Wiadomości w skrócie, 3 grudnia 2011r.

Bloomberg: FED pożyczył bankom 7,7 biliona dolarów na 0,01%.
To jest ponad połowa rocznego produktu narodowego brutto USA,dwukrotnie więcej niż cały roczny budżet amerykańskiego rządu . Jak wyjaśnił sędzia Napolitano, FED stworzył te pieniądze z niczego. Wpompowano je przez tzw. „okno dyskontowe”. Banki następnie zainwestowały te pieniądze w papiery skarbowe uzyskując profit ok. 13 miliardów dolarów. Niektóre z tych banków w międzyczasie zbankrutowały, inne otrzymały tzw. bail-out. Ta bandycka polityka prywatnej instytucji terrorystycznej o nazwie FED obciąża tylko i wyłącznie amerykańskich podatników. Sprawę „pożyczki”, która rozpoczęła się w 2007 roku, jak dotąd ukrywano, wyszła dopiero podczas przesłuchań w Kongresie. Na razie nie ma więcej szczegółów, wygląda to na oszustwo stulecia.
http://reading-sage.blogspot.com/2011/11/bloomberg-reports-77-trillion-in-loans.html?m=1
http://www.thedailyshow.com/watch/thu-december-1-2011/america-s-next-tarp-model

Żydowska Koalicja Republikanów (RJC) wyklucza Rona Paula z debaty
Jerzy Mędoń, Freeamericatoday.pl: Wygląda na to, że Żydowska Koalicja Republikanów (Republican Jewish Coalition) bardzo nie życzy sobie Rona Paula w debacie kandydatów do nominacji republikańskiej. Jak donosi Maggie Haberman dla Politico wśród kandydatów, którzy dostali 35 minut na własne przemówienie, zabraknie kongresmena z Teksasu. Adam Kredo z Washington Jewish Week napisał: “Zauważcie, żet teksaski reprezentant Ron Paul nie jest przyjacielem Izraela, i nie będzie zaproszony w gości.”
Całość: http://freeamericatoday.pl/pl/news/infowars.com/rjc-holds-gop-candidate-panel-%E2%80%94-minus-ron-paul-infowars.com.html

Francja i Al-Qaeda towarzyszą wojskom wyzwolenia Syrii w Turcji
Już bez ogródek Al-Kaida pracuje wraz z NATO nad obaleniem dyktatur na Bliskim Wschodzie, by ułatwić tam ekspansję NWO. Jerzy Mędoń, Freeamericatoday.pl podaje:
(…) Francja wysłała swoje jednostki zbrojne do Turcji w celu szkolenia tzw. „rebeliantów” Armii Wolnej Syrii (Free Syrian Army – FSA). FSA wspomagana jest przez brytyjski wywiad związany z „Braterstwem Muzułmańskim” Muslim Brotherhood i al-Qaedą obecną w Narodowej Radzie Tymczasowej (National Transitional Council) w Libii. (…) Teraz al-Qaeda libijska ma zostać wykorzystana do obalenia rządzącej obecnie Syrią ekipy al-Assada. “  Całość: http://freeamericatoday.pl/pl/blog.html

Piotr Staruchowicz. Prywatny więzień warstwy rządzącej?
To musi być potężna akcja! Bierzcie się do roboty – podpisujcie i rozsyłajcie! Nie wiadomo, kiedy na nas trafi (…) pomimo zakończenia przesłuchania stron Piotr Staruchowicz nadal przebywa w Białołęce. Ostatnio bezzasadnie zastosowano wobec niego przedłużenie aresztu o dalsze trzy miesiące. (…) To świństwo, żeby niewinny człowiek spędzał Boże Narodzenie w więzieniu. Wiem, że walka to nierówna, bo z aparatem państwowym, jak głosi pieśń gminna, nikt nie wygrał. Jednak Iza Brodacka-Falzmann w notce pt.” Kazus: mur wyścigowy” podała cały szereg spraw, które udało się wygrać. „We wszystkich tych sprawach obywatele byli traktowani jak mierzwa. Nikt nie liczył się z ich zdaniem. Jeżeli udało się je wygrać to tylko dlatego, że zainteresowani nie zrezygnowali z nierównej walki.” Nie rezygnujmy z nierównej walki.
Podpiszmy >>petycję w.s. zwolnienia Piotra Staruchowicza
Całość: http://kossobor.nowyekran.pl/post/42232,piotr-staruchowicz-prywatny-wiezien-warstwy-rzadzacej

Reklamy