Wydarzenia i komentarze, 16 grudnia 2011r.

Prawdziwe praktyki bankierów – gangsterów: szantaż i skrytobójstwo

To, że bankierzy nie grają czysto jest wszystkim wiadome. Jednak pikantne szczegóły co do metod ich działania są przemilczane przez kryminalne media, które są pod całkowitą ich kontrolą. Dlatego bardzo ważne jest to co ujawnił Max Keiser w przedwczorajszym programie Alexa Jonesa. Chodzi o aferę z MF Global, o której pisałem w artykule „MF Global – jawny rabunek 1,2 miliarda z kont klientów”. Otóż były gubernator stanu New Jersey oraz były prezes Goldman Sachs, Jon Corzine, miał swój niezależny biznes brokerski, spekulując w firmie, której był prezesem – MF Global. Skutkiem tej działalności były procesy cywilne założone przeciwko niemu na łączną sumę 1,5 miliarda dolarów. Doszło do tego, że musiał zawiadomić swojego kredytora JP Morgan, o możliwym bankructwie. Na to prezes JP Morgan Jaimie Dimon skwitował to: „albo wyciągniesz te pieniądze z kont swoich klientów, albo cię zabijemy”. Corzine nie miał więc innej możliwości niż ukraść te pieniądze z kont swoich klientów.

Czy max Keiser może kłamać? Alex Jones twierdzi, że to co Keiser mówi zawsze się potwierdza. Dodam od siebie, że to właśnie Keiser przewidywał już kilka miesięcy temu rozpad Unii europejskiej na część biedną i bogatą, czy też południe i północ. Keiser jest znany w świecie finansowym, przez lata pracował na najwyższych stanowiskach na Wall Street, wyprowadził się do Francji po zamachu na WTC. Wg. niektórych źródeł, został uprzedzony o zamachu na WTC i na tydzień przed 9-11 wyprowadził się z biura, które było w jednej z wież. Nie udało mi się jednak potwierdzić tej informacji. Jego obecne zachowanie potwierdza jednak wojnę jaka się toczy pomiędzy bankierami, Keiser wyraźnie dystansuje się od mafii Rotszyldów z londyńskiego City.

W programie Alexa Jonesa zwrócił uwagę na to, że banki londyńskie są jedynymi na świecie, które nie mają żadnego limitu w tworzeniu pieniędzy z powietrza. Nawet w USA banki mogą pożyczyć tylko 140% sumy jaką mają zdeponowaną przez klientów, City of London nie ma takiego limitu.

Zarówno MF Global, jak i AIG, Lehman Brothers czy Madoff, podlegały City of London. Dlatego też niedawno David Cameron tak uparcie broni interesu City of London, jeśli chodzi o jego kontrolę przez Unię Europejską. W mediach przedstawia się to jednak zupełnie inaczej, że Anglia jest właśnie przykładem walki o niezależność od Unii Europejskiej. A chodzi przede wszystkim o kontrolę terroryzmu światowego przez Rotszyldów i brytyjską rodzinę królewską…

Kryzys europejski jest nie do uniknięcia, bowiem kreacja dowolnej ilości pieniędzy zezwoli na wykupienie krajów za dosłownie grosze – taka sytuacja jest w Grecji, zaczyna się w Irlandii, a będzie i z innymi krajami, także z Polską, które mafia Rotszyldów po prostu wykupi za pieniądze stworzone z niczego!

Wracając do metod bankierów – gangsterów – ich metody szantażu, zastraszania i skrytobójstw są dobrze znane w światku mafii finansowej. Doskonałym przykładem jest afera z amerykańskim finansistą Bernardem Madoffem, który odbywa karę więzienia za przekręty na łączną sumę 60 miliardów dolarów. Madoff chciał ujawnić prawdziwych zleceniodawców, lecz szybko go uciszono „samobójstwem” syna – który tydzień po złapaniu Madoffa się powiesił (tzw. syndrom Leppera).

Innym przykładem skrytobójstwa bankierów może być Andrew Maguire handlarz, który 29 marca 2010 r. ujawnił winnych manipulacji cenami kruszców w USA – JP Morgan Chase i HSBC, jako „agentów Rezerwy Federalnej”. Już następnego dnia nie żył – miał „wypadek samochodowy”.

To międzynarodowi bankierzy powinni się znaleźć w czołówce podejrzanych o zamach smoleński, niestety nikt w Polsce nawet nie próbuje wyjaśnić motywu. A jednym z najpoważniejszych motywów była niezależna polityka finansowa Polski promowana przez ś.p. Lecha Kaczyńskiego i mianowanego przez niego prezesa Narodowego Banku Polskiego, ś.p. Sławomira Skrzypka.

Wywiad z Maxem Keiserem wart jest profesjonalnego tłumaczenia, gdyż tłumaczy doskonale skandal ze sztucznie wywołanym kryzysem i skalę zagrożenia przed jakim stajemy.

Został tydzień do kolapsu strefy euro?

Być może przewidywania, że kolaps nastąpi zaraz po zakupach świątecznych miały jakieś podstawy, bowiem rzadko mylący się (ostatnio częściej) ZeroHedge ostrzega, że ten horror może się faktycznie wydarzyć już niedługo. Swoje obawy uzasadnia ostrzeżeniem banków australijskich przed nadchodzącymi zagrożeniami. Informacja ukazała się w Australian Finance Review, co zostało to skrótowo skomentowane przez Bloomberg First Word.

Australisjski urząd d.s. regulacji przewiduje w najgorszym scenariuszu:

12% bezrobocie, 30% spadek cen domów oraz 40% spadek nieruchomości komercyjnych.

Banki australijskie mają 87,2 miliardy dolarów w Europie, głównie we Francji, Niemczech i Holandii. Jest to 2,7% ich całkowitych zasobów.

Ostrzeżenia przed upadkiem euro słyszymy już od dawna, i jakoś się nie spełniają. Tym razem jednak ZeroHedge argumentuje, że ostrzeżenie wyszło w samym sektorze bankowym i niekoniecznie musi być kolejną rozgrywką polityczną.

W Financial Review zacytowano cały artykuł z Australian Finance Review „Banks told to prepare for the worst” (Banki zostały ostrzeżone o konieczności przygotowania się na najgorsze). Wynika z niego, że banki australijskie dostały ostrzeżenie, by natychmiast przeprowadzić testy na to jakie negatywne efekty przyniósłby europejski kolaps w Australii. Jednakże przedstawiciele banków twierdzą, że taki krótki termin zrobienia testu sam w sobie jest testem, gdyż bardzo trudne jest szybkie dokonanie takich szacunków. Wcześniej zastępca prezesa australijskiego Banku Rezerw ostrzegł, że nawet nie bezpośredni związek banków australijskich z Europą może mieć znaczne efekty. Wygląda na to, że banki już teraz przygotowują się na trudny rok 2012.

Władimir Putin o światowym spisku

Путин о мировом закулисье – skrót tłumaczenia nadesłane komentarzem: deotibigratia

http://www.youtube.com/watch?v=g1BGneYUaYI

Rok: 2007 Międzynarodowa konferencja polityki i bezpieczeństwa (Monachium)

„Mam nadzieję że po dwóch trzech minutach mojego wystąpienia pan Pielczyk nie włączy tam czerwonego guzika [wyłączenie mikrofonu] (…)

Problematyka międzynarodowego bezpieczeństwa – mamy dużo szerokich kwestii odnoszących się do stabilności militarno- politycznej świata.

W przeszłości świat był ideologicznie i ekonomicznie rozdzielony a jego bezpieczeństwo zabezpieczały ogromne militarne potencjały dwóch super- państw [USA ZSRR]. Globalizacja przesunęła na peryferia stosunków międzynarodowych skrajnie ostre ekonomiczne i socjalne kwestie (…) Powstał jednobiegunowy model świata.

Co to takiego jednobiegunowy świat? Jakby nie upiększać tego terminu w praktyce oznacza tylko jedno – jedno centrum władzy, jedno centrum siły, jedno centrum podejmowania decyzji; świat jednego gospodarza i jednego suwerena – i o to oczywiście w ogóle nie ma nic wspólnego z demokracją, dlatego że demokracja to władza należąca do większości przy poszanowaniu interesów mniejszości …

Nas – Rosję teraz uczą demokracji – ale sami uczyć się tej demokracji to nie bardzo chcą.

Uważam, że dla współczesnego świata jednobiegunowy model – jest nie do przyjęcia, sam model wydaje się niemożliwym by funkcjonować i nie może stanowić moralnej podstawy dla współczesnej cywilizacji. W związku z tym, to co dzieje się obecnie na świecie, to o czym tu zaczęliśmy dyskutować, to skutek wdrażania koncepcji jednobiegunowego świata.

A jaki jest jej rezultat? Jednostronne, nie posiadające legitymacji akcje nie rozwiązały żadnego problemu [politycznego bezpieczeństwa], co więcej stały się generatorem nowych ludzkich tragedii i nieszczęść – osądźcie sami: wojen, lokalnych i regionalnych konfliktów nie stało się przez to mniej. Dziś obserwujemy prawie niczym nie powstrzymywany rozrost hipertroficznej wojennej siły w sprawach międzynarodowych. Siły, która powoduje że konflikty następują jeden za drugim i nie ma szans na kompleksowe i polityczne rozwiązania. Widzimy też naruszenia zasad prawa międzynarodowego; widzimy [wychodzenie] niektórych państw ze swych narodowych granic i roztaczanie wpływów we wszystkich sferach: ekonomii, polityki, i w sferze humanitarnej i narzucanie tego innych państwom. No komu to się podoba? Czy powinniśmy bezczynnie patrzeć na to co się dzieje?

Próbuję odpowiedzieć na wasze pytanie… Oczywiście że nie ! Czy mamy środki aby przeciwstawić się temu zagrożeniu? Oczywiście że mamy! „

Napisy: Zatrzymać Rosję może tylko sama Rosja ! Niezgoda [zamieszki], protesty, przekupstwa polityków i działaczy; werbunek młodzieży do rozruchów są po to żeby sprzątnąć Putina! Hasła, slogany dobiorą dowolne ! W 1917 hasła były także ponętne i w 1991 też! 1917 …. 1991…

Nie dajcie się oszukać jeszcze raz

Nie uczestniczcie w prowokacjach

Nie bądźcie marionetkami|

===========================================================================

komentarz monitorpolski: Można mieć oczywiste zastrzeżenia do wypowiedzi Putina – wszak Rosja podejmuje takie same agresywne akcje np. w Czeczenii. Jednak faktem jest, że Czeczenia rozgrzewana jest jako punkt zapalny właśnie przez te międzynarodowe siły, o których mówił Putin. Czeczeńscy działacze niepodległościowi, a właściwie terroryści, są sponsorowani przez siły związane z Londynem, w tym głównie z Borisem Bieriezowskim, który wprost oświadczył, że jego zadaniem jest przejęcie Rosji. Wiadomo kim jest Bieriezowski – podobnie jak Chodorkowski i kilku innych żydowskich oligarchów, jest złodziejem którego międzynarodowa mafia Rotszyldów i Rockefellerów, zwana w skrócie NWO, mianowała do ograbienia Rosji. Żaden zwykły obywatel nie dorabia się nagle fortuny 10 miliardów dolarów. Podobnych „geniuszy” mamy także w Polsce – i stoją za nimi te same siły.

Różnica jest jednak taka, że Polska jest już zdominowana przez NWO, podczas gdy w Rosji słowiańska część służb specjalnych i wojska była na tyle silna, że potrafiła utrzymać część swoich wpływów.

Oczywistym jest, że te służby nie są dobroczynną organizacją charytatywną, posługują się też brudnymi metodami, co widać np. w konflikcie czeczeńskim. Jednak w sytuacji gdy świat ma do czynienia z wręcz satanistycznym złem, tylko takie siły – bezwzględne i konsekwentne, mogą powstrzymać tę wszechogarniającą zmorę. O kierunku działania Putina świadczy chociażby fakt, że w Rosji nie akceptuje się zboczonych „parad równości”, rodziny wielodzietne dostają dotacje rządowe, nie zaciąga się długu od terrorystycznych organizacji pożyczkowych, a ten, który zaciągnięto, jest niemal w całości spłacony.

O tym, ze Putin nie jest częścią NWO świadczy nagonka na niego i partię rządzącą. Jeszcze raz proszę – nie stosujmy tej samej retoryki, którą bombardują nas kryminalne media.

Reklamy

253 responses to “Wydarzenia i komentarze, 16 grudnia 2011r.

 1. Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 1:21 am

  nigdy nie chciałem byc pracownikiem banku (celowo nie piszę – „bankierem”), ale obecnie szczególnie nie chciałbym nim być; jesli Polsce (i oszczednościom obywateli) uda sie jakos przez te rafy przepłynąc, to moze paru z bankowej wierchuszki doczeka sie pomników; jesli bedzie tragia – to moga zalopotac na wietrze – czego im oczywiście nie życze!

  • Konarski 16 grudnia 2011 o 2:15 am

   Bankier to nie pracownik banku ale właściciel i wyższy management mu podlegający.

   • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 2:48 am

    oczywista oczywistość

    • ... 16 grudnia 2011 o 4:31 am

     władza światowa celem kryzysu : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

     • Brus_Zły_Lis 16 grudnia 2011 o 6:39 pm

      TOWARZYSZ GENERAŁ IDZIE NA WOJNĘ – FILM
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/towarzysz-genera-idzie-na-wojne-film.html

      • waryjat 16 grudnia 2011 o 9:44 pm

       Szkoda, że go tak szybko wrzucili do sieci, chociaż z drugiej strony kto miał kupić to kupi(ł), a ludzie którzy nie mają wolnych nawet 30zł na film zobaczą ten świetny, jak mi się wydaje dokument. Właśnie go zamówiłem i również w bibliotece pojawi się „Eugenika w imię postępu”. Szum jaki się wytworzył wokół dokumentów o Geremku może tylko zwiększyć oglądalność „lemingów”

  • Orka 16 grudnia 2011 o 6:25 pm

   …nie ma kary , nie ma miary !

   • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 7:06 pm

    święta prawda…; co oby nam sie nigdy!

 2. lukaszr20 16 grudnia 2011 o 1:30 am

  Hades – Nowe dobro to zło http://www.youtube.com/watch?v=TZRCUSCaE0U&feature=g-logo&context=G1d550FOAAAAAAADAA

  obczajcie to sama prawda 😀

  • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 2:55 am

   Popatrz…
   Popatrz dookoła, ile brudu na ulicy
   Jacy ludzie są zniszczeni, jacy oni umęczeni
   A nocami pod domami stoją brudne prostytutki
   Boję chodzić się po nocy, tyle teraz jest przemocy
   Te kobiety, co pracują dni i noce po fabrykach
   Ci mężczyźni, którzy topią swoją rozpacz w tanich winach
   Nie widzący ładnych rzeczy, dla nich nie ma ładnych rzeczy
   Popatrz, popatrz dookoła i nie staraj się zaprzeczyć
   Te parkingi hotelowe z żebrzącymi dzieciakami
   Szczęściem ich jest umyć auto z niemieckimi numerami
   Taksówkarze w samochodach grają w karty za pieniądze
   Wyczekują cale życie na swojego dobroczyńcę
   Te widoki nienormalne dla nas przecież są normalne
   Już jesteśmy nienormalni

   Coście skurwysyny uczynili z ta krainą
   Pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną
   Ci modlący się co rano i chodzący do kościoła
   Chętnie by zabili ciebie tylko za kształt twego nosa
   Już ruszyły wody z góry do jeziora zatrutego
   Do jeziora nienawiści, domu smoka pradawnego
   W każdym jednym towarzystwie tylko mowa o pieniądzach
   Przedsiębiorcy się bogacą, ale coraz brudniej w kiblach
   Na ulicy pod pałacem smród handlarzy się unosi
   Piją. plują i rzygają i sprzedają w międzyczasie
   Na plandekach i gazetach leży ścierwo zabrudzone
   A na stołach czekolada razem z piwem przywieziona
   Te kobiety, co pracują aż po dwunastą godzinę
   Aby kupić trochę chleba i wyżywić swa rodzinę

   To początek końca
   Coście skurwysyny uczynili z ta krainą
   Gdzie te tłumy brudnoszare idą latem, wiosną, zimą
   I mijają samochody z wytłuczonymi szybami
   I nie patrzą na żebrzących z wyciągniętymi rękami
   Te kobiety co wracają po katordze swej do domu
   Włosy kurzem posklejane, czeka na nie pani w domu
   Hej to jedzie twój autobus i czerwony jego kolor
   A ty mówisz był czerwony, teraz tylko smród i odór
   Czemu w lecie tutaj w tłumie wszyscy strasznie śmierdzą potem
   I nie myśleć chcą samemu, maja już gotowe zwroty
   Na ulicy i w mieszkaniach koktajl księdza z przewodnikiem
   Kto nie cierpiał za komuny, teraz jest po prostu nikim
   O czym chciał powiedzieć pisarz, pyta pani od polskiego
   Chciał pokazać nierówności kapitalizmu wczesnego
   To bogaci i biedni, bogaci i biedni, bogaci i biedni

   Coście skurwysyny uczynili z ta kraina
   Czas idzie, od wieków płynie i nie zatrzymasz go siła
   Głupia duma narodowa i kompleksy od stuleci
   Brudne twarze z wąsikami, ci agresywni frustraci
   Te kobiety umęczone, kiedy noc na niebie świeci
   Stoją jeszcze na swych nogach, piorą rzeczy swoich dzieci
   Starszy człowiek w barze mlecznym je kartofle z ogórkami
   Cale życie tyrał w hucie a do huty dokładali
   Cala jego ciężka praca, wszystko było chuja warte
   Gdyby leżał cale życie, mniejszą czyniłby on stratę
   W starej części tego miasta proszą chorzy o jałmużnę
   Gdy już maja ile trzeba, to kupują heroinę
   A nocami pod domami okradane samochody
   Boję chodzić się po nocy, tyle teraz jest przemocy
   To przepowiedziane, przepowiedziane, przepowiedziane

   Popatrz dookoła, ile brudu na ulicy
   Jacy ludzie są zniszczeni, jacy oni umęczeni
   W samochodach przy chodnikach z lustrzanymi okularami
   Siedzą groźni i ponurzy z gazowymi naganami
   Tu złodzieje okradają wszystkich, którzy się ruszają
   I nie myślą o policji, bo ci teraz spowiedź maja
   Czasy rodzą się na nowo o pięćdziesiąt lat za późno
   Eksperyment wykonany, lecz niestety nie udany
   A wiec powrót do przeszłości, chwytać to, co już uciekło
   I wymyślić sobie niebo, i wymyślić innym piekło

   Popatrz na ulice jaka rzeka naprzód płynie
   W samochodzie przy chodniku zapłacono już dziewczynie
   Dzień już ma się ku końcowi, noc zakryje wszystkie brudy
   Widać będzie mniej wszystkiego, tylko bicie leżącego
   Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma
   Już umiera ta kraina
   Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma
   Już umiera ta kraina

   juz 20 lat temu byli ludzie, którzy to widzieli, i wcale nie zagladali na „monitor polski;-)
   a co sie zmieniło? niewiele – zamiast gazowych naganów sa prawdziwe, a w zasadzie rachunki bankowe zastapiły wszelkie „nagany”;

   KAZIK „JESZCZE POLSKA” KLIP YACHFILMOWY 1992 http://www.youtube.com/watch?v=a0vXhwYDfOA

   • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 3:03 am

    to tez ma juz 20 lat….. – załamka, deprecha i schiza na 100 proc. – jak sie człowiek zacznie zastanawiac „po co nam to było”….. http://www.youtube.com/watch?v=180Mgpr8CfU

    • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 3:32 am

     a toto ma ciut mniej – 15 lat: po co dyskutowac, skoro taki clip w zasadzie zastepuje cała dyskusję; poza tym – jest super….. http://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30

     • Sully 16 grudnia 2011 o 9:36 am

      Uwielbiam T.Love…Ale lepsza jest piosenka „Autobusy i tramwaje” chociaz jest super też przemawia;-) Pozdrawiam A tak na marginesie Muniek to super gość;-)

      • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 6:35 pm

       gdyby to był inny portal, to bym ci zaśpiewał: „kiedyś coś na pewno obiecałaś mi…(..) pamiętam jak dziś” 🙂 – no, ale że to „MP” – to ci nie zaśpiewam;-)… poza tym tytuł tego kawałka bardziej pasuje do p. redaktor Olejnik:-)

       • Sully 16 grudnia 2011 o 7:00 pm

        ..”poddaję się, nie mówię więcej już nic..”-) ech te czasy…

        • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 7:04 pm

         :-)))); wiesz co, chyba jednak masz racje z tymi minusami:-)

        • Sully 16 grudnia 2011 o 7:07 pm

         Trudno jakoś to przełknę;-) czasami mam wrażenie, że niektórzy ludzie to siedza tutaj i tylko sprawdzają czy jakies nowe złe wiadomosci są do przekazania…a możeby tak cos miłego, fajnego, optymistycznego…

        • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 7:13 pm

         jest takie powiedzenie: „śmiać sie jak głupi do sera”, a z drugiej strony – „ponury jak Polak”; staram sie szukac kompromisu i to miłe, ze nie jestem w tym osamotniony;-)

     • Sully 16 grudnia 2011 o 1:15 pm

      Totalsky, wiesz co zauważyłam, że jak z Toba rozmawiam na jakiś „luźniejszy temat” to zbieram minusy…czy to przypadkiem nie od jakichś zazdrosnych dam?? 😉

      • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 6:30 pm

       hehe….. zachowam sie jak rasowy mgr „stosunków miedzynarodowych”: no comments;-)

      • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 8:51 pm

       Minusy są chyba od tych, którzy w ogóle nie chcą Kazika komentować – ja też tego nie robię, nie podoba mi się tekst – jest po prostu antypolski. Brud znajdziesz w każdym kraju, a to co jest to na pewno nie jest winą „katolików którzy zabiją za kształt nosa”. Albo Kazik dał się ponieść Kaczmarskiemu, albo mu odbiło

       • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 9:45 pm

        de gustibus…… w sumie: kazdy widzi to, co chce zobaczyc (i na ile go stać… intelektualnie)

    • kk7qq 16 grudnia 2011 o 8:18 am

     hehe Kult moj ulubiony zespol i stare dobre czasy :))))

     • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 6:42 pm

      słuchanie starych kawałków na you tube też ma sens – nie tylko muzyczny, ale jak najbardziej „po linii i na bazie” tego portalu: poczytajcie sobie komentarze ludzi (młodych i bardzo młodych) nt. ówczesnej i współczesnej muzyki; jest nadzieja, bo całkiem sporo ludzi dostrzega miałkość i przekręty obecnej rzeczywistości; muzyka, jak i kobiety – potrafi naprawdę duzo zmienic w polityce;

   • hmm 16 grudnia 2011 o 10:29 am

    ech…nie zauważyliście, że KAZIK „JESZCZE POLSKA” KLIP – TO KLASYCZNA SYJONISTYCZNA MANIPULACJA ???????????
    Odwraca „kota ogonem” i już na poczatku przekierowuje uwagę na katolików, jakoby wiinnych kryzysu,.”Coście skurwysyny uczynili z ta krainą
    Pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną
    Ci modlący się co rano i chodzący do kościoła
    Chętnie by zabili ciebie tylko za kształt twego nosa” – chacha ..chodzi oczywiście o garbaty nos charakterystyczny dla nacji bankierow.
    Taaak…… to katolicy są wlaścicielami lichwiarskich bankow, dla ktorych na haracze
    urabiają ręce po łokcie „Te kobiety, co pracują dni i noce po fabrykach….”

    cóż, sQr…syństwo lucyferianskich syjonistów nie zna granic…

    • AQQ 16 grudnia 2011 o 11:24 am

     Zobaczcie! Naj.(?).aktorka dostała Nagrode Cybulskiego. noo, już się qwa nawet nie kryja z tymi symboami…zbiera mnie na wymioty…
     http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=82431

     • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 8:53 pm

      A Obama pokojową nagrodę Nobla. Olać te ich nagrody, sami będziemy swoim dawać ordery

      • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 10:03 pm

       i stawiać szubienice wrogom…?; hm zabrzmiało jak ekspiacja przyszłego… Ukochanego Przywódcy…

    • hmm 16 grudnia 2011 o 12:46 pm

     Totalsky No Problemsky i Sully – a może nie chcieliście zauważyc, że piosenka Kazika to syjonistyczna manipulacja???????????
     hehe…trolle?

     • Sully 16 grudnia 2011 o 3:31 pm

      hmm, jak widać masz sore problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu czytanego, coż wróc do szkoly podstawowej, a potem wypowiadaj się na forum. Pisałam o T.Love, a nie o Kaziku i Kulcie. I pisałam, że Munks lubie, a nie Kazika….heh troll z Ciebie, czy może to celowa manipulacja??

     • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 7:01 pm

      określając innych dyskutantów (szacunek ode mnie dla każdego z nich, włącznie z Tobą!) mianem „trolli” jesteś bliski założenia na tym forum „Niepokalanego Zakonu” Towarzystwa Wzajemnej Adoracji; jedną z głównych zalet tego bloga dla mnie jest to, ze „po pierwsze primo”;-) – poziom wiedzy ogólnej tu prezentowany zdecydowanie przerasta tzw. średnia krajowa (która – na marginesie – nie jest zbyt wysoka, że tak to delikatnie ujmę); „po drugie primo”;-) – sposób dyskusji (pomijając sporadyczne wyskoki tych i owych) jest jednak diametralnie inny od takiego np. onetu; staraj sie tego nie zepsuć, p. Nieuprzejmy, oki?

    • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 6:53 pm

     ja to odbieram zupełnie inaczej: to fakt, ze bankierzy z reguły maja garbate nosy, ale też nasz „ludowy katolicyzm” czesto goni w pietke, wrzucając wszystkich Żydów do jednego worka; patriotyzm – TAK!, jesli trzeba – to nawet nacjonalizm, ale NIGDY – szowinizm – takie jest moje zdanie; Polacy niewiele sie zmienili od czasów „Króla Ubu” – „Polska – czyli nigdzie”; kochac swój kraj to wcale nie oznacza, zeby byc bezkrytycznym wobec narodowych wad, a te (wady) chyba mamy, nie zaprzeczysz „hmm”? poza tym – postaram sie przez chwile byc zimnym stoikiem: ok, Żydzi wykupili nam banki, ale kto im na to pozwolił; no chyba Polacy, prawda? ergo – za bardzo mądrzy (eufemizm;-) jako Naród sie nie okazaliśmy? i jeszcze o „modleniu sie i chodzeniu do kościoła” – chyba tez nie zaprzeczysz temu, ze wielu rodaków „bardzo mocno praktykujących”, zaraz po wyjściu ze światyni i przekazaniu sobie znaku pokoju, wraca do codzienności i kradnie (żwir z budowy autostrady), bije (czesto – swoje żony i dzieci) i pije (z czegos te 10 mld akcyzy rocznie z alkoholu sie przeciez bierze); ubolewam nad tym, ze jest jak jest, ale moje rozumienie patriotyzmu pozostawia miejsce na krytykowanie takich zachowan Rodaków, wręcz uważam, że jest to konieczne; troche sie rozpisałem, ale to przeciez temat rzeka: i Mickiewicza można w to włączyc, i Wyspianskiego, i Gombrowicza… lista jest ogromna…

     • hjk 16 grudnia 2011 o 7:39 pm

      trollu – gdzieś ty był jak ciebie nie było?!
      A jak im „pozwolili”? Kto im pozwolił? Ja im nie pozwalałem… Ktoś pytał o „pozwolenie”?
      Ty moze pozwoliłes? A moze nie jesteś Polakiem, to od razu powiedz…
      To nie Polacy, tylko „porządni” żydzi im „pozwolili”, więc sami z nimi we własnym gronie powinni zrobić porzadek, a nie zostawiać tą robotę dla innych, a potem będzie, że aj-waj antysemityzm…
      I nie mów, ze to Polacy kradną czy cokolwiek innego robią, jak nie złapałeś za rękę, bo moze się okazać, ze właśnie niepolacy i co wtedy powiesz??

      • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 8:53 pm

       przebóg…rozszyfrowałeś mnie!: ta ja zapierdzialam żwir z autostrady, miedź z torów kolejowych i drobne bzdety z supermarketów; jestem masonem 135 stopnia wtajemniczenia, czcze wielką sowę i rano kapie sie we krwi chrześcijanskich dziewczynek prosto od Pierwszej Komunii; a na biurku mam posążek Bafometa; skoro, jako Naród nie potrafilismy sie obronic przed sprytem Żydów, to moze my nie zasłuzylismy na własne Panstwo? i jedyne co potrafimi, to wylewac krokodyle lzy nad stanem istniejącym i wrzeszczeć jak Rokita „Żydzi nas bija i robia w balona!”? dumny jestes ze współczesnych Polaków, ze pozwalaja, by jeden z tfu… kurduplowatych liderów politycznych udawał ze walczy ze złym rządem, a w zasadzie tylko robi dobrze dla swojego ego, a drugi z tfu… liderów politycznych udaje ze rządzi, a w zasadzie tylko przygotowuje sobie grunt pod ciepła posadka w …póki co…Unii? a 90 proc. ogłupiałych wyborców pasjonuje sie ta historia niczym kolejnym romansem Dody? o takich jak ty spiewał Kazik w cytowanej piosenkce: „agresywni frustraci z wąsikami” (btw: nosisz wąsy?); i zmien tę płyte z trolami, bo robisz sie monotonny (słownik synonimów jezyka polskiego polecam!); bez odbioru!

      • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 8:56 pm

       hjk, ostre słowa ale prawdziwe. Dodałbym tylko „syjonistyczni żydzi”, bowiem cała ta konspiracyjna akcja przejęcia Polski była sterowana z jednego z centrów światowego syjonizmu – USA, Londynu lub Izraela. To jest stwierdzenie faktu.

       • hjk 17 grudnia 2011 o 3:28 pm

        TnP nie udawał głupa teraz, ze nie wiesz o co chodzi – ponawiam pytanie:
        gdzieś ty był, jak ciebie nie było?! 🙂
        przez lata całkiem dobrze broniliśmy się przed tym „pseudosprytem”, a nawet jak nas jak zwykle rozebrali rękami innych, tośmy się jakos potrafili zebrać i odzyskac niepodległosć… i nawet jak nas chcieli zalać w 1920, to zęby połamali. No ale w 39 to nie żaden spryt tylko naga przemoc i to w kontekscie europejsko światowym, to prawie byliśmy bezsilni…Chociaz gdyby bolszewia nam nie wbiła nozą w plecy, to i niemcy by dostali lanie, zanim by w końcu nas złamali, dzięki „biernej pomocy” angoli i francuzików. Potem „amerykancy” sami opanowani, sprzedali razem z nami całą Europę, więc o czym tu gadać?
        A cały komunizm i dziś to już konsekwencje – zaś 1989 to inwazja setek miliardów kapitału, niektórzy mówią o bilionach, wiec jaki tu spryt? Mozesz coś zrobić ze swoimi kilku tysiacami bankierowi z milardami? Powodzenia…
        No chyba ze się zaczaisz z pałą albo inną bronią, której „oficjalnie” nie mozesz miec…

        • hjk 17 grudnia 2011 o 3:33 pm

         @Monitor,
         mnie to juz nie obchodzi czy syjonistyczni czy inni, mają to załatwić „u siebie rodzinie” 🙂
         Czas jest stosowny, jest kryzys i zamieszanie, sami się tam pewnie żrą o stołki i kasę (lokalny przykłąd to sprawa KGHM i podatku od kopalin), więc jak ten czy ów gdzieś tam się usunie, to nikt tego i tak nie zauważy…
         A nie czekać, aż sie zjawi następny Hitler… a potem aj – waj…

        • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 3:21 pm

         @hjk
         wyrżneli nam w Katyniu elitę intelektualną; nastepny kontyngent poszedł do obozów; tych, co zostali – rozpili; potem komuna – „nie matura lecz chęć szczera… itd, i jeszcze „dobry fachowiec, ale bezpartyjny”; a potem spadł na nas z nieba kapitalizm – z totalnie do tego nieprzygotowanym społeczenstwem; nie mam bladego pojęcia, co z tym fantem zrobić: co z tego, ze my tu, na tym blogu, wiemy troche więcej – ale mało nas! spójrz na te „masy pracujące”, a w zasadzie harujące – jak ich przekonać? oni sa juz jedna noga u „Wielkiego Brata”; pamietasz ostatnie zdanie z „1984”: „i w koncu pokochał Wielkiego Brata”; czarno widzę, a naprawde nie lubie smęcic, ale czarno widzę; inna sprawa, ze „nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło byc gorzej”; więc mam taka „pokojowa propozycję”: chociaz my do siebie, tu na tym blogu, nie strzelajmy, ok? kłócmy sie, dyskutujmy, ale nie pyskujmy na siebie?; na tyle mnie stać, jakem zodiakalny Strzelec; pax vobiscum, chłopie

     • Wizzgaa 17 grudnia 2011 o 11:30 am

      Totalsky… my jesteśmy świadomi wad , jak powiadasz „narodowych ” i wad innych narodów > ale teraz nie jest dobry MOMENT HISTORYCZNY na koncentrowanie się na naszych wadach tylko na potencjale / jeżeli uprzejmie takowy dostrzegasz / . Jeszcze jedno : NAWET GDYBYŚMY byli „niezbyt mądrzy” jako naród to fakt ten nie upoważniałby innych narodów do buszowania w naszym zbożu . Krytykuj rodaków ,jeśli daje ci to poczucie moralnego spełnienia ale nie każ teraz ludziom skupiać się na pogłębionej autoanalizie / włos na ośmioro / bo to nie jest odpowiedni moment .

      • hjk 17 grudnia 2011 o 3:41 pm

       Oczywiscie ze ludzie są różni w kazdym narodzie, ale tu mamy celową politykę doprowadzania ludzi do materialnej rozpaczy. Gdyby było jak w innych krajach, co wyjaśnił dobrze na swym blogu Mizia, ze dali ludziom przyzwoite zasiłki, to ilość drobnych kradzieży naprawdę radykalnie by spadła i kradliby już tylko kleptomani albo zawodowi złodzieje…

       Można powiedzieć, ze ludzi o stosunkowo niskim morale jest statystyczna większość, dlatego wiele zależy od warunków zewnętrznych i dlatego tam, gdzie mamy jako takie warunki, to wszystko wygląda jakby lepiej, ale jak się ekonomia zawala albo jest psuta, no to dochodza do głosu dzikie instynkty. Ot i cała tajemnica różnych „wad narodowych”…

      • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 3:28 pm

       jak zwykle sedno lezy w dobraniu proporcji: „znaj proporcję Moćum Panie”; oczywiście, ze „trzeba myslec do przodu”; ale jeśli zostanie tylko optymizm i hasło „Polacy, nic sie nie stało”, to znowu bedziemy i przed szkoda, i po szkodzie głupi; jestem (byłem?;-) urodzonym optymistą, chociaz wieśc gmina niesie, ze optymista to źle poinformowany pesymista; naprawdę zyjemy w ciekawych czasach, niech to szlag!

 3. felicyta 16 grudnia 2011 o 1:44 am

  Wojska USA-NATO zajmują pozycje przy jordańskiej granicy z Syrią.
  Kurt Nimmo, Infowars.com
  USA
  2011-12-13
  Działaczka, informator Sibel Edmond przekazał w niedzielę, że „zagraniczne grupy militarne, szacowane na setki osób,” zajęły pozycje w mieście al-Mafraq w północnej Jordanii blisko granicy z Syryją.Blog Edmondsa „Boiling Frogs” próbował skontaktować się z Departamentem Obrony w celu uzyskania potwierdzenia tej informacji, ale nie otrzymał odpowiedzi od godziny 18:00 w niedzielę.
  Edmonds otrzymał także informacje od „dziennikarza pracującego w mediach głównego nurtu, który został poinformowany przez redaktorów, że nie będzie żadnych sprawozdań z rozwoju tej sytuacji.(…)Blog Boiling Frogs dostarczył wcześniej bogaty zakres informacji ignorowanych przez media głównego nurtu mających na celu dezinformowanie Amerykanów na temat planowanego ataku na Syrię po obaleniu rządu w Libii i zabójstwie Moammara Kadafiego.”
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/wojska_usanato_zajmuja,p200735650

  • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 9:34 am

   Nie wspomina się o tym w mediach ale armia syryjska liczy ponad 350.000 żołnierzy,więc tych kilkuset amerykanów ,na razie nie zwiastuje rychłego rozpoczęcia wojny.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/16/syryjskie-sily-zbrojne-2011jesli-dojdzie-do-wojny/
   Syria,to inny poziom zadania niż Libia.

   • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 10:45 am

    Dlatego jest obawa, że wybuchnie wojna termojądrowa. Amerykańskie okręty mają arsenał, który jest w stanie zniszczyć całą Azję.

    • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 11:13 am

     Tu osiągnięcia Putina w zakresie likwidacji rosyjskiej floty.

     http://3rm.info/839-rossijskij-flot-sdaet-pozicii-vms-ssha-silnee.html

     Rosyjskiej floty po upadku Związku Radzieckiego był osłabiony tak, że tworzy realne zagrożenie dla rosyjskiego bezpieczeństwa narodowego, powiedział, że były dowódca Floty Północnej, admirał Wiaczesław Popow, obecnie przewodniczący Rady Federacji ds. National Marine polityki. Obecnie rosyjskiej marynarki wojennej jest dziesięć razy niższe w stosunku do najsilniejszych w świecie U. US Navy i traci innych mocarstw we wszystkich głównych obszarach. W 1990, „doszło do wydarzeń, które radykalnie zmieniły sytuacji społeczno-gospodarczej w Rosji i sytuacji geopolitycznej na świecie,” powiedział Popow powiedział RIA „Novosti”. „Jest to negatywny wpływ na potencjał morski naszego kraju, zapoczątkowało szereg negatywnych tendencji” -. Zwrócił uwagę Dzisiaj, coraz międzynarodowej presji na Rosję w celu obalenia jej z aktywną działalność na morzu, w celu ograniczenia jej dostępu do zasobów oceanów, mówi Popow. USA i NATO rozmieszczone na stałe grupy bojowej statków w miejscach, gdzie można skutecznie uruchomić balistycznych i pocisków manewrujących na terytorium Rosji, powiedział admirał. Przed Marynarki Wojennej jest „ogromna w jego znaczenie”, zadanie obrony interesów narodowych Rosji na morzu, ale dziś w Fleet praktycznie żadnych nowych głównych klas okrętów wojennych, podkreśla Popow. Broń kontroli, wsparcie techniczne i logistyczne nieaktualne. Rosja pozostaje w tyle za innymi krajami we wszystkich dostępnych kierunkach, specjaliści od oceny Admiral. W Morzu Bałtyckim potęgi Rosji dwukrotnie mniej niż w Szwecji i Finlandii, trzy do czterech razy niższe niż w Niemczech. W floty czarnomorskiej jest gorsza Turecki Rosyjski dwa razy. Sił morskich Francji i Wielkiej Brytanii jest bardziej wydajny rosyjski w pięć lub sześć razy, a U. US Navy – o 20-30 razy. „Na Dalekim
     Wschodzie w naszych okrętów nawodnych, trzy razy mniej niż w Japonii.” – Skarży Admiral w Moskwie w czwartek odbyła się prezentacja ekspertów-analitycznego przeglądu „Bezpieczeństwa Rosji – 2010”. To opublikował artykuł Wiaczesław Popow „Zabezpieczenia Marynarki Wojennej i Narodowego Rosji”. Dziś rosyjskiej marynarki wojennej powiedział 304-lecia ustanowienia Marine Corps.

     • hjk 16 grudnia 2011 o 7:41 pm

      monitor, nie przesadzasz aby z tą „wojną termojądrową”?
      to już „zwykła” jądrowa nie wystarczy?
      albo i konwencjonalna?

      • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 9:00 pm

       To są słowa La Rouche. Mają być użyte bomby megatonowe mniemam, a te są termojądrowe.

       • hjk 17 grudnia 2011 o 3:45 pm

        No tak, to takie „prężenie muskułów”… Bo już Hitler podobno powiedział, ze nie jest zainteresowany bronią jądrową, bo po co mu jakieś ruiny zniszczonego miasta, którego przez dziesiatki czy setki lat nie można odbudować, jak cały sens jest w podbiciu kraju i korzystaniu z jego zasobów?

     • Rosja płaci okup ? 16 grudnia 2011 o 7:47 pm

      Wczorajsze media podały, że Rosja wyłoży bajońską sumę 10 miliardów dolarów, by wspomóc tonący okręt strefy euro. Środki popłyną do MFW, a Dmitrij Miedwiediew już zapowiedział, że to dopiero pierwsza rata.

      http://laweczkadrussa.nowyekran.pl/post/44510,rosja-kupuje-europe

      • Konarski 16 grudnia 2011 o 9:10 pm

       Wolą dać 10 mld by przez jakiś czas strona kupująca od nich gaz i ropę miała względną płynność finansową.

       • hjk 17 grudnia 2011 o 3:47 pm

        ktoś tu chyba też pisał, ze i FED kupił podobno obligacji krajów UE za 50 mld$, pewnie z podobnych racji, bo już wydaje się, ze wystarczajaco odwrócili uwagę od kolapsu $ – pamiętacie jeszcze, ze w sierpniu była szopka z podnoszeniem deficytu na 15 bln$??

   • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 7:21 pm

    Syria wydaje sie być najmocniejszym, militarnie, arabskim krajem (od czasu, kiedy Irak został „zneutralizowany”); i byc moze – równiez najbardziej „świeckim”; zeby im zrobic kuku potrzeba nie kilkuset, ale kilkaset tysięcy zołnierzy!

  • Cramer 16 grudnia 2011 o 12:48 pm

   Natomiast za pónocną granicą Syrii – w Turcji znajdują sie obozy szkoleniowe dla „dezerterów z armii syryjskiej”. Zaopatrywani są w broń z Libii (gdzie nie jest już potrzebna). Szkolenia prowadzi (o ile pamiętam) wywiad francuski.
   Od południowego zachodu Syria graniczy z Izraelem – bez komentarza.
   Od północengo wschodu – z Irakiem z którego „wycofują się” wojska USA.
   Armia Syryjska musiałaby walczyć na wszystkich możliwych frontach.
   Od zachodu – Morze Śródziemne – flota USA oraz baza wojsk rosyjskich i kilka rosyjskich okretów. W tamtym kierunku zmierza także rosyjski lotniskowiec na „manewry na Morzu Śródziemnym” z asystą kilku innych okrętów ale jest jeszcze daleko – kilka dni temu widziano u wybrzeży Szkocji.
   Jak pamietamy, CIA poprzez „arabską rewolucje w Egipcie” kontroluje Kanał Sueski.
   Słyszałem dziś info, że w związku zaostrzającą sie sytuacją w Syrii, Rosjanie zaproponowali mediację. Myślę, że chcą zyskać na czasie kilka dni …

   • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 12:50 pm

    Syria dostała od ruskich 30 wyrzutni pocisków balistycznych najnowszej generacji, poruszają się prędkością 2-3 machy, są nie do zestrzelenia. Mogą pozatapiać wszystkie te pływające fortece

    • deotibigratia 16 grudnia 2011 o 10:39 pm

     tu jeszcze ciekawy filmik o kontekstach: jelcyn/putin/ chodorkowski i in.

    • rabarbarek 16 grudnia 2011 o 11:36 pm

     Syria obstawia granice z Turcja. Dzisiejsze wiadomosci sa delikatnie mowiac , niepokojace. Wiadomo , ze po stronie tureckiej znajduja sie obozy szkolace ” syryjskich rewolucjonistow” . Tamtedy tez przemyca sie bron dla opozycjii Assadowskiej. Prowokacja typu false flag , ktora moglaby posluzyc za pretekst do uderzenia na Syrie , jest bardzo prawdopodobna.

     Tymczasem w USA Ron Paul po raz kolejny ostrzega decydentow przed uderzeniem na Iran.
     Jego wypowiedzi sa coraz ostrzejsze. Coraz mocniej krytykuje nie tylko obecna administracje ,
     ale takze ta , ktora przyjdzie na miejsce obamowskiej. Jest jedynym kandydatem , ktory dostrzega obled i szalenstwo dzisiejszych politykow , dazacych do zalatwiania problemow za pomoca technologii wojskowej . Chyba zdaje sobie sprawe , ze jako ten bez poparcia i namaszczenia przez ” urzednikow wysokich stopni” nie ma szans na uzyskanie nominacji. Ale korzysta z kazdej mozliwosci , aby ostrzegac i rzadzacych i Amerykanow przed szalenstwem , ktore wkrotce moze doprowadzic do wojny na Bliskim Wschodzie.
     Wycofanie wojsk amerykanskich z Iraku to zabawa w kotka i myszke. Juz dzisiaj podaja niektore agencje , ze lotnicze ataki na Iran beda bez przeszkod odbywaly sie z terytorium Iraku.

     Ron Paul
     http://www.latimes.com/news/politics/la-pn-ron-paul-iran-iraq-20111215,0,3158409.story?track=rss

     • hjk 17 grudnia 2011 o 3:51 pm

      Gdzies tak chyba z kilka mcy temu zdaje się „veterans voice” opublikował, ze atak na Iran ma być „ustawiony”, bo zarówno Izraelowi i Iranowi zależy na zwyżce ceny ropy (a USA na kursie $),co będzie nieuniknioną konsekwencją „wojny”.
      Gorzej, jak wmiesza się ktoś trzeci albo inni zechcą wykorzystać zamieszanie do własnych celów i sprawa się rozkręci w „prawdziwą” wojne…

 4. felicyta 16 grudnia 2011 o 2:07 am

  Ocknij się Rosjaninie!

  • Orka 16 grudnia 2011 o 5:24 pm

   Ocknij się Polaku , to też jest film o tobie , całym sercem popieram

   • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 9:18 pm

    w Holandii podobnie (ale nie tak ostro) mówił Wilders

    uznango go za „ekstremistę” – ale zanotował wyborczy sukces, co mnie bardzo cieszy;
    w Warszawie powstał juz meczet, ufundowany przez wahhabitów z Arabii Saudysjkiej (najgorsi muslimscy ideologiczni zamordyści); muslimów nie mamy w kraju wciaz tylu, co w Holandii, bo wciąż jestesmy biedni – i to jedyna przyczyna’
    z Żydami (w kontekście Arabów) jest tak samo, jak z Putinem (w kontekście globalizmu); powtórzę – to wybór miedzy dżumą i cholerą

  • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 5:28 pm

   http://ruskline.ru/news_rl/2011/04/08/v_italii_propali_1260_detej_usynovlennyh_iz_rossii/
   No i Rosja stała się, jednym ze źródeł pozyskiwania dzieci, dawców organów do przeszczepu.

   • AQQ 16 grudnia 2011 o 7:10 pm

    Modern slavery – współczesne niewolnictwo: http://www.youtube.com/watch?v=0dHAF82IsRs

 5. ... 16 grudnia 2011 o 4:32 am

  „Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji.Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata ”

  http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

 6. Kinga 16 grudnia 2011 o 4:45 am

  http://krzem.de.salon24.pl/362248,rabunek-stulecia

  • Ktoś 16 grudnia 2011 o 10:43 pm

   Ooo. O takie prawo to i kłamczyński (nieżywy) także postulował. Wywalanie na zbity pysk z ojcowizny.
   Ale kłamczyński (ideologiczny wódz tego niezywego) jest patr(idiota) przecież. Patryjota dla idiotów. tak jak tusk patryjota dla tych „obrotnych”. Jeden i drugi w szafie z uchem przy antence siedzi realizować to co mu każą rodacy.

   • Annah. 17 grudnia 2011 o 9:20 am

    Nie masz, bratku innych argumentów poza argumentami siły? Na tym blogu są jednak inne praktyki i wszyscy poza trollami, świeżymi zresztą starają się do tego stosować, czyżbyś nie wiedział???

 7. rabarbarek 16 grudnia 2011 o 6:19 am

  Stan biedy

  Stan strachu

  Stan wojny

  powoli sprowadza nas do STANU NIEWOLNICTWA.[jesli na to pozwolimy] Czy czujecie w jakim tempie zmienia sie swiat.? Osobiscie nie nadazam za wydarzeniami , ktore kumuluja sie kazdego dnia . Pewnie niektorzy z Was slyszeli o wielkim monumencie zbudowanym w Ameryce, w polnocno-wschodniej Georgii . Jest to jednak malo znana sprawa[ a raczej sprawka luminatow ] w przeciwienstwie do lotniska w Denver, i warto sie temu przyjrzec. Kilka slow dla nieczytajacych po angielsku.

  5 masywnych blokow granitu , tworzacych wzór gwiazdy , w wysokosci 16 feetow [ 1 feet okolo 30 centymetrow] , wazacych ok. 20 ton kazdy, ustawiono w 1980 roku w stanie Georgia. Przypomina wygladem Stonehenge w poludniowej Angliii. Monument ten nazwano Georgia Guidestone i jak mozemy sie domyslac ma przetrwac ere apokalipsy i byc drogowskazem dla nowej cywilizacji , ktora wyloni sie po przejscju kataklizmow.

  Monument ten jest zagadka , poniewaz nie wiadomo dokladnie na czyje zlecenie zostal zbudowany , po co , i kto wydal pozwolenie na ustawienie tej pokraki. Dyrektywy wypisane sa w 8 jezykach i odnosza sie do ideologii New Age. Mowia o sprawach reprodukcji , koniecznosci zachowania sprawnosci fizycznej, harmonii , pieknosci itd.

  Wszystko zaczelo sie w 1979 roku , kiedy do firmy zajmujacej sie obrobka granitu zawital elegancki pan , ktory przedstawil sie jako Robert C. Christian [ ciekawe czy to prawdziwe nazwisko] . Jak twierdzil , mial byc przedstawicielem lojalnych Amerykanow , ktorzy zaplanowali wybudowanie duzego pomnika . Elberton county , gdzie „lojalny” [ wobec kogo ???] wybral sobie firme do zbudowania monumentu, nazywane jest granitowa stolica swiata. Ceny do niskich nie nalezaly , a prezydent firmy przyjmujacej zlecenie dodatkowo podbil cene , poniewaz zlecenie wyjatkowo nie podobalo mu sie . Na pytanie wlasciciela zakladu o co w tym wszystkim chodzi, pan Chrstian odpowiedzial , ze monument ma byc w przyszlosci kompasem , kalendarzem , i zegarem, dla cywilizacji , ktora nadejdzie , kiedy obecna zniszczy sama siebie. Nikt [ moze poza przedstawicielem banku ] nie poznal prawdziwego nazwiska zamawiajacego monument.

  Kilka zalecen „monumentowych” pokrywajacych sie z zaleceniami UN i innych organizacji iluminackich ,

  – utrzymanie liczby ludnosci na poziomie 500 000 000
  – „rozmnazac sie ” madrze , zachowac hart duszy i ciala
  – zjednoczenie ludzkosci i mowienie jednym jezykiem [ niekoniecznie chodzi o jeden jezyk , raczej o wspolny cel ]
  – pasja , wiara , tradycja , i inne sprawy duchowe hamowac
  – sprawiedliwe prawo dla narodow
  -sad swiatowy , dla rozwiazywania waznych problemow
  -prawa obywateli nie moga brac gory nad dobrem spolecznym
  -szukanie harmonii z nieskonczonoscia\
  -ZYJ W ZGODZIE Z NATURA < NIE BADZ RAKIEM SWIATA,
  I tak zrobilo sie na monumencie 10 przkazan . 10 przykazan Antychrysta jak mawiaja odwiedzajacy to miejsce i czesto daja upust swoim emocjom , malujac na granicie przerozne napisy.
  Jest to niewatpliwie sygnal dla nas , ze szalency nie cofna sie przed wprowadzeniem w zycie swoich zabojczych planow . Nie pierwszy i nie ostatni. [ karty Iluminatow, lotnisko w Denver, itd]
  Prowadza brudna gre[ wojny, "rewolucje", drenaz panstwowych zasobow finansowych, glod] liczac , ze strach odbierze spoleczenstwom wole sprzeciwu wobec ich niecnych planow. Szalency przystapili w ostatnim czasie do silnej ofensywy przeciwko calemu swiatu , jakby doszli do wniosku , ze nadszedl ich czas. Czy uda sie pokrzyzowac ich plany , zalezy od nas wszystkich , bo najgorsze to stac z boku i biernie przygladac sie jak ci zboczency zdobywaja kolejne przyczolki naszej wolnosci [ patrzcie jakie prawa zaczynaja obowiazywac w USA]

  http://www.wired.com/science/discoveries/magazine/17-05/ff_guidestones?currentPage=all

  • rabarbarek 16 grudnia 2011 o 6:22 am

   A tu filmik jak Amerykanie „traktuja ” monument

  • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 6:54 pm


   Wiele wskazuje na tego pana ,jako zamawiającego.

 8. jakzawsze 16 grudnia 2011 o 7:58 am

  Jestem za niech padnie to euro, dosyć tego całe życie oranie za jakieś niewolnicze pieniądze. Bogacze niech się zesrają co mają pieniądze na kontach, ja tam nie mam nic. Pieniądz to rak tej planety jak kula u nogi , + korupcje, wojny, nierówności społeczne i reszta dziadostwa, spowolnienie cywilizacyjne. Zapaść ekonomicznia jest nam berdzo potrzebna , niech ludzie przejrzą wreszcie na te swoje oślepione oczy. C0 jak co ale interesujący komnsek tortu się szykuje- IRAN, cały świat patrzy, nie zdumchną ten symulowany talmudyczny Izrael. Robi się ciekawie i niebezpiecznie ze strony wypranych mózgów w Rosji (patryjotyzm, i jakiś nacjonalizmy), mam nadzieje że to tylko propaganda kryminalnych mediów. Komuznizm w postaci uni, nikt tego już nie łyknie …

  Analogicznie jak do 11.11.11 , zadałbym pytanie co tak naprawde stało się na tej demonstracji w Rosji …. , a nie to co zakłamane media pokazywały

  • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 9:00 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/15/russian-protesters-distracted-by-ufo-flying-over-kremlin/
   Wydarzyło się tam coś zaprawdę dziwnego.

   • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 9:08 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/16/spy-drone-captured-by-iranian-flying-saucer/
    Doniesienia ,o testowaniu przez Iran technologii UFO dodają sprawie pikanterii.

    • pan_prezydent 16 grudnia 2011 o 12:28 pm

     Nic nie rozumiem z tych twoich linków, info po angielsku to jest multum, a ja gupi cały czas myślałem że ty prowadzisz blog dla Polaków a nie Anglików. Tylko nie odsyłaj mnie do translatora.

     • pan_prezydent 16 grudnia 2011 o 12:33 pm

      W ogóle twój blog to jakiś ewenement, połowa artów po angielsku, podczas gdy każdy bloger jeżeli sam nie napisze art. to przynajmniej przetłumaczy na Polski a ty jak byś miał czytelników w 4 literach.

      • Peryskop 16 grudnia 2011 o 1:01 pm

       @prezydent – ty jednak musisz być ten z Gdańska skoro jeszcze nie kumasz w językach!
       Przeskocz na onety – tam ci przetłumaczą wszystko a nawet więcej.

       • pan_prezydent 16 grudnia 2011 o 3:14 pm

        Peryskop przestań już puszczać swoje śmierdzące bąki w postaci paru wyrazów które w całości przedstawiają wartość ujemną pod każdym względem. Zeno a co ma inteligencja do znajomości języków bo jeżeli jedno jest dla ciebie wyznacznikiem drugiego to z pewnością ty masz nie dobór pierwszego. jeszcze raz powtórze że po angielsku jest całe multum świetnych blogów tworzonych dla angielskojęzycznych czytelników, ale blog dla Polaków po angielsku to brak szacunku dla czytelnika, wielkie prowadzenie bloga- kopiuj, wklej (i to nie zawsze prawidłowo jak z poucinanymi linijkami tekstu) wzioł byś przykład z pana Marka i sie troche przyłożył a nie wszystko na odpierdol na wrzucał, a z resztą co mi do twojego bloga gdzie są promowane nawiedzenia demoniczne zwane objawieniami maryjnymi, archaniołów czy świętej cheleny z bogatyni.

        • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 3:32 pm

         Miałem na myśli to nieboraku że nie rozumiesz nic z translatora.To wymaga inteligencji.
         A blog jaki ci się widzi możesz założyć sam.Ja wynajduje teksty które wydają mi się ważne z tych czy innych względów.i wystarczającą ilość czasu na to poświęcam.Amatorzy gotowców,dla rozrywki,na onet,skąd tu przypełzasz.Tam jest łopatologia.

        • pan_prezydent 16 grudnia 2011 o 3:45 pm

         TAm gotowce dla rozrywki a u ciebie gotowce dla zaspokojenia prużności i poczucia guru sekty nawiedzonych.
         A ty peryskop musisz każdy mój post skomentować ? Próbujesz sie ze mną droczyć a tak na prawde to chcesz mnie poderwać. A poszedł ty pederasto jeden wstrętny.

        • Peryskop 16 grudnia 2011 o 6:59 pm

         NIE KARMIC TROLLA pREZYDENTA !!

        • sinus 16 grudnia 2011 o 9:18 pm

         p_p.. translator, slownik, rozwijaj sie czlowieku
         jakbys poprosil kogos zeby Ci to przelozyl na polski nic by Ci sie nie stalo.
         sa tu ludzie ktorzy jak mniemam mowia po angielsku biegle i zaloze sie ze pewnie z przyjemnoscia by Ci pomogli.
         nie wyskakuj z tekstami ze to brak szacunku dla czytelnika bo to kiepski argument, dobry czytelnik potrafi poslugiwac sie narzedziami ktorych w internecie jest pelno.
         czlowiek, ktory szuka odpowiedzi nie wstydzi sie zapytac „wsrod swoich” jesli czegos nie rozumie.
         po to jest ten blog.

         jesli nie rozumiesz zalozenia to szkoda i przykro.
         nie kazdy ma czas „na goraco” tlumaczyc kazdy tekst z angielskiego bo pan_prezydent nie „spika” po angielsku.

         pozdrawiam

         ps. jak Ci sie zenobiusza blog nie podoba do go kuzwa nie czytaj, a nie robisz antyreklame, przestan pajacowac

     • jakzawsze 16 grudnia 2011 o 12:41 pm

      Linki dobre tylko „czeba” czytać na translatorach lub ten kto rozumie to też skuma, a przy okazji z innych narodowości ludzie coś się mogą dowiedzieć ciekawego .

     • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 2:40 pm

      Walensa_Kwas@
      Widzisz to jest blog dla ludzi inteligentnych,
      oczywiście że tobie nawet translator nie pomoże.

    • hjk 16 grudnia 2011 o 12:35 pm

     http://www.csmonitor.com/World/Middle-East/2011/1215/Exclusive-Iran-hijacked-US-drone-says-Iranian-engineer

     • Peryskop 16 grudnia 2011 o 12:58 pm

      Persowie porwali „Wartownika” manipulując sygnałem GPS.

      Amerykanie przyznają, że to słaby punkt ich dronów.
      Ale czy Tomahawki i Patrioty są bezpieczniejsze?

      Właśnie rozdysponowano 100 mln $ na opracowanie bezpieczniejszego systemu sterowania.

      • hjk 16 grudnia 2011 o 5:43 pm

       i już wiemy po co był dron z „lukami” w oprogramowaniu 🙂
       po co robić cos raz a dobrze, jak można 3 razy i 3 razy tyle kasy skasować ….

       • rabarbarek 17 grudnia 2011 o 12:06 am

        Iranczycy organizuja wystawe dronow izraelskich i amerykanskich . Swoja kolekcja pochwala sie zaproszonym dziennikarzom i ambasadorom . Odrzucono prosbe prezydenta Obamy o natychmiastowe przekazanie „upadlych dronow” Ameryce. D. Cheney zarzuca Obamie , ze jako naczelny wodz armii amerykanskiej , powinien wydac natychmiastowy rozkaz zbombardowania drona , ktory dostal sie w rece Iranczykow.

        http://www.presstv.ir/detail/216075.html

        • hjk 17 grudnia 2011 o 3:54 pm

         a może ten dron miał się z jakichś powodów „celowo” dostać w ręce Irańczyków?

  • choice 16 grudnia 2011 o 4:29 pm

   euro land ma się podobnie..
   Strzelnica stała sobie na uboczu. Nie zarabiała dobrze, nie zarabiała źle. Ostatnio ruch był kiepski, dlatego właściciel ucieszył się kiedy do strzelnicy podeszło trzech klientów.

   Jedna kolejka za dolara, można maksymalnie wygrać misia za 20 dolarów. W tym celu należy pięć razy trafić. czyt. dalej–>
   http://kulturkampf.salon24.pl/370858,strzelnica

   • Ktoś 16 grudnia 2011 o 10:59 pm

    Dokładnie tak działa ten cały zydoski biznes. Wszystkie te „szanse” , „prognozy”, „zyski” to palcem po wodzie pisany przejaw biblijnej chciwości. Niemożebna chęć wydutkania „inwestorów” (tłumku) z kasy bo każdemu naGASowanemu gupkowi oczy się świecą jak latarnie jak mu się obieca niemiłożebnie wielkie zyski w przyszłości. To w jakiej nie ma znaczenia – ważne żeby były NIEMIŁOŻEBNIE WIELKIE. Takie by mógł nimi szpanować w otoczeniu innych GASowych gupków. A jak się GASowy gupek odgupi z tego samozachwytu nad niemiłożebnie kokosowa inwestycja to już ani strzelnicy ani strzelców nie bedzie. Bedzie jedynie gupek bogatszy o papierek z NIEMIŁOŻEBNIE WYSOKIMI zyskami którym może sobie swoją naGASowaną gupkową dupcie podetrzeć.

    tak samo jak tłumek działa polski polityk – tylko on zamiast papierka jest szczęśliwy po poklepywaniu bo wie, ze jak go naraz klepną ponad pięć razy to jest szefem co najmniej mocarstwa galaktycznego z którym wszelkie sąsiadujące z nim GASowe gupki muszą się liczyć. Niestety dotychczas jego najlepszy wynik to jedno klepniecie ale …. w zadek.

 9. Erytropa 16 grudnia 2011 o 8:00 am

  „Być może przewidywania, że kolaps nastąpi zaraz po zakupach świątecznych miały jakieś podstawy, bowiem rzadko mylący się (ostatnio częściej) ZeroHedge ostrzega, że ten horror może się faktycznie wydarzyć już niedługo.”

  — „Może sie wydarzyć” – normalnie wieszcz z niego jak cholera! Przecież to oczywiste, że może się takie coś wydarzyć, a pisanie o tym jako o WIELKIEJ INFORMACJI zakrawa na śmieszność.
  Angielscy dyplomaci na placówkach w stolicach europejskich dostali miesiąc temu wytyczne co do zachowań w razie zamieszek w Eurolandzie i co … ? – coś z tego miało wyniknąć? Nie , jest to po prostu dmuchanie na zimne i taka sama sytuacja jest z tą informacją, że banki australijskie dostały wytyczne na wypadek jak waluta europejska się zacznie chwiać.. – ot tyle i tylko tyle.

  Popularność ZeroHedge leci w dół …. więc wygrzebuje jakieś normalne „dokumenty” i wieszczy … 🙂
  – Może nawet trafić !! Tak.

  • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 11:10 am

   Ta sama informacja została powtórzona w postaci rozszerzonej w Financial Review, tak więc ktoś to zaakceptował do szerszej publikacji. Oczywiście, że może to być ciąg dalszy rozgrywek politycznych czy też testowania zachowania się rynku.

  • hjk 16 grudnia 2011 o 12:21 pm

   Trzeba sie zastanowić, co konkretnie moze znaczyc „kolaps euro” – bo używanie takich enigmatycznych zwrotów powoduje tylko nieokreślony strach i panikę…

   Jak już pisałem, jest kilka możliwości.
   1. Albo kraje zaczną opuszczać € i wprowadzać swoje waluty, wtedy € stanie się śmieciem, bo banki narodowe wymienią € przede wszystkim własnym obywatelom i to w określonej limitowanej ilości, ew. depozyty bankowe i zobowiązania kredytowe. To byłby dobry nius dla posiadaczy kredytów w €, bo łatwo by się spłacało w śmiesznie taniej walucie, ale spoza danego kraju, mającego obecnie €, np. dla Polaków … Ale fatalny dla posiadaczy obligacji i gotówki w €. A więc to przesłanka, ze banksterzy nie pozwolą na wyjście kogokolwiek z euro, a jesli juz, to np. takiej Grecji, co tylko ew. wzmocniłoby wartość €. No chyba, ze „coś się stanie” i wszyscy „porzucą €”.
   2. Upadek jednego czy kilku banków z powodu niemozliwości odzyskania długow od zbankrutowanych rządów, wtedy moze to wszystko polecieć jak kostki domina i inne banki poupadają – klienci stracą depozyty, upadające banki przejmą syndycy masy upadłościowej i zażadaja spłaty kredytów w celu zaspokojenia wierzycieli – to byłaby masowa wyprzedaż głównie nieruchomości i krach na tym rynku.
   3. Bankructwo danego rzadu – tj, odmowa zapłaty banksterom długów (co wywołałoby też pkt.2), albo braki w kasie i braki wypłaty różnym „beneficjentom” budzetowym – emerytom, nauczycielom, lekarzom, itp. Co spowodowałoby zamieszanie finansowe w danym kraju.

   Oczywiscie każde z tych wydarzeń byłoby wykorzystane dodatkowo przez spekulantów do zamieszania na rynku finansowym.
   Takie widzę możliwości, moze tu ktoś coś dodać, przed każdą można i moze nalezy się jakoś zabezpieczyć, o ile ktoś może być dotknięty, a nie panikować…

   To w wersji pokojowej, bo jakaś wojna to juz osobna historia…
   A póki co to spekulanci wykorzystują „hiobowe” informacji i huśtają rynkami, a politycy próbują przyciskać fiskalną śrubę i obdzierać ludzi z resztek majątku…

   • hjk 16 grudnia 2011 o 12:24 pm

    korekta – oczywiście miało być „NIE mającego obecnie €, jak np dla Polaków”

    • hjk 16 grudnia 2011 o 5:44 pm

     krzem.de.salon24.pl/362248,rabunek-stulecia

     • sinus 16 grudnia 2011 o 9:25 pm

      calkiem podoba mi sie Twoje rozumowanie, wyciagnalem wnioski i zrobilem z tego wersje dla laika:

      najbardziej dostana „nowobogaccy” czyli klasa tuz podnad srednia, maja po kilkaset „baniek” w bankach i traca wszystko

      biedni jak byli biedni tak beda biedni, biedni kombinuja i malo kto zyje z kasy ktora zapracuje tylko z „kombinowania” (wymiana z sasiadami, pojde pomoge sasiadowi zalac fundamenty bo cos buduje, a jutro jego szwagierka ze wsi „rzuci” pol tuszy wieprzowej i tak dalej)

      najbogatsi sa zabezpieczeni maksymalnie, prawdopodobnie z dostepem do bunkrow/fortyfikacji etc

      prawdopodobnie najciezej bedzie ludziom w miastach, gdyz jednym z pierwszych przejawow beda nagle gigantyczne skoki cen zywnosci..?

      • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 10:16 pm

       chyba masz rację, a ja się w miedzyczasie zastanawiam, w której kategorii umieścić siebie: obie skrajne kategorie odpadaja, w tej, której pozostała – za cholerę sie nie mieszczę; a co tam – kupię kałacha (na tyle mnie chyba stać) i bede liczył na siebie….

       • navajo88 16 grudnia 2011 o 10:54 pm

        hahahahahahahaha ,a na ile ci starczy amunicji ?????? ,jeżeli kupisz jeden , lub dwa ,albo i trzy magazynki amunicji ???? hahahahahaha rozbawiłeś mie panie Totalski , a karabin czy pistolet to trzeba już mieć kupiony bo potem to niestety ale dupa blada za chiny ludowe pan nie kupisz takiego czegoś ,za bardzo cenny materiał żeby go się pozbywać i tyle !
        J.M.H

        • hjk 17 grudnia 2011 o 3:58 pm

         Nawajo masz rację – no własnie – zaopatrzenie to podstawa – magazynek – jak się przełącznik albo palec „omsknie” – to w kilka sekund można wystrzelać… To tylko na filmach mają magazynki o niekończącej się pojemności…

        • kosiardeyablos 18 grudnia 2011 o 2:31 pm

         Może pojade nie w temat giverniany bo brak czau ale :
         dlategoż należy sie zaopatrzać w naturalne środki ofensywno defensywnie obronno-zaczepne:
         – kamienie : do miotaczy ręcznych, gumowych ( proce )sprężynowych, liniowych i takich tam
         – worki foliowe : do miotaczy także gówna czyli kata – pulty podobne jakie stosowano na ten przyklad w Powstaniu Warszawskim – granatomioty. Schemat i opis dostępny tu i tam. Jest to już broń chemiczno-biologiczna. Najlepiej gdy dawcy amunicji mieliby jakiego syfa ( istne odbytowe barbarzyństwo )
         – sztachety, trzonki do siekier i łopat, jak i obsadzone czyli gotowe do boju siekiery, maczety też jak najbardziej
         – łuki i kusze – można wykonać włąsnym sumptem : amunicja do kusz – ołufki, kretki i na sam koniec elektrody spafalnicze jako bełty – przebijajom wszycho !
         – granaty : można je robić domowym sposobem wystarczy petarde obklejić złomem, odpalić i spieprzać jak najdalej, tak żę „navajo88” tym też można wojny toczyć! Tak zaczęło się powstanie na wyspie Bouganville ( Papua Nowa Gwinea ) Reszta to taktyczne przejmowanie uzbrojenia przeciwnika – powstanie na Węgrzech 56 ! Liczy się taktyka ! Tak – tyka
         i tak dalej……hehehehe….POZDRO !!!!!!

 10. kk7qq 16 grudnia 2011 o 8:19 am

  Ten drugi u mnie sie nie otwiera;(

 11. Sully 16 grudnia 2011 o 10:23 am

  Ostatnio na filmie jakiś koles powiedział, że jeśli na ziemi konflikty nie byłyby rozwiazywane zbrojnie, zapanował by pokój na świecie to napewno byłaby to ziemi , ale bez ludzi….no i patrząc na to wszystko chyba miał racje.

 12. PokójWam 16 grudnia 2011 o 10:51 am

  Rybiński też pisze nt. możliwego upadku Euro w przyszłym tygodniu

  Fitch obniżył rating kilku bankom w Europie, ale to tylko przystawka, prawdziwa rating bazooka dopiero nadchodzi jako minestrone (po naszemu jarzynowa), co będzie na danie główne …

  Madam Lagarde, szefowa Sami Wiecie Czego, straszy, że nadchodzą takie czasy jak w latach 30-tych, protekcjonizm, izolacjonizm i wszystko inne na …izm

  Australijskie banki dostały tydzień na przygotowanie się na eurogeddon.

  Szef znanego funduszu hedginowego straszy, że upadną wszystkie banki w Europie. Pewno syntetycznie już zszortował banki, bo oficjalnie tego robić nie wolno, ale na wszystko znajdzie się sposób

  W memorandum emisji obligacji EFSF ma się znaleźć zapis o ryzyku rozpadu strefy euro. To godne uznania, sam jako członek KNF soliłem kary za ukrywanie ryzyk przez emitentów, ale jak potem opchnąć to Azjatom z takim pasztetem. Kupcie nasze papiery, ale pamiętajcie, że waluta w której są emitowane może przestać istnieć. Nawet Keplerianie by się nia dali namówić, a oni mają więcej galaktów od Chińczyków.

  Dodatkowo, jedna trzecia środków na kapitał w EFSF ma pochodzić z Włoch i Hiszpanii, które zaraz będą potrzebowały tych środków. Musze spytać kolegów fizyków jak to się nazywa, per kretynum debile, czy jakoś tak

  Trwa run na banki w Grecji, w październiku przyspieszył, produkcja przemysłowa w Indiach spadła o 5%, w eksport Chin mocno zwalnia. Właściciele flotylli statków handlowych ostrzegają przez falą bankructw z braku roboty

  Francja twierdzi że to Wielkiej Brytanii trzeba obniżyć rating a nie im. Ten wysoki urzędnik pewno jak był mały donosił do Pani że koledzy mają nieodrobioną pracę domową.

  Przytulmy naszych wybrańców. Chcą dobrze ale im nie wychodzi. Znana spółka spadła wczoraj o kolejne 10 procent, sumie już o 40% po tym jak rząd prowadził nowy podatek. Już od lutego a nie od marca jak mówiono będzie nowy podatek dla wszystkich firm, bo rząd się sprężył. Jeśli chodzi o podwyżki podatków to potrafią działać szybko (vide VAT), gorzej z budową szybkich kolei. Aha, i Warszawa kupi bony skarbowe za 550 milionów, uchwaliła Rada Warszawy. Są możliwe trzy interpretacje: (1) boją się trzymać pieniądze miasta w bankach może mają jakieś poufne informacje); (2) rentowność bonów jest lepsza niż na lokatach; (3) próbują pomóc Sami Wiecie Komu uniknąć przekroczenia progów ostrożnościowych. Ale to pikuś, bo skala kreatywnego budżetowania już przekroczyła 350 mld złotych, o czym donosiłem na tym blogu

  http://www.rybinski.eu/?p=3468&lang=pl

  http://forsal.pl/artykuly/575940,rybinski_czas_ratowac_unie_wspolny_rynek_i_otwarte_granice.html

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/kryzys_europejskiego,p191017602

  http://www.tvn24.pl/12692,1728211,0,1,the-economist-o-ustaleniach-szczytu-ue-komedia-euro,wiadomosc.html

 13. Sully 16 grudnia 2011 o 10:58 am

  weźcie już przestańcie straszyć ludzi….upadnie albo nie upadnie, tacy wielcy fachowcy ale używają zbyt dużo słow typu: może, byc może, za niedlugo….dajcie spokój. Domorosli fachowcy, każdy może być takim fachowcem .
  A swoją droga co wam da taka wiedz, niepewna…nic tylko boicie sie, że jakiś iluminat albo bankier z lodówki wyskoczy;-) – to nie było do wszystkich , tylko do tych co tutaj na blogu lubią straszyć niezbyt pewnymi informacjami.

  • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 11:12 am

   Wniosek jest jeden: wyciągaj kasę z banku, nawet jeśli masz zainwestowaną.

   • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 11:16 am

    Jeśli będzie colaps,ta wyciągnięta kasa będzie warta tyle co papier na którym została wydrukowana.

    • BirD2 16 grudnia 2011 o 11:26 am

     Zeno ma rację. istotne będą grunty i złoto. W szczególności złoto ale ludzie sprzedają złoto (bynajmniej kilka tyg. temu był taki boom na nie) że co reklame zachęcali do sprzedarzy..

     • borubar 16 grudnia 2011 o 12:09 pm

      Jak będzie „colaps” to wszystko będzie guzik warte : pieniądze, złoto i ziemia w takim samym stopniu. Jeżeli padną banki i ludzie stracą pieniądze to nie skończy się to zwykłym kryzysem ale totalnym armagedonem. Kto kupi wtedy twoją ziemię czy złoto? W jakim celu?

      Będzie się liczyć zdrowie i siła.

      • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 2:43 pm

       borubar@
       „Będzie się liczyć zdrowie i siła.”
       Będzie się liczyła ludzka solidarność i wzajemna pomoc.Liczący na „siłę i zdrowie” pójdą do piachu.

       • choice 16 grudnia 2011 o 2:53 pm

        o tym samym myślałem solidarność połączy ludzi tak jak za wojny ludzie żyli, tak teraz dadzą radę… a sceny co niektórzy widza zarzynanie się w imię czego domu? złota? pieniędzy? jedzenia jest pod dostatkiem wystarczy wejść do lasu z dubeltówką teraz mieszkam w dużym mieście i sarny pod blokiem można zobaczyć nad ranem… a już nie mówię o terenach gdzie domy położone są blisko lasów..

        • rabarbarek 16 grudnia 2011 o 7:17 pm

         Choice , na wszelki wypadek przygotuj sobie plan B. Moze sie przydac na wypadek konfiskaty dubeltowek. Kolejna fala ustaw dotyczacych odebrania cywilom broni , przewala sie po kontynentach. Obama juz od dawna probuje przeforsowac prawne odebranie broni Amerykanom. Po ostatnim zwyciestwie w Kongresie nad glosowaniem o prawie do aresztowania ” domowych” terrorystow , czuje sie pewnie i jaskolki mowia , ze teraz kolej na bron i internet. Sa juz regiony gdzie wymienia sie oficjalnie bron na jedzenie. Taki swiateczny gest dobrej woli rzadzacych w stosunku do glodnych. Wiadomo , ze glodny to zly i uzytek z broni moze zrobic . Po wymianie nowej broni juz nie kupi.
         Video , co sie dzialo z narodami po odebraniu im prawa do posiadania broni. Pod filmem podpis ” Kazdy Amerykanin musi to zobaczyc”.

     • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 12:22 pm

      Zapas żywności i dostęp do wody .,na miesiąc.Potem się poprawi.Choć nie jestem pewny czy w ogóle do tego dojdzie.Ten super kryzys Europy ma odwracać uwagę od sytuacji w USA,podobnie jak surmy bojowe.800.000 urzędników właśnie wysyłają na bezpłatny urlop,u nas o tym cisza.
      http://3rm.info/18633-gossluzhashhie-ssha-popali-pod-press-okolo-800.html

      • Wizzgaa 16 grudnia 2011 o 1:57 pm

       Zeno ale w naszej pompie urwała się wajcha – to jak napompujemy . Miałeś załatwić tego majstra , hm ?

       • Konarski 17 grudnia 2011 o 12:28 am

        Wymień wajchę albo tłok. 🙂

     • hjk 16 grudnia 2011 o 12:44 pm

      No własnie, kto sprzedał na szczycie po 1900$ to zarobił, aczkolwiek $ w miedzyczasie urósł, wiec jeszcze nie jest źle – było 5800 jest ok 5500 zł za uncje – czyste wariactwo 2-3 pensje za 30 kilka gram złotego złomu…

      Wszyscy naganiaja na kupno a tylko w jednym (!) miejscu znalazłem, ze złoto poleci na pysk, bo po pierwsze banki zaczną wyprzedawać, rządy z powodu długów i wszyscy inni z powodu kryzysu…

      • hjk 16 grudnia 2011 o 12:52 pm

       http://vod.gazetapolska.pl/843-rozmowa-niezalezna-janusz-szewczak-kupujcie-konserwy-zrobcie-zapas

      • sebecx 17 grudnia 2011 o 12:25 am

       ..@hjk ..ja już dawno to wyczułem z tym złotem i srebrem… poleci i to jest takie oczywiste, że nikt tego nie chce przyjąć do wiadomości…

       • rabarbarek 17 grudnia 2011 o 3:28 am

        Sprawa cen zlota wcale , moim zdaniem, nie jest taka oczywista. Kilka lat temu [ nie pamietam dokladnie roku] rzucono na rynek ponad 400 ton zlota. Ceny polecialy w dol , ale kiedy jakis inwestor z Indii „dokonal zakupu” polowy wrzuty , ceny poszly w gore.
        Prawdopodobnie sytuacja ze zlotem powtarza sie teraz. Nie zapominajcie , ze Bank Libii mial zapasy ponad 150 ton zlota plus jakies tony Kadaffiego .To wlasnie zloto moglo znalezc sie obecnie na rynku. Dlaczego pierwsza rzecza , ktorej dokonali „rebelianci” bylo przejecie banku ? Nie wladzy , nie armii a wlasnie banku. Mysle , ze za sprawa tego zlota , ceny obecnie spadaja , ale nie jest to sytuacja , ktora potrwa dlugo. Kiedy zloto zostanie uplynnione , ceny poleca w gore. No chyba , ze ktos zndajdzie kolejna zyle zlota w bankach innych krajow i polozy na niej lape.
        Stosunkowo niedawno zloto znikalo z rynku za sprawa Chin, Rosji i Indii.
        A co do Libii , to wlasnie ogloszono , ze brakuje tam peniedzy na wyplaty dla pracownikow , nie mowiac o jakichkolwiek zasilkach. Takie sa skutki „ochrony cywilow” przed zlym Kadaffim.
        Pozyjemy , zobaczymy jakie beda ceny zlota , benzyny , zywnosci . Przyszly rok nie zapowiada sie ciekawie.

        • sebecx 17 grudnia 2011 o 9:13 am

         .. cuda wianki się teraz robi.. hehehe… srebro trochę potanili za pomocą „odnalezionych”okrętów na dnie.. a złoto może sam CERN-unnos niebawem będzie potrafił syntetyzować… hehe.. a jak trza będzie to na Ziemi 2.0 się odkryje, że np. złoto leży na powierzchni i polecą tam ziemskie Ąnal-aki je pozyskiwać… hehehe.. a potem jakaś agencja Rejting złota obniży…. hehehe…

        • hjk 17 grudnia 2011 o 4:06 pm

         też gdzieś czytałem o możliwej produkcji złota i możliwych nowych zasobach… Żeby nie szukac daleko podobno Polska tam gdzie kGHM exploatuje, ma dosć poważne pokłady, tylko nm nie pozwalają exploatować. tak naprawde nikt nie wie, ile tego jest na rynku, ile się wydobywa w kopalniach, z oczywistych wzgledów nikt tego nie podaje, a jak nawet, to nie ma gwarancji, ze mówi prawdę. I często moze być tak, zę wszyscy się wstrzymują ze sprzedażą, bo liczą, ze urosnie. JAk juz nie rośnie a nawet spada, to wtedy zaczyna sie paniczna wyprzedaż. Typowa spekulacja…

      • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 8:13 am

       Przydzie bieda i złotem się „nienażresz” i głupcy są wszyscy co myslą o bogaceniu się, niech was szlak trafi skurwiele, bo drugi człowiek niema co do garka włożyć, niema na podstawowe rzeczy … niech szlak trafi ten wasz materializm …. mam nadzieje że się tak stanie , a na to się zapowiada.

       • hjk 17 grudnia 2011 o 4:11 pm

        masz rację, ktoś opowiadał, jak w 39 ludzie z kolumny uciekinierów uciekali do pobliskiego lasu przed strzelającymi samolotami i facet biegł z 2ma walizkami, jak się okazało ze sztabami złota, bo poprosił kogoś, zeby od niego wziął jedną. Nie było chętnych, potem sam rzucił jedną, potem drugą…
        Ale jak potem ktoś to znalazł i się trochę uspokoiło, to coś mógł zdziałać – przekupić ss-manna, wykupić z łapanki czy obozu, a po wojnie z czasem stopniowo upłynniać, choć to chyba był towar ryzykowny i można było trafić do lochu UB…

    • navajo88 16 grudnia 2011 o 12:35 pm

     Święte słowa panie Zeno !!!!!!
     J.M.H

  • AQQ 16 grudnia 2011 o 11:28 am

   @ Suly, jak sie boisz, nie czytaj tu, idz na plotek.pl

   • Sully 16 grudnia 2011 o 1:00 pm

    AQQ, nie musze brać przykładu z Ciebie, ja nawet nei wiem, że takowy serwis istnieje;-) nie martw się Ciebie nie czytam ( chyba, że piszesz bezpośrednio do mnie) nie warto zawracać sobie głowy 😉

  • Rodriguez7 16 grudnia 2011 o 11:35 am

   Nie chce oceniać ale głupia jesteś.
   Posiadając wiedzę możesz się zabezpieczyć i dostosować do sytuacji. Czym bardziej masz klarownie w głowie ogarniętą sytuację, tym łatwiej, lepiej i skuteczniej się można dopasować do sytuacji. Przecież sama to w głębi tam wiesz i czujesz więc nie zaprzeczaj temu. Światem rządzi Lucyfer – nieważne czy on istnieje czy nie – najbogatsze „elity” tego świata wierzą w niego i kierują się tą filozofią. Jak coś jest pięknie opisane co i jak w pracach Crowleya, biblii lucyfera LaVeya no i oczywiście protokoły mędrców. Potem pisz żebyśmy nie się nie „straszyli”. Ba teraz zmień słowo „straszyć” na wyrażenie „informować nawzajem” i nie ma już żadnej spiny. Pozdrawiam, za słowa obrazy przepraszam. Hallelujah

   • Sully 16 grudnia 2011 o 1:04 pm

    Sam jesteś tępy pajac. Co się zabezpieczysz? Jak będzie krach i haos to liczyc sie będzie siła i zaradność. Kasa będzie gówno warta, a złotem się nei najesz. Masz dom…fajnei ale jak przyjdzie facet , albo banda z bronią i w najlepszym razie Cię wywali, to patrzał tylko bedziesz jak szybciej zwiać. Bo w innym przypadku poprostu Cie wyeliminują żeby zabrać to co sobie tak skrzetnie zbierałes w oparciu o notatki i czytanie forum. Na ile zgromadzisz zaasów na 1 miesiąc na dwa ? Nie każdy ma spiżarnie i domy żeby magazynowac jedzenie.
    A po drugie nie pisz, że nie chcesz oceniac hipokryto , bo własnie to robisz.

    • Sully 16 grudnia 2011 o 1:06 pm

     Zapomnialam dodac na koncu: za słowa obrazy przepraszam. Do było do Rodrigez.

     • jakisbuk 16 grudnia 2011 o 1:45 pm

      ja mam zapasy na miesiac 🙂 – a po miesiącu zostanie nas moze 10 % – resza wyrżnie sie wzajemnie

      • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 2:48 pm

       Jak wy sobie to wyobrażacie.Dziwne.Będą przejściowe kartki na żywność ,może wojsko na ulicach , woda z beczkowozów,rodzaj stanu wyjątkowego.Naoglądaliście się Mad Maxa.
       Takie marzenia się nie spełnią,nie w Polsce.My jesteśmy genetycznie przygotowani na kryzysy.:)

       • choice 16 grudnia 2011 o 2:54 pm

        😀

       • Wizzgaa 16 grudnia 2011 o 3:01 pm

        Cholera , lepiej żebyśmy to przetestowali latem a nie zimą .

        • Sully 16 grudnia 2011 o 3:28 pm

         No wizga zgadzam się z Toba

        • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 3:36 pm

         Zimą zapasy żywności dłużej można przechowywać,nie zapominajcie o tym. 🙂

        • Sully 16 grudnia 2011 o 4:02 pm

         Ale zimą jest trudniej o przetrwanie, latem prześpisz się nawet na dworze a zima nie.

       • Wizzgaa 16 grudnia 2011 o 4:37 pm

        Latem żywimy się nawet energią słońca – zimą po naszą szer. geogr . prawie wcale . A zresztą mamy figę a nie zapasy .

        • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 4:41 pm

         Bo to jeszcze nie ten czas.

        • hjk 16 grudnia 2011 o 7:54 pm

         kryzys w zimie i stan wojenny zarazem juz testowalismy 30 lat temu od 13.12.
         I masa ludzi wyjechałaby do rodzin na wsiach, ludzie na wsi w końcu musieliby zacząć sadzić warzywa i hodować zwierzęta, a nie pobierać € za odłogowanie pola.
         Leśny pisał, żeby juz teraz zaczynac z tą hodowlą i zasiewami…
         Kto ma rodzinę na wsi, to trzeba ją zachęcić do roboty i organizować dostawy do miasta, tylko zeby ta żywność w miarę jeszcze „ekologiczna” była, a nie zwierzaki pedzone na GMO-paszach,,,
         Wtedy nie straszny będzie kryzys czy wojna, albo nie będzie „niespodzianek” jak z masłem w Norwegii

       • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 8:12 pm

        Zeno – mimo że często mam inne zdanie niz Ty w sprawach ..khm… „ideologicznych”, to „w temacie” bon-motów jestes mistrzem: Polacy sa genetycznie przygotowani na kryzysy:-)…. nie wiem dlaczego przypomniały mi sie w tym momencie sloiki, tzw. weki, jakie robiła moja Mama, no i te prywatne wędzarnie; a kiedyś, gdy jeszcze byłem zuchem (bo nawet nie harcerzem) to wraz z kolegami łapalismy mietusy ze strumyka, i później takie, niedosmażone na ognisku, jedliśmy; i – jak widać żyje, i mam sie raczej dobrze:-); pozdrawiam

        • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 8:37 pm

         🙂

        • pola 16 grudnia 2011 o 9:12 pm

         Nie zapomnijcie że beczka kapusty i metr ziemniaków na głowę,to była podstawa każdej rodziny.Szło przetrwać zimę spokojnie.Ale kto tak dzisiaj robi.

        • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 9:30 pm

         do poli: a że z tych ziemniorów i jakąś okowitkę dało sie uskutecznić – to i dało sie żyć:-) miałem konczyc, ale cos mi sie przypomniało: wiecie, ze o tych sprawach, o których teraz mówimy (kiszona kapucha, weki, ziemniaki w kopcu) nie ma bladego pojecia…strzelam … 95 proc. współczesnych Holendrów – byłem, zyłem, widziałem – oni myslą, że mleko produkuje sie w supermarkecie (upraszczam, ale chyba wiadomo, o co chodzi-nawet jakby mieli krowe pod ręka, to by nie wiedzieli, „jak ja obsłuzyc”:-); więc jesli ten kolaps nie przybierze formy totalnego zniszczenia zycia na Ziemi, a „tylko” kłopoty aprowizacyjne, to Polacy powinni sobie z tym poradzic naprawde, stosunkowo, najlepiej – no i moze inne pokrewne narody, np. Białorusini i Rosjanie; w Bogu nadzieja, i we własnym pomyślunku!

     • Rodriguez7 16 grudnia 2011 o 2:01 pm

      Dokładnie – zabezpiecz się.
      Zapasy, broń, odzież termalna i wszystko survivalowe. Jak tego nie rozumiesz to fajnie Ci:)

      • Ramires 16 grudnia 2011 o 11:33 pm

       Ja się zabezpieczam. Mam ok. 30 kg. mięsa tydzień było w solance a jutro wędzę. Do tego przygotowałem bimberek na karmelu. Jak wieczorem będę w stanie to napiszę co z tego wyszło. Miłego wek. dla wszystkich !

       • hjk 17 grudnia 2011 o 4:14 pm

        wekendu czy wekowania ? 🙂

    • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 5:47 pm

     http://beforeitsnews.com/story/1516/749/The_Federal_Reserve_is_Buying_Euro_Debt_and_We_are_All_Going_to_Pay.html
     Właśnie kupili za ponad 50 mld ,długi Włoch i Hiszpanii,nie tak hop z tym upadkiem Europy.

     • hjk 16 grudnia 2011 o 7:56 pm

      w ogóle wszystkie długi powinni kupić i umorzyć – tak by się skończyła z połowa problemów świata…
      ale własnie o powodowanie tych problemów chodzi.
      To już lepiej EBC by kupił…

      • Peryskop 16 grudnia 2011 o 9:20 pm

       @Hjk – powróć na Ziemię!

       Nie po to te wszystkie misterne pułapki zbóje wymyślali i zastwiali, żeby teraz nagle
       stać się samarytaninami i zacząć opiekować się ofiarami swoich przekrętów.

       Więc będą dociskać dalej aż przegną i układ ucisku pięknie pęknie.

       • hjk 17 grudnia 2011 o 4:16 pm

        Masz rację,ale własnie dlatego ludzie mówią, że w końcu i tak to bedą sami musieli odkupić, ale chodzi właśnie o to jak piszesz, zeby po drodze różne interesiki pozałatwiąc

 14. BirD2 16 grudnia 2011 o 11:38 am

  Teraz wychwalacie Putina a kilka miesięcy temu nazywaliście go mordercą. Co się zmieniło że jest teraz wielkim walczącym ze złem..

  Więc jeżeli ktoś uważa że Lecha zabił Putin i jego siepacze to znaczy że dobrze że zabito Lecha bo on musiał być tym złym 🙂

  • Rodriguez7 16 grudnia 2011 o 12:04 pm

   Nie jest walczącym ze złem, tylko złem walczącym z – koniec końców – ojcem zła . Swoją drogą to, że on sam jest złem skłania mnie do tego iż te całe jego przeciwstawianie się jest niczym innym jak teatrem dla mas; monitor myśli inaczej, szanuję to aczkolwiek uważam iż wielu z Nas w tym sz.p Marek zapominamy o co idzie gra i jak bardzo „sophisticated” są metody robienia nam whiskasu z mózgu oraz to, że pierworodny anioł Boga stoi za tym wszystkim.

   • choice 16 grudnia 2011 o 2:18 pm

    Też tak uważam, teatrzyk na szachownicy i tym co się wydaje że wszystko wiedzą kto z kim i gdzie.. robi się wymianę kukiełek bo przecież w hierarchii każdy chce osiągnąć 32 stopień a one już są obsadzone, walka o władze zawsze była i będzie tylko ludzkie zaślepieni odpowiedzą mi inaczej.. czyli takie zawiązanie oczy chustką i zakręcenie kilka razy.. odwrócenie uwagi a potem jak z 9-11 czy Smoleńsk ruchy były bardzo mało widoczne, nikt na nie nie zwracał uwagi ale były wyłapane dopiero po…
    Przeciwstawiać się owszem można mediom, ale wystarczy że one znają naszą taktykę i obrały inny plan działania co w tedy? idziemy i klaszczemy razem z nimi? gorzej jak tych obudzonych na nowo hipnotyzuje się w taki sposób..

    Ja to widzę tak droga Putina do władzy, była jak reszty polityków, czyli ciężka mozolna praca składająca się z poświęceń typu; przeprowadzanie babci przez ulice, dokarmianie głodnych kotków itd. został doceniony przez obywateli i dano mu władzę.. a że zwolnił tępo i znudziła go praca charytatywna to w kolejce czeka na stołek bardziej pracowity pracuś z większym poparciem od swojego poprzednika… a zanim kolejny wychowany od dziecka w pokoju przytulnym bez klamek z misiem bez oczka w ręce.. koło się toczy ci co myślą że mogą coś naprawić to co zepsuli tak naprawdę jest za późno bo już przykleili cegiełkę do Nowo Wybudowanego Okopu i zanim cokolwiek zrobią lub powiedzą to koledzy po fachu pojednają ich z Bogiem…

    Proste dwa przykłady wystarczy spojrzeć na historię Niemcy i Rosja po przeciwnych stronach ale pakt Ribbentrop-Mołotow zrobił w naszym państwie bagno…
    Amerykanie sądzili hitlerowców a zarazem pomagali ss-manom hurtowo w ucieczce.. itd. itd

    Pytanie kiedy wy zrozumiecie że po wojnie większość miejsc jest już obsadzona? a ten co powie prawdę na oczach milionów dostanie kulkę w kabriolecie…

  • Peryskop 16 grudnia 2011 o 1:10 pm

   @Bird – to ty też trollkujesz?

   Putin nazwał Johna McCaina „głupkiem” (nuts) za sugestię, że premier (Putin) może skończyć jak Kaddafi. Putin stwierdził, że konwój Kaddafiego został zaatakowany z dronów – w tym z amerykańskiego – a komandosi ściągnęli tzw. opozycjonistów i zamordowali go bez procesu. Czy to jest demokracja? Cały świat widział ten krwawy mord. Natomiast wypowiedź McCaina Putin usprawiedliwił męczarnią przy oglądaniu zamordowania przywódcy Libii wobec „krwi cywilów na swoich rękach” podczas wojny w Wietnamie oraz traumą po kilkuletniej niewoli tamże…

   Putin dubs McCain ‚nuts’, says US drones killed Gaddafi http://www.youtube.com/watch?v=Al_m15uyMMc

   Vladimir Putin has lashed out at John McCain over his threats that the PM may face same fate as the late Libyan leader Muammar Gaddafi. The Russian premier speculated that the US senator has been traumatized by his POW experience.

   Putin presented his version of how Gaddafi was killed, and it allocates a dubious place for NATO in the scenario.

   “All the world saw him being killed, all bloodied. Is that democracy? And who did it? Drones, including American ones, delivered a strike on his motorcade. Then commandos, who were not supposed to be there, brought in so-called opposition and militants. And killed him without trial,” Putin explained.

   “Mr. McCain is known to have fought in Vietnam. I believe he has enough civilian blood on his hands. Is it that he can’t live without such horrible disgusting scenes as the butchering of Gaddafi?” the Russian prime minister speculated.

   “Mr. McCain was taken prisoner in Vietnam and was put, not just in jail, but in a pit! He sat there for several years. Any person would go nuts from that!” he added.

   Putin also said hawkish politicians like McCain are targeting, not him personally, but rather Russia, because it has the strength to protect its sovereignty and its international interests rather than submit to world domination pretenses. But there are more those who want to see Russia as a partner, not as an enemy.

   “The West is not monolithic, and we have more friends than enemies,” Putin assured.

   http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=28221

   • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 8:24 pm

    „Zachód nie jest monolityczny, Rosja ma więcej przyjaciól, niz wrogów”…. bardzo ciekawe stwierdzenie Putina…

    • pola 16 grudnia 2011 o 9:56 pm

     NEWS !…. Putin od wczoraj nie żyje !!!???
     Międzynarodowe agencje – milczą !..Tabloidy – milczą !.. Teleexpress – milczy !.. TVN 24 i Monika Olejnik – milczy !.. Tylko w NE można znaleźć informacje na temat śmierci Putina !!!

     PE wezwał władze Rosji do przeprowadzenia nowych wyborów parlamentarnych, do których dopuszczeni zostaliby wszyscy kandydaci rosyjskiej opozycji. Przebieg wyborów pokazał, że Rosja nie spełnia standardów – brzmi przyjęta w środę rezolucja ws. szczytu UE-Rosja.
     …(dziennik.pl)

     Sam w sobie komunikat płynący z Brukseli zabrzmiał bardzo groźnie .. Jak przyjmie to Kreml ? Jak przyjmie to sam ON ?… Władimir PUTIN ?… Czy zarzucenie Rosji brak standardów światowej demokracji może spowodować silną depresję premiera rządu i żelaznego kandydata na prezydenta Federacji ?.. Pełnienie przez 2 kadencje funkcji prezydenta a teraz premiera mogło tak nadwyrężyć system odporności psychicznej Putina , że po tym brukselskim komunikacie należy NIE WYKLUCZAĆ najgorszego !.. W końcu to oficer , no – dobra KGB – , ale oficer i ma honor !… Pistolet też ma , kulki w nim też i może zrobić z nich honorowy użytek !.. Boże to straszne !.. Jaka ta Bruksela nieodpowiedzialna !!!… Wzywać Moskwę do ponownych wyborów do Dumy Państwowej , bo te z 4 grudnia się nie spodobały , i jeszcze jaki komentarz : … ” wzywamy władze Moskwy do zorganizowania ponownych sprawiedliwych wyborów , które zostałyby zorganizowane po zarejestrowaniu wszystkich kandydatów partii opozycyjnych „…
     http://legionista.nowyekran.pl/post/44458,news-putin-od-wczoraj-nie-zyje

     • hjk 17 grudnia 2011 o 4:20 pm

      nawet jak nie żyje to się szybko nie dowiemy, bo tam nigdy nie mówili od razu, tylko załatwiaja porachunki…
      Nikt nie jest wieczny, wszyscy musimy odejść z tego swiata kiedyś, chyba ze nas koniec zastanie 🙂

  • maran 16 grudnia 2011 o 2:46 pm

   NIkt nie nazywa go Aniolem Strozem, ale w obliczu nowych, niepokojacych info jakich sie dowiadujemy wyglada na to, ze Putin nie jest taki zly jak go maluja.
   Opinie zawsze mozna zmienic, a wrecz nalezy, jezeli mamy info, ze nasze dotychczasowe poglady byly bledne. Trzeba miec otwarte oczy i uszy, bo mamy ogromny natlok zmanipulowanych wiadomosci i czasaami trudno sie zorientowac co w trawie piszczy.
   Ludzie sie tez zmieniaja , rzadko ale jednak. Szawel z okrutnego przesladowcy chrzescijan ,stal sie gorliwym wyznawca chrzescijanstwa Sw Pawlem, ( poniosl smierc meczenska). Tez mu na poczatku nie ufano bo niby dlaczego. W zycie wiele rzeczy jest mozliwych i nie ma cos sie pyszczyc tylko trzeba bacznie obserwowac, Ja mam tylko jedna watpliwosc/pytanie.
   Dlaczego Bog w ogole nas stworzyl ,wiedzac ze tak marnie,jako ludzkosc , skonczymy???

   • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 2:54 pm

    maran@
    „Dlaczego Bog w ogole nas stworzyl ,wiedzac ze tak marnie,jako ludzkosc , skonczymy???”
    Bo ma do nas zaufanie,a marnie kończymy, tylko w kiepskich scenariuszach pisanych przez lucyferian.Prawdziwy „scenariusz” napisał Stwórca. Na czasy jak nasze ,zalecił,radujcie się.!Pożyjemy,zobaczymy.

   • choice 16 grudnia 2011 o 3:02 pm

    czego oko nie widziało czego ucho nie słyszało, takie rzeczy przyszykował dla nas Stwórca po śmierci… oczywiście jeżeli sobie zapracujemy dobrymi uczynkami na to 😉

   • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 10:42 pm

    Można się było czepiać też ś.p. Lecha Kaczyńskiego – ja się zgadzałem z opiniami, że nie działał w interesie Polski, jak np. sprowadzając żydowskich masonów B’nai B’rith czy też podpisując Traktat Lizboński. Ale po zamordowaniu go przez globalistów (nie mam wątpliwości, że to jest ich robota) stwierdziłem, że był lepszym politykiem niż sądziłem – za to go zresztą zamordowano. Na zewnątrz jedno, a po cichu robił swoje. Przesadził chyba ze Skrzypkiem.
    Putin widzi co się dzieje, jak go wmanewrowano w ten zamach, z przygotowanymi uprzednio zdjęciami z Tuskiem – tak działa PR we wszystkich operacjach false flag globalistów – wcześniej przygotowują „dowody”, by potem je wyciągnąć z rękawa. Wie już, że z nimi nie można grać inaczej jak z pozycji siły. Nie wróżę jakiejś współpracy Federacji Rosyjskiej pod Putinem z NWO, raczej jestem gotów przypuścić, że jego anty-NWO koalicja się zacznie rozszerzać. Nikt z tych którzy obecnie rządzą po wprowadzeniu rządu światowego długo nie pożyje. ONI SĄ OBECNIE W STRACHU! Spójrzcie na Tuska!

    • Peryskop 16 grudnia 2011 o 11:24 pm

     Monitor: „…ONI SĄ OBECNIE W STRACHU! Spójrzcie na Tuska!…”

     No rzeczywiście nie wygląda dobrze:

     http://wiadomosci.onet.pl/raporty/polskie-przewodnictwo-w-ue/wrzawa-w-sejmie,1,4967568,wiadomosc.html

 15. prod 16 grudnia 2011 o 1:10 pm

  Ciekawy link o collapsie ukochanego EURO http://www.blacklistednews.com/The_Collapse_Of_The_Euro%2C_The_Death_Of_The_Euro_And_The_End_Of_The_Euro_/17022/0/0/0/Y/M.html

  • hjk 16 grudnia 2011 o 8:26 pm

   No tak, a jeszcze z rok temu pisali o kolapsie dolara… A czy dolar juz „w porządku”? Czy przez rok go ktoś ‚uzdrowił”? Jak napisał jeden analityk, dobrze, ze € kolapsuje, bo inaczej kiepsko by było z $… I o to w tej zabawie chodzi…
   „Right now, huge amounts of money are being poured into bets that the euro is going to go even lower.”
   No i ktoś bedzie musiał tę money zgarnąc, jak pójdzie wyżej 🙂

   Albo idzie typowa zabawa spekulantów „górka – dołek”, albo chcą „kolapsnąć” wszystkie ważniejse waluty i wprowadzić swiatową. I jeszcze coś się musi „do kompletu” okazać z juanem, albo to może on będzie tą swiatowa walutą?

 16. Barbra 16 grudnia 2011 o 3:16 pm

  Posłuchajcie jakiego mam newsa – moi znajomi z pracy, którzy byli zagorzałymi wyznawcami PO od roku wogóle ze mną nie rozmawiali, bo nie było z kim. Z fanatykami się POprostu nie rozmawia.
  Wchodzę dziś taka cisza, ale jakaś inna …
  I nagle pada zdanie, skąd ty to wiedziałaś , my naprawdę im uwierzyliśmy .
  Wiecie co, nawet nie mam zadowolenia, bo jeśli taki beton PO mówi takie rzeczy, to co musi się dziać w całym kraju nad Wisłą ?
  Obawiam się, że coś się święci skoro tak zatwardziali ludzie od tylu lat zaczeli widzieć inną rzeczywistość ! Dodam, że moi znajomi czerpali wiedzę tylko z „dobrych mediów” tvn, gw etc.

  • Peryskop 16 grudnia 2011 o 9:12 pm

   Barbara – w taki naturalny sposób budzą się teraz „POżyteczni idioci”.

   Natomiast większe kłopoty z PObudką mają „ubabrani” korzystający z mętnej wody.
   Ale czy i oni nie będą odczuwać rozczarowań na tle coraz drastyczniejszych ujawnień?

   • Totalsky No Problemsky 16 grudnia 2011 o 9:37 pm

    cacy cacy, tylko ze wybudzenie powinno tez byc udziałem równiez wyznawców Pogiętych i Smutnych; wyobrazasz sobie naprawde trudne czasy z takim wszechstronnie zorientowanym i obdarzonym charyzmą hmmm,,, „przywódcą” jak Yaro? jak przyjdzie co do czego, to nie bedzie barw klubowym (Peło, Pissy czy postkomuchy) a tylko jedna reprezentacja: Polska, ludzie, bliźni…; jesli taka reprę zbudujemy, i jesli – co nie daj Boże – przyjdzie godzina próby – to moze nam sie uda (przetrwać);

   • Jestem dzieckiem Boga 17 grudnia 2011 o 4:42 pm

    Peryskop
    Trochę więcej miłości bliżniego,proooszę:)
    To jest diaboliczna hipnoza i tylko zwrócenie się do Stwórcy może tym ludziom zdjąć łuski z oczu.Możemy im w tym pomóc,wstawiając się za nimi:)

  • Versus3 17 grudnia 2011 o 9:33 am

   Barbra, powiedz proszę co konkretnie ich tak ruszyło? Może uda mi się obudzić „moich” fanatyków, naciskając na ten sam punkt…

 17. a7137 16 grudnia 2011 o 3:29 pm

  Tacy z was patrioci a piszecie „kolapsie”, „collapsie”??

  Fukushima osiągnęła poziom zimnego wyłączenia:
  http://nukespeak.org/2011/12/08/fukushimas-cold-shutdown-condition/

 18. Konarski 16 grudnia 2011 o 3:54 pm

  Folksdojcze wykonują zadanie
  Podczas debaty „europejskiej” w tubylczym Sejmie, pomysł premiera Tuska, by Polska przekazała około 6 mld (niektórzy powiadają, że aż 17 mld) euro z rezerw walutowych NBP tytułem polskiego udziału w unijnej zrzutce do Miedzynarodowego Funduszu Walutowego, który dzięki temu będzie mógł pożyczyć 200 mld euro na wykup śmieciowych obligacji włoskich od niemieckich i francuskich banków, poparł klub PSL, park jurajski Janusza Palikota i klub SLD. PiS twierdzi, że do podjęcia decyzji w tej sprawie konieczna jest zgoda 2/3 Sejmu – jak w przypadku ratyfikacji umowy
  międzynarodowej przekazującej część kompetencji władzy państwowej (art. 90 konstytucji). Ponieważ „folksdojcze”, czyli kluby PO (Stronnictwo Pruskie), PSL, SLD (Stronnictwo Ruskie) i park jurajski Palikota dysponują w sumie 301 głosami, czyli – nawet z uwzględnieniem 3 głosów posłów niezrzeszonych – nie mają wymaganej większości, to z pewnością będą twierdziły, że to nie jest żadna „umowa międzynarodowa”, tylko takie sobie porozumienie – i na tej zasadzie pożyczkę przeforsują.

  Ciekawe na jak długo starczy tych 200 miliardów euro – bo przecież w sytuacji podobnej do Włoch jest również Hiszpania i Portugalia. Prawdopodobnie już wkrótce trzeba będzie „ratować strefę euro” ponownie – i w ten sposób rezerwy walutowe NBP zostaną bezpowrotnie wydrenowane. Zwracałem na to uwagę w książce „Wariant rozbiorowy” wskazując, że w przypadku, gdy UE się rozpadnie, nie wiemy, jakie Polska będzie miała granice, czy będzie miała jakieś siły zbrojne, które tych granic mogłyby ewentualnie bronić, no i – czy będzie miała rezerwy walutowe i kruszcowe, a jeśli nie – czy będzie mogła je odzyskać. Wygląda na to, że nie będzie miała, że utraci je w tej czarnej dziurze bezpowrotnie – i to nawet znacznie wcześniej.

  Stanisław Michalkiewicz
  http://www.michalkiewicz.pl/index.php

  • hjk 16 grudnia 2011 o 8:38 pm

   ale Polski jako państwa Polaków już od dawna, tak od 70 lat już nie ma, no i tak naprawdę się nie odrodziło jeszcze, bo chyba mało kto ma jeszcze jakieś złudzenia, ze obecne „państwo” ma coś wspólnego z „panstwem Polaków”…
   jest to jakiś twór okupujący „tereny Polaków” w taki sposób, zeby ci Polacy sie nie zorientowali, o co chodzi…

  • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 10:54 pm

   Dokładnie to samo mówi Max Keiser. Dawanie MFW naszych pieniędzy jest kolejną zdradą narodową. Niestety, my jako obywatele nie jesteśmy w stanie nic zrobić. PiS raczej udaje niż działa – tu bowiem trzeba by pozakładać wszystkim sprawy o zdradę – pod Trybunał Stanu.
   Ale kto to ma zrobić?
   Sytuacja jest tak zła, że naprawdę liczę tylko na Putina i patriotyczne siły w USA. My tak naprawdę już jesteśmy trupami. Jedni pójdą prędzej, inni później, nie ma co się oszukiwać. Limes tych operacji jest jeden – zniewolenie i śmierć. Pamiętajmy, że ich głównym celem jest DEPOPULACJA.

 19. adrian 16 grudnia 2011 o 3:54 pm

  Szok! Kometa Lovejoy przetrwała przelot przez koronę Słońca

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/szok-kometa-lovejoy-przetrwala-przelot-przez-korone-slonca

  • hjk 16 grudnia 2011 o 8:48 pm

   „Kometa Lovejoy udowodniła, że jest zbudowana z czegoś, co było w stanie przetrwać temperaturę ponad miliona stopni Celsjusza, bo taką temperaturę ma korona słoneczna.”

   prościej chyba przyjąć, ze korona słońca nie ma jednak miliona stopni (pisał tak polski fizyk i lekarz przedwojenny Rychnowski, który twierdził, ze słońce w istocie jest dość zimne i watpliwe czy sa tam tysiące stopni, a co dopiero mówić o milionach – biora się one z hipotezy o termonuklearnych reakcjach we wnętrzu „napedzających” słońce, a źródło energii może być zupełnie inne, nam nieznane)
   albo ze kometa była „chroniona” przez jakieś nieznane nam zjawiska czy prawa dzialające w kosmosie…

   • Ktoś 16 grudnia 2011 o 10:12 pm

    Według świętych ksiąg hindusów Słońce jest zamieszkałe i stamtąd pochodzi życie na Ziemi. I nie tylko życie. Sataniści są w opozycji do BOGA więc pryskają niebo by słonecznych dni bydełku dać jak najmniej. Bo wiadomo jak ciemno i pochmurno to sataniczne obrzędy ku czci yahwe lepiej wychodzą. I globaliści maja więcej zasług z katowania chrześcijańskich dzieci jak to opisano chociażby i tu:

    http://www.proroctwa.com/szatanskie-orgie.htm

    Po to jest takie „społecznie akceptowalne” parcie by się dzieciaki prostytuowały.
    Nawoływaczom do dziecięcej prostytucji religia nakazuje. Prawa wielowiekowej sodomii.

 20. rudens 16 grudnia 2011 o 3:57 pm

  No dobra, doszliśmy do pewnego wniosku. Kolaps strefy euro i co dalej? Co dzieje się z Europą wtedy? Kraje wracają do narodowych walut? Czy pozwolą im na to organy finansjery międzynarodowej? Czy moment kolapsu nie zostanie przypadkiem wykorzystany do rozpoczęcia wojny o Iran albo Syrię? Wtedy Irańczycy blokują cieśninę Ormuz i cena ropy idzie w górę. Czy chodzi tutaj o wytworzenie sytuacji, w której będzie można wprowadzić totalny zamordyzm? Wg mnie wojna globalna wybuchnie za niedługo. Pionki na szachownicy są już ustawione. USA-Europa-Izrael kontra Chiny, Iran, Pakistan, Syria i pół Afryki, bo mieszkańcy Czarnego Lądu zdążyli już zasmakować lepszego pana niż Zachód. Dlaczego Obama wycofuje wojska z Iraku właśnie teraz? Czyżby chciano takiej sytuacji, aby Irak zostawić pusty, wtedy armia irańska, która jest armią ewidentnie obronną (w wojnie z Irakiem 1980-88 praktycznie nie ruszyli się z miejsca) wkroczyła do Iraku, a następnie do Syrii, aby wesprzeć ją w walce z USA-Izrael? Jeżeli Turcja włączy się do wojny po stronie Zachodu, to jest pozamiatane, ale jeśli będzie neutralna, to Iran-Syria są w stanie zagrozić syjonistom na ich własnej ziemi… o ile wcześniej Izrael nie użyje broni jądrowej. Iran ma od wschodu wolne plecy, bo wojska w Afganistanie przegrałyby wyraźnie rywalizację z Pakistanem i Chińczykami, których wg różnych szacunków jest w tamtym kraju 20 tys. żołnierzy. Dziwi mnie trochę kierunek w dążeniu do NWO, a mianowicie do (nie ukrywajmy) zaimplementowania każdemu niewolnikowi na tej planecie podskórnego chipu rfid i zmuszenia go tym samym do czczenia Bestii. Droga ta jest trochę dziwna, myślałem, że wprowadzą to drogą pokojową, drogą usypiania ludzkości, drogą większej wygody w transakcjach finansowych, przecież taki chip mógłby rozwiązać tyle problemów. Wybrano jednak inną drogę, a mianowicie ścieżkę wojenną. Fakt ten mnie nie dziwi, wszak chce się ograniczyć liczbę ludności dość drastycznie, do max 2 mld ludzi. Nie wykluczam użycia broni biologicznej (wirusy wyciągnięte z zamrażarek) i chemicznej oraz nuklearnej – ostatnie dwie na drodze wojny. Jestem ciekaw, po której stronie w tej wojnie stanie Rosja? Może obecne zamieszki to swoiste przeciąganie sznurka i wahanie pomiędzy 2 stronami konfliktu, a może o zachowanie neutralności? Tak czy owak, Putin i Miedwiediew również grają tak, jak międzynarodowa agenda od spraw ustanowienie nowego porządku świata im zagra. Nie ma chyba krajów, którymi rządziliby ludzie opierający się globalistom. Wg mnie jedynym takim krajem jest Białoruś. Wenezuelą rządzi Chavez, który zrobił wiele dobrego dla swojego kraju, ale jednocześnie jest prawdopodobnie sam członkiem tajnych organizacji i ze wszystkimi liderami wita się masońskim uściskiem.

  • hjk 16 grudnia 2011 o 8:59 pm

   obawiam się, ze w tej ew. wojnie nie będzie „stron”, bo nie bedzie wiadomo dokładnie, kto kogo skąd i czym dokładnie zaatakuje, jesli zlikwiduje sie satelity i zwiad elektroniczny. Niewykluczone też, ze „ktoś” moze zaatakowac wszystkich, którzy maja jakaś broń czy armię, aby pobudzić do działań „odwetowych” czy do „obrony” wobec „starych” wrogów i wtedy zacznie sie globalne wyrzynanie, o co być moze niektórym chorym i opetanym chodzi…

   Miejmy nadzieje, ze ktoś to wszystko kontroluje i nie dojdzie do takich rzeczy…

   A co do chipa to nie będzie to rfid, co juz tu wspólnie ustaliliśmy na blogu, ale coś w rodzaju „interfejsu” jak w „Matrixie”, i wtedy ludzie bedą całkowicie kontrolowani, bo zostaną mózgami podłączeni do jakiegoś „systemu” za pomocą tego gadźetu…
   Brzmi to jak s-f, ale wygląda na to, ze ten film pokazano nie dla zabawy i rozrywki…

   • Peryskop 16 grudnia 2011 o 9:41 pm

    @hjk: „… co do chipa to nie będzie to rfid, co juz tu wspólnie ustaliliśmy na blogu…”

    Ale czy nasze ustalenia na tym blogu dotarły już do opętanych porządkowców świata ?

    Wydaje mi się, że jednak rfid najlepiej się nadawałby na planowany „biointerfejs”,
    zwłaszcza że trudno będzie wyeliminiować jego negatywne skutki zdrowotne,
    a przecież o to chodzi aby ludzi osłabić i w ten sposób elita pozostanie „silniejsza”.

    Ten czarny scenariusz jest powoli wdrażany, ale sądzę że na pewnym etapie załamie się
    ku zaskoczeniu „genialnych” pomysłodawców. Dobrym przykładem jest wpadka z uprowadzonym super-duper dronem RQ-170 Sentinel niewidzialnym jak jasna cholera !

    Nie dajmy się chucpiarzom zastraszać.

   • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 11:06 pm

    Najpierw dowody z czipem, w nim wirtualna waluta, potem ludzie zaczną się masowo czipować by ułatwić sobie życie, a następnie opracują „szybszy” interfejs np. do wirtualnego przeżywania gier 3D czy też połączenie medyczne – dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  • iHe 17 grudnia 2011 o 10:05 am

   Kierunek działania NWO jest jak najbardziej zgodny z najbardziej zakłamanym goebelsowskimPR, który znacząca większość populacji kupuje bo lubi święty spokój i misyjność władzy .Wtedy nic nie musi robić oprócz „bogacenia się”;>..
   Zmiany są kroczące i cały czas słyszymy ,że podążamy we właściwym kierunku(sic!)

   Obecnie tworzone są warunki do naturalnej implementacji chipa BEAST.
   Polskie uczelnie techniczne uczestniczą w Orwellowskich projektach i nic im nie przeszkadza,skoro płacą za to :€.

   Cały cza przykłada się ogromną role do propagandy ,zawsze jest mandat sondaży ałtoryjtetuff,demokracji czy pseudo-pokrzywdzonych w świetle ministerstwa prawdy ZION network.
   Zawsze działają z mandatem zbawcy bądź przyjaciela czasem mentora.

   Te warunki dopasowują do kultury społeczeństw i miejsca w hierarchii przyszłej megakorporacji
   zwanej NWO.Na prawdę robi się bardzo wiele dla tej sprawy na całym świecie.

   Taki chip jak tu już wielokrotnie pisaliśmy i rudens piszesz będzie „funkcjonalną” reformą będąca odpowiedzią na postawione wcześniej problemy(sprawiające wrażenie losowych bądź nieuniknionych)

   I tak opracowano :

   super wirusy – bramka dla chipo ratownika który wykryje nie zaszczepione chore jednostki infekujące system.(to dobre na każdą okazje dla mafiokracji)

   stworzono kryzys – odpowiedzią mogą być chipowe pieniądze które będą tworzone jak zwykle z powietrza ,ale oficjalna propaganda będzie brzmiała,że będą powstawać. w oparciu o zapasy energetyczne ,surowcowe i przetwórcze.No i jak zwykle będziemy mieli dług,człowiek z długiem musi wykonywać zlecone programy na spłatę długu.
   (w końcu wiemy ,ze najlepszy niewolnik to taki ,który nie wie ,ze jest niewolnikiem)
   A dług będzie można budowac na niewystarczalności surowców czy też po prostu eko dług względem planety.(eko faszyzm)

   kryzys ekologiczno-klimatyczny-pogłębiono,bądź nic nie zrobiono z prawdziwymi trucicielami naszej planety i populacji.A to co się robi jest albo obliczone na wyzysk i kradzież(chucpa)albo na spotęgowanie kryzysu.Mało w tym widać rozsądku.

   Kolejne uzasadnienie dla chipa to,że wyliczy ile kto zużywa zasobów(internet rzeczy)
   Aparat represji do walki z eko zagrożeniem.

   Problem uchodźców i skażenia -każdy schipowany jako sonda.
   Propaganda pokaże to jako ratunek dla naszych zasobów i uzdrowienie ekonomii czy racjonalizacji czasu pracy i zasobów ludzkich.

   Nie zdziwiłbym się ,jakby zbudowano fasadę demokracji bezpośredniej w oparciu o BEAST.
   Za to wygrywa jak zwykle komputer liczący.A właściwie super administrator systemu zresztą zdalny.

   No i nieocenienie artyści prostytutki co nam zachwalają transhumanizm jako cool..I nie tylko to zresztą.
   Można by wymieniać na prawde wiele jak tworzy się środowisko pod problem reakcja rozwiązanie.

   A to jest kwintesencja manipulacji.posłać nas drogą którą nikt przy zdrowych zmysłach nie odważyłby się pójść.

   W razie WW#3 szpiegomania i paranoja wojny z terroryzmem osiągnie nowy level dzięki zchipowanemu społeczeństwu na zasadach Orewella.
   Tu widać jak ww3 może idealnie się przydać do zastraszenia społeczeństw i przyjęcia znamienia bestii pod szyldem|:
   BEZPIECZEŃSTWO ZA WOLNOŚC .

   Na pewno nie wyczerpaliśmy tematu implementacji i metod perswazji.

   Parafrazując zdradka szpaka konfederata stanuff zjednoczonyh jewropy z nieszontu mlaskacza.

 21. zenobiusz 16 grudnia 2011 o 6:38 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/16/collecting-rainwater-now-illegal-in-many-states-as-big-government-claims-ownership-over-our-water/
  Tymczasem w wielu regionach zdelegalizowano możliwość zbierania wody deszczowej.

  • Konarski 16 grudnia 2011 o 6:50 pm

   Woda stała się wyłączną własnością banksterów.
   W Ekwadorze też tak zrobili – nie mieli kasy na spłatę długów zaciągniętych przez skorumpowane rządy więc MFW nakazał „sprywatyzować” całą wodę za bezcen w ręce starszych i mądrzejszych.
   Jest zakaz posiadania własnej studni, surowy zakaz zbierania deszczówki i wód z potoków i oczek wodnych – są za to surowe kary.
   Kto chce wodę musi kupić od koncernu będącego własnością banksterów.
   Koszmar.

   • hjk 16 grudnia 2011 o 9:08 pm

    To chyba jakies żarty, aczkolwiek i u nas jest już zakaz kopania studni, bo trzeba uzyskać pozwolenie od gminy, która chce zarabiać na wodzie z wodociagu. Tak jest w niektórych gminach, nie wiem, czy w całej Polsce…
    U nas po prostu woda na wsiach jest tania (ok 3 zł za m3, w miastach o wiele drozej do 10 zł za m3 + 2gie tyle za ścieki), więc się chyba nie opłaca się kombinowac z kopaniem studni (kilka tys) instalacją hydroforowa, jej konserwacją…
    No i nie we wszystkich wsiach jest sieć, wiec ludzie maja studnie – trudno mi sobie wyobrazić zakaz studni i „wodociągizację”….
    Ale w socjalizmie wszystko jest możliwe…

    • Konarski 16 grudnia 2011 o 10:28 pm

     To nie żarty tylko fakt.
     W Ekwadorze na wniosek MFW „sprywatyzowano” całą wodę wskazanym przez lichwiarzy koncernom z USA.
     Całą wodę – źródła głębinowqe, wody podskórne, rzeki, jeziora, strumienie, oczka wodne, i wodę deszczową.
     Kto chce pić wodę musi płacić koncernowi.

     • Konarski 16 grudnia 2011 o 10:31 pm

      Dotychczasowe prywatne studnie zamknięto i zaplombowano – rozwinięto sieć wodociągów (za pieniądze z pożyczek od MFW – nie pieniądze koncernów).
      Wprowadzono system bardzo wysokich kar za pobieranie deszczówki czy wody z rzek, strumieni, oczek wodnych i nielegalnych studni.

      • hjk 16 grudnia 2011 o 11:22 pm

       ciekawe jak z cenami, no bo w sumie u nas też trzeba płacić miejskim „koncernom” wodnym, no ale nie aż tyle, zeby się nawet opłacało chodzić do pobliskiego chłopa do studni…
       Ale np znajomi przy okazji przejazdu obok wodonosnego miejsca napelniają sobie baniaki wodą ze źródła, bo woda extra klasa…

       • Konarski 16 grudnia 2011 o 11:38 pm

        Z wód głębinowych produkują mineralne – jednak dodają chemię – czasem minerałka „pleśnieje”. 🙂
        Woda głębinowa jest CZYSTA i SMACZNA, nie ma chemii (chlor, fluor, inne syfy), jest świetnie przefiltrowana przez wiele warstw skalnych w głębi ziemi.

    • Konarski 16 grudnia 2011 o 10:44 pm

     Można wywiercić studnię głębinową (60-100 metrów) na zwykłą pompę wodną ręczną.
     A jak zabraknie prądu? Co ci z hydroforni i pompy elektrycznej?
     Widziałem w życiu „wynalazek”, dzięki któremu właściciel studni głębinowej mógł przełączać na elektryczną czy ręczną. Duże zawory hydrauliczne o odpowiedniej przepustowości – do ręcznej zakręcał a do elektrycznej odkręcał i włączał prąd – i miał wodę w kranie w domu i vice versa prąd elektrycznej wyłączał, zakręcał zawór idący do głównej rury studni głębinowej i odkręcał zawór do ręcznej też idący do tej samej rury. 🙂
     Gdy pompa ręczna przez jakiś czas była nieużywana – woda wyschła – więc wlewał od góry kubek wody i załapywała momentalnie.
     To nie jest nielegalne. 🙂


     http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQjwsnwqikn1CuKPjLAMpP-NyfhrW7pRkspVE4grxlHKD2qe-U4gO7tgfQISA

     • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 11:32 pm

      U mnie, od rury do pompy elektrycznej, odchodzi pod skosem rura, do ręcznej więc zalewa się automatycznie, zasysając wodę obniżającą poziom w rurze głównej.

      🙂 🙂 🙂

      • Konarski 16 grudnia 2011 o 11:40 pm

       Nie tylko u ciebie 🙂

 22. koko22 16 grudnia 2011 o 6:43 pm

  dziwne monitorpolski widzisz to na scianie napisane „Nowe dobro To Zlo”? dziwne co nie? niedlugo bluzy z tego beda sprzedawac ;dd

  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/11/12/11-11-11-akcja-illuminati-w-warszawie/

 23. theaspartam 16 grudnia 2011 o 6:57 pm

  Sztuka przetrwania Dariusz Kwiecień Harmonia Kosmosu 2011 – część 1- http://www.youtube.com/watch?v=UTmwOK6wnKs Uzdatnianie wody survival- http://www.youtube.com/watch?v=Z0HgZ3GI51M kanał youtube survival techniki przetrwania- http://www.youtube.com/user/trackercamp i następny- http://www.youtube.com/user/survivalpictures

  • BirD2 16 grudnia 2011 o 7:49 pm

   Jeżeli chodzi o wodę to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest Destylator Słoneczny

   Szkoła Przetrwania – Namibia 1/3 HD http://www.youtube.com/watch?v=LjVV1mT4M7w

   Ja już myślałem nad wykorzystaniem małego ogniska do podgrzewania wody która w efekcie by parowała i skraplała się 🙂

   • hjk 16 grudnia 2011 o 9:13 pm

    a nie lepsza zwykła studnia?

  • Sully 16 grudnia 2011 o 8:05 pm

   theaspartam, dzieki też oglądam tego kolesia, co odcinek to ciekawych rzeczy się dowiaduję, jest jeszcze taki program o małżeństwie , które próbuje przetrwac w różnyh warunkach też fajne.

   • Wizzgaa 17 grudnia 2011 o 12:09 pm

    Sully – czy to małżeństwo próbuje przetrwać np. z dzieckiem 3-letnim + drugim niemowlakiem ? Fajne jako rozrywka i wprawka dla samotnego małżeństwa w kwiecie wieku.

 24. Ktoś 16 grudnia 2011 o 7:23 pm

  Dziś na onecie marszałek Kopacz zachwała pożytki z wolontariatu:

  „…- Dzisiaj statystyki w Polsce, niestety w porównaniu z innymi krajami, jeśli chodzi o taką bezinteresowną pomoc dla innych, nie są różowe – powiedziała Kopacz. – Ale ja wierzę w tych młodych ludzi i wierzę przede wszystkim w tych wszystkich, którzy swój wolny czas, swoją energię, niekiedy swoje pieniądze, niekiedy olbrzymi wysiłek, bezinteresownie przekazują innym – podkreśliła.

  – Jesteście bliscy mojemu sercu, bo nie czekacie na podziękowania – zwróciła się do zebranych Kopacz. – Chce się odwołać do słów matki Teresy z Kalkuty, która powiedziała: „nie ważne co robicie, ważne ile serca w to wkładacie” (…). Za to wasze serce, za tę waszą bezinteresowność, za to wasze uczucie i za to wszystko, co się wam udało, dzisiaj wam dziękuję – powiedziała marszałek.

  Obecna na konferencji posłanka PO Joanna Fabisiak mówiła, że „bycie wolontariuszem to pewna postawa życiowa, człowieka, który nie chce być zamknięty tylko dla siebie”. – Dzisiaj kończymy ten rok wolontariatu z bardzo głębokim przesłaniem. Musi się nam udać, bo ta postawa życiowa jest bardzo ważna. Człowiek, jeśli chce być człowiekiem, to musi w swoim sercu znaleźć taką odrobinę serca dla drugiego człowieka, dla spraw pro publico bono – podkreśliła.(…)

  W krajach UE jest łącznie 90 mln wolontariuszy, co stanowi 23 proc. dorosłej populacji Unii. W Polsce jest ich ok. 4 mln. …”

  W planach NWO jest sprowadzenie wszystkich do roli niewolnika. Ale „NIEWOLNIK KOWALSKI” nie brzmi przecież odpowiednio tęczowo by ludzie dobrowolnie chcieli nim być. Dlatego w ramach promocji „rząd” mu umożliwi bycie dożywotnim wolontariuszem. Rożnica w pełnionej roli prawie żadna (wolontariusza nie można zabić) ale za to jaka nobilitacja.

  WOLONTARIUSZ KOWALSKI czyż to nie brzmi DUMNIE?

  (całość http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kopacz-chce-ustawy-o-wolontariacie,1,4974463,wiadomosc.html)

  • Konarski 16 grudnia 2011 o 9:12 pm

   Może by tak członkowie rządu i Sejmu zaczęli pracę w ramach wolontariatu.
   Nic na ten temat nie mówiła? 🙂

   • hjk 16 grudnia 2011 o 9:14 pm

    dobry pomysł – w starozytności branie pieniędzy za działalność publiczną uchodziło za hańbę, bo sprowadzało wolnego obywatela do płatnego pachołka albo najemnika.

   • Ania 16 grudnia 2011 o 9:52 pm

    To jedyne sensowne wyjście. Wtedy do władz garną się ludzie , którzy rzeczywiście chcą pracować na korzyść społeczeństwa, a nie hieny.
    Tylko ze hieny nie odpuszczą. Nie bedzie miał kto uchwalić takiego prawa.

    • hjk 16 grudnia 2011 o 11:25 pm

     ale tu nie trzeba prawa, tylko wstrzymać pieniądze…
     wtedy podniosą sie głosy że p=osłów bedą opłacać firmy, lobbyści itd wg swoich interesów…
     I w tym miejscu widzimy, ze „nic po prawie, jesli brak obyczajów (moralności)” – jak mawiali starożytni…

 25. alexirin 16 grudnia 2011 o 7:27 pm

  Bank Światowy: Politycy i urzędnicy z całego świata defraudują rocznie 40 mld euro

  Pięcioro naukowców na zamówienie Banku Światowego w ramach projektu „The Puppet Masters” („Władcy marionetek”) przeanalizowało 150 najbardziej bulwersujących przypadków defraudacji, dzięki którym nieuczciwym politykom udało się wyprowadzić z ojczyzn równowartość 56,4 mld dol.

  http://forsal.pl/artykuly/576363,bank_swiatowy_politycy_i_urzednicy_z_calego_swiata_defrauduja_rocznie_40_mld_euro.html

 26. maran 16 grudnia 2011 o 8:12 pm

  a tu jedne z efektow „humanitarnej” wojny w Iraku przynoszaca demokracje made in USA.
  Tysiace okaleczonych dzieci zostalo okaleczonych i zabitych wskutek takiej formy „humanitaryzmu”.
  http://www.thewe.cc/weplanet/news/depleted_uranium_iraq_afghanistan_balkans.html

 27. adrian 16 grudnia 2011 o 9:31 pm

 28. pola 16 grudnia 2011 o 10:26 pm

  Niektórzy twierdzą, że WOŚP to majstersztyk, efekt geniuszu jednej osoby, dobro rodzące dobro. Ale są i tacy, którzy ten skrót rozwijają, jako Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy i tacy, którzy taką nazwę przyjmują, bo przekazują datki przymuszeni, choć niekoniecznie na poziomie racjonalnym. Potem racjonalizują swój czyn oglądając w telewizji chore dzieci. Co tych ludzi ubezwłasnowolnia?

  Mechanizmy są książkowe. Podaję w ogromnym skrócie niektóre wykorzystywane techniki. Na każdego z nas działają, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Na każdego, choć w różnym stopniu wyrafinowania. Działają pojedynczo, triadami, w skrajnych przypadkach – bardzo wiele z nich jednocześnie.
  http://daisy.salon24.pl/373803,jak-manipuluje-sie-serduszkami

  • Sully 16 grudnia 2011 o 11:04 pm

   Pola, najbardziej na Orkiestrę pyszczą Ci co nic nie dają. Weź się przejedź po szitalach i zobacz ile sprzętu dla maluchów kupili, a jesli uzywają do tego technik, niech używają, kupia tego sprzętu jeszcze więcej, skoro nasze Państwo( niezależnie jaka opcja polityczna jest u władzy) nie potrafi zadbać o obywatela…i to tego najmniejszego!!!

   • pola 16 grudnia 2011 o 11:30 pm

    Poczytaj jak niektórzy po przykrywką fundacji wygodnie sobie żyją.Zawsze dawałam pieniądze na ta fundacje ale są bardziej potrzebujący którzy potrzebują pomocy aby przetrwać i tych wspieram.

    • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 8:08 am

     Fundacje to pralnie pieniedzy jak Karitasy,masońskie domy seniora, a kończąc na sponsorach >>> http://www.nndb.com/lists/513/000264718/.

   • hjk 16 grudnia 2011 o 11:33 pm

    a gdzie do jasnej anielki jest NFZ i co dzieje się z pieniedzmi podatników tam trafiającymi?
    Tylko niech mi nikt nie mówi, że „nie ma pieniędzy”, bo wtedy odpowiadami niezmiennie – „a kto ukradł”?

    • Konarski 16 grudnia 2011 o 11:56 pm

     Pieniądze nieustannie są transferowane do „starszych i mądrzejszych” także w Israelu. 🙂

   • Konarski 16 grudnia 2011 o 11:55 pm

    Z tym sprzętem to medialna szopka. Owszem za kilka milionów rocze kupią jakieś tam respiratory czy inne ale to obowiązek NFZ a nie Owsiaka i jego familii zbierających kasę na wille w Israelu.
    Zbierają kasę na ludzkiej głupocie czy naiwności.
    Dla przykładu co kwartał rząd kupuje nowe limuzyny dla urzędników na kwoty kilkadziesiąt milionów PLN.
    Gdyby raz w roku zaniechał zakupu nowych (wysłużone po pół roku idą na „przetarg” i za bezcen trafiają w ręce kolesi) i kupił sprzęt medyczny.
    Do tego Owsiak przyczynia się do ROZPIJANIA, NARKOTYZOWANIA polskiej ogłupionej młodzieży nie wspominając o sprawach obyczajowych, których następstwem są aborcje i urazy psychiczne do końca życia.
    Niestety.
    Owsiak z Izraela więcej ludzi zniszczył niż „uratował”.

    WOŚP czyli reprodukcja ORYGINALNYCH BĘKARTÓW.

    http://dzieckonmp.files.wordpress.com/2011/01/owsiak5.jpg?w=568&h=387

    • Konarski 17 grudnia 2011 o 12:07 am

     Poza tym Pawlak podarował za darmo długi gazpromowi – ponad miliard $
     Wiecie ile za to można kupić sprzętu medycznego wszelkiego rodzaju?

     • Konarski 17 grudnia 2011 o 12:13 am

      O miliardach z naszych podatków, które tusk podarował na „ratowanie” (pchanie kałduna niemieckich i francuskich bankierów nie wspomnę. 🙂
      Pożyczymy jako bogaci dla MFW (żaden procent) pożyczone od MFW pieniądze (lichwiarski procent), aby mogły być pożyczone zapożyczonym po uszy i biednym Grekom, Włochom, Hiszpanom, Portugalczykom.
      Widzicie tu sens? Przelewanie z pustego w próżne by nalać do dziurawego sita.
      Tych pieniędzy już na oczy nie zobaczycie. Tak jak „polskiego” złota składowanego w Londynie.

   • sebecx 17 grudnia 2011 o 8:45 am

    …a wystarczy zaprzestać używania nawozów sztucznych i szczepień i od razu nie będzie potrzeba tyle sprzętu …kupowanego od faszystów eugeników transhumanistów…

 29. yaphoto 16 grudnia 2011 o 11:03 pm

  Monitor, czy Ty w ogole znasz jezyk rosyjski ? Potrafisz docierac do zrodel informacji w Rosji ? Czy tak jak Poliszynel, ktory rosyjskiego ni w zab (bo sam sie kiedys przyznal), bedziesz za przeproszeniem pieprzyl glupoty o anty-NWO-wskim Putinie ? Najpierw zbadaj kontakty Kremla z Chabad Lubawitch i samym Berel Lazarem. Tu masz jeden dowod na to, ze Putin robi dla pejsow: ogladaj od 1:20

  1: http://www.youtube.com/watch?v=qoJc7VoEmq0

  i czytaj tu: http://www.oxfordchabad.org/templates/articlecco_cdo/aid/640796/jewish/Chief-Rabbi-of-Russia-Berel-Lazar.htm

  Jak uda Ci sie rowniez dotrzec glebiej posrod ruskich – zaznaczam: nie-rosjan – to bedziesz mial miliony dowodow na to, ze Kreml gada jedno a robi drugie – wszystko pod NWO. Zrodel informacji szukaj w kregach kol patriotycznych w Rosji.

  Bardzo dobry film na poczatek, „Rosja z nozem w plecach” autorstwa Duszenowa („Россия с ножом в спине” Константин Душенов):

  2: http://www.youtube.com/watch?v=MsYa0ZoVdUc

  • monitorpolski 16 grudnia 2011 o 11:30 pm

   I co ty chcesz tym udowodnić? Że jak Putin darzył sympatią żydowskich sąsiadów to współpracuje z NWO?! A co ma jedno z drugim? Satanistyczni bankierzy ukrywają się za zasłoną judaizmu, ale nie wyznają go – oni są okultystami. Oczywiście, część Żydów też praktykuje satanizm, ale przecież Putin sympatyzował nie z satanistami, a z pokrzywdzonymi przez satanistów wyznawcami judaizmu!
   Mieszkając w Nowym Jorku, sam często miałem okazję rozmawiać z Żydami o wojnie, przeszłości, polityce. I zapewniam cię, że większość myśli tak samo jak my, może nawet trzeźwiej.
   Problemem jest elita bankowo – przemysłowa, oligarchowie, ludzie którzy utracili poczucie bycia częścią ludzkości, którzy uwierzyli we własną wyższość nad innymi. Nie sądzę by Putin z takimi ludźmi się przyjaźnił, może się pokazywać dla zdjęć jako polityk, ot co.
   Najważniejszą rzeczą jest to co robi – obserwujmy i miejmy nadzieję.
   Dla mnie najlepszą reklamą dla Putina było to co zrobiła H. Clinton odnośnie wyborów – widać, że satanistom nerwy popuściły.
   A co filmików o Putinie, to może lepiej to: http://www.youtube.com/watch?v=v1CgcIp0egI albo to: http://www.youtube.com/watch?v=7ibzaEUydPc

   • yaphoto 17 grudnia 2011 o 11:18 am

    Jak to Ci nie rozpierdoli tych Twoich rozowych okularow, to jestes potluczonym agentem Monitor:

    http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-putina-i-miedwiediewa-h-pajak/

  • zenobiusz 16 grudnia 2011 o 11:49 pm

 30. navajo88 16 grudnia 2011 o 11:18 pm

  wlejam link poczytajcie sobie ,hm ,,,,, ciekawe !
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zarejestrowano-potezny-energetyczny-wyrzut-jadra-ziemi

  • zenobiusz 17 grudnia 2011 o 12:24 am

   🙂
   Brawo za czujność .To na prawdę niepokojąca informacja.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/16/m%D0%BE%D1%89%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B2%D1%8B%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%B8%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D1%89/

   • Peryskop 17 grudnia 2011 o 1:07 am

    Kolejny „naukowy” dystraktor uwagi.

    • zenobiusz 17 grudnia 2011 o 9:32 am

     Bo nie pasuje pod HAARPa ???

     🙂 🙂 🙂

     • Peryskop 17 grudnia 2011 o 11:47 am

      Dlaczego nie pasuje pod HAARP ?

      Nie słyszałeś o wiązkach oscylacji głęboko penetrujących dla (p)oszukiwań „geologicznych” ?
      Podobno można nimi przeszywać glob na wskroś.

      Jeśli jest w tym choć część prawdy to czy te aplikacje energii są obojętne także dla jądra Ziemi ?

      • zenobiusz 17 grudnia 2011 o 12:45 pm

       Widzę ze Twoje podejście do HAARP zaczyna mieć cechy parareligijne.
       HAARP wszechmogący .

       🙂 🙂 🙂

 31. pola 16 grudnia 2011 o 11:23 pm

  Fragment filmu ” U źródła Prawdy” – wybitna współczesna poetka Lusia Ogińska rozmawia z O. prof. M. Albertem Krąpcem – największym polskim Metafizykiem

  Zwykły człowiek nie może pojąć dlaczego po odzyskaniu nie podległości musi tonąć w biedzie, oglądając równocześnie w mediach reklamowane przykłady nieuzasadnionego bogacenia się.Władysław Grabski tuż przed wojną borykając się z problemem podniesienia upadajacej złotówki,obejmując ministerialne stanowisko,zażyczył sobie by wszyscy zagraniczni doradcy opuścili kraj.Czy nie od tego należałoby zacząć naprawę Rzeczypospolitej dziś,ale jak skoro Rzeczpospolitej już praktycznie nie ma,a jest władza służąca Brukseli,tak samo jak władza PRLowska służyła Moskwie.

 32. Pingback: Rosja z nożem w plecach « Zenobiusz's Blog

 33. Ktoś 17 grudnia 2011 o 12:12 am

  Dzisiaj przypada 89 rocznica zabójstwa pierwszego prezydenta Polski Gabriela Narutowicza. Nawet pies z kulawą nagą na żadnym portalu nie zainteresował się tym ” chlubnym” wydarzeniem w dziejach naszego państwa. Żaden ksiądz , żaden Głódź nawet słowem o tym nie wspomniał . Wstydzą się ?

  (~szkoda gadać , komentarze onet)

  • Ktoś 17 grudnia 2011 o 1:34 am

   Zastrzelony przez żydowskiego ekstremistę dodajmy, później jego dzieło kontynuował sam zacny Józef Piłsudski. Dzieło żydowskiego ekstremisty w wykolejaniu państwowości POLSKIEJ oczywiście. Tradycje uświęconej nakazami religii zdrady bracia tamtych dwóch kultywują do dziś.

   Dziś taki prezydent Narutowicz szybko by został okrzyknięty przez jedynie słusznych demokratów kibolem, naziolem czy czymś równie miłym bolszewickiej propagandzie. I pewnie równie szybko zabity czy tylko zmasakrowany przez pilnujących „państwowego porządku” tęczowców z antify.

 34. Pingback: Władimir Putin o światowym spisku « Dziennik gajowego Maruchy

 35. artolomeo 17 grudnia 2011 o 1:40 am

  Przesłanie do OWS http://www.youtube.com/watch?v=NQbvDTjd6MI&feature=autoplay&list=UUApPGjZk07-Z2ixqgT3CfsQ&lf=plcp&playnext=1

 36. aaa 17 grudnia 2011 o 2:30 am

  Finansjera rzadzi. Do gry probuja dostac sie azjaci a powrocic probuja Rosjanie. Ci ostatni podpadli ze Smolenskiem ale moga stanowic mala przeciwwage dla finansjery.
  Rzady w Polsce dobre bylyby takie, ktore nie sprowadzilyby na nas ataku finansjery ale rowniez nie daly wyprzedac tego co jeszcze zostalo. Potrzeba tzw. zlotego srodka. Jestesmy malym krajem, ktory w konfrontacji z wielkimi przegra wiec trzeba dobrze lawirowac aby jakos przetrwac.
  Dobre rzady to jedno ale bez rozwoju technologii nie mamy szans sie rozwinac.

  • sebecx 17 grudnia 2011 o 8:34 am

   .jaki rozwój masz na myśli? ..rozwój kogo? ..czego? ..bo ja widzę tylko postęp techniczny zresztą ostatnio mizerny…

 37. Witek 17 grudnia 2011 o 5:17 am

  http://www.divinecosmos.com/start-here/davids-blog/995-lawsuit-end-tyranny

  Wiadomosci ktore moga zmienic swiat

 38. Witek 17 grudnia 2011 o 5:21 am

  David Wilcock on Project Camelot Radio with Kerry Cassidy

  • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 8:02 am

   Niuejdżowcy na pieniądze, pod parasolem „globalnej przemiany” tak ich widze. Do czego zmierzają … ludzkość chcą uratować z ich rewelacyjnymi widomościami „holograficznymi” ?

 39. theaspartam 17 grudnia 2011 o 6:00 am

  Kopiować rozsyłać!!! Anonimowi – POLSKA – wiadomosc do lobbystów, złodziei i zdrajców.- http://www.youtube.com/watch?v=IRSZIgOq0tY

 40. lukaszr20 17 grudnia 2011 o 7:14 am  To niemozliwe kim wgl byl Nikola Tiesla? czytalem tez o HAARP’ie co moze wywolac strzesienie ziemi, huragan, tornado czy zmieniac pogode ;oooo

  • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 9:04 am

   Jaki ten gadżet ma pozytek tylko prąd kilowaty ciągnie i jakieś błyskawice. Nastolatkowie i ich zamożni rodzice niemają co pieniędzmi robić z nudów, a ludzie w Polsce po śmietnikach chodzą …. , Każdą drogą serbski geniusz Tesla jest wzorem dla współczesnych naukowców. Jakiś filmi oglądałem że byłoby lepiej jak by był prad stały , tylko sataniści z General Motors wykupili patenty i schowali do szuflady i wprowadzili prąd zmienny 220 v i cała technologie zniewalającą ludzkość na kolana.

  • PokójWam 17 grudnia 2011 o 9:11 am

   Nikola Tesla był jednym z największych umysłów na świecie, tacy jak Einstein byli jedynie głupimi plagiatorami. Chciał by jego wynalazki zmieniły ludzkość, ale Illuminati mu na to nie pozwolili. Jego wynalazki są kluczem do wolnej energii, szczególnie chodzi tu o magnez

   W tym linku jest więcej o nim
   http://proroctwa.com/Nicola_Tesla.htm

 41. jakzawsze 17 grudnia 2011 o 8:48 am

  Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami. w Polsce od 1939 r rządzi antypolska, złodziejska swołocz, z przerwami 6mcy Olszewski, 4 lata AWS/?/ i 2 lata PiS , gestapowski Tusk, i wałęs z noblem, i nagle jakis Sikorski z pojebem Palikotem sie ukazali , całyczas waryjatkowo-marionetkowo

  Do ruiny doprowadzili wszystko …. wywłaszczone psychologicznie, a wszyscy siedzą i nazywają sie patryjotami niewiedząc co czyni lewa i prawa ręka, LUDZIE CZY WAS POGRZAŁO KOMPLETNIE ?

 42. obronca 17 grudnia 2011 o 9:38 am

  http://www.youtube.com/watch?v=ks4hmwHDOdM co sie tu wyprawia palikot to zdrajca

  • szuwaxpl 17 grudnia 2011 o 12:56 pm

   Powiem to tak – tak mnie wstyd, że najchętniej zabrałbym rodzinę i wyjechałbym do pewnego państwa za równikiem . Ale to bląd, im chyba o to chodzi. NIE !!! – TRZEBA ZROBIĆ INACZEJ, TO TAKICH SZMAT TRZEBA SIĘ POZBYĆ Z NASZEJ OJCZYZNY !!!
   Nie wiem jak – ale wiem, że to trzeba zrobić na pewno ! inaczej będzie po nas …

 43. Paweł 17 grudnia 2011 o 10:08 am

  Czytam Pana teksty Panie Marku i dziękuje za nie bowiem tych informacji w żadnych polskich żydokomunistycznych mediach nie zobaczymy ..

  Co do mojego posta .. pamiętacie oprawę Legia Warszawa („Jihad Legia”), którą Legioniści przedstawili na meczu z Hapoelem Tel Aviv ?? Trąbiły o tym wszystkie polskie media, że nie przystoi, że obraźliwe itd. itp. w konsekwencji Legia została ukarana 10 tys euro grzywny a groziło jej nawet wycofanie z pucharów !!
  A proszę zobaczyć co w odwecie na swoim stadionie zademonstrowali kibice Hapoelu: http://www.weszlo.com/news/8865-Komunizm_wiecznie_zywy_podobnie_jak_hipokryzja

  i oczywiście w polskich mediach cisza na ten temat ..

 44. theaspartam 17 grudnia 2011 o 10:22 am

  Nikola Tesla przeciwko iluminatom 1-(2) http://www.youtube.com/watch?v=2pPWqhq8d5I

 45. pio9a 17 grudnia 2011 o 11:55 am

 46. yaphoto 17 grudnia 2011 o 12:07 pm

  Ocknij się Polaku!
  Ocknij się Rosjaninie!
  Ocknijcie sie Slowianie !

  • szuwaxpl 17 grudnia 2011 o 12:45 pm

   Bardzo dobry materiał – dopiero teraz to zobaczyłem !
   Słowianie powinni się zjednoczyć i wygnać „NIE FASZYSTÓW”

 47. yaphoto 17 grudnia 2011 o 12:10 pm

  Czemu Rosją rządzą żydy

  • felicyta 17 grudnia 2011 o 4:17 pm

   Czyzby w kosmosie tez rzadzili pejsate, a moze bracia starsi pejsatych typu ich starotsatmentowego boga? W 3:39 tego filmu z roznymi formacjami kregow zbozowych pokazana jest menora…
   Disclosure – Sky Sent – Anael

   • Tomasz 17 grudnia 2011 o 4:35 pm

    UNY sa wszedzie w Polsce tez 🙂
    http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html

    • kosiardeyablos 18 grudnia 2011 o 3:05 pm

     A w UNGLI tera jest ich TA-BAZA !

 48. UnderObserwator 17 grudnia 2011 o 1:10 pm

  NFI . Program Powszechnej Prywatyzacji w Polsce
  http://radiobc.pl/archiwum/
  http://radiobc.pl/audycja/czy-polska-jest-jeszcze-nasza/

 49. kosiardeyablos 18 grudnia 2011 o 3:14 pm

  Kolaps Jurka po świntach ? Ano ja wam powiem czemu. To je do taktycznie do przewidzenia czysta profilaktyka statystycznie głupotom uwarunkowana. Ludziska sie jeno wydojom na te świnta jak stare barany napędzane zielonom soczystą traweczkom. Jak nie bedom mieli chajsu to wtedy wszycho pierdyknie bo na nastypny miesiunc kasiorki nie styknie i dupa blada ! Syćkie ludki sie ino zadłuzom, kredytów nabiorom jak corok, coby prezentami jak sroka zlotem sie obłożyć. Jo bym jeszcze poczekoł na nowyrok czyli tego sylwestrowego zapijca. Bedzie kac oj bedzie, kac morderca jeno bedzie !