USA: Wojna przeciwko Amerykanom oficjalnie zatwierdzona

(…) Z satanistyczną symboliką, dokładnie w 220 rocznicę, 15 grudnia bieżącego roku, Kongres USA unieważnił te podstawowe zasady, akceptując tzw. Defense Authorisation Bill, który zatwierdza gigantyczne fundusze w wysokości $662 miliardów dolarów dla Armii Amerykańskiej. Tym razem jednak do ustawy dołączono zmiany prawne, które całkowicie wymazują ważność Karty Praw, a więc i Konstytucji USA (…)
=============================================================================================

Ten symbol Ameryki jest już nieważny

15 grudnia 1791 roku, zatwierdzono w USA Kartę Praw, tzw. Bill of Rights, która chroni obywateli tego kraju przed nadużyciami ze strony rządu federalnego i rządów stanowych. Karta Praw chroni m.in. wolność słowa oraz gwarantuje prawo do posiadania i noszenia broni. Zabezpiecza prawo do własności prywatnej, wolności wyznania i sumienia oraz prasy, ochrony oskarżonego w procesie karnym, daje też obywatelom prawo do swobodnego gromadzenia się.
Z satanistyczną symboliką, dokładnie w 220 rocznicę, 15 grudnia bieżącego roku, Kongres USA unieważnił te podstawowe zasady, akceptując tzw. Defense Authorisation Bill, który zatwierdza gigantyczne fundusze w wysokości $662 miliardów dolarów dla Armii Amerykańskiej. Tym razem jednak do ustawy dołączono zmiany prawne, które całkowicie wymazują ważność Karty Praw, a więc i Konstytucji USA. Prezydent Obama, który wcześniej w perfidny sposób kłamał, że nie zaakceptuje ustawy, po ratyfikowaniu jej przez senat, oświadczył, że ją podpisze.
Ustawa daje też prawo amerykańskiemu wojsku i siłom lotniczym do operacji na terenie Stanów Zjednoczonych, co wcześniej było zabronione przez tzw. Posse Comitatus Act z 1878 roku. Od momentu podpisania przez Prezydenta, prawo będzie zezwalało żołnierzom i urzędnikom państwowym na następujące czynności wobec obywateli i innych osób przebywających na terenie USA:

 • aresztowanie na podstawie tylko podejrzenia jakiegokolwiek udziału w „działalności terrorystycznej” – a praktycznie można pod to podciągnąć jakąkolwiek działalność opozycyjną, jak np. protesty przeciwko testowaniu leków na zwierzętach, czy przywiązanie się do drzewa w obronie przyrody.
 • internowanie na okres bezterminowy, bez oskarżenia o jakiekolwiek przestępstwo
 • przesłuchiwanie i torturowanie w praktycznie dowolny sposób
 • zabijanie bez jakiegokolwiek wyroku

Wszystko bez dostępu do obrońcy, bez żadnego postępowania sądowego, ani udziału prokuratury. Oczywiście jest to ubrane w ładne słowa „zapewniania bezpieczeństwa obywatelom”, choć tak naprawdę bez odpowiedniego postępowania sądowego każda osoba będzie mogła być podejrzana o terroryzm.
Biały Dom wydał nawet oświadczenie odnośnie treści ustawy, z którego wynika, że to czego ona nie definiuje jest prawnie dozwolone. Wchodzi w to m.in. zbieranie informacji w dowolny sposób czy usuwanie „niebezpiecznych terrorystów”, bez podania co to dokładnie oznacza. Teren „wojny z terrorem” zostaje więc rozszerzony do samych Stanów Zjednoczonych, a pojmani podejrzani nie będą w ogóle mieć prawa do sądu. Dla uspokojenia opinii publicznej dodano pisemne „zapewnienie”, że ustawa nie wpłynie na system wymiaru sprawiedliwości oraz, że nie będą jej podlegać FBI i inne agencje zajmujące się przestępstwami.
Jednak dowolność interpretacji pozwoli w sposób „zgodny z prawem” na likwidację opozycji. Rządowe szwadrony śmierci będą mogły odtąd „zgodnie z prawem” usuwać ludzie niewygodnych rządowi federalnemu: dziennikarzy, opozycję polityczną z kandydatami na Prezydenta włącznie. Obama nie musi się już martwić o wynik wyborów, w każdej chwili może po prostu wysłać osobę bardziej od niego popularną do Guantanamo motywując to „bezpieczeństwem kraju” czy tym, że „współdziałał z Al-Kaidą” – takie zapewnienie wystarczy. Wszystko więc można umotywować zagrożeniem „terroryzmem”, a ten jak wiadomo, został sztucznie stworzony przez służby powiązane z globalistami.

W obu izbach Kongresu odbyła się gorąca debata na temat ustawy. Demokrata Jim McDermott uważa, że ustawa jest kpiną z Konstytucji i Karty Praw, pokazuje jak daleko kraj upadł po zamachu na WTC przez przekazanie wielkiej władzy prezydentowi, kosztem praw obywatelskich. Już sam Patriot Act zatwierdzony po zamachu dał wielką władzę rządowi federalnemu, pozwolił np. na podsłuchy telefoniczne, kontrolę e-maili, finansów czy nawet sprawdzanie tego ci się czyta w bibliotekach – wszystko bez nakazu sądowego. Tak więc republika zapłacila już wystarczająco dużą cenę za utrzymanie „bezpieczeństwa”.
McDermott przypomniał słowa ojca Konstytucji i Karty Praw, Jamesa Madisona: „Historia dowodzi, że sposoby obrony przed obcym zagrożeniem stają się instrumentem tyranii w domu” (…) „Jest to smutny zień gdy oddajemy Prezydentowi, którego możemy nawet lubić, moc zamykania obywateli bez sądu, bezterminowo i to odosobnieniu podległym armii. Wymazuje to nasze prawo do sprawiedliwego sądu, i możliwość obrony przed oskarżeniami. Te prawa z Karty Praw zostały nam wszystkim zabrane. Możesz myśleć ‚to mnie nie dotyczy’. Uważaj – to jest dokładnie to co ludzie myśleli w innych miejscach, i jak to mówił Dietrich Bonhoeffer w niemieckim obozie jenieckim ‚…przyszli w końcu po mnie, i nie miał kto się przeciwstawić’

Organizacje zajmujące się ochroną praw człowieka są przerażone tym co się dzieje w USA.
Tom Malinowski z Human Rights Watch oświadczył, że wprowadzenie tej ustawy jest „tak radykalne, że gdyby zrobiła to administracja Busha, to zostało by to uznane za szaleństwo”.  Dodał, że „USA dotąd naciskała inne kraje by nie wprowadzały takiego systemu, a teraz został on ustanowiony u nas”.

To co się dzieje w USA jest więc „prawną” akceptacją wojny rządu federalnego przeciwko obywatelom tego kraju. Niezależni publicyści i prezenterzy radiowi jak Alex Jones, Jeff Rense, Mike Adams i in, ostrzegali, że jeśli nie zrobi się wszystkiego co można by unieważnić Patriot Act i zakończyć bezsensowną wojnę z terrorem, to wszystko zakończy się zniewoleniem i okrutną tyranią. Ludzie w to nie chcieli wierzyć, mówiąc „to jest niemożliwe w Ameryce”.
Niestety te ostrzeżenia stają się rzeczywistością – zaczną się nocne łapanki, w których obywatele będą wywożeni w nieznanym kierunku na zawsze, bez podania nawet żadnego zarzutu. Wszystko na bazie rzekomej wojny z terroryzmem, który jest zorganizowaną przez rząd operacją fałszywej flagi, a ludzie którzy za tym stoją są kryminalistami z najwyższej półki. Przykładem jest Prokurator Generalny Eric Holder, który został niedawno złapany na operacji terrorystycznej „Fast and Furious” – przemycania broni do Meksyku po to by później zrzucić winę za to na amerykańskich handlarzy, w celu ograniczenia prawa do posiadania broni w USA.

To co się dzieje w USA, ale także w innych krajach, w tym europejskich, jest wynikiem starannie realizowanego planu depopulacji globu oraz zmiany struktury ludności, która pozostanie po tej „III wojnie światowej”, która szybko zaczyna nabierać tempa. Polscy niezależni blogerzy też ostrzegali przed tym co nas czeka – bowiem wszystko wskazywało na to, że nastąpi powtórka z historii XX wieku, lecz w jeszcze większej skali i znacznie lepiej zorganizowane. Wyobraźmy sobie co by było gdyby Hitler i Stali mieli do dyspozycji dzisiejsze technologie. A przecież Nowy Ład Światowy to nic innego, jak dzieło zwierzchników obu tyranów – międzynarodowej finansjery.

ZAMACH STANU W NIEMCZECH?
Jak informuje na swoim blogu birdflu666.wordpress.com Jane Burgermeister, w Niemczech odbywa się obecnie pełzający zamach, który prowadzi magazyn Bild, żądający jego ustąpienia. Wg. Bilda na fotelu prezydenta powinien się znaleźć dotychczasowy minister finansów Wolfgang Schäuble, którego Ambrose Evans-Pritchard określa jako „najniebezpieczniejszego człowieka na świecie” – to on doprowadza swoimi działaniami strefę euro do depresji, a niedawno groził Wielkiej Brytanii odnośnie przyjęcia euro. Schäuble jawnie nie uznaje konstytucji i demokracji, jest niewątpliwie agentem globalistycznych elit. Jest przeciwnikiem istnienia narodów i uważa, że może zmienić obecny porządek w ciągu 2 lat. Unia Europejska w jego wydaniu powinna być pod rządami bankierów.
Najgorsze jest to, że zarzuty prezentowane prze Bild w stosunku do Wulffa są w części prawdziwe.
Reklamy

218 responses to “USA: Wojna przeciwko Amerykanom oficjalnie zatwierdzona

 1. theaspartam 17 grudnia 2011 o 3:36 pm

  Lek na wszystko- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6990591-jestem-za-legalizacja-marihuany-

  • ... 17 grudnia 2011 o 4:17 pm

   legalizacje marihuany jak i wielu innych rzeczy wprowadzi wg mnie biblijny antychryst , on bedzie propagowal wszelki grzech i zło dlatego jedna z nazw mu nadana to człowiek grzech – 2 Tesaloniczan 2:3-11.Antychryst wykorzysta wszelkie slabosci , uzaleznienia ludzi – wszyscy ktorzy kochaja grzech i pieniadze beda go wielbic i podziwiac to on prawdopodobnie umorzy swiatowe długi , zaprowadzi fałszywy pokoj , zniszczy organizacje religijne ,

   , jesli cały bezbozny , znieprawiony swiat ma go wielbic i podziwiac to znaczy ze tzw NWO to opozycja kontrolowana w stosunku właśnie do antychrysta – on w oczach ludzkosci bedzie uchodził za zbawiciela i geniusza , wielu moze uznawac go bedzie za Pana Jezusa – antychryst bedzie przesladowal i mordowal prawdziwych chrzescijan

   , WŁADZA SWIATOWA CELEM KRYZYSU : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

   , obalenie ateizmu : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=12

   • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 7:15 pm

    Co ty człowieku piepszysz ? Skończ demonizować jak w średniowieczu – stosy i te sprawy Nie mieszaj marihuany z biblią , wiem żeś wierzący człowiek jak i ja , ale jak niewiesz o czym piszesz i nie miałeś styczności to głupot nie pisz. Marihunana i antychryst … ratujcie

    Biblia jest moją ulubioną ksiażką i znam na wylot , ale jak ktoś ” p i e r d o l n i e ” slogan :

    „legalizacje marihuany jak i wielu innych rzeczy wprowadzi wg mnie biblijny antychryst”

    … więc jak takich pismaków-filozofów religijnych zbierze sie 100 to co mają biedni kolesie mysleć , którzy za „lufke” ziola mają wyroki po 800 zł. Sam jaram i bede jarał , pale od 17 roku. Czasami nie pale miesiac lub tydzień i nieczuje uzależnienia , jak papierosy których nienawidze. Ludzie debile myślą bardzo stereotypowo tak jak nakazała im TV. i sie nim kojarzy jak ktoś kyrzy THC to jak by to był heroinista. Trawa w pewien sposób otwiera człowieka na niezależne myślenie poza stadem owiec … , dzieki temu olałem świeckie instytucje-fakultety illuminati (wykształecenie dla luminiarzy), stałem się samoukiem i na dzień dzisiejszy posiadam taką wiedze , że ci co kończą szkoły fakultety kryją się z tą wiedzą są dla mnie jebanymi lalusiami którzy się sprzedali „gawerementowi” (rzad)

    Precz z debilizmem – wyrywaniem wersetów z kontekstu bibli i podkĺadaniem do filozofi wyuzdanej.

    Co innego to nadużywanie …

    • ... 17 grudnia 2011 o 10:18 pm

     zobacz ile milionów młodych ludzi „pozycka” dzieki Marihuanie – nie wierzysz to zobacz na polskie podwórka i na pana Palikota na ktorego głosowalo wielu tylko dlatego ze chce legalizacji a marihuana w formie palonej to narkotyk ktory otumania i uzaleznia – mialem stycznosc z takimi osobami wiec wiem co mówie , ludzie nieszczesliwi odurzaja sie róznymi specyfikami bo mysla ze zapomna o swoim nieszczesciu ale nie tedy droga – ich nieszczescie jest spowodowane bezboznoscia lub powaznymi chorobami duchowymi w tym gardzeniem Biblia – Słowem Bożym

     , ” Kto zważa na Słowo, znajduje szczęście, a kto ufa Panu, jest szczęśliwy ” KSIEGA PRZYSŁÓW SALOMONA 16:20

     , ” Kto gardzi Słowem, ten ginie ” – PRZYSŁÓW SALOMONA 13:13

     • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 10:53 pm

      Na Palikota nie głosowało tyle ludzi ile podano – było to niecałe 4%, też dużo. Kto liczył głosy? Firmy z Lublina. Skąd jest pan Palikot? Z Lublina. Niby nic…

      • JamesBond-MI6 18 grudnia 2011 o 1:58 pm

       O miesiąca przebywam w najpotężniejszym kraju UE , wśród 60% młodych Polaków pracujących tu od czerwca panuje plaga narkomanii i pijaństwa , odurzajac sie trawką stają sie wynaturzonym bękartem Europy

     • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 4:18 pm

      nie ograniczaj sie do „styczności” z tymi, którzy palą, sam zapal (a jesli nie palisz, fajek, to mozesz sobie zawinszowac „space-caces”… taki rodzaj ciasteczka z wkładka, działa wolniej, ale tam samo; i wtedy wyrobisz sobie zdanie (chociaz moze sie okazac, ze to jednak nie dla ciebie – i zrozumiem to); i nie bój sie, ze maryska to jak z HIV – spróbujesz, i po tobie; ty myslisz, ze jak Indianie palili „fajke pokoju”, to niby czym te fajke nabijali? no i był pokój… aż wkładu do fajki zabrakło….

    • pola 18 grudnia 2011 o 2:19 pm

     Mnie to już się prostować nie chce tych waszych herezji,ręce i wszystko inne opada na te wywody.

    • choice 18 grudnia 2011 o 5:10 pm

     trawa zamula i otępia.. znam wielu co zaczynali od zielska a skończyli na twardych narkotykach a potem na detoksie…

     Już wkrótce wasz new age Jezus Chrystus palący zioło i pijący bro przyjdzie hahahaha

   • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 7:18 pm

    Marihuane bóg wymyslił dla ludzi jako lek i urozmaicenie czasu. Analogicznie mozna powiedzieć o alkoholu , Jezus też pił , ale niedaużywał.

    Skończ człeku demonizować marihuane, bo mam alergie na debili …

    • ... 17 grudnia 2011 o 10:25 pm

     Pan Jezus nie pil alkoholu , woda zostalo przemieniona w dobre wino czyli swiezy sok z winogron , Pan Jezus nie popełnil grzechu w swoim zyciu wiec i nie stworzyl alkoholu ktorym by sie ludzie odurzali , nie demonizuje marihuany poprostu kto ja pali ten zmienia swoja swiadomosc i emocje a to nie jest dobre

     , http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.biblicalperspectives.com/books/wine_in_the_bible/1.html&ei=RWhJTvyQKIOAOtbKldYD&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=4&ved=0CD0Q7gEwAw&prev=/search%3Fq%3Dbiblical%2Bsymbol%2Bwine%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3Du32%26rls%3Dorg.mozilla:pl:unofficial%26prmd%3Divns

     • kefir2010 17 grudnia 2011 o 11:43 pm

      no co ty nie powiesz! narkotyki towarzyszą nam od samego początku świata. odurzali się starożytni kapłani i szamani za pomocą magicznych ziuł i grzybuw. bo niby jak tacy prymitywni Aztekowie czy inne makumby mieliby wymyślać podrzynanie gardeł, wyrywanie serców na żywca czy też inne rytuały, wiarę w rużne bóstwa, belzebuby itp?
      odurzał się nimi także sam Jezus, czego nie uważam za złe – gdyby tak naprawdę było, to Bóg nie stworzyłby nas z armadą receptorów muzgowych przystosowanych, dopasowanych właśnie do tych zakazanych na całym świecie substancji..
      narkotyk jest po prostu kluczem który otwiera dany receptor – zamek. każdy klucz ma swój zamek, który otwiera. pamiętaj! mnie nie przegadasz, możemy co najwyżej się znielubić. więc nie odpisuj dla twojego dobra.

      • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 1:49 am

       Kefir,otwiera na wpływ demonów ,stąd te krwiożercze pomysły,a mamy te receptory,bo mamy prawo wybory.Bóg nam zaufał.Umiar,nie szkodzi,przesada,otwiera na wrogie wpływy.

       • kefir2010 18 grudnia 2011 o 7:25 am

        zgodnie z tą logiką, czeba być stale na haju opiatowym / opioidowym. bowiem faza ta otwiera nas na pozytywne wibracje, wiecie kurde, empatia ę i ą. a już najlepiej zapodać se jakiś hardkorowy speedball, czyli np dożylnie heroinę i MDMA / MDA / MDME itp. bo wiadomo, że ekstazy dodana do szaczykawki spowoduje pogłębienie doznań euforycznych i empatycznych.. no a teraz zestaw to: wyobrażasz sobie Jezusa zapodawającego speedball zamiast wieczernego wina? bo ja nie.

      • ozyrys 18 grudnia 2011 o 2:50 am

       kefirku -dobrze prawisz ,ale dlaczego z tyloma błędami ortograficznymi ?,taki tekst strasznie ciężko się czyta

       • kefir2010 18 grudnia 2011 o 7:18 am

        no bo ja lubię muwić z błędami. swego czasu właśnie mi powiedziano: Ty nawet muwisz z błędami ortograficznymi.. i coś w tym jest!

     • sinus 18 grudnia 2011 o 12:49 am

      @…
      swiadomosc sie poszerza
      zmienia sie punkt widzenia
      zdobywa sie doswiadczenie

     • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 1:47 am

      Jezus pił wino choćby na ostatniej wieczerzy,nie bez kozery potem Sw.Paweł napomina co do wieczerzy Pańskiej…jeden jest głodny a drugi pijany….Ewidentnie mowa o winie.

    • gruszka 18 grudnia 2011 o 9:26 am

     wódka i bełty na siarce też były za czasów Jezusa ? Piwo ? też ? Może marychę też palił Jezus ?
     Dobry człowieku skończ palić to gówno nasączone kwasami co ci mózg wypaliło!

     • sinus 18 grudnia 2011 o 9:38 am

      bez ofensywy argumentow nie masz ?
      czy wy sie nie orientujecie ze takimi argumentami to sami sobie krecia robote robicie ?
      wartosc takiego komentarza – zero

      mozg moze i Ci wypalilo, moze i nie, sadzac po jadzie pewnie tak

      • gruszka 18 grudnia 2011 o 1:03 pm

       piszesz o moim jadzie , a o Swoim nie wspominasz ?

       • sinus 18 grudnia 2011 o 2:00 pm

        w ktorym miejscu ? moze pokaz jak to sugeruje innym uzytkownikom tego bloga ze „mozg im wypalilo!”

        wykrzyknik na koncu rozumiem dodales dla dramatu

        przestan prosze bo sie osmieszasz, ja jestem czlowiekiem i akceptuje to ze sa wokol inni, toleruje ich, staram sie od nich uczyc, nawet jesli mamy skrajne poglady

        a Ty czego sie nauczyles siejac jad i posadzajac innych, zdecydowanie madrzejszych od Ciebie, przynajmniej takie jest wrazenie jak ich czytam, o brak mozgu ?

        • gruszka 18 grudnia 2011 o 2:24 pm

         heh , no tak szybko oceniłeś moją mądrość . Ale nie tym się przejmuję. Przejmuję się tym, że niektórzy „sieją jad” (w sumie też dziwne sformułowanie,ale niech będzie) co do innych , tylko dlatego,że nie zgadzają się z ich poglądem na temat, w tym przypadku ,narkotyków czy marihuany, a też wielu innych . Szkoda ,że tego nie zauważyłeś wyżej . Ja mam swój pogląd i go wyrażam , może rzeczywiście przesadziłem z tym „wypaleniem mózgu” to miała być oczywiście metafora;) Wykrzykniki tak jak znaki zapytania do czegoś służą. Jakbym postawił 3x? przy pytaniu , zapewne tez byś stwierdził ,że to dla dramatu 🙂
         W Twojej odpowiedzi do mnie jest jad , ja tak myślę, podobnie jak Ty o moich wypowiedziach.

     • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 4:28 pm

      siedzi dwóch ziomali pod świątynia, do której zmierza Jezus, i pali zioło: – Co robicie, pyta Jezus? – Palimo zioło, brotha; – O, a jak to działa? – Ano, zajaraj, sam zobaczysz….; – Wiecie panowie, ja nie moge, nie powinienem…; – Zapal, zapal, poczujesz, ze zyjesz; Jezus podumał chwilę: ” hm, w sumie, skoro jestem na Ziemi, by poznac ludzi, jakimi sa, nic co ludzkie nie powinno byc mi obce” – Ok, spróbuję…; sztachnął sie, przytrzymał dymek w płucach prawidłowo… i mówi do ziomali: – Wiecie chłopaki, ale ja jestem Jezus; a oni na to: – I o to chodzi brotha, i tak to działa…..!! 🙂

   • kmina 17 grudnia 2011 o 11:29 pm

    Nigel Farage tez daje rade, nie glupi facet i nie boi sie mówic prawdy
    Oszuści z Polski: http://www.youtube.com/watch?v=IuXyyUQstbA

   • podpis 18 grudnia 2011 o 11:19 am

    jak zawsze,gdy mowa o biblii,muszę sprostować.List do Rzymian 14:”Wiem i przekonany jestem w Panu Jezusie, że nie ma niczego, co by samo przez się było nieczyste, a jest nieczyste tylko dla tego, kto je uważa za nieczyste” Tak więc mowa o tym,że marihuana jest zła to wynik chaosu konceptualnego w umysłach nierozumiejących istoty rzeczy.Zły jest człowiek nadający niewłaściwe funkcje rzeczom.Tak na marginesie marihuana nie uzależnia i jest mniej szkodliwa niż wszechobecna i powszechnie akceptowana wóda!Może nad tym warto się zastanowić?

    • gruszka 18 grudnia 2011 o 2:29 pm

     masz rację i ja np nie mam trudności w zrozumieniu tego ,że marihuana nie jest tak szkodliwa jak wódka. Tylko ,że marihuana ma dodatki takie jak np THC , czy inne chemie na sobie,że ten który ją pali wciąga także te substancje . Nie widzę w tym nic dobrego. Także nie widzę niczego leczniczego w dymie 🙂

     • sinus 18 grudnia 2011 o 5:27 pm

      ” Tylko ,że marihuana ma dodatki takie jak np THC ”
      to swiadczy o tym ze nie wiesz co piszesz

  • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 5:30 pm

   Olej THC. Teraz wiemy czemu tak marichuana jest demonizowana, i kto ma w tym interes. Faszystowskie koncerny farmaceutyczne. Bayer (ziklonB) , Polfa,,NOVARTIS,Cefarm, Glaxo Smith Kline ,Phazer, Polon , Merck – ….. cały kartel światowy składający się tysiąca firm.

   Sam byłem świadkiem wprowadzania w sposób nielegalny leków i testowania go na pacjentach „królikach” . Lekarze biorą w „łapke” w zamian …. , testowanie na pacjentach leków bez nazwy tylko z jakimś kodem numerycznym to się nazywa criminal. Pacjentów wybierali lub zgłaszali są ludzie o nieskim poziomie społecznym jak częsących się emerytów-seniorów podatnych na manipulacje. Wiedziałem kolesi gówniarzy w czarnych garniturkach z czarnymi walizeczkami , wchodzych do gabinetów lekarskich z korzystnmi finansowymi propozycjami. Czemu wyprane społeczeństwo milczy, nawet pielegniarki siedzą cicho bo się boją że prace stracą… w obawie dyskusji na ten temat. Pracując przez rok w szpitalu widziałem zabójstwa (eutanazjie) „po cichu”.

   ========================
   W USA ludzi mają za nic, to jest dziwne że policja daje się tak manipulować przez tych kryminalistów, zbrodniarzy wojennych z Białego Domu, mam nadzieje że szlak trafi tą mafie satanistyczna z pod parasola OBAMY & BUSZA i tych pierdolonych rokefelerów i rotszyldów. To jest szok że, że te kryminalne media nic o tym nie gadają, a obecnie jest
   nanajwieksza propaganda medialna w TV via propagandowa Aljazera/BBCnews. Wiem że w USA szykuję się masowe ludobujstwo cywilne…. i cały świat na to patrzy …. Oglądając głupią TV polską , dostaje ciśnienia jak widze jakie głupoty pokazują i oczym pierdolą, żeby się czasem niezagłaskali na śmierć … jabani celebryci i ich tańce i muzyki ….

   jak zawsze 🙂

   • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 6:14 pm

    Polecam nasiona marihuany (duża zawartość leku) http://cannabis.fr.pl/ sklep sprawdzony, a pan z UPS’u zapuka że to buty. Nienamawiam tu nikogo aby jarał , a jak ktoś chce to niech se dymka puści, napewno nie zaszkodzi. Głównym celem tego linku i tych nasion jest medyczne zastosowanie oleju, pomyslcie ile tragedi w rodzinach mozną by było ominąć , i pomyslcie kto sie wzbogacił – cały kartel światowy składający się tysiąca firm farmaceutycznych.

    ŻYWICA z marichuany w dawkach terapeutycznych wyleczy z RAKA ludzie !!!

    Ludzie bezbronni są terroryzowani przez media-policje-chciwy handel-gmo-farmacje-kodeksyAlimentariusy , nawete jak jesteś policjantem lub jakimś urzędnikiem państwowym to wiedz że jesteś marionetką w rekach psychopatów, którzy hitlera sponsorowali i sponsorują zbrodnie NATO i Izraela , – to są fakty i każdy mooże sobie sprawdzić

    Policjancie ! i urzędniku państwowy ! – olej swoją prace a uniform spal …. albo jesteś po stronie ludzi albo wybierasz system . W policji pracuje dużo ciekawych fajnych ludzi , ale wsród was są też mordercy niestety …

    Żyjemy w czasach ostatecznych i źli ludzie zostaną odcięci „w jakiś magiczny sposób” tak jak owoc nie wydaje owocu zostaje ścięty …. >Wiecie cała armia szatana, bo to co się dzieje to jest kompletnie nienormalne … i każdy to powie, lub myśli w głowie

    • deotibigratia 17 grudnia 2011 o 7:55 pm

     po dziesięciu, piętnastu, albo dwudziestu latach palenia, fakt -nie jesteś wrakiem fizycznym ale z pewnością stajesz się inwalidą duchowym i emocjonalnym, zwłaszcza emocjonalnym –
     mówię o tych wszystkich huśtawkach nastroju, pomieszaniu euforii odlotu z agresją frustracji kiedy coś „nie stroi do klimatu” mowię o depresji, o apatii, o trudnościach w zorganizowaniu codziennego życia, o kiepskim znoszeniu stresu itp…
     fakt -marihuana jest lekiem, jest też doskonałym środkiem do specyficznych zastosowań
     ale to nie pop-kulturowy środek odlotowy choć rzeczywiście jest bardzo łaskawa dla swoich wyznawców w porównaniu z innymi narkotykami

     Trehlebov o marihuanie

     • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 8:48 pm

      Nie używam, ale popieram marihuanę, na podstawie tego co o niej czytałem, ale także z doświadczeń moich znajomych. Ja na razie nie potrzebuję wspomagania.

      • sinus 17 grudnia 2011 o 9:21 pm

       nie bede mowil ile czasu juz pale bo nie o to sie rozbiega, ale za to moge sie podzielic doswiadczeniem i wiedza i obalic pare faktow i mitow..

       – pamiec
       argument:
       zarzuca sie ze palenie marihuany wplywa na pamiec (szczegolnie krotkotrwala)

       fakty:
       palenie marihuany pobudza kilka patern mozgowych, wplywa na wyobraznie, poprawia pamiec ale UWAGA
       wytwarza zjawisko pamieci selktywnej
       podam przyklad hmm niech bedzie gracz komputerowy
       siedzi gracz komputerowy (upalony) i gra w ulubiona gre (centrum uwagi), w tej o to grze (zalozmy ze jest ona gra online) kolega mowi mu „pamietaj, zeby wziac dla mnie jutro na zajecia z fizyki ksiazke, ktora Ci dalem tydzien temu” a w tym samym czasie matka, ktora wychodzi do pracy mowi „pamietaj, zeby wpuscic kota jak bedziesz wychodzil z domu”
       pamiec selektywna w stanie upalenia przejawia sie tym, ze ciezko jest skupic uwage na czymkolwiek niezwiazanym z obecnym zajeciem jesli mozg daje sygnal ze „w tej chwili to mniej wazne”
       gracz bedzie swietnie pamietal zeby wziac ksiazke, ale z duzym prawdopodobienstwem nie bedzie pamietal zeby wpuscic kota. przypomni mu sie po jakims czasie
       wniosek:
       nie palic jak ma sie cos waznego na uwadze lub cos waznego do zapamietania (szczegolnie jak nie jest to zwiazane z hobby, lub jest forma obowiazku

       skad sie wziela teoria o uszkadzaniu komorek pamieci??
       ano madrzy amerykanie pompowali w malpy i szczury marihuane pod cisnieniem (maski gazowe etc), komorki mozgowe umieraly z BRAKU TLENU

       -uczucia,emocje
       argument:
       po dlugoletnim paleniu stajemy sie wyplukani z uczuc, slabo z emocjami, ciezko sie zorganizowac

       fakty:
       marihuana drastycznie zmienia percepcje zmyslowa, co za tym idzie, to co mile jest DUZO bardziej mile, to co SMUTNE jest o niebo bardziej smutne
       spozywanie jej przez osoby o rozwijajacej sie osobowosci (osoby mlode) lub przez osoby majace problemy z zachowaniem tozsamosci, zachowaniem dystansu wobec siebie nie jest wskazane. potencjalny palacz powinien najpierw poznac siebie, zbadac swoja podatnosc na zmienny stan postrzegania, zanim sie zjara a potem poplacze w napadzie depresji
       WSZYSTKO DLA LUDZI ALE Z GLOWA

       skad sie wziela teroria o znieczulicy i rozstrojeniu??
       badania na wybranych „losowych” osobnikach zazwyczaj byly sponsorowane przez urzedasow popierajacych prohibicje, grupa testowa to zazwyczaj trudna mlodziez, wiezniowie.. dalej chyba nie bede pisac, wszystko jasne

       -uszkodzenie pluc
       argument:
       palenie marihuany podobnie jak palenie tytoniu powoduje raka, choroby serca, wszystko co zle, zabija co sie da w zywym organizmie i umrzesz… 😛

       jesli tak by bylo to wszedzie bysmy widzieli PLAKATY z plucami palacza marihuany
       takich plakatow nie ma, bo nikomu marihuana pluc nie ruszyla, nie ma udokumentowanych przypadkow „spalenia sie na smierc”, to bzdury
       dym marihuany nie skleja „wloskow” w plucach jak dym z tytoniu, one sie po prostu „klada”, a potem podnosza
       zagrozenie istnieje wsrod palaczy „Jointow/bluntow/lolkow” zwij jak chcesz

       nie bronie marihuany dlatego ze sam pale, po prostu mozna naprawde duzo materialow znalezc w sieci, czolowi palacze byli bardzo „uduchowieni”, nie mowie tu o pseudo gwiazdach, pseudo artystach, pseudo kto jeszcze wie kim, pozerach

       dojrzaly dorosly czlowiek ktory ma cel w zyciu, potrafi palac odnalezc i siegnac horyzontow nieznanych
       wystarczy umiec myslec, moderowac, i palic w konkretnym celu, zeby cos sobie w glowie ulozyc, a nie rozpieprzyc
       Bog dal ludziom plony, by je uprawiali, zbierali i z nich korzystali Z GLOWA

       pozdrawiam

       • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 9:47 pm

        tak jest , wreszcie po mojemu to opisane profesjonalnie,dzięki SINUS

        WSZYSTKO DLA LUDZI ALE Z GLOWA i umiarem

        Palić (aplikować/waporyzować)-Sadzić-Legalizować

        • Konarski 17 grudnia 2011 o 9:57 pm

         Ja nie znoszę zapachu dymu marichuany.
         Nie lepiej wypić browara lub lampkę dobrego wina czy koniaku na dobre trawienie przed snem? 🙂

        • sinus 17 grudnia 2011 o 10:05 pm

         ja tylko mowie jak jest, z doswiadczenia wlasnego i bliskich przyjaciol, z ktorych kazego ludzie na tym forum nazwaliby „myslacym, obudzonym”.
         moja matka byla w holandii „za robota” 4 lata ponad, mialem okazje naczytac sie profesjonalnych publikacji zwolennikow i przeciwnikow.
         uwazam ze spokojnie mozna przecholowac
         najbardziej powszechnym efektem ubocznym jest „lenistwo”
         ale jest wiele zalet, takich „prostych”
         termin „gastrofaza” , czyli mega pobudzenie metabolizmu jest gigantyczna pomoca przy niestrawnosci, zaparciach etc
         na angine ropna – najlepiej palic tak duzo i dlugo az w buzi „pustynia” sie zrobi, potem 2-3 gryzy suchego chleba i po anginie, wysusza sie na pyl
         pozwolic nowym „czapom ropnym” zebrac sie od nowa i znowu je przepalic, wydala sie z kaszlem 😀 sprawdzone kilka razy
         na bole plecow, szczegolnie dolnej czesci najlepszy olejek THC, mozna wcierac bezposrednio w miejsce, bajka
         swietnie tez dziala jako pomoc przy bolach miesiaczkowych (nie moge na sobie sprawdzic :D) ale mam dane z „bliskiego zrodla”

         mozna wymieniac bez konca

         za to kontrargumenty sa zwykle zalosnie slabe
         odmozdzenie.. a coz to za termin i czym sie przejawia ? czyzby wszyscy zwolennicy PO palili traFke ? no bez kitu… ludzie
         znieczulica.. nastepny termin wyssany z palca, wydaje mi sie ze znieczulica to to co maja menele pod sklepami pijacy tanie wina i nie czujacy 20 stopni mrozu, stojac w koszulce samej
         ewentualnie znieczulica – elektorat PO odporny na „Polske w budowie”
         bo od traFki to juz o krok od heroiny… no pewnie, to tak jak od rosolu to juz krok do kompotu, od piwa do denaturatu, to tak jak by powiedziec „o pieknie kupiles sobie pistolet na wode, a jutro kogos pojdziesz zabic..”

         nie wszystko jest dobre dla wszystkich, ale marihuana to naturalne dziecko Boga, nie pomylil sie w niczym, nie pomylil sie dajac zycie tej wspanialej roslinie 😀

         wgl jak mozna zakazac czegos NATURZE…

         dla znajacych angielski moj ulubiony kawalek
         koles jest bezbledny Bill Hicks:

        • gruszka 18 grudnia 2011 o 9:43 am

         @jakzawsze
         tak myślałem :),że tak napiszesz „wreszcie po mojemu”
         Jak dym z czegokolwiek może być dobroczynny w płucach ? Człowiek raczej nie jest przystosowany do wdychania dymu ? 🙂
         Ja rozumiem , że z nasion marihuany można zrobić lekarstwo ,ale palenie to już jest trucie raczej , powolne , ale trucie

      • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 9:40 pm

       To jest podejrzane że finansowi terorysci którym sie wydaje że są nadludźmi tepią tą marihuane ( i analogicznie liście koki którą używają indianie.). Bardzo mnie zdziwił fakt że ten ekstrakt -esencja jest lekarstwem na raka- popularny dosyć ostanio film. Bardzo podejrzane i dziwne jest to że na ten temat mają do powiedznia ludzie którzy niemieli nigdy styczności lub tesz tacy którzy 1 X sie skurzyli-zapierdolili i ktoś ich zeschizował. Stereotypy i stereotypy głupie ludzkie że jak pali to jest fanem muzyki RAP, którego niecierpie bo tam wszystko krytykują (bez komentarza).

       ” ale z pewnością stajesz się inwalidą duchowym i emocjonalnym,
       zwłaszcza emocjonalnym ” – to jest nieprawda, i skończ pierdzieć głupoty, pierdolić głupoty deotibigratia , alboś jakaś seniorka starsza lub jakiś senior

       Wiec analogicznie myślac (deotibigratia’ o) Bob Marley miał depresje i był inwalidą duchowym ? (co za „faken” brednie i jak głupi ludzie mogą tak mysleć)

       Zobaczcie jaką piekną muzyke i słowa tworzył Bob Marley

       Posłuchaj deotibigratia jesteś zielony(a) jak dolar i nic nie wiesz .

       PRECZ ze stereotypowcami> deotibigratia, a po 2drigie Zioło nie jest narkotykiem , narkotyk to heroina i reklamowane w propagandowej TV ibupromy.

       Ze względu na poglądy społeczne, różnice kulturowe, stany prawne itp. nie ma jednoznacznej definicji słowa narkotyk. Co to jest za słowo ?

       • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 10:02 pm

        Zresztą co tu pisać o pozytywnych i negatywnych skutkach MARIHUANY i przekonywać sceptyków-niedowiarków skoro od tego weekendu w państwach należących do Unii Europejskiej wprowadzono restrykcyjne prawo delegalizujące setki naturalnych ziół leczniczych używanych na naszym kontynencie od pokoleń. Według brukselskiego reżimu celem jest ochrona konsumentów przed potencjalnie niebezpiecznymi dla zdrowia „tradycyjnymi” medykamentami.

        http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-zakazala-ziololecznictwa

        • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 10:14 pm

         @Konarski Ano ma pan też racje, ale umnie zauwarzyłem i puźzniej dowiedziałem sie z jakiś medycznych stron że jak sie pije alkohol przed snem to są popbudki o 3 w nocy(zegar biologiczny), i sam tego doświadczyłem, teraz to nie drinkam aby się wyspać.

         No a winko jest zalecane, no ale wiecie 1 kieliszczek i drugi i się jazda rozpoczyna, w sumie zależy u kogo … Zobaczcie ile przestepstw i zabójstw jest pod wpływem alkocholu , jaki demon do człowieka wchodzi. no a jak się macha THC szczeli to czlowiek spokojny jak baranek i objawy śmiechu i na hormony sexu działa i przede wszystkim ZERO AGRESJI.

         A do browarów taka chemie daja że szok ostanio byłem w fabryce piwa ŻYWIEC w Żwywcu i białych proszków dosypuja do wielkiego zbiornika, plus woda pobierana ze ścieków wsztytkich okolicznych wiosek z jeziora TRESNA, wiecie taka faja zanurzona i z tego szamba wode biorą, ale kiedyś pobierali z ze źródła ZIMNIK w Twardorzecce to wtedy było ok, ale teraz piwo żywiec to gówno i nie pijcie tego ! A na butelce piszą że naturalne , GÓWNO PRAWDA, wiem to bo moji koledzu tam pracują

         • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 10:57 pm

          Ja uwielbiam piwo – 1-2 kufle max. Ponieważ te wielonakładowe są niezdatne do spożycia, to kupuję z mniejszych browarów. Niezły jest Grybów – w cenie Żywca, a jest to piwo. Ale w większych miastach są restauracje – browary, jak CK Browar w Krakowie. Jak raz skosztujesz to żadne inne nie będzie ci smakowało.

        • kefir2010 17 grudnia 2011 o 11:49 pm

         ja też lubię piwo, ale w ilości co najmniej 5 – 7 kuflów w ciągu jednego wieczoru / nocy. bowiem dobry browar nie jest zły. a muwią przecież, że piwo jebie muzg – ja nie wierze w te podłe i pełne nienawiści słowa. przecież dobry proch, tableta, zioło, makuwka – co szkodzi? nie zaszkodzi jeśli mądrze korzystasz z tego bukietu dóbr wszelakich.

         a widzisz, marek – mamy więc coś wspólnego. a tak muwiłeś – a ileż to piwek dzisiaj było, kefir? a kefirek Ci muwi: nie licz mi moich piwek, Marek, bo zaraz kefir przyjdzie i przeliczy Twoje! hahahahahahahahaha

       • sinus 17 grudnia 2011 o 10:53 pm

        widzisz + dla Ciebie, zapomnialem o tym slowie „STEREOTYPY”

        btw
        wiesz ze we wietnamie testowali na amerykanskich zolnierzach rozne substancje, prawda?
        byly rozne numery, kilka znamiennych:
        -testowali lsd
        -testowali mega silne srodki konserwujace zywnosc
        -testowali amfetamine
        -testowali marihuane
        byly z tego perelki jak:
        -sprawa z MCDonaldem, ktory uzywal do slawetnych bigmackow szyneczki z wietnamu, zakonserwowanej z data przydatnosci jakies 40 lat do przodu
        -sprawa z trailem maihuany 😀 ta jest niezla, zolnierze sami sie pacyfikowali po paleniu, porzucali bron, stanowiska i jednostki bojowe i szli w las negocjowac z tubylcami, machali bialymi flagami i spiewali reagge, powaznie
        u.s.army bardzo szybko skonczylo trial marihuany i wyciszylo sprawe, za to zostawili i puscili na rynek silnie uzalezniajaca i demolujaca calo amfetamine

        no w kazdym razie chodzilo mi o stereotypy
        pozdrawiam

       • deotibigratia 18 grudnia 2011 o 7:03 am

        @jakzawsze
        przykład Boba Marleya jest tu kiepski – przykro mi ale ona zmarł młodo na raka

        nie przesadzaj tez z penalizacją (jeśli rozumiesz słowo) marihuany
        w holandii jest legalna – jako jeden ze sposobów na upupienie młodzieży
        tam też legalna jest jako jeden ze sposobów na eliminację starych – eutanazja

        legislacja holandii to przyklad co będzie wszędzie – idą w kierunku depopulacji bowiem od dawna borykają sie z przeludnieniem; na terenie holandii życie 15 mln – na takim samym obszarze w słowenii 2-3 mln ludzi; więc to co zachodzi w holandii powoli bedzie wprowadzane wszędzie zgodnie z agendą

        (oni jako pierwszi wprowadzili też plany zagospodarowania przestrzennego – u nas 120 lat później)

        nie wiesz dziecko ile, co, i jak długo paliłam/ czy nie paliłam, nie wiesz jakie mam doświadczenia – więc morda w kubeł !

        • sinus 18 grudnia 2011 o 9:52 am

         po argumencie morda w kubel juz Cie nie czytam, a wydawales sie inteligenty
         jakies gowno musiales palic jesli kiedykolwiek paliles
         co do boba marleya do bardzo prawdopodobnie umarl w wyniku krwiaka, ktory zostal przypisany do „guz mozgu bedacym wynikiem palenia marihuany”

         gowno wiesz o holandii tez, ale to doslownie GOWNO

         holendrzy NIE PALA, znudzili sie tym, wiem widzialem bylem, rodzina tam mieszkala , pracowala, zarabiala, palila

         jeszcze raz

         HOLENDRZY nie pala…
         zdarza sie oczywisie wyjatek od reguly, ale jesli o ziele chodzi to po prostu z tego wyrosli

         pala turysci, ktorzy tam przyjezdzaja

         ale wlasnie sie to konczy, koniec uzywkowej turystyki ktory wlasnie jest wprowadzany sprowadzi wszystko do stanu balansu

         pozdrawiam

       • Peryskop 18 grudnia 2011 o 8:27 am

        jakzawsze – czy twoj atak na deotibigratia nie jest właśnie skutkiem zmian w mózgu?
        Efekty rozmaitych wspomagaczy są znane i każdy w jakimś stopniu je stosuje.

        Kłopot w tym, że oprócz „poprawy możliwości” one zaburzają system samooceny.
        A po drugie – układy biologiczne mają naturalne ograniczenia.
        Ilośc cykli jakaś tam i koniec.

        Jak w piecu. Gdy dosypiesz więcej paliwa, albo bardziej kalorycznego – to będzie cieplej, ale piec się szybciej wykruszy. Wlejesz do baku super paliwa i co za pęd ! Ale krócej pojeździsz.

        Wasz wybór.
        Oczywiście „wszystko” dla ludzi, ale z umiarem. A to oznacza, że niektórych substancjii chociaż Bóg je stworzył i Natura oferuje, należy unikać. Arszenik jest, w dużych rozcieńczeniach działa lecząco, a nawet wzmacnia odporność, ale czy… ?

        • sinus 18 grudnia 2011 o 9:47 am

         peryskop 😉 z calym szacunkiem, ale jego atak to obrona
         ja tez pol zycia spotykam sie z teoriami na temat traFki
         teoriami snutymi przez dzieci TE FAU ENU, to bardzo wartosciowe teorie
         nie oskarzam nikogo o brak wiedzy, ale w pewnych sprawach lepiej sie nie wypowiadac jesli nie ma sie doswiadczenia, TEORIA w tym wypadku ma sie nijak do PRAKTYKI

         jesli ktos pali i rozroznia co pali, nie zapali gowna nasaczonego kwasem, takie bajki to u braci grimm albo disneya

         stawiam Ci piwo za argument z arszenikiem, bo trafny akurat, ale tak jest ze wszystkim..
         2-3 litry wody dziennie – zbawienie
         6-8 litrow to wodospad do wyplukiwania mikroelementow, chyba ze jestes na pustyni, do 12-18 litrow wtedy sie pije

         fakt ze „jakzawsze” dosyc mocno i impulsywnie „broni”, ale wydaje mi sie ze wiem z czego to wynika

         pozdrawiam was obu

   • gruszka 18 grudnia 2011 o 2:31 pm

    „To jest szok że, że te kryminalne media nic o tym nie gadają”
    w czym szok ?,że kryminalne media nie podają prawdy ? Mnie to nie szokuje , to ich praca ,żeby nie podawać. Chyba to oczywiste ? Przecież dlatego są kryminalne ?

  • kmina 17 grudnia 2011 o 10:36 pm

   Przesłanie do Wall Street: http://www.youtube.com/watch?v=_4eCf6UclR4
   =========================================================
   monitorpolski: To już było na blogu wielokrotnie. Zwijam linki do wideo, bo bardzo zwalniają otwieranie strony, szczególnie przy wolniejszym łączu

 2. adrian 17 grudnia 2011 o 3:39 pm

  Znowu troszeczkę ekonomii i finansów…..

  Grecja

  Pensja minimum – 3,9 tys. zł
  Minimalna emerytura – 2,2 tys. zł
  Renta minimalna – 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
  Becikowe – 4,4 tys. zł
  Całość: Włosi i Grecy żyją w luksusach. Mamy za to płacić?!
  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Wlosi-i-Grecy-zyja-w-luksusach-Mamy-za-to-placic,wid,14077005,wiadomosc.html?ticaid=1d930&_ticrsn=3

  Tak się właśnie żyje w państwie dobrobytu Donalda Tu*ska…..

  • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 4:00 pm

   Kiedy zrozumiecie, że jest to wojna z ludzkością? Chodzi o maksymalne zubożenie nas, byśmy nie mieli siły się bronić. Te pieniądze nie idą na żadną „pomoc” – mafia bankierska ma tyle pieniędzy, że 50 razy wykupiłaby dług wszystkich krajów.

   • alexirin 17 grudnia 2011 o 4:05 pm

    masz racje przeciez sami sobie drukują ile chcą 🙂

    • alexirin 17 grudnia 2011 o 4:08 pm

     i gdyby tak jeszcze podliczyć miliardy wyprowadzane wprost do izraela poprzez hipermarkety nie płacące podatków

     • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 5:35 pm

      To jest przekręt, od 89 roku przehandlowane wszystko, tą komunistyczną władze pod parasolem ściemnionej DEMOKRACJI , powinno się wywieść do kamieniołomu-zresztą ludzie się wkurwia i też przyjdzie czas na demokratycznych komuszków rozkradających polske od 89′ roku .

      To przechodzi ludzkie pojęcie …….

   • Ramires 17 grudnia 2011 o 4:57 pm

    Skoro ją drukują mogą mieć nawet 1000 x więcej. To tylko wartość papieru i farby albo zapisu w systemie.
    Ja ze swej strony życzę wszystkim Wesołych Świąt i oby w przyszłym roku świat był lepszy !
    PS. Specjalne życzenia dla wyborców PO
    życzę wam pracy do 80 roku życia
    vat 25 %
    PIT 30 % zniesienia wszelkich ulg i dodatkowych POdatków by wspomóc bankierów z za Odry.
    No i tego, byście za 4 lata z przekonaniem również POzytywnie zagłosowali !
    Miłej niedzieli !

    • Marcin 17 grudnia 2011 o 11:25 pm

     Niestety mając tak niewyobrażalnie ogromne masy „papierowych pieniędzy” mogą sobie pozwolić na wykupywanie prawdziwego bogactwa: metale szlachetne, surowce naturalne, ziemie i nieruchomości itd., łącznie z nami, bo większość z nas sprzedaje się (pracuje) za te kolorowe kawałki papieru.

     • rabarbarek 18 grudnia 2011 o 2:59 am

      Wielkie korporacje przeniosly fabryki do Chin, Wietnamu, na Filipiny i Indonezjii, bo zyski wieksze, robocizna tania , i podatki niskie.
      Drukarnie, ktore pozostaly na miejscu pracuja pelna para i pracy tam nie zabraknie. Oczywiscie w tych drukujacych „kolorowe papierki” .
      Dobra ilustracja tego procesu , nieco upolityczniona w linku nizej.

  • Ania 17 grudnia 2011 o 6:34 pm

   No nóż się w kieszeni otwiera…
   Ale nasi rządzący robią Unii dobrze za wszelką cenę ! Już dla nich w podzięce szykują ciepłe posadki unijne. A Polska, a my… a kogo to obchodzi.

 3. Orka 17 grudnia 2011 o 4:02 pm

  czy aby na pewno Grecja i Włochy tak wypadają w polskich złotych ?

  • Orka 17 grudnia 2011 o 11:05 pm

   Cyt : „Biednemu zawsze wiatr w oczy. Polski emeryt może liczyć na marne 730 zł, Grek dostaje co najmniej 2,2 tys. a Włoch przynajmniej 2,6 tys emerytury miesięcznie. I kto tutaj potrzebuje pomocy? Według premiera Donalda Tuska (54 l.) i jego ministrów to biedni Polacy muszą ratować bogatych Włochów i Greków. ”

   http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Wlosi-i-Grecy-zyja-w-luksusach-Mamy-za-to-placic,wid,14077005,wiadomosc.html?ticaid=1d930&_ticrsn=3

   Moi mili , kochani , proszę was ocknijcie się i przeanalizujcie ten artykuł.
   Gdzie tu jest mowa o polskich złotych przy emerytach greckich lub włoskich ?!
   Jak wynika z dalszej treści , chodzi o euro !
   Czyli czarno na białym ! Polski emeryt z najniższą emeryturą 162 euro będzie dopłacał do Greka z 2.2tys euro i Włocha z 2.6 tys euro !
   Czyż to nie jest ostatnie stadium „pomroczności jasnej” naszego rządu ?
   A może to ostatnia szansa dla nich abyśmy się dali sprowokować ?!

   • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 11:36 pm

    To nie jest „pomroczność” – jest to czysty gangsteryzm, ludobójstwo w biały dzień. Ja już nie mam siły – wymyślcie coś, zorganizujcie się, tym ludziom trzeba pozakładać sprawy o ludobójstwo w trybunale międzynarodowym!

    • Orka 18 grudnia 2011 o 12:43 am

     Panie Marku a trybunał międzynarodowy to kto ? Obcowanie Swiętych ? A na wybory ile procent Polaków nie poszło ? Mam doświadczenia z organizowaniem się w słusznych protestach , zawsze zostałam na koniec sama . Nie mogę pisać o szczegółach , tylko tyle , że chodziło o zanieczyszczanie środowiska . Niech zorganizują się ci , którym do tej pory to zwisało zgniłym kalafiorem , ja dołączę .
     Potrzebna jest jedność . Jeśli nie będzie jedności i solidarności to ta cała szarpanina na nic !
     Proszę mnie poprawić , bo mogę nie mieć racji z tymi różnicami w emeryturach jeśli to będzie nieprawda to proszę o skasowanie tego komentarza , szkoda ludzi wprowadzać w błąd nieprzemyślanymi uwagami .
     A tu następny link na temat emerytur włoskich
     http://wloskicafe.blogspot.com/2011/04/emerytury-we-woszech.html

     • Ramires 18 grudnia 2011 o 8:20 am

      Też to widzę że ludzie się nie zjednoczą. Bo jest dobrze! ( na stole kiełba po 5,99 , jajka po 0,19 , Zobaczcie co dziś będzie przed marketami. Zapraszam na niedzielny spacer. Co prawda to co kupią to emulgatory , wypełniacze i konserwanty. Wieczorem całe rodziny zasiądą w salonie (15 m2 ) zaczną konsumpcję zakupionych przysmaków i oglądanie tv ( a ściślej bloków reklamowych do nich adresowanych).
      Inaczej mówiąc to ” My ” mamy się zjednoczyć i to wszystko pociągnąć. Umówmy się ( innych nie ma) Ci co wcinaj jajka po 0 ,19 się nie zjednoczą. To jest tak jak popatrzysz za siebie tam już tylko ściana ! I żadnej innej nadziei.

 4. ... 17 grudnia 2011 o 4:25 pm

  ludzie udajacy Żydów i państwo Izrael czytaj Talmudystan zostali celowo stworzeni aby miec kozła ofiarnego na ktorego mozna zrzucic wszelkie zło a tymczasem prawdziwe zło nadal toczy swoja batalie – nie widzicie ze ci ktorzy wychodowali Talmudystan , banksterów itp teraz zrzucaja na nich cała zlo – system bankowy jest zły ale zrzucanie na niego całego zła to oszustwo tak samo jak zrzucanie wszelkiego zła na tzw Żydów ktorzy tylko ich udaja –

  , ” Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem. (10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi ” OBJAWIENIE JANA 3:9-10

  , miłujcie wszystkich bliznich i nie dajcie sie manipulowac tym ktorzy prowadza swiat do wojen i kolejnych ludobójstw czy to chrześcijan czy judaistów

  • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 5:54 pm

   Zgadza się, wszystko tylko nie wojna. Nie dajmy się zmanipulować do nienawiści do ludzi, którzy też są wrabiani. Nie zgodzę się jednak, że bankierzy są niewinni – jest zbyt wiele dowodów na ich premedytację.

   • rabarbarek 17 grudnia 2011 o 7:22 pm

    Jasne , ze nie kazdy bankster jest zly , ale jesli jest dobry wypada ze swiatowej czolowki graczy o wielka stawke . „Najmadrzejsi gracze w pokoju … kupuja politykow jak paste do zebow. Demokracja jest tylko czescia mowy.” Dobry artykul na temat wielkich korporacji , w tym finansowych , ktore faktycznie decyduja o tym co sie dzieje w sferze finansow, polityki i ekonomii na swiecie.

    Kilka faktow

    -transfer wladzy, bogactwa i bogactw naturalnych jako dobr publicznych w rece prywatne [ czykli zwykla kradziez tego co powinno byc wlasnoscia narodow]

    – finansowe instytucje i silne korporacje staly sie instrumentami tyranii , ktore rozrosly sie na swiecie jak rak . To one spowodowaly , ze mamy do czynienia z nowa kolonizacja , za sprawa ktorej , ludzie traca prace , sa niewolnikami we wlasnych krajach , przesiedlani , drenowani z dobr naturalnych do ostatka , a instytucje demokratyczne , ktore powinny stac na strazy podstawowych praw obywatelskich ich krajow , staja sie atrapami tychze instytucji.

    -giganty finansowe decyduja o tym kto rzadzi, kto sadzi i kto ustanawia prawa, i kiedy i gdzie maja spadac bomby .

    – korporacje rzadza sie swoimi prawami , ktorych nie moze odebrac im nikt. Nawet Konstytucja Amerykanska

    -co ciekawe, korporacje maja prawa i ochrone bez odpowiedzialnosci [ patrz banki i firmy farmaceutyczne]

    -finansowe struktury zyja swoim zyciem – zagarniaja wszystko co smierdzi pieniadzem , co posiada jakas wartosc, nie ogladajac sie na skutki tej grabiezy dla zwyklych obywateli czy srodowiska naturalnego.

    -z finansowych potentatow instytucje te przeksztalcily sie w potwory , ktore robia co chca ,
    oszukuja inwestorow, manipuluja rynkiem, nie licza sie z prawem, odbieraja zasoby finansowe
    drobnym ciulaczon i calym krajom. A kiedy przasadza prosza o bailout , ktory pochodzi z pieniedzy podatnikow .

    -ich kryminalna dzialalnosc nie napotyka na przeszkody. Nie ma nikogo , kto powiedzialby temu procederowi grabiezy ” STOP”

    -w Europie dzieki wspolnej walucie , kraje nalezace do strefy Euro musza poddawac sie dyktatowi bankierow . Nie moga zmieniac swojej polityki finansowej w zaleznosci od wiejacych wiatrow na swiecie. Nie moga decydowac o tym co dobre dla ich kraju , przyjmowac linie wyznaczona przez bank unijny, IMF czy UE. Jest to nic innego jak utrata niezaleznosci , zaplanowana i systematycznie wprowadzana w zycie juz od dawna.

    Wiecej w artykule. Wczoraj obnizono rating Belgii . Zapowiedziano , ze do listy dojda wkrotce inne kraje w tym Francja . To tez niezla manipulacja . Male zaufanie do kraju oznacza mozliwosc pozyczek na wiekszy procent , wiekszy procent oznacza wieksze zadluzenie i sprezyna zadluzenia rozciaga sie . Za to wszystko placa zwykli obywatele ze swoich pensji , emerytur , zasilkow lub w naturze , z tego co nalezy do bogactw narodowych.

    Ksiazka ” Kiedy korporacje rzadza swiatem” autor , David Korten

    http://beforeitsnews.com/story/1516/785/Bankers_Rule_The_World:_The_Network_Of_Global_Corporate_Control.html

  • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 8:45 pm

   Najbardziej cierpią ortodyksyjni Żydzi a oni nieprzepadają zaTalmudystami satanistami. Celem szatana jest podszywanie sie pod daną ideologie , a nastepnie zniszczenie orginału od wewnątrz, tymi samymi technikami jest wykańczany KK, no wiecie o co chodzi to bal przebierańców maskarada , koń trojański. Oni chca zniszczyć wiare w boga, profanując w ten sposób 5 ksiag mojrzeszowych. Dlatego tak pisze bo kiedyś obejrzałem filmik na YT jak sie wypowiadał ORTODOKSYJNY i dało mi to do myślenia , może ten filmik gdzieś jeszcze jest lub go sanhedryńscy żydzi usuneli

  • Peryskop 18 grudnia 2011 o 8:40 am


   zmień na cztery kropki, bo poprawnie pisze się przez „ch”

 5. iHe 17 grudnia 2011 o 4:34 pm

  Jak oni teraz będą rozsiewać demokracje gdy właśnie oficjalnie zostali krajem faszystowskim?
  ZION Meedia wszystko łykną.Ministerstwo prawdy szonci.

  A więc US.SA spadkobiercy 3 Rzeszy idą dawno wytyczonym kursem już bez pudru.
  http://demotywatory.pl/97443/Faszyzm-nie-przejdzie
  Jeżeli w Ameryce szybko nie dojdzie do wojny secesyjnej to będzie z nami kiepsko.
  Jest jeszcze opcja,że może wreszcie zdarzy się to czego NWO się tak boi .O ile to nie bajeczki.

  US.SA szonda korytarza ex terytorialnego do elektrowni atomowych w Iranie .
  Banksterce wcale nie przeszkadza ,że każda 3 Rzesza prędzej czy później upada..
  Za to nam bardzo ,jeżeli przeżyjemy ten upadek.
  Jest już po anschluss Libii,Iraku.Syria zdaje się być ex terytorialnym korytarzem deeemokracji.
  Kolaborująca z satanistami jewropa to Czesi i Francuzi.
  (obecnie najbardziej Polska przypomina Czechosłowację39,chociaż jesteśmy bardziej kadłubkowi)

  Rosja wiadomo jak grała,tak długo udawała przyjaciela ,aż musiała iść z banksterami na wojnę.
  Teraz jest tak samo,tylko nastąpiły przesunięcia.
  Chiny to dawny ZSRR tylko nikt nie wie na ile wpływy banksterki są tam silne.Za to wiadomo,że silni są.
  Na pewno NWO wykorzysta Chiny tak jak dotychczas:do czarnej roboty(tym razem krwawej)
  Jednak Chiny sa zdecydownie lepiej przygotowane od Rosji39.

  Sponsorowanie obydwu stron to ulubiona strategia ,zabawa,dywersyfikacja ryzyka i sposób prowadzenia polityki przez master puppetów banksterów.

  Niemcy ,Uk prawdziwi oprócz rodzonych syjonistów architekci i beneficjenci tej intrygi.
  Co do Uk to nie ma żadnych wątpliwości.
  Tylko tym razem role mięsa armatniego spadnie na uss-rael+bankruci i oponentów,a niemiaszki z masonerią wyspiarską będą udawać,że im przykro.
  Francja z Czechami dadzą rade po staremu- wolność za bezpieczeństwo.

  Ja bym w tym gronie „widział” Polske(wstyd).(Tusk pewnie też)
  http://demotywatory.pl/2638246/Koncz-wasc-wstydu-oszczedz

  Problem polega na tym ,że nikt nam na ten komfort nie pozwoli,bo po pierwsze trzeba będzie nas okraść na wojnę(co i tak jest czynione) po drugie zabezpieczyć się strategicznie.
  Nie wiem czy jak długo uda się utrzymać pozory „suwerennej „Polski na prawach Generalnej Guberni.
  Rostowski pewnie właśnie ten wariant widział w swoich urojeniach.
  Pewnie już szuka/ją drogi przez hmm może dla odmiany Austrie.(Zmotoryzowana Emigracja GGG)
  W każdym razie nasz minister chce wiać do totalitarnego kraju szukając tam bezpieczeństwa i wolności.
  Ogólnie sytuacja jest rozwojowa, a benzyna zamiast wody już płynie w kierunku pożaru.
  Jakie to znamienne.

  • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 6:22 pm

   Chyba trafne wnioski. Najgorsze jest to, że mówiąc to głośno narażasz się na miano oszołoma, o ile nie wariata. Mózgi są tak wyprane, że ludzie ciągle żyją w świecie rywalizacji „zachodu i wschodu”, „PO i PiS”, „zagrożenia ze strony Rosji”, czy też „Niemiec”.
   Rzuć hasło „rząd światowy” albo „Agenda 21” to cię wyśmieją, że nic takiego nie ma bo telewizyja nie mówi.
   Jest takie ogłupienie, że nawet jeśli pokażesz im dowody na to, że realizowana jest depopulacja, to nie będą ich po prostu widzieć. To jest HIPNOZA.

   • Ania 17 grudnia 2011 o 6:50 pm

    Trafiłeś w dziesiatkę, Monitor!
    Już dawno zauważyłam, że niektóre fakty jakoś szybko znikają ze świadomości społecznej, tak jakby ktoś podał przekaz podprogowy: ” zapomnij o tym, nie myśl o tym, nie mów o tym”
    To dużo więcej niż zwykły brak czasu i zagonienie. Na niektóre tematy ludzie nie chcą zupełnie rozmawiać.

    • Ada 17 grudnia 2011 o 8:52 pm

     Wczoraj corka mi powiedziala ze Pani w szkole (4 klasa) Powiedziala do dzieci: „zobaczcie dzieci jakie sztuczne chmury robia te samoloty, bylo piekne slonce a teraz mleko na niebie” A dzieci odpowiedzialy: ” my juz dawno zauwazylismy ze te samoloty robia chmury ktore zaslaniaja slonce”…
     Tylko moja corka wiedziala co i jak ale kazalam jej sie nie „wychylac” wiec nic nie powiedziala.

     • Anaka 18 grudnia 2011 o 4:49 pm

      Pani w szkole,powinna dostać pochwałę,ale oczywiście w żadnym wypadku oficjalnie.Więcej takich nauczycieli i mała trzódka prędzej to zobaczy i pomyśli trochę ,aniżeli ich rodzice,pewnie wyśmiali by mądrą panią gdyby te same słowa powiedziała na wywiadowce.

   • obronca 17 grudnia 2011 o 10:14 pm

    Zgadzam sie z tym ogłupieniem w 100% opowiedziałem o tym moim kolegom z klasy 3 technikum polowa uwierzyła i otworzyła oczy i razem ze mna sledza Pana blog i inne strony widza co sie dzieje na swiecie..reszta no coz uznali mnie za debila i ciagle jak cos mowie to co NWO idzie? i smiech sa tak oglupieni ze nie wiem…jak slsyze ze Sikroski ejst ulubionym politykiem to mnie krew zalewa, to co im mowilem to jak by science fiction…

   • iHe 17 grudnia 2011 o 10:50 pm

    Hipnoza i mimikra.Jest grono ludzi co ich krew zalewa ,więc dla własnego bezpieczeństwa psychicznego żyją dniem dzisiejszym.Zadają wtedy pytanie :i co mam zwariować?

    Reszta to wypiera ,na zasadzie którą wszyscy znamy:

    Marshall McLuhan, medialny ‘guru’:
    Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej

    i to:

    John Lennon:
    Naszym społeczeństwem kierują chorzy umysłowo ludzie dla chorych celów. Myślę, że rządzą nami obłąkańcy dla obłąkanych celów i myślę, że za powiedzenie tego mogą mnie zamknąć w szpitalu dla wariatów. Na tym właśnie polega obłęd tego wszystkiego.

    Serdecznie pozdrawiam cie Monitor i ekipę bloga ,bo lekko psychicznie nie mamy.

    ps.Tak mi się nasunęło ,że termin trans humanizm oprócz potocznego znaczenia ma jeszcze jedno oczywiste:człowiek w transie.
    A jak wiemy transy są używane w magii i w sumie jest stanem zawężenia świadomości.
    Trans był narzędziem znieczulającym..
    Stosowali go szamani do rozmawiania z duchami.
    Ciekawe,że rozszerzenie świadomości już nie jest takie modne i takie proste.
    Chciałbym mimo wszystko przestrzec poszukiwaczy odmiennych stanów świadomości w stylu szamańskim,że można bardzo łatwo znaleźć się na manowcach.To niby oczywiste ale w świecie gdzie nowe dobro to zło może trzeba jednak o tym przypominać.

    • Peryskop 18 grudnia 2011 o 8:50 am

     @iHe – słuszna uwaga o osobniczym znaczeniu określenia „trans” od „human”.

     Człowiek w transie ma ograniczoną percepcję, ale odnosi wrażenie wręcz przeciwne:
     – wszystko wydaje się łatwe, proste, zrozumiałe, harmonijne, wspaniałe, idealne, fascynujące…

     Aż do zakończenia się sesji.

    • szuwaxpl 18 grudnia 2011 o 10:47 am

     Od pamiętnego dnia zastrzelenia Johna miałem myśl, że za Jego myśli i słowa poniesie karę.
     Ten niby fanatyczny fan zawsze wydawał mnie się egzekutorem .

 6. ciociababcia 17 grudnia 2011 o 4:47 pm

  Nie jesteśmy gorsi w tym zakresie, do nas też mogą strzelać…
  Projekty rządu Tuska: Strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży w ramach nowych uprawnień służb porządkowych
  http://www.bibula.com/?p=39839

  Bicie zatrzymanych, wymuszanie zeznań. Sekret skuteczności policji?
  http://www.bibula.com/?p=38145

 7. ciociababcia 17 grudnia 2011 o 4:50 pm

  WARTO WIEDZIEĆ,

  Solidarni2010 v. Donald Tusk
  Opublikowano 17 grudnia 2011, autor: yuhma
  Szanowni Państwo,

  19 grudnia 2011 o godzinie 12.30 w sali 425 Sądu Okręgowego w Warszawie przy al. Solidarności 127 odbędzie się rozprawa Solidarnych przeciwko premierowi Donaldowi Tuskowi pod zarzutem zdrady interesów Państwa Polskiego. Spotkajmy się o godzinie 11:00 przed gmachem sądu, aby wyrazić nasz sprzeciw wobec wszelkich szkodliwych dla dobra Polski postępowań rządu, zwłaszcza w kwestiach związanych z katastrofą smoleńską. Zabierzmy ze sobą biało-czerwone flagi oraz transparenty. Przyprowadźmy rodzinę i znajomych. O tej sprawie musi być głośno – postarajmy się o to! Manifestacja legalna, zgłoszona do Urzędu Miasta. Liczymy na Państwa obecność.

  Pozdrawiam serdecznie

  Agnieszka Bieganowska
  Warszawski Oddział Stowarzyszenia Solidarni 2010

 8. alexirin 17 grudnia 2011 o 5:10 pm

  Posada dla Tuska za lojalność wobec UE

  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/posada-dla-tuska-za-lojalnosc-wobec-ue/

  • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 8:37 pm

   To mnie dziwi że tylu tam ludzi obeznanych mieszka w Warszawie, wystarczy 3 tyś tłumu aby tam wpadli i pasożytów w piwnicach belwederu pozamykali, czy ludzie to widzą co ta banda exkomunistyczna wyprawia, robią sobie co chca i jakiś psychopatyczne ustawy wymyślają pod dyktando faszystów w brukseli. Pozakladali jakiś partie (psl-po-pis-sld) by ludzie myśleli że mają wybór a tu huuja , wszystko i ślady na to wskazują że demokratyczne komuszki z jednego wora są i ludziom w Polsce szkodzą, żadnego pożytku niema z niech, coś z tą mafią trzeba zrobić, ale znów wszystcy się boją bo postraszyli pare dni temu migawkami z byłego stanu wojennego, dla mnie i jak to widzę to to jest ZAMORDYZM i politycy terroryzują swoich własnych obywateli.

   Apropo jak był stan wojenny to mnie na świecie nie było, ale panientam 89′ i od nowa
   wprowadząna komunoDemokracje w wersji LIGHT -lajt

  • teosia 18 grudnia 2011 o 9:27 am

   Jest nadzieja, że UE też rozkopie 😀

 9. szuwaxpl 17 grudnia 2011 o 5:36 pm

  Posłuchajcie – teraz już wiadomo, że to może być prawdą tzn. Obozy FEMA miały być obsadzane załogami ??? To wszystko jest tak nieprawdopodobne, że może być prawdziwe !
  Marek znowu zrobił kawał dobrej roboty !!!

  • BirD2 17 grudnia 2011 o 5:56 pm

   Alex też

  • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 6:30 pm

   Tak, na ten temat też napiszę. Jest bardzo dużo informacji, trudno mi to wszystko przetrawić – szczególnie ciekawe rzeczy są w audycjach. Tu potrzeba by było kilku osób, które na bieżąco robiłyby transkrypty.
   Obozy koncentracyjne w USA (zwane FEMA) są już oficjalnie obsadzane załogami. Rząd Obamy nie odda władzy Ron Paulowi, represje zaczną się już niedługo i można być pewnym, ze będą na co najmniej tym poziomie co przed II wojną światową w Niemczech.
   W USA jednak zatwierdzono prawo do bezkarnego zabijania, co jest bez precedensu. Stalin i Hitler po prostu mordowali opozycję (Piłsudski też). Tu mamy prawnie usankcjonowane morderstwa rządowe na obywatelach pozbawionych obrony w czasie pokoju.
   Chodzi o to, żeby wymóżdżeni policjanci i żołnierze po prostu wykonywali swoje obowiązki, do których należeć będzie też mordowanie! Mają doświadczenie z innych krajów, gdzie do ludności cywilnej strzela się jak do kaczek. Pamiętajmy: Iran i Afganistan to 5 milionów ofiar!

   • Konarski 17 grudnia 2011 o 6:39 pm

    Monitor weź pod uwagę, że w Niemczech przed wojną było kilka obozów, a w USA jest ich znacznie więcej.
    Procentowo więcej obozów FEMA przypada na obywateli w USA niż w Niemczech za Hitlera.

    • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 7:30 pm

     Nie przeczę, też sądzę że będzie gorzej. Pamiętajmy, że oni chcą zlikwidować 92% – 95% ludności świata. I chyba wszystkich Amerykanów, gdyż oni są nieuleczalnie chorzy na wolność.

     • Konarski 17 grudnia 2011 o 7:40 pm

      Tylko czekać aż zaczną się dobierać do posiadaczy broni, członków kościołów chrześcijańskich, organizacji patriotycznych.

 10. Konarski 17 grudnia 2011 o 5:37 pm

  W USA będzie gorzej niż za Stalina, będą przyjeżdżać w nocy do „niewygodnych” i zabierać ich całymi rodzinami do obozów koncentracyjnych FEMA.

  • navajo88 17 grudnia 2011 o 6:07 pm

   a ja jak dobrze pójdzie ,albo jak potoczy się tragicznie to 15 .01.2012 zakończę swą obecnośc na tym blogu i innych i wyjadę bardzo daleko i zapewnie już nigdy nie powrócę za duże ryzyko ,ale to jescze jest tak na 50 / 50 % i zobaczymy ,,,ale czuję to w swych kościach łatwo nie neńdzie ,na razie trzymajcie się !
   J.M.H

   • BirD2 17 grudnia 2011 o 6:11 pm

    Ja też się chyba zmywam w styczniu tak na 50%

    • Konarski 17 grudnia 2011 o 6:18 pm

     Tylko by się nie okazało, że uciekacie z deszczu pod rynnę.

    • kk7qq 17 grudnia 2011 o 7:26 pm

     Zdradzcie dokad to uciekacie? Przed przeznaczeniem sie nie ucieknie….:)
     Co ma wisiec nie utonie.
     Polacy narod wybrany wyjdzie obbonna reka z tej calej swiatowej kaszanki;)

   • szuwaxpl 17 grudnia 2011 o 6:26 pm

    Lepiej z nami zostań – smutny ten blog i inne bez ‚navajo88’ będzie !

    • kmina 17 grudnia 2011 o 11:27 pm

     w tv tego nie pokazahttp://www.youtube.com/watch?v=ckjD6U_1nUw&feature=endscreen&NR=1

   • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 6:31 pm

    Tylko Ameryka Południowa. Ale bądźcie pewni, że za parę lat zajmą się i tam likwidacją ludzi.

    • Versus3 17 grudnia 2011 o 6:38 pm

     Jaka Ameryka Południowa skoro sami wiecie jaki tam terror finasowy realizowany przez USA? W Ekwadorze nie wolno nawet zbierać deszczówki, bo ludność ma płacic za wodę z prywatnych (czyli USA) wodociągów. Kary są wysokie. Poza tym, nie słuchaliście Johnego Perkinsa?

     • monitorpolski 17 grudnia 2011 o 7:31 pm

      To olej Ekwador. W Peru biali wszyscy są „milionerami”, tzn. dobrze im się powodzi.

      • Konarski 17 grudnia 2011 o 7:42 pm

       Peru, Brazylia, Argentyna, Chile, Urugwaj.
       W ostateczności Amazońska dżungla. 🙂

      • szuwaxpl 17 grudnia 2011 o 8:20 pm

       Peru, ale i tam już banków zbyt dużo jak wydawałoby się na taki daleki kraj. Zauważyłem, że
       i tam starsi mądrzejssi zaczęli wciągać ludzi w tę spiralę ‚pomocy’ finansowej. Ale i tak są miejsca gdzie mniej wody, ale za to dużo piasku i wolności.
       Życie za to jest tanie. Państwo zakazało upraw GMO

    • ciociababcia 17 grudnia 2011 o 11:15 pm

     Czarno widzę – banksterzy nie odpuścili Ameryce Południowej. Wenezuela i Argentyna są na skraju bankructwa. JP Morgan w Brazylii wykupuje plony (kawa, cukier) awansem.
     Informacje o Am.Płd. pojawiają się rzadko, ale nigdy nie są pocieszające. Tam nie ma suwerennych narodów. Miałam link o planowanym przejęciu krajów Ameryli Płd. przez rząd globalny, ale … nie mogę znaleźć… pamiętam, że była mapa i półkula wschodznie to eurazja, a zachodnia to przejęcie prze Am.Płn.
     Może do Emiratów Arabskich … koleżanka jedzie do Dubaju.

   • Versus3 17 grudnia 2011 o 6:35 pm

    Navajo: a gdzie to planujesz uciec? Myślisz że jest gdzie się schować?

   • ALFA 17 grudnia 2011 o 7:44 pm

    Tylko szczury uciekają z tonącego statku.Wolę zostać na tym statku.I tonąć w swojej ojczyżnie ,a nie na emigracji.@navajo88 a ja wiem ,że po 15.01.2012 się odezwiesz i daję 100%.ha ha ha

 11. UnderO 17 grudnia 2011 o 5:51 pm

  Pan Popko to człowiek podobny do Natanka?

 12. oz 17 grudnia 2011 o 6:15 pm

  wszystko jest zaplanowane , na nic nie mamy wpływu , miejmy oczy szeroko otwarte i starajmy się przetrwać . ostatnio podpisywałem w robocie papier o militaryzacji jednostki w razie czego . dmuchają na zimne ?

  • Konarski 17 grudnia 2011 o 6:48 pm

   Co to za zakład?

   • oz 17 grudnia 2011 o 7:18 pm

    państwowy kolego , państwowy

 13. Konarski 17 grudnia 2011 o 6:25 pm

  Horror NWO w USA

  Zapasy żywności zbrodnią
  Zbieranie żywności na czarną godzinę będzie niedługo aktem terroryzmu w USA! Agenci federalni weszli do obiektu magazynowania żywności Mormonów i zażądali nazwisk, adresów i kwitów zakupów klientów. To jest nagonka na tych, co przygotowują się na nadchodzącą zapaść gospodarczą, w której rządy chcą, aby ludzie byli ofiarami.
  http://www.naturalnews.com/034371_food_storage_federal_agents_customer_list.html

  Hallmark w biznesie odludniania
  Producent kart okolicznościowych, Hallmark współpracuje z władzami stanów Arizona i Kolorado w naganianiu rodziców do szczepienia niemowląt szczepionkami zawierającymi szkodliwe dla zdrowia adjuwanty. Firma zaprojektowała i produkuje specjalne kartki z wykazem szczepień dla niemowlaka, podczas gdy wiadomo, że dzieci nieszczepione są zdrowsze od szczepionych. W Arizonie ponadto kartka firmy Hallmark nawołuje całe otoczenie niemowlaka do zaszczepienia się!
  http://www.naturalnews.com/034365_Hallmark_vaccines_newborns.html

 14. jakzawsze 17 grudnia 2011 o 6:28 pm

  Ciekawy komentarz dostałem:
  =====================

  ” a wejdźcie na stronkę
  http://polska-gazowy-kuwejt.awsome.pl i
  http://lasygospodarka.za.pl
  Zobaczycie kto kręci lody i tworzy nowe nurty religijne aby naród kłócić i zgarniać jego kasę.

  Dlaczego nie masz pracy ? Bo nie protestujesz i nie wiesz co sie dzieje.Brak wiedzy to UŁOMNOŚĆ.No kurwa pozamykali cukrownie w Polsce która eksportowała cukier za granicę, zamknęli stocznie, zaleli wodą kopalnie bo można robić z węgla benzynę i Oni są OKEY i cisza.Na Białorusi jest tańsza benzyna i eksportują cukier.Zrobili bezrobocie i nadal to robią.W Białymstoku zamknęli wiele zakładów całą infrastrukturę przemysłową.Pakiet klimatyczny jest korzystny dla zachodu Europy, który kombinuje, by eksploatować kraje Europy Środkowej. To mają być neo-kolonie. Temu służy likwidacja polskich banków, ciężkiego przemysłu i handlu .Rząd władze miasta inwestują w stadiony, ekspertyzy , szkolenia we wszystko ale nie kredytują powstawania zakładów pracy bo nie po to Żyd Mazowiecki zaczął je w 1989 roku likwidować.Upadek komuny to planowa kradzież prywatyzacja nomenklatury głownie Żydowskiego pochodzenia Balcerowicz,Suchocka, Kwaśniewski i reszta szajki .3 miliony młodych wyeksoprtowanych z kraju gdyby otoczyło Belveder już dawno przestali by kraść. Tak sprzedają młodych na roboli w Unii a ze starych jako MOHERÓW się śmieją chociaż moher ma emeryturę a młody śmietnik w Polsce i sam z siebie się śmieje z bajek podawanych w TV.Terror partii post komunistycznych materializmu dialektycznego kraść i robić dług w kraju. ”

  lub

  „Mam wrażenie ,że niewielu z was orientuje się w sytuacji w Polsce , kto rządzi i do czego dąży.Cieszycie sią z byle czego , a złodzieje majątku narodowego mają się dobrze i podsycając wam socjotechniczne pierdoły(gadki o moherach a geny macie po dziadkach,ojcach,Kaczkach,zboczencach w sutannach,Rydzykach) robią wam z mózgów wodę.Polska to taki skansen gdzie można baranów prowadzić na rzeź i nawet nie zabeczą.Takimi baranami jesteśmy my Polacy i dlatego od 20 lat robią z nami co chcą.Polakom wystarczy alkohol ,choćby nędzna płaca i ktoś do zaspokojenia potrzeb seksualnych.Internet większości z was służy do gg czy skypa. Nie czytacie ,nie szukacie i nie dochodzicie prawdy, dlatego posyłam wam linka,który jest na serwerze w USA i nasze tuzy nie mają do tych danych dostepu bo w przeciwnym razie jak w wielu przypadkach usunęli by dane.Kto mądry ten wyciągnie wnioski osobiście,a nie będzie używał utartych sloganów podsuwanych przez rządowych pierdołów. Służby podstawiły obalenie komunizmu za zezwoleniem Rosji w celu dorobienia się prywatnych fortun.U nas za tym stało żydostwo z SB wstawione przez Rosje kóre wymordowało jako NKWD i UB 300 tysięcy Polaków po 1945 roku i półtoramiliona w 1940 roku wywiozłona Syberię gdzie wiekszość zmarła z głodu.Nie budowali im krematoriów ani nie gazowali po prostu zostawili ich w pustych lasach Syberii albo kazali pracować do wyniszczenia organizmu przy wycincie lasu sobie dla NKWD na opał.Polacy znikli z Lwowa,Białorusi i Liwty-bilogogicznie.Niskie zarobki kraju bez przemysłu też prowadzą do zmniejszenia się populacji Polaków cel ten sam inna metoda oprócz lansowania zboczeń dla tych co chcą się rozmnażać.Rządzą ich wnuki i dzieci.Kościół ratował ich od gaz -komór za to go opluwają.Ci co pojechali do Palestyny wymordowali Arabusów. „

  • alexirin 17 grudnia 2011 o 7:58 pm

   no dobra wszyscy wiemy że to wina zydków z izraela tylko co można zrobić?

   • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 8:22 pm

    No własnie co zrobić … , w sumie wszyscy piszą że żydzi i żydzi i usa i usrael – to jest monotonne i luminairze chcą byśmy tak mysleli. Bradziej bym poruszył drażliwy temat teori NIeSpiskowych już na dzisiaj, temat Reptylian gadoidy < to oni są źródłem całego zamieszania. A to co widziomy w TV , żydomediach czy inaczej by to nazwać tą propagande to teatr dla mas ludzkich. Wszyscy są ju ż tak manipulowani że szok, i ci cali dziennikarze łgarze jak LIS TOMAMASZ i reszta tefałenowców jak mogą takie glupoty gadać i pisać faworyzując ludzi postKomuszków-Demokratuszków którzy niewiedzą co czynia tak jak lewa i prawa reką i na czyich rozkazach -usługach są. Ci ludzie są oślepieni i trzeba ich od władzy odciąć, jak np. głupi tusk podpisuje ustawy że w ypadku stanu wojennego można strzelać do dzieci i kobie w ciąży, a zwrućcie uwage ile dni i godzia prali mózgi o stanie wojennym na TVP, nonstop, a mordercy są dalej na wolności wśród nas …

    Co można zrobić ? odciąć się – odseparować i niewciągać sie w prowokacje, uciec z miasta, zamieszkać gdzieś na wsi jakim odludziu i przedwszytkim nie ufać nikomu i niewierzyć w pieniądze bo zaniedługo bedzie to papier toaletowy …. , a ludzie sami zaczną na siebie napadać jak w tym filmie "DROGA" ….

    • jakisbuk 17 grudnia 2011 o 8:43 pm

     a po za tobą to w rodzinie wszyscy zdrowi ? 🙂

    • alexirin 17 grudnia 2011 o 9:20 pm

     Chciwość ludzka i znieczulica nie zna granic. Pracujemy np. za 1 tysiąc złotych… i może nie było by w tym nic złego, gdyby nie to że pracujemy dla jakiegoś tam Zydka który zabiera 500.000 zł miesięcznie. i na co mu to potrzebne??? lub na zydków z korporacji w israelu (własciciele np hipermarketów) a tutaj dochody to powyzej 10000000 euro miesięcznie i najgorsze w tym wszystkim to, że ciągle im mało… i mało.

 15. bebe 17 grudnia 2011 o 6:36 pm

  TYLKO POZAZDROŚCIĆ AMERYKANOM
  WYCHODZI NA TO ŻE BEZ ŻADNYCH REALNYCH POWODÓW MOŻNA KAŻDEGO ZAMKNĄĆ NA CZAS NIEOKREŚLONY A NAWET ZABIĆ BEZ PODANIA JAKICHKOLWIEK ROZSĄDNYCH PRZYCZYN ,IDEALNY SPOSÓB NA POZBYCIE SIĘ JEDNOSTEK MYŚLĄCYCH PORÓWNAŁBYM TO DO SMOLEŃSKA, KATYNIA,CI CO MAJĄ NA TYLE DUŻO ROZUMU ŻEBY WYCIĄGAĆ WNIOSKI Z ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI I NIE PODDAJĄ SIĘ DURNEJ PROPAGANDZIE MUSZĄ ZGINĄĆ MYŚLĘ ŻE ZNALEŻLIŚMY POWÓD ISTNIENIA OBOZÓW FEMA
  RZECZYWISTOŚĆ SMUTNA ALE CORAZ BARDZIEJ PRAWDZIWA
  A KIEDY DOJDZIE DO TEGO ŻE KAŻDEMU KTO U NAS W KRAJU SKUMA PRAWDĘ BĘDZIE MOŻNA PRZYPISAĆ ŁATKĘ TERRORYSTY ANTYSEMITY KSENOFOBA I BEZ PARDONU STRZELIĆ W TYŁ GŁOWY JAK MYŚLICIE??????????????????????????????//

 16. jakzawsze 17 grudnia 2011 o 6:51 pm

  Oszustwo było z wstąpieniem do Unii która załatwiła sobie zwolnienia z podatków sklepów Niemieckich i Francuskich w Polsce oraz koncesje na banki i wszystko. Książka podstawy ekonomii kolonialnej mówią że banki i handel to koniec niepodległego kraju i jego rozwoju.Małe zarobki i bezrobocie.Wasze milczenie i biernośc jest temu winna. Wasi dziadkowi walczyli z Hitlerem,Stalinem,Krzyżakami, Żydami, Szwedami a Wy nie potraficie zagłosować na narodowe i niepodległe partie i organizacje i stąd niewola ekonomiczna kraju.Obrażono was i waszych przodków wyzywajac ich od moherów bez emerytur bo dają na Radio Maryja. Macie po nich geny.Macie w ogóle jakąś godność ? Nadszedł czas wstania z kolan.TV i gazety są w rękach żydo post komuny która sprzeda każdego w tym kraju i Niemców naszych wrogów.Zakazli budowy gaz -portu i zlikwidowali cukrownie i stocznie plus kopalnie.Poza tym te morderstwo oplutego Kaczyńskiego chociaż robił wszystko czego chcieli : podpisał traktat Lizboński. fu fu .fu

 17. jakzawsze 17 grudnia 2011 o 6:52 pm

  Dlaczego nie masz pracy ? Bo nie protestujesz i nie wiesz co sie dzieje.Brak wiedzy to UŁOMNOŚĆ.No k..wa pozamykali cukrownie w Polsce która eksportowała cukier za granicę, zamknęli stocznie, zaleli wodą kopalnie bo można robić z węgla benzynę i Oni są OKEY i cisza.Na Białorusi jest tańsza benzyna i eksportują cukier.Zrobili bezrobocie i nadal to robią.W Białymstoku zamknęli wiele zakładów całą infrastrukturę przemysłową. Pakiet klimatyczny jest korzystny dla zachodu Europy, który kombinuje, by eksploatować kraje Europy Środkowej. To mają być neo-kolonie. Temu służy likwidacja polskich banków, ciężkiego przemysłu i handlu .Rząd władze miasta inwestują w stadiony, ekspertyzy , szkolenia we wszystko ale nie kredytują powstawania zakładów pracy bo nie po to Żyd Mazowiecki zaczął je w 1989 roku likwidować. Upadek komuny to planowa kradzież prywatyzacja nomenklatury głownie Żydowskiego pochodzenia Balcerowicz,Suchocka, Kwaśniewski i reszta szajki .3 miliony młodych wyeksoprtowanych z kraju gdyby otoczyło Belveder już dawno przestali by kraść. Tak sprzedają młodych na roboli w Unii a ze starych jako MOHERÓW się śmieją chociaż moher ma emeryturę a młody śmietnik w Polsce i sam z siebie się śmieje z bajek podawanych w TV.Terror partii post komunistycznych materializmu dialektycznego kraść i robić dług w kraju

 18. jakzawsze 17 grudnia 2011 o 6:55 pm

  Prze jakis czas wydawalo mi sie ze unie powstaja po to aby polaczyc wszystkie kraje po kolei w jedna sprawnie dzialajaca calosc. Teraz chyba jest tak ze te centrale czyli EU , AZJA,US zbieraja sily przed ostateczna bitwa? Zarzady ograbijaja nas ludzi ile sie da wymyslajac to nowsze naredzia destrukcji. Caly czas trwa wyscig zbrojeniowy. Uformowaly sie juz 3 najwieksze obozy. Uwazam ze to o dziwo naturalna kolej rzeczy. Wojna i smierc to ludzka rzecz. Trace wiare w ludzi.Niech juz bedzie koniec.

 19. Konarski 17 grudnia 2011 o 6:57 pm

  MTV MARTIAL LAW COMMERCIAL http://www.youtube.com/watch?v=7CHkDd8wKGg
  2: http://www.youtube.com/watch?v=2RnMUe5bbX8

 20. cinomorecam 17 grudnia 2011 o 6:59 pm

  Witam,pozdrawiam wszystkich . Mam taką wskazówkę jeśli się nie mylę ? Chodzi o organizację Fema, z tego co wiem pracownicy tej organizacji nie mają prawa mieć broni palnej,jeśli ktoś wie coś na ten temat czy zmieniło się coś w tej sprawie i teraz mają ? To proszę o jakieś info. ( To wiele wyjaśni jak teraz mają , oraz do czego posłużą miejsca obozów Fema !) Pozdrawiam,

 21. Konarski 17 grudnia 2011 o 7:06 pm

  Fema dotychczas miała za zadanie pomagać ofiarom klęsk żywiołowych.
  Teraz będą „pomagać” inaczej.
  Mówisz, że nie mają broni.
  To po co im wieżyczki strzelnicze i zasieki z drutów jak w Auschwitz uniemożliwiające ucieczkę?
  Pracownicy cywilni (elektrycy, stolarze, w garnkuchni itp) w Oświęcimiu też nie mieli broni.

  • Konarski 17 grudnia 2011 o 7:12 pm

   A poza tym te obozy jeszcze nie były wykorzystane choć istniały np. po huraganie Katrina.
   One zostały zbudowane do innego celu niż pomoc ofiarom klęsk. Dla zmyłki i uśpienia opinii publicznej były pod zarządem agencji FEMA.
   Kto przejmie nad nimi nadzór – zmilitaryzowane formacje (podobnie jak SS lub NKWD), które będą aresztować obywateli USA za choćby to, że człowiek miał zapasy żywności dla rodziny na dłużej niż 3 dni – wówczas taki ktoś jest „terrorystą”.
   W ZSRR nazywano takich „wrogami ludu”, „kontrrewolucjonistami”, a w USA będą nazywać „terrorystami.”

   • ALFA 17 grudnia 2011 o 10:03 pm

    Vet Says Soldiers Are Starting to Wake Up to Gov’t Lies

 22. navajo88 17 grudnia 2011 o 7:32 pm

  Gwoli wyjaśnienia nigdzie nie uciekam !!!!! tylko dla mnie to jest kwestia życia lub śmierci ,,,ale to dopiero okaże się 15 Stycznia 2012 r . Nie stety ale świat jest tak skonstruowany jak jest !!!! i jeżeli bendę musiał wyjechać to wyjadę i na to nie ma rady , ale jak wcześnie pisalem na dzień dzisiejszy to jest 50/50 % a dopiero po nowym roku się okaże jaka jest prawda !!!! ,ale spokojnie z wszystkimi się pożegnam ,,, obiecuję wam OKI?????
  J.M.H

  • ALFA 17 grudnia 2011 o 8:08 pm

   @navajo88 wiem wiem ,ale zaczynasz się poddawać uwierz naturze walcz .Jak bierzesz leki z apteki to może być taki finał .Masz tyle w internecie informacji jak leczyć się naturą.Ja leczę się sam naturą i jest OK i radzę tobie to samo.Psychika jest też bardzo ważna.A ja CIĘ widzę tu po 15.01.2012.jeszcze .Tu wszyscy chcą CIEBIE czytać na tym blogu.

   • navajo88 17 grudnia 2011 o 8:52 pm

    ALFA tu nie o moją chorobę chodzi ,,ale o coś całkiem innego !!!!! pomyśl trochę oki ??????
    więcej nie mogę powiedzieć na razie !!!!!!
    J.M.H
    Ps: Alfa ja nigdy się nie poddaję !!!!!!! , najwyżej idę do niewoli ,ale kapitulacja nigdy nie była brana pod uwagę !

    • Peryskop 17 grudnia 2011 o 9:20 pm

     Navajo, a jak ona ma na imię ?

     • navajo88 18 grudnia 2011 o 12:19 am

      Jak ????? DŻUNGLA !

      • baba wanda 18 grudnia 2011 o 7:54 am

       A moze Jane z dzungli? 🙂

    • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 10:19 pm

     navajo88 ja już nie kumam o co to chodzi , koliga ciekawy z ciebie ale nie odchodź .. jak ci możemy pomóc ?

     • navajo88 18 grudnia 2011 o 12:23 am

      jakzawsze jesteś dobrym kolegą z forów ,ale na razie jeszcze jestem a te moje odejście to jeżeli nastąpi to dopiero po 15 Styczna 2012 ,ale zobaczymy jak się rozkręci sytuacja i jak na raie to jestem z wami OKI! ( i tu następuje uśmiech !!!!) hahahahaha
      J.M.H

      • rabarbarek 18 grudnia 2011 o 2:23 am

       Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego. Navajo zabierasz nas ze soba , albo nigdzie Cie nie puscimy…. hahahahahaha …. itd

       Nie bedziesz chcial , pojawimy sie w Szczecinie… hahaha … itd

       Pozdrawiam jak zwykle

       • navajo88 18 grudnia 2011 o 3:32 am

        rabarbarek ,,a niech cię cholera !!!!! hahahahahahahaha, dzięki serdecznie !!!!

        • rabarbarek 18 grudnia 2011 o 3:42 am

         Dziekuje za mile zyczenia. Zdania nie zmienilam. !!!!!!

   • navajo88 17 grudnia 2011 o 8:55 pm

    ALFA a tutaj masz pośrednią odpowiedż !!!!
    http://zmianynaziemi.pl/wideo/przebiegunowanie-zmusza-kolejne-lotniska-korekt-pasow-startowych

    • felicyta 18 grudnia 2011 o 12:25 am

     @navajo88 17 Grudzień 2011 o 8:55 pm,http://zmianynaziemi.pl/wideo/przebiegunowanie-zmusza-kolejne-lotniska-korekt-pasow-startowych

     -chyba nie boisz sie przebiegunowania? Ludzie nawet tego nie odczuwaja obecnie (choc jestesmy w trakcie przebiegunowania) a w starozytnosci nawet nie zauwazyli. Poczytaj
     http://divinatio.pl.tl/Greg-Braden-o-2012.htm
     frag.
     ” (…)To, co jednak przekazuje nam tradycja to informacja, że jeśli coś takiego miałoby się wydarzyć, ludzie na ziemi przeżyliby. Byłby to doprawdy dziwny dzień, lecz jeśli starożytne legendy mówią prawdę, to się wydarzyło i ludzie najwyraźniej przeżyli nie wiemy jednak jak to wpłynęło na ich życie.(…)”

     Greg Braden mowi tu o bitwie Jozuego (stary testament), ktory prosil ichniego boga o przedluzenie dnia w celu dokonczenia bitwy i ten „przedluzyl”…

     • navajo88 18 grudnia 2011 o 3:35 am

      felicyta jakie przebiegunowanie ja tego się nie boje ,tylko podałem ten link jako ciekawostkę i tyle !!!!! oj felicyta felicyta ,,,,bo jak złapię za pasek policyjny to zobaczysz !!!!!!! ,,,,,,, policjanta hahahahahahahahahahahaha

      • baba wanda 18 grudnia 2011 o 7:57 am

       Bedziesz na Florydzie?

       • Peryskop 18 grudnia 2011 o 9:10 am

        Baba Wanda – A czy macie tam dżunglę na Florydzie obok everglades i Miro ?

        • alexirin 18 grudnia 2011 o 9:23 am

         a niech was k s t albo mowicie prawde albo hwdp

      • felicyta 18 grudnia 2011 o 9:52 am

       @navajo88 18 Grudzień 2011 o 3:35 am, ,bo jak złapię za pasek policyjny to zobaczysz !!!!!!! ,,,,,,, policjanta

       -byloby moze to ciekawe z tym paskiem…haha

 23. Kamil 17 grudnia 2011 o 8:06 pm

  UWAŻAJCIE NA PROMIENIOWANIE ELEKTROMAGNETYCZNE WYSYŁANE PRZEZ LATAJĄCE ŚWIATEŁKA NA CZYSTYM NIEBIE, ONE MANIPULUJĄ SWOJĄ ENERGIĄ CIAŁAMI LUDZKIMI JESZCZE DO TEGO OGLĄDANIE TV, to wszystko razem ROBI LUDZIOM WODE Z MÓZGU.Wyrzućcie tv i nie oglądajcie żadnych filmów nie czytajcie gazet bo wszystko jest zaprogramowane żeby nas zniewolić właśnie w ten sposób.Myślcie sami a będzie nagroda dla przyszłych pokoleń.
  Tylko dla przypomnienia wspominam

  heh
  pzdr ziomki

  • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 8:52 pm

   Bardzo ciekawe spostrzeżenia , odsyłam do http://youtu.be/iRDXfrkztDo i http://youtu.be/E–AvvqDBp4

   pozdo Ziomek

   • Kamil 17 grudnia 2011 o 10:42 pm

    Właśnie musimy wyłapać prawdziwe promieniowanie elektromagnetyczne słońca dla naszej planety i o to chodzi.Sztuczne promieniowanie wrzućmy do śmietnika,Nikt nie jest naszym Bogiem jesteśmy sami dla siebie Bogami stwórzmy nowe doświadczenia dla samych siebie.

    Przykład, musimy nauczyć się to rozróżniać.To proces …..możemy tylko zyskać tyle ile jesteśmy w stanie własną wrażliwością.Ziemia i jej historia wchodzi w szczególny okres.Pamiętajcie o tym.

    pozdro

    • Kamil 17 grudnia 2011 o 10:52 pm

     Chciałem jeszcze dodać że unikanie zatrutej żywności pomaga w odróżnieniu sygnałów elektromagnetycznych pochodzących z tych „latających światełek„ a słońca
     Miedzy innymi konserwanty chemtrails itp. blokują ich odróżnienie.Po napisaniu tego posta mogą latać lub nie, za chmurami niestety nie widać.Mam ogromne wyczucie tych stanów.Samo promieniowanie elektromagnetyczne ma bardzo duży wpływ na nas a decyduje o tym samo jego natężenie.Najlepiej gdy jest ze źródła naturalnego czyli naszego słońca.To chyba tyle
     Przyszłość przed nami

     🙂

     • pan_prezydent 17 grudnia 2011 o 11:12 pm

      Bogu Kamilu to gdzie twoja boskość skoro nie możesz tak prostej rzeczy wyłapać jak promieniowanie ? Może nie jesteś Bogiem nawet sam dla siebie ? Ty jesteś chory psychicznie dla tego masz sie za boga, lub opętany new agowym gównem Kamilku człowieczku malutki.
      Peryskop nie podrywaj mnie 😉

     • pan_prezydent 17 grudnia 2011 o 11:24 pm

      A wiesz kamil że z tym promieniowaniem coś jest na rzeczy ale z boskością to chyba cie nieco poniosło

      • Kamil 17 grudnia 2011 o 11:50 pm

       ok moze mnie poniosło ni bede sie kłócił heh 🙂

    • Sylu 18 grudnia 2011 o 2:38 pm

     Chcesz powiedziec ze smugi ktore zostawiaja, maja na celu odciecie nas od prawdziwego slonca? Moze i ot im chodzi, jak najmniej prawdziwego swiatla dziennego. Z obserwacji nad Irlandia moge powiedziec, ze czyste niebo jest ale tylko w nocy, przez 6dni w tyg. wstaje o 4.15 do pracy i widze gwiazdy ale po 6 niebo jest przykryte piezyna z chmur, brak slonca wprowadza ludzi w depresje nic nie chce sie robic, tylko spanie w glowie , czlowiek jest taki zmeczony ze szok, a jak widzi SLONCE to a zyc sie chce. Mniej prawdziwego swiatla wieksza depresja, picie, palenie i sex. A potem linka albo kulka w leb jak tego zabrakie. A przed Najwyzszym , to nie my, my nic im nie kazalismy to oni sami tak chcieli. Robia tak zeby zawsze miec czyste rece, ze to co robia ludzie to ich wolna wola, wolny wybor. TO NAZYWA SIE CHYBA MANIPULACJA?

 24. jakzawsze 17 grudnia 2011 o 9:08 pm

  Od tego weekendu w państwach należących do Unii Europejskiej wprowadzono restrykcyjne prawo delegalizujące setki naturalnych ziół leczniczych używanych na naszym kontynencie od pokoleń. Według brukselskiego reżimu celem jest ochrona konsumentów przed potencjalnie niebezpiecznymi dla zdrowia „tradycyjnymi” medykamentami.Według nowej dyrektywy UE, lekarstwa pochodzenia ziołowego będą musiały być rejestrowane. Produkty będą musiały spełniać kryteria bezpieczeństwa, jakości i standardów produkcji. Dodatkowo wymogiem jest dołączanie do produktów informacji o możliwych skutkach ubocznych. Producenci preparatów ziołowych twierdzą, że nowe regulacje wypchną ich z rynku i zmuszą do zamknięcia firm.

  Komentarz:
  Już od dłuższego czasu do niektórych mieszkańców Europy zaczyna docierać, że żyjemy w ustroju podobnym do tego z lat trzydziestych w Niemczech i de facto Unia Europejska
  zaczyna być sukcesorem projektu zjednoczeniowego podjętego w latach czterdziestych. Do tłumaczenia swoich posunięć stosowana jest zmasowana propaganda udoskonalona przez lata wersja propagandy pewnego niemieckiego doktora Josefa. Różnica polega tylko na tym, że podboje militarne zastąpiono podbojami gospodarczymi.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-zakazala-ziololecznictwa

  • Peryskop 17 grudnia 2011 o 10:28 pm

   „Różnica polega tylko na tym, że podboje militarne zastąpiono podbojami gospodarczymi.”

   Nieprawda.
   Różnica polega także na tym, że hitlerowskiee obozy koncentracyjne zdekoncentrowano.

   I przy pomocy nowych technologii i metod socjologicznych, mindcontrol oraz inwigilacji,
   w połączeniu ze środkami klasycznymi oprawców w białych fartuchach, jak fluor w wodzie
   – tworzony jest Globalny KONZETRAZIONLAGER bez granic i widocznych wież wartowniczych.

   Strażników zastąpiła tresura ludzi do samostróżowania się w ramach poprawności politycznej.

 25. Peryskop 17 grudnia 2011 o 10:17 pm

  Perspektywy NWO wcale nie są tak wspaniałe jak mogłoby się wydawać.

  Bo NATURA ma różnorodne mechanizmy obronne i lubi „obrotnym” płatać figle.

  Najbardziej wytrwałym i zagadkowym wrogiem armii USA po 10 latach prowadzenia wojen okazały się samobójstwa. W roku 2010 więcej personelu wojskowego popełniło samobójstwo niż zginęło w walkach w Iraku i w Afganistanie…

  http://www.med.navy.mil/sites/nmcsd/nccosc/AboutUs/Pages/articleMilitarysTenaciousEnemy.aspx

  • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 10:30 pm

   Mysle że NWO niewypali, nie są wstanie kontrolować tego całego burdelu co wymyślili, i palaneta zaczyna się wkurzać , zresztą w bibli to pisze i jezus gadał o tym .Niema szans aby garstka satanistów zaprogramowanych przez szatana , mogła zniszczyć plan boga wobec ludzkości. Szatan sie wqurwia bo bóg kazał aby ludziom służył (się pokłonił) coś w tym stylu …. i wie że ma mało czasu, Co tam jeszcze pisze ….. o mam /…. jak to wszyscy bedziecie widzieli to podnoście czoła do góry , bo wiedzcie że się zbliża koniec tego sytemu rzeczy / coż dużo tam ciekawych rzeczy pisze no ale ludzie wolą sie głupotami zabawiać TV-GRY-pierdolenie godzinami bez sensu o głupotach 🙂

   • BirD2 17 grudnia 2011 o 11:37 pm

    Nie ma sznas?. A co jest obecnie?. Myślisz że nie widząc krat nie jesteś w więzieniu?.
    Człowieku, rozejrzyj się.

    Oni wygrają i oby tu Pismo Święte miało rację że to się rozpadnie. Żadnego burdelu nie narobili. Wszystko idzie z planem

    Nawet jak się cała planeta obudzi, oni się schowają i wypuszczą jakiegoś wirusa. Wybije 20-30 może 50 albo 70% populacji i zaczną od nowa..

    • masakalambura 18 grudnia 2011 o 1:34 pm

     NWO rozpadnie się, ale zanim to nastąpi mają być
     1. Pogłoski wojenne i naród wzbudzi się przeciw narodowi (to się zaczęło)
     2. Głód i zaraza
     3. Wielkie trzęsienia ziemi
     4. Ucisk jakiego nie było od założenia świata i nigdy nie będzie
     5. Słońce i księżyc się zaćmi i nie da swego blasku

     I wtedy przyjdzie Wybawiciel.

 26. zenobiusz 17 grudnia 2011 o 10:30 pm

  The coming of the US Holocaust: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PofIOUs0SXo

 27. Rodriguez7 17 grudnia 2011 o 10:41 pm

  Ludzie jakie uciekanie do dżungli. Przepowiedni nie znacie? Tylko Polska!

 28. adrian 17 grudnia 2011 o 10:46 pm

  10 szokujących prognoz na 2012

  Krach w Europie, recesja w Chinach, pszenica na wagę złota, upadek Apple’a, człowiek znikąd wygrywa wybory prezydenckie w USA – to tylko niektóre z prognoz analityków Saxo Banku na rok 2012.

  UE zawiesi notowania giełd i zamknie banki
  Grudniowa zmiana traktatu unijnego to za mało. Kraje UE nadal będą miały problemy finansowe i kryzys zadłużeniowy z nową mocą uderzy w połowie roku – w szczególności dotyczy to Włoch. Giełdy zanurkują w bardzo krótkim czasie o 25 proc., giełdy i banki zostaną zamknięte na co najmniej tydzień.

  Jeden dolar będzie kosztował 7 juanów

  Kryzys mieszkaniowy w Chinach sprawi, że kurs juana spadnie o 10 proc. do poziomu 7 juanów za jednego dolara. Państwo Środka znajdzie się w „recesji”, to znaczy jego gospodarka zwolni do 5-6 proc. Chińskie władze, aby ratować swoich eksporterów, będą robić wszystko w celu obniżenia kursu juana.

  Szwecja i Norwegia zastąpią Szwajcarię jako safe havens

  Ucieczka inwestorów do Szwajcarii sprawia, że ten mały kraj przez drożejącą walutę ma same problemy. Interwencje ich banku centralnego zmuszają do szukania nowych bezpiecznych przystani przez fundusze inwestycyjne. Zdaniem Saxo Banku pieniądze ich klientów trafią do Szwecja i Norwegia. Obligacje skarbowe tych krajów okażą się bezpieczniejsze niż klasyczne 10-latki niemieckie.

  Bazylea III doprowadzi do nacjonalizacji 50 europejskich banków

  Europejskie banki nie będą w stanie sprostać nowym wymogom kapitałowym. To odbije się na ich wycenie przez inwestorów i nastąpi wyprzedaż bankowych akcji. Dojdzie też do zamrożenia rynku międzybankowego, a przestraszeni tym klienci zaczną masowo wycofywać środki zgromadzone na lokatach. W konsekwencji aż 50 europejskich banków przejdzie w ręce rządów, a część znanych marek zniknie z rynku.

  Cena pszenicy w 2012 roku wzrośnie dwukrotnie

  Po najgorszych od lat zbiorach w mijającym roku cena pszenicy w przyszłym pójdzie w górę. Spekulanci ponownie pojawią się na rynku zbóż, podobnie jak miało to miejsce po kryzysie z 2008 roku. Cena pszenicy podwoi się i osiągnie rekordowe ceny. Przypomnijmy, że to właśnie problemy z coraz droższymi zbożami doprowadziły do arabskiej wiosny.

  Nieznany dziś kandydat wygra wyścig do Białego Domu

  W 1992 roku miliarder z Texasu Ross Perot budując swoją kampanię na walce z recesją i na obrzydzeniu Amerykanów do polityki zdobył w wyborach 18,9 procent głosów. Teraz sytuacja może się powtórzyć, bo trzy lata rządów Obamy nie przyniosły wielkich zmian. Rozczarowanie jest tak wielkie, że kandydat spoza Demokratów lub Republikanów nigdy nie miał tak dużej szansy na wygraną. Ktoś, kto na początku roku zaproponuje dobry program, będzie mógł zgarnąć w listopadowych wyborach nawet 38 proc. głosów.

  Australia wpadnie w recesję

  Skutki spowolnienia w Azji sprawią, że w recesje wpadną kraje leżące na Pacyfiku. Australia przestanie się rozwijać, bo jest uzależniona od eksportu kopalin do Chin. Z tego powodu pół dekady po światowym kryzysie duże problemy będzie mieć także państwo-kontynent, które jeszcze niedawno wymieniano jako jedną z tzw. bezpiecznych przystani.

  Frank szwajcarski po 1,50 za euro. SNB triumfuje

  SNB (Swiss National Bank) będzie nadal sztucznie ustalał cenę szwajcarskiego franka i o dziwo uda mu się walkę z spekulantami wygrać. Niestety ustalony na początku września 2011 roku poziom powyżej 1,2 za jedno euro okaże się za niski. Aby uratować swoją gospodarkę, Szwajcarzy będą musieli różnymi metodami podnieść kurs euro do franka do minimum 1,50. To dobra wiadomość dla posiadaczy kredytów frankowych, bo dzięki temu jego wartość może w stosunku do złotówki spaść o kilkadziesiąt groszy.

  Baltic Dry Index wzrośnie o 100 procent

  Niższe ceny ropy naftowej w 2012 mogą sprawić, że indeks Baltic Dry gwałtownie wzrośnie (obrazuje on koszty transportu morskiego). Brazylia i Australia zwiększą produkcję rudy żelaza, co przełoży się na obniżkę cen tego surowca i wzrost importu do Chin.

  Akcje Apple spadają o 50 procent

  Innowacyjne produkty Apple będą musiały rywalizować z podobnej klasy sprzętami od Google’a, Amazona, połączonych Microsoftu i Nokii oraz Samsunga. W związku z tym dominacja iPhone’ów oraz iPadów może być zagrożona. Kurs akcji Apple już bez Jobsa może dramatycznie spaść.

  http://finanse.wp.pl/gid,14091415,galeria.html

  ja bym dołożył do tego jeszcze:

  Wpisuję tutaj znane proroctwa – świetych, mistyków, celebryków, osób znanych i mniej znanych. Nie bedę wpisywał żródła, jeśli ktoś chodż trochę obeznany jest w tym temacie to zna żródło danej osoby. Wypunktuowałem to wpunktach przepowiednie dlą świata i Polski (starałem się to jakoś uporządkować ale trudno, gdzie nie gdzie są dopasowane cytaty, nie chciałem wszędzie zmieniąc szyku zdań i wartości przekazu, niektóre się powtarząją w zależności od osoby opisującej przyszłość), miłej lektury

  1. Spalenie miasta Paryża – Francja, wojna domowa we Francji spowodowaną przez osiadłych przybyszy proroka Mahometa
  2. Włochy (Italia) bedą nękane przez trzęsienia ziemi, wojna domowa w tym kraju, ludność z okolic Neapolu będą ewakuowani z powodu erupcji wulkanu, możliwośc zniknięcia Włoskiego buta w morzu
  3. Konflikt i rozpoczęcie 3 wojny światowej na bliskim lub dalekim wschodzie ( którą wywoła nowe Imperium Muzułmańskie sprzymierzone z komunistycznymi Chinami, zajęcie przez Chiny Tajwanu), gdzie ma rozwinąć się na inne kraje, ma być użyta broń biologiczna, chemiczna i atomowa, więcej ludzi ma zginąć niz w dwóch poprzednich razem wziętych, przed tym ma powtać Państwo Talibanu przyjmuje za swoją flagę zielony sztandar z napisem koranicznym cyt:”AKBAR ALLACH”(Allach jest Wielki) -pisanym klasycznym arabskim alfabetem i pismem ,oraz godło państwa Glob ziemski nad którym widnieje Złoty półksiężyc im złota pięcioramienna gwiazda oraz pojawienie się dla muzułnanów mesjasza Mahdiego-Kalifa, Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha, (Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat -nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana- Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych -a płacz i żałoba będzie ogólna,bo trumny będą puste), wojna z Egiptem z Turcją – a także zajęcia całej północnej Afryki i w końcu podbicie i tragiczny los Izraela-w tym II holokaust-czyli wymordowanie Żydów na pustyni – nieliczni statkami uciekną do Europy,ale i tam będą przez muzułmanów mordowani, brak ropy spowoduje jeszcze większą drożyznę, ceny ropy będą rosły, upadek gospodarek
  4. Anomalie klimatyczne, zapowiedż zmian na ziemi, przebiegunowania, pojawienia się antychrysta, przejścię do 4 gęstości a pożniej do szóstej i wyższej.
  5 Pojawienie się komety lub odłamka mającej kolor niebieski, mającej zapowiadać rozpoczęcie 5 światu (czyżby Elenin) okres prześciowy 7 lat na zmianę i zapowiedż komety koloru czerwonego – wszystko będzie pomieszane, (upadek meteorytu obudzi bestie w oceanie powtanie fala, lub pociski balistyczne spadnie do oceanu)
  6. Powrót naszych przodków na ziemi, kosmicznych braci, aniołów by znami budować nowy świat
  7. Rozpad UE na 3 lub 2 kraje lub całkowicie
  8.Głód i pojawienie się dziwnej choroby
  9. Upadek meteorytu na ziemię, ocean (zniszczeniu ma ulec Rzym, Kraków lub Lwów) zgidnie wiele narodów w tym dniu, powstanie fal tsunami, przetrwa niewiele krajów, (Skutki ekologiczne będą także niesamowite.Raczej nie nastąpi wyginięcie gatunków roślin i zwierząt na całym świecie,lecz dojdzie do zagłady gatunków w Oceanie Atlantyckim i częściowo na Morzu Śródziemnym.Tsunami nie są tylko falami powierzchniowymi.Ciągną się przez całą głębokość oceanu,przechodząc po jego dnie.Całe życie oceaniczne w obrębie tysięcy kilometrów od epicentrum zostanie zniszczone przez fale wstrząsu.Zanieczyszczenie,jakie powstanie po spaleniu wybrzeży,zatruje wody nadbrzeżne,w których żyje większość istot morskich.Poza tym sama kula ognia wytworzy ogromne ilości azotanów,które póżniej spadną na ziemię w postaci kwaśnych deszczy,przyczyniając się do zatrucia oceanów,mórz,jezior i rzek – czyżby depopulacja ludności na świecie)
  10. Zniszczenie Nowego Yorku, wschodniego wybrzeża lub zachodnienia, kara za grzechy tego kraju, przez wielkie trzęsienie ziemi
  11. Zatopienie cżęściowe Japoni
  12. Wyłowienie nowego kontynentu z oceanu
  13. Mistyczne objawienie dla człowieka powyżej 7 roku życia, niewiele osób ma to przeżyć ukaże, że Bóg istnieje, ma pełnić rolę ostrzeżenia i ukazanie grzechów człowieka i nawrócenie człowieka od grzechów (czyżby projekt Bluem Beam)
  14. Pojawienie się mesjasza
  15. Zjednoczenie się krajów afrykańskich
  16. Zjednoczenie się muzułmanów, tworząc wielki Talib i pod zielonym sztandarem zjednoczone siły będą maszerować na Europę – wojska
  17.Upadek krajów Europy zachodniej (gospodarczo, społecznie), w tym USA, KAnady, które nie powrócą do danych lat świetności
  18. Wojna domowa w Niemczech, kraj ma być zniszczony za grzechy i pychę, możliwy atak na Polskę w pierwszych dniach ropoczęcia 3 wojny światowej
  19. Polska ma najmniej zostać poszkodowana w 3 wojnie światowej, zmianach klimatycznych, będzię tak ciepło że będą rosły cytryny
  20. Podniesie się nagle poziom mórz, wiele miejsc zniknie
  21. Pojawienie się w Polsce generała dyktatora (powrót Piłsudsiego), pomazańca Bożego lub człowieka w którym płynie królewska krew
  21. a)
  Polską będzie rządzić dwóch bliźniaków, po nich ma być,
  – Prezydent jeszcze gorszy od obecnego i będzie próbował wszystko sprywatyzować co się da,
  – następny ma być Królem oraz Pomazańcem Bożym pod jego rządami Polska ma zawrzeć sojusze z państwami takimi jak Rumunia i stworzyć Federację, oraz ma wszystko znacjonalizować. Tak zwany czas „upadek państw”, zwiazany z najazdem arabów na Europę. W tym czasie USA ma zabiegać o pomoc żywnościową od Polski. A USA ma się rozpaść oraz ma być tam wojna domowa „civil war”.

  Również wyczytałem kiedyś, że Niemcy znów zaatakuja Polskę oraz Obwód Kalingradzki. Z tym wydarzeniem ma być związane ucieczka ludności na wschód.
  22. Rozłam kościoła w Polsce od środka przez księdza ( czyżby ks. Natanek następsca księdza Popiełuszki)
  23. Polska ma mieć granice od morzą jednego do drugiego, języka będą uczyc się wszystkie kraje na świecie ( w tym historie i kulturę), ma być bardziej znany niż angielski, stąd wyjdzie światło na świat i wyjdą z tąd ludzie co go zmienią, Śląsk ma być zachowany od zgóby (po zgonie polskiego papieża kościół polski zapomni o przykazaniach pokory i życiu w ubóstwie,że z tego powodu się podzieli,a nawet będzie prześladowany.Ale po wojnie,która tym razem nie będzie okupowana-zawrze na jakiś czas sojusz taktyczny(uwaga!) z islamem?!-co ją uratuje .wyjdzie więc bardzo silna i będzie dyktować swoje warunki po tym jak zerwie z islamem po jego klęsce w wielkiej bitwie nad Renem pod Ulm)
  24. 3 dni ciemności i zamrożenia globu, pojawienia się czerwonego krzyża na ziemi, możliwa upadek meteorytu w tym czasie, po tym ludzie dostaną od Boga nowy dar, każdy inny nowe możliwości (w tym paranormalne , w tych dniach ciemności nie wychodzić na dwór, nie otwierać nikomu, palić świece i skupiać się na modlitwie, świat ma być zmieniony), zacznie się złota era
  25. Zmiana klimata tam gdzie jest ciepło będzie zimno, tam gdzie jest zimno będzie ciepło, zmniany będą drastyczne
  26. Biegun północy lub południowy roztopi się, wielkie burze tam sie pojawią, roztopiony śnieg ukarzę skrywaną prawdę o naszej histori i przodkach
  27. Europia Północna zostanie zmieniona w mgnieniu oka … wiele bitew
  28. Utraty dużej powieszchi Anglii i Japonii.
  29. Zniszczenie kraju Izraela
  30. Przebiegunowanie, zmiana rotacji ziemi, ma powrócić na dawny właściwy tor, zachód będzie na wschodzie wchód za zachodzie
  31.Dekada superteroryzmu od 2001 półksięzyca i zielonego sztandaru ( a może Nato i i USA….),
  32. Rewolucją we Włoszech spowodowaną przez rządzenie – Wielkiego Amanta i Rozpustnika (BErluskoni, słynne teraz jego Bunga).
  33.wielkim nowym oszustwem na Rusi i bratobójczymi walkami spowodowanymi przez dwóch młodych współrządców (Putin i Mende.)
  34.Zamieszki w Anglii po wejściu na tron nowego króla chcącego wzmocnić swą władzę
  35. II wojna domowa w Ameryce rządzonej przez Afrykanina (Obama – Osama…mała dygresja) – którą Nostradamus nazywa powszechną i obywatelską
  35. Wojna Talibanu(skąd wiedział) z Persją(obecny Iran) i stopniowe zajęcie krajów arabskich na Bliskim Wschodzie i Północnej Afryce
  36. W roku 2012 ludzkość stanie w obliczu zagłady. Trzęsienia ziemi o niespotykanej sile i ogromne fale zniszczą naszą cywilizację. Europa i Ameryka Północna przesuną się o do strefy polarnej
  37. Polacy będą wyzywać obecą władzę za podatki, drożyznę i Islam, sytuacja w Polsce ma zmienić się na lepsze po 3 w. św. będzię duchem świata, traktat pokojowy podpisany w Warszawie, tu zaczną się zmiany (do Syna Cesara i przyszłego króla Francji Henryka Szczęśliwego(SELINA)czyli Wielkiego pogromcę muzułmanów w III wojnie światowej-bowiem Francja-tak Francja stanie się z powrotem królestwem i razem z Polska ma decydować o losach Europy)
  38. Zmiany na ziemi, wybuchy wulkanów dawno nie czynnych i uśpionych, zmożona aktywność sesmiczna ma pojawić się antychryst który zna przyszłość pod pozorem cudów uspokoi wszystko
  39. Obecy papież jest przedostani, który zginie (odsunięcie od władzy, choroby) lub nie powróci już do Rzymu, ostani papież będzie zbierał pamiątki to co zostało z Europy – Angel Loretańśkiej Madonny, zniszczenie lub podbicie Rzymu przez muzułmanów
  40. 3 wojna będzie przerwana z powodu anomali klimatycznych, wielkie trzęsienie zimi lub tsunami spowoduje że ci co przeżyli będą zazdrościć umarłych że nie zginęli od razu
  41. brak zasobów ropy
  42.wielki kryzys ekonomiczny i finasowy na świecie
  43. kościoły będą wyludnione
  44. –
  SYTUACJA NA ŚWIECIE PO WIELKIEJ KATASTROFIE KOSMICZNEJ W CZASIE TRWANIA III WOJNY ŚWIATOWEJ

  Po dotychczasowych analizach przepowiedni Nostradamusa ,mających związek z uderzeniem odłamka komety lub meteorytu,spróbujmy sobie wyobrazić obraz zniszczeń w poszczególnych częściach świata.Oto najważniejsze fragmenty prognozy S.Paulusa ,dokonane na podstawie odszyfrowania i przyjętego KODU PROROCTW NOSTRADAMUSA ,stanu nauki na ten temat i SYMULACJI KOMPUTEROWEJ.

  AMERYKA PÓŁNOCNA

  „Całe wschodnie wybrzeże USA,a także wybrzeże Zatoki Meksykańskiej,zostanie zniszczone.Trzęsienia ziemi,tsunami i pożary spowodują niewyobrażalne straty.Początkowo straty w ludziach będą stosunkowo nieduże dzięki doskonałemu systemowi autostrad i dużej liczbie samochodów.Ewakuacja ludności o 150 km w głąb lądu powinna umożliwić uniknięcie bezpośredniego zagrożenia.Nawet jeśli nastąpią korki .to stosunkowo długi okres widoczności komety-7dni,Władca Terroru w/g niektórych interpretacji-pozwoli ewakuować tych,którzy się na to zdecydują Powstanie natychmiast nowy problem-umożliwienia egzystencji dziesiątki milionom bezdomnych.
  Huragany ,wiejące z prędkością 750 km/godz. nad strefą uderzenia meteoru,skierują się ku Zachodniemu Atlantykowi i Zatoce Meksykańskiej.Tam rozdzielą się na mniejsze wiatry nie przekraczające 250 km/godz.Powstaną olbrzymie burze z niezliczoną liczbą piorunów,gdyż atmosfera będzie w ten sposób wyładowywać ciepło pochodzące z gorącego Oceanu Atlantyckiego.Nastąpią liczne powodzie,tornada,które zniszczą w znacznym stopniu sieć energetyczną w całym kraju.
  Klimat zacznie się stopniowo ochładzać.Nuklearna zima ,która nadejdzie kilkanaście miesięcy po katastrofie kosmicznej,zamrozi ziemię,aż do poziomu poniżej warstwy wodonośnej.Pękające rury wodociągowe i kanalizacyjne utrudnia dopływ wody i odprowadzenie ścieków w całym kraju,a szczególnie na środkowym zachodzie.Jeśli nawet zachowają się linie gazociągowe ,to gwałtowny wzrost zużycia gazu spowoduje spadek ciśnienia w sieci-co uniemożliwi choćby dostateczne funkcjonowanie systemów ogrzewczych w miastach.
  USA największy producent ziarna na świecie ,posiada jego znaczne zapasy-jednak długotrwały kryzys spowoduje wyczerpanie tych zapasów i wprowadzenie systemu kartkowego na żywność.

  Siły zbrojne USA utracą swoje porty na Atlantyku i w Zatoce Meksykańskiej,pozostawiając tylko te na Wschodnim wybrzeżu-czyli na Pacyfiku.Zniszczeniu-wskutek trzęsień ziemi ulegnie kanał i przesmyk Panamski
  USA nie będą w stanie wysłać swych sił za granice ,ani nie będą do tego dążyć z powodu zamieszek wewnątrz krajowych(tzw 4 letnia II Wojna Domowa w USA-po niej zostanie wprowadzony całkowity zakaz posiadania i noszenia przez obywateli broni palnej)-aż do czasu ustabilizowania własnej gospodarki.
  Uwzględniając skalę zniszczeń – potrwa to około 20 lat -USA spadną do rangi MOCARSTWA REGIONALNEGO.,bez wywierania wpływu na wydarzenia w:Europie,Azji i Afryce.
  Ingerencja w wydarzenia innych krajów ograniczy się do Kanady i Meksyku.
  Najważniejszą rolę militarną przejmą :Straż Wybrzeża i Straż Graniczna.

  Powstały kryzys spowoduje krwawą II Wojnę Domową i upadek rządów demokratycznych.

  W USA dokona się wojskowy zamach stanu.Ogłoszona zostanie bezterminowo dyktatura.tzw:”Rządy Prezydenta Generała- I Dyktatora Stanów Zjednoczonych Ameryki-będzie ich trzech -ostatni zostanie obalony kilkanaście lat po III Wojnie Światowej.
  Tak więc pomimo ,że katastrofa będzie na Atlantyku to wpływ jej będzie większy lub mniejszy na pozostałe kontynenty i wyspy oceaniczne w zależności od epicentrum uderzenia meteoru.
  W związku z częściowym roztopieniem czap lodowych Antarktydy i Arktyki w oceanach i morzach momentalnie(w ciągu 2,3 lat) podniesie się poziom wód na całym globie o 5 metrów. Szereg małych wysp Pacyfiku-atoli(państewek-) ulegnie zatopieniu i naturalnej likwidaccji.Australia-obecnie prawie suchy kontynent wskutek ciągłych trwających całymi tygodniami olbrzymich wichur i deszczów stanie się bujnym i żyznym lądem.Ten słabo zaludniony kraj wielkości USA w który żyje ledwie ponad 20 milionów ludzi-wskutek osłabienia USA stanie się łakomym kąskiem dla ludów przeludnionej Azji.Muzułmańska przeludniona Indonezja w sojuszu z Wielkim Talibanem rozpocznie wojnę przeciwko Australii i ją zdobędzie.
  Nastąpią okrutne rzezie mieszkającej tam ludności białej(głównie anglosaskiej)-po 3-letniej okupacji wyzwolenie jej przez Amerykanów nic nie da.Kraj ten stanie się całkowicie inny opanowany przez masowo napływających muzułmańskich przybyszy. Zachodnie wybrzeża Afryki przejdą podobne nieszczęścia co Południowa Ameryka-to jest:tsunami,póżniej silne wiatry,ochłodzenie klimatu susze i powodzie w zależności od rejonu. Wschodnia Afryka -to jest ta którą otacza Ocean Indyjski będzie mniej narażona na silne tsunami,ale wystąpią tam silne trzęsienia ziemi.Najwięcej ucierpi Północna Afryka to jest ta przylegająca bezpośrednio do Morza Śródziemnego.Z powodu mało wydajnej gospodarki rolnej i niemożności importu ziarna z USA i Europy zapanuje tam straszny niewyobrażalny głód.Tak więc powszechne będą wojny o ziemie uprawne.W Rosji zima nuklearna będzie tak samo straszna i uciążliwa jak w Kanadzie.W połączeniu z innymi problemami Roja nie ma żadnych szans na przetrwanie jako wielki kraj.

  Przed inwazją na Europę i Amerykę Chiny i Wielki Taliban sptróbują rozbić Indie -co jednak jak wynika z jednego z sześciowierszy Alamachu nie bardzo im się uda ze względu na ogromną populację tego kraju.Indie co prawda się uratują-po podpisaniu rozejmu z Chinami i Talibanem-ale po III Wojnie Światowej rozpadną się na co najmniej kilka pąństw.Jest to kraj o wielu językach i kulturach.

  42.

  Ojciec Czesław Klimuszko

  Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym. W swoim życiu pomógł tysiącom osób, które zwracały sie do niego z prośbą o podanie faktow dotyczacych ich życia lub przyszłości Polski.

  Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.

  – Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

  Ojciec Klimuszko wskazywał także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni caly świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.

  Stefan Ossowiecki

  Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Pilsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach swiadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów. Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych

  Leszek Szuman

  Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.

  Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mowił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w ksiąźce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. ?Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają ludzkość? ? zwykł mawiać.

  Madame Sylwia (1948)

  Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. ?Widze jedną flagę, europejską flagę? ? mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. Najciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najwazniejszą rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to centrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

  Islrmayer

  Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystaja zawieruchę powstałą w zwiazku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali sie wytruć ludność gazem.

  – Widze złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreske ? zginie.

  Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osob.

  – Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.

  Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na caly świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnal do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.

  Andrzej Gwiazda

  Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecnosci wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widzial wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystapią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest zwiazane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie. To on będzie tym, który zapali latarnie wiedzy. Nie podawał jednak szczegółów, jak

  Edgar Cayce

  Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłosci świata. To on mówił o zbiżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.

  – Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony.

  Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawi się Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił wyraźnie o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda sie dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy swiatło dzienne. Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie najwiekszym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypelnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w zwiazku ze zblizającą się katastrofą czekaja trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się

  Proroctwo Wielkiej Piramidy

  Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramidologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się kataklizmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrócą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa „CzasEmi Ostatecznymi”.

  • adrian 17 grudnia 2011 o 11:24 pm

   zapominałbym dodać do punktu 23. Polska zostanie uratowana, bo nastąpi Intronizacja Jezusa na króla Polski, prawo i przepisy będą opierać się na ewangelii, zdrajcy zostąną osadzeni, majątki zrewidowane lub wygnani na wieczną banicje

  • sebecx 18 grudnia 2011 o 1:31 pm

   … bardzo bym chciał, aby o. Klimuszko miał rację.. wspominałem u Marka kiedyś o mojej przygodzie szkolnej z Żydem..

 29. Kamil 17 grudnia 2011 o 10:59 pm

  Troche za dużo wojen tu widzę.Ale ogólnie z tą świadomością swojego ciała to sądze że wzrośnie o 100%
  Trochę nie wierzę w tą lewitację ale spoko nie wszystko na raz 🙂

 30. jakzawsze 17 grudnia 2011 o 11:01 pm

  M 60 jest jednym z setek czołgów zatopionych w 1994 r. w strefie sztucznych raf u wybrzeży amerykańskiego stanu Alabama. 60-tonowe czołgi wytrzymują huragany lepiej niż inne obiekty.
  http://www.national-geographic.pl/foto/fotografia/czolg-zatopiony-w-1994-r/

  • Konarski 17 grudnia 2011 o 11:26 pm

   Tylko po co zatapiali te czołgi?
   Nie lepiej zezłomować by były przetopione w hucie?

   • jakzawsze 17 grudnia 2011 o 11:41 pm

    tu pewnie chodziło o jakiś przekrent

    • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 12:51 am

     Miały dojechać do brzegów Kuby ale się zepsuły.

     🙂 🙂 🙂

 31. jakzawsze 17 grudnia 2011 o 11:05 pm

  Przypomnijmy, że to właśnie problemy z coraz droższymi zbożami doprowadziły do arabskiej wiosny.

  Cena pszenicy w 2012 roku wzrośnie dwukrotnie

  Po najgorszych od lat zbiorach w mijającym roku cena pszenicy w przyszłym pójdzie w górę. Spekulanci ponownie pojawią się na rynku zbóż, podobnie jak miało to miejsce po kryzysie z 2008 roku. Cena pszenicy podwoi się i osiągnie rekordowe ceny.

 32. sinus 17 grudnia 2011 o 11:38 pm

  Hmm od dawna mysle nad czyms i chcialbym poznac wasze opinie w temacie, ktory chyba jest dosyc rozbudowany. Do sedna, chodzi mi o MIESO, wiecie..takie masowe, napedzajace hipermarkety i sieci fastfoodow i czy jest mozliwe ze jest „poprawiane” w jakis sposob. Wszystko wiaze sie z tym ze nosze sie z zamiarem przejscia na wegetarianizm, nie jakis skrajny weganizm, tylko o usuniecie miesa i tylko miesa z diety. Chcialbym ominac aspekt ze po akcji Fukushima zaczalem sie rozmyslac, ale jednak.

  Mowi ze ze ponad polowa wszystkich plonow na ziemi sluzy do „feedowania” czyli karmienia zwierzat na masowy uboj.
  Mowi sie ze do tego karmienia zwierzat uzywa sie glownie kukurydzy, soji, rzepaku, czyli roslin oleistych.
  Mowi sie ze 80% (nie mam zrodla danych, poprawcie jesli sie myle) kukurydzy i soji jest z nasionek z monsanto. (w europie sie trzymamy jeszcze chyba jako tako)
  Wiadomo rowniez, ze wielkie korporacje niszcza w stanach na masowa skale male i srednie gospodarstwa, takowe juz w zasadzie nie istnieja.

  Do „wyprodukowania” 1kg miesa potrzeba potrzeba 200 litrow wody (podlewanie mega wielkich mono agrokultur, pozniej pojenie zwierzat) i 200 litrow diesla.. trzeba porozwozic, trzeba plony zbierac, roudnupem popryskac..Chwila, chwila.. siedze w Irlandii i pamietam ze dlugo sie smialem ze lepiej pic benzyne niz wode, litr kosztowal 7 lat temu 1.01e.. a butelka wody w Centrze 1.20 1L.
  Czyli co? na kilogram Tescowego mieska (jesli nie jest 2xdrozsze i nie ma jakiegos Irish Farm logo i zrodla ktore mozna zlokalizowac) trzeba jakies 400euro na wache i wode..
  Pachnie kosmiczna manipulacja cenowa rynku, nawet nie pachnie a jest.
  Nawet jesli te dane sa o polowe, a nawet 10 razy mniejsze, to wciaz cos jest nie tak.
  Ktos za tym stoi, zeby ta dieta miesna byla tansza niz zdrowa wegetarianska.
  Chce wspomniec ze w Polsce jadlem dobre swojskie miesko. W rejonie w ktorym mieszkalem bylo bardzo latwo dostac dobrej jakosci jedzenie. Wszedzie na zachodzie jest totalny syf, a produkcja miesa sie nie oplaca. Albo czegos dodaja…
  Interesuje sie sprawami swiadomych snow i generalnie niefizyczna strona „bycia czlowiekiem” Wiem ze znaczaca role odgrywa „3cie oko” (szyszynka/pineal gland). Nazwa 3cie oko zreszta ladnie pasuje, pracuje w optyce i dokladnie wiem jak zbudowane jest oko, a ten malutki kawaleczek miedzy pukulami w naszym oku w swej strukturze wiele sie nie rozni. Nie ma zrenicy, rogowki, teczowki, soczewki i miesni ktore soczewke sciskaja badz rozciagaja, ale w srodku strukture ma niemal identyczna. Pomijajac anatomie tego facsynujacego „organu” odpowiedzialny jest za wyobraznie, sen, kreatywne myslenie, wydziela sie w nim cala masa substancji na ktorej kazdej mozna by oprzec referat. Fluor i mieso przyczyniaja sie do zwapnienia szyszynki, ludzie przestaja myslec, sa bardziej podatni na manipulacje.
  Czy to „mega tanie” miesko to kolejny produkt ukladanki ?
  A pola po takich monokulturach to prawie jak po opadzie atomowym, ziemia nie robiona w tradycyjny sposob (chociazby trojpolowki, jakiekolwiek zreszta zmiany upraw na nich). Coraz wiecej wody idzie by te pola utrzymac, a ceny miesa wciaz na atrakcyjnym poziomie..

  Co myslicie w tym temacie ?

  • sinus 17 grudnia 2011 o 11:49 pm

   poprawcie te polkule prosze bo wstyd :$

   • pedros.lol 18 grudnia 2011 o 8:40 am

    Jestem wegetarianinem od 2000 roku, piję mleko i jajka, ale żadnego mięsa nie jem. Jeśli obawiasz się implikacji zdrowotnych związanych z dietą, to nie ma takich, dopóki jesz nabiał.
    Do mięsa, aby było tanie, dopłacamy m.in. z podatków. Dodatkowo w mięsie produkowanym na masową skalę niewiele jest mięsa, co jeszcze zmniejsza koszty. Czy jest to celowe działanie o jakimś głębszym podtekście? Nie wypowiadam się.

    • sinus 18 grudnia 2011 o 10:16 am

     obawiam sie implikacji zwiazanych z chemikaliami z samolotow i syfem z reaktorow w Fukushimie.
     wiem co sie na swiecie dzieje, wiem ze bylo w powietrzu wiele testow atomowych.
     wiem ze jakosc naszej diety roslinnej nie unika cywilizacyjnej degradacji.
     wiem ze jakbym tak z 15 lat temu zostal wegetarianinem, to wszystko bylo czyste i zdrowe
     mialem juz pare lat jak doszlo do katastrofy w czarnobylu, wiem ze byly problemy z uprawami (min salaty, ktora kocha na swych lisciach gromadzic metale ciezkie, syf z powietrza)

     no i zdaje sobie sprawe ze cos nie tak jest z „miesem przemyslowym”

    • Sully 18 grudnia 2011 o 12:28 pm

     O co wam, k…chodzi, kto chce jesć warzywa to je je, a kto chce jeść mięsto to też je je. Dobre mięso kosztuje i to sporo, więc nei pieprzcie mi tu, że jest tanie. Jesz jaja? A wiesz, że w niektórych moga być już zalążki..zjadasz zwierzeta…A o nabiale ostatnio czytałam, że mleko wcale nie jest takie zdrowe, mleko i jego przetwory…więc nie wiem co lepsze..

     • sebecx 18 grudnia 2011 o 1:13 pm

      @Sully z tym mlekiem i jego przetworami to prawda, bo w trakcie produkcji dodają do niego tyle syfu, że nawet nie chce ukisnąć …ale za to mleczko prosto od krowy to samo dobro .. wielokrotnie pisałem, że moje dziecko nie ma po takim mleku żadnych niepożądanych objawów, a po sklepowych ją sypie!.. poza tym można wybrać się na wieś i zobaczyć jeszcze starą gwardię już na wymarciu i zapytać o dietę… mleko, ser, masło, jaja, kartofle, kapusta mięso od święta.. z rana boso po rosie.. i jakby taki „cham ze wsi” ręką jak bochen chleba pierdolną w głupi łeb jednego i drugiego dochtora debila, to by przestali pisać takie brednie o mleku i jego przetworach….

      • Sully 18 grudnia 2011 o 1:56 pm

       Jak się żyje w małym mieści to se na wieć mozesz co rano jeździć, ale inaczej jest w duzych miastach, i biorąc pod uwage, że się pracuje, to naprawdę nie ma tego czasu, żeby po wsiach jeździć i mleko od krowy brać…pozatym k…21 wiek, a ja mam doic krowę, ser i masło samemu wyrabiać, …zboże może jeszcze siać i potem z niego mąkę zrobić i chleb se sama wypiekać…a do pracy zarobić na to wszystko pójdzie…mikołaj

       • sebecx 18 grudnia 2011 o 6:37 pm

        „A o nabiale ostatnio czytałam, że mleko wcale nie jest takie zdrowe, mleko i jego przetwory…więc nie wiem co lepsze..” … i niech tak pozostanie.. hehe..

        • Sully 18 grudnia 2011 o 7:22 pm

         sebes twoje wypowiedzi sa na poziomi dna więc nawet ich już nie będe komentowała, bo żałosne to jest.

      • iHe 18 grudnia 2011 o 2:59 pm

       Co by nie powiedzieć im wyżej w piramidzie żywieniowej tym więcej toksyn się odkłada.
       Pasze soja,kukurydza gmo,wypełniacz soja no i aromaty na każdą okazje do tego konserwanty.
       Ja też nie jem mięsa bądź w małych ilościach.Pojawiają się problemy jak ktoś je byle co .
       Ale te problemy występują też w diecie normalnej tylko inaczej się objawiają.
       Każdy musi znaleźć dla siebie złoty środek.
       Mięso też zawiera dużo soli.
       A poza tym lepiej się już przygotowywać dietetycznie do chudych lat.
       To chyba nie ulega wątpliwości,że kończy się złota epoka konsumpcjonizmu.
       Już teraz trzeba szukać alternatyw.
       Kompilacja Adriana masakryczna,nawet jak się spełni 1% to i tak wesoło nie będzie.
       Zresztą powoili już nie jest.Wydaje się ,że NWO zna tą kompilacje ,niestety trudno oszacować na ile sa twórca a na ile tworzywem niektórych problemów.
       Na szczęście wiele z tej kompilacji możliwości jest jedynie potencjalnych.
       Mimo wszystko wiele od nas zależy,pamiętajmy o tej co setnej małpie.

       Myślę ,że powinniśmy otworzyć wątek u Monitora jak przygotować się na te zagrożenia o których dyskutujemy tzw. urban-survival.
       (Nie ukrywam,że nad tym myśle ,ale nie mam jeszcze spójnej koncepcji.)

       Może z tych przygotowań uda nam się wybudować jakieś własne struktury odporne na fartuszkowe robactwo koziołkowe.Zacznijmy od małych spraw.
       Wiadomo,że robactwo z nieszontu GG raczej przyjmie strategie amerykańską czyli postarają się ,żebyśmy byli jak najbardziej nieprzygotowani na taką ewentualność.
       Niby,że Polak przed szkoda jak i po szkodzie głupi.

       Wiadomo,że większość z nas nie ucieknie z Polski bo po 1sze za bardzo nie ma gdzie a po drugie,że nie ma za co ,a po trzecie,że jest nadzieja,że może to najlepsze wyjście.

       Moim skromnym zdaniem pn Polski może wiać na pd.Świadczy o tym rozwój sieci dróg.Śląsk nie jest pupilkiem Warszawki, a jednak mamy najlepsze drogi.(Można twierdzić ,że Niemcy sobie wybudowali drogi albo ,że jest tu jednak serce surowcowe tej guberni.
       Mimo wszystko za dużo w tym funkcjonalizmu jak na władze okupacyjne.
       No i buduje się drogi ewakuacyjne pn/pd.Niby nie tylko ,ale suma sumarum u nas jest najlepiej.
       Chociaż haracz za przejazd przywróci pełna „polską dysfunkcjonalnośc” kryzysową.
       (Już teraz ludzie się wloką i jeżdżą opłotkami gdzie się da,żeby zaoszczędzić.)

       W historii świata jeszcze nigdy żadne państwo nie dało drugiemu nic za darmo ,a u nas w ZION tifi jaka to unia dobra,unia da..ha ha ha.Oczywiście kredyt.
       Merdikarze współcześni judasze.

       • Versus3 18 grudnia 2011 o 8:21 pm

        Polecam: http://www.domowy-survival.pl
        czyli porady na survival w miescie, w mieszkanku w bloku.

  • baba wanda 18 grudnia 2011 o 8:04 am

   Jeszcze przeczytaj „Fast food nation” ( jest po polsku, ale nie znam tytulu ). Dowiesz sie co jeszcze jedza zwierzeta, ktore my jemy (np. kury jedza krowy i na odwrot). Nikogo nie namawiam do wegatarianizmu, ale jezeli juz, to mieso wiadomego pochodzenia, zeby wiedziec czym je karmiono.

   • sebecx 18 grudnia 2011 o 12:58 pm

    „Dowiesz sie co jeszcze jedza zwierzeta, ktore my jemy (np. kury jedza krowy i na odwrot).” ..idąc dalej w Brejw Niu Łorld ludzie będą jedli ludzi…
    http://www.prisonplanet.pl/polityka/pepsico_wykorzystuje,p973994756 …to taki mały wstęp, a jak wiemy kropla po kropli będzie realizowany plan, przez wiele pokoleń ….

  • wegetarianka 18 grudnia 2011 o 9:16 am

   Pewnego rodzaju „zmuszanie” ludzi do jedzenia miesa wydaje mi sie spiskiem przeciw ludzkosci od tysiacleci.

   Jeszcze jeden dobry film o niejedzeniu miesa.

   komenty
   W listopadzie, miną mi dwa lata jak nie jem mięsa, nigdy nie czułem się lepiej ! I co ciekawe, DWA LATA NIE BRAŁEM ŻADNEJ TABLETKI !!! Po prostu nie było takiej potrzeby. Gorąco polecam roślinną dietę.

   Tak to jest super koleś, mówi o sprawach na które normalnie nie zwraca się uwagi bo ludzie nie chcą tego wiedzieć!!! Tołstoj powiedział: „Dopóki będą istnieć rzeźnie,będą istnieć wojny”,ot co!

   Inspirujący wykład, który może zmienić Twoje życie – Gary Yourofsky

   • Peryskop 18 grudnia 2011 o 10:50 am

    @Tołstoj: „Dopóki będą istnieć rzeźnie, będą istnieć wojny” !

    Białko zwierzęce zawarte w naszym pożywieniu potęguje stopień agresji u ludzi !

    Bardzo możliwe, bo to mikro-bio-chemiczne wspomaganie cyklicznych procesów „zabij-połknij”.

    To m.in. dlatego subsydiuje się produkcję mięsa aby było dostępne. Z dodatkiem „ulepszaczy”.

    To mm.in. dlatego lansowana jest teoria ewolucji Darwina oparta na DRAPIEŻCZEJ zasadzie:
    przeżywa tylko gatunek/osobnik lepiej przystosowany – tj. sprawniej polujący na swoją ofiarę.

    A mało kto wie – bo ta wiedza jest elitom bardzo niewygodna – że Piotr Kropotkin zebrał wiele dowodów prowadząc badania na Syberii, że Przyroda działa na zasadzie KOOPERACJI.

    Gratuluję ci, MONITOR, i twoim aktywnym bywalcom!

    Bo sukcesywnie i we współpracy rozplątujemy zawiłe sekrety obecnej sytuacji światowej.

   • sebecx 18 grudnia 2011 o 12:52 pm

    ..a tutaj STEWIA… http://www.e-stewia.pl/ ..roślina którą można zstąpić cukier.. wielokrotnie słodsza od cukru… obniża jego poziom we krwi… cyt.”Ma ona poza niezwykle słodkim smakiem także działanie bakteriobójcze co pozwala bardzo skutecznie stosować ja w ochronie przed próchnica zwłaszcza u dzieci.
    Systematyczne spożywanie stewii zauważalnie zmniejsza wahania poziomu cukru we krwi co czyni stewie bardzo atrakcyjną dla cukrzyków.”….. znana na świecie od stuleci… a jeszcze przypominam, że dla tych którzy nie chcą się truć w tfu! Kauflandzie można kupić pasty do zębów bez fluoru Rebi Herbal – ok.2,9 lub Promise ok. 3,9 pln… Rebi Herbal wydaje mi się nieco mocniejsza mięta w smaku…

  • felicyta 18 grudnia 2011 o 9:37 am

   Obcinanie ogonów młodym świniom i wyrywanie im zębów bez znieczulenia – to sceny nagrane ukrytą kamerą przez działaczy broniącej praw zwierząt organizacji Viva! O opublikowanym niedawno filmie z farmy w Somerset pisze brytyjska prasa, a internauci toczą zażarte dyskusje.
   Na nagraniu widać najpierw, jak mężczyzna wyrywa zęby prosięciu przy pomocy żelaznych szczypiec, a potem pokazuje, jak obcinać im ogony. W tym czasie zwierzę wije się i kwiczy z bólu.(…)
   http://www.tvn24.pl/12691,1728358,0,1,wyrywaja-zeby-i-ucinaja-ogony-bez-znieczulenia,wiadomosc.html

   • Peryskop 18 grudnia 2011 o 11:17 am

    Felicyta – dzięki za tę uwagę.

    Techniki intensywnej hodowli to osobny wątek problemu spożywania mięsa.

    Także przepisy, zwyczaje i rytuały wokół uboju bywają trudne do zrozumienia dla laika.

    Ale sądzę, że stopniowo można będzie i te zagadki rozwikłać.
    Z połączonych punktów powstanie wyraźniejszy obrazek.

  • Czytelnik 18 grudnia 2011 o 11:04 am

   Tez sie kiedys nad tym zastanawialem. W otaczajacym mnie srodowisku moge potwierdzic taka zaleznosc, ze Ci ktorzy jedza duzo miesa zachowuja sie jak „ogłupiali”, ale moze to tylko zbieznosc.. Chetnie dowiedzialbym sie czegos wiecej o „3cim oku”.
   Pozdrawiam 🙂

 33. zenobiusz 18 grudnia 2011 o 12:20 am

  https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/17/usa-wojna-przeciwko-amerykanom-oficjalnie-zatwierdzona/#comment-61226

 34. zenobiusz 18 grudnia 2011 o 12:21 am

  Открытое письмо Верховному Главнокомандующему

  • Versus3 18 grudnia 2011 o 8:50 pm

   A po polsku, proszę?

 35. maran 18 grudnia 2011 o 3:15 am

  super plakat, warty rozpowszechnienia.:))

 36. Ciekawska 18 grudnia 2011 o 3:23 am

  Zamieszki w Egipcie.

  • rabarbarek 18 grudnia 2011 o 3:28 am

   Czas na zniwo porewolucyjne. Generalowie wladzy nie oddadza. A mialo byc tak pieknie . Dobrobyt i demokracja dla mas. Co maja , widac , slychac i czuc…

   • rabarbarek 18 grudnia 2011 o 4:38 am

    ” Jestesmy na krawedzi globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys i narody ja zaakceptuja” , tak sobie napisal David Rockefeller kilka lat temu.
    Przypatrujac sie dzisiaj wydarzeniom na swiecie mozna smialo powiedziec , ze wszystko bylo zaplanowane juz dawno temu. Kryzys juz mamy we wszystkich zakatkach swiata i we wszystkich dziedzinach zycia . Pytanie tylko ” Czy zaakceptujemy wspomniana transformacje?”
    Bylo juz kilku smialkow w historii , ktorym marzyly sie imperia wielkie jak ziemia cala i wiemy jak to sie konczylo.
    Miejmy nadzieje , ze nasze glosne ” Tym panom juz dziekujemy” bedzie dobrze slyszalne i odejda tam gdzie ich miejsce , nie doczekawszy zadnej globalnej transformacji.

 37. Pingback: No, to już koniec | Matrioszka kurica

 38. rabarbarek 18 grudnia 2011 o 3:39 am

  Joe Rogan. Nie przepadam za nim , ale czesto mowi dobrze , dobitnie i trudno z nim sie nie zgodzic. Klnie jak szewc , ale widac , ze sprawy Ameryki leza mu na sercu. Widzi zaklamanie wielkich . Budzi Amerykanow i tym swoim cietym jezykiem dociera do wielu. Krytykuje militarna maszyne , system polityczny , politykow , wyciaga na swiatlo dzienne sprawy , nad ktorymi pieski na smyczy „wielkich” , usluzni dziennikarze MSM przechodza do porzadku dziennego. Warto posluchac i obejrzec :

 39. koko22 18 grudnia 2011 o 7:29 am

  co sie ma wydarzyc? o co kaman z FEMA to bedzie jak z 2 wojnie swiatowej??

 40. Pingback: USA: Wojna przeciwko Amerykanom oficjalnie zatwierdzona « Dziennik gajowego Maruchy

 41. Ciekawska 18 grudnia 2011 o 8:20 am

  Tragedia…, brakuje słów….

  by elfares boda.mov

  • Ciekawska 18 grudnia 2011 o 8:33 am

   UWAGA, ten film na górze jest bardzo mocny, osoby wrażliwe niech lepiej tego nie oglądają, ja ledwo dałam radę, a serce wali mi do tej pory 😦

   • navajo88 18 grudnia 2011 o 10:35 am

    Ciekawska ,a co w tym jest dziwnego ! arabskie bydło tłócze arabskie bydło , przypomnij sobie filmy z libi i jak potraktowano kadafiego ! Ja się nie dziwie zachowują sie jak bydlaki i jak dla mnie to są bydlaki i na inne oktreślenie nie zasłódują i tyle w tym temacie
    J.M.H

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 9:38 am

   Jeden z komentarzy: the one who made this video knows exactly what happened, he showed you what the cops did to these barbarians, but he didnt show you what they did! I support the Egyptian ARMY till the end, and i hope they will be able to save Egypt from the collaborators with america and Israel! May God Save EGYPT from this fucking Revolution

   W skrócie: jest to jedna strona medalu – nie pokazano bowiem co ci prowokatorzy zrobili wcześniej policjantom. Poprzyj armię egipską do końca!

   Chcielibyśmy zobaczyć też drugą stronę medalu, na razie widzimy jak bestialsko zachowuje się policja. Bezbronną kobietę tak tłuc…

   • navajo88 18 grudnia 2011 o 10:40 am

    hahahahahaha monitor , ani ty ,ani ja i nikt w polsce tak naprawdę nie ma pojęcia o tym co tam się dzieje ,a to co media pokazują to wszystko jest drobny pryszcz na tyłku ! TO JEST ŚWIAT ARABSKI !!!!!!! i dla nas to są niesamowite zdjęcia i filmiki ,ale dla nich to jest normalka ! i bulwersować się tym to ci powiem że nie ma się co przejmować a gadanie o jakiejś rewolucji to po prostu można to sobie wsadziś głemboko w zadek , ale zaznaczam to jest tylko moje zdanie !!!! a ty masz prawo do całkiem odmiennego zdania ,pozdrawiam J.M.H

    • Piotr 18 grudnia 2011 o 1:06 pm

     Dokładnie, to jest świat kultury islamskiej, gdzie ojciec, brat w imię swoiście pojmowanego honoru potrafi zabić swoją córkę, siostrę, a za przejście na chrześcijaństwo, bez drgnienia powieki potrafią zamordować człowieka. Są jeszcze miejsca gdzie, grupa ludzi potrafi ukamieniować kobietę za np: zdradę, ale facetowi już nic nie zrobią.
     Jednak uważam, że przejmować się tym należy, bowiem zło zawsze złem będzie i należy je obnażać…

  • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:44 am

   Oj z tego to się rozpenta dym, to nie przejdzie tak sobie, w Polsce stan wojenny i ileś tam osób zamordowano , a tu takie morderstwa każdego dnia w arabskich lokacjach , i w Polsce to samo 11.11.11 – rośnie zjawisko nienawiści do policji, kwestia czasu i zaczną się i unas samosondy, ludzie są już dosyć sciśnieniowani + … te prowokacje

   HWDP robokopom i całemu systemowi-takimi metodami nigdy i przenigdy niezaprowadzą porządku na świecie

 42. adrian 18 grudnia 2011 o 8:58 am

  [b]
  Stary pretekst do nowej zawieruchy. Manhattański sąd uznał Iran wspólnikiem zamachów 11 września[/b]

  Źródło: http://3rm.info/18703-staryj-povod-dlya-novoj-zavaruxi-sud-manxyettena.html

  Sąd Federalny na Manhattanie uznał, że władze Iranu pomagały terrorystom w dokonaniu w USA zamachów 11 września 2001 roku.

  Sąd podjął taką decyzję z powodu nieobecności oskarżonych, donosi Lenta.ru z powołaniem się na gazetę „New York Times”. Wśród oskarżonych znalazł się także Najwyższy Przywódca Iranu, ajatollah Ali Hamenei. Również winnym udzielania pomocy terrorystom uznany został libański ruch szyicki Hezbollah oraz Kaliban i Al.-Kaida. Powodowie twierdzili, że wyższe kierownictwo Iranu w walce z USA działało w porozumieniu z Al.-Kaidą. .
  ——————————————————————————————————–
  Niesłychana wiadomość. Oczywiście brak tej wiadomości w polskich mediach

  Iran unieszkodliwił satelitę szpiegowskiego CIA […] Iran zdumiał Zachód dokładnie celując laserem w satelitę USA w incydencie nigdy przedtem nienotowanym…

  Translatorem tłumaczcie ci co nie znają języka

  http://www.roytov.com/articles/laser.htm

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 9:30 am

   „NIESŁYCHANE WIADOMOŚCI” TO BĘDĄ W NASTĘPNYM WPISIE NA TYM BLOGU

   • navajo88 18 grudnia 2011 o 10:25 am

    Zgadzam się z tobą Monitor !!!!
    J.M.H

    • Peryskop 18 grudnia 2011 o 11:02 am

     A we wpisie następnym po tym następnym będą wiadomości jeszcze bardziej niesłychańsze!

     • Iwcio 18 grudnia 2011 o 1:10 pm

      Masz u mnie browara za ten komentarz 😀

 43. jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:48 am

  Znacie tego człowieka Mikołaj Rozbicki co prowadzi „wolnaludzkośc”. Na jednym z jego nagrań słyszałem jak się przyznał że pracuje w policji , ale jak się tłumaczył , …. że wypełnia tylko robote papierkową wprowadzając dane do komputera.

  Widzicie wilki w owczej skórze są miedzy nami, i jakie hobby mają … Koleś wkręca wolność , a sam jest psem …., coś okropnego

  • Peryskop 18 grudnia 2011 o 11:08 am

   Niestety pewnie 90% – albo i więcej – „niezależnych blogów” to agentury.

   A jaki ten major Mikołaj Rozbicki komunikatywny !

   • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 11:53 am

    @Peryskop / Rozbicki to pies (policjant) i w dodatku wkręca ideologie new age = fioletowy płomien i merkatory piramidki. Ostanio współpracuje z sekciarzami Joanna Rajska & Czapiewski, tutaj jest przeciek potajemne nagranie kim są LIGTWORKERZY

    Robią jakieś potajemne spotkania hyba i w zamian za korzyści finansowe takie śruby wkręcają naiwnym ludziom , to jest przestroga kim jest M.Rozbicki i z kim współpracuje … , koleś (Rozbicki) się naoglądał i naczytał Davida Icke i został ” oświecony ”

    Nagranie demaskujące sekte …

  • szuwaxpl 18 grudnia 2011 o 11:39 am

   Nie wiem, czy takim walcem można jechać po wszystkich policjantach ?
   Sam mam kolegów – przecież Ci ludzie muszą zarabiać na utrzymanie !
   Gdyby był w spec służbach, to moim zdaniem coś innego.
   Ale nie wiem, ten świat może zadziwić !

   • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 12:01 pm

    @szuwaxpl / Wystarczy mi próbka pokazowa z 11.11.11 i to co zobaczyłem, policja atakuje swoich obywateli -NIEMAM ZAUFANIA do psów , a ty szuwaxpl niewybielaj ich … , albo postronie ludzie którzy są terroryzowani albo po stronie systemu …

    • iHe 18 grudnia 2011 o 6:11 pm

     Jakzawsze żyjemy w świecie opanowanym przez raka w ostrej formie>policja w normalnych warunkach powinna być jak leukocyt po stronie społeczeństwa.
     Niestety objawy raka są już widoczne i leukocyty dostają mylne sygnały autoagresji ze scrackowanego systemu.Wiadomo jak to się kończy taka burza cytokinowa.

     Obawiam się,że jak policja będzie miała do wyboru nas spałować ,albo stracić prace i znaleźć się z nami w więzieniu to wybierze pałowanie.Stąd niestety rozumiem to tylko pozorne przewrażliwienie.Potem powiedzą ,że tylko wykonywali rozkazy podniesieni na duchu kazusem zomowców z Wujka.

     Krótko mówiąc przyjaźń przyjaźnią szuwaxpl ,ale możemy być pewni,że wybiorą dla siebie mniejsze zło w większości.

     Aczkolwiek przydałyby się jakieś inicjatywy wsparcia policji przed wykorzystywaniem ich do brudnej roboty .Więc miejmy przyjaciół policjantów w końcu kiedyś granatowa policja miała azyl u AK.Ale nie za darmo.
     Poza tym białaczka to choroba letalna.A NWO uwielbia słowo letalny.I jak wiemy jest to efektem prowadzenia ze społeczeństwami wbrew pozorom śmiertelnej gry.
     HWDP nie jest złym hasłem wszędzie tam gdzie jest patologia.

     To byłaby najlepsza opcja.Uniknęlibyśmy krypto wojny domowej.
     Ludzie obecnie są bardzo agresywni.Jest masa ulicznych wojowników ,sfrustrowanych ludzi.To kwestia czasu jak doprowadzeni do ostateczności przez nieszont zaczną prowadzić swoją prywatną wojnę.
     A wtedy straty w Policji też będą spore.Więc może lepiej nie dać się wciągać w brudną grę, bo kuroniówka od Tuska zdrowia lub życia nie zwróci.
     (w takiej Grecji pojedynczo zabijano bardzo znienawidzonych agentów szontu)
     A desperatom i tak będzie wszystko jedno.

     Można powiedzieć ,że stan znienawidzenia i alienacji Policji, której celowo się brudzi ręce(chociaż sami nie są święci) implementowany ze służb związanych z nieszontem to taki odpowiednik AIDS.
     I już mamy qui bono.

     Na prawde obecnie na Policji ciąży ogromna odpowiedzialność,od tego co zrobią i po której stronie się opowiedzą zależy przyszłość Polski.Muszą na prawdę zacząć dbać o swoje dobre imię,potem może być za późno.
     Żaden PR nie zmyje mokrych akcji.Sami siebie muszą zacząć pilnować przy obecnych zakusach władzy.Niestety.To jest służba i niech taką pozostanie.
     A służy się społeczeństwu a nie „ślepym” rozkazom.

 44. theaspartam 18 grudnia 2011 o 11:50 am

  Shocking Video Szokujące wideo dziewczyna brutalnie pobita przez wojskowych-Egipt. http://www.youtube.com/watch?v=ZsxHAlMpWio

 45. szuwaxpl 18 grudnia 2011 o 12:22 pm

  DESIDERATA z Baltimore

 46. adrian 18 grudnia 2011 o 12:47 pm

  Światło bieguna na Uralu – ciekawie to wygląda na zdjęciach

  http://www.vseneprostotak.ru/2011/12/svetovoy-stolb-na-urale/

  • Versus3 18 grudnia 2011 o 9:00 pm

   To zachód słońca, całkiem ładne zdjęcia. Żadne tam światło bieguna – to że na Uralu to już nie moga widzieć zachodu Słońca? Ural to nie północ!

 47. Pingback: Fałsz czy prawda? « Zygfryd Gdeczyk