Wiadomości w skrócie, 3 grudnia 2011r.

Bloomberg: FED pożyczył bankom 7,7 biliona dolarów na 0,01%.
To jest ponad połowa rocznego produktu narodowego brutto USA,dwukrotnie więcej niż cały roczny budżet amerykańskiego rządu . Jak wyjaśnił sędzia Napolitano, FED stworzył te pieniądze z niczego. Wpompowano je przez tzw. „okno dyskontowe”. Banki następnie zainwestowały te pieniądze w papiery skarbowe uzyskując profit ok. 13 miliardów dolarów. Niektóre z tych banków w międzyczasie zbankrutowały, inne otrzymały tzw. bail-out. Ta bandycka polityka prywatnej instytucji terrorystycznej o nazwie FED obciąża tylko i wyłącznie amerykańskich podatników. Sprawę „pożyczki”, która rozpoczęła się w 2007 roku, jak dotąd ukrywano, wyszła dopiero podczas przesłuchań w Kongresie. Na razie nie ma więcej szczegółów, wygląda to na oszustwo stulecia.
http://reading-sage.blogspot.com/2011/11/bloomberg-reports-77-trillion-in-loans.html?m=1
http://www.thedailyshow.com/watch/thu-december-1-2011/america-s-next-tarp-model

Żydowska Koalicja Republikanów (RJC) wyklucza Rona Paula z debaty
Jerzy Mędoń, Freeamericatoday.pl: Wygląda na to, że Żydowska Koalicja Republikanów (Republican Jewish Coalition) bardzo nie życzy sobie Rona Paula w debacie kandydatów do nominacji republikańskiej. Jak donosi Maggie Haberman dla Politico wśród kandydatów, którzy dostali 35 minut na własne przemówienie, zabraknie kongresmena z Teksasu. Adam Kredo z Washington Jewish Week napisał: “Zauważcie, żet teksaski reprezentant Ron Paul nie jest przyjacielem Izraela, i nie będzie zaproszony w gości.”
Całość: http://freeamericatoday.pl/pl/news/infowars.com/rjc-holds-gop-candidate-panel-%E2%80%94-minus-ron-paul-infowars.com.html

Francja i Al-Qaeda towarzyszą wojskom wyzwolenia Syrii w Turcji
Już bez ogródek Al-Kaida pracuje wraz z NATO nad obaleniem dyktatur na Bliskim Wschodzie, by ułatwić tam ekspansję NWO. Jerzy Mędoń, Freeamericatoday.pl podaje:
(…) Francja wysłała swoje jednostki zbrojne do Turcji w celu szkolenia tzw. „rebeliantów” Armii Wolnej Syrii (Free Syrian Army – FSA). FSA wspomagana jest przez brytyjski wywiad związany z „Braterstwem Muzułmańskim” Muslim Brotherhood i al-Qaedą obecną w Narodowej Radzie Tymczasowej (National Transitional Council) w Libii. (…) Teraz al-Qaeda libijska ma zostać wykorzystana do obalenia rządzącej obecnie Syrią ekipy al-Assada. “  Całość: http://freeamericatoday.pl/pl/blog.html

Piotr Staruchowicz. Prywatny więzień warstwy rządzącej?
To musi być potężna akcja! Bierzcie się do roboty – podpisujcie i rozsyłajcie! Nie wiadomo, kiedy na nas trafi (…) pomimo zakończenia przesłuchania stron Piotr Staruchowicz nadal przebywa w Białołęce. Ostatnio bezzasadnie zastosowano wobec niego przedłużenie aresztu o dalsze trzy miesiące. (…) To świństwo, żeby niewinny człowiek spędzał Boże Narodzenie w więzieniu. Wiem, że walka to nierówna, bo z aparatem państwowym, jak głosi pieśń gminna, nikt nie wygrał. Jednak Iza Brodacka-Falzmann w notce pt.” Kazus: mur wyścigowy” podała cały szereg spraw, które udało się wygrać. „We wszystkich tych sprawach obywatele byli traktowani jak mierzwa. Nikt nie liczył się z ich zdaniem. Jeżeli udało się je wygrać to tylko dlatego, że zainteresowani nie zrezygnowali z nierównej walki.” Nie rezygnujmy z nierównej walki.
Podpiszmy >>petycję w.s. zwolnienia Piotra Staruchowicza
Całość: http://kossobor.nowyekran.pl/post/42232,piotr-staruchowicz-prywatny-wiezien-warstwy-rzadzacej

Reklamy

143 responses to “Wiadomości w skrócie, 3 grudnia 2011r.

 1. felicyta 3 grudnia 2011 o 12:37 am

  „Podpiszmy >>petycję w.s. zwolnienia Piotra Staruchowicza”

  -dlaczego ten link nie dziala

  • waryjat 3 grudnia 2011 o 1:01 am

   Wkradł się p.Markowi błąd http://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_zwolnienia_piotra_staruchowicza_z_a_biaoka

   • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 10:36 am

    Dzięki, już poprawiłem. Była petycja na innej stronie, ale zniknęła, stąd ten problem.

  • kmina 3 grudnia 2011 o 5:10 pm

 2. lukaszr20 3 grudnia 2011 o 1:33 am

  Od jutra zaczynam z kumplem te kartki klejac po w przystanku, na scianie wszedzie moze wtedy ludzie sie obudza!! jak myslicie?

  • MamOczy 3 grudnia 2011 o 1:38 am

   Dobra myśl by zacząć wywieszać linki możesz kilka linków wstawić.

  • pan_prezydent 3 grudnia 2011 o 11:37 am

   Ja bym dodał: Człowieku spójrz w niebo, spryskują nas jak stonki.

  • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 11:41 am

   lukaszr20, nie używaj słowa Illuminati, bo to brzmi dla wielu jak UFO.

   Zrobiłem coś takiego:
   kolorowa: http://dl.dropbox.com/u/2346872/Chemtrails-ulotka1-kolorowa.jpg
   czarno-biała: http://dl.dropbox.com/u/2346872/Chemtrails-ulotka1-czarno-biala.jpg
   Jest to format A4, mniejszy nie ma sensu bo byłby niewidoczny, chyba że chcesz rozdawać.

   • MamOczy 3 grudnia 2011 o 11:58 am

    Trzeba działać i wyjść z informacjami na ulicę bo w internecie chyba wszystko zostało powiedziane!

    Od dawna apelowałem, że trzeba się otworzyć na ”topornych” .

   • andzia 3 grudnia 2011 o 1:10 pm

    super pomysł. Bede w wawie rozklejac na przystankach 🙂

   • Stanisław 3 grudnia 2011 o 5:53 pm

    Super ! Dobrze zrobione, mam nadzieję że można użyć tego do wydruku i rozprowadzenia na zasadzie ulotek ?

   • Versus3 3 grudnia 2011 o 10:27 pm

    Proszę, nie mieszajmy NWO z chemtrailsami, to naprawdę są różne rzeczy.

    Poza tym choroba Morgellonów, faktycznie okropna i tajemnicza, nie ma NIC wspólnego z chemtrails. Nie ma żadnych badań na ten temat. Prosze, nie wpisujmy do ulotek NIESPRAWDZONYCH informacji. Przecież chcemy ludzi obudzić, nie?!

    Musimy być 100% wiarygodni bo i tak juz sie z nas śmieją…

    • Aśka 3 grudnia 2011 o 10:37 pm

     Różne rzeczy? Dlaczego tak sądzisz Versus3?

    • Peryskop 3 grudnia 2011 o 10:54 pm

     @versus3 – Z „nas” ?

     Naśmiewają się z ciebie za twoje brednie o nieistnieniu węgla w przyrodzie poza organicznym, których jak dotąd nie odwołałeś. Przecież nie wystarczy zniknąć z ekranu na kilka tygodni.

     • Versus3 3 grudnia 2011 o 11:56 pm

      Persykop czepiasz się. Wtedy mowa była o chemii organicznej, że to chemia związków węgla, a Ty zrozumiałeś, że poza zwiazkami organicznymi nie ma węgla w przyrodzie. Czy ja cos takiego mówię?

   • gruszka 3 grudnia 2011 o 10:41 pm

    ulotka monitora wygląda dobrze !

  • gruszka 3 grudnia 2011 o 10:38 pm

   na taką treść , jako laik bym się tylko zaśmiał… To musi być wyważone i takie co by zachęciło do spr tych informacji . NO ale to tak na moje oko

  • ekonomiczny hitman 4 grudnia 2011 o 12:07 am

   Dorzucę i swoje, od jakiegoś czasu w wolnych chwilach robię, ostatnio je wrzuciłem:

   http://prawdaprawdziwa.pxd.pl/

   To jest jakaś droga. Trzeba ludzi przycisnąć informacjami to w końcu zaczną się sami interesować i się złamią. Im nas będzie więcej tym lepiej.

 3. jakisbuk 3 grudnia 2011 o 1:46 am

  przecież staruch to zwykły łobuz – a wy chcecie jakieś petycje wysyłać ? i wieźnia politycznego z niego robić – ludzie puknijcie sie troche w głowy – chcecie żeby inni go naśladowali ? no to życze powodzenia na kolejnych meczach

  czy normalny człowiek robi takie rzeczy ?
  „reakcja władz Legii Warszawa na skandaliczne wydarzenia po meczu z Ruchem Chorzów. Piotr Staruchowicz, ksywka „Staruch”, który uderzył piłkarza Legii Jakuba Rzeźniczaka nie wejdzie na stadion warszawskiego klubu – ma zakaz stadionowy. Nie pierwszy raz zresztą…

  Więcej
  http://www.se.pl/piotr-staruchowicz,56588/

  • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 10:25 am

   jakisbuk, nie wiem ile masz lat, ale w czasie komuny niesforni robotnicy też byli „warchołami”. Faszystowskie media też przedstawiały opozycje antyhitlerowską jako kryminalistów. Nie inaczej jest dzisiaj gdy nowym dobrem jest zło.

   • Totalsky No Problemsky 3 grudnia 2011 o 2:27 pm

    nie nie!!! to to jest już czysta demagogia! jest chyba różnica „moralna”, p. Monitor, miedzy podpalaniem komitetu PZPR w czasie zamieszek, a biciem w twarz piłkarza? (ps. mam wystarczająco dużo lat, zeby pamietac czasy „wczesnego Gierka”)

    • choice 3 grudnia 2011 o 3:24 pm

     Jaka demagogia to jest gwóźdź do trumny bo mają na niego haka.. jako jedyny zauważył kto szuka winnych za swoje nie powodzenia, naprawdę trzeba być już ślepym żeby tego nie widzieć. Oni go udupią pokażą mu miejsce w szeregach nie za plaszczaka na jakimś wyżelowanym piłkarzyku a za słowa skierowane w stronę władzy i merdiów…za to że zrobił ruch w stronę władzy i to mocny, że ludzie zaczęli się zastanawiać kto mówi prawdę a oni boją się prawdy…. Nie spij totalski i nie słuchaj dzieciaka sbuka…

     • pola 3 grudnia 2011 o 4:53 pm

      choice dobrze prawisz dać ci wódki,za plaskacza miałby jakieś tam kolegium a nie areszt.Po internecie krązy gdzieś filmik z rozprawy w sądzie z Wałęsą ,jak jego jakiś tam znajomy podchodzi do kamerzysty i wymierza mu cios,nawet policja uciekła i nie chcieli zatrzymać tego faceta,wspominam to tylko dla tego aby było porównanie.To jest sprawa polityczna.

      • maupa102 3 grudnia 2011 o 5:19 pm

       Akcja „Staruch” to rzeczywiście sprawa polityczna. „UnE” przestraszyły się tego „staruchowego TŁUMU, a właściwie to jego szybkiego wzrostu w siłę ;D Uderzenie w twarz NIE MA TAKIEJ MOCY. Przecież płemieł też dostał w nos publicznie, a widział ktoś, lub słyszał aby o napastniku (na twarz nierządu) było tyle „szumu” co wokół „Starucha” ???!!!

     • Totalsky No Problemsky 3 grudnia 2011 o 9:31 pm

      generalnie mam w baaardzo głębokim poważaniu wszelkie autorytety, ale jeśli juz ktos ma mnie uczyc polityki, to na pewno tym kims nie będzie p. Staruchowicz; (swoją drogą – to ja mógłbym uczyć wielu…)

    • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 5:07 pm

     To jest likwidacja potencjalnego lidera. I nie szukaj usprawiedliwienia na działanie władz – to jest totalitarna likwidacja opozycji. jak ja bym założył partię, to też szybko byliby u mnie w domu z jakimś narkotykiem czy jakimś innym g-wnem, żeby mi podłożyć.

     • AQQ 3 grudnia 2011 o 5:54 pm

      Widać ten brak lidera ( zamiast to olać) wczoraj tłumy na jakims placu ogladały losowanie meczy na euro12-żenua.

      • pan_prezydent 3 grudnia 2011 o 7:12 pm

       Tak jak monitor mówi jest to usunięcie lidera formacji która była niezależna od michnikowszczyzny i tego całego gówna, chłopak miał siłe przebicia (inaczej by sie nie nie znalazł jako gniazdowy na Legi) ale co najważniejsze miał głowe na karku i wiedział ocb. i ze akcje Legi mają przebicie a on umiał wyznaczyć cel i poprowadzić ludzi do niego. Jak sam mówił nie walczymy z szechterem tylko z jaśnie nam panującą kurewszczyzną. Rzecz najważniejsza, walka była o wolną Polske a ten chłopak jako lider umiał sie wypowiedzieć przed kamerą (nie mówie że innych nie ma, bo kibice to tacy ludzie jak każdy z nas, pracują, mają rodziny itd.) ale też była to interwencja prewencyjana, dla przyszłych chętnych poprowadzić ludzi na uciskających Polske sprzedawczyków. Więzień polityczny ? jak najbardziej, jako przyszłe zagrorzenie lepiej zdławić w zarodku. Ale nie jest tak łatwo, najwarzniesze to pilnować teraz jacy ludzie będą chcieli stanąć na czele społecznego ruszenia i je przejąć jak w 89. DOŚĆ, bądzmy mądrzy i jak dla mnie ten kto otwarcie nie będzie mówił o lichwie i syjonizmie niech zawija wrotki.

       • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 7:28 pm

        Szkoda chłopa, bo oni teraz mu z mózgu sieczkę zrobią – nigdy nie było takich narzędzi do prania jak mają teraz. Dobrze byłoby żeby codziennie była pod więzieniem pikieta, należy chodzić do niego i dbać to by go do psychiatryka nie próbowali zabrać. A do nowych liderów – powinno być ich wielu, z wszystkich nie zrobią bandytów. Albo działać jak Anonimowi, z jawnym rzecznikiem. Ale nie w ramach Organizacji, bo to jest niezgodne z Konstytucją. Niejawnych grup nikt nie spenetruje i nie rozbije. Jak mówi gen. Grudniewski, mają one 10-krotnie większą moc, dlatego masoneria nie jest jawna (z wyjątkiem „oficjalnej”).

        • maupa102 3 grudnia 2011 o 7:50 pm

         „…, bo oni teraz mu z mózgu sieczkę zrobią” – jeżeli wcześniej nie uda im się zrobić z niego „Bolka” ;(

       • Totalsky No Problemsky 3 grudnia 2011 o 9:40 pm

        mimo wszystko wolałbym , zeby „liderem formacji, która była niezależna od michnikowszczyzny” był ktos bardziej oględny (a w każdym bądź razie – mniej skłonny do rękoczynów i wrzasków typu „Legia – pany, ŁKS – chxxxxj”….. – o! np. Monitor;-)

      • Totalsky No Problemsky 3 grudnia 2011 o 9:37 pm

       dlaczego żenua? bycie rewolucjonistą non-stop po prostu męczy (jak wszelkie non-stop, choćby nawet miałby to być seks;-); będzie NWO, czy nie będzie, Rotszyldy wezma nas za mordę, czy może jednak my ich, wybuchnie ten wulkan, czy nie wybuchnie – od myslenia tylko o tym synapsy po prostu sie zagotują: dltego np. ja sam dziś, bladym rankiem skoro świt, oglądałem siatkarzy, i nawet sie radośnie emocjonowałem:-); a teraz sobie siedze wieczorkiem, i myśle o tzw. pryncypiach…..

       • Peryskop 3 grudnia 2011 o 10:42 pm

        @Totalsky- czy ty też tylko wykonujesz tu zlecone zadanie ze @sbukiem i @blipem?

        Nie słuchałeś tego wywiadu? To posłuchaj i zastanów się jaką propagandę rozsiewasz.

        Rozmowa Niezależna – Staruchowicz, Wiśniewski

        • Totalsky No Problemsky 4 grudnia 2011 o 3:48 am

         chłopie – gonisz w pietkę! ja niczego nie rozsiewam, ja tak sobie „siedze i mysle”, i oczywiscie moge sie mylic, bo tylko człowiekiem jestem, a nie cyborgiem, czy reptilianinem; raz jeszcze powtórze…. blog jest fajny, z założenia, ale jego Autorowi chyba palma na starośc odbija!!… herbatke z melissy polecam; aleś mnie wcurwił, gościu!!!

 4. rabarbarek 3 grudnia 2011 o 3:43 am

  43 letnia pani notariusz , ktora postanowila ujawnic proceder przejmowania przez banki domow , ktorych wlasciciele nie splacali rat zostala znaleziona martwa w swoim domu. . Teoretycznie dom w momencie zaciagniecia pozyczki w banku , nie jest wlasnoscia kupujacego a, bankiera . Tylko , ze w USA proceder przejmowania domow czytaj kradziezy usankcjonowanej przez panstwo, rozrosl sie na niebotyczna skale . Papiery byly podpisywane przez urzednikow w takim tempie i bez jakiejkolwiek kontroli , ze wyrzucano z mieszkan nawet tych wlascicieli , ktorzy pozyczki na domy wogole nie brali.
  Banki nie probowaly negocjacji z zadluzonymi „wlascicielami” , niejednokrotnie okazywalo sie , ze papiery bankowe po prostu znikaly i nikt nie wiedzial co sie z nimi stalo. To wszystko zaczela ujawniac w/w notariuszka. Pomimo tego , ze grozilo jej wiezienie , zdecydowala sie ujawnic szczegoly sprawy, ktora nie dotyczy tylko jednego stanu a calej Ameryki . Nie zdazyla zbyt duzo powiedziec…
  Przeciwko przejmowaniu domow przez banki , bardzo ostro wystepowal Ron Paul .

  http://www.huffingtonpost.com/2011/11/30/tracy-lawrence-whistleblower-dead_n_1120194.html?ref=business

  • cosima 3 grudnia 2011 o 9:35 pm

   Pani notariusz była bohaterką w najlepszym tego słowa znaczeniu . Dała świadectwo prawdzie i zapłaciła najwyższą cenę za cywilną odwagę .

 5. theaspartam 3 grudnia 2011 o 6:26 am

  Praktyka Teorii Spiskowych.- http://www.youtube.com/watch?v=kGOkxs1Jpxo&feature=player_embedded

 6. Peryskop 3 grudnia 2011 o 7:21 am

  W Islandii aresztowano kolejnego szefa upadłego banku:

  December 2, 2011

  Iceland Arrests Former CEO Of Failed Bank

  Iceland’s special prosecutor has taken Larus Welding, the former head of the failed Glitnir Bank, into custody, Reuters reports.

  Glitnir Bank was the first of the top three Icelandic commercial banks to fail in 2008.
  Former director of market trade Jóhannes Baldursson and former broker Ingi Rafn Júlíusson were also taken into custody and between ten and twenty other former employees of Glitnir Bank were also investigated.

  They are expected to be held for a week, apparently to prevent tampering with evidence or witness coercion…

  http://1newsjunkie.blogspot.com/

 7. ... 3 grudnia 2011 o 9:57 am

  Dodac moge jeszcze to – na portalu Watykanskim jasno pisze i wyraznie o poparciu dla swiatowego banku centralnego i władzy swiatowej – to nie onet , wp , itd – nie macie zadnej wymówiki broniac Watykanu i jego zbrodniczych pomysłów

  http://tnij.org/og2x

  http://ekai.pl/wydarzenia/ostatnia_chwila/x43500/news-va-nowy-portal-watykanski/

  ,

  • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 11:51 am

   Nic nie ma tych linkach.
   Co chcesz udowodnić anonimowy z tym Watykanem? Przecież Papież nie ma nawet jednej armaty – jakby kto chciał to by zdobył Watykan jedną kompanią szturmową. I takiej „potęgi” mamy się bać?
   Przyjrzyj się kto jest najbardziej chroniony na tym świecie. I utajniony.

   • ... 3 grudnia 2011 o 12:14 pm

    Jesli wiekszosc pionków politycznych jezdzi na audiencje do Watykanu to po co mieliby go obecnie niszczyc – przyjdzie czas zniszczenia Watykanu , Świadków J. i innych organizacji ale narazie te organizacje jeszcze nie spełnily swojego diabelskiego poslannictwa – zostana zniszczone dopiero przez antychrysta i jego pomagierów ale nie dlatego ze było dobre ale dlatego ze juz nie beda potrzebne , jak objawi sie antychryst i fałszywy prorok organizacje nie beda potrzebne – wielu ludzi ich nienawidzi wiec antychryst niszczac je zyska wielkie poparcie , ale sławe i uwielbienie uzyska równiez innymi sztuczkami

    , najbardziej chroniony w tym upadłym swiecie jest szatan – on zrzuca wszelkie zło na chrześcijan , Żydów itp , itd – a ludzie celowo udajacy żydów pomagaja mu w tym

    , powiedz z reka na sercu : jesli Obama , Merkel czy Sikorski nawolywal do zbudowania władzy swiatowej czy swiatowego banku centralnego uzywajac identycznych słow co Watykan to czy nie pisałbys tego na pierwszej stronie bloga ??

    dlaczego jesli Watykan głosi te rzeczy milczysz ? albo udajesz ze nic sie nie dzieje ? , Dlaczego Watykan głosno nie ostrzega ludzkosci tylko prosci ludzie bo blogach musza sie produkowac ? , bez Watykanu i Kościoła Rzymskokatolickiego szatan nie zbuduje włądzy swiatowej – wiecie juz dlaczego Watykan coraz glosniej krzyczy aby ja zbudowac , i mozecie byc pewni ze im wiekszy bedzie kryzys i chaos na ziemi to WATYKAN TYM BARDZIEJ I GŁOSNIEJ BEDZIE KRZCZYCZAŁ O ZBUDOWANIU WŁADZY SWIATOWEJ , SWIATOWYCH BANKACH CENTRALNYCH ITP

    , nie wierzycie ??? , obserwujcie swiat i patrzcie jak WATYKAN jeszcze nie raz bedzie nowaływal do zbudowania swiatowej władzy

    • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 12:26 pm

     Mam list z Watykanu, nie podam źródła – nie jest bezpośredni. Otóż w Watykanie działa agentura NWO, stąd takie rzeczy się ukazują. Jak już wcześniej mówiłem, Watykan nie ma żadnej siły zbrojnej, która mogła by go uchronić – zresztą jak pamiętamy otruto J.P.I, a naszego papieża postrzelono. Nie możesz wkładać agenturalnych prowokacji do kosza z oficjalnymi wystąpieniami Papieża Benedykta XVI. Jeśli to On zacznie nawoływać do rządu światowego i jednego banku to sam będę to krytykował. Na razie cały atak idzie na Papieża – i to z wielu stron.
     Czy ty jesteś katolikiem?

     • hjk 3 grudnia 2011 o 1:34 pm

      z publikacji wynika, ze to chyba jakiś seksciarz…

      • hjk 3 grudnia 2011 o 1:35 pm

       miąło być „sekciarz” 🙂 🙂

     • PokójWam 3 grudnia 2011 o 3:09 pm

      Masz rację Monitor Watykan tak naprawdę nie ma żadnej armii i jest praktycznie bezbronny, dlatego Biblia słusznie porównuje go „Wielkiej nierządnicy” czyli kobiety lekkich obyczajów, która jest tak naprawdę bezbronna. Jednak kontroluje Bestię (Syjonizm), która z czasem jej się powoli coraz bardziej przeciwstawia. Dlatego Watykan jest w śmiertelnej pułapce, bo wie że Syjoniści których kontrolują zaczynają atakować ich samych czyli kontrolujących i dlatego Watykan bez Syjonistów jest bezbronny i zostanie zniszczony (…)
      Monitorpolski:
      PokójWam, zachowałem twój długi tekst, nie będę go tu akceptował, gdyż jestem za słaby w temacie „religia”, a na pewno nie dołożę swojego udziału w niszczeniu Watykanu i Kościoła Katolickiego. Wielokrotnie pisałem, że nie chcę tematów religijnych, z tekstem Rafała Gawrońskiego zrobiłem wyjątek, gdyż temat bezpośrednio dotyczy Polski i jest doskonale udokumentowany. Natomiast odpowiedzi na to co podałeś odnośnie Watykanu wymaga osoby lepiej siedzącej w temacie niż ja. Jeśli uda mi się przekonać takie osoby do zabrania głosu, to zobaczysz ten tekst wraz z odpowiedzią. To co opublikowano na oficjalnej stronie Watykanu przesłałem już do ludzi mających bezpośredni kontakt ze Stolicą Apostolską – żeby się wypowiedzieli w temacie.

      • PokójWam 3 grudnia 2011 o 3:34 pm

       Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

       • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 5:04 pm

        No to zostawmy to Bogu.

        • pan_prezydent 3 grudnia 2011 o 7:23 pm

         Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem.
         Amen.

        • Peryskop 3 grudnia 2011 o 10:50 pm

         Z moich obserwacji wynika, że takie ekspiacje na blogach pod publiczkę, jak te obok tu PokójWama oraz pana_prezydenta, to są typowe tricki trolli przyłapanych za ogon.

       • pola 3 grudnia 2011 o 6:07 pm

        Teraz przeszłaś samą siebie ,Bóg niszczy swój Kościół,większej herezji nie słyszałam,Pan Bóg nawołuje wszystkich aby modlili się za każdego księdza,aby wzmacniali swoja wiarę i walczyli ze swoimi słabościami.a my wierni mamy ich wspomagać i być podporą tego Kościoła.To nie Bóg niszczy kościół ale my sami swoimi uczynkami występkami,kłamstwem i przebiegłością,nie umiemy zapanować nad swoją złą wolą i namiętnościami,poczynając od małych rzeczy kończąc na wielkich.Dotyczy to wszystkich ludzi między innymi ludzi kościoła i to jest przyczyną tego że małymi krokami dochodzi do jego upadku a kto i co stoi za tym wszystkim?
        Na pewno nie Sam BÓG pełen miłości i łaski dla każdego.My ludzie marne istoty odwracamy się od Boga nie idziemy drogą którą nam wskazuje,sami wiemy co dla nas najlepsze,nawet tu po niektórych wpisach widać jak niektórzy są bogami sami dla siebie,to jak Ten Nasz Ojciec Najlepszy ma nas ochraniać jak ludzie odwracają się od niego.Pan Jezus przesuwa karę jaka ma spotkać ludzi za swoje odstępstwo ale nie może już jej dłużej odkładać,sami ją przyspieszamy nie zdając sobie z tego sprawy.myśląc że to zło jakie robimy innym,będzie nam zawsze uchodziło na sucho,nawet nam sie karku nie chce zgiąć, przyznając się do swoich błędów tak jestesmy umocnieni w swoim zuchwalstwie.

        • pan_prezydent 3 grudnia 2011 o 7:27 pm

         Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

       • Totalsky No Problemsky 4 grudnia 2011 o 3:52 am

        wrzuc na luz, brotha!!! jakos mi sie tak nie wydaje, żeby po tamtej drugiej stronie oni tak siedzieli, i tylko włosienica i samobiczowianie!!… a jeśli tak ma byc, to wole do tamtych pod ziemią; popierniczone polskie samoudręczenie!! panienke sobie znajdź, mniejsza o to, ile lat ta panienka będzie miała, i zacznij żyć, a nie tylko smęcić, jak jakaś cnotka-niewydymka!

      • Ktoś 4 grudnia 2011 o 1:38 am

       Syjonistów to stworzyli brytole i oni ich kontrolują dając kasę na świątynie szatana chociażby. I nawet teraz to angole z francuzikami prą do konfrontacji zbrojnej z bestia o odzyskanie kontroli nad wzgórzem świątynnym dla pomazańca szatana czyli tego ksiecia wiliama.

     • sasquatchipi 3 grudnia 2011 o 4:36 pm

      Monitor masz rację. Agentura NWO przeniknęła do wszystkich dziedzin życia i każdej większej organizacji na Ziemi. Ale ich działania w Watykanie różnią jak na razie od celów Benedykta XVI. Chce on na przykład przywrócenia komunii wydawanej na klęcząco i do ust a nie jak dotychczas na stojąco lub do rąk. Prowadzi także działania rozpowszechniające mszę w rycie trydenckim. Ta dwoistość działań Watykanu aż razi w oczy i tylko ten kto nie chce tego nie widzi.

      • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 5:03 pm

       Dzięki sasquatchipi, takich opinii oczekuję. Dla mnie to też jest ewidentnie, że jest duża grupa agentów, którzy robią wszystko aby podkopać Papieża. Oczywiście, że my nie jesteśmy w stanie tego zmienić, ale warto wiedzieć co się dzieje, gdy na blogu pojawiają się komentarze rodzaju, że „Watykan to jest nierządnica”. Wg. mnie nierządnicą jest państwo Izrael, a Bestią USA.

       • hjk 3 grudnia 2011 o 8:56 pm

        Poza tym musimy rozróżnić Watykan jako instytucję, czyli siedzibę wielu urzędów kościelnych i Watykan jako „Stolicę Apostolską”, czyli swego rodzaju „duchowe centrum religijne”, podobnie jak rozróżniamy „kościół” jako budynek czy instytucję i Kościół jako „wspólnotę wiary”.
        Jasną jest sprawą, ze instytucja jak instytucja jest taka, jacy sa ludzie, a ludzie mogą być różni i ulegać różnym słabościom czy wpływom. Ale czym innym jest pewne duchowe przesłanie i religia, która jest własciwym „duchem” instytucji i ludzi, a przynajmniej powinna być. Jasna jest również sprawą, ze pewni ludzie kościoła mogą okazać się zdrajcami czy po prostu ludźmi słabymi, nie dorastać do pewnych zadań czy funkcji, itp. Mogą tam sie znaleźć agenci wroga, itd. Jedno jest pewne, ze ostatecznie „bramy piekielne go nie przemogą”, bo taką mamy obietnicę ze strony Boga.

        Tego nie rozumieją sekciarze i utożsamiaja instytucję i ludzi do niej przynależnych z jej duchowym sensem. Choć faktycznie to ludzie są widzialnymi „nośnikami” tego sensu, to jednak nie wszyscy, tylko ci, co go realizują i są mu wierni. Ci, co mu przeczą swym postępowaniem i postawą są faktycznie poza „duchową wspólnotą sensu”, mimo, ze są w instytucji czy organizacji.

       • deotibigratia 3 grudnia 2011 o 10:37 pm

        [monitorpolski: początek tekstu usunięty z uwagi na atak na Kościół katolicki](…) z beatyfikacją przez papieża JP II ustasza -chorwata
        Alojzije (Alojzy) Kardynał Stepinaca który był m.in komendantem obozu koncentracyjnego dla prawosławnych Serbów a okrucieństwo ustaszy szokowało nawet samych nazistów:
        katoliccy chorwaci urzynali ludziom głowy piłą lub organizowali zawody w podrzynaniu gardeł na czas specjalnymi nożami tzw. serbosjekami

        16 kwietnia 1941 roku Stepinac złożył wizytę Paveliciowi, zapisując po niej w dzienniku, że nowy przywódca „nie będzie tolerował cerkwi prawosławnej”…..Według różnych źródeł, w Niepodległym Państwie Chorwackim zamordowano od 350 tysięcy do 800 tysięcy osób. W zbrodniach uczestniczyło wielu katolickich duchownych, zwłaszcza franciszkanów. Zakonnicy lub księża kierowali prawie połową spośród 22 chorwackich obozów koncentracyjnych[9]. 16 lutego 1942 londyńskie radio BBC informowało: „Do najgorszych okrucieństw dochodzi w diecezji arcybiskupa Zagrzebia [Stepinaca]

        http://www.eioba.pl/a/1tin/ustasze-chorwacja-i-faszyzm-ante-pavelic-a-zbrodnie-i-mordy
        http://pl.wikipedia.org/wiki/Alojzije_Stepinac
        http://kosciol-kat.ucoz.ru/publ/z_historii_kosciola/jasenovac_balkanski_auschwitz/2-1-0-134
        http://pl.wikipedia.org/wiki/Srbosjek
        http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5729 – vatican holocaust
        materiał filmowy: http://www.youtube.com/watch?v=yeqewb63Q_4&feature=player_embedded

        Hospodi pomiłuj.
        ===========================================================================
        deotibigratia, masz prawo jako prawosławny czuć się zraniony, nie mogę podjąć dyskusji, bo nie siedzę w temacie. Tu np. masz zupełnie inne informacje o Stepinacu, że ratował Żydów: http://www.croatianhistory.net/etf/jews.html
        Przecież jak poszukasz, to też znajdziesz prawosławnych rzezimieszków i to honorowanych, jak np. na Ukrainie Bandera. Człowiek jest człowiekiem – w każdym narodzie znajdziesz zbrodniarzy, szczególnie w okresie wojny. Nie możesz uogólniać, że to „katolicy” są tacy czy owacy, zresztą większość publikacji powstaje na czyjeś zamówienie. Po tylu latach nie dojdziesz do prawdy.

        • Ktoś 4 grudnia 2011 o 2:03 am

         Ustasze robili z Serbami dokładnie to samo co żydzi wraz z ukraińskimi pomagierami
         robili Polakom na Wołyniu. Dążyli do ich fizycznej eliminacji.

   • ... 3 grudnia 2011 o 12:14 pm

    http://tnij.org/og2x

    • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 3:16 pm

     Odniosę się do tego, bez tłumaczenia google.

  • hjk 3 grudnia 2011 o 1:33 pm

   faktycznie to podejrzane, ale czy nie przesadzasz „trollu trzykropkowy” ze „zbrodniczymi” pomysłami?
   samo utworzenie władzy czy banku swiatowego (instytucja pod nazwą „bank światowy” zresztą już istnieje) nie jest zbrodnicze, tak samo jak NBP czy Rząd Polski jako instytucja sam w sobie nie jest zbrodniczy, ale owszem, mogą takie stac się na skutek nadużywania władzy.
   „Orędzie” Watykanu jest raczej przestrogą, bo tam glupi nie są i wiedzą, co sie dzieje…
   Bo rząd czy bank światowy i bez Watykanu zostanie prędzej czy później utworzony przez „oświeconych”.

   A recepta na ten pseudokryzys jest banalnie prosta:
   banki centralne powinny odkupywać długi rzadowe stopniowo w momencie ich zapadalności i jednocześnie powinno się zmusić politykow do zakazu zadłuzania państwa i uchwalania budzetów z deficytem.

   Koniec kropka, mamy od razu koniec kryzysu i uwolnione masę kasy w budzetach idące na bezprawną lichwę z rzadowych długów… Np. Polske same odsetki kosztują ok. 40 mld (800 mld długu rządowego na 5% średnio) zł rocznie!
   Kto o tym z decydentów nie mówi jest ograniczony umysłowo lub współdziała w tej chutzpie…
   =========================================================
   monitorpolski: powyższy komentarz dotyczy wpisu anonima …, który wykasowałem, gdyż jest jawnym atakiem na Kościół Katolicki i godzi w uczucia religijne większości tu komentujących.

 8. jakzawsze 3 grudnia 2011 o 9:59 am

  Miłość, pokój, harmonia, radość, prawda, jedność.

  Miłość, pokój, harmonia
  Daj to wszystko, co możesz
  Pomóż przyjacielowi, pomóż nieznajomemu
  Pomóż twojemu bliźniemu.
  Rzeczy, które otrzymałeś
  Od dnia, przez który zostałeś oszukany
  Są wynajęte, pożyczone
  Ta chciwość musi ustać

  Możesz myśleć, że to swobodna rola
  Ale, przepraszam, muszę się nie zgodzić
  Spacerować i rozmawiać jest wszystkim, czego potrzebujemy
  Musisz przyczynić się temu światu,
  Więc daj…

  Daj słońcu powód (aby świecić)
  Daj dziecku powód do uśmiechu
  Daj światu powód, aby się zmienił
  I powód, aby kochać
  Daj drzewom powód (aby rosnąć)
  Daj rzekom powód, aby płynąć
  Daj ptakom powód do śpiewania
  Udźwignij to, nigdy nie knuj intryg

  Aby spłonąć… Aby zawrócić…

  Radość, prawda, jedność
  Daj temu się toczyć
  Te owoce, które zbieramy
  Są nasionami, które zasialiśmy.
  My, wy, ja też. Wszyscy teraz
  Weźcie udział wszędzie
  Zawsze tam w tym trwajcie

  • volv 3 grudnia 2011 o 11:39 pm

   kult slonca w tle …

 9. jakzawsze 3 grudnia 2011 o 11:17 am

  Wikileaks ujawnia szczegóły na temat globalnej inwigilacji

  ================================================

  Poprzedni wyciek opublikowany przez Juliana Assange w ramach witryny Wikileaks zatrząsł dyplomacjami na całym świecie, uderzając głównie w USA. Teraz mamy kolejny wyciek tym razem poświęcony permamentnej inwigilacji wszystkich ludzi.Oficjalna nazwa wycieku informacji to „spy files”. W tej chwili opublikowano ponad 280 dokumentów z któych wynika, że istnieje prawdziwy przemysł inwigilacji, któy zanotował swoisty rozkwit po zamachach z 11 września 2001 roku.
  „Firmy zajmujące się nadzorem jak SS8 w USA, Hacking Team we Włoszech i Vupen we Francji, produkują wirusy (trojany), które przejmują komputery i telefony (razem z iPhone’ami, BlackBerry i urządzeniami z Androidem), zapisują każde ich użycie, przemieszczanie się i nawet widoki i dźwięki pokojów, w których urządzenia się znajdują. Inne firmy, jak Phoenexia w Republice Czeskiej, współpracują z wojskiem przy tworzeniu narzędzi analizy mowy. Identyfikują one osobników po płci, wieku i poziomie napięcia głosu i śledzą go w oparciu o „głosowe odciski” – czytamy na stronie Wikileaks.Gdyby wizja prezentowana tutaj okazała się prawdą oznaczałoby to, że każdy posiadacz smartfona i korzystający z internetu jest narażony na całkowitą utratę prywatności. Dane gromadzone przez gigantów takich jak Google, Facebook, MSN są agregowane i odsprzedawane za granicę lub rekwirowane przez służby specjalne danego kraju.To, że są dowody na to, iż władze zaczynają sięgać po trojany czyli złosliwe oprogramowanie, jest czymś nowym. Co do prywatności w produktach Google i Microsoft nie trudno się domyślić, że korporacje te chętnie współpracują ze służbami konkretnych państw czego dobrym przykłądem jest grzeczne filtrowanie zawartości internetu w Chinach.W przypadku popularnych terminali BlackBerry, które są uważane za najczęściej stosowane narzędzie przez europejskich manifestantów, poziom bezpieczeństwa oferowany przez RiM jest tak niewielki, że nasz MSZ zrezygnował z korzystania z terminali GSM tego typu właśnie ze względów bezpieczeństwa.

  Źródła:


  http://wikileaks.org/the-spyfiles.html
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/wikileaks-ujawnia-szczegoly-temat-globalnej-inwigilacji

 10. Annah. 3 grudnia 2011 o 11:23 am

  Orędzie nr 271 z serii Ostrzeżenie
  Otrzymano czwartek, 1 grudnia 2011, godz. 23:00
  (To posłanie zostało otrzymane po Objawieniu, które trwało 30 minut, podczas którego Matka Boska nieustannie płakała, ku ogromnej rozpaczy wizjonerki, Marii Bożego Miłosierdzia, która powiedziała, że serce się łamało, gdy się było tego świadkiem.)

  Moje dziecko, Mój smutek z powodu tak ewidentnego bezeceństwa w świecie łamie Moje Serce, gdy widzę te zagubione dusze pogrążające się coraz bardziej w otchłani ciemności, z której nie ma powrotu.
  Szatan kpi sobie teraz z Moich dzieci, sprawnie kradnąc dusze tych, którzy nie mają w swoich sercach miłości do Boga. To jest przerażające, Moje dziecko, że te same dusze nie mają pojęcia, co ich czeka po śmierci.
  Moje łzy smutku płyną w nieskończonej rzece bólu, gdy patrzę również na ogromną mękę i cierpienie, jakich doświadcza teraz Mój Syn.
  Ręka Mojego Ojca Niebieskiego jest gotowa do spadnięcia jako kara teraz w określonych częściach świata. Te narody planujące straszne okrucieństwo zabicia narodów będą surowo ukarane. Ja nie mogę powstrzymać Ręki Mojego Ojca, taki jest ogrom Jego gniewu.
  Módlcie się za tych, których dotknie ta surowa kara. Módlcie się za ich dusze. Ich działania muszą być powstrzymane, w przeciwnym razie zgładzą oni życie milionów Moich biednych dzieci. Nie można pozwolić na ich złe działania, bo ich celem będzie spowodowanie straszliwego zniszczenia na tych innych narodach, które oni uważają za swoich wrogów.
  Módlcie się, módlcie się, módlcie się zanim nadejdzie kara ażeby złagodzić cierpienia niewinnych.
  Wasza ukochana Matka
  Królowa Boleści
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/12/02/kara-bedzie-miala-miejsce/

  • pola 3 grudnia 2011 o 12:01 pm

   Jestem na etapie czytania Maria Valtorta,Koniec Czasów.Jeśli nie czytałaś polecam.

   • Annah. 3 grudnia 2011 o 4:46 pm

    Końca Czasów ie czytałam choć dzieła Valtorty uwielbiam i czytuję po któryś raz wyrywkowo. Pomyślę o zakupie tej książki, czy masz jakieś miejsce gdzie zamawiasz przez internet?

    • pola 3 grudnia 2011 o 6:22 pm

     Nie kupiłam tylko wklepałam Maria Valtorta Koniec Czasów i sciągnełam plik. a po za tym polecam stronę,http://www.objawienia.pl/root/start.html#le.Miłego czytania.

  • Ktoś 4 grudnia 2011 o 2:37 am

   „Ręka Mojego Ojca Niebieskiego jest gotowa do spadnięcia jako kara teraz w określonych częściach świata. Te narody planujące straszne okrucieństwo zabicia narodów będą surowo ukarane.” – jeśli do tego dojdzie to z tej Galaktyki zostanie tylko wspomnienie i trochę ciemnej materii. Bajdurzenia o karaniu „pewnych narodów” są dziełem szatana (MK ULTRA) by w ten sposób kodować lemingi na przygotowywane skrycie w sztabach kolejne masakry ludności cywilnej.

 11. jakzawsze 3 grudnia 2011 o 11:48 am

  W pszczelarstwie już nie chodzi o miód, nie chodzi o dochód ale tylko o PRZETRWANIE pszczoły!
  Twórcy dokumentu – National Geographic – zajmują się niepokojącym zjawiskiem: z niewiadomych powodów 80 procent populacji pszczół miodnych zamieszkujących tereny Ameryki Północnej wyginęło. Naukowcy obawiają się, że zagrożone są nie tylko amerykańskie gatunki, lecz także europejskie i azjatyckie, a wymarcie pszczół z terenów USA jest tylko zapowiedzią tej zbliżającej się katastrofy. W programie przyrodnicy opowiedzą o prawdopodobnych przyczynach i skutkach tego zjawiska.

  Pobierz:

  http://hotfile.com/dl/122964082/a4110ec/Milczenie_Pszczol.part1.rar.html

  http://hotfile.com/dl/122965491/c89cda9/Milczenie_Pszczol.part2.rar.html

  • Versus3 3 grudnia 2011 o 10:59 pm

   Zauważcie, że wspólcześni rolnicy biorą ule na pakę i wiozą na duże odległości, by tam pszczoły zapylały przez pare tygodni, a potem znów na inne pole. Pszczoły cały czas przebywają na obcym nieznanym terenie i nic dziwnego że sa zdezorientowane.
   Moze częśc z tych zniknięć (oprocz trucia pestycydami) to po prostu powrót do domu, tak jak gołebie wracają do swojego gołebnika. Pszczoły wracają na swój stary znany teren i zakładają nowy ul, na dziko gdzies w dziupli.

   • sebecx 4 grudnia 2011 o 9:21 am

    … może zajrzy tu jakiś rolnik co ule po świecie ciąga i poprze, to co snujesz komentarzem…
    ..jakiegoś linka masz albo foto jak t się odbywa???? ..pytam, bo znam pszczelarzy, a oni chętnie się doszkolą dlaczego znikają im pszczoły…. hehehe..

  • Ktoś 4 grudnia 2011 o 2:39 am

   To już wiadomo, ale główny truciciel pszczół firma morsanto nie przyznaje się do zarzutów trując je dalej. Nawet w mainstreamie były artykuły o ich winie.

 12. AQQ 3 grudnia 2011 o 11:52 am

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/02/pomoz-majeczce-apel-przesylaj-dalej/

 13. OlO 3 grudnia 2011 o 12:04 pm

  Żądają aresztowania Busha. Za zbrodnie i tortury
  Największa na świecie organizacja broniąca praw człowieka Amnesty International (AI) oskarżyła George’a W. Busha o łamanie praw człowieka w wojnie z terroryzmem, w tym zbrodnie wojenne i tortury. AI zaapelowała o aresztowanie byłego prezydenta USA do władz Etiopii, Tanzanii i Zambii (które to kraje Bush wkrótce odwiedzi) i postawienia go przed sądem.
  Podczas swej prezydentury w latach 2001-2009 Bush osobiście zatwierdził przepisy zezwalające na nowe, kontrowersyjne techniki przesłuchań, m.in. „water boarding”, czyli podtapianie. Tego typu działania organizacje broniące praw człowieka uważają za tortury.
  – Nie możemy przyzwalać na bezkarność tylko dlatego, że zarzuty dotyczą ważnej osoby – powiedziała w rozmowie z PAP szefowa Amnesty International Polska Draginja Nadażdin. Jak dodała, prawo międzynarodowe jest jednoznaczne: każda osoba odpowiedzialna za torturowanie ludzi musi ponieść karę. (…)
  http://www.tvn24.pl/12691,1726549,0,1,zadaja-aresztowania-busha-za-zbrodnie-i-tortury,wiadomosc.html

  Może jednak sprawiedliwość zaistnieje na tym świecie 😀

  • mi461 3 grudnia 2011 o 4:06 pm

   aresztowac? Busha? kiepski „zart” – chciala bym to widziec.
   Mial juz byc aresztowany w Kanadzie i tez k l a p a.
   Diabla prawo sie boi 😉

   • choice 3 grudnia 2011 o 7:16 pm

    teraz bardziej diabeł prawo ustanawia.

 14. pola 3 grudnia 2011 o 12:20 pm

  W spocie wyborczym PO Janusz Lewandowski, komisarz UE ds. budżetu wspólnie z Jerzym Buzkiem, Donaldem Tuskiem i Radosławem Sikorskim obiecywał walkę o 300 mld zł z UE. Zapytany o to na spotkaniu w jednym z liceów w Lublinie, Lewandowski odpowiedział z zaskakującą szczerością – Brałem udział w tych nieco durnych klipach, ale to była kampania – relacjonuje „Dziennik Wschodni”.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10753310,Polityk_PO_szczerze_o_300_mln_z_UE___Bralem_udzial.html?fb_ref=su&fb_source=tickerdialog_oneline

 15. pola 3 grudnia 2011 o 12:23 pm

  Bolszewia na uchodźctwie

  i jej wspólnicy w Polsce
  http://web.archive.org/web/20080617202311/http://www.polonica.net/bolszewia_i_jej_wspolnicy.htm

 16. jakzawsze 3 grudnia 2011 o 1:40 pm

  Luminiarze szukają nowego narybku
  ============================
  Wywiad elektroniczny GCHQ poszukuje młodych i zdolnych, chętnych do pracy w służbie Jej Królewskiej Mości. Można zacząć od rozwiązania łamigłówki w internecie. Pierwsze zadanie specjalne czeka na potencjalnych kandydatów na stronie internetowej canyoucrackit, która została spopularyzowana przez kilku użytkowników serwisów Facebook i Twitter. Na początek trzeba odczytać hasło ukryte w liczącej 160 znaków kombinacji cyfr i liter zgrupowanych w 16 kolumnach. Potem, jak spekulują media, można trafić na szybką ścieżkę rekrutacji. Brytyjskie służby, którym przybyło pracy z powodu licznych w ostatnim czasie ataków na rządowe serwery (ma ich być ok. 600 dziennie), są zmuszone szukać adeptów coraz bardziej niekonwencjonalnymi metodami. O werbunku nie decyduje już wykształcenie, potrzeba jedynie zdolności matematycznych i obeznania z nowoczesnymi technologiami. Na rozwiązanie krypotologicznej zagadki każdy z chętnych ma 7 godzin. Swoich szans można spróbować do 10 grudnia. Chcesz spróbować? http://www.canyoucrackit.co.uk/

 17. blip 3 grudnia 2011 o 2:08 pm

  Monitor, od kiedy to wspierasz przestępców ? Staruch pobił jednego z piłkarzy Legii, a ty mu jeszcze wturujesz i rządasz jego zwolnienia z aresztu ? Niezły absurd.

  • Peryskop 3 grudnia 2011 o 2:28 pm

   @Blip czy ty razem ze sbukiem trollujecie?

   Czy nie słyszałeś, że według p. Romaszewskiego to p. Staruchowicza pobito „w drodze”?

   Na jakiej podstawie nazywasz p. Staruchowicza „przestępcą” ?
   Takie polecenie dostałeś ?

   • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 4:15 pm

    Dzięki peryskop za wyłapywanie faszystów. Bowiem tylko oni lepiej wiedzą kto jest winny, a kto nie. Mało to uczciwych ludzi siedzi bo im podłożono prochy?

    • hjk 3 grudnia 2011 o 9:01 pm

     poza tym przestępcą „oficjalnie” jest się lub nie po wyroku, a tego póki co nie było, tylko sa przesłuchania, bo to chyba areszt śledczy, a nie zakład karny, gdzie go przetrzymują.

     • AQQ 3 grudnia 2011 o 9:37 pm

      Aresztanci są osadzeni w zakładzie karnym…przeważnie.

   • Totalsky No Problemsky 3 grudnia 2011 o 9:54 pm

    p.Peryskop, na litośc boską!!!! daj pan sobie spokój z tym trollowaniem, bo naprawdę skończy sie na tym, ze zostanie tu TWA, towarzystwo wzajemnej adoracji, i szlag trafi tę fajną ideę, jaką jest ten blog: ludzie maja inne, częściowo inne zdanie – i ich święte prawo! tyle piszesz chłopie o „mendiach”… – poniekąd słusznie, ale wiesz co? byłbys ostatnim na mojej hipotetycznej liście facetów, którym (hipotetycznie, bo nie mam takiej kasy) powierzyłbym „redaktorowanie naczelne” jakiejkolwiek gazety; z ciebie to taki Urban, tylko … a rebours…..

    • Peryskop 3 grudnia 2011 o 11:01 pm

     Rób to co lubisz najbardziej.
     Idź na piwko i zagryź trawką.

     • Totalsky No Problemsky 4 grudnia 2011 o 3:57 am

      i jeszcze jakąs laskę na tę „trawkę i piwko” zarwę; o tobie zostanie…. nerwowe zaciskanie palców, ewent…. ok…pax vobiscum; niczym sie nie różnisz od towarzyszy z KaCe, tylko że oni mieli inna linie i inna baze; ale metodologia – wypisz-wymaluj; a może ty jesteś ze śp. KC? czy chociażby KW?

 18. BirD2 3 grudnia 2011 o 2:28 pm

 19. vortex 3 grudnia 2011 o 3:23 pm

  Witam wszystkich ponownie.Nie pisalem bo bylem 8 dni w kraju.Chamstwo z jakim sie spotyka na kazdym kroku przerasta wszystko.Zaczelo sie juz na lotnisku w kolejce do odprawy gdy jeden polak odnosi sie do drugie w ten typu sposob ” jeszcze raz mnie popchniesz to ci zapierdole” .
  Jakby tego bylo malo to trzymal za reke 5 letnie dziecko.
  Znajomi i koledzy zyja w totalnym kloszu niewiedzy.Jako doza humoru to filmiki z YT wysmiewajace tak zwane „mocherowe berety”.Brak jakiejkolwiek wiedzy na przodujace tu tematy.
  Ale sa i pozytywne strony tego wyjazdu.Spotkalem osobe ktora poinformowala mnie o tym ze chemtrails to nie zadna bajka tylko dosc konkretnie przemyslana operacja potwierdzona rozkazami rzadu polskiego. Wszystkie opryskujace nas samoloty sa objete przez
  ROZKAZ WYKONAWCZY 0016 DLA SIL POWIETRZNYCH PL. Taki rozkaz moze tylko wydac Minister Obrony Narodowej.

  • mi461 3 grudnia 2011 o 4:19 pm

   to i tak dobrze ze ktos cie o tym poinformowal.
   Fakt ze ludzie „zyja w totalnym oglupieniu” kazdy jest madry na swoj sposob ale cala wiedze jaka posiadaja to wiadomosci tvp i tvn.
   Na blogi typu Monitor Polski ucinaja krotko ze to -> paranoja i sekciarze.
   Osobiscie juz nie dyskutuje z ludzmi, chyba ze mnie ktos totalnie wkurzy, slysze czasem stwierdzenie ze zyje w „innym swiecie” .
   Taka jest ta nasza polska rzeczywistosc. (nie mowie tu o wszystkich, ktorzy moze tak jak my z MP – sa swiadomi rzeczywistisci, ale boja sie glosno do tego przyznac zeby nie byc wysmianym i uwazanym za „nawiedzonego”.)

   • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 4:32 pm

    Ja też mam takie odzywki – z półuśmieszkiem: „jak widzę co tam publikujesz, to śmieć mi się chce”, czy też „ciekawe jaką nową teorię konspiracji na ten temat wymyślisz” i biorą pożyczkę 400 tys zł na mieszkanie, nie zastanawiając się co będzie jak stracą pracę i mierne zarobki. Jak się mówi o zniewoleniu to znów uśmieszek… Przyjdzie czas, gdy banki zażądają od takich dłużników np. zaczipowania się lub pracy za darmo 16 godzin dziennie, a będzie to miało podstawy prawne w nowych przepisach zaakceptowanych przez Sejm czy też Parlament Europejski.

    • Versus3 3 grudnia 2011 o 11:05 pm

     Dlatego tym bardziej powtarzam, że wszystko co mówimy ludziom musi być sprawdzone. Nie mamy luksusu powtarzania „co jedna pani drugiej pani”, ale MUSIMY mieć na każdą informację podkładkę.

     Czyli: gdy piszemy, że „badania naukowców wykazały, że …” to niestety musimy się wysilić i podać źrodło: jacy naukowcy, jakie publikacje, jakie badania.

     Tylko w ten sposób skończą się te pogardliwe półuśmieszki i tępe odzywki, a ludzie zaczną słuchać co mamy do powiedzenia.

     • AQQ 3 grudnia 2011 o 11:28 pm

      No własnie zaraz linki podaj, a jak Twój naukowiec w goglu nieujęty bo niewygodny?
      Znam ten ból…lepiej chyba debila żeby zachować twarz!
      Mam masę wrogów za swoje poglądy, nawet w rodzinie…straszne!

      • Versus3 4 grudnia 2011 o 12:06 am

       Wszystkie prace naukowe sa publikowane w czasopismach naukowych, a te łatwo przejrzeć, chocby przez
       http://www.scopus.com/search/form/authorFreeLookup.url

       Przypominam, że wywiad na blogu, chocby najmądrzejszy, to NIE jest publikacja naukowa, i nie nalezy tego uzywać jako wiarygodne źródło informacji.

       • AQQ 4 grudnia 2011 o 12:21 am

        Ale te wiarygodne żródła nie sa dla mnie wiarygodne! żyję, patrzę, obserwuję prawdę, życiową prawdę bez żródeł naŁkoFFcowych.

        • Versus3 4 grudnia 2011 o 3:30 pm

         AQQ: Ja mówię o tych ulotkach gdzie jest napisane „Badania naukowców wykazały, że….”, a nie o tym co Ty uważasz lub nie.
         Mówię o tym, że za KAŻDYM razem gdy piszemy że jakieś badania coś tam udowodniły to MUSIMY dodać jakie badania, kto konkretnie i gdzie opublikował. Inaczej to nie ma sensu i wystawiamy sie na odstrzał.

         Natomiast co Ty uważasz za wiarygodne lub nie, to już inna historia. Skoro myślisz że badania naukowe nic dobrego nei dają to na pewno w swoich ulotkach NIE UŻYJESZ sformułowania „Badania naukowe wykazały….”. Prawda? 🙂

   • vortex 3 grudnia 2011 o 11:20 pm

    Bardziej wypsnelo sie jednemu pilotowi.Postaram sie niebawem zdobyc jeszcze jakies informacje !

  • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 4:20 pm

   Coś nie tak. Tu masz:
   Dowódca Wojsk Lotniczych i Obrony Przeciwlotniczej Obszaru Kraju rozkazem nr 0016/Org. z dnia 17.11.1961 roku na komendanta ZLAK-P wyznaczył pana mjr. Alfreda CHARYTONOWICZA.
   http://www.metrologia.wp.mil.pl/article-126.html

   • Aśka 3 grudnia 2011 o 5:23 pm

    to jest rozkaz z 1961 roku i to jest rozkaz Dowódcy Wojsk Lotniczych i Obrony Przeciwlotniczej Obszaru Kraju, a nie Ministra MON … myślę, że to nie ten

   • Aśka 3 grudnia 2011 o 6:03 pm

    ale znalazłam taką informację:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziennik_Rozkaz%C3%B3w_MON
    Dziennik Rozkazów MON
    Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
    Skocz do: nawigacji, szukaj

    Dziennik Rozkazów MON – dziennik urzędowy Ministerstwa Obrony Narodowej, w którym ogłaszane są akty normatywne obowiązujące w siłach zbrojnych. Akty normatywne (rozkazy, zarządzenia) wchodzące w życie pod warunkiem ich ogłoszenia (podania do wiadomości w całych siłach zbrojnych) zyskują moc obowiązującą od dnia opublikowania w dzienniku rozkazów MON.

    a tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziennik_urz%C4%99dowy
    jest informacja, że w Polsce dziennikami urzędowymi są m.in. dzienniki urzędowe ministrów kierujących działami administracji rządowej, tzw. resortowe dzienniki urzędowe.

    Organami wydającymi dzienniki urzędowe są m.in. minister lub kierownik urzędu centralnego – dla ich własnych dzienników urzędowych.

    Każdy organ wydający dziennik urzędowy ma obowiązek prowadzić zbiór tego dziennika wraz ze skorowidzem i udostępniać je:

    * w wersji papierowej – w siedzibie tego organu w godzinach pracy urzędu oraz w miejscu do tego przeznaczonym i powszechnie dostępnym (art. 27 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz.U. z 2011 r. Nr 197, poz. 1172),
    * w wersji elektronicznej – na stronie internetowej tego organu (art. 28b tej ustawy).
    _____
    Na stronie MON nie znalazłam takiego dziennika ?!

   • Aśka 3 grudnia 2011 o 6:12 pm

    a tutaj http://www.caw.wp.mil.pl/biuletyn/b23/b23_11.pdf
    znalazłam informację o Rozkazie organizacyjnym MON nr 020/org. z 29 stycznia 1951 roku

    tutaj http://www.jednostki-wojskowe.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=379&Itemid=30 o rozkazie MON nr 084/Org. z 8 sierpnia 1950 roku

    Numeracja każdego roku zaczyna się więc od numeru 1.

   • Aśka 3 grudnia 2011 o 7:09 pm

    Do tego rozkazu o chemtrailach pewnie nie będziemy mogli teraz dotrzeć, bo podobno są tajne:
    http://www.jednostki-wojskowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=492&Itemid=56
    ZESTAWIENIE ROZKAZÓW ORGANIZACYJNYCH – LATA 1946-1980

    Zamysłem tego nowego działu jest systematyczne wprowadzanie treści rozkazów organizacyjnych Wojska Polskiego z lat 1946-1980 czyli lat które już nie są objęte klauzulami tajności.
    […]

    • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 7:29 pm

     Tak, ale możemy się domagać zaprzestania opryskiwania nas jak robaki! To powinno się stać priorytetem narodowym jak GMO.

     • Aśka 3 grudnia 2011 o 7:50 pm

      Oczywiście , że tak! Próbowałam jednak dotrzeć do pozwolenia naszych rządzących na unicestwienie Narodu, który go wybrał i w którego imieniu sprawują władzę w państwie. Chyba im się pomyliło i myślą, ze sprawują władzę nad nami, a to przecież Naród jest suwerenem.

      • Aśka 3 grudnia 2011 o 7:54 pm

       „który ich wybrał” – miało być

       • hjk 3 grudnia 2011 o 9:05 pm

        Ale to nie naród wybrał, tylko jakaś nieokreślona mniejszość zbliżona liczebnie do 20% – bo jak było mniej niż 50% frekwencji z tego na PO głosowało ok. 40%…

        • hjk 3 grudnia 2011 o 9:07 pm

         Dlatego w bardziej demokratycznych krajach głosowanie jest obowiązkowe, zeby nie było, ze rząd jest wybrany mniejszością głosów i ze ew, kolalicja ma realne poparcie w narodzie, a nie tylko w jakimś %cie głosujących

        • Aśka 3 grudnia 2011 o 10:24 pm

         a to już inna (przykra zresztą) historia … zgnilizna posunęła się tak daleko, że ludzie nie idą wybierać, bo nie mają spośród kogo wybierać … zgodnie z prawem powinien jednak Naród wybrać

        • Aśka 3 grudnia 2011 o 10:34 pm

         @hjk, co mielibyśmy z tego, że wszyscy musielibyśmy iść wybierać, kiedy nie ma kogo wybrać? Te pac-y miałyby tylko satysfakcję z tego, że mają poparcie.

 20. Misjonarz 3 grudnia 2011 o 3:41 pm

  Watykan ma tyle lat doświadczenia w manipulowaniu ludźmi, tyle na sumieniu, tyle tajemnic skrywanych. Aż nie chce mi się wierzyć, że są jeszcze ludzie, którzy badając tematy NWO i szukający prawdy, nie biorą pod uwagę jego wpływu na otaczającą nas rzeczywistość. Przecież to jest istne ignoranctwo. Dochodzę do wniosku od jakiegoś czasu, że nasze przekonania a raczej ich nieumiejętność zmiany jest największą bronią przeciwko nam.

  • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 4:28 pm

   Czego wy tak na ten Watykan? Płacą wam za to? Masz jakieś dowody w spisku NWO przeciw ludzkości? Jak na razie to widzę spisek przeciwko Watykanowi – jakoś nikt z was nie pisze o CFR, Komisji Trójstronnej, ONZ, Bilderbergu, rodzinach Illuminati, w tym głównych – królowej brytyjskiej i Rotszyldów?… Wobec Watykanu można mieć tylko jeden zarzut – bierności. Ale chyba coś się zmienia, bowiem są nowe publikacje – potrzeba dokładnej analizy chyba oficjalnego oświadczenia Watykanu w.s. powołania globalnej organizacji, która uporządkowała by to co się dzieje. Nie wiem jeszcze kto i dlaczego to opublikował, widzę mocną krytykę instytucji syjonistycznych, ale także niepokojące wnioski.
   Potrzeba starannej analizy, żeby nie było wątpliwości o co chodzi.
   http://www.news.va/en/news/full-text-note-on-financial-reform-from-the-pontif

   • Misjonarz 3 grudnia 2011 o 7:01 pm

    Dowodów jest dużo choćby operacja spinacz, która miała na celu przetransportowanie smsmanów co odbyło dzięki kanałowi watykańskiemu, również wiadomo, że w watykanie są różne organizacje jak jezuici czy opus dei iktórzy znajdują sie w rządach, przykładem moze byc Kazimierz Marcinkiewicz o którym Jarosław Kaczyński mówił, że ma dwóch szefów, jezeli chodzi CFR, Komisję Trójstronną itd. to dyskutowałem o nich już ze dwa lata temu, również polecam książkę „Bogowie Edenu” Williama Bramleya jest tam zawarte duzo informacji na temat histori tych organizacji (CFR itd.), które wywodzą się z Kultu Węża.

    • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 7:22 pm

     Na pewno w Watykanie jest rozwinięta agentura, ale dajmy sobie spokój, takie gadanie tylko osłabia naszą zbroję, którą jest wiara. Proponuję się skupić na bezpośrednich zagrożeniach, a tych nie brakuje – Lyndon LaRouche przedwczoraj u Alexa Jonesa mówił, że jesteśmy bardzo blisko wojny termonuklearnej, Rosjanie już wysłali okręty z bronią jądrową, nie mówiąc o tym, że są tam już Amerykanie. Natomiast o żadnym okręcie Watykanu nie słyszałem.

    • hjk 3 grudnia 2011 o 9:13 pm

     Taaaak…operacja spinacz…
     w okupowanej Europie księża stali się komandosami i po cichu „przerzucali” „smsmanów”, a wojska okupacyjne spały i patrzyły przez palce…
     Takie bajeczki to mozesz pisać jakimś dzieciom, a nie ludziom, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o wojnie i okupacji.

     Jest taka zasada „kto skorzystał, ten uczynił” – więc zadaj sobie pytanie, gdzie i dla kogo pracowali poprzerzucani „smsmani”…

     • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 10:00 pm

      Takie rzeczy wciskają ludziom by znienawidzili Kościół i Chrystusa. To wg. dewizy, że „każdy kryzys trzeba wykorzystać na nasza korzyść” (Rahm Emanuel). Sami to robili, a teraz zwalają na Watykan. Papież jest w czołówce osób, które uratowały najwięcej Żydów przed nazistami w czasie II wojny światowej. Oczywiście media to ukrywają, bo nie pasuje do ataku na Kościół Katolicki. Ale materiałów nie brakuje, trzeba tylko poszukać.
      http://www.catholic.com/documents/how-pius-xii-protected-jews

      • VS 3 grudnia 2011 o 10:47 pm

       widze monitor ze cenzurujesz pelna parą niczym faszysta

       • monitorpolski 3 grudnia 2011 o 10:57 pm

        To ty chyba jesteś faszysta, skoro te brednie wsadzasz na wszystkie blogi

     • VS 3 grudnia 2011 o 10:23 pm

      http://www.youtube.com/watch?v=zuEaNLXuAY4

      • dziadek 3 grudnia 2011 o 11:02 pm

       To sie doigrał !!!!!

       Warszawa: Radosław Sikorski został aresztowany pod zarzutem działania na szkodę Państwa

       „Zatrzymania dokonali funkcjonariusze ABW na bezpośredni rozkaz Ministra Sprawiedliwości w związku w pojawieniem się nazwiska mężczyzny na taśmach, na których rejestrowano rozmowy osób, jak utrzymuje Prezes Rady Ministrów, tworzących trzon „układu przestępczo-biznesowego”.

       Radosław Sikorski został skuty w kajdanki i wyprowadzony ze swojego domu wcześnie rano. Funkcjonariusze mają niedługo ujawnić zapis audio-video z zatrzymania.”

       http://areszto.wany.pl/i/1034807/Warszawa/Rados%C5%82aw%20-Sikorski.html

       • Versus3 3 grudnia 2011 o 11:15 pm

        O aresztowaniu Sikorskiego to falszywa informacja!!

        Generator wiadomości więziennych – stronka do generowania fałszywych informacji nt. aresztowań. Dla żartu i dla zmyłki. (ze strony głownej areszto.wany.pl)

       • zenobiusz 4 grudnia 2011 o 12:20 am

        Wszystkie informacje zawarte na tej stronie są fikcyjne, a wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.
        Strona została wygenerowana na Twoje żądanie uzupełniając szablon danymi, które zostały jej przekazane w adresie.
        http://areszto.wany.pl/i/1034807/Warszawa/Rados%C5%82aw%20-Sikorski.html

 21. adrian 3 grudnia 2011 o 4:22 pm

  do Vortex
  z chamstwem to masz rację, nie wszyscy są, ale większość tak, pełna ignorancja, zazdrość, podejrzliwość (masz wrażenie, że każdy próbuje się dorobić na twoim karku i zrobić cie w ch…), brak pomocy i wsparcia, każdy prawie cię bierze za złodzieja i cwaniaka, na wszystko i praktycznie, musisz mieć papier i potwierdzenia kupna, widać szpanerstwo i pokazania się jak on się już dorobił (gdzie nie co nie robił ile zarabia, ile ma koncie, bryka z alufelgami i domek jednorodzinny w pastelowych kolorach z dwoma kolumienkami ), pełno obietnic a co do czego przyjdzie, wymówki i krętactwa, większość słów na k… i tylko same znajomości, a ta biurokracja….. ten kraj już dawno umarł, tylko nie liczni go podtrzymują – patriotyzmem i bezinteresowną pomocą, czasem ma się ochotę płakać i śmiać, to ci nie tacy sami ludzie co parę lat temu

  • iHe 3 grudnia 2011 o 5:50 pm

   A w dużym Usraelu banksterzy już sobie NaziUSSS budują prawie zupełnie otwarcie..

   http://www.huffingtonpost.com/2011/11/30/tracy-lawrence-whistleblower-dead_n_1120194.html?ref=business

   Przykład idzie z Góry dla naszych marionetek co nawet same sobie przemówienia napisać nie umieją..
   Jeżeli plan jest zsowietyzować ludność ziemi graduacyjnym zubożeniem to na pewno usarael przeciera szlak.My pewnie następni.
   Tylko czy rezydent Sturmbaumfuhrer da rade dalej wciskać ciemnote..
   W końcu żyją jeszcze znawcy starego systemu nawet wśród skapitalizowanych komuchów..
   Polska jak mało które terytorium zamieszkane w sporej częsci jeszcze przez Polaków nadaje się na komuszy getto-eden..
   W ciężkich czasach przychodzi otrzeźwienie..

   Trochę to wygląda jak realizacja planu natura2000,kiedyś banksterka wypędziła białym plebsem Indian do rezerwatów,teraz wypędzi do kołchozów tęczowe bydło..
   Robiąc miejse pod rezerwaty dla elit.
   Warto przypomnieć ,że zamiast zatrutych kocy obecnie forsuje się zbrodniczymi instytucjami GMO,zatrute lekarstwa czy różnego typu dodatki żywnościowe okraszone chemitrialsowym powietrzem..
   Można powiedzieć ,że korporacja „Ziemia”(w domyśle nieludzka) z niby nieznanymi właścicielami robi restrukturyzacje firmy,wywalając większość na pysk najchętniej do komina,żeby nie brudziła ulic.
   Kto się łapie do nazilandu musi zabłysnąć koziołkiem lub inaczej zabłysnąć dla organizacji.

   1% czołowych właścicieli udających demokratów robi z nami co im się podoba za pomocą korupcji,zastraszenia i manipulacji zupełnie bezkarnie.

   Powinni dostać nobla za całokształt..
   http://konflikty.wp.pl/gid,11575775,title,Hitler-Bush-i-nie-uwierzysz-kto-mial-dostac-Nobla,gpage,2,img,11575776,galeria.html

 22. alexirin 3 grudnia 2011 o 6:18 pm

  OLEŚNICA: Samobójstwo w KOŚCIELE. Matka i córka POWIESIŁY się z BIEDY

  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/olesnica-samobojstwo-w-kosciele-matka-i-corka-powiesily-sie-z-biedy_216561.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

 23. theaspartam 3 grudnia 2011 o 6:27 pm

  300 – Gdzie są flagi!. http://www.youtube.com/watch?v=zIjz-66iHS0

 24. jakzawsze 3 grudnia 2011 o 7:12 pm

  Gaddafi’s death for Satan’s bankers

 25. jakzawsze 3 grudnia 2011 o 7:25 pm

  • alexirin 3 grudnia 2011 o 7:51 pm

   jak zawsze od 22 lat jestesmy robieni w h…a przez system podatkowy ktory jest tak skonstruowany aby 5% ludzi o max dochodach sie bogacila kosztem reszty wystarczy wprowadzic 70% podatek dochodowy dla ludzi o zarobkach ponad 100000/mies a ludzi ponizej 4000/mies zwolnic z podatku oraz obnizyć vat max do 10%(vat to zysk dla urzedasów z unii kosztem najuboższych) moj komentarz do tego mamy wilczy kapitalizm

   • alexirin 3 grudnia 2011 o 7:56 pm

    zapamietajcie to sobie 70% podatek o zarobkach ponad 100000/mies
    vat poniżej 10%
    inaczej 90% ludzi bedzie zdychac z glodu

    • alexirin 3 grudnia 2011 o 8:06 pm

     i na koniec dodam że te urzedasy z unii na których placicie vat to obrzezancy 🙂

     • alexirin 3 grudnia 2011 o 8:12 pm

      a teraz wlaczcie tv 4 bruce lee w akcjii:) bierzcie z niego przyklad

      • alexirin 3 grudnia 2011 o 10:05 pm

   • Totalsky No Problemsky 3 grudnia 2011 o 9:47 pm

    znająć polskie cwaniactwo (nie polityczne, ale to…organiczne;-)…. 95 proc….a może nawet 98 proc. obywateli byłoby wtedy w stanie udowodnic, ze zarabia NIE WIĘCEJ niz 3999 zł 89 groszy;-)…. ale, oczywiście, generalnie, masz rację!

 26. AQQ 3 grudnia 2011 o 7:32 pm

  Gorący wywiad z dr.Burzyńskim w tvn (leczenie raka)
  http://dziendobry.tvn.pl/video/odkryl-lek-na-raka,104,newest,16184.html

 27. theaspartam 3 grudnia 2011 o 8:00 pm

  Tajemnice Polskich podziemnych miast Hitlera i obcej rasy ,eksperymenty i zagadki historii http://moje-riese.blogspot.com/ http://www.youtube.com/user/RieseOlbrzym#p/u

 28. Aśka 3 grudnia 2011 o 8:03 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-moga-pozostawic-w-afganistanie-baze-wojskowa-p,1,4946236,wiadomosc.html
  USA mogą pozostawić w Afganistanie bazę wojskową po 2014 roku. Rosja niezadowolona
  18:06 TSz / newsru.com, PAP 03.11.2011
  Robert Blake, fot. AFP

  USA prowadzą z Afganistanem rozmowy na temat utworzenia na terytorium tego państwa bazy wojskowej po wyprowadzeniu wojsk antyterrorystycznej koalicji krajów NATO w 2014 roku – powiedział dzisiaj dziennikarzom asystent sekretarza stanu USA do spraw Azji Południowej i Centralnej Robert Blake. Jak pisze serwis newsru.com, plany Stanów Zjednoczonych wywołały niezadowolenie Rosji.

  Specjalny wysłannik prezydenta Federacji Rosyjskiej do Afganistanu Zamir Kabułow skomentował: „Nie możemy zrozumieć, jak planom ograniczenia liczebności amerykańskich wojsk może towarzyszyć wzmacnianie przez Waszyngton swojej infrastruktury wojskowej w Islamskiej Republice Afganistan, które zakłada również utworzenie tam baz wojskowych. Ta kwestia wymaga poważnego omówienia, ponieważ wprost dotyka interesów Rosji i innych państw regionu, położonych wokół Afganistanu”.
  […]

  ____
  Rację może mieć Webster Tarpley, że głównymi celami ataku illuminatich z Brzezińskim i Sorosem na czele, są Rosja i Chiny, a nie Iran, a wszystkie działania obserwowane teraz w różnych małych państewkach, łącznie z afrykańskimi, mają na celu uporządkowanie stołu do gry.
  W Iraku na odchodne też zostawili swoją ogromną bazę.
  youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BdcYwg7xmIY

  • iHe 3 grudnia 2011 o 10:55 pm

   Niestety wygląda na to ,że wszystko idzie w tym kierunku.
   W każdym razie propaganda już działa i to nie tylko w Polsce:

   Mamy prawdziwych winnych kryzysu:
   http://gb.pl/kariera/kacik-dobrej-ksiazki/chiny-swiatowym-hegemonem-imperializm-ekonomiczny-panstwa-srodka.html

   „Opierając się na najnowszych danych, Guichard i Brunet uzmysławiają nam, że Chiny są już dziś potęgą gospodarczą, największym w świecie konsumentem podstawowych surowców, ale także wierzycielem niemal wszystkich państw Zachodu, ze Stanami Zjednoczonymi na czele. To Chiny dyktują dziś warunki światu, to one decydują o sytuacji na światowych rynkach finansowych, wreszcie ‒ to od nich zależy rozwiązanie obecnego kryzysu, za który w dużym stopniu odpowiadają! Na dowód tej tezy Guichard i Brunet przytaczają dziesiątki liczb i zestawień.

   Skąd sukces Chin i ta pobłażliwość zachodnich potęg wobec nich? Sukces wynika ze stosowanej przez Chiny praktyki merkantylizmu gospodarczego, polegającej na stałym i konsekwentnym uzyskiwaniu nadwyżek w handlu zagranicznym. Skąd zaś się biorą nadwyżki? Mają dwa źródła: wyjątkowo tanią robociznę w Chinach i absolutne niedoszacowanie chińskiego pieniądza wobec dolara czy euro.
   Celem Chin nie jest żadna współpraca, tylko hegemonia. Osłabiają Zachód, Stanami Zjednoczonymi na czele, pragnąc zająć ich miejsce. A Zachód jest pobłażliwy. Dlaczego?

   Bo działa potężne chińskie lobby reprezentowane przez wielkie koncerny. One inwestując w Chinach, zakładając filie i wchodząc tam w spółki, osiągają wielkie zyski. Ale to, co korzystne dla nich, wcale nie musi być dobre dla zachodnich demokracji. To one muszą się ocknąć ‒ póki jeszcze pora!”

   ps.Tak tak oczywiści winne są Chiny,nie USA które drukuje pusty pieniądz prowadzi 13 wojen na raz czy ich wspaniały FED kornik drukarz..
   Winne są Chiny a nie rządy nędznych skorumpowanych przez masonerię szontuff z ich rujnująca polityką wspierania banksterów.

   ps2.Mnie w ogóle nie dziwi propaganda anty Irańska czy anty Chińska.Nasz nędzny kraj razem z resztą podpalonej podstępnie okradzionej jewropy jest szykowany do wojny ,która ma ukryć skutki kryzysu i pomóc implementować nowy ład NWO.
   Za jednym zamachem wprowadzi się nowy ustrój ,pomoże się ludziom(szczęśliwcom?którzy przeżyli) wprowadzając pokój i odbudowę na warunkach lichwy.
   (czyli cały ten syf orwellowsko- chipowo -alimentariusowy)
   Wojne będą tak prowadzić jak ruscy komandosi ratowali zakładników w teatrze na Dubrowce.
   Maximum ofiar minimum „sensu”.

   To będzie prawdziwa rzeźnia,gdzie najwięcej zginie Izraelczyków ,Arabów i Chińczyków.Może nawet Hindusów.
   W Jewropie zapanuje łapanie terrorystów i totalitaryzm i łapanka wrogów „ludu”.
   Niepokorni dostaną sabotaż gratis.Albo jakąś sprytną neo goebelsowską formę nacisku – czyli tak bijemy ,żeby nam jeszcze dziękowano i proszono o jeszcze.

   Planiści na pewno knują jak te domina mają kontrolowanie upadać ,żeby Ziemia i bunkry to wytrzymały a hołota zdechła.
   Biorąc pod uwage widoczna konspiracje na najwyższym szczeblu pomiędzy szontami a korporacjami taka ustawka jest więcej niż realna dodatkowo zabezpiecza nieszonty przed
   niepewnym wynikiem prawdziwej wojny..Wrestlemania WW#3.
   Mam nawet hasło: niezachipowana idiokracja do piachu.

   Dlatego jestem pełen politowania dla czasem fachowych stron które wychwalają islamofobię czy sojusz z Izraelem.Stron ,które poruszają się po wąskiej granicy prawdy nie wahając się skręcać w propagandę gdy czas nadejdzie lub sprawy obiorą zły obrót dla mocodawców.

   Wybiórczość nie dotyczy tylko GW.Klony GW funkcjonują tak samo w PiS czy ogólnie na prawicy -jednocześnie posiadając narodowe emblematy.Można powiedzieć brudna polityka.
   Zdaje sobie sprawę,że ich kontakty i być może pochodzenie nie pozwalają im inaczej patrzeć na te sprawy.Niestety prowadzi nas to gorzej niż donikąd.

   Mimo wszystko warto tam zaglądać i zdawać sobie sprawę,że nieszont w Judeopolonii ma poważny problem jak Polaków przekonać do tej bardzo subtelnej propagandy.
   Udziału w ludobójczej wojnie,której możemy nie przetrwać zgodnie zresztą z planem.
   Jak przetrwamy to dla odmiany możemy pożałować ,że przetrwaliśmy.(pomijając ,że przyłożymy rękę do takiego syfu)

   Jak uda im się podpalić lont to już są w połowie drogi epilogu do NWO.
   Wojna to czas faszystów i bolszewików ,a ci są po obu stronach i mają instrukcje z 1 źródła.
   Pamiętajmy o tym będąc na stronach podejrzanych światopoglądowo.

   W czasie wojny nikt się nie pyta o prawa obywatelskie czy demokracje(he he)
   Nie zapominajmy ,że czas marchewek się kończy.

   Jak faszyści z NATO doprowadzą do wojny to możemy liczyć na walizkowe bomby atomowe,broń biologiczną i megaterroryzm.
   Będą latać rakiety w te i we wte szczególnie nad głównym teatrem działań.
   Jak stwierdzą,ze wyburzyli wystarczająco dużo podpiszą pokój.
   Chip za nienapromieniowaną kromke chleba..

   Pewnie ktoś pomyśli przesadza/bredzi.Wystarczy już atak na elektrownie atomową w Iranie do niezłego skażenia.Potem odwet aomowy ,dalej dalszy odwet od posiadacza 600 głowic bez wiedzy Zionzetu.Potem reszta domina.A nasze gN?oje z nieszontu będą nas w to wciągać za iluzje bezpieczeństwa.

   Najbardziej mnie „bawi” wsparcie masoneri dla tego projektu mimo pewnej anihilacji Izraela i sąsiadów..Ludność Izraela ślepa na jedno oko i głucha.W ogóle sobbie nie zdają sprawy w jakiej są końcówce układu pokarmowego.
   Potem w official nWo znowu będzie kolejne przedsiębiorstwo, tylko czy znajdzie się znowu jakiś prof. Norman Finkelstein ?

   Normalnie farma połączona z rzeźnią.

   Sorki ,że się tak rozpisałem,ale szlak człowieka trafia jak widzi jak ta machina wojenna powoli nieubłaganie się rozpędza..I w dodatku ma jeden cel..

   • Peryskop 3 grudnia 2011 o 11:19 pm

    @iHe, po co tak CZARNO malujesz?

    Czy nie dostrzegasz, że to właśnie propagandystom NWO zależy, aby ludzie stracili wszelką nadzieję?

    Tę doktrynę „Awe and Shock” Alan Watt omówił w wywiadzie „Szok i Trwoga. Masowe procesy manipulacji.” Przejrzyj ten materiał uważnie do końca, a dostrzeżesz drogę postępowania.

    http://pl.gloria.tv/?media=218565

 29. felicyta 3 grudnia 2011 o 8:43 pm

  „ten koles walczy bardziej o niepodległość Polski niż ta ruda świnia….”
  mikilinkoln vor 1 Monat 94
  „@mikilinkoln : Jasne że tak. Rozsądny człowiek. A ten półtusk to walczy zaciekle, ale o to by Polskę do końca sprzedać i uczynić elementem Nowego Światowego Porządku…
  TheSleepydraqos vor 1 Tag”

  Oszuści z Polski.

 30. felicyta 3 grudnia 2011 o 9:13 pm

  „Z tego co wiem miejce wypadku było przygotowane, samolot po awaryjnym lądowaniu na tych bagnach miał wylądować na dwóch bombach próżniowych które po kolei zostały zdetonowane w chwili gdy pasażerowe opuszczali pokład samolotu, samolot był na tyle sprawny że piloci sami wyłączyli silniki, podczas eksplozji samolotu połowa pasarzerów zgineła a reszta została zastrzelona, czytałem to w pewnej gazecie, że zdjęcia satelitarne nasa to potwierdzają, i jakieś nagrania niskich tonów… no coś w tym styu
  glk55rare vor 3 Wochen 20 ”
  Rosjanin o zamachu w Smoleńsku(10.04.2010r)

 31. Aśka 4 grudnia 2011 o 12:34 am

  zabierają się za Orbana
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/antyrzadowy-protest-na-wegrzech,1,4946342,wiadomosc.html

  • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 12:40 am

   To fatalnie, ludzie nie rozumieją kompletnie, że ten kto przyjdzie na miejsce Orbana całkiem zniszczy Węgry. NWO jednak jest w przewadze, nadzieja w USA i … Rosji.