Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 2

Ed Chiarini, autor serii filmów Truth Exposed (Ujawniona Prawda), rozpoczyna drugą część swojego filmu od operacji fałszywej flagi zwanej „Zamachem na WTC”. Jak się okazuje, była to przygotowana z premedytacją akcja medialnego oszustwa, w której poświęcono życie niemal 3 tysięcy ludzi. 

Aktorka zatrudniona do odgrywania roli świadka w 2001 roku i aktywistki w 2011

Chiarini zdemaskował osoby, które zostały zatrudnione jako aktorzy. Ta młoda wyglądająca na Latynoskę dziewczyna, Monica Benarez, rzekomo widziała samolot, który uderzył w pierwszą z wież. 10 lat później można ją było jednak zidentyfikować podczas protestów studenckich, a także tzw. „okupacji ” w Dallas jako aktywistkę MoveOn.org.

Alyssa Greenberg - Blumberg

Drugi świadek, kobieta która widziała samolot wbijający się w Pentagon, to Alyssa Greenberg, która chyba z całej rodziny Greenbergów najrzadziej się udziela, gdyż nie jest zbyt dobrą aktorką.
Chiarini wraca do zamachu na WTC jeszcze w trzeciej i czwartej części filmu, pokazując kolejnego świadka – tego, który wszystkim badaczom wydaje się najbardziej podejrzany, który nie dość że widział samoloty, to wiedział, że wieże się zawaliły na skutek „uszkodzenia konstrukcji”. Było to powiedziane sztucznie i w sposób wyraźnie wyuczony. Nie wiadomo było jednak kim jest ta osoba. Chiarini go zdemaskował – po akcencie poznał, że jest Kanadyjczykiem. Część scen pokazanych przez Fox News i inne telewizje tego dnia była wyraźnie zaaranżowana. Reporter Fox News wspomniał o częściach samolotu, które ekipa widział po drodze – czyż nie jest dziwne, że nie utrwalono ich kamerą?

ten nos nie miał prawa się wychylić

Obecność aktorów daje wiele do myślenia, chodziło o przekonanie opinii publicznej do tego, że w wieże i Pentagon faktycznie uderzyły samoloty. Materiał prezentowany przez telewizję jest jednak bardzo wątpliwy. Krótko wspomnę o tym, że oszustwo z samolotami zostało udowodnione w filmie „September Clues” z 2008 roku, gdzie autor wykazał, że obrazy samolotów zostały nałożone w sposób sztuczny na materiały prezentowane na żywo. Nie wszystko jednak wyszło perfekcyjnie i np. na emitowanym materiale pokazal się nos samolotu, który musiałby przebić całą konstrukcję budynku. Obraz został na moment wyciemniony, ale jednak do emisji przedostało się kilka klatek. Oczywiście w kryminalnych mediach na ten temat nie było ani słowa.

To tylko niektóre role Tony'ego Greenberga

Chiarini wiele czasu poświęca rodzinie Greenbergów. Szczególnie uzdolniony jest Tony Greenberg, któremu  Chiarini poświęcił osobny film. Tu tylko należy wspomnieć, że grał role m.in. terrorystów Al Quaedy, prezentera irańskiej Press TV, komentatora dla Russia Today, młodego członka rodziny Rotszyldów, Davida, a niedawno szaleńca który oddał strzały w kierunku Białego Domu.
Podobnie Kenny Blumberg, który się wżenił w rodzinę Greenbergów – nie dość, że gra wiele ról, to jeszcze jest prezesem niezależnego związku filmowców w Arizonie.

Kenny w akcji

To on właśnie był autorem wielu filmów z „okupacji Wall Street” w Nowym Jorku i nie tylko. Można być pewnym, że celem ich powstania było tylko i wyłącznie dobro rodzin Illuminati. Świadczy to też o tym, że zdjęcia były przygotowane.

znak do rozpoczęcia bicia

Chiarini przedstawia zmanipulowane nagrania  prezentowane m.in. w Russia Today – gdzie „ominięto” początek nagrania,  a tam wyraźnie było widać jak jeden z „okupujących” daje znak do rozpoczęcia akcji.

znak do gazowania

Zarówno policjanci jak i protestujący są aktorami. Dokładna analiza pokazuje, że bicie demonstrujących było udawane. W słynnym przypadku nowojorskiego „gazowania” jedna z uczestniczek daje znak policji do rozpoczęcia szprejowania. Okazuje się, że w demonstracjach zarówno w Nowym Jorku jak i w Toronto podczas G20 uczestniczą i brutalnie są „aresztowane”  oczywiście te same osoby z   kręgu Illuminati, jak Jennifer Sexton, siostra Kenny’ego,

raz jako policjant, raz jako pobity

a także ludzie z Moveon.org, którzy są znani także z innych „imprez” jak strzelanina w Virginia Tech. Niektóre z tych osób grają też role … policjantów. Z kolei „niezależne” media jak Russia Today wykorzystują jako komentatorów właśnie ludzi z tego kręgu, co świadczy o tym, że są całkowicie kontrolowane przez Illuminati.
Chiarini zidentyfikował większość tych iluminackich aktorów – porównując materiały z telewizji i YouTube ze zdjęciami rodzinnymi.

Skąd tyle zdjęć tej rodziny Illuminati znalazło się w rękach Chiariniego? Twierdzi, że 5 tysięcy zdjęć było na rodzinnej stronie oraz na personalnych kontach na Facebooku, gdzie były bezceremonialnie umieszczone przez tych ludzi, którzy są tak przekonani o swojej wyższości, że po prostu nie przypuszczali, że ktoś może je wykorzystać w śledztwie przeciwko nim. Na podstawie tych zdjęć autor filmu stworzył drzewo rodziny Greenbergów wraz z powiązaniami z mediami. Senior rodziny Maurice Greenberg był m.in. szefem słynnej firmy ubezpieczeniowej AIG, American International Group, która nie zbankrutowała tylko dlatego, że dostała „pomoc” z Rezerwy Federalnej w wysokości 85 miliardów dolarów. Można przypuścić, że spora część tej sumy poszła na potrzeby rodzinki…
Rodzina Greenbergów jest powiązana ze Strongami, której senior Maurice, odgrywa jeszcze ważniejszą rolę w świecie niż Greenberg. To te właśnie rodziny prawdopodobnie stanowią w części rząd cieni, któremu podlega Prezydent USA, Kongres, a nawet Rezerwa Federalna.

Najciekawsze jednak nadal przed nami. Dowiemy się m.in. kim naprawdę są Maurice Strong i Maurice Greenberg –  Chiarini na podstawie analizy uszu, nosów i rysów twarzy udowodni, że są nazistowskimi zbrodniarzami Adolfem Eichmannem i słynnym „lekarzem” Josephem Mengele!

Reklamy

298 responses to “Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 2

 1. theaspartam 18 grudnia 2011 o 10:23 pm

  Anonimowi – POLSKA – wiadomosc do lobbystów, złodziei i zdrajców

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 11:43 pm

   DOBRE!

  • Annah. 19 grudnia 2011 o 8:21 am

   hmm……..na pierwszej pozycji do rozliczenia kler ????!

   • wizzgaa 19 grudnia 2011 o 11:30 am

    No taak , powiedziane „kler” lekkim tonem , od niechcenia , w taki sposób ,że cofnęłam filmik żeby się upewnić że faktycznie ten „kler” do najpilniejszego rozliczenia . Materiał zrobiony przez bardzo młodych albo zwyczajnie – wrogów tego ,co dla nas ważne .

    • Annah. 19 grudnia 2011 o 11:59 am

     Anonimowi, kimże są, po pierwszej odsłonie nie można zbyt wiele powiedzieć, ale historia nie raz pokazała, iż nawet jeśli są młodzi to wśród nich zawsze może się znaleźć ktoś ze „starszych”.
     I nie sądzę by odpuścili Anonimowym… w maskach.

     • sara10 19 grudnia 2011 o 8:51 pm

      Annah i inni
      Rzeczywiście, kler jest pierwszy do rozliczenia. Przecież nie kto inny, jak ON ustanawia podatki, okrada cię z każdego grosza, wydaje ustawy antypolskie, łamie Konstytucję, wysyła policję na demonstrantów, wyprzedaje majątek narodowy, itd. Tak, masz rację, kler powinien być pierwszy do rozliczenia.
      Głupota zmanipulowanych ludzików nie zna granic! Więcej „romansików” z komuchami i innymi gejami, a świat nadal będziesz widział w kolorze czerni.

    • nikt 19 grudnia 2011 o 3:02 pm

     Wizzgaa glos jest lektora, ktory zawsze tak dziwacznie brzmi. Wierze w Boga i to dzieki Niemu wiem, ze klaniac po pas klerowi sie nie musze. Zaraz mi sie dostanie od najgorszych za brak polskiej czcionki. Nie moj komputer. Pozdrawiam

     • wizzgaa 19 grudnia 2011 o 3:32 pm

      Nikt nie musi się „klerowi kłaniać w pas ” . Nie ma takiego wymogu .

      • nikt 19 grudnia 2011 o 9:05 pm

       Ktos sie poczul urazony bo znow tego kleru sie czepiaja. „klerowi klaniac sie w pas” to przenosnia!!! Wiara w Boga nie ma nic wspolnego z umizgiwaniem sie do kleru i wynoszeniu „go” ponad zwyczajnych szarakow. Juz wiecej nie pisze na ten temat bo znow bedzie lament. Szkoda,ze gorliwi katolicy tylko udaja, ze czytaja biblie i ja rozumieja………. Po co sie obruszac jakbym pisala o Tobie??

       • wizzgaa 20 grudnia 2011 o 12:34 pm

        Nikt : to było wyjaśnienie a nie „obruszenie się „.

     • Orka 19 grudnia 2011 o 7:01 pm

      Ewa Expressivo

      • szuwaxpl 19 grudnia 2011 o 9:20 pm

       Orka – masz zainstalowany ten program ?
       Boję się ładować, może coś więcej, czy jest jakaś demonstracja pr ? Ale dziękuję jakiś pomysł zawsze jest !

   • Annah. 19 grudnia 2011 o 11:50 am

    Tego jegomościa już zapewne słyszeliście, ale jak słyszę o rozliczaniu Kościoła to mnie też…..bierze http://www.youtube.com/watch?v=68e9aILugJo

    • hjk 19 grudnia 2011 o 12:47 pm

     dziadek jest extra 🙂
     tu równie trafnie:

    • wizzgaa 19 grudnia 2011 o 1:41 pm

     Dziadek powiedział innymi słowy ,że gdyby Boga nie było to należałoby go wymyślić . Całkiem rozsądnie .

   • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:10 pm

    moze nie na pierwszej (pozycji – kler do rozliczenia), ale również! pije poranną (powiedzmy, ze poranną:-) kawę i tak sobie dumam: to, o czym tu piszemy, tu juz nie zapowiedzi tego, co sie moze zdarzyć, to juz sie zdarzyło! mysle o poziomie świadomośc tzw. przecietnego obywatela; pamietam dobrze czasy I Solidarności, studia wtedy zaczynałem: ludzie po „komunistycznych” szkołach, z podstawówkami włącznie, byli o lata świetlne bardziej świadomi, gdy chodzi o pojmowanie rzeczywistości, niz teraz jesteśmy, jesteśmy jako społeczność: był jeden wróg, jasny, okreslony, zlokalizowany, byli i dziennikarze „reżimowi” i tacy, którzy otwarcie mówili o tym, że wysiadaja z tego pociągu; była bieda, w porównaniu z tym co mamy obecnie (tak tak, prosze państwa – mniej samochodów, telewizorów, zagranicznych wczasów, mieszkań), ale w sensie duchowym bylismy jako Naród o niebo bogatsi; a teraz mamy wszechobecny relatywizm moralny i każdy inny (gdy slysze to słowo, relatywizm, to tak jak Georingowi – odbiezpiecza mi sie samoistnie pistolet), mamy coś, co 30 lat temu określano mianem „znieczulicy”, serca nam – Polakom – wystygły (zdajecie sobie z tego sprawę?); czasami – tak jak w tej chwili – mam momenty zwątpienia: po kiego cha my sie tu indyczymy ideologicznie, dla kogo to? dla 30 paru milionów „baranków”, dla których najważniejsza jest promocja w supermarkecie i to, w jakiej kiecce wystąpiła ta czy inna lala w tym czy innym telewizyjnym show; dzisiaj mam doła, więc wątpie w to, czy to społecze

    • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:16 pm

     ucięło mi koncówke tekstu: mam wątpliwości czy warto…i dla kogo…. jest nas tu kilkudziesieciu, na tym blogu, i moze jeszcze kilkanaście podobnych blogów… pare setek, moze pare tysięcy osób, którym chce sie jeszcze mysleć; (nie twierdze, ze my wszyscy to jakac jednośc, ale że po prostu myslimy, mniejsza o to jak); dla kogo to wszystko – jęsli ruszy III, IV fala – to nas zmiecie jak zamek z piasku; (chyba nie powinienm oglądać wczoraj tego „V jak Vendetta”… ale spoko, przejdzie mi, jak znam siebie – juz wieczorem..;-)… pozdrowienia dla wszystkich; aha – Kim zdechł, armie Korei Południowej w pełnej gotowości, nadzwyczajne posiedzenie rządu Japonii… – dlaczego ludzie (masy) sa tacy debilni, by dac sie wodzic za nos jednostkom?

     • Ania 19 grudnia 2011 o 12:44 pm

      BO TAKA JEST STRUKTURA POPULACJI !!!!! Tylko 10% ludzi myśli samodzielnie i jest w stanie myśleć swoje mimo nacisku autorytetów ! Jeszcze dziesięc procent następne myśli, ale jak autorytet tupnie, to kładą uszy po sobie i wykonują polecenia bez szemrania.
      80 % nie myśli, nie kwestionuje autorytetów, robi bez szemrania co każą lub w co wmanipulują.
      Jest tylko jedna nadzieja ! Jak chcesz im pomóc – zostań ich autorytetem !
      Ale to bardzo, bardzo śliska droga…… Nie żebyś się na nich zawiódł.Ich bezmyślność i posłuszeństwo jest niezawodne. Zawiedziesz się raczej na sobie ! W końcu będziesz miał dość rozwiązywania cudzych problemów i… zostaniesz dyktatorem !
      Tak to chodzi !
      Straszne, no nie ?

      • hjk 19 grudnia 2011 o 1:00 pm

       przesadzasz kolego TnP z tą ilością – moze i faktycznie jest jak piszesz z tymi najbardziej swiadomymi, ale co najmniej z 15% jest do „zagospodarowania” i uswiadomienia, a moze jakaś część z tej pozostałej częsci, tyle, ze są stłamszeni i przygnieceni warunkami i nie bardzo wiedzą co się dzieje i robić. Potencjalnie wszyscy, którzy byli na zachodzie (tak jak zdaje sie Ty), maja podstawę do jakiegoś intensywniejszego myślenia i pewnych porównań, widzenia kierunków działań, sposobów organizacji itd.
       A reszta pójdzie za tymi, jak zobaczą, ze dzieje się jakieś dobro i coś się zaczyna dziać czy zmieniać…

       • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:11 pm

        do hjk: po pierwsze – skromnośc – wiem ze nic nie wiem; po drugie – pokora: nie czuję w sobie wystarczającego potencjału; po trzecie – zagranica: wiesz, jak to boli (10 lat TAM), gdy sie widziało, jak ludzie powinni życ na codzień, i jak żyjemy tu, w Polsce (a pracujemy znacznie bardziej cięzko niz tamci); po czwarte – koszula blizsza ciału – moja chata z kraja, po kiego czorta wychylać sie ze skorupki, a nuz sie uda jakimś slalomem ominąć te wszystkie rafy i dotrwać: po piate – przeznaczenie: wszyscy spotkamu sie 6 feets under ground…. chyba musze sie napic, skoro na trzeźwo wypisuje takie rzeczy, to – jw.:-)

       • Ania 19 grudnia 2011 o 1:17 pm

        Zgadza się nie wiedzą co robić i AKTYWNIE POSZUKUJĄ KOGOŚ, KTO IM POWIE, CO MAJĄ ROBIĆ !!!!!! I na tym polega tragedia ! Posłuchaja każdego, kto im powie : Rób tak, tak i tak a BĘDZIE DOBRZE ! I oni uwierzą ! Bez weryfikacji !
        Problem sprowadza się więc do tego, jak sprawić ,żeby zaczęli myśleć, a nie żeby im pomagać myśląc za nich . Jak myślisz za kogos, i narzucasz mu swoją wizję rozwiązania jego problemów, a co gorsza, zaczynasz ją realizować, to….. przejmujesz kontrole nad jego życiem !
        W ten czy inny sposób!

        • hjk 19 grudnia 2011 o 1:46 pm

         ale wiekszość ludzi wykazuje naturę niewolniczą i właśnie na tym opierają sie „uni”, ze to „zagospodarowują”… A kogo da się „podkrecić” do samodzielnego myślenia, to się da, każdy jest zdolny tylko moze wiecej wymaga pracy nad sobą….
         TnP nie wymagam od Ciebie niestworzonych rzeczy, najczęściej to są proste działania, które w zastosowaniu masowym albo by to całe bajno obaliły (czy wysuszyły), albo znacznie sytuację poprawiły – chodzi o to, by coś sensownego wymyślić czy opracować, a potem rozpropagować.
         Jest nadzieja, ze mądrzejemy, wczoraj przypadkowy taksiarz mówił, że podobno Polacy znacznie zredukowali picie na imprezach, moze wiecej pija po domach, no ale to juz plus, ze mniejsze publiczne pijaństwo…

       • ozyrys 19 grudnia 2011 o 11:39 pm

        nie zgodzę się z Tobą chociaż mi z tego powodu smutno -otóż od wczoraj umieszczam gdzie się da linki z tym tematem i co…???? echo….
        nikt nawet nie kliknie- lubię to -nie mówiąc o komentarzu…
        i tak myślę – albo ich to ch… obchodzi ,albo się boją -jedno i drugie oznacza ,że zoombi.
        Totalsky… gwiazdkuję ..kilkukrotnie :))))też tak to widzę…:(

        • ozyrys 19 grudnia 2011 o 11:40 pm

         pierwsza część wypowiedzi do @hjk

      • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:01 pm

       dokładnie to: w koncu zostaniesz dyktatorem; dlatego odpuszczam:-) ( i nie ma w tym co pisze zadnej megalomanii, po prostu – zimna analiza faktów…)

     • Ramires 19 grudnia 2011 o 3:38 pm

      Sam sobie odpowiedziałeś ! Na siłę nikogo nie uszczęśliwisz. Jeżeli większość chce czytać kolorowe pisemka i pasjonować się tym „kto z kim się przespał”. Nie zmienisz ich ! Daj se spokój. To z nazwijmy „elity” wychodziły zrywy przeciw systemowi. Tylko tak może być i obecnie. Dlatego jeszcze raz powtarzam to „my mamy się zjednoczyć”. Te 10 czy może 20 %. To wystarczy. Reszta „może” nie wszyscy się zgodzą to tylko tło , mówiąc brutalnie „mięso armatnie” .

     • teosia 19 grudnia 2011 o 10:41 pm

      Bo pełny brzuch rozleniwia, a wieloletni głód degraduje umysł. (radzieckie doświadczenia w łagrach)

  • Ramires 19 grudnia 2011 o 9:26 am

   Z większością postawionych tez się zgadzam.
   Chociaż między wierszami jakbym słyszał zapowiedż jeszcze większej kontoli i „równości” niż jest teraz. Nigdy typ z pod budki z piwem nie powinien mieć tyle samo co gość który tyra na dwie zmiany. Więc równość to utopia. Inaczej to sam też staje pod budką.
   Jeżeli jestem w błędzie to mnie naprostujcie !

   • gruszka 19 grudnia 2011 o 10:12 pm

    równość jest dla sprawiedliwych i prawych ludzi … Czyli nie dla wszystkich..
    Św.Paweł pisze w liście do Koryntian „Nie pracujesz – nie jedz! .

    • teosia 19 grudnia 2011 o 10:45 pm

     Do „gruszka” no to dużo by musiało odejść z tego świata.

     • hjk 19 grudnia 2011 o 11:48 pm

      @gruszka
      troche dezinformujesz – bo jest „nie CHCESZ pracować – nie jedz”, a dosłownie „kto nie chce pracować, niech też i nie je”, ale to było w kontekscie oczekiwania na powtórne przyjście Jezusa i niektórzy porzucili swe zwyczajowe zajęcia. Św. Paweł ich trochę uspokoił i przywołał do porządku, a już w żadnym razie nie chodziło o jakies ekonomiczne perturbacje.
      Zresztą swiat starożytny aż do nowożytności nie znał pojęcia „bezrobocie”, bo liczyła sie każda para rąk do pracy, a praca dzieci była na porządku dziennym zarówno na wsi jak i w uprzemysławiajacych się stopniowo miastach. Niepracowanie (fizyczne, ręczne) było swego rodzaju luksusem dostępnym dla szlachty, arystokracji i bogatszego mieszczaństwa.

 2. Pingback: Gdzie się zagotowało ???Twarze Illuminati ujawnione 2 « Zenobiusz's Blog

 3. Pingback: Gdzie się zagotowało ???Twarze Illuminati ujawnione 2 « Zenobiusz's Blog

 4. VS 18 grudnia 2011 o 10:34 pm

  ów Chiantini twierdzi, takze ze William”Bill” Cooper sfingował swoją smierc i stał sie Jordanem Maxwellem(przytył)??????????????????????????
  tutaj jordan maxwell z 1993 roku kiedy cooper zyl i prowadzil w najlepsze swoje programy radiowe

  no comment

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 10:36 pm

   Wiesz co, ja też tak twierdziłem, że Billa nie zabito. Nie miałem jednak podstaw by to jakoś udowodnić…
   Nie sądzę, że Maxwell jest Cooperem, ma inny głos. Trzeba by sprawdzić w jaki sposób Chiarini to dowodzi. On twierdzi, że przez pomiary twarzy, a ja sądzę że przez analizę prowadzoną komputerami wojskowymi… Ale tu chyba nie trafili.

   • aaa 19 grudnia 2011 o 2:09 am

    WAZNE: bylbym ostrozny z tym artykulem. Opisane osoby wcale nie wygladaja podobnie (nawet te uszy). Artykul powstal pewnie inspirowany pojawiajacym sie ostatnio oprogramowaniem do znajdowania podobnych osob. Ale ma ono wiele bledow.
    Wojsko wcale nie ma lepszego softu. Chocby windows – masa ludzi pracuje nad nim a mimo to ma pelno dziur. I w wojsku jest tez uzywany bo wojsko nie ma alternatywy. W wielu innych dziedzinach wojsko tez uzywa popularnego softu bo poprostu nie ma im kto napisac lepszego.
    Dobry programista nie pracuje dla wojska tylko dla korporacji to tam jest lepsza kasa.

    A poza tym w porownywaniu twarzy cudow nie ma – nie trzeba wcale superkomuptera bo to wcale tak wiele mocy nie trzeba. A te analizy uszu wygladaja prymitywnie – na tych paru zdjeciach co widzialem na oko widac, ze sa rozne (co nie zmienia faktu, ze skala oszustw na swiecie jest ogromna).

    • aaa 19 grudnia 2011 o 2:15 am

     dodam jeszcze: teoria wygladala na ciekawa ale dowody sa slabe (chyba, ze na filmach sa lepsze niz te powstawiane zdjecia jako screenshoty – filmow nie chcialo mi sie ogladac). Faktem jest, ze majatek swiata nalezy do garstki. A moze to tylko sposob na osmieszenie tych protestow typu ‚occupy wallstreet’? Przeciez to najlepszy sposob aby wmowic ludziom, ze protest jest falszywy.

     • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 8:04 am

      Na filmie to znacznie lepiej wygląda, nie można się opierać na stopklatkach. Oczywiście,że trzeba do tego podchodzić z rezerwą – nie wszystkie newsy muszą być fałszowane, choć jeden z szefów CIA kiedyś powiedział, że „ich celem jest by wszystko co idzie w telewizji było fałszem, a ludzie myśleli, że to prawda” (parafrazuję). Zresztą na początku filmu Ed przypomniał aferę z produkowanymi przez Pentagon „newsami”, które emitowane były przez różne stacje z własnym podkładem głosowym. Bush się nieco zatkał gdy padło pytanie z sali o etykę tego typu działalności. To co się dzieje w TV jest totalnym draństwem, jest to działalność ultra-kryminalna, dobrze, że ktoś zajął się zdemaskowaniem tego.

      • Ada 19 grudnia 2011 o 9:04 am

       Z 15 lat temu moj daleki kuzyn zyjacy w hameryce pln powiedzial ze „w telewizji nie moga wystepowali byle jakie ludzie, zwykle, musza byc ludzie ktorzy wiedza co mowic i jak”…
       Jest on emerytowanym wyzszej rangi pilotem wojskowym, teraz mysle ze wiedzial co mowi, a powiedzial to ogladajac nasza tv, byl wyraznie zdegustowany, stwierdzil ze w jego kraju to wiedza jak sie robi wiadomosci i swiadkow. Serio, wtedy mnie to wogole nie interesowalo, ale on jak przyjezdzal to mowil rozne takie ciekawostki ktore teraz wydaja mi sie bardzo interesujace.

       • hjk 19 grudnia 2011 o 1:09 pm

        No nic, na razie bierzemy to za dobra monetę wszystko i jako hipotezę być moze wyjaśniającą wiele nieznanych okolicznosci…
        Póki co musimy czekać np. na reakcję Izraelitów, którzy tak zaciekle tropili zbrodniarzy wojennych, jak na to zareagują…
        A to, ze wiele albo wszystko medialnie sfałszowano, to całkiem prawdopodobne, telawizja i aktorstwo króluja…

      • aaa 20 grudnia 2011 o 1:57 am

       Oczywiście fałszu naokoło jest pełno. Ale jego odkrywanie wolałbym obserwować w wiarygodnej wersji. Na jednym z tych filmów widziałem, jak facet poprostu w paincie „czerwonym pisakiem” zaznacza te podobieństwa. Dla mnie to słabo przygotowany film bo mógł się postarać chociaż o bardziej profesjonalne zaznaczanie.

     • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 11:15 am

      ” filmow nie chcialo mi sie ogladac”
      I na tym to właśnie polega,polskiej czcionki też mu się „nie chciało”.

      • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:24 pm

       oj, Zeno – raz sie chce, raz sie nie chce…. ciulowienko mamy w tym kraju, bądź bardziej wyrozumiały dla współblogowiczów; moze mu sie kiedys zechce, jak słonce znowu zaświeci; podobno Bóg nas, Polaków, „wybrał”, podobna Maryja okryła nas „niebieskim płaszczem”…i takie tam pitu-pitu: ja sie pytam: po co? dla nas? Polaków? to juz lepiej było postawic na Czechów: sympatyczni, pragmatyczni (stawiaja butelki z ulubionym piwem pod domem Havla, a u nas to tylko znicze i umartwienie na pokaz); nie wątpie, że każdy z nas chciałby, zeby Polacy okazali sie „szczególni”…. ale czy to aby tylko nie chciejstwo…?

       • hjk 19 grudnia 2011 o 1:12 pm

        stawianie butelek piwa to juz chyba kompletny zabobon, mimo, ze dosć ‚sympatyczny”, cos w rodzaju naszych „dziadów” opisanych przez Mickiewicza…
        Rozumiem, zeby tam jakiś prosty lud w ukryciu na cmentarzach, ale żeby publicznie i masowo to chyba „lekkie” przegięcie… 🙂

        • Orka 19 grudnia 2011 o 4:47 pm

         TnP jest wyborcą Palikota , i odstawia tu takie pitu-pitu typowe palikotowe . Chcesz kler rozliczać ? „‚może nie na pierwszej (pozycji – kler do rozliczenia)” jakiś ty wspaniałomyślny ! więc pytam cię TnP , dajesz na Kościół ? Bo jeśli nie , to mam prośbę – odwal się od moich pieniędzy !!!

        • Totalsky No Problemsky 20 grudnia 2011 o 3:24 am

         orka – o co ci, kuźwa chodzi? owszem, zagłosowałem na palikociarnię – z jednej prostej przyczyny: zraziłem sie do PO (w 2007 dałem na nich mój krzyzyk), z PiS-em nigdy mi nie było po drodze, komuchów nie cierpie organicznie, a z chłopami mam tyle wspólnego, ze sam jestem chłop, czyli facet;-); i co? tragedia sie stała? ja sie osobiście bardzo ciesze, ze na naszej zabetonowanej scenie politycznej troche sie ruszyło: ale i tak to jedna i ta sama ekipa pobierająca diety; była jeszcze jedna opcja – mogłem w ogóle nie głosować, a juz na pewno – nie przyznawac sie na tym forum, że dałem głos na Palikota; ostracyzm, obrona Czestochowy, „jak zagłosował na Palikota, to pewnie ćpun i transwestyta”: ani jedno, ani drugie; (a tak w ogóle to poważnie sie nad tym zastanawiam, czy stąd nie wypitolic tam, gdzie sie czułem soba, czyli do Niskich Krajów); i kto was wtedy będzie bulwersowac na tym blogu;-)?

      • aaa 20 grudnia 2011 o 1:49 am

       W dzisiejszych czasach czasu jest bardzo malo. Przegladanie kilku blogow i juz godziny albo i dwoch nie ma. A pracowac wiekszosc jednak musi..
       Co do polskich znakow to takie przyzwyczajenie jak i troche zysku na szybkosci pisania. Ponadto sporo osob, ktore internet znaja juz od kilkunastu lat wlasnie nie uzywa polskich znakow bo takowe kiedys powodowaly komplikacje.
       Ale oczywiście zgodzę się z tym, że dzisiaj kultularna wypowiedź powinna zawierać polskie znaki 🙂

    • ranczer 19 grudnia 2011 o 11:05 am

     Światem rządzą pieniądze i ci ,którzy je kontrolują czyli mafijne rodziny banksterów .I to jest najprostrza prawda . Zgodzę się ,że w wielu przypadkach wykorzystuje się do manipulacji wynajętych aktorów ,ale wystawianie na świecznik jakieś tam persony to celowa ślepa uliczka i odwracanie uwagi od rzeczywistych przyczyn i konstruktorów wojen ,kryzysów i biedy społecznej .
     Tylko odebranie władzy monetarnej z prywatnych rąk banksterów może uratować ten świat od szaleństwa i niewolniczego wyzysku . INNE SENSACJE TO ZWYKŁE ZMYŁKI .

     • hjk 19 grudnia 2011 o 1:19 pm

      To jedna strona medalu, a druga to zadłuzanie się ludzi…
      Gdyby nikt się bezsensownie nie zadłuzał (ktoś tu wyjasniał już na blogu – chyba user „jak zawsze” czy „Totalsky…”) i ludzie byli bardziej suwerenni i wolni, to rządy niech się zadłuząją i bankrutują – predzej odejdą i spokój, a banksterzy niech ich gotują na wolnym ogniu za długi, a ludzie nie powinni dać sie oskubywać przez sprzedajnych polityków…
      Wczoraj np. Kołodko na onecie (o dziwo!) pisał dość sensownie o rozwiązaniu kryzysowej sytuacji w Polsce i .eu.

      • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:45 pm

       @hjk mozesz podac link do tego speechu Kołodki… musiałem przegapić

       • hjk 19 grudnia 2011 o 1:48 pm

        mam go na drugim kompie, jak potem moze odpalę, to wpuszcze, albo poszukaj – było w działce ekonomicznej…

       • hjk 19 grudnia 2011 o 8:39 pm

        tu masz link, przynajmniej wczoraj był:
        http://biznes.onet.pl/rezerwy-na-ciezkie-czasy,18506,4974047,1,prasa-detal

        • Totalsky No Problemsky 20 grudnia 2011 o 8:55 am

         dzięki!

      • Peryskop 19 grudnia 2011 o 2:05 pm

       @hjk: „…Gdyby nikt się bezsensownie nie zadłuzał … i ludzie byli bardziej suwerenni i wolni, to rządy niech się zadłuząją i bankrutują – predzej odejdą i spokój, a banksterzy niech ich gotują na wolnym ogniu za długi, a ludzie nie powinni dać sie oskubywać przez sprzedajnych polityków…”

       To niestety nie działa w ten sposób, bo:
       – rządy zadłużają nie „się”, ale obywateli;
       – rządy nie bankrutują ale upadają, i co najwyżej okrywają się „złą sławą”, ale już nie wstydem;
       – banksterzy nie gotują na ogniu za długi swoich partnerów biznesowych, raczej wynagrodzą;

       Ludzie nie powinni dać sie oskubywać przez sprzedajnych polityków – nie powinni ale się dają.

       • hjk 19 grudnia 2011 o 6:20 pm

        I tak i nie – bo niby zadłużają obywateli, ale tak naprawdę przecież nie mogą, bo nikt z nas nie godził się na zadłużanie i niczego nie podpisywał – tak naprawdę chutzpa opiera sie na tym, ze zadłuząją przeważnie jakiś majątek albo wpływy podatkowe a ludzie na to zezwalają zasadniczo z powodu swej bierności i braku zorganizowania. Gdyby sie zorganizowali, to albo by sie banksterzy musieli obejsc smakiem, albo podsmażyć swych „partnerów’ z „polityki”…

   • milka 19 grudnia 2011 o 8:19 pm

    No wszystko ładnie pięknie,ale jeśli facet twierdzi,że mierzy,a naprawdę pomaga mu komputer i sztab ludzi ze służb,to by znaczyło,że zwyczajnie kłamie-a,jeśli tak to wiarygodność troszkę spada.Fakt-wielu zdemaskowali świetnie,ale niektórzy mi się po prostu nie zgadzają-w kwestii wzrostu,czy głosu.Przykład z Cooperem mnie walnął w pysk, bo facet głosił Biblię, a ten Maxwell głosi herezje Blawatzko-Beilowskie o Maitrei czyli antychryście.

 5. zenobiusz 18 grudnia 2011 o 10:36 pm

  Spraw sobie takie urządzonko i poćwicz.

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 10:45 pm

   To autor, Ed Chiarini. Mówi o tym, że nie ma możliwości pomyłek – on tych ludzi dokładnie pomierzył.

   • VS 18 grudnia 2011 o 11:00 pm

    człowiek, który był katem Eichmanna:

    no comment

    • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 11:21 pm

     Ok, może tu nie ma racji. Ale była operacja Paperclip, czy jej nie było. A co z Wernerem von Braunem, tworzył program kosmiczny USA, czy nie tworzył?
     Poza tym jak pisze Hennecke Kardel w książce Adolf Hitler: Begruender Israels, Eichmann był Żydem

    • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 11:30 pm

     Ciekawe ,kogo na prawdę powiesili,zresztą dla nich m,jeden mniej ,jeden więcej.

     • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:27 pm

      the show must go on… Truman show…

   • Peryskop 20 grudnia 2011 o 3:43 am

    Monitor
    Jeśli ktoś twierdzi, że nie ma możliwości pomyłek, to czy się grubo nie myli !

 6. Tystom 18 grudnia 2011 o 10:52 pm

  Przejrzałem w całości większość filmików:
  – Alex Jones to jeb..ny szabas goj
  – RT Russia to ścierwo (łysy prowadzi sam z sobą wywiad!!!)
  – jestem w szoku, większośś się domyślałem (np. 9/11) ale że aż tak…
  Zaraz rozsyłam maile do znajomych i rodziny. Ale jaja….

  • GW 18 grudnia 2011 o 11:10 pm

   Ogladajac A. Jones’a wateczek, jakze wymowny,pomyslalem podobnie. Potwierdzily sie opinie. A i zona Jones’a nie od parady.
   Ciekawym reakcji Monitora (milczenie na temat A.J. w streszczeniu)..

   • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 11:26 pm

    Ed się wyraża o Alexie pozytywnie, ale jest już z dystansem. Przecież to u niego produkował się Tony Greenberg jako David Rothschild, nie mówiąc o innych ściemniaczach. Chciałbym bardzo, żeby to nie była wina Alexa… Ale jak się okaże, że to też ściemniacz, to będę musiał to łyknąć.

    • GW 18 grudnia 2011 o 11:57 pm

     Popijesz piwkiem i… Moze i gorzkie, i zawiedliwe to bedzie. Lecz, miejmy nadzieje, ze prawdziwe. Kto t e r a z wie?
     Namieszales nam Monitorze.

     • mi461 19 grudnia 2011 o 12:47 am

      @GW bez butelki tego sie tego nie rozgryzie 😀
      Szkoda ze jutro poniedzialek.

    • deotibigratia 19 grudnia 2011 o 8:14 am

     Alex Jones to ewidentny agent
     wiele razy linkowałam tu ten dość dobrze dokumentowanych artykuł
     http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/05/05/alex-jones-druga-strona-medalu/
     nie bądźmy naiwni, prawdziwie niebezpiecznych badaczy oni likwidują zobaczcie jak było ze śp.dr. Ratajczakiem – nie miał stacji telewizyjnej ani radia wydał ze 2-3 faktograficzne publikacje i już zginął w tajemniczych okolicznościach

     co do Putina on wszedł w system jako człowiek Jelcyna, musiał mieć 100% zaufanie iluminatów skoro pozwolili mu dostać taki stołek – jego fenomen polega na tym że on powoli i konsekwentnie zmienia ten kierunek a przy 160 milionowym państwie zmiany nie nastąpią w rok, nie da się też usunąć wszystkich zdrajców i jewreji z aparatów urzędniczych bo oni już od czasów bolszewizmu mocno tam się osadzili – Putinowi trzeba dać czas
     no i chyba to dobrze też że nie idzie na udry i nie wywołuje wojny z NWO ale działa z cicha pęk jak przystało na świadomego istoty rzeczy agenta

     • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 8:29 am

      Słucham Alexa niemal codziennie, nie widzę nic co by wskazywało na jego agenturalną działalność, facet się dwoi i troi – jeśli byłby ich człowiekiem, to nie robiłby tego w takim natężeniu. Robiłby godzinę dziennie, a potem na golfa. Zobaczcie co robi Obama… Żebym uwierzył, że Alex to człowiek Illuminati, to musicie mi dać naprawdę dobre argumenty. Poza tym o Putinie i Rosjanach wyraża się pozytywnie i widzi w nich ratunek dla świata. To on wypromował Rona Paula. A co do tego, że go nie załatwili – Alex ma duże poparcie, w Teksasie wszystko zupełnie inaczej wygląda niż w Polsce, ludzie mają broń. Osiedla są chronione – mieszkałem tam 3 lata. To nie byłoby proste go ot tak sprzątnąć. Druga rzecz – to nadałoby rangi temu o czym mówił od początku.

     • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:31 pm

      dochodzi do paranoi: cała nadzieja w „człowieku służb”, bo jako taki – zna prawie wszystkie sztuczki; i znowu ten relatywizm, fuck!

      • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:32 pm

       to było do deotiwi…cos tam:-)

       • hjk 19 grudnia 2011 o 1:24 pm

        dzis obowiązuje taka zasada – nikomu z „oficjalnych” guru nie można do końca wierzyć, tylko zestawiać fakty i to co mówią i myśleć samodzielnie albo konfrontować na blogach, w zaufanych kręgach, itd., bo nie wiadomo, kto jest kto, co kiedy i dlaczego mówi/ujawnia…

        • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:48 pm

         w ogóle zasada „wątp we wszystko i wszystkich” to recepta na dzisiejsze czasy (smutne to, ale zasadne…)

        • hjk 19 grudnia 2011 o 6:25 pm

         Znowu przesadzasz TnP, coś cię sceptycyzm gryzie albo nie masz jakichś znajomych czy przyjaciół, którym mozesz zaufać…
         Nie można we wszystko wątpić, bo to najprostsza droga do wariatkowa, ale fakt, ze znalezienie jakichś pewnych punktów oparcia wymaga trochę wysiłku…

  • yaphoto 19 grudnia 2011 o 12:40 am

   Russia Today jest fundowany z budzetu Federacji Rosyjskiej poprzez fundacje non-profit TV-NOVOSTI.
   Monitor, mowi Ci to cos ?
   Twoj ulubiony pogromca NWO: P-u-t-i-n !

   http://rt.com/about/disclaimer/
   Our web site, rt.com, is an internet service published by the Autonomous Non-Profit Organisation (ANO) “TV-Novosti”

   http://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.rg.ru%2F2010%2F12%2F27%2Ftv-novosti-dok.html&act=url

   • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 12:49 am

    Nic mi to nie mówi. RT jak wykazał Ed wykorzystuje tych samych ludzi, co nie znaczy że nie są wprowadzani w błąd, albo nie mają agenta. Jeszcze raz dodam: za dużo ataku idzie na Putina. Poczekajmy, może się trafią jakieś konkrety – jestem gotów zmienić znów zdanie.

    • yaphoto 19 grudnia 2011 o 1:33 am

     Konkrety? Sluze:

     Rosja Putina i Miedwiediewa

     1 miejsce w świecie w bezwzględnym ubytku ludności.
     1 miejsce w świecie w liczbie samobójstw wśród ludzi starszych.
     1 miejsce w świecie w liczbie rozwodów i ilości dzieci pozamałżeńskich.
     1 miejsce w świecie w liczbie dzieci porzuconych przez rodziców.
     1 miejsce w świecie w liczbie samobójstw wśród dzieci i młodzieży.
     1 miejsce w świecie w liczbie zgonów z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego.
     1 miejsce w świecie w liczbie pacjentów z zaburzeniami psychicznymi.
     1 miejsce w świecie pod względem handlu ludźmi.
     1 miejsce w świecie w liczbie aborcji i śmiertelności matek.
     1 miejsce w świecie pod względem zużycia heroiny (21% produkcji światowej).
     1 miejsce w świecie pod względem sprzedaży wódki.
     1 miejsce w świecie pod względem spożycia alkoholu i produktów alkoholowych.
     1 miejsce w świecie pod względem tempa wzrostu palenia papierosów.
     1 miejsce w świecie w liczbie dzieci palących papierosy.
     1 miejsce w świecie pod względem wzrostu tempa zakażenia HIV
     1 miejsce w świecie w liczbie wypadków lotniczych (13-krotna średnia krajowa).
     1 miejsce w świecie w liczbie miliarderów, którzy są ścigani przez organy ścigania.
     1 miejsce w świecie w liczbie wypadków drogowych.
     1 miejsce w świecie w liczbie importowanych samochodów chińskich.
     1 miejsce w świecie pod względem wielkości importu australijskiego mięsa kangurzego.
     1 miejsce w świecie pod względem wielkości eksportu nieoszlifowanych diamentów.
     1 miejsce w świecie pod względem udokumentowanych złóż srebra.
     2 miejsce w świecie pod względem udokumentowanych złóż złota.
     2 miejsce w świecie pod względem udokumentowanych złóż platyny.
     1 miejsce w świecie pod względem wielkości eksportu platyny.
     2 miejsce w świecie pod względem wielkości biurokracji.
     2 miejsce w świecie pod względem ilości miliarderów (po USA).
     2 miejsce w świecie pod względem ilości samobójstw (po Litwie).
     2 miejsce w świecie pod względem liczby morderstw na jednego mieszkańca (po Kolumbii).
     2 miejsce w świecie pod względem wielkości eksportu broni.
     2 miejsce w świecie pod względem sprzedaży fałszywych leków (po Chinach).
     2 miejsce w świecie pod względem produkcji pornograficznej.
     2 miejsce w świecie pod względem ilości dzieci adoptowanych przez Amerykanów.
     2 miejsce w świecie pod względem ilości emigrantów.
     2 miejsce w świecie pod względem liczby więźniów na 1 000 mieszkańców (po USA).
     2 miejsce w świecie pod względem liczby osób ubiegających się o azyl na Zachodzie (po Serbii).
     2 miejsce w świecie na liście krajów z największą liczbą broni strzeleckiej.
     2 miejsce w świecie pod względem liczby dziennikarzy zamordowanych w ciągu ostatnich 10-ciu latach (po Iraku).
     2 miejsce w świecie wśród producentów płyt pirackich.
     2 miejsce w świecie pośród krajów rozprzestrzeniających spamy (śmieci internetowe).
     2 miejsce w świecie pod względem wielkości floty podwodnej.
     3 miejsce w świecie pod względem ilości uchodźców.
     3 miejsce w świecie pod względem wielkości napływu imigrantów. 3 miejsce w świecie pod względem ilości skradzionych samochodów.

     • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 8:09 am

      A nie sądzisz, że jest to robota agenturalna – Rosjanie wiele z tych rzeczy demaskują jako nieprawdę. Rosja spłaciła długi, do każdego dziecka tam się dopłaca, w końcu następuje wzrost ludności po długim spadku, za Putina 80-krotnie wzrósł produkt krajowy brutto itd. To co się działo w Rosji było wynikiem działania takich agentów syjonistycznych jak Gorbaczow (siedzi u Rotszyldów w Londynie) i Jelcyn (pewnie go ukatrupiono żeby nie sypał).
      Nie, ja nadal wierzę w Putina, że ma dobre intencje.

      • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 8:21 am

       ” końcu następuje wzrost ludności po długim spadku, ”
       wzrasta ilość muzułmanów nie Rosjan.
       „za Putina 80-krotnie wzrósł produkt krajowy brutto itd.”
       Wzrosły światowe ceny ropy i gazu,bo to niemal jedyny rosyjski” produkt krajowy”
       „To co się działo w Rosji było wynikiem działania takich agentów syjonistycznych jak Gorbaczow (siedzi u Rotszyldów w Londynie) i Jelcyn (pewnie go ukatrupiono żeby nie sypał).”
       I raptem ,ci panowie,wylansowali ,i bez sprzeciwu niczyjego przekazali władzę,mjr KGB Putinowi,Litości…………………………………..

       • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 9:24 am

        Zobacz na te „demonstracje”. Jakby ludzie mieli źle to wyszłoby ich 3 miliony, a nie 30 tysięcy. Chciałbym pojechać do Rosji i stwierdzić jaka jest prawda naocznie. O Białorusi też się u nas pisze bzdury – ludzie, którzy stamtąd wracają mówią zupełnie co innego. ANI BIAŁORUŚ ANI ROSJA NIE MA JUŻ DŁUGÓW! Nie mówi to wam coś? Irak, Libia też nie miały, Iran, Syria też nie mają lub mają bardzo mały. Podobnie z Wenezuelą.

        • deotibigratia 19 grudnia 2011 o 11:49 am

         z białorusinami miałam kontakt w zeszłym tygodniu w związku młodzieżowym z turniejem hokeja 🙂 chłopcy z prowincjonalnej szkoły hokeja w soligorsku mają sprzęt o jakim nasi mogą pomarzyć np łyżwy – ze światowych rankingów za ok 2500 zł para – itd i to dla całej drużyny tak sponsoruje państwo sport na białorusi
         na zakupy w multiplexach też bardzo byli chętni – gdyby nie mieli kasy woleli by zwiedzać zabytki 🙂

      • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:35 pm

       za to ostatnie zdanie – „nadal wierze w Putina” – PiSowczycy by cie ukamienowali! – oczywiscie w imie miłości bliźniego

       • hjk 19 grudnia 2011 o 1:28 pm

        ja miałem też informację z kregów dość wiarygodnych, ze Putin jakoś tam usiłuje zmienic kierunek – Rosja to Jednak Rosja, to stare imperium i ma aspirację do suwerenności i decydowania o sobie – wszystko zalezy od elit i czy zdobędą sie na niezalezność, czy wszystko zostało wytrzebione i poddadzą sie „ośrodkom” kierowniczym i czy ew. „opozycja” to próba ugrania „czegos dla siebie”…

       • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 4:28 pm

        Jak widzisz słucham się tylko siebie i tego co wiem.

      • yaphoto 19 grudnia 2011 o 7:55 pm

       Monitor, zachecam do przestudiowania kilku b. dobrych tekstow. Szkoda tracic czas na bezwartosciowe gdybanie skoro wkolo pelno konkretnych arumentow. Pajak b. dobrze poukladal te klocki – o tym wszystkim huczy w ruskich kolach patriotycznych, a stad niedaleko przeciez do tego czym Ty zajmujesz sie w RP prowadzac bloga czy filmujac patriotow polskich, prawda? Wszystko z czym mamy w Polsce do czynienia jest toczka w toczke w Rosji tyle ze tam monstrualnych rozmiarow. Serce sie kraje jak sie widzi jak garstka pejsatych talmudycznych skurwieli rozwala 2 bratnie slowianskie narody – lacznie prawie 200 milionow ludzi! Dodaj do tego pozostale kraje slowianskie.

       Rosja Putina – pod jarzmem iluminatów i zgnilizny
       http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/21/rosja-putina-%E2%80%93-pod-jarzmem-iluminatow-i-zgnilizny/

       Putin marionetką w łapach sekty Chabad Lubawicz. Henryk Pająk
       http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/16/putin-marionetka-w-lapach-sekty-chabad-lubawicz-henryk-pajak/

       Prezydent Putin i żydowski ekstremizm
       http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/18/prezydent-putin-i-zydowski-ekstremizm/

       Rosja w chazarskiej niewoli. „Trzecia siła”
       http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/21/rosja-w-chazarskiej-niewoli-trzecia-sila/

       Calosc:
       http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-putina-i-miedwiediewa-h-pajak/

     • deotibigratia 19 grudnia 2011 o 6:13 pm

      joł joł zważ tylko że ROSJA to NAJWIĘKSZY KRAJ NA ŚWIECIE !

      więc wszystko będzie NAJ NAJ NAJ bo ten kraj to – jak ze 40 innych krajów !
      jakąkolwiek byś nie dał statystykę możesz ją przerobić na NAJ dla ROSJI
      bo jest tam jest 150 milionów ludzi !
      nie powinien więc dziwić fakt, że mają więcej pacjentów ze zaburzeniami psychicznymi niż przykładowo republika czeska lub więcej tam samobójstw czy emigrantów czy blondynek czy zezowatych czy kogo tam chcesz…

      ludzie nie mierzcie Rosji miarą państw europejskich to jest państwo międzykontynentalne !

      kurnia olek aż dam z wikipedi:
      Państwo rozciągające się od wschodniej Europy poprzez północną część Azji po Ocean Spokojny[3]. Rosja jest największym państwem na świecie pod względem powierzchni, jej terytorium jest większe od Europy, Australii i Antarktydy. Pod względem liczby ludności zajmuje 9. miejsce[4]. Rosja należy do największych gospodarek świata, pod względem PKB zajmuje 6. miejsce na świecie[5][6]. Państwo rosyjskie dysponuje największymi na świecie zasobami naturalnymi i źródłami energii[7].

      • deotibigratia 19 grudnia 2011 o 6:34 pm

       ps. i jeszcze jedno – w czym dla mnie Rosja jest naj? w tym co na tym filmiku

       oryg – [starocerkiweny]
       Błahosłowi, dusze moja, Hospoda, błahosłowien jesi, Hospodi.
       Błahosłowi, dusze moja, Hospoda i wsia wnutrenniaja moja imia swiatoje Jeho!
       Błahosłowi, dusze moja, Hospoda i nie zabywaj wsiech wozdajanij Jeho.
       Ocziszcziajuszcziaho wsia biezzakonija twoja, iscelajuszcziaho wsia nieduhi twoja.
       ***
       na polski : Błogosław, duszo moja, Pana, błogosławiony jesteś, Panie.
       Błogosław, duszo moja, Pana, i całe moje wnętrze święte Imię Jego!
       Błogosław, duszo moja, Pana, i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach!
       On odpuszcza wszystkie twoje winy, On leczy wszystkie twe niemoce,
       On życie twoje wybawia od zguby,

    • yaphoto 19 grudnia 2011 o 2:00 am

     Cały czas Jelcyna (1991-1999), większość jego doradców stanowili Żydzi.
     Szef Administracji Prezydenta Fiłatow, Anatolij Czubajs, Wołoszyn – wszyscy Żydzi

     RZĄD
     Minister Gospodarki – Yasin – Żyd
     Zam. Minister Gospodarki – Urinson – Żyd
     Minister Finansów – Panskov – Żyd
     Zam. Minister Finansów – Wawiłow – Żyd
     Prezes Banku Centralnego – Paramonov – Żydówka
     Minister Spraw Zagranicznych – Kozyriew – Żyd
     Minister Energetyki – Shafrannik – Żyd
     Ministra Łączności – Bułhakow – Żyd
     Minister ds. zasobów naturalnych – Daniłow-Danilyan – Żyd
     Minister Transportu – Efimov – Żyd
     Minister Zdrowia – Nieczajewa – Żyd
     Minister Nauki – Sałtykow – Żyd
     Minister Kultury – Sidorov – Żyd

     INSTYTUCJA PROMOCJA
     Przewodniczący Komisji ds. mediów – Gryzonie – Żyd

     PRASA
     „Aktualności” – Golembiovsky – Żyd
     „Komsomolskaja Prawda” – Fronin – Żyd
     „Moskowskij Komsomolec” – Gusiew (Drabkin) – Żyd
     „Argumenty i Fakty” – Starkov – Żyd
     „Praca” – Potapov – Żyd
     „Moscow News” – Karpiński – Żyd
     „Kommiersant” – Jakowlew (Ginsburg) – Żyd
     „New Look” – Dodola – Żyd
     „Niezawisimaja Gazeta” – Tretyakov – Żyd
     „Evening Moscow” – Lisin – Żyd
     „Literacki Gazeta” – Udaltsov – Żyd
     „Reklama” – Rodzynki – Żyd
     „Neutral” – Kozlov – Żyd
     „Rural Life” – Kharlamov – Żydem.
     „Top Secret” – Borovik – Żydem.

     Radio i telewizja:
     Państwo telewizję i radio Firma „Ostankino” – Jakowlew – Żydem.
     Rosyjska spółka Radio i Telewizja – Poptsov – Żydem.

    • yaphoto 19 grudnia 2011 o 2:16 am

     ŻYDZI w rosyjskich rzadach (translator Google Translate):

     1917-1926

     Skład pierwszej Komisarzy Ludowych (lub Gabinet RZĄDU)

     1. Przewodniczący Rady Komisarzy Ludowych (premiera) – Uljanow (Lenin). Polzyd po matce, uwazal sie za Rosjanina

     2. Komisarza Spraw Zagranicznych – Cziczerina. Liczba rosyjskich. Ojciec Cziczerina był ze starej szlachty plemiennych, ale od matki – pełnego Żyda. Wyszła za mąż za Żyda.

     3. Komisarz o obywatelstwie – Dzhugashvili (Stalin). Uwazal sie za Gruzina.

     4. Prezes Najwyższej Rady Gospodarczej – Lourie (Larin). Żyd.

     5. Komisarz odzysku – Schlichter. Żyd.

     6. Komisarz ds. Rolnictwa – Protian. Ormianie.

     7. Komisarz Kontroli Państwowej – Lander. Żyd.

     8. Komisarz Armii i Marynarki Wojennej – Bronstein (Trocki). Żyd.

     9. Komisarz gruntów publicznych – Kaufman. Żyd.

     10. Komisarz Robót Publicznych – Schmitt. Żyd.

     11. Komisarz publicznych dotacji – E. Lilina (Knigisen). Żydówka.

     12. Komisarz Oświaty – Łunaczarski. Liczba rosyjskich. W rzeczywistości – Żyd z vykrestov. Był żonaty z Rozenel Żydówką.

     13. Komisarz religii – Spitsbergen. Żyd.

     14. Komisarz ludowy – Apfelbaum (Zinowiew). Żyd.

     15. Komisarz Zdrowia Publicznego – Anvelt. Żyd.

     16. Komisarz Finansów – Gukovskii. Żyd.

     17. Drukowanie komisarz – Cohen (Wołodarski). Żyd.

     18. Komisarz wyborczy – Radomyslsky (Urickiego). Żyd.

     19. Komisarz Sprawiedliwości – Steinberg. Żyd.

     20. Komisarz ds. ewakuacji – Fenigstein. Żyd.

     21. Jego asystenci – Ravitch i Zaslavsky. Żydów.

     Razem – 17 osób zydow, 3 rosjan (Lenin, Cziczerin, Łunaczarski), 1 – gruzin (Stalin) oraz Armenii (Protian).

     Wojskowy Komisariat (Ministerstwo Obrony) składała się z 35 Żydów, 7, Łotyszy i 1 niemiecki, rosyjski, nie.

     Komisariat Spraw Wewnętrznych (MWD) składała się z 43 Żydów, 10 Łotyszy, 3 Ormian, dwóch Polaków, dwóch Niemców i dwóch rosyjskich.

     Komisariat Spraw Zagranicznych (MSZ) składała się z 13 Żydów, 1 łotewski, 1 rosyjskich i 1 niemieckiego.

     Komisariat Finansów składała się z 24 Żydów, dwóch Łotyszy, Polaków, 1 i 2 rosyjskiej.

     Komisariat Sprawiedliwości składa się z 18 Żydów i jeden ormiański, rosyjski nie był.

     WOJEWÓDZKI KOMISARZA – 21 Żydów, jeden Łotwy i jeden rosyjski.

     BIURO RADY FIRST pracowników i żołnierzy odbyło się w Moskwie z 19 Żydów, 3 łotewski, 1 ormiański, rosyjski nie jest bylo.TsENTRALNY

     KOMITET WYKONAWCZY się 4 ROSYJSKI

     Congress (Kongres), robotniczych i chłopskich „Deputowanych składa się z 33 Żydów i jeden z” rosyjskim „- (Lenin).

     Z 42 pracowników (wydawców i dziennikarzy) dostępne w tym czasie gazety

     („True”, „Izwiestia”, „Sztandaru Pracy”, itp.) tylko jeden Maksyma Gorkiego nie był Żydem.

     1935-1938 roku.

     (W latach „Stalina” czystek)

     Komitetu Centralnego Partii (b) skład etniczny był:
     Żydzi – 61, Nie-Żydzi – 17, nie jest jasne. -7.

     Rady Komisarzy Narodowego:
     Żydów – 115, Nie-Żydzi – 18, nie jest jasne. – 3.

     Komisariaty: Spraw Zagranicznych i Handlu:
     Żydów – 106, Nie-Żydzi – 17, nie znaleziono – 8.

     Rosyjski Centralnego Komitetu Wykonawczego (CKW):
     Żydzi – 17, Nie-Żydzi – 3, nie jest jasne. – 2.

     Komisariat Spraw Wewnętrznych (NKWD):
     Żydzi – 53, Nie-Żydzi – 6, nie jest jasne. – 8.

     Politycznej kontroli nad robotniczych i chłopskich „Armii Czerwonej
     Żydzi – 20, Nie-Żydzi – 1, nie jest jasne. – 1.

     CULT. WYPRZEDAŻ. I Liga Militant Ateiści:
     Żydzi – 40, pokoje vrei – 0, nie jest jasne. – 1.

     PRINT: redakcji:
     Żydzi – 12, Nie-Żydzi – 0, nie jest jasne. – 0.

     RZĄD ZSRR 9 Komisarzy Ludowych (ministrów) i 12 zastępców, byli Żydami.

     Z ośmiu dyplomatów w „Ligi Narodów” był 7 i 1 Gruzji Żydzi, rosyjski – 0.

     OGPU (NKWD) i wszystkie inne agencje wykonawcze i karne, w tym w siedzibie obozów (Gułagu) były pod pełną kontrolą Żydów.

     • hjk 19 grudnia 2011 o 1:31 pm

      No własnie „mówi się” że Putin to wszystko usiłuje jakos odkręcic, ale ważne, czy to tylko taka mowa, czy faktycznie coś tam sie dzieje takiego i zaczyna polityka pronarodowa wspierająca lud czy naród a nie tylko skorumpowane „jelity”…

      czy są jakieś działania naprawcze w stosunku do tych smutnych zaprezentowanych wyzej faktów przewodzenia w niesławnych „dokonaniach”…

     • gruszka 19 grudnia 2011 o 9:35 pm

      wszystkie te nazwiska żydowskie brzmią niemiecko

 7. Tystom 18 grudnia 2011 o 10:56 pm

  I jeszcze to:

  Wychodzi na to, że Breivik, Sands i Assange to ten sam gość.
  Unbelievable…Usta też mają bardzo podobne.

  • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 11:11 pm

   Przede wszystkim ucho.Usta można modyfikować botoxem.

   • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 11:32 pm

    Ucho też, ale nie przewidzieli, że się znajdzie taki Ed. Teraz już po ptokach. Ale co do Assange i Breivika – mogą to być wspólne cechy Żydo-Skandynawów

    • maupa102 19 grudnia 2011 o 12:39 am

     Mam dziwne skojarzenia, jak patrzę na Breivika to „widzę” twarz M.Chodorowskiego i odwrotnie, w Chodorowskim „widzę” Breivika! Dziwi mnie to wrażenie ponieważ nie są podobni do siebie! Pierwszy raz miałam to skojarzenie jak pokazali twarz zamachowca Breivika ;(

     • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 8:11 am

      Cechy rasy, obaj są Żydami.

    • ozyrys 20 grudnia 2011 o 12:43 am

     Nie wiem monitorze-bardzo dokładnie to obejrzałem -mają inne sklepienie czoła ,tego nie da się zrobić botoksem ,uszy też ,się różnią ,u Breivika nie maja u góry takiego zakrzywienia
     natomiast Breivik ma za płaskie czoło,Sands -ma głęboko osadzone oczy ,a B.nie-tego tez nie zrobisz tak prosto.Tutaj różni się zbyt mocno sama końcówka nosa .Moim zdaniem musiałaby w tym przypadku-czyli B . i S. nastapić mocna operacja plastyczna ,a ta jest raczej niemożliwa bo mamy Assange-tutaj sa większe podobieństwa 🙂
     Większe podobieństwo jest już między S.a Assange.

  • Annah. 19 grudnia 2011 o 8:45 am

   Apropo, dziewczyna z fotek w drugim ( po Jane wpisie) Pierwsze zdjęcie wyraźnie odstaje od kolejnych: jakby szerszy nos, kształt i rozstaw oczu, usta?

   • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 9:41 am

    Być może, nie wykluczam tego, że Ed się myli. To rzekomo ta sama dziewczyna ale 10 lat młodsza (2001). On to tłumaczy na początku filmu – jak można spowodować zmiany twarzy. Ale twierdzi też, że wszystkie osoby pomierzył, a liczby nie kłamią.

    • hjk 19 grudnia 2011 o 1:35 pm

     znajomy informatyk mówił, ze jest oprogramowanie do automatycznego rozpoznawania twarzy oparte o 7 jakichś „nie do zmiany” punktach – no chyba, ze to u przeciętnych się nie zmienia, a u tych „do zadan specjalnych” coś tam mozna zrobić – spiłowac czy nadsztukować kości policzkowe, itd.
     Ale np. rozstawu oczu to chyba sie nie da…

 8. felicyta 18 grudnia 2011 o 11:13 pm

  @”To te właśnie rodziny prawdopodobnie stanowią w części rząd cieni, któremu podlega Prezydent USA, Kongres, a nawet Rezerwa Federalna.”

  -wg mnie rzad cieni nigdy nie ujawnilby sie, do tych zmylek sa wynajmowani db oplacani aktorzy i nikt wiecej, czyz malo jest sprzedajnych slugusow rzadu cieni…

  • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 11:36 pm

   Podejrzewam podobnie.Gdyby wymuszono na mnie udział w likwidacji fizycznej któregoś z nich,przede wszystkim zaopiekował bym się kierowcą ,a nie pasażerem.

  • monitorpolski 18 grudnia 2011 o 11:45 pm

   Czyli nad nimi jest jeszcze ktoś…

   • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 11:46 pm

    Z całą pewnością.

    • zenobiusz 18 grudnia 2011 o 11:54 pm

     Zdumiał mnie ten filmik.To jest po prostu niemożliwe.

     • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 12:03 am

      Dawidziok wygląda jak jakiś matoł. Kolejny aktorzyna.

      • Peryskop 19 grudnia 2011 o 7:19 am

       Do tego lunaparku agencina Veitch pasuje jak ulał !

       Alex Jones says he knew Charlie Veitch was an operative a year ago

       • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 7:37 am

        Wczoraj go analizowałem, jest to chyba ktoś z rodzinki, pewnie jakiś kuzyn.

 9. jakzawsze 18 grudnia 2011 o 11:33 pm

  Tutaj mamy aktorów kiedyś , ….. , a ilu „aktorów” jest dzisiaj ……

  • sebecx 19 grudnia 2011 o 2:48 pm

   @jakzawsze dzięki za linka …ŚWIETNA CAŁA SERIA – Lekarze spod znaku swastyki…
   ..tych skurwysynów powinno się obdzierać ze skóry małymi szczypcami i natychmiast posypywać solą…

   • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 4:30 pm

    Jak Kaddafiego!

 10. Orka 18 grudnia 2011 o 11:59 pm

  Jak tak dalej pójdzie to może się okazać , że nie było żadnej katastrofy smoleńskiej.

  • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 12:10 am

   Oczywiście że nie było katastrofy smoleńskiej.
   Był zamach.

   • mi461 19 grudnia 2011 o 12:51 am

    B.DOBRA odpowiedz Zenon

    • hjk 19 grudnia 2011 o 1:51 pm

     zamach.eu
     tu jest mniej wiecej wyjaśnione, jak to zostało spreparowane

     • Tystom 19 grudnia 2011 o 6:40 pm

      Fajna strona. Po jej przeczytaniu od A-Z wątpliwości nie ma…

 11. Tomi 19 grudnia 2011 o 12:10 am

  http://otwarteniebo24.pl/muzyka/wideo/58-konferencja-szatana

 12. rabarbarek 19 grudnia 2011 o 1:01 am

  Znajdzie sie zapewne wielu czytelnikow , ktorzy przyjma dzisiejsze rewelacje z usmiechem na twarzy. Fajnie. Jedno jest natomiast pewne. Zyjemy w swiecie fikcji. Dziennikarze MSM stali sie literatami na uslugach ” ciemnych sil za kotara” i tworza na uzytek widzow i czytelnikow powiesci , ktorych nie powstydziliby sie A. Christie [ kryminaly] , Lem [ science fiction] czy Orwell .
  Nawet nie wiem czy przypadkiem wiecej prawdy dzisiaj nie uswiadczymy w fikcyjnych powiesciach niz w telewizyjnych wiadomosciach wieczornych.
  Te powazne , zatroskane twarze na szklanym ekranie wciskajace nam ciemnote, klamstwa , wymyslona na predce ” prawde” , nalezaloby podlaczyc do urzadzen sprawdzajacych ich prawdomownosc . Zaloze sie , ze niewielu tych literatow zdaloby egzamin , a moze nawet zaden .

  Ostatnio ” wykryte” powiazania Iranu z zamachami 9/11 to kolejny przyklad literacko-kryminalnej dzialalnosci powiesciopisarzy , wypelniajacych bezblednie powierzone im zdania.
  Ilez to juz krajow oskarzonych bylo o przygotowanie zamachow, ile ofiar pochlonely wojny wywolane z tego powodu? Al Kaida , Talibowie , bin Laden [ ten nawet 3 razy tracil zywot za to samo przewinienie] , Hussajn, .. dluga lista.
  Teraz kolej na Iran i Syrie , bo przeciez te kraje wspieraly Hezbollah . No i w ten sposob trzy partie sa na celowniku . Tylko poczekajmy jak okaze sie , ze to Ron Paul wspieral zamachowcow i na jego polecenie Hezbollah przy uzyciu broni masowego razenia , dostarczonej przez Iran, zaatakowal wieze w Nowym Jorku.

  MLK ostrzegal , ze w pewnych okolicznosciach, milczenie rownoznaczne jest ze zbrodnia .

  Judge rules Iran connected to 911

  • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 8:22 am

   To wszystko idzie dokładnie w tym samym kierunku co w III Rzeszy – uprawomocnione ludobójstwo. Potem się będą tłumaczyć przed trybunałem, że to co robili było zgodne z prawem i humanitarne, jak Brandt – lekarz, który prowadził eutanazję. Teraz się już mówi o eutanazji otwarcie, a Brandta stracono.
   Ze złem trzeba walczyć z całej siły, media są szczególnie istotne, bowiem utrzymują ludzi w niewiedzy i wprowadzają w błąd, tworząc u nich fałszywy obraz świata. Przez te fałszywe informacje, społeczeństwo akceptuje inwazje i ludobójstwa jakie się odbywają w podbitych krajach. Kryminalne media powinny być celem ataku – poprzez zakładanie im spraw sądowych i protestów.

   • hjk 19 grudnia 2011 o 1:54 pm

    wyobrażacie sobie brak prądu i wyłaczenie tym sposobem tv?
    chyba wszystko by musiało upaść… cały ten gmach iluzji i propagandy, moze i hipnotyzowania ludzi…

 13. mika 19 grudnia 2011 o 2:07 am

  Rzeczywiście, szokujące . O ile dotychczasowe informacje o iluminatach jakoś przyjęłam, to te materiały długo jeszcze będą dla mnie czymś nieprawdopodobnym. Inscenizowanie pewnych wydarzeń – to jest nawet logiczne, ale po co odgrywanie roli młodego Davida Rothschilda?
  Czy w takim razie on i inni Rothschildowie ze zdjęć czy filmów (np. Evelyn i jego żona) to fałszywki? Czy prawdziwi Rothschildowie w ogóle nie pokazują się publicznie? Aż tak się boją? Może mi to ktoś
  wyjaśnić? Czy ja jestem taka tępa, że nie mogę tego pojąć?

  W świetle tych informacji, teoria np. o zabiciu papieża Pawła VI i podstawieniu na jego miejsce sobowtóra staje się bardzo prawdopodobna.

  • Peryskop 19 grudnia 2011 o 8:27 am

   @mika – nie tylko ty masz kłopoty ze zrozumieniem tej sytuacji.

   W całej tej operacji sfingowanych niusów i spreparowanych dokumentów prawdopodobnie rozmaite są sposoby, bo i cele są różne. Inną rolę co do celu mistyfikacji, i z innym wspomaganiem „centrali”, grał Raegan, inną sobowtór Pawła VI, i jeszcze inne aktorzy udający demonstrantów i policjantów, czy fałszywi świadkowie „że samolot naprawdę uderzył w Pantagon”.

   A „Rotszyldów” pewnie aktorzy inscenizują dla zapewnienia bezpieczeństwa oryginałów.

   • logika 19 grudnia 2011 o 9:41 am

    Najlepiej zwalac winy na pojedyncze osoby i rece juz „umyte z win”.
    Wystarczy przypomniec sobie kto byl winien smierci Jezusa – przeciez to Pilat i Rzymianie go „ukrzyzowali”.
    Tu „gosciu czy gosciowa” reklamuje film o gen.Jaruzelskim,ktory za dobra kase ktos nakrecil aby …….. ,bo to przeciez „on doprowadzil” ludzi w Polsce do nedzy,wszystkiemu co sie z Polska stalo jest winny ” ,szczegolnie z Polakami tak postapil, to nie zlodzieje,bandyci i zdrajcy przy wladzy zrujnowali Polske ,to „jaruzel” !
    To tak mysla logicznie „polacy” ?
    To taka „prawde” wpaja sie kolejnym mlodym pokoleniom,ze teraz jak sie
    „starca powiesi” to juz rece umyte ???
    Na co sie zgodziles/zgodzilas Polaku i Polko ,na to aby cie okradziono,moze jeszcze nie do konca i zniewolono – czy nie widzisz win i winnych ?

    Kiedys byl kult Stalina, a potem co sie stalo – tez on, jednostka,kult byl „winien” i to kiedy ,gdy sprzeciwil sie tym ,co chcieli i chca nadal rzadzic calym swiatem i zabral sie za nich.

    Teraz przyklad z Putinem ,ktory nie jest juz tak potulny i nie idzie na smyczy moznowladcow swiatowych jak mlody „niedzwiadek prezydent” zwacy sie Miedwiedew z „rodow panujacych”.
    Putin doswiadczony WYWIADOWCA wie co nie tylko w jego kraju ale i w swiecie „piszczy” .
    Jest przezorny i sprytny ,wie gdzie ubrac a gdzie zdjac jarmulke i chwycic za pejsy kogo trzeba gdy mu podskoczy ,wie co z nim sie stanie gdy nie bedzie mial za soba sily narodu .
    Wiec teraz widac dlaczego Putin jest juz nie potrzebny i niewygodny do realizacji planow globalnych.
    Po garbaczowach i jelcynach byl potrzebny aby cale to dziadostwo uporzadkowac i zdyscyplinowac , wziasc za morde aby „przebierancy miedzynarodowi ” czuli sie bezpieczenie i mogli okradac caly narod na rozne sposoby.
    Ale gdy Putin zabral sie za grube ryby,za rekinow, to zaczelo sie aj waj ,no i jest to co jest.

    Konieczna kolejna rewolucja w Rosji i szturm na obecna wladze ,bo zlodziejom kolo du.y sie pali ,Putin obcych wygania i sciga !!!
    Prosze tez nie zapomniec,ze Putin jest swietnym „aktorem amatorem” moze nawet lepszym niz byl Karol Wojtyla i zaden jeszcze psycholog i socjolog go do konca nie rozgryzl.
    U Putina szuka sie teraz slabego miejsca w pietach ale aby Putina „ustrzelic- trafic ” trzeba byc bardzo blisko niego,na kochanki i dziwki go nie wezmiesz.
    On o tym bardzo dobrze wie,wie tez co i gdzie je i pije,uwaza na swych kierowcow i pilotow to bardzo przebiegly czlowiek-zolnierz-zwiadowca,nie ma „damskiej ochrony” jak Kadadfi (gdzie diabel nie moze tam babe posyla).
    Tacy wlasnie nadaja sie na przywodcow a nie „cywilne szmaty” !
    Tacy moga poprowadzic narod do samostanowienia i zwyciestw nad kazdym wrogiem.
    Szkoda,ze w Polsce taki sie jeszcze nie ukazal,moze dlatego,ze Polak ma milosierne serce i twarda du.e do bicia,do tego wpojono mu nadstawianie juz nie tylko jednego policzka ale caly durny leb !

    ps. wladco dopusc ten post do publicznego przeczytania gdy chcesz byc wiary-godny.

    LUDZIE ZACZNIJCIE MYSLEC LOGICZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!

    • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 10:28 am

     I dla tego Putin właśnie ,zlikwidował obronę powietrzną Moskwy.Wybitny strateg.
     Wybitny agent,pytanie tylko czyj,podobnie jak autor powyższego,świetnie nam znany pod innymi nickami miłośnik szer.Jaruzelskiego.
     http://3rm.info/18759-moskva-bezzashhitna-putin-razgromil-kubinku-kak.html

     • hjk 19 grudnia 2011 o 1:57 pm

      Może dlatego rozbroił, bo jakiś atak terrorystyczny szykuje sie na Moskwę?
      Wszystko tylko w Ameryce się dzieje, a Rosja to co – gorsza?!

      • Q 19 grudnia 2011 o 7:40 pm

       Nie zapominaj o wysadzanych blokach mieszkalnych w roku 1999 w Moskwie o ile dobrze pamiętam.

 14. Maik 19 grudnia 2011 o 3:20 am

  Polecam film: TOWARZYSZ GENERAL http://www.youtube.com/watch?v=eEYR7V9_GFo&feature=BFa&list=UUNSv53-m7DIRg0GRtiPpzlw&lf=plcp
  ====================================
  monitorpolski: Już to mieliśmy kilka razy na blogu

 15. Ktoś 19 grudnia 2011 o 4:55 am

  Filmik z 9/11 ten który się na początku „rozpowszechniał” po necie był nakręcony w taki sposób iż wykorzystano jakiś film z przelatującym za wieżą samolotem i w momencie gdy jego obraz przesłoniła wieżą (1) wywołano wybuch całego pietra. W momencie „wybuchu”(2) sylwetka samolotu z tła została wymazana a żadne jego szczątki nie opadły na ziemię czy nie wbiły się w wieże. Po prostu się efektownie rozpłynął w chmurze sztucznego i bardzo medialnie sugestywnego dymu.

  (1) – nos samolotu dotknął krawędzi tylnego naroża budynku
  (2) – wybuch został „wywołany” jak filmowy samolot dotknął nosem wieży, jego skrzydła od ściany dzieliła jeszcze odległość kilku metrów a sam wybuch jednocześnie wywołany został na pełnym obrysie pietra, przewożone w skrzydłach paliwo rozpłynęło się wraz ze szczątkami samolotu.

 16. zenobiusz 19 grudnia 2011 o 8:38 am

  Ten film powinien trafić do IPN,to podstawa do wznowienia śledztwa ws. Josefa Mengele.To są nowe dowody,ze wskazaniem na miejsce przebywania i tożsamość zbrodniarza. !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Monitor ,do dzieła.Może Kurtyka Junior, lub Pani Zuzanna Kurtyka,nadadzą sprawie przyspieszenia ???
  http://www.ipn.gov.pl/wai/pl/245/17771/Komunikat_o_podjeciu_sledztwa_w_sprawie_obozu_zaglady_KL_AuschwitzBirkenau.html
  W toku tych śledztw nie opracowano postanowień o przedstawieniu ustalonym sprawcom zarzutów zbrodni zabójstw i znęcania się nad więźniami obozu, nie występowano o ich wydanie do władz państw obcych. Przykładem takiego sposobu zakończenia postępowania jest sprawa dotycząca działalności dr Josefa Mengele, wobec którego nie tylko nie sformułowano zarzutów popełnienia konkretnych czynów zabronionych, ale nawet zaniechano opublikowania za nim listu gończego i przeprowadzenia poszukiwań międzynarodowych. W uzasadnieniu postanowienia o zawieszeniu postępowania stwierdzono jedynie, że perspektywa postawienia Josefa Mengele przed polskim sądem jest odległa.

  • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 9:43 am

   Nie tylko to – Wiesenthal się powinien tym zająć. Oni są w USA, nie sądzę by coś takiego już do nich nie dotarło. Dajmy im czas, myślę że to jest bomba zegarowa.

   • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 12:41 pm

    ” Wiesenthal się powinien tym zająć”
    Żartujesz ???????????????????????????????/
    http://engforum.pravda.ru/index.php?/topic/205205-wiesenthal-former-gestapo-agent-gets-paid-75000-a-year-for-the-use-of-his-name/

    • hjk 19 grudnia 2011 o 1:59 pm

     Zeno, a są tu jeszcze jakieś „polskie sądy” zdolne do wykonania takiego zadania?

     • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 10:08 pm

      IPN.

  • Joanna 19 grudnia 2011 o 8:18 pm

   Kiedyś czytałam na Wirtualnej Polonii, albo z linka tam umieszczonego, że Mengele`mu ułatwiono ucieczkę, po pobycie w AP kontynuował badania nad inżynierią genetyczną finansowane przez USA. Warto też zerknąć na budowniczych UE- znalazłam pracę zbiorową, z zeskanowanymi dokumentami i zdjęciami autorzy zalecają czytać i propagować) polecam, bardzo na czasie: http://www.chomikuj.pl/chemikus72/dokumenty
   Tam od 00-07 relay-pl-chapter. Czyta się wartko i opracowanie wyjaśnia, dlaczego jest to, co jest.

   • ARTUR 19 grudnia 2011 o 8:40 pm

    Mengele został przerzucony do Ameryki Południowej przy pomocy hierarchów Watykańskich i faktycznie pracował tam nad genetyką ale badania na ludziach prowadził w Afryce ,uczestniczyli w nich też księża .

    • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 9:35 pm

     Tak, i według tych samych źródeł korzystając z UFO, szaraki przerzuciły go do Arizony. Człowieku, po co Papież ratowałby Żydów przed nazistami jeśli potem miałby pomagać tym drugim?

     • ARTUR 19 grudnia 2011 o 10:46 pm

      @ monitor.A czemu Hitler gdy chciał od żydów pieniądze to dawał im przywileje ,godności ,majątki ? Dwulicowość działań to w pewnych kręgach ” elit ” władzy norma a za prostolinijność i uczciwość idzie się do więzienia lub do piachu .Jedynie JPII był przygotowującym ostatnią drogę ludzkości lecz pomimo iż widzieli i słuchali to nadal są ślepi i głusi.

    • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 10:03 pm

     Gloria Olivae (chwała oliwki) przypisuje się Benedyktowi XVI[3] ponieważ jednym z symboli zakonu św. Benedykta jest gałązka oliwna[4] (zwolennicy przepowiedni uważają, iż przyjęcie takiego imienia przez Papieża doskonale łączy go z zakonem benedyktynów). Jeszcze inna interpretacja wiąże się z faktem, że Ratzinger urodził się 16 kwietnia, w dniu śmierci św. Benedykta Józefa Labrè (26 marca 1748 – 16 kwietnia 1783).
     Można spotkać się także z interpretacją, która sugeruje, że gloria olivae ma coś wspólnego z faktem, że Joseph Ratzinger był prefektem Kongregacji do spraw Nauki Wiary (zatem miał bronić doktryny Kościoła):

     Obj. (Apokalipsa św. Jana) 11:4-5 „Ci są dwie oliwy i dwa świeczniki, stojące przed obliczem Pana wszystkiej ziemi. A jeśliby im kto chciał szkodzić, ogień wynijdzie z ust ich i pożre nieprzyjacioły ich; a jeśliby im kto chciał szkodzić, ten też tak musi być zabity.”[5]
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/19/popes-health-in-grave-decline/

 17. zenobiusz 19 grudnia 2011 o 8:47 am

  „Przykładem takiego sposobu zakończenia postępowania jest sprawa dotycząca działalności dr Josefa Mengele, wobec którego nie tylko nie sformułowano zarzutów popełnienia konkretnych czynów zabronionych, ale nawet zaniechano opublikowania za nim listu gończego i przeprowadzenia poszukiwań międzynarodowych.”
  A tego, to nigdy nie zrozumię.
  Jak to jest możliwe,kto za tym stoi.

  • wronski111 19 grudnia 2011 o 8:55 am

   @zenobiusz
   Poczytaj i posłuchaj Dariusza Kwietnia http://moje-riese.blogspot.com/
   Pozdrawiam

   • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 9:06 am

    Darek K. ma niesłychaną wiedze na „temat całego tematu w temacie” ,biedni ludzie ZOMBI pukają się w czoło jak im gadam jakie filmy-historyjki Darek opowiada. Ostani mówił o jakimś szybie lub naturallnym górotworze i ten obiekt jest 40 metrów w dół i sa tam dwie ogromne hale pod ziemia naturalnego pochodzenia, sam bym sie tam chetnie zapuścił z ziomkami.

    Lub na terenie placówki karitasu jest altanka gdzie odbierano porody, i kobiety wyganiano na wysiłek pod górke …. i tak dalej niesposób mi tego opisać , obejrzyjcie to …. makbra

   • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 9:24 am

    Znam Jego blog.Najbardziej zastanowiło mnie to.”
    Jakaś magnetyczna siła, jakiś zew mnie tu przywołuje. Nie tylko mnie, ostatnio spotykam tu wielu Niemców po 80. i starszych, wśród nich poznałem jednego z SSmanów, wyglądał dokładnie jak 70 lat temu, był przewodnikiem, opowiadał im o źródle mocy, które jest we wnętrzu góry, o wiecznej młodości, władzy oraz sile jaką daje diament z wnętrza Góry.
    http://moje-riese.blogspot.com/2011/11/ciagle-w-temacie.html#comment-form

    • wronski111 19 grudnia 2011 o 10:16 am

     W tej tematyce – „Pora Mroku ” http://chomikuj.pl/Robson_23/*23+F+I+L+M+Y+*23/Horror/PORA+MROKU+(polski+horror)

     Recenzja na portalu http://archiwum.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/6164/

     Pozdrawiam

    • logika 19 grudnia 2011 o 10:36 am

     Tak,jest wiele sil,ktore oddzialywuja na swiat ludzi,zwierzat i roslin.
     Zyli i zyja ludzie,ktorzy maja silna nie zbadana intuicje,malo tego potrafia czytac w myslach ludzkich.
     Sa tez i tacy od ,ktorych przy pierwszym spotkaniu plynie dobroc ,co niektorzy nazywaja ja pozytywna energia.

     Prosze nie zapominac,ze zyja na ziemi diably wcielone,zle zwierzeta,zatrute czy cierniste rosliny,nieznosne owady i wszelkie szkodniki ,te dopiero potrafia uwodzic,ukasic,ukloc i zabic !
     Przy spotkaniu z dobrym czlowiekiem jakoby „miekna i podtulaja ogon”,zle zwierzeta milkna,rosliny nie kloja/nie truja,owady nie zadla/nie niszcza,wszystko zlo/zle przy spotkaniu z dobrem czmycha do piekiel.
     Tak Bog urzadzil ten swiat .
     Prosze pamietac o przyslowiach z karczma i kosciolem ,czesto powtarzac to nastepnym pokoleniom .
     BYC DOBRYM CZLOWIEKIEM !

    • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:45 pm

     czyli filmy z Indiana Jonesem to nie tylko fajne movie, ale moze i troche prawdy?

  • Orka 19 grudnia 2011 o 11:56 am

   Co tu rozumieć ?
   http://wolnemedia.net/zdrowie/doktor-mengele-ojcem-medycyny-alopatycznej

 18. zenobiusz 19 grudnia 2011 o 8:49 am

  Nie zbawimy świata,całość materiału,będzie kolejną ciekawostką,lae jeżeli jest cień szansy ,że TO JEST MENGELE,blogerzy i internauci,powinni doprowadzić do wysłania listu gończego i do końca wyjaśnienia sprawy.

 19. jakzawsze 19 grudnia 2011 o 8:56 am

  Kryminalne media faworyzuja -reklamują zbrodniarza ludobujce >>> NIEBEDE PODAWAŁ NAZWY TEJ TUBU PROPAGANDOWEJ BO JEJ NIENAWIDZE …. (teFAŁEN666)

  „Panował w najbardziej izolowanym państwie świata przez 17 lat. Zmarł 17 grudnia, ale świat dowiedział się o tym dopiero dwa dni później. 70-letni Kim Dzong Il, według oficjalnej propagandy „Ukochany Przywódca”, miał umrzeć podczas podróży pociągiem, w wyniku rozległego zawału serca. Koreą Północną ma teraz rządzić syn Kim Dzong Ila, Kim Dzong Un.”

  =====================
  KIM mordował tysiące i jest bohateem skurwiel przeklety, ale zabij 1-go to się jest mordercą

  (sory za wyrażenie,ale nato niema innych słow okreslenia)

  i analogicznie tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=rxPzYH0bz08

  Hubertus Strughold- W procesie norymberskim udowodniono jego podwładnym przeprowadzanie badań na więźniach obozu koncentracyjnego w Dachau, których celem było badanie wytrzymałości ludzi na zamrożenie i próżnię, aż do śmierci więźnia włącznie. Sam Strughold wyparł się wszystkiego i nie udało mu się nic udowodnić. Do USA sprowadzony został w ramach sprowadzenia ponad 700 innych naukowców nazistowskich

  (Operacja Paperclip. m.in. Wernera von Brauna)

  Zarówno program Apollo jak i inne towarzyszące programy stanowiły sukces USA w badaniach naukowych, jednak użycie w tych programach doświadczeń i wiedzy wyniesionej z ludobójczych praktyk w niemieckich obozach koncentracyjnych ukrywano przez wiele lat w obawie przed opinią publiczną.Ze względu na swój wielki wkład w rozwój amerykańskiej astronautyki, jest nazywany „ojcem medycyny kosmicznej”. W 2006 r. jego nazwisko zostało usunięte z Międzynarodowej Komnaty Chwały Zdobywców Kosmosu w Muzeum Historii Kosmosu w Alamagordo, w Nowym Meksyku.

  ================================================
  Na dzień dzisiejszy jest moda na faworyzowanie zbrodniarzy i robinie z nich bohaterów.

  • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:48 pm

   @jakzawsze
   Na dzień dzisiejszy jest moda na faworyzowanie zbrodniarzy i robinie z nich bohaterów.

   bo oni sa medialni, i dobrze sie sprzedają – tzn.ludzie chca ich ogladać i słuchac o nich, mniejsza o to, jak sie o nich mówi

   • Peryskop 19 grudnia 2011 o 1:32 pm

    @jakzawsze: „…Zarówno program Apollo jak i inne towarzyszące programy stanowiły sukces USA w badaniach naukowych…”

    Czy to własne stwierdzenie, czy zapożyczone z mediów gównego nurtu ?

    Czy po najnowszym ujawnieniu skali mistyfikacji można wciąż naiwnie wierzyć w „sukces Apollo” inny niż sprytnie zaaranżowane sesje zdjęciowe – prawdopodobnie z udziałem Stanleya Kubricka?

    • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 6:20 pm

     to jest własnie skopiwane z WIKI

     „…Zarówno program Apollo jak i inne towarzyszące programy stanowiły sukces USA w badaniach naukowych…”

     oficjalnie tak pisza w WIKI666

 20. zenobiusz 19 grudnia 2011 o 9:04 am

  Mengele to polski wątek w tej sprawie.Byłem przekonany ,że zrobiono wszystko by go ująć ,i osądzić.Raptem okazuje się ,że nie rozesłano nawet listów gończych,i nie sformułowano zarzutów.Kto za to odpowiada,kto miał taką władzę w PRL,by zablokować tą sprawę.Nie wierzę ,by była to inicjatywa ,pracowników Komisji do spraw badania Zbrodni Hitlerowskich,tam pracowali byli więźniowie Auschwitz.Jeśli dziennikarze oficjalnych mediów,a na pewno czytają ten blog,nie podejmą sprawy,będziemy mieli jasność,w jakim kraju żyjemy.

  • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 9:26 am

   Kryminalna swołcz od 1939 , a nastepnie ich dzieci, spadkobiercy od 1989 do dzisiaj, sam TUSK i jego dziadek lub samo nazwisko GRONKIEWICZ-WALTZ mnie bardzo razi, no ale ZOMBI już nie myslą samodzielnie. Wiem że jak Tusk przjechał na południe Polski ogladać, skutki powodzi to ludzie chcieli lecieć z pałami i go ubić na amen. także oni są mądrzy w telewizorach …

   W mojej miejscowości gdzie mieszkam , pamientam jak byłem mały ludzie gadali co tu faszystowskie niemcy wyprawiali, byłem dzieckiem i ludzie przy stolo gadali takie historie że szok. NIEMCY i to wiem w którym domu obiciali głowy sztychówkami łopatami, a ci co ich sprzedali to podpisali folc liste (seniorzy i poumierali), ale ich rodzinki dokładnie wiem kto posiadają hektary pól gruntów ornych jako nagroda że sprzedali ludzi na śmierć. TAKŻE pokolenia z majątkami splamionymi krwia żyją do dzisiaj, i ich dzieci sobie niezdają sprawy …

   Dlamnie jest to rażące, i powinno sie im podbierać te łupy, oczywiście za komuny im się bardzo bardzo powodziło i do dzisiaj sie powodzi , ALE JAKIM KOSZTEM TO JA JUŻ DOBRZE WIEM- nienawidze ich i bym ich chetnie odpierdolił z cyngla , wystarczy że mi moja bacia gadała, jak ludzi wywozili furmankami , na koniach do pieca …. a kto ich sprzedał to ja wiem bo rodziny sprzdawczuyków mieszkają kołomnie …..

   JEST TO BARDZO SMUTNE …. I RAŻĄCE DLA MNIE

   • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 9:33 am

    U mnie z kolei sowieci pół rodziny wymordowali na Syberii… I wcale nie winię tu Rosjan, bo ich zginęło kilkadziesiąt milionów. Winni są globalni psychopaci, macie ich na tych zdjęciach w filmie – co wyprawiają. Do Rosji wysłali kilka tysięcy swoich, żeby robić rewolucyje.

    • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 10:31 am

     Dokładnie . Dzieci rodzin które znam niemają o tym pojęcia (brudna przeszłośc rodziny), i w sumie są niczemu niewinne, tak to prawda.Terrystów i ich NATOWSKIE pokazówki widzimy w ich TVsatanistycznej, wszystkie te marionetki wystepują jak na wstepie i dobitnie to wyjaśnia nagranie anonimowych:

     „Anonimowi – POLSKA – wiadomosc do lobbystów, złodziei i zdrajców http://www.youtube.com/watch?v=LMedWZZcUbk

     Jak tak gadam z ludźmi a mase osób niema internetu, to wam powiem że wedługł moich szacowań, 80 % procent ludziowców niema zielonego pojęcia o czym my tutaj gadamy …. , a informując STADO ZOMBI – to ałtomatycznie zachowują sie wrogo coś jak wyniku jakiegoś wczytanego programu kontroli. Dopiero się zacznie, …. ZOMBI są bronia w rękach TVwładców-terrorystów, i czekają nieświadomie (… sa podatni) , mają coś jaby jakiś software wgrany przez TV przechodzący przez narządy zmysłu – oczy/obraz/sekwencje i słuch i ich całe zachowanie wynika z tego czego się naoglądali. Zresztą nie jest to nowość. Całą rzeczywistość traktują jako coś normalnego-stabilnego-bez rzadnych anomali. Boją sie mówić lub niewiedzą co mają myśleć, boją sie blogi zakladać, boją sie publikacji filmów na dany temat a jak coś publikują to głupoty że głowa boli w celu ogłupiania. Aby sie obudzili potrzebuja jakiejś traumy lub wstrząsu spolecznego, gdyby nie internet to bym niemysłam że ludzie są aż tacy otępiali, większość czasu spedzją na pierdolonych głupotach-wyławianiu śmieciowych informacji z TV/RADIO. Pracujac w róznych miejscach i obserwując pracowników przy głośnym radiu , zawsze sie znajdzie jakiś POJEB i załacza to pierdolone radio na głos , na które ja mam alergie. debili jest mase …. , raz to sie wkurwiłem to wypierdoliłem kolesiowi radio (propaganda ZET-RMF-i reszta dziadostwa) przez okno a wszyscy ZOMBI byli zbulwersowani … , bo nieszło tego słuchać tylko pierdolone wybory na spadkobierców dzieci skurwiałych komunistów od 1939 …. Koleś sie mnie pyta na kogo głosuje , ja doniego czy jesteś pierdolniety czy co …. na zbrodniarzy NATOWSKICH i swołcz która przepierdoliła stocznie, cukrownie, pozatapiała kopalnie, przepierdoliła wielką fabryke włukiennicza BIELSKU „MERILANA”, sami niemają pracy debile lub robia dorywczo za damski huj ALE NA WYBORY LECI … bo TV kazało

     (… przepraszam za mój celowy obraźliwy dla niektórych język, ale innych słow niemam na to)

   • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:51 pm

    „od nienawiści chroń mnie Panie!” – nie moralizuje, po prostu przestrzegam Ciebie, ale i siebie… bo czasami też mam takie odloty: wziąc kałacha w dłon i „zaprowadzic porządek”…wiem ze to utopia i miraż, i wiem ze to potencjalnie groźne, takze dla mnie…. – póki co – szybko mi przechodzi;-)

    • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 5:23 pm

     … to jest utopia własnie

 21. mat 19 grudnia 2011 o 9:14 am

  a wy dalej maglujecie swoje:))) idzie lepeij w góy się przejśc odetchnąć od tego:))

  • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 6:22 pm

   ZOMBI(E) ?

   Hello world …..

 22. Versus3 19 grudnia 2011 o 9:23 am

  Zaraz zaraz, jedna rzecz mi nie gra: Eichmann urodził się w 1906 roku, teraz miałby 105 lat! I miałby jednocześnie być szefem dużej firmy, zamiast leżeć w pampersie pod respiratorem? Nie ma takich czarów.

  • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 9:26 am

   ” poznałem jednego z SSmanów, wyglądał dokładnie jak 70 lat temu, był przewodnikiem, opowiadał im o źródle mocy, które jest we wnętrzu góry, o wiecznej młodości, władzy oraz sile jaką daje diament z wnętrza Góry.”
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-2/#comment-61638

   • Sully 19 grudnia 2011 o 10:34 am

    S-f…wczoraj ogladałam o facecie co 1000 lat żył…czy wy dzisiaj cos piliscie?

    • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 11:12 am     Berta Helene Amalie „Leni” Riefenstahl (ur. 22 sierpnia 1902 w Berlinie, zm. 8 września 2003 w Pöcking)
     Podobno „nie żyje”.

     • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 12:35 pm

      „W październiku 2002, gdy Riefenstahl miała już 100 lat, niemieckie władze zdecydowały się umorzyć sprawę rzekomego wykorzystywania więźniów obozu koncentracyjnego w jej filmie Tiefland. Riefenstahl długo utrzymywała, że Cyganie występujący w filmie przeżyli wojnę, ale grupa Cyganów oznajmiła, że Riefenstahl wykorzystała ich do filmu i posłała ich z powrotem do obozu, gdy przestała ich potrzebować. Jako powód umorzenia sprawy władze niemieckie podały zaawansowany wiek Riefenstahl.”

      http://pl.wikipedia.org/wiki/Leni_Riefenstahl

      • wizzgaa 19 grudnia 2011 o 1:03 pm

       Zeno – nie ,żebym jakoś usprawiedliwiała „Leni” ale po przeczytaniu artykułu myślę , że hitlerowcy robili gorsze rzeczy niż WYKORZYSTANIE CYGANÓW DO FILMU i wielu z nich dożywa godnie swoich dni . Leni mogła być swoiście infantylna , opętana jakąś fascynacją , dekadencka na koniec . Piszą ,że była zrozpaczona oglądając egzekucję cywilów . Bóg ją rozliczy najtrafniej . Chyba lepiej skierować uwagę w stronę Mengele jeśli to ON a nie kaczka informacyjna .

       • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:22 pm

        Leni to w sumie kobieta…, zresztą w swoich najlepszych czasach: całkiem, całkiem:-) wiesz, wizgaaa… fascynacja władza etc;-)…. jeśli o mnie chodzi: kacham Was wszystkie, z definicji…. jak brat siostrę (w Chrystusie);-)

    • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 12:48 pm

     „W ciągu jednej minuty w organizmie rodzi się 6 miliardów komórek i 6 miliardów umiera. Jeżeli człowiek sam sobie nie skróci życia, to może żyć bardzo długo. Człowiek może żyć 150 lat! Bo tak naprawdę człowiek nie ma wieku. Patriarchowie biblijni żyli 950 lat. Nasze nerki według naukowo stwierdzonego modelu mogą wytrzymać 1200 lat. A tymczasem po 35 latach nasze nerki pełne są kamieni a po 60 latach człowiek już jest do niczego i cały czas walczy ze swoimi chorobami”
     https://sites.google.com/site/dlugowiecznosc/

     • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 1:06 pm

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/19/jak-zyc-200-lat-sposob-na-dlugowiecznosc-gynostemma-krolewska/
      Produkt Gynostemma królewska został wycofany z oferty Mapy Zdrowia ze względu na przedłużające się procedury rejestracji produktu jako suplementu diety. Przepraszamy za utrudnienia.

      Kto nam to robi.?????????????????????????

      • hjk 19 grudnia 2011 o 6:33 pm

       ZUS…
       … bo po takim przedłuzeniu wieku albo by ten system zbankrutował, albo musiał ulec radykalnej przemianie

     • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 6:39 pm

      @zenobiuszu : Kiedy Bog Jehowa zobaczyl jakie panuje zlo w czlowieku [ tu trza dodac ze dzialo sie to przy pomocy nefilimow i ich demonicznych tatusiow] Bog postanowil sprowadzic potop , a wiec wyznaczyl 120 lat do zaglady, i jak popatrzysz raz jeszcze do Biblii to znajdziesz nastepne ciekawe informacje odnosnie ile lat mial wtedy Noe jak Bog poinformowal go co ma zbudowac, potem przyszly na swiat jego dzieci itp itp – a potem po tych latach 120 nadszedl potop. O to tu chodzi

    • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 12:54 pm

     @sully: jeszcze nie:-)

     • Sully 19 grudnia 2011 o 1:07 pm

      A mam przedziwne wrażenie, że chyba coś jednak chlapneli;-) albo…..sami szukaja „żródła mocy”….jest jeszcze taka mozliwośc że Indiany Johns’a za dużo się naoglądali;-)

      • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:20 pm

       a moze jakieś chemtrailsy sie w nocy pojawiły, niepostrzezenie, i tak nas wszystkich napadlo?

      • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 6:44 pm

       @sully Czy Sully jest ‚ZOMBIE” ?

       • Sully 19 grudnia 2011 o 9:48 pm

        jak zawsze pieprzysz głupoty

    • sebecx 19 grudnia 2011 o 3:23 pm

     ..pewnie pili to mleko co to ma być szkodliwe… hehehe…

   • iHe 19 grudnia 2011 o 11:27 am

    Hmm nie chce na siłe bronić tez zawartych w filmie,ale problem depopulacji dla nazistów może być prostą konsekwencją tego,że poznali sekret długowieczności.

    Długowieczni traktując ten przywilej i przewagę jako źródło mocy mogą m.in w ten sposób powołać bardzo skuteczną konspiracje,w dodatku dla żądnych długowieczności o d razu mogą wystawić bardzo wysoką cenę za udział.

    Ja bym nie przesądzał,że najbardziej wpływowi mogą być w posiadaniu technologii długowieczności.Przypuszczam,że jeżeli ta teoria jest prawdziwa to wielce utrudnia im życie konspiracja,albo staje się po prostu coraz trudniejsza. (Mimo wszystko techniki inwigilacji można też wykorzystywać przeciwko złym pasterzom)

    Na pewno fizyczna nieśmiertelność to raczej mrzonka dla nieświętych,ale już wydłużenie tego okresu do paruset lat to pewnie możliwe.
    W końcu jesteśmy mimo wszystko fizycznie białkowym programem obliczonym na samodestrukcje jak przyjdzie czas więc jak każdy program można go scrackować lepiej lub gorzej.Na pewno łamacze ludzkiego genomu przede wszystkim koncentrują się właśnie na tych obszarach.
    Wymaga to odpowiednio mało wiary w Boski porządek i odpowiednio dużo pychy co już samo w sobie prowadzi do źródła.Co by nie powiedzieć to ogromna pokusa,którą można „racjonalnie” wytłumaczyć.
    Tak czy siak wiele wskazuje na to,że w sposób sztuczny żyjemy o wiele za krótko wskutek błędnego stylu życia myślenia działania etc.
    Więc żyjąc długo nie stajemy się automatycznie sługą antychrysta.
    Obserwując współczesne trendy etyczno/moralne wiele wskazuje na to ,że ta umiejętność
    jest wykorzystywana przez wpływową sektę w sposób nam ogólnie znany.

    Był taki serial o tego typu konspiracji niektórzy pewnie pamiętają:
    „Les Compagnons d’Eleusis” /1975r/
    A tu jeszcze naturalni długowieczni (bez cracka)po ochroną w Kaszmirze:
    http://medycyna.linia.pl/zywienieca4.html

    ps.No i pojawiałoby się naturalne poczucie wyższości i pogardy dla szybciej śmiertelnych i paradygmat misji zarządzania ich nędznym krótkim życiem.
    Idealna podstawa ideologiczna nadczłowieka.

    • iHe 19 grudnia 2011 o 11:47 am

     Co prawda Disney dał się zamrozić jednak nie jest to ostateczny dowód,że nie ma tej technologii.
     Może po prostu to kolejna ściema.Zresztą może wcale sobie nie zasłużył na ten zaszczyt a może technologia działa tylko na pewnych haplo grupach
     W każdym razie skoro nie wykluczamy wolnej energii to ciężko wykluczać długowieczność tym bardziej ,że tu i ówdzie słyszy się o takich przypadkach.(Indie)

     • rzyt 19 grudnia 2011 o 12:03 pm

      disney odszedl mlody czlowieku. lodowka to tylko plotka. to akurat zadna kospiracja. czasem takie bzdurki rozchodza a gdy sa chwytliwe, nie dementuje ich glosno.

      • iHe 19 grudnia 2011 o 2:54 pm

       Ja wiem ,ale właśnie o to mi chodziło,właśnie o te plotki i fasade naukowości.
       Plotka dobrze była wykreowana ,bo prawie każdy o niej słyszał.

       • hjk 19 grudnia 2011 o 6:38 pm

        tak, tylko ze on podobno miał się dać zamrozić z powodu nowotworu czy innej nieuleczalnej choroby, która jak stanie się uleczalną, to mają go „odmrozić” – ja przynajmniej taka wersje słyszałem…
        Długowieczność byłaby jednak dla zdrowych zasadniczo…

    • wizzgaa 19 grudnia 2011 o 1:11 pm

     Ihe i Zeno : dajcie sobie spokój z tą długowiecznością . Człowiek dowiedział się przecież od Boga / wg.Biblii / że jego życie będzie się mocno skracało i chyba nie było już mowy o parusetletnim życiu …..w przyszłości . Marzyciele z was bo nie mylicie chyba 120 -to latków z długowiecznością .

     • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:27 pm

      Bóg był zazdrosny (sam to przyznał), no i zakręcił nam kurek do ambrozji; Matuzalem ..z tego co pamietam.. 969 lat… a potem było juz tylko gorzej: w teorii 150, w praktyce 30-40 (średniowiecze), 40-50…epoka przemysłowa… no i teraz…daj Boże 70-tka bez pampersa…., ze sprawną hydrauliką:-;

      • Sully 19 grudnia 2011 o 1:43 pm

       A może tak ugryzienie wampira;-) taki film był…z Deneve i sarandon, stary jakoś go ostatnio oglądałam….temat długowieczności i nieśmiertelności to temat rzeka, mozna spekulować…i co z tego…

       • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:54 pm

        podobno dobry seks odmładza… nie tak, zeby az 900 lat… ale zawsze cos;-)))… oki wylogowuje sie na pare godzin…trzeba cos zarobić… c u

        • Sully 19 grudnia 2011 o 2:00 pm

         No podobno odmładza…;-) miłej pracy, też zmykam cos zarobic.

        • hjk 19 grudnia 2011 o 6:45 pm

         Prawdopodobnie „elity” maja jakiś sekret podkręcania wieku, bo jak się na niektórych popatrzy, to zyją „dziwnie długo” i to w jakiejś nawet sprawnosci – zapewne to sekrety „prawdziwej” medycyny a nie tej „masowej dla plebsu”, który maja przecież redukować, również i z jej pomocą.
         pewnie spora część tych sekretów to prowadzenie beztroskiego i bezstresowego życia, specjalne naturalne odżywianie, którego znacznej wiekszosci dzis brak, a dawniej czy nawet dzis ludzie żyjacy w głębokiej harmonii z naturą też dożywają ponad 100ki w jakiej takiej kondycji.
         A reszta to kwestia moze pewnych technologii, starannych badań i nadzoru lekarzy z dawkowaniem dostosowanym do specyfiki jednostki, a nie na slepo jak w przypadku ‚medycyny dla mas”…

        • hjk 19 grudnia 2011 o 7:03 pm

         aha, no i pewnie nie dostają szczepionek rozwalających noworodkom immunologię od małego…

      • wizzgaa 19 grudnia 2011 o 1:56 pm

       Nie jest tak mr Totalsky : znam masę 80-ciolatków bez pampersów . W sumie znakomicie trzyma się sporo roczników przedwojennych . Geny i świeże jedzenie , ot co . Ale tych 120-tu lat nie przeskoczymy i tak . Czym się martwimy skoro życie tu ma być tylko szkołą charakteru a docelowo …………każdy to widzi po swojemu.

     • zenobiusz 19 grudnia 2011 o 2:50 pm

      My szukamy tylko motywacji,”nadludzi”,nie recepty na długowieczność. 🙂

     • iHe 19 grudnia 2011 o 3:25 pm

      Osobiście już dawno dałem sobie spokój z tą zajawką na długowieczność,ale to nie znaczy,że inni nad tym nie pracują.Jak najbardziej wiem o co ci chodzi Wizzgaa
      (zdaje sobie sprawę ,że matrix to nie jest świat w jakim chciałbym się męczyć całą wieczność, abstrahując od Biblii czy innych nauk o życiu po życiu..)

      Jednak myślę,że wielu ludzi oprócz marzenia alchemików o złocie miało jeszcze to drugie o długowieczności.Nawet nie wiem czy każdy w życiu nie przechodzi takiego etapu.
      Obecnie mamy zalew symboliki staroegipskiej,a jak wiemy elity faraońskie miały niezłą zajawkę na ten temat.Mało która religia przykłada tyle do nieśmiertelności i rytuałów pogrzebowych.Jakby mogli to by nie umierali najchętniej.
      To jest na prawdę odwieczne marzenie ludzkości ,a kto ma środki je realizuje.Chyba,że jest na tyle mądry ,żeby się nie przykuwać do tego świata łańcuchem.
      Nadczłowiek powinien mieć cechy boskie a jednym z atrybutów atrybutów boskości dla mało świadomych jest m.in nieśmiertelność.Czego tak Grecy zazdrościli swoim bogom.(ambrozja)

      Kiedyś czytałem taką książkę chyba Franka Herberta o tym jak ludzkość sztucznie wydłużyła sobie życie poprzez regulacje genowe i hormonalne.
      Niezły obraz degeneracji i niewolnictwa farmakologicznego.

      Oczy Heisenberga
      Autor: Frank Herbert

      „Prawdziwymi władcami Ziemi od miliona lat są nieśmiertelni Nadludzie. Starannie strzeżone tajemnice modelowania genetycznego zapewniająca im pełną kontrolę nad zniewoloną Masą, żyjącą na zamkniętym obszarze o promieniu siedmiuset kilometrów.

      Wynikiem jednego z nie kończących się eksperymentów demiurgów świata są Cyborgi, ludzie-maszyny. Obracają się oni przeciwko swoim stwórcom, chcąc ich za wszelką cenę unicestwić. Wykorzystują do tego rodzący się wśród Masy ruch oporu. Wspólne działania niszczą istniejący od tysiącleci ład.”

    • Peryskop 19 grudnia 2011 o 3:01 pm

     iHe – dzięki za uwagi o długowieczności, które nakłaniają do refleksji.

     • iHe 19 grudnia 2011 o 3:27 pm

      Dzięki Peryskop,jeszcze się trochę rozpisałem,później się pewnie wyświetli.
      Zgadzam się jak najbardziej z Zenobiuszem,że zdecydowanie tu chodzi o motywy .
      Pozdrawiam.

    • Ania 19 grudnia 2011 o 7:27 pm

     No, coś w tym jest.
     Wyobraźcie sobie, że wyizolowane serce żaby będzie biło jeszcze godzinę w płynie fizjologicznym.
     Ale jak się dobrze dobierze skład płynu i usuwa systematycznie produkty przemiany materii, to serce żaby biło w pewnym laboratorium 12 lat!
     A i to przestało bić dlatego, że laborant zapomniał wymienić płyn.
     No i co wy na to ?

     • hjk 19 grudnia 2011 o 7:46 pm

      ano nic, nizsze organizmy mają widać swoje części w dużym stopniu autonomiczne, do tego stopnia ze u jednokomórkowców nawet jedna komórka jest autonomicznym organizmem żywym…
      U wyższych jest to wszystko coraz bardziej złożone i współzależne…
      Zazwyczaj umieramy zdaje się dlatego, ze albo coś jednego nagle nam odmawia posłuszeństwa, a wtedy koniec, jak niema szybkiej interwencji medycznej, albo stopniowo coś wysiada, wtedy organizm podejmuje próby naprawy i kompensacji. A potem jak juz braknie sił życiowych to zawalają sie po kolei poszczegolne narządy i następuje stopniowa dezintegracja, a w końcu rozkład całosci, co nazywamy śmiercią…
      Moze jakiś medyk czy biolog by to lepiej wyjaśnił?
      ale podejrzewam, ze ogólny sens jest taki…

    • ozyrys 21 grudnia 2011 o 1:22 am

     Tak @iHe-też tak myślę -bo popatrzcie-wszyscy ONI -jakoś bez problemu dożywają setki i ciut ciut,Jakoś nie słychać ,by w tych elitach illuminackich ktoś wcześniej umarł jak przed 90-tką ?

 23. rafzen 19 grudnia 2011 o 9:54 am

  Pragnę dać moje świadectwo na poparcie tych tez. Otóż nastepnego dnia po pierwszej turze wyborów prezydentów żydów w Polsce straciłem akredytację do Sejmu. Jednak nie tylko w Sejmie jestem persona non grata. Przypominam sobie konferencję prasową w sprawie prezentacji Białej Księgi w siedzibie PiS-u. Funkcjonariusz z TVN oznajmił, że wszyscy tutaj zgromadzeni dziennikarze podzielają opinię o katastrofie samolotu itd. Gdy przyszła moja kolej zadawania pytań oświadczyłem, że nie identyfikuje się z poglądami tutaj wygłoszonym w imieniu dziennikarzy ponieważ większość z nich to dzieci morderców Polaków. Nastapiła cisza ponieważ wiekszość z nich wie iż byłem zwalczany nie tylko przez ówczesnego Marszałka Sejmu Komorowskiego ale także jego rzecznika Lufta (także wybitnie Polskie nazwisko i fizjonomia). Natomiast co ciekawe ujawnił się Hofman, rzecznik PiS-u któremu to oświadczenie najwyrażniej przeszkadzało i zwrócił mnie uwagę abym zadawał pytania, gdy podczas wygłaszania bredni w imieniu całej rzekomej społeczności dziennikarskiej przez potomka morderców Polaków milczał chowając się za mikrofonem. Zadałem pytanie i od tego czasu nie pojawiam się na konferencjach PiS-u.

  • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 10:43 am

   …. to wszytko jest „swołcz” ludobujców od 1939 przekazująca pałeczki swoim dzieciom z 89′ i te dzieci komuno-faszystowskiej „sfołczy” żadzą dzisiaj – wytarczy zweryfikowac i skojarzyć nazwiska …. sam dziadek tuska – TO JEST ZJAWISKO „lokalne” , ale to ma fundamenty globalne i nietylko dotyczy nas to SŁOWIAN ale innych ras ….

 24. Yarpen 19 grudnia 2011 o 10:44 am

  Satanistyczna i nazistowska symbolika na nowych niemieckich dowodach osobistych:

  http://radtrap.wordpress.com/2011/12/13/satanistyczna-i-nazistowska-symbolika-na-nowych-niemieckich-dowodach-osobistych/

  to w środku swastyki to RFID ?

 25. prod 19 grudnia 2011 o 12:28 pm

  Czy ktoś może cały film „The Truth Exposed” wrzuci na server jakiś inny jako całość ? Będę wdzięczny 🙂

 26. Sully 19 grudnia 2011 o 1:12 pm

  Wy, a własciwie my tu gadau gadu o długowieczności, a tu proszę: „Korea Północna wystrzeliła ze swojego terytorium testową rakietę krótkiego zasięgu – podała TVN 24, powołując się na agencję Yonhap. Zbiegło się to z ogłoszeniem śmierci północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Ila”….widzieliście tego faceta, ma bezduszne oczy..myslę, że tego sie powinnismy bać…no chyba, że to aktor;-)

  • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:31 pm

   tu nawet nie trzeba US Navy… to wystarczy brygada pancerna South Korean Army… i ekipy Czerwonego Krzyża z tonami cukierków…. gdyby tylko nieszanowne „mocarstwa” powiedziały wreszcie: dośc tej szopki!

   • Sully 19 grudnia 2011 o 1:41 pm

    Ale po pierwsze oni nie mają niczego co potrzebne stanom, a po drugie mają broń i myśle, że nie zawachają sie jej uzyć…niestety. Europa jest teraz zajęta swoimi problemami i ma w dupie co się dzieje z ludźmi w Korei.

    • Totalsky No Problemsky 19 grudnia 2011 o 1:57 pm

     ma w dupie nie tylko Koreę…. „polityka – to w krysztale pomyje”, a „rewolucja – to czerwone paznokcie”… – kiedys to byli poeci!

     • iHe 19 grudnia 2011 o 2:49 pm

      Korea Pn to projekt pilotażowy,socjotechniczny eksperyment stąd ludobójcy w życiu się go tak ot nie pozbędą.Może nawet rodzaj farmy.W każdym razie poligon doświadczalny na pewno dla totalitarnych psychopatów.
      Są poligony atomowe ,a to jest socjotechniczny(i atomowy też).I każdy ma alibii ,że nie może nic zrobić bo mają atom i Chiny po swojej stronie..(I nie mają ropy rzecz jasna)

      Dopiero chińska pieriestrojka może coś zmienić,ale wątpię ,żeby Chiny chciały tyle komuchów wchłonąć z wolnej Korei Pn ani Korei pd to nie w smak(zresztą Chiny się na to nie zgodzą).Niemcy ledwo wytrzymały taki eksperyment i niekoniecznie są z tego powodu szczęśliwe.

      USA by pasowała taka pieriestrojka bo na pewno osłabiłaby Chiny choćby przez same nakłady ekonomiczne,które docelowo mogłyby się opłacać Chinom,ale w przypadku zbliżającej się potencjalnie ww3 pewnie maja ważniejsze programy niż mięso armatnie i heretyków komunizmu;).
      Dla Chin taka Korea pn. może być taką samą figurą gambitową jak Izrael dla USA.
      Dopuki Chiny nie poczują się militarnie równorzędnym partnerem z USA nie spodziewałbym
      się zmian w Korei pn.Chyba,ze już czas nadszedł i czas zamknąć kibuc azjatycki w spektakularny sposób.

      • Peryskop 19 grudnia 2011 o 4:12 pm

       iHe – kilka uwag uzupełniających dot. Korei.

       Zapewne jest to poligon dla wielu eksperymentów ważnych w skali globalnej. Zwłaszcza, że w kontekście „naszego” programu depopulacji ich oryginalny program „depopulacji lokalnej” nabiera innego wydźwięku.

       Czy nie czas aby naśmiewacze zaczęli się nad tym zastanawiać ?

       W Chinach prowincja ‚Korea’ była od dawna miejscem zsyłki dla dysydentów i kryminalistów. Zatem przez tysiące lat uformował się tam zapewne szczególny genotyp wart obadania.

       Kto wie, czy trudne warunki egzystencji i mało humanitarne kształtowanie społeczeństwa północno-koreańskiego nie okażą się ich wielkimi atutami w dobie globalnej konfrontacji ?

       Przywódcy Chin zapewne zdają sobie sprawę z tego potencjału i od lat wspierają Koreę Pn.

       Ocena tamtejszych relacji i uwarunkowań w oparciu o zachodnie standardy i lansowane opinie zachodnich ekspertów (vide – komentarz @jakisbuk) prowadzi na manowce.

       Trochę do myślenia daje polityka USA, które od lat finansują program „dożywiania” Koreańczyków choć w USA kilka milionów Amerykanów korzysta już z kartek żywnościowych, i pomimo (a raczej w celu) kontynuacji własnych zbrojeń Phenianu – w tym nuklernych i rakietowych.

       Ich brak ropy może się nagle okazać fikcją wobec postępów w eksploatacji „deep oil”, ale przy dużej głębokości wierceń – ponad 10 km – i ogromnych ciśnieniach ta technologia jest trudna i dostępna jak na razie w USA i w Rosji, a i tam jeszcze także w ograniczonym zakresie
       (czy ktoś wie dlaczego wody Zatoki Meksykańskiej wciąż posypuje się corexit’em?)

       Wniosek: Korea Północna może się nagle okazać krainą nie tak tragikomiczną jak ją malują.

       • iHe 19 grudnia 2011 o 9:24 pm

        No właśnie mam podobne odczucia, co do tego filmiku jak to niby lamentują po śmierci wodza.
        (Kto wystarczająco nie lamentuje zaraz donos i kolonia karna jak to już ktoś napisał)
        Faktem jest ,że pamiętam parę scen z tego reportażu o Korei pn. jakiemu praniu mózgu są poddawani czerwoni Koreańczycy od przedszkola(więc może się okazać ,że trochę racji ma jakisbuk).

        Poza tym jest jeszcze powiedzenie: mam swoje zdanie tylko się z nim nie zgadzam itp.

        Powiem szczerze to takie moje na gorąco opinie na temat Korei.Musze sobie znowu zobaczyć ten polski dokument o Korei Pn.kiedy jeszcze nie byliśmy krainą totalitarnego zakłamania w kolorach tęczy tak wyraźnie jak obecnie.
        Może ktoś to wklei ,sam zresztą poszukam.Warto by się przyjrzeć tym rejonom pod różnymi kontami bez uprzedzeń.
        Mi brakuje jakichś sensownych w miarę neutralnych reportaży z Korei Pn.Ogólnie oprócz strachu i migawek niewiele o nich wiadomo na obecną chwile(moje subiektywne odczucie).

        USA mogą tą żywnością za zgodą Chin testować syf GMO na nich i nikt się nie dowie.
        (tego bym się obawiał.Nikt nie odróżni śmierci głodowej od uszkodzonych narządów toksynami o ile wierzyć oficjalnym przekazom.Mogą też testować co tylko chcą i nikt tego nie sfilmuje bo dalej niż Afryka.A wodzowi wszystko jedno ilu umrze ważne ,żeby aparat terroru miał się dobrze.)
        Nie ukrywam moją „wiedzę”na ten temat czerpie z oficjalnych często nieaktualnych wiadomości więc jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.

        Chiny na pewno w dziedzinie eugeniki grają na 100% w tej samej drużynie co USA.
        Więc są żywo zainteresowane takimi eksperymentami ,jeżeli istotnie mają miejsce
        (a że na pewno wysyłają im żywność ,a nie jedzenie..
        Zresztą nic za darmo jak mawiał wujek sam Milton Friedman o darmowych lunchach)

        Postaram się tu trochę poczytać jak się obrobię:
        http://www.orient.uj.edu.pl/newsite/index.php?id=17

        • Peryskop 19 grudnia 2011 o 10:06 pm

         Łączy nas brak obiektywnych danych o Korei.

         Kiedyś rozmawiałem z lekarzem, który tam był na kontrakcie przez kilka lat i nie narzekał ani nie dramatyzował, chociaż dostrzegał specyfikę tamtejszych realiów.

         Trudno mi wierzyć w obiektywizm reportaży czy relacji krewnych z południa, bo w każdym przypadku występują jakieś emocjonalne przebarwienia. Albo biznesowe.

         Ktoś tam pojedzie i będzie się zachwycał spokojem, czystością, ciszą, pięknymi widokami, czystością rzek i jezior oraz brakiem korków na drogach. Inny będzie pełen przerażenia atmosferą terroru, zastraszeniem tambylców, trudnościami w komunikowaniu się, kiepską telewizją, pustką w sklepach, brakiem dyskotek, itp.

         Podobne polaryzacje ocen spotkałem u osób, które były w Indiach i Chinach – mnie i wielu innym podobało się co daliśmy radę tam zobaczyć, ale wielu osobom te kraje pozostawiły złe wspomnienia.

         To też zależy od szczęścia/nieszczęścia, oraz osobistego nastawienia, bo jeśli ktoś oczekuje kmfortu i przewidywalności, no to może być tam zawiedziony.

         Chyba podobnie jest z Koreą pn. A jeszcze dochodzi pogoda, strawność, wyspanie się, itp.

       • Totalsky No Problemsky 20 grudnia 2011 o 3:40 am

        ciekawie to brzmi, ale to tylko takie intelektualne pierdu-pierdu: jeśli ludzi w tym „raju” zmuszeni sa do zżerania trawy i kory z drzew (a tak było – a i tak kilkaset tysiecy padło z głodu) to ja p…. piernicze taki raj na ziemi; to tez sa ludzie, tacy jak my!

        • Peryskop 20 grudnia 2011 o 4:45 am

         Totalskie pseudo-intelektualne pierdu-pierdu.
         Po pierwsze – skąd masz pewność że byli zmuszeni do zżerania trawy i kory z drzew? Z mediów?
         Po drugie – nie słyszałeś, że lepsze trawy tj. zioła i kora pewnych drzew dają efekty lecznicze ?
         Po trzecie – nie wiesz, że schabowy, hamburger i cola to źródła wielu schorzeń cywilizacyjnych ?

 27. Simon85 19 grudnia 2011 o 1:23 pm

  Czyżby scenariusz tego co będzie po śmierci Kim Dzong Ila został ukazany w grze Homefront ??
  Jest tam właśnie o tym, że Kim Dzong Il umiera i Kim Dzong Un przejmuje władze.
  Zobaczcie sami:

 28. Simon85 19 grudnia 2011 o 1:29 pm

  Wiem, że co prawda gierka mowi o przyszłej inwazji Korei Płn. na USA, ale może chodzi tu bardziej o przekaz, że od razu po śmierci Kim Dzong Ila dojdzie do konfrontacji Korei z USA.

  • Roma 19 grudnia 2011 o 1:57 pm

   cytat:
   Na kilka dni przed śmiercią Kim Dzong Ila rozpoczęła się kolejna runda rozmów USA z Koreą Północną na temat dalszej pomocy żywnościowej. Waszyngton informował też nieoficjalnie o możliwości wznowienia negocjacji o zbrojeniach nuklearnych i proliferacji broni przez reżim w Phenianie.

   Tak się zastanawiam, czy ten fakty mogą mieć coś wspólnego ze sobą.
   Zwłaszcza, że Illuminati szukają pretekstu do wojny,
   już nawet jakaś rakieta wystrzelona została przez Korea Nord
   A ten syn następca studiował w Szwajcarii, zna angielski i jest młody i mało doświadczony
   w polityce, więc podatny na manipulacje profesjonalistów.

   http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Oswiadczenie-Bialego-Domu-po-zgonie-Kim-Dzong-Ila,wid,14093940,wiadomosc.html

   • Peryskop 20 grudnia 2011 o 4:51 am

    @Roma: „…już nawet jakaś rakieta wystrzelona została przez Korea Nord…”

    Nie jedna.
    I przecież znaleźli się świadkowie, którzy własnoręcznie widzieli jak uderzyła w Pentagon !

 29. VanAquila 19 grudnia 2011 o 1:59 pm

  Dal ciekawskich… Proponuję przyjrzeć się temu panu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Adolfo_Nicol%C3%A1s oraz całej jego świcie. Tylko z każdej możliwej strony. Pod każdym kątem. Wtedy wszystko to, co teraz obserwujemy, ładnie układa się w całość.

  Wszystkie te historie o Żydach, Masonach i Iluminatach.
  Ten cały syf z bankami, długami i agencjami ratingowymi.
  Te całe usilne ratowanie Euro i Euro-kołchozu.
  Poprzez wojnę w Iraku (nie chodzi oczywiście o ropę), Egipcie i Libii.
  Ostatnie dymy u Ruskich.
  Docierając do tej bandy rządzącej naszą Polską.
  Na nie lepszej opozycji kończąc.
  ===========================================================
  monitorpolski: Tak, „Czarny Papież” winny wszystkiemu… Gdzie masz na tych nagraniach czarnego papieża?!!!
  Już nie odwrócicie uwagi – jesteście skończeni, jak to powiedział Ed Ciarini

 30. Simon85 19 grudnia 2011 o 2:14 pm

  Właśnie prędzej bym się spodziewał amerykańskiej(illuminackiej) prowokacji, która doprowadzi teraz do wojny. Kim Dzong Un raczej zdaje sobie sprawę, że doprowadzenie do wojny byłoby dla niego samobójczą decyzją, ale z drugiej strony może podobnie jak jego ojciec, chcieć pokazać swoją siłę i to że KRLD niby jest krajem z którym trzeba się liczyć i może dokonywać przez to bardziej agresywnych działań. Jest on bardzo młody to mogą z początku wojskowi mieć trochę większy wpływ na politykę też.

 31. jakisbuk 19 grudnia 2011 o 2:25 pm

  to sie nazywa prawdziwie wyprane mózgi – gdzie my do nich 🙂

  • wizzgaa 19 grudnia 2011 o 2:47 pm

   A może płaczą ostentacyjnie i „zapobiegawczo” w obawie przed donosem kolegi , że nie rozpaczali wystarczająco rzetelnie .

   • jakisbuk 19 grudnia 2011 o 3:20 pm

    raczej nie – i robią to szczerze – widziałem kilka filmów jak ci ludzie tam żyją – coś strasznego – ale w wodza wierzą jak w boga – to samo było ze stalinem

    • Konarski 19 grudnia 2011 o 3:57 pm

     Gdybyś urodził się w Korei Płn. też robiłbyś to „szczerze”, szczególnie na oczach kamer i towarzyszy.

     W przeciwnym wypadku ty i twoja rodzina wylądowała by w obozie koncentracyjnym.

     • jakisbuk 19 grudnia 2011 o 6:31 pm

      polecam bardzo dobry dokument – aż trudno uwierzyć w to co jest na tym filmie i ze jest to możliwe w XX-XXI wieku (ludzkie mięso na bazarze, jedzenie kory i trawy itp)

      ja po obejrzeniu pierwszy raz tego filmu, miałem niezłego doła przez kilka dni 😦 – szczególnie końcówka filmu jest przerażająca

    • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 6:16 pm

     … A JEŻELI TO AMERYKANKSA -AKTORSKA PROPGANDA ? … każdego żółtka mogą opłacieć i poprzebierać i nauczyć co ma gadać w USSRAELSKIEJ tv

     • Peryskop 19 grudnia 2011 o 7:42 pm

      Można ludziom oczy otwierać, tłumaczyć, uczulać, Monitor noce zarywa żeby przetłumaczyć z naszego na polski jak działa system totalnego ogłupiania, a pomimo tego znajdzie się jakis sbuk, który podaje na blogu tego typu kit i nobilitując go własną traumą rekomenduje jako wiarygodny dokument.

      Pożyteczny … czy świadomy … ?

      Ale dobrze się stało, że Korea wpadła nam tu na warsztat razem z demistyfikacją medialnej ściemy, bo można na gorąco sprawdzić kto jest co.

      • jakisbuk 19 grudnia 2011 o 7:52 pm

       Peryskop ? jeżeli dla ciebie cierpienie tych dzieci nie ma żadnego znaczenia – to kim ty jesteś ? człowiekiem ? czy pożytecznym ….

 32. Maik 19 grudnia 2011 o 2:49 pm

  http://www.presstv.com/detail/216561.html

  Iran usunal PGNiG

  • monitorpolski 19 grudnia 2011 o 4:40 pm

   Chciałeś napisać syjonistyczny PGNiG. Polska niestety jest obecnie Syjonem Wschodnim, a nie Rzeczpospolitą

   • Konarski 19 grudnia 2011 o 10:31 pm

    W Iranie przygotowują się na wojnę. Doszli do wniosku, że należy wyrzucić z kraju sługusów USA i Izraela i niewątpliwie wielu szpiegów zainstalowanych w PGNiG.

 33. navajo88 19 grudnia 2011 o 2:52 pm

  wklejam filmik jak koreańce opłakują kima i przypomina mi się jak stalin wykorkował to jeszcze zdążył zabrać ze sobą kilkaset ludzi na tamten świat hahahahahaha http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9Xy2InXXIkk

  • BirD2 19 grudnia 2011 o 3:55 pm

   Jak oni tak na serio to patrzmy jak populacja się zmniejszy po fali samobójstw.. Kiedyś gdzieś czytałem że są przypadki że ofiara jest związana emocjonalnie ze swoim oprawcą..

   • Ania 19 grudnia 2011 o 4:21 pm

    Syndrom Sztokholmski, albo współuzaleznienie.

    • rabarbarek 19 grudnia 2011 o 6:30 pm

     Korea pln. ,za sprawa rzadu, obecna jest na Facebooku , Twitterze i prowadzi angielsko-jezyczna strone z wiadomosciami z kraju i ze swiata.

     Mozemy tam zobaczyc kraj mlekiem plynacy, kraj pieknych dziewczyn i przystojnych wojakow, kraj , w ktorym dzieci zyja jak w raju , a piekno przyrody nieporownywalne jest z zadnym innym miejscem na swiecie. Krow na pastwisku tyle , ze trudno je policzyc , a kozy wychodza na powitanie turystow. To wszystko mozna zobaczyc na zdjeciach. I jak tu sie dziwic , ze rozpacz po zajsciu sloneczka jest tak wielka.

     A tak powaznie , biedny narod . Kto wie czy nie posluzy jako przyklad dla Iluminacji jak nalezy traktowac malutkich , bezuzytecznych zjadaczy chleba , ktorzy zamieszkuja nasza planete. W obozach FEMY wcale nie musi byc przyjemniej niz w obozie zwanym Korea Pln.

     http://twitter.com/#!/uriminzok/media/slideshow?url=http%3A%2F%2Ftwitpic.com%2F2jivdl

     • rabarbarek 19 grudnia 2011 o 7:43 pm

      Swiateczna kartka z FEMA Camp.

     • Peryskop 19 grudnia 2011 o 7:54 pm

      @Rabarbarek – zapewne wiesz, że każdy kraj robi propagandę. Ale masz rację, że
      „…W obozach FEMY wcale nie musi byc przyjemniej niz w obozie zwanym Korea Pln…”

      Dla jasności podam, że nie jestem fanem tamtejszego reżimu w Korei Pn.
      Ale staram się trzeźwo patrzeć jak sobie radzą na tle pozostałych reżimów.

      A Koreanki rzeczywiście zdarzają się sympatyczne, kawalerowie także – jak wszędzie !
      To nieco szokuje, ale tylko przez wtłoczone nam uprzedzenia i wstręt do tego narodu.

      • rabarbarek 19 grudnia 2011 o 8:31 pm

       Peryskop , chyba troszeczke przesadziles z tym „wstretem” . Watpie , czy jest ktos na stronie , kto nienawidzilby Pln. Koreanczykow. Osobiscie jest mi ich szkoda. To rezim rozprawia sie z wlasnym narodem w sposob szczegolnie wyrafinowany i bezwzgledny. A ludzie poddaja sie , bo innego wyjscia nie maja . Moze nawet nie zdaja sobie sprawy z tego , ze gdzies tam ludzie zyja inaczej. [ co nie znaczy wcale , lepiej ] W Kanadzie mozna spotkac wielu Koreanczykow z poludnia , czesc z nich ma rodziny na polnocy i kiedy rozmawiasz z nimi , mowia o czyms co jest wazne w kontekscie tej rozmowy. Ci z polnocy sa jak zaprogramowane roboty , moze boja sie mowic glosno o tym, o czym nigdy nie mowili a czuli gdzies w zakamarkach duszy, a moze naprawde nie czuja . To slowa Koreanczyka , ktory po latach spotkal swoja rodzine z polnocy. Nawet wiezy krwi nie pomogly w nawiazaniu bliskiego , cieplego kontaktu

       Rezim koreanski jest w zasadzie nieporownywalny z innym rezimem. Zreszta chyba kazdy rezim na swiecie jest jeden w swoim rodzaju , nieporownywalny , jedyny i ” kochany”.

       Przed chwila slyszalam wypowiedz jakiegos amerykanskiego eksperta , ktory wyraznie dal do zrozumienia , ze ma nadzieje , ze transformacja wladzy odbedzie sie w Korei bez zadnych incydentow , poniewaz ostatnia rzecza , ktorej zyczylaby sobie Ameryka to zamieszki w kraju wschodzacych i zachodzacych sloneczek. Widac od razu , ze tam rewolucji nie przewidziano , a sytuacja ludnosci jest tak dobra , ze burzyc sie nie musza. No i te atomy ….

       Moze warto byloby zobaczyc ten kraj na wlasne oczy?

       • navajo88 19 grudnia 2011 o 8:47 pm

        No to rabarbarek pakuj walizki i jedziemy ,a ja bendę twoim przewodnikiem oki????? hahahahaha
        J.M.H

       • navajo88 19 grudnia 2011 o 8:48 pm

        aha i azja to moja specjalność !!!!!
        J.M.H

        • rabarbarek 19 grudnia 2011 o 8:53 pm

         Navajo , uwazaj bo dwa razy nie trzeba mi powtarzac…. Wylot z Toronto czy z Warszawy ?

         No i teraz masz klopot , hahahaha .. itd

        • rabarbarek 19 grudnia 2011 o 11:58 pm

         Navajo , w dzisiejszych czasach zarty staja sie deficytowym towarem , wiec kontynuuj swoje hahahi . Warto choc na chwile oderwac sie od problemow tego swiata .Sposobem na to moze byc Twoj „szalony ” smiech. Wychodzac jednak z zalozenia , ze nie samym smiechem czlowiek zyje , piszesz tez o sprawach powazniejszych. I tak trzymac….
         Pozdrowienia

       • navajo88 19 grudnia 2011 o 8:50 pm

        i jestem gotów skombinować dla ciebie broń ,może byc beretta 98 F Speciall ????
        hahahahahaha
        J.M.H

        • rabarbarek 19 grudnia 2011 o 8:55 pm

         Postaraj sie o mini drona …. Beret to na glowe , bo tam zimno.

        • Ania 19 grudnia 2011 o 8:56 pm

         navajo88 ! Skombinuj mi ten silnik na wodę, po co mi Beretta , specjal czy nie specjal !
         To jest dopiero broń przeciw NWO !

        • navajo88 19 grudnia 2011 o 9:56 pm

         rabarbarek jaki klopot ,oczywiscie że z warszawy ,ale przedtem musisz pryjechać po mnie do szczecina hahahahaha ,bo weżmiemy ze sobą parę drobiazgów !!! tak na wszelki wypadek bo wiesz sama że korea koreą ,ale zawsze należy mieć ze sobą parę pozytecznych narzędzi i klamotów hahahahahahahahahahahaha
         twój jakże umilowany J.M.H hahahahahahahahahahah
         Ps : sorry rabarbarek jak się trochę zapeńdziłem w swoich żartach oki!

 34. PokójWam 19 grudnia 2011 o 4:09 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1728541,0,1,wystrzelili-rakiete-phenian-straszy-po-smierci-kima,wiadomosc.html

 35. monitorpolski 19 grudnia 2011 o 4:43 pm

  A w międzyczasie Japońce rozpoczynają produkcję masową samochodu na wodę. 80 km przejeżdża na 1 litrze. Woda skądkolwiek :http://www.youtube.com/watch?v=LzGU_8uvsZ0
  Mimo ataku fałszywej flagi na Fukushima Japońce się nie poddają!

  • Ania 19 grudnia 2011 o 5:12 pm

   Nie masz gdzieś podbudowy teoretycznej do tego wodnego silnika ?
   Podrzuć link, proszę.

   • hjk 19 grudnia 2011 o 7:32 pm

    nie ma tu co specjalnie wymyslac, juz tu ktoś linkował film o niezwykłej naturze wody, zasad działania jest kilka, zasadniczo sprowadzają sie do niskoenergetycznego rozkładu wody pod wpływem katalizatorów (organizmy zywe maja swoje biokatalizatory i kazda komórka zielona roślin odłącza atomy H i dołącza do co2 czerpanego ze środowiska, co daje glukozę, inne cukry, celuloze budulcową, itd., a uwalnia nadmiarowy O2 pod wpływem swiatła w pokojowej temp.) podczas gdy normalnie drogą elektrolizy potrzeba sporych ilosci energii by rozlożyć wodę. Były doniesienia o rożnych metodach rozkładu wody, także do dodawania pary do mieszanki paliwa co zmniejsza zuzycie, itd., itp. Czasami są to ogniwa wodorowo – tlenowe jak na filmiku, dające prąd el. pracująjuż technologie HHO zwykły rozkład wody prądem z akumulatora i kierowanie tej mieszanki gazowej do gaźnika i mieszania z paliwem czy nawet bez paliwa…
    Kwestia przebicia się przez lobby ropne…

    • hjk 19 grudnia 2011 o 7:33 pm

     tu przykład:

     • Ania 19 grudnia 2011 o 8:53 pm

      O Jezu ! Dawajcie mi zaraz ten silnik !!!!!!

  • jakzawsze 19 grudnia 2011 o 6:11 pm

   … hyba hydrogen ( .. na wodór) i do tego jest potzebna energia z ogniw fotowoltanicznych , no chyba że opatentowali jaką inną technologię

   NA DZIEŃ DZISIEJSZY WSZYSTKO JEST JUŻ MOZLIWE …

  • kk7qq 19 grudnia 2011 o 7:50 pm

   Moj znajomy zrobil sobie sam motor na wode 🙂 ale wiem ze ciut miesza wode z czym sie da i jezdzi!!!!

   • Ada 19 grudnia 2011 o 9:44 pm

    Napisz cos wiecej o tym, ja chetnie przerobie swojego diesla na wode 🙂

  • kwantl 19 grudnia 2011 o 9:16 pm

   Second law of thermodynamics: Energy out is always less than energy in. Translation: If it takes 100 joules of energy to break down the H2O into elemental H, you will only get a fraction of that back in the electrical generation. Simply put, you lose energy every time you run this contraption. I would guess that if you too the sample and ran it for more than a few hours, even keeping the water tank full, it would stop fairly soon. This is, in a word, a scam.

   yassensei 1 tydzień temu

   • sinus 19 grudnia 2011 o 10:22 pm

    wez pod uwage ze szkola indoktrynuje zeby „z gory” powstawaly zalozenia niemozliwosci.
    powstaje wspaniala bariera manipulacyjna „LAW OF THERMODYNAMICS”
    patrzac z tego punktu widzenia wszystko jest mozliwe, to ze wiekszosc zgadza sie bez podwazania autorytetow z „prawami termodynamiki to inna sprawa

    znasz stwierdzenie „jesli wszyscy mysla tak samo, to nie mysli nikt” ??

    zgodnie z termodynamika auto na wode jest niemozliwe (z termodynamika jaka znamy)

    ale ile osob tak naprawde podwaza „autorytety” szukajac prawdy i patrzac jak gleboka jest krolicza nora??

    popatrz na otaczajacy Cie swiat kwantl, 10 lat temu, 20 moze bys powiedzial ze to co z ludzmi wyczyniaja rzady, jest niemozliwe

    co wiec robisz na tym blogu ? 😛 pozdrawiam

 36. Ewa 19 grudnia 2011 o 5:50 pm

  Tylko nawrocenie i wiara w Jezusa Chrystusa moze wszystko zmienic,na nic wysilki ludzi, i tropienie kto jest kim, bez Pana Jezusa Chrystusa nic a nic nikt nie jest w stanie niczemu zapobiec. Poczytajcie kto za tym wszystkim stoi.
  http://www.eioba.pl/a/1nyx/ksiega-henocha-kanoniczne-pismo-chrzescijanskiej-biblii-koptyjskiej

  • ... 19 grudnia 2011 o 6:02 pm

   Ksiega Henocha ma mase błedów i nigdy nie była ani nie jest czescia Słowa Bożego , Ten Który stworzyl wszechswiat i życie mial i ma moc ochronic swoje Słowo przed ludzmi i przed dodawaniem i odejmowaniem czegokolwiek z jego słowa – BIBLIA jest pełna i tylko ona obala ten chory swiat w tym znane mi organizacje religijne z Watykanem na czele , dlatego jest tak znienawidzona i szkalowana bo zarzadcy tego upadłego swiata wiedza ze tylko w niej jest prawda

   , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

   , http://zbawieni.com/showthread.php?tid=135

   • Ewa 19 grudnia 2011 o 7:15 pm

    Czyzby?http://www.okiem.pl/bog/apokryfy_st.htm

    • Peryskop 19 grudnia 2011 o 8:07 pm

     @Ewa – jak wiadomo zasługą Henocha jest wskazanie konkretnych zarzutów pod adresem szatańskiej bandy Azazela – istoty demonicznej:

     8.1. Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.

     8.2. Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute…

     Znamienne , że odezwał się trzykropkowy…troll, ażeby nie przepuścić okazji dla sączenia jadu !

     • hjk 19 grudnia 2011 o 8:28 pm

      niewykluczone, ze Azazel nadal uczy coraz bardziej zaawansowanych technik, bo jak tak spojrzec od strony moralnej, to niektóre „wynalazki” maja iście demoniczny charakter, jak energia jądrowa, co ostatnio się okazało. Albo antykoncepcja – pokłosie „badań” „doktorów z Auschwitz”…A co jeszcze, to nawet moze nie wiemy…

      • gruszka 20 grudnia 2011 o 6:02 pm

       to jak inaczej kontrolować płodzenie dzieci ? Tylko mi nie pisz,że trzeba uważać i wyjmować na czas 🙂 albo jakiś kalendarzyk co wielu już „zwiódł” 😉 Nie każdy może pozwolić sobie na gromadkę dzieci, a seks jest przyjemny i czasem trudno panować nad żądzami ;)Oczywiście piszę tu o zdrowym seksie z żoną 🙂

     • ... 19 grudnia 2011 o 8:59 pm

      dalej ulzyj sobie jeszcze 😉 : ” Błogosławieni jesteście, gdy wam złorzeczyć i prześladować was będą i kłamliwie mówić na was wszelkie zło ze względu na mnie! (12) Radujcie i weselcie się, albowiem zapłata wasza obfita jest w niebie; tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. (13) Wy jesteście solą ziemi ” MATEUSZA 5:11-13 – wy wierzycie ze Słowo Boże jest niekompletne lub pozmieniane ja wierze ze JEZUS CHRYSTUS majac moc stworzyc ludzi i wszechswiat mial i ma moc obronic swoje Słowo przed własnym stworzeniem – i obronil inaczej np Watykan czy inne organizacje nie musialyby wydawac swoich doktryn 😉 , Biblia obala doktryny dlatego tak jest szkalowana i znienawidzona i dlatego mówia o niej ze jest niekompletna , pozdrawiam

      • Ewa 19 grudnia 2011 o 10:13 pm

       Ja to wiem ze Pan Jezus Chrystus ma moc, ale moze tez zacheca nas do dalszego szukania prawdy, tym bardziej , ze Henoch byl sprawiedliwym i zostal wziety do nieba. A wiadomo , ze Biblia byla spisywana przez roznych przedstawicieli religijnych . To , ze Pan Jezus powiedzial,ze nie moze byc odjete czy dodane zadne slowo, jest prawda. Tylko jak wiadomo sily ciemnosci nie spia , tym bardziej ze w Ksiedze Henocha sa wymienione imiennie . Dlatego nie mamy zadnej gwarancji , ze Biblia jest kompletna. Wiadomo, ze to co jest najwazniejsze jest nam przekazane przez Pana Jezusa i dzieki Mu i chwala za to.

     • Ewa 19 grudnia 2011 o 9:17 pm

      Ja tylko staram sie trzymac Slowa Bozego i przestrzegac Prawo Boze , w tym jak najscislej : Nie bedziesz mial bogow obok mnie. Nie czyn sobie podobizny rzezbionej, obrazu czegokolwiek, co jest na niebie w gorze,i na ziemi w dole,i tego co jest w wodzie. Nie bedziesz sie im klanial i nie bedziesz im sluzyl, gdyz Ja, Pan, Bog twoj, jestem Bogiem zazdrosnym,ktory karze wine ojcow na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, ktorzy mnie nienawidza. … i pozostalych ktore Pan nakazal. Dlatego tez staram sie przekazywac
      wszystko co zwiazane jest z Naszym Panem Jezusem Chrystusem , kazde zaslyszane Jego Swiete Slowa, przez Prorokow, Apostolow, Pisarzy Pana. A ja sie boje Pana bo jest milosierny i laskawy, ale tez straszny dla tych , ktorzy nie czynia tak jak Pan nakazuje i isc pod Sad. Dlatego wybralam droge Pana Jezusa Chrystusa , ktory powiedzial , Ja Jestem prawda, i droga i zyciem, kto wierzy we mnie bedzie zbawiony. Powiedzial Pan rowniez przez laske bedziecie zbawieni, bo nie ma ani jednego sprawiedliwego, wszyscy jestesmy klamcami. A co Pan mowi to jest swiete bo tak wlasnie jest. Wiec z radoscia czekajmy na przyjscie naszego Krola Pana Jezusa Chrystusa, ktory bedzie krolowal na wieki w sprawiedliwosci i milosci.

      • Ewa 19 grudnia 2011 o 9:36 pm

       Powinno byc Pan rowniez powiedzial przez laske bedziecie zbawieni, bo nie ma ani jednego sprawiedliwego , ,, ze my ,, wszyscy jestesmy klamcami. i taka jest prawda. Z wczesniejszego zdania kontekst bez ,, ze my ,, mozna zle odczytac. przepraszam

      • Ania 19 grudnia 2011 o 9:40 pm

       A o tym ,zeby nie być wielosłownym, nic nie wyczytałaś ?

       • Ewa 19 grudnia 2011 o 10:19 pm

        na migi nie potrafie pisac

 37. Misjonarz 19 grudnia 2011 o 6:15 pm

  o Jaruzelskim polecam http://www.youtube.com/watch?v=1aHNHxAZX2k&feature=related

 38. mika 19 grudnia 2011 o 6:37 pm

  Jeszcze jedno słowo odnośnie tematu aktorów. Jakiś czas temu przypadkiem natknęłam się na youtube na pewien filmik. Jego autor zwracał uwagę na fizyczne podobieństwo Bin Ladena i Obamy. Może to jedna i ta sama osoba, a Bin Laden rzeczywiście nie istnieje ( jest tylko aktor grający obie te postaci). Może posunęłam się trochę za daleko w tych moich przemyśleniach , ale różnie może być. W końcu na temat Obamy wiemy niewiele, a i te informacje są sprzeczne.

  Tak z czystej ciekawości: porównałam dostępne w zdjęcia Tony’eo Greenberga i „Davida Mayera Rothschilda” (nie mylić z francuskim Davidem Rothschildem). Moim zdaniem albo gra go inny aktor, albo tutaj mamy do czynienia z oryginałem (chyba że Greenbergowi zrobili operację plastyczną), różnice w wyglądzie są zbyt duże. To jest oczywiście tylko moje zdanie, a nieomylna nie jestem.

 39. mika 19 grudnia 2011 o 6:39 pm

  Jak znajdę ten filmik to go wrzucę.

 40. Tystom 19 grudnia 2011 o 7:10 pm

  Prawda o TW Bolku, tzn. Lechu Wałęsie, tzn. Lejba Kohne…
  „Plusy dodatnie, plusy ujemne”
  http://video.google.com/videoplay?docid=-5146871331576782926

 41. theaspartam 19 grudnia 2011 o 7:20 pm

  ANONYMOUS – Illuminati (Song Download)- http://www.youtube.com/watch?v=cIrkH0QRr5c

 42. pola 19 grudnia 2011 o 7:37 pm

  Uwaga,nadchodzi wybawca.
  Laureat pokojowej nagrody Nobla zapytany o to, czy w związku ze śmiercią przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Ila odczuwa realne zagrożenie dla pokoju na świecie, odpowiedział: – Aż tak daleko, to nie, ale możliwość jakiejś małej rozróby tam istnieje, to są dyktatury, które zachowują się nieprzewidywalnie.
  http://tvp.info/informacje/polska/jestem-gotow-pomoc-korei/5958834

 43. Tystom 19 grudnia 2011 o 8:34 pm

  Gerald Celente u Maxa Keisera o MF Global i innych aktualnych sprawach:
  http://www.silvergoldsilver.com/index.php?option=com_content&task=view&id=294&Itemid=9

 44. alexirin 19 grudnia 2011 o 9:02 pm

  Szwedzki profesor: za Breivikiem mógł stać Izrael

  http://www.nacjonalista.pl/2011/12/17/szwedzki-profesor-za-breivikiem-mogl-stac-izrael/

 45. szuwaxpl 19 grudnia 2011 o 9:03 pm

  Może ktoś potrzebuje takie okulary ?
  W takim świeci żyjemy, komu nie było dane choć raz je założyć nie widzi odpowiednio!

  • zigi 19 grudnia 2011 o 10:15 pm

   Proponuję obejrzeć cały film bo naprawdę warto !!!

 46. Pingback: Twarze illuminati ujawnione koniec konspiracji vol 2 « Kefir 2010: polityka, informacje, NWO, szczepionki

 47. Sulik 19 grudnia 2011 o 9:29 pm

  zenobiusz 19 Grudzień 2011 o 12:48 pm
  „W ciągu jednej minuty w organizmie rodzi się 6 miliardów komórek i 6 miliardów umiera. …”

  Aby znaleźć lek na długowieczność trzeba zrozumieć istotę starzenia się.
  W skrócie:
  1) istnieją organizmy na Ziemi które się nie starzeją, mają nieliniowe DNA (brak początku i końca łańcucha),
  2) starzenie to głównie wynik powstawania coraz gorszej kolejnej kopi komórki w cyklu zastępowania (obumierania komórki i tworzenia na jej miejsce nowej komórki), może pamiętacie taki efekt przegrywania kasety VHS,
  3) to co powoduje starzenie jest zaprogramowane i wiąże się z telomerem (warto poczytać na np Wiki),
  4) w latach 90 istniała firma specjalizująca się w inż.medycznej która prowadziła badania na beneficjentach domów starców w US, m.in. była notowana na giełdzie, b.szybko została wycofana z giełdy, wyniki badań zostały utajnione,
  5) poczytajcie o Progerii.

  • Ania 19 grudnia 2011 o 9:51 pm

   Te organizmy z kolistym chromosomem ( jednym) to Bakterie i Sinice. Czyli Procaryota……… Jednokomórkowce do tego.
   No a my, jesteśmy trochę bardziej skomplikowanie zbudowani.
   Każda nasza komórka ma zaprogramowaną ilość podziałów. Z każdym podziałem skraca się telomer. Uważa się, że to zabezpieczenie przed niekontrolowanymi podziałami czyli zamianie w komórkę nowotworową. Jak wirus podczas odłaczania swojego DNA uszkodzi lub zablokuje ten telomer, to komórka zaczyna dzielić sie w sposób niekontrolowany i tworzy sie guz nowotworowy. Tyle medycyna akademicka.
   A jak z tym jest, Bóg raczy wiedzieć.

   • Sulik 19 grudnia 2011 o 10:30 pm

    „Jak wirus podczas odłaczania swojego DNA uszkodzi lub zablokuje ten telomer, to komórka zaczyna dzielić sie w sposób niekontrolowany i tworzy sie guz nowotworowy.”

    Tak się uważa, uważa się również że za wadliwą kontrolę podziału odpowiada generalnie uszkodzone DNA. Tak się zastanawiam (może naiwnie) dlaczego większość dzieci do 16 roku życia nie choruje na nowotwory (dostateczne działanie telomeru). W normalny zdrowym organizmie co chwila powstają miliardy zmutowanych komórek i wtedy włączają się odpowiednie mechanizmy ich destrukcji.

    • Sulik 19 grudnia 2011 o 11:07 pm

     Czyli telomer pełni funkcję czasomierza? Jest go coraz mniej i musi tak być aby nie było mutacji? A jakby na wejściu zwiększyć jego ilość.

     • iHe 20 grudnia 2011 o 1:37 am

      Coś z tymi telomerami kombinowali przy klonowaniu np.owiec.Musiałbym pogrzebać,ale jest jakiś poważny problem z telomerami u klonów nadmiernie się i bardzo szybko starzeją.
      Jednak jest nauka akademicka ,wojskowa i tylko dla elit nie mówiąc już o możliwej kolaboracji z jakimiś sługami wiadomo kogo.
      Nie zdziwiłbym się gdyby interwencja na poziomie kwantowym dopiero dawała jakiś efekt.
      Są przekazy historyczne,że jeszcze w XXw. w Indiach można było spotkać joginów co mieli po pareset lat.Niektórych za to celowo otruto innych zabito a jeszcze inni kto wie.
      W każdym razie były takie przypadki nie tylko w Biblii i nie tylko parę tysięcy lat temu.

      Pytanie na ile można wierzyć tym przekazom.Wydaje się,że czemu by nie.
      Nie chce tu heretykować 🙂 ale to dosyć ciekawe.

      Coś tam chyba też knują z komórkami prenatalnymi.To chyba nawet oficjalna terapia odmładzająca.Kiedyś czytałem na zagrypionej o masakrycznych kremach z płodów poaborcyjnych(komórki prenatalne).
      Musze przyznać,że nasza$? cywilizacja lubi te czarne klimaty.Nawet krem potrafi zaskoczyć.

      Podsumowując nie spodziewałbym się oficjalnie usłyszeć o tego typu osiągnięciach(przełomach).
      Nasz świat ma wyraźne ramy, a nauka ma służyć władzy i iść z nią pod ręke.
      Jak ostatnio jest to widoczne posstęp dla mas coś przyhamował ,same faceliftingi i gadżety.
      Jakoś nie rozwiązywane są funkcjonalnie problemy biedy ,zadłużenia służącego lichwiarzom,skażenia, surowców czy choćby sam kryzys.
      Na każdym z tych poletek jest jakiś pozorny ruch ,ale nie można powiedzieć,żeby to był przełom.Jesteśmy niewolnikami ropy i nie tylko.

      Za to jakby ten trend nie dotyczył kompleksu militarnego i podsuwanych nam orwellizmów.

 48. Wojox 19 grudnia 2011 o 9:48 pm

  No biorą się za Macierewicza ? Dziwi to kogoś ? Dobrze się się nie mieszam w ten bród. Po obu stronach jest ten sam osobnik który miesza w swoim kotle. A wy podzieleni ludzie, dzielicie się dalej, do końca…. A on do końca będzie zwodził cały zamieszkany świat….

  • rabarbarek 20 grudnia 2011 o 12:08 am

   Wojox , mozesz troche rozwinac wpis? To nie osobnik miesza a szatan …. Ale wyjasnij troche co chciales podzielonym powiedziec . Dzieki z gory.

 49. jakisbuk 19 grudnia 2011 o 10:12 pm

  demokracja na białorusi
  „Około 20 osób zostało zatrzymanych w Mińsku podczas próby uczczenia rocznicy zdławienia protestu po wyborach prezydenckich na Białorusi z 19 grudnia 2010 roku”
  wiecej tu > http://wiadomosci.wp.pl/title,Brutalna-akcja-milicji-w-Minsku-bija-po-glowach,wid,14097580,wiadomosc.html?ticaid=1d967&_ticrsn=3

  • Friend_of_mine 20 grudnia 2011 o 12:18 am

   Jak u nas lali po głowach na 11.XI to żadne kryminalne media nie wspomniały.
   A jak w państwie który nwo chce zniszczyć to ależ oczywiście, pokażmy jak tam źle, zmanipulować, zahipnotyzować, ogłupić owce.

   • jakisbuk 20 grudnia 2011 o 12:43 am

    ale u nas za palenie zniczy nikogo sie nie płuje i do pudła sie nie wsadza – to chyba różnica prawda ? moze niech nasze PIS-iaki sie przejadą ba białoruś i pokażą jak sie protestuje

 50. Tomasz 19 grudnia 2011 o 10:40 pm

  Usiluje nie przeklinac ,ale k…..a kim ona jest zeby rozkazywac?
  http://www.tvn24.pl/0,1728606,0,1,clinton-wzywa-do-pokojowego-przekazania-wladzy,wiadomosc.html

  • Konarski 19 grudnia 2011 o 10:49 pm

   Wydaje im się, że są panami świata.

   • Orka 20 grudnia 2011 o 12:02 am

    Oni już po prostu przestali się ukrywać .

    • rabarbarek 20 grudnia 2011 o 12:31 am

     Racja , powiem wiecej. Oni zaczeli sie odkrywac. Robia to z premedytacja , bo wiedza , ze my nic nie mozemy. Przykladow arogancji wladz nie brakuje . Odkryli sie w Grecji i we Wloszech , dokonujac calkowicie pokojowo przewrotu , wsadzajac na tron swoich ludzi. A USA ? Dzieli i rzadzi , choc to bardziej policjant swiatowy z nadania „oswieconych za kurtyna” .
     Zobaczcie jakie zadania postawil sobie departament Homeland Security. Jest tam opisana dzialalnosc przewidziana na lata 2008-2013. Beda Amerykanow bronic , chronic , ratowac …
     Szczegolnie ciekawy punkt , mowiacy o ochronie wolnosci przed osobnikami , ktorzy beda probowali ” zaklocic” spokoj mieszkancow USA. To byl poczatek tej nowej ustawy o nieskrepowanych aresztowaniach kogokolwiek, gdziekolwiek , bez sprawy , bez nakazu , w dzien lub w nocy.
     Naprawde niezla lektura , choc moze nie do poduszki…

     http://www.dhs.gov/xlibrary/assets/DHS_StratPlan_FINAL_spread.pdf

     • Peryskop 20 grudnia 2011 o 5:31 am

      Rabarbarek – Trzeba uzupełnić, że w oryginale Patriot Act była mowa o zabezpieczeniu interesów Amerykanów. Ale teraz przy nowelizacji – pod pretekstem ustawy o budżecie dla wojska -przedstawiciele Obamy w komisjach wymusili usunięcie sformułowań że np. zatrzymania bez nakazu aresztowania, czy bezterminowe odosobnienie bez wyroku sądowego, miałyby dotyczyć tylko cudzoziemców podejrzewanych o terroryzm. W efekcie nowej legislacji teraz obywatele USA też podlegają tym „prawom” sankcjonującym bezprawie. Właściwie w ten sposób uniewżniono istotną część praw obywatelskich gwarantowanych konstytucyjnie.

      • rabarbarek 20 grudnia 2011 o 6:05 am

       Dobrze , ze to dodales .Nie wszyscy moze o tym wiedza. Dlatego wlasnie taki krzyk podniesli Amerykanie. Co ciekawe Ron Paul zaczyna prowadzic nie tylko w sondazach , ale wygrywa tez glosowania w poszczegolnych stanach. Prawda o stanie panstwa i o tym co sie w USA dzieje zaczyna docierac do coraz szerszych kregow i wybor kandydata na prezydenta moze byc trudniejszy niz sie to „wielkim ” wydawalo. Z powodu gaf odpadaja kolejni kandydaci a Ron jest genialny i trzyma sie mocno. Ma silne poparcie wielu wplywowych osob , i mimo , ze nie sa
       to kregi iluminackie to glos jego staje sie slyszalny. Kazdy inny kandydat wciagnie Ameryke w jeszcze wieksze szambo , z ktorego wylezc sie juz nie da.

 51. kefir2010 19 grudnia 2011 o 11:39 pm

  @all – było? jeśli nie, to anglojęzycznym polecam dokument:

  warto byłoby to przetłumaczyć

  • hjk 20 grudnia 2011 o 12:12 am

   na blogach chyba link krąży, ale z ostrzeżeniem, by wrazliwsi odpuścili albo dozowali po kawalku…

 52. Pingback: Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 1 i 2 « Dziennik gajowego Maruchy

 53. ciociababcia 20 grudnia 2011 o 12:23 pm

  O kościelnych przekrętach, rąbek tajemnicy.

  Jeden z najbogatszych Polaków oskarżany o przekręty na kościelnej ziemi

  Jeden z najbogatszych Polaków Jacek D. i członkowie jego rodziny odpowiedzą przed sądem za nieprawidłowości związane z zakupem ziemi zwróconej Kościołowi przez Komisję Majątkową. Gliwicka prokuratura zarzuca im wyłudzenie poświadczenia nieprawdy i pranie pieniędzy.

  prawo.money.pl
  (Marek Piotrowski., Jacek Domogała)