Wydarzenia i komentarze, 13 grudnia 2011r.

Unia Europejska zlikwiduje drużyny narodowe piłki nożnej

Na początku wczorajszego programu radiowego Alex Jones sporo czasu poświęcił tworzonemu rządowi światowemu. W Europie objawia się to w postaci tzw. „trade deal” i „open border deal”. Jeszcze 15 lat temu, mówienie o Unii Europejskiej jako o związku republik na wzór radzieckich, było uważane za niedorzeczną teorię konspiracji – mówiło się, że chodzi tylko o wolny przepływ towarów i handel pomiędzy krajami. Ale już 2 lata temu Prezydent UE Herman Van Rompuy potwierdził, że celem jest stworzenie rządu światowego (http://www.youtube.com/watch?v=XW_LVbhWeFY). Powtórzyli to inni politycy,a także międzynarodowi gangsterzy jak George Soros. Jednym z bezpośrednich przejawów tego bezprawnego działania Unii Europejskiej – wbrew konstytucjom krajów członkowskich, będzie pozbawienie ich reprezentacji narodowych w piłce nożnej i przyjęcie dla nich innych nazw. Chodzi o całkowite zlikwidowanie powiązania drużyn z państwami, z nacjonalizmem, z patriotyzmem.   Zrozumiała staje się więc na razie odłożona na później decyzja PZPN usunięcia orzełka z koszulek. To nie jest wina Grzegorza Lato, ani żadna korupcja – to są decyzje rządu światowego. Niedługo będzie można się spodziewać ostrzejszych kroków ze strony Unii Europejskiej, jak zakaz funkcjonowania partii politycznych o charakterze narodowym i celebrowania świąt narodowych. W dalszej kolejności pójdzie zakaz praktykowania religii. W tym satanistycznym „Nowym Porządku” wszystko odbywa się zgodnie z „Protokołami” i nowszymi dokumentami, których istnienie jest przed nami ukrywane. Kolaps ekonomiczny państw jest również sztucznie stworzony, by zbankrutowane państwa można było sprywatyzować i zniewolić w tym nowym „Porządku”. Dodam, że z tymi poczynaniami Putin nie ma nic wspólnego, choć wszystko wygląda na zmorę o wiele gorszą od Związku Radzieckiego.  Nazywajcie nas dalej zwolennikami teorii spiskowych…

Obchody 30-lecia wprowadzenia stanu wojennego

Drodzy Państwo,

w imieniu stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej pragnę zaprosić Państwa do udziału w obchodach
30. rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego organizowanych przez stowarzyszenie.
Program dwudniowych obchodów, przewidzianych na 13 i 14 grudnia dostępny jest na stronie stowarzyszenia pod adresem:

http://studencidlarp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=116%3Aprogram-obchodow-30-rocznicy-wprowadzenia-stanu-wojennego-krakow-13-14-grudnia-2011-r&catid=46%3Aslajdy&Itemid=46

Punktem kulminacyjnym obchodów jest rekonstrukcja manifestacji Solidarności, która zostanie rozbita przez oddziały ZOMO i LWP. Rekonstrukcja rozpoczyna  się o godzinie 14.45 na Rynku Głównym w Krakowie 13 grudnia 2011.

Z wyrazami szacunku
Paweł Kurtyka
Prezes Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej
www.studencidlarp.pl

Nowa reklama wyborcza Rona Paula

W nowym elektryzującym klipie wyborczym republikańskiego kandydata na Prezydenta USA mówi się już wprost o nadchodzącej inwazji obcych wojsk na Stany Zjednoczone. Opublikowany w YouTube pod elektryzującym tytułem „Uzbrojone wojska chińskie w Teksasie!” (Armed Chinese Troops in Texas!)

„Wyobraź sobie przez moment, że gdzieś pośrodku Teksasu, znajduje się wielka baza obcych wojsk -chińskich, czy też rosyjskich. Wyobraźmy sobie jak tysiące obcych wojsk w swoich pojazdach militarnych stale patroluje amerykańskie ulice.  A wszystko pod pozorem utrzymywania naszego bezpieczeństwa, wprowadzania demokracji czy też zabezpieczania ich strategicznych interesów. Wyobraź sobie, że działają one poza amerykańskim prawem, a Konstytucja się ich nie dotyczy. Że popełniają błędy oparte na złych informacjach przypadkowo zabijając i terroryzując niewinnych Amerykanów wliczając w to kobiety i dzieci, i w większości przypadków nie ma w związku z tym żadnych konsekwencji prawnych. Wyobraź sobie, że tworzą punkty kontrolne na naszej ziemi, rutynowo przeszukując i plądrując całe osiedla. Wyobraź sobie, że Amerykanie się ich boją i są zdania, że byłoby lepiej gdyby tych wojsk nie było. Że niektórzy z nas stają się tak wściekli, że decydują się na walkę z nimi by bronić naszej ziemi i niepodległości, gdyż rząd tego nie robi lub nie może zrobić. Wyobraź sobie, że ci Amerykanie są określani mianem terrorystów za ich akcje obronne i są rutynowo zabijani czy też łapani i torturowani przez te obce wojska w naszym kraju. Wyobraź sobie, że tym obcym wojskom wydaje się, że jeśli zabiją wystarczająco dużo Amerykanów, to zdławią opór, a prawda jest taka, że za jednego zabitego Amerykanina, 10 nowych bierze broń w swoje ręce, czego rezultatem jest nieprzerwany rozlew krwi. Wyobraź sobie, że obywatele tych krajów, które wysłały do nas wojska chcą by one wróciły do domu.  Wyobraź sobie, że wybierają lidera, który to właśnie obiecuje, który chce zakończyć ten horror. Wyobraź sobie, że taki lider nagle zmienia zdanie, gdy tylko przejmuje urząd.
Prawda jest taka, że obecność naszych wojsk w innych krajach ma tak ofensywny charakter w stosunku do ich mieszkańców jak by miała obecność uzbrojonych wojsk chińskich w Teksasie.”

Głos lektora przechodzi stopniowo w głos Rona Paula, który nawołuje do pogodzenia się z innymi krajami, na zasadzie pokojowej współpracy. Jest to jedyny sposób by Stany Zjednoczone nie zbankrutowały, co na pewno gwarantuje obecna agresywna polityka. Ron Paul podziela krytycyzm Amerykanów wobec polityki kolejnych administracji, które rządziły Stanami. Uważa, że ta polityka i tak się musi skończyć, gdy skończą się możliwości jej finansowania.
http://www.youtube.com/watch?v=XKfuS6gfxPY

Już najwyższy czas poznać prawdę o HIV i AIDS!

Z okazji międzynarodowego dnia AIDS, niecodzienny komentarz czytelnika „wojpa” niedawno znalazł się na tym blogu. Z uwagi na rangę poruszonego problemu i profesjonalizm publikacji, cytuję go w całości.

Już najwyższy czas poznać prawdę o HIV i AIDS!
Aby dokładnie zrozumieć ten temat musimy najpierw zrozumieć znaczenie takich wyrazów jak HIV, p-24,HERV,Klub Safari,Alexander de Marenche,Instytut Maku Lekarskiego, 1977, Opium, CIA, ISI, BCCI, USA, ZSRR, Afganistan, Arabia Saudyjska itd. Jeżeli połączymy te wszystkie wyrazy ze sobą to okaże się,że wirus HIV powstał na bazie HERV (Human Endogenes RetroVirus) w laboratorium. Pomysłodawcą „projektu HIV” był twórca Klubu Safari Aleksander de Marenchesa. W 1979 roku HIV został wykorzystany jako broń biologiczna wojnie Radziecko-Afgańskiej. Musimy pamiętać,że to nie wirus HIV jako całość jest najważniejszy,ale białko p-24 jest centralną częścią „infekcji”.

Powszechnie uznaje się,że HIV wnika do ludzkich komórek (np.limfocytów T) poprzez oddziaływanie z receptorem CD4 i dodatkowym koreceptorem powierzchniowym. mechanizm ten nie tłumaczy jednak infekowania komórek nie posiadających takich receptorów powierzchniowych (np.neurony).
Okazało się,że w białku p-24 HIV-1,HIV-2 i SIV występuje motyw opioidowy o ogólnym wzorze -AA-Tyr-AA2-Arg/Lys-Trp/Phe.Stwierdzono, że te właśnie motywy białkowe występujące w białku p-24 mogą skutecznie oddziaływać z opioidowymi i innymi powierzchniowymi receptorami komórek nerwowych.
Rozrzucana w Afganistanie żołnierzom radzieckim heroina modyfikowana w Instytucie Maku Lekarskiego w Pakistanie białkiem p-24 (HIV), pozwalało na rozprzestrzenianie deficytu odporności wśród radzieckich żołnierzy. Błędem było to,że ta sama zainfekowana białkiem p-24 heroina zaczęła napływać z Afganistanu do USA. 60% obecnej w 1979 roku na amerykańskim rynku heroiny pochodziło z Instytutu Maku Lekarskiego w Pakistanie.

Ponieważ białko p-24 może indywidualnie tworzyć kapsydy z RNA, to nieopłaszczony kapsyd p-24 otoczką lipidowo-białkową jest również czynnikiem wirulentnym.
Ponieważ kasyd p-24 jest duzo mniejszy niż dojrzały wirus HIV prosty mechanizm pinocytozy kompleksu receptor powierzchniowy-kapsyd może byc wykorzystany do przenikania do wnętrza infekowanej komórki i ŻADNA PREZERWATYWA tego procesu nie powstrzyma.
Ważnym jest też to,że białko p-24 można w dużych ilościach produkować na plazmidiach E.Coli i wyprodukowanie HIV w dzisiejszych czasach jest możliwe w każdym laboratorium.
Warto dodać ,że białko p-24 w myśl odkrycia Blobla o kierowaniu się białek , za co otrzymał nagrodę Nobla (po 30 latach -dziwne) umiejscawia sie w RE (retikulum endoplazmatycznym) i bierze udział w procesach fizjologicznych organizmu Ca -zależnych regulowanych przez Kalmoduline i Kinaze Ca II.
Białko p-24(HIV) nie podlega kontroli tych enzymów i stąd w np. zainfekowanych limfocytach T spotykamy olbrzymie przeładowanie tych komórek wapniem (Ca).

Reklamy

166 responses to “Wydarzenia i komentarze, 13 grudnia 2011r.

 1. latarnik 13 grudnia 2011 o 10:36 am

  Reactor 4 is falling apart, Arnie Gundersen said „If #4 collapses, get the hell out of Japan”

  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread785405/pg1

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 8:40 pm

   Ja już nie mam siły tego czytać, serio. A tu się kurde kłócą o jakieś bzdury.

   • Brus_Zły_Lis 14 grudnia 2011 o 6:36 pm

    internowany inaczej – bronisław geremek
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/internowanie-geremka.html

    • Brus_Zły_Lis 15 grudnia 2011 o 6:46 pm

     czerwone dynastie część następna
     http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/czerwone-dynastie-micha-komar-cz-28.html

 2. felicyta 13 grudnia 2011 o 11:01 am

  Putin to najlepsza kandydatura dla Izraela
  13 Grudzień 2011
  Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id10457.html
  Data publikacji: 12.12.2012
  Tłum. RX
  Władimir Putin i Berl Lazar
  W poniedziałek 12 grudnia Minister Spraw Zagranicznych Izraela, Avigdor Liebermann, odbył spotkanie z izraelskimi dziennikarzami. Główną kwestią było oczywiście jego skandaliczne oświadczenie „o uczciwych i demokratycznych wyborach” w Rosji, donoszą żydowskie media. Liebermann powiedział, że „naruszenia wyborcze zdarzają się i u nas” a żadnej rozsądnej alternatywy dla Izraela nie ma poza Władimirem Putinem.
  Podczas briefingu szef izraelskiego MSZ jeszcze raz podkreślił, że wybory do Dumy Federacji Rosyjskiej odbyły się całkowicie normalnie. Według jego słów, ogłoszone wyniki są podobne do „wyników badań przeprowadzonych przez zagraniczne ambasady” i całkowicie odzwierciedlają nastroje rosyjskich wyborców. Putin to nie tylko najlepsza ale i bezalternatywna kandydatura dla Izraela.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/13/putin-to-najlepsza-kandydatura-dla-izraela/

  • zenobiusz 13 grudnia 2011 o 12:46 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/13/sfalszowane-wybory-w-rosji-apel-rosyjskich-autonomicznych-nacjonalistow-do-polskich-nacjonalistow/
   Coś tam jednak,większego się szykuje,skoro tak jawne poparcie wobec „świata” zostało wyrażone.Czyżby budziła się Święta Ruś.???

  • jakzawsze 13 grudnia 2011 o 6:59 pm

   Ludzie są skupieni bradziej na marionetkowej grze teatralnej propagoweanej w propagandowych mediach, aby ludzie oglądający te wydarzenia w TV wierzyli że to prawdziwy świat i tak jest , LECZ TAK NIE JEST ……, oj biedacy nieszczęśnicy ZOMBI TELEWIZYJNE

 3. Peryskop 13 grudnia 2011 o 11:32 am

  Klip „Armed Chinese Troops in Texas!” rzeczywiście robi wrażenie.
  Oby dotarł na czas także do adresatów tj. wyborców i polityków !

 4. Jony 13 grudnia 2011 o 11:41 am

  Zobaczymy jaki jesteś obiektywny monitorku jeśli tej wiadomości nie opublikujesz znaczy tylko że jesteś kolejnym chazarskim pionkiem w całej tej układance.

  Putin to najlepsza kandydatura dla Izraela
  W poniedziałek 12 grudnia Minister Spraw Zagranicznych Izraela, Avigdor Liebermann, odbył spotkanie z izraelskimi dziennikarzami. Główną kwestią było oczywiście jego skandaliczne oświadczenie „o uczciwych i demokratycznych wyborach” w Rosji, donoszą żydowskie media. Liebermann powiedział, że „naruszenia wyborcze zdarzają się i u nas” a żadnej rozsądnej alternatywy dla Izraela nie ma poza Władimirem Putinem.

  Podczas briefingu szef izraelskiego MSZ jeszcze raz podkreślił, że wybory do Dumy Federacji Rosyjskiej odbyły się całkowicie normalnie. Według jego słów, ogłoszone wyniki są podobne do „wyników badań przeprowadzonych przez zagraniczne ambasady” i całkowicie odzwierciedlają nastroje rosyjskich wyborców. Putin to nie tylko najlepsza ale i bezalternatywna kandydatura dla Izraela.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/13/putin-to-najlepsza-kandydatura-dla-izraela/

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 2:18 pm

   Co to za szantaż? Puszczasz mi to z różnych IP, z różnych maili. Nie przekonacie mnie żadnymi manipulacjami – to co się ukazało w „polskiej” prasie nt. Putina i wyborów zupełnie mi wystarcza by wyrobić sobie opinię. Putin nie jest żadną opcją dla Izraela – pokazuje to wojna o Osetię wywołana przez Izrael. Putin jest dla nich do odstrzału. A głownym modus operandi Mossadu jest oszustwo.

   • Opek 13 grudnia 2011 o 4:47 pm

    Monitor jak tak bronisz Putina to powiedz czemu w Rosji wprowadzają dowody biometryczne ?
    http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/10/rosjanom-wydanu-juz-11-milionow-paszportow-biometrycznych/

    • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 6:37 pm

     Ja zwracam uwagę na alternatywę dla Putina – bezpośrednio związanych z Rotszyldami!
     Putin chce tak samo kontroli nad społeczeństwem jak inni dyktatorzy, różnica jest taka, że nie pragnie śmierci większości obywateli swojego kraju. Idealnym przywódcą mógłby być jak mniemam Ron Paul – najważniejsze jest więc, żeby w USA on wygrał. Wszystkie paszporty biometryczne poszłyby wówczas do kosza (R.P. chce ograniczenia zakresu działań rządu federalnego), a to wymusiłoby podobne ruchy w innych państwach.

     • Lipton 14 grudnia 2011 o 2:52 am

      Panie Marku z całym szacunkiem ale myslenie ze Ron Paul wygra wybory z Stanach jest moim zdaniem naiwne.Oczywiscie jesli przyjmiemy ze prezydenta w USA wybieraja elity a nie spoleczenstwo a zdaje sie ze tutaj nie ma watpliwosci jak jest.Wiec gdyby Ron Paul wygral co by to oznaczalo?

      Nie wiem czy nalezaloby sie cieszyc czy plakac.

      Pozdrawiam

    • Konarski 13 grudnia 2011 o 6:51 pm

     W Polsce też są wydawane BIOMETRYCZNE PASZPORTY zawierające chipy.
     Nawet odciski palców skanują przy składaniu wniosków paszportowych.
     Złóż wniosek o nowy paszport to się przekonasz.

   • Totalsky No Problemsky 13 grudnia 2011 o 8:57 pm

    a wiesz co, Monitor?…będę „szaragał świętości”, ale co mi tam! też mi to przyszło do głowy: a może ty jesteś jednym z nich? i celowo mieszasz w głowach? wiesz, kiedy mnie to naszło? ano – po tej pyskówce z Nowym Ekranem – jak żeś zamieścił tekst o „wnuku Kiszczaka”; i od tego dnia postrzegam ten blog „z pewną taką ostrożnością”: nie wymagam, broń Boże, jakiejś ekspiacji z twojej strony, ale sugeruję: mniej egzaltacji, więcej zdrowego rozsądku; i banuj mnie – jesli taka twoja wola!

   • Jony 14 grudnia 2011 o 12:24 am

    Nazywaj to sobie jak chcesz puszczone zostało raz. Przez putina płacimy wyższe rachunki za gaz i tracimy na tranzycie gazu z rosji do europy, i nie mamy pewności czy ten gaz nam kiedyś nie odetną jak będziemy fikać. do tego putin blokował możliwość pozyskania przez polskę gazu z innego źródła niż rosja. Dla mnie putin jako Polaka jest antypolski do tego jeszcze to poparcie żydów.

    Pooglądajcie sobie te zdjęcia , jak putinek podlizuje się żydom.
    http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/08/wybory-putinowskie-sa-koszerne-uznaje-izrael/

    • monitorpolski 14 grudnia 2011 o 4:04 am

     Dobrze, dobrze wyborczaku. Przygotowuję materiał. Zeno powinien zwrócić uwagę na to kto tu zrzuca winę za wszystko na Putina.

 5. hovara 13 grudnia 2011 o 11:49 am

  „Putin to nie tylko najlepsza ale i bezalternatywna kandydatura dla Izraela”
  Obecne protesty sterowane są przez Putina. Chce aby wszyscy myśleli, że w Rosji panuje demokracja i że pozwala na protesty. Putin zasiedla Rosję chazarami.
  ps. można się ze mną nie zgadzać, ale takie są moje odczucia 😉

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 8:58 pm

   Odczucia nic nie znaczą, ja mam zupełnie inne – szczególnie jak oglądam filmy rosyjskie, w których występuje Putin.

   • Opek 14 grudnia 2011 o 12:16 am

    Protesty przeciw Putinowi są i będą , syjońska władza ma do perfekcji opanowane zmiane marionetek. Czas Putina się skończył , już zdążył narozrabiać czas wyciągnąć innego Asa z rękawa. Partia PO zostanie w Polsce zastąpiona Partią Palikota.

 6. pio9a 13 grudnia 2011 o 12:23 pm

  • KRYSTYNA 13 grudnia 2011 o 2:32 pm

   BÓG ZAPŁAĆ ! ! !

 7. Wizzgaa 13 grudnia 2011 o 12:47 pm

  Paweł Kurtyka , rekonstrukcja rozbicia manifestacji – dorośli będą patrzyli w ponurym przygnębieniu , dzieci się wystraszą , my asystujący biernie na drugim końcu Polski będziemy rozważać , czego nie zrobiliśmy i na czym polega indywidualna wina każdego z nas . Powinno się organizować takie formy „douczające ” dzieci i dorastających , jak to faktycznie WYGLĄDAŁO. Interpretacja natomiast czyli narracja do obrazu to rzecz najtrudniejsza .

 8. pan_prezydent 13 grudnia 2011 o 1:01 pm

  Co tu sie dzieje ? Kurde ponad 4 mln. Polaków zostało wygnane na zmywaki na zachód i bezrobocie oficjalnie koło 12% nie oficjalnie to z 30% To jak by wrócili wszyscy którzy w ostatnich latach wyjechali to bezrobocie by wynosiło chyba z 50% No i jest jeszcze jedna kwestia zarobków, przecież to jest tragi komedia ale za to widoki na przyszłość są obiecujące i napawają minie nadzieją, jak napisano porcja jedzenia za dzień pracy, super nic tylko cieszyć sie życiem kurwa.

  • Totalsky No Problemsky 13 grudnia 2011 o 9:07 pm

   Polska jest „zieloną wyspą” (poniekąd – to prawda) – gdyż, ponieważ, że…. – godzimy się, jak stado baranów, na europejską harówkę, wartą, w europejskich realiach ekonomicznych – jakieś circa jebałt – 1000-1200 euro minimum! – za równowartośc 300-400 euro (jeśli pracujemy, bo to wcale takie oczywiste nie jest); ot, i cała istota „polskiego cudu gospodarczego”; i, żeby nie było niejasności: za ten stan rzeczy odpowiadają WSZYSTKIE rządy: od Unii Wolności, przez SLD-AWS-PiS- na współczesnej „udecji” (czyli PO) kończąc!!

   • hjk 14 grudnia 2011 o 2:23 am

    dawniej za komuny ludzie pracowali za grosze, władza wysyłała efekty pracy na export i za dewizy luksusowo żyła. dzis jest to samo tylko władza nie musi wysyłac na export, bo sami przyszli do nas i zabierają co chcą, a zamiast dewiz są łapówki w postaci kredytów od banksterów. Kto wiecej rozkradnie ten będzie miał…

 9. ciociababcia 13 grudnia 2011 o 1:22 pm

  O 18.00 transmisja z Marszu Niepodległości i Solidarności
  Dzisiaj, o godzinie 18.00 spod pomnika Wincentego Witosa na placu Trzech Krzyży wyruszy Marsz Niepodległości i Solidarności.

  W serwisie pis.org.pl dostępna będzie transmisja z marszu.

  http://www.pis.org.pl/article.php?id=19486

  • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 6:32 pm

   tera leci nie transmisja ale dokument na tvpszczecin z rekonstrukcji w szczecinie ! Przypominam o 10 grudnia 56 – nocnej rewolcie szczecińskiej !!! Wy mi tu pieprzycie ciągle o gdańsku i warszawce i takie tam. A Szczecin to co qrwa, zadupie ????!!!!!!!!!!!!!!

   • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 6:56 pm

    Tadeusz Dzierzchowski – to taki uparty gość który napisał książkę na temat wydarzeń od 13 grudnia 1981.- „Dziennik z Internowania”….obozy internowania :Goleniów…Strzeblinek…Wierzchowo….o tym co ? Nikt kurna nie mówi? Ciągle słysze brandzlowanie sie Gdańskiem i resztą. Nie czytam tu nic o Szczecinie- stoczni Remontowej „:GRYFIA”. Stoczni Szczecińskiej Waryńskiego, Hucie Szczecin czy o Polmozbycie. Co? Zamurowało ? Skoro jest rozmowa o 13 grudnia to prosze mnie tu głośno gadać o Szczecinie tamtych dni – dla pamięci tych którzy to przeżyli i oberwali !!! Wręcz żądam !!! Co to ma znaczyć Pepusie Swiata, gdyby nie ofiara Szczecina to Warszawki nigdy by nie odbudowali , przypominam!!! Nie pamiętają ?…uff…musiałem troche spuścić pary !!!

    • Peryskop 13 grudnia 2011 o 8:09 pm

     @Kosiar – słusznie pary upuściłeś, bo Szczecin swoje zasługi i swój urok ma !

     Nie dawajcie się !

     • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 8:34 pm

      W imieniu wszystkich – Dzięki i Pozdro !!!

    • andzia 13 grudnia 2011 o 8:11 pm

     @kosiar
     o co jej chodzilo?

     • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 8:24 pm

      siemka! wejdź na skypa, tam napisałem….a że sie rozpisałem?…uuuu….wściekła była że pisze z tobą gdy ona siedzi obok i czeka….no przesadziłem….hahaha. Na skypie ci napisałem o co kaman ! ….luzik.

    • navajo88 13 grudnia 2011 o 8:28 pm

     hahahahahahahahahahahahaha zgadza się ,gdyby nie Szczecin to Warszawka nadal była by w ruinach !!!!!!
     J.M.H

     • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 8:44 pm

      i zero wdzięczności łajzów znad Wisły, hahaha…….zero. Nawet nam Madonne podpieprzyli !!! Nic tylko juma w biały dzień !!! Yo man navajo88 !!! !!!!!!!Ale Tolp Ship Races nam nie podpieprzyli, hahahaha, śledzie chciały nam impre zaiwanić, hahahaha……..no co jak co ale do Krzystka już nic nie mam, zadziobał wtedy u mnie jak nic. A miała sie impra wywalić, hahahaha, do dziś trójmiasto ma gula !!!

      • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 8:46 pm

       ach te hochliki : The Tall Ships’ Races 2007

      • Totalsky No Problemsky 13 grudnia 2011 o 9:27 pm

       Pogoń…Szczecin!!! Pogoń… Szczecin!!!… cholera… kiedy wy wreszcie do tej „ekstrakasy” dołączycie?

    • ALFA 13 grudnia 2011 o 8:45 pm

     @kosiardeyablos masz rację ,my na wybrzeże walczyliśmy .A zastanów się kto mieszkał i mieszka w Warszawie .Pępki świata.Nie denerwuj się bo pępki świata też wywodzą się z Gdańska .Zagnieżdzili się na wybrzeżu pseudo solidarnościowscy .Znamy ich wszystkich.Przecież te gęby są w TV.
     Nie tylko Szczecin ,bo wiele miast na wybrzeżu walczyło i cisza.

     • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 9:12 pm

      Właśnie ta cisza, O Wybrzeżu cisza, jak w mendiach o Islandji…..hahaha…… Ciągle tylko sto-lnica ta i tamta zrobiła to i owo – Bould Shit !!! Dlatego swego czasu byłem stosunkowo bardzo za secesją Zachodniego Pomorza czyli odłączeniem sie od krwiopijców znad tej rzeczki …no tej gdzie karp pływa skisły …..no „zapomniałem”….hahahaha…….Zauważ że największe Pępki ciągną sie wzdłuż tej rzeki, i mają OOOOOOtakie muchy w nosie!!!

      • andzia 13 grudnia 2011 o 10:40 pm

       co prawda, to prawda. Ja mieszkam w stolicy juz 7 lat ale pochodze z innego miasta (tez na Mazowszu) i powiem Ci że róznica jest ogromna w zachowaniu i mentalności.
       Prawdę mówiąc to w stolicy więcej przyjezdnych, ale znam wielu rodowitych Warszawiaków ktorzy uważają się za nie wiadomo kogo, czasem niekiedy podkreślają fakt, że to własnie oni pochodzą z Wawki a ja to tylko tu mieszkam. Tak, do tego stopnia…
       Dla mnie to żenada ale co się będę kłocic, nie ma po co i o co. Przyznam się,że jakby w moim mieście była praca, to bym nawet się nie wahała żeby wrócić, ale póki co to tylko Urząd pracy by mnie czekał i tak od wielu wielu lat.

    • Totalsky No Problemsky 13 grudnia 2011 o 9:21 pm

     niech żyje słowiański Szczecin!! (od czasów Krzywoustego); i pieprzyć tam takie tam… Rostock… czy inne brandenburskie wiochy zabite dechami!!! 🙂 – a Gdańsk to było „wolne miasto” – nawet w czasach Rzeczpospolitej Obojga Narodów – takie krakowskie centusie nad Bałtykiem (ale i tak kocham Kraków, lubię Gdańsk, i nie mam „nic na vis a vis” Szczecinowi…. piękna nasza Polska cała!!!

 10. lukaszr20 13 grudnia 2011 o 1:40 pm

  Kwaśniewski reptylianinem: http://www.youtube.com/watch?v=onTof7hM_IQ
  Tu też: http://www.youtube.com/watch?v=ClIFnKsZVrM
  dziwne oczy czy to sa reptilianie?

  http://www.youtube.com/watch?v=zSUSgFeEs1A popatrzcie w 9:25 na jego zeby to jakies kosmici.. kim my kur.. jestesmy dziwny tez swiat pierwszy raz cos takiego widze moze mi ktos to wytlumaczyc o co chodzi?

  • Peryskop 13 grudnia 2011 o 1:47 pm

   @lukaszr20 – to są materiały dla odwrócenia uwagi od faktycznych zagrożeń,
   spowodowanych przez konkretnych ludzi, a nie jakieś baśniowo-reptyliańskie stwory.

   Proszę, nie dawaj się nabierać i podpuszczać.

  • Ten co wie 13 grudnia 2011 o 4:49 pm

   Spadajcie z tym! Takie same oczy mam kiedy stane na przeciw lustra gdzie na wysokosci oczu po obu stronach są lampy !

   Sprawdz sam i przekonaj się , że ty też jesteś „Reptylianem” i skończcie z tą ośmieszającą nas propagandą jaszczurów.

  • UnderObserwator 13 grudnia 2011 o 5:11 pm

   masz tutaj konkretny kanał o tych oczkach 🙂
   http://www.youtube.com/user/Pocholo986

  • jakzawsze 13 grudnia 2011 o 6:33 pm

   HUMANOIDALNE GADY REPTILIAN – relacja kobiety ,opis http://www.youtube.com/watch?v=uOBSpS8evO0

   • Annah. 13 grudnia 2011 o 6:44 pm

    @ jakzawsze też masz pracę dla blondynek …tlenionych 🙂

    • jakzawsze 13 grudnia 2011 o 7:31 pm

     e hyba nie , blondyki to juz zostawamy i nie mieszajmy w to

  • choice 13 grudnia 2011 o 7:18 pm

   hahahahahahaha tajemnicze oczy kwasa ja miałem podobnie z soboty na niedzielę do tego paskudny zapach, brak pionu, zmieniony głos…..

 11. felicyta 13 grudnia 2011 o 1:55 pm

  marcin
  12 Grudzień 2011 o 18:16 | #1
  Ten człowiek ze zdjęcia na trybunie (Dr Norman Finkelstein)robi masoński gest M. Zapraszam do odwiedzin strony
  http://www.planetxtube.com/index.php?option=com_content&view=article&id=134:pagan-pitchfork-hand-sign&catid=1:latest-newsDr Norman Finkelstein robi masonski gest.

  Na tej stronie sa zdjecia wielu znanych (obecnie i wczesniej) ludzi z tym gestem w tym slynne obrazy przedstawiające Nephilim jako „bogow”.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/12/panstwo-zydowskie-po-likwidacji-polski-zenon-jaszczuk/

  • maran 13 grudnia 2011 o 6:13 pm

   Przestan pisac take glupoty (dr Norman Finkelstein robi masonki gest).
   Stuknij sie w glowe trzy razy zanim zaczeniesz umieszczacl takie glupie kawalki.

   • Annah. 13 grudnia 2011 o 6:38 pm

    Ona musi udawać blondynkę 🙂 taką ma pracę.

    • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 7:19 pm

     NO żeby nie było że trolle ale podchwyciłem temat…hahaha…odnośnie blondynek :
     Pyt : „Co robią dwie blondynki w szambie ?”
     Odp : „Robią Za Kupy”……………hahaha!!!

    • felicyta 13 grudnia 2011 o 10:02 pm

     @maran 13 Grudzień 2011 o 6:13 pm ,Przestan pisac take glupoty (dr Norman Finkelstein robi masonki gest).Stuknij sie w glowe trzy razy zanim zaczeniesz umieszczacl takie glupie kawalki.
     Annah. 13 Grudzień 2011 o 6:38 pm Ona musi udawać blondynkę taką ma pracę.

     -sprawdza sie stare porzekadlo, ze „prawda w oczy kole”

 12. kokon20 13 grudnia 2011 o 3:44 pm

  My mamy pożyczyć Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu między 20 a 45 mld zł.(nieoficjalnie),a czy wiadomo kiedy oni mają nam tą pożyczkę oddać(spłacić)??

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 6:39 pm

   To jest kasa wprost do rąk bankierów. Rabunek w biały dzień, widać jaki olej w głowie mają dziennikarze i politycy. To wszystko weszło w stadium otwartego rabunku społeczeństw. Chcę widzieć miny ludzi, którzy nie będą mogli wyciągnąć swoich uciułanych tysięcy z banków, gdzie włożyli na „procent”. MF Global to pierwsza udana próba tych złodziei.

   • Konarski 13 grudnia 2011 o 6:58 pm

    System osiąga stany schizofreniczno – paranoidalne.
    A ludzie zaprogramowani przez media nawet nie zdają sobie sprawy, że z ich podatków (coraz wyższych) ściąganych przez rząd karmi się garstkę bankserów.
    Titanic tonie, orkiestra gra ostatnie akordy a zahipnotyzowane społeczeństwa wkrótce staną w obliczu szoku.

 13. Logos 13 grudnia 2011 o 4:10 pm

  Witaj Marku, rzadko piszę ale staram się czytać Twoje wpisy. Zerknij na nowy wpis Wilcocka (transkrypt rozmowy z Fulfordem)
  http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/995-lawsuit-end-tyranny
  Najciekawsze i dla mnie logiczne pytanie, które pojawia się na końcu: co dalej? Ciekawi mnie Twoje zdanie…pozdrawiam 🙂

 14. PokójWam 13 grudnia 2011 o 4:29 pm

  Jeśli sataniści coś popierają to trzeba mieć do tego odwrotną opinię
  http://www.tvn24.pl/12691,1727735,0,2,bialy-dom-chwali-rosyjska-opozycje,wiadomosc.html

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/wojska_usanato_zajmuja,p200735650
  Nadchodzi 3 wojna światowa: http://www.youtube.com/watch?v=8Rtb6crTENY

  • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 7:31 pm

   No ale sie na tym filmie poustawiali…..bedzie dym. Gdzieś będą musieli spuścić te psy, gospodarka nie wytrzyma wyżywiania tego mięsa armatniego. Tak na upartego mógłbym się pokusić o tezę że to klony w mundurkach, z wybitnie wyczesanymi beretami. Nie ma wątpliwości że ta masa gdzieś bedzie musiała być użyta. „Zadyma” nie lubi bezczynności. To jest jak z zapełnionym magazynem z produktami na które termin się kończy. Wielka Wyprzedaż – w tym przypadku będzie Wielka Rzeź. Dokładnie jak z gazami, kiedyś trzeba pierdnąć i tak jest w tym przypadku. Przypomina mi się sposób wykorzystania przeterminowanej amunicji, które zalegały w magazynach – II wojna Indochińska czyli Wojna w Wietnamie. Bombardowanie było sposobem na pozbycie się starej amunicji. Fakt faktem z czasów II WS.

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 9:11 pm

   Ja już swoje na ten temat powiedziałem – to jakie peany zobaczyłem w mediach na temat tych satanistów, którzy są alternatywą dla Putina, było dla mnie najlepszym dowodem na to, że z Putinem nie musi być tak źle, skoro go chcą zastąpić ichnimi Kuroniami, Geremkami czy Mazowieckimi. Jedno jest pewne – są świetni w indoktrynacji, nawet ja się dałem nabrać.

 15. Jurek 13 grudnia 2011 o 4:55 pm

  Dzisiejsza 30 rocznica wprowadzenia stanu wojennego 13 grudnia 1981r. jest okazją do całego szeregu histerycznych i zakłamanych spektakli politycznych, często w wykonaniu „głównych bohaterów” sprzed lat, których szczególnie tragiczno-komicznym symbolem jest Lech Wałęsa, do którego jednak zaczynają dołączać „spontanicznie” inni – A.Gwiazda, B.Lis, K.Morawiecki itd.

  Pojawił się pomysł powołania Trybunału Obywatelskiego dla osądzenia winnych wprowadzenia stanu wojennego( patrz niżej). Już chociażby w tym kontekście pojawia się jednak pytanie: A co z prowokatorami z KOR-u, winnymi manipulacji masami Solidarności, usiłującymi na zgliszczach narodowej zawieruchy przejąć w 1981r władzę po PZPR(i co zresztą udało się w 1989r!)???

  Dzisiaj, bogatsi o doświadczenia z ostatnich 30 lat – głównie z okresu niezwykłej, bo „legalnej i pokojowej” destrukcji i systematycznej likwidacji suwerenności Polski pod hasłem tzw.” transformacji”, następnie „przedakcesji do UE”, a w końcu, spełnienia się tego złego snu, który nazywamy PRZYNALEŻNOŚCIĄ DO UNII EUROPEJSKIEJ( z najaktualniejszym dziełem duetu Tusk- Sikorski – uporczywą próbą ostatecznego sprowadzenia państwowości polskiej do atrapy, legitymizującej globalny plan Rothschilda, realizowany w dekoracjach niemieckiego porządku w Europie) – musimy zapytać, a nawet żądać Trybunału Narodowego dla:

  Lecha Wałęsy

  Adama Michnika

  Tadeusza Mazowieckiego

  Leszka Balcerowicza

  Andrzeja Krzysztofa Bieleckiego

  Hanny Suchockiej

  Hanny Gronkiewicz Waltz

  Jana Olszewskiego

  Antoniego Macierewicza

  Aleksandra Kwaśniewskiego

  Andrzeja Olechowskiego

  Alicji Kornasiewicz

  Jerzego Buzka

  Mariana Krzaklewskiego

  Artura Balazsa

  Emila Wąsacza

  Władysława Bartoszewskiego

  Marka Belki

  Jacka Saryusza Wolskiego

  Wiesława Kaczmarka

  Jarosława Kaczyńskiego

  Donalda Tuska

  Radosława Sikorskiego

  Aleksandra Grada

  Jacka Rostowskiego

  za:
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/12/13/w-drodze-do-trybunalu-narodowego/

  Proszę o uzupełnianie listy, z krótkim uzasadnieniem….

  • jakzawsze 13 grudnia 2011 o 6:35 pm

   ….. Bilderberg prosze państwa , do dzisiaj robią z nami co chcą

  • sara10 14 grudnia 2011 o 9:40 pm

   Czy tej listy nie pisał jakiś SBecki komuch? Dlaczego nie widzę na niej nazwisk głównych sprawców polskich nieszczęść – Jaruzelskiego, Kiszczaka, Kwaśniewskiego, Millera, Urbana, Waltera…… ? Może to oni układali tę listę?

   • Rodriguez7 15 grudnia 2011 o 7:13 pm

    Co chcecie od Macierewicza? Co to za s.f k..wa

 16. Konarski 13 grudnia 2011 o 5:01 pm

  Szokujący wywiad z maklerem Alessio Rastani w BBC – 26 IX 2011 http://www.youtube.com/watch?v=Q-EGHe6W15U

  • Jurek 13 grudnia 2011 o 5:31 pm

   szokujący z powodu manipulacji !!
   w tym filmiku podpowiadają nam, że mamy się rzucić na banki i wybrać kasę , bo … przepadnie.
   I w tym jest pies pogrzebany.

   Kasy w bankach starczy dla kilku procent. Reszta straci fizycznie papierki, i możliwość kupienia choćby zgniłego kartofla. Dalej już wiadomo co.

   wniosek, palą już w kotle na całego…
   Oni chcą …. też wiadomo co.

   A my?
   Nie namawiajmy do rzucenia się do wycofania wkładów – na złość psycholom…

   • Konarski 13 grudnia 2011 o 5:57 pm

    A swoją drogą to upadku Euro nie da się powstrzymać, tylko spowalniają. Ta maszyna, system EURO został zaprojektowany tak by doszło do katastrofy.
    Oczywiście był w tym określony cel – wywołać upadek ekonomiczny, chaos i rewolty by siłą wprowadzić społeczeństwom zamordyzm – jako kolejną fazę w budowie NWO.

    • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 10:09 pm

     Chodzi o zniewolenie – „Nie jesteście w stanie spłacić długów, to tracicie suwerenność” – potrzebne jest byle jakie wytłumaczenie by móc wysłać obce wojska jak jakiś kraj podskoczy.

    • hjk 14 grudnia 2011 o 2:51 am

     Co to znaczy „upadek €”?
     Nie będzie żadnego „upadku”, co najwyzej kraje mogą odchodzić od tej waluty poprowadzając swoje narodowe z powrotem, pewna ilość € przeliczając własnym obywatelom na ich walutę, a resztę zostawiajac z ręką w nocniku. Okaże się, że np, obligacji w € nie ma kto spłacać, bo już nikt nie będzie się posługiwał €. To samo moze być np z $, mówi się o wprowadzeniu nowego dolara i niech ktoś coś spróbuje „powiedzieć” USA, to sie przekona, jaka będzie „odpowiedź”…

     Ale to dopiero jak system naprawde krachnie, np zbankrutuje ten czy ów bank, rząd nie będzie miał pieniędzy na wypłaty, itd.

     • Konarski 14 grudnia 2011 o 6:30 am

      Troszkę za mało „doinformowany” jesteś” ale nie mam ci tego ani za złe ani cię nie winię.
      Szereg przepisów dot. Euro i EBC mówi o tym ale media milczą. Zdaje się Korwin Mikke „przebąkiwał” o tym jakiś czas temu – nie chce mi się szukać na necie (you tube). 🙂
      A w innym swym felietonie filmowym (kronika wypowiedzi Mikkego w necie) mówił wprost.
      Przepisy są tak skonstruowane, że nie będzie możliwa wymiana Euro na inną walutę po upadku Euro.
      Niektóre rządy (np. Niemcy, Austria) – w miarę swych możliwości – będą mogły jedynie pozwolić na wymianę SWYM OBYWATELOM i tylko W OKREŚLONEJ ILOŚCI (w praktyce 2-3 tys. E. na osobę, która ma gotówkę w ręku, nie w banku – bo w chwili upadku skonstruowana machina systemu „pożre” wszelkie oszczędności – będą niewymienialne i przepadną) i nic poza tym.
      W PRL po wojnie tak zrobiono „wymianę pieniądza”, w RFN po wojnie także – przedwojenna waluta z dnia na dzień przestała „obowiązywać” – stała się makulaturą wartą tyle co w skupie surowców na wagę – stracili zwykli ludzie, system pożarł ich dorobek. Historia zna takie przypadki. Niestety.
      I to wyprowadzi ludzi na ulice. Taki jest plan unych.

      • Konarski 14 grudnia 2011 o 6:49 am

       No i nie należy zapominać o wymianie w warunkach gwałtownej hiperinflacji (gwałtowna utrata wartości) i odgórnie nakładanych „kursach walut” przez rdzeń krajów strefy Euro (Niemcy, Austria, Francja – inne nie). 🙂
       Innymi słowy – za wymienione na „nową” walutę 2-3 tys. Euro na głowę będzie można kupić np. 5 (pięć) bochenków chleba. 🙂 🙂 🙂
       To planują banksterzy i w tym celu skonstruowali przy pomocy sprzedajnych i skorumpowanych polityków samo niszczącą się machinę finansową (Euro) by ograbić ludzi z ich oszczędności, dóbr przejętych w drodze spadków itp.
       „ROZKUŁACZENIE” w nowym stylu.
       Gojów do poziomu nędzy, a celem ostatecznym jest NWO.

   • Orka 13 grudnia 2011 o 6:06 pm

    Jurek , masz rację , było o tym na monitorze , jakiś kopacz piłki to sugerował , dziś nie mam wątpliwości , że chodzi o przyśpieszenie zawalenia się systemu , co zdjęło by ciężar odpowiedzialności z winnych , przez spowodowanie tym totalnego chaosu .Warto zachować wręcz cyniczny spokój , watahy wyrżną się nawzajem o swoje miliardy .

    • Konarski 13 grudnia 2011 o 6:21 pm

     To nie ludzie zadecydują o tym kiedy tylko wąska klika banksterów.

   • Wizzgaa 13 grudnia 2011 o 6:27 pm

    Ha , dobre ! Na złość psycholom nie mam żadnego wkładu , życie zadbało o mój komfort w tym obszarze . Ogląda ktoś transmisję z marszu ?

   • Ania 13 grudnia 2011 o 6:57 pm

    Tak, słusznie zauważyłeś. Przyznam, że o tym nie pomyślałam. Większość ludzi żyjących z miesiaca na miesiąc z wypłaty nie bedzie miało czym zapłacić za chleb.

    • Jurek 13 grudnia 2011 o 8:00 pm

     Aniu, to jeszcze pół biedy jeśli będziemy mieli pracę. Zawsze jakąś wymianę towarową zrobisz.
     Ale wyobraź sobie np. brak kasy na wypłaty, rozliczenia w gospodarce itp.
     Zwała totalna !

     Lepiej dumać jak zachować i twarz i życie.

     Komuny wiejsko-miejskie trzeba już teraz zakładać. Namawiać wieś, by uprawiała żywność, choćby nocą !! dosłownie – jak rolnik ma łąkę na dotacjach, nie może zasiać, zasadzić bo każą mu zwrócić dotacje wstecz za łąkę. Próbowałem nakłonić jednego rolnika wiosną. Powiedział, że nie idzie w taki interes bo kara go zabije.
     Suwerenność pełną gębą, nie ? A psychole świętują swoje zwycięstwo – 13 XII -zresztą potrójne święto.

     Na szczęście jest sporo kawałków ziemi do hektara, które dotacji nie mają. Ale z kolei ich właściciele nie mają interesu z ciężkiej pracy ręcznej i tą ziemię nie uprawiają. I tu jest furtka – wchodzimy do spółki swoją pracą – zamiast szwendać się po marketach. Wyłożyć kasę na orkę, nasiona, trochę poplewić i podzielić się zbiorami. Taki kołchozik oprzeć na rodzinach lub dobrych solidarnych znajomych.

     To co mówię opieram na rozmowach z rolnikami, sprzedającymi płody na targowisku. Po pierwsze – szczena im opadła, że miasto chce pomóc, po drugie chyba mają problem z sumieniem, że ziemia stoi odłogiem. To był naprawdę widać jak choć na chwilę zapalały im się oczy…..

     • Ania 13 grudnia 2011 o 8:11 pm

      No ma to sens ! Jego ziemia, moja robota, nasiona wspólne i zbiory na pół .
      Tylko jak się zrobi głód, to nie zbierzesz niczego, bo wszystko rozkradną zanim dorosnie.

      • Jurek 13 grudnia 2011 o 8:24 pm

       no jej Aniu,
       to uczmy się kraść. Zakładajmy bandy dzikusów, kupmy kocioł do gotowania ludzi, gitarkę i koniecznie nici dentystyczne jako atrybut cywilizowanego człowieka.

       Nawajo, znowu Cie zacytuję:

       „hhhahhhhahhhha”

       • Ania 13 grudnia 2011 o 8:41 pm

        ojej Jurek! Moi rodzice mieli kawałek ziemi w poblizu miasta, a ponieważ oboje pochodzili z wioski, to go nie sprzedawali, tylko sobie uprawiali drzewka owocowe i warzywa. Jak się zaczęły przemiany ustrojowe i zaczeli zamykać zakłady, to ci co nie mieli dochodów ruszyli na pola. Po kilku latach zaprzestalismy uprawy warzyw, bo co pojechalismy na działkę, to było już po zbiorach! Wykradli niemal wszystkie ogórki, pomidory, cebulę i ziemniaki. Zostało troche pietruszki i marchewki, bo było sucho i mocno w ziemi siedziała, nie mógł wyrwać, bo się sama nać rwała.Ale selerom już dał radę. Wiśni ani jednej się nigdy nie zebrało. Zwykle zostawiali porzeczki i agrest ( małe, nie chciało się rwać) Trochę zimowych jabłek, bo papierówki już nie. Ja już to przerabiałam. Strasznie wku…rzajace.

        To by trzeba znaleźć gdzieś z dala od głównych tras, przy domu tego gospodarza, żeby troche pilnował. Tak całkiem w polu, to nic z tego nie bedzie.

        • Jurek 13 grudnia 2011 o 9:17 pm

         przekonałaś mnie. Nie ma co iść w daremny trud.
         Trzeba zrobić pospolite ruszenie i upowszechnić taką czy siaką formę samoobrony, ale trzeba to robić już. Niech każdy porobi na polu, to nie będzie musiał kraść, bo będzie miał dywidendę z pracy.
         Może ks. Natanek by rozdmuchał temat. Ma wyznawców raczej robotnych i ideowych, na dodatek wie jak ludzi porwać.
         Ja np. pojechałbym na wakacje i soboty na wieś . Znam to z dzieciństwa i miło wspominam.

         Ważne są przy tym zapasy na przyszłą zimę, bo jeśli psycholom uda się ograniczyć opady zimą i wiosną, a zalać latem to co wyrosło, to może być to znak, że jesienią będziemy mieli wycie lwa w brzuchach, a zimą pobieleją nasze kości….

         Ania, gdzie masz to pole…. Można by postawić barany, opłacić pasterza co ma mocne bary do obicia złodzieja.

      • Totalsky No Problemsky 13 grudnia 2011 o 9:38 pm

       no to trzeba mieć faceta pod ręką, co to i motyką, i kałachem umie się posłużyć, jeśli trzeba! kiedyś tam… na studiach…. pamiętam wykłady o „zacofanym polskim rolnictwie”; teraz wychodzi na to, że to nasze „zacofane polskie rolnictwo” jest tym, czego Europie trzeba (wiem, znam, sprawdziłem – nic tak nie rozjaśnia gąb Holendrów, jak dobra polska szynka, plus pomidory „od chłopa” – zwłaszcza w zestawieniu z odpowiednikami, które moga sobie kupic w „Albert Cheijnie”… pomijam juz kwestię ceny… – ale to opowieść na inną bajkę…..);

     • Orka 13 grudnia 2011 o 11:11 pm

      Nno trochę przegiąłeś tym razem Jurek . Ten problem z sumieniem może też mieć inny charakter , oprócz tego , że „nic się nie opłaca” to „w mieście wszystko zechlają ” wiesz o co chodzi?! Widziałam już wiele w życiu i powiem ci , nigdy więcej żadnej komuny , nawet wiejsko – miejskiej i na odwrót , tylko sami musimy się wziąć do pracy , na własnym kawałku ziemi , taka dobrowolna rewolucja kulturalna . Taką przymusową „rewolucję kulturalną” miały kiedyś Chiny . Starsi pamiętają , zapytaj lub poszukaj w internecie . Pognano wtedy wszelkiej maści inteligencję do pracy fizycznej . I popatrz , do czego doszli po latach ! Moja ukochana idea – każdej rodzinie dać na własność 0,5 ha ziemi , na której będą siać , sadzić , budować swój dom i wykopią studnię ! Ziemię, powietrze i wodę dał nam Stwórca w takiej ilości , że dla wszystkich starczy !

 17. podpis 13 grudnia 2011 o 5:18 pm

  czytam Wasze posty i nasuwa mi się pytanie:Czy jest jakaś nadzieja?Bo z tego co tu jest publikowane wynika,że jest beznadziejnie!Nie jest to blog religijny,ale wciąż czytam:Sataniści planują,sataniści robią to i tamto,sataniści chcą nas zniszczyć. itd….Czyżby ukryta gloria dla Satanizmu?A może lepiej byłoby tchnąć w siebie nawzajem nadzieję ,wiarę i miłość?Wszystkim od razu zrobiłoby się lżej!

  • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 7:42 pm

   Powiadam ! powtórzyć Szczecin 56, powtórzyć Poznań 56, dokonać tego co na Węgrzech 56….no…ale jest problem. Jak tego dokonać? Nie sądze by dało rade zrobić to co Ukraińcy 11.
   Ale tak powinno się zrobić. Marzenie o Islandji ? No problema !!! Tylko z kim ?!!! Akt despery? Akt wandalizmu ? Pucz? Przejęcie władzy ? Pod warunkiem żę NaRząd sam poda się do dymisji, ale jak znam życie gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta i byłoby po ptokach……

   • Ramires 13 grudnia 2011 o 9:07 pm

    Właśnie wróciłem z obchodów stanu wojennego. Oczywiście byłem nie PO właściwej stronie. Zostałem spisany. Miało iść razem jeszcze kilku znajomych ale po naradzie z rodziną wystraszyli się ewentualnego pałowania. Poszedłem sam. Propaganda i strach swoje zrobiły !

    • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 11:20 pm

     Mówisz serio? …ups…ale jaja !!! ZOMO-FiLES „come back” ? Pały na sterydach nie mają co robić ?! Napisz więcej o tym zdarzeniu, niech ludzie więdzą co sie dzieje !!! Mnie za komuny klka razy spisywali i klika razy dostałem po plerach….hahaha….znam uczucie. Co nas nie zabije to nas wzmocni i tego sie boją żydospryciarze i szabasgeje !!!

  • Totalsky No Problemsky 13 grudnia 2011 o 9:42 pm

   nie chciałbym ztrywializować, chciałbym dowartościować: nadzieja umiera z ostatnim oddechem…. „jakos to będzie”… a to takie polskie przecież:-)…. – poradzimy sobie (ale i tak bedziemy się kłócic, bo Polacy inaczej nie potrafią!);

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 10:45 pm

   krótko jesteś na blogu… Była cała debata na ten temat, nie ma wątpliwości, że NWO jest planowany przez grupę okultystów, których można nazwać satanistami, bowiem ich etyka jest odwrotnością naszej. Ich najważniejszy cel – zniszczenie naszej cywilizacji.

 18. adrian 13 grudnia 2011 o 5:28 pm

  Szewczak: Polacy zapłacą podwójnie

  Wbrew temu, co twierdzi premier Tusk, w sprawie euro można wybrać podwójnie źle: i hańbę, i rachunek do zapłacenia za balowników, a przecież i przed, i po euro też jest życie.

  Niektóre kraje po cichu szykują scenariusz awaryjny. Coraz częściej mówi się o tym, że niektóre europejskie kraje przygotowują się do druku własnego pieniądza. Kto ma prasy drukarskie pod parą, ten skorzysta – kto pierwszy, ten lepszy – ostatni stracą na wymianie euro, dla wszystkich nie wystarczy.

  Nie można wykluczyć, że Niemcy grają dziś na czas, żeby właśnie przygotować się na czarny scenariusz, ich banknoty będą uprzywilejowane. Grecy, podobnie jak Portugalczycy, masowo wypłacają pieniądze z banków. Grecy tylko w X-XI br. wypłacili ok. 15 mld euro, mają na kontach w bankach zaledwie 150 mld euro, choć za granicą, głównie w USA i Szwajcarii, trzymają ponad 600 mld euro. Polacy odwrotnie: wpłacają do zagranicznych banków w Polsce.

  Ceny londyńskich nieruchomości idą w górę. Rozsądni i przewidujący kupują norweską koronę i kanadyjskiego dolara. Niemcy, tak jak Włosi, przestają wierzyć w moc giełdy i wycofują pieniądze zainwestowane w akcje we Frankfurcie czy Mediolanie, a chodzi o setki miliardów euro. Brytyjskie ambasady mają plan awaryjny ewakuacji obywateli Królestwa z Europy na wypadek upadku euro, runu na banki i zamieszek. Analitycy szwajcarskiego banku UBS zalecają w przypadku rozpadu strefy euro kupowanie kamieni szlachetnych, puszek z jedzeniem i broni małego kalibru (Szwajcarzy duży kaliber mają już w domach).

  Unia Europejska i strefa euro potrzebują na ratunek dziś blisko 4 bln euro, a mówi się o oszczędnościach rzędu… 200 mld euro. Nowy włoski rząd Montiego dokonał drakońskich cięć na 30 mld euro, ale Włochom w I połowie przyszłego roku potrzeba minimum… 300 mld euro, a ich łączne długi to blisko 2 bln euro!

  Na „ostatniej wieczerzy” w Brukseli ustalono prawie wszystko – z wyjątkiem tego, kto ma zapłacić te astronomiczne długi. Pogłębiono integracje bankrutów i zyskano kilka miesięcy. Patent eurostrefy polegający na tym, żeby niemieckie banki pożyczały pieniądze Hiszpanom i Portugalczykom na kupno mercedesów, a francuskie banki Grekom na kupno łodzi podwodnych, a potem żeby kraje Południa zlikwidowały własne deficyty i spłaciły własne długi, właśnie padł nieodwracalnie. Teraz będzie nowa zasada: kto nie płaci, ten nie je. Europejskie rządy kłamią i manipulują wskaźnikami, oszukują własne społeczeństwa. Banki to dziś istne piramidy finansowe, realnie zagrożone bankructwem, upiększające dane, inwestujące w kasyna, wesołe miasteczka, piorące pieniądze mafii i dyktatorów, fałszujące bilanse i ukrywające straty. Tylko w przyszłym roku będą potrzebować co najmniej ok. 500 mld euro.

  Eurobożek zaćmił umysły decydentów, złotouści łajdacy nie tylko w Polsce powtarzają idiotyzmy – euro albo śmierć, a przecież i przed euro (2002 r.) i po euro (2012 r.) też było i będzie życie. Zbyt często w Unii i na świecie stosowano rady ekonomicznych guru pokroju Nikodema Dyzmy. Wypuszczano zbyt wiele akcji ”banku zbożowego” zabezpieczonego kwitami na węgiel, tyle tylko, że węgla nikt nie ma – jest tylko węglarz z siedmiorgiem dzieci, któremu nie starcza do pierwszego. Mamy dziś nie tyle unię stabilności finansowej, co unię płacenia długów za rozrzutników i bankrutów, a frajerów – jak widać na naszym przykładzie – nie brakuje. W dziele zniszczenia Unii euro okazało się skuteczniejsze od dywizji pancernych. Pomysły na więcej integracji w UE forsowane przez Tuska i Rostowskiego czy Sikorskiego przypominają stary dowcip o alkoholiku, który z chorą wątrobą zgłasza się do lekarza, a ten oświadcza, że to wyłącznie z powodu nadużywania alkoholu. Jaka rada? Więcej się towarzysko integrować i więcej spożywać.

  Ostatnia faza umierania i marskości eurolandu właśnie się rozpoczęła. Głupcy wierzą, że stosując dietę cud dla własnych emerytów i konsumentów, uratują pacjenta. Nawet mały unijny Cypr doszedł do wniosku, że lepiej pożyczyć w Moskwie, niż zdać się na euroratunek. Eurooszczędności zabiją nie tylko euro, ale i gospodarkę strefy euro. Europejska recesja uderzy w cały świat i globalną gospodarkę. Amerykanie dobrze czują pismo nosem.

  Wyjątkowo mizerna intelektualnie i słaba profesjonalnie obecna rządowa polska ekipa jak w transie powtarza zaklęcia o ratowaniu euro i dopłacaniu do bankrutów. Jakby zapomniała, że już za miesiąc trzeba będzie pożyczyć na przyszły rok rekordowe 176 mld zł, więcej niż w kryzysie 2008–2009, że unia dyscypliny finansowej to dla polskich przedsiębiorców murowana podwyżka CIT z 19 proc. do ok. 23-24 proc. (średnia strefy euro). Dla konsumentów polskich może to oznaczać likwidację obniżonych preferencyjnych stawek VAT na żywność, leki, książki 5 i 8 proc. oraz jednolitą stawkę na poziomie 19–22 proc., czyli totalną drożyznę. Likwidacja rent wdowich, zmiana systemu rent na system kapitałowy, czyli propozycja dla młodych po wypadku – renty w wysokości np. 50 zł. Emeryci dostaną w 2012 r. podwyżki w ramach waloryzacji w wysokości 68 zł, ale dołożą do greckich, włoskich, portugalskich emerytur ładnych kilka tysięcy (7 mld europomocy w ramach składki do MFW dla europejskich bankrutów). Czyżby minister Rostowski uwierzył, że skoro mamy już ponad 50 tys. polskich milionerów i to w dolarach, to nasza hojność nie zna granic? A przecież ryzyko niewypłacalności Polski systematycznie rośnie: CDS–y na pięcioletnie obligacje to już blisko 330 pkt., obligacje 10–letnie kosztują 6,1 proc., złoty stracił zaś 12 proc. w stosunku do słaniającego się na nogach euro. Ponad 6 mld euro wyrzuciliśmy już w błoto (tylko w tym roku) na interwencje walutowe, a worek rezerwy dewizowej rozwiąże się dopiero pod koniec grudnia; 1 mln zarejestrowanych bezrobotnych w kraju to ludzie do 34. roku życia. Deficyt sektora finansów publicznych mamy jak Grecja (ok. 9 proc., jeśli policzyć długi poukrywane przez Ministerstwo Finansów), zadłużenie właśnie przekracza konstytucyjne 60 proc. do PKB liczone według metodyki unijnej.

  Długi eurostrefy są nie do spłacenia, trzymajmy się z dala od zadżumionej strefy, tym bardziej, że choroba toczy już nas samych od środka. Problem w tym, że złotoustych łajdaków i pożytecznych idiotów ci u nas dostatek. W świecie ekonomicznych absurdów Polska jest w zdecydowanej czołówce.

  Janusz Szewczak
  Autor jest głównym ekonomistą SKOK

  http://niezalezna.pl

  zamiast złotego, będziemy mieć złom…

  • alexirin 13 grudnia 2011 o 6:06 pm

   preciez o to chodzi

   http://alexirin.wordpress.com/znamie-bestii/

   • jakzawsze 13 grudnia 2011 o 6:45 pm

    polityka+chciwy handel+fałszywe religie=666

    … popieranie i wierzenie w system i gadanie ” ..no tak to już jest i nieee mamy na to wpływu”
    =================

 19. maran 13 grudnia 2011 o 6:19 pm

  Tu przyklad jak Israelscy zolnierze traktuja ludzi ( kobiety), ktorzy przybyli na pogrzeb brutalnie zamordowanego przez Israelskiego zolnierza pare dni temu ,28 letniego Mustafy Tamimi.
  Trzeba takie videa rozpowszechinac aby ludzie sie zaczeli budzic i zaczeli sobie zdawac sprawe , gdzie lezy prawda.
  „Jezeli boisz sie glosic prawde- juz jestes niewolnikem”. http://www.youtube.com/watch?v=0yGi1-ENswM

  • Annah. 13 grudnia 2011 o 6:31 pm

   Tłumacz g.
   Starcia wybuchły między palestyńskich demonstrantów na głównej ulicy w miejscowości Nabi Saleh (Ramallah) bezpośrednio po pogrzebie męczennika Mostafa Abdel-Razzaq al-Tamimi (28 lat), który został zabity przez wypalanie łza zbiornik gazu bezpośrednio na twarz żołnierza z zawodu. Żołnierze aresztowali co najmniej 7 osób i brutalnie zaatakowali demonstrantów i protestujących w szczególności.

 20. latarnik 13 grudnia 2011 o 6:22 pm

  http://niezalezna.pl/20331-docieramy-do-prawdy-o-smolensku

  „Ujawniamy szokujące informacje – rząd Tuska ukrył przed Polakami, że zdaniem ekspertów to Rosjanie ponoszą winę za katastrofę smoleńską. Mamy na to niepodważalny dowód. Jest nim nagranie rozmowy ministra obrony, dowódcy naszych wojsk i szefa komisji badającej wypadki lotnicze”

  http://niezalezna.pl/20303-mamy-tajne-tasmy-klicha

  • jakzawsze 13 grudnia 2011 o 6:41 pm

   wszystkie dziadostwa wychodzą na wierzch i wszyscy ludzie widzą ten syf budowany mozołem przez tysiące lat przez arystokratyczne rodziny (oświecone), niestety dla mnie to jest tak jak napisane w bibli w księdze daniela że obecny system jest jak glina, pomieszana z żelazem- czyli wszystko sie powali za jednym tompnieciem jak domek z kart

  • Peryskop 13 grudnia 2011 o 8:34 pm

   @latarnik – dzięki za link.

   Ale co BARDZO ZNAMIENNE – dokopanie Rosjanom (Putinowi) przychodzi w krytycznej fazie
   próby opanowania i podporządkowania Rosji przez NWO.

   Aż do dziś to nagranie było w sejfie !

   Ile jeszcze tego typu dowodów trzymają w ukryciu w oczekiwaniu na odpowiednią okazję ?

   I pytanie dodatkowe – jaki jest stopień autentyczności tej nagranej rozmowy ?

   • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 11:28 pm

    Rosjanie musieli maczać łapy, pytanie tylko – czy Putin czy służby. Pamiętajcie o tym, że w Rosji jest okropna korupcja, można coś takiego zaaranżować, jeśli się ma duże pieniądze. Zastanawiam się czy jakby chcieli to zrobić, żeby nie ryzykować wpadką, to by to zrobili na swoim terytorium?
    Ciekawe, dzisiaj się zdziwiłem … Niezależna ma biuro w Krakowie w tym samym budynku co Żegota.

    • alexirin 13 grudnia 2011 o 11:38 pm

     i znowu muszę zabrać głos smoleńsk to false flag
     http://alexirin.wordpress.com/2011/11/21/wspolczesne-operacje-falszywej-flagi/

     • alexirin 14 grudnia 2011 o 12:02 am

      Znany rosyjski dysydent, antykomunista, autor wielu książek Włodzimierz Bukowski dokonuje niezwykle ciekawego porównania między Związkiem Radzieckim a Unią Europejską. Wizja jaką przed nami roztacza jest przerażająca i niestety bardzo prawdopodobna

      http://www.sekretyameryki.com/?p=6930

    • deotibigratia 13 grudnia 2011 o 11:47 pm

     eee smoleńsk 2010 to raczej spisek bieriezwoskiego z chodorkowskim + mossadu w celu sprowokowania wojny polsko – ruskiej mosad miał dostęp do kaczyńskiego bo kacz sam był kalksteinem a ruskich śłużb się bał i wystrzegał – rusofobia

     • monitorpolski 14 grudnia 2011 o 4:06 am

      Też tak myślę. Co do Kaczyńskiego jednak, na pewno im podskoczył ze swoim patriotyzmem – patrz „zamach z różą” – dokładnie miesiąc przez smoleńskim.

 21. maran 13 grudnia 2011 o 6:55 pm

  piekna piosenka i piekne video. http://www.youtube.com/watch?v=6Ni_MCiNsFs

  • deotibigratia 13 grudnia 2011 o 8:17 pm

   @maran, piękne !
   tu wrzucam linka do filmu herzoga o duchowości w Rosji lat dziewięćdziesiątych
   pt dzwony z głębin http://video.google.com/videoplay?docid=-567037952997521095

  • Orka 14 grudnia 2011 o 12:03 am

   Och , jakie piękne … dzięki maran .

 22. Sully 13 grudnia 2011 o 7:01 pm

  TO kiedy wybierac kase z banku? Serio pytam, niewiele mam, ale łyso by było stracic..

  • PokójWam 13 grudnia 2011 o 8:04 pm

   Jak najszybciej, jeśli Iran zablokuje cieśninę Ormuz, to wszystkie banki będą padać jeden po drugim. A z nimi cała sytuacja ekonomiczna świata

   • BirD2 13 grudnia 2011 o 8:37 pm

    Ponosi was. Jeżeli na tym koncie masz 2-5-10,000 zł to w każdej chwili bo takie kwoty nie dają żadnego zysku z oprocentowania i bezpieczniej je mieć w domu.

   • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 11:25 pm

    Przynajmniej czytelnicy tego bloga powinni mieć głowę na karku – przecież chodzi o implozję finansową świata, oni nie mają już wielu innych opcji poza ostatecznymi. Nie trzymajcie kasy w bankach!

  • Totalsky No Problemsky 13 grudnia 2011 o 9:54 pm

   lookać na newsy na sieci, i zawsze powinnaś mieć ten dzien, czy dwa, żeby zdążyć…..

   • Sully 13 grudnia 2011 o 10:00 pm

    Totalski ja sie nie znam na ekonomi….widzę tylko, że dolec podrozał 😉 więc jak co to pewnie będe jak łoś stać w kolejce z innymi;-)

 23. alexirin 13 grudnia 2011 o 7:17 pm

  prze nigdy nie głosuj na polityka który jest za mordowaniem dzieci w łonach matek http://www.youtube.com/watch?v=7y2KsU_dhwI

  • maran 13 grudnia 2011 o 7:20 pm

   Bardzo dobry film. Zmusza do zastanowienia.
   Polecam ogladniecie i rozpowszechnienie. Rozpowszechinjamy dobre materialy ile sie da i gdzie sie da. W main stream prawdy sie nie znajdzie.
   Trzeba jej samemu wygrzebywac i przekazywac dalej.

   • alexirin 13 grudnia 2011 o 7:31 pm

    Polskie absurdy

    Długo nie pisałem, przepraszam. Ale, cóż, czasem każdego z nas, piszących dopada taki czas kiedy pisać nie można. Wybaczcie. A teraz dalej, niech na klawiaturę leją się słowa. I żal.

    http://wydawca.blogspot.com/2010/12/dugo-nie-pisaem-przepraszam.html

    • Peryskop 14 grudnia 2011 o 11:47 am

     mizeria frustrata
     niepotrzebnie przeprasza
     niech nie pisze jak najdłużej

  • jakzawsze 13 grudnia 2011 o 7:39 pm

   @alexirin / …. więcej info na http://www.armyofgod.com/

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 9:05 pm

   56 milionów dzieci zamordowanych przez Putina. No bo przez kogo, większych ludobójców przecież nie ma.

 24. ALFA 13 grudnia 2011 o 7:38 pm

  „Obudź się Polsko! Mamy dość”
  http://www.tvn24.pl/12690,1727836,0,1,obudz-sie-polsko-mamy-dosc,wiadomosc.html
  zobaczcie komentarze .

  • szuwaxpl 13 grudnia 2011 o 9:39 pm

   Tego nieda się czytać – bełkot tefałenowski.
   Ale czasami jak pomyślę o tym co zrobiły mendia, to już wiem – że choćby najmądrzej mówił Jarosław Kaczyński, to i tak większość spoleczeństwa jest negatywnie nastawiona i tu czasami sądzę, że bezpieczniej by było, gdyby zostal ojcem opatrznościowym partii. Proszę mnie dobrze zrozumieć, przerabiam ten tamat ze znajomymi, którzy Go wręcz nienawidzą . Takich mam znajomych, których media zindoktrynowały. Najlepsze jest – gdy mówią do mnia jak do jednakowo myślącego – wow to jest dopiero coś !!!

 25. kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 7:44 pm

  Jak tam Marsz Niepodległości w Warszawie ????

 26. ALFA 13 grudnia 2011 o 7:48 pm

  Na półkach nic albo sam ocet. 1500 zł za sztukę
  http://www.tvn24.pl/12690,1727846,0,1,na-polkach-nic-albo-sam-ocet-1500-zl-za-sztuke,wiadomosc.html
  Ja z tym się nie zgadzam ,nie wszędzie było żle .Było wiadomo kiedy ,gdzie będzie coś rzucą stało się w kolejce pogadało się z ludżmi .Były wymieniane poglądy była więż między ludzka .A teraz mają wszystko ,ale same trucizny.I powiem wam brak tych kolejek i pogaduszek.

  • Ania 13 grudnia 2011 o 8:03 pm

   Ale jednak : Nikt nie głodował. Wszystkiego było mało, ale jadalne. Teraz wszystkiego dużo, ale prawdziwe jedzenie jest bardzo drogie. Reszta to ładnie zapakowane smieci albo wręcz trucizny. Pralke, która dostałam od mamy ( pierwsza polska pralka automatyczna ) juz starą, mogę i dzis uzyć w każdej chwili choć ma 30 lat !. Bosch kupiony w 2009r właśnie się latem rozleciał. Kupilismy nową płacąc tę gwarancję do 5 lat. Ludziom sie też rozlatują rózne rzeczy tuż po okresie gwarancji ( laptopy). Czyli przemysł produkuje smiecie zamiast rzeczy użytecznych. No nie wiem, czy tak jest fajnie. Szukałam 2 tygodnie dla dziecka marchewki z naturalnej uprawy. No kurcze ! nic dziwnego, że trudno znaleźć dziecko bez alergii.

 27. kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 8:11 pm

  „Już najwyższy czas poznać prawdę o HIV i AIDS!” – to świetny obraz powstania tej całej schizy AIDS i HIV. Mr.MOnitor !!! Zaje…e że umieściłęś go na wstępie, no ch..j że trzeci w kolejności. To bardzo wazny tekst. NIe tylko obnaża dupereling o HIV itd ale określa linie pochodu epidemi i sposób jak znalazła sie w USA. Łał ! To jest to !!! teraz wszystko wygląda inaczej…..hahaha….(o tym wiedziałem juz dawno temu ale co tam)…….!!!

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 10:58 pm

   Dodałem na koniec, gdyż przeglądałem komentarze. Ale może powtórzę – to są naukowe dowody, nie żadne ploty.

   • kosiardeyablos 13 grudnia 2011 o 11:24 pm

    i za to cie lubie !!!
    PS : Zerknij do „Nexusa”. Są wydania na płytaach CD. Warto podzielić sie informacją, a jest tego troche w tym wydawnictwie.

 28. ALFA 13 grudnia 2011 o 8:23 pm

  @kosiardeyablos ha ha ha już dawno wiadomo ,że to oszustwo ha ha ha .Powiem krótko ,leki zabijają ha ha ha.

  • kosiardeyablos 15 grudnia 2011 o 4:29 pm

   ALFA !!!w rzeczy samej, ale jednak kupe ludków dalej żyje w nieświadomości, mając zryte przez TV berety…bez kitu ! Apropo AIDS itd. To super mutacja megasyfa który dzięki odbytowej penetracji, żywiąc sie kałem, przedostawał się z nosiciela na biorce i nazad. Czyszczenie komina……ups…..czy ja to wina?…………..Dodatkowo przedostawał się do układu pokarmowego w trakcie targania freda lub tudzież mlaskania kakaowego oczka……hahahahaha….inaczej mówiąc TEN slynny ADIDASIK to taki mix-syfiora , także wszystkich chorób wenerycznch !!!

 29. Totalsky No Problemsky 13 grudnia 2011 o 8:49 pm

  Monitor! na litość boską!! skąd Ty masz to objawienie o drużynach narodowych w piłce kopanej? ty byłeś kiedyś na meczu ligowym? na meczu reprezentacji? naprawde w to wierzysz, ze to by tak bezproblemowo przeszło? z całym szacunkiem chłopie, ale gonisz w piętkę! – ogłoś taką prawdę objawioną 50-tysięcznemu tłumowi na stadionie – i masz rewolucję jak w banq! nie przepadam za „kibolami”, ale jestem kibicem – jak chyba każdy facet; naprawdę wierzysz w to, co napisałeś?…. ; wiesz co?…. jeszcze raz: fajne tematy tu poruszasz, wkładasz od cholery czasu i energii w tego bloga, ale ci po prostu juz odwala: wszędzie widzisz satanistów, i niedługo (jesli tu jeszcze jakis czas zagoszczę), to będę sie bał otworzyc lodówke, bo mi tam jakis iluminat wyskoczy z zamrażalnika!… wrzuć na luz, panie moderator!!!!

  • BirD2 13 grudnia 2011 o 10:12 pm

   I dlatego zbudowano w USA kurorty FEMA dla takich rewolucjonistów.
   Dalej, ja wcale się nie interesuje piłką ani żadnymi durnymi sportami telewizyjnymi, tylko nie mówi że nie jestem przez to facetem.

   To durna zabawa która zasłoniła wiele spraw. Teraz taki głupkowaty „kibol” zamiast iść i demolować spotkanie Bildenberga, rozwala swoje miasto i głupek nawet nie wie że za to zapłaci w podatkach.

  • jakzawsze 14 grudnia 2011 o 2:20 am

   Luminiarze zmierzaja do wyczyszczenia-likwidacji patryjotyzmu …

   • kosiardeyablos 15 grudnia 2011 o 4:32 pm

    Nie Luminiarze ale Swiatłojeby ! To bardziej do nich pasuje, i jest to nasze polskie określenie !

 30. pola 13 grudnia 2011 o 9:01 pm

  Kilkadziesiąt godzin po zakończeniu konferencji klimatycznej w Durbanie Kanada ogłosiła wystąpienie z protokołu z Kioto. „Korzystamy ze swego prawa i formalnie wychodzimy z Kioto” – oświadczył w poniedziałek minister ochrony środowiska tego kraju Peter Kent.

  Kent już wcześniej wielokrotnie powtarzał, że protokół z Kioto to już „sprawa przeszłości” i że Kanada nie zgodzi się na jego przedłużenie.
  http://biznes.onet.pl/kanada-wystepuje-z-protokolu-z-kioto,18491,4964951,1,news-detal

  • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 10:49 pm

   Też mnie to napawa optymizmem. Webster Tarpley jest optymistą, uważa, że globaliści wiją się jak piskorze. Co do wyborów w Rosji, twierdzi, że Putin nawet nie był na listach. Sukcesem wg. niego jest usunięcie agenta globalistów – Miedwiediewa, dlatego tak skomlą w mediach. Całą nagonkę organizowała ta wstrętna anty-polska baba Hitlary Rodham.

  • zenobiusz 14 grudnia 2011 o 9:37 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/14/matka-ziemiaz-pozdrowieniami-dla-al-gore-fountains-of-methane-1000m-across-erupt-from-arctic-ice-a-greenhouse-gas-30-times-more-potent-than-carbon-dioxide/comment-page-1/#comment-38481
   Kanada ma pod nosem fontanny metanu,więc nie chce dalej udawać Greka.

 31. alexirin 13 grudnia 2011 o 9:05 pm

  Stan wojenny – operacja specjalna mająca za zadanie przygotować transformację ustrojową

  http://ussus.wordpress.com/2011/12/11/stan-wojenny-operacja-specjalna-majaca-za-zadanie-przygotowac-transformacje-ustrojowa/

 32. gruszka 13 grudnia 2011 o 9:50 pm

  „Armed Chinese Troops in Texas!” Hehe , No to powiedzieli dokładnie o tym co sami robią w innych krajach 😉

 33. adrian 13 grudnia 2011 o 10:24 pm

  Warto zobaczyć, gdyby komuś umknął ten program.

 34. alexirin 13 grudnia 2011 o 10:31 pm

  Całe bogactwo świata: w czyich rękach jest 200 bilionów dolarów?

  Wartość aktywów finansowych na świecie, będących w posiadaniu zarówno wielkich inwestorów instytucjonalnych, jak i gospodarstw domowych, sięga 200 bilionów dolarów – wynika z raportu McKinsey Global Institute. Do kogo należy największa część światowego bogactwa?

  http://forsal.pl/artykuly/575133,cale_bogactwo_swiata_w_czyich_rekach_jest_200_bilionow_dolarow.html

  • alexirin 13 grudnia 2011 o 10:32 pm

   Premier Czech: sprzeciwiam się pożyczce dla MFW na ratowanie euro

   Czeski premier Petr Neczas oświadczył we wtorek, że osobiście sprzeciwia się udzieleniu przez Czechy pożyczki Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu (MFW) na ratowanie euro i powstrzymanie kryzysu zadłużeniowego w Unii Europejskiej.

   http://forsal.pl/artykuly/575429,premier_czech_sprzeciwiam_sie_pozyczce_dla_mfw_na_ratowanie_euro.html

   • monitorpolski 13 grudnia 2011 o 10:57 pm

    Jutro nastąpi atak terrorystyczny w praskim metrze, albo wybuch w fabryce chemii, który zatruje 200 wsi i miast wokół…

 35. Pingback: Unia Europejska zlikwiduje drużyny narodowe piłki nożnej « Kefir 2010: polityka, informacje, NWO, szczepionki

 36. XXX 13 grudnia 2011 o 11:46 pm

  Mimo,że w nazwie blou jest słowo sport znalazłem ciekawą interpretację dzisiejszego dnia na blogu sportkit wrzucam linka:
  https://sportkit.wordpress.com/2011/12/13/pryska-magia-dnia-niepodleglosci/

 37. Tomasz 14 grudnia 2011 o 12:51 am

  Piekne nie wazne czy rezyserowane czy nie ,oby coraz mniej dzieci musialo doswiadczac takich rozstan i coraz wiecej zolnierzy wracalo, Make love not war:)

 38. jakzawsze 14 grudnia 2011 o 2:06 am

  Znalazłem gdzieś tam taki komentarz:

  POWIEM WAM JEDNO, KIEDYŚ JAK WYKUPILIŚMY WSZYSCY W RODZINIE KARTECZKI NA MIĘSO TO MUSIELIŚMY MIEĆ SPORĄ ZAMRAŻALKĘ, NA TYLE NAS BYŁO STAĆ, KUPOWAŁO SIĘ NA KILA. OBECNIE STAĆ MNIE ŻEBY KUPIĆ W TYGODNIU 5 PLASTERKÓW JAKIEJŚ TAM SZYNKI, I DWIE MAŁE KIEŁBASKI, MIESA ZJADAMY MIESIĘCZNIE OK 2 KG, NA WIĘCEJ NAS NIE STAĆ, BO TRZEBA ZAPŁACIC INNE RACHUNKI. SĄ RODZINY CO NAWET TYLE NIE MOGĄ KUPIĆ. I CO POWIECIE ? DLA MNIE WSZYSTKO JASNE … To jest makabra

  • jakzawsze 14 grudnia 2011 o 2:14 am

   opał i energia?????????? TERAZ dopiero jest drożyzna, ludzie nie mają pieniędzy na opłaty, w domach jest zimno i ciemno, emerytury głodowe, wtedy emeryta stać było, żeby opłacić mieszkanie, lekarstwa, mieli sanatoria i lekarzy teraz mają tylko politycy, prezesi, Rady Nadzorcze i inni złodzieje. Najgorsze braki w sklepach były 1979/1980/1981. 22 st zasilania-wyłączenia prądu. Po wprowadzeniu stanu wojennego powoli sytuacja poprawiała się, między innymi dzięki kartkom zywnosciowym. Dzisiaj ludzie którzy poświęcili życie daremnie obracają w się w grobach że ich współtowarzysze z solidarności w układach z komuchami doprowadzili Polskę do ruiny rozkradając i sprzedając majątek narodowy za bezcen i doprowadzili że większość społeczeństwa żyje w biedzie pod pręgieżem zachodnich kapitalistów .Dzisiaj krzyczą w mediach jakimi wielkimi działaczami byli solidarnościowymi i okrzywdach jakie przyszło przechodzić w walce z komuną i zapomnieli że ludzie których pociągli do tej walki z komuną walczyli o wolność ale przedewszystkim o poprawę swojego bytu .dzisiaj ci wielcy działacze obsadzili się na stołkach władzy zapominając o co walczyli i dla kogo.
   Komuna – w 1990 roku znajomy pracował w Zakładach Metalurgicznych na stanowisku robotnik produkcyjny.paczka papierosów kosztowała 3.50 przy stawce 16.40 na godzinę. wspaniała unia – 7 zł/H najtańsze papierosy 9.50 !!!CZY CENY TE NIE PRZYPOMINAJĄ LAT 2008- 2011. WRACAMY DO STAREGO. TYLKO Z JEDNĄ RÓŻNICĄ. WTEDY W LATACH 80-TYCH NIE BYŁO BIEDY. A TERAZ ZA TUSKA SMRÓD. GŁÓD. UBÓSTWO. Myślałem, że to najświeższe wiadomości. aktualne 30 lat temu, aktualne dzisiaj… tak samo jak głupota Polaków.

   • mironik 14 grudnia 2011 o 6:37 am

    Kurde, ludzie na rencie chorobowej mieli reklamówkę lekarstw co miesiąc za DARMO.

   • zenobiusz 14 grudnia 2011 o 8:30 am

    ” tak samo jak głupota Polaków.”
    Obraźliwe to i niesłuszne.Czy nie dociera do was z jak perfidnym przeciwnikiem mamy do czynienia.Nie mieliśmy żadnych szans. na uniknięcie tego co nas spotkało,bo dzieje się to w skali makro.Bolszewizm wykorzystał w zasadzie ,wyprzedzająco społeczną naukę Kościoła,łącząc ją z e zbrodniami ,eksterminacją duchownych,zwłaszcza w Rosji.O to właśnie chodzi ,by teraz wszelkie próby nawiązania do słusznych rozwiązań kwitować ,”tęsknicie za komuną”
    Polska jest jeszcze w sytuacji w miarę komfortowej,Powyżej są posty Jurka@ o uprawie ziemi,jakże słuszne.Niewielu wprowadzi to w życie, na razie,już tam pojawiło się zdanie „żadnej komuny”,życie wymusi takie działania.Kto zacznie wiosną ,będzie wygrany.

  • jakisbuk 14 grudnia 2011 o 5:23 am

   jakzawsze > zacznij jeść to co za komuny – bedziesz mógł jeszcze odłozyć 🙂

 39. jakzawsze 14 grudnia 2011 o 2:29 am

  LISTA OSÓB ZAMORDOWANYCH PRZEZ KOMUNISTÓW W LATACH 1981 – 1989

  Ogólną liczbę ofiar (poza osobami, które zginęły w wyniku bezpośrednich akcji ZOMO i wojska, odcięcia telefonów, zablokowania transportu i bałaganu wywołanego przez komisarzy wojskowych) ocenia się na kilkaset osób.

  Do dnia dzisiejszego nie znamy pełnej listy ofiar, a zbrodniarze i oprawcy nie zostali ukarani.

  Mordercy są wśród nas. Niech to nie da wam spokojnie żyć .

  http://cogito.salon24.pl/359475,lista-osob-zamordowanych-przez-komunistow-w-latach-1981-1989

  • Konarski 14 grudnia 2011 o 6:15 am

   Wszystkie ofiary – działaczy „solidarności” łączy to, że nie byli chrzczeni scyzorykiem i byli narodowości polskiej stanowiąc tym samym „KONKURENCJĘ” dla beneficjentów przyszłego okrągłego stołu i grubej kreski.
   Większości Polaków pozbyli się wyrzucając ich i ich rodziny za granice (razem z rodzinami – ok. 1mln osób). Resztki powyżynali na terenie kraju.
   To chyba jasne.

 40. Mariusz 14 grudnia 2011 o 2:58 am

  coś jednak jest na rzeczy…
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Znany-intelektualista-po-upadku-Kadafiego-pora-na-Putina,wid,14080174,wiadomosc.html
  Po upadku tyranów w wyniku arabskich rewolucji – od Ben Alego po Kadafiego – przyszedł czas na rosyjskiego autokratę, premiera Władimira Putina – twierdzi na łamach „Le Monde” znany francuski intelektualista Andre Glucksmann.
  najważniejszy tytuł na wp…

 41. jakzawsze 14 grudnia 2011 o 3:36 am

  I ciekawostka. Talmud idzie dalej w fałszerstwie niż Tora (sfałszowany stary testament). Oto przykład: „Sam Jahwe (Bóg) zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie” – czyli rabini są mądrzejsi od Jahwe.

  http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/13/tytul-dodajcie-sami/

  • jakzawsze 14 grudnia 2011 o 3:38 am

   Parę ciekawostek z Talmudu:

   * „Przekazywanie gojowi wiedzy o naszej religii oznacza skazywanie na śmierć wszystkich Żydów, ponieważ zapoznanie gojów z tym co my uczymy o nich, może spowodować jawne zabijanie nas” – Libre Dawid 37.

   * „Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37a.
   * „ Żyd może gwałcić dziewczynę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić” – Gad. Sachs. 2,2.
   „Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to tak robić, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael przez to nie ucierpiał.” – Schulchan AR. Ch. Hamishapt 343.
   * „Jeśli goj zabije goja lub Żyda, jest za to odpowiedzialny. Ale jeśli Żyd zabije goja nie jest za to odpowiedzialny” Tasefta, Aboda, Zarta 8.5.
   * „na dom goja należy patrzeć jak na pomieszczenia dloa bydła” – Tosefta Rubin III.
   * „Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
   * „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie na mają żadnej mocy wiążącej nas” – Schulchan Aruch, Edit I 36
   * „Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Biblia mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy” Aruch Choszen, Himiszpat 227.

   • kosiardeyablos 15 grudnia 2011 o 5:00 pm

    Stare ale jare, wymyślone 20 lat temu ponad, przez ekipe PKP – Parti Kudłaczy Polskich
    – żydek turystyczny : podpałka na ognisko
    – żydek ścienny : zegar na ścianie który staje
    – żydek ziemny : kamień o który łamie sie łopate
    – żydek domowy : paliwo do kominka
    – żydek pasiasty : paso – żyd….hahahahaaaa
    – żydek ogdrodowy : żydkiewka………
    Nie jestem Antysemitą !!!!!!!!!!!

 42. Logos Amicus 14 grudnia 2011 o 3:38 am

  Ciekawe…

 43. jakzawsze 14 grudnia 2011 o 3:51 am

  Lista 100 „żydowskich” przedsięwzięć (1-20)

  Google – najbardziej znana wyszukiwarka internetowa założona przez dwóch żydowskich kolegów z Uniwersytetu Stanforda. W zależności od kraju i stawki wspiera zbrodnicze reżimy cenzurując przepływ danych. Poprzez swoje możliwości reklamowe i techniczne ma niebagatelny wpływ na rodzaj informacji, jaki dociera do globalnego użytkownika.

  Wiecej info na: http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/01/lista-100-zydowskich-przedsiewziec-1-20/

 44. Hip 14 grudnia 2011 o 4:27 am

  gdzie ten wybuch bedzie?

 45. Peryskop 14 grudnia 2011 o 4:52 am

  Przeklejka z przedwczoraj:

  Alienlol 12 Grudzień 2011 o 7:18 pm
  Czy to piramidka i wszystko widzące oko na środku kreacji tej wieśniary czy to tylko ja już wszędzie widzę te znaki ?
  http://facet.interia.pl/galerie/dziewczyny/kraglosci-joanna-czy-dlugie-nogi-anji/zdjecie/duze,1566235,7,248

  hjk 12 Grudzień 2011 o 10:42 pm
  oko musi być w 3kącie a to jakiś 4kąt…

  Peryskop 14 Grudzień 2011 o 4:38 am
  Oko w rombie jest obecne w symbolice illuminati:
  The Hidden History of Jewish Bolshevism & Freemasonry (patrz kadr 9:44) http://www.youtube.com/watch?v=Hq8_EkupU5A

  • zenobiusz 14 grudnia 2011 o 9:41 am

   Tam zmieniły się tylko dekoracje,i odchodzi wielki cyrk.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/14/matka-ziemiaz-pozdrowieniami-dla-al-gore-fountains-of-methane-1000m-across-erupt-from-arctic-ice-a-greenhouse-gas-30-times-more-potent-than-carbon-dioxide/comment-page-1/#comment-38481

  • zenobiusz 14 grudnia 2011 o 9:43 am

   Spektakl trwa ,a maluczcy klaszczą ,bez przekonania.

  • monitorpolski 7 lutego 2012 o 8:13 am

   Allienol ma już bana, zgodnie z zaleceniami ks Natanka nt. agentury. Zero tolerancji

 46. mi461 14 grudnia 2011 o 5:07 am

  Dzisiaj ogloszono wyjscie Kanady z KIOTO;

  „Wystąpienie z protokołu[edytuj]13 grudnia 2011 Minister Ochrony Środowiska Kanady Peter Kent poinformował o wystąpieniu swojego kraju z protokołu z Kioto”

  Ciekawe kiedy nastepni sie wycofaja.

 47. Kinga 14 grudnia 2011 o 5:08 am

  http://www.degaray.com/misc/143-Benjamin-Fulford-14Sep2011.html

  Benjamin Fulford w rekach CIA

 48. theaspartam 14 grudnia 2011 o 6:29 am

  Papua New Guinea 7.3 Richtera http://quakes.globalincidentmap.com/map_detail.php?id=153432

 49. jakzawsze 14 grudnia 2011 o 7:49 am

  Uprawa do celów leczniczych, amnestia dla skazanych

  To nie wszystko. Jak się dowiadujemy, Ruch Palikota chce także zalegalizować uprawę marihuany do celów leczniczych. O limicie uprawy decydowałby lekarz-psychiatra w porozumieniu z pacjentem.
  MONAR na nie

  Przeciwny projektowi Palikota jest też MONAR. – Nie jesteśmy za depenalizacją̨ wszystkich narkotyków. Uważam, że narkotyki takie jak kokaina, heroina, są poważnymi używkami – mówi Jolanta Łazuga-Koczurowska, prezes zarządu stowarzyszenia pomagającego narkomanom.

  W kwietniu z inicjatywy ministerstwa sprawiedliwości uchwalono nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Według niej prokurator może odstąpić od ścigania za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, gdy dana osoba ma nieznaczne ilości narkotyków na własny użytek i nie jest dilerem. Prawo weszło w życie w ubiegłym tygodniu.

 50. Annah. 14 grudnia 2011 o 8:13 am

  Polecam znamienne orędzie dla naszego narodu przekazane przez Adama – Człowieka, z komentarzem księdza
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/12/14/12-grudnia-2011-aniol-ave/