Szczepionkami w geny Boga. Gorzej niż Hitler!

Kula w łeb za geny!

(…) Naukowiec: – Obu odczytaliśmy tekst religijny. U pierwszego uaktywniła się prawa część środka zakrętu czołowego, jest to część mózgu odpowiedzialna za myślenie, szczególnie intensywne pożądania i wierzenia. U drugiego, który opisał siebie jako niezbyt religijnego, uaktywniła się część zwana Anterior Insula, część mózgu odpowiedzialna za odczuwanie nieprzyjemności, obrzydzenie gdy się coś słyszy.
Pracownik Pentagonu: – Sugerujesz, że powinienem mieć ze sobą skaner CT do oceny ludzi czy mam umieścić im nabój w głowie czy też nie? (…) 
 
===============================================================================

Kula w łeb za geny?

No to mamy konkret – co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Prawdziwi terroryści i to na skalę, o jakiej nam się nawet nie śniło, działają w samym centrum USA, w Pentagonie. Trudno przypuszczać, że to nagranie może być ściemą, zachowanie tych typków jest tak realne, że aż skóra cierpnie. Poza tym zawiera dane katalogowe, które świadczą o pedantycznej systematyce ludobójców – dokładnie tak samo jak to było w przypadku nazistów. Ludobójstwo planowane i realizowane z zimną krwią.

Nagranie datowane z kwietnia 2005, zostało ujawnione dopiero w czerwcu tego roku. Przedstawia ono nieznanego naukowca przedstawiającego swój projekt w Pentagonie. Wojskowy, który ujawnił to nagranie został ponoć pojmany. Projekt dotyczy stworzenia szczepionki, tzw. „FUN VAX” która miałaby na celu zniszczenie  tzw. genu VMAT2, nazywanego także „Genem Boga” (God Gene), odkrytego dopiero rok wcześniej. Okazuje się więc, że duchowość jest częścią naszego bogactwa genetycznego, przekazuje się na potomstwo podobnie jak inteligencja – i nie zawsze się musi ujawnić w kolejnych pokoleniach.

Poniższy „wykład” jest przykładem jakiego stopnia psychopaci decydują o losach całych narodów i jakie metody się obecnie wykorzystuje. Rację miał niedawno Alex Jones, ostrzegając przed szczepionkami, które mogłyby zamienić nas w bezwolne roboty. Wirusami można wymazać lub zmienić praktycznie każdy gen, dlatego też idzie taki nacisk na masowe szczepienia. To, że w 2009 roku udało się je powstrzymać, nie oznacza jednak sukcesu – jak widać poniżej, wirusy mogą być rozsiewane drogą powietrzną w formie aerozolu.
Jeśli chodzi o opryski chemiczne, tzw. chemtrails, to raczej nie mają na celu rozsiewania wirusów – te nie przeżyłyby długiej drogi i promieniowania słonecznego. Możemy więc oczekiwać, że będą próby skażenia nas za pomocą szczepionek aerozolowych, zawierających zmodyfikowane wirusy grypy. Nie możemy zakładać, że projekt zmiany naszego genotypu dotyczy tylko fundamentalistów muzułmańskich i że chodzi tylko o Gen Boga. Jak widać na nagraniu, ludobójcy wcale nie chcą sobie zadać trudu by sprawdzić jakie skutki uboczne może przynieść atak na genotyp. Chodzi im tylko o unieszkodliwienie przeciwnika, a są nim ludzie przeciwni totalnemu zniewoleniu o nazwie Nowy Ład Światowy. Nie mam wątpliwości, że atak pójdzie także na nas, Polaków, Niemców, Rosjan, Greków, wszystkich którzy setkami pokoleń wypracowali coś co nazywamy dzisiaj Cywilizacją. Musimy z całej mocy przeciwstawić się temu ludobójstwu, które jest realizowane na naszych oczach. Mamy dowody, przyszedł czas na działanie.

Oto tłumaczenie wykładu ze słuchu (niezrozumiałe fragmenty są pominięte).

Tak się decydują losy ludzkości

Naukowiec: – Po lewej mamy jednostki religijne, fanatyków, to jest wyrażenie w czasie rzeczywistym PCR genu VMAT2. (…) Tutaj natomiast mamy jednostki, które nie są szczególnie religijne i widzimy, że ten gen B-Mat2 się o wiele mniej manifestuje, jest to kolejny dowód, który potwierdza naszą hipotezę (..)

Pracownik Pentagonu: – Czy sugerujesz to, że poprzez rozsianie tego wirusa, wyeliminujemy jednostki (…)?

Naukowiec: – Według naszej hipotezy, ci fanatycy mają nadmiar genu VMAT2 i jeśli zaszczepimy ich przeciwko niemu, to zlikwidujemy to zachowanie. Na następnym slajdzie widać bardzo znaczące dane, widać dwa skany RMI mózgów, dwóch różnych osobników z różnymi wartościami VMAT2 – na górze jest fanatyk religijny, i jak mówiliśmy to już wiele razy, ma wysoki poziom VMAT2, a ten na dole, który ma niski poziom B-MAT2, okrślił siebie jako niezbyt religijnego.
Obu odczytaliśmy tekst religijny. U pierwszego uaktywniła się prawa część środka zakrętu czołowego, jest to część mózgu odpowiedzialna za myślenie, szczególnie intensywne pożądania i wierzenia. U drugiego, który opisał siebie jako niezbyt religijnego, uaktywniła się część zwana Anterior Insula, część mózgu odpowiedzialna za odczuwanie nieprzyjemności, obrzydzenie gdy się coś słyszy.

Pracownik Pentagonu: – Sugerujesz, że powinienem mieć ze sobą skaner CT do oceny ludzi czy mam umieścić im nabój w głowie czy też nie?

Naukowiec: – Dane, które tu prezentują popierają ideę, którą tu proponuję i nie będziemy proponować robienie skanów CT i RMI na jednostkach z Afganistanu. Wirus po prostu uodporni na ten gen VMAT2, co spowoduje to co tu widzimy, co jest zmianą fanatyka w normalnego człowieka. Sądzimy, że wywrze to znaczący efekt na Bliskim Wschodzie.
Pracownik Pentagonu: – Czy sądzisz, że można to rozsiać za pomocą aerozolu?
Naukowiec: – W testach, które przeprowadziliśmy użyliśmy wirusów rozprzestrzenianych drogą oddechową, były to wirusy takie jak grypy, czy (…) i sądzimy, że jest to dobry sposób na dostarczenie go większych części populacji, gdyż większość z nas była oczywiście zakażona tymi wirusami. Sądzimy, że będzie to bardzo dobre rozwiązanie.
Pracownik Pentagonu: – (…) Jak nazywa się wasza propozycja?
Naukowiec: – Nazwa projektu to „Fun vax” co oznacza szczepionki dla osób religijnych.
Pracownik Pentagonu:  – Czy złożyliście już tę propozycję?
Naukowiec: – Tak, właśnie to zrobiliśmy, a dane które dzisiaj zaprezentowałem ukazują w jakim stopniu projekt się rozwinął.

Samo nagranie znajduje się tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=bBJqNxsI40s

Reklamy

221 responses to “Szczepionkami w geny Boga. Gorzej niż Hitler!

 1. Versus3 30 listopada 2011 o 8:16 am

  Ten filmik już krążył po sieci, nawet z polskimi napisami. Jest to nagranie z ukrytej kamery ze spotkania w Pentagonie. To nie jest wykład tylko referat proponowanego projektu do finansowania.

  „Proposal” to NIE jest ‚propozycja’ tylko ‚wniosek o grant’. Gość prowadzi badania i występuje do Pentagonu z wnioskiem o finansowanie dla swojego projektu.

  Końcówka powinna być przetłumaczona tak: „Jak nazywa się wasz wniosek?”,…”Czy juz go złożyliscie?”.

  • monitorpolski 30 listopada 2011 o 10:50 am

   Tłumaczyłem o 5 rano, jadąc pociągiem. Dzięki za poprawki, sens jednak zachowałem.

  • kmina 30 listopada 2011 o 7:40 pm

   Kogo interesuje rozwuj duchowy zapraszam do lektury Roberta Monroe(3 ksiazki), bruce Moena(5 ksiazek) ,Darka Sugiera i Kosmiczne Podróze Rosalind A.McKnight (moje doswiadczenia poza cialem z Robertem Monroe…
   Dla wprowadzenia do lekturek napisze tylko ,ze te ksiazki pokazuja jakimi duchowymi istotami jestesmy i nic nie jest w stanie nas zniszczyc … Goraco polecam ,daja do Imyslenia!!

   • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 6:08 pm

    Wielowymiarowość ! Ciało „fizyczne” jest tylko nośnikiem w czasie rzeczywistym „dusza” zaś zwana dalej jaźnią istnieje w nim w czasie sub-rzeczywistym. Poruszamy się w wielu wymiarach, mimo tego dostrzegamy jeden. Wyobraźnia (kreacja rzeczywistości dualnej) jest czynnikiem uruchomienia silnika duchowego, może bardziej podkręcenia go na wyższe obroty. Nasza niezniszczalność polega na nieśmiertelności duszy. Każda istota ma dusze, lecz nie każda może doświadczyć jej istnienia. Kiedy osiągamy stan świadomości istnienia, nasz mózg który jest super bio-komputerem odbiera określone sygnały w postaci impulsów które zostają przez nasz system – „karte graficzną” widoczne tzw okiem duszy. Dalej jest już materia, widziana czytnikiem zewnętrznego ekranu bytu w tym wymiarze czyli oczami. Odbierrane sygnały – spektrum światła zewnętrznego- pozwala nam widzieć ten świat takim jakim jest, w tym wymiarze. Powiadam wam że gdyby każde z nas było w stanie widzieć więcej niż jest to nam wskazane (boski hebel) niejedno z nas zwariowało by na maksa. Czy faktycznie to co widzimy jest na tyle rzeczywiste mimo tego żę możemy to dotknąć ? „kmina” zapodała/ło/ał ciekawy temat nie poruszany na tym blogu. Cały czas doświadczamy EKSTRIORYZACJI” w fazie snu. Nikt nie jest wyjątkiem. Nikt po prostu nie pamięta ani nie jest w stanie zdefinować odczucia bytu sennego jako podróży w stanie duchowym. Pamietajmy ze nami kieruje nasza jaźń czyli dusza. Ciało jest nośnikiem. Mózg to nie umysł tylko mechanizm. Ciało bez duszy jest jedynie workiem na flaki. Umysł zaś jest to stan duszy w czasie rzeczywistym – wyobraźnia, ciągoty często podsycane chemią ciała, stan emocjonalny (chemia – adrenalina itd) Mózg, to nasz PeCet który działa dokładnie tak samo – zawiaduje systemem, steruje nim (serce, żołądek (proces trawienia) itd ). Ducha nie da się zniszczyć. Poprzez szczepionki można jedynie wprowadzić wirusa który może zformatować nasz system który będzie działać jedynie w trybie awaryjnym. Wirus zaatakuje mózg nie umysł, nie dusze. tego nie jest w stanie zrobić, nie dy ry dy. Można jedynie dać się opętać, czyli nie proszony koleś w postaci sublokatora w naszym ciele. Dusza to prawie także system – cos jak windows albo linux. Bez tego
    komp nie ładzia. WIrus może uszkodzić sektor w mózgownicy ( wyrównać fałda ) co może doprowadzić do nie odbierania własnej duchowości. Dalej – nasz mózg pracuje w 10% skali wydajności. Nie posiadamy odpowiednich sterowników (dostępnych mimo woli) by wykorzystać jego możliwości (może i dobrze -coby się działo gdyby ludzkość miała teraz dostęp do tych
    90%) Ten właśnie wirol „fun sian” ma na celu uszkodzenie mózga na tyle by wyeliminować dany program ( nazwę go pamięcią podręczną coś jak DDR lub RAM) lub zminimalizować jego możliwości – obniżając zakres pamięci użytkowej do minimum. Wirus może przybrać też formę „konia trojańskiego”. Na przykład w czasie klepania paciorka zryje nam beret i po ptokach….hahahaha. To tylko założenie………..

    • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 6:12 pm

     …….że w czasie paciorka !

    • choice 1 grudnia 2011 o 7:02 pm

     w rzeczy samej fajnie to napisałeś dodać mona jedno czy „wyrównany fałd można znowu zmarszczyć” mam na myśli osoby które były podawane tak zwanemu „praniu mózgu”..

     • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 8:24 pm

      no w tym jest ciekawostka ( ot zagwostka ). Jest to możliwe, ale proces „marszczenia fałdka” mógłby troche potrwać. Zależy to od stopnia wyrównania fałdka ( marskości tkanki …..hahaha – sprężystość mieśnia mózgowego…..hahaha ). Sposobem jest masaż – myślowy. Intensywne użycie mózgu do czego został stworzony powoduje fałdowanie, czyli nawracanie się fałda do stanu sprzed „prania mózgu”. Podobnie jak w kompie. Powracanie systemu do stanu sprzed……ale jeśli nastąpił ubytek w którejś z jego części – uszkodzenie lub został pożarty przez mózgojajada proces ten może być nieodwracalny lub trudny do regeneracji…. a co jeśli mózgojad zdechł ? (Organizm nie mógłby poradzić sobie z tym gdyż główny komp zdechł lub został uszkodzony….ale od czego mamy dusze !!! Pobudzenie poprzez medytacje !!!We łbie może być pustka, ciało może funkcjonować – to jest fenomen)…………No i w zależności od stopnia zainfekowania mózgojadami……..hahaha………Jak wiesz w czasie myślenia następuje napięcie fałdów mózgowych – „czacha się spina”. Tak zwana czacha dymi to efekt wzrostu temperatury we łbie. Gdyby zainstalować gwizdek, byłby to znak albo raczej sygnał wytężonej pracy, czyli wentylek bezpieczeństwa na wypadek przegrzewania się papki. O! Papka to efekt prania mózgu. Zwyczajowo jest w ciekłej konsystencji. Mówi sie wtedy na to WODOMOZGOWIE. ( tu potrzebny jest zagęstnik ) ……….Tak można fałda zmarszczyć !!!……….hahaha…( freda też…..hahahaha…..) bez kitu !!! 🙂

      • choice 1 grudnia 2011 o 8:58 pm

       to widok będzie znany że po większym umysłowym wytężeniu lub ręcznym przesileniu można zapytać coś taki zmarszczony….

       • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 9:59 pm

        hahahahahahaaaaaaaa!!!!prowda…dodam..a kiedy ten ktoś coś do ciebie bedzie gadał to sie go zapytasz:
        – Co sie tak marszczysz, coś ty, Fred ???!!!………aaaahahahahaaaaaa!!!!

   • ksant 1 grudnia 2011 o 8:15 pm

    o naturze umysłu
    Wizja jest umysłem: http://youtu.be/Odvy-jIus2o

    • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 10:00 pm

     Po KAMIE miałem wizje !

 2. kk7qq 30 listopada 2011 o 9:32 am

  Ciekawe kto powstrzyma tych psychopatow?!

  • ... 30 listopada 2011 o 6:04 pm

   Wielu z nich to opozycja kontrolowana w stosunku do biblijnego antychrysta – tworzą problemy aby antychryst mial na czym sie wykazac i zeby ludzie bezbozni i słuchajacy fałszywych organizacji religijnych pomysleli sobie ze to dobrodziej , zbawiciel albo prorok Boży

   , niestety wielu ludzi da sie zwiesc beda mowic o antychyscie : KTO JEST DO NIEGO PODOBNY ??? , KTO MOZE Z NIM WALCZYC ??? = OBJAWIENIE JANA 13:3-5

   , ludzie gardzacy Biblia i ktorzy lubia grzech dadza sie zwiesc – uwierza kłamstwom – 2 Tesaloniczan 5:3

   , biblijny antychryst nadejdzie wsrod wielkich fałszywych cudów , pomagal mu bedzie fałszywy prorok ktory czynil bedzie wielkie cuda – OBJAWIENIE JANA 13:13-14 , OBJAWIENIE JANA 19:20 , EWANGELIA MATEUSZA 24:24 ,

   , to podczas okolo 3.5 rocznego panowania antychrysta i fałszywego proroka wprowadzone zostanie ZNAMIE bez ktorego nic sie nie kupi ani nie sprzeda , fałszywe cuda zwioda ludzi aby m.in przyjeli to znamie – OBJAWIENIE JANA 19:20 – kto je przyjmie nie bedzie zył wiecznie na odnowionej ziemi kiedy powróci PAN JEZUS aby zniszczyc antychrysta i ludzie ktorzy go wielbili

   , 21.12.2012 oszustwem : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=3

   Doskonały rzad na odnowionej ziemi : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=140

  • kmina 30 listopada 2011 o 7:11 pm

   jak to kto??– monitor i zenobiusz!!

   • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 6:27 pm

    a Koło Gospodyń Wiejskich i Miejskich to nie ?( Super Frotka, Mokra Ściera, Tęga Miotła, Krwawa Szpara i inne Superbaby……..) A Towarzystwo Robótek Ręcznych nie ? ( Prezes Grabunia Rączkowska z Janem Paluchem-Cudaczkiem na czele !!!)czy też Cztery Ujeżdzałki Epilepsji – Patrycja, Restrykcja, Abolicja i Prohibicja też nie ?!!! A doktor Eutanazy Trupkiewicz – znawca zgonu ideałów też nie?!!! Oraz Niewidzialna Ręka !!! Kajko i Kokosz !!! Miś Uszatek i inni ?……….

    • choice 1 grudnia 2011 o 7:08 pm

     czym ty byłeś za młodu karmiony 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

     • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 9:19 pm

      No to jo ci po wiem , hahaha – 🙂 emocjami !!! hahahaha………kurna…a powinienem napisać – żółtym serem w kolorze pleśni, paprykarzem z robalami, pasztetową z przekroczonym terminem ważności, chlebem bez polepszacza, i masłem z wysokim wskaźnikiem cholesterolu oraz grzanym browcem pojony i z ssiadłym mlekiem sąsiadki zza ściany! hahahaha !!! Ot co !!! 🙂

 3. gumka 30 listopada 2011 o 9:54 am

  Antymaterialny pisał, że taki projekt już się odbywa od wielu lat na całym świecie, a filmik został wpuszczony celowo do sieci i rozpropagowany jako dezinformacja.
  Pisał, że chemtrails może również zawierać odpowiednie składniki
  Skutek tej prostej dezinformacji jest oczywisty, że większość ludzi będzie myśleć o zagrożeniach w czasie przyszłym, zamiast teraźniejszym, systematycznie stając się zombie.
  Mnie również wydaje się podejrzane, że ktoś nagrywa i wynosi filmiki z Pentagonu ot tak sobie po prostu. Przecież niedorzeczne

  • monitorpolski 30 listopada 2011 o 10:52 am

   Raczej nie. Nie wypuszczali by czegoś tak kompromitującego i skandalicznego, co to by im dało. Na filmiku jest data, wiadomo więc, że program jest realizowany.

   • 44 30 listopada 2011 o 12:38 pm

    A skąd wiadomo, że jest realizowany i czy dostali tego granta?

    • monitorpolski 30 listopada 2011 o 1:12 pm

     44 czy ty jesteś z SS?
     Nie widzisz człowieku o czym się rozmawia w PENTAGONIE?!
     Ci ludzie powinni być postawieni przed trybunał międzynarodowy!!!

     • Peryskop 30 listopada 2011 o 6:35 pm

      Spokojnie Monitor i czytelnicy!
      Na dobrą sprawę nie tylko datę można sfałszować, ale i cały „Pentagon” jako tło akcji.

      Ale niezależnie czy jest to dowcip, mistyfikacja, wykradzione nagranie czy przeciek kontrolowany to i tak należy zachować czujność, bo badania w tym kierunku prowdzone są intensywnie od lat 30. XX wieku – od Rosji sowieckiej, przez eksperymenty na jeńcach obozów hitlerowskich i ich kontynuację w Kanadzie (Doktryna Szoku , aż po badania współczesne w USA i innych krajach.

      • Peryskop 30 listopada 2011 o 6:38 pm

       Noami Klein „Doktryna Szoku” o wykorzystywaniu wiedzy z neurofizjologii w polityce

     • 44 1 grudnia 2011 o 10:41 am

      @Monitor

      Oczywiście, że powinni trafić przed trybunał. Pod warunkiem, że to nie jest ściema. Przyjąłeś pewne założenia i się ich trzymasz – ja po obejrzeniu tego materiału przyjąłem inne. Być może ci panowie już nie opuścili tego budynku. Wiemy coś o tym? Kim są? Pewnie nie, ale dla udramatyzowania sytuacji należy mnie obszczekać. Bo czemu nie?

      • monitorpolski 1 grudnia 2011 o 10:53 am

       A co się działo w 2009 roku? Nikt nie poszedł siedzieć za „pandemię”. A dzieci i dorośli umierają po tych szczepionkach.

 4. jakzawsze 30 listopada 2011 o 10:01 am

  Kolega =BlueSta1n= dobrze „nawija” …. po angielsku, łatwe do zrozumienia …

 5. jakzawsze 30 listopada 2011 o 10:05 am

  Jadalne szczepionki

  Owoce i warzywa zamiast strzykawki? To ratunek nie tylko dla tych, którzy boją się zastrzyku, lecz przede wszystkim dla tych, których nie stać na szczepienie lub nie mają możliwości z niego skorzystać.

  Plantacje bananowców, ziemniaków, pomidorów i wielu innych gatunków roślin, które są modyfikowane genetycznie, to nie tylko fanaberia naukowców. Wiele badań naukowych ma na celu niesienie pomocy krajom pogrążonym w ubóstwie. Jadalne szczepionki można transportować jak inne warzywa i owoce, tym samym eliminując wysokie koszta przewozu tradycyjnych szczepionek i ich przechowywania.

  Jak powstają takie szczepionki? Do nasion wielu roślin wprowadza się geny, na przykład przeciwciał. Dojrzałe owoce tych roślin zawierają białka kodowane przez te geny. Zebrane plony (warzywa, owoce) wykazują zatem wyjątkowe cechy – zawierają w swoim miąższu te same substancje, które obecne są w tradycyjnych szczepionkach. Krótko mówiąc, zjedzenie jednego jabłka zapewnia ochronę przed niebezpiecznym wirusem.

  =======================================
  Nienawidze reklamować kryminalnych mediów, ale tutaj link dla zasady :
  http://odkrywcy.pl/gid,14025893,img,14025915,page,4,title,Jadalne-szczepionki,galeriazdjecie.html

  Depopulacja w bardzo perfidny sposób.

  • Ktoś 30 listopada 2011 o 7:51 pm

   Nie chcesz zjeść naszego „warzywka”? W takim razie umrzesz na …(lista do wyboru).
   Czysto sprawnie i skutecznie i co NAJWAŻNIEJSZE w 300% ZGODNE Z NAUKAMI TALMUDU.
   dzięki czemu yahwe będzie szczęśliwy mając tak religijnych „wyznawców”.

 6. jakzawsze 30 listopada 2011 o 10:26 am

  Pytanie: Co się stało z John Todd? Gdzie jest teraz?

  ODP:

  http://kt70.com/~jamesjpn/articles/john_todd_and_the_illuminati.htm

  … najlepiej translatorem GOOGLE (cia szpieguje)

 7. pio9a 30 listopada 2011 o 10:33 am

 8. FAKIR 30 listopada 2011 o 10:40 am

  Nowy Ekran „promuje” następną jatkę.
  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/42250,idzie-antykomuna-manifestacja-antykomunistyczna-w-lodzi

  • pola 30 listopada 2011 o 11:43 am

   FAKIR co z trzecią częścią i dlaczego poznikały artykuły na NE.

 9. Annah. 30 listopada 2011 o 10:45 am

  Rasie wybranej z samego wierzchołka wirus nie może zaszkodzić gdyż przypuszczam ze owego genu nie posiadają albo leży w innym miejscu z racji na jak by nie było miłość do materii. Choć kto wie – biorąc ewentualność że ma jednak tę samą lokalizację czy cechy będzie choć jeden pożytek z aerozolowego badziewia, Ale rzecz jasna to za mało nawet na wymuszony uśmiech.

 10. Mariusz 30 listopada 2011 o 11:06 am

  Myślę, że mózg to maszyna napędzana przez Duszę, a więc to co oni odczytują to jest włączenie pewnych części mózgu na reakcję Duszy. Nasza świadomość istnienia jest świadomością duchową, natomiast mózg jest tylko przekaźnikiem/odbiornikiem bodźców zewnętrznych będących częścią materialnego świata, w którym żyje Dusza ludzka przyobleczona w ciało. Ciało to taki kombinezon do funkcjonowania Duszy w świecie materialnym. Owszem uszkodzenie ciała, a w tym przypadku mózgu, może powodować pewne zachwianie funkcjonowania człowieka ale nie jest w stanie wpłynąć na wewnętrzną duchowość, spowoduje jej, w pewnym stopniu, ułomne działanie na ciele. To tak jakby kierowca wsiadł do uszkodzonego samochodu. Kierowca jest sprawny tylko maszyna nie wykonuje jego poleceń.

  • Annah. 30 listopada 2011 o 12:11 pm

   Wydaje mi się że uszkodzenia płatów czołowych zazębiają się z blokowaniem „impulsów od duszy”. Nie od dziś wiadomo ze uszkodzenie płatów czołowych może wywołać w różnym nasileniu zaburzenia psychopatyczne.
   „Uszkodzenie podstawy płata czołowego powoduje brak samokontroli, wybuchy emocjonalne, zaskakujące zmiany osobowości, zanik poczucia winy, wstydu i skruchy, większą impulsywność, zachowania agresywne i psychopatyczne, a także okresowe zaburzenia takie jak mania i depresja.
   Znaczne uszkodzenia płata czołowego prowadziły do zaniku umiejętności przewidywania i upośledzały proces myślenia.
   Uszkodzenie lewego płata skroniowego powoduje, że mamy problem z pisaniem, zapamiętaniem słów albo rozmów, nadążaniem za tokiem narracji lub logicznym wywodem. Zdarza się epilepsja, urojenia i omamy słuchowe.”
   http://docs9.chomikuj.pl/164558737,0,0,Zaburzenia-osobowo%C5%9Bci—Osobowo%C5%9B%C4%87-psychopatyczna.doc

  • andzia 30 listopada 2011 o 1:06 pm

   mnie się wydaje że @Mariusz jednak ma rację. Ja się o swoją duchowość nie boję bez względu na to co mi wstrzykną bo wierze ze Bog ma większą władzę niż jakas tam zabójcza szczepionka. On jest nas w stanie uchronic przed wszystkim jesli tylko Mu zawierzymy swoje zycie.
   A te szczepionki może i działają (na swoj demoniczny sposob) ale na pewno nie zadziałają na osobę ktora naprawde wierzy i w Bogu pokłada nadzieję, tylko na tak zwanych „letnich”.

   • Annah. 30 listopada 2011 o 4:07 pm

    Andzia, czy wiesz czym jest psychopatia? Widać namacalnie nie miałaś z takim osobnikiem do czynienia, wyczuwam to z Twojej wypowiedzi. Powiem Ci że relacji naocznych świadków nie brakuje, możesz poszukać na Policyjnych…

    • andzia 30 listopada 2011 o 8:01 pm

     wiem co to jest, a temat jest wiadomo do dyskusji i każdy moze miec tu swoje racje. Tak naprawde ani ja ani Ty nie udowodnimy naszych tez. Chyba że się mylę?
     Ja 3mam się swojej opinii aczkolwiek biorę pod uwagę i opinię innych. W tym przypadku chyba nauka kłoci się z wiarą, takie mam wrażenie.

     • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 7:51 pm

      A tera zajawka ! Kim jesteśmy i co tu robimy ? Wiedząc to, życie stanie się mniej stresujące, mniej fascynujące, mniej zwariowane może nie. Jaki jest nasz cel, jakie są nasze zamiary, co mamy osiągnąć. O co tu KAMAN. Do każdego wcielenia obieramy nową drogę, niejednokrotnie jest to ścieżka karmy naznaczona ostatnią delegacją. Niejednok=rotnie jesteśmy zdziwieni gdy ktoś nas morduje lub okrada, w przypadku kobiet – gwałci i takie tam tralala. To jest z góry ustalone !!! Tuż przed odlotem do krainy Ziemia, obieramy cel kim chcemy być i co chcemy osiągnąć, z pełną odpowiedzialnością. Jednak jako dzieci, do puki nie jesteśmy zaciukani nowymi wydarzeniami, pamiętamy o misji ale natłok rzeczywistości powoduje amnezje przeszłego wcielenia.

      • andzia 1 grudnia 2011 o 8:18 pm

       ja to akurat w różne wcielenia nie wierze

       • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 9:21 pm

        jak kto woli ! Wolny wybór – dar boży ! 🙂

      • pola 1 grudnia 2011 o 9:25 pm

       Zgodzę się z tym że kazdy z nas ma jakieś zadanie do wypełnienia na tym padole,natomiast nie istnieje reinkarnacja,świadczyłoby to o tym że Pan BÓG ma okresloną ilośc dusz a przecież Stworzyciel posiada moc nie wyobrażalną stworzył cały wszechświat i nic GO nie ogranicza.

       • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 9:42 pm

        Tylko nie myśl ze pije do ciebie , w żadnym wypadku ! Luzik !!! biorąc pod uwagę wielowymiarowość wszechświata oraz jego ogrom, na dusze nie ma limitów, nie ma liczby……..życie to szkoła. Więc Czym jest inkarnacja…ups….reinkarnacja. Zasada jest taka że jak w szkole zdajesz dalej albo kiblujesz, rozumiesz o co mi chodzi ? W niektórych przypadkach jest to strącenie do poziomu glizdy, jako kara. Prawo Karmy jest Prawem Boskim działającym w prosty i nie złożony sposób, cytuje ( siebie cytuje ) : Kopiesz psa ? Psem się urodzisz który będzie kopany ! zasada Prawa Karmy.
        Inaczej : kto mieczem wojuje ten od miecza ginie a kto mieczem nie wojuje, ten ma rabat na frytki….blabla…wiesz o co mi chodzi ? wiem że wiesz. Nie kwestia idei jest ważna ale wiary ! Wiary w siebie ! 🙂

 11. Cramer 30 listopada 2011 o 11:24 am

  Teraz juz domyślam się jaką funkcję spełniac będą RFID chipy i dlaczego pod żadnym pozorem nie należy dać się zachipować. „Fun vax” – szczepionka, która ma zniszczyć duszę.
  Chip pewnie będzie wydzielać tą szczepionkę, żeby wyniszczyć wszelką religijność.
  Nic dziwnego, że kto dostanie chipa, stanie się automatem. Śmierć za życia. Lepiej zginąć niż dać się zachipować.

  • pola 30 listopada 2011 o 11:56 am

   Człowiek składa się nie tylko z krwi i kości ale posiada duszę i to o nią toczy się walka poniewaz tylko dusza jest nieśmiertelna.

   • PokójWam 30 listopada 2011 o 12:10 pm

    Kłamstwo, a autorem kłamstw jest szatan

    http://zbawienie.com/dusza.htm

    • pola 30 listopada 2011 o 1:42 pm

     Wszyscy ludzie posiadają zarówno cielesną jak i duchową część swojej istoty. Jasne jest, że wszyscy ludzie posiadają ciało, krew, kości, organy i komórki. Jednak to część duchowa często stanowi przedmiot debat. Co Pismo Święte mówi na ten temat? Księga Rodzaju 2:7 mówi, że człowiek został stworzony jako żyjąca dusza. Księga Liczb 16:22: „Wtedy oni padli na twarz i błagali: O Boże, Boże, od którego zależy życie wszystkich istot: czy chcesz gniewem swym ogarnąć całą społeczność, gdy tylko jeden zgrzeszył?” W dosłownym tłumaczeniu werset mówi o Bogu jako o Bogu duchów całej ludzkości. Księga Przysłów 4:23 mówi: „Z całą
     pilnością strzeż swego serca, bo życie ma tam swoje źródło”. Ten werset mówi o tym, że serce jest główną częścią ludzkiej osobowości, gdzie mieszczą się emocje i wola . Dzieje Apostolskie 23:1: „Paweł zaś, spojrzawszy śmiało na Sanhedryn, przemówił: Bracia, aż do dnia dzisiejszego służyłem Bogu z zupełnie spokojnym sumieniem”. List św. Pawła do Rzymian 12:1-2: „A zatem proszę was, bracia, przez miłosierdzie Boże, abyście dali ciała swoje na ofiarę żywą, świętą, Bogu przyjemną, jako wyraz waszej rozumnej służby Bożej. Nie bierzcie więc wzoru z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu, abyście umieli rozpoznać, jaka jest wola Boża: co jest dobre, co Bogu przyjemne i co doskonałe”. Widzimy więc, że istnieją różne aspekty duchowej części istoty człowieka, i wszyscy ludzie są zarówno duchowi jak i cieleśni. Ta lista odnośników biblijnych jest zaledwie zarysem tego tematu.
     http://www.gotquestions.org/Polski/cialo-duch-dusza.html

   • Wizzgaa 30 listopada 2011 o 12:28 pm

    Otóż to -Pola . Dusza jest nieśmiertelna i jest prezentem od Boga . Żadne manipulacje w genie czy płacie czołowym lub innym nie są władne pokrzyżować planów Boga wobec KAŻDEGO Z LUDZI . Człowiek ma tylko samodzielnie zdecydować czy wybiera prawdę czy fałsz . Reszta jest decyzją Opatrzności . Wybór prawdy nie wiąże się – rzecz jasna , z biernością , wręcz przeciwnie , zobowiązuje do postawy twórczej zależnej od potencjału jednostki . Dla przypomnienia : ” KIEDY ZŁO ZACZYNA BYĆ ZUCHWAŁE , DOBRO MUSI BYĆ STANOWCZE „/ cyt/ . Co do chipowania – może chip stać się faktycznym ” powszechnym obowiązkiem ” > wtedy musimy zdecydować się na TAK lub NIE ze wszystkimi tego konsekwencjami .

    • pola 30 listopada 2011 o 12:52 pm

     Powiem więcej nasza Dusza to Cząstka Pana Boga dlatego jesteśmy jego Świątynią o czym często zapominamy żyjąc jakby Niebo nie istniało.Dlatego:
     40 A Król im odpowie: „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”.

    • PokójWam 30 listopada 2011 o 2:16 pm

     Zadaj sobie pytanie, dlaczego Łazarz, którego Pan Jezus wzbudził z martwych, nie miał nic do powiedzenia na temat życia duszy w niebie? Powiem Ci dlaczego – Nie było o czym opowiadać, ponieważ Łazarz spał snem śmierci, jak Biblia nazywa stan niebytu, którym jest śmierć.

     Otóż Biblia używa słowa „duch” lub „dusza” w odniesieniu do człowieka aż 1642 razy, ale ANI razu z przymiotnikiem „nieśmiertelna”. W całym Piśmie Świętym słowo „nieśmiertelność” występuje tylko dwukrotnie, za każdym razem wobec Boga (1Tym.6:16; 1Kor.15:53-54).

     Bóg powiedział, że jeśli człowiek zgrzeszy „na pewno umrze” (Rdz.2:17). Natomiast diabeł powiedział coś przeciwnego – wygłosił pierwsze kazanie na temat nieśmiertelności duszy, mówiąc do pierwszych ludzi: „Na pewno nie umrzecie, ale będziecie jak Bóg” (a więc ze swej natury nieśmiertelni).

     Pogląd o nieśmiertelnej duszy ma swój początek w kłamstwie diabła, dlatego najbardziej promowany jest przez religie o spirytystycznym podłożu, za którymi kryje się aktywność demoniczna.

     Pismo Święte naucza, że człowiek składa się z ciała, psychiki i ducha (1Tes.5:23; Rdz.2:7). Słowo „duch” (hebr. ruah, neszmah, gr. pneuma) znaczy „oddech”. Ten oddech życia („duch”) powraca do Stwórcy, „który go dał” (Koh.12:7; Łk.23:46; Dz.7:59). Ciało obraca się w proch (Koh.12:7), zaś „dusza” (hebr. nefesz, gr. psyche), to osoba, czyli psychika, na którą składa się: umysł, uczucia i wola: „Ukształtował Pan Bóg człowieka z prochu ziemi i tchnął w nozdrza jego dech życia [ruah]. Wtedy stał się człowiek istotą [nefesz] żywą (Rdz.2:7). Cóż więc zostaje z nas po śmierci? NIC.

     • Wizzgaa 30 listopada 2011 o 2:24 pm

      Uspokój się Pokój . Jak długo po śmierci trwa ten stan ” nic ” ? Masz jakieś przemyślenia ?

      • choice 30 listopada 2011 o 3:50 pm

       http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/dunkel/zycie_po.htm
       Zmarli nie odczuwają upływającego czasu, podobnie, jak żywi nie mają poczucia czasu podczas snu, stąd częste w Biblii przyrównanie śmierci do snu. Poniższa ilustracja świadczy, jak wielkim błogosławieństwem jest dla ludzi taki stan rzeczy. Wyobraźmy sobie taką scenę:

       Cierpiąca staruszka od wielu dni przykuta jest chorobą do szpitalnego łóżka. Z każdym dniem oddech przychodzi jej coraz trudniej. Zaciska dłoń na ręce swego syna czytającego jej Biblię. Stara się wsłuchać w jego głos, ale zmęczona postanawia na chwilę odpocząć. Przestaje walczyć o każdy oddech. Zapada w sen i umiera… W następnej chwili, zamiast głosu syna czytającego o Jezusie, słyszy głos samego Chrystusa, który budzi ją do życia wiecznego.

       Wszystkie lata, które upłyną od śmierci, aż po przyjście Chrystusa będą dla zmarłych chwilką nieświadomości! Dla wspomnianej staruszki, jak dla milionów innych, którzy zmarli czas, jaki upłynie od ich śmierci do powtórnego przyjścia Chrystusa będzie mgnieniem oka. W swym miłosierdziu Bóg zaoszczędził nam wielu lat bezczynnego oczekiwania.

       * * *

       Jak w takim razie rozumieć słowa Jezusa skierowane do łotra na krzyżu: „Zaprawdę powiadam ci dziś będziesz ze Mną w raju” (Łk.23:43)? Otóż greckie manuskrypty ksiąg biblijnych nie zawierają znaków interpunkcyjnych. Wszystkie kropki i przecinki w naszych przekładach Biblii wstawili tłumacze, w dobrej wierze, ale według własnego uznania. Zauważmy, że gdy postawimy przecinek po słowie „dziś”, to zdanie będzie harmonizować z resztą Biblii: „Zaprawdę powiadam ci dziś, będziesz ze mną w raju.”

       Czy Jezus był w raju w dniu ukrzyżowania?(10) Nie! Jezus nie był w niebie w piątek, ani nawet w sobotę po swej śmierci! Czy możemy mieć taką pewność? Tak! W niedzielę rano, a więc dwa dni po ukrzyżowaniu, Pan Jezus powiedział do Marii: „Nie zatrzymuj mnie, jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca” (J.20:17). Skoro trzeciego dnia po swej śmierci Jezus wciąż jeszcze nie był w raju, Jego słowa „będziesz ze mną w raju” nie mogły się odnosić do dnia śmierci, lecz do dnia zmartwychwstania, kiedy Chrystus zabierze do raju wszystkich zbawionych, włącznie z nawróconym łotrem (J.14:1-3). Rozumiała to Marta, dlatego kiedy zmarł jej brat Łazarz, powiedziała o nim: „Wiem, że zmartwychwstanie w czasie zmartwychwstania w dniu ostatecznym” (J.11:24).(11)

       • podpis 30 listopada 2011 o 7:40 pm

        „Zaprawdę powiadam ci dziś, będziesz ze mną w raju.” ten przekłamany tekst jest częścią fałszywki,jaką jest ideologia świadków jehowy.Wiadomo,że gdy ktoś coś mówi teraz, „dziś ” to nie musi mówić tego,że mówi dzisiaj.W takim razie Jezus powinien powiedzieć Mówię ci,będziesz ze mną w raju.Skoro stwierdził,że „dziś będziesz ze mną w raju” to oznacza,że to właśnie miał na myśli w sensie braku konieczności jakiegokolwiek oczekiwania i spełniania dodatkowych,oprócz wiary,warunków.

      • Anaka 30 listopada 2011 o 10:30 pm

       Stan nic, będzie trwał aż przyjdzie Pan Jezus na sąd ostateczny,,z martwych wstanie wszystkich ludzi.

     • pola 30 listopada 2011 o 4:38 pm

      Pokójwam jedni mówią że człowiek pochodzi od małpy inni że od Boga otóż ja pochodzę od Boga i przyjmuję to co nas nauczał,ale kazdy z nas ma rozum i wolną wolę i uznaje to co mu podpowiada ten rozum a mój cały czas mówi .

      J.3,36 Kto wierzy w Syna, ma żywot wieczny, kto zaś nie słucha Syna,
      nie ujrzy żywota, lecz gniew Boży ciąży na nim.

      • PokójWam 30 listopada 2011 o 5:15 pm

       Nie kwestionuje tego, piszę tylko że dusza to tchnienie życia i nie jest nieśmiertelna. Wszyscy zmarli mogą jedynie oczekiwać na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa, wraz z którym przybędzie zmartwychwstanie. A wszyscy Ci szczęśliwcy posiądą Królestwo Boże tutaj na ziemii przez tysiąc lat

       • Mariusz 1 grudnia 2011 o 12:06 pm

        28 W jakieś osiem dni po tych mowach wziął z sobą Piotra, Jana i Jakuba i wyszedł na górę, aby się modlić. 29 Gdy się modlił, wygląd Jego twarzy się odmienił, a Jego odzienie stało się lśniąco białe. 30 A oto dwóch mężów rozmawiało z Nim. Byli to Mojżesz i Eliasz. 31 Ukazali się oni w chwale i mówili o Jego odejściu, którego miał dokonać w Jerozolimie. 32 Tymczasem Piotr i towarzysze snem byli zmorzeni. Gdy się ocknęli, ujrzeli Jego chwałę i obydwóch mężów, stojących przy Nim. 33 Gdy oni odchodzili od Niego, Piotr rzekł do Jezusa: „Mistrzu, dobrze, że tu jesteśmy. Postawimy trzy namioty: jeden dla Ciebie, jeden dla Mojżesza i jeden dla Eliasza”. Nie wiedział bowiem, co mówi. 34 Gdy jeszcze to mówił, zjawił się obłok i osłonił ich; zlękli się, gdy [tamci] weszli w obłok. 35 A z obłoku odezwał się głos: „To jest Syn mój, Wybrany, Jego słuchajcie!” 36 W chwili, gdy odezwał się ten głos, Jezus znalazł się sam. A oni zachowali milczenie i w owym czasie nikomu nic nie oznajmiali o tym, co widzieli. (Łk 9; 28-36)

        Przestań zwodzić człowiecze! Pan Jezus rozmawiał z żywymi: Mojżeszem i Eliaszem. Koniec dyskusji.

        • PokójWam 1 grudnia 2011 o 8:27 pm

         Niektórzy mają i będą mieli przywilej bycia w niebie wcześniej, tak będzie np z porwaniem.

         http://zbawienie.com/porwanie.htm

    • Cramer 30 listopada 2011 o 2:58 pm

     Ok, a co z fragmentem Apokalipsy, gdzie jest jasno powiedziane, że kto przyjmie znak bestii, jest zgubiony?
     To ostrzeżenie nie pojawia się tam bez powodu. To oznacza, że ten, kto przyjmie znak bestii nie bedzie w stanie już zmienić decyzji – tzn. powrót skruszonego grzesznika który to „przemyślał” nie będzie możliwy.
     Ale to nie z powodu braku miłosierdzia po stronie Boga. Ten kto przyjmie znak bestii, nie bedzie już mógł podjąć decyzji o powrocie do Stwórcy.

     • PokójWam 30 listopada 2011 o 4:37 pm

      Ostrzeżenie przed znakiem bestii jest najważniejszym ostrzeżeniem Nowego Testamentu!!

      Wszystko jest w tym linku
      http://zbawienie.com/ostrzezenie.htm

      PS. Czemu KRK WGL O TYM NIE MÓWI??

      • zenobiusz 30 listopada 2011 o 8:01 pm

       Czemu KRK WGL O TYM NIE MÓWI??
       Ponieważ jest to satanistyczna sztuczka,którą nie tylko ty propagujesz.Ponad dwa miliardy ludzi,żyją poza systemem monetarnym,nie pisze już o chipowaniu plemion Tybetu,Borneo,czy żyjących,w Dżunglach Amazonii.Jest to typowe diabelskie oszustwo,by społeczeństwa chrześcijańskie,zwlekały z nawróceniem,i pokutą,no bo skoro nie chipują.,to jeszcze jest czas,typowe zwiedzenie diaboliczne.
       PokójWam@,
       nie wiem czy świadomie ,ale służysz diabłu.

       • zenobiusz 30 listopada 2011 o 8:07 pm

        PokójWam@,
        Żyjemy,w czasach końca wielkiego ucisku,codziennie wokół nas ludzie przyjmują znamię bestii,z Apokalipsy, i idą na zatracenie,popatrz na Sejm RP
        kolorowe parady itp.
        Wielu z nich mówi ,no nie chipa nigdy nie przyjmę.
        To m.in. twoja robota

        • Peryskop 30 listopada 2011 o 10:26 pm

         Uprzedzałem cię tu już kilka razy PokójWamie!

         Że robisz złą robotę pod kamuflażem „świętych pism”.

         Jeśli przez pomyłkę i z niewiedzy, to pora na zastanowienie się, bo nikt ci źle nie życzy.

         Ale jeśli czynisz to świadomie i z premedytacją, to zostałeś namierzony.

        • pan_prezydent 30 listopada 2011 o 10:32 pm

         Ponad 2 miliardy żyją ponad systemem monetarnym ? nie wiem czy jest jakiś kraj na ziemi w którym by jako oficjalną forme rozliczeń panowała zasada wymienności, przykładowo: 2 krowy za motor ? Bo jeśli masz na myśli szarą strefe to tam w przeważającej części handel sie opiera na systemie pienięznym. Więc nie mam pojęcia skąd wziełeś tą astronomiczną cyfre 2 miliardów ? bo chyba nie masz na myśli że za energie elektryczną płaci sie np. drobiem lub marchewką. Znamie besti jak dla mnie zostało już sprecyzowane i jest nim chip rfid, którego technologia jak i infrastruktóra jest gotowa, w afryce bedą przyjmowane jak szczepionki, nawet mimo tego że w samym handlu nie bedą miały takiego znaczenia jak w krajach zachodnich. Czemu forma znamienia besti jest już nam znana od jakiegoś czasu ? Może dla tego że jest ono kategorycznym „być albo nie być” i nim będzie wprowadzana jeszcze więcej ludzi będzie wiedzieć co znaczy przyjęcie go. Ale czemu ty kwestionujesz taką forme mimo argumentów przeważających za nią ? tego nie wiem.

        • zenobiusz 30 listopada 2011 o 11:17 pm

         Pan-prezydent@
         Zainteresuj się ilu ludzi żyje bez prądu i innych gadżetów,to zrozumiesz co piszę.Większość strefy Sahelu,Indonezji, Ameryki Płd.na prowincjach Indii i Chin a i Syberii.,wydaje Ci się że świat wygląda jak w telewizji zdaje się.Twoim zdaniem będzie się ich wszystkich chipować,zacznijcie wreszcie myśleć,Jak pisałem przyjęcie znaku bestii,na prawą ręką lub czoło,a tak znakowano niewolników,w czasach pisania Objawienia,ma charakter dobrowolnych decyzji moralnych,w świecie,gdzie mnóstwo okazji w kolorowym opakowaniu,każdy może się tego pozbyć ,poprzez nawrócenie,szczerą spowiedż ,i pokutę.Póki czas,a jest go coraz mniej.

        • zenobiusz 30 listopada 2011 o 11:26 pm

         Objawienie mówi,kto przyjmie ,czyli jest to akt woli,a nie podstępne wszczepienie.

        • pan_prezydent 1 grudnia 2011 o 12:20 am

         Napisałem jeszcze więcej ludzi będzie wiedzieć czym jest znamie, mówiąc dosadniej każdy kto szuka prawdy będzie wiedział co to jest, a kto jej nie szuka ten widocznie nie chce, nie zna powiedzenia że prawda was wyzwoli, bądz je ignoruje jak wiekszość bo po co se duperelami głowe zawracać skoro mówią że…..(dodaj co chcesz co mówią w tv) ale chyba ludzie będą świadomi że przyjmują coś co Bóg zabronił ale oni postawią szatana na jego miejsce więc……
         Natomiast co do apokalipsy to Jan nie sądze by miał na myśli swoją śmierć tym bardziej że mowa jest o końcu czasu ludzkości, a czy ona zgineła z Janem ? Mówisz mi że mam sie zainteresowąć tym że 2 miliardy ludzi żyje zupełnie ponad systemem monetarnym, to jakimś dziwnym trafem nie mogłem znaleść informacji potwierdzających to teorie, mogł byś dać jakiegoś linka uwiarygadniającego tą chipoteze ? Co to za problem jest ich zaczipować, jeśli sie nie myle to mają jakieś dokumenty tożsamości i po prostu zostaną wymienione i jeszcze sami za to zapłacą (zresztą jak zawsze) Twoje wyobrażenia nie mają racjonalnego pokrycia w bibli na którą sie powołujesz mówiąc chociażby o spowiedzi, przez co rozumiem zwykła dobrowolną inwiligacje do gościa za kratownicą który to z kolei robi sie za brame przez którą trzeba przejść by mieć możliwość znaleść sie w niebie ( ale tej kwesti nie chciał bym poruszać z tego względu że Polska jest dośc charekterystycznym krajem i sam katolicyzm w pewnym sensie jest spoiwem które tak czy inaczej po wyzoleniu trzeba będzie obalić na rzecz czystych nauczań Jezusowych) a za same grzechy to Jezus zapłacił swą śmiercią tylko jedyną przeszkodą są pośrednicy między nami a nim.

        • zenobiusz 1 grudnia 2011 o 1:00 am

         Pan-rezydent,rozumiem że sekty syjonistycznych Chrześcijan.
         „sam katolicyzm w pewnym sensie jest spoiwem które tak czy inaczej po wyzoleniu trzeba będzie obalić na rzecz czystych nauczań Jezusowych”
         W świetle tej wypowiedzi,podziękuję,za dalszą dyskusję.
         Nic z tego,nie przejmiecie polski,judeopolonia,to wasz sen który się nie ziści.

        • jerkey 1 grudnia 2011 o 8:23 am

         W kwestii „znaku bestii” i chipowania w pełni zgadzam się z @Zenobiuszem. Symbol ten występował wcześniej już w prawie danym Izraelitom. Bóg powiedział, że prawo, które im dał mają „przywiązać jako znak do swej ręki i jako przepaskę między oczami” (Powtórzonego Prawa).
         Ze znakiem bestii znaczy to ni mniej ni więcej tylko to o czym mówi @Zeno. Przywiązanie do czoła mówi o powiązaniu prawa (lub znaku bestii) ze swoim sposobem myślenia, a do ręki ze swoim sposobem działania.
         Słowa te mają znaczenie przede wszystkim symboliczne. Nie można wykluczyć oczywiście, że nie spełni się to w inny, spektakularny sposób, ale teraz nie sposób to udowodnić. Czas pokaże.

        • pan_prezydent 1 grudnia 2011 o 9:07 am

         Masz racje Zeno, skoro już będą chcieli wprowadzić jeden światowy kult szatana to niech lepiej trwa ta parodia chrześcijaństwa zwana katolicyzmem. Ale ja w tym cyrku udziału brać nie zamierzam.
         jerky jest jasno powiedziane że nie będziesz mógł nic kupić a każdy z nas odwiedza sklepy więc czy już wszyscy jesteśmy naznaczeni ? Bo mowa jest o czasach końca świata a nie o końcu imperium rzymskiego jak byście chcieli przeinaczyć apokalipse.

        • pan_prezydent 1 grudnia 2011 o 9:19 am

         Choć z drugiej strony patrząc na te słowa to niech pada – Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,”
         Dobrze napisałem że ma być tylko spoiwem podczas uwolnienia, bo jak narazie jest wykorzystywany do dzielenia Polaków, a jak już sie wyzwolimy to nie wierze w jego transformacje więc będzie musiał upaść i to czy chcemy czy nie syjonizm jako bestia sie tym zajmie bo jest jasno napisane że Bóg do tego natchnie ich serca czyli sam Bóg nie chce żeby istniał więc ty lepiej zeno nie stawaj na przeciw woli Boga.

        • pan_prezydent 1 grudnia 2011 o 9:33 am

         No i popatrz jaki Bóg ma wielki zamiar, ci którzy teraz chadzają do kościołów i są wierzący po upadku przejdą do chrześcijaństwa które będzie podobne do tego które było po Jezusie i tak samo będą zwalczani a cała reszta nie wiernych przyjmie światową religie i chip.

        • zenobiusz 1 grudnia 2011 o 4:16 pm

         Pan-rezydent@
         Odpowiedz szczerze do jakiej wspólnoty religijnej należysz,jak jest liczna,i kto i kiedy ją założył. Chyba że to sprawa wstydliwa.
         Skoro usiłujesz odebrać wiarę katolicką ,zwłaszcza młodym czytelnikom,gdzie mają się udać,by szukać wspólnoty ??

        • K 1 grudnia 2011 o 6:52 pm

         zenobiusz
         Czyli czytasz Biblię, i nie dostrzegasz bałchowalstwa w kościołach?
         Czytasz Biblię, gdzie Bóg zakazał czynić rzeźb i obrazów i modlić się do nich, (dekalog) a jednocześnie uczęszczasz do takiej świątyni?
         niose.prawde@gmail.com
         Ja jestem we wspólnocie protestanckiej,gdzie nie ma takich rzeczy 🙂

        • zenobiusz 1 grudnia 2011 o 8:59 pm

         K@
         Nie wiem co to jest wspólnota protestancka.To tak jakbyś napisał jestem chrześcijaninem antykatolikiem.
         Protestanci mnożą wspólnoty i kościoły ,jak króliki,a Jezus mówił
         .”Nie za tymi proszę jedynie, ale i za tamtymi, którzy dzięki ich słowom uwierzą we mnie. Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a ja w Tobie, aby i oni w nas jedno byli, żeby świat uwierzył, iż Ty mnie wysłałeś.”
         Wyrzuciliście to na śmietnik,tak cenicie Jezusa.

        • Cramer 1 grudnia 2011 o 9:21 pm

         Sorry bracia protestanci, ale nie trafi do Jezusa kto próbuje ominąć Maryję.
         Kto walczy z Maryją, jest po stronie złego ducha – mówi o tym Genesis („wprowadzam nieprzyjaźń …”)
         Jaki KRK jest taki jest, ale to jedyna szansa.

       • PokójWam 1 grudnia 2011 o 8:22 pm

        Objawienie 14:9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia». 12 Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.

        Objawienie 13:16 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. 8 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

        Tak jest to szatańska sztuczka i dlatego trzeba przed nią ostrzegać, bo to się wydarzy na prawdę. Zenobiusz jeśli nie uwierzysz Słowu Bożemu to już nikomu nie uwierzysz bo to będzie oznaczało że Twoje serce jest z kamienia a oczy zamknięte na prawdę biblijną

        II Koryntian 4:3,4 Ewangelia jest zasłonięta dla tych, którzy giną. W których bóg tego świata (szatan) zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło Ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.

        • zenobiusz 1 grudnia 2011 o 8:54 pm

         Pokój wam@
         Gdzie tu pisze o chipach.Sekciarzu?
         I ty teżOdpowiedz szczerze do jakiej wspólnoty religijnej należysz,jak jest liczna,i kto i kiedy ją założył. Chyba że to sprawa wstydliwa.
         Skoro usiłujesz odebrać wiarę katolicką ,zwłaszcza młodym czytelnikom,gdzie mają się udać,by szukać wspólnoty ??

  • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 9:46 pm

   Czym jest napędzany RFID ? Z czego składa się bateria łądowana energią ciepła – lit. Dalej nie bede tłumaczył czym grozi eksplozja RFID w ciele, jakie są skutki – opisane w bibli czyli w tym no…Objawieniu Jana ?

 12. ARTUR 30 listopada 2011 o 12:28 pm

  Każdy człowiek ma wolną wolę a szatan ma ograniczenia .Nie może ingerować w duszę człowieka bez jego zgody czy też zabić go bez zgody ,tak więc na nic się zdadzą szczepionki jeśli człowiek nie będzie chciał odejść od Boga .

  • andzia 30 listopada 2011 o 1:11 pm

   dokładnie!

  • Annah. 30 listopada 2011 o 3:57 pm

   Lepiej poczytajcie czym jest psychopatia, Skąd skądinąd wtedy Pan Bóg na pewno rozgrzeszy, bo człowiek działa w ślepym amoku.

   • Peryskop 30 listopada 2011 o 10:39 pm

    Akurat wyszła sprawa z niepoczytalnością Andersa Behringa Breivika.

    Moim skromnym zdaniem jak na niepoczytalnego zbyt dobrze wykonał główną rolę zamachowca-mordercy, łącznie z przygotowaniem technicznym oraz logistycznym, szybkością w zdetonowaniu ładunków w Oslo i dokonczeniu masakry na wyspie Utoya, a także z drobiazgowo skomponowanym memoriałem programowym, nietuzinkowymi kontaktami w podróży do USA, a także osiągnięciem wysokiej pozycji w masońskiej loży. Trudno byłoby to wszystko zrealizować osobie naprawdę niepoczytalnej i działającej w osamotnieniu.

    • Annah. 1 grudnia 2011 o 1:06 am

     No, no nie posądziłabym Cię Peryskop o takie jasnowidcze sądy. Dla mnie psychopata to człowiek który właśnie szczegółowo PLANUJE i kalkuluje jak rozprawić się z ofiarą. Pozostali, ci „bardziej ludzcy” popełniają zbrodnie wydaje mi się najczęściej w afekcie.
     W sprawie Brevika mogło jednak być inaczej niż nam się przedstawia – to znaczy nie działał sam ale przy wsparciu wpływowych ludzi działających w ukryciu, którzy po fakcie by oczyścić go z odpowiedzialności, zamknąć wszelkie speku]lacje i zapobiec puszczeniu pary załatwili orzeczenie o niepoczytalności. Chorym nalezą się wszakże specjalne przywileje a kara jest resetowana.

     • Peryskop 1 grudnia 2011 o 3:36 am

      Annah,
      czyli się zgadzamy, że ta diagnoza niepoczytalności u ABB wygląda na naciąganą.

      I bardzo mało prawdopodobne, że działał samodzielnie.
      A rola wspólnika na wyspie też dziwnie niejasna.

      Natomiast nic nie pisałem czy jest psychopatą.
      Ale masz rację, że to ułomność zupełnie inna niż niepoczytalność.

      • Wizzgaa 1 grudnia 2011 o 11:58 am

       Peryskop – mówili o schizofrenii paranoidalnej u tego gościa . Tacy nie muszą być pozbawieni inteligencji i zdolności . Ponadto – ktoś / ew. liczba mnoga / mógł wykorzystać fakt jego choroby . To nie psychopata ale schizofrenik i owszem . No i trzeba jeszcze brać pod uwagę przynależność / + wpływ / jakiejś grupy , sekty i.t.p. Jak zwykle nie dowiemy się całej prawdy.

    • AQQ 1 grudnia 2011 o 12:14 pm

     Mnie ABB pasuje na program mk-ultra.

     • Peryskop 1 grudnia 2011 o 1:49 pm

      Mi też.

      Ostatnio obrońcy Sirhana Sirhana skazanego za morderstwo Roberta Kennedy’ego podnieśli
      zarzut, że wystrzelił z pistoletu pod wpływem hipnozy, a śmiertelna kula pochodziła prawdopodobnie z broni faktycznego zabójcy – snajpera.

      http://www.washingtonpost.com/national/sirhan-lawyers-bullet-was-switched-and-he-was-hypnotized-before-robert-kennedy-assassination/2011/11/28/gIQA7NTQ6N_story.html

 13. pola 30 listopada 2011 o 12:29 pm

  Nasi sąsiedzi wprowadzili stan wyjątkowy. Oficjalnie wiadomo, że wprowadził go we wtorek (29 listopada 2011 r.) słowacki rząd w reakcji na masowy protest lekarzy, którzy zagrozili odejściem z pracy 1 grudnia. Tak drastyczne środki to przesada?

  Z tego co donoszą media wiadomo, że sytuacja dotyczy jednak tylko kilkunastu szpitali. Do pracy przystąpili lekarze wojskowi. Niektóre czeskie szpitale przy słowackich granicach zareagowały na apel słowackiego ministerstwa zdrowia i zgłosiły gotowość przyjęcia najbardziej nagłych
  przypadków. A więc coś tu nie gra? Kto chce podpalić Europę?
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/42225,na-slowacji-wprowadzono-stan-wyjatkowy

  • Wizzgaa 30 listopada 2011 o 12:49 pm

   To jeden z kolejnych , licznych kamyków , które mają pociągnąć lawinę . W Europie i na świecie . W artykule piszą , że stan wyjątkowy ma obowiązywać tylko w kilkunastu szpitalach więc nie jest to „decydujący ” dla lawiny kamień . Jeszcze nie ten .

 14. Lutek 30 listopada 2011 o 12:58 pm

  http://www.wykop.pl/link/952061/kompanie-farmaceutyczne-nie-chca-byscie-byli-zdrowi/?utm_source=link_952061&utm_medium=hits_2011-11-30&utm_campaign=HityTop

  • Wizzgaa 30 listopada 2011 o 1:16 pm

   Nie może dbać o nasze zdrowie KTOŚ , dla kogo kasa jest dobrem najwyższym > a co do tego ostatniego , nie mamy chyba złudzeń . Mam cioteczną siostrę farmaceutkę . Ona śmieje się z ludzkiej niewiedzy i naiwności . Używa tylko witamin i sporadycznie antybiotyków , bo jak powiada : ” studiowałam to , widziałam z CZEGO SIĘ ROBI TZW. LEKARSTWA ” .

   • AQQ 30 listopada 2011 o 3:07 pm

    Królują środki czystości jak m.in. acze…cóż moje tłumaczenie i uświadamianie nie odnosi efektów.
    Dalej biorą chemię, pozwalają wycinać sobie organy, szprycują się pigułami, cukrzycy używają słodzika, dzieci ssią cukiereczki, gumy do żucia, piją cole, a rodzice mają spokojne sumienie bo zabezpieczyli dzieciom wszystko co modne!

    • Peryskop 30 listopada 2011 o 6:56 pm

     z netu:

     Sobota wieczór. Dzwoni telefon w domu hydraulika.

     – Dobry wieczór. Mówi Kowalski. Pana lekarz domowy. Pan przyjdzie do mnie pilnie, bo toaleta mi się zapchała.

     – Ale Panie Doktorze! Jest sobota wieczór. Jestem w garniturze i lakierkach i zaraz na randkę wychodzę.

     – Proszę Pana. Jak Pan ma problemy ze zdrowiem to ja przychodzę o każdej porze. Dnia i nocy.

     – No dobrze. Za chwilę będę.

     Po piętnastu minutach hydraulik puka do mieszkania lekarza. Faktycznie ubrany w garnitur i lakierki. Lekarz prowadzi go do toalety. Pokazuje zapchaną muszlę. Hydraulik zagląda do środka. Cmoka. Wyjmuje z kieszeni jakieś tabletki. Wsypuje do muszli i mówi:

     – Dobra, a teraz niech pan muszlę obserwuje przez dwa dni. Jak nie będzie poprawy – to Pan do mnie zadzwoni w poniedziałek.

     • navajo88 30 listopada 2011 o 7:13 pm

      Peryskop Dobre hahahahahahahahahah ,ciekawe czy tylko sobie cmokał czy wręcz cmokał artystycznie hahahahahaha ,pozdrawiam J.M.H

      • Peryskop 30 listopada 2011 o 10:43 pm

       Navajo, jeśli chcesz to wiedzieć, to skontaktuj się z lekarzem, farmaceutką
       lub bezpośrednio hydraulikiem!

       Za pozdrowienia dziękuję
       i Navazajom

     • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 9:30 pm

      z głowy :
      Przychodzi łysy hydraulik z żabą na głowie do lekarza, no i lekarz sie pyta :
      – Co panu dolega ?
      A żaba na to :
      – Ano panie doktorze Coś mi się do dupy przykleiło !

   • ARTUR 30 listopada 2011 o 3:08 pm

    I to jest właśnie objaw satanizmu ,wiedza powinna zobowiązywać ,ja też wiem różne rzeczy ale nie znaczy że mam je wykorzystywać przeciw innemu człowiekowi .Lekko się żyje jeśli jest możliwe osiągnięcie korzyści kosztem drugiego człowieka ale bardzo ciężko się umiera z takim brzemieniem i niejeden oddałby wszystkie swoje pieniądze będąc na skraju życia aby walcząc z systemem mieć czyste sumienie.

 15. FAKIR 30 listopada 2011 o 1:26 pm

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/42281,ludzie-dagona

  • AQQ 30 listopada 2011 o 3:00 pm

   4cz. http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/42203,wino-babilonu

   • R4ithen 30 listopada 2011 o 6:59 pm

    Wywiad zawiera błędy ortograficzne…

    • Peryskop 1 grudnia 2011 o 2:20 pm

     Nie tylko błędy ortograficzne…

     Teza o „gigantach” jest naiwnie ponaciągana z mitów i opowieści „starych Indian”,
     tak jakby w każdej kulturze nie funkcjonowały baśnie o potężnych pra-pra-ludziach., przybyszów skądś, którzy kiedyś się pojawili i naszych dzielnych przodków jednak ujarzmilii.

     W takich przypadkach psychologia nakazuje nadać tamtym najeźdźcom cechy „nadludzi”,
     żeby jakoś uzasadnić poniesione klęski. A więc wynalazek „gigantów” jest bardzo przydatny.
     I na dobrą sprawę jest kultywowany do dziś metodami Public Relations. Nic nowego.

     Ostatnio Monitor pokazał mistyfikację podrabianych szkieletów rzekomych gigantów.

     Mit „wielkiej wiedzy” Dogonów rozpowszechnił Hoimar von D. – bardzo mroczny kreator
     jeśli chodzi o rzetelność przekazu – także o Machu Picchu i innych super „rewelacjach”.

     Co nie przeczy sporej wiedzy wszystkich ludów „prymitywnych” np Aborygenów, Eskimosów.

     Symbolika masońska czerpie z prastarych tradycji solarnych obecnych we wszystkich kulturach gdzie zaglądało nasze Słonko i gdzie ludzie starali się wytłumaczyć obserwowane zławiska.

     A „Wielki Mur” też został „zrekonstruowany” niemal od zera przez ekipę Mao w latach 50-ych !
     Kto postąpał po „Murze” i był przytomny to musiał zauważyć wyjątkową świeżość budulca.

     Wesołe są te wywiady, w których bywa, że „wywiadowca” wie więcej niż „Antymaterialny”…

     Natomiast nie wykluczona jest inspiracja Dogonów na twórców sympatycznej Myszki Miki !
     Czekamy teraz na ujawnienie kto jest odpowiedzialny z Kaczora Donalda.

 16. zas 30 listopada 2011 o 1:41 pm

  jeszcze tylko 7 dni i kilka minut http://www.illuminati.org/

  • BirD2 30 listopada 2011 o 2:04 pm

   ludzie.. Nie będzie nic za te 6 days + 23h : 59m : 07s.
   Jest jeszcze jedna strona
   http://7december.org/

   Ten sam licznik i tekst

   WAKE UP HUMAN RACE.
   All of us are the brothers and the sisters. We have the power to finish all of the wars and the darkness. If we do not wake up, we will be too late and the darkness will arise…

   6 days + 23h : 57m : 32s

  • Konarski 30 listopada 2011 o 2:30 pm

   Odliczanie na tej stronie zakończy się 7 grudnia około godz 14.00 czasu polskiego.
   Mija równo 70 lat od ataku na Pearl Harbour.
   Na rozmaitych forach ludzie piszą, powklejam co ciekawsze wypowiedzi 🙂
   Nie trzeba się do tego „przyklejać” ale można wziąć pod uwagę i specjalnie sobie tym głowy nie nabijać. 🙂

   – „Jak wiemy sami Iluminaci lubią się bawić w numerologię i otóż 7 grudnia 2011 będzie 70 rocznica ataku na Pearl Harbor ,który jak wiemy zaczął się 7 grudnia 1941.Zamachy na WTC też były uznane za jakby drugi Pearl Harbor więc może nas czekać jakiś „trzeci” czy to zamach czy to atak.Wierzący w NWO i Iluminatów już mogą szaleć jednakże zawsze oczywiście ktoś może specjalnie takie stronki zakładać dla jaj aby siać panikę ,a odliczanie do czegoś zawsze budzi emocje no ale jednak warto wiedzieć”
   http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&st=0&sk=t&sd=a&start=8880

   Liczba 23 – z grobowca Skulls& Bones 🙂

   -” Hmmm wiemy że Illuminaci lubią liczbę 23 🙂
   11-9-2001 = 11+9+3=23
   7-12-2011 = 7+12+4=23
   Jak dla mnie ta data może mieć jakieś znaczenie”
   http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&discId=11767703&threadId=94414755&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw5NDQxNDc1NSwyMzM5NjY5MDEsMTE3Njc3MDMsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

   Albo to „cudo” 🙂 🙂 🙂

   – „CHCECIE WIEDZIEĆ
   BĘDĄ SUPERANOMALIE W NOCY 5 i 6 GRUDNIA! TAK WIELKIE, ŻE WSZYSTKO TO CO DOTYCHCZAS OBSERWOWALIŚMY W PRZECIĄGU OSTATNICH 6000-LAT BĘDZIE NIEWINNĄ IGRASZKĄ! CI KTÓRZY CHCĄ PRZEŻYĆ POWINNI OSTRZEC BLIŹNICH I NAJSZERSZE KRĘGI ZNAJOMYCH, BY ZNALEŹĆ SIĘ POWYŻEJ 400 M PONAD POZIOMEM MORZA!
   I TYLE W TEMACIE!”
   http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?discId=11767703&threadId=94424112&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw5NDQyNDExMiwyMzM5NzMwNjQsMTE3Njc3MDMsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==

   • Wizzgaa 30 listopada 2011 o 2:36 pm

    Jasssne ! Utworzymy na wzniesieniach terenowych żywe wysepki . Wiesz ,że dla większości ludzi to technicznie niewykonalne . Więc co ? Ci bez samochodów , pieniędzy , krewnych na wyżynach i.t.p. sa skazani przez Boga ? Wierzysz w to ?

    • Konarski 30 listopada 2011 o 2:58 pm

     Ktoś napisał bzdurę. Załóżmy, że rzeczywiście fale byłyby wyższe od wieży Eiffla na 400 m.n.p.m to jak daleko w głąb lądu zajdą? Szczególnie nad oceanami, niektórymi morzami (M. Północne) a nie Bałtykiem, który jest „kałużą”.
     A czy byliby skazani przez Boga?
     Nie wiem ale wiem, że ludzkość musi pokutować za swe czyny, których dokonuje. Można powiedzieć inaczej – że to co się dzieje i będzie na świecie to „ŚREDNIA WYPADKOWA grzechów ludzkości”. Tak to ujął ks. Natanek w jednym z kazań.
     Nie chcę poruszać kwestii Boga i odpowiedzialności ludzi za czyny niezgodne z dekalogiem, nie jestem kanonikiem, nie mam zamiaru robić na blogu dodatkowego zamieszania.
     W każdym razie za dni Noego ludzkość upadła i zapłaciła, w Sodomie też – sodomici nawet pysznili się, że „Bóg ich kocha” ale okazało się inaczej – miał wzgląd tylko dla jednego uczciwego i sprawiedliwego Lota, który nie brał udziału w ich sodomickich plugastwach.
     Warto to przemyśleć.
     Dziś np. sodomitów stawia się na „świecznik” (Sejm i tych 2 od palikota), promuje nachalnie w mediach, szczególnie traktuje przez wydawane dla ich upodobań prawo.
     Ci ze „świecznika” (politycy, dziennikarze itd.) będą mieli przerąbane u Boga – bo to oni psują innych – maluczkich.
     A jeśli spadnie kara to na całą społeczność.
     Na Polskę już spadła i trwa przykręcanie śruby we wszelkich możliwych dziedzinach.
     Już oficjalnie jesteśmy kondominium, nad którym pieczę sprawuje Berlin i Moskwa.
     USA słowami Obamy oddało za coś (może Wenezuelę) Polskę w ręce Berlina i Moskwy i nie przez przypadek stało się to w dniu 17 września 2009r. W dyplomacji nie ma przypadków.
     Teraz będzie maksymalne dojenie ekonomiczne (większy VAT, katastralny, ukryty podatek węglowy CO2 i inne).

     • Konarski 30 listopada 2011 o 3:01 pm

      A docelowo będzie DEPOPULACJA i ROZBIÓR.

     • zenobiusz 30 listopada 2011 o 6:55 pm

      „byłyby wyższe od wieży Eiffla na 400 m.n.p.m to jak daleko w głąb lądu zajdą”
      Dojdą do Brandenburgii,a ta nazwa kiedyś brzmiała Branibor czyli bór, który chronił Polan od najazdów z Zachodu.Znów nazwa spełni dawną funkcję.Nie dość ,że panoszą się sodomici,to miliardy dzieci zamordowano przed narodzeniem.,a teraz chcę się zabić,miliardy Dzieci Bożych,którymi wszak jesteśmy.
      I oni myślą że Bóg im na to pozwoli ??
      Oni chyba wiedzą kiedy,ale nie do końca wiedzą co,Wszak nie wierzą w Boga,a ich „bóg” im obiecał ,nieśmiertelność i panowanie nad planetą.
      Ale zaczynają się bać.

   • Sully 30 listopada 2011 o 3:33 pm

    Tak tak a świstak siedzi i zawija je w sreberka….

  • PokójWam 1 grudnia 2011 o 8:44 pm

   Te odliczenie niezwykle blisko zbiega się z tą informacją

   http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10720351,_Financial_Times___Strefa_euro_ma_jeszcze_10_dni.html

 17. mocniejszy 30 listopada 2011 o 2:11 pm

  A tymczasem 28 listopada dokonał się HOŁD BERLIŃSKI

  https://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/30/hold-berlinski-radoslawa-sikorskiego/

  Czy to już IV Rzesza?

  • Extazed 30 listopada 2011 o 11:43 pm

   Mocna rzecz, ale można jej się było spodziewać. Moje przeczucie co do ważnej roli Polski zaczynają się powoli potwierdzać. Szkoda tylko, że zmierza to w tym kierunku. A może kto wie, właśnie tak musi być. Chociaż globalizacja do niczego dobrego nie prowadzi.

   • Sully 1 grudnia 2011 o 9:14 am

    Wle takich co jak trzeba nei obrażają się na cały świat tylko zacisna zęby i podkreslami jeśli trzeba to uklekną. Pozatym mówiac szczerze ja nie widze w przemówieniu ministra żadnego „klekania i ponizania”.No, ale cóż niektóre srodowiska polityczne mają to do siebie, że widza to co chcą widzieć. To już taka ich natura;-)

 18. Mariusz 30 listopada 2011 o 3:44 pm

  Ciężarówki z dostawami dla sił NATO w Afganistanie zostały zatrzymane na pakistańskiej granicy. Teraz tysiące kontenerów stoi w pobliżu przejść granicznych. Pakistan zareagował w ten sposób na omyłkowy atak sił NATO, w którym zginęło 24 obywateli tego kraju. Niemal połowa dostaw przechodziła przez tę granicę. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a misja w Afganistanie może być zagrożona. Wielu Pakistańczyków otwarcie wzywa swoich rodaków, do wypowiedzenia dżihadu (świętej wojny) USA.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/napieta-sytuacja-w-pakistanie-stanom-grozi-kolejna,1,4937626,wiadomosc.html

  • Peryskop 30 listopada 2011 o 7:02 pm

   Dziś Hilaria Clintonowa zaapelowała do władz Pakistanu, żeby przemyślały raz jeszcze…

   • Sully 1 grudnia 2011 o 9:16 am

    No może być ciekawie….ale tak się zastanawiam kogo bardziej sie bać agresywnych z za oceanu czy islamistów…nie chciałabym żeby weszli do Europy jeszcze bardziej z buciorami.

   • Mariusz 1 grudnia 2011 o 12:39 pm

    Dziś w radio, chyba RMF Classic, słyszałem, że również Niemcy wycofują pracowników z ambasady, wczoraj Norwegowie. Czyżby ewakuowali się przed atakiem?

    • Peryskop 1 grudnia 2011 o 2:36 pm

     Zwróćcie uwagę, proszę, jak umiejętnie jest realizowana polityka demonizowania islamistów.

     Teraz media podają o protestach studentów przed ambasadą brytyjską w Teheranie,
     nie ujawniając tła tych wydarzeń – wprowadzania kolejnych sankcji przeciwko Iranow na podstawie głośnej tezy „o wielkm zagrożeniu programem nukleranym” tak jakby sąsiednie państewko nie dysponowało własnym znacznym arsenałem i jakby Międzynarodowa Agencja
     Atomowa nie robiła w Iranie inspekcji, a do kontroli w sąsiednim państewku nie była wpuszczana.

     Ponadto trudno się dziwić frustracji Persów, jeśli w zamachach wciąż są zabijani ich naukowcy i oficerowie, a ślady prowadzą do wywiadów kilku państw miłujących pokój inaczej.

     Polityka robienia z islamistów półdzikich terrorystów ma na celu wywołanie fobii wśród chrześcijan i skłócenie nas żebyśmy się nawzajem powybijali, aby ten „trzeci” skorzystał.

     • Sully 1 grudnia 2011 o 3:40 pm

      Wiesz co ja na to wszystko patrzę z punktu widzenia kobiety, a islamisci sa chyba pod tym wzgledem 100 lat za murzynami.

 19. Konarski 30 listopada 2011 o 3:45 pm

  Kto, co, w co, ile i kiedy zawija to już wiedzą „starsi i mądrzejsi” jak mawia pan S. Michalkiewicz

 20. Konarski 30 listopada 2011 o 4:40 pm

  Godfrey Bloom: Wyjaśnię wam bo chyba nie rozumiecie

 21. ALFA 30 listopada 2011 o 5:06 pm

  Alex Jones – TerrorStorm (Final cut, Full version, Napisy PL)

 22. jakzawsze 30 listopada 2011 o 5:15 pm

  w Beskidach tragicznie z wodą,może być nie ciekawie. Ludzie mają powysychane studnie, a potki/rzeki górskie to „łezki” lub całkowcie suche. Jak długo żyje to niewidziałem czegoś takiego, bo nawet w lecie na upałach-suszach tak nie było jak jest teraz.

  Modyfikacje pogody i chemtrails to własnie skutki plus+ aktywność słoneczna w kosmosie. Teraz widać już naocznie że to wszystko zmierza do zaorania wszystkiego co człowiek nasyfił na tej planecie.

  ….dzieje się , dzieje i coraz ciekawiej się robi

  • zenobiusz 30 listopada 2011 o 7:17 pm

   Gdybyś miał, cloudbustera,,polał byś go wodą i wywołał deszcz w promieniu paru kilometrów, Nigdy nie jest jednak za późno.Szczegóły na moich blogach.

   • jakisbuk 30 listopada 2011 o 7:21 pm

    Zenobiusz – a dajesz gwarancje ? czy jak nie zadziała to oddasz kase ?

    • zenobiusz 30 listopada 2011 o 9:27 pm

     jakisbuk
     ,nie dam bo jak obsługuje lub produkuje idiota,efekt,nie jest pewny,ale co wolisz ,zaryzykować eksperyment,czy zlecić poszukiwania i wiercenie nowej studni???

 23. exe 30 listopada 2011 o 6:29 pm

  my tu gadu gadu o kolejnych końcach świata,
  a sprawa jest zupełnie prosta i do wyjaśnienia.
  Nasz koniec jest taki, jak piszą tu.
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/11/30/iluzja-judeopolonii-przeraza-zydostwo/

  • Peryskop 1 grudnia 2011 o 12:16 am

   @exe spoko.
   Nasz koniec, czy wasz koniec?

   • Extazed 1 grudnia 2011 o 12:19 am

    Póki co to zapowiada się stworzenie federacji na podobieństwo tej ze star warsem z imperatorem na czele hahaha : D

 24. AQQ 30 listopada 2011 o 8:25 pm

  Na ostatnim posiedzeniu zarządu w Bangladeszu, Sojusz GAVI, dawniej znany jako Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i szczepienia, ogłosił plany wprowadzenia śmiertelnego wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) szczepionki Gardasil (Merck & Co) i Cervarix (GlaxoSmithKline) w trzecim świecie. Pro-szczepienie grupy wspierane przez Bank Światowy, UNICEF, Bill & Melinda Gates Foundation i branży szczepionek, GAVI głównym celem jest zaszczepić 240 milionów dzieci w 2015 roku.
  Celem jest, aby zaszczepić 588 milionów dzieci przeciwko różyczce w 2015 r.
  http://www.infowars.com/

 25. Extazed 30 listopada 2011 o 8:38 pm

  Mam pytanie z innej beczki, chodź też dotyczy mózgu. Mianowicie zastanawia mnie, czy muzyka taka jak ta:

  może programować jakoś nasz mózg, albo w jakiś sposób wpływać na nasze zachowanie?
  Dużo tam dźwięków o niskich częstotliwościach.

  • exe 30 listopada 2011 o 8:54 pm

   kur…a, masz rację,
   po 9 sekundzie ruszyły mi ślinianki !! a wzrok „poszedł” na liścia.
   natychmiast zatrzymałem filmik.

   • Extazed 30 listopada 2011 o 11:06 pm

    Chyba rozumiem co masz na myśli ^ ^
    Ale mówiłem raczej o dźwięku a nie o chmurach.

  • andzia 30 listopada 2011 o 9:41 pm

   ja po minucie sluchania miałam tego dość…

   • AQQ 30 listopada 2011 o 10:42 pm

    To tak jak z malarstwem. Kogo zachwycają obrazy Picassa???

    • Extazed 30 listopada 2011 o 11:18 pm

     Masonerie hehehe : D

     • Sully 1 grudnia 2011 o 9:20 am

      Mnie, nie zachwycają, ale jest w nich coś fajnego. A co do muzyki. Fajna klubowa…mnie tam wzrok na liścia nei szedł;-)

  • monitorpolski 30 listopada 2011 o 9:53 pm

   A co to jest moda muzyczna, jak nie manipulowanie naszym zachowaniem? To co się czasami słyszy jako „hit” nie ma nic wspólnego z pięknem i harmonią. Jest to celowa destrukcja piękna, by przygotować świat do ekspansji zła.

   • Extazed 30 listopada 2011 o 11:09 pm

    Popieram. Takie gatunki muzyczne niosą dużo skumulowanej energii ale raczej tej negatywnej, dysharmonicznej, impulsywnej, oddziaływującej na instynkt bardziej niż na piękno postrzegania.

  • navajo88 30 listopada 2011 o 9:56 pm

   Extazet muzyka jest do dupy ani to utwór ,ani kimpozycja i gdzie wy tu widzicie jakies odziaływanie na podświadomośc !!! ,a ten cały utwor to jest po prostu zwykłe gówno i ni jak nazwać to muzyką .Kiedyś to byla muzyka !!!!lata 68 – 72 powstawały zajebiste kawałki i utwory , a to wy nazywacie muzyką ???? ludzie wam to chyba słoń nadepnol na ucho ,badziewie badziewie i jeszcze raz badziewie !!!!!!!!!
   J.M.H

   • Sobek 30 listopada 2011 o 10:30 pm

    „lata 68 – 72 powstawały zajebiste kawałki i utwory , a to wy nazywacie muzyką ????”

    mój pradziadek pewnie w tym samym tonie o rocku ’68 w tamtych latach.

    Tak więc problem nie leży po stronie muzyki a pokolenia 😉

    • navajo88 1 grudnia 2011 o 7:48 am

     Sobek pewnie masz rację ,ale nie zaprzeczysz że muzyka z tamtych lat to naprawdę była muzyka i każdy zespół grał inny rodzaj muzyki i to było wizytówką tych grup .The Cream , Jimi Hendrix ,Pink Floyd ,Alvin Lee i wiele wiele innych nazwisk ,a dzisiaj ???? dzisiaj to tak na prawdę wystarczy kupić jedną płytę i obejrzeć jeden teledysk i starczy ! wszystko brzmi tak samo po prostu ,a winnemu tego wszystkiemu jest gwałtowny rozwój elektroniki , nie wiem czy widziałeś występy Jimiego Hendrixa na żywo ,ale jak Jimi grał na koncertach to grał naprawdę i był to totalny wstrząs dla widzów ,a miał tylko zwykłego Fendera i wzmaczniacze Marshalla ,,,,,a muzyka ????????? do dzisiaj jego muzyka jest dla mnie prawdziwym miodem na moje schorowane serduszko !!!! hahahahaha
     J.M.H

   • Extazed 30 listopada 2011 o 11:16 pm

    Czasy się zmieniają i muzyka też transformuje w swej formie. Dla niektórych to gówno dla niektórych rarytas rzecz gustu. Ale intryguje mnie wpływ muzyki na ludzkie zachowanie. Czy ma to ze sobą związek?

    • Peryskop 1 grudnia 2011 o 12:21 am

     Ma.
     Tego typu kawałki są komponowane ze sporą wiedzą o neurofizjologii.
     Dobrze, że to wychwyciłeś.

     • Extazed 1 grudnia 2011 o 12:24 am

      Kolejnym argumentem za tym że ma, wystarczy spojrzeć na pokolenie justina biebera, lady gaga i innych namaszczonych przed masońską fabrykę zła.
      Wszystko się robi sztuczne i plastikowe! Ratunku! = /

      • Extazed 1 grudnia 2011 o 12:25 am

       Sorki za błędy ale zmęczony po całym dniu jestem a do łatwych nie należał.
       Dobranoc wszystkim blogowiczom : )

       • Sully 1 grudnia 2011 o 9:25 am

        Słuchajcie poprosze o przykład muzyki która ma destrukcyjny wpływ…tylko bardzo prosze rozsądnie, bo ktoś kto słucha np. Seal’a albo claptona, cohena czy one republic…nie będzie słuchal rammsteina lub inych tego gatunku ( otwarcie pisze o sobie;-) czego słucham chociaż mettalica też nie jest zła;-)….i nie sądzę, że ta muzyka którą wymieniłam mogła mieć zly wplyw…wręcz przeciwnie.

        • choice 1 grudnia 2011 o 3:40 pm

         muzykę możesz w bardzo prosty sposób przesegregować, na początku odrzuć wszystkich tych najbardziej przesiąkniętych okultyzmem. Następnie sprawdzasz słowa tekstu okładkę i teledysk wybranego artysty czy nie zawierają satanistycznych znaków dalej zapuszczasz na bum boxa i jedziesz..
         http://radtrap.wordpress.com/2011/09/22/gala-mtv-2011-vmas-i-celebracja-rynku-muzycznego-illuminati/
         http://radtrap.wordpress.com/category/muzyka/

        • Extazed 1 grudnia 2011 o 8:31 pm

         Jak o destrukcji mowa proszę bardzo, nie trzeba dużo szukać:

         : )

 26. felicyta 30 listopada 2011 o 9:18 pm

  19:45, 30.11.2011 /PAP
  Zakonnik molestował dziesiątki dzieci. Grozi mu 10 lat więzienia
  „CO MIAŁEM ZROBIĆ? BYŁEM JAK LIS W KURNIKU”61-letni Pierre-Etienne Albert, były zakonnik i członek katolickiej Wspólnoty Błogosławieństw (Communaute des Beatitudes) stanął w środę przed sądem we Francji oskarżony o napastowanie seksualne dzieci i nieletnich nastolatków. Przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.
  Główny oskarżony w odbywającym się na południu kraju procesie Albert odpowiada za napastowanie seksualne 38 chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do 14 lat. Do wszystkich przestępczych czynów miało dojść w latach 1985-2000 we Wspólnocie Błogosławieństw w departamencie Aveyron w południowej Francji. Byłemu Oskarżany o tuszowanie pedofilii biskup odchodzi

  Benedykt XVI przyjął w środę rezygnację złożoną przez biskupa diecezji… czytaj więcej »
  duchownemu grozi od 7 do 10 lat więzienia.(…)
  http://www.tvn24.pl/12691,1726282,0,1,zakonnik-molestowal-dziesiatki-dzieci-grozi-mu-10-lat-wiezienia,wiadomosc.html

  • felicyta 30 listopada 2011 o 9:21 pm

   „Oskarżony utrzymuje, że jego przełożeni ze wspólnoty, w tym jej lider, brat Efraim, wiedzieli już od końca lat 80. o jego skłonnościach pedofilskich, jednak nic nie zrobili w tej sprawie. „

 27. jakzawsze 30 listopada 2011 o 10:02 pm

  Powinniśmy brać przykład z saksofonisty olewając ‚matrix’

  Dobranoc państwu …. 🙂

  • Extazed 30 listopada 2011 o 11:31 pm

   Padłem. Piękne to było hehe, dzięki : )

   • Sully 1 grudnia 2011 o 9:27 am

    No, a George chory w szpitalu leży…szkoda muzykę tworzy piękną

 28. AQQ 30 listopada 2011 o 10:32 pm

  Były prezydent Aleksander Kwaśniewski stwierdził, że Polska powinna zrezygnować ze swojej suwerenności.
  Na antenie Radia dla Ciebie Aleksander Kwaśniewski mówił o konieczności przeprowadzenia zmian w strukturach Unii Europejskiej i powołania czegoś w rodzaju federacji, integrowałaby państwa europejskie o wspólnej polityce.
  Odnosząc się do suwerenności były prezydent stwierdził, że należy z niej zrezygnować.
  (czkawka kompromitacji sikor-bauma w unii)
  http://niezalezna.pl/19728-kwasniewski-chce-likwidacji-polski

  • monitorpolski 1 grudnia 2011 o 1:43 pm

   To się kwalifikuje jako nawoływanie do konspiracji w celu obalenia Konstytucji RP i obowiązującego sytemu demokratycznego w Polsce. Rezygnacja z suwerenności nigdzie nie jest wpisana w Konstytucję RP, ani w żaden kodeks prawny.

   Art. 5.
   Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju.

   Art. 8.
   Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.
   Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.

   Art. 26.
   Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej służą ochronie niepodległości państwa i niepodzielności jego terytorium oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i nienaruszalności jego granic.

   Art. 28.
   Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu.
   Barwami Rzeczypospolitej Polskiej są kolory biały i czerwony.
   Hymnem Rzeczypospolitej Polskiej jest Mazurek Dąbrowskiego.
   Godło, barwy i hymn Rzeczypospolitej Polskiej podlegają ochronie prawnej.
   Szczegóły dotyczące godła, barw i hymnu określa ustawa.

   Art. 29.
   Stolicą Rzeczypospolitej Polskiej jest Warszawa.

   • Mariusz 1 grudnia 2011 o 2:31 pm

    Czyli mamy już Związek Demokratycznych Republik Europejskich.

    • Peryskop 1 grudnia 2011 o 2:42 pm

     Mariusz, mie mamy. Ale są zakusy po temu.

     Ta obecna chucpa ma na celu m.in. sondowanie jak ludzie kupują ofertę likwidacji Polski.
     W tym kontekście twój wniosek – pomyślany chyba jako dowcip – śmieszny nie jest.

  • Joanna 1 grudnia 2011 o 2:53 pm

   Może niech Kwaśniewski zrezygnuje ze swojej osobistej suwerenności z Sikorskim na czele i przyznają się do przestępstwa (przygotowanie do przestępstwa też jest karalne), a przygotowania trwały już od lat m.in. przez przepychanie stosownych przepisów. Np. ustawa o referendum-podpisana przez Kwaśniewskiego 30.03.2003r.,weszła w życie 17.04.2003r.a referendum o przystąpieniu Polski do UE miało miejsce w dniach 7 i 8.06.2003r.,Na 29 868 474 uprawnionych do głosowania wzięło udział wg PKW 58,85%, na TAK zagłosowało 77,45% tj. 13 516 612 ogółu uprawnionych czyli mniej niż połowa. Teraz widać, że tak głęboko mają w poważaniu Polaków, że minister Sikorski składa propozycję Niemcom o „wzięcie” sobie Polski. Hucpa i tyle.

   • AQQ 1 grudnia 2011 o 5:31 pm

    Żarty sie skończyły! (bankomaty ing nie działają…)
    http://www.tvn24.pl/0,1726394,0,1,tusk-chce-duzych-zmian-w-unii,wiadomosc.html

   • pola 1 grudnia 2011 o 6:23 pm

    Za tę Suwerennośc mój dziadek był w niewoli w czasie I wojny a w czasie II ,został wywieziony na roboty,dorabiał gospodarkę zaborcy a teraz taki ………….. będzie Tą naszą Suwerenność za pełną miskę oddawał.Brak przyzwoitych słów na takich ludzi.

  • AQQ 1 grudnia 2011 o 2:59 pm

   Można i tak trudne sprawy załatwiac. http://www.tvn24.pl/12691,1726339,0,1,niemiecki-wywiad-zniszczyl-akta-bylych-czlonkow-ss-i-gestapo,wiadomosc.html

 29. ARTUR 30 listopada 2011 o 11:51 pm

  Kwaśniewski jak każdy ze znaku Skorpiona pomimo swojej łagodności jest śmiertelnie niebezpieczny ,ma duże wpływy w Europie i kręgach gospodarczych powiązanych z Davos .Jeżeli mówi o utracie suwerenności to można być pewnym że to informacja z wiarygodnego żrodła a cała sprawa jest już zakończona .Można to było odwrócić nie idąc na wybory i wtedy inni obawiając się niestabilności władzy i władzy społeczeństwa nie przejęliby Polski .

  • Peryskop 1 grudnia 2011 o 12:38 am

   @Artur, czy cykorujesz, czy lobbujesz?
   A może sondujesz?

   • ARTUR 1 grudnia 2011 o 9:45 pm

    @ Peryskop.Mam nadzieję że jeśli ktokolwiek przeżyje do następnych wyborów nie będzie słuchał reklamowanych głupot polityków ale najpierw zanim pójdzie głosować to pomyśli ” co ja robię ” .

 30. Lipton 30 listopada 2011 o 11:53 pm

  Głos prawosławnej Rosji przeciwko globalnemu czipowaniu

  Globalizacja. Przemiana człowieka w demona. Archimandryta Piotr (Kuczier)

  Chwała Panu, że w te najcięższe czasy Apokalipsy, dał nam takiego ojca, prawdziwego pasterza Chrystusowego. Drogi ojcze Piotrze, niechaj Bóg cię wspiera w niesieniu słów Prawdy. My modlimy się za Ciebie!

  Bracia i siostry!

  To kazanie starca Piotra trzeba koniecznie rozpowszechniać w setkach tysięcy egzemplarzy po całej ziemi Świętej Rusi. Zróbmy to co jesteśmy w stanie. Kopiujmy i rozdawajmy naszym bliskim słowa Bożej Prawdy. Przecież będziemy musieli odpowiedzieć przed Bogiem w Dniu Sądu kiedy On zapyta czemu niczego nie robiliśmy żeby opierać się Antychrystowi chociaż mieliśmy taką możliwość.

  Drodzy prawosławni współwyznawcy!

  Dzisiaj cały świat jak i nasza Ojczyzna Rosja, znajduje się na skraju apokaliptycznego kataklizmu. Do końca 2011 roku 85-ciu milionom ludzi w naszym kraju zostanie nadany INN, podstawowa treść znamienia Antychrysta. Zintensyfikowane numerowanie, akt tak zwanej globalizacji, to zniewalanie i zapędzanie ludzi do wszechświatowego państwa, państwa duchowej i fizycznej śmierci, państwa reprezentowanego przez syjonistyczno-masoński rząd. Apokaliptyczne, socjologiczne i fizyko-technologiczne analizy prawosławnych uczonych, publicystów i teologów mówią o tym, że w ustroju globalizacji panującym we wszechświatowym państwie Antychrysta, zmieni się sens, istota i egzystencja ludzkiego życia, które będzie zasadniczo sprzeczne z Bożą Opatrznością dla człowieka jak i ze zdrowym rozsądkiem. Życie w Chrystusie zmieni się w życia w szatanie. To co dzisiaj widzimy w otaczającym nas zsatanizowanym świecie to tylko kwiatki zapowiadające przyszłe Królestwo Antychrysta, gdzie okrucieństwo przekroczy zwyczaje jaszczurów wszystkopożerających drapieżników zamieszkujących wschodnie wyspy Indonezji.

  Życie człowieka w ostatnim okresie historii „izmów”- katolicyzmie, protestantyzmie, materializmie, kapitalizmie, marksizmie, komunizmie, socjalizmie i okultyźmie-globaliźmie, stanie się antyżyciem, koszmarem na skalę dotąd nieznaną, o którym nie mógł marzyć ani Marks, ani bolszewicy na czele z Leninem, Trockim, Swierdłowem, Dzierżyńskim, ani faszyści na czele z Hitlerem i Mussolinim, realizujący plany bazylejskiego „Bundu” z Hertzlem na czele, ani inne potwory zła. To będzie niestety biomasa opętanych, nowych, jeszcze bardziej bezmózgich Galatów, czysto „fizycznych osób”, pozbawionych ożywczej Bożej Siły i Światła Ewangelii, gdzie będą zastosowane najnowsze i najbardziej wyrafinowane „osiągnięcia” diabelskiej nauki w eliminacji wizerunku Boga w człowieku. Podstępna „pierestrojka” jak ją nazwali wrogowie prawosławia, jest nie czym innym jak trzecim już w XX wieku atakiem na prawosławie Świętej Rusi- Cerkwi Chrystusowej. I Wojna Światowa, która przemieniła się w rewolucję, była pierwszym atakiem na nią a Wielka Ojczyźniana (wojna –tłum.) drugim atakiem. Cała tysiącletnia historia naszej ojczyzny to prawie ciągła wojna Antychrysta przeciw Rosyjskiej Cerkwi Chrystusowej, która zakończyła się w końcu ubiegłego tysiąclecia podbojem, podziałem i przechwyceniem, w 1991 roku bez jednego wystrzału, naszego państwa- cerkiewnej tarczy. Okazało się, że dzisiaj Cerkiew stanęła samotnie oko w oko ze swoim wrogiem. Czyż ta nieustająca wojna przeciwko Cerkwi Prawosławnej nie jest najlepszym dowodem prawdziwości naszej wiary, wiary prawosławnej? Dzisiaj jej wróg nakłania i kaptuje nasz prawosławny lud do przejścia z Cerkwi Chrystusowej do cerkwi Antychrysta, którą jest powstające globalne albo inaczej wszechświatowe elektroniczne królestwo Antychrysta, gdzie zamiast łaski Bożej ludzie będą żyli pod wpływem śmiertelnej mocy diabła. Oto jaki jest sens gorbaczowowsko-jelcynowskiej „pierestrojki” czyli przebudowy świata Boga w świat szatana z antychrztem czyli przyjęciem INN a później znamienia Antychrysta, marionetki diabła. I to być może stanie się przyczyną trzeciej i ostatniej wojny światowej. I dzisiaj, bracia i siostry, na naszych oczach ulegają zmianie królestwa, zmieniają się światy i bogowie. Ludzie lekkomyślnie i bezwstydnie zdradzają swoją ojczyznę, Świętą Ruś, na królestwa Antychrysta. Ludzie porzuciwszy Boga, w tej liczbie i liczni prawosławni, utracili wiarę, Boży strach i rozum duchowy, masowo zdradzają Boga, ojczyznę i oddają swoje dusze w łapy szatanowi. Zamieniają królestwo Świętą Ruś na królestwo demonów, świat Bożego Światła na świat obcy rosyjskiemu duchowi, Prawdziwego Boga i Zbawcę naszego, Chrystusa, na obcych bogów czyli diabła i jego popleczników demony, do których ciągną bezwolnie jak królik w paszczę węża boa.

  Dzisiaj, po tysiącu lat, ma miejsce druga wielka wędrówka ludów, tym razem do „dalekiej krainy”, do świata diabła. Globalizacja i elektronizacja to jest, jeśli chcecie, ogólnoświatowy „egzamin końcowy” z Apokalipsy, rodzaju ludzkiego. „Egzamin” kończący życie doczesne, doczesny „uniwersytet” z wydaniem „dyplomu” niebiańskiego dla jednych, dla innych „dyplomu” piekielnego. Jedni otrzymają „dyplom” owiec, inni otrzymają „dyplom” kozłów, jak powiedziano o tym w Ewangelii o Bożym Sądzie Ostatecznym i będzie wydane w formie elektronizacji i czipizacji „skierowanie do życia” (jakiego?) dla „zrodzonych z rewolucji oktiabrystów, pionierów, komsomolców, komunistów i innych, którzy ukończyli swego czasu „szkołę komunizmu, szkołę w której nas, prawosławnych chrześcijan, „inżynierowie dusz ludzkich” wymłócili najnowsze dzieło, elektorat Antychrysta”.

  Jest to próba wiary i oddania Bogu. Tak więc kto pójdzie śladami innych „bogów” to znaczy demonów, to ten… Elektronizacja to jest wstępne badanie przed strasznym sądem w sprawie wyjaśnienia i ustalenia kto kim jest. A ponadto poprzez przyjęcie UEK (elektroniczna smartcard) zdradzimy diabłu, Antychrystowi, nie tylko siebie, prawdziwą wiarę-Prawosławie, Boga naszego Chrystusa, ale i naszą ojczyznę Świętą Rosję. A ona, nasza ojczyzna to królestwo Boże na ziemi. Została stworzona ona przez Boga dla zachowania Prawdy.

  To miejsce przygotowania ludzi przez wiarę do wieczności. Prawosławie to dusza Rosji.

  Jeśli my ją zdradzimy to co będzie? A będzie to, że dosięgnie nas los Bizancjum, los amerykańskich Indian. Przypomnijmy nakaz Świętych Apostołów Cyryla i Metodego pozostawiony Słowianom: „Otrzymaliście bezcenny dar- Święte Prawosławie. Zachowujcie je. Jeśli osłabniecie w wierze prawosławnej to pokonają was wrogowie i zostaniecie ich rabami” Znajdując się w dzisiejszej skrajnej sytuacji powstałej na skutek osiemdziesięcioletniego antycerkiewnego terroru, my prawosławni powinniśmy natężyć wszystkie nasze siły w walce przeciwko zapędzeniu nas do tej szatańskiej zagrody, do tego wilczego legowiska. W tym celu musimy żarliwiej się modlić, nie opuszczać bez przyczyny nabożeństw, przestrzegać postów, częściej przystępować do spowiedzi i komunii i wzywać do tego naszych błądzących bliźnich. I wtedy, żeby „bramy piekielne” nie przemogły Cerkwi Chrystusowej i żeby uratować nas przed niewyobrażalnym koszmarem Antychrysta, Bóg wypuści śpiącego na Wschodzie i zbudzonego po wojnie przez Rosję, ogromnego tygrysa (wyrażenie nieżyjącego brytyjskiego premiera Churchilla).

  I według Apokalipsy, ze Wschodu ruszy bestiopodobna żółta szarańcza, która będzie niszczyć wszystko na swej drodze co będzie przeciwne Bogu.

  Niechaj uchroni nas Pan Jezus Chrystus i Najświętsza Bogurodzica przed nadchodzącym królestwem Antychrysta. Amen.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/30/glos-prawoslawnej-rosji-przeciwko-globalnemu-czipowaniu/

  • deotibigratia 1 grudnia 2011 o 8:54 am

   Wo carstwii Twojem pomiani nas, Hospodi, jehda priidieszi wo carstwii Twojem.
   Sława Otcu i Synu i Swiatomu Duchu, nynie i prisno i wo wieki wiekow.
   Amiń

 31. largoxx 1 grudnia 2011 o 12:02 am

  Financial red alert: Europe stands on verge of ‘apocalyptic’ debt crisis with only days remaining
  Posted on November 30, 2011 | No Comments
  May God have mercy on the souls of those who have unleashed the destruction we are about to witness, because I do not believe the once-awakened sheeple of the world will have any mercy at all. They’re the ones, after all, that will be surprised by everything that is about to unfold. Mike Adams After years of working diligently to raise the alarm on the precariousness of the global financial system, it has become

 32. Extazed 1 grudnia 2011 o 12:10 am

  A zegar tyka:
  http://www.illuminati.org/

  • Lipton 1 grudnia 2011 o 1:10 am

   O co chodzi z tym zegarem?

   • BirD2 1 grudnia 2011 o 1:22 am

    O nic. Ktoś coś takiego zrobił, ludzie podłapali i zostało.

    „Jest jeszcze jedna strona
    http://7december.org/

    Ten sam licznik i tekst

    WAKE UP HUMAN RACE.
    All of us are the brothers and the sisters. We have the power to finish all of the wars and the darkness. If we do not wake up, we will be too late and the darkness will arise…

    6 days + 23h : 57m : 32s”

    Na 100% tego dnia, wcześniejszego i następnego nic się nie stanie.

   • waryjat 1 grudnia 2011 o 1:29 am

    Sobie tyka. Kiedyś też podobny tykał i miały buchnąć atomówki w wielu miastach.
    Tym razem widząc co się dzieje i niedawną zapowiedź medialną, że strefa może nie wytrzymać 10dni sytuacja jest ciekawsza. Zenobiusz zapowiadał chyba na ten dzień ElHierro, ja bardziej spodziewam się zjazdu na giełdach ponad 10%, ale i tak szansę oceniam na góra 1%. Jeżeli przez kilka dni będzie sztuczne pompowanie giełd jak dziś (widać fajnie na większości rynków „dwa schody”) to szanse na krach mogą być większe. Jeszcze paru frajerów wydoją.

    • Lipton 1 grudnia 2011 o 1:40 am

     Dzieki,zobaczymy.Podejrzewam ze to lipa,celowe podsycanie niepewności i strachu.

    • monitorpolski 1 grudnia 2011 o 11:06 am

     Spokojnie z tym El Hierro. To jednak chyba tworzenie się nowej wyspy, będzie tak przez dłuższy czas. Sam się dałem ponieść panice. Tereny wulkanicznie aktywne gotują się przez stulecia i nie ma w związku z tym katastrof na skalę globalną.

 33. MamOczy 1 grudnia 2011 o 1:57 am

  http://today.msnbc.msn.com/id/45475632/ns/today-books/t/boy-who-saw-heaven-details-still-vivid-after-years/

 34. Peryskop 1 grudnia 2011 o 5:33 am

  Krótki traktat o tym, jak zwyciężać mamy!

  Kazus: mur wyścigowy

  Iza Brodacka

  1) Przeszło rok temu (w maju 2010) Totalizator Sportowy, który niepodzielnie włada Wyścigami [na Służewcu md] wynajął w celach reklamowych mur wyścigowy firmie Adidas. Rzecz w tym, że mur ten od wielu lat był miejscem, gdzie młodzi ludzie mogli bez przeszkód uprawiać swoją dyscyplinę (street art). Zupełnie nie znam się na graffiti i nie gustuję w tej twórczości. Za malowanie na murach świeżo wyremontowanych kamienic urwałabym chętnie łeb.

  Muszę jednak przyznać, że młodzi dzierżawcy muru wyścigowego zachowywali się wzorowo. Nie niszczyli cudzej pracy, przestrzegali ustalonych przez siebie i poprzednią dyrekcję zasad.
  Nowa dyrekcja potraktowała ich wyjątkowo brutalnie. Kilkunastu ochroniarzy zamalowało na czarno większość murali.

  Zemsta była za to słodka. Internauci zorganizowali na Facebooku bojkot. Setki młodych ludzi wysyłały do firmy Adidas oświadczenia, że nigdy w życiu nie kupią butów przez nią wyprodukowanych i będą odradzać ich kupno wszystkim kolegom.
  Adidas wycofał się bardzo szybko. Graffiti wróciły na mur wyścigowy.

  2) Orzeł wraca na koszulki piłkarzy. PZPN i firma Nike przestraszyły się opinii publicznej.

  3) Ukraina pod wpływem protestów wycofała się z mordowania psów. Oczywiście warto nadal te protesty podpisywać. Rząd Ukrainy boi się – jak wszyscy- tylko strat wizerunkowych.

  A teraz trochę historycznych zwycięstw.

  4) W 1974 roku wybudowano w Konstantynowie maszt radiowy, który był przez pewien czas najwyższą budowlą na świecie (646 m). 8 sierpnia 1991 roku maszt zwalił się. Oficjalnie dlatego, że zdjęto jeden z odciągów. Nieoficjalnie- podobno zwalił go Tu 154, który wtargnął w przestrzeń powietrzną Polski.

  Nie wiem – nie byłam przy tym. Byłam za to na ostatecznej rozprawie odwoławczej w Sądzie Administracyjnym. Brałam udział w przygotowywaniu ekspertyzy dotyczącej metodologii badań statystycznych (a raczej parodii badań) nad stanem zdrowia miejscowej ludności. Mecenas Zofia Adamowicz, która reprezentowała społeczność lokalną nie życzącą sobie odbudowy masztu, przygotowywała wszystkich na przegraną. A jednak zupełnie niespodziewanie szala przechyliła się na korzyść protestujących. Radca prawny telekomunikacji był skandalicznie nieprzygotowany do rozprawy. NP. nie umiał podać mocy, na którą opiewał tak zwany operat ochrony środowiska. (pomylił się o rząd wielkości.)

  Sąd uchylił decyzję o odbudowie masztu w tym miejscu.

  5) Wspomnę jeszcze o sprawie tak zwanych „łąk oborskich”, w której też maczałam palce. Opiszę ją przy okazji. Miałam na ten temat audycję w RM. Świetny artykuł napisał Grzegorz Wierzchołowski z GP. Wydawało się, że ta sprawa jest przegrana, bo w przejęcie za grosze ziemi należącej formalnie do SGGW (a naprawdę majątku zrabowanego wraz z pałacykiem Potulickim) były zaangażowane różne niezwykle wysoko postawione persony.

  Dotarły do mnie ostatnio wieści z dalekich stron, że gminie udało się zrealizować prawo pierwokupu ziemi.

  We wszystkich tych sprawach obywatele byli traktowani jak mierzwa. Nikt nie liczył się z ich zdaniem. Jeżeli udało się je wygrać to tylko dlatego, że zainteresowani nie zrezygnowali z nierównej walki.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4945&Itemid=119

  • demolay 1 grudnia 2011 o 4:51 pm

   http://www.sport.pl/pilka/1,95644,10742700,PZPN__Sukces_zwiazku__UEFA_nagrodzila_PZPN_za_dzialania.html

   A więc będą musieli spróbować jeszcze raz.

   • AQQ 1 grudnia 2011 o 5:23 pm

    Lekarstwo jest proste OLAC nie kupować biletów.

 35. Peryskop 1 grudnia 2011 o 5:38 am

  Apel przekazany przez prof. M. Dakowskiego

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4946&Itemid=100

  30.11.2011.
  Piotr Staruchowicz. Prywatny więzień warstwy rządzącej?

  WIGILIA W WIĘZIENIU

  [powtarzam SPRAWĘ, inaczej widzianą, by KAŻDY z mych czytelników nie tylko podpisał, ale i namówił sąsiadkę, przyjaciółkę, inną… MD

  http://kossobor.nowyekran.pl/post/42232,piotr-staruchowicz-prywatny-wiezien-warstwy-rzadzacej

  sigma, areszt w Białołęce petycja Piotr Staruchowicz 30.11.

  To musi być potężna akcja! Bierzcie się do roboty – podpisujcie i rozsyłajcie! Nie wiadomo, kiedy na nas trafi… Wklejam z upoważnienia Sigmy.

  Ilekroć czytam moją ulubioną lekturę – pamiętniki , zawsze jednym z najsmutniejszych wspomnień jest Wigilia spędzona z dala od domu – na Syberii, w więzieniu, na emigracji.

  Jest to święto tak głęboko rodzinne, tak zakorzenione w naszej tradycji, że sama myśl o dobrowolnym spędzaniu go gdzieś z dala od domu może zrodzić się li tylko w umyśle jakiejś istoty wypranej z podstawowych cech człowieczeństwa.

  Posłuchajmy „Wigilii na Syberii” Jacka Kaczmarskiego

  i podpiszmy petycję o zwolnienie Piotra Staruchowicza z Aresztu Śledczego w Białołęce

  http://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_z

  Bowiem pomimo zakończenia przesłuchania stron Piotr Staruchowicz nadal przebywa w Białołęce. Ostatnio bezzasadnie zastosowano wobec niego przedłużenie aresztu o dalsze trzy miesiące.

  To świństwo, żeby niewinny człowiek spędzał Boże Narodzenie w więzieniu.

  Wiem, że walka to nierówna, bo z aparatem państwowym, jak głosi pieśń gminna, nikt nie wygrał.

  Jednak Iza Brodacka-Falzmann w notce pt.” Kazus: mur wyścigowy ” podała cały szereg spraw, które udało się wygrać.

  „We wszystkich tych sprawach obywatele byli traktowani jak mierzwa. Nikt nie liczył się z ich zdaniem. Jeżeli udało się je wygrać to tylko dlatego, że zainteresowani nie zrezygnowali z nierównej walki.”

  Nie rezygnujmy z nierównej walki.

  Nic dodać, Sigmo i Izo.

  • monitorpolski 1 grudnia 2011 o 11:03 am

   Tak, to jest kwestia poparcia społecznego i nagłośnienia. Bandyci nie potrafią działać w świetle reflektorów.

   • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 10:30 pm

    Co sie boi światła? ROBACTWO !!!!!!!!!!!!

 36. Peryskop 1 grudnia 2011 o 6:49 am

  Jako pierwszy w Europie Zachodniej parlament Islandii uchwalił rezolucję uznającą Palestynę jako niezależne państwo

  Iceland recognises Palestinian state
  Icelandic parliament passes resolution making country the first in western Europe to accept Palestine as an independent state
  30 November 2011
  http://www.guardian.co.uk/world/2011/nov/30/iceland-recognises-palestinian-state

  • latarnik 1 grudnia 2011 o 11:43 am

   Trzeba podziwiać ten kraj. Taki mały a po raz kolejny idzie pod prąd. Żeby tylko coś złego Islandię nie spotkało za to.

  • Lipton 1 grudnia 2011 o 7:27 pm

   Przychylam się do komentarza poniżej @latarnika.

   Warto byłoby przybliżyć tez kraj na lamach bloga (kto trzyma stery,ich background) by rozpowszechniać podejmowane przez niego kroki!

   Pozdrawiam

 37. Annah. 1 grudnia 2011 o 8:00 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/30/najswietsza-maria-panna-moj-dar-aby-pokonac-i-zniszczyc-weza/

 38. Jestem dzieckiem Boga 1 grudnia 2011 o 10:37 am

  GODZINA ŁASKI DLA ŚWIATA

  Jest taka jedna godzina w roku, gdy Niebo pochyla się tak nisko nad ziemią, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki. I Jego odwieczne skarby miłości. Jest taka jedna godzina w roku, gdy wszystko jest możliwe. Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka! Oto Matka Najświętsza ogłasza, że przez sześćdziesiąt minut w roku Niebo staje nad nami otworem, że każdy, kto w tym czasie zamknie trzymany nad głową parasol niewiary, otrzyma od Boga to, co mu najbardziej potrzebne.

  „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”.

  http://adonai.pl/maryja/?id=91&kom_dodany=ok

 39. wojpa 1 grudnia 2011 o 11:44 am

  Dzisiaj jest Międzynarodowy dzień walki AIDS.
  Już najwyższy czas poznać prawdę o HIV i AIDS!
  Aby dokładnie zrozumieć ten temat musimy najpierw zrozumieć znaczenie takich wyrazów jak HIV, p-24,HERV,Klub Safari,Alexander de Marenche,Instytut Maku Lekarskiego, 1977,Opium,CIA,ISI,BCCI,USA,ZSRR,Afganistan,Arabia Saudyjska itd.
  Jeżeli połączymy te wszystkie wyrazy ze sobą to okaże się,że wirus HIV powstał na bazie HERV(Human Endogenes RetroVirus) w laboratorium. Pomysłodawcą „projektu HIV” był twórca Klubu Safari Aleksander de Marenchesa. W 1979 roku HIV został wykorzystany jako broń biologiczna wojnie Radziecko-Afgańskiej. Musimy pamiętać,że to nie wirus HIV jako całość jest najważniejszy,ale białko p-24 jest centralną częścią „infekcji”.
  Powszechnie uznaje się,że HIV wnika do ludzkich komórek(np.limfocytów T)poprzez oddziaływanie z receptorem CD4 i dodatkowym koreceptorem powierzchniowym. mechanizm ten nie tłumaczy jednak infekowania komórek nie posiadających takich receptorów powierzchniowych(np.neurony).
  Okazało się,że w białku p-24 HIV-1,HIV-2 i SIV występuje motyw opioidowy o ogólnym wzorze -AA-Tyr-AA2-Arg/Lys-Trp/Phe.Stwierdzono, że te wlaśnie motywy białkowe wystepujące w białku p-24 moga skutecznie oddziaływać z opioidowymi i innymi powierzchniowymi receptorami komórek nerwowych.
  Rozrzucana w Afganistanie żołnierzom radzieckim heroina modyfikowana w Instytucie Maku Lekarskiego w Pakistanie białkiem p-24 (HIV), pozwalało na rozprzestrzenianie deficytu odporności wśród radzieckich żołnierzy. Błędem było to,że ta sama zainfekowana bialkiem p-24 heroina zaczęła napływać z Afganistanu do USA.
  60% obecnej w 1979 roku na amerykańskim rynku heroiny pochodziło z Instytutu Maku Lekarskiego w Pakistanie.
  Ponieważ białko p-24 może indywidualnie tworzyć kapsydy z RNA, to nieopłaszczony kapsyd p-24 otoczką lipidowo-białkową jest również czynnikiem wirulentnym.
  Poniewaz kasyd p-24 jest duzo mniejszy niż dojrzały wirus HIV prosty mechanizm pinocytozy kompleksu receptor powierzchniowy-kapsyd może byc wykorzystany do przenikania do wnętrza infekowanej komórki i ŻADNA PREZERWATYWA tego procesu nie powstrzyma.
  Ważnym jest też to,że białko p-24 mozna w dużych ilościach produkować na plazmidiach E.Coli i wyprodukowanie HIV w dzisiejszych czasach jest mozliwe w kazdym laboratorium.
  Warto dodać ,że białko p-24 w myśl odkrycia Blobla o kierowaniu się białek , za co otrzymał nagrodę Nobla(po 30 latach -dziwne) umiejscawia sie w RE(retikulum endoplazmatycznym) i bierze udział w procesach fizjologicznych organizmu Ca -zależnych regulowanych przez Kalmoduline i Kinaze Ca II.
  Białko p-24(HIV) nie podlega kontroli tych enzymów i stąd w np. zainfekowanych limfocytach T soptykamy olbrzymie przeładowanie tych komórek wapniem(Ca).

  • AQQ 1 grudnia 2011 o 12:16 pm

   @Wojpa. napisz jakim sposobem sie przedostaje ten wirus* do zdrowych organizmów.

   • ALFA 1 grudnia 2011 o 2:38 pm

    Choroby zakaźne, jak gruźlica, AIDS i inne epidemie są główną przyczyną śmierci w krajach rozwijających się.

    Zespół nabytego niedoboru odporności (AIDS) i zdefiniowane symptomy (gorączka, rozwolnienie, duszący kaszel, utrata wagi ciała, często gruźlica) są od dawna powiązane z ubóstwem, niedożywieniem i złymi warunkami higienicznymi. Należy jednak pamiętać, że tylko u części osób zainfekowanych wirusem HIV rozwinie się zespół nabytego niedoboru odporności, charakteryzujący się wyniszczeniem układu immunologicznego.

    Medycyna Komórkowa daje odpowiedź na problem rozszerzania się zakażeń wirusem HIV – badania naukowe udowodniły, że witamina C hamuje rozmnażanie wirusów HIV prawie w 99 %. Ta popularna witamina jest najbardziej skutecznym środkiem w zwalczaniu AIDS, o wiele skuteczniejszym niż jakikolwiek drogi produkt farmaceutyczny.

    Dalsze wyniki badań Medycyny Komórkowej wskazują, że synergia określonych składników odżywczych (m. in. witaminy B i inne) potrafi w sposób ukierunkowany blokować nie tylko rozprzestrzenianie się HIV, ale również innych chorób zakaźnych, włącznie z gruźlicą.
    http://www.dr-rath-koalicja.pl/research_institute/zakres_badan.html

    • ALFA 1 grudnia 2011 o 2:45 pm

     HIV/AIDS
     We are receiving reports of HIV viral loads being reduced to near-zero in HIV+ and AIDS patients who receive massive dosages of IV vitamin C. (Dr. Cathcart was an early pioneer in this field.)
     http://www.vitamincfoundation.org/vitcaids.htm

  • Ania 1 grudnia 2011 o 12:47 pm

   Super ciekawy tekst. Bardzo proszę podaj źródło (a). Zwłaszcza do białka p-24.

 40. pola 1 grudnia 2011 o 12:03 pm

  Choć już samo przemówienie Radosława Sikorskiego w Berlinie wzbudziło wiele kontrowersji, prawdziwą burzę wywołało odkrycie internautów, którzy ustalili, że autorem angielskiej wersji tekstu jest zawodowy pisarz przemówień i były ambasador brytyjski w Polsce.

  Po wystąpieniu Radosława Sikorskiego w Berlinie na stronie MSZ umieszczono treść przemówienia w języku polskim i angielskim. Internauci sprawdzili metadane w obu plikach i okazało się, że w polu „autor” angielskiej wersji wystąpienia widnieje nazwisko… Charlesa Crawforda – wieloletniego brytyjskiego zawodowego pisarza przemówień oraz były ambasador w Polsce
  http://niezalezna.pl/19760-kto-pisal-sikorskiemu-przemowienie

  • Peryskop 1 grudnia 2011 o 2:46 pm

   Any questions?

   • Mariusz 1 grudnia 2011 o 2:57 pm

    Francja i Niemcy pracują nad nowym paktem stabilności euro, który byłby otwarty na kraje spoza eurolandu, w tym Polskę – pisze nieoficjalnie dziennik „Bild”. Już w poniedziałek zasygnalizował to niemiecki minister finansów Wolfgang Schaeuble.
    http://wiadomosci.wp.pl/title,Merkozy-chca-pozyskac-Polske-to-bedzie-przelom,wid,14040643,wiadomosc.html
    A mój wniosek powyżej należał raczej do złośliwych, a nie do dowcipnych (śmiesznych)

    • Peryskop 1 grudnia 2011 o 3:17 pm

     OK, znając twoj udzial w rozwiklaniu zagadki „proroka” nie watie w dobre intencje.
     Ale jak zapewne sam widzisz to są zbyt poważne sprawy, żeby je lekceważyć.

     A tu odnaleziony film z marcowego tsunami – ciekawe kiedy poznamy prawdziwe przyczyny.

     Tsunami unreal video almost unreal looking FROM INSIDE A CAR

     Yu Muroga is a Japanese driver. It was his tour took place when the earthquake March 11, 2011. Like most people of his area, he did not feel threatened by the tsumani, as it was far enough from the coast. So he continued to drive and do its job. The HD camera mounted on the dashboard has not only captured the shock but also the moments that followed, where many drivers were stranded by the waters of the tsunami.what happened to yur Muroga

  • ALFA 1 grudnia 2011 o 7:24 pm

   Kwaśniewski chce likwidacji Polski?
   Były prezydent Aleksander Kwaśniewski stwierdził, że Polska powinna zrezygnować ze swojej suwerenności.
   http://wolnemedia.net/polityka/kwasniewski-chce-likwidacji-polski/

   • Konarski 1 grudnia 2011 o 7:37 pm

    „Po owocach ich poznacie.”
    Coś jeszcze?

    • ALFA 1 grudnia 2011 o 7:44 pm

     No jeszcze
     Rządzący zrzucili maski
     W ciągu zaledwie kilku tygodni po wyborach rządząca Platforma zrzuciła maski kamuflujące jej prawdziwe intencje już co najmniej dwukrotnie.
     Pierwszy raz w expose premiera Tuska, kiedy to wręcz z dnia na dzień z zielonej wyspy na czerwonym morzu kryzysu w Europie staliśmy się krajem, który jeżeli nie dokona drastycznych oszczędności, „zamiast przy stole znajdzie się w menu”.
     http://wolnemedia.net/polityka/rzadzacy-zrzucili-maski/

 41. jerkey 1 grudnia 2011 o 3:07 pm

  Nachalna propaganda antyaborcyjna jest wręcz zadziwiająca. Gdzie jest dno moralnego poziomu ludzkości? Czy ludzie zawsze tacy byli, tylko po prostu ośmieleni „nowymi czasami” wyłazi z nich prawdziwe ja?
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/szokujaca-gra-w-usuwanie-niechcianej-ciazy,1,4939055,wiadomosc.html

 42. jerkey 1 grudnia 2011 o 3:07 pm

  chciałem napisać aborcyjna

 43. Ciekawska 1 grudnia 2011 o 4:12 pm

  Następna próba samospalenia w Polsce.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Tragedia-w-Katowicach-Podpalil-sie-na-przystanku-film,wid,14039124,wiadomosc.html?ticaid=1d7b1

 44. OlO 1 grudnia 2011 o 5:23 pm

  Rootkity od operatorów?

  Ekspert do spraw bezpieczeństwa urządzeń mobilnych, Trevor Eckhart, podał do wiadomości publicznej niepokojącą informację o oprogramowaniu szpiegującym instalowanym na niektórych telefonach komórkowych.

  Sprawa rozgorzała na dobre po publikacji filmu, na którym Eckhart prezentuje działanie ukrytego na jego telefonie przez operatora rootkitu zbierającego dane — Carrier IQ — wyprodukowanego przez firmę zajmującą się analizą danych o korzystaniu z urządzeń mobilnych. Demonstracja została wykonana na telefonie z Androidem, ale Carrier IQ można znaleźć również na urządzeniach BlackBerry, z webOS, Symbianem oraz iOS, choć według bloga hakera chpwn na tym ostatnim jest on domyślnie wyłączony. Eckhart otrzymał nawet list wyjaśniający „prawdziwe przeznaczenie” oprogramowania, w którym producent zarzeka się, że nie szpieguje ono użytkownika, ale między innymi ma pomóc rozwiązać problemy z baterią urządzenia i słabym zasięgiem. Firma oskarżyła również Eckarta o naruszenie praw autorskich, ale w obronie hakera stanęła Electronic Frontier Foundation.

  Carrier IQ jest instalowany przez niektórych operatorów i niektórych producentów telefonów na niektórych rynkach. Oprogramowanie jest nieusuwalne i w założeniu niewykrywalne, ale wbrew zapewnieniom producenta, przynajmniej na demonstracji Eckharta, sumiennie zbiera informacje o sposobie używania telefonu, otrzymanych wiadomościach, zapytaniach wysłanych do wyszukiwarki (również po HTTPS!), lokalizacji i naciśniętych klawiszach. Informacje są przechowywane bez szyfrowania, a niektóre wersje oprogramowania rzekomo wysyłają te dane do operatorów. Nie jest dostępna lista operatorów i producentów współpracujących z Carrier IQ, ale oprogramowanie zostało znalezione na wielu urządzeniach kupionych od amerykańskich operatorów Verizon (choć sam Verizon zaprzecza) i Sprint, portugalskiego Vodafone, oraz na telefonach firm NEC i Huawei. Obecności Carrier IQ na swoich telefonach zaprzecza również Nokia. Wygląda na to, że jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na wiarygodną listę urządzeń, na których można znaleźć działający program zbierający dane.

  Najgorszą cechą oprogramowania zbierającego dane jest brak możliwości wypisania się, a w tym przypadku również brak informacji o jego obecności i przechowywanie niezabezpieczonych danych. Eckhart udostępnił własne narzędzie, które pozwala wykryć obecność Carrier IQ na telefonie, ale nie ma metody aby go usunąć. Jedno jest pewne — w powietrzu wiszą poważne pozwy sądowe.

  http://www.dobreprogramy.pl/Rootkity-od-operatorow,Aktualnosc,29102.html

 45. Konarski 1 grudnia 2011 o 5:54 pm

  Chodzą słuchy, że Donald Tusk z ma raka wątroby i na wieść o tym był ostatnio zszokowany.
  Mówią, że w połowie października leczył się w specjalistycznym szpitalu szwajcarskim.
  Wie ktoś coś więcej?

  • BirD2 1 grudnia 2011 o 6:40 pm

   niech mu ten rak ją zeżre, smacznego.

   • choice 1 grudnia 2011 o 8:02 pm

    jest takie powiedzenie złego licho nie bierze… co by nie było parę dni temu znajomy pochował matkę a przyczyną jej śmierci był rak wątroby… nie życzę nikomu takiej śmierci.

    • ALFA 1 grudnia 2011 o 8:29 pm

     @choice sprawdż czy rak wątroby .Bo piszą początek to rak ,a umarł na niewydolność narządów.
     Bo chemia sprawia niewydolność narządów spali wszystko.Właśnie zbieram co jest napisane czy umarł na rak czy na niewydolność narządów.

     • choice 1 grudnia 2011 o 9:49 pm

      po operacji wszystkiego nie usunęli i podali chemię z myślą że będzie lepiej… ale nie było pojawiły się przeżuty na innych organach… na razie ze znajomym nie rozmawiałem na ten temat, myślę że za wcześnie ale jak się coś dowiem dam ci znać.

      • AQQ 1 grudnia 2011 o 10:14 pm

       To nie były przerzuty! Ludzie! to rany po spaleniu organów chemią!!!
       czy ludzie maja wykastrowane mózgi? weżcie sobie acze wypijcie i co wtedy sie stanie?

  • Peryskop 1 grudnia 2011 o 9:21 pm

   Steve Jobs też był leczony potajemnie w super klinice w Szwajcarii.
   Z wiadomym skutkiem.

  • kosiardeyablos 1 grudnia 2011 o 10:33 pm

   Wątroby ? E tam. A myślałęm że PrOstaty ?

 46. jakisbuk 1 grudnia 2011 o 7:22 pm

  bedzie znowu o czym pisać 🙂 – jak myślicie bedzie zadyma ?
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Zaskakujace-plany-PiS-na-rocznice-stanu-wojennego,wid,14042458,wiadomosc.html

 47. AQQ 1 grudnia 2011 o 7:59 pm

  „Gazeta Polska Codzienna” dotarła do treści uzasadnienia sądu w sprawie przeciwko Danielowi Kloc. Pobity przez policjanta został skazany za „napaść na funkcjonariusza”, a o jego złych zamiarach świadczyć miało to, że wyjazd na Marsz Niepodległości był „zorganizowany”.

  Z uzasadnienia, do którego dotarli reporterzy „Codziennej” wynika, że sąd uznał zachowanie pobitego przez policjanta mężczyzny za… agresywne. Dodatkowym argumentem przemawiającym na niekorzyść pobitego Daniela Kloca był fakt, że mężczyzna uczestniczył w zorganizowanym wyjeździe na Marsz Niepodległości.
  http://niezalezna.pl/19769-winny-bo-jechal-na-marsz-niepodleglosci

 48. AQQ 1 grudnia 2011 o 8:02 pm

  – W tym roku sprzedaż państwowych gruntów osiągnie najwyższy poziom od dziewięciu lat i przekroczy 120 tys. hektarów – poinformował w środę PAP prezes Agencji Nieruchomości Rolnych Tomasz Nawrocki.
  Podkreślił, że dzięki temu Agencja przekroczy plan finansowy na 2011 r. o kilkaset milionów złotych.
  http://www.bibula.com/?p=47701

  • AQQ 1 grudnia 2011 o 8:05 pm

   „Ten proces jest bez sensu. Potrzebna jest amnestia. […]Trzeba pamiętać o okolicznościach. Tu rządzili Sowieci. Polscy komuniści wykonywali ich polecenia. – powiedział były prezydent Lech Wałęsa, wchodząc na rozprawę w procesie dotyczącym masakry na Wybrzeżu w 1970 roku. bibuła.

 49. PokójWam 1 grudnia 2011 o 8:51 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/01/klamstwa-i-prawdy-o-syrii-thierry-meyssan/
  http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,To-byly-rzeznie-nie-szpitale,wid,14009738,wiadomosc.html

 50. PokójWam 1 grudnia 2011 o 8:52 pm

  Ten 2 link to propaganda i wojna informacyjna jak by ktoś nie wiedział

 51. PokójWam 1 grudnia 2011 o 9:10 pm

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_obronie_iranu_chiny,p314910296

 52. maran 2 grudnia 2011 o 2:37 am

  warto to obejrzec . calosc:)