Wydarzenia i komentarze, 26 grudnia 2011r.

Proces o „antysemityzm” przeciwko Grzegorzowi Wysokowi, cd.
Zwykły Amerykanin o protestach w Rosji
USA: Ron Paul prowadzi w sondażach. Media kryminalne próbują go zniszczyć.
Ukrywane tsunami na Filipinach?
 

Proces o „antysemityzm” przeciwko Grzegorzowi Wysokowi, cd.

Oto fragment relacji z kolejnej rozprawy przeciwko wolności słowa w Lublinie:

"odciąć głowę narodu..."

W poniedziałek, 19 grudnia 2011 r. w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie odbyła się kolejna rozprawa w procesie przeciwko Grzegorzowi Wysokowi  fałszywie oskarżonemu o znieważenie i nawoływanie do nienawiści wobec   narodu żydowskiego na łamach redagowanego i wydawanego przez  siebie  czasopisma „Biuletyn Narodowy”.
Stawiło się tylko 2 świadków : Dariusz Piątek, radny miejski ubiegłej kadencji i powołany przez sąd jako biegły prof. Ryszard Tokarski z UMCS.
Świadek Dariusz Piątek nie znalazł w czasopiśmie Grzegorza Wysoka niczego bulwersującego. Z kolei prof. R. Tokarski, który podkreślił, że w charakterze biegłego występuje po raz pierwszy, zarzucił Grzegorzowi
Wysokowi znieważenie Adama Michnika poprzez nazwanie go rasowo-cywilizacyjnym mieszańcem, chociaż to określenie zostało użyte w stosunku do  Richarda Nikolausa Coudenhove-Kalergi (zm. w 1972 r.), który to, jak podaje Wikipedia, był synem Henryka Jana Marii, dyplomaty austro-węgierskiego i Japonki Mitsu Aoyama. Jego prababką ze strony ojca była Maria z hr. Nesselrode Kalergis Muchanow, córka Tekli z Górskich herbu Nałęcz.
Świadek Tokarski twierdził też, że Grzegorz Wysok protestuje przeciwko zwrotowi kamienic, mimo, że inkryminowany tekst dotyczył żądań odszkodowawczych w kwocie 65 mld dolarów.
Grzegorz Wysok złożył do protokołu wniosek o powołanie w charakterze biegłego prof. dr hab. Mieczysława Ryby z KUL, na co rewolucyjną czujnością wykazał się prokurator, twierdząc, że prof. Ryba jest historykiem, a zajęcia z dziennikarstwa prowadzi jedynie jako dodatkowe. Sąd zatem odrzucił ten wniosek.

komentarz: Tego typu „procesy” to nic innego jak niszczenie demokracji i wolności słowa na podstawie paragrafu jeszcze ze stanu wojennego. Wykorzystywane są do tego organy państwowe, za które płacą wszyscy podatnicy. Tak więc, nie dość, że wszyscy biedniejemy, a kiesa tych co mają się jeszcze bardziej napełnia, to w sposób niezgodny z Konstytucją niszczone są podstawowe prawa człowieka.
Nawet zakładając, że G. Wysok określi tak lub owak „nietykalnego”, to od zadośćuczynienia są pozwy cywilne, a nie karne. Można oczywiście powiedzieć, że jesteśmy daleko w tyle za Białorusią.

Zwykły Amerykanin o protestach w Rosji

Media kryminalne są skompromitowane. Szczególnie w USA, gdzie wiadomości kreuje się w Pentagonie i rozsyła po wszystkich ośrodkach w całym kraju. Choć nie wszyscy Amerykanie sobie zdają z tego sprawę, to intuicyjnie odrzucają już tę codzienną papkę fałszu. Świadczy o tym poniższa wypowiedź Nicholasa, który interesuje się głównie sportem. Co do ilości protestujących niekoniecznie musi mieć rację, ale istotne jest to, że zdaje sobie sprawę, że za jego pieniądze budowany jest światowy system totalitarny.
„Chciałbym was poinformować, że pieniądze z naszych podatków, amerykańskich podatków, są wykorzystywane w Rosji na obalenie Putina. Gorbaczow, który jest oczywiście po stronie NWO – Nowego Ładu Światowego / NATO, naciska na Putina by ustąpił. Co mogę powiedzieć, to żeby (Putin) uważał bo może skończyć w więzieniu lub być martwy. Nie wierzę jednak w to, żeby Putin ustąpił … mówią o „dziesiątkach tysięcy protestujących”  jeden z kolegów ma tam siostrę czy jakąś krewną, i nie są to „dziesiątki tysięcy” protestujących. Mogło im się udać zebrać może tysiąc, dwa tysiące, ale nie dziesiątki tysięcy. Jeśli (ten kolega) tego nie potwierdzi, to sądzę że te liczby są przesadzone, tak jak Stradford w Teksasie, który zajmuje się wywiadem ujawnił, że w mediach przesadza się w znaczący sposób to co się dzieje w Syrii. Jesteśmy oszukiwani, ktoś chce nas przekonać że dzieje się to co naprawdę nie ma miejsca. Dziesiątki tysięcy nie protestuje przeciwko Putinowi, w Syrii nie zamordowano setek czy tysiąca ludzi, nie ma tam niepokojów społecznych. Co się dzieje, to że CIA wraz z wywiadami angielskimi, franciskim i może niemieckim, próbują wykreować rewolucje w Rosji i Syrii (…) Nasze pieniądze podatników są wykorzystywane tam by wykreować rewolucje. Ja bym chciał milion dolarów wykorzystać np. na moją rodzinę. Wesołych Świąt.”

USA: Ron Paul prowadzi w sondażach. Media kryminalne próbują go zniszczyć.

Z wyraźną niechęcią spiker tuby bankierów-gangsterów o nazwie CNN, Wolf Blitzer, musiał przyznać, że Ron Paul prowadzi w sondażach mając 28% poparcia. Głos spikera wyraźnie zadrżał ze strachu, gdy oświadczył, że Ron Paul „może nawet wygrać w wyborach w Iowa, które mają miejsce 3 stycznia”. Od razu potem rozpoczął się atak na republikańskiego kandydata, zarzucając mu to, że jest rasistą. Wywiad z Paulem został oczywiście obcięty w taki sposób, żeby go ośmieszyć, że niby ucieka nie odpowiadając na niewygodne pytania.  Całość rozmowy dowodzi jednak, że była to manipulacja CNN (skąd my to znamy?)
Oceny dla tego materiału zamieszczonego na YouTube mówią same za siebie (110 głosów za, 2503 przeciw w momencie pisania niniejszego komentarza), komentarze są wręcz druzgocące dla mediów. Blitzer oczywiście dolał jeszcze oliwy do ognia zarzucając Paulowi, że uchyla się od odpowiedzi. Kandydatem bankierów-gangsterów jest Newt Gingrich, którego Paul wręcz zdruzgotał swoimi reklamami wyborczymi. Blitzer za wszelką cenę próbuje uratować Gingricha, dyskredytując Paula, ale wychodzi mu to bardzo nieudolnie. Media kryminalne są w USA skończone, każda ich propaganda działa w sposób odwrotny do zamierzonego. CNN nie był w stanie ukryć swojej manipulacji, gdyż każdy wywiad telewizyjny jest rejestrowany równolegle przez jego własną ekipę filmową. Wywiad w całości jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=RLonnC_ZWQ0.
Ron Paul ma bardzo duże szanse być republikańskim kandydatem na Prezydenta. I niech nikt tu nie bredzi, że jest „Antychrystem”.

Ukrywane tsunami na Filipinach?
Ciekawy mail dostałem od czytelniczki zza granicy. Warto by potwierdzić informację o możliwym tsunami na Filipinach, o którym nigdzie nawet nie wspomniano. Czyżby długotrwała susza w Europie była

zniszczenia jak po tsunami

wynikiem manipulacji pogodowych po drugiej stronie globu? Atak na Filipiny może mieć swoje wytłumaczenie w tym, że NWO musi osłabić wszystkie w miarę niezależne kraje aby móc wprowadzić swój Wielki Syjon (rząd światowy).
” (…) Mendanao to najbezpieczniejszy rejon Filipin. Nic sie tam nigdy nie działo. Teraz zginęły setki, jesli nie tysiące ludzi. Nie mowią tego MSM (mass media), ale tam mialo miejsce tsunami. Oni twierdzą , że mogło to mieć miejsce za przyczyną nienormalnych deszczów . Powtarzali kilka razy, to bylo tsunami. Coś mi sie wydaje , ze ktoś tam nieźle zmanipulował pogodę. Filipiny mają broń pogodową rozwiniętą nieźle. To oni chcieli przyjść z pomocą Australii , wtedy gdy u nich panowała ogromna susza. Podawały te informacje media australijskie.”

Udało mi się znaleźć kilka artykułów na ten temat. Wg. Al Jazeera (>link) miejscowości Iligan i Cagayan de Oro zostały całkowicie zrównane z ziemią. Potwierdzono, że jest to wynikiem uderzenia wysokich fal. Zob. też inny >artykuł.

Reklamy

350 responses to “Wydarzenia i komentarze, 26 grudnia 2011r.

 1. Ramires 26 grudnia 2011 o 12:51 pm

  Media kryminalne nie tylko w USA sieją dezinfo. W trakcie Świąt byłem u znajomych w dość licznym gronie. Po burzliwej dyskusji dowiedziałem się wielu rzeczy.
  Głosowali na Tuska bo jest mniejszym złem a przecież kogoś trzeba wybrać,
  dobrze medialnie wypada i w należyty sposób dba o interesy Polski (?)
  Jest kryzys na świecie więc zaciskanie pasa jest POtrzebne
  Niemcy i Ruskie kupują nasze towary i dzięki temu jakoś jest i musimy siedzieć cicho.
  Smoleńsk. Głupi Kaczor poleciał bo szukał guza i go znalazł.
  Wszyscy doskonale wiedzą kto to Hanka Mostowiak.
  Gdy wspomniałem o chemtrailach wszyscy wybuchli śmiechem że wierzę w takie bzdury.
  Oni patrzą z nadzieją że coś się zmieni na Palikota.
  Można by pisać dalej tylko po co.
  Hitlerowska tuba propagandowa mogła by się wiele nauczyć. Bo co zrobiono z psychiką tego narodu to mistrzostwo świata.
  Zaraz ktoś napisze że to margines. Sory ale tacy jak My tutaj to zaczyna być margines.
  Pozdrawiam.

  • kantos 26 grudnia 2011 o 1:55 pm

   dlaczego uwazasz ludzi niejako oswieconych za margines ?

   • Totalsky No Problemsky 26 grudnia 2011 o 5:59 pm

    ostatni będą pierwszymi:-) – a pierwsi zostaną… eee, nie, swięta sa, to nie dokonczę 🙂

  • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 1:56 pm

   Niestety, ale tak jest. Pocieszające jest, że w stadzie ludzkim przewodnicy mają 100 razy większy wpływ na to co się dzieje niż zwykłe ludziowce. Trzeba obudzić tych przewodników, by zaczęli działać. Na Polskę wystarczy takich 600 osób, które się poświęcą (pierwiastek kwadratowy z 1% populacji).

   • navigator 26 grudnia 2011 o 6:01 pm

    Trochę odchodząc od świątecznego nastroju, warte dosłuchania do końca.
    http://zezorro.blogspot.com/2011/12/iii-wojna-juz-trwa.html

   • Milamber 26 grudnia 2011 o 6:29 pm

    Marku – Ty i Zenon jesteście tymi z tej około liczby 600et. Mimo, że nie ciekawie to wygląda naokoło nas, lecz jednak robicie sporo, choć może tego nie widać, ale sporo osób czyta i nabywa wiedzę. Fakt, są jednostki zatrute medialnie, czego m.in. przykładem jest „syndrom H. Mostowiak”, ale oprócz tej gromady są jednostki niezależne, a zarazem świadome tego co się dzieje.
    Serdecznie pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę!

    • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 6:47 pm

     Dziękuję, ale chyba nie jest aż tak dobrze… Każda z tych 600 musi się naprawdę poświęcić

     • hjk 26 grudnia 2011 o 10:03 pm

      Ale Hanka Mostowiak w serialu zginęła chyba w jakims wypadku, bo przeniosła się do innego serialu 🙂

  • navajo88 26 grudnia 2011 o 2:30 pm

   Ramires obawiam się że masz rację !!!!!!!!!!! i kto ma oczy i potrafi patrzeć ten dostrzega wiele rzeczy ,bardzo wiele rzeczy !!!!!!!!
   J.M.H

  • mi461 26 grudnia 2011 o 3:52 pm

   @RAMIRES, nie tylko ty spotykasz takie opinie, tak dzialaja „media” na ludzi, oglupiaja ich a ci ktorzy „mysla inaczej” sa uwazani za – paranoikow.

   TV pracuje na wysokich obrotach zeby robic „wode z mozgu”.
   .

   • Totalsky No Problemsky 26 grudnia 2011 o 6:02 pm

    a materiał do „obróbki” jest juz zmiekczony, a bedzie jeszcze bardziej: ja w swieta przekartkowałem ksiązke do historii dla ucznia klasy VI – lektura lekka, łatwa i przyjemna – duzo obrazków, treśc „przyjemna w odbiorze” i nieskomplikowana…; wazne zeby paluszki mieli sprawne – do wstukiwania PIN-codow…

  • maran 26 grudnia 2011 o 3:59 pm

   Masz racje. Wieszosc ludzi woli swiadomie tkwic w niewiedzy i ludzic sie ,ze jakos to bedzie. Wiekszosc moich znajomych nie chce sluchac „bad news”, bo one sa takie, no, frustrujace, depresyjne ,wiec wola wlaczyc Drzyzge lub Na Wspolnej i pozyc sobie zyciem innych.
   Uciekaja od rzeczywistosc i iluzje i mysle ze wszytko wiedza na dodatek.
   „Coz my na to poradzimy”? Z jednej strony niby racja, przecietny czlowiek Wisly kijem nie zawroci ,ale dlaczego ma z siebie swiadomie i celowo robic ignoranta, leminga ,tlumoka, ktory majac wiedze na wyciagniecie palcow, unika tej wiedzy „bo nieprzyjemna jest”.
   I czesto sa to ludzie niby formalnie wyksztalceni ,ktorzy wola gadac o doopie Maryni czy plotkach z poodelka, niz o sprawach ktore maja realny wplyw na ich zycie i nastepnych pokolen.
   Ale ccoz , kazdy podejmuje swoje decyzje za siebie. Przyznam ze mnie osobiscie juz tka nudza , mierza rozmowy o jakis celebrytach, aktorach, piosenkarzach itp ze doslownie wymiotowac mi sie chce jak je slysze. Trace powoli cierpliwosc do takich pustych, jalowych rzomow.

   • Wojox 26 grudnia 2011 o 9:54 pm

    Maran masz rację, przypomina mi się scena z „dzień Świra”, jak te baby kumkały w pociagu, a Marek Kondrat dostawał świerzba mózgu. Objaw twój jest pozytywny. Niektórzy zaczynają dostrzegać że posiadają potrzeby duchowe…Mnie tylko zawsze boli jedno, jak można w ogóle tak rozumować jak ta cała masa tłumoków otaczająca nas.

    • hjk 26 grudnia 2011 o 10:07 pm

     Musisz sie z jednym czy drugim takim „tłumokiem” „zaprzyjaźnić” to wtedy moze zrozumiesz – może sie i do takich jakos da dotrzeć – bo skoro TV dotarła, to czemu nie my czy inni jacys ludzie?

     • maran 26 grudnia 2011 o 10:34 pm

      no i sie przyjaznie. Gdybym chciala jednemu i drugiemu tlumokowi wygarnac, co tak naprawde mysle o szole pani Drzyzgi, roznego rodzaju melodramatach telewizyjnych, rozmaitych celebrytach, i innych public personas to chyba musialabym tylko kanalami noca chodzic.
      Zlinczowaliby mnie na miejscu.
      Tlumoki nie lubia jak im sie za czesto przypomina ,ze sa tlumokami. Trzeba tlumokom dawkowac info bardzo ostroznie, bo u nich nie ma pedu do samodzielnego , niezaleznego myslenia , wrecz odwrotnie. Tlumok czuje sie lepiej w grupie i grupowa mentalnosc i wartosci sa mu bardziej blizsze. Tlumok boi sie, jak diabel swieconej wody, bycia samememu, na lodzie.
      Tlumok lubi sie podlaczyc pod grupowe myslenie i dzialanie, bo tak mu razniej i bezpieczniej. Tlumoki pojedynczo sa z reguly niegrozne, a moga byc nawet bardzo sympateczne i przyjazne. Niestety, latowosc ulegania roznego rodzaju manipulacjom i malo odpornosc na wciskany medialny kit moze latwo uczynic z tlumoka tzw. uzytecznego idiote.
      A uzyteczny idiota w rekach Zla moze byc bardzo niebezpieczny.
      Na tlumokach przerabianych odpowiednio na uzytecznych idiotow bazuja i bazowaly cale Imperia Zla.

      • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 5:19 pm

       @maran
       a mysmy mieli kiedys prawdziwa, patriotyczna arystokrację… – a teraz nie ma kto maluczkich uczyc, co to znaczy byc „prawdziwym Polakiem”….

    • maran 26 grudnia 2011 o 10:48 pm

     Tlumok z reguly zawsze wymawia sie brakiem czasu na myslenie oraz tym, ze on ( jako jeden na calym globie ziemskim) musi ciezko pracowac na zycie codzienne i nie ma czasu na „glupoty”.
     O dziwo tlumok zawsze znajdzie czas na sleczenie przed „odmozdaczem telewizyjnym”, ale on to nazywa „rozrywka” i relaksem” i w koncu jemu sie cos od zycia tez nalezy, no nie?
     Tlumok musi gonic za nowostkami oferowanymi przez komercyjny swiat. On MUSI miec najwieksza plaska telewizornie, najnowoczesniejszy kompjuter, ajpady, ajfony, skory, fury i komory i inne takie.
     Tlumok bedzie na to harowal od ranka do wieczora, bo to w koncu swiadczy o jego statusie zyciowym wsrod podobnych mu tlumokow. Bo tlumoki lubie sie tez pokazac i przechwalac tym co to nie maja. I tlumokowi gula w gardle sie tworzy, jak inny tlumok ma wiecej…..rzeczy do pochwalenia sie. I tlumok bedzie podwojnie zakasal rekawy i kombinowal co jeszcze moze zrobic, zeby innym tlumokom pokazac ze on nie jest najgorszy wsrod tlumokow. Bo tlumok mysli, ze jak on juz te rzeczy ma, to on jest taki najwiekszy tlumok wsrod tlumokow i nikt mu nie podskoczy.
     I tlumok nie zrozumie, ze sa ludzie, ktorzy chca i mysla inaczej. On takich ludzi uwaza za tlumokow i nieudacznikow zyciowych.
     No bo jak mozna nie chciec Miec.

     • hjk 27 grudnia 2011 o 1:58 am

      niewesoło to wygląda, opis nadaje się na wykład z „psychologii tłumoka”… 😦

     • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 6:13 pm

      • Sully 27 grudnia 2011 o 6:46 pm

       Znowu moje klimaty…uwielbiam Myslovitz i te piosenkę…

       • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 6:48 pm

        to nie ten blog, ale…fajnie coś takiego usłyszeć….

   • Orka 27 grudnia 2011 o 5:29 pm

    maran , zgadzam się z tobą całkowicie , nawet głosowałyśmy na tego samego człowieka , witaj w klubie

  • Nowaja 26 grudnia 2011 o 6:03 pm

   Jakiś mądry człowiek(nazwiska nie pamiętam)powiedział coś mniej więcej takiego:

   Zawsze,ilekroć miałem rację,byłem w mniejszości…..

   Historia ludzkości to potwierdza.

   • zenobiusz 26 grudnia 2011 o 10:39 pm

    Nawoja@
    Z gwiazdek sądząc,nie masz racji ???

    🙂 🙂 🙂

    • Peryskop 27 grudnia 2011 o 12:09 am

     @Nowaja

     „Zawsze, ilekroć miałem rację,byłem w mniejszości…..”

     To Mark Twain – powiedział trochę inaczej, ale sens podobny.

  • PoznajPrawde 27 grudnia 2011 o 12:50 pm

   Co do Palikota to standardowa operacja. Wiedzą, że Tusk już poparcia nie ma więc nową marionetkę nam wykreują. Ostatnio widziałem w tv , że Kwaśniewski wraca do POlityki i prawdopodobnie zasili Ruch Palikota. Oni wiedzą, że Kwachu agent „Alek” jest lubiany przez POlaków dlatego będą teraz ostro promowali nam Ruch Paligłupa z Kwachem na czele by jeszcze bardziej zubożyć Polske , tylko już nie ma z czego no to może chcą byśmy sprzedawali organy wewnętrzne.

   • Ktoś 28 grudnia 2011 o 2:58 am

    Kwach wygląda jakby go demon kontrolował. Dodając do tego wrodzone „przymioty” tego pana to dla satanistów to osoba idealna.

  • gosia9 27 grudnia 2011 o 1:09 pm

   Zgadzam się z Tobą w 100%. Mam tak samo w mojej rodzinie i nawet z moim mężem. Ale pocieszam się że trochę jest tych myślących „inaczej”. Wierzę że będzie nas przybywać. Wszystkiego dobrego i mimo wszystko optymizmu.

 2. Wojox 26 grudnia 2011 o 12:53 pm

  Bestia prowadzi wszystkich do konfrontacji z Bogiem. I nikt nie może się wyrwaćz jej objęć. Ks. Objawienia mówi że narody patrzą z podziwem na Bestię. I tak jest. Wychodzą „natchnione wypowiedzi” od demonów celem zgromadzenia wszystkich przeciwko Bogu. Zgromadzanie dobiega końca….

  • Ktoś 28 grudnia 2011 o 2:47 am

   Uczcie sie pilnie KOCHAĆ BOGA nim będzie i dla was za późnio na cokolwiek.
   W kruchtach, krużgankach czy na kompletach sekt was tego nie nauczą.
   To praca do samodzielnego wykonania. Na 3 DNI CIEMNOŚCI jak znalazł.

 3. kefir2010 26 grudnia 2011 o 12:55 pm

  co do prowadzenia w sondażach Rona Paula: to tak, jak swego czasu przedstawianie sondaży, że PiS czy Jarkacz Kaczyński wygra wybory i to miażdżoncą większością głosów. a jak było – wiemy. na szczęście uchroniono Polskę przed powtórką z roku 2005-7, wierzę, że sam Bóg czuwał nad naszym krajem. chroniąc nas przed powtórnym zaprzęgnięciem CBA, KGB i NKWD do walki politycznej, przed likwidacją i infiltracją kolejnych po WSI służb ważnych dla działalności i istnienia państwa.. gdyż trzeba sobie jasno powiedzieć: to najpierw zlikwidowano nasze służby wojskowe, by potem wziąć od Brukseli „pomoc” i tym samym pogrążyć nasz przemysł..

  Amerykanom oszczędź tego, panie Boże. nigdy więcej PiS. nigdy więcej kaczyzmu. nigdzie więcej kaczyzmu. kaczyzm to taki specyficzny ustrój, który podtrzymuje żyjące w danym kraju człowieki w stanie takiego specyficznego snu, marazmu. rządy obecne, czyli banana w USA i PO w Polsce, mają to do siebie, że ciemny lud biednieje, jednak budzi się z tego snu i walczyć zaczyna. nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

  • zenobiusz 26 grudnia 2011 o 1:06 pm

   Kefas2010@
   ” przed likwidacją i infiltracją kolejnych po WSI służb ważnych dla działalności i istnienia państwa.”
   Nie udawaj agenta ze WSI .Jesteś skończony,jak i nnn@,twoje alterego,schiziaforum@ podobne.

  • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 1:58 pm

   Ron Paul to nie żadne WSI ani cokolwiek w tym stylu. Kilkadziesiąt lat pracy doktora „Nie” (tam gdzie inni głosowali na „tak”, on głosował na „nie”) dla Ameryki, jest wystarczającym dowodem.

  • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 2:44 pm

   Skieruj te bluzgi na PO i się jakoś może dogadamy~~
   Bo póki co to tylko ciężko na chleb pracujesz. Pytałem się buka, spytam się Ciebie; od ilości znaków czy postów ?

   • kefir2010 26 grudnia 2011 o 3:07 pm

    PO w ogóle komentował nie będę, bo jest poniżej krytyki. ale Jarkacz chciał być uważany za patriote i jedyną świętojebliwą nadzieję opozycji, więc tak będzie rozliczany! mamy prawo rozliczać danego polityka z czynów. np z tego, że zarówno banda złodziei Tuska jak i banda Jarkacza głosowała we wrześniu za tym, by z Polski zrobić nuklearny śmietnik. oczywiście, pod pozorem budowania elektrowni atomowych, dzięki którym będziemy mieć najdroższy prąd na całej Ziemi.

    • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 3:21 pm

     No wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie

    • hjk 26 grudnia 2011 o 10:35 pm

     Tu masz rację z tym PiSem, na blogu jozefbizon.wordpress.com wszystkie te sprawy i kunktatorstwo PiSu opisał, jedyna nadzieja w PiSie była dlatego, ze jeszcze go nie opanowali calkowicie i cos tam mogli przepchać, no i ze to chyba choć troche jednak opcja pronarodowa, albo takich muszą grać, by uśpić czujność…

  • Wojox 26 grudnia 2011 o 9:57 pm

   No raczej katerina404 kłamstw nie szerzy, sam Jezus to przewidział i się nie pomylił. KK to kontynuacja Faryzeuszy i Sadyceuszy….

   • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 12:18 am

    Wojłox@
    „zaraz po śmierci, po zamordowaniu Jezusa Chrystusa, a jego założycielami byłi jego oprawcy.”
    Zalecam wizytę u okulisty.Twoje zaślepienie się nasila.Poprzesz każde łajdactwo i bzdurę.byle było skierowane przeciw Kościołowi Katolickiemu.

    • Extazed 27 grudnia 2011 o 3:45 pm

     Nie wiem Panie Marku czemu Pan nie przepuścił mojego komentarza bo nie był on ani ofensywny ani prowokujący. Zawierał nutkę ironii i przedstawiał moje podejście do sprawy. Nie obrażał niczyich uczuć. Jedynie mógł zmusić do zastanowienia się nad tym bajzlem. Przykro mi ale cóż, świadczy to o Panu i to na niekorzyść niestety.

  • zenobiusz 26 grudnia 2011 o 10:43 pm

   Kafar2010@
   ‚Ron Paul wishes Israel didn’t exist’
   Former senior aide to Republican presidential hopeful says that while Paul is not an anti-Semite, he believes Israel is ‚more trouble than it’s worth’
   http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4167257,00.html
   Jasne więc czemu i jego podatakowujesz.
   Służba nie drużba.

   • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 12:23 am

    kafar2010@
    „co chcesz, chamie, udowodnić tym prymitywnym atakiem?”
    To jest cytat ,zachęcam do kliknięcia w link.
    Ja zwracam tylko uwagę ,na źródło,z którego wypływa,twoja niechęć do Ron Paula.
    On jest przeciwnikiem,istnienia, państwa Izrael.Czyń co musisz, łowco hasbary. 🙂

  • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 4:18 pm

   Zeno… dolacz do „katolika.2010.costam” – taki tam troll, zasmiecajacy onet – i znajdziesz kompana do dyskusji; i bedziesz mogl dowodzic, ze msza trydencka ro t jedynie prawdziwa, a reszta to szajs i zdiabolenie; jakos cie ostatnio przestałem lubic…..

   • KrisT 28 grudnia 2011 o 1:04 pm

    Totalsky jak myslisz kto jest tym katolik2010???? hahahhahaha tosz to sam zen we własnej osobie….!! Zen nigdy tych pomowien nie obalił, unika tematu „katolika2010” jak myslisz dlaczego? w jakim miescie obaj mieszkają??

    • zenobiusz 28 grudnia 2011 o 1:28 pm

     KrosT@
     Nie wystarczy Ci miejsca na dwóch sekciarskich blogach.
     Co ja mam dementować nie jestem, Panem Zagwozdą z Bydgoszczy.
     Nigdy nie piszę pod innym i nickami,to wasza sekciarska specjalność.

    • wizzgaa 28 grudnia 2011 o 1:43 pm

     To bzdura Krist . Zeno pisze zawsze – tylko i wyłącznie jako Zenobiusz . Miał przez pewien czas dwa odmienne awatary – bo jeden z nich był wykorzystywany przez twojego idola do podrabiania postów Zena . Dużo w tobie zapiekłej urazy do ludzi – Krist .

 4. nnnn 26 grudnia 2011 o 12:58 pm

  ZENON JAK TAM BICZOWANIE OPOWIEDZ NAM JAKTO SIĘ ROBI UWAS U JEZUITÓW??? CZY TO NIETROCHE PODCHODZI POD SADOMASO???

  • zenobiusz 26 grudnia 2011 o 2:16 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/26/jezuiccy-meczennicy/
   Bezradność wobec bluźnierców, przebacz nam, Panie!
   Bezsilność wobec gorszycieli, przebacz nam Panie!

   • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 4:27 pm

    @zeno
    bezsilnośc wobec świetej naiwności – odpuśc mi Panie! Zeno – czy ty aby nie jestes jakims popierniczonym neofitą? a w poprzednim zyciu kim byłeś? skoro nie milicjantem, to moze oddanym zołnierzem LWP (no bo kto, w czasach poźnego Gierka, bywał w Azji słuzbowo)? ja mam wystarczająco wiele lat, zeby pamietać, ześmy mieli w latach 70-tych „misje stabilizacyjne” w Laosie i okolicach…; nie mam nic do neofitów, pod warunkiem, ze nie beda uczyc „chrześcijan od urodzenia”, jak nalezy wielbic Pana….; wyluzuj, Starszy Panie, bo wiek wiekiem, ale „młodziaki” tez swój rozum mają….

  • kefir2010 26 grudnia 2011 o 2:40 pm

   hahaha, zajebiście go podsumowałeś, choć przyznam – małpujesz mój styl – ale niech ci będzie, w końcu moja zajebistość jest dla ludu a nie dla bycia czymś w rodzaju hermetycznego muzeum.
   biczowanko jest chyba w innych zakonach niż jezuici. jezuici skupiają się na realnej walce w służbie lucyferowi, ich panu i władcy. i w tym są groźni.

 5. nnnn 26 grudnia 2011 o 12:59 pm

  TRZEBA SŁUCHAĆ CZARNEGO GENERAŁA. BĘDZIESZ MIAŁ LEPSZE MIEJSCE W PIEKLE:)))HAHAHAHAHAHAHA

  • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 2:11 pm

   Jak widzisz czytelnicy tego bloga są odporni na takie ataki. Zmień taktykę, bo nicka i IP to już pewnie wielokrotnie zmieniałeś…

   § 10. Jak owładnąć opinią społeczną?
   Aby owładnąć opinią społeczną, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z różnych stron tyle poglądów społecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieją, że najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczeństwem. Oto tajemnica pierwsza.

   • kefir2010 26 grudnia 2011 o 2:25 pm

    to z protokołów mędrców syjonu? pięknie podsumowałeś taktykę pewnych blogerów. palcem wskazywał nie będę.

    • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 5:04 pm

     Tak, to z protokołów. Zauważyliście jak poznikały strony gdzie były protokoły w całości?
     Jeśli chodzi o dezinformację, to najlepiej opisał to Alan Watt: http://www.livestream.com/monitorpolski/video?clipId=flv_c1399f25-7a98-4208-af9d-8bbb91bc5808

     • kefir2010 26 grudnia 2011 o 5:07 pm

      poszukam w goglu. to przerąbane, bo na jednej ze swoich stron też skopiowałem protokoły.

     • ket 26 grudnia 2011 o 6:51 pm

      Protokoly obrad medrcow Sjonu z 1920 r. ,,Tekst autentyczny z roku 1920 „Mane, Tekel, Upharsin!”
      KSIEGA STRASZLIWA
      Miedzynarodowy spisek żydowski przeciw chrzescijańskim narodom i chrzescijańskiej cywilizacji
      Dosłowne tłumaczenie tajnych dokumentów żydowskich wraz z objaśnieniami – Tekst autentyczny z roku 1920”
      http://radioislam.org/protocols/index-polish.htm

      • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 9:20 pm

       Dzięki, wsadzę na margines

       • ket 26 grudnia 2011 o 9:38 pm

        cała przyjemność po mojej stronie…świąteczne ukłony Marku

   • kefir2010 27 grudnia 2011 o 12:37 am

    @ „Zmień taktykę, bo nicka i IP to już pewnie wielokrotnie zmieniałeś”

    i znowu zamknięte koło. jesteście specami od takich konstruktów słownych, by każdy domysł oponenta przerobić w mechanizm podświadomej projekcji. „bo przecież ja nic nie sugerowałem, widocznie to ty myślisz cały czas o seksie” – taka wypowiedź wobec mnie padła na blogu KP, gdzie co drugi komentarz jest właśnie o seksie. dla przypomnienia – nie tylko mój, hehe 😉

    • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 1:09 am

     Miałeś zmienić a nie wrócić do poprzedniego.
     nnnn@- kafar2010@

     • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 9:11 am

      Wszystkie dwa posty jakie zamieściłem pod swoim avatarem.
      Mam dość tego popluwania jak w piaskownicy.
      Nie istniejesz.
      Nie będę odpowiadał na żadne zaczepki
      i bluźnierstwa,bo widzę,że to tylko woda na twój młyn
      Widzę,że stałeś się nową atrakcją bloga monitorpolski.
      Beze mnie jednak.Każdy ma takich kumpli na
      JAKICH ZASŁUŻYŁ,WIDOCZNIE.

      • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 5:35 pm

       strzel se w łeb… jak na prawdziwego oficera przystało… – podobno tylko kobiety maja intuicje, ale moja intuicja mówi mi, ze wiecej z ciebie szkody, niz pozytku – na tym blogu; ale moge sie mylic…czlowiekiem tylko jestem…dlatego – bardziej powaznie: wyluzuj!!! – i jesli nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to po prostu – sluchaj innych… sam tak czasami mam, dlatego – polecam!

  • zenobiusz 26 grudnia 2011 o 2:33 pm

   Palikot, cudowne dziecko polskiej polityki, ponownie uraczył obywateli swoimi przemyśleniami. Kiedyś robił to na swoim Blogu, dziś niestety jako poseł mówi wprost do kamery i mikrofonu. Tym razem obwieścił światu stare i znane, chociażby z książek pseudoliterata Browna, kłamstwo iż „Opus Dei to wywiad Kościoła Katolickiego”.
   http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/belkot_palikota_to_juz_obciach_16993
   Kafar@ nnniemowa@,pozdrówcie waszego guru.

   • kefir2010 26 grudnia 2011 o 2:47 pm

    w tym się zgadzam – opus dei to wywiad kościoła katolickiego. już sam fakt tajności członkostwa stawia tą organizację pod znakiem zapytania, to tak samo, jak w wypadku strasznych, fartuszkowych braci. czyli masonerii i kultu illuminati. ba, powiem więcej – opus dei i sam katolicyzm to nic innego, jak taka „opozycja kontrolowana”, czyli byt polityczny służący do kanalizowania i nadawaniu „jedynie słusznej” formy jakiejkolwiek opozycji wobec systemu. często gdy byłem już bardzo blisko sięgnięcia źródła, różnego rodzaju „opozycja kontrolowana” snuła wobec mnie różne zarzuty. np: Jarek, nie pisz tak, bo co powie na to klecha, bo to niekatolickie, niepolskie, bo to atakuje jakąś partyjkę, a co papież powie na to, itp itd. niestety (dla nich), ale to się skończyło.

    • hjk 26 grudnia 2011 o 10:40 pm

     nawet gdyby to była prawda – to nie sadzisz, ze coś takiego jest potrzebne, by kosciół obronić? Jesli przeciwnik uzywa tajności, to podobnymi metodami można sie bronić, bo „kto czym wojuje od tego ginie”. Nie sama tajność jest zła, tylko ew. to, co ta tajność ochrania…

 6. jakzawsze 26 grudnia 2011 o 1:09 pm

  ….chyba bedzie Armagedon,znaki na niebie i ziemi na to wskazuja,cos nieprawdopodobnego

  • hjk 26 grudnia 2011 o 10:43 pm

   jak masz takie hasła pisać, to nie pisz w ogóle, albo sprecyzuj o co ci chodzi, bo znaki maja to do siebie, ze sie je interpretuje czy odczytuje, a jeden odczytuje tak, a drugi inaczej, wiec co się tobie wydaje takie, inym nie musi, zaś w przypadku znaku apokaliptycznego sprawa musi być dla wszystkich w miarę jasna…

 7. Anna 26 grudnia 2011 o 1:14 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/juz-ponad-1200-ofiar-niszczycielskiego-tsunami-filipinach

 8. Clyde 26 grudnia 2011 o 1:44 pm

  Ha, my nie zaczynamy byc marginesem ale nim juz dawno jestesmy.
  Jestem 30-parolatkiem z rodziny nalezacej do nizszej sredniej klasy (trojmiasto) jak i wiekszosc moich znajomych i tak naprawde to o tematach tutaj poruszanych moge porozmawiac tylko z jedna osoba prywatnie, reszta lacznie z rodzina nie zna tematu i nie interesuje ich to, albo przestaja sluchac co sie do nich mowi albo zaczynaja sie usmiechac albo jak sa w grupie to nawet smiac, w najlepszym przypadku uslysze ze nie maja czasu na takie rzeczy bo musza zarabiac pieniadze albo chca sie odprezyc po pracy a nie denerwowac. Przykre to bo czlowiek czuje sie samotnie wtedy w jakims stopniu, zawsze to w kupie razniej. Cale szczescie mam dziewczyne ktora praktykuje szambale, transformacje swiadomosci, przechodzenia na prane itp w czym upatruje wyjscie od tego calego bagna, co i mnie powoli zaszczepia bo szczerze mowiac to mi bardzo podnosi pozytywna energie i spojrzenia na swiat co przy tych wiadomoscich codziennie serwowanych tutaj byloby ciezko. Przy okazji pozdrawiam wszystkich szczerych dobrych ludzi pracujacych nad polepszeniem tego swiata i zycze lepszego nowego roku

  • kefir2010 26 grudnia 2011 o 2:23 pm

   no cóż. też się z takimi opiniami spotykam u ludziowców – „Jarek, a ty się weź za coś, a nie pseudo politykę uprawiasz”. albo: „Jarek, a ty nie masz innych tematów do omawiania tylko ci żydzi?”. i wiele innych. tak się składa, że większość populacji ludziowców tak już ma, że nie szuka prawdy, ba, nie lubi być tą prawdą zaszczycana, jeśli nie zgadza się to z ich Wonderfoul World. napiszę tekst właśnie o koncepcji Wonderfoul world – czyli koncepcji pięknego, iluzorycznego świata z mediów, seriali, kolorowych czasopism i innych mózgojebów. ludziowcom wystarczy wypasiona bryka justina biebera czy innego pedzia w ich ulubionej, szmatławej gazecie, wystarczy im uśmiech załganego polityka w ich dzienniku, czy wystarczy im w końcu prezentacja nowej kolekcji diamentów kupionej przez dodę czy inną blond pannę obyczajów lekkich.

   polecam wszystkim scenkę z filmu Matrix, gdy jeden z załogantów ich statku powietrznego, umęczony rzeczywistością, dostaje propozycję.. ponownej niewoli w matrixie, ale tym razem na preferencyjnych warunkach. ten człowiek mówi maszynie, komputerowi coś w stylu: „chcę być jakimś znanym aktorem, kimś sławnym” – za cenę iluzorycznych bogactw, ten ludziowiec godzi się na sabotaż wspólnej misji i ponowne więzienie w matrixie, w systemie.

   co zrobiłby typowy luziowiec, gdyby zobaczył w swojej ulubionej telewizji – obojętnie czy trwam, czy tvn – że: „to już pewne – kolejne ekshumacje ciał ofiar smoleńska potwierdzają obecność specjalistycznych mieszanek TNT i węglowodorów. wskazuje to na zamach bombowy”. co taki ludziowiec by zrobił? nic, przełączył by na innego mózgojeba, dojadając czipsy z GMO, glutaminami, i popijając je browarem marki tesco z aspartamem jako słodzikiem, bo tańszy niż chmiel.

  • ... 26 grudnia 2011 o 3:22 pm

   new age to przygotowywanie ludzi na uzdrowienie ekonomii , fałszywy pokoj i objawienie sie antychrysta , zamiast new age polecam to : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

   • hjk 26 grudnia 2011 o 10:50 pm

    trzykropek napisz, ze to do Clyde’a z tym NEW age’em.

    Powiedz mi tylko czy to ten odłam „chrzescijański” wyznajesz, który wierzy, ze ludzie po smierci rozpadają się w nicość, a dostają niesmiertelność dzieki łasce Bozej…

    • ... 27 grudnia 2011 o 12:24 pm

     nie jestem SJ , adwentysta ani nie naleze i nie uznaje zadnych innych organizacji , co do losów człowieka po smierci mam biblijne zdanie na ten temat , a czy ty hjk nalezysz do organizacji ktora najgłosniej krzyczy ze jest KOŚCIOŁEM BOŻYM a jej przywódca nazywa sie papiezem ?

 9. felicyta 26 grudnia 2011 o 1:55 pm

  A to jak Wam sie podoba?

  http://wolnemedia.net/historia/slowianie/

  • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 2:16 pm

   A co wy na to?! :
   http://rafzen.wordpress.com/2011/12/23/dyskryminacja-chrzescijan-w-sejmie-w-polsce/
   To jeszcze lepsze: http://poloniae.wordpress.com/2011/08/14/oswiadczenie-z-okazji-swieta-najswietszej-maryji-panny/

   • ket 26 grudnia 2011 o 3:22 pm

    A co na to!?
    Uroczystość zapalenia lampy chanukowej w Sejmie
    ,,W środę 21 grudnia br. w hallu głównym Sejmu odbyła się uroczystość zapalenia lampy chanukowej. W spotkaniu wzięli udział wicemarszałkowie Sejmu Cezary Grabarczyk i Wanda Nowicka, marszałek Senatu Bogdan Borusewicz oraz przedstawiciele Chabad Lubawicz.”

    http://www.bibula.com/?p=48806

    Pielęgnowanie korzeni: Anna Komorowska (c. Hany Rojer, wnuczka Wolfa i Estery Rojer), zapaliła w Belwederze świece chanukowe .
    ,,W piątek w Belwederze zapalono świece z okazji żydowskiego święta Chanuka. W uroczystości udział wzięli Pierwsza Dama Anna Komorowska, Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski oraz ministrowie KPRP, a także Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich i przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie Piotr Kadlcik.”

    http://www.bibula.com/?p=48911

   • yaphoto 26 grudnia 2011 o 5:39 pm

    „Rabin Shalom Dov Ber Stambler z Chabad Lubawicz w swoim przemówieniu zaznaczył, że jest szczęśliwy, iż uroczystość chanukowa stała się czymś normalnym, nie jakimś punktem zwrotnym, a naród Polski w pełni popiera Żydów w Polsce.”

    Noszkurfa, Monitor, znowu chabad 🙂
    Czekam kiedy sie zlamiesz i wysmarujesz w koncu solidny artykul sklejajacy wszystkie Twoje puzzle 😉 Pzdr

  • hjk 26 grudnia 2011 o 11:37 pm

   w sferze wierzeń to dobrze, żeśmy przyjęli katolicyzm i cywilizację łacinksą, bo to był kompletny zabobon (ta mitologia słowian), jesli chodzi o religię…
   Moze inne sprawy sa ciekawsze i warte zbadania…

   • hjk 26 grudnia 2011 o 11:38 pm

    aha, przynajmniej sądząc po tych treściach z linku…
    bo moze sa jakies inne badania pokazujące inne treści wierzeń…

  • Ktoś 28 grudnia 2011 o 4:18 am

   Światowid to Wisznu nawiasem mówiąc, Perun to Indra.

   Zresztą ze Słowianami jest wiekszy problem. W Mahabharacie opisana jest walka
   pomiedzy dwiema frakcjami o kontrole nad planetą. Jedną z nich są ci nieszcześni
   wymordowywani na każdym kroku, przez odbudowywujacych sie po porazce przegranych,
   Słowianie. W każdym razie jak Bozia tu znowu powróci to wiadomo komu spuści łomot.
   Farbowanym liskom lichtewkom. Tym co Słowo Boże sprowadzili do poziomu rynsztokowych bredni.

   • Ktoś 28 grudnia 2011 o 4:47 am

    Żeby było jeszcze zabawniej to Wisznu to Adi Budda a jego samego namalowanego w formie 5 wcieleń znaleziono jako fresk w jednej z piramid w Egipcie. Nie chce pisać kim naprawde był Jezus Chrystus i z jakiej religii się wywodził bo zaraz tu bedzie gęgot salonowych dewotów odwracajacy zyda ogonem. Mądrzy będą wiedzieć, reszta ma miejsce po prawicy szatana w piekle.

    PS. Ponieważ to w co swiat wierzy to kłamstwo tych co wymówili Bogu posłuszeństwo nie powinniscie sie dziwic czemu na całym swiecie z tak zapartym tchem wypatruja czy Nibiru juz widac czy może jeszcze leci. I czemu taki nacisk jest na uruchomienie „ziemskich barier ochronnych” przez uczestników projektu Cheops chociazby, Oni juz wiedzą, że nawet najwieksze poduchy pod gaciami nie uchronia ich tyłków przed surową karą która już smierdzi w powietrzu na mile.

 10. felicyta 26 grudnia 2011 o 2:01 pm

  Wyjatkowa podlosc…

  Nie wszystkie rodziny mogły usiąść do wigilijnego stołu razem ze swoimi dziećmi. Co roku sądy rodzinne zabierają rodzicom 20 tys. dzieci, część z nich wyłącznie z powodu ubóstwa. To często historie dramatyczne i banalne – jak określa je Piotr Janowski, któremu odebrano dzieci tuż przed Wigilią.(…)
  http://www.tvn24.pl/-1,1729238,0,1,bieda-rozdziela-tez-przed-wigilia,wiadomosc.html

  • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 2:17 pm

   Nazywajmy to po imieniu – to nie jest „podłość” ale ludobójstwo. Określenie zgodne zresztą z definicją z Wikipedii:
   Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo

 11. PokójWam 26 grudnia 2011 o 2:18 pm

  Ron Paul? Obejrzyjcie jego gesty

  • kefir2010 26 grudnia 2011 o 2:30 pm

   takich farbowanych lisów jest dużo w światowej i polskojęzycznej polityce. niestety, ale polityka to największa kurwa i ten, kto pokłada nadzieję w jakichkolwiek politykach, albo jest niedoinformowany, albo pierdolnięty, albo robi to celowo. ja już dawno przestałem wierzyć farbowanym lisom. ludziowców, głosujących tak, jak media każą, podsumował Stan Tymiński – jego cytat mam na swoim blogu. ostatnim sprawiedliwym był Andrzej Lepper, ale on nie żyje – został zamordowany.

  • ojtamojtam 26 grudnia 2011 o 2:34 pm

   o boze czlowieku…. to teraz odpowirdz mi na pytanie. jak robisz dobrze kobiecie reka i chcesz ta reke wsadzic glebiej to uzywasz srodkowego i serdecznego palca. jesli nie wiesz o czym mowie to wspolczuje. czy to oznacza ze podczas robienia palcowki kobiecie wielbisz szatana?

   • nowecant 26 grudnia 2011 o 2:54 pm

    Tak, najlepiej niewygodny temat sprowadzić do seksu, przy okazji pisząc „Bóg” z małej litery.
    Myślałem że to penisa wkłada się do pochwy, a palcami to się np. pisze, trzyma narzędzia pracy, stuka w klawiaturę. U ciebie jest chyba odwrotnie: w klawiaturę stukasz pałką i takie bezsensowne komentarze ci wychodzą.

    • kefir2010 26 grudnia 2011 o 3:00 pm

     w takim razie należy współczuć tobie, jeśli znasz jedyną świętojebliwą drogę do zaspokojenia seksualnego.. tfu.
     ale z pisaniem „Bóg” z małej litery masz rację – to zdradza prawdziwe intencje tego gościa.

    • Totalsky No Problemsky 26 grudnia 2011 o 6:09 pm

     śliski – nomen omen – temat 😉

     • Sully 26 grudnia 2011 o 10:32 pm

      Wchodze po światecznej przerwie a tutaj takiem tematy…..czy ja nie pomyliłam blogów?? Pozdrawiam poświątecznie;-)

      • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 5:23 pm

       Sullencjo? jak tam święta minęły? mam nadzieje, ze normalnie, czyli alka prim na dzieńdoberek:-)

       • Sully 27 grudnia 2011 o 6:35 pm

        Ano minęły spokojnie i żadnego alka seltzer nie musiałam brać;-), a jak u Ciebie?

        • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 8:39 pm

         ciagle jeszcze świętuję – cos w rodzaju gościnnych występów;-) zaprawde powiadam ci – chocby wiara twa była tak silna, że góry mogłbys nia przenosic – a miłości byś nie miał – bedziesz jak cymbał grzmiący, i jak miedź brzęcząca – to oczywiscie nie do Ciebie, ale do takiego jednego, niezbyt ostatnio przeze mnie lubianego; jeszcze bedzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie…:-)

   • kefir2010 26 grudnia 2011 o 2:58 pm

    uff, dobrze, że ludzie nie mają tak długiego języka jak palce. choć jedna panna bodaj na kafeterii marzyła o czymś takim, mówiąc, że chce faceta, który jęzorem dosięgnie aż do szyjki macicy.

    człowieku. tutaj chodzi o gest w postaci uniesionego palca małego i wskazującego, nie ma tam mowy o palcu „fak ju”. gest ten nazywany jest niesłusznie jakąś łacińską nazwą i przedstawiany w mediach jako niewinna zabawa gówniarzy na koncertach hewi metalowych.
    tymczasem, jest to znak rozpoznawczy podnóżków belzebuba, w tym tych politycznych. gdzieś czytałem, że ten znak ma silną emanację energetyczną. ludzie, którzy mają np dar widzenia aury i innych energii mówią, że znak rogów czyniony palcem przyciąga różne negatywne energie, czyli właśnie demony.

    jak robisz palcówkę kobiecie, to używasz palca środkowego i wskazującego – te palce leżą tuż obok siebie. gdzie tam masz wspomniany wyżej znak belzebuba?
    to ty nie wiesz o czym mówisz, chyba, że masz na myśli jednoczesne „zagłębianie” obu otworów ciała, tego z przodu i z tyłu.. w takim razie to tobie trzeba współczuć.

  • nowecant 26 grudnia 2011 o 2:43 pm

   Ciekawe. Do znaku rogów nie można mieć wątpliwości, że nie używa go nieświadomie, raczej nie jest fanem metalu, wątpię też że znaczy to (ten gest z wyciągniętym kciukiem), jak podaje jaśnie oświecona wikipedia, „i love you””. Co do uścisku dłoni to nie jest to pełny masoński uścisk dłoni – oprócz złapania kogoś za rękę z przytrzymaniem kciukiem, to jeszcze przekręcają ją w lewą i prawą stronę. Oczywiście są to tylko szczegóły, może nie chciał tak tego eksponować, ale u nich symbolika jest ważna.

   • PokójWam 26 grudnia 2011 o 3:31 pm

    Ja bym dodał do tego jeszcze logiczne wnioski, np. gdyby był ich prawdziwym przeciwnikiem, to dawno by go zabili. Już nie wspominając o tym, że nie dopuścili by go w ogóle do tak znanej pozycji i pokazania jego twarzy w mediach. Ron Paul jest kontrolowaną marionetką, Prezydenta Kennedy’ego zabili to jego by się bali??

    • iHe 27 grudnia 2011 o 12:18 pm

     Nie jestem znawcą tematu Rona Paula,ale faktycznie afiszowanie się z koziołkami oznacza z dużym prawdopodobieństwem,że jest masonem,co w USA czy UK nie powinno dziwić.
     Nawet w „Polsce”niestety nie dziwi.

     Wynika z tego ponura konkluzja,że fartuszkowi bracia dzięki temu,że grają w obu drużynach mogą z ogromną łatwością doprowadzać do takich sporów jak np. świąteczna krucjata Kefira.

     Można oczywiście się oszukiwać ,że w masonerii są różne stronnictwa etc.Ja bym to tak widział,że jak Obaniak zrobi swoje,czyli do końca podpali świat wtedy USA po swojemu wycofają się do własnej dziury(izolacjonizm) i zaczną wprowadzać funkcjonalne reformy i łapanki na fartuszki mniejszego formatu,żeby lud nacieszyć.
     A w tym czasie w reszcie świata zaświeci czarne Słońce.

     Tą strategie zaczyna być widać na Wyspach(Uk) gdzie jest główne siedlisko robactwa fartuszkowego,a oni szok nie chcą wypić piwa ,które nawarzyli i zostawiają jewrope na pastwę banksterki sami odcinając się częściowo od tych szlachetnych idei.

     Mamy niestety do czynienia z mistrzami świata w manipulacjach na najwyższym szczeblu a bezpardonowe ataki na Monitora służą tylko bractwu,które rozpisało role i prowadzi swoje przedstawienie.

     (Monitor zbudował bardzo cenną platformę porozumienia ponad podziałami i powinniśmy mieć świadomość,że permanentny brak porozumienia wynika ze struktury działania naszych wrogów,dlatego prosiłbym o mniej chamstwa i więcej zrozumienia,bo to 1sze i brak 2 to ewidentnie planowane metody kontroli naszych pasterzy z oka łaski grających po obu stronach w każdej partii tej rozgrywki o władze nad masami)

     Masoneria prowadzi z nami przebieranki,dziś ktoś jest z nami jutro będzie ratował kumpli ze splamionymi fartuszkami sprzedając mniej wartościowych braci..
     Tu widać jak na dłoni schemat z michnikowszczyzny.

     Podsumowując Ron Paul może być Wałęsą USA,a pokazuje koziołki ,żeby go jakiś narwany mason satanista nie odstrzelił bez zgody z góry.
     W dodatku Ron Paul otrzyma kraj w takiej ruinie ,że otrzyma gotowy schemat problem reakcja rozwiązanie – akurat tyle,żeby z jego wolnościowego programu za wiele nie zostało.

     Jest mi przykro dojść do takich wniosków,szczególnie ,że Ron Paul niesie wiele nadziei,a zanim dojdzie do władzy,jeszcze wiele krwi musi upłynąć na całym świecie.
     (Co gorsza jak dojdzie do władzy ta krew dalej będzie płynąć)

     Ogólnie temat pod dyskusje,rozwojowy i do śledzenia uważnie.

     • iHe 27 grudnia 2011 o 12:33 pm

      Tak tylko dodam,że gra toczy się o bardzo wysoka stawkę.Jak wiemy ww3 już się toczy,a plan wprowadzenia NWO nabrał niewiarygodnego przyspieszenia.
      Kiedyś politycy w stylu Rona Paula w USA nie byli rzadkością,a jak wiemy byli masonami.
      Ktoś podjął decyzje ,żeby tak było i pewnie ktoś podejmie decyzje ,żeby tak już nie było.

      Stawką jest władza nad światem nie zapominajmy o tym.
      Dla takiej stawki fartuszki zlicytują nas z wolności i własności do ostatniej niteczki,żeby tylko na niej nie zawisnąć.

     • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 12:45 pm

      ” pokazuje koziołki ,żeby go jakiś narwany mason satanista nie odstrzelił bez zgody z góry.”
      Jest jednak nadzieja ,że właśnie pokazuje je w tym celu,świadomie,by zneutralizować to właśnie zagrożenie.
      Zbyt długo walczy,by być barankiem,musi być lisem.
      Nie przeceniał bym przy tym, masonerii,
      jest słabsza niż nam się wmawia,ale ma przewagę lat medialnego urabiania narodów,
      a ostatnio mediami”alternatywnymi” głosi własną potęgę
      ,stąd ci wszyscy,znawcy,demaskatorzy,
      tajemnic fartuszkowych, na filmikach YT.
      Trzeba szukać nitki,pociągnięcie za którą,
      spruje kamuflaż,i sprawi że „król”
      będzie nagi.

      • iHe 27 grudnia 2011 o 2:31 pm

       @Zenobiusz mając nieograniczone fundusze ma się i nieograniczone wpływy.
       Nie wierze w bajeczki(brednie) Fulforda o rzekomym odcięciu bandytów od kasy.
       (Mają swój własny system bankowy(drukarkowy)i ciągle robią z niego użytek)

       Co do reszty komentarza to mam nadzieje,że zajmiemy się tym na blogu,żeby się tego dowiedzieć.
       ( czyli czy RP jest lisem czy Konradem Wallenrodem.
       I tak lepszy Wałęsa w garści niż Kiszczak na dachu 😉

       • deotibigratia 27 grudnia 2011 o 3:59 pm

        niemniej na tym blogu w systemie dodawania gwiazdek – Ron Paul widnieje jako max (5)
        co jest jak dla mnie dość gęstą propagandą dla jego poparcia 😉

        zaznaczam ze ja nie wypracowałam jeszcze własnej opinii na temat Rona Paula
        mówi mądrze i wygląda jak dobroduszny starszy pan, ale biorąc pod uwagę satanistyczne metody walki o władzę i rozprawiania się z konkurencją – aż dziw że jeszcze jest na fali ?

        najbardziej obawiam się wersji że po skompromitowaniu sie obecnych elit rządzących USA alex jones (media) i ron paul (prezydent) wejdą na ich miejsce – ale tez jako ustawiona kontrolowana opozycja

        • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 4:43 pm

         Atak mediów kryminalnych jak na Putina! Ron Paul niedawno doprowadził do przegłosowania ustawy o audycie FED, co kilka lat temu było fantazją. Dużo z tego co się dzieje jeśli chodzi ruch wyzwoleńczy Amerykanów jest zasługą Rona Paula.

        • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 4:58 pm

         „Dokonania”,obu Panów P,
         zdają się być diametralnie różne.

        • iHe 28 grudnia 2011 o 12:51 am

         Czasami atak działa jak reklama.A audyt FEDu kiedyś w końcu trzeba zrobić.Pewnie sami są ciekawi ile ukradli..Trzeba pewnie rzucić paru winnych na żer dla zachowani minimum pozorów.
         Ważni się szybko utopią ,bądź ich dzieci ,a mniej ważni będą jęczeć w telavivzji.

         Ja bym się upierał ,że stawka idzie o rozpętanie średniego konfliktu nuklearnego w Azji ,wplątując w ten konflikt kogo się da,który ma właśnie uczynić drugorzędnymi takie rewelacje jak wspomniany audyt.
         Możliwe nawet ,że jedna administracja go rozpocznie,żeby następna przyszła jak zbawiciel z misją przerwania takowej wojny i gotowym planem Marshalla.
         (co za dużo nukeów to niezdrowo,ważny jest efekt motyla yy grzybka jaki wywołają)

         A jak wiemy zbawicielowi pozwala się na więcej i na ręce nie patrzy.

         Ostatnia akcja pojednawcza(Izrael sprzedał patrioty) z Chinami to malutki promyczek nadziei.Chyba ktoś stwierdził,że może zostać wykiwany na tej wojnie.Zamiast wielkiego Izraela wielki holokaust.
         Ale to może być nadmiar nadziei z mojej strony.

         Skoro NWO ustawiają sobie nawet rewolucje w Rosji całkiem otwarcie to nic nie stoi na przeszkodzie zrobić coś takiego na swoim podwórku jak przyjdzie na to czas.

         Nasi wrogowie wygrywają ,bo na planszy są tylko ich figurki a my nie jesteśmy w stanie powołać własnych wiarygodnych powszechnie znanych i szanowanych prawdziwie naszych przedstawicieli,bo cały czas ktoś podsuwa nam(bądź korumpuje) gotowe rozwiązania pomijając drobny szczegół ,że ten ktoś ma na to kontakty i fundusze o których my nie możemy nawet pomarzyć nie brudząc sobie przy tym rąk..
         I tu jest pies pogrzebany ustawowo.Część figurek czasem się z nami identyfikuje jak zaczynają sobie zdawać sprawe ,że są też do poświęcenia.

         To jest ten crack super administratora z którym wolna ludzkość powinna się zmierzyć.
         Wszechobecna Iluzja wyboru.Podtrzymywana jak oświetlenie w teatrze.

         ps.Mam też małą teorie ,że do pełnego zniszczenia Islamu ,Chrześcijaństwa czy Judaizmu potrzeba fizycznie zniszczyć centra religijne i miejsca święte.
         A jak wiemy religie wg oświeconych stoją na drodze postępowi więc trzeba się nimi jakoś zająć.W takiej bliskowschodniej „wojence” jakaś rakietka może pofrunąć nie niepokojona na Watykan i po sprawie.Do Avinionu się nie przeniosą.Na Mekke też się znajdzie pretekst.Jerozolima sprawa oczywista.
         Dzięki takiemu okaleczeniu będzie można powołać 1 ekumeniczną religie wiadomo jaką.

         Jak byłbym masonem postępowym to chciałbym upiec te 3 religie na jednym ogniu zasłaniając się globalnym bezpieczeństwem,demokracją i wolnym handlem nie zapominając oczywiście o prawach człowieka.
         Chińczykom to by też było na rękę.W kwestii wiary są bardzo postępowi.

         Mam nadzieje ,że nie przynudziłem,i że to tylko czarny scenariusz.

    • monitorpolski 20 stycznia 2012 o 9:34 pm

     To jest właśnie nielogiczne. Jego zabicie spowodowałoby totalną rewoltę, o ile nie rewolucję – tego się najbardziej obawiają, bowiem nie mają szans z kilkudziesięciomilionową, albo i lepiej armią uzbrojonych Amerykanów. Napiszę o Ron Paulu.

   • ket 26 grudnia 2011 o 3:43 pm

    Codex-Magica-Texe-Marrs
    z symboliką masońską dla zainteresowanych do pobrania za darmo:
    http://www.4shared.com/office/r7XNsZaX/3870779-Codex-Magica-Texe-Marr.html

  • ALFA 26 grudnia 2011 o 2:51 pm

   ZAPOMNIANA MEDYCYNA
   Lecznicze mudry

   Mudra energii. Apan Mudra
   Ułożenie: Należy połączyć opuszki palców – środkowego, serdecznego i kciuka. Pozostałe dwa palce, wskazujący i mały, powinny być swobodnie wyprostowane.
   Przeciwdziała bólowi, wydala z organizmu różne trucizny i zanieczyszczenia, oczyszczając organizm, oraz leczy dolegliwości i choroby układu moczowego. Szczególnie wskazana przy zatruciach i w wypadku bólu.
   http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/mudra.htm

   • nowecant 26 grudnia 2011 o 2:59 pm

    Sprowadza też Szatana. Polecam na uspokojenie!

   • Ania 26 grudnia 2011 o 9:33 pm

    To ty myslisz że Ron Paul praktykuje właśnie medycynę naturalną ?

    • hjk 27 grudnia 2011 o 12:00 am

     „Przeciwdziała bólowi, wydala z organizmu różne trucizny i zanieczyszczenia, oczyszczając organizm, oraz leczy dolegliwości i choroby układu moczowego. Szczególnie wskazana przy zatruciach i w wypadku bólu.”

     czysty zabobon… 🙂
     zero jakichkolwiek naukowych podstaw,,,
     oprócz mechanizmu placebo,,,

     • sebecx 27 grudnia 2011 o 6:09 pm

      hehe.. wystarczy, że są naukowe podstawy do dodawania fluoru do pasty do zębów… hehehe…

      • hjk 27 grudnia 2011 o 7:26 pm

       no tu niby jakieś są z tej racji, ze podobno fluor wchodzi w skład szkliwa i niedobory faktycznie je osłabiają… I jak się je uzupelni to coś tam się poprawia.
       Ale z tego wcale nie wynika, ze ma być w takich ilosciach jak w pastach, ze przekracza 1500 razy naturalne steżenie… I ze kazdy się tym musi faszerować…
       … I ze to nie wywoła jakichś innych niepożądanych konsekwencji w innych miejscach organizmu…
       Mamy tu do czynienia raczej z pseudonauką lub pseudmedycyną 😦

  • monitorpolski 26 grudnia 2011 o 11:00 pm

   Wiesz, że oni wszystko zrobią żeby go zniszczyć. Dr „No” sprawdził się swoją pracą dla ojczyzny przez 30 lat w Kongresie, to wystarczy

   • rabarbarek 27 grudnia 2011 o 4:22 am

    Ron Paul porzadnie zakloca elitarianom nocny odpoczynek. Od 30 lat ma ten sam program , ale po raz pierwszy Amerykanie dostrzegaja w nim kandydata na prezydenta. Do tej pory byl tylko dodatkiem do garnituru , jednak po calkowitym zblaznieniu sie kandydatow obu partii , tylko Ron Paul proponuje prawdziwe zmiany , ktore moga wyciagnac kraj z bagna , w ktorym USA pograza sie coraz bardziej.
    A im ciezsze dziala wytaczane sa przeciwko niemu , tym wiecej osob popiera go. A ze wystepuje we wszystkich mozliwych programach ? Nie ma wyjscia korzysta z kazdej okazji aby powiedziec Amerykanom prawde o sobie i sytuacji w jakiej znalazl sie ich kraj. W ogolnokrajowych debatach dopuszcza sie go do glosu na 2-3 minuty a czasem 30 sekund.
    Pozostali kandydaci maja tego czasu 10 razy wiecej.
    Walka o stan Iowa trwa . Mowi sie , ze kto tam wygra wygra nominacje. Ataki na RP beda sie nasilac. Na dzien dzisiejszy nie ma lepszego dla Ameryki i najbardziej znienawidzonego przez globalistow-satanistow , kandydata na prezydenta. Oni nie ustana w oczernianiu go , poniewaz stanowi dla nich i ich interesow prawdziwe zagrozenie,

    Strona RP . Wywiady, videa i sytuacja w stanie Iowa. Prowadzi we wszystkich sondazach.

    Wystarczy wbic

    RonPaul.com

    • rabarbarek 27 grudnia 2011 o 4:41 am

     Najlepsze przemowienie Rona Paula . Ostrzega Amerykanow przed upadkiem systemu bankowego, przed rozlewem krwi i wprowadzeniem ustaw , ktore ogranicza wolnosc i swobody demokratyczne. [ co jak widzimy juz ma miejsce w USA]
     Ostrzega przed nadciagajacymi czarnymi chmurami nad USA i przed totalna dyktatura .

     Ron Paul warns Americans

    • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 5:04 pm

     mam nadzieję, że snajper spudłuje…..

  • monitorpolski 20 stycznia 2012 o 9:24 pm

   Daj spokój, nie dawaj się wpuścić w maliny agenturze. Ron Paul to najlepsza opcja dla Ameryki i świata by wyjść z tego gówna NWO.

 12. theaspartam 26 grudnia 2011 o 3:09 pm

  Zjednoczony Ursynów – System- http://www.youtube.com/user/TheAspartam?feature=mhee#p/f/6/l2YsLcm2RD0

 13. ~gabriel 26 grudnia 2011 o 3:24 pm

  kefir-piszesz:”nigdy więcej PiS. nigdy więcej kaczyzmu. nigdzie więcej kaczyzmu. kaczyzm to taki specyficzny ustrój, który podtrzymuje żyjące w danym kraju człowieki w stanie takiego specyficznego snu, …”. Jeśli odrzuca się poglądy i działalność jednej partii a przyjmuje innej, to nie żadne przebudzenie. O ile „kaczyzm” to kaczyzm, o tyle nie kłamali co do światowych wydarzeń i sytuacji polskiej polityki i gospodarki. Nie jestem ani za Kaczyńskim ani za PO ani za innym takim dziadostwem. Dobrze powiedział K.Jackowski, że polityka to obecnie „najgorsze kurestwo”. A skoro już nie mamy wyboru co do wybrania w miarę uczciwej partii, ponieważ takiej nie ma, po prostu nie idę na wybory.To jednak też żadne wyjście. Problem jest głębszy. Otóż dyktator Putin którego nie cierpimy, jeszcze trzyma nas z dala od Bestii. Kiedy upadnie, Tusk i Komorowski będą spier…ć w góry przed nami. Wtedy kurtyna opadnie i ukaże się całościowy obraz. Morderstwo za sprawą katastrofy Smoleńskiej, manipulacje USA, kryminalność TVNu i im podobnych i okaże się, że stoimy albo przed rewolucją i diametralną zmianą myślenia albo jesteśmy u progu kolejnego rozbioru Polski. Póki ten „kaczyzm” jak piszesz trwał, żadna Clinton czy Putin nie właził nam z butami na podwórko.

  • kefir2010 26 grudnia 2011 o 5:24 pm

   twierdzisz, że popieram obecny status quo? a gdzie tam.
   jednak dobrze piszesz, że nie należy przyjmować poglądów jednej partii, odrzucając innej – gdyż program wyborczy to konstrukt dla odmóżdżonych euro gojów. mówisz, że za czasów kaczyzmu nikt nie ingerował w życie „przenajświętszej III RP”? to kilka pytań pomocniczych:
   -kto zapoczątkował tradycję świętowania w urzędach państwowych święta channuki?
   -kto wprowadził do Polski bardzo niebezpieczną lożę b nai brith i podpisał traktat lizboński?
   -jaka partia była najbardziej proamerykańska w dziejach „przenajświętszej III RP”?
   -kto, by dopełnić krwawą tradycję, poświęcił swego brata w zamachu bombowym pod Katyniem?
   -jaka partia na trupach dawnej Polski (Katyń, Miednoje, Charków, Morze Białe) chciała rozpocząć kampanię wyborczą z wielkim przytupem, w roku 2010?
   -funkcjonariusze jakiej partii politycznej ukatrupili polskie stocznie i dużą część przemysłu ciężkiego, biorąc pomoc od Brukseli?
   -w końcu: jaka partia polityczna popiera strategiczny sojusz Polski z Izraelem, USA, UE, NATO, OBWE, kto był największym rusofobem wbrew woli Polaków i wbrew naszemu interesowi narodowemu?

   A ODPOWIEDŹ NA TO JEST PROSTA: OCZYWIŚCIE, ŻE CHODZI O PARTIĘ LECHA I JARKACZA!

   • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 5:52 pm

    PANIE MARKU UPRZEJMIE PROSZĘ O BAN NA IP CO PONIEKTÓRYM Z RACJI KRYZYSU ŚWIATOWEGO I WYNIKAJĄCYCH Z NIEGO CIĘCIACH NA PRZESTRZENIE BAJTOWE KTÓRE NIE MOGĄ BYĆ WYKORZYSTYWANE W TAKICH CELACH JAKICH SĄ UŻYWANE PRZEZ kEFIRA VEL MAŚLANKA.
    !!!”POŚWIĘCIŁ SWOJEGO BRATA”!!!!
    KEFIR I D Ź S T Ą D t Y S P R Z E D A J N A D Z I W K O ! ! !

   • ket 26 grudnia 2011 o 6:34 pm

    Antychrześcijańskie skandale w Pałacu Prezydenckim, Sejmie – a społeczeństwo śpi, usypiane również przez zjudaizowanych przedstawicieli Kościoła .
    ,,Z okazji żydowskiego święta Chanuka, w Pałacu Prezydenckim oraz w polskim Sejmie po raz kolejny zapłonęły świeczki na Menorach – symbolu religii antychrześcijański .
    A zdjęcia zamieszczone pod artykułem…???-bezcenne!!! 😉
    http://www.bibula.com/?p=16619

    Zacieśnia się atak na Polskę: reaktywowano polski oddział żydowskiej loży masońskiej Bnai Brith .
    ,,Organizacja B’nai B’rith jest żydowską, nacjonalistyczną, syjonistyczną i masońską, a ze swej natury i celów całkowicie antychrześcijańską organizacją, której źródło stanowi mieszanina masońskiego rytu York i Odd Fellows. Założona została w 1848 roku w Nowym Jorku i przyjęła wzór wolnomularski, symbole masońskie, rytuały, stopnie oraz sposób prowadzenia działalności. Jak wskazuje na to wiele autorów, w tym ks. prof. Michał Poradowski, celem
    organizacji jest jednoczenie środowiska żydowskiego i tworzenie warunków do politycznej, gospodarczej i religijnej dominacja nad światem w ramach budowania tzw. Nowego Światowego Porządku. Tak jak wiele oficjalnie działających organizacji masońskich, tak i B’nai B’rith uczestniczy w spektakularnych akcjach charytatywnych mających stanowić rodzaj medialnej zasłony dymnej.”
    http://www.bibula.com/?p=1190

    ,,Na Wawel za kładzenie podwalin pod budowę państwa żydowskiego”
    http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7436
    W czyim interesie było słanie przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego chwalb radości z tytułu otwarcia warszawskiej loży B”nai B”rith – odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności?
    http://www.dlapolski.pl/Czytaj-art-2569.html ,
    http://www.prawica.net/node/8458
    http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=91615
    Jak to się ma do stanowiska Kościoła w sprawie masonerii?.
    A to tak tylko gwoli przypomnienia,dla tych co maja krótka pamięć.

    • Ktoś 28 grudnia 2011 o 9:07 pm

     …reaktywowano polski oddział żydowskiej loży masońskiej Bnai Brith .
     ,,Organizacja B’nai B’rith jest żydowską, nacjonalistyczną, syjonistyczną i masońską,… – to jest dzieło przyjaciela wszelkich banderowców niejakiego Kłamczyńskiego. Naprawdę do was nie dociera, że jedni maja kraść a drudzy robić rejwach by tym pierwszym udało sie jak najwiecej zaiwanić?

 14. yaphoto 26 grudnia 2011 o 3:32 pm

  Monitorku, w sam raz dla Ciebie, z pozdrowieniami od Piotrka Beina:

  LUBAWICZEROWIE (aut. P. Bein)

  […]
  Jerusalem Post (19.10.2001) pisał o sekcie: „Jest to organizacja o ogromnych zasobach finansowych na całym świecie […] ruch o monumentalnym znaczeniu. Wierzący Żydzi są ogromnie zależni od jego emisariuszy na całym świecie […] jego rabini dominują lub niedługo zdominują żydowskie społeczności w zadziwiającej liczbie krajów.“

  Czołowi politycy izraelscy radzą się lubawiczerów, których rabin przewodzi odrodzonemu Sanhedrynowi. Niemiecki magazyn Focus nazwał światowego przywódcę lubawiczerów w Nowym Jorku „ukrytym władcą Izraela […] Żaden żydowski mąż stanu odwiedzający USA, czy to z Partii Likud czy z Partii Pracy, nie uniknie prywatnej audiencji”. Sekta ta („choroba umysłowa“ wg b. rabina Berlina, Walthera Rothschilda) lansuje swe cele polityczne przez dyplomację Izraela, Mosad i lobing. Wg Jerusalem Post (22.10.2000), „Nie ma nikogo bardziej szanowanego i cieplej przyjmowanego w Kongresie USA, Białym Domu i wśród korpusu dyplomatycznego“, niż czołowy przedstawiciel lubawiczerów Levi Shemtov, „nieoficjalny rabin stolicy USA”. W jego waszyngtońskiej „ambasadzie“ wisiały w 2000 r. zdjęcia zaprzyjaźnionych polityków, m.in. syjonistycznego psa na Arabów, Newta Gingricha, prezydenta Clintona i wiceprezydenta Ala Gore oraz b. premiera Izraela, ultra-rasisty Benjamina Netanjahu. Rada bezpieczeństwa USA i departament stanu kierują się wskazówkami „ambasadora“ (Jerusalem Post 22.10.2000). Lobyści sekty regularnie kontaktują się z międzynarodowym korpusem dyplomatycznym w USA.
  […]

  Calosc: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/26/lubawiczerowie/

 15. nnnn 26 grudnia 2011 o 4:55 pm

  ZNALAZŁY SIĘ AUTORYTETY PASTERZE PROWADZĄCY BYDŁOCHYBA NA ZGUBĘ…

  • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 5:14 pm

   To takie psychologiczne, piszesz jedno zdanie z caps on żeby bardziej było widoczne, a jako że jest to jedno zdanie to trafi do większości bo zawsze się znajdzie ktoś leniwy kto nie przeczyta dłuższych wpisów. Nieźle, nieźle; od ludzi od prania mózgu dostałbyś 4+ bo masz ‚…’ zamiast ‚!!!’ także tu troszke się sypnąłeś. Ale generalnie tak jak pisałem 4+ wdg podręcznika a wdg świata to jakieś od 300-400 a nawet 1500-2000 zł (zależy od statusu etatu) więcej miesięcznie dopływa do kieszonki (no bo przecież nie na konto~~)

  • Ania 26 grudnia 2011 o 5:16 pm

   No tak, pasterz jest po to, aby pędzić bydło w konkretną stronę, a nie dawać mu wolność czyli wyzwolenie. Bo bydło pędza się dla korzyści a nie dla wyzwolenia.
   Jak człowiek chce być wolny, to musi sam szukać wiedzy i opuścić stado !
   A większość nie chce. I mają prawo !

   • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 5:26 pm

    Jak się nie ma nic do powiedzenia, to lepiej nic nie gadać?
    Te, ty tam która jabłko podałaś rozumiesz?

    • Ania 26 grudnia 2011 o 5:30 pm

     Święta prawda ! Lepiej nic nie mów!

     • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 5:41 pm

      Bądż ‚wolna’; bądź taka ‚indywidualna’ zniszcz autorytety i ‚pasterzy’.
      Skończysz ze zniszczonymi narządami rozrodczymi w jakiejś ciemnej uliczce z majtami na twarzy i ciężkim zjazdem po dragach ubesłasnowolniących. To jest brak tego prawdziwego stada Chrystusa.

      • kefir2010 26 grudnia 2011 o 5:50 pm

       rozumiem, że to parafraza, czy raczej: podeptanie słynnego zdania Nicolasa Gomeza Davilli o buntach przeciw Bogu? wyszło ci to raczej miernie, ale ta wymiana zdań jest dobrym materiałem dla mnie, czyli dla behawiorysty i psychoanalityka – amatora. domyśl się o co chodzi 😉

       • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 5:57 pm

        Marna jest twoja działalność jako troll

      • Ania 26 grudnia 2011 o 6:07 pm

       Wątpię żeby Chrystus potrzebował kąsającego po kostkach psa pasterskiego.
       Za bardzo się starasz.
       On nauczał ,nie tworzył stada.

       • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 7:39 pm

        Razem jesteśmy siłą. Żyjemy żeby żyć z innymi. To jest to stado. Czy raczej wspólnota bo ‚stado’ jest bardzo darwinowskie

        • Ania 26 grudnia 2011 o 7:53 pm

         Nieprawda. To nie stado. To społeczeństwo. Różnica między społeczeństwem a stadem jest taka sama, jak miedzy krzesłem a krzesłem elektrycznym.
         Potrzebujemy społeczeństwa żeby wykształcić ludzkie cechy.
         Stado zaś sprowadza ludzi do poziomu bydła i niszczy człowieczeństwo.
         Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę.

       • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 7:42 pm

        A ten pies pasterski… Sory, poniżej krytyki. Zawsze tacy jak ty znajdą sposobność niszczenia i uzwierzęcenia tego co dobre i boże bo nie jest to „wolność”. Oj ja już te waszą wolność znam…

        • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 8:02 pm

         Cały czas się uczę i zbieram wiedzę by być czujnym i bym mógł rozpoznać co i jak ‚po owocach ich poznacie’ by nie dać się zmylić. Natomiast gdyby już Chrystus zaczął królować bardzo chętnie oddam się jak ‚bydło’ do jego ‚stada’. Mi to pasuje, zwłaszcza że to zaszczyt być pod lagą Chrystusa czy wdg niektórych archanioła Michała. Ani to nie urąga mojej dumie ani mojej wolności. Bo jego stado to wolność – mam nadzieję że tu się zgadzamy.

       • zerrkos 27 grudnia 2011 o 8:01 am

        Jezus Chrystus dawał ludziom wędkę, ale ludzie nadal wolą rybę, bo tak im wygodniej.

        • Rodriguez7 27 grudnia 2011 o 12:11 pm

         A ksiądz uprzedzał żebym to zostawił bo z samym diabłem będę walczył. Widać wasze rozwidlone języki…
         Czy może jeden język? xd
         Grzesznikom bluźniercom i oszczercom – przebacz nam Panie!

 16. felicyta 26 grudnia 2011 o 5:06 pm

  W Polin bez przewrotu sa realizowane „etapy demokracji” jak w Libii…

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/26/wprowadzenie-do-demokracji/#more-16505
  Wprowadzenie do demokracji
  26 Grudzień 2011
  Źródło: http://libyasos.blogspot.com

  Tłum. Pisanka

  Model, o którym mowa sprawdza się w Libii. Jest „esencją” – „kwintesencją” – „sednem” demokracji. Wzór ten, mając na względzie uwarunkowania polityczno – społeczno – gospodarcze (trendy, układy, wpływy, zależności, związki), był już i jeszcze będzie (w całości, w części) realizowany w innych krajach, państwach na świecie. Jest etapowy, fazowy:

  Pierwszy etap, faza: Spreparuj fałszywe zarzuty przeciwko legalnemu rządowi, władzy swojego kraju. Przedstaw nieprawdziwe podejrzenia. Zaprezentuj nieprawdziwe oskarżenia.

  Drugi etap, faza: Proś NATO o zbombardowanie własnego kraju, o ratunek, o wybawienie, o zbawienie. Niech przemieni się w gruz, ruinę. Niech przemieni się w gruzowisko, rumowisko. Niech zamieni się w zgliszcza.

  Trzeci etap, faza: Naznacz niezgodne z prawem kierownictwo swojego kraju. Wyznacz sprzeczne z prawem przywództwo swojego kraju.

  Czwarty etap, faza: Proś sojuszników o pieniądze na budowę, odbudowę, przebudowę własnego kraju z gruzu, z ruiny, z gruzowiska, z rumowiska, ze zgliszczy.

  Piąty etap, faza: Zawrzyj kontrakty, porozumienia, umowy w imieniu swojego kraju. Nie bilansuj społecznych zysków i społecznych strat. Nie kalkuluj, co się społecznie opłaca, a co się społecznie nie opłaca. Nie obliczaj. Nie rachuj. Nie wyliczaj. Pozwól zarobić.

  Szósty etap, faza: Spowoduj zadłużenie własnego kraju. Nie spłacaj długów. Nie spłacaj kredytów. Nie spłacaj pożyczek.

  Siódmy etap, faza: Wdrażaj programy strukturalno – dostosowawcze, czyli SAP, zalecane przez BS, a więc Bank Swiatowy, oraz MFW, a zatem Międzynarodowy Fundusz Walutowy. W ramach reform dewaluuj walutę swojego kraju, ograniczaj płace, ograniczaj wydatki, prywatyzuj grunty, instytucje, zakłady.

  Ósmy etap, faza: Sprzedaj bogactwa narodowe własnego kraju. Sprzedaj dobra narodowe własnego kraju. Wyprzedaj majątek narodowy darmo, tanio, za drobiazgi, za grosze.

  Dziewiąty etap, faza: Poślij po cudzoziemców, aby pomogli. Wyślij po obcych, żeby wsparli. Domagaj się pomocy dla swojego kraju. Domagaj się wsparcia dla swojego kraju.

  Dziesiąty etap, faza: Zamawiaj artykuły zagraniczne dla własnego kraju. Żądaj produktów z zachodu, towarów z zachodu, wyrobów z zachodu.

  Jedenasty etap, faza: Przekonaj (jak można wszystkich, jak nie można niektórych), że w Twoim kraju się powiodło, choć człowiek żyje jak dziki, dzikus, niecywilizowany, zacofany, choć ludzie żyją jak dzicy, dzikusy, niecywilizowani, zacofani, choć standard życia jest archaiczny, prehistoryczny.

 17. theaspartam 26 grudnia 2011 o 5:24 pm

  Ktoś wspominał że dawno nie było Natanka to proszę bardzo,nie promuje go jako wszech wiedzącego bo ma sporo błędnych kazań czy jak to tam zwać, ale jest w tym i źdźbło prawdy, zawsze to jakiś przekaz do grupy wiernych autorytetom a nie własnego rozumu, czas się postawić na mydlenie oczu 🙂 Trzy szybkie Ile Żydzi czekają na Mesjasza. http://www.youtube.com/watch?v=q4twhKxoYQ4

 18. maran 26 grudnia 2011 o 5:51 pm

  Pan Jezus, jak wiadomo, tylko dlatego urodził się w Betlejem, że cesarz Oktawian będąc w tarapatach finansowych, nakazał by „spisano wszystek świat”, tj. wszystkich podatników, żeby pobrać od nich pogłówne i w ten sposób złagodzić deficyt budżetowy. Więc Józef z brzemienną Marią ruszyli w podróż, pewnie w towarzystwie wielu innych osób, których cesarski rozkaz podobnie zmobilizował. Nietrudno się domyślić, że przy takim poruszeniu trudno było kupić nawet coś do jedzenia, nie mówiąc już o noclegu. Toteż zapewne z wielkim trudem ulokowali się w jakiejś stajni, no i tam właśnie urodził się Syn Boży.

  Na szczęście ówczesne władze państwowe interesowały się ludźmi bardzo pobieżnie, nie wtrącając się do ich życia rodzinnego. Gdyby jednak Pan Jezus narodził się w podobnych warunkach dzisiaj gdzieś w Polsce, prawdopodobnie zaczęłyby się poważne problemy. Natychmiast do stajenki przybyłaby ekipa TVN-24 z panią red. Justyną Pochanke, która nakręciłaby wstrząsający felieton filmowy, do czego doprowadziły rządy braci Kaczyńskich, że kobiety muszą rodzić dzieci po stajniach. Donald Tusk na zwołanej jeszcze tej samej nocy konferencji prasowej zażądałby ustąpienia rządu i rozpisania nowych wyborów. W międzyczasie do stajenki przybywałyby kolejne ekipy telewizyjne i radiowe, a także tłumy fotoreporterów, z których każdy chciałby uzyskać ujęcie lepsze od konkurencji. W tych warunkach musiałoby dojść do przepychanek, a nawet bójek, być może z udziałem Józefa, który pewnie już po godzinie miałby dosyć całego tego towarzystwa, wypytującego go, a to o to, a to o tamto i bezceremonialnie zaglądającego we wszystkie kąty…

  W takiej sytuacji na pewno pojawiłaby się policja i w tym momencie wydałoby się, że ani Józef, ani Maria, nie mają dowodów osobistych, a ponieważ żaden z policjantów nie znałby przecież języka aramejskiego, nie byłoby innego wyjścia, jak zabrać Józefa na komisariat do wyjaśnienia, zaś Marię z Dzieciątkiem – do policyjnej izby dziecka.

  W międzyczasie jednak relację w TNV-24, łącznie ze zdjęciami z bójki i interwencji policji, obejrzałby redaktor dyżurny z „Gazety Wyborczej” i powiadomił ścisłe kierownictwo, które uznałoby z pewnością, że to znakomity materiał do akcji „rodzić po ludzku”, a zarazem okazja do skrytykowania ohydnego reżimu braci Kaczyńskich, którym wytknięto by koncentrowanie się na lustracji i rozliczeniach, a ignorowanie ludzkich, a zwłaszcza kobiecych potrzeb. Następnego dnia jednak odezwałyby się organizacje feministyczne i proaborcyjne. Podniosłaby się fala krytyki pod adresem Józefa, ale również pod adresem Marii, że z karygodną lekkomyślnością zdecydowała się urodzić Dziecko w takich warunkach. W radykalnych pismach kobiecych Józef zostałby okrzyknięty „męską szowinistyczną świnią”, zaś Magdalena Środa w rozmowie z Kazimierą Szczuką w „Gazecie Wyborczej”, na przykładzie Marii skrytykowałaby bezmyślną uległość kobiet.

  W rezultacie Maria i Józef zostaliby uznani za „toksycznych rodziców”, a sąd bombardowany apelami organizacji feministycznych i gejowskich i oblegany przez naprędce zorganizowane pikiety, nakazałby odebranie im praw rodzicielskich i umieszczenie Jezusa w Domu Małego Dziecka. Wykonaniu tego postanowienia sądu towarzyszyłyby rozdzierające sceny.

  Zanoszącą się od płaczu Marię konwojowałoby aż trzech policjantów, podczas gdy Józefa, który próbowałby stawić desperacki opór, obezwładniono by przy użyciu paralizatora i skutego kajdankami odwieziono by na rozprawę w 24-godzinnym sądzie, który za czynną napaść na policjantów skazałby go na dwa lata więzienia bez zawieszenia. Tymczasem w Domu Małego Dziecka pielęgniarki porobiłyby sobie pamiątkowe zdjęcia z Jezusem w kieszeni fartucha i w różnych innych pozach. Dopiero trzeciego dnia nastąpiłby przełom. Policyjne dochodzenie wykazałoby, że Józef, Maria i Jezus są pochodzenia żydowskiego. „Gazeta Wyborcza” natychmiast przyjęłaby poważny, oskarżycielski ton, kierując zarzuty pod adresem właścicieli stajni, że wykorzystali przymusowe położenie wędrowców, by ulokowaniem w stajni upokorzyć ich z powodu ich pochodzenia, a kto wie, czy też nie w intencji zgładzenia Jezusa, poprzez specjalne stworzenie mu prymitywnych warunków egzystencji……….”
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2332

  • Rodriguez7 26 grudnia 2011 o 7:45 pm

   kozak:)

 19. nowecant 26 grudnia 2011 o 5:58 pm

  Monitorze, coś jest z nowymi buźkami nie tak – wszystkie komentarze mają Rona Paula 😀

 20. Pablo 26 grudnia 2011 o 7:09 pm

  Już ponad 1200 ofiar niszczycielskiego „tsunami” na Filipinach
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/juz-ponad-1200-ofiar-niszczycielskiego-tsunami-filipinach

  • felicyta 26 grudnia 2011 o 8:14 pm

   Inondations aux Philippines: la recherche des victimes continue

  • Pablo 27 grudnia 2011 o 9:54 am

   http://powodzie.blox.pl/html

 21. felicyta 26 grudnia 2011 o 8:10 pm

  (napis pod zdjeciem)

  Szczurze podziękowania dla Polaków za pomoc ze strony żydowskiego apartheidu w Polsce i za naszą w nim bierność

  (…) Zdaniem Zielonych w Libii (opierających się na statystykach nieoficjalnych, nieurzędowych, niezależnych) w nalotach zabito 100.000 ludzi / Libijczyków, zraniono 240.000 ludzi / Libijczyków, zaginęło 78.000 ludzi / Libijczyków, zgwałcono 10.300 ludzi / Libijczyków, 350.000 zostało uchodźcami.(…)

  Źródło zdjęcia ze szczurami: http://www.msz.gov.pl/Oswiadczenie,MSZ,po,smierci,plk.,Kadafiego,46181.html
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/25/dogodna-ilosc-przestepstw/

 22. alexxx 26 grudnia 2011 o 8:20 pm

  wy tu pierdu pierdu a teraz powazne pytanie: Jak myślicie bedzie woja w iranie czy nie?

  • Konarski 27 grudnia 2011 o 4:17 am

   Będzie i nie tylko w Iranie, najpierw Syria.

   • rabarbarek 27 grudnia 2011 o 6:39 am

    Najpierw prawdopodobnie bedzie cos zupelnie innego. Moze ktos z Was pamieta wypowiedz Brzezinskiego na temat Iranu. Dzisiaj nie mialam czasu , ale pewnie znajde. Otoz w jednym z wywiadow powiedzial on , ze jesli bedzie mialo dojsc do wojny z Iranem , poprzedzone to wydarzenie bedzie atakiem na USA lub Irak . Powiedzial , ze chodzi o pretekst do wywolania wojny czyli po prostu o false flag atak. Jak wiadomo wycofanie wojsk koalicji z Iraku stworzylo idealna sytuacje do takiego ataku . Wedlug tego co mowil Brzezinski , zginac ma duzo osob i posadzony o atak bedzie Iran.
    Biorac pod uwage , ze Brzezinski to czlowiek Rockeffellera , mozemy domyslac sie , ze cos wie. Zreszta Brzezinski sam jest dobrym graczem na arenie miedzynarodowej . To on podobno wymyslil Al Kaide i jej mit. Mozna jeszcze znalezc zdjecia jak wymienia usciski z Osama …

    Boli go , ze po raz pierwszy w historii , prawie cala ludzkosc jest aktywna politycznie. Politycznie uswiadomiona i dzieki Internetowi swpoldziala. Boli go , ze ciezko teraz kontrolowac spoleczenstwa , ktore dzieki niezaleznym komunikatorom , posiadaja wiedze o tym co sie na swiecie dzieje. Boi sie w koncu , ze globalne elity nie zrealizuja swoich planow , poniewaz coraz trudniej kontrolowac jest te przebudzone masy.

    Powiedzial kilka lat temu , ze ” w dawnych czasach latwiej bylo kontrolowac milion ludzi niz fizycznie ich zlikwidowac . Dzisiaj natomiast latwiej jest zabic milion niz ich kontrolowac”
    Mowi tez czesto o tym , ze pomimo posiadania ogromnej nowoczesnej, militarnej machiny ,
    rzady nie sa w stanie zapanowac nad budzacymi sie spoleczenstwami.
    ” Oni” wiedza , ze czas im ucieka i dlatego beda kreowali poczucie strachu, beda tworzyli nowe punkty zapalne na swiecie, beda zabijali , zeby na koniec zaaplikowac swiatu dyktature jakiej swiat nie widzial.

    Przed Swietami celnicy w Finlandii wykryli na statku olbrzymia kontrabande broni. Towar oznaczony jako fajerwerki okazal sie byc najnowoczesniejsza bronia. Trwaja domysly kto byl odbiorca. Cisza o tym mediach , a to moze miec olbrzymie znaczenie dla obecnej sytuacji na swiecie. Przygotowania do wojny , przygotowanie zamachu, czy proba wywolania kolejnej zawieruchy ? Warto sledzic wiadomosci na ten temat.

    Od Iranu , do Brzezinskiego , ew. false flag i Finlandia . Duza rozbieznosc , ale wszystko moze byc powiazane ze soba.

    Brzezinski niezadowolony z globalnego przebudzenia…

    http://newsfornatives.com/blog/2011/02/08/easier-to-kill-one-million-people-then-to-control-them-zbigniew-brzezinski/

    • rabarbarek 27 grudnia 2011 o 6:50 am

     Na temat dziwnej przesylki. W USA cisza zupelna, ze to Izrael wyslal do Chin patrioty. Przesylka jak przesylka , ale samo sprzedanie technologi , ktora okryta jest tajemnica , dobrze swiadczy o „przyjaciolach” , ktorych USA wspiera finansowo i militarnie. Byc moze Chiny mialy przekazac bron dalej . Coraz trudniej polapac sie w tym swiecie , kto z kim , na jak dlugo i po co.

     http://getsmartnews.com/news/320864

     • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 7:13 am

      To potwierdza tezę Texe Marrsa, że uny przenoszą się do Chin i stamtąd będą kontrolować świat. O skali tego działania świadczy np. to, że z wielkich jezior Z USA do Chin woda przewożona jest potężnymi statkami – cysternami. I to w ilości takiej, że poziom tychże spada. Ujawnił to m.in. Jesse Ventura w jednym odcinków Conspiracy Therory

      • iHe 27 grudnia 2011 o 1:06 pm

       Uny się przeniosą,ale swoich kontrolerów zostawią.Swoją drogą to ciekawe,że się przenoszą.
       Najwyraźniej nie mogą przerobić USA na kołchoz posiadając tam główną baze,a w Chinach czeka już gotowy njułotrorder.
       Pewnie chodzi o zbliżające się „żniwa” w USA.

       Niezłe jaja nawet małe dziecko wie co będzie w UssA.
       (niezły syf dla dzieci)

      • navajo88 27 grudnia 2011 o 2:57 pm

       hahahahahahahahaha Monitor co ty za bzdury piszesz co ????? woda z wielkich jezior ????? i co poziom wody opada hahahahahahaha Monitor te jeziora są zasilane wodą podziemną i nie tylko ,ale i innymi dopływami ,także spoko ale zanim całkowicie wyschną to musimy jeszcze sobie poczekać na to zjawisko i to ładnych kilka miliardów lat aż słoneczko nasze zacznie puchnąć i powoli pożerać ziemię i tyle ,,,ale swoją drogą nieżle mie ubawiłeś tymi jeziorami hahahahahahahahaha
       J.M.H

       • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 3:05 pm

        Wiem, ze to brzmi niedorzecznie, ale są na to dowody! Nie ma niestety polskiego tłumaczenia, możesz włączyć angielski transkrypt i tłumaczenie, ale to nie działa zbyt dobrze…

        • hjk 27 grudnia 2011 o 3:40 pm

         obaj macie rację, bo woda faktycznie się uzupełnia naturalnie, ale z 2giej strony jak nagle się wypompuje 100 tys ton do tankowca, to nie tak szybko sie uzupełni…

        • navajo88 27 grudnia 2011 o 3:48 pm

         wiem że nie do rzecznie i jeszcze jedno ile tych tankowców musiało by być !!!!! odpowiedż jest prosta ! Do nagłej i niespodziewanej ilości tankowców i chyba by całej floty tankierów by nie starczyło !!!
         J.M.H

        • hjk 27 grudnia 2011 o 3:58 pm

         do 88ki 🙂
         łatwo można obliczyć znając powierzchnię jezior i średnią głebokość, ile tych tankerów by musiło być…
         jesli średni tanker to 100 tysięcznik – to tak, jakby zniknął hektar jeziora o głebokości 10m

        • rabarbarek 28 grudnia 2011 o 12:42 am

         Chyba chca ta woda z Wielkich Jezior zdepopulowac Chinczykow. Ryby z Jezior Ontario i Erie swieca w nocy. A woda w tychze jeziorach przypomina cuchnacy sciek .

    • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 7:20 am

     Mała poprawka – Brzeziński cytował kogo innego z tym kontrolowaniem i zabijaniem miliona ludzi. Ale to w sumie jest nieistotne – to on to nagłośnił.

     • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 9:39 am

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/27/co-sie-dziejez-nowa-grozna-swiatowa-pandemia/
      Podobno miliony, już zabija lekooporna gruźlica,i to właśnie w Europie..

      • hjk 27 grudnia 2011 o 10:47 am

       tak, w okolicy słychać było, ze są 2 przypadki zachorowania…
       Ale to nie były przypadki śmiertelne…

       • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 11:50 am

        W materiale który przytaczam pisze się o 1,7 mln zgonów.
        Tak się zastanawiam,czy nie dajemy się wpuszczać w maliny,pomagając uzyskać jeden ,pożądany przez”przeciwnika”efekt.Wszechogarniający lęk.To,czynnik,osłabiający ,naturalną odporność organizmu.Czy nie tańczymy do muzyczki,którą się dla nas komponuje.Niechby na Polskę przypadało 100.000 zgonów,na gruźlicę,ktoś by o nich wiedział.Wiem,że nowotwory,i” błędy” medyczne,koszą moich znajomych.O zgonach wywołanych nagłośnianymi usiłowaniami ludobójstwa,jakoś nie słyszę.Na pewno szczepienia na grypę sezonową,są „ciekawe”.Wśród bliskich i znajomych,odnotowuję ,nagłe pogorszenie stanu zdrowia,po tym dobrodziejstwie.

      • sebecx 27 grudnia 2011 o 8:40 pm

       ..u mojego taty też zdiagnozowali gruźlicę.. nakarmili go lekami, a okazało się, że to mykobakterioza… na czas diagnozowania szpital stał się więzieniem… lekami niesłusznie go napaśli i na dokładkę nie w porę..

    • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 5:28 pm

     @rabarbarek
     poza tym – to jest stary pierdziel, i moze – najzwyczajniej – nie docenił siły internetu? staruchy tak maja: zyja przeszloscią, i nie dostrzegaja, jak sie świat zmienia…

  • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 5:16 pm

   nie bedzie!! Iran to duzy i silny kraj, i – o czym łatwo sie zapomina – był juz kiedys w tzw. strefie wplywow Zachodu; z czego wynikaja plusy dodatnie, i plusy ujemne; ich sie tak latwo nie przerobi na cannon fodder (mieso armatnie) jak Libijczyków; sprawy sie komplikuja – z punktu widzenia globalistów: internet jest fajny, bo pozwala na bezproblemowe wydawanie gotówki; ale internet bywa tez klopotliwy (z ICH punktu widzenia- bo ludziewymieniają sie informacjami takimi, jak my tutaj) kwadratura koła (ciagle- z ICHpunktu widzenia);

   • rabarbarek 27 grudnia 2011 o 7:47 pm

    Oj Totalski No Problemsky , dinozaury polityki swiatowej moze nie docenily dobrodziejstw plynacych z Internetu dla mas , ale z pewnoscia dzisiaj wiedza juz jak odciac nas od tej zabawki . My natomiast nie zdajemy sobie do konca sprawy z tego , ze jesli ktos taki jak Zbysiu budowal cale zycie globalny dom swiatowy , to chcialby zobaczyc jak on wyglada przed smiercia. Ogladanie golych scian to za malo. I wlasnie dlatego architekci i budowniczy tego „domu” sa bardzo niebezpieczni.

    Dzisiaj na swiecie sa przynajmniej dwie „rodziny” , ktore chca wprowadzic sie do nowego domu i widac coraz wyrazniej , ze reality show serwowany masom odgrywany jest w ponurym nastroju. Jak w szachach , walka o pokonanie przeciwnika w jak najmniejszej liczbie ruchow. A , ze trup sie sciele gesto tym lepiej dla rozgrywajacych.

    Iran? Nie wiem czy wiesz , ze nasz Zbyniu , byl i jest przeciwny atakowi na Iran . To on powiedzial takie piekne zdanie ,ze USA nie moze zachowywac sie jak bezradne dziecko. I jesli Izrael bedzie chcial zaatakowac Iran to musi przeleciec nad terytorium Iraku, ktorego przestrzen kontrolowana jest przez USA. Dal do zrozumienia , ze takiego intruza trzeba zestrzelic i po sprawie. No ale przeciez nie mozna dopuscic do ataku na przyjaciol , wiec Obama wycofal wojska , przestrzen powietrzna w kazdej chwili tez moze oczyscic z zakazow i nakazow i voila ,” robta co chceta”.

    Wiesz Totalsky ta odpowiedz byla niby do Ciebie , a tak naprawde to wszyscy przygladamy sie grze w szachy i probujemy odgadnac kolejne ruchy przeciwnikow. Przegnac ich od tej gry , to jest problem …

    • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 8:54 pm

     @rabarbarek
     a ja tak – „na zdrowy chłopski rozum”; kto spierdzielił potencjalnie zajebiscie spektakularną akcję US Special Forces w 1980 roku?…pamietasz?: … amerykanscy zakładnicy w budynku US Embassy w Iranie, cztery helikoptery, z których dwa nie doleciały do celu z przyczyn niezaleznych od potencjalnego npl-a, potem jeszcze pare niedoróbek i w efekcie – Jimmy od fistaszków przegrał, w zasadzie wygraną, kampanię z niejakim Reaganem (BTW; chwała Najwyzszemu, ze tak sie stało!); ano kto dał ciała: ano – doradca ds. bezpieczenstwa, Zbig Brzeziński (dając kolejny dowód, ze „polskie planowanie” nadaje sie do potłuczenia o kant pewnej czesci ciała); stary patafian tetryczeje – i mam nadzieje, ze sie nie myle w tej diagnozie….

     • rabarbarek 27 grudnia 2011 o 11:07 pm

      Totalsky , nie tylko Brzezinski dal ciala. Wtedy w calym ” Jasnym” Domu panowala pomrocznosc jasna. Wlacznie z agencjami wywiadowczymi. Wszyscy ze wszystkimi zarli sie , dzialali pokryjomu , planowali bez sensu, zajeci byli tysiacem spraw i ta jazda po pijaku zakonczyla sie tak jak widzielismy.
      Tej pomrocznosci jasnej zycze dzisiaj wszystkim decydentom -psychopatom.

      • hjk 28 grudnia 2011 o 12:04 am

       a komunistyczni agenci brylowali na tamtejszych salonach…

 23. hjk 26 grudnia 2011 o 9:21 pm

  Krzysztof Rybiński:

 24. nnnn 26 grudnia 2011 o 9:32 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=p9-vqohQwTM z dracońskim pozdrowieniem:))))

 25. jakub102 26 grudnia 2011 o 9:40 pm

  Serce boli
  Szacunek dla flagi:

 26. nnnn 26 grudnia 2011 o 9:45 pm

  Dracońska fala:)

 27. nnnn 26 grudnia 2011 o 9:45 pm

 28. Megi 26 grudnia 2011 o 9:47 pm

  Tradycyjnie już przypomnę, że jutro 27 dzień miesiąca: modlitwa, post, Komunia Św za Ojczyznę

 29. Adaśko 26 grudnia 2011 o 10:57 pm

  System of a Down

 30. maran 27 grudnia 2011 o 2:05 am

  Przesliczne, ciekawe zdjecia z obchodzenia Bozego Narodzenia w Betlejem.

  http://occupiedpalestine.wordpress.com/2011/12/16/christmas-in-palestine-2011-in-pictures/

  • jakzawsze 27 grudnia 2011 o 6:13 am

   …. Na scianie,nad luzkiem sobie je powiesze

 31. BirD2 27 grudnia 2011 o 4:02 am

  Breaking News!

  Czy grozi nam największa epidemia w dziejach ludzkości?

  Wszystkie informacje dotyczące śmiercionośnego wirusa grypy, skonstruowanego przez holenderskiego naukowca Rona Fouchiera, została utajniona ze względu na podwyższone ryzyko ataku bioterrorystycznego. Niestety wiele danych już wyciekło. Czy grozi nam największa epidemia w dziejach ludzkości?

  http://odkrywcy.pl/kat,111404,title,Czy-grozi-nam-najwieksza-epidemia-w-dziejach-ludzkosci,wid,14111169,wiadomosc.html

  – – –
  I przypominam

  Scenariusze przyszłości fundacji Rockefellera.

  Scenariusz:
  „W 2012 roku, pandemia, na którą od lat czekał świat w końcu uderza.
  …Pandemia miała również zabójczy wpływ na gospodarkę. Międzynarodowa mobilność osób i rzeczy została zatrzymania, wyniszczając branże, takie jak turystyka i łamiąc globalne łańcuchy dostaw.
  … Pandemia uderzyła w całą planetę choć nieproporcjonalnie dużo ludzi zmarło w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Środkowej, gdzie brakuje oficjalnych protokołów kontroli takich zjawisk.

  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/scenariusze_przyszlosci,p288564572

  (Nie przeczytałem całego ale warto się zapoznać)
  Moim zdaniem nie ufo, nie szatan a to będzie news, od początku gdy pojawiły się wzmianki o tej modyfikacji wirusa i namowach USA by utajniono informacje nt. wirusa gdyż może wpaść w ręce „terrorystów” byłe pewny że tak się właśnie stanie i dalej jestem pewien że w przyszłym roku będzie epidemia tegoż wirusa bądź podobnego.

  Ta cała maskarada (moim zdaniem) jest informacją dla nas „co się stanie).

  • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 7:27 am

   Coraz więcej wskazuje na to, że jest to operacja fałszywej flagi, której celem jest zaszczepienie całego świata. Coś co nie wyszło 2 lata temu, teraz będzie realizowane w sposób perfidny – poprzez puszczenie w niektóre regiony śmiercionośnego wirusa (które są skonstruowane już od lat, nie trzeba żadnej „przeróbki”). Jedyną formą obrony mają być rzekome szczepionki, które wysterylizują nasze mózgi, albo będą pierwszą fazą masowej eksterminacji. Na ten temat już dyskutowaliśmy na grypa666.wordpress.com. Jest to tzw. broń binarna. Jeśli społeczeństwo da sobie wcisnąć ten kit, to po nas. Tym razem wszystko wskazuje na to, że takie osoby jak Burgermeister czy dr Bein będą likwidowane na start, jako te, które swoim działaniem antyszczepionkowym „prowadzą ludzkość do zagłady”. Podobne ataki były już w 2009 roku, jednak wtedy im coś nie wyszło, lub też był to tylko test.

   • BirD2 27 grudnia 2011 o 7:40 am

    Bądź szczepionka będzie jedynym lekarstwem który ochroni przed wirusem. Popatrz, zaszczepią się tylko ciemniaki którzy nie uwierzyli bądź nieświadomi niczego zwykli telewidzowie którym powiedziano w TV by się zaszczepili czyli taka banda bezmózgich zombie o których oni marzą. A reszta, świadomi zwieją do lasu i się wykończą.

    Dużo wariantów..

    • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 8:03 am

     Nie. Takie argumenty padały także 2 lata temu. Przed wirusem, nawet śmiertelnym, można się ochronić stosując np MMS, lub nawet nabyć taką odporność poprzez właściwe odżywianie się, że zarażenie nie będzie możliwe. Oni nie chcą by wyszło to, że są skuteczne metody walki z wirusami. Szczepionki mają inny cel – jeśli nie bezpośrednią eksterminację, to o atak na nasze mózgi, ubezwłasnowolnienie nas. Mówił o tym Alex Jones:


     Dlatego sytuacja jest tak poważna. Nikt tych ludzi nie usadził i dlatego nawet ci, którzy to mogli zrobić będą skończeni.
     Co tu dużo mówić, skoro naukowi „doradcy” Obamy to są eugenicy. Np. dr E. Pianka zaleca eksterminację 92% populacji globu… To tak, jakby Mengele był ministrem zdrowia. SYTUACJA JEST PO PROSTU STRASZNA.
     http://internationalpeace.info/videos/depopulation.shtml

     • deotibigratia 27 grudnia 2011 o 9:43 am

      самое страшное http://www.youtube.com/watch?v=724GoDdI3pk
      tłumaczenie wypowiedzi siergieja łazariewa na temat tego co będzie najstraszniejsze w przyszłości – w kontekście dyskusji o scenariuszach depopulacji 2012 -2020
      tłum od 0.21

      „Europa wymrze bez żadnej radiacji, ona już wymiera, najstraszniejsze niebezpieczeństwo to nie radiacja, to nie broń chemiczna, i to nie kataklizmy…najstraszniejsze niebezpieczeństwo to

      przychodząca czysta energia przyszłego człowieczeństwa,

      ona nie styka się z naszą – i my spokojnie kładziemy się i umieramy, kobiety przystają rodzić dzieci, ktoś umiera od razu, ktoś pożył pożył i umarł – i wsio :)”

     • Megi 27 grudnia 2011 o 9:58 am

      Dodam jeszcze jeden skuteczny sposób zabezpieczenia: modlitwa i wiara w to, ze Bóg może im pokrzyżować plany.

      Przypomnę co działo się na Filipinach, kiedy obalono dyktatora Marcosa.
      Na ulicę wyszły ponad 2 miliony ludzi i przez 3 dni modliły się na różańcach. Próbowano w różny sposób ich atakować ale żaden atak nie był skuteczny. Kiedy puszczano gaz, wiatr zmieniał kierunek. Przenoszono się i puszczano go z drugiej strony i znowu wiatr zmieniał kierunek. Żołnierze zszokowani odmawiali wykonania rozkazów.
      Bez jednego wystrzału obalono dyktatora.
      http://adonai.pl/cuda/?id=28

      Bóg stworzył ten świat i może zmienić nawet jego porządek. Kiedy On powie „w wodzie się nie pływa, po wodzie się chodzi” – będziemy chodzili po wodzie jak Piotr.

      • hjk 27 grudnia 2011 o 10:52 am

       Mało tego, moze być, że „tu się chodzi”, choć wszedzie indziej sie pływa 🙂

       • Megi 27 grudnia 2011 o 11:05 am

        🙂

      • BirD2 27 grudnia 2011 o 10:52 am

       A Apokalipsa. Mówi jasno że dostaniemy w kość więc ty się módl a reszta niech działa..

       • Megi 27 grudnia 2011 o 11:04 am

        Ale to znaczy, że co? Chcesz działaniem zapobiec zapowiedziom Apokalipsy?

        • BirD2 27 grudnia 2011 o 11:13 am

         Nic tego nie zmieni a czy ona będzie jutro czy z 10 lat czy za 10,000 to nie ma znaczenia..

         „Dodam jeszcze jeden skuteczny sposób zabezpieczenia: modlitwa i wiara w to, ze Bóg może im pokrzyżować plany.”

         Oczywiście że im może pokrzyżować plany i oczywiście to zrobi ale nie nie dzięki modlitwie i nie sądzę że trzeba się modlić o to by Bóg dał sobie z nimi rady bo da sobie nawet bez twojej modlitwy 🙂

        • Megi 27 grudnia 2011 o 11:35 am

         Wiesz, Ty mówisz tak: Bóg tam sobie sam poradzi a jest od tego, żeby mnie chronić więc nie ma sensu się modlić. Ale działać będę bo w swej szlachetności pomogę Bogu. Wiesz jak to się nazywa? Pycha.

         Ja uważam tak jak Ty, że działać należy. Jednak pod hasłem: „Panie, Twoja wola, nie moja niech się stanie”. I wtedy będziemy mieli pewność, że jeśli pomrzemy z powodu tych wirusów to taka była wola Boga.

      • hjk 27 grudnia 2011 o 11:02 am

       Marek, nie panikuj z jakimiś wirusami, natura i organizmy to nie są konstrukty techniki, gdzie sobie wszystko złożymi i rozłożymy, przejrzymy, przeczyscimy, coś tam podstawimy,dolejemy oleju i zadziała…
       Pandemia z ptasią grypą nie wyszła chyba 5 lat temu, bo się okazało, że ten wirus moze sie namnażać w nozdrzach ptaka, gdzie zwycajowo jest temperatura ok. 40 st. Zatem mogli się infekować tylko tacy ludzie, którzy skądinąd już mieli gorączkę, jednak wszelkie choroby infekcyjne w organizmie przebiegaja w taki sposób, ze nie mozna sie zarazić np. 3ma rodzajami wirusów, tylko 1nym.
       Ponieważ wirus to „organizm” czy struktura o częściach wzajemnie zaleznych, to modyfikacja jednej moze zmienić funkcje następnych i okaze się, ze coś tam znowu nie działa…
       Nie tak łatwo zmienić czy oszukac naturę.
       Ktos pisał, ze dlatego zrezygnowano z broni biologicznych, ze są one w wysokim stopniu nieskuteczne (przy czym dla wojska 50% śmiertelność to oczywiście nieskutecznosć), a nawet w obozach koncentracyjnych, gdzie próbowano wszystkiego znanego i nieznanego, gdzie ludzie byli wycieńczeni nie udawało się uzyskać exterminacji i musieli używać gazu i komór…

    • nowecant 27 grudnia 2011 o 4:23 pm

     Tyle, że świadomych jest teraz góra 2 %. A reszta to na razie, niestety, owa banda bezmózgów lub też ludzie po prostu nieświadomi.

     • sebecx 27 grudnia 2011 o 9:01 pm

      ..i do jakich wniosków można dojść?… ja myślę, że chcą zostawić najinteligentniejszych i najsprytniejszych.. tylko kontrolowanych… po co im zwyczajny zjedz wysraj – biorobot?.. a dla tych super inteligentnych i sprytnych „oprogramowanie” manipulacyjne będą pisać super komputery… sprzątać, sprzedawać, pilnować będzie elektronika i roboty… już są przyzwyczajające (tańsze) automaty do tankowania, mycia, z kanapkami… ot i wsio…

   • Roma 27 grudnia 2011 o 11:52 am

    Trzeba bardzo dbać o własną odporność, bo to zwiększa szanse na przeżycie,
    gdy będą latały wirusy w powietrzu.
    Wzmacnianie odporności poprzez odpowiednie ODŻYWIANIE.
    Dbajmy o to, co jemy.
    Nie ma ludzi chorych,
    są tylko nieprawidłowo odżywiani.
    Do takiego wniosku doszłam po ok. 15 latach zajmowania się tematem
    zdrowego odżywiania.
    Nie dajmy sią nabierać na debilne reklamy gumowego jedzenia.
    Trzeba wrócić do korzeni = tradycyjnego jedzenia i tradycyjnego sprawdzonego
    przyrządzania potraw.
    Kiedyś napiszę więcej na tym blogu nt odżywiania, bo mam się czym dzielić,
    gdyż moje doświadczenie jest spore w tej dziedzinie.
    Moja córka nigdy nie była szczepiona przeciwko grypie i nigdy nie zachorowała,
    choć dzieci w przedszkolu i szkole niemal wszystkie chorowały.
    Ja też nidy nie choruję, bo nie mam czasu na chorowanie.
    Kwestia odporności.
    Musimy konsekwentnie i systematycznie i CODZIENNIE dbać o odporność,
    bo efekty tej pracy są widoczne w dłuższym terminie.
    A ludzie często robią tak, że jak się pali to oni dopiero studnię kopią,
    zamiast przygotować się wcześniej.

    • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 12:13 pm

     Masz generalnie rację,ale…
     Zastanawiam się nad swoim przypadkiem.Od czasu gdy ,przestałem chodzić do lekarza,więc od około 1982 roku.nie choruję.Odżywiam się w sumie ,byle czym.Prosto,i bez nadmiaru.Nigdy nie sprawdzałem dokładnie,bo kupuję, podstawowe produkty,takie dla najuboższych.Podstawowe produkty,ryż ,kasza gryczana,chleb,masło, żółty ser,jakaś wędlina,mięso raz w tygodniu,warzywa,owoce rzadko.Przygotowanie posiłków proste.
     Nie co dzień, ciepłe posiłki.Dbam o dużo płynów.To wszystko.W sumie jestem wciąż okazem zdrowia ,z ciśnieniem jak w czasach gdy miałem 20 lat,no i z wagą podobną.
     Nie wiem czy to tylko kwestia genów.Zdumiewają mnie młodsi ode mnie,zamożni znajomi ,chuchający na zdrowie,jedzący zdrową żywność,trzymających wciąż rękę na „pulsie” swojego organizmu.Co rusz zapadają na rozmaite choróbska.
     Być może ,jedna recepta jest najważniejsza.
     Wstawaj od stołu z uczuciem lekkiego niedosytu,
     kolację oddaj wrogowi.,zawsze dziękuj Stwórcy,
     za wszystko, co dopuszcza na Ciebie w życiu.

     • Ania 27 grudnia 2011 o 4:25 pm

      Zenobusz, zastosowałeś najprostszą i najskuteczniejszą receptę na zdrowie: trzeba jeść proste potrawy ( nie przetworzone przez przemysł spozywczy ) i…. mało !
      Wtedy system trawienny i wydalniczy ma szansę przyswoić pożywienie i uporać się z produktami przemiany materii.
      Najzdrowsze pożywienie zjedzone w nadmiarze jest trujące, bo organizm nie da sobie w końcu rady z toksycznymi produktami przemiany materii.
      Nie zdajemy sobie z tego sprawy na co dzień, ale przeciętny człowiek je tak mniej więcej 2 razy za dużo !

      • zenobiusz 27 grudnia 2011 o 4:37 pm

       Przyznam Ci się,że jest to w sumie,poza sytuacjami wymuszanymi życiem,mój własny eksperyment,w szukaniu odpowiedzi ,na niektóre pytania,nie w stosach literatury,a w prostym doświadczaniu na sobie, tego,co doświadczać można,

     • Ditka 27 grudnia 2011 o 8:32 pm

      Ja też czekam na wpisy Romy mimo, że odpukać nie narzekam na zdrowie ale pewnie dlatego, że nie latam po lekarzach po ich śmiercionośne specyfiki, nie myślę o chorobach i uciekam gdy ktoś o nich rozmawia 🙂 Ale zdrowo to ja się specjalnie nie odżywiam niestety, może to kwestia pozytywnego myślenia, nie wiem.
      Kurczę mam problem od kilku tygodni z tą stroną. Coś mnie blokuje i długo ładuje dlatego coraz rzadziej się udzielam bo mnie ta sytuacja już zniechęca.

      • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 8:44 pm

       Niewykluczone, że jest atak – u mnie też przez jakiś czas wolniej ładowało. Ale WordPress ma bardzo wydajne serwery, trudno to jest zablokować. Z włamaniem też nie byłoby łatwo, hasło ma ponad 20 znaków przypadkowo generowanych.

       • Ditka 27 grudnia 2011 o 8:59 pm

        Ok. To przeczekam jakoś. Zawsze mogę tu zaglądnąć z telefonu. Dzięki za info

     • ozyrys 28 grudnia 2011 o 1:10 am

      @ Zenobiuszu – Roma poruszyła bardzo ważny temat ,ale nie ma powodu go tutaj rozszerzać ,ponieważ ten blog jest właściwie przeznaczony do innych celów -otwarcia oczu na prawdziwą politykę ,jeśli można sugeruję odwiedzenie takiego wątku:
      http://zmianynaziemi.pl/forum/wszystko-o-zdrowiu-czyli-poradnik-mlodego-zielarza,
      ponieważ tam od lipca tego roku uzbierało się sporo mądrych wpisów,wiec nie ma co powielać.Generalnie właśnie ja również propaguję proste jedzenie ,bowiem im mniejsza obróbka tym mniej strat odżywczych pokarmu,dania powinny być proste ,nie przekombinowane ,bowiem nie uruchamiają się wtedy odpowiednie enzymy do przetrawienia tych wszystkich „dobroci”co powoduje ich złogowanie się ,a to z kolei jest przyczynkiem do chorób.
      polecam również :http://vistafit.manifo.com/

    • Sully 27 grudnia 2011 o 12:14 pm

     Roma, zgadzam sie z tym co piszesz…jeśli będziesz miała czas i ochotę to pisz co jakiś czas …ja zawsze chętnie poczytam i zweryfikuję z tym co sama robię w tym kierunku.Pozdrawiam

    • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 12:27 pm

     Ja niestety, ale od czasu do czasu się przeziębiam. Zauważyłem, że następuje to po kilku dniach intensywnej pracy przy komputerze, często bez snu…

     • Roma 27 grudnia 2011 o 1:11 pm

      Napisałam o zdrowym odżywianiu, bo to akurat zależy od nas samych,
      ale odporność organizmu to wypadkowa kilku czynników.
      Czynnik psychiczny np Stres, strach bardzo obniżają odporność.
      Wyczerpanie fizycznie, w tym brak snu, także obniża odporność.
      Człowiek wyczerpany fizycznie i zestresowany łatwiej zachoruje.
      Na stresy, jakie funduje nam świat zewnętrzny nie bardzo mamy wpływ,
      ale wyspać się trzeba.
      Porządny sen autora bloga to jest jego obowiązek wobec przyszłych pokoleń !!!

      • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 9:04 pm

       @roma
       jesli Monitor zapadnie w sen zimowy, to kto nam wtedy bedzie posty zapodawał;-)

     • Joanna 27 grudnia 2011 o 2:05 pm

      Musisz spać-organizm się regeneruje podczas snu. Ponadto jedz czosnek i cebulę (czosnek możesz wrzucać do zupy). Nieprzyjemny zapach czosnku prócz wymienianej natki pietruszki i kawy, neutralizuje ziele angielskie (taka przyprawa do potraw-trzeba rozgryżć) i liść laurowy-przyprawa też.

      • hjk 27 grudnia 2011 o 2:07 pm

       mozna jeść czosnek po powrocie z pracy, jak juz się nie wychodzi, wtedy przez noc się ulotni czy zneutralizuje…

       • Ania 27 grudnia 2011 o 3:07 pm

        Oj, z tą neutralizacją do rana to różnie. A w pracy osoba pachnąca przetrawionym czosnkiem jest trudna do zniesienia.

        • hjk 27 grudnia 2011 o 3:41 pm

         trzeba by rano wziąć prysznic, bo się też wypaca 🙂
         A jak nie to na weekend sie naszpikować za cały tydzień 🙂

       • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 9:06 pm

        no dobrze..ale co z nocą? dobra noc (w sensie „wespół w zespół”) tez niweluje stres; a wtedy czosnek moze stanowic pewien problem…;-)

        • hjk 28 grudnia 2011 o 3:55 am

         druga osoba też sobie bierze na wzmocnienie odporności 🙂

    • Ania 27 grudnia 2011 o 12:30 pm

     Jeśli wolno wciąć się w temat odporności: u mnie najlepsze wyniki , jeśli chodzi o odporność na infekcje daje sauna, regularnie 2 -3 razy w tygodniu w zimnych porach roku.
     Zabezpieczenie 100 %. Jak chodzę na saunę nigdy i na nic nie choruję , niezależnie od ilości chorych w otoczeniu.

     • jakzawsze 27 grudnia 2011 o 12:53 pm

      lub lodowata woda / morsy /

     • Roma 27 grudnia 2011 o 1:22 pm

      Sauna to sprawdzona metoda.
      Jak nie mamy kasy na saunę, to moża robić samemu w domu takie coś jak
      natryski naprzemienne tj. prysznic pod wodą bardzo ciepłą a potem bardzo zimną
      i tak kilka razy.
      Celem jest szybka wyraźna zmiana temperatury wody pod natryskiem.
      Nie jest to przyjemne, ale efekt MUROWANY.
      Np. takie morsy wchodzą do lodowatej wody i żyją, nie ?
      Organizm się przyzwyczaja
      do tych zmian temperatur i się …. uodparnia,
      więc potem byle wiaterek nie robi żadnego efektu.

      • hjk 27 grudnia 2011 o 1:27 pm

       quasi sauna to kupienie kilku lamp z żarówkami podczerwonymi (w rossmannie były po 35 zł) i zrobienie sobie goracej parującej kąpieli. Sauny na podczerwień są lepsze nawet od zwykłych ze względu na głebsze wnikanie ciepła pod skóre niz zwykłej goracej pary i lepsze efekty oczyszczająco – rozgrzewające…

      • Ania 27 grudnia 2011 o 10:37 pm

       Ale to nieprzyjemne.
       Znajdź kasę na saunę, zaoszczędzisz na lekach. Nawet żadnych sztucznych witamin, (które zreszta są zbędne ) nie potrzebujesz jak chodzisz na saunę. A skóra jaka…

 32. jakzawsze 27 grudnia 2011 o 6:40 am

  Oto co w 1969 planowali dr Day i jego środowisko: – Ograniczenie ludności świata przez promocję małodzietności. – Potrzebne będą zezwolenia na posiadanie dzieci. – Rozdzielenie seksu od rozrodczości i rozrodczości od seksu. – Edukacja seksualna od jak najmłodszego wieku z akcentem na antykoncepcję. – Wprowadzenie powszechnej dopuszczalności aborcji na koszt podatników. – Promocja wolnej miłości, wszelkich jej wariantów. – Promocja homoseksualizmu, by stal się akceptowalnym jako coś normalnego. – Wprowadzenie prowokacyjności w modzie kobiecej, by pokazać więcej ciała. – Zredukowanie znaczenia rodziny. – Wprowadzenie eutanazji i utrudnień dla starszych, by szybciej chcieli odejść. – Eliminacja prywatnego lecznictwa. – Zapowiedź nowych nieuleczalnych chorób. – Ukrywanie nowych skutecznych metod leczenia raka i chorób serca by ludzie szybciej umierali. – Nakierować ewolucję w kierunku, który chcemy i przyśpieszyć ją (uruchomić hodowlę człowieka). – Obalić Kościół katolicki, potem zespoić wszystkie religie w jedną. – Zmienić sens Biblii przez zmianę znaczenia niektórych słów. – Wydłużyć czas na edukację, ale nauczyć mniej. – Niektóre książki znikną z bibliotek. – Hazard na skalę państwową będzie promowany (loterie). – Będzie promocja alkoholizmu i używania narkotyków. – Będzie więcej więzień i szpitale staną się więzieniami. – Przestępczość ograniczy się do slumsów – w innych dzielnicach będzie ochrona obiektów. – Patriotyzm się skończy. Kupujący nie będzie zważał na rodzimość produkcji. – Ciężki przemysł ewakuuje się z USA w celu ochrony środowiska. – Deindustrializacja spowoduje ruchy ludności i utratę lokalnych tradycji. – Będzie specjalizacja na skalę światową, co wszystkich wzajemnie uzależni. – Tylko sporty międzynarodowe będą promowane, lokalne wygaszane. – Sporty dla dziewczyn mają ignorować ich kobiecość. – Będzie zakaz posiadania broni. Myśliwi będą ją wypożyczać na czas polowań. – W rozrywce mają dominować gwałtowność i seks pokazujący wszystko. – Muzyka poważna będzie tylko dla starszych. Młodzi dostaną hałas z ideowym przekazem, i to polubią. – Wszyscy będą poddani identyfikacji (dowody osobiste, chipy). – Objęte kontrolą będzie jedzenie, podróżowanie, pogoda. – Politycy myślą, że rządzą, ale robią, co im się podsuwa. – Wyniki naukowe będą fałszowane, by narzucić określone cele. – Znaczenie ONZ i światowych organizacji wzrośnie. Jeśli będzie trzeba postraszy się ludzkość kilkoma wybuchami jądrowymi i uzyska posłuszeństwo. – Wojny mają wartości pozytywne, a terroryzmem można wymusić uległość. – Inflacja będzie narzędziem kontroli nad społeczeństwami. – Będzie powszechne szpiegowanie wszystkich. – Domy prywatne będą tylko dla posłusznych. Przypominam – te tezy zostały wygłoszone w roku 1969 a ujawnione w 1988! Ktoś z namiętnością nadal je realizuje.

  • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 7:18 am

   Zauważcie, że wszystko to co robią podpada pod definicję prawną ludobójstwa. Gdzie prokuratura, gdzie sądy. Brak działania wobec ewidentnego ludobójstwa jest konspiracją. Czy społeczeństwo może cokolwiek zrobić gdy wymiar sprawiedliwości ukrywa ludobójstwo? W Polsce sprawa jest ewidentna – na pieczęci sądowej jest znak Bestii – 666, w postaci 3 gwiazd Dawida.

   • jakzawsze 27 grudnia 2011 o 10:28 am

    Niewielu sie zgadza, (pentagramy), a wynika to z wypranego mozgu (…ateici-systemowcy). Caly swiat jest na dzien dzisiejszy opentany przez zmiennoksztaltnych. Nadzieja tylko w armagedonie,ludzie z ta matrxowa maszyna nie wygraja, 70 procent ludzi jest przeznaczonych na zglade …

    Sady kryminalne wywodza sie z rzymu poganskiego-fundament,,,,, dziwi mnie tez ze katolicy ktorzy tak wiele do powiedzenia maja i sa tacy madrzy ich zwyczaje religijne nie maja zadnego oparcia fundamentu w bibli , lecz rytualy obchodzone maja fundament z imperium rzymskiego. NO ALE SA MODRZEJSI, ktos kto sie uwarza za katolika jest tez sedzia i uzywa nieswiadomi gwiazdek.

    NAWET JEZUS KRYTYKOWAL TRADYCJE, tradycje w polskich domach maja podloze czysto demoniczne, oj szkoda biednych ludzi bo robia cos ale niewiedza co czynia.

   • Kamil 27 grudnia 2011 o 12:04 pm

    hej monitor wysłałem Ci emaila ananas

 33. theaspartam 27 grudnia 2011 o 7:07 am

  Wielki biznes illuminati rządzi światem.Ropa VS napęd elektryczny http://www.youtube.com/watch?v=IFMx_wsbcn4

  • Pablo 27 grudnia 2011 o 9:57 am

   http://www.samochodyelektryczne.pl/

  • Pablo 27 grudnia 2011 o 10:03 am

   http://forum.arbiter.pl/

 34. bodo 27 grudnia 2011 o 10:08 am

  chip, chip… chura!!! 😦
  PIERWSZA REKLAMA CZIPA RFID: http://www.youtube.com/watch?v=zgGAUzu3BAg

 35. jakzawsze 27 grudnia 2011 o 10:37 am

  Tak wogole to jest wielka anomalia, sniegu w gorach niema na poludni polski (BESKIDY), a zawsze byl, i berdzo dobrze przynajmniej cos sie dzieje i ludzie zaczynaja myslec i sie dowiadywac jakis szczatkowych informacjai na ten temat i inne tematy.

  A propaganda w TV dalej prze swoim torem, NIEOGLADAC TV – wypierdolic do piwnicy, na zlom.
  Przydzie czas kiedy spalimy swoje ID dowody osobiste i paszporty i resza mentalnych kajdanek.

  HWDP systemowi…

 36. Wojox 27 grudnia 2011 o 11:09 am

  Dziś zapryskują widok Słońca , okolice Preston w Anglii. Ewidentnie cos zasłaniają….

  • Kamil 27 grudnia 2011 o 12:12 pm

   http://www.digart.pl/praca/6853767/chemtrails.html#.TvmTC_pXW0c

 37. nnnn 27 grudnia 2011 o 12:03 pm

  Wy jesteście Oświeceni??? Chyba przerażeni i przerważliwieni. Wiecie dużo co się dzieje dookoła ale
  nie wiecie wszystkiego niestety kajdany religijne uciskają Wam umysły…

  Odpowiedzcie co takiego przez ten czas dowiedzieliście się o samych sobie???

  Pozdrawiam agenciure watykańską i opus dei tak prężnie działającą na tym forum… hehehehe

  • mi6 27 grudnia 2011 o 1:51 pm

   do nnnn !! znowu tu jestes,,,wypi….laj stad i to juz pejso-bekarcie !

   • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 2:37 pm

    Zachowajcie kulturę. To, że ktoś ma pejsy, nie musi znaczyć, że jest satanistą. Najgroźniejsi są ci, którzy się kamuflują jako „chrześcijanie”

  • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 9:12 pm

   gdybym był twoim szefem nnnn, to bym cie wypitolił za „mała efektywnośc pracy”; ty tu próbujesz strzelac z procy, a tu same gruboskórne oportunisty i „szczerze wątpiący”; i weź sie nie leń, i daj nam jakies prawdziwe wyzwanie, bo z takimi… pieszczotami, to ty mozesz do laski do wyrka, ale nie z nami: spadaj na krzak gorejący!!!

 38. Roma 27 grudnia 2011 o 12:06 pm

  Temat Smoleńska zawsze aktualny, oto co mówi Macierewicz:

  Wiemy już dzisiaj z pewnością, że ta katastrofa nie była wynikiem ani błędu pilotów, ani naturalnych właściwości aerodynamicznych samolotu. Wiemy, że mieliśmy do czynienia z działaniem osób trzecich. Samolot rozpadł się w powietrzu, nie uderzając o żadne drzewa, i dopiero później spadł na ziemię.

  Kiedy i gdzie dokładnie doszło do momentu kluczowego? Innymi słowy, w którym momencie zaczęła się ta tragedia, skoro – jak pan mówi – nie było to uderzenie w ziemię ani w drzewa?

  Szczątki tupolewa spadły na ziemię zapewne z wysokości 15 m, chociaż wydaje się, że główny moment katastrofy nastąpił na wysokości 26 m, kiedy odpadło skrzydło maszyny. To było początkiem katastrofy. Chwilę później, na wysokości 15 m, padło zasilanie i samolot się rozpadł.

  Do tej pory Rosjanie i wtórujące im polskie czynniki oficjalnie utrzymują, że miało miejsce zderzenie z brzozą i wtedy doszło do tragedii.

  Nic takiego się nie wydarzyło. Skrzydło odpadło w powietrzu na wysokości 26 m, to się zdarzyło wiele metrów nad brzozą.

  Którą szybko ścięto.

  http://wiadomosci.wp.pl/title,I-nagle-slychac-krzyki-przerazenia,wid,14114731,wiadomosc.html

  • hjk 27 grudnia 2011 o 1:23 pm

   ciekawe dlaczego ją tak szybko ścięto – żeby nie poddać badaniom?

   • wizzgaa 27 grudnia 2011 o 1:31 pm

    Hjk : chyba nie sądzisz że chodziło o bezpieczeństwo kaczek w locie ?

    • hjk 27 grudnia 2011 o 1:35 pm

     to ciekawe – najpierw zasugerowano jej sprawczosć, a potem ścięto i schowano – ktoś sie bawi w kotka i myszkę…

     • wizzgaa 27 grudnia 2011 o 1:46 pm

      Pewnie inaczej wygląda ślad po ścięciu pniaka uderzeniem koszącym a inaczej , kiedy zdruzgoce drzewo coś spadające z góry . Może o to….

      • hjk 27 grudnia 2011 o 2:06 pm

       A jeszcze inaczej, jak explodował mały podłożony ładuneczek i zostawił mikroślady w postaci czaseczek mat. wyb. 🙂
       To i racja, ale na zdjeciach wyglądało, jakby faktycznie coś „kośnęło” i złamało…

       • wizzgaa 27 grudnia 2011 o 2:27 pm

        Mikroślady musiałyby być również poza drzewkiem ale wtedy w ogóle nie brano oficjalnie pod uwagę wybuchu jako przyczyny więc nie badaliby pod tym kątem ani brzozy ani otoczenia . No a „kośnąć ” mógł chyba niemal dowolny fragmencik samolotu . Przy wybuchu siła nawet małego elementu jest duża . Myślę ,że do momentu , kiedy wzięliby pod uwagę detonację w powietrzu – rok , dwa ? to warunki atmosferyczne uwolniłyby zarówno brzozę , jak i otoczenie od mikrośladów , natomiast charakter „cięcia ” dłużej pozostawałby bez zmian . Więc lepiej było dobić złą brzozę .

        • hjk 27 grudnia 2011 o 3:26 pm

         ale mnie chodziło o detonacje ładunku na brzozie, zeby odwrócić uwagę.
         w samolocie to inna sprawa, ale tam musieliby znależźć czasteczki ładunku, bo inaczej sie tego nie udało rozkawałkowac. Ale to nie musiał być „ten” wrak

 39. nnnn 27 grudnia 2011 o 12:14 pm

  Przypominam agenciurze watykańskiej, że 24,25 grudnia to są święta nie związane z chrześcijaństwem ale z Pogaństwem i bóstwami solarnymi (
  Marduk, Lucypher) zwał jak zwał… Przyznajcie się, że jesteście pogańskimi katolikami, którzy celebrują święta rodem ze starożytnego Rzymu. W starożytnym Rzymie te dni były związane z saturnaliami gdzie obżerano się, parzono jak króliki każdy z każdym oraz chlano na umór.

  Jezus nigdy nie kazał czcić swoich narodzin… Niewiem czy to dociera do waszych umysłów czy dalej jesteście ślepi i posłuszni swoim mocodawcom i idziecie w zaparte.

  Przypominam też, że Jezus nie stworzył wszechświata ani świata ani też nie jest Bogiem. Jest tylko synem Bożym jak każdy z Nas dzieci Bożych.

  • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 12:30 pm

   Dezinformacja satanistyczna. Kościół jest największym ich wrogiem, toteż będą robić wszystko by go zdyskredytować i zniszczyć
   Jedynie ich Jezuici mogłiby pod tym wzgledem równac się z nami, lecz potrafilismy ich zdyskredytowac w oczach tlumu bezmyslnego, jako organizacje jawna pozostajac sami w ukryciu z nasza organizacja tajna. Zreszta, czyz to dla świata nie jest obojetne, kto będzie jego wladca: glowa kosciola katolickiego – czy nasz despota z krwi syjonskiej? Dla nas jako dla narodu wybranego, sprawa ta bynajmniej nie jest obojetna. (…) Król żydowski będzie rzeczywistym papiezem calego świata, patriarcha kosciola miedzynarodowego.
   Lecz dopóki nie wychowamy mlodziezy w zasadach nowych wiar przejsciowych, a nastepnie – naszej, nie zaszczepimy jawnie kosciola istniejacego, który będziemy zwalczali przez krytyke, wywolujaca schizmy.

   • Wojox 27 grudnia 2011 o 12:54 pm

    Kościół to Wszetecznica, matka wszystkich nierządnic. Obrazowo chodzi o nierząd uprawiany z władcami ziemskimi. Panie Marku nie można tego nie widzieć, prosimy zdjąć okulary które zaślepiają, a założył je Szatan..
    ========================================================
    monitorpolski: wojox, kogo ty reprezentujesz? Poniżej są fragmenty z wersetów szatana, i co mówią o Kościele? Oczywiście, pod hasłem „żydzi” kryją się sataniści, oni zawsze pod kogoś podpinali.
    Król żydowski będzie rzeczywistym papiezem calego świata, patriarcha kosciola miedzynarodowego.
    Lecz dopóki nie wychowamy mlodziezy w zasadach nowych wiar przejsciowych, a nastepnie – naszej, nie zaszczepimy jawnie kosciola istniejacego, który będziemy zwalczali przez krytyke, wywolujaca schizmy.(…)
    wolność mogłaby byc nieszkodliwa i istniec w państwie bez uszczerbku dla pomyslnosci narodów, gdyby oparta była na zasadach wiary w Boga; na braterstwie ludzkosci, lecz poza obrebem mysli o równosci, której przecza podstawy tworzenia, jakie ustalily podleglosc. Naród posiadajacy wiare podobna byłby rządzony przez rady parafialne i kroczyłby naprzód spokojnie kierowany przez swego pasterza duchowego, posluszny Boskiemu podzialowi na ziemi. Oto przyczyna, dla której musimy podkopac wiare, wyrwac z umyslów gojów zasady Bóstwa i ducha, zmieniwszy wszystko przez wyliczenia arytmetyczne i potrzeby materialne.

    • hjk 27 grudnia 2011 o 1:29 pm

     wojox to sekciarz 🙂
     Dla różnych sekciarzy o świetach, datach i zwyczajach juz pisałem tu:
     https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/21/wolna-dyskusja-21-grudnia-2011r/#comment-62518

     • jakzawsze 27 grudnia 2011 o 5:00 pm

      …heh, no to ja tez hyba jestem…,wojox ma racje,w kk wiekszosc swiat nie ma oparcia w bibli, wkurza mnie ze na tym blogu walczY SIE z NWO, ale muwienie o źrudlach swiąt KK, to temat tabu panie Marku……,

      • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 5:12 pm

       To temat agentów panie jakzawsze, a to jest różnica. Zauważ, że ci którzy krytykują KK nigdy słowem nie wspomną o zagrożeniu ze strony tych najbogatszych grup religijnych

  • Rodriguez7 27 grudnia 2011 o 12:56 pm

   Zabieg czysto praktyczny, dla mas, rozumiesz to? Albo inaczej, zrobiłbyś to lepiej ?

  • hjk 27 grudnia 2011 o 1:22 pm

   Dla różnych sekciarzy o świetach, datach i zwyczajach juz pisałem tu:
   https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/21/wolna-dyskusja-21-grudnia-2011r/#comment-62518

  • wizzgaa 27 grudnia 2011 o 1:25 pm

   nnnn : Nawet gdyby przyjąć , że był TYLKO synem Boga / jak my / to przyznasz ,że był najbardziej wyjątkowym z tych dzieci i jako taki został wybrany do URATOWANIA całej ludzkości . Może udowodnił OJCU ,że człowiek może wypełnić wolę Boga w sposób pełny , DOSKONAŁY .Może Bóg dzięki postawie Jezusa uznał , że w ogóle warto kontynuować historię ludzkości bo skoro JEDEN CZŁOWIEK MÓGŁ BYĆ SPRAWIEDLIWY to znaczy ,że natura człowieka nadaje się do realizacji planów Bożych . Zatem warto , jest sens postawić na ludzi . Może przed Jezusem dokładnie NIKT nie sprostał zasadom ustanowionym przez Boga . Więc nawet gdyby był „tylko” synem Bożym to należałyby Mu się przyzwoite urodziny raz do roku . My , zwykłe dzieci Boże nie obrażamy się , kiedy nam składają życzenia urodzinowe lub sprawiają niespodzianki z tego tytułu .

   • hjk 27 grudnia 2011 o 1:33 pm

    Syn Boga moze być tylko Bogiem 🙂

    • hjk 27 grudnia 2011 o 1:39 pm

     bo inaczej nie byłby synem Boga …

    • wizzgaa 27 grudnia 2011 o 1:39 pm

     OK. ZRODZONY A NIE STWORZONY – WSPÓŁISTOTNY OJCU . My to stworzenia . Ale wytłumacz to komuś nie obdarowanemu wiarą .

     • hjk 27 grudnia 2011 o 2:02 pm

      ale to filozofia a nie teologia czy wiara – Bóg poznając samego siebie „rodzi” tylko jedno „pojęcie” które jest Słowem – czyli Osobą o tej samej naturze („współistotny” czyli tej samej natury). Kochając samego siebie „rodzi” akt miłości, który jest podobnie jak Słowo samą miłoscią – Osobą, zwaną Duchem św. Te trzy Osoby nawzajem się przenikają, poznają i kochają, tworząc tzw. Trójcę osób istniejących jednym, absolutnym Istnieniem Boskim, bo ani Słowo ani ten boski Akt Miłości „nie wychodzą” poza Boga Ojca.

      Nam oczywiście trudno jest to zrozumieć, bo to jest skala nieskończona, gdyż to, co my „rodzimy” w poznaniu to metne i niewyraźne pojęcia, które mozolnie ujasniamy i uwyraźniamy. Podobnie z miłościa – z oporami i ograniczeni naszymi władzami cielesnymi zwracamy się ku przedmiotowi miłości, a w woli powstaje jedynie jakaś skłonność.
      A poznanie i miłość Boga są nieskończenie poteżniejsze, do tego stopnia, ze Bóg „myśli rzeczami” (a nie pojęciami), a jednocześnie kocha stwarzając coś nowego.

      • wizzgaa 27 grudnia 2011 o 2:44 pm

       Hjk : to trudne . Ja w zasadzie staram się – dla niewierzących , racjonalizować wiarę , tłumacząc, że gdyby nie było Boga to ludzie powinni / by / Go wymyślić . Podobnie z obchodzeniem urodzin Jezusa i jego ” decydującą przydatnością ” dla nas . Może tłumacząc niezbornie – nieprofesjonalnie , robię więcej złego niż dobrego , kto wie . W każdym razie nie pozostaję obojętna wobec dylematów osób nieuściślonych w wierze bo sama „pewne” dylematy mam .Myślę ,że to się daje zauważyć.

       • hjk 27 grudnia 2011 o 3:38 pm

        metodę taką za Kantem mają „Kołakowiści” – ze Bóg jest tylko czymś wymyślonym czy postulowanym (aczkolwiek potrzebnym dla zdrowia moralnego, społecznego, politycznego itp.), a nie realnym bytem. To tylko taka subtelność w stosunku do „prostackiego” ateizmu w typie sowieckim itp.
        Dylematy w wierze, jeśli ktoś nie ma oporów natury „moralnej”, zasadniczo pochodzą z pewnych trudności intelektualnych, a te łatwo można przezwyciężyć przez doczytanie czy dokształcenie się.

  • PokójWam 27 grudnia 2011 o 3:55 pm

   Świadkowie Jehowi kłamią, że Jezus nie jest Bogiem

   Proszę się zapoznać z informacjami w tym linku
   http://www.zbawienie.com/JezusBogiem.htm

 40. jakzawsze 27 grudnia 2011 o 12:44 pm

  Kryminalne media pisza:

  W amerykańskim Kongresie trwają prace nad dwiema
  kontrowersyjnymi ustawami, ograniczającymi wolność słowa
  w Internecie. SOPA i PIPA – bo tak się w skrócie nazywają –
  mają już swoich zagorzałych wrogów. Dla nich zaproponowane
  lekarstwo na internetowe piractwo jest gorsze od choroby, a
  zdaniem wielu prawników – sprzeczne z konstytucją. – Egzekwowanie prawa w Internecie nie oznacza jeszcze cenzury
  – broni projektu SOPA kongresmen Lamar Smith. Protect IP Act (PIPA) i Stop Online Piracy Act (SOPA) od dłuższego
  czasu wywołują kontrowersje. Gdyby weszły w życie,
  pozwoliłyby m.in. na cenzurowanie stron (w tym nawet takich
  wielkich portali jak Twitter i Facebook), gdyby pojawiły się na
  nich treści sprzeczne z prawami autorskimi. Zgodnie z proponowanymi
  przepisami istniałaby też
  możliwość blokowania
  określonych domen, uznanych za
  naruszające przepisy dotyczące
  piractwa komputerowego, przez wyszukiwarki internetowe. Taki
  mechanizm byłby podobny do
  stosowanego w Chinach
  blokowania zapytań, np.
  dotyczących Dalajlamy XIV. Egzekwowanie prawa to nie
  cenzura SOPA została zgłoszona przez republikańskiego członka Izby
  Reprezentantów z Teksasu Lamara Smitha, poparło go 12 innych
  parlamentarzystów i 31 innych innych lobbystów (jak np.
  zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki RIAA, czy
  stowarzyszenie dbające o interesy producentów filmowych
  Motion Picture Association of America – MPAA). Jak mówi sam Smith, ustawa „przede wszystkim bierze na celownik zagraniczne
  strony poświęcające się nielegalnej działalności”. Jego zdaniem lepiej będzie ona
  chroniła interesy Amerykanów,
  tracących jego zdaniem na
  piractwie komputerowym
  ponad 100 miliardów dolarów
  rocznie. I podkreśla: „Egzekwowanie prawa w Internecie nie oznacza jeszcze
  cenzury”. „Bezprecedensowa cenzura Internetu” Przeciwko ustawom
  opowiedział się m.in.
  internetowy gigant Google,
  który obawia się zakresu
  cenzury. – Te rozwiązania są
  drakońskie – powiedział niedawno były dyrektor generalny koncernu, a obecnie jego
  prezes wykonawczy Eric Schmidt. – To przepisy, które
  pozwoliłyby dostawcom Internetu na usunięcie adresu URL z
  sieci, co – jak ostatnio sprawdzałem – jest znane także jako
  cenzura – dodał. Równie krytyczny wobec prawnych pomysłów jest jeden z
  ojców Internetu, komputerowy guru i główny „internetowy
  ewangelista” Google Vint Cerf. „Wymaganie od wyszukiwarek
  internetowych by kasowały nazwę domeny rozpoczyna
  światowy wyścig zbrojeń w bezprecedensowej cenzurze
  Internetu” – napisał Cerf w liście do przewodniczącego komisji sprawiedliwości w Izbie Reprezentantów USA i jej członków. Nieproporcjonalne działania Podobnego zdania jest znany
  amerykański adwokat Laurence
  Tribe, wykładowca prawa
  konstytucyjnego na Harvardzie,
  który kilkadziesiąt razy zaskarżał
  prawo do Sądu Najwyższego USA. Jego zdaniem na celowniku
  władz mogłyby się znaleźć
  wielkie, zawierające dziesiątki
  tysięcy stron portale
  internetowe, z powodu złamania praw autorskich przez jednego
  tylko użytkownika. Takie przepisy stanowiłyby poważny problem, biorąc pod uwagę istnienie takich serwisów jak
  YouTube, Facebook czy Twitter. Ustawy delegowałyby też prawo do ograniczenia wolności
  słowa stronie prywatnej (dostawcy Internetu) jeszcze bez decyzji
  sądu – co jest zdaniem Tribe’a sprzeczne z pierwszą poprawką do
  konstytucji USA. Można by też dzięki nim de facto oznaczyć
  strony internetowe jako kradnące własność intelektualną jeszcze
  przed znalezieniem się sprawy w sądzie. DŁUGA LISTA ZARZUTÓW
  LAURENCE’A TRIBE’A (w języku
  angielskim) Internetowy bojkot Trudno więc się dziwić, że
  użytkownicy Internetu, zawsze
  czujni na próby ograniczenia
  wolności przepływu informacji,
  wzięli sprawy w swoje ręce. I
  tak wielki internetowy serwis Reddit – gdzie znajdują się linki
  do ciekawych informacji
  umieszczonych w sieci – zagroził ostatnio bojkotem gigantowi
  web hostingu GoDaddy.com, który poparł SOPA. Plany bojkotu poparła Wikipedia. „Jestem dumny z ogłoszenia, że
  domeny internetowe Wikikpedii zostaną usunięte z GoDaddy. Ich
  pozycja ws. #sopa jest dla nas nie do zaakceptowania” – napisał
  Jimmy Wales na Twitterze. Groźby były na tyle skuteczne, że
  kilka dni temu GoDaddy wycofał
  się z pomysłu wspierania Stop
  Online Piracy Act. Co dalej? Na razie nad Protect IP Act (PIPA)
  i Stop Online Piracy Act (SOPA)
  trwają prace w Kongresie. W
  przypadku SOPA odbyły się dwa
  przesłuchania przed komisją
  sprawiedliwości Izby Reprezentantów USA (16
  listopada i 15 grudnia). Ustawą kongresmeni zajmą się ponownie
  po przerwie świątecznej. Natomiast nad PIPA trwają prace w
  Senacie. W Kongresie pojawił się też drugi, alternatywny projekt – Online
  Protection and Enforcement of Digital Trade Act. Budzi on znacznie
  mniej kontrowersji i cieszy się poparciem takich gigantów, jak
  Google, AOL, eBay, Facebook, LinkedIn, Twitter, Mozilla, Yahoo!.

 41. Kamil 27 grudnia 2011 o 1:33 pm

  Odrzuccie wszystkie glutaminiany sodu i inne dodatki do zywnosci.
  One blokuja bardzo transformacje DNA tu chodzi o zycie naszych pokolen.
  Nie marnujmy czasu
  Pozbadzmy sie tego nawyku, im wczesniej tym lepiej

 42. Wladek93 27 grudnia 2011 o 1:43 pm

  http://dziendobry.tvn.pl/video/pytamy-polakow-o-11-listopada,1,newest,15374.html

  Piwo dla starszego pana, który wypowiedział się jako ostatni. 🙂

 43. Kamil 27 grudnia 2011 o 1:44 pm

  Polska jest ziemią święta i nikt jej nie ruszy……………….
  Jedynym obowiązkiem który musimy dokonać będzie oczyszczenie natury z wszelkich odpadów toksyn itp…………uprawa ziemi zgodnie z zasadami ekologii , uruchomienie nie trujących źródeł energii.Zaprzestanie budowy reaktorów wydobycia gazu kopaln itp.Nie dajmy się oszukać polityce to nasza chwila 2012.
  Zycie w zgodzie z planetami czyli ze soba poznajmy sie dokladnie to nasz uklad sloneczny, kazdy przez 666 999 jest inny ale teraz kazdy bedzie taki sam bo stworzymy nowy system na bazie harmonii z natura z uczuciami miedzyludzkimi.
  Przekazcie to slowo dalej.

  Jestesmy narodem wybranym i nic nas nie ruszy

  • Wojox 27 grudnia 2011 o 2:35 pm

   Zparafrazuję Biblię : „Bóg nie jest stronniczy i w każdym narodzie miły jest mu człowiek który mu służy”
   Polska nie jest ani lepsza ani gorsza, np. od Pakistanu czy Nigerii.. Takie rozumowanie jest buńczuczne….

 44. Kamil 27 grudnia 2011 o 1:46 pm

  Polska ucierpi najmniej……………..pomnicie moje slowa ziomki :)))))))))))))

  • Rodriguez7 27 grudnia 2011 o 4:09 pm

   Też tak myślę, i podpisuję się pod tezą Polski jako kraju wybranego na rozpoczęcie zmiany.

   • sebecx 28 grudnia 2011 o 10:19 am

    ja też..

 45. wizzgaa 27 grudnia 2011 o 1:56 pm

  Mówisz Kamil trochę ,jak Zeno . Chciałabym żebyśmy ucierpieli najmniej ale – jakby , nie widzę sprawiedliwego uzasadnienia dla takiego stanu rzeczy . Zważywszy jeszcze ,że w każdym narodzie są ludzie i „świnie” , może jest różnica w proporcjach obydwu grup . Nigdy nie uwierzę ,że Bóg oszczędzi / docelowo / złych a pognębi dobrych / docelowo /.

 46. Kamil 27 grudnia 2011 o 2:08 pm

  Ten kto chce to w to uwierzy jego sprawa………….przeciez nikogo niemozna zmuszac heh.

 47. Extazed 27 grudnia 2011 o 2:14 pm

  Tak czytamy ciągle o coraz to nowych hipotezach destrukcji i armagedonu i tak się zastanawiam czy to coś daje? Mówicie o tym, że społeczeństwo się budzi – nie wiem gdzie, bo na pewno nie w Polsce. Z kim bym nie rozmawiał, to jestem ze swoimi poglądami sam, tzn. śmiem twierdzić, że prawie całe społeczeństwo wierzy w system i w jego dobroć co jest oczywistym omamieniem tych ludzi. Ale nie do tego zmierzam.
  Wielokrotnie pojawiały się artykuły i komentarze o tym jakich to technologii une nie wymysliły i czego to w stanie nie są zrobić. Łącząc tę informację z ich chęcią do drastycznej redukcji populacji, pobudowanymi schronami i tak dalej i tak dalej, to zastanawia mnie, czemu już dawno tego armagedonu nie było. Na co oni czekają? Bo skoro im tak na tym zależy, to z łatwością przeprowadzili by taką akcję na skalę globalną wybijając każdego dosłownie. Oni by się schronili w bunkrach, tam wyhodowali zalążki nowego społeczeństwa, później za pomocą techniki oczyścili jakiś obszar Ziemi, bądź nawet cała, i na nowo budowali cywilizacje w taki sposób jaki sobie określili. Więc całe te gadanie o wymordowaniu iluś-dziesięciu procent ludzkości albo nawet i całej wydają się być jednym wielkim BULLSHIT’em. Przyznacie mi chyba rację co?
  Bo po co zwlekać z czymś co można wykonać od razu bez zbędnych ceregieli?
  Nie sądzicie, że te wszystkie informacje są tanią pożywką, mającą utrzymywać nas w strachu i to wszystko? Ino strach paraliżuje fizycznie i duchowo. Zasłaniając nam oczy sprawami armagedonu zapominamy o świecie tu i teraz, dając się robić w balona ludziom, których celem jest tylko i wyłącznie zbieranie jak największej ilości pieniędzy i zabawa ludzkością.
  Dlatego stwierdzam, iż jakby chcieli nas wyeliminować to bez problemu zrobiliby to już dawno.
  Zastanówmy się co może być ich prawdziwym celem, bo narazie tkwimy w martwym punkcie czytając o przeróżnych bajkach destruktogenicznych.
  Całym tym patosem przykrywają miłość do Boga i do bliźniego, ubierając nas w kajdany codziennej szarości.

  • Extazed 27 grudnia 2011 o 2:19 pm

   Dodam jeszcze, że takie rozmyślanie wyłącznie o końcu i o tym w jaki sposób umrzemy, i trapienie tym ludzi jest zachowaniem sekciarskim.
   Albo chodzi o Polską mentalność, bo mamy głęboko zakorzenione tak jak w KK umartwianie się i rozmyślanie o końcu co jest wielką bzdurą. Bo taki sposób myślenia zabija kreatywne tworzenie lepszej przyszłości. Bo po co mamy się wysilać i coś zmieniać na lepsze, skoro i tak wszystko diabli wezmą. Pomyślcie o tym.
   Należy złą stronę znać, ale podążać dobrą. Zacznijmy zmiany od siebie i zmieniajmy lokalnie. Wtedy problemy globalne po prostu znikną.
   Pozdrawiam

   • hjk 27 grudnia 2011 o 3:51 pm

    „Należy złą stronę znać, ale podążać dobrą. Zacznijmy zmiany od siebie i zmieniajmy lokalnie. Wtedy problemy globalne po prostu znikną.”

    Własnie, jakby wszyscy zaczęli stosowac pewne drobne sprawy wokół siebie (moze oprócz dobrego robienia tego co zwykle i „co się nalezy”), które można by jeszcze wymyśleć, to samo to mogłoby zawalić czy osłabić „unych’…

    • Extazed 27 grudnia 2011 o 7:00 pm

     Dokładnie tak. Przywiązując uwagę do spraw lokalnych powodujemy zanikanie tych globalnych, gdyż jeżeli lokalnie zaczyna się poprawiać to z wiadomym skutkiem przekłada się na skalę ogólną.

     • hjk 27 grudnia 2011 o 7:34 pm

      Trzeba tu teraz zacząć wyliczać takie proste działania, które znacznie poprawią naszą sytuację, jesli masowo zastosowane, a przynajmniej lokalnie coś wniosą:
      – kupowanie poslkich produktów w osiedlowych sklepach i na targach, a najlepiej bezpośrednio u rolników na targu,
      – w ogóle zwracanie uwagi na miejsce produkcji,
      trzymanie pieniędzy w polskich bankach lub z przewagą polskiego kapitału,
      – nieoglądanie tv na rzecz ksiazek czy sensownych stron w necie,
      – przedkładania realnych kontaktów nad wirtualne, gdzie się da,
      – w miarę możności uświadamianie nieświadomych w to, co się dzieje,
      – preferowanie naturalnych metod leczenia i zapobiegania niż farma-chemicznych,…
      kto jeszcze coś dopisze?

      • Extazed 27 grudnia 2011 o 11:46 pm

       – dbanie o rodzinę i bliskich, nie przedkładanie ich nad pracę.
       – mówiąc o lokalnych produktach, to warto się z taką osobą zaprzyjaźnić : ) dobrze, że na to uwagę zwróciłeś : )
       – Reagować w przypadkach zachowań wyzyskujących, tzn. przekręty w przetargach itp. w postaci napisania skargi, zwrócenia uwagi na ten problem społeczności lokalnej. W dużej mierze wiąże się to z niejasnymi interesami z zyskiem dla osób wiadomych… (łatwo mówić dużo ciężej wykonać, ale rezultat byłby zaskakujący)

       • hjk 28 grudnia 2011 o 12:09 am

        tworzenie pewnych grup „świadomych”, samoobronnych, itp.
        przenikanie albo uswiadamianie już istniejących
        nawiązywanie kontaktów pomiedzy rożnymi organizacjami we wspólnych celach i orientacja ich na patriotyczne myślenie ale własnie w tego typu wymiarze lokalnym,

  • iHe 27 grudnia 2011 o 3:24 pm

   Za bardzo upraszczasz.Próba generalna depopulacji była już przeprowadzona podczas ww2.
   Wyciągnięto bardzo wiele wniosków z tej przymiarki.
   Przede wszystkim uzmysłowiło to psychopatom ,że taka operacja napotka ogromną ilość sprzężeń zwrotnych w postaci naturalnych zabezpieczeń naszej rasy (czynnik ludzki) jak i przeszkód natury czysto fizycznej.
   Właśnie o te sprzężenia zwrotne chodzi,żeby przy okazji tego „szlachetnego planu nie wylądować w tym samym worku na zwłoki.
   Dodatkowo nie ma pewności,czy tzw.depopulacja nie jest celem samym w sobie swoistej hodowli jaka odbywa się na Ziemi.
   Regularne mordowanie w wyszukany sposób sporych populacji może mieć jakiś głębszy sens.
   A potem sadzimy tuszujemy użyźniamy i tak w kółko.W końcu wąż zjada własny ogon w pewnym bractwie.,zdaje się rzeźniczym.
   Poza tym przy w rzeźni dokonuje się ubojni a nie wysadza się rzeźni razem ze stadem.
   Ziemia to bardzo skomplikowany mechanizm.Ludzkość to nie szczury choć czasem wykazuje podobieństwa.

   Ogólnie wszystko to system naczyń połączonych,zbicie jednej rurki powoduje nowe połączenia,chodzi też o to,żeby te nowe połączenia i to co z nich wycieka nie stały się źródłem problemu.(nie wyrwały się spod kontroli tłukących rurki.)

   Zobaczcie ile jest problemów ze szczurami a co dopiero z ludźmi:
   http://michuk.filmaster.pl/link/916896/

  • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 3:39 pm

   Nie, nie przyznaję ci racji. Wszystko wskazuje na kilka planów realizacji ludobójstwa większości ludności globu. Jednym z nich jest np. wprowadzanie GMO – jest to plan dalekosiężny, ssaki stają się w 3 pokoleniu sterylne. Ale oni chcą szybciej tego dokonać. Jeśli im jeden plan nie wyjdzie, to mają drugi, potem trzeci itd.

 48. Kamil 27 grudnia 2011 o 2:21 pm

  Powolutku az do skutku……………..to kto zechce do tego Bóg przyjdzie.
  Ja juz mam postanowienia noworoczne.:oszczednosc energii, uzywanie malej ilosci wody walka z chemtrails za pomoca vlepek:

  http://www.digart.pl/zoom/6853767/chemtrails.html#.TvnFn_pXW0c

  Bóg daje sygnały http://www.youtube.com/watch?v=jaX5F8xbaLo

  • Extazed 27 grudnia 2011 o 2:30 pm

   Jeżeli takie nagranie ma być dowodem na cokolwiek to chyba tylko na to, iż komuś się ręka strasznie trzęsie przez co ostrość się co chwile zmienia.
   Daruj sobie, bo takie nagrania są tyle warte ile dolar – tzn. nic.

 49. Kamil 27 grudnia 2011 o 2:23 pm

  widzicie ze ufo leci obok komety……………to jest ZNAK kurde ze to juz za rok ma coś sie zdarzyć

 50. ksant 27 grudnia 2011 o 2:37 pm

  Pokrewieństwo Duszy z Bogiem__ Mikro i Makrokosmos

 51. Kamil 27 grudnia 2011 o 2:40 pm

  Nasi przodkowie walczac o ojczyzne przekazali nam najwartosciowsze geny ktore teraz chce ochronic matka Ziemia.
  Stąd jej inicjatywa w ocaleniu naszych przyszlych pokolen dla własnego dobra ekosystemu.
  Naszym obowiazkiem bedzie oczyszczenie planety z toksyn i uprawa roli zgodnie z zasadami ekologii.Siemie lniane zostanie lekiem na raka.Marihuana tez jesli dojrzejemu duchowo do wykorzystania jej wlasciwosci.Nie bedzie lekarzy , kazdy sie bedzie leczyl sam.Zbudujemy urzadzenia do oczyszczania wody pitnej ktora bedzie wybitnie przefiltrowana dla dobra naszzych organizmow..
  Naszym obowiazkiem bedzie zycie w harmonii z przyroda i oczyszczanie jej .Harmonia we wszystkim, dojrzalosc duchowa bedzie szla z postepem technologicznym.
  Narazie tyle zrozumialem.Szerzcie ta wiedzę

  • Extazed 27 grudnia 2011 o 3:31 pm

   Palimy to samo zioło? : D
   Bo kiedyś doszedłem do podobnych wniosków hehe

   • maupa102 27 grudnia 2011 o 8:06 pm

    😉 😉 😉

 52. Kamil 27 grudnia 2011 o 2:42 pm

  Wszechswiat jest zywa komórka i to on decyduje ktore najwartosciowsze i najbardziej cnotliwe geny ocalić.Zwykla selekcja kreatora.Teraz nadszedl czas polakow
  Swoje juz scierpielismy.

 53. Kamil 27 grudnia 2011 o 2:46 pm

  Wystarczy tylko uwierzyc w to co pisze, wybór należy do Was hehe

 54. Kamil 27 grudnia 2011 o 2:48 pm

  Grudzien coraz cieplejszy……………..ponoc niedlugo maja u nas rosnac cytryny…..taki mowi jedn z przepowiedni

 55. PokójWam 27 grudnia 2011 o 3:27 pm

  WAŻNE

  http://www.tvn24.pl/12691,1729337,0,1,bezprecedensowa-cenzura-internetu-grozi-ameryce,wiadomosc.html

 56. Kamil 27 grudnia 2011 o 3:29 pm

  Musicie sie bac prawdy bo system Was zaprogramowal ……….czas sie odrodzic z tego strachu odrzuccie dodatki do zywnosci i zacznijscie sluchac zywego wszechswiata.Uratujemy Europe :).Jest czas transformacji zrozumcie w koncu ze to jedyna szansa kiedy mozecie sie obudzic z tego matrixa

 57. maran 27 grudnia 2011 o 3:40 pm

  Po ostatnio napisanych uwagach na temat bogobójstwa Żydów, które przypominając odwieczne nauczanie Kościoła wywołało kolejną nagonkę środowisk żydowskich, JE biskup Richard Williamson dopowiada w swoim cotygodniowym biuletynie:

  “Niektórzy czytelnicy mojego Eleison Comments mieli nadzieję, że biuletyn będzie częściej przywoływał rolę jaką Żydzi odgrywają w sprawach światowych, ale niestety muszę ich zmartwić, gdyż we wszystkich 225. wydaniach biuletynu wątpię by Żydzi byli wymienieni z nazwy więcej niż kilka razy. Bowiem bez względu na to czy reprezentują oni czy też nie jakiś problem, z pewnością nie są oni podstawowym problemem. Podstawowym problemem bowiem jest bezbożność współczesnego człowieka.[…]“

  Biskup Williamson pisze dalej:

  “Teorie konspiracji, takie jak Żydzi spiskujący celem dominacji nad światem są aktualne, ale mamy do czynienia z dwiema skrajnymi ich wersjami i należy mądrze – choć nie jest to takie łatwe – zachować właściwy balans. Większość ludzi w ślad za mediami utrzymuje, że wszystkie teorie konspiracji są nonsensem, a ci którzy w nie wierzą są “konspiracyjnymi czubkami”. Z drugiej strony, drobna mniejszość ludzi – ale silnie przeświadczona – wierzy, że wszystkie wydarzenia światowe mogą być wyjaśnione przy pomocy tej czy innej konspiracji, a szczególnie spisku żydowskiego.”
  Esencję prawdy na ten temat – pisze Jego Eminencja – wyłożył nam najlepiej już 1800 lat temu, słynny pisarz Kościoła.

  “Tertulian (160-220) powiedział, że wiara katolicka i żydowska siła są jak dwie szale jednej wagi: gdy wiara katolicka się zwiększa, żydowska siła maleje, a gdy wiara katolicka się zmniejsza, żydowska siła rośnie. Ale wiara przeważa nad siłą i dlatego głównym problemem nie są Żydzi, ale wzrost lub spadek Wiary wśród ludzi. I chociaż konspiracje istnieją i odgrywają ważną rolę i nie powinny być lekceważone, to centralnym problemem jest to, że człowiek odwrócił się od prawdziwego Boga i Jego prawdziwego Kościoła.

  W skrócie – i to jest kluczowy punkt – goje mogą winić jedynie SAMYCH SIEBIE
  jeśli żydowska siła jest tak wielka jak dzisiaj.

  Dlatego też, ktokolwiek zaczyna widzieć to na co Disraeli czy Woodrow Wilson wskazywali (choć nie mówili tego zbyt otwarcie), mianowicie, że ciemne siły działają w ukryciu kierując wydarzeniami światowymi, niech nie straci równowagi w oskarżaniu Iluminatów czy Żydów czy Wolnomularzy czy kogokolwiek innego, lecz niech zrozumie mądrość słów Piusa X: “Niech każdy czyni to co jest jego powinnością, a wszystko będzie na właściwym miejscu”. Wynika to z tego, że naszym pierwszym i podstawowym obowiązkiem jest skierowanie się do Boga, tak jak wskazuje nam to Pierwsze Przykazanie” – wskazuje JE biskup Williamson.

  “Zanim Nasza Pani objawiła się w 1917 roku w Fatimie, antykatolickie siły przejęły rząd w Portugalii, lecz gdy niemal wszyscy mieszkańcy Portugalii modlili się i czynili pokutę, tak jak przykazała nam to Nasza Pani, doprowadziła Ona do bezkrwawej rewolucji likwidującej antykatolickie siły. W XX wieku bezbożności i zwycięstw komunizmu, Portugalia stała się przykładem państwa katolickiego.” – przypomina JE bp Williamson.

  “Najbardziej inteligentni wrogowie Boga zdają sobie doskonale sprawę z tego, że służą Jemu jako dopust boży zrzucany na barki niewiernego ludu bożego. Ale jeśli tylko przyjaciele Boga zrozumieliby jakim to dopustem bożym dla nich są ich wrogowie, celem pomocy wszystkim duszom by zwróciły się do Niego, to wtedy teorie konspiracji wrócą na swoje miejsce: nie mniejsze, nie większe i nie ważniejsze niż takimi jakie naprawdę są.” – kończy swój list JE biskup Williamson.
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/biskup_williamson_o_teoriach_konspiracyjnych__32867

  • hjk 27 grudnia 2011 o 3:47 pm

   tu ma rację, bo zło pleni się tylko dlatego, ze dobro zamiera albo słabnie. Spiski to ważna sprawa i odgrywają swoją rolę, ale to tak trochę jak z chorobami – człowiek odporny łatwo im nie ulegnie, a z drugiej strony nie potrzeba chorób, aby sobie np.. przez głupotę (pijąc, paląc, źle jedząc czy niedosypiając, itd.) zaszkodzić…

   • hjk 27 grudnia 2011 o 11:51 pm

    Choc z drugiej strony, dlaczego jacyś wrogowie Boga i ludzi maja się plenić bezkarnie, Bóg ich wprawdzie „dopuszcza” jako „dopust”, ale sami powinni się opamiętać i nawrócić, zanim ktoś w końcu straci cierpliwość albo z głupoty sami sobie zaczna szkodzić…

 58. Kamil 27 grudnia 2011 o 3:48 pm

  Niema żadnej religii jest tylko dążenie do doskonałości w harmonii z naturą nauką i duchowością.
  Już brat nie będzie nigdy zabijał brata.Wystarczy tylko w to uwierzyć.Jest czas transformacji odrzućcie dodatki do żywości to wyczujecie że Kreacja świadomości obdarza Was nowym obliczem swoich możliwości.
  Szanujcie swoje planety i znaki zodiaku…………wszystko się wyjaśni.
  Z polski właśnie wychodzi iskra………………koniec z cierpieniem i wojnami liczy się harmonia i dążenie do życia za jej pomocą z naturą.Oto nauka starożytnych kultur.

  • hjk 27 grudnia 2011 o 3:53 pm

   @kamil
   dobrze myslisz zasadniczo, tylko chyba jesteś pod za dużym wpływem new age, sądząc z twych postów…

  • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 3:55 pm

   @kamil
   wszystko to pieknie brzmi, tylko jedno „ale”: gdzie do cholery ta iskra z Polski? byłem dzis, po drodze, w jankach pod W-wą (na zasadzie „osoby towarzyszącej”, ale jednak); i co widziałem? kult złotego cielca w czystej postaci! więc jeszcze raz pytam: skąd ta iskra ma wyjśc – bo poki co – „nie widze kandydata”….

   • hjk 27 grudnia 2011 o 4:01 pm

    moze ta iskra to nie konkretny człowiek, ale jakaś tendencja w myśleniu czy działaniu..>?

   • Sully 27 grudnia 2011 o 6:40 pm

    Ja musiałam pojechać do drogeri…a w markecie ludzi cała masa, wózki pełne….na wyprzedażach szaleństwo…no , ale jest kryzys …no i przez całe 2 dni markety były zamknięte…biedni ludzie;-) dzisiaj to jakby ich ze smyczy spuścić…

    • hjk 27 grudnia 2011 o 11:52 pm

     ee, tam, wszyscy czekali na wyprzedaże 🙂
     no bo po co mam cos drożej kupowac jak mogę taniej?

  • ... 27 grudnia 2011 o 4:01 pm

   te nauki wpakuja was w łapy antychrysta – ludzie słuchajacy tych nayk beda go wielbic i podziwiac – OBJAWIENIE JANA 13:3-5 , beda sie zachwycac fałszywym pokojem i bezpiecznstwem – 1 TESALONICZAN 5:3 , antychryst z pomoca fałszywego proroka czyniacego wielkie cuda i znaki zwiedzie wielu aby przyjeli pewna rzecz bez ktorej nic sie nie kupi ani nie sprzeda ,- OBJAWIENIE JANA 19:20 , OBJAWIENIE JANA 13″13-18

   , znamie zwierzecia fałszywe cuda : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=13

   • Kamil 27 grudnia 2011 o 4:12 pm

    twoja sprawa kolo
    nara

 59. Kamil 27 grudnia 2011 o 3:52 pm

  Jeśli my sobie nie poradzimy systemem kabały i całego 666 to żywa kmórka Ziemi obróci w proch całe zło tego świata a polske zostawi ocaloną.
  Uwierzcie w to że im wcześniej zaczniemy szerzyć harmonie między swoimi planetami tym lepiej.

  • hjk 27 grudnia 2011 o 3:54 pm

   @kamil
   ‚szerzyć harmonie między swoimi planetami” – musisz napisać więcej, bo to bełkot w takiej formie…

   • Kamil 27 grudnia 2011 o 4:05 pm

    Ucz się od natury wtedy zrozumiesz jak masz postępować w każdej dziedzienie życia.
    Pierw odrzuć dodatki do zywnosci.
    W mgnieniu oka zrozumiesz w jakim żyjemy świecie.

    • hjk 27 grudnia 2011 o 11:54 pm

     już jasniej piszesz, np. z dodatkomi, ale wciąż jeszcze trochę bełkotliwie 🙂

 60. Kamil 27 grudnia 2011 o 3:58 pm

  http://www.digart.pl/praca/6855472/dodane.html#.Tvnc7_pXW0c

 61. PokójWam 27 grudnia 2011 o 3:59 pm

  Atak na ortodoksyjnych żydów
  http://konflikty.wp.pl/kat,1020351,title,Tych-slow-prezydenta-nikt-sie-nie-spodziewal,wid,14116285,wiadomosc.html

  http://www.tvn24.pl/12691,1729333,0,1,luter–galileusz–henryk-viii-watykan-pokaze-dokumenty,wiadomosc.html

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/lindsey_williams_2012,p96542396

  T.H.E. (The Hardest Ever) WILL.I.AM Illuminati Freemason symbolism

 62. Kamil 27 grudnia 2011 o 4:01 pm

  ja wierze a jak Wy to Wasza sprawa.

 63. Kamil 27 grudnia 2011 o 4:19 pm

  zycie jest jedno ale ono ewoluuje……………jesli postepujemy wedlug praw rozwoju swiadomosci na temat pobytu czlowieka na ziemi i tym co sprawia ze rozwija sie w dobrym kierunku wtedy kolejna dusza wciela sie z lepszym efektem dla płodu w wlasnej decyzji decyduje o sobie.Jesli dusza nie dazy do rozwoju wtedy cofa sie z woli Boga.
  Miedzy wcieleniami dusza taka obserwuje pare ludzi ktorzy sie kochaja i planuje zycie ktore czeka go na ziemi.
  Kazda dusza jest przypisana ziemi i ewoluuje tak juz od jednokomorkowca/

  Wkraczamy w wyzsza sfere i musimy to przyswoic aby ulepszyc europe.
  Swiatynie slonca ktore powstaly w Egipcie i innych czesciach byly efektem wlasnie takich przemyslen.

 64. zosik 27 grudnia 2011 o 4:32 pm

  Witam.
  Od dawna zaglądam na Monitora. Bardzo dobra strona. Dyskusje też bywają gorące. Wklejam ciekawy link dotyczący tego co się ostatnio dzieje na świecie. Pozdrawiam.
  http://www.mathaba.net/news/?x=629657

 65. felicyta 27 grudnia 2011 o 5:12 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1729308,0,1,rosnie-liczba-ofiar-powodzi-na-filipinach,wiadomosc.html

  06:54, 27.12.2011 /PAP
  Rośnie liczba ofiar powodzi na Filipinach
  ZGINĘŁO NIEMAL 1,5 TYS. OSÓB

 66. Kamil 27 grudnia 2011 o 5:13 pm


  od polski sie zacznie od tego roku

  • felicyta 27 grudnia 2011 o 5:46 pm

   Ja nie wierze, zeby Polska byla jakas szczegolna i wartosciowa bardziej niz inne kraje, zwlaszcza, ze w Polsce chyba najbardziej okrutne na swiecie traktuje sie zwierzeta domowe.
   przyklad:
   22:02, 24.09.2008 /TVN24, PAP
   Katował psa na „dzień dobry”
   PROSTO Z POLSKI
   Wychodził do pracy – tłukł. Wracał – tłukł. W jednej z podwarszawskich miejscowości od kilku tygodni właściciel psa regularnie bił zwierzę. Nie zwracał uwagi na upominania sąsiadów. Interwencje policji nic nie dały. Katowanego psa udało się wyrwać z rąk oprawcy dzięki nagraniu reporterów „Prosto z Polski”, którzy sfilmowali jak mężczyzna okłada zwierzę gumową pałką.(ogladnijcie film)
   http://www.tvn24.pl/12690,1566078,0,1,katowal-psa-na-dzien-dobry,wiadomosc.html

   • Kamil 27 grudnia 2011 o 6:42 pm

    TWoja sprawa

   • hjk 27 grudnia 2011 o 7:15 pm

    @felicyta
    „chyba najbardziej okrutne na swiecie traktuje sie zwierzeta domowe.”

    Totalna bzdura – tu chyba tzw. „zwierzeta domowe” najwięcej doznają czci jak tak patrzę, co się dzieje, ze w wielu domach one są i czesto „rzadzą w domu”, a czasami nawet i po kilka zwierząt mniejszych i większych.
    Ciekawe jak jest w innych krajach, ale u mnie na klatce w bloku co 2ga rodzina ma jakiegoś zwierza, najczęściej koty i/lub psy 🙂
    Nie wiem, z czego to wynika, prawdopodobnie z wiejskiego pochodzenia, gdzie czlowiek obcując z nimi łatwo się zaprzyjaźnia, a one z nim, albo wprost przeciwnie z pewnej tęsknoty za naturą,kiedy siedzi się w bloku, a moze z 1go i 2giego…
    To ze ktoś tam skatuje zwierze, to moze się darzyć, jak mu nerwy puszczą, warunki życia niektórzy maja cieżkie i choć marna to pociecha, ale lepiej, jak ktoś się wyżyje na zwierzęciu niż na człowieku…

    • felicyta 27 grudnia 2011 o 7:24 pm

     @ to moze się darzyć, jak mu nerwy puszczą

     -ogladnij film, on bil systematycznie codziennie bez powodu

     • hjk 27 grudnia 2011 o 7:35 pm

      nie ma co z jednego wyjątku robic aj – waj na cały kraj 🙂

      • felicyta 27 grudnia 2011 o 8:00 pm

       @hjk 27 Grudzień 2011 o 7:35 pm,nie ma co z jednego wyjątku robic aj – waj na cały kraj

       -moge Ci przytoczyc setki tysiecy takich przypadkow z Polski…

       • felicyta 27 grudnia 2011 o 8:06 pm

        Nic sie nie zmieni na Ziemi jak nawet tu, na tym rzekomo rozwinietym pod wzgledem swiadomosci blogu nikt nie wspolczuje zwierzetom a problem ich cierpienia jest wysmiewany…

       • hjk 27 grudnia 2011 o 8:16 pm

        „setki tysięcy” to chyba przesadzasz, albo siedzisz w centrum organizacji monitorującej „przestzreganie praw zwierząt” z tysiącami agentów 🙂
        ale o ile mi wiadomo, jeszcze nie ma takowej na szczęście…
        czyli mówisz, ze zwierzeta służą nam jako worki do bicia??

   • ksant 27 grudnia 2011 o 9:04 pm

    @Felicyta – nie tylko ludziom, ale i zwierzetom nie służy tradycyjny katolicyzm!
    Takie czasy ze zwierzęta działają bardziej humanitarnie , niż wiekszość ludzi:
    http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/486929,pies-uratowal-przyjaciela-psa-zdjecia-film,id,t.html
    Od stycznia 2012 zaczna obowiazywać nowe przepisy dotyczace ochrony zwierzat.
    Zwiekszone zostały kary dla psychopatów, którzy znecaja się nad zwierzętami (do 3 lat + 100 tys. zł)!
    http://e-makler.com.pl/nowe-przepisy-o-ochronie-zwierzat-już-w-styczniu/

   • nnn 27 grudnia 2011 o 10:13 pm

    Polacy to tępe bucefały z kryminalistami w rządzie

 67. zenobiusz 27 grudnia 2011 o 5:20 pm

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/12/27/chemtrailsukraina-petycja-do-parlamentu-%D1%85%D0%B8%D0%BC%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BB%D1%8B-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B0/
  Obywatele Ukrainy walczą z chemtrailami.

 68. felicyta 27 grudnia 2011 o 5:49 pm

  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/silne-i-plytkie-trzesienie-ziemi-w-rosji,17058,1,0.html
  17:30
  tvnmeteo.pl – NA RAZIE NIE MA DONIESIEŃ O OFIARACH

  W Rosji zatrzęsła się ziemia. 6,9 w skali Richtera
  – Trzęsienie ziemi o sile 6,9 st. w skali Richtera nawiedziło we wtorek południowo-wschodnią Rosję – podaje United States…czytaj dalej »

  • Extazed 27 grudnia 2011 o 6:56 pm

   Czyżby ‚Zemsta Sithów’ ?
   Zaskakujące, że akurat w niedługim czasie po wygranej Putina, nieprawdaż?

 69. Kamil 27 grudnia 2011 o 6:38 pm

  Polska będzie słynęła z produkcji siemia lnianego i oleju lnianego i będzie to lek na wszystko.
  Pomnicie moje słowa.
  Narodzie powstać 😀
  Ziemia ma przebiegunowanie i niedługo nasze warzywka i pomidory będa jednymi z najzdrowszych i najsmaczniejszych w Europie

  • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 8:02 pm

   Ekolog? Ekolodzy chcą śmierci większości ludzi, bo „niszczą Ziemię”

   • hjk 27 grudnia 2011 o 8:19 pm

    trzeba odróznić prawdziwych ekologów od koncesjonowanych i podszytych new age’em i w sumie twierdzącymi w końcu to, to o czym piszesz…
    @kamil
    daj coś wiecej o tym siemieniu…

    • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 8:48 pm

     No tak, ja też np. oszczędzam wodę, jak tylko mogę. Nie chodzi mi o to, żeby nie szanować przyrody, ale o to, że jest to pretekst do niszczenia cywilizacji. Wulkany w 1 dzień emitują więcej CO2 i innych gazów niż ludzkość w ciągu roku. Problem jest w tym, że elity zaczęły tracić kontrolę, głównie przez narzędzie do kontroli, które sami nam dali – internet. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest wg. nich redukcja populacji. Mając tylko 500 mln ludzi na Ziemi, totalna kontrola nad nimi byłaby bardzo łatwa przy tych środkach technicznych jakie są obecnie dostępne.

     • hjk 27 grudnia 2011 o 10:34 pm

      akurat „oszczedzanie wody” jest troche bez sensu w tym znaczeniu, ze woda musi krążyć w przyrodzie, tak wiec np. ma o tyle sens, ze płacisz za nia, wiec nie ma sensu „wyrzucać pieniedzy za okno”, ani zużywac pomp niepotrzebnie w stacji uzdatniania, filtrów itd. i nie zanieczyszczać np. chemikaliami przy myciu samochodu czy „wodochłonnych” procesach technologicznych. Ale przeciez wziać prysznic można od czasu do czasu…
      tak wiec jest tu specyficzny sens oszczedzania… bo i to dobro jest specyficzne…

  • Ania 27 grudnia 2011 o 10:32 pm

   Zobacz ” Dieta dr Budwig” tam jest sporo informacji.

  • Friend_of_mine 28 grudnia 2011 o 10:20 am

   Masz rację, też to intuicyjnie wyczuwam.
   P.Marku te rzeczy nie mają nic wspólnego z ekofaszyzmem. Następuje powrót do natury i do wszystkiego co związanego z Ziemią. Naród Słowian zmartwychwstanie. Nie wierzcie, w żadnych zbawicieli to tylko otumania i pozostawia w stanie bierności, a bierność to milczące przyzwolenie na manipulację i wynikający z tego strach, który przeradza się w agresję, ucieczkę i inne „złe” emocje. Tylko my sami możemy mieć wpływ na to co się dzieje wokół nas. Zrozumienie przyjdzie, teraz wszystko tylko kwestią czasu.

 70. theaspartam 27 grudnia 2011 o 6:52 pm

  Iran grozi Zachodowi odcięciem dostaw ropy”JEŚLI NAŁOŻĄ SANKCJE, NAWET JEDNA KROPLA NIE PRZEPŁYNIE” – http://www.tvn24.pl/0,1729373,0,1,iran-grozi-zachodowi-odcieciem-dostaw-ropy,wiadomosc.html

  • hjk 27 grudnia 2011 o 7:21 pm

   I o to im pewnie chodzi – jak podało czasopismo weteranów – chyba „veterans today” – ma to być „rezyserowany konflikt” za obopólną zgodą, Iran i inni producenci zarobią na wzroscie cen, a „finansiści” na opcjach i akcjach na wzrosty, wojskowi na broni, itd.
   Byle tylko nie wdał sie w to ktoś trzeci i nie zaczął załatwiać własnych interesów, bo sie moze wszystko wymknąć spod kontroli…

   • Ania 27 grudnia 2011 o 11:00 pm

    Też tak sobie pomyślałam. Wszyscy z nich są zainteresowani wywindowaniem cen ropy.

 71. Kamil 27 grudnia 2011 o 7:16 pm

  Im szybciej podejmiemy inicjatywe wspolpracy z natura tym szybciej sama czuła matka Ziemia zmniejszy lbę kataklizmów jakie ostatnio powoduje

  • ... 27 grudnia 2011 o 8:45 pm

   nie ma czegos takiego jak matka ziemia – to nauki new age czyli zakamuflowanego okultyzmu , satanizmu , napisz jeszcze ze jest wieczny albo ze jestes bogiem 😉 , jestes grzesznikiem jak ja i reszta ludzkosci wiec potrzebujesz Zbawiciela – kto łamie prawo Boże potrzebuje Zbawiciela tylko nie pisz ze ty nie potrzebujesz bo jesli bedziesz trwal w uporze sie mocno zdziwisz na Sądzie Bożym – „zapłatą za grzech jest śmierć, lecz darem łaski Bożej jest żywot wieczny w Chrystusie Jezusie, Panu naszym.” LIST do RZYMIAN 6:23 – nie chodzi o zwykł;a smierc ale smierc wieczna

   , nie jestem katolikiem , ŚJ , protestantem itp ; http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=7

   • hjk 27 grudnia 2011 o 10:28 pm

    „chrześcijaninem biblijnym”?

 72. lukaszr20 27 grudnia 2011 o 7:45 pm

  zauwazyliscie to? dziwne co nie? ;o

  • monitorpolski 27 grudnia 2011 o 8:03 pm

   Pewnie, że Syjon, coście z Księżyca spadli? Zwróć uwagę na to ludziom, to cię zniszczą jako „antysemitę”. Syjonizm był nawet przez ONZ uznany za rasizm.

 73. Sully 27 grudnia 2011 o 8:06 pm

  Tak się zastanawiam czy nasze życie jest zdeterminowane i z góry zaplanowane czy jednak mam trochę kontroli i możemy samodzielnie podejmowac decyzje które przynosza określony skutek…parafrazując”czy to przypadek że jesteśmy razem?”…czy może jednak nie przypadek i idziemy z góry zaplanowaną ścieszką…bo nawet jak zrobie cos „na przekór” to przeciez to mogło być w tym planie…

  • hjk 27 grudnia 2011 o 8:11 pm

   generalnie jest jakoś zalanowane przez Boga, który nas stworzył, jednak mamy wolną wolę, czy współpracować z tym planem czy po swojemu się prowadzić, tak więc nie ma ani determinacji, ze jesteśmy całkowicie bezwolni, ani zupełnego chaosu, ze mozna cokolwiek…

   • Sully 27 grudnia 2011 o 9:38 pm

    wiesz, czasem wydaje mi sie, że jesteśmy jak mrówki w mrowisku…i ktos przypadkiem może nam coś zrobic, bo akurat mu przeszkadzamy…a z drugiej strony …czytałam i oglądałam ostatnio jakis film na discovery o wielości światów równoległych…ciekawe czy to jest prawda, czy wogóle takie cos może mieć miejsce…a jesli ma, to dlaczego nawet nie czujemy że cos takiego sie dzieje…

    • hjk 27 grudnia 2011 o 10:27 pm

     zależy jak okreslisz te „swiaty równoległe” i czy to realne, bo moze to jakaś wymyślona hipoteza… i kto je zamieszkuje 🙂
     a z mrówkami racja, tylko ze mrówki funkcjonują na poziomie naturalnym, instynktownym, a ludzie organizują sie rozumnie w społeczeństwo, któremu nadają dobrowolnie kształt i należą na zasadzie pewnej dobrowolności i suwerenności.

  • Totalsky No Problemsky 27 grudnia 2011 o 9:18 pm

   @sully
   nawet Bóg by sie nudził, gdyby wszystko było dane raz na zawsze… IMO:-) …. „umieramy wtedy gdy – nasze zycie przestaje byc codziennym zdumieniem”…

 74. felicyta 27 grudnia 2011 o 9:18 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1729395,0,1,clinton-pisze-do-orbana,wiadomosc.html
  20:19, 27.12.2011 /PAP
  Clinton pisze do Orbana
  SEKRETARZ STANU USA WYSŁAŁA LIST NA WĘGRY
  Sekretarz stanu USA Hillary Clinton wysłała do premiera Węgier Viktora Orbana list, w którym wyraża zaniepokojenie stanem demokratycznych swobód w kraju – poinformowały węgierskie media.(…)Nowa konstytucja Węgier

  Opozycja (czytaj najemncy NWO jak w Libii-p. felicyta) walczy z Orbanem na ulicy

  Węgierska policja na krótko zatrzymała byłego socjalistycznego premiera… czytaj więcej »
  Korzystając ze swej przewagi w parlamencie, rząd Orbana doprowadził do uchwalenia nowej konstytucji Węgier oraz szeregu ustaw rangi konstytucyjnej. Dwie z tych ustaw – o banku centralnym oraz o stabilizacji finansowej – wywołały zaniepokojenie w Europie, a przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso zwrócił się do Orbana o ich wycofanie (bo jak nie to wysla gdzies rzad samolotem w strone Smolenska-p. felicyta).
  W ubiegłym tygodniu Orban odrzucił to żądanie, zaznaczając, że Bruksela nie może uprawiać wobec Budapesztu dyktatu politycznego (i bardzo dobrze powiedzial p.felicyta).

  W piątek tysiące Węgrów wzięły udział w wiecu przeciwko rządowi Orbana, a opozycyjni deputowani przykuli się łańcuchami do barier przed parlamentem, by wyrazić w ten sposób sprzeciw wobec kilku ustaw, w tym ustawy o zmianie systemu wyborczego, która zdaniem krytyków faworyzuje Fidesz.(…)

  -oho, NWO straszy…

 75. Konarski 27 grudnia 2011 o 9:25 pm

  Patrzcie jak aresztują obywateli USA w Wigilię w ich domach.
  Ciekawe za co tego aresztowali?

 76. felicyta 27 grudnia 2011 o 10:11 pm

  Ciekawe…

  Do czterech razy sztuka…
  Trzy razy wstawał z grobu, dopiero za czwartym razem okazał się naprawdę martwy. Musyoka Mututa z Kenii był chowany cztery razy w swoim życiu. Jak to możliwe?

  Niewiarygodna historia z Kenii. Przyjaciele i znajomi Musyoka Mututa, skromnego pasterza z Kenii, czekali przy jego grobie siedem dni. Nie zgromadzili się tam jednak, żeby go opłakiwać. Czekali aż wstanie z grobu!
  Do tej pory bowiem zrobił tak trzykrotnie. Miał nawet przydomek- „Człowiek, który oszukał śmierć”.
  Pierwszy raz Musyoka „umarł” i powrócił do życia, gdy miał 3 lata. Długo chorował, aż w końcu „umarł”. Zrozpaczeni rodzice urządzili pogrzeb. Podczas pogrzebu nagle zapłakał i dzięki temu uniknął pochowania żywcem.
  Kolejne „zmartwychstanie” miało miejsce kilkanaście lat później, Kenijczyk miał 22 lata. Podczas polowania Mututa zniknął. Sześć dni później znaleziono pozbawione życia ciało pasterza w buszu. Przygotowano kolejny pogrzeb, jednak podczas opuszczania trumny do grobu wieko odchyliło się i wstrząśnięci żałobnicy ujrzeli Mututę, jak wraca do życia!
  Trzecią śmierć przeżył w wieku 48 lat. „Umarł” po krótkiej chorobie, smierć została stwierdzona przez lekarza. Jednak nikt w to nie uwierzył. Wszyscy czekali, aż nieboszczyk ożyje, ciało pozostawało w domu. I tak się stało. Po 24 godzinach zwłoki ożyły. Mututa wstał i zażądał szklanki wody.
  Czwartego razu już niestety ni ebyło. Pomimo siedmiodniowego oczekiwania nic się nie wydarzyło. Tym razem Mututa odszedł na zawsze. Stało się dokładnie to co powiedział przed śmiercią:
  – Czwartego razu nie będzie. Dotej pory moja dusza opuszczała mnie i unosiła się do nieba, gdzie aniołowie tłumaczyli mi, że zaszła pomyłka i muszę wracać. Teraz już nie wrócę – tak mówił przed śmiercią 70-letni pasterz.

  Żródło:http://www.humbug.pl/texts/view?art=umarl_dopiero_za_czwartym_razem

 77. Konarski 27 grudnia 2011 o 11:49 pm

  Rządy w Grecji i Włoszech są z nadania NWO i banksterów. Obaj premierzy – grecki i włoski to ludzie bankstersów – od Sorosa.
  W obydwu krajach kładzie się nacisk na likwidację obrotu gotówkowego na rzecz bezgotówkowego poprzez karty bankowe, a w przyszłości chipy pod skórę.

  Włochy mają odzwyczaić się od gotówki, bo Monti walczy z oszustami podatkowymi
  http://biznes.onet.pl/wlochy-maja-odzwyczaic-sie-od-gotowki-bo-monti-wal,18543,4981580,1,news-detal

  • hjk 27 grudnia 2011 o 11:58 pm

   to zacznie się barter jak za komuny u nas, albo wrócą do obiegu monety albo sztabki złote i srebrne i powróci mafia jako egzekutor czy likwidator długów 🙂
   Włosi mają praktykę 🙂
   ew. znowu zacznie sie „dolaryzacja”…