La Rouche: jesteśmy na krawędzi wojny termojądrowej

(…) Jeśli nie będziemy natychmiast działać to skończy się to wojną termonuklearną. Jeśli się nie uda usunąć Obamy, to nie martw się o te rzeczy, przecież będziesz trupem. Królewska rodzina brytyjska, już dawno dała znać jaki jest jej najważniejszy cel – redukcja populacji globu z 7 miliardów do 1 miliarda lub mniej. To jest strategia monarchii brytyjskiej! A kontroluje ona bezpośrednio całą Europę – od Atlantyku, do Europy Centralnej – przez kontrolę nad systemem euro(…)  
===============================================================
La Rouche: jesteśmy na krawędzi wojny termojądrowej

30 listopada Alexa Jones przeprowadził godzinną rozmowę z Lyndonem La Rouche, wielokrotnym kandydatem na Prezydenta,znakomitym ekonomistą, politologiem i futurologiem. Przewidział m.in. rozpad Związku Radzieckiego oraz obecny kryzys – już 10 lat temu mówił o grożącej bańce związanej z derywatami. Ignorowany przez media, stworzył własną sieć informacyjną, którą dociera do dziesiątków milionów ludzi na całym świecie. Należy dodać, że syjonistyczne gazety rodzaju New York Timesa czy Washington Post uważają go za faszystę i antysemitę, podczas gdy ruch La Rouche’a skupia wielu uczciwych Żydów i przedstawicieli wszystkich ras.
Lata 1988-1994 La Rouche spędził za kratkami, za rzekome oszustwa podatkowe i tzw. „mail fraud” (oszustwo pocztowe). Były Prokurator Generalny USA, Ramsey Clark, uważał, że La Rouche’owi odmówiono prawidłowego procesu.  Jak więc widać, działalność La Rouche’a nie jest za bardzo na rękę klice NWO.
Poniżej jest transkrypt wywiadu jaki przeprowadził Alex Jones z Lyndonem La Rouche. Pewne tezy były przez niego poruszane wielokrotnie, nie jest więc błędem, że są powtarzane w transkrypcie. Transkrypt jest skrótowy i nie dosłowny.

Alex Jones: Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Lyndon La Rouche:  Jesteśmy na krawędzi wojny termonuklearnej. To czy to się stanie jest już inną kwestią. Jednak prawdopodobieństwo, że dojdzie do tego jest wysokie.
Amerykańskie siły zbrojne, głownie marynarka wojenna, we wschodniej części Morza Śródziemnego i w regionie Zatoki Perskiej  są na pozycjach, z których mogą rozpocząć wojnę termonuklearną. Stawką gry jest to co mamy robić z Syrią i Iranem. Ale patrząc na zgromadzone tam siły, nie ma to sensu. Trzeba się popatrzeć na  inny aspekt – zaangażowana jest tam też i Rosja, która nastawia się szczególnie na obronę Syrii (…)
Nie wiem czy jest to ogólnie znane, ale nasi czołowi oficerowie, doradcy w sprawach bezpieczeństwa, są przeciwni jakimkolwiek obecnym akcjom Obamy. Ale wojna może rozpocząć się w każdym momencie. Będzie to wojna z użyciem bomb termonuklearnych. Nonsensem jest więc, że chodzi tylko o Syrię i Iran. Nasze pozycje w tym regionie świadczą o przygotowaniu do wojny termojądrowej – nie ma innej możliwości. Nasi sprzymierzeńcy, włączając w to Brytyjczyków, nie mają takich możliwości zbrojnych jak my. Tylko arsenał termonuklearny Stanów Zjednoczonych może przeprowadzić taką wojnę. Będzie to wojna przeciwko całej Eurazji. Jak na razie operacja jest wstrzymana, ale Brytyjczycy ostro naciskają na jej realizację.

Alex Jones: Masz niesamowite źródła informacji, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, cała zagraniczna prasa huczy informacjami, że Miedwiediew oświadczył wczoraj Polsce – „jak zainstalujecie te rakiety, to my je rozwalimy”. Rosja zazwyczaj nie stosuje tego typu gróźb. Przypomina to sytuację z 2008 roku gdy Zachód zaatakował wschodnią Osetię i inne regiony – wówczas Rosja wytoczyła przenośne bomby nuklearne. Teraz Rosja oświadczyła, że zablokuje dostawy na kontrolowanych przez siebie trasach do Afganistanu, Pakistańczycy też blokują swoje drogi, okręty rosyjskie znalazły się w pobliżu Syrii, a dwa miesiące temu amerykańskie okręty ruszyły z Iraku w stronę Kuwejtu. Ludzie w to zaangażowani donieśli  mi, że faktycznie to są przygotowania do wielkiej wojny (…)

Lyndon La Rouche:  Zajmujemy się właśnie przeciwstawieniem temu. Operacja Rosjan nie ma charakteru ofensywnego. Pamiętacie wojnę w Libii? Była zrealizowana w pośpiechu. Intencją była natychmiastowa wojna z Syrią (…)

Alex Jones: Rozmawiałem z byłym szefem pakistańskiego wywiadu Hamidem Gul. Powiedział, że może to prowadzić do większej wojny nuklearnej. Rosja, jak wspomniałeś, przyjmuje pozycje obronne, ostrzegając przed atakiem na Syrię, sytuacja wymyka się spod kontroli…

Lyndon La Rouche: Trzeba się przyjrzeć ogólnej sytuacji. Po pierwsze mamy załamanie międzynarodowego systemu finansowego. Jest gorsze w rejonie transatlantyckim. Nie jest tak złe w rejonie azjatyckim. Ci bankierzy są bankrutami. Mamy obecnie najgorszą hiperinflację w historii świata. Ci bankierzy nie mają już nic. Jeśli chciałbyś spieniężyć swoje rachunki, to okaże się, że mają mniej niż nic. to co mają to pusty papierek gotowy do hiperinflacji. Oczywiście, politycznie jest to znakomicie zarządzane poprzez odpowiednie czynności dokonywane w Europie i w USA, ale to nie utrzyma się długo. Każdy z tych banków jest skończony. Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest to co zrobił Franklin D. Roosevelt – Glass Steagall (oddzielenie banków komercyjnych od inwestycyjnych, przyp. M.P.). Nie rozwiąże to wszystkich problemów, ale wyeliminuje od razu to co jest najgorsze, i spowoduje, że będzie można zacząć sobie z tym radzić. System Rezerwy Federalnej już nie funkcjonuje – jest w stanie beznadziejnego bankructwa. Nigdy się nie wypłaci, jest skończony. To są tylko niczym nie poparte papiery spekulacyjne, które są niewypłacalne.
Co należy zrobić, to uratować część komercyjną naszego systemu finansowego. Do tego ma posłużyć Glass Steagall. Ale nie ma pieniędzy by rozpocząć odnowę – a potrzebujemy fizycznej odnowy. W przeciwnym razie ludzie zaczną masowo umierać z głodu. Nie ma zapasów żywności na najbliższe miesiące – w marcu i kwietniu zacznie się głód. Dlatego też potrzebujemy natychmiastowych reform. Glass Steagall uratuje na jakiś czas Stany Zjednoczone. Potrzebujemy podobnego wehikułu, który by uratował na jakiś czas Zachodnią Europę. Ale jak my to zrobimy, to oni też. Ponieważ system rezerwy Federalnej jest bankrutem, to musimy się wrócić do oryginalnego projektu Hamiltona (…) – systemu kredytu, a nie pieniędzy. W takim systemie, rząd federalny może autoryzować dług federalny na specyficzne cele. Niektóre z nich to będą projekty rządowe (…) Potrzebujemy np. systemu transportu i podobnych, które rząd federalny musi sfinansować.
Ale możemy wówczas podjąć kolejne kroki, jak podpisanie długoterminowych umów z innymi państwami i np. stworzyć system stałej wartości wymiany walut. Powinny to być państwa, które przyjmą odpowiednik Glass Steagall.

Alex Jones:  Ma to posłużyć powstrzymaniu globalnej zmowy dewaluacji, ale wracając do finansowych elit, oni się nie powstrzymają. Przygotowują np. stadion Dodgersów na wielki obóz koncentracyjny FEMA, mamy nagrania wideo, Homeland Security przeprowadza ćwiczenia symulacyjne aresztując okupujących w całych Stanach, jak wiesz zatwierdzono prawo, że można w sposób utajniony aresztować amerykańskich obywateli – po prostu będą znikać bez śladu, dosłownie jak u Czerwonych Khmerów. Czy mam rację, twierdząc że idą na całość, że podjęli decyzję o wojnie i stworzeniu klasycznego państwa policyjnego? Popatrzmy co zrobił Henry Paulson, gdy był Sekretarzem Skarbu, przekazał funduszom hedgingowym wewnętrzne informacje na temat Freddy Mac i Fannie May. Są to bezczelni kryminaliści!

Lyndon La Rouche: To wszystko jest proste. Możemy sobie z tym poradzić – jeśli Amerykanie mieliby odwagę i temperament to zrobić. Należy usunąć tego prezydenta, Obamę, z jego urzędu na podstawie tego, że jest szalony. To przewiduje dodatek 25 do Konstytucji – sekcja 4. On się kwalifikuje na usuniecie z prezydentury. Są jeszcze inne rzeczy, jak to, że popełnił przestępstwa przeciwko Konstytucji. Wojna w Libii była przestępstwem, było to pogwałcenie Konstytucji, podobnie jak wprowadzone tzw. „prawa”, które są pogwałceniem Konstytucji (…)
Wielu ludzi to rozumie, że Obamę należy usunąć, ale nie wiedzą, że musi to być natychmiastowe. I są dwa sposoby by to zrobić. Jednym z nich jest impeachment, ale szybszym i bardziej efektywnym jest to, że jest on klinicznie niepoczytalny. Ta niepoczytalność dokładnie pasuje do tej scharakteryzowanej w dodatku 25 sekcja 4. Mamy więc wszystkie dowody. Jeśli natychmiast go usuniecie, to gwarantuje wam, że wiele rzeczy szybko się zmieni.

Alex Jones:  Dodatkowo jest on jak zepsute mleko – poparcie dla niego jest niższe niż było dla Nixona czy Cartera. Ale ludzie, którzy za nim stoją, tacy Corzine czy Robert Rubin, zupełnie się tym nie przejmują, idą do przodu z tym swoim morderczym oszustwem systemu. Absolutnie zgadzam się proponowanymi przez ciebie rozwiązaniami, są to świetne pomysły, mówiłeś zresztą o czekających nas problemach zanim jeszcze kryzys się rozpoczął. Ale oni nie mają zamiaru się powstrzymać, wygląda na to, że się niczym już nie przejmują. Przykładem jest Corzine, który robił zakłady 40:1 na europejskie obligacje kradnąc prywatne pieniądze właścicieli kont (chodzi o MF Global, którego Corzine był prezesem, przyp. M.P.), było to nielegalne, ale CFTC (U.S. Commodity Futures Trading Commission) oświadczyła, że będzie to dozwolone. Jest to dom wariatów, pozwalamy im wszystko kraść i niszczyć.

Lyndon La Rouche: Wszystko to się sprowadza do jednego. Kilka odważnych osób mogłoby to wszystko obalić. I są rozwiązania. Jeśli zrobi się tę jedną rzecz, to się odkorkuje inne możliwości i da szansę USA i innym krajom. A tą rzeczą jest usunięcie go z urzędu Prezydenta natychmiast! Jeśli się tego nie zrobi, to prawdopodobnie będziemy mieć wojnę termonuklearną, którą przetrwa bardzo niewiele ludzi. Musimy mieć jaja by usunąć natychmiast go z urzędu. Czy będziemy tak bezwolni i damy się wnieść do tego piekła, po którym człowiek jako gatunek może przestać istnieć? Czy mamy odwagę by uratować świat?

Alex Jones:  Jak zamierzasz usunąć Obamę, przecież to spowoduje rozłam i inne pomysły zaczną też być realizowane, ponieważ w sposób jasny jest narcyzem – ciągle urządza zabawy, gra w golfa przez 6 godzin dziennie, jeśli się na niego patrzy to się ma wrażenie, że całkiem oszalał.

Lyndon La Rouche: I do tego jest brytyjską marionetką. Nawet nie jest Amerykaninem. Te wybory to było wielkie oszustwo. Jak to było wszystko zorganizowane jest dość skomplikowane, ale głównie to była zasługa brytyjskich pieniędzy, głównie z narkotyków – był to znaczący czynnik finansowych w jego wyborze na Prezydenta. Przegrał nawet nominację demokratów, patrząc na liczenie głosów jednym ze sposobów, ale został wystawiony gdyż wprowadzono specjalny wyróżnik.

Alex Jones: W jaki sposób pomoże usuniecie Obamy?

Lyndon La Rouche: Mogę osobiście zagwarantować, że natychmiastowe usunięcie Obamy w sposób jaki zaproponowałem, może uratować USA. Jeśli tego nie zrobimy, choć są na to legalne przesłanki, to nie uratujemy naszego kraju.

Alex Jones: Podaj jaka będzie reakcja łańcuchowa, co się stanie gdy ta marionetka Wall Street i finansjery zostanie usunięta – co będzie z tymi nielegalnymi wojnami, mafią, Fast & Furious (nielegalnym eksportem broni przez rząd USA do Meksyku w celu zlikwidowania pozwoleń na broń w USA, przyp. M.P.), listę można ciągnąć…

Lyndon La Rouche: Amerykanie go nienawidzą. I są na to dobre powody. Nie ma nic co by go chroniło. Jeśli się zabierze mu moc jaką daje funkcja Prezydenta, to natychmiast nastąpią zmiany w USA – ponieważ ludzie są na to gotowi. Problemem jest to, że nie mamy odwagi by to zrobić.

Alex Jones: Co zrobimy jak się go usunie? No bo przecież wtedy przyjdzie Biden. Przypuśćmy, że usuniemy Obamę np. na podstawie oskarżeń o korupcję. Co się wtedy wydarzy?

Lyndon La Rouche: Należy usunąć Obamę, ponieważ jest dyktatorem. Usuwa się dyktatora i wtedy nie trzeba się przejmować tamtymi problemami. Amerykanie stają przed wyborem i powinien być on jeden – natychmiast usunąć Obamę.

Alex Jones: Mówisz, że to symboliczne usunięcie dyktatora, spowoduje falę sejsmiczną wzdłuż struktur rządowych, że będzie to uderzenie przeciwko kierunkowi w jakim podążamy i automatycznie przesunie energię w kierunku innych rozwiązań?

Lyndon La Rouche: To spowoduje też, że kluczowe elementy rządu zaczną podejmować potrzebne działania. Bez Obamy te elementy rządu federalnego, które znam, podejmą środki by zakończyć ten nonsens. Nie znaczy to, że rozwiążemy automatycznie wszystkie problemy, ale będziemy mieć moc podejmowania koniecznych decyzji z powrotem w rękach Amerykanów. To uspokoi złość, którą odczuwa populacja wobec tego co im zrobiono. Oni są gotowi na działanie. Są zmobilizowani, ale nie wiedzą w jaki sposób działać. Musimy przekazać w ich ręce możliwość i sposoby działania. Gwarantuję ci, że gdybym nie był tak stary (89 lat, przyp. M.P.) to zgłosiłbym się jako chętny na zastąpienie Obamy na urzędzie Prezydenta.

Alex Jones: Wiem, że masz niesamowite źródła informacji w rządzie i siłach zbrojnych, przyznano to nawet w Washington Post, a były szef Narodowej Bady Bezpieczeństwa powiedział, że masz najlepiej rozwiniętą prywatną sieć wywiadowczą. Ja ze swej strony mogę wiele rzeczy potwierdzić. Owszem, mogą być różnice w analizie tych informacji, ale one same są niezaprzeczalne. Powiedziałeś, że wojsko powiedziało już „nie” rozpoczęciu tej III wojny światowej, którą Obamie zalecają doradcy.

Lyndon La Rouche: Mam te dowody od amerykańskiego dowództwa. Musimy też skoordynować swoje akcje z innymi krajami. I mamy pełną współpracę w tym zakresie. Po pierwsze musimy powstrzymać wojnę termonuklearną, co oznacza że nie może być powtórki z Libii w postaci wojny z Syria czy Iranem. Ponieważ jeśli do nich dojdzie, będzie to oznaczało wojnę termonuklearną.

Alex Jones: No bo jesteśmy już na granicy z Rosją i Chinami…

Lyndon La Rouche: Nie o to chodzi, mamy do czynienia z sytuacją, gdy jedyną siłą mogącą wypowiedzieć wojnę jest Prezydent, a ten nie będzie nikogo słuchał, gdyż to on jest Prezydentem.

Alex Jones: To jest bardzo niebezpieczny precedens, tak jak Hitler czy Napoleon. Jak już raz to rozpoczęli, to wiemy jaka była dalsza droga (…) Twoje źródła donoszą, że istnieje wewnętrzna rebelia przeciwko tym nowym atakom?

Lyndon La Rouche: Jest specjalna grupa ludzi, która może wypowiedzieć się na temat konieczności rozpoczęcia wojny. Ale jeśli ten prezydent rządzi, to będzie się słuchał rozkazów Brytyjczyków. Będą to rozkazy brytyjskie wykonywane przez siły amerykańskie. Mamy tak wielką koncentrację broni termonuklearnej we wschodniej części Morza Śródziemnego, by być w stanie przejąć Azję.

Alex Jones: Masz rację, potwierdzone jest to w prasie zagranicznej, że Rosjanie ruszają się jak mrówki, podjęto totalny alarm obronny. Mówią wprost, że jeśli w Polsce pojawią się pociski to je zaatakują. Mamy więc czerwony alarm, który wynika z tego, że bankierzy są przygotowani do ataku, to są kompletni szaleńcy, i jak Max Keiser mówi, są to samobójcy (…)
Przygotowania militarne świadczą o tym, że ta wojna nie będzie konwencjonalna.

Lyndon La Rouche: Wojna konwencjonalna jest niemożliwa (…) Na tej planecie nie może już dojść do wojny, w której będą zaangażowane główne siły, bo skończy się to zawsze wojną termonuklearna – taka sytuacja jest już od lat 70-tych gdy zacząłem brać udział w programie SDI (Strategic Defense Initiative Reagana – obronny system balistyczny, nazwany później „wojnami gwiezdnymi”, przyp. M.P.). W przypadku Libii byliśmy na krawędzi.

Alex Jones: Cheney próbował to zrobić z Rosjanami w 2008 roku, ale Rosjanie wytoczyli przenośne bomby jądrowe i zagroziło ich użyciem, na co NATO musiało się wycofać. Co się dzieje złego z NATO?

Lyndon La Rouche: Co się dzieje złego z wszystkimi? Reagan dwa razy próbował wcielić SDI jako rozwiązanie, ale zablokowali to agenci brytyjscy i Gorbaczow, też agent brytyjski, który dalej mąci (…)

Alex Jones: Chciałbym żeby wszyscy zrozumieli, że ja wierzę w to co mówię. Wszystko to co mówiłem się sprawdza. Żadna ilość pieniędzy wpompowana w strefę euro nie powstrzyma czarnej dziury derywatów. Banksterzy o tym wiedzą i wydaje im się, że mogą użyć kontrolowanych przez siebie mediów by wyjść na tych co ocalą system przed kryzysem, który sami przygotowali. I te wszystkie rzeczy, które publikują, jak to że „Obama potrzebuje nowego zamachu jak w Oklahoma City” by zrzucić na ludzi – było to w londyńskim Financial Times. Zachowują się jakby już nas nie było. Studiowałeś tych ludzi przez długi czas. czy jest zachowanie megalomanów, czy też im się naprawdę wydaje, ze wygrają. Dlaczego tak się obnażają? Gdzie nas to wszystkich prowadzi?

Lyndon La Rouche: Popatrzmy na historię Stanów Zjednoczonych. (…) Stworzyliśmy w USA największy i najdłużej trwający ruch wolności jaki był kiedykolwiek znany ludzkości. Przeciwnikiem było to co się dzieje do dzisiejszego dnia w Europie. Nie chodzi o kulturę europejską, ale o system zdominowany przez Imperium Brytyjskie. Jest tak od roku 1763. Imperium Brytyjskie zdominowało Europę z kilkoma krótkimi wyjątkami. Kontrolują całkowicie Afrykę. Przeprowadzili ludobójstwo w Indii, konsolidując tam swoje siły. Prowadzą wojnę narkotykową przeciwko Chinom. Zorganizowali I wojnę światową zaczynając od zabójstwa Prezydenta Francji. Ten system kontroluje też Europę. Mp. w środkowo-wschodniej Europie nie ma suwerennego państwa! Wszystkie utraciły swoją władzę na rzecz Unii Europejskiej, która nie ma rządu. Rządzi nią rząd brytyjski.

Alex Jones: Zachowują się tak jakby byli znieważani przez UE, ale jak się przypatrzyć kto pomógł przygotować Traktat Rzymski w 1957 roku, jest to jasne.

Lyndon La Rouche: Oni rządzą wszystkim. Ale nadal w USA istniejemy my – ci, którzy wierzą w pryncypia zawarte w naszej Konstytucji. Owszem, są tacy, którzy są zdezorientowani, ale musimy podjąć decyzję usunięcia tego kloszarda natychmiast.  Gwarantuję natychmiastową pozytywną reakcję ze strony wielkiej ilości ludzi. To będzie znak ulgi.

Alex Jones: Ja naprawdę chciałbym, żeby to wszystko nie było prawdą, żebym sobie nie musiał zaprzątać głowy sytuacją finansową, dewaluacją dolara, sztucznie stworzoną depresją, grupą odchyleńców, którzy chcą kontrolować naszym społeczeństwem (…) Lyndon La Rouche mówi o tym konflikcie naszego systemu z tamtym, scentralizowanym neo-feudalnym i całym tym anty-ludzkim, eugenicznym ruchu. Nie ma wątpliwości, że dążą do tego by mega-banki przejęły Europę na własność, jej suwerenność. I nazywają to Zjednoczonymi Stanami Europy, czy to jest jakiś chory kawał, że niby tyrania finansowa jest oparta na modelu USA? To jest jak nazywanie Patriot Act „patriotycznym”.
Chciałbym się ciebie spytać o ustawę, która została zatwierdzona wczoraj w nocy, która zezwala wojsku operacje na terenie USA, na aresztowanie obywateli bez żadnego wyroku i powodu, a Obama udaje, że jej nie podpisze, a przecież już rok temu oświadczył, że może przetrzymywać obywateli i że nie potrzebuje do tego żadnego prawa, twierdząc że te możliwości dają mu tzw. executives. Mamy też nową ustawę legalizującą jeszcze gorsze tortury (…)
To wszystko jest niesamowite. Jeśli im się uda to kontynuować i będą zawłaszczać każdym aspektem życia, a jak wiemy chcą postindustrialnego świata, taki jest ich model – to co się stanie z naszym krajem, co zobaczymy w krótkim, średnim i długim okresie?

Lyndon La Rouche: Jeśli nie będziemy natychmiast działać to skończy się to wojną termonuklearną. Jeśli się nie uda usunąć Obamy, to nie martw się o te rzeczy, przecież będziesz trupem. Królewska rodzina brytyjska, już dawno dała znać jaki jest jej najważniejszy cel – redukcja populacji globu z 7 miliardów do 1 miliarda lub mniej. To jest strategia monarchii brytyjskiej! A kontroluje ona bezpośrednio całą Europę – od Atlantyku, do Europy Centralnej – przez kontrolę nad systemem euro. Nasze głupie siły podlegające Obamie także dla nich pracują. Wojna na Bliskim Wschodzie będzie termonuklearna i nie ograniczy się do Iranu i Syrii, celem jest cała Azja. Poparzmy na siły jakie zostały tam wysłane z Europy i USA. Są one tam po to by toczyć wojnę, nie tylko z Syrią i Iranem. Jak to się tylko rozpocznie, to będzie to wojna termonuklearna. Ostrzegł już przed tym Prezydent Rosji dwa dni temu. (…)
U nas nie ma jednak nikogo kto by się odważył usunąć Obamy ze stołka, są ludzie w Kongresie, Senacie, ludzie z kwalifikacjami i mający wystarczającą władzę, którzy rozumieją istotę zagrożenia, ale nie mają odwagi by zacząć. A wystarczy rozpocząć ten proces, większość Amerykanów ma już dość. Jakby to nastąpiło, to gwarantuję, że nastąpi całkowita zmiana polityki USA w ciągu 2 godzin i będziemy mogli to wygrać. Ale czasu zaczyna nam brakować.

Alex Jones: (…) Co mówią ci ludzie z Europy, jak Izrael wpisuje się w to wszystko?

Lyndon La Rouche: Izrael to marionetka, nie jest tu żadnym problemem. Ważne jest to co zrobią Stany Zjednoczone i inne kraje. Gwarantuję, że jeśli usuniemy Obamę, będziemy mieć pełna współpracę ze strony Rosji, Chin, prawdopodobnie Indii i innych krajów. Świat się zjednoczy podobnie jak w momencie przed śmiercią Franklina D. Roosevelta. Ludzie są już mocno zaniepokojeni, ale jak ktoś da im rozwiązanie, to będzie jasne czego chcą. A chcą odzyskać swój kraj. Niewielu z nas, którzy mają do tego uprawnienia i którzy będą postępować zgodnie z Konstytucją, mogą doprowadzić do takiej sytuacji, gdzie na wszystkich ulicach Ameryki ludzie będą świętować, a Obamę trzeba będzie specjalnie chronić by go nikt nie zabił (…)

============================================================================

Wypowiedź Lyndona La Rouche’a została streszczona w artykule Dennisa Smalla „We’re Right on the Edge of Thermonuclear War” (http://www.larouchepac.com/node/20602). Autor stwierdza, że La Rouche mówi głośno o tym, o czym inni boją się nawet pomyśleć.  Przytacza też nowsze wypowiedzi La Rouche’a, z których wynika, że sytuacja się nie zmienia, że Rosjanie nadal ostrzegają przed konsekwencjami tego co się przygotowuje w ich kierunku. Należy zignorować wszystkie ostrzeżenia rządów europejskich odnośnie Syrii i Iranu, gdyż te rządy są totalnie kontrolowane przez Brytyjczyków.

Reklamy

207 responses to “La Rouche: jesteśmy na krawędzi wojny termojądrowej

 1. maran 4 grudnia 2011 o 5:01 pm

  Bardzo ciekawy film. Wart obejrzenia. Zmusza do glebokich refleksji. Ale trzeba obejrzec calosc http://www.youtube.com/watch?v=7y2KsU_dhwI

  • jakisbuk 4 grudnia 2011 o 7:24 pm

   maran – podobno miało być bez religii 🙂 a Ty w temacie atomowej wojny co wkleiasz ? – pierwszy post i o czym ? o religii – hmmm ? no film mocny i daje do myślenia – jednak z tym niebem, piekłem itp. uważam to za manipulacje – facet stawia ludzi w sytuacji bez wyjaścia i chcą czy nie, muszą mu przyznać racje – bo z góry narzuca schemat, że istnieje bóg i niebo jako nagroda oraz piekło jako kara, a jezus to jedyna droga, a co z innymi religiami ? tej metody może uzyć wyznawca każdej religi i osiagnie taki sam efekt, albo jesteś po naszej stronie albo stoisz tam gdzie zomo 🙂 technika stara jak świat – tak działał też test wodny na czarownice – jak sie utopiła, to była niewinna, jak nie – to na stos 🙂 i prosze mi nie przypisywać jakiejś prowokacji itp. – bo pisze to tylko po to aby wskazać manipulacje w tym filme – choć z jego głównymi tezami sie zgadzam, nie chce jednak zaczynać znowu dyskusji o bogach, bo zaczyna to już być nudne, niech każdy wierzy w co chce, tylko niech to bedą czyny a nie puste słowa.

   • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 1:58 am

    No proszę kto nam się rozpanoszył.
    Zbukjakis@ we własnej wieloosobie. 🙂

    • jakisbuk 5 grudnia 2011 o 4:40 am

     zenobiusz ty też jesteś za tym żebym zmienił nicka ? po tym oceniasz ludzi ?

     • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 8:04 am

      Zbukjakis@
      wielokrotnie dawałem Ci to do zrozumienia.
      Więc jak Herman kozie,powiadam.
      Zmień nick wstydu oszczędź .

      • choice 5 grudnia 2011 o 10:24 am

       hahahaha a tu jak grochem o ścianę tylko i tylko przygłupie uśmieszki…..

       • Rodriguez7 5 grudnia 2011 o 11:44 am

        Ile od posta dostajecie?

        • choice 5 grudnia 2011 o 12:00 pm

         na pewno mniej jak wy od dobrej prowokacji!

  • szuwaxpl 4 grudnia 2011 o 10:14 pm

   Wrzucam to z Wiki, każdy może to tam przeczytać. Ale wybrałem najgorsze :
   W wyniku eksplozji wielostopniowej bomby wodorowej o mocy 20 MT, kula ognia (fireball) ogarnie obszar w odległości ok. 3 km w każdym kierunku od punktu detonacji (strefa zero). W odległości do 6,4 kilometra, podmuch powietrza spowoduje skokowy wzrost ciśnienia do 0,44 MPa zaś prędkość wiatru przekroczy 1040 km/h. Spowoduje to zdruzgotanie nawet ukrytych pod ziemią schronów przeciwbombowych. Na dystansie 26,6 km od miejsca detonacji, rozszerzająca się fala cieplna zdolna będzie do zapalenia wszystkich palnych materiałów na swej drodze – domów, ubrań, roślin, paliw, itp., wzniecając setki tysięcy pożarów, zaś siła wiatru na tym obszarze przekroczy prędkość 160 km/h, co zamieni pożary w ogromną „burzę ogniową” i rozniesie ją na odległość 48 km, co stanowi łączny obszar 1280 km². Szacunki ofiar w ludziach dla ok. 3-milionowej strefy metropolitalnej wielkości San Diego wynoszą ok. 1 miliona zabitych osób w ciągu kilku minut i 500 000 rannych od uderzeń niesionych wiatrem płonących szczątków, ciężko poparzonych, z utratą słuchu, wzroku, czy też spowodowanym olbrzymim ciśnieniem powietrza pęknięciem płuc

   • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 2:00 am

    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/09/26/nuke-buster/
    Mam nadzieję że obejdzie się bez tego ,ale na prawdę warto wiedzieć.
    Orgonit niwelujący radiację.Nam,w Polsce zagraża przede wszystkim opad radioaktywny gdyby do wojny doszło.

    • navajo88 5 grudnia 2011 o 8:00 am

     hahahahahahahahahahahaha

   • sebecx 5 grudnia 2011 o 11:32 am

  • Pandora 4 grudnia 2011 o 10:46 pm

   Coś mi się wydaje że La Rouche ma nas za kompletnych imbecyli. Jeżeli wciska ludziom kit że niby obalenie Obamy coś zmieni to wydaje mi się że każdy psychiatryk z otwartymi rękoma go przyjmie. Obama jest tylko małym ,czarnym kopciuszkiem który może sobie tylko palcem w bucie poruszać bo na nic innego mu nie pozwalają.

   • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 2:01 am

    Może jednoosobowo wydać rozkaz rozpoczęcia działań.
    To nie kiwnięcie palcem w bucie.

    • navajo88 5 grudnia 2011 o 8:02 am

     a no może !!!!!!! hahahahahaha

  • Annah. 5 grudnia 2011 o 8:30 am

   Tutaj trochę więcej o filmie. Do mnie najbardziej przemówiły autentyzm postaci, wyrazistość ich młodzieńczych przekonań.
   Polecam ten film wszystkim młodym duchem.
   http://ekai.pl/wydarzenia/ciekawostki/x47794/dokument-najczesciej-ogladany-w-sieci/
   Tłumaczenie na polski wskakuje po kliknięciu w czerwone pole CC w pasku pod okienkiem filmu.

 2. monitorpolski 4 grudnia 2011 o 5:02 pm

  Dostało mi się od jednego wiernego czytelnika, że moja praca nie jest nic warta. Nie wiem więc czy poświęcać dalej długie godziny na robienie takich tłumaczeń jak powyżej, skoro „blog jest czytany głównie dla komentarzy”, jak mi udowodnił ów czytelnik podając dane z Alexa. Wynika z nich, że jest bardzo dużo tzw. „ping – backów”, tj. że ludzie wchodzą przypadkowo. Niedługi czas przebywania na stronie świadczy też o tym, że mało kto czyta dokładnie artykuły – nie wiem co o tym sądzić. Po prostu szkoda mojego czasu, wykorzystałbym go do prowadzenia programu telewizyjnego, a blog przestawił tylko na komentarze od czytelników. Co sądzicie o tym pomyśle?
  jak ktoś się na tym zna, to czy mógłby przedstawić mi analizę bloga – czy jest to prawda, że nikt tego nie czyta? Naprawdę gość mnie nieco sfrustrował.
  Co więcej, nazwał blog najbardziej antykatolickim blogiem, który jest w sieci. Że nie panuję nad komentarzami. Stąd mój poprzedni wpis.

  • Versus3 4 grudnia 2011 o 5:16 pm

   To dlatego, ze ten jeden złośliwy, co nic nie czytał, napisał do Ciebie maila z krytyką, a dziesiątki ludzi, którzy czytają Twojego bloga i popierają Twoją pracę są zajeci czytaniem i komentowaniem a nie wysyłaniem maili.
   Wystarczy, że każdy czytelnik dziś napisze do Ciebie to zobaczysz różnicę.

   • iHe 5 grudnia 2011 o 11:22 pm

    Ja w miarę możliwości czytam wszystko choć czasem z opóźnieniem,twoja praca jest bardzo ważna choćby dla nas.A czy jest na 100 czy 1000 czy to ma jakieś znaczenie.Serdecznie pozdrawiam !
    Nie daj się zniechęcić Monitor i tak moim zdaniem masz niebywale silną wolę.
    Im mniej oczekiwań tym lepszy efekt.Wystarczy ,że służby cie czytają regularnie(lol fcuk off)

  • emorris 4 grudnia 2011 o 5:32 pm

   Po prostu używaj czasowych blokad dla niezarejestrowanych.
   Dla wkurzających typków ban na dłużej. Dla dzieci neo i innych dynamicznych IP konieczne logowanie.
   Podobno blog Kominek dużo banował i niby przez to ma komentarze na poziomie.

   Zobaczcie http://www.illuminati.org/ – mają jakieś odliczanie.

   • hjk 5 grudnia 2011 o 11:26 pm

    odliczanie to moze do jakiegos zjawiska astronomicznego, bo oni w takie rzeczy jako okultyści wierzą i kierują się astrologią.

    Praca na blogu jest wiele warta, bo wartością nieocenioną jest prawda. Ale z Twojej strony – musisz czas dozować odpowiednio – moze by coś takiego zrobic jak kiedyś na :grypie:, ze jest jakaś grupa ludzi, ktora pomoze w redakcji tekstów czy ich tłumaczeniu. Nie ma sensu, byś np. siedział 6 godzin nad jakimś tłumaczeniem, mozesz przetłumaczyć tylko akapit i podać linka, a ktoś inny przetłumaczy. Lepiej faktycznie podac główne wiadomości, a jak jest materiał, to jakis wiekszy temat, dokładnie tak jak to robisz.

    Blog jest ciekawy, pożyteczny i czytany, a każdy to robi w rózny sposób, tak jak ma czas i ochote.

  • jakisbuk 4 grudnia 2011 o 5:37 pm

   moim zdaniem nie piwinieneś sie sugerować „bardzo dużo tzw. „ping – backów’ – bo to wynika prawdopodobnie z czestego odświerzania strony, ponieważ trzeba to robić aby zobaczyć nowe wpisy w komentarzach

  • navajo88 4 grudnia 2011 o 5:43 pm

   Monitor nie ściemniaj ,tylko pisz dalej i nie ważne czy ktoś ciebie czyta czy nie ważne że ten blog żyje i nie załamuj się oki!!!!!! .
   J.M.H

   • szuwaxpl 4 grudnia 2011 o 9:32 pm

    nawaji88 – masz świętą rację,
    Monitor robi kawał dobrej roboty, czasami ma pod górę – ale niech Marek robi swoje, choć przyznam się do złego, czasami też nie czytałem wszystkich opisów, tylko szybko do wpisów, grzeszę wiem, ale ta ciekawość …
    Pozdrawiam naprawdę serdecznie i głowa do góry ! Co nas nie załamie to nas ponoć ma wzmocnić !!!

    • szuwaxpl 4 grudnia 2011 o 9:36 pm

     nawaji88 Przepraszam !

   • szuwaxpl 4 grudnia 2011 o 9:37 pm

    Nie robię sobie jaj – nawajo88 tak miało być przepraszam

    • navajo88 5 grudnia 2011 o 8:03 am

     hahahahahaha oki!

   • brt 5 grudnia 2011 o 11:31 am

    Też jestem wdzięczny za możliwość czytania tego bloga…

  • Aśka 4 grudnia 2011 o 5:43 pm

   Nie rób Marku tego. Ile razy jeszcze mamy dawać do zrozumienia, że ten blog to ewenement, bo artykuły poruszają tematy, których mało gdzie, a niekiedy nigdzie nie można przeczytać. Ty stary wyga dajesz się nabierać na teksty osób, którym zależy na tym, aby ten blog przestał istnieć? Nie mogę w to uwierzyć.

   • sebecx 4 grudnia 2011 o 5:51 pm

    ..jaja sobie z nas robi..

    • Peryskop 4 grudnia 2011 o 6:43 pm

     jaja jak berety…

  • mi461 4 grudnia 2011 o 6:57 pm

   Mamonitor czytamy Twoje artykuly – ten osobnik mial zamierzony cel.
   Nie daj sie podejsc.
   pozdrawi

   • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 7:03 pm

    Nie, znam go dobrze. Po prostu tak wywnioskował ze statystyk.

    • mm 4 grudnia 2011 o 8:06 pm

     Tak tak, ze statystyk.
     Jest prawda, kłamstwa, wielkie kłamsta i statystyki.
     Wnioski wyciągnij sam.
     Ja osobiście czytam zawsze artykuły, a komentarze tylko te, które są na stronie w chwili jej otwarcia.
     Potem już do nich nie wracam, głównie z braku czasu. A poza tym bywa, że komnetarze przelatuję bo w przypadku gdy są to głupawe dyskusje pomiędzy trolami szkoda na nie czasu.

    • ramires 4 grudnia 2011 o 8:07 pm

     Ja dzisiaj z kilkoma tarłem „kopie” jest to trudne i zniechęca. Piszemy tu o smugach chemicznych , grypie , zagrywkach polityków. A” Kowalski i Nowak” robią dziś zakupy w modnych galeriach i maj a to w d… ! Punkty kredytowe wręcz oblegane. Tam POprostu trzeba tam być ! Bo są inni !
     Podobał mi się pewien koment na onet.
     Gość napisał:” Pracuję w telewizji a żona jest dentystą. Mamy 5-cyfowe pensje. Jest dobrze ! A wy ujadacze wracać do roboty tam gdzie wasze miejsce ! Władza ta co jest, była jest i będzie !”
     MA TO BYĆ PRAWDĄ !?

     • sebecx 4 grudnia 2011 o 9:02 pm

      „Pracuję w telewizji a żona jest DENTYSTĄ.” ..popatrz @ramires do czego to doszło… nawet się nie kryją … hehehe…

     • peter 4 grudnia 2011 o 11:26 pm

      No, pięknie. Ja też mam 5-cyfrową pensję. I czytam regularnie tego bloga. O co chodzi, co to za sugestia, że tylko biedni lub przeciętni (w sensie pensji) tu zaglądają?

      • sebecx 5 grudnia 2011 o 11:48 am

       …e tam… chodzi o to, że jego żona jest Dentystą… hehehe… pedzie czy co? …hehehe…

  • arcof 4 grudnia 2011 o 7:08 pm

   a nie mozesz prowadzic bloga z kilkoma osobami np. P.Beineem, autorami newworldorder.pl lub cbza.pl?

   • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 7:41 pm

    Piotr zlikwidował komentarze na grypa666 bo nie wyrabiał z atakiem. Dlatego m.in. założyłem monitora, jak widać miałem rację, bo popularność grypy spadła tragicznie.
    Jest gotowa strona, ale to kwestia kilku wolnych dni, żeby przenieść tam działalność. Kontrola nad komentarzami jest tam o wiele lepsza. Można będzie zamieszczać krótkie komentarze, a zaufani będą mieć uprawnienia do zamieszczania własnych artykułów. Poza tym jest osobne forum dyskusyjne.

    • pan_prezydent 4 grudnia 2011 o 7:51 pm

     Takiej platformy jak NE nie da rady stworzyć ?

     • arcof 4 grudnia 2011 o 8:05 pm

      pewnie da jesli finansowac bedzie rodzina rotschilda tak jak forum zydowskie w Polsce. WordPress jest dobra platforma. Popularny, niedrogi, pracuja nad nim najlepsi informatycy, tylko prowadzenie takiego bloga dla jednej osoby faktycznie moze byc ponad sily.

     • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 10:49 pm

      Tam zainwestowano ponoć 2 mln… Nie mówiąc o tym, że ktoś to obsługuje i chyba nie za darmo. Ale oddziaływanie nie jest aż tak większe od blogów, a te są zupełnie darmowe.

      • luxjacek 4 grudnia 2011 o 11:13 pm

       Respekt dla ciebie!!!

  • pola 4 grudnia 2011 o 7:33 pm

   monitorposki,ktoś chce ciebie zniechęcić albo sobie z nas żarty robisz.

  • Totalsky No Problemsky 4 grudnia 2011 o 8:06 pm

   nie czytam tego bloga tylko dla komentarzy, aczkolwiek sa one dla mnie bardzo interesujące, generalnie; nie zgadzam sie z Toba zawsze (ostatnio – jakby coraz rzadziej;-) – ale skoro wciąz tu zaglądam (wraz z całą grupa innych, sorki za śladowa megalomanię – „myślących”;-), to chyba najbardziej czytelny dla ciebie dowód, i powód, by kontynuowac te robotę; mimo wszystko wole wyżywac sie epistolarnie tutaj, niz np. na onecie, gdzie poziom tzw. dyskusji juz dawno siegnął dna, a i tak wciąz sie obniża, co wydaje sie byc jakimś geologiczno-fizycznym fenomenem; jeśli moge cos doradzić – rzadziej sugeruj ludziom bycie trollem, i pozwól na swobodna dyskusję: zakładając nawet, ze masz rację, iż „obca agentura” wtrynia tutaj swoje brudne paluchy – zaufaj w potencjał IQ osób tu zaglądających; pozdrawiam!

   • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 9:26 am


    Ci z rzekomym IQ, jak mój kuzyn profesor, nadal wierzą w Arabów ze scyzorykami. Odłóż swoją pychę na bok i przeanalizuj dokładnie to co się dzieje w kontekście tzw. „teorii konspiracji”. Jak wytłumaczysz zwierzęcy atak na Libię, która dzięki Kaddafiemu cywilizacyjnie stała wyżej niż wiele państw europejskich, jak wytłumaczysz atak na Irak, który dzięki Hussejnowi podobnie, był oazą normalności? A co z tymi amerykańskimi wojskami, które chronią pól makowych w Afganistanie? Dlaczego giną w „samobójstwach” znakomici dziennikarze jak Gary Webb, strzelając sobie 2 razy w głowę? (ujawniał kryminalną działalność CIA, jak to, że rozprowadza narkotyki w amerykańskich szkołach). A co z tymi zbiegami okoliczności – katastrofy i awarie czegoś co się dotąd najrzadziej psuło, samolotów?
    W jednej giną polscy generałowie, potem Prezydent, a niedawno „wiesza się” jeden z czołowych polityków, któremu nawet kręgi nie popękały, a udusił się zanim wlazł na stołek.
    Niedługo zobaczysz jak to będzie wszystko oficjalne – jak ogłoszą Bank Światowy, Ministerstwa Światowe, Armię Światową itd. Sądzę, że zacznie się podczas Olimpiady w Londynie. Przecież wszyscy znamy logo tejże…

  • rabarbarek 4 grudnia 2011 o 8:33 pm

   Monitor, jakis ten Twoj wierny czytelnik podejrzany. Zapytaj Go czy on tez tylko komentarze czyta. Siedzenie na stronie nie nic wspolnego z czytaniem artykulu glownego badz komentarzy. Ja dzisiaj mam Cie wlaczonego prawie caly dzien , a w miedzyczasie ubieralam choinke [ w Kanadzie ubiera sie wczesniej ] , gotowalam i robilam tysiace innych rzeczy. Wywiad przeczytalam w pare minut i teraz z doskoku czytam komentarze. Tak zapewne robi wiele osob. Wynika z tego jasno , ze siedzenie na stronie godzinami nie ma nic wspolnego z dokladnym czy niedokladnym czytaniem.
   Nie przejmuj sie , przeciez wiesz , ze jestes potrzebny. Dzisiejszy ” glowny” jest tego dowodem.
   Przeciez La Rouche mowi to o czym my od dawna mowimy na blogu. Tylko nasze teksty i domniemania rozrzucone sa na roznych stronach , a dzisiejszy wpis powierdza , ze zgromadzeni na tym blogu , idziemy w dobrym kierunku. To znaczy kierunek , w ktorym idzie swiat jest parszywy , ale my to widzimy . Moze tylko powinnismy wiecej komentowac wpisy glowne , wtedy ” wierny czytelnik” bedzie mial bialo na czarnym , ze wpisy sa czytane.

  • ARTUR 4 grudnia 2011 o 8:36 pm

   Psy szczekają ,karawana idzie dalej .

  • ojtamojtam 4 grudnia 2011 o 8:39 pm

   odwalasz kawal dobrej roboty przestan plakac bo ktos ci cos takiego napisal. poza tym tak naprawde czego sie spodziewales . to nie jest tak ze coraz wiecej ludzi jest jak to nazywamy „uświadomiona” tylko ci co byli to sa coraz bardzie ja do tego w bardzo malych ilosciach dochodza nowi. gowno prawda ze ludzie sa coraz barzdiej swiadomi . rob dalej co robisz bo a nie jeczysz z powodu jakichs glupich prowokacji. jezeli to ci uspokoi to ja rzadko czytam komenatrze przegladam je tylko ;p pomimo ze glp znam na pamiec sa rzeczy tkorych tam nie ma a o ktorych przeczytalem na tym blogu, wiec jedziesz dalej 🙂

   • ARTUR 4 grudnia 2011 o 9:49 pm

    To jęczenie to tylko kryzys wieku średniego ?

  • andc 4 grudnia 2011 o 9:47 pm

   Monitor ! Twój blog jest miejscem gdzie przychodzą „mądrzejsi” ludzie aby poczytać i dowiedzieć się nowych informacji. Ja bez tego bloga nie przeżyję normalnie dnia! jestem pewien że ogromna większość czytelników czyta w całości artykuły. Dziękuję za twoją pracę.

   • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 2:04 am

    „Starsi” też.
    🙂 🙂 🙂

  • sigismondo 4 grudnia 2011 o 10:45 pm

   Kawał dobrej roboty Monitor, nie bądź beksa.

  • ozyrys 4 grudnia 2011 o 11:35 pm

   @Monitorze bardzo rzadko zabieram głos,,,ale wchodze tu codziennie prawie od roku,jesteś dla mnie jednym z najważniejszych- niezależnych źródeł informacji..
   Czytanie komentarzy najczęściej sobie daruję ,chyba ,że artykuł tego wymaga ,tak jak dzisiaj,bo chciałem zadać parę pytań ,ale przebijając się przez posty natrafiłem na Twą wypowiedx ,dlatego od razu piszę.
   Poza tym właściwie codziennie linkuję Twoje artykuły do komunikatorow społecznych ,by zwiększyć ich …wiedzę 🙂
   Absolutnie ,pod żadnym pozorem nie wycofuj się z prowadzenia bloga!!!
   Na ogladanie Tv nie mam czasy ,a tutaj zawsze przynajmniej na chwile wchodze ,pozdrawiam serdecznie.
   Tylko jak Obama może być zagrożeniem czy dyktatorem jak jest marionetką???
   Może ktoś już odpowiedział ,a ja nie doczytałem ,a jak nie to proszę o wyjaśnienia.
   Aha -zwariował ,bo wie za co jako marionetka jest odpowiedzialny !!
   Nie zdawał sobie sprawy z tego w co go wrobili…dlatego mentalnie ucieka ..w golfa…
   Absolutnie go nie bronie ,ale staram się zrozumieć jego zmianę.

   • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 12:55 am

    La Rouche to wyjaśnił, może niezbyt explicit. Obama wykonuje dokładnie to co mu każą. Każde jego przemówienie jest dyktowane – albo przez słuchawki albo z telepromptera. Bush nie był w tym zbyt dobry, często się mylił, Obama jest bezbłędny. Na udaje oczywiście wodza, więc jeśli się tego wodza usunie, to tamci nie będą mieć podstawowego narzędzia do rządzenia. Sądzę, że La Rouche już rozmawiał z wiceprezydentem Bidenem i dlatego jest pewny, że sytuacja się zmieni w momencie usunięcia Obamy. Biden mógłby go usunąć na podstawie podejrzenia o niepoczytalność, a takie zachodzi. Tu masz wpadkę jak sygnał ze słuchawki dostał się na antenę: http://www.youtube.com/watch?v=Ua90LN-Tv04

  • Hirek 4 grudnia 2011 o 11:35 pm

   Nie rezygnuj z pisania artykułów. Twoja praca jest naprawde bardzo wartościowa. Odwalasz kawał dobrej roboty uświadamiając polskie społeczeństwo. Jest to piękny objaw patriotyzmu. Jestem pewien że wielu Polaków dzięki Twojemu blogowi przejrzało na oczy i jeszcze wielu przejrzy…

  • Lipton 4 grudnia 2011 o 11:49 pm

   Panie Marku,dziś prima aprilis?

   Nie chce mi sie wierzyc ze przez jednego,jakiegos mitycznego stalego czytelnika odechcialo sie Panu dzialac w momencie gdy codziennie po calym necie pewnie takze i tu poruszaja sie jakies swiry i brużdżą.Blog anty katolicki?!Bzdury.

   Pozdrawiam.

   • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 12:47 am

    Nie chodzi o czytelnika, ale o to jaką analizę mi przekazał. Wynika z niej, że czytelnicy bardzo krótko przebywają na stronie.

    • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 1:55 am

     Wchodzi kupa prawników szukających kolejnego Monitora Polskiego.
     Stąd tyle wejść jednorazowych.Mam nadzieję że choć jeden 1% z nich zostaje czytelnikiem.

    • Peryskop 5 grudnia 2011 o 1:58 am

     Monitor, choć raz odwróć kota ogonem i zrób nawet pobieżną analizę jaką „poczytalność” ma blog twojego „wiernego czytelnika”, który ci w głowie namotał.

     Może nawet i w dość dobrej wierze to zrobił. Ale sprawa ma zapewne więcej den.

     A co do dziadka La Rouche’a – on też jest politykiem i oczywista, że posługuje się kalamburami.

     Zatem jeśli twierdzi, że Brytyjczycy trzęsą Europą i światem, to przecież trzeba niewielkiego wysiłku aby się zastanowić, kto trzęsie Brytyjczykami. I w jakim celu.

     W tym kontekście usunięcia Obamy nie należy rozumieć personalnie, bo to tylko Marion Etka.

  • raffi5000 5 grudnia 2011 o 4:19 am

   nie przejmowalbym sie krytyka pajacow. juz ich pewnie nie ma, a jesli nadal to sledza, to znaczy, ze temat ich interesuje i pewnie maja pelne gacie brazowej mazi. to zwykla reakcja „bohaterow jednej akcji”.
   temat jest powazny, a Twoja praca nie idzie na marne. jestem pewien ze 8/10 ktorzy przeczytaja mterial sie wlasnie budza. najbardziej niezrozumiale jest dla mnie to, ze tak istotna materia nie ma wydzwieku w telewizjach ani sluchowiskach radiowych ?! pod naszym nosem dzieja sie takie rzeczy, ze ludzie sobie nie zdaja z tego sprawy ! dlaczego ?!?!?!

  • choice 5 grudnia 2011 o 10:21 am

   koko dżambo i do przodu.. ja nie raz miałem pogróżki telefoniczne hahaha ale miałem ubaw..

  • Rodriguez7 5 grudnia 2011 o 11:41 am

   Nie wątp Panie Marku. Wiele osób to czyta, a takie opinie w ilościach „kilka” nie powinny wpływać na tak pryncypialne zmiany na blogu. No ale żeby nie było ja jestem stanowczo „za” mówiąc o formie taka jaka jest. Jest dużo, ciekawie a przede wszystkim – po Bożemu.

  • jaro 5 grudnia 2011 o 1:51 pm

   Witam. Jestem regularnym czytelnikiem. Napisałem może ze 2 (dwa) posty jak mnie zdżaźnił zenobiusz, ale uznałem że to taki lokalny folklor i po prostu tak ma być. Nie wchodzę tu żeby klikać jakieś łapki w dół czy w górę, tylko dowiedzieć się czegoś INNEGO niż w znormalizowanych mendiach głównego nurtu. Ponieważ mieszkam w Polsce i nigdzie się z Ojczyzny nie wybieram przyjąłem punkt widzenia Jana z Czarnolasu i języków obcych się nie uczę. Dlatego Twój trud Monitorze w tłumaczeniu egzotycznych tekstów „na nasze” jest dla mnie bardzo cenny. Z mojego punktu widzenia wolę Twoje teksty niż jakąś telewizję (skaleczył mnie TeVaŁen) ponieważ szybko czytam i jestem człowiekiem zajętym, nie mam czasu długo siedzieć przed komputerem. Życzę dalszej owocnej pracy i wracam do czytania.
   Pozdrawiam

  • sara10 5 grudnia 2011 o 7:39 pm

   Chcesz zamknąć blog, czyś ty zwariował?!!! Twój blog jest nie tylko komentowany, ale również DOKŁADNIE czytany. Sama podaję znajomym link do niego. Wiem zatem, jakie są reakcje. Powiem tyle: ludzie na wiele spraw otwierają oczy. Zaczynają rozumieć rzeczywistość. Przestają oglądać meanstrimowe media.
   Praca jaką wykonujesz jest absolutnie doceniana przez wszystkich. Wielu ludzi przeglądanie stron w necie zaczyna od twojego bloga, ja również. Słowem: osoba, która tak krytycznie oceniła twoją pracę musiała mieć jakiś cel. Mnie nasuwają sie trzy:
   1. Nie zna bloga.
   2. Sama chce założyć podobny, ty jesteś dla niego konkurentem.
   3. Twoja praca jest bardzo skuteczna (uświadamianie), że zaczyna to wiele osób denerwować. A zamknąć bloga nie mogą, bo opierasz się na dowodach. Podsuwają ci więc znajomych krytykantów, bo wiedzą, że szybko się zniechęcasz (krytyka).
   Serdecznie pozdrawiam

   Ps. Marek, nie rezygnuj, przeciwnie – pracuj intensywniej. Robisz naprawdę kawał dobrej roboty.

 3. maran 4 grudnia 2011 o 5:02 pm

  Mozna tam zmienic captions na polski (pod cc).

 4. pan_prezydent 4 grudnia 2011 o 5:07 pm

  Wojsko irańskie oznajmiło, że zestrzeliło amerykański bezzałogowy samolot zwiadowczy. Według źródła w armii cytowanego przez telewizję państwową aparat latający RQ-170 został zestrzelony na wschodzie Iranu. – Szpiegowski samolot bezzałogowy, mało uszkodzony przy zestrzeleniu, został przejęty przez irańskie siły zbrojne – poinformowała telewizja. O zestrzeleniu maszyny ogłosiła też agencja Fars.

  • Peryskop 4 grudnia 2011 o 6:46 pm

   Z innego źródła wynika, że Rosjanie przyznali, że wyposażyli Syrię w rakiety manewrujące.

  • isar 4 grudnia 2011 o 9:16 pm

   Coś się dzieje ze stronami zlokalizowanymi w Syrii (z końcówką .sy) bo nie chcą mi się załadować, awaria, cenzura czy może… atak elektroniczny
   http://www.sana.sy/index_eng.html
   http://www.syrianow.sy/
   http://www.syriaonline.sy/
   a parę godzin temu ładowały się bezproblemowo…

   • Aśka 4 grudnia 2011 o 9:36 pm

    pierwszy i trzeci się otwiera

  • arcof 4 grudnia 2011 o 10:04 pm

   nie jest pewne czy zestrzelili czy przejeli kontrole i sprowadzili na ziemie.

   • Peryskop 5 grudnia 2011 o 2:10 am

    Zestrzelili, ale „miękko”.

    Kilka dni temu zwróciłem uwagę czytelnikom Monitora, że Iran od kilku lat prowadzi czynnie własny, niezależny już od Rosji i Chin, program kosmiczny. A latem tego roku umieścili na orbicie pierwszego własnego satelitę szpiegowskiego. Nie wykluczone, że ten satelita pomógł im teraz w neutralizacji amerykanskiego robota latającego RQ-170 zestrzelonego na wschodzie Iranu.

    http://www.bibula.com/?p=47929

    …“Szpiegowski samolot bezzałogowy, mało uszkodzony przy zestrzeleniu, został przejęty przez irańskie siły zbrojne” – poinformowała telewizja. O zestrzeleniu maszyny ogłosiła też agencja Fars.

    Źródło w armii ostrzegło, że w działaniach przeciwko amerykańskim lotom nie ograniczy się ona do terytorium kraju. “Odpowiedź armii irańskiej na pogwałcenie przez amerykański samolot szpiegowski naszej przestrzeni powietrznej nie ograniczy się już tylko do granic Iranu” – oznajmiło to źródło.

    Incydent wydarzył się kilka dni po zajściach w Teheranie, na które ostro zareagowały państwa zachodnie. We wtorek w irańskiej stolicy demonstranci protestujący przed ambasadą brytyjską przeciwko ostatnim sankcjom Londynu na Teheran przeprowadzili szturm na tę placówkę.

    To wydarzenie doprowadziło do jeszcze większego zaostrzenia relacji Iranu z Zachodem. USA i kraje UE rozważają kolejne sankcje wobec Teheranu, który według nich pod pozorem cywilnego programu nuklearnego prowadzi prace mające prowadzić do budowy broni jądrowej.

    Obawy krajów zachodnich potwierdza opublikowany w listopadzie raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA). Iran zaś twierdzi, że program nuklearny rozwija wyłącznie w celach pokojowych.

    Jak przypomina agencja Reutera w lipcu Iran ogłosił, że zestrzelił amerykański samolot lecący nad obiektem nuklearnym w Fordo, w środkowej części kraju, gdzie prowadzone jest wzbogacanie uranu.

 5. monitorpolski 4 grudnia 2011 o 5:16 pm


  Przypominam o gotowej ulotce przeciw smugom chemicznym:
  kolorowa: http://dl.dropbox.com/u/2346872/Chemtrails-ulotka1-kolorowa.jpg
  czarno-biała: http://dl.dropbox.com/u/2346872/Chemtrails-ulotka1-czarno-biala.jpg
  Jest to format A4, mniejszy nie ma sensu bo byłby niewidoczny, chyba że chcesz rozdawać.

  • Versus3 4 grudnia 2011 o 5:29 pm

   Przypominam, że sformułowanie „Badania naukowe…” wymagają danych bibliograficznych, czyli konkretnie: jakie badania, kto, kiedy, gdzie przeprowadził i opublikował. Bez tego ulotka jest uzurpacją wiedzy i propagandą plotek bez pokrycia. Naraża nas na śmieszność i lekceważenie.

   Aby ulotka trafiała do ludzi, masz dwa wyjścia: 1. wymazać te słowa z ulotki, sformułować zdania przekonująco, 2. lub dopisać brakujące dane.

 6. PokójWam 4 grudnia 2011 o 5:50 pm

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/iraska_baza_rakietowa,p1435151271
  http://www.tvn24.pl/12691,1726695,0,1,iran-grozi-cena-ropy-wzrosnie-2-5-raza,wiadomosc.html

  Ja czytam codziennie Twoje wpisy Monitor, takie blogi jak Twój w j. polskim można policzyć na palcach jednej ręki. Tym bardziej, że słudzy szatana przyśpieszają, to uwierz mi nie zabraknie Ci materiałów

  • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 5:56 pm

   PokójWam, dzięki. Jak widzisz, nie blokuję cię, większość linków, które podajesz są b. dobre. Szanujmy nawzajem swoją wiarę i będzie ok, wszak mamy wspólnego wroga.

   • tesa 4 grudnia 2011 o 8:08 pm

    Czytam pana blog codziennie i komentarze tez. Wyciagam wnioski, przekazuje dalej probujac budzic ludzi. Zycze panu panie Marku wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam wszystkich.

    • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 8:19 pm

     tesa, dzięki Tobie i wszystkim za miłe słowa.

   • andzia 4 grudnia 2011 o 8:13 pm

    też zaglądam codziennie, może rzadko sie wypowiadam ale czytam czytam 🙂 Nie tracisz czasu, zapewniam.

 7. MANIUŚ 4 grudnia 2011 o 6:03 pm

  Ja zawsze czytam całe artykuły, które są dobre i na czasie.Gdzie niby mam szukać prawdy?
  Widocznie komuś nie odpowiada ujawnianie prawdy i stąd ten mail. Ten gość dobrze wie, że w ten sposób można bardzo szybko kogoś zniechęcić. Nie należy się tym przejmować.

  • Bit Bandu 4 grudnia 2011 o 7:34 pm

   Przychylam się do wypowiedzi powyższej, dodając , że często odświeżanie komentarzy, jest nieodzowne, gdyż same się nie odświeżą, stąd duża liczba „ping – backów”.

 8. Sully 4 grudnia 2011 o 6:35 pm

  Iran zestrzelił amerykański samolot szpiegowski…moze być ciekawie..tak już tli się ten konflikt…oby nie wybuchnął..

  • dziadek 4 grudnia 2011 o 8:32 pm

 9. BettyMegami 4 grudnia 2011 o 6:35 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/program-nuklearny-iranu/iranska-tv-armia-zestrzelila-samolot-bezzalogowy-u,1,4946654,wiadomosc.html

 10. Ada 4 grudnia 2011 o 6:41 pm

  Ja czytam artykuly i komentarze, nie zawsze moje komenty sie pokazuja. Mam nadzieje ze blog bedzie taki jak do tej pory.

 11. jakzawsze 4 grudnia 2011 o 7:15 pm

  Co do wojny atomowej sądze że nie dojdzie, a jak już to lokalnie gdzieś . Na naszej planecie jest zbyt duż genetyczne bogactwo w postaci fauny flory i świata zwierząt , swietliści na to nie pozwolą poprostu a obecna władza ekonomiczno-militarna w postaci NATO i reszte gówna z jego generałami pujdzie na zagłade . Wiecie dobrze gdzie to pisze i kto to mówi …
  =========================================================
  Temat z innej pólki to o czym mówił Dariusz Kwiecień ale też propagandowe media ZAKŁAMNE COŚ WSPOMINAJĄ >>> http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news/ostatnia-tajemnica-gontowej,1728317,7530

  • BirD2 4 grudnia 2011 o 8:44 pm

   Nie zapominaj że ziemia przetrwa każdą ludzką głupote i będzie tu długo po nas. Wszystko się odbuduje. Czy zajmie to 20 czy 20,000 lat, nie ma znaczenia

   • Rodriguez7 5 grudnia 2011 o 12:00 pm

    pincet tysiency

    Jeszcze wkręć wszystkim wszystkim, że ziemia się kręci wokół słońca, nazywaj/nazywajcie chrześcijaństwo „jakąś tam religią” no i oczywiście nie może zabraknąć, że naszym dziadziusiem był dziadziuś małp. Pełny asortyment kłamstw lucyfera. Teraz za posty dostajecie kasę, potem się was pozbędą bo już nie będziecie użyteczni albo zabiją was bo będzie potrzeba usunięcia świadków. Jak nie macie nic do przekazania oprócz ewolucyjnego bull szitu to lepiej zawrzeć wargi klawiatury i nic nie pisać. Każde słowo i czyn będzie wyrzucone w ryj po waszej śmierci. Ci co przeżyli śmierć kliniczną a przynajmniej chwilowe zatrzymanie akcji serca, kojarzą motyw „całe życie jak film przelatuje przed oczami”. To nie jest bajka, to jest real i absolut zła znany jako „lucyfer” jest znany od zawsze, wszędzie. Czy to Chiny ze swoim „smokiem zjadaczem światów” czy też wiele indyjskich wierzeń opartych na legendzie buddy o „oświeceniu przez węża” do marduka, boga babilonii od mądrości czy baala, asmodeusza, anaka czy azazela. Jak tego, wy tam od postów ilościowych nie ogarniacie, to albo jesteście w ich transie albo tak was ciśnie z kasą, że zaprzedajecie wszystko. Jaki by powód nie był robicie krecią robotę za którą też zapłacicie. Mi też ktoś proponował pisanie za kasę, tylko już bym nie potrafił wyciszyć sumienia tak jak wy.

    • jakisbuk 5 grudnia 2011 o 1:06 pm

     napisz jeszcze że ziemia jest płaska 🙂 – rece opadają jak czytam takie teksty jak twój – „wkręć wszystkim wszystkim, że ziemia się kręci wokół słońca”

 12. pola 4 grudnia 2011 o 7:39 pm

  Nie wiem czy wszyscy pamiętają że dziś Barbórka a co zrobił premier.
  Premier nagrał wideo na Barbórkę: Wasze bezpieczeństwo – priorytetem
  Film z życzeniami złożonymi przez szefa rządu został w niedzielę zamieszczony na stronie internetowej kancelarii premiera. – W tym dniu chcę wam życzyć przede wszystkim bezpiecznej pracy. Wasze bezpieczeństwo będzie dla nas zawsze priorytetem – zapewnił Tusk.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,10755448,Premier_nagral_wideo_na_Barborke__Wasze_bezpieczenstwo.html

  • Totalsky No Problemsky 4 grudnia 2011 o 8:14 pm

   bo jak powszechnie wiadomo, kazdy górnik zaczynający codzienne fedrowanie ma w kieszeni tablet, i zanim dorwie sie do kilofa, robi sobie internetową prasówkę na głębokosci 400 metrów, ze szczególnym uwielbieniem dla oficjalnych stron rządowych….;

 13. Sully 4 grudnia 2011 o 7:58 pm

  No i dobrze, prezydent pojechał na slask, prezio tez zawital na slasku…wybacz ale nie przypominam sobie żeby tak hucznie obchodzono dzien hutnika, kolejarza, handlowaca, kierowcy, lekarza…praca jak każda…wiem wiem w trudnych warunkach…ale ktos kto chce zostac górnikiem, to doskonale wie co to za praca….więc co się premiera czepiasz, grunt że pamietal i życzenia złożył w tyłek nei trzeba wchodzić.

 14. Ciekawska 4 grudnia 2011 o 8:06 pm

  Teraz na żywo, program Janusza Zagórskiego (od godz.20:00).
  http://januszzagorski.pl/

 15. Aśka 4 grudnia 2011 o 8:08 pm

  @Zenobiusz
  na południu pada 🙂 od niepamiętnych czasów słyszę krople deszczu … we wrześniu ze dwa dni padały lekkie, przelotne, bezszelestne mżawki :hurrra81:

  • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 8:18 pm

   Musiałem powstrzymać zaklęcia Zenobiusza bo chciał nas zalać potopem!

   • jakisbuk 4 grudnia 2011 o 8:25 pm

    hhehhheee 🙂

   • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 2:07 am

    Nie sugerujesz chyba że to moja robota ???
    Czy ja płanetnik jakiś czy cóś 🙂

 16. monitorpolski 4 grudnia 2011 o 8:17 pm

  Wejdź na telewizję Janusza Zagórskiego – dzisiaj od 20 do 22-giej: http://niezaleznatelewizja.pl/

 17. Sully 4 grudnia 2011 o 8:25 pm

  Rozmawialiście wczoraj czy dwa dni temu o tym czy człowiek jest z natury dobry czy zły, tak się nad tym zastanawiam i niestety skłaniam się do wypowiedzi ( nie pamiętam kogo) , że czlowiek to zwierze i reaguje jak zwierze…niestety ….a gadki o dziecku chodzacym wokoł studni to mozna między książki wlozyć….niestety

 18. monitorpolski 4 grudnia 2011 o 8:25 pm

  Ulotki zaczynają się pojawiać w różnych miastach Polski! To jest zdjęcie z Włocławka:

  • ozyrys 4 grudnia 2011 o 11:54 pm

   coś mi się wydaje ,ze deszcz od 4 miesięcy po raz pierwszy na Śląsku-jest na zamówienie ,za dużo ostatnio w mediach publicznych było mowy na temat suszy,a moim zdaniem susza to wynik- właśnie chemitrailsów.
   Tak nieśmiało zapytam ,jak dojdzie do wojny termonuklearnej to w jaki sposób wszyscy odpowiedzialni za to i oczywiście Rodzina Królewska się ochronią ???
   Jak przeżyją?? przecież to też ich dosiegnie ,wiem jak sie wściekali z powodu chmur z Fukuschimy,na niech to nie działa??
   To nie jest pytanie złośliwe ,ale mam takich wiele i nie wiem jak na to odpowiedzieć???

   • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 12:46 am

    Pewnie mają schrony. I nie bądź taki pewien, że na odpady promieniotwórcze nie ma rady. Słyszałem u Jeffa Rense, że czas połowicznego rozpadu niekoniecznie musi być wartością stałą, że w pewnych warunkach można go skrócić. Jeśli coś takiego jest możliwe, to oczyszczenie Ziemi ze skażenia po wojnie też byłoby realne w rozsądnym czasie. Oczywiście brzmi to jak s.f. ale czyż to co się wokół dzieje nie jest już jak s.f.?

    • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 1:51 am

     Nuke buster chroni od radiacji a jednocześnie transmutuje pierwiastki radioaktywne,może mają coś lepszego,albo są po prostu opętani.

    • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 1:52 am

     Tu masz Ozyrysie szczegóły.
     http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/09/26/nuke-buster/

   • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 2:12 am

    Bo oni liczyli na dalszą suszę .To dla nich spora niespodzianka,Łaj, wyże które miały stać, jak zaklęte.A tu, nagle zwiały ,aże nad może Aralskie.I klops.A już na paru blogach, zaczynała się zamówiona śpiewka.Dajcie temu spokój .Woda,to jest problem.Mamy w kraju suszę,tym się trzeba zająć.A tu klops.Padze. !!!!!!(czytaj pada)

    • jednocześnie transmutuje 5 grudnia 2011 o 10:44 am

     Jesień jest to i pada śmieszny człowieczku . Żadna anomalia pogodowa nie utrzymuje się trwale ,ale ty musisz siać dezinfo i fantazje . Były zimy ,gdzie prawie śniegu nie było ,a ty o internecie nawet nie słyszałeś . Widzę ,że jesteś tu uprzywilejowaną świętą krową ,która bredzi i ośmiesza ten blog .

 19. s515 4 grudnia 2011 o 8:31 pm

  Polecam wszystkim zajrzeć na tę stronę http://www.thewarningsecondcoming.com . NWO, Iluminati wielka wojna itd wszystko ma swoje potwierdzenie

 20. Aśka 4 grudnia 2011 o 8:45 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/12/03/dr-burzynski-czyli-przyczynek-do-opisu-gangsterstwa-firm-farmaceutycznych/

  Warto przeczytać, bo ten lek (antineoplaston) już jest zarejestrowany i został oficjalnie dopuszczony przez FDA do stosowania przy leczeniu raka . Wcześniej firma Texas Medical SA ciągała dr. Burzyńskiego po sądach, a rząd siedział cicho.

  Nawet TVN zwąchał interes i zaprosił dr. Burzyńskiego z żoną do programu teraz, kiedy lek został dopuszczony, mimo że był gotowy od lat 70-tych.
  http://dziendobry.tvn.pl/video/odkryl-lek-na-raka,104,newest,16184.html

  • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 8:47 pm

   Dr Burzyński wygrał dzięki poparciu uratowanych przez niego osób. Gdyby nie te tysiące ludzi to pewnie gryzłby już ziemię. Wstyd przyznać, ale polonijne organizacje medyczne w Nowym Jorku, jak Medicus, publicznie publikowały stanowisko, że Burzyński jest oszustem. Powinno to być gdzieś w archiwach Studio 3, dla którego to nagrywałem.
   Co z tego wynika? ŻE MOŻEMY WYGRAĆ KAŻDĄ BATALIĘ. Potrzeba jedności kilku tysięcy zdeterminowanych osób i można zmieniać ten świat.

   • Peryskop 5 grudnia 2011 o 2:36 am

    No nareszcie pokazałeś, Monitor, że znów powróciły ci siły i wiara!

    Oczywiście że nie należy ulegać presji malkontentów, pesymistów i zwistników.

    Gdyby ludzie kierowali się strachem i nie podejmowali ryzyka, to niewiele by osiągnęli.

    Polaków stać na niesłychane pomysły i „oni” się tego obawiają.

    • sebecx 5 grudnia 2011 o 8:56 am

     ..stać na nawet BARDZO niesłychane pomysły…

    • Wizzgaa 5 grudnia 2011 o 11:12 am

     Wczoraj w RM przypomniano ,że stać nas na sensowne > skuteczne akcje , typu OBRONA LASÓW . Pomysł ze zbieraniem podpisów nie był „niesłychany” ale właśnie sensowny . Nieustępliwość i konsekwencja – tego nam potrzeba .

 21. Ania 4 grudnia 2011 o 8:52 pm

  A co wy o tym sądzicie ?
  http://krystal28.wordpress.com/2011/12/04/kosmiczne-wiesci-w-listopadzie-2011-wiecej/

  • felicyta 4 grudnia 2011 o 9:26 pm

   @Ania 4 Grudzień 2011 o 8:52 pm , A co wy o tym sądzicie ?
   http://krystal28.wordpress.com

   -czytuje ten blog, bo wlewa nadzieje w serce i wielu wypadkach zgadza sie z trescia np.Biblii, co daje do myslenia.
   Polecam swietny film o tych rzeczach #1/6 Project Camelot – Dolores Cannon – Spleciony Wszechświat (napisy PL)
   ktory wkleilam w poprzednim art.

   • Ania 4 grudnia 2011 o 9:46 pm

    No tak, wiele tam optymizmu i dobrze się czyta, ale…
    W głowie zapala się żółte, ostrzegawcze światełko. Spójrz na to zdanie :
    ” Ta Boska data Ujawnienia szybko się zbliża ”
    Czyżby władcy naszego świata postanowili się ujawnić ? Jak byli u nas poprzednio, to życzyli sobie, abyśmy padali na kolana przed nimi. Teraz chyba zmienili taktykę, zaczęli nam ” kochaniować ” Co drugie zdanie; kochani i kochani.
    Aż strach się bać.

    • felicyta 4 grudnia 2011 o 10:09 pm

     @Ania 4 Grudzień 2011 o 9:46 pm, ostrzegawcze światełko

     -tez mi sie pali ostrzegawcze światełko, niemniej wole czytac to niz wiesci wojenne.

  • Annah. 4 grudnia 2011 o 10:52 pm

   „A co wy o tym sądzicie ?”
   Sądzę że blog został założony po to by nas przyjaźnie nastawić do wielkiego zwiedzenia oswajając ze wspaniałomyślnymi „kosmicznymi braćmi”.
   Podejrzewam ze ma swój odpowiednik w większości cywilizowanych języków.

   • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 2:15 am

    Dokładnie tak.I jak ładnie dobrane szczegóły.Prowadzi „pańcia ” z pieskiem.Jak jej nie zaufać ?
    Annah ,jak zwykle strzał w dziesiątkę.

 22. pola 4 grudnia 2011 o 8:54 pm

  W interesie Polski, jako najsilniejszej gospodarki Europy Środkowej jest objęcie przez Polskę przywództwa w regionie. Dzięki doświadczeniom instytucjonalnym Polska jest w stanie zapewnić państwom pomiędzy M. Bałtyckim, a M. Czarnym, Egejskim, Jońskim i Adriatykiem utrzymanie i poszerzenie wspólnego obszaru gospodarczego nawet w przypadku rozpadu Unii Europejskiej. Kraje regionu mogą wspólnie przeciwstawić się szaleństwu międzynarodowej spekulacji i zabójczemu spychaniu narodu za narodem w długi. Reorientacja kierunków eksportu złagodzi gospodarcze skutki kolapsu Unii Europejskiej.

  Wspólnota Międzymorza to ok. 180 mln konsumentów i potężne rezerwy gospodarcze, które rozkwitną dzięki wspólnym inwestycjom infrastrukturalnym, edukacji i nauce. Wspólnota zmieni geopolitykę Europy równoważąc potencjał i Niemiec i Rosji. Narody Europy Środkowej staną się liczącym partnerem stosunków międzynarodowych dla zdruzgotanej Europy Zachodniej, Rosji oraz dla Chin.

  Zamiast błagać Niemcy o przywództwo wstańmy z kolan, zacznijmy przewodzić i zwyciężać.
  http://ruchwig.pl/index.php/pl/program/analizy/78-upadek-euro-polska-szansa

  • monitorpolski 4 grudnia 2011 o 10:57 pm

   Najpierw Polska musi być nasza, a nie Sikorskiego. Z tego co ten gość pisze, wnioskuję, że doskonale wie co się szykuje. Polska faktycznie może się znaleźć w uprzywilejowanej pozycji, ale nie z uwagi na na przebicie Polaków, ale dlatego, ponieważ jest tu totalna kontrola globalistów. Tylko i wyłącznie. Coś jak Chiny w miniaturowej skali. To jednak nie znaczy, że nam będzie lepiej. Nie powinniśmy się napalać na takie obietnice rządzenia mini-unią, bo wina z opresję wobec innych narodów będzie zrzucona na następne pokolenia Polaków, a prawdziwi winowajcy będą się śmiać.

 23. Aśka 4 grudnia 2011 o 9:01 pm

  Wielki cud się stał. Kopalnie nierentowne po zmianie właściciela – nomen omen New World Resources – staje się rentowna i posiada wielkie złoża poszukiwanego gatunku węgla. Wcześniej Buzek zasypał tam dwa szyby.

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/za-szesc-lat-ruszy-nowa-kopalnia-na-slasku,1,4946434,region-wiadomosc.html
  Za sześć lat ruszy nowa kopalnia na Śląsku
  09:21 JMR / PAP 04.12.2011

 24. maran 4 grudnia 2011 o 9:19 pm

  tu najnowszy przyklad jak studenci w USA bojkotuja mowcow z Izraela ktorzy przyjezdzaja na campusy w celu siania propagandy. Super przyklad skutecznego, non-violent protestu.

  Monitor, nie przejmuj sie zbytnio opiniami ludzi. „Jeszcze sie taki nie urodzil, co by wszytkim dogodzil”. Ujawniasz niewygodna Prawde, a ta zawsze byla, jest i bedzie atakowana.
  Rob swoje i idz do przodu. „Alleluja i do przodu”, tak podobno mawia ojciec Rydzyk?
  Robisz bardzo dobra robote i masz wielu wiernych ” wielbicieli” , (chociaz mysle, ze nie o to ci chodzi aby byc podziwianym),masz tez na pewna stala „wierna” grupke zacieklych wrogow.

 25. maran 4 grudnia 2011 o 9:23 pm

  Monitor, posluchaj tego wywiadu z prof Finkelsteinem. Super. Mniej wiecej od 10 min duzo mowi o swoim zyciu, swoich moralnych wyborach etc. Bardzo ciekawie . Warto posluchac, zwlaszcza, ze mowi to czlowiek, ktory twardo glosi prawde w ktora wierzy, wbrew wielu wrogom i ostracyzmowi ze strony swych „pobratymcow”.

 26. Ditka 4 grudnia 2011 o 9:30 pm

  Przyznam szczerze, że ostatnio nie czytałam codziennie z różnych względów ale nadrabiam i jestem zdziwiona, że ktoś mógł tak napisać. To blog nr 1 na mojej liście. Pozdrawiam wszystkich

 27. The Sign Painter 4 grudnia 2011 o 9:41 pm

  Proszę prowadzić blog dalej, panie Marku! To właśnie dzięki niemu mogłem dowiedzieć się o NWO i pochodnych, na pewno obudzi jeszcze niejednego! 😉

 28. Malwinaaa 4 grudnia 2011 o 9:43 pm

  Jeśli byś chciał zrobić to co napisałeś w swoim pierwszym poście to ucieszyłbyś wielu ludzi…którzy mają coś wspólnego z tym o czym piszesz. Więc nawet o tym nie myśl. Potrzebne są takie strony. Ja natrafiłam na nią przypadkiem. Podzieliłam się natychmiast nią z ludźmi świadomymi w moim otoczeniu. Chociażby ten wywiad przesłałam paru osobom. A co do komentarzy lubię też je czytać, ponieważ mają całkiem wysoki poziom. Jak pierwszy raz je przeczytałam to byłam w szoku, że w końcu są normalnie dyskusje. Czasami nie mogę ogarniać co się dzieje na np. Onet jeśli chodzi o wypowiedzi. Kim są ci ludzie?
  Na Twojej stronie (w komentarzach) też wypatrzyłam ten link http://illuminati.org/ dziś ktoś również ktoś go wkleił. Jutro się kończy odliczanie. I tak się zastanawiam czy to prawda czy jakiś żart. Może jutro się dowiemy.
  Pozdrawiam.

 29. wladek93 4 grudnia 2011 o 10:01 pm

  Tak jest, blog jest świetny. Mam 18 lat i już od dłuższego czasu(1-2lata) interesuję się konfliktem światowym. Zawsze myślałem, że to wschód jest winowajcą światowego nieładu. Okazuję się, że wcale tak nie jest. Oczywiście nie można winić tylko i wyłącznie Brytanie(celowo bez wielkiej), USA i Izraela. „bo do tanga trzeba dwojga, tak ten świat złożony jest”, cytat z jednej piosenki Budki Suflera, który chyba opisuje krótko sytuacje na świecie. Jestem ciekawy tylko skali wojny,która wybuchnie, bo to czy będzie to już chyba nieuniknione. Człowiek jest istotą, która nie potrafi rozmawiać i słuchać drugiego człowieka. Jako katol mam nadzieję, że Bóg będzie nas miał w opiece.

  • pan_prezydent 4 grudnia 2011 o 11:04 pm

   Mi przez mysł przeszło takie pytanie. Jak by Iran ogłosił że sie wycofuje z elektrowni atomowych
   to co pejsaci by wtedy zrobiły ? Wiem że iran to duży, dumny naród ale i tak ich zbombardują i nic nie wyjdzie z energi atomowej, więc nie lepiej sie wycofać i nie dać pretekstu do wojny ?
   Mimo że i tak chcą ich wrobić że niby bomby będą budować ale tak ogłosić że sie wycofują z energi atomowej pod każdym względem ? Czy to już za daleko zaszło i powód se znajdą ?

   • Aśka 4 grudnia 2011 o 11:10 pm

    Prześledź naszą historię najnowszą. Jak zaczęliśmy się wycofywać, to ciągle musimy to robić i jeszcze odszkodowania płacić. Oni nie poprzestaną na jednym. Będą tak długo ciągnąć aż zniewolą narody.

    • Peryskop 5 grudnia 2011 o 2:24 am

     Persowie – których przodkowie wynaleźli szachy – nieźle się orientują na czym polega blef.

     Oni już wielokrotnie ustępowali – także Brytyjczykom, którzy wycofując się formalnie z Bliskiego Wschodu i Subkontynentu pozostawiali po sobie wiele min m.in. w postaci waśni pomiędzy lokalnymi narodami. Jedna z takich min wybuchła w postacji krwawej wojny iracko-irańskiej.

   • zenobiusz 5 grudnia 2011 o 2:19 am

    Prezydencka głowa,nie ma co.
    Zadzwoń do ambasady Iranu.
    Może na to nie wpadli.???

 30. felicyta 4 grudnia 2011 o 10:07 pm

  Wg mnie obalenie Obamy nic nie zmieni, bo przeciez jest marionetka wystawiona przez tajny rzad kabalistyczny, ktory rzadzi swiatem zza kurtyny i kto uwaza inaczej, manipuluje reszta.

  Benjamin Disraeli:
  Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest.

  • rabarbarek 5 grudnia 2011 o 3:46 am

   „Niewidzialny czlowiek moze rzadzic swiatem. Nikt nie wie kiedy wchodzi i kiedy wychodzi. Bedzie znal kazdy sekret , ale jego samego nikt nie zobaczy” … Przypomina Wam to cos.?
   Fragment filmu „nieslawnego” H.G. Wellsa pt. Niewidzialny czlowiek” z 1933 roku.

   Obama , facet bez zyciorysu , bez dokumentow , lub z dokumentami falszywkami, bez dokumentu chrztu, urodzony w Kenii , lub Indonezji , na Hawajach czy ch… wie gdzie , nie wiadomo kim byl ojciec , jaka uczelnie konczyl itd . itd , itd… Na obecne czasy taki prezydent byl potrzebny i takiego wrzucono narodowi amerykanskiemu i calemu swiatu. Nielegalny prezydent podpisuje wszystko co mu ” niewidzialni” podsuna, mowi co mu mowic kaza i robi czego byc moze , bedac przy zdrowych zmyslach i , i majac czyste sumienie, nigdy by nie zrobil. Dzisiaj rzadza [ nie tylko w USA] panowie, na ktorych „niewidzialni ” maja haki. Takich latwo zmusic do posluszenstwa a grozba ujawnienia prawdy dziala wprost proporcjonalnie do ciezaru „haka”.

   Tak bylo z Wilusiem , Bushem i innymi. No oprocz tego dobrze jesli skonczyli Yale University i
   zdobyli wysokie stopnie nie tylko uniwersyteckie.

   Niestety prawie caly Senat i Kongres to ludzie , ktorzy zdradzili USA i ich mieszkancow. Ostatnio przeglosowana w Senacie ustawa o mozliwosci aresztowania obywateli w kraju i poza granicami , poddawania ich torturom i trzymaniu w areszcie bez prawa obrony , jest tego najlepszym przykladem.

   • rabarbarek 5 grudnia 2011 o 3:55 am

    Zobaczcie jak bajkowo bylo , kiedy Obama zostal prezydentem, i te tlumy , i ta scena [ cos mi to przypomina ?! , kolejny slad dzialalnosci ” niewidzialnych”? ], i ta radosc , i nadzieja …

    Prysly zmysly i mamy to co mamy…

    ” Polak – amator” jak sam siebie nazwal Marian Hemar , napisal kiedys,

    Nowy swiat ku Wam idzie

    Nowy swiat Wam przyrzekam

    Jakie to szczescie – tak dumam

    Ze ja go nie doczekam.

    Barack Obama's Acceptance Speech 2

    • Peryskop 5 grudnia 2011 o 5:02 am

     Pośród euforii gdy Obama przebijał się do prezydentury wzbudzając nadzieję na „Change” u milionów ludzi w USA i miliardów na świecie – pamiętam też i taki czarny komentarz jakiegoś przytomnego gościa, który nie dał się zwieść pozorom.

     Napisał – a dość trudno mu było wtedy wierzyć, że Obama całkowicie zawiedzie pokładane w nim nadzieje, bo ma taką właśnie wyznaczoną rolę, aby poprzez wielkie rozczarowanie do „swojego przywódcy” prości Amerykanie całkowicie stracili nadzieję na jakąkolwiek poprawę losu i poprawę polityki wewnętrznej i zewnętrznej USA.

     Teraz widać, że taki rzeczywiście był plan i że się udał.

     Co dalej naiwna ludzkości?

   • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 9:18 am

    Tak jest z Tuskiem, tak jest z Komorowskim, wszędzie podobnie – wsadza się ludzi z hakami, czipuje ich i szantażuje. Jak coś zrobią nie tak, to atak serca, albo syn gdzieś ginie w wypadku…

    • Wizzgaa 5 grudnia 2011 o 11:04 am

     Ale Monitor – w ten sposób ich tłumaczysz ! Jak się pomyśli , że mogą byc zaczipowani , szantażowani i.t.p. koszmarna sytuacja to człowiek mięknie ,współczuje im oraz doświadcza rozterki . Praktyczniej przyjąć – dla sensownego działania , że to łapczywi zdrajcy .

 31. GW 4 grudnia 2011 o 10:25 pm

  Dokladnie TAK.
  Czyz obamarionetek (i jemu podobni) z kadencja 4-8 (max)-letnia moze zmieniac i decydowac o losach swiata?
  Tyle i az tyle, i logicznie, mniemam.

 32. Aśka 4 grudnia 2011 o 10:46 pm

  http://wzzw.wordpress.com/
  Odeszła tak skromnie jak żyła

  ś.p. Maryla Płońska
  * 19 marca 1957 † 30 listopada 2011

  Z wielkim żalem żegnamy dzisiaj naszą przyjaciółkę i oddaną Polsce, działaczkę Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża – Marylę Płońską.

  Miała zaledwie 54 lata. Odeszła tak skromnie jak żyła, chociaż jej życiorys pełen jest wspaniałych i odważnych postaw, które mogłyby stać się wzorem dla tak wielu. Przez ostatnie lata wypychana na margines historii, jak wielu prawdziwych działaczy antykomunistycznej opozycji, miała być zapomniana i zastąpiona historycznymi kłamcami, wypełniającymi dziś polityczne salony.

  Już w 1978 roku jako uczennica jednego z gdańskich techników przyłączyła się do nowo powstałych Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża.

  Mimo młodego wieku stała się natychmiast ich nieodzowną częścią. Była członkiem redakcji „Robotnika Wybrzeża” od pierwszych chwil jego istnienia, przyjmując na siebie trudną rolę jego technicznego przygotowania. Nie było w Wolnych Związkach akcji, pod którą nie można by znaleźć jej nazwiska. Bez wahania sygnowała nim wszystkie formy działalności grupy, łącznie z apelem o obronę Anny Walentynowicz, początkującym strajk w sierpniu 1980 roku. Inny, nieżyjący już działacz WZZ Stanisław Kowalski powiedział niegdyś, że należała do „architektów WZZ”.

  Maryla Płońska była skromną i z pozoru nieśmiałą osobą. W swej działalności była jednak bezkompromisowa i nieprzejednana w swej antykomunistycznej postawie. Wiedziała o tym bezpieka prowadząc sprawę jej rozpracowania już od roku 1978. Nie było przypadku w tym, że w grudniu 1979 roku to właśnie ona była jedna z kilku osób przemawiających na wiecu przed bramą stoczni w rocznicę robotniczych protestów grudnia ’70.

  Kiedy nadszedł sierpień 1980 roku znalazła się tam gdzie być musiała, w centrum strajku w Stoczni Gdańskiej, stając się natychmiast jego podporą. Była sekretarzem MKS biorąc udział w formułowaniu 21 postulatów.

  O jej przekonaniach najlepiej mówi sytuacja, kiedy zapytana przez dziennikarza – co jest celem strajku? – odpowiedziała bez chwili wahania: „ Celem strajku jest obalenie systemu komunistycznego!”

  Kiedy Lech Walesa położył strajk w trzecim dniu jego trwania, Maryla wraz z Anną Walentynowicz i Aliną Pienkowską podjęła próbę ratowania sytuacji namawiając stoczniowców do pozostania i kontynuowania protestu. Natychmiast po tym wraz z Andrzejem Gwiazdą objeżdżała inne kluczowe zakłady, przekonując do zjednoczenia się wszystkich strajkujących załóg.

  W siedzibie ZR gdańskiej Solidarności od pierwszych chwil poświęciła się związkowej działalności, organizując biuro tłumaczeń. Wkrótce wyrzucona z budynku przez Lecha Wałęsę, znalazła się w cieniu wydarzeń.

  Walcząc z chorobą żyła z renty 477.00 zł.

  Marylko!
  Znajomość z Tobą i wspólne działanie było dla nas wszystkich wspaniałym przeżyciem.
  Będziesz na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci.

  Przyjaciele z Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 9:15 am

   Też to czytałem, było u Zenobiusza. Czy nie może człowieka szlag trafić? Niby miliony ludzi, a taka niemoc.

 33. Hirek 4 grudnia 2011 o 10:49 pm

  A widzieliscie to? illuminati od tyłu czyli http://www.itanimulli.org => NSA/CSS

  • Extazed 4 grudnia 2011 o 11:20 pm

   Nie jest problemem wykupić domenę i ustawić przekierowanie.

   • Hirek 4 grudnia 2011 o 11:52 pm

    a cholera wie czy ta odliczanka na illuminati.org czy to itanimulli.org nie sa jakims zartem czy moze rzeczywiscie sa to domeny lucyferian, tego nie wiem…

    • rabarbarek 5 grudnia 2011 o 7:32 am

     Bylo to juz kiedys wyjasniane na blogu. Mozliwe jednak , ze to jeden z „nich” zrobil sobie taki zart . Cokolwiek by to nie bylo , mozemy sie posmiac. [ chocby i przez lzy]

     Mialam niedawno ” przygode” z masoneria i ta juz zabawna nie byla. Znalazlam w miejscowej gazecie i na internecie ogloszenie -zaproszenie na „swiateczna” sprzedaz i lunch[ do wykupienia za marne pieniadze przy wejsciu].
     Postanowilam skorzystac z ” zaproszenia , bo wiedzialam , ze byc moze nie bede miala wiecej okazji dostac sie i zobaczyc na wlasne oczy tego o czym czesto wspominamy , ale niewielu z nas tam bylo.
     Maz obiecal , ze pojdzie ze mna pod warunkiem , ze nie bede sie odzywala. Juz na parkingu napotkalismy niezbyt przyjazne pojrzenia mocno starszych , wystrojonych , wyperfumowanych dam , ale niezrazeni weszlismy do budynku.
     Maz udal sie w kierunku stoiska i sali lunchowej , ja zrobilam sobie wycieczke po „muzeum” .
     Sciany pelne portretow umarlych mistrzow , dyplomy, gabloty z cyrklami i mlotkami . Zapach stechlizny wypelnial pomieszczenie , bo budynek ma 150 lat.
     Na dluzej zatrzymalam sie przed obrazem z podpisem , Masonic Chart. Co tam bylo?
     Obraz podzielony byl na trzy czesci. Idac od dolu, zielona trawa , po prawej stronie lezy Jezus. Mozna miec pewnosc , ze nie zyje, ale nie ma tam krzyza , na twarzy nie widac cierpienia. Choc ma zamkniete oczy , twarz ma usmiechnieta. Bije od Niego dobroc i milosc. Obok Jezusa stoi drabina , skierowana wprost do nieba. Po lewej stronie widac kilka grup osob , ktore wygladaja jakby naradzaly sie. Nikt nie zwraca uwagi na Jezusa. Jest tam tez stol , przy ktorym nikogo nie ma.

     Czesc srodkowa. Znowu piekna trawa , drzewa. Jezus zniknal . Trawa oddziela stol , ktory stoi jakby pod nia.

     Czesc gorna . Piekna trawa , drzewa , kolorowo . Stol , potezny , z dokumentami na wierzchu stoi na trawie. Jest juz na pierwszym planie.
     Nigdy nie widzialam tak jasnego przeslania masonow.
     ” Jezusa nalezy sie pozbyc. Trzeba wyrzucic Go z serc i umyslow ludzi , a wtedy my wejdziemy i zajmiemy Jego miejsce rozstawiajac swoj stol” Tak bardzo przeszkadza im Jezus , tak bardzo chca sie Go pozbyc….

     Veni , vidi ….
     Z lunchu zrezygnowalam . W dzinsach i kurtce sportowej nie pasowalam do reszty eleganckich zon masonskich, ktore caly czas dziwnie mnie ogladaly[ meza tez , bo byl jedynym facetem w calym budynku]. Chyba wogole do nich nie pasowalam , potrzebowalam swiezego powietrza.

     Nizej zdjecie jak masoneria biega po szkolach i zajmuje sie mlodymi ” umyslami” pokazujac swoja ludzka twarz. [ z mojego miasta] Zwroccie uwage na skrot na planszy,
     King Hiram Lodge No. 566 Toronto Reception - V.W.Bro. Richard T. Morell G.S. and R.W.Bro. Lew Crocker P.G.S.W. (38)

     • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 9:03 am

      To są ci, którym Watykan tak przeszkadza. Zajęli by się walką z prawdziwymi szkodnikami, bo inaczej to ich los też jest przesądzony. Są narzędziami w rękach satanistów.

     • choice 5 grudnia 2011 o 10:31 am

      no rabarbarek jak bym zobaczył to na żywo podobnie jak ty nie ruszył bym jedzenia a miałbym odruch wymiotny.. i na szachownicy zostawiłbym pamiątkę hahah ale by mieli miny..

     • choice 5 grudnia 2011 o 11:03 am

      Jeżeli chodzi o Jezusa oni go na wszystkie strony oczerniają i podejrzewam że to co widziałaś ma jakiś głębszy sens brak krzyża i nieżyjący Jezus pokazujący że umarł śmiercią naturalną a nie na krzyżu.. Oni lubią kłamstwo i narzucają nam w co mamy wierzyć mieszają historię podobnie jak agent sbuk haha a jak już namieszają w głowach w tedy wyłożą nam na tacy nową łatwo do zrozumienia religię i wiarę i znowu tu włączę kolegę sbuka i jego neonazistowską religię darwinizm ale zanim to nastąpi 😀 😀 😀 to wygryziemy się tu sami polecam film ” zabójczy numer, zabójca”
      Pozdrawiam ciepło, a tak przy okazji rabarbarek następnym razem zrób im większą chałę wchodząc w gumiakach haha to się po obrażają…

    • sebecx 5 grudnia 2011 o 11:20 am

     … może Black Hole Sun…

 34. ARTUR 4 grudnia 2011 o 10:54 pm

  Zadziwiające w tym wszystkim jest to ,że prawie nikt na świecie nie chce już pracować aby było lepiej jemu i innym ,następnym pokoleniom ,aż do końca świata .Jest tyle do zrobienia wokół nas że brak czasu na odpoczynek ,wystarczy odrobina dobrej woli i brak chęci wyzysku innego człowieka.Zbliżająca się wojna nie doprowadzi do rozwoju czy rozwiązania problemów ,gdyż nie ma podstaw aby zniewolić następny kraj a z ludzi uczynić niewolników .Żaden polityk nigdy nie powiedział – dajmy krajowi który jest biedny i suchy reaktor z naszego atomowego okrętu podwodnego ,niech mają energię do odsalania wody aby dzieci nie umarły z pragnienia .Słychać natomiast grożby – podbijmy ten kraj który jest biedny i suchy to będą nam służyć do śmierci za miskę soczewicy i kubek wody .Taka jest nasza wiara i cywilizacja ,nawet Watykan który powinien być sumieniem świata nie rzuca klątwy kościelnej w obronie ubogich aby niesprawiedliwy sczeznął już za życia .

  • jakisbuk 5 grudnia 2011 o 4:24 am

   to jest właśnie to o czym piszesz – są technologie atomowe na okrętach podwodnych i lotniskowacach które sa raczej bezpieczne i króre za grosze mogłyby zasilać całe maista – niestety lobby paliwowe robi swoje i nie pozwala ich wprowadzać dla zwykłych zjadaczy chleba – ten świat jest chory do szpiku kości – od polityków na religiach kończąc, i faktycznie potrzeba chyba jakiejś globalnej rozpierduchy aby zacząć od nowa, bo inaczej tego wyścigu szczurów zatrzymać sie nie da. choś staram sie być optymistą to niestety takie czarne myśli też mnie nachodzą i oby sie nie spełniły

   • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 8:58 am

    Nie potrzeba żadnej „globalnej rozpierduchy”, bo po niej „nie będzie nic”, jak to mawia Krzysztof Kononowicz. Dajesz się wprowadzać na ścieżkę śmierci, którą tak chcą nas poprowadzić globaliści. Tworzą problem, wmawiają, że trzeba wielkiego chaosu, żeby to naprawić i skończy się na wymordowaniu większości mieszkańców Ziemi – o co głównie chodzi. Ja nie widzę problemu ze społeczeństwem, dziwię się, że jest aż tak dobrze w tak złych warunkach. Wystarczy pousuwać szkodników.

    • choice 5 grudnia 2011 o 11:06 am

     jedyny mały zabieg pousuwać ozory i po jednym oku choć to z jednym okiem im się pewnie spodoba 😀

 35. AQQ 4 grudnia 2011 o 11:22 pm

  Powstaje Wspólnota Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów CELAC

  03.12. Caracas (AP,EFE/PAP) – W Caracas nastąpi w sobotę wieczorem czasu miejscowego ogłoszenie dokumentów powołujących do życia w wyniku obrad delegacji 33 krajów Wspólnotę Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów (CELAC). Reprezentuje ona rynek 600 milionów obywateli regionu, od Chile po Kubę.
  Prezydent Brazylii Dilma Rousseff, która przemawiała jako pierwsza na dwudniowych obradach z udziałem dziesięciu prezydentów krajów regionu, powiedziała, że „postawił on na integrację”.
  „Jej celem jest podtrzymanie wzrostu gospodarczego, które w ostatnich latach osiągnęło wiele z krajów powołujących obecnie CELAC, przy jednoczesnym zmniejszeniu ubóstwa w strefie Ameryki Łacińskiej i Karaibów” – powiedziała prezydent.
  Prezydent Argentyny Cristina Fernandez, jedna z głównych inicjatorek powstania CELAC obok Dilmy Rousseff, powiedziała, że ważnym celem powołania nowej wspólnoty jest zmiana sytuacji, w której między krajami CELAC odbywa się obecnie tylko 16 proc. wymiany handlowej.
  „Rynek około 600 milionów konsumentów to bardzo apetyczny rynek” – podkreśliła pani Fernandez.
  Prezydent Meksyku Felipe Calderon oświadczył uroczyście: „Dziś, dwa wieki po rewolucji Simona Bolivara, jego idee są nadal żywe i łączą wszystkich mieszkańców Ameryki Łacińskiej i Karaibów.
  Calderon wymienił jako cele nowej wspólnoty „integrację polityczną i gospodarczą, społeczną i kulturalną regionu (…) dla obrony demokracji, pokoju i praw człowieka”, a także w celu „zwalczania karteli narkotykowych”.
  Dodał, że „ich zyski są olbrzymie, ale te pieniądze nie wiadomo gdzie się podziewają”.
  Uczestnicy szczytu w Caracas nie poparli propozycji prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza, który był jego gospodarzem, aby nowa wspólnota, CELAC zastąpiła Organizację Państw Amerykańskich (OPA), w której ważną rolę odgrywają Stany Zjednoczone.
  Prezydenci kluczowych krajów regionu, m.in. Meksyku i Chile, podkreślali w czasie obrad, że nowy „blok państw” powinien być politycznie „komplementarny” wobec OPA, nie zaś ją zastępować. (PAP)
  http://stooq.com/n/?f=544427

 36. vortex 5 grudnia 2011 o 12:39 am

  @Monitor – pisz,tlumacz,szukaj,publikuj i nie ogladaj sie na nikogo.Dzieki temu blogowi mozna skonfrontowac prawie wszystkie wiadomosci. MonitorPolski to jak ogromne sito ktore sukcesywnie oddziela zdrowe ziarno od plew.
  Tak 3maj.
  Pozdrawiam.

  • Aśka 5 grudnia 2011 o 6:15 pm

   @vortex
   Bardzo mi się podoba to, co napisałeś, więc powtórzę:
   MonitorPolski to jak ogromne sito, które sukcesywnie oddziela zdrowe ziarno od plew.

 37. zolnierzjakala 5 grudnia 2011 o 1:42 am

  Marku Nasz Dzielny Bohaterze
  trzymaj sie steru i nie poddawaj – My jestesmy z Toba
  Patriotyczna Polonia NY/NJ

 38. rabarbarek 5 grudnia 2011 o 2:14 am

  Nowoczesna technologia wojenna .

  http://www.defenseindustrydaily.com/

 39. Konarski 5 grudnia 2011 o 2:53 am

  Monitorpolski
  Trzymaj tak dalej dopóki można jeszcze władać wolnym słowem w necie zanim go nie zamkną albo cenzura nie wyłączy.
  Pozdrawiam

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 8:34 am

   Znajdziemy na to sposób. W komunie się sprowadzało całe drukarnie, teraz mamy drukarki, nie trzeba nic sprowadzać.

 40. Peryskop 5 grudnia 2011 o 3:12 am

  Ciekawsze dane o zestrzelonym szpiegu RQ-170 Sentinel:
  jest to nowszej generacji skrzydło klasy „stealth” (mało widzialny przez radary)
  cena jednostkowa 6 mln $

  Amerykanie twierdzą, że mogł być strącony nad Afganistanem, ale wtedy jakby spadł na teren Iranu
  – siła pędu? wiatry? orgonity? brzoza?

  http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-16024605

  Jak dotąd tylko jednego Stealth’a F111 stracił USAirForce – było to podczas kampanii na Bałkanach,
  a to dzięki wykorzystaniu przez Serbów zaawansowanego systemu radarowego produkcji ukraińskiej
  wymagającego kilku modułów – każdy w osobnym kontenerze na TIR.

  Jak Irańczykom udała się teraz ta sztuka ?
  Czy będą kolejne niespodzianki ?

  tu opis i zdjęcie
  http://en.wikipedia.org/wiki/Lockheed_Martin_RQ-170_Sentinel

 41. Peryskop 5 grudnia 2011 o 3:24 am

  @arcof 4 Grudzień 2011 o 10:04 pm
  „nie jest pewne czy zestrzelili czy przejeli kontrole i sprowadzili na ziemie.”

  Może @arcof miał rację.

  ….An Al Jazeera report cites Fars claiming the drone had been brought down with help from Iran’s cyberwarfare unit, after taking control of it.[23] A statement released by ISAF Joint Command that same day confirmed the loss of a drone somewhere over Western Afghanistan.[24] As of late Sunday, it appears the drone was one that was lost somewhere over Afghanistan and was most likely not shot down by any enemy forces, Iranian or otherwise.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Lockheed_Martin_RQ-170_Sentinel

  Ale jeśli to prawda, to by mogło oznaczć „nową erę” w wojnie na UAV-y – a właściwie przejmowanie kontroli nad latającymi robotami. W dalszym ciągu rola irańskiego szpiega kosmicznego nie jest wykluczona, ani to, że RQ-170 mógł być porwany faktycznie znad terytorium Afganistanu.

 42. Ciekawska 5 grudnia 2011 o 4:13 am

  Na dobry początek tego tygodnia, następna piosenka z serii „Song Around the World”

  • Peryskop 5 grudnia 2011 o 4:31 am

   Ciekawska – dzięki !
   Te super kawałki z serii „Playing For Change” mogą pokrzyżować plany illuminatom!

   A dlaczego jeszcze nie śpisz?

   • Ciekawska 5 grudnia 2011 o 4:48 am

    Niestety pracuję dzisiaj (pilne zlecenie) 😦 , wspieram się słuchając muzyki 🙂

    • Peryskop 5 grudnia 2011 o 5:42 am

     No to pozdrawiam!

 43. Peryskop 5 grudnia 2011 o 4:23 am

  Wracam do RQ-170 Sentinel, bo to jest element dość ważnego domina.

  Autopoprawka:
  ten rzekomo niewidzialny „stealth” zestrzelony nad Serbią w 1999 roku miał symbol F-117.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zestrzelenie_F-117

  Maszyny F-117 (B2 zresztą też) wycofywane są z sił lotniczych USA od 2008 roku – oficjalnie z powodu kłopotów z instalacją tlenową (u baletnicy). A faktycznie – dla uratowania mitu samolotu niezestrzeliwalnego, bo Serbowie dowiedli, że można go dosięgnąć przy użyciu dość prostej techniki z lat 60-tych. A więc te wspaniałe samoloty nadają się do filmów z Jamesem Bondem i Rambo oraz do muzeów, bo w dodatku F117 jest względnie powolny (poniżej 1 Mach) i mało zwrotny.

  Podczas akcji na „bin Ladena”, którego nikt nie widział ani żywego ani nieżywego a zdjęcia okazały się fotoszopami, Amerykanie stracili kilkunastu komandosów oraz rzekomo „niewidzialny” dla radarów helikopter, którego najciekawsze szczątki zniknęły z miejsca katastrofy w Pakistanie jak kamfora.

  Teraz w komentarzach przypomniano, że klika miesięcy temu Amerykanie przyznali, że w układach sterowania w ich UAV-ach pojawiły się wirusy, z którymi nie poradzono sobie – stuxnet ?

  http://www.presstv.ir/detail/213765.html

  Inną ważną informacją jest potwierdzona w praktyce duża zdolność perskich inżynierów i naukowców w adaptacjach obcych konstrukcji – co starają się robić wszyscy od Japończyków i Amerykanów poczynając – ale nie wszyscy z tak dobrymi wynikami jak Irańczycy. Ich rakiety i samoloty to ulepszone wersje odpowiedników rosyjskich i amerykańskich.

  Czy La Rouche konfabuluje twierdząc, że część dowództwa armi USA jest przeciwna atakowi na Iran?
  Nie musi.

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 8:32 am

   Ależ gdyby to było tak łatwe, to zaatakowano by Iran już 5 lat temu. Nie rozumiem dlaczego La Rouche ignoruje poczynania Izraela, pewnie nie chce wyjść na „antysemitę”. Już raz powiedział, że wszystkiemu są winni „żydowscy bankierzy” (dosłowny wyrywek z jego wypowiedzi, użył „Jewish bankers”). Przecież Izrael bez podboju Iranu nie zrealizuje swojej misji utworzenia Wielkiego Izraela. A jak się tego teraz nie zrobi, to będzie klapa na każdej innej pozycji.

   • AQQ 5 grudnia 2011 o 12:46 pm

    Pozdrawiam!
    http://www.prisonplanet.pl/polityka/kolejna_iraska_baza,p1435151271
    W poniedziałek zdjecia sat. potwierdziły zniszczenie bazy.

    • Peryskop 5 grudnia 2011 o 2:23 pm

     Jeśli podaje to The Australian’s Jerusalem, to trudno nie wierzyć…

  • wilkzlasu 5 grudnia 2011 o 9:48 am

   Pamiętam jak Serbowie po strąceniu B2 na manifestacji wystawili transparent z takim textem:
   – przepraszamy!
   nie widzieliśmy go!-

   😉

   • Peryskop 5 grudnia 2011 o 11:17 am

    Dobre!

    To był F-117.
    B2 dopiero ma być…

 44. jakzawsze 5 grudnia 2011 o 5:41 am

  PiS wants Sikorski to be removed

  „On Thursday the Law and Justice (PiS) Parliamentary group put forward a motion for a vote of censure for the Minister of Foreign Affairs, Radoslaw Sikorski,” as the PiS Press Office informs. This motion is a result of what Sikorski said on Monday in Berlin. „If the Minister of Foreign Affairs expresses such an opinion and is going to realise such a policy, he acts against the tasks resulting from the Constitution of the Republic of Poland,” says the justification of the motion. Law and Justice accuses Sikorski of „…

  http://freepl.info/1307-pis-wants-sikorski-be-removed

  (Każdą drogą-wszystkie partie polityczne to kartele kryminalne, nic nie robią dla ludzi, tylko patrzą jak tu kogo obrzezac z ostaniego grosza, w zamian za korzyści materialne z rąk karteli w Brukseli via pejsaty świat z sanhedrynu )

 45. zas 5 grudnia 2011 o 10:17 am

  http://gielda.onet.pl/wiecej-niemieckiego-panstwa-w-commerzbanku-i-w-bre,18727,4946999,1,prasa-detal proponuję rozpocząć akcję zamykania kont w tym banku, jak się uda wtedy „zajmiemy: się kolejnym nie polskim bankiem

  • centurion 5 grudnia 2011 o 11:21 am

   A są jakieś Polskie banki? Osobiście przeglądałem info o zarządach i akcjonariuszach i nie znalazłem polskiego banku w ogóle na rynku finansowym.

  • Aśka 5 grudnia 2011 o 6:31 pm

   Hmm, gdyby się to udało, to mielibyśmy niezły sprawdzian naszych możliwości.

 46. Peryskop 5 grudnia 2011 o 11:19 am

  Z sieci:
  parafraza „Bajeczki Babci Pimpusiowej” Andrzeja Waligórskiego

  Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
  w dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
  A ten rad nie rad radość sławił przy obiedzie
  „Wiesz żono, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem”.

  • choice 5 grudnia 2011 o 11:24 am

   hahaha dobre ale odzwierciedla politykę jednego dość dużego kraju…..

 47. theaspartam 5 grudnia 2011 o 11:32 am

  Tajemnicze odliczanie.www.lluminati.org- http://www.youtube.com/watch?v=v_c4grwcqTI

 48. O Rzesz 5 grudnia 2011 o 12:05 pm

  Zajrzałem dziś na blog … ciągle to samo. Wojna, strach, trwoga.
  Niemniej La Rouche ma ogólnie rację.
  Idzie silna zawierucha. Będzie gwałtowna ale krótka.
  Przecież od dawna znamy plany pasożytów.
  Wypisały je na pomniku w Georgii.
  Link jest przypadkowy. Znalazłem go wpisując „Pomnik iluminatów”.
  http://www.paranormalne.pl/topic/27259-the-georgia-guidestones-postapokaliptyczny-przewodnik/

  „Jak zamierzasz usunąć Obamę, przecież to spowoduje rozłam i inne pomysły zaczną też być realizowane, ponieważ w sposób jasny jest narcyzem – ciągle urządza zabawy, gra w golfa przez 6 godzin dziennie, jeśli się na niego patrzy to się ma wrażenie, że całkiem oszalał.”

  A co ma robić kiedy jest tylko figurantem. Przecież nic od niego nie zależy.
  Wystąpił nawet w „Pogromcach mitów” by reperować swój image w oczach pospólstwa.

  Pozwól Monitor że teraz odniosę się do tematu „cenzury” który dopiero dziś odczytałem.

  „Niestety, komentujący często schodzą na tematy religijne, być może zresztą celowo – by realizować zlecone im zadania.”

  Rozumiem że pragniesz by strona merytoryczna dyskusji była wysoka.
  Dziwię się jednak że uważasz iż poruszanie tematów z pogranicza wiary obniża poziom wypowiedzi.
  Jeśli pozostaniemy na poziomie „naukowym” i laickim to nadal będziemy skrobać się w głowę czemu wokół nas dzieje się tak jak się dzieje.
  Będziemy również nadal zdani na ograniczone i fałszywe opinie o budowie i sposobach funkcjonowania świata oraz o naszej przeszłości.

  Czemu, Monitor, chcesz ukryć prawdę o tym o co idzie gra?.
  Przecież sam niejednokrotnie wskazywałeś rzeczywiste źródła obecnych wydarzeń.
  Czyżby kryzys wiary?.

  Dla zdecydowanej większości ludzi wszystko, oczywiście, rozgrywa się na planie materialnym ale idzie o zlikwidowanie i wchłonięcie światła które w każdym normalnym człowieku siedzi.
  NA PEWNO jesteś tego świadomy!
  To światło jest częścią najwyższej istoty.
  To kwintesencja życia.
  Dusza!.

  Chcesz rozmawiać z ludźmi na poziomie „trzy i pół miliarda lat temu JAKOŚ doszło do powstania życia na Ziemi a ok. pięćset milionów lat temu z JAKIEGOŚ powodu rozpoczęło ono ewoluować w różne formy”.
  Chcesz umacniać wiarę w bezduszne, czysto materialne kreowanie „jakoś”, „w nie wiadomo jaki sposób”?.
  To jest wiara w brak wiary.
  Źle.
  To nawet nie chodzi o wiarę a o rozumienie mechanizmów funkcjonowania rzeczywistości.
  Istnienie poziomów wyższych wibracji, świata duchowego, innych wymiarów, nazwij to jak chcesz, jest naukowo niezbędne by to co widzisz, co nas otacza, funkcjonowało sprawnie i nie poddało się działaniu entropii.
  Czy wiesz że gdy zostałeś poczęty twoja dusza rozpoczęła „rzeźbienie” twojego ciała z materiału i wzorców jakie przekazali tobie rodzice?. Czy wiesz że sklejając atomy korzystałeś z matrycy jaka jest zapisana w DNA i RNA?.
  Te kwasy organiczne same z siebie nie robią niczego. Są tylko zapisaną książką. Dopiero „czytelnik”, kulka światła-dusza, wydzielona z Najjaśniejszego źródła jest w stanie stworzyć według instrukcji w nich zapisanych to co nazywamy ciałem człowieka!.

  Coraz więcej naukowców, szczególnie fizyków kwantowych dostrzega potrzebę przekroczenia tego rubikonu zrozumienia natury życia i świata w ogóle.
  I o to idzie prawdziwa WALKA!.

  Czy zdajesz sobie sprawę że wydobywanie gazu łupkowego ma miejsce na całym niemal świecie i nie chodzi tu tylko o gaz ale również o zabużanie pola energetycznego planety?!.
  Tworzymy z Ziemią nie tylko ekosystem biologiczny ale również energetyczny na innych poziomach niż te które dostrzegamy ograniczeni do pięciu zmysłów.

  Jest też aspekt czysto społeczny.
  Świadomość istnienia tego Czegoś daje każdemu kto ją ma siłę do opierania się wszystkiemu co widzimy obecnie.
  Jeśli nie wprost to choć wewnętrznie.
  Daje wolę odparcia ataków nihilistów indoktrynujących nas swoimi bzdurami w imię ich własnych przekonań i interesów.
  Dlaczego my nie mamy mówić o tym co jest dla nas istotne, co czujemy z racji większej wrażliwości, skoro oni robią to ciągle i do tego powszechnie używając kłamstw oraz przemilczania jako narzędzi uwiarygodnienia ich poczynań?!.

  Nikt mi niczego nie zleca. Pisuję w swoim imieniu i po to by żyć w świecie w którym przestępców się karze a nienarodzonych nie morduje.
  Pisuję i wspominam o Bogu ponieważ tylko z tej strony otrzymujemy faktyczne wsparcie w przeciwstawianiu się dążeniom satanistów do stworzenia ich raju czyli piekła na Ziemi.

  Jeśli chcesz laicyzować światopogląd pisujących tu osób, sprowadzać go do poziomu debilnych wypowiedzi „jakiś – drużyn” itp. to od razu zamknij ten blog bo wpiszesz się doskonale w starania globalistów.

  Chcesz rozmawiać „merytorycznie” … hm.
  Niedawno zmarł mój znajomy.
  Inteligentny. Zdeklarowany materialista, cynik i ateista mimo posiadania „wspomnień z poprzedniego życia”.

  Kiedy dotarło do niego że umiera zaczął szukać kontaktu z ludźmi wierzącymi. Chciał wiedzy co jest tam?!.
  To tkwi w ludziach. Nawet w tych którzy mają się za doskonałych i nie potrzebujących Boga.
  Jeśli teraz nie czują potrzeby i mówienie o tym ich odstręcza to jest to ich wybór.
  Dlaczego jednak chcesz ich pozbawiać szansy usłyszenia prawdy?.

  • Rodriguez7 5 grudnia 2011 o 12:13 pm

   amen

   • pola 5 grudnia 2011 o 12:52 pm

    >>>No O Rzesz<<<

  • choice 5 grudnia 2011 o 1:00 pm

   Również dzięki Orzesz wyczerpująco i na temat taki as w rękawie na sam koniec 😀
   Pozdrawiam.

  • Piotr 5 grudnia 2011 o 1:14 pm

   Lex Orandi, Lex Credendi, Lex Vivendi !!!

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 1:16 pm

   O Rzesz, najprościej byłoby zamknąć dyskusję i publikować równo tematy religijne i nie. Problemem są antykatolickie trolle, które zawsze niszczą dyskusje nt. religii, sprowadzając je do ataku na Watykan i Kościół katolicki. Ja nie jestem w stanie tego kontrolować non-stop, a wiele osób czuje się urażonych, blog przez to faktycznie staje się sprzymierzeńcem satanistów (zadaniem których jak wiadomo jest przede wszystkim zniszczenie Kościoła i religii). Tak więc aby tego uniknąć wolałbym dyskusji na tematy bieżące, dyskusji o tym jak się organizować i co robić by temu przeciwdziałać. Są blogi jak Królowa Pokoju, gdzie poruszane są niemal wyłącznie tematy religijne, a właściciel wyraźnie ma czas by kontrolować komentarze, po co się więc dublować?
   Oczywiście, masz rację w tym co piszesz, ale spróbuj wrzucić taki wątek, a zaraz znajdzie się ktoś kto włoży lin do filmiku o pedofilach w Watykanie” lub podobny. Nie podoba mi się to i już. I nie jest to w naszym interesie. Jak Papież się wypowie, że chce rządu światowego, światowej armii, światowej religii, to sam zacznę pisać krytycznie. To, że ukazują się dziwne publikacje nie jest żadnym dowodem na herezję papieską, lecz na siłę agentury satanistycznej.

   • O Rzesz 5 grudnia 2011 o 3:55 pm

    Doskonale cię rozumiem, Monitor, ale to co robisz to jest misja.
    Bez ciebie, twojego blogu i podobnych jak np. Zenobiusza itp. skazani byli byśmy na bylejakość i papkę propagandową chazaro-mediów.
    Nie znam się na moderowaniu.
    Nie pomogę.
    Mogę przesłać Ci parę groszy dla wsparcia jeśli naprawdę będzie Ci ciężko.
    Jedno jest pewne. Do wszystkich ze swoimi informacjami i wartościowymi tezami i tak nie trafisz.

    Trollizm jest powszechny.
    Wielu ludzi zachowuje się też jak przysłowiowe strusie.
    Mówienie prawdy o rzeczywistości nie przysparza przyjaciół.
    Ode mnie praktycznie wszyscy się odsunęli. Przekazywanie hiobowych wieści zaburza energię życia. Wprowadza w stany lękowe.
    Mnie samego ostatnio paplanie się w tematyce plugastwa silnie zmogło.
    Czasem co za dużo to niezdrowo. Po to jest wiara by w takich sytuacjach wspierał nas Jezus i ew. jego Matka jeśli ktoś ją uznaje (tak jak ja).
    Jak mówił kś. Natanek: kiedy ci ciężko ofiaruj te ciężary Jezusowi. Będzie ci lżej!.
    Ludzie od tego odeszli. Boją się nawet o tym myśleć bo to wymaga życia według reguł.
    Dlatego wielu pójdzie za „Nowym POrządkiem Świata”.

    Wielu NWO też będzie nienawidzić więc odejdą zniszczeni fizycznie ale nie duchowo przez zło.
    Nie masz na to wpływu.
    Taka jest najbardziej prawdopodobna ścieżka rzeczywistości.
    Oczywiście że nie chcę byś zamykał czy dzielił blog na boksy dla wierzących i nie.
    Niech cię pocieszy świadomość że gdy nadejdzie koniec ich cudu jakim jest życie wszyscy będą robić w majty ze strachu przed „nieznanym”.
    Kto wierzy będzie szczęśliwy że już będzie miał wkrótce za sobą pobyt na poligonie wiary i silnej woli jakim jest ta planeta.
    Nie należy unikać trolli.
    Są jak patogeny wzmacniające odporność organizmu.
    Też są potrzebni!.
    Nie ma dobra bez zła i na odwrót!.
    Pozdrawiam Cię serdecznie!.

  • Aśka 5 grudnia 2011 o 6:40 pm

   Mogłabym się pod tym podpisać, chociaż wczoraj argumentowałam za ograniczeniami – żeby było sprawiedliwie – z obu stron.

 49. plukr 5 grudnia 2011 o 12:40 pm

  Witam prężnie dyskutujących i myślących!

  W nawiązaniu do akcji umieszczenia ulotek informacyjnych na temat operacji ” Cloverleaf ” ( chemtrails nad naszymi głowami ):

  Na Ukrainie i w Rosji również ludzie zaczynają się budzić, i zauważać że wszystko zmierza ku jednemu – zagładzie ludzkiej. Także, z dnia na dzień, już nie mówiąc o miesiącach, walka zaczyna nabierać tempa. Marku czytając Twojego bloga przez ostatnie dobre / nie dobre parę lat i obserwując życie swoje i ludzi dookoła, a przede wszystkim ich odczucia, podejście i determinacje można łatwo dojść do wniosku, że machina NWO nabiera coraz większych obrotów i, chcąc nie chcąc, szanse na pozytywny kierunek rozwoju wydarzeń jest coraz bardziej nikły ( choć jak się mówi – nadzieja umiera ostatnią ). Myślę, że, po pierwszej kwarcie przyszłego roku będzie już za pózno na byle jakie działania w imię Prawdy, Dobra i Miłości. Czy nie uważacie podobnie? Troli na tym świecie nie brakuje, będą zawsze szukać punktu zaczepnego, i niestety nasza natura sprawia że jesteśmy na tle wszystkich wydarzeń coraz bardziej podatni na te „brudne myśli” i „stany zachwiania”. Dlatego nie poddawaj się po tak długiej, pokonanej drodze, bo nawet garstka uświadomionych i tym samym uratowanych jest dobrym wkładem we wspólne dobro! Lepiej mieć serce na dłoni, niż trzymać je głęboko w środku..

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 1:07 pm

   To nie jest kwestia „załamania się” ale szukania lepszej taktyki. Może zabrać się na całego za program telewizyjny? Livestream umożliwia darmową emisję do nieograniczonej ilości odbiorców, wersja płatna pozwala na zarabianie, niestety próby w ciągu ostatnich 3 tygodni wykazują, że adres http://www.livestream.com/monitorpolski nie jest dalej przekazywany i nikt nie wkleił okienka na swoją stronę. Ludzie wchodzą tylko wtedy gdy im przypomnę, że coś tam jest. A umieściłem sporo nowych filmików i co jakiś czas je zmieniam.

   • jaro 5 grudnia 2011 o 2:46 pm

    Witam.
    Napisałem wyżej. Wolę przeczytać tekst, bo to zajmuje mniej czasu. Poza tym jest pewien uboczny efekt przeniesienia się do dziczy i samowystarczalności – mam tragiczne łącze internetowe.

 50. jakub102 5 grudnia 2011 o 12:40 pm

  Pierwsza faza budzenia wypranych mózgów to niestety takie niskowibracyjne sensacje dla mas, trudno będzie O Rzesz osiągnąć twój poziom wiedzy i merytoryki. Monitor robi swoje a ty jak się bawisz w rozwój świadomości to zastanów się czy sam nie kierujesz się niskimi pobudkami: chęć okazania się lepszym, promowanie swojego „ego” i takie tam. Szacun.

  • O Rzesz 5 grudnia 2011 o 4:07 pm

   Dziękuję ci że to poruszyłeś jakub.
   Spokojnie, gdybym się wywyższał nad kogokolwiek to czy bym się z nim zadawał?.
   Snoby raczej ignorują „maluczkich” niż starają się do nich trafiać jakimiś argumentami.
   Osobiście nie potrzebuję potwierdzania swojej „wielkości”. Jestem najniższym z najniższych i nie uważam się za nikogo specjalnego.
   Nigdy nie powiedziałem i nie myślałem że jestem od kogoś lepszy. Nie jestem jednak też gorszy.
   Jestem sobą.
   Chcę tylko uzmysłowić „przeciętnemu Kowalskiemu” że nie jest zdany wyłącznie na siebie samego.
   Widać Monitor, tak jak ja niedawno, przechodzi mały „wstrząs anafilaktyczny” spowodowany nadmiarem złych informacji. Trzeba go wesprzeć duchowo.
   Każdy z nas powinien sobie uświadomić że ma potężnych sprzymierzeńców których nie widać … i nie mówię tu o bakteriach czy wirusach!.
   Przepraszam że moje teksty mogą czasem kogoś przytłaczać czy wprowadzać w konfuzję.
   Jestem człowiekiem prostym. Mówię tak lub nie. Staram się unikać ocieni szarości.

   • jakub102 5 grudnia 2011 o 4:33 pm

    Przekonywałem i budziłem innych ale doszedłem do dylematu- co wynika z negatywnego nastawiania ludzi do życia, władzy, przyszłości?
    Wszystkie poglądy to tylko myśli i wyobrażenia a my tak jak politycy (!) sprzedajemy swoją wersję rzeczywistości.
    I tak będzie III wojna światowa, 27 lat zamordyzmu…

 51. pola 5 grudnia 2011 o 12:53 pm

  Dwie niezwykle cenne i jedne z najstarszych domen .PL zmieniły właściciela – została nim Agora SA, wydawca „Gazety Wyborczej”. „Wcześniej były de facto pod zarządem państwa polskiego (za pośrednictwem podległej instytucji NASK). Czy sprzedaż domen Polska.pl i Poland.pl to nie tak samo jakby sprzedać prawa do nazwy Polska?” – komentuje na swoim blogu inwestor domenowy Daniel Dryzek.
  http://lubczasopismo.salon24.pl/bezpardonu/post/369999,polska-pl-wlasnoscia-agory

 52. Peryskop 5 grudnia 2011 o 12:54 pm

  @ORzesz, a jednak dobrze, że tu wróciłeś, bo na twój głos czekaliśmy.

  Dziękuję.

  Mam wrażenie, że Monitor – jak chyba każdy myślący człowiek – zastanawia się „jak to naprawdę jest”
  i miał „kryzys wiary” czy postępuje słusznie starając się oceniać ataki różnych napalonych kpiarzy.

  Bo w takim tumulcie można rzeczywiście mieć dość wszystkiego co ma związek z religią i wiarą.

  Smutne są połajanki i wytykanie temu czy owemu, że zachowuje się niezgodnie z zasadami wyznawanej religii – tym żałośniejsze jeśli te napomnienia pochodzą od ateistów lub wyznawców alternatywnych systemów religijnych, nie pozostających w obojętności wobec wydarzeń i zjawisk, ale wręcz przeciwnie.

  Wiara jest bardzo intymną sferą. Moje doświadczenie wskazuje, że afiszowanie się z religijnością często nie wynika ze szczerej postawy, ale z interesu lub kompleksów. W tych warunkach w miarę rozsądnie skanalizować ten cały żywioł nie jest łatwo, zwłaszcza gdy czasem nie sposób zgadnąć, czy wpisy i deklaracje są szczere, czy cyniczne.

  W warunkach obecnej krucjaty laicyzacji i zwalczania oraz wyśmiewania wyznawców wszelkich religii naturalnym odruchem będzie coraz bardziej masowy sprzeciw, bo tak działa psychologia. Również nauka – jak zauważyłeś na fizykach kwantowych – na obecnym etapie ta nieoficjalna – będzie się starała wyjaśniać zjawiska zaliczane do tzw. sfery nadprzyrodzonej. Spodziewany jest w tej dziedzinie przełom. Zatem Monitor prawdopodobnie nie pójdzie w kierunku całkowicie „świeckim”, do czego go nawołują przeróżni „życzliwi”. Ale oczywiście ostateczny głos w tej sprawie należy do gospodarza.

  Tak czy inaczej dobrze byłoby wspierać wszelkie wysiłki zmierzające do lepszego poznania świata, w którym przyszło nam żyć. Mam nadzieję, @ORzesz, że będzisz nas w tym wspomagał w miarę możliwości.

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 1:03 pm

   Żeby dotrzeć do szerokiej rzeszy odbiorców, trzeba być ostrożnym w formułowaniu tez zawierających treści religijne. Zauważcie jakie jest podejście większości ludzi młodych – UFO tak, ale Bóg nie. Robią to media, ale i szkoła. Krzyż na razie wisi na ścianie, ale wychowawca dostaje określone zadania, a jak nie wykonasz ich to won z pracy.
   Trzeba przemyślanej strategii by znaleźć sprzymierzeńców w tej duchowej walce.

   • gruszka 5 grudnia 2011 o 11:51 pm

    Ja jestem Ciekawy , czy Ci wszyscy , ja np. Bob Dean, który tak mówi o tych swoich przeżyciach , gdzieś tam w czasie , na innej planecie , lub sam nie wie gdzie , ale ważne u kogo . U jakiś obcych,co byli rozwinięci i w ogóle na ludzi patrzeli jak na zwierzaków. Kiedy mówi,że w Boga nie wierzy , bo on wie ,że Bóg istnieje, więc to już nie wiara, a wiedza.Kiedy mówi ,że ma przyjaciela pochodzącego z Galilei 2000 lat temu, czy wtedy , kiedy o tym mówi , to specjalnie , żeby zaskarbić sobie rzeszę ludzi wierzących , chrześcijan, żeby oni uwierzyli ,właśnie w UFO i istoty poza ziemskie (nie mam na myśli aniołów)? Bo przecież miesza wszystko w jednym, tak jakby jedno było zależne od drugiego i że wszystko razem ma swoją historie… Zastanawia mnie to ..

  • O Rzesz 5 grudnia 2011 o 4:26 pm

   Nigdzie nie „odszedłem” Peryskop. Po prostu każdy organizm i dusza mają swoją granicę wytrzymałości na toksyny. Zarówno te materialne jak i duchowe.
   I tak podziwiam Monitora że jest w stanie od tylu lat poruszać się w tej tematyce. Nie dziwią mnie też wątpliwości jakie się u niego ew. pojawiają. To naturalne.
   Ja byłem po tamtej stronie a mimo to czasem wydaje mi się że to wszystko cholerna bajka dla naiwnych.
   Życie to fala. Dołki i górki.
   Czasem trzeba poddać się jego prądowi by przetrwać.
   Dla mnie od lat siły do żeglowania daje wiara.
   Może nie głęboka bo to bardziej wiedza poparta osobistymi dowodami ale za to pozwalająca lepiej rozumieć świat.
   Na ile udaje mi się to przekazać „bezboleśnie” to już inna kwestia.
   Jestem Wam wszystkim autentycznie życzliwy w normalnym znaczeniu tego słowa.
   Jak pisałem przed „zniknięciem” będę tu czasem zaglądał.
   Tak często jak pozwoli mi na to czas i przeczucie które i tym razem mnie nie opuściło!.
   Pozdrawiam.

 53. Ada 5 grudnia 2011 o 2:49 pm

  W warszawie przed chwilka padal grad, tak w przerwie pomiedzy deszczami 😉

  • BirD2 5 grudnia 2011 o 6:35 pm

   U mnie też z 30min temu.
   Wczoraj mocno popadało.

   Moim zdaniem z obserwacji wnika początek zimy rozpocznie się dopiero wtedy gdy normalnie by się kończyła.

   Teraz gdy kiedyś zaczynała się zima zaczyna się jesień.. Ale czemu kwiatki kwitną to nie wiem : )

 54. Mariusz 5 grudnia 2011 o 3:07 pm

  po wpisaniu http://www.illuminati.org zostajemy przeniesieni na http://www.gazeta.pl/0,0.html !!!
  no to sobie z nas zakpili .

 55. Aśka 5 grudnia 2011 o 7:45 pm

  Dzień po dniu nas szkalują:

  http://www.bibula.com/?p=47860
  “Polski obóz koncentracyjny Majdanek” w dzienniku NY Daily News
  Aktualizacja: 2011-12-2 9:29 pm

  W dniu 17 listopada 2011, amerykański dziennik New York Daily News opublikował krótką notatkę o filmie dokumentalnym “Buried prayers” Stevena Mayera. W tej krótkiej notatce obóz w Majdanku przywołany jest 3 razy:

  1, „Obóz koncentracyjny Majdanek”.
  2. „Polski obóz eksterminacji Majdanek”
  3. „Jako jeden z mniej znanych, ale nie mniej tragicznych obozów nazistowskich” .

  Jak widać obóz w Majdanku był jednocześnie polski i nazistowski. Wyraz ‘Niemcy’ czy ‘niemiecki’ nie występuje.
  […]
  KOMENTARZ BIBUŁY: Właścicielem dziennika New York Daily News jest urodzony w Kanadzie, obecnie obywatel USA, Mortimer Zuckerman, 74-letni Żyd. Magnat prasowy, właściciel gazet, wydawnictw, firm handlu nieruchomościami. […] Zukerman znany jest z hojnego finansowania interesów żydowskich, wspierania Izraela i ideologii syjonistycznej.

  Piastował funkcję szefa organizacji-parasola żydowskich organizacji działających w USA. Organizacja CoP zabiega m.in. o naciskanie na Kościół katolicki aby wyzbył się swojego Nauczania. W 2009 roku właśnie przedstawiciele CoP spotkali się z papieżem Benedyktem XVI celem wywarcia nacisku aby nie cofnął on zaciągniętej ekskomuniki na biskupa Richarda Williamsona z Bractwa św. Piusa X, gdy ten wypowiedział się na temat wątpliwości wokół oficjalnie podawanej liczby ofiar żydowskich i ludobójczego wykorzystania tzw. komór gazowych w niemieckich obozach koncentracyjnych. [więcej m.in. tutaj]

  Żydowskie siły dalej dążą do “upokarzania Polski na arenie międzynarodowej”, dokładnie tak jak to zapowiedział ówczesny szef Światowego Kongresu Żydów. I będzie to trwało dopóki Polska nie zapłaci haraczu zwanego “restytucją mienia żydowskiego”. Jednak gdy ktokolwiek zaczyna podliczać liczbę ofiar żydowskich i coś mu się w tych rachunkach zaczyna niezgadzać, to przylepiana jest mu łatka “antysemity”. Właśnie przez takie gazety jak NY Daily News i inne, z których większość jest w rękach żydowskich właścicieli. Aby skruszyć Polaków i pokazać ich jako “współsprawców Holokaustu”, masowo stosuje się socjotechniczne narzędzia urabiania opinii publicznej – i temu służą tzw. przejęzyczenia j/w. Kłam, kłam i pluj, a zawsze coś pozostanie.

  Za: Antypolonizm.pl (02 Grudzień 2011) (” “Polish extermination camp Majdanek” w NY Daily News”)

  http://www.bibula.com/?p=47889
  Izraelska strona “Our Jerusalem” używa antypolskiego określenia “polskie obozy koncentracyjne”
  Aktualizacja: 2011-12-3 6:32 pm


  Izraelska strona internetowa Our Jerusalem (26.11. 2011) opublikowała artykuł, w którym pojawia się antypolska fraza: “Polish concentration camps”. Mimo wielokrotnych uwag wpisywanych w komentarzach przez ludzi dobrej woli, polonofobi, odpowiedzialni za to kłamstwo, nie zmiieniają tego antypolskiego przekłamania.
  […]

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 8:44 pm

   Ciekawe, że nic w tym względzie nie robi były redaktor Daily News Alex Storozynski, który jest obecnie prezesem Fundacji Kociuszkowskiej. A może robi? Kto jak kto, ale on tam ma wejścia.

 56. ARTUR 5 grudnia 2011 o 8:45 pm

  Zadziwiające że wszyscy winią Obamę za zło światowe i satanizm .On jest tylko pionkiem a prawdziwy antychryst to jego żona która przejęła pełnię władzy po incydencie Brazylijskim gdzie Obama miał otwieraną prawą stronę czaszki ,teraz może tylko grać w golfa i się uśmiechać a resztą zajmuje się żona .

  • Rodriguez7 5 grudnia 2011 o 9:04 pm

   Ciekawa teoria

  • Aśka 5 grudnia 2011 o 11:00 pm

   A co się wydarzyło w Brazylii?

 57. ARTUR 5 grudnia 2011 o 9:39 pm

  To raczej nie teoria ale synteza obserwacji jej zachowań w czasie wystąpień publicznych ,jej wyrazów twarzy ale nie do kamery lecz gdy odwraca głowę .Natomiast w publicznej telewizji była migawka Obamy z Brazylii na której był praktycznie inny z wyglądu ,była też migawka szramy pooperacyjnej na głowie tak dużej że musiała być otwierana czaszka .Po powrocie do kraju zmieniło sie też jego zachowanie i wypowiedzi na tematy krajowe i międzynarodowe a także stosunek do wojny .Nie należy też zapominać że w tym czasie do Patagonii udał się też Busch i inni oficjele światowej polityki i gospodarki.