La Rouche: jesteśmy na krawędzi wojny termojądrowej

(…) Jeśli nie będziemy natychmiast działać to skończy się to wojną termonuklearną. Jeśli się nie uda usunąć Obamy, to nie martw się o te rzeczy, przecież będziesz trupem. Królewska rodzina brytyjska, już dawno dała znać jaki jest jej najważniejszy cel – redukcja populacji globu z 7 miliardów do 1 miliarda lub mniej. To jest strategia monarchii brytyjskiej! A kontroluje ona bezpośrednio całą Europę – od Atlantyku, do Europy Centralnej – przez kontrolę nad systemem euro(…)  
===============================================================
La Rouche: jesteśmy na krawędzi wojny termojądrowej

30 listopada Alexa Jones przeprowadził godzinną rozmowę z Lyndonem La Rouche, wielokrotnym kandydatem na Prezydenta,znakomitym ekonomistą, politologiem i futurologiem. Przewidział m.in. rozpad Związku Radzieckiego oraz obecny kryzys – już 10 lat temu mówił o grożącej bańce związanej z derywatami. Ignorowany przez media, stworzył własną sieć informacyjną, którą dociera do dziesiątków milionów ludzi na całym świecie. Należy dodać, że syjonistyczne gazety rodzaju New York Timesa czy Washington Post uważają go za faszystę i antysemitę, podczas gdy ruch La Rouche’a skupia wielu uczciwych Żydów i przedstawicieli wszystkich ras.
Lata 1988-1994 La Rouche spędził za kratkami, za rzekome oszustwa podatkowe i tzw. „mail fraud” (oszustwo pocztowe). Były Prokurator Generalny USA, Ramsey Clark, uważał, że La Rouche’owi odmówiono prawidłowego procesu.  Jak więc widać, działalność La Rouche’a nie jest za bardzo na rękę klice NWO.
Poniżej jest transkrypt wywiadu jaki przeprowadził Alex Jones z Lyndonem La Rouche. Pewne tezy były przez niego poruszane wielokrotnie, nie jest więc błędem, że są powtarzane w transkrypcie. Transkrypt jest skrótowy i nie dosłowny.

Alex Jones: Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Lyndon La Rouche:  Jesteśmy na krawędzi wojny termonuklearnej. To czy to się stanie jest już inną kwestią. Jednak prawdopodobieństwo, że dojdzie do tego jest wysokie.
Amerykańskie siły zbrojne, głownie marynarka wojenna, we wschodniej części Morza Śródziemnego i w regionie Zatoki Perskiej  są na pozycjach, z których mogą rozpocząć wojnę termonuklearną. Stawką gry jest to co mamy robić z Syrią i Iranem. Ale patrząc na zgromadzone tam siły, nie ma to sensu. Trzeba się popatrzeć na  inny aspekt – zaangażowana jest tam też i Rosja, która nastawia się szczególnie na obronę Syrii (…)
Nie wiem czy jest to ogólnie znane, ale nasi czołowi oficerowie, doradcy w sprawach bezpieczeństwa, są przeciwni jakimkolwiek obecnym akcjom Obamy. Ale wojna może rozpocząć się w każdym momencie. Będzie to wojna z użyciem bomb termonuklearnych. Nonsensem jest więc, że chodzi tylko o Syrię i Iran. Nasze pozycje w tym regionie świadczą o przygotowaniu do wojny termojądrowej – nie ma innej możliwości. Nasi sprzymierzeńcy, włączając w to Brytyjczyków, nie mają takich możliwości zbrojnych jak my. Tylko arsenał termonuklearny Stanów Zjednoczonych może przeprowadzić taką wojnę. Będzie to wojna przeciwko całej Eurazji. Jak na razie operacja jest wstrzymana, ale Brytyjczycy ostro naciskają na jej realizację.

Alex Jones: Masz niesamowite źródła informacji, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, cała zagraniczna prasa huczy informacjami, że Miedwiediew oświadczył wczoraj Polsce – „jak zainstalujecie te rakiety, to my je rozwalimy”. Rosja zazwyczaj nie stosuje tego typu gróźb. Przypomina to sytuację z 2008 roku gdy Zachód zaatakował wschodnią Osetię i inne regiony – wówczas Rosja wytoczyła przenośne bomby nuklearne. Teraz Rosja oświadczyła, że zablokuje dostawy na kontrolowanych przez siebie trasach do Afganistanu, Pakistańczycy też blokują swoje drogi, okręty rosyjskie znalazły się w pobliżu Syrii, a dwa miesiące temu amerykańskie okręty ruszyły z Iraku w stronę Kuwejtu. Ludzie w to zaangażowani donieśli  mi, że faktycznie to są przygotowania do wielkiej wojny (…)

Lyndon La Rouche:  Zajmujemy się właśnie przeciwstawieniem temu. Operacja Rosjan nie ma charakteru ofensywnego. Pamiętacie wojnę w Libii? Była zrealizowana w pośpiechu. Intencją była natychmiastowa wojna z Syrią (…)

Alex Jones: Rozmawiałem z byłym szefem pakistańskiego wywiadu Hamidem Gul. Powiedział, że może to prowadzić do większej wojny nuklearnej. Rosja, jak wspomniałeś, przyjmuje pozycje obronne, ostrzegając przed atakiem na Syrię, sytuacja wymyka się spod kontroli…

Lyndon La Rouche: Trzeba się przyjrzeć ogólnej sytuacji. Po pierwsze mamy załamanie międzynarodowego systemu finansowego. Jest gorsze w rejonie transatlantyckim. Nie jest tak złe w rejonie azjatyckim. Ci bankierzy są bankrutami. Mamy obecnie najgorszą hiperinflację w historii świata. Ci bankierzy nie mają już nic. Jeśli chciałbyś spieniężyć swoje rachunki, to okaże się, że mają mniej niż nic. to co mają to pusty papierek gotowy do hiperinflacji. Oczywiście, politycznie jest to znakomicie zarządzane poprzez odpowiednie czynności dokonywane w Europie i w USA, ale to nie utrzyma się długo. Każdy z tych banków jest skończony. Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest to co zrobił Franklin D. Roosevelt – Glass Steagall (oddzielenie banków komercyjnych od inwestycyjnych, przyp. M.P.). Nie rozwiąże to wszystkich problemów, ale wyeliminuje od razu to co jest najgorsze, i spowoduje, że będzie można zacząć sobie z tym radzić. System Rezerwy Federalnej już nie funkcjonuje – jest w stanie beznadziejnego bankructwa. Nigdy się nie wypłaci, jest skończony. To są tylko niczym nie poparte papiery spekulacyjne, które są niewypłacalne.
Co należy zrobić, to uratować część komercyjną naszego systemu finansowego. Do tego ma posłużyć Glass Steagall. Ale nie ma pieniędzy by rozpocząć odnowę – a potrzebujemy fizycznej odnowy. W przeciwnym razie ludzie zaczną masowo umierać z głodu. Nie ma zapasów żywności na najbliższe miesiące – w marcu i kwietniu zacznie się głód. Dlatego też potrzebujemy natychmiastowych reform. Glass Steagall uratuje na jakiś czas Stany Zjednoczone. Potrzebujemy podobnego wehikułu, który by uratował na jakiś czas Zachodnią Europę. Ale jak my to zrobimy, to oni też. Ponieważ system rezerwy Federalnej jest bankrutem, to musimy się wrócić do oryginalnego projektu Hamiltona (…) – systemu kredytu, a nie pieniędzy. W takim systemie, rząd federalny może autoryzować dług federalny na specyficzne cele. Niektóre z nich to będą projekty rządowe (…) Potrzebujemy np. systemu transportu i podobnych, które rząd federalny musi sfinansować.
Ale możemy wówczas podjąć kolejne kroki, jak podpisanie długoterminowych umów z innymi państwami i np. stworzyć system stałej wartości wymiany walut. Powinny to być państwa, które przyjmą odpowiednik Glass Steagall.

Alex Jones:  Ma to posłużyć powstrzymaniu globalnej zmowy dewaluacji, ale wracając do finansowych elit, oni się nie powstrzymają. Przygotowują np. stadion Dodgersów na wielki obóz koncentracyjny FEMA, mamy nagrania wideo, Homeland Security przeprowadza ćwiczenia symulacyjne aresztując okupujących w całych Stanach, jak wiesz zatwierdzono prawo, że można w sposób utajniony aresztować amerykańskich obywateli – po prostu będą znikać bez śladu, dosłownie jak u Czerwonych Khmerów. Czy mam rację, twierdząc że idą na całość, że podjęli decyzję o wojnie i stworzeniu klasycznego państwa policyjnego? Popatrzmy co zrobił Henry Paulson, gdy był Sekretarzem Skarbu, przekazał funduszom hedgingowym wewnętrzne informacje na temat Freddy Mac i Fannie May. Są to bezczelni kryminaliści!

Lyndon La Rouche: To wszystko jest proste. Możemy sobie z tym poradzić – jeśli Amerykanie mieliby odwagę i temperament to zrobić. Należy usunąć tego prezydenta, Obamę, z jego urzędu na podstawie tego, że jest szalony. To przewiduje dodatek 25 do Konstytucji – sekcja 4. On się kwalifikuje na usuniecie z prezydentury. Są jeszcze inne rzeczy, jak to, że popełnił przestępstwa przeciwko Konstytucji. Wojna w Libii była przestępstwem, było to pogwałcenie Konstytucji, podobnie jak wprowadzone tzw. „prawa”, które są pogwałceniem Konstytucji (…)
Wielu ludzi to rozumie, że Obamę należy usunąć, ale nie wiedzą, że musi to być natychmiastowe. I są dwa sposoby by to zrobić. Jednym z nich jest impeachment, ale szybszym i bardziej efektywnym jest to, że jest on klinicznie niepoczytalny. Ta niepoczytalność dokładnie pasuje do tej scharakteryzowanej w dodatku 25 sekcja 4. Mamy więc wszystkie dowody. Jeśli natychmiast go usuniecie, to gwarantuje wam, że wiele rzeczy szybko się zmieni.

Alex Jones:  Dodatkowo jest on jak zepsute mleko – poparcie dla niego jest niższe niż było dla Nixona czy Cartera. Ale ludzie, którzy za nim stoją, tacy Corzine czy Robert Rubin, zupełnie się tym nie przejmują, idą do przodu z tym swoim morderczym oszustwem systemu. Absolutnie zgadzam się proponowanymi przez ciebie rozwiązaniami, są to świetne pomysły, mówiłeś zresztą o czekających nas problemach zanim jeszcze kryzys się rozpoczął. Ale oni nie mają zamiaru się powstrzymać, wygląda na to, że się niczym już nie przejmują. Przykładem jest Corzine, który robił zakłady 40:1 na europejskie obligacje kradnąc prywatne pieniądze właścicieli kont (chodzi o MF Global, którego Corzine był prezesem, przyp. M.P.), było to nielegalne, ale CFTC (U.S. Commodity Futures Trading Commission) oświadczyła, że będzie to dozwolone. Jest to dom wariatów, pozwalamy im wszystko kraść i niszczyć.

Lyndon La Rouche: Wszystko to się sprowadza do jednego. Kilka odważnych osób mogłoby to wszystko obalić. I są rozwiązania. Jeśli zrobi się tę jedną rzecz, to się odkorkuje inne możliwości i da szansę USA i innym krajom. A tą rzeczą jest usunięcie go z urzędu Prezydenta natychmiast! Jeśli się tego nie zrobi, to prawdopodobnie będziemy mieć wojnę termonuklearną, którą przetrwa bardzo niewiele ludzi. Musimy mieć jaja by usunąć natychmiast go z urzędu. Czy będziemy tak bezwolni i damy się wnieść do tego piekła, po którym człowiek jako gatunek może przestać istnieć? Czy mamy odwagę by uratować świat?

Alex Jones:  Jak zamierzasz usunąć Obamę, przecież to spowoduje rozłam i inne pomysły zaczną też być realizowane, ponieważ w sposób jasny jest narcyzem – ciągle urządza zabawy, gra w golfa przez 6 godzin dziennie, jeśli się na niego patrzy to się ma wrażenie, że całkiem oszalał.

Lyndon La Rouche: I do tego jest brytyjską marionetką. Nawet nie jest Amerykaninem. Te wybory to było wielkie oszustwo. Jak to było wszystko zorganizowane jest dość skomplikowane, ale głównie to była zasługa brytyjskich pieniędzy, głównie z narkotyków – był to znaczący czynnik finansowych w jego wyborze na Prezydenta. Przegrał nawet nominację demokratów, patrząc na liczenie głosów jednym ze sposobów, ale został wystawiony gdyż wprowadzono specjalny wyróżnik.

Alex Jones: W jaki sposób pomoże usuniecie Obamy?

Lyndon La Rouche: Mogę osobiście zagwarantować, że natychmiastowe usunięcie Obamy w sposób jaki zaproponowałem, może uratować USA. Jeśli tego nie zrobimy, choć są na to legalne przesłanki, to nie uratujemy naszego kraju.

Alex Jones: Podaj jaka będzie reakcja łańcuchowa, co się stanie gdy ta marionetka Wall Street i finansjery zostanie usunięta – co będzie z tymi nielegalnymi wojnami, mafią, Fast & Furious (nielegalnym eksportem broni przez rząd USA do Meksyku w celu zlikwidowania pozwoleń na broń w USA, przyp. M.P.), listę można ciągnąć…

Lyndon La Rouche: Amerykanie go nienawidzą. I są na to dobre powody. Nie ma nic co by go chroniło. Jeśli się zabierze mu moc jaką daje funkcja Prezydenta, to natychmiast nastąpią zmiany w USA – ponieważ ludzie są na to gotowi. Problemem jest to, że nie mamy odwagi by to zrobić.

Alex Jones: Co zrobimy jak się go usunie? No bo przecież wtedy przyjdzie Biden. Przypuśćmy, że usuniemy Obamę np. na podstawie oskarżeń o korupcję. Co się wtedy wydarzy?

Lyndon La Rouche: Należy usunąć Obamę, ponieważ jest dyktatorem. Usuwa się dyktatora i wtedy nie trzeba się przejmować tamtymi problemami. Amerykanie stają przed wyborem i powinien być on jeden – natychmiast usunąć Obamę.

Alex Jones: Mówisz, że to symboliczne usunięcie dyktatora, spowoduje falę sejsmiczną wzdłuż struktur rządowych, że będzie to uderzenie przeciwko kierunkowi w jakim podążamy i automatycznie przesunie energię w kierunku innych rozwiązań?

Lyndon La Rouche: To spowoduje też, że kluczowe elementy rządu zaczną podejmować potrzebne działania. Bez Obamy te elementy rządu federalnego, które znam, podejmą środki by zakończyć ten nonsens. Nie znaczy to, że rozwiążemy automatycznie wszystkie problemy, ale będziemy mieć moc podejmowania koniecznych decyzji z powrotem w rękach Amerykanów. To uspokoi złość, którą odczuwa populacja wobec tego co im zrobiono. Oni są gotowi na działanie. Są zmobilizowani, ale nie wiedzą w jaki sposób działać. Musimy przekazać w ich ręce możliwość i sposoby działania. Gwarantuję ci, że gdybym nie był tak stary (89 lat, przyp. M.P.) to zgłosiłbym się jako chętny na zastąpienie Obamy na urzędzie Prezydenta.

Alex Jones: Wiem, że masz niesamowite źródła informacji w rządzie i siłach zbrojnych, przyznano to nawet w Washington Post, a były szef Narodowej Bady Bezpieczeństwa powiedział, że masz najlepiej rozwiniętą prywatną sieć wywiadowczą. Ja ze swej strony mogę wiele rzeczy potwierdzić. Owszem, mogą być różnice w analizie tych informacji, ale one same są niezaprzeczalne. Powiedziałeś, że wojsko powiedziało już „nie” rozpoczęciu tej III wojny światowej, którą Obamie zalecają doradcy.

Lyndon La Rouche: Mam te dowody od amerykańskiego dowództwa. Musimy też skoordynować swoje akcje z innymi krajami. I mamy pełną współpracę w tym zakresie. Po pierwsze musimy powstrzymać wojnę termonuklearną, co oznacza że nie może być powtórki z Libii w postaci wojny z Syria czy Iranem. Ponieważ jeśli do nich dojdzie, będzie to oznaczało wojnę termonuklearną.

Alex Jones: No bo jesteśmy już na granicy z Rosją i Chinami…

Lyndon La Rouche: Nie o to chodzi, mamy do czynienia z sytuacją, gdy jedyną siłą mogącą wypowiedzieć wojnę jest Prezydent, a ten nie będzie nikogo słuchał, gdyż to on jest Prezydentem.

Alex Jones: To jest bardzo niebezpieczny precedens, tak jak Hitler czy Napoleon. Jak już raz to rozpoczęli, to wiemy jaka była dalsza droga (…) Twoje źródła donoszą, że istnieje wewnętrzna rebelia przeciwko tym nowym atakom?

Lyndon La Rouche: Jest specjalna grupa ludzi, która może wypowiedzieć się na temat konieczności rozpoczęcia wojny. Ale jeśli ten prezydent rządzi, to będzie się słuchał rozkazów Brytyjczyków. Będą to rozkazy brytyjskie wykonywane przez siły amerykańskie. Mamy tak wielką koncentrację broni termonuklearnej we wschodniej części Morza Śródziemnego, by być w stanie przejąć Azję.

Alex Jones: Masz rację, potwierdzone jest to w prasie zagranicznej, że Rosjanie ruszają się jak mrówki, podjęto totalny alarm obronny. Mówią wprost, że jeśli w Polsce pojawią się pociski to je zaatakują. Mamy więc czerwony alarm, który wynika z tego, że bankierzy są przygotowani do ataku, to są kompletni szaleńcy, i jak Max Keiser mówi, są to samobójcy (…)
Przygotowania militarne świadczą o tym, że ta wojna nie będzie konwencjonalna.

Lyndon La Rouche: Wojna konwencjonalna jest niemożliwa (…) Na tej planecie nie może już dojść do wojny, w której będą zaangażowane główne siły, bo skończy się to zawsze wojną termonuklearna – taka sytuacja jest już od lat 70-tych gdy zacząłem brać udział w programie SDI (Strategic Defense Initiative Reagana – obronny system balistyczny, nazwany później „wojnami gwiezdnymi”, przyp. M.P.). W przypadku Libii byliśmy na krawędzi.

Alex Jones: Cheney próbował to zrobić z Rosjanami w 2008 roku, ale Rosjanie wytoczyli przenośne bomby jądrowe i zagroziło ich użyciem, na co NATO musiało się wycofać. Co się dzieje złego z NATO?

Lyndon La Rouche: Co się dzieje złego z wszystkimi? Reagan dwa razy próbował wcielić SDI jako rozwiązanie, ale zablokowali to agenci brytyjscy i Gorbaczow, też agent brytyjski, który dalej mąci (…)

Alex Jones: Chciałbym żeby wszyscy zrozumieli, że ja wierzę w to co mówię. Wszystko to co mówiłem się sprawdza. Żadna ilość pieniędzy wpompowana w strefę euro nie powstrzyma czarnej dziury derywatów. Banksterzy o tym wiedzą i wydaje im się, że mogą użyć kontrolowanych przez siebie mediów by wyjść na tych co ocalą system przed kryzysem, który sami przygotowali. I te wszystkie rzeczy, które publikują, jak to że „Obama potrzebuje nowego zamachu jak w Oklahoma City” by zrzucić na ludzi – było to w londyńskim Financial Times. Zachowują się jakby już nas nie było. Studiowałeś tych ludzi przez długi czas. czy jest zachowanie megalomanów, czy też im się naprawdę wydaje, ze wygrają. Dlaczego tak się obnażają? Gdzie nas to wszystkich prowadzi?

Lyndon La Rouche: Popatrzmy na historię Stanów Zjednoczonych. (…) Stworzyliśmy w USA największy i najdłużej trwający ruch wolności jaki był kiedykolwiek znany ludzkości. Przeciwnikiem było to co się dzieje do dzisiejszego dnia w Europie. Nie chodzi o kulturę europejską, ale o system zdominowany przez Imperium Brytyjskie. Jest tak od roku 1763. Imperium Brytyjskie zdominowało Europę z kilkoma krótkimi wyjątkami. Kontrolują całkowicie Afrykę. Przeprowadzili ludobójstwo w Indii, konsolidując tam swoje siły. Prowadzą wojnę narkotykową przeciwko Chinom. Zorganizowali I wojnę światową zaczynając od zabójstwa Prezydenta Francji. Ten system kontroluje też Europę. Mp. w środkowo-wschodniej Europie nie ma suwerennego państwa! Wszystkie utraciły swoją władzę na rzecz Unii Europejskiej, która nie ma rządu. Rządzi nią rząd brytyjski.

Alex Jones: Zachowują się tak jakby byli znieważani przez UE, ale jak się przypatrzyć kto pomógł przygotować Traktat Rzymski w 1957 roku, jest to jasne.

Lyndon La Rouche: Oni rządzą wszystkim. Ale nadal w USA istniejemy my – ci, którzy wierzą w pryncypia zawarte w naszej Konstytucji. Owszem, są tacy, którzy są zdezorientowani, ale musimy podjąć decyzję usunięcia tego kloszarda natychmiast.  Gwarantuję natychmiastową pozytywną reakcję ze strony wielkiej ilości ludzi. To będzie znak ulgi.

Alex Jones: Ja naprawdę chciałbym, żeby to wszystko nie było prawdą, żebym sobie nie musiał zaprzątać głowy sytuacją finansową, dewaluacją dolara, sztucznie stworzoną depresją, grupą odchyleńców, którzy chcą kontrolować naszym społeczeństwem (…) Lyndon La Rouche mówi o tym konflikcie naszego systemu z tamtym, scentralizowanym neo-feudalnym i całym tym anty-ludzkim, eugenicznym ruchu. Nie ma wątpliwości, że dążą do tego by mega-banki przejęły Europę na własność, jej suwerenność. I nazywają to Zjednoczonymi Stanami Europy, czy to jest jakiś chory kawał, że niby tyrania finansowa jest oparta na modelu USA? To jest jak nazywanie Patriot Act „patriotycznym”.
Chciałbym się ciebie spytać o ustawę, która została zatwierdzona wczoraj w nocy, która zezwala wojsku operacje na terenie USA, na aresztowanie obywateli bez żadnego wyroku i powodu, a Obama udaje, że jej nie podpisze, a przecież już rok temu oświadczył, że może przetrzymywać obywateli i że nie potrzebuje do tego żadnego prawa, twierdząc że te możliwości dają mu tzw. executives. Mamy też nową ustawę legalizującą jeszcze gorsze tortury (…)
To wszystko jest niesamowite. Jeśli im się uda to kontynuować i będą zawłaszczać każdym aspektem życia, a jak wiemy chcą postindustrialnego świata, taki jest ich model – to co się stanie z naszym krajem, co zobaczymy w krótkim, średnim i długim okresie?

Lyndon La Rouche: Jeśli nie będziemy natychmiast działać to skończy się to wojną termonuklearną. Jeśli się nie uda usunąć Obamy, to nie martw się o te rzeczy, przecież będziesz trupem. Królewska rodzina brytyjska, już dawno dała znać jaki jest jej najważniejszy cel – redukcja populacji globu z 7 miliardów do 1 miliarda lub mniej. To jest strategia monarchii brytyjskiej! A kontroluje ona bezpośrednio całą Europę – od Atlantyku, do Europy Centralnej – przez kontrolę nad systemem euro. Nasze głupie siły podlegające Obamie także dla nich pracują. Wojna na Bliskim Wschodzie będzie termonuklearna i nie ograniczy się do Iranu i Syrii, celem jest cała Azja. Poparzmy na siły jakie zostały tam wysłane z Europy i USA. Są one tam po to by toczyć wojnę, nie tylko z Syrią i Iranem. Jak to się tylko rozpocznie, to będzie to wojna termonuklearna. Ostrzegł już przed tym Prezydent Rosji dwa dni temu. (…)
U nas nie ma jednak nikogo kto by się odważył usunąć Obamy ze stołka, są ludzie w Kongresie, Senacie, ludzie z kwalifikacjami i mający wystarczającą władzę, którzy rozumieją istotę zagrożenia, ale nie mają odwagi by zacząć. A wystarczy rozpocząć ten proces, większość Amerykanów ma już dość. Jakby to nastąpiło, to gwarantuję, że nastąpi całkowita zmiana polityki USA w ciągu 2 godzin i będziemy mogli to wygrać. Ale czasu zaczyna nam brakować.

Alex Jones: (…) Co mówią ci ludzie z Europy, jak Izrael wpisuje się w to wszystko?

Lyndon La Rouche: Izrael to marionetka, nie jest tu żadnym problemem. Ważne jest to co zrobią Stany Zjednoczone i inne kraje. Gwarantuję, że jeśli usuniemy Obamę, będziemy mieć pełna współpracę ze strony Rosji, Chin, prawdopodobnie Indii i innych krajów. Świat się zjednoczy podobnie jak w momencie przed śmiercią Franklina D. Roosevelta. Ludzie są już mocno zaniepokojeni, ale jak ktoś da im rozwiązanie, to będzie jasne czego chcą. A chcą odzyskać swój kraj. Niewielu z nas, którzy mają do tego uprawnienia i którzy będą postępować zgodnie z Konstytucją, mogą doprowadzić do takiej sytuacji, gdzie na wszystkich ulicach Ameryki ludzie będą świętować, a Obamę trzeba będzie specjalnie chronić by go nikt nie zabił (…)

============================================================================

Wypowiedź Lyndona La Rouche’a została streszczona w artykule Dennisa Smalla „We’re Right on the Edge of Thermonuclear War” (http://www.larouchepac.com/node/20602). Autor stwierdza, że La Rouche mówi głośno o tym, o czym inni boją się nawet pomyśleć.  Przytacza też nowsze wypowiedzi La Rouche’a, z których wynika, że sytuacja się nie zmienia, że Rosjanie nadal ostrzegają przed konsekwencjami tego co się przygotowuje w ich kierunku. Należy zignorować wszystkie ostrzeżenia rządów europejskich odnośnie Syrii i Iranu, gdyż te rządy są totalnie kontrolowane przez Brytyjczyków.

Reklamy