Dzisiaj Wigilia, jutro Boże Narodzenie..

Miejsce narodzin Jezusa Chrystusa w Betlejem

Dotarliśmy w pokoju i względnie dobrej formie do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wam aby tak samo się stało w następnym roku, żeby wszelkie przepowiednie o „końcu świata” okazały się zwykłą pomyłką czy nawet oszustwem. Wojna i nienawiść są nikomu niepotrzebne.
Nie zapominajmy, że Boże Narodzenie jest też symbolicznym wyrazem naszej wiary. Dlatego nie jest ważna oprawa, ale to czy pamiętamy dlaczego to Święto obchodzimy. Nie dajmy się skusić choinkom wystrojonym w bańki, zajączkom, Mikołajom i innym odwracającym od natury tego Święta ozdobom – unikajmy takich sklepów i centrów handlowych, które szatan już opanował. To co się wokół dzieje jest jedną wielką hipnozą, której mało kto potrafi się oprzeć. My tę hipnozę na blogu nadal będziemy się starali przezywciężyć, jak to było przez cały ubiegły rok.

Wesołych, Spokojnych i Zdrowych (bez GMO) Świąt Bożego Narodzenia.

Poniżej przedstawiam kilka rad jakiego jedzenia należy unikać podczas Świąt, ale nie tylko.
Artykuł dotyczy USA, ale w dobie globalizmu, jest aktualny też w Europie…

7 produktów, których eksperci nie zjedzą

W artykule eksperci ostrzegają przed 7 produktami, które można znaleźć w supermarketach. Są nimi:

 1. Rośliny GMO, które są odporne na herbicydy, takie jak Roundup, skłaniają rolników do stosowania wzmożonego opryskiwania, co zatruwa nasze środowisko. Spożywanie żywności z takich roślin prowadzi też zatruwania naszych organizmów tymi herbicydami, których nigdy nie da się do końca usunąć. W przypadku roślin tradycyjnych tego zagrożenia nie ma, bowiem nie stosuje się tak mocnego opryskiwania. Badania wykazują też, że rośliny trangeniczne mają często tak zmodyfikowane geny, że same potrafią produkować zabójcze dla owadów pestycydy. Niezależne badania wskazują jednak, że takie geny (zwane B-toksynami) mogą się przenieść na florę w naszych jelitach. Co gorzej, obecne są u kobiet ciężarnych i płodów. Kompanie produkujące GMO nie zrobiły w tym zakresie żadnych badań!
  Rozwiązanie: Nie kupować w żadnym wypadku żywności GMO.
 2. Pomidory w konserwie. Żywica, którą są uszczelniane puszki, zawiera syntetyczny estrogen – bisphenol-A, który jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych – od zaburzeń seksualnych chorób przez choroby serca, do cukrzycy i otyłości. Szczególnie jest to groźne dla młodych ludzi.
  Rozwiązanie: Kupować pomidory w szklanych opakowaniach, takich jak Bionaturae and Coluccio.Dobre są też w pudełkach Tetra Pak firm Trader Joe’s i Pomi.
 3. Wołowina z bydła żywionego paszą z kukurydzy. Krowy ewolucyjnie są przystosowane do jedzenia trawy, nie ziaren. Aby jednak zwiększyć wzrost i przez to przyspieszyć termin uboju, stosuje się specjalne pasze z kukurydzy i soi. To pozwala obniżyć ceny rynkowe mięsa, ale wiąże się też z ryzykiem spożycia ubogiego w proteiny mięsa. Mniejsza jest też zawartość innych ważnych dla zdrowia składników, takich jak beta-karoten, witamina E, omega-3s, CLA, wapń, magnez i potas. Mniejsza ilość kwasów nasyconych jest często ważną przyczyną chorób serca.
  Rozwiązanie: kupować wołowinę z krów żywionych trawą. Powinno być napisane na etykiecie. Jeśli kupujemy od rolnika, to należy się go zapytać czy krowy były żywione trawą.
 4. Kukurydza do smażenia w kuchenkach mikrofalowych. Tu problem jest w opakowaniu papierowym, które nasycone jest chemikaliami, które powodują bezpłodność – taki jest wynik badań przeprowadzonych niedawno na Uniwersytecie w Los Angeles. U zwierząt, na których prowadzono badania wykazano wzrost zachorowalności na raka wątroby, trzustki i jądra. Kuchnie mikrofalowe powodują, że te chemikalia parują i trafiają do kukurydzy. Po spożyciu akumulują się w organizmach i ostatecznie mogą osiągnąć stężenie, które spowoduje poważne choroby.
  Rozwiązanie: Smażyć kukurydzę na patelni.
 5. Łosoś z farm. Ryba ta, przyzwyczajona do wolności, rozwija się zupełnie inaczej w fermie, gdzie jest ścieśniona w liczne grupy i żywiona soją, odpadami z drobiu, a nawet ich piórami w postaci zhydrolizowanej. Dostaje też antybiotyki i pestycydy. W rezultacie taki łosoś jest ubogi w witaminę D, a zawiera sporo zanieczyszczeń takich jak karcinogeny, PCB czy pestycydy. Najbardziej zanieczyszczony jest łosoś z Europy Północnej. Ilość bezpieczna to jeden posiłek z takiego łososia na 5 miesięcy (!) – nie zwiększy się wtedy poważnie ryzyko zachorowania na raka.
  Uwaga: jeśli na opakowaniu jest napisane, że jest „świeży z Atlantyku” (fresh Atlantic), to znaczy, że jest z ferm. Na Atlantyku bowiem nie ma już komercyjnych łowisk łososia.
  Rozwiązanie: jeść tylko dzikiego łososia z Alaski.
 6. Mleko ze sztucznymi hormonami. Niestety, coraz więcej krów dostaje hormon wzrostu rBGH lub rBST, aby zwiększyć wydzielanie mleka. Hormon ten zwiększa jednak ryzyko infekcji wymion, a nawet pojawienie się ropy z zakażenia w mleku. Powoduje też zwiększenie ilości hormonu IGF-1, który może mieć efekty uboczne takie jak ryzyko raka prostaty, piersi i jelita grubego. Sądzono, że IGF-1 jest rozkładany w układzie pokarmowym człowieka, jednak jak wykazały najnowsze badania, kazeina w mleku na to nie pozwala.
  Rozwiązanie: dobre mleko powinno mieć napisane na etykiecie, że nie zawiera rBGH i rBST.
 7. Zwykłe jabłka. Te są najbardziej narażone na pestycydy. Nie mają żadnej wrodzonej odporności na pestycydy, zatem muszą być spryskiwane aby były bez robaków. Okazuje się, że rolnicy mający uprawy jabłek często chorują na wszelkiego typu raka. Od niedawna łączy się także użycie pestycydów ze zwiększoną zachorowalnością na chorobę Parkinsona.
  Rozwiązanie: kupować organiczne, jeśli na nie nas nie stać, to dokładnie płukać i obierać ze skóry.
Reklamy

188 responses to “Dzisiaj Wigilia, jutro Boże Narodzenie..

 1. rafzen 24 grudnia 2011 o 12:24 pm

  Komorowski ciężko chory !
  http://rafzen.wordpress.com/2011/12/24/komorowski-ciezko-chory/

  • Wojox 24 grudnia 2011 o 12:33 pm

   Linki do otrzeźwienia :
   http://www.cai.org/pl/studia-biblijne/boże-narodzenie

   http://dabhar.org/SP/1/1Boznar.htm

   • ... 24 grudnia 2011 o 12:57 pm

    racja 25 grudzien nie ma nic wspolnego z prawda biblijna , PAN JEZUS urozdzial sie prawdopodobnie we wrzesniu lub pazdzierniku ale na 100 % nie w grudnia

    , http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://biblelight.net/sukkoth.htm&ei=77z1TurAJIvNsgaT2dXLDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=4&ved=0CEAQ7gEwAw&prev=/search%3Fq%3Djesus%2Bchrist%2Breal%2Bdate%2Bbirth%2BJohn%2BBaptist%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DoX6%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:unofficial%26biw%3D1920%26bih%3D930%26prmd%3Dimvnso

    • monitorpolski 24 grudnia 2011 o 4:03 pm

     Być może, ale żeby to stwierdzić na 100% przydałby się wehikuł czasu. Masz do takiego dostęp? To wszystko jest bardziej kwestia umowy i tradycji, niż faktu.

     • kefir2010 24 grudnia 2011 o 7:43 pm

      Królowa Pokoju blog, Zenobiusz blog, Monitor polski blog – apokaliptyczne dziady czasów ostatecznych – totalna demaskacja Jarka Kefira:

      http://kefir2010.wordpress.com/2011/12/24/monitorpolski-blog-i-zenobiusz-blog-patrioci-czy-tez-zwykli-fantasci-kilka-cech-dezinformacyjnych-ktore-przejawiaja-apokaliptyczne-dziady-czasow-ostatecznych-totalna-demaskacja-kefira-2010-c/

      czy w/w trzej blogerzy to zwykli fantaści, jakie cechy dezinformatora posiadają?

      • zenobiusz 24 grudnia 2011 o 8:20 pm

       http://www.alexa.com/siteinfo/kefir2010.wordpress.com#keywords
       Wszystkiego najlepszego.

      • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 1:08 am

       Projekt astral-projection.blog.onet.pl uznaję za tymczasowo zawieszony. bieżąca walka polityczna trwa na blogu kefir 2010 – link tutaj.

       http://www.kefir2010.wordpress.com

       Niniejszym dziękuję wszystkim tym, którzy nie zostawili mnie w trudnych dla mnie chwilach, i tym, którzy byli, komentowali, pomimo mojej dezaprobaty wyrażanej wobec środowisk PiSu. Do zobaczenia na blogu kefir 2010 i także tutaj, nawet jak onet nie wznowi tej strefy – będę tu czasami coś publikował, jakiś długi tekst. Na pewno pojawią się tutaj najnowsze demaskacje Marka i Zenobiusza odnośnie światowych „elit” politycznych, już na dniach.
       Zawieszenie bloga będzie trwało do momentu, aż onet zdecyduje się na konkretny kształt modułów: forum i strefy „Waszym Zdaniem”, bo dotychczasowe są po prostu nie do przyjęcia. Dziękuję jeszcze raz. Walka trwa! Do zobaczenia wkrótce, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie! 🙂
       http://astral-projection.blog.onet.pl/

       • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 1:09 am

        Kto na prawdę prowadzi blog Kefir 2010. ???

        • Rodriguez7 25 grudnia 2011 o 1:19 am

         Zen, mistrzowsko, naprawdę xD

        • Agata 25 grudnia 2011 o 11:51 am

         Po przeczytaniu tekstów Kefira atakujących Wasze blogi, jako pierwsza rzecz przyszła mi do głowy, to że nie pasowały mi do jarka kefirka, jakiego znam z jego bloga.
         Były szokująco agresywne i zbyt wulgarne jak na niego.
         Pomyślałam, że może faktycznie coś wypił albo jakieś prochy ???
         Ale nawet to też mi się wydawało mało przekonujące. Jarka Kefirka czytałam często i zawsze reprezentował pewien poziom kultury nawet wobec osób o odmiennych poglądach. Ten wsciekły atak na Wasze blogi oraz personalne na Was, a także wcześniej na PIS
         a zwłaszcza Kaczyńskiego jest zbyt mocny i zbyt prymitywny jak na Jarka Kefirka.
         Te prymitywne ataki Kefira 2010 to jest inny styl niż typowy (dawny) styl Jarka Kefirka.
         Coś jest nie tak. Choć nie wiem co.
         Tak jakby się ktoś pod niego podszywał lub dyktował mu co ma pisać.
         Kolejna ofiara mind control ?

        • kefir2010 25 grudnia 2011 o 4:35 pm

         [komentarz usunięty]

        • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 4:41 pm

         Kafar2010@
         ” …albo zacznę kąsać.”
         ,jak każdy wąż,własny ogon.

        • kefir2010 25 grudnia 2011 o 5:42 pm

         to ty belzebubowi służysz, nie ja. czy ja na sile zaciagalem cie do jezuitow zeby cyrograf z samym belzebubem podpisywac? wstydzilbys sie wycierac twarz w bogoojczyzniane teksty :/

        • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 5:55 pm

         Kafar22010@
         Dostarczasz kolejnych dowodów,na to,
         że jesteś”farbowanym”Polakiem.
         Czekam na dalsze przejawy.

        • cosima 26 grudnia 2011 o 2:08 pm

         Kefir ! Proszę o dowód , że Zenobiusz podpisywał jakikolwiek cyrograf czy inne porozumienia z jezuitami . Dowód albo słowa Zenobiusza, w których, jak mówisz, przyznaje się do tego.

      • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 12:54 pm

       Swoją drogą szczególny czas, na taki obrzydliwy atak,iście talmudyczna chazarska podłość.Wszystko zgnoić, co Polakom bliskie,nawet Wigilię,i Boże Narodzenie.Nie tylko ten blog ale i zespół hiziaforum,aż się gotuje ,
       Pozostaje się za nich pomodlić ,o łaskę światła Ducha Świętego,w ten szczególny czas,pamiątki narodzin Jezusa Miłosiernego.

       • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 1:15 pm

        schiziaforum powiedział/a

        Grudzień 25, 2011 @ 11:46 e 0 0 Rate This
        W ŚWIETLE DEMASKACJI – UPSS !!!
        =======
        rozdupcyliście zaufanie
        http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/23/ksiaze-filip-nie-zyje/#comment-38728

       • Totalsky No Problemsky 25 grudnia 2011 o 3:06 pm

        poddawanie w watpliwośc daty urodzin Jezusa to nie jest zadne „gnojenie wszystkiego, co Polakom bliskie”; mniejsza o to, kiedy sie Jezus urodził, i czy Boże Narodzenie to rzymski trick, probujacy polaczyc nowa religie państwowa ze starymi wierzeniami nt. Jowisza, czy kogo tam; najwazniejszy, ze Polacy maja Wigilie, ktora jaka jest (jaka dobra jest dla tzw. relacji międzyludzkich) tego nie musze nikomu tu tlumaczyć; mniej egzaltacji, wiecej koncyliacji:-) nieustajace: Wesołych Świat!

        • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 3:48 pm

         Totalsky No Problemsky@
         „poddawanie w watpliwośc daty urodzin Jezusa to nie jest zadne „gnojenie wszystkiego, co Polakom bliskie”
         No masz „problemsko”
         ,skoro nie zauważyłeś, że odnosi się to do obrzydliwego ataku na trzy blogi ,
         w tym Monitor,w dniu wigilii i na stronie poświęconej,
         wzajemnemu składaniu sobie życzeń świątecznych.
         Przeczytaj jeszcze raz wątek,zaczynając od wpisu kefira2010,
         i linkowanych przez niego pomyj,rozwiniętych zresztą ,
         w następnym wpisie na jego blogu.

        • Totalsky No Problemsky 25 grudnia 2011 o 4:04 pm

         mam w glebokim powazaniu „atak na trzy blogi” – zaden z nich nie jest moim własnym;-); zagladam tylko na jeden z nich, generalnie „plusy dodatnie” przewazaja nad „plusami ujemnymi: poza tym jest Boze Narodzenie a ja jestem w b. dobrym humorze – ktory to stan i innym polecam

        • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 4:16 pm

         Totalskybutproblemsky@
         Rozumiem więc ,że był to wpis typu:
         „uderz w stół,a nożyce się odezwą ???. „

        • Totalsky No Problemsky 25 grudnia 2011 o 4:53 pm

         naprawde nie wiem, chłopie, o co ci biega…… – wracam do stołu, ale nie tego z nożyczkami, tylko z kulinariami;-)

    • kosiardeyablos 24 grudnia 2011 o 9:36 pm

     sie urodził 8-go marca !

    • denuo 25 grudnia 2011 o 12:11 am

     To się nie zgadza z tymi urodzinami na początku października.
     Tu poniżej są linki od osób które zadały sobie dużo trudu i na podstawie doniesień biblijnych oszacowały datę urodzin Jezusa i wychodzi to jednak na grudzień

     http://www.superfakty.info/index.php?option=com_content&view=article&id=77:w-ktorym-miesicu-urodzi-si-jezus&catid=6:bledy-towarzystwa-straznica-&Itemid=15

     http://superfakty.info/index.php?option=com_content&view=article&id=79:kiedy-maria-odwiedzia-elzbiet&catid=6:bledy-towarzystwa-straznica-&Itemid=15

     http://www.superfakty.info/index.php?option=com_content&view=article&id=114:w-40-dni-do-egiptu-i-z-powrotem&catid=6:bledy-towarzystwa-straznica-&Itemid=15

     Nie zgadza się też z tym mrozem w grudniu. W zeszłym roku codziennie sprawdzałem temperatury w Betlejem i były one między 18 a 23 stopni, a więc pasterze mogli wypasać owce w tym czasie.
     W grudniu Betlejem jest pora deszczowa i trawa jest wtedy soczysta i prędko rośnie. Jest to bardzo dobry okres na wypasanie owiec.

     • kosiardeyablos 25 grudnia 2011 o 1:14 am

      coś ty mi tu pierdoły pisujesz ! Jedna rzecz która umyka ! Jezus syn Józefa, tak? mistrza ? tak ? czego ?
      Christ czy Christus oznacza Królewski, tak ? Z rodu Dawida, tak ? z co to był za ród, patyczaków? Mistrz Rzemiosła kim jest ? Mistrzem Obslubi skobla ? Nie, to wysokie stanowisko. Kim był brat Jezusa, Jakub ? a był taki ? Kim była Maria ? Czy to imę tytularne czy takie tam pierdu pierdu ? Czy zmartwychwstał czy też po prostu prawo określało czym jest zmartwychwstanie jako czas przebytego odkupienia grzechu, jaki by nie był. Kiedy powstał konflikt miedzy faryzedebilami a resztą w sprawie nadejścia mesjasza ? Dalczego nie został Jezu uznany jako mesjasz przewidziany przez pojebów ?gdzie tkwił problem i czy wogóle był. Kim był Jezus ? Człowiekiem o boskim darze, nie stworzonym przez „poczęcie” ?. Jest wysłannikiem niebios ? ale jakich ?
      Oto pytania na które musisz se odpowiedzieć !!!

      • OddanyBogu 25 grudnia 2011 o 1:30 am

       wstyd mi jest ze musze takie rzeczy czytac.. wstyd mi za tych ludzi ktorzy az tak bardzo przejawiaja sie nienawiscia… Brak wam milosci w zyciu dlatego ta nienawisc ??

       • kosiardeyablos 25 grudnia 2011 o 8:07 pm

        jaka nienawiść, co ty mi tu pier…..Słuchaj no albo czytaj raczej ZIOMUś, jeśli to jest przejaw nienawiści to stonka ziemniaczana jest z kosmosu !!! siejesz defetyzm wiec skup się na spędzaniu świąt B.N. jak należy – nie sam ! Ten dzień albo te dni są dniami nie tylko zadumy ale i refleksji nad wybaczaniem sobie i swym winowajcom wać Oddany. Kompromitujesz sie swym panikowaniem, spędzam święta i sie ciesze ale istnieją pewne fakty na które spojrzeć trzeba chłodnym okiem. Prawda jaka by nie była jest jak sól, kłamstwo zaś jak cukier słodki jest, potrafisz to przełknąć ? bo ja tak. te dni nie powinny zaniknąć gdyż są ponad cokolwiek.
        Wesołych świąt !!! Nie peniaj w nienawiści, otwórz umysł i serce !!!!

        • OddanyBogu 25 grudnia 2011 o 11:57 pm

         Po co te przeklenstwa? widac, jesli ktos sie nie zgadza z twoim zdaniem bardzo Ci to nieodpowiada, i az cie w tylku szczypie jak nie jest chyba po twojej mysli, Wac panno w zyciu tez tak ludzi traktujesz, mniemam ze tak i pewnie swieta samotne co ? ..Mam pelne prawo do swojej refleksi..A pozatym gdzie ja twierdzilem ze te dni powinny zniknac?piszesz mi tu jakies bzdury wyssane z palca, chelpisz sie swoja wiedza a jest pewnie wystudiowana na hatetepeku..Co do dni zadumy i wybaczania, ja tak zyje cale zycie a nie tylko w tych konkretnych datach? jaki sens jest pisania o tym kto byl czyoim synem, mistrzem czy jakies inne blebloly, zyc dobrze kochac blizniego i nie wstydzic sie tego w co sie wierzy..To jest wartosc o ktorej powinno byc pisane, jesli juz poruszasz taki temat, a nie pyszne chwalenie sie i zadawanie naprawde durnych pytan… I Ja Ci zycze spokojnych Świąt pelnych harmonni wewnetrznej, oraz Nowego Lepszego Roku, obys wkroczyl(a) w niego z wieksza pokora…

     • wojox 25 grudnia 2011 o 10:32 am

      Nie chodzi, o to co tu podałeś, a o sam fakt. Biblia nigdzie nie wspomina o tym że Bóg czy Jezus prosił aby celebrować jego narodziny.
      Natomiast prosił aby raz do roku obchodzić pamiątkę jego śmierci. Sam w ten wieczór powiedział do apostołów „Czyńcie to na moją pamiątkę”.
      Natomiast grudniowe święta pochodzą z Babilonu. Choinka także, reszta to pogańskie obrzędy zaadoptowane w tym celu.
      A szukanie błędów jest logiczne, ale nie tam gdzie ich nie ma…

      • denuo 25 grudnia 2011 o 11:48 am

       Jezus nakazał obchodzenie dnia Jego śmierci nie zakazał jednak obchodzenia innych świąt. Żydzi obchodzili 7 świąt. Apostoł Paweł napisał że jeśli jakiś dzień dla kogoś jest ważniejszy od innych to jest to jego sprawa i niech każdy zostanie przy swoim

       Rz 14:5-6 bt „(5) Jeden czyni różnicę między poszczególnymi dniami, drugi zaś uważa wszystkie za równe: niech się każdy trzyma swego przekonania! (6) Kto przestrzega pewnych dni, przestrzega ich dla Pana, a kto jada wszystko – jada dla Pana. Bogu przecież składa dzięki. A kto nie jada wszystkiego – nie jada ze względu na Pana, i on również dzięki składa Bogu.”

       • hjk 26 grudnia 2011 o 8:18 pm

        Dla różnych sekciarzy o świetach, datach i zwyczajach juz pisałem tu:
        https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/21/wolna-dyskusja-21-grudnia-2011r/#comment-62518
        No ale jak zwykle nie dociera, albo nie czytają…
        temat taki i podobne tu już z kilkanaście razy już był przerabiany, ale nie dociera, trolle zawsze wszczynają religijny bełkot by siać zamieszanie na blogach i odwracać uwagę od dyskusji na tematy istotne,…

  • Peryskop 24 grudnia 2011 o 12:34 pm

   On tak miał już od jakiegś czasu.
   A stres robi swoje pomimo przechwycenia aneksu i zewnętrznych znamion „władzy”.

   • sebecx 24 grudnia 2011 o 1:03 pm

    Było w poprzednim wątku, ale daje ponownie to tuta. Robiłem porządki w zakładkach i znalazłem parę linków o wykorzystaniu słońca. Na początek
    INFINIA http://www.infiniacorp.com/powerdish.html ..ten film po prostu mnie urzekł ..
    tutaj nieco więcej wielkoskalowych pomysłów wykorzystania :
    http://crashell.blogspot.com/2011/02/solar-thermal-generated-electricity.html
    …i wspaniałe silniki stirlinga…
    napędzany słońcem: http://www.youtube.com/watch?v=nq6iCO9KLKA&feature=related
    innym źródłem ciepła: http://www.youtube.com/watch?v=gB-OwTMzXhc&feature=related
    …oraz mój ulubiony zdecydowanie polecam całą serię:


    ..kto wie jak jest zasilany ten silnik?
    ..to żadna nowość, ale pomyślałem, że większość zagonionych ludzi nawet z tego sobie nie zdaje sprawy, ale są na pewno tacy którzy potrafią dostrzec potencjał

  • monitorpolski 24 grudnia 2011 o 1:17 pm

   Ja też leżę w łóżku… rzuciło mi się na płuca, skutek przemęczenia…
   Jednak kuracja CC jest znakomita, szybko dojdę do siebie.
   CC – czosnek + cytryna

   • Wojox 24 grudnia 2011 o 2:30 pm

    Powinno być CCM. Czosnek, cytryna, miód. Łyżka stołowa miodu, pół cytryny, 2 ząbki czosnku. Wycisnąć, zmiażdżyć, zmiksować i po 10 minutach wypić, najlepiej przed snem, 2 godziny po ostatnim posiłku.

    • OddanyBogu 25 grudnia 2011 o 1:44 am

     zapomniales jeszcze o mieszance miodu i 7 ziaren pieprzu..dokladnie lyzka stolowa Miodu do niej 7 ziaren piperzu czarnego, rano i wieczorem przez cale zycie 🙂

   • maran 24 grudnia 2011 o 9:07 pm

    A ja polecam colloid silver. Kupilam je pare lat temu jak byla ta zawierucha ze swinska grypa i tak sobie stoic to cudo w butlece zaciemnionej ( ma date waznosci do 2023).
    Pare razy mialam objawy grypowe ( goraczka, dreszcze, mocny bol gardla, nudnosci itp), zazylam pare kropli rozuszczonych w wodzie ( na oko) przez 2-3 dni (raz dziennie i przeszlo jak reka odjal.
    Kupilam taki mocniejszy roztwor (2000 i 5000 ,jak dla slonia, nieco drogie to ) i jak na razie wydaje sie to dzilalac. Musze zaczac probowac na znajomych, ale nieco scpetyczni sa , wola
    antybiotyk.
    Ciekawa jestem czy ktos probowal tak mocnego roztworu srebra koloidalengo.?

    • OddanyBogu 25 grudnia 2011 o 1:36 am

     Totalna głupota z tym srebrem koloidalnym… kupiel filt na tej bazie totalne badziewie…pozbawia wody jakichkolwiek wartosci…woda nie ma w sobie nic, nawet nie jest woda, to samo powoduje roztwor o ktorym piszesz, oczyszcza ja totalnie ze wszystkiego, nic mi nie pomoglo jedynie to ze nie zagrozilem sobie niczym… Najlepsze jak pisze Pan Marek CC. a wogole stosuje na choroby w wyjatkowych okolicznosciach herbatke z THC,Sok malinowy w duzej ilosci, pol Cytryny, woda w temp. ok 75-90 st..moge wyjsc na wariata ale bvardzo pomaga tymbardziej ze cierpie na zatoki i astme od dziecka

     • wojox 25 grudnia 2011 o 10:37 am

      No i oto w tym chodzi, totalnie oczyszcza wodę i organizm. Twój post przeczy logice. Przecież nie pije się srebra koloidalnego cały czas a tylko jak się coś zaczyna dziać z organizmem. Jeszcze lepsze jest złoto koloidalne… Polecam…

      • OddanyBogu 26 grudnia 2011 o 12:00 am

       byc moze? nie zaprzeczam ze komus pomaga chociaz wystartowalem zbyt agresywnie..wybacz…mnie osobiscie nie pomoglo a zazywalem pare dni przy ciezkim stanie oskrzeli, kiedy indziej przy porzadnym zatruciu… No i klapa… obstaje jednak przy CC i miodzik z pieprzem…warto sprobowac… Kaca tez szybciej przechodzilem po tym 🙂

   • Roma 25 grudnia 2011 o 12:21 pm

    trzeba dodać jeszcze jedno C = CEBULA
    i to koniecznie SUROWA.
    Moja babcia, która przeżyła 6 lat na Syberii, powtarzała mi non stop,
    że cebula ratuje życie. Zesłanie na Syberii przeżyli dzięki jedzeniu surowej cebuli.
    Gdy sobie poczytałam o wartościach cebuli to można oniemieć, wraz z czosnkiem
    wystarczą, aby wzmocnić orgaznizm i wcale nie chorować.
    Istotne, żeby nie było obróbki termicznej.
    Trzeba dodawać cebulę i czosnek w postaci wszędzie gdzie się da, do pomidorów,
    jaka na twardo (zamiast szczypiorku) do pasty z ryby, z twarożku, do śledzią obowiązkowo, a nawet do ziemniaków.
    Jeśli w naszym codziennym menu znajdzie się miejsce na cebulę i czosnek (surowe !)
    to żadna choroba nie rusza. Zapach czosnku niweluje natka zielonej pietruszki, którą tez trzeba polubić, bo zawiera więcej wit C niż cytryna !!!!
    I jeszcze jedna ważna info nt wit C. Witamina C znosi temp do 60 stopni Celsjusza
    a ludzie często dają plasterek cytryny do wrzącej herbaty, i to jest błąd, bo ta herbata
    ma kolor cytrynowy, ma smak cytrynowy ale nie ma witaminy C,
    Do harbary dajemy cytrynę dopiero gdy przestygnie do 60 stopni, nigdy do wrzątku.
    Generalnie trzeba pamiętać, że obróbka termiczna SZKODZI
    i jeśli nie jest konieczna, to nie gotujemy.
    Trzeba wszystko, co się da jeść na surowo, owoców nie obierać ze skórki
    Lub tylko na parze, krótko bez wody, bez tłuszczu
    i wtedy żadna choroba nas nie tyka !!!!
    GMO jest złe, ale nawet jeśli jemy zdrowe rzeczy, to trzeba pamiętać o tym, że ważne
    jest przygotowanie. Czyli nie tylko co jemy, ale jak to przyrządzamy,
    żeby nieświadomie nie niszczyć cennych wartości odżywczych.
    A wracając do celu tego postu:
    trzy x C = Czosnek + Cebula + Cytryna (wszystko zawsze surowe !!!!)
    Do tego pamiętamy: srebro koloidalne oraz rozmaryn (świeży) wszędzie jako przyprawa
    rozmaryn wpływa na pracę mózgu tj. poprawia pamięć i koncentrację, wpływa antydepresyjnie
    poczytajcie sobie o rozmarynie, bo to jest super a dziś w Polsce prawie zapomniany
    a kiedyś w Polsce był bardzo popularny

    • hjk 26 grudnia 2011 o 8:22 pm

     nawet jest w pisence „o mój rozmarynie rozwijaj się …” 🙂

  • sebecx 24 grudnia 2011 o 2:15 pm

   ..testowania społeczeństwa ciąg dalszy: http://www.tvn24.pl/-1,1729129,0,1,rozwoj-broni-polski-przed-zalewem-zydowskim,wiadomosc.html

   • felicyta 24 grudnia 2011 o 8:28 pm

    Swietne. Ktos madry to wymyslil i przechytrzyl pejsatych. Moze sie rozniesie wsrod myslacych
    i zaczna dzialac. I Haka Grundbaum majac taki „pozytywny stosunek” sie rypnela…

    „Były ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss mówi, że jeśli byłby to błąd redakcyjny, a urzędnicy przeoczyli tę ilustrację, to by to zrozumiał. – Jeśli ktoś tego broni, jestem tym bardzo zasmucony – zaznacza. Nie wini jednak prezydent Warszawy, bo – jak mówi – ma ona pozytywny stosunek do Żydów. – Wiem jednak, że wysocy urzędnicy nie zawsze są w stanie przeczytać wszystkiego, co dostają do podpisu. Muszą ufać współpracownikom – dodaje.”
    http://www.tvn24.pl/-1,1729129,0,1,rozwoj-broni-polski-przed-zalewem-zydowskim,wiadomosc.html

   • Peryskop 25 grudnia 2011 o 8:45 am

    Błąd 404
    Strona, której szukasz nie istnieje.

    • Peryskop 25 grudnia 2011 o 1:45 pm

     A jednak dziś przywrócili tę stronkę !

     – Cuda, cuda, powtarzają….

     • hjk 26 grudnia 2011 o 8:25 pm

      ale nie dali tego plakatu czy tej strony…

 2. Wojox 24 grudnia 2011 o 12:28 pm

  No Panie Marku, kulturalnie podziękuję. Ale też kulturalnie zapytam, Czy Jezus urodził się 24 grudnia ? Skoro żył 33,5 roku i zginął na wiosnę ? Czy Biblia i sam Chrystus pochwalałby obchodzenie jego urodzin ? Pytań jest więcej z tym tematem. Obnażacie tu NWO i różne przekręty a połykacie wielbłąda….
  Proszę zamieść art. skąd się wzięłło święto Bożego Narodzenia ? I czy Chrześcijanie powinni je obchodzić. Mnie nikt na tradycję nie weźmie. W duchu i w prawdzie trzeba cześć oddawać Bogu. A tu jest w fałszu i kłamstwie…

  • BirD2 24 grudnia 2011 o 12:34 pm

   Kościół zamienił tylko nazwy z pogańskich na chrześcijańskie.. Z tego co pamiętam to dziś chyba są to jakieś narodziny jakiegoś pogańskiego bożka..

   Nie wiadomo kiedy się urodził więc (moim zdaniem) nie powinno się ich obchodzić – niech nikt nie waży się pisać
   – ale to symbolicznie
   Oczywiście trzeba pamiętać że jest jego dzień, jeżeli się zaś dowiesz kiedy rzeczywiście się urodził, pisz 🙂

  • ... 24 grudnia 2011 o 1:04 pm

   temat poparcia Watykanu i papieza dla władzy swiatowej jest pomijany tutaj a ty chcesz prawdy na temat świat ? 😉 , gdyby słowa wychodzacy od papieza czy jego pomocników były wypowiedziane przez Obame , Tuska , Sarkozyego , Merkel itd to artykuły by były na pierwsza strone i wielu by krzyczało ze szykuja władze swiatowa i sie z tym obnosza ale kiedy wychodzi to od np papieza to mówia ze papieza jest dobry tylko ze zli ludzi sa wokol niego i tak mu kaza czy posuwaja mu takie pomysly – dla mnie to jakies zarty w ten sposon kazde zło mozna wybielic , ja tez moge powiedziec ze np Hitler był dobrym człowiekiem tylko ci wokól niego tak nim manipulowali ,

   , jesli autor blogu mówi ze nie wierzy ze Biblia jest SŁOWEM BOŻYM i ze PAN JEZUS nie mial i nie ma mocy ochronic swojego SŁOWA przed własnym stworzeniem to nie bedzie ten prawdy o swietach , i mimo ze ich nie obchodze to wszystkiego dobrego zycze wszystkim w tym monitorowi i aby najpierw uwierzyl i poznał ze Biblia jest niezmienionym SŁOWEM BOŻYM

  • monitorpolski 24 grudnia 2011 o 1:18 pm

   Nie wnikam. Tradycyjnie Święta obchodzimy 24-25 grudnia, i stosujmy się do tej tradycji, dopóki nikt czegoś innego nie zaproponował.

   • PokójWam 24 grudnia 2011 o 1:25 pm

    Jezus był zdecydowanie przeciwny tradycji jeśli pląta się z Jego osobą

    Ew Mateusza 15

    1 Wtedy przyszli do Jezusa faryzeusze i uczeni w Piśmie z Jerozolimy z zapytaniem: 2 „Dlaczego Twoi uczniowie postępują wbrew tradycji starszych? Bo nie myją sobie rąk przed jedzeniem”. 3 On im odpowiedział: „Dlaczego i wy przestępujecie przykazanie Boże dla waszej tradycji? 4 Bóg przecież powiedział: Czcij ojca i matkę oraz: Kto złorzeczy ojcu lub matce, niech śmierć poniesie. 5 Wy zaś mówicie: „Kto by oświadczył ojcu lub matce: Darem [złożonym w ofierze] jest to, co dla ciebie miało być wsparciem ode mnie, 6 ten nie potrzebuje czcić swego ojca ni matki”. I tak ze względu na waszą tradycję znieśliście przykazanie Boże. 7 Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz:
    8 Ten lud czci Mnie wargami,
    lecz sercem swym daleko jest ode Mnie.
    9 Ale czci mnie na próżno,
    ucząc zasad podanych przez ludzi”.

    • PokójWam 24 grudnia 2011 o 1:29 pm

     A te słońce na zdjęciu w miejscu narodzenia Jezusa symbolizuje szatana (horusa – boga słońca)

     On się z nas śmieje, że obchodzimy jego święta.

     Jezus nigdy nie mówił by obchodzić Jego narodzin, wydaje się właśnie dlatego nie podano tej daty. Wszystko co jest dla nas najważniejsze jest powtarzane w Biblii kilka razy

     • sebecx 25 grudnia 2011 o 1:25 am

      ..tak k..wa, słońce symbolizuje szatana… dlatego na dworach k..ewskich hodowali se blade lica i chowali się przed słońcem aby ich pan na nich nie spoglądał… za to plebs się w słońcu smażył i miał z tego same korzyści choćby w postaci witaminy D… to k..ewski dwór wypromował bladość jako cnotę … rozwiązłość, pijaństwo itd. itp. …kto jest zdrowszy ten który pracuje w polu na słońcu, czy ten z fabryki blady jak ściana… dlaczego promuje się unikanie słońca pod pozorem czerniaka, uczuleń – chemia do „pielęgnacji ciała”… chemtrails też powoduje, że nie dociera pełne spektrum promieni słonecznych… 21 wiek a tutaj nam k..wogłowi ogłaszają, że słońce nam zagraża… sieczka z mózgów…

      • ozyrys 26 grudnia 2011 o 12:11 am

       @ sebex -może nie tym językiem ,ale popieram 🙂
       Słońce przekazuje nam swoimi promieniami i energią bardzo ważne informacje -stąd chemitrails ,by nie dopuścić do nas rozwoju ,byśmy chorowali i nie zastanawiali się nad światem ,tylko myśleli o chorobach ,sponsorowali rozwój koncernów farmaceutycznych i coraz bardziej zatruwali swój organizm,stając się z dnia na dzień lepszym zoombi.
       Nie rozumiem dlaczego @pokójwam tak negatywnie podchodzi do Horusa -przecież to taka sama informacja jak te wprowadzone w życie przez chrześcijan ,jeżeli sie dobrze doczytałes w wikipedii -to powinieneś wiedzieć ,że to on był przeciwnikiem Seta ,a ten natomiast jest uosobieniem zła i szatana ,więc” Horus miał wiele funkcji w egipskim panteonie, ale przede wszystkim był bogiem nieba”-był przedstawicielem niebios czyli Boga mówiąc potocznie ,a to nie jest nic złego ,wręcz przeciwnie ,dlatego nie rozumiem twojej agresji w stosunku do Horusa ??:))))

       • zenobiusz 26 grudnia 2011 o 12:24 am

        ozyrys@
        Widzisz,wielu ludzi nie zastanawia się nad działaniem Boga,w historii ludzkości przed Wcieleniem,czy przed Mojżeszem.Gdy trafili tam z prowincji krewniacy Mojżesza,Egipt już był starożytnym państwem,a co dopiero inne cywilizacje tonące w pomroce dziejów.
        To jedna z tajemnic,które poznamy,dopiero po „drugiej stronie.”
        Boża edukacja ludzi w czasach przed biblijnych i w przestrzeni pozabiblijnej.

        • hjk 26 grudnia 2011 o 8:27 pm

         Tu panowie sekciarze macie odpowiedź co do dat, swiąt, zwyczajów:
         https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/21/wolna-dyskusja-21-grudnia-2011r/#comment-62518

   • felicyta 24 grudnia 2011 o 8:38 pm

    @ stosujmy się do tej tradycji, dopóki nikt czegoś innego nie zaproponował.

    -madra odpowiedz, zwlaszcza, ze celem globalistow jest ” Obalić Kościół katolicki, potem zespoić wszystkie religie w jedną.
    Zmienić sens Biblii przez zmianę znaczenia niektórych słów.”
    (http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/23/maciej-giertych-plany-globalistow/#more-16401)
    Wszyscy piszacy o dacie prawdziwych urodzin Jezusa maja racje jak i Ci mowiacy o poganskich symbolach w chrzescijanstwie. Ale czy mamy cos innego, co laczyloby nas jako tako przeciw NWO? Przestanmy udawadniac sobie nawzajem racje i nienawidzic sie z tego powodu. Stosujmy sie po prostu do nauk Jezusa nie dopuszczajac do siebie fanatyzmu.
    Pozdrawiam wszystkich piszacych oraz gospodarza bloga.

    • OddanyBogu 25 grudnia 2011 o 1:41 am

     Najpiekniejsz Wypowiedz jaka dotad czytałem 🙂 Ciesze sie ze jest ktos taki, kto rozumuje w taki sposob 🙂

   • denuo 25 grudnia 2011 o 12:17 am

    W takim razie może trochę inaczej o omawianych wydarzeniach.
    Świątynia jerozolimska została zburzona 9 tego dnia 5 tego miesiąca (15 lipca) 823 roku od budowy Rzymu, właśnie w tym dniu, zgodnie ze świadectwem Talmudu, rozpoczynał dyżur pierwszy „oddział”. Na rok przed Narodzeniem Chrystusa, czyli w roku poczęcia św. Jana (748), zgodnie z Talmudem „odział” Zachariasza miał dyżur w pierwszym półroczu od 17 do 23 kwietnia, a w drugim półroczu od 16 do 22 września i podczas tego dyżuru Zachariaszowi Anioł obwieścił o poczęciu/narodzinach św. Jana Chrzciciela.

    Ciąża to nie dokładnie 9 miesięcy, a waha się ok. 38 – 42 tygodni
    1. ok. 16-22 września Św. Zachariasz dowiaduje się że jego żona urodzi
    2. Zgodnie z Tradycją Świętą przyjmujemy 23 września za dzień poczęcia przez św. Elżbietę
    3. marzec kolejnego roku – Św. Elżbieta jest w 6 miesiącu, a Bogurodzica przeżywa Zwiastowanie i odwiedza ją Św. Elżbieta (to jest początek ciąży Bogurodzicy)
    4. przełom czerwiec/lipiec – narodziny Św. Jana Chrzciciela
    5. po 6 miesiącach – tu wypada koniec grudnia – rodzi się Jezus Chrystus.
    Mam nadzieję, że wyjaśnienie jest czytelne i w związku z powyższym możemy powiedzieć, że wszystko się zgadza

    • Peryskop 25 grudnia 2011 o 2:10 pm

     Dzięki @denuo.

     @Wojox dał się zagalopować w kozi róg.
     Podobnie jak @Kefir lub jego pisatiele.

    • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 5:40 pm

     Czy ktoś zna lepszy przykład obłudy ???http://kefir2010.wordpress.com/2011/12/24/monitorpolski-blog-i-zenobiusz-blog-patrioci-czy-tez-zwykli-fantasci-kilka-cech-dezinformacyjnych-ktore-przejawiaja-apokaliptyczne-dziady-czasow-ostatecznych-totalna-demaskacja-kefira-2010-c/#comment-3051
     Wojox powiedział/a

     25 Grudzień 2011 @ 10:19 0 0 Rate This
     Blogi mają to do siebie że trzymają się zasady „Jak się coś niezgadza z moim utrwalonym wizerunkiem prawdy, to to jest nieprawda”. A powinni się kierować zasadą „poznacie prawdę a
     ona was wyzwoli”.
     Więc jak ktoś nie akceptuje żadnych argumentów, szczególnie biblijnych, żeby coś uznać lub odrzucić, to nie ma co sobie zawracać głowy takim blogiem. Przykład mamy w rozumowaniu nt. Świąt Bożego Narodzenia. Próbowałem wykazać brak zasadności i zgodności tego święta z Biblią i krótko mnie zlano. Argumenty były w ten deseń : Bóg jest miłosierny i nam wybaczy wszystkie błędy, nawet te świadomie popełniane. O zgrozo….Cyniczne rozumowanie. Biblia jednoznacznie przedstawia jak powinni żyć Chrześcijanie, a jak nie….

     • sebecx 26 grudnia 2011 o 4:42 pm

      ..hehehe… coś takiego?

 3. navajo88 24 grudnia 2011 o 12:31 pm

  aj tam panie Wojox w święta wszystkie zwierzęta mówią jednym głosem ! hahahahahahahahaha
  J.M.H

  • Wojox 24 grudnia 2011 o 12:34 pm

   Masz rację „zwierzęta”,, więc większość celebrujących to zwierzęta, ja jestem człowiekiem…

   • arcofy 24 grudnia 2011 o 11:50 pm

    ale czlowiek to tez zwierze.

    • hjk 26 grudnia 2011 o 8:33 pm

     tyle że rozumne 🙂
     Tak myśleli starożytni, jednak człowiek to nie zwierze, tylko osoba, bo mówiąc, ze tylko zwierze, zafałszowujemy prawdę.
     W czasach, kiedy ta defnicja powstała, czyli w starozytności, przez nasze „zwierze” rozumiano po prostu istotę żywą (gr. dzoion) – obdarzoną zyciem, a wiec roślinę, zwierzę i człowieka, dlatego jakoś chciano wyróznić specyfikę człowieka i wskazano na jego rozumność.

  • monitorpolski 24 grudnia 2011 o 1:18 pm

   🙂

 4. mariuszek2m 24 grudnia 2011 o 12:38 pm

  Racja Wojox. Zauważyłem to samo. Sprawdźcie jakiego boga wielbicie w te babilońskie święta. Monitorze ty, który szukasz prawdy a o niej nie piszesz (pentagramy na czapce Benedykta). Otwórzcie oczy ludzie bo widzę, że specjalnie chcecie czcić demony.

  • sebecx 24 grudnia 2011 o 2:44 pm

   czyż Bóg nie rozpozna zaginionej swej owieczki nawet gdy przez podstęp unych demona jak sugerujesz czci? ..czy Bóg – Miłość lub Natura – Eter szeroko rozumiany, pozwoli sam sobie na to aby czyste serce, aczkolwiek oszukane zgładzić?… czy może da znak w odpowiednim momencie kiedy uzna, że lekcji udzielanej przez demona kres nastał? ..każdy niech sam sobie odpowie…

   • Wojox 24 grudnia 2011 o 3:02 pm

    Nie zwalaj winy na Boga, Biblia podaje że Bóg darował już czasy niewiedzy, teraz jest taki czas, że każdy ma możliwość poznać prawdę, ale większość woli chodzić w ciemności z własnego wyboru. Nie na darmo Jezus podał że jak objawi swoją obecność to większość będzie stało przed nim i będą biadolić co to nie robili w jego imieniu. A co On im odpowie ? Idźcie precz, nigdy Was nie znałem. Więc sebecx nie cytuj takich żałosnych obciążających Boga tekstów…

    • sebecx 24 grudnia 2011 o 3:35 pm

     miałem na myśli Boga Twojego Boga …

     • sebecx 24 grudnia 2011 o 3:45 pm

      ..darzę szacunkiem Twoje wypowiedzi niemniej jednak wątpię abyś wiedział co to opętanie i czy opętany sam jest w stanie się wyzwolić z tego co? ..myślisz, że po co wszechobecne są w telewizorni spirale? ..mój tekst nie obciąża Boga tylko zadaje pytanie.. ale jak ktoś osobowo traktuje Boga to się tak może kojarzyć…

      • wojox 25 grudnia 2011 o 10:47 am

       TVN puszcza te spiralki w reklamówce stacji. Wygląda to jak lecące planetki które omijają większe. Najlepsze jest logo eNki. Duża planetka z literą „n” I PARĘ WOKÓŁ KSIĘŻYCÓW. Przypomina to Nibiru z satelitami….

       • sebecx 25 grudnia 2011 o 11:08 am

        ..odnośnie spirali to znalazłem kiedyś też coś takiego:
        http://www.amo-international.net/paths.php?lang=en
        ..ciekawie to wygląda…

     • wojox 25 grudnia 2011 o 10:49 am

      Z mojego Boga proszę nie drwić. Jezus parokrotnie powiedział : „Wsławiłem imię twoje i jeszcze raz wsławię”. A KK wymazuje je skąd się da, to jak myślisz czy czynią wolę Jezusa ?

      • hjk 26 grudnia 2011 o 8:35 pm

       A skad wymazuje i jakie?

   • felicyta 24 grudnia 2011 o 8:49 pm

    @sebecx 24 Grudzień 2011 o 2:44 pm , czyż Bóg nie rozpozna zaginionej swej owieczki nawet gdy przez podstęp unych demona jak sugerujesz czci? ..czy Bóg – Miłość lub Natura – Eter szeroko rozumiany, pozwoli sam sobie na to aby czyste serce, aczkolwiek oszukane zgładzić?… czy może da znak w odpowiednim momencie kiedy uzna, że lekcji udzielanej przez demona kres nastał? ..każdy niech sam sobie odpowie…

    -pieknie to ujales

    @Wojox 24 Grudzień 2011 o 3:02 pm, będą biadolić co to nie robili w jego imieniu.

    -Twoje zacietrzewienie w rzekomej obronie Boga moze Cie postawic w grupie tych biadolacych

 5. Peryskop 24 grudnia 2011 o 12:40 pm

  @Monitor – dziękuję za życzenia i wzajemnie życzę Ci radosnych swiąt Narodzenia Bożego !

  A za Twoim pośrednictwem przekazuję te życzenia wszystkim czytelnikom „Monitora Polskiego”
  – zarówno spontanicznym poszukiwaczom Prawdy, jak i służbowym poszukiwaczom poszukiwaczy.

 6. ALFA 24 grudnia 2011 o 12:42 pm

  Najlepsze życzenia
  z okazji Świąt Bożego Narodzenia ,
  aby przyniosło ze sobą radość, pokój,
  nadzieję i miłość wszystkim tu zaglądającym życzę.

  • jakzawsze 24 grudnia 2011 o 10:52 pm

   jak wkleiles obraz ?

 7. Mr.Nevermind 24 grudnia 2011 o 12:45 pm

  Od niedawna czytuje tego bloga. Przeżyliśmy razem już Nibiru, wielka skałe co do wody miala wpaść, planete x, zjazd Obamy do podziemnego bunkra, krach gieldowy co to sie w pazdzierniku mial wydarzyc, promieniowanie z Fukushimy i jeszcze pare syjonosatanistycznych podstepow. Chcialbym tylko zyczyc wesolych Swiat i nie przestawajcie pisac, bo fajnie sie czyta!

  • monitorpolski 24 grudnia 2011 o 1:21 pm

   Mr.Nevermind, nie uzurpuję sobie prawa do bycia nieomylnym. Jednak przyznasz, że dzieje się wiele dziwnych rzeczy – czy to jest wina Nieba, Natury czy też Człowieka? Może kiedyś się dowiemy. Z Nibiru była wpadka, ale jak pewnie sam stwierdziłeś, podawano nam fałszywe dane, fałszywe zdjęcia i nagrania – wielka akcja psy-op. Trzeba teraz uważać na kolejne podobne w stylu.

   • Wojox 24 grudnia 2011 o 2:49 pm

    Ale jedno jest pewne Nibiru nas otacza dookoła. Np :
    Zobaczcie symbole marek, Mini, Chrysler, Bentley.
    Zobaczcie motocykl Honda VRF 1200F przód i deska z licznikami,,
    http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=Honda%20VFR%201200%20F

    Psy-op było nie było, ale wielbicieli znaczek ma sporo,,,
    A ostatnio raczej nie ma do śmiechu z Nibiru, co to :

    http://losyziemi.pl/niewiarygodne-kometa-lovejoy-przetrwala-spotkanie-ze-sloncem/
    To też psy-op ??

  • Q 24 grudnia 2011 o 3:31 pm

   Nie odbieraj Monitorowi i innym prawa do popełniania błędów, dobrze że jest osobą nie tylko pełnoletnią ale też dorosłą. Oczytanie nie jest wiedzą, wiedza nie jest mądrością, na tym blogu dobrze to widać. Jesteśmy na różnych stopniach rozwoju jako ludzie a ten blog pokazuje że to może nas łączyć. Monitorze dzięki że „podkładasz do ogniska” a że czasami nie masz dębowych polan tylko suche liście, ważne żeby „nie zgasło”. Dobrych, udanych świąt życzę wszystkim.

 8. tony 24 grudnia 2011 o 12:59 pm

  Marku Zdrowych Świąt!Dziękuje za Twój wkład i ten Blog.Oczy Otwarte…POzdrawiam

 9. Rodriguez7 24 grudnia 2011 o 1:10 pm

  Dołączam się do textu dnia – oby się nic nie stało i obyśmy mogli żyć w zgodzie z Bożymi przykazaniami tj by dano nam możliwość tego w pełnym wymiarze życia politycznego i duchowego.
  Co do wspomnieniu o korzeniach Bożego narodzenia fakt, mają korzenie w saturnaliach rzymskich ale pamiętajcie, że był to zabieg stricte dla mas by czciły w tym samym czasie Chrystusa co kiedyś czcili Boga słońca. Kwestia jest inna – intencja. Wielu zarzuca kościołowi w tym działaniu koligacje z satanistami; ja natomiast uważam, że był to zabieg czysto praktyczny.

  • felicyta 24 grudnia 2011 o 8:57 pm

   @Rodriguez7 24 Grudzień 2011 o 1:10 pm,Wielu zarzuca kościołowi w tym działaniu koligacje z satanistami; ja natomiast uważam, że był to zabieg czysto praktyczny.

   -nie ma sensu bronic czy tlumaczyc kosciola jako instytucji. Kazdy z nas odpowiada osobiscie przed Bogiem, nie za instytucje. Te same za siebie beda odpowiadaly.

   • Rodriguez7 25 grudnia 2011 o 1:45 am

    Sporo wskazuje na kościół rzymsko-katolicki tj Watykan jako „nierządnice” lecz mimo wszystko uważam, że kościół trzeba bronić ze względu na 1 wiedzę, 2 w pryncypiach mają te same wartości co szeroko pojęte chrześcijaństwo, 3 ten i przed nim papież są w porządku (przynajmniej w tej chwili tak uważam, a te argumenty na Wojtyłę typu ten z pogrzebu Gandhiego gdzie używa słów „New world order” bo to jest śmieszne. Jest gdzieś od „pana Henia” ze zbawienia gdzie niby Ratzinger uznaje dalej 1 przymierze ale sprawa jest delikatna i to trzeba zbadać głębiej. A mówisz żeby nie oceniać jako instytucja? A jak mam oceniać? Przecież wiadomo jakie czasy były i jaki był problem pogaństwa i to, że robiono wszystko pod pogan by łatwiej im było przyjąć wiarę Chrystusową. Całokszałt, nie wybiórczość. Co do głównej myśli zgadzam się; ocenę zostawiam Bogu

 10. Ramires 24 grudnia 2011 o 2:08 pm

  Czy faktycznie Jezus się dziś narodził czy też nie , nie ma to większego znaczenia. Niepodważalny jest fakt że istniał. To chyba najważniejsza dziś wiadomość. Ja zaś życzę wszystkim na blogu oraz oczywiście administratorowi wielu ciekawych artykułów i jeszcze większej liczby czytelników piszących ciekawe komentarze.

  • ... 24 grudnia 2011 o 2:28 pm

   istnieje nadal i bedzie istnial zawsze 😉 , ” Ja jestem alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec ” OBJAWIENIE JANA 22:13 – PAN JEZUS i BIBLIA sa prawda kto gardzi nimi ten nigdy nawet nie zblizy sie do niej , bedzie błądzil miedzy roznymi organizacjami , banksterami , iluuminatami ale to tylko pionki , a miedzy pionkami prawdy sie nie znajdzie – JEZUS CHRYSTUS stworzl wszechswiat i człowieka , wiec czym dla Niego jest ochronienie swojego SŁOWA – BIBLII przed ludzmi – czytajcie i poznajcie ta KSIEGE a zobaczycie ze obala ona ten chory swiat w tym znane mi organizacje religijne : http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8
   Bóg Cudów: http://www.youtube.com/watch?v=6zs7mChHyBM

 11. ket 24 grudnia 2011 o 2:20 pm

  NAJBLIŻSZYM,BLISKIM I DALSZYM : WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

  • ket 24 grudnia 2011 o 2:23 pm

   Jest taki dzień
   Bardzo ciepły, choć grudniowy.
   Dzień, zwykły dzień,
   W którym gasną wszelkie spory.

   Jest taki dzień,
   W którym radość wita wszystkich,
   Dzień, który już
   Każdy z nas zna od kołyski.

   Niebo – Ziemi, Niebu – Ziemia;
   Wszyscy wszystkim ślą życzenia:
   Drzewa – ptakom, ptaki – drzewom,
   Tchnienie wiatru – płatkom śniegu.

   Jest taki dzień
   Tylko jeden raz do roku.
   Dzień, zwykły dzień,
   Który liczy się od zmroku.

   Jest taki dzień,
   Gdy jesteśmy wszyscy razem.
   Dzień, piękny dzień –
   Dziś nam rok go składa w darze.

   Niebo – Ziemi, Niebu – Ziemia;
   Wszyscy wszystkim ślą życzenia,
   A gdy wszyscy usną wreszcie,
   Noc igliwia zapach niesie.

 12. Ricopolo 24 grudnia 2011 o 2:44 pm

  What is that – co to jest?

 13. rem 24 grudnia 2011 o 2:49 pm

  Wyobraz sobie sytuacje: mieszkasz na wsi, masz skromny dom ale swoj, obok mieszka sasiad w wypasionej willi, w miare sie lubicie i zawarliscie pakt o wzajemnej pomocy. Sasiad zyje na wyzszym poziomie niz Ty, nagle z jakiegos powodu brakuje mu pieniedzy na dotychczasowy poziom zycia, wiec co robi idzie do Ciebie i mowi ej stary zyje mi sie gorzej nie starcza mi na wiele rzeczy, na rachunki za wode w basenie, za ogrzewanie sauny, mam kolejne dziecko w drodze musze mu kupic nowy fotelik do auta bo przeciez nie dam mu tego po poprzednich dzieciach, i wogole gaz poszedl do gory a przeciez nie wylacze ogrzewania w piwnicy, Wiec stary musisz mi rzucic cos kasy bo wiesz mielismy pakt, i wogole to ja Ci wiesz jak sie odkuje to zlote gory stary…….. Ty oczywiscie dumny i honorowy dajesz mu kaske, a ze nie masz jej za wiele wiec zaczynasz kapac sie raz na tydzien, zamiast weglem zaczynasz palic smieciami, obcinasz dzieciom kieszonkowe bo sasiad potrzebuje…..A TERAZ WYOBRAZ SOBIE, ZE TY TO POLSKA, A SASIAD TO WLOCHY HISZPANIA GRECJA….

 14. Tola 24 grudnia 2011 o 3:06 pm

  Zycze wszystkim duzo zdrowia , szczescia i abysmy jak najdluzej mogli cieszyc sie spokojem,mozliwoscia swobodnej rozmowy i fajnym towarzystwem!!!!!

 15. rabarbarek 24 grudnia 2011 o 3:30 pm

  Monitor aaa Ania Ada AQQ ALFA Artur

  alex arcof Aska Alienol Annah andzia alexirin adrian Brus Zly Lis

  boyle BirD2 belinda baba wanda bodo choice ciociababcia

  Centurion cinomo czytelnik Ditka DTC deotibigratia dziadek Piotr

  Extazed ekonomiczny hitman Ekipa Eli Fakir

  Felicyta gozdek gsheeple gruszka Gamajun Hieronim hjk Isar inka

  iHe jakzawsze Jan Tarwind Jakisbuk JANNOWAK Konarski

  kosiardeyablos kinga Ktos Krist Koko212 kodas Kamil kk7131 Ksant

  Lakme Lutek Mi461 MamOczy Mariusz maran Mika Madry inaczej

  mocniejszy Megi mlotnanwo nmm Navajo88 Olo O Rzesz Orka

  przybysz Pryskop Pokoj Wam pan prezydent Pola Paradoxxx Pablo

  Rambo rozeznany Ramires Rodrigez 7 recam realista Roma

  sinus Sulik sully szuwaxpl Szymczak sebex Tom Tola Tamara

  Totalski No Problemsky theaspartam Tomasz versus3 vodkas waryjat

  wisznu wizzgaa Wojox Warszawiak Zenobiusz zeebii a 7137 … ???

  oraz wszystkim pominietym , czytajacym , zagladajacym , myslacym , spiacym i budzacym sie ,

  Wesolych Swiat Bozego Narodzenia i obysmy wszyscy spotkali sie w tej grupie [ lub w jeszcze wiekszej] w Nowym 2012 Roku.

  • Rodriguez7 24 grudnia 2011 o 4:41 pm

   Oby sis:) pzdr; najweselszych świąt wszystkim bo tfu tfu tfu za rok może już nie być tak zwyczajnie jak teraz. No ale jednak nadzieja umiera ostatnia tak?:)

  • szuwaxpl 24 grudnia 2011 o 4:48 pm

   Dla wszystkich a Tobie szczególnie .
   Zdrowia i ciepla świątecznej atmosfery…

  • AQQ 24 grudnia 2011 o 6:00 pm

   Najszczersze Życzenia Bożonarodzeniowe ślę spod Jasnej Góry AQQ.
   Dla wszystkich Pań i towarzyszącym im Panom przesyłam piosenkę. Nie jesteś sama…

  • Megi 24 grudnia 2011 o 8:26 pm

   Bardzo ładnie to napisałaś 🙂

   Ja życzę nam wszystkim abyśmy przyjęli Maryję i pozwolili Dzieciątku Jezus narodzić się w naszych sercach. Błogosławionych Świąt!

  • felicyta 24 grudnia 2011 o 9:20 pm

   Dziekuje RABARBARKU. Tobie i innym rozrzuconym po swiecie dedykuje ta piekna kolede

  • rambo8 24 grudnia 2011 o 10:16 pm

   Dziękuje Rabarbarku za podwójne życzenia, kochana jesteś 🙂 Podwójne dlatego że p. Prezydenta już chyba nie będzie bo zgubił hasło 😉 Życze tobie i wszystkim których wymieniłaś, jak i czytelnikom Wesołych Świąt i…

  • kosiardeyablos 25 grudnia 2011 o 2:11 am

   NAWZAJEMKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Totalsky No Problemsky 25 grudnia 2011 o 1:17 pm

   for rabarbarek:-)

   wajemnie! się napracowałaś, zeby pracowicie wstukac te wszystkie nicki – doceniam:-)

  • Ania 25 grudnia 2011 o 4:13 pm

   Dziękuję Rabarbarek, Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku !
   Niech Ci się spełni wszystko,czego tylko sobie życzysz!

  • Orka 25 grudnia 2011 o 11:58 pm

   dla ciebie rabarbarek , monitor i wszystkim tym którzy myślą podobnie

   • rabarbarek 26 grudnia 2011 o 5:52 am

    Dziekuje wszystkim za zyczenia . Jestescie kochani. [ czy moge ogolnie tym razem?] Jak widac jestesmy duza grupa . Rozrzuceni po calym swiecie , rozumiemy sie i jesli nawet roznimy sie w naszych pogladach na pewne sprawy to roznimy sie ladnie . [ poza bardzo nielicznymi wyjatkami , niestety] Laczy nas znacznie wiecej niz dzieli i to jest najwazniejsze. Przytocze fragmet artykulu , niezwykle mocny i pasujacy do sytuacji , w ktorej znalazla sie Polska i Polacy, czyli my wszyscy , w kraju i zagranica. Gdzies tam w tunelu widac swiatelko , ktore z Boza pomoca zaswieci jasniej, jak to juz nieraz bywalo.

    ” Mam zla wiadomosc dla wrogow Najjasniejszej Rzeczypospolitej. Im bardziej nasila sie wasza nienawisc do naszej ojczyzny , tym silniej jednoczy sie narod polski. Jeszcze sie nie nauczyliscie? Nie poznaliscie dostatecznie naszej historii?

    Wydaje sie wam , ze skoro macie pieniadze z wrogich zrodel , to pokonacie najbardziej buntowniczy narod na swiecie? Wasza brudna mamona , wladza zdobyta podstepem , pakt z samym Lucyferem… To na nic sie nie zda . Zabory , okupacja, Katyn, przesladowania, Smolensk i wieczne bluzganie na wszystko , co zawiera w sobie pierwiastek polskosci.

    I co? I nic. Nie zmieciecie nas z powierzchni ziemi. Mamy swoje wady, przywary i kompleksy. Ale mamy ceche , ktora przycmiewa wszystko – poczucie dumy narodowej. Historia pokazuje , ze czesto bywalo ono uspione , wszak nasz narod jest od pokolen niszczony, mordowany, oglupiany , oslabiany, okradany . Ale zawsze sie odradza. Im bardziej wrog zaciska petle , tym wiecej w nas sily , by rozerwac sznur. …….”

    Agnieszka Piwar ” Poki my zyjemy…”
    Nasza Rodzina

    Nic dodac , nic ujac. Zycze pogodnego 2go dnia Swiatecznego. W Kanadzie juz koniec Swiat. Jutro tlumy wala do sklepow na tzw. Boxing Day, czyli poswiateczna wyprzedaz chlamu , ktorego caly rok nikt nie chce kupic.

    • Totalsky No Problemsky 26 grudnia 2011 o 5:10 pm

     @rabarbarek
     wczoraj doczytalem gdzies, ze Islandia zastanawia sie nad przyjeciem kanadyjskiego dolara jako waluty narodowej; jak myslisz – dobrze kombinują?

     • hjk 26 grudnia 2011 o 8:39 pm

      dobrze jako ze can$ oparty jest na surowcach, a źle jak kanada jest bardzo zadłużona…

      • rabarbarek 27 grudnia 2011 o 5:34 am

       Totalsky ,hjk ma racje. Potega Kanady opiera sie na surowcach. Duze , swiatowe zapotrzebowanie , dolary zasilaja kase panstwowa. Zapotrzebowanie mniejsze , ceny niskie , sytuacja pogarsza sie. Dopoki rzadza Konserwatysci bedzie dobrze , gdyby jednak zdarzylo im sie przegrac batalie o Kanade , sytuacja pogorszy sie. Zapowiadany jest wzrost wartosci dolara . Podobno za kilka tygodni [ miesiecy] dolar kanadyjski przeskoczy amerykanskiego. [ juz tak bylo]
       W Ontario rzadzi partia liberalna i wlasnie slyszalam zapowiedz , ze agencje ratingowe obniza
       tu wiarygodnosc kredytowa , co dla mieszkancow prowincji nie bedzie radosnym
       wydarzeniem.
       Czy dobrze kombinuja? Czy dobrze, nie wiem , ale widac , ze czuja co moze wydarzyc sie w Europie i probuja ratowac swoja mala gospodarke. Na dzien dzisiejszy Kanada jest pewniejsza niz Europa , ale niespodzianki w ekonomii zawsze nadchodza nagle i niespodziewanie , wiec i tu moze sie duzo wydarzyc….

 16. marian 24 grudnia 2011 o 3:43 pm

  Marian
  Spokojnych i radosnych świąt
  oraz dużo optymizmu na nadchodzące czasy wszystkim wam razem i z osobna życze.

 17. zenobiusz 24 grudnia 2011 o 3:53 pm

  Wszystkiego najlepszego ,życzę wszystkim blogowiczom.
  Dobre wieści z Moskwy,niech napawają nas dodatkową nadzieją.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/24/demonstracja-w-stolicy-rosji/

 18. miziaforum 24 grudnia 2011 o 3:54 pm

  @ MARKA
  mimo wszystko i ponad sporem
  ŻYCZĘ POMYŚLNOSCI i odpoczynku od 😉

 19. monitorpolski 24 grudnia 2011 o 4:05 pm

  Na Monitorpolski Live na dzisiaj i jutro ustawiłem kilka ciekawych materiałów, które chyba nie będą powtarzane, m.in. niesamowite filmy o ś.p. ojcu Edmundzie Szelidze, odkrywcy leczniczych ziół andyjskich (vilcacora). Puszczam to wyjątkowo.
  http://www.livestream.com/monitorpolski

 20. PokójWam 24 grudnia 2011 o 5:07 pm

  Prognozy Rybińskiego na przyszły rok

  Świat

  Odbędą się jeszcze trzy szczyty ostatniej szansy dla strefy euro, przed każdym Financial Times napisze, że zostało 10 dni na uratowanie Europy. Żaden szczyt nie zatrzyma kryzysu.
  W styczniu-lutym rynki finansowe zostaną trafione pociskiem a ratingowej bazooki. W strefie Euro tylko Niemcy będą miały rating AAA, ale z perspektywą negatywną. Giełdy ruszą na południe.
  W połowie roku EBC przeprowadzi operację bazooka 2. Będzie nieskuteczna.
  Strefa euro będzie w recesji, UE wejdzie w recesję pod koniec roku. Nie będzie zielonych wysp.
  Negocjacje w sprawie oddłużenia Grecji się załamią, run na banki w Grecji przyspieszy, pod koniec roku już będzie wiadomo, że Grecji musi opuścić strefę euro.
  Recesja we Włoszech będzie bardzo głęboka, pakiet Montiego jeszcze ją pogłębi, dług publiczny w relacji do PKB zacznie szybko rosnąć. Oprocentowanie obligacji Włoch przekroczy 10%, Włochy poproszą MFW o wsparcie, ten odmówi z braku środków. Na rynkach zapanuje panika. We Włoszech wprowadzą podatek kryzysowy od aktywów, ale ta decyzja jeszcze przyspieszy i tak już silny proces wycofywania środków z banków.
  Węgry zbankrutują.
  W Europie wystąpi efekt domina, w wielu krajach będzie hurtowy, a w niektórych detaliczny run na banki. Wiele banków zostanie znacjonalizowanych z obawy przez bankructwem.
  Giełdy spadną, zostaną przebite dołki z marca 2009 roku. Znacznie.
  Za euro będzie się płaciło mniej niż jednego dolara.
  USA wejdzie w recesję w drugiej połowie roku. Będzie płytka w porównaniu z europejską.
  Kraje BRIC odnotują spowolnienie wzrostu, niewykluczone że dwa z nich wejdą w recesję.
  Bańka na rynku nieruchomości w Chinach będzie dalej pękać, załamią się rynki eksportowe, będą tysiące strajków dziennie. Zostaną stłumione.
  W Rosji będą kontynuowane protesty przeciw fałszowaniu wyborów. Zostaną stłumione.
  Izrael zaatakuje Iran. Ceny ropy przekroczą 200 dolarów za baryłkę, to pogłębi recesję w Europie i doprowadzi do globalnej recesji. Iran zablokuje cieśninę Ormuz, ceny ropy na krótko skocza do 300 dolarów co jeszcze pogłębi recesję. Ameryka i Chiny wyślą swoje wojska w rejon konfliktu.
  Z powodu kryzysu i biedy w krajach Afryki północnej władzę przejmą ugrupowania, które nie będą miały wiele wspólnego z demokracją.
  Ziemia nie będzie tolerowała 7-miliardowego gatunku który zagraża równowadze, dojdzie do co najmniej jednej poważnej pandemii (SARS, ptasia grypa lub coś podobnego, znanego z historii lub nowego).
  Wahania klimatu się nasilą, wichury, tornada, susze, powodzie będą bardzo częste, ceny żywności silnie wzrosną.

  Polska

  Pierwsza połowa roku będzie jeszcze całkiem dobra, w drugiej połowie wzrost silnie wyhamuje, a pod koniec roku będą pierwsze symptomy nadchodzącej recesji.
  Złoty osłabnie do walut obcych, dolar i euro będą kosztowały ponad 5 złotych, frank ponad 4 złote.
  Według statystyk unijnych polski dług publiczny zbliży się do 60 procent PKB, rząd nasili proceder kreatywnego chowania długu. Deficyt sektora finansów publicznych wzrośnie w porównaniu z 2011 rokiem (po uwzględnieniu schowanego deficytu).
  WIG20 na krótko spadnie do poziomu trzycyfrowego, potem nieco się odbije.
  Wiele banków które mają matki za granicą będzie w Polsce na sprzedaż. Kupujący będą lokalni i wschodni.
  W Polsce wystąpi jeden lub więcej run na bank, ale zostanie zażegnany przez odpowiednie zastrzyki płynności z NBP.
  Bezrobocie silnie wzrośnie, pod koniec roku rejestrowane bezrobocie przekroczy 16 procent.
  Nie będzie wcześniejszych wyborów, masowe media za nadchodzący kryzys winą obarczą siły wyższe i destrukcyjną opozycję. Sejm będzie zajęty sprawami legalizacji marihuany, odbieraniem immunitetów, odwoływaniem ministrów, powoływaniem komisji śledczych.
  Rząd dokona kolejnego skoku na OFE, zabierze całą składkę i przygotuje się do przejęcia aktywów, jak na Węgrzech. Powiedzenie „tutaj też może być Budapeszt” nabierze nowego znaczenia.

  Prognozy lżejsze

  Facebook zacznie tracić użytkowników
  Polska drużyna prawie wyjdzie z grupy na euro 2012,
  Hanka Mostowiak powróci, okaże się że miała siostrę bliźniaczkę
  Sarkozy i Obama przegrają wybory
  Tusk znowu powie u Lisa że kolejny rok może być trochę trudniejszy.

  http://www.rybinski.eu/?p=3539&lang=pl

  • Peryskop 24 grudnia 2011 o 9:02 pm

   „…Ziemia nie będzie tolerowała 7-miliardowego gatunku który zagraża równowadze, dojdzie do co najmniej jednej poważnej pandemii (SARS, ptasia grypa lub coś podobnego, znanego z historii lub nowego)…”

   Ukryty agent NWO?

   • sebecx 25 grudnia 2011 o 1:35 am

    ..albo teoretyk spiskowy ..hahaha…
    kumpel mój zauważył, że ci anal-itycy, którzy propagują rzekome „teorie spiskowe” mają największe notowania… hehehe… a to o pandemii to od WadliwegoKamienia wie, że tak powiem…

   • dyskusb 25 grudnia 2011 o 8:07 am

    biologicznie nieda sie usunac ludzi,nawet,7 miliardow,eugenicy dalej prubuja ale nim nie idzie

 21. theaspartam 24 grudnia 2011 o 6:37 pm

  Zdrowych wesołych świąt życzę ci monitorpolski i wszystkim blogowiczom a trollą życzę powodzenia w nowej formie zatrudnienia zarabiania na chleb w nowym roku 🙂

 22. PokójWam 24 grudnia 2011 o 6:40 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1729160,0,1,iranska-flota-probuje-zamknac-ciesnine-ormuz,wiadomosc.html

  • Konarski 25 grudnia 2011 o 1:35 am

   Gdy zostaną napadnięci czy zbombardowani to ZAMINUJĄ to wąskie gardło i zatopią jakieś stare krypy zablokowując tym samym żeglugę.
   Nie muszą się ustawiać na bitwę morską 🙂 bo i po co?
   Resztę zrobi dalekosiężna artyleria konwencjonalna (haubice – 40 km precyzyjnego rażenia, artyleria rakietowa – do 150 km) i w rezultacie przez długie miesiące nic tam nie „podejdzie” by rozminować i przywrócić żeglugę.
   Benzyna i ON 8-10 zł, wykolejenie z torowisk gospodarek wielu krajów i wszechobecna drożyzna bo przy podwyżkach paliw i energii wszystko drożeje – towary i usługi.
   Iran to nie płaski teren z małą liczbą ludności jak Irak – w dodatku skłóconej i podzielonej (Saddam sunnita i mniejszość sunnicka rządziła większością szyicką, do tego Kurdowie).
   Mogą zbombardować zniszczyć militarnie Iran ale okupacja to będzie przekleństwo agresorów.

 23. jakis_buk 24 grudnia 2011 o 7:31 pm

  a ja wam życze jak w piosence 😀

  cieszcie sie chwilą – bo jest tylko TERAZ !!! nie da sie drugi raz przeżyć tego co było , nie da sie rownież w tej CHWILI przeżyc tego co bedzie 😀 więc można sie cieszyć tylko tym co jest TERAZ !!!

 24. theaspartam 24 grudnia 2011 o 7:37 pm

  jakis_buk- to ja już wole tego posłuchać niż te wycie Piasecznego- http://www.youtube.com/watch?v=ZhtyTaWCIOY

  • jakis_buk 24 grudnia 2011 o 7:42 pm

   theaspartam > to że ty jesteś PESYMISTĄ – nie oznacza ze inni też muszą nimi być – móglbyś chociaż dzisiaj przemówic ludzkim głosem 😀

 25. theaspartam 24 grudnia 2011 o 7:43 pm

  Mylisz się (jakis_buk)można wszystko przeżyć ponownie i wracać do tych chwil życia do woli, po śmierci i nawet teraz świadome sny,lub za pomocą hipnozy sam tego doświadczyłem więc wiem że na pewno nie przerobiłeś tej tematyki bo ona nie polega na teorii a polega na praktyce 🙂

  • jakis_buk 24 grudnia 2011 o 7:49 pm

   theaspartam > mozna przeżyć coś podobnego ale nigdy nie to samo – tak jak nie można wejść do tej samej rzeki dwa razy – a twoje praktyki jak widze źle ci służa, zważająć na to co piszesz 🙂 wiec zmień je na takie, ktore pokażą ci ten świat w bardziej różowych kolorach, bo nie jest on wcale taki zły jak sie tobie wydaje 🙂

 26. Sulik 24 grudnia 2011 o 8:50 pm

  Dziękuję za życzenia i dołączam swoje:

 27. Versus3 24 grudnia 2011 o 8:55 pm

  Tak a propos tej listy 7 rzeczy, których należy unikać:
  konia z rzędem temu kto mi powie, która żywność w sklepach jest GMO a która nie. Czy gulasz jest z wołowiny z bydła żywionego paszą z kukurydzy czy tylko siankiem? Czy mleko ma sztuczne hormony czy tylko barwniki?
  Od dawna wiadomo, że należy unikać tego typu rzeczy, ale jeszcze żaden mądry nie powiedział JAK TE PRODUKTY ODRÓŻNIĆ W SKLEPIE?!

  A poza tym Wesołych Świąt i pomyślnego Nowego Roku – oby NIC się nie wydarzyło 😀

  • baba wanda 24 grudnia 2011 o 9:47 pm

   Jezeli cos ma znaczek „organic” to teoretycznie nie powinno zawierac w sobie GMO. Czy tak jest w praktyce, mozna tylko miec nadzieje.
   Moim zdaniem kazdy „gulasz” (mieso w sklepie) jest z krow, ktore sa przemyslowo zywione pasza. Polecam ksiazke „Fast food nation”, moze jest po polsku. Tam autor po kilkuletnich badaniach opisal czym zywi sie zwierzeta na uboj. Nie chcialabym nikomu psuc nastroju, wiec moze niech co wrazliwsi przejda do nastepnej wypowiedzi 🙂
   Otoz krowy karmi sie odpadami z uboju kur i kurzymi kupami z fermy, swinie jedza odpady z uboju krow, kury tez.
   Najlepiej miec zaufanego rolnika chyba 🙂

   • monitorpolski 24 grudnia 2011 o 11:07 pm

    Ostatnio strasznie się zdziwiłem oglądając film reklamowy pewnej pani z Białostockiego, która produkuje pasze dla krów dających mleko dla „Mlekovity”. Ta pani chwaliła się wręcz, że pasza jest z soi i kukurydzy! Krówki owszem, czyste, ale żywione taśmowo tą paszą. I jak to mleko ma być naturalne? A sądziłem, że tylko Mlekovita nadaje się do spożycia w PL.

    • jakis_buk 24 grudnia 2011 o 11:34 pm

     Monitor – nie ludź sie że w Polsce kupisz coś do jedzenia co nie jest czyms nafaszerowane, skoro nawet w powietrzu jest tego syfu co nie miara, no to skad ma sie brać zdrowa żywnosc

     • baba wanda 25 grudnia 2011 o 4:45 am

      Chociazby stad

      http://www.icppc.pl/pl/index.php

      Kupuj lokalne
      http://www.icppc.pl/pl/index.php?id=94

      • jakis_buk 25 grudnia 2011 o 6:18 am

       te ceny w kupuj lokalnie to ktoś z kosmosu chyba podał – albo strona nie edytowana od kliku lat mieszkam w centralnej polsce w zaglebiu ogrodniczo rolniczym – wiem co mówie, a ekologicznie jedzenie to możesz co najwyżej zejść na wczasach pod gruszą jak na własne oczy zobaczysz jak sie coś produkuje i hoduje, niestety ale dzisiejsze Polskie rolnictwo i warzywnictwo opiera sie na chemii – wiem bo znam ich osobiście, mam tych producentów wśród rodziny i znajomych – nie pryskasz – bankrutujesz, bo nic ci nie urośnie, to samo z hodowlą kur kaczek świń itp wszystko nawalone madykamentami i paszami z niewiadomo czym – ale rośnie jak na drożdżach – dzieki temu masz w tesco kurczaka z grila za 10 zł 🙂 – niestety nie ma szans aby to sie zmienilo – bo zdrowa żywność to ogromne koszty produkcji – a nikt nie chce za to płacić – jak zaczniemy produkować drogo to nas zawiali taniocha z importu i koniec naszego rolnictwa w ogóle, izolacja też nie jest możliwa bo my mamy w rolnictwie ogromną nadprodukcje i bez exportu leżymy – pocieszające jest to że konsument ma w polsce warzywa i płody rolne za grosze – ale rolnikowi łatwo nie jest przy obecnych cenach – no i kólko sie zamyka, jakie wyjście – chcesz zdrowo sie odżywiać to kup sobie hektar ziemi w jakiejś dziurze zabitej dechami i produkuj sam dla siebie , innej opcji nie ma 😀

       • jakis_buk 25 grudnia 2011 o 7:00 am

        Ps. Marek tu pisze o GMO i walce z nim – hmmm – a ja wam powiem tak – nie wiem czy czasami to GMO nie bedzie zdrowsze od tego co jemy obecnie – a dlaczego – bo zmodyfikowane rośliny są odporne na różne rodzaje chorób itp – a te nie zmodyfikowane które produkuje sie obecnie – są pryskane co 2 dni pestycydami, tak jest np w przypadku ogórków – co 2 dni robi śie tzw . gazowanie chemią bo inaczej włazi pleśń, szrucha i inne grzyby i plantacja pada, nie pamietam nazwy środka który sie stosuje – ale producent ostrzega że nie należy ich zrywać i spożywać prze 7 dni 🙂 – a prawda jest taka że ogórki nalezy i sie zrywa codzienie lub co dwa dni – a wy 3 dnia macie je na stole – nawalone chemią ile wlezie, oprócz tego, nie rosną na ziemi tylko na sztucznych podkładach nawadnianych kropelkowo wodą ze zbiornika z nawozami i chemią, mówie tu o uprawach szkalrniowych i pod folią – dziś w polsce uprawa ogórka gruntowego jest prawie niemożliwa lub stosuje sie taką ilosć chemi zeby to sie utrymało na polu że zamiast jeść ogórki gruntowe – lepiej sie napić ‚kreta” – na jedno wyjdzie 😀 – ponieważ staramy sie na tym forum ujawniać prawdę to ja wam ją podaje z bespośredniego źródła, mam wiec spore wątpliwości co do walki z GMO – bo tak jak w przypadku ludzi truje sie nas szczepionakmi i lekami – to samo robi sie z roślinami – nie wiem może gdzieś w indiach, chinach lub afryce jest zdrowa żywnosć bez chemi ale nie w polsce, ceny środków „ochrony roślin” są ogromne, to jest przemysl wart tylko w polsce miliardy zł jak nie dziesiątki miliardów i mozna go spokojnie porównać z mafią farmaceutyczną – a możliwe że są wieksi od niej – jak sie przed tym bronić – nie mam zielonego pojecia – zabronić chemi w rolnictwie ? TAK – zgodzicie sie na wzrost cen o kilkaset % – zapewne NIe – co pozostaje ? GMO – rośliny odporne na choroby – hmmmm – ciekawe co ? 😀 – nie odpowiem na pytania bo jade do rodziców na wieś i możliwie że zejm na obiad prawdziwą kure 🙂 która ma sine łudka i waży 4 kilo – nie jak te blade zdechlaki z marketu które ważą po 1,5 kg i smakują jak papier toaletowy 🙂 ale nadal wszystkiego dobrego życzę

        PS. może marek zachowa gdzieś mój post i powróci po nowy roku do tematu trucia nas polskim chemicznym żarciem (narazie bez GMO)

        • sebecx 25 grudnia 2011 o 11:29 am

         ..to co piszesz to jednobiegunowe brednie, które zostały ci utrwalone, co nie dziwi …ja osobiście polecam wszystkim kalendarz księżycowy.. na ten rok mam w postaci książki.. napisany przez Witolda Czuksanowa… znajdziecie tam jak z otaczających nas roślin zrobić środki ochrony oraz nawóz… tyle…

        • Versus3 25 grudnia 2011 o 12:57 pm

         @sebex: Niestety jakis.buk ma rację. Kalendarz księzycowy to możesz sobie w doniczce uprawiać a nie na skalę przemysłową. W masowej produkcji żywności niestety panuje chemia. I jeśli chcesz mieć jedzenie w tej cenie co obecnie to nadal tak będzie.

        • sebecx 25 grudnia 2011 o 9:46 pm

         ..ja mieszkam na wsi miedzy rolnikami i sam mam póki co siedlisko tak więc …ceny mam jakie mam…
         ..a miastowy „pan” …hehehehe… to niech buli na pośredników..
         3,5 pln to dobra cena za żywiec? ..jak myślisz?.. to marże przetwórców i pośredników windują ceny… paliwa… itp…

        • hjk 26 grudnia 2011 o 8:49 pm

         masz rację sebecx, chłopu dajła z łąski za marchew 20 gr 9o ile dja) a w sklepie za 2 zł – nawet jakby koszty ekologicznej uprawy dla rolnika wzrosły 10 razy z powodu naturalnej zgnilizny, atakó szkodników, wysychania, gradobicia, itd. to wciąż by była cena ta sama co dla detalisty a przy skormnej marży handlowca w wys. 30% to cena własnie y wzrosła o 30% jak obecnie, a żywnośc byłaby niepomiernie zdrowsza…
         Ale do tego trzeba odpowiedniej świadomości, a takową posiada moze 10-15% a moze 20% ludzi, moze to za mało, zeby sie przebić, musiałaby być sieć konsument – producent, zeby rolnik miał zbyt…

 28. maran 24 grudnia 2011 o 9:12 pm

  Wszystkiego najlepszego, zdrowia , minimum klpotow, duzo radosci, dobrych przyjaciol, wsparcia rodziny, pogody ducha i stalej opieki Bozej zycze wszystkim dobrym duszom tu zagladajacym, a szczegolnie wlascicielowi bloga ,Markowi.

 29. Demolay666 24 grudnia 2011 o 9:14 pm

  buk, Ty Piaska sluchasz, wiec nie pisz innym co maja robic. 😀

 30. AQQ 24 grudnia 2011 o 11:14 pm

  Nie pytaj o nią….

  To nie karnawał, ale tańczyć z nią chcę
  Znam ją 30 lat, ale wciąż niewiele wiem
  Wiele serc bije dla niej, wiele w niej
  Do szaleństwa zakochane wszystko zrobić są w stanie
  Dzień wstaje, nową nadzieją nad jej brzegiem
  Za rękę przed siebie choć czasem jej nie poznaję
  To nie matka ale wzięła mnie w opiekę
  Pokazała mi emocje, nauczyła być człowiekiem
  I może kiedyś będę musiał wszystko oddać
  Los zada pytanie: „Staniesz przy niej czy ją poddasz?”
  Jedna z jej lekcji była o wierności
  Tej ostatecznej do ostatniej krwi kropli
  Bywam okropny dla niej, często się wściekam
  Bywam obojętny, chciałbym tylko ją odwiedzać
  Tak od święta, wyjechać jak inni to robią
  Nie umiałbym jej zostawić, proszę nie pytaj mnie o nią.
  I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale
  Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej
  Codziennie w innym stanie ją spotykasz
  Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta.

  To nie kochanka, ale co noc sypiam z nią,
  Nawet jeśli wokół drwią i się śmieją wciąż i wciąż
  Nawet jeśli będę sam z nią jedynie
  Bo cała reszta postanowi kochać inne
  Zły sen, bo to ideał dla milionów
  Często pierwsza miłość od kołyski do grobu
  Wielu tęskni za nią, wielu nie może wrócić
  Więc w sercach ją mają czekając, aż los się odwróci
  To nie muza, ale daje mi natchnienie
  By obserwować wszystkie jej blaski i cienie
  I widzieć ją jaka jest, starać się rozumieć
  W głosów tłumie czego naprawdę chce i co czuje
  Nasz wspólny obowiązek i troska
  Jej dzieci to ja i Ty ale i ćpuny na dworcach
  Mówią o niej bzdury, nas nic nie przekona
  A póki my żyjemy, żyje ona!
  I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale
  Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej
  Codziennie w innym stanie ją spotykasz
  Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta.

  Ona nie urodziła mnie, lecz kocham ją jak matkę,
  nieraz mnie odrzuciła, ale będę z nią na zawsze
  to miłość przed którą wielu ostrzegało
  jeśli stracisz dla niej głowę, to położysz ją za nią

  Niektórzy myślą, że jest ich własnością,chcą jej zmienić imię
  myślą że mogą bo nią rządzą,
  chcą dać jej numer i mieć ją na wyłączność,
  a to solidarność ludzi przecież zwróciła jej wolność,
  brudne ulice gdzie codziennie ją spotykasz,
  tak pijaną i niechlujną,
  która ciągle się potyka
  ciągle z niej dumny nie raz się zastanawiam,jak bywam durny,
  bo przecież ciągle mnie zostawia

  Idealiści mają dziwne motywy,
  by kochać ją choć z nią czasem los parszywy
  i nie ma dla mnie innych miejsc i innej po za nią,
  nie pytaj znasz ją, budzisz się z nią co rano.
  Eldo – Nie pytaj o nią http://www.youtube.com/watch?v=2LwK8W0f3-E

  • AQQ 24 grudnia 2011 o 11:46 pm

   Dżem – Modlitwa:

  • Versus3 25 grudnia 2011 o 1:50 am

   Co za przeróbka „Nie pytaj o Polskę” Grzegorza Ciechowskiego:

   To nie karnawał
   ale tańczyć chcę
   i będę tańczył z nią po dzień

   to nie zabawa
   ale bawię się
   bezsenne noce senne dnie

   to nie kochanka
   ale sypiam z nią
   choć śmieją ze mnie się i drwią

 31. O Rzesz 24 grudnia 2011 o 11:17 pm

  Wszystkim życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz by nie były to ostatnie dobre i wesołe święta w naszym życiu.

  • monitorpolski 25 grudnia 2011 o 12:16 am

   Dzięki O Rzesz, dziękuję też wszystkim za życzenia.
   Wpisuję się tutaj, ponieważ miałem to samo życzenie rok temu – dotrwaliśmy.
   Pewnie i przeżyjemy 2012, i w końcu zacznie się robić lepiej, a nie gorzej.
   Pierwsza oznaka będzie wtedy, gdy któregoś z tych złoczyńców aresztują i skażą.

 32. jakis_buk 24 grudnia 2011 o 11:21 pm

  Demolay666 – fanem piaska nie jestem – tekst mi sie podoba w tym utworku – a ty pewnie wolicz nergala 🙂 z racji tych 666 😀 – ja lubie posłauchać smoot jazz 🙂 ale wam by pewnie uszy od tego odpadły – bo to prawdziwa muzyka, nie jakieś umpa upma którego sie dziś słucha

  lubie też muze latino 🙂 niestety odeszla od nas Cesaria Evora – ech co to był za głos
  CESARIA EVORA – Sodade. Live In Paris at Le Grand Rex, April 2004. (HD).

  • Konarski 25 grudnia 2011 o 1:22 am

   Daję dobrą notę za Cezarię Evorę.

 33. arcof 24 grudnia 2011 o 11:58 pm

  dlaczego babilonskie? Chrzescijanstwo ukrztaltowalo sie znacznie pozniej, ok III wiek n.e zaczely formalizowac sie glowne dogmaty. Babilon to jakies sumeryjskie bostwa.

  • PokójWam 25 grudnia 2011 o 12:41 am

   Uformował się w tym czasie KRK a nie chrześcijaństwo, które założył Jezus. Mimo prześladowań przez Rzym zbory te się rozrastały za pomocą Ducha Św.

   Monitor Ty się łudzisz, że będzie lepiej?? Biblia raczej przewiduje Wielki Ucisk a nie nagłe wybawienie…

 34. PokójWam 25 grudnia 2011 o 1:19 am

  http://www.zbawienie.com/wielki-ucisk.htm

 35. Konarski 25 grudnia 2011 o 1:20 am

  Życzę wszystkim SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i szczęśliwego nowego roku.
  Przepraszam za spóźnienie ale była WIGILIA, a wcześniej obowiązki i jakoś zapomniałem.
  🙂 Dobrej Nocy.

 36. mi461 25 grudnia 2011 o 1:34 am

  dla MARKA oraz wszystkich blogowiczow MP zycze
  ZDROWYCH SZCZESLIWYCH I RADOSNYCH SWIAT W MILOSCI I ZROZUMIENIU.
  OBY ZAWSZE PANOWAL SPOKOJ I ZROZUMIENIE

  SZANUJMY SIE – A BEDZIEMY SZANOWANI

  POZDRAWIAM SERDECZNIE

  • kefir2010 25 grudnia 2011 o 5:04 pm

   dokładnie, PiSiaku. szanujmy się, a nie wymyślajmy niestworzone historie o bliźnich – co nie? buhaha!

 37. kosiardeyablos 25 grudnia 2011 o 2:15 am

  co by nie było jeszcze raz :
  Co by nie było a jest to już tradycja – Wszystkim Blogowiczom tegoż bloga oraz Szefowi Szefów Mr.Monitorowi Syćkiego Tralala z okazji Świąt B.N. i Łamanego chleba i Wesołego Reniferka !!!!!!!!
  …..a tym czerpakom do gnoju z Wiejskiej jak nazwa ulicy wskazuje, św. Mikołaj przyniesie pod choinkę automatyczne super-rózgi na baterie oraz penetratory do czarnego oczka z kolcami……..hahahahaha !!!………. i oby nam się dzieci samolotów nie czepiały……….hhhhh…..
  życzy Kosiar de Yablos !!! Uczestnik Strajku PKW (Palaczy Kotłów Węglowych) w Piekle, Czorcie Wieki Temu !!! Niech nas posmali Rura !!! ( A to po wigilli…..jak flaszeczka pęknie…..hahahah) Pozdro z Polic i Okolic !!!

 38. Karol 25 grudnia 2011 o 5:51 am

  Dla P. Marka i wszystkim ktorzy pisza i czytaja ten blog zycze Wspanialych Swiat Bozego Narodzenia. Spokoju w Waszych sercach, rodzinach i w swiecie.

 39. theaspartam 25 grudnia 2011 o 10:11 am

  Eurokołchoz – Obóz przymusowej pracy aż do śmierci.- http://www.youtube.com/watch?v=SzGAadAJs78

 40. Ricopolo 25 grudnia 2011 o 10:43 am

  tak dla przypomnienia o cudzie Bozego Narodzenia podczas I w.ś http://www.konservat.pl/index.php?sp=art&art=1514&path=arty2011#nc pozdrawiam

 41. jakzawsze 25 grudnia 2011 o 11:54 am

  „… lulaj że Jezuniu”

  =============================
  Ciekawe co sobie myśli Jezus, jak to ludzie śpiewają …? … chyba nie jest zabardzo zachwycony

 42. navajo88 25 grudnia 2011 o 11:56 am

  A tutaj coś dla uśmiechu waszego hahahahahahaha
  http://wolnemedia.net/gospodarka/list-od-m/

  • belinda 25 grudnia 2011 o 12:45 pm

   jesteś nawajo88 szukałam cie na innych blogach ,,,ale tu jesteś jak zawsze,,,,szczegolne pozdrowienia dla ciebie,,,hahahhaahha lubie jak to piszesz z tym koltem i wogóle jesteś wdeche ,,to określenie z moich młodych lat ,, pewnie mamy podobne poglady, no i najważniesze podobny wiek,,, dlatego specjalnie dla ciebie życzenia świąteczne buziaki

 43. zenobiusz 25 grudnia 2011 o 12:32 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/25/na-swiecie-drastycznie-na-czas-wigilii-ustaly-kataklizmy-dane-z-ostatnich-48-godzin-2-zdarzenia-nikt-nie-zginal/
  Allelujah !!!

  • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 1:32 pm

   Śledzę tę stronę codziennie.
   Zdumiała mnie, ta przerwa 17 godzin,gdy nic się nie zdarzyło.
   Wypadła właśnie w czasie naszej Wigilii i czasu,kiedy domniema się ,
   że na świat w betlejemskiej stajence ,przyszedł Zbawiciel.

  • Wojox 25 grudnia 2011 o 1:46 pm

   Ci co wywołują te kataklizmy też sobie chcą odpocząć, zaczną ze zdwojoną siłą po nowym roku. Oni nie odpuszczą, nie łudźcie się…

   • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 1:55 pm

    Wojox@
    Nie zrozumiałeś.
    Codziennie, są tam informacje o ofiarach strzelanin,zamachów,wypadków drogowych i lotniczych, licznych powodziach,trzęsieniach ziemi i uaktywnieniu się wulkanów,itd itp
    .W porze świętowania Bożego Narodzenia,nic się przez 17 godzin nie wydarzyło
    .Zważywszy różne strefy czasowe na planecie,,wnioski są jasne,
    trzeba tylko odrobinę dobrej woli,
    i weryfikacji własnych poglądów.

    • Peryskop 25 grudnia 2011 o 2:41 pm

     Niestety, znów powróciła przemoc i zbrodnie.
     Podobno przyznali się islamiści, ale i ten zamach wygląda na kolejną fałszywą flagę.

     25 December 2011
     Nigeria churches hit by blasts during Christmas prayers

     Bomb blasts targeting Christmas Day church services in two Nigerian cities have killed at least 26 people, amid potentially co-ordinated violence in several Nigerian states.

     Some 25 people died and more were hurt in an attack at St Theresa’s Church in Madalla near Nigeria’s capital Abuja…

     http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-16328940

    • nnnn 25 grudnia 2011 o 3:45 pm

     ZENEK I MONITOR ILE OPUS DEI WAM PŁACI ZA ROBIENIE LUDZIM BUDYNIU W MÓZGU!!!!????? UMARTWIACIE SIĘ TEŻ???? BICZUJECIE???

     Ludzie przestańcie czytać ten blog i tych ludzi oni nic konkretnego nie wymyślili tylko mącą w głowach i widząc wszędzie diabła sami dla niego pracując….

     smiechu warte. Minął rok czasu a wszyscy jesteście w kropce podniecając się papką gdzie jest może kilka procent prawdy a reszta to gówno…Stara medota manipulacji. To już bardziej wartościowe są książki niż pseudoautorytety, którym się wydaje,że coś wiedzą.

     Panowie utrwalacze:)

     • zenobiusz 25 grudnia 2011 o 4:06 pm

      Schiziaforum@
      ,też życzę Ci i kolegom,wszystkiego najlepszego,
      lepszych pomysłów na zwiększenie żałosnej oglądalności blogów
      ,twojego i kefira2010.
      http://www.alexa.com/siteinfo/miziaforum.wordpress.com#

      • Rodriguez7 25 grudnia 2011 o 6:57 pm

       Mamy Zena, Blogs Guardiana 🙂

     • Totalsky No Problemsky 25 grudnia 2011 o 4:57 pm

      … władzy ludowej? też się nad tym kiedys zastanawiałem, i wcale tej hipotezy nie odrzuciłem do końca…

     • mi6 25 grudnia 2011 o 6:14 pm

      do nnnn !! spie…laj stad i to juz !!

 44. navajo88 25 grudnia 2011 o 12:34 pm

  zeno ,przecież mamy święta !!!!! prawda ???? hahahahahahahahahaha

 45. deMolay 25 grudnia 2011 o 12:34 pm

  Jan Krzysztof Kelus
  http://www.blogpress.pl/node/10865

 46. dracena8 25 grudnia 2011 o 2:37 pm

  WESOŁYCH ŚWIĄT

 47. BirD2 25 grudnia 2011 o 2:45 pm

  Ciekawy film podsumujący wiele rzeczy..

 48. ksant 25 grudnia 2011 o 3:01 pm

  NWO, 2012, kryzys i transformacja – analiza sytuacji w jakiej znajduje sie teraz ludzkość

  Powstań(my) z drzemki!

  • BirD2 25 grudnia 2011 o 3:29 pm

   Teraz miłość?. Trzeba się do wojny (i duchowej) szykować, nie ma czasu na miłość i litość..

 49. kantos 25 grudnia 2011 o 3:24 pm

  ludzie, idzcie na swieze powietrze, do rodziny, a nie doszukujecie sie sensacji. . owszem, z pewnymi rzeczami sie zgadzam, ale nie popadajmy w paranoje 🙂

 50. Pingback: Talmud,wskazówką,prawidłowej daty narodzin Chrystusa.!!! « Zenobiusz's Blog

 51. ciociababcia 25 grudnia 2011 o 5:43 pm

  Kajetan Kraszewski
  „Z opłatkiem”

  Do siego roku życząc panu bratu
  kiedy w rozłące pędzim dni ostatek,
  choć dzień ten zwyczaj obojętny światu,
  szlę Ci opłatek.
  Dla nas on zawsze świętość wyobraża:
  pamiątkę łaski udzielonej z nieba,
  a oprócz skarbu branego z ołtarza,
  własny kęs chleba.
  Ojców to naszych obyczaj prastary
  rodzinnej niwy maluje dostatek.
  Symbol braterstwa, miłości i wiary
  święty opłatek.

 52. ciociababcia 25 grudnia 2011 o 5:45 pm

  Kolęda Legionów

  W dzień Bożego Narodzenia
  Radość serca rozpłomienia,
  Że w armatnim huku, dymie,
  Zmartwychwstaje Polski imię,
  Polski imię!
  Już za nami Ziemia-Matka,Rok już drugi na placówce,
  Wciąż w wojennej my wędrówce.
  Poprzez krwawą dolę, blizny,
  Śpieszmy do wolnej Ojczyzny,
  Do Ojczyzny!

  Przeszliśmy ją do ostatka,
  Krwią na Kresach wyznaczyli
  Nową Polskę, bracia mili,
  Bracia mili!

  Pastuszkowie Boże Dziecię
  Oznajmili hen po świecie –
  Przez Legionów pacholęta,
  Zwiastowana wolność święta,
  Wolność święta!

  Przez legiońskie szare dzieci
  Wokół z wichrem słowa leci,
  Szabli błyskiem wszem ogłasza:
  Z grobu wstaje Polska nasza,
  Polska nasza!

  http://www.hejktopolak.pl

 53. maran 25 grudnia 2011 o 6:00 pm

  Przesliczny wiersz.

  „Noc, w której Miłośc zeszła na Ziemię.

  Noc, w której rozbłysło Światło, świecące odwiecznie zajaśniało w czasie –
  – aby czas oświetlić.
  Noc, w której Wieczność włączyła się w doczesność –
  – aby bieg doczesności ku Wieczności skierować.
  Noc, w której Nieśmiertelność przyoblekła się w śmiertelność –
  – aby to, co śmiertelne, nie umarło do końca.
  Noc, w której Wysokość zniżyła się do niskości –
  – aby niskość wywyższyć.
  Noc, w której Moc stała się słabością –
  – aby słabość umocnić.
  Noc, w której Wszechmoc stała się bezradnością –
  – aby bezradność nabrała siły.
  Noc, w której Wszechmocny Bóg ukazał się w bezbronności niemowlęcia.
  Noc, w której Wszechmocny Bóg – w bezbronności i bezradności maleństwa –
  – ukazał potęgę miłości.

  Albowiem tylko miłość może oddać się tym, których kocha.
  Tylko miłość wszystkiemu wierzy i we wszystkim ufność pokłada.
  Łatwo ją wtedy zranić, zdeptać. Równie łatwo, jak skrzywdzić niemowlę.
  Lecz kto będzie szczęśliwy w świecie, który depcze miłość?
  Kto poczuje się bezpieczny, gdy krzywdzone są nawet niemowlęta?
  * * *
  Natomiast jeśli ktoś Niemowlę przytuli do piersi…..
  Jeżeli przyjmie Miłość do serca….”
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/noc,_w_ktorej_milosc_zeszla_na_ziemie_32787

  • Rodriguez7 25 grudnia 2011 o 6:53 pm

   Piękne bro:)

 54. maran 25 grudnia 2011 o 6:04 pm

  Bethlehem Christmas cancelled: The Wall must fall

 55. Ditka 25 grudnia 2011 o 6:06 pm

  Przyłączam się do życzeń. Wszelkich błogosławieństw dla Pana Marka i wszystkich blogowiczów. Odmieniliście mój światopogląd i jestem Wam wdzięczna. Dziękuję

 56. maran 25 grudnia 2011 o 7:16 pm

  Swiateczny flash mob na dworcu centralnym w Warsaw city. Ciekawe.

 57. Pingback: Zła wiadomość dla wrogów Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. « Zenobiusz's Blog