Wydarzenia i komentarze, 25 listopada 2011r.

TEPCO w sądzie: radioaktywne izotopy nie należą do nas
Rząd australijski nie uzna ulg podatkowym rodzicom, którzy nie szczepią dzieci

TEPCO w sądzie: radioaktywne izotopy nie należą do nas

W procesie założonym przez dwie firmy golfowe posiadające pola w prefekturze Fukushima, firma zarządzająca elektrownią, TEPCO (Tokyo Electric Power Co.), zaskoczyła prawników oświadczeniem, że radioaktywne izotopy takie jak cez, które skaziły obszary pól nie należą do niej, lecz do ich właścicieli. Sąd nie uznał tych argumentów, ale wydana decyzja zwalnia w pewnym stopniu TEPCO od odpowiedzialności. Choć sąd uznał, że kompanie mogą się domagać dekontaminacji, to usuwanie skażonych materiałów, które opadły na teren pól golfowych będzie w gestii rządów – centralnego i lokalnych.
Chociaż sprawa będzie jeszcze rozpatrywana przez sądy wyższych instancji, to decyzja ta stanowi precedens, który może spowodować bankructwo rządów lokalnych. Podczas rozprawy TEPCO kwestionowało także szkodliwość skażeń, które miały nawet 51,1 mikrosiwertów na godzinę, twierdząc że są miejsca gdzie naturalne skażenie wynosi 10 mikrosiwertów na rok, tak więc nie musi ono pochodzić z elektrowni. Sąd nie podzielił jednak tego zdania uznając pomiary za wiarygodne. Jednak nie uznał żądań o odszkodowanie, gdyż jak stwierdzono, „pola golfowe mogły być otwarte, gdyż skażenie było poniżej 3,8 mikrosiwertów na godzinę” – to jest poniżej poziomu bezpieczeństwa ustalonego przez ministerstwo nauki w kwietniu. Pomiary zrobione 13 listopada wykazały skażenie cezem wynoszące 250,000 bekereli na kilogram trawy, tj. takie jak w strefie zakazanej zgodnie ze standardami ustalonymi po katastrofie w Czernobylu.
Firmy golfowe będą oczywiście walczyć dalej w sądach.

Rząd australijski nie uzna ulg podatkowym rodzicom, którzy nie szczepią dzieci

Ludobójstwo za pomocą szczepień występuje na całym świecie. Rząd lesbijki Julii Gillard, która jednocześnie przewodzi satanistycznej loży Alpha w Sydney, uznał, że może pozbawić benefitów podatkowych w wysokości łącznej 2100 dolarów rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci. Jak wynika z artykułu, 1 na 10 dzieci nie jest zaszczepione, chodzi zapewne o to by wszystkie dzieci dostały swoje obniżające inteligencję i niszczące zdrowie dawki.

Rząd australijski wyszedł z nowym programem szczepień, których będzie znacznie więcej. Od lipca 2013 roku, poza dotychczasowymi szczepionkami, dzieci będą „uodparniane” na ospę wietrzną, meningokowe zapalenie opon mózgowych typu C i pneumokoki. Do tego dostaną jeszcze szczepionkę kompleksową na kilka chorób. Szczepić się będzie dzieci półtoraroczne, zamiast jak dotąd 4-letnie. Widać, że 4-letnie lepiej sobie radziły z truciznami, które im wszczepiano.

To ludobójcze działanie rządu australijskiego jest godne potępienia, bowiem jest wystarczająco dużo dowodów na to, że szczepionki z adjuwantami rodzaju thimerosalu i innymi ukrytymi składnikami niszczą nie tylko zdrowie dzieci, ale obniżają ich inteligencję i powodują autyzm. W skrajnych przypadkach doprowadzają do śmierci. Szczepienia są więc doskonałą formą realizacji selektywnego ludobójstwa, bowiem od szczepień mogą być wyłączone pewne grupy, którym np. religia tego zabrania. Nie istnieją społeczne organizacje, które kontrolowałyby zawartość szczepionek, w związku z czym nie ma żadnej gwarancji, że ich skład jest taki sam dla różnych szczepionych grup. Wystarczy przypomnieć aferę jaka powstała w Niemczech po tym gdy rząd zakupił dla siebie inny rodzaj szczepionki na świńską grypę niż dla reszty kraju.

Wielu immunologów podkreśla, że szczepienia, poza kilkoma chorobami, nie dają praktycznie żadnych skutków pozytywnych. Zwiększenie długości życia i przeżywalności niemowląt i małych dzieci, cywilizacja zawdzęcza głównie poprawie higieny i odżywiania. Jak wiadomo, ludobójstwo za pomocą szczepionek jest zalecane przez satanistyczne Protokoły Mędrców Syjonu (Protokół X). Szczepienia mają również przyzwyczaić społeczeństwo do fizycznej ingerencji agentów rządowych w najbardziej prywatną sferę – ich własne ciała. Zaczipowanie tak zniewolonych ludzi nie będzie wówczas problemem.
Zob. też: http://www.fought4thinking.com/blog/australian-prime-minister-julia-gillard-head-satanic-lodge/

Reklamy

268 responses to “Wydarzenia i komentarze, 25 listopada 2011r.

 1. navajo88 25 listopada 2011 o 8:38 am

  Panie monitor jeżeli ludzie w Australi i gdzie kolwiek inndziej mają choć trochę rozumu to oleją te ich zakichane dodatki na dzieciaki ,a szczepić nie bendą ,a jeżeli przekładają zdrowie dzieci nad pieniądze no to cóż beńdziemy mieli przyszłe pokolenie zdechlaków !!!! i tyle w temacie , ja pamiętam ze swojej młodości że tylko byłem zaszczepiony na ospę i odrę i na nic więcej ,aha i jeszcze przeciwko gróżlicy bo w tamtych czasach to jest w latach 50 tych to grużlica była powszechną chorobą w spoleczeństwie ,ale to były skutki wojny i tylko na te trzy choroby i koniec !
  i matak na nic więcej mie nie szczepiła ,a dzisiaj to ja praktycznie nie znam takiej choroby jak grypa ,czy przeziębienie ,no woszek smarkam się ,,,ale tylko na jeśień a i to na wskutek swojej głópoty ,bo jak miałem 7 lat to topiłem się w Odrze na początku styczna hahahahahahaha.
  Ale jak napisalem na poczontku to tylko zależy od rodziców i do nikogo więcej ,no chyba że wpadną na genialny pomysł żeby zacząć szczepić bez gody todziców a wtedy to naprawdę peńdzie duzy klops i wszystko jest możliwe na tym obłąkanym naszym świecie !!!!!! ,ale nam starym koniom to już raczej nie grozi ,,ewentualnie co nam grozi to ! KOMORNIK ,WYŻUCENIE Z MIESZKANIA ,NOWA KARIERA W ŻYCIU ,CZYLI BEDOMNOŚC I TYM PODOBNE ATRAKCJE !!!!!, ale powiem panu panie monitor ja osobiście mam to wszystko bardzo błęboko w dupie i totalnie olewam ten zwariowany i porombany świat !!!!!!!! ,bo raz się żyje i tylko raz się umiera !!!!!! i warto o tym pamiętać ! , życzę udanego i miłego dzionka oraz coraz bardziej elektryzujących artykółów !
  J.M.H

  • Brus_Zły_Lis 25 listopada 2011 o 5:28 pm

   wczoraj gromosław c. dzisiaj grzegorz l – a kiedy donald t??
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-prolog.html

   • Wizzgaa 26 listopada 2011 o 11:53 am

    Brus : ten trzeci odpadnie we właściwym czasie , kiedy już wykona co zlecono .Widać jeszcze starcza mu inteligencji ale goni resztkami sił / intelektualnych i emocjonalnych / . Trudno powiedzieć ile punktów z instrukcji już zastosował .

 2. jakzawsze 25 listopada 2011 o 8:50 am

  Zapraszam na radio internetowe (muzyka elektroniczna). Wkrótce linki do ciekawych stron i TV
  http://london7th.republika.pl/

 3. adrian 25 listopada 2011 o 9:03 am

  Szopa Waldemara Deski
  w obronie prawa do własnego domu
  Nie pozwólmy rozebrać tej szopy.
  w 2006 roku Waldek Deska, znany muzyk reggae (współzałożyciel zespołu DAAB) wybudował na swej działce pod Kazimierzem domek (szopę z desek) za 10 tys. zł, w której zamieszkał wraz z żoną. Urzędnicy uznali to za samowolę budowlaną i wydali nakaz rozbiórki. Waldek przypuszczał że tak będzie, mimo to świadomie budował swą szopę nie prosząc żadnego urzędnika o zgodę (i tak by jej nie dostał)…
  Całość: http://wdeska.wordpress.com/

  Poprzyj Waldka podpisując petycję:http://www.petycje.pl/petycja/5958/sprzeciw_wobec_rozbiorki_szopy_waldemara_deski.html

  • Orka 25 listopada 2011 o 10:41 pm

   Zważcie to , każda rodzina w Polsce powinna otrzymać na własność 0,5 ha ziemi na której będzie mogła wybudować dom i sadzić na swoje potrzeby drzewa ,warzywa i jeśli będzie mieć dzieci i te założą rodziny , także powinni dostać po 0,5 ha . Ziemi w Polsce nie brakuje , jest jeszcze czas by się tym zająć . Tylko w ten sposób nie staniemy się niewolnikami . Tylko w ten sposób przetrwamy . Rację ma Waldemar .

   • Lutek 26 listopada 2011 o 10:54 am

    Czyli becikowe w wersji 2.0. Pół hektara za zrobienie pierwszego dziecka. Opłaca się. Szczególnie dla imigrantów ze wschodu, którzy prowadzą haremy. Dobra zachęta żeby się tu osiedlać.

    Niestety nie mamy złóż ropy i nie stać nas na extremalny socjal taki jak w Libii.
    Prawdziwe becikowe to kilkadziesiąt tysięcy zł długu na noworodka.
    Polacy będą się rozmnażać kiedy państwo nie będzie im zabierać dzieci, straszyć więzieniem za klapsa danego dziecku i zabierać 80 % dochodu na zmarnowanie. Rozdawnictwo tylko pogłębi patologię – korupcję, niegospodarność i tym podobne. Największe problemy polski to w tej chwili: zobowiązania emerytalne, dług publiczny, tkwienie pod butem Brukseli, niby-wymiaru sprawiedliwości, armii biurw. tyle.

    • Orka 26 listopada 2011 o 4:37 pm

     Lutek , ile ty masz latek , że taki trud masz ze zrozumieniem tekstu który niby przeczytałeś ? Moja idea jest prosta jak budowa cepa . Każda nowo założona rodzina dostaje na start 0,5 ha . I choćby mieli 8 dzieci , cały czas mieszkają i budują i sadzą na tym 0,5 ha . Dopiero jak dzieci pozakładają swoje rodziny ( co wynika jw. ) znowu dostają na start kawałek ziemi itd. A dorobek pierwszego pokolenia zostaje dla któregoś dziecka lub wnuka ! Zawsze każda rodzina będzie właścicielem swojego miejsca na ziemi o wielkości 0.5 ha ! Jeśli będziesz chciał zmienić swoje miejsce zamieszkania to się tylko zamienisz , oczywiście żeby było jasne , różnice w standardzie ( np budynki itp ) trzeba pokryć . Resztę dopisze samo życie . Warunkiem otrzymania ziemi musi być zawarcie małżeństwa . Jeśli nie będzie miało to małżeństwo potomstwa , no to co ? Dzieci w rodzinie nie braknie . Czy idea jest już zrozumiała ?

  • Wizzgaa 26 listopada 2011 o 12:01 pm

   Podpisałam . Zważcie ,że to nie jest bagatelna ,jednostkowa sprawa tylko konsekwentnie honorowane BEZPRAWIE , które w kolejnym obszarze naszego życia działa na naszą realną szkodę . Jeszcze jeden element systemu ograniczającego naszą wolność – i uniemożliwiający ludziom bez majątku PO PROSTU ZAMIESZKANIE WE WŁASNYM OBIEKCIE – jaki by nie był . Nawet gdyby szopa pana Szopy była totalnie walącą się ruderą to byłaby to wina SYSTEMU a nie tego człowieka . Tak się składa ,że jego budowla z desek ma sens i nie ubliża tzw. estetyce , zwłaszcza jesśi spojrzy się całościowo na chatę w jej otoczeniu . Zero zastrzeżeń !!

   • hjk 26 listopada 2011 o 12:38 pm

    cieszę się, ze moja idea chyba sprzed 3 czy 4 lat opublikowana na onecie dotarła i tu:-)
    w oryginale (nieco skandalizująco 🙂 ) brzmiało to tak – jak był ten sławetny boom:

    „Zacznijmy od tego ze nie bede placil prostemu chlopu czy babie lub spekulantowi gruntowemu rowowaznika 5 lat mojej pracy za kawalek ziemi zwany dzialka bud.
    fakty:
    Polska ma 312 tys km2 i ok. 40 mln obywateli. Na glowe przypada więc ok. 3/4 ha. Z tego odjac polowe na gory, lasy, drogi, miasta, bagna, jakies rezerwy etc., to daje to ok. 1,5 ha na przec. 4-os. rodzine. Skoro terytorium nalezy do wszystkich obywateli, wniosek taki, ze kazdy powinien miec te 1,5 ha gdzie w Polsce, w tym przyzwoita dzialke bud. (10-30 ar w zalezn od m-ca zam.) za darmo.
    Jesli tak, dlaczego mam placic za to – co moje i mi sie nalezy z natury i faktu obywatelstwa – komus, kto nie wiadomo jakim prawem i od kogo ma wiecej niz na niego przypada? Ja nie sprzedawalem nikomu mojego kawalka, a moze ktos z was zrzekl sie/sprzedal swoj? Jedynie czego trzeba to uwalszczenia ziemią – przydzielenia należnej własności wraz z zakazem sprzedawania (jedynie wynajmowania, a po ew, smierci przekaz dzieciom czy innym obyw.), zeby w koncu tu zaczal funkcjonowac normalny kapitalizm, a nie jakis kwazikomunizm, gdzie nie wiadomo kto i dlaczego dysponuje wlasnoscia innych i każe sobie płacić?”

 4. Ada 25 listopada 2011 o 9:23 am

  Bez sensu to jest. Wydawalo mi sie zawsze ze prawo do leczenia jest dobrowolne, mozesz odmowic przyjecia leku w szpitalu, wtedy prononuja ci inny. Mozesz odmowic leczenia pomimo ze jest niby konieczne. Sama to przetrenowalam w szpitalach 😉
  To samo powinno dotyczyc ewentualnego szczepienia czyli „zapobiegania chorobom”. Jak mozna zmuszac obywateli do szczepien grozac im sankcjami podatkowymi? czy to jest zgodne z Konstytucja, z prawami w demokratycznym kraju?
  Jak ludzie sa do czegos zmuszani to reaguja instynktownie czyli zaczynaja sie bronic. Przynajmniej ja tak mam i wielu moich znajomych.

  • Ramires 25 listopada 2011 o 5:32 pm

   Możesz odmówić leczenia ale opłaty haraczu na nie już nie. Krótko i na temat.

  • monitorpolski 26 listopada 2011 o 10:56 am

   Ada, prawo przestaje w ogóle obowiązywać z konstytucjami na czele. Np. w USA decyzje, które wg. Konstytucji może podejmować tylko Kongres mogą być już podejmowane przez tzw. Superkomitet, niedemokratyczne ciało w Kongresie składające się z 12 osób, po 6 z każdej głównej partii. Podobnie jest w każdym zachodnim kraju, gdzie bezprawne i niekonstytucyjne działania są na porządku dziennym. W Polsce np. sądy karne działają w sposób niezgodny z Konstytucją, co wykazał Bogdan Goczyński – Trybunał Konstytucyjny mu to odrzucił, ale nie możemy poznać podstaw gdyż sprawa została UTAJNIONA!
   Tak więc mogą w każdej chwili zatwierdzić „prawo” że szczepionki są obowiązkowe i za odmowę idziesz do obozu odosobnienia, które mogą być np. na stadionach. Nie mam wątpliwości, że m.in. po to jest to całe „Euro 2012” i renowacja stadionów.
   Czeka nas bardzo groźna akcja szczepionkowa, poprzedzona terrorystyczną akcją wypuszczenia śmiertelnego wirusa – to będzie powód do ogłoszenia pandemii i masowych szczepień.

   • ALFA 26 listopada 2011 o 7:24 pm

    Świńska grypa znów atakuje! Jest pierwsza ofiara
    http://www.sfora.pl/Swinska-grypa-znow-atakuje-Jest-pierwsza-ofiara-a38077

    • Annah. 26 listopada 2011 o 7:38 pm

     liczą na naszą niepamięć w sprawie świńskich szczepionek?

     • arcof 26 listopada 2011 o 9:07 pm

      Nawet jesli pamietaja to bez znaczenia. Uruchomia kampanie pro-szczepionkowa i 90% spoleczenstwa ustawi sie po zastrzyki. Swiadoma mniejszosc niestety ale musi sie przygotowac na powazne konsekwencje takie jak kary pieniezne i nawet jakiejs obozy internowania.

     • arcof 26 listopada 2011 o 9:11 pm

      mam nadzieje, ze znajda sie sposoby na unikniecie zastrzyku, Polacy jak wiadomo sa bardzo pomyslowem narodem.

 5. jakzawsze 25 listopada 2011 o 9:30 am

  Kolejny „sposób na życie” :
  =======================
  Grupa Polaków zamieszkała w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Londynu, której mieszkańcami są m.in. Kate Moss czy Jude Law. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale akurat ci Polacy nie są bogaczami.Wręcz przeciwnie, to grupa squattersów, którzy nielegalnie wprowadzili się do pustego domu. Można jednak uznać, że w ich przypadku zajęcie pustego lokalu to nie tylko historia jakiej wśród squattersów wiele, ale nawet polityczny manifest. Jak twierdzi „Daily Telegraph”, Polacy nie mają zamiaru się bowiem wyprowadzić, póki czynsz w okolicy nie stanie się bardziej przystępny. Czynsz za średniej wielkości dom dla pięcioosobowej rodziny ma według „Daily Telegraph” wynosić w Highgate około pięciu tysięcy funtów. Wiktoriański dom zajęty przez grupkę squattersów ma być wart około miliona funtów.Polacy wprowadzając się do tak drogiej okolicy przyjęli specyficzną logikę. W oknie domu wywiesili planszę oznajmiającą, iż nie mają zamiaru się wynieść, póki koszty wynajmu w okolicy nie spadną. – Nie stać nas na mieszkanie w tej dzielnicy, ale mamy dość pieniędzy na życie. Squatting jest rozwiązaniem – miał powiedzieć jeden z Polaków lokalnej gazecie. – Rozmawiałem z nimi. Powiedzieli, że chcą zostać w tej okolicy, ale nie stać ich na czynsz – powiedział jeden z okolicznych mieszkańców.Właściciel zajętego budynku miał zostać „poinformowany”. Dom był od kilku rat gruntownie remonto
  ==========================

  … Kiedyś miałem okazje skosztować tego typu stylu życia też w Londynie. I powiem było zajebiście-pracujesz/zarabiasz ale za mieszkanie zero „0”. Tymbardziej że mieszkałem na 15 pietrze opuszczonego biurowca city of london. Ludzie mali jak mróweczki z widoku dachu. Etedy mo
  żna zobaczyćmatrix jak się żyje poza systemem. A ile ludzi ciekawych , a ni mówie tu o pijaństwie i dragach co wielu sie kojarzy ze sqatersami. Poznałem pewnego polaka mieszkał tam gdzie ja. Facet nie pił i z 5 minut gadki z nim stwierdzilem ze to jakiś „kształocony” człowiek , miał w reku całe prawo-kodeks i znał angielski, gdzieś tam miał jakieś zameldowanie. Najlepsze to że mieszkał :na ulicy” w biurowcu a zaskarżył firme angielską budowlaną na 4 tyś. funtów i wygrał . Sam osobiście widziałem „Judgement”. Ludzie ulicy przewarznie w dużych miastach mają takie wtyki i uklady i to nie są menele ! Ludzie normalnie żyjący nieświadomie w matrixie są ograniczeni. Żal mi jest ludzi co płacą „taxy” i wszystko , a to się sypie teraz. Gdybym nie podjoł takiej decyzji że kiedyś sobie zamieszkam na londyńskim sqacie to bym nie miał zielonego pojecia o prawdziwym życiu. Ludzie którzy „normalnie” żyli w domach nic nie wiedzieli i mi się kojarzyli z robotami-frajerami wypchanymi przez system , którzy go karmią. Ok puźniej coś napisze wiencej na ten temat . A tym czasem zapraszam, na moje skromne radyjko >>> http://london7th.republika.pl/

 6. mocniejszy 25 listopada 2011 o 10:01 am

  „TEPCO w sądzie: radioaktywne izotopy nie należą do nas”
  A co zrobił polski parlament zmieniając w tym roku prawo atomowe? Otóż umożliwił by – w razie zaistnienia szkód spowodowanych przez elektrownie atomowe wybudowane w Polsce – koszty obciążyły głównie państwo, a nie właścicieli elektrowni !!!

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/16/atomowy-piatek-13-dla-polski/

  • hjk 26 listopada 2011 o 12:51 pm

   miejmy nadzieję, że zakończy się to fiaskiem jak poprzednio i tylko rozkradną w miedzyczasie, a nie spowodują tragedii – do czego doszło, ze „cieszymy się” ze złodziejstwa jedynie…

 7. pola 25 listopada 2011 o 10:06 am

  Otóż jestem dziwnie spokojny, że, po pierwsze , jak mówi mądrość ludowa, „kuźwa kuźwie łba nie urwie”, a po drugie , pan generał Czempiński wie dostatecznie dużo o obecnych władcach, żeby spać spokojnie. Chyba, że ci, którzy pana generała zapuszkowali, to nie ci, o których pan generał wie dostatecznie dużo. O tych być może akurat wie nie dość dużo. Albo o Czempińskim władcy wiedzą jeszcze dostateczniej dużo, tak, że on może sobie wiedzieć, co chce i nic, nie rusza ich.
  http://niezalezna.pl/19480-gromoslaw-z-jasnego-nieba-czyli-ojcobojstwo

  • pola 25 listopada 2011 o 11:13 am

   Na poczatku lat 90-tych, nikomu nie znana mala firma Proxy, zalozona przez Siergieja Gawrilowa i Mariana Zacharskiego i prowadzona przez Marka Dochnala, zaczela dostawac intratne rzadowe kontrakty consultingowe. Dzieki Generalowi.
   http://monsieurb.nowyekran.pl/post/41599,czempinski-i-ludzie-iti

   • ??? 25 listopada 2011 o 2:30 pm

    …ktoś na forum dzisiaj pisał, że :
    „25 LAT WIĘZIENIA ZA poSIADANIE ZŁOTA W DOMU !!!

    TYLE PRZEWIDUJE pRoJEKT MINISTRA FINANSÓW !!!”

    Ktoś może to zweryfikować?
    Bo to by oznaczało, że wojna tuż.

   • iHe 25 listopada 2011 o 4:32 pm

    Ciekawa analiza:
    http://zezorro.blogspot.com/2011/11/gromienie-gromka-czyli-polska-kromka.html
    Z gromkiem tylko w tle.

    • iHe 25 listopada 2011 o 5:19 pm

     http://banki.wp.pl/kat,6602,title,Goraczka-zlota-dotarla-nad-Wisle,wid,14017322,wiadomosc.html

     • hjk 26 listopada 2011 o 1:08 pm

      No tak, tłum jak zwykle na końcu kupuje…
      gdzieś czytałem jedną jedyną analize, ze ze złotem juz koniec i czeka nas deflacja…
      a tak to wszyscy naganiaja na zloto, bo łoj łoj (aj-waj) co to będzie – najpierw sprzedadzą wszystkim, a potem wprowadzą zakaz i będa rekwirować…

      • sebecx 26 listopada 2011 o 8:53 pm

       ..a może też się tak stać, że będzie niewiele warte

    • hjk 26 listopada 2011 o 1:35 pm

     dobrze zorro gada i tu, co będzie w gospodarce i nie tylko
     http://zezorro.blogspot.com/2011/11/in-mood.html

  • Wizzgaa 26 listopada 2011 o 12:04 pm

   Pola : co z tego ,że on ” wie dostatecznie dużo ” . Czy mało było przypadków obwieszeń się w celach i innego rodzaju „samobójczych ” autodestrukcyjnych zejść ? Coraz mniej dbają o pozory podmioty sprawcze całego syfu .

 8. mocniejszy 25 listopada 2011 o 10:06 am

  A teraz, gdy wyciszono w przekaziorach polskojęzycznych sprawę fukushimską
  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/24/atomowe-klamstwo-fukushimskie/
  następuje kontratak atomowców:
  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/24/atomowa-antyniemiecka-histeria-frondy/
  z wykorzystaniem antyniemieckich nastrojów po święcie narodowym.
  Ot i upieczono kilka pieczeni na ogniu 11 listopada…
  Tak działają mistrzowie sztuki królewskiej zwanej też cybernetyką albo zarządzaniem.

 9. Aśka 25 listopada 2011 o 10:25 am

  MP: „Wielu immunologów podkreśla, że szczepienia, poza kilkoma chorobami, nie dają praktycznie żadnych skutków pozytywnych.”

  Jakie to są choroby, na które warto się szczepić? Coś, kiedyś czytałam, ale nie pamiętam.

  • obrus 25 listopada 2011 o 4:30 pm

   gdy bylem w woju na te 9 miechow szczepili nas na tezec odrazu pierwszego dnia no i jakos pare dni przed Przysiegą efekt taki ze gdy bylem na przepustce oddawalismy krew zeby miec wiecej wolnego i okazalo sie po badaniach krwi ze mam oslabiona odpornosc i podejrzenie wirusa HIV pozniej musiałem jezdzic na badania kontrolne co 2 miechy pod katem obecnosci tego scierwa po roku mnie skreslili i okazało sie ze jestem zdrowy….a wiec ja sie pytam co to za gowno musialo byc w tych szczepionkach gdyz wczesniej oddajac krew odpornosc mialem ok.Jeden wniosek NIE SZCZEPIC SIE

  • monitorpolski 26 listopada 2011 o 11:02 am

   Poczytaj publikacje prof. Majewskiej – ona podaje na jakie choroby szczepionki są skuteczne. Zawsze podkreśla, że nie jest całkowitą przeciwniczką szczepień, jest najlepszym polskim ekspertem, sądzę, że można jej zaufać.

   • Versus3 26 listopada 2011 o 11:26 pm

    Tak, tak, poczytaj o prof. Majewskiej. Zwłaszcza tutaj:
    http://modnebzdury.wordpress.com/2009/10/01/niewiarygodny-list-prof-majewskiej-wprowadzenie/

   • Versus3 26 listopada 2011 o 11:33 pm

    Polecam artykuł o epidemiach i o szczepionkach na nie. Zwłaszcza ostatnia część o gruźlicy. Czy wiecie czym sie szczepi niemowlęta w pierszej dobie życia??

    http://www.bioslone.pl/obalanie-mitow/jak-wymieraly-epidemie

 10. Sully 25 listopada 2011 o 11:15 am

  Wczoraj na jednym z portali poinformowano, że w Polcse też będzie rozszerzenie szczepien m.in na pneumokoki.

 11. pola 25 listopada 2011 o 11:17 am

  Brama Brandenburska na Krakowskim Przedmieściu? Czy pani Gronkiewicz-Waltz idzie śladami Tuska, konsekwentnie przekształcając nas w „państwo związkowe” w ramach przyszłej, sfederalizowanej Europy? Na razie idzie to pełną parą na poziomie unijnej praktyki. Owa Brama to drugi krok symboliczny po „naturalnym” udzieleniu schronienia przez Krytykę Polityczną berlińskim pałkarzom. Dobrze – może ludzie nareszcie się ockną? – pisze prof. Jadwiga Staniszkis w Wirtualnej Polsce.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Ile-panstwa-w-panstwie,wid,14014780,wiadomosc.html?ticaid=1d71c

 12. Sully 25 listopada 2011 o 11:17 am

  słuchajcie własnie słucham prowadzącego….ceny w góre, złoty sie osłabia..a oni mówia że Polacy kupuja na potęgę i wogóle jest ok…a jakis tydzień temu podali że Polacy wydają ok. 2 tys. na Święta….to ja się pytam gdzie tu logika? Czyżbyśmy byli jedynm z najbogatszych Państwa świata, że tak ludzie na wszystko stac?

  • pola 25 listopada 2011 o 11:44 am

   To znaczy trzeba robić zapasy,zima przyjdzie w marcu.

   • Ramires 25 listopada 2011 o 5:37 pm

    Mówią też o tym iż poparcie dla donalda rośnie z szybkością światła. To dobrze że naród mądry i rozumie konieczność oszczędności. !

    • ARTUR 25 listopada 2011 o 9:34 pm

     Też lubię bajki z Donaldem…..pooglądać ale nie słuchać .

 13. theaspartam 25 listopada 2011 o 11:43 am

  Bez komentarza….. Wersja -Planet Earth-Music Instructor (Receptor remix) http://www.youtube.com/watch?v=u2ixTyadUtg

 14. pola 25 listopada 2011 o 11:46 am

  Nagranie tylko u nas. Kompromitujący dokument demaskujący Grzegorza Latę – „chodzi o jedną, trzy bańki”. Ważne: wszystkiem umowy w PZPN są podpisywane przez jedną osobę.
  http://carcinka.nowyekran.pl/post/41636,grzegorz-lato-chce-1-3-banki-od-kontraktu

  • pola 25 listopada 2011 o 11:59 am

   – Słychać jakiś drugi głos. Nie wiadomo kto to jest. Czy jakiś drugi działacz,czy jakiś biznesmen. Obecni na konferencji działacze nie chcieli tego zdradzić. Natomiast padają różne stwierdzenia, różne kwoty, różne procenty. 5-10 procent. Mówi się o zarządzie PZPN – opowiada o sensacyjnym filmie dziennikarz NSportu.

   – Wszystko wskazuje na to, że jest to jakaś próba korumpowania, jakaś próba ugrania jakichś
   kwot, jakichś pieniędzy. Trudno powiedzieć, czy to faktycznie jest dowód, czy to jest nagranie bardzo wiarygodne. Nagranie wywołało dużą burzę, duże zamieszanie. Wynika z tego nagrania, że być może mogło dojść do korumpowania, do przejęcia korzyści majątkowych – komentował Waliszko na antenie TVN24.
   http://euro2012.wp.pl/title,Lato-bije-sie-mocno-w-piers,wid,14020175,wiadomosc.html?ticaid=1d71c&_ticrsn=5

 15. Gamajun 25 listopada 2011 o 12:07 pm

  Znalazlem 2 ciekawe wpisy na forum onetu,oto one:
  „JESTEM JEDNYM Z DLUZNIKOW ALE CELOWO WZIALEM MNOSTWO POZYCZKI BO WIEM
  ZE POD KONIEC 2012 CALY TEN SYSTEM PIERDYKNIE!(3 WOJNA SWIATOWA I NATURALNY MASOWY KATAKLIZM)DLATEGO POKI JESZCZE CZAS WZGLEDNEGO SPOKOJU NA TYM SWIECIE KORZYSTAM Z ZYCIA ILE WLEZIE! RADZE WAM TO SAMO! JAK MYSLICIE CZEMU USA JEST NAJBARDZIEJ ZADLUZONYM KRAJEM NA SWIECIE JEDNOCZESNIE INWESTUJACYM OGROMNE SUMY W ZBROJENIA I SIEĆ PODZIEMNYCH SCHRONOW? RZAD USA SIE ZACHOWUJE JAK BY SIE PRZYGOTOWYWAL DO CZEGOS PRZELOMOWEGO, ZACHOWUJA SIE TAK JAKBY W BLISKIEJ PRZYSZLOSCI NASTAL ZUPELNIE INNY ODMIENNY SYSTEM! GLOWNYM CELEM „ILLUMINATOW”(RZADY USA,GB,IZRAEL) JEST ODZIEDZICZENIE NOWEGO POSTKATASTROFICZNEGO SWIATA ZE ZREDUKOWANĄ LUDNOŚCIĄ O CONAJMNIEJ 90% I UTWORZENIE ICH LUCYFERIANSKIEGO NOWEGO ŁADU SWIATOWEGO! RUSZCIE GŁOWĄ LUDZIE! PRZEBUDŹCIE SIĘ!”

  „Dokładnie. Ogromne zadłużenie USA jest z pozoru głupie i nielogiczne ale jak się bliżej przyjrzeć to ma to sens. Po 2 wojnie swiatowej powstała namiastka ale i przyczynek do przyszłego NWO czyli ONZ i NATO. Po 3 wojnie swiatowej ktora bedzie tragiczniejsza niz dwie pierwsze wojny swiatowe razem wziete, beda chcieli utworzyc nowy swiatowy ład(jedno swiatowe panstwo i z jedna swiatowa armia)zmierzaja do tego aby kazdy niewolnik ktory przezyje 3wojne i kataklizm mial wszczepionego chipa(rfid) na reke i czolo bo te miejsca sa najbardziej wrazliwe na temperature ciala(chip zasilany temperaturą) prawdopodobnie bedzie to tak jak jest opisane w Biblii, a mianowicie:
  ” Objawienie 13:16 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. 8 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

  http://biznes.onet.pl/forum.html?hashr=1&discId=11755716&threadId=94235598&AppID=324#forum:MSwzMjQsOCw5NDIzNTU5OCwyMzM1OTIyNjcsMTE3NTU3MTYsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

  • Peryskop 25 listopada 2011 o 9:43 pm

   @Gamajun: „…na reke i czolo bo te miejsca sa najbardziej wrazliwe na temperature ciala (chip zasilany temperaturą) …”

   UWAGA: chyba umyślnie do realnej wiadomości o RFID podano ten fałszywy dodatek, żeby wywołać zwątpienie w całość! To jest typowy trik dla manipulowania ludźmi.

   Ręka i czoło wynikają z łatwości dostępu, bo są zazwyczaj nie chronione ubraniem. Akurat jako segmenty dystalne nie są to najcieplejsze punkty ciała, ale zasilanie może być także ruchem.

  • jakzawsze 26 listopada 2011 o 7:26 am

   Po 2 wojnie swiatowej powstała namiastka ale i przyczynek do przyszłego NWO czyli Liga Narodów (ang. League of Nations, fr. Société des Nations) – nieistniejąca już organizacja międzynarodowa powstała z inicjatywy prezydenta Stanów Zjednoczonych Woodrowa Wilsona. Statut Ligi został przyjęty przez konferencję pokojową w Wersalu 28 czerwca 1919 r. Stał się on częścią traktatu wersalskiego i wszedł w życie po ratyfikacji 10 stycznia 1920 roku.

   Celem Ligi Narodów było utrzymanie pokoju i współpracy na świecie, a impulsem do jej utworzenia był rozlew krwi podczas I wojny światowej. Siedzibą organizacji była Genewa. W związku z powstaniem Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1945 r., Liga Narodów została formalnie rozwiązana w 1946 roku, choć faktycznie nie funkcjonowała już podczas II wojny światowej.

 16. felicyta 25 listopada 2011 o 12:48 pm

  Do czego jeszcze dojdzie zanim ten swiat sie skonczy?

  06:11, 25.11.2011 /TVN24
  Porywają ludzi, wycinają organy. Ciała porzucają na pustyni
  „POLSKA I ŚWIAT”
  Na egipskim półwyspie Synaj grasują bandy beduinów, które porywają ludzi, wycinają im nerki czy wątroby, a potem porzucają ciała. Dla nich liczą się tylko pieniądze. Albo z okupu albo ze sprzedaży ludzkich organów. W „Polsce i Świecie” dramatyczne zdjęcia i relacje świadków.(…)Dzwonią, że potrzebują to czy owo. Jak po części samochodowe. Lekarze handlują bezpośrednio przez plemię Sawarka, płacą za organy od 1000 do 20 000 dolarów – mówi informator.
  Najczęściej zamawiane są nerki, wątroby i rogówki. Co przerażające, jak ocenia patolog z Kairu, niektórzy operowani podczas zabiegu jeszcze żyli.
  Egipt zajmuje 3 miejsce w świecie, za Chinami i Pakistanem, w handlu organami.(…)
  film na
  http://www.tvn24.pl/12691,1725575,0,1,porywaja-ludzi–wycinaja-organy-ciala-porzucaja-na-pustyni,wiadomosc.html

  • Sully 25 listopada 2011 o 1:40 pm

   Cóż…forever young…tylko jakim kosztem, szkoda gadać!

   • Ktoś 25 listopada 2011 o 7:03 pm

    Po Polsce tez krążą „karetki śmierci” Wiele przypadków zaginięć małolat pod dyskotekami to efekt „otwarcia granic na Europe” bo wiadomo, ze z towarem czekać na przejściach granicznych nie wypada.

    Policja nie prowadzi statystyk tego rodzaju przestępstw. Dla nich spałowanie staruszki za marchewkę na dzikim straganie to już wystarczający powód do wypinania piersi po kolejne ordery by się wtrącali w interesy „sponsorów” hojnie obdarowujących komisariaty „sprzętem”. Ciekawe czy chociaż wolnym od podsłuchów skoro „darowanemu pod maskę się nie zagląda”.

  • Ania 25 listopada 2011 o 3:51 pm

   No, wszystkich w to wmieszanych sprawiedliwie byłoby skazać na karę śmierci, za współudział w morderstwie z niskich pobudek ze szczególnym okrucieństwem.

   • Sully 25 listopada 2011 o 4:30 pm

    Nie.

 17. AQQ 25 listopada 2011 o 1:24 pm

  Smoleńsk UE NWO Doktryna Szoku http://www.youtube.com/watch?v=5Lp0jmnjd6E&feature=player_embedded#!

  • szuwaxpl 25 listopada 2011 o 4:24 pm

   Dobry film, ale podkład muzyczny za głośno a szkoda!!!

   • Ramires 25 listopada 2011 o 5:49 pm

    Dobry film ! I co z tego, kto to rozumie ? polacy ? Przy urnach wyborczych powiedzieli co o tym myślą. Dalej to walka z wiatrakami. tusk i schetyna dalej w warszawie i jeszcze podatki Nam dowalą. A już nie pokrzyczymy bo pałą zomowca w łeb dostaniemy !

    • AQQ 26 listopada 2011 o 6:53 pm

     @ Ramirez. My nie wiemy co powiedzieli przy urnach, mimo wielu sprzeciwów-Sąd orzekł wybory ważne.. http://www.sn.pl/aktual/index.html

 18. felicyta 25 listopada 2011 o 1:32 pm

  Kolejny krok w celu zniszczenia polskosci.

  12:49, 25.11.2011 /tvn24.pl, PAP
  Godło na dyplomie zamiast „orzełka”
  MINISTERSTWO: BY ODRÓŻNIĆ LEPSZE UCZELNIE OD SŁABSZYCH
  „”Orzełek” może zniknąć z dyplomów szkół wyższych, a zastąpi go godło uczeni – tak zakłada znowelizowana ustawa o szkolnictwie wyższym.
  http://www.tvn24.pl/0,1725609,0,1,godlo-na-dyplomie-zamiast-orzelka,wiadomosc.html

  • pola 25 listopada 2011 o 4:49 pm

   Wałęsa: orzełka usuniemy za 20 lat
   – Niedługo będziemy mieć sztandar i znaki europejskie, ale jeszcze tego nie mamy. I dlatego do tego momentu musimy przywrócić orła. Za dwadzieścia lat zrobimy, co zrobiliśmy dzisiaj – oświadczył Lech Wałęsa, komentując sprawę koszulek piłkarskiej reprezentacji Polski. Ze strojów wyprodukowanych przez Nike dla PZPN usunięto godło Polski. Były prezydent promował w Paryżu polskie miasta organizujące Euro 2012.
   http://www.wprost.pl/ar/270385/Walesa-orzelka-usuniemy-za-20-lat/

   • arcof 25 listopada 2011 o 9:41 pm

    Wlasciwie to chyba lepiej jak bedzie jeden duzy kraj Unia Europejska niz wiele mniejszych.

    • Peryskop 26 listopada 2011 o 12:02 am

     @arcof – mylisz się.

     Małe jest piękne!

     Weź pod uwagę, że miało być tak wspaniale!

     Ale gdy w zjednoczonej Unii wali się kraj za krajem (Grecja, Irlandia, Portugalia, Włochy, a w kolejce Hiszpania, Węgry i Francja), to Szwajcaria i Norwegia które są poza Unią mają się nieźle.

     USA to jest wielki kraj, i był stawiany jako pierwowzór dla Unii Europejskiej.

     A jak poczytasz w necie, to zobaczysz jak się im wszystko po kolei rozpada – łącznie z debatami we władzach poszczególnych stanów z silną presją na wyjście z federacji, która faktycznie przekoczyła już dość dawno próg bankructwa.

    • sebecx 26 listopada 2011 o 12:17 am

     ..właściwie , to weź sobie to zaaplikuj http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc .. i zastanów się o czym mówisz…

    • monitorpolski 26 listopada 2011 o 11:13 am

     Tak jak jeden Wielki Związek Radziecki, nie? Tu chodzi o centralizację władzy, która prowadzi ZAWSZE do tyranii.

  • Ktoś 25 listopada 2011 o 7:11 pm

   Kupujta pamiątki bo niedługo za paradowanie z „orzełkiem” na piersi będą was ścigać jak najgroźniejszych bandziorów. Nazistowska propaganda gównowiejskich zrobiła swoje. Ustawka 11.11.2011 miała przyspieszyć ten proces i uwidocznić światu „swojski charakter” (po to miedzy innymi zydzi srają od lat na godność Polaków wyzywając ich od bandziorów w zachodniej prasie (zawsze przed hucpa demonizują i dehumanitaryzują swoje ofiary by się za nimi nikt nie ujął)). Ale jak widać i bez udanej demolki miasta prace nad wyrugowaniem Polaków z Polski trwają w najlepsze. Wszak Polacy wybrali w wyborach – swoja drogę do wymarcia.

 19. theaspartam 25 listopada 2011 o 1:33 pm

  Nasza skundlona, polska rzeczywistość http://www.globalnaswiadomosc.com/skundlonarzeczywistosc.htm

 20. Sully 25 listopada 2011 o 1:37 pm

  Hmmm tak dzisiaj słuchalm prezesa pewnej partii…..dla mnei to dziwne, tacy katolicy , chrześcijanie i chcą kary śmierci…

  • waryjat 25 listopada 2011 o 2:39 pm

   Kara ostateczna, co w tym dziwnego? Akurat tu prezesa PiS popieram. Jeżeli ktoś z premedytacją, z planem włamuje się do kogoś i robi to co miał zaplanowane zrobić, są na to 100% dowody że to złapany zrobił to na szubienice z nim. Nawet niech ludzie widzą jak kończy bandyta. Również prawo musi zostać tak zmienione, by ktoś kto mi się wrąbie do domu musiał się liczyć z tym, że ja mu odrąbie łeb. Jest wybór, albo on będzie żył, albo ja. Teraz prawdopodobnie poszedł bym siedzieć.

   • Sully 25 listopada 2011 o 3:46 pm

    Ktos kto nie tylko zwie się katolikiem i chrześcijaninem, ale wciela zasady w życie, NIGDY nie poprze kary śmierci..to jest kolokwialnie rzecz ujmując odbieranie życia drugiej osobie, życia którego ty nie dałeś, tak się poprostu nie robi . Co do zmiany prawa , masz rację niech zrobia coś żeby ludzie we własnym domu czuli się bezpiecznie i jeśli ktos zaatakuje kogos w jego domu to powinien wiedziec że to on pójdzie siedzieć a nie ten napadnięty, teraz niejednokrotnie bywa inaczej.

    • Ania 25 listopada 2011 o 3:55 pm

     Bez kary śmierci społeczeństwo nie może się pozbyć jednostek, które zabierają życie innym. Zapewniam cię, że z powodu braku kary śmierci straciło życie dużo więcej niewinnych ludzi, niż uratowano zabójców. Nawet na sztuki licząc.

     • Sully 25 listopada 2011 o 3:58 pm

      Ania tak jak przyjmujesz wiarę jako pewnik tak przyjmujesz pewne założenia tej wiary z którymi sie nie dyskutuje. Koniec kropka, zgadzam się z Mariuszem, w tym momencie przestali być tak bardzo prawicowi za jakich chcieli uchodzić.
      I ja tutaj nei oceniam co jest dobre a co złe, mówie tylko, że jako ktos kto bardzo mocno współpracuje z ojcem z Torunia i którego popierają rzesze katolików NIE POWINIEN PROPAGOWAĆ KARY ŚMIERCI! Nie uważasz , że to jest poprostu czysta hipokryzja.

      • Rambo_01 25 listopada 2011 o 4:45 pm

       A pamiętacie tego gościa którego pobito na marszu niepodległości. Jeżeli sąd nie widział tego filmiku gdy katował go ten policjant i wystawił taki wyrok = oczywiście niesłusznie to ilu niewinnych siedzi w więzieniach..

      • sinus 25 listopada 2011 o 4:51 pm

       hipokryzja to wypowiadać się na tematy które Cię bezpośrednio nie dotknęły. kiedy miałem 3 lata ojciec w szale alkoholu, którego ciągle nadużywał wpadł do domu z baniakiem benzyny, polal mnie i matkę i żywcem chciał spalić. nie życzę tego nikomu z was.
       gdyby mu się udało chciałbym dla niego kary śmierci, prosta przyczyna… człowiek dopuszczając się takich czynów wyrzeka się i Boga i miłości do bliźniego, a w moim przypadku miłości do syna pierworodnego. więc skończcie debatę jeśli sytuacja was bezpośrednio nie dotknęła.

       • jakisbuk 25 listopada 2011 o 9:48 pm

        chyba nie zauważyłeś ale ty też sie go wyrzekasz

        • Peryskop 26 listopada 2011 o 12:15 am

         jaki@sbuku nie motaj ludziom w głowach i nie bądź nawaracającym po wielokrotnych afirmacjach na tym blogu, że pomimo religijnego wychowania stałeś się niedowiarkiem.

         W tym stanie rzeczy starając się zawstydzać @sinusa odkryłeś ponownie swoją perfidną rolę służbowego trolla skierowanego na Monitor.

         NIE KARMIĆ TROLLA – to FAŁSZYWY MORALIZATOR i EGZORCYSTA !
         CYSTA !
         CYSTA !

         Mają rację @sinus, @Ania i @zeebii poniżej.

        • jakisbuk 26 listopada 2011 o 12:32 am

         peryskop – a co twój wpis wnosi do dyskusji oprócz osobistej wycieczki ? chcesz kary śmierci – twój problem – nie ja bedze cie oceniał jak przyjdzie czas 🙂

       • Ada 25 listopada 2011 o 11:50 pm

        Zgadzam sie z sinus.
        Zawsze bylam za kara smierci dla pedofilow i gwalcicieli, moj maz absolutnie nie, uwazal ze prawa czlowieka itd.
        Ktorys pieknych wakacji jechalam pociagiem podmiejskim do domu, byl lipiec po poludniu, ubrana bylam w koszulke i dzinsy, na nogach mialam sandaly Marten’s, zero sexapilu. W pociagu napadl mnie w agresywny sposob jakis facet, gonil przez caly pociag, probowal zgwalcic, udalo mi sie wyrwac i zwiac do kilku pijanych zolnierzy na poczatku pociagu ktorzy go pogonili.
        Jak maz mnie zobaczyl na stacji, to cale jego poparcie dla praw czlowieka zniknelo, postanowil jezdzic tym pociagiem poki nie spotka tego faceta ktory mnie napadl i go nie rozsmaruje na torach.
        Poszlam na policje, a te pacany popatrzyly na mnie z politowaniem i stwierdzily ze moze sama sie prosilam, reakcje mojego meza mozecie sobie wyobrazic… ;))

        Nigdy wiecej nie wsiadlam do pociagu, to zdazenie mialo miejsce ok 12 lat temu, a do dzis jak ktos obcy do mnie za blisko podejdzie to jestem gotowa walczyc na smierc i zycie.

        Nadal uwazam ze sa osobniki nie zaslugujace na prawa czlowieka, na litosc, za niektore rzeczy tylko kara ostateczna.

        • jakisbuk 26 listopada 2011 o 12:27 am

         Ada – no cóż, jak widać ludzie są gorsi jak zwierzęta – które nie wiedzą co to nienawiść – nie wiedzą również co to bóg – mozna by wiec przyjąc ze te wszystkie religijne nauki o bogu to farsa – a nauki które podobno do niego pochodzą nie działają – albo działają tylko do pozimu kiedy odezwie sie instynkt 🙂

         ciekawe co być powiedziała gdyby twój maż znalazł tego faceta i rozsmarował go na torach a potem dostał kare śmierci ?

        • Wizzgaa 26 listopada 2011 o 12:18 pm

         Ada – nadal biorę pod uwagę zjawisko OPĘTANIA . Człowiek opętany – czyniący w takim stanie rzeczy straszne , może jeszcze zostać uratowany , może / chociaż nieczęsto / stać się znowu sobą . Jestem przeciwna karze śmierci . Trzeba natomiast wyjątkowo ZASŁUŻONE W ZŁYM – osobniki , izolować od społeczeństwa na zwsze , bez prawa do przedterminówek . Biorę jeszcze pod uwagę pomyłki sądu , zdarzało się „tracić” niewinnych .

        • Sully 26 listopada 2011 o 1:00 pm

         Kara śmierci, a działanie w obrnie własnej i w wyniku tego zabicie kogos to zupełnie dwie rózne rzeczy. Jak juz pisałam wyżej, dla mnei kara smierci- to morderstwo z premedytacja, bo zaplanowana. Ale zgadzam się z tym żeby w przypadku napadu na kogoś to napadający czyli przestępca ponosił pelna 100% odpowiedzialnośc, nawet jak mu zrobisz coś złego to jeszcze powinien kare dostać i żadnej możliwości wytocenia ofierze pozwu cywilnego, bo i tak niejednokrotnie się dzieje.

       • Sully 26 listopada 2011 o 12:56 pm

        Nie, to nie jest hipokryzja to może być co najwyżej nie znajomośc tematu z autopsji. Jednak to, że czegos się bezpośrednio nie doświadczyło wcale nie świadczy o tym, że na ten temat nie mozna sie wypowiadać i mieć WŁASNEGO zdania. Nie doświadczylismy wybuchu bomby atomowej ale czy to że tego doswiadczylismy zabrania nam mówic że to jest złe, nie. i właśnie tak jest równiez i w tym przypadku. A hipokryzja to właśnie wyznawanie chrześcijańskich wartosci i mówienie że jest się za kara śmierci.

      • Ania 25 listopada 2011 o 7:59 pm

       Wiara nie jest żadnym monolitem . Jedne poglady mogą człowiekowi pasowac inne nie. Monolitem jest religia. I tu ludzie uważają, że muszą wierzyć tak, jak religia nakazuje. Ja nie wiem.

       • jakisbuk 25 listopada 2011 o 8:18 pm

        a skąd pochodzi wiara jak nie z religii ? każdy rodzi sie przecież ateistą – prawda ?

        • zeebii 25 listopada 2011 o 10:16 pm

         @jakisbuk
         to powiedz mi skąd się wzięła jeśli wszyscy byli ateistami?

         -trafiony, zatopiony

        • ekonomiczny hitman 25 listopada 2011 o 11:09 pm

         Jak można się urodzić ateistą? Ateistą można zostać. Dziecko nie rodzi się z wiedza na temat tego czym jest ateizm i kim jest Bóg, nabywa tą wiedzę z czasem i dopiero po zebraniu wiedzy, odpowiedniej ilości informacji w głowie i rozwinięciu odpowiednich zmysłów zaczyna samemu układać ten świat. To dopiero wtedy podejmuje decyzje, czy znajduje drogę do Boga czy nie i zostaje albo wierzącym albo ateistą.

         Wiara nie może pochodzić z religii. Wiara pochodzi z człowieka i jego wnętrza. Czy najpierw był Bóg, czy najpierw była religia? Czy trzeba być w jakiejś religii żeby być z Bogiem?

         A ci co są za karą śmierci nie różnią się niczym od zabójcy. On też ma swoje powody żeby zabijać. W czym jest zatem gorszy od was a w czym wy jesteście lepsi od niego, że tylko wy chcecie mieć prawo by go zabić?

        • jakisbuk 25 listopada 2011 o 11:51 pm

         ekonomiczny hitman – jeszcze raz powtórzę, każdy rodzi sie ateistą – nie rozumiesz tego ? ateizm to nie wiara i nie religia – rozdzisz sie i poprostu nie masz zielonego pojecia że istnieje jakis bóg – dopóki ktoś ci tego nie powie – jak zapytasz dziecko co to jest bóg – to co ci odopwie ? że nie wie – a skoro nie wie, to nie może w niego wierzyć – a skoro nie wierzy w żadnego boga to jest ateistą 🙂 proste ?

         dziś na świecie ludzie wierzą w kilka tysiecy bogów – pomijąc nawet tych bogów którzy „umarli” jak Zeus Ra itp – u nas w polsce wiekszosć wierzy w boga Abrchama – nie dziwi cie że np.
         Sumerowie jakoś o nim ani słowem nie wspomniali na swoich glinianych tabliczkach – a to najstarsze pisma jakie znamy – mieli własnych bogów – dziś jednak nikt w nich nie wierzy – czemu ? czym ich bogowie różnili sie od dzisiejszych ?

         Załóżmy że znika cała ludzkość i zostaje na ziemi dwójka małych dzieci które nic nie wiedzą, nie potrafią czytać i pisać itp (czysta karta pamieci) – i te dzieci tworzą nową cywilizacje od podstaw – jak myślisz, czy bedą wierzyć w któregoś ze wspólczesnych bogów – NIE – bo nie bedą miały pojecia o ich istnieniu – co najwyżej stworzą sobie nowego 🙂

         a co do kary śmierci, zgadazm sie z tobą

        • choice 26 listopada 2011 o 11:36 am

         Zebi@ ekonomiczny hitmen@ trafne uwagi ale i tak szkoda zawodu z Jakmśbucem się nie rozmawia.. Ateizm to wiara w brak Boga wiara w big bang i teoria ewolucji..
         Marek zrób porządek z jaskiniowym trolem bo znowu ma napady, nie ma zielonego pojęcia na temat biblii i wiary. dla mnie jest nie szkodliwym niedouczonym zbłazem ale komuś innemu może namieszać swoją szatańską propagandą w głowie…
         Nie karmić jakisbuk

       • Sully 25 listopada 2011 o 8:31 pm

        A religia chrześcijańska i nauczanie Chrystusa są zdecydowanie przeciwne karze smierci.

        • ARTUR 25 listopada 2011 o 9:52 pm

         Jezus nie zanegował prawa Starego Testamentu gdzie jest napisane że złoczyńca może się udać do „miasta ucieczki ” czyli więzienia a jeśli nie zdąży tam dobiec i będzie złapany to będzie ukarany przez ludzi lub poszkodowanego do kary śmierci włącznie .Zakaz kary śmierci jest sprzeciwem dla prawa naturalnego i zachętą bezkarności dla czynienia zła przez satanistów .Na tej podstawie sięgneliśmy dna moralnego gdzie samobójstwo i eutanazja a także sodomia są chronione prawem i propagowane jako zgodne z naturą .

        • jakisbuk 25 listopada 2011 o 10:15 pm

         artur – Odnośnie starotestamentowego prawa Jezus rzekł:

         „Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego. A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują.” (Mat. 5:43-44)

         ale ty widać z innej wiary chyba 🙂

        • zeebii 25 listopada 2011 o 10:20 pm

         @Sully
         gdzie to przeczytałaś?
         do dwudziestego wieku kościół katolicki nie kwestionował kary śmierci.
         Kara śmierci była także -dla przykładu- w teokratycznym tybecie.
         Do drugiej wojny nawet przez poćwiartowanie.

        • Sully 26 listopada 2011 o 1:03 pm

         ZeEbii to conijmy sie moze do czasów kiedy kościół na stosach palił czarownice…

  • gSheeple 25 listopada 2011 o 3:01 pm

   Też pewien absmak poczułem. W ewentualnym referendum nigdy bym nie poparł takiego pomysłu
   ale to ich decyzja i odpowiedzialność.

   • pola 25 listopada 2011 o 3:35 pm

    Podoba mi się kodeks oko za oko ząb za ząb wyobrażacie sobie złodzieja jak coś ukradnie to musi wyrównać szkody a nawet zadośćuczynić w dwójnasób,złodziejstwo zostałoby wyeliminowane,nie mówiąc już o innym bandytyzmie.

    • Mariusz 25 listopada 2011 o 3:44 pm

     W tej sytuacji PiS przestaje być partią chadecką 😦
     W Nowym Testamencie nie ma miejsca dla kodeksu oko za oko, ząb za ząb.
     Przykre to wszystko, bo zaczyna się mieszać jak w kotle i już nie bardzo wiadomo kto jest kim.

     • Sully 25 listopada 2011 o 3:55 pm

      Poprostu komuś się coś pomyliło, pewnie jakis cudny doradca stwierdził że to bedzie fajny PR…niestety pomylil sie – takie jest moje zdanie, że jest czysto polityczna zagrywka.

      • MamOczy 25 listopada 2011 o 4:57 pm

       Każdy ma prawo do błędów ,a tylko Bóg może wydać wyrok ostateczny .
       Nie ma takiego grzechu którego Bóg nie byłby w stanie wybaczyć .

       • Sully 25 listopada 2011 o 6:10 pm

        Pokrętne tłumaczenie grzesznika, jeśli coś jest napisane jasno i czytelnie nie powinno być żadnych problemów ze zrozumieniem, chyba że ktoś czytać nie umie albo jest głupi.

    • sinus 25 listopada 2011 o 5:33 pm

     większość na tym blogu opowiada się przeciwko systemowi, nazywa się katolikami, część jest zdecydowanie przeciwna karze śmierci…

     czekam na dzień aż chemtrailsy i gmo zaczną realnie mordować a Ci którzy uważają się za katolików z krwi i kości będą patrzeć jak ich bliscy będą umierać na ich oczach…

     smutne to..

     jestem katolikiem a mimo to jestem za najwyższą kara, przecież Bóg osądza po ‚śmierci’..

     delikwent będzie miał czas się jeszcze ukorzyc przed Bogiem, ziemski wymiar sprawiedliwości mógłby proces tylko przyspieszyć

    • zeebii 25 listopada 2011 o 10:23 pm

     @Pola
     to prawda że wyrównanie krzywd jest mąrdzejsze od kary śmierci.
     Gdyby zabójca musiał przez wiele lat pracować aby płacić na utrzymanie rodziny zabitego -np. dzieci albo żony- to zabójstw było by o wiele mniej.

     • pola 25 listopada 2011 o 10:59 pm

      Co do kary śmierci to jestem przeciwna ale pewna ilość batów dwa razy do roku na rynku głownym i tak do kończ życia.

   • Peryskop 26 listopada 2011 o 12:21 am

    gSheeple

    NIE KARMIĆ TROLLA przenickowanego jakiegosbuka z ulubionym absmakiem!
    Jesteś jeszcze bardziej prymitywnym megalomanem niż ci się zdaje.

  • Annah. 25 listopada 2011 o 6:01 pm

   A Katechizmu KK :
   Kiedy tożsamość i odpowiedzialność winowajcy są w pełni udowodnione, tradycyjne nauczanie Kościoła nie wyklucza zastosowania kary śmierci, jeśli jest ona jedynym dostępnym sposobem skutecznej ochrony ludzkiego życia przed niesprawiedliwym napastnikiem.
   Jeżeli jednak środki bezkrwawe wystarczą do obrony i zachowania bezpieczeństwa osób przed napastnikiem, władza powinna ograniczyć się do tych środków, ponieważ są bardziej zgodne z konkretnymi uwarunkowaniami dobra wspólnego i bardziej odpowiadają godności osoby ludzkiej.
   Istotnie dzisiaj, biorąc pod uwagę możliwości, jakimi dysponuje państwo, aby skutecznie ukarać zbrodnię i unieszkodliwić tego, kto ją popełnił, nie odbierając mu ostatecznie możliwości skruchy, przypadki absolutnej konieczności usunięcia winowajcy „są bardzo rzadkie, a być może już nie zdarzają się wcale”.(KKK 2267)
   Można więc stwierdzić, że Kościół Katolicki uznaje karę śmierci za ostateczność, stosowaną wówczas gdy nie ma innego sposobu „ochrony ludzkiego życia przed niesprawiedliwym napastnikiem”. Jednocześnie podkreślana jest wyjątkowość stosowania takiej kary i jej powód jakim ma być zapewnienie bezpieczeństwa otoczeniu – KKK wyklucza więc taki rodzaj kary w przypadku dostępności jakichkolwiek innych rozwiazan.
   http://www.kosciol.pl/article.php/20040619140918516

   • Sully 25 listopada 2011 o 6:13 pm

    Powiedzmy szczerze i bez ogródek: Kara smierci to morderstwo z premedytacja- bo zaplanowane. A wykładnia dla katolików i chrześcijan powinno byc pismo Święte. Interpretacje księży którzy niejdenokrotnie sie myla w swoich interpretacjach nie sa dla mnie nic warte, bo to tylkoi nterpretacje!

    • jakisbuk 25 listopada 2011 o 8:10 pm

     to jest właśnie myślenie katolików itp – nie zabijaj – ale … – nie kradnija ale … – nie cudzołóż ale … … itd 🙂 – ale w każdym przypadku to „wasze boskie prawo ” mozecie złamać i jakoś to sie da wytłumaczyć – zachodzi pytanie kto jest głupi – bóg który wam te prawa nakazuje przestrzegać czy wy którzy próbujecie je po swojemu interpretować ?

     • choice 25 listopada 2011 o 10:41 pm

      jakisbuk N I E K A R M I Ć T R O L A !!!!!!!!!!!!!!

      • jakzawsze 26 listopada 2011 o 7:46 am

       jakisbuk Pewnie to jest #Michał’…ełek z http://www.paltalk.com/ . Identyczne teksty hasełka, bardzo podobnie gada i sie zachowuje.

    • pola 25 listopada 2011 o 9:03 pm

     Kara śmierci jest morderstwem tak samo jak aborcja a co z eutanazją,to jak starych i chorych można zabijać a bandytę który odbiera zycie innym to już ,oczywiście nie jestem za karą smierci ale dlaczego jesteśmy tak pokrętni wyrażając aprobatę na jedno zabójstwo a na drugie już nie.

   • ARTUR 25 listopada 2011 o 9:57 pm

    Dlaczego za zdradę idzie się na śmierć a za morderstwo do więzienia ,czyżby już ludzkie życie nic nie było warte?

    • Peryskop 26 listopada 2011 o 12:31 am

     @Sully, czy ty też jesteś masochistką nadstawiającą sadystom swój „drugi policzek”?

     Kara śmierci jest rzeczywiście okrutna.

     Ale jeszcze okrutniejsi bywają zwyrodnialcy mordujący i gwałcący bez skrupułów.

     Przeczytaj ponownie świadectwo Ady i oby ciebie nigdy takie zagrożenie nie spotkało.

     Czy nie dostrzegasz jeszcze tego, że zniesienie kary śmierci pod fałszywymi humanitarnymi pretekstami było świadomym działaniem na rzecz eskalacji bezprawia, dla zastraszenia wszystkich uczciwych ludzi oraz dla uniknięcia odpowiedzialności sprawców przestęsptw – także sprawców obecnego kryzysu, obecnych łupieżczych wojen, obecnego rabunku przez banksterów?

     • jakisbuk 26 listopada 2011 o 12:46 am

      peryskop – a czy obecna sytuacja na świecie nie przypomina tej sprzed 2000 lat ? moze tak na to spójrz – pytanie tylko po której jesteś stronie ? kto wtedy nauczał aby nadstawiać drugi policzek ? czy to nie przypadkiem Jezus którego niektórzy chcą na króla polski ? wiec jak go wybiorą to nadstawisz policzke czy nie ?

      • jakisbuk 26 listopada 2011 o 3:28 am

       peryskop – PS
       chcesz zmienić ten świat – jak ? kalamstwem i obłudą ? pozorami religijności ? nie, tak sie nie da – udawanie, predzej czy później wyjdzie na jaw – to tylko kwestia czasu, nie wiem czy istnieje jakiś bóg, mam nadzieję ze tak – jednak nie ma on nic wspólnego z żadną obecną religią, czego najlepszym przykładem jest to co sie dzieje na świecie – 90 % ludzi a może wiecej wierzy w jakiegoś boga dzieki religiom – no i co ? no i za przeproszeniem dupa – hahahahhaha jakby napisał navajo – wniosek – wszystkie religie to jedna wielka obluda kłamstwo itp – w istocie to działanie na szkodę ludzi przez ich ogłupianie , ślepą wiarę , a w ostateczności religie mają jedzen cel – by „żyło sie lepiej” – komu ? ich twórcom i obecnym przywódcom – takie są fakty – walczycie tutaj z nwo , iliminatami , masonami, żydami itp a nie widzicie że najwiekszym ogłupiaczem na świecie są właśnie religie, miliardy ludzi wierzy w bajki wymyślone w jednym celu , a tym celem jest – nie myśl – my mamy odpowiedzi na wszelkie pytania, jak masz żyć , co robić itd – jest tylko jeden warunek – uwierz w naszego boga i rób to co ci powiemy – to jest SUPER NWO – ślepy jesteś ?
       Jezus powiedział „Dlaczego zwracasz uwagę na rzęsę w czyimś oku – kontynuował Jezus – jeśli w twoim własnym tkwi cała belka?
       Jak możesz powiedzieć: „Przyjacielu, pozwól, że wyciągnę ci rzęsę”, podczas gdy sam nie widzisz belki tkwiącej w twoim własnym oku? Obłudniku! Usuń najpierw belkę ze swojego oka, a wtedy przejrzysz i pomożesz mu wyjąć rzęsę z jego oka.’

       Pamiętaj, Ósme Przykazanie Boże napomina : „Nie mów fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu”, „obłudniku, wyrzuć belkę z oka swego”. bo „po owocach ich poznacie

       „Co zasiejesz, to będzie kiełkować, wyrośnie, a potem będzie owocować. Ziarno pszeniczne wyda mąkę, chleb; krzew winny wyda sok, a potem smaczne wino, drzewo oliwki, oliwę. Z serca, owszem, wypływa krew, ale z Serca Pana Jezusa i z serca ludzkiego, w którym mieszka Pan Jezus, wypływa miłość i miłosierdzie.”

       a co peryskop wypływa z twojego serca ?

       • choice 26 listopada 2011 o 11:06 am

        NIE KARMIĆ TROLA

        • Peryskop 26 listopada 2011 o 2:48 pm

         NIE KARMIĆ TROLLA I NAWET NIE CZYTAĆ SBUKA WYPOCIN

     • Sully 26 listopada 2011 o 1:09 pm

      Peryskop, nie zrozumiałes mnie, ja tylko starałam się pokazac hipokryzję jaka niejednokrotnie ma miejsce. Nigdzie nie pisałam o tym, że popieram lub nei karę śmierci, nigdzie tez nei pisałam o tym czy jestem katolikiem czy też nie. gdybym była katolikiem absulutnie sprzeczne z ta wiara jest pipieranie kary śmierci, gdybym była ateista to popierałabym tę kare. Pisałam tylko o tym, że Ci którzy zwa się chrześcijanami i katolikami tak latwo przyjmują do swojego systemu wartości to , że w uzasadnionych przypadkach można odebrac komus życie- zabić go. Czy wtedy nie staną się tacy jak ten którego zabili?

      • Peryskop 26 listopada 2011 o 3:28 pm

       Sully, dziękuję za doprecyzowanie.

       Zgadzam się z tobą, że hipokryzja często ma miejsce, za sprawą ludzkich słabości.
       I dlatego oboje cenimy szczerość.

       Ale nie wiem z czego wynika twoje przekonanie, że dla katolika absulutnie sprzeczne z tą wiarą jest popieranie kary śmierci, a dla ateisty właściwe miałoby być popieranie takiej kary. To są dramatyczne wybory. Ale przecież konieczne są rozwiązania zapewniające funkcjonowanie społeczeństwa bez pozostawiania władzy nad nim dla przestępców. Dlatego należy ich izolować, a w skrajnych przypadkach n.i.e.s.t.e.t.y – eliminować.

       Spójrz na trolla-sbuka który zadeklarował swój ateistyczny światopogląd, a cynicznie chce nas zawstydzać i wymuszać postawy dla niego wygodne powołując się na nasze wierzenia. To jest doskonały przykład hipokryzji w celu robienia z chrześcijan baranów niezdolnych do obrony, bo zniesienie kary śmierci podniosło poziom zuchwałości przestępczej. O tym się milczy, że w krajach gdzie stosowane są drakońskie kary – np obcięcie ręki z kradzież – przestępczość schodzi na margines.

       To m.in. dlatego w mediach jest nagonka na surowe prawo szariatu. W dodatku zakazuje on picia alkoholu, a to nie tylko oznacza straty dla urodzonych „karczmarzy”, ale utrudnia im rujnowanie pijanych klientów. I jak z nimi robić biznesy? Dlatego trzeba ich zbombardować i pozbaijać to tałatajstwo w Iraku, Libii, Afganistanie, Syrii, Iranie… jednocześnie robiąc nam wodę z mózgu przez podstawionych sbuków jak to bardzo grzeszna jest kara śmierci !

       Czy czujesz tego bluesa teraz?

       Kara smerci jest okrutna, ale konieczna dla opanowania bestialstwa i dla przetrwania ludzkości.

       • Sully 26 listopada 2011 o 4:04 pm

        Peryskop, nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Czy zgadzając się na kare śmierci i popierajac ja nie stajemy się mordercami?
        Oczywiście małe sprostowanie ateista nie koniecznie musi popierać karę śmierci, ale wg. mnie ktoś kto jest chrześcijaninem i katolikiem nie powinien jej popierać- ale to tylko moja prywatna ocena.

        • Extazed 26 listopada 2011 o 4:12 pm

         Nie jest to tylko Twoja ocena. Jest to jedno z 10 przykazań.
         Bodajże pkt. 5 „Nie zabijaj”. Nie ważne w jakiej formie to traktować. Nie zabijaj znaczy jednoznacznie: nie odbieraj bliźniemu życia gdyż nie masz do tego prawa. Niestety podobna obłuda tyczy się wszystkich 10 punktów, ale to nie temat chyba na dyskusje tutaj, bo za dużo emocjonalistów i chamów jest, żeby o tym dyskutować.
         Pozdrawiam

        • Peryskop 26 listopada 2011 o 4:41 pm

         Sully, odpowiem pytaniem:
         czy zabijając bandziora w obronie własnej stajesz się mordercą?

         Oczywiście że NIE, choć ZOSTAŁAŚ ZMUSZONA do zabicia kogoś, kto chciał ciebie zabić.

         Kara śmierci to usankcjonowany prawem konsens społeczny, mający na celu OBRONĘ przez zwyrodnialcami. Dzięki temu społeczeństwa mogły funkcjonować. Liberalne traktowanie zbrodniarzy porwadzi tylko do ESKALACJI przestępstw, i na tym zależy lucyferianom.

         Jako chrześcijanin jestem pełen dobrych życzeń dla wszystkich – także dla zwyrodnialców, którym życzę, aby dobrze zwiśli na stryczku. DLA NIEKTÓRYCH NIE MA INNEGO WYJŚCIA.

         Czy kiedyś zrozumiesz, że naszą dobroć cynicznie wykorzystują oszuści i przestępcy?

        • Sully 26 listopada 2011 o 5:40 pm

         Oczywiście, że nie stajesz się mordercą, bo wg.mnie morderca to ktos kto zabija z jakichs pobudek i nie jest to obrona własna, ale chcesz czy nie masz na sumieniu cudze życie. Pozatym rozróżnijmy o CZYM ROZMAWIAMY. Bo czym innym jest zabicie kogos w obronie własnej gdzie jak słusznei napisałes zostajesz ZMUSZONY do tego żeby kogoś zabić bo jesli tego nie zrobisz to ten ktoś odbierze życie Tobie. Ale czym innym jest kara śmierci. To zemsta na kimś kto dopuścił sie jakiegos złego czynu- niekoniecznie morderstwa.
         A może właśnie lucyferianom zależy na tym, żeby chrześcijanie zaczeli zabijać…łamiąc przykazania.

        • Extazed 26 listopada 2011 o 5:47 pm

         To bardziej niż jasne, że zależy im na łamaniu przykazań. Dziwi mnie, iż zagorzali obrońcy KK, jak i ludzie deklarujący swą przynależność do KK, jak i ogólnie ludzie wierzący popierają karę śmierci. Kolejny przykład hipokryzji niektórych osobników tego forum.

         Rozumiem, że w szczególnych przypadkach nie obowiązują przykazania.

         Tzn. można zabijać, kraść, gwałcić, obrażać Boga w szczególnie uzasadnionych przypadkach? Bo tak z tego wynika. Zabijać nie wolno. Jakim prawem uważając się już niekoniecznie za wierzących ale za ucywilizowanych mamy decydować kto może a kto nie może żyć, hmm?

        • Peryskop 26 listopada 2011 o 8:37 pm

         Sully i Extazed – to szczęście wielkie, że się zgadzacie w swoich szlachetnych pogądach.

         Niestety, one pasują do krainy baśni i lalek, do utopii, ale nie do świata realnego.

         Snujecie oderwane od smutnych realiów teorie nie dostrzegając, że kara śmierci to wyjątek, nie dotyczący was, ani waszych bliskich, ani środowisk w których się obracacie (także moich). To dotyczy ZWYRODNIALCÓW i BEZWZGLĘDNYCH BANDYTÓW, którzy swoimi zbrodniami sami się postawili poza społeczeństwem. I mają was i waszych bliskich zabezpieczyć przez zwyrodnialcami.

         Liberalizm bez odpowiedzialności – a więc bez surowych kar za przestępstwa – staje się samobójczą zabawą w upojeniu pozorami wolności i złudnej satysfakcji z czynienia dobra sobie i wszystkim.

         Nie ekscytujcie się hipokryzją, bo tu łatwo się zaplątać, gdy np. ktoś wam – nie bez racji – zarzuci hipokryzję za chodzenie w majtkach, albo z makijażem, który przecież zakrywa to co prawdziwe.
         Czy w rozmowie z osobą terminalnie chorą nie staracie się unikać smutnej prawdy ? To jest życie.

         Nie epatujcie się, proszę, tzw. świętymi tekstami, które zawierają wiele wewnętrznych sprzeczności (zwłaszcza ST) i zawsze ich sens zależy od interpretacji. W kontekście realnych wydarzeń coraz bardziej przekonująca jest teza, że ST i wiele pism NT zostały chrześcijanom podłożone przez wrogów biegłych w mowie i w piśmie. Kontynuacją tych podstępnych działań są odwieczne skandale i prowokacje wewnątrz hierarchii KK, których obecnie przybywa.

         Dlaczego Abraham nie dostał od Boga XI przykazania „Nie klam” ? A może dostał i tylko nie zniósł z góry Synaj w trosce o geschefty ? W komentarzach do Biblii różne wersje się przewijają.

     • asia 26 listopada 2011 o 8:48 pm

      Co komu po karach smierci jesli najwieksze kanalie, odpowiedzialne za cale zlo na tym swiecie pozostana i tak bezkarne.
      Skazywane sa tylko nic nieliczace sie pionki, a czesto calkiem niewinni ludzie.
      Depopuluja nas z kazdej strony.
      Kary smierci ustanawiane sa tylko dla nas, przecietnych ludzi, dlatego i tak to nie ma rzadnego znaczenia dla naszego bezpieczenstwa.
      A temat ten podklada sie nam, zebysmy mogli prowadzic wlasnie takie bezproduktywne dyskusje, inny przyklad: aborcja, invitro itp. A oni sie z tego tylko smieja i dalej robia z nami co chca.

      • rabarbarek 26 listopada 2011 o 10:02 pm

       asia , masz troche racji. W ogolnym rozrachunku , na koncu wedrowki nieistotne bedzie czy ktos tam gdzies zginal na krzesle elektrycznym czy go powiesili. Problem w tym , ze grajac na naszych , chrzescijan uczuciach i naukach z Pisma Swietego , zlikwidowano prawie we wszystkich krajach kare smierci w duchu humanizmu , liberalizmu swietosci zycia jednostek. Dozywotni wikt i opierunek w zamian za zamordowanie rodziny , dzieci, przypadkowego przechodnia, kolegi …
       Mlodocianych mordercow umieszcza sie na kilka lat w domach poprawczych , aby sie zresocjalizowali . Mordercy koncza w zakladach karnych studia [ oplacone oczywiscie przez podatnikow] , biora udzial w zawodach sportowych , cwicza miesnie w salach gimnastycznych i licza dni do wyjscia . Znany przypadek Karli Homolki [ mozna sobie „wyguglowac”] w Kanadzie. Osobka ta razem ze swoim mlodym mezem , porywala mlode dziewczyny . Wspolnie je meczyli , gwalcili a na koniec mordowali. Horror jakich malo. Po kilku latach uprawiania tego
       procederu , ludzi tych postawiono przed obliczem Temidy. Karla dostala kilka lat wiezienia , skonczyla studia , po wyjsciu z wiezienia dostala opieke panstwa , zeby narod jej nie zlinczowal , a na koniec prawdopodobnie operacje plastyczna i mieszkanie niewiadomogdzie. [ celowo napisalam razem] Czyli ochrania sie mordercow namawiajac jednoczesnie do
       mordowania maluchow nienarodzonych [ czyli likwiduje sie te najmniejsze i najslabsze jednostki bez prawa glosu]
       Mordercow wysyla sie do psychiatrow , ktorzy podpisuja papiery o niepoczytalnosci degenerata i co najwyzej wyladuja w szpitalu na pare miesiecy , wyrzucajac leki do toalety [ bo przeciez ich tak naprawde nie potrzebuja]
       Ci sami , ktorzy ustanawiaja humanitarne prawa dla przestepcow , bombarduja z furia inne kraje , zabijajac dzieci , kobiety i mezczyzn , bez mrugniecia okiem i dokonuja zaglady nienarodzonych.

       Czy nam podkladaja te tematy? Mysle , ze dawno temu podlozyli nam pewna ideologie a wraz z nia pornologie, , homologie, horrorlogie, swobodologie, mamonologie, i juz zupelnie gubimy sie w ocenach , jak powinna wygladac sprawiedliwosc. Dochodzi do takich absurdow , gdzie wmawia sie nam , ze musimy nadstawiac drugi policzek , bo to po Bozemu. Musimy podac reke mordercy , ktory zabil nasze jedyne dziecko, musimy wybaczyc zboczencowi , ktory zgwalcil i zabil mloda dziewczyne , musimy wybaczac , zapominac…

       Oni czy une , chca nam narzucac swoje prawa i poglady, chca swoimi brudnymi lapskami kreowac rzeczywistosc i jesli przestaniemy o tym dyskutowac to znaczy , ze sie poddalismy i zaakceptowalismy ten porzadek rzeczy.Jesli nie zaakceptujemy ich porzadku to znaczy , ze wciaz mamy szanse na zwyciestwo . Wiec w pewnym sensie te dyskusje sa produktywne
       Moze sie kiedys okazac , ze” oni ” przestana sie smiac.

       • cosima 26 listopada 2011 o 10:17 pm

        Wow ! Ale poniosło Rabarbarka . A niektórzy mówią że być katolikiem to łatwizna . Wybuch rabarbarka daje do myślenia . Ale jednak izolować gady , nie zabijać .

   • Wizzgaa 26 listopada 2011 o 12:24 pm

    No właśnie Annah : ” jeżeli jest ona / kara śmierci / jedynym dostępnym sposobem skutecznej ochrony ludzkiego życia przed niesprawiedliwym napastnikiem ” . Mamy jasność ! Jestem przeciwna karze śmierci .

    • MamOczy 26 listopada 2011 o 2:25 pm

     Kara śmierci to morderstwo czym różni się morderstwo popełnione i zaplanowane przez zwyrodnialca, a przez sądy ?

     Jedynie co to niech taka osoba siedzi całe życie w więzieniu zakuty w kajdany albo pracuje za darmo i na swoje utrzymanie (czyt. jedzenie ).

     • Annah. 26 listopada 2011 o 4:55 pm

      Ja nie jetem taka pewna Wizzgo, w świetle wykładni Kościoła powinniśmy się pozbyć na pewno z życia społeczno politycznego a właściwie USUNĄĆ pewnych osobników którzy czasem nawet skutecznie dybają na ludzkie życie i to wcale nie w ciemnych zaułkach. Ci ludzie mają czelność chodzić w pełnym świetle – gdzie sprawiiedliwość?!!!

      • AQQ 26 listopada 2011 o 5:42 pm

       Okrutni przestępcy muszą być srogo! karani, inaczej będzie dochodzić do samosądów a ilość przestępców będzie się zwiększać o ludzi niewinnych wykorzystanych przez kaleki, nieporadny system. Chyba, ze o to chodzi aby więzienia były pełne więc sami wyręczajmy sądy..(słynna, niedawna sprawa braci z mazurskiej wioski) Jestem również za konfiskatą mienia za przestępstwa gospodarcze – ale wszystko z umiarem, po dokładnym rozpatrzeniu.

       • Annah. 26 listopada 2011 o 5:57 pm

        No dobrze, a teraz pytanie kto jest takim okrutnym mordercą – czynią, czy ten kto uprawomocnił czy ten kto skorzystał a może kat? W świetle statystyk właśnie któraś z tych grup a może wszystkie? powinny być przecież uznane za okrutnych morderców.

     • Peryskop 26 listopada 2011 o 8:45 pm

      Gdzie MaszOczy?
      Jak możesz zrównywać czyn przestępczy z wymierzeniem kary za ten czyn?

      Czy nie dostrzegasz relatywizmu w takiej ocenie?

      Właśnie na tak spaczonych poglądach opierają się sądowe „wyroki” jak ten ostatnio, że skopany przez policjanta Daniel ma jeszcze mu zapłacić nawiązkę 300 zł i odsiedzić 3 m, bo tajniak w brązowej kurtce zmęczył się i nadwyrężył sobie rekę od bicia.

  • Extazed 26 listopada 2011 o 3:08 pm

   Popieram Cie Sully. Przejawia się w pisie hipokryzja.
   Kara śmierci – tak, aborcja,eutanazja – nie. A czym, że się one różnią? Jedynie tym, że kara śmierci jest dla człowieka który popełnił zbrodnię. W przypadku dwóch ostatnich jednym z argumentów jest „nie mamy prawa decydować o ludzkim życiu” ale dla kary śmierci już podejście się zmienia. Dlaczego taka obłuda i brak konsekwencji zapanował ?
   Ja nie popieram kary śmierci, chociaż wydaje się ona słuszna. Eutanazji też nie popieram, aborcji również. Ale w sprawie ostatniego mają najwięcej do powiedzenia kobiety zgwałcone i tyle.
   Pozostaje kwestia tego, jaka sprawiedliwość będzie odpowiednia dla gwałcicieli, pedofilów i morderców, by była humanitarna? Jest to naprawdę wielki problem, którego nie można rozwiązywać kierując się zemstą, gdyż zemsta jest zła i prowadzi do zła. Zło rodzi zło.
   Pozdrawiam

   • Sully 26 listopada 2011 o 3:58 pm

    Zgadzam się z Tobą Extazed.

   • sinus 27 listopada 2011 o 12:31 am

    chyba czegos nie rozumiesz, albo starasz sie to dosyc ciekawie ominac…

    „Jest to naprawdę wielki problem, którego nie można rozwiązywać kierując się zemstą, gdyż zemsta jest zła i prowadzi do zła. Zło rodzi zło.”

    jesli uczynie zlo, ukradne Ci kilogram cukru, poczujesz sie pokrzywdzony, mozesz chciec lub nie chciec zemsty. aplikujac mysl z Twojego cytatu i powolujac ja do czynu mozna smialo zemsty sobie odpuscic, stosowac sie do nauk Jezusa, wszystko ok

    jesli wymorduje Ci rodzine w najbarziej wyszukany bestialski sposob powstaje pewien problem.
    wyobrazam sobie Ciebie wybaczajacego mi i przechodzacego z tym do porzadku dziennego, bez wewnetrznych rozterek..

    widzisz, kiedy ukradne Ci kilo cukru, nikt na tym zycia nie traci, to pozywienie stanowiace czesc dobr pozyskanych za jakas prace

    kiedy zabije Ciebie lub kogos z Twoich bliskich, zadna praca tego nie odda, zycia nie odzyskasz, Ty zostajesz z psychicznym rozstrojeniem do konca zycia, ja za 6 lat wyjde z wiezienia stanowiac dla Ciebie (Twoich mysli) najgorszy koszmar.

    kara smierci dla mnie to nie zemsta, to forma wyrownania rachunku/zadoscuczynienia, ja WYMAGAM w tej chwili bys oddal swoje zycie za wszystkie inne ktore odebrales, wybacze Ci zlodziejstwo, wybacze kazde wypaczenie, ale nie pozwole Ci mordowac. pozwalajac Ci zyc realnie przyczyniam sie do szerzenia Twojej bestialskiej dzialalnosci, stajac sie wspolmorderca.

    finito

 21. ekonomiczny hitman 25 listopada 2011 o 1:58 pm

  Coś pozytywnego:

  K-Rino – Perfect World

  Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie miejsce?
  Gdzie wszystkie te próby i uciski na świecie…
  Nie istnieją 🙂
  To prawdziwe miejsce
  Ale teraz to wszystko istnieje tylko przez umysł ludzki, ponieważ..
  Rzeczywistość tego jest taka..
  Dopóki nie przychodzi czas, aby się tam dostać 🙂
  A ty możesz to zobrazować…
  Więc to co chce teraz zrobić to dać ci małą zapowiedź..
  Mojej percepcji
  Sprawdź to…

  Nic, tylko szczęście i pokój czuje codziennie
  Miejsce gdzie twoje dzieci i niemowlęta mogą się bezpiecznie bawić
  Tam gdzie ludzie naprawdę wierzą w przyjaźń
  Nie ma czegoś takiego jak nienawiść, zawiść i nikt nie tego rozpamiętuje…
  Kiedy nie budzisz się z problemami na twarzy każdego ranka
  Możesz spać z szeroko otwartymi drzwiami i nikt się nie włamie
  Gdzie pole siłowe miłości jest zbyt mocne by nim potrząsać
  Gdzie każde dziecko dorasta by być wspaniałą kobietą i mężczyzną
  Gdzie brak depresji, samotności i smutnych chwil
  A ludzie w pełni rozwinięci, tacy którzy nigdy nie słyszeli o bezdomności
  Będziemy manifestować nasze dary i żadne marzenie nie będzie tak odlegle
  I nie będzie szpitali ponieważ powody do chorób nie będą istnieć
  A miłość utrwala się, podczas gdy żadne dziecko nie cierpi
  I leczenie kogoś nie opiera się o kolor skóry
  I nigdy nie usłyszysz „oszczerstwo nadchodzi” w żadnym z języków
  I kiedy masz sto lat to nadal jesteś młody

  W idealnym świecie (nie byłoby bólu)
  W idealnym świecie (bez stresu, bez odkształceń)
  W idealnym świecie (wszyscy bylibyśmy mądrzy i widzieli cały świat przez falę uczuć)
  W idealnym świecie (nie byłoby wojny, ani przestępstw)
  W idealnym świecie (chcielibyśmy dzielić jeden umysł)
  W idealnym świecie (wszyscy byśmy widzieli, pokój i prawdziwą M.I.Ł.O.Ś.Ć.)

  Warto o niego walczyć skoro wiemy gdzie jet problem. Wielka jest siła naszego umysłu…

 22. mocniejszy 25 listopada 2011 o 2:52 pm

  Uwaga! Ważne!

  W dniu dzisiejszym – 25 listopada 2011 roku – na konferencji prasowej Tomasz Zadroga prezes zarządu Polskiej Grupy Energetycznej, która przygotowuje się do budowy jednej z planowanych w Polsce elektrowni atomowych , ogłosił , że kierowana przez niego firma wybrała 3 spośród 92 wstępnych lokalizacji.

  Więcej:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/25/pge-zamierza-budowac-elektrownie-atomowa-w-zarnowcu-choczewie-lub-gaskach/

  • zenobiusz 27 listopada 2011 o 5:06 am

   Ku.wa mać.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Cz my naprawdę nic możemy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • jakisbuk 27 listopada 2011 o 7:25 am

    zenobiusz – ja pierdziele – ale pojechaleś po bandzie 😀 – jak to nic nie możemy – oczywićcie że możemy – możemy przestać używać prądu 🙂 jesteś za ?

 23. ciociababcia 25 listopada 2011 o 3:00 pm

  PGE zamierza budować elektrownię atomową w Żarnowcu, Choczewie lub Gąskach

  http://mocniejszy.files.wordpress.com/2011/05/atmowy_taniec-103.gif?w=500&h=222

  W dniu dzisiejszym – 25 listopada 2011 roku – na konferencji prasowej Tomasz Zadroga prezes zarządu Polskiej Grupy Energetycznej, która przygotowuje się do budowy jednej z planowanych w Polsce elektrowni atomowych , ogłosił , że kierowana przez niego firma wybrała 3 spośród 92 wstępnych lokalizacji. Są to:

  Żarnowiec,
  Choczewo,
  Gąski.

  MORAŁ:
  Nie ustawajmy w informowaniu społeczeństwa o zagrożeniu nuklearnym. Propagujmy bezpieczniejszą energetykę, odnawialną i rozproszoną.

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/25/pge-zamierza-budowac-elektrownie-atomowa-w-zarnowcu-choczewie-lub-gaskach/

 24. ciociababcia 25 listopada 2011 o 3:02 pm

  Fukushima: „Chiński syndrom jest nieunikniony”.

  Ekspert ds nuklearnych Arnie Gundersen powiedział niedawno, że nowe nagromadzenie się wodoru może spowodować, że reaktory ponownie wybuchną:

  Fukushima i „chiński syndrom”.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/koniec_odczytywania_listy,p791229668

 25. ciociababcia 25 listopada 2011 o 3:14 pm

  Oszukane wybory – komu dodano 15 024 głosy w Warszawie?
  Czy to miało wpływ na wynik wyborów w Warszawie?
  Pkt. 5. Z urn wyjęto 1 038 594 kart do głosowania
  Pkt. 4. Karty do głosowania wydano 1 023 570 osobom
  W Warszawie z urn wyjęto 15 024 więcej kart niż było kart wydanych.
  Dane dla Okręgów znajdziesz tutaj / Szukaj swojego okręgu tutaj: http://g.ekspert.infor.pl/p/_d… lub tutaj: http://isap.sejm.gov.pl/Volume
  OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 11 października 2011 r.o wynikach wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych dniu 9 października 2011 r. http://isap.sejm.gov.pl/Volume
  Rozdział 19. Okręg wyborczy nr.19 Dział I.Dane ogólne
  1. W okręgu wybierano 20 posłó
  2. Zarejestrowano 7 list z 261 kandydatami
  3. Liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła 1 493 055; pakiety wyborcze wysłano 22 222 osobom
  4. Karty do głosowania wydano 1 023 570 osobom, w 831 kart wydano na podstawie przedstawionego pełnomocnictwa.
  5. Z urn wyjęto 1 038 594 kart do głosowania, w tym 16 522 kart z kopert na karty do głosowania.
  >>>>>>>>>>>>>>> ( Czyli z urn wyjęto 15 024 więcej kart niż było kart wydanycj ) <<<<<<<<<<<<<
  6. Liczba kart nieważnych wyniosła 1 808.
  7. Liczba kart ważnych wyniosła 1 036 786.
  8. Frekwencja wyborcza wyniosła 69,44%.
  9. Liczba głosów nieważnych wyniosła 680 524, co stanowi 1,85% ogólnej liczby głosów. 10. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów wyniosła 1 017 564 , co stanowi 98,15% ogólnej liczby głosów.
  Więcej: https://docs.google.com/docume
  kacpro (nv), ndz., 06/11/2011 – 14:41
  http://niezalezna.pl/18574-odzyskajmy-polskie-banki

  WITAM, WKLEJAM WIADOMOŚCI "TOWARZYSKO", POD ROZWAGĘ TROLLOM!
  Nie wszystko da się zamieść pod dywan! Informuje, że w Sądzie Najwyższym są skargi na nieprawiedłowości nie tylko z ostatnich wyborów, ale z poprzednich także. Bardzo dobrze udokumentowane.

  • Mariusz 25 listopada 2011 o 3:53 pm

   kart wydano 1 045 792. Proszę nie wprowadzać zamętu!
   http://wybory2011.pkw.gov.pl/wyn/pl/000000.html#tabs-1

 26. Rambo_01 25 listopada 2011 o 4:48 pm

  Ale gdy Jarek podpisywał traktat lizboński żadne bydło nie muczało..

  • Peryskop 25 listopada 2011 o 9:32 pm

   Rambo – Nie Jarek a Lech.

   • monitorpolski 26 listopada 2011 o 11:06 am

    Oni celowo się „mylą”

    • Rambo_01 26 listopada 2011 o 12:23 pm

     Ja ci dam celowo. Źle napisałem bo może sie zamyśliłem.

     A widzę że pana paranoja sięga szczytu. Ale dobrze że sprostowano.

 27. AQQ 25 listopada 2011 o 4:49 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/specjalisci-oczekuja-nieuchronnej-erupcji-anak-krakatau

 28. felicyta 25 listopada 2011 o 5:24 pm

  Tak syjonisci-satanisci podstepnie deprawuja dzieci wykonujac swoj plan.

  07:19, 22.11.2011 /aol
  Lalka mówi: „ty szalona suko”. Rodzice oburzeni.
  W Ameryce skandal związany z lalkami dla dzieci. Lalka dostępna w jednej z największej w USA sieci sklepów z zabawkami mówi „You crazy bitch”, co można przetłumaczyć na polski jako „ty szalona suko”.Lalki, będące przedmiotem kontrowersji przeznaczona są dla dzieci w wieku od 2 lat wzwyż.
  http://www.tvn24.pl/-1,1725179,0,1,lalka-mowi-ty-szalona-suko-rodzice-oburzeni,wiadomosc.html

  • ARTUR 25 listopada 2011 o 10:03 pm

   Jeśli więc do „pani poseł ” zwrócimy się ;ty szalona suko ,to chyba jest wszystko w porządku bo skoro jest to zwrot dopuszczalny dla dzieci w kraju demokratycznym to nie może być zakazany u nas.

 29. gozdek 25 listopada 2011 o 5:47 pm

  Szokujące słowa Barroso: Unia musi zmierzać w kierunku superpaństwa

  Powołanie ogromnego superpaństwa europejskiego jest jedynym rozwiązaniem kryzysu gospodarczego, ogarniającego kontynent – twierdzi szef Komisji Europejskiej Jose Barroso. Przywódcy UE nie słuchają porad ekonomistów, którzy uważają, że w dziś lepiej byłoby dopuścić do bankructwa Grecji, niż sztucznie próbować ją ratować, odsuwając tylko katastrofę w czasie. Wykorzystują kłopoty gospodarcze w celu pogłębiania integracji i tworzenia superpaństwa, mającego pełną kontrolę nad krajami członkowskimi.

  Jose Manuel Barroso stwierdził, że losy euro i Unii Europejskiej, są ze sobą ściśle związane i że jedyną odpowiedzią na rosnące zagrożenie upadku wspólnoty jest stworzenie ogromnego superpaństwa. Szef KE już wcześniej na forum Parlamentu Europejskiego przekonywał, że stworzenie takiego superpaństwa jest obecnie najpoważniejszym wyzwaniem dla Europejczyków. Wspominał o potrzebie dalszej integracji, która jego zdaniem może zatrzymać negatywne skutki gospodarcze i wzmocnić euro. Argumentował, że potrzeba dalszej integracji wynika z konieczności zapewnienia pracy i dobrobytu mieszkańcom Europy.

  To jest walka o gospodarczą i polityczną przyszłość Europy. To jest walka o to, co Europa reprezentuje w świecie. To jest walka o integrację europejską – przekonywał szef KE na forum Parlamentu Europejskiego.

  Barroso twierdzi, że obecne problemy w strefie euro biorą się stąd, że nie zostały w pełni wdrożone w życie przepisy regulujące funkcjonowanie strefy euro. Barroso przekonuje, że „unia gospodarcza i walutowa nie może prawidłowo funkcjonować tylko na podstawie decyzji podjętych jednogłośnie”. Wyjaśniał, że w celu usprawnienia struktur unijnych i przywrócenia wiarygodności jej instytucjom, konieczne jest skrupulatne wprowadzanie wszelkich wcześniej przyjętych postanowień i ścisła kontrola nad ich wdrażaniem. Dodał, że jeśli UE ma być wiarygodna, musi się bardziej zintegrować, tworząc superpaństwo.

  Źródło: express.co, AS.

  http://www.piotrskarga.pl/ps,8408,2,0,1,I,informacje.html

  • sebecx 26 listopada 2011 o 12:34 am

   ..już raz to dziś dawałem … dr Rath .kartel farmaceutyczny http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc

 30. ksant 25 listopada 2011 o 5:50 pm

  Najpierw psy – póżniej my!

  • pan_prezydent 25 listopada 2011 o 11:24 pm

   Tak to pójdzie szybko, załamka finansów a oni już mają gotowe rozwiązanie tylko nadstaw dłoń lub czółko i hulaj dusza piekła nie ma.

 31. Ramires 25 listopada 2011 o 6:20 pm

  http://biznes.onet.pl/forum.html?discId=11761475&threadId=94248203&AppID=324#forum:MSwzMjQsOCw5NDI0ODIwMywyMzM2MTQ3MjAsMTE3NjE0NzUsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

  Co o tym myślicie ?
  Ja w US nie byłem ale kolega był i to potwierdza.
  Jutro sobota. Zapraszam wszystkich niedowiarków pod jakikolwiek market w pl
  Radzę iść na pieszo bo będzie problem z zaparkowaniem.
  Całe rodziny i pełne kosze.
  I tu najgorsze pytanie:?” False flag”. ? Rzeczywistość o 100% inna niż ta o której tu piszemy.
  „Ludzie” pójdą na 3 zmianę do roboty aby w sobotę zabrać rodzinę na zakupy i nie być gorszymi niż sąsiad.

 32. Ktoś 25 listopada 2011 o 6:55 pm

  „Szum o pederastów, a szykuje się inwazja Żydów na Polskę.
  piątek, 25 listopada 2011Co jest grane? (NIE) Inwazja żydów poprzedzona manifestem
  Z sejmu ma zniknąć krzyż. Z koszulek naszej reprezentacji znika orzełek, który najprawdopodobniej zaraz wróci. Pytanie tylko czy będzie to piłkoptak czy może propozycja (od dzisiaj mojej ulubionej) gazety „Co jest grane”.

  Poniżej treść manifestu, który ukazał się dzisiaj na łamach tego „wybitnego czasopisma”:

  MANIFEST

  „- Chcemy wrócić
  Już nie Uganda, Argentyna ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna.
  – Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków (SIC!). Na jawie i śnie wciąż marzymy o Polsce.
  Chcemy zobaczyć jak na skwerach w Warszawie, Łodzi czy Krakowie powstają nowe osiedla. Obok cmentarzy wybudujemy szkoły i szpitale.
  Będziemy sadzić drzewa, budować nowe drogi i mosty.
  – Chcemy uleczyć Wasze i nasze traumy. Już raz na zawsze. Wierzymy, że pisane nam jest mieszkać tutaj, zakładać rodziny, umierać, składać do ziemi prochy naszych bliskich.
  – Ekshumujmy syjonistyczną fantasmagorię. Sięgajmy do przeszłości – świata migracji, polityczno-geograficznych przesunięć, rozpadu rzeczywistości jaką znamy – po to by zaprojektować nową przyszłość.
  – To nasza propozycja na czasy wyczerpania wiary, kryzysu upadku starych utopii. Optymizm wygasa. Obiecane raje zostały sprywatyzowane. Jabłka i arbuzy z kibuców nie są już tak dorodne.
  -Pragniemy przywitać nowych osadników, których obecność jest ucieleśnieniem fantazji na temat historii równoległej. Mierzymy się z jedną z wielu potencjalnych przyszłości, jakich możemy doświadczyć porzucając swój bezpieczny, znajomy, jednowymiarowy świat.
  – Nasz apel nie jest skierowany tylko do Żydów. Przyjmiemy w nasze szeregi wszystkich dla których zabrakło miejsca w ich ojczyznach – wypędzonych, prześladowanych. W naszym ruchu nie będzie dyskryminacji. Nie będziemy grzebać w Waszych życiorysach, sprawdzać kart pobytu, weryfikować statusu uchodźców. Będziemy silni naszą słabością.
  – Nasi polscy bracia i siostry! Nie planujemy inwazji. Będzie to raczej pochód duchów, powrót dawnych sąsiadów, nawiedzających Was w snach, których być może nigdy nie dane było Wam poznać. Będziemy głośno mówić o tych wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się między Nami i Wami.
  – Będziemy wspólnie korygować karty historii, która nigdy nie toczyła się dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Liczymy na to, że wspólnie będziemy zarządzać miastami, uprawiać ziemię, wychowywać dzieci w pokoju! Powitajcie nas z otwartymi rękoma, tak jak my witamy Was!
  – Z jedną religią, nie umiemy słuchać.
  Z jednym kolorem, nie potrafimy widzieć.
  Z jedną kulturą, nie potrafimy czuć.
  Bez Was nie potrafimy nawet pamiętać.
  – Przyłącz się do nas, i zadziwi się Europa!

  Ruch odrodzenia żydowskiego w Polsce.”

  Nie bez powodu w tekście zostały wytłuszczone słowa mówiące o braku „grzebania w życiorysach” czy o „kartach pobytu”. Poniżej film prezentujący to co tak naprawdę dzieje się w cudownym Izraelu:

  Nadal wierzysz w słowa, ludzi informujących nas o pokojowej inwazji? Ja nie mam złudzeń. Pytanie tylko po co taki manifest pojawia się w polskiej prasie. Żart jest dobry – szkoda tylko, że zabrakło sprostowania. Wracając do koszulek polskich piłkarzy – mam nadzieję, że nowe godło nie będzie wyglądało jak poniższe tło treści manifestu…

  Autor: play69 o 05:32 Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze Facebook
  Etykiety: co jest grane, godło, krzyż, manifest, orzeł, żydzi 0 komentarze:

  Prześlij komentarz”

  Zamieszczone na ONECIE (http://tnij.org/propaganda_gownowiejska)
  Jakby ktoś nie kumał to w tym celu tzw prezydent spotykał się z rabinami w Polsce.
  Teraz tylko czekać znanych z dokonań bolszewików czy nazistów przymusowych wysiedleń’
  dla zwolnienia miejsca Rasie Panów.

  • Ktoś 25 listopada 2011 o 7:18 pm

   Reszta ciekawostek odnośnie „sasiadów” i ich nowej Judeopolonistycznej hucpy :http://rozwazny.blogspot.com/

  • felicyta 26 listopada 2011 o 12:20 am

   Fiodor Dostojewski
   Na trupach i gruzach wojny i rewolucji światowej pozostaną tylko Żydzi i ich złote miliardy.

 33. mlotnanwo 25 listopada 2011 o 7:38 pm

  @Sully 25 Listopad 2011 o 6:13 pm
  „Powiedzmy szczerze i bez ogródek: Kara smierci to morderstwo z premedytacja- bo zaplanowane. A wykładnia dla katolików i chrześcijan powinno byc pismo Święte. Interpretacje księży którzy niejdenokrotnie sie myla w swoich interpretacjach nie sa dla mnie nic warte, bo to tylkoi nterpretacje!”
  To nie tak.Nie chodzi o zemstę lecz o sprawiedliwość.Tylko bandyta jest sam sobie winien bo wiedział co go czeka.On sam wydaje na siebie wyrok.Tak samo jak przebaczenie nie wyklucza wykonania sprawiedliwości.Dlaczego bandyta może mieć 100% pewności że jego życiu nic nie zagraża,że nawet jak napadnięty obroni się i przywali bandziorowi to Sully wypisze go z parafii.
  Można to porównać do kodeksu średniowiecznych rycerzy:Rycerz nie zabija w gniewie.Czyni powinność.
  Moja żona płacąc podatki utrzymuje w więzieniu mordercę swojej siostry.Morderca dostał 8 lat pewnie niedługo wyjdzie.On tylko chciał ją zgwałcić i tak niechcący parę razy walną ją w twarz kamieniem bo się kręciła i przeszkadzała w tym co dla niego było przyjemne.
  Jeżeli jednak czego Ci nie życzę jakiś patałach poderznie gardło Twojemu dziecku,matce,chciałbym widzieć Twoją minę.Takie rozważania kto jest katolikiem a kto nie co mówią księża ,czy maja rację w tej sprawie czy nie dotyczy tylko ludzi dotkniętych problemem.Ludzie stojący z boku nie maja nawet prawa wypowiadać się w tej kwestii ponieważ nie wiedzą o czym mówią.
  Potwierdzę to przykładem.Morderca siostry mojej żony nigdy nie okazał skruchy.Na sali sądowej śmiał się wszystkim w oczy.Podobno poszła duża kasa aby zmienić kwalifikację z morderstwa ze szczególnym okrucieństwem na pobicie ze skutkiem śmiertelnym.W rodzinie panuje przygnębianie z tego powodu oraz z tego że ten bandyta wyjdzie niedługo i wróci do rodzinnej miejscowości i co będzie dalej.Stanowi realne niebezpieczeństwo dla córek zabitej,trzeba go zabić nie ma innego wyjścia.Gdyby zrobiło to społeczeństwo było by po problemie ,a tak człowiek broniący swojej rodziny za zabicie gada będzie musiał pójść siedzieć na dożywocie.Czyli zginie trzech ludzi.Zamordowana,bandyta oraz wdowiec broniący rodziny.Ale abolicjoniści widzą tylko mordercę nie widzą prawego człowieka.Jeżeli masz odwagę głosić takie zbrodnicze poglądy publicznie to czy będziesz mieć odwagę chodzić krok w krok za bandyta aby znowu kogoś nie skrzywił,mieszkać obok niego?? Trzeba spojrzeć na skutki społeczne takiego rozumowania.
  Powiem coś co może się nie spodobać wielu osobom ,ale co tam.
  Właśnie przez takie gadki uważam że „radykalne”(szczególnie posoborowe) grupy chrześcijańskie są tubą mającą rozmiękczyć i pozbawić jaj mężczyzn i całych społeczeństw.
  Szczegółowy opis zagadnienia jest pod tym linkiem.

  http://rzymskikatolik.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?749764

  • jakisbuk 25 listopada 2011 o 8:46 pm

   twoje rozumowanie śwaidczy tylko o jednym – nie wierzysz w boga

   • pola 25 listopada 2011 o 9:20 pm

    czy młotnanwo wierzy w Boga to nie wiem ale na pewno nie wierzy w sprawiedliwośc bo jak w nią wierzyć jak widać co się dzieje dookoła,w biblii jest napisane żeby sprawiedliwośc zostawić Bogu może i tak ale jak boli dusza i ból ten rozdziera całe ciało to trudno jest pogodzić się z tym że kiedyś bandytę dosięgnie sprawiedliwość .Ale nie zbadane są wyroki Boskie ponieważ Bóg niegodziwców karze do 5 pokolenia.

    • jakisbuk 25 listopada 2011 o 10:05 pm

     wszystkim tym niby „wierzącym” przypominam że wsza religia zaczyna sie od Abrachama ? wiecie kto to ?

     „Bóg polecił Abrahamowi zabić swojego syna , ponieważ chciał sprawdzić czy kocha aż tak Boga , że odda mu swojego syna”

     a wy dajecie 5 zł na tacke i uważacie ze jest OK 🙂 zastanówcie sie w co wierzycie – a jeżeli nie wierzycie, to nie róbcie z siebie głupków i hipokrytów – bo najwiekszą krzywdą jaką może sobie człowiek wyrządzić to jest oszukiwanie samego siebie.

     • felicyta 26 listopada 2011 o 12:18 am

      Niestety, ale jakisbuk 25 Listopad 2011 o 10:05 pm, ma racje.

      • choice 26 listopada 2011 o 11:48 am

       ZERO racji nie ma pojęcia! Troll
       „Bóg polecił Abrahamowi zabić swojego syna , ponieważ chciał sprawdzić czy kocha aż tak Boga , że odda mu swojego syna” tu już jest odpowiedź a całe życie nie rozchodzi się o 5 złotych na tacy a oddanie Bogu całej chwały jeżeli nam daje życie to również może je odebrać bo jesteśmy jego własnością. On jest stwórca dla tego jemu powinniśmy dziękować i skierować do niego całą swoją miłość wierność ufność… dla ateistów to jest zbyt ciężkie, a dla troli jeszcze bardziej zagmatwane…

       • ??? 26 listopada 2011 o 11:58 am

        choice – jak najbardziej Bóg może odebrać życie, ale nie może tego zrobić morderca (który przecież nie jest Bogiem)
        Mówimy tu o obronie bliżnich poprzez eliminację mordercy .
        Jeszcze raz powtarzam, w Biblii nigdzie nie jest zakazana obrona bliznich i nadstawianie drugiego policzka NIE swojego ;-))

      • Peryskop 26 listopada 2011 o 2:43 pm

       Felicyta – Czy zauważyłaś, że TROLL CIĘ OMOTAŁ?

       • felicyta 26 listopada 2011 o 10:37 pm

        @Peryskop 26 Listopad 2011 o 2:43 pm

        Felicyta – Czy zauważyłaś, że TROLL CIĘ OMOTAŁ?

        -to Ty pozwoliles omotac sie jakiejs zlej energii, ktora rzadzi obecnym swiatem (wg Biblii) bo poddajesz sie jej zawierzajac innym a nie swojemu sercu i intuicji.
        Prawdziwy Stworca Przedwieczny nikogo nie doswiadcza, nie karze, nie pisze ksiazek typu Biblia…i td., duzoby pisac. Jest niepoznawalny ale jestesmy jego czatska (ktora pragnie placzyc sie z nim) i kazdy go nosi w sercu . Objawia sie poprzez intuicje i sumienie. Jest miloscia i kazda istota to wie bez jakiejkolwiek ksiazki, religii a tymbardzeij religijnej instytucji. Pozdrawiam.

      • zenobiusz 27 listopada 2011 o 5:53 am

       Zbuk@
       Wiem że się boisz.

       • jakisbuk 27 listopada 2011 o 7:17 am

        zenobiusz 🙂 o widze odezwała sie wyrocznia wiekuista i wszechwiedząca – wiec oświadaczm ci że ja sie śmierci nie boję – może przyjść do mnie nawet w tej chwili – ja nie mam z tym problemu 🙂 pożyłem na tym swiecie wystraczająco długo żeby o jskoś ocenić 🙂

     • Ktoś 26 listopada 2011 o 2:30 am

      Wiara jest starsza niż abraham ale abraham stanowi doskonały przykład mentalności żydów którzy dla zyskania własnych korzyści materialnych/niematerialnych gotowi jest poświecić dosłownie wszystko nawet to co podobno kochają nad życie za wyjątkiem mamony oczywiście. Bo ta jest dla nich ważniejsza nawet od yahwe.

      • Wizzgaa 26 listopada 2011 o 12:30 pm

       Tu chyba nie masz racji Ktosiu : Abraham ufał Bogu BEZWARUNKOWO i jak się okazało – miał rację ……to znaczy wiarę absolutną .

     • pola 26 listopada 2011 o 12:54 pm

      Zapominasz że Pan Bóg z miłości do ludzi zesłał nam swojego Syna który oddał za nas życie.
      Nie mam nic do ciebie ale zastanów się sam o co tobie tak naprawdę chodzi czy o prawdę czy mącenie na tym forum ,jeśli o prawdę to uszanuję to ale jeśli masz do wykonania jakieś zadanie o co podejrzewają ciebie niektórzy to się zastanów czy nie strzelasz sobie w kolano.
      Jeśli dajesz żebrakowi datek to z obowiązku czy z dobrej woli.
      Jeśli wypominasz innym że są obłudnikami to w takim razie jak musi być czyste twoje sumienie,ponieważ tylko ludzie dobrzy bez skazy mogą wytykać błędy innym .Jesteśmy tylko ludzmi z całą swą nie doskonałością ale Wiara i nauki które mamy w naszych sercach pozwala nam na wybieranie drogi,oczywiście błądzimy i te błędy przyjdzie nam kiedyś odkupić,tylko nam Katolikom przyjdzie rozliczyć się ze swojej Wiary i uczynków a tobie tylko z uczynków.

      • Extazed 26 listopada 2011 o 2:46 pm

       Nie zgadzam się, że tylko ludzie bez skazy mogą wytykać błędy, gdyż takich ludzi nie ma po pierwsze, a po drugie nie znasz mechanizmu, że czyjeś błędy łatwo zauważyć a trudniej swoje?
       Uważam, że nie naszą sprawą jest ocenianie czy przypowieść/historia czy jakoby tego nie nazwać jest dobra czy zła, czy jest napisana słusznie czy nie, bo nie o to chodzi. Mamy wyciągnąć konkretne wnioski na jej podstawie, które mają nas czegoś nauczyć. Wszelkie historie zawarte w Bibli wedle mojego mniemania są wskazówką, dzięki której na Ziemi zapanować może miłość, szacunek, tolerancja, niebo; tylko należy je dobrze odczytać. W tekstach biblijnych chodzi o morał z całej historii, bo każda czegoś uczy.

     • MamOczy 26 listopada 2011 o 2:28 pm

      Nie wprowadzaj w błąd …
      Bóg chciał w ten sposób sprawdzić czy Abraham będzie mu posłuszny .

      Ostatecznie jak zauważył, że Abraham będzie w stanie to zrobić powiedział mu by go nie zabijał .

    • ??? 26 listopada 2011 o 11:53 am

     pola- wprawdzie w Biblii jest napisane, że „nadstaw drugi policzek”

     ale nigdzie nie jest napisane, że masz zaniechać obrony bliżnich i nadstawiać ICH policzek.

   • choice 25 listopada 2011 o 11:00 pm

    jakisbuk…U….W….A…..G…..A.. . B…R….E…D…D…. N….. I….E …. T….R….O…L…A

    • jakisbuk 26 listopada 2011 o 12:53 am

     choice – skoro to brednie to je wypunktuj – masz szanse obalić moje tezy i poczuć sie jak zwyciezca – próbuj 🙂

     • jakisbuk 26 listopada 2011 o 3:51 am

      choice – ps – czyż faryzeusze nie mówili tak o Jezusie ? czym sie od nich różnisz ?

      • choice 26 listopada 2011 o 11:09 am

       DEBILU JA TOBIE PUNKTOWAŁEM 1000 RAZY I ZERO ODEZWU!!…………… NIE KARMIĆ TROLA!!!!!!!

       • felicyta 26 listopada 2011 o 10:43 pm

        @choice 26 Listopad 2011 o 11:09 am
        DEBILU JA TOBIE PUNKTOWAŁEM 1000 RAZY I ZERO ODEZWU!!…………… NIE KARMIĆ TROLA!!!!!!!

        – te bluzgi i krzyki swiadcza o tym, kto wlada Twoim sercem, bo z pewnoscia nie Stworca Przedwieczny ani Jezus Chrystus. Wg kosmicznych (boskich) praw, wszystko co wypowiadasz przeciwko Twojemu blzniemu, wroci do Ciebie ze zdwojona sila.

        • choice 27 listopada 2011 o 12:41 am

         „te bluzgi i krzyki świadczą o tym, kto włada..” Wiem to samo myślałem jak już to napisałem, czasu nie cofnę.. kaplica…
         Patrzycie na mój krzyk i wyzwiska i bardzo dobrze zadanie sbuka wykonane skłócić nas wszystkich! tylko szkoda że nie dostrzegacie wszyscy jak działa jakisbuk? który zadaje pytania te same i unika odpowiedzi.. bezpośrednio wyraża naszą opinię, pogląd śmiejąc się przy tym z was wszystkich.. on wie co ty wierzysz co ja wierzę i co myślę..
         Nie potrzebuję żadnego wielbienia od kogokolwiek z was bo widzę że słowa moje tak dotknęły co niektórych że im pięknie dyndające jaja się skurczyły a i pamiętliwi są jak pies ogrodnika ale sory u nich kultura jak najbardziej ok.. co jak co Panowie ( bo nie kieruje tego do PAŃ nawet nalegam żeby tego nie czytały) wyżywać się na tym forum nie mam potrzeby mam zbyt bardzo urozmaicone życie żeby przekładać je na różnego rodzaju fora.. wybuchowy temperament mam i nie wiem czy to wada czy zaleta możę trochę żałuję że tak powiedziałem ale że jest trolem to nie zmienię zdania bo tak jest, wiele razy próbowałem wejść z nim w polemikę bez skutku…

         A teraz dla większości jak już się po obrażaliście na otarcie łez..
         wikipedia- Debil-osoba upośledzona umysłowo w stopniu lekkim, czy troll się do niej zalicza może tak, może nie, może i przesadziłem…..
         extazed@ „Chamstwo jest bardzo pospolite, i takich ludzi należy po prostu omijać” hm ja spotkałem wielu cenionych w Polsce profesorów którzy rzucali mięchem jak menele nie rób siebie świętego każdy ma swoje słabe punkty chyba że ty jesteś ideałem to pozazdrościć…

      • choice 26 listopada 2011 o 11:21 am

       „czyż faryzeusze nie mówili tak o Jezusie ?” – Czy ty uważasz się za Jezusa??
       Jezus również powiedział że tam gdzie nie zostaną wpuszczeni apostołowie tam też szkoda zawodu na tych ludzi tyczy się to do ciebie…..
       „choice – skoro to brednie to je wypunktuj – masz szanse obalić moje tezy i poczuć sie jak zwycięzca – próbuj” – „Pluć dziw.. w oczy powie że deszcz pada” ile razy punktowałem tyle razy zero odezwy próbuj dalej całe te twoje marne wypociny skomentuje teraz tak hahahahahaha

       Nie karmić trola!!!!!!!!!!!!

       • sinus 26 listopada 2011 o 1:06 pm

        jak widze kolesia ktory pisze do drugiego kolesia „DEBILU” z capsem, to mimo ze nie do konca zgadzam sie z tym ktorego „DEBILEM” nazwales, to przyznaje mu racje a z Ciebie szydze. nie potrafisz zachowac dobrego tonu rozmowy, a wiec jestes intelektualnym zerem.

        obracacie temat na lewo i na prawo, bronicie tez i teorii.
        wiara ma to do siebie ze rosnie w nas samych
        nauczyciel nie jest po to zeby uczyc, ale zeby pokazywac rozne drogi, a nam zostawiac wybor

        jesli (teraz czytaj uwaznie) w slusznej wierze ktos bedzie domagal sie smierci innego osobnika, bo byl brutalnym bezwzglednym morderca, to UWAGA raz jeszcze, w jego mniemaniu bylo to w slusznej wierze (obrona zycia), i z tego bedzie przed Bogiem odpowiadac. jesli zostanie potepiony – takie sa wyroki boskie, jesli bedzie mu wybaczone – takie sa wyroki boskie.

        jeszcze raz zapytam, ilu z was stanelo oko w oko z morderca i doswiadczylo chlodnego oddechu smierci wlasnej lub ukochanej osoby ?

        wiec kuzwa na czym opieracie ta polemike??

        ps (inne ip, komputer w domu, a nie pracy)

        • Extazed 26 listopada 2011 o 2:51 pm

         Już nie jednokrotnie choicowi to wypominałem – bezskutecznie. Taki brak szacunku dla rozmówcy i dla odmiennego rozumowania, odmiennej opinii. Nie warto z nim dyskutować, gdyż to nic nie wnosi. Chamstwo jest bardzo pospolite, i takich ludzi należy po prostu omijać i najlepiej nie komentować. Nie ma co węgla dorzucać. Skoro potrzebuje się wyżyć publicznie, niech to robi jak ma mu to pomóc – wolny kraj. Sam o sobie świadectwo wystawia.
         Więc sinus nie ma sensu, uwierz.
         Pozdrawiam

        • choice 26 listopada 2011 o 7:14 pm

         Extaza piguła jedna mniej i będzie żyło się lepiej to nie komentuj nie do ciebie a ni do sinusa… zapomniałem dodać jestem chamem i prostakiem ale poglądy i czyjąś wiarę i kolor skóry szanuję i tego wymagam od innych……

        • choice 26 listopada 2011 o 8:21 pm

         debil to jest zero intelektualne ale mniejsza o to chłopaki luz nie obrażajcie się tylko na mnie haha mam cięty język ale naprawdę ciężko pracuję nad sobą kocham Boga i wiem że wyzywając was obrażam stwórce ale zrozumcie do nikogo z was nic nie mam poza jakisbucem ktury samym nikiem obraża mojego Ojca…
         pozdrawiam was wszystkich…

       • felicyta 26 listopada 2011 o 10:56 pm

        choice 26 Listopad 2011 o 8:21 pm „do nikogo z was nic nie mam poza jakisbucem”

        -gdybys kochal prawdziwego Boga, gdybys mial go w sercu, to podpowiedzialby Ci, zebys traktowal (milowal) blizniego swego jak siebie samego a nie ublizal mu.

        • jakisbuk 26 listopada 2011 o 11:06 pm

         moze kiedyś zrozumie – czego ja mu zyczę 🙂 pomimo tego co o mnie wygaduje

   • choice 26 listopada 2011 o 11:52 am

    a twoje rozumowanie pokazuje jedno satanizm szydzenie z wiary oraz z naszego BOGA jak to ujmujesz „boga”
    jakisbuk NIE KARMIĆ TROLA!!!

    • ARTUR 26 listopada 2011 o 8:59 pm

     @ choice.Pamiętaj że prawdziwy katolik nie naucza wierzących ale idzie nawracać wątpiących ,tak więc @jakisbuk jest dobrym testem czy nauki Jezusa w naszych czasach są przestrzegane.

 34. PokójWam 25 listopada 2011 o 8:33 pm

  Informacje z zaledwie kilku godzin:

  http://www.tvn24.pl/12692,1725477,0,2,dlug-kolejnej-swini-trafil-do-smieci,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12692,1725597,0,1,moodys-obniza-rating-wegier,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12692,1725692,0,1,obnizyli-rating-belgii,wiadomosc.html

  Wydaje się, że oceny agencji ratingowych będą główną winą podawaną jako coraz większy kryzys ekonomiczny. Dobrze by było Monitor gdybyś poszukał coś więcej w tym temacie dt. tych agencji, bo wydaje się już że pętla się zaciska łącząc to z tą informacją

  „Prawdopodobnie najbardziej obciążającym dowodem wskazującym na to, że „świat zachodni „ma zamiar zrobić to co nikomu się nie mieści w głowie tzn przeprowadzić inwazję na Syrię i w procesie zmusić Iran do odwetu, jest cotygodniowa aktualizacja z Stratfor. Daje ona zawsze pewien bardzo interesujący, żeby nie powiedzieć kontrowersyjny wgląd w geopolitykię, w której okazuje się, że po raz pierwszy od wielu miesięcy, CVN 77 George HW Bush opuścił swój tradycyjny teatr działań przy Cieśninie Ormuz, krytycznym punkcie, w którym tradycyjnie towarzyszy Stennisowi, i zatrzymał się… obok Syrii „, donosi Zero Hedge.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/amerykaska_flota_wojenna,p1075058840
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/24/usa-zaleca-swoim-obywatelom-natychmiastowe-opuszczenie-syrii/
  http://radtrap.wordpress.com/2011/11/24/izraelskie-gazety-spekuluja-na-temat-szczegolow-ataku-na-iran/
  http://radtrap.wordpress.com/2011/11/24/lider-nwo-mianowany-na-premiera-wloch/

 35. Ditka 25 listopada 2011 o 8:39 pm

  Ktoś mi dzisiaj podesłał link do pewnej strony. Można zajrzeć
  http://redwatch.info/index.htm

  • Ramires 25 listopada 2011 o 10:24 pm

   Nawet w skrajnych treściach jest spore ziarno prawdy !

 36. ksant 25 listopada 2011 o 9:10 pm

  Teoria Chaosu (na żywo).
  http://teoriachaosu.com.pl/
  w każdy piatek po 24 w radiu KonteStacja!
  http://www.kontestacja.com
  Temat dzisiejszej audycji – Co mają wspólnego terminy: illuminati, komunizm, faszyzm, 4 rzesza, Unia Europejska…

 37. rabarbarek 25 listopada 2011 o 9:38 pm

  Na krawedzi kolejnej wojny?

  Francja , podobnie jak w przypadku Libii, jako pierwsze panstwo uznala Syrian National Council [ Rade Narodowa Syrii}
  Lotniskowiec amerykanski u wybrzezy Syrii
  Rosja zbroi Syrie wysylajac przeciw -rakietowe systemy obronne.
  Liga Arabska wezwala Syrie do otworzenia granic dla miedzynarodowych obserwatorow.
  Nielegalnie przemycana bron dociera do rebeliantow [ USA , Izrael]
  Francja , Minister Spraw Zagranicznych , Alain Juppe wzywa kraje NATO do obrony cywilow przed atakami syryjskich wojsk
  Turcja opowiada sie za atakiem na Syrie i deklaruje poparcie militarne

  http://euobserver.com/13/114380

 38. rabarbarek 25 listopada 2011 o 10:24 pm

  Strona prezydenta Rosji ,Miedwiediewa. Mam nadzieje , ze czesc z Was pamieta rosyjski. A naprawde warto posluchac przemowy wkurzonego , choc starajacego sie zachowac spokoj prezydenta. Mowi o mozliwosci rozmieszczenia radaru , systemu rakietowego i innych wojskowych nowinek wojskowych na poludniu i zachodzie Rosji . Wlasciwie grozi a nie mowi . W zwiazku z tym , ze USA prowadzi rozmowy w sprawie rozmieszczenia systemow obrony z Polska, Rumunia, Turcja i Hiszpania ,odpowiedzia Rosji moze byc zainstalowanie podobnych systemow w Kaliningradzie.

  Rosja nie zyczy sobie zadnych systemow w poblizu swoich granic. Mowienie przez NATO i USA , ze systemy nie sa wymierzone przeciwko Rosji jest malo zadowalajace . Uspokajanie , usypianie czujnosci Rosji zda sie na nic. Kiedy Rosja prosi o podpisanie dokumentow w sprawie systemow , NATO odmawia. Jak twierdzi Miedwiediew obietnice Zachodu nie moga byc goloslowne.
  Daje to przemowienie , bo swiadczy ono o napieciu w stosunkach miedzy NATO i Rosja. I wiadomo , ze nie chodzi tylko o Europe , ale takze Iran i Syrie. Retoryka wojenna nasila sie z kazdym dniem i sytuacja staje sie grozna. Napiecie rosnie, prowokacje nasilala sie , krok po kroku zlizamy sie do konfliktu na skale swiatowa.
  Komisja przyznajaca Nagrody Nobla w dziedzinie pokoju , wiedziala co robi , przyznajac Barakowi nagrode zanim jeszcze na dobre zagoscil w Bialym Domu.

  http://www.youtube.com/user/kremlin#p/u/4/eBf0I-rB0m0

 39. mlotnanwo 25 listopada 2011 o 10:26 pm

  @jakisbuk
  To nie są teoretyczne rozważania,to rzeczywistość.Sam możesz dać się zgwałcić i zabić ale jako mężczyzna i człowiek i katolik nie możesz dopuszczać do zła.Jeżeli masz możliwość czynnego przeciwdziałania złu a stoisz i patrzysz to jesteś współwinny.Ciekawe czy kiedyś musiałeś stanąć oko w oko ze zbirami uzbrojonymi w noże i gaz paraliżujący.Dawno temu ocaliłem koledze portfel a może i zdrowie.Bandytów przegoniłem i jako że myślałem wtedy jak Ty obezwładniłem ich(dwóch)
  i puściłem.To był błąd przekonałem się o tym już po kilkunastu sekundach ja uciekając odgrażali się i uciekając potrącali przechodniów.Pokazałem im że jestem słaby,teraz bym jednemu z drugim złamał rękę wybił jedynki i dzięki temu może chociaż przez kilka tygodni nikogo by nie krzywdzili.
  Jak patrzę na to z perspektywy czasu to uważam że tzw. ruchy charyzmatyczne to rodzaj psychicznej kastracji.Wiem to z własnego niestety doświadczenia.Nie chcę nikogo urazić ale tak porostu uważam.Pozdrawiam.

 40. jakisbuk 26 listopada 2011 o 12:13 am

  mlotnanwo – nie myl pojec, bo czym innym jest obrona – a czym innym zabicie czlowieka na krześle elektrycznym itp z zinmą krwią – choćby nawet wg „prawa”

  mnie też kiedyś napadł jakiś nozownik i wiesz co zrobiłem, oddałem mu portfel, choć był odemnie o głowe niższy i chuchro – bo ja mam w dupie pieniadze w zamian że życie 🙂 miałem przystawiony nóż do gradła i co miałem sie szarpać z jakimś świrem za pare stów ? a przy okazji oberwać nożem ? po co ? jak sie oddalił – szybciutko znalazłem policje (sami sie jakimś cudem napatoczyli wiec ich zatrzymałem ) pojezdziliśmy troche po ulicach i faceta zgarneli, założyłem sprawe – dostał chyba 1,5 odsiaki – pare razy spotakłem go potem na ulicy – obchodził mnie szerokim łukiem 🙂 nie uważam sie za słabeusza i tchurza – ale nieraz lepiej odpuścić, bo nie jeden hojrak już ziemie gryzie – ty miałeś szczeście, ale uważaj bo nastepnym razem mozesz go nie mieć – a żadrn portfel z grobu cie nie wyciągnie – choćby nie wiem ile kasy w nim było.

 41. rabarbarek 26 listopada 2011 o 3:35 am

  Wegry dostaly nauczke za samowole , ktorej dopuscil sie rzad , prowadzac niezalezna od IMF polityke pieniezna kraju. Dla przypomnienia , rok temu Orban podziekowal IMF za pomoc i doradztwo, stwierdzajac , ze Wegry dadza sobie rade same , bez zewnetrznej pomocy. Znacjonalizowal prywatne fundusze [ m.in. emerytalny] , pozwolil Wegrom zamienic pozyczone na zakup mieszkan franki szwajcarskie na forinty. Oj , ta polityka antybankierska bardzo nie podobala sie zagranicznym firmom, IMF i Bankowi Europejskiemu. Kiedy doszlo do spadku wartosci forinta, okazalo sie , ze pozyczki zaciagniete przez Wegry w zagranicznych walutach sa trudne do splacania.
  W zeszlym tygodniu Wegry poprosily IMF o pomoc , ale nie o bailout.
  Dzisiaj firma Moody szybko obnizyla rating Wegier i ocenila ich sytuacje kredytowa jako zla , spekulacyjna . [ junk , czyli potocznie mowiac nic nie warty smiec]

  Minister finansow akcje Moody i IMF, nazwal zemsta na Wegrach za niezalezna polityke . Rzad wegierski jest wciekly , ale chyba niewiele moze teraz zrobic.

  Skala w/g Moody

  http://www.fibrek.com/en/moodys-rating-scale/

  • rabarbarek 26 listopada 2011 o 3:39 am

   Wegry , aby przetrwac beda musialy pozycza pieniadze , jednak teraz niebedzie im latwo otrzymac pozyczke . Jesli ja dostana oprocentowanie bedzie duzo wyzsze . Ktos juz raczki zaciera z radosci , ” Nie chcieliscie jak dawalismy to teraz martwcie sie „. W takim zbojeckim swiecie zyjemy.

   http://www.moneynews.com/StreetTalk/Hungary-Moodys-Downgrade/2011/11/25/id/419084

   • jakisbuk 26 listopada 2011 o 3:45 am

    dobry zwyczaj nie pożyczaj – nauczył mnie tego ojciec i dzidek – i dzieki temu jestem dziś wolnym człowiekiem 🙂 masz dlugi jesteś niewolnikiem – nikt was nie zmusza do pożyczek – żyjcie za to co zarobicicie i odłożycie – nie bedziecie mieli problemów – proste ?

    • Wizzgaa 26 listopada 2011 o 12:38 pm

     Jakisbuku – twoja nieuprawniona pewność siebie …… masz więcej szczęścia niż inni , którym nie uda się nic „odłożyć ” a nawet wystarczająco zarobić . A też czasem chcą wyleczyć żonę lub kupić dziecku tapczan bo stary był z wyprawy ślubnej dziadków i się – był , rozleciał .Cieszę się ,że układa ci się prosto ale w związku z tym niewiele rozumiesz z problemów innych .

     • jakisbuk 26 listopada 2011 o 6:10 pm

      Wizzgaa – napisałem to raczej jako ostrzeżenie – bo jak dziś obserwuje ludzi – to wiekszośc jak tylko może dostać kredyt – pedzi do banku i go bierze, bo chce mieć już coś na co sobie jeszcze nie zapracował, kupuje wiec jakiś towar z dokładką 20 % – odkladając i kupując to samo za 1-2 lata – to 20 % zostało by mu w kieszeni – prawda ? no ale po co czekać jak można mieć już 🙂 walczycie z banksterami itp – ale takim postepowaniem sami nabijacie im kabzy, piszesz ze mam wiecej szcześcia – nie to nieprawda – nauczyłem sie odkładać jeszcze za komuny i mam tak do dziś – to że mam pieniądze nie znaczy że musze je odrazu wydać, niestety jak widze wiekszość ludzi to co zarobi wydaje od reki i jeszcze czesto sie zadłuża, i nie mów mi że odłożyć sie nie da – da sie, tylko trzeba myśleć. Czy musze mieć nowy samochód z salonu ? nie nie musze – stać mnie zeby sobie taki kupić ale ja tego nie robie i jeżdżę 10 latkiem 🙂 czy musze wymienić moje 10 letnie sony 29 cali na nową plazme 40 ? nie nie musze – itd – wiesz już dlaczego mam oszczedności a nie długi ?

      • ARTUR 26 listopada 2011 o 10:41 pm

       @jakisbuk, Cieszę się niezmiernie że nic nie robisz tylko odkładasz pieniądze ,dzięki temu ja mogę otrzymać kredyt .Zachęcam też wszystkich co nie mają co robić z pieniędzmi aby je oddali do banku i pomogli rozruszać gospodarkę .Z góry dziękuję – odwieczny kredytobiorca.

       • jakisbuk 27 listopada 2011 o 7:02 am

        artur – fakt – gdyby wszyscy robili tak jak ja, banki by upadły 🙂 ale czyż wiekszości z tego forum nie o to chodzi ? nie wiem z czego sie cieszysz , ponieważ to właśnie dzieki takim wiecznym kredytobiorcom dziala ten system z którym podobo walczycie, dzieki moim oszczednościom raczej kredytu nie dostaniesz bo ja ich nie trzymam w banku 🙂 tylko jakieś minimum na opłaty itp – uważam że banki to jawne złodziejstwo i ja im w tym napewno nie pomogę – a ty jak chcesz żyć na kredyt – twoja sprawa – jesteś niewolnikiem na własne życznie – ja nim nie zostanę napewno chocbym miał jeść chleb ze smalcem – jak już pisałem – wiekszośc kredytów konsumpcyjnych to jakieś 20 % – wiec ty kupując cokolwiek na kredyt płacisz o te 20 % wiecej niż wart jest towar – gdybyś potrafił sie powwstrzymać i na to odłożyć, to po pierwsze zaoszczedzil byś to 20 % a po drugie pewnie kupił byś ten towar jeszcze taniej , bo po roku dwóch – starsze towary są przeceniane, najwiekszą głupotą jaką robi wiekszość ludzi jest kupowanie czegoś co jest w reklamach lub „trendy” – placisz cieżką kase za coś co ci wmówili ze potrzebujesz – ochłon człowieku – zejdz na ziemie – czy musisz mieć najnowszą komóre ? po co ?- bo ma 100 tys bajerów których i tak nie wykorzystasz ? po co ci nowe tv 40 cali ? zeby widzieć kwadraciki na ekranie ? a może nową kiecke za pare stów czy tysiecy bo doda taką nosi ? artur – dajesz sie oglupiac jak wiekszość – bo mówi ci tak TV i inne media, to właśnie one robią z ciebie niewolnika – bo wmawiają ci czego potrzebujesz aby być szcześliwym, a prawda jest taka ze jesteś szcześliwy przez dzień może dwa jak sobie kupisz coś nowego – a potem jesteś nieszcześliwy przez kilka lat- bo musiz splacać kredyt – proste ? wiekszość ludzi żyje dla szpanu – i co z tego macie ? chwile radości bo ktoś wam tego zazdrości ? mnie tylko śmiech ogrania na takich „bogaczy” skóra fura i komóra 🙂 a jaka jest prawda ? – jestes murzynem nabijającym kabze bankierom – takie są fakty – i czy to ci sie podoba czy nie sam na włąsne życznie stajesz sie niewolnikiem – ja mogę przeżyć kilka lat nic nie robiąc, bo mam oszczędności – ty musisz tyrać dla kogoś – bo inaczej zostaniesz „goły i wesoły” – ja odmawiając sobie przez lata różnych „uciech” dorobilem sie domu samochodu i innych rzeczy – moge ije sprzedać i żyć przez lata nic nie robiąc – a ty ? a ty masz coś na co nie zarobiłeś , wiec żyjesz ponad stan – masz dobra na które nie zapracowałeś – czy to jest sprawiedliwe ? uważam że nie – dlatego jesteś niewwolnikiem – niewolnikiem z włąsnego wyboru – wiec nie narzekaj – nie masz takiego prawa – bo niewolnictwo wybierasz świadomie, nikt cie nie zmusza do życia ponad stan , nikt ci nie każe mieć rzeczy na które nie zapracowałeś – biorąc kredyt podpisujesz cyrograf na swoją wolność – ale to twój wybór – Jezus bardzo dobrze mówił że nie można słuzyć dwóm panom – bogu i mamonie – jak wiemy ze „świetych pism” Jezus tylko raz sie zdenerwował – kiedy? kiedy pogonił banksterów ze światyni – to daje do myślenia – nieprawdaż ? choć obecnie nie należe do żadnej religi – ponieważ moja wiedza mówi mi że wiekszość to jedno wielki kłamstwo – cenię wypowiedzi jezusa jako mistyka i czlowieka który widział prawde taką jaka jest – bez religijnej otoczki, którą obrosły dziś wszelkie religie. Artur a moja rada dla ciebie – pozbądź sie kredytów , kochaj ludzi takimi jakimi są , nie szukaj zwady , bądź dobrym człowiekiem, żyj skromnie , daj kromkę chleba potrzebującemu itd, – kiedyś otrzymasz a to nagrodę – a może i coś wiecej …

    • pola 26 listopada 2011 o 2:00 pm

     Gdybyś nie pamiętał to przypominam jesteś tak samo dłużnikiem jak wiele milionów Polaków ponieważ rząd w twoim imieniu zadłużył ciebie i z twoich pieniędzy będą spłacane te długi.

     • Ania 26 listopada 2011 o 4:27 pm

      Będą albo i nie będą. A dług, który zaciągniesz w banku z pewnością musisz spłacić. I tu nie ma żadnych skrupułów. Sam dług może być z początku nie taki duży. Ale po kilku latach dopisywania odsetek karnych i odsetek od odsetek może pochłonąć cały majatek dłużnika.
      A jeśli i majątku nie starczy na zaspokojenie banku, wtedy komornik wejdzie na każdy ujawniony zarobek, zostawiając kwotę zbyt małą na przeżycie. Nie wiem ile to jest, ale kiklaset złotych. Czyli czeka tylko szara strefa, (co oznacza śmierć cywilną, bo nic droższego nie kupisz na siebie, bo nie wyliczysz się przed skarbowym), albo …. smierć głodowa !

      • AQQ 26 listopada 2011 o 5:58 pm

       @Ania, m.in. po to wprowadzają system bezgotówkowy, aby nikt nie miał możliwości pomóc bliżniemu…obyśmy zdążyli jakoś ubiec te nikczemne plany.

   • Peryskop 26 listopada 2011 o 5:40 am

    Belgia też dostała żóltą kartke ratingową od S&P

    S&P’s lowers sovereign credit rating on Belgium

    Standard & Poor’s lowered its long-term sovereign credit rating for Belgium on Friday, citing the country’s lack of a permanent government and a looming European recession that threatens the country’s exports.

    In a sign that financial contagion is spreading across Europe, the agency cut Belgium’s credit rating from AA+ to AA, a moved that sent shocked politicians immediately back into new negotiations Friday night…

    wiecej:

    http://hosted.ap.org/dynamic/stories/E/EU_BELGIUM_DOWNGRADE?SITE=AP&SECTION=HOME&TEMPLATE=DEFAULT&CTIME=2011-11-25-14-16-41

    • rabarbarek 27 listopada 2011 o 1:57 am

     Wkrotce na liste dopisane zostana kolejne panstwa , poniewaz ….

 42. theaspartam 26 listopada 2011 o 4:58 am

  Na Front – Remix przemówienia Muammara Kaddafiego (Napisy PL) http://www.youtube.com/watch?v=czKAlL7Fshk

 43. Peryskop 26 listopada 2011 o 5:30 am

  USA BARDZO NIEZADOWOLONE, BO ONZ PODTRZYMAŁO ZAKAZ BOMB KASETONOWYCH

  26 November 2011

  UN rejects US-backed cluster bombs regulation bid

  UN member states have rejected a US-backed plan to introduce new regulations on cluster bombs – munitions which break up into hundreds of smaller bomblets. The plan would have eliminated all cluster munitions made before 1980.

  But human rights groups argued that an international convention banning such bombs already exists and that the new protocol would dilute its provisions.

  The US said that it was „deeply disappointed” by the decision…

  więcej:

  http://www.bbc.co.uk/news/world-15901152

  • Peryskop 26 listopada 2011 o 6:48 am

   Powyższa decyzja Zgromadzenia Ogólnego ONZ podtrzymuje konwencję z 1980 roku o zakazie stosowania tej wyjątkowo okrutnej broni, której ofiarami jest często ludność cywilna i dzieci.

   W konsekwencji Brytyjczycy i Amerykanie, których samolotyi helkoptery używały bomb kasetonowych – m.in. w Iraku i Afganistanie – mogą być uznani za zbrodniarzy wojennych.

   Bombardowania przeprowadzano w oparciu o zapewnienia i butne przekonanie, że dawne ograniczenia zostaną jakoś poluzowane. Nie zostały, bo wyczerpała się cierpliwość i uległość społeczności międzynarodowej wobec masowych morderców.

   A w rezultacie dowódcy i żołnierze armii koalicyjnych – w tym armii polskiej – mogą być potraktowani przez przyszłe trybunały jako wspólnicy w zbrodniach wojennych.

   Ciekawe co i jak przekażą nam teraz na ten temat polskojęzyczne me®dia g.wnego nurtu.

 44. jakzawsze 26 listopada 2011 o 6:51 am

  Dobre hasełko : ” Rząd lesbijki Julii Gillard, która jednocześnie przewodzi satanistycznej loży Alpha w Sydney”

  • sebecx 26 listopada 2011 o 8:46 am

   ..mnie też to ujęło …za samo serce…

 45. Annah. 26 listopada 2011 o 8:38 am

  Zaczyna się…
  Agencja Moody´s niespodziewanie obniżyła rating długu publicznego Węgier do poziomu „inwestycji spekulacyjnych” z perspektywą negatywną, co stanowi zapowiedź dalszej obniżki wiarygodności kredytowej tego kraju. Budapeszt uznał to za „atak finansowy”
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111126&typ=sw&id=sw02.txt

 46. PokójWam 26 listopada 2011 o 10:14 am

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/26/syria-na-celowniku/

  • Annah. 26 listopada 2011 o 11:59 am

   PokójWam, nawet dobrze że wkleiłeś. Teraz chociaż wiadomo na jakim maglu p. autorytet opiera swoje fundamentalne wierzenia 🙂

 47. AQQ 26 listopada 2011 o 10:24 am

  Komorowski: Za rok stanę na czele Marszu Niepodległości

  „Jeśli będzie zgoda, stanę na czele przyszłorocznego wspólnego marszu w Święto Niepodległości” – deklaruje prezydent Bronisław Komorowski w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”. Uspokaja też, że sytuacja gospodarcza Polski nie jest zła, a zaciskanie pasa nie będzie konieczne.
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-komorowski-za-rok-stane-na-czele-marszu-niepodleglosci,nId,388753

  • monitorpolski 26 listopada 2011 o 10:47 am

   To tak jak Obama z Sorosem, którzy próbowali przejąć Okupację Wall Street.
   Wyobraźcie sobie narodowców, którzy idą za Komorowskim. To jest niemożliwe.

   • PokójWam 26 listopada 2011 o 11:59 am

    Oni nie musieli nic przejmować bo sami stworzyli te fałszywe ruchy tak samo jak było z Solidarnością w Polsce. Oni mają już gotowy nowy system, dlatego muszą obalić obecny

    Protesty na Wall Street zostały PRZEPOWIEDZIANE w filmie Zeitgeist: Moving Forward- zobacz!

    http://radtrap.wordpress.com/2011/10/11/okupacja-wall-street-cointelpro-czyli-falszywa-opozycja/
    http://radtrap.wordpress.com/2011/10/19/bankier-illuminati-wyjasnia-dzialanie-gambitu-okupacja-wall-street/

    • iHe 26 listopada 2011 o 1:18 pm

     Ja bym to trochę doprecyzował,ruchy nie są fałszywe ,bo wielu ludzi z szlachetnych pobudek wstępuje do nich ,ale mają kontrolerów kierunku.
     Kontrolerzy pojawili się jako odpowiedź na nieuchronność takich ruchów i brak lepszej skutecznej metody.

     Naszym zadaniem nie jest ,aby takie ruchy nie powstawały,bo to jest naturalny proces .
     W dodatku zdrowy objaw podtruwanego,atomizowanego i ogłupianego społeczeństwa.
     Naszym zadaniem , ludzi którzy widzą co się dzieje i w jakim kierunku to na prawdę zmierza jest nie pozwolić KONTROLEROM wprowadzić na na z góry upatrzone pozycje lemingów ,które w swej masie nas też porwą nad tą przepaść.
     Oczywiście o ile ktoś wcześniej nie będzie się bawił guzikami martwej ręki.
     Jednoocy,jednoręcy bandyci.

     Musimy być świadomi,że atak kontrolerów odbywa się równocześnie tak z prawicy jak i z lewicy poprzez opanowane przez kontrolerów ośrodki.
     Trzeba namierzyć kontrolerów i dezaktywować;) i się jednoczyć na tak sukcesywnie rozminowanym polu.
     Szkoda tylko,że to jest tak łatwe jak walka z rakiem.
     A z rakiem można tak walczyć jak obecnie z terroryzmem.I umrzeć.

    • deotibigratia 26 listopada 2011 o 9:41 pm

     oczywiście że to fałszywa rewolucja!!!

     tak jak i te klauny anonimus,
     a ich wizerunek to typowa iluminacka estetyka (jak mc donalds też ma być niby sympatyczny kalaun który po prostu przeraża)

     • deotibigratia 26 listopada 2011 o 9:44 pm

      http://radtrap.wordpress.com/2011/10/11/okupacja-wall-street-cointelpro-czyli-falszywa-opozycja/

      po co?

      by odwrócić uwagę od prawdziwych protestujących (zauważyliście nazwiska tych „liderów” rewolucji pokazywanych w telewizji? Applebaumów i innych rodowitych Amerykanów branych jako „pierwsi z rzędu”? – przyp. Radtrap). Wierzę że protesty w Grecji są prawdziwe. Okupacja Wall Street ma odwrócić uwagę od tego co się dzieje w Grecji.

  • AQQ 26 listopada 2011 o 11:22 am

   MP „Jeśli będzie zgoda”.???

 48. a7137 26 listopada 2011 o 10:38 am

  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/w-zatoce-zawrzalo-jak-w-garnku-zobacz-dziwne-chmury,15905,1,0.html

  HAARP?

  • Peryskop 26 listopada 2011 o 2:29 pm

   @ORzesz – widziałeś ?
   Naturalne „Morning Glory” w nienaturalnym multi wykonaniu by HAARP, NASA & Co !

   Chmury wyglądające, jakby osuwały się z lądu, niczym kawałek lodu oderwany od góry śnieżnej. Takie przedziwne zjawisko atmosferyczne nad zatoką Hudsona w Kanadzie zarejestrował spektoradiometr MODIS umiejscowiony na satelicie NASA.

   Chmury ukształtowały się w postaci cienkich i długich rolek, leżących ściśle koło siebie. Co więcej, unoszą się równolegle do powierzchni ziemi. Meteorolodzy nazywają takie zjawisko „uliczką chmur” lub „grzędą chmur”…

  • ekonomiczny hitman 26 listopada 2011 o 3:56 pm

   7 / 12 komentarzy mówi o HAARP.

 49. realista 26 listopada 2011 o 10:50 am

  Wygląda na to że po wygranej PO w wyborach, różne grupy towarzyskie operujące w Krainie Miłości re-definiują na nowo swoje terytoria na następne 4 lata. Czy aresztowanie generała Gromosława przykrywa tylko szerszy atak na pewną grupę towarzyską ?

  Fajerwerk medialny na temat generala-celebryty Gromoslawa i jednego z jego domniemanych wspolnikow, zlapanego w Poznaniu w przebraniu à la Anna Grodzka, przycmil nieco informacje na temat innych osob zatrzymanych podczas akcji CBA.

  Jedna z nich jest Piotr Dubno, byly doradca i rzecznik Leszka Balcerowicza, czlowiek ktory przewijal sie w ostatniej dekadzie przez wiele kluczowych spolek Skarbu Panstwa, jako m.in: dyrektor departamentu inwestycji w PZU NFI Management, wiceprezes LOTu, członek RN Gieldy Papierow Wartosciowych, wiceprezes PKO TFI i członek RN Totalizatora Sportowego.

  Kariera Piotra Dubno pokazuje jak gigantyczne są ciągle wpływy służb w polskim biznesie.

  Zatrzymanie takich gentelmenów jak general Gromoslaw czy tez Piotr Dubno to poważne i dokładnie przemyślane działanie. Ale jest watpliwe ze jest to dzialanie dyktowane czysta troska o prawo i sprawiedliwosc.

  Afer korupcyjno-prywatyzacyjnych w III RP nie brakowalo, wiekszosc spraw i postepowan jest „zamrozonych”.

  Jak wiemy, ABW i CBA nic nie zrobilo w tych sprawach przez cala pierwsza kadencje Tuska. Zlapano tylko na pokaz kilku drugorzednych bandziorow szmuglujacych narkotyki oraz pania wojt gminy Kleszczow.

  Ale aktualne uderzenie w bylego doradce Leszka Balcerowicza i bylego wspolpracownika Wieslawa Rozluckiego wskazuje na mozliwy atak na Grupe Towarzyska, ktora dzielnie wspierala w przeszlosci ITI

  Kto wie, byc moze odzyje teraz instytucjonalne zainteresowanie cudownym dzieckiem polskiej bankowosci, Wojciechem Kostrzewa, bylym doradca Leszka Balcerowicza i aktualnym prezesem ITI ?

  Do tej pory, prezes ITI Wojciech Kostrzewa byl osoba cudownie nietykalna.

  Oprocz ITI, aresztowanie generala Gromoslawa przysparza tez klopotow samej stacji TVN24, jako ze stracila ona w ciagu kilku tygodni az dwoch kluczowych celebrytow: najpierw ksiadz Boniecki, a teraz general Gromoslaw.

  Jak to mawiaja: nieszczęścia chodzą parami.

 50. iHe 26 listopada 2011 o 11:09 am

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wenezuela-zloto-wraca-do-kraju-euforia-na-ulicach,1,4934113,wiadomosc.html

  „Eksperci ostrzegali, że cała operacja wycofania rezerw złota z zagranicznych banków – ponad 160 ton złotych sztabek, wartych ponad 11 mld dolarów – może być ryzykowna, powolna i kosztowna.

  Na czele konwoju jechał prezes wenezuelskiego banku centralnego Nelson Merente. Nie ujawnił, ile złota wróciło do kraju w piątek; powiedział jedynie, że jest to złoto wycofane z kilku krajów Europy.

  Konwojowi towarzyszył dźwięk syren i bębnów, a w tłumach widać było tablice z napisami w rodzaju: „Złoto wraca dzięki Chavezowi!” i „Niech żyje nasza suwerenność!”.

  Ciekawy art na te sprawy:
  http://dwagrosze.com/2009/08/kto-wierzy-w-zoto.html

  I z ostatniej chwili:

  „Takich cudów było ostatnio co niemiara. Z nich najmniejszym okazuje się plajta FM Global, który był największym dealerem na giełdzie towarowej Comex, a właściwie market makerem. W dodatku okazuje się, że poza nadzorem finansowym, bo nadzór przekazała CFTC na CBoE, a ta dała firmie wolną rekę (deregulacja to się nazywa). I tak dziś brakuje na kontach klientów ok. 1200 mln. Żyć nie umierać, ameryka. FM Global był grubą fiszą na futuresach w metalach i ropie, więc trochę tych pieniążków się obracało. Złota nie ma, winnych też nie, w końcu to tylko futuresy były, nie sztabki. Nie powinno być zaskoczeniem, że udziały FM Global w londyńskiej giełdzie kruszcowej (tam gdzie od pokoleń ustala się fixing, market makerem jest się przecie od czegoś) wykupił od syndyka … któżby inny – znany z mrożących krew historii o srebrze JPM. ”

  Cały art do wklejenia o tym jakim reliktem jest złoto.

  • iHe 26 listopada 2011 o 11:15 am

   Zapomniałem o linku:
   http://zezorro.blogspot.com/2011/11/knox-down.html

 51. AQQ 26 listopada 2011 o 12:03 pm

  Wybory są ważne! Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy
  http://www.sn.pl/aktual/index.html

  • Peryskop 26 listopada 2011 o 3:51 pm

   AQQ: „Wybory są ważne! Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy”

   A tu częściowa odpowiedź dlaczego:

   http://www.sfora.pl/Oto-najbogatsi-polscy-poslowie-Prawdziwi-krezusi-g38082

 52. Annah. 26 listopada 2011 o 2:12 pm

  Żarnowiec, Choczewo, Gąski to trzy potencjalne lokalizacje elektrowni jądrowej wskazane przez jej inwestora – Polską Grupę Energetyczną. Wszystkie trzy miejsca leżą w pasie nadmorskim. Ostateczna lokalizacja ma być znana do końca 2013 roku. PGE przeanalizowała 92 potencjalne miejsca budowy siłowni. Od wiosny przyszłego roku w trzech wybranych będą trwały pogłębione badania, które doprowadzą do ostatecznego wyboru tylko jednej. Kluczowa dla wyboru potencjalnych miejsc budowy okazała się kwestia chłodzenia, czyli dostępności wody, a także warunki środowiskowe i terenowe, m.in. geologiczne, oraz obecne zagospodarowanie terenu. Wyboru dokonano w oparciu o 53 kryteria, stosując się do wytycznych Międzynarodowej Agencji Energii Jądrowej i korzystając z zagranicznych doświadczeń. Grunty we wskazanych lokalizacjach należą albo do Skarbu Państwa, ewentualnie do Lasów Państwowych, albo – jak w przypadku Żarnowca – częściowo do PGE.
  Choczewo, pierwsza z lokalizacji, leży bezpośrednio nad Bałtykiem, w powiecie wejherowskim (Pomorskie), na terenie gminy Choczewo, w pobliżu pustych zabudowań byłej jednostki wojskowej. Z kolei Gąski to miejscowość na terenie gminy Mielno (Zachodniopomorskie), także bezpośrednio nad Bałtykiem. Z kolei Żarnowiec w województwie pomorskim to teren, gdzie w latach 80. rozpoczęto już budowę elektrowni jądrowej, a inwestycję przerwano w 1990 roku. Obiekty, które wtedy postawiono, są już zdewastowane i nadają się tylko do wyburzenia.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20111126&id=main

 53. ekonomiczny hitman 26 listopada 2011 o 2:29 pm

  Do @jakisbuk:

  Nie zgadzam się kompletnie. Nie można komuś wmawiać siłą ateizmu. Dziecko się rodzi i przez pierwsze lata swojego życia nie jest w stanie zrozumieć różnicy między ateistą i odwrotnie. Musi dorosnąć do dnia w którym rozumie słowa i zaczyna rozumieć co się wokół niego dzieje. Więc skoro nie może być wierzącym (bo nie wie że coś takiego jak wiara istnieje) to jak może być ateistą (skoro też nie wie że coś takiego jak wiara istnieje). Ateizm to decyzja dopiero w momencie kiedy zmierzysz się z tym, że ktoś ci powie tam wysoko istnieje Bóg, który cie stworzył. I dopiero wtedy takie dziecko dowiaduje się czym jest wiara i czym jest ateizm. Nie możesz mu wmówić ateizmu do głowy z powodu nieświadomości tego, że istnieje wiara w Boga. Dziecko nie wie co to jest więc jak je zapytasz czy jest ateistą to też ci powie, że nie wie. Rozumiesz mnie?

  • jakisbuk 26 listopada 2011 o 6:45 pm

   ekonomiczny hitman – to raczej ty mnie nie rozumiesz – moze inny przykład ci podam – każdy rodzi sie analfabetą – rozumiesz ? wieki temu kiedy nie było pisama wszyscy byli analfabetami -tak samo wieki temu kiedy nikt jeszcze nie wymyślił zadnego boga – wszyscy byli ateistami 🙂 faktem jest że ateizm (niewiara) powstał dopiero gdy wymyślono pierwszego boga – ponieważ wcześniej nie było odnośnika 🙂 wiem że najprostsze prawdy najtrudniej zrozumieć 🙂

  • Peryskop 26 listopada 2011 o 7:57 pm

   EH – NIE KARM TROLLA!

   • ekonomiczny hitman 27 listopada 2011 o 2:02 am

    Powyższy post @jakisbuk jest do obalenia dwoma zdaniami ale masz rację nie ma to sensu, bo droga do „najprostszej prawdy” (zawartej trzy posty wyżej), pomimo iż faktycznie prosta to jednak często dochodzi się do niej bardzo krętymi ścieżkami i musi to potrwać :).

 54. Annah. 26 listopada 2011 o 5:11 pm

  Są potwierdzone niezależnie dane zadające kłam spekulacjom o zderzeniu Tutka z brzozą. Samolot stracił skrzydło 26 metrów nad ziemią
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28326

 55. maran 26 listopada 2011 o 5:40 pm

  wazna info.
  Kolejny krok w celu wprowadzenia totalitaryzmu/zamordyzmu w USA.
  Do Senatu wplynal wniosek o wprowadzeniu ustawy zezwalajacej wladzy na aresztowanie kazdego obywatela w jego domu czy ogrodku, bez uprzedniego sadowego nakazu aresztu, czy formalnego postawienia w stan oskarzenia.
  Senat ma glosowac w przyszlym tygodniu czy ten satanistyczny wniosek przejdzie czy nie. Sam fakt ,ze taki wniosek w ogole zostal formalnie przedstawiony do Senatu ,juz swiadczy jakie zdradzieckie elementy dostaly sie do wladzy.
  http://www.infowars.com/senate-moves-to-allow-military-to-intern-americans-without-trial/
  „The Senate is set to vote on a bill next week that would define the whole of the United States as a “battlefield” and allow the U.S. Military to arrest American citizens in their own back yard without charge or trial.

  “The Senate is going to vote on whether Congress will give this president—and every future president — the power to order the military to pick up and imprison without charge or trial civilians anywhere in the world. The power is so broad that even U.S. citizens could be swept up by the military and the military could be used far from any battlefield, even within the United States itself,” writes Chris Anders of the ACLU Washington Legislative Office.”

  • maran 26 listopada 2011 o 5:56 pm

   Wiedza ze Amerykanie juz sie coraz bardziej budza i zaczna wkrotce protestowac na wielka skale. I Amerykanie ( sporo z nich) maja bron.
   Niektorzy nawet dosc duzo tej broni. Tego sie dziady boja. Szykuja sie na wojne z Syria i Iranem i nie chac miec zawieruchy w kraju na dodatek.
   Czuje, ze Apokalipsa sie zbliza wielkimi krokam,i a Polacy, jak zwykle ,w wiekszosc gadaja o tylnich wdziekach Maryni.

  • monitorpolski 27 listopada 2011 o 7:58 am

   Szkoda, że Alex nie nazywa tego po imieniu: SYJONISTYCZNA TYRANIA. Dokładnie to samo co zrobili z Rosją.

 56. AQQ 26 listopada 2011 o 5:46 pm

  Aj jaj – znowu Ci Polacy obalili sprytne bajeczki Einsteina.
  Emerytowany profesor chemii z Uniwersytetu Wrocławskiego, Janusz Drożdżyński, opublikował pracę, w której podważa słuszność Szczególnej Teorii Względności Einsteina. Czy to możliwe, aby wielki fizyk jednak się mylił?
  http://odkrywcy.pl/kat,111408,title,Polak-znalazl-blad-w-teorii-Einsteina,wid,14022399,wiadomosc.html

  • Extazed 26 listopada 2011 o 5:49 pm

   Pewnie, że możliwe. Mój wykładowca od fizyki sam powiedział, że nie musi to być w 100% słuszna teoria, ale póki co nikt sensownie jej nie obalił, więc funkcjonuje do dziś.

  • Sully 26 listopada 2011 o 7:27 pm

   To nie tylko teoria Polaka, ale rownież inni naukowcy ostatnio doszli ponoć do takich wniosków…tylko, że badają to na jakichś malutkich cząstkach – nei wiem czy nazwy nei pomyliłam …ale co to znaczy dla „szarego” czlowieka…nie bardzo wiem.

  • deotibigratia 26 listopada 2011 o 9:48 pm

   einstein to przecież paskudny plagiator

   Orędownicy Einsteina działali i działają w sposób zniekształcający prawdę historyczną. Okrzyczany przez magazyn Time „Człowiekiem Stulecia” Albert Einstein (1879-1955) opublikował w roku 1905 długi traktat na temat szczególnej teorii względności (jej rzeczywisty tytuł brzmiał „O Elektrodynamice Ciał w Ruchu”) nie podając żadnych odsyłaczy. Wiele przedstawionych w nim poglądów było znanych Lorentzowi (chociażby transformacja Lorentza) i Poincare’owi, zanim jeszcze Einstein napisał swój słynny traktat.

   http://www.daro.it.pl/albert_einstein.html

   materiałów o plagiacie jest mnóstwo ruskojęzycznych – jak potrzeba to odkopię dla zainteresowanych

   • monitorpolski 27 listopada 2011 o 7:47 am

    Chyba najlepsze opracowanie o „świętym” Einsteinie jest tutaj:
    http://www.jewishracism.com/SaintEinstein.htm
    Jeszcze jeden oszust, i to na jaką skalę!

  • arcof 26 listopada 2011 o 10:10 pm

   podobno ta praca zawiera wiele bledow np zaklada, ze swiatlo rozchodzi sie w srodowisku podobnym do eteru, ktorego istnienia na razie nie udowodniono. Nie mozna wiec mowic o obaleniu TW. Poza tym nie zostala zrecenzowana przez wiarygodnych fizykow, a to pismo w ktorym ja opublikowano to jakis Chinski periodyk podszywajacy sie pod inne renomowane pismo naukowe o podobnej nazwie.

   • monitorpolski 27 listopada 2011 o 7:52 am

    Eter musi istnieć. Próżnia jest eterem. Gęstość energii w próżni jest dość dokładnie wyliczona i wynosi 10 do potęgi 113 dżuli na metr sześcienny. Wiecie co to oznacza? Że w każdym centymetrze sześciennym próżni jest więcej energii niż w postaci masy w obserwowalnym Wszechświecie!
    http://en.wikipedia.org/wiki/Vacuum_energy
    in both Quantum Electrodynamics (QED) and Stochastic Electrodynamics (SED), consistency with the principle of Lorentz covariance and with the magnitude of the Planck Constant requires it to have a much larger value of 10 113 Joules per cubic meter.

  • Versus3 27 listopada 2011 o 12:01 am

   Pod tym artykułem jest ciekawy komentarz:
   „Przeczytalem prace tego Pana (nie trwalo to dlugo – ma ona 3 strony) i musze powiedziec, ze takie cos nie zasluguje na publikacje. Podobne objekcje mial bystry chlopak w gimnazjum, z ktorym mialem korepetycje rok temu. W ktoryms momencie autor pisze „In my opinion …” co juz powinno byc powodem, by taka prace odrzucic. Nie obchodza mnie opinie autora, tylko fakty. Jak sadze z lektury, glowny argument, cytuje: „However, when the light pulse has left the source, its motion cannot be influenced by the motion of the source.” jest oczywisty (choc musimy byc delikatni z tego typu „oczywistosciami”), ale wyciagniete z niego wnioski, tj. odrzucenie eksperymentu myslowego Einsteina, juz sa bledne. Nie ma tutaj zadnej sprzecznosci. Przeciez kamien wyrzucony z poruszajacego sie pojazdu bedzie poruszal sie po paraboli, a jego ruch zalezec bedzie od ruchu pojazdu W MOMENCIE RZUTU. Przez analogie oczekuje, ze BYC MOZE swiatlo bedzie zachowywac sie identycznie (tj. trajektoria ruchu dla zewn. obserwatora bedzie litera V) i tak tez robi Einstein. Bohater artykulu pomyslal sobie, ze moze tak nie jest (dokladnie: uwaza, ze to oczywiste) i oto mamy te prace. Nawet jesli zalozyc, ze rzeczywiscie autor zaprzeczyl eksperymentowi myslowemu Einsteina to teoria wzglednosci caly czas sie trzyma, gdyz sa na to dowody eksperymentalne (co profesor wspomina na koncu). Ten EKS. MYSLOWY sluzy przede wszystkim temu, by ludzkimi zmyslami ogarnac to co sie dzieje. Nie sposob sie jednak zgodzic, ze „the presented thought experiment may also not be in any way questioned”, gdyz wlasnie to zrobilem. Pisze, gdyz jestem zly, bo bedac doktorantem (z informatyki) swoje wyniki popieram zmudnymi i zaplanowanymi eksperymentami, a nie energicznym machaniem rekami i niejasna argumentacja, ktora, jak juz wspomnialem, moglaby wyjsc z ust niejednego bystrego gimnazjalisty. Na zakonczenie dodam, ze autor w zaden sposob nie probuje wyjasnic dlaczego istnieja eksperymentalne dowody na teorie wzglednosci (tylko przytoczyc system GPS). Nauka (a fizyka szczegolnie) ma wyjasniac otaczajacy nas swiat, a ta praca tego w zadnym stopniu nie czyni. Przepraszam, za brak polskich znakow, gdyz uzywam francuskiej klawiatury. Pozdrawiam PS. Praca jest tutaj: http://www.scirp.org/journal/PaperDownload.aspx?paperID=8628&returnUrl=http%3a%2f%2fwww.scirp.org%2fJournal%2fHome.aspx%3fIssueID%3d1182

   • monitorpolski 27 listopada 2011 o 7:57 am

    Pewnie, że teoria się sprawdza. Tylko że po pierwsze, nie jest autorstwa Einsteina, a po drugie, może być częścią ogólniejszej. Ale wcale nie umniejsza to jej wartości – powinno się jednak oddać honor prawdziwym jej autorom. Einstein był na tyle zdolny, że poskładał to w kupę i potrafił przedstawić.

 57. Ramires 26 listopada 2011 o 6:19 pm

  Znalezione w sieci

  Szczyt chamstwa !
  Zagłosować na PO i wyjechać z kraju !

 58. kk7qq 26 listopada 2011 o 6:41 pm

  Dobre:D

 59. pola 26 listopada 2011 o 8:25 pm

  -Tak. Straszy i jest silnie przestraszony. Oni dobrze wiedzą, że prawda będzie musiała wyjść na wierzch. Wielokrotnie pisałem, że polityka jest marnym teatrzykiem kukiełek. Przedstawienie zbliża się do końca. Oklasków nie będzie. Będą zgniłe pomidory, gwizdy i jęk zawodu, a potem butelki z benzyną. Teatr zapłonie. Wiedzą, że nikt ich nie będzie bronił. Wręcz przeciwnie. Będą się nasilać na najwyższych szczeblach aresztowania i różne intrygi kreowane przez służby. Jeden będzie wydawał drugiego. Globaliści postępują według zasad SunTzu. Politycy i podrzędni prezesi banków będą rzucani na pożarcie tłumom. Zbiera się haki, szantażuje i w odpowiednim momencie ujawnia publicznie.
  Podobne sceny będziemy oglądać w takich krajach jak Serbia, Mołdawia, Armenia, Rumunia. W Macedonii prawdopodobnie ruchy autonomiczne. Istnieje możliwość, że ponownie użyją Serbów do wszczęcia regionalnej jatki w Europie.
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/41697,nic-smiesznego

  • monitorpolski 27 listopada 2011 o 7:44 am

   Świetne. Ale miał już tam nie pisać?

 60. kodas 26 listopada 2011 o 8:34 pm

  http://www.hhbd.pl/Obudź+się-s8516.html.Jest na pierwszym miejscu

 61. gruszka 26 listopada 2011 o 9:12 pm

  Może nie na temat , ale trafiłem dziś na YT na tego jegomościa , którego wcześniej nie znałem. Na pewno wielu z Was zna go :)Ja nie mam takiego doświadczenia 🙂

  • gruszka 26 listopada 2011 o 10:10 pm

   oczywiście jest wiele innych filmów z tym panem

   • Peryskop 27 listopada 2011 o 5:03 am

    Vaclav Klaus – Unia Europejska to projekt chybiony

    W Pradze, na Zamku na Hradczanach, prezydent Czech Vaclav Klaus zaprezentował swoją najnowszą książkę pt. „Integracja europejska bez złudzeń”. Klaus stawia tezę, że cały projekt integracji przyjęty przez eurokratów był od samego początku chybiony. Przypomina słynne powiedzenie Romano Prodiego, że integracja przypomina rowerzystę, który musi ciągle jechać do przodu i naciskać pedały, bo w przeciwnym razie upadnie. Klaus pisze, że teraz ten rower stoi raczej w centrum fitness, na rolkach – rowerzysta Brukseli pedałuje ostro, ale rower stoi w miejscu.

    Autor kreśli historię integracji, wskazując na ewidentne pomyłki i iluzje. Obala też mit o wielkich korzyściach, jakie płyną z coraz głębszej integracji. Wszystko zaczęło się w latach 90., kiedy optymistycznie założono, że osłabienie państw narodowych jest droga ku lepszej przyszłości. Teraz wiadomo, że tak nie jest. Cóż więc robić? Klaus proponuje oprzeć integrację o podmiotowość państw narodowych i powrócić do zasad rynkowych.

    Podczas prezentacji książki, Klaus podzielił się z przybyłymi kilkoma refleksjami. Powiedział, że po powrocie z obrad Zgromadzenia Ogólnego ONZ, w ostatni weekend września, zachorował i postanowił wykorzystać ten czas na napisanie książki o integracji europejskiej. Temat ten intrygował go od dawna – znacznie wcześniej widział słabości Unii, na długo przed obecnym kryzysem. W opinii prezydenta Czech największą pomyłką ideologiczna integracji jest próba stworzenia ponadnarodowego tworu, scentralizowanego i opartego na ideach postmodernizmu i kulturowego relatywizmu. Co więcej, ten twór stopniowo oddala się od obywateli i jest poza jakąkolwiek kontrolą (nie wiadomo, kto rządzi). Nie jest jednak za późno – trzeba tylko odrzucić fałszywe idee i iluzje i powrócić do rzeczywistości.

    http://mercurius.myslpolska.pl/2011/11/vaclav-klaus-%E2%80%93-unia-europejska-to-projekt-chybiony/

 62. bodo 26 listopada 2011 o 9:35 pm

  co stalo sie ze strona:
  http://otworz-oczy.org/ ?

  • ekonomiczny hitman 27 listopada 2011 o 2:56 am

   Poszła spać, a może tylko się zdrzemnąć 🙂

   Ostatni cache z googla: Zdjęcie przedstawia stan strony z 21 Lis 2011 18:25:30 GMT

 63. Megi 26 listopada 2011 o 10:42 pm

  Dla zainteresowanych:

  jutro 27 dzień miesiąca: Komunia Św, post i modlitwa za Ojczyznę

 64. jakzawasze 26 listopada 2011 o 10:55 pm

  Amerykański faszyzm zagraża wolnemu swiatu .NA KOGO ONI SIĘ JESZCZE ZASADZĄ . …

  Iran .. wiadomo a w kolejce North Korea

 65. PokójWam 26 listopada 2011 o 11:06 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1725798,0,1,arabowie-odcinaja-sie-od-syrii,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/12691,1725800,0,1,iran-grozi-atakiem-na-turcje,wiadomosc.html

 66. rabarbarek 26 listopada 2011 o 11:46 pm

  Wlasnie wszedl na ekrany nowy film Twilight. Komu zycie mile niech nie chodzi na ten film. Pod zadnym pozorem nie powinny ogladac go dzieci. Prawdopodobnie jest to kolejny ekspertment z serii ” Swiatlo i Dzwiek” . Mielismy probke z Pokemonami dla dzieci , teraz czas na doroslych.[ chociaz wiem , ze dorosli zabieraja ze soba dzieci na ten film]

  Z calej Ameryki dochodza informacje o bardzo negatywnych reakcjach widzow na pewne sceny. Ludzie mdleja, dostaja konwulsji, spadaja na podloge z siedzen itp. Narzekaja na zle samopoczucie i bole glowy. Reakcje te nasilaja sie podczas silnych uderzen swiatla , ktore maja wplyw na organizm.

  Na stronie , ktora podaje , bloger zebral informacje na ten temat . Sa tam wpisy osob z roznych stanow USA.

  http://www.thedailydecibel.com/2011/11/twilight-seizures.html

  • monitorpolski 27 listopada 2011 o 7:38 am

   Terroryzm za pomocą obrazu

 67. vodkas 27 listopada 2011 o 12:46 am

  @rabarbarek
  Czytając te książki dostawałem obiawy które wymieniłeś. 😉
  Przeczytałem całą sage (nie pytać dlaczego) ,a raczej przebrnąłem przez ten kicz który spływał z każdej strony i rozdziału. Według mnie popularność tej serii świadczy o całkowitym zdebileniu społeczeństwa. Ekranizacji nigdy nie zobacze ponieważ wiem że gdy bym nawet oglądał je w goglach spawalniczych to i tak puścił bym pawia.

  • rabarbarek 27 listopada 2011 o 2:03 am

   Jesli to przeczytales , to musiales miec wazny powod… Twoja slodka tajemnica.

   Z tymi goglami to niezle trafiles. Na jednej ze stron lekarz tlumaczyl , ze pewne osoby maja genetyczna nadwrazliwosc na swiatlo i powinny ten film ogladac w przyciemnianych okularach.
   No ale czego sie nie robi i mowi , aby producent filmu nie zbankrutowal.

 68. maran 27 listopada 2011 o 2:19 am

  Dwa bardzo ciekawe i WAZNE artykuly na temat tego ,co nam lucyferianie planuja w najblizszej przyszlosci na Bliskim Wschodzie.
  http://dissidentvoice.org/2011/11/target-iran-washingtons-countdown-to-war/#more-39618

  http://dissidentvoice.org/2011/11/that-rocky-road-to-damascus/#more-39648

 69. Peryskop 27 listopada 2011 o 4:43 am

  Dzięki fenickiemu wynalazkowi okazało się, że Ściana Płaczu jest nieco młodsza niż podawano.

  25th November 2011

  Coins from 17AD found under Jerusalem’s Western Wall hints sacred site NOT built by Herod

  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2065254/Coins-Jerusalems-Western-Wall-hints-sacred-site-older-Herod.html

  Wewnątrz starożytnego żydowskiego rytualnego kąpieliska pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie archeolodzy odnaleźli monety, które podważają tezę, że wszystkie ściany Drugiej Świątyni Żydowskiej zostały zbudowane przez króla Heroda Wielkiego, który zmarł w 4 roku BC.

  Cztery monety z bronzu wybite około 17 roku AD przez rzymskiego namiestnika Valeriusza Gratusa potwierdzają zapiski Józefa Flawiusza, żydowskiego generała który stał się rzymskim historykiem. W opisach po żydowskim powstaniu przeciwko Rzymowi i po zburzeniu Świątyni przez legionistów w 70 roku AD, Flawiusz podał że prace nad Wzgórzem Świątynnym zostały ukończone przez prawnuka Heroda króla Agryppę II dwie dekady przed zniszczeniem całego obiektu.

  Teraz historycy, politycy oraz przedstawiciele trzech zainteresowanych religii będą musieli uzgodnić starą tradycję z nowymi odkryciami.