Wolna dyskusja, 9 grudnia 2011r.

Z uwagi na przygotowania do dzisiejszej transmisję na żywo z prelekcji Juliana Rose, nie jestem w stanie opracować nowego artykułu. Ponieważ jednak zebrało się dużo komentarzy w poprzednim wpisie, otwieram nowy – do wolnej dyskusji. 

Krótki komentarz n.t. przyjęcia Chorwacji do Unii Europejskiej: jak widać, nie tylko w Polsce zdrajcy znaleźli się u szczytu władzy. Przyjęcie Chorwacji jest bardzo podobna do Anschlussu Austrii, przez Hitlera. Oczywiście, sprawa nie jest tak oczywista, ale mechanizm jest taki sam. Chodzi o to by jak największa ilość krajów zbankrutowała, co ułatwi wprowadzenie prywatnej globalnej waluty wirtualnej, rządu światowego i zaczipowanie ludzkości. Niestety, mało kto zdaje sobie sprawę ze skali tej konspiracji, chociaż dowody są jak na dłoni. Nadzieję może budzić pośpiech z jakim działają globaliści – jest to wynik albo ich niepewności, albo napiętych „terminów”, jakie wynikają z ich okultystycznej wizji świata. A ten się szybko budzi i nie wróży to dobrze globalistycznej mafii.

Wybory w Rosji też były niekorzystne dla satanistów, o czym świadczą komentarze w kryminalnych mediach. Doniesienia takie należy interpretować dokładnie tak samo jak w komunie – na odwrót.

Komentarze mediów alternatywnych na temat tych wydarzeń niedługo przedstawię na łamach Monitorapolskiego.

Reklamy