Wydarzenia i komentarze 7 grudnia, 2011r.

Plany szczepień w kościołach, meczetach i synagogach USA
If You Go to Church, Heed This Warning
Jak pisze znany przeciwnik szczepień dr Mercola, ujawniono treść konferencji telefonicznej jednego z biur Białego Domu z liderami organizacji religijnych, która nie była przeznaczona dla prasy.  Otóż te organizacje wspólnie z siecią aptek Wallgreens, utworzą w miejscach kultu specjalne miejsca, w których odbywałyby się szczepienia. Mają do tego przekonywać kapłani, podwijając np. w środku Mszy rękaw i prowadząc wiernych do miejsca szczepienia. Rządowi tak bardzo na tym zależy, że jest gotów dawać łapówki wiernym w postaci spłaty części opłat za szczepionkę. 300,000 szczepionek będzie za darmo – dla tych, którzy nie mają w ogóle pieniędzy.

W szczepieniach głównie chodzi o mniejszości etniczne – czarnoskórych i Latynosów. Okazuje się bowiem, że w ten sposób o wiele łatwiej będzie ich przekonać. Sponsor, którym jest Office of Faith-Based and Neighborhood Partnerships (Biuro Partnerstwa opartego na Religii i Sąsiedztwach), które zostało założone w 2001 roku, miało w swoich złożeniach pomagać zwalczyć dyskryminację mniejszości etnicznych. W 2010 roku scentralizowano działania odbywające się dotąd na poziomie grup zainteresowanych programem, co pozwoliło na bezpośrednie wprowadzenie i finansowanie przez rząd takich projektów jak szczepienia w ośrodkach kultu religijnego, mimo że wchodzą w program systemu ubezpieczeń. Przy tej całej nagonce na szczepienia na grypę, nie mówi się, że nie przynoszą one żadnych pozytywnych skutków. Nawet w najbardziej prestiżowym czasopiśmie medycznym „Lancet”, zaznaczono, że szczepionki zapewniają tylko umiarkowaną ochronę przed grypą, a w niektórych sezonach grypowych ich działanie jest żadne. Podane statystyki dowodzą, że szczepionka jest skuteczna tylko w 1,5 przypadkach na 100. Jest to o wiele mniej niż reklamowane 70-90% skuteczności.

O co więc chodzi z tą nagonką na szczepienia? Alex Jones twierdzi, że za pomocą szczepień można będzie ubezwłasnowolnić ludzi w taki sposób, że zaniknie u nich instynkt samozachowawczy, i dzięki temu nie będą stawiać oporu wobec planowanemu ludobójstwu. Szczepionkami można też zmienić zachowania ludzi, jak w przypadku szczepionek o nazwie Fun Vax, które niszczą wiarę w Boga u ludzi. Od 2005 roku, kiedy przedstawiono w Pentagonie plany Fun Vax minęło trochę czasu, tak więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że opracowano szczepionki nie tylko na wiarę, ale i na inne cechy ludzkie, które nie pozwalają globalnej mafii na zdominowanie ludności globu.

Przygotowania do stanu wyjątkowego w USA wkraczają w nową fazę.
http://www.activistpost.com/2011/12/pentagons-1033-program-giving-free.html

Policja w całych Stanach jest systematycznie uzbrajana na wzór armii. Przykładem absurdów do jakich to prowadzi jest niedawne wyprowadzenie na ulice Tampy na Florydzie samochodów opancerzonych (APC), które się stosuje podczas w potyczkach wojennych. W 2011 roku, dla policji przeznaczono sprzęt z demobilu wartości 500 mln dolarów – dwa razy więcej niż w ubiegłym roku.
Wśród przekazanego sprzętu są nie tylko samochody opancerzone, ale i karabiny bojowe, wyrzutnie granatów, helikoptery, a nawet roboty wojskowe. Ten program o niewinnej nazwie „1033”, w 2012 roku będzie miał budżet  4-krotnie większy niż w 2011. Wygląda na to, że przygotowuje się policję do regularnej wojny z amerykańskim społeczeństwem.

Reklamy