Wydarzenia i komentarze, 13 grudnia 2011r.

Unia Europejska zlikwiduje drużyny narodowe piłki nożnej

Na początku wczorajszego programu radiowego Alex Jones sporo czasu poświęcił tworzonemu rządowi światowemu. W Europie objawia się to w postaci tzw. „trade deal” i „open border deal”. Jeszcze 15 lat temu, mówienie o Unii Europejskiej jako o związku republik na wzór radzieckich, było uważane za niedorzeczną teorię konspiracji – mówiło się, że chodzi tylko o wolny przepływ towarów i handel pomiędzy krajami. Ale już 2 lata temu Prezydent UE Herman Van Rompuy potwierdził, że celem jest stworzenie rządu światowego (http://www.youtube.com/watch?v=XW_LVbhWeFY). Powtórzyli to inni politycy,a także międzynarodowi gangsterzy jak George Soros. Jednym z bezpośrednich przejawów tego bezprawnego działania Unii Europejskiej – wbrew konstytucjom krajów członkowskich, będzie pozbawienie ich reprezentacji narodowych w piłce nożnej i przyjęcie dla nich innych nazw. Chodzi o całkowite zlikwidowanie powiązania drużyn z państwami, z nacjonalizmem, z patriotyzmem.   Zrozumiała staje się więc na razie odłożona na później decyzja PZPN usunięcia orzełka z koszulek. To nie jest wina Grzegorza Lato, ani żadna korupcja – to są decyzje rządu światowego. Niedługo będzie można się spodziewać ostrzejszych kroków ze strony Unii Europejskiej, jak zakaz funkcjonowania partii politycznych o charakterze narodowym i celebrowania świąt narodowych. W dalszej kolejności pójdzie zakaz praktykowania religii. W tym satanistycznym „Nowym Porządku” wszystko odbywa się zgodnie z „Protokołami” i nowszymi dokumentami, których istnienie jest przed nami ukrywane. Kolaps ekonomiczny państw jest również sztucznie stworzony, by zbankrutowane państwa można było sprywatyzować i zniewolić w tym nowym „Porządku”. Dodam, że z tymi poczynaniami Putin nie ma nic wspólnego, choć wszystko wygląda na zmorę o wiele gorszą od Związku Radzieckiego.  Nazywajcie nas dalej zwolennikami teorii spiskowych…

Obchody 30-lecia wprowadzenia stanu wojennego

Drodzy Państwo,

w imieniu stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej pragnę zaprosić Państwa do udziału w obchodach
30. rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego organizowanych przez stowarzyszenie.
Program dwudniowych obchodów, przewidzianych na 13 i 14 grudnia dostępny jest na stronie stowarzyszenia pod adresem:

http://studencidlarp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=116%3Aprogram-obchodow-30-rocznicy-wprowadzenia-stanu-wojennego-krakow-13-14-grudnia-2011-r&catid=46%3Aslajdy&Itemid=46

Punktem kulminacyjnym obchodów jest rekonstrukcja manifestacji Solidarności, która zostanie rozbita przez oddziały ZOMO i LWP. Rekonstrukcja rozpoczyna  się o godzinie 14.45 na Rynku Głównym w Krakowie 13 grudnia 2011.

Z wyrazami szacunku
Paweł Kurtyka
Prezes Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
http://www.studencidlarp.pl

Nowa reklama wyborcza Rona Paula

W nowym elektryzującym klipie wyborczym republikańskiego kandydata na Prezydenta USA mówi się już wprost o nadchodzącej inwazji obcych wojsk na Stany Zjednoczone. Opublikowany w YouTube pod elektryzującym tytułem „Uzbrojone wojska chińskie w Teksasie!” (Armed Chinese Troops in Texas!)

„Wyobraź sobie przez moment, że gdzieś pośrodku Teksasu, znajduje się wielka baza obcych wojsk -chińskich, czy też rosyjskich. Wyobraźmy sobie jak tysiące obcych wojsk w swoich pojazdach militarnych stale patroluje amerykańskie ulice.  A wszystko pod pozorem utrzymywania naszego bezpieczeństwa, wprowadzania demokracji czy też zabezpieczania ich strategicznych interesów. Wyobraź sobie, że działają one poza amerykańskim prawem, a Konstytucja się ich nie dotyczy. Że popełniają błędy oparte na złych informacjach przypadkowo zabijając i terroryzując niewinnych Amerykanów wliczając w to kobiety i dzieci, i w większości przypadków nie ma w związku z tym żadnych konsekwencji prawnych. Wyobraź sobie, że tworzą punkty kontrolne na naszej ziemi, rutynowo przeszukując i plądrując całe osiedla. Wyobraź sobie, że Amerykanie się ich boją i są zdania, że byłoby lepiej gdyby tych wojsk nie było. Że niektórzy z nas stają się tak wściekli, że decydują się na walkę z nimi by bronić naszej ziemi i niepodległości, gdyż rząd tego nie robi lub nie może zrobić. Wyobraź sobie, że ci Amerykanie są określani mianem terrorystów za ich akcje obronne i są rutynowo zabijani czy też łapani i torturowani przez te obce wojska w naszym kraju. Wyobraź sobie, że tym obcym wojskom wydaje się, że jeśli zabiją wystarczająco dużo Amerykanów, to zdławią opór, a prawda jest taka, że za jednego zabitego Amerykanina, 10 nowych bierze broń w swoje ręce, czego rezultatem jest nieprzerwany rozlew krwi. Wyobraź sobie, że obywatele tych krajów, które wysłały do nas wojska chcą by one wróciły do domu.  Wyobraź sobie, że wybierają lidera, który to właśnie obiecuje, który chce zakończyć ten horror. Wyobraź sobie, że taki lider nagle zmienia zdanie, gdy tylko przejmuje urząd.
Prawda jest taka, że obecność naszych wojsk w innych krajach ma tak ofensywny charakter w stosunku do ich mieszkańców jak by miała obecność uzbrojonych wojsk chińskich w Teksasie.”

Głos lektora przechodzi stopniowo w głos Rona Paula, który nawołuje do pogodzenia się z innymi krajami, na zasadzie pokojowej współpracy. Jest to jedyny sposób by Stany Zjednoczone nie zbankrutowały, co na pewno gwarantuje obecna agresywna polityka. Ron Paul podziela krytycyzm Amerykanów wobec polityki kolejnych administracji, które rządziły Stanami. Uważa, że ta polityka i tak się musi skończyć, gdy skończą się możliwości jej finansowania.
http://www.youtube.com/watch?v=XKfuS6gfxPY

Już najwyższy czas poznać prawdę o HIV i AIDS!

Z okazji międzynarodowego dnia AIDS, niecodzienny komentarz czytelnika „wojpa” niedawno znalazł się na tym blogu. Z uwagi na rangę poruszonego problemu i profesjonalizm publikacji, cytuję go w całości.

Już najwyższy czas poznać prawdę o HIV i AIDS!
Aby dokładnie zrozumieć ten temat musimy najpierw zrozumieć znaczenie takich wyrazów jak HIV, p-24,HERV,Klub Safari,Alexander de Marenche,Instytut Maku Lekarskiego, 1977, Opium, CIA, ISI, BCCI, USA, ZSRR, Afganistan, Arabia Saudyjska itd. Jeżeli połączymy te wszystkie wyrazy ze sobą to okaże się,że wirus HIV powstał na bazie HERV (Human Endogenes RetroVirus) w laboratorium. Pomysłodawcą „projektu HIV” był twórca Klubu Safari Aleksander de Marenchesa. W 1979 roku HIV został wykorzystany jako broń biologiczna wojnie Radziecko-Afgańskiej. Musimy pamiętać,że to nie wirus HIV jako całość jest najważniejszy,ale białko p-24 jest centralną częścią „infekcji”.

Powszechnie uznaje się,że HIV wnika do ludzkich komórek (np.limfocytów T) poprzez oddziaływanie z receptorem CD4 i dodatkowym koreceptorem powierzchniowym. mechanizm ten nie tłumaczy jednak infekowania komórek nie posiadających takich receptorów powierzchniowych (np.neurony).
Okazało się,że w białku p-24 HIV-1,HIV-2 i SIV występuje motyw opioidowy o ogólnym wzorze -AA-Tyr-AA2-Arg/Lys-Trp/Phe.Stwierdzono, że te właśnie motywy białkowe występujące w białku p-24 mogą skutecznie oddziaływać z opioidowymi i innymi powierzchniowymi receptorami komórek nerwowych.
Rozrzucana w Afganistanie żołnierzom radzieckim heroina modyfikowana w Instytucie Maku Lekarskiego w Pakistanie białkiem p-24 (HIV), pozwalało na rozprzestrzenianie deficytu odporności wśród radzieckich żołnierzy. Błędem było to,że ta sama zainfekowana białkiem p-24 heroina zaczęła napływać z Afganistanu do USA. 60% obecnej w 1979 roku na amerykańskim rynku heroiny pochodziło z Instytutu Maku Lekarskiego w Pakistanie.

Ponieważ białko p-24 może indywidualnie tworzyć kapsydy z RNA, to nieopłaszczony kapsyd p-24 otoczką lipidowo-białkową jest również czynnikiem wirulentnym.
Ponieważ kasyd p-24 jest duzo mniejszy niż dojrzały wirus HIV prosty mechanizm pinocytozy kompleksu receptor powierzchniowy-kapsyd może byc wykorzystany do przenikania do wnętrza infekowanej komórki i ŻADNA PREZERWATYWA tego procesu nie powstrzyma.
Ważnym jest też to,że białko p-24 można w dużych ilościach produkować na plazmidiach E.Coli i wyprodukowanie HIV w dzisiejszych czasach jest możliwe w każdym laboratorium.
Warto dodać ,że białko p-24 w myśl odkrycia Blobla o kierowaniu się białek , za co otrzymał nagrodę Nobla (po 30 latach -dziwne) umiejscawia sie w RE (retikulum endoplazmatycznym) i bierze udział w procesach fizjologicznych organizmu Ca -zależnych regulowanych przez Kalmoduline i Kinaze Ca II.
Białko p-24(HIV) nie podlega kontroli tych enzymów i stąd w np. zainfekowanych limfocytach T spotykamy olbrzymie przeładowanie tych komórek wapniem (Ca).

Reklamy