Globaliści próbują przejąć Rosję – „Śnieżna Rewolucja”

(…) Ostre zdławienie czwartkowych demonstracji przez Putina, było znakiem dla globalistów, że obecna władza nie podda się prowokacjom. Putin personalnie oskarżył Hillary Clinton do mieszania się w wewnętrzne sprawy Rosji, co potwierdziły publikacje z mediów amerykańskich, które połączyły to co się dzieje w Rosji z wydarzeniami w krajach arabskich i w Północnej Afryce (…) 
====================================================

Czy sataniści w końcu powalą rosyjskiego Niedźwiedzia?

Po zwycięstwie Jednej Rosji, dzisiaj w Rosji nastąpi atak na frakcję rządzącą w postaci tzw. „Śnieżnej Rewolucji” (czy też „Białej Rewolucji”). Demonstracje są planowane w 130 miastach Rosji, w Moskwie oczekuje się 35 tys. ludzi z białymi balonikami, wstążkami i kwiatami. Jest to niemal kopia tego co się wydarzyło na Ukrainie w postaci tzw. „Pomarańczowej Rewolucji”, zainspirowanej i sfinansowanej przez globalistę Sorosa. Nie można mieć wątpliwości, że i za „Białą Rewolucją” stoją globalni ludobójcy, dla których Rosja z lokalnym dyktatorem, jest najpoważniejszą przeszkodą w dominacji nad światem.
Komentarze „polskich” mediów odnośnie wyborów i rzekomych, czy też prawdziwych przekrętów wyborczych, nie pozostawiają złudzeń – Putin stanowi siłę niekompatybilną z ludobójczym reżimem światowej mafii globalistów.

Ostre zdławienie czwartkowych demonstracji przez Putina, było znakiem dla globalistów, że obecna władza nie podda się prowokacjom. Putin personalnie oskarżył Hillary Clinton do mieszania się w wewnętrzne sprawy Rosji, co potwierdziły publikacje z mediów amerykańskich, które połączyły to co się dzieje w Rosji z wydarzeniami w krajach arabskich i w Północnej Afryce. Kontrola nad „rewolucjami” jest wyraźnie scentralizowana, zresztą potwierdził to sam John McCain w Tweeterze zapowiadając Putinowi: „Drogi Władku, arabska wiosna do was też nadchodzi”.
Nie są to tylko czcze pogróżki. Dzisiejsza demonstracja odbywa się na Placu Rewolucji, zaraz koło Kremla, jest porównywana już do tego co się działo w Egipcie czy Bahrainie. Tzw. „media socjalne”, których właścicielami są głównie żydowscy oligarchowie, przez cały tydzień bombardują ludzi sensacjami o oszustwach wyborczych. Golos, organizacja zajmująca się monitorowaniem wyborów, udostępniła bazę danych opartą na dokumentach Google’a, która zawiera ok. 5 tys. przypadków nieprawidłowości.

Nie można mieć wątpliwości kto kieruje tą organizacją, tym bardziej, że podobne czynności są wykonywane w USA, np. na stronie Vice. Podobną rolę pełnią nagrania wideo, na które było tysiące wejść w krótkim czasie. Zmusiło to nawet prezydenta Miedwiediewa do oficjalnego wystąpienia, w którym zapewnił, że wybory były przeprowadzone prawidłowo, a domniemane nieprawidłowości będą wyjaśnione.
Te same media socjalne oskarżają Putina o blokowanie opozycji w internecie. Prawdą jednak jest, że wśród 300 osób aresztowanych w poniedziałek, był bloger Alexey Navalny, który Jedną Rosją nazwał „partią oszustów i złodziei”. Rosyjskie służby FSB są oskarżane o zamykanie niewygodnych dla władzy stron internetowych. Właściciel jednego z portali społecznościowych vkontakte.ru, Pavel Durov, opublikował list jaki otrzymał od rosyjskich służb, w którym zażądano od niego cenzurowania publikacji.
W raporcie na „demokratycznym blogu Uniwersytetu w Harvardzie”, Harvard’s Internet and Democracy Blog, Hal Roberts i Bruce Etling posunęli się do oskarżeń o tzw. atak DDoS (skoordynowany atak wielu połączeń na serwer, co powoduje w skutkach zawieszenie strony) na „niezależne” media internetowe. Spowodowało to, że strony te były niedostępne w Rosji podczas kilku dni przed, w czasie i po wyborach.
Także na Twitterze służby rosyjskie wykorzystują rzekomo fikcyjne konta w celu zagłuszenia głosu aktywistów opozycyjnych.

Czy akcja globalistów o nazwie „Śnieżna Rewolucja” przyniesie sukces okaże się w niedalekiej przyszłości, może już dzisiaj. Nie można mieć jednak wątpliwości, że internetowa kontrabanda kierowana przez pewne zachodnie frakcje,  już teraz zachwiała potęgą Putina.

Putin znów uratował Rosję. Czy na zawsze?

Można mieć pewność, że to co się obecnie dzieje – demonstracje koordynowane przez globalną mafię z wykorzystaniem portali socjalnych, które są w rękach ludzi Rotszyldów, jest planem B – realizowanym gdyż nie wyszedł plan A – obalenie Putina w wyborach. Osobiście uważam, że powinniśmy się modlić o to by globalistom plan ujarzmienia Rosji się nie udał. Od tego zależy także nasze życie, bowiem Rosja, jako niezależny kraj, może się przeciwstawić światowej tyranii zmierzającej prostą drogą do ludobójstwa większości ludności globu – jest na to wystarczająca ilość dowodów, byśmy mieli jeszcze jakieś złudzenia.
To, że Putin jest dyktatorem, nie ulega wątpliwości. Ale jest to dyktator lokalny, a nie globalny, co więcej – nie ma on ludobójczych zapędów charakteryzujących syjonistyczną mafię globalnych satanistów.

Tak jak do tej pory byłem powściągliwy w komentowaniu wydarzeń w Rosji, tak teraz jestem już pewien, że polska opozycja powinna poprzeć Jedną Rosję, to jest bowiem dla nas jedyna szansa oderwania się od bloku, którym człowiek i jego życie przestaje się liczyć. W Unii Europejskiej wszyscy będziemy skazani na wykończenie, a walka będzie bardzo ciężka. Mocna Rosja Putina, jest w stanie zmusić globalistów do powstrzymania się od natychmiastowej egzekucji planu depopulacji – da nam to czas na przygotowanie się do walki o życie.
Choć wiem, że  ludzie nie orientujący się w sytuacji na świecie, zmanipulowani kryminalnymi mediami, nie odbiorą moich słów poważnie, to nie mogę przychylać się do poglądu, że Putin współpracuje z globalistami. To co się obecnie publikuje na temat wydarzeń w Rosji, oraz ewidentne prowokacje syjonistyczne, które są dokonywane rękami ogłupionych młodych ludzi, wskazuje na to, że wojna z Rosją Putina już się rozpoczęła. Jestem pewien, że jeśli nie wyjdzie plan B, to będzie wprowadzany plan C – ataku nuklearnego na rosyjskie instalacje wojskowe i infrastrukturę, a być może i miasta. Polska w tych planach ma pełnić rolę bufora i możemy być pewni, że jak dojdzie do ataku to będzie z nami gorzej niż z Irakiem.

Acha, i nie zamierzam dyskutować na temat czy Putin jest dobry czy zły, wszelkie takie wpisy będę uważał za agenturalne. Tu chodzi o życie większości ludności świata. W Rosji nie buduje się grobowców na miliony ofiar, nie gromadzi się kontenerów na zwłoki, nie uruchamia się setek obozów koncentracyjnych, nie wprowadza się ogólnego terroru za pomocą oddziałów TSA, Homeland Security i FEMA. W Rosji każde małżeństwo dostaje dodatkowe pieniądze za także słowiańskiego noworodka, podczas gdy np. w Polsce, ale przede wszystkim w USA, rodziny są niszczone, a dzieci masowo zabierane. Państwo nie prowadzi wojny z religią, nie akceptując równocześnie  zboczonych satanistycznych demonstracji w postaci parad „równości”. Ta słowiańska Rosja znajduje pod atakiem globalnej mafii od wielu lat, a większość majątku została już dawno przejęta przez żydowskich oligarchów. To, że słowiańscy Rosjanie są w stanie jeszcze istnieć i kontrolować pewne rzeczy, w tym politykę, wynika z siły byłych służb w Rosji Sowieckiej, w której pod koniec istnienia udało się wyeliminować kryminalny element syjonistycznych wpływów.
Dlatego też agent Illuminati, Gorbaczow, doprowadził do upadku takiej Rosji, co pozwoliło na szybką „prywatyzację” (czyt. kryminalną grabież) kluczowych gałęzi majątku narodowego. Zanim Rosjanie się połapali, ponad połowa majątku przestała być własnością narodu. Interwencja Putina zatrzymała ten proces, ale globaliści są jeszcze na tyle silni w Rosji, że mogą w każdej chwili przejąć z powrotem władzę. Uważam, że dla całego świata byłoby lepiej, gdyby tak się nie stało.
======================================================================
Podsumowanie: Jak dotąd wiadomo, protesty przebiegły pokojowo, starcia były tylko w St. Petersburgu.
W Moskwie zebrało się ok. 20 tys ludzi, co jest największą demonstracją antyrządową od 20 lat.
W międzyczasie media amerykańskie wyraźnie, nie za bardzo usatysfakcjonowane pokojowym przebiegiem demonstracji w Rosji, pokazują zdjęcia potyczek sprzed roku, lub wręcz retransmitują starcia w Grecji przedstawiając je jako rosyjskie.

zob. też:

Reklamy

236 responses to “Globaliści próbują przejąć Rosję – „Śnieżna Rewolucja”

 1. adrian 10 grudnia 2011 o 12:04 pm

  Polska zgodziła się zapłacić za długi Grecji, Włoch

  Przywódcy Europy zgodzili się na zebranie 200 mld euro dla Międzynarodowego Funduszu Walutowego na ratowanie strefy euro. Na Polskę ma przypaść ponad 100 mld zł- czytamy w Gazecie Polskiej Codziennie.

  Kwota, jaka z uzgodnionych 200 mld euro przypadłaby na nasz kraj, to 100 mld złotych dla europejskich bankrutów i stanowi jedną trzecią wszystkich wydatków budżetowych Polski czyli tyle, ile na ochronę zdrowia lub modernizację naszego wojska wydajemy przez kilkanaście lat. A tymczasem dług publiczny przekroczył 908 mld PLN i powiększa się z coraz większą szybkością, na tę chwilę ponad 10 000 PLN / sekundę. Zaś dług publiczny liczony metodą memoriałową, czyli uwzględniającą zobowiązania państwa to już pond 3,2 bln PLN. Na głowę statystycznego Polaka – Szaraka ponad 80 tys PLN. Czy nie wydaje się Szanownemu Państwu, że tak czy siak zbankrutowaliśmy?

  Taka np. rodzina 4-ro osobowa zadłużona jest na ok. 240.000 zł. Nic nie pożyczała, a i tak dług ma, albo pożyczała, ale swój dług spłaciła, jednak z jakiegoś dla niej nieznanego powodu jest zadłużona i to zadłużenie wciąż rośnie, a państwo wkrótce będzie z niej wyciskać pieniądze na spłatę tego nie kończącego się długu.
  Myślę, że wielu ludzi sobie w ogóle nie zdaje sprawy w czym tkwi i jaka ich czeka przyszłość.
  Ekipa Tuska i całe PO liczy chyba na cud, że jakoś to będzie. Kiedy ich zapytać co zamierzają z tym zrobić, to pogardliwie odpowiadają, żeby Kaczyński się martwił, bo im to lata – przecież wszyscy są zadłużeni.

  Wyciągnąłem kalkulator i postanowiłem podzielić kwotę 100 mld przez liczbę ludności w Polsce tj.38 mln. Następnie odczytałem wynik 2600 zł na każdego Polaka tj. tego jednomiesięcznego niedawno narodzonego jak i tego 85-letniego co żyje z emerytury. Gdy podzieliłem kwotę 100 mld przez ilość pracujących w Polsce wyszła mi kwota 10 tys zł na każdego pracującego.

  PO w kampanii wyborczej obiecywało Polakom 300 mld EUR które otrzymamy jak PO wygra wybory od Unii Europejskiej w 2012 roku zobacz . Teraz okazuje się że to pewnie jakaś pomyłka w interpretacji bo miało chyba być że to raczej nie my otrzymamy ale my wpłacimy docelowo te 300 mld EUR na ratowanie bankrutów europejskich. Nasunęło mi się jeszcze pewna hipokryzja jaką liberałowie rządzący stosują zgodnie ze swymi potrzebami. Przez okres tych ostatnich 20 lat zawsze twardo stali na stanowisku że nie będą dofinansowywać polskich przedsiębiorstw które notabene sami doprowadzali do bankructwa. NIE dla dofinansowania Stoczni gdańskiej , Nie dla wszelkich firm upadających których właścicielami jest państwo polskie . TAK dla dofinansowywania bankrutujących firm (banki tez są firmami) włoskich , greckich, portugalskich, hiszpańskich czy francuskich. Ilez to było burzy w środkach masowego przekazu jak O.Tadeusz Rydzyk zbierał na ratowanie stoczni , że wykorzystuje emerytów itp. a teraz rządzący zacisnął pasa tym biednym emerytom z polski by zdobyć pieniążki na „biednych” włochów , greków . Biedny Grek pobiera emeryturę 1200 EUR , bogaty polski emeryt 200 EUR. Ja mimo że wychowany po katolicku nie chcę w tej pomocy uczestniczyć. Proponuję niech na tą pomoc złoża się wyborcy PO, SLD, Palikota i PSL. Razem ich było około 8 mln więc wyjdzie im po 14 000 zł. Są to osoby które z wielkim zapałem popierają takie decyzje a więc na pewno tez bardzo majętne, więc żaden to uszczerbek będzie dla nich.

  Jeden z młodych emigrantów tak pisze na internecie
  Ostatnio zastanawiałem sie czy wracać z Irlandii do Polski…

  i mam odpowiedź: NIE. Otóż po co mam wracać do Polski, skoro to Polska będzie się zrzucać na nasze znacznie wyższe pensje, zasiłki i kwoty wolne od podatku w Irlandii??? Mam wrócić po to, żeby za mniejsze pieniądze ratować zachód, gdzie zarabia się znacznie więcej i żyje w o wiele wyższym standardzie? To jest jakaś paranoja, a mi pozostaje póki co marzyć o wielkiej, niezawisłej, niesprzedawanej ojczyźnie.

  A czy pamiętamy obietnice z przed 4 lat Tuska? Miał sprawić że Polacy wrócą do Polski.

  Wszystko to wyżej napisałem jest częścią całego planu jaki nasi rządzący postanowili zrealizować a o której mówił R.Sikorski w Berlinie czyli oddanie niepodległości Polski na rzecz Niemiec o którym był wpis tutaj.

  Decyzja o przeznaczeniu dużej kasy dla biednych banków, Włochów, greków jest rozpoczęciem realizacji całego planu który zakłada oddanie niepodległości Polski Niemcom.

  Dlatego jako sprzeciw wobec tego co się już rząd rozpoczął , jest organizowany Marsz Niepodległości 13 grudnia o godz.18

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/12/10/polska-zgodzila-sie-zaplacic-za-dlugi-grecji-wloch/#comments

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 1:42 pm

   Najlepsze jest to, że żaden kraj nie stoi na granicy bankructwa – to jest sytuacja w jakiej znalazły się banki. Celem jest zniewolenie państw tą kryminalną metodą „spłaty długów”. A długi się wzięły z lichwy, która powinna być zakazana, oraz z frakcyjnego systemu bankowego – który został właśnie po to stworzony by doprowadzić do krachu. W takim systemie w obiegu nie ma nawet ułamka pieniędzy które są pożyczone – tak więc spłacenie jest niemożliwe. Jeśli coś jest niemożliwe, to jest kryminalne w intencji, zatem nielegalne. TE WSZYSTKIE DŁUGI SĄ NIELEGALNE, nie rozumiem dlaczego nie ma organizacji, która by założyła sprawę w Międzynarodowym Trybunale Karnym bankierom, którzy to wszystko obmyślili? To się klasyfikuje jako zamach terrorystyczny na kraje świata.

   • Peryskop 10 grudnia 2011 o 2:57 pm

    Monitor: „…dlaczego nie ma organizacji, która by założyła sprawę w Międzynarodowym Trybunale Karnym bankierom, którzy to wszystko obmyślili? To się klasyfikuje jako zamach terrorystyczny na kraje świata.”

    Bo to jest terroryzm globalistycznej maifii banksterskiej, która (przejściowo) przejęła kontrolę także nad sądami i trybunałami. To dlatego dziś „nie ma organizacji, która by założyła sprawę”.

    Ale jak wiemy wszystko co „dobre” nagle skończy się – ku przerażeniu tych, którzy naiwnie myśleli, że gangsterskie reguły i bezkarność będą trwać wiecznie.

    Na obecnym etapie nieunikniony krach widać po rysach wewnątrz „uniii”.

    Bo narody „wycyckane” stopniowo zaczną sobie uświadamiać jak perfidne sposoby eksploatacji zostały zastosowane pod szczytnym
    pretekstem „wspólnoty”.

   • Szymek 10 grudnia 2011 o 3:33 pm

    http://www.youtube.com/watch?v=G45d9qzRefg&feature=share – wypowiedz posła z Anglii

  • pola 10 grudnia 2011 o 1:53 pm

   Szef Rady Gospodarczej przy premierze Jan Krzysztof Bielecki uważa, że część polskiej składki, która miałaby zasilić MFW „zmieściłaby się” w przyszłorocznym budżecie i wyniosłaby kilkaset milionów złotych. Chodzi o część gotówkową, która wpłacana jest w krótkim terminie.

   Jak ocenił Bielecki w piątek wieczorem w TVP Info, „kwestia bezpośredniego obciążenia, to jest kilkaset milionów złotych, takich fizycznych pieniędzy”. „To nie są porażające kwoty” – podkreślił.
   http://wpolityce.pl/wydarzenia/19555-to-nie-sa-porazajace-kwoty-tak-jan-krzysztof-bielecki-komentuje-decyzje-polskiego-rzadu-o-zasileniu-mfw

  • Janek 10 grudnia 2011 o 4:31 pm

   Ja tylko dodam że nie jest to pomoc od polskich podatników dla ludzi z biednych krajów którym brakuje na chleb.
   To jest pomoc dla ludzi w garniturach, którzy zarabiają niewyobrażalne dla nas kwoty, tylko po to aby ochronić ich tyłki.

   SKANDAL I ZDRADA!!!

   Szlag mnie trafia jak sobie pomyśle że moi w sumie biedni rodzice, którzy ciężko pracowali całe swoje życie mają się zadłużyć żeby dołożyc obżydliwie bogatym bankierom.

   • Ramires 10 grudnia 2011 o 11:17 pm

    Świetne komenty wszystkim od góry ładuję gwiazdki na maxa ! I tutaj ciche małe pytanie co zrobimy ? Pokrzyczymy ? ( bankierzy pewnie rżą ze śmiechu ). A od poniedziałku do roboty ! Trzeba pracować by zapłacić na to co nam kazano…………….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

 2. adrian 10 grudnia 2011 o 12:22 pm

  Dlaczego Niemcy wcześniej znają nasz rozkład kolejowy

  To jedna z tajemnic polskich kolei: gdy w Warszawie nie sposób się dowiedzieć, o której godzinie przyjedzie pociąg z Berlina, niemieccy kolejarze już ją ujawniają. I sprzedadzą ci bilet, którego w polskiej kasie nie kupisz.

  więcej na:
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10785989,Dlaczego_Niemcy_wczesniej_znaja_nasz_rozklad_kolejowy.html

 3. Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 12:26 pm

  Chwilowo przychodzi mi tylko na myśl , że w „ciepłym smrodku kurnej chaty – jeszcze nikt nie umarł ” i może to jest zaleta putinowskich poczynań . Na pewno lepsza propozycja niż równie ciasne i do tego zimne trumny > chociaż jedno i drugie jest zabójcze dla ludzi z klaustrofobią , jeśli tak sklasyfikować osoby z „niesforną” koncepcją wolności .

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 12:28 pm

   Taką samą opinię wyraził ostatnio Alex Jones. Putin nie jest na pewno wzorem dobrego władcy, ale jeśli może powstrzymać globalne szaleństwo to jakie my mamy wyjście jak nie po cichu go popierać?

   • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:11 pm

    mimo wszystko, Monitor – mam tak zwane „mięszane uczucia”, gdy zestawiasz, z jednej strony, „globalnych ludobójców”, a z drugiej „lokalnego dyktatora”; wybór miedzy dżumą, a cholerą!

    • Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 1:16 pm

     Wybór między dżumą a świerzbem .

     • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:18 pm

      wobór miedzy spirytem a samogonem:-)

      • Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 1:24 pm

       Między kurarą a denaturatem . Czas zadziałania .

       • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:27 pm

        jak Ci teraz odpisze, ze i tak lubie Wysockiego, Okudżawę i Dostojewskiego – to mnie chyba „patrioci zawodowi” zlinczują, za szarganie świętości…..

     • maran 10 grudnia 2011 o 10:37 pm

      dobre:))

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 1:37 pm

     NIE, TO JEST WYBÓR MIĘDZY ŻYCIEM, A ŚMIERCIĄ. Putin nie uruchamia obozów koncentracyjnych, a w USA właśnie wyszedł rozkaz żeby je obsadzać załogami. Jeśli sądzisz, że w Europie będzie inaczej to się mylisz – tu będzie gorzej, bo jesteśmy bezbronni. Jak sądzisz, po co ufortyfikowano stadiony?

     • Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 1:42 pm

      Nie chcę być złośliwa monitor , ale mamy wierzyć ,że Putin wyciągnie nas z tych globalistycznych fortyfikacji > jako swoją ulbioną republikę ? Jest ,jak powiedziałam : curara lub denaturat czyli odwleczenie zgonu . Jeśli nie Bóg…..!

      • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:51 pm

       s nami Boh……

      • pola 10 grudnia 2011 o 1:54 pm

       Nie wyciągnie ale namiesza.

       • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:39 pm

        Powstrzyma, namiesza, uszczupli ich siły – i tego mamy nie popierać?

     • Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 2:05 pm

      Pamiętasz „archipelag Gułag ” – oni pewnie nie muszą budować żadnych obozów tylko odmalują stare.

      • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 2:33 pm

       archipelag Gułag prowadzili ci sami ludzie, którzy teraz rządzą USA – sataniści. Pisze o tym m.in. Sołżenicyn w książce tabu: „Dwieście lat razem”. Tu krótka notka o treści: http://darski.niezalezna.pl/node/616
       Tu jeszcze lepsze: http://norwid.wordpress.com/2011/01/23/zydzi-w-rosji-solzenicyn/

     • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 7:17 pm


      Putin nie musi,sami wymierają.

     • maran 10 grudnia 2011 o 10:43 pm

      Amerykanie maja bron.Niektorzy nawet sporo tego uzbierali.
      Boja sie tego jak dzumy i cholery razem wzietych. Stad te obozy, bo wiedza ze bedzie krwawy opor. Sytuacja jest tu jak na przyslowiowej beczce prochu.
      To juz nie pytanie czy? ale kiedy?

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 1:45 pm

     Czy jesteś idiotą, niedorozwiniętym, czy samobójcą? Masz w ręku wszystko odnośnie realizowanego ludobójstwa, a kwestionujesz poczynania tych, którzy nie chcą się temu poddać. Co z tego, że Putin jest dyktatorem?! Kaddafi też był i co się dzieje w Libii?! W momencie gdy globaliści zaczną rządzić w Rosji, zacznie się jatka na Słowianach, Chrześcijanach i antyglobalistach – pewnie tego chcesz?

     • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:55 pm

      jestem Słowianinem, więc jak mógłbym chcieć jatki na Nas? i żrę mięcho, mam w głębokim poważaniu wegetarianizm (z całym szacunkiem do onych – to a propos czyjegos wpisu o wpływie mięsnej diety na kondycje mózgu); jakby co – tanio mnie nie wezmą (a w wojsku byłem i kałacha wciąz (chyba – bo to dawno temu było) umiem obsługiwać….

      • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 2:35 pm

       No to zjedz podwójna dawkę tłuszczu i zacznij myśleć. Jak Gówno i tefałen jadą na Putina to co to oznacza? Że im stoi na drodze! Proste. Pomijam już inne argumenty i konkrety.

       • 44 10 grudnia 2011 o 7:35 pm

        Czyli twoja działalność jest zbędna. Wystarczy czytać GW, oglądać TVN i postępować odwrotnie do ich sugestii.

        • sinus 11 grudnia 2011 o 2:02 pm

         44 Twoja dzialalnosc jest zbedna, to co robisz to typowy trolling, zero tresci merytorycznej, tylko tania proba uszczypliwego komentarza.

         pozdrawiam

    • deotibigratia 10 grudnia 2011 o 4:03 pm

     Brawo za wstępniak ! Monitor – pełen szacunek !

     Hospodi spasi matuszku Rosiju !

     Obywatel Putin

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 4:27 pm

      Widać kto prowadzi całą akcję? Syjonista Kasparow! Rosyjski Szechter. Niemcow, rosyjski Krauzopodobny. Macie jeszcze jakieś wątpliwości?
      Film wygląda na propagandówkę, ale to co mówi Putin i inni nie ustępuje w ostrości wypowiedziom Alexa Jonesa. Nie znałem takiego Putina, polecam wszystkim obejrzenie filmu do końca. Niestety, jakość mierna, może jest gdzieś lepsza kopia?

   • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 2:35 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/10/o-co-na-prawde-chodzi-w-rosji/
    Zważywszy bezwarunkowe poparcie Izraela dla Putina,nie byłbym taki skory ,
    jedyna siła którą warto poprzeć to rosnący w siłę ruch rosyjskich patriotów,mający oparcie w resztkach armii.

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 2:41 pm

     Jakie poparcie Izraela?! Toż to Izrael zorganizował atak Gruzji na Osetię.
     Nawet Washington Times o tym pisał, choć sprawa była jeszcze bardziej zagmatwana: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,5665108,Gruzja_baza_Izraela_w_ataku_na_Iran_.html
     A tu macie jak prezydent Gruzji, agent Mossadu, daje pardon izraelskim „biznesmenom” http://pik.tv/en/news/story/25084-saakashvili-pardons-israeli-businessmen
     Z kolei minister obrony Gruzji to pełną gębą Izraelczyk. Jeśli tak kochają Putina, to dlaczego po prostu go nie poprosić o udostępnienie tychże baz w wojnie z Iranem?
     Poparcie Izraela było nie dla Putina, ale Miedwiediewa. Pamiętam jak jeden znany dziennikarz, który się potem okazał agentem Mossadu cieszył się, że Miedwiediew wygrał wybory – „no to teraz ich mamy, powiedział”. Dla Polaków rządzenie pana M. skończyło się Smoleńskiem, jak wiemy. Putin jest znienawidzony przez Izrael!

     Ja jestem zdecydowany w mojej krytyce w stosunku do kryminalnych mediów. Te bowiem nie chcą naszego dobra, są dowody na to, że chcą naszej śmierci. Ludzie obudźcie się i nie powtarzajcie syjonistycznej papki!

     • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 2:55 pm

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/07/do-moskwy-wkroczylo-wojsko/
      Ja nie powołuję się na źródła „kryminalne”,a na rosyjskich patriotów,szkoda że nie masz czasu śledzić wątku rosyjskiego na moim blogu.Zobacz co piszą Rosjanie.

      • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:40 pm

       Podejrzewam, że to tacy patrioci jak Gieremek i Mazowiecki. Ciekawe, że ci „patrioci” pracują też dla Gazety Wyborczej – takie same „wwiadomości” i ten sam ton… http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10793499,W_redakcji__Nowej_Gaziety__nie_dzialaja_telefony_i.html
       No, chyba że zmieniłeś zdanie odnośnie rzetelności Wyborczej?

       Cytowane przez ciebie info pochodzi zresztą z portalu http://www.wiara.pl na podstawie PAP.
       Wielu dziennikarzy kompletnie nie zna realiów tego co się dzieje na świecie i aby wykonać swoją pracę, bezmyślnie powtarzają doniesienia agencyjne. A te są w pełni w rękach mafii Rotszyldów!

    • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 2:51 pm

     Przeczytaj materiały do których podaję linki.Jesteś idealistą który szuka rycerza na białym koniu.Na razie w Rosji dopiero zaczyna się kształtować narodowa opozycja.Zobaczymy jak masowe będą protesty,ilu ludzi przyjdzie.Skoro w rejonie Moskwy jest 50.000 milicjantów i 200 wojsk specjalnych,to znaczy że analitycy Kremla oceniają nastroje społeczne jako krytyczne.Nikt nie idzie chętnie pod pały a i być może kule.Skoro ludzie pójdą ,to znaczy że na prawdę mają dość.Ważne kto wyskoczy na czoła.Na razie jak pisałem na blogu najśmieszniejsze jest to ,że aresztowani „przywódcy”protestów,to też” starsi i mądrzejsi”
     .http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/08/rosja-nad-grozna-krawedzia-co-czynic/

     • pola 10 grudnia 2011 o 3:26 pm

      W czasach przemian Solidarnościowych też niektórych uważano za patriotów a okazały sie sprzedajnymi (wstawcie co chcecie)
      W programie „Jan Pospieszalski: Bliżej” pokazano wczoraj fragment nowego filmu Grzegorza Brauna „Towarzysz generał idzie na wojnę”, a w nim dokument z 1981 roku, który – jak powiedział prowadzący „jest szokujący”. Bo jest.

      To telegram Horsta Neubauera, ambasadora NRD w PRL, wysłany 2 grudnia 1981 roku do
      kierownictwa wschodnioniemieckiej partii komunistycznej. Neubauer po rozmowie ze Stanisławem Cioskiem pisze:
      http://wpolityce.pl/artykuly/19518-czy-wolno-pytac-o-geremka-wyborcza-nie-pozwala-ale-dokumentow-przypomnianych-w-tvp-info-nie-mozna-pominac

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 4:00 pm

      Nie jestem tylko idealistą, ale też realistą. Dziwny zbieg okoliczności, to „kształtowanie się” narodowej opozycji na bazie mediów, które są własnością syjonistycznych Żydów. Teraz już wiemy po co trzymali otwarty internet – do wywoływania rewolucji tam, gdzie nie można było inaczej.

      • iHe 10 grudnia 2011 o 8:41 pm

       Mnie trochę dziwi ,że Putin im tak odpuścił masową hipnozę do własnej dyspozycji,doskonale wie jak zachód wykorzystuje meeedia bo ma np.doniesienia z Polin czasem zwaną Polszą.

       Ja bym się nie zdziwił ,jakby zastosował taki fortel do wyłapania najbardziej syjonistycznej opozycji..
       Albo – koledzy z FSB są takim samym klanem jak mi6 i mosad – pracują dla NWO.
       Ten wariant jest trochę przerażający bo oznacza ,że Rosja Putina stoi na drodze wojny w Iranie.Więc właśnie eliminuje się przeszkodę.

       NWO się nie oszukuje,że długo Rosję zwasalizuje ,za duży kraj i własna mafia,Żydzi Żydami ,ale sowieccy Żydzi to chyba nad nad czjeławiek ; >
       (W illuminati filmidle babilon Azja jest w świecących gruzach ,a w Rosji rozpierducha..
       Usa(bez raela) za to podzielony między zchipowane sekty scientystów i mafii – Raj na Ziemi pokryty szczelnie chemitralem przed radiacją i JHW;E wie czym oczywiście ,do którego wszyscy walą na krzywca przez strzeżoną jak w DDR granice)

       W każdym razie w Rosji będzie wielka czystka pytanie czy biała czy czerwona..
       Wydaje się ,że sojusz Putina z NWO przyklepany Smoleńskiem powoli przechodzi do historii.

       I bardzo dobrze wszystko zgodnie z oczekiwaniami.Gorzej jakby Roja dała się w 100% SOGować..Wyzwolenie Rosji dla demokracji he he. :(To już prawie szampany w carskiej ochranie by wystrzeliły;)co należało by zaprotokołować.
       http://www.demoty.pl/zycie-jest-wyjatkowo-ironiczne-26261
       i panoszącego się syjonizmu ,żeby docenić Rosję bez Putina 😉

       ps.Kolejna dziwna sprawa,że niby kto miałby go odcinać Miedwiediew+?
       W końcu to ponoć Putin go desygnował na kułe.Czyżby kukła i spółka miała innego master puppeta?
       Jak przyjdzie czas odpowiedzi to pewnie lepiej będzie być gdzieś na ranczu krzaka.

   • ciociababcia 10 grudnia 2011 o 5:33 pm

    Stawiam raczej na walkę globalistów. Putin jest masonem. Miedwiediew także.
    Na wyszukiwarce znalazłam teksty w j.angielskim, tłumaczyłam na tolbarze, więc niewiele rozumiałam.
    Czy ta walka nie odzwierciedliła się u nas poprzez aresztowanie Czempińskiego?

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 6:24 pm

     Pewnie tak… Pożarli się między sobą bo ruscy zorientowali się, że są do odstrzału. To jest wojna mafii. Ale może z korzyścią dla nas, jeśli Putin się utrzyma oczywiście. No bo jeśli nie, to do Rosji wchodzą sataniści i zacznie się atak termojądrowy na Iran i Pakistan, ew. mniejsze kraje jak Syria. Co po tym będzie, można się domyśleć.

     • ciociababcia 10 grudnia 2011 o 9:22 pm

      Tutaj istotnie kwestia Iranu ma duże znaczenie. Swój wróg zza miedzy jest lepszy!

 4. Friend_of_mine 10 grudnia 2011 o 12:41 pm

  Zgadzam się Panie Marku z tym co Pan pisze.
  Wystarczy tylko pomyśleć, jaki to byłby krzyk w mediach, w momencie gdy Putin byłby „mieszał” się w politykę państw prosyjonistycznych (usraela, jewrokołchozu). A przecież to takie dobre kraje, gdzie się da wprowadzają za pomocą bomb, agenturalnych przekrętów i zubożonego uranu demonkrację!!! Od razu nasuwa się jeden wniosek, którego 95% ogłupiałego społeczeństwa z gąbką zamiast mózgu, nie jest w stanie dojrzeć – media to twór satanistów.

  • Sully 10 grudnia 2011 o 12:46 pm

   A może poprostu ludzie w Rosji maja dośc manipulacji i rządów jednego człowieka?

   • OddanyBogu 10 grudnia 2011 o 12:58 pm

    pfrrr… A moze ludzie w rosji ogladaja za duzo zagranicznych mediow i dali sie zmanipulowac jak wiekszosc gabczastych mozdzkow na swiecie…

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 1:34 pm

     Toż właśnie o tym mowa. To jest dokładnie to samo co zrobiono w Polsce – przez media „prywatne”, które wiadomo w czyich rękach są.

   • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 1:07 pm

    Tak, i wszyscy ci co mają go „dość” są w w dziwny sposób żydowskimi oligarchami?

    • Sully 10 grudnia 2011 o 1:14 pm

     A widzisz tam na tym placów żydowskich oligarchów> Bo ja widz ezwykłych ludzi którzy maja dośc okłamywania i rządów „cięzką” ręka. oligarchowie siedza w domach i na ulice nie wyjdą. A jeśli już tak popierasz Putina, to sam sobie jest winien że dopuścił globalistów żeby mieli wpływ na zwykłych ludzi….gdyby rządzil po ludzku to ludzie by nie protestowali i poparli swojego .

     • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:20 pm

      prezidient Jelcyn „dobry chłopak był, i mało pił”…..

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 2:44 pm

      A widziałaś (albo raczej -eś) w tłumach Solidarności satanistycznych agentów, którzy pociągali za sznurki. Nie ze mną te bajery. Oj ci dziennikarze z Wyborczego Gówna i tefałenu, obudzicie się dopiero pod ścianą, jak was tam ustawią bo jesteście niewygodnymi świadkami….

      • Sully 10 grudnia 2011 o 6:00 pm

       Monitor, obrażasz mnie. Bo po pierwsze od zawsze jestem kobieta i nigdy nie pisałam jako on…a to zasugerowałeś pisząc ” albo raczej eś”. A po drugie nie jestem dziennikarzem ani tvn ani wyborczej, a to , że mam odmienne zdanei na temat towarzysza Putina nei upoważnia Cię do obrażania ludzi. Nie podoba mi sie to.

       • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 6:30 pm

        Napisałem na wstępie, że już nie dbam o to czy się to co pisze komuś podoba czy nie. Każda forma propagowania treści mediów kryminalnych jest dla mnie działalnością kryminalną.
        Jeśli nie wspominasz, że w „Rosji ludzie mają dość”, to jest to dokładnie to samo co próbują nam tu wmówić. Jak mogą mieć dość, skoro ich realne zarobki wzrosły 3-krotnie i ciągle rośnie. Rosja jest jednym z nielicznych krajów, który się nie zadłuża, co więcej – spłaca długi innym krajom!
        http://www.pmflegal.com/blog/index.php/2011/10/15/russia-pays-its-debts-and-forgives-billions-to-other-countries/

        • Konarski 10 grudnia 2011 o 7:03 pm

         I to boli banstersów.
         Chcą przejąć przez wprowadzenie skorumpowanej, globalistycznej władzy w Rosji kontrolę nad rosyjskimi surowcami będącymi własnością Narodu, czerpać z nich zyski i w dodatku zadłużyć Rosjan u syjonistycznej lichwy jak MFW, BŚ.

         W Polsce przejęli za darmo złoża, zysk też będzie dla nich, z każdego zarobionego 1 tys. $ na gazie łupkowym tylko 4 $ (cztery dolary) zostanie w Polsce w formie opłat dla samorządów i zapłaty dla polskich parobków.
         Nasze sprzedajne władze już o to zadbały, i nie tylko o to bo zaczęło się od oddania banków w obce ręce, a teraz trwa galopujące coraz szybciej zadłużanie państwa (obywatele będą musieli spłacać i dlatego podnosi im się podatki).
         Globalistów boli , że Rosja ma w swoim ręku swe zasoby i nie zaciąga u nich długów by im nabijać kabzę, podobnie jak Libia Kadafiego, Irak Saddama, a teraz Iran.

        • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 8:16 pm

         Konarski, ja sądzę, i są ku temu podstawy, że ci zdrajcy zostaną odpowiednio osądzeni. Polacy zaczynają coraz bardziej kumać w jaki sposób zostali wydymani, agentura się dwoi i troi, żeby zamącić im w głowach, ale to system przestaje działać. Stąd ten pośpiech we prowadzeniu rządu światowego – wtedy będą mogli wszystko zatuszować siłą. Z mocną, niezależną chrześcijańską Rosją i silną opozycją w USA, nie mają szans.

     • pola 10 grudnia 2011 o 2:52 pm

      Oglądałam rano relacje z tych protestów,ci zatrzymywani nie byli zwykłymi obywatelami ,widac to było po ubiorze a wierz mi znam się na tym,jestem na bieżąco w tym temacie.Zwykłego Rosjanina nie stac na takie swetry i kurtki.Zwykli obywatele boją się rozmawiać na temat tego co się u nich dzieje.

      • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 3:03 pm

       pola@
       Dobrze że nie piszesz ,że to nie zwykli Rosjanie,bo mają buty na nogach.Oczywiście że protestuje klasa średnia,ludzie ok 35-40 lat,widzący jak życie wymyka im się z rąk,zmęczeni korupcją i nepotyzmem,zawiedzeni kolejną wyborczą farsą.Tak więc ważne jest nie czy Putin,tylko kto po Putinie,a nastąpi to wcześniej czy później,oby pokojowo..

       • pola 10 grudnia 2011 o 3:35 pm

        Zenobiusz te ubrania nawet nie są ze średniej półki stać je tylko tych którzy mają naprawdę kasę a po za tym w Rosji praktycznie nie ma klasy średniej.

       • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 4:06 pm

        Tu już nie ma pola na gdybanie. Jest to ewidentna agresja za pomocą syjonistycznych portali społecznościowych, a prowokatorami są hucpiarze. Warto by poszukać w youtube albo lepiej rutube nagrań zwykłych Rosjan, co oni mają do powiedzenia. Ja byłem ostatnio na Ukrainie i racjonalnie myślący ludzie popierali Putina! Sądzę, że my tu w Polsce nie wiemy co się naprawdę dzieje w Rosji. Człowiek, który mnie wciągnął w środowisko opozycyjne w Krakowie, który się potem okazał agentem CIA, sam rozklejał list gończy ze zdjęciem Putina po Krakowie. Wtedy jeszcze mi się to podobało, ale teraz, wiedząc dla kogo pracuje, całkiem inaczej się na to patrzę. Acha, ten gość świetnie sobie żyje … z donacji UE. Może niewarto przeciwstawiać się ludobójstwu?

       • wronski111 11 grudnia 2011 o 12:30 am

        Chodorkowski – w myśl zasady – najpierw trzeba się uwiarygodnić przez „siedzenie”
        Przykładów z najnowszej historii chyba nie trzeba podawać.

      • ciociababcia 10 grudnia 2011 o 5:42 pm

       Policja też ich nie atakowała. Jeden przypadek, bo zboczyli z wyznaczonej trasy.
       Kilkadziesiąt tysięcy demonstrujących w Moskwie
       Oto jeden z komentarzy dziennikarki „Kommiersanta” dotyczący wydarzeń w Moskwie: „Za kolumną anarchistów idzie Diemuszkin z kolumną nacjonalistów. Brak słów”. Czyżby faktycznie tego jednego dnia, 10 grudnia, cała rosyjska opozycja zjednoczyła się wokół idei odnowienia Rosji na zupełnie innych zasadach niż te proponowane przez Władimira Putina i „Jedną Rosję”? Dodajmy, że niezależni obserwatorzy informują o licznych flagach Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej, a około 15 czasu moskiewskiego przed zgromadzonymi wystąpił Giennadij Gudkow, jeden z wiceprzewodniczących „Sprawiedliwej Rosji”.
       http://www.portal.arcana.pl/Kilkadziesiat-tysiecy-demonstrujacych-w-moskwie,1937.html#post

 5. 123 10 grudnia 2011 o 12:53 pm

  DO jasnej cholery Rosja jest już dawno przejęta przez globalistów. Tak bardzo kochacie komunistów, że bronicie towarzysza Putina?

  • Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 12:56 pm

   A kto go tam broni . Wiadomo ,że os sam dla siebie jest najwyższa wartość . Masz jakiś racjonalny i wykonalny pomysł na Rosję . a przy okazji na Polskę ?

   • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:13 pm

    wysłać hetmana wlk. koronnego z husarią pod Psków;-)

    • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:25 pm

     sorki Wizgaa: nie zauważyłem przymiotnika „wykonalny”…; no bo „racjonalny” to chyba byłby, pomijając fakt, ze po pierwsze nie mamy armat, tzn. husarii:-)

    • Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 1:27 pm

     Śpiacych rycerzy spod Giewontu .

     • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:31 pm

      Antonia ze sfatygowaną panną – lepiej by nie było, ale śmieszniej – z pewnoscią!

  • 123 10 grudnia 2011 o 12:59 pm

   Przypomnijcie sobie to Putin zrobił Czeczenom, a następnie na mniejszą skalę Gruzinom.
   Czeczenie jest okupowana!!

   • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 1:05 pm

    Niedoinformowany, nie wiesz kto sponsoruje „Czeczenów”! Rotszyldzi, niemal otwarcie. Kim jest Boris Bieriezowski, żydowski oligarcha, który zrabował majątek minimum 10 miliardów dolarów z Rosji? Te informacje są łatwo dostępne, wystarczy poszukać, są nawet w polskich mediach: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Bieriezowski-finansowal-czeczenskich-bojownikow,wid,247102,wiadomosc.html
    Czeczeni są wykorzystywani przez globalistów, podobnie jak Kurdowie. Tu wcale nei chodzi o ich niepodległość, jak będą niepotrzebni to się ich zlikwiduje – takie jest modus operandi globalistów. Co się stało z Andrzejem Gwiazdą, Świtoniem, Anną Walentynowicz i innymi prawdziwymi opozycjonistami? Usunięto ich z gry lub zamordowano. Obudź się!

    • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 5:20 pm

     Nie jest istotne kto ich finansuje.Istotne są nieludzkie metody stosowane przez Rosjan w tej wojnie.Nic ich nie usprawiedliwia,zwłaszcza terroru w stosunku do ludności cywilnej,i tortur.Zapomniałeś już co to są tzw.”zaczystki”????

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 8:20 pm

      Tak, terroru nic nie usprawiedliwia. Ale też nie usprawiedliwia Czeczenów terror, który oni sami stosują, nie sądzisz? Wojna to czas gdy wszystko co złe się uzewnętrznia, dlatego powinniśmy robić wszystko by nie doszło do wojny.
      Tu są kolejne ciekawe informacje na temat Bierezowskiego: http://www.ifex.org/russia/2007/03/02/interim_chechen_president_s_claims/
      To on, a nie Putin mógł dokonać likwidacji Litvinenko i Politkowskiej. Za dużo wiedzieli.

   • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:14 pm

    Czeczenia to barbaria; nie przepadam za Putinem, ale to dobrze, ze jest ktoś, kto tę muslimską dzicz trzyma za twarz!

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 2:47 pm

     Ja bm tego tak nie określał. Czeczeni mają prawo do wolności jak każdy kraj, ale nie za cenę zniewolenia świata, bo wtedy to oni też pójdą do piachu. Są zdezinformowani, jak Polacy ot co. Jeszcze raz powtórzę – główną bronią globalistów są kryminalne media!

     • sinus 11 grudnia 2011 o 2:18 pm

      tak to mniej wiecej wyglada, sprawa Czeczenow to byla medialna podpucha, wiadomo kto ich sponsorowal, zachodnie media pokazywaly tylko i wylacznie ruskie czolgi „pacyfikujace” Czeczenow. Temat byl glosny.
      Nikt nie mowil tylko o drugiej stronie medalu.

   • deotibigratia 10 grudnia 2011 o 7:04 pm

    kwestia czeczenii i gruzji u nas podana jest tylko z jednej strony, tak jak to pasuje nato i ussraelowi

    warto przejrzeć dyskusję tutaj
    http://prawda2.info/viewtopic.php?t=15356
    filmik przedstawiający drugą stronę medalu, zapewne też propagandowo
    pt czołgi na tibilisi
    http://www.youtube.com/user/relanium05#p/u/74/E6nFoTD2XhI

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 8:07 pm

     Oczywiście, że to była prowokacja USraelska, mieli wpadkę w telewizji z dziewczynką gruzińskiego pochodzenia i jej matką, które ujawniły co się stało na żywo na antenie. Potem było szaaa, mru mru:

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 1:01 pm

   Chyba ty jesteś przejęty agencie. Powiedziałem, że nie będę tolerował takich komentarzy, to jest gra o moje życie też.

   • Sully 10 grudnia 2011 o 1:04 pm

    Monitor, kurcze nie mozna mówic o Rosji z pominieciem tego co ten człowiek robił, bo on tam rzadzi póki co! To, że sobie cos załozysz to przy całym szacunku dla Ciebie nie znaczy, że wszyscy ślepo mamy to poprzeć. dzisiaj na kurczaka mówie baran, a wszystkich którzy nazwa go kurczakiem uznam za agentów….tak nie można.

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 1:06 pm

     To ty się Sully obudź, bo mówisz tym samym językiem co kryminalne media. Najlepszy dowód na to co należy myśleć o wydarzeniach w Rosji jest w Gówno Wyborcze.

    • Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 1:12 pm

     Sully – myślę ,że Monitor jako „też tylko człowiek ” ulega emocjom tym bardziej im bardziej jest przejęty swoją misją ratowania świata przed ……kilkoma zagrożeniami a każde z nich wystarczy za jedno . Większość z nas jest też kompletnie skołowana a przyrost info w necie bardzo temu sprzyja . Tylko CI , którzy sterują elektronicznie tymi szachami wiedzą m.więcej , o co chodzi . Pocieszam się , że nie znają końca gry bo to wie / na szczęście / tylko Opatrzność .

     • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:38 pm

      nadawałabys sie na policyjnego negocjatora… taki „lek na całe zło”; kobiety łagodza obyczaje, co my bysmy bez Was zrobili:-)

      • Wizzgaa 10 grudnia 2011 o 1:47 pm

       Ciepło Totalsky – byłam obrońcą z urzędu . A łagodzimy coby ludzkość przetrwała . NIE JEST DOBRZE ŻEBY MĘŻCZYZNA BYŁ SAM – rzekł nasz Stwórca.

       • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 2:01 pm

        … po czym Stwórca spojrzał na niewiaste, i rzekł: – A ty to sie będziesz musiała malować:-)… z żalem opuszczam zacne towarzycho, ale ja tu jeszcze wrócę! (chyba ze mnie Monitor zaliczy do trolli i zbanuje:-)… p. Marek, ja ciebie naprawdę doceniam, za to, co tu robish, ale to taka, wiesz, męska, szorstka sympatia…. – oby trwała! spadam… na kilka godzin…..

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 2:49 pm

      Pewnie, że ulegam „emocjom”. Szlag mnie trafia, gdy ludzie dotąd rozumujący logicznie powtarzają agenturalną papkę! Myśleć, myśleć, myśleć, a potem stawiać tezy.

      • deotibigratia 10 grudnia 2011 o 7:34 pm

       A tu proszę piekny tekst Żyrynowskiego w Dumie o problemie gruzińskim –
       porusza kontekst historyczny – mówi o czasach spokojnej granicy irańsko rosyjskiej i dzisiejszym chaosie w tym młodym państwie
       Nie trzeba dodawać że z Żyrynowskiego na potęgę robiono wariata w GazWyb i innych mediach należących do globalistow

   • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:17 pm

    czy ty aby, do cholery, nie przesadzasz? moze masz racje – nie wiem? – a jeśli tak, to daj sobie spokój z tym blogiem – życie jest najważniejsze! egzaltacja, jak u typowej blondynki! (nietypowe blondynki – przepraszam;-)

  • deprogramator 10 grudnia 2011 o 1:08 pm

   Też się dziwię, że go bronią, świat jest już ustawiony, w 91′ pisał o tym John Coleman w książce „Komitet 300” niestety po angielsku, to co teraz obserwujemy to ucieranie nosa jednym przez drugich, w przyszłym podziale świata na tzw „regiony”. Artykuły tu pisane to rodzaj tragikomedii, powtarzam raz jeszcze: Większość biochemików jest na tłustej diecie bo jest zgodna z ich nauką czyli biochemią organizmu. Jeżeli żywicie się inaczej, to żyjecie we własnych iluzjach, bo żle zasilony mózg nie myśli, tylko przywołuje obrazy/treści z pamięci, w ten sposób od przedszkola do profesury was się urabia. Jak widać wielu z was jest produktem Biblii, czyli od kilku tysięcy lat pracujących na ten wspaniały porządek świata tych na samej górze-chyba domyślacie się, co jedzących. Mało tego, zainteresujcie się pracami Franciszka Rychnowskiego, a dowiecie się czemu służy chemtrails.

   • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:42 pm

    mógłbys rozwinąć temat? o tej książce „komitet 300” i o p. Rychnowskim; właśnie wybywam na proszony obiad, więc teraz nie mam czasu na grzebanie w googlu, ale chętnie, ewentualnie, poczytam, gdy wrócę;

    • deprogramator 10 grudnia 2011 o 3:00 pm

     Coleman pisał, że w planach jest ponowny najazd Polski przez Rosję, chwila demokracji to rozbicie narodu, walka z kościołem, wszystko co się zmieniło to wasalstwo ekonomiczne(wtedy rosja, teraz usa).Zbigniew Brzeziński prorokiem? -> wpisz w google znajdziesz tam mapkę z regionami.
     Co do Rychnowskiego, to na jego wiedzy wypłynął Reich z „orgonem”. Rychnowski odkrył energię życiową pochodzącą ze słońca i o roli czerwonych krwinek organizmu dla zbierania tej energii. chemtrails skład krwinki harmonica -> google. Wymyślił maszynę, która kumulowała tą energię: podam wam ciekawostkę:
     Następnie zostałem wezwany telegraficznie przez barona Natanjela Rothschilda do Wiednia, gdzie miałem odczyt w hotelu Imperiał w salonie hrabiego Antoniego Wodzickiego, w obecności obu Rothschildów, Alberta i Natanjela, Księcia Lichtensteina, hrabiny Larisch, ówczesnego ministra Galicji i innych. Przez pewien czas potem naświetlałem codziennie Natanjela Rothschilda, który będąc zadowolony z przebiegu kuracji, zaproponował mi .swoją pomoc finansową. Z pomocy tej jednakowoż nie skorzystałem; odwiedli mnie od niej swojemi obiecankami hr. A. Wodzicłd i baron Bourgoing, ówczesny dyrektor Länderbanku, którzy zapewniali mnie, że kosztem Länderbanku otrzymam dobrzo urządzone laboratorjum i stosowną płacę, tak że będę mógł dalej spokojnie pracować nad swoim wynalazkiem. to znajdziesz w google ->mrhopen

     • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 5:32 pm

      dzieki za namiary! własnie sobie googluje, popijając portera; uczyc sie, uczyc i jeszcze raz – uczyc sie – stara dobra żydowska zasada;-)

     • Peryskop 10 grudnia 2011 o 10:22 pm

      @deprogramator: „…Rychnowski odkrył energię życiową pochodzącą ze słońca i o roli czerwonych krwinek organizmu dla zbierania tej energii…”

      Dzięki za nagłośnienie w Monitorze odkryć Rychnowskiego. Bo zasadne jest skojarzenie tezy kolejnego polskiego wynalazcy z blokującym efektem chemtrails.

      Franciszek Rychnowski (ok. 1850 – ok. 1929) inżynier, wynalazca, pracownik Szkoły Politechnicznej we Lwowie, pionier m.in. centralnego ogrzewania i kolorowej fotografii.

      Był też twórcą koncepcji eteroidu – energii życiowej, będącej podstawą zjawisk
      fizycznych i biologicznych.

      Skonstruował i podał opis patentowy ‚maszyny elektrostatycznej influencyjnej’ do aplikacji eteroidu w lecznictwie i zdobył nią spore zainteresowanie w Europie i w USA

      fzpep.com.pl/pracodawca/04_04/wynalazca.htm

      W latach 20. XX wieku opublikował dwie książki. W „Mane tekel fares. 44 wspomnienia z przeszłości. Fragmenty wyników z czterdziestoletnich zabiegów leczniczych pod akademicką nazwą kurfuszerstwa, szarlatanerii i oszukańczej sugestii” opisał swoją metodę leczniczą i poddał krytyce nieuczciwe praktyki lekarzy – zwłaszcza żydowskich.

      W książce „Omnia in sole. Reminiscencje naukowe” opisał własne hipotezy terapeutyczne.

      mrhopen.republika.pl/rychnowski.html

 6. Sully 10 grudnia 2011 o 1:10 pm

  Niestety nie czytam Wyborczej i nie wiem co w niej piszą. Wiem natomiast, że to co piszesz…jest conajmniej dziwne. Walczysz o wolnośc słowa a piszesz, że mam Putina i Łukaszenkę ( inne dyskusje i popieranie przez ciebie Pana Aleksandra) popierać. człowieku…co Ty piszesz??

  • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:47 pm

   zakamuflowana opcja prorosyjska?;-) jestem złośliwy, Monitor, przyznaję, ale mnie tez rusza to twoje umiłowanie do reżimów: od Rosji poczynając, na Syrii koncząc; a może troche przeceniasz „globalistów-satanistów”?, może Putin i Assad to po prostu sukinkoty z wybujałym ego, chorzy na władzę? i prawie nic poza tym? powtórze się: ciekawe rzeczy na tym blogu znajduje, nie mam zamiaru, mimo wszystko, zaprzestac zaglądania tu, ale od jakiegos czasu zauważam (tak, to moja i tylko moja opinia!), że twoj ogląd świata staje sie boleśnie schematyczny (oczywiscie – moge sie mylic, ale – mimo wszystko – nie sądzę…)

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 2:59 pm

   Co popieram? ŻYCIE moja (mój) drogi. Cywilizacja Śmierci nie wychodzi obecnie z Rosji, a z Imperium Brytyjskiego, czyli USA, Izraela i Unii Europejskiej. W warunkach gdy śmierć grozi 6 miliardom ludzi, nie interesuje mnie to, że Putin jest dyktatorem – bowiem nie ma innego sposobu walki z NWO niż zbrojny opór. Rosja na broń termojądrową, a tylko ta jest w stanie zagrozić obecnie rządowi światowemu. Nadal nie odpowiedziałaś (-łeś) na mój zarzut, że powtarzasz papkę mediów kryminalnych.

   • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 5:40 pm

    nie wiem, Monitor, czy to było do mnie, ale chyba tak; osobiście wyznaje zasade, ze czytac (i słuchac) trzeba jak najwięcej, i na tej podstawie wyrobic sobie własne zdanie; czasami trzeba czytać tez „papkę” – w mysl reguły: jesli chcesz wroga pokonac – najpierw musisz go dobrze poznać; i ja sie moge mylić (i częściowo mieć rację), i podobnie z Tobą; dyskutujemy o trudnych, skomplikowanych sprawach, przeciwnik (niech będzie;-) nie jest w ciemie bity, można o nim wiele powiedziec, ale nie to, że jest głupi; nie wiem, czy to zabrzmi koncyliacyjnie, ale napiszę: droga do źródła zawsze prowadzi pod górkę, i pod prąd! pozdrawiam!

  • Peryskop 10 grudnia 2011 o 3:23 pm

   @Sully, czy ty aby nie jesteś blond ?

   Czy nie widzisz dynamiki sytuacji ?

   Czy nie słyszałas, że Rosjanie – tj Putin – ostrzegli właśnie Izrael, żeby nie napadał na Iran?

   Czy nie słyszałas, że Rosjanie – tj Putin – podciągnął elementy swojej floty w okolice Syrii ?

   Czy tu doprawdy nie potrafisz kojarzyć dość oczywistych i prostych faktów?

   Nie czytałaś tego, co podała @deotibigratia jaką hucpą jest dzisiejszy protest anty-Putinowski?

   Zanim się na mnie wkurzysz pozastanawiaj się nad tym, co się aktualnie dzieje i jak przyspiesza.

   Osobiście jestem ci wdzięczy, że jesteś „na Monitorze”, bo zapewne nie tylko ty masz problem.

   • Sully 10 grudnia 2011 o 5:17 pm

    Nie jestem blondynką, czytam, myślę i stawiam tezy, które czasem się nei podobaja, trudno. Na szczęście każdy może mówić i mysleć jak chce i co chce…póki co;-) I nie będę popierała Rosji Putina, ani jego samego…

   • Sully 10 grudnia 2011 o 6:03 pm

    Ach i jeszcze jedno jeśli dojdzie do wojny to nawet ćwierćinteligent wie, że rosja izraela nei poprze tylko Iran, więc ich ostrzeżenie jest konsekwencja polityki przez nich prowadzonej.

   • ... 10 grudnia 2011 o 6:13 pm

    przywódcy swiatowi urzadzaja manipulacje udaja dobrego i złego policjanta , i ich taktyka swietnie sie sprawdza bo ogromna ilosc ludzi na tym blogu dala sie złapac , wszyscy oni czy przywódca Iranu , czy Usa , czy Rosji czy Chin wszyscy oni graja w jednej druzynie tylko przed ludzkoscia udaja wrogów aby np wciagnac prostych ludzi aby walczyli w wojnach , celów jest duzo wiecej , ale ani Putin ani Ahmadinezad nie sa zadnymi obroncami przed władza swiatowa ale sa opozycja kontolowana – swiat znowu dzielony jest na rózne obozy ktore stocza ze soba wielkie wojny , zreszta kto zna Biblie ten wie kto jest ksieciem tego upadłego swiata , kto zna np 10 rozdział Księgi Daniela ten tez wiesz kto stoi za przywódcami i nie chodzi mi o jakis baknsterów , synagoge szatana itd ale o upadłe istoty duchowe

    , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 6:32 pm

     Tak samo pisali o Kaddafim. Nie, to jest kolejna ściema globalistów byśmy całkowicie stracili nadzieję. Nie dajcie się na to nabrać, w Europie też są mocne siły oporu, który wciąż rośnie. Sataniści opierają się głównie na manipulacji umysłami – i dopóki wierzymy w ich siłę, ona realnie istnieje. Jak przestaniemy istnieć, to okaże się, że „KRÓL JEST NAGI”. Bo bez żołnierzy nic nie będzie znaczył.

     • ... 10 grudnia 2011 o 7:48 pm

      to ci ktorzy gardza Biblia lub jej nie znaja traca nadzieje , ja jej nie trace mimo ze wiem ze marionetki z całego swiata graja w jedenj druzynie – mimo ze mass media cąłe zycie inaczej to ukazuja – wg GW przeciez USA i Chiny albo EU i Rosja sa wrogami – tak dlaczego pan uwaza tak samo jak GW ? 😉 ,

      • alexirin 11 grudnia 2011 o 12:14 am

       i tutaj masz racje w chinach przecież powstało setki albo tysiące firm z czyim kapitałem? hehe 🙂

 7. pola 10 grudnia 2011 o 1:11 pm

  Niedawno spieraliśmy się na temat pana Starucha czy słusznie został aresztowany za swój wybryk,to zobaczcie jak sądy traktują innych za podobne przewinienie. Ruch odsunięcia kamery:

 8. 123 10 grudnia 2011 o 1:14 pm

  Monitor przeczytaj Wysadzić Rosję Liwinienki i się obudź.

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:00 pm

   Widzę, że atak tefałen i Gówna Wyborczego na ten blog się nasila! No to będę miał dla was jeszcze niejedną niespodziankę.

  • Peryskop 10 grudnia 2011 o 3:26 pm

   @123 a gdzie @4 ?
   A do tego przydałby się wam dziś także @44 ?

   • 44 10 grudnia 2011 o 7:44 pm

    Jestem!

  • deotibigratia 10 grudnia 2011 o 8:54 pm

   Litwinienko? chodzi o tego brytyjskiego szpiega, dywersanta, najbliższego współpracownika i szefa ochrony Żyda – Bieriezowskiego który to aktualnie odsiaduje wyrok za korupcję – próbę przekazania (przekupioną uchwałą Dumy) zasobów naturalnych Rosji – brytyjczykom i Usa ?

   Aleksander Litwinienko był płatnym agentem tajnych służb brytyjskich – pisze dziennik „Daily Mail” http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1005

   czytaj więcej Kim naprawdę był Litwinienko?
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=12515
   Litwinienko to „cień Bierezowskiego” .To poprzez Litwinienkę, Bierezowski korumpuje urzędników,kontaktuje się i finansuje „bojowników czeczeńskich”.Litwinienko to oddany „sprawie” człowiek,aby ułatwić sobie kontakty z „bojownikami” ,przechodzi na islam.(…)

 9. theaspartam 10 grudnia 2011 o 1:14 pm

  Czy Polska jest jeszcze nasza?-Władysław Czyżewski-Zapraszamy na nowy program pod tytułem „Czy Polska jest jeszcze nasza ?”. Prowadzony przez Władysława Czyżewskiego.Bank, bank i po Polsce. Banki , najwiekszy destruktor świata . Chciwość przesłania ludzkie odruchy , banki to nasz wróg?. http://www.youtube.com/watch?v=mQ2YajbQduE

 10. pola 10 grudnia 2011 o 1:20 pm

  Ludzie w Rosji nie komentują spraw w swoim kraju najzyczajniej boją się rozmawiać z kimś na ten temat,tylko mówią aby nie było gorzej.

  • pola 10 grudnia 2011 o 1:23 pm

   Rosja przestrzegła dzisiaj Izrael przed podjęciem decyzji na rzecz operacji wojskowej przeciwko Iranowi. Zdaniem rosyjskiego wiceministra spraw zagranicznych w sprawie nuklearnego programu Iranu nie wyczerpano jeszcze możliwości negocjacyjnych.
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-odradza-izraelowi-atak-na-iran-to-bardzo-pow,1,4962489,wiadomosc.html

   • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:03 pm

    Zauważ pola, że od razu dostałaś negatywne gwiazdki od oficerów dyżurnych. Ważny wpis, dzięki. Czas przestać się oszukiwać „who is who”, bowiem jest bardzo blisko do ataku na nasz kraj, w którym są jeszcze myślący ludzie.

    • pola 10 grudnia 2011 o 3:15 pm

     Dla mnie jak dla zenka te oceny.Czy to Polacy ,Rosjanie czy inny Naród jedziemy na tym samym wózku,zawsze znajdzie się jakaś swołocz która brata sprzeda.

 11. kama 10 grudnia 2011 o 1:23 pm

  Popieram w całości monitora.Gdyby Putin był potrzebny globalistom to dziś nie miałby problemów.Popatrz zawsze na swoich wrogów.Putin zrobił swoje i może odejść.Sprzeciwia sie ataku na Iran i zrobili ten sam numer co w krajach arabskich.Oby im się nie udało.Osobiście szkoda mi narodu prostych i pracowitych i udręczonych ludzi w rosji,tak samo jak u nas.

  • pola 10 grudnia 2011 o 1:46 pm

   Tak samo uważam że Putin stoi na drodze do ataku na Iran.

 12. beno 10 grudnia 2011 o 1:27 pm

  SULLY NA LITOŚĆ BOSKĄ
  JEŻELI JEDNYM JEDYNYM WYJŚCIEM CHRONIĄCYM NAS I NASZE RODZINY PRZED ZNIEWOLENIEM I ZAGŁADĄ PLANOWANĄ PRZEZ SYJONISTYCZNYCH ZBRODNIARZY JEST POPIERANIE PUTINA TO WEDŁUG MNIE WYBÓR JEST OCZYWISTY
  ZUPEŁNIE INNĄ SPRAWĄ JEST POPIERANIE DYKTATURY A ZUPEŁNIE INNĄ POPIERANIE STANOWISKA PUTINA ODNOŚNIE GLOBALISTYCZNYCH ZAPĘDÓW

  • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 1:34 pm

   a mnie sie wydaje, ze jedyne, co popiera Putin, to żądza władzy, a my, Polacy , dla niego, to jesteśmy jakąs tam kolejną wersją „priwislianskiego kraju”

   • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:04 pm

    Co cię interesuje czego chce Putin? Jeśli ma być przeszkodą dla ludobójstwa, to jest sprzymierzeńcem żyjących.

    • ... 10 grudnia 2011 o 6:19 pm

     a myslisz ze jakby doszło do wojny miedzy NATO a Rosja to armia rosyjska nie uzyje atomu przeciwko np Polsce ? , kto uwaza Putina za obronce przed ludobójstwem ten jest bardzo naiwny , nie widzisz ze to wszystko przedstawienie aby wciaganac ludzie w bagno wojny , przywódcy udaja wrogów miedzy soba aby wciaganac narody sobie podległe w wielkie wojny , wiec Putin nie jest zadnym obronca przed władza swiatowa ktora popiera np Watykan ale bierze w tym moim zdaniem udział grozac wojna a wszyscy wiemy ze po wojnach własnie powstanie to czego chca rzady i organizacje religijne – pozniej dopiero z tego tworu wyłoni sie człowiek grzechu-biblijny antychryst

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 6:28 pm

      Okej. to pisz sobie na blogu tefałenu, tam zrobią z ciebie świętego z takimi opiniami

      • ... 10 grudnia 2011 o 7:46 pm

       odpowiadasz jak małe dziecko , zadnej argumentacji , pionki swiatowe kieruja narody do wojny a ty mówisz ze jeden z tych pionków ochroni przed ludobójstwem – mass media kłamia ale ty coraz bardzie bładzisz

       • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 8:04 pm

        Mogę zapytać, gdzie byłeś w 2009 kiedy można było się wykazać swoją wiedzą? O mało co nie doszło do ludobójstwa na światową skalę. Nie sądzisz, że powinieneś to był znaleźć w Biblii? Nie kwestionuj mojej intuicji, ponieważ się sprawdziła. Teraz też czuje, że od tego czy Putin się utrzyma, wiele zależy.

        • ... 10 grudnia 2011 o 8:28 pm

         napisane jest ze jesliby przyszłe rzady biblijnego antychrysta ktory obali organizacje religijne nie zostały skrócone nikt by nie ocalal – najciezsze czasy w historii ludzkosci nadal sa przed swiatem – Ewangelia Mateusza 24:20-21 , w 2009 r tak jak dzis mówilem ze Biblia jest prawda i ze tylko w niej zapisana jest przysżłosc

         • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 9:25 pm

          No to spróbuj dowiedzieć się co się stanie z internetem?

     • Konarski 10 grudnia 2011 o 6:53 pm

      Stalin i jego Armia Czerwona powstrzymali eksterminację Polaków niezależnie od okoliczności.

      • sebecx 10 grudnia 2011 o 10:21 pm

       mapy uderzeń jądrowych na Polskę:
       http://www.prisonplanet.pl/polityka/iii_wojna_swiatowa_w_polsce,p1279181016

 13. Sully 10 grudnia 2011 o 1:30 pm

  POPROŚ O WIZĘ I JEDŹ TAM ZE SWOJA RODZINA, DO TEGO RAJU NA ZIEMI.

 14. PokójWam 10 grudnia 2011 o 1:41 pm

  Monitor chcesz zachować swoje życie? Chcesz przeżyć? Przeczytaj co mówi Biblia

  Mateusza 16: 24 Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: «Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje. 25 Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.

  Mateusza 24:21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.

  Rzymian 12:14 Bw „Błogosławcie tych, którzy was prześladują, błogosławcie, a nie przeklinajcie.”

  Objawienie 2:3 Ty masz wytrwałość: i zniosłeś cierpienie dla imienia mego – niezmordowany.

  Objawienie 2:10 Przestań się lękać tego, co będziesz cierpiał. Oto diabeł ma niektórych spośród was wtrącić do więzienia, abyście próbie zostali poddani, a znosić będziecie ucisk przez dziesięć dni.

  Objawienie 13:9 Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy! 10 Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem – musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.

  Większość z nas będzie prześladowana i większość straci życie!! Jeśli się ktoś zlęknie i będzie się bał śmierci, bo chce zachować swoje życie Jezus nas ostrzega:

  Objawienie 21:8 A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga».

  ——————————————————————————–

  Wracając do Rosji to Putin i Miedwiediew z innymi byli marionetkami Illuminati. W świetle najnowszych informacji wydaje się, że zbuntowali się przeciwko swoim „przełożonym”. Wydaje mi się także, że coś im kazali zrobić, oni się nie zgodzili i teraz chcą zachować władzę.

  Wg. mnie ich los najprawdopodobniej będzie taki sam jak Saddama Hussaina – śmierć

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:08 pm

   Moja opinia jest podobna co do losu Putina, ale niekoniecznie Miedwiediewa. Słucham Tarpleya, Chapmana, Salbuchiego, Jonesa, Daryla Smitha, Celente, Madsena i innych. Mają dostęp do lepszych źródeł niż ktokolwiek z nas, wszyscy mówią jednym tonem o Putinie.
   A do „czasów ostatecznych” – nadal uważam, i są na to dowody, że są tworzone w sposób sztuczny. Jest obawa, że bomba atomowa walnie w Izrael, a wtedy będzie po wszelkich przepowiedniach.

   • ... 10 grudnia 2011 o 7:42 pm

    Czyli według ciebie Biblia nie jest SŁOWEM BOŻYM tak ?? , JEZUS CHRYSTUS mial moc stworzyc wszechswiat i zycie a nie mial mocy ochronic swojego Słowa tak ???

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 8:04 pm

     Tak, i nie interpretuj tego wedle potrzeb.

     • ... 10 grudnia 2011 o 8:32 pm

      jesli Biblia wg ciebie nie jest Słowem Bożym i PAN JEZUS nie mial mocy ochronic jej przed swoim stworzeniem to nie ma tu co interpretowac wszystko juz jest jasne

 15. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 1:50 pm

  Warto wysłuchać głosu rosyjskich patriotów,na razie tam są tylko spory w rodzinie o koryto.(zen)
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/kim-jest-putin-kto-smie-tak-klamacw-zywe-oczy/
  Władimir Putin ma długą historię jako mason Rytu Royal Arch (Ryt Dawnych i Uznanych Wolnomularzy Królewskiego Sklepienia- tłum.).

  Matką Putina była żydówka, która zmieniła wyznanie na prawosławie. W 2006 roku gwiazda muzyki pop Madonna zjadła z Putinem obiad i dała koncert podczas którego szydziła z Ukrzyżowania. Rosyjska Cerkiew Prawosławna ostro zaprotestowała i stwierdziła, że koncert był „satanistyczną orgią”. Żadne państwo nie jest prawdziwą demokracją o ile nie jest otwarte na Madonnę, gejów i żydów oraz nie odrzuca multikulturalizmu, a co wszystko nadchodzi.

  2010 rok: Putin tłumi protesty antyimigracyjne. Kibice i rosyjscy narodowcy są stałym celem antyekstremistycznych sił specjalnych Putina
  PUTINOWSKI RAJ EKSTERMINOWANYCH ROSJAN. 20 LAT CHAZARSKIEJ DEMO(NO)KRACJI = 34 MILIONY ZGONÓW I TYLEŻ MNIEJ ROSJAN. TO JEST PRAWDZIWY PODSTĘPNY HOLOCAUT!!!

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:11 pm

   A co mi tam z tego co piszą. O mnie też piszą. Ważne jest co się dzieje do diaska! Atak frontalny na Putina, jak na Kaddafiego, o którym też pisali. Wniosek jest jeden – dla globalistów Putin musi odejść i zrobią wszystko by go usunąć. Na Monitorpolski Live puszczałem film o Rosji, w którym też była mowa o zdrajcy Putinie, występował płk. Kwaczkow (w więzieniu), który twierdził, że Rosją zabijają Żydzi z Putinem włącznie. a im przecież chodzi tylko o usunięcie Putina, wykorzystają wszelkie sztuczki z antysemityzmem włącznie. Pamiętajmy jak syjoniści wykorzystali nienawiść do Żydów by utworzyć Izrael. Oni są sprytniejsi niż nam się wydaje!

   • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 4:09 pm


    Globalna paszcza żre nas jak piranii rój

    jak zmora krąży talmud.
    0:17 Pułkownik Kwaczkow i pułkownik Kaddafi
    ogniem walą w syjon
    0:30 W żydowskim Nato wrze narkobiznes
    tam czek rotszyldowski na czeku
    0:43 ale rosyjski Kwaczkow i libijski Kaddafi
    w jednym walczą pułku,
    1:00 szwajcarskie banki strzelają jak tanki,
    bankierzy wojują trzosami
    1:13 , najemnych żołnierzy zmieniając w padlinę.
    Wojna to geszeft żydowski
    1:24 , wojna im droższa i korzystniejsza od życia
    a nasze zwycięstwa burzą ich zyski
    1:38 dopóki na dolarze wampirzy ryj
    parchatym uśmiechem jaśnieje
    1:57 Belgradzka krew z trypoliską się zlała
    „kałach” krzepko tkwi w ręce
    2:09 Libijski pułkownik i rosyjski pułkownik
    , dwie prawdy w jednej pięści
    2:20 A prawda jest taka, że mafii judejskich
    nie minie pogrom światowy
    2:33 A nas przyzywają Kwaczkow i Kadafi
    by skończyć z żydem globalnym.

    • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 4:12 pm

     ” płk. Kwaczkow (w więzieniu), który twierdził, że Rosją zabijają Żydzi z Putinem włącznie. a im przecież chodzi tylko o usunięcie Putina, wykorzystają wszelkie sztuczki z antysemityzmem’
     Rozumiem że siedzący w pitinowskim więzieniu płk.Kwaczkow,myli się lub kłamie,a Ty masz lepsze od niego rozeznanie sytuacji w Rosji ???

     • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 4:17 pm

      Nie wiem. Może to być rosyjski Wasiak. Czy sądzisz, że Kwaczkow jest tak mądry żeby mieć nadzieję na przejęcie władzy, czy tak głupi, że daje się sterować w tym kierunku? Oglądając ten film słyszałem antysemicką nagonkę, podobnie jak to robią syjonistyczni agenci. To jest ich stary ulubiony trick. Kim bowiem byli Goebbels, Hitler, Himmler i cała wierchuszka nazi? Bubel nigdy nie miałby szans na Prezydenta, mądry polityk nie stosuje takich numerów. Takie coś stosuje się tylko w jednym celu – zniesławienia.

    • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 4:15 pm

 16. Rodriguez7 10 grudnia 2011 o 1:53 pm

  Przecież to teatr luuuuuuuuuuuuuuudzie !!! Jaki Putin? To teatr dla mas a my się tu zastanawiamy czy zło jest złe czy zło jest dobre. MA SA KRA!!

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:14 pm

   Po co teatr? To z Libią też był teatr? Nie, to nie jest teatr, to jest wojna. Za Putinem pójdzie Łukaszenko, potem Pakistan i Iran. I wprowadzą rząd światowy, globalną armię, globalną walutę, czipy, a tych co się sprzeciwią pod ścianę albo fenol w żyły. Czy wy ciągle nie czujecie zagrożenia?… Ja już zaczynam wątpić, widocznie tak musi być, ludzkość nie ma prawa bytu…

   • Rodriguez7 10 grudnia 2011 o 4:16 pm

    Oczywiście że czuje ! Ale z całym szacunkiem, jak ktoś tak ogarnięty jak Pan myśli, że jeszcze mamy jakieś większe szanse na ogarnięcie tego. To nie gra polityczna czy wojna. To jest walka o nasze dusze i geniusz tego planu polega na rozciągnięciu go w czasie. NAPRAWDĘ chciałbym wierzyć, że Putin jest po prostu dyktatorem który nie działa na korzyść satanistów, ale wszystko KRZYCZY TAŃCZY ŚPIEWA I OZNAJMIA że Putin to jaszczur z gęby i w sercu. On jest aktorem. Ku**a, oni wszyscy są aktorami i grają rolę której wielu z nich NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA. I piszę tu i teraz, że jak czas pokaże, że Pan się Panie Marku nie mylił, PRZEPROSZĘ Z POKORĄ. P.S. Jak to było z tymi 10k hinduskich rolników co się popowieszali? Ocb?

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 4:20 pm

     To po co go usuwać?

     • Orka 10 grudnia 2011 o 11:41 pm

      dla picu , mój księżycu , aby uwydatnić bardziej dramaturgię wydarzeń a niewtajemniczeni zrobią coś spontanicznego ( np jakiś proteścik , jakieś „occupy ” , może jakieś marsze) co nada pozory autentyczności temu całemu „teatrowi” , to jest komedia dla … a oni i tak wygrają , bo mają za sobą wszystkie środki którymi mogą bydło wziąć za ryja . Pierwszą rzeczą , żeby w ogóle zacząć marzyć i mieć nadzieję trzeba się od wielu rzeczy uniezależnić , po pierwsze , po drugie i po trzecie : darmowa energia…

      • monitorpolski 11 grudnia 2011 o 1:10 am

       Też tak myślę – to jest już dostępne… Gdyby Rossi udostępnił dokumentację za darmo światu, to by byli załatwieni.

       • Orka 11 grudnia 2011 o 1:57 am

        A dlaczego za darmo miałby udostępniać ? Jeśli ten projekt działa to my zwykli ludzie nie moglibyśmy go od niego kupić ? Przypuśćmy , że 4mld ludzi zrzuci się, tylko po 1 euro lub dolarze , no może po 2 , cena jest do negocjacji . To może być wykonalne !

 17. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 2:03 pm

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/10/xx.png?w=450&h=600&h=600
  Niech przemówią sami Rosjanie,naród wymierający w zastraszającym tempie.Poniżej link do materiału ze zdjęciami z pacyfikacji demonstracji oficerów patriotów..

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 6:18 pm

   Nie zmieniam zdania – nie pasuje mi to do tego co się dzieje. Atak syjonistów na Putina jest ewidentny. Oficerowie mogą być manipulowani, podobnie jak w wielu sytuacjach Polacy. W tych dezinformacyjnych grach tylko bardzo dobrze obeznani potrafią się zorientować.
   Czy ktoś ma wątpliwości, że na Putina idzie atak ze strony syjonistów?

   • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 7:30 pm


    Ta statystyka też z pewnością jest manipulacją.Po prostu rachmistrze są na okrągło pijani. 🙂

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 8:38 pm

     I co, to ma dowodzić, że jest to wina Putina? A co z Czernobylem, który był atakiem nuklearnym na Rosję? Zauważ, że spadek jest po 1996 roku!
     Podobne statystyki odnotujesz w Europie, w Polsce też. To izotopy promieniotwórcze obniżyły rozrodczość, polecam Leuren Moret – ona to dokładnie omawia, m.in. tutaj: http://www.forbiddenknowledgetv.com/videos/depopulation/leuren-moret-fukushima-tectonic-nuclear-warfare-monitored-by-world-haarp-partners.html
     Russia was intentionally crippled by the radiation from the Chernobyl false flag operation, the negative impact on the health of Japan of the radiation will include a substantial reduction in productivity, as occurred in Russia after Chernobyl.
     … Rosja była celowo skażona radiacją z Czernobyla, który był operacją fałszywej flagi, negatywnym skutkiem radiacji w Japonii będzie m.in. znaczący spadek rozrodczości, podobnie do tego jaki wystąpił w Rosji po Czernobylu…
     „Każdy kryzys trzeba wykorzystać na naszą korzyść”
     , Rahm Emanuel. Także statystyki, które sami wytworzyli zamachem w Czernobylu.

 18. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 2:04 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/16/rosja-sie-budziczyli-prawoslawny-partyzant-blog-ktory-nalezy-czytac/
  Poza zdjęciami z akcji OMONu dane na temat zastraszającej demografii.

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:35 pm

   No właśnie, nie dziwi was powstanie takich blogów skoordynowane z akcją syjonistycznych portali społecznościowych w Rosji?

   • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 4:04 pm

    Nie za łatwo te oskarżenia,Blog Politkowskaja powstał po jej śmierci,pośliznęła się na mydle w łazience.

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 6:15 pm

     Pamiętasz jak się obrażałeś na zdjęcia Kaczyńskiego z żydami, i to w jarmułce. Tu stosują też tę samą metodę ośmieszania. Nie, to nie jest tak. Kryminalne media są zdecydowanym wyróżnikiem – to jest główna przyczyna mojej opinii o tym co się dzieje w Rosji. należy koniecznie obejrzeć film „Obywatel Putin” – tam są dowody na to co faktycznie robi i mówi Putin, tego nie zobaczysz w kontrolowanej telewizji.

     • Ada 10 grudnia 2011 o 8:27 pm

      Fajnie chetnie obejrze, tylko ze film jest po rusku, a ja nie rozumiem 99%

      • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 9:23 pm

       naciśnij cc, jest wersja polska – napisy

 19. navajo88 10 grudnia 2011 o 2:08 pm

  Witam wszystkich ,postanowiłem w kleic artykól z onetu . Yen artykół jest o tyle ciekawy że porusza pewną kwestję a mianowicie końca świata hahahahahaha , ale tak na serio i warto go przeczytać ponieważ zawartych jest tam kilka też o kturych i także i ja poruszam na tym forum i na innych forach i to wcale nie dla tego że wręcz mi się marzy koniec świata ,tylko że to wszystko jest jak najbardziej realne ,wiem zaczniecie się znowu śmiać ! OKI!!!! wasze prawo ,ale możecie przeczytać i choć przez chwilę się zastanowić ,,,,,,,,, bo koniec świata nigdy nie wystąpi ot tak na zawołanie !!!!! co to to nie . Ten cykl może trwać latami lub wiekami ,a lbo zajdzie coś takiego o czym my ludzie nie mamy pojęcia i co będzie dla nas wszystkich kompletnym zaskoczeniem ,,,takim zaskoczeniem że nie beńdzie nawet miejsca na nasze zdziwienie i tyle w temacie
  Ps: Ja naprzykład podchodzę do takich artykółów ze sporym dystansem ,,,ale !!!!!!! nigdy nic nie wiadomo ,,,bo licho czai się wszeńdzie nawet w przeszczeni kismicznej hahahahahahahaha
  Miłego czytania
  http://ciekawe.onet.pl/wokolnas/scenariusze-konca-swiata,1,4962110,artykul.html

  • BirD2 10 grudnia 2011 o 2:24 pm

   coraz częściej o tym tu i ówdzie piszą.. Co kilka tygodni jakiś artykuł, kiedyś tyle tego nie było..

   • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 3:38 pm

    Gra psychologiczno – religijna Illuminati – ustawianie rzeczywistości. Nie dawajcie się na to nabrać, codzienna gorąca wspólna modlitwa i ich modły do szatana będą zniweczone. To się odbywa na tej płaszczyźnie – im więcej w nas oporu i chęci dobra, tym gorsze szanse dla nich.

   • Peryskop 10 grudnia 2011 o 3:40 pm

    @Navajo @BirD2 – nie ulegajcie medialnym sztuczkom!

    Ten lansowany teraz na siłę „koniec świata” jest wygodnym alibi dla przestępców, którzy narabowali i namordowali, a teraz kombinują jak z tego ujść cało.

    Czy nie dostrzegacie tego prymitywnego podstępu ?

    • navajo88 10 grudnia 2011 o 4:37 pm

     Peryskop kombinacje kombinacjami ,ale to co zaczyna się dziać w przeszczeni kosmicznej daje wiele do myślenia ,a co do tego artykólu ktury wkleiłem to wkleiłem jako ciekawostkę , a każdy ma swój rozum i sam to oceni ,proste ????? proste ,pozdrawiam J.M.H

    • BirD2 10 grudnia 2011 o 8:20 pm

     Właśnie dlatego to napisałem, że coraz częściej się to powtarza. Kilka tygodni temu czytałem z 2 podobne artykuły na Onecie.. Teraz nawet nie wszedłem na to

 20. jakzawsze 10 grudnia 2011 o 2:54 pm

  Stare Przymierze:
  http://www.tyniec.benedyktyni.pl/ps-po/?page_id=1489
  Nowe Przymierze:
  http://www.tyniec.benedyktyni.pl/ps-po/?page_id=1572

  Aby pobrać pliki konkretnej księgi Pisma Świętego, należy kliknąć prawym przyciskiem myszki w dany rozdział i z rozwijanego menu wybrać opcję Zapisz element docelowy jako…Wersetów ze Starego i Nowego Testamentu można słuchać wszędzie, bo jest możliwość ściągnięcia plików w formacie MP3 oraz wysłuchania ich w serwisie. – To doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych, dla kierowców, wszystkich przemieszczających się komunikacją miejską i wszystkich, którzy mają potrzebę wsłuchania się w Słowo Boże – powiedział gazecie ojciec Leon Knabit, najbardziej znany zakonnik z Tyńca.

 21. jakzawsze 10 grudnia 2011 o 3:07 pm

  Kaczyński: Mamy do czynienia z próbą ograniczenia naszej suwerenności

  „Obecny rząd podjął decyzję o daleko idących skutkach. Decyzję o tym, że Polska ma przystąpić do umowy, której sens polega na ograniczeniu, i to w bardzo istotnym stopniu, naszej suwerenności”

  • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 5:52 pm

   Kaczyński nie jest moim idolem, co zreszta wielekrotnie tu podkreslałem; ale w tym przypadku ma 100 proc. racji! to bedzie drastyczne ograniczenie suwerenności, gdyby do tego doszlo; zdaniem Radka-Zdradka – Polska, której pozostawione będa decyzje o religii i obyczajach, ale o kwestiach edukacji, finansów, obronności, wymiaru sprawiedliwości – będa decydować inni – bedzie jeszcze suwerenna? wolne zarty, kosmopolityczny panie minister, z nieznośnie przerośnietym ego!!

 22. jakzawsze 10 grudnia 2011 o 3:09 pm

  Jaruzelski przyznaje, że firmowany przez niego system miał wiele wad, dostrzega też, że wprowadzony przez niego stan wojenny przyniósł wiele złego. „Żałuję, ubolewam i przepraszam za różne dotkliwe konsekwencje stanu wojennego. Był on ostatecznością, stał się koniecznością. Był mniejszym złem, ale zło nawet mniejsze jest również złem. Wiele spraw – które zaistniały w wirze burzliwych wydarzeń i towarzyszących im emocji – oceniam z żalem i smutkiem. Dotyczy to m.in. skali i formy internowań, weryfikacji i zwolnień z pracy. Również – nieuzasadnionych sytuacyjną koniecznością – różnych uciążliwości i represji. Wreszcie wszelkich niegodziwości – o niektórych dowiaduję się po latach (…) Przede wszystkim ubolewam, iż doszło do ofiar śmiertelnych. W czasie trwania stanu wojennego – tj. od 13, a faktycznie od 16 grudnia 1981 roku (kopania „Wujek”), do 22 lipca 1983 roku – zginęło 16 osób, w tym jeden milicjant” – pisze Jaruzelski.

 23. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 3:24 pm

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1725440/pg1
  W Moskwie jest podobno 80.000 ludzi,na razie spokojnie.Tu linki do relacji na żywo.

 24. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 3:36 pm

 25. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 3:37 pm

 26. jakzawsze 10 grudnia 2011 o 3:40 pm

  Hemp Oil – mega skuteczne lekarstwo na raka

  1/4 Rick Simpson – Ucieczka przed lekarstwem (napisy PL)

  …..polecam bardzo mocno ten film. polecam każdemu produkcje oleju i rozpowszechnianie go wśród bliskich -ludzie sami obalą system. olej z konopi pomoże na tysiąc procent ,Wiele Radości i błogości i życia bez raka ! Pozdro !
  ===================================================
  monitorpolski: ceny link, dziękuję! Zwinąłem go jednak, gdyż nie jest na temat, a opóźnia wyświetlanie strony. Ale zapisuję i będzie dostępny w Monitorpolski Live, oraz w stałych linkach nt. zdrowia, które niedługo uruchomię.

  • jakzawsze 10 grudnia 2011 o 6:50 pm

   Sklep z nasionami (100% działa-sprawdzałem -wysyłka UPS-Polacam gatunek MAZAR) Około 10 nasionek to 200 zł _ a jaranie tyle na własne potrzeby że starczy na rok, tylko dym płuca niszczy wieć aplikacja do ciała przez olej tak jak na filmie pokazują. http://cannabis.fr.pl/ , lecz olej robi się z kwiatostanów (topów). Film ukazuje czym są koncerny farmaceutyczne i dlaczego tak to propagandowo zakazują. Pomyślmy ile osób by zostało uratowanych , ile niepotrzebnych tragedi w rodzinach ,,,, Ta roślina jest dla ludzi i mam dosyć demonizowania tego tematu

 27. maran 10 grudnia 2011 o 3:46 pm

  wczoraj minela 24 rocznica I Intifady (powstania) przeciw brutalnej Okupacji Palestyny przez Israel.
  Israel odpowiedzial z wielka brutalnoscia na te probe rebelii przeciw Rasie Panow. Tu video ukazuja jak zolnierze Rasy Panowow kamieniami wylamuja kosci dwom schwytanym Palestynczykom.
  Takie mieli rozkazy. A Amerykanscy politycy plaszcza sie i czlolgaja przed politykami Izraela jak obslizgle,opasle weze.
  http://electronicintifada.net/blog/ali-abunimah/force-might-and-beatings-indelible-images-first-intifada
  Israeli toture http://www.youtube.com/watch?v=Fm95gqdiwJQ

 28. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 3:47 pm


  W kolumnie, kierując się do Moskwy z Plac Rewolucji w obszarze Swamp na wiecu opozycji, próbuje sprowokować policję. Kilka osób rozpalił ogień. Kolejna grupa młodych ludzi są rozrzucone po całym długość kolumny i dawał gwizdki, wzywając wszystkich gwizdać jak najgłośniej. Ponadto, młodych mężczyzn podbiegło do policji, którzy stali w kordon straży ruchu w kolumnie, i zasugerował, że biorą kompulsywnie gwizdki i dołącz do gwizdania.

  • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 3:58 pm

   Uczestnicy marszu ,ujęli prowokatorów i przekazali policji.Następny protest zapowiedziano na 24 grudnia.

 29. Konarski 10 grudnia 2011 o 3:51 pm

  Rosja jest uważana za „terytorium strategiczne” (Brzeziński) lub „miejsce zawierające ogromną część zasobów naszej planety” (Rockefeller). „Im mniej ludzi zamieszkuje Rosję, tym bardziej dostępna będzie dla zachodu” (Brzeziński).

  Jak Illuminati ponownie przejęli Rosję
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=4764&Itemid=56

 30. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 4:00 pm

  Some of my first-hand impressions I got near Bolotnaya square today:

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1725440/pg3
  1. Most of the protesters do not belong to any party or political fraction, usual people just don`t want Putin with his corrupted party and administration anymore.

  2. I`m again got strongly assured by what I saw and heard that Putin has ABSOLUTELY no chances to be reelected in fair and lawful way. In case he will try to take the power by force or new election fraud, Russia is doomed to civil war or at least a coup, military law and further desintegration to several states.

  3. Today rally was peaceful and many policemen in the crowd frankly told they would never go against people if the protests continue on that or larger scale.

  4. Next major rally are planned in Moscow on Dec, 24. Significantly more numbers of protesters expected.

  5. Personally, I think that what we see is very very bad and doomy developments as the ruling scums will never give the power away by peaceful means. They just have no way for retreat and survive… too many crimes done by them.

  I wonder, what`s next…
  So do I (zen)

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 4:14 pm

   W tym momencie dziejowym odebranie władzy Putinowi oznacza przekazanie go satanistom. Tak było w Polsce – wykorzystano słabość i niewiedzę wyborców. Niestety, tylko działanie siłowe może to powstrzymać, choć wróży to rychły upadek. Jednak da to może czas do konsolidacji ruchu patriotycznego, żeby przekazanie władzy odbyło się we właściwe ręce.

   • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 4:39 pm

    A groźba ataku militarnego na Polskę, w wydaniu obecnej „rosyjskiej”ekipy,nie jest wystarczającym powodem do radości z ewentualnego ,ich odejścia.Powiadam,ważne jest kto wyskoczy na czoło po nich.

    • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 6:10 pm

     Tak czy inaczej celem jest ludność całego świata. Oddanie władzy globalistom oznacza koniec ludzkości. Nic nie będzie wówczas stało na przeszkodzie, Iran i Pakistan zmiażdżą setką bomb termojądrowych. Chiny są już ujarzmione i nawet nie bekną. Tylko Rosja oraz zmiana władzy w USA może zapobiec końcu ludzkości. Ci co przetrwają nie stworzą cywilizacji, bowiem ich DNA jest zniszczony.

   • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 5:50 pm

    http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/10/a2.png?w=216&h=172&h=172
    A ja myślałem ,że oni tam właśnie rządzą.

    • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 7:10 pm

 31. kozator 10 grudnia 2011 o 4:08 pm

  ale bzdury wypisujecie media mowia prawde a ty monior jakies kity ludziom wciskasz ze mi sie smiac chce HAHAHAHA monitor oszukujesz sam ludzi a nie media…

 32. pan_prezydent 10 grudnia 2011 o 4:18 pm

  Panie Monitor zobacz pan co sie pisze na Rosyjskich narodowo patriotycznych stronach i może przestaniesz pan taki kit walić że niby Putin jest zbawcą Rosji http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-zrodlowe-teksty-narodowo-patriotyczo-prawoslawne/

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 6:07 pm

   A pan_prezydent to jakoś zmienia IP, żeby się przedrzeć przed moderację ze swoimi naukowymi wpisami? Mnie wystarczy to co media kryminalne wypisują o Putinie i już jestem w domu. Atak zresztą był spodziewany, Putin przed wyborami mówił o tym, ze jak wygra jedna Rosja to znów się zacznie – oligarchowie chcą nadal doić Rosję jak to było za alkoholika Jelcyna czy ludobójcy Gorbaczowa.

   • Ania 10 grudnia 2011 o 6:45 pm

    Zgadzam się z Tobą Monitor. Putin jest najlepszym przywódcą jakiego Rosja miała od czasów carskich. Nie ma co go znowu ubrązawiać, bo to dyktator. Ale tylko on ma szanse stawić czoła oligarchom i Iluminanti. Też uważam,ze obecne zamieszki w Rosji są sponsorowane przez USA. Jak ktos juz dzisiaj napisał, słaba Rosja to nieskrępowany dostęp do nieprzebranego bogactwa Syberii.

 33. jakzawsze 10 grudnia 2011 o 4:31 pm

  Manuskrypt Voynicha – rękopis zapisany nieznanym językiem, który czasem jest przypisywany kosmitom, przez lata skutecznie opierał się próbom jego odcyfrowania. Jednak fiński biznesman – Veikko Latvala – który skromnie nazywa samego siebie „bożym prorokiem”, ogłosił światu, że złamał kod i odcyfrował księgę.

  Tajemnica manuskryptu polegała na tym, że zapisano go używając sylab stworzonych przez fale dźwiękowe. Sylaby dźwiękowe miały pochodzić z języka hiszpańskiego oraz włoskiego i były zmieszane z sylabami dźwiękowymi języka jakim posługiwał się autor tekstu. Ten język był unikalnym dialektem używanym w starożytnym Babilonie. Autor manuskryptu nie potrafił zapisywać tego języka, więc do własnych potrzeb stworzył alfabet i zasób słów. Wg Latvali księga poświęcona jest życiu roślin, farmacji, astrologii, astronomii i medycynie. Zawiera także przepowiednie wybiegające setki lat w przyszłość.

  Jako przykład tekstu, Latvala zaprezentował opis rośliny skatalogowanej przez bibliotekę uniwersytetu Yale (gdzie manuskrypt jest przechowywany) pod numerem 1006152. Roślina ta ma występować na terenie Etiopii.

  Nazwa kwiatu to Ogniste Serce
  Czyni skórę piękną gdy użyć ją jako maść
  Olej jest wyciskany z pączków
  Ta maść jest używana przeciw zmarszczkom
  Jest też dobra dla nerek i głowy,
  bo kwiat zapobiega zapaleniu, jest antybiotykiem.
  Roślina osiąga 10 cm wysokości
  Rośnie na gorących i suchych zboczach
  Roślina ma jasnozielony kolor

  Na pytanie dlaczego sztuka przetłumaczenia manuskryptu Voynicha nie udała się innym tylko jemu, Latvala skromnie odpowiada, że tłumaczenie podyktował mu sam Wiekuisty. Tylko w ten sposób można odcyfrować tą księgę, która nie opiera się na mechanicznym kodzie. Mogą więc to uczynić jedynie wybrańcy, a pan Latvala jest jednym z nich…

  • cosima 10 grudnia 2011 o 6:21 pm

   Co to ma do tematu , Jakzawsze ? Weź nasmaruj się i spać .

  • Quick 10 grudnia 2011 o 9:28 pm

   Niesamowite , że ktoś był w stanie to rozszyfrować. Przypuszczano nawet, że manuskrypt został spisany w języku Agharty.
   Dzięki za info.

 34. hippo 10 grudnia 2011 o 5:19 pm

  Mam już dość, przeczytałem jeden artykuł na tvn24.pl o UE: http://www.tvn24.pl/-1,1727498,0,1,zastapi-buzka-wieszczy-wyjscie-londynu-z-unii,wiadomosc.html
  i już mnie kurwica bierze jak mam świadomość że Polska musi płacić złodziejom 40mld złotych żeby utrzymać ich dupska bo za dużo kasy wydawali. Dziwne że ten cały burdel jeszcze się trzyma, a społeczeństwo tego nie widzi, chyba żyjemy w czasach debilizmu …

 35. theaspartam 10 grudnia 2011 o 5:32 pm

  Prosty Przekaz-Fenomen – Ludzie przeciwko ludziom.- http://www.youtube.com/watch?v=ZhtyTaWCIOY

 36. Konarski 10 grudnia 2011 o 6:22 pm

  Dziś zaćmienie Księżyca. Efekt „krwawego” Księżyca widziany w stanie Maryland na Wsch. Wybrzeżu USA.

  • Ania 10 grudnia 2011 o 6:33 pm

   Oj, zła wróżba dla rejonów, gdzie krwawy księżyc jest widoczny. U nas na szczęście był w miare normalny w trakcie zaćmienia,

   • Konarski 10 grudnia 2011 o 6:49 pm

    Ja nie mam na myśli „wróżby” tylko widowiskowy efekt zjawiska. Jeszcze nigdy w życiu nie widziałem krwawego – czerwonego Księżyca, pomarańczowy tak lecz czerwonego nie.

   • Ada 10 grudnia 2011 o 8:44 pm

    W warszawie same chmury byly, szkoda mialam nadzieje na zobaczenie takiego czerwonego ksiezyca wlasnie

   • sebecx 10 grudnia 2011 o 10:41 pm

    ..no to teraz jeszcze spadające gwiazdy i black hole sun…

 37. Rodriguez7 10 grudnia 2011 o 6:23 pm

  Panie Marku proszę jakiś link do „obywatela putina”

  • deotibigratia 11 grudnia 2011 o 12:26 am

   @ Rodriguez film OBYWATEL PUTIN jest wklejony jest na początku tej dyskusji
   link do filmu Obywatel Putin oraz do dyskusji na jego temat tutaj:
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=17623

 38. tomcias10 10 grudnia 2011 o 6:37 pm

  Nie uważacie że walka z NWO i illuminatami opóźnia tylko przyjście Boga na ziemię? To co jest napisane w Biblii i tak się stanie więc tego nie zmienicie..

  • BirD2 10 grudnia 2011 o 7:24 pm

   Za bardzo cie ponosi z tą wiarą. Względem niej ta walka jest najważniejsza więc chyba najbardziej oczekiwana..

   A jak myślisz, co powie Bóg jak zaprosi nas do raju
   – teraz tu też świnie będą śmiecić..

 39. Sully 10 grudnia 2011 o 7:21 pm

  Kurcze szkoda u mnie niebo było zachmurzone i nei widac było księżyca…ech

 40. Cramer 10 grudnia 2011 o 7:23 pm

  Ten artykuł wpisuje się w to co dotychczas wiemy o planie rozpętania globalnego konfliktu nuklearmego:
  W czasie niedawnej wizy w Indiach, G.W. Bush próbował wzbudzić w Hindusach entuzjazm dla potencjalnego konfliktu z Pakistanem i Chinami. Oczywiście Hindusi nie byliby sami, zostali zapewnieni o wsparciu USA. Bush dodał, że jeśli Iran zaatakuje Izrael, USA zaatakuja Iran.
  Bush odradzał Hindusom interesy z Rosją.
  Na podstawie tego możemy odgadywać prawdopodobna konfigurację:
  Istnieje „oś” Iran-Pakistan-Chiny. Os ta jest po cichu wspierana przez Rosję.
  Po drugiej stronie; USA(+Nato), Indie, Izrael.
  Rzeczywiste podłoże konfliktu:
  Zadłużenie USA w Chinach.
  Rywalizacja między Indiami a Chinami w Azji.
  Pacyfikacja wszystkich wrogów Izraela na Bliskim Wschodzie.

  CIA ma za zadanie rozpętanie tej wojny.
  „Rewolucja” w Egipcie – wczesniejsza i obecna – chodzi o przejecie kontroli nad Kanałem Sueskim.

  „Rewolucja” w Libii – skok na ropę, pacyfikacja wpływów Chińskich i Rosyjskich w Afryce Północnej.

  „Zamieszki” w Syrii – w przypadku ataku Izraela na Iran, kontratak przeprowadzony będzie z terenu Syrii. Izrael obawia się tego kontrataku, dlatego CIA rozpoczęło działania na rzecz destabilizacji Syrii na wzór Libijski. W Libii okazało się, że wsparcie lotnicze jest niezbędne dla przeprowadzenia „rewolucji”. W tej sytuacji do wybrzeży przybyła amerykańska armada. I tu spotkała ich niespodzianka w postaci floty rosyjskiej. Obecność rosyjskiego lotniskowca uniemożliwia wsparcie „rewolucji” CIA w Syrii a tym samym blokuje atak Izraela na Iran. Wybuch wojny odwleka się …

  Dlatego właśnie mamy „Śniezną rewolucję” w Rosji. Destabilizacja Rosji zneutralizuje rosyjską obecność na Bliskim Wschodzie.

  Mogę jeszcze tylko dodać wzrost napięcia na linii Pakistan-Nato po tym, jak w wyniku ataku drona zginęło 26 pakistańskich żołnierzy.
  – Pakistan nie przepuszcza konwojów z zaopatrzeniem dla Nato.
  – Amerykanie maja do jutra opuscic bazę na terenie Pakistanu.
  – Na granicy Afgańsko-Pakistańskiej rozlokowano jednostki przeciwlotnicze z rozkazem zestrzeliwania wszelkich (Natowskich) samolotów naruszających przestrzeń powietrzna Pakistanu.

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 8:56 pm

   Wyrażę moje zdanie: dobre wnioski z błędnych założeń. A wystarczy jedno – chęć utworzenia rządu światowego. Widać jakie kraje przeszkadzają, strategia polega więc na ich osłabieniu lub wyeliminowaniu. Długi nie są problemem, FED pokazał, że może sobie wydrukować biliony i dać komu chce. Pokrycie w złocie też jest – w sejfach Rotszyldów. Tam zresztą też jest i polskie złoto sprzed wojny, ci ludzie się po prostu złotem już odżywiają.

   Głównym problemem jest Rosja z niesfornym Putinem, który zna wszystkie sztuczki – żaden inny lider na świecie, nie był i nie jest świadom tego co się dzieje. Poza tym jest chroniony, było wiele zamachów, które nie wyszły. W Pakistanie są już rozruchy, mówił o tym były szef pakistańskiego wywiadu, gen. Gul. Wiadomo, że w Iranie toczy się cicha wojna. Jak Rosja padnie, to Iran zostanie zrównany z ziemią, lub się po prostu podda, podobnie Pakistan. Chiny są całkowicie w łapach Rotszyldów. No i w ciągu roku możemy mieć rząd światowy, w ciągu następnego likwidację opozycji, tzn. mnie, was też. W ciągu kilku następnych wprowadzą eutanazję, masowe „szczepienia”, tym razem nikt się nie będzie pytał o testy szczepionek. W ciągu następnych kilku lat masowy pomór tych, którzy zostali zaszczepieni, a więc 90% ludności globu. Zostaną niedobitki, na które będą wysyłane ekipy zabójców -łowców. To jeden ze scenariuszy, taki szybki, ale są i wolniejsze – jak wymarcie w 3 pokoleniach przez GMO czy z braku płodności przez radiację. To nie są żadne chore wizje, to są oficjalne plany osobników takich jak John Holdren czy dr Eric Pianka (doradcy naukowi Obamy), którzy wprost mówią o konieczności redukcji populacji o 90%, zob: http://www.prisonplanet.com/articles/april2006/030406massculling.htm

   Ludzie, to naprawdę nie są żarty!!!!

   • Cramer 10 grudnia 2011 o 9:08 pm

    Tak, Rosja stanowi „linię oporu” wobec tych planów.
    Pada Putin – mamy III Wojnę Światową.
    Depopulacja poprzez skażenie promieniotwórcze i głód. Także przez indukowane epidemie.
    Wojna i promieniotwórczość uniemożliwi produkcję żywności.
    Wystarczy poczekać kilka lat i obszary o najgęstszej populacji zwyczajnie wymra z głodu.
    Kto przeżyje – dostanie chipa.

  • iHe 10 grudnia 2011 o 8:59 pm

   Nic dodać nic ująć,biorąc pod uwagę fakt, jak skorumpowane są władze w Indiach czego dały dowód licznymi aferami ,można śmiało założyć ,że żadni miejscowi święci im nie pomogą mimo licznych zapewnień.
   Smaczku dodaje fakt, w wojence wezmą udział najbardziej zaludnione kraje Ziemi z wyjątkiem Indii po przeciwnej stronie NATO..
   Trochę wstyd za Indie mają o sobie takie wysokie mniemanie jako na prawdę stara bogata kultura.Rak korupcji i pajęczyna zeżre każde państwo.

   • Cramer 10 grudnia 2011 o 9:11 pm

    „w wojence wezmą udział najbardziej zaludnione kraje” – to nie przypadek !!!
    a jeszcze extra smaczku dodaje fakt, że wszystkie strony mają broń jądrową

 41. maran 10 grudnia 2011 o 7:36 pm

  super rysunek satyryczny ,ktory mowi wszystko.
  http://www.gilad.co.uk/writings/cartoon-of-the-day-enzo-apicella.html#entry14053222

 42. jakzawsze 10 grudnia 2011 o 7:37 pm

  Obejrzyjcie nazistów naszych czasów
  اعتداء وحشي من الشرطة الإسرائيلية على عائلة فلسطينية بيافا فلسطين الآن

  Zdarzenie miało miejsce 4 października i z pewnością nie jest to odosobniony incydent przeciwko Palestyńczykom w Izraelu.Izraelska policja eksmituje w Jaffie palestyńską rodzinę z opuszczonej własności, w której się schronili.Według Jeruzalem Post, 34 letni Sameer Kassem ma dwoje podbitych oczu, złamany nos i potłuczone żebra wskutek brutalnego ataku, który został sfilmowany przez działacza i posłany w internecie w czwartek.Izraelska Policja brutalnie zaatakowała Kassema, kiedy przytrzymywał swoją 4 letnią córeczkę, następnie brutalnie zaatakowała jego żonę i popchnęła ją na podłogę.Atak policji wydaje się niesprowokowany, palestyńska rodzina nie próbuje stawiać oporu.To jednostronna przemoc ze strony izraelskiej policji.

  Za: Witness nazis of our time

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 8:29 pm

   Tak i nie. Wg opisu, policjanci zostali zaatakowani. Czy nie jest dziwne, że pozwolili kręcić kamerą? Wg. mnie nie jest to żaden dowód, gość stawiał opór. Są jednak nagrania bandytów w mundurach łamiących ręce dzieciom.

 43. Konarski 10 grudnia 2011 o 7:58 pm

  Polecam:
  http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_d79daede-fb9c-445a-b8fa-bb8eb05c480b&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

 44. PokójWam 10 grudnia 2011 o 8:42 pm

  Szykują się kolejne rozróby na 13 grudnia, podobne jak miały miejsce 11 listopada. Wszystko zwalą na PIS. Ja się tylko zastanawiam po co Kaczyński będzie brał udział w tym marszu, skoro pewnie wie, że wszyscy będą go oskarżać o to że to jego wina powstania tych zamieszek ??

  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/43450,bartosz-jozwiak-po-uprzedza-ze-uderzy

  • Jurek 11 grudnia 2011 o 8:54 am

   nie będzie kolejnej rozróby, dlatego że jest to dzień zwycięstwa unych nad Polakami.
   Oni świętują tylko swoje zwycięstwa – po tym poznasz kto jest kto.

   Chyba, że dla większej korzyści w przyszłości, zrobią to co z samolotem.

 45. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 8:56 pm


  Oto klucz do dzisiejszej sytuacji globalnej.

  • monitorpolski 10 grudnia 2011 o 9:00 pm

   Klucz jest w głowach międzynarodowych bankierów. Illuminati z ich manią wyludnienia globu i wprowadzenia totalnej kontroli tych co pozostaną przy życiu. Wymieranie Rosji i Europy też było zaplanowane.

  • AQQ 10 grudnia 2011 o 9:11 pm

   Zeno w mojej okolicy taki sam krajobraz…

   • zenobiusz 10 grudnia 2011 o 9:21 pm

    I nie tylko w Twojej,to szerszy problem.Zobacz to.

 46. zenobiusz 10 grudnia 2011 o 9:14 pm

  Czy nie sądzisz ,że wszystko co się dzieje wokół Iranu jest zbyt sygnalizowane ??
  Moim zdaniem to odwracanie uwagi od rzeczywistych sojuszy,i kierunków natarcia.
  W całej tej układance Putin jest pionkiem.Problemem dla NWO ,jest naród rosyjski,waleczny,skłonny do poświęceń.Droga do jego pacyfikacji prowadzi przez Syberię.
  Coś czuję ,że” anglosasi”,marzą o wojnie, do ostatniego rosyjskiego żołnierza,ale nie
  blisko własnych siedzib,to mogło by popsuć estetykę.

 47. Izar 10 grudnia 2011 o 9:54 pm

  Co o tym myślicie?
  http://projectavalon.net/lang/pl/anglo_saxon_mission_pl.html

  Tu streszczenie:
  Historycy mówią nam, że „Misja Anglo-Saksońska” oznacza rozprzestrzenianie się chrześcijaństwa w ósmym wieku. Jednakże ponad tysiąc lat później, jest inne, znacznie bardziej srogie znaczenie tej frazy.

  Otrzymaliśmy ostatnio 11 stron informacji od świadka, który był fizycznie obecny na spotkaniu Seniorów Masonów w City of London w 2005 roku. To o czym dyskutowano przeszywa do szpiku kości.

  Ja (Bill) przeprowadziłem wywiad audio z naszym źródłem, Anglikiem, którego tożsamość zweryfikowaliśmy ze wszystkimi znanymi i potwierdzonymi detalami. Ten człowiek, jak wielu z którymi do tej pory rozmawialiśmy, nie potrafi już dłużej żyć ze swoim sumieniem lub trzymać te informacje w tajemnicy.

  Nasze źródło przedstawia co następuje:

  „Jest zaplanowana Trzecia Wojna światowa – nuklearna i biologiczna. Nasze źródło wierzy, że plan jest już wdrażany i może się zrealizować w ciągu najbliższych 18-24 miesięcy.

  Zacznie się atakiem Izraela na Iran. Iran lub Chiny będą sprowokowane do nuklearnego odwetu. Będzie zawieszenie broni. Świat będzie strachu i chaosie – wszystko dokładnie wyinżynierowane.

  Ten stan będzie użyty jako usprawiedliwienie dla silnej kontroli we wszystkich zachodnich krajach. Plany na to są już gotowe.

  Zostanie skrycie wypuszczona broń biologiczna. Najpierw przeciwko Chińczykom. Jak mrożąco powiedziało nasze źródło, „Chiny dostaną przeziębienia”. Wojna biologiczna rozszerzy się dalej, na zachód. Infrastruktura będzie krytycznie osłabiona.

  To ma być dopiero początek. Po tym, pełna wymiana nuklearna będzie rozpoczęta: „prawdziwa” wojna, z ogromnymi zniszczeniami i utratą życia. Nasze źródło mówi nam, że zaplanowana redukcja populacji przez te połączone środki to 50%. Tę liczbę usłyszał na spotkaniu.

  Ten straszliwy scenariusz planowano przez pokolenia. Pierwsze dwie Wojny Światowe były częścią przygotowań do tej ostatniej apokalipsy – tak jak centralizacja zasobów światowych, która była przyspieszona przez równie dobrze zaplanowaną zapaść finansową w październiku 2008.

  Nasze źródło spekuluje, że to wszystko jest już ustawione jako scena dla nadchodzącego „wydarzenia geofizycznego” – podobnego typu jak to, które było około 11.500 lat temu. Gdyby to wydarzenie się przytrafiło – w 2012 lub w najbliższej dekadzie – zniszczyłoby cywilizację jaką znamy, przyćmiewając nawet skutki wojny atomowej.

  Prawdziwy cel, wytłumaczyło nasze źródło, to ustawić post-katastroficzny świat. By zapewnić, że ten „Nowy Świat” jest tym, którego kontrolerzy chcą, struktury totalitarnej kontroli muszą być na miejscu kiedy ta katastrofa się zdarzy – z wymówką, że populacja je zaakceptuje i będzie się ich domagać. Stan wojenny we właściwych, starannie wybranych krajach przed katastrofą zapewni, że „właściwi” ludzie przetrwają i będą prosperować w świecie po-katastroficznym, przez kolejne 11.500 lat. To co być może było planowane w ukryciu na globalną skalę, przez ostatnich kilka pokoleń, nie jest niczym mniej niż to kto odziedziczy Ziemię.

  Nasze źródło nie zostało poinformowane na temat planowanych losów krajów drugiego oraz trzeciego świata takich jak te w Południowej Ameryce, Afryce i Azji. Ale on zakłada, że tym kazanoby radzić sobie samym i prawdopodobnie nie przetrwać dobrze – albo nie przetrwać w ogóle. Totalitarne militarne rządy zachodnich, białych ludzi, są tymi które odziedziczą świat.

  Ten plan jest tak zły, tak rasistowski, tak diaboliczny, tak wielki, że prawie niemożliwy do uwierzenia. Ale to wszystko zgadza się z tym co wielu komentatorów, badaczy i świadków którzy mają dostęp do wewnętrznych informacji identyfikowało już od kilku lat. Dla mnie osobiście, to dotąd najwyraźniejszy obraz tego dlaczego świat jest taki jaki jest, i dlaczego sekrety są chronione tak zawzięcie: we wszystkim może chodzić o rasową wyższość. Czwarta Rzesza żyje i ma się dobrze.

  Zadziwiająco, nasze źródło nie było pesymistyczne. Podkreślił, tak jak robi to wielu innych badaczy i komentatorów, że świadomość budzi się gwałtownie wszędzie na planecie i że TE ZAPLANOWANE ZDARZENIA NIE SĄ NIEODZOWNE. Jeżeli kiedykolwiek była przyczyna aby pracować wspólnie ku podniesieniu wiedzy o realnym zagrożeniu nas wszystkich, tą przyczyną jest właśnie to.”

 48. grey 10 grudnia 2011 o 9:59 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/09/antyputinowskie-demonstracje-odbeda-sie-w-calej-europie/

  Wiem, że to dziwnie zabrzmi ale należy modlić się za Putina aby został na stanowisku,bowiem Rosja cały czas jest prowokowana do konfliktu (ks.Natanek także a tym mówił).
  Jeżeli do władzy dojdą szaleńcy to wojna będzie nieunikniona:/
  Pozdrawiam

 49. Joanna 10 grudnia 2011 o 10:22 pm

  Mnie się wydaje, że uny już tak umocniły się w Rosji, że podnoszą łeb jak hydra. Kto najbardziej zyskał na pieriestrojce? Na pewno nie przeciętny Rosjanin. Jeszcze tylko w Gazpromie /nazywanym przez niektórych państwem w państwie/ państwo ma 52% akcji. Te 3% akcji mogłyby całkowicie oddać władzę unym – kto ma pieniądze, ten ma władzę. Nie czarujmy się, popatrzmy na sprzedajne kukły w Polsce oraz na pazerność zydowską: bankierzy wyciągają lepkie łapy do biednych ludzi (po to, by ich ekonomicznie wykończyć)aby naprawiali ich błędy (?) spowodowane rozdawaniem nadmiaru wydrukowanego papieru niektórym państwom. W tych państwach też une rządziły i brały.
  Rosja to niezły kąsek dla nienasyconych złodziei. Widocznie nie wystarczają im poprawne stosunki z Putinem, oni chcą więcej i to właśnie manifestują.

  • Totalsky No Problemsky 10 grudnia 2011 o 11:54 pm

   wiecie co? spędziłem tu dzis kilka godzin na tym blogu, poczytałem, pomyslałem, popisałem; moge minimalnie zmienic zdanie: Putin to dla mnie wciąz skurczybyk, ale… może faktycznie: lepszy poznany wróg, niz jakis nowy; modlic sie za niego nie będę, ale po cichu, przez jakis czas, kibicować; jak to kiedys mówili Jankesi o latynoskich kacykach? „to tez sukinsyny, ale NASZE sukinsyny”; Putin nie jest co prawda „nasz”, ale – zgadzam sie z jednym z przedmówców: Rosja jest tak wielka, i tak demograficznie, etnicznie zróżnicowana, ze faktycznie ten kraj potrzebuje wciąz „cara”, a nie fircyka-demokraty…..

   • monitorpolski 11 grudnia 2011 o 12:08 am

    To już dużo, skoro odważyłeś się przyznać do zmiany zdania na jakiś temat – charakteryzuje to ludzi myślących. Nie musi to znaczyć, że ktoś inny ma rację, po prostu fakty mówią same za siebie.

 50. deotibigratia 10 grudnia 2011 o 10:42 pm

  Dyktator – nie dyktator , ludzie to ROSJA – zrozumcie że mówimy o największym kraju świata
  gdy w jednej części tego kraju dzieci wstają do szkoły w drugiej części kładą się spać !
  to nie Czechy czy Holandia – nie da się utrzymać tak wielkiego bytu państwowego bez silnej tendencji CENTRALISTYCZNEJ – inaczej ruchy wewnętrzne, rózne partykularne dążenia szybko rozbiły by państwo od wewnątrz:

  🙂 🙂 🙂

  • zenobiusz 11 grudnia 2011 o 9:15 am

   ” rózne partykularne dążenia szybko rozbiły by państwo od wewnątrz:”
   Masz na myśli, że kolejne kolonie wyszły by spod buta ?
   A przecież wystarczy wycofać się zza Uralu,i wszystko wyglądało by inaczej.

 51. hjk 11 grudnia 2011 o 12:30 am

  Dzis w Radiu Maryja powiedzieli wszystko o bankach i banksterach , UE, sytuacji w Polsce i świecie, teraz trwają jescze rozmowy, trzeba sciągać i nagrywać.
  Moze przefiltruje i wrzucę do sieci – będzie sama esencja…

  • hjk 11 grudnia 2011 o 12:37 am

   Piekna sprawa celne pytania od słuchaczy – np, czy ten pseudokryzys jest celowy?
   Odp. Nie można wyluczyć – senator B.Pęk – że to preludium rządku światowego i ytzeba wyłonic elity zdolne przeciwstawić się miedzynarodówce spekulacyjnej (!).
   Mamy oficjalnie powiedziane, a więc to nie jakaś kolejna „teoria spiskowa” – albo zaraz będzie atak polskich sługusów „unych” na RM, albo ziemia im się pali pod nogami i zajmą się spekulacją i ratowaniem tyłków i zagrabionych majątków….

   • hjk 11 grudnia 2011 o 12:55 am

    nawet i było o obłedzie ograniczenia emisji co2.. – miodzio!

  • monitorpolski 11 grudnia 2011 o 1:08 am

   Widziałem fragmenty, faktycznie mocne jak na media ogólnie dostępne. Warto to powkładać w net, jeśli linki w RM się nie pojawią.

   • Peryskop 11 grudnia 2011 o 3:27 am

    Czas powrotu mec. Carla Beddermanna do RM jest znamienny, bo przed akcesją do EU wielokrotnie ostrzegał przed ukrytymi zagrożeniami. Teraz mleko się wylało!

    Kiedy wreszcie ludzie dostrzegą, że pod płaszczykiem unijnych frazesów rabowani są przez zorganizowaną mafię pazernych banksterów?

    • Peryskop 11 grudnia 2011 o 3:32 am

     W „Rozmowach niedokończonych” senator Pęk zauważył, że prawdopodobnym powodem brytyjskiego veta dla modyfikacji paktu lizbońskiego są przewidywania, że projektowany podatek od operacji finansowych byłby w ponad połowie generowany z transakcji w City.

 52. kant 11 grudnia 2011 o 1:25 am

  Po przeczytaniu tego artykulu teraz wiem co mial na mysli amerykanski wizjoner Edgar Cayce piszac ze w latach koncowych Rosja bedzie nadzieja dla calego swiata.

  • Marizza 11 grudnia 2011 o 11:58 am

   W tym momencie i mnie olśniło, przypomniało mi się jak Siergiej Łazariew pisał w swoich książkach „Diagnostyka karmy” że wybawienie przyjdzie z Rosji!!

 53. Józef Bizoń 11 grudnia 2011 o 8:42 am

  Tak w stosunku do jednych, jak i drugich, powinno się zachować z zimną rezerwą.
  Jedni są warci drugich. Odciąć się od UE i tych co w nią nas pchali.
  Oni biorą się załby – a to oznacza, że czas iść własną drogą i rozpocząć marsz ku suwerenności Narodu Polskiego i niepodległości Polski. Jeśli Naród Polski chce istnieć innego wyboru nie ma.
  W takich systuacjach tylko niewolnik myśli o zmianie na nowego pana [np. na Putina].

 54. Pingback: Globaliści próbują przejąć Rosję – „Śnieżna Rewolucja” « Dziennik gajowego Maruchy

 55. Pingback: luke grabowski » W-T-F? Co jest grane?

 56. Tystom 11 grudnia 2011 o 6:16 pm

  Jeżeli Putin jest na celowniku „elity żydomasońskiej”, to dlaczego nie oznajmi tego swoim rodakom mówiąc im prawdę, o co w tym wszystkim chodzi…? A może jest drugim Bolkiem, który przyjechał motorówką…

 57. kant 11 grudnia 2011 o 11:11 pm

  Mowi o tym wszystkim …w filmie „Obywatel Putin”,poczytaj na poczatku komentarzy..