Komu przeszkadza Putin? Webster Tarpley

(…) Ostrzegałem, że jeśli tylko się okaże, że Putin znów będzie prezydentem Rosji, a wiem to od rosyjskich przyjaciół, to nastąpią próby destabilizacji Rosji podczas tych wyborów. Anglo-amerykanie wiedzą, że powrót Putina jest na dwie 6-letnie kadencje – czyli będzie to 12 kolejnych lat Putina, a może i więcej. Dla nich jest to nieakceptowalne, dlatego są gotowi posunąć się bardzo daleko w próbach destabilizacji poprzez wojnę ekonomiczną, mieszanie się w sprawy wewnętrzne, wirtualne akty wojny przeciwko Rosji (…) 
========================================================================
Poniżej przedstawiam fragmentaryczny transkrypt z audycji dr Webster Tarpleya, która była wyemitowana 10 grudnia. Tarpley jest jednym z najlepszych historyków, dziennikarzy i politologów amerykańskich ostatniej dekady. Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości wielu języków, jest w stanie dość dokładnie scharakteryzować to co się obecnie dzieje w świecie, a także przewidzieć wiele wydarzeń. Wybrałem te fragmenty audycji, które dotyczą sytuacji w Rosji – ostatnich wyborów i ich konsekwencji dla przyszłości świata. Tarpley potwierdza to co można było stwierdzić analizując doniesienia skorumpowanych mediów w Polsce i za granicą, które jednym głosem próbowały stworzyć zamęt w Rosji. Niestety, wielu z nas daje się na to nabierać – stąd takie, a nie inne komentarze ze strony skądinąd myślących ludzi. Doniesienia mediów są doskonałym wyróżnikiem, na podstawie którego można wyrobić sobie opinię kto jest, a kto nie, sprzymierzeńcem satanistycznego Nowego Ładu Światowego.

Webster Tarpley, 10 grudnia 2011, World Crisis Radio:
Ostrzegałem, że anglo-amerykański wściekły pies imperialistyczny będzie próbował używać wszelkich sztuczek by zdestabilizować Rosję. Mają obsesję na temat Putina – nienawidzą i boją się go jak nikogo innego na tej planecie. Putin jest kluczowy, jest sercem, duszą, pięścią i nerwami światowego oporu przeciw aparatu imperialistycznego Wall Street i City od London (zwanego też mafią Rotszyldów i Rockefellerów, przyp. M.P.). Nalegam więc inne kraje świata by się przyłączyły do siły oporu Putina i Rosji, przy czym zaznaczam, że nie jestem bezkrytyczny wobec nich, powinno się na przykład usunąć Kudrina, co już zrobili, teraz należy się pozbyć Miedwiediewa – wielkiego przegranego tych wyborów.
Pamiętajmy, że fundamentalne problemy nie są teraz w Rosji, są w Londynie i przede wszystkim w Waszyngtonie – amerykańsko – brytyjskie elity rządzące, które dostają szału, przekroczyli wszelkie progi, jest to śmiertelny kryzys… Kilka lat temu w lecie 2006 roku powiedziałem Reutersowi, że Waszyngton jest ogarnięty psychozą- było to w ostatnich dniach Busha, Cheneya i neokonserwatystów – w 2006, 2007 i 2008. Teraz jest nieco inaczej. Nie jest to psychoza wojny, jest to psychoza destabilizacji, jest to mania zniszczenia osiągnięć arabskiej wiosny, arabskiego przebudzenia – wszystko co się stało od operacji Wikilieaks autorstwa CIA.
Odkąd ujawnili dokumenty około rok temu, których celem był Ben Ali, Mubarak, Kaddafi, Assad, Putin, Berlusconi, Karzai, Kirshner z Argentyny, Maliki z Iraku – każdy z listy wrogów CIA został mocno uderzony. Zauważmy, że żaden polityk w USA, Wielkiej Brytanii czy Izraelu nie został w ogóle dotknięty, co potwierdził Departament Stanu ustami Alec Rossa. To właśnie od czasu ujawnienia dokumentów przez Wikileaks, mamy tę falę destabilizacji. To jest oczywiście robota CIA, Departamentu Stanu, National Enownment for Democracy złożonego z członków  z obu skrzydeł politycznych (partii Republikanów i Demokratów), którzy się zjednoczyli w walce mającej na celu obalenie rządów i zastąpienie ich oligarchią na wzór modelu finansowego USA.

To właśnie pustoszy świat. Dawno już was ostrzegałem, że nastąpi tsunami destabilizacji, Ben Ali w styczniu, Mubarak w lutym, a potem nie mogli już zdążyć według planu- chcieli usunąć Kaddafiego w marcu, a Assada w kwietniu lub maju. Niezależnie od tego kontynuują, próbują w Jemenie, w Syrii i tak jak mówiłem, będą chcieli to ciągnąć aż do Teheranu. Podczas wyborów w czerwcu 2009 im nie wyszło, ale nie rezygnują – będą nadal atakować od Teheranu aż do Pekinu i Moskwy. I wierzą, że im się to uda. To są szaleńcy. O ile mi wiadomo, nie mają żadnych baz w tych krajach, choć nigdy nie wiadomo – zawsze są jakieś tajne operacje (…)

Ostrzegałem, że jeśli tylko się okaże, że Putin znów będzie prezydentem Rosji, a wiem to od rosyjskich przyjaciół, to nastąpią próby destabilizacji Rosji podczas tych wyborów. Anglo-amerykanie wiedzą, że powrót Putina jest na dwie 6-letnie kadencje – czyli będzie to 12 kolejnych lat Putina, a może i więcej. Dla nich jest to nieakceptowalne, dlatego są gotowi posunąć się bardzo daleko w próbach destabilizacji poprzez wojnę ekonomiczną, mieszanie się w sprawy wewnętrzne, wirtualne akty wojny przeciwko Rosji.
A Rosja to wielki przeciwnik, to nie jest jakiś bezbronny mały kraj – jest to wielki niepodbity jeszcze obszar, jeśli mowa o najnowszej historii. Rosjanie to całkowicie inna mentalność niż narody, z którymi mieliśmy do czynienia. Dumni i bardzo niezależni.

Putin, jest prawdopodobnie najlepszym liderem świata, choć jeszcze raz zaznaczę, nie jest perfekcyjny. Podczas tych wyborów stało się to czego oczekiwałem – Anglo-amerykanie, chcieli wykorzystać te wybory w celu destabilizacji Rosji. Należy pamiętać o ważnej sztuczce z „kolorowymi rewolucjami” – potrzebne są sztucznie stworzone sondaże, które mają udowodnić, że oficjalne wyniki wyborów są nieprawdziwe, że ludzie tak naprawdę chcieli wybrać marionetki NATO, jak to było np. w przypadku Mussabi w Iranie. Wielkim kłamstwem anglo-amerykańskich mediów w tym tygodniu, było to,że utrata 77 miejsc przez partię Putina, Jedną Rosję, była wielką przegraną.
Chwileczkę, ale czyja jest to przegrana?! Czyje nazwisko było na listach, drodzy anglo-amerykańscy komentatorzy? To był Miedwiediew! To było usunięcie Miedwiediewa i jego słabej polityki przez Rosjan! Putin pozostał nietknięty, jego nazwisko nie było na listach (…)
Tragedia w Libii nigdy by się nie wydarzyła gdyby nie konszachty Miedwiediewa, co potwierdził ambasador rosyjski Khaimov. W rzeczywistości była to zdrada fundamentalnych interesów rosyjskich ze strony Miedwiediewa, pamiętamy że oferował on nawet wysłanie „sił pokojowych”, które by się połączyły z imperialistami. Opinia społeczna w Rosji zauważyła też, że Miedwiediew oferuje toksyczną „dyplomację hamburgerową” w stosunku do Obamy, nie wiadomo co miała oznaczać jego wizyta w „Dolinie Krzemowej” (Silicon Valley w Kalifornii), tak jakby była ona symbolem przyszłości świata – przecież połowa z tych kompanii zbankrutowała, posłużono się bail-outami by utrzymać te praktyki monopolowe. Bill Gates jest monopolistą, konspiratorem jeśli chodzi o handel. Niedawno zmarły Steve Jobbs był monopolistą, wyzyskiwał zagraniczną siłę roboczą, stosował cały katalog nadużyć Rockefellera. A Miedwiediew próbował wmówić, że Dolina Krzemowa jest modelem dla modernizacji Rosji?

Musimy przyznać, że Rosjanie mają dobre wyczucie, swoim głosowaniem podziękowali Miedwiediewowi za to co zrobił – od Libii, aż po hamburgery i Dolinę Krzemową itd. On wciąż mówi, że wszystkie nieprawidłowości w głosowaniu powinny być wyjaśnione. Przykro mi, ale to nie może być traktowane jako głos Rosjan. Prędzej jest nim to co mówi Putin, że mieszanie się w wewnętrzne sprawy Rosyjską Federację przez USA jest nie do zaakceptowania. Muszę tu przeprosić wszystkich Rosjan za skandaliczne zachowanie Hillary Clinton, która oświadczyła, że wybory w Rosji nie były „wolne”. Na jakiej podstawie ona to oparła? Na raportach agentów CIA, tych samych, którzy zapewniali o obecności broni masowego rażenia w Iraku?
Putin ma rację, Hillary wprowadza zamęt, próbuje wywołać zamieszki w środku Moskwy (…) Jest to interferencja w sprawy Rosji, ale oznacza to też słabość. Jak wielu agentów CIA może zmobilizować w Moskwie by stworzyć tam odpowiednik placu Tahiri? Kim mogą być ci agenci? Przecież nie będą mówić wprost, że pracują dla CIA. To mogą być zaimportowani międzynarodowcy, lub też bezrobotna młodzież – jestem pewien, że zostali już wysłani z zachodniej Europy, Kaukazu, republik bałtyckich – cokolwiek można było użyć – kibiców, chuliganów itd.

Wmawia się nam, że w Moskwie są demonstracje. Ilu było uczestników? 5 tysięcy, 10 czy 15? Mówi się, że w sobotę będzie 35 tysięcy demonstrantów. Byłem na manifestacjach pokojowych w Waszyngtonie, które miały po 50 -100 tysięcy uczestników. Nie wywarły żadnego wpływu na politykę Busha juniora.
A tu na wielki kraj 150 – 160 milionów ludzi, mamy 35-tysięczną demonstrację chuliganów. I to ma oznaczać, że rząd jest w jakiś sposób nielegalny?
Fox News pokazuje na przykład demonstracje z Grecji z plakatami w języku greckim jako to co się dzieje w Rosji. Zakładają oni, że jesteśmy aż takimi ignorantami, że nie potrafimy odróżnić pomiędzy cyrylicą i językiem greckim.

Co zarzuca wyborom CIA? Z jednej strony to, że ukradziono wiele głosów wyborczych i że w związku z tym wybory są nieważne. a z drugiej, że Jedna Rosja straciła bardzo wiele głosów. Tak więc czy jest to oszustwo w głosowaniu czy przegrana Jednej Rosji? A oni jeszcze twierdzą, że jeśli by nie ukradziono głosów, to przegrana byłaby jeszcze większa. Jest to wtrącanie się do wewnętrznych spraw. Mamy tu grupę „Golos” z National Endownment for Democracy/CIA/Mi-6 – tego układu Judasza. Tak samo ta Fundacja Helsińska, która powstała po traktacie w 1975 roku, tak samo mocno spenetrowana przez NATO.
Mamy tego idiotę Mc Caina, który się wydziera obiecując Putinowi „rosyjską wiosnę”. Nieszczęśliwie jest to okres, w którym naziści polegli pod Moskwą, nie jest to więc dobry czas by robić tam ofensywy.
Jest pewne, że w tę sobotę CIA zmobilizuje wszystkie siły w Moskwie by pokazać na co ich stać.

Ale przeciętnego Rosjanina nie fascynują słabe rządy, pamiętają wszak marionetkę Międzynarodowego Funduszu Walutowego i NATO, Jelcyna i jego premiera Gaidara, tych którzy doprowadzili do umocnienia nomenklatury, prywatyzacji przez tych oligarchów. W tym tygodniu była nowa kampania poparcia dla Chodorkowskiego, bogatego pasożyta, który chciał zorganizować zamach stanu, chciał sprzedać złoża naftowe Syberii dla Chevron Oil, kosztem krwi i kości Rosjan, którzy poświęcili swoje życie w obronie tychże podczas II wojny światowej. Teraz mamy sądzić, że Chodorkowski jest w porządku, że jest ofiarą systemu i prześladowań. Bardzo mi przykro, ale chciał wysprzedać Syberię i niech lepiej tam zostanie, aż się przekona, że lepiej tego nie robić. Przeciętny Rosjanin wie jak wygląda rząd marionetkowy, wygląda jak rząd Jelcyna, który spowodował coś w rodzaju wielkiej depresji – nastąpił spadek produkcji 30-40%. Tak więc podsumowując, jeśli do wyboru jest Putin lub chaos, to nie ma tu dyskusji.
Jest tu jeszcze czynnik międzynarodowy.  Obecnie w USA dyskutuje się o tej tarczy antyrakietowej. Ławrow twierdzi, że ze strony NATO nie ma chęci do negocjacji, tak więc Rosja jest zmuszona przeciwdziałać we własnym zakresie, co może oznaczać odmowę realizacji ostatniego etapu porozumienia Start, tak więc możemy niedługo mieć zainstalowane w zachodniej części Rosji te jądrowe działa balistyczne o krótkim zasięgu, które będą wycelowane w wyrzutnie ADM. Jest to bardzo ważny temat – chodzi o podstępny wyprzedzający atak USA  na Federację Rosyjską, jest to najpoważniejsza sprawa w świecie, byłaby to bowiem zgodnie z definicją III wojna światowa.  Już 6 lat temu dwóch amerykańskich ekspertów pisało o amerykańskim uderzeniu wyprzedzającym na Rosję i Chiny – i chyba to nie pozostało niezauważone. W przypadku uderzenia wyprzedzającego, mielibyśmy do czynienia z fragmentaryczną i nieskoordynowaną odpowiedzią Rosji, a systemy ADM miałyby za zadanie zlikwidowanie i tego oporu, zredukowałoby cenę jaką zapłaciłby agresor.
System ADM nie jest wycelowany w Iran, ani inne „wrogie państwa”, jest wycelowany w Rosję. Jest to czyste szaleństwo – komu zależy na ściągnięciu całego NATO na granice Rosji?  Jaki byłby motyw dla Amerykanów – obrona odległych republik bałtyckich? Kto by się narażał dla tej prowokacyjnej polityki?
Jest to robota demagogów w naszym kraju, którzy z jednej strony wprowadzają oszczędności, a z drugiej chcą odzyskać popularność forsując wojnę z Rosją.
========================================================================
P.S.Po przeczytaniu niektórych waszych komentarzy pod artykułem, ciśnie się jedno: czym one się różnią od jątrzenia syjonistycznych mediów? No czym?
Większość z was nie chce widzieć Putina u władzy, ale nikt nie próbuje nawet spekulować kto mógłby go zastąpić?
A przecież wiadomo, że tylko „demokratyczna” opcja Bieriezowskiego (czyt. Rotszylda) mogłaby przejąć schedę. Miedwiediew, który był pośrodku się nie sprawdził – i to on odpada. Stawianie na jakichś iluzorycznych „patriotów” jest mrzonką, to tak jakby w Polsce miałby szanse płk. Wasiak lub gen. Grudniewski. Oczywiście, że nasze gadanie nic nie zmieni, ale wypadałoby sobie dać odpowiedź na pytanie – co byłoby gdyby w Rosji wygrała opcja Rotszylda?
Ja wiem co by się stało – obsadzenie w Rosji wszystkich stanowisk przez syjonistów, krwawe usunięcie Rosjan, którzy mogliby próbować przejąć władzę, Putinowi pewnie udałoby się umknąć do Wenezueli lub na Kubę. Wkrótce potem atak „sprzymierzonych” na Białoruś, Iran i Pakistan, przy okazji byłyby i czystki w Polsce, takie o jakich nam się jeszcze nie śniło. Ci, który tu plują na Putina, nagle doznaliby olśnienia, ale byłoby za późno. Ale tak się nie stało, i czuję, że Tarpley ma rację mówiąc, że globaliści słabną. Co nie znaczy, że przestają być groźni.

Reklamy

265 responses to “Komu przeszkadza Putin? Webster Tarpley

 1. jakzawsze 14 grudnia 2011 o 9:01 am

  Polecam film o wolności w pewnym sensie, film dla odwarznych ludzi. Rower alternatywą …. w stosunku do kartteli naftowo-motoryzacyjnych …..
  http://vod.onet.pl/b-i-k-e,21465,film.html

  >>> Dokument o nowojorskich rowerzystach, zrzeszonych w „Black Label Bicycle Club”.
  Narratorem opowieści jest reżyser Anthony Howard, który bezskutecznie starał się o przyjęcie do tego elitarnego klubu. Obraz przybliża tematykę subkultury, której członkowie cenią sobie wolność i dążą do zasadniczych zmian w życiu społecznym i politycznym.
  Ze względu na innowacyjność produkcji, obraz prezentowany był w Museum of Modern Art w Nowym Jorku oraz na wielu festiwalach w USA. Siłą filmu są znakomitej jakości zdjęcia oraz undergroundowa muzyka.

  Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 14 grudnia 2011 o 6:36 pm

   a tutaj coś o „internowanym” Geremku
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/internowanie-geremka.html

   Polubienie

   • Brus_Zły_Lis 15 grudnia 2011 o 6:45 pm

    a tutaj o Michale Komarze
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/czerwone-dynastie-micha-komar-cz-28.html

    Polubienie

    • Brus_Zły_Lis 16 grudnia 2011 o 6:39 pm

     TOWARZYSZ GENERAŁ IDZIE NA WOJNĘ – FILM
     http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/towarzysz-genera-idzie-na-wojne-film.html

     Polubienie

  • gSheeple 15 grudnia 2011 o 6:10 pm

   Obejrzałem fragmenty. Sam jeżdżę na rowerze, ale tych kreatur nigdy nie zrozumiem – szczerze mówiąc – nawet nie zamierzam. Te obrazki to kloaka cywilizacji. Cały film wygląda jak narkotyczny sen ćpuna

   Polubienie

 2. madam 14 grudnia 2011 o 9:14 am

  „Putin, jest prawdopodobnie najlepszym liderem świata” Pan Tarpley chyba trochę przesadza.
  Wszechobecna w Rosji korupcja spycha to wielkie państwo do rangi Somalii, nawet za Zimbabwe. Bogactwa naturalne rozkradane przez oligarchów, nie przyczyniły się do ponownej industrializacji Rosji. Większość oligarchów lokuje swoje majątki za granicą, a 50 proc. Rosjan skazanych jest na wielką biedę, pijaństwo, prostytucję i choroby.

  Polubienie

  • monitorpolski 14 grudnia 2011 o 10:15 am

   Nie bój się o Tarpleya i jego wiedzę. Mało kto mu dorasta do pięt.

   Polubienie

   • choice 14 grudnia 2011 o 11:13 am

    to nie znaczy że jest nie omylny.. nie wiem czy pamiętasz sam fakt że przed wyborami Putin powiedział że nastąpi zmiana miejsc, słowa te przytoczyły szmatławskie media… a może Rosjanie myślą troszkę lepiej od Tarpeya i jeden Stalin, papa narodów im starczy którego wkrótce babcie wyniosą na ołtarze.. a może to jest po prostu frustracja ludzi którzy wiedzą że i tak nic się nie zmieni.. Putin jet pleyrem no 1 i jak by chcieli go usunąć to by nie wygrał wyborów albo nie wymierzył by samolotem w lotnisko tyle w temacie.. a nie ustane nagłaśnianie poruszonego tłumu w Rosji może mieć co innego na celu i zastanów się nad tym bardziej bo tu masz dopiero pole do popisu..

    Polubienie

    • monitorpolski 14 grudnia 2011 o 9:01 pm

     Ja widzę jedno – mówicie głosem wspólnym z Wyborczą, tefałenem, BBC, Fox i resztą syjonistycznych mediów. Bardzo zastanawiające..

     Polubienie

     • choice 14 grudnia 2011 o 11:05 pm

      To ja ci powiem że nie oglądałem tv od równych 6 miesięcy nawet reklam nie znam a wiadomości najwyżej zasłyszane w radiu ale i tu staram się unikać zastanawiające?
      mnie bardziej zastanawia dlaczego szukasz na siłę papę narodów, jak większość polityków i tak sprzedała duszę mamonie… jeszcze nie jeden pionek pełniący wysokie stanowisko klaszczący do kolta na bankietach Rothschildów poleci.. wykona swoje zadanie i w kanał. Wcale nie twierdzę że wszystko jest ok z tym tłumem i z całą tą nagonką na niego.. ale na litość idziesz w zaparte za człowiekiem, który ma głęboko w dupie lud który umiera z głodu… żaden możnowładca który śpi w pałacach nie jest dla mnie wart uwagi…..

      Polubienie

   • Lamacz Matryc 14 grudnia 2011 o 11:47 am

    Pan Tarpley to Pan Tarpley a Ja to Ja.Szanuje jego opinie i zdanie ale to jego opinia i jego zdanie.W mojej ocenie wybór mniejszego zła nigdy nie przyniesie większego dobra.Moze Pan Tarpley ocenia to z perspektywy analitycznego umysłu ,który nie bierze pod uwagę rzeczywistości duchowej.Słucham się własnego serca a ono zdecydowanie mówi mi ze wszystkie tego typu wybory (analityczne,szachowe) bez większego zrozumienia duchowości jaki ma wpływ na wybory i rozkwit wszelkiej cywilizacji,każdy z wyborów będzie prowadził do destrukcji.Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło dla większego dobra.

    Polubienie

    • monitorpolski 14 grudnia 2011 o 1:07 pm

     Daj mi przykład, że przewidziałeś cokolwiek. Tarpley dokładnie analizuje i potrafi przewidzieć, dlatego właśnie jest przetłumaczyłem. Niestety, nie mam dzisiaj czasu, bo jestem na wyjeździe, ale można przedstawić np. podobną analizę Wayne Madsena. Ci goście mają swoje źródła w wywiadzie amerykańskim, niekoniecznie związanym z „brytyjczykami”. Tak więc to co mówi ma swoje podstawy.

     Polubienie

     • kefir2010 15 grudnia 2011 o 1:15 am

      Marek – chyba zapomniałeś o tym co mówił Piotr? Znasz te sprawy – kompleks jot, illuminati? wszyscy znamy, no, chyba, że trzeba zrobić czytelnikom powtórkę –
      tak naprawdę nie ma znaczenia, czy znajdujesz się w USA, Izraelu, wspomnianych przez Ciebie Wlk. Brytanii Angoli czy innym Lumumbowie – bowiem to wszystko są prywatne folwarki właśnie kompleksu jot. zdaję sobie sprawę, że świat jest trochę bardziej skomplikowany i poszczególne apokaliptyczne rabinaty (Rotszyld, Chadad Lubawicz) walczą ze sobą, tak, jak odłamy podległej im przecież masonerii i illuminati czy innego syfu…
      ALE… nie popadajmy w paranoję i nie kreujmy wirtualnej rzeczywistości. świat byłby naprawdę prostym i szczęśliwym miejscem, gdyby nie kosher ziomki i ich cebulowe knowania. pozdrawiam

      Polubienie

      • kefir2010 15 grudnia 2011 o 1:17 am

       p.s. nie zagłebiałem się w posty Twojego adwersarza, więc nie interpretuj, że trzymam jego stronę – na wypadek, gdyby to był jakiś znany zadymiarz, cebularz czy agenciur.

       Polubienie

     • Aśka 15 grudnia 2011 o 9:10 am

      przypominam … w pierwszej części o stosunkach międzynarodowych; Kto miesza, jakie są cele
      Człowiek stojący za Barackiem Obamą część 1 / 2 http://www.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xmIY

      Warto też zobaczyć część 2

      Polubienie

      • Peryskop 15 grudnia 2011 o 2:49 pm

       Wartościowy wpis pod Webster Tarpley „Człowiek stojący za Barackiem Obamą” część 2:

       @fulprawda nas nie zaatakują sami amerykanie, oni nas wystawiają jako cel dla rosjan bo u nas są rakiety, jesteśmy głownym celem. mają politykę napuszczania jednych na drugich. a my jeszcze się nie nauczyliśmy, że układy trzeba zawierać z tymi co mamy ich za ścianą bo „przyjaciele” którzy są daleko zawsze wypinają się na nas dupą.
       mariszka904 10 mies. temu

       Uwaga – wpis powstał 10 mies. temu tzn w lutym 2011 – czyli przed tsunami.
       Tarpley w wywiadzie sprzed tsunami przypomina, że Japonia odmówiła udziału w destabilizacji Chin. A więc potwierdza się hipoteza przedstawiana na Monotorze, że zamach 11.3.2011
       był karą za niespełnienie poleceń NWO .

       Polubienie

       • sinus 15 grudnia 2011 o 5:47 pm

        świętej pamięci babcia mawiała „nie szukaj przyjaciela za morzem”

        Polubienie

  • zenobiusz 14 grudnia 2011 o 10:29 am

   http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en%7Cpl&u=http://notreason.com/2009/03/30/are-alex-jones-and-webster-tarpley-disinfo-agents/
   Warto zapoznać się z innymi opiniami o Tarpleyu.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 grudnia 2011 o 10:51 am

    Pan Tarpley słynie z tuszowania udziału Mossadu np w 9/11 i innych zdarzeniach.
    http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en%7Cpl&u=http://www.whale.to/b/webster_tarpley.html

    Polubienie

    • monitorpolski 14 grudnia 2011 o 9:05 pm

     Takie teksty jak o mnie na Nowym Ekranie… daj spokój. Tarpley jest jak Ron Paul – wie, że pewnych rzeczy się nie mówi, bo możesz wylądować pod piachem. Z jego renomą zostałby za takie coś odstrzelony. Słucham go i czytam od 5 lat, nie widzę powodu żeby tego dalej nie robić Wystarczy posłuchać jego analiz sprzed 2 lat – wszystko się sprawdza.

     Polubienie

     • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 11:12 am

      Tylko ci panowie, obaj cytowani rozmówcy,mają dziwne zaplecze jeden Broffmana a drugi Sachsa,i obaj jak widzę w tym samym temacie „ostrożni” .Z tego co wiem ,to pod piachem jak dotąd znaleźli się ich krytycy.A karty iluminati,też się zgadzają,do bólu.

      Polubienie

      • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 11:34 am

       Dobra, to postaram się zrobić tłumaczenie z innych źródeł – inni mówią dokładnie to samo co Tarpley: dr Bill Deagle, Bob Chapman, Wayne Madsen, Alex Jones itd.
       Natomiast zło z Londynu zrobi wszystko by zdyskredytować Rosją Putina. Poświęcą nawet Żydów.

       Polubienie

       • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 12:10 pm

        Wolę rosyjskie źródła
        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/15/rosja-a-nwo-taka-oto-przyszlosc-reklamuja-nam-slugi-antychrysta/

        Polubienie

       • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 12:26 pm

        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/15/nwo-w-planach-rosyjskiego-rzadu-%D1%8D%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D1%84%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%8D%D1%82%D0%BE-%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8/
        Przeczytaj,a zrozumiesz ,czemu Rosjanie nie chcą Putina,i kim on jest.

        Polubienie

        • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 12:43 pm

         A ty posłuchaj rosyjskiego generała (http://www.youtube.com/watch?v=tNryZqnWtu0), którego utłukli, to zrozumiesz dlaczego Putin to nie rosyjskie służby, które są w rękach NWO. Usuwając Putina mieli by totalną kontrolę, a tak nie mają i ich pozycja może się znacznie pogorszyć. Polecam też film „Obywatel Putin” na YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=KmrRrnGxHGg) , wiele rzeczy tłumaczy. Nie rozumiem, dlaczego Rosjanie mieliby nie chcieć Putina, skoro za jego kadencji produkt narodowy brutto wzrósł 80-krotnie i niemal każdy odczuł to po swoim portfelu? To jest dokładnie taka sama historia jak z Kaddafim – globaliści likwidują rządy krajów, które nie poddają się ich presji wywoływania sztucznej nędzy. Przejmują je poprzez intrygi czy nawet zabójstwa. Ś.p. Sławomir Skrzypek wraz z L. Kaczyńskim stanowili zagrożenie, bowiem wyłamali się spod dominacji MFW. Czyż nie doznaliśmy bolesnej lekcji ich brutalności?

         Polubienie

        • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 12:48 pm

         Widzę że nie przeczytałeś.To rządowy rosyjski dokument.Warto przemyśleć.

         Polubienie

        • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 12:57 pm

         ru.wikipedia.org
         To jest źródło tego filmiku z generałem.Z filmu nie wynika ani jak on się nazywa ani że go „utłukli”
         Gdzie można uzyskać te informacje.Lubię sprawdzać źródła informacji.

         Polubienie

        • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 1:02 pm

         W czyich rękach jest na prawdę Wikipedia ???
         http://aciddrinker.jogger.pl/2007/12/08/precz-z-komusza-propaganda-wikipedii/
         W dniu dzisiejszym zostałem zblokowany na wikipedii. Chodzi o to, że co prawda mogę sobie po niej buszować, ale haseł edytować już nie. Spytacie się: dlaczego? Ano, bo napisałem
         prawdę. Hasło: Marek Borowski. Zgodnie z prawdą napisałem, że jego stryjem był Jakub Berman. Zapewne wielu z was zastanawia się kim był ten pan. Otóż ten człowiek był członkiem Komisji Biura Politycznego KC PZPR ds. Bezpieczeństwa Publicznego, która opiekowała się aparatem represji stalinowskich w Polsce. Berman jest odpowiedzialny za zbrodniczą działalność Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. To z jego rozkazów prześladowana była grupa kilkuset tysięcy członków AK, BCh i NSZ. Żyd, brat Adolfa Bermana. W latach 40. bliski współpracownik Bolesława Bieruta oraz Hilarego Minca.

         Polubienie

        • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 1:16 pm

         Tu ,obywatel Putin,o obywatelu Stalinie,w superlatywach. !

         Polubienie

        • deotibigratia 15 grudnia 2011 o 5:18 pm

         @zenobiusz napisał podając link do filmu
         „Tu ,obywatel Putin,o obywatelu Stalinie,w superlatywach. !”

         Stalina zobaczysz na sztandarach większości manifestacji narodowych we współczesnej Rosji. My nie rozumiemy wciąż żywego fenomenu batiuszki Stalina ponieważ mało kto rozróżnia krwawy terror od wielkiej czystki. Nam sie mówi tylko o staliniźmie, zbrodniach stalinowskich nikt nie mówi o trockizmie zbrodniach leninowsko – trockistowskich – komisarzy w czarnych skórzanych tużurkach. Żydzi: lenin trocki zabjali głównie ruskich, stalin – zabijał głównie żydów ponadto naród pamięta że on, absolwent seminarium duchownego, pozwolił ludziom znów wejść do cerkwi i modlić się -co było za trockistów zabronione
         dla zrozumienia co robi dzisiaj Stalin na sztandarach warto obejrzeć ten film

         ZAGŁADA ROSJAN W ROSJI

         Polubienie

         • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 10:08 pm

          deotibigratia, mnie te kilka ostatnich dni otworzyło oczy. Zaczynam naprawdę rozumieć to co się wydarzyło w Rosji. Doświadczenie dziesiątków milionów ofiar terroru nie może pozwolić na jakieś eksperymenty z tym draństwem. Rosjanie, w przeciwieństwie do innych narodów rozumieją, że jest to wojna na śmierć i życie. I jeśli faktycznie Putin jest patriotą i Rosjaninem z krwi i kości, to nie popuści. Zresztą w filmie „Obywatel Putin” to właśnie powiedział. Najbliższa przyszłość pokaże czy jest szczery, czy też jest to kolejna gra globalistów. Ja intuicyjnie wyczuwam w nim autentyczność.

          Polubienie

        • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 10:17 pm

         Mroczne to,i coraz bardziej obrzydliwe,w miarę badania dokumentów.Chciałbym ,by Marek miał rację,obawiam się jednak….
         http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/12/14/chazarska-dzicz-panem-swiata-rozdz-v/

         Polubienie

        • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 10:22 pm

         Rosjanie widzą to tak.
         I znowu mamy czasy chaosu i nędzy na Rusi. Naród rosyjski znalazł się pomiędzy dwoma wrażymi żarnami usiłującymi go zemleć. Z jednej strony Miedwieputy i ich żydowska grupa zbójecka a z drugiej strony także żydowska grupa zbójecka liberastów jelcyńskiego wymiotu.

         Nam prawosławnym Rosjanom nie wolno wiązać się ani z jednym ani z drugim zbójeckim klanem natomiast powinniśmy przygotowywać się do obrony swojej Ojczyzny i swojej Wiary Świętej- Prawosławia. Kiedy będziemy musieli wystąpić do konfrontacji z tym Dwugłowym Smokiem- jarzmem żydowskim to Bóg jedyny raczy wiedzieć.

         Będziemy trzymać się Go a On niewątpliwie wskaże nam czas i miejsce.

         Bogu chwała za wszystko! Amen.

         http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/12/15/rosjanie-powinni-gotowic-sie-do-obrony-ojczyzny-video/

         Polubienie

        • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 10:43 pm

         http://foxmulder.blox.pl/2010/09/Bunt-Sprawa-Litwinienki-film-Generalowie-GRU-gina.html
         W listopadzie 2009 r. został otruty Anton Surikow, oficer GRU, szef tajemniczej korporacji „Far West”. W 1999 r. spotkał się on z Szamilem Basajewem w willi Adnana Kashoggiego na południu Francji. Wkrótce potem Basajew rozpoczął niesławny rajd na Dagestan, który posłużył Rosji jako pretekst (obok wysadzania w powietrze rosyjskich domów przez FSB i GRU) do wywołania drugiej wojny czeczeńskiej. Tutaj macie ciekawy artykuł dotyczący grupy Far West – spółki założonej przez grupę kumpli służących w jednej jednostce Specnazu w Afganistanie zaangażowanej później w handel narkotykami i różne naprawdę dziwne interesy z zachodnimi służbami wywiadowczymi. Grupę Far West wiązano m.in. z al-Zawahirim, FARC, UCzK i… CIA.

         W czerwcu 2009 r. zmarł w Moskwie generał Konstantin Pietrow. Jego przyjaciele oskarżyli o otrucie go FSB. Powodem miało byc „naradzanie się” Pietrowa z ludźmi z GRU przeciwko FSB.

         We wrześniu 2008 r. w katastrofie lotniczej nad Permem zginął generał Troszew – doradca
         Putina ds. Kaukazu i Kozaczczyzny.

         W lipcu 1998 r. w Petersburgu zginął generał Rochlin. Rosyjska prasa donosiła, że przygotowywał zamach stanu. Rochlin był jedynym Żydem, który został dowódcą korpusu w armii rosyjskiej po drugiej wojnie światowej. To on zdobywał Grozny w 1995 r. odmówił jednak przyjęcia za to medalu i protestował publicznie przeciwko wojnie w Czeczenii. Według Aleksandra Litwinienki został zatrzelony we własnym łóżku przez zabójców z FSB.

         Polubienie

        • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 10:50 pm

         Tu mamy szczegóły.

         Polubienie

  • centurion 14 grudnia 2011 o 10:43 am

   W miejsce słowa Rosji wpis Polski a w miejsce słowa Putin wpisz Tusk szablon jest dobry i zgodny z prawdą.

   Polubienie

   • kefir2010 15 grudnia 2011 o 1:22 am

    Tusk, Kaczyński, Palikot, Macierewicz.. kto jeszcze przykłada wagę do naszego rodzimego piekiełka czy tych marionetek wielkiego syjonu?
    ja się zdystansowałem od polskojęzycznej polityki totalnie. teraz interesuje mnie tylko ta partia, która obieca mi na klęczkach, że rozjebią sejm i system niszczący Polskę i inne narody Ziemi.
    polecam wszystkim czytelnikom to samo, trzeba patrzeć na problemy z bardziej globalnej perspektywy – ta pajęczyna organizacji, partii, odłamów masonerii itp może wydawać się skomplikowana i myląca, jednak na samym końcu zawsze znajdzie się papa Rotshild czy sekta Chadad Lubawicz której marionetką jest gasPutin.

    Polubienie

  • Aśka 14 grudnia 2011 o 1:46 pm

   @madam, myślę, że czytelnikom tego bloga należy się wyjaśnienie, że ten cytat, który podałaś, pochodzi z artykułu http://wiadomosci.onet.pl/swiat/po-upadku-kaddafiego-pora-na-putina,1,4966107,wiadomosc.html
   Po upadku Kaddafiego pora na Putina”
   21:14 krk / PAP 13.12.2011

   a są to słowa Andre Glucksmann’a.

   Pan Pan Tarpley (jak piszesz) też wie o oligarchach, korupcji, itp. co jest ujęte nawet w powyższym transkrypcie i sprawcą tego jest nie Putin, a pan Chodorkowski, którego teraz cała satanistyczna Europa (na czele z Gazetą Wybiórczą) i Hilaria baaardzo bronią i krytykują władze, że trzyma go w więzieniu.

   Polubienie

  • O Rzesz 15 grudnia 2011 o 12:12 pm

   „Wszechobecna w Rosji korupcja (…) Większość oligarchów lokuje swoje majątki za granicą”

   Nikt nie jest doskonały. Korupcja jest powszechna. Nie omija Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej. Dotyczy całego świata.
   Wynika z natury zdecydowanej większości ludzi od prostackiego pijaczka do wysoko postawonego (równie nieraz prostackiego) urzędnika oraz z powszechności korupcjogennego systemu finasowo – legislacyjno – społecznego stworzonego przez lichwę.

   Fakt że oligarchowie rosyjscy wywożą pieniądze z Rosji jest dla nich naturalny.
   To nie konieczność ekonomiczna. Pieniędzy mają tyle że współpracując ramię w ramię z włodażami Rosji dla jej i obywateli dobra ciągle byli by bogaci. Zasoby naturalne tego kraju zabezpieczą wszystkie ich majątki.

   W istocie jest to celowe działanie by czynić ten kraj bezbronnym i wystawionym na żer syjonistycznych globalistów.
   Idzie o to by Słowianie żyli w maksymalnie trudnych warunkach zmuszających ich do myślenia o tym jak przeżyć z dnia na dzień a przez to by nie mieli czasu myśleć o duchowości i istotach wyższych.

   Nie jest istotne czy Tarpley idealizuje wizerunek Putina czy jest obiektywny.
   Istotą problemu jest to że jest to ewidentny atak na przywódcę SŁOWIANINA stanowiącego w dużej mierze przeszkodę dla globalistycznych hien!.
   Przez setki lat plemiona słowiańskie były skutecznie skłócane. Częściowo za przyczyną ich własnej natury a później poprzez inwigilację ze strony obcych kultur.

   Najskuteczniejszym elementem skłócenia nas z Rosjanami, bardziej niż lata pierwszych trzech zaborów, stała się sprawa Katynia a ostatnio Katastrofy Smoleńskiej.

   Nie pałam miłością do Rosjan ale jest teraz czas by wznieść się ponad podziały ponieważ prawdziwy wróg traci swoją maskę i obnaża się w całej swej szkaradnej postaci.

   Jeśli nie będziemy chcieć dostrzegać kto stoi za czynieniem bałaganu na Świecie będziemy ciągle wystawieni na destrukcyjne działanie masonerii.

   Jeśli ktoś ma nadal obiekcje to z uporem maniaka przypomnę o istnieniu kart iluminatów a
   szczególnie o karcie informującej o zamieszkach.
   Była już tu pokazywana.
   Wszystkie zamieszki z ostatnich miesięcy to ewidentna robota syjonistów-satanistów.
   Sprawa nie podlega już dyskusji.
   Negować to mogą jedynie apologeci NWO i idioci niezdolni pojąć w jakim świecie żyją.
   Jeśli, madam, jesteś tego świadoma/y to epitety ciebie nie dotyczą. 🙂
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • O Rzesz 15 grudnia 2011 o 12:38 pm

    P S
    Jeśli ktoś zarzuca Putinowi że chodzi/ chodził na pasku globalistów to przypomnę tylko niedawną wypowiedz „naszego” ministra spraw zagranicznych i to że wyartykułował ją w porozumieniu ze swoim oficjalnym szefem czyli premierem.
    Większość ludzi błądzi. Pewnie i Putin umaczał honor i sumienie plugawiąc się współpracą z iluminatami.
    Dziś jednak widać że był tylko narzędziem w rękach ludzi którzy działają tak jak ich szef, szatan. Oszukują swoich mamiąc ich cudami na kiju a potem bez skrupułów likwidują.
    Tak samo jak czynią to z ludźmi im się przeciwstawiającymi a nie mającymi dość siły by się obronić.
    Jedni mają szczęście przeżyć jak premier „bunga-bunga”.
    Inni, niebezpieczni dla globalistów giną, jak np. Kadafi.
    Stąd też wiele zgonów w „niewyjaśnionych okolicznościach”.

    Polubienie

    • sinus 15 grudnia 2011 o 9:13 pm

     ja na to patrze mniej wiecej tak.. daje jakies 51% wiary w to co pisze Zeno, i 49% w to co czytam w postach Marka.. strasznie dlugo zajmuje mi analiza kazdego linku i „zdemanipulowanie” w glowie tego burdelu informacji, gdzie naprawde sporo to ewidentny szajs, ale jest kilka perelek

     tylko ze jest male ALE..
     analizujac „kariere” Putina widac jak na dloni ze od poczatku „spiewal jak mu grali”. nie oszukujmy sie, ramie w ramie z globalistami.

     obecnie widac ze zerwal sie z lancucha i zupelnie zmienil biegun. nie jest mu na reke odejscie od wladzy (wladzy raz zdobytej nie oddamy), gdyz jesli go teraz odsuna to:

     a) cicha smierc w zupelnie „z dupy” okolicznosciach
     b) nie bedzie wysoko na stolku kiedy „tort globalnej wladzy bedzie dzielony”
     c) jesli odejdzie to bez wzgledu czy bedzie gral w druzynie globalistow czy przeciw.. z Rosji nic nie zostanie… proste

     dlatego najprawdopodobniej pionek wyszedl przed szereg, ma zamiar utrzymac wladze za wszelka cene (globalisci siedza mu na karku wiec scenariusz a) i b) jest najbardziej prawdopodobny.

     w takich okolicznosciach Putin jest „sprzymierzencem”, bynajmniej trzeba go uwaznie
     obserwowac zeby sie w jakies bagno nie wpieprzyc

     co do umoczenia Putina w sprawe smolenska to trudno mi sie wypowiedziec, wydaje mi sie, ze pol na pol, gdyby nie byl umoczony puscil by sledztwo, z drugiej zas strony obnazyloby to slabosc sluzb specjalnych Rosji jesli to „oligarchowie unych” tak w samopas popadli….

     nie wiem naprawde nie wiem, mam jeszcze spora prace domowa w tej sprawie

     Polubienie

     • O Rzesz 15 grudnia 2011 o 11:22 pm

      Jeśli nie nawróci się i nie poprosi w głębi serca o pomoc wyższą instancję nic go nie uratuje.
      Jest do odstrzału. To widać wyraźnie.
      Zadawanie się z plugastwem nigdy nikomu nie wychodzi na dobre. Nawet mimo pozorów dobrobytu i szczęścia.

      Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 12:23 am

      czytam to, co Ty napisałeś, czytam to, co napisał Zeno; „biez wodki nie razbieriosz”! ja bym chętnie kibicował Rosjanom, ale jest jedno „ale”: to dziki naród – jak juz urosną w siłe, to im sie znowu zamarzy „Rosja od Władywostoku po Lizbonę”…a my jesteśmy „po drodze”…; lubie Rosjan – tak z definicji (Słowianie przecież); ale jeszcze bardziej lubie wolnośc i niezaleznośc, a najbardziej „lubię” Polskę – co chyba jasne?…. mam mętlik w głowie…..

      Polubienie

   • Peryskop 15 grudnia 2011 o 1:32 pm

    ORzesz – dzięki za chłodniejszą refleksję !

    Takie rozsądne przemyślenia na zimno starają się nam blokować poprzez podgrzewanie emocji.

    Wielu Polaków ma kłopoty z odróżnieniem Rosjan od komunistów, a tych od syjonistów itp.

    Analizy oparte na niepełnych danych (np. preparowanych) prowadzą do błędnych wniosków.

    Ale powoli przeciera się świadomość, że Słowianie mają wspólne interesy i wspólnych wrogów !

    Polubienie

    • O Rzesz 15 grudnia 2011 o 3:55 pm

     Dzięki Peryskop za miłe słowa ale nie ma w tym ani odrobiny chłodu. 🙂
     Jest to po prostu stwierdzenie faktu. Logiczny pragmatyzm.
     Starożytni Chińczycy twierdzili że ludzie są niedoskonali i nie mają wpływu na zło świata.
     To pogląd mylny bo opiera się jedynie na tym co jest świadomością naszego ego.
     Współczesna „kultura” masowa pogłębia w nas to przekonanie odpychając od źródeł wiedzy o prawidłowych zasadach współżycia i moralności które wzięły się przecież nie z sufitu!.

     Mamy do czynienia z prawdziwą „Wojną światów”!.

     Żeby mieć pełny ogląd sytuacji trzeba ciągle pamiętać że stoimy naprzeciw maniaków religijnych!.
     Wyznawców zła!.
     Rozpatrywanie wydarzeń w oderwaniu od ezoteryki i religii czyni nas bezbronnymi.
     Moje „przemyślenia” (cudzysłów bo tak naprawdę kompiluję jedynie to co poznałem przepuszczając przez żarna logiki sprzężonej z czuciem którego „szkiełko i oko mędrca nie dojrzy”) wynikają z uwzględniania tych właśnie czynników.
     Ponieważ są one rzeczywiste twierdzenia z nich wynikające są strawne bo proste i uczciwe!.

     Znów poruszam wątek wiary (wybacz monitor) ale inaczej się nie da.
     Dziś jak nigdy przedtem mamy możliwość poznać wszystkie działania sterujące wydarzeniami na świecie.
     Nadal pewne szczegóły pozostają w ukryciu ale to tylko kwestia czasu by stały się jawne.

     Tylko w takim kontekście możemy stać się faktycznie a nie tylko potencjalnie groźni dla planów szatana i realizujących jego wyznawców .
     W innym wypadku nigdy nie zajrzymy po za „horyzont zdarzeń” a sataniści będą o krok przed nami.

     Wiem. Mówię w kółko o tym samym ale przecież nasze życie również kręci się wokół kilku głównych tematów.
     Obecnie, jak i przed wiekami, najbardziej zajmują ludzi seks, cudzy majątek oraz władza.
     Bez Boga i wiary jako tematów równie ważnych i zajmujących dla wszystkich istot tego świata wszystko musi w końcu runąć.
     Oby przetrwało to co najlepsze.

     Polubienie

     • Peryskop 15 grudnia 2011 o 9:13 pm

      ORzesz – zgoda: „oby przetrwało to co najlepsze!”

      Ale czy starożytni Chińczycy mylili się twierdząc że ludzie są niedoskonali i nie mają wpływu na zło świata? Oczywiście ludzie są niedoskonali, więc Chińczycy w tym stwierdzeniu nie mylili się.

      A czy ludzie mają wpływ na zło świata?
      Mają i nie mają. A gdy mają, to często pośrednio.
      A czasem wręcz paradoksalnie.

      Po pierwsze owo „zło świata” nie powstaje samo, ale jest konsekwencją postępowania ludzi.

      Ja to rozumiem tak: człowiek czyniący zło – kłamliwy, podstępny i/lub mordujący innych – ma przewagę nad człowiekiem starającym się czynić dobro, bo ten mówiąc prawdę pozbawia się korzystniejszych wersji wydarzeń, rezygnując z podstępów obniża swoje szanse na sukces, broniąc osobę śmiertelnie zaatakowaną życia przywrócić jej nie może. A więc rzeczywiście człowiek prawy ma trudne zadanie gdy współegzystując na naszej planecie – często przez ścianę – z człowiekiem złym (lewym?) stara się respektować swoje szlachetne zasady.

      Na podstawie analizy wydarzeń z przeszłości oraz paradoksów ludzkiej psychiki dochodzę do przekonania, że Bóg – jako sprawiedliwy choć nie rychliwy – dając ludziom wolną wolę dał nam tym samym swobodę wyboru : na lewo dla hedonistów i geszefciarzy żądnych władzy, bogactw i pochlebstw (ułudna „pełnia szczęścia”), a na prawo – dla społeczników dla których empatia i wartości duchowe są ważniejsze od zdobyczy materialnych i przemijających uciech.

      Całkiem duża część populacji stara się łączyć świeczkę z ogarkiem
      i pokonuje swój żywot zygzakiem.

      I teraz powróćmy do pytania czy ludzie mają wpływ na zło świata ?

      Nawet źli ludzie miewają wpływ pozytywny, bo eskalując zakłamanie okłamują nawet siebie i swoich sprzymierzeńców. Zabijając wprost i metodami pośrednimi zabijają siebie i swoich sprzymierzeńców. Zastawiając pułapki sami w końcu w nie wpadają, wciągając w nie także swoich sprzymierzeńców.

      Można powiedzieć, że teraz zło odniosło sukces.
      Bo system wartości przewrócono „do góry nogami”, aparat wymiaru sprawiedliwości został sparaliżowany, a media bezkarnie wciskają ludziom do głowy kit totalny. Czyli sukces !

      Ale…
      W historii ludzkości takich „sukcesów” odnotowano wiele. I zawsze ich sprawcy mieli przekonanie, że oto dzięki swojemu geniuszowi osiągnęłi poziom zastrzeżony dla Boga, a nawet go przekroczyli. A co za tym idzie – zdobyli bogactwo, zagłuszyli zgrzytanie zębów oraz zapewnili sobie bezkarność.

      Ale…
      Obecną sytuację znajoma starsza pani oceniła tak: „- To chyba koniec świata. Albo i gorzej!”

      Otóż gorzej.
      Bo trzeba to wszystko będzie posprzątać.

      „Oby przetrwało to co najlepsze!”
      Przetrwa.

      Polubienie

      • O Rzesz 16 grudnia 2011 o 12:00 am

       Masz rację. Twoje wnioski są logiczne, Peryskop.
       Jeśli jednak przeczytałeś książkę Van Helsinga „Ręce precz od tej książki” to zapewne wiesz że wszystko to co nas otacza to gra pozorów. Ułuda.
       Możliwe że Najwyższy odciął nas od pradawnej wiedzy by poeksperymentować i zobaczyć co się stanie gdy będziemy kierować się swoją wolną wolą i rozumkiem.

       Jak widać w tym kontekście faktycznie Chińczycy się nie mylą.
       Jesteśmy niedoskonali i nie mamy wpływu na zło bo sami nim przesiąkliśmy.

       Osobiście, mając już wiedzę i wiele dowodów jej prawdziwości, sięgam dalej i stawiam na przebudzenie naszej populacji.
       Czas się ocknąć.
       Jesteśmy dziećmi Boga. Małymi bogami.
       Prawdziwie świetlistymi istotami równymi temu który chce nas przez zawiść i pychę zniszczyć a który sam jest tworem Boga.
       Jesteśmy bogami w sensie pozytywnym a nie chorym, kreowanym według szkoły platońskiej którą podpierają się masoni.
       Po prostu możemy wszystko odmienić zmieniając swoje myślenie a po tym decyzje i czyny!.
       A że to nie jest zadanie proste to mamy co mamy.

       Możemy powiedzieć nie.
       Nie chcemy już syjonistów i ich matactw.
       Dość kłamstwom i obłudzie.
       Niestety niewielu zdaje sobie sprawę że tak można.
       Jednostki świadome i mające odwagę są wystawiane na odstrzał.
       Zawsze tak było i będzie dopóki masa krytyczna ludzkiego niezadowolenia znów nie wybuchnie.

       Chodzi o to by tym razem nie czynić tego z nienawiścią.
       Inaczej niczego nie osiągniemy a jedynie pogrążymy się w kolejnym średniowieczu.

       Obecnie mamy do czynienia z próbą wywołania takiego wybuchu którego motorem napędowym ma być nienawiść, złość i strach.

       To odsunie większość ludzi od Źródła i pchnie w objęcia otchłani.
       Trzeba zrobić co możliwe by ratować co się da.
       Dlatego napisałem „Oby przetrwało to co najlepsze”.

       Sami tego nie posprzątamy.
       To nie na obecny ludzki rozum i możliwości.
       Jeśli odwołać się jednak do pomocy boskiej to wszystko stanie się możliwe.
       Nie kłamię.
       Mądrzejsi ode mnie sięgali po tą pomoc!.

       Roman Kluska: Etyka czynnikiem sukcesu w biznesie http://www.youtube.com/watch?v=DVVCKkOYPqQ

       Polubienie

 3. choice 14 grudnia 2011 o 10:09 am

  Monitor POniżej zapomniałeś dodać komu przeszkadzał Kaczyński… do tego jak że wzruszające zdjęcia Putina z Tuskiem ehhhhhhhh…

  Polubienie

  • deotibigratia 14 grudnia 2011 o 11:26 am

   Putin nie zorganizował zamachu w smoleńsku,!!!

   To robota jego nawiększego wroga jukosowego oligarchy chodorkowskiego który nawet z kibla ma dość kasy by mącić razem z niejakim bieriezowskim – obaj obywatele izraela. Działają oni przy współpracy i za pomocą struktur mossadu, który ma wtyki w każdym wywiadzie krajowym. To oni zorganizowali ten zamach aby pogrążyć Rosję i wrobić ją w konflikt z Polską – gdyby Kaczyński Jarek doszedł do władzy mogłoby dojść do zerwania stosunków międzynarodowych a nawet do wojny polsko – ruskiej i o o to właśnie chodziło – o destabilizację

   Ruski starali się sprawę tuszować w śledztwie po katastrofie po to by nie wyszło na jaw że stracili kontrolę na swoim terenie w tak newralgicznym punkcie jak lotnictwo dlatego też w ich interesie było zatajenie śledztwa

   Czy Putin wygląda na głupka i niedołęgę który by sam sobie organizował taki syf na własnym podwórku? i to tak niedyskretnie ? To jest po prostu nie logiczne dla interesów Rosji ale logiczne z punktu widzenia interesów Ussralela

   Polubienie

   • choice 14 grudnia 2011 o 1:41 pm

    Ruskie już nie jedną sprawę tuszowali więc w tym są najlepsi masz rację, ale to nie jest odpowiedź, wystarczyło przeprowadzić śledztwo normalnie i katów za jaja powiesić powiedz ile by w tedy ugrał Putin i Rosja, ależ zapomniałem my już się nie liczymy na świecie i w europie.. dziwka więcej weźmie jak nasi i zagraniczni sprzedajni politycy którzy dodatkowo ubabrane mają łapki we krwi..
    „Czy Putin wygląda na głupka i niedołęgę ” Nie! dla mnie głupcy i niedołęgi to są wszyscy ci którzy idą ślepo za nimi… a oni nas z uśmiechem na twarzy i w białych rękawiczkach…

    Polubienie

   • zenobiusz 14 grudnia 2011 o 2:53 pm

    deotibigratia@
    Może jakiś link do tych rewelacji.Koniecznie należy poinformować prokuraturę tak polską jak i rosyjską.Toż to rewelacyjna sensacja.Nie bądź taki małomówny,to może zmienić historię 🙂

    Polubienie

    • deotibigratia 14 grudnia 2011 o 11:01 pm

     Warto zapoznać się z wypowiedzią generała Pietrowa na temat Putina i in; mówi roli jewrejów w globalnym spisku i o współczesnych problemach Rosji wynikających z niemożliwości zmiany całego skorumpowanego aparatu państwowego odziedziczonego po Jelcynie

     sam gen Pietrow już nie żyje, zmarł w nie wyjaśnionych okolicznościach

     Polubienie

     • deotibigratia 14 grudnia 2011 o 11:09 pm

      Dla pamiętających ruska ze szkoły – Putin o jednobiegunowym świecie – o NWO
      (znajdę chwilę to przetłumaczę i wrzucę na monitora 🙂

      Polubienie

      • deotibigratia 15 grudnia 2011 o 11:50 pm

       zrobiłam tłumaczenie, może być trochę błędów ale sens myślę że został uchwycony
       ****************************************************************************************************

       Putin o światowym spisku

       Rok: 2007 Międzynarodowa konferencja polityki i bezpieczeństwa (Monachium)

       „Mam nadzieję że po dwóch trzech minutach mojego wystąpienia pan Pielczyk nie włączy tam czerwonego guzika [wyłączenie mikrofonu] ……

       Problematyka międzynarodowego bezpieczeństwa – mamy dużo szerokich kwestii odnoszących się do stabilności militarno- politycznej świata. W przeszłości świat był ideologicznie i ekonomicznie rozdzielony a jego bezpieczeństwo zabezpieczały ogromne militarne potencjały dwóch super- państw [USA ZSRR]. Globalizacja przesunęła na peryferia stosunków międzynarodowych skrajnie ostre ekonomiczne i socjalne kwestie…..Powstał jednobiegunowy model świata.

       Co to takiego jednobiegunowy świat? Jakby nie upiększać tego terminu w praktyce oznacza tylko jedno – jedno centrum władzy, jedno centrum siły, jedno centrum podejmowania decyzji; świat jednego gospodarza i jednego suwerena -i o to oczywiście w ogóle nie ma nic wspólnego z demokracją, dlatego że demokracja to władza należąca do większości przy poszanowaniu interesów mniejszości …

       Nas – Rosję teraz uczą demokracji – ale sami uczyć się tej demokracji to nie bardzo chcą.

       Uważam, że dla współczesnego świata jednobiegunowy model –jest nie do przyjęcia, sam model wydaje się niemożliwym by funkcjonować i nie może stanowić moralnej podstawy dla współczesnej cywilizacji. W związku z tym, to co dzieje się obecnie na świecie, to o czym tu zaczęliśmy dyskutować, to skutek wdrażania koncepcji jednobiegunowego świata.

       A jaki jest jej rezultat? Jednostronne, nie posiadające legitymacji akcje nie rozwiązały żadnego problemu [politycznego bezpieczeństwa], co więcej stały się generatorem nowych ludzkich tragedii i nieszczęść – osądźcie sami: wojen, lokalnych i regionalnych konfliktów nie stało się przez to mniej. Dziś obserwujemy prawie niczym nie powstrzymywany rozrost hipertroficznej wojennej siły w sprawach międzynarodowych. Siły, która powoduje że konflikty następują jeden za drugim i nie ma szans na kompleksowe i polityczne rozwiązania. Widzimy też naruszenia zasad prawa międzynarodowego; widzimy [wychodzenie] niektórych państw ze swych narodowych granic i roztaczanie wpływów we wszystkich sferach: ekonomii, polityki, i w sferze humanitarnej i narzucanie tego innych państwom. No komu to się podoba? Czy powinniśmy bezczynnie patrzeć na to co się dzieje? Próbuję odpowiedzieć na wasze pytanie… Oczywiście że nie ! Czy mamy środki aby przeciwstawić się temu zagrożeniu? Oczywiście że mamy! „

       Napisy: Zatrzymać Rosję może tylko sama Rosja ! Niezgoda [zamieszki], protesty, przekupstwa polityków i działaczy; werbunek młodzieży do rozruchów są po to żeby sprzątnąć Putina! Hasła, slogany dobiorą dowolne ! W 1917 hasła były także ponętne i w 1991 też! 1917 …. 1991…

       Nie dajcie się oszukać jeszcze raz
       Nie uczestniczcie w prowokacjach
       Nie bądźcie marionetkami

       Polubienie

     • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 12:25 am

      Tak, to prawda – „gułagi były obsadzone Żydami”. Ale z drugiej strony wywozili tam też Żydów – mam nagrania ofiar gułagów, Polaków, którzy byli wywiezieni m.in. z Żydami do gułagów. Każda historia jest niedopowiedziana, jeśli mówi się o niej jednostronnie.
      Najważniejsze w tej wypowiedzi jest to, że rosyjskie służby specjalne są obsadzone ludźmi pracującymi dla globalistów. Wiemy już więc kto zrobił zamach. To powinno być dołączone do akt sprawy.

      Polubienie

     • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 2:44 pm

      Możesz powiedzieć ,skąd znasz jego nazwisko,bo z filmu nie wynika,a komentarze są wyłączone.Skąd wiesz o jego śmierci ??
      Dobre masz źródła informacji, widzę 🙂

      Polubienie

      • deotibigratia 15 grudnia 2011 o 5:24 pm

       informacje o Pietrowie pochodzą z kanału http://www.youtube.com/user/michalxl600
       inne informacje pochodzą z kanału http://www.youtube.com/user/relanium05
       czesto cytuję- z zachowaniem informacji o autorze też użytkownika pszek z prawda2.info

       wsio 😉

       Polubienie

   • Peryskop 15 grudnia 2011 o 5:01 am

    @dtg – rozsądnie argumentujesz.

    Ale w tym hipotetycznym scenariuszu trudno pominąć też okoliczność irytacji Putina
    polityką Lecha Kaczyńskiego (Tbilisi i in.), krytyczną wobec imperialnych interesów Rosji,
    o które Putin dba – i patrząc obiektywnie – trudno go potępiać za przejawy patriotyzmu.

    Niewykluczone, że w odwecie aktywnie zadbał o poniżenie rangi obchodów 10.04.2010.

    Ale masz rację, że prawdopodobnie ktoś te animozje wykorzystał sprytnie pogłębioną aranżacją.

    Ujawnione „rewelacje Klich-Klich” – po pierwsze – były dość oczywiste już zaraz po zamachu,
    i trudno się dziwić, że MAK zatuszował zaniedbania oraz umyślny udział układu wieża+Logika.

    A po drugie – to nie wyjaśnia kto był „głową” tej operacji i czyje mózgi były w niej decyzyjne.

    Błędne są analizy oparte na prostych relacjach komu na czym mogło zależeć w projekcie 10/4,
    bo to jest gąszcz powiązań, animozji, synergii, konkurencji, wspólnot interesów i … przypadku !

    Polubienie

    • Orka 15 grudnia 2011 o 5:55 pm

     Próba utworzenia komisji śledczej w PE do spraw pandemii … 9.04.10 zebrano wszystkie potrzebne podpisy … Po katastrofie wszystko ucichło jak nożem uciął , w lipcu poinformowano , że komisji nie będzie ale będzie raport …

     Polubienie

    • sebecx 15 grudnia 2011 o 9:45 pm

     „Niewykluczone, że w odwecie aktywnie zadbał o poniżenie rangi obchodów 10.04.2010.
     Ale masz rację, że prawdopodobnie ktoś te animozje wykorzystał sprytnie pogłębioną aranżacją.” …ja odnoszę identyczne wrażenie… podobne akcje można oglądać w holiłudzkich produkcjach … być może faktycznie, jak sugeruje @iHe, Putina krwawe poty oblały, bo zdał sobie sprawę z czym ma do czynienia…

     Polubienie

   • iHe 15 grudnia 2011 o 10:07 am

    To by mogło tłumaczyć ten krwawy pot na skroni Putina,oznaka ogromnego stresu pod kontrolą.Jak by to zaplanował i wykonał to by się aż tak nie zestresował.
    (co prawda Krzak oglądał do góry nogami książeczki ,to jednak nie to samo i nie to wyszkolenie)

    A co by go mogło aż tak zestresować..
    Możliwość utraty życia/władzy z ręki własnych ziomków czy też chazarsko-gruowskich?.
    Dowiedział się,że wdepnął w gwno.
    W Rosji nie ma jednomyślności i toczy się zażarta walka przynajmniej pomiędzy 2 stronnictwami.
    http://wzzw.wordpress.com/2011/01/09/jak-wygrac-%E2%80%9Ezamach-stanu%E2%80%9D/

    Lista trupów(nikt nie marnuje oddanych ludzi w ten sposób na wysokich stołkach,których wyszkolenie pochłonęło mase pieniędzy):
    To lista nie kompletna ale nie chce mi się szukać:

    „„utonięcie” generała-majora Jurija Iwanowa zastępcy szefa GRU, „samobójstwa” gen. Czerwizowa – byłego szefa Federalnej Służby Ochrony, gen Nikołaja Timoszenki – szefa Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych – czy śmierć głównego ekonomisty Gazpromu Siergieja Kliuka, który miał zastrzelić się we własnym samochodzie. ”
    Były jeszcze katastrofy kolejowe czy samolotowe.I na pewno na tym nie koniec.
    Tak gdzie jest prawdziwa władza jest też prawdziwa krew.

    Apropo jeszcze linka:sytuacja w Rosji na naszych blogach jest opisywana zależnie od doraźnych interesów danej partii politycznej, więc każdy sam musi sobie wyrobić opinie, bo na ten temat.Ogólnie tak na prawde żadnej partiw Polsce jest nie po drodze z rosją o ile stronnictwo pro-syjonistyczne w danym momencie nie rośnie w siłe.
    Nie ma fachowych niezależnych opinii.
    Za każdą osobą ktoś stoi jednostka nawet dyktator nie wiele znaczy jak za sobą nie maarmii oddanych zdeterminowanych osób.
    Niestety ,ale prawdziwym systemem władzy nie jest demokracja tylko mafiokracja o czym boleśnie codziennie możemy się przekonać oglądając np.fałszywe newsy z zion tifi.
    Ja oczywiście podpisuje się pod tym co pisze Monitor.

    Największa demonkracja rozsiewająca demokracje z siłą rewolucji bolszewickiej –
    oni mogą ,bo mówią we własnych merdiach o sobie ,że są demokratami i mają lepszych goebelsów op PR.

    Polubienie

    • Peryskop 15 grudnia 2011 o 2:09 pm

     W przełomowych momentach jak obecny należy uważnie obserwować co kto mówi .

     Bo właśnie to są najplepsze okazje, żeby wykryć ukrytych speców od wpływu.

     I jest to mniej ważne czy służbowych, działających na czyjeś odgórne polecenie,
     czy spontanicznych, kierującymi się swoimi poglądami – często sprytnie ukrywanymi.

     Znaną techniką jest dystrakcja uwagi – wy (albo lepiej „my”) tu gadu gadu, a tam…

     Polubienie

 4. navajo88 14 grudnia 2011 o 10:35 am

  hahahahahaha a wy nadal zajmujecie się tym całym Putinem hahahahahahaha , Monitor lepiej przyjżyj się co się zaczyna dziać na rynkach światowych i w europie , dzisiaj GW o dziwo ! piszą że coraz więcej krajów europejskich zaczyna się wyłamywać z tego całego funduszu pomocowego dla grecji i włoch ,czyli co się stało ??? a no tylko to że to ślunne pierdolnięcie o stół pana Camerona zaczyna przynosić efekty !!!!! a w przyszłym roku wzrastają szanse na wygraną w wyborach we Francji pai Le pen hahahahaha i właśnie tutaj szykuje się niespodzianka ,,,, a ty szanowny panie Monitorze nadal zajmujesz się tym pożal boże Putinem !!!!!! ,zakochałeś się w nim czy jaka cholera !!!!!!! . Monitor sorry za to co napisałem , ale chyba tracisz poczucie rzeczywistości i bez obrazy chŁopie OKI!!!!!!!
  J.M.H

  Polubienie

  • kefir2010 14 grudnia 2011 o 2:58 pm

   a ty ubierz jarmułkę, chłopie, joł!

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 14 grudnia 2011 o 4:48 pm

    słaba, wręcz żałosna odpowiedź na to, co napisał navajo; to nie onet, p. kefir, to troche inne – bardziej intelektualne forum….

    Polubienie

    • kefir2010 14 grudnia 2011 o 4:51 pm

     z ilu nickuw jeszcze korzystasz? ewętualnie, czyim przydupasem podcierajmajtkiem jesteś?

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 14 grudnia 2011 o 9:50 pm

      na tym blogu uzywam tego samego nicka od…marca, jesli dobrze pamietam; masz awersje na krytyke, czy ci nerwy siadają? czy jedno i drugie?

      Polubienie

      • kefir2010 15 grudnia 2011 o 1:02 am

       co cię to obchodzi? ja się po prostu tobą bawię tak, jak polityk bawi się marionetką czy dziecko swoją szmacianą kukłą.. po prostu – mogę napisać dowolny, nawet kiepski żart na dowolnym blogu i nie muszę dbać o żadną opinię, reputację, od tego mam swój świat realny ewentualnie swój blog – kefir 2010. ty zaś tutaj się ciśnieniujesz niczym arabski szejk na targu broni i amunicji z ruskiego demobilu.
       zluzuj szele chłopie, świat jest naprawdę piękny, nie wiem no, idź sobie do tesco, kup 4 browary nawet za tego piątala (piwa marki tesco, heh) i czil ałt! 😉

       Polubienie

       • kefir2010 15 grudnia 2011 o 1:08 am

        A JEŚLI COŚ CI NIE PASUJE – IDŹ SE DO PSYCHOJEBA, POWIEDZ, ŻE LUDZIE CIĘ OBSERWUJĄ I ZAPODAJ JEDNĄ Z NASZYCH TEORII / DEMASKACJI. NIECH CI ZAPISZE HALOPERIDOL, NIE CZYTAJ ULOTKI DOŁĄCZONEJ DO OPAKOWANIA TAK JAK MUWILI W TELEWIZORZE, TYLKO NAŻRYJ SIĘ 5 TABLETEK NARAZ – I POWIEDZ MI, CZY JEST HARDCORE, CHŁOPCZE, BO WIDZĘ ŻE MASZ O TYM POJĘCIE TAKIE, JAK ŚWINIA O NIEBIE.. BEZ ODBIORU.
        ========================================
        HARDCORE RULES THE WORLD! WETERANI HARDKORU WALCZĄ DO OPORU! PAMIĘTAJ. ZADARŁEŚ ZE MNĄ, WPIERDOLIŁEŚ SIĘ CEBULARZU MIĘDZY WUDKĘ A ZAKĄSKĘ, WIĘC ZBIERAJ KONSEKWENCJE SWYCH CZYNÓW, HANIEBNYCH, JOL! 😉

        Polubienie

        • Joanna 15 grudnia 2011 o 8:32 am

         Mizia kupiłeś blog Kefira?

         Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 15 grudnia 2011 o 5:25 am

        kawał chama z ciebie…. – i chyba przy okazji megaloman; i w dodatku dyrektor teatrzyku kukiełkowego; no i jeszcze literat;-) dziekuje za pozwolenie wypadu do tesco…. tatuśku!

        Polubienie

        • pola 15 grudnia 2011 o 9:52 am

         Daj sobie spokój z kefirem,kiedyś nazywał się kefirek i przyjemnie było z nim rozmawiać a teraz tylko jad sączy,chyba go życie sponiewierało i trzeba mu wybaczyć.

         Polubienie

        • Peryskop 15 grudnia 2011 o 2:12 pm

         Albo za dużo nakupował w Bazarze Medycznym?

         Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 15 grudnia 2011 o 6:09 pm

         sparafrazowałbym znany tekst z „seksmisji”, tylko a rebour:-)… ale niech tam – to nie onet, to „monitor polski”…

         Polubienie

       • sinus 15 grudnia 2011 o 9:22 pm

        dowcip to masz na naprawde „ch..jowym” poziomie, sory stary ale Twoj chamski, rubaszny przepelniony CAPSEM lamersko dziecinny post ponizej to zwyciezca ogolnoswiatowej debiliady dla niepelnosprytnych i ociemnialych, oby tak dalej pionierze kretynizmu

        pozdrawiam

        (sry Monitor :/)

        Polubienie

        • sinus 15 grudnia 2011 o 9:23 pm

         to bylo w strone kefira, w dziwnym miejscu sie respond pojawil

         Polubienie

  • Sully 14 grudnia 2011 o 3:04 pm

   Mam nadzieję, że wybory we Francji wygra inna osoba niż ten który jest dotychczas, bo patrzec już na niego nie mogę. Taki fałsz od niego bije…pozatym patrząc na historie, bez urazy ale o francuzach nie mam dobrego zdania.

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 14 grudnia 2011 o 4:51 pm

    Angole tez nas zdradzili w 39, ale przynajmniej potem walczyli jak lwy, no i uratowali Europę przed dominacja niemieckiego faszyzmu; Francuzi… no coż, ich postawa, jako państwa, przypomina zachowanie ich reprezentacji piłkarskiej podczas ostatniego Mundialu w RPA….

    Polubienie

    • choice 14 grudnia 2011 o 5:09 pm

     wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem 😀 szkoda że kończy się tak że jak się na nas nie wypną to wsadzą nuż w plecy.. Angole walczyli polskimi pilotami fakt…

     Polubienie

     • monitorpolski 14 grudnia 2011 o 9:13 pm

      to ma być nawiązanie do mojego wczorajszego komentarza? Jeśli tak, to nie użyłem słowa „przyjaciel” – użyłem „sprzymierzeniec”, podobnie jak Stalin był sprzymierzeńcem Churchilla i Roosevelta (zresztą Churchill i Stalin byli kuzynami z rodziny Rotszyldów, jak to niedawno wyszło, Hitler to też był ich odległy kuzyn…)

      Polubienie

      • choice 14 grudnia 2011 o 11:48 pm

       Tak i Nie jak mam być szczery, nasunęło mi się to samo powiedzenie na myśl, może i po wczorajszym twoim wpisie ale bardziej po komentarzu TNT, przypomniała mi się nasza historia, że nie zawsze to powiedzenie może się sprawdzić… a co do dalszego wpisu totalskiego lwy europy 😀 to lepiej niech dalej ogląda mecze ale nie porównuje ich do II WŚ…
       „podobnie jak Stalin był sprzymierzeńcem Churchilla i…” tu masz całkowitą rację bo powiązania rodzinne, sponsoring, pakty, to temat rzeka jak wiadomo szachownica żądnych władzy i krwi szatanistów…

       Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 15 grudnia 2011 o 12:19 am

        lwy czy bullteriery… – nieważne; mogli pójśc na ugodę z Hitlerem po tym, jak Francuzi dali ciała, i życ sobie we wzglednym spokoju; ale nie poszli na ugodę – zresztą dzieki temu cała Europa nie mówi obecnie po niemiecku….

        Polubienie

        • choice 15 grudnia 2011 o 1:08 am

         hahaha ja cię proszę odpuść dalsze komenty.. jaką ugodę a zapomniałeś jak to Niemcy odcięli anglikom statki z jedzeniem o mały włos twoje bulteriery to własny g.. by jadły… a nie zastanawiało cię położenie Anglii oraz wkroczenie jej wojsk już w zaawansowanym etapie wojny, dla mnie nie jest to żadne wejście smoka tylko szczura który walczył o przetrwanie który myślał ile najwięcej może ugrać.. w II wojnie najbardziej poszkodowanym i wydymanym krajem jest Polska na którą cała dwulicowa Europa się wypięła a najbardziej frajerskim krajem są właśnie Anglicy, przypisujący sobie wszystkie zasługi i spasuj bo ten zachwyt nad nimi to woła o pomstę… jak by tak angoli, Ruscy i Niemcy najechali to zamiast Manchesterów i Chelsea miałbyś dziś pustkowie i wypas owiec….

         Polubienie

        • Ktoś 15 grudnia 2011 o 3:24 am

         (choice) „najbardziej frajerskim krajem są właśnie Anglicy, przypisujący sobie wszystkie zasługi i spasuj bo ten zachwyt nad nimi to woła o pomstę… jak by tak angoli, Ruscy i Niemcy najechali to zamiast Manchesterów i Chelsea miałbyś dziś pustkowie i wypas owiec….” – ale nie napadły, nawet Niemcy pozwolili Anglikom na ucieczkę swoimi wojskami z Francji dlatego ta wojna Niemiecko-Angielska do zaangażowania się USA była czysto udawaną grą pozorantów bo jakby Niemcy chcieli ich podbić to to zrobili by to w tym samym roku i z takim samym problemami jakie mieli we Francji. Wjechali by w Albion jak nów w roztopione masło. Ale mieli na to zakaz wiec pozorowali „naloty”.
         A po jej zakończeniu pomagali nawet w ewakuacji co bardziej zasłużonych nazistów do ameryki południowej via Watykan. W interesie Anglii było zrównać Francję, splantować Niemcy i wykrwawić Rosję i wszystkie te cele włącznie z wymuszeniem akceptacji powstania Izraela Brytyjczycy po kolejnej udawanej wojnie w Palestynie dopięli. Reszta to propaganda dla zamazania motywów.

         Polubienie

        • choice 15 grudnia 2011 o 10:31 am

         @ktoś masz rację jak mówiłem II wojna to temat rzeka ale zarazem niezła układanka szachownicy warto się zagłębić…

         Polubienie

      • AQQ 15 grudnia 2011 o 12:02 am

       http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10813565,_Po_upadku_Kaddafiego_pora_na_Putina_.html
       Filozof i obrońca praw człowieka komentuje w artykule pt. „Po Kaddafim Putin?” ostatnie masowe protesty uliczne rosyjskiej opozycji po wyborach parlamentarnych w tym kraju. Obserwatorzy międzynarodowi wskazali wstępnie, że głosowanie zostało sfałszowane na rzecz zwycięskiej rządzącej partii Jedna Rosja.

       Glucksmann, jeden z najbardziej znanych francuskich filozofów i publicystów, przyjaciel rosyjskich dysydentów, w czasach komunizmu wspierał polską Solidarność i czeską opozycję, a w ostatnich latach zaangażował się w obronę prawa Czeczenów do niezależności.

       W tym samym numerze „Le Monde” publikuje własny redakcyjny komentarz do wydarzeń w Rosji. Według gazety, masowe protesty są buntem „rosyjskiej klasy średniej, znękanej korupcją i oszustwami władzy oraz znużonej autokracją”.

       Według redakcji „Le Monde”, presja tłumów nakazuje Putinowi dużo większe niż do tej pory ustępstwa wobec opozycji i „podjęcie wreszcie reform strukturalnych, ekonomicznych i politycznych”. „To byłoby w rzeczywistości równoznaczne z porwaniem się na fundamenty systemu, który on sam zbudował. Ale Putin nie ma już innego wyboru” – kwituje gazeta.

       Polubienie

       • Peryskop 15 grudnia 2011 o 5:09 am

        AQQ: …„Le Monde” publikuje własny redakcyjny komentarz do wydarzeń w Rosji…
        Czy wierzysz, że „własny” ?

        Lansowanie w tych wydarzeniach osoby Khodorkowskiego wskazuje, kto obecny protest lansuje i po co, publikując tu i tam – a praktycznie wszędzie – „własne” komentarze.

        Polubienie

       • AQQ 15 grudnia 2011 o 10:40 am

        @Peryskop. Oczywiście polowanie z nagonką.

        Polubienie

    • Ktoś 14 grudnia 2011 o 5:59 pm

     Wojna „lotnicza” 3 Rzeszy z Anglia była wojną udawaną, to była czysta wojna pozorów by Niemcy mogli naprodukować to o czym dzisiaj nie można głośno mówić. A sama „produkcja” odbywała się ściśle wedle zatwierdzonych w Londynie wytycznych.

     Cameron tylko pokazał prawdziwe oblicze angielskiej bestii która chciała wygodnie pasożytować na krajach zza kanału. Nic ponad to. Ale niewątpliwie ruszyło to europejskim kociołkiem. Pytanie tylko w która stronę bo nie zapominaj o „arabskich emigrantach” porozmieszczanych strategicznie dla szantażowania wojnami domowymi bogatych krajów yewropy przez nadzorców Bractwa Muzułmańskiego a nimi jak wiadomo też są nasi tak wierni polskim sprawom sojusznicy. 😀

     Polubienie

     • choice 15 grudnia 2011 o 12:03 am

      „Wojna „lotnicza” 3 Rzeszy z Anglia była wojną udawaną, to była czysta wojna pozorów ” jasne że tak były dwa turnieje w Anglii na peesie i wyjazdowy w Niemczech na Nintendo…

      Polubienie

      • kosiardeyablos 15 grudnia 2011 o 6:50 pm

       Hahahahaha….dobre !!!!!

       Polubienie

    • Sully 14 grudnia 2011 o 6:08 pm

     Chyba nie jestem w temacie, bo mnie piłka zupełnie ale to zupełnie nei interesuje, ale wnioskuję, że ich zachowanie do mądrych nie należało;-)

     Polubienie

    • kefir2010 15 grudnia 2011 o 1:31 am

     @total – oglądaj te swoje muzgojebnemecze dla euro-szabbas-goim, i nie zajmuj się raczej wielką polityką.. wiesz, to zwyczajnie cię przerasta. ta jarmułka chyba naprawdę zaszkodziła ci na baniak 😀

     Polubienie

     • Wizzgaa 15 grudnia 2011 o 12:49 pm

      Daj spokój kefir , mnie też cieszy KAŻDY najmniejszy / choćby i zastępczy / sukces naszych ludzi . Mecz był niezły .

      Polubienie

   • Ramires 14 grudnia 2011 o 6:11 pm

    Na widok rudego w pl. też robi mi się niedobrze. „Mądry” naród ma inne zdanie. Czas pokaże kto miał rację !

    Polubienie

 5. arkebuz 14 grudnia 2011 o 10:36 am

  Co do „uderzenia wyprzedzającego” to nie wierzę, bowiem posiadanie broni jądrowej skutecznie studzi zapał – to jest jak widać bardzo dobry gwarant pokoju. Rozpoczęcie III wojny światowej to po prostu samobójstwo.

  Polubienie

  • iHe 15 grudnia 2011 o 2:30 pm

   To wszystko zależy od wielkiej trójki.Jak w wielkiej 3 sama „rodzina” to niezależnie od stron konfliktu i posiadanej broni masowego rażenia jakoś się dogadają.

   Podstawa to,żeby wszystko pozostało w rodzinie ,a zapłacili ci państwo..
   A jak wiadomo bezprawnie konsumujemy nieodnawialne surowce naturalne i produkujemy morderczy gaz dioxycarbon -B.

   W ogóle za dużo nas jest zdaniem wielu łekonomistuf i eugeników.
   Na szczęście nauka nie spieszy się z rozwiązywaniem tych problemów w sposób funkcjonalny lepiej kryzys wojna ..Jak remont to najpierw wyburzenie .Potem przyjdzie czas na nowe scenografie i technologie.

   Polubienie

 6. Cramer 14 grudnia 2011 o 10:54 am

  Armia USA opuszcza Irak. Zgadnijcie dokąd sie przenosi?
  Wraca do USA? – Nie – zajmuje pozycje w Jordanii, na granicy z Syrią!!!
  http://www.debka.com/article/21564/

  Przypominam, że u wybrzerzy Syrii (Morze Śródziemne) znajdują się jednostki floty USA lecz także floty Rosyjskiej. Jest tam także Rosyjska baza.
  Flota Chińska jest na Oceanie Indyjskim, ale CIA poprzez „arabską wiosnę” kontroluje Kanał Sueski.

  Polubienie

  • Cramer 14 grudnia 2011 o 6:02 pm

   Właśnie znalazłem info, że USA straciły drugiego drona na Oceanie Indyjskim, w okolicach planowanej Chińskiej bazy wojskowej:

   Amerykańska armia straciła kolejny w ostatnim czasie samolot bezzałogowy. Dron typu MQ-9 Reaper roztrzaskał się na Seszelach na Oceanie Indyjskim.

   http://www.tvn24.pl/12691,1727931,0,1,amerykanie-stracili-kolejnego-drona,wiadomosc.html

   Polubienie

   • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 12:31 am

    Najlepsze jest to, że w pierwszym dronie Irańczycy przejęli kontrolę nad układem sterującym i go po prostu wylądowali. Bardzo pozytywny rozwój sytuacji, bowiem ta niebezpieczna broń może być obosieczna!

    Polubienie

    • Peryskop 15 grudnia 2011 o 3:34 pm

     Krążą plotki, że pokazany w tv dron to atrapa – conajmniej w części aby ukryć zniszczenia.

     Snują się spekulacje, czy Irańczycy będą w stanie spełnić zapowiedź aby skopiować drona metodą „reverse engineering”.

     Ten model Sentinel (Wartownik) to najbardziej zaawansowany dron, z czułymi sensorami, ulepszonym radarem i komunikuje się via satelity. Według wiki koszt jednostkowy 6 mln $.

     Na żądanie Obamy zwrotu „własności rządu amerykańskiego” Teheran odmówił.
     Czy administracja powoła się na prawa autorskie i patenty ?

     Polubienie

  • Peryskop 15 grudnia 2011 o 3:19 pm

   Pakistańczycy wkurzeni niesprowokowanym atakiem i zabiciem dwudziestu kilku żołnierzy znów zablokowali Amerykanom lądowe transporty. Zaczyna brakować paliwa dla helikopterów USA i NATO. Całkowita cena litra benzyny loco Kandahar sięga 400 $ po wliczeniu kosztów transportu, ochrony, marż, korupcji i innych geszeftów.

   Obama ogłasza właśnie „wycofanie wojsk” z Afganistanu, co zresztą miało nastąpić za pokojowego Nobla na początku kończącej się wkrótce kadencji.

   Ciekawe czy „wycofani” (oprócz Syrią via Jordania) zajmą się też „wyzwoleniem” Pakistanu od bardzo nie przychylnych dlla NWO władz tego 160-milionowego kraju z arsenałem nuki ?

   PAP 30.09.2011
   Premier Yusuf Raza Gilani powiedział w czwartek, że Pakistan nie podda się presji ze strony USA, by „robić więcej” w walce z terroryzmem w Afganistanie – pisze Kyodo. Była to reakcja na oskarżenia USA, że wywiad Pakistanu współpracuje z ekstremistami…

   Polubienie

  • choice 15 grudnia 2011 o 3:55 pm

   Brytyjski niszczyciel został postawiony w stan gotowości, gdy zespół rosyjskiej floty z lotniskowcem na czele pojawił się niespodziewanie u wybrzeży Szkocji – podają brytyjskie media.
   Zespół składający się z jednostek Floty Bałtyckiej jest w drodze na Morze Śródziemne, gdzie ma wziąć udział w manewrach niedaleko Syrii. W jego skład wchodzi m.in. chluba rosyjskiej marynarki – lotniskowiec Admirał Kuzniecow. Jak pisze „Daily Mail”, po raz pierwszy od 20 lat obcy lotniskowiec znalazł się tak blisko Wysp Brytyjskich, nie licząc oczywiście jednostek sojuszniczych. czyt. dalej—>
   http://radtrap.wordpress.com/2011/12/14/alarm-w-wielkiej-brytanii-pojawil-sie-rosyjski-lotniskowiec/

   Polubienie

 7. zenobiusz 14 grudnia 2011 o 11:05 am

  „System ADM nie jest wycelowany w Iran, ani inne „wrogie państwa”, jest wycelowany w Rosję. Jest to czyste szaleństwo – komu zależy na ściągnięciu całego NATO na granice Rosji? Jaki byłby motyw dla Amerykanów – obrona odległych republik bałtyckich? Kto by się narażał dla tej prowokacyjnej polityki?”

  Sęk w tym ,że szybki atak sił pancernych i wojsk desantowych z rejony Kaliningradu ,i nie tylko ,może przenieść,błyskawicznie, centrum walk na ludne obszary Europy środkowej i zachodniej,uniemożliwiając użycie taktycznej broni jądrowej.
  Dla tego tak „boli” system ADM.
  To siatka odgradzająca głodnego psa, od smakowitej kości.

  Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 12:44 am

   Tylko, że teraz Rosja nie jest agresorem. Więc ADM nie są instalowane w celach defensywnych. Widać, że nie znasz strategii globalistów, którzy chcą zniszczyć Rosję – Brzeziński już dawno o tym mówił.

   Polubienie

   • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 11:34 am

    A możesz określić ,kim niby Europa ma zaatakować Rosję.Sądzę że na solo, z Białorusią czy Ukrainą miała by problemy.Rosja też tylko pręży muskuły ,większość sił ma na Dalekim Wschodzie,i dla tego prewencyjnie, może z nas zrobić pas ziemi radioaktywnie skażonej,jak to już było w planach za Ś.P Układu Warszawskiego.

    Polubienie

 8. Mariusz 14 grudnia 2011 o 11:42 am

  Parviz Sarvari, przedstawiciel irańskiej rady narodowej poinformował, że jego kraj przeprowadzi wojskowe manewry mające na celu zamknięcie cieśniny Ormuz. Ćwiczenia mają w praktyce pokazać gotowość Iranu do zablokowania największego szlaku transportu ropy na świecie. Eksperci sądzą, że gdyby Iran faktycznie zdecydował się na blokadę, to cena baryłki mogłaby wzrosnąć nawet pięciokrotnie, a to byłoby zabójcze dla światowej gospodarki.
  http://konflikty.wp.pl/title,Gdy-do-tego-dojdzie-swiat-stanie-na-krawedzi-katastrofy,wid,14080882,wiadomosc.html

  Polubienie

  • sebecx 15 grudnia 2011 o 10:18 pm

   …to się ci eksperci późno obudzili, albo im szefostwo dopiero pozwoliło czytać L.Williamsa …
   hehehe… na prison planet już pod koniec lutego o tym pisali ..proszę bardzo: http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/globalisci_rozpoczeli,p972889609

   Polubienie

 9. zenobiusz 14 grudnia 2011 o 12:05 pm

  Jeśli 10 grudnia łagodni Rosjanie zaledwie protestowali przeciwko oczywistym oszustwom partii władzy to jutro masy rzeczywiście zostaną przejęte przez radykalnych rosyjskich nacjonalistów. I zaspokoi ich tylko całkowita zemsta za dokonane ludobójstwo na rosyjskim narodzie. Nie zgodzą się na mniej niż Święta Ruś, potężna i straszna dla wrogów Chrystusa i rosyjskiego narodu, włączająca w siebie wszystkie oderwane rosyjskie ziemie.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/14/swieta-rus-potezna-i-straszna-dla-wrogow-chrystusa-i-rosyjskiego-narodu/

  Polubienie

 10. nnnn 14 grudnia 2011 o 12:38 pm

  nudzi mnie juz to forum i co mi daje ta wiedza nic zupelnie nic:))))

  Polubienie

  • mmmm 14 grudnia 2011 o 12:50 pm

   do nnnn ! sp……aj stad i to juz !

   Polubienie

  • pola 14 grudnia 2011 o 1:10 pm

   Pozostaje ci tylko taniec z gwiazdami.

   Polubienie

   • Sully 14 grudnia 2011 o 3:05 pm

    Polu….juz nei leci, masz stare info skonczył się 3 tygodnie temu;-)

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 14 grudnia 2011 o 4:57 pm

     a teraz trwa desperackie poszukiwanie już nie gwiazd, ale nawet asteroid…. tylko głupiec zarzynałby kure znoszącą złote jaja …ach, te płatne smsy: rozwiązanie w sam raz dla poczciwych baranków: jedno enter, i 3,44 plus vat wpływa na konto organizatorów tej szopki; chociaż – przyznam sie bez bicia, sporadycznie to oglądam – wiadomo: kobieta w tańcu, koń w galopie, statek pod żaglami, zwłaszcza jeśli żagle sa rozmiaru duże „C”;-)

     Polubienie

     • Sully 14 grudnia 2011 o 6:07 pm

      Słuchajcie, a czy Iran naprawdę może zamknąc tę cieśninę? I jaki to będzie miało wpływ na Europę, na cenę benzyny?

      Polubienie

      • Ania 14 grudnia 2011 o 7:39 pm

       Zamknięcie ujścia Zatoki Perskiej ? Sądzę , że benzyna podrożałaby jakieś trzykrotnie.

       Polubienie

       • Konarski 14 grudnia 2011 o 8:12 pm

        Upadek gospodarek.

        Polubienie

        • Ania 14 grudnia 2011 o 8:34 pm

         No tak, zawieszenie produkcji i transportu na kołku.

         Polubienie

        • sebecx 15 grudnia 2011 o 10:30 pm

         ..dałem t już wyżej: http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/globalisci_rozpoczeli,p972889609

         Polubienie

      • sinus 14 grudnia 2011 o 10:23 pm

       zagrozenie jest realne, glownie poprzez geste zaminowanie.
       tak jak jeszcze systemy rakietowe wzdloz calego poludniowego wybrzeza iranu, jak i kilku pomniejszych wysepek po drodze mogliby pewnie jakos „zneutralizowac”,
       tak jak „dojebia” minami to pozamiatane…

       Polubienie

       • Peryskop 16 grudnia 2011 o 7:49 am

        Z powodu zagrożenia blokady Cieśniny Hormuz rozważano budowę kanału przez ląd Emiratów, ale to jest górzysty teren więc potrzebny byłby system śluz, a to uznano za zbyt duży koszt.

        Lecz w tym kontekście warto zwrócić uwagę, że intensywnie zrzuca się podejrzenia na Iran, że mógłby zrobić blokadę Hormuz, podczas gdy najbardziej możliwa jest kolejna „flase-flag” i zrobienie blokady przez gang olejarzy przy pomocy kutrów przemalowanych w barwy irańskie.

        Bo przecież wzrost ceny baryłki do $200+ to byłoby spore osiągnięcie biznesowe !!!

        Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 14 grudnia 2011 o 10:38 pm

       zamknąc to on (Iran) może próbować, ale wtedy nie bedzie zmiłuj: V, VI, VII Flota US Navy, plus niezatapialny lotniskowiec pt. Izrael, plus całkiem liczne grono sojuszników arabskich w Zatoce – i by było znowu otwarte, zanim tak naprawdę byłoby zamknięte…. – Iran ma, w tym zestawieniu, wręcz szczątkową marynarkę, a „strażnikami rewolucji” tej ciesniny nie zasypie…

       Polubienie

       • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 12:34 am

        A co z 30 wyrzutniami pocisków, które Rosja przekazała Syrii? Roztrzaskają w pył te pływające trumny US Navy.

        Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 15 grudnia 2011 o 5:32 am

         wiele lat temu, wtedy jeszcze ZSRR, przekazał arabusom mnóstwo dobrych na tamte lata czołgów; Izraelczycy zapalali je jeden po drugim, jak zapałki; Araby sie dziwiły, dlaczego to im ta łatwo szło; chodza słuchy, ze wchodząc do boju zapomnieli zdemontować zewnetrzne zbiorniki paliwa… ale to pewnie tylko złe, antyarabskie języki tak rozgłaszają;-) – ale że Zydzi im te tanki palili, to już nie plotka….

         Polubienie

       • inter 15 grudnia 2011 o 10:38 am

        jak szlak wodny zostanie zatkany np zatopionymi barkami to ci żadna nawet 10ta flota nie poradzi

        Polubienie

       • sinus 15 grudnia 2011 o 9:33 pm

        ps 😛 nie ma niezatapialnych statkow , chyba ze Titanic, on byl rzekomo niezatapialny, no chyba ze ma kadlub caly z jakiegos tworzywa o gestosci mniejszej od wody…

        w kazdym innym wypadku wczesniej czy pozniej idzie na dno

        Polubienie

    • pola 15 grudnia 2011 o 10:11 am

     TO jestem zapózniona,nie mam czasu na telewizyjne popierdółki i wysłuchiwanie propagandy.

     Polubienie

     • Sully 15 grudnia 2011 o 1:13 pm

      Trzeba mieć wiadomosci z każdego źródła, a nie jak koń z klapkami wkół oczu.

      Polubienie

      • choice 15 grudnia 2011 o 1:44 pm

       ja ci powiem że nie oglądam bo łganie z uśmieszkiem na twarzy, jest dla mnie jak liść ze splunięciem wymierzony w moją stronę.. niech się sami paplają w swoim bagienku i biorą za to grube miliony…

       Polubienie

 11. zenobiusz 14 grudnia 2011 o 2:30 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/14/temu-panu-nalezy-sie-uwaznie-przygladac-putin-ma-rywala-michail-prochorow/
  Zirynowskij,to tresowana małpa Kremla ,to jednak jest poważny kandydat w wyborach wiosennych w Rosji.

  Polubienie

  • kefir2010 14 grudnia 2011 o 2:57 pm

   no @zen, jak śmiesz poruwnywać naczelnego PiSobolszewika kraju, pana Jaro Kaczyńskiego do małpy! ;D

   Polubienie

   • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 12:19 am

    kefir2010 Ile piweczek dzisiaj było?

    Polubienie

    • kefir2010 15 grudnia 2011 o 12:56 am

     dziś tylko 5 ;D
     acha, nie zapomniej jutro tutaj walną zdjontka gasPutina i Tuska, jak się obejmują, oboje z dorobionymi elektronicznie jarmułkami, i narzekaj przy tym na los Smoleńskich rodzin, które dostały za małe „odszkodowania” 😉

     Polubienie

 12. kefir2010 14 grudnia 2011 o 2:56 pm

  Szok! Putin, Kaczyński i Tusk w jarmułce !
  Shock! Kaczynski, Putin i Thusk in jarmułkah !

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/12/14/szok-kaczynski-w-jarmulce-tusk-w-jarmulce-putin-w-jarmulce-wszyscy-w-jarmulkach-co-za-swiat/

  Polubienie

  • zenobiusz 14 grudnia 2011 o 5:57 pm

   Modę narzucili Clinton i Bush,Jelcyn, Kwaśniewski reszta to naśladowcy,nie wypadało się buntować przeciw „modzie”.Chociaż Putin i Miedwiediew,wcale nie musieli jej ulegać. 🙂

   Polubienie

   • kefir2010 15 grudnia 2011 o 1:28 am

    no nie musieli, ale mogli zachować honor, jeśli mają samych siebie przed ludźmi wyznającymi poglądy Marka, za zbawców świata – i nie zakładać tego dziadostwa! pamiętajcie drodzy hardkorowcy, że jarmułka szkodzi zdrowiu! pisała o tym nawet sama Wizgaa na blogu Zenobiusza – podobno dla ludzi znających tajniki BSM wiadome jest, że jarmułka zaburza energetykę organizmu, zasłaniając centralnie „punkt czucia” na głowie.

    Polubienie

    • Orka 15 grudnia 2011 o 10:07 am

     Dlatego lubię berety moherowe ( zrobione przez siebie na drutach ! ) przynajmniej przewiewne …

     Polubienie

    • Wizzgaa 15 grudnia 2011 o 12:57 pm

     Kefirku ,źle mnie zrozumiałeś . Ja podejrzewam – JAKEM WIZZGAA , że te jarmułki mogą być korzystne dla organizmu poprzez to ,że nie dopuszczają do wychłodzenia owego „czubka czuciowego ” > tak ważnego w stymulowaniu sił organizmu do samoobrony . Dlatego mówię ,że ONI to niezłe mądrale .Zażeranie się czosnkiem też jest niegłupie , jak wiesz.

     Polubienie

 13. PokójWam 14 grudnia 2011 o 3:20 pm

  http://ussus.wordpress.com/2011/12/11/stan-wojenny-operacja-specjalna-majaca-za-zadanie-przygotowac-transformacje-ustrojowa/

  http://orwellsky.blogspot.com/2011/12/chiny-wkraczaja-na-ocean-indyjski.html?showComment=1323871717707#c7343488645463483861

  http://www.tvn24.pl/12691,1727931,0,1,amerykanie-stracili-kolejnego-drona,wiadomosc.html

  http://radtrap.wordpress.com/2011/12/13/kim-jest-baphomet/

  http://radtrap.wordpress.com/2011/12/14/dlaczego-illuminati-sie-ujawniaja/

  Polubienie

 14. Ktoś 14 grudnia 2011 o 5:36 pm

  Kluczową postacią w walce dobra ze złem jest Dziecko Rosemary.
  Zegzorcyzmowanie go oczyści złą aurę tego świata.

  Ciekawym jest także jak bardzo Merkel jest uświadomiono do do ważności swojej roli.
  Na razie wygląda jakby bujała w obłokach wężowych komplementów.

  BE GOOD, BE BAD OR BE NOTHING.

  Polubienie

  • Wizzgaa 15 grudnia 2011 o 1:04 pm

   Po mojemu to jest KOBIETON ,który zupełnie ignoruje czyjekolwiek komplementy . Ona jedzie po wyznaczonej trajektorii i / zapewniam cię / że wszyscy „mogą jej skoczyć ” .

   Polubienie

 15. Ktoś 14 grudnia 2011 o 5:44 pm

  Nie wiem czy ktoś tu to czytał bo to bardzo stary post ale na forum jest bardzo ciekawy wpis odnośnie prawdziwych powodów dlaczego żydów jak i arabów się kastruje i nie chodzi tu wcale o zadbanie o ich zdrowie. Chyba, że mamy na myśli obecne „szczepionkowe” podejście..

  http://zagrypiona.wordpress.com/2010/06/05/05-06-2010-jak-stworzyc-najbardziej-wydajnego-zolnierza/

  Polubienie

  • Versus3 14 grudnia 2011 o 10:29 pm

   Tylko nie ‚kastruje’! Ten zabieg to OBRZEZANIE.

   Polubienie

   • Ktoś 15 grudnia 2011 o 12:33 am

    Jasne, że nie moga ich faktycznie kastrować bo by nie było czym pokoleń zastepować.
    Chodzi tu o sam akt. Sam fakt, że coś tam obcinają. To działa jak rytuał magiczny.

    Polubienie

 16. zenobiusz 14 grudnia 2011 o 6:19 pm


  Taka jest Rosja.

  Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 12:13 am

   Rosjanie nie uczestniczą w marszach (to co jest na filmie jest namiastką marszu) – dlatego m.in., że PKB wzrósł 80-krotnie, w końcu czują to po kieszeniach i w talerzu. Rosja jest jednym z nielicznych krajów, który spłaci długi.

   Polubienie

 17. ALFA 14 grudnia 2011 o 6:22 pm

  Wiecie tak sobie myślę ,może państwa słowiańskie się zjednoczą przeciwstawią się globalistom .Bo każdego z nich czeka to co w krajach arabskich.Wykonali robotę i są już nie potrzebni.Mają pełno w porach,oni dobrze wiedzą.Tak się kończy współpraca.I to czeka naszego Donka.Powoli będą się pozbywać każdego.

  Polubienie

  • Orka 15 grudnia 2011 o 7:57 pm

   Raz się już u nas pozbyli , myślisz , że będzie jeszcze raz ?!

   Polubienie

 18. adrian 14 grudnia 2011 o 6:32 pm

  Rozmowa Niezależna – Janusz Szewczak: „Kupujcie konserwy, zróbcie zapas

  Data: 2011-12-14

  Uwaga! Prognoza gospodarcza. Janusz Szewczak – główny ekonomista SKOK w rozmowie z Krzysztofem Rakiem
  kliknij i posłuchaj

  http://vod.gazetapolska.pl/843-rozmowa-niezalezna-janusz-szewczak-kupujcie-konserwy-zrobcie-zapas
  moim zdaniem, dolar też padnie

  Polubienie

  • BirD2 14 grudnia 2011 o 11:34 pm

   Trzeba temat podtrzymać bądź rozwinąć i wrzucić do głównego wątku.

   Polubienie

  • choice 15 grudnia 2011 o 2:16 pm

   bardzo ciekawy wywiad warto posłuchać…

   Polubienie

  • gSheeple 15 grudnia 2011 o 6:36 pm

   Świetne, dzięki za link

   Polubienie

 19. maran 14 grudnia 2011 o 6:42 pm

  a tu video o tym jak „nasi , starsi bracia” traktuja swych bliznich. Czy my naprawde checemy miec cokolwiek z nimi wspolnego??
  Żydowski obóz zagładyhttp://www.youtube.com/watch?v=xuxryFrmeQ0

  Polubienie

 20. choice 14 grudnia 2011 o 7:00 pm

  Holenderski naukowiec opracował prawdopodobnie najbardziej śmiercionośnego wirusa znanego ludzkości. Modyfikacja H5N1 byłaby w stanie zabić połowę populacji.

  Wyniki swoich prac, prowadzonych w Centrum Medycznym Erazma w Rotterdamie, Ron Fouchier po raz pierwszy przedstawił na konferencji dotyczącej grypy, która odbyła się we wrześniu tego roku na Malcie. Naukowiec wytłumaczył, że stworzył nowy szczep ptasiej grypy – H5N1 – którego największą modyfikacją jest jego zdolność do przenoszenia się w powietrzu. czyt. dalej–>

  http://radtrap.wordpress.com/2011/12/14/nauka-w-sluzbie-szatana-stworzono-najbardziej-smiercionosnego-wirusa/

  Polubienie

  • ALFA 14 grudnia 2011 o 7:31 pm

   Holenderski naukowiec ha ha ha to psychopata nie naukowiec.I tak mam w nosie jego wirus.O ile to prawda to wirusów nie ma.Dbajcie o swój układ immunologiczny .

   Polubienie

   • ALFA 14 grudnia 2011 o 7:35 pm

    GNM – wirusy wywołujące chorobę nie istnieją?!
    http://forum.nama-hatta.pl/viewtopic.php?t=1614

    Polubienie

    • rabarbarek 15 grudnia 2011 o 10:39 pm

     Oj Alfa psujesz „globalnym” robote. Oni wychodza z siebie , zeby nas uchronic przed chorobami , a Ty glosisz , ze wirusow nie ma. I jeszcze kazesz dbac o system immunologiczny. Wyraznie przekraczasz granice ” globalnej” priejestrojki.
     To nie Ty masz wiedziec co dla Ciebie dobre , a ONI. A powaznie , mysle , ze ciagle trzeba przypominac i mowic glosno o planach „szalencow” , ktorzy pod maska dobroczyncow i zbawcow ludzkosci , ukrywaja swoje prawdziwe, ohydne oblicza.

     Nadchodzi zima , a wraz z nia nowe – stare plany zaszczepienia calej populacji globu. Uparta populacja z uporem odmawia wykonania polecenia , wiec zwrocono sie o pomoc do kosciolow roznych wyznan. Amerykanski Departament Zdrowia wystosowal specjalna „prosbe” do kosciolow i organizacji spolecznych , aby te uswiadamialy we wlasnym zakresie wiernych i czlonkow „organizacyjnych” , ze szczepienia to najlepsza ochrona przed grypa.
     W tym roku wymieszano wszystkie przeciwgrypowe szczepionki , zrobiono uniwersalna i jak cieleta mamy poddac sie zabiegowi wszczepienia nam …. juz sama nie wiem czego, bo tylko ci , ktorzy to wyprodukowali wiedza co w strzykawce siedzi.

     Tego jeszcze nie bylo. Zamiast kazan o Bogu, kazania o dobrodziejstwach plynacych ze szczepionek w nasze zyly. Ciekawe , ktora kongregacja zastosuje sie do tych zalecen. Za dwa dni departament zdrowia organizuje specjalne spotkanie z przedstawicielami kosciolow i przekaze im swoje instrukcje.

     Coraz czesciej slychac glosy pracownikow roznych sektorow gospodarki , ze szefowie wprowadzaja obowiazkowe szczepienia dla pracownikow.

     http://www.hhs.gov/partnerships/resources/newsletter/111411.html

     Polubienie

     • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 11:29 pm

      rabarbarek, nie było ciebie – już o tym pisaliśmy!

      Polubienie

      • rabarbarek 16 grudnia 2011 o 12:03 am

       Fakt Monitorze , nie nadrobilam jeszcze zaleglosci. Ale komentarz pewnie troche roznil sie od mojego , wiec niech sobie ten moj wisi. Ostrzezen nigdy za duzo. Czuje , ze bede miala krotka noc. Pozdrowienia

       Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 12:42 am

      „kto pije i pali, ten nie ma robali”, „częste mycie skraca życie”, poza tym – „kto nie pije, ten kabluje”; spoko spoko… wiem ze wóda niszczy ten nasz nieszczęsny Naród, ale jakos tak mnie naszlo;…. „nie dajmy sie zwariować” – to chyba jeszcze hasło z czasów nieświętej pamieci tzw. komuny…

      Polubienie

 21. felicyta 14 grudnia 2011 o 7:12 pm

  16:38, 14.12.2011 /PAP
  Parlament Europejski wzywa Rosję do powtórzenia wyborów
  REZOLUCJA WS. ROZPOCZYNAJĄCEGO SIĘ SZCZYTU UE-ROSJA
  http://www.tvn24.pl/12691,1727981,0,1,parlament-europejski-wzywa-rosje-do-powtorzenia-wyborow,wiadomosc.html
  Apel o „konstruktywne podejście”
  (…) W kwestii spraw międzynarodowych eurodeputowani zaapelowali do Rosji „o bardziej konstruktywne podejście”, zwłaszcza w kwestii Iranu i Syrii, wzywając Moskwę m.in., „by przyłączyła się do światowych starań o zablokowanie irańskich prób wzbogacenia uranu i innych działań w sektorze jądrowym”.

  dlatego, ze,

  (…)Rosja daje do zrozumienia, że nie w smak jej ewentualna wojskowa operacja Izraela przeciwko Iranowi. Zdaniem rosyjskiego wiceministra spraw zagranicznych w sprawie nuklearnego programu Iranu nie wyczerpano jeszcze możliwości negocjacyjnych.(…)
  http://www.tvn24.pl/12691,1727382,,,rosja-przestrzega-partnerow-z-izraela,wiadomosc.html

  bo jak nie, to skonczy jak Kaddafi, cisnie sie na usta.

  Polubienie

 22. Ktoś 14 grudnia 2011 o 7:13 pm

  Bozia jest naprawdę litościwa dlatego każdy Judasz zaprzedany anglo-saksońskim diabłom
  dostał lub jeszcze dostanie swoje 5 s od losu na albo:
  – całkowite zaprzedanie się niegodziwości jaka go zżera;
  – albo na pokutę za grzechy własne bądź jego poprzedników.
  I walkę o przetrwanie BOŻEGO LUDU. Prawdziwego BOŻEGO LUDU. ;D

  Polubienie

 23. felicyta 14 grudnia 2011 o 7:23 pm

  ciag dalszy represji wobec Rosji Putina?

  15:46, 14.12.2011 /PAP, tvn24.pl
  Unijna misja zatrzymała rosyjski konwój
  INCYDENT NA GRANICY SERBII I KOSOWA
  http://www.tvn24.pl/12691,1727976,0,1,unijna-misja-zatrzymala-rosyjski-konwoj,wiadomosc.html
  „Konwój z rosyjską pomocą humanitarną dla kosowskich Serbów został zablokowany na przejściu granicznym Jarinje między Serbią a Kosowem – podała w środę agencja AFP. Według unijnej misji EULEX konwój powinien mieć eskortę policyjną lub jechać innym przejściem.
  Do incydentu doszło we wtorek po południu. Z łącznie 25 ciężarówek, dwie pierwsze przejechały bez przeszkód, skontrolowane przez celników EULEX. Pozostałe utknęły. Konwój rosyjski ma dwa wyjścia – pierwsze to eskorta policji EULEX, drugie – przejazd przez przejście Merdare.
  rzecznik EULEX w Prisztinie Blerim Krasniqi
  na przejściu.
  „Szantaż polityczny”(…)

  Polubienie

 24. ALFA 14 grudnia 2011 o 8:32 pm

  Sowiecka Historia lektor http://www.youtube.com/watch?v=lnB2CjJvuYk

  Polubienie

 25. maran 14 grudnia 2011 o 8:45 pm

  Ok, przerywnik muzyczny od dyskusji. Ladny:) http://www.youtube.com/watch?v=YFXIyb0_cVs

  Polubienie

  • szuwaxpl 14 grudnia 2011 o 9:14 pm

   Nie zapisałem adresu, a chcę zobaczyć film ‚Droga, Road’
   Może ktoś pamięta, bo nawet nie mogę znaleźć na blogu Marka tego linku.
   Bardzo proszę

   Polubienie

   • iHe 15 grudnia 2011 o 4:27 pm

    http://www.iplex.pl/filmy/droga,1751

    Polubienie

    • szuwaxpl 15 grudnia 2011 o 7:51 pm

     iHe – bardzo dziękuję, wczoraj zobaczyłem na jakiejś innej, aczkolwiek musialem zobaczyć kilka reklam, ktorych nie oglądam !
     Pozdrawiam serdecznie

     Polubienie

     • iHe 15 grudnia 2011 o 10:59 pm

      Nie ma sprawy :),ja nie dałem rady jeszcze obejrzeć.Może zbiorę siły i też w końcu zobaczę.

      Polubienie

 26. ALFA 14 grudnia 2011 o 9:16 pm

  Ale się śmiałem

  Polubienie

  • gruszka 14 grudnia 2011 o 10:26 pm

   hehhehe, w sumie to nie takie śmieszne jakby pomyśleć ;)-

   Polubienie

  • Orka 15 grudnia 2011 o 6:20 pm

   Tam powinny być bliźniaki , jest Merkozy a gdzie Merdon ? hahahahahaha !

   Polubienie

   • Aśka 15 grudnia 2011 o 9:58 pm

    Merdon nie jest karmiony. Merdon biega po smoczki i sprząta przetrawione mleczko. Za to dostanie całuska w czółko i jest przeszczęśliwy.

    Polubienie

 27. britisz 14 grudnia 2011 o 9:49 pm

  coraz więcej na niebie takich zjawisk. Iryzacja, tęczowanie kolorowe chmury 2011 http://www.youtube.com/watch?v=pNf42udieI4

  Polubienie

  • gruszka 14 grudnia 2011 o 10:22 pm

   piszesz ,że coraz więcej takich zjawisk na niebie . A ja się pytam na jakiej podstawie sądzisz ,że coraz więcej ? Obserwujesz niebo codziennie ? od kilku lat ? Bo takie zjawiska występują od kilku lat :)Więc jeśli piszesz,że coraz więcej, to widocznie liczysz 🙂

   Polubienie

 28. realista 14 grudnia 2011 o 11:03 pm

  W poniedziałek 12 grudnia Minister Spraw Zagranicznych Izraela, Avigdor Liebermann, odbył spotkanie z izraelskimi dziennikarzami. Główną kwestią było oczywiście jego skandaliczne oświadczenie „o uczciwych i demokratycznych wyborach” w Rosji, donoszą żydowskie media. Liebermann powiedział, że „naruszenia wyborcze zdarzają się i u nas” a żadnej rozsądnej alternatywy dla Izraela nie ma poza Władimirem Putinem.

  Podczas briefingu szef izraelskiego MSZ jeszcze raz podkreślił, że wybory do Dumy Federacji Rosyjskiej odbyły się całkowicie normalnie. Według jego słów, ogłoszone wyniki są podobne do „wyników badań przeprowadzonych przez zagraniczne ambasady” i całkowicie odzwierciedlają nastroje rosyjskich wyborców. Putin to nie tylko najlepsza ale i bezalternatywna kandydatura dla Izraela.

  Polubienie

  • AQQ 14 grudnia 2011 o 11:38 pm

   To może być pocałunek* +.

   Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 12:14 am

   Cha, cha, oni czują respekt tylko dla silnych! Dlatego mieszają Polaków z g…wnem, bo nawet się bronić nie potrafimy!

   Polubienie

   • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 4:06 am

    I tu się znowu mylisz.To nas się boją,bo Polacy, stosuje masową cichą broń, wobec której są bezsilni,- zawierzenie,i różaniec.Dla tego atak na polskość, nie ustaje.Klepie się po plecach i wynosi na piedestały paputczikow,nie twardych przeciwników.

    Polubienie

    • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 9:52 am

     Ta „cicha” broń nie wystarczy. Żydzi też ją stosowali, i mimo to wygazowano ich, podobnie było ich z Indianami, nawet ochrzczonymi. Modlili się, a mimo to wyżynano ich. Tu potrzebna jest jeszcze siła fizyczna, której nie mamy – zniszczono nawet naszą armię. Zrobiono to z premedytacją, ponieważ nasz kraj będzie dotknięty inwazją.

     Polubienie

     • Wizzgaa 15 grudnia 2011 o 2:35 pm

      Masz rację Monitor o tyle , że ta modlitwa powinna grzmieć ,jak grom i być widoczna z kosmosu , jak chiński mur / ponoć / . Modlimy się zbyt trwożnie , dyskretnie żeby nie rzec- bojaźliwie . Nasza modlitwa musi być bardziej waleczna i nieustraszona > PODOBNIE ,JAK NASZA POSTAWA .

      Polubienie

 29. Mariusz 14 grudnia 2011 o 11:30 pm

  A więc USA użyje Chin żeby pozbyć się niewygodnego Putina.
  Ot wypełnia się to co od wieków zapowiadano.
  Nagonka medialna trwa w najlepsze, w zasadzie zrobił się to temat nr 1

  Polubienie

  • Ktoś 15 grudnia 2011 o 12:42 am

   Chyba „chińskiej” prowokacji.

   Polubienie

 30. AQQ 15 grudnia 2011 o 12:06 am

  Światła na stadionie olimpijskim w kształcie Iluminackich piramid http://www.youtube.com/watch?v=ajUkpvGoh9A

  Polubienie

  • Aśka 15 grudnia 2011 o 9:53 pm

   i … niestety nie udało się zapalić … piramidy ze świateł nie było … może to dobry znak dla nas 🙂

   Polubienie

 31. Konarski 15 grudnia 2011 o 2:15 am

  Spore pęknięcie ziemi w Hszpani. http://www.youtube.com/watch?v=sBQp-4HSoyo

  Polubienie

 32. Kinga 15 grudnia 2011 o 5:39 am

  http://www.dlapolski.pl/12/15/nigel-farage-wielka-ucieczka-z-titanica/

  Polubienie

 33. jakzawsze 15 grudnia 2011 o 9:44 am

  ZOBACZCIE JAKIE KOMENTARZE …

  Propagandowy portal reklamuje-legalizuje broń dźwiękową:
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nowa-bron-w-rekach-policji-tarcze-dzwieku,1,4967444,wiadomosc.html

  Polubienie

 34. navajo88 15 grudnia 2011 o 10:31 am

  Witam a jak widzę szanowni państwo dalej sobie nawija w temacie srutu tutu .a na świecie dzieją się coraz ciekawsze sprawy hahahahahaha ,tutaj wklejam artykół i poczytajcie sobie !
  http://wolnemedia.net/ekologia/fontanny-metanu-wykryte-w-poblizu-syberii/
  Ps : Putin ,iMiedwiediew to wszystko jest małe piwko przy tym znalezisku !!!!!! ,pozdrawiam
  J.M.H

  Polubienie

  • Annah. 15 grudnia 2011 o 10:49 am

   czyli zapłaci za emisję co2 może nawet całe wieki wstecz 🙂 ładnego piwka nawarzyli w Kioto Twojemu ulubieńcowi

   Polubienie

   • navajo88 15 grudnia 2011 o 11:03 am

    Annah nie mojemu !!!!!! ci faceci nie są moimi ulubieńcami ,a jak już to tylko Jimi Hendrix i inni z byłej paczki muzyków rockowych z lat 68 – 72 jasne !!!!!!!! hahahahahahahaha
    J.M.H

    Polubienie

   • Rodriguez7 15 grudnia 2011 o 11:16 am

    Nikomu nie zagraża, i nikt za to nie zapłaci.

    Polubienie

   • Ania 15 grudnia 2011 o 11:20 am

    Spokojnie. Czasy, kiedy przestrzegano zasady: Pacta sunt servanda mamy raczej już za sobą. A i wtedy powoływali się na tę zasadę głównie ci, dla których pakt był korzystny.
    Teraz jak pakt staje się niewygodny, to się z niego występuje i już. Patrz Kanada i Protokół z Kioto.

    Polubienie

  • Peryskop 15 grudnia 2011 o 4:21 pm

   re fontanny Navajo:
   „Znaleźliśmy ponad 100 takich miejsc, niektóre z nich mają po 100 kilometrów średnicy” – mówi dr Igor Semiletow. …

   …„Udawało nam się wcześniej znajdować podobne fenomeny” – mówił Semiletow gazecie Independent. „Jest to jednak pierwszy raz, kiedy udało nam się wykryć tak stałe źródła tego gazu, które mają ponad kilometr średnicy, to niesamowite…”

   To rzeczywiście niesamowite !
   Bo raz mają „100 kilometrów średnicy”, a zaraz potem „ponad kilometr średnicy”.
   Oczywiście 100 jest ponad 1.

   Gdy piszą bez zrozumienia, to chociaż przy czytaniu warto się zatroszczyć o zrozumienie.

   Polubienie

 35. navajo88 15 grudnia 2011 o 10:37 am

  A tutaj macie kolejny kwiatek z podobnej dziedziedziny tym razem samobujstwo ptaków w USA !
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/tysiace-ptakow-wedrownych-zabilo-sie-w-stanie-utah

  Polubienie

  • Peryskop 15 grudnia 2011 o 4:23 pm

   to znany efekt HAARP

   Polubienie

   • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 6:31 pm

    To metan.

    Polubienie

    • Peryskop 15 grudnia 2011 o 6:46 pm

     Albo mieszanka.

     Polubienie

 36. Migal 15 grudnia 2011 o 11:45 am

  By teraz oderwać się na chwile o od naszego wspaniałego monitora pomo żcie mojej córce zdobyć kredki oddajcie głos na Julie 🙂 http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1163307,konkurs-fotograficzny-quotmamo-tato-zrob-mi-portretquot-wybierz-zdjecie-miesiaca-julia,galeria,1757207,id,t,tm,zid.html#plus

  Polubienie

  • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 1:49 pm

   Dopiero 87 głosów ,pomóżcie Julii wygrać !!!!!

   Polubienie

 37. zenobiusz 15 grudnia 2011 o 12:01 pm

  Wole źródła rosyjskie.
  http://3rm.info/18597-vot-takoe-budushhee-gotovit-nam-mirovoe.html

  W tym krótkim filmie, wydany w sierpniu 2011 roku, słudzy Antychrysta przedstawił przyszłość ludzkości, otwarte, aby pokazać istotę Satanic której leży u jego podstawy. To nie jest tylko ktoś stworzył fantasmagorie utopia, ale prawdziwy projekt, realizowany przez prawie wszystkie kraje i rządy na całym świecie.

  I nie jest to anty-reklama w przyszłości, może na pierwszy rzut oka do niektórych prawosławnych ludzi, a najbardziej, że w AD jest królestwo antychrysta. Reklama, przeznaczony jest dla młodych ludzi, którzy dziś żyje w wirtualnym świecie, a dziś jest przekonujący w narodziny nowego, nigdy nie widział cywilizacji, tzw Nowa Era – New Age.

  Należy pamiętać, że pod koniec tego projektu wideo jest określony przez jego twórcę , „Forsyth 2050” , za którym stoi Moskwie finansowo-przemysłowych University „Synergia”, który zajmuje pierwsze miejsce w rankingu uniwersytetów w Moskwie, 2011.

  Niedawno, w dniu 1 grudnia, w Centrum Wystawa „Sokolniki” przeszedł IV Forum Młodzieży organizowane przez Moskwę „Forsyth w 2050 roku.” To jest wyjątkowy pod względem skali i różnorodności formatów, impreza zgromadziła ponad 5000 najbardziej aktywnych, skutecznie i ambitnych młodych ludzi. Gośćmi Forum byli znani politycy, biznesmeni i sukcesy burmistrza Moskwy, SS Sobianin. Oznacza to, że W ramach projektu „Foresight 2050” jest poparcie na najwyższym szczeblu administracyjnym.

  Polubienie

 38. Ania 15 grudnia 2011 o 12:58 pm

  Trochę przepowiedni. Strasznych i optymistycznych zarazem. Nie wiedziałam ,że może być jednocześnie tak i tak, dopóki nie trafiłam na ten filmik. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9r2qwCQ8ndE

  Polubienie

  • gSheeple 15 grudnia 2011 o 6:19 pm

   Podziel się tą „prawdą” objawioną z Faktem

   Polubienie

 39. Sully 15 grudnia 2011 o 1:17 pm

  Fajna książkę czytam „Czas Zmierzchu”….spodobal mi się cytat, z okladki…mysle, że poniekad odzwierciedla nasze czasy..” Gdyż nieszczęście świata w tym, że chory jest Bóg jego, stąd i świat choruje. W gorączce jest Pan i jego dzieło gorączkuje. Umiera Bóg i stworzony przez niego świat umiera. Lecz nie jest jeszcze za późno…”

  Polubienie

  • Orka 15 grudnia 2011 o 6:58 pm

   Wiesz co Sully … masz rację…
   Mamon jest bardzo chory … bardzo …

   Polubienie

 40. alexirin 15 grudnia 2011 o 1:47 pm

  Po upadku tyranów w wyniku arabskich rewolucji – od Ben Alego po Kaddafiego – przyszedł czas na rosyjskiego autokratę, premiera Władimira Putina – twierdzi na łamach dzisiejszego „Le Monde” znany francuski intelektualista Andre Glucksmann.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10813565,_Po_upadku_Kaddafiego_pora_na_Putina_.html

  Polubienie

  • alexirin 15 grudnia 2011 o 1:51 pm

   Bułgaria nie chce dokładać do strefy euro.
   http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/371063,msz-bulgaria-nie-bedzie-uczestniczyc-finansowo-w-planie-ratowania-euro.html

   Polubienie

   • alexirin 15 grudnia 2011 o 1:52 pm

    Ze względów bezpieczeństwa Rosja chce „rozsądnie” ograniczyć dostęp do internetu

    http://forsal.pl/artykuly/575729,ze_wzgledow_bezpieczenstwa_rosja_chce_rozsadnie_ograniczyc_dostep_do_internetu.html

    Polubienie

    • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 3:07 pm

     Sukces blogerów
     http://www.blox.pl/komentuj/politkowska/2011/12/Nieuczciwe-zwyciestwo-Kremla.html
     Mimo cyberataku na niezależne portale internetowe w dniu wyborów, Kremlowi nie udało się uciszyć niezależnych dziennikarzy internetowych, blogerów, rodzące się w Rosji społeczeństwo obywatelskie. Ono, własnym kosztem, wszelkimi dostępnymi środkami, za pomocą telefonów komórkowych i kamer wideo, dokumentowało dowody fałszerstw wyborczych.

     Polubienie

     • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 3:08 pm

      http://politkowska.blox.pl/html;jsessionid=F337F2B222F2CF52069E938A718F8A73.ib507tom2
      To już wiemy ,o co chodzi.Władzy raz zdobytej,nie oddamy.

      Polubienie

     • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 11:19 pm

      Tak, portale ludzi Sorosa są „wolnościowe” jak cholera. Ciekawe, że wszyscy ich właściciele są Żydami – to tak samo jak u nas z „obywatelskim” KOR-em?

      Polubienie

 41. wacpan 15 grudnia 2011 o 1:56 pm

  Witam troche mnie nie bylo… Prawda jest taka ze putin nie jest wcale taki swiety kgb gru to niby czym bylo?walka klanow masonskich tyle!pozdrawiam

  Polubienie

  • alexirin 15 grudnia 2011 o 2:07 pm

   „Osiemdziesięciu pięciu ultra- ortodoksyjnych Żydów i Rabinów aresztowano w NY oskarżonych o pedofilię i ani słowa o tym nie podały media.

   http://www.infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1111:skandal-ydowskich-pedofili-w-nowym-yorku&catid=44:sensacje&Itemid=53

   Polubienie

   • Ktoś 15 grudnia 2011 o 3:58 pm

    Prawdziwa twarz tej .. hmm.. religii.

    Polubienie

   • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 11:17 pm

    Toż to są represje. To jest dyskryminacja religijna! Przecież talmud zezwala na stosunek z dziećmi poniżej 3 roku życia i 1 dnia. Nie rozumiem, czego się oni czepiają tych niewinnych ludzi, toż to jest czysty antysemityzm!
    http://www.bibula.com/?p=32335

    Polubienie

  • Peryskop 15 grudnia 2011 o 4:37 pm

   @wacpan – chyba nie było cię bardziej niż trochę.

   Bo kto tu mówi, że Putin „swięty” ? NIKT !

   Lecz masz rację, że to „walka klanów masońskich tyle”.
   Ale czy to napewno tylko „TYLE” ?

   Przecież nasza rola polega, aby czujnie obserwować obecną „walkę klanów masońskich”
   i postarać się, ażeby tym razem być tym „trzecim” co skorzysta…

   Czyż nie tak waćpanie?

   Polubienie

   • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 10:19 pm

    Jeszcze raz dla tych, którzy się włączyli – ja twierdzę, że rządy Putina są korzystne dla świata, gdyż jest on przeciwny NWO. Stąd jojczenie mediów i Hillary odnośnie wyborów, stąd próby mieszania w wewnętrzne sprawy Rosji. Putin nie jest przyjacielem Polski, co do tego nie możemy mieć wątpliwości – on reprezentuje interesy Rosji, a ta ma całkiem inne niż Polska. Ale Putin może nieźle namieszać ludobójcom – i to jest najważniejsze. NWO nie wystartuje, jeśli pozostanie nietknięte choć jedno duże ognisko oporu.
    Tym, którzy nienawidzą Putina, radzę się przyjrzeć jego przeciwnikom politycznym, kogo reprezentują – jest to banda Sorosa i Bieriezowskiego. Soros jest jak wiadomo agentem Rotszyldów, Bieriezowski to jeden z najgroźniejszych mafiozów świata. Ta ekipa jest 1000 razy gorsza od Putina, Łukaszenki, Castro, Chaveza razem wziętych.

    Polubienie

 42. choice 15 grudnia 2011 o 2:45 pm

  stary kawałek który mnie ciągle cieszy, choć nie przykładam większej wagi do któregokolwiek z miast, to jednak na „Polaka nie ma cwaniaka” pasowało by tu bardziej… http://www.youtube.com/watch?v=Pd0ScofLTGw

  Polubienie

 43. lukaszr20 15 grudnia 2011 o 3:04 pm

  obzajcie to sama prawda !!

  Polubienie

 44. zenobiusz 15 grudnia 2011 o 3:25 pm

  Posłuchajcie głosu Cerkwii.

  Drodzy bracia i siostry!

  W Rosji, starsze (kontr-) wydarzenia rewolucyjne. Z jednej strony, przejął władzę w kraju reżim żydowski medveputinsky zawodu, z drugiej strony, inny liberalnej żydowskiej grupy przestępczej, żądny władzy. A między tymi dwoma okopami żydowskiej był torturowany i dręczony jarzmo Żyd rosyjskiego narodu. Między dwa ognie piekielne.

  I stanąć krwiopijców tandem ma metrów na chi, i tych, którzy teraz prowadzą Rosjanie na barykady – prawie wszystkie bardzo znane z żydowskiego akcentu, patrzy i ducha.

  Co my, rosyjski, nie? Jak nie wpaść ponownie w otchłań, którą wykopali szatana i jego sług?

  Polubienie

  • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 3:27 pm

   http://3rm.info/
   Warto czytać stronę Cerkwi z Moskwy,nim Putin ją wyłączy

   Polubienie

  • O Rzesz 15 grudnia 2011 o 5:48 pm

   I będzie to trwało aż Słowianie przestaną wreszcie być bierni i wezmą sprawy w swoje ręce. Niekoniecznie poprzez przemoc.
   Raczej poprzez nauczenie się mówić NIE!.
   To jest trening. Wiadomo to od dawna.
   „Ichni” Trechlebow o tym mówi.
   My też wiemy że jako Słowianie jesteśmy poddawani próbie.
   Tak musi być.
   Jeśli spojrzeć na to z tej perspektywy to wcale nie jest to takie ani złe ani beznadziejne.
   Zmusza po prostu do aktywności.
   Ceną może być fizyczne unicestwienie ale dla wierzącego to nie bariera.
   Stąd pomysł satanistów na szczepionki przeciw „genom wiary” i podpuszczanie naiwnych Arabów by pokazywali jak zła jest jakakolwiek wiara sprowadzona do absurdu maniactwa i fundamentalizmu!.
   A to tylko ich, satanistów, dzieło!.

   Polubienie

 45. jakzawsze 15 grudnia 2011 o 3:53 pm

  o opłaca działalność organizacji ekologicznych
  – dlaczego „ekolodzy” poruszają się samochodami i innymi pojazdami zatruwającymi środowisko
  – dlaczego „ekolodzy” używają prądu elektrycznego jeśli przy jego wytwarzaniu zatruwa się środowisko
  – dlaczego ekolodzy chodzą w ubraniach skoro przy ich produkcji , transportowi i sprzedaży ztruwa się środowisko
  – dlaczego „ekolodzy” mieszkają w budynkach , w dodatku ogrzewanych zimą , przecież przy budowie domu i ich ogrzewaniu zatruwa się środowisko
  Itp. itd.
  Pytanie te oczywiście zostaną bez odpowiedzi ponieważ ci pseudo ekolodzy są bandą śmierdzących nierobów żerujących na podatnikach i wmawiających głupim rządom ( szczególnie w UE) że istnieje coś takiego jak ” GLOBALNE OCIEPLENIE”.

  Polubienie

  • gruszka 15 grudnia 2011 o 10:47 pm

   żeby wprowadzić globalne „rozwiązanie” problemu, trzeba wymyślić globalny problem…Więc wymyślili globalne ocieplenie jako problem, i znaleźli rozwiązanie tego problemu poprzez wprowadzenie globalnego prawa i legalnie kradną na to pieniądze z podatków..

   Polubienie

 46. jakzawsze 15 grudnia 2011 o 4:21 pm

  Czyżbyśmy mieli zasób nowych złóż darmowej energi planetarnej pochodzenia ze źródeł naturalnych, geologiczne gazy głebinowe.

  ” Gigantyczna „bomba” pod dnem Morza Arktycznego. Czy jest już za późno na ratunek? Rosyjscy naukowcy roztaczają przed światem czarny scenariusz, który może się zrealizować już nawet w ciągu kilku najbliższych lat. Z badań przeprowadzonych przez grupę ekspertów wynika, że w obszarze Morza Arktycznego zalegają gigantyczne złoża metanu. Pęcherzyki tego gazu systematycznie wypływają na powierzchnię. Jeśli w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, zalegający pod dnem morza metan zostanie nagle uwolniony do atmosfery, dojdzie do zmian klimatycznych, których skalę trudno jest dziś sobie wyobrazić. Rosyjscy eksperci przyznają, że nawet w najśmielszych snach nie spodziewali się, jak wielka jest skala problemu. Naukowcy zbadali tylko niewielki wycinek obszaru, sięgający ok. 10.000 mil kwadratowych. Wielkość złóż metanu – gazu cieplarnianego, który jest o ok. 20 razy silniejszy od dwutlenku węgla – na poddanym eksploracji przez Rosjan terenie, znacznie przerosła ich oczekiwania. Na tej stosunkowo niewielkiej powierzchni w rejonie Syberii, naliczono aż 100 źródeł z których uwalniany jest gaz. Specjaliści nie mają jednak wątpliwości, że na rozleglejszym obszarze, gęstość fontann może się zwiększać i sięgać nawet tysięcy. Naukowcy dotąd sądzili, że każdego roku z zasobów tych do atmosfery uwalnianych jest ok. 8 milionów ton gazu. Najnowsze badania pokazały, że liczby te są znacznie niedoszacowane. Pod obszarem wiecznej zmarzliny w rejonie Arktyki zalegać mogą setki milionów ton metanu, które rozciągają się od stałego lądu aż do wschodniosyberyjskiego szelfu Oceanu Arktycznego – poinformował dziennik „The Independent”. Zdaniem naukowców, obszar ten przypomina tykającą bombę, która w razie „wybuchu” może doprowadzić do zmian, które będą miały wpływ na ekosystem całej planety. Największe zagrożenie ze strony pióropuszów gazu, które uwięzione są pod dnem Morza Arktycznego pojawia się w porze letniej, kiedy w rejonie tym dochodzi do roztopów. Jeśli dojdzie do sytuacji, w której w wyniku wysokich temperatur dojdzie do roztopienia się całej pokrywy lodowej w regionie, może dojść do katastrofy. Zaistnienie takich okoliczności, które już obserwowane są na Syberii, gdzie dochodzi do roztopów w obszarze wiecznej zmarzliny, mogłoby doprowadzić do gwałtownego uwolnienia wszystkich zasobów metanu do atmosfery. Skutki takiego zdarzenia byłby trudne do opisania. http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,page,2,title,Gigantyczna-bomba-pod-dnem-Morza-Arktycznego-Czy-jest-juz-za-pozno-na-ratunek,wid,14086104,wiadomosc.html

  Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 11:12 pm

   Może nastąpić tzw. „pierdnięcie Ziemi”.

   Polubienie

  • Peryskop 16 grudnia 2011 o 9:06 am

   Badania zalegających dna mórz i oceanów frakcji zawierających metan od wielu lat prowadzą m.in. Niemcy.

   Obecne uktywnienie się emisji nie wynika z „globalnego ocieplenia” (którego nie ma) jak starają się nam wcisnąć globaliści medialni, bo przecież temparatury wód morskich na dużych głębokościach są stabilne.

   Moim zdaniem zjawisko ma związek z „deep oil” czyli naturalnymi, ciągłymi procesami syntezy węglowodorów w głębszych warstwach litosfery. Produkty powoli – pod wpływem dużych ciścień – przesączają się ku powierzchni, zarówno frakcje płynne tj. ropa, jak i lotne tj metan.

   A obecna aktywizacja emisji metanu jest zapewne skutkiem tzw. geoinżynierii czyli gwałcenia naszej poczciwej Matki Ziemi rozmaitymi oddziaływaniami – głównie wibracjami i detonacjami dla szczelinowania, przydatnymi do poszukiwań oraz eksploatacji podziemnych zasobów.

   Ciekawe, czy wczorajszy pożar na rosyjskim lodołamaczu atomowym miał związek z podwodną erupcją metanu ? A nawet jeśli teraz nie miał, to tego typu katastrof nie można wykluczyć.

   Polubienie

 47. Konarski 15 grudnia 2011 o 4:42 pm

  Oficjalnie by wymusić opłaty na kierowcach 🙂

  Portugalia wprowadza wojskowe posterunki na autostradach
  http://www.sfora.pl/Portugalia-wprowadza-wojskowe-posterunki-na-autostradach-a38664

  Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 10:13 pm

   Niedługo ogłoszą oficjalnie KONIEC DEMOKRACJI. Może nie w tych słowach, ale demokracja ich blokuje. W Grecji i Włoszech rządzą już osoby z nadania, nie z wyboru.
   Dlaczego polska prasa na ten temat milczy? Bowiem tu też zaczną rządzić gubernatorzy rządu światowego – oni już są wyznaczeni od dobrych 2 lat. Kiedyś się im to wypsnęło w telewizji podczas przygotowywani jednego z programów publicystycznych, gdzie gościem był właśnie gubernator rządu światowego na Małopolskę – i tak go przedstawiono. Na antenie to oczywiście nie poszło. dziennikarze, którzy to słyszeli dosłownie zbaranieli! Acha, i nie był to człowiek Putina.

   Polubienie

   • Konarski 15 grudnia 2011 o 10:25 pm

    o kogo personalnie chodzi?

    Polubienie

    • iHe 15 grudnia 2011 o 10:40 pm

     pewnie zdradek

     Polubienie

   • Konarski 15 grudnia 2011 o 10:31 pm

    Wiesz Monitor.
    Ja osobiście z dnia na dzień dostrzegam (przynajmniej takie mam wrażenie) coraz większe przyspieszenie wydarzeń, i to tych, które pchają ludzkość ku zagładzie pod kierownictwem satanistów.
    Nie przepadam za Putinem ale jeśli jest on prawdziwym przeciwnikiem NWO to jestem za nim, byłbym nawet za przeklętym Stalinem gdyby zmartwychwstał i był wrogiem satanistów.

    Polubienie

    • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 11:09 pm

     Problem rozumieją ci, którzy siedzą od dłuższego czasu w temacie. Rodzaj zła, z którym mamy do czynienia można nazwać „ostatecznym” czy „prawdziwym” – angielski to lepiej oddaje: „ultimate”.
     Zło niepojęte dla większości, bo jak można pojąć zabijanie dzieci w mordach rytualnych, zdzieranie z nich skóry na żywo, wypijanie krwi? Jak można pojąć tortury w postaci wyrywania na żywo fragmentów ciała, jak można pojąć ostentacyjne ludobójstwo w postaci szczepień, GMO, sypania chemii na głowy z samolotów, celowego niszczenia elektrowni atomowych?
     Niepojęty jest też jawny rabunek na całych narodach poprzez korupcyjne zadłużenie ich, a następnie zwielokrotnienie tych „długów” lichwą oraz derywatami, które nigdy nie mogą być spłacone, bowiem nie ma takiej ilości pieniędzy na świecie. A dziesiątki milionów ofiar w obu wojnach i też pomiędzy nimi? Gułagi, obozy koncentracyjne?
     To zło przekracza wszystko co normalny człowiek jest stanie pojąć, dlatego to się im udaje. Ludzie po prostu nie wierzą, że coś takiego może mieć miejsce. Dopiero jak wsiądą do samolotu i okaże się, że jest to ich ostatni lot to siwieją w okamgnieniu, na kilka minut przed rytualną kulą w łeb.
     Jestem pewien, że ostatnie pytanie brzmiało „dlaczego, przecież współpracowałem z nimi?”.
     Normalny człowiek nie zrozumie satanizmu z jego antyludzkimi rytuałami, dlatego argument, że Putin może być sprzymierzeńcem nie jest dla nich do zaakceptowania, gdyż nie czują różnicy pomiędzy złem Putina, a tym „złem ostatecznym”.

     Polubienie

 48. zenobiusz 15 grudnia 2011 o 5:08 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/15/russian-protesters-distracted-by-ufo-flying-over-kremlin/
  Oj,tam na prawdę jest ważna zagrywka,w światowym pokerze,z interweniujących sił sądząc. !!!

  Polubienie

 49. navajo88 15 grudnia 2011 o 5:10 pm

  czyli co chyba miałem rację wlkejając wam ten wcześniejszy artykół na temat bombli metanu i tutaj macie potwierdzenie z GW, jeżeli i oni zaczynają pisać o tym zjawisku to coś wtym jest ,tutaj link:
  http://wyborcza.pl/1,75476,10821498,NASA__grozi_nam_swiatowa_powodz.html

  Polubienie

 50. navajo88 15 grudnia 2011 o 5:12 pm

  a tutaj link na temat jak powoli acz nie ubłagalnie rozwala się unia !!!!
  http://wyborcza.pl/1,75248,10824770,Zadeklarowali_pomoc_dla_MFW__ale_teraz_nie_chca_placic.html

  Polubienie

  • Orka 15 grudnia 2011 o 7:20 pm

   Bo sobie wypaczysz umysł , czytaniem tej gazetki półinteligentów dla ćwierć inteligentów , a potem nie ma się co dziwić jak ci ktoś każe zakładać jarmułkę , perełko moja . Ja tak z czystej życzliwości … bo widzisz , bo ja tego nie czytam .

   Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 10:09 pm

   Chciałeś napisać „rozwalają unię”? To jest wszystko zaplanowane navajo88 – NWO ma powstać z chaosu.

   Polubienie

 51. navajo88 15 grudnia 2011 o 5:19 pm

  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/371248,mf-nie-zamierza-lagodzic-podatku-od-kopalin-akcje-kghm-spadaja.html
  zero komentarza !!!!!!!!!!

  Polubienie

 52. wacpan 15 grudnia 2011 o 5:42 pm

  @peryskop no tak nikt tu nie mowi,ze putin jest swiety to fakt,ale po raz enty jest tu pokazywany w samych „superlatywach”ect.POLECAM LEKTURE PT.”NAJNOWSZY TESTAMENT” STANISLAWA MICHALKIEWICZA,ow gosc byl zwiazany z RM swego czasu.

  Polubienie

 53. blip 15 grudnia 2011 o 5:59 pm

  Po uczciwych, demokratycznych wyborach w Polsce, co do których nawet mająca paranoję opozycja nie miała zastrzeżeń – dziesiątki tematów nt. fałszerstwa wyborów, tysiące komentarzy, wzywanie do wyjścia na ulice …

  Po sfałszowanych wyborach w Rosji, co do czego chyba nikt nie ma wątpliwości – wpisy popierające Putina, szkalowanie wszelkich demonstracji, doszukiwanie się spisków i konspiracji …

  Uwielbiam ten blog. 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 10:55 pm

   Zobacz na oceny tego wpisu. Jesteś tu w mniejszości, kompletnie nie rozumiesz problemu. Nawet jeśli wybory w Rosji były sfałszowane, to powinniśmy się cieszyć, że ktoś chce utrzymać tam opcję anty-NWO.

   Polubienie

 54. Konarski 15 grudnia 2011 o 6:13 pm

  Tysiące ptaków wędrownych zabiło się w stanie Utah

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/tysiace-ptakow-wedrownych-zabilo-sie-w-stanie-utah

  Polubienie

 55. kkk 15 grudnia 2011 o 6:29 pm

  Wiem ze ludzie sa wazniejsi ale to tez jest chore ,prosze podpiszcie petycje zeby wiecej ten idiota (przywiązał psa do ściany galerii i czekał, aż zdechnie.)nie meczyl psow w imie ‚sztuki’
  http://www.thepetitionsite.com/takeaction/476/619/334/
  Debil szuka promocji i rozglosu znecajac sie nad biednym zwierzeciem a przyglupy chodzily ogladac chora ‚sztuke’

  Polubienie

 56. gSheeple 15 grudnia 2011 o 7:25 pm

  Ruch Palikota z życzliwością i entuzjazmem odnosi się do ostatnich inicjatyw rządu Donalda Tuska w sprawie integracji UE, chcemy zachęcić premiera i szefa MSZ do budowania jednego państwa europejskiego – podkreślił podczas czwartkowej debaty w Sejmie Janusz Palikot.

  http://fakty.interia.pl/polska/news/palikot-wole-rzady-schmidta-posel-pis-jestem-szmit,1734956

  Polubienie

 57. jetfire 15 grudnia 2011 o 8:01 pm

  Bacefook – Went to Poland (Official Video) *Censored Version http://www.youtube.com/watch?v=3xHPjVlbzDA

  Pośmiewisko Całego Narodu.. Trzeba chyba zorganizować pozew zbiorowy.. Czy monitor polski byłby mi w stanie pomóc albo ktoś inny?

  Takie dziadostwo wyprodukowane przez Polaka i rozpowszechniane przez polskich dj-ów (nie wszystkich) w polskich dyskotekach.. Jaki to ukazuje obraz polaków? Wstyd na całą Europę. Masakra że takie coś zostało wydane..

  Z góry dziękuję za pomoc, adres e-mail: artur.92@o2.pl

  Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 9:40 pm

   Mocno pracują nad zniszczeniem reputacji Polski, by usprawiedliwić potem ludobójstwo. To samo robili z Arabami. KOMPLEKS JOT

   Polubienie

 58. jakzawsze 15 grudnia 2011 o 8:12 pm

  Więźniowie polityczni Tybetu i absurdalne wyroki

  http://ratujtybet.org/content/prisoners.htm

  Polubienie

 59. maran 15 grudnia 2011 o 8:16 pm

  Ciekaweinfo. Znany zydowski dziennikarz Thomas Friedman napisal wczoraj bardzo odwaznie.
  “standing ovation [Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu] got in Congress this year was not for his politics. That ovation was bought and paid for by the Israel lobby”.
  „Oklaski na stojaco jakie otrzymal Benjamin Netanyahu w Amerykanskim Kongresie w tym roku nie byly za jego polityke. Te oklaski byly kupione i oplacone przez Izraelskie Lobby.”
  Oczywiscie dzisiaj juz sie pojawily komentrze z odpowiednimi epitetami i grozbami.

  http://mondoweiss.net/2011/12/friedman-line-congress-is-bought-and-paid-for-by-israel-lobby-is-shot-heard-round-the-world.html

  Polubienie

 60. grey 15 grudnia 2011 o 8:22 pm

  czym się różni kapitalizm od komunizmu?
  bo w komunizmie człowiek wykorzystuje człowieka natomiast w kapitalizmie jest dokładnie na odwrót:P
  Putin musi zostać u władzy jako przeciw waga dla globalistów i tyle, jest to jeden z ostatnich bastionów oporu.
  Jeżeli globaliści go obalą będą mieli tzw. monopol a to zawsze się źle kończy.
  Ludzie my nie popieramy cudownego Władimira bo jesteśmy prorosyjscy ale tylko dlatego żeby przeciwstawiał się hegemoni globalistów i tyle, tak ciężko to pojąć?
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 10:50 pm

   nie rozumiem dlaczego inni nie mogą tego pojąć, przecież to takie proste. Fluor? Aspartam? Chemtrailsy?

   Polubienie

   • Peryskop 16 grudnia 2011 o 8:45 am

    Monitor – to zapytaj @wacpana dlaczego wciąż nie może tego pojąć i wciska nam z uporem maniaka, że Putin rzekomo „po raz enty jest tu pokazywany w samych „superlatywach” ect.”

    Troll czy aspartam?

    Polubienie

 61. kk7qq 15 grudnia 2011 o 8:28 pm

  jetfire – Naprawde totalne dno! To jakby ktos celowo chcial i tak kiepska opinie jeszcze bardziej zszargac imie Polaka! Nie pozwolmy na to!

  Polubienie

 62. adrian 15 grudnia 2011 o 9:26 pm

  .. Ciekawe są te mapki na dole strony, wszystkie rewolucje i problemy w NWO, artykuł bardzo ciekawy
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/zbigniew_brzeziski_ku,p1010579931

  Polubienie

  • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 10:47 pm

   Kolejne mieszanie w głowach. Może i są tworzone „regiony”, ale kluczem są dwa plany, o których Brzeziński nie wspomina i nie wspomni – Agenda 21 i DEPOPULACJA.
   A tych nie osiągnie się bez rządu światowego i interwencjonizmu.

   Polubienie

   • zenobiusz 15 grudnia 2011 o 11:33 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/15/federacja-rosyjskaprzygotowania-do-wojny-w-iraniei-syrii/
    A na razie Titanic płynie,orkiestra gra….

    Polubienie

    • monitorpolski 15 grudnia 2011 o 11:47 pm

     Komentarz, jakby to FR miała zaatakować Iran i Syrię. To jasne, że Rosja nie zostawi Syrii, a Chiny Iranu na pastwę NWO. Obcięte stopy Kaddafiego chyba im nie dają innych opcji. To jest rozgrywka ostateczna. Jestem PEWIEN, że NWO przegra.

     Polubienie

     • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 8:50 am

      Szkoda, że masz tylko takie refleksje,ja zauważyłbym ,że wysyłane siły, są śmiesznie symboliczne,i nie wykluczam,że sztucznie rozdmuchiwane problemy wewnętrzne,będą pretekstem,do wycofania floty z Morza Śródziemnego,lub też, cała akcja jest tylko uzgodnionym,teatrem,na użytek opinii publicznej.

      Polubienie

   • rabarbarek 15 grudnia 2011 o 11:51 pm

    Bo Brzezinski to ich czlowiek. Musi byc „dobry” jesli tyle lat utrzymal swoja pozycje „doradcy” i choc nieoficjalnie, dalej radzi prezydentom , a Obama byl wprost zachwycony. To on zwracal uwage na fakt , ze taki „kolorowy” i inteligentny Obama ma szanse wprowadzic spolecznosc swiata na droge „nowo-porzadkowa”. To on przy kazdej okazji krytykuje „nacjonalistyczne” rzady a Putina w szczegolnosci.To on zaczyna mowic o bojkocie olimpiady zimowej w Soczi w 2014 roku [ na wzor bojkotu z 1980 roku] Grozi Rosji miedzynarodowym ostracyzmem zarzucajac jej imperialistyczne ciagoty , nie baczac na NATOwska „wojne z terroryzmem”. To w koncu on napisal w przemowieniu Cartera takie slowa ” Zwiazek Radziecki
    ma do wyboru wspolprace albo konfrontacje” ,i dzisiaj niewiele sie zmienilo , zamiast Zwiazku mamy Rosje a do wspolpracy ” zagonione” sa wszystkie kraje. Te , ktore zagonic sie do globalnego kolchozu nie daja , spotyka konfrontacja , bomby albo pusta miska.

    Polubienie

 63. Służby specjalne 15 grudnia 2011 o 9:36 pm

  Rozmowa z Jarosławem Zielińskim

  Polubienie

 64. Ciekawska 15 grudnia 2011 o 10:35 pm

  Program Pospieszalskiego na żywo w TV info (dzisiaj godz.22:30)
  http://tvp.info/tvp-info-online/wideo/on-air/526478

  Polubienie

 65. Konarski 16 grudnia 2011 o 12:04 am

  Australijskie banki mają TYDZIEŃ by przygotować się na upadek Euro.
  http://www.zerohedge.com/news/australian-banks-given-one-week-prepare-european-meltdown&usg=ALkJrhiog6RKqXFHocsQOP33LpUgfGijCw

  Coś mi się wydaję, że te Święta Bożego Narodzenia będą „INNE” w pewnym sensie. Obym się mylił.

  Polubienie

 66. Simon85 16 grudnia 2011 o 12:41 pm

  „Inne” święta prognozuje też znany astrolog Piotr Gibaszewski, którego prognozy mają dużą sprawdzalność(prognoza ta pojawiła się 2 tygodnie temu).

  „Tegoroczne Boże Narodzenie nie będzie świętem spokoju i pokoju. W Wigilię nów Księżyca utworzy koniunkcję z Plutonem, oraz kwadraturę do Urana, co sprawia, że właśnie w tym czasie może dojść gdzieś na świecie do jakiejś wielkiej katastrofy, klęski żywiołowej lub konfliktu zbrojnego. Plutoniczny charakter grudniowego nowiu nie na żarty może wystraszyć wielu ludzi na świecie obawiających się przyszłości i tego, co nas czeka. ”

  http://www.solarius.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=289&Itemid=37

  Polubienie

 67. Krzesło 16 grudnia 2011 o 4:31 pm

  Bardzo ciekawy news.

  Polubienie