Benjamin Fulford – „Wojna się rozpoczęła”

(…) Ci ludzie są mordercami i kryminalistami. Musicie ich zaaresztować. Jeśli będą stawiali opór, to ponieważ są mordercami, powinniście ich zabić. Nie wolno pozostawić ich na wolności. To jest ważne, oni planują wzniecenie III wojny światowej, by wymordować miliardy ludzi (…) 

Czy to jest ten sam człowiek?

Dzisiaj muszę wrócić do Benjamina Fulforda, gdyż jego ostatnie wystąpienie na YouTube jest tak wyzywające, jak nigdy dotąd. W ciągu kilku miesięcy dość mocno się postarzał, albo charakteryzator tak zdecydował. Nie wiem co o nim sądzić, bowiem to co ostatnio mówił było tak niewiarygodne i szalone, że nawet Jeff Rense zrezygnował z comiesięcznych z nim rozmów.
W świetle odkrytych oszustw medialnych, należy nadmienić, że Ed Chiarini uważa Fulforda za oszusta, że jest to po prostu rola odtwarzana przez aktora z Independent Film Association, Lawrence Fullera (>link). Jest pewne podobieństwo, lecz czy to jest ten sam człowiek, to można wątpić. Chiarini po prostu znalazł wśród tysięcy aktorów jednego nieco podobnego. Fulford po pierwsze od lat mieszka w Japonii i doskonale mówi po japońsku, a po drugie przez kilka lat był szefem Forbesa na wschodnią Azję.
Jeśli chodzi o ostatnie wystąpienie Benjamina Fulforda, to trudno ocenić na ile jest wiarygodne. Pewne tezy są wręcz nieakceptowalne,jak bluzgi na Papieża Benedykta XVI, ale z uwagi na rzetelność zamieszczam je w tłumaczeniu. Jednak większość tego co mówi Fulford zgadza się z naszą wiedzą na temat NWO i ludzi, którzy wprowadzają rząd światowy. Nie można jednak wykluczyć, że tym wystąpieniem i niedawnymi sensacjami takimi jak porwanie i próby zabójstwa, Fulford chce zrobić wokół siebie zamieszanie i przez to spowodować nagłośnienie możliwej dezinformacji. Niedawny wywiad z Wilcockiem, późniejsze rzekome zastraszanie tego ostatniego (płakał w jednym z wywiadów), zrobiły tyle wokół tego szumu, że Fulford znów wywindował się na górne pozycje wyszukiwarek. Może o to chodziło? Dla tych, którzy nie znają angielskiego, polecam tłumaczenie, które zrobiłem na szybko.

Benjamin Fulford wypluwa gumę i mówi:
„- Teraz powiem po angielsku. Wycierpiałem wielokrotne próby zabójstwa mnie. Ludzie, którzy próbowali mnie zabić to m.in. Henry Kissinger, George Busha Senior, Dawid Rotszyld z Genewy. Źródłem obecnych problemów w USA to m.in. Frank Carlucci, James Baker, Paul Wolfenson, George Soros, Zbigniew Brzeziński, Timothy Geitner. Ci ludzie są mordercami i kryminalistami. Musicie ich zaaresztować. Jeśli będą stawiali opór, to ponieważ są mordercami, powinniście ich zabić. Nie wolno pozostawić ich na wolności. To jest ważne, oni planują wzniecenie III wojny światowej, by wymordować miliardy ludzi.
Dawidzie Rotszyldzie z Genewy, nie bądź taki pewien, że jesteś bezpieczny w swoim zamku. Nie jesteś – wiemy gdzie się znajdujesz i wiemy kim jesteś. Jest jeszcze ten seryjny gwałciciel dzieci – Papież. Papież Złoworogi XVI (malevolent). Będzie niedługo martwy. (…) Szatan na ciebie czeka.
Jest wielu tych łotrów, którzy zaczynają uciekać, musimy naciskać, pozbawić ich władzy. Oni przeszkadzają ludzkości się rozwijać, powstrzymują rozwój techniczny o co najmniej 100 lat, o ile nie więcej. To oni chcą wymordować 4 miliardy ludzi, chcą wywołać III wojnę światową – teraz w Iranie i Syrii.
Nie wiecie co zrobić? Przecież to tylko kilku starców, dlaczego wy Amerykanie nie umieścicie ich w więzieniach?!
Muszę wam teraz oświadczyć, że Japonia jest zagrożona. W tej chwili ze statku wwierca się bombę jądrową w dno morskie niedaleko Ciba. To miejsce nazywa się „czikiumaru”. Jeśli Japonia zostanie znów zaatakowana nuklearnym tsunami, to jak słyszałem, nastąpi odwet – wielka skała na Wyspach Kanaryjskich zostanie zatopiona, co wywoła 100 metrowe tsunami (300 stóp) , które uderzy we Wschodnie Wybrzeże USA, włącznie z Nowym Jorkiem, Waszyngtonem i Miami. Musicie zapobiec tej tragedii, musicie zaaresztować tych kryminalistów!
Wiemy kim oni są! Jay Rockefeller, George Bush, hmmm … Nie można zapomnieć o gangsterach w Chicago, którzy kontrolują Obamę. Nie można zapomnieć o Benjaminie Netanjahu.
I mam jeszcze jedną sprawę, chce powiedzieć Żydom, że jesteście dobrymi, wierzącymi w Boga ludźmi, którzy są rządzeni przez gangsterów czczących szatana. Okej?
Izraelska flaga powinna mieć menorę. Zamiast tego, macie symbol satanistyczny. Okej?
To jest symbol satanistyczny na waszej fladze! To nie jest żydowski symbol!
Dlaczego nie ma menory na izraelskiej fladze? Powiem wam dlaczego. Ponieważ rodzina Rotszyldów, która utworzyła Izrael wierzy w Lucyfera, wierzy w szatana. Oni nie wierzą w Jahwe, to nie są prawdziwi Żydzi. Ich prawdziwe nazwisko to Bauer. Oni was używają, a wy robicie z siebie głupców współuczestnicząc w tym szalonym planie. Pospieszcie się i zaaresztujcie tych liderów, którzy przejęli kontrolę nad waszym społeczeństwem.
To nie jest żaden żart – jest wystarczająco wiele dowodów, by każdy wiedział, że to jest prawda. Można to znaleźć wszędzie. Każdy kto badał w pełni udokumentowane fakty, będzie wiedział, że kryminalny gang kontroluje wasz system finansowy od 300 lat i że planuje ludobójstwo. Oni muszą zostać powstrzymani.
Powstrzymamy ich, to jest deklaracja wojny. Czy mnie słyszysz Dawidzie Rotszyld? Okej?
Już nie jesteś bezpieczny, mamy już dość twoich morderczych gier. Słyszałem, że lider rodziny, Evelyn Rotszyld, obecnie się ukrywa po cichu w swoim zamku w Anglii.
Evelyn, powiedz swojej rodzinie żeby się poddała. Powiedz im, że jest już dość. Że nie będzie ludobójstwa. Twoja rodzina jest zagrożona, chyba że zatrzymacie się z tym szaleństwem. Czas się kończy.
Nie chcę być zły na twarzy w chwili gdy zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia (Christmas).
Możemy mieć obecnie chwilę najlepszego rozwoju w historii ludzkiej cywilizacji. Mamy technologie, które mogą zmienić pustynie w zielone oazy, możemy zarybić oceany. Możemy mieć pokój na świecie, a jedyn co nas blokuje to kilku starców. Bardzo proszę każdego, by ich aresztować. Co się z wami dzieje?
Moglibyśmy mieć pokój na świecie, te wszystkie dobre rzeczy, a jesteśmy blokowani przez małą grupkę starych ludzi, którzy wierzą w szatana. I to jest fakt. Proszę was, musimy uratować planetę. Dziękuję.”

Fulford jednak nie kończy, siedzący koło niego Japończyk prosi go wyraźnie by kontynuował. Ten jednak mówi „dosyć”. Ale dodaje:

„-Dodam jeszcze jedną ostatnią rzecz. Tu nie chodzi o złapanie złoczyńców, okej? Nigdy o to nie chodziło. To oni chcą nas wykończyć. I w pewnym momencie, po typu próbach zabójstwa, tylu szykanach, po tym jak opowiadali każdemu kogo znam, że zwariowałem, że biorę narkotyki, że zabijam wokół swoich znajomych… Musicie wiedzieć, że oni wymordowali więcej ludzi niż ktokolwiek w historii. To oni są odpowiedzialni za I i II wojnę światową, są odpowiedzialni za Holocaust, zabili Kennedy’ego, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona, Michaela Jacksona, okej?
Wymordowali liderów na całym świecie, to jest najgorszy typ gangsterów i kryminalistów, którzy zmienili USA w republikę bananową, a Europę próbują zamienić w faszystowską dyktaturę.
A całą ich bronią jest iluzja. Fałszywe pieniądze, które nie mają w niczym pokrycia. Odcinamy im pieniądze i wsadzimy ich do więzienia. Muszą się poddać.
Możemy mieć pokój, możemy żyć w dostatku, możemy wydłużyć nasze życie. Musimy się pozbyć tego koszmaru. to zależy tylko od nas.
Każdy kto tego słucha powinien zrobić wszystko co może – pamiętajcie przewyższamy ich liczbą milion do jednego lub lepiej, a w miejscach gdzie ich jest najwięcej, z pewnością przewyższamy ich liczbą sto do jednego. Zaaresztujcie kryminalistów, którzy są najbliżej was, w ten sposób możecie ocalić planetę. Dziękuję.”

Na koniec Fulford komentuje niedawną śmierć lidera Korei Północnej:

„- Kim Dżong Il został zamordowany w ubiegłą sobotę podczas walki o władzę, która obejmuje obecnie Azję. Rodzina Rotszyldów próbuje go zastąpić Kim Dżong Unem, playboyem edukowanym w Szwajcarii, który jak oni mają nadzieję, będzie wykonywał ich rozkazy za piękne kobiety, fantazyjne samochody i inne zabawki. Ale jest to też szansa dla mieszkańców Półwyspu Koreańskiego by stali się znów niezależni.
Zostali oni sztucznie podzieleni po to by można ich było kontrolować przez siły znajdujące się w Europie. Nie ma takiej potrzeby by Koreańczycy byli podzieleni. Połączeni, będą jednym z najsilniejszych krajów na Ziemi. Jest szansa na pokój na Półwyspie Koreańskim. I oczywiście może to prowadzić do rozwoju jaki nie był dotąd notowany w tym regionie Ziemi.

W tym samym czasie sieć północnokoreańskich agentów w Japonii, którzy udawali Japończyków, została rozbita. Zostali aresztowani, a Japonia będzie wolna od kontroli przez siły zagraniczne, które udawały, że są japońskie. I jest to szansa dla Japończyków i Koreańczyków, którzy są kuzynami, o ile nie braćmi, by mieć przyjacielskie i pomyślne stosunki.
Pamiętajcie, Rotszyldzi potrzebuja wojen by móc kontrolować. Potrzebują wojen by nas zadłużać. Nie ma potrzeby by ludzie ze sobą walczyli. Możemy mieć pokój na świecie, a to jest szansa. Rozpoczęła się walka o władzę – nie możemy im dać szansy by znów im się udało nami kontrolować. Ludzkość może sięteraz uwolnić, walka się rozpoczęła. Musimy z nimi walczyć na każdym froncie, aż osiągniemy na Ziemi pokój, skończymy z ubóstwem i niszczeniem środowiska. Możemy to osiągnąć w kilka miesięcy, jeśli tylko usuniemy tę czczącą szatana kabałę.
I to się waśnie zaczęło.”

Reklamy