Benjamin Fulford – „Wojna się rozpoczęła”

(…) Ci ludzie są mordercami i kryminalistami. Musicie ich zaaresztować. Jeśli będą stawiali opór, to ponieważ są mordercami, powinniście ich zabić. Nie wolno pozostawić ich na wolności. To jest ważne, oni planują wzniecenie III wojny światowej, by wymordować miliardy ludzi (…) 

Czy to jest ten sam człowiek?

Dzisiaj muszę wrócić do Benjamina Fulforda, gdyż jego ostatnie wystąpienie na YouTube jest tak wyzywające, jak nigdy dotąd. W ciągu kilku miesięcy dość mocno się postarzał, albo charakteryzator tak zdecydował. Nie wiem co o nim sądzić, bowiem to co ostatnio mówił było tak niewiarygodne i szalone, że nawet Jeff Rense zrezygnował z comiesięcznych z nim rozmów.
W świetle odkrytych oszustw medialnych, należy nadmienić, że Ed Chiarini uważa Fulforda za oszusta, że jest to po prostu rola odtwarzana przez aktora z Independent Film Association, Lawrence Fullera (>link). Jest pewne podobieństwo, lecz czy to jest ten sam człowiek, to można wątpić. Chiarini po prostu znalazł wśród tysięcy aktorów jednego nieco podobnego. Fulford po pierwsze od lat mieszka w Japonii i doskonale mówi po japońsku, a po drugie przez kilka lat był szefem Forbesa na wschodnią Azję.
Jeśli chodzi o ostatnie wystąpienie Benjamina Fulforda, to trudno ocenić na ile jest wiarygodne. Pewne tezy są wręcz nieakceptowalne,jak bluzgi na Papieża Benedykta XVI, ale z uwagi na rzetelność zamieszczam je w tłumaczeniu. Jednak większość tego co mówi Fulford zgadza się z naszą wiedzą na temat NWO i ludzi, którzy wprowadzają rząd światowy. Nie można jednak wykluczyć, że tym wystąpieniem i niedawnymi sensacjami takimi jak porwanie i próby zabójstwa, Fulford chce zrobić wokół siebie zamieszanie i przez to spowodować nagłośnienie możliwej dezinformacji. Niedawny wywiad z Wilcockiem, późniejsze rzekome zastraszanie tego ostatniego (płakał w jednym z wywiadów), zrobiły tyle wokół tego szumu, że Fulford znów wywindował się na górne pozycje wyszukiwarek. Może o to chodziło? Dla tych, którzy nie znają angielskiego, polecam tłumaczenie, które zrobiłem na szybko.

Benjamin Fulford wypluwa gumę i mówi:
„- Teraz powiem po angielsku. Wycierpiałem wielokrotne próby zabójstwa mnie. Ludzie, którzy próbowali mnie zabić to m.in. Henry Kissinger, George Busha Senior, Dawid Rotszyld z Genewy. Źródłem obecnych problemów w USA to m.in. Frank Carlucci, James Baker, Paul Wolfenson, George Soros, Zbigniew Brzeziński, Timothy Geitner. Ci ludzie są mordercami i kryminalistami. Musicie ich zaaresztować. Jeśli będą stawiali opór, to ponieważ są mordercami, powinniście ich zabić. Nie wolno pozostawić ich na wolności. To jest ważne, oni planują wzniecenie III wojny światowej, by wymordować miliardy ludzi.
Dawidzie Rotszyldzie z Genewy, nie bądź taki pewien, że jesteś bezpieczny w swoim zamku. Nie jesteś – wiemy gdzie się znajdujesz i wiemy kim jesteś. Jest jeszcze ten seryjny gwałciciel dzieci – Papież. Papież Złoworogi XVI (malevolent). Będzie niedługo martwy. (…) Szatan na ciebie czeka.
Jest wielu tych łotrów, którzy zaczynają uciekać, musimy naciskać, pozbawić ich władzy. Oni przeszkadzają ludzkości się rozwijać, powstrzymują rozwój techniczny o co najmniej 100 lat, o ile nie więcej. To oni chcą wymordować 4 miliardy ludzi, chcą wywołać III wojnę światową – teraz w Iranie i Syrii.
Nie wiecie co zrobić? Przecież to tylko kilku starców, dlaczego wy Amerykanie nie umieścicie ich w więzieniach?!
Muszę wam teraz oświadczyć, że Japonia jest zagrożona. W tej chwili ze statku wwierca się bombę jądrową w dno morskie niedaleko Ciba. To miejsce nazywa się „czikiumaru”. Jeśli Japonia zostanie znów zaatakowana nuklearnym tsunami, to jak słyszałem, nastąpi odwet – wielka skała na Wyspach Kanaryjskich zostanie zatopiona, co wywoła 100 metrowe tsunami (300 stóp) , które uderzy we Wschodnie Wybrzeże USA, włącznie z Nowym Jorkiem, Waszyngtonem i Miami. Musicie zapobiec tej tragedii, musicie zaaresztować tych kryminalistów!
Wiemy kim oni są! Jay Rockefeller, George Bush, hmmm … Nie można zapomnieć o gangsterach w Chicago, którzy kontrolują Obamę. Nie można zapomnieć o Benjaminie Netanjahu.
I mam jeszcze jedną sprawę, chce powiedzieć Żydom, że jesteście dobrymi, wierzącymi w Boga ludźmi, którzy są rządzeni przez gangsterów czczących szatana. Okej?
Izraelska flaga powinna mieć menorę. Zamiast tego, macie symbol satanistyczny. Okej?
To jest symbol satanistyczny na waszej fladze! To nie jest żydowski symbol!
Dlaczego nie ma menory na izraelskiej fladze? Powiem wam dlaczego. Ponieważ rodzina Rotszyldów, która utworzyła Izrael wierzy w Lucyfera, wierzy w szatana. Oni nie wierzą w Jahwe, to nie są prawdziwi Żydzi. Ich prawdziwe nazwisko to Bauer. Oni was używają, a wy robicie z siebie głupców współuczestnicząc w tym szalonym planie. Pospieszcie się i zaaresztujcie tych liderów, którzy przejęli kontrolę nad waszym społeczeństwem.
To nie jest żaden żart – jest wystarczająco wiele dowodów, by każdy wiedział, że to jest prawda. Można to znaleźć wszędzie. Każdy kto badał w pełni udokumentowane fakty, będzie wiedział, że kryminalny gang kontroluje wasz system finansowy od 300 lat i że planuje ludobójstwo. Oni muszą zostać powstrzymani.
Powstrzymamy ich, to jest deklaracja wojny. Czy mnie słyszysz Dawidzie Rotszyld? Okej?
Już nie jesteś bezpieczny, mamy już dość twoich morderczych gier. Słyszałem, że lider rodziny, Evelyn Rotszyld, obecnie się ukrywa po cichu w swoim zamku w Anglii.
Evelyn, powiedz swojej rodzinie żeby się poddała. Powiedz im, że jest już dość. Że nie będzie ludobójstwa. Twoja rodzina jest zagrożona, chyba że zatrzymacie się z tym szaleństwem. Czas się kończy.
Nie chcę być zły na twarzy w chwili gdy zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia (Christmas).
Możemy mieć obecnie chwilę najlepszego rozwoju w historii ludzkiej cywilizacji. Mamy technologie, które mogą zmienić pustynie w zielone oazy, możemy zarybić oceany. Możemy mieć pokój na świecie, a jedyn co nas blokuje to kilku starców. Bardzo proszę każdego, by ich aresztować. Co się z wami dzieje?
Moglibyśmy mieć pokój na świecie, te wszystkie dobre rzeczy, a jesteśmy blokowani przez małą grupkę starych ludzi, którzy wierzą w szatana. I to jest fakt. Proszę was, musimy uratować planetę. Dziękuję.”

Fulford jednak nie kończy, siedzący koło niego Japończyk prosi go wyraźnie by kontynuował. Ten jednak mówi „dosyć”. Ale dodaje:

„-Dodam jeszcze jedną ostatnią rzecz. Tu nie chodzi o złapanie złoczyńców, okej? Nigdy o to nie chodziło. To oni chcą nas wykończyć. I w pewnym momencie, po typu próbach zabójstwa, tylu szykanach, po tym jak opowiadali każdemu kogo znam, że zwariowałem, że biorę narkotyki, że zabijam wokół swoich znajomych… Musicie wiedzieć, że oni wymordowali więcej ludzi niż ktokolwiek w historii. To oni są odpowiedzialni za I i II wojnę światową, są odpowiedzialni za Holocaust, zabili Kennedy’ego, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona, Michaela Jacksona, okej?
Wymordowali liderów na całym świecie, to jest najgorszy typ gangsterów i kryminalistów, którzy zmienili USA w republikę bananową, a Europę próbują zamienić w faszystowską dyktaturę.
A całą ich bronią jest iluzja. Fałszywe pieniądze, które nie mają w niczym pokrycia. Odcinamy im pieniądze i wsadzimy ich do więzienia. Muszą się poddać.
Możemy mieć pokój, możemy żyć w dostatku, możemy wydłużyć nasze życie. Musimy się pozbyć tego koszmaru. to zależy tylko od nas.
Każdy kto tego słucha powinien zrobić wszystko co może – pamiętajcie przewyższamy ich liczbą milion do jednego lub lepiej, a w miejscach gdzie ich jest najwięcej, z pewnością przewyższamy ich liczbą sto do jednego. Zaaresztujcie kryminalistów, którzy są najbliżej was, w ten sposób możecie ocalić planetę. Dziękuję.”

Na koniec Fulford komentuje niedawną śmierć lidera Korei Północnej:

„- Kim Dżong Il został zamordowany w ubiegłą sobotę podczas walki o władzę, która obejmuje obecnie Azję. Rodzina Rotszyldów próbuje go zastąpić Kim Dżong Unem, playboyem edukowanym w Szwajcarii, który jak oni mają nadzieję, będzie wykonywał ich rozkazy za piękne kobiety, fantazyjne samochody i inne zabawki. Ale jest to też szansa dla mieszkańców Półwyspu Koreańskiego by stali się znów niezależni.
Zostali oni sztucznie podzieleni po to by można ich było kontrolować przez siły znajdujące się w Europie. Nie ma takiej potrzeby by Koreańczycy byli podzieleni. Połączeni, będą jednym z najsilniejszych krajów na Ziemi. Jest szansa na pokój na Półwyspie Koreańskim. I oczywiście może to prowadzić do rozwoju jaki nie był dotąd notowany w tym regionie Ziemi.

W tym samym czasie sieć północnokoreańskich agentów w Japonii, którzy udawali Japończyków, została rozbita. Zostali aresztowani, a Japonia będzie wolna od kontroli przez siły zagraniczne, które udawały, że są japońskie. I jest to szansa dla Japończyków i Koreańczyków, którzy są kuzynami, o ile nie braćmi, by mieć przyjacielskie i pomyślne stosunki.
Pamiętajcie, Rotszyldzi potrzebuja wojen by móc kontrolować. Potrzebują wojen by nas zadłużać. Nie ma potrzeby by ludzie ze sobą walczyli. Możemy mieć pokój na świecie, a to jest szansa. Rozpoczęła się walka o władzę – nie możemy im dać szansy by znów im się udało nami kontrolować. Ludzkość może sięteraz uwolnić, walka się rozpoczęła. Musimy z nimi walczyć na każdym froncie, aż osiągniemy na Ziemi pokój, skończymy z ubóstwem i niszczeniem środowiska. Możemy to osiągnąć w kilka miesięcy, jeśli tylko usuniemy tę czczącą szatana kabałę.
I to się waśnie zaczęło.”

Reklamy

310 responses to “Benjamin Fulford – „Wojna się rozpoczęła”

 1. koko212 23 grudnia 2011 o 1:42 am

  hmm jak sie nie uda to wyp… z kraju ciekawe kiedy bedzie 3ws nie chce zeby do tego doszlo ale i tak nic nie zrobimy bo ludzie to barany tak w bibli jest napisane ze szatan wygra i powstanie tam 3.5 roku antychryst… przykre

  • ... 23 grudnia 2011 o 10:53 am

   szatan ostatecznie przegra nie wygra a wraz z nim przegraja wszyscy zli ludzie ktorzy pojda za antychrystem i fałszywym prorokiem :

   , PAN JEZUS zniszczy ogniem wszystkie dzieła ludzkie a nastepnie odnowi ziemi , zmarli sprawiedliwi wzbudzeni zostana w nowych niesmiertelnych cialach do zycia wiecznego , badz dzielni i dobrej mysli , przestrzegajcie przykazan i nauki biblijnej w tym podstawowego przesłania : ” Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. (38) To jest największe i pierwsze przykazanie. (39) A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. (40) Na tych dwóch przykazaniach opiera się cały zakon i prorocy.” EWANGELIA MATEUSZA 22:37-40 – sprawiedliwi nawet jesli umrze czy zostanie zabity zmartwychwstanie do zycia wiecznego natomiast ludzie kochajacy grzeszenie i gardzacy przykazaniami PANA JEZUSA tragicznie skoncza i nie beda miec zadnej nadziej na zycie wieczne na odnowionej ziemi

   , PRZYSZŁE ŻYCIE NA ODNOWIONEJ ZIEMI : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

   , władza światowa celem kryzysu : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

   , ZNAMIE ZWIERZECIA FAŁSZYWE CUDA : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=13

   • szymczak 23 grudnia 2011 o 11:43 am

    TO PRAWDA!

    • deotibigratia 24 grudnia 2011 o 12:00 am

     tłumaczenie filmiku

     skandaliczna prawda o kampanii Disney:

     szataniści, NWO, szczyt w sprawie bezpieczeństwa atomowego, Putin


     W listopadzie 2012 roku, w USA odbędzie okrągły stół poświęcony problemom bezpieczeństwa atomowego, w którym udział już potwierdzili liderzy najważniejszych państw świata –w tym Wladymir Wladymirowicz Putin. Pomimo ważnych kwestii państwowych przyjmująca strona (USA) zaplanowała też szeroki program rozrywkowy zawierający m.in. przejażdżkę po największych w świecie amerykańskich górkach [kolejką rollercoaster]– budową których zajmowała się kampania DISNEY. Przyznajcie, że to dość nietypowa inicjatywa nawet dla samych USA.

     Co tak naprawdę kryje się za tym na pierwszy rzut oka niewinnym przedsięwzięciem?
     Sięgnijmy do Biblii i przypomnimy sobie upadłego anioła o nazwie Szatan, który żył przy boku Boga, później strącony z niebios spadając wpadł w układ zygzaków i bezrozumnie zakręconych spirali. Czy wam to niczego nie przypomina? Dokładnie na podstawie trajektorii lotu Szatana o wysokości 253 metra i w długości prawie 3 kilometrów budowniczy amerykańscy zbudowali tą konstrukcję zachowując idealność proporcji. Zbudowali to w miejscu, które nazywało się dokładnie „amerykańskie górki”. Tylko czemu Amerykanie nazwali tą budowę „ruskimi górkami” ? […] Jednak kampania DISNEY nazwała swój twór: LAST FALL

     Jan Paweł II zauważył niebezpieczeństwo tkwiące w tym „wesołym miasteczku” i opisał je w swojej doktrynie, zgodnie z którą jazda na amerykańskiej górce przedstawia obrzęd ciemnej inicjacji; człowiek jeżdżąc na tym przeżywa strach, który towarzyszył Szatanowi podczas wyrzucenia go z niebios. Kiedy człowiek wisi głową w dół na szczycie pętli jego dusza przeżywa taki strach że świadomość otwiera się na różne oddziaływania, hipnozę, psychiczne sterowanie/kodowanie. J.P II skończył pontyfikat a doktryna świata nie zobaczyła […] Wszystkie wydatki na pogrzeb JP II wzięła na siebie kampania DISNEY, która nie nigdy nie kryła swego zainteresowania dla fanatyków religijnych, osób o masowym znaczeniu duchowym o dla świata i ich kultem […?]
     Staje się więc jasne, że za niewinnym przedsięwzięciem, które ma się odbyć na miesiąc przed KOŃCEM ŚWIATA o którym tak aktywnie rozprawia się [?] w ostatnich latach – stoi złowieszczy plan niejawnych działań. Ten fakt potwierdza jeszcze to że niewiadomo z jakiej przyczyny – amerykańskiego prezydenta nie będzie w zestawie uczestników zjazdu […]

     w tłumaczeniu na pewno są błędy i braki ale sens myślę że został uchwycony

     • monitorpolski 24 grudnia 2011 o 12:18 am

      Jednym słowem SZOK!

      No, toś dała popalić. Jeśli jednak Rosjanie już wiedzą o co chodzi, to jaka jest szansa przejażdżki tą diabelską kolejką przez liderów? Sprawa się rypła, jakość filmiku potwierdza to, że Rosjanie nie traktują tego lekko.
      CO WIĘCEJ – ten filmik potwierdza, że Putin jest w opozycji do satanistycznego NWO. Nasz Papież też ich rozgryzł, zemścili się przejęciem całej ceremonii pogrzebu, pewnie go też uśmiercili.
      Mam nagranie ś.p. o. Szeligi z Peru, który twierdził, że Papież nie miał Parkinsona, wysłał mu nawet zioło, które by go uleczyło. Nasz Papież zapewne został otruty, podobnie jak JPI.

      • kefir2010 24 grudnia 2011 o 1:11 am

       też twierdzę, że Jan Paweł II został otruty lub w inny sposób zabity przez psycholi. być może był bliski wyjawienia pewnej tajemnicy, która pogrążyłaby satanistyczny półświatek Watykanu. potem na prezia Watykanu wsadzili „swojego” Benia 16-go, z wiadomym rezultatem. kto chciał ochrzcić kosmitów? oczywiście, że teolodzy B 16. nie, nie jestem pokoleniem B 16, za dużo tego jak na mnie.

       zamach na życie naszego Papieża też nie był przypadkowy. choć jego choroba parkinsona to temat dyskusyjny – czy ktoś wie, jakie leki dostawał nasz Papież? tzn, jakie świństwo mu podawali. wiem z doświadczenia, że leki na parkinsona pogrążają daną osobę tak samo, jak ścierwo stosowane podczas chemioterapii – która ma za zadanie zabijać a nie leczyć. resztę możemy dopowiedzieć sobie sami. proszę o informację na temat tych „lekarstw” podawanych Janowi Pawłowi II, wtedy prześlę szczegółowy opis tego świństwa, z zaznaczonymi wszystkimi działaniami niepożądanymi. myślę, że tym tropem warto podążać.

      • Peryskop 24 grudnia 2011 o 2:29 am

       Ha!

       Jeśli to nie jest kawał, że firma Disney Inc. sfinansowała (a więc miała też wpływ na oprawę) pogrzeb Jana Pawła II, to ciekaw jestem kto wykonał kluczowy rekwizyt tamtej ceremonii tj. Biblię położoną na trumnie, która to księga nagle się przekartkowała i zamknęła ?

       Przecież wykonanie takiego gadżetu – nawet z remote control – jest w zasięgu współczesnej techniki. A masy mają do dziś przekonanie, że to był tylko cud. Nie mam zamiaru podważać zasług zmarłego papieża, ani przywoływać jego niedoskonałości (prawdopodobnie pod wpływem masońskich opiekunów) czy siać niewiarę w religię albo cuda jako takie.

       Po prostu marka „Disney” ma to do siebie, że kreuje świat w oparciu o umiejętnie tworzone iluzje. Walt Disneyzaprzyjaźnił się z Wernherem von Braunem i razem stworzyli m.in. film „Pierwszy człowiek na Księżycu”, a ciągi dalsze dokręcił też „na Księżycu” Stanley Kubrick.

       …In 1954, Walt Disney—of Mickey Mouse fame—liked the Collier’s magazine articles that he decided to hire von Braun as a „technical director ” on „Tomorrowland” at his new theme park in California called Disneyland.

       In 1955, Walt Disney made 3 TV movies with von Braun as technical director: Man in Space,
       First Men to the Moon, and Journey to Mars. The TV movies looked so realistic that the millions who watched them were brainwashed into believing that they were real!!…

       http://www.reformation.org/general-groves.html

       Disney (Time Warner) Inc. to globalny potentat medialny produkujący m.in. kreskówki dla dzieci przemycające podprogowo lucyferiańską symbolikę i obsceniczne treści, i w ten subtelny sposób programujące młode umysły na potrzeby NWO.

       Jak to się wszystko ładnie łączy !

       Dzięki Deotibigratia i cieszę się, że Zeno nie dał rady cię dziś tu zabić, a jeszcze wzmocnił !

       • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 12:45 pm

        Cieszę się że się cieszysz
        peryskop@
        Może spowodujesz że ten apel wywoła jakiś skutek.
        Może ty masz te linki ???
        Derkocostamgrata@
        „ponadto -WIEM O JAKIE FILMIKI CHODZIŁO SULLY, którą ostatnio również niewybrednie atakowałeś – chodzi o żenujące, nawiedzone, badziewie z tobą w roli głównej – chyba nie chciałbyś bym je tu linkowała”

        Natychmiast podaj te linki,bo jesteście śmieszni,przerzucając tą wieść z bloga na blog i nigdzie nie podając linka.
        Wręcz domagam się linka,jak długo można bezkarnie łgać i jednocześnie wciskać inne kity ,promujące zbrodniarzy.
        Natychmiast linka.
        Inne wyjście to zniknąć ,zmienić nicka ,tak owa SULLY,
        jak i ty istoto o płci niedookreślonej.

      • hjk 24 grudnia 2011 o 12:23 pm

       no chyba ze jakąś dłuzej działającą trucizną, ale dobiła go tracheotomia i karmienie kroplówką zamiast sondą do żoładka, bo to podobno ma znaczenie – stracił szybko na wadze ciała…

     • Mr.Nevermind 24 grudnia 2011 o 12:07 pm

      Witam i prosze o pomoc, bo chyba bladze. Czy ktos moze mi podac jakies zrodlo, bo na pewno takie jest, ze firma Disney finansowala pogrzeb Naszego Papieza. Czy ktos mi moze wyjasnic w jaki sposob zmierzono trajektorie lotu szatana gdy wypadal z nieba. Czy wydaje sie Panstwu ze przy dzisiejszej technologi pierze sie mozgi za pomoca kolejki w parku zabaw? Panowie czy nie pora dorosnac? Wiecej faktów mniej swoich przemyśleń.

      • sebecx 24 grudnia 2011 o 5:02 pm

       ..a ja mam pytanie, dlaczego czarne postaci w myszce miki noszą białe rękawiczki a białe postaci nie noszą???

       • Mr.Nevermind 24 grudnia 2011 o 6:37 pm

        Pierwsza myszka miała łapki czarne (http://i.wp.pl/a/f/film/033/17/23/0172317.jpg) a z białymi jakoś tak estetyczniej wygląda. Jakoś nie mogę uwierzyć, że firma disney to jakieś złowieszcza organizacja, która chce zniszczyć świat. wychowałem się na bajkach z kaczorem donaldem i nie wydaje mi się żebym miał wyprany mózg. czuje, że z myśleniem zdroworozsądkowym u mnie w ok. i jeszcze jakoś kują mnie w oczy te zarzuty o morderstwo Papieża. ale to do siebie mają blogi, że każdy może napisać co myśli bez podawania choćby małego dowodu.

        • sebecx 25 grudnia 2011 o 1:09 am

         słuszna uwaga z ta pierwszą myszą, ale doskonale wiemy, że banda przejmuje kolejno firmy z renomą aby promować swoje „produkty”. ..a co do tego, że estetyczniej wygląda, to słusznie.. dlatego czarna służba musi nosić białe rękawiczki.. anglo-saxsoni… neurolingwistyczne programowanie….

        • sebecx 25 grudnia 2011 o 1:10 am

         ..ta kolejka też mnie dziwi, ale programowanie poprzez strach itp. już nie…

     • Mr.Nevermind 24 grudnia 2011 o 12:49 pm

      Jeszcze raz zapytam, moze teraz przejde moderacje, jak wyliczono trajektorie upadku szatana, ciekawi mnie to bardzo. prosze nie cenzurowac. to wazne.

     • Totalsky No Problemsky 24 grudnia 2011 o 3:53 pm

      nie zjezdzalem na „last fall”, ale zaliczyłem „Goliatha” w Walibi Park w Holandii; moze te esy-floresy były mniejsze, i „parabole spadania” – tez inne, ale jedyne co po tym czułem, to wirtualne tzw. kilo w gaciach, plus jakas tam satysfakcja, ze sie odwazyłem, no i mnóstwo adrenaliny – która bywa korzystna: ergo – apel: nie mnóżmy bytów ponad swiadomość!!

      • Totalsky No Problemsky 24 grudnia 2011 o 4:46 pm

       mialo byc „ponad konieczność”;-)

     • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 8:28 pm

      A to moje twierdzenie : jak nikt nie bedzie chciał tam pojechać to go uprowadzom, jak nie bedzie chcieł wsiunść to go na siłe wsadzom. tedy kolejka ruszy i bedzie szatański masarz duszy. pod kuniec pierdyknie torek, bedzie bum i syćko szlag tarfi. wagoniki polecom w chuj, oczywiście dla wybranych przewidziany jest w zestawie zestaw pasów bezpieczeństwa i spadachron a dla upierdliwie niepoprawnych – spotkanie z twardom glebom i tyle w tymacie !!!

   • kefir2010 23 grudnia 2011 o 3:12 pm

    a ja mam pytanko do autorów (?) blogów o adresach takich jak zenobiusz blog i monitorpolski – co sądzicie o propagandzie UFO i wielkim zwiedzeniu? pytanko jest nieprzypadkowe, i kluczowe dla tekstu, który piszę:
    „monitor polski i zenobiusz blog – kryptolucyferiańska propaganda new age mająca za zadanie skanalizować „elektorat” chrześcijański – szokujący materiał! „.

    interesuje mnie zwłaszcza zdanie autorów (?) w/w blogów o jeden aspekt. otóż: monitor polski blog (Marek? ) pisał o tym, że istnieją dobrzy i źli illuminaci. stawia to pod znakiem zapytania to, co pisze duchowy guru Marka – Zenobiusz. mianowicie: zauważcie, że obecna epoka podążająca w kierunku new world order to epoka falsyfikacji dobra i rehabilitacji zła.

    mianowicie: czy uważacie się za wysłanników jakiejś energii vrill tudzież czy popieracie idee zakonu templariuszy, chuj że wczesnych – nie ważne, albo np opus dei? tutaj kłania się jeden z komentarzy bodaj Zenobiusza – o opus dei – otóż oficjalnie poparł ten demoniczny, apokaliptyczny zakon. zaczyna mi się to układać w jedną całość – otóż – nie ma czegoś takiego, jak tylko częściowe poparcie dla dobra. w niektórych wypadkach, milczenie jest równoznaczne ze zbrodnią. a zarówno zenobiusz blog jak i monitor polski blog milczą na temat kroptolucyferiańskiej propagandy PiS i apokaliptycznego wręcz kultu władzy Jarkacza, który poświęcił – być może – w ofierze własnego brata, by ten stał się duchowym posłannikiem energii vrill. data 10 kwietnia 2010 została wybrana nieprzypadkowo – był to tydzień po dacie Wielkanocy, czyli zmartwychwstania Chrystusa Króla. także tydzień po Wielkanocy, 2 kwietnia 2005 roku, zamordowano z premedytacją naszego Papieża Jana Pawła II – który chciał ratować chrześcijaństwo / na co są dowody.

    demony celowo wybierają tego typu daty, by kpić z uroczystości Wielkiej Nocy. tak samo, jak pisanie tekstów najlepiej wychodzi w dzień, rano i w południe, a najgorzej – w nocy, tak samo demony wybierają też porę dnie na opętania i illuminacje (tfu), czyli godzinę trzecią w nocy. kpią w ten sposób z Trójcy Świętej, poza tym – godzina trzecia w nocy jest antypodami na zegarze 24 godzinnym dla godziny 3 w dzień, która jest utożsamiana z godziną Zmartwychwstania.

    Zenobiusz doznał olśnienia i w przypływie illuminacji (!) przyznał, że nibiru, apokaliptyczna sumeryjska planetka, to element dezinformacji. co jednak robił zenobiusz i monitorpolski blog przez te kilka / kilkanaście miesięcy, jak nie wtłaczał w mózgi postronnych osób „wiedzę” o niburu? czy to też był zaplanowany element dezinformacji?

    co zrobicie, gdy ogłoszę, że wychodzę oficjalnie z Kościoła katolickiego i przejdę do cerkwi prawosławnej, jak kiedyś Piotr Bein? również będę wyzywany od uczestnictwa w sabotażu jedynie słusznej, katolickiej i wolskiej myśli? wolska dla wolaków! tylko PiS uratuje wolskę! z tym się zgadzam – dla Polski są śmiertelnym zagrożeniem!

    nieprzypadkowo mówię teraz o PiS i jego kryptolucyferiańskim, apokaliptycznym guru jarkaczu. otóż jeśli moje zarzuty się potwierdzą – działalność wyżej wymienionych blogów, tj monitorpolski i zenobiusz blog, byłaby taką samą operacją „kanalizowania” i unieszkodliwiania niepokornych dla władzy środowisk, jak działalność PiSobolszewii w środowisku narodowym. koniec gadki, tekst ten zachowuje dla potomności na moim blogu – coby nie zniknął przypadkiem 😉

    a na ustosunkowanie się w/w autorów blogów do zarzutów długo czekał nie będę.

    • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 4:43 pm

     Głębokie wyrazy współczucia.Możesz śmiało dołączyć do Fulmerca,zawanego niegdyś hizią.
     Cytujesz wypowiedzi blogowiczów jako nasze,nie zadałeś sobie trudu poczytania mojego bloga,i masz nawrót manii prześladowczej.
     Skąd takie zacietrzewienie?
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/28/jaroslaw-kaczynski-genealogia/
     28.998.765.876 – Świętosław Rurykowicz 942-972
     Zapoznaj się z tym na spokojnie.Mało kto tak może się w Polsce wylegitymować.
     Wymieniony wyżej,odległy, przodek Kaczyńskich,zniszczył Chazarię.
     Czy może być słodsza zemsta,z ich strony ,niż zrobienie z nich żydów ??
     Nie znależli innych haków,to lansują to.Nie dziwią Cie te zmiany,najpierw miał być Kalksteinem,potem inne żródła żydowstwa znaleźli,i to absurdalnie cieniutkie,też z palca wyssane.
     Fala nienawiści,w stosunku do Jarosława, jest aż nadto widoczna .
     On miał przecież zginąć w Smoleńsku.

     Istnieje stara Ruska przepowiednia,że Świętosław powróci,by dokończyć dzieła .
     Może tego się boją w w głębi,swoich talmudycznych duszyczek,że to właśnie się wypełnia.
     Niedawno wydobyto miecz Świętosława.
     A jego krew ,płynie w żyłach Kaczyńskich,i wielu innych Polaków.
     Trop dalej hasbarę.

     Odpowiedz

    • KrisT 23 grudnia 2011 o 4:49 pm

     chyba troszke przesadzasz kefir z tym pis’em partia jak partia patrzy na siebie a nie na ludzi, zawsze nad nimi stoi ktos wyzej i dociska srobke, druga sprawa to swoje własne ambicje. Czy wg ciebie sprzedajne PO i tusk jest lepszy?? w czym? sprzedawaniu polski? jedyny korwin gada słusznie ale i on ma swoje za uszami…Polityka to najwieksza sprzedajna, obłudna kurwa i nic tego nie zmieni, do czasu az iluminacko syjonistyczne rządzące rody nie wyginą..
     Ale w jednym masz racje, Zeno doskonale manipuluje faktami i ludzmi czytającymi jego blog.
     Ciekawe dlaczego tak usilnie stara się wpoic polakom ze jedyną słuszną walką z tym rezimem rudego i zydokomuny jest różaniec, modlitwa i wiara w super moce babola ze swiebodzina??
     Samą religią jeszcze nikt nie dokonał zmian na lepsze w zadnym kraju!! Zeno to utrwalacz obecnego stanu rzeczy i coraz więcej blogowiczów to widzi!!! Efektem tego jest znikoma ilość postóe na jego blogu w stosunku do ilosci tematów!!!
     Jedyną mozliwością walki o lepsze jutro w tym kraju jest modlitwa i różaniec…..

     • KrisT 23 grudnia 2011 o 5:03 pm

      Więc kefir nie zadawaj nie wygodnych pytan tylko padnij na kleczki i modł się… !!!
      Ostatnio zeno sam napisał nowe oredzie Jezusa zacytuje fragment:”Mój lud sporządził sobie złotego cielca i jemu składa pokłony. Mój lud z zabłoconymi butami (owoc grzechu) wchodzi do kościoła i staje na Ołtarzu.
      NADSZEDŁ CZAS WIELKIEGO OCZYSZCZENIA KOŚCIOŁA.”
      Pierwszw dotyczy się chyba cielca w złotej koronie ze siebodzina a drugie pedofili i geyostwa wsród księży! Z tym nalezy zrobic porządek…
      I niech nikt nie pisze iz obrazam uczucia religijne nazywając to co stoi w swiebodzinie golemem,cielcem, babolem bo jako katolikowi i zgodnie z biblią oraz przykazaniami wolno mi tak sie wyrażac!!!
      Ja Pan, Bóg wasz. Nie będziecie sobie czynić bałwana ani rzeźby, ani znaków stawiać nie będziecie, ani kamienia znaczonego nie postawicie w ziemi waszej, żebyście się mu kłaniali; bom Ja jest Pan, Bóg wasz (Kapł 26, 1)
      A ponadto cyt :”16. Fałszywie prorokują prorocy imieniem Moim; nie posyłałem ich i nie rozkazałem im, ani nie mówiłem do nich; widzenie kłamliwe i wróżbę, i zdradę i zwiedzenie serca swego prorokują wam (Jer 14, 14)”

      • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 6:01 pm

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/22/europa-wymiera-europa-jest-rozkladajacym-sie-trupem/
       „Ostatnio zeno sam napisał nowe oredzie Jezusa zacytuje fragment”
       To orędzie Anny Argasińskiej,powinien poznać każdy Polak.
       Od chwili jego zamieszczenia, kosz mi puchnie od hiziaforum@,krosT@,i debeściak@
       kaczki z jednej paczki,mocno zaniepokojone.

       • KrisT 23 grudnia 2011 o 10:56 pm

        byc moze dlatego koszt Ci puchnie bo w biblii wyraznie pisze ze: cyt „„Fałszywie prorokują prorocy imieniem Moim; nie posyłałem ich i nie rozkazałem im, ani nie mówiłem do nich; widzenie kłamliwe i wróżbę, i zdradę i zwiedzenie serca swego prorokują wam (Jer 14, 14)”
        więc te wszystkie oredzia to robota demonow!!! zaprzeczysz słowu w biblii??

        • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 11:04 pm

         Zaprzeczam krosTi@
         i jego wyrwanej z kontekstu sekciarskiej ,interpretacji.

     • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 5:56 pm

      Efektem tego jest znikoma ilość postóe na jego blogu w stosunku do ilosci tematów!!!
      Miałem tłum nadaaktywnych sekciarzy i trolli,więc pobanowałem. Mój blog po prostu się czyta,a mający coś do dodania ,i dobrą wolę ,pisują gdy mają taką potrzebę.Stąd większa czytelność materiałów.Ty kruT@ jak nie było internetu,miałeś chyba tendencje,do głośnego mówienia, do telewizora, i komentowania,zwłaszcza w czasie DTV.Znam ten typ,jeszcze nie wymarł,przeniósł się na blogi

      • KrisT 23 grudnia 2011 o 10:59 pm

       nie pobanowałeś!!!! moderujesz i usuwasz niewygodne wpisy! nawet te z cytatami z Biblii!!!
       ja jakoś do wczoraj nie miałem bana a moje wpisy usuwałes juz kilka razy!!!!
       Poprostu ludzie przejzeli na oczy i widzą twoją psychomanipulacje i utrwalanie obecnego stanu rzeczy w tym pieknym kraju!!!!
       Prawwda taka iz mało kto chce u Ciebie pisać!!!!

       • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 11:07 pm

        Na tym polega moderacja,jedni mają bana ,a drudzy ciut kredytu zaufania.
        ,Miałeś parę razy szansę,ale po wczorajszych występach,Już jej nie będzie.

    • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 4:58 pm

     Nawet nie przeczytałem całego tekstu, gdyż nie interesuje mnie jakiekolwiek „udowodnianie”, że jestem lub nie jetem tym i owym. Spójrz 2 i pół roku wstecz, gdy z P. Beinem zakładaliśmy bodajże pierwszy polski blog na WordPressie (jeśli nawet nie pierwszy, to nie było popularnego).
     Wejdź na grypa666.wordpress.com – na pierwsze wpisy, podobnie na ten blog na pierwsze wpisy (postaram się usprawnić nawigację) – tam jest wymienione jakie są moje motywy. Za Piotra nie odpowiadam, ale sądzę, że podobne.
     Wcześniej przez 4 lata prowadziłem portal w USA monitorpolski.com, który nieźle nabroił w Polonii, o mało co nie rozbijając ubeckiej mafii. Nie wyszło, bo niewiele osób nas poparło, teraz żałują.
     Rzeczywistość można zmienić najprościej poprzez informację. Ale tę trzeba najpierw posiąść z innych źródeł niż „oficjalne” – sądzę, że sprawa się już rypła i że każdy kto coś łyknął, wie o co chodzi. Podsumowując: nie można nic nie robić jeśli się chce pozostać człowiekiem. Nie robiąc nic, dajesz się zakatrupić jak owieczka lub cielę, nawet się nie broniąc.

     • kosiardeyablos 23 grudnia 2011 o 9:29 pm

      kefir znowu świruje ?….e tam…..odpo na post z wolnej dyskusji, bo mi nie wysło :
      Mr.Monitor ! Dzięki za wskazówke, to czyni cię Pozytywem i oto chodzi. (typem polityka nie jesteś ale to nie znaczy że któregoś dnia nie poprowadzisz tłumu ) Zauważ że tu nas też obserwują, ciebie jako blogera mnie i nie tylko mnie za komentarze. NIe jednokrotnie trafiłeś tu na trolla czy szpicla. więdzą o nas znaczy o tobie czy o zeno, sully,. mnie itd to i owo no i co ty na to ? Pieprzyć to, ten kto nie ma nic do ukrycia nie jest podejrzany….hahaha…bez kitu. Ale co do propagacji powstania narodowego – tak ! – plakata,plakata i jeszcze raz plakat. To kosztuje ale warte jest trudu. Ludzie lubią czytać plakaty, lubią je tez zrywać (polityczne klakiery). No problema Amigos, bedzie słychać oj będzie ! Potrzebny jest tylko sprytny wykret czy jak zwał tak zwał -MYK. to jest fakt – Działanie niejawne jest skuteczne. gdyż ci którzy mają coś na sumieniu nie są w stanie określić kto im takie numery wykręca…..hahahaha….i to jest bolesne. Najgorszy lęk jest przed niewidocznym, niewidzialnym i nieznanym !!! ….hahaha…….niewidzialna ręka „Grabuni Rączkowskiej” bedzie robiła skuteczne KW szabofrajerom ( kręcenie wora ) …

    • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 5:46 pm

     „a ja mam pytanko do autorów (?) blogów o adresach takich jak zenobiusz blog i monitorpolski – co sądzicie o propagandzie UFO i wielkim zwiedzeniu? pytanko jest nieprzypadkowe, i kluczowe dla tekstu, który piszę:.”
     http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/
     To specjalny blog poświęcony wielkiemu zwiedzeniu,zapewne przegapiłeś.
     „Nadciąga „Wielkie Zwiedzenie”.Wśród kataklizmów ,demony wyjdą na żer.Bądź czujny.”
     To motto mojego podstawowego bloga,też pewnie umknęło uwagi.
     Świeckie święta z laseczką pod choinkę,propaguj wśród swoich,tu jesteś niemal klonem obamy.
     Jakoś umknął ci Chrystus ,przy tych Twoich świętach.
     ———————————————————————————————————————-Mam nadzieję ,że jak wyjdziesz z ciągu,będzie Ci głupio,jak poczytasz co nawypisywałeś,chyba że robisz to z rozmysłem,a to inna sprawa,jeszcze ciekawsza.

     • kefir2010 23 grudnia 2011 o 7:29 pm

      chłopie, zluzuj szele. to, czy robię to z rozmysłem czy nie – co Cię to obchodzi? prawdy i tak nie poznasz, gdyż ani ja nie ulegam Twoim prowokacjom, ani Ty nie wykazujesz chęci wspułpracy.
      Ty bałwanie, tworzysz coś na kształt towarzyskiej propagandy, tyle, że ukierunkowanej w stronę polityczną. jak już napisałem na tym blogu – mnie nie interesuje to, co powiedzą o mnie tzw ludzie – rużne dulskie, gapiące się w okno stare baby z mężami pantoflami takimi jak Ty, czy w końcu – plotkary od kawy czy plotkarze od kielicha.. bo niby co mnie obchodzi zdanie plebsu? dążenia plebejskie, niestety, widać także tutaj, na tym blogu. tutejszy ciemny, wolski lud kreuje swoje oblicze, swoją parszywą gębę, niczym Jarkacz Kaczor chcący pomnika swojego brata.. tyle, że jak chce pomnika – to tylko naturalnych rozmiaruw!

      ja po przeprowadzeniu na mnie eksperymentalnych elektrowstrząsów, kilkudziesięciu sesji, mogę czynić co chcę podług swojej moralności. którą mam nienaganną, wbrew pozorom – na pewno nie muszę zapierdalać po internecie i tego udowadniać.. tfu.

      [fragment komentarza usunięty]

      p.s. i Jezusem sobie gęby nie wycieraj. gdyż, jak wiadomo, nie ustosunkowałeś się do słów niejakiego Krist’a o czynieniu bałwana i rzeźby wszelakiej. zabronił tego właśnie Bóg. było to pisane w Biblii, której, jak widać, nie czytałeś.

      • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 7:49 pm

       kefir2010, wolność słowa wolnością, ale ty stosujesz agresję słowną, a to jest co innego. Czy jak dyskutujesz ze znajomymi, to zawsze się to kończy mordobiciem? Bo bluzgi to rodzaj mordobicia. Można celniej uderzyć w spokojny sposób, podając konkrety, a tak to sam się dobijasz. Po co? Zeno to cool gość, trzeba tylko go nieco poznać. Sądzę, że też potrafi zmienić opinię jeśli mu się to udowodni.

       • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 8:37 pm

        kefir2010@
        piszesz:
        „ja po przeprowadzeniu na mnie eksperymentalnych elektrowstrząsów, kilkudziesięciu sesji, mogę czynić co chcę podług swojej moralności. którą mam nienaganną, wbrew pozorom – na pewno nie muszę zapierdalać po internecie i tego udowadniać.. tfu..”
        Dziękuję za tą informację. Wszystko teraz rozumiem.
        Trzymaj się i nie poddawaj.Prawda zwycięży.

      • kosiardeyablos 25 grudnia 2011 o 12:19 am

       kefir ! co ty ? najarałeś sie kminku ? to ja po gandzi nie mialem lepszej fazyyyyyyy…hahaha!!!

      • kosiardeyablos 25 grudnia 2011 o 12:27 am

       z całym szacunem do bloga monitora ! kefir !!!! od tych elektrowstrząsów to ci się całkiem we łbie kocie pojebalo !!!!hahahaha…napij sie mleka albo zrób herbatke z PRąDEM, to przestaniesz takie pierdoły wypisywać i co by nie było że ja jakieś tam inwektyfy stukam…..wychamuj piętą !!! Cenzuruj swoje treści..przez kulture dla innych. Można walić kwasem ale bez przesady, nikt cie nie stuka na blogu????!!!!hahahahaha!!!świnta som a ty takie chujnie piszesz, luuuuuzzzz ziąąąąą!!!!!

      • kosiardeyablos 25 grudnia 2011 o 12:36 am

       Allah Aghbar !!! coś ci to mufi ? pofturze …ALLAH AGHBARR !!! ………….nie wkurzaj ludzi, religia i wyznanie jest tu sprawą osobistą a nie oczywistą !!!

    • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 9:39 pm

     [wpis usunięty]

     • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 10:52 pm

      Wskazałem na analogię za którą ,ogłaszasz chęć podążenia.
      Przejdzie Ci.Ty wiesz gdzie jest cała Prawda.
      Odpowiadam.

     • kosiardeyablos 25 grudnia 2011 o 12:30 am

      a nie jesteś ?

    • Ktoś 23 grudnia 2011 o 9:40 pm

     Opętania są dokonywane poprzez:
     – strach
     – porządanie.

     Strachem swoje owieczki epatuje po uszy kazda miłosciwie nas straszaca post-judeistyczna sekta pokazująca czasem na przykładach spalonych czy zameczonych odszczepieńców, że żyć bez strachu sie nie opłaca.

     Porzadaniem epatuja wokoło media, ynteligenci maja pożądać wszystkiego wokoło tylko nie wartości wynikajacych z etyki czy człowieczeństwa. Najlepsze rzeczy do „porządania” to takie które wywołuja strach u innych czy chociażby cierpienie dlatego jest taka promocja sekt parajacych sie krzywdzeniem innych czy chociazby robiacych im mentalne spustoszenia w imię zasad wiary. Wiary w szatana zwanego yahwe.

 2. BirD2 23 grudnia 2011 o 1:52 am

  Dzięki za tłumaczenie..
  Facet zdrowo porypany ; )

  • jakis_buk 23 grudnia 2011 o 3:44 am

   Monitor – bez urazy ale nazwa „Monitorplski” chyba do czegoś zobowiazuje – a ostatnio prezentujesz taki kit że głowa boli – przetrawiłem to tłumaczenie ale z trudem, (też tak potrafie jak za dużo wypije – jak chcesz to udziele ci sensacyjnego wywiadu 🙂 ) już po kilku zdaniach miałem wrazenie że facet sie naćpał i pieprzy trzy po trzy, gdyby ludzie których wymienia chceli go sprzątnąć do dawno by wąchał kwiatki od spodu, a skoro żyje i publikuje te swoje brednie, to niech zmieni lekarza bo obecny go oszukuje 😀

   wpadam tu by poczytać opinie innych – bo nieraz coś ciekawego sie trafi,
   niestety od czasu jak wprowadziłeś gwiazdki forum ładuje sie beznadziejnie – pisałem już o tym i inni mówia to samo – jak na razie nie odniosłeś sie do tego a szkoda

   • Peryskop 23 grudnia 2011 o 9:21 am

    Ten manifest Benjamina Fulforda nie jest pozbawiony sensu i elementów realizmu.

    Ale trudno powiedzieć ile w tym sofizmatycznych chwytów i wyjaśniania przez zaciemnianie. Zalecałbym nie wyrzucać wszystkiego jako chłam, lecz z zachowaniem ostrożności w analizach. Opis relacji japońsko-koreańskich i wewnątrz-koreańskich jest zgodny z mało dostępną wiedzą. Wymienieni z nazwiska aktywiści NWO też są powszechnie znani oraz wiele spośród ich dokonań.
    Także wiedza o blokowanych a przełomowych technologich powoli przeciska się do świadomości.
    Fulford nie szokuje stwierdzeniami o wyznawcach satanizmu, bo o tym też jest coraz głośniej.

    Zobaczymy co dalej.

    • ... 23 grudnia 2011 o 11:00 am

     moim zdaniem masz racje , ja powiem wiecej całe to tzw NWO to manipulacja – NWO to instrument manipulacji i opozycja kontrolowana

     , mam do was pytanie retoryczne , jesli w przyszłosci objawilby sie człowiek ktory by obalil tzw banksterów , umorzyl długi , zaprowadził pokój , zniszczyl możnych a wiec mozliwe ze tzw illuminatów , rotschildów , rockefellerów , uzdrowilby ekonomie dajac pracy , dobre zarobki , itd to czy nie byłby dla was bohaterem , czy nie bylibyscie jednymi z tych ktorzy go beda wielbic i podziwiac ?????????????????????? – OBJAWIENIE JANA 13:3-5 , Księga Daniela 8:23-25

     • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 11:40 am

      Mało tego,on będzie jeszcze miał do pomocy „kosmitów”,a cuda będą dodatkowo wielkie,w jego wykonaniu.ba będzie twierdził ,że jest Chrystusem.
      Wielu się nabierze,po to to sztuczne zamieszanie.
      Mam nadzieję ,że nie czytelnicy tego,i paru innych blogów.

      • ... 23 grudnia 2011 o 12:20 pm

       moim zdaniem zanim antychryst objawi sie swiatu posle przed soba kilku oszustów ktorzy beda go imitowac , moze ich zniszczy wtedy ludzie sobie pomysla ze to PAN JEZUS – opcji jest mnóstwo , kto czyta Słowo Boże , przestrzega przykazan i modli sie o poznanie prawdy ten nie da sie złapac na zadna ze sztuczek a antychryst bedzie niesamowicie przebiegły i sprytny wg Bibii bedzie madrzejszy nawet od Daniela i bedzie mial zdolnosc do rozumienia rzeczy tajemnych tak jak Salomon

       , zenobiusz nie uwazasz ze całe tzw NWO to manipulacja i opozycja kontrolowana antychrysta ? , bezbozna ludzkosc ma podziwiac i wielbci antychrysta , wiec przynajmniej na poczatku dla tych ktorzy go beda słuchac i go wielbic bedzie on pozornie dobry i da im czego sobie zycza , wierze ze do tych rzeczy jeszcze wiele czasu – im blizej bedziemy tych wydarzen tym badajacy Biblie beda miec lepsze zrozumienie i tylko i wyłacznie ci ktorzy sa zapisani w KSIEDZE ZYCIA nie dadza sie oszukac ! , ci ktorzy nie beda zapisani a raczej sami sie wypisza kochajac grzeszenie i materializm beda oddawac pokłon antychrystowi :

       , ” I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.” OBJAWIENIE JANA 13:8

       , ” zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata ” OBJAWIENIE JANA 17:8

       , wg 2 TESALONICZAN 2:3-12 antychrystowi i fałszywemu prorkowi uwierza ci ktorzy odrzucili miłośc prawda a wiec PANA JEZUSA I BIBLIE a wybrali nieprawosc a wiec grzeszenie

       • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 1:02 pm

        „, zenobiusz nie uwazasz ze całe tzw NWO to manipulacja i opozycja kontrolowana antychrysta ? , bezbozna ludzkosc ma podziwiac i wielbci antychrysta , wiec przynajmniej na poczatku dla tych ktorzy go beda słuchac i go wielbic bedzie on pozornie dobry i da im czego sobie zycza , wierze ze do tych rzeczy jeszcze wiele czasu – im blizej bedziemy tych wydarzen tym badajacy Biblie beda miec lepsze zrozumienie i tylko i wyłacznie ci ktorzy sa zapisani w KSIEDZE ZYCIA nie dadza sie oszukac ! , ci ktorzy nie beda zapisani a raczej sami sie wypisza kochajac grzeszenie i materializm beda oddawac pokłon antychrystowi :”
        Dokładnie tak to widzę,i biada tym ,którzy uznają że Zbawiciel przyszedł np,umorzyć długi,czy pokazać nowe cudowne technologie.

       • ... 23 grudnia 2011 o 9:32 pm

        wierze ze „144000” to liczba symboliczna – beda to ci ktorzy zostana pochwyceni po objawieniu sie antychrysta – człowieka grzechu – 2 TESALONICZAN 2:1-4 , wierze ze beda to prawdziwi , nieskazitelni chrześcijanie ze wszystkich panstw swiata – mozliwe ze propaganda ufo i kosmitów ma i bedzie miala za zadanie wyjasnic i osmieszyc pochwycenie , pozdrawiam

        , http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4483

        , http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131

       • Ktoś 23 grudnia 2011 o 9:45 pm

        Nowa inkarnacja Jezusa jest już na ziemii, czasem nawet o niej piszą. Nie jest ani zydem ani z issraela czy jego kolonii jak yewropa czy usa. Na razie czeka na ujawnienie się odszczepieńca.

     • wizzgaa 23 grudnia 2011 o 12:32 pm

      Wiesz ” trzykropek ” > sedno sprawy tkwiłoby w tym ,co nazwałeś I.T.D . bo w tej właśnie szufladce mogłyby znajdować się „dobra” , „usprawnienia pozorne” i wartości , których czujny chrześcijanin nie mógłby zaakceptować . Więc do wielbienia daleeeko.

     • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 5:08 pm

      Tak, jeden z pierwszych prezydentów USA, nie jestem pewien który – zobacz film Billa Still Money Masters. Wprowadził dolary rządowe, usunął bankierów na dłuższy czas, próbowali go zabić. Potem Lincoln i Kennedy, ale tych już sprzątnęli.

    • hjk 23 grudnia 2011 o 11:27 am

     ale jakie szaleństwo?! Treść jest sensowna i faktycznie zgodna z tym co juz wcześniej mówiono i pisano…własne szaleństwo komuś utrudnia rozumowanie? Znany z psychoanalizy jest nechanizm projekcji…

     • hjk 23 grudnia 2011 o 2:43 pm

      ok ilu masz takich ludzi mówiących publicznie o tematach?

      • hjk 23 grudnia 2011 o 4:25 pm

       miało być „o takich tematach”

    • GW 23 grudnia 2011 o 10:36 pm

     Z powazaniem i dokladnie tak. Normalnych Swiat Bozego Narodzenia Panstwu nazyczam.

     N O R M A L N Y C H . Czy ktos jeszcze takie zna?

    • GW 23 grudnia 2011 o 10:39 pm

     Prepraszam za mis-click, powinno sie tu znalesc:

     Z powazaniem i dokladnie tak. Normalnych Swiat Bozego Narodzenia Panstwu nazyczam.

     N O R M A L N Y C H . Czy ktos jeszcze takie zna?

   • zeebii 23 grudnia 2011 o 11:28 am

    @jakiś buk
    jak wprowadziłeś gwiazdki forum ładuje sie beznadziejnie – pisałem już o tym i inni mówia to samo”

    -zamiast narzekać i gdybać lepiej sprawdzić na page speed ranku https://developers.google.com/pagespeed/

    • zeebii 23 grudnia 2011 o 12:27 pm

     cd.
     czas ładowania strony wg „wooranku” 0.165 sekundy, liczba punktów 57.9 [!]
     może też warto przeprowadzić test własnej przeglądarki
     stronka z kilkoma testami http://mqtt.pl/

     • jakis_buk 23 grudnia 2011 o 2:32 pm

      zeebii – nie pisz głupot – czas który podajesz to jest test dla strony główniej (na której nie ma komentarzy)

      • zeebii 23 grudnia 2011 o 5:04 pm

       @jakis buk
       masz dla tej: Page Speed Score 77 na 100

       • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 5:20 pm

        Zatkało? dzięki zeebii. Powinni poprosić o nowe kompy lub lepsze łącze.

        • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 5:28 pm

         monitor „Powinni poprosić o nowe kompy lub lepsze łącze ” potraktuje to jako żart – bo chyba aż tak głupi nie jesteś aby pisać to na poważnie

         a co do strony to nie tylko moja opinia – poczytaj co inni pisali wczoraj i przedwczoraj – bo strona w wiekszą ilością komentarzy wczytuje sie beznadziejnie
         a wine za to ponosi – linkowanie do http://polldaddy.com/

        • sebecx 24 grudnia 2011 o 11:56 am

         Monitor daje to tutaj, bo tak mi pasuje. Robiłem porządki w zakładkach i znalazłem parę linków o wykorzystaniu słońca. Na początek
         INFINIA http://www.infiniacorp.com/powerdish.html ..ten film po prostu mnie urzekł ..
         tutaj nieco więcej wielkoskalowych pomysłów wykorzystania :
         http://crashell.blogspot.com/2011/02/solar-thermal-generated-electricity.html
         …i wspaniałe silniki stirlinga…
         napędzany słońcem: http://www.youtube.com/watch?v=nq6iCO9KLKA&feature=related
         innym źródłem ciepła: http://www.youtube.com/watch?v=gB-OwTMzXhc&feature=related
         …oraz mój ulubiony zdecydowanie polecam całą serię:

         ..kto wie jak jest zasilany ten silnik?
         ..to żadna nowość, ale pomyślałem, że większość zagonionych ludzi nawet z tego sobie nie zdaje sprawy, ale są na pewno tacy którzy potrafią dostrzec potencjał…

    • kefir2010 23 grudnia 2011 o 3:34 pm

     no, jak się ma serwer proxy ktury zwalnia i masę dodatkuw od anonimizacji, to nie dziwota, że przeglądarka zwalnia – ja i zen wiemy coś o tym. czemu na słowo oznaczające nazwę jednej z organizacji politycznych, jest wprowadzona moderacja? przecież cała ….obolszewia to kryptolucyferiańska manipulacja kanalizowania elektoratu. a zadałem istotne pytania autorom blogów zenobiusz bloh i monitorpolski blog!!

     • kefir2010 23 grudnia 2011 o 3:35 pm

      ZAPRASZAM NA MUJ BLOG – TAM SĄ ZADANE KLUCZOWE DLA SPRAWY PYTANKA, POD POSTEM Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI

      • hjk 23 grudnia 2011 o 4:24 pm

       Kefir, jajcarskie pytania, koment wpisuję i tu, bo tam moderujesz:

       2 kwietnia 2005 to była pierwsza sobota miesiąca, dzień wybrany przez M.Bożą (do której miał nabożeństwo szczególnie JPII) dla comiesięcznego wynagradzaniu jej sercu za grzechy ludzkości przez spowiedź i komunię św. i dzień wigiii świeta Miłosierdzia Bozego – które to święto szczególnie podkreślił JPII przez beatyfikację siostry Faustyny i uczynienia z Łągiewnik centrum Miłosierdzia Bożego oraz napisanie specjalnej encykliki.
       A więc to dzień szczególnego miłosierdzia dla JPII, znak Boży dla swiata, a nie jakies tam wybryki demonicznych sił. Co do domniemanego zabójstwa to bardziej pasowałoby do tego dokonanie tracheotomii i uniemożliwienie mówienia oraz odżywianie przez kroplówkę zamiast przez sondę do żoładka, co spowodowało spadek masy ciała i ogólne osłabienie.

       A 10.04 to po prostu rocznica mordu katyńskiego (choc dokładnie obchodzimy 13.04, niemniej te mordy trwały zapewne przez jakiś czas), no ale na uroczystości bardziej pasowała sobota jako dzień wolny od pracy. A to ze było tydzień po wielkiej nocy, to akurat przypadek w danym roku…

   • jaś 23 grudnia 2011 o 2:38 pm

    A co chciałbyś usłyszeć, co uznałbyś za wiarygodne? Dyplomatyczny, poprawnie napisany bełkot jest twoim zdaniem wiarygodny? Wokół mnie jest wielu takich ja ty, których przerasta wartość własnej oceny. A może wypiłeś właśnie, dlatego tak pieprzysz. Myśl, myśl i analizuj, nie oceniaj, to nie tvn tu nie podają gotowizny na tacy. No – i wpadaj tu jeszcze poczytać komentarze w przerwach miedzy kielichami

 3. theaspartam 23 grudnia 2011 o 2:42 am

  Izrael i USA gotowe do wojny. Pentagon potwierdził gotowość uderzenia na irańskie obiekty jądrowe- http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/22/izrael-i-usa-gotowe-do-wojny-pentagon-potwierdzil-gotowosc-uderzenia-na-iranskie-obiekty-jadrowe/

 4. Jan Tarwid 23 grudnia 2011 o 3:28 am

  Dobrze pokrecony facet.
  Odpowiedz jest w wierszu prosta.
  Zycie.
  Zyciem na ziemi rzadzi ten,
  co kontroluje wiatr gdy kartkami przewraca
  liczac na to, ze niewiernych nawraca.
  Autor Mr.Jan Tarwid. Wpisz do przegladarki:
  YouTube – JAN PAWEL 2 – TELEDYSK
  YouTube – Dorota Osinska – Zostan z nami
  YouTube – Ostatnia minuta Papieza JPII
  Czekam na to, ze Ci co maja wiedze to podniosa rekawice i pokaza na otwartym placu,
  ze to Oni Oswieceni potrafia na ziemi kontrolowac wiatr i kartkami przewracac
  liczac na to ze wiernych na niewiernych beda nawracac.
  Albo niech przestana sie osmieszac i do Naszej wiary mieszac.
  YouTube – Polski Teolog Karol Wojtyla.

  Zycie. Life.
  Wiersz Zycie tlumaczy wszystko
  krotko i wezlowato i co oswieceni na to?.
  I nic na to, bo ci co czytaja
  to bardzo sie prawdy o tym,
  ze Bog istnieje obawiaja.
  Autor Mr.Jan Tarwid – historyczny Dawid.

  ——————————-

  From podajdalej11 Dec, 10/2010 USA
  Please circulate this poem according to recognition, which I wrote under the title
  Life.
  Life on earth is ruled by him who holds
  the assertion to control the wind scattering the pages,
  hoping that the unbelievers convert.
  Autor: Mr. Jan Tarwid.
  YouTube – Ostatnia minuta Papieza JPII
  I am expecting those who have the knowledge to accept the challenge to put up the glove,
  and prove on an open square that they will be able to control the wind on earth
  and keep turning the pages, assuming that they will convert the faithful into unbelievers.
  Or let them stop being ridiculous and interfering in our faith.
  YouTube – Polski Teolog Karol Wojtyla.

 5. Jan Tarwid 23 grudnia 2011 o 3:29 am

  Life
  The poem of „Life” explains everything
  short and explicit.
  What do Illuminati say about it?
  Nothing, because the Illuminati
  are very afraid of its truth,
  that God truly exists.
  Author Mr. Jan Tarwid – historical Dawid.
  —————————————–
  Zycie. Life.
  Wiersz Zycie tlumaczy wszystko
  krotko i wezlowato i co oswieceni na to?.
  I nic na to, bo ci co czytaja
  to bardzo sie prawdy o tym,
  ze Bog istnieje obawiaja.
  Autor Mr.Jan Tarwid – historyczny Dawid.

  • hjk 23 grudnia 2011 o 11:36 am

   Ale istnienia Boga nie należy się obawiać, tym bardziej, ze „Bóg jest miłoscią”…
   Zresztą z samego istnienia dość niewiele wynika i na tym polega błąd ateistów czy innych „walczących” z Bogiem i religią. Zresztą istnienie Boga jest niemalze oczywiste, gdy się głębiej nad tajemnicami swiata zastanowić. Pisał o tym św. Paweł w liście do Rzymian, ze niewidzialne przymioty i potęga Stwórcy staje się widzialna i zrozumiała przez dzieła, jakich dokonał, tj. stworzenie swiata.

   Dopiero coś moze wynikać z objawienia Bożego, które jest właściwym poczatkiem religii. A objawienie mówi tez o wrogu i nieprzyjacielu Boga, jakim jest diabeł i to jego wpływów należy się obawiać… Wszakże i sam diabeł jest sworzeniem i podlega mocy Bożej, wiec i jego moc jest względna…

 6. Jan Tarwid 23 grudnia 2011 o 3:35 am

  Dodam moja rada dla madrali co rzadza biednymi z oddali.
  ————————–
  „Przezyj to sam” to proponuja zarzadzani rzadzacym.
  podaj dalej, jesli lubisz ten wiersz napisany, Feb, 22/2011 USA
  Solidarnosc 2010.
  Dla rzadzacych bogactwo i zbytek,
  dla robotnikow podstawowy dobytek.
  Autor.Mr.Jan Tarwid. Pamieci, Pani Anna Walentynowicz.

  „Experience this yourself” propose the workers to the rulers.
  Solidarity 2010
  For the ruling, wealth and luxury.
  For the workers, basic possessions.
  Author Mr. Jan Tarwid. In Memory of Mrs. Anna Walentynowicz.

 7. theaspartam 23 grudnia 2011 o 3:54 am

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce-?page=last

 8. theaspartam 23 grudnia 2011 o 3:56 am

  Państwo żydowskie po likwidacji Polski. Zenon Jaszczuk- http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/12/panstwo-zydowskie-po-likwidacji-polski-zenon-jaszczuk/#more-16019

  • jakis_buk 23 grudnia 2011 o 4:43 am

   theaspartam > to że masz joba na punkcie zydów to widać na kilometr, po twoich wpisach widać ze widzisz ich wszędzie, a ja ci powiem tak z mojego prawie 50-letniego doświadczenia życiowego, zjezdziłem polske w zdłuż i wszerz przez te lata i żyda widzaiłem tylko W TV 🙂 mieszkałem przez lata w mieście które podobno do II Wś było żydowskie – dziwne bo nigdy tam żadnego zyda nie spotaklem – wiec gdzie sie podziali ? jakie żydowski państwo ? czym ty człowieku pierdzielisz ? moze wyrzuc komputer przestan czytać wyłącznie „stopsyjonizmowi’ wyjdź na ulice, napij sie piwa z kumplami, odwiedź rodzine , idź na ryby, znajdź sobie jakąś babe 😀 bo inaczej twoim jedynym kumplem zostanie twój psychiatra 😀

   PS. byłem dzis na zakupach – odwiedzilem kilak supermarketów – kolejki 10 x wieksze niż normalnie – kryzys heheheh 🙂 i ciekawostka tak stojąc i patrąc na ludzi – hmmmm dziwne ani jednego żyda – dziwne nie 😉 a nie słyszałem aby mieli jakieś swoje sklepy w okolicy – no to sie pytam gdzie oni do jasnej cholery są, co jedzą, co pijagdzie robią zakupy itp ? może mnie oświeć – może kupie sobie giwere albo jakiś inny łuk i to dziadostwo powystrzelam – tylko powiedz mi gdzie i jak mam ich znaleść – bo do izralela sie nie wybieram ale lokalnie to mógłbym coś zadziałać – hehehehe 😀

   • Ramires 23 grudnia 2011 o 7:54 am

    A Jakisbuk Matrixa oglądał ? A warto, wiele by to wyjaśniło….!

    • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 1:03 pm

     jestem fanem SF – wiec jest mało filmów z tego gatunku których nie wiadziałem – a matrix to podstawa – szczególnie jedynka zrobiła na mnie ogromne wrazenie

    • sebecx 23 grudnia 2011 o 4:17 pm

     ..matrix matrixem @Ramires … popatrz co kreskówki ludziom z mózgu robią: http://www.tvn24.pl/-1,1729066,0,1,100-zabiegow–zeby-miec-usta-jak-postac-z-kreskowki,wiadomosc.html ..a co się dzieje z kilkulatkami?…

     • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:03 pm

      Niektórzy to tak bez operacji wyglądają…

     • Ramires 23 grudnia 2011 o 7:28 pm

      Dlatego Panie Sebecx jeszcze raz powtarzam…………!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Może to sprzeczne z ideologią tego bloga. Ci o których tu wspominasz ” nie istnieją” szkoda czasu, są straceni. Trzeba powiedzieć tak jak pod Stalin pod Stalingradem. Nie możemy już się dalej cofać bo zostaniemy unicestwieni. To czeka nas jeżeli nic nie zrobimy i będziemy poświęcać swój czas na czytanie nawet takich bzdur.

   • czytelnik 23 grudnia 2011 o 8:22 am

    Faktycznie z ciebie „buk”,slepy i gluchy a na dodatek mamiacy stwierdzeniami,ze nie widzi zydow w Polsce .
    Zreszta szkoda slow dla takich .
    A dla „monitorapolskiego” wszystkie gwiazdki na niebie za podawanie tego co sie w swiecie AUTENTYCZNIE DZIEJE !
    Dla tych co zydow juz rozpoznali , choc to trudna sprawa w dzisiejszych czasach (zmienione nazwiska przybrane do tych narodow,w ktore sie wmieszali i udaja swoich) , ich krew zostala zamieszana z krwia innych narodow przekazuje OSTRZEZENIE i zarazem swiateczne zyczenie :

    OBYSCIE SIE NIE OBUDZILI W ZYDONIEMIECKICH OBOZACH KONCENTRACYJNYCH !!!

    I to juz w 2012 roku – wszystko przygotowane lacznie z transportem kolejowym i bocznicami !
    Zyd z niemcem chce rzadzic calym swiatem – niedoczekanie wasze .

   • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 10:02 am

    Ponoć w Polsce może być nawet 6 milionów Żydów, z czego większość z nich nawet sobie nie zdaje z tego sprawy. Może ty też jesteś Żydem i o tym nawet nie wiesz?
    600 lat wspólnej historii…

    • hjk 23 grudnia 2011 o 12:05 pm

     Ale tu nie o takich zydów chodzi, co nie wiedzą 🙂

     Nie przesadzajmy z tą wspólną historią, bo ona pokazuje, ze zydzi żyli w gettach i izolowali się od lokalnych społecznosci w swoich dzielnicach i odznaczali strojem, zwyczajami, religią, a ew. „miesznie się” było zamierzone w celu uzyskania jakichś korzysci przez tę nację (np, żony władców, posłów, itd.) ew. całkowicie przypadkowe (np. jakieś romanse ze służbą czy tp.).

     Po wojnie nastąpiła zmiana taktyki i zaczeli się maskować – zmieniać nazwiska i upodabniać do lokalnych społeczności. Moze tak własnie uzyskiwano te „kosmiczne” liczby zamordowanych w holokauście – bo nagle „zniknęły” te miliony żydów polskich sprzed wojny, a pojawili się „Polacy”… Takich tzw. „kryptożydów” rzeczywiście może być kilka mln. jak oceniaja niektórzy, ale żeby aż 6 to chyba nieprawdopodobne, choć kto wie, jak jest naprawdę… W kazdym razie oficjalnie zarejestrowanych w gminie wyznaniowej jest zdaje się coś ok. kilkunastu tys. w całym kraju (!)

     • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 5:30 pm

      hjk, wiesz że ryzykujesz stanie się kryminalistą poddając krytyce oficjalnie słuszne dane?
      Jak cię będą mieli zamykać, to daj znać – wtedy zrobimy akcję lepszą od tej z Chołdą.

      • hjk 24 grudnia 2011 o 1:17 pm

       Ale te dane oni sami już zmieniali, np. co do ilości ofiar Auszfica, kiedyś mówił się o 6 mln, jeszcze jest w starych książkach, dzis mówi się o 1,1-1,2 mln…
       A poza tym, kto tam wie i kto jest w stanie wszystkich policzyć. Niemcy np. ten sam nr obozowy przyznawali iluś tam ofiarom po kolei – dla jednych to argument za wielka iloscią ofiar, dla innych za nieokreślonością. Jedno jest pewne – ludzie ginęli i to w wielkiej ilości…
       W Polsce przed wojną było 38 mln, po wojnie zarejestrowano 26 mln w pierwszym wpisie…
       Ale czy wszyscy zginęli? Pewnie nie, cześć wyemigrowała, cześć została zagarnięta przez Rosję, a część pewnie zginęła…
       Dziwie się, ze nie powstał żaden „rejestr zaginionych” – kazda rodzina mogłaby przesłac dane do jakiegos centrum, kto kiedy zginął i zaginął, z wszelkimi danymi osobowymi…
       A czy np. żydzi maja coś takiego?

   • wisznu 23 grudnia 2011 o 11:57 am

    Bo są święta deklu to i kolejki są były i będą. A że nie widzisz żydów na górze to wiem ,bo masz już wyprany mózg przez telewizje wysokiej rozdzielczości.

   • felicyta 23 grudnia 2011 o 12:37 pm

    @jakis_buk 23 Grudzień 2011 o 4:43 am, theaspartam > to że masz joba na punkcie zydów

    -mam wrazenie, ze to Ty cos takiego dostales od niektorych pochwal na tym blogu, sporo jeszcze musisz poczytac i poobserwowac, zeby wypowiadac sie na w/w tematy

    • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 1:57 pm

     felicyta > ty masz tylko wrażenie, a ja widze i wiem, że niektórzy mają jobla na punkcie zydów – zresztą nie tylko na punkcie żydów 😀

     „sieć komputerowa w Tworkach” – cos w tym jest 🙂

   • Madry Inaczej 23 grudnia 2011 o 1:25 pm

    Jaki esbetu dobrze to zoobserwowałeś.! To jest tak jak odkrywcy dawali indianom kolorowe szkielka wzamian za złoto. Tu jest podobnie ludzie oddają życie rodzinne , miłość a nawet duszę za kilka nic nie wartych świecidełek.

   • Orka 23 grudnia 2011 o 9:33 pm

    http://wyborcza.pl/0,0.html
    http://www.midrasz.pl/

    • Orka 25 grudnia 2011 o 9:33 pm

     To do jakis_buk w ramach akcji ” tęsknię za tobą , Żydzie „

  • boyle 23 grudnia 2011 o 10:16 am

   Michnik, Kwaśniewski, Rot(h)feldowie,Meller, Urban, Passent, … mam wymieniać dalej? Bo mogę długo.
   Sam jestem Żydem w 1/8 i z rozmów ze znajomymi, to takich 1/4 i mniej to jest naprawdę sporo.
   Antysemitą nie jestem, ale filosemitą tymbardziej 😉 Żydzi są po prostu bardziej przebiegli niż prawie wszystkie inne narody, a to stwarza im więcej pokus. Tym bardziej w prl-u, gdzie komuchy ich specjalnie wpychały w nadreprezentacji, żeby „dzielić i rządzić”.

   • pan_prezydent 23 grudnia 2011 o 11:40 am

    Bardziej przebiegli niż wszystkie inne narody ? Może dlatego że tylko ten „naród wybrany” ma najbardziej rasistowską we wszechświecie księge religijną zwaną talmudem i obawiam sie że w dużej mierze nauki tam zawarte są powodem ich „przebiegłości”
    Nie każdy żyd jest syjonistom i nie każdy syjonista jest żydem.

    • alexirin 23 grudnia 2011 o 3:45 pm

     wyjaśnijmy sobie raz na zawsze prawdziwi żydzi to ci którzy przestrzegają 10 przykazań mojzeszowych natomiast talmudyści to nie zydzi tylko uny satanistyczne 🙂

   • hjk 23 grudnia 2011 o 12:16 pm

    Problem nie jest w „żydostwie”, bo wielu ich się „polonizowało” i stawali się bardziej Polakami niż niejeden „autentyczny” Polak, tylko własnie w ukrytym działaniu niektórych (różnie nazywanych – syjonistami, satanistami, talmudystami, itd.) wbrew interesom narodu i państwa tych, którzy ich gościli i goszczą na ich własnym terytorium i to jest skandalem. Tak więc nie chodzi tu o żaden „rasizm” czy „antysemityzm”…

    Zresztą to nie jest tylko problem polski, niektóre kraje nie dość, ze całkowicie są podbite czy opanowane ekonomicznie i politycznie (jak np. usa, co ujawnili 2 naukowcy w raporcie o żydowskim lobby tamże), to jeszcze trwa ofensywa kulturowa (pod nazwą „politycznej poprawnosci”), mająca na celu zlikwidowanie lokalnych kultur ze szczególną nienawiścią do chrześcijaństwa czy katolicyzmu.

    • Ktoś 23 grudnia 2011 o 9:48 pm

     W Polsce też to już jest, KK milczy. Zgadnij dlaczego.

   • rambo8 23 grudnia 2011 o 9:46 pm

    hehehe he a, o zgubiłęm guzik, hehe. Dobra do rzeczy co za nie przeciętny łeb poparł wyppowiedz tego gościa od narodów ponad przeciętnych ? gratuluje rozeznania i obeznania w temacie, typowe żmijowe pismo – Bardziej przebiegli ? względem kogo ? czysty syjonizm ukryty za polityczną poprawnością, zresztą to są jawne żarty, kto łykną tą propagande ten głupi. NAPISAŁEM CI KOLEGO ŻE WASZA”PRZEBIEGŁOŚĆ” TO JEST KURESTWO, WIĘC NIE ZMIENIAJ POJĘĆ, po nadto Polacy was biją pod każdym względem, szlachetnym ( pewnie nie wiesz co to za określenie) na głowe, poczynając od inteligencji, na moralach ( odsytłam do świętych pism talmudu) kończąc. Kto temu jawnemu wężowi dał 5 gwiazdek ?
    Aż polece 😉 chć to tylko zarys celem dalszego zgłebiania tematu. Nie dziwie sie że skurwysyny ( mówie o talmudowych syjonistach) tak jebią bande osłów na tak alternatywnej stronie, plują wam w twarz a wy im jeszcze przyklaskujecie, wkurwiłem sie.

    • rambo8 23 grudnia 2011 o 9:53 pm

     hehe sory nie ten film 🙂
     a z resztą każdy wie ocb. google nie boli ,5 gwiazdkowcy dla jawnego syjonisty, talmudysty z wężowym językiem który tylko przygłupy łykają jako złotą monete, hyyyy

 9. Ktoś 23 grudnia 2011 o 4:05 am

  Atak na Iran nastąpi jeszcze za tej kadencji OBAMY. Wiadomo, że na reelekcję może nie mieć szansy a jak się już zacznie wojna no to „wiecie rozumiecie, USA w potrzebie” i wprowadzi stan wojenny na co ma już od dawna ochotę.

  Co do dat potencjalnego ataku znając „możliwości” satanistów yahwe w tym względzie nie jest wykluczone iż odbędzie się w jakieś muzułmańskie święto kiedy ich czujność nakazami religii będzie maksymalnie ograniczona. Już dokonywali bombardowań siedziby władz Jemenu obowiązkowych modłów muzułmanów wiec tradycje w tym mają.

  Ma ktoś wykaz dat dobrych do kabały?

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:02 pm

   Może w rocznicę urodzin Pike’a – 29 grudnia?
   http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/destruction_of_the_trade_centers.htm

   • Ktoś 23 grudnia 2011 o 9:53 pm

    To może byc ten dzień, wtedy mogą świetować w Nowy Rok iz cały 2012 będzie pod znakiem wojen. Przy tym poziomie ześwirowania jaki mają nie jest to wykluczone. thx.

 10. rabarbarek 23 grudnia 2011 o 4:18 am

  Monitorze , ja sklaniam sie do teorii o probie poprawienia swojego wizerunku , mocno nadszarpnietego po rewelacjach o zwyciestwie nad Iluminatami.[ zreszta innymi wystapieniami tez] Na wielu stronach blogerzy przejechali po nim walcem i facet poczul , ze jego wiarygodnosc pikuje w dol.
  Akurat tak sie zlozylo , ze przypadkowo trafilam na poczatek afery , kiedy to podobno pan Fulford zaginal. Poszukiwania trwaly, zamartwiano sie o jego bezpieczenstwo , byl aresztowany , cuda niewidy. Nagle odnalazl sie i od razu zaatakowal , w bardzo ostry sposob nie tylko Iluminatow ale i Kosciol i Papieza.Zupelnie jakby to Papiez dybal na jego zycie i chcial go zgladzic. Niezle jak na sponiewieranego obronce pokoju i bezpieczenstwa na swiecie , lekajacego sie o wlasne zycie.

  Poza informacja o Japonii , ze wkrotce moze zostac zaatakowana , nie ma tam niczego nowego ani odkrywczego. A zaklac to ja tez potrafie [ jak czasem widac , inni blogowicze tez sobie z tym niezle radza] , wiec poza dosadnym jezykiem nie ma tam zadnych rewelacji. No moze jedna , a mianowicie ta , ze pan Fulford jest tak wazna figura w walce z NWO , ze ze wszystkich stron ciemne sily , daza do zlikwidowania go. To taki rodzaj autoreklamy. Chodzi o to , zebysmy to lykneli . Nie wiem jak jak inni , ja tego nie lykam .

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 10:15 am

   Ja to podobnie widzę, atak na 84-letniego Papieża jest zupełnie jakby z kosmosu, ni przypiął ni przyłapał…
   Chociaż informacje o wierceniach w pobliżu Japonii mogą być prawdziwe – on siedzi w otoczeniu tych mistrzów karate, oni na pewno nalegali by to ujawnić światu. Podobnie sprawa wygląda z El Hierro – tam jest nieciekawa sytuacja, silny bodziec może spowodować katastrofę.
   Zastanawia mnie jego tłumaczenie ludności Izraela – przecież niemal wszyscy uczestniczą w jego satanistycznych akcjach… Zdecydowana większość popiera ludobójstwo na Palestyńczykach… A teraz atak na Iran, jakoś nie słychać o demonstracjach antywojennych. Te, które były miały przyczyny czysto ekonomiczne.

   • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 10:39 am

    A czy ty jesteś jedynym czytelnikiem. Materiał jest do dyskusji. Poza tym to ja rozpocząłem tłumaczenie po polsku Fulforda już w kwietniu – przejrzyj dawne wpisy. Warto by do nich nawiązać.

    • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:06 pm

     ALE FULFORD PRZEWIDZIAŁ TSUNAMI!!! I mam to nagranie sprzed 3 lat, z rozmowy z Rense – to jest główna przyczyna tego, że się nim zainteresowałem.

  • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 10:26 am

   Uderzają dwa fakty.Trzęsienie ziemi w Japonii ,i fala tsunami niszcząca USA.Te dwa zdarzenia od kilkunastu lat są zapowiadane ,przez „dobrych kosmitów”zetas.Jednocześnie mówią o tym liczne mniej czy bardziej wiarygodne „proroctwa”Nie wykluczone ,że fakty te nastąpią,z przyczyn naturalnych,czy jak kto woli jako kara boska.Siły demoniczne stojące za illuminatami,funkcjonujące poza czasem,mają ograniczony wgląd w przyszłość,stąd ich rozmaici „wyznawcy” mają dostęp do tej wiedzy.Pan Fulford,wpisuje się niebezpiecznie w nurt,próby rozegrania tych wydarzeń na korzyść sił zła.Jego teksty,trafiają do ludzi najmniej wyrobionych i jednocześnie,zdemonizowanych.Chodzi o to,by np następne trzęsienie ziemi w Japonii,nie skłoniło ludzi ,do nawróceń ,i refleksji,a pchnęło do agresji.Podobnie ,kataklizm w USA.Wyplucie z siebie absurdalnego ataku na Benedykta XVI,jest tak absurdalne,że jednoznacznie wskazuje,na coraz silniejsze opętanie demoniczne Pana Fulforda.
   Wystarczy zresztą na niego popatrzeć.Co do stwierdzeń Eda,,nie wykluczam. że ma rację.Należało by oprzeć się tylko na proporcjach twarzoczaszki,nie bacząc na kolor oczu(świetnie maskujący),i uwłosienie.Przydało by się zdjęcie Fulforda,z młodości.
   Sam apel o atak na kilkuset „starców” w tym Papieża,jest absurdem,posuniętym do granic,logiki,wielu jednak ma nadzieję na takie łatwe i szybkie rozwiązanie problemów świata.To na nich jest obliczone to wystąpienia.Spowoduje wzrost agresji mentalnej,a kto wie czy nie uruchomi jakiegoś nowego „Ali Agcy”Jak na dłoni widać w tym wystąpieniu,czego życzy sobie mocodawca Fulforda,agresji i krwi,jak najwięcej.

   • hjk 23 grudnia 2011 o 12:26 pm

    czy nie przesadzasz z tym atakiem na starców i nowym ali agcą? Jest apel o zamkniecie wymienionych z nazwy przywódców illuminackich i ich głownych marionetek i to wszystko, a w kwestii papieża mógł ulec dezinformacji rozpuszczanej przez wrogie katolicyzmowi ośrodki. W całym tym wystąpieniu istotne jest to, ze publicznie zwraca uwagę na pewne znane juz fakty i ostrzega przed pewnymi zagrożeniami, zasadniczo jest to chyba apel do odpowiednich słuzb, a dla zwykłych ludzi tk tylko tytułem informacji co się dzieje, bo przecież jakiś zwykły Kowalski czy Smith nie podejdzie ot tak po prostu do Rotszylda i nie aresztuje go…

    • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 12:32 pm

     Jeśli się dał nabrać na atak na Kościół, to ma niezłych manipulatorów wokół, nie sądzisz? Te sensacje trzeba będzie zweryfikować z innych źródeł. W niektórych sprawach wygląda na to, że ma dobre informacje.

     • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 1:13 pm

      Ma informacje ,jak osiemnastolatek który dorwał się do internetu,a niektóre podaje wręcz mętnie ,np wielka skała .

     • Peryskop 23 grudnia 2011 o 1:47 pm

      Monitor: „…W niektórych sprawach wygląda na to, że ma dobre informacje…”
      No właśnie, też tak to widzę. Sęk w tym, że ciężko zgadnąć w których niektórych.

      Ale dzięki za ten tekst chociaż z podanej niejasności generuje tak skrajne reakcje.
      Przychylam się do opinii, że BF kultywuje swój image, roztrząsa sprawy znane, atakuje BXVI
      wzywa do aresztowania aktywistów NWO – ale czy podburza do rozlewu krwi jak pisze Zeno?

      Jak radzi @iHe słuchajmy co mówi i odcedzajmy to co wygląda na przydatne.
      Próby rozniecenia zawieruchy od podbrzusza Chin są bardzo prawdopodobne.
      Atak na Japonię w marcu za niechęć udziału w konfrontacji z Chinami potwierdziły inne źródła.

    • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 1:12 pm

     Widzę,że jesteś przywiązany do koncepcji a to HAARPa a to bomby atomowej wywołującej tragedię w Japonii.Porzuć złudzenia,to naturalne zjawiska,za których nasileniem ,stoi wola Boga.Kończy się świat który znamy.Fulford po to właśnie jest.
     Przy okazji,jak sobie wyobrażasz to „aresztowanie starców”,bo ja nie mam złudzeń ,jakby to miało wyglądać.

     • hjk 23 grudnia 2011 o 2:49 pm

      Nie mieszaj Pana Boga tam, gdzie ludzie mieszają 🙂
      Po co miałby nasilać kataklizmy?
      Już lepsze jest jakieś nibiru powodujące zachwiania w polach magnetycznych czy grawitacyjnych, albo inne przechodzenie układu słonecznego rpzez równik czy tam centrum galaktyczne 🙂

      • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 3:13 pm

       hjk@
       Po co miałby nasilać kataklizmy?
       Poczytaj Biblię, i rozejrzyj się dookoła.znajdziesz odpowiedź ,po co.

       • hjk 23 grudnia 2011 o 3:53 pm

        Rozglądam się i czytam i nie znajduję odpowiedzi, musisz mnie i innych zapewne ciekawych tej kwestii oświecić 🙂
        Zeby skłonić do nawrócenia? Ostrzec?
        Ale tu stopniowe nasilanie nie ma żadnego sensu, bo i tak kazdy pomyśli że natura zwariowała, już „lepsza” byłaby chyba jakaś nagła katastrofa…?

        • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:11 pm

         Do mnie przepowiednie biblijne nie przemawiają, z prostego powodu – to nie jest o naszych czasach. Tak wiele się na świecie rzeczy wydarzyło, o których Biblia nie mówi. Natomiast sądzę, że elity iluminackie wykorzystują Biblię by mieć poparcie starotestamentowych. Dlatego sztucznie realizują pewne „proroctwa”.
         Natomiast jestem skłonny przyglądać się nowszym przepowiedniom, takim jak o. Klimuszko.

        • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 6:11 pm

         Jeśli to nie poskutkowało,cóż ja mogę.

         http://www.nonpossumus.pl/ps/Lk/21.php
         Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. 26 Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. 27 Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. 28 A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”.
         Przykład z drzewa figowego

         29 I powiedział im przypowieść: „Patrzcie na drzewo figowe i na inne drzewa. 30 Gdy widzicie, że wypuszczają pączki, sami poznajecie, że już blisko jest lato. 31 Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, iż blisko jest królestwo Boże. 32 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się wszystko stanie. 33 Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.

         Potrzeba czujności

         34 Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie przypadł na was znienacka, 35 jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. 36 Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”.

   • ozyrys 23 grudnia 2011 o 11:04 pm

    A może prawdziwy Fulford nie żyje ??
    dlatego taka dysproporcja w jego wyglądzie ,zachowaniu i zapalczywości??

    • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 11:17 pm

     Pisałem,że przydało by się jego zdjęcie, z czasów,gdy nie był w Japonii, a wcześniejsze.
     To może być,podstawiony aktor,podczepiony pod życiorys i tożsamość.

    • monitorpolski 24 grudnia 2011 o 12:58 am

     Głos. Zbyt dużo się go nasłuchałem, to jest jego głos.

     • rabarbarek 24 grudnia 2011 o 2:57 am

      Monitor , ostatni raz wspominam Fulforda przed Swietami . Wiem , ze Ty uwazniej sledzisz jego dzieje . Powiedz , czy pamietasz jego wypowiedzi na temat Rockefellera ? Wydaje mi sie , ze kiedys mowil o nim. Jest to ciekawe w swietle dzisiejszej dyskusji . W ostatniej wypowiedzi F,mowi tylko o Rothschildach , a o przestepcy tego samego kalibru , Rockefellerze , ani slowa. Czy mozliwe jest , ze Fulford pracuje dla tego drugiego i odwala za niego brudna robote.?
      Pisalismy kiedys o tym , ze walka o wladze toczy sie na wielu frontach.
      Ale moze tez byc tak , ze mamy na boisku dwie druzyny , ktore rozgrywaja mecz miedzy soba. My wystepujemy w roli kibicow , nie wiedzac , ze obojetnie ktora druzyna zwyciezy , czeka nas ten sam los. Nie wolno nam popierac zadnej z nich.
      Byc moze to dla nich ” boj to jest ich ostatni” a nie dla nas. Kiedys Peryskop pisal , ze dobrze byloby gdyby sie nawzajem pozabijali . W walce kogutow , jeden zazwyczaj ginie , a drugi poobijany , pokrwawiony dlugo , dochodzi do siebie. Poczekajmy…

      • hjk 24 grudnia 2011 o 10:03 am

       zawsze tak jest, póki maja wspólny interes, to go w miarę zgodnie realizują…
       A jak przyjdzie do podziału tortu, to rzucają sie na siebie…
       Tak jest na filmach, tak jest i w życiu, tak było w historii, ze najpierw Rosja z Niemcami nas wykańczali, a potem rzucili sie na siebie…
       Pewnie i teraz będzie podobnie…

      • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 10:57 am

       Ewangelia Mateusza 12/25
       „Lecz Pan, widząc myśli ich, rzekł:
       Każde królestwo rozdzielone samo przeciwko sobie, pustoszeje,
       i każde miasto, albo dom, sam przeciwko sobie rozdzielony,
       nie ostoi się.”
       I tak będzie z nimi.

 11. Ktoś 23 grudnia 2011 o 4:28 am

  Kim Dżong Il został zamordowany bo pamiętajmy „przepowiedni” w której to nuklearny arsenał Korei Północnej zostanie wykorzystany do ataku na Chiny, Japonię i zapewne także na południowców. Nie udało się dokonać „udanej prowokacji” za czasów poprzedniego szefa KRLD to na pewno będą próbowali dokonać podobnej sztuczki za urzędowania nowego. Dla nich każda możliwość zrównania Chin cudzymi rękami to okazja do świętowania w Knesecie.

  Ciekawe czemu Japończycy przypadkowo nie staranują statku który im minuje wybrzeże. I tak wiele do stracenia już nie maja skoro żydzi uparcie chcą zatopić Japonię by „zrealizować ” kolejna swoja „przepowiednię”. Teraz już nie ma co się bać „odpowiedzi”. Oni muszą już zacząć walczyć o swoje przeżycie.

  • deotibigratia 23 grudnia 2011 o 10:37 am

   jeszcze trochę textów „z innej beczki” na temat KRLD

   http://krld.pl/krld/zjednoczenie

   Nie wszyscy wiedzą, że Korea jest przedzielona wielkim murem na 38 równoleżniku. Mur ten wybudowały Stany Zjednoczone Ameryki Północnej po zakończeniu Wojny Koreańskiej.

   Mur ten jest setki razy potężniejszy od tego jaki istniał w Berlinie i dzieli koreańskie rodziny, braci, rodziców…

   Taka sytuacja ma miejsce ze względu na dominację USA nad Południową Koreą, USA trzyma na południu 40 000 swoich żołnierzy co skutecznie uniemożliwia zjednoczenie narodu!

   Korea jest niezależnym i suwerennym państwem, jednak Południe ciągle jest kontrolowane przez imperialistyczne interesy i amerykańską klikę. Jeśli jakiś Koreańczyk z Południa chciałby odwiedzić Północną Koreę przekraczając mur zostałby natychmiast zabity przez amerykańskich żołnierzy. Na Południu obowiązuje „Ustawa o bezpieczeństwie państwa” na mocy, której każdy obywatel, który rozmawia lub czyta nt. Północy podlega karze ograniczenia wolności, a nawet śmierci. Każdy obywatel Południa, który zgłosi chęć odwiedzenia Północy jest z góry – na mocy w/w ustawy – traktowany jak przestępca!

   ***************************
   http://prawda2.info/viewtopic.php?p=215350#215350
   Owszem raju tam nie ma, ale ludzie do głodnych czy zamęczonych nie należą. W ostatnich latach bardzo wysoko skoczyły pobory z mniej niż dolara na miesiąc do ok. 25-30 dolarów. Z informacji wikileaks wynika, że dolary można kupować w Korei Północnej bez najmniejszego problemu w bankach – ile chcesz.
   Dokumenty te przedstawiają KRL-D jako jeden z najszybciej rozwijających się gospodarczo krajów tamtego rejonu. Jak do tego dodasz, fakt, że każda rodzina w KRL-D dostaje mieszkanie za darmo za które nic nie płaci (poza jakimiś opłatami typu śmieci itd), tanią żywność, bardzo tania lub dla większości darmową komunikację, szkolnictwo darmowe, jak i służbę zdrowia (ta ponoć jest fatalna) to obraz życia przeciętnego Koreańczyka z północny już tak źle nie wygląda, zwłaszcza, że na kapitalistycznym Tajwanie ludzie pracują za m,niej niż dolara dziennie bez żadnego dodatkowego benefitu. Jakoś nie widzę o tym wzmianek w prasie czy mediach zachodnich!
   Za słuchanie radia z północy lub oglądanie TV w Korei południowej grozi 2 lata wiezienia. Też media o tym nie wspominają?
   W Korei Północnej retransmitowane są dwa kanały telewizyjne z południa. Oraz można oglądać TV Satelitarną Południa. Tak nikt tego nie zabrania. Nie mówiąc o radiu.
   Zresztą gdyby nie USA i Japonia dawno już doszło by do zjednoczenia obu Korei. Jednak USA i Japonii to nie rękę.
   Zmarły prezydent Korei Północnej Miał bardzo ciekawy program zjednoczenia z pozostawieniem obu systemów równolegle, coś jak Hong Kong. Jednak USA to stanowczo odrzuciły bez podania przyczyny.

   ps.2 Do KRL-D nie wyemigrujesz. Ich konstytucja stanowi, że tylko Koreańczycy mogą korzystać z dobrodziejstwa kraju. Są oczywiście wyjątki ale to naprawdę wyjątki.

   ps.3 Od kilku lat działają w Korei Północnej wolne obszary biznesowe, gdzie każda firma zachodnia może założyć filię i produkować na bardzo preferencyjnych zasadach. Mimo, iż tego nie napiszą w prasie czy nie powiedzą w TV sporo firm z UE tam działa.

   ******************************
   od siebie dodam tylko tyle, że stosuję taką metodologię poznawania świata: jest dokładnie na odwrót niż podaje GW TVN itp; biorąc to pod uwagę, sadzę że dane i informacje o ubóstwie społeczeństwa i terrorze państwowym KRLD tam są zapewne grubo przesadzone

   z drugiej strony, uważam, iż społeczeństwa azjatyckie są organizowane na wzór „owadzi” – czyli coś w stylu, że mróweczki zaiwaniają na królową :

   a czemu? widocznie taka ich uroda, tradycja, mentalność – w takim systemie czują się bezpieczniej, może oni bardziej utożsamiają się z narodem (mrowiskiem) a mniej jest indywidualistów – dlatego takie systemy z silną władzą w rękach jednej osoby u nich się sprawdzają – tak czy inaczej mają prawo do samostanowienia o swoim systemie i nikt nie ma prawa wtrącać się w ich sprawy, demokratyzować itp

   • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 11:52 am

    http://www.fakt.pl/Jedza-ludzi-z-glodu-Boze-jak-im-pomoc-FILM,artykuly,107064,1.html
    Agenci wpływu,niemieccy,żydowscy ,rosyjscy, iluminatich.
    to wiedziałem.Ale agent wpływu rodziny Kim.
    Toż to nobilitacja tego bloga,absolutna.
    Już pisałem ,nieźle opanowaliście język polski ,towarzyszu.

    • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 11:57 am

     O tym, że na świecie istnieją regiony, gdzie panuje głód, nie trzeba nikomu przypominać. Zachodnie i – nie oszukujmy się – syte demokracje wciąż o tym debatują, ale rozwiązać problemu nie potrafią. Tymczasem w Korei Północnej z niedożywienia umierają miliony! Niestety, w większości dzieci. Te, którym udaje się dotrwać do dorosłości, często zawdzięczają życie kanibalizmowi.
     Kanibalizm miał stać się plagą w latach 90-tych, kiedy to głód dotykał już niemal każdego Koreańczyka, który nie był związany z reżimem (w ciągu 5 lat zginęło tam z niedożywienia ok. 3 milionów ludzi). Najbardziej wstrząsające są relacje o głodujących dzieciach z Korei Północnej. Raczkującej w kraju konspiratorom udało się przeszmuglować do Chin filmy pokazujące dzieci z wiosek, które jedzą trawę, korę, czy ziarna wydłubane w ziemi (dobrze widać to na dokumencie „Dzieci złego państwa” – „Children of the Secret State”).

     Mali żebracy to bezdomne sieroty, którym reżim zamordował rodziców. Szacuje się, że takich dzieci jest w Korei Północnej ok. 200 tysięcy. Władze zatrudniają nawet dziecięcych hycli, którzy po złapaniu kilkulatka, wywożą do do obozu koncentracyjnego. Tam dzieci mają zabijać się same.Link powyżej.Film ,już usunięto.

     • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 12:06 pm

      Nic nie pozostanie w ukryciu….

      • hjk 23 grudnia 2011 o 12:34 pm

       nie przesadzasz z tym umieraniem milionów? gdyby tak było, to juz by tych ludzi nie było…
       Problem w tym, ze trudno dotrzeć do prawdziwych informacji, gdyż zapewne obie strony maja interes w tym, zeby propagandowo zniekształcać rzeczywistość, jaka tam faktycznie ma miejsce, ale jeśli to, o czym tu napisane to prawda, szczególnie o południu, ktore przecież jest (bardziej?) „demokratyczne”, a przynajmniej otwarte na swiat, no to porażające…

       • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 1:16 pm

        hjk@
        Nie zauważyłeś że to cytat?.Czyżbyś czytał „po łebkach”??

        • Peryskop 23 grudnia 2011 o 2:05 pm

         Zeno – mam wrażenie że przesadzasz.

         Uwagi @DTG i @hjk trudno tak napastliwie komentować jak tobie się zdarza.

         Czy łyknąłeś haczyki propagandy anty-putinowskiej, anty-chińskiej i anty-pn-koreańskiej?

         Przecież wszyscy zaznaczają brak fascynacji w/w bytami, ale trzeba dostrzec różne aspekty w kontekście dynamiki, jaka się obecnie przejawia na tle polaryzacji i repolaryzacji interesów.

         Trochę zimniejszej krwi ci życzę !

        • hjk 23 grudnia 2011 o 2:52 pm

         faktycznie nie zauważyłem i czytam w wiekszości po łebkach, bo przecież nie będę dokładnie wszystkiego czytał, bo by mi życia nie starczyło… 🙂
         Tylko w rzeczy istotne trzeba sie wgryzać…

        • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 3:20 pm

         „ale trzeba dostrzec różne aspekty w kontekście dynamiki, jaka się obecnie przejawia na tle polaryzacji i repolaryzacji interesów.”
         Nie sądzisz że popadasz w relatywizm,lub wychodzi z ciebie jeszcze dialektyka marksistowska?
         KRLD to sprawa jednoznaczna,miedwiedputy też.Trzeba tylko szukać .
         Znam Polaków ,którzy brali udział po stronie Kim IR Sena w wojnie.Potem odwiedzali do niedawna.,cóż wymierają.Groza tego co opowiadali przechodzi ludzkie pojęcie.Rosje masz blisko,jedź na wycieczkę,ale na prowincję.

        • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 3:23 pm

         hjk@
         „Tylko w rzeczy istotne trzeba sie wgryzać…”
         Skąd wiesz które są te istotne..
         Gdy rozglądasz się za tygrysem,uważaj na skorpiona.

        • hjk 23 grudnia 2011 o 3:59 pm

         @zeno
         rozróżniania tego, co istotne i nie generalnie uczy filozofia, a w danej dziedzinie jakaś jej w miarę gruntowna znajomość. Ale ogólnie rzecz ujmując, zawsze jest jakieś sedno i dodatki i trzeba to rozróżniać. Jak masz jakieś bardziej szczegółowe pytania, to mogę wskazać co jest czym w danej dziedzinie, jesli zdołam 🙂

        • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 4:14 pm

         Popatrz na tłumy filozofów.
         Który z nich zwalcza NWO.
         Poza „wiejskimi” filozofami.
         Którym cześć i chwała.

        • hjk 23 grudnia 2011 o 4:36 pm

         są i tacy, co zwalczają, ale przeciez nie mozesz znać wszystkich 🙂
         Poza tym ich zadaniem jest myśleć, rozumieć, rozsądzać i mądrze pisać czy mówić, czyli dawać pewne narzędzia do walki, a walczyć musi każdy, ma być popolite ruszenie, bo czas wodzów już się chyba skończył, to ustaliliśmy już chyba na blogu…

        • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 9:11 am

         ” wodzów już się chyba skończył, to ustaliliśmy już chyba na blogu…”
         Od kiedy to „ustalenie na blogu”,to krok w kierunku prawdy?
         Referendum wśród pacjentów,czy operować pacjenta?
         Nadchodzi właśnie czas wodzów,za którymi pójdą ci ,którzy są zdolni do walki,i świadomi jej celów,czasy sterowanych plebejskich sterowanych zza kulisów,ruchów masowych ,dobiega końca,nie dotarło to jeszcze do większości.Ciągle funkcjonuje świadomość ,spaczona masońską indoktrynacją.

        • hjk 24 grudnia 2011 o 1:27 pm

         moze i czasy wodzów – jak piszesz – nadejdą, ale póki co odeszły czy się skończyły…
         Ale faktycznie, nie twierdze, ze definitywnie…

        • hjk 24 grudnia 2011 o 1:53 pm

         @Zeno
         „Od kiedy to „ustalenie na blogu”,to krok w kierunku prawdy?”

         Od wtedy, kiedy na blogu dyskutują w miarę kompetente osoby, przedstawiają argumenty, a przedstawione rozwiązania nie wzbudzają wiekszych sprzeciwów, dlatego pewne wypracowane stanowiska można uznać za krok w stronę prawdy a moze i za poważną część prawdy o danym zagadnieniu 🙂

      • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:31 pm

       Faktycznie szokujący film. Nie wygląda na zrealizowany w hollywoodzkim studio. Najgorsze jest to, że ten model kontroli społeczeństwa się sprawdził – globaliści chcą ten system wprowadzić na całym globie.

     • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:26 pm

      Oglądałem tylko wyrywki w TV – relacje po śmierci tego ich tyrana. Ale przyznam, że byłem zaskoczony, że nie widziałem płaczących kościotrupów, a dobrze wypasionych, zdrowo wyglądających – choć przestraszonych, ludzi. Trudno wyrokować gdzie jest prawda, skoro nawet w USA ją się kreuje za pomocą aktorów. A i w USA ludzie umierają z głodu – niedawno w Austin kobieta zabiła swoje dzieciaczki, a potem popełniła samobójstwo, gdyż odmówiono jej food stamps… Nie wszystkim też wiadomo, że w USA podczas Wielkiej Depresji zmarło z głodu 7-8 milionów ludzi!

      • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 9:01 am

       Monitor@
       „Ale przyznam, że byłem zaskoczony, że nie widziałem płaczących kościotrupów, a dobrze wypasionych, zdrowo wyglądających – choć przestraszonych, ludzi.”
       Czytałeś może o wizytach szwajcarskiego Czerwonego Krzyża,w Auschwitz?.?
       Widzę, że nie.Poczytaj i tych dobrze odżywionych,zadowolonych więźniach w schludnych pasiakach.Jak myślisz,kto dopuszcza wszelkie filmy z tego piekła na ziemi do dystrybucji.Najlepiej jedź tam z kamerą,,to szansa na niemal ekspresowe męczeństwo w imię prawdy,chyba że sfilmujesz to,co wygodne dla gospodarzy.

    • deotibigratia 23 grudnia 2011 o 3:02 pm

     @zenobiusz
     skoro nie umiesz dyskutować ad meritum tylko przyczepiasz się ad personam
     odpowiem ci tak :
     – nie żadnym jestem towarzyszem
     – i nie jestem też agentem wpływu

     interesuje mnie świat i globalna polityka, szukam informacji z różnych źródeł, linkuję je tu do dyskusji i po to by czytelnicy bloga mieli możliwość spojrzenia na problem z innej bardziej wschodniej perspektywy; bardzo żałuję że na blogu nie ma opcji „ignore” bo twoje posty merytorycznie w ogóle mnie nie interesują

     co do ataków personalnych i nazywania mnie, wielokrotnie tutaj „towarzyszem”
     powiem ci – nie mierz ludzi swoją miarą, bo to właśnie ty miałeś tutaj konkretne zarzuty o współpracę z SB co jest choćby realne z racji twojego wieku – ja jestem osoba o wiele młodszą od ciebie

     ponadto -WIEM O JAKIE FILMIKI CHODZIŁO SULLY, którą ostatnio również niewybrednie atakowałeś – chodzi o żenujące, nawiedzone, badziewie z tobą w roli głównej – chyba nie chciałbyś bym je tu linkowała

     więc morda w kubeł, odwal się od ludzi, którzy mają inne poglądy na świat niż ty, naucz się dyskutować merytorycznie

     • deotibigratia 23 grudnia 2011 o 3:39 pm

      @zenobiusz
      i jeszcze jedno o czym chyba zapominasz, NIE jesteś GOSPODARZEM tego blogu; masz swój blog gdzie ja zostawiłam 0 wpisów; nie jesteś tu też żadnym DYŻURNYM, nie zastanawiałeś się dlaczego ludzi nie chcą pisać na twoim blogu?

      jeśli monitor stwierdzi, że jestem agentem lub dezinformuję ludzi to sam zdecyduje o tym, da mi bana i będzie po kłopocie

      i ostatnie – ja nic tu nie próbuję sprzedawać zwłaszcza kitu z orgonitu
      wiadomym jest że ty masz konto na allegro z tym towarem i tu zachęcasz to stosowania tego – jakby kto nie wiedział niebo nad Bydgoszczą gdzie mieszka zenobiusz jest tak samo schemowane jak wszędzie indziej – kiedy samoloty sieją smugi jakoś nie widać cudowności tych dział orgonowych

      dziękuję za uwagę 🙂

      • rabarbarek 23 grudnia 2011 o 5:28 pm

       Kochani , znowu dolewacie sobie oliwy do ognia. Nie tedy droga do poznania prawdy, jesli wogole bedziemy w stanie ja kiedykolwiek poznac. Wczoraj widzialam ilustracje prawdy. Stoi facet na rozstaju drog , patrzy na drogowskaz , a na nim mnostwo strzalek w rozne strony i na kazdej napis ” PRAWDA”. Czlowiek zklopotany nie wie , ktora droge prawdy wybrac

       Poszukujac wlasnej drogi do prawdy , nie zadeptujmy cudzych trawnikow , bo moze okazac sie , ze nasza prawda ma sie nijak do prawdy kogos innego i obie te prawdy maja sie nijak do prawdziwej prawdy. Tak nam maca w glowach , ze tylko spokojna dyskusja mozna rozsuplac wezel gordyjski , splatanych misternie prawd, polprawd i klamstw.

       Jesli chodzi o Koree Pln, blizsza jest mi prawda Zenobiusza . Znam te sprawy poniewaz kilka lat mialam okazje niemal dotykac ich . Informacje moje nie pochodza bynajmniej z filmow telewizyjnych . Ze wzgledu na osoby , ktore jeszcze zyja nie moge podac zadnych szczegolow , ale wiem czego tam doswiadczyly , jaka krzywde im wyrzadzono i jak potoczyly sie ich losy. Sytuacja w Korei Pln. to horror . Glod tez nie jest wymyslony , jest jak najprawdziwszy.

       A wiadomosci , ktore podala deotibigratia to czysty wytwor wyobrazni pln.koreanskiej propagandy. Pisalam niedawno o tym , ze od kilku lat Pln. Korea zainicjowala swoja obecnosc na Internecie. Jest tych stron duzo i wszystkie bez wyjatku opisuja dobrobyt w panstwie polnocy. [ oczerniajac przy tym Koree Poludniowa} Powtarzam to PROPAGANDA i nie dajmy sie na nia nabierac. Dowodem na to jest strona z ktorej korzystala PRAWDA 2, podajac informacje o dobrobycie koreanskiej polnocy. Otoz , jest to oficjalna strona prowadzona dla Polakow przez rezim polnocno – koreanski. Te teksty mozna znalezc na ich stronach w roznych krajach.

       Sami zobaczcie.

       http://krld.pl/krld/zjednoczenie

      • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:41 pm

       deotibigratia, nie chcę zatargów z byle powodu. To samo się dotyczy Zenobiusza – żeby kogoś wyzywać należy mieć faktycznie powody. Internet pozwala na dyskusję niejako zza zasłony – jeden drugiego nie widzi, dlatego staje się to wirtualne. A nie jest wirtualne. Ja znam Zeno osobiście, nie ze wszystkim się z nim zgadzam, ale mogę jedno poświadczyć, że na żadnych orgonitach nie zarabia, gdyż sam je kupuje z Allegro. Jego blog jest niewygodny, bowiem wyciąga sprawy, o których elity wolałyby nie mówić.
       Co do Korei Płn, jestem pewien że zamordowany tyran nie był wygodny globalistom, gdyż miał do dyspozycji broń jądrową, a oni by zapanować nad światem nie mogą pozostawić nawet jednej bomby w nie swoich rękach. Nie wybiela to jednak tyrana w żaden sposób. Proponuję w ogóle pominąć dywagacje jaka jest Korea Płn, bowiem to jest nieistotne. Ważne jest to, że zagrożenie nie ustępuje i szykuje się wojna, do której i my powinniśmy się przygotować. Naprawdę, mało jest czasu.

      • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 8:50 am

       dewotobiegraty@
       „masz swój blog gdzie ja zostawiłam 0 wpisów; .”
       Tu też kłamiesz.To że piszesz pod kolejnym nickiem,nie znaczy że jesteś nie do rozpoznania.U mnie masz bana od dawna,Zastanów się nad sobą ,bo brniesz ,niemal na zatracenie,czas jest bliski ,a nawet twój aktualny nick jest bluźnierstwem,w połączeniu z tym co wypisujesz.

     • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 4:50 pm

      Czyżby nasz hiziopodobny wierny czytelnik.?W każdym razie, retoryka rodem z jego ubeckiej kuchni.Pan wybaczy,ale jedno moje zdanie wywołało,lawinę inwektyw,Ja nie każdemu podaję rękę,i nie zniżam się do dyskusji z każdym.To co pan propaguje jest obrzydliwe,widzę że znalazł się nowy sponsor.

     • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 7:21 pm

      demotubagrata@

      UPs.. kobieta,a jaka subtelna.
      Przepraszam sądziłem że mam do czynienia z mężczyzną.
      Tak 태권도 tj,Taekwando,wpływa na hormony.

     • Ktoś 23 grudnia 2011 o 10:00 pm

      Udezyłes propadandzistów w czuły punkt stąd taka nadzwyczaj energiczna reakcja.

      To co napisałes odnosnie południa to juz jak czysty Orwel wygląda. 100 procentowa manipulacja społeczeństwem poprzez gównowiejstwo u władzy oddanego na zawsze czczeniu kawioru moznych anglosasów.

     • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 10:01 pm

      Derkocostamgrata@
      „ponadto -WIEM O JAKIE FILMIKI CHODZIŁO SULLY, którą ostatnio również niewybrednie atakowałeś – chodzi o żenujące, nawiedzone, badziewie z tobą w roli głównej – chyba nie chciałbyś bym je tu linkowała”
      Natychmiast podaj te linki,bo jesteście śmieszni,przerzucając tą wieść z bloga na blog i nigdzie nie podając linka.
      Wręcz domagam się linka,jak długo można bezkarnie łgać i jednocześnie wciskać inne kity ,promujące zbrodniarzy.
      Natychmiast linka.
      Inne wyjście to zniknąć ,zmienić nicka ,tak owa SULLY,
      jak i ty istoto o płci niedookreślonej.

    • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:47 pm

     zenobiusz, każdy się może mylić. I dajmy spokój z tymi „towarzyszami” bo są ludzie, którzy ci powiedzą, że tęsknią za komuną.

     • kosiardeyablos 23 grudnia 2011 o 8:59 pm

      Tęsknią za komuną bo tam można było sie poopierdzielać, pokombinować, zachachmęcić, przeszmuglować……….. stanowiska były dobre, można było być ORMOwcem (teraz też !)…hahah….no i powalić w ch….a !!!
      ” Czy sie stoi czy sie leży to kasiorka sie należy…” Kto tęskni za komuną ? KOMUNISCI !!!!!!!!!!

      • mi461 24 grudnia 2011 o 4:24 am

       @kosiardeyablos a co nie ? 😀 praca byla, na kontrakty zagraniczne mozna bylo jezdzic np do Iraku czy na budowe „rurociagu przyjazni” za zielone , jakies talony na samochody lodowki z priorytetu np budowy H.K-ce itd, nie drzalo bractwo o prace jak teraz a z emerytury tez mozna bylo wyzyc. 😉

       • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 8:56 pm

        no tyz prowda ! i szkoła była darmowa, studia i takie tam. służba zdrowia ? za darmoche, emerka w miare, wyżyć można było ( ale korupcja byłaaaaaa…..duza) W televizorni przed stanem wojennym leciały fajne filmy, serial „Kosmos 1999” czy „Muppet Show”. „Easy Rider” leciał na TVP1 a na „Czas Apokalipsy” to polazłem do kina…hehehe….po tajniaku….ale – teraz w modzie jest depopulacja. Powiem tobie że szkołe wyższą (od podstawówki….hahahahaha) kończyłem jeszcze w komunie ale bezrobocie mnie rypło już po i trza było chycić za kurowniówke (!). Została ścieżka – albo zachód (F.L. – L.C.) albo jechać po bilet do M.O.N. gwoli ścisłości wybrałem to drugie bo pierwsze mi nie do kuńca wyszło, żałuje a zarazem nie. Wtedy wyrobiłem se paszporta, zgodnie z wiekiem juz mi przysługiwał – zielony, podobnie jak dowodzik.
        NO, ale robota była. Problem jest w tym że syćko sie rypło po tym jak zdjeli z urzędu Olechowskiego premiera. Balcerek pedal jeden pokazał rogi ( szmugler cholerny ) i tak sie zaczeło rypać. Syćko sie zaczeło rypać. Znajdz książeczke pod tytułem „Spowiedź Oszołoma”. Napewno gdzieś jest, powiem ci że ryje beret, bo czytałem ją kilka lat po wydaniu i byłem przy okazji świadkiem naocznym tego cąłego przekłamania ustrojowego.
        „Niewerzcie Elektrykom” !!!

        • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 9:09 pm

         Ale i tak komuna była do dupy…….wtedy na świat patrzyłem rockowo. Był Jarocin, Metalmania, Brodnica Blues Festival , Blues nad Odrą i takie tam. To miało sens i klimat. To były rewolucje. Ceny biletów nie były takie duże. Ale jednak cenowo byliśmy w tyle. Do 1994 szło jeszcze w oparach komuny, później już nie. Solidarność się wypaliła jak i jej idee. Ludzie zaczęli myśleć konsumpcyjnie dając sie złapać na marchewkę i tak jest do dziś. NIe tęsknie za komuną – fizycznym łańcuchem trzymającym przy budzie. Kapitalizm jest cool. Chcieć to móc, jest jednak warunek że każdy nasz trud idzie na marne gdy naszą kasą obracają złodzieje !!! Za komuny też byli, oj wredni złodzieje, tylko że niewidoczni za to teraz są widoczni. tym sie rożni komuna od tego co jest teraz, choć dalej masz prawo wyboru !!! Precz z Komuną !!! Własność dla Własności !!!

   • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:21 pm

    Ciekawe, warte sprawdzenia informacje – prawda2.info to jedna z lepszych alternatywnych witryn. Ale to jest tak szokujące, że trudno mi w to uwierzyć. Sądziłbym raczej, że kary dotyczą Korei Północnej… Chociaż po tym co pokazał Ed Chiarini, jestem już gotów we wszystko uwierzyć – nawet to, że cała „prawda o Korei Północnej” jest tworem Pentagonu i Brukseli.

    • rabarbarek 24 grudnia 2011 o 4:45 am

     Kolejna strona Polnocno – Koreanska [ tak sadze , poniewaz kiedys spotkalam sie z jej nazwa]
     Umilowany przywodca Kim Jong Il patrzy na rozne rzeczy.

     Kim Il patrzy na :
     silniki . czolgi , papier toaletowy. ogorki [ wyrosniete bardziej niz te GMO] , na Miedwiediewa, na sloik dzemu, na sery , na ksiazke, itd

     Jest to strona , ktora kazdy powinien zobaczyc , zeby zobaczyc jak dzialala propaganda w KRLD. Przywodca tak sie zapatrzyl , ze nawet po smierci zamieszczono postac patrzaca na elementy dobrobytu. Choc nie podano roku wykonania zdjec , to podejrzewam , ze z rozpedu dolozono te posmiertne zdjecia.

     Celem strony bylo ukazanie przywodcy interesujacego sie rozwojem kraju , i ukazanie swiatu dobrobytu w jaki oplywala Korea Pln.

     Duuuzo zdjec

     http://kimjongillookingatthings.tumblr.com/

 12. theaspartam 23 grudnia 2011 o 4:55 am

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-ponownie-straszy-ze-wynikiem-ataku-ten-kraj-bedzie-blokada-ciesniny-ormuz

  • jakis_buk 23 grudnia 2011 o 5:12 am

   theaspartam > ta wojna jest pewna – a dlaczego ? – no to teraz ja wam sprzedam swoja wizje – czy komus zależy żeby ropa byla tania – nie, wiec trzeba zrobić jakąś zadyme na pokaz aby ceny wzrosły, czy ktos na tej wojnie ucierpi – wątpie , pewnie pod stołem dogadają sie co bombardujemy i bedzie Ok , ceny pójdą w góre i każdy bedzie zadowolony, oprócz oczywiście nas , zwykłych zjadaczy chleba, a w 2012 benzyna po 8-10 zł – obym sie mylił
   ja mam autko które pali minimum 15l / 100 km 🙂 czy cena paliwa mnie przeraza – nie 🙂 a czemu ? bo nie jeżdże bez sensu – tyko kiedy musze, wiec na paliwo wydaje grosze , mniej niz na fajki i piwo 😀

   • koko 23 grudnia 2011 o 9:19 am

    idz sie lecz czlowieku bo masz cos z glowa nie tak… ciekawe czy bys byl zadowolony jak ktos ci rodzine zabije albo bombarduja ci chate razem ze twoimi dziecmi… 3wojna moze niedlugo rozpetac -.-

    • hjk 23 grudnia 2011 o 12:49 pm

     wbrew pozorom to, co pisze jakiś nasz buczek jest potwierdzone przez chyba „veterans today” – jakiś czas temu były tu na blogu linki…
     Chodzi o to, ze wszystkim producentom ropy (tu Iranowi) i państwom golącym ludzi (np, akcyzą nakładaną na paliwa) jest na ręke jej znaczny wzrost cen (co jest zagrożone przez samochody na wodę i inne stojące za progiem technologie, jak np. uzyskiwanie wielu produktów z syntezy weglowej), a „Izraelowi” z powodu nakupienia się opcji i kontraktów też to przyniesie zyski – ta „wojna” ma być całkowicie „ustawiona” – tyle artykuł.

     Jednak istnieje niebezpieczenstwo, ze ‚ustawka” wymknie się spod kontroli przez np. dołączenie się kogoś 3go, chcącego załatwić jakieś inne geszefty przy okazji…

     A druga sprawa to całkowita racja z tym jeżdzeniem – mam wrażenie, ze wielu ludzi jak juz kupi ten samochód to „jeździ tylko po to, aby jeżdzić”, niezaleznie od realnej potrzeby, a wynajdowane są sztuczne „potrzeby” jak wyprawy do marketów, galerii handlowych… Abstrahując od faktu, ze kupują je tylko po to, zeby się pokazać albo „zastrzelić” sąsiada czy rodzinę ew. znajomych.
     W Polsce mamy takie fale różnych „kultów” – kiedyś to był kolorowy tv, potem antena satelitarna, odtwarzacz wideo, CD, potem kino domowe dvd, wyjazd za granicę, wreszcie bryka czy hacjenda jak ostatnio, albo egzotyczny wyjazd…
     No ale masy muszą „czymś życ”, a producenci zarabiac…

     J-buk masz dużego plusa za ten wpis 🙂

   • jaś 23 grudnia 2011 o 3:11 pm

    Kilka komentarzy wcześnie,j napisałeś że byłeś dzisiaj w dziesięciu markerach, a zresztą szkoda na ciebie czasu

 13. theaspartam 23 grudnia 2011 o 5:02 am

  jakis_buk- czytaj to znajdziesz odpowiedz twoje 50letnie doświadczenie na nic się nie zda jak nie umiesz kojarzyć faktów, najwyżej możesz trollować na blogach http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce-?page=last

  • jakis_buk 23 grudnia 2011 o 5:31 am

   to że ty masz fioła na punkcie żydów – nie oznacza ze ja też musze go miec – patrze na swiat taki jaki jest a nie przez filtry które ty sobie nałożyłeś, dawid icke widzi wszedzie jaszczury, ty zydów, inni jeszcze jakieś inne zjawy – co wcale nie oznacza że ten świat tak wygląda, jedni slyszą strzały w 2 minucie, inni mgłe albo hel a dla niektórych premier jest ryży 🙂 inni z kolei mają kontakt z plejadiamami lub matką boską a z kolei inni twierdzą ze harpem mozna zmieniać pogodę w celach destrukcyjnych, ale co ciekawe, nie potrafią jej zmienić we własnym kraju aby zapobiec śnieżycom mrozom itp. jeszcze inni twierdzą ze jesteśmy opryskiwani jakimś swiństwem z nieba – no to ciekawi mnie dlaczego nikt wpolsce nie chodzi w maskach 🙂

   ja mam dośc dobre źródło dochodu i nie mam zamiaru go zmieniać – ale gdybym był młodszy lub na twoi miejscu to założył bym salon obrzezania – jeżeli to co piszesz jest prawdą to kasa niesamowita 🙂 działaj 🙂

   • Rodriguez7 23 grudnia 2011 o 9:53 am

    Jesteś perfidny, obrzydliwy, odpychający, opętany, nieracjonalny, dziecinny, maxymalnie ignorancki a przede wszystkim totalnie nies=świadomy. Narazie Tobie płacą za to, kiedyś Ty za to zapłacisz

    • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 9:57 am

     On ma tylko jeden problem:
     „Monitor…od czasu jak wprowadziłeś gwiazdki …”
     Nie mam komfortu zawodowego.

     • hjk 23 grudnia 2011 o 4:55 pm

      chociaż z 2giej strony jako „zawodowiec” powinien posiadać jakiś lepszy sprzet, którego durne gwiazdki nie sa w stanie zapchać…

      • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 5:02 pm

       HJK > weź jakąś odtrudke bo widze zaczynasz mieć te same objawy co Zeno 😀 – mam nadzieję że ci przejdzie

       • hjk 23 grudnia 2011 o 5:07 pm

        spoko, żartowałem, bo okazja się nadarzyła 🙂

   • Rodriguez7 23 grudnia 2011 o 9:55 am

    A
    *ja chodzę w masce, dokładniej to w masce i perskiej chuście.

   • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 10:56 am

    „ja mam dośc dobre źródło dochodu i nie mam zamiaru go zmieniać”
    Co rusz podkreślasz ten,swój dobrostan,w kraju zalewanym nędzą.
    Przemyśl to.Od złotego cielca ,zawsze można się odwrócić.
    Chyba ,że wolisz czekać ,aż jakiś nowy „Mojżesz” go strzaska,wierny do końca.
    Poczytaj jak skończyli jego wyznawcy.Pouczająca historia.

   • felicyta 23 grudnia 2011 o 12:54 pm

    @jakis_buk 23 Grudzień 2011 o 5:31 am , inni twierdzą ze harpem mozna zmieniać pogodę w celach destrukcyjnych, ale co ciekawe, nie potrafią jej zmienić we własnym kraju aby zapobiec śnieżycom mrozom itp. jeszcze inni twierdzą ze jesteśmy opryskiwani jakimś swiństwem z nieba

    -dzieki, ze sie objawiles w pelni, tym wpisem potwierdziles co napisal Rodriguez7 23 Grudzień 2011 o 9:53 am

    • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 1:26 pm

     jeżeli dla ciebie zenobiusz i rodriguez sa jakimis autorytetami – to twój problem nie mój, z jednej strony wyznawcy Jezusa i prawd objawionych a z drugiej co ? no wystarczy ich poczytac – a wnioski niech każdy sobie sam wyciaga – jak sie ma ich wiara do tego co mówią i piszą

     • Rodriguez7 23 grudnia 2011 o 1:56 pm

      Moja wiara to miłość w pełnym słowa znaczeniu. Orędownikiem a zarazem tym co dał 100% prawdy jest dla mnie Jezus – człowiek doskonały który ukochał ludzi tak jak swój ojciec i oddał się za to by ludzie zrozumieli jaki wzór życia może uchronić nas od destrukcji i chaosu. To, że polecą słowa niecenzuralne to tylko po to by odgonić nieokreślonych ludzi od pierdół które piszesz a to o haarpie to jest już komedia. Dobrze wiesz kto to ma, i w jakich celach używa a przede wszystkim dlaczego mało kto wie o tym ale zaraz coś znajdziesz żeby wrzucać nam. Tak swoją drogą skoro jesteś tak „anty” na wszystko co tu pisane jest przez Zena, Fakira, p.Marka vel monitora, Peryskopa mnie i innych prawicowo uwarunkowanych to po co w ogóle tu piszesz i tracisz czas konfrontowanie się z naszymi opiniami, ogólnie „prawdami”? Hmmm ciekawe bo jak się zaczynasz zgłębiać w to szukając jakiejś logicznej motywacji w tym, przypomina mi się stare porzekadło „jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o…” Także pytanie które postawione zostało Tobie kilka razy ponawiam po raz n-ty – ILE ZA POSTA MASZ? CZY OD ILOŚCI ZNAKÓW?

      • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 2:05 pm

       „Moja wiara to miłość w pełnym słowa znaczeniu” – człowieku kogo ty oszukujesz – samego siebie ? to jest chyba najgorsze co można sobie w życiu zrobić
       nie musisz mi tłumaczyć kto to był Jezus i jakie głosił poglady bo znam je bardzo dobrze
       należe w Polsce do mniejszości która przeczytała cała biblie 😀

       • hjk 23 grudnia 2011 o 2:58 pm

        Tylko pytanie jest takie, czy coś z niej zrozumiałeś, bo samo przeczytanie jeszcze nie wystarczy 🙂

        • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 3:04 pm

         napewno zrozumiałem jedno – że wiekszosć religi a szczególnie K R K z biblią ma niewiele wspólnego

        • hjk 23 grudnia 2011 o 3:48 pm

         jenijalne stwierdzenie zaiste 🙂

       • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 3:26 pm

        zbuk@
        „należe w Polsce do mniejszości która przeczytała cała biblie ”
        I nic nie zrozumiała,jak widać.To się nazywa mieć pecha. :).

        • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 4:10 pm

         Jezus mówi: „popatrz na siebie, na własne życie i postępowanie”. Nie oceniaj innych dla potępienia ich!
         Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich.

        • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 4:25 pm

         A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień. I powtórnie nachyliwszy się pisał na ziemi.
         Jezus nie dyskutuje o grzechu kobiety, ale o grzechu faryzeuszów i uczonych w Piśmie. Jezus mówi: „popatrz na siebie, na własne życie i postępowanie”. Nie oceniaj innych dla potępienia ich!
         Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich.
         http://chrzescijanin21.pl/2010/03/chrystus-i-jawnogrzesznica-j-81-11/
         Cytujesz MARIUSZA GAJEWSKIEGO SJ,komentatora,nie zrozumiałeś nawet tego tekściku,a co dopiero Biblia.Dla ułatwienia,to co pogrubione to Ewangelie w tym cytaty wypowiedzi Jezusa.,to co na cienko,komentarz .
         Pracuj,wszystko przed tobą.

        • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 4:27 pm

         Pan Jezus powiedział: „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni”, a zaraz potem: „Nie rzucajcie swoich pereł przed świnie”. Skąd wiem, że mam przed sobą świnię, jeśli jej przedtem nie osądziłam? Jeśli chcę dla czyjegoś dobra udzielić napomnienia albo tylko czegoś nauczyć, coś przekazać, muszę zrobić wyjściowy osąd. Moje poczucie współodpowiedzialności za bliźniego wymaga ode mnie zaangażowania się w sprawę jego wnętrza, oceniania, żeby pomóc, nieraz ostrego wkroczenia w jego sumienie (jeśli jestem przekonana, że łagodne środki nie przełamią głęboko tkwiącego zła). Czy tego rodzaju gorliwość nie jest lepsza od obojętności?

         http://mateusz.pl/ksiazki/js-npp/js-npp_32.htm

        • hjk 23 grudnia 2011 o 4:33 pm

         nie oceniamy ludzi, ale ich czyny, by się bronić przed ich ew. złem albo pochwalać i korzystac z ich dobra.
         Głupotą byłoby nie uciekac czy nie bronić się przed złem i nie korzystać z dobra, ale zeby wiedziec, co jest co, trzeba wpierw osądzić…

        • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 4:37 pm

         Zeno – nie tobie oceniać co ja zrozumiałem a co nie, bo nie masz o tym zielonego pojecia – zajmij sie sobą
         a co do ŚJ – to wg mojej oceny, to jedyni ludzi którzy naprawdę robią w to co wierzą – w przeciwieństwie do reszty religiantów jakich znam 😀

        • hjk 24 grudnia 2011 o 1:57 pm

         aha, to co napisałem jest nieco „defensywne”, argumenty bardziej ofensywne za ocenianiem działań czy zachowań są takie, ze albo samemy mozna się udoskonalić czy nauczyć czegoś pod wpływem dobra, a zle działających spróbować uświadomioć, odwieść od zła, skłonić do zmiany postawy…

     • felicyta 23 grudnia 2011 o 2:33 pm

      @jakisbuk 23 Grudzień 2011 o 1:26 pm ,jeżeli dla ciebie zenobiusz i rodriguez sa jakimis autorytetami

      -nie odwracaj kota ogonem, nie wypowiadalam sie, zeby ktos z tego bloga byl moim autorytetem, potwierdzilam te i wylacznie te slowa Rodriguez7, ktore dotyczyly Ciebie po Twoich wypowiedziach na t. HAARP, chemtraili

      • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 2:49 pm

       felicyta > kiedyś ludzi straszyło sie babą jagą i diabłem z kopytami, za komuny była czarna wołga – ile w tym było prawdy ? jak myślisz

       dzisiaj są inne „straszaki” – a za kilka, kilkanaście lat bedą tyle warte co baba jaga 🙂

       • felicyta 23 grudnia 2011 o 3:27 pm

        @jakisbuk 23 Grudzień 2011 o 2:49 pm , dzisiaj są inne „straszaki”

        -w kazdej bajce jest troche prawdy, ale nie mozna czegos odrzucac tylko dlatego, ze bezposrednio nie dotknelo. Twoja wypowiedz swiadczy albo o glupocie, o ktora Cie nie podejrzewam albo o supertrolowaniu

        • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 3:37 pm

         zapisz sobie to w co dziś wierzysz, włóż do koperty i otwórz za 10, 20 lat – otrzymasz wtedy odpowiedź

        • felicyta 24 grudnia 2011 o 4:37 am

         @jakisbuk 23 Grudzień 2011 o 3:37 pm otwórz za 10, 20 lat –

         -chcialabym dozyc

 14. rabarbarek 23 grudnia 2011 o 6:02 am

  Tarcza z nadajnikami niskiej czestotliwosci to nowy pomysl na walke z protestujacymi. Cicha bron , niezwykle humanitarna jak napisano w opisie patentu, poniewaz nie powoduje pekniecia bebenkow usznych. Taka tarcza moze byc uzywana podczas zamieszek . Powodowac bedzie niedotlenienie mozgu . Protestujacy , ktorego niedotleniony mozg przestanie pracowac , padnie na ziemie na wpol uduszony i niezdolny bedzie do jakiejkolwiek dalszej akcji.
  Wynalazek ten to wyjscie naprzeciw zadaniom grup broniacych praw czlowieka , ktore protestowaly przeciwko brutalnym akcjom policji , rozpetanym przeciwko demonstrantom, podczas ktorych uzywano broni dzwiekowych. No to teraz bedzie humanitarnie …… najpierw poddusza , potem bezwolnych zaciagna do „suki” i wysla do obozu rekreacyjno-wypoczynkowego. [ np. na Kube]

  http://gizmodo.com/5867984/future-riot-shields-will-suffocate-protestors-with-low-frequency-speakers

  • Ktoś 23 grudnia 2011 o 6:19 am

   Padnie na ziemię i tam po cichu skona. A organy na handelek. I się biznesik będzie dalej kręcił.

   • hjk 23 grudnia 2011 o 12:55 pm

    I dlatego jak tu już wielokrotnie pisano, nie dac się wciagać w jakieś bezsensowne „gry uliczne”…
    Trzeba wypracować inne metody protestu i oporu, a nie jakies bieganie po uliach i krzyki…

 15. Ramires 23 grudnia 2011 o 7:51 am

  Co to za dziwny kraj…..?
  -kraj w którym władza jest kryształowo czysta a opozycja ulega „wypadkom, aferom i samobójstwom”
  -kraj który kształci młodych ludzi by ich wysłać za granicę do pracy
  -kraj w którym sędzia ma 10tyś emerytury a ci co pracowali po 1 tyś.
  -kraj gdzie jeśli chcesz pracować na siebie musisz płacić 1tyś. haraczu co miesiąc
  -kraj gdzie żołnierze walczą i giną nie wiadomo o co, gdzieś w świecie
  -kraj gdzie wmówiono ludziom iż mimo że pracują na 2 zmiany są nie wydajni
  -kraj gdzie władza POdnosi podatki ku radości obywateli
  -kraj gdzie premier jada obiady ze zwykłymi obywatelami i w trosce o nich
  wspomaga strefę do której nawet nie należymy i podnosi wiek emerytalny……?

  Wiecie co to za kraj ?

  • iHe 23 grudnia 2011 o 9:19 am

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wstepne-wyniki-spisu-powszechnego-prof-iglicka-to-,1,4980568,wiadomosc.html

   „Według danych Głównego Urzędu Statystycznego Polaków jest 38,3 mln, ale w kraju mieszka 37,2 mln.

   – Po raz pierwszy widać skalę emigracji – tłumaczy prof. Janusz Witkowski, prezes GUS. – Jest gorzej, niż myślałam – ocenia w rozmowie z „Rzeczpospolitą” prof. Krystyna Iglicka, demograf z Centrum Stosunków Międzynarodowych.

   Badaczka jest zaskoczona tempem emigracji na Zachód. – To gigantyczne uchodźstwo, największy ubytek demograficzny po II wojnie światowej – podkreśla.”

   Ja tam bym GUSłowi nie wierzył,bo wiadomo ,że to jak państwowa agencja ratingowa.
   Jest na to jakieś wytłumaczenie.Wrócili Polacy na święta do Polski i stoją w kolejkach w marketach,obecnie jest silna polaryzacja, kolejki to żaden powód do chwały to tylko oznacza ,że duży % społeczeństwa jeszcze ma pieniądze.Bieda się tak nie rzuca w oczy w centrach miast.Poza tym Polak jest przyzwyczajony do władz okupacyjnych od lat.(20 lat zaciskania pasa he he w „wolnej” Polsce)

   A co do głównego wątku,to zawsze jest możliwość ,że ci panowie z lotniskowca z rogu Afryki mogą sobie dokładnie czytać nasz blog i kłamać,że walczą o wolną ludzkości.
   Nie ma niestety najmniejszych dowodów ,że NWOwcom głos z głowy spadł lub spadnie za to ,ludzie będą grzecznie czekać na CUD,szczególnie,że sporo ma pełną miche więc specjalnie ich to czekanie nie męczy.

   (Ta kropeczka z globalnej mapki koło Afryki to najbardziej wytrwały uczestnik tego bloga,kiedyś ktoś o tym pisał(chyba Monitor)
   Jeżeli prawda jest wystarczająco niewiarygodna to nawet można ją podać,szczególnie ,że walczyć za nas ma kto inny,szczerze mówiąc nawet nie bardzo wiadomo kto)

   Ja tam wierze w typowe źródła niepodległości dla Polski:brak zgody pomiędzy okupantami.
   I feniksowe zdolności naszego narodu w tak sprzyjających warunkach.
   Bez tego to pozostaje nam droga Arabów i Żydów (praca u podstaw+diaspora globalna).

   Ale ciesze się,że Monitor zamieszcza takie teksty,trzeba takie rzeczy śledzić.
   A nuż się zdziwimy.Niestety nie mam czasu więc tak na gorąco..Pozdrawiam.

   • Peryskop 23 grudnia 2011 o 11:22 am

    @iHe – ta uporczywa kropka na mapce zainteresowanych to podobno lokalizacja wirtualna przypisywana w sytuacjach gdy system nie może zidentfikować IP. Ale czy to prawda?

    Piszesz: „…Ja tam wierze w typowe źródła niepodległości dla Polski: brak zgody pomiędzy okupantami. I feniksowe zdolności naszego narodu w tak sprzyjających warunkach…”

    Tak będzie i tym razem, bo są to prawidła dziejowe. Niestety należy się obawiać spontanicznego holokaustu, bo wielu zdesperowanych ludzi będzie szukać zemsty na prostych zasadach.

    A jak bywało w przeszłości warto sprawdzić choćby wyrywkowo na „naszym” królu Auguście III: http://pl.wikipedia.org/wiki/August_III_Sas

    Znamienne, że oba państwa ościenne (w porywach także Szwecja i Austria) starały się narzucać swoich agentów na polski tron, z niemałą pomocą V kolumny, która potem z takiego desantu uzyskiwała przywileje i ciągnęła korzyści.

    Charakterystycznym wątkiem w życiorysie A III Sasa było wystąpienie tego króla w roli ojca chrzestnego Jakuba Franka. Polecam otwierający oczy esej ks. Francesco Ricossa pt. „Karol, Adam, Jakub” http://www.ultramontes.pl/ricossa_karol_adam_jakub.htm

    Ciekawe jaki jest bilans dokonań Narodu Polskiego pod przewodnictwem naszych króli etnicznych, lub wżenionych dobrowolnie, w porównaniu z dorobkiem naszych przodków pod narzuconą agenturą ? Czy ktoś spotkał się z taką rzetelną i obiektywną analizą przez wieki ?

  • koko 23 grudnia 2011 o 9:20 am

   kraj jest piekny tylko ludzie to ku**wy a to wszystko przez wladzy chca nasza Polske sprzedac wiec jeb..c system kiedys im za to odplacimy Honor i Ojczyzna !

  • Orka 25 grudnia 2011 o 10:50 pm

   yes , yes , yes ….

 16. Pablo 23 grudnia 2011 o 8:39 am

  Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:
  1) Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 – data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 – data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa).
  2) Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3) Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  =======================================================================
  monitorpolski: długa publikacja zmienionych nazwisk, dlatego usunąłem wpis i podaję tylko link : http://wponline.freeservers.com/antysemityzm1.htm
  Z mojej strony dodam, że trudne jest to do zweryfikowania bez wglądnięcia w papiery każdej z wymienionych osób. Takie „listy” nie są dowodem. Poza tym, co z tego? Czy jeśli ktoś jest Żydem, to od razu do gazu? Nie stosujcie proszę tego rodzaju klasyfikacji – sataniści się tylko cieszą, że dajemy się łapać w pułapkę. Lepsza klasyfikacja jest na chrześcijan i antychrześcijan, Polaków i antypolaków itp.

  • hjk 23 grudnia 2011 o 1:13 pm

   trochę zbliżone, ale tylko trochę…
   http://kl-warschau.blogspot.com/2011/05/pan-doktor-jan-zaryn-pusci-baka-w.html

 17. theaspartam 23 grudnia 2011 o 9:20 am

  Zakazany, ukrywany 27 lat film.Jak „Bolek” Wałęsa zniszczył Solidarność.1-(3)- http://www.youtube.com/watch?v=kEnb-a9RhBg 2 http://www.youtube.com/watch?v=crNhK1K7RJQ 3 http://www.youtube.com/watch?v=F1YjsKO-sXA

 18. theaspartam 23 grudnia 2011 o 9:36 am

  Żydowski agent Bolek niszczył Polskę i polaków, tak i reszta żydów to robi do dziś, a ludzie wierzą w demokracje nie wiedząc że Kaczyński to żyd Tusk żyd Kwaśniewski żyd praktycznie same żydy w sejmie i władzy to jak Polakom ma być lepiej jak idąc na wybory ma do wyboru tylko agenturę żydowską(illuminati) na liście kandydatów do władzy nad narodem Polskim?Czas sobie to uświadomić- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce-?page=1

  • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 11:29 am

   theaspartam@
   ” Kaczyński to żyd”
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/28/jaroslaw-kaczynski-genealogia/
   28.998.765.876 – Świętosław Rurykowicz 942-972
   Zapoznaj się z tym na spokojnie.Mało kto tak może się w Polsce wylegitymować.
   Wymieniony wyżej,odległy, przodek Kaczyńskich,zniszczył Chazarię.
   Czy może być słodsza zemsta,z ich strony ,niż zrobienie z nich żydów ??
   Nie znależli innych haków,to lansują to.Nie dziwią Cie te zmiany,najpierw miał być Kalksteinem,potem inne żródła żydowstwa znaleźli,i to absurdalnie cieniutkie,też z palca wyssane.
   Fala nienawiści,w stosunku do Jarosława, jest aż nadto widoczna .
   On miał przecież zginąć w Smoleńsku.
   Istnieje stara Ruska przepowiednia,że Świętosław powróci,by dokończyć dzieła .
   Może tego się boją w w głębi,swoich talmudycznych duszyczek,że to właśnie się wypełnia.
   Niedawno wydobyto miecz Świętosława.
   A jego krew ,płynie w żyłach Kaczyńskich,i wielu innych Polaków.

   • Ktoś 23 grudnia 2011 o 10:05 pm

    „Wymieniony wyżej,odległy, przodek Kaczyńskich,zniszczył Chazarię.” – Hahahaha. To ja już wole „wypowiedzi pisowych autoryterów” o morderczym helu. Ten sam odjazd.

 19. mat 23 grudnia 2011 o 9:36 am

  oj monitor monitor co za bzdury:)))) na fladze usraelskiej jest symbolszatana??

  Człowieku lecz się gwiazda dawida nie jest symbolem szatana ale jest starozytnym symbolem obrazujacym pierwiastek zenski i meski w odwiecznym akcie tworzenia!!!!

  • Rodriguez7 23 grudnia 2011 o 10:03 am

   Hexagram jest symbolem okultystycznym. jak jeden chory typ powiedział; Nie ma mozliwości przywołania demona bez tego symbolu. Salamon miał na pierścieniu ten symbol i teoretycznie potrafił zamykać demony w wielkich cynach które były trzymane w Iraku (Muzeum w Bagdadzie) ale zostały zabrane przez pierwszą falę US army która najechała Irak. Co ciekawe żołnierze nie ruszyli najpierw na pałac czy stanowiska militarne. Najpierw na muzeum by przechwycić horkruksy – taki był rozkaz. Te mat weź pisz porządne rzeczy a jak nie to spierdalaj

   http://radtrap.wordpress.com/2011/05/13/heksagram-kult-saturna-i-dlaczego-musimy-wystrzegac-sie-magii-czesc-1/

   • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 1:40 pm

    heheheheh – „zamykać demony w wielkich cynach” znasz jeszcze jakieś inne bajki ? 😀

    • jakzawsze 23 grudnia 2011 o 5:56 pm

     @JAKIBOK

     głupcze to jest prawda, oczy ci zarosły tefałenem ?

     … THE ILLUMINATI SECRET SPACE- któraś tam część tego dokumentu i pokazane naj najemnicyUSA plądrują muzeum, a szczególne ich zainteresowanie to „lampy alladyna”

     • jakisbuk 23 grudnia 2011 o 6:08 pm

      to jest ” twoja prawda” – a oczy mi nie mogły zarosnąć bo ja w ogóle nie oglądam TV 🙂 wiec nie wiem co nadaje tvn i inne stacje – zdziwiony ? moze ty ogladasz za duzo horrorów skoro wierzysz w takie bzdury

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 10:08 am

   Oto wypowiedź byłego satanisty nt. gwiazdy Davida: „Bill Schnoebelen, a former Satanist, tells us, “To the sorcerer, the hexagram is a powerful tool to invoke Satan.” In fact, the word “hex” — as to put a “hex” or “curse” on people — comes from this word”
   „Jest to potężne narzędzie do wywoływania szatana…” http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Wicca%20&%20Witchcraft/star_of_david.htm
   Na ten temat jest więcej publikacji. Jeśli nosisz to na szyi, to z własnej głupoty – nie ma co się dziwić, że tak nienawidzisz Kościoła…
   Tak samo jak na polskiej pieczęci sądowej – są 3 gwiazdy Dawida, 3 heksagramy, co jest równoważne symbolowi Bestii 666.

  • PokójWam 23 grudnia 2011 o 10:36 am

   W Biblii nie ma żadnej wzmianki o gwieździe Dawida. Izraelici nigdy tej gwiazdy nie używali.

   To Bóg osobiście podał Mojżeszowi sposób, w jaki miał on wykonać świecznik czyli Menorę.

   Izrael czyni wszystko, co jest przeciwieństwem prawa Bożego.

   Nie stosuje Pięcioksięgu Mojżesza (Tora) ale stosuje Babiloński Talmud, jedno z najbardziej rasistowskich i zboczonych dzieł człowieka.

   Zabrania używania Menory, dając nam w zamian gwiazdę Dawida czyli szatański heksagram.

   http://zbawienie.com/bestia_znak.htm

   • ... 23 grudnia 2011 o 12:26 pm

    Dawid nie mial nic wspolnego z ta gwiazda , ta gwiazda to diabelska gwiazda Romfana o ktorej mowil apostol Paweł :

    ” Tak, nosiliście namiot Molocha i gwiazdę bożka Romfana, bałwany, które uczyniliście, aby im bić pokłony ” DZIEJE APOSTOLSKIE 7:43

    • felicyta 23 grudnia 2011 o 1:08 pm

     „Gwiazda Dawida nie jest symbolem religii żydowskiej, tylko znakiem, który ma wymiar narodowościowy. Jest charakterystyczny dla państwa Izrael – od 1948 roku stanowi jego godło (warto pamiętać, że najważniejszym symbolem religijnym judaizmu jest menora). Jest ona również oficjalnym symbolem państwa Izrael i jest umieszczana na oficjalnych dokumentach.
     Niektórzy przypuszczają, iż znak ten nie ma nic wspólnego z biblijnym królem Dawidem, lecz jest znacznie starszy. Część badaczy uważa, że chodzi tu o gwiazdę Kijuna (Księga Amosa 5:26), zwaną także gwiazdą Remfana (Dzieje Apostolskie 7:43). Obie nazwy są starożytnymi określeniami planety Saturn, której symbolem była prawdopodobnie sześcioramienna gwiazda. Werset z księgi Amosa sugeruje, iż Izraelici przejęli jej kult od Kananejczyków wraz z kultem Molocha. Dzisiejsza nazwa gwiazdy może wynikać z faktu, iż syn i następca króla Dawida, Salomon, pod koniec życia zwrócił się ku politeizmowi (1 Królewska 11:4-8) i być może wówczas kult gwiazdy Kijuna nabrał szczególnego znaczenia w starożytnym Izraelu.”
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Dawida

 20. jakzawsze 23 grudnia 2011 o 10:10 am

  Dziekuje za film-porozsyłam linki znajomym

  • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 1:28 pm

   Poniższy pingback kieruje do wypocin,z tego samego demonicznego źródła,co wypowiedź Fulforda,czy o Benedykcie XVI.
   Tym razem wypowiada się Fulmerc.

 21. Pingback: benek 16 -SATANISTYCZNĄ MARIONETKĄ -apokaliptyczny staruch i pomagierzy « Miziaforum's Blog

 22. FAKIR 23 grudnia 2011 o 11:41 am

  Marek
  Kiedyś o tym pisałem, że une w ten prosty sposób manipulują.
  Podstawiają różnych typów, którzy gromadzą wokół siebie często zdrowych, wspaniałych ludzi, których inspiratorzy potem rzucają z całym swoim ruchem, czy światopoglądem, na ośmieszenie. Tym sposobem ośmieszają i podważają WSZYSTKICH, którzy w jakikolwiek sposób byli związani lub rozpowszechniali materiały. Bardzo możliwe, że część tych wyrastających z pod ziemi fascynatorów jest tylko lekko chorymi psychicznie osobnikami, którzy niestety wywierają zły wpływ na zdrowych ludzi i walkę z NWO

  Niech przykładem „postronnych” nowych „odbiorców” Twojego bloga będzie mój kolega, któremu przesłałem kiedyś link. On po stosunkowo krótkim czasie zrezygnował z czytania, chociaż początkowo był bardzo zaciekawiony przedstawianymi tematami.
  Jest to konkretny facet, który posiada bogate doświadczenie zawodowe i nie tylko. Kilka fakultetów z różnych dziedzin nauki. W Wwie i również w wielu miejscach za granicą w środowisku inżynierów w dziedzinie motoryzacji jest uznany za guru. Wiem, że czytał bloga przez okres około miesiąca czasu. Tak napisał o Twoim blogu:

  „Wiesz.
  Blog interesujący. Autor jest bardzo ciekawym człowiekiem. Tylko moim zdaniem wszystko ogółem jest za bardzo chaotyczne . Wszystko jakieś takie roztrzepane. Artykuły na blogu pisane są poprawnie stylistycznie, ale rozległość tematyczna i czepianie się różnych spraw jak rzep psiego ogona zupełnie bez sensu. Skutek taki, że blog przyjmuje jako całość, kształt taniej sensacji, której pełno choćby w EMPIKU na dole. Pamiętasz co powtarzał Janek o świecie? Nie żryjcie tematów jak smok wawelski wody, bo ta woda go zabiła. Komentarze pod artykułami przeczytałem tylko kilka dni, gdyż się przeraziłem, bo większość wyglądało wprost tak, jakby ktoś założył sieć komputerową w Tworkach. Autor powinien nad tym zapanować, bo sądzę, że każdy zdrowy nowy czytelnik automatycznie dostanie wysypki, gdy tam kilka razy zajrzy. Mnie by było szkoda szastać tak wielkim wkładem pracy. Przepraszam, że w ten sposób piszę. Wiesz, że szczery do bólu ze mnie człek:) Zaprzestałem tej lektury, ale dziękuję Ci za przesłanie adresu. Uzupełniłem swoją wiedzę w pewnym zakresie” (On mieszka nad empikiem).

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 12:36 pm

   Ma absolutną rację. Może on ma, ale ja nie, czas na usystematyzowane publikacje. Ja się wije jak piskorz żeby choć trochę przybliżyć tematy zakazane – a przecież chodzi o jak najszybsze obudzenie jak największej ilości ludzi. Mamy mało czasu, jestem przekonany, że planują dla nas eksterminację z najmniejszymi, możliwie zerowymi stratami własnymi. Tu nie ma miejsca na obrażanie się i punktowanie błędów. Zresztą dyskutuje tu tyle rozsądnych osób, że bierny czytelnik może sobie wyrobić zdanie – i na pewno wielu z nich sie obudziło i sami już poszukują prawdy. Mam nadzieję, że innych tez o tym informują.

   • FAKIR 23 grudnia 2011 o 1:54 pm

    Właśnie, właśnie.
    Przesyłałem wielokrotnie link do bloga do wielu znajomych osób, nawet takich „z pierwszych stron gazet”
    Najpierw jest konsternacja, lekki uśmieszek, a potem najczęściej przyznanie racji.
    Ludzie w zdecydowanej większości są dobrzy, tylko w głębi duszy mają zasiany strach i wcale się nie dziwię. Nie mają często nawet czasu i chęci rozwijać swoją wiedzę, która nie ma związku z wykonywaną pracą.
    Po prostu tyrają w pracy od rana do wieczora. Potem piwko, TVN i następny dzień taki sam
    Najczęściej występuje podświadoma obawa o dzieci, rodzinę, dobytek itd itd.
    Dlatego w głębi duszy boją się rewolucyjnych zmian i coraz bardziej zaciskają zęby.
    Trzeba przyjąć odpowiednią strategię aby do takich nowych czytelników dotrzeć.
    Oni są najbardziej potrzebni. Czym większa świadomość społeczna tym większa szansa na konkretne zmiany.
    Z pewnością kontrowersyjne tematy ocierające się o gatunek filmów SF, albo nawet paranoje nie zjednają takich ludzi, którzy są zdolni przeprowadzić pozytywne zmiany.
    Moim zdaniem najlepiej skupić się na sprawach bardziej przyziemnych i działać jak najwięcej na tzw własnym podwórku.
    Michalkiewicz napisał, że człowiek z głową w chmurach nie dostrzega szczurów pałętających się między nogami, a one wtedy spokojnie odwalają swoją szczurzą robotę.

    • FAKIR 23 grudnia 2011 o 2:03 pm

     a co do Fulforda to każdy obeznany z tzw „międzynarodowym układem” ogólnie przyzna mu rację.
     Większość tego co przekazuje zgadza się z moją wiedzą i wielu moich znajomych.
     Tylko niepokoi mnie to, że on często dorzuca do tego bardzo komiczne sprawy i potem wszystko jako całość przyjmuje kształt kabaretu.,
     Polecam książki tego Pana
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Volkoff

     On opisywał takie metody. Jedną z najskuteczniejszych jest wymieszanie prawdy z idiotyzmami i ty

     • FAKIR 23 grudnia 2011 o 2:13 pm

      Nie zarzucam Marek Twojemu blogowi dezinformacji według przytaczanych powyższych słów znajomego:
      „blog przyjmuje jako całość, kształt taniej sensacji,”
      Wiem, że się domyślasz o co mi chodzi. Przekonałem się, że nie tylko ja odniosłem podobne wrażenie, bo moi znajomi również.
      Mnie również się zdarzało chłonąć tematy jak wspomniany smok wawelski i potem wylewać wiedzę jak rzekę na innych.
      Potem się zorientowałem, że ci inni zamiast skorzystać i się oczyścić, zaczynali w tej wodzie tonąć.

     • Peryskop 23 grudnia 2011 o 2:13 pm

      Już sofiści w starożytności doskonalili mieszanie prawdy z idiotyzmami.

      @Fakir czy dasz radę ze swoim kumplem znad empiku ustalić, gdzie BF wciska kit?

      Bo na razie to obracanie się wokół ogólników.

      • FAKIR 23 grudnia 2011 o 2:19 pm

       Tak na szybko nie dam rady.
       Musiałbym jeszcze raz obejrzeć jego filmiki z youtube.
       Jak napisałem powyżej on mówi wiele ogólnie znanych faktów związanych z NWO, ale całość jest kabaretem
       Oglądałem do pewnego momentu, potem włączyłem dla odmiany to:

  • Apsik 23 grudnia 2011 o 6:58 pm

   Czasy są takie, że jak ludzie nie będą ekspertami w wielu dziedzinach, nie będą orientować się w wielu zagadnieniach, to będzie po nich.

   Za komuny kształcenie polegało na nabyciu szerokiej ogólnej wiedzy, a potem swobodne kształcenie się w wybranym kierunku. Kto jest głupi, nie może przyswoić wielu ogólnych i mniej ogólnych zagadnień, wszystko wydaje mu się , chaosem, skakaniem po tematach, podczas gdy wszystko łączy się w nierozerwalną całość pokazującą system niewolenia, ogłupiania, degradacji człowieka.
   System kształcenia na zachodzie, tworzenia wąskich specjalizacji, to chyba robota Rockefellerów , czy podobnych ich szumowin. Potem taki biedak ekspert, nie może sobie dać rady z wielowątkowym zagadnieniem historyczno-medyczno-okultystyczno-ekonomiczno-monetarystyczno-religijno-socjologiczno-psychologiczno-mitlogiczno-egzystencjalnym.

   • hjk 24 grudnia 2011 o 2:16 pm

    Bo taki system edukacji to kształcenie niewolników, by byli bardziej użyteczni.
    W dawnej tradycji zachodu zaczynało się od ogolnych podstaw zwanych artes liberales, czyli sztukami wyzwolonymi albo wolnymi, charakterystycznymi dla życia wolnego człowieka, potem pogłębienie tej wiedzy w studium filozofii, a potem specjalizacja w tejże filozofii, albo medycynie, prawie albo teologii. Oczywiscie współcześnie doszła cała dziedzina nauk szczegółowych, ale kanon ogólny był utrzymywany na poziomie gimnazjum i liceum, dopiero studia były specjalizacją.
    dzis specjalizację, czyli ograniczenie horyzontów wprowadza sie już na poziomie gimnazjów i liceów, a studia chcą uczynić płatnymi, zeby naprawdę wąska elita miała dostęp.

 23. kiriki 23 grudnia 2011 o 2:12 pm

  ja to czekam na czarnego papieza, bo sami przyznacie, ze to rasizm tak nie dopuszczac kolorowych…xD
  a na powaznie, byoby sobie dobrze przypomniec pewne przepowiednie w tym szwedzkiego rybaka, jesli mnie pamiec nie myli, ze kiedy dojdzie do ostatniej wielkiej wojny niemcy znowu zaatakuja Polske
  tak na marginesie ile jest w tych przepowiedniach prawdy ile fauszu, miedzy innymi zakonnicy niemieckiej mowiacej ze jej bunczuczny lud zostanie przez Boga ukarany i nie zostanie go wiecej niz tylu, ilu moze schronic sie pod jablonia?
  och slyszeliscie ze tron szatana, zeusa czy kogo tam jest wlasnie w niemczech?

  • FAKIR 23 grudnia 2011 o 2:15 pm

   z pewnością dużo jest FAUSZU, a to straszny BUL….może nawet bul-komorowski

  • zenobiusz 23 grudnia 2011 o 10:33 pm

   Benedykt XVI ma w herbie głowę murzyna,a więc zgodnie z przepowiednią Malachiasza….
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/19/popes-health-in-grave-decline/
   Lista ostatnich papieży wg Przepowiedni Malachiasza

   Szukający potwierdzenia słuszności przepowiedni uważają, iż ostatni papieże pasują do niej:

 24. Hieronim 23 grudnia 2011 o 2:21 pm

  „Międzynarodowe dynastie pieniądza

  Rozwój kapitalizmu przemysłowego wiąże się ściśle z powstaniem prawdziwych „dynastii pieniądza” w ramach poszczególnych rodzin bankierskich. Niemal regułą były w tym przypadku powiązania narodowe i bogate ożenki między ich członkami, co zapewniało dalszą koncentrację kapitału i tworzenie międzynarodowych „mega-banków”, które stały się jednym z najważniejszych narzędzi w rękach architektów Wielkiego Planu. Jedną z owych dynastii, która odegrała bardzo istotną rolę w tworzeniu zrębów Nowego Porządku Świata była rodzina Rothschildów. Pochodziła ona z biednej dzielnicy Frankfurtu. Z rodziny tej wyłonił się Mayer Amschel Bauer. Na frontonie jego domu wisiał szyld, zawierający symbol rodziny w postaci czerwonego heksagramu. Heksagram , zwany też pieczęcią Salomona, posiada konotacje okultystyczne i kabalistyczne, będąc używanym w starożytnych religiach jako symbol Molocha, Astortecha i Saturna – planety ważnej w okultyźmie i kabale. W średniowieczu był on wykorzystywany przez arabskich magików, kabalistów a także przez satanistów. Symbol ten musiał mieć chyba dla Mayera Amschela Bauera duże znaczenie skoro zdecydował się na zmianę swojego nazwiska na Rothschild („Rot-schildt” co oznacza po niemiecku „czerwony szyld”) ([8] str. 61). W 1753 roku wysłano dziesięcioletniego Mayera na nauki , zaś w wieku 12 lat zaczął on pracę w banku, należącym do Oppenheimera w Hanowerze. Tam przez siedem lat poznawał tajniki bankowości. W Hanowerze poznał generała von Estorffa , numizmatę, który w 1763 roku opuścił to miasto i dołączył do dworu Williama IX – księcia Hesse Hanau – właściciela Frankfurtu. Znajomość Rotschilda z von Estorffem pozwoliła mu na rozpoczęcie interesów z samym księciem jak też dała mu możliwość wejścia w kręgi Iluminatów, bowiem dynastia Hesse była z nimi ściśle związana. Zresztą Rothschildowie zawsze odgrywali wielką rolę w Zakonie Iluminatów . Po tym jak bawarscy „Oświeceni” zostali zdemaskowani, główny ośrodek okultyzmu i kontroli tajnych towarzystw w Europie przeniósł się do Włoch. Był on tam znany jako Alta Vendita (Wysoka Wenta) i był kierowany przez syna Amschela Rotschilda – Carla (Kalmanna) ([8] str. 63). Organizacja ta była tajnym stowarzyszeniem , które w pierwszej połowie XIX wieku zdawało się przejmować dziedzictwo iluminatów w kierowaniu tajnymi związkami. Jak głosi wyjątek z nadal obowiązującej instrukcji Wysokiej Wenty (tekst pochodzi z 1819 roku):

  „Nasz cel ostateczny to cel Voltaire’a i Rewolucji Francuskiej: unicestwienie na zawsze katolicyzmu, a nawet wszelkiej idei chrześcijańskiej, i niedopuszczenie, by przetrwała na ruinach Rzymu”. ”

  http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/rodowody/rodowody.html

  • hjk 23 grudnia 2011 o 5:05 pm

   der Schild to nie tylko szyld, ale i tarcza, co zbliżone do angielskiego ‚shield”

 25. jakzawsze 23 grudnia 2011 o 4:58 pm

  TALMUDYCZNI KABALIŚCI Z SANHEDRYNU ODPRAWIAJĄ RYTUAŁY:
  (… mysłałem że to jaki żart w mendiach, a ci ludzie to faktycznie okultyści)
  ===================================================

  W piątek w Belwederze z udziałem małżonki prezydenta Anny Komorowskiej oraz szefa Kancelarii Prezydenta Jacka Michałowskiego odbyła się uroczystość zapalenia świec chanukowych. To czwarty dzień obchodów Chanuki – żydowskiego święta świateł.

  http://wiadomosci.wp.pl/title,W-Belwederze-zaplonely-swiece-chanukowe,wid,14112566,wiadomosc.html?ticaid=1d9c1

  • jakzawsze 23 grudnia 2011 o 5:08 pm

   Ciekawe czy w Izraelu ubierają choinki? 🙂

 26. Sulik 23 grudnia 2011 o 5:37 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/rosjanie-odpowiedzieli-w-sprawie-wraku-tu-154,1,4981051,wiadomosc.html
  Pewnie odpowiedzieli – Нормальная практика все в порядке.
  To już staje się groteskowe.
  Jedni domagają się prawdy a wszyscy chcą spokoju ponad wszystko.
  Co by się działo gdyby to zdjęcie nie było fake.
  http://gazetawiecborska.pl/2011/04/13/szokujaca-fakty-tu154m-wyladowal-w-smolensku/

 27. Julian 23 grudnia 2011 o 6:07 pm

  Słowo do Administratora blogu,
  Szanowny Panie, jeżeli pan się uważa za Chrześcijanina to nie powinien pan umieszczać nic od tego masońskiego bełkota, który jest szatanistą. Jest to ich najpotężniejszy chwyt walki z Jezusem Chrystusem poprzez plugawienie na swoich po to, aby stać się wiarygodnym i pociągnąć tych, którzy są słabej wiary do walki z Kościołem Chrystusowym.
  Zbliżajcie się do Światłości a nie pogryzajcie się w ciemności, do której on was zwodzi.

  Wszystkim o chwiejnej wierze zapraszam na stronę,

  http://www.thewarningsecondcoming.com/messages/latest-messages/

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:35 pm

   A co z wolnością słowa? Od tego jest dyskusja, żebyśmy mogli ocenić co to jest warte. Ja podałem swoją opinię i nie uważam, że zamykając oczy, albo chowając głowę w piasek uratujemy świat.

   • Hieronim 23 grudnia 2011 o 7:12 pm

    Otóż to.

   • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 11:01 am

    Mr.Monitor ! Nie daj się nabrać. Many zdradził się swoją intencją……na takich trza uważać…..nie cierpie sekciarstwa…nawet nie trzeba odpalać tego linka co podeł……. czytaj ostatnią linijke jego posta, to wszystko wyjaśnia :
    „Wszystkim o chwiejnej wierze zapraszam na stronę,”………hahahaha…………król Julian ? hahaha….a gdzie jest Mort ?!!!

    • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 11:17 am

     kosiardeyablos @
     Widzisz w tym jakieś sekciarstwo ???
     Każdy powinien mieć szanse zapoznać się z tymi tekstami,samodzielnie je rozważyć .
     Link do strony z dobrym polskim tłumaczeniem.Tobie też dobrze to zrobi.
     http://ostrzezenie.wordpress.com/
     Najświętsza Maria Panna: Plan odnowy ludzkości na Powtórne Przyjście jest ukończony
     Orędzie nr 291 z serii Ostrzeżenie

     Otrzymano czwartek, 22 grudzień 2011, godz.09.30

     Moje dziecko, świat musi przygotować się poprzez modlitwę na Mojego Syna.

     Plan Mojego drogiego Syna, aby odnowić ludzkość na Powtórne Przyjście, jest ukończony.

     Dany był czas, aby umożliwić rozprzestrzenianie się wiary poprzez te oraz inne boskie przekazy.

     Nawet mała grupa wiernych chrześcijan modlących się za tych, którzy odrzucają Mojego Syna, może uratować te dusze.

     Ty, Moje dziecko, jeszcze bardziej proś tak wielu wyznawców, jak to możliwe, aby modlili się o immunitet dla tych biednych, pozostających w grzechu dusz.

     Wzywam wszystkich wyznawców Mojego Syna, aby nigdy nie tracili nadziei dla całej ludzkości.

     Wiele słabych dusz nie rozumie, co czynią, gdy zaprzeczają istnieniu Boga, Niebieskiego Ojca.

     Ich umysłami dyktuje ludzka logika, gdzie wszystkie rzeczy bazują na tym, jak postrzegane są gołym okiem.

     Nie potrafią zrozumieć, że ziemia jest po prostu planetą stworzoną przez Boga dla Jego dzieci. Miejsce to jest tylko tymczasowe.

     Ich prawdziwym dziedzictwem jest Nowy Raj.

     Módlcie się, módlcie się, módlcie się za te dzieci, tak aby Duch Święty dotknął ich dusze i wywołał w ich sercach miłość do Mojego Syna.

     Nigdy nie zapominajcie, że Boże Narodzenie jest Świętem dla uczczenia Zbawiciela, który został posłany, aby dać wam, wszystkim Moim dzieciom, wieczne życie.

     Wasza Święta Matka
     Królowa Niebios

     Grudzień 23, 2011

     • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 11:20 am

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/22/rachunek-sumienia-internauty/
      Zachęcam do lektury i przemyśleń.Być może nie znasz tego.
      Tekst który wywołał furię u niektórych.

      • hjk 24 grudnia 2011 o 2:24 pm

       słusznie, bo pewnie zobaczyli prawdę o sobie:-)
       każdemy od czasu do czasu lekki prysznic sie przyda 🙂

     • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 12:03 pm

      Zeno ! Szacun ! Słuszna uwaga! Tak na upartego też można by mnie zaliczyć do „sekciarzy” przez niektóre me komentarze no i nie tylko mnie. ( Odezwałeś sie Ty a czemu nie Julian ?…..ot zagwostka !!!) Nie chodzi mi aż tak o sekciarstwo. Każdy ma wybór, takie jest dane nam „boskie prawo” ale kwaśne uwagi a potem zapraszanie gdzieś tam na ……czemu nie. Równie dobrze ja mogę też idealizować – ISLAM i Proroka Mahometa i mam do tego prawo. Czy za tym kryje się mój odwieczny Dżihad?
      Wiesz jednak jak bardzo zaproszenia, mają negatywne skutki, chodzi o ostrożność.
      Pamiętaj że głoszenie falszywej Ewanagielli jest grzechem samym w sobie, dlatego szczerze ci wyznam że JA starałem się zawsze trzymać od tego z „daleka”, na wszelki wypadek by „znowu” nie znaleźć sie na „krzyżu”, fałszywie uwalony przez niecnych faryzeuszy, teraz to co innego. Teraz trwa walka, nie tylko o ciało i fizyczne zła i dobra ale i o DUSZE !!!
      Przytoczę ci moją przerobioną modlitwę (znasz ją w starej i oklepanej wersji…..przekazanej apostołom przez J.Ch.), mantrę, którą powiadam zawsze czy rano czy wieczorem, jest niczym moja zbroja, i działa :
      Ojcze Nasz
      Któryś jest w Niebiesiech
      Święć się Imię Twoje
      Przyjdź Królestwo twoje
      Bądź wola twoja
      Jak i w niebie
      Tak i na ziemi
      Chleba naszego pokładnego
      Daj nam dzisiaj
      I odpuść nam nasze winy
      Jako my odpuszczamy
      Naszym winowajcom
      I nie wódź nas na pokuszenie
      Ale zbaw nas ode złego !
      Przeto nieśmiertelnymi nas uczyń,
      Na Twoją Panie Chwałę
      Ponad miarę siły daj i odwagi
      Byśmy stawić mogli czoła
      Przeciwnością losu naszego
      I przed demonami złymi
      Przeciwko nam stojącymi
      Uchroń Nas o Panie !
      Po prawicy Twej zasiadłwszy,
      Pasterzami się staniemy,
      Dzięki mocy danej w Nasze ręce.
      Niech nasze stopy niosą twe rozkazy,
      I niechaj dane nam będzie,
      Poskramiać Dusze,
      Na Wieki wieków !
      Amen !

      • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 12:14 pm

       „Chleba naszego pokładnego
       Daj nam dzisiaj”

       Interpretują to nie tylko jako chleb ,pokarm ,
       ale jako Chrystusa chleb prawdziwy,na każdą chwilę życia.
       „I niechaj dane nam będzie,
       Poskramiać Dusze,”
       Tu bym uściślił,czy moją duszę
       czy dusze złem owładnięte.
       Trzeba uważać o co się modlimy,
       byśmy nie wymodlili. 🙂
       Przepraszam za te uwagi,całość mocna.
       Ja dodaję do Ojcze nasz,wkładanie Zbroi Bożej.
       Pozdrawiam.
       Wesołych Bożych Świąt.

       • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 1:58 pm

        Nader ochoczo i od serca Wzajemnie !!! 🙂

 28. Hieronim 23 grudnia 2011 o 6:45 pm

  „Krzysztof Jackowski: Europa się rozpadnie… podtrzymuję wcześniej wypowiadziane słowa!”
  http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2458

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 6:49 pm

   To samo mówił Max Keiser – na „północ i południe” lub „bogatych i biednych”

 29. BirD2 23 grudnia 2011 o 6:57 pm

  Czyli co, wracamy do początku 😉

  „Wraca problem ptasiej grypy. W Hong Kongu na jednej z ferm drobiu wykryto trzy przypadki H5N1. W ramach prewencji wyeliminowano 17 tysięcy kurcząt.”

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/podejrzenie-epidemii-ptasiej-grypy-w-hongkongu

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 7:53 pm

   Nie do początku. Tym razem na początku będzie eliminacja opozycji. To się zacznie za jakieś 2 miesiące przypuszczam. Mam potwierdzenie z USA, że planowana jest nowa fałszywa pandemia i masowe szczepienia. Nikt nic nie zrobił w tym zakresie to mamy. Marek z Piotrem Beinem mogą sobie pisać…

  • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 11:06 am

   jak nie grypą to głodem nas chcą wykończyć, a że w Hong Kongu ? Tam na jeden metr kwadratowy przypada kilku jak nie kilkunastu ludków…….a to ci dopiero…..”pieczenie kilku pieczeni na jednym ogniu” – jakoś to tak było.

   • hjk 24 grudnia 2011 o 2:27 pm

    widać ceny drobiu i jajek spadły, wiec trzeba zagazować kurczeta…Hodowla przestała sie opłacać, trzeba zgarnać trochę kasy od ubezpieczyciela, a wy tu panikujecie… 🙂

 30. Hieronim 23 grudnia 2011 o 7:09 pm

  Jak widac, syjoniści krok po kroku przygotowują sobie grunt do podboju Syrii…
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/syria-ponad-40-zabitych-w-atakach-na-obiekty-sil-b,1,4981075,wiadomosc.html

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 7:50 pm

   Kurcze, my tu gadu – gadu, a to idzie tak jak w planach. Pamiętajmy, że te plany nie ominą Białorusi, a więc i Polski. Niedługo i tu będziemy mieli szwadrony śmierci na głowie.

   • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 11:20 am

    dlatego nas uratuje pomysłowość i innowacje, walke mamy we krwii, chodź to zabrzmi śmiesznie ale połowa społeczeństwa wychowana na TV będzie wstanie zjednoczyć sie przeciw wspólnemu niebezpieczeństwu chwytając choćby za sztachety !!! Nie bedzie to jak w filmie ale…….
    Ja tam w „syfie” byłem, przysięge złożywszy, nauczony bronię obsługiwać, niejedną, od wiatrufki po działo gładkolufowe kal.125 mm, nie licząc haubicy, moździerzy i tak dalej….dla mnie to betka. Każdy może zakupić givere, bez posiadanie uprawnień na broń palną. Jest to
    givera typ czarnoprochowy, ładowany odprzodowo i wzależności ot typu skałkowa albo kapiszonowa. Nauka strzelania jest prosta, wystarczy se film obejrzeć o trzech muszkieterach albo „Łogniem i Mieciem”. Jeden warunek jest istotny, proch nie mozę być wilgotny, a nie daj boże mokry. średnie ceny to kapiszonowce od 300 zika. Proch najlepiej z Czech kupywać. Zreszta co ja tu bede gadał. Wejdźta na stronke „PTTS GRAJCAR” a tam na forach jest dużo info na temat GIVERUNKU !!!

   • hjk 24 grudnia 2011 o 2:33 pm

    Białorusi to pilnuje pan Putin, więc mu tam pod nosem nie będa bruździć, no chyba że na to i owo pozwoli, a jak sie rozbestwią to wejdze Rote Army i zrobi porzadek jak w Osetii…

 31. theaspartam 23 grudnia 2011 o 7:35 pm

  Krzysztof Jackowski Europa się rozpadnie… podtrzymuję wcześniej wypowiadziane słowa!.- http://www.youtube.com/watch?v=PwEDK-c1zdE

 32. Hieronim 23 grudnia 2011 o 7:38 pm

  Oto co myślą o nas syjońscy sataniści:
  Z Talmudu:
  „Erubin 21b.
  Ktokolwiek nie słucha rabinów zasługuje na śmierć i będzie ukarany przez poddanie gotowaniu w gorących benach w piekle.

  Moed Kattan 17a.
  Jeżeli Żyd jest skuszony by czynić źle, powinien pojechać do miasta tam, gdzie nie jest znany i tam robić źle.

  Żydzi są boscy:
  Sanhedrynu 58b.
  Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.

  Jest w porządku oszukać Gojów:
  Sanhedrynu 57a.

  Baba Kamma 37b.
  „Jeżeli wół Izraelity ubodzie woła Kananeńczyka nie ma żadnej odpowiedzialności; ale jeżeli wół Kananeńczyka ubodzie woła Izraelity, zapłata ma być w pełni.”

  Żydzi mogą kraść od Gojów:
  Baba Mezia 24a.
  Jeżeli Żyd znajduje przedmiot zgubiony przez goja („pogański”), to nie musi on być zwrócony. (Potwierdzony też w Baba Kamma 113b).

  Sanhedrynu 76a.
  Bóg nie będzie oszczędzać Żyda, który „poślubia jego córkę starcowi albo bierze żonę dla jego syna niemowlęcia albo zwraca zgubiony artykuł gojowi (Cuthean) … ”

  Żydzi mają okradać i zabijać Gojów:
  Sanhedrynu 57a.
  Kiedy Żyd zamorduje goja („Cuthean”), nie będzie żadnej kary śmierci. Jak Żyd okradnie od goja, może sobie zatrzymać.

  Baba Kamma 37b.
  Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi”.

  Żydzi mogą okłamywać gojów:
  Baba Kamma 113a.
  Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”) by oszukać goja.

  Nie-żydowskie Dzieci PODLUDZKIE:
  Yebamoth 98a.
  Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami.
  Abodah Zarah 36b. Nieżydowskie dziewczyny są w stanie nieczystości (niddah) od urodzenia.

  Abodah Zarah 22a 22b.
  Goje wolą seks z krowami.

  Sanhedrynu 106a. mówi:
  Matka Jezusów była prostytutką: „Ona, która była potomkinią książąt i gubernatorów, uprawiała nierząd ze stolarzami”.
  Też w odnośniku #2 do Shabbath 104b jest stwierdzone, że w „nie cenzurowanym” tekście Talmudu jest napisane, żę matka Jezusa, „Miriam fryzjerka,” miała stosunek seksualny z wieloma ludźmi.

  Sanhedrynu 43a. mówi:
  Jezus („Yeshu”, „Nazareńczyk”) był skazany ponieważ stosował w praktyce czary.

  Gittin 57a. mówi:
  Jezus gotuje się w „gorącym ekskremencie”.

  Sanhedrin 57a
  Zyd nie powinien placic gojowi za prace
  Kiedy zyd zabije goja nie podlega karze smierci. To co zyd ukradnie gojowi moze zatrzymac dla siebie”

  http://alexirin.wordpress.com/lista-zydow-w-zniewalanej-polsce/

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 7:55 pm

   Nie dostaniesz tego w księgarni na krakowskim Kazimierzu. Widać, że Żydzi nie chcą tego czytać?

  • felicyta 24 grudnia 2011 o 4:32 am

   @Moed Kattan 17a.
   Jeżeli Żyd jest skuszony by czynić źle, powinien pojechać do miasta tam, gdzie nie jest znany i tam robić źle….

   -dlatego zostal im poslany Jezus (narodzony specjalnie z zydowskiej kobiety) aby nawrocic „synow diabla” (kosmity), goje nie potrzebowali i nie potrzebuja nawrocenia, sa blisko Stworcy

  • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 1:53 pm

   no to syćkie pisarze – prozatorzy do dzieł !!! Należy napisać Odwrotność Tal-mu-da (All-bo-i-nie), na ten przykłąd :
   Moonhedrin 57a
   Paso-żyd powinien placic gojowi za prace ale goj paso-żydowi nie !
   Kiedy paso-zyd zabije goja podlega karze smierci. To co paso-zyd ukradnie gojowi moze zatrzymac dla siebie, tak by można było mu udowodnić kradzież, tak by sam chciał się poddać każe”
   I co wy na to ?!….hahaha

 33. Annah. 23 grudnia 2011 o 8:15 pm

  Pozwolę wkleić sobie tutaj ważny list z mojej poczty.
  Pomóżmy świętej Rodzinie wesprzeć nasze rodziny, rodziny przyszłości.
  Zachęcam do opiniowania projektu zrównania prawnego małżeństwa z konkubinatem.
  Akcję koordynuje Fundacja Mama i Tata.
  Serdecznie pozdrawiam i życzę, by siła i radość Bożego Narodzenia
  wypełniła Wam i Waszym Rodzinom te Święta i cały zbliżający się rok.

  Załączam informację Fundacji na temat inicjatywy

  Termin zakończenia konsultacji społecznych przesunięty! Pan Premier czeka na Twój list jeszcze trzy dni.

  Szanowni Państwo,

  W zeszłym tygodniu prosiliśmy o wysyłanie do Pana Premiera opinii w sprawie zapisu o zrównaniu praw związków nieformalnych z małżeństwami umieszczonego w „Długookresowej Strategii Rozwoju Kraju – Polska 2030. Trzecia fala nowoczesności.”

  Wysłanie listu potwierdziło już ponad 3.000 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję.
  Dzień po jej uruchomieniu, ze względu na (jak poinformował Zespół Doradców Premiera) duże zainteresowanie konsultacjami społecznymi, przesunięto o trzy dni (do 24 grudnia 2011 roku) ostateczny termin zgłaszania uwag do Strategii.

  Interpretujemy ten fakt wyłącznie pozytywnie – Pan Premier postanowił umożliwić zwiększenie zasięgu naszej akcji! Nie marnujmy takiej szansy. Wspólnymi siłami zachęćmy do wyrażenia zdania na ten temat jeszcze większą liczbę osób.

  Prosimy tych z Państwa, którzy nie wzięli dotąd udziału w akcji o wysłanie listu. Przykładowy wzór można znaleźć na stronie internetowej http://www.mamaitata.org.pl.
  Tych, którzy przedświąteczną korespondencję z Panem Premierem mają już za sobą prosimy o zachęcenie do tego choćby jedną osobę. Wierzymy, że liczba wysłanych listów będzie miała szansę się w ten sposób potroić! Nie jesteśmy niewolnikami wielkich liczb, ale siła i skuteczność akcji społecznych tkwi często w ich masowym charakterze.

  10, 20 a może 50 tysięcy listów do Pana Premiera jeszcze przed Pasterką? Ufamy, że dzięki Państwa zaangażowaniu i to jest możliwe!

  Życząc Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i realizacji wszelkich Noworocznych postanowień pozdrawiamy serdecznie.

  Paweł Woliński

  Fundacji Mamy i Taty, ul. Długa 23/25, 00-238 Warszawa, tel. +48519366644. Dołącz do nas na Facebooku !
  Wesprzyj Fundację – dokonaj darowizny on-line ! – każde regularnie wpłacane 5,10 czy 20 złotych pozwala nam monitorować ważne społecznie sprawy.
  Alior Bank 40 2490 0005 0000 4520 3441 2862

  • monitorpolski 23 grudnia 2011 o 8:59 pm

   Akcja warta wsparcia, podobnie jak walka GMO, w którą czynnie się włączyłem.
   Ale nie wolno zapominać o celu tego antyrodzinnego działania NWO. Jest nim całkowita likwidacja rodziny, przejęcie „produkcji” dzieci przez państwo, eliminacja „niepotrzebnych” – dokładnie to samo co było w planach nazistów.

   • FAKIR 23 grudnia 2011 o 11:24 pm

    Kolejne potwierdzenie tego, że będą nas straszyć wojnami, kryzysami i innymi pierdołami a po cichu, pod przykrywką specjalnie powodowanych konfliktów. robią swoją legislacyjną szczurzą robotę.
    Przyjmują strategie na odległe lata i wiedzą co robią.
    Postępują powoli, niezauważalnie i tym sposobem systematycznie zniewalają ludzi, którym się wydaje, że są trendy i wszystko idzie w dobrym kierunku….ech
    Totalitaryzm wprowadzany za pomocą uśmiechów, kwiatów i pitolenia o miłości
    Przebiegłe lisy

    • Annah. 24 grudnia 2011 o 8:04 am

     Tak jest Fakir, dość łatwa do zauważenia strategia: zastraszyć, odwrócić uwagę a tylnymi drzwiami wprowadzać swoje ustawodawcze łajno. Jaśnie łaskawca płemieł dał jeszcze trzy dni na konsultacje społeczne w okresie największego zabiegania, ale my przechytrzmy lisa. Mamy trochę czasu do północy, mamy znajomych którzy żyją w tradycyjnych rodzinach, przekazujmy inicjatywę „Wyślij list do Premiera – NIE dla zrównania konkubinatów z małżeństwami !” by zapobiec dalszej palikotyzacji naszego społeczeństwa.

 34. kosiardeyablos 23 grudnia 2011 o 8:31 pm

  Co by nie było a jest to już tradycja – Wszystkim Blogowiczom tegoż bloga oraz Szefowi Szefów Mr.Monitorowi Syćkiego Tralala z okazji Świąt B.N. i Łamanego chleba i Wesołego Reniferka !!!!!!!!
  …..a tym czerpakom do gnoju z Wiejskiej jak nazwa ulicy wskazuje, św. Mikołaj przyniesie pod choinkę automatyczne super-rózgi na baterie oraz penetratory do czarnego oczka z kolcami……..hahahahaha !!!………. i oby nam się dzieci samolotów nie czepiały……….hhhhh…..
  życzy Kosiar de Yablos !!! Uczestnik Strajku PKW (Palaczy Kotłów Węglowych) w Piekle, Czorcie Wieki Temu !!! Niech nas posmali Rura !!! ( A to po wigilli…..jak flaszeczka pęknie…..hahahah) Pozdro z Polic i Okolic !!!

 35. rmld77 23 grudnia 2011 o 8:33 pm

  Moja „skromna ocena”:
  MONITOR…. to Monitor, poza konkurencją
  Peryskop – IQ > 200?
  Rabarbarek – prawie tak samo
  Navaho – fajnie, że tu zaglądasz
  Kefirek zrównałeś się z Mizią…
  Pozdrawiam Zenobiusz, Totalsky, Jakzawsze, Fakir, Theaspartam, Jakisbuk, Bird2, Hjk, Pokój Wam, Deotibigratia i innych wiernych blogowiczów

 36. kaci 23 grudnia 2011 o 8:59 pm

  Polacy uciekają. Nie chcą już wracać

  Zagranicą mieszka ponad milion ludzi.

  Znamy już wyniki Narodowego Spisu Powszechnego przeprowadzonego w tym roku. Wynika z niego, że w Polsce na stałe mieszka o 1,1 mln osób mniej, niż podawano oficjalnie do tej pory – podaje „Rzeczpospolita”.

  Prof. Krystyna Iglicka, demograf z Centrum Stosunków Międzynarodowych jest zszkowoana. Tłumaczy, że spodziewała się fali emigracji na Zachód, jednak tempo, w jakim się to dokonuje jest błyskawiczne. Jej zdaniem mamy do czynienia z gigantycznym uchodźstwem, największym ubytkiem demograficznym po II wojnie światowej.

  Dlaczego Polacy nie wracają do domu, mimo pogarszającej się sytuacji gospodarczej na Zachodzie? Według Iglickiej ludzie obawiają się kłopotów z odnalezieniem się w kraju. Są przyzwyczajeni do wyższych wynagrodzeń i większego poczucia bezpieczeństwa.

  Co więc zrobić żeby zatrzymać rodaków? Irena Kotowska z SGH sugeruje, że polityka społeczna powinna bardziej skutecznie zachęcać młodych ludzi do zakładania rodzin i wspomagać ich. Jej zdaniem problem rozwiązałaby rozbudowa usług publicznych.

  Paweł Kaczmarczyk z Centrum Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego zauważa, że fala migracji nie ma na razie dużego znaczenia dla krajowego rynku pracy. Podkreśla jednak, że brak fachowców czy młodych ludzi może być problemem na lokalnych rynkach pracy – czytamy w „Rz”.
  http://www.hotmoney.pl/artykul/kraj-polacy-uciekaja-nie-chca-juz-wracac-23180

  • FAKIR 23 grudnia 2011 o 10:25 pm

   Gówno nie spis powszechny.
   Nie mam ŻADNEJ znajomej osoby która w nim uczestniczyła.
   Dane mogą podawać takie które im pasują.
   Moim zdaniem wyemigrowało około 1/6 Polaków
   Dokonywałem własnych obliczeń wśród swoich dawnych znajomych.
   Siedziałem nad tym kilka dni i przypominałem sobie wszystkich.
   Zaglądałem na Naszą Klasę itd.
   Potem dokonałem analizy
   Ciekawy temat.
   Sami sprawdźcie co Wam wyjdzie, jeśli zbadacie swoich najbliższych i znajomych
   Wyszło mi, że 1 na 6 pracuje za granicą.

   • FAKIR 23 grudnia 2011 o 10:28 pm

    Oczywiście nie sięgałem daleko wstecz.
    Chodzi o znajomych, którzy wyjechali za chlebem w latach 1995-2011

    • FAKIR 23 grudnia 2011 o 10:32 pm

     Zatrważająca liczba i uważam, że jest całkiem realna.
     Od 1995 roku według mnie wyemigrowało za granicę 4 miasta wielkości Warszawy.

  • Konarski 23 grudnia 2011 o 11:56 pm

   Wyjechało więcej niż milion.
   Nie bierzecie pod uwagę rozdawania polskich paszportów w TelAViv i NYC i innych.

 37. rafzen 23 grudnia 2011 o 8:59 pm

  Cienki z niego oszust. W Sejmie są za to formalni oszuści.
  Polecam : http://rafzen.wordpress.com/2011/12/23/dyskryminacja-chrzescijan-w-sejmie-w-polsce/
  i tutaj:
  http://rafzen.wordpress.com/2011/12/23/satanisci-w-sejmie/

  • alexirin 23 grudnia 2011 o 9:26 pm

   ku…a kraj chrzescijanski a tu uny rzadzą

   • hjk 24 grudnia 2011 o 5:04 pm

    do czasu 🙂
    nosił wilk owce…

 38. Wojox 23 grudnia 2011 o 10:26 pm

  To co podaje Fullford się oczywiście wypełni. Będzie pokój i bezpieczeństwo. Cała Ziemia będzie przez krótką chwilę świętować, Ludzie zaufali Bestii i mają jej znamię. Po pokoju Bóg wkroczy błyskawicznie… List do Tesaloniczan… kto chce ten wie…który i gdzie….

  • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 1:45 pm

   i bedzie dym !!! uuuhahahaaaa !!! nie zapominajmy że za Rockim Fellerem i resztą ferajny stoi ponad 300 000 niebezpiecznych technokratycznych psycholi nie przystosowanych do jedzenia marchewki, porozrzucanych po świecie jak gnój po polu !!!

 39. alexirin 23 grudnia 2011 o 10:45 pm

  Obama rozbudowuje sieć więzień na całym świecie. Można tam trafić bez wyroku

  http://forsal.pl/artykuly/578504,obama_rozbudowuje_siec_wiezien_na_calym_swiecie_mozna_tam_trafic_bez_wyroku.html

  • alexirin 23 grudnia 2011 o 10:51 pm

 40. felicyta 23 grudnia 2011 o 11:55 pm

  Przyklad faceta z jajami.

  21:54, 23.12.2011 /PAP
  Ustawy przyjęte. Wbrew Unii i opozycji
  MOŻE TO GROZIĆ FIASKIEM NA TEMAT POMOCY POŻYCZKOWEJ
  Węgierski parlament przegłosował w piątek ustawę o nowej ordynacji wyborczej i ustawę o stabilizacji finansowej wbrew opozycji i Unii Europejskiej, co może zagrozić fiaskiem rozmów na temat pomocy pożyczkowej z międzynarodowymi instytucjami finansowymi.
  Parlament przyjął ustawę o stabilizacji finansowej, której zmiana wymaga większości dwóch trzecich głosów. Na jej mocy m.in. od 1 stycznia wchodzi zryczałtowany podatek dochodowy. Z kolei ustawa o ordynacji wyborczej faworyzuje rządzący obecnie Fidesz. Od 2014 r. liczba członków parlamentu zmniejszy się z 386 do 199. Opozycja walczy z Orbanem na ulicy

  Węgierska policja na krótko zatrzymała byłego socjalistycznego premiera… czytaj więcej »
  W piątek odbywały się głosowania nad 14 ustawami. Opozycja walczy z Orbanem na ulicy

  Węgierska policja na krótko zatrzymała byłego socjalistycznego premiera… czytaj więcej »

  Barroso zwrócił się o wycofanie ustaw

  Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso zwrócił się do premiera Węgier Viktora Orbana o wycofanie dwóch ustaw, których zapisy są niezgodne z prawem unijnym. Ustawa o banku centralnym ogranicza jego niezależność, a druga – o stabilizacji finansowej – dotyczy finansów publicznych i podatków. Nad projektem ustawy o banku centralnym parlament ma głosować w przyszłym tygodniu.

  Zarówno plany reformy banku centralnego, jak i ustawa o stabilizacji finansowej spotkały się ze sprzeciwem zarówno Unii Europejskiej, jak i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Na znak protestu misja obydwu tych instytucji skróciła nawet swój ostatni pobyt w Budapeszcie.

  Za ustawami głosowali deputowani z rządzącej koalicji Fidesz i Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej. Przeciwko byli deputowani z radykalnej prawicowej partii Ruch na rzecz Lepszych Węgier (Jobbik). Głosowanie zbojkotowali socjaliści i Orban chce więcej władzy w banku. Bruksela zaniepokojona

  – Komisja Europejska, podobnie jak EBC, jest zaniepokojona, że nowymi… czytaj więcej »
  posłowie z liberalnego ugrupowania Polityka Może Być Inna (LMP). Orban chce więcej władzy w banku. Bruksela zaniepokojona

  – Komisja Europejska, podobnie jak EBC, jest zaniepokojona, że nowymi… czytaj więcej »

  O pomoc do MFW

  W listopadzie konserwatywny rząd Orbana zdecydował się zwrócić o pomoc do MFW, by uspokoić rynki finansowe, zapobiec dalszemu spadkowi kursu forinta i obniżyć trudną do udźwignięcia dla budżetu rentowność węgierskich obligacji. Ostatecznym ciosem było obniżenie wiarygodności Węgier przez agencje ratingowe.

  Zdaniem analityków doprowadziła do tego polityka gospodarcza Orbana, obejmująca m.in. nadzwyczajne opodatkowanie banków, upaństwowienie istniejących od 1998 roku prywatnych funduszy emerytalnych czy wprowadzenie możliwości jednorazowej spłaty po stałym kursie kredytów zaciąganych przez osoby prywatne w obcych walutach.

  Kraj już raz uniknął bankructwa w 2008 roku, dzięki kredytom w wysokości 20 mld euro od MFW, UE i Banku Światowego. Jednak Orban, kiedy doszedł do władzy w 2010 roku, oświadczył, że już nie potrzebuje pomocy, i odmówił wykorzystania ostatniej, szóstej transzy tych kredytów opiewającej na 6 mld euro.

  ant/fac
  http://www.tvn24.pl/12691,1729114,0,1,ustawy-przyjete-wbrew-unii-i-opozycji,wiadomosc.html

 41. zenobiusz 24 grudnia 2011 o 12:36 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/23/ksiaze-filip-nie-zyje/
  Podobno nie informują ,by nie psuć Brytyjczykom nastroju świątecznego.

 42. Logos 24 grudnia 2011 o 1:44 am

  i co z tego, ze klikacie w te czarne klawiatury? nikt z was nie podjął żadnego realnego wysiłku by coś zrobić. udajecie Greka? skończymy jak Grecy….albo weźmy sprawy w swoje ręce. Dość oszustw, dość obłudy. Macie kandydatów do rządzenia? Nazwiska poproszę…Ja proponuję Pana Kluskę na premiera, który powoła nowy rząd.

  • BirD2 24 grudnia 2011 o 2:22 am

   Nic nie zrobimy. Co z tego że pan Kluska zostanie premierem jak i tak nic się nie zmieni.
   Trzeba tańczyć jak oni zagrają bo i tak nie mamy innego wyjścia a w odpowiednim momencie każdy będzie wiedział co zrobić..

   Możemy tylko pisać i informować, to i tak dużo..

   Rząd Światowy i tak powstanie albo już istnieje.. A nie jesteśmy wstanie wyjść nawet ze struktur UE..

   – – –
   „(9) Jeśli kto ma uszy niechaj słucha. (10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych.”

   (Apokalipsa (Objawienie) 13:1-18, Biblia Warszawska)

   • sebecx 24 grudnia 2011 o 1:26 pm

    Kluska(ę) to ja wolę na talerzu… biznesmen w polityce… dobre sobie…

   • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 1:34 pm

    Nic nie musimy. stawianie oporu da jedynie szansę na weryfikację obciążeń finansowych i wolności obywatelskiej. Tu trza rewolty ! Ale nie może być to rewolta na wariata, bo pogonić sejm i reszte łatwo a co potem. Brak jakichkolwiek składników do objęcia rządu – nie ma możliwości że wojsko i reszta służb mundurowych stanie za secesją, nie ma takiej gwarancji, (mogę się mylić )więc trwało by to krótko, krwawo, i boleśnie. Jeśli za secesją staną siły porządkowe, tam może wtedy dojść do rozgrywek personalnych, należałoby zweryfikować kto i jakie ma objąć stanowisko, to nie jest przygotowane, no chyba że ja czegoś nie wiem i ktoś z opozycji wobec NWO zbudował już struktury wystarczające do objęci=a sterów władzy w naszej krainie !!! Nie można popełnić tego samego błędu co 1981. Brak może wiarygodnych ludzisków ? Wszelkie formy opozycji do obecnego nie-rząda są przefiltrowane i obsadzone agenciórami !

  • alexirin 24 grudnia 2011 o 3:13 pm

   hej logos
   pisałem już tyle razy aby zlikwidować ten burdel potrzeba zmiany systemu podatkowego
   tzn mniej więcej od zera do 3000/mies 0% podatku doch
   3000-6000 5% podatku doch
   6000-12000 10% podatku doch
   12000-24000 15% podatku doch
   24000-48000 20% podatku doch
   48000-96000 25% podatku doch
   powyzej 96000 50% podatku doch
   obecny system działa na kożyść ludzi bardzo bogatych tzn 3% oligarchów

   • alexirin 24 grudnia 2011 o 3:18 pm

    aha jeszcze vat max 10%
    poniewaz jest to podatek który trafia do kieszeni bardzo bogatych zydów siedzących na stołkach w brukseli
    a płacą go miliony biednych

    • alexirin 24 grudnia 2011 o 10:19 pm

     Polska to najbogatszy kraj na świecie, utrzymujemy wiele bardzo bogatych Państw. Głównie USA, Israel, Włochy pomagamy im utrzymać odpowiedni poziom życia (od 20 lat zydowscy własciciele hipermarketów nie płacą w Polsce podatków)… nasz Naród, niech się nie rozbestwia, jak tyle lat żył w nędzy to jeszcze kilkadziesiąt nie zaszkodzi. To tez trzeba umieć !!!!

     http://biznes.onet.pl/mf-chce-wykupic-przed-terminem-bony-o-wartosci-1-2,18543,4981158,1,news-detal

     • alexirin 24 grudnia 2011 o 10:23 pm

      Unia naszych portfeli. Zarabiamy 2 razy mniej niż Grecy których rząd tuska będzie niedługo naszym kosztem finansował
      http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/578798,unia_naszych_portfeli_zarabiamy_2_razy_mniej_niz_grecy.html

      • hjk 25 grudnia 2011 o 2:11 am

       tu nie chodzi o Greków, Włochów, itd. – nie siej antagonizmu między narodami…
       Tymi pieniędzmi chcą ratować upadajacych banksterów!!
       Zwykły człowiek nic z tego nie dostanie…

       • alexirin 25 grudnia 2011 o 9:27 am

        ja tylko nagłaśniam sam fakt że w Polsce mamy miliony biednych ludzi którymi rząd się nie interesuje a będą finansować długi innych państw

 43. Karol 24 grudnia 2011 o 3:50 am

  Larouche: Ratunkowy Program dla swiata

  http://www.larouchepac.com/node/20916

 44. felicyta 24 grudnia 2011 o 4:02 am

  Maciej Giertych: Plany globalistów
  23 Grudzień 2011
  Za: http://www.wicipolskie.org

  W dniu 20 III 1969 r. dr Richard Day wygłosił w USA w gronie zaufanych osób referat na temat planów „nowego światowego systemu”. Jeden ze słuchaczy, dr Lawrence Dunegan widząc, że program ten jest rzeczywiście realizowany spisał w 1988 r. z pamięci na taśmach mikrofonowych to, co z tego referatu zapamiętał. Zmarł w 1989. Taśmy opracowała i udostępniła Randy Engel, działaczka Koalicji w Obronie Życia. Cytuję je, a informację o nich znalazłem we francuskim Action familiale et scolaire (suplement 217 z X. 2011). Oto co w 1969 planowali dr Day i jego środowisko:

  – Ograniczenie ludności świata przez promocję małodzietności.

  – Potrzebne będą zezwolenia na posiadanie dzieci.

  – Rozdzielenie seksu od rozrodczości i rozrodczości od seksu.

  – Edukacja seksualna od jak najmłodszego wieku z akcentem na antykoncepcję.

  – Wprowadzenie powszechnej dopuszczalności aborcji na koszt podatników.

  – Promocja wolnej miłości, wszelkich jej wariantów.

  – Promocja homoseksualizmu, by stal się akceptowalnym jako coś normalnego.

  – Wprowadzenie prowokacyjności w modzie kobiecej, by pokazać więcej ciała.

  – Zredukowanie znaczenia rodziny.

  – Wprowadzenie eutanazji i utrudnień dla starszych, by szybciej chcieli odejść.

  – Eliminacja prywatnego lecznictwa.

  – Zapowiedź nowych nieuleczalnych chorób.

  – Ukrywanie nowych skutecznych metod leczenia raka i chorób serca by ludzie szybciej umierali.

  – Nakierować ewolucję w kierunku, który chcemy i przyśpieszyć ją (uruchomić hodowlę człowieka).

  – Obalić Kościół katolicki, potem zespoić wszystkie religie w jedną.

  – Zmienić sens Biblii przez zmianę znaczenia niektórych słów.

  – Wydłużyć czas na edukację, ale nauczyć mniej.

  – Niektóre książki znikną z bibliotek.

  – Hazard na skalę państwową będzie promowany (loterie).

  – Będzie promocja alkoholizmu i używania narkotyków.

  – Będzie więcej więzień i szpitale staną się więzieniami.

  – Przestępczość ograniczy się do slumsów – w innych dzielnicach będzie ochrona obiektów.

  – Patriotyzm się skończy. Kupujący nie będzie zważał na rodzimość produkcji.

  – Ciężki przemysł ewakuuje się z USA w celu ochrony środowiska.

  – Deindustrializacja spowoduje ruchy ludności i utratę lokalnych tradycji.

  – Będzie specjalizacja na skalę światową, co wszystkich wzajemnie uzależni.

  – Tylko sporty międzynarodowe będą promowane, lokalne wygaszane.

  – Sporty dla dziewczyn mają ignorować ich kobiecość.

  – Będzie zakaz posiadania broni. Myśliwi będą ją wypożyczać na czas polowań.

  – W rozrywce mają dominować gwałtowność i seks pokazujący wszystko.

  – Muzyka poważna będzie tylko dla starszych. Młodzi dostaną hałas z ideowym przekazem, i to polubią.

  – Wszyscy będą poddani identyfikacji (dowody osobiste, chipy).

  – Objęte kontrolą będzie jedzenie, podróżowanie, pogoda.

  – Politycy myślą, że rządzą, ale robią, co im się podsuwa.

  – Wyniki naukowe będą fałszowane, by narzucić określone cele.

  – Znaczenie ONZ i światowych organizacji wzrośnie. Jeśli będzie trzeba postraszy się ludzkość kilkoma wybuchami jądrowymi i uzyska posłuszeństwo.

  – Wojny mają wartości pozytywne, a terroryzmem można wymusić uległość.

  – Inflacja będzie narzędziem kontroli nad społeczeństwami.

  – Będzie powszechne szpiegowanie wszystkich.

  – Domy prywatne będą tylko dla posłusznych.

  Przypominam – te tezy zostały wygłoszone w roku 1969 a ujawnione w 1988! Ktoś z namiętnością nadal je realizuje.

  PB: Tłumaczenie notatek dra Dunegana o planach żydomasonerii podaliśmy na Grypa666, wraz z przeciekłym planem Rotszylda z XVIII w., proszę rozplakatować po polskim necie:

  taśma 1 + lucyferiański plan Rotszylda

  taśma 2 cz.1

  taśma 2 cz.2

  taśma 3 cz.1

  taśma 3 cz.2
  taśma ostatnia
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/23/maciej-giertych-plany-globalistow/#more-16401

 45. Peryskop 24 grudnia 2011 o 4:09 am

  dr David Duke przedstawia problem zwalczania tradycji chrześcijańskiej na przykładzie świąt Bożego Narodzenia. Podmieniane są symbole, wypaczane jest podłoże religijno-ideowe. Walka trwa.

  Z innego źródła wiem, że „komisja” przy Izbie Reprezentantów w USA zakazała deputowanym używania słowa „Christmas” w życzeniach do wyborców. Co jeszcze ?

  Ale jak wiadomo głupie zakazy dają dalekosiężne skutki odwrotne do zamierzonych.

  • Ktoś 24 grudnia 2011 o 6:33 am

   Ta sama sztuczka została dokonana z Jezusem Chrystusem. Prawdziwy nie był i nie bedzie żydem.

   • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 1:20 pm

    NO i tu jest myk ! Niech „ktoś” powie nam co jest takiego ze Świadkami Jehowy – totalna masakiera : święta bee, nowy rok bee, urodziny bee, no i święta narodowe w szczególności BEEEEEEEEE ! No coś tu nie do rzeczy co nie ?!!!!!

 46. easyman 24 grudnia 2011 o 9:15 am

  Dla mnie Fulford czy Wilcock czy Project Camelot są bardziej wiarygodni niż większość rzeczy co tutaj czytam na codzień i sądze ze jedne z przekłamań według mnie co znalazło sie na poczatku Twojego artykułu Monitor to to że to Fulford wyjaśniał w wywiadach po tym jak skończył sie pokazywać u Rense ze zrezygnował z kolejnych zaproszeń od niego z powodów tego ze nie zgadzali sie w kilku podstawowych kwestiach typu że Fulford i paru innych z Japoni mówił ze mieszka w Tokio i mówi że nie ma żadnego promnieniowania ze sam chodził i sprawdzał na około Fukushimy a chyba to jest dosyc wiarygodne źródło a Rense twierdzi ze ukrywaja i to gigantyczne rosnace zagożenie poza tym sposób prowadzenia wywiadu przez Rense jego arogancja i czesty brak szacunku do Fulforda jaki wielu zauważalo w wywiadach też grał swoją rolę pewnie. To jest moje zdanie na ten temat. Przeszukuje to forum bo niektore osoby zamieszcaja czesto linki to ciekawych artykułów czy klipów ale same głowne artykuły na stronce to mi niestety przypominają często ‚fearmongering’ taki własnie jak m.in. Rense uskutecznia w Stanach…Pozdrawiam

  • easyman 24 grudnia 2011 o 9:21 am

   no czyli żeby było jasne to Fulford zrezygnował z wywiadów z Rense jak mu wielu radziło pewnie a nie na odwrót…to Rense sie wydawał ‚dobrze bawić’ w wywiadach z Fulfordem coraz częsciej…jego kosztem oczywiście i dobrze że Fulford sie od niego odciął w końcu więc dla tego prostuje to co napisano i przedstawiam to co ja wiem na ten temat.

   • easyman 24 grudnia 2011 o 9:28 am

    I zastanawia mnie kolejna rzecz Monitor czemu jak Fulford wspomniał coś o wojnie to odrazu o tym wspominasz a jak Fulford z Wilcokiem przedstawiali ten wieli pozew ostatnio jest taki głośny to u ciebie cisza była co? Wilcock i Fulford dostali po tym wyraźne groźby że zostaną zabici co dodatkowo uwiarygadnia cała sprawe z resztą płacz Wilcocka na wizji jest aż nader wymowny…
    Prosze oto linki
    http://www.divinecosmos.com/start-here/davids-blog/995-lawsuit-end-tyranny
    I tu od Fulforda
    http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2011/11/the-lawsuit-that-could-end-the-gangster-rule-of-western-civilization.html

 47. Annah. 24 grudnia 2011 o 9:41 am

  Nie śledzę prawie wątków z Fullfordem, czy może ktoś mi krótko wyjaśnić co robi Fullford w Japonii, mnie kołacze się jedno skojarzenie związane też z czytaniem pewnych wpisów na tym blogu… tleniona blondynka 🙂 ale oczywiście może mamy do czynienia z wyjątkiem od tej reguły.

  • easyman 24 grudnia 2011 o 10:37 am

   Twoje argumenty są nader interesujące mama zgadywać jaki kolor włosów masz czy może darujemy sobie taki obrót rzeczy co? W tym wywiadze z Wilcockiem jakby cie zależeło na dociekaniu czegokolwiek i w wielu innych miejscach też kto chce ten znajdzie było mówione skad jest Fulford i kto go wystawił do reprezentowania siebie i co tym ryzykuje to też raczej jasne

 48. Ricopolo 24 grudnia 2011 o 10:35 am

  Panie Monitor Wesołych Świąt i niech ten czas bedzie dla nas wszystkich magiczny i wyjatkowy…pozdrawiam

  • sebecx 24 grudnia 2011 o 12:07 pm

   .. abyśmy w przyszłym roku znów życzenia sobie składali i z dezinformacji śmiali…

 49. oz .. 24 grudnia 2011 o 11:40 am

  ludzie . nie macie dywanów do trzepania , albo karpi do mordowania ? oderwijcie się od kompa i zróbcie coś -Wigilia . tutaj nic mądrego nie wymyślicie . wesołych…

 50. Ditka 24 grudnia 2011 o 11:47 am

  Wesołych Świąt wszystkim życzę. Dużo dobroci

 51. theaspartam 24 grudnia 2011 o 12:44 pm

  New topic http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce-?page=2

 52. pola 24 grudnia 2011 o 1:08 pm

  Życzę wszystkim Forumowiczom i panu Markowi zdrowych i pogodnych świąt .Aby Dobry Bóg obdarzył was mądrością dnia codziennego.
  Dzisiaj w Betlejem dzisiaj w Betlejem wesoła nowina…………………………………

 53. kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 6:46 pm

  No skoro Putin i wokół niego zadyma to to jest dosyć ciekawe :
  Na Syberii spadły szczątki uszkodzonej rakiety nośnej Sojuz, która wynosiła w przestrzeń kosmiczną rosyjskiego wojskowego satelitę komunikacyjnego. Szczątki spadły na jedną z wsi, Wagajcewo.

  Części satelity o wielkości dochodzącej do metra wykonane były z tytanu, dlatego mimo, że świadkowie donosili o ognistej kuli na niebie wiele ze szczątków przetrwało i spowodowało zniszczenia na ziemi. Mimo, że w trakcie upadku szczątków na jeden z domów znajdowała się tam kobieta z dziećmi nikomu nic się nie stało. Mieszkańcy zostali ewakuowani a miejsce katastrofy przejęły rosyjskie służby.

  Według niepotwierdzonych informacji zawiódł trzeci człon rakiety.

  Rakiety Sojuz znane są ze swojej niezawodności. Konstrukcyjnie rakieta została opracowana w latach pięćdziesiątych i w prawie niezmienionym kształcie służy Rosjanom do dzisiaj. Jest tak niezawodna, że Francuzi wynieśli ją ze swojego kosmodromu w Gujanie Francuskiej, aby mieć pewność, że 5 wojskowych satelitów trafi na orbitę.

  Tym bardziej dziwią ostatnie problemy rosyjskiego programu kosmicznego, bo w tym roku Rosjanie stracili już dwa pojazdy wraz z ładunkiem. Interesującym aspektem zauważalnym w ostatnich dniach jest znaczne wzmożenie wyniesień na orbitę instalacji satelitarnych mających służyć wojsku.

  Źródło:
  http://www.bbc.co.uk/news/science-environment-16317099

 54. Pingback: Monitorpolski blog i Zenobiusz blog – patrioci czy też zwykli fantaści? Kilka cech dezinformacyjnych, które przejawiają. Apokaliptyczne dziady czasów ostatecznych – totalna demaskacja Kefira 2010! (c) « Kefir 2010: polityka, informa

 55. Pingback: Monitorpolski blog i Zenobiusz blog – patrioci czy też zwykli fantaści? Kilka cech dezinformacyjnych, które przejawiają. Apokaliptyczne dziady czasów ostatecznych – totalna demaskacja Kefira 2010! (c) « Kefir 2010: polityka, informa