrzalo od niedzieli ponad 2,5 miliona ludzi.

 69. kk7qq 24 listopada 2011 o 9:57 am

  Produktywnosc w Europejskim Parlamencie 😀

  http://derhonigmannsagt.wordpress.com/2011/11/23/produktivität-im-europäischen-parlament-2/

 70. kk7qq 24 listopada 2011 o 10:04 am

  ups, nieaktywny moze teraz….
  http://derhonigmannsagt.wordpress.com/2011/11/23/produktivitat-im-europaischen-parlament-2/

 71. pola 24 listopada 2011 o 10:08 am

  Znaczna część mediów marginalnie relacjonowała lub też całkowicie zignorowała skalę patriotycznej manifestacji oraz jej przebieg, budując relacje jedynie wokół starć demonstrantów z policją. Starcia pokazywano i komentowano jednostronnie.
  http://urbas.nowyekran.pl/post/41409,dziennikarze-punktuja-klamstwa-mediow-11-11-11

 72. Warszawiak 24 listopada 2011 o 11:18 am

  http://www.wykop.pl/link/954869/europejski-fundusz-walutowy-bedzie-mogl-oglaszac-upadlosc-panstw/

  IV Rzesza – Hitler byłby dumny