Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 1

Jest to chyba najważniejszy artykuł jaki zamieściłem na tym blogu, może nawet pierwszy w tym temacie jaki ukazał się po polsku. Nie sądzę, by ktoś już o tym po polsku cokolwiek napisał… Otóż wczoraj wieczorem otrzymałem link od autora blogu Zenobiusz. Napisał lakonicznie: „zobacz to, 10 części podobno szok”. Jeszcze nie obejrzałem do końca, ale to co zobaczyłem już mi wystarczy w sformułowaniu naprawdę wniosków, które obróciły wszystko do góry nogami. 

Czeka cię taki zjazd...

Nie ma żadnej wątpliwości, że wszyscy, cały świat, jesteśmy ofiarami jednej wielkiej manipulacji medialnej. Określając media nazwą „kryminalne” byłem zbyt łagodny – to co się dzieje może być określone tylko jednym słowem: ludobójstwo za pomocą mediów. Analiza dotyczy telewizji amerykańskiej, ale po tym co zobaczymy, można być przekonanym, że to samo dzieje się w wielu innych krajach. Autor, Ed Chiarini rozpoczyna film tymi słowami: „Ten film wideo nie jest przeznaczony dla każdego. Jeśli jesteś zadowolony z ze swojej wizji świata nie oglądaj go, ponieważ jeśli to zrobisz to wsadzisz siebie na emocjonalną kolejkę roller-coaster, jaką jeszcze nigdy nie nie jechałeś”. To nie jest to przesada. Większość z nas będzie musiała mocno zweryfikować obraz świata jaki nam wpisano, a nie będzie to łatwe. Dzisiaj tylko rozpoczynam temat – jest tak ważny, że będę go kontynuował przez dłuższy czas, przeplatając newsami, choć naprawdę już nie wiem gdzie szukać prawdy. Po tym co zobaczyłem, zaczynam wątpić we wszystko. Ale może to nagranie prawdy, na które w końcu wpadliśmy skieruje nas na właściwą drogę?

Strong, czy raczej A.E.?

Spróbuję podsumować krótko. Otóż wszystkie znaczące tragedie jakie się nam przedstawiało w telewizji, są teatrem obsadzonym niewielką grupą aktorów. Jak dowodzi autor filmu, są to ludzie z rozrośniętego klanu rodzinnego, którą do tej pory nazywaliśmy Illuminati, mafią Rotszyldów itp. Podaje nazwiska, ich powiązania rodzinne – tak, to jest ta grupa co do której mieliśmy podejrzenia. Tylko, że tym razem mamy czarno na białym – twarze tych oszustów, porównanie charakterystycznych cech i role jakie wykonują. Wielu ulokowało się w Kanadzie, gdzie znajduje się prawdopodobnie kwatera główna zbrodniarzy. W aferę zaangażowana jest cała rodzina Maurice Stronga – rzekomego agenta Rotszyldów, choć teraz to już nie wiadomo kto jest czyim agentem… Strong  obecnie operuje w Chinach i Szwajcarii, podobno musiał uciekać z Kanady. Dlaczego? – o tym później. Kim jest Strong? To będzie dopiero sensacja! Kim jest Chiarini? Ed Chiarini raczej nie działa w pojedynkę. Nie udałoby mu się wsadzić tych materiałów na YouTube i przeżyć kolejny dzień. Co więcej, nie są one usuwane, tak więc musi mieć mocne poparcie w służbach, najprawdopodobniej w FBI. Przedstawiony obszerny materiał porównawczy wskazuje pracę całego zespołu, który analizował nagrania telewizyjne za pomocą odpowiednich programów i komputerów o sporej mocy obliczeniowej, porównujących twarze i wyłapujących podobieństwo. Podobnie jeśli chodzi o analizę głosu. Jest mała szansa, że zrobił to jeden człowiek, choć niczego nie można wykluczać. Sądzę jednak, że zrobili to ludzie, którzy mają dostęp do tego typu sprzętu, tak więc ujawnienie tego materiału nastąpiło w jakimś określonym celu. Być może przed ludzkością pojawiło się małe światełko, być może wreszcie zaczniemy my na nich polować, a nie oni na nas. Poznali ich po uszachAnalizowano unikalne dla każdego człowieka części ciała. W przypadku nagrań wideo, nie można  sprawdzać odcisków palców, jednak tym wyznacznikiem mogą być uszy – szczególnie ich wewnętrzny

Twarz można zamaskować. Uszy trudniej.

układ. I w wielu przypadkach właśnie po uszach rozpoznano oszustów. Innym wyróżnikiem jest układ twarzy, który w wielu przypadkach zmieniony został zmieniony przez maskowanie, postarzenie i ściąganie skóry. Do tego dochodzi oświetlenie, fryzura, okulary, make-up – wszystko to może zmienić wygląd twarzy. W przypadku zdjęć wystarczą odpowiedni retusz na Photoshopie – pewnie dlatego całkowicie znikł z rynku program Anty-Photoshop, który ujawnia retusz. Podane poniżej przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej, ale każdy z nich nadaje się na czołówkę największych gazet. Oczywiście, w tym momencie nikt tego jeszcze nie zamieści, ale miejmy nadzieję, że zmiany nastąpią już niedługo – są zbyt oczywiste, by patriotyczne służby to zignorowały. Każdy uczciwy sąd musi uznać zasadność tych dowodów i skazać tych konspiratorów za ludobójstwo. Kim są ci ludzi i kogo udają?Krótko wspomnę o przykładach, które Chiarini podaje na początku filmu.

postarzona latexem Rachel Zoe

Oszustami są między nimi znane postaci amerykańskiego show-biznesu, jak Rachel Zoe– występowała ona w postaci zmienionej m.in. w programach „reality show” i sensacyjnych relacjach newsowych ze „strzelaniny” w Phoenix, gdzie rzekomy szalony ojciec strzelał do swojej żony i ich dziecka. Oczywiście chodzi o sztuczną eskalację rzekomego zagrożenia ze strony posiadaczy broni. Jest to socjalna manipulacja i sama w sobie jest przestępstwem. Ale to jeszcze jest niczym w porównaniu z kolejnymi oszustwami, które Chiarini demaskuje.

Laurie Blum Mittman w różnych rolach

Przejdźmy do tzw. masakry w Virginia Tech, gdzie Seung-Hui Cho w pojedynkę  zabił 32 osoby, a 25 ranił. Ta rzekoma masakra była albo dziełem służb podległych Illuminatom, albo była jedynie wydarzeniem wirtualnym. Okazuje się bowiem, że jej świadkowie to aktorzy, których zdjęcia były na Facebooku jako znajomi Dave Weissa. Jedna z nich to Laurie Blum Mittman, która w masakrze występowała jako Sara Stevens, kiedy indziej jako ofiara pobita przez ochronę na lotnisku, a kilka lat później jako Robin Kassner w jednym z reality show. Totalna ściema. Inni „świadkowie” masakry, współlokatorzy rzekomego zabójcy,  to także aktorzy z listy Dave Weissa – znani jako Matt Stone i Trey Parker z kreskówki South Park, promowani m.in. przez Michaela Moore’aw „Bowling for Columbine”.

To też byli aktorzy (frag. fot. Getty Im.)

Razem z nimi w wielu różnych epizodach oszustw medialnych występowali też wszyscy „żołnierze” desantu Seal Team Six, tego którzy rzekomo zabili Bin Ladena, a później sami zginęli w katastrofie helikoptera. Wiem, że to co teraz piszę jest niewiarygodną sensacją, ale w filmie macie konkretne dowody, że tak właśnie jest. Wszyscy ci „żołnierze” są na usuniętej już liście przyjaciół Dave Weissa na Facebooku. Na tej liście są też osoby biorące udział w aferze z „postrzeleniem” Gabriele Giffords czy „zaginionymi” osobami na terenie całego kraju. Dave Weiss zagroził Chiariniemu założeniem sprawy sądowej, lecz pewne osoby z „zabitego” komanda Seal Team Six już sypią i Chiarini ma ich zeznania. To zresztą potwierdza, że za Chiarinim stoją pewne służby. W następnym odcinku pójdziemy dalej -naprawdę zrobi się naprawdę gorąco, gdyż jak się okaże, niektórzy znani politycy i działacze są również aktorami – wszyscy z „rodzinki” Illuminati. Będzie też o UFO i „demaskatorach” NWO. Najlepsze będzie jednak to co udało mi się odkryć na podstawie materiału Chiariniego. Mocno się zdziwicie… Podaję link tylko do pierwszego odcinka serii Truth Exposed, na jego końcu znajdziecie link do następnych części:

Wszystkich znających język angielski proszę o dokładne obejrzenie tego filmu – konieczne będzie jego przetłumaczenie na język polski. Nie wydaje mi się, żeby znały go polskie służby, politycy i dziennikarze – chyba, że uczestniczą w tej międzynarodowej konspiracji. Nie mam wątpliwości, że takie osoby w Polsce są, i to na wysokich stołkach. Jestem pewien, że po tym co się dzieje w USA, one też zostaną ujawnione. Film przetłumaczony na polski będzie też mógł posłużyć do zdemaskowania tych samych praktyk w naszych mediach.
=========================================================================

zdj. Texas Liberty Campaign

Kilka słów o autorze serii Truth Exposed,Ed Chiarini:
– Urodzony w Millington, Tennessee, w młodości mieszkał w Pensylwanii.
– Szkoły: University of the Arts – Philadelphia, Chichester HS, The Christian Academy, CLEP U.S. Air Force
Już w wieku 15 lat został zatrudniony jako ilustrator bestsellera High Treason, na podstawie której powstał później film Olivera Stone JFK.
Później był ilustratorem kilku znanych książek, też o JFK.
W wieku 20 lat przeniósł się do Teksasu, gdzie mieszka i pracuje do dzisiaj.
Współuczestniczył m.in. w tworzeniu portalu Broadcast.com Marka Cubana, który został następnie przejęty przez Yahoo. Było to pierwszy portal ze stałą transmisją wideo w internecie.
Potem pracował na wysokich pozycjach dla wielkich korporacji takich jak Halliburton, LGC, Exxon Mobile, Savage Design, ESXengineering.com i Ashford.com. Chcąc poznać życie żołnierza zapisał się do Lotnictwa USA, gdzie był technikiem dla samolotów F-15 i F-22. Po wyjściu z wojska zajął się edukacją rodziców na temat zagrożeń jakie przynosi internet. Na podstawie tego doświadczenia stworzył WellAwareNet. Obecnie zajmuje się badaniami na temat alternatywnych źródeł energii, szczególnie z wodoru i tlenu uzyskiwanego z elektrolizy. Opatentował swoją własną metodę o nazwie „Holy Grail”. Jak widać z treści filmu, interesuje się też operacjami fałszywej flagi i wszelkimi oszustwami medialnymi. Jego publikacje znalazły się m.in. na InfoWars.com Alexa Jonesa.
Obecnie mieszka w Dallas.
Z uwagi na jego kontakty wojskowe, można przypuszczać, że zainteresował tematem oszustw medialnych odpowiednie patriotyczne służby amerykańskie.

Reklamy

233 responses to “Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 1

 1. Pingback: Co o tym myśleć??? « Zenobiusz's Blog

 2. ... 18 grudnia 2011 o 2:42 pm

  , mass media „urabiaja” masy : http://www.tvn24.pl/-1,1728174,0,1,swiatu-grozi-powtorka-z-wielkiej-depresji,wiadomosc.html

  , ekonomia jest kierowana do swojej ostatecznej formy ktora przez okolo 3.5 roku bedzie sie opierala na znamieniu antychrysta ktore zostanie wprowadzone m.in w wyniku zwiedzenia ludzkosci fałszywymi , wielkimi cudami i znakami ktore beda mialy swiatowy wydzwiek :

  ” a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia ” OBJAWIENIE JANA 19:20

  ,”I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda ” OBJAWIENIE JANA 13:13-14

  , ” ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, (10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. (11) I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, (12) aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. ” 2 TESALONICZAN 2:9-12

  ” Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych ” MATEUSZA 24:24

  ……..

  PRZYSZŁE ZYCIE NA ODNOWIONEJ ZIEMI : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

  WŁADZA ŚWIATOWA CELEM KRYZYSU : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

  , wojna miedzy UE a Iranem , Rosja ???? : http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

  • Peryskop 18 grudnia 2011 o 3:40 pm

   @…. czy konsultowałeś z PokójWamem?

   • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 4:00 pm

    Czekam na reakcje. Teraz wyjdzie kto z kim, nie mam wątpliwości.

    • kefir2010 18 grudnia 2011 o 4:27 pm

     nie zagrywajcie za ostro – my tak już mamy, że lubimy się wykłócać nie tylko z hasbarą czy z szabbas gojami, ale także we własnym gronie. i to nas w pewnym sensie może zniszczyć. nigdy wewnętrzne kłótnie nie były dobre. przykłady konfliktów:
     -Piotr i Zenobiusz
     -Mizia i Zenobiusz
     -Mizia i Astromaria
     -Astromaria i Zeno (?)
     -Zenobiusz i ja
     -predator i ja
     -navajo i ja ;D
     -i kilka jeszcze by sie znalazło, np Astromaria i Mizia

     czas chyba zakopać toporki wojenne, które kiedyś np ja poodkopywałem. wolałbym żebyś np zbanował Pokój Wama czy jak mu tam, niż ciągnął publicznie konflikt z nim – zaraz pojawią się agenciury, porobią się grupki. zresztą wiesz o co chodzi.

     • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 4:57 pm

      Nikogo nie banuję poza kilkoma oszczercami. Po prostu czekam na dobre komentarze. Jak ktoś chce być rzetelny to oglądnie to wszystko kilka razy, to zajmuje czas. Na zachętę: Eichmann wczoraj i dziś (w Szwajcarii):

      Wpadli przez Facebooka.

      • Versus3 18 grudnia 2011 o 9:16 pm

       To nie jest ten sam człowiek. „Eichmann” na prawym zdjęciu ma inne uszy niż na lewym. (To tak a propos filmiku, ktory dziś zaprezentowałeś 🙂

     • astromaria 18 grudnia 2011 o 5:53 pm

      @ kefir2010: bardzo proszę nie wciągać mnie do tego szamba! Nigdy w życiu nie kłóciłam się z żadną z tych osób. Nigdy z nimi nie dyskutowałam o niczym, bo w ogóle nie czytuję ich blogów. Jedynie z Mizią miałam jedną jedyną utarczkę, kiedy wpisał mi się w komentarzach, a ja go pogoniłam w buraki. Z zemsty obsmarował mnie u siebie, ale olałam to, bo nigdy nie mieszam w g…

      Skąd czerpiesz te rewelacje na mój temat?

      • kefir2010 18 grudnia 2011 o 6:19 pm

       no to Mizie pogoniłaś, o tym konflikcie wiem. a było coś z zenobiuszem? niech wypowie się sam zainteresowany, pamiętam że zen coś pisał o new age, choć się nie identyfikujesz z tym ruchem. pozdrawiam. nie są to rewelacje, ale luźne spostrzeżenia. może coś po prostu pomyliłem. przepraszam za wszelkie kłopoty, to nie powód by rozkopywać wojennego tomahałka ze mną, nie uważasz?

     • navajo88 18 grudnia 2011 o 5:55 pm

      hahahahahahaha kefir2010 ,oki tromahawk zakopany hahahahahahahahaha
      J.M.H

    • mi461 18 grudnia 2011 o 4:27 pm

     widzisz MONITOR? juz masz 1sze glosy jak mysla „niektorzy”, pojawiaja sie nowe trolle.

     Swiat ZWARIOWAL trudno w to uwierzyc a jednak „teatrzyk” pracuje i ciezko uwierzyc gdzie jest prawda i kto pracuje dla kogo.

     Na jakim zaklamanym swiecie przyszlo nam zyc? Jak mamy tlumaczyc to swoim dzieciom?
     Przed czym i „kim” ostrzegac?

     Pamietam jak wlasnie nasz @rabarbarek poddawala pod watpliwosc wypadek w Arizonie z Gabriele Giffords.

     RABARBAREK odezwij sie i napisz raz jeszcze co cie zaniepokoilo w tym „wypadku”.

     pozdrawiam wszystkich

     • kefir2010 18 grudnia 2011 o 4:45 pm

      i jak, dalej popierasz PiS – kaczo – żydobolszewię, czy już wyzdrowiałaś z tej manii? 😉

     • Megi 18 grudnia 2011 o 4:45 pm

      Może to?
      „Kpt. Kelly jest mężem kongreswoman Gabby Gifford, której głowę przestrzelił zamachowiec podczas wiecu w Arizonie. Podczas zamachu zginęło 9 osób a kongreswoman Gifford, mimo poważnych obrażeń, niezwykle szybko wraca do zdrowia i już w tej chwili mówi się, że będzie uczestniczyć w pożegnaniu promu kosmicznego, dowodzonego przez jej męża. Wśród lekarzy panuje opinia, że sam fakt przeżycia przez nią zamachu, w którym pocisk przeszył jej czaszkę na wylot – jest cudem a tempo jej rekonwalescencji przekracza możliwości logicznego wytłumaczenia tego faktu przez medycynę.

      Kongreswoman Gifford stała się przez to osobą niezwykle w Ameryce popularną i niektórzy mówią, że obecny wiceprezydent Joe Biden odejdzie na emeryturę po tej kadencji a w wyborach w 2012 r. u boku Obamy wystąpi właśnie cudownie ocalała Gabby Gifford.”

      http://nowaatlantyda.com/2011/04/05/obama-i-blogoslawienstwo-majow/

      • Peryskop 18 grudnia 2011 o 4:59 pm

       Ten trick samookaleczenia dla zagarnięcia popularności stał się już standardem.

       B. prezydent Tajwanu tak chciał wygrać reelekcję, że na wiecu przestrzelił sobie kolano.
       Ale sprawa się rypła i wylądował na kilka lat w kiciu.

       Podobnie podejrzane było zatrucie dioksynami „pomarańczowego” prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki.

      • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 5:02 pm

       Nie było żadnej strzelaniny, to wszystko ściema. Powinienem to dodać do tego wpisu, ale może w kolejnym.

       • rabarbarek 18 grudnia 2011 o 5:26 pm

        Monitorze strzelanina byla i zginal w nie bardzo niewygodny wladzon prokurator generalny , o ktorego smierci mowi sie bardzo malo. Celowo naglosnione pania Gifford , zeby zaciemnic prawdziwy cel zamachu.

        • kosiardeyablos 19 grudnia 2011 o 5:51 am

         w tym jest myk……

      • felicyta 18 grudnia 2011 o 5:16 pm

       http://nowaatlantyda.com/2011/04/05/obama-i-blogoslawienstwo-majow/

       To jest ciekawe.
       (…) 20 marca b.r., dzień po ogłoszeniu przez prezydenta Obamę wojny z Libią, grupa majańskich kapłanów zebrała się w jednym ze swoich świętych miejsc i udzieliła amerykańskiemu prezydentowi… błogosławieństwa (!!!), modląc się jednocześnie o powodzenie tej misji. Wszystko to wydarzyło się po tym, kiedy prezydent ogłosił swoją trzecią oficjalną wojnę na Bliskim Wschodzie.Kapłani Majów to ludzie o głębokiej duchowości z długą tradycją wiary w wyższą świadomość i można sobie kompletnie połamać głowę zastanawiając się, co skłoniło ich do błogosławienia człowieka, którego krytykuje obecnie niemalże cały świat? Czyżby Majowie wiedzieli coś o Obamie, czego nikt oprócz nich nie dostrzegł? Czy naprawdę prezydent Obama idąc na wojnę do Libii robi coś, co ma służyć dobru nasz wszystkich? Trudno to powiedzieć bo jedyną przesłanką, że jest to czynem szlachetnym opiera się na samym fakcie błogoslawieństwa majańskich kapłanów, co jest czymś absolutnie niewytłumaczalnym. Być może przewidzieli oni coś o czym nie mamy jeszcze zielonego pojęcia i ostentacyjne poparcie dla Obamy powinno w szczególny sposób zwrócić naszą uwagę na to, co w tej chwili on robi.”

       Gdzies czytalam przepowiednie, ze Obama ma specjalne zadanie ratowac swiat przed zaglada a w roznych channelingach od kosmitow jest uwazany za „swietlista” istote.

       • zeebii 18 grudnia 2011 o 5:28 pm

        @Felicyta
        -ja wiem. Pewno obiecał im trochę grosza „na świątynie”
        Od razu świetliste istoty.

       • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 5:29 pm

        Kapłani Mayów ,składali niegdyś ofiary z ludzi,i ta duchowość im nie przeszła,nie słyszałem, by zmienili wyznanie.Nie dziwi więc, że w „zastępstwie” dokonujący ofiar z ludzkiego życia ,dostał ich błogosławieństwo.

        • Peryskop 18 grudnia 2011 o 5:36 pm

         Felicyta – a czy po prostu nie podstawiono aktorów do zagrania „kapłanów Majów” ?

        • iHe 18 grudnia 2011 o 8:27 pm

         Kapłani majów mają wiele wspólnego z dzisiejszymi iluminatami.Najchętniej trzymaliby nas w absolutnej ciemnocie i ucisku.W społeczeństwie majów jedynymi posiadający przywilej znajomości pisma była kasta skrybów.
         Idealne dla pre totalitarnego ludobójczego ciemnogrodu o pozorach cywilizacji(tylko,że śmierci)
         Ostatnio wychodzi na jaw ,że Majowie tak samo składali ofiary z ludzi jak reszta pd amerykańskich czarno magicznych społeczeństw.

         Pismo dopiero rozszyfrowali biali najeźdźcy przy pomocy biskupów którzy mimo wszystko sporo tych lektur spalili.

         Apocalypto Sacrifice Scene:

        • szuwaxpl 19 grudnia 2011 o 9:55 pm

         Moi drodzy – jeśli czerpie się wiedzę li tylko z filmów a w tym przypadku z Apocalypto, to faktycznie macie rację.
         Zadziwia mnie, że zawsze jak pokazują lalendarz Maya, to pokazują Azteków
         Analogicznie ze śmiercią – u Mayów były to przeważnie wybrane osoby, które rok przygotowywały się do ceremonii, naprawdę odsyłam do dobrych książek ! Wieci dlaczego jest tyle przekłamań, chcieli pokazać ten świat i kulturę jako tępych rzeźników i ludożerców, a pamiętajcie kto był najeźdzcą i odebrał Im wszystko [ dali też bardzo wiele chorób i cierpień dla kruszcu, którego zawsze było im mało]

       • adrian 18 grudnia 2011 o 5:44 pm

        taaa, aby dłużej mógł w golfa grać, a narodowi wciskać że syjoniści żydzi ratują gospodarkę poprzez dodruk

       • O Rzesz 18 grudnia 2011 o 6:23 pm

        Wszyscy jesteśmy w gruncie rzeczy świetlistymi istotami.
        Niektóre jednak buty tą światłością zakrywają otchłań ciemności.
        Czy na pewno w oryginale chodziło o słowo „błogosławieństwo”?.
        Równie dobrze można się za kogoś modlić by dać mu ochronę przed demonami lub je z niego wypędzać co tak bardzo lubią wyśmiewać co bardziej tępi myśliciele i „racjonaliści”.
        Jeśli idzie o channelingi to naprawdę trzeba być ostrożnym.

        Bez głębokiej wiary i wiedzy jak się ochronić zabawa z istotami z tamtej strony może źle się skończyć.
        Nawet jeśli jest to tylko słuchanie tekstów spisanych przez kogoś.
        Bardzo często jest w nich wiele prawdy a wśród niej sączone jest kilka procent jadu który ma zatruć nasze myślenie i ukierunkować je w pożądanym dla „łunych” kierunku!.

        • O Rzesz 18 grudnia 2011 o 6:24 pm

         buty=byty ;D

       • Aja 19 grudnia 2011 o 9:29 pm

        „6. Niezłomność pracowników Światła, światło od tych wszystkich, którzy się budzą i pomoc naszej uniwersalnej rodziny szybko osłabiają resztki władzy Illuminati. W nadchodzącym roku ich potężne siły, które uniemożliwiały prezydentowi Obamie w pełni działać według jego świetlanej misji, zostaną odcięte i prawda zostanie objawiona na temat potężnego blokowania, które wytrąciły lub zniekształciły jego wysiłki na rzecz reform. Stanie się także znane, że za kulisami kooperował z rozwiniętymi duszami innych cywilizacji i zobaczycie wtedy jego skuteczność w pracy z innymi przywódcami, aby zapewnić stabilność i harmonijne stosunki między narodami.”

        http://krystal28.wordpress.com/2011/12/16/mateusz-5-listopad-2011-wolna-wola/

      • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 9:40 pm

       Gabby Gifford

       • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 9:41 pm

        Gabby Giffords lie:

  • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 3:58 pm

   Armagedon musi być-to są czasy ostateczne , ostateczna gra rozgrywa się na naszych oczach, cała prawda wychodzi na jaw. Pomyslcie o tych ludziach nieszczęśnikach którzy mieli okazje żyć w poprzednich pokoleniach w jak wielkiej niewiedzy żyli ci biedni ludzie. W pewnym sensie jesteśmy w niesamowitem położeniu, jesteśmy świadkami dosłownie wydarzeń pozakulisowych w stosunku do ludziowców wciągniętych w matrix …. , to jest zaszczyt i PRZYWILEJ

   • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 5:19 pm

    Armagedon dla Iluminatów. Założę się, że słuzby patriotyczne w USA i nie tylko już zamykają im konta.

    • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 8:22 pm

     Jak to dobrze być skromnym i tak se żyć bez rewelacji , analogicznie do ludzi ktorzy mają miliardy zaszbrowane z lichwy ( pieniądze z powietrza) na kontach.
     Słyszeliście to o tych gilotynach w jakiś piwnicach przygotowywanych dla obywateli USA ? … to dopiero makabra FAMA i te sprawy – nic tylko wypieprzać z tamtad. Zauważyłem że dużo ludzi – znajomych zjeżdza do POLSKI , to że świenta to 1 , a 2dwa to że lipa sie robi na świecie jeśli chodzi o zarobki i inne schizujące sytuacje

   • O Rzesz 18 grudnia 2011 o 6:32 pm

    Nic nie „musi być”!!!.
    Armagedon jest przez nich zapowiadany i planowany od wieków.
    Ponieważ to plan długofalowy a życie ludzkie jest krótkie i specjalnie komplikowane, kolejne pokolenia tracą perspektywę i z czasem cudze koncepcje biorą za swoje.
    Jest powiedziane że wszystko można „odkręcić”. Wymaga to jednak zmiany myślenia i zwrócenia się ku dobru.
    Ku Bogu!.
    Dlatego jest robione wszystko by do tego nie dopuścić.
    Można o tym mówić na okrągło a i tak do większości to nie dociera!.
    Armagedon stał się już archetypem myślowym.
    Jest, niestety, integralną częścią naszej osobowości.
    Nihiliści zacierają rączki!.

    • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 7:59 pm

     @o Rzesz / Mylisz pojecia, a wynika to z hollywoodzkich produkcji filmowych wciskanym ludziom do głowy o tej samej nazwie ARMa …. i to w błąd wprowadza miliony ludzi , a oto chodzi luminairzom ….

     Armagedon czy Harmagedon to sprawa boga opisana w bibli-jest to wyrok boga na niegodziwym systemie rzeczy pod auspicjami szatana, siły natury zniszczą świat budowany przez luminiarzy przez te kilka tysięcy lat no wiecie ….. wszystkie te imperia …. , djaboł wie że mam mało czasu (śpieszy się i myśli że mu się uda ) i z tad te całe zawirowania polityczno wojenne -ekonomiczne i samo to zachowanie ludzi agresja -nienawiśc- klótnie … no wie cie wszystko co najgorsze ….

     Armagedon to realna sprawa, a niewielu sobie zdaje sprawe z tego zjawiska , tak jak na wstępie napisałem ….. niebede się tutaj rozkrencał z tematem bo niewielu ma obtrzskaną BIBLIE, wieć niewrato wogóle gadać na ten temat i komuś na siłe LODY KRĘCIĆ

     • O Rzesz 18 grudnia 2011 o 9:51 pm

      „Armageddon” – to dosłownie „przemiana – odmiana- przemiana”.
      Pierwotnie „sprawa Boga” przechwycona przez religijnych maniaków.
      Ciągle słyszymy o „nowym lepszym świecie”, NWO itd.
      Ja wiem o czym piszę, mój drogi!.
      Tylko głupio wyglądam.

      • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 10:34 pm

       @O RZesz Każdą drogą zjawiska w kosmosie i na ziemi wskazują na dziwne anomalie-natura , … te siły się wqurwiją na pełzające wszyszy pasożytnicze zwane luminiarzami. Podobno tysiace istot duchowych nas obserwuje. Lub że zostaną wylane 4 czasze gniewu bożego na ziemie. Lub „4 wiatry” są związane nad rzeką eufrat (ogód eden) i czekają na polecenia boga. Cóż jesteśmy tylko ludźmi ułomnymi z 20 % procentowym działającym mózgiem. Wszytko sie to okaże ….. dla niektórych język przeności=bajki ezopa , dla innych sens wiara i fundament. Lepiej sobie wkręcać pozytywne śruby , że życie niekończy sie tak ale lepiej se pomyslec że ŚWIETLIŚCI mają jakiś pozytywny plan wobec nas .

       No a co powiecie o tych tajnych transmisjach NASA , tych obiektach UFO czy huj wie co , może to aniołowie , a zkolei inni myślą że to tależe latające a w nich reptylianie siedzą …. i na s obserwuja i kontaktują sie z garstką wojskowych Lumieniarzy (lucyferian) …..

 3. monitorpolski 18 grudnia 2011 o 2:43 pm

  Artykuł będzie skrótem tłumaczenia. Czy ja mam sam ratować świat, a inni będą mieć radochę?

  • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 2:59 pm

   będa miec radoche i postawia ci piwo:-)…z dobrego serca i wdziecznosci, oczywiscie:-)

   • kosiardeyablos 19 grudnia 2011 o 5:47 am

    Cytato przeklejka : Niestety wygląda na to, że żyjemy w europejskiej wersji faszyzmu, którą od faszyzmu znanego z definicji różni głównie to, że nie nazywamy go faszyzmem…
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-zakazala-ziololecznictwa

  • Sully 18 grudnia 2011 o 4:59 pm

   Monitor, a ja mam pytanie: po co to wszystko, po co te mistyfikacje, oszukiwanie, gra aktorów, po co…bo nei znajduje logicznej odpowiedzi.

   • Lyricus 18 grudnia 2011 o 5:50 pm

    A Biladen z Kadafim pije piwo w Argentynie…

    • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 6:07 pm

     Binladen jest prawdopodobnie postacią fikcyjną. Grana przez aktora. O tym w następnych odcinkach.

     • Sully 18 grudnia 2011 o 7:20 pm

      Tylko, że idąc tym tokiem rozumowania, to można zaprzeczyć wszystkiemu…a nawet zaprzeczyć zaprzeczeniom..coś w rodzaju..”zrobię a bo oni napewno pomyśla, że ja pomyslę, że zrobie b…” mentlik kompletny

   • ALFA 18 grudnia 2011 o 6:06 pm

    @Sully nie obrażając ,kiedy ty znajdujesz logiczne odpowiedzi.:)

    • sebecx 18 grudnia 2011 o 6:42 pm

     🙂

    • Sully 18 grudnia 2011 o 7:18 pm

     Za mało inteligentny jesteś żebyś mógł to pojąć..wybacz brutalną szczerośc.

     • felicyta 18 grudnia 2011 o 7:55 pm

      @Za mało inteligentny jesteś żebyś mógł to pojąć..

      -mowia, ze jedzenie miesa wzbudza agresje…

      • Sully 18 grudnia 2011 o 8:02 pm

       A czy ja jestem agresywna, ja stwierdzam tylko niezbite dowody, zresztą szkoda strzepic jezyka na niektórych tutaj na tym blogu…a tak na marginesie- nie jadam miesa;-)

       • felicyta 18 grudnia 2011 o 8:21 pm

        @ ja stwierdzam tylko niezbite dowody

        -nikt na Ziemi nie jest doskonaly, zeby moc wyrokowac o czyjejs niedoskonalosci

       • Orka 18 grudnia 2011 o 8:41 pm

        Sully a tak na serio , jeśli masz którąś z grup krwi np „O” , „B” lub „AB” , popełniasz trudny do przewidzenia błąd nie jedząc mięsa , a zaczyna się to właśnie od drażliwości i niestety jesteś agresywna a poziom twoich odpowiedzi na to wskazuje , zresztą niektórych pytań też . Kawałek życia mam już za sobą i w tym przypadku wiem co mówię. Zważ to i jeśli mam rację , zmień dietę.

       • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 8:42 pm

        gdybyscie były facetami, to bym poradził: dajcie sobie po jednym szybkim, a potem idźcie razem na piwo…:-)

       • Sully 18 grudnia 2011 o 9:17 pm

        Dziekuje za troskę o moja skromna osobe, ale żeby wyprowadzić mnie z równowagi, a co za tym idzie, aby wzbudzic u mnie agresje trzeba naprawde o wiele więcej niż wymiana zdań na blogu;-) A mięsa nie jadam bo nie lubię, a nie z żadnych przekonań, lubię za to ryby które chetnie jem;-)

       • gruszka 18 grudnia 2011 o 9:19 pm

        masz niezbite dowody o kimś kogo nie znasz ?wow

       • Sully 18 grudnia 2011 o 9:21 pm

        do felicyta: Celowo próbujesz odbiegac od głównego tematu i czepiac sie drobnostek, bo wygląda mi na to jakbyś zapomniała o czym dzisiaj piszemy i jaka jest powaga sytuacji…celowa ( nieudana) próba zmiany tematu…hmmmm

       • felicyta 18 grudnia 2011 o 11:02 pm

        @Sully 18 Grudzień 2011 o 9:21 pm, Celowo próbujesz odbiegac od głównego tematu …

        -odwracanie kota ogonem i atak jako „obrona” to typowe zagrania wiadomo jakiej rasy
        a ryby to tez mieso

       • Sully 18 grudnia 2011 o 11:08 pm

        No, kiepsko ci te dezinformowanie wychodzi…nie będzie premi.

   • szuwaxpl 18 grudnia 2011 o 6:44 pm

    Moim zdaniem – analogiczna sytuacja jaką mieliśmy w Polsce a’propos katowania dzieci, w to nikt nie wątpi, że takie rzeczy się dzieją. Ale wykwit w miesiącu i ekspresowa zmiana prawa ! Może nikt więcej nie zwrócił na to uwagi, ja to wyłapałem. Działo się to rok lub dwa temu, na pewno ostatnia zmiana prawa w tym zakresie i wtedy możecie sprawdzić czas i doniesienia medialne dla sprawdzenia ile tego „było”

    • Ada 18 grudnia 2011 o 7:35 pm

     To samo mowil moj maz, ja nie mialam pojecia bo nie ogladam tv ale on oglada i stwierdzil ze to podejrzane ze sie w kolko mowi o katowaniu dzieci, i ze pewnie chodzi o rozdmuchanie w konkretnym celu.

     • gruszka 18 grudnia 2011 o 9:20 pm

      pewnie katowania dzieci nie było , ale trzeba było znaleźć problem ,żeby wprowadzić rozwiązanie jakie chcieli…Odbierać z łatwością dzieci rodzicom …

   • rob 21 grudnia 2011 o 5:18 am

    bo czlowiek probuje byc wiekszym niz to jest mozliwe,,, czy „mozliwe”?? ….hmmm nie jeden szuka na to odpowiedzi …..

 4. theaspartam 18 grudnia 2011 o 2:52 pm

  Zydzi w Polskiej polityce – http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce-

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 3:12 pm

   theaspartam, to naprawdę trzeba obejrzeć – nie wierzą, że zrobiłeś to w 15 minut. Film ma prawie 3 godziny.

 5. Ada 18 grudnia 2011 o 3:08 pm

  Wcale mnie to nie dziwi, mysle ze ta grupa ktora chce rzadzic swiatem jest zdolna do takiego krecenia za pomoca mediow.
  Jest taki film Truman Show, pokazuje taki swiat.

 6. Waldek P. 18 grudnia 2011 o 3:14 pm

  Przeciez nie za darmo to robisz ?

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 3:36 pm

   Szybcy jesteście. Wymyśl coś bardziej inteligentnego.

 7. Waldek P. 18 grudnia 2011 o 3:15 pm

  Placa i to wcale nie malo za calkowita deziformacje !

  • Peryskop 18 grudnia 2011 o 4:51 pm

   @Waldek sam nie dajesz rady.
   Spróbuj w trybie awaryjnym ściągnąć resztę chłopaków – DrużynaAA, 44, k, bip, sbuk …
   No, kto tylko może !

   • kefir2010 18 grudnia 2011 o 5:37 pm

    a to było z jakiegoś translatora z jiddisz na Polski? widzę właśnie, że brak Ci polskiej czcionki, tak samo, jak piątej klepki zresztą!

    • kefir2010 18 grudnia 2011 o 5:38 pm

     sorry, to było do Waldka, coś mi się popieprzyło. pozdrawiam

  • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 5:13 pm

   a niby dlaczego mam uważasz, ze to ty masz rację, twierdząc, ze Monitor oszukuje/dezinformuje; jakos tak ten twój głos … nie pasuje do tego bloga, nie czujesz tego? za słabo sie staracie, towarzyszu!

  • ALFA 18 grudnia 2011 o 6:34 pm

   @Waldek P placa placa i gówno maca załóż sobie blog.

 8. theaspartam 18 grudnia 2011 o 3:21 pm

  Czekam na tłumaczenie, bez angielskiego nie ogarnę treści filmu

  • andzia 18 grudnia 2011 o 3:32 pm

   no własnie, popieram. Dla mnie póki co jest bezwartosciowy bo rozumienie średnio co dziesiątego słowa niewiele daje.

 9. navajo88 18 grudnia 2011 o 3:25 pm

  Monitor a sprawa jest niezwykle prosta ! wystarczy wyłączyć wszystkie media i po kłopocie ! ,proste ????? proste !!!!!! . Tylko pytanie czy ludzie chcą wyłączyć te media i co potem bendą robili jak wyłączą swoje media ,to jest telewizory i powyrzucają komputery i radia ,a także swoje telefony komórkowe ,co ??????? hahahahahahahaha to już prędzej w ziemie walnie jakaś asteroida albo wylądują marsjanie hahahahahahahahahahaha .
  Monitor to są senne mażenia !!!!!!!!! ,pozdrawiam J.M.H

  • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 4:07 pm

   jak powyrzucamy MEDIA to „ustasze” wpadną tak jak to robili (39’+/-) napadając wsie i mordując ludzi niczmu niewinnych w imie ideologi jak nacjonalizm-patryjotyzm-lub inny program kontroli społeczeństwa … wytarczy ja widziałem stary jakiś film czarnobiały działo sie to na ukrainie lub gdzieś tam w rosji, wpadałą bolszewia lub coś w tym stylu i zabierali żywnośc chłopom, nastepnie jak ludzie niem,i już nic to znów wpadali i wywozili ma eksterminacje, na dzień dzisiejszy na 100 % są zdolni ludzie to zrobić w zamian za korzyści materialne ….

   więc uwaga ! : MORDERCY SĄ WŚRÓD NAS , historia uwielbia się powtarzać , to było
   zaledwie 80 lat temu + „przeboje serbskie z ustaszami”

   • ... 18 grudnia 2011 o 5:29 pm

    masz racje , wielkie ludobójstwa sie powtórza i to prosci ludzie beda mordowac prostych ludzi , dlatego jesli szukacie prawdy to tylko PAN JEZUS – BÓG OBJAWIONY jest nia , prawda sa równiez Jego Słowa – jedynie w Biblii jest zapisana przyszłosc swiata kto nie uwierzy ten nie pozna prawdy – wszystko to co sie obecnie wyprawia zapisane jest w Biblii , przyszłe wydarzenia zapisane w Słowie Bożym równiez sie wypełnia jak np unia swiatowa , antychryst , fałszywy prorok , znamie antychrysta , ludobójstwo m.in chrześcijan

    , niedowiarki skad wziely sie ludzkie przedmioty w złozach wegla , złota , srebra ??? : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=130

 10. kosiardeyablos 18 grudnia 2011 o 3:33 pm

  Mr.Monior to jest NEWS!!!! Masz u mnie solidnego browca ( Zeno tyż )…całom palete i jeszcze sześć – tak żę byśmy kirzyli browara do końca świata i tyż dni sześć. To jest to !!! Istna czerwona tableta – totalny matrix przebudzenia….hahhahaaaaa !!! …………………….a jak ktoś wybierze niebieskom pigułe to jego juz problem

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 3:38 pm

   kosiardeyablos, ja też walę piwo od czasu do czasu, ale nie z GMO – dużo witaminy Beee. Teraz jest okazja, to poszło i już nie zginie, mogą nas sobie ukatrupiać. Jak nie ja to ktoś inny to pociągnie. Jak widzisz już się odezwali, na razie z głupawymi wstawkami, zobaczymy co powiedzą jak dojdziemy do tych tzw. „Rotszyldów”

   • kefir2010 18 grudnia 2011 o 3:53 pm

    dobra, zmiksuję coś na wieczór, dam to u siebie, na onecie, wordpress i NE – mam nadzieję, że Łażący Łazarz, z którym miałeś zatargi, nie wypierdoli mojego bloga w kosmos za to. czy proxy planet lab (niektóre) bądź high anonymous dadzą cokolwiek poza czasowym zmyleniem polskojęzycznych, zażydzonych służb specjalnych? onet po mojej akcji z demaskacją jednej popularnej blogerki jako agentki kontrwywiadu wojskowego PRL (teczka IPN, materiały są na wordpress u mnie), wywalił całkowicie strefę „Waszym Zdaniem” przeznaczoną dla blogerów onetu. i jakoś nie zamierza jej wznawiać. co ciekawe, Marek – onet skasował całe archiwum dawnego forum.onet.pl i dał nowe, startujące od początku grudnia. a to przecież ponad 10 lat historii tego forum! czy wiecie coś więcej na ten temat?

    • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 3:57 pm

     Weź kefir pod uwagę, że służby, także te „żydowskie”, mogą być zainteresowane tematem, bowiem wszystkim rządzi jeszcze żywy dr. Mengele!
     Miksuj jak najprędzej, odciąż mnie, im nas więcej to „miksuje” tym lepiej. Temat jak rzeka – trza sprawdzić naszych „polytyków” z jakich są rodzin. Ja już tu widzę niejednego Greenberga i Stronga.

     • kefir2010 18 grudnia 2011 o 4:08 pm

      ale aferę rozkręciłeś! 🙂 normalnie moja krew, moje gratulacje. nie ukrywaj wpisów hasbary, ich trzeba punktować i odpowiednio minusować, tak samo, jak oni „zażydzają” moje wpisy (minusują tzn). jestem skłonny Ci wybaczyć popieranie agenta Chadad Lubawitch, gasPutina, i postawić skrzynę dobrego piwa bez GMO i innych koszernych dodatków. pozdrawiam.

      • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 5:04 pm

       Oni muszą uważać, bo te prawdziwe żydowskie służby będą na nich teraz polować. Sądzisz, że ci naziści są Żydami? Oni się za nich podają, wygodnie wypadać jako ofiary, a nie oprawcy. Tu macie krwawego „Józka”:

       Jeden z najbardziej wpływowych ludzi w USA. Udaje Żyda i nazywa się Maurice Greenberg.

       • kefir2010 18 grudnia 2011 o 5:23 pm

        przecież ten w środku to guru polskich genetycznych, pan Jaro K. !! 😀

       • felicyta 18 grudnia 2011 o 5:24 pm

        @Sądzisz, że ci naziści są Żydami?

        -ja sadze, ze nazisci nimi sa, bo tylko oni potrafia byc tacy nieludzcy i tak dlugo zyc…

       • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 6:07 pm

        Są dokumenty które ukazały się bliskie więzi między CIA i hitlerowskimi zbrodniarzami wojennymi. NAMIAR: http://www.topsecretwriters.com/2011/12/cia-use-of-nazi-war-criminals-was-worse-than-most-people-realize/

        Nagranie na topie i wszystko na temat >>>

        Poakazywałem to moim „znajomym ZOMBI” , to powiedzieli że to niemożliwe i to jest fotomontarz, z takimi ludźmi niema już gadki -mózgi wyprane doszczętnie

        Darisz Kwiecień ma ciekawe informacje na ten temat …

       • pan_prezydent 18 grudnia 2011 o 8:40 pm

        Panie monitor siła perswazji to ja panu powie że na powyższym zdjęciu nic nie mamy co by łączyło mengele z tym siwym z 3 zdjęcia, chyba że coś mamy, ale co ? co mamy ? omamy ?
        bo niby co tam widzisz by choć w 20% stwierdzić że to ten sam gośc ?
        Wkurwiłem sie, sensacja w pizdu, jak wieczorynka dla dzieci

       • Versus3 18 grudnia 2011 o 9:24 pm

        Mengele urodził się w 1911 roku! Bez przesady że ma teraz 100 lat i wygląda tak żwawo jak na tym zdjęciu. Proponuję wziąć głeboki oddech i uspokoić biegunkę myśli.

        • Peryskop 18 grudnia 2011 o 10:42 pm

         To u Davida Lettermana zobacz faceta z tych kręgów.
         Twórca Public Relations 93-letni Edward Bernays, który dożył 103 lat:

        • kefir2010 18 grudnia 2011 o 10:48 pm

         przedstawione zdjęcia pochodzą sprzed czterech lat. nie wiem czy dr mengele dalej żyje, nie mogę stwierdzić tego na podstawie tych zdjęć. jednak, odcisk ucha jest jak odcisk palca, drodzy czepialscy, czy też agenciaki. odcisk ucha jest niepowtarzalny i praktycznie niemożliwy do podrobienia, chyba, że po transplantacji tego narządu od zmarłego dawcy. jakoś nie słyszałem, aby takie operacje wykonywano.

         co więcej: po takiej transplantacji zostają ślady, zwykłe blizny, praktycznie niemożliwe do usunięcia. wiem co mówię, bo kiedyś miałem do czynienia z bliznami, widziałem je na żywo, te zagojone. techniki laserowe jakie są obecnie stosowane tylko nieznacznie by usunęły tego typu blizny, poza tym komputery o dużej mocy wychwyciłyby delikatne zmiany naskórka, jego koloru itp.

         Marek lub Zenobiusz wspomniał, że użyto w tym wypadku superkomputerów do analizy grafiki o bardzo dużej możliwości przerobu. tego typu maszyneria wychwyci wszelkie zmiany, porówna także odcisk ucha wspomniany wyżej, który jest nie do podrobienia i łatwo go rozpoznać jeśli analizuje to specjalista wyposażony w odpowiedni sprzęt.
         ludzie, wam czeba wszystko wywalać jak leci? myślcie trochę, to nie boli!! przecież w tym materiale wyraźnie mowa o odcisku ucha człowieka.

     • Ania 18 grudnia 2011 o 6:16 pm

      Swoją drogą, niezwykłe, że oni tak długo żyją. Ciekawe na czym to polega.

      • kefir2010 18 grudnia 2011 o 7:21 pm

       po prostu wpierdalają dużo czosnku, bo wiadomo, że to cebularze, acha, i zażerają się też naturalną witaminą C w ilości powyżej 3000 mg na dobę (!) – człowiek ma błąd w genetyce, bo nie produkujemy witaminy C, musimy ją dostarczać z pożywieniem, co rzadko się udaje.

       • Ania 19 grudnia 2011 o 11:24 am

        Kefir, doczytaj, nie zmyślaj. Wszystkie naczelne tak mają. I świnka morska też.

      • felicyta 18 grudnia 2011 o 7:47 pm

       @Swoją drogą, niezwykłe, że oni tak długo żyją. Ciekawe na czym to polega.

       -tez nad tym sie zastanawiam. na razie to mam takie wytlumaczenie, ze ten ich bog-psychopatyczny kosmita (-ci) rzeczywiscie przygotowywal ich na zdobycie przez nich calej Ziemi (caly stary testament jest o tym) i polepszyl im geny karmiac ich spirulina przez 40 lat na pustyni.

       Jest nawet ksiazka na t.t. George Sassoon-Maszyna do produkcji manny (Czy manna z nieba była namacalnym świadectwem potęgi Pana, czy dowodem na istnienie zaawansowanej technologicznie aparatury, dostarczonej Mojżeszowi przez przybyszów z kosmosu? George Sassoon i Rodney Dale, biolodzy i inżynierowie, w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie dokonali wnikliwej analizy świętych tekstów judaizmu. * Stary Testament * Talmud * tajemna księga Zohar dostarczyły autorom materiału do sformułowania zaskakującego wniosku dotyczącego jednej z najbardziej znanych historii biblijnych i umożliwiły wysunięcie hipotezy o ingerencji istot pozaziemskich w historię ludu Izraela..)

       Dla zaineresowanych wiecej o maszynie do produkcji manny na naped atomowy , ktora wspolczesni naukowcy skonstrulowali wg opisu z ksiegi Zohar (celowo nie wlaczonej do Biblii):

       http://www.paranormalne.pl/topic/6410-maszyna-do-produkcji-manny/

       • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 8:55 pm

        czytałem o tym jeszcze w czasach licealnych (broda Wiekowego Starca, konsola do sterowania na piersi Wielkiego Kapłana i łancuch u nogi, coby nieszczęśnika wyciągnąc, gdyby za duzo beqereli zainkasował) – a to wszystko dzieki niejakiemu Arnoldowi Mostowiczowi – na marginesie – Żydowi…..

       • pola 18 grudnia 2011 o 9:20 pm

        Zauważyłam że od parunastu lat próbuje się udowadniać że Biblijne cuda zostały dokonane przez jakiś przybyszów z kosmosu i taka papkę wciska się ludziom aby zaprzestali wierzyć w opatrzność Boską, tylko zdali się na teorię naukowców którzy za swoje bełkotliwe teorie dostają niezłe pieniądze a ludziom wierzacym robią wodę z mózgu.

        • felicyta 18 grudnia 2011 o 11:17 pm

         @ aby zaprzestali wierzyć w opatrzność Boską

         -wiara czyni cuda, to fizyka

        • Ania 19 grudnia 2011 o 11:28 am

         Pola, nie martw się. Ci co maja mózg może i są zagrożeni robieniem wody z mózgu. Ale ci co im juz dawno wodę z mózgu zrobiono, bądź sami sobie zrobili, to są już bezpieczni, wody z wody się juz nie zrobi, bo po co .

       • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:29 pm

        @felicyta Ciekawszą zabawka z zaawansowaną technologią opisaną w bibli w księdze Daniela jest ten rydwan czy jakiś tam statek kosmiczny wiecie dokładny opis jak na tamte czasy , te obrecze z oczami obracające sie w jakiś kierunkach . Coś jak maszyneria portalowa w STAR GATE , nawet pod taką nazwą istnieje tajny praojekt rządowy w USA …

        Czy opis tego zjawiska w bibli to bajka ? … lub te obrazy ze sredniowiecza z UFO …

        …. to dopiero numer

        • Peryskop 18 grudnia 2011 o 10:47 pm

         @jakzawsze – za duże dawki przyjmujesz i już na Biblii przypalił cie ORzesz.
         Nie Daniela a Ezechiela – „koło w kole”.

        • felicyta 18 grudnia 2011 o 10:49 pm

         @te obrecze z oczami obracające sie w jakiś kierunkach

         -sa wykorzystane we wozkach inwalidzkich

      • Orka 18 grudnia 2011 o 8:12 pm

       Aniu , czy kiedykolwiek czytałaś na temat owych słynnych precyzyjnych okaleczeń w Ameryce Południowej ? Najpierw ofiarą padały zwierzęta (nabieranie wprawy ?) a potem znajdywano ciała ludzi .
       W życiu nie uwierzę w interwencję obcych …
       Może to właśnie na tym polega Aniu .

       http://nowaatlantyda.com/2010/11/17/okaleczenia-bydla-i-masakra-kotow

       http://davidicke.pl/index.php/artykuly/67-obce-cywilizacje-ufo/263-scott-corrales.html

       • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:31 pm

        @ORKA Czupakadra i te sprawy i dodał bym reptylian zmioennokształtnych, Dariusz Kwiecień coś wspominał o hybrydach homanoidalnych z pazurami z ekperymentów nazistowskich

        • Orka 18 grudnia 2011 o 11:13 pm

         Ale cię pełno , aż się boję otworzyć lodówkę …

        • Orka 19 grudnia 2011 o 10:51 am

         Gdyby nie twoje komentarze , szczególnie a może przede wszystkim te na temat Dariusza Kwietnia ( bardzo ciekawe !) to rozumiałabym twój powyższy post jako kpinę. Bardzo cię przepraszam , zaszło nieporozumienie , oczywiście z mojej winy . Pisz dalej , lodówkę otwieram z przyjemnością , tyle tam dobrych rzeczy mam …

       • Ania 19 grudnia 2011 o 11:35 am

        Wiesz, ja sądzę, że nie jest dobrze przyjmować fakty w kategorii wierzę-nie wierzę. To jest typowa sprawa do kategorii wiem-nie wiem.

       • Zenon 19 grudnia 2011 o 1:34 pm

        Orka – daj spokój, IQ- to miara zdolności kojarzenia faktów. Monitor do dzisiaj nie jarzy, że, wizerunek mocnego Putina jest potrzebny do wywołania 3WŚ, więc jak inni mogą skojarzyć , skąd i po co te dziesiątki i setki tysięcy zaginionych dzieci, kobiet i prawiczków. Oni cały czas [nie]myślą że to PRZYPADEK!

        • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 2:54 pm

         To ja już nie rozumiem, gdyby Putin albo inny przywódca był słaby, to nie mogliby wywołać II w.ś.?
         Rozumując tym tokiem najlepiej byłoby gdyby wszystkie państwa były słabe. Nie, silny Putin – patriota z największym arsenałem broni atomowej to przeszkoda nie do pokonania. Pytanie, na ile jest patriotą, a na ile go udaje. Ja się wcale nie dziwię atakowi na mój pogląd, że Putin jest naszą nadzieją przeciwko NWO – zobaczcie sobie do gazet, tam jest to samo.

        • Orka 19 grudnia 2011 o 3:55 pm

         Zenon , dziękuję , można mieć tylko nadzieję , że tak jak Napoleon , Hitler , tak i NWO , połamią sobie zęby na Rosji . Chyba , że do trzech razy sztuka …
         Najlepiej specyfikę słabości Rosji ujął tu yaphoto w 2 części .

        • Zenon 19 grudnia 2011 o 4:08 pm

         Drogi Moniltor- gdyby Putin był słaby to chińczyki po prostu zajęłyby Rosję (anektowali ją), a tak będzie to poważny konflikt w który wmieszają się Niemcy i ściągną Amerykę.Chiny ogłoszą krucjatę przeciw białej rasie i globalny konflikt gotowy.Kochany zauważ że chodzi o wizerunek Putina 2
         [ pierwszy to był Raz-putin ].
         Żeby ludzie (armia) walczyli – zabijali, muszą mieć ideę (ideologię) ….

   • kosiardeyablos 19 grudnia 2011 o 6:08 am

    Ano sie odezwali i odzywają nadal. Szkoda ze mi stronka KUAMCY ( zawiecha ze względu na brak wejść…niczym trawnik nie odświeżona wyschła ) nie ładzia, a nie mam kiedy ( może z lenistwa ?) jej uaktywnić. Tam pisałem swoje dyrdymały i nie żałowałem „tuszu” a tu taj masz „szemranych” PrzebudzOnych inaczej. Niektórzy dalej mają problem – czy wybrać czerwoną czy niebieską tablete ? Ni cholery nie trybią stanu w jakim się znajdują a pisałem u ciebie to nie raz ( cholera ! spedziłem u ciebie na blogu więcej czasu niż na swej stronce !!! hahaha….(czytając)….nie aktywna stronka zdechła….hahaha)
    Ten matrix uderza ich po ślepiach ze nic nie widzą, miejmy nadzieje że zatrybią, wkrótce, bo po niektórych wpisach widze trollików i agenturke……:-)

 11. jakzawsze 18 grudnia 2011 o 3:46 pm

  Mineło jakieś 7 lat +/- od obejrzenia END GAME „Aleksa Dżonsa” i tego typu filmów. 7 lat badań zmieniło wszystko …. , lecz niektórzy nienawidzą słuchać na tamat teori NIEspiskowych już na dzień dzisiejszy, ludzi to nie ienteresuje, a często słysze hasła typu że mamy się inetersować tylko pracą-domem-i żeby co do gara włożyć- takie są poglądy ludzi ZOMBI.

  Mieszkając w Londynie kilaka lat zobaczyłem stolice szatana na własne oczy i te masońskie-illuminati symbole to mi otworzyło oczy tysiące rządowych i pozarządowych instytucji http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=108457299830432735942.0004706f1317316ebbb22 z symboliką wiadomo jakiego pochodzenia , nawet kościoły jakieś satanistyczne dla specjalnych członków polityków MEMBERS… Może ktoś widział w Londynie hyba to było KNIGHTSBRIDGE albo Cromwel Roead jest tam takie wielki posąg sztana diabła z kopytami jak gra na piszczałkach czysto demoniczne i tego typu obiekty są przed budynkami urzędowymi, jak to znajde na google earth to dam linka …

  Obecnie jest manipulacja na skale światową czego dowodzi dzisiejszy wpis monitora, jakie kolwiek gadanie na ten temat przez ileś lat wstecz zawsze straszyli psychiatrykiem , dzisiaj ja się śmieje z ZOMBI, niech sobie żyją w niewiedzy, ale jak to poleci wszystko w łep to dopiero bedą mieli paranoje bo niebedą wstanie psychicznie i fizycznie zaaklimatyzować do warunków jakie nas czekają.

  Niewielka grupa składająca sie z międzynarodowych biurokratów ciężko pracuje nad (grą) opracowaniem systemu „globalnego zarządzania”, które powoli zyskuje kontrolę nad życiem zwykłych Amerykanów „. Maurice Strong, 68-letni Kanadyjczyk, jest „niezastąpionym człowiekiem” w centrum tego kryminalnego zjawiska. Rothschild, Rockefeller, Maurice Strong, Al Gore, Goldman Sachs, burmistrz Daley, William Ayers, Saul Alinsky, Arabia Saudyjska, Chiny i
  ONZ = Barak Obama. Ci psychopaci , aby uratować planetę, decydują (już zdecydowali) to upadek(zrównanie ziemią) uprzemysłowionych fabryk-cywilizacji. Coż Międzynarodowy Instytut na rzecz Ekorozwoju pachnie mi faszystowską eugeniką … (….invitro)

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 3:59 pm

   jakzawsze, sensacja się dopiero szykuje. W ogóle nie wiadomo czy ktoś z Rotszyldów ocalał. Ci co występują to też są aktorzy. Prawdopodobnie majątek Rotszyldów został przejęty przez tych ludzi, o których mowa w filmie.

   • kefir2010 18 grudnia 2011 o 4:14 pm

    to będzie sensacja 😀 Marek, skoordynujmy tę akcję i dajmy tekst o którym piszesz na kilka / kilkanaście blogów jednocześnie – np ustalamy że publikujesz o dogodnej dla wszystkich porze (np środa, godzina 20.00) i potem wszyscy to zaraz kopiują, dają do tego komentarz i swoje materiały. co Ty na to? ja mam trzy blogi na różnych platformach, o czym wiesz zresztą. na eiobę też mogę dać, ale tam jest wężowisko hasbary raczej.

    • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 4:23 pm

     iskre trzeba rozdmuchać pożar wzniecić, wystarczy aby każdy z nas pozakładał kilka blogów i kanałow na YT i jazda + powysyłać maile do kryminalnych mediów (niech qurwy czytaja i sie zainetresują, żeby niemówili że niewiedzą, teraz już wiedzą) rmf-zet-eska-bielsko-innme tuby propagandowe

     • kefir2010 18 grudnia 2011 o 4:38 pm

      dobrze, jak ktoś już ma zgromadzony jakiś potencjał, np grupę czytelników na onecie czy salon 24. choć na s24 koszerna cenzura blokuje mi automatycznie wszystkie nowo założone blogi – jakiś filtr kurwa nałożyli, garbate nochale.
      dla wszystkich poradnik jak pisać posty na polskojęzycznych platformach, by nie wpaść w sidła prokuratur i ich mafii sądowej:
      http://kefir2010.wordpress.com/2011/11/04/porady-prawne-jak-pisac-teksty-na-polskojezycznych-platformach-gdy-serwery-sa-osadzone-w-polsce-wolnosc-slowa-wolnosci-obywatelskie-cenzura-internetu-mafia-sadowa-4-listopada-2011/

     • sinus 18 grudnia 2011 o 6:08 pm

      juz „lajkowalem” na YT, puscilem gdzie tam moglem, ciekawa sprawa

   • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 4:18 pm

    Prawdziwi sprawcy mogą siedzieć w supernowoczesnych bunkrach, a właśnie rotszyldy i rekefelery i inni aktorzy to taka pozkazówka, to mnie dziwi że te informacje w sumie prowadzą to tych panów (rodzin) i może to być zmyłka. Arystokratyczne mafie pracują tysiące lat nad tym planem i też nie są głupi. Najbardziej mnie intryguje fenomen że te „rodziny” mogą się żenić tylko między sobą, tu chodzi coś o genetyke … Piekło informacyjne dopiero się rozpenta, omijając aktorską gre polskich karteli politycznych. Myślę że za naszego życia jeszcze wydzie cała prawda … to jest coś niesamowitego …

   • Peryskop 18 grudnia 2011 o 4:25 pm

    @Monitor – czy z przejęciem majątku Rotszyldów nie spekulujesz za daleko?
    Przecież ktoś dobrze wprowadzony w niuanse-finanse musi trzymać ręce na kasie.

    Ale gratuluję tobie i Zenowi wielkiego nosa !

    Bo to fakt, że już od kilku dekad świat jest pod kontrolą globalnego „aktorstwa” spod znaku Świętego Drzewa (Holywood). No i reżyserów, a przede wszystkim scenarzystów którzy piszą.

    Czy może jeszcze kogoś dziwić wielka polityczna kariera aktora Ronalda Raegana ?
    On po prostu świetnie zagrał swoją życiową rolę „prezydenta” – jednego z „lepszych” w USA.
    Być może była to próba generalna na ile można pójść tą artystyczną drogą w kreacji świata.

    No i wyłania się bardzo ciekawa rola Kanadyjczyków w całym przedsięwzięciu.

    To nie przypadek, że właśnie w Kanadzie hitlerowscy lekarze ocaleni po klęsce Niemiec w 2 w.ś. znaleźli warunki do kontynuacji badań „naukowych” nad metodami kontroli ludzkości przez poznanie słabości psychiki ludzkiej. To nie przypadek, że Kandayjka Noami Klein ujawniła nieco wiedzy w „Doktrynie szoku”. Polecam powtórkę przydatną dla lepszego zrozumienia co się dzieje w świecie wobec rewelacji ujawnionych w dzisiejszym artykule.

   • Zenon 19 grudnia 2011 o 1:48 pm

    Monitor, może byś wreszcie nazywał rzeczy po imieniu – czerwonyszyld to Bauery!!!

 12. pan_prezydent 18 grudnia 2011 o 4:07 pm

  Oni wszyscy na tym filmie mają garbate nosy 😉

  • BirD2 18 grudnia 2011 o 4:13 pm

   bo to Francuzi 😀

   • kefir2010 18 grudnia 2011 o 4:51 pm

    bo to tzw żydoidy są! tylko im jarmułki porozdawać/

 13. andzia 18 grudnia 2011 o 4:30 pm

  może nie na temat ale można się pośmiać. Po prawej stronie zdjęcie świni…
  http://wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=section&id=7&layout=blog&Itemid=6

 14. rozeznany 18 grudnia 2011 o 4:33 pm

  będzie z polskimi napisami? bardzo bym prosił 😉

  • kefir2010 18 grudnia 2011 o 5:12 pm

   będzie. jeśli znasz kogoś o dobrej woli, kto posługuje się angielskim i chciałby pomóc – pisz do Marka, mail masz po prawej stronie. o to samo bym prosił resztę.

 15. navajo88 18 grudnia 2011 o 4:34 pm

  Czy ja dobrze słyszę ???? słychać szczęk dyskretnie ostrzonych noży ,oraz roznoszący się dyskretny zapaszek oliwy do czyszczenia broni ?????? ,a tu i ówdzie dyskretny szelest rozrywanych opakowań na amunicję pocisków do broni ??????? czyżby szykowała się wojenka ??? hahahahahahahahahahaha
  J.M.H

  • Peryskop 18 grudnia 2011 o 4:37 pm

   @Navajo – Jak zwykle to tylko ci się zdaje, ale jak zwykle dość celnie.

   hahahahahahaha!

   • kefir2010 18 grudnia 2011 o 4:49 pm

    tak, navajo, do woja się zapisałem, jak na początek nieźle mi płacą! czeba ci dupę skopać w końcu, joł! walka trwa! huas huas huas

    • BirD2 18 grudnia 2011 o 5:38 pm

     Jak ty masz ten „kraj” bronić to ja współczuję wszystkim którzy tu mieszkają..

     • kefir2010 18 grudnia 2011 o 5:47 pm

      uważaj, bo właśnie jesteś na celowniku mojego mausera, co mi dziadek z tatkiem zakopali w ogrudku! joł! ;D

    • navajo88 18 grudnia 2011 o 6:21 pm

     No proszę proszę !!! to kariera stoi przed tobą otworem i jak dobrze pójdzie to za parę lat zostaniesz generałem !!!!! nic tylko cmokać , no ale jak mniemam to na poczontek dostałeś pensję w wysokości 1500 zł ,lub 2000 zl ,,,ale się nie martw jak dostaniesz rozkaz wyjazdu na misję np do Afganistanu ,lub do Iranu to zapewnie więcej ci zaproponują hahahahahaha.
     Tylko jest jedna sprawa na każdej wojnie giną żołnierze i ty także możesz zginąć ,a wtedy twoja jakże świetnie zapowiadająca się kariera Generalska może po prostu nie dojśc do skutku hahahahahahahaha.
     Ale mam dla ciebie bardzo dobrą wiadomośc wszyscy kiedyś umrzemy i to nie zależnie od miejsca w kturym przebywamy !!!!!! hahahahahahahahahahahahaha
     J.M.H

  • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 5:21 pm

   to ja, w ramach trenowania celnego oka i refleksu, udaje sie na strzelnice, tzn. na multiplayer!…aha navajo: i pamietaj o oliwieniu zaworów na swojej yellow submarine;-)

   • navajo88 18 grudnia 2011 o 6:23 pm

    Tokalsky na moim subie wszystko działa jak należy ,wyrzutnie i karabiny maszynowe hahahaha i właśnie jestem w rejsie patrolowym na morzu Japońskim hahahahaha
    J.M.H

    • ALFA 18 grudnia 2011 o 7:15 pm

     @navajo88 oj dziadku dziadku masz jeszcze marzenia,a marzenia to dobra rzecz.Wyrzutnia ci jeszcze działa i karabinek też ha ha ha .

     • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 9:00 pm

      z hydrauliką tez, jak słychać, wszystko w porzadku; nic, tylko dawać nura… w ten.. tego.. …w odchłań:-)

 16. Pingback: Fałsz czy prawda? « Zygfryd Gdeczyk

 17. UnderO 18 grudnia 2011 o 4:50 pm

  Z tym programem Anty-Photoshop to nawet ciekawa sprawa, ciekawe czy można gdzieś dostać może na jakimś filehoście albo torrencie, googlasty nic nie pokazuje 😦

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 5:14 pm

   Nie ma, wycofano, jest gość co to ma z firmy, użyl to na zdjęciach NASA z Marsa i mu wyszły jakieś miasta i konstrukcje. Program znikł z sieci.

   • yaphoto 18 grudnia 2011 o 7:05 pm

    Program nazywa sie Tungstene autorstwa Roger’a Cozien
    http://www.abovetopsecret.com/forum/thread671376/pg

 18. maran 18 grudnia 2011 o 5:12 pm

  Policja z armia wyjatkowo brutalnie rozprawia sie z protestujacym w Egipcie. Jest wieluciezko rannych i zabitych. Prosze sie uwaznie przygladac temu video. W ten sposob NWO bedzie sie rozprawial z najmniejsza opozycja korzystajcac z pomocy uzytecznych idiotow i najemnikow.

 19. UnderO 18 grudnia 2011 o 5:12 pm

  Szwedzkie techno-msze przyciągają tłumy wiernych
  Ludzie tańczący do muzyki techno podczas mszy – to nowa inicjatywa kościoła Wszystkich Świętych w Sztokholmie. Ma pomóc w przyciągnięciu młodzieży.
  Pomysłodawcą jest kościelny wikariusz Olle Idestrom, który po raz pierwszy zorganizował techno-mszę w kwietniu. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Ekscentryczna msza przyciągnęła tłumy znudzonych wiernych. Kolejna odbyła się w październiku ściągając do kościoła 400 zbłąkanych owieczek.

  Tańczą też biskupi
  Sukcesem jest zaskoczony sam wikary. – Nie spodziewaliśmy się, że tak wskrzesimy to miejsce. To niesamowite, że ludzie, którzy normalnie nie uczęszczają do kościoła, chcą uczestniczyć w mszy w piątek – stwierdził Ildestrom. Piątkowe techno wieczory w kościele ściągają nie tylko młodzież. Jak wyznaje Idestrom na kościelnej potańcówce gościł już biskupów, dzieci i nawet 80-latków.
  Jednak oprócz sympatyków są i tacy, którzy krytykują inicjatywę. – Dostawałem anonimy z krytyką od ludzi, którzy twierdzą, że Jezus kocha tylko Bacha – mówi Idestrom.

  http://www.tvn24.pl/26086,1728337,0,1,techno_kosciol-przyciaga-wiernych,wiadomosc.html

  można sobie też coś uświadomić wpisując hasło party orgy a do tego już niedaleko

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 5:18 pm

   Odpiszę ci na twoim poziomie.
   Lady Gaga: Dziś w nocy odbył się koncert świąteczny Z100′s Jingle Ball. Impreza odbędyła się po godzinie 12 naszego czasu w znanej Gadze hali – Madison Square Garden w Nowym Jorku (to tam odbył się ostatni koncert z trasy TMBT zarejestrowany przez HBO). Podczas przyjazdu do MSG. Oprócz artystki na gali pojawiło się wiele innych gwiazd – David Guetta, Kelly Clarkson, LMFAO czy Demi Lovato. Lady Gaga dała mini-koncert, na którym zaśpiewała m.in. Marry The Night, The Edge Of Glory, White Christmas oraz parę innych piosenek.

   • navajo88 18 grudnia 2011 o 6:27 pm

    A w ropku pańskim 1970 w noc sylwestrową w Madison Sqare Garden grał Jimi Hendrix i zagrał jeden z najlepszych koncertów !!!! hahahahaha
    Pozdrawiam panie Monitor J.M.H

  • wyznania Leszka Dokowicza 18 grudnia 2011 o 9:40 pm

   .apropos techno -party : http://www.youtube.com/watch?v=4ju2KgXmJHs

 20. GW 18 grudnia 2011 o 5:26 pm

  Czyz nie jest zastanawiajacy zbieg ‚okolicznosci’ publikacji tych sensacji z wprowadzeniem Defense Authorisation Bill?
  Czy to nie prowokacja? Zacheta do dzialania jako pretekst do wypelnienia obozow FEMA, itd?
  Trudno uaktoryzowac zaganianie spokojnej i inercyjnej populacji do miejsc odosobnienia.
  Potrzebny jest medialny motyw.
  Sub sole nihil novi est.

 21. maran 18 grudnia 2011 o 5:27 pm

  Bardzo ciekawy krotki artykul JKM na temat rzadow „intelektualistow. Warto przeczytac.
  http://korwin-mikke.pl/super_express/zobacz/krol_jest_nagi/47536
  fragment:
  „Intelektualista bredził.
  40 lat temu tzw. „Klub Rzymski” głosił, że za 25 lat nastąpi kompletna klęska – zabraknie żywności, surowców i w ogóle wszystkiego. Ci intelektualiści otrzymali ogromne pieniądze (państwowe) za swoje wyssane z palca wypociny – i nawet dziś, kiedy WSZYSTKIE ich przepowiednie się nie sprawdziły, otrzymują nagrody i honory. Wręczane przez innych intelektualistów.
  Dziś dokładnie tacy sami intelektualiści grożą nam „Globalnym Ociepleniem”. I to już nie są żarty. Tym złodziejom – politykom i biurokratom – to w graj! Wydają na walkę z ociepleniem 200 mld €uro rocznie – i są bardzo ważni. I trochę tych pieniędzy kierują do własnych kieszeni.
  A to, że ocieplenia nie ma? Ci „intelektualiści” i tak będą odbierali nagrody i dyplomy.

  A ja Państwu mówię: to wszystko bzdury. Macie własny rozum – nie dajcie się ogłupić tej bandzie nieudacznych intelektualistów, durnych dziennikarzy, sprzedajnych polityków, skorumpowanych urzędników!

  Uruchomcie Państwo własny rozum! Obedrzyjcie te Wielkie Idee Humanistów z szaty Trudnych Słów…
  .. i Rozum Wam podpowie: Król jest nagi!
  Janusz Korwin-Mikke

 22. jakzawsze 18 grudnia 2011 o 5:31 pm

  Znam kolesia (starszy pan -senior) jest ślązkim niemcem. Prawdopodobnie był jakims gestapowcem , każe do siebie mówieć pan ginter. Przypadkowo się spotkaliśmy (moi kumple) z tym gościem , no i piliśmy z nim wódke. Gineter się opił i zaczął dziwne rzeczy gadać na temat wojny, niechaciał za dużo gadać bo to jak mówił to tajemnica wojskowa. Jak już był upojony alkoholem to zaczoł sie dziwnie zachowywać, to znaczy zaczł salutować „haihitla” jak gestepowiec i widać to że to miał perfekcyjnie wyćwieczone. SKOJARZYŁO MI SIE ŻE TO MÓGŁ BYĆ JAKIŚ STARY UKRYTY ESESMAN BIORĄCY UDZIAŁ W LUDOBUJSTWACH.

  Zaufajcie mi …. MORDERCY DO DZIŚ SĄ WŚRÓD NAS, nawet ci starzy, wyglądający na miłych panów ….

 23. pilot6 18 grudnia 2011 o 5:41 pm

  Ciekawe,jak to dalej potoczy się na świecie.Czy wybuchnie zapowiadany konflikt między Iranem a USraelem,choć i tak już oni naciskają na Iran
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/18/stary-pretekst-do-nowej-zawieruchy-manhattanski-sad-uznal-iran-wspolnikiem-zamachow-11-wrzesnia/

  Jednak masońskie plany nie zrealizują się do końca.,,Ostrzeżenie”-wielkie wydarzenie które zmieni wiele.Dopiero niedawno przejrzałem na oczy i zrozumiałem co tu się dzieje i stać się może,choć wiele jest jeszcze tajemnic i pytań.

  • Tomasz 18 grudnia 2011 o 8:53 pm

   Tu tez ,caly artykul na ten temat,pretekst jest,wojska szybko w nocy wycofane z Iraku. Czy tzw. „chrzescijanscy”- specjalnie w cudzyslowiu amerykanie szykuja nam bombowe swieta?
   http://rt.com/news/iran-terrorism-guilty-911-023/

 24. jakzawsze 18 grudnia 2011 o 5:52 pm

  Bardzo sympatyczny komentarz znalazłem na propagandowymŁonecie, nieocenzurowany na szczęście:

  „antySSyjonista Użytkownik anonimowy
  angla i anglicy to NAJWIEKSZE GNIAZDO BAswiatowego BANDYTYZMU-LUDOBOJSTWA-ZBRODNI-ZDRADYi OSZUSTWA wraz ze stara NIEPODMYTA ROPUCHA -hipokrytka-zwana „krolowa angielska”. Co za BLAZENADA. „

 25. zenobiusz 18 grudnia 2011 o 6:01 pm

  GW@
  Nie sądzisz ,że jest odwrotnie.? Że to wprowadzenie Defense Authorisation Bill,spowodowało zamieszczenie filmu,w którym tylko część materiału jest istotna,stanowi wskazówkę dla wtajemniczonych,kogo upolować ,w ramach kontrakcji,a reszta jest dodatkiem,ta mniej wiarygodna,by zaciemnić obraz dla laików,i skłonić ich do kolejnej jałowej dyskusji ??

  • GW 18 grudnia 2011 o 6:27 pm

   Samo zamieszczenie materialu jest momentalne i moze byc widziane w sposob powyzszy.
   J e d n a k film byl i jest wynikiem dlugiej i zmudnej pracy. Byl robiony w celu okreslonym.
   Przypadku nie mozna wykluczyc. Czyz nie mozna zalozyc jednakowoz, ze oba fakty (DAB i publikacja filmu) zostaly zgrane? Sa ku temu pewne logiczne powody. Mozna by tak dlugo i w obie strony. Ze swojej strony nie przecanialbym zdolnosci analitycznych spoleczenstwa amerykanskiego. Mam na mysli mase statytystyczna.

   PS
   Zastanawiajace jest ‚zezwolenie’ na objawienia youtubowe zawarte w filmie oraz, w moim odczuciu zbyt natarczywe i jednoznaczne zachety autora-narratora do dzialania. I tu mozna zrozumiec, ze ma on poczucie misji, ktorej owocem jest jego dzielo. I tak w kolko.
   Badz tu madry czlowieku i… pisz wiersze(?).

   • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 6:51 pm

    GW@
    Wygląda to, na pracę profesionalnego zespołu ,a więc, jakiegoś odłamu służb,i sądzę że dla nich jest przeznaczone,w pierwszym rzędzie.Jeśli przyniesie społeczny rezonans,tym lepiej.

 26. rabarbarek 18 grudnia 2011 o 6:02 pm

  Ciekawa jestem o co tak naprawde chodzi w sprawie B. Manninga, mlodego chlopaka o anielskiej twarzy przylapanego [ wraz z hakerem] na dostarczaniu dokumentow i informacji Julianowi Assange [ Wikileaks] prosto z amerykanskich komputerow rzadowych . To tysiace stron , ktore zostaly zhakowane . Zastanawiam sie nad tym , dlaczego tak dlugo Bradley Manning dzialal , niepokojony przez nikogo. Teraz grozi mu dozywocie a proces jest naglasniany na „ichnich” mediach. Czy nie posluzy przypadkiem jako pretekst do nowych ograniczen w dostepie do internetu? Przeciez z tym wlasnie zmaga sie obecna administracja. [ i nie tylko ona] . Ludzie wiedza za duzo , a chca wiedziec jeszcze wiecej. A to juz jest niepokojace …

  Jako ciekawostke wrzucam strone , z ktorej B. Manning czerpal duzo informacji , ale nie radze nikomu tam wchodzic , bo ostrzezenie rzadowe jest dosc jednoznaczne.

  https://www.intelink.gov/

  • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 6:33 pm

   Wiki-leaks Assange and the Rothschilds.
   http://www.originaldissent.com/node/1038

  • mi461 18 grudnia 2011 o 6:39 pm

   masz racje, „une” zrobia wszystko zeby nas pozbawic „innego myslenie”, juz kilka miesiecy temu na „godlikeproduktions” bylo glosno o
   „blackout” dla wiadomosci dot. prawdziwych wydarzen w us (sprawy powodzi i podtopionych elektrowni) krag sie zatacza i mozemy miec kompletna ciemnosc.

  • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 6:39 pm

   Krótki rekonesans- już jestem na liście terrorystów
   https://www.intelink.gov/
   interlink …. ciekawy kąsek

   a wiec :
   IP: 206.112.75.250
   IP Location: Washington, United States
   Website Status: active
   Server Type: Apache/2.0.52 (Red Hat)

   Not shown: 995 filtered ports
   PORT STATE SERVICE
   53/tcp open domain
   80/tcp open http
   443/tcp open https
   554/tcp open rtsp
   8080/tcp open http-proxy

   =======================
   Starting Nmap 5.21 ( http://nmap.org ) at 2011-12-18 17:35 CET
   Nmap scan report for web.intelink.gov (206.112.75.250)
   Host is up (0.17s latency).
   Not shown: 995 filtered ports
   PORT STATE SERVICE VERSION
   53/tcp open domain ISC BIND 9.7.1-P2
   80/tcp open http Apache httpd 2.0.52 ((Red Hat))
   | html-title: 301 Moved Permanently
   |_Did not follow redirect to https://www.intelink.gov/
   443/tcp open ssl/gnutella LimeWire Gnutella P2P client
   |_http-favicon:
   554/tcp open rtsp?
   8080/tcp open http Apache httpd 2.0.52 ((Red Hat))
   | html-title: 301 Moved Permanently
   |_Did not follow redirect to https://www.intelink.gov/

   Service detection performed. Please report any incorrect results at http://nmap.org/submit/ .
   Nmap done: 1 IP address (1 host up) scanned in 56.39 seconds

   • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 6:46 pm

    ale numer ci frajerzy z https://www.intelink.gov/ używają LimeWire Gnutella P2P client

    jebać ich ile wlezie HWDP , zaparaszam do zassania ciekawej dystrybucji linuxa do audytów a oto mój kwiatuszek http://spins.fedoraproject.org/pl/security/

    A tutaj cała „łąka” przydatnych wytrychów:
    Available applications ¶

    The following packages currently exist in Fedora and are on the Security LiveCD.
    Reconnaissance ¶

    * argus – Network transaction audit tool
    * dnsenum – A tool to enumerate DNS info about domains
    * dsniff – Tools for network auditing and penetration testing
    * etherape – Graphical network monitor for Unix
    * ettercap – Network traffic sniffer/analyser, NCURSES interface version
    * ettercap-gtk – Network traffic sniffer/analyser, gtk interface version
    * firewalk – Active reconnaissance network security tool
    * hping3 – TCP/IP stack auditing and much more
    * hunt – Tool for demonstrating well known weaknesses in the TCP/IP protocol suite
    * iftop – Command line tool that displays bandwidth usage on an interface
    * iptraf – A console-based network monitoring utility
    * lynis – Security and system auditing tool
    * nbtscan – Tool to gather NetBIOS info from Windows networks
    * nc – Reads and writes data across network connections using TCP or UDP
    * nc6 – Netcat with IPv6 Support
    * ncrack – High-speed network auth cracking tool
    * net-snmp – A collection of SNMP protocol tools and libraries
    * netsniff-ng – A high performance network sniffer for packet inspection
    * ngrep – Network layer grep tool
    * nmap – Network exploration tool and security scanner
    * nmap-frontend – The GTK+ front end for nmap
    * openvas-client – Client component of Open Vulnerability Assessment (OpenVAS) Scanner
    * openvas-scanner – Open Vulnerability Assessment (OpenVAS) Scanner
    * p0f – Versatile passive OS fingerprinting tool
    * packETH – A GUI packet generator tool
    * pcapdiff – Compares packet captures, detects forged, dropped or mangled packets
    * scapy – Interactive packet manipulation tool and network scanner
    * sing – Sends fully customized ICMP packets from command line
    * socat – Bidirectional data relay between two data channels (‚netcat++’)
    * ssldump – An SSLv3/TLS network protocol analyzer
    * tcpdump – A network traffic monitoring tool
    * tcpjunk – TCP protocols testing tool
    * tcpxtract – Tool for extracting files from network traffic
    * unicornscan – Scalable, accurate, flexible and efficient network probing
    * wireshark-gnome – Gnome desktop integration for wireshark and wireshark-usermode
    * xprobe2 – Xprobe2 is an active operating system fingerprinting tool
    * yersinia – Network protocols tester and attacker

    Forensics ¶

    * afftools – Utilities for afflib
    * dc3dd – Patched version of GNU dd for use in computer forensics
    * ddrescue – Data recovery tool trying hard to rescue data in case of read errors
    * examiner – Utility to disassemble and comment foreign executable binaries
    * firstaidkit – System Rescue Tool
    * foremost – Recover files by „carving” them from a raw disk
    * gparted – Gnome Partition Editor
    * hexedit – A hexadecimal file viewer and editor
    * ntfs-3g – Linux NTFS userspace driver
    * ntfsprogs – NTFS filesystem libraries and utilities
    * scanmem – Simple interactive debugging utility
    * sectool-gui – GUI for sectool – security audit system and intrusion detection system
    * sleuthkit – The Sleuth Kit (TSK)
    * srm – Secure file deletion
    * testdisk – Tool to check and undelete partition, PhotoRec? recovers lost files
    * unhide – Tool to find hidden processes and TCP/UDP ports from rootkits

    Web Application Testing ¶

    * httping – Ping alike tool for http requests
    * lbd – DNS/HTTP load balancing detector
    * nikto – Web server scanner
    * ratproxy – A passive web application security assessment tool
    * skipfish – Web application security scanner
    * sqlninja – A tool for SQL server injection and takeover

    Wireless ¶

    * aircrack-ng – 802.11 (wireless) sniffer and WEP/WPA-PSK key cracker
    * airsnort – Wireless LAN (WLAN) tool which recovers encryption keys
    * kismet – WLAN detector, sniffer and IDS
    * wavemon – Ncurses-based monitoring application for wireless network devices
    * weplab – Analyzing WEP encryption security on wireless networks

    Code Analysis ¶

    * flawfinder – Examines C/C++ source code for security flaws
    * pscan – Limited problem scanner for C source files
    * rats – Rough Auditing Tool for Security
    * splint – An implementation of the lint program

    Intrusion Detection ¶

    * aide – Intrusion detection environment
    * chkrootkit – Tool to locally check for signs of a rootkit
    * labrea – Tarpit (slow to a crawl) worms and port scanners
    * nebula – Intrusion signature generator
    * pads – Passive Asset Detection System
    * rkhunter – A host-based tool to scan for rootkits, backdoors and local exploits

    Password Tools ¶

    * john – John the Ripper password cracker
    * medusa – Parallel brute forcing password cracker
    * ophcrack – Free Windows password cracker based on rainbow tables

   • mi461 18 grudnia 2011 o 6:47 pm

    no to ladnie, 😉
    teraz wiemy dlaczego i dla kogo powstalo az tyle obozow FEMA.

    • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 6:55 pm

     Najwiekszą paranoją to to że te aplikacje są dostepne dla każdego przedszkolaka, i w rękach odpowiedniego człowieka CLICk CLICK narzędzia tego typu mogą służyć do wpływania na istotne decyzje polityczne >> W ubiegłym tygodniu głośno się zrobiło o niejakim Neo – hakerze, który przybrawszy imię bohatera Matriksa włamał się do systemu informatycznego łotewskiej skarbówki, przejął informację o zarobkach niektórych oficjeli i później z satysfakcją informował wszystkich, jakie to gigantyczne premie przyznają sobie urzędnicy pogrążonego w kryzysie państwa. Neo to klasyczny „haktywista” – czyli specjalista, który wykorzystał narzędzia i techniki hakerskie w szeroko pojętym interesie społecznym. Jego sprawa zrobiła się głośna na całym świecie – ale warto wspomnieć, że haktywizm to zjawisko znane od lat (pierwsi haktywiści działali już pod koniec lat 80.).

     • rabarbarek 18 grudnia 2011 o 9:28 pm

      A mowilam nie wchodzic . JAK ZAWSZE nie sluchasz starszych … Ale moze masz racje , swiat nalezy do odwaznych.

      • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:38 pm

       ręka świerzbi młodego żeby odpalić nmap’a, a co ciekawe ten soft był pokazany w filmie matrix, i jak przejmują kontrole hyba nad jakąś elektrownia i hasło jest ZION …. przypadkowo ? sami przeanalizujcie tą scene w filmie

       • normalny 19 grudnia 2011 o 4:16 am

        Człowieku… nie ośmieszaj się już dalej. Z większości „narzędzi”, które wymieniłeś korzysta praktycznie każdy admin jakiejkolwiek sieci na świecie. Równie dobrze mógłbyś posądzić sprzedawców noży kuchennych o spisek i wmówić ludziom, że świat roi się od morderców którzy z tego korzystają. A masz chociaż pojęcie, że skanując zdalne porty nmapem popełniasz przestępstwo i że twoje działania zostały zalogowane wraz z twoim IP? A co to jest honeypot wiesz? Jak nie to Ci wyjaśniam, że takim honeypotem jest m.in. rzekoma gnutella którą „odkryłeś”. A co wiesz o narzędziach typu tcpdump, dstat czy hping3 żeby bredzić o przejmowaniu kontroli nad serwerami/sieciami za ich pomocą? Nawet jakbym Ci dał instrukcję włamu w oparciu o reverse shell czy jakąkolwiek inną podstawową technikę to zesrałbyś się na miętowo, a nie cokolwiek zrobił. Czy tobie się zdaje, że to jest kwestia magicznego, publicznego programiku lub kilku? Weź ty człowieku zajmij się lepiej przygotowaniami do świąt. Uszka do barszczu zacznij sklejać, choinkę ubierz, itd. bo przez takich jak ty świat roi się od głupich teorii spiskowych.

     • zeebii 18 grudnia 2011 o 11:19 pm

      @jakzawsze
      „haktywizm to zjawisko znane od lat (pierwsi haktywiści działali już pod koniec lat 80”

      pierwszy haker którego istnienie jest udokumentowane, bo po zatrzymaniu napisał „Manifest hakera” [ dokładniej: Sumienie Hakera] został zatrzymany pod koniec 85 lub na samym początku 1986, przytoczę fragment tekstu: „I wtedy stało się, otworzyły się drzwi do nowego świata, poprzez linię telefoniczną pędzi elektroniczny impuls. ” http://zeejop.com/1_66_ManiFesty-MAnifizm.html
      Rok 1986, w 86 w USA 40 procent biletów lotniczych było już zamawianych przez internet

 27. yaphoto 18 grudnia 2011 o 6:33 pm

  Tej koles prowadzi kanal na pejsatej witrynie od 9 lut 2008 i produkujac takie tematy, przeciwko pejsom jeszcze zyje? Nie kupuje tego. Moim zdaniem to jakas wydymka, ktora pokazuje kilka prawd ale jej prawdziwą agendą moze byc przykrywka czegos innego. Temat warty uwagi, napewno.

  Wg Chiarini to http://i44.tinypic.com/2a4tges.jpg jest prawdziwa L.Gaga, jak zrozumialem wnuczka zyjacego Adolfa Eichmanna. No jak sie spojrzy w Events Gagi to miala wtedy rzeczywiscie wolne od koncertow (piatek, 30.wrzesnia 2011, http://i40.tinypic.com/vzfzm1.jpg) i se poszla z bratem na Occupy Wall Street 🙂

  • pan_prezydent 18 grudnia 2011 o 8:33 pm

   Dokładnie, bardzo le to bardzo niektóre rzeczy są naciągane. Biorą aktorów do odgrywania różnych ról w swoich terrorysyycznych spekttaklach ale takie wnioski że lejdi gaga co to z nudów idzie se po protestować to jest co najwyżej smiechu warte (Jeszcze brakowało husajna baraka O-bomby z blond peruką 😉 ) ale gdzzie on sie bedzie w takie gierki mieszał, od tego ma rotszyldów 😉 Wrzucanie do jednego worka podrzędnych aktorzyn z ludzmi którzy maja coś do powiedzenia robi ten film mało wartościowy jako całość pod względem merytorycznym, bo pozwole se domniemać że w kolejnej części zobacze dawida rockefelera z transparentem -jebać rockefelerów, okupującego waal stret, przebranego za nianie- ot tak bo mu sie nudzi 🙂
   Nie zmienia to faktu że aktorzy odgrywają swoje wielokrotne role ale tak dalekie wnioski na podstawie tak mizernego materiału to tylko idiota może łyknąć, już nie mówiąc że całość bez dogłębnej analizy jest warta tyle co kot napłakał, albo nasrał 🙂

   • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 8:58 pm

    Zamieszczenie filmu,w którym tylko część materiału jest istotna,stanowi wskazówkę dla wtajemniczonych,kogo upolować ,w ramach kontrakcji,a reszta jest dodatkiem,ta mniej wiarygodna,by zaciemnić obraz dla laików,i skłonić ich do kolejnej jałowej dyskusji .

    • pan_prezydent 18 grudnia 2011 o 9:26 pm

     Jakie upolować ? Chcesz polować 🙂 na aktorów którzy wielokrotnie robią dla mas mediów jako naoczni świadkowie ? to idz odjeb anne joe za to że wystąpiła w tok schow, okupowała waal stret i w między czasie była studentką na uniwerku podczas demonstracji. To po co te miesznie w to rotszyldów ? lady gagi ? i nie wiem kogo on tam jeszcze wymyślił, film jako całość jest gówno warty przez właśnie to wmiesznie ludzi władczych. Gdyby wyciąć te powiązania z górą film był by o wiele wartościowszy ukazująć prowokatorów, metody działania mediów i triki jakie stosuja.

     • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 9:59 pm

      Tu cie boli.
      „Gdyby wyciąć te powiązania z górą film był by o wiele wartościowszy ukazująć prowokatorów,”
      Rękę karać ,nie ślepy miecz….
      „Jakie upolować ? Chcesz polować…”
      To nie my będziemy polować,a prawdziwi adresaci tego filmu.My módlmy się za nich,by im się udało.
      A ty dalej broń,być może Mengele czy Eichmanna,skoro taka twoja praca,i zmieniaj pampersy.

      • pan_prezydent 18 grudnia 2011 o 10:31 pm

       Czy ty jesteś jebnięty ? czy tak naiwny ? w muminki tez pewnie wierzysz bo tak ci zasugerowali.
       mengele, a gdzie są dowody choć by w zdjęciach które prezentujecie ? nie ma nic po za samymi domysłami, jakie widzisz podobieństwo ? hy JAKIE ? by móc stwierdzić jednoznacznie że to są ci sami goście. Jaka praca oszołomie ? bajki i dezinfo to dziecią na dobranoc, pokarz choć najmniejsze poszlaki zamiast pustych pomówień w twoim stylu: chrząszcz zjadł żabe i urosła mu korona. Ty chyba sam nie wiesz co piszesz bo reszta na pewno nie i jak myślisz że nikt nie wie o co tobie chodzi to udowodniłeś że są głupi bo zenek puścił farmazon a nikt nie ma klucza do starorzytnej wiedzy mistrza zena. Guwno, powiedziałem że jak 3 rzędni aktorzy występują w rużnych scenach tak pokaż mi powiązania na ledy gage, ty myślisz że będe ci pokłony walił ? ty głupi jesteś i siejesz dezinfo a ja tego nie łykam. kurwa mengele chyba w twoich snach, eichman hahahahahaaaa, NA JAKIEJ PODSTAWIE TAKIE WNIOSKI ?

       • pan_prezydent 18 grudnia 2011 o 10:40 pm

        Czemu mam moda ? chce tylko by nikt nie brał poszlak za sprawdzone dowody, z resztą jak ktoś widzi 2 eichmanów na zdjęciu to tak jak by cały czas był pod mocą info tvn. tzn. sam nie myśli (bo jak by nie widział to by nie przeczytał i by go tu nie było) dla ślepych piosenka http://www.youtube.com/watch?v=Fy8RTBvB0cg

        • kefir2010 19 grudnia 2011 o 12:03 am

         że tak powiem: nie wpierdalaj się między wudkę a zakąskę, jebany cebularzu – obrońco mengelowatych i innych reptili. ja jestem tutaj specem od flame-wars, a nawet merytorycznie wypadam od ciebie o niebo lepiej. Gdyż merytorycznie także jesteś na poziomie szambonurka, nie tylko w giętkości języka czy natręctwie słowa.
         jesteś totalnie pierdolnięty, jeśli nie potrafisz zauważyć mojej ponad kilkunastozdaniowej, celnej R.I.P.osty na twoje szmatławe wypociny na poziomie licealnego szambonurka.

         piszę właśnie o tym osobny tekst na swój blog, o działalności hasbary związanej właśnie z demaskacją Marka. wypunktuje was jeszcze celniej, cebularze. odcisk ucha = odcisk palca, tylko że jeszcze bardziej precyzyjnie oddaje tożsamość człowieka! odcisk ucha jest niepowtarzalny i praktycznie niemożliwe jest jego sfałszowanie.

         kończę merytoryczne połajanki, nie będę rzucał chleba między wieprze – zwłaszcza, że masz cechy typowe dla agenciaka-dezinformatora. nara.

        • choice 19 grudnia 2011 o 10:40 am

         kefir@ jak chcesz być śmieszny fantastik bumbastik to zmień płytę bo chyba się troszkę zaciąłeś z tymi cebularzami i że jesteś naj.. poza tym jechanie każdemu w twoim stylu zaczyna lekko trącać czy ty aby nie chcesz się przypadkiem dowartościować… tym bardziej obniża wartość tego bloga…. mi wirtualnie możesz rzucać cebulami reptylianami itd jak ma ci to przedłużyć małego to ok to jedziesz i patrz czy rośnie.. ale spotkam cię na żywo i rzucisz mi taki tekst to wcisnę ci przegrodę nosową do środka a paluchy powykręcam…. bez odbioru nie zapomnij mnie dodać na swoją czarną listę przyszykowałem paczkę chusteczek będę płakać… z tym że zapomniałem ani razu nie byłem na żadnym z twoich blogów na szczęście i już wiem że na pewno nie zagoszczę bo najpierw powinien być jakiś szacunek a tobie piana cieknie z pyska….

         Drogi Monitorze zastanów się czy aby warto takie komentarze wpuszczać bo kurwować możemy wszyscy, ale czyta to wiele ludzi i może zrazić na twoją niekorzyść.. a kolega kefir jeżeli posiada wachlarz słów, to mógł zaprosić panaprezydenta na swojego bloga i tam mu pocisnąć a nie że tak powiem trochę nie miło wysrać się tu na twoim blogu i pozostawić ci smród, tym bardziej że jeżeli się już jest tak zajebistym, to śmiało można by rozwinąć zdanie a nie wyskrobać swoje mózgowe parchy i przejść do meritum sprawy „odcisk ucha = odcisk palca, tylko że jeszcze bardziej precyzyjnie oddaje tożsamość człowieka! odcisk ucha jest niepowtarzalny i praktycznie niemożliwe jest jego sfałszowanie. ” nie można było tak od razu??

         • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 11:17 am

          Masz na tyle ciętą mowę, że sobie poradzisz. Wolę jednak bez wulgarności, mimo, że jak twierdził Frank Zappa na lamach ogólnokrajowej telewizji „g..wno wam do tego co i jak ja k..wa mówię i myślę” – że na tym polega wolność słowa: „it’s just fucking word, man”.

        • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 11:28 am

         p_rezydent@
         „Przykładem takiego sposobu zakończenia postępowania jest sprawa dotycząca działalności dr Josefa Mengele, wobec którego nie tylko nie sformułowano zarzutów popełnienia konkretnych czynów zabronionych, ale nawet zaniechano opublikowania za nim listu gończego i przeprowadzenia poszukiwań międzynarodowych.”
         To pewnie robota twoich ????

        • pan_prezydent 19 grudnia 2011 o 12:04 pm

         kefir powiem ci tylko tyle że te twoje odciski ucha na powyższym zdjęciu które zamieścił monitor nie są nawet identyczne (ja tam nie widze tych samych uszu ) i jeżeli na tej podstawie wyciągnełeś że ten dziadek to mengele to jesteś co najwyżej nie poważny. Zenek ja nie mówie że nie należy ścigać mengele tylko że jeżeli to zdjęcie ma być dowodem że ten dziadek to mengele to to jest gówno nie dowód. Tak samo z lejdi gagą i paroma innymi w tym filmie, po prostu mocno naćiągane. Jeżeli są jakieś poszlaki że to ci ludzie to należy to sprawdzić a nie definitywnie stwierdzić bo z takim materiałem dowodowym każdy sąd by was wyśmiał a jak by poddać ekspertyzie fachowców to bardzo prawdopodobne że by wyszło że macie omamy, co nie zmienia faktu że w filmie jest wiele ciekawych materiałów ale właśnie przez takie przypuszczenia jako całość jest mniej wartościowy. Bo co widzisz te same uszy ? bo ja nie

        • pan_prezydent 19 grudnia 2011 o 12:14 pm

         i jaka robota moich ? ty bierzesz odpowiedzialność za to co wypisujesz ? gdzie napisałem że nie należy znalezć mengele i osądzić ? Mówie że na podstawie tego zdjęcia nie można nic stwierdzić a ja tam widze nawet inne uszy które są rzekomo nie do podrobienia. Robota moich ? stuknij sie porządnie w łep i pomyśl 3 razy nim kogoś osądzisz.

        • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 12:14 pm

         p_rezydent@

         Porównaj ze zdjęciami Mengele,oczywiście,że powinny się tym zająć odpowiednie służby.My mamy tylko nagłośnić ,że taka teoria się pojawiła,by nie zamieciono tego pod dywan,a jak widać już raz się to udało,”nie sformułowano zarzutów,nie rozesłano listu gończego”

     • kefir2010 18 grudnia 2011 o 10:27 pm

      i to jest powód, dla którego Marek powinien zamknąć forum na tę noc – takich wpisów chroniących różnych mengele – będzie się pojawiać dużo, nawet PiSobolszewicy się ujawnili i z marszu nazwali mnie tu agenciakiem.

      na moim blogu np często walą minusami właśnie w nocy – gdy tylko zauważą, że w jakimś bieżącym tekście pojawiają się zbyt pozytywne oceny – od razu proporcjonalna ilość głosów przez automaty do spamowania (cookie-boys’si tzw).

      • sinus 19 grudnia 2011 o 12:15 pm

       p_p Czy ty jesteś jebnięty ? czy tak naiwny ?
       bo inaczej niz wyjmujac Ci slowa z ust sie z Toba nie da chamie

  • Versus3 18 grudnia 2011 o 9:36 pm

   Co za ślepiec twierdzi że dziewczyna z protestu to Lady GAGA??!? Popatrzcie na zdjecia Gagi z młogosci, to zupelnie inna osoba.
   http://www.joemonster.org/art/18881/Lady_Gaga_zanim_oszalala

 28. ranczer 18 grudnia 2011 o 7:01 pm

  A tio ciekawe ,bo program anti photoshop mozna znależć w sieci i pobrać np. tu
  http://softwaretopic.informer.com/download-anti-photoshop/

  • kefir2010 18 grudnia 2011 o 7:28 pm

   nie klikać! morzliwe wirusy!

   • ranczer 18 grudnia 2011 o 8:11 pm

    człowieku coś ci się niemożliwie majaczy .

    • kefir2010 18 grudnia 2011 o 9:47 pm

     jesteś prowokatorem! wyjdź! czemu Marek nie czyści tego szajsu?

 29. kefir2010 18 grudnia 2011 o 7:31 pm

  Marek, mam problem z opublikowaniem swojego tekstu zawierającego m.in. Twój skrót.
  ciąg znaków mogę opublikować, ale całego tekstu już nie!

  http://kefir2010.wordpress.com/2011/12/18/koniec-konspiracji/#comment-2923

  • kefir2010 18 grudnia 2011 o 7:35 pm

   udało się! przez ruski serwer, normalnie mam zabanowane

 30. Pingback: Twarze illuminati ujawnione koniec konspiracji. « Kefir 2010: polityka, informacje, NWO, szczepionki

 31. Ania 18 grudnia 2011 o 7:57 pm

  Zobaczcie co znalazłam, aż mnie zatkało i poszłam sobie zapalić……….
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/12/palenie-chroni-przed-nowotworem-pluc/

  • BirD2 18 grudnia 2011 o 8:23 pm

   ochronisz się przed jednym a zeżre cie inny..

   • Ania 18 grudnia 2011 o 8:50 pm

    No co ty, ja nie mam zamiaru stosować papierosowej profilaktyki antynowotworowej !
    Ale informacja jest niezwykła. Ciekawe, czy chociaż trochę prawdy w tym jest.
    Jakby było. to tłumaczyłoby te kampanię antynikotynową, która jest od kilku lat.
    Ta kampania zawsze mnie dziwiła, bo przecież ogranicza zyski przemysłu tytoniowego ( a może i nie, bo papierosy strasznie zdrożały, a poza tym zarabiają na tabletkach, plastrach i gumach antynikotynowych).

   • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 9:06 pm

    i umrzesz drowszy, albo „chorszy” – ale i tak umrzesz/umrzemy….

  • ALFA 18 grudnia 2011 o 8:46 pm

   @Ania ale dodatki do tytoniu to trucizny i trutka na szczury jest w papierosach i już nie zapalisz zgaś ha ha ha

   • Ania 18 grudnia 2011 o 8:51 pm

    Jaka ?

    • ALFA 18 grudnia 2011 o 9:15 pm

     A to co występuje w papierosach:Arsen trutka szczury,Chlorenylu,Cyjanowodór,Fenole,Metanol ,Polon – radioaktywny pierwiastek,Aceton – rozpuszczalnik, składnik farb i lakierów.,itd.

  • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 8:59 pm

   @Ania
   Papierosy – NIE !
   THC – Tak …
   http://cannabis.fr.pl/ olej z topów (nie z nasion) leczy RAKA !
   … na YT jest 4 częściowy film tłumaczący całe kontrowersyjne zagadnienie ….

   • Totalsky No Problemsky 18 grudnia 2011 o 9:07 pm

    God made grass, men made booze – who do you trust?

    • normalny 19 grudnia 2011 o 4:32 am

     A muchomory kto stworzył? Czy to oznacza, że mamy je jeść? Pomijając, że większość palaczy marihuany (tj. narkomanów) upija się alkoholem jednocześnie. A ja ani nie piję alkoholu ani nie palę marihuany i mam takich demagogów jak ty w doopie.

     • sinus 19 grudnia 2011 o 11:52 am

      i kim jestes ?
      za lepszego sie uwazasz ? w bledzie jestes..

      • gruszka 19 grudnia 2011 o 4:27 pm

       a dlaczego jest w błędzie ?i ska wiesz ,że się uważa za lepszego ? Kolejny atak , bo chce wziąć pod lupę styl życia innych co uważają,że są lepsi ?

      • normalny 19 grudnia 2011 o 10:54 pm

       A co cię obchodzi kim jestem i co to ma do rzeczy? Odnieś się do faktu, że narkomani tak chwalący swoją trawkę często chleją też na umór wódę i piwsko, a często jeszcze palą papierosy. Mam dość tej narkomańskiej mentalności na forach i blogach.

   • Ania 18 grudnia 2011 o 9:27 pm

    No ale jak publicznie zapalę marychę, to mnie zamkną…

    • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 10:03 pm

     jechać do Czeskiego Cieszyna, heh nawet sam pan policjant mnie do tego namawiał …

  • mi461 19 grudnia 2011 o 12:27 am

   ANIA ja sobie tez pojde strzelic dymka, a juz przestalam palic… co za bledne kolo 😉

   • Ania 19 grudnia 2011 o 11:37 am

    Tylko nie mów, że przeze mnie !

   • Aja 19 grudnia 2011 o 9:38 pm

    A co Wy na to? 🙂

    http://pracownia4.wordpress.com/2011/08/22/palenie-chroni-przed-nowotworem-pluc/

    To część tej samej gry.

 32. jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:16 pm

  Kolejny temat z tak zwanych teoriNIEspiskowych już na dzień dzisiejszych:

  Ciekawy kanał: http://www.youtube.com/user/sensor2912

  Tajemnicza śmierć Jana Pawła I [1/3]


  … masoni się nim już dobrze zaopiekowali , w sumie był marionetką w rekach okultystów do celów transformacyjnych na skale światową …

 33. gruszka 18 grudnia 2011 o 9:29 pm

  Objawienie 12:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

  To chyba wiele tłumaczy dlaczego tak trudno dostrzec prawdy…

  • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:43 pm

   Tak jest proszepańtwa to jest cało sedno, i to „sedno” się wypali zaniedługo bo prawda trimfuje i wychodzi cały syf …. , co 10 lat temu lub 20 niebyło do pomyślenia i ilu ludzi uszkodzili w waryjatkowach , … chemicznie wychylających się z oczywistymi tematami na dzień dzisiejszy

   • gruszka 18 grudnia 2011 o 9:53 pm

    Łukasza 12:2 Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. 3. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

    A to jest potwierdzeniem. Kiedy mówię swoim przyjaciołom ,że żyjemy w czasach kiedy spełniają się proroctwa , dziwnie na mnie patrzą, ale wtedy pokazuje im co się dzieje na świecie i ,że to wszystko jest zapisane w Piśmie Świętym.Nadal nie nadążają , nie wierzą. A dzieje się i wyraźnie przyspieszyło .

 34. pola 18 grudnia 2011 o 9:35 pm

  Aborcja prawem człowieka?! Podpisz apel do PCK!

  Istnieją poważne obawy, że Międzynarodowy Czerwony Krzyż i Czerwony Półksiężyc, jedna z najważniejszych organizacji humanitarnych na świecie, mogą zacząć popierać prawo do aborcji – ostrzegają przedstawiciele Katolickiego Instytutu Praw Człowieka i Rodziny ( C-FAM) z Nowego Jorku.
  http://gosc.pl/doc/1033380.Aborcja-prawem-czlowieka-Podpisz-apel-do-PCK

  • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:45 pm

   ….babykilling
   http://www.armyofgod.com/

 35. ksant 18 grudnia 2011 o 9:37 pm

  Bill Clinton zmienił dietę – został weganinem…

  • mi461 19 grudnia 2011 o 12:30 am

   po Monice L juz mu nic nie pozostalo, 😉 tylko zabawic sie w krolika.
   „Grawitacja” u niego jest widoczna „golym okiem” 😉 😀

 36. gruszka 18 grudnia 2011 o 9:47 pm

  Dobre słowa

  • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 9:57 pm

   pozdro dla producenta, 5 za rozwój

 37. AQQ 18 grudnia 2011 o 9:53 pm

  http://www.sfora.biz/Ewakuuja-z-Europy-tysiace-ludzi-Przez-kryzys-a38760
  Rząd w Londynie przygotował plan ewakuacji Brytyjczyków, którzy mieszkają w Hiszpanii i Portugalii

  • AQQ 18 grudnia 2011 o 10:13 pm

   NIE dla wojny z Syrią! Ocalmy syryjskich chrześcijan! D.Diuke http://www.youtube.com/watch?v=KbFoqR6UtQY&feature=player_embedded

   • jakzawsze 18 grudnia 2011 o 10:53 pm

    Nie tylko chrzecijan ale i innych . Zobaczcie ja ci ludzie biedni są zmanipulowani ideologia lewa ręka niewie co czyni prawa. Tam jest taka bida że aż piszczy szkoda tych ludzi, a jak bynim wytlumaczyć o co chodzi to by byli wszyscy jednakowi. Ciekawe zjawisko budzenia tam działa i dzieje się to falowo we wszystkich lokacja geograficznych. Media kłamią mówiac nam że ci ludzie chca demokracji i zmien – tam raczej chodzi o coś wiekszekszego, a więc ci ludzie mają w dupie demokracje skorumpowaną z usa, mają dosyć rezimów jakiś głupich dyktatur jakie są obecnie stosowane przez bruksleo tuska sikorskiego i reszte komuszków . Ci ludzie zlewają jakiekolwiek rządy- chcą wolności, zniesienia jakich kolwiek granic, spalenia pieniedzy jako formy niewolnictwa …. coś w tym stylu NIEPOTRAFIE TEGO TAK DOKLADNIE SPRECYZOWAĆ, ale wiem o co biega…. , może to tesz efekt nieznanego promieniowania z kosmosu działającego na nasze dna, i te całe kalendarze majów i proroctwa bibli i z innych źródeł ……- każdą drogą jest to jusz naoczne co się dzieje a to dopiero początek jazdy kolejką górską, więc zapnijmy wszyscy pasy …..

 38. milka 18 grudnia 2011 o 10:00 pm

  Czemu tak mało w tym filmie o Rotszyldach-Tony Greenberg grający rolę Davida De Rotszylda?Ciekawa sprawa,ale czemu gościu skupia się tylko na Greenbergach,Katzach i troszeczkę Rockefelerach-gdzie najważniejsza rodzina Lucka.Chyba ktoś tu kogoś wystawił na ofiarę”całopalną”.

  • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 12:39 am

   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-2/
   Czytaj dalej,będzie coraz ciekawiej.

 39. ARTUR 18 grudnia 2011 o 10:11 pm

  Trudno stwierdzić czy takie zapętlenie informacji będzie pozytywne ? Prawdopodobieństwo ujawnienia informacji które już nie są stosowane w systemie światowego ucisku jest bardzo duże więc myślę że rewelacje można przyjąć jako opis historii działania satanistów .Obecnie system jest bardziej złożony i działa jako ludzki,anielsko dobry i uczciwy .Całość zła jest wprowadzana do świadomości za pomocą reklam ,wróżek ,pomocy psychologicznej ,gier wideo i telepatii .Tylko jednostki odporne na takie działanie mogą rozróżnić żołnierzy satanistów działających w społeczeństwach od normalnych ludzi i mogą też spotkać czasami żołnierzy dobra których jednak nie ma wielu .Taka charakterystyka osób w społeczeństwie jest trudna gdyż początkowo jest potrzebna dogłębna ocena zachowań która po kilku latach staje się rutyną i powoduje że ludzie zła i ciemności w obawie przed rozpoznaniem unikają kontaktu osobistego a nawet nie chcą się zbliżać idąc chodnikiem .Z wielu względów jest to sytuacja komfortowa gdyż chronione jest zwłaszcza miejsce zamieszkania i osoby powiązane ,niekoniecznie więzami rodzinnymi.

  • szuwaxpl 18 grudnia 2011 o 11:28 pm

   Szczerze – nie mogę się z tym zgodzić. To zbyt relatywne.

   • szuwaxpl 18 grudnia 2011 o 11:30 pm

    Taka charakterystyka osób w społeczeństwie jest trudna gdyż początkowo jest potrzebna dogłębna ocena zachowań która po kilku latach staje się rutyną i powoduje że ludzie zła i ciemności w obawie przed rozpoznaniem unikają kontaktu osobistego a nawet nie chcą się zbliżać idąc chodnikiem .Z wielu względów jest to sytuacja komfortowa gdyż chronione jest zwłaszcza miejsce zamieszkania i osoby powiązane ,niekoniecznie więzami rodzinnymi.

    Szczególnie to mnie zaintrygowało…

    • ARTUR 19 grudnia 2011 o 7:50 am

     Wystarczy być cierpliwym i konsekwentnym w działaniu ,traktować drugiego człowieka jak siebie ,nie poddać się dyktatowi chwili i zaufać swojej wierze bo kto przeciw nam jeśli Bóg z nami .

 40. Pingback: Gdzie się zagotowało ???Twarze Illuminati ujawnione 2 « Zenobiusz's Blog

 41. yaphoto 18 grudnia 2011 o 10:24 pm

  Jestem coraz bardziej zniesmaczony tym artykulem.

  Disclosure Project:
  facet twierdzi, ze Greer i Jeffs to ta sama osoba http://www.youtube.com/watch?v=YtZIEoZnPR0

  Czyzby?

  Oryginalne zdjecia znalezione w necie:

 42. Bruno 19 grudnia 2011 o 8:31 am

  Jak dla mnie to jakieś bzdury. Załóżmy że jest jakaś urobiona sytuacja czy sprawa według tego o czym piszesz w tym artykule, to przecież zawsze podają gdzie to się dzieje, jakieś nazwy miejscowość i tym podobne, które raczej fikcyjne nie są, no to chyba ludzie by coś mówili że w ich miejscowościach takich a takich zdarzeń nie było i tym podobne.

  Nie no mówię to jakieś bzdury, mam uwierzyć w to że żyjemy jak w Truman Show?

  • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 9:17 am

   Zauważ, że jak coś się dzieje to odgradzają teren. Nie wiesz naprawdę kto zabił daną osobę. To jest tak daleko posunięte, że oni faktycznie mordują ludzi – przykładem są choćby zamachy „terrorystyczne”. ostatnio wyszło np. że Prokurator Generalny USA Eric Holder, jest powiązany z zamachem w Oklahomie! Jako szef FBI dostarczył materiałów wybuchowych…
   http://americanfreepress.net/?p=1885 To wynika z oficjalnych dokumentów, ujawnionych na podstawie tzw. Freedom of Information Act. Wiem, że to jest nie do wiary, ale światem rządzą teroryści. I mają pod sobą niemal wszystkie media.

 43. Neshi 19 grudnia 2011 o 9:13 am

  Mogę się tego podjąć gdybym dostał tekst po angielsku na maila to ściągnąłbym sobie w domu przetłumaczył i odesłał na maila od kogo to dostałem …No Big Deal :).

  Jeśli jest to forma tekstowa a nie audiowizualna bo z filmu to raczej dupa nie ściągnę na dysk a w domu neta brak tylko na przerwie śniadaniowej coś mogę dopisać.

  mój mail to titanatb@o2.pl (mam nadzieję że jeszcze funkcjonuje )

  • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 9:30 am

   Dzięki za ofertę. Jest osoba, która się tego podjęła. Może inne części, jest tego naprawdę dużo, ale pomyślimy co robić po kolei, bo chyba nie wszystko jest ważne i konkretne.

   • sinus 19 grudnia 2011 o 11:54 am

    moge przelozyc ktorys kawalek, nie ma problemu, pusc mi tylko maila ktory, zeybsmy sie nie powtarzali

    pozdrawiam

 44. Pingback: Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 1 i 2 « Dziennik gajowego Maruchy