Jane Bürgermeister: „Czwarte Imperium”

Ukazał się pierwszy thriller polityczny Jane Bürgermeister p.t. „Czwarte Imperium”.

Jane Bürgermeister

Wydawało się, że dziennikarka gdzieś zniknęła, od czasu do czasu padały pytania „gdzie jest Jane?”. Siedziała cicho odpisując niewielu osobom. Odpisywała na moje maile, tak więc wiadomo było, że nic złego się jej nie stało. Jednak miała i nadal ma fatalną sytuację finansową, austriacki wymiar „sprawiedliwości” blokuje jej dostęp do spadku po niedawno zmarłym w dziwnych okolicznościach ojcu. Na skutek akcji demaskujących planowane wspólne ludobójstwo firm farmaceutycznych, Światowej Organizacji Zdrowia i czynników politycznych w Austrii, UE i ONZ, Jane została wykreślona z grona dziennikarzy, pozbawiono ją środków do życia, nie mogła i nie może nigdzie zdobyć pracy. To właśnie pomoc finansowa ojca pozwalała jej na funkcjonowanie i darmowe publikacje. Po jego tajemniczej śmierci, na Jane nastąpił atak – najpierw informatyk, który opiekował się jej stroną opublikował bez jej zgody artykuły, które można było zinterpretować jako terroryzm; dziennikarka musiała się natychmiast od niego zdystansować, by nie znaleźć się na ławie oskarżonych o takie działania. Tylko dzięki temu, że nie zlikwidowała swojego blogu na WordPressie www.birdflu666.wordpress.com, świat dowiedział się o niecnych działaniach jakie zostały w nią wymierzone. Blog uratował ją też przed zamknięciem w psychiatryku – sądownie próbowano ją zniewolić w sposób, który zazwyczaj stosuje się do mentalnie upośledzonych starych ludzi – tak, eutanazja doskonale funkcjonuje w Austrii. Publikacje na blogu obnażające oszustwa jakich dopuściła się austriacka sędzia, spowodowały, że Jane jakoś się wybroniła. Pozakładała sprawy cywilne i karne tym sądowym terrorystom, którzy jak można przypuszczać wykonują zlecenia globalnej mafii.

Wcześniejsze sprawy sądowe, które dziennikarka pozakładała firmom farmaceutycznym i politykom wplątanym w aferę próby wymordowania milionów ludzi za pomocą skażonych przez firmę Baxter szczepionek, zostały umorzone, najprawdopodobniej bezzasadnie. Przeniesiono nawet na inna pozycję szefa policji, który przyjął skargę Jane i zabrał się ostro do śledztwa.

Nieprawdopodobna lecz najzupełniej prawdziwa historia próby dystrybucji śmiertelnie skażonych przez Baxtera szczepionek, mogłaby być treścią znakomitego thrillera. Bürgermeister postanawia jednak iść inną drogą – chodzi jej o zdobycie środków na przeżycie, ale też o poinformowanie w sposób przystępny co się dzieje obecnie w Europie.

Generalnie chodzi o mało znaną powszechnie formę podboju krajów – finansowego. „Czwarte Imperium” wyjaśnia w jaki sposób ten podbój działa, jak zniewala się całe narody najpierw je zubażając – za pomocą instrumentów giełdowych, ale i prywatnego systemu generacji pieniądza. Ten system zniewolenia został wytłumaczony na przykładzie Europy, ale dotyczy praktycznie całego świata, poza krajami takimi jak Iran, Pakistan, Białoruś, a wcześniej Libia i Irak. Kraje arabskie w większości były odporne, stąd pewnie tajemnicze „rewolucje” jakie się w nich dokonują. Można więc się domyśleć dlaczego zbrojnie zniszczono Irak, a ostatnio Libię.

Nie ulega wątpliwości, że celem tego działania jest stworzenie Nowego Ładu Światowego (NWO) ze światowym rządem, światową armią i światowymi finansami oraz ministerstwami. Zalążki tego światowego terroru już funkcjonują – to właśnie NATO wypełnia rolę światowej armii, a WHO – światowego ministerstwa zdrowia. Kluczowym elementem podboju jest jednak światowe ministerstwo finansów, którym na razie jest Goldman Sachs z podległymi bankami. Niebezpieczeństwo tworzonego globalnego systemu tkwi w tym, że jeśli do niego dojdzie, to będziemy mogli zapomnieć o państwach, narodach, religii, naszej kulturze i zwyczajach. Nowa planowana waluta będzie zakodowana w czipach, a opozycja pozbawiona środków do życia (zerowe konto w banku światowym) wymrze z głodu, albo zostanie zamordowana na ulicy przez globalną policję lub armię.
Lasy, które będą własnością globalnych bankierów, też będą niedostępne – detektory podczerwieni zainstalowane na bezzałogowych samolotach szybko wykryją obecność zbiegów i ich zniszczą jedną bombą.
Nie będzie gdzie uciekać. Żywi zostaną tylko bezmyślni oprawcy systemu, ale nie na długo, bowiem jako niepotrzebni, zostaną też zlikwidowani.

Thriller ma na celu obudzenie ludzi w momencie gdy jeszcze można temu przeciwdziałać. W przystępny sposób wyjaśnia jak działają banki, jakie diabelskie mechanizmy są wprowadzone po to tylko by zubożyć społeczeństwa i doprowadzić do sytuacji gdy wszyscy będziemy dłużnikami. I nie chodzi tylko o osoby indywidualne – głównie chodzi o państwa, które aby się stać częścią globalnego imperium, muszą najpierw oddać swoją suwerenność.

„Czwarte Imperium” jest dostępne na razie tylko po angielsku, będziemy pracować nad wersją polskojęzyczną.
Znających angielski, zachęcam do zakupienia tej książki w postaci pdf za cenę 5,99 euro (Europa) lub 5,99 dolarów (USA) – bezpośrednio od Jane. Oto jej e-mail, dane konta bankowego i PayPal:

Więcej informacji o książce jest na blogu Jane Bürgermeister:

Pamiętaj, kupując książkę pomagasz osobie, która uratowała miliony ludzi przed masowymi szczepieniami skażoną przez firmę Baxter śmiertelnym wirusem ptasiej grypy  szczepionką na świńską grypę.

Reklamy

128 responses to “Jane Bürgermeister: „Czwarte Imperium”

 1. Pingback: Jane Bürgermeister: „Czwarte Imperium”. « Dziennik gajowego Maruchy

 2. Wizzgaa 5 grudnia 2011 o 1:04 pm

  Należy się cieszyć ,że Jane zdobyła jakoś środki na wydanie książki . W jej sytuacji musiało to być trudne , ale to znaczy ,że ma przyjaciół .

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 1:19 pm

   Jest tylko w formie elektronicznej. Jest tak złożona, że można sobie samemu wydrukować. Nie ma na razie środków na wydanie papierowe….

   • yaphoto 6 grudnia 2011 o 12:07 am

    Dzieki za ten artykul Marek. Sprawa ptasiej grypy i wałka ze szczepionkami, naglosnione przez Jane, byly dla mnie tak namacalne, ze przekuly Science-Fiction w Science-Facts.

    Oczywiscie ksiazke kupie z przyjemnoscia i namawiam innych do tego samego !

    • monitorpolski 6 grudnia 2011 o 12:20 am

     Wiem jaka jest jej sytuacja, na pewno by tego nie robiła gdyby miała lepsze warunki finansowe, a ponieważ nie potrafi prosić, to sprzedaje książkę, zresztą chyba niezłą. W przygotowaniu następne. Widziałem ją w pracy, jest niesamowita. W Polsce nie ma takiego dziennikarza jak Jane.

     • Brus_Zły_Lis 6 grudnia 2011 o 7:08 pm

      a tutaj coś o nepotyzmie w kultowym programie prl 5-10-15
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/czerwone-5-10-15.html

  • kmina 5 grudnia 2011 o 11:18 pm

   Nie jest to film o naszej kochanej Jane Bürgermeister , ale polecam http://vimeo.com/10038980

 3. theaspartam 5 grudnia 2011 o 1:47 pm

  Tajemnicze odliczanie.www.lluminati.org- http://www.youtube.com/watch?v=v_c4grwcqTI

  • Wizzgaa 5 grudnia 2011 o 2:18 pm

   O odliczaniu już było kilka razy !

   • hjk 5 grudnia 2011 o 11:37 pm

    odliczanie to moze do jakiegos zjawiska astronomicznego, bo oni w takie rzeczy jako okultyści wierzą i kierują się astrologią.

    A my sobie odliczajmy do 8 grudnia do godziny 12.00, kiedy zaczyna się :godzina łaski: obiecana przez NM Pannę…

  • sebecx 6 grudnia 2011 o 10:34 am

   … a to dopiero się narobiło: http://www.tvn24.pl/-1,1726881,0,1,naukowcy-z-nasa-odkryli-ziemie-20,wiadomosc.html hahahahah…. to niech pakują swoje manele i tam wypier…ą…

   • sebecx 6 grudnia 2011 o 10:35 am

    ..dobrze Antymaterialny pisał… będzie sieczka z mózgów niebawem …. ach ta super naukowa NASA… hahahaha….

 4. Mariusz 5 grudnia 2011 o 3:09 pm

  po wpisaniu http://www.illuminati.org zostajemy przeniesieni na http://www.gazeta.pl/0,0.html !!!
  no to sobie z nas zakpili .

  • PokójWam 5 grudnia 2011 o 3:24 pm

   Strona już nie działa, takie same odliczanie jest jeszcze na tej
   http://7december.org/

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/05/%E2%80%9Eleczenie-raka-kapsycyna/

   • Mariusz 5 grudnia 2011 o 3:31 pm

    a mnie przenosi na gazeta.pl

    • PokójWam 5 grudnia 2011 o 3:35 pm

     Może to wina przeglądarki ? Ja mam Firefoxa

   • nowy84 5 grudnia 2011 o 4:38 pm

    ja tam odliczania nie widzę tylko ten napis:
    ” WAKE UP HUMAN RACE.
    All of us are the brothers and the sisters. We have the power to finish all of the wars and the darkness. If we do not wake up, we will be too late and the darkness will arise…”

 5. jerkey 5 grudnia 2011 o 3:20 pm

  Ciekawy koment na blogu Rybińskiego:

  „2011-12-05 13:24:00 by jmichlicki:
  Jesli odrzucimy poglad, ze ludzie kierujacy swiatowa gospodarka to wariaci lub po prostu kompletni idioci to musimy zadac sobie pytanie po co dokonuja takich bezsensownych posuniec. Przeciez dlug USA to nie tylko obligacje ale takze wydrukowany dolar. Proces ten postepowal przez dziesieciolecia i niemozliwe zeby przez ten czas nie przygotowano rozwiazania aktualnej sytuacji.

  Samobojcze niszczenie wlasnej ekonomii wydaje sie glupie ale jakos nie wierze w glupote Amerykanow.
  Sa dwa sposoby wyjscia z tej sytuacji. Inflacja lub likwidacja dolara. Oba rozwiazania sprowadzaja sie do tego , ze dlug nie zostanie splacony. Z tym , ze inflacje latwiej “zalegalizowac”. Ma ona jednak ogromne wady.
  Bardzo trudno nia sterowac i przede wszystkim musi trwac dlugo co jeszcze poteguje ilosc niewiadomych. Mozliwe sa niepokoje spoleczne, niewiadoma jest reakcja innych mocarstw itd.
  Wymiana dolara pod pretekstem zagrozenia amerykanskiej i swiatowej gospodarki w wyniku upadku euro nie posiada tych wad. Robi sie to tylko raz i wszystko jest pod kontrola. Wymiana jak w PRL po wojnie tylko do pewnej kwoty dla obywateli USA i powszechne oddluzenie.

  Niektorzy nazywaja to resetem i wskazuja , ze jest niemozliwy bo jest wbrew porzadkowi swiatowemu. Ale ten porzadek mozna rozwalic i ustanowic nowy. Nikt nawet sie specjalnie nie oburzy lacznie ze mna. Wszyscy wiedza , ze brniemy w slepa uliczke i pora zawrocic.”

  • hjk 5 grudnia 2011 o 11:48 pm

   Bajki ekonomiczne bajkami (powszechne oddłuzenie – nie o to zadłużali by oddłużać – no chyba, ze siebie „oddłuzą”), ale interesu trzeba pilnować:

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiecej-ocalonych-z-holokaustu-otrzyma-odszkodowani,1,4957518,wiadomosc.html

   Moze nasi ocaleni z obozów lub dzieci zamordowanych coś by wyciągneli?
   Moze p. Sikorski i Bartoszewski zamiast się płaszczyć by czegoś zażądali?

   Co do niepłacenia długów to może po to rozmieszczają te okręty i wojska, bo planują taką operację „wymiany” czy „resetu”, aby ew. wierzyciele się nie zbuntowali, jak wspomina zezowaty zorro, ze kiedy upadały uni walutowe, zaczynały się wojny o egzekucję długów:
   http://zezorro.blogspot.com/2011/12/quo-vadis-ojro.html

 6. OlO 5 grudnia 2011 o 3:40 pm

  KRRiT chce abonamentu za komputer w domu
  Abonament radiowo-telewizyjny od dawna budził spore kontrowersje, dyskusja na ten temat ma jednak szanse wejść na nowe wyżyny absurdu. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji szykuje się do wprowadzenia w życie nowych rozwiązań – konkretnie dwóch projektów nowelizacji ustawy medialnej, które zakładają pobieranie abonamentu nawet, jeśli nie posiadamy telewizora, a mamy… komputer. (…)
  http://www.dobreprogramy.pl/KRRiT-chce-abonamentu-za-komputer-w-domu,Aktualnosc,29152.html

  • kkk 5 grudnia 2011 o 4:09 pm

   tak jest od dawna w Irlandii.Masz laptop,computer -plac bo tez mozesz ogladac przez internet,hamy wszedzie szukaja characzu niedlugo bedziemy placic za pierdy pod koldra

   • Wojox 5 grudnia 2011 o 6:41 pm

    Podobnie jest w Anglii, już 3 eaz mi przyjdzie płacić 145 funtów, bo tyle wynosi składka na rok. I nie ważne czy masz TV, komputer. Każdy płaci. Podobnie ma się sprawa z podatkiem od domu, tzw. council tax. Ja płacę 140 ft na miesiąc. To ten podatek właśnie chcą wprowadzić w Polsce. Poza tym czy ktoś widzi to co ja ? Wyrównywanie cen paliw i innych art. wzg. kursu 1:1
    Czyli paliwo musi kosztować wszędzie podobnie. Np. Benzyna w Anglii jest po 1.30 ft, więc w Polsce powinna kosztować 1,30 x kurs funta. wychodzi coś około 6,80 zł za litr.

    No i można wymieniać walutę na jedną, światową.
    Jane może mieć kłopot z wydaniem tej książki. Jak już się jej uda znaleźć wydawcę, (w co wątpię) to cały nakład może wykupić jedna instytycja (?) i dać to do spalenia. Ona dla systemu już jest przeźroczysta. Właśnie jej pokazują co mogą zrobić z takimi ludźmi.
    Ale jedno jest pewne. Ona przetrwa a z nią wypłynie prawda o całym tym szlamie.

    • Sully 5 grudnia 2011 o 6:51 pm

     Ja rozumiem, że chca zrównywac ceny, tylko kwestia zasadnicza KIEDY WYPŁATY BĘDZIEMY MIELI PORÓWNYWALNE NP. do NIEMCÓW CZY ANGLIKÓW??? Ja mogę placic nawet 8 zł. za litr jak będę zarabiala 2 – 3 tys. funtów na miesiąc. Podnosić ceny , podatki, akcyzy umie każdy nawet mało rozgarnięty, ale pomyslec kilka lat naprzod, zacząć dzialać z planem…brakuje tego, brakuje w naszej polityce.

     • mm 5 grudnia 2011 o 8:50 pm

      Jak niemcom i anglikom przykręcą śrubę to wypłaty też się wyrównają. Wszystko w swoim czasie.

     • sinus 5 grudnia 2011 o 8:52 pm

      przepraszam za ton ale BZDURA..
      mieszkam w Irlandii 7 lat, sprawa wyglada nastepujaco:
      http://siliconrepublic.com/news/article/12982/comms/government-says-no-tv-licence-needed-for-rte-online

      „The Broadcasting Bill 2009 specifically exempts mobile phones, “standard PCs with a broadband connection and laptops with TV cards” from a television licence requirement, the Minister for Communications, Energy and Natural Resources Eamon Ryan TD, has said.”

      nie place tego chorego podatku a sprawa jestem bezposrednio zainteresowany bo i mnie „teoretycznie” dotyczy jako posiadacza 2 laptopow i desktopa.

      karty TV nie mam, tv nie ogladam

      rte.ie – tam mozna popatrzec u zrodla, sprawdzajcie prosze co piszecie

      • kkk 6 grudnia 2011 o 12:22 am

       No to sie lepiej dowiedz wiecej bo mozesz dostac kare…
       f your household, business or institution possesses a television or equipment capable of receiving a television signal, you are required by law to have a television licence. Even if the television or other equipment is broken and currently unable to receive a signal, it is regarded as capable of being repaired so it can receive a signal and you must hold a licence for it.
       Placisz od odbiornika nie wazne czy go uzywasz czy nie(odbiornik jest tv,i monitor ;))Wszyscy moi znajomi a sa dluzej niz 7 lat 🙂 placa….
       http://www.citizensinformation.ie/en/consumer_affairs/media/tv_licences.html

     • Wojox 5 grudnia 2011 o 11:10 pm

      Sully mylisz się co do pozornych wypłat powiedzmy anglików. Mieszkam w Anglii 2,5 roku. W lutym minie 2 rok wynajmu domu. Mieszkanie które zostawiłem w Polsce wyremontowane na tip top M6 (70m2) bije na głowę dom który najmuję. Płacę 600 ft rent/140 ft counciltax/164 ft energia z gazem/50 ft telefon/60 ft insurance na samochód. Razem 1014 funtów. Zarabiam od 230 do 470 ft na tydzień. Z czego te 470 to 80 godzin przepracowane i zwrot za paliwo z prywatnego samochodu. Gdyby nie 2 synów to trzeba by mieszkać w karawanie.
      W Anglii opłaty niszczą społeczeństwo a i żywność nie jest tania. To tylko w Polsce się wydaje jak tam na zachodzie różowo mają. Tu NWO już tak wytresowało ludzi że za sranie dołozą podatek to też bedą placić. Żresztą kupy od psów zbierają(naprawdę śmieszny widok), widziałem nawet jak kobitka zbierała na poboczu drogi małego ruchu między wiochami. Za niestosowanie się 1000 ft kary. Podobnie z segregacją śmieci.
      Mit to wielki. Poziom w Anglii bardzo niski. Chodziłem do siłowni/fitnes/basen/sauna(renomowana-tylko na karnet), ludzie się nie kompali po ćwiczeniach, a jeden gość płukał szczękę w jacusi. Ręcę opadają jak obserwuję Anglię i Anglików…

      • Wojox 5 grudnia 2011 o 11:16 pm

       Zapomniałem dodać opłaty roczne za wodę 450 ft/TV Licence 145ft.
       Tu o wiele gorzej się żyje, jedyna szansa to zniewolić się i kupić lokum.
       Wtedy zamiast rent 600 będzie rata na 30 lat około 300 ft..
       Tak to zaprojektowali, a im się pokazuje wozy drabiniaste i kryte strzechą polskie dachy i mówi że tam mieszka ciemy tępy ród. Każdy z którym robię ma IQ 58 a traktuje polaków jakby z afrykańskiej dżungli przyjechali. Jak pokazałem im fotki jak mieszkałem i czym jeździłem to im gały na sprężynach wychodziły. Nie lubię się chwalić ale to ze złości robiłem….

      • Sully 6 grudnia 2011 o 11:05 am

       Wiesz co , może masz racje ja tylko podałam przykład na moich znajomych. kolega pojechał bez znajomosci języka, nauczyl się tyle żeby jako taka komuikacja była, tutaj w Polsce miał marna prace i ledwo dawał rade, a tam moze nei jest kierownikiem czy dyrektorem, ale pracuje fizycznie i starcza mu na wszystko , a ma na utrzymaniu żone i dziecko. Tutaj nei mógłby sobie na wiele rzeczy pozwolić, a tam żyje i nawet nie mysli o powrocie do kraju. Poprotu standard życia w Europie zachodniej jest o wiele wyższy niz w Polsce.
       Ostatnio czytalam na któryms z portali o oszczedzaniu pewnego małżeństwa w Polsce, oszczedzają na wszystkim: jedzeniu, rozrywkach,wodzie, energii. nie chodza do kina, nei czytają gazet, nei kupuja książek, o plytach nei wspomnę….wodę po umyciu wykorzystują do spłukiwania toalety….wiesz ja wiem, że mozna oszczedzać…ale to jakaś wegetacja..kurcze nie można żyć tylko po to żeby osczędzać..ale to tylko moj pogląd. Pozdrawiam

       • Versus3 6 grudnia 2011 o 9:52 pm

        Sully, tak jak to malzenstwo to nikt normalny nie oszczedza. Moze tylko emigranci w USA w latach 80-tych. Nie sugeruj sie jedną parą świrów.

    • yaphoto 5 grudnia 2011 o 11:48 pm

     Co do TV LIcence w UK to mijasz sie troche z prawda – podejrzewam, ze z niewiedzy. Placisz tylko wtedy gdy ogladasz TV – poprzez obojetnie jakie medium – ale jesli tylko jest nadawane w czasie rzeczywistym ze studia telewizyjnego (typowy kanal TV).
     Jezeli komputer , telewizor, monitor uzywasz wylacznie do ogladania programow/filmow, ktore nie sa aktualnie nadawane (obojetnie z jakiego nosnika: cd/dvd/internet/etc) – nie placisz TV Licence !
     Ja zglosilem ze nie musze placic bo nie ogladam TV a mam w domu sprzet video i komputerowy. Przyszla babeczka na kontrole i potwierdzila, ze placic nie trzeba.

     ————————————————————————————-
     http://www.tvlicensing.co.uk/check-if-you-need-one

     Watching TV on the internet
     You need to be covered by a licence if you watch TV online at the same time as it’s being broadcast on conventional TV in the UK or the Channel Islands.

     Video recorders and digital recorders like Sky+
     You need a licence if you record TV as it’s broadcast, whether that’s on a conventional video recorder or digital box.

     Mobile phones
     A licence covers you to watch TV as it’s broadcast on a mobile phone, whether you’re at home or out and about.

     • sinus 6 grudnia 2011 o 1:06 am

      w irlandii od 2009 roku jest dokladnie tak samo, po kontrowersjach zwiazanych szczegolnie z komputeryzacja i miniaturyzacja telefonow.

      ludzie nie wiedza i dla „swietego spokoju” placa (bo tak jest i tak trzeba, wszyscy placa a jak nie to smutny pan przyjdzie, przeciez to cywylizowany kraj)

     • sinus 6 grudnia 2011 o 1:12 am

      sry ze 2 razy..
      http://www.rte.ie/about/licence.html

      a to Twoj link:
      http://www.citizensinformation.ie/en/consumer_affairs/media/tv_licences.html

      wyglada jakby RTE napisalo informacje zamieszczone przez CIC, lub napisalo je CIC w porozumieniu z RTE.

      oto link do dokumentu:
      http://www.bai.ie/pdfs/BroadcastingAct2009.pdf

   • Ada 5 grudnia 2011 o 7:15 pm

    Bez sensu, mam laptopa zeby korzystac z internetu nie zeby ogladac tv publiczna 😉 Nie wiem jakie uzasadnienie prawne ma sciaganie odgorne abonamentu. Sensowniej by bylo (z naszego punktu widzenia) zakodowac tv publiczna i dopiero po oplaceniu dostaje sie klucz i i mozna ogladac 😉 Wtedy by sie okazalo ile osob wykupi klucz :))

    • sebecx 5 grudnia 2011 o 10:17 pm

     ..to tak jak w kawale.. każdego faceta można aresztować za gwałt… narząd ma i może w każdej chwili użyć…. hehehe..

     • hjk 5 grudnia 2011 o 11:58 pm

      nie rozumiesz o co chodzi – nigdy nie zakodują tv, bo nikt by nie płacił i nie ogladał poza fanatykami, a wtedy kto by ogladał reklamy i miał robioną wode z mózgu?
      Wszystko na czele z systemem politycznym by się rypło.

      Już sama nazwa jest absurdalna – jak moze być abo, jak coś jest za darmo (tj. bez opłat i ograniczeń), łatwo i powszechnie dostępne – jedyny koszt (stosunkowo niewielki) to odbiornik, antena i prąd?

      • Ada 6 grudnia 2011 o 9:47 am

       To wiadomo „samo przez sie”, napisalam ze dla ludzi byloby najlepiej.

    • Pelagia 6 grudnia 2011 o 10:20 am

     popieram w całej rozciągłości i na niwie /może być też, że w imieniu ludu pracującego miast i wsi/. Oferta tv mnie odrzuca, nie widze tam nic atrakcyjnego dla mnie. Brutalność, chamstwo, propagowanie aborcji – pełno tego w realu za darmo , jeszcze miałabym ogladać w tv i płacić za to, co mnie to brzydzi . Każdy inteligentny człowiek widzi, że ciekawe, wartościowe programy nadają po północy. Ja wtedy śpię. Ogladam tylko i wyłącznie filmy dvd, które legalnie kupuję, nie widze powodu, bym miała za to dodatkowo płacić.
     Kodowanie ma sens, kto chce, niech kupuje klucz np. na rok, dwa lata – mogą być różne opcje. Dlaczego tego nie wprowadzą ? ostanie badania wykazały wyraźnie – coraz więcej osób rezygnuje z tv, boja się, że nikt nie wykupi klucza na takie badziewie

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 6:00 pm

   Powinniśmy się ostro postawić. W ten sposób mogą pobierać abonamenty z posiadanie stołu, na którym może stać komputer. Co ma komputer do telewizji publicznej?! Jeszcze mamy dopłacać do kryminalnych mediów. Czuję, że można tu założyć międzynarodowym sprawę w trybunale karnym za terroryzm państwowy. Zmuszanie do płacenia za działalność kryminalną jaką reprezentują media?!

   • Sully 5 grudnia 2011 o 6:44 pm

    Dokladnie, ja też nei zgadzam się z ta ideą. Dlaczego ludzie maja płacić abonament za coś czego nei oglądają. Pozatym…dlaczego żaden inteligent z woronicza nie powie, że tak naprawdę ten abonament to nie jest za usługi a za samo posiadanei odbiornika – relikt przeszłości. Dawno trzeba było z tym zrobic porzadek. Pozatym skoro ktos korzysta z prywatnych platform i słno placi za TV to dlaczego ma płacić podwójnie, przeciez platformy odpalaja TV kaske za dostarczanie jej sygnalu…poprostu chca ciągnąć kasę za nic, bo na tych kanałach niczego ciekawego nei ma a filmy stare .

   • Lamacz Matryc 6 grudnia 2011 o 9:40 am

    Wystarczy nie placic i jesli wystarczajaca ludzi zdecydowanie zaprzestanie placenia to wyegzekwowanie pieniedzy bedzie niemozliwe i odpuszcza.

    • Sully 6 grudnia 2011 o 11:06 am

     Tak naprawdę przepisy w tej kwestii sa niedoprecyzowane, a straszenie wpisem to se mogą…ciekawa jestem kiedy ludzie się wkurzą i pozew zbiorowy założa

  • Konarski 5 grudnia 2011 o 7:21 pm

   Nawet w BURDELU nie płaci się za DOSTĘP ale za USŁUGĘ.
   Rządy są gorsze od alfonsów, sutenerów i mafiozów.

  • arcofy 5 grudnia 2011 o 8:49 pm

   chyba ich pogielo z ta misyjnoscia. Jak byly takie programy jak sonda to rozumiem ale teraz, jakies zakazane szemrane gwiazdy w rodzaju Kamela czy Ibisza sacza swoje madrosci. TV nawet nie spelnia funkcji informacyjnej tylko desinformacyjna. Nie mam TV od wielu i jakos mam dostep do wszystkich informacji.

 7. choice 5 grudnia 2011 o 3:46 pm

  polecam ciekawa strona znaki okultystyczne..
  http://illuminatisightings.wordpress.com/page/12/

 8. PokójWam 5 grudnia 2011 o 5:21 pm

  A co sądzicie o tym?

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 5:49 pm

   Bardzo dobra kompilacja. Dowód na to z jakimi psychopatami mamy do czynienia, to dla nich jest kolejna zabawa. 100kT na Wall Street, czy też innej giełdzie + być może atak wąglikiem, pretekst do wsadzenia w obozy FEMA całej opozycji przeciwko bankierom, łącznie z Ron Paulem. Sądzę, że to nastąpi już niedługo. Podane kody są zmyłką, być może data tkwi gdzieś w innym miejscu filmu. Jest też taka możliwość, że atak odwołano, gdyż ludzie zaczęli protestować. Pamiętamy ostrzeżenie przed krachem giełdowym https://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/04/dowody-na-nadchodzacy-pazdziernikowy-krach-na-gieldzie/
   Nie doszło do niego prawdopodobnie dlatego, że zrobiło się o tym głośno. Sądzę jednak, że zamach musi nastąpić, oni się nie cofną – planowali i realizowali to 200 lat.

   • Rodriguez7 5 grudnia 2011 o 9:24 pm

    2000 tys *

 9. Konarski 5 grudnia 2011 o 6:03 pm

  „Niemcy i Francja bardzo potrzebują Polski”
  http://biznes.onet.pl/w-ue-francja-i-niemcy-potrzebuja-polski,18493,4957168,3219970,199,1,news-detal

  Potrzebują frajera do wydojenia i płacenia rat długów Greków, Włochów itp do niemieckich i francuskich banków.

  • hjk 6 grudnia 2011 o 12:20 am

   skok stulecia to jest teraz sprzedawanie euro po 4,4-4,5 zł i kupowanie polskich obligacji, po to Tusk się zadłuża na potegę, a potem wprowadzenie euro do Polski po kursie 1,5 zł za kilka lat – na każde € sprzedane teraz trzy z powrotem plus odsetki z obligacji, a Polacy zapłaca… jak zwykle…
   W ten sposób uratujemy €, grecje, włochy i pół europy, byle Tusk się wystarczająco szybko zadłużał…

 10. Ada 5 grudnia 2011 o 6:08 pm

  Troche nie na temat, ale to ciekawe i od razu maja wytlumaczenie:
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/nasa-przewiduje-krwistoczerwone-zacmienie-ksiezyca

 11. BirD2 5 grudnia 2011 o 6:24 pm

  Bardzo Ważne!!

  Do gwałtownego wzrostu zachorowań na odrę może dojść w Europie w 2012 r., jeśli jak najszybciej nie zostaną uzupełnione szczepienia chroniące przed tym groźnym zakażeniem – ostrzega Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/europe-czeka-najwiekszy-od-lat-atak-odry,1,4957186,wiadomosc.html

  • Sully 5 grudnia 2011 o 6:48 pm

   Tak czytałam, zachecają do szczepień, tak jak podawali jakieś 2 tyg. temu o świńskiej grypie w Czechach a na stronie mojej przychodni zachwalają i zachęcają do szczepień małych dziewczynek przeciwko HCPV ( brodawczak) …

   • sebecx 5 grudnia 2011 o 9:29 pm

    ..tutaj też http://www.tvn24.pl/-1,1726834,0,1,who-czeka-nas-atak-choroby-przez-brak-szczepien,wiadomosc.html

    „W niektórych regionach Europy przed ponad 10 laty znacznie spadła liczba zaszczepionych dzieci. Powodem były histeria części rodziców, którzy uwierzyli w sfałszowane wyniki badań, wskazujące na związek szczepionki trójskładnikowej przeciwko odrze, różyczce i śwince z autyzmem.” …hmm ostatnio się dowiedziałem, że na niektórych uczelniach oficjalnie się o tym mówi, że szczepienia powodują autyzm..

    • hjk 6 grudnia 2011 o 12:23 am

     epidemia odry w europie była juz w zeszłym roku i chyba w tym na wiosnę, w Polsce maskowano to ‚rumieniem zakaźnym”, no bo jak to wszystkie dzieciaczki szczepione, a tu epidemia?!
     Tam prynajmniej nie ma obowiązku, wiec mogą powiedziec, ze jest epidemia…

    • Ada 6 grudnia 2011 o 9:52 am

     Jak bylam 8 lat temu w Miedzylesiu z corka, lezala na neurologii, byla tam trzyletnia dziewczynka z bardzo ciezka epilepsja. Oficjalnie mowiono ze ma ja po szczepieniu. Nikt tego nie kryl. Moja corke takze podejrzewano o epilepsje po szczepionce.

 12. AQQ 5 grudnia 2011 o 6:38 pm

  Gorący nius.
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania-i-Irlandia/ewakuuja-obywateli-w-razie-upadku-strefy-euro,1,4957305,region-wiadomosc.html
  Brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych rozesłało do swoich ambasad wytyczne na wypadek upadku strefy euro i wybuchu gwałtownych zamieszek w Europie. Chodzi między innymi o ewakuację brytyjskich obywateli – podał Goniec Polski.

  Brytyjscy dyplomaci rezydujący w krajach strefy euro mają opracować plany działania na wypadek wybuchu zamieszek po możliwym rozpadzie strefy euro. Rząd brytyjski ocenia, że mogą one być gwałtowne i przypominać te z Aten.

  • hjk 6 grudnia 2011 o 12:31 am

   nie bedzie upadku €, no bo jak to – kto spłaci te długi? ludzie pobrali kredyty, a tu nie ma €=nie ma długu? Ludziom by pozwolili arobić? Nie moze to być – owszem, gdyby wszyscy zrobili jak na islandii to by było bez długów i zamieszek.

   jedynie co moze być to odejscie od € i przejście na swoje waluty, i przeliczenie pewnej ilości posiadanego € dla własnych obywateli na walute krajową (ale długów w całości oczywiście, nie ma lekko) i oskubanie innych (dość naiwnych) posiadaczy €.

 13. Piotr 5 grudnia 2011 o 7:25 pm

  Za forum z rebelya.pl, jak nas okradają…

  Każde 3% od ceny brutto urządzenia typu kopiarka, drukarka, skaner, aparat foto itp. stanowi tzw. OPŁATA REPROGRAFICZNA, którą uiszczają importerzy.

  http://www.polskaksiazka.pl/3/0/37/Serwis-platnika

  To samo tyczy się „czystych nośników”, czyli papieru kserograficznego A4 i A3, przy czym opłata wynosi 1,25%

  http://www.polskaksiazka.pl/3/37/40/Czyste-nosniki-papier

  ——–

  Oczywiście opłata reprograficzna NIE JEST podatkiem. Ha ha ha.
  No i oczywiście wszystko to dla dobra wydawców i ochrony praw autorskich. Ha ha ha.

  ——–

  A to wszystko przy okazji dzisiejszej wypowiedzi pana Dworaka na temat abonamentu RTV
  „Jan Dworak powiedział, że nowe zasady płacenia abonamentu będą się opierać na założeniu, że każdy, kto ma w mieszkaniu energię elektryczną, ma radio, telewizor lub komputer. Jeśli ktoś nie ma żadnego z tych urządzeń, to może wystąpić o zwolnienie z abonamentu. Dworak powiedział, że gdyby wzrosła ściągalność abonamentu, to można by go obniżyć. Dodał, że osoby, które nie płacą abonamentu, mogą otrzymywać ostrzeżenia, iż zostaną wpisane do Krajowego Rejestru Długów. Podkreślił, że byłoby to zgodne z prawem. ”

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/492935,Decyzja-ws-abonamentu-jest-w-rekach-politykow

  • pola 5 grudnia 2011 o 10:53 pm

   Zapomniał jeszcze dodać że kto ma oczy i uszy,tez powinien zostac objęty tym abonamentem.

   • Totalsky No Problemsky 5 grudnia 2011 o 11:09 pm

    …. słusznie! bo może np. oglądać z podwórka, lookając przez firanke w okno sąsiada…

  • sebecx 5 grudnia 2011 o 11:08 pm

   ..zapomniało mu się dodać i telefon komórkowy…

 14. szuwaxpl 5 grudnia 2011 o 7:55 pm

  Wyrzeczenie się na zawsze prawa do buntu jest zgodą na odebranie nam części człowieczeństwa
  (…) Każdy człowiek i każdy naród ma prawo do obrony przed napaścią. Istnieje gdzieś granica, za którą pacyfizm staje się samobójczą głupotą !
  Jan Ewaryst zacytowany u W. Łysiaka na ostatniej stronie oczywiście w U Rze
  Ten numer szczególnie polecam, bo sam kupuję przeważnie dla tej kartki 😉

 15. pola 5 grudnia 2011 o 8:14 pm

  Brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych rozesłało do swoich ambasad wytyczne na wypadek upadku strefy euro i wybuchu gwałtownych zamieszek w Europie. Chodzi między innymi o ewakuację brytyjskich obywateli.
  http://www.goniec.com/wiadomosci/wielka-brytania/7203,w-razie-zamieszek-brytyjczycy-beda-ewakuowani/

  • O Rzesz 5 grudnia 2011 o 8:25 pm

   U nich od dzisiaj. Kiedy u nas?.
   http://wolnemedia.net/prawo/ustawa-zdefiniuje-usa-jako-pole-bitwy/

   • hjk 6 grudnia 2011 o 12:33 am

    to ukryta 3 wojna,która juz wg niektórych toczy się od 11.9.2011

 16. maran 5 grudnia 2011 o 8:24 pm

  Bialy Dom nie wydaje sie byc zaniepokojony ,wcale a wcale ,traktowaniem Palestynczykow jak zwierzeta.
  Tu artykul opisujacy jak traktowane sa Palestynkie kobiety na przejesciach granicznych przez Israelskie sluzby bezpieczenstwa. Kobieta musiala sie poddac ponizajecemu egzaminowi czesci intymnych ,jakich doswiadcza sie zwykle jedynie w gabinecie u ginekologa. W glowie sie to nie chce miescic.
  http://mondoweiss.net/2011/12/will-palestinian-womans-humiliation-by-border-guard-warrant-condemnation-by-nyt-or-tablet-st-and-a-palestinian-housekeeper.html

 17. pola 5 grudnia 2011 o 8:36 pm

  Niepoprawny politycznie film dokumentalny o gen . Wojciechu Jaruzelskim wyemitowany w TVP Historia (całość,jednoczęściowy)

  • monitorpolski 5 grudnia 2011 o 9:12 pm

   Ściągać http://saveyoutube.com/watch?feature=player_embedded&v=2Ke6x5r-yG0
   Jak się pokaże Run to wciśnij Yes

  • Totalsky No Problemsky 5 grudnia 2011 o 10:15 pm

   nawet nie wiem, kiedy te prawie półtorej godziny minęło…; nie to, żeby autorzy filmu odkrywali dla mnie Amerykę: niby to wszystko (albo prawie wszystko) co obejrzałem, to wiedziałem wcześniej; ale to tak „ładnie zussamen do qpy” uzbierane; i jeszcze taka refleksja: formalnie rzecz biorąc – nie ma cenzury, skoro ten film, jaki piszesz, był emitowany na kanale tvp historia; z drugiej strony – ilu „oglądaczy tvp” ma dostęp do tego kanały…; z trzeciej strony – ilu z nich, mając możliwośc obejrzenia np. tańca z gwiazdami i tego filmu, wybrałoby opowieśc o tow. Jaruzelskim….; dzieki i pozdrawiam

   • arcofy 5 grudnia 2011 o 11:03 pm

    Tvp nie ma zadnej zaslugi dla powstania tego filmu. Zaplacili za niego podatnicy a powstal dzieki autorom i historykom w nim wystepujacym. Emitowany powinien byc w mediach o najwiekszej ogladalnosci i tam gdzie jest najlepszy dostep czyli yt i w necie.

  • magdalena 6 grudnia 2011 o 11:07 am

   a ja go w niemczech nie moge obejzec bo Telewizja Polska na ten kraj zablokowala odbior.

   • monitorpolski 6 grudnia 2011 o 11:10 am

    Wejdź przez YouTube Proxy:
    https://youtubeproxy.org/

 18. Rodriguez7 5 grudnia 2011 o 9:06 pm

  Gorzej niż wałęsa !!! BAAA HA HA HA umarłem xD

 19. alexirin 5 grudnia 2011 o 9:21 pm

  NASA przewiduje krwistoczerwone zaćmienie Księżyca

  Już w sobotę 10 grudnia mieszkańcy sporych części globu będą mogli podziwiać nietypowe zaćmienie Księżyca. NASA już teraz informuje, że Księżyc przybierze najprawdopodobniej czerwoną barwę.

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/nasa-przewiduje-krwistoczerwone-zacmienie-ksiezyca

  • Extazed 5 grudnia 2011 o 9:53 pm

   Zbliża się wielka celebracja lucyferianów, wydaje mi się że planują rzeź na wielką skalę. Może początek wielkiej wojny? Nie wiem sam doprawdy co się szykuje, ale podświadomość i logika podpowiadają mi, że jest duże prawdopodobieństwo wydarzenia tragicznego w skutkach.
   A może świadomość się zgrywa, hmm?

   • waryjat 6 grudnia 2011 o 12:33 am

    Rzeczywiście większe wydarzenie musi się kiedyś pojawić wkrótce… Dla jednych większe ostatnie wydarzenie to marzec i trzęsienie ziemi w Japonii, dla innych trzęsieni ziemi w Turcji, a dla innych wypadek samochodowy znajomych. Rzeczywiście ostatnie większe trupy w TV były dawno.

  • alexirin 6 grudnia 2011 o 3:42 pm

   byc może bedzie to Projekt BLUE BEAM?
   http://alexirin.wordpress.com/2011/06/01/projekt-blue-beam/

   • alexirin 6 grudnia 2011 o 4:17 pm

    Kepler-22b: NASA potwierdza istnienie planety podobnej do Ziemi

    Naukowcy z amerykańskiej agencji kosmicznej NASA potwierdzili odkrycie planety w „strefie warunków sprzyjających powstaniu życia” . Planetę odkryto dzięki teleskopowi Keplera – poinformowała agencja na swojej stronie internetowej.

    http://forsal.pl/artykuly/572967,kepler_22b_nasa_potwierdza_istnienie_planety_podobnej_do_ziemi.html

 20. jerkey 5 grudnia 2011 o 9:26 pm

  Nowy ciekawy artykuł prof. Rybińskiego. http://www.rybinski.eu/?p=3319&lang=pl

  Mój komentarz do tego co pisze:
  Wydaje mi się, że zapadła już decyzja o podziale europy na trzy części. Decyzję podjęły jednogłośnie Niemcy i Wielka Brytania. 1 cześć: kraje z Euro (a być może potem „nowym euro”), 2 część: kraje post EURO, 3 część: kraje dążące do euro. Unia Europejska się więc nie podzieli, ale zostanie stworzona Nowa Unia Europejska. Z nowym traktatem. Do klubu będą przynależeć ci co przyjmą nowy traktat pod niemieckim przewodnictwem. Wielka Brytania jak zwykle niby w środku, a naprawdę z boku.
  Południe Europy przed totalnym krachem i odpadnięciem z „decydujących o roli Europy” może ochronić tylko jedno – zdobycie skądś około 1 bln EUR. Aby takie pieniądze mieć musiałby zdarzyć się cud. A że cuda (ponoć) się nie zdarzają, więc pozostaje zwykła kradzież.Takie pieniądze są tylko w jednym miejscu w Europie – nomen omen – niedaleko Rzymu.

  • monitorpolski 6 grudnia 2011 o 12:28 am

   Kto to o tym już dość dawno mówił? Max Keiser!

 21. pola 5 grudnia 2011 o 9:51 pm

  Oficer prowadzący Sikorskiego z ramienia MI6, Charles Crawford, zamilkł w czwartek 1 grudnia, dokładnie w dniu w którym zostały ujawnione jego powiązania. Crawford wyjechał w delegację do Rosji.
  Wielka Brytania planuje uzyc aktualny kryzys w Unii Europejskiej do renegocjacji swojej pozycji wewnatrz Unii. Wielka Brytania to trzeci najwazniejszy ekonomicznie kraj Unii, ale pozostajacy poza strefa Euro. Zewnetrzne uzycie aktywow takich jak Sikorski, pomaga Wielkiej Brytani realizowac swoje wewnetrzne plany.

  Brytyjski wywiad znajduje sie aktualnie w rekach elitarnej grupy „Planistow” („The Planning Staff” lub „Planners”), wywodzacej sie nominalnie z korpusu dyplomatycznego (Foreign and Commonwealth Office (FCO)). Grupa „Planistow” powstala w 1961 roku i miala zadanie przygotowac, analizowac i testowac hipotezy i scenariusze polityczne, trudne lub niewygodne, do wewnetrznego rzadowego uzytku.

  Duza czesc aktualnej elity brytyjskiego korpusu dyplomatycznego FCO wywodzi sie wlasnie z grupy „Planistow”.
  http://monsieurb.nowyekran.pl/post/42942,planisci-sikorskiego-z-mi6

 22. Peryskop 5 grudnia 2011 o 10:35 pm

  Prawa różne

  Prawo Menckensa: Ci co umieją – robią, ci co nie umieją – uczą.

  Rozszerzenie Martina: Ci co nie umieją uczyć – zarządzają.

  Ekstrapolacja Belaniego: Ci co nie umieją zarządzać – doradzają.

  Prawo Jonesa: Człowiek, który uśmiecha się, gdy sprawy idą źle, myśli o człowieku, na którego można zwalić winę.

  Prawo Conwaya: W każdej organizacji znajdzie się jedna osoba, która wie, co jest grane. Ta osoba powinna zostać natychmiast zwolniona.

  Zalecenie biurowe Scotta: Nigdy nie poruszaj się korytarzem biurowca bez kartki papieru w ręku.

  Pierwsze prawo pracowni laboratoryjnej: Gorąca probówka wygląda dokładnie tak samo jak zimna.

  Postulat Bolingsa: Jeżeli czujesz się świetnie, nie martw się – to minie.

  Prawo Meskimensa: Nigdy nie ma wystarczającej ilości czasu, aby pracę wykonać dobrze. Zawsze jest czas, aby wykonać ją ponownie.

  Temat Lipmana: Pracownicy specjalizują się w obszarach swojej najmniejszej wiedzy.

  Prawo Wienera: Wszystko jest możliwe do zrobienia dla osoby, która nie musi tego robić.

  Prawo Pinta: Zrób komuś uprzejmość, a stanie się to twoim ciągłym zajęciem.

  Prawo Bella: Gdy zanurzymy ciało w wodzie – dzwoni telefon.

  Prawo Ruby’ego: Prawdopodobieństwo spotkania osoby znajomej wzrasta, kiedy znajdujemy się w towarzystwie osoby, z która nie chcemy by nas widziano.

  Zasada Wingera: Jeżeli coś znajduje się na twoim biurku przez 15 minut, stałeś się ekspertem w tej dziedzinie.

  Prawo Harpera: Nie znajdziesz zagubionego przedmiotu dopóty, dopóki nie kupisz zamiennika.

  Hipoteza Mollisona: Jeżeli projekt zostanie zatwierdzony przez biurokracje, to nie jest wart wykonania.

  Prawo Van Herpena: Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać.

  Prawo Murphy’ego: Jeśli cos może pójść nie tak, to pójdzie w najgorszym momencie.

  Prawo cykliczności Farnsdicka: Wydarzenia przechodzą ze złych w tragiczne, po czym proces ten cyklicznie powtarza się.

  Obserwacja Etorrea: Druga kolejka porusza się szybciej.

  Rozszerzenie O’Briena: Obserwacja Etorrea pozostaje w mocy po zmianie kolejki.

  • sebecx 5 grudnia 2011 o 10:59 pm

   prawo Juda’la: Żyd patrzy, goj zapierdala…

   • Totalsky No Problemsky 5 grudnia 2011 o 11:05 pm

    uzupełnienie Double’a: jeśli jednak Żyd nie patrzy – goj podpierdziela drugiego goja – do Żyda, który nie patrzy

   • Peryskop 5 grudnia 2011 o 11:10 pm

    Patrzy, ale czy płaci abonament?

   • choice 5 grudnia 2011 o 11:37 pm

    mroczne prawo pejsa: im więcej goj robót wykonuje, tym większą ma nadzieję że przeżyje do pierwszego bez kredytu..

    • monitorpolski 6 grudnia 2011 o 12:30 am

     No, to już jest anty-ufolizm!

     • Rodriguez7 6 grudnia 2011 o 10:44 am

      Xd

  • choice 5 grudnia 2011 o 11:55 pm

   „Obserwacja Etorrea: Druga kolejka porusza się szybciej. ” ja słyszałem inną wersję że długa kolejka porusza się szybciej,..

 23. Totalsky No Problemsky 5 grudnia 2011 o 11:21 pm

  imagine all the people, living life in peace…yuhooooooo….. you may say – am a dreamer/ but I’m not the only one/ I hope some day you’ll join us/ and the world will be as one…..

 24. Aśka 5 grudnia 2011 o 11:29 pm

  Marku, te gwiazdki oceniające artykuł główny powinieneś dać pod artykułem (jeżeli jest taka możliwość), bo jak widać po jego przeczytaniu ludzie od razu na komentarze się rzucają i tam rozdają gwiazdki. Do początku strony mało kto wraca, bo tam najczęściej już nic się nie dzieje.

  • monitorpolski 6 grudnia 2011 o 12:31 am

   ok

 25. dziadek Piotr 5 grudnia 2011 o 11:49 pm

  Ciekawostka:
  1. otwieramy Word’a
  2. wpisujemy z dużej litery „Q33NY” – jest to numer boczny jednego z samolotów, który wbił się w wieżę WTC
  3. Zaznaczamy ten napis i zmieniamy trzcionkę na wielkość 48 oraz na krój „Wingdings”
  4. Próbujemy zamknąć buzię po szoku w którym jesteśmy 😉

  • Extazed 5 grudnia 2011 o 11:56 pm

   Było zamieszczane przeze mnie przy okazji jednej z dyskusji na temat Tupolewa bodajże.
   Sam byłem zaskoczony : ) Ale któryś z użytkowników napisał, iż to nie jest prawdą i numery faktycznie były inne.

   • monitorpolski 6 grudnia 2011 o 12:32 am

    Ja napisałem, bo nie takie były numery boczne tych samolotów. Nie chce mi się tego szukać.

 26. BirD2 6 grudnia 2011 o 12:09 am

  Tutaj polecam odświeżyć. Dawno tego nie widziałem ale warto bo teraz to całkiem realne.

  http://www.youtube.com/watch?v=73e4EfvVZGw

  Atak na Iran
  Odbieranie praw itd..

  • monitorpolski 6 grudnia 2011 o 12:17 am

   A ja sądzę, że to jest ściema. Nie znaczy, że nie ma tu prawdy, o tak, jest. Ale Ryan chyba pracuje dla tych powyżej „Anglosasów”. U mojej znajomej, u której nocował Ryan (nie w Polsce) działy się dziwne rzeczy. Zawirusowany komputer,zniszczone mieszkanie – nie wiadomo czym, musiała robić remont. Ale pomijając to, pamiętajmy kto ma najwięcej kasy na świecie – ci będą robić wszystko by odciągnąć od nich uwagę. Nazwijmy ich „Anglosasami” albo „Brytyjczykami” jak La Rouche….

   • BirD2 6 grudnia 2011 o 12:51 am

    Głównie skłaniam się ku wątkowi z Iranem.
    Atak i zawieszenie broni jest raczej sensownym rozwiązaniem, no mamy 50% szans że tak będzie

    z tym nocowaniem to jeszcze ciekawsze, może tam mieli jakieś Piżama party i wojne na poduszki : )

 27. ksant 6 grudnia 2011 o 12:12 am

  List Do Matki: http://youtu.be/vwZKtT09ea
  05.12.2012 – w poniedziałek wieczorem w Lewinie Brzeskim zmarła Violetta Villas…

 28. ksant 6 grudnia 2011 o 12:15 am

  List do Matki- http://youtu.be/ vwZKtT09eaU

  • ksant 6 grudnia 2011 o 7:05 pm

   http://www.songer.pl/violetta-villas-pozegnanie-83572

 29. Fafa 6 grudnia 2011 o 12:42 am

  Jak to jest z tą ustawą wiezienia Amerykanów ? Przeszła już ?
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/senat_bedzie_glosowal,p515199150

  • monitorpolski 6 grudnia 2011 o 12:44 am

   Tak, przeszła przez Senat. Czeka aż Obama ją podpisze. Czegoś tak wrednego nie było nawet za Hitlera i Stalina.

   • Konarski 6 grudnia 2011 o 1:23 am

    Czyli wiemy po co i dla kogo wybudowano kilkaset obozów koncentracyjnych FEMA.
    „WIELKI UCISK”

    • Wizzgaa 6 grudnia 2011 o 12:33 pm

     No i wyobraźmy sobie ,że ustawowo zatwierdza się karę śmierci I BĘDZIE ONA DODATKOWYM NARZĘDZIEM POZBYWANIA SIĘ NIEWYGODNYCH I NIEPOPRAWNYCH .Dlatego czuję się zobowiązana jeszcze raz zaprotestować przeciwko ks-owi .

   • AQQ 6 grudnia 2011 o 10:56 am

    Czytałam gdzieś, że banan NIE podpisze!

 30. monitorpolski 6 grudnia 2011 o 12:46 am

  Przypadkowo usunięty komentarz „Alexa” (był w spamie), udało się odzyskać treść:
  [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/10653919885112933966.png[/IMG][/URL]
  Szczęka opadła

  =================================================
  M.P.: to ta ściema, o której powyżej pisaliśmy. Numery samolotów były całkiem inne.

 31. Aśka 6 grudnia 2011 o 1:29 am

  HUMOR OSTATNIEJ PIĘCIOLATKI

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sady-powolne-ale-doceniane-przez-polakow,1,4946829,wiadomosc.html
  Sądy powolne, ale doceniane przez Polaków
  06:35 POg / PAP 05.12.2011

  Prawie połowa Polaków jest dobrego zdania o sądach, chociaż skarży się na opieszałość ich działania – informuje „Rzeczpospolita” na podstawie sondażu resortu sprawiedliwości.

  Wymiar sprawiedliwości ogromnie zyskał w oczach Polaków. W ciągu ostatnich czterech lat liczba pozytywnych jego ocen wzrosła o blisko 1/4. Wymiar sprawiedliwości, przez który Polacy rozumieją głównie sądy, dobrze ocenia 46 proc. badanych. W identycznym badaniu w 2008 r. dobrych ocen było 37 proc.

  Jednak tam, gdzie w grę wchodzą osobiste doświadczenie z Temidą, oceny są surowsze. Z 41 proc. badanych źle oceniających wymiar sprawiedliwości (spadek o 3 pkt. proc.) ponad połowa uważa, że jego największą wadą jest opieszałość.

  I tak prawdziwa droga przez mękę czeka przedsiębiorców, którzy procesują się np. o zapłatę za sprzedany towar. Przeciętny czas trwania sprawy w sądzie gospodarczym to 830 dni.

  Autor: POg Źródła: PAP

  Forum (201)

  CZEŚĆ KOmaorMUSZKI !! TO JAKAS POnura kpina propagandy POwskiej chyba! [49]
  Rozgrzane sądy zasługują na PEŁNĄ LUSTRACJĘ !! trzeba …
  antek_emigrant 2011-12-05 23:16:33

  To chyba jakiś żart?? [5]
  a co niby zmieniło sie w ciągu ostatnich 4 lat ?
  ksiiaze 2011-12-05 22:32:24

  Nie mam dobrego zdania o sądach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Powinny zostać zlikwidowane, zastąpić je powinny dobre …
  ~ada 2011-12-05 21:49:22

  Pytam [2]
  Dla kogo jest prawo ? Dlaczego w Europie takie wielkie …
  ~jo 2011-12-05 17:49:55

  Polskie sądy to hańba państwa polskiego. [1]
  Kto nie był w polskim sądzie to nie wie jakie są naprawdę …
  ~Bolek 2011-12-05 12:16:13

  Jeden z przykładów sadownictwa Paweł Piskorki gra na
  przedawnienie jeden z zarzutów przedawniony teraz czas na …
  ~Obywatel 2011-12-05 11:09:27

  sąd to zbawienie dla winnych
  można w nieskończoność odwlekać orzeczenie kary ale dla …
  ~wizardsfingers 2011-12-05 10:52:11

  Wiosna tuż, tuż!!!!
  Takie wiadomości świadczą, że wiosna tuż, tuż!!!! Niech …
  ~Gabra 2011-12-05 10:44:41

  POLSKIE SĄDY TO SKANDAL I IRONIA SPRAWIEDLIWOŚCI !!!!
  TEN RELIKT Z EPOKI POPRZEDNIEJ NIE ZOSTAŁ …
  ~WOLNA POLSKA 2011-12-05 10:34:56

  ale bzdety jak za PZPR i nic sie nie zmienilo to prawda!!!!
  Bo prawdziwych POLAKOW juz niema i o to chodzilo przez te …
  ~siet 2011-12-05 10:34:44

  G… prawda. To kłamliwy i dyspozycyjny relikt komunizmu
  zbratany z dzisiejszym reżimem polszewickim.
  ~domek 2011-12-05 10:27:08

  W sądach gospodarczych – wskazane aby sędziowie znali prawo [1]
  budowlane, finansowe, itp. A tego na aplikacji …
  ~Micz 2011-12-05 10:24:21

  sady sa niezalezne od spoleczenstwa
  ale zalezne od politykow i mafii
  ~ftyk 2011-12-05 10:11:13

  niedługo, to będziemy mieli raj, jak u putinówki 100 POparcia zadowolenia i fuul
  wypas a coś powiesz, to do łagrów
  ~POniedzialek 2011-12-05 10:05:07

  a tak naprawdę jest zupełnie inaczej
  A ja mam na ten temat całkowicie inne zdanie.W większości …
  ~forgerb 2011-12-05 09:51:38

  Co za brednie ludziom wciskają…
  o tym wymiarze niesprawiedliwości.
  ~bbbb 2011-12-05 09:49:50

  Sądy,prokuratorzy, prawnicy lekarze ,
  no może nie wszyscy zasługują na ….
  ~EGON 2011-12-05 09:27:51

  Sądy
  sa skorumpowane w swej masie!!! A doceniają je Michnik, …
  ~gabikp 2011-12-05 09:27:17

  Chyba ten sądaż był na zlecenie sądów i zleceniodawcy zaplacili
  za tę dobrą opinie ja natomiast mam inne zdanie latami …
  ~Goha 2011-12-05 09:26:01
  ______
  To są komentarze jak lecą w kolejności. Wycięłam tylko jeden polityczny. 😀 😀 😀

  • ksant 6 grudnia 2011 o 1:41 am

   @ Asia – czy twój pies o który pisałaś – przeżył? Proszę odpowiedz!

   • Aśka 6 grudnia 2011 o 3:42 pm

    @ksant, przeżył na szczęście … coś ma z nerkami, ale to trzeba jeszcze poobserwować … w każdym razie czuje się dobrze – apetyt i humor mu wrócił 😉 Dzięki za wszelkie rady i za troskę o mojego znajomego psa

 32. theaspartam 6 grudnia 2011 o 2:51 am

  http://demotywatory.pl/3586403/Pomysl-i-wybierz-rozsadnie-prezent

 33. jakzawsze 6 grudnia 2011 o 5:50 am

  Jane Bürgermeister …. , uakazała kryminalny zamiar eugenicznych korporacji wobec ludzkości. Interujący to był czas kiedy z P.Beinem ukazali co czym jest. Przydało by sie książke przetłumaczyć na Polski i rozpowszechniać i jeszczeraz rozpowszechniać. Ta pani jest żywym dowodem miedzynarodowego spisku który nie żadną teorią spiskową ( … co media esesmańskie666 uwielbiają to tak interpretować ) . Mysle że przyjdzie czas że ludzie chwycą za pały i siekiery do ręki i zetrą w trociny cała tefaenową propagande załganą w faworyzowaniu kryminalistów w polsce
  (tuskołaki-belkowcy-kołodki-grokiewicz walce-kawaśniewcy- i reszta świnek w korycie) >>>> ci ludzie muszą zostać w jakiś sposób rozliczeni z tego co narobili i do jakij ruiny doprowadzili kraine mlekiem i miodem płynącą , kiedyś …. Sam niewiem jak to bedzie, ale debil nie może mądrym dyrygować, w zamian za 14 tyś na miesiąc jako posada w korycie, hoj i w dupe i kiedyś przydzie rozlicznie jak nie od ludzi to wielki Bóg pokieruje to.

  Jane Bürgermeister-WIELKIE DZIĘKI ! za książke _wypadało by jej jaki przelew zrobić do czego namawiem wszystkich ….

 34. Stanisław 6 grudnia 2011 o 6:40 am

  Dobrze że książka będzie przetłumaczona , z niecierpliwością czekam na wiadomość że już tego dokonano , mam też pytanie w sprawie płatności w naszej walucie , czy będzie taka możliwość ?

 35. jakub102 6 grudnia 2011 o 8:44 am

  Mam wrażenie że Orwell nie ogranicza się do propagandy sukcesu w TV, ciekawe czy HAARP może nastawiać pozytywnie do pewnych rzeczy np. analizują co się nie podoba społeczeństwu (tu:sądy) i wysyłaj „pozytywny obraz”.
  Założę się że mimo teorii spiskowych macie pozytywny obraz komora i tuska?

 36. PokójWam 6 grudnia 2011 o 9:01 am

  Także polecam blog tego ekonomisty, widać rozumie co się święci

  Standard and Poors ogłosiło, że umieszcza Austrię, Francję, Finlandię, Holandię, Luksemburg i … tak tak … Niemcy na negatywnej liście obserwacyjnej w celu obniżenia ratingu z AAA na niższy. Rating Francji może spaść o dwie kreski. Decyzja zapadnie niezwłocznie po szczycie strefy euro 9 grudnia, jeżeli działania podjęte na szczycie nie będą wystarczająco skuteczne w powstrzymaniu kryzysu.

  Rozpoczęła się gra rynków finansowych z rządami, w tej grze agencje ratingowe stoją po stronie rynków. Gra polega na tym, żeby tak nastraszyć rządzących, żeby na szczycie 9 grudnia podjęli decyzję o drukowaniu pieniędzy na masową skalę i zmusili do tego EBC. Jak donosi blog zerohedge, Deutsche Bank namawia klientów na sprzedawania ryzykownych aktywów spodziewając się masakry na rynkach w pierwszej połowie 2012 roku. Goldman Sachs doradza to samo swoim klientom.

  Ja sam sobie to samo doradziłem prawie rok temu, teraz sam sobie doradzam żeby dalej trzymać pozycję risk-off przez 6-12 miesięcy. Jak przestrzegałem we wpisie poniżej, Germanizacja polityki gospodarczej południa Europy jest skazana na niepowodzenie. Są tylko dwie metody zatrzymania kryzysu i rozpadu strefy euro:

  – bankructwo Włoch jak najszybciej, połączone z nacjonalizacją większości banków w strefie euro, bo wtedy większość banków padnie i bez nacjonalizacji będą run-y na banki

  – wprowadzenie nowego euro. o czym wielokrotnie pisałem, ale euromatoły nie są w stanie tego zrozumieć

  Drukowanie pieniędzy tylko odkłada problem w czasie i czyni go groźniejszym. Na razie wyrok dla strefy euro brzmi – kilka lat w więzieniu recesji. Za rok, jak będziemy tę niebezpieczną zabawę przeciągać, wyrok dla strefy euro będzie tylko jeden – SMIERĆ.

  http://www.rybinski.eu/?p=3324&lang=pl

 37. iHe 6 grudnia 2011 o 9:37 am

  „A oto wywiad z brokerem towarów, opowiadającą o jawnym rozboju w FM Global, o którym już pisałem. Z rachunków klientów zniknęło ponad miliard dolarów, nikt nie został zatrzymany, nie ma winnych. Potwierdzają się wszystkie najgorsze podejrzenia, z pierwszej ręki

  – system jest zdefraudowany, ustawiony
  – duzi bezczelnie okradają małych i nic im nie grozi
  – podkopane są fundamenty, prawo, uczciwość i zaufanie
  – cały system pochodnych – futuresy, opcje, wszystkie papiery jako takie czeka totalne załamanie.

  http://zezorro.blogspot.com/2011/12/fm-roball.html

  ps.

  Wir bilden einen lieben Reigen,
  die Freiheit spielt auf allen Geigen,
  Musik kommt aus dem Weißen Haus,
  Und vor Paris steht Mickey Maus.

  My tworzymy szanowane panowanie
  Wolność gra na wszystkich skrzypcach
  Muzyka pochodzi z Białego Domu
  A przed Paryżem stoi Myszka Micki

 38. navajo88 6 grudnia 2011 o 10:15 am

  Czołem panie Monitor ,zapewnie ppamięta pan jak swego czasu przedstawiałem na pana blogu te swoje obłąkane teorije o ewolucji i na temat słońca ???????? ha ! i proszę co dzisiaj wyczytałem !.
  Ja zawsze twierdzę że kturegoś pięknego dnia nasze słoneczko zakończy nasze życie na ziemi i to jest niezaprzeczalny fakt !!!!! ,,,,ale ten proces ma trwać podłóg naukowców około 4.5 do 8 miliadrdów lat ,przyznasz pan że to jest spory szmat czasu ,,ale dzisiaj właśnie wyczytałem że może być innaczej i dlatego postanowiłem wkleić link do stronki na kturej znajduje się ten artykół ,ożliwe że to jest zwykły bajer z kolejnych bajerów kture przewijają się przez nasz cholerny internet hahahaha ,albo to jest zapowiedż faktycznych zmian na ziemi i w przeszczeni kosmicznej ,,,,,ale jakzawsze mawiam pozyjemy i zobaczymy ,a właściwie pozyją następne pokolenia i zobaczą !!!!! hahahaha, a tutaj wklejam wyżej wymieniony artykół !!!!
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/dziwne-zachowanie-slonca-niepokoi-astrofizykow
  Miłego czytania !!!!
  J.M.H

  • jakisbuk 6 grudnia 2011 o 11:24 am

   navajo88 > za kilkanaście dni święto słońca – to sie słoneczko pewnie ucieszy i przestanie stygnąć 🙂

  • kmina 6 grudnia 2011 o 11:32 am

   http://vimeo.com/10038980

 39. Rodriguez7 6 grudnia 2011 o 10:36 am

  BU HA HA HA, proszę TY stary wyga na taki potok idiotyzmów się dałeś nabrać? 4,5 miliarda lat HAHAHAAH xD jak oni się kłócą że Jezus nie istniał także mój kolego dorosły te teorie z miliardami to włóż między bajki o dotacjach unijnych i elastycznej linii kredytowej. BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ!!!!

  • navajo88 6 grudnia 2011 o 12:51 pm

   Rodriguez7 czytaj ze zrozumieniem co napisałem oki? i spoko mie tak łatwo nie jest nabrać hahahahahahahahahahaha , a że ty się z tym nie zgadzasz masz prawo się z tym nie zgadzać i tyle ,kazdy kieruje się swym rozumem !!!! i tym co czuje ,,,ja pamięteam świat z przed 55 lat a ty z ilu lat pamiętasz świat ???? ,,, potrafię obserwować to co wokól nie się dzieje i także potrafię wyciągać odpowiednie wnioski i tyle w temacie ,,,pozdrawiam i obyś żył jak najdłóżej i nigdy nie musiał się zmażyć w śmiertelnym blasku naszego kochanego słoneczka !!!
   J.M.H

 40. Ada 6 grudnia 2011 o 11:00 am

  Czytalam rano ten artykul z linku podanego przez navajo88, moim zdaniem cos sie zmienia dosc szybko i chca ludzi oficjalnie przygotowac. Wczoraj info o czerwonym zacmieniu ksiezyca, dzis o tajemniczym promieniowaniu ze slonca.

 41. Sully 6 grudnia 2011 o 11:10 am

  To, że następują zmiany widzimy….ja bardziej niz słońca obawiam się wojny…A co do zaćmienia księżyca…kurcze może będzie fajna pogoda i da się to i u nas zaobserwować…to napewno bedzie fajny widok.

 42. Ada 6 grudnia 2011 o 11:17 am

  No mam nadzieje na poobserwowanie tego czerwonego ksiezyca.
  Wojny tez sie boje, tak jak upadku systemu walutowego i innych rzeczy.

 43. nnnn 6 grudnia 2011 o 1:58 pm

  Mało jeszcze wiecie ale szukajcie dalej:))) To się może dowiecie kto po co i dlaczego….

  • jakzawsze 6 grudnia 2011 o 6:34 pm

   Słuchamy-dajesz ….

 44. jakzawsze 6 grudnia 2011 o 6:26 pm

  Informacja z kryminalnych mediów:
  http://fakty.interia.pl/polska/news/prokuratura-odmowila-sledztwa-ws-masowego-falszerstwa-w,1731076

  …… Korwin Mike

  Prokuratura odmówiła śledztwa ws. „masowego fałszerstwa w wyborach”.Prokuratorzy odmówili wszczęcia śledztwa po zawiadomieniu Kongresu Nowej Prawicy, dotyczącym wyborów samorządowych w 2006 i 2010 r. – poinformowała stołeczna prokuratura. Zdaniem zawiadamiających miało dojść wtedy do „masowego fałszerstwa w wyborach”. „Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota odmówiła wszczęcia dochodzenia wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa” – poinformowała we wtorek rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Monika Lewandowska. Decyzja w tej sprawie zapadła tydzień temu. Lider Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke złożył zawiadomienie w Prokuraturze Generalnej na początku października, przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi. Zawiadomienie ostatecznie trafiło do prokuratury na Ochocie. „Mamy pewien dowód popełnienia masowych fałszerstw. Złożyliśmy w tej sprawie zawiadomienie do prokuratora generalnego. Doszło z całą pewnością do masowych fałszerstw w okręgu mazowieckim, dokonanych niestety przez PSL” – mówił w październiku Korwin-Mikke. „Mimo końca kampanii Janusz Korwin-Mikke musi ponieść odpowiedzialność za swoje absurdalne, wariackie słowa” – odpowiadał wtedy na te zarzuty rzecznik sztabu PSL Krzysztof Kosiński.Korwin-Mikke informował, że do zawiadomienia o popełnieniu fałszerstwa wyborczego dołączył analizę prof. Przemysława Śleszyńskiego z PAN, który zbadał liczbę głosów nieważnych oddanych w tamtych wyborach. Wynika z niej, że zdecydowanie najwięcej jest ich w woj. mazowieckim, głosy uznano za nieważne, bo na protokołach głosujący zamiast jednego krzyżyka mieli stawiać dwa lub więcej. Według Korwin-Mikkego ktoś dostawił dodatkowe krzyżyki na kartach do głosowania, aby w ten sposób unieważnić głosy. „Pokrywa to się dokładnie z granicą woj. mazowieckiego, w tym akurat województwie są wyjątkowo dobre wyniki PSL-u, natomiast jest tam ogromnie dużo głosów nieważnych” – mówił Korwin-Mikke. PSL przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi – w piątek 7 października – złożyło pozew w trybie wyborczym przeciwko Korwin-Mikkemu za jego słowa o fałszerstwach. Domagało się sprostowania, przeprosin i 50 tys. zł na rzecz Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. 10 października, w poniedziałek po wyborach, sąd umorzył sprawę, argumentując, że powinna toczyć się ona normalnie, a nie w 24-godzinnym trybie wyborczym, ponieważ głosowanie już się odbyło.

  ==================================
  …. wiadomo że to ustawione/wyreżysyrowane, DEMOKRACJA ? ściema zadna demokracja i zakłamane wybory, głupka to robią i robić mogą z siebie a nie mądrych ludzi którzy na to patrzą i obserwują te gierki, to jest śmiechu warte.

  Niegdy w żywciu nie byłem na wyborach i niegdy nie pujde głosować na pierdoloną bande skorumpowanych psów ___ Tuskołaki i paisaki i inne kłamcy cygańskie jebane