Męczeńska śmierć płk. Muammara Kaddafiego

(…) Tak więc informacja pochodziła z zaufanego źródła i wiadomo na 100%, że Kaddafi został zabity. Nie został tak po prostu zabity. Kaddafi dostał się do niewoli, potem ŻYWEMU ODCIĘLI STOPY i w niebywale bestialski sposób znęcali się. Ten świadomy akt obliczony był na zastraszenie tych, którzy sprzeciwiają się Porządkowi pragnącemu zapanować nad Światem (…) 

Męczeńska śmierć płk. Muammara Kaddafiego

Nikołaj Starikow

Jest to transkrypt tłumaczenia wypowiedzi znanego i opiniotwórczego rosyjskiego dziennikarza Nikołaja Starikowa, która znalazła się na YouTube na początku listopada. Starikow jest m.in. inicjatorem tzw. „nagrody Goebbelsa”, którą są nominowani ludzie szkalujący i kłamiący na temat Rosji.

Niedawno nadeszła informacja, że Kaddafi został zabity, sprawdziłem tę informację i otrzymałem potwierdzenie, że niestety został zabity. Dziś opublikowałem o tym artykuł i od razu zaczęli mnie pytać skąd ta informacja. Informacja pochodzi od zwolenników Związku Obywateli Rosji. Idee, które razem sformułowaliśmy głęboko przenikają w serca Rosjan, niezależnie od tego w jakim geograficznym punkcie żyją.
Informacje o tym co się stało z Kaddafim przekazali mi ludzie którzy, oględnie mówiąc, znajdowali się tam gdzie Kaddafi. To rosyjscy obywatele, którzy uważają za ważne i perspektywiczne to co my robimy i chcą nas wspierać wszelkimi dostępnymi dla siebie sposobami.
Tak więc informacja pochodziła z zaufanego źródła i wiadomo na 100%, że Kaddafi został zabity. Nie został tak po prostu zabity. Kaddafi dostał się do niewoli, potem ŻYWEMU ODCIĘLI STOPY i w niebywale bestialski sposób znęcali się. Ten świadomy akt obliczony był na zastraszenie tych, którzy sprzeciwiają się Porządkowi pragnącemu zapanować nad Światem. Dlatego napłynęły takie dziwne fotografie z miejsca śmierci Kaddafiego; najpierw pokazali go żywego, a potem zdjęcia które wielu ludzi postrzegło jako fałszywki. Nie można go było pokazać w stanie w jakim się znajdował. Potem jego ciało gdzieś wywieziono i odcięte części ciała „przyszyli”.
Ale że śladów zezwierzęcenia nie da się skutecznie ukryć, dlatego ciało Kaddafiego nigdy nie będzie wydane plemieniu (zgodnie z obyczajem). Ciało wystawiono na pokaz w odzieży, która skrywa te ślady.

My protestowaliśmy przeciwko temu co się działo w Libii, teraz widzicie skutki tego co zaszło. To nie tylko operacja NATO, ale akcja brytyjskiego wywiadu, który dał Kaddafiemu korytarz do wyjścia z Syrtu. Kiedy on posłużył się tym korytarzem nastąpił atak lotniczy i żywego Kaddafiego wzięto do niewoli. Obecność tzw. „powstańców” w okolicy zbombardowanej kolumny, wskazuje na to, że nie był to zwyczajny atak na jakąś przypadkową kolumnę. Kaddafi myślał, że „kupił” u „powstańców” wyjście z Syrtu, przy czym on wychodził stamtąd nie jako zwyciężony, ale jako zwycięzca, „powstańcy” po raz kolejny zostali odparci od miasta. Kaddafi chciał wyjść z miasta aby zająć się innymi operacjami przeciwko okupantom. Angielski wywiad go oszukał, wzięli od syna (Kaddafiego) pieniądze, obiecali, że „powstańcy” zgłoszą kolumnę jako swoją. Kiedy kolumna się ruszyła, zaatakowano ją w miejscu gdzie czekali już „powstańcy”, którzy bestialsko zabili Kaddafiego. Zwróćcie uwagę, że to co wczoraj powiedział syn Kaddafiego, jeśli wiecie że Kaddafiemu obcięto stopy, w pełni zrozumiecie co miał na myśli mówiąc: „Teraz ludzie w Syrii, Chinach, Rosji, ich przywódcy, powinni zwrócić uwagę na to co się stalo. bo dla nich to jest sygnał”.
To sygnał. Kaddafiego świadomie zabijali po bestialsku, żeby pokazać co czeka tych, którzy przez pół roku śmią sprzeciwiać się Światowym Kulisom. Mówiąc krótko, to miała być lekcja dla wszystkich, ale efekty będą odwrotne.

Jak to można skomentować? Nie sądzę by Starikow fantazjował. Źródła, na które się powołuje, to prawdopodobnie rosyjski wywiad i rodzina Kaddafiego. Nagrania torturowanego Kaddafiego, które widzieliśmy, były oczywistą fikcją – widać to było po udawanym zachowaniu „powstańców”, ale także po bezsensownym ruchu kamery. Ta fikcja stworzona przez odpowiednie wydziały d.s. dezinformacji, wskazuje na udział czynników rządowych w bestialskim morderstwie i tym, że zostało ono zaplanowane, a nie jest tylko odwetem „powstańców”.
Pojmany przywódca libijski był jeńcem wojennym i to z nim zrobiono jest zbrodnią wojenną. Jej ciężar spada na NATO i wojska krajów, które uczestniczyły w tej bezprawnej agresji na Libię.
Rodzaj okaleczenia jaki zadano Kaddafiemu przypomina to co zrobiono z półtora milionem Ormian na początku XX wieku. jak pisze Jack Manuealian, cytując „Głosy Szatana” Davida Pidcocka i Texe Marrsa:

>> David Pidcock pisze, że „Konstantynopol wpadł bez oddania jednego strzału w ręce armii liczącej 70,000 – 80,000 masońskich okultystyczych Żydów. W ciągu 6 lat rewolucji 1908 Młodych Turków w 1908, i po upadku Konstantynopola, zgodnie z planami rozpoczęła się I Wojna Światowa. W ciągu tej wojny półtora miliona Ormian żyjących w Turcji i kolejne pół miliona innego pochodzenia tureckich Chrześcijan, zostało w barbarzyński sposób zamordowanych – znane jest to pod nazwą Pierwszego Ludobójstwa XX wieku.”
Jednakże David nie ma racji twierdząc, że wszyscy Żydzi z Salonik brali udział w przejęciu Konstantynopola, byli to tylko niektórzy Żydzi, większość było Niewinnych. Ruch Młodych Turków na początku miał w sobie Greków i Ormian (…).
Texe Marrs w artykule „Morze Krwi” pisze, że w 1908 roku „Masońscy żydowscy socjaliści obalili islamski rząd osmański (Ottoman) i rozpoczęli ludobójczą rzeź dwóch milionów Ormian chrześcijańskich. „Brygady rzeźnicze” złożone z kryminalistów poobcinały ręce tak wielu Chrześcijan, że jak donosił konsul brytyjski:
„te ręce ułożone koło siebie, mogłyby utworzyć drogę (highway)”.
Texe Marrs pisze też, że „Jedna z obciętych rąk ormiańskiej kobiety była wysuszona i trzymana jako pamiątkę i talizman przez żydowskiego masona w Salonikach”.<<

Jack Manuealian dodaje, że te wysuszone ręce były odpowiednio spreparowane z użyciem octu winnego o przypraw, stąd czarny kolor. Trzymane były nie jako pamiątki, ale jako talizmany do czarnej magii oraz do rzucania klątw.
Ci ludzie nadal rządzą Turcją, ale nie tylko. Musimy sobie zdać sprawę z jakiego typu zagrożeniem mamy do czynienia. Kaddafiego zamordowali satanistyczni okultyści – którzy jednocześnie realizują ideę Światowego Syjonu. Stopy Kaddafiego są już zapewne talizmanem w satanistycznych klątwach.
Ci tzw. „Brytyjczycy”, którzy oszukali Kaddafiego, są dokładnie tymi samymi „Brytyjczykami”, którzy w satanistyczny sposób zamordowali gen. Sikorskiego, a potem zrzucili winę na Rosjan. Sprawa wyszła dopiero niedawno, jednak nadal nie wiemy jaką śmiercią zginął gen. Sikorski.

Sądzę, że podobnie – z rytualnym zabójstwem, mamy do czynienia w przypadku Katynia i Mordu Smoleńskiego.
Sądzę też, że stoją za tym ci sami ludzie – w przypadku Katynia wskazują na to rytualne strzały w tył głowy. Ci ludzie byli też mocodawcami Hitlera i Lenina.

Tzw. „Imperium Brytyjskie”, o którym mówi Lyndon La Rouche jest rzeczywistym zagrożeniem dla świata, dlatego tak ważna jest wygrana Jednej Rosji i Putina w Rosji, którzy wiedzą już dokładnie z jakim wrogiem mamy do czynienia.

Materiały:

Jane Book free of charge as time is running out. Jane oferuje ksiazkę za darmo dla tych, co do niej napiszą e-mail. Oczywiście dobrze byłoby gdyby te osoby wpłaciły niewielką sumę na jej konto lub Paypal wspomagającą pracę Jane. Pisze ona obecnie dodatek, gdyż sytuacja w Europie wymyka się spod kontroli i niedługo może dojść do tragedii. Dlatego tak ważne jest by jak najwięcej ludzi wiedziało co się naprawdę dzieje.
Książka jest dostępna tylko po angielsku. W tej sprawie można pisać na e-mail:

Reklamy

191 responses to “Męczeńska śmierć płk. Muammara Kaddafiego

 1. kmina 12 grudnia 2011 o 10:52 am

  Hemp Gru

  • STAŁY CZYTELNIK 12 grudnia 2011 o 12:14 pm

   MAM PROŚBĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Czy mógłby mi ktoś napisać przesłanie z filmu „V jak Vendetta”. ?????????????
   Strasznie iluminacki film, ale nie do kończ rozumie co oni w nim chcieli przekazać.

   Z góry dzięki ludziska 🙂 🙂 🙂 🙂

   • jakisbuk 12 grudnia 2011 o 12:35 pm

    to jest film o miłości 🙂

   • hjk 12 grudnia 2011 o 1:32 pm

    Film to chyba nie jest „illuminacki”, tylko demaskuje uwikłania i system, jaki stworzyli illuminaci. Jeden człowiek postanawia zawalić cały system – to jest taka jego zemsta, stad vendetta, na koniec mu się to udaje i „projekty” illuminatów upadają – pokazane jest chyba wszytsko – sztuczna epidemia, skorumpowanie mediów, policji, parlamentu. Ciekawa jest końcówka – w sylwestra o północy wysadza budynek parlamentu za pomocą pociągu wyładowanego mat. wybuchowym zdetonowanym w linii metra pod budynkiem, a ludzie myslą w oddali, ze to sylwestrowe fajerwerki.

    • Versus3 12 grudnia 2011 o 8:56 pm

     Oj, to nie był Sylwester, gdzie taką koncówkę filmu zobaczyłeś (moze tłumaczenie jakieś lewe). To był 5 Listopada – Guy Fawkes Day – stąd też ta maska V. Ludzie celowo się zebrali by zobaczyć detonację, a nie fajerwerki.
     Dobry opis filmu jest na wikipedii.

     • hjk 13 grudnia 2011 o 12:51 am

      faktycznie pomylilem sie

   • PokójWam 12 grudnia 2011 o 4:30 pm

    Tu jest dobrze napisane o tym filmie

    http://radtrap.wordpress.com/2011/11/18/propaganda-illuminati-i-hollywodzkie-filmy/

 2. navajo88 12 grudnia 2011 o 11:19 am

  Daj już spokój z tym Kadafim , trupa i tak nie ożywisz , dzisiaj dzieją się ważniejsze sprawy jak jakaś śmierć Kadafiego , czy nie dotarła do ciebie informacja że wielkie korporacje zaczynają zakładać własne banki ???? hahahahahahaha, ale dopiero po nowym roku się zacznie panie monitor !!!!!
  Pozdrawiam J.M.H

  • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 11:30 am

   Nie masz racji. To się wiąże z tym co się dzieje na świecie – sataniści wykorzystują okultyzm, jak Hitler w wojnie. Dobrze, żeby sobie z tego zdali sprawę i polscy politycy – z kim mamy do czynienia. Czas na pojednanie się z Bogiem.

   • Nowaja 12 grudnia 2011 o 12:57 pm

    Dokładnie tak,Monitorze.
    Nie można skutecznie walczyć,jeśli się wpierw nie rozpozna wroga.
    Bankierzy,politycy,masoni to są marionetki mniej lub bardziej użyteczne.
    Ta walka,która się teraz na naszych oczach rozgrywa to nie jest walka o pieniądze i władzę.
    To walka o duszę tego świata,o duszę każdego z nas.
    Najwyższy czas to zrozumieć.

    • Jurek 12 grudnia 2011 o 6:51 pm

     rozpoznać wroga powiadasz ?
     no toś rozpoznał – niewidzialnego wiatraka ! i jak z nim chcesz walczyć ?

     A wróg jest zdefiniowany w … konstytucji polskiej i w konstytucjach wszystkich innych krajów.

     Tym wrogiem jest zapis, iż rządy MUSZĄ na zaspokojenie potrzeb swoich obywateli pożyczyć pieniądze NA PROCENT !!!!!! darmo nie mogą !!! np od innego rządu.

     A bankierzy skwapliwie korzystają z możliwej prawnie szansy na zarobek.
     Zegary długu pokazują ile zarabiają na lichwie lub ile wycieka nam kasy z obrotu. Dlatego brak kasy jest powszechny. Brak kasy to zmniejszone zakupy, zmniejszona produkcja, zwiększone bezrobocie, plajta, zgon…..

     Wydaje mi się, że zadanie mamy proste. Nożyczki i wycięcie koszmarnego zapisu.

     Dla niekumkających podpowiem że Narody muszą się za to zabrać SAME.

     Partie, choćby najbardziej kochane z naszymi idolami musimy SKASOWAĆ.
     Niech idolem będzie przyszłość nasza i naszych dzieci.
     To tyle…..

     • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 8:07 pm

      Jurek, możesz podać konkretny zapis w Konstytucji? Jeśli tak jest, to mamy konflikt artykułów Konstytucji – to jest zniewolenie, a przecież z założenia jesteśmy narodem suwerennym. Suweren, to taki który drukuje i inwestuje swoje pieniądze tam gdzie uważa za stosowne.

      • Jurek 12 grudnia 2011 o 8:38 pm

       proszę bardzo:

       zacznę od art. 90 który tam mimo chodem wydaje się furtką, a właściwie homontem/chomontem *
       * – niepoprawne skreślić :

       Art. 90. p. 1. – „Rzeczpospolita Polska może na podstawie umowy międzynarodowej przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach.”

       no i obiecany cymesik:
       Art. 220. p. 2. – „Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.”

       • Wizzgaa 13 grudnia 2011 o 11:23 am

        Art. 90 – sformułowanie ” może” oznacza , że jest taka możliwość , ewentualność > natomiast „może” nie jest pojęciem obligatoryjnym , zmuszającym do przekazania tych kompetencji wbrew woli i decyzji NARODU .

  • deotibigratia 13 grudnia 2011 o 10:23 am

   KADAFI a KWACZKOW

   oryginał textu autorstwa pszeka znajduje się tutaj wraz z licznymi podlinkami
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=14763
   Ale kto to jest pułkownik Kwaczkow ?
   Odpowiedź na pytanie kim jest pułkownik Kwaczkow,nie nastręcza wielu trudności,wystarczy sięgnąć po jeden z wielu materiałów związanych z hasłem Kwaczkow prowokator,np ten tekst lub lub tamten,można też „iść” tropem aluzji zawartej w demotywatorze Ja nie prowokator,ja przyjaciel Chodorkowskiego,można też z żelazną logiką i respektem dla faktów prześledzić kalendarium wydarzeń.
   Były dwie poważne i mające pewne szanse,próby powstrzymania „prywatyzacyjnej zagłady”.Pierwsza w1991r G.K.CZ.P,druga w 1993 r zwana kryzysem konstytucyjnym.Gdzie wówczas był pułkownik Kwaczkow? czy uczestniczył w tych desperackich próbach? Nie brał udziału,a przecież wszystko co najgorsze działo się i stało się, właśnie wtedy i właśnie wtedy był ten czas kiedy można było przynajmniej próbować do tego nie dopuścić.
   Kiedy pułkownik Kwaczkow wkracza do „akcji”? w 2005r ! W 2005r kiedy,dzięki bogu najwyższemu, udało się renegocjować „porozumienie o podziale produkcji”,kiedy z wydobycia złóż Rosja zaczyna uzyskiwać przychody,kiedy Chodorkowski siedzi w więzieniu, oligarchowie Bierezowskij i Gusińskij na łeb na szyje uciekają z Rosji a reszta „przedsiębiorców”zaczyna płacić podatki,właśnie wtedy dzielny pułkownik Kwaczkow dochodzi do wniosku że prywatyzacja była zbrodnią.Organizuje zamach na Anatolija Czubajsa.Kwaczkow ,pułkownik służb specjalnych (!!!) w 2005 r czyli równo 10 lat po prywatyzacji,organizuje zamach na Czubajsa który (o czym wie każde dziecko ) był tylko twarzą prywatyzacji a jej mózgiem byli amerykańscy bangsterzy.A jakby tego było mało,on,pułkownik służb specjalnych,organizuje i przeprowadza zamach w sposób z którego śmieją się nawet dzieci,zwłaszcza płci męskiej czyli mającej jakie takie pojecie o broni ,ładunkach wybuchowych i innych szczegółach tej branży.Nie ma najmniejszych wątpliwości – zamach na Czubajsa to klasyczne false flag.Mówi się też że Kwaczkow jest człowiekiem Czubajsa a „zamach” miał ozdobić go cierniową koroną.Ala mniejsza o to co się mówi,ważne jest co mówi a właściwie co mówił Kwaczkow zanim nie przeszedł na retorykę „ojczyźniano-żydożerczą”
   A w 2005 r pułkownik Kwaczkow w wywiadzie dla Echo Moskwy powiedział :
   Cytat:
   М.Б.Ходорковский, на мой взгляд, жил иллюзией, что нынешний российский либерализм может стать национальным, сам стал первым крупным национальным либералом, за что и поплатился… Михаил Борисович, здоровья и мужества вам в борьбе

   Michaił Borysowicz Chodorkowskij,według mojej opinii,żył iluzją że obecny liberalizm może być nacjonalny, był pierwszym nacjonalnym liberałem i za to zapłacił .Michale Borysowiczu;życzę Pany zdrowia i wytrwałości w walce I
   Treść wypowiedzi Kwaczkowa jakże inną od późniejszej retoryki wszyscy pamiętają,a że jakoś nie mogą przekonać się do wizji Kwaczkowa i Chodorkowskiego wspólnie walczących na barykadzie nacjonalnych interesów,przeto pułkownik Kwaczkow mimo swego heroicznego wyczynu,przegrywa wszelkie wybory w których staruje jako kandydat.
   Kiedy w październiku 2010 r ginie w dziwnych okolicznościach generał Dubrow,stało się jasne kim jest Kwaczkow,na czym polega jego „misja” i ku czemu zmierza ta misja.Mający wpływy w środowiskach wojskowych weteranów generał Dubrow, może nie tyle współpracował co pozostawał w otoczeniu Kwaczkowa i mimo że,w przeciwieństwie do Kwaczkowa, nie stosował ewidentnie „rewolucyjnej” retoryki,zginął właśnie on-Dubrow.Dlaczego? dlaczego generał Dubrow a nie od lat „wojujący z żydowską mafią” pułkownik Kwaczkow?
   Po lekturze zamieszczonego w marcu2011w rosyjskim New times artykułu „Starzy rebelianci”,wnioski są aż nazbyt oczywiste.
   Pułkownik Kwaczkow przewidziany jest jako lider „pomarańczowego rewolucji” w jej „socjalistyczno-nacjonalno-prawosławnym wariancie.
   (na wariant „liberalno-demokratyczny” pracują inni liderzy;Niemcow,Kasparow,Miłow,w stosownym momencie animatorzy sami zdecydują który wariant będzie bardziej użyteczny)
   To pułkownik Kwaczkow powinien do końca zachować pełną kontrolę nad rozwojem sytuacji „w swoim obszarze działania”,dlatego właśnie generał Dubrow stał się nie tylko zbędny ale i niebezpieczny.Musiał „odejść” bo czas nagli,w Rosji zbliżają się prezydenckie i parlamentarne wybory,które jak łatwo zgadnąć „opozycja” ogłosi sfałszowanymi,co stworzy pewne szanse.Zwłaszcza że Gary Kasparow (Garri Weinstein ),kilka dni temu bo 27 października,podczas roboczej wizyty w USA otwarcie wezwał Amerykę do wojny z Rosją .
   http://www.newsland.ru/news/detail/id/812482/
   PS
   przedostatnim orędziem pułkownika Kwaczkowa było orędzie do Muamara Kaddafiego.Muamara Kaddafiego który swego czasu tj w 1991r, w odróżnieniu od pułkownika Kwaczkowa, poparł inicjatywę i wszelkie decyzje G.K.CZ.P

 3. navajo88 12 grudnia 2011 o 11:20 am

  Sorry miało pisać panie Monitor !
  J.M.H

 4. Lamacz Matryc 12 grudnia 2011 o 11:30 am

  Cytuje z artykulu powyzej:”Tzw. „Imperium Brytyjskie”, o którym mówi Lyndon La Rouche jest rzeczywistym zagrożeniem dla świata, dlatego tak ważna jest wygrana Jednej Rosji i Putina w Rosji, którzy wiedzą już dokładnie z jakim wrogiem mamy do czynienia.”Wazna jest wygrana Putina w Rosji? Co ty piszesz,czy ty sie zastanawiasz nad swoim stwierdzeniem?To jest kolejny psychopatyczny dyktator,ktory teraz walczy o wladze i to ten sam morderca i identyczna wizja przejecia kontroli nad swiatem.WAZNA JEST WYGRANA NIE JEDNOSTKI ALE WOLNYCH LUDZI I UWOLNIENIE SIE SPOD TYRANII I WSZELKICH FORM ODBIERAJACYCH OBYWATELOM TEGO SWIATA DOKONYWANIA WOLNYCH WYBOROW OPARTYCH NA WZAJEMNYM BRATERSTWIE.Czlowieku z tego strachu przed Satanistami sam wpychasz siebie w rece kolejnego Putina!!Widze ze to swietnie dziala Stworz problem wywolaj lek w ludziach a sami beda prosic o rozwiazanie i wyciagac dlonie do kolejnego Mordercy

  • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 11:34 am

   Wiem co piszę. To ty nie wiesz co piszesz. Jaka była inna „opcja”? – satanistyczni syjoniści w postaci Kasparowa i Niemcowa. Dla świata Putin może być zbawieniem. Nigdy nie będę popierał zamordyzmu jaki i on wprowadził, ale tu nie chodzi o moje czy twoje opinie, ale o życie wszystkich ludzi na świecie. Putin nie jest narzędziem w rękach satanistów.
   Wyróżnikiem jest to co piszą o Putinie media kryminalne. Chyba nie masz zamiaru powtarzać tej satanistycznej papki?

   • Lamacz Matryc 12 grudnia 2011 o 11:45 am

    To nie Putin bedzie decydowal o zyciu wszystkich ludzi na swiecie,ani tez nie bedzie zbawieniem dla swiata i uwierz mi wiem co pisze.Zadna jednostka nie uratuje tego swiata a jedynie swiadomosc wielu.Swiat potrzebuje juz glebszego zrozumienia problemu z jakim przyszlo sie nam zmierzyc,jezeli tego sobie ludzkosc nie uswiadomi to bedziemy swiadkami konca obecnej cywilizacji.Oczywiscie zostanie „Reszta” jak to czesto pisza w Pismie swietym i wszystko zacznie sie od poczatku.Zacznie siedroga nowej cywilizacji wzrastajaca na zgliszczach starej,ktora to nie rozszyfrowala Matrycy rownowagi.

    • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 12:04 pm

     To oddawaj władzę w łapy satanistów, będzie ci na pewno łatwiej uzyskać zbawienie.
     Tak załatwiono Indian, tak załatwiono Żydów, tak się i nas załatwia. Nie ma żadnych „czasów ostatecznych” – to jest kolejna zmyła satanistów po to byśmy nie reagowali na to co się dzieje, gdyż „tak musi być”. Żydzi szli do komór gazowych bez oporu, gdyż „tak musiało być”. Nie ze mną ta kabała.

     • Lamacz Matryc 12 grudnia 2011 o 12:15 pm

      Czy Ty dalej nie rozumiesz?Pozwole sobie na zobrazowanie tego na podstawie takiego przykladu.Masz 10 Syjonistow czy Satanistow czy innych psychopatow.Ich planem jest wyeliminowanie 1000 baranow,wiec obmyslaja plan ze zmanipuluja 300 aby zabili 700.Gdy Ci to wykonaja to zmanipuluja 100 baranow aby zabili 200 baranow a puzniej za pomoca swoich srodkow beda w stanie sami zabic 100 baranow.Sek w tym ze jak te 300 baranow na poczatku rozkmini co jest grane to powie tym 700 co jest grane i wydymaja jako calosc te 10 popaprancow

      • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 12:31 pm

       Łamacz, ja to doskonale rozumiem, ale ty twierdząc, że rola Putina jest nieistotna idziesz im na rękę. Zobacz jakie informacje ukazują się w rosyjskich rządowych mediach! Mówię np. o Russia Today, która stała się główną telewizją opozycyjną wobec bankierskiego draństwa jakie się obecnie odbywa. I co, chcesz abym przyjął stanowisko, że należy to obalić? Radio Maryja mówiło tym samym językiem do jakiegoś czasu, aż to ukrócono.
       Jeszcze raz powtórzę: wrogowie moich wrogów są moimi sprzymierzeńcami. Może przyjdzie moment, że nastąpi rozłam, ale teraz najważniejsze jest by osłabić mafię banksterską, gdyż ona chce śmierci dla większości ludzkości.

       • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 2:23 pm

        monitorpolski@
        „wrogowie moich wrogów są moimi sprzymierzeńcami.”
        Czy walcząc ze Stalinem wstapiłbyś do SS ???

        • Peryskop 12 grudnia 2011 o 2:34 pm

         @Zeno – dlaczego stawiasz tak ostro i alternatywnie?

         Czy mając już Hitlera napuszczonego na Stalina nie można było stać na pozycji tego trzeciego który zazwyczaj tak staje aby na tym skorzystać?

         Wtedy różne historyczne uwarunkowania wrzuciły część Polaków pod komendę Armii Czerwonej – ale czy teraz nie powiniśmy zachować więcej rozsądnego dystansu ?

        • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 2:40 pm

         Putin nie morduje nienarodzonych dzieci, nie zakłada obozów koncentracyjnych, wręcz przeciwnie – dba o to by reprodukcja Rosjan się zwiększyła. Nie ma żadnego porównania do SS. Nam się to może nie podobać, że Putin gra w interesie Rosji – jeśli by tego nie robił to byłby złym przywódcą. A sądzisz, że jeśli na miejscu Putina byłby Jelcyn czy Gorbaczow to mielibyśmy lepszego partnera do walki z satanistami?
         Kto jest w opozycji do Putina – sataniści. To na nich stawiasz?
         To jest zasadnicze pytanie, bowiem chodzi o poparcie dla szatana lub też nie.

        • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 3:48 pm

         Populacja Rosji zmniejszyła się o 34 mln.Szleje AIDS,narkomania,alkoholizm, korupcja.Aborcja jest na porządku dziennym.Rosyjscy żołnierze w, Czeczeni mordują z okrucieństwem ,równym SS.W jakim świecie ty żyjesz.
         „Podczas ostatniej misji badawczej Amnesty International w sąsiadującej z Czeczenia Republice Inguszetii, organizacja zebrała wiele zeznań osób, takich, jak powyższe, które to zostały potwierdziły, ze wobec przetrzymywanych w „obozach filtracyjnych” mężczyzn, kobiet i dzieci rutynowo stosowane są tortury: gwałty, bicie młotkami i pałkami, rażenie prądem i gazem łzawiącym, piłowanie zębów. Niektórzy z nich jednocześnie są bici w okolicach uszu w celu przebić bębenków. Zatrzymani są bici podczas biegu przez „ludzki korytarz” stworzony przez strażników. Jest to stosowane na początku pobytu w miejscu zatrzymania, lub w celu przegnania ich z cel do toalet. Wszystkie osoby, które przeżyły „obozy filtracyjne” i rozmawiały z Amnesty International stwierdziły, ze przy uwalnianiu, były zastraszane przez władze „obozów filtracyjnych”, ze jeżeli opowiedzą o tym, co przeżyły, to ich rodziny zostaną zabite.”
         http://www.zieloni.osiedle.net.pl/czeczenia.htm
         =============================================
         monitorpolski: widać, że co do demografii, się opierasz na informacjach starych lub zmanipulowanych. Tu są inne dane, to też kwestia interpretacji: http://www.russiablog.org/2010/01/russia-demography-report-2009.php
         Amnesty International ma jeszcze dużo do zrobienia, żeby być obiektywną. Co z 56 milionami ZAMORDOWANYCH BESTIALSKO DZIECI W USA?!!!!
         Jeśli mamy dyskutować, to mówmy liczbami. Putin nie był i nie będzie moim idolem, ale mamy wybór pomiędzy wszechmocnymi psychopatami, którzy od setek lat chcą wymordować całą ludzkość świata, a jednym maniakiem, który im stanął na drodze. ja nie będę oponował temu by on się im przeciwstawiał.

        • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 3:52 pm

         W toku obu wojen prowadzonych na terytorium Czeczenii w latach 90. na masową skalę łamane były podstawowe prawa człowieka, popełnione zostały liczne zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. W części były one pochodną sposobu prowadzenia działań bojowych, w części wynikały z polityki realizowanej na obszarach kontrolowanych przez strony konfliktu wobec ludności cywilnej oraz jeńców. Najbardziej masowy charakter miały: 1) prowadzone na oślep bombardowania lotnicze i ostrzeliwania artyleryjsko-rakietowe, w tym także nie bronionych cywilnych osiedli, 2) celowe lotnicze i artyleryjskie ataki na obiekty cywilne, zwłaszcza na osiedla i rejony zamieszkiwania ludności, 3) morderstwa i egzekucje bez wyroków sądowych, 4) gwałty, 5) bezprawne pozbawianie ludzi wolności, 6) okrutne obchodzenie się z zatrzymanymi, w tym stosowanie tortur, 7) wymuszanie przemieszczeń ludności cywilnej lub uniemożliwianie jej opuszczenia niebezpiecznych miejsc, 8) grabieże i bezprawne konfiskaty majątków, 9) branie zakładników i używanie ich w charakterze żywych tarcz.

         To jeszcze nie Kraków,ale tak może wyglądać ,po „pocałunku” Putina.

         • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 7:34 pm

          To popieraj opcję, która chce wymordować WSZYSTKICH CHRZEŚCIJAN, MUZUŁMANÓW, BUDDYSTÓW i większości innych religii. To nie jest kwestia kim jest Putin, ale to jest kwestia naszego być albo nie być. Oponenci Putina pochodzą z frakcji, która wymordowała ponad 100 milionów ludzi w XX wieku, ma na sumieniu rewolucję francuską, obie wojny i Bóg wie co jeszcze. To jest satanistyczny syjonizm, który ma na celu przejęcie panowania nad Ziemią, ich cele i metody są opisane m.in. w Protokołach Mędrców Syjonu. Nawet z uwagi na pamięć naszych rodaków pomordowanych w Katyniu, nie powinniśmy być po stronie tych ludzi. A co do Czeczenów – to wszystko ma obie strony medalu, są wykorzystywani, ale jednocześnie dopuszczają się okropnych aktów terroru – nie można być wybiórczym. No i są sponsorowani przez satanistów.
          Zapomniałem dodać o 56 milionach ofiar w samych USA w postaci dzieci zamordowanych w aborcjach. To ci sami ludzie organizują.

        • Aśka 12 grudnia 2011 o 5:12 pm

         @zenobiusz, przypatrz się temu, jak działa Amnesty International. Co chroni pod płaszczykiem szumnych haseł obrony praw człowieka?

        • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 5:31 pm

         Aśka@
         są inne raporty,bardziej przerażające.Masz internet ,poszukaj.
         Chyba że uważasz że rosyjski specnaz,wręcza oswobodzonym cywilom kwiaty i cukierki.

      • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 6:35 pm

       http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/12/12/elektroniczny-oboz-koncentracyjny-putin-rzad-federacji-rosyjskiej-opracowuje-nowa-koncepcje-glonass/#more-1444
       Tu ciekawostka,ostatnie nowinki techniczne.

       • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 6:46 pm

        Rosja dziś.
        Dokąd pójdą ??
        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/12/putini-szczur-zagnany-w-kat-sieni/
        Czy Rosjanie mają jakiś wybór? Sądząc po jedenastoletnich „rządach” Putlera to wyboru nie mają. Jeśli odejdzie z Kremla to jedyną jego spuścizną pozostanie całkowite rumowisko po państwowości narodu rosyjskiego, prostytucja, pedofilia, pornografia, alkoholizm, narkomania, bandytyzm, grabieżcy, zniszczony przemysł i rolnictwo, przestarzała i zniszczona armia, flota i niewiele warte siły jądrowe. Dodajmy rozgrabione bogactwa naturalne, miliony azjatyckich, nielegalnych imigrantów, umierającą rosyjską wieś, dziką korupcję na każdym szczeblu władzy i Bóg jeden wie co jeszcze. Kto tego nie dostrzega ten jest ignorantem. Jak trafnie i we wzburzeniu powiedział rosyjski pieśniarz Alieksandr Charczikow to „Rosją rządzi dzisiaj kolektywny diabeł”.

      • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 8:07 pm

       „To popieraj opcję, która chce wymordować WSZYSTKICH CHRZEŚCIJAN, MUZUŁMANÓW, BUDDYSTÓW ”
       Ty naprawdę nie widzisz innych opcji,na razie Putin ma konkretny dorobek na sumieniu,jakieś 150,000 Czeczenów i ponad 30 mln Rosjan.,i jest tuż obok ,rzut beretem od nas,narodowym świętem Rosji uczynił rocznicę pokonania Polaków,jego „uściski” mogą nas spotkać niebawem.

       • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 8:25 pm

        To proszę, podaj inną opcję? Kasparow (Weinstein), Niemcow, bliski przyjaciel Bierriezowskiego – bezpośredniego wykonawcy Rotszyldów?
        Zeno, gdyby były inne opcje to bym krzyczał – „Putin oddaj władzę!”
        Ale jedyna inna opcja to śmierć.

        • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 10:01 pm

         „Zeno, gdyby były inne opcje to bym krzyczał – „Putin oddaj władzę!”
         Nie mamy żadnego wpływu,na to co stanie się w Rosji.Mamy niszowe blogi,które są ciekawostką socjologiczną.Niemniej musimy jasno określić z kim nam po drodze ,i do jakiego celu.Obecna sygnalizowana zagrywka w Rosji,to prawdopodobnie, budowanie alibi dla Putina ,w sprawie Syrii.Ugrał przy okazji „wystawienie mu” jego wrogów,już tam on ich pozgarnia,a dołoży trochę Słowia,dla niepoznaki.,a amerykanie lokują się pobliżu syryjskiej granicy,w Jordanii.Nie zdziwię się jak niebawem flota rosyjska, popłynie do domu, w związku z napiętą sytuacją wewnętrzną,

         • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 11:01 pm

          Też sądzę, że flota rosyjska popłynie do domu. I właśnie o to mi chodzi – to, że Putin został u władzy odłożyło rząd światowy na później. Muszą go odsunąć, on jest podstawową przeszkodą. W sytuacji gdy grozi nam wszystkim śmierć, może nie każdy to rozumie, ale są na to dowody, istotne jest tylko jedno – zyskanie na czasie. A to uzyskaliśmy. Dlatego teraz media kryminalne będą skomlić, że całe zagrożenie dla świata idzie od Putina, a w międzyczasie z głodu umrze kolejne 20 milionów dzieci, zabite aborcją 5 milionów, a w Iraku, Afganistanie i Libii wykończy się następne 2 miliony. USA przykryje chmurami radioaktywnymi, Europę zdominuje przez wprowadzenie GMO i zniewoli przez bankructwo, geje będą masowo przejmować dzieci z rodzin wielodzietnych (bo to będzie nielegalne) – za 5 lat nie poznamy tego pięknego kontynentu.
          A w międzyczasie, jeśli nie będzie inwazji, Białoruś będzie kwitła, ludzie będą zdrowi bez GMO, aspartamu i wszelkich innych świństw, rodziny wielodzietne będą dostawały dotacje – to samo może być w Rosji. Ale znając mentalność globalistów, wymyślą coś żeby to się nie ziściło…

        • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 11:10 pm

         Niestety,oni już tam są,tylko udają kogoś kim nie są.
         Pragniemy przestrzec naszych braci i siostry, że Putin i Miedwiediew to zaledwie narzędzia rządu światowego do przeprowadzenia jego planów na rosyjskiej ziemi. Między nimi nie ma żadnej różnicy. Oni i ich wszyscy zbóje to grabarze Rosji i narodu rosyjskiego. Są oni pachołkami Antychrysta i rządu światowego.
         http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/12/11/plany-putina-to-plany-masonow/

         Masoni kierujący aparatem państwowym wypełniają wolę nie swojego narodu ale międzynarodowych ośrodków globalistycznych, które jednoczą światową siatkę masońską.

         Widzimy, że przemysł w Rosji nie rozwija się, że nikt poważnie nie walczy ze spadkiem dzietności rodzin, korupcja jest systemem władzy państwowej, armia poddawana jest tajemniczym reformom, które przygotowują siły zbrojne do działań niezgodnych z ich przeznaczeniem a pod hasłami braku siły roboczej sprowadza się do Rosji miliony ludzi pochodzenia tureckiego i mongolskiego. Dokonuje się redukcji broni jądrowej, której obecność dowiodła skuteczności ochrony suwerenności państwowej.

         Laikowi może się wydawać że rząd prowadzi bezsensowną i chaotyczną politykę ale rząd świetnie wie co robi. Jeśli porównamy z przytoczonymi faktami niektóre plany tajnego rządu światowego to prędko zrozumiemy czyje plany realizuje gospodin Putin i jego administracja.

     • kmina 12 grudnia 2011 o 12:23 pm

      Monitor chyba sie pogubiles w tym wszystkim ,nie rozumiesz o czym napisal lamacz matryc. Globalisci ,szatanisci itp. wszyscy IDA W KIERUNKU SWIATLA. Zmiany które nadchadza sie nieuniknione.Poziom swiadomosci wzrasta i teraz zalezy od ludzi czy ogarna to swoimi mózgami. Sa to zmiany cykliczne ktore dzieja sie na ziemi od samego poczatku,wiele cywilizacji upadlo bo nie umialo sie do tego ustosunkowac.Monitor Obejzyj ten film który juz tu dodawalem kilka razy: http://www.youtube.com/watch?v=kn_ZbeKGlX4
      Gosc który udezyl do kongresu z darmowa energia -tez zostal sprzatniety,myslisz ,ze uciszali by swojego zioma?

      • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 12:28 pm

       Tak samo w stronę światła szedł Hitler. Daj spokój, napij się zimnej wody i pomyśl. Wszystko jest aranżowane, a to „światło” jest naciągane przez media i filmy już od kilkunastu lat, by was można było ciągnąć za rączkę jak baranki na rzeź. Cała psychologia poszła w tym kierunku – jak spowodować u ludzi niemoc w działaniu.
       A kto został uciszony w działaniu? Andrea Rossi właśnie ogłosił, że rozpoczął produkcję reaktorów w USA: http://www.e-catworld.com/2011/12/rossi-says-production-in-the-us-has-begun/
       My naprawdę mamy szansę ich zwyciężyć – po dobrej stronie kumulują się potężne siły. Trzeba ich ściągnąć jak najwięcej, a nie dołować jakimś New Age!

      • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 12:39 pm

       kmina, z tym kalendarzem Majów to kolejna ściema, którą wykorzystują. Temu kolesiowi „Majowie-świadomość i kalendarze” fałsz aż bije z oczu, nie widzisz, że to agent CIA?!
       Chodzi o zaprzątnięcie wam umysłów kalendarzami, New Age itd, a tymczasem będą was rabować i zniewalać. To samo z UFO – fenomen na pewno istnieje, ale nie ma wpływu, albo nie chce mieć wpływu na to co się dzieje na Ziemi – tu nie ma wątpliwości – jeśli ma chronić życie to by już dawno ochronił. A jeśli nie, to nie można liczyć na interwencję.
       Apeluję do was – zejdźcie na Ziemię, bo inaczej będzie po was. Owszem, modlitwa jest bardzo wskazana, gdyż mamy do czynienia z ludźmi opętanymi, ale ta sprawdzona przez wieki modlitwa. Na modlitwie nie należy jednak kończyć, tu trzeba czynu, tak jak w Grecji. Bankierzy już się bowiem noszą z zamiarem UMORZENIA DŁUGU!
       I Grecy to sobie wypracowali, nie za pomocą wołania o światłość, ale działaniem!

       • krist 12 grudnia 2011 o 1:05 pm

        cyt:”To samo z UFO – fenomen na pewno istnieje, ale nie ma wpływu, albo nie chce mieć wpływu na to co się dzieje na Ziemi – tu nie ma wątpliwości – jeśli ma chronić życie to by już dawno ochronił. A jeśli nie, to nie można liczyć na interwencję.”
        Trafiłeś w sedno sprawy oni nie mogą i nie chcą sie mieszac w nasze sprawy, bardziej opłaca im sie działac z ukrycia, Ponadto ras obcych jest kilka na ziemi i nam bynajmniej nie wiadomo jakie mają zamiary i co mają w planach oraz na jakim poziomie działaja w porozumieniu z „elitami”, jedno jest pewne jedni drugim starają się nie narazać choc i tak czasem dochodzi do konfrontacji.
        A wpajanie i przesłanie miłosci w rodzaju ze w koncu przyleca i nas uratują to bajka dla podtrzymania systemu….

        • krist 12 grudnia 2011 o 1:15 pm

         choć z drugiej strony, juz kilkukrotnie obcy dali do zrozumienia iz nie podobaja im się instalacje rakietowe z głowicami nuklearnymi które czasowo wyłączali lub w ich poblizu manifestowali swoją obecność. Niestety jesli obcy mają bazy na ziemi to tak samo jak my są narazeni aby dostac rykoszetem w przypadku wojny „A” i całe ich ziemskie labolatorium by szlag trafił… więc sa w sytuacji patowej bo aby nie zginąc z nami i miec miejsce wypadowe musieliby zainterweniowac a to mogłoby ich ujawnic na całego przez co staliby sie głównym celem. Moim zdaniem pozwolą sobie tylko na tyle aby ochronic swoje własne tyłki i swoje terytorium, reszta ich nie obchodzi….

        • Peryskop 12 grudnia 2011 o 2:07 pm

         @krist – widać, że dałeś się bzdurami nakarmić.

         Skąd ta twoja cała pewność czego UFO chce, a czego nie?

         UFO to bajki wykorzystujące dość ciekawe konstrukcje stworzone przez ludzi,
         żeby z innych ludzi robić idiotów.

        • hjk 12 grudnia 2011 o 2:49 pm

         @peryskop
         „Skąd ta twoja cała pewność czego UFO chce, a czego nie?”

         No jak to skąd?! Przecież z „przekazów” dla „mediów” 🙂

         @krist
         „cyt:”To samo z UFO – fenomen na pewno istnieje…”

         No własnie, nikt nie kwestionuje istnienia FENOMENU UFO (f. to coś, co się zjawia, pojawia, wygląda), tylko problem z tym, CO KRYJE SIĘ za tym fenomenem. Poki co, w czasie róznych dyskusyj na blogu zgodziliśmy się mniej więcej, ze odpowiedzi sa zasadniczo dwie:
         jedna to ta poniżej, ze to tajne konstrukcje znane już z czasów 3 rzeszy jako domniemana „Wunderwaffe”, mająca odwrócić bieg wojny, a która jednak nie odwróciła i została przejęta przez USA i prawdopodobnie Rosję.
         A druga to taka, ze sa to manifestacje demoniczne i to sa ci jak najbardziej „obcy”, aczkolwiek żywotnie zainteresowani losami ziemi i ludzi.
         Zadnych innych „obcych” w sensie kosmitów z innych gwiazd czy planet nie ma, to wytwory mitologii, a co najwyżej można domniemywać, ze jakoś zachowały się wytwory poprzednich cywilizacji czy zabaw z demonami jak giganci, reptylianie, hybrydy, itp. twory znane z mitologii…

       • Peryskop 12 grudnia 2011 o 2:12 pm

        Przykład Greków jest budujący, bo ten naród o wielkiej tradycji nie dał się zastraszyć ani upodlić.

        Podobnie z klasą zachowują się Islandczycy i Irańczycy.
        Także wyśmiewana w G-mediach Białoruś dzielnie walczy o suwerenność.

        A teraz Rosja.

        • Ramires 12 grudnia 2011 o 3:26 pm

         Panie Peryskop wynurz swe urządzenie i powiedz co z POlską ? Jak to widzisz ? Załadujesz torpedę czy jest jeszcze jakaś szansa byśmy poszli drogą Islandii ?

        • Peryskop 12 grudnia 2011 o 5:14 pm

         Ramires:
         „… wynurz swe urządzenie i powiedz co z POlską ? Jak to widzisz ? Załadujesz torpedę czy jest jeszcze jakaś szansa byśmy poszli drogą Islandii ?”

         Ja nie Jackowski ani Oleksy więc nie wiem.
         Ale szansa byśmy poszli drogą Islandii oczywiście jest.

         Lecz do tego potrzebna jest para w kotle.
         A chyba naszi sznurkowi już widzą, że od 11.11.11 zaczęło się w kociołku gotować.

         Bo na przykład dziś słyszałem w TOKFM, że podobno minister Radek S. przebąknął o nagłym braku konieczności składania się gotówką na ratowanie euro, jeżeli mamy otwartą linię kredytową w MFW, która nas podobno chroni. Szkoda, że tego nie uzgodnili wcześniej.

         Teraz wobec turlania się euro ku brytyjskiej przepaści według Vinceta R. miałaby wybuchnąć wojna pomimo tego, że przecież Unia powstała rzekomo po to, żeby wojnom zapobiegać.

         Dla wzmocnienia tych gwarancji utworzono wspólną walutę, która teraz okazała się dynamitem.

         Trzeba patrzyć uwaznie na to co się wokół nas dzieje i reagować rozsądnie i zdecydowanie.

        • Aśka 12 grudnia 2011 o 5:32 pm

         Węgry niestety się chyba poddają. Te sprowokowane protesty uliczne spowodowały, że Węgry wznowią negocjacje z MFW w sprawie pomocy 10 – 15 mld euro.

         http://biznes.onet.pl/wegry-wznowia-negocjacje-z-mfw-w-sprawie-pomocy,18543,4963597,1,news-detal

      • Peryskop 12 grudnia 2011 o 2:18 pm

       @kmina:
       „…Poziom swiadomosci wzrasta i teraz zalezy od ludzi czy ogarna to swoimi mózgami…”

       Ciekawe kiedy wreszcie i ty ogarniesz, co się dzieje?

       Filmy z bajkami są dobre dla tych, co lubią być oszukiwani.

       Chyba jednak nie należysz do tej kategorii skoro zaglądasz na ten blog?

       • Watcher 12 grudnia 2011 o 7:20 pm

        @Ramires „Panie Peryskop (…) powiedz co z POlską ? Jak to widzisz ? (…)”

        Pozwolę sobie odpowiedzieć choć, żem nie peryskop, ale mnie pytanie ruszyło.

        Pójdźmy drogą bardziej cywilizowaną, za przykładem włoskim:
        http://www.rp.pl/artykul/709155.html
        http://pl.wikipedia.org/wiki/Filettino
        http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-pacific-14774526
        http://www.principatodifilettino.it/
        Jako mieszkaniec Galicji optuję za utworzeniem księstwa galicyjskiego, oderwanego od ryżych, grubych, spowinaconych z okupantami Palestyny, skalanych brudną polityką. Niech inne części Polski zrobią to samo a zostanie Polska ograniczona do ul Wiejskiej z 460 obywatelami, a reszta będzie żyła w wolnych księstwach.

        Wiem – utopia, choć ziarenko zasiane może wykiełkować i ziści się:
        „Na trybunał!” – Tam zgraja niewinnego wciąga.
        Na trybunale gęby, bez serc, bez rąk; sędzie –
        (…)
        Podnieśli przed świat cały – i ludy się zbiegły;
        Gal krzyczy:”Oto naród wolny, niepodległy!”

        • Ramires 12 grudnia 2011 o 8:27 pm

         Podobny pomysł przedstawiłem startując na radnego. Niestety na to chyba jeszcze za wcześnie. Ludzie są tak otumanieni iż pragną socjalu od państwa. Burmistrz grzmiał daliśmy na to i na to i to macie dzięki mnie i dzięki władzy! Gdy spytałem „dałem tylko z czyjej kieszeni”? Oczywiście po potrąceniu sobie należnej prowizji. Nikt tego na sali nie zrozumiał. Z niewolników ciężko zrobić ludzi wolnych.

        • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 11:23 pm

         Necessitas in loco, spes in virtute, salus in victoria.
         (Konieczność w położeniu, nadzieja w męstwie, ocalenie w zwycięstwie)
         Stanisław Żółkiewski,Hetman Wielki Koronny.
         Zdobywca Moskwy.

    • kmina 12 grudnia 2011 o 12:12 pm

     Swieta racja lamaczu matryc,ciezko ludziskom to wytlumaczyc a jeszcze ciezej CO NIEKTÓRYM zrozumiec!! Ludzie sie budza bo poziom swiadomosci wzrasta! Nie zawsze i wszedzie dzialaja sily ciemnosci.Wiemy ,ze istnieje ciemnosc-oczywiste jest to ,ze obecne jest takze swiatlo.Ludzie maja dosc tyranów,globalistów i dlatego wychodza na ulice.
     Obejzyjcie ze zrozumieniem:
     1: http://www.youtube.com/watch?v=7Ccway3-xUQ
     2: http://www.youtube.com/watch?v=kn_ZbeKGlX4
     3: http://www.youtube.com/watch?v=69Zd2VrwMWI

     • pan_prezydent 12 grudnia 2011 o 1:30 pm

      Te new agowe gówno już prawie na wszystkie alternatywne strony sie wciska. Macie swoją DI i tam siedzcie ze swoimi transformacjami.
      =======================================
      Wąłęsa, nie można trochę kulturalniej? Ty zawsze musisz wulgaryzować…

      • hjk 12 grudnia 2011 o 2:04 pm

       🙂 🙂 🙂
       A tak „naprawdę” kalendarz majów kończy się podobno juz w grudniu ale TEGO roku podobno…
       A ponadto skądinąd wiem, ze tzw „era wodnika” ma się zaczać dopiero za 100 lat, ale ktoś „zmanipulował” astrologów („rozkaz padł?”) i głoszą, ze to juz teraz. Bo okazuje sie, ze poszczególne znaki są przesunięte 1 dzień, co podobno ma dawać w rozliczeniu opóźnienie 100 lat, bo to te ery podobno jakoś astrologicznie mają być ustalane…

       Niestety prof. Sitchin który badał te sprawy (głównie Sumerów, nie wiem, czy Majów też) niestety już nie żyje, wiec nie ma sie kogo zapytać.

       • Peryskop 12 grudnia 2011 o 2:25 pm

        Ta manipulacja z „erą wodnika” jest bardzo prawdopodobna, jeśli wziąć pod uwagę rozmaite bzdury o Nibiru i innych zagrożeniach dla mieszkańców Ziemi rozpowszechniane przez podstawione „autorytety” – z NASA włącznie – i jak zwykle posłuszne merdia.

        Właściwie nie ma tygodnia, żeby jakaś „nowa rewelacja kosmiczna” nie była nagłaśniana.
        Po cóż innego niż dla dystrakcji uwagi od działań satanistów przeciwko ludzkości ?

        • Mistrzuuu 12 grudnia 2011 o 3:12 pm

         The brilliant, but wicked and evil spirited occult New World Order masterplan is unfolding. The ultimate goal of globalization (or globalisation) through propaganda and rhetoric (War on Terror) and initiating chaos that eventually will lead to depopulation (genocide).

         Under the energy of Venus and the Sun, the occult NWO foundation masterplan must be realized by 2013. (that is, by Gregorian calendar date December 22, 2013 following another ritual circle around the Sun (starting in Solar Maximum year =2012) counting from December 22, 2012. (= end date of Mayan Long Count Calendar 13.00.00 Baktun). It takes 243 years for Venus to return to the exact point where it started. It’s called a Venus Round. And they (Illuminati), determined the creation of the NWO in 1770, with Rothschild and Adam Weishaupt as the real „founding fathers.” 1770 was the year in which a new cycle of 242 years started, sectioned in 99,11,121,11 = 242 years! (=11×9, 99:9, 11×11, 121:11) (sequence= x9,:9,×11,:11 = ratio 9/11). Right now we are living in the ‚:11 stage’, meaning the LAST 11 years from SolarMax to SolarMax, starting from 2001 (WTC attack) to 2012.

         The sign 11:11 as deceptive symbolism, means nothing more than the completion of their firmly foundated global NWO in the last solar maximum cycle to 2012 with the start of their NWO in the new year 2013. In 2013 there will have been a complete Venus Round of 243 years counting from 1770, and in THEIR (Illuminati/Elite) minds, the celebration of a new „spiritual era” but not in the sense as you think it will be, but with a „New Rome” represented by the United Nations (UN)/NATO in the spirit of ancient Babylon. The true meaning of the City and Tower of Babel.

         We are still living under the Anglo-American World Empire. The key London oligarchs, bankers, the House of Windsor and those in alliance with them (who brought the Nazi system into power, starting in the 1920s) are still dominating the political-occult ruling Elite, of which the Bilderberg group. Is it any coincidence the NEXT official summer Olympic Games will be held in 2012 and in the City of London? In their arrogance, convinced that by 2012 Europe will have become that socialist-like superstate and the global NWO (European Union/North American Union (SPP)(EU/NAU) will be a fact, they will celebrate the historical Venus rising and transit on Solar Maximum 2012 with a Nazi-Germany style Olympic Games (Berlin -1936) in order to demonstrate the power and reality of this New World Order and their supporters to the entire world.. it’s ALL symbolism.

         The political-occult NWO endgame masterplan was executed in the year 2000, or the year zero (00) when George W. Bush became president-elect on December 13, 2000 which is the Julian calendar date for our Gregorian winter solstice calendar date December 22. (Remember: Al Gore conceded to Bush on this exact date December 13, 2000 and remember that Hillary conceded to Obama on the exact Venus rising date as evening star on June 9, 2008.) The capture of Saddam Hussein on that exact date, December 13, 2003, was well planned ahead and NO coincidence either. The political-occult ruling European Elite arranged the deceptive „Lisbon Treaty” -which eventually should make Europe a totalitarian superstate- to be signed on that exact date, December 13, 2007, which is NO coincidence either.

         As was foreseen, after Ireland rejected this treaty in the one and only referendum on June 12, 2008, the political-occult ruling European Elite are NOW simply going to ignore Ireland and force their „Lisbon Treaty” through. Their arrogance knows no bounds. And it has everything to do with their political-occult 2012-2013 NWO agenda.

         z
         http://poznajprawde.net/aktualnosci/222-new-world-order-plan-europe-america-vs-russia-china-.html

        • hjk 12 grudnia 2011 o 3:28 pm

         Właśnie, coś jakoś cicho o sobotnim zaćmieniu księzyca…

        • Peryskop 12 grudnia 2011 o 4:57 pm

         …coś jakoś cicho o sobotnim zaćmieniu księzyca…

         Ja to ?
         Czerwone było ile tylko fotoszop pozwolił !

         A może ze wspomaganiem „atmosferyczno-soczewkowym” od odpowednio rozpylonych chemtrailów i odpowiedniej plazmie pobudzonej haarpem ?

         Bo chyba na takich założeniach miał polegać ten trick w ramach przygotowań do blułbima.

        • pan_prezydent 12 grudnia 2011 o 5:20 pm

         Ja pierdykam, człowieku, czy każdy pierd musisz wywąchać ze sprostowaniem jaki to nie jesteś naj ? Chodzi o to że „marsjanie” już jawnie sie wpierdykaja ze swoim rozwojem duchcowym (czyli otwórz sie na duchy, opętania, transformacjie, masturbacje, wegetacje, chwalmy wiatr południowy i pluszowe misie) wszystkie dostępne środki tylko nie Jezus i jego nauki. New age już nie długo będą miały swoje parady jak pedały ze wspólną kulminacyjną medytacja do kogo tylko chcesz, wszystko w imie jednej światowej religi, która sama w sobie nie będzie miała wspólnego celu po za odciągnięciem od biblijnego Boga. od biblijnego Boga.

        • felicyta 12 grudnia 2011 o 9:09 pm

         @monitorpolski 12 Grudzień 2011 o 8:33 pm Czy to jest ta sama felicyta, która sławiła imię Boga Jedynego?

         -nigdy nie slawilam niczyjego imienia, a tymbardziej boskiego. Pisalam kiedys, ze prawdziwy Bog, Stworca pradawny nie ma imienia, jest niepoznawalny, lecz kazda zywa istota ma jego czastke w sobie. Wystarczy sie wsluchac w swoje serce, intuicje, sumienie. I nie jest to kosmita (-ci) ze Starego Testamentu ze swoimi „cudami”, ktore sa niczym innym niz wysokozaawansowana technika.

       • felicyta 12 grudnia 2011 o 6:31 pm

        @pan_prezydent 12 Grudzień 2011 o 5:20 pm, światowej religi, która sama w sobie nie będzie miała wspólnego celu po za odciągnięciem od biblijnego Boga.

        -jakbys poczytal Biblie, to zorientowalbys sie, ze biblijny bog to prawdziwy kosmiczny psychopata kuty na cztery nogi i dwa rogi, ktorego czcza jego wyznawcy kabalistyczni syjonisci, ktorym tenze w Biblii wskazal jak maja zawojowac swiat i gojow

        • pan_prezydent 12 grudnia 2011 o 6:53 pm

         śty gupia, czczą YHWE czy jakoś tak ? gówno prawda, po za samym przeinaczniem imienia to zapierdykają na około doszukujac sie wszystkich możliwych i nie możliwych prawdopodobieństw. Bóg mściwy czy sprawiedliwy ?

        • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 8:33 pm

         Czy to jest ta sama felicyta, która sławiła imię Boga Jedynego?
         Coś mi się nie zdaje…

        • felicyta 12 grudnia 2011 o 9:12 pm

         @pola 12 Grudzień 2011 o 7:44 pm Felicyta,jak ja nie mam nic mądrego do napisania to nie piszę,a ty klepiesz na tej klawiaturze co ci ktoś za to premię miał dać.

         -wlasnie napisalas

        • felicyta 12 grudnia 2011 o 9:20 pm

         @jakzawsze 12 Grudzień 2011 o 7:55 pm ,144 tyś to temat tabu.

         -wlasnie o tym mowi w swoich wykladach Nassim Haramein. Zarowno tetragram JHWH jak
         liczby 72 czy 144 (pelna figura budowy wszechswiata) byla tabu ale do pewnego czasu.
         Teraz juz nie jest tajemnica.

        • hjk 12 grudnia 2011 o 9:51 pm

         @ felicyta
         „…ze prawdziwy Bog, Stworca pradawny nie ma imienia, jest niepoznawalny, lecz kazda zywa istota ma jego czastke w sobie.”

         No to jak jest niepoznawalny, to skąd przekonanie, ze w ogóle istnieje i z tą cząstka w żywej istocie?

         Musisz się zdecydować, że albo jednak jest poznawalny i coś mozemy wiedziec, albo w ogóle nic nie można mówić…

        • felicyta 12 grudnia 2011 o 10:32 pm

         hjk 12 Grudzień 2011 o 9:51 pm, No to jak jest niepoznawalny, to skąd przekonanie, ze w ogóle istnieje i z tą cząstka w żywej istocie?Musisz się zdecydować, że albo jednak jest poznawalny i coś mozemy wiedziec, albo w ogóle nic nie można mówić…

         -Stworca, wg mnie, jest o tyle (i tylko tyle lub az tyle) poznawalny o ile sami mozemy go dostrzec w jego dziele stworczym wokol nas i w nas samych, a to jest wystarczajaco duzo jako dowod na jego istnienie. Skoro jestes w stanie stwierdzic co jest dobre a co zle oraz co jest piekne a co nie oraz miec uczcia w zwazku tymi doswiadczeniami (dazenie do dobroci i piekna), to swiadczy to, ze ktos Ci to dal, zaprogramowal (stworzyl), bo wszystko ( w tym my) ma swojego „budowniczego”.

       • felicyta 12 grudnia 2011 o 7:23 pm

        @pan_prezydent 12 Grudzień 2011 o 6:53 pm , śty gupia, czczą YHWE czy jakoś tak ?

        -JHWH nie jest imieniem bozym… hebrajskiej literze Y-Yod odpowiada wartosc numeryczna 10, H-He-5, W-Vav-6 (http://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_hebrajskie)…znany fizyk Nassim Haramein w filmie Przekroczyć Horyzont Zdarzeń IV 5/7 [PL] http://www.youtube.com/watch?v=3Q9q8tAN1Ms (koncowka) oraz w 6 cz., tlumaczy, ze tetragram (JHWH) w tradycji kabalistycznej jest opisywany lub oznaczany jako trojkatna struktura z literami boga w srodku. Sposob w jaki litery boga sa w nim rozmieszczone wyglada jak izotropowa matryca wektorowa. Sa w niej 4 wartstwy i po podstawieniu wartrosci matematycznych w miejsce liter JHWH otrzymuje sie wynik: 10, 5-10, 6-5-10, 5-6-5-10. Daje to liczbe 72 ( w tekstach biblijnych mozna odnalezc, ze liczba boga jest 72). Jest to kod w spolaryzowanej formie pozostawiony planecie, do odszyfrowania gdy nadejdzie na to czas ( z grubsza chodzi o budowe wszechswiata z podstawowa figura geometryczna jaka jest czworoscian).
        Czas juz nadszedl, szkoda tylko, ze tak malo ludzi to interesuje.
        To jest, ogolnie, wiedza z tej czesci filmu. Oczywiscie, Nassim tlumaczy to bardziej naukowo i baardzo przystepnie do zrozumienia nawet przez dzieci.

        Polecam rowniez ten art.:
        http://wolnemedia.net/?p=20370

        • pola 12 grudnia 2011 o 7:44 pm

         Felicyta,jak ja nie mam nic mądrego do napisania to nie piszę,a ty klepiesz na tej klawiaturze co ci ktoś za to premię miał dać.

        • jakzawsze 12 grudnia 2011 o 7:55 pm

         144 tyś to temat tabu.
         =================
         W bibli prawdopodobnie któraś księga mojżeszowa w orginalnym hebrajskim czy może aramejsmkim jak sie czyta pewien fragment wspak to sie wymawia 72 imiona boga (72 anioły). |Tylko zaponiałem gdzie to było w bibli, ala to pisze w http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=300
         =================
         Na początku był Jahwe: http://www.youtube.com/watch?v=HKvBiaHDh6U

        • pan_prezydent 12 grudnia 2011 o 8:18 pm

         Ty nie kumasz, po co mi znać imie Boga ? na ty z nim raczej nie będe, chyba że kabaliści rozbiją na liczby i se pierdykną rytuał, ile przepowiedni sie sprawdziło ze starego testamentu ? a na ty to raczej z nim nie będe. Ale widomo bilia jest przekłamana i tylko część z nauk została zachowana 😉 a w ogóle to poczujmy moc boga wiatru 😉 albo słońca, a Jezus i jego nauki ? co ty głupi to nie chcesz mieć chipa 😉

        • hjk 12 grudnia 2011 o 10:05 pm

         Już to po cześci odcyfrowano – strukturę czworościanu ma zdaje się cząsteczka wody, choc starożytni widzieli w nim obraz pracząsteczki ognia. Stąd piramida, bo pyr to po grecku ogień…

        • pan_prezydent 12 grudnia 2011 o 10:14 pm

         Koleżanko ale po co mi to wiedzieć? chyba tylko do kabały. Imie Boga nie wiem czy jest wypowiadalne w ludzkim języku, może jestem który jestem. Jak zmienili to imie na JWHW czy koś tak, to po co mi to znać ? po co ? jak to kłamstwo, kto dał wam prawo nazywania Boga ?
         Widzisz śmiech z próby zamknięcia w naczynie i nałożenia etykiety ?

    • Ania 12 grudnia 2011 o 2:09 pm

     No tak, ładnie i szybciutko to sobie opakowałes w ideę końca świata i spokój. Nie tak prędko !
     Nijakiego końca świata nie będzie, co najwyżej KONIEC CZASU. A dokładnie nikt nie wie, co to właściwie znaczy, Zobaczymy. Ja sądzę, że dokładnie tak : ZOBACZYMY to wszyscy na swoje materialne oczy, bo żadnego dziesiatkowania nie będzie. To tylko siewcy strachu szaleją, widać jest im to na rękę.
     A Putin aniołem nie jest, ale jest bystry i silny. I jako taki może stanowić przeciwwagę dla Iluminanti. Innej przeciwwagi właściwie nie ma. ( Chiny są po drugiej stronie tej barykady)
     Co do tego, co napisałeś dużymi literami: no cóż Ameryki nie odkryłeś. Wszyscy dobrzy ludzie by chcieli żyć w świecie opartym o zasady braterstwa i sprawiedliwości.
     Tylko że na razie tych, co widzą niebezpieczeństwo utraty tej resztki swobód obywatelskich jest jeszcze mało, stać nas co najwyżej na bierny opór. Więc chyba dobrze, że puki większość się jeszcze nie połapała co się dzieje, jest ktos kto opóźni w czasie nadejście globalnej tyranii.

     • Lamacz Matryc 12 grudnia 2011 o 2:46 pm

      Putin to ten co w twojej opini Aniu moze to opoznic?Ja mysle calkowicie odwrotnie i nie zdziwilbym sie ze jest odgrywany teatrzyk.Aby wprowadzic Globalny rzad i wszystko co jest z tym zwiazane potrzeba globalnego problemu a putin moze byc jedynie przyspieszaczem tego.Wydaje sie ze mielismy Arabska wiosne a teraz bedziemy miec Rosyjska Zime i jesli Libijczycy tak stawiali opor to co moze sie stac jak zrani sie niedzwiedzia?Dzialania zaczepne na wywolanie globalnego konfliktu sa bardzo widoczne na kilku frontach.Oslabia sie koalicje Chiny ,Rosja i Pakistan tyle ze psychopatyczny tyran Putin nie odda wladzy i rozpeta sie pieklo ,ktore bedzie a moze juz jest pszyspieszaczem a nie spowalniaczem nieuniknionego zamordyzmu swiatowego.Jesli ludzkosc nie nauczy sie przez rozum to zaiste nauczy sie przez cierpienia!Monitor robisz dobra robote i szanuje to,wiedz o tym

     • Wop 12 grudnia 2011 o 3:05 pm

      Putin to żadna przeciwwaga dla NWO . Putin jest częścią NWO to tylko pajacyki odgrywające swoją rolę w teatrzyku dla mas. Zrozumiecie to w końcu.

      Monitor napisał, że ważna jest identyfikacja wroga ale sam niestety nie identyfikuje go skoro twierdzi, że Putin jest ok.

      Putin jest marionetką jak Obama. Film Anioły i Demony , rzeczywistość czy fakty? Polecam. Rosja jest pod kontrolą syjonistów. stopsyjonizmowi.wordpress.com , poczytajcie sobie ten blog.

      • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 7:58 pm

       Wop, jeśli według ciebie marionetką jest ktoś, kto ma pod sobą drugi, a może i pierwszy arsenał nuklearny świata, to niezły z ciebie politolog. Ta „marionetka” z łatwością odparła izraelsko – gruzińską agresję na Osetię – gdyby Rosja nie zareagowała to mielibyśmy NWO pełną gębą już dzisiaj – po pacyfikacji Iranu i Rosji.

      • Wizzgaa 13 grudnia 2011 o 11:39 am

       WOP – Monitor nie twierdzi , że Putin jest OK , tylko , że jest mniejszym złem , dla nas chwilowo przydatnym . Chciałoby się to zaakceptować ale niestety katolik powinien pamiętać o zasadzie ” Zło dobrem zwyciężaj ” nie zaś praktykować koncepcję ” duże zło zwalczaj małymi , kąśliwymi źlątkami ” .

     • pola 12 grudnia 2011 o 5:00 pm

      Właśnie jesteśmy przy końcu czasu kiedy budzimy się z letargu i zaczynamy zadawać pytania dlaczego? To pytanie może odmienić naszą rzeczywistość i całe nasze życie,zaczynamy dostrzegać że nie ma żadnej sprawiedliwości i ładu społecznego wszystko jest robione dla paru osób które ten cały cyrk trzymają krotko za mordę a tym którzy się wychylą trafiają sie dziwne przypadki.Tak,kończy się czas,ludzie zaczynają dostrzegać że życie jest oparte o to by mieć a nie być i jeśli pojmiemy że życie oparte o doznania cielesne nic nie jest warte a zacznie rozwijać się duchowo to nikt na ziemi ie będzie miał nad nim władzy.Zobaczcie jak kazdy z nas jest zajęty światem materialnym nie obchodzi nas nic co ponad to i jeśli dalej pójdziemy w tym kierunku jesteśmy skazani na zagładę.Skończy się nasz czas.

   • Wizzgaa 12 grudnia 2011 o 12:09 pm

    Monitor – Putin jest narzędziem w rękach SZEFA tych satanistów – obawiam się . Skreślamy jednomyślnie „opiekę” satanistów a Putin może nas WIELCE ZWIEŚĆ ,kiedy zaczniemy go postrzegać jako wybawienie . Jeśli P. jest przykładem doskonałego opętania , jak podejrzewam , to skutki jego aktywności ujawnią się naprawdę „za późno” dla nas.

    • hjk 12 grudnia 2011 o 2:13 pm

     Może dlatego M.Boża tyle razy apelowała o poświęcenie Rosji Jej Niepokalanemu Sercu…
     Masz rację, trudno uwierzyć, ze jakiś wielki kraj nie jest opanowany przez nich, tym bardziej, ze Rosja była od poczatku, tj. od rewolucji w 1917 r zmiażdzona i opanowana, a teraz to co najwyżej moze być „kłótnia w rodzinie”.
     Byłoby wprost niewiarygodne, gdyby w czasie zamieszania we wczesnych latach 90tych doszły do głosu jakieś tamtejsze siły narodowe i Putin był ich wyrazem… Musiałyby one się ukrywac jeszcze za komuny w łonie jakichś służb czy w aparacie partyjnym…
     Aczkolwiek musze przyznać, ze i taka informacja do mnie dotarła swego czasu o Putinie od ludzi wyglądających na znających się na rzeczy…

     Ale illuminacką stolicą jest obecnie Astana, co widać w architekturze tego opływającego ropa kraju…

    • Q 12 grudnia 2011 o 2:52 pm

     Przepraszam ale „muszę” się wtrącić. Monitor mówi o wyzwoleniu w sensie procesu a nie „punktu na mapie”, idziemy drogą do wolności na której jest jedna z wielu przeszkód, Putin pomaga nam tą przeszkodę pokonać, bo akurat jest na tej samej drodze chociaż nie wiemy w którym kierunku pójdzie po pokonaniu przeszkody. Jeżeli wolność rozumiemy jako proces to Monitor ma rację ale jeżeli wolność to punk docelowy to Wizzgaa ma rację. Prościej chyba tego nie można wytłumaczyć, nie mam monopolu na prawdę, wzajemnego zrozumienia życzę, pozdrawiam.

     • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 8:03 pm

      Wizzgaa kieruje się zdrowym rozsądkiem – nie należy popierać morderców. Ale ten sam „rozsądek” powinien był nakazać przeciwstawić się ś.p. Lechowi Kaczyńskiemu, bowiem popełnił zło, a nawet przyczynił się do ludobójstwa, podpisując Traktat (efekt będzie dopiero widoczny za kilka lat, może nawet już w przyszłym roku, gdy zacznie się eutanazja i ludzie będą umierać na ulicy z głodu). To jest wybiórcze traktowanie pojęcia wroga. Putin zabija, ponieważ chroni w ten sposób Rosję przed wrogiem zewnętrznym i wewnętrznym – to nie jest akceptowalna metoda, ale niestety, nie ma skuteczniejszej. Pamiętajmy, że ci ludzie wymordowali co najmniej 60 milionów Rosjan, głównie Słowian. Tu nie ma miejsca na eksperymentowanie – albo my, albo oni.
      Niestety, w Polsce wybrano za nas „oni”.

    • jakzawsze 12 grudnia 2011 o 5:02 pm

     Tępić szatana na każdym kroku , Wojskowy sprzęt i bazy służą tylko i wyłącznie do zabijania w imieniu garstki bogatych grubasów moczących torby w basenach !!

 5. deotibigratia 12 grudnia 2011 o 12:03 pm

  A niektóre „filmiki” o wyborczych fałszerstwach dotarły jeszcze przed wyborami (27 listopada). I o tym przez kwiatki mówił wczoraj przewodniczący centralnej komisji wyborczej Władimir Czurow.Powiedział również że autorzy tych „demaskacyjnych filmów” zostaną odszukani i pociągnięci do odpowiedzialności. cyt za http://prawda2.info/viewtopic.php?p=213917#213917

  ****************
  próba destalibilizacji Rosji przez te same czynniki, które umownie nazywamy tu iluminatami, NWO czy satanistami jest oczywista dla każdego kto choć trochę zachował przytomności w umyśle,

  schemat jest ten sam co krajach bliskiego wchodu, podpuszczanie społeczeństwa do protestów poprzez róznorodne fundacje praw człowieka i demokracji; wywołanie zamętu a następnie pomoc dla „powstańców” niesiona za pomocą wojsk NATO; na koniec przejęcie pełnej kontroli nad tym państwem obserwowaliśmy to już w iraku, egipcie, libii

  metoda – na pomarańczową rewolucję (powtórka z ukarainy) tym razem wstążeczka biała a nie pomaranczowa, utrwalanie opinii że Putin to dyktator przez wiodące media będące na usługach NWO

  cel – rozwałka Rosji na małe kawałeczki, państwka republiczki, wolne miasto petersburg – przejęcie zasobów, przejęcie kontroli, wykarczowanie prawosławia – wszystko na styl zachodni jak to miało miejsce np w Polsce w ’90 i innych państwach;

  Rosja jest niezadłużona, Rosja ma zasoby, Rosja jest potęgą militarną i geopolityczną jednyną obok Chin która może przeciwstawić się ludobójczej polityce NWO
  Diugin na temat Nowyj Mirowoj Biez- Pariadek (NW0)
  włącz napisy polskie CC
  http://www.youtube.com/user/relanium05#p/u/36/ZqEOCHYGUGE

  Miedwiediew na szczycie G 20 zaproponował nową światową walutę
  http://infolinia.org/poradnik/news/5150/swiatowa-waluta-jest-juz-gotowa.html
  być może w ten sposób naraził się pokazując że Rosja ma chce prowadzić niezależną od MFW i BŚ strategiczną politykę monetarną ??
  http://infolinia.org/poradnik/news/5150/swiatowa-waluta-jest-juz-gotowa.html

  • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 8:44 pm

   deotibigratia, dzięki za te informacje – dobrze jakbyś podparł to konkretami, np, nt. długu Rosji. Ja już słyszałem, że Rosja go spłaciła, czy też niewiele zostało. Są też informacje o 3-ktotnym wzroście zarobków w stosunku do początku XXI wieku. Niestety, nie można tego nijak zweryfikować, a przecież to co można znaleźć w necie może być putinowską propagandą.
   Dobrze jakbyś się odniósł również do zbrodni na Czeczenach. ja pracując w USA miałem do czynienia z Czeczenami, mieszkali w centrum Nowego Jorku, w mieszkaniu za 4 tys dolarów miesięcznie, nie pracując. Bardzo ordynarni, nie podobali się mieszkańcom (w większości Żydzi – była selekcja przy wynajmowaniu). Ale często z nimi rozmawiałem po rosyjsku, o wszystko się wypytywali. W budynku w tym czasie było kilka włamań, oni nagle zniknęli, mój boss ich podejrzewał. Ale niekoniecznie, bo wyglądało na to, że nie narzekali na brak pieniędzy.

   • deotibigratia 13 grudnia 2011 o 10:13 am

    tu dość stara analiza ale pokazuje trend który się utrzymuje (…) Zadłużenie zagraniczne Rosji, spłacane ze środków budżetowych (dług państwowy) zmniejszyło się w ciągu ostatnich trzech latach z 97,2 mld USD (15,9% PKB) według stanu na dzień 1 stycznia 2005 r., do 71,1 mld USD (9,5% PKB) w analogicznym okresie roku 2006, do 44,7 mld USD (4,2% PKB) według stanu na dzień 1 stycznia 2007 r. i do 37,4 mld USD na dzień 1 stycznia 2008 r. (2,9% PKB) – (po kryzysie 1998 r. wskaźnik zadłużenia w stosunku do PKB wynosił 140%). W sposób zasadniczy zmniejszył się również udział długu państwowego w całym zadłużeniu zagranicznym Rosji. (…)
    http://www.moskwa.polemb.net/files/zadluzenie.doc

    ogólnie jak się w wpisze w google : – zadłużenie rosji – to nawet z pobieżnej analizy tego materiału wychodzi że Rosja zdecydowanie i szybko wydobywa się z zapaści finansowej, dużo też linków o zadłużeniu wobec Rosji więc ten kraj otrząsnął się już z zapaści i zdecydowanie idzie na potęgę gospodarczą – a więc jest zagrożeniem dla planów NWO,

    • Peryskop 13 grudnia 2011 o 8:54 pm

     @DTG – dzięki za te dane o malejącym zadłużeniu Rosji.

     Czy obecny atak na Rosję nie przypomina sytuacji Libii, która dzięki polityce Kadaffiego
     też nie miała długów, a wręcz górę złota i znaczne depozyty w zachoodnich bankach.

     To chyba już zasada – kto unika lichwiarskiego zadłużenia jest karany oszczerczymi atakami,
     a potem bombardowaniami.

 6. Apsik 12 grudnia 2011 o 12:42 pm

  Jeśli chodzi o gen.Sikorskiego , to nie był on taką szlachetną postacią, jaką się wszystkim wydaje, załatwić mogli go i nawet sami polscy oficerowie w ramach zemsty za urządzenie obozów gett, dla polskiej kadry oficerskiej, będącej oponentami Sikorskiego. Tu jest cały krótki artykuł o tej „kryształowej postaci” :
  http://blogbiszopa.blog.onet.pl/Zemsta-Sikorskiego,2,ID437224583,n

  • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 12:50 pm

   Z Sikorskim jest jak z Putinem. Załatwili go bo stał im na drodze, sądzę że nie zrobił tego nikt z Polaków – Stalin czy Brytyjczycy dawno by to wykorzystali.

   • Peryskop 12 grudnia 2011 o 1:38 pm

    @Apsik, czy ty jeszcze nie czujesz jak się nam podsuwa rozmaite „prawdy” mające na celu zwątpienie, utratę wiary w autorytety i bohaterów, w sens patriotyzmu , w moc Boga ?

    To jasne, że gen. Sikorski, ani J. Piłsudski nie byli bez skazy. Jan Paweł II i L. Kaczyński też nie.
    Ale cieszmy się i doceńmy to, co udało im się zrobiić DOBREGO dla Polski i dla Polskiego Narodu,
    nie zapominając o błędach i słabościach.

    • Apsik 12 grudnia 2011 o 2:27 pm

     Co nam się podsuwa , fakty historyczne ? Boisz się ich ? Zbieraj ziarnko do ziarnka a może kiedyś przyda się do ułożenia obrazu całości .
     Wielu historyków wysuwa tezy , ze w zamachu na Sikorskiego , brali udział polscy oficerowie.
     Autorytetów ,to Ty nie szukaj w ostatnim 1000 leciu polskiej historii, bo ich tam nie ma, a historii prawdziwej też nikt nie uczy w żydo-masońskim systemie edukacji.
     Oczywiście Piłsudskiemu należy się cześć , jako twórcy II Rzeczypospolitej, ale takich, jak on to można policzyć na palcach jednej ręki , a obawiam się , ze to i tak za dużo.

    • hjk 12 grudnia 2011 o 2:36 pm

     Co do śmierci gen. Sikorskiego tu jest artykuł:
     http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080704/OPINIE/722294018&Te..
     a wczoraj dałem link do filmu chyba z innym świadkiem

     • Apsik 12 grudnia 2011 o 3:44 pm

      Otóż to, ciekawa wypowiedź i ciekawy artykuł, sugerujący wprost istnienie zamachu stanu dokonanego przez Polaków na Sikorskim.

      • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 8:54 pm

       Wg. mnie Polacy to są ludzie, dla których Polska jest najważniejsza. To nie byli Polacy.

       • hjk 12 grudnia 2011 o 10:13 pm

        Polacy albo i nie Polacy… (ciekawa gra słów)
        tego się będzie trudno dowiedzieć, ale moze…
        Chodzi o sam fakt spreparowania zamachu, podczas gdy zabito go w inny sposób. Moze tak było z innymi „zamachami”, włącznie z ostatnim, „smoleńskim”. Moze to ta sama „ręka”?

  • Ania 12 grudnia 2011 o 2:27 pm

   To tylko mieszanie ludziom w głowach.
   Nikt nie jest aniołem, gdyby był nie byłoby go na Ziemi.
   Jeśli mogę Ci coś poradzić : Spróbuj się powstrzymać od kreowania sobie totalnych autorytetów. Wtedy każda znaleziona rysa na takiej nieskalanej postaci nie bedzie powodowac totalnego jej odrzucenia.

   • Apsik 12 grudnia 2011 o 2:33 pm

    Aniu drogie dziecko, ja nie mam żadnych autorytetów, a Ty mi tu wyjeżdżasz z jakimiś rysami. W tym wszystkim chodzi o to , żeby bez żadnych uprzedzeń prześwietlić problem , jak na razie, to większość komentujących zdradza swoją delikatność ,słabość, uzależnienie od autorytetów, niczym filiżanki podatne na stłuczenie od byle szturchnięcia.

    • Peryskop 12 grudnia 2011 o 4:52 pm

     @Apsik, wytykasz Ani rysę, a za chwilę ładujesz się do podatnej na szturchnięcia filiżanki.

     Szkoda, że nie masz żadnych autorytetów. Zapewne dlatego bo dałeś się wyprać.

     Albo idealizujesz, co słusznie zauważyła Ania.

     Polski naród jest podzielony bo został wybrany przez inny naród tzw. „wybrany”.
     I od pokoleń toczy się mniej lub bardziej skryta wojna domowa.

     W tych warunkach każdy, kto czegoś dokaże, ten przez jednych będzie gloryfikowany, a przez drugich potępiany. To jest nasz wspólny tragizm sytuacyjny. Zobacz na polaryzację opinii o L. Wałęsie i pozostałych prezydentach.

     Równiez Piłsudskiemu zarzuca się że odtworzył Polskę ale w interesie i ze wsparciem niemieckim, aby toczyć wojny z Rosją. I toczył. Ale przed Bitwą Warszawską miał załamanie, nawet złożył rezygnację z funkcji Naczelnego Wodza (którą potem wycofano), a większość zwycięskiej kampanii przeprowadził gen. Rozwadowski – którego potem Piłsudski ziszczył. Itd itp….

     • Peryskop 12 grudnia 2011 o 5:22 pm

      erratum: …gen. Rozwadowski – którego potem Piłsudski zniszczył.

      • Apsik 12 grudnia 2011 o 5:50 pm

       Hehehehe rozbawiasz mnie,

       zachowujesz się tak, jak złodziej , który coś ukradł i dla zamaskowania tego faktu, krzyczy łapać złodzieja. Raczej na autorytety skazani są ludzie podatni na pranie mózgownic bardziej , niż ci, którzy mogą się bez nich obejść.

       Po drugie , co ty Ania jesteś , że tak dzielnie odpisujesz, w jej wątku? Może używasz paru nicków „Monitor Polski”, „Peryskop” , „Ania” he ?

       • Apsik 12 grudnia 2011 o 5:52 pm

        P.S. Dlaczego ładuję się do filiżanki ?

        • Peryskop 12 grudnia 2011 o 6:22 pm

         @Apsik – załaduj się do filiżanki, żebyś się wreszcie wykichał
         ze swoich poprzednich utopijnych teorii monetarystycznych
         a teraz z atakowania bohaterów narodowych pod pretekstem, że nie byli idealni, co każdy wie.

         Albo są to twoje luki percepcyjne albo trollujesz zasłaniając się teraz fortelem ze „złodziejem”.

         @Apsik „drogie dziecko”, na tym zakończyłem wymianę poglądów z toba.

        • Apsik 12 grudnia 2011 o 6:40 pm

         Proszę jeszcze Cie o jedno nie wypowiadaj się odnośnie żadnych teorii monetarystycznych , skoro trudno Ci się zorientować , o co chodzi w dyskusji. Nie atakuje , żadnych bohaterów narodowych, tylko tezy artykułu, jakoby Anglicy , Brytyjczycy, czy jak ich zwał zabili Sikorskiego a ciało splugawili dla zadość uczynienia rytuałom okultystycznym. Jak wynika z dowodów przedstawionych w dyskusji, jakbyś tego nie załapał, w dużej mierze mogą być zamieszani w to sami Polacy.
         Utopijnymi teoriami monetarystycznymi , to napędzana jest teraz gospodarka, w wyniku czego cały kołchoz europejski stoi na skraju przepaści . Nie dezorientuj ludzi, bo takim sposobem to można zbudować bałagan. Autorytet kościelny, który mówi o wielkim znaczeniu kredytu społecznego, może okazać się, guzik warty.

        • Apsik 12 grudnia 2011 o 7:12 pm

         Coraz częściej mam wrażenie , że na tym portalu dyskutuję z debilami , a nie z normalnymi ludźmi.

        • Totalsky No Problemsky 12 grudnia 2011 o 7:27 pm

         @apsik
         może nie jest tak, że dyskutujesz „z debilami”, ale – w dużej mierze – z fanatykami (choćby nawet mieli dobre intencje)

        • deprogramator 12 grudnia 2011 o 9:10 pm

         @Apsik
         To nie debile, to zawodowe trolle bądź zastraszeni niewolnicy opryskliwie reagujący na zwrócenie im uwagi. Kółko wzajemnej adoracji pod różnymi nickami. Kończe z pisaniem tutaj, moje posty zostają bez odpowiedzi ze strony głównych gawędziarzy, oczywiście zgodne z ich światopoglądem tematy są rozciągane i cała wartościowa wiedza zostaje rozproszona. Nie porusza się tu konkretów korzystnych dla ludzi, prawda Janusz?

 7. navajo88 12 grudnia 2011 o 1:28 pm

  No widzę że dzisiaj u monitora zapowiada się niewąska jatka !!!!!!!!! ,czas szykować swego Colta .045 hahahahahahaha
  J.M.H

  • Totalsky No Problemsky 12 grudnia 2011 o 7:03 pm

   a może lepiej wsiąć do łódki i dac komende „awaryjne zanurzenie”?;-)

   • navajo88 12 grudnia 2011 o 8:28 pm

    Totalsky ,obawiam się że beńdzie problem z zanużeniem awaryjnym hahahahaha ktoś gwizdnoł pompy balastowe ,ale spoko dowódca ma Colta i beńdzie i tak bronił łodzi hahahahahahahahaha
    J.M.H

 8. ciociababcia 12 grudnia 2011 o 1:34 pm

  Ja czytam i patrzę. Może zrozumiem, ale narazie nie do końca.
  Miedwiediew nie zgadza się z opozycją, ale zbada wynik wyborów

  http://news.money.pl/artykul/miedwiediew;nie;zgadza;sie;z;opozycja;ale;zbada;wynik;wyborow,223,0,987359.html

  Posunięcie Miedwiediewa rozumiem, kupuje czas.

 9. pola 12 grudnia 2011 o 2:02 pm

  I bardzo dobrze ciulom i bałwanom a co sobie myślał jeden z drugim że jak wybierzecie liberała to obstanie za wami,teraz możecie sobie w lustro spojrzeć jeden z drugim i splunąć sobie w ten durny ryj o wyglądzie leminga.

  Rosati wyrzucił pracodawców z posiedzenia Komisji Finansów Publicznych
  Prof. Dariusz Rosati, przewodniczący komisji finansów publicznych wyprosił z posiedzenia komisji przedstawicieli organizacji pracodawców, choć obecność partnerów społecznych na posiedzeniach gwarantowana jest ustawowo.
  http://vabanque.nowyekran.pl/post/43919,rosati-wyrzucil-pracodawcow-z-posiedzenia-komisji-finansow-publicznych

  • hjk 12 grudnia 2011 o 2:15 pm

   no to jak wstali i wyszli, to się „sfrajerzyli”… 😦

 10. pola 12 grudnia 2011 o 2:41 pm

  A do nas wkraczają Chińskie banki,ma im pomóc bank PKO BP a tu następna przymiarka aby ten bank sprzedać.Zobaczcie jak się robi wodę z mózgu żeby przeciętny zjadacz chleba nie zrozumiał o co chodzi.A przecież chodzi tylko o pieniądze ,ile komu i za ile.
  http://finanse.wp.pl/kat,6602,title,Chinskie-banki-wkraczaja-do-Polski-Kto-im-pomaga,wid,14069203,wiadomosc.html

  PKO BP na sprzedaż. Kolejne plany
  http://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/370642,pko-bp-na-sprzedaz-kolejne-plany.html

  • hjk 12 grudnia 2011 o 3:35 pm

   trzeba jakoś zapewnić dopływ płynnych środkó do budzetu, zeby to wszystko nie krachło… Polska musi w przyszłym roku ściągnąć z rynków kapitałowych podobno 180 mld pln, zeby się ten biznes kręcił, ale mogą być niejakie kłopoty z powodu kryzysu, choć normalnie ta suma nie powinna sprawiac wiekszego kłopotu – tak powiedzieli w jakimś komentarzu…

 11. Kinga 12 grudnia 2011 o 2:55 pm

  Niebezpieczny „CENTRALIZM”

 12. zenobiusz 12 grudnia 2011 o 2:57 pm

  http://www.realzionistnews.com/?p=579
  Obawiam się że sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana.Putin dążył do Wielkiej Europy,od Lizbony po Władywostok,.
  Pozwolono mu na te marzenia,budując jednocześnie, zręby lV Rzeszy.Stawką jest, czy Rosja stanie na przeciw Chin ,osamotniona,czy z europejskim zapleczem przemysłowo militarnym.
  Tak pozwolono Putinowi sądzić,Kto inny jednak rozdaje karty.Nieco uchylono kurtynę.
  Rosja będzie sama.Partia szachów dobiega końca.Teraz to już tylko kwestia czasu.
  Polska jest w sytuacji szczególnej.Mamy własne narodowe powinności.Dobrze ,by tyle energii,
  co na promowanie Putina ,poświęcić na ideę Chrystusa Króla Polski,bo w nim nasza,
  jedyna droga i nadzieja.

  • Lamacz Matryc 12 grudnia 2011 o 3:19 pm

   Zgadzam sie ze na naszych oczach partia szachow dobiega konca.To z pewnoscia sa ostatnie ruchy przed kulminacyjnym momentem.

   • Joanna 12 grudnia 2011 o 4:46 pm

    To są podrygi spanikowanych banksterów, polityków-marionetek i sprzedajnych merdiów. Straszą ludzi, bo sami mają najwięcej do stracenia. Niewykluczone, że jakiś psychol naciśnie guzik ale też i mało prawdopodobne.
    Faktem jest, że pociągający za sznurki są bezwzględnymi bandytami a świat moralnie stoi marniej niż kiedykolwiek: Im większy rozwój techniczny, tym gorsze DNO.

  • hjk 12 grudnia 2011 o 3:38 pm

   Gorzej dla tych obłąkańczych planów będzie, jak Rosja jednak porozumie się z Chinami…
   I zacznie realizować nie mniej obląkańcze, czyli to co 1920 roku… jak piszesz od Władywostoku po Gibraltar…

   • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 4:02 pm

    W interesie Chin leży nie zniszczony rynek zbytu w Europie,i zajęcie Syberii.Nie bez kozery inwestują od Białorusi po Lizbonę.USA ,niebawem wypadnie z gry ,i wtedy zacznie się ostatnie rozdanie.Niestety,polityka chińska jest niezmienne od tysiącleci.Muszą tylko posprzątać chwilowy bałagan na Syberii i odzyskać przejściowo utracone tereny,którymi władał założyciel dynastii Yuan.

    • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 4:16 pm

     16.12. Pekin. W środę, 16 grudnia br., na zakończenie oficjalnych rozmów w Ministerstwie Obrony Chińskiej Republiki Ludowej w Pekinie, ministrowie obrony narodowej Polski i Chin: Bogdan Klich i gen. Liang Guanglie podpisali umowę między Ministerstwem Obrony Narodowej RP a Ministerstwem Obrony ChRL o współpracy w dziedzinie obronności.

     W historii polsko-chińskich relacji wojskowych umowa o dwustronnej współpracy wojskowej to pierwsza umowa określająca podstawowe zasady współpracy w sferze obronności. Jej celem jest ustanowienie i pogłębienie kontaktów w tej dziedzinie między Rzeczpospolitą Polską a Chińską Republiką Ludową. Współpraca ta, zgodnie z Artykułem 2. umowy, będzie przeprowadzana zgodnie z zasadami równości, przyjaźni i wzajemnych korzyści, a także zgodnie z krajowym prawem i międzynarodowymi zobowiązaniami obydwu państw.
     http://www.wp.mil.pl/pl/artykul/8376
     To tak ,żeby pamiętać gdzie jesteśmy. 🙂

     • deprogramator 12 grudnia 2011 o 4:45 pm

      Polski nierząd doskonale zdaje sobie sprawę z naszego położenia (nie zależy im na ludności, tylko na własnych interesach), reokupacja kraju przez Rosję jest nadal w planach , dlatego w związku z wycofaniem projektu tarczy antyrakietowej(ukłon w stronę Putina), szukali poparcia w dalekich Chinach. Dlatego też nagle przypomniano sobie o łupkach i rozdawaniu za grosze koncesji na ich wydobycie-szczególnie anglosasom. Tarcza plus obecność amerykańskich wojsk i technologii miała być zabezpieczeniem, nie wyszło, więc liczą na obecność amerykańskich firm wydobywczych jako gwarantu bezpieczeństwa. Nordstream już działa, europa zachodnia ma pewny, nieprzerwany przesył. Zostaje nam przyszły rok, bo targi ciągle trwają.
      A to co obserwujemy Rosja vs zachód to wewnętrzne spory o wpływy między aszkenazi a sefaradi.

      • Peryskop 13 grudnia 2011 o 3:20 am

       @deprogramator – słusznie piszesz.

       A więc po co to było:
       „Nie porusza się tu konkretów korzystnych dla ludzi, prawda Janusz?” ?

       CZy nie widzisz kto tu troll, a kto stara się nie dopuszczać do zmiękczania umysłów ?

       Czy Janusz ci odpowiedział ?

     • Aśka 12 grudnia 2011 o 7:47 pm

      Ta umowa z Chinami to z 16.12.2009 roku (dla przypomnienia)

      • deprogramator 12 grudnia 2011 o 8:27 pm

       Trzy miesiące wcześniej – 17.09.2009 poinformowano, że tarczy w Polsce nie będzie, w czyją stronę był ten ukłon? Tak, tego Putina za którego czasów kilka mln aszkenazyjczyków wróciło do Rosji, uciekając z niej wcześniej za czasów Jelcyna.

 13. Nowaja 12 grudnia 2011 o 3:39 pm

  A póki co,u nas na niebie orka(okolice Warszawy)….

 14. deotibigratia 12 grudnia 2011 o 4:17 pm

  najlepszy DOWÓD na to że wybory w Rosji NIE BYŁY SFAŁSZOWANE !!!
  to fakt że ich wyniki sa niemal idealnie zbieżne z sondażami przedwyborczymi,
  ludzie sprawdzcie te linki i myślcie !!!
  sondaż z 8 listopada – jedynaja rosja 51 procent
  http://www.rp.pl/artykul/748678.html?print=tak&p=0

  wyniki wyborów – jedynaja rosja 49 procent
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/jedna-rosja-z-blisko-50-proc-glosow,1730140,5?gclid=CLih54Xp_KwCFQWHDgodJzWyRw

  • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 7:30 pm

   Co my mówimy o fałszowaniu wyborów w Rosji, skoro w Polsce system pozwala na wydrukowanie sobie w domu formularzy i podmienienie?

   • Aśka 12 grudnia 2011 o 7:51 pm

    i jakoś cicho sza na ten temat … trochę w necie intrnauci pogrzmieli i cisza …. w przypadku Rosji to sama Hilaria grzmiała, że przekręt musiał być …

    Wniosek:
    Putin nie na rękę budowniczym NWO

    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/clinton-powaznie-zaniepokojona-przebiegiem-wyborow,1,4957265,wiadomosc.html
    Clinton „poważnie zaniepokojona” przebiegiem wyborów w Rosji
    wczoraj, 17:00 krk / PAP 05.12.0211
    Hilary Clinton, fot. Reuters

    Sekretarz stanu USA Hillary Clinton zadeklarowała „poważne zaniepokojenie” przebiegiem wczorajszych wyborów parlamentarnych w Rosji, dodając, że Rosjanie zasługują na pełne zbadanie wszystkich zgłoszonych nieprawidłowości.
    ___
    U nas mnóstwo nieprawidłowości zostało zgłoszonych i przy tych wyborach i przy prezydenckich i Hilaria siedziała cicho. Nie kazała wyjaśniać. Tusek jej pasuje.

    • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 7:56 pm

     Otóż to. Dla mnie jest to doskonały wskaźnik gdzie jest przeciwnik, a gdzie wróg. I zrozumcie – wcale nie uważam, że Putin jest przyjacielem Polaków! Uważam, że jest wrogiem NWO, i jako takiego należy go zaakceptować. Niech im podkopuje, a my się w międzyczasie wzmacniajmy i próbujmy przeforsować nasze ludzkie cele (jak walczyć z GMO). Jeśli Putin by przegrał, to nie byłoby w ogóle już o co walczyć – wchodzą z buciorami do Polski i Rosji i eliminują nas jednego po drugim.

 15. Tomasz 12 grudnia 2011 o 4:26 pm

  Przygotowania do ataku ida pelna para

  http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=28168

 16. jakzawsze 12 grudnia 2011 o 4:43 pm

  Łotewska filia jednego z największych szwedzkich banków Swedbank oświadczyła w poniedziałek, że pracuje nad zapewnieniem swym klientom gotówki po tym, gdy ponad 10 tys. z nich wycofało w ciągu jednego dnia ponad 10 mln łatów (19,2 mln USD) w następstwie plotek o jej kłopotach.

  • jakzawsze 12 grudnia 2011 o 4:49 pm

   Długi są tylko po to i po nic więcej , aby społeczeństwo niewolniczo harowało na ich spłatę . Korumpowanie rządów , aby te zaciągały piramidy długów to współczesna forma kolonializmu eksploatująca , wyniszczająca całe społeczeństwa .

   Euroland atakuje wolne kraje za brak składki?oto demokracja new world.

 17. ALFA 12 grudnia 2011 o 5:30 pm

  Baza udokumentowanych projektów globalistów
  Trend trak jest bazą udokumentowanych projektów globalistów. Baza ta daje możliwość spojrzenia w przyszłość, i ocenę różnych projektów w kontekście czasu.
  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/baza_udokumentowanych,p629988918

 18. jakzawsze 12 grudnia 2011 o 6:06 pm

  http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10774654,_Za_zdrade_kula_w_leb__Narodowcy_groza_Jaroslawowi.html PISZE:

  „Za zdradę kula w łeb” takiej treści zdanie pojawiło się na nacjonalistycznym portalu w związku z marszem 13 grudnia. Nacjonaliści stwierdzają, że marsz PiS to marsz zdrajców. Wypominają podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego traktatu Lizbońskiego, które też miało miejsce 13 grudnia.

  W prześmiewczym tekście czytamy, że w planie obchodów jest między innymi „uroczysta medytacja nad egzemplarzami Traktatu Lizbońskiego z autografem śp. Lecha Kaczyńskiego” i „kontemplacja przy świecach słów śp. Lecha „wystrzegajmy się słowa nacjonalizm, nacjonalizm jest złem”. Ilustrują go zdjęcia Lecha Kaczyńskiego przy kolacji z uczestnikami Okrągłego Stołu i zapalającego świece na menorze z rabinem Schudrichem.

 19. theaspartam 12 grudnia 2011 o 6:17 pm

  BYK SPONIEWIERAŁ GOSCIA!!! I Miał Powody!!!- http://www.youtube.com/watch?v=1LKjMybhqts text w opisie

 20. theaspartam 12 grudnia 2011 o 6:18 pm

  Teraz Polska nie dla monopolu… GMO- http://www.youtube.com/watch?v=diwkmuio0lE

 21. theaspartam 12 grudnia 2011 o 6:18 pm

  Najgroźniejszy wynalazek świata!?- http://www.youtube.com/watch?v=8uyIMktKpzg

  • Versus3 12 grudnia 2011 o 9:30 pm

   Aspartam: Twoj link daje filmik pełen takich herezji, przy których nawet chemtrails wydają się bardzo poważną nauką. Gość jest zupełnie nawiedzony i nie ma pojecia o czym mówi, byle mówić. „Wolne elektrony które żywią Ziemię, gdy chodzisz boso to się ładujesz elektronami”, no ja dziekuję, co ten człowiek bierze??….

   • hjk 12 grudnia 2011 o 10:35 pm

    ładują nie ładuja, ale dawniej ludzie chodzili boso z powodu biedy i byli ogólnie rzecz biorąc zdrowsi, a np. chińska medycyna wskazuje, ze na stopie jest mnóstwo punktów odpowiadajacych poszczególnym organom i ich masaż jakos tam pozytywnie wpływa, tak wiec chodzenie boso na pewno je masuje. I na pewno rozładowuje nagromadzoną elektryczność statyczną…

    • Versus3 12 grudnia 2011 o 11:27 pm

     Z tym się oczywiście zgadzam. Ale jesli by chodzenie boso było całkowicie takie super, to chodzilibysmy bez butów do dziś. Jednak z jakichś powodów nasi przodkowie przytroczyli sobie kawalki kory do stóp…

     • Peryskop 13 grudnia 2011 o 1:40 am

      z powodu błota albo ostrych kamyków

    • Wizzgaa 13 grudnia 2011 o 11:51 am

     Aktywizowanie określonych punktów na stopie poprzez masaż / różne jego formy / ma korzystny wpływ na cały organizm . Przećwiczyłam to , podobnie ,jak BSM .

 22. alexirin 12 grudnia 2011 o 6:26 pm

  Nikt nie wie, kto zgarnął 586 mld dolarów pożyczek z Fed

  Z całą transparentnością narzuconą na Rezerwę Federalna przez Kongres i sądy w USA, jeden z programów pożyczkowych banku wciąż pozostaje tak tajny, że nawet Fed nie zna nazwisk beneficjentów.

  http://forsal.pl/artykuly/574942,nikt_nie_wie_kto_zgarnal_586_mld_dolarow_pozyczek_z_fed.html

  • Jurek 12 grudnia 2011 o 6:57 pm

   za to wszyscy wiedzą kto spłaci lichwę za tę pożyczkę…

   i tu z przyjemnością zacytuję navajo:
   hahhhahhhahhahhahahahhahahaha
   hahhhahhahhahahhahah

   • navajo88 12 grudnia 2011 o 8:19 pm

    hahahahahahaha

  • jakzawsze 12 grudnia 2011 o 7:46 pm

   Ich pieniądz trzeba olać , to wszystko to wielki przekrent aż szczęka opada , pieniądze szczęścia nie dają i sztuczne relacje z ludźmi z tych środowisk – sami siebie oszukują.

   Społeczeństwo mamy już tak zmanipulowane, uzależnione od pieniądza że przeciętny człowiek nie jest wstanie przetrwać (surviwal) jak kolaps bedzie . Co ludzie zrobią ? sklepy spożywcze nie istnieją , z kąd jedzenie wezmą , skoro nie wiedzą jak je produkować. Scenarisz widze taki jak na tym filmie ‚Droga’ , kanibalizm i wędzarnie ? lub może nagle wszyscy zmienią się w new aegowych wegetarian ….. ?

 23. maran 12 grudnia 2011 o 7:37 pm

  Swietny plakat.

 24. arkebuz 12 grudnia 2011 o 8:06 pm

  ja coś innego zauważyłem

  • hjk 12 grudnia 2011 o 10:42 pm

   oko musi być w 3kącie a to jakiś 4kąt…

   • Peryskop 14 grudnia 2011 o 4:38 am

    Oko w rombie jest obecne w symbolice illuminatich:

    The Hidden History of Jewish Bolshevism & Freemasonry (patrz kadr 9:44)

 25. pterodaktylwkaftanie 12 grudnia 2011 o 8:24 pm

  Nie traćcie instynktu,Marek ma rację.Rzadko nie zgadzam się z Zenobiuszem ale w tym temacie mamy przeciwstawne opinie.Dla obserwatora (min.Peryskopa )sytuacja wydaje się być prosta i nie ma sensu jej komplikować.Jest oficjalny atak na Putina,afera z fałszowaniem wyborów to robota jego wrogów .Uważam,że gdyby Putin sfałszował wybory(czego wykluczyć nie można) to nic by nie wyszło na jaw.

  • zenobiusz 12 grudnia 2011 o 9:12 pm

   Ja nie uważam ,by to było istotne,czy i kto fałszował,i co: wybory,czy rzekome dowody ich fałszowania..Atak jest niewątpliwy,sądzę jednak że są to spory w „rodzinie” .
   Nie sądzę by Putin oddał władzę,jeśli komuś należy dobrze życzyć to patriotom z rosyjskiej armii,którzy być może szykują się do odzyskania Ojczyzny.

   • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 9:53 pm

    Oby. Ale coś mi się zdaje, że to może być atak od innej strony na Putina i jak przyjdzie co do czego, to oddadzą władzę ichniemu Mazowieckiemu i Geremkowi. Tyle razy byli porządni Rosjanie robieni w bambuko, że może tym razem odsieją ziarno od plew? Oby ci oficerowie byli patriotami.

    • Peryskop 13 grudnia 2011 o 1:36 am

     Chociaż – wobec trendu do wprowadzania przekrętów na nowe poziomy – nie można całkiem wykluczyć, że obecny atak na Putina jest jego „inside jobem” jako ruch wyprzedzający, pozwalający na zaktywizowanie przeciwników – dla ich wyeliminowania.

     Instynkt jednak mi podpowiada, że ten atak jest próbą NWO żeby przejąć Rosję.

     • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 9:47 am

      Instynkt instynktem, a fakty faktami – „śnieżna rewolucja” jest faktem. Nie wypaliła i nie wypali, bo sytuacja materialna Rosjan się znacznie poprawiła. 30 tys demonstrujących na 10 milionowe miasto?! To jest nic, niezadowolonych zawsze się trochę znajdzie. To jest ten najważniejszy FAKT, którego nikt nie komentuje. TYLKO 30 tysięcy demonstrujących!!!
      W 5-krotnie mniejszej Warszawie było 50 tysięcy (sądzę, że nawet więcej), przy czym wielu przyjechało spoza stolicy. W Nowym Jorku w 2003 na demonstracji antywojennej było półtora miliona.

  • Ania 12 grudnia 2011 o 10:44 pm

   Też tak sądzę. Putin jest dokładny do bólu.

 26. Versus3 12 grudnia 2011 o 8:46 pm

  A to widzieliscie?
  http://biznes.onet.pl/thyssen-sprzedaje-swoja-stocznie-luksusowych-jacht,18564,4964813,1,news-detal

  Niemiecka stocznia przestawia się z jachtow luksusowych na okrety wojenne!!

 27. jakzawsze 12 grudnia 2011 o 8:51 pm

  Paranoidalne społeczeństwo,a czytamy:

  „Od dwóch do trzech lat więzienia w zawieszeniu za odcięcie głowy z popiersia Józefa Stalina – taką karę dostali członkowie ukraińskiej organizacji nacjonalistycznej Tryzub. W mieście Zaporoże na wschodzie Ukrainy od ponad roku trwa walka nacjonalistów z komunistami o pomnik „wielkiego wodza”. „

 28. PokójWam 12 grudnia 2011 o 9:23 pm

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/iran_bedzie_cwiczyl,p31731557
  http://www.tvn24.pl/12692,1727716,0,1,waluty-drozeja-z-godziny-na-godzine-gieldy-na-minusach,wiadomosc.html

 29. Tomasz 12 grudnia 2011 o 10:21 pm

  Nie dawajcie tego swinstwa dzieciom i sami tez nie bierzcie
  http://uk.news.yahoo.com/swine-flu-jab-sleep-disorder-probed-195435723.html

  • monitorpolski 12 grudnia 2011 o 11:06 pm

   To jest kolejna manipulacja – mówią, że faktycznie są skutki uboczne szczepionek na świńską grypę, ale to tylko drobiazg – bezsenność. Każdy powie, eeee to nic. Problem jest o wiele poważniejszy – szczepionki te mogą zabić. I zabijają. http://articlesofhealth.blogspot.com/2009/08/swine-flu-vaccine-kills.html

   • Tomasz 12 grudnia 2011 o 11:50 pm

    Oczywiscie Glaxo sie nie przyzna -tak samo bylo z Tamiflu na grype. Glaxo to panstwo w panstwie-ma duzo powiazan z politykami ale tak jest chyba wszedzie. nawet w malych przychodniach. Pamietam jak dzis a to bylo z parenascie lat temu w moim miescie w Polsce,czekalem w dosc dlugiej kolejce do lekarza i przyszedl pan przedstawiciel handlowy-oczywiscie wcisnal sie bez kolejki. No i oczywiscie dostalem leki z tej firmy haha. Jak tak jest na najnizszym szczeblu to trudno sobie wyobrazic co dzieje sie na gorze. Ten slawny Paracetamol w UK tez juz podobno be,choc daja go na wszystko jak popadnie

   • Tomasz 12 grudnia 2011 o 11:57 pm

    Najgorszym swinstwem a moze i zaplanowanym bylo szczepienie kobiet w ciazy. Moja zona na szczescie odmowila po tych wszystkich artykulach. Lekarz GP-taki nasz lekarz rodzinny bardzo obstawial zeby wziela bo to dobre dla niej i dziecka. Jak sie zapytalem czy sam wzial odpowiedzial ,ze nie ,ale dla kobiet w ciazy zalecane. Niezle nie? No i mala skonczyla 2 lata,zdrowa i rosnie jak na drozdzach:)

 30. zenobiusz 12 grudnia 2011 o 11:05 pm

  Pragniemy przestrzec naszych braci i siostry, że Putin i Miedwiediew to zaledwie narzędzia rządu światowego do przeprowadzenia jego planów na rosyjskiej ziemi. Między nimi nie ma żadnej różnicy. Oni i ich wszyscy zbóje to grabarze Rosji i narodu rosyjskiego. Są oni pachołkami Antychrysta i rządu światowego.
  http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/12/11/plany-putina-to-plany-masonow/

  Masoni kierujący aparatem państwowym wypełniają wolę nie swojego narodu ale międzynarodowych ośrodków globalistycznych, które jednoczą światową siatkę masońską.

  Widzimy, że przemysł w Rosji nie rozwija się, że nikt poważnie nie walczy ze spadkiem dzietności rodzin, korupcja jest systemem władzy państwowej, armia poddawana jest tajemniczym reformom, które przygotowują siły zbrojne do działań niezgodnych z ich przeznaczeniem a pod hasłami braku siły roboczej sprowadza się do Rosji miliony ludzi pochodzenia tureckiego i mongolskiego. Dokonuje się redukcji broni jądrowej, której obecność dowiodła skuteczności ochrony suwerenności państwowej.

  Laikowi może się wydawać że rząd prowadzi bezsensowną i chaotyczną politykę ale rząd świetnie wie co robi. Jeśli porównamy z przytoczonymi faktami niektóre plany tajnego rządu światowego to prędko zrozumiemy czyje plany realizuje gospodin Putin i jego administracja.

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 9:40 am

   Ja bym te informacje dokładniej sprawdził. Statystyki wskazują, że rosyjskie społeczeństwo od 2010 roku zaczęło znów mieć przyrost dodatni. Spadek ujemnego wzrostu odnotowano już w 2008: http://www.russiablog.org/2010/01/russia-demography-report-2009.php
   Jeśli to jedno co publikuje partyzant nie jest po prostu prawdą, to należaloby sprawdzić pozostałe informacje. Jeszcze raz podkreślę: atak na Putina (i łączenie go z Miedwiediewem!) występuje w mediach kryminalnych, więc po co mamy to powielać?

 31. Aśka 13 grudnia 2011 o 12:26 am

  Dostałam na maila. Myślę, że trzeba to rozpropagować.

  Witam Państwa,

  11 listopada 2011 przejdzie do historii jako przykład niespotykanej manipulacji medialnej, a także bardzo dziwnych działań władz i służb mundurowych. Telewizje TVP INFO i TVN 24 zamiast pokazywać kilkukilometrowy Marsz Niepodległości liczący zależnie od szacunków od 20 tysięcy do nawet 50 tysięcy uczestników przez kilka godzin pokazywały puszczane wielokrotnie w kółko te same sceny na których kilkudziesięciu chuliganów walczy z policją. Po pewnym czasie takiego robienia widzom wody z mózgu znałem już te sceny niemal na pamięć. W tym samym czasie to co naprawdę ważne mogliśmy poznać jedynie z relacji telefonicznych, gdy redaktorzy dzwonili do organizatorów Marszu Niepodległości i pytali ich gdzie oni są – to było tak kuriozalne, że aż nie mieściło się w głowie. Bo kto uwierzy, że dziennikarze nie byli w stanie zlokalizować Marszu i dotrzeć w to miejsce z kamerą? To było jak żywcem wyjęte z okresu PRL, od czasów komuny różniło się tylko tymi surrealistycznymi połączeniami z organizatorami Marszu od których zdziwieni dziennikarze słyszeli, że ogromna ilość uczestników w spokoju i doskonałej atmosferze świętuje odzyskanie przez Polskę niepodległości.

  Dziwne jest też to nieustanne wspominanie w mediach o stratach rzędu kilkudziesięciu czy jak mówi się ostatnio kilkuset tysięcy złotych jakie wiązały się z wydarzeniami z 11 listopada w sytuacji, gdy pierwszy lepszy koncert to podobne koszty. W skali budżetu miasta czy policji to również niewielkie pieniądze – dla przykładu jest to kilkaset razy mniej niż kosztowała nas afera hazardowa zamieciona pod dywan przez rząd Tuska. Można nabrać podejrzenia, że bardzo duża frekwencja na Marszu Niepodległości zaskoczyła ekipę Tusk i wspierające je media i wyolbrzymianiem kwestii ich kosztów próbują obrzydzić Polakom wszelkie manifestacje.

  O brutalnych oraz bezsensownych lub celowo prowokacyjnych działaniach policji nie będę się rozwodził – wystarczy obejrzeć filmiki spod poniższych linków oraz poczytać najciekawsze relacje świadków. O tym, że Hanna Gronkiewicz-Waltz mogła zabronić blokady Marszu przez lewaków mówi nie tylko Zbigniew Ziobro, ale także na przykład były minister Ćwiąkalski. O zachowaniu rządu Tuska również znajdą Państwo poniżej ciekawe informacje:

  Interwencja naszej dzielnej policji, wymierzona przeciwko emerytom i niepełnosprawnym. http://www.youtube.com/watch?v=KWXtkfoQ_i8

  Premierze Tusk, nagrałem Panu jednego bandytę. To policjant. Pod kolejnymi linkami inni policjanci biją ludzi z flagami.
  1: http://www.youtube.com/watch?v=iEJn3SvnQlY
  2: http://www.youtube.com/watch?v=5lPAqfY2YhY
  3: http://www.youtube.com/watch?v=GtmT-QNL164

  Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta na nagraniu, które można obejrzeć w internecie.
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-to-policjant-kopal-uczestnika-marszu-niepodle glosci,nId,385987

  Większość zadym podczas Marszu Niepodległości była sprowokowana przez policję?
  http://pietkun.nowyekran.pl/post/37618,wyszkoleni-prowokatorzy-to-policja-bila
  1: http://www.youtube.com/watch?v=KZRWClY5Dqs
  2: http://www.youtube.com/watch?v=5Qzumniiseo

  Bezsensowne lub prowokacyjne wejście policji w Marsz Niepodległości 11.11.11 Plac na Rozdrożu http://www.youtube.com/watch?v=VjlArJIburo

  11 listopada okiem policjantów. Tekst po lekturze Internetowego Forum Policyjnego (www.ifp.pl) – jak wyglądała manifestacja 11 listopada oczami funkcjonariuszy Policji z całego kraju.
  http://wpolityce.pl/artykuly/18183-11-listopada-okiem-policjantow-tekst-ten-pis ze-pod-wplywem-lektury-internetowego-forum-policyj nego

  Według dziennikarki TVN „Bóg, Honor, Ojczyzna” zwiastuje agresywne zachowania uczestników Marszu Niepodległości. http://www.youtube.com/watch?v=3_k_1B36GY4

  Fakty TVN czyli szczyt manipulacji – po wypowiedzi rzecznika policji, że atakowali policję zwykli chuligani (czyli nie narodowcy, patrioci, którzy przyjechali świętować) redaktor mówi: „w tych starciach policji z narodowcami rannych zostało kilku policjantów”.
  http://www.tvn24.pl/28377,1723977,0,1,zamieszki-w-swieto-niepodleglosc i,fakty_wiadomosc.html

  Cały Marsz Niepodległości 11.11.11 – według wyliczeń blogerów oglądających ten kilkunastominutowy film przed obiektywem kamery przeszło około 30 tysięcy uczestników.
  1: http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA
  2: http://www.youtube.com/watch?v=0lgLeATIGug

  Oto jak Marsz Niepodległości wyglądał naprawdę:
  1: http://www.youtube.com/watch?v=GxfhyiRz8Ys
  2: http://www.youtube.com/watch?v=yvyXWiE9llM
  3: http://www.youtube.com/watch?v=A8RonYbIc_Q
  http://vod.gazetapolska.pl/677-czesc-i-chwala-bohaterom-marsz-niepodleglosci

  Najlepsze zdjęcia Marszu Niepodległości:

  Konferencja prasowa organizatorów Marszu Niepodległości (o medialnych manipulacjach) http://www.youtube.com/watch?v=1YcRHIiPjNM

  Relacje uczestników Marszu Niepodległości. Byłem na Marszu Niepodległości… Było spokojnie, żadnych awantur, żadnego naruszania prawa, nikt nie był agresywny, nie było żadnych incydentów, żadnych bijatyk, żadnego rzucania kamieniami… Było to radosne i wesołe święto. Wróciłem do domu, włączyłem telewizor i się okazuje, że uczestniczyłem w jakichś rozróbach, bójkach, paleniu samochodów.
  http://niepoprawni.pl/blog/54/tv-tvp-tvn-polsat-lze
  http://gps65.nowyekran.pl/post/37200,bylem-na-marszu-niepodleglosci
  http://www.niepoprawni.pl/blog/208/szlam-w-marszu-niepodleglosci
  http://www.niepoprawni.pl/blog/2370/dlaczego-wyborcza-zrobila-zadyme-z-11-listopada
  http://internaut.nowyekran.pl/post/37201,tak-dzis-wygladali-faszysci-i-antyfaszysci
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/policja_uzyla_gazu_lzawiacego_wobec_agresywnych… .__________31601

  Prowokator zaatakował reportera podczas Marszu Niepodległości. Jak podała policja ten sam człowiek był karany za udział w zadymie na finale Pucharu Polski w Bydgoszczy – mecz ten dał pretekst Donaldowi Tuskowi do ogłoszenia walki z kibicami. Zdaniem obserwatorów celowo dopuszczono tam do konfrontacji zwaśnionych kibiców Legii i Lecha, co musiało zakończyć się tak jak się zakończyło lub znacznie gorzej. Udział w dwóch prowokacjach tego samego człowieka wskazuje na jego zleceniodawców.
  http://vod.gazetapolska.pl/688-prowokator-zaatakowal-reportera-podczas-marszu -niepodleglosci

  Prowokacja się udała, ale nie do końca. Postulat blogera – zdelegalizować TVP Info z powodu kłamliwej relacji z Marszu Niepodległości.
  http://niepoprawni.pl/blog/475/prowokacja-sie-udala-ale-nie-do-konca
  http://niepoprawni.pl/blog/3988/skandaliczna-relacja-mediow-z-marszu-niepodleglosc i-mam-propozycje-wystawa-fotograficzna-k
  http://niepoprawni.pl/blog/2145/zdelegalizowac-tvp-info-z-powodu-klamliwej-relacji -z-marszu-niepodleglosci

  Kolejna szokująca informacja – niemieccy lewacy zaatakowali grupę rekonstrukcyjną w polskich mundurach. „Pluł na mundur”. Przez tę grupkę lewaków zmieniono trasę Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Bloger pyta – czy ja jeszcze żyję w niepodległym kraju?
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/17931-kolejna-szokujaca-informacja-niemieccy-lewac y-zaatakowali-grupe-rekonstrukcyjna-w-polskich-mun durach-plul-na-mundur
  http://elear.salon24.pl/363052,niemcy-pluli-na-polskich-zolnierzy-policja- w-strachu

  Kto tu w co gra? Nagle warszawski ratusz oznajmia, że ma gotowe nowe, ostrzejsze przepisy o zgromadzeniach!
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/17933-kto-tu-w-co-gra-nagle-warszawski-ratusz-ozna jmia-ze-ma-gotowe-nowe-ostrzejsze-przepisy-o-zgrom adzeniach

  Profesor Jan Żaryn: Władze postanowiły doprowadzić do kilku prowokacji, a następnie w szybkim tempie przygotować nowe prawo, zabraniające ludziom manifestować swoje – krytyczne wobec władzy – poglądy i idee. Taki wniosek trzeba wyciągnąć biorąc pod uwagę różnicę między medialnym przekazem na temat Marszu, a jego faktycznym przebiegiem. Blogerzy również stawiają pytania o prowokację w związku z dziwnym zachowaniem policji.
  http://wpolityce.pl/artykuly/17922-marsz-niepodleglosci-na-goraco-jestescie-pon oc-nielegalni
  http://kruk.nowyekran.pl/post/37244,marsz-niepodleglosci-slowem-i-obiektywem-ucz estnika
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/wygralismy._choc_smak_zwyciestwa_bywa_gorzki_

  – Byłem świadkiem, jak jakiś zamaskowany od stóp do głów gówniarz wyrywał kamienie z bruku. Podeszli do niego kibice, nazywani przez media kibolami, i zapytali go: „co ty wyprawiasz?” – opowiada Zbigniew Romaszewski. – W wyniku interwencji „kiboli” kamienie te w ogóle nie zostały użyte, za to pokazał je TVN. Robiło to wrażenie prowokacji – mówi były senator. – Policja brutalnie spychała manifestantów, zamiast po prostu ogłosić, jakimi ulicami mamy pójść. To wszystko robiło trochę wrażenie
  ćwiczeń przed pacyfikowaniem manifestacji, do jakich niewątpliwie dojdzie w nadchodzących ciężkich dla rządu czasach – ocenia legenda opozycji z czasów PRL. Romaszewski był także świadkiem wydarzeń wokół podpalonego później wozu TVN. Jak mówi, został on świadomie opuszczony przez pilnujących go wcześniej policjantów. – To nie pierwsza tego typu prowokacja, podobną było zatrzymanie Piotra Staruchowicza na oczach tłumów uczestników obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego – stwierdza. Jego
  zdaniem relacje medialne z marszu były najbardziej zakłamanymi po 1989 r.
  http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zaklamane-relacje-po-1989-r

  Organizator Marszu Niepodległości broni samochodów TVN przed chuliganami.
  1: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MrwS3sJxUgk

  Te słowa Tuska to słowa wielkiego wstydu. Ktoś, kto niesie biało-czerwony sztandar i chce czcić pamięć Piłsudskiego i Dmowskiego, i równocześnie kopie kogoś po głowie, nie jest patriotą, tylko bandytą – tako rzekł Tusk Donald. Oczywiście udaje, że nie wie, kto wczoraj bił policjantów, kto kopał młodych polskich harcerzy przygotowujących rekonstrukcję dni chwały…
  http://andrzejleja.salon24.pl/363348,te-slowa-tuska-to-slowa-wielkiego-wstydu

  Wstrząsająca relacja świadka: „Nagle wypadło pięciu zamaskowanych z pałami. Mówili po niemiecku. Zaczęli bić”. Napastnicy natychmiast potem uciekli, pochowali się w kawiarni Nowy Świat należącej do lewackiej „Krytyki Politycznej”.
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/17916-ujawniamy-wstrzasajaca-relacja-swiadka-nagle -wypadlo-pieciu-zamaskowanych-z-palami-mowili-po-n iemiecku-zaczeli-bic

  – To oburzające, że w Święto Niepodległości Polski w naszej stolicy jakiś Niemiec opluwa naszą historię! – grzmi Szymon Pawlaczyk, dowódca rekonstrukcyjnego I Pułku Piechoty Legii Nadwiślańskiej. Członek tej grupy podczas uroczystej defilady został zaatakowany przez antyfaszystę. Chuligan opluł jego historyczny, wojskowy mundur, a potem rzucił się z pięściami.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Szok-po-zamieszkach-w-stolicy-Niemiec-zlapal -za-karabin,wid,13985724,wiadomosc.html

  Pobity przez niemiecką bojówkę. 40-letni Rafał Gołuch, gdynianin na co dzień mieszkający na Wyspach Brytyjskich to jedna z ofiar agresji lewicowych bojówkarzy z Niemiec w czasie Dnia Niepodległości. Rafał Gołuch ma urazy głowy i złamany strop oczodołu.
  http://niezalezna.pl/18899-pobity-przez-niemiecka-bojowke
  http://vod.gazetapolska.pl/689-tylko-u-nas-wstrzasajaca-rozmowa-z-pobitym-prz ez-niemcow

  Oto dowód kto zaprosił niemieckich bojówkarzy! „Państwo Tuska znowu okazało się mocne – jak zwykle w gębie”.
  http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-slawomira-sieradzkiego/17979-oto-dowod-kto-zaprosil-niemieckich-bojowkarz y-panstwo-tuska-znowu-okazalo-sie-mocne-jak-zwykle -w-gebie

  Rafał Ziemkiewicz o swoim udziale w Marszu Niepodległości.
  http://www.rp.pl/artykul/628874,750723.html

  Na jakim marszu byłem – Łukasz Warzecha
  http://lukaszwarzecha.salon24.pl/363434,na-jakim-marszu-bylem

  Zbigniew Ziobro: Premier i rząd nie potrafili zagwarantować bezpieczeństwa Polakom, którzy chcieli w sposób godny, często z własnymi dziećmi uczcić Święto Niepodległości. Były minister sprawiedliwości zarzucił rządowi, że złagodził odpowiedzialność karną dla chuliganów i zaniechał rozwoju jego projektu sądów 24-godzinnych. Dziś nagle, te sądy okazują się być dobrym rozwiązaniem. – Rząd nie zdał egzaminu, szuka winy w złym prawie – mówił Ziobro. Rząd powinien się wziąć do pracy, a nie tylko
  PR-owskich oświadczeń, że premier nakazał surowo karać. Od karania są sądy. Pan premier nic nie może sądom nakazać – mówił Ziobro.
  http://fakty.interia.pl/raport/zamieszki-w-warszawie/news/ziobro-premier-i-rzad-nie-potrafili-zagwarantowac, 1720395,7780

  Filip Stankiewicz

  Tekst zamieściłem na kilku portalach m.in.:
  http://niezalezna.pl/18874-marsz-niepodleglosci-telewizje-jak-za-prl
  http://niepoprawni.pl/blog/289/telewizje-jak-za-prl-pokazaly-grupki-bandytow-nie- marsz-niepodleglosci
  http://filipstankiewicz.salon24.pl/363600,telewizje-jak-za-prl-pokazaly-grupki-bandyt ow-a-nie-marsz
  http://filipstankiewicz.nowyekran.pl/post/37359,telewizje-jak-za-prl-pokazaly-grupki-bandyto w-a-nie-marsz

  Serdecznie Pozdrawiam

  Filip Stankiewicz

  P.S. Proszę o przekazanie informacji ludziom zainteresowanym losem naszego kraju. Często o to proszę, ale w tym przypadku uważam to za naprawdę ważne, bo to wydarzenie może złamać potęgę kłamliwych mediów i ograniczyć ich wpływ na wyborców. Ponieważ skala manipulacji jest ogromna, a jej świadków było kilkadziesiąt tysięcy – wszystko zależy od naszej aktywności i umiejętności dotarcia z informacją do jak największej ilości ludzi.

  • Aśka 13 grudnia 2011 o 12:46 am

   Tytuł tego maila brzmiał:
   „TELEWIZJE JAK ZA PRL – 11.11 POKAZAŁY GRUPKI BANDYTÓW ZAMIAST KILKUDZIĘSIĘCIOTYSIĘCZNEGO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI”

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 9:08 am

   Ja bym to wszystko olał. David Icke słusznie twierdzi, że ludobójcy manipulują nami tworząc problem, tworząc na niego reakcję, a potem podają rozwiązanie. Jeśli się dajemy w to wpuścić, to idziemy wytyczonym przez nich torem. Zignorować, z jednym wyjątkiem – należy się zdecydowanie ująć za ludźmi, którzy zostali poszkodowani lub też siedzą w więzieniach. To ci dranie powinni siedzieć, nie my.

 32. Kinga 13 grudnia 2011 o 12:38 am

  http://www.popler.tv/salon24#autor

  Transmisja na zywo pod domem p. Jaruzelskiego

 33. Pingback: Męczeńska śmierć płk. Muammara Kaddafiego « Dziennik gajowego Maruchy

 34. felicyta 13 grudnia 2011 o 1:41 am

  Państwo żydowskie po likwidacji Polski. Zenon Jaszczuk
  12 Grudzień 2011
  Źródło: http://polacy.eu.org

  Krótka historia likwidacji Polski i budowy żydolandu. Walka z POLSKĄ FLAGĄ i POLAKAMI trwa od II wś włącznie.

  Z oczywistych względów są to tylko krótkie wyrywki z historii najnowszej. Z historii wczorajszej, którą my wszyscy znamy naocznie.

  Stan wojenny wprowadzili w Polsce żydokomunofaszyści nie ze strachu przed wejściem wojsk sovieckich ( bo to ich wojska – soviet znaczy kahał) do Polski, tylko ze strachu przed Narodem Polskim zorganizowanym w Solidarności ( zresztą jak państwo wiecie wojska sovieckie stacjonowały w Polsce, więc z tym wejściem to całkowita lipa ). Żydokomunofaszyści doprowadzili gospodarkę wszystkich tzw demoludów łącznie z ZSRR do upadku. Zapewne celowa robota, bo opracowano nowe plany, a może tylko odkurzono stare zadane Hitlerowi do realizacji. Dlatego postanowili zmienić miejsce dyrekcji kołchozu Moskiewskiego na kołchoz w Brukseli. Bruksela to też takie miejsce dla zmylenia Narodów – powinno się pisać do Berlina, do państwa hitlerowców.(…)
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/12/panstwo-zydowskie-po-likwidacji-polski-zenon-jaszczuk/#more-16019

 35. felicyta 13 grudnia 2011 o 2:16 am

  „(…)Polska była jedynym z siedemnastu krajów, które naziści zajęli, republik, monarchii, który nie dostarczył ani jednego esesmana, ani dobrowolnie, choćby jednego żołnierza do Wehrmachtu.(…))To, o czym się nie mówi, chyba jest ważniejsze, niz. to, o czym się mówi. A nie mówi się o tym jak myśmy, żydzi pomogli nazistom nas zniszczyć.(…)Nigdy według mojej wiedzy i badań, a ja do dnia dzisiejszego jeszcze badam problem Holokaustu, nie znalazłem żadnego przypadku, aby ktokolwiek, chociaż jeden żyd powiedział – nie – ja nie będę pracował przy tym! Co ryzykował? – tylko tyle, ze by go od razu zastrzelili. Umrzeć by musiał, albo zastrzelony, albo zagazowany, bo Niemcy oszczędzali kule.
  Gdyby tak się stało, Niemcy nie mogli by tego zrobić, co zrobili. Po prostu nie mieli dosyć ludzi, by ta machina funkcjonowała, gdyby nie komanda żydowskie, które zaprzęgnięto do machiny śmierci.(…)Tak samo w gettach! Przeciez Gettami administrowali Żydzi. Byli tam Żydowskie wladze, Żydowska policja wykonujaca polecenia niemieckie. To nie Polacy pomagali Niemcom wyznaczac zydow do transportow – to robili zydzi. To nie Polacy pilnowali niemieckiego porzadku w gettach, ale zydzi.(…)”

  Wywiad przeprowadzony przez Juliusza Osuchowskiego z Josephem Nichthauserem. Brazylijski Żyd broni Polaków przed oszczercza kampania nienawiści

  http://polacy.eu.org/1444/znalazlem-czlowieka-wsrod-zydow-/

 36. felicyta 13 grudnia 2011 o 2:42 am

  Ość
  12 Grudzień 2011 o 20:57 | #2

  Poniżej tekst/tłumaczenie przepisane z tego 4-ro odcinkowego filmu. To cały czas aktualne i to nawet bardziej bo nie ma komu zabrać się za to:
  Wieczny Żyd – tekst z filmu
  frag.
  (…)Oni tylko kupują i sprzedają, lecz niczego nie produkują.
  Produkcję pozostawiają robotnikom i rolnikom gościnnych narodów.
  Żydzi są narodem bez rolników czy robotników, są rasą pasożytów.
  Gdy tylko ciało narodu pokaże ranę, przytwierdzają się i żywią się gnijącym organizmem.
  Robią interesy na chorobach narodów.
  Tak właśnie jest w Polsce i tak było w Niemczech.
  Żydzi postępują tak stale, od czasu, gdy wkroczyli do historii.
  Ich twarze niosą w sobie prastare rysy wiecznego wsysacza – wiecznego Żyda, który niezależnie od czasu i przestrzeni był zawsze taki sam.
  Nie ma różnicy pomiędzy Żydami w Polsce, a tymi w Palestynie, mimo, że są geograficznie oddzieleni.(…)

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/12/panstwo-zydowskie-po-likwidacji-polski-zenon-jaszczuk/#more-16019

  • felicyta 13 grudnia 2011 o 3:06 am

   „W 1931 r. Żydzi, stanowiący zaledwie 1% światowej populacji, odpowiedzialni byli za 34% światowego handlu narkotykami, 47% rabunków, 47% oszustw w grach losowych, 82% międzynarodowych organizacji przestępczych i 98% przypadków stręczycielstwa.
   Najpopularniejsze wyrażenia z żargonu międzynarodowych gangsterów i zbrodniarzy pochodzą od słów hebrajskich i Jidysz.(…)Od początku XX w. Żydzi znajdują się we wszystkich węzłach światowego rynku pieniężnego.I są światową potęgą.
   Mimo, że stanowią tylko 1% światowej populacji, ich kapitał pozwala im terroryzować światową wymianę, światową opinię publiczną i światową politykę.
   Nowy Jork jest dziś centrum żydowskiej potęgi.(…)Zwój Tory jest przewijany do miejsca, które ma być czytane.
   Jakiego rodzaju „prawd” ono naucza?
   „Chwalcie Pana, który oddzielił naród święty od pospolitych, Izraela od innych narodów.
   Pogan, którzy nie zachowują Twych przykazań, uczyniłeś wrogami, aby zostali zgładzeni.
   Gniew Boży jest nad nimi i On mówi, nawet najlepszego z pogan zabiję.
   Nie ma dobrego pomiędzy narodami świata, z powodu ich bluźnierstw.
   Ale synowie Izraela są sprawiedliwi”.
   „I powiedział Pan Izraelitom: Uczyniliście mnie Bogiem świata.
   A ja uczynię was ludem, który będzie jedynym władcą świata”.
   „Chwała Przedwiecznemu, który przetrzebił wrogów swojego ludu, poniżył ich i wytracił, tak, by świat mógł należeć do Ciebie i Twojego ludu”.(…)

   • Wizzgaa 13 grudnia 2011 o 11:01 am

    To jednak szkoda ,że ich ogromna inteligencja / czego by nie mówić / wymachuje tak niecnym sztandarem .

   • pola 13 grudnia 2011 o 11:13 am

    I zgłupiałam czy to ta sama felicyta która pisała paręnaście postów wyżej,już nie mogę się w tym połapać.

    • Peryskop 13 grudnia 2011 o 11:21 am

     @Pola – wszak kobieta zmienną jest.

 37. Ciekawska 13 grudnia 2011 o 4:09 am

  Uwaga – zaraźliwe ! 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=jpRIegCJsL4

 38. mocniejszy 13 grudnia 2011 o 6:49 am

  Męczeństwo jest też udziałem naszego narodu:

  13 grudnia
  trzy zdrady, dwie drogi, jeden wybór:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/12/13/trzy-rocznice-13-grudnia/

  Ten tekst powinien przeczytać każy Polak i zastanowić się, co może zrobić, żeby Polska była polska i żeby była…
  [ Jest też w nim wspomniana nieszczęsna Libia.]

  • Peryskop 13 grudnia 2011 o 10:49 am

   Mocniejszy:
   Polacy! Musimy uwolnić Polskę, ale nie wolno nam kierować się gniewem i zemstą. Trzeba działać roztropnie, sprawiedliwie i miłosiernie. Władzę w naszej ojczyźnie należy odzyskać wytrwałą pracą nad wzmocnieniem żywotnych sił społeczeństwa, uświadamianiem i organizowaniem obywateli. Gdy wysiłki zostaną zwieńczone powodzeniem, zdrajców należy sprawiedliwie osądzić i miłosiernie ukarać – nie śmiercią, ani leniwym przesiadywaniem w więziennej celi – ale znojną przymusową pracą do końca ich dni.

 39. jakzawsze 13 grudnia 2011 o 8:54 am

  David Icke – Globalne Duchowe Przebudzenie Ludzkości 5/5 http://www.youtube.com/watch?v=uRi3bcoLJj0

 40. jakzawsze 13 grudnia 2011 o 9:02 am

  Nasa-Pentagon i tajna woja w kosmosie poza opinią publiczną (cenzura rządowa lub na jeszcze wyższym poziomie) Z pewnych informacji w sumie już jawnych wynika że obecnie rdzenie zarządzania takimi korporacjami jak Echelon – globalna sieć wywiadu elektronicznego i National Security Agency nie są ludźmi chociaż są podobne do nas ludzi , są hybrydami … http://www.youtube.com/watch?v=ofZ2bSgKmJ8

 41. Pingback: „TELEWIZJE JAK ZA PRL – 11.11 POKAZAŁY GRUPKI BANDYTÓW ZAMIAST KILKUDZIĘSIĘCIOTYSIĘCZNEGO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI” « Zenobiusz's Blog

 42. Peryskop 13 grudnia 2011 o 10:43 am

  @jakzawsze – po co psujesz swoją renomę i rozgłaszasz tu głupawe plotki ?

  Przecież od dawna wiadomo, że Echelon, National Security Agency i inne elementy globalnej sieci wywiadu elektronicznego to dzieło ludzkich działań, a nie ufoków.

  • navajo88 13 grudnia 2011 o 11:56 am

   peryskop ,gdyby głópota ludzka mogła fruwać to zapewnie nigdy byśmy nie słyszeli o UFO hahahahahahahah ,t ciemno bylo by na naszym niebie hahahahahahaha
   J.M.H

 43. Peryskop 13 grudnia 2011 o 12:51 pm

  Czy nie pora już na wniosek, że wprowadzony w nocy 13.12.1981 „stan wojenny”
  został przez te same mroczne siły przerobiony na permanentny „stan po-wojenny” ?

  No bo jak inczej wytłumaczyć fakt, że „TELEWIZJE JAK ZA PRL – 11.11.11 POKAZAŁY GRUPKI BANDYTÓW ZAMIAST KILKUDZIĘSIĘCIOTYSIĘCZNEGO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI” ?