Wolna dyskusja, 9 grudnia 2011r.

Z uwagi na przygotowania do dzisiejszej transmisję na żywo z prelekcji Juliana Rose, nie jestem w stanie opracować nowego artykułu. Ponieważ jednak zebrało się dużo komentarzy w poprzednim wpisie, otwieram nowy – do wolnej dyskusji. 

Krótki komentarz n.t. przyjęcia Chorwacji do Unii Europejskiej: jak widać, nie tylko w Polsce zdrajcy znaleźli się u szczytu władzy. Przyjęcie Chorwacji jest bardzo podobna do Anschlussu Austrii, przez Hitlera. Oczywiście, sprawa nie jest tak oczywista, ale mechanizm jest taki sam. Chodzi o to by jak największa ilość krajów zbankrutowała, co ułatwi wprowadzenie prywatnej globalnej waluty wirtualnej, rządu światowego i zaczipowanie ludzkości. Niestety, mało kto zdaje sobie sprawę ze skali tej konspiracji, chociaż dowody są jak na dłoni. Nadzieję może budzić pośpiech z jakim działają globaliści – jest to wynik albo ich niepewności, albo napiętych „terminów”, jakie wynikają z ich okultystycznej wizji świata. A ten się szybko budzi i nie wróży to dobrze globalistycznej mafii.

Wybory w Rosji też były niekorzystne dla satanistów, o czym świadczą komentarze w kryminalnych mediach. Doniesienia takie należy interpretować dokładnie tak samo jak w komunie – na odwrót.

Komentarze mediów alternatywnych na temat tych wydarzeń niedługo przedstawię na łamach Monitorapolskiego.

Reklamy

180 responses to “Wolna dyskusja, 9 grudnia 2011r.

 1. ALFA 9 grudnia 2011 o 11:29 am

  Prezydent Chin rozkazał flocie wojennej przygotowania do wojny
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/09/prezydent-chin-rozkazal-flocie-wojennej-przygotowania-do-wojny/#respond

  • monitorpolski 9 grudnia 2011 o 11:43 am

   Jeśli w USA nie uda się obalić agenta syjonistycznego Obamy, to jest duża szansa na zagładę ludzkości. To co się dzieje nazywa się opcją Samsona – albo rząd światowy i wymordowanie ponad 90% ludzkości, albo zagłada świata z nielicznymi, którym się uda przetrwać w schronach. A ludzie się ciągle pukają w głowię jak im się to mówi…

   • AQQ 9 grudnia 2011 o 11:51 am

    Wybory w Rosji były koszerne. /ze stopsyjonizmowi/
    Liebermann w przeddzień odbył nieplanowane spotkanie z premierem Władimirem Putinem podczas której wypowiedział się zwłaszcza na temat odbytych w Rosji wyborów do Dumy Państwowej, nazywając je „wystarczająco uczciwymi i demokratycznymi”.

    • deotibigratia 9 grudnia 2011 o 6:48 pm

     tu jest wytłumaczenie koszerności tych wyborów
     cyt za pszek http://prawda2.info/viewtopic.php?p=213472#213472

     Avigdor Liberman to chyba jakiś żyd jeśli się nie mylę a powiedział co powiedział bo miał ku temu powody o których za chwilę.
     Wybory były rzetelne choć oczywiście naruszenia i związane z tym skargi są a dotyczą tego co wszędzie :łamania ciszy wyborczej,agitacja podczas wyborów,złej organizacji pracy niektórych komisji.Najlepszym dowodem rzetelności wyborów jest to że,(jeśli nie liczyć statystycznych błędów) ich wyniki nieomal pokrywały się z przedwyborczymi prognozami ( można sobie sprawdzić ).Mówiąc krótko nie było zaskoczenia.
     Co kto poradzi że ludzie nie chcą głosować na „Jabłoko” ( odpowiednik naszej Unii Demokratycznej),że nie chcą głosować na liderów tak zwanej Solidarności,to jest:Niemcowa o którym już coś niecoś wiemy,na Weinsteina znanego jako Gary Kasparow który jeszcze 27 października nawoływał USA do zbrojnej agresji na Rosję
     Rozstąp się ziemio i zrób coś żeby wygrali ci, których ludzie mają po dziurki w nosie,których nie chcą i którzy od lat przegrywają wszystkie wybory.Wydawałoby się że nic w takiej sytuacji nie można zrobić a jednak wysiłki są czynione.Dotyczy to internetu który teraz stał się istną areną agitacji .
     tu zdjęcie organizatorów akcji biała wstążeczka
     http://prawda2.info/viewtopic.php?p=213472#213472
     ci organizatorzy to :
     Anatol Noskin ,właściciel większości sieci społecznościowych.Wikipedia przez skromność nie wspomina że Noskin to obywatel Izraela i oficer izraelskiej armii.Pierwszy z lewej to Konstanty Eggert herszt rosyjskojęzycznej BBC, drugi od lewej (też żyd )Stanisław Biełkowskij,to zakulisowy animator rosyjskiego ultranacjonalizmu,zwłaszcza tego „żydożerczego”,trzeci od lewej to Arsen Rewazow Izraelczyk zatrudniający się w biznesie reklamowym, ostatni ( pierwszy po prawej ) izraelski poeta i menager mediów Demian Kudrjawcew
     Wszyscy panowie żydowie sa na tle białego znaku w kształcie litery V – to znak zapowiadanej na 10 bm akcji związanej z powyborczymi protestami „biała wstążeczka”.
     Akcja ta jest chucpą i prowokacją tak grubą i bezczelną że nawet sam Władimir Miłow choć on sam to też nic dobrego i jeśli nie mieszkaniec to częsty bywalec amerykańskiej ambasady w Moskwie,nawołuje aby ludzie nie uczestniczyli w tej akcji,że akcja jest czystej wody prowokacją,że jej organizatorzy cynicznie,dla własnych interesów, chcą ewentualnych naiwnych uczestników narazić na trudne do przewidzenia konsekwencje.A organizatorów :Niemcowa,Kasparowa,Ryżkowa,Nowalnego ,otwarcie nazywa prowokatorami.
     Jeśli do tych informacji na temat koszernej agitacji koszernych animatorów dodać że ową agitacją parają się koszerne media :Echo Moskwy ,Nowa Gazeta,Niezawisimaja Gazeta,koszerne portale netowe,to zrozumiemy dlaczego izraelski minister czuł się lekko zaniepokojony i dlaczego to,(pozornie) szczere i przyjazne oświadczenie.

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 12:26 am

      Dzięki deotibigratia za, wydaje mi się, rzetelne wytłumaczenie tego co się dzieje w Rosji. Mam duże problemy z ustaleniem prawdy, podejrzany mi się wydaje ten ultranacjonalistyczny ruch, łącznie z płk. Kwaczkowem – Putin najwyraźniej przeszkadza – widać, że chcą za wszelką cenę, nawet na nacjonalizmie wypromować swoich. Mam nadzieję, że Rosjanie, w przeciwieństwie do Polaków, rozumieją te lisie metody. Myśmy tu się nieźle nabrali na takich „narodowców” i „antykomunistów” jak Michnik i inni.

      • jakisbuk 10 grudnia 2011 o 12:48 am

       fakir zawsze mówił że antymaterialny powiedział … 🙂 a ja do swojej żony z którą jestem od 26 lat mówie – kicia bedzie wojna bo ….. 🙂 a ona mi na to – przestań mi tu pierdzielić głupoty bo czytasz jakieś głupoty i to tamto i potem opowiadasz mi te bzdury 🙂 i mnie nie wkurzaj 🙂 wierzyć jej czy nie ?

      • AQQ 10 grudnia 2011 o 12:50 am

       Oj strasznie zawiedziona jestem, już 30 lat na dniach minie, a mój dziadzio mawiał „będzie jak za sanacji 1 na 100-tu mieć będzie pracę”…..

   • Extazed 9 grudnia 2011 o 12:10 pm

    Tak mi się wydaję że nie logicznym jest nazywanie tego rządu ‚światowym’ gdyż po wymordowaniu ponad 90% społeczeństwa zostanie nas garstka a to będzie można nazwać rządem tych którzy przetrwali, czyli w zasadzie normalnym rządem hehe, to tak na marginesie.
    Natomiast Chiny niczym paw uniesiony pychą prezentuja swój ‚ogon’ wciąż go przyozdabiając.
    Nie wygląda to za dobrze. Niby wszystko wygląda wokół normalnie, aż trudno pomyśleć, że na ‚wysokich stołkach’ toczy się gra o tyle miliardów istnień ludzkich. Wszystko w imię władzy.
    A ja narzekałem na naukę biologii w szkole…. to są dopiero problemy!!

    • zenobiusz 9 grudnia 2011 o 1:24 pm

     Extazed@
     „po wymordowaniu ponad 90% społeczeństwa zostanie nas garstka”
     No to ciekawe co piszesz ,czyli możemy sądzić że spośród blogowiczów ,Ty,i kto jeszcze ?
     Poza blogiem to możemy tylko przypuszczać kto,ale taka deklaracja,no no 🙂

     • Extazed 9 grudnia 2011 o 1:33 pm

      Haha,słuszna uwaga : D
      Źle się wysłowiłem. Miałem na myśli rodzaj ludzki, z racji że jesteśmy wszyscy ludzikami to mogłem napisać my. Ale nie roszczę sobie prawa do przeżycia, choć wiadomo, że fajnie by było : P

      • zenobiusz 9 grudnia 2011 o 2:09 pm

       Extazed @

       Fajnie by było ? na Ziemi na której leżą szczątki nie pochowanych miliardów ludzkich zwłok,,
       oj coś się zagalopowujesz
       .

       🙂 🙂 🙂

       • Extazed 9 grudnia 2011 o 2:15 pm

        Krajobraz jak z filmu „Księga Ocalenia” heh. Nie pomyślałem o tych zwłokach zupełnie.
        Ale tak na serio to depopulacja wydaje mi się, że przebiegać będzie regionami aniżeli selektywnie zewsząd. Ale to tylko moje widzimisię.

        • Ricopolo 9 grudnia 2011 o 4:06 pm

         jest to komentarz Jaxa z http://newworldorder.com.pl
         Podzielę się z wami informacją jaką uzyskałem podczas spotkania od niezwykle mądrego człowieka. Od kilku miesięcy męczę się z tym tekstem gdyż jest dla wierzących niezwykle trudny.

         Powiem wręcz, że może być zabójczy.

         Słyszeliście zapewne o stowarzyszeniu czaszki i piszczele (Skull & Bones), to dosyć ordynarna sekta bogatych i rozwydrzonych małolatów z uniwersytetu Yale gdzie znajduje się ich gniazdo i przedszkole. Później staje się tzw. elitarnym klubem zrzeszającym najbardziej wpływowych ludzi wszelkich środowisk nauki , kultury , biznesu, polityki, spec służb i kościołów.

         Ich inicjacje są wyjątkowo traumatyczne i OSTATECZNE.

         Każdy zna ich logo ale niewielu zna odpowiedź na tajemne pytanie co oznacza liczba 322

         Syjonistyczny spisek powstał na bazie kabały, w zasadzie na pewnych interpretacjach biblii.

         Większość wierzeń w UFO i inne nadprzyrodzone wydarzenia tak czy inaczej ma odzwierciedlenie w Biblii . Tak czy inaczej niemal wszyscy wskazują tę księgę jako autorytatywne źródło potwierdzające ich tezę . Wszelka gnoza czyli droga człowieka do boskiej autokreacji też opiera się na biblii. Stary testament zawiera wszystkie taktyczne wskazówki jak opanować świat i po odwróceniu pewnych wersów doprowadził do praktyk , które dla nas , dzisiaj stają się oczywiste(NWO). Jest tego wiele ale o tym może kiedy indziej.

         Księga Rodz : r .3 22 „Po czym Pan Bóg rzekł: «Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki».

         Ten tekst , który bez specjalnego wysiłku gloryfikuje doktrynę gnostyczną może pozostawić osoby słabo wierzące bez obrony i skutecznie przekonać do „sięgnięcia po władzę”. Wszak nieśmiertelność jest „na wyciągnięcie ręki”.

         Jaką inspirację czerpią z tego tekstu władcy świata ? Wiele razy wałkowaliśmy na stary forum temat. dziwacznego , nielogicznego działania elit. Zachowują się jak gdyby mieli żyć wiecznie. Cała destabilizacja , depopulacja nie służy niczemu i w zasadzie może mieć przebieg dla nich katastrofalny. Oni jednak powodowani kultem , nie logiką robią mnóstwo bezsensownych działań. GMO , Chemtraile , Fluor, zabawy Haarpem, wojny nie maja celu biznesowego. Celem jest władza – tu biznes uwiązany mentalnie w logice ekonomii i ukierunkowany na zysk jest bez szans. Dla tego nie obroni się przed doktryną inną niż cele gry rynkowej. Szatański plan jest oparty na subtelnym i mocniejszym fundamencie , związku kultowym i w pewien sposób mistycznym. To pole dla logiki egzotyczne i wrogie.

         Ta celebracja zła dzieje się wszędzie w mediach, realizuje cele w polityce, biznesie i bajeczkach dla dzieci. Nie z modą mamy do czynienia ale z planowym metodycznym działaniem.

         Nie wejdę w polemikę zostawiam temat , którym od czasu do czasu będę się opiekował.


         pozdrawiam

        • Brus_Zły_Lis 9 grudnia 2011 o 7:27 pm

         a tutaj coś o monice richardson
         http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/czerwone-dynastie-monika-richardson.html
         ==============================================
         monitorpolski: wszyscy wiemy, że media to najgorsza sitwa. W ogóle powinno się codziennie stać pod redakcjami i pikietować, byłoby to bardziej pożyteczne niż pikiety pod Sejmem. Bo światem rządzą media.
         Brakuje mi w tej historii czegoś pikantnego, jak np. to, że ta pani wykonuje rozkazy zwierzchnictwa z Tel Awiwu.

        • Extazed 9 grudnia 2011 o 7:29 pm

         Nie jestem znawcą Biblii, ale na chłopski rozum – zachowanie ‚elit’ jest opierane na Biblii ale moim zdaniem wykorzystują te fragmenty przed którymi Biblia wyraźnie ostrzega. Inaczej mówiąc, wykonują to, przed czym ta księga przestrzega. Taka interpretacja odwrotna. Biblia wydaje się być potężnym narzędziem do zrozumienia natomiast w niewłaściwych rękach, może zostać źle odczytana… nie sądzicie?

     • ciociababcia 9 grudnia 2011 o 5:36 pm

      W Polsce nikt nie zostanie, dlatego wszystko wyprzedają. W Niemczech zostanie za to większy %.

    • MANIUŚ 9 grudnia 2011 o 2:26 pm

     Zapewniam Cię, że rząd światowy nie powstanie po wymordowaniu ponad 90% ludności tylko wcześniej, a on po przejęciu władzy odda ją antychrystowi, który to dzieło będzie kontynuował, rozprawiając się bezwzględnie między innymi z chrześcijanami.

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 12:38 am

      „Antychryst” to pojęcie względne. Będę się upierał przy tym, że historia jest sztucznie kreowana przez grupę ludzi – za pomocą intryg, podstępem, korupcją, szantażem, manipulacją pieniądzem i wojną. Ta grupa ludzi ma niemal boskie możliwości, dlatego wydaje im się, że są Bogiem, „antychrystem” można powiedzieć. Ale to nie jest ten biblijny „Antychryst”

   • Ramires 9 grudnia 2011 o 12:35 pm

    Tylko jeżeli masowo użyją atomówek to co im z tego że ta garstka pozostanie w schronach. Kiedyś będą musieli wyjść. I co wtedy ? No chyba że mają sposób na promieniowanie i o tym się nie chwalą !?

    • Extazed 9 grudnia 2011 o 12:37 pm

     Mi się wydaje że mają. Skoro potrafią tyle innych rzeczy to z pewnością potrafią i to. Tak sobie pomyślałem, czy chemitrailsy czasem nie mają z tym czegoś wspólnego. Może w odpowiednim połączeniu chemi+haarp, można wytworzyć coś w rodzaju pola ochronnego. Chodzi o zagęszczenie atmosfery tymi cząsteczkami, albo nadaniu im odpowiednich polaryzacji. Wiecie o co chodzi …

     • zenobiusz 9 grudnia 2011 o 1:52 pm

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/09/wstrzas-44-w-odleglosci-14-km-od-instalacji-haarp-ciekawe-co-na-to-haarpomaniacy/
      Właśnie w ramach działań maskujących HAARP ,wywołał trzęsienie ziemi 4,4 wz epicentrum 14 km od własnej głównej instalacji.To zacieranie śladów po tym jak Marek ogłosił ,że HAARP,zakłóca mu sen. 🙂

      • hjk 9 grudnia 2011 o 4:26 pm

       to atak konkurencji…

       • zenobiusz 9 grudnia 2011 o 4:29 pm

        Ciekawe jak długo ,będziecie wierzyć w te pis tindustrialne legendy.

        • hjk 9 grudnia 2011 o 4:48 pm

         albo kiedy ty się przekonasz 😉
         trzesienie ziemi to ew. jutro dopiero , bo pelnia i zaćmienie kiezyca (w szczycie o 15.32)

        • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 12:41 am

         Już Nicola Tesla wywoływał trzęsienia ziemi małym urządzonkiem…
         To jest efekt rezonansu, mała energia może wyzwalać większą. Udaje się to jednak tylko w specyficznych warunkach, nie wszędzie.

     • Peryskop 9 grudnia 2011 o 6:15 pm

      @Extazed: „Wiecie o co chodzi …”

      Wiemy, ale czy ty wiesz o co ci chodzi gdy piszesz?

      Polaryzacja rymuje się z jonizacją. Ale nie zabezpiecza przed jej zabójczymi skutkami.

      • Extazed 9 grudnia 2011 o 7:21 pm

       Wiem o co mi chodzi, zamiast tego mogłem napisać że możliwe, że dzięki połączeniu chemi+haarp może zajść reakcja chemiczna / zjawisko fizyczne które może mieć wpływ na powstrzymywanie promieniowania jonizującego. Ale po co takie sztywne ramy? Wyraziłem to samo w inny sposób 🙂 Ale skoro wiesz o co chodzi to znaczy że napisane jest zrozumiale.

       Prawdopodobnie nie zabezpiecza, choć może mieć pośredni wpływ na jego częściowe zatrzymywanie a tego wykluczyć nie możesz : )

       • Peryskop 10 grudnia 2011 o 5:07 am

        Tak, wykluczyć nie mogę.

      • centurion 10 grudnia 2011 o 9:06 am

       Nie chciałbym się wtrącać ale istnieje takie coś jak jonosfera która chroni nas przed jeszcze gorszym promieniowaniem słonecznym. Przemyślcie to.

    • BirD2 9 grudnia 2011 o 1:09 pm

     kiedyś czytałem te przepowiednie nostradamusa i była tam wzmianka o takim proszku który będą rozpylać. On właśnie będzie niwelował skutki promieniowania..

    • Ania 9 grudnia 2011 o 3:14 pm

     A nie zdziwiło cię że od czasów Hiroszimy atomówek nie użyto ani razu ?

     • hjk 9 grudnia 2011 o 4:28 pm

      jak nie uzyto, jak cały czas detonowano próbne ładunki… jeszcze chyba do lat 90 tych chiny chciały mie,ć własne atomowki

   • AQQ 9 grudnia 2011 o 12:57 pm

    MP. na miejsce tej czarnej kukiełki maja inne m.in. harpia Hilaria.
    Co sie stało w Grecji i Italii, co się dzieje na świecie w imię dEMONkracji..

   • jakzawsze 9 grudnia 2011 o 9:58 pm

    Monitor .. obadaj ten film http://www.videozer.com/video/324ZqnNA

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 12:42 am

     dzięki, zapisałem link

    • AQQ 10 grudnia 2011 o 1:12 am

     jakzawsze, czytałam,że baba wanga PODOBNO przewidziała, że będzie choroba, ludzie będa się starzeć w bardzo szybkim tempie….może o to chodzi.

   • felicyta 10 grudnia 2011 o 12:08 am

    @monitorpolski 9 Grudzień 2011 o 11:43 am, Jeśli w USA nie uda się obalić agenta syjonistycznego Obamy,

    -chyba sie przejezyczyles, powinno brzemiec : „jesli nie uda sie obalic syjonistycznej agendy w USA , ktora stoi za plecami nic nieznaczacej swojej marionetki Obamy, to jest duza szansa na zaglade ludzkosci”

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 12:46 am

     Felicyta, sądzę że rację miał La Rouche, twierdząc, że jeśli się usunie Obamę, to droga do przejęcia władzy przez Amerykanów się otworzy – o to mi właśnie chodziło. Oczywiście, że jest tam śmietnik syjonistyczny u władzy, ale bez Obamy stają się jak bez ręki.

   • Ktoś 10 grudnia 2011 o 1:38 am

    Równie dobrze można odciąć Obame od sygnału z antenki i biedaczek poczuje się zagubiony. A nadajnik leży tuz za miedzą.

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 10:22 am

     Nie jest to takie proste. Jakby było to spece rodzaju McGoverna dawno by sobie z tym poradzili.

 2. jakisbuk 9 grudnia 2011 o 11:57 am

  a ja na te wasze smutki – SPORT TO ZDROWIE 🙂

  http://wyborcza.pl/duzy_kadr/56,97904,10748625,_,,3.html

  • jakzawsze 9 grudnia 2011 o 10:08 pm

   gówno prawda

 3. arkebuz 9 grudnia 2011 o 12:49 pm

  W wielkiej Brytanii szykuje się jakiś huragan, nie zdziwiłbym się gdyby jakiś kataklizm rozłożyłby ich gospodarczo na łopatki po głośnym, uzasadnionym „nie”. Czy polityka naszego rządu jest do przyjęcia? Wydaje mi się, że tak biorąc pod uwagę chociażby historię naszego narodu i sąsiadów z południa z czasów drugiej wojny światowej – przynajmniej daje powody do myślenia.

  • hjk 9 grudnia 2011 o 4:29 pm

   w niemczech tez a w ogóle to na morzu północnym ma być sztorm…

 4. Sully 9 grudnia 2011 o 1:00 pm

  No prosze Węgry nagle zmieniaja zdanie i przyłanczają się do Państw chcących pogłębiać wspołpracę…..mówie wam, za duzo jest do stracenia i rzadzący doskonale o tym wiedzą.Jak zwykle wszystko się ułoży i po kłopotach, zaczną drukowac kaskę, bo bank tez pewnei zdanie zmieni i stwierdzi że dodrukuje…Wiele gadania, a prawda taka, że oni wiedzą doskonale co będzie i szopki odstawiają.

  • Extazed 9 grudnia 2011 o 1:07 pm

   Może być i tak, że te wszystkie groźby apokalipsy w różnym wydaniu są tylko zastraszaniem społeczeństwa ich niemocą itp. a oni bez przeszkód wprowadzają na drodze prawie pokojowej swoje plany.

  • Tomasz 9 grudnia 2011 o 2:36 pm

   Bo Wegry maja madry rzad,ktory na sile tez chca obalic wywolujac zamieszki. Szacunek tez dla Camerona i innych. Szczegolnie podobala mi sie wypowiedz Camerona na temat nie wchodzenia do strefy Euro. A Tusk niestety pcha tam Polske na sile

   • Tomasz 9 grudnia 2011 o 2:38 pm

    OOps a Wegry zmienily zdanie? Bo rano jeszcze bylo ,ze razem z Wielka Brytania,Czechami ,i Szwecja nie podpisaly….

    • Joanna 10 grudnia 2011 o 11:20 am

     Nie zmieniły, ale merdia jakoś nie grzmią, że tusk ochoczo zgodził się, aby Polacy spłacali długi zadłużonych i bogatszych od Polski państw strefy EURO. Według nieśmiałych przekaziorów Węgry, Szwecja, Wlk.Brytania i Czechy nie zgodziły się na spłatę. Tusk na spotkaniu z Barosso i szefem eurolandu miał się wyrazć, że Polska przeprowadziła referendum w sprawie wejścia do strefy euro. Może znowu ćpa /marnie wygląda/.

     • Sully 10 grudnia 2011 o 11:35 am

      Joanna Węgry zmianiły zdanie, jesteś niedoinformowana. Szwecja tez ponoć już zmienila zdanie, czechy sie zastanawiają, a GB wiadomo, no. A skąd masz info o referendum i takiej wypowiedzi premiera, byłaś na miejscu, jesteś dziennikakrką…prosze nie przekazywac plotem jeśli nei jestes w 100% pewna.

  • Demolay 9 grudnia 2011 o 6:58 pm

   przy-łĄczajĄ

   nie -łanczają tylko -ŁĄCZAJĄ
   Ok?

   Co innego brak polskich liter, co innego niewiedza.
   Bez obrazy. Pozdrawiam!

   • Sully 9 grudnia 2011 o 7:19 pm

    Demolay ….niczego konkretnego do dyskusji nie wnosisz, uwagi zwracaj w szkole i dzieciom w domu, a jak chcesz coś powiedzieć to mądrze i na temat. bez urazy.

    • 44 9 grudnia 2011 o 9:11 pm

     Sądząc po błędach, to właśnie dzieciom zwraca uwagę. A że nie w domu…, no cóż.

     • Sully 9 grudnia 2011 o 10:05 pm

      Ty mi za to razem zdemolay zgredem zalatujecie co się czepiać lubi…no cóż, nie każdy może być młody.

   • zeebii 9 grudnia 2011 o 10:07 pm

    @Demolay napisał
    „Co innego brak polskich liter, co innego niewiedza.
    Bez obrazy”

    Nieprawda. Brak polskiej czcionki w systemie nikogo nie tłumaczy. Jeśli jakaś osoba nie może zainstalować na komputerze systemu z polską czcionką -bo mąż arab albo anglik jej nie pozwala- to może odpalać system z płyty lub klucza USB. Najpierw pobrać plik [zwykle] w formacie iso. następnie „zapisać jako” potem wypalić na płycie w Nero lub Alcoholu . I …gotowe! Np Openindiane
    http://openindiana.org/download/
    albo Slax

    • zeebii 9 grudnia 2011 o 10:23 pm

     cd.
     inny fajny do odpalania z płyty system GhostBSd http://ghostbsd.org/get-ghostbsd/
     -nie wiem jak z polską czcionką u niego. Uwaga, żeby podczas pobierania nie pomylić architektury 386 i amd54

     przy okazji kilka mniej znanych i ciekawych przeglądarek http://www.wyszukiwarki.webatu.com/

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 12:48 am

      Dzięki zeebii, zawsze podajesz pożyteczne rzeczy

 5. hjk 9 grudnia 2011 o 1:18 pm

  Proszę rozpowszechniać:
  „Tragicznymi rocznicami 13 grudnia stoi dla Narodu Polskiego”

  Polski grudzień, to kolejne rocznice: przelanej niewinnej polskiej krwi, morza łez, rozpaczy i smutku, zabijania nadziei Narodu Polskiego na lepsze jutro życia w prawdzie i wolności, zabijania marzeń Polaków na wolną, suwerenną, niepodległą Ojczyznę Polaków.
  To miesiąc szyderczego posługiwania się: wydarzeniami „Grudnia 70”, wprowadzonym stanem wojennym, ofiarami kopalni „Wujek” – a to wszystko dla ukrycia w nowym wydaniu niewoli Narodu Polskiego. Niewoli w szczególnie perfidnym wydaniu.
  Teraz w grudniowe dni i noce władza nie strzela do niewinnych ludzi, ale w zamian za to ludzie umierają z zimna, z niedożywienia i z braku środków na lekarstwa, odbierają sami sobie życie w pogrążeniu w beznadziei.
  Teraz władza nie daje biletów w jedną stronę, ale za to od 1989 r. wszystkie bez wyjątku ekipy rządowe, wszystkie bez wyjątku główne siły polityczne wytworzyły mechanizm wypychania Polaków ze swej Ojczyzny w świat za chlebem.
  Polski grudzień, to czas kolejnych obchodów żydowskiego święta Chanuka w Pałacu Prezydenckim RP – święta sprowadzonego do tego pałacu przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w dniu 18 grudnia 2006 r. – to czas kolejnych obchodów żydowskiego święta Chanuka w Sejmie RP.
  To również 4 rocznica złożenia podpisu przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego [13.12.2007] pod Traktatem Lizbońskim [którym się chełpił].

  Więcej [wraz ze zdjęciami] na
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/12/08/tragicznymi-rocznicami-13-grudnia-stoi-dla-narodu-polskiego/

  • Ciekawska 9 grudnia 2011 o 2:34 pm

   Polecam ciekawą rozmowę z Grzegorzem Braunem, na temat nowego filmu „Towarzysz generał idzie na wojnę”.
   http://vod.gazetapolska.pl/805-rozmowa-niezalezna-grzegorz-braun-jeszcze-wroclaw-czy-juz-breslau

   • zeebii 9 grudnia 2011 o 10:35 pm

    @Ciekawska
    Czytałem niedawno taki tekst. Psycholog wprowadził młodą dziewczynę w stan hipnozy i wysłał ją kilka lat w przyszłość. Okazało się że żyje i mieszka we Wrocławiu, a w Hali ludowej odbywają się regularnie spotkania nsdap i nazistowskiej młodzieżówki. Wieczorami po spotkaniach uczestnicy napadają na sklepy i domy polaków.
    Jeszcze rok temu wydawało mi się to nierealne.

    • AQQ 9 grudnia 2011 o 10:41 pm

     Też to czytałam ze 2 lata temu.

    • Ciekawska 10 grudnia 2011 o 2:20 am

     Ciekawe historie o Wrocławiu opowiadał ostatnio Darek Kwiecień w programie J.Zagórskiego.

     http://niezaleznatelewizja.pl/2011/12/materialy-z-zerwanej-audycji-na-zywo-4-11-11-dariusz-kwiecien-we-wroclawiu/

 6. navajo88 9 grudnia 2011 o 1:53 pm

  No nie !!!! czyżby wkradło się zwątpienia w wasze bojowe serca !!!!!! , ludzie żyjemy w arcy ciekawych czasach i kto wie ,ale może właśnie to pokolenie kture po nas nastąpi beńdzie ostatnim pokoleniem ludzi na ziemi ?????? pomyślcie o tym i zastanówcie się nad tym bo na to wskazują wzystkie czynniki jakie zaczynają zachodzić na ziemi i wokól niej ,a co do strefy euro to i tak to wszystko padnie ,a wtedy się zacznie i każdy beńdzie się starał ratować to co beńdzie mógł !!!
  J.M.H

  • Sully 9 grudnia 2011 o 2:32 pm

   Navajo, dinozaury żyłe ponad 160 mln. lat…cóż więc my ludzi emozemy powiedzieć….owszem czasy sa ciekawe…i tyle;-)

  • zeebii 9 grudnia 2011 o 10:28 pm

   @N88
   -czyżby wkradło się zwątpienia w wasze bojowe serca”

   Jak to było?

   „Piękne jest koło rycerskie, komu Bóg dał mężne serce…”

   • navajo88 10 grudnia 2011 o 2:40 am

    zeebi ja nie mam mężnego serca ,mam zwykle serduszko troszkę bojażliwe ,ale czyste i otwarte hahahahahahahaha
    J.M.H

 7. pio9a 9 grudnia 2011 o 1:56 pm

  • pan_prezydent 9 grudnia 2011 o 4:17 pm

   Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

   • hjk 9 grudnia 2011 o 4:33 pm

    ale on nie powoduje zadnych kłótni 🙂
    co najwyżej niepokoje sekciarzy …

    • hjk 9 grudnia 2011 o 4:33 pm

     ale wystarczy nie oglądać i będzie OK

     • pan_prezydent 9 grudnia 2011 o 4:54 pm

      Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

      • pan_prezydent 9 grudnia 2011 o 4:57 pm

       Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

       • pan_prezydent 9 grudnia 2011 o 5:13 pm

        Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

        • jakisbuk 9 grudnia 2011 o 6:33 pm

         Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

        • hjk 9 grudnia 2011 o 6:46 pm

         Napisałem wam, ze „wystarczy nie oglądać i będzie OK”, ale nie mozecie wytrzymać i trollujecie tu…
         naprawdę nie mozecie czy może jesteście masochistami, albo chcecie wszczynać tu bezsensowne dyskusje???
         Te wątki już tu przerabialiśmy po kilka razy tu i jeszcze chyba na „grypie…” swego czasu…

        • jakisbuk 9 grudnia 2011 o 6:58 pm

         Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

        • hjk 9 grudnia 2011 o 7:09 pm

         no własnie, więc po co się katowac? 🙂

        • szuwaxpl 9 grudnia 2011 o 9:12 pm

         Pan_prezydent – dodam Tobie trochę pikanterii, ponieważ w Meksyku używają na ostro np. habanero.
         Polecam abyś dogłębnie zajął się tematem : Matka Boża z Guadelupe !
         Ale obiecaj mnie, że zgłębisz temat, jak przeczytasz wszystko co dostępne, to na koniec trochę z humorem opowiada Wojtek Cejrowski w ‘ Boso przez świat’
         Pozdrawiam serdecznie i zachęcam innych, którzy myślą podobnie do pana prezydenta

      • szuwaxpl 9 grudnia 2011 o 9:14 pm

       Szczególnie odnoszę się do wypowiedzi o 4:54 pm

   • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 12:51 am

    YouTube ma taki guzik, który się nazywa pauza albo stop.

  • PokójWam 9 grudnia 2011 o 8:26 pm

   1Jana 4:1 „Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat.”

   To odnośnie rzekomych objawień, które są w rzeczywistości zwiedzeniami szatańskimi

   http://za-jezusa-glosem.bloog.pl/id,3111774,title,OBJAWIENIA-MARYJNE-DZIELO-SZATANA,index.html

 8. AQQ 9 grudnia 2011 o 2:11 pm

  Jak powiedział Sarkozy, porozumienie w sprawie zwiększenia dyscypliny finansowej wśród wszystkich 27 krajów UE okazało się niemożliwe ze względu na stanowisko Brytyjczyków. Wielka Brytania domagała się prawa weta wobec unijnych przepisów dotyczących rynku usług finansowych, by chronić londyńskie City.

  Warunki Londynu „były nie do przyjęcia”, ponieważ to właśnie brak dostatecznego nadzoru nad sektorem finansowym spowodował obecne problemy w strefie euro – zaznaczył francuski prezydent.

  Sarkozy powiedział, że tzw. nowy pakt fiskalny – który obejmie 17 państw eurolandu i sześć państw UE spoza strefy euro, w tym Polskę – powinien być gotowy do marca przyszłego roku.

  Zadowolenie z rezultatu blisko 10-godzinnych rozmów wyraziła kanclerz Niemiec Angela Merkel.

  – Od dawna powtarzam, że 17 państw eurogrupy musi odzyskać wiarygodność. Jestem przekonana, że dzięki podjętym dziś decyzjom możemy ten cel osiągnąć i to zrobimy” – powiedziała. To „bardzo, bardzo ważny wynik, ponieważ (świadczy o tym, że) uczymy się na popełnionych w przeszłości błędach – dodała.

  – Utworzymy nową unię fiskalną dla euro, która będzie jednocześnie unią stabilizacyjną – oceniła kanclerz./ czyli do marca-wazelina po 100kroć wazelina/

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/szczyt-w-brukseli-porazka-ws-zmiany-traktatu-ue,1732263

  • andzia 9 grudnia 2011 o 2:33 pm

   słyszałam dzis w radiu kawałek wiadomosci i akurat fragment że kazde z tych panstw bedzie musiało wpłacic jakas kase do budżetu UE. Nie pamiętam kwot, ale raczej nas na to nie stać. Ciekawe co tusek zrobi… pewnie zatanczy jak mu unja zagra.

   • Wizzgaa 9 grudnia 2011 o 2:59 pm

    Byłam przekonana, że od paru lat wszyscy / Polska też / wpłacają do tej kasy !

    • hjk 9 grudnia 2011 o 4:35 pm

     jak nas nie stać, to od czego są banksterzy i ich kredyty? 🙂

     • hjk 9 grudnia 2011 o 4:36 pm

      „…aby Polska.., ups… unia rosła w siłę a ludziom zyło się dostatniej”….

    • andzia 9 grudnia 2011 o 5:09 pm

     to prawda, ale chyba teraz jakas kasa dodatkowa ma isc na to

     • hjk 10 grudnia 2011 o 1:20 am

      dodatkowa czy podatkowa wszystko jedno, za wszystko i tak zapłaca ludzie,,,

      • pola 10 grudnia 2011 o 9:44 am

       Przywódcy Europy zgodzili się na zebranie 200 mld euro dla Międzynarodowego Funduszu Walutowego na ratowanie strefy euro. Na Polskę ma przypaść ponad 100 mld zł – czytamy w „Gazecie Polskiej codziennie”.
       http://biznes.onet.pl/100-mld-zl-z-polski-dla-europejskich-bankrutow,18493,4962948,3219970,199,1,news-detal

  • AQQ 10 grudnia 2011 o 12:01 am

   Moi drodzy, jak słyszę Polska w budowie bo junia dała kasę nóż w kieszeni mi się otwiera!
   Aby zyskać parę złotych od junii niezbędne jest przede wszystkim utworzenie osobnej, dodatkowej zgrai biurwów, którzy jak wiecie pożrą 4/5 kasy przeznaczonej na dany cel…i tak to wyglada, mnoży się urzędasów d/s ? i przewala kasę! Jestem przekonana, ze w rozrachunku wychodzimy na wielki——————–!!!
   http://www.bibula.com/?p=8449

   • AQQ 10 grudnia 2011 o 1:41 am

    Ola Gordon powiedział/a
    2011-12-09 (piątek) @ 14:58:05

    SO WHAT ARE THE LIKELY EU TREATY CHANGES?

    Więc jakie mogą być zmiany w Traktacie Lizbońskim?

    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2071952/Eurozone-crisis-David-Cameron-vetoes-EU-treaty-save-euro.html#ixzz1g2zBTiEN
    Nicholas Petche – 9.12.2011 tłumaczenie Ola Gordon

    • Znacznie ściślejsza koordynacja budżetowa między sygnatariuszami. Automatyczne sankcje dla każdego kraju, który doprowadzi do deficytu przekraczającego 3% PKB.
    • Zaostrzenie reguł fiskalnych dla państw członkowskich przyjmujących prawo, że będą utrzymywać swoje zrównoważone budżety, mierzone roczny deficytem strukturalnym nie przekraczającym 0,5% nominalnego PKB.
    • Kraje strefy euro i inne kraje UE potwierdzą w ciągu 10 dni świadczenia do € 200 bn dla MFW, żeby zapewnić, że posiada odpowiednie zasoby, żeby poradzić sobie z kryzysem.
    • Zgoda na przyspieszenie wejścia w życie Europejskiego Mechanizmu Stabilności (ESM), na lipiec 2012 roku.
    • Obecny Europejski Instrument Stabilności Finansowej (EFSF) pozostanie aktywny w finansowaniu programów, które rozpoczęły się dopiero w połowie 2013 roku.
    • Dokonanie ponownej oceny adekwatności pułapu EFSF / ESM w wysokości € 500 bn w marcu 2012 roku.
    • Prywatni inwestorzy już nigdy nie zostaną poproszeni o poniesienie strat, jak w Grecji.
    • Nowe ramy prawne torujące drogę do ‘Tobin’, podatku od transakcji finansowych, oraz wspólnego podatku od spółek w strefie euro.
    * * *
    Komentarz szefa Komisji Europejskiej, Jose Manuela Barroso, na temat nowej sytuacji w UE:
    „Wolelibyśmy osiągnąć jednomyślne porozumienie. Nie było ono możliwe, więc uważam, że jedyną alternatywą było zrobić to za pośrednictwem tego rodzaju traktatu międzyrządowego, ale to nie oznacza, że instytucje UE nie będą odgrywać tu roli”.
    z bloga Maruchy.

   • AQQ 10 grudnia 2011 o 2:02 am

    http://www.bibula.com/?p=13764 //////koszty junii/////
    Aktualizacja: 2009-09-10 8:02 am

    Od przyszłego roku wzrośnie o ok. 600 mln zł miesięczna składka Polski do budżetu Unii Euro- pejskiej – poinformował wicedyrektor departamentu UE w resorcie finansów Krzysztof Sajdak.
    Dotąd Polska do unijnego budżetu płaciła 1 mld złotych miesięcznie !. Wysokość składki związana jest m.in. z planowanym przez Ministerstwo Finansów na przyszły rok wzrostem PKB o ok. 1,2 proc.
    Ponieważ w innych krajach UE prognozuje się spadek PKB, Polska musi niejako pokryć tę różnicę. Kosztować nas to będzie 350 mln zł miesięcznie. “Jak nasze PKB rośnie w relacji do PKB innych krajów unijnych, to musimy więcej zapłacić” – mówił na konferencji prasowej minister finansów Jacek Rostowski.
    O 850 mln zł rocznie będzie nas też kosztować uczestnictwo w UE z racji zwiększonego budżetu UE. Do kasy Unii Europejskiej trafia też 3/4 wpływów z poboru ceł. Ponieważ na 2010 r. planuje się wzrost tych dochodów, Polka odda UE dodatkowe 150 mln zł.
    Ilu instytucjom i firmom uda się przebrnąć przez biurokratyczne wymogi aplikowania o fundusze unijne i ile pieniędzy wpłynie do Polski z UE w ramach różnego rodzaju dotacji i dofinansowań, nie wie nikt.

 9. Wojox 9 grudnia 2011 o 2:38 pm

  Przemawia właśnie TUSK .. EWIDENTNIE jest na lekkim rauszu……OOOO…..!!!!
  PLĄCZE SIĘ JAK PO DUŻYM DRINKU…

 10. Ciekawska 9 grudnia 2011 o 3:31 pm

  Dla przypomnienia – transmisja na żywo (od 15-tej)
  http://www.livestream.com/monitorpolski

 11. Annah. 9 grudnia 2011 o 4:20 pm

  Marta Kaczyńska zaprasza na Marsz Niepodległości i Solidarności
  13 grudnia o godzinie 18 na Plac Trzech Krzyży w Warszawie.

  • Friend_of_mine 9 grudnia 2011 o 5:31 pm

   http://jazon.polacy.eu.org/1489/jeszcze-jeden-gwozdz-do-trumny-polski-/

  • jakisbuk 9 grudnia 2011 o 6:40 pm

   martusia szczególnie zaprasza panów z kasą – bo szuka 3 męża 🙂

   • ARTUR 9 grudnia 2011 o 8:14 pm

    Podobno sama wiara czyni cuda .

    • pola 10 grudnia 2011 o 9:49 am

     To uwierz w siebie i nie pisz głupot.

  • Józef Bizoń 10 grudnia 2011 o 8:52 pm

   „Zamiast „Marszu Niepodległości” 13 grudnia 2011 r. lepiej w tym dniu niech Jarosław Kaczyński z detalami opowie nam Polakom o polityce wobec Izraela, która nie ma prawa się zmienić pomimo zmiany rządów w Polsce.
   .
   Niech nam Polakom powie Jarosław Kaczyński – a jak się ta polityka zmieni w wyniku prawdziwie demokratycznych wyborów to co? Kto i pod czyim przywództwem napadnie na Polskę?
   .
   Niech nam Jarosław Kaczyński udzieli odpowiedzi na bardzo proste pytania:
   – Czy D. Tusk wraz ze swym rządem realizuje tę nie mającą się prawa zmienić politykę względem Izraela? Czy też nie realizuje?
   – a jeśli D. Tusk realizuje tę politykę, to czy realizuje ją w stopniu: niezadawalającym, zadawalającym, dobrym, bardzo dobrym, z nawiązką? ……………………….

   Zaś 13 grudnia 2011 r. Polacy niechaj nie biorą udziału w tym nam Polakom urządzanym urągowisku. Niech Polacy pozostaną w swych domach i pomodlą się w tym czasie za ich zniewoloną Ojczyznę – Polskę, za wszelkie osoby Jej szkody czyniące ku nawróceniu tych osób.”
   http://jozefbizon.wordpress.com/2011/12/08/tragicznymi-rocznicami-13-grudnia-stoi-dla-narodu-polskiego/

   • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 9:03 pm

    Może czas dać spokój człowiekowi, któremu zamordowano brata, który jest mieszany z błotem przez kryminalne media, i którego byli przyjaciele okazali się wrogami? Co innego słowa, a co innego czyny, L. Kaczyński wyznawał tę zasadę i niestety się przejechał, za takie coś mafia globalna karze śmiercią.
    Polska jest w tej chwili pod nazwijmy to delikatnie „obcymi wpływami”, które są dla Izraela raczej korzystne. Dla USA też, więc nie potrzebują zmian. Zmiany to potrzebuje polski naród i patrioci.

    • Józef Bizoń 10 grudnia 2011 o 10:02 pm

     A co nas Polaków ma obchodzić [pozorowana czy faktyczna] walka w stadzie wilków?
     Słowa [i ordery] – niech się cieszą – były dla Polaków, a konkretne czyny dla Izraela i globalistów.
     Jeśli chce mieć spokój, to niech ubierze włosiennice i znika z oczu Polaków.

 12. grey 9 grudnia 2011 o 4:23 pm

  Witam
  Nie wiem czy ktoś już o tym pisał mianowicie, co mnie zaskoczyło bardzo dr Burzyński był w telewizji TVN !!
  http://dziendobry.tvn.pl/video/odkryl-lek-na-raka,104,newest,16184.html
  Pozdrawiam

 13. Kinga 9 grudnia 2011 o 4:53 pm

  http://marucha.wordpress.com/2011/12/09/cameron-ukradl-przedstawienie/

 14. Rodriguez7 9 grudnia 2011 o 4:56 pm

  Więc plan centralizacji rządów się powiódł, Widzę zdanie o zdziwieniu że zdrajcy także w Chorwacji. A czemu tu się dziwić? To plan Lucyfera, najpiękniejszej gwiazdy zarannej, najmądrzejszego mędrca alfy i omegi, równowagi stanu. Oby Bóg zadziałał bo nie wiem jak Wy ale ja już „słyszę” krzyki ludzi w chaosie systemu. ma sa kra

 15. monitorpolski 9 grudnia 2011 o 6:22 pm

  TRANSMISJA NA ŻYWO PRELEKCJI SIR JULIANA ROSE:
  http://www.livestream.com/monitorpolski

 16. oz 9 grudnia 2011 o 6:50 pm

  polska przetrwała zabory , powstania , 2 wojny i ruskich…unia to błysk w naszej historii , damy radę . Tylko Polska

  • Extazed 9 grudnia 2011 o 10:26 pm

   Oby tak było, oby tak było. Polacy prężcie pierś, w górę głowa!

 17. deotibigratia 9 grudnia 2011 o 6:51 pm

  bezzałogowy dron amerykański strącony nad Iranem wygląda tak

  • dziadek 11 grudnia 2011 o 10:20 am

   Niedokładnie . Nie został strącony . Irańczycy „zawładneli” mózgiem drona i sprowadzili go
   na ziemię bez żadnej szkody . Niewątpliwy sukces Irańczyków,, kompromitacja USA

 18. BirD2 9 grudnia 2011 o 7:19 pm

  Ważny News dla USA

  Rząd uruchamia obozy koncentracyjne FEMA na terenie całego kraju.

  infowars.com otrzymał dokument pochodzący z KBR firmy zależnej od Halliburton, który dostarcza informacji na temat zdecydowanych ruchów mających na celu uruchomienie obozów koncentracyjnych FEMA i amerykańskich obozów wojskowych na terenie Stanów Zjednoczonych. Dokument zatytułowany „Omówienie projektu i przewidywane wymogi projektu,” opisuje usługi pod jakie KBR poszukuje podwykonawców. Dokument został przekazany nam przez pracownika administracji rządowej, który z oczywistych względów chce pozostać anonimowy.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/rzad_uruchamia_obozy,p1577680516

  • Extazed 9 grudnia 2011 o 7:26 pm

   Jeżeli informacja się potwierdzi, oznacza to przygotowania do czegoś wielkiego i tragicznego. Czyżby Obama wiedział, że chcą go obalić i chciał siłą utrzymać władzę? Ktoś wie czy taki scenariusz jest możliwy ?

   • Wx 9 grudnia 2011 o 7:39 pm

    W ten sposób będą uciszali zwolenników Rona Paula, który jest przeciwko wojnie, ma duże poparcie. Obozy otworzyli bo zbliza się III Wojna Światowa i jak się zacznie Amerykanie wkurzeni wyjdą na ulicę a wtedy łapanka i do pieca.

    http://poznajprawde.net/aktualnosci/211-obozy-koncentracyjne-fema-camps-jeszcze-puste.html

    http://poznajprawde.net/aktualnosci/217-wojna-izraela-z-iranem-i-syria-rozpocznie-sie-za-dwa-tygodnie.html

    • AQQ 9 grudnia 2011 o 10:48 pm

     Rosja odradza wojnę, a pejsate musiały by nauczyć się uprawy ryżu!

   • PokójWam 9 grudnia 2011 o 8:05 pm

    Obalić? Przecież on jest tylko marionetką, obalili by jego, to innego by wstawili

    Ja raczej jestem ciekawy poniedziałku: Najważniejsze co ustalili to jakiś pakt, w którym nie wiadomo o co chodzi, bo nikt nie zna jego treści 😉

    Sataniści ogłupiają ludzi

    http://www.tvn24.pl/12692,1727393,0,1,glowne-postanowienie-szczytu-_-wielki-znak-zapytania,wiadomosc.html

    Szczyt liderów Unii Europejskiej poniósł sromotną porażkę, uzgodniono, że coś się uzgodni w marcu przyszłego roku, oraz że ma być zrzutka 200 mld euro do MFW, który z powrotem pożyczy te pieniądze Europie. Polska też ma uczestniczyć w tej zrzutce, jak sugerował trzeci najlepszy minister finansów Europy. A mówiłem publicznie, że lepiej nie siedzieć przy stole kiedy w kółko puszczają kapelusz żeby zrobić zrzutkę na leczenie dla nałogowego dłużnika. Z dobrych wiadomości dla rynków mamy wypowiedź prezesa EBC który nazwał ustalenia krokiem we właściwym kierunku, co rynki na pewno zinterpretują jako gotowość do dalszych interwencyjnych zakupów obligacji Włoch.

    Najlepszym komentarzem do wyników szczytu jest fragment piosenki, Sami Wiecie Czyjej:

    Ci przywiązani dymem materaców,
    Przepowiadają życia swego słowa.
    Nam pod nogami żarzą się posadzki,
    Deszcz iskier czerwonych osiada na głowach.

    Dym coraz gęstszy, obcy ktoś się wdziera,
    A my wciśnięci w najdalszy sali kąt.
    Tędy! – Wrzeszczy – Niech was jasna cholera!
    A my nie chcemy uciekać stąd!

    A my nie chcemy uciekać stąd!
    Krzyczymy w szale wściekłości i pokory
    Stanął w ogniu nasz wielki dom!
    Dom dla psychicznie i nerwowo chorych!

    A teraz czekamy na ruch agencji ratingowych. FrAAAncja czeka najbardziej. Moody’s dzisiaj rano obniżyło ratingi trzem bankom francuskim. Ale big rating bazooka dopiero nachodzi.

    http://www.rybinski.eu/?p=3390&lang=all

    Prezez MF Global, Jon Corzine, firmy która zdefraudowała 1,2 miliarda dolarów swoich klientów, na pytanie specjalnej komisji senackiej odpowiedział, “ja po prostu nie wiem gdzie mogą być te pieniądze”. Jak prezes nie wie gdzie są pieniądze to kto może wiedzieć? Szatniarz?

    Uważajcie, bo nadchodzą czasy wielkiego rabunku. Kiedyś obrabowano bank na 50 milionów i był napad stulecia, teraz w mgnieniu oka przepadają miliardy i nie wiadomo co się stało. Bezsilność Unii w radzeniu sobie z kryzysem rodzi ryzyko, że wkrótce wyparują biliony.Ja na przykład zakładam, że za 21 lat, gdy nabędę prawa do emerytury, to ZUS mi wypłaci tylko niewielką cześć należnych pieniędzy, bo nie będzie dość pieniędzy w kasie publicznej na emerytury. Tym bardziej trzeba zadbać dzisiaj o swoje prywatne oszczędności.

    W tej sytuacji Polska powinna się skupić na reformach i trzymać jak najdalej od tego eurociotowania. Nie brać udziału w “ściepie” 200 mld dolarów, które via MFW zaraz przepalimy we Włoszech, tak jak już przepalono bez sensu 100 mld w Grecji. Trzeba też trzymać finansowy nadzór unijny z dala od Polski, bo po tym jak narobili szkód w swoich bankach, teraz będą chcieli popsuć też nasze.

    http://www.rybinski.eu/?p=3400&lang=all

    • jakisbuk 9 grudnia 2011 o 10:48 pm

     PokójWam – ja mam podobnie (troche mniej) do emerytury i tak jak ty, patrząc na to co sie dzieje – przestałem liczyć na to ze da sie z niej wyżyć – wiec trzeba samemy coś pomyśleć aby na starosć nie klepać biedy, niestety wiekszość ludzi nie dość że żyje na bieżąco to jeszcze czesto na kredyt – hmmm – nic dobrego to nie wróży, dziwimy sie tyu że panćtwa zadłużone itp , ale jak widać ludzie robią to samo, ja na szczeście mam ten komfort że żadnym bankierom kłaniać sie nie musze 🙂 i obym nigdzy ich niewoelnikiem nie został – czego i wam życzę 🙂

     • Ramires 9 grudnia 2011 o 11:06 pm

      Jak większość ma nie żyć na tzw. kredyt ! We wszystkim vat 23%, pit 18% , zus, akcyza i wszelkie inne ścierwa. Razem jakieś 70% zarobku. Jeżeli jesteś urzędasem systemowym to danina na ciebie byś tu mógł się naśmiewać z innych ludzi. Kasa dobrze wydana …!? No chyba ze Pan biznesmen „po prywatyzacji” a to inna bajka !

      • jakisbuk 10 grudnia 2011 o 12:00 am

       zyje na swoim od lat – przez 10 lat byłem raz na 2 – tygodniowym urlopie – dziś zapłaciłem 890 zł Zus – i wiesz co za to dostane ? (na dziś) jakieś 600 zł emerytury – ja sie nie naśmiewam tylko stwierdzam fakty, nauczyłem sie oszczedzać jeszcze za komuny i tak mi zostało – wole nie mieć jak mam sie zadłużać – proste ? oczywiście powodzi mi sie lepiej niż przecietnemu polakowi – tylko że ja przez lata nigdy nie pracowalem 8 godzin – dziś sie zastanawiam czy bylo warto – myśle ze było – choćby dlatego ze jestem dzieki temu wolnym człowiekiem – oczywiście wolnym w ramach systemu w którym żyje – bo połowe (a może i wiecej) mojego dochodu zabiera państwo i cała reszta złodziejstwa na które musze robić – od lat nik nigdy mi nic nie dał – każdy tylko bierze, z tego co sam wypracuje i zarobie, mnie nikt złotówki nie zapłaci za przyjście do pracy, nie mam wypłaty 30 -go – mam wypłatę jak coś zostanie po zapłaceniu wszystkich podatków i rachunków, lecze sie prywatnie (choć place składki za „darmowe leczenie”)bo szkoda mi czasu na kolejki (na szczeście bardzo rzadko) nie chodze na zwolnienia – bo jak nie pracuje to nie zarabiam. Chcesz zostać „Panem biznesmenem’ – w czym problem ? dziś możesz wszystko, ja bedąc młodym człowiekiem niemogłem tego zrobić bo była komuna, a pierwszą działanośc zarejestrowałem jak tylko padała w 89 roku, nawet sobie nie wyobrazisz jaki byłem szcześliwy że mogę robic co chce handlować czym chce i to legalnie – dziś nikogo to nie dziwi ale wtedy ? to był cud 🙂 książkę bym mógł napisać, ech – kto nie żył w tamtych czasach tego nie zrozumie 🙂 polecam stare filmy 40- latek , alternatywy , misia itp – to niby komedie ale tak wtedy było 🙂 moje przygody z motoryzacją to mając 12 – lat miałem już „komara” gdzie szczytem marzeń był NRd-wski SIMSON 17 lat używana mz-ta sport 🙂 19 lat CZ -nówka od przemytnika za którą zapłaciłem 2w x tyle co kosztowała w sklepie – nie ukrywam byłem panisko w okolicy – ale za swoje zarobione – nie na kredyt jak dziś, za komuny każdy wiedział kto ma pieniądze i z kąd – bo nie było kredytów 🙂 a dziś ? dziś patrzysz na kogoś w nowym samochodzie i w zasadzie na90 % wiesz że to nie jego tylko banku 🙂 ja miałem 1 samochód w wieku 22 lat – syrena bosto 🙂 ponieważ przywiązuje sie d samochodów to jeżdżę każdym minimum 5 lat i tak po kolei to maluch , wartburg , ford escort, ford probe a dziś ford mustang 🙂 4600 cm3 305 KM 🙂 czujesz blusa ? 10-letni dziadek 110 tys przebiegu – dotarty jak na jego pojemność 🙂 narazie nie mam pomyslu jaki bedzie nastepny 🙂 – powiesz że sie chwalę? czym ? – moim zdaniem takie rzeczy może sobie kupić każdy w moim wieku pod warunkiem że nie przechlał albo nie przpier… 🙂

       • AQQ 10 grudnia 2011 o 12:08 am

        Też zaczynałam od syreny bosto. 🙂

       • sebecx 10 grudnia 2011 o 8:48 am

        ..a moje pierwsze auto to był wcale nie stary dzip grand czikroki v8 pinć z kawałkiem litry ponad 200 kuni… ale co tam… a co do tej twojej książki …hehehehehe..

       • pola 10 grudnia 2011 o 10:05 am

        Patrząc z perspektywy lat i włożonego trudu aby żyło się lepiej nic nie jest tego warte aby zarzynać się,oczywiście mówię z własnego doświadczenia.
        Księga Koheleta.
        11 I przyjrzałem się wszystkim dziełom,
        jakich dokonały moje ręce,
        i trudowi, jaki sobie przy tym zadałem.
        A oto: wszystko to marność i pogoń za wiatrem!
        Z niczego nie ma pożytku pod słońcem.

       • Ramires 10 grudnia 2011 o 10:27 am

        Jakisbuk reszcie coś względnie mądrego napisałeś ! Gdyby nie ilość cynicznych słoneczek byłoby dobrze. Ja przygodę z biznesem zaczynałem w Berlinie Zachodnim woziłem tam faje.Przed upadkiem komuny po powrocie z liceum szedłem na noc w kolejkę by kupić kolorowy telewizor po 2 mc. udało się. To była radość. Żyło się biedniej ale ludzie byli lepsi. Nie dusisz się czasem w tym systemie i tym świecie jaki teraz mamy. Zamiast ludzkiej przyjażni i miłości mamy trochę zabawek, (czy to ma być miara naszej wartości ?). Wysoki mur przed chatą by nikt nie widział co tam masz bo inaczej posypią się donosy. A pogadać to można tylko przez neta.

   • felicyta 9 grudnia 2011 o 11:43 pm

    @Extazed 9 Grudzień 2011 o 7:26 pm , Czyżby Obama wiedział, że chcą go obalić i chciał siłą utrzymać władzę

    – a coz Obama ma do utrzymywania swojej wladzy, czyz to on rzadzi a nie „gabinet cieni”?

  • alexirin 9 grudnia 2011 o 9:27 pm

   w usa około 30 milionów żyje z talonów żywnościowych więc to chyba nie dziwne że będą ich chcieli powoli po przeprowadzać do femy 😦 trzeba zaciskać pasa jest kryzys

   • alexirin 9 grudnia 2011 o 9:37 pm

    http://www.hotmoney.pl/artykul/prasa-zagraniczna-bieda-w-usa-amerykanie-szturmuja-pomoc-spoleczna-1-6816/0

   • jakisbuk 9 grudnia 2011 o 10:50 pm

    jak sie żyło na kredyt to chyba należy teraz swoje odcierpieć- prawda ?

 19. qq7kk 9 grudnia 2011 o 7:33 pm

  oz-przezylismy najazd Szwedzki przezyjemy i Radziecki.;)
  Jeszcze Polska niezginela!!!

 20. Tystom 9 grudnia 2011 o 9:53 pm

  Zbrodnie żydowskie:

  • AQQ 10 grudnia 2011 o 1:20 am

   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10785935,_Smierc_garbatym_nosom___Kibole_Resovii_skazani.html

  • Wladek 10 grudnia 2011 o 9:43 am

   Pytanie (po wystapieniu Waladka Pastuszki) do gospodarza i moderatora Zenobiusza:

   Jak to sie dzieje,ze jeszcze SLOWIANIN Waldemar Pastuszko/a ZYJE i Zydzi mu nic zlego nie uczynili a on tak na nich „nadaje” ?

   Dla mnie i mych znajomych to bardzo dziwne .
   Czy aby to nie kolejna prowokacja ?
   Prosze o szczere odpowiedzi ,takze innych stalych tu dyskutantow .
   Badzmy naprawde szczerzy,chyba ze portal ten tez jest prowokacja .

   Prosze o glos SLOWIAN,jak narazie NIEZORGANIZOWANYCH.
   Moderatorze !
   Mam nadzieje,ze post moj sie ukaze.

   • Annah. 10 grudnia 2011 o 11:33 am

    Słowian pytasz? a kto to taki, znasz li choćby jednego?
    Bądźmy szczerzy Pastuszki, Gajowi, Stopsyjonizmowi … to nie są z Ducha Polacy i nie oceniam po cechach zewnętrznych ale treściach jakie próbują nam wtłoczyć, z których na czoło wysuwa się DZIEL – osłabić przez podział. A jak już uda się z premedytacją prowadzone na wielu portalach zantagonizowanie społeczeństwa zaszczenienie nienawiści i pogardy dla brata, wtedy przyjdzie pora na RZĄDŹ – I przyślą nam komisarza z Brukseli jak we Włoszech z Goldman Sachs który dopełni reszty…O to właśnie idzie cała gra.

 21. Sully 9 grudnia 2011 o 10:01 pm

  Właśnie po raz któryś obejrzałam I’am legend. Kurczę świetny film…to apropos szczepień i wynalazków naukowców…

  • Rodriguez7 9 grudnia 2011 o 10:21 pm

   „dlaczego mam zrobić sobie dzień wolny skoro źli ludzie nie robią tego?”

  • AQQ 9 grudnia 2011 o 10:22 pm

   Suly-masz córki? zobacz co pisze o szczepieniu HPV p.Ola Gordon u Maruchy.
   http://marucha.wordpress.com/2011/12/09/do-obrzezania-20-mln-afrykanczykow/

   A wszystkim panom polecam wypowiedz Putina z komentarza 5. :)))

   • szuwaxpl 9 grudnia 2011 o 11:03 pm

    Dziękuję AQQ – super artykuł !
    Polecam rodzicom córek…

   • Ada 10 grudnia 2011 o 11:10 am

    Na temat tej szczepionki bylo jakis czas temu u Dakowskiego:
    http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4261&Itemid=53

    Ja swoich dzieci nia nie zaszczepie, zreszta na nic juz nie bede szczepila.

   • Tomasz 10 grudnia 2011 o 1:55 pm

    Dzieki AQQ,sam mam 2corki-starsza 14 lat mlodsza 2latka. Tu jeszcze jeden artykul o ktorym bylo glosno w Uk. W szkole mojej corki na szczescie byla lista do podpisania zgody na szczepienie. My i pare rrodzicow nie podpisalismy,ale wiele pokornych cielat podpisalo mimo wielu artykulow o tejj dziewczynie. Bo dla nich rzad chce zawsze najlepiej-ich problem,choc probowalismy im tlumaczyc
    A ina swinska tez swoich nie szczepilem,choc namawiano. Zawdzieczam to Grypie pana Beina,no i pewnie po trochu monitora,a i jeszcze strony Drmercola-ktora tez duzo pisala na ten temat
    http://www.dailymail.co.uk/news/article-1216714/Schoolgirl-14-dies-given-cervical-cancer-jab.html

 22. AQQ 9 grudnia 2011 o 10:42 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2011/12/09/5-miejsc-w-ktorych-nie-powinno-cie-byc-gdy-upadnie-dolar/

 23. ALFA 9 grudnia 2011 o 11:26 pm

  To rozsyłajcie to . Najnowsze typy leków obniżających poziom choresterolu-statyny, blokujące syntezę choresterolu, stosowane są przez miliony ludzi w nadziei na poprawę stanu zdrowia. Tymczasem zgodnie z informacjami zawartymi w Jornal of the American Medical Association (Jama) (Magazyn Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego) z 3 stycznia 1996 roku, statyny wywołują nowotwory, mają też inne, poważne działania uboczne i powinno się „ unikać ich, jeśli tylko jest to możliwe“.
  Podstawowe poziomy choresterolu i innych czynników ryzyka związanych z krwią są w Twoim organiźmie określone genetycznie i nie mogą być zmienione.
  5 powodów żeby nie martwić się poziomem cholesterolu
  http://pracownia4.wordpress.com/2011/12/03/5-powodow-zeby-nie-martwic-sie-poziomem-cholesterolu/

  • ALFA 9 grudnia 2011 o 11:27 pm

   I to jeszcze
   http://www.zdrowiekomorek.pl/cholesterol.php

   • jakisbuk 10 grudnia 2011 o 12:12 am

    chcesz byś zdrowy ? przestań chodzić do lekarza 🙂 przestań robić badania itp – chyba że w ostateczności jak czujesz że kostucha blisko. Z lekarzami jest tak samo jak z adwokatami – dajcie mi klienta to ja paragraf na niego znajdę 😀

    • AQQ 10 grudnia 2011 o 12:17 am

     Ciśnieniomierz mi padł 3 lata temu i od razu poczułam sie lepiej!

     Trzeba wsłuchać sie w swoj organizm-to jest lepsze jak dochtór.

     • jakisbuk 10 grudnia 2011 o 12:31 am

      dokładnie – ja kiedyś zwichnąlem sobie staw kolanowy i przy byle ruchu mi wyskaiwał i ból jak nie wiem co – lekarz mówi operacaja – olałem go – fakt 2lata to trawało – samo sie naprawiło bez operacji – jeżdeże na nartach od kilku lat i nic 😀

      • Tomasz 10 grudnia 2011 o 12:42 am

       Jakisbuk albo klawiatuea siada ,albo co innego przyczyna literowek w ostatniej wypowiedzi haha. Co do reszty zgoda -tu w UK lekarz to Paracetamol,choc ostatnio ujawnili ze ma duzo skutkow ubocznych. Cheers!:)

       • jakisbuk 10 grudnia 2011 o 1:00 am

        mnie za komuny leczyli na wszystko biseptolem – pewnie starsi na ty forum pamietają o co chodzi – w koncu dostałem na to alergii i kiedyś bym sie prawie przekrecił z tego powodu – bóg miał widocznie inne plany :D, dlatego dziś tu pisze 🙂

        • AQQ 10 grudnia 2011 o 1:05 am

         Skąd Ty jesteś Jakiśbuk. Tez stale biseptol przepisywał mi wracz Braksator jak na wagary chciałam iśc…

        • Sully 10 grudnia 2011 o 9:14 am

         a teraz bisrptol zastąpili bactrim..m….i przepisuja przy byle przeziębieniu.

       • jakisbuk 10 grudnia 2011 o 1:19 am

        jak to skąd jestem z polski – kiedyś jak byłem mlody to przepisywali to na wszystko – nie pamietam dokladnie ale gdzieś kolo 30-tki lekarz prepisal mi to na jakieś przeziebienie i dużo nie braklo bym wyciągnął kopyta – nie bralem nic innego i dostałem takiej wysypki zewnetrznej i wenetrznej ze omal nie umarłrem – od tej pory jestem „antylekiem’

        • AQQ 10 grudnia 2011 o 1:03 pm

         @ Suly. Wczoraj podsłyszałam jak takie 2 mamusie młode, inteligentne z w.m. mówiły, że lekarz” dał PÓŁANTYBIOTYK! Baktrim dla zakatarzonego dziecka…ale kit wciskają!

  • AQQ 10 grudnia 2011 o 2:22 am

  • deprogramator 10 grudnia 2011 o 9:52 am

   O statynach, że są szkodliwe pisał dr Kwaśniewski dawno temu, poziom cholesterolu u jaroszów jest najwyższy i to im szkodzi, a nie ludziom żywiących się białkiem i tłuszczem będących na żywieniu optymalnym. Większość biochemików jest na tłustej diecie bo jest zgodna z ich nauką czyli biochemią organizmu. Jeżeli żywicie się inaczej, to żyjecie we własnych iluzjach, bo żle zasilony mózg nie myśli, tylko przywołuje obrazy/treści z pamięci, w ten sposób od przedszkola do profesury was się urabia. Jak widać wielu z was jest produktem Biblii, czyli od kilku tysięcy lat pracujących na ten wspaniały porządek świata tych na samej górze-chyba domyślacie się, co jedzących.

   • Friend_of_mine 10 grudnia 2011 o 12:50 pm

    Nie zgodzę się z Tobą.
    Wszystko zależy od klimatu w którym żyjemy i naszych organizmów.
    Białka faktycznie dostarczać nie trzeba, lub w bardzo małych ilościach.
    Proponuję Ci obejrzeć:
    Food Matters (Jedzenie ma znaczenie)
    Breakthrough (An Inspiring Raw Food Documentary) dokument o rodzinie Talifiero której wszyscy członkowie odżywiają się witariańskimi produktami – ich strona thegardendiet.com
    Filmy Tima von Vorden – youtube
    by kontynuować dyskusję

    • deprogramator 10 grudnia 2011 o 1:39 pm

     2+2=4, z naukami ścisłymi się nie dyskutuje, a dieta optymalna na nich się opiera, wodór z tłuszczu to najlepsze paliwo dla mózgu, a białko to budulec. Klimat ma znaczenie niewielkie(dostępność produktów), nasze organizmy?( zależy ile tłuszczu i białka wyssałeś z mlekiem matki). Uwaga paradoks: wegetarianie nie żywią się tłuszczem, tylko co się dzieję z ich spalającą się tkanką tłuszczową, ich organizmy nie są przystosowane do spalania tłuszczu?

 24. alexirin 10 grudnia 2011 o 12:19 am

  bogata Polska dołoży miliardy euro na ratowanie Eurolandu?

  zapłacimy za długi Grecji i Włoch

  http://niezalezna.pl/20151-szewczak-zaplacimy-za-dlugi-grecji-i-wloch

  – Czy to prawda ,że po zwycięstwie platformy do Polski popłynie strumień dotacji w wysokości 300 mld ojro ?

  Tak to prawda , tylko nie 300 mld a 30 mld i nie popłynie , tylko wypłynie 🙂 .

  • alexirin 10 grudnia 2011 o 12:41 am

   http://niezalezna.pl/20175-tusk-obiecal-my-stracimy

  • alexirin 10 grudnia 2011 o 6:08 pm

   Polacy jedzą ze śmietnika a rząd będzie finansował grecje i włochy?

 25. OddanyBogu 10 grudnia 2011 o 12:25 am

  http://www.youtube.com/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DG45d9qzRefg%26feature%3Dplayer_embedded&feature=player_embedded&v=G45d9qzRefg&gl=PL znalazlem taka fajna wypowiedz..warto ogladnac..pomimo iz wielu rozumie, to wielu takze nie chce rozumiec…

 26. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 12:42 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/09/dziejowa-szansa-polskiej-opozycjio-ktorej-na-razie-cichawo-warto-o-tym-krzyczec-nigdy-wiecej-zdrady/
  Polska może zablokować zmiany w całej Unii

  PO, PSL, Ruch Palikota i SLD, opowiadające się za takimi zmianami, tej większości nie mają. Bez głosów Solidarnej Polski i PiS zmiany w traktacie nie wejdą w życie.

  W przytoczonym poniżej tekście Prof.Dr hab.Jerzy Menkes uprzedza jaką strategię, może przyjąć strona rządowa,by za wszelką cenę umowę podpisać bez wymogu jej ratyfikacji przez Sejm RP. To kluczowa sprawa,dla przyszłości Polski.Proszę roznieście po blogach i portalach tą wiadomość(zen).

  • Tomasz 10 grudnia 2011 o 1:06 am

   Sorry ZeNobiusz ale juz pokazali ostatniej nocy jak sa przeciw. Brawo dla Camerona i dla Czech.Reszte juz zastraszyli. Nawet Wegry ,choc na nich liczylem

   • Tomasz 10 grudnia 2011 o 1:09 am

    Ale ciesze sie ze moje funty zostaja na wyspach. Nie zamierzam ratowac tego kurdupla Sarkozego czy frau Merkel

    • Tomasz 10 grudnia 2011 o 1:17 am

     Nawet Marcinkiewicz,kory spedzil kilka lat w Londynskim City teraz zmienil zdanie,wczesniej bylo ok? Ale szuja

   • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 9:42 am

    Chodzi o opozycję w Kraju,nie o przedstawicielstwo w Brukseli.

    • Tomasz 10 grudnia 2011 o 10:15 am

     Tak i pomyslalem -Pis przeciez ma tez swoich przedstawicieli w Europarlamencie i poki co cisza; a tymczasem posel PO
     http://wiadomosci.onet.pl/kraj/europosel-po-te-kilka-miliardow-ktore-dolozymy-do-,1,4962960,wiadomosc.html

 27. jakisbuk 10 grudnia 2011 o 12:53 am

  zenobiusz – z ciekawości zapytam – o co walczysz ?

 28. Ktoś 10 grudnia 2011 o 1:05 am

  Powiadają, iż to Niemcy chcą zrobić z UE 4 Rzeszę. Zapewne po części to jest prawda bo ciągoty militarystyczne w Niemczech nie wygasły wraz z kapitulacją w Berlinie i przez te wszystkie powojenne lata były dzielnie podsycane by niemiecki odpowiednik polskich pełowskich lemingów wierzył w powodzenie DRANG NACH OSTEN. I w misje oczyszczania Słowiańszczyzny ze Słowian dla potrzeb RASY PANÓW którymi szkopy mimo poklepywania po plecach i składanych zapewnień NIE SĄ

  Ale czy naprawdę oni walczą o swój EDEN czy też o ziszczenie się EDENu syjonistów? Patrząc na historię i na to jak ich nacjonalistyczne zacietrzewienie jest sprytnie podsycane z Londynu mając w pamięci marzenia o wielkim RAJU ABRACHAMA zwanym BOLSZEWLANDEM nasuwa się przypuszczenie iż są takimi samymi królikami do strzyżenia jak i inne uśpione „indyczymi mirażami” o wiecznym dobrobycie społeczeństwa. Królikami które podobnie jak Chiny maja ogromne nadwyżki w handlu zagranicznym. Zapytacie dlaczego angielscy syjoniści pozwalają przewodzić w UE spłukanym francuzikom i mającym ciągoty imperialne adolfowcom?

  Prawdziwy kunsztem jest wygrywanie wojen na cudzy koszt. Anglia od dawna ma ciągoty do bycia jedynym imperium na świecie (USA to jak israel jej zamorska kolonia). W Europie najwięcej wojska i kasy jest właśnie w Niemczech. Stad te umizgi do Merkel o „sypniecie …. uśmiechem na prawo i lewo”. No i ten niedoszły ostrzegawczy zamach na nią jak i teraz te syjonistyczne listy z pozdrowieniami o większe wypłaty skierowane do bankowców.

  Anglia nigdy nie miała i nie ma zamiaru przyłączyć się do yewrolandu, ona nim zawsze z boczku cichcem zarządzała. Obecnie tylko niemieckie rezerwy finansowe chronią jeszcze ich przez zmiana pozycji z PRZEWODZENIA na SŁUGUSA. I ich populacja jaka ma być wykrwawiona w wojnie z Rosja czy wewnętrzną kolonia Bractwa Muzułmańskiego jaka mają pod pozorem „demokracji” nieźle zaprowadzona. Myślicie, iż dadzą „głównemu sponsorowi” bezproblemowo wyjść z UE i przejść na marki jak chcą? Prędzej wieloryb przez ucho igielne się przeciśnie niż anglo-saksońskie hieny odpuszczą państwu z 2000 ton złota w skarbcu. Ale ponieważ jeszcze tego nie można zabrać siłą to się nakłania Merkel i stado jej głupkowatych wielbicieli do sypnięcia mamona bo jako Przewodnicząca yewropy powinna się wykazywać gospodarską wręcz szczodrością przy ratowaniu wymarzonego od kilku tysięcy lat BOLSZEWLANDU.

 29. AQQ 10 grudnia 2011 o 1:56 am

  http://nczas.home.pl/wazne/cena-panstwa-ile-placimy-haraczu/
  …Z 3821 zł, które musi wypracować pracownik ze wszystkimi ponoszonymi za niego składkami, na odcinek wypłaty trafia tylko 3225 zł, a do ręki dostaje 2313 zł. To, co mu zostanie, przeznacza na konsumpcję, która jest średnio obłożona 18,33-procentowym podatkiem (VAT + akcyza na papierosy, 47% tego, co wypracował. Stosując inną metodę obliczeń: zapłacił 107% podatku od wynagrodzenia netto. Oddał więcej fiskusowi niż sam miał dla siebie i swojej rodziny. To jest prawdziwe obciążenie podatkowe. Jeżeli pomnożyć wartość całorocznych podatków, to przeciętny pracownik płaci aż 23779 złotych. Trzeba przy tym pamiętać, że pazernym politykom nigdy dość i po wyborach zapewne przygotują kolejną podwyżkę. Skutkiem tak horrendalnych podatków, których zwykli Polacy często sobie nie uświadamiają (proszę sobie wyobrazić, że przeciętny Kowalski dostaje swoją prawdziwą całą pensję do ręki a na koniec roku musi zapłacić w jednym przelewie 23779 zł – prawdopodobnie złapałby za kosę, widły lub łopatę i poszedł na Wiejską to towarzystwo wzajemnej adoracji), jest niesamowity rozrost państwa….

 30. Tomasz 10 grudnia 2011 o 8:16 am

  Oby takich najwiecej, ciekawe kiedy go usadza?

 31. Tomasz 10 grudnia 2011 o 8:37 am

  I jeszcze na temat globalnego ocieplenia

 32. gozdek 10 grudnia 2011 o 9:34 am

  Co to?

  • Annah. 10 grudnia 2011 o 10:31 am

   coś mu wycięło lądowanie 🙂

 33. oz 10 grudnia 2011 o 9:43 am

  nie cierpię cenzury u monitora

 34. Annah. 10 grudnia 2011 o 10:02 am

  Przesłanie do Adama Człowieka sprzed dwóch dni z duchowym widzeniem Antychrysta,
  zawiera komentarz księdza.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/12/09/oredzie-dane-adamowi-czlowiekowi-8-12-2012-w-swieto-niepokalanego-poczecia/

  • rudens 10 grudnia 2011 o 10:38 am

   Zamiast czytać „objawienia” polecam Księgę Daniela i Apokalipsę.

   • Annah. 10 grudnia 2011 o 11:03 am

    Czymże jest Apokalipsa, czy nie nadprzyrodzonym objawieniem właśnie?
    i jeszcze
    „17 3 W ostatnich dniach – mówi Bóg – wyleję Ducha mojego na wszelkie ciało,
    i będą prorokowali synowie wasi i córki wasze,
    młodzieńcy wasi widzenia mieć będą,
    a starcy – sny.
    18 Nawet na niewolników i niewolnice moje
    wyleję w owych dniach Ducha mego,
    i będą prorokowali.
    19 I sprawię dziwy na górze – na niebie,
    i znaki na dole – na ziemi.
    Krew i ogień, i kłęby dymu,
    20 słońce zamieni się w ciemności,
    a księżyc w krew,
    zanim nadejdzie dzień Pański,
    wielki i wspaniały.
    21 Każdy, kto wzywać będzie imienia Pańskiego,
    będzie zbawiony. ”
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=379&werset=32#W32

    • PokójWam 10 grudnia 2011 o 11:29 am

     „W ostatnich dniach” chodzi o czasy końca, które się jeszcze nie rozpoczęły.

     http://zbawienie.com/czasy_konca.htm#cechyczasow

     A te objawienia maryjne są objawieniami szatańskimi, bo Maryja nie ma takiej mocy by się komuś ukazać, za to szatan może się nam ukazać w formie jakiej chce. I najczęściej przedstawia się jako Maryja

     http://zbawienie.com/szatanska-propaganda.htm
     ===================================================
     monitorpolski: Nie bredź, szatan zawsze pociąga za sobą zło. W objawieniach Maryi nigdzie nie ma zła. Są natomiast ostrzeżenia dla ludzkości. A czy nie sądzisz, że Bóg może być rodzaju żeńskiego? Objawienia Maryimogą być objawieniami Boga – twoje komentarze mogą pociągnąć dla ciebie poważne konsekwencje, jeśli chodzi o znieważanie Boga.

 35. Annah. 10 grudnia 2011 o 11:13 am

  Tytuł artykułu trochę na wyrost, ale sam temat wart wspomnienia
  http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/302507,W-2012-roku-zobaczymy-dwa-slonca

 36. PokójWam 10 grudnia 2011 o 11:31 am

  http://www.tvn24.pl/12692,1727460,0,1,standardpoors-obnizy-rating-15-europejskim-ubezpieczycielom,wiadomosc.html
  [… monitorpolski: nie akceptuję ataku na Watykan dopóki sam Papież nie potwierdzi, że chce rządu światowego]
  http://proroctwa.com/przesylanie-informacji.htm

 37. Sully 10 grudnia 2011 o 11:36 am

  I co sądzicie o tej manifestacji w rosji?

 38. theaspartam 10 grudnia 2011 o 12:43 pm

  Czy Polska jest jeszcze nasza?-Władysław Czyżewski-Zapraszamy na nowy program pod tytułem „Czy Polska jest jeszcze nasza ?”. Prowadzony przez Władysława Czyżewskiego.Bank, bank i po Polsce. Banki , najwiekszy destruktor świata . Chciwość przesłania ludzkie odruchy , banki to nasz wróg?. http://www.youtube.com/watch?v=mQ2YajbQduE

 39. AQQ 10 grudnia 2011 o 10:51 pm