Wydarzenia i komentarze, 28 grudnia 2011r.

Udane testy rosyjskich rakiet międzykontynentalnych

Russia test-fires two nuclear missiles
Jak podaje Times of India, dwie rakiety typu Bulava zostały wystrzelone z łodzi podwodnej na Morzu Białym, w północno-wschodniej części Rosji. Rakiety mogą przenosić pociski nuklearne.

Stan wojenny w USA – perfidia polityków

Jak wiadomo, obie izby Kongresu USA oficjalnie zatwierdziły ustawę, która jest wypowiedzeniem wojny wobec Amerykanów. Takiej tyranii nie sankcjonowano prawnie nawet za Hitlera i Stalina. Od momentu podpisania tzw. NDAA (National Defense Authorization Act) przez Obamę, wojsko i urzędnicy federalni będą zwolnieni od odpowiedzialności prawnej nawet za morderstwa. Ustawa spotkała się bardzo ostrym protestem organizacji zajmujących się poszanowaniem prawa w USA, w tym największej ACLU (American Civil Liberties Union).
Oto treść nagrania zamieszczonego na YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=mNuxy5KgV14):

„Senat niedawno zatwierdził ustawę, która zezwala na interwencję militarną gdziekolwiek na świecie w celu zatrzymania osób cywilnych, w tym obywateli amerykańskich, bez jakichkolwiek zarzutów, czy procesu sądowego”

Ten zwyrodnialec nadaje się do Norymbergii, a nie na senatora

Następnie wypowiada się republikański senator Lindsey Graham, jeden ze sponsorów tej „ustawy”:
„Ci obywatele, którzy mają zamiar pomóc Al-Kaidzie, musicie wiedzieć, że dopadniemy was. Śmierć, uwięzienie, oskarżenie (…) I kiedy oni powiedzą, że chcą prawnika, to dostaną odpowiedź ‚zamknij się!, nie dostaniesz prawnika – jesteś cywilnym wrogiem i pogadamy z tobą dlaczego przyłączyłeś się do Al-Kaidy”.

Z komentarzy w internecie wynika, że Graham który jest gejem, może być również groźnym pedofilem. Jego zachowanie wskazuje na to, że jest mocno kryty, podobnie jak republikańscy politycy, którzy uczestniczyli w tzw. „aferze Boy’s Town” (zob. film „Conspiracy of the Silence”, polskie napisy). Wśród najważniejszych członków tej mafii są obaj byli prezydenci USA George Bush senior i jego syn George W. Bush. Homoseksualistą był również Ronald Reagan – mówił o tym Bob Chapman w programie Alexa Jonesa. Są to ludzie, na których są tzw. „haki” i którzy wykonają każde zlecenie szantażystów by tylko prawda nie wyszła na jaw. Identycznie wyglądała sytuacja w nazistowskich Niemczech, gdzie homoseksualiści stanowili trzon NSDAP (http://constitutionalistnc.tripod.com/hitler-leftist/id12.html).

Obywatele amerykańscy nawołują do walki z tyranią w USA

The Bill of Rights is no more.

Artykuł ten ukazał się na wielu stronach i blogach patriotycznych w USA. Poniżej są najważniejsze tezy z artykułu w punktach. Najpierw ocena sytuacji:

 • 15 grudnia USA oficjalnie stały się państwem policyjnym.
 • Dla systemu, który się stacza w przepaść bezprawia i korupcji nie ma już drogi odwrotu, gdyż są w rękach socjopatów.
 • koniec z dyplomacją i unikaniem ofensywy i rozważaniami intelektualnymi wobec tych ludzi
 • Terrorystami są ludzie, którzy czynią prawdziwe zło – dopuszczają się czynów takich jak podbój, upokarzanie, sianie strachu, więzienie ludzi, tortury i morderstwa – oni są w Kongresie i Rządzie.
 • Popełnili oni zdradę państwową, zniszczyli Konstytucję, zdradzili obywateli – wszystko za pieniądze.
 • To właśnie oni zasługują na to co przewiduje ustawa NDAA, którą wprowadzono po to by zniszczyć odważnych Amerykanów.
 • Niemożna mieć litości dla barbarzyńców i przejawów dobrej woli wobec faszystów – Wzgórze Kapitol i Biały Dom wypowiedział wojnę wobec Amerykanów. Wszelkie „teorie konspiracji” zostały potwierdzone.
 • Amerykańska armia zatrudnia obecnie załogi do obozów koncentracyjnych. Nie jest to żaden test. Obozy będą wypełniane ludźmi.
 • Zło rozpoczęło się za Reagana, który swoimi działaniami zaczął niszczyć wszelkie wartości, które czyniły Amerykę unikalnym krajem – to za jego kadencji zmilitaryzowano policję, dano oligarchom wolną rękę, obcięto zarobki robotnikom, wprowadzono brygady śmierci, wprowadzono sztuczną „wojnę z narkotykami”, które mordowały setki tysięcy niewinnych obywateli innych krajów.
 • Od czasów Reagana sytuacja się stale pogarszała, do tego stopnia, że co trzeci obywatel kraju żyje na granicy nędzy, to co nazywa się recesją jest najgorszą depresją jaka kiedykolwiek była w USA. Tymczasem płace rządowe ciągle rosną.
 • Mafia ma więcej etyki niż ci, którzy okupują obecnie pozycje rządowe. Ci nie mają żadnej empatii, współczucia czy też dobra w sobie, żadnych wartości chrześcijańskich.
 • To co się dzieje jest przyparciem społeczeństwa do ściany – czas więc na opór.

Teraz proponowane rozwiązania:

 • Trzeba przeciwdziałać – powstrzymać tworzenie się państwa policyjnego.
 • Nie można w żaden sposób przyjąć totalitaryzmu, należy przyjąć opcję totalnej negacji i bojkotu.
 • Celem tyranów jest ludobójstwo, dlatego też nie może być litości dla tyranów. Żadnych pseudo-demokracji, które zawsze się kończą ludobójczym faszyzmem i setkami milionów ofiar: Pol Pot, Mao Tse-Tung, Stalin, Hitler.
 • Ci, którzy przyjmą inną drogę są skończeni, naiwni z przeszłości wypełniają groby masowe, z których wiele jeszcze nie zostało nawet odkrytych.
 • Jest wiele rzeczy gorszych niż śmierć, jak życie w stałym strachu, utrata godności, poniżające nieludzkie warunki życia, czy tortury. Życie za wszelką cenę nie jest życiem.
 • Należy osłabić państwo policyjne poprzez niebranie udziału w jego tworzeniu – nie obsadzać pozycji tworzonych w celu terroryzowania społeczeństwa.
 • Należy zacząć od tworzenia małych grup oporu złożonych z zaufanych ludzi.
 • Odciąć wyciek informacji na swój temat, nawet kosztem niewygody – w ten sposób zablokuje się infiltrację państwa policyjnego w prywatne życie. Wchodzi w to m.in. – rezygnacja z praw jazdy, jeśli będą wymagane dane biometryczne, zamknięcie kont bankowych, niepodawanie swoich danych w jakimkolwiek przypadku – samozatrudnienie w przypadku intruzji w miejscach pracy, barter – wymiana towarowa jako alternatywny sposób na zdobywanie produktów.
 • Należy sobie zdać sprawę, że jest to konieczne, gdyż bezczynność spowoduje, że w niedalekiej przyszłości ludzie będą porywani z domów do obozów pracy, będą torturowani i mordowani w obozach koncentracyjnych.
 • Ochrona prywatności jest konieczna by utrudnić działanie państwa policyjnego. Mahatma Gandhi udowodnił, że masowy brak kooperacji jest kluczowy dla obalenia totalitaryzmu.

Dla tych, którzy wciąż nie wierzą, że coś takiego może się dziać w Ameryce, należy przypomnieć historię Japończyków podczas II wojny światowej. Podobnie w 2002 roku poproszono 10,000 mężczyzn pochodzenia arabskiego o „specjalną rejestrację”, po czym jak się zgłosili, aresztowano ich i przesłuchiwano, bez dostępu do prawnika. Potem ich odstawiono do obozów odosobnienia. Nikt z nich nie był nawet podejrzany w jakimkolwiek przestępstwie. Nic się nie zmieniło, należy więc zniszczyć faszyzm.

Reklamy

301 responses to “Wydarzenia i komentarze, 28 grudnia 2011r.

 1. BirD2 28 grudnia 2011 o 4:54 am

  Mam pytanie..
  „..która zezwala na interwencję militarną gdziekolwiek na świecie w celu zatrzymania osób cywilnych..”

  Chodzi tu nawet o nasz Jew-ropejski kołchoz?. Czy dotyczy to tylko obywateli USA czy wszystkich ludzi nawet w suwerennych państwach?

  Polubienie

  • BirD2 28 grudnia 2011 o 5:35 am

   1).
   @Up
   O ile takie „państwa” jeszcze istnieją

   2). Alert – virus


   LOOK AT THE FACTS.. HIDDEN SIGNS IN PLAIN SITE..BIRD FLU TO HIT U.S. IN 2012

   Może ktoś to przejrzeć.. ^

   Polubienie

   • rabarbarek 28 grudnia 2011 o 6:34 am

    Bird2 , a wskaz jakies suwerenne panstwo. 9/11 to poczatek globalnej wojny z terroryzmem . W kazdym zakatku swiata mozna znalezc takiego , ktory bedzie chcial zaatakowac najwieksze mocarstwo swiata. dlatego stworzono specjalne oddzialy policji , ktore w niczym nie przypominaja tych , ktorzy maja nas strzec i bronic. Te oddzialy beda strzec i bronic … ale porzadku ustanowionego przez onych. Aresztowac tez beda wszedzie i zabijac tez.
    Koniecznie obejrzyjcie video. Tak nas beda niedlugo traktowac . Nie wiem czy powinnismy byc dumni z tego , ze polskie oddzialy znalazly sie na 5 miejscu na liscie 10 najlepszych ekip SWATu

    Top 10 police … http://www.youtube.com/watch?v=dbJLpGF3968

    Polubienie

    • bronislaw 28 grudnia 2011 o 11:51 am

     Do tych oddzialow ida umyslowe psyhole.Izwyrodnialcy ktorzy w dzien w dzien ucza sie zabijac
     Ale niedajmy sie im…

     Polubienie

     • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 5:15 pm

      zwyrodnialcy to za mało powiedziane – to genetyczne zjeby z gównogłowiem. Ich jedynym pozytywem jest to ze potrafią sluchać ale to prawdę mówiąc niepozytyw to taki. Noszą maski, gdyż boją siępokazać gęby. Ich jedynym atutem jest że działają w imię „prawa” (raczej lewa) i to ich chroni. NIc po za tym. Do wkręcenia żarówki potrzebny jest cały taki oddział. Jeden na stole trzyma żarówke a reszta kręci stołem. Wątpliwej jakości motywacja do życia – wbijać kły. Myślenie jest w ich przypadku niestosowne gdyż może zabić (samego siebie). Sadyzm i masochizm – życiowe idee. Samotne te psy, podwijają ogon, działają jedynie w sforze ! Czemu to robią ? to ich jedyna życiowa szansa – dymać w d…e szympansa. Nie potrafią nic innego, niskie poczucie własnej wartości, kompleksy i tym podobne pierdoły. Ten który jarzy czy zajarzy- zwyczajowo daje se siana z tą instytucją charytatywną ! Czemu charytatywną ? Bo żyją z naszej pensji, z naszych podatków. Wedle praw słowińskich – bydło ! Wedle praw ludzkich – trzoda ! Wedle praw boskich – upadłe świnie które ryją w ziemi, niewierne psy, pierwsze pop świni brudne stworzeni czteronogie, lubiące w perwersyjny sposób tarzać się we własnym lub obcym gównie……………

      Polubienie

      • hjk 28 grudnia 2011 o 7:27 pm

       A moze to jakieś ofiary zabiegów typu „mind control” ?

       Polubienie

       • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 7:48 pm

        Trudno by nazwać ich ofiarami. Ofiarą jest istota ludzka, która cierpi, tu pokusiłbym sie o stwierdzenie że jest to ewenement hodowalany.
        A jeśli „mind control” to oznacza że przy dzisiejszej technologi i propagacji fal wszelkiego rodzaju te umysły-mózgi są słabe na tyle by ulec degradacji. Mózg jest atakowany i u słabszych osobników może wystąpić przemiana czegoś tam we łbie, tudzież deformacja w trakcie dorastania – efekt uboczny falowego prania mózgu no i wyrastają takie zjeby.
        Druga teza to reinkarnacja – zwierz z poprzedniego wcielenia, zwierz nie myślący i nie mający uczuć – na przykład pies morderca! taki osobnik nadaje sie do pełnienia służby. W zależńości jakiej był rasy takiego mamy zjeba. Zauważ że ras jest dużo ale kazda ma jakieś jębniecie we łbie.
        Trzecie wytłumaczenie tego problemu to kompleks niższości i parole na przerwie w szkole jako codzienność czyli zły dotyk….

        Polubienie

        • rabarbarek 28 grudnia 2011 o 10:37 pm

         Kosiardeyablos , mocno powiedziane. Ale moze to dobrze , moze tak czasem trzeba. Skonczyl sie czas” savoir vivru. ” Eleganckie pozy, etykieta i maniery na niewiele sie zdaja w dzisiejszym swiecie.

         A do tematu. Jak urabia sie opinie dziecieca, jak manipuluje sie psychka maluchow swiadczy najlepiej wypuszczona seria nowych klockow Lego . Dzieciaki dostaja do rak figurki protestujacych i policjantow. Reklamowka pokazuje jak chlopaki udajac policjantow , aresztuja niesfornych protestantow , ktorzy maja odwage wystepowac przeciwko korporacjom.
         Podjezdza wielki policyjny samochod , ktory natychmiast mozna przeksztalcic w tymczasowy areszt i upchnac tam nieposlusznych. Chodzi o wzbudzenie w mlodych umyslach fascynacji przemoca , aresztowaniami i zawodem strozow porzadku.
         To tez czesc ” mind game” , tyle , ze dla najmlodszych.

         Polubienie

  • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 7:07 pm

   W ramach CO WY NATO itp ( POrozumienie stron): mogą wjechać ci do chaty, jako podejrzanej osoby o kontakt czy współprace z Al-Kazelcer – to środkowoeuropejska linia Al-Kaidy ( nazwa – wywodzi sie prawdopodobnie ze ślunskiej gwary – powstałej na bazie wołania do obcokrajowca z Ungli – Al, Kaj Idziesz ?) . Każdy /Każda z nas może stać się celem, ale nie musi. Wystarczy być podejrzanym czyli wołać Allah Akhbar i zamiast Dzień Dobry to Sallam Alleykum i PO ptokach. A gdy jeszcze okaże się że nie lubisz kochających inaczej ? Ojojoj, bedziesz Antygejonistą. Zauważ że niejaki myślący inaczej Lindsey Graham, to ciepła bułeczka. Skoro tacy trzymają się władzy w USA, to wyobraź sobie co sie bedzie działo u nas, jak ciepłolubni starać sie będą o stanowiska kierownicze i tym podobne w urzędach państwowych i tym podobnych. O zgrozzzzoooooo !!! A spróbuj upuścić długopissss……ups.

   Polubienie

   • zenobiusz 28 grudnia 2011 o 11:31 pm

    kosiardeyablos@
    Jaki to piękny kraj.Mówisz -masz.
    Rząd ulega wpływom homoseksualistów .

    Działania obecnego rządu i koalicji idą w tę stronę, aby ułatwiać sprawy związków partnerskich. Środowiska homoseksualne mają pieniądze, są bardzo lobbystyczne. Obecny rząd mocno ulega ich wpływom.

    http://www.fronda.pl/opinie/czytaj/nazwa/telus:_rzad_jest_wplywowy_na_homoseksualistow

    Polubienie

    • hjk 29 grudnia 2011 o 12:24 am

     społeczeństwo zostało wyprane przez media, to i zaczynaja podnosić łby i się panoszyć…koment z wczoraj wszystko tłumaczy:
     „Bo co zrobiono z psychiką tego narodu to mistrzostwo świata.”
     https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/26/wydarzenia-i-komentarze-26-grudnia-2011r/#comment-63141

     Polubienie

    • Tola 29 grudnia 2011 o 3:50 am

     Sa jeszcze sprawy ,o ktortch malo kto wie.Mialam kiedys takie zdarzenie ,ze weszlam w konflikt z homoseksualista .Mimo,ze wszystkie racje byly po mojej stronie to okazalo sie,ze nie jestem w stanie nic wygrac poniewaz oni maja swoich ludzi wszedzie i nawzajem kryja sobie tylki.Maja „swoich” lekarzy,prawnikow itd,itd.Sa w scislych kontaktach i dzialaja jak mafia.
     Zdarzenie to mialo miejsce kilkanascie lat temu ,kiedy kolorowi jeszcze sie tak nie afiszowali.

     Polubienie

     • Stirlitz 29 grudnia 2011 o 5:11 pm

      Dużo się tu pisze o ludobójstwach, a w Polsce armia komorników , windykatorów doprowadziła tysiące obywateli do śmierci albo ubóstwa i bezdomności – dane statystyczne są chyba tajemnicą

      Polubienie

 2. Tomek 28 grudnia 2011 o 5:56 am

  Odciąć wyciek informacji na swój temat, nawet kosztem niewygody – w ten sposób zablokuje się infiltrację państwa policyjnego w prywatne życie. Wchodzi w to m.in. – rezygnacja z praw jazdy, jeśli będą wymagane dane biometryczne, zamknięcie kont bankowych, niepodawanie swoich danych w jakimkolwiek przypadku – samozatrudnienie w przypadku intruzji w miejscach pracy, barter – wymiana towarowa jako alternatywny sposób na zdobywanie produktów.

  Jak się odciąć od inwigilacji jest ładnie wytłumaczone w filmie „Oszukać wielkiego brata” na stronie http://www.poznajprawde.net . Wkleiłbym linka ale niestety strona nie chce teraz u mnie działać.

  Polubienie

  • Peryskop 28 grudnia 2011 o 10:15 am

   strona poznajprawde.net jest chyba pod specjalnym nadzorem !!!

   alternatywny link do filmu: Oszukać Wielkiego Brata (PL)

   Polubienie

   • lukaszr20 28 grudnia 2011 o 10:45 am

    http://poznajprawde.prv.pl/ nie dziala co sie stalo?

    Polubienie

    • Mirek 30 grudnia 2011 o 10:42 am

     Strona działa. Komunikat admina wskazuje na to, że są ataki na tą stronę.
     …………………………
     Strona wczoraj nie działała , ponieważ został przeprowadzony atak DDOS na domene, padł też serwer hostingujący . Odpowiedź supportu:

     „Hello,

     Sorry for the downtime, this was due to DDOS attacks on a specific domain. All traffic to that domain name has now been null-routed and we continue monitoring the servers for the coming hours and days.
     We have repaired the crashed table in your database, please clear your browser cache and try your site again.

     Regards”

     Polubienie

   • hjk 28 grudnia 2011 o 11:17 am

    Film zawiera wiele ciekawych wskazówek jednak jest mylący o tyle, ze nakazuje, tj. doradza zerwanie wszystkich kontaktów i opuszczenie dotychczasowego miejsca w zyciu. Podczas gdy walka z systemem zakłada zupełnie coś przeciwnego – pozostanie na miejscu i tworzenie grup oporu oraz przekształcanie lokalnego zycia na sposob odpowiadający nam, a nie jakimś „unym”.
    Nic lepszego dla „unych” jeśli społeczeństwo składałoby się z takich anonimowych jednostek, gdzie nikt nie wie, kto jest kim, nie ma do nikogo zaufania, niema korzeni, miejsca, tradycji, itd.
    Ameryka jako „kraj wiodący” musi zamienić się w obóz, ponieważ ludzie mają broń i dlatego takie środki zostały podjete. Tm gdzie obywatele są bezbronni mogą być bardziej „miekkie” metody, niemniej psychopatyczni rządzący będą dążyć do podobnych rozwiązań…
    Chyba na coś takiego nalezy się przygotować…

    Polubienie

    • Joanna 28 grudnia 2011 o 2:58 pm

     Zerwanie kontaktów, opuszczenie dotychczasowego miejsca pobytu – aby można było polikwidować nie zidentyfikowane systemowo osoby niczym dzikie kaczki bez obawy, że ktoś się o nie upomni.

     Polubienie

     • wizzgaa 28 grudnia 2011 o 3:01 pm

      Trafny wniosek Joanno .

      Polubienie

      • Peryskop 28 grudnia 2011 o 5:07 pm

       Macie rację hjk, Joanna, wizzgaa.
       Wydaje się, że „Oszukać Wielkiego Brata” to bardziej podstępna propaganda NWO, niż pomoc.

       Agent niby demaskuje powszechnie znane sposoby inwigilacji ale z podkreśleniem zalet tych metod i z przemilczeniem ich słabych stron. Ten sposób przedstawiania problemu służy uzasadnieniu tezy, że trzeba uciekać, zmienić tożsamość i pozrywać dotychczasowe kontakty.

       Polubienie

       • hjk 28 grudnia 2011 o 7:32 pm

        A to są „ich” szczurze, tchórzliwe metody: uciec, zmienić nazwisko, jak trzeba to wygląd… Skandal – we własnym kraju mam gdzieś uciekać?! To uny niech „spadają” na drzewo, a najlepiej do jakiegoś „unylandu” i więcej się nie pokazują…

        Polubienie

        • Tola 29 grudnia 2011 o 4:02 am

         Pierwsze co przyszlo mi do glowy po ogladnieciu filmu,ze jest to bez sensu poniewaz i tak pozniej musisz wejsc w system.Roznica taka,ze jako nowa tozsamosc.Na dodatek musisz ciagle sie kontrolowac wiec jakby nie ma roznicy z tym co wczesniej – ciagle jestes wiezniem.

         Polubienie

       • Tomek 29 grudnia 2011 o 8:45 am

        Zapominacie o jednym. Ten film nie powstał na potrzeby opozycji NWO. Jest to film instruktażowy dla kogoś kogo ściga system ;).

        Polubienie

     • Man 29 grudnia 2011 o 12:27 pm

      @Joanna

      Joanna Rajska?… 😀

      Polubienie

   • sebecx 28 grudnia 2011 o 9:35 pm

    ..o dam to tutaj .. w tfu! Kałflandzie są niedrogie patelnie ceramiczne „c-era” jakiejś firmy casa si … oczywiście produkowane w chinach. ale jakość bardzo dobra… dobrze wyważone a do tego antypoślizgowa rączka…. mam obydwie przetestowane… cena za 24cm – 34 PLN ..cena za 28cm – 44 PLN… smaży się „jak na teflonce”, ale bez wydzielania fluoru.. no i metalowym można jajecznie zamieszać :)… na zdrowie!!!

    Polubienie

 3. rabarbarek 28 grudnia 2011 o 7:04 am

  Jaka szanse maja Amerykanie w walce z tak uzbrojona policja.? Zadnej. Dlatego wyjscie na ulice [ do czego byc moze beda chcieli spoleczenstwa sprowokowac] nie ma sensu. Przewaga militarna tych typow jest porazajaca , zostana z nas tylko mokre plamy. Kolejne video z nagraniem corocznych cwiczen SWATu w USA. Odbywaja sie one we wszystkich stanach, a motywem przewodnim jest walka z ” przestepcami” na terenach zabudowanych. Nie potrzeba zbyt rozwinietej wyobrazni , zeby wiedziec co nas czeka , kiedy nie wyrazimy ochoty na zaproponowany nam nowy porzadek swiata. To jakby ciag dalszy wpisu Monitora , tylko jak tu bronic sie przed taka tyrania?

  Urban Shield 2009 – Highlight Video

  Polubienie

  • Lutek 28 grudnia 2011 o 9:03 am

   Urban Shield 2009 – Highlight Video http://www.youtube.com/watch?v=TAWp-bjEAxs&t=2m21s
   W wielkie drzwi. Z 2 metrów. Ledwo trafił tym granatem.
   Dla mnie to nadęci przebierańcy.
   Jakoś się nie przestraszyłem.
   Prywatnie też się można szkolić.

   Polubienie

  • Lutek 28 grudnia 2011 o 9:05 am

   Chodziło mi o taki link:

   http://www.youtube.com/watch?v=TAWp-bjEAxs&t=2m21s

   Polubienie

  • zenobiusz 28 grudnia 2011 o 9:56 am

   Wiara,Nadzieja,Miłość,nie umierają nigdy.
   To wydarzyło się na prawdę.Dla tego taki atak na Katolików,także w Polsce.
   Oni o tych wydarzeniach,nie mogą zapomnieć,to ich nocne koszmary.
   Boją się,coraz bardziej,a to nasza broń właśnie.!!!
   ——————————————————————————————————————
   Wtedy to Marcos zadecydował o wysłaniu pięciu helikopterów, które miały zrzucić bomby na zebrany tłum. Kiedy jednak śmigłowce ze śmiercionośnym ładunkiem dotarły na miejsce, piloci zobaczyli przez chmury ogromny żywy krzyż, który utworzyła ponaddwumilionowa rzesza modlących się na różańcu ludzi. Ten widok tak ich zaszokował, że odmówili wykonania rozkazu i wylądowali. W Alei Objawienia się Świętych nadal więc trwało potężne nabożeństwo różańcowe z udziałem przeszło dwóch milionów Filipińczyków. Zebrani nieustannie odmawiali różaniec, błagali Najświętszą Matkę o pomoc, kapłani odprawiali niepoliczone Msze św., a wszystkiemu towarzyszyły pieśni maryjne. Trwali tak na posterunku przez cztery dni i cztery noce, wspomagani ustawiczną modlitwą leżących krzyżem zakonnic z kontemplacyjnych klasztorów.

   Prezydent Marcos, dowiedziawszy się o niepowodzeniu misji lotników, zdecydował w końcu o wysłaniu czołgów przeciwko demonstrantom. Maszyn było 25, a towarzyszyła im kilkutysięczna armia. Krwawa jatka wydawała się nieunikniona. Kiedy jednak żołnierze dochodzili już do Alei Objawienia, nagle ich oczom ukazała się piękna kobieta, która rzekła do nich: Stop, kochani żołnierze! Nie posuwajcie się dalej! Nie krzywdźcie moich dzieci! Jestem królową ich serc. Dokładnie w tym samym czasie zebrani nieopodal ludzie – na klęczkach i ze wzniesionymi rękoma – głośno odmawiali różaniec; tak oto po raz kolejny moc różańcowej modlitwy pokonała wysłanników śmierci. Zaraz też wśród wojska pojawiły się dzieci z kwiatami; wciskały je w lufy żołnierskich karabinów, na których też wiązały żółte opaski – wyborczy znak pani Aquino, klerycy wychodzili naprzeciw żołnierzom i obejmowali ich w braterskim uścisku, kobiety zaś częstowały niedawnych agresorów naprędce przygotowywanymi kanapkami.

   Niebawem jednak padł kolejny rozkaz dyktatora – tym razem tyran postanowił rozpędzić demonstrantów gazem. Do akcji tej Marcos skierował najlepszych fachowców, wielokrotnie wcześniej sprawdzonych w podobnych zadaniach. Jednakże i ta – powtórzona dwukrotnie – próba spełzła na niczym: nagle odwrócił się wiatr i to napastnicy zaczęli kaszleć i uciekać!

   Despotyczny prezydent mimo wszystko nie chciał dać za wygraną i nakazał ostrzelać zamkniętych w budynku ministerstwa buntowników ogniem z moździerzy. Co z tego, skoro po dwóch godzinach od wydania tego rozkazu nie usłyszano ani jednego wystrzału, a fakt ten dowodzący oddziałem oficer tłumaczył Marcosowi słowami: Wciąż poszukujemy celu dla naszych baterii. Nie chcemy zabijać cywilów. I nawet kiedy już odpowiednio ustawiono działa, niczego to nie zmieniło – okazało się, że wszystkie znajdujące się w nich naboje to niewypały!

   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/27/jak-obalano-rzad-bez-przemocy-i-rozlewu-krwi/

   Polubienie

   • zenobiusz 28 grudnia 2011 o 10:07 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/28/czipy-i-gmo-dla-bialorusi-kim-jesteslukaszenka/
    Boją się ,i przyspieszają odkrywając ,prawdziwe oblicza.

    Polubienie

    • Konarski 28 grudnia 2011 o 6:13 pm

     Jakby Łukaszenka nie miał na co wydawać kasy – na chipy i system inwigilacji – kamery, czujniki, bramki…
     Ale kto wie…

     Polubienie

  • BirD2 28 grudnia 2011 o 10:27 am

   Przesadzasz. ASG P, paintball – w trakcie takiej zabawy można dużo się nauczyć..

   Ludzie tam mają broń i umieją z niej korzystać. Różnica jest taka że jedni mają czołgi a reszta koktajle mołotowa..

   W tych filmikach to wygląd odgrywa główną rolę, ma wyglądać tak że gdybyś go zobaczył/a pierwsza myśl miała by być „oby nie do mnie”..

   A lutek ciekawy moment znalazł.

   – – –
   W drugim poście wrzuciłem link o ptasiej grypie, moze ktoś to sprawdzić i jeżeli jest coś ważnego to w kilku słowach opisać?

   Polubienie

   • Lutek 28 grudnia 2011 o 11:21 am

    Nobo od razu widać, że to taki grenade fail:

    http://www.youtube.com/results?search_query=grenade+fail&oq=grenade+f&aq=0&aqi=g2&aql=&gs_sm=c

    Na dodatek widać wyraźnie, że ktoś ze środka podrzuca petardę do leżącego granata.
    Chyba z tego kryzysu muszą tak kombinować.

    Polubienie

    • iHe 28 grudnia 2011 o 1:45 pm

     Ja też bym namawiał patriotów do zainteresowania się tymi rozrywkami o których wspomina Bird2.

     Polubienie

     • hjk 28 grudnia 2011 o 7:37 pm

      Powstały już w niektórych miastach towarzystwa sportowe „sokół” trzeba jeszcze wskrzesić drużyny strzeleckie i zajęcia z metod konspiracji – czasami jeszcze gdzieś zyją weterani z czasów wojny…

      Polubienie

  • Peryskop 28 grudnia 2011 o 10:29 am

   Rabarbarek – nie siej defetyzmu !
   Na jakiej podstawie wyliczyłaś zerowe szanse społeczeństwa ?

   Polecam zapoznanie się z realiami wojny w Afganistanie tu:
   „Marzy mi się kamizelka Siemoniaka”
   http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111224&typ=po&id=po03.txt

   Warto też pogooglować za faktyczną skutecznością pojazdów opancerzonych „najnowszej generacji” made in USA po 0,5 mln $ sztuka, z płytami osłonowymi made in Israel.

   Polubienie

  • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 10:41 am

   No, niekoniecznie… mieszkałem w Teksasie, miałem kolegów, którzy mieli nowoczesne karabiny maszynowe na stanie, jeden miał 2 działa w oknach na wypadek gdyby go chciała meksykańska mafia narkotykowa dorwać, to był polski weteran, były żołnierz sił pokojowych ONZ mam nawet zdjęcia….

   Polubienie

  • hjk 28 grudnia 2011 o 11:23 am

   obrona jest prosta – nalezy się odpowiednio zorganizowac, rownież modlitewnie, jak sugerowane we wpisach – sprawa jest prosta – „nas jest więcej” niż psychopatycznych rządzących i dopóki ludzie nie zaczna współpracować,nic z tego nie wyjdzie. Komunizm czy inne totalitaryzmy odniosły sukces dlatego, ze pewni ludzie zaczeli współpracowac z okupantami…

   Polubienie

   • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 1:34 pm

    Każdy z was może zrobić bardzo wiele, po prostu otwarcie mówiąc o tym co się dzieje – chodzi o przełamanie „oficjalnego” stanowiska o teoriach konspiracji. Muszą zostać ogólnie uznane jako fakty konspiracji, a nie teorie. Im więcej ludzi będzie mówiło o tym poważnie, tym lepiej. No i rozsyłać wszędzie linki.

    Polubienie

    • obronca 28 grudnia 2011 o 5:14 pm

     echhh informuje wszystkich kogo moge to część ma mnie za debila..tak im mozg wypral tvn troche osob w to wtajemniczylem i sami widza co sie dzieje,ech co to będzie? jakos nie widze Polaków wychodzących z różańcem na ulice..niestety jestem w szkole średniej i malo kto chodzi do kosciola.A jeszcze mam takie przemyslenie nie wiem czy ktos to juz pisal ale czemu w szkole najlepsza ocena jest 6? kiedys byla 5? i zobaczcie ze te 6 sa stawiane w mlodszych klasach..moze to nie meic nic wspolnego z satanistami ale jednak warte przemyślenia

     Polubienie

     • sebecx 28 grudnia 2011 o 10:00 pm

      ..mnie też już mają za przypadek kliniczny… uśmieszki jak cokolwiek zaczynam mówić i ucieczka wzroku… hehe…

      Polubienie

      • hjk 29 grudnia 2011 o 12:17 am

       ten sie smieje, kto się smieje ostatni 🙂

       Polubienie

    • Ada 28 grudnia 2011 o 7:36 pm

     Mowie komu sie da i wychodze na wariatke stulecia. Na serio wierzy mi tylko moja mama.

     Polubienie

     • hjk 28 grudnia 2011 o 7:40 pm

      czesto wydaje się, ze takie „uświadamianie” nic nie da, ale jak jednego czy drugiego „drapnie” NWO, to sobie wtedy moze przypomni i zacznie gdzieś szukać i myślec…

      Polubienie

     • andzia 28 grudnia 2011 o 8:54 pm

      a mnie mowią „znowu zaczynasz?”…
      Niestety póki nie stanie się jakaś tragedia, to mówienie nic nie da, bo dopiero po takiej tragedii, gdy powiemy „a nie mowiła/em, że tak będzie”, MOŻE włączy się myślenie, spadną klapki z oczu i MOŻE jeszcze zrobią się z nich ludzie.

      Polubienie

      • Paweł 29 grudnia 2011 o 12:43 am

       Ja na swoim koncie na fb (kiedyś założyłem jak byłem nie wtajemniczony :/) dałem sobie na zdjęciu kółeczko z napisem „New World Order”, które jest przekreślone .. wrzucam na tablicę newsy (mniej spiskowe bo nawet w rozmowach nie chcą mi ludzie wierzyć 🙂 ) dotyczące sytuacji w Syrii, Libanie, Egipcie, Iranie .. o tym, żeby pieniądze wyciągali z banków (tu jedna osoba spytała się gdzie najlepiej je ulokować 🙂 i jeszcze sporo innych czego w mainstramowych mediach nie da rady usłyszeć i co ? kilka osób zabiera dyskusję (co ciekawa jedna to moja dawna wykładowczyni – przeciwniczka GMO:) jest za to sporo takich, które twierdzą, że to „bullshit” ale co zrobić jak to są osoby jak to mawiam „multi-kulti” .. o tym co się dzieje w Ameryce nie wierzą bo przecież w tefałenie i innych wynalazkach tego nie pokazali ..

       Polubienie

    • rabarbarek 28 grudnia 2011 o 8:24 pm

     Peryskopie , jaki defetyzm? Chyba mnie nie znasz, jesli mnie o to posadzasz. Kiedy ostatnio byles naprzeciw tych , jak ich nazwal bronislaw, zwyrodnialcow? Ja bylam w czasie protestow G-20 w Toronto. Gdyby nie moja intuicja , zeby isc za kobieta z mikrofonem , ktora nawolywala ludzi do odejscia z miejsca, gdzie 20 minut pozniej zrobili jatke, dostalabym pala jak cala reszta , ktora tam zostala . Prowokatorzy zatrzymali ludzi , uzbrojonych w transparenty i wlasnie takie oddzialy z filmu plus wozy opancerzone zaatakowaly .Inaczej wszystko wyglada na szklanym ekranie , inaczej w rzeczywistosci. Kiedy widzisz te beznamietne , pelne cynizmu oczy [ bo reszta zakryta] , kiedy slyszysz ten miarowy tupot nog i widzisz cale to ich oprzyrzadowanie do rozprawienia sie z toba , boisz sie. Strach jest czescia naszego istnienia i czlowiek boi sie , kiedy znajdzie sie naprzeciwko takiej bandy. To nie defetyzm , a szczera do bolu prawda. Wiemy, ze sa w USA oddzialy patriotow , do ktorych dobieraja sie powoli , wiemy , ze ludzie maja bron , wiemy w koncu , ze Amerykanie budza sie z ‚ amerykanskiego snu”. Ale gdzie reszta swiata? Ilu Polakow ma bron ?Ktory Polak wstawi w okno dzialo ? [ no moze Navajo haha] Gdyby mialo dojsc do swiatowej rozroby czym beda sie bronic? Jesli mowie o malych szansach w walce z nimi , to mam na mysli walke na ulicach , bo o tym mowia w filmie. Sa to oddzialy do pacyfikowania rozruchow w miescie. Partyzantka to zupelnie inna sprawa. Afganistan to tez inna bajka.
     Jedyna nadzieja w Bogu i w tym , co jest we wpisie Monitora , ze opamietaja sie ci , ktorzy wstepuja do takich oddzialow i swoja wiedze i doswiadczenie skieruja w przeciwnym kierunku. To samo dotyczy wojska. Poki co jednak , bezrobocie w USA rosnie i wielu mlodych szukajac pracy trafia wlasnie tam. Wiezienia zapchane , tez mozna towarzystwo podszkolic i oddzialy SWAT gotowe. Amerykanie maja bron , ale przeciez mowimy o tym , ze ma byc pokojowe zwyciestwo a nie miliony trupow na ulicach. Moze wlasnie im chodzi o te trupy . I o te obozy FEMy, i o to , zebysmy bali sie wlasnego cienia. Patenty do rozprawiania sie ze spoleczenstwami czekaja na zatwierdzenie i realizacje.

     Odchodzac od tematu wspolczesnych zomowcow, trzeba zastanowiac sie co mozna zrobic , aby nie poddajac sie strachowi , godnie i rozumnie podjac walke z wyzwaniami , jakie narzuca nam wspolczesny swiat. Nie wolno milczec i nie wolno ulec tresurze , jakiej poddawane sa dzisiaj cale narody. Ci ktorzy ponad wszystko cenia sobie ” swiety spokoj” , oddaja losy swiata w rece wiadomych sil, ktore po to wlasnie aplikuja swiatu hedonistyczna wizje terazniejszosci i przyszlosci , aby latwiej przeprowadzic swoje swiatowe reformy.
     Dodajac do tego co powiedzial hjk , totalitaryzmy odniosly sukces nie tylko dlatego , ze czesc z nimi wspolpracowala , ale dlatego , ze wiekszosc milczala.

     Polubienie

     • hjk 29 grudnia 2011 o 12:30 am

      masz rację,
      …a „budziła się”, jak juz bylo za późno… 😦

      Polubienie

     • Peryskop 29 grudnia 2011 o 12:41 am

      Rabarbarek – komu służy rozpowszechnianie propagandowych materiałów NWO ?

      Komu służą komentarze o braku szans ludności w konfrontacji z oddziałami para-policyjnymi ?

      Ich główną siłą jest groźny wygląd, bezwzględność w działaniu oraz strach wpojony ludziom.

      Ich słabością jest nikła liczebność w konfrontacji z tłumem i strach wobec dziurawego morale.

      Czy wmawiając ludziom (w trosce o nich) brak szans nie bierzesz udziału w tej propagandzie ?

      Degrengolada wśród najeźdźców w Afganistanie ukazuje słabizny strategii lucyferiańskich elit.

      Zwrócisz się do Talibów z ostrzeżeniem, że nie mają szans wobec NATO uzbrojonego po zęby ?

      Polubienie

      • rabarbarek 29 grudnia 2011 o 10:02 pm

       Peryskopie! Czuje , ze jeszcze jeden wpis wiecej i uznasz mnie za agentke NWO , ktora rozpowszechna materialy NWO , zeby obnizyc morale spoleczenstw swiata i oslabic ducha walki ze znienawidzonym wrogiem . Czy nie zaszedles za daleko w swoich ocenach?
       Wszyscy piszemy o zagrozeniach we wspolczesnym swiecie. Sam niejednokrotnie pisales o uzbrojeniu policji i wojska , o rozwoju techniki militarnej, o zachowaniach policji w czasie zamieszek. Dalam dwa filmy o wspolczesnych oddzialach SWAT , ktore mialy posluzyc celom stricte informacyjnym. Idac Twoim sladem nie powinnismy zamieszczac zadnych informacji o zagrozeniach , poniewaz tak naprawde nie wiemy , ktore materialy wypuszcza NWO , zeby nas straszyc , a ktore sa prawdziwe.

       Piszesz , ” ich glowna sila jest ….” Czy zapomniales , ze oprocz groznego wygladu maja cos jeszcze? Ze ich bezwzglednosc poparta jest bronia , ktorej narod nie posiada? To co widzimy teraz w zawieruchach , zamieszkach i demonstracjach to tylko cwiczenia w rozprawianiu sie z tlumem. Gdyby chcieli uzyc calej gamy sprzetu , ktory posiadaja , zapewniam Cie , ostateczny wynik takiej konfrontacji nie bylby korzytny dla nas.

       Nie wiem czy dobrze zrozumialam , ale czy proponujesz wyjscie na ulice z transparentami , przeciwko oddzialom uzbrojonym w karabiny maszynowe, gazy lzawiace , granaty, karabiny szturmowe , wspomagane przez wozy opancerzone i helikoptery , i podjecie walki wrecz za pomoca tych transparentow? Bedziemy mieli liczebna przewage i co , staniemy naprzeciwko tych robotow , nauczonych zabijac , nacpanych prochami , ktore pozbawiaja ich emocji , stresu, zmeczenia , zombie[ ch] , ktorzy stracili ludzka twarz , z bronia gotowa do strzalu , i bedziemy walczyc? Powtarzam i bede powtarzala , ja wciaz pozostaje czlowiekiem , nie chcialabym patrzec , kiedy gina moje dzieci , mlodzi ludzie na ulicach , i nie bede popierala ulicznej walki z mniejsza liczebnie , ale uzbrojona po zeby ” armia belzebuba”.

       Wracasz , Peryskopie , do Afganistanu. Pisalam , to zupelnie inna bajka. Od 1979 trwa tam niemal nieprzerwanie wojna . [ wczesniej tez wojen nie brakowalo] Cwiczeni przez miedzynarodowe organizacje, zbrojeni i z prawej i z lewej strony , nauczyli sie jak prowadzi walke podjazdowa z przeciwnikiem . Sami tez potrafia wymyslec nowe techniki , aby nekac przeciwnika. Musieli sie tego nauczyc , aby przetrwac. A oprocz tego przeciwnikowi tez nie zalezy tak bardzo , zeby kraj obrocic w perzyne , bo skad czerpaliby opium dla oglupiania calych narodow. Nie to jednak jest tematem naszych rozwazan.
       Nasza Armia Krajowa juz nie walczy , przeszla do historii , a Polacy , jak pisze wielu blogowiczow , nie rozumieja tego co sie dzieje na swiecie. Klan, Taniec z Gwiazdami, Idol i troche klamliwych informacji , i dzien uplywa. No jeszcze zarobic trzeba aby przezyc i troche odlozyc na przyjemnosci [ jak sie oczywiscie da] . Ktos tam czuwa , aby upadly obyczaje , aby wytrzebic z serc religijnosc i patriotyzm, aby zdeformowac nasze gusta i przyprawic to marzeniami o szczesliwosci , kiedy nadejdzie nowy porzadek swiata. Dlatego uwazam , ze nalezy jak najwiecej pisac i mowic o wszystkim co nas otacza. Pokazywac jedna i druga strone medalu, zeby zmusic siebie i innych do poszukiwan prawdy .
       Jesli odebrales moje wpisy jako propagande NWO , to nic bardziej mylnego. Jestem wciaz na etapie proby zrozumienia otaczajacego mnie swiata , jak wiele innych osob. Zadaje pytania i szukam odpowiedzi. Nie przypisuje sobie bycia alfa i omega. Powiem wiecej , czuje , ze im wiecej czytam tym mniej wiem . Wiem jedno z cala pewnoscia , ze zmiany na gorsze postepuja bardzo szybko. Opor jest niewielki . Potrzeba masowego , spolecznego zaangazowania aby zmusic ludzi do myslenia i dzialania , oderwac ich od telewizorow , aby nie stali sie bezksztaltna masa prowadzona na uboj.
       Mam tez nadzieje , ze ci ktorzy zaplanowali nasze zycie i probuja wytyczyc sciezki , ktorymi mozemy chodzic , dostana w koncu to na co zasluzyli.

       To tyle w temacie . Juz dzisiaj nic nie powiem Ani nie odpowiem Pozdrawiam.

       Polubienie

    • Tola 29 grudnia 2011 o 4:06 am

     Ostatnio mam takie wrazenie,ze jednak wiekszosc ludzi nie dosc,ze nie otwiera oczu szerzej to jeszcze bardziej je zamyka. Jak ,jeszcze rok temu co do niektorych mozna bylo dotrzec to teraz jest coraz trudniej.Nie wiem o co chodzi,ale to jakies totalne uwstecznienie.
     Albo strach przed prawda i zmiana.

     Polubienie

   • Tola 29 grudnia 2011 o 4:16 am

    Dwa lata temu bylam w usa ,po jakiejs 6-cio letniej przerwie.Pierwsze co poczulam to wszedobylski zamordyzm .Jesli policjant zatrzymuje twoj samochod to ludzie sa sparalizowani strachem,jak by to byla lapanka za czasow II wojny.Kiedy zwracalam in uwage na takie rozne detale ,mowiac ze maja rezim to sie bardzo oburzali.Duzo ludzi tam na prawde swiecie wierzy w to ,ze zyja w wolnym kraju,ze problemy sa przez chinczykow,bo zniczszyli ich rynek produkcji itp.
    Rozmawialam tez z pewna kobieta,ktora obwiniala busha za to,ze nie moze splacic kredytu na dom.Kiedy zwrocilam jej uwage,ze to przeciez ona sama wziela te rozne kredyty i jest to jej odpowiedzialnosc to sie obrazila.Powiedzialam jej,ze sama osobiscie balabym sie brac tyle kredytow,bo rozne rzeczy moga sie czlowiekowi przydazyc to patrzyla na mnie,jak na kosmite.
    Znacie te 3 figurki malpek : nie widziec,nie slyszec i cos tam jeszcze.

    Polubienie

    • rabarbarek 29 grudnia 2011 o 4:32 am

     … nie mowic.

     http://www.three-monkeys.info/

     Polubienie

 4. Kamil 28 grudnia 2011 o 9:18 am

  Kabała wychodowała tą całą politykę i cały system .Oni juz sa tak zaprogramowani zeby miec pieniadze i wladze.Reptilianie i szaraki sie juz wyniosly.
  Ale zostawily nam czas na pozbycie sie tego co truje Ziemie.
  Sami musimy odrodzić Ziemię jak najszybciej

  Polubienie

  • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 10:41 am

   Szaraki GMO

   Polubienie

   • Kamil 28 grudnia 2011 o 10:57 am

    wszystkie działania są włśnie po to aby zwrócić uwagę na najistotniejsze rzeczy potrzebne gatunkowi ludzkiemu do przetrwania najważniejszych genów.
    Sami musimy podją inicjatywę oczyszczania nieba ze smug itp.
    Wtedy zrozumiemy co jest najistotniejsze w tym wszystkim :)))))))))))))

    Polubienie

    • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 1:35 pm

     Do roboty! Plakat w ręce i pod Sejm albo w samo centrum Warszawy – na „patelnię”. Kilka osób wystarczy by zwrócić na to uwagę.

     Polubienie

     • Kamil 28 grudnia 2011 o 2:34 pm

      jak bede mial jakies pieniadze, narazie jestem bezrobotny i cudów nie zrobie 😦

      Polubienie

      • hjk 28 grudnia 2011 o 7:41 pm

       Ale masz czas, a jak zaczniesz pracować, to wsiąkniesz w „system”…

       Polubienie

       • cosima 29 grudnia 2011 o 10:18 pm

        hjk : to nie jest najlepsza wskazówka na życie dla młodego . Kiedy twoim zdaniem może zacząć pracować , kto i kiedy uzna ,że już można pracować . Kto i jak długo ma karmić młodego żeby chronic go przed wsiąknięciem w system ? I skąd pewnosć , że po latach „doskonalenia się ” w korzystaniu z wolnego czasu taki Kamil będzie w stanie zdyscyplinować się do pracy . Nie mówiąc już o kwalifikacjach – nieobecnych lub zapomnianych .

        Polubienie

 5. Kamil 28 grudnia 2011 o 9:19 am

  Sami tzn kazdy z Nas

  Polubienie

  • monitorpolski 29 grudnia 2011 o 6:16 am

   Tak, tacy ludzie szli bezwolnie do gazu. Dlatego tak ważna jest wojna informacyjna. Nie macie wyjścia jeśli chcecie żyć – musicie ją prowadzić.

   Polubienie

 6. Kamil 28 grudnia 2011 o 9:20 am

  z osobna

  Polubienie

 7. Kamil 28 grudnia 2011 o 9:28 am

  http://wolnemedia.net/polityka/2012-najciekawszy-rok-od-2000-lat/

  cytat. „Mówią oni o tym, że coś się wydarzy w 2012 roku co można określić jako „manifestacja obecności” sił dobra.„

  Polubienie

 8. zenobiusz 28 grudnia 2011 o 9:49 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/28/jak-mocny-byl-wstrzas-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%80%D1%8F%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B5-%D0%BA%D1%8B%D0%B7%D1%8B%D0%BB-%D1%81/

  Wczorajszy wstrząs na Syberii miał 9,5 w skali Richtera.Czemu te dane są ukrywane ??

  Polubienie

 9. deotibigratia 28 grudnia 2011 o 10:06 am

  Fińska policja poinformowała o aresztowaniu kapitana brytyjskiego statku handlowego „Thor Liberty”. Bez dokumentacji przewoził on w ładowniach 69 rakiet ziemia-powietrze typu Patriot i 150 ton materiałów wybuchowych.

  Nielegalny ładunek wykryto w środę w trakcie kontroli celnej statku, który uratowały od zatonięcia w czasie bardzo silnego sztormu jednostki fińskiej Straży Przybrzeżnej.

  „Thor Liberty” po wpłynięciu do fińskiego portu Kotka (120 km na wschód od Helsinek), skąd miał zabrać ładunek łańcuchów kotwicznych, został poddany kontroli celnej. Oczom zdumionych celników ukazało się w ładowniach 69 pocisków typu Patriot stosowanych w nowoczesnych systemach obrony przeciwrakietowej.

  Policja fińska poinformowała w czwartek o aresztowaniu kapitana i pierwszego oficera statku. Obaj są Ukraińcami, podobnie jak pozostałych jedenastu członków załogi.

  „Thor Liberty” przewoził także 150 ton materiału wybuchowego – nitroguanidyny.
  http://www.rp.pl/artykul/11,777707-Aresztowano-kapitana-statku-przewozacego-69-rakiet-Patriot.html

  Polubienie

  • Peryskop 28 grudnia 2011 o 10:52 am

   Według dostępnych informacji rakiety Patriot załadowano w Niemczech i były one przeznaczone dla Chin. Za całością dostawy stoi znany wywiad, który zaczyna się potykać.

   Polubienie

   • ARTUR 28 grudnia 2011 o 9:12 pm

    Przecież Chiny i Niemcy w przypadku wojny będą sojusznikami i uderzą na Rosję .

    Polubienie

    • Peryskop 29 grudnia 2011 o 12:51 am

     Sojusz Chiny-Niemcy jest bardzo realny, poparty symbiozą: technologia za produkcję.

     Ale tymczasem trzeba grać, robić różne miny, pokazywać gesty i mówić coś tam coś tam.
     Np. że przechwycone przez Finów rakiety Patriot miała właściwie otrzymać Korea Południowa.
     A może Tajwan?

     Polubienie

     • iHe 29 grudnia 2011 o 3:28 am

      Jak na razie widać wyraźnie sojusz Iran-Chiny i Nato-Izrael-alkaida gdzie jest też Rosja jako przystawka dla Syrii dość niepewną zresztą.
      Niemcy grają tak ,żeby nazistowska polityka USA doszła do skutku.
      (Dozbroili na wszelki wypadek flanki UE(Grecja),żeby nie oberwać jako 1si.

      Skutek: brak państwa Izrael na mapie z sąsiadami i ogromna umieralność z powodów różnego skażenia i głodu na całym globie .Przestrzeń życiowa murowana.
      Sojusz Niemiec z Chinami uważam za prawdopodobny ale bardzo niejawny i nie bez Rosji w granicach tolerowanych przez USA.
      W mediach się oczywiście pojawiły artykuły jakim to zagrożeniem dla Niemiec są Chiny.
      (prawdziwy sojusz Niemiec z Chinami wyklucza „serdeczną” relacje z USA które ma bazy w Niemczech i także jakoby okrąża Chiny)
      Ja bym tu raczej widział „neu tralność”

      Neutralni inaczej mogą mieć ciekawe sposoby na dobre kontakty z depopulatorami.

      W kwestii napadu na Rosję to chyba nie po to tak dozbroili Grecję ,żeby otwierać kolejny front.Już kiedyś się na tym przejechali.A jak wiemy obecnie nie są 1 ligowym graczem choćby z powodu oficjalnego nie posiadania atomu i całej masy sztasi boysów czy relatywnie małej powierzchni Niemiec czy wreszcie innych ussesmanów na ich terenie.

      Polityka UE zależy od ciemnych typów z globalnych banków a ci grożą papierkami ,które obecnie maja największe pokrycie w ołowiu i plutonie emitenta papierków,bo inaczej ich magia by prysła.

      Tu akurat sprawa jest dosyć prosta gra się albo w zielone albo w czerwone.
      Cwani inaczej graja w zielonoczerwone.

      Ogólnie niby suwerenna polityka UE jest totalnie dla picu.Świat stał się dwubiegunowy ,bo tak się najlepiej rządzi psychopatom.I tak się najlepiej prowadzi wojny.
      UE nic nie znaczy bo jej armia w sumie jest śmieszna i zależy od NATO własności USA.USA się dobrze ubazowiło w jewropie.

      „As of 31 December 2010, U.S. Armed Forces were stationed in 150 countries.[33] Some of the largest contingents are the 103,700 in Afghanistan, the 52,440 in Germany (see list), the 35,688 in Japan (USFJ), the 28,500 in Republic of Korea (USFK)”

      Storpedowanie tego przemytu dobrze świadczy o Finach.Ciekawe kto im pomógł..(jednak są kryptofani pokoju na świecie i przeciwnicy wyścigu zbrojeń)

      Ja bym się jednak trzymał wersji oficjalnej w tej kwestii ,że broń miała pójść do Korei Pd.Dla każdego od Iranu po Chiny taka broń to złom bo na pewno ma oprogramowanie które uniemożliwia stosowanie tej broni ze 100% pewnością.
      (Tak się zastanawiałem czy to nie jakaś łapówka dla Chin od Izraela i Niemiec ,żeby ich upewnić w teatralności zbliżającej się wojny ale jednak poniosła mnie fantazja)
      http://www.altair.com.pl/start-7196

      Polubienie

      • iHe 29 grudnia 2011 o 3:36 am

       Z tym Tajwanem to może być celny strzał;)Bo kto miałby tyle kasy no i po co taka czajuwa z tak drogim sprzętem.

       A jakby ktoś miał wątpliwości jak cennym jesteśmy sojusznikiem dla USA:

       „Amerykanie zażądali od polskiego rządu miliarda dolarów w zamian za zakup jednej baterii wyrzutni Patriot – dowiedziała się „>Rzeczpospolita”. Tymczasem Korea Południowa, która kupiła w tym roku 14 wyrzutni Patriot zapłaciła za każdą niespełna 300 milionów dolarów. Polska potrzebuje kilkunastu zestawów, aby zabezpieczyć przed rakietami krótkiego i średniego zasięgu terytorium całego kraju”

       Ktoś wydał w promocji prawie 21 mld $.W błoto?

       Polubienie

      • Peryskop 29 grudnia 2011 o 12:04 pm

       iHe – kto nadał Finom sprawę szmuglu Patriotów?
       Czy nie wypada na to, że maładcy Putina ?

       Przewoźnicy musieli być pewni, że wszystko dokładnie ustawione bo inaczej najpierw
       załadowaliby łańcuchy w Kotka, a dopiero potem Patrioty z niemieckiego portu Emden.

       Służby Usraela mocno zawiodły, bo przecież bez ich autoryzacji taki shipment byłby niemożliwy.
       Niemiecki „urząd czegoś tam i zamówień publicznych” też dał plamę.

       Ciekawe czy doszłoby do tej wsypy gdyby w Finlandii u władzy nie stali euro-(i NWO)-sceptycy.

       Tajwan mógł być odbiorcą żeby popsuć rosnący tam trend pro-zjednoczeniowy z macierzą.

       Dla obejścia kodów Chiny (z Iranem?) zrobiłyby reverse-engineering i swoją „awionikę”.

       Ale Patrioty są dość mało skuteczne co wykazano już podczas I wojny w Iraku.
       Czy przewyższają w czymkolwiek rosyjskie Iskander’y ?

       Ciekawe jakie będą końcowe efekty zagrywek taktycznych obu starych „supermocarstw”:
       Ameryka pijarem robi z siebie potężniejszego imperatora niż faktycznie jest, a Rosja odwrotnie.

       Bo czyż można brać dosłownie „List otwarty rosyjskiego nacjonalisty do Putina” ?

       Polubienie

       • deotibigratia 30 grudnia 2011 o 12:11 am

        Sytuację na Bliskim Wschodzie komplikuje zaangażowanie się Rosji i Chin. Rosja po raz pierwszy od upadku bloku wschodniego angażuje się militarnie w konflikt wspierając Syrię. Rosjanie wysłali do Syrii najnowsze pociski typu Iskander i prawdopodobnie również S-300, w celu wsparcia rządu Assada, który gwarantuje utrzymanie jedynego rosyjskiego portu wojskowego na morzu śródziemnym. Rosja wysłała również w rejon Syrii własne statki. Chiny wspierają Iran i Pakistan w ich dążeniu do uniezależnienia się od USA. Wraz z początkiem konfliktu Chiny wstrzymają handel z zachodem tj. USA i krajami NATO.

        Obecnie USA wraz z NATO chcą wejść militarnie do Syrii. W razie konfliktu Iran zadeklarował pomoc dla Syrii. Z kolei Iran ma za sojusznika Chiny i niebezpośrednio Rosję będącą zaangażowaną w Syrii. Tym samym jakikolwiek konflikt z Iranem i Syrią może zaangażować wszystkie najważniejsze siły na świecie (USA, NATO, Chiny i Rosję) co może stać się punktem zapalnym dla trzeciej wojny światowej.

        Już dziś Iran przeprowadza manewry zamknięcia cieśniny Ormuz przez, którą przepływa około 40% ropy dla całego świata. Zamknięcie tego szlaku żeglugowego wyśle ceny powyżej 200 USD za baryłkę, czyli dokładnie tak jak tego chcą anglo-amerykańskie elity. Ten konflikt jest częścią ich scenariusza opisanego wcześniej przez pana Williamsa.

        W USA kartki żywnościowe, renty, emerytury będą nadal wydawane do 2013 i dalej. Krach całego systemu emerytalnego i systemu socjalnego nastąpi później niż systemu finansowego.
        http://prawda2.info/viewtopic.php?p=215855#215855

        Polubienie

        • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 1:49 am

         Czyli krótko mówiąc: NATO w Syrii = III wojna światowa.
         Dobrze, że Rosja przyjmuje zdecydowaną pozycję, nie zrobili nic w.s. Libii – było to błędem. Teraz jest już wiadomo, że chodzi o wprowadzenie NWO i że plany nie przewidują uprzywilejowanej pozycji dla Rosji.

         Polubienie

       • Peryskop 30 grudnia 2011 o 1:03 am

        http://www.veteranstoday.com/2011/12/23/breaking-patriot-missiles-seized-sold-to-china-by-israel/

        Breaking: Patriot Missiles Seized, Sold To China by Israel (Updates)

        …Update: The official publication of the shipping industry, The Maritime Executive states:

        “Finnish police launched a probe on a ship bound for Shanghai, China, after they discovered 69 surface-to-air Patriot missiles, explosive materials, and propelling charges illegally aboard. “ Note, what had been called by some “chemicals” are now “propelling charges.” What they propel, of course, are guided missiles from nuclear submarines and plutonium and uranium components into contact to inititate nuclear explosions.

        Germany officials have offered to take responsibility for the shipment to China though there is no record of Germany ever having received the missiles in the first place. There had been a shipment of PAC 2 missiles, 64, several months ago, which had been completed. No further shipment had been scheduled.

        Germany is responding to a request from Netanyahu to Merkel to save Israel from a potential spy scandal. Similarly, a South Korean paper has published a story about the missiles but at no time has the South Korean embassy in Helsinki, made a statement or made contact with authorities as would be expected. This one gets more interesting every day.

        Germany has a long history of working with Israel, call it “war guilt” or profiteering. The centrifuges used to develop nuclear weapons that were distributed by Israel, first to South Africa then by Israeli Johann Meyer to Libya were of Germany origin. Saddam Hussein received his biological and chemical warfare equipment from Germany, but through Bush family sources, not Israel.

        We are told the missiles heading to China were to be “cloned” for sale along with radar and launch units, already there. They would be sold worldwide under Israeli branding in competition with the US. Israel is free to sell to clients the US would be likely to refuse.

        The JA 20 Stealth fighter, built from plans stolen by Bush era White House Israeli “dual-citizens” is only one of dozens of defense projects stolen by Israeli spies and sent to China. China has every current nuclear weapons design and plans to upgrade its submarine fleet and will be building aircraft carriers eventually. All will be done with American technology…

        Polubienie

 10. yaphoto 28 grudnia 2011 o 10:06 am

  Monitor, kolejny lewy prosty w Twoje rozowe pro-putinowskie okularki.

  List otwarty rosyjskiego nacjonalisty do Putina:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/27/list-otwatry-rosyjskiego-nacjonalisty-do-putina

  Skroty:
  […]
  W okresie waszych rządów śmiertelność ludności Rosji, a zwłaszcza jej rosyjskiej części, osiągnęła fantastyczny poziom. Według danych Centralnego Urzędu Analitycznego oddziału ZAGS Federacji Rosyjskiej na dzień 1 czerwca 2010 roku w Federacji Rosyjskiej zgodnie z dokumentami tożsamości mieszkało tylko 89,654325 milionów (!!!) ludzi a nie 142 miliony jak podano oficjalnie w spisie powszechnym. W 2009 roku zmarło 5,000854 milionów ludzi.

  W okresie od 1.01.2010 roku do 1.06.2010 roku zmarło 4,678856 miliony ludzi. Fakt przestępczego ukrywania potwornego w swojej skali wymierania ludzi wskazuje na celowe stworzenie przez was, panie Putin, takich warunków życia w kraju, które mają na celu całkowite fizyczne wyniszczenie ludności Rosji.
  […]
  Jak długo będziecie jeszcze bredzić o rekordowym poziomie PKB i o zwiększającej się sile nabywczej ludności a jednocześnie skromnie milcząc o totalnym ludobójstwie tej samej ludności? 23 maja 2007 roku to pan, panie Putin, podpisał porozumienie nr 4100940-4 dotyczące tego, że w przypadku niepokojów społecznych i katastrof technologicznych, wojska NATO mogą bez przeszkód zajmować terytorium Rosji i przeprowadzać operacje wojskowe.
  […]
  Władza żydów i żydowskiego kapitału obrzydła już całemu światu!!! Utrzymać się WASZEMU zbójeckiemu reżimowi nie pomogą nawet wasi sojusznicy z waszej wojny przeciwko narodowi rosyjskiemu, dzicy Kaukazi z których wy formujecie organy spraw wewnętrznych opierając się na starej zasadzie-„chcesz oddanych pachołków, którzy nie drgną otrzymawszy rozkaz rozstrzeliwania, to rekrutujcie ludzi bez kompleksu „miłości do swojego narodu”. Bądźcie pewni, że w czasie rosyjskiego powstania, szybkiego i bezlitosnego, pierwsi Kaukazi was zdradzą.

  Taka jest już zwierzęca i pasożytnicza natura ich gatunku, zdradzać osłabionych sojuszników i machać ogonem przed zwycięzcami.

  Polubienie

  • isar 28 grudnia 2011 o 12:02 pm

   ostatnio na stopsyjonizmowi.wordrpress dosyć często dochodzi do manifestacji impotencji umysłowej ich „autorów”. Coraz bardziej przypomina to propagandę MSM, gdzie zamiast terrorystów są diaboliczni żydzi, a każdego z poglądem innym niż tym propagowanym przez MSM określa się niemal pełnokrwistym terrorystą żydem i oszołomem, obłęd!

   Poniżej tłumaczenie świetnego artykułu w którym pisze się m.in. o Putinie i mocno co przez niektórych wyidealizowanej „cudownej” możliwej rewolucji…
   http://geopolityka.org/analizy/1236-horyzonty-blotnej-rewolucji

   Polubienie

   • yaphoto 28 grudnia 2011 o 12:32 pm

    To nie obled, to fakty przyprawiajace o obled.

    A linkowany przez Ciebie artykul mozna o kant dupy potluc bo nie dociera on do zrodel konfliktu w Rosji.

    a href=”http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/12/rosja-putina.jpg”>

    Polubienie

   • Tola 28 grudnia 2011 o 1:18 pm

    @isar -jak sie ma jedno do drugiego i co ty wogole chcesz od stopsyjonizmowi?

    Polubienie

   • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 1:21 pm

    Faktycznie, bardzo dobry artykuł

    Polubienie

  • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 1:27 pm

   Z tego co zrozumiałem z poprzednich cytowanych publikacji, podane przez ciebie informacje są nieprawdziwe. Np. śmiertelność spadła, populacja Rosji obecnie już zaczęła rosnąć – to dzięki polityce prorodzinnej państwa.
   Wcale nie będę się cieszył gdy się okaże, że miałem rację co do Putina, gdy ta „rewolucja” go obali – wtedy dla NWO nie będzie już żadnego oporu i wszyscy zostaniemy wymordowani.
   Czy ty w ogóle nie czujesz zagrożenia?!!! Cieszysz się ignorancie z tego, że kto kto może się jeszcze przeciwstawić jest totalnie niszczony? Sorry za epitety, ale trzeba skażonym fluorem i aspartamem by tego nie widzieć.

   Polubienie

   • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 1:29 pm

    P.S. Polecam obejrzenie wszystkich filmów na http://www.livestream.com/monitorpolski – są tłumaczone na polski, tam są przedstawione wszystkie dowody na realizowane już ludobójstwo większości ludności świata.

    Polubienie

   • yaphoto 28 grudnia 2011 o 3:27 pm

    Ignorancie bez krzty znajomosci jezyka rosyjskiego – populacja rdzenna na terenie RF ciagle spada – jest to STALY TREND! Kreml zabija dziury deskami w postacji nie-rosyjskiej imigracji z Kaukazu, glownie islamiskiej, ktora sowicie sponsoruje! Przejdz sie rosyjskimi ulicami to Ci rozpieprzy te Twoje rozowe okularki.

    „Jak można tu pominąć fakt, że w 1985 r. populacja RSFSR (Rosja) Rosyjska Federacyjna Socjalistyczna Republika Radziecka wynosiła 183 500 000 ludzi, w 2002 r. już 145 200 000, w 2003 r. – 143 100 000, a według prognoz Banku Światowego w 2015 r. będzie nas 134 500 000 Rosjan.”

    Polubienie

    • Sylu 28 grudnia 2011 o 6:59 pm

     yaphoto a czy ty tak bardzo wierzysz BANKOWI SWIATOWEMU????????

     Polubienie

     • yaphoto 29 grudnia 2011 o 12:10 am

      Sylu, oczywiscie, ze nie. Widzialem gdzies opracowanie badan niezaleznych i tam jak wol stoi, ze „wybili” juz polowe narodu – ponoc zostalo ok. 90mln. Jak odkopie to wkleje.

      Polubienie

      • hjk 29 grudnia 2011 o 12:43 am

       na potwierdzenie tego o tych obcych – skadinąd wiadomo, ze dosłownie całe wsie w okolicach nadgranicznych z chinami sa stopniowo „przejmowane’ przez „skośnych”…

       Polubienie

      • iHe 29 grudnia 2011 o 2:21 am

       Tu jest dość ciekawie opisany ten problem przez Ben Judaha:
       Jakby Na to nie spojrzeć łatwiej coś popsuć niż naprawić
       http://stosunkimiedzynarodowe.info/artykul,579,Rosja_zlowieszcza_demografia
       Niesamowita jest ta troska o Rosję ze strony Nato i USA.

       W każdym razie jak się zdemokratyzują to na pewno przestaną pić i zaczną lepiej zarabiać co widać choćby na przykładzie Polski.

       (Imperium zapadło się pod własnym ciężarem,czynnik ludzki nie wytrzymał totalitaryzmu.
       Spalona ziemia szybo nie wyda wielu dobrych owoców.
       Stara szkoła zimnego wychowu już się nie sprawdza ,coś pękło.zanim się samo odrodzi troche czasu minie i to jeszcze trzeba nie przeszkadzać)

       To samo czeka USA, o tym dobrze wiedzą.
       Naturalna erozja ludzi pozbawionych korzeni,charakteru z wypraną tożsamością ,użyta jedynie jako tryby machiny walca.Stąd NWO potrzebuje systemu trójpolówki i co jakiś czas zmienia Główną baze.

       Dziwnym trafem USA podąża tym samym szlakiem..i UE też..co Rosja..

       http://strawberrycelts.com/od/sa/a/drug_use.htm?-USA-ma-najwy%C5%BCszy-poziom-za%C5%BCywanie-narkotyk%C3%B3w

       http://biznes.interia.pl/news/europa-wodka-plynaca,1020829

       http://nowadebata.pl/2011/10/30/szalenstwo-antydepresantow/

       Wszyscy „dbają” o demografie tylko ,że im bardziej na wschód tym się bezczelniej okrada(w zasadzie łupi) i okłamuje obywatela .
       Na zachodzie jeszcze jedną ręką dają drugą zabierają,na wschodzie jest już tylko ta druga ręka.

       A i tak „pacyfistyczno/ekologiczne” ruchy na rzecz nieprzeludnienia ziemi z całych sił prą do wojny i zdegenerowanych zachowań populacji globu.
       Wszystko z umiarem zastąpiło wszystko na Maxxa.
       No więc już prawie mamy mad maxa.

       Syf co tu dużo mówić.Nazizm stosowany :dużo obedient workerów mało odpadów ludzkich (do utylizacji oczywiście)
       wszystko musi mieć uzasadnienie ekonomiczne .Taki wybudują raj..
       Stare idee wiecznie żywe..
       http://demotywatory.pl/2973604/Gdy-ktos-komus-obiecuje-raj-na-ziemi

       Polubienie

   • deotibigratia 28 grudnia 2011 o 6:21 pm

    cyt. za pszek prawda2
    „Planem Putina jest stopniowe wycofywanie się z „Jednej Rosji”,partii która została założona dla niego ale nie przez niego.To słuszne bo „przywiązanie” do jednej partii czyni go zakładnikiem tej partii. Swoje poparcie chce budować na szeroko rozumianych organizacjach i ruchach społecznych.W maju br powstał już Front narodowy a to dopiero początek.

    http://www.polskatimes.pl/artykul/400473,putin-pod-egida-jednej-rosji-chce-utworzyc-front-narodowy,id,t.html?cookie=1

    Społecznych organizacji gotowych popierać Putina jest wiele.Jakie to organizacje ? Najoględniej mówiąc różne.Jeśli już trzeba było by je jakoś określić to można powiedzieć że to te organizacje, które z zadowoleniem odebrały oświadczenie Putina że „rozpad ZSRR był największą geopolityczną katastrofą XX w ” Mając takie społeczne poparcie można wycofywać się z „błędów przeszłości”. Związek Euroazjatycki jest już faktem choć na razie to byt ekonomiczny.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Euroazjatycka_Wsp%C3%B3lnota_Gospodarcza

    Polubienie

    • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 7:00 pm

     Dokładnie to samo mówił Webster Tarpley – że obniżenie notowań „Jednej Rosyji” to wynik spadku zaufania dla Miedwiediewa

     Polubienie

 11. Annah. 28 grudnia 2011 o 10:34 am

  Wspaniale świadectwo pokonania demonów zmysłowości i homoseksualizmu…z Bożą pomocą – polecam
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/12/27/swiadectwo-homoseksualisty-czytelnika-naszego-bloga/

  Polubienie

  • Kamil 28 grudnia 2011 o 11:05 am

   ja też to pokonałem ale niestety dalej walczę z popędem ……………………….

   Polubienie

   • hjk 28 grudnia 2011 o 11:37 am

    To musisz znaleźć partnerkę z podobnie silnym popedem, a nie walczyć z naturą 🙂
    A potem pracą na rzecz potomstwa i poped znajdzie ujście…

    Polubienie

   • wizzgaa 28 grudnia 2011 o 11:40 am

    Kamil , żebyś nie przedobrzył z tą walką . Wymieramy dość skutecznie , kto ma przysparzać dzieci ?? A zmysłowość to prezent Opatrzności i należy z niego roztropnie korzystać / no i w związku sakramentalnym / Jasne ?

    Polubienie

    • hjk 28 grudnia 2011 o 7:50 pm

     Problem z sakramentem jest taki, ze i tu kościół hierarchiczny „dał ciała”, co ma taki skutek, że związek sakramentalny jest „rejestrowany” i automatycznie staje się związkiem cywilnym, podczas gdy z oczywistych względów nie jest również odwrotnie i mogą być pewne racje przeciw związkowi „cywilnemu”. Tym bardziej, ze planowane są działania w celu „zrównania w prawach” związków innych niż „normalne”…
     Jest jakieś wyjście z tego takie, ze można zawrzec małżeństwo skaramentalne w innym kraju, ale chyba nie o to by chodziło…

     Polubienie

    • sebecx 28 grudnia 2011 o 10:13 pm

     ..no wizzgaa ja się spodziewam w kwietniu 2 dziecka… prawdopodobnie znów córka… chyba pan Bóg zięciami chce mnie doświadczyć albo na odwrót …hehehe…

     Polubienie

     • zenobiusz 28 grudnia 2011 o 11:48 pm

      Jak rodzą się dziewczynki to dobrze ,
      to znaczy ze nie będzie wojny.!!!!
      Ja mam dwie wnuczki. 🙂

      Polubienie

      • hjk 29 grudnia 2011 o 12:45 am

       nie tak za dobrze, bo skąd wezmą mężów?

       Polubienie

       • Peryskop 29 grudnia 2011 o 2:55 am

        Jak to skąd? Poderwą na dyskotece.

        Polubienie

  • wizzgaa 28 grudnia 2011 o 11:52 am

   Annah – nie wymieniałabym tak jednym tchem zmysłowości i homoseksualizmu bo to sugeruje chorobliwość obydwu zjawisk . Jasne ,że homoseksualizm wiąże się ze zmysłowością > jednak zmysłowość zupełnie nie wymaga skłonności homoseksualnych . Zmysłowość to w ogóle dość szerokie pojęcie . Znasz dotyk motyla na policzku albo muśnięcie wiatru na włosach ? Osoby , które doświadczają takich „przyjemności” są na ogół bardziej zmysłowe w innych kontaktach . Są przeważnie w ogóle bardziej sensitive .Nie straszmy młodzieży demonem zmysłowości .

   Polubienie

  • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 1:23 pm

   oprócz demonów trzeba pokonać chemię. To chemia powoduje zmianę orientacji seksualnej, szczególnie u mężczyzn. Zwykłe plastiki zawierają syntetyczny estrogen, ten się dostaje do organizmu nawet przez picie wody z plastikowej butelki czy mleka z pudełka papierowego nasyconego chemikaliami.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 6:19 pm

    Mr.Monitor ! Nie plastiki, to może mieć jedynie wpływ na skurcz fałdów mózgowych. Gejowizna była jest i będzie ( jak sie tego nie wyalienuję i nie pozamyka to bedzie gorsze niż super-grypa) Była trzy, cztery i tysiąc lat temu. Jest i teraz, dzieki manipulacji nie tylko umysłu ale i politycznym hormonom wzrostu popędu zwierzęcego elitarnych eunuchów targających się pejczami po dupach. Wzrost liczebny kochających inaczej jest skutkiem normalizacji homoseksualizmu jako rzeczy …hm….”normalnej”, to dawanie pedałom szans na otwartą w świetle reflektorów afiszacje, łącznie z pedofilizmem i resztą zboczeń. Skrzywieni seksualnie rosną w siłę, bo dana im jest szansa dzięki mocarnym gejom, którzy reprodukcje stosują do hodowli zmysłowych ciasteczek. To albo wrodzone albo społecznie skrzywione, często dziełem postępu i odmienności myślenia. Zauważ że pedzie zwyczajowo są psychicznie podobni do kobiet (ciotyzm), lezby na odwrót (feminizm). Jest jak robactwo, wyłazi z dziur, są dziełem szatana, drogą do deprawacji fizycznej i duchowej, totalny analizm mózgu.
    Obrzydliwe badziewie – penetracja odbytowa i zaspokajanie się smakiem kału – efekt uboczny ewolucji – H.I.V. to protoplastyczna struktura AIDS, miksu brudu analnego. Masochizm i sadyzm jest istotą homoseksualizmu. Największymi zbrodniarzami zwykle byli geje, na dodatek niemięsożerni, gdyż kupka po mięsku wania inaczej. Największe czyściochy jeśli chodzi o gacie, mimowolnie podniecający sie draską . Aspekt gejowizny ogarnął nawet Watykan (Verbum Dei et Verbum Gay – Słowo Boga i słowo geja : autorstwa prof. Massimo Lacchei, wyd. LibreriaCroce, Roma 1999 ) siedlisko pedalizmu, to prawda, pedalizmu. Hamowanie skłonności seksualnych zwanych dalej HETERO jest zboczone. Kumulacja spermy i wzrost ciśnienia wewnętrznego powoduje ucisk na kręgosłup i miedzy-poślad. Efektem jest swędzenie zwieracza a to prowadzi to potrzeby podrapania lub tudzież masaż około dziurczany i wewnętrzny………..Teraz gejowizna chce rządzić światem, ogłasza pedalskie pomysły, to jest perwera !!! – O Panie !, gdzie mój miecz lśniący, bym mógł go użyć na chwałe Tobie Panie !!!AAAAAAAAA!!!……No noże same mi do reki wpadają !!! Taki jakiś magneztyzm!!!

    Polubienie

    • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 7:02 pm

     Była i jest, ale w jakim procencie? A sprawdzałeś wielkość narządów u tychże gejów? O tym nikt nie mówi, ale to ma związek z tzw. „orientacją seksualną”. U rekinów, które żerują w pobliżu ujścia ścieków z fabryk chemicznych penisy zmalały o połowę! Inne ryby też to mają, a my to potem zjadamy.

     Polubienie

     • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 7:28 pm

      Bleee…fujjj……ale wielkość powiadasz? No nie przyglądałem sie i nie sprawdzałem te narządy, nmie mam kupli z innej paczki, bo mnie to nie kręci…wole kuciapki oglądać…….hahaha….no i nie miałem okazji……..hahahaha…… Fujary zmalały o połowę powiadasz ? Czyżby kompleks wielkości członka był pretekstem lub tudzież powodem do zmiany orientacji seksualnej? Coś w tym jest. Możliwe że sie zasysa do środka i powoduje to ucisk na kiszke stolcową.
      No, mały ptaszek, to pospolitość wśród atletycznych chemiozaurów czyli sterydylizm. Jest w tym prowda. Faza z siłowni – podnieta na widok mięśnia poślada u kumpla z ławeczki do wyciskania, jak sie pręży…..w dużej klatce mały ptaszek. Prawdopodobnie to trauma i kompleks członka, ponieważ kobiety lubią peniorki normalnych rozmiarów, takich co w dłoni sie nie mieści (15cm-20cm w wzwodzie ) Masywny i twardy……..hahaha….nie powiem, to jest atut męskości – PYTONG !…hahaha…..jestem dumny z mego wacka !……hahahaha….o kurna……Mr.Monitor, no wybacz…ale mam beke…..hahahaha!!!

      Polubienie

     • Joanna 29 grudnia 2011 o 9:22 am

      Kiedyś słuchałam w RM audycji n/t leków hormonalnych (masowo przyjmowanych przez kobiety w celu zabezpieczenia się przed ciążą). Nie ulegają one biodegradacji i krążą w ekosystemie. W wodach rodzą się potworki, albo wymierają różne gatunki stworzeń tam żyjących. Ta woda jest konsumowana też przez ludzi. Nikt nie robi badań, a przynajmniej ich nie upublicznia, o skutkach hormonów na organizmy żywe. Myślę jednak, że promowanie pedalstwa i zapłodnień in vitro ma celu mentalne przygotowanie ludzi na dalekosiężne efekty pazerności koncernów farmaceutycznych oraz łamanie przez nich samych praw naturalnych.

      Polubienie

 12. Sully 28 grudnia 2011 o 11:19 am

  Annah…nie wiem kim jesteś, ale proszę Cię….dobry sex nikomu nie zaszkodził…a w małżeństwie scala ludzi, zbliża, sprawia że są sobie bliscy , rozładowuje napięcie….a jesli dwoje ludzi lubi eksperymenty…i nikt nikomu krzywdy nie robi…
  Żeby była jasność homoseksualizm uważam za chorobe, która trzeba leczyć.
  Ale sex sam w sobie nie jest zły. Przecież nie mozna się kochać tylko dla prokreacji..to jest zboczone.

  Polubienie

  • Annah. 28 grudnia 2011 o 1:20 pm

   Popęd ukierunkowany z żoną czy mężem a i owszem, ale kto przeczyta świadectwo ten powinien się zgodzić, że mam na myśli zmysłowość na bocznych torach, co najmniej. Zresztą można się tego domyślić z samego zestawienia określeń w tytule, ale możecie sobie oczywiście podywagować, jak lubicie.

   Polubienie

   • Sully 28 grudnia 2011 o 3:59 pm

    „zmysłowośc na bocznych torach co najmniej” a co masz na mysli? bo tak jak napisała wizzga stawiasz homoseksualizm i zmysłowośc w jednym szeregu a to nie to samo..!

    Polubienie

    • zenobiusz 28 grudnia 2011 o 5:04 pm

     Sully@
     Nie wiesz jak mawiają niektóre młode dziewczyny???
     Rano się abortnę ,a wieczorem pójdę na imprezę.
     O tym pisały Annah i Wiizgaa.
     „Popęd ukierunkowany z żoną czy mężem a i owszem”
     „no i w związku sakramentalnym / Jasne ?”
     Nie dotarło do Ciebie???

     Polubienie

     • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 6:34 pm

      to jest biseksualizm – z żoną (kumpla) i z mężem (koleżanki) -coś na rzeczy….hahaha….no nie inaczej, No to nie jest naturalne. Jeśli tak, to równie dobrze pies psa a suka suke ( homix & bisex ) lub tudzież dla odmiany suka kota a pies kotke (zoofilix)……hahaha……zmysłowość….hahaha……zmysłowość inaczej !

      Polubienie

     • Sully 28 grudnia 2011 o 6:35 pm

      Nie znam żadnej młodej dziewczyny z takim podejsciem o jakim mówisz, a sex nie koniecznie tylko w małżeństwie, zmieniły się czasy, trudno żeby 25 lub 30 latek nie uprawiał sexu bo nei ma żony albo nei ma męża….

      Polubienie

      • mi461 29 grudnia 2011 o 3:57 am

       SULLY dzisiaj 16 latka ma wieksze doswiadczenie w tym temacie nisz kobieta z 16-letnim stazem malzenskim 😉
       gdzie ktos czeka do 30tki… cos ty… 😀

       Polubienie

 13. Kamil 28 grudnia 2011 o 11:22 am

  http://wolnemedia.net/prawo/ue-i-polska-podpisza-acta-na-poczatku-2012-r/

  Polubienie

 14. Kamil 28 grudnia 2011 o 11:48 am

  Tak odbiegając od tematu to od kąd zacząłem zwracać uwage na najistotniejsze rzeczy w egzystencji człowieka zacząłem się lepiej czuć :D.Szkoda że dopiero teraz przejrzałem na oczy 🙂

  Polubienie

  • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 6:36 pm

   lepiej późno niż wcale !

   Polubienie

 15. felicyta 28 grudnia 2011 o 12:10 pm

  G. E. Griffin o ONZ oraz Nowym Porządku Świata (1/5) [PL]

  Polubienie

 16. monitorpolski 28 grudnia 2011 o 1:18 pm

  Wycofać polskie wojska z Afganistanu!
  http://www.dailymotion.com/video/xn8uoz_afganistan-pikieta-antywojenna-katarzyna-matuszewska-stop-wojnie_news

  Polubienie

 17. Kamil 28 grudnia 2011 o 1:24 pm

  unikajcie wzmacniczy smaku one blokują transformację DNA

  Polubienie

  • cłetek 28 grudnia 2011 o 8:28 pm

   co ci sie znowu dzieje dziecaku?

   Polubienie

 18. Roma 28 grudnia 2011 o 1:29 pm

  Subject: Nie do wiary: LEKARSTWO NA RAKA ODKRYTE

  http://www.bibula.com/?p=47950

  Aktualizacja: 2011-12-4 3:45 pm

  Wczoraj* miałem okazję zobaczyć niesamowity film o historii dr-a Burzynskiego, który wynalazł w latach 70-tych lekarstwo na raka. Film jest niestety na razie tylko po angielsku, jeżeli ktoś zna wystarczająco ten język, musi koniecznie go zobaczyć. Mówi nie tylko o leku, który w skuteczny sposób, bez powikłań i skutków ubocznych, leczy różne formy raka, ale również o tym co zrobi system i koncerny, aby nie dopuścić do upublicznienia takiego odkrycia.
  Tutaj jest przetłumaczony przeze mnie opis filmu:

  Film jest opowieścią o lekarzu i biochemiku dr Stanisławie Burzyńskim, który wygrał największe i prawdopodobnie najbardziej skomplikowane i intrygujące prawne walki z Food & Drug Administration [FDA] w historii Ameryki.
  Jego zwycięskie walki z rządem Stanów Zjednoczonych dotyczyły leku na raka, który dr Burzyński odkrył w latach 1970, zwanego antineoplaston i który zakończył w 2009 r. II etap nadzorowanych przez FDA badań klinicznych, w związku z czym może rozpocząć końcową fazę testów FDA w 2011 – jeżeli pozyska wymagane 150 mln USD na sfinansowanie ostatniego etapu badań klinicznych.

  Zobacz też:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/27/burzynski-nowotwor-to-powazny-biznes-%E2%80%93-film-dokumentalny/
  http://www.burzynskiclinic.com/

  Polubienie

  • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 1:39 pm

   Pozwolę sobie skopiować jeden z komentarzy, który się pojawił na tym blogu. Nie wiem czy jest to prawda, ale warto by to zweryfikować.

   Leczenie raka!!! – KAPSYCYNA

   Wiadomości poniższe są PRAWDZIWE. Pragnę, by te informacje dotarły do szerokich kręgów ludzi. Moje starania w tym kierunku traktuję jako wojnę z firmami farmaceutycznymi, a niestety nikt z Was nie jest w stanie podać ani jednego powodu dlaczego firmy te miałyby chcieć wyleczyć nas z jakiejkolwiek choroby.
   Nie będę się rozpisywał na temat firm farmaceutycznych, ale każdy zdrowo myślący człowiek sam stwierdzi, że firmy te uprawiają nic innego jak tylko biznes, który bez chorych nie istniał by.
   Jeśli w Twoim ciele rozwinął się nowotwór, możesz go usunąć, stosując podaną metodę, praktycznie sprawdzoną na mojej żonie. Od chwili, gdy stwierdzono u niej nadzwyczaj złośliwego guza mózgu bałem się każdego dnia. Lekarze i w ogóle medycyna jest bezsilna wobec tego nowotworu, a właściwie była bezsilna. Nie jestem przesadnie religijny, ale modląc się poprosiłem Boga o takie pokierowanie moim postępowaniem, bym nie błądził.
   Powtarzam, nie prosiłem GO o uzdrowienie mojej żony, lecz o to, by skierował mnie na ścieżkę prowadzącą do uzdrowienia mojej żony. Wierzę, że to ON tę myśl mi podsunął. Po powrocie do domu rozpocząłem poszukiwania w internecie, zresztą robiłem to przedtem setki razy, ale tego dnia znalazłem prawie natychmiast informację o tym, że kilkanaście miesięcy temu uczeni z uniwersytetu w Nottingham (Anglia) przeprowadzili badania nad kapsaicyną podawaną wewnętrznie. Dotychczas stosowano ją zewnętrznie jako plastry przeciwbólowe w reumatyzmie i artretyzmie. Podając kapsaicynę wewnętrznie zwierzętom doświadczalnym zauważyli, że chore na nowotwory – zdrowiały.
   Otóż okazało się, że kapsaicyna, dostawszy się do organizmu poszukuje komórek rakowych i znalazłszy je, zabija mitochondria, które są odpowiedzialne za podział i rozrost komórek. Kapsaicyna nie atakuje zdrowych, normalnych komórek. Informacja była prawdziwie rewolucyjna, ale ja nie mogłem czekać, bo od odkrycia do produkcji leku mogły minąć całe lata, a być może lek nigdy nie zostałby wyprodukowany, bo koncerny farmaceutyczne nie są zainteresowane wyprodukowaniem specyfiku całkowicie leczącego organizm. Skąd czerpaliby zyski, gdyby wyleczyli ludzi z najgroźniejszej choroby?!
   Postanowiłem wyprodukować lek sposobem domowym, dawkując go żonie. Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania. Po czterech miesiącach, przeprowadziliśmy w klinice rutynowe sprawdzenie stanu choroby. Ku ogromnemu zaskoczeniu prowadzącego żonę profesora okazało się, że nie ma w jej organizmie ani jednej aktywnej komórki nowotworowej.
   Miesiąc temu w dzienniku telewizyjnym usłyszałem informację, że Amerykanie wyprodukowali lek o nazwie kapsaicyna. Pokazano fiolkę i kapsułki oraz poinformowano o cenie. Fiolka ze 100 kapsułkami kosztuje 20 tysięcy dolarów, ale nie można jej nabyć w aptekach, ponieważ leczenie odbywa się w klinice, a więc koszty rosną o dodatkowe 20 tysięcy… Na tym polega biznes farmaceutyczno-medyczny!
   Bardzo ucieszyła mnie ta informacja, ponieważ potwierdziła słuszność obranej przeze mnie drogi. To tyle wstępu, teraz trochę informacji o kapsaicynie. Kapsaicyna znajduje się wyłącznie w ostrych paprykach. To ona nadaje im ostrość. Im ostrzejsza, tym więcej kapsaicyny. Najostrzejszą jest ,,habanero”, ale w Polsce jest trudno dostępna. Ja użyłem papryki ,,chili”. Związek wytrąca się z papryk, gdy je zalewamy jakimś szlachetnym olejem i odstawimy do zmacerowania w ciemnym i chłodnym miejscu (najlepiej w lodówce) na 7 do 10 dni, codziennie kilka razy wstrząsając zawartość słoika. Po tym czasie zlać płyn do butelki i spożywać. Papryczek nie wyrzucać. Można je wykorzystać, dodając do surówek, co znakomicie poprawia ich smak.
   Nie należy się obawiać ujemnego wpływu ostrości papryki na przewód pokarmowy. Mitem jest opinia, że ostrość szkodzi. Wprost przeciwnie, kapsaicyna (w jez.pol.: kapsycyna) doskonale reguluje cały układ wewnętrzny, a dla osób otyłych ma wpływ wprost cudowny, bo przy okazji nie pozwala się rozwijać tłuszczom, więc na stałe przywraca normalne proporcje sylwetki.
   Przepis:
   Wziąć 1,5 kilograma ostrej papryki, umyć i pokroić (koniecznie w rękawiczkach), na możliwie najdrobniejsze cząstki, razem z gniazdami nasiennymi, bo połowa kapsycyny znajduje się właśnie w nich. (Po tej czynności należy kilkakrotnie umyć ręce; nie dotknąć oka lub miejsc wrażliwych!!).

   Zalać w słoiku 1,5 litrem oleju szlachetnego, najlepiej oliwy z oliwek extra vergin, albo lnianego, może też być olej z pestek winogron. Odstawić w chłodne i zaciemnione (lodówka) miejsce na 7 do 10 dni, codziennie kilkakrotnie wstrząsając.

   Zlać płyn do butelki, używać 5 razy dziennie, przed/na początku każdego posiłku, po 1 łyżeczce do herbaty. Popijać mlekiem (kefirem) dla złagodzenia ostrości. Tylko mleko ma właściwości łagodzące. Można zjeść małą kromeczkę chleba ok. 4×4 centymetry grubo posmarowaną masłem. Spożywanie kapsaicyny nie daje żadnych skutków ubocznych, ponieważ składniki są naturalnymi produktami spożywczymi. Życzę szybkiego wyzdrowienia.

   PS.
   Kapsaicyna niszczy każdy rodzaj nowotworu, bez względu na to, jaką część ciała zaatakował. Przepis podaję bezpłatnie, ponieważ tak przysiągłem swojemu Bogu. Moją satysfakcją i radością jest niesienie pomocy innym. Serdecznie pozdrawiam.
   Może to naiwne, ale bardzo wierzę w tę „substancję”, mam nadzieję, że będzie nawet skuteczniejsza (w zapobieganiu, powstrzymywaniu rozwoju i zanikaniu raka) niż „Olej Lorenza”.
   Zrobiłem już dwa słoiczki i mam składniki jeszcze na dwa kolejne. Chcę mieć zawsze w lodówce jeden aby każdy kto będzie chciał spróbować mógł się do mnie zgłosić i zacząć kurację od razu. Pomogę też zdobyć składniki jeśli ktoś z jakiegoś powodu miałby z tym problem. Liczy się każda chwila.
   Najważniejsze jest jednak przede wszystkim tradycyjne leczenie sposobami naturalnymi, oszczędzającymi i regenerującymi organizm i to ono powinno być postawione na pierwszym miejscu.”
   Kolejny raz piszę: stosuje się chili suszone „Birds eye” lub „habanero” a zalewa olejem lnianym, tłoczonym na zimno, nierektyfikowanym czyli nieoczyszczanym choć można też z pestek winogron.
   Płyn nie może być mętny. To jest już ostrzeżenie, że coś jest nie tak.
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • wizzgaa 28 grudnia 2011 o 2:10 pm

    Będziemy weryfikować – jest konkretne „pole” do działania . Dwie zagrożone osoby w niedalekiej rodzinie . Dwie to mało jak na dowód ale to już coś . Jak tylko będę miała pierwsze wnioski , natychmiast napiszę . Jeśli ktoś puścił „kaczkę” z tą papryką to niech mu Bóg wybaczy .

    Polubienie

    • ALFA 28 grudnia 2011 o 2:42 pm

     @wizzgaa tylko bez chemii i radiacji pomaga
     Naturalną blokadę dla enzymów trawiących kolagen stanowią komórkowe składniki odżywcze, a w szczególności witamina C, naturalny aminokwas lizyna oraz polifenole z zielonej herbaty.
     • Na rozwój choroby wpływa przede wszystkim szybkość rozpadu otaczającej tkanki łącznej,
     • Blokada enzymów niszczących tkankę łączną może powstrzymać przerzuty.

     Optymalna dawka witaminy C, lizyny i innych komórkowych składników odżywczych jest naukowo udokumentowanym sposobem biologicznej walki z rakiem.

     Lizyna = hamuje rozpad tkanki
     Witamina C = wspomaga odbudowę tkanki
     Nasz organizm nie produkuje żadnego z tych składników
     http://www.medycynakomorkowa.com/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=60&limit=1&limitstart=0

     Polubienie

    • Marweg 28 grudnia 2011 o 2:46 pm

     polecam przeczytać
     http://davidicke.pl/forum/rak-sposoby-leczenia-t2788-90.html

     Polubienie

    • Bromba 28 grudnia 2011 o 8:41 pm

     Świat bez raka,wit B17 http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=10153#more-10153
     Z tą kapsaicyną to prawda,znam osobę,która wyleczyła czerniaka.Ale jak ze wszystkim trzeba spróbować indywidualnie,każdy organizm może zareagować inaczej.

     Polubienie

     • darma 28 grudnia 2011 o 11:02 pm

      Tu jest szeroko opisany tema witaminy b17 , człowiek opisuje kurację na rodzinnym przykładzie

      Rak i wit. B17 na podstawie własnych doświadczeń
      https://prawda2.info/viewtopic.php?t=18843

      Polubienie

   • Pablo 28 grudnia 2011 o 2:17 pm

    1.Zatrucie organizmu KASPISYNĄ
    http://www.ziolaiprzyprawy.info/2009/05/29/blog/chili-jak-sie-zatrulem-kapsaicyna-objawy-leczenie/
    2.Opinie osób które stosują/stosowały KASPICYNĘ

    KASPICYNA = PESTKI Z MORELI ?

    Polubienie

    • Pablo 28 grudnia 2011 o 2:19 pm

     2.http://www.prosalute.info/forum/viewtopic.php?f=6&t=1105&start=600

     Polubienie

     • Tola 29 grudnia 2011 o 2:22 pm

      Nie sadze,zeby to byla prawda.W niektorych krajach (Meksyk , Tajlandia…) ludzie jedza duze ilosci papryczek i nie szkodzi im to.Moze te opisane w artykule byly czyms spryskane,zeby przetrwac transport,albo jakas reakcja alergiczna.
      Sposobow na leczenie raka i innych chorob jest wiele.Polecam rowniez Pana Tombaka i rowniez ksiedza Szelige i wielu innych.
      @Pablo ; kaspicyna to nie pestki z moreli.
      Pestki moreli zawieraja B17 ,ponoc rownie skuteczna.

      Polubienie

    • wizzgaa 28 grudnia 2011 o 2:59 pm

     No masz ci los , teraz się zawahałam – chyba podejmuję decyzje zbyt „popędliwie ” , jak Kamil . Wychodzi na to ,że coś za coś i papryczka może zaszkodzić . Pablo przytoczył tekst o zmianach w próbach wątrobowych . A co ,jeśli ktoś ma raka wątroby . Wychodzi na to ,że jak zwykle tylko BSM mi się sprawdza. No i te witaminy .

     Polubienie

     • ALFA 28 grudnia 2011 o 3:14 pm

      Do tego zioła TRIPHALA pomocne w leczeniu raka wątroby .Poczytaj w internecie.

      Polubienie

      • wizzgaa 28 grudnia 2011 o 3:25 pm

       Już całkowicie wierzę w skuteczność starych „babek” leczących ongiś naturalnie . Taka – jeśli poświęciła życie naturalnym metodom leczenia to pewnie miała wiele do zaoferowania . Jeśli do tego była inteligentna …… marzyć o takim lekarzu . Prawda jest taka ,że lekarz pomógł mi raz w życiu : przy pierwszej ostrej anginie dał JEDEN słownie zastrzyk . Anginy powróciły dopiero po dwóch latach ale już na zawsze . Pomaga tylko BSM – na dłużej .

       Polubienie

       • Ania 28 grudnia 2011 o 3:36 pm

        Niech zgadnę; ten zastrzyk to Delbeta ?

        Polubienie

        • wizzgaa 28 grudnia 2011 o 3:46 pm

         Nie mam pojęcia – miałam pięć lat . Podejrzewam ,że moja mama też nie wiedziała co to > ale padło słowo „penicylina”. Po prostu .

         Polubienie

       • Bromba 28 grudnia 2011 o 8:58 pm

        Ja przez kilka lat miałam nawracające anginy ropne, raz na 2-3 miesiące 🙂 Wzięłam PauD’arco i od (odpukać)15 lat nie miałam anginy.Serio.Pozbyłam się wtedy też powracających bólów żołądka spowodowanych wrzodami.

        Polubienie

       • sebecx 28 grudnia 2011 o 11:56 pm

        mój 80 letni kolega mówił mi któregoś razu, że anginę wyleczył gorącymi napojami… takimi które ledwie mógł przełknąć..

        Polubienie

     • Megi 28 grudnia 2011 o 3:31 pm

      Jest jeszcze metoda NIA dr Ashkara, którą pan Marek polecał w linkach.
      Obejrzyj dokładnie video. Ja stosuję tę metodę od ponad roku profilaktycznie. Nie miałam zdiagnozowanego raka ale też omijam szerokim łukiem lekarzy. Więc nie mogę na 100% powiedzieć, że byłam zdrowa. Zwykle przypadkowo okazuje się, że ktoś ma raka z którym prawdopodobnie żył długo. Dopiero kiedy magicy lekarze biorą się za „leczenie” chemią i radioterapię – stan chorego pogarsza się i często szybko umiera.

      Mogę zapewnić o następujących rzeczach:
      1. Zdecydowanie poprawił mi się wzrok
      2. Zmniejszyły się prawie do zera bóle wątroby z powodu kamieni
      3. Ogólne samopoczucie mam dobre, chociaż wcześniej czułam się coraz gorzej.
      4. Bzdurą jest to co piszą (i możliwe, że ktoś zaraz wklei), że są to otwarte wrota zakażenia. Nie ma takiej opcji przy zachowaniu pewnych prostych zasad.

      Wierzę w mądrość organizmu żywego. Bóg stworzył go tak, żeby sam się leczył. Jednak ta ilość toksyn, którą nas teraz raczą jest zbyt duża. Stąd organizm nie nadąża z ich usuwaniem w naturalny sposób. Gdybyśmy jedli wyłącznie zdrową żywność, pili zdrową wodę, oddychali zdrowym powietrzem nie byłoby problemu. Jednak większość z nas nie mam dostępu do zdrowej żywności. Bo takiej już prawie nie ma. A jedzenie niby zdrowej żywności to tak jak mycie podłogi ale brudną wodą. Da się żyć ale nie da się leczyć.
      Dlatego pomagamy organizmowi usunąć te brudy poprzez taki podstęp.
      Kiedy się skaleczymy to organizm wysyła do załatania tej rany w pierwszej kolejności to co w ciele zbędne. Czyli min toksyny. I na tym polega wic w metodzie NIA.

      Mnie to przekonało i polecam do zastanowienia
      http://www.lekarstwonaraka.com.pl/

      Polubienie

     • szuwaxpl 28 grudnia 2011 o 5:57 pm

      wizzga – posłuchaj w Meksyku jedzą codziennie habanero i nie słyszalem,że się zatruli papryczką. Może problem leży w innym miejscu ?

      Polubienie

     • Tola 29 grudnia 2011 o 2:26 pm

      @wizzgaa – zazwyczaj rak watroby spowodowany jest wirusem zoltaczki typu C wiec w tym przypadku nalezalo by raczej starac sie zwalczyc wirusa .

      Polubienie

    • Ania 28 grudnia 2011 o 3:15 pm

     Nie. Kapsaicyna to ta piekąca substancja w papryce ostrej. Nie jest trująca, co najwyżej parząca dla śluzówek ( oczy ) ale w bardzo dużym stężeniu.

     Polubienie

   • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 9:18 pm

    Ot ciekawostka numb 1:
    Walter Last – „Nadmiar laktozy w diecie sprzyja formowaniu się kwasu śluzowego i prowadzi do przekrwienia śluzówki, co skutkuje szeregiem problemów zdrowotnych, w tym pospolitym przeziębieniem, z którym można sobie łatwo i bardzo szybko poradzić”.
    źródło : http://www.heatlh-science-spirit.com
    Ot ciekawostka numb 2:
    Dr Viera Scheibner – „Masowe stosowanie antybiotyków i szczepionek doprowadziło do częściowego paraliżu ukłądu immunologicznego, którego skutkiem jest spadek odporności i oporne na tradycyjne metody leczenia superinfekcje”.
    źródło : http://www.vierascheibner.com
    viera,scheibner@gmail.com
    Dla ciekawskich nie lada gratka.

    Polubienie

   • Pablo 29 grudnia 2011 o 9:55 am

    Rakotwórcza kapsaicyna

    http://www.rynekmedyczny.pl/Rakotw%C3%B3rcza_kapsaicyna,artykuly,3957780

    Polubienie

    • sebecx 29 grudnia 2011 o 5:17 pm

     proszę bardzo gdzie prowadzi strona którą podajesz
     http://dziecko-i-zdrowie.wieszjak.pl/szczepienia/256339,Jak-wazne-sa-szczepienia-zalecane.html

     Polubienie

  • Ania 28 grudnia 2011 o 3:32 pm

   To lekarstwo jest znane od wieków.
   I teraz niektórzy je stosują. Chodzi o urynoterapię.
   W dawnych wiekach uratowała niejednego rannego żołnierza od zgorzeli.
   Burzyński po prostu wyodrębnił ten leczniczy składnik moczu.
   Polecam prace Johna Armstronga, on sprawdził najpierw na sobie.

   Polubienie

   • navajo88 28 grudnia 2011 o 3:37 pm

    Ania i co ,,,,,, umarł ????????? hahahahahahahahaha

    Polubienie

    • Ania 28 grudnia 2011 o 4:30 pm

     Chyba już w końcu umarł. bo teraz miałby ze 100 lat ! Pierwsza jego ksiązka ukazała się w 1944 roku. Ale się wyleczył z raka i wielu innych też.

     Polubienie

    • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 6:40 pm

     no ja rozumiem żeby se stope osikać jak sie łązi po lesie boso, ale kiedy na ten przykład zatne sie przy goleniu (a nie mam płynu po goleniu) to co ?……….hahahaha……

     Polubienie

     • Ania 28 grudnia 2011 o 7:44 pm

      To kup sobie ałun ( taki minerał).

      Polubienie

      • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 8:59 pm

       hm…nie zrozumiałaś posta……hahaha…ale dzięki za info – ałun? I co? Mam tym pocierac sobie gębe ?

       Polubienie

       • Ania 28 grudnia 2011 o 9:29 pm

        Ojejku, no ! Kup sobie wreszcie tę wodę kolońską i nie wydziwiaj !

        Polubienie

       • andzia 28 grudnia 2011 o 9:52 pm

        tak, zranione miejsce. Ałun to taki naturalny kryształ. Moze służyc również jako antyperspirant, choć nie na każdego działa.
        Ja kupiłam tu:
        http://www.matique.pl/

        Polubienie

 19. pio9a 28 grudnia 2011 o 1:43 pm

  Kazanie ks. Piotra Natanka – 27.12.2011 10.00 http://www.youtube.com/watch?v=5XoZd9OZP5I

  Kazanie ks. Piotra Natanka – 27.12.2011 18.00 http://www.youtube.com/watch?v=8qGtwAKDw0Q

  Polubienie

  • Kamil 28 grudnia 2011 o 2:12 pm

   Ale on sfazowany burok

   Polubienie

   • Peryskop 28 grudnia 2011 o 2:49 pm

    @Kamil 28 Grudzień 2011 o 1:24 pm
    „unikajcie wzmacniczy smaku one blokują transformację DNA”

    U ciebie widać efekty blokady jeśli ks. Piotra Natanka nazywasz „sfazowany burok”.

    Jednak widać, że jeszcze sporo masz do nadrobienia dla kontroli swoich popędów.

    A może wróć na onety ?

    Polubienie

    • Tola 29 grudnia 2011 o 2:33 pm

     ha,ha,ja,ha-dobre!!!!!!!!!!!

     Polubienie

    • ALFA 29 grudnia 2011 o 6:26 pm

     @Peryskop ,ale do rzeczy przypatrzmy się lodom ,które kiedyś robiono z ,mleka jaj i śmietany.A zobacz ile ludzi je lody w (tu nie wymienię jakie) ich składniki jak wymienię to nie dobrze ci się zrobi to fragment z książki poradnik i zdrowie.
     DIETTHYL GLUCOL – tani środek cheminny do ścinania -zagęszczacz zamiast jajek ,ktory jest używany do chłodnic i zmywaczy do farb.
     PIPERONAL -używany zamiast wanilii występujący w środkach do zabijania wszy.
     ALDEHYDE-C17 – do wywoływania smaku czereśni,używany do barwienia tkanin,gum i tworzyw sztucznych.
     ETHYL ACETATE -używany do wywoływania smaku ananasowego ,oraz składnik środków czyszczących ubrania,jego opary są znane z chronicznych uszkodzeń płuc,wątroby i serca.
     I już nie będę więcej wymieniać na nie których opakowaniach można przeczytać skład .Tylko czy ktoś się interesował tymi składnikami .I nikt się nie zastanawia ,że takie żarcie tanie.
     SMACZNEGO WSZYSTKIM ŻYCZĘ.

     Polubienie

   • alexirin 28 grudnia 2011 o 6:46 pm

    LIST OTWARTY DO NIEMIECKIEGO ŻYDA DONALDA TUSKA I AGENTA ROSJI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
    http://obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2333:kim-jest-tusk&catid=76:sprzedajni-i-li&Itemid=27

    Polubienie

   • cłetek 28 grudnia 2011 o 8:22 pm

    10 do 20 lat czyli niedorozwinęty dzieciuch

    Polubienie

    • hjk 29 grudnia 2011 o 3:11 am

     http://wkleszczachsystemu.manifo.com/
     ciekawa strona sporo inf pozbieranych i filmików

     Polubienie

   • deotibigratia 28 grudnia 2011 o 9:07 pm

    pewnie się tu wszystkim narażę ale po pięciu minutach słuchania Natanka popadam w nerwowe pobudzenie – dużo agresywności, zrzucania winy i całe to politykowanie…

    jakie to szczęście że nasz Batiuszka unosząc w górę nasze serca napełnia nas Duchem Świętym – tak że wychodząc z cerkwi każdy czuje się lekko i radośnie

    Cerkiew prawosławna to święte miejsce, dom Boży, to przestrzeń dla czytania Ewangeli, psalmów i hymnów i jest wprost nie do pomyślenia żeby kapłan sam profanował świątynie jakimś zburzonym dyskursem politycznym

    dla wyciszenia i posłuchania na dobranoc 🙂
    chór mnichów Świętego Przemienienia http://www.youtube.com/watch?v=kS8WDMoDU-M

    Polubienie

    • hjk 29 grudnia 2011 o 3:13 am

     „tak że wychodząc z cerkwi każdy czuje się lekko i radośnie”
     … a potem kac 🙂
     ale dobre i to, ze mozna trochę odreagować przy okazji, niczego nie ujmując…
     sorry za ten żarcik, ale „każda sroczka swój ogonek chwali” 🙂

     Polubienie

   • alexirin 28 grudnia 2011 o 11:54 pm

    POLSKA I KOŚCIÓŁ PRZEDMIOTEM ATAKU ŚWIATOWEJ MASONERII

    http://www.niepoprawni.pl/blog/2171/polska-i-kosciol-przedmiotem-ataku-swiatowej-masonerii#comment-243771

    Żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce ! / Masoneria , Żydzi i księża http://www.youtube.com/watch?v=dA8M6D_j7Eo

    Polubienie

   • O Rzesz 29 grudnia 2011 o 6:22 pm

    Kamil … butów mu nie jesteś godzien czyścić.
    Jesteś od niego mądrzejszy?.
    Może choć spoczynkowe i stresowe IQ masz wyższe?.
    Twój komentarz na to nie wskazuje.
    Pomyśl dwa (najlepiej trzy!) razy zanim coś napiszesz.
    Widać że nie jesteś w stanie słuchać kazań kś. Natanka ze zrozumieniem. Walnąłeś duże fopas!.
    Gdybym był adminem (na twoje szczęście nim nie jestem) miał byś tygodniowy ban.

    Polubienie

 20. ... 28 grudnia 2011 o 1:54 pm

  Dr. Robert Gentry – Młody wiek Ziemi cz.1

  Polubienie

 21. felicyta 28 grudnia 2011 o 2:55 pm

  Zatanawiajace filmy z tej serii

  Anthony de Mello (PL) – O co tak naprawdę chodzi? (9) http://www.youtube.com/watch?v=18nQqilF3HI

  Polubienie

 22. mariuszek2m 28 grudnia 2011 o 3:51 pm

  panowie to jest wręcz tragiczne co sie dzieje nad naszymi głowami. Spojrzałem w niebo dosłownie o godzinie 15:30 i zobaczyłem „tony” CHEMTRALIS do tego robione w taką siatke. PYTAM- O CO DO GROMA CHODZI?? czy już nas wykańczają? nie chcą zimy? przygotowują sie do … hologramu? Jedno jest pewne. Stan zdrowia z dnia na dzień sie pogarsza ( grzyby,osłabienia, bóle, etc) I co z tymi statkami UFO które rzekomo lecą w strone ziemi? cisza czy coś mówią? MONITOR co ty myślisz o roku 2012? Daj mi proszę jakieś pewniaki.

  Polubienie

  • ... 28 grudnia 2011 o 4:02 pm

   chcesz pewniaki to przeczytaj : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

   Polubienie

  • Kamil 28 grudnia 2011 o 4:58 pm

   Chcą nas wykończyć bo Polacy mają najbardziej cnotliwe geny przodków.

   Polubienie

  • cłetek 28 grudnia 2011 o 8:19 pm

   a weźrzesz sie wybierz do lekarza albo niech mamusia ci odetnie internet

   Polubienie

  • BirD2 29 grudnia 2011 o 4:13 pm

   Co do tej zimy to ciekawy temat, nie opieram to na żadnych źródłach a wyłącznie na takim moim przemyśleniu

   – co by było gdyby zima dopiero przyszła powiedzmy w porze zasiewów?.. Wiecie, rolnik szykuje się do sadzenia czy siania a tu nagle zima – 2-3 miesiące 😀

   Wszystko bu runęło 🙂

   Polubienie

 23. Ricopolo 28 grudnia 2011 o 4:04 pm

  Witam na blogu zamiescił pan film cofanie cukrzycy w 30 dni moje pytanie brzmi czy slyczał pan o tym instytucie z Krakowa http://www.magdalirl.com.pl/ a jak tak to jakie sa pana odczucia lub czy ktos z forumowiczow moze cos konkretnego napisac ile w tym prawdy…pytam bo maja do sprzedania poradnik w cenie 40zl i czy to nie bedzie wydanie kasy w bloto dla chorej osoby na cukrzyce…POZDRAWIAM

  Polubienie

  • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 4:52 pm

   Nie będę na razie oceniał – puszczę film, niech ludzie dyskutują. Nie słyszałem o tym instytucie, dziękuję za informację. Czekamy na opinie!

   Polubienie

  • ALFA 28 grudnia 2011 o 6:21 pm

   @Ricopolo może to cię zainteresuje
   Śmiertelnie niebezpieczne oszustwo w sprawie cukrzycy
   Chciwość i nieuczciwa nauka wypromowały lukratywną, ogólnoświatową epidemię cukrzycy, którą uczciwość i
   dobra nauka mogą szybko odwrócić poprzez przywrócenie naturalnego mechanizmu kontroli poziomu cukru w organiżmie
   Epidemiczna cukrzyca typu II jest uleczalna
   http://medkom.eu/artykuly/CUKRZYCA_CICHY_ZABOJCA.pdf

   Polubienie

  • ALFA 28 grudnia 2011 o 6:43 pm

   Jak chcesz książkę to kup sobie Dr.Ewy Dąbrowskiej pt.Ciało i ducha ratować żywieniem
   kosztuje 17zł ,a w ogóle to poczytaj na google
   a tu masz można zamówić
   http://selkar.pl/cialo_i_ducha_ratowac_zywieniem_ewa_dabrowska_p_154849.html

   Polubienie

   • Sylu 28 grudnia 2011 o 10:28 pm

    Masz ta ksiazke tu pelna wersja free.
    http://chomikuj.pl/iwona.niedziela/zachomikowane/Cia*c5*82o+i+ducha+ratowa*c4*87+*c5*bcywieniem+-+Ewa+D*c4*85browska,350982377.docx
    a tez druga strona
    http://www.miischa.user.icpnet.pl/Dieta/D%B9browska%20Ewa%20-%20Cia%B3o%20i%20ducha%20ratowa%E6%20%BFywieniem.pdf

    I jeszcze jedna ksiazka o tematyce j.w.

    http://chomikuj.pl/Kombinator86/zdrowie/L.+Szadkowska+-+Leczy*c4*87+Czy+Wyleczy*c4*87+%2890+str%29,848945728.pdf

    Polubienie

   • sebecx 29 grudnia 2011 o 12:03 am

    ..daję to pod ALFĄ, bo tematycznie związane… wczoraj łamało mnie jak grypsona od rana… przez cały dzięń zjadłem w sumie 20 sztuk po 100mg aceroli, grejfruta i 3 kubki miodu z cytryną (temp.40 stopni bo wyżej miód traci właściwości) … na wieczór brak sił, bóle mięśni i ogólnie szmata… rano wstałem jak nowo narodzony…. przypadek?… wielkie dzięki ALFA za propagowanie wit. C…

    Polubienie

    • ALFA 29 grudnia 2011 o 9:59 am

     @sebecx jak już jadłeś grejpfruty to nie zapomnij zjeść też pestki,ale rozgryż je one mają bardzo ważne bioflawanoidy stymulują układ odpornościowy unikaj w chorobie słodkości nawet miodu pij dużo zielonej herbaty.

     Polubienie

  • Megi 28 grudnia 2011 o 7:06 pm

   Jeśli odsłucha się zamieszczone na stronie prelekcje pana Jarosława Michała można bardzo dobrze zorientować się o co chodzi z cukrzycą. Ja rozmawiałam też telefonicznie z tym panem.
   Przez miesiąc piekłam chleb typu IRKRL według ich autorskiego przepisu oraz odżywiałam się zgodnie z zaleceniami.
   REWELACJA
   Chleb przepyszny, zrobiony tak aby regulował poziom glukozy.
   Posiłki pyszne i sycące.
   Czułam się świetnie i sporo schudłam.
   Dlaczego tylko przez miesiąc?
   No niestety dla mnie dość kłopotliwe jest pieczenie tego chlebka. Piecze się takie placki w temperaturze 200 st przez 50 minut. Jednorazowo trzeba 4 razy wkładać blachę do piekarnika i zajmuje to ok 4 godzin. Co prawda bardzo dobrze się przechowuje w folii aluminiowej w lodówce ale dla liczniejszej rodziny jest to dość kosztowne i czasochłonne.

   Jednak powiem tak:
   na pewno do tego wrócę bo uważam to za rewelację i jestem przekonana, że cofa cukrzycę w naturalny sposób.
   Gdybym była chora na cukrzycę to na pewno nie wahałabym się poświęcić miesiąca na spróbowanie. To osiąga się wyłącznie dietą.

   Instytut ma 40-letnie doświadczenie w badaniach. Myślę, że jest to duże osiągnięcie i zrobili to POLACY!

   Polubienie

   • Ricopolo 28 grudnia 2011 o 9:48 pm

    dziekuję Wam za odpowiedz. pozdrawiam….

    Polubienie

 24. UnderO 28 grudnia 2011 o 4:04 pm

  Niszczą podziemne bazy?
  http://www.iris.edu/seismon/zoom/events/?lon=95.844&lat=51.821

  Polubienie

  • BirD2 29 grudnia 2011 o 11:42 am

   w moskie niby budują 5tys bunkrów to poco niszczyć?

   Polubienie

   • BirD2 29 grudnia 2011 o 11:43 am

    Moskwie*
    x D
    X

    Polubienie

 25. theaspartam 28 grudnia 2011 o 4:24 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1729476,0,1,flota-usa-odpowiada-iranowi-nie-bedzie-tolerancji,wiadomosc.html http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-straszy-blokada-ciesniny-ormuz-wypadek-wprowadzenia-sankcji

  Polubienie

 26. Anjin 28 grudnia 2011 o 5:37 pm

  Pablo rozmawiasz o sprawach o ktorych nie masz zielonego pojecia ,
  kapsaicyna w tej ilosci jest neutralna,sam uzywam papryczek habanero i sosu mad dog, wduzych ilosciach dlatego to co napisales jest dla mnie totalna kalumnia .
  Kapsaicyna =to nie pestki z moreli !!!![albo brak ci wiedzy albo jestes trolem]

  Polubienie

  • Pablo 30 grudnia 2011 o 9:20 am

   Jakbyś był choć odrobinę inteligentny to byś pomyślał w inny sposób chodziło mi o skuteczność, dlatego to porównanie.

   Polubienie

 27. Warszawa 28 grudnia 2011 o 5:42 pm

  Ciekawy film o medycynie. Polecam . Cztery godziny. http://www.youtube.com/watch?v=HwRBqhAV4CU

  Polubienie

  • monitorpolski 28 grudnia 2011 o 7:04 pm

   No świetnie, zobaczymy. Ktoś włożył wielką pracę w tłumaczenie tego filmu.

   Polubienie

 28. helena 28 grudnia 2011 o 6:14 pm

  Cos sie dzieje nad Polskim niebem , dwa razy probowalam dzwonic do najblizszych
  w sluchawce mialam straszne trzaski ,obserwojcie niebo !!!!!!
  Pozdrawiam wszystkich blogowiczow
  Helena

  Polubienie

  • navajo88 28 grudnia 2011 o 7:26 pm

   helena to ja testuję swój najnowszy pojazd latający i stąd zapewnie zakłócenia hahahahahaha
   ale na serio zapewnie masz po prostu zakłócenia i tyle przy komórkach to jest czasami normalka ,no chyba że masz standartowy telefon no to dziwne hahahahahahahahahaha
   pozdrawiam J.M.H

   Polubienie

   • ARTUR 28 grudnia 2011 o 10:39 pm

    Były dziś problemy z połączeniami w Polsce ,zakłócenia były nawet na moim telefonie .Musiałem też wylączyć automatyczną regulację czasu bo informacja o korekcie następowała niekiedy kilka razy na dobę .

    Polubienie

    • hjk 30 grudnia 2011 o 11:43 am

     był rozbłysk słoneczny …

     Polubienie

 29. kaci 28 grudnia 2011 o 6:17 pm

  Krzysztof Jakckowski w TV mówi o roku 2012, jakiejś rewolucji w europejskim kraju blisko Francji (Włochy, Hiszpania?).
  Mówi, że jakieś miasto na południu Polski widzi w gruzach.
  Mówi też, że może nie chodzi o dosłownie gruzowisko ale jakieś wydarzenie w jakimś mieście na południu Polski. ❓

  2 części video pod linkiem:
  http://dziendobry.tvn.pl/video/jasnowidz-wie-co-nas-czeka-w-2012-roku,104,newest,17075.html

  Polubienie

  • Joachim von Breslau 28 grudnia 2011 o 7:46 pm

   Będzie zamach terrorystyczny we Wrocławiu , pewnie strażnicy nazistowscy strzegący ukrytych hitlerowskich skarbów odpalą ładunki w podziemiach Dworca Głównego, do dziś nierozbrojone.
   W podziemiach składowana jest również broń biologiczna , wybuch zarazy w 1963 roku , gdzie cało miasto było odcięte od świata, pewnie był spowodowany wyniesień tego syfu z podziemi.
   Siły pohitlerowskie nie będą chciały, żeby Polacy przejęli hitlerowskie tajemnice , dlatego wysadzą Wrocław.

   Polubienie

   • hjk 29 grudnia 2011 o 4:21 am

    zaraza z 63 to przywleczona ospa przez marynarza z podróży na wschód tropikalny – tak mówiono oficjalnie…

    Polubienie

  • Konarski 28 grudnia 2011 o 8:38 pm

   Może trzęsienie ziemi gdzieś na Śląsku (tam się zdarzały historycznie nawet spore trzęsienia – chyba w 12 lub 13 wieku w Kotlinie kłodzkiej jak wynika z kronik wstrząsy zrównały z ziemią wszystko nawet murowane zamki czy kościoły) w obszarze od Wałbrzycha po Bytom, Chorzów.
   To bardziej prawdopodobne tym bardziej, że jedno z miast aglomeracji śląskiej dosłownie się zapada wskutek działalności górniczej – nie pamiętam które, może Bytom – w każdym razie w tym roku był tam W. Pawlak i poruszał ten problem w rozmowie z mieszkańcami. Kamienice i domy się rozpadają i zapadają.
   Szkoda ludzi.

   Polubienie

   • ARTUR 28 grudnia 2011 o 10:42 pm

    Wstrząs będzie w Krakowie gdyż leży on na terenie kaldery .

    Polubienie

 30. kaci 28 grudnia 2011 o 6:21 pm

  Kosa Narodu Rosyjskiego!

  „23 maja 2007 roku to pan, panie Putin, podpisał porozumienie nr 4100940-4 dotyczące tego, że w przypadku niepokojów społecznych i katastrof technologicznych, wojska NATO mogą bez przeszkód zajmować terytorium Rosji i przeprowadzać operacje wojskowe.”

  – List otwarty rosyjskiego nacjonalisty do Putina –

  27 Grudzień 2011 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag Materiał unikatowy w polskojęzycznym necie, o bezcennej wartości. Prosimy kopiować i rozpowszechniać.

  Źródło: http://vnssr.my1.ru/ – Data publikacji: 16.10.2011 – Tłum. RX

  Polubienie

 31. kaci 28 grudnia 2011 o 6:46 pm

  Jak bar stał się stacją benzynową, a olej roślinny olejem napędowym

  Litr „paliwa po wysmażeniu” kosztuje 1 zł – prawie sześć razy mniej niż oleju napędowego. Zobacz, jak bar stał się stacją benzynową, a olej roślinny napędowym.

  „Kupię olej roślinny w ilościach hurtowych”; „Skupujemy zużyty olej jadalny”; „Poszukuję restauracji lub baru, gotowego co tydzień odsprzedać około 30 litrów wysmażonego oleju” – coraz więcej podobnych ogłoszeń można spotkać na stronach giełd spożywczych. Większość z nich ma związek z legalnym obrotem, ale przybywa takich, między wierszami których odczytać można, że olej posłużyć ma za paliwo do samochodu. Nielegalne, bo jazda na paliwie nieobłożonym akcyzą jest zabroniona.

  Kierowców to nie odstrasza. Ryzyko, że policja zajrzy im do baku, jest minimalne, a ceny diesla coraz mocniej biją ich po kieszeni, więc są zdeterminowani do poszukiwania alternatywnych paliw. Jedni przesiadają się do aut zasilanych benzyną i przerabiają je na zasilanie gazowe, drudzy decydują się wlewać do baków jadalny olej. Dotyczy to głównie właścicieli leciwych modeli z silnikami diesla starszej generacji, mało wrażliwych na jakość paliwa. Aby przystosować je do spalania oleju jadalnego, wystarczy zamontować nagrzewnicę, która podniesie temperaturę paliwa i ułatwi mu przepłynięcie przez przewody oraz wtryskiwacze.

  W oficjalnych cennikach warsztatów samochodowych usługi montażu nagrzewnicy nie znajdziemy. Ale w nieoficjalnych rozmowach mechanicy przyznają, że przyjeżdża do nich coraz więcej kierowców ze sprzętem kupionymi w internecie z prośbą o jego montaż. – Tylko w grudniu mieliśmy siedmiu takich – opowiada pracownik jednego z serwisów pod Szczecinem. Dodaje, że koszt instalacji to 500 – 1000 zł. W serwisach internetowych pojawiają się oferty sprzedaży samochodów już przystosowanych do zasilania olejem jadalnym. Można kupić np. nissana patrola na olej rzepakowy. Inwestycja ma się szybko zwrócić.

  Co prawda w sklepach spożywczych olej jest dość drogi – 6 – 7 zł za litrową butelkę, czyli więcej niż diesel na stacji, ale bywają promocje, gdy za pięciolitrową butelkę zapłacić trzeba 25 zł. W internecie jest jeszcze taniej – przy zakupie kilkuset litrów można zejść do 4,3 zł za litr. A to już ponad złoty taniej niż ON. Taki olej zamiast na patelnię trafia do baku. Albo jeszcze inaczej – najpierw na patelnię, a dopiero później do baku. Coraz częściej bowiem kierowcy skupują przepalony olej od barów szybkiej obsługi czy restauracji. Teoretycznie zużyty już produkt poddaje się domowej „rafinacji” – podgrzewa do wysokiej temperatury i przepuszcza przez filtry, które wyłapują pozostałości po frytkach i schabowym.

  – Zużywamy miesięcznie około stu litrów oleju. Zlewamy to do beczki, którą odbiera od nas jeden ze stałych klientów. Płaci po 1 zł za litr – opowiada nam właściciel kilku barów w Radomiu. Dodaje, że nigdy nie wnikał w to, do czego ów klient zużywa później olej, ale przyznaje, że z rury wydechowej jego auta czuć frytkami.

  Handel zużytym olejem jadalnym kwitnie także w sieci. Ceny: od 80 groszy do 1,2 zł za litr. I więcej deklarujących chęć zakupu niż sprzedających. Ameryki jednak nikt nie odkrył. Olej, na którym wcześniej smażyły się frytki, do napędzania swoich samochodów z powodzeniem wykorzystuje McDonald. Kilka miesięcy temu filia firmy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich podpisała umowę z koncernem Natural Fuels, który na jej zlecenie uzdatnia „paliwo” pochodzące z restauracji. Tam jednak jego używanie jest w pełni legalne. Zresztą i tak w ZEA na masową skalę nie opłaca się tego robić, bo litr oleju napędowego na tamtejszych stacjach kosztuje – w przeliczeniu – niecałe 2 zł. Zatem McDonald jeździ na oleju po frytkach ze względów ekologicznych. My – z czysto

  Instalacja do spalania oleju jadalnego w aucie to koszt 0,5-1 tys. zł.

  http://www.wykop.pl/ramka/990445/nielegalny-sposob-na-tankowanie-1zl-za-litr/

  Polubienie

 32. kaci 28 grudnia 2011 o 7:07 pm

  Marzy mi się kamizelka Siemoniaka

  Z Jerzym Głuchowskim*, polskim żołnierzem z bazy w Ghazni, służącym na X zmianie Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie, rozmawia Piotr Czartoryski-Sziler

  Po zamachu na polski konwój rzecznik Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych powiedział, że zawsze wracacie inną trasą, zmieniając kolejność pojazdów w kolumnie. Tak było w środę, kiedy zginęło pięciu Pana kolegów?
  – Teoretycznie mamy tutaj SOP, regulamin, który określa to, co powinno być, tak jak powiedział pan rzecznik Dowództwa Operacyjnego. A rzeczywistość wygląda inaczej. Odkąd tu jestem, a mam już wyjeżdżonych kilkaset godzin w patrolach, jeszcze nigdy nie wracaliśmy inną drogą. I nigdy nie była zmieniana kolejność pojazdów w kolumnie. Po prostu tak jest wygodniej i nikt nie chce się specjalnie narażać, żeby wracać inną, jeszcze niesprawdzoną trasą.

  Często przemierzaliście trasę, przy której podobno od dawna znajdowała się ta mina?
  – Wypadek zdarzył się przy HWY 1 (główna asfaltowa droga), tylko że chłopakom zabrakło do niej około 80 metrów. Dwa pierwsze pojazdy już były na asfalcie. Nie było szans, żeby znaleźć tę minę, bo między drogą, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, był cmentarz afgański. I nawet gdyby szły „wąsy” (żołnierze rozciągnięci po obu stronach trasy szukający przewodów do ładunku), to nikt nie wejdzie na święte miejsce Afgańczyków, żeby potem nie posądzono go o profanację. Przecież musimy być empatyczni i przyjaźni – to priorytet. Znaleźliśmy w czwartek kabel, po którym zdetonowano ładunek, miał jakieś 350 m, jego koniec znajdował się przy kalacie (afgański dom z podwórkiem, otoczony murem), był zasłonięty górką. Tak, to prawda, często przemierzamy tę drogę, osobiście byłem tam kilkanaście razy, ale to nieprawda, że wiedzieliśmy, że znajduje się tam mina. To kłamstwo. Jeśli wiemy o jakichś minach, nazywamy je śpiochami i te drogi dla sił koalicji są zamknięte. W czwartek byłem na miejscu tragedii, nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Pojazd od miejsca eksplozji wyrzuciło na odległość kilkunastu metrów. Trudno mi było rozpoznać, co to był za pojazd. Zbieraliśmy fragmenty ciał naszych kolegów, kawałek nogi, części klatki piersiowej, zastanawialiśmy się, czy każdą wkładać do osobnego worka. Zaraz po przybyciu na miejsce musieliśmy się ostrzeliwać, talibowie byli gdzieś w odległości ponad tysiąca metrów od miejsca tragedii, w górach. Filmowali wszystko, ale, niestety, postawili przed sobą małe dzieci i nasze strzały padały przed nimi. Sam pan rozumie.

  Czy to prawda, że rosomaki często się psują, brakuje do nich części zamiennych, a patrole wyruszają nie w pełni sprawnymi wozami?
  – Tak, to najprawdziwsza prawda. Psują się, choć mamy dobry serwis. Ale cóż z tego, skoro brakuje części albo mądre głowy z NSI (zabezpieczenie logistyczne) zastanawiają się, czy je wydać. Teraz np. popsuła się część, jest w magazynie, ale kosztuje 150 tys. zł i już mają kłopot, że jest za droga. Przykład z czwartku: chcieli wysłać pluton do Ariany z paczkami, w skład tego konwoju miały wchodzić 3 rosomaki (dwa z działkami 30-mm i 1 z granatnikiem automatycznym MK 19) i hammery. Po prostu nie byliby w stanie zapewnić odpowiedniej ochrony konwoju, bo kolejne dwa rosomaki z tego plutonu stoją popsute. Więc co zrobili ci, którzy mieli jechać? Kierowcy weszli do pojazdów i odkręcili przewody, żeby był wyciek. I nie pojechali. Ale z tego, co wiem, jadą dziś i będzie ta sama sytuacja, tylko 2 rosomaki z działkami 30-milimetrowymi. To dramatycznie mało!

  Jakiego sprzętu najbardziej brakuje Wam w Afganistanie? Co ze wsparciem z powietrza?
  – Brakuje wszystkiego, np. naboi do rosomaków zaopatrzonych w 30-mm działka i MK 19, kazano nam je oszczędzać. Kamizelka kuloodporna, którą noszę, jest starego typu, ciężko jest się w niej poruszać i koordynować ruchy. Owszem, są kamizelki nowego typu, bardzo wygodne, po prostu rewelacyjne, ale kto je ma? Sztabowcy! Wie pan, jaka jest różnica między kamizelką, w której jeżdżę na patrole, a modelem, w który ubrali w czwartek w Ghazni premiera Donalda Tuska i ministra Tomasza Siemoniaka? Moja to zakup z bazaru, ich to „Dolce Gabbana”. Moja jest ciężka, założenie jej graniczy z cudem, a jak już się uda, to czuję się jak w kaftanie bezpieczeństwa albo jak mumia. Dlatego nikt nie zakłada wszystkich elementów, bo nogi się pod nią uginają, a nie jestem przecież drobnym facetem. Tusk z Siemoniakiem mieli na sobie kamizelki nowoczesne, błyskawiczne do założenia, lekkie, lepiej wyposażone, m.in. w kieszenie na magazynki.
  Kolejna rzecz, wracamy z patroli czy operacji brudni, śmierdzący, a tu nie ma ciepłej wody. Pyta pan, co ze wsparciem z powietrza? Dobre pytanie. Jeśli prosimy o nie, czasami jest, ale nie zawsze, no i szybkość reakcji jest porażająca. Zanim przylecą, talibowie zdążą nas porządnie „oporządzić”. Przekazujemy prośbę o pomoc do naszego „toku”, a oni dalej. Zanim się obudzą, musimy odpowiadać na głupie pytania typu: „Czy aby na pewno nie dacie radę sami?”, „Ilu ich jest?” albo „Jak są ubrani?”. Ręce opadają. Jeśli przychodzi pomoc z powietrza, to zawsze amerykańska. Ja jeszcze polskiej nie widziałem.

  Jak Pan ocenia morale żołnierzy na misji?
  – Nasze morale sięgnęło dna. Nikt nie chce jeździć na patrole, tym bardziej po słowach gen. Błazeusza na czwartkowym pożegnaniu, że „dopadniemy tych sprawców”. Jak „dopadniemy”, skoro nikt nie wie, kto to zrobił. Dowództwo nie ma pojęcia, co robi. Dla nas gen. Błazeusz to karierowicz, który może i ma wiedzę teoretyczną, ale praktycznej zero. Mój dowódca batalionu powiedział kiedyś, że jesteśmy jego prywatnym PGR-em i on tę wojnę wygra samymi starami. Jak oni mogą dowodzić ludźmi, skoro nie uczestniczą w patrolach i operacjach, nie znają tutejszych realiów? Tak się po prostu nie da! Są nam winni pieniądze za patrole za październik. Do tej pory nie zostały wypłacone, bo ktoś w sztabie popełnił błąd. Mieliśmy spotkanie z gen. Błazeuszem w tej sprawie i bezczelnie odpowiedział, że może nam te dodatki w ogóle zabrać, bo to tylko jego dobra wola, że je mamy. Wysyłają nas na ośmiogodzinny patrol, stawiają zadania. Wykonujemy je w 4-5 godzin, ale do bazy nie możemy wrócić, bo mamy robić PST, taki check point, rozstawiamy się na drodze, przeszukujemy pojazdy, osoby, robimy tzw. hajdy (zdjęcia twarzy, siatkówki oka i pobieramy odciski palców Afgańczyków), bo może się trafi jakiś talib. Ale raczej się nie trafia. Ale my musimy być wystawieni i „hajdować”.

  Ma Pan poczucie, że to Pana misja? Wie Pan, po co jest w Afganistanie? Jaki cel ma X zmiana, co dowództwo chce osiągnąć?
  – Nie wiem. Przyjechaliśmy tutaj zarobić pieniądze, bo w Polsce nam kokosów nie płacą.

  W czwartek straciliście kolejnego kolegę, który zmarł na sepsę.
  – Wróciłem z patrolu i dowiedziałem się, że zmarł Polak. Podejrzenie sepsy, trwają badania, zmarł w naszym szpitalu wojskowym w Ghazni. Z tego, co wiem, wielkich specjalistów tutaj nie ma. Raczej rzeźnicy. Znam pracujące w szpitalu pielęgniarki, które twierdzą, że to jakaś dramatyczna pomyłka. Podam przykład: mają na stołach dwóch rannych afgańskich żołnierzy (ANA). Co robi chirurg? Zmienia stół, nawet nie zmieniając rękawiczek. Jest dwóch ukraińskich lekarzy, jeden z nich niby jest anestezjologiem, ale z tego, co wiem, bez tej specjalności. Dobrze, że polska pielęgniarka jest na tyle wykształcona, że to ona decyduje, co podać. Smutne, ale prawdziwe.

  Kłopot z ewakuacją żołnierzy z Zana Khan to była sytuacja incydentalna?
  – Może nie była niczym wyjątkowym, ale to zaniedbanie naszego sztabu. Wysłali pluton pieszo wysoko w góry na ponad 3 tys. m n.p.m. Mieli zabezpieczyć lądowanie śmigłowca z generałem, bo kilka operacji wcześniej w tym rejonie, kiedy on tam wylądował, przywitał żołnierzy słowami: „Co, nudzicie się tutaj?”. Zaraz po starcie, dokładnie w tym miejscu, gdzie stał śmigłowiec, spadły pociski moździerzowe. W Zana Khan chłopaki palili ubrania, żeby się rozgrzać. Najpierw śmigłowce zabrały trzy osoby, ewakuację reszty wstrzymano, bo sztab czekał na odpowiedź lekarzy, czy to rzeczywiście odmrożenia i hipotermia. Jak już taką odpowiedź potwierdzającą usłyszeli, to pytali dowódców w rejonie Zana Khan, czy pozostali aby nie kręcą, bo chcą wcześniej wrócić. Tak to wyglądało. Śmigłowce miały przylecieć po chłopaków o godz. 19.00, a były po godz. 3.00 w nocy. Kilka dni temu, gdy „wywaliło” rosomaka, na szczęście nikt nie zginął, wymiana ognia trwała dwie godziny, nie dostaliśmy żadnego wsparcia z powietrza, śmigłowce nie przyleciały.

  Podpułkownik Ochyra, rzecznik Dowództwa Operacyjnego SZ, twierdzi, że to nieprawda, że X zmiana ma lawinę postępowań dyscyplinarnych.
  – To nieprawda. Ta zmiana ma najwięcej postępowań dyscyplinarnych wobec żołnierzy. Nie za alkohol, ale że nieogolony, że nogawki są na zewnątrz, a nie wewnątrz obuwia. Albo, co ciekawe, jak byli ludzie z MON na przekazaniu władzy X zmianie, postępowania posypały się za to, że wozy były niedomyte, a żołnierze z kompanii honorowej mieli podniszczone orzełki na beretach. Z tego, co wiem, gen. Błazeusz sam ma dwanaście postępowań wytoczonych przez naszych pilotów i saperów, bo wtrącał się w ich sprawy i nakazywał robić to, o czym nie ma pojęcia.

  Jak wygląda współpraca z siłami NATO? Czy to prawda, że z powodu braku wsparcia z powietrza nie możecie regularnie patrolować terenu, co sprawia, że talibowie mają czas na zakładanie min?
  – Współpraca jest tragiczna. Amerykanie noszą wysoko głowy. Nie mamy żadnego wsparcia z powietrza. Teren jest ogromny i nie ma szans, żeby go monitorować z góry. I w ten sposób dajemy czas talibom na zakładanie min. Najgorszy jest Mokur (na trasie z bazy Warrior do Ariany), tam zawsze jest „mina contact”. Zana Khan, Vagez i Nani nie są lepsze.

  Przed środowym atakiem mieliście informacje, że talibowie „coś” szykują, ale konwój został wysłany?
  – Zawsze przed wyjazdem mówi się o tym, że jest planowany zamach albo nadziejemy się na samochód pułapkę, ale zawsze mówią, że to „biała toyota”, nie liczą się z tym, że wysyłają ludzi na potencjalną śmierć. W końcu większość z tych, którzy zginęli, to szeregowi, a ich można szybko zastąpić w kraju.

  Czy pojazdy M-ATV są wystarczająco bezpieczne?
  – Te pojazdy to porażka, wyglądają jak samochód osobowy. Rosomak ma większe szanse wytrzymania wybuchu. Wszystko zależy od ładunku, nawet nie od jego wielkości, ale w jaki punkt trafi. A w środę trafił w najsłabszy.

  Dziękuję za rozmowę.

  źródło:
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111224&typ=po&id=po03.txt

  Polubienie

  • Apsik 28 grudnia 2011 o 8:10 pm

   Dziady bez sprzętu ubrań z biednego kraju, jak Polska, wybrały się na misję zagraniczną bronić żydowskich interesów i uczynienia kolejnego kraju niewolniczą kolonią globalistów, oczekującą na kolejkę do czipowania.
   Jakoś nie jestem za tym , żeby Polacy odnosili , tam sukcesy w walce z Talibami, w końcu to Talibowie walczą o wolność swego kraju i niezależność od globalnego gówna.

   Polubienie

  • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 8:19 pm

   kaci !!!! – dzieki za ten artykiel nie tylko w moim imieniu. to jest dowód na to, że MONem dalej i teraz rządzą PEDAŁY !!! Znam temat z syfu. Na jeden batalion czołgów, cztery były sprawne (czyli po jednym na kompanie…czołgi dowodzenia…….reszta udawali czołgi, działon niusł rurke, gazol robił bruuummmm a kapsel d-ca wydawal komendy…..hahahaha no śmiech na sali…..hahahaha) w razie W (czas alarmowy na odpalnienie gotowca czyli uzbrojony i zalany – 45 min. hahahahaha…no śmiech na sali !!!!!). Sztuka jest sztuka !!!! Do poligonów trza było je przygotowywać non toper a żałowali kasy na części, bo drogie, a przecie to były ruskie T-72 i polskie, co za debilizm. MON sie nigdy nie zmieni. Zawsze to będzie cyrk. szkoda mi żołnierzy, musza trzymać mordy krótko. Dlatego SYF to SYF zawsze będzie SYFEM. zawsze tam panował syf. Połowa trepostwa nie dobiegnie na setke a co juz przejść w krótkim czasie małpi gaj !!! …..niemożliwe ? Pozerstwo i kaftaniarstwo i karierowiczostwo. Nic dodać nic ująć. Tego nie da się „inaczej” skomentować. Zaden trep nie jest w stanie dać przykładu czy staremu czy młodemu żołnierzowi szeregowemu, bo go na to nie stać. Ma za duzę muchy w nosie. Na stu trepów jeden jest git. Po prostu to biedaki. Tak tak akci. Bieda to bieda – w imieniu szwejów i rezerwistów – JEBAĆ BIEDE !!!

   Polubienie

  • Konarski 28 grudnia 2011 o 8:30 pm

   Podła rzeczywistość.
   Może by tak ubrać w kamasze i wysłać na patrole w Afganistanie dzieci polityków i urzędników wyższego szczebla jako mięso armatnie?

   Polubienie

   • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 9:04 pm

    Nie panie Konarski. Ja bym wysłał właśnie tych urzędników !

    Polubienie

    • Konarski 28 grudnia 2011 o 10:25 pm

     Urzędników też.

     Polubienie

  • kosiardeyablos 28 grudnia 2011 o 8:54 pm

   Na początku lat 90-tych miałem nadzieje że Polska wstąpi do NATO. Miałem dostęp do informacji na ten temat. Organizacja i logistyka pola walki, uzbrojenie, zakres działań itakie tam. Kiedy zaliczałem syf, to był już marzenie. Mentalność szczebla dowodzenia od d-cy plutonu do d-cy brygady różniła sie bardzo od sposobu myślenia jak funkcjonowanie jednostek szybkiego reagowania było w tyle za czarnuchami. to była mrzonka. NIe w MON. Czułem sie jak wieśniak, ale mimo to byłem z tego dumny i dumnie zlożyłem przysięge. NIe żałuje tego czasu, żałuje tylko że ten czas do dziś jest dalej marnowany, przez totalnych imbecyli, takich jak wyżej wspomniany gen. Blazeusz ( co za nazwisko…bleee). Z dobrych źródeł wiem że to id…..a. Te źródło jest bliskie (teść). Jak patrzyłem na trepostwo to mnie szlag trafiał że na poligonie my szweje w namiotach do kapsla max a ta bieda w hotelach, no to jakaś pomyłka. W armii brytyjskiej to nie do pomyślenia, by d-ca batalionu nie spał w namiocie w bazie ze szwejami swoimi. NO, teraz jest inaczej ? Dalej trwa zakłąmanie i sztukanctwo – sztukanteria !!! To zakrawa na parodie, w dodatku za nasze pieniądze – PODATNIKOW !!! to nie ich wina że są ubrani jak wieśniaki i całe szczęści ze mają givery a nie sztachety !!! Kto jest winien – MON !!!

   Polubienie

 33. kaci 28 grudnia 2011 o 7:21 pm

  W południowej Kaliforni już wkrótce więźniowie ZA PRZYWILEJ SIEDZENIA W WIĘZIENIU BĘDĄ MUSIELI zapłacić.
  Doba „hotelowa” w pierdelku ma kosztować 142 dolary i 42 centy.

  Podobno nie każdy będzie musiał płacić bo każdy przypadek będzie anal-izowany indywidualnie.
  Czyli kalkulowany na każdą kieszeń. Biedacy mają darmową wejściówkę. Chciałoby się powiedzieć WOW.
  http://www.huffingtonpost.com/2011/11/10/riverside-county-california-prisons_n_1085983.html

  Polubienie

 34. tomcias10 28 grudnia 2011 o 9:37 pm

  Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o świadomym śnie? Myślałem nad spróbowaniem tego ale nie wiem czy to bezpieczne(na psychike coś działa pewnie). Ktoś z was już śnił świadomie?

  Polubienie

  • mariuszek2m 28 grudnia 2011 o 9:57 pm

   hej. Ja to trenuje- świadome śnienie już ponad 1rok 😉
   całkowicie bezpieczne (bynajmniej ja sie dobrze czuje i zabawa jest przednia) 😀

   Polubienie

   • jakzawsze 29 grudnia 2011 o 9:35 am

    … no to sie pochwal jak ty to snisz tylko niewkrecaj nam tutaj newage

    Polubienie

    • obronca 29 grudnia 2011 o 1:13 pm

     ja śnie świadomie czasami ale mam takie cos ze nie jestem w stanie zadziałać na sen tzn np chce zobaczyć kogos to nie moge wiedze tylko to co mam we snie a i sa bardzo krótkie max 3 min. Najlepiej przebudzic sie w nocy troche rozbudzic a potem sprobwac zasnac ale myslec o swiadomym snie mi sie tak udaje

     Polubienie

  • andzia 28 grudnia 2011 o 10:14 pm

   poszperaj w necie. Osobiście bym się w to nie bawiła…
   Tutaj jest kilka opinii na ten temat:
   http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=3532&t=3447&v=f

   Polubienie

   • tomcias10 28 grudnia 2011 o 10:31 pm

    Ok dzieki za linka.
    Ja własnie kiedys tez się w to bawiłem ale przestałem. Teraz z pewnych powodów znowu chciałem. No ale w takim razie to wole nie zaczynać :d.

    Polubienie

    • hjk 29 grudnia 2011 o 4:31 am

     w śnie masz spać i świadomosć naturalnie się wyłącza – po jakiego grzyba to zmieniać?
     chcesz być mądrzejszy od natury i podskakiwać wyzej pewnej części ciała czy podnosić się za włosy???

     Polubienie

 35. helena 28 grudnia 2011 o 11:14 pm

  CZY KTOS WIE O BOMBIE PODLOZONEJ DZISIAJ W KRAKOWIE !!!!28 Grudnia 2011
  moi krewni znalezli te wiadomosc na neostradzie ?
  dajcie znac czy to nie plotka
  Pozdrawiam
  Helena

  Polubienie

  • rozeznany 28 grudnia 2011 o 11:52 pm

   hej to samo było w Gdańsku wczoraj u mnie na dzielnicy :/ nie wiem co jest grane ale zjechali się wszyscy. tajniacy, saperzy różne osobniki i chodziło o jakieś ,,bomby” po czym obstawili wszystkie bloki i nikt nic nie wie po co, czemu to służyło… po czym odjechali. nie wiem co sądzić o tej akcji

   Polubienie

   • Sylu 29 grudnia 2011 o 8:54 pm

    Testy sobie robia jak ludzie zareaguja.

    Polubienie

 36. mr.Nevermind 28 grudnia 2011 o 11:31 pm

  prosze o pomoc. ogladam film ezoteryczne plany i postanowilem sprawdzic czy fluor faktycznie znajduje sie w trutkach na szczury. znalazlem w Internecie kilka produktow ale nie zawieraly fluoru. czy ktos moze podeslac linka z nazwa trutki z fluorem aby zaspokoic moja ciekawosc?

  Polubienie

  • sebecx 29 grudnia 2011 o 11:32 pm

   ..człowieku czy ty trolujesz czy debilem jesteś … trzeba ci tłumaczyć jak dziecku specyfikę rynku trutek i nazwy handlowe…
   1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Fluor
   2.Czy wiesz, że związki fluoru dodawane do wody pod egidą walki z
   próchnicą, przez blisko 40 lat stosowane były jako trutka na szczury? Wraz z powstaniem zakładów wytwarzających aluminium, od początku XX w.
   związki fluoru będące odpadem tej gałęzi przemysłu stały się głównym źródłem zanieczyszczenia rzek, zatruwając w ten sposób grunty i zwierzęta.
   W 1939 r. Instytut Mellona w USA zwrócił się do czołowego biochemika, dr Geralda Coxa o znalezienie rynku na odpady w postaci związków fluoru, który
   zaproponował pomysł dodawania ich do wody pitnej.
   Zatruwanie rzek trutką na szczury uznano za zbyt niebezpieczne, ale dodawanie jej do wody pitnej uznano za świetny pomysł. Przynajmniej był takim dla firm farmaceutycznych. Po wprowadzeniu związków fluoru do wody pitnej w blisko 100 miastach USA, roczny zysk jednego z koncernów wzrósł o 3,5 mld USD (1947 r.)

   …jak będziesz oglądać lekarzy spod znaku swastyki, to Mengele ci przyprowadzić na potwierdzenie?

   Polubienie

 37. Paweł Fornalski 29 grudnia 2011 o 12:03 am

  bardzo zgodne komentarze jak na forum g.wyborczego , może nie jest z nami tak źle ?

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10882891,USA_obiecaly_Izraelowi__uderza_na_Iran__ale__pod_warunkiem_.html

  Polubienie

 38. Konrad 29 grudnia 2011 o 12:23 am

  http://www.infowars.com/stream.pls
  Panie MArku bardzo prosze wysluchac szczegolnie 3 godzine (wywiad z Lnidsey Williams) i przekazac na swoim blogu te bardzo wazne informacje
  Dziekuje

  Polubienie

 39. alexirin 29 grudnia 2011 o 12:54 am

  Złoto wraca do Wenezueli na rozkaz Chaveza –
  http://forsal.pl/artykuly/569904,zloto_wraca_do_wenezueli_na_rozkaz_chaveza.html

  Polubienie

 40. yaphoto 29 grudnia 2011 o 2:35 am

  Prosze bardzo, to sa pro-rosyjskie – wg naszego „obiektywnego” Monitorka – reformy Putina i Miedjedjewa:

  – Moskwa: liczba mieszkancow ponad 12 milionow z czego tylko ok. 3,7mln to Rosjanie
  – liczba muzulmanow w Rosji: 20mln, w ciagu ostatnich 15 lat przyrost o 40%
  – w Moskwie zyje wiecej Azerbejdzancow niz w ich wlasnej stolicy Baku i wiecej Tatarow niz w Kazaniu
  – do roku 2015 liczba muzulmanow w rosyjskiej armii przekroczy poziom 50%
  – rocznie w RF przeprowadza sie ok 8mln zabiegow aborcyjnych, z czego 1,5% to ciaze b. pozne
  – smiertelnosc wsrod rosyjskich mezczyzn 4-krotnie przewyzsza smiertelnosc wsrod kobiet
  – wg ros. CBOP-u, 60% rdzennych Rosjan nie posiada dzieci i nie planuje ich miec
  – w ciagu ost. 10 lat, na dalekim wschodzie liczba populacji rosyjskiej zmniejszyla sie o 40%, na polnocy kraju o 60%; z terenow Syberii zniknelo 11tys. wsi i 290 miast i miasteczek
  – 10 lat temu srednie spozycie spirytusu na statystyczna glowe mieszkanca wynosilo 7 litrow/rok, obecnie 18 litrow (liczba wieksza niz 8l/rok oznacza powazna patologie i degradacje narodu)
  – z powodu pijanstwa w Rosji corocznie umiera ponad 40tys. osob – 3-krotnie wiecej niz w calej wojnie afganskiej
  – w ciagu ost. 10 lat 8-krotnie zwiekszyla sie liczba narkomanow wsrod doroslych, 18x wsrod nastolatkow, 24,3x wsrod dzieci
  – narkobiznes w Rosji corocznie obraca kwotą 500-800 mld dolarow (30% tej kwoty trafia do urzednikow w formie lapowek), na szczycie piramidy siedza syjonistyczni bosowie a sprzedaza trudnia sie najczesciej Azerbejdzanie, Tadżyki, Cyganie, Turkmeni, Czeczeni i Gruzini

  Monitor, zbladł Ci róż ?

  Polubienie

  • yaphoto 29 grudnia 2011 o 2:52 am

   Sprostowanie:
   – 500-800 mld dolarow to GLOBALNY obrot narkobiznesu
   – dane z Rosji: 1997r – 2,5mld USD, 1998 – 3mld USD, dane z 03.2007 – 15mld USD

   Polubienie

   • rabarbarek 29 grudnia 2011 o 3:59 am

    yaphoto , gdybys czytal dokladnie ” naszego obiektywnego monitorka” to wiedzialbys , ze wymienieni przez Ciebie przywodcy Rosji sa niejednokrotnie krytykowani . W tej chwili mowimy jednak o czyms zupelnie innym i tylko slepy i gluchy nie zauwaza , ze w Rosji dzialaja sily , ktorym zalezy na wywolaniu w Rosji zamieszania i szybkim odsunieciu Putina od wladzy , aby na jego miejsce wsadzic swojego czlowieka , ktory przylaczy sie do ogolnoswiatowych przygotowan wojennych i przestanie bojkotowac plany NWO w ONZcie.

    Gra idzie o wielka stawke. A. Navalny to agent Sorosa , ktory wytrwale pracuje dla Rothschilda. Sponsoruja go organizacje takie jak National Endowment of Demokracy [ stoi za ta organizacja US State Department] i Freedom House. Obydwie te organizacje popieraly ” rewolucje” w Egipcie i al Baradaia. [ Muslim Brotherhood] . Freedom House znany jest ze swojej wyjatkowej obsesj na punkciei zmian na swiecie. Kilka miesiecy temu ambasadorem USA w Rosji zostal niejaki Michael McFaul, czlonek obu tych organizacji, co bylo zapowiedzia , ze Rosja postrzegana bedzie jako kolejny cel Iluminatow, ktorzy przebolec nie mogli , ze Rosja zadnym sposobem nie daje sie wciagnac do obecnego reality show .

    Czy moglbys, yaphoto wrzucic link z danymi , ktore przedstawiles?

    strona organizacji w Rosji , ktore korzystaja z bratniej pomocy organizacji Nationa Endowment of Demokracy.

    http://www.ned.org/where-we-work/eurasia/russia

    Polubienie

    • rabarbarek 29 grudnia 2011 o 4:26 am

     Jako uzupelnienie wpisu dodam video , ktore trzeba zobaczyc , zeby zrozumiec o co chodzi w Rosji. Kandydat na prezydenta z ramienia partii republikanskiej , Mitt Romney , glosno mowi , ze chodzi o odsuniecie Putina od wladzy , ktory stanowi zagrozenie dla swiatowego pokoju. Putin jest zagrozeniem dla pokoju , poniewaz nie zgodzil sie na bombardowanie Syrii i na atak na Iran. Uchron nas Panie Boze , przed takim prezydentem USA .

     Retoryka antyrosyjska a raczej antyputinowska nabiera rozpedu w mediach , w gabinetach rzadowych i wkrotce mozemy stac sie swiadkami proby przewrotu w Rosji. Gdyby cos podobnego mialo miejsce w USA , gdyby tam ktos probowal zamachu stanu , natychmiast okrzykniety zostalby terrorysta. Ta banda nie przebiera w srodkach , aby dojsc do celu i nie znosi sprzeciwu.

     US Election 2012: Mitt Romney says Vladimir Putin ‚a threat to global peace’ http://www.youtube.com/watch?v=KJ5tpjlkCtM

     Polubienie

     • iHe 29 grudnia 2011 o 12:31 pm

      Tak sobie myślę,że dla faszystów w US.SA obalenie Putina to ostatnia deska ratunku.
      Tutaj ciekawa analiza(upadku imperium),z której m.in. wynika,że od transportu z Rosji zależy być ,albo nie być krucjaty afgańskiej,a jak wiemy i nie tylko o to chodzi:

      „ostatnie dni przyniosły wiadomości, które są już prawie zwiastunem klęski- Pakistan zabronił tranzytu wojska i materiałów wojskowych przez swoje terytorium, USA odpowiedziały groźbami, Chiny stwierdziły, że „ochrona stabilności władzy w Pakistanie jest ich żywotnym interesem państwowym”, czy coś takiego i zagroziły wojną USA. To już nie są żarty. Teraz USA jest uzależnione od…. Rosji, nawet dla ewakuacji wojska.”

      http://maczetaockhama.blogspot.com/2011/12/jak-upada-imperium.html

      To by tłumaczyło desperacje rewolucjonistów.
      Oczywiście dołączam się do kibicujących;)

      Polubienie

    • yaphoto 29 grudnia 2011 o 11:41 am

     W Rosji trwa wielka „walka” dwoch frakcji zydowskich. Kongresu zydowskiego (tzw. demokraci, z bylymi oligarchami, ktorych rozbil Putin, stad caly zmasowany „atak” zydomediow lokalnych i swiatowych) i Chabad, na ktorego konto pracuje Putin. Ta „walka” przybiera na sile zeby wytlumic coraz glosniejszego anty-zydowskiego ducha nacjonalizmu rosyjskiego – a ten jest coraz bardziej zdeterminowany i samo-organizujacy. Cel jest jeden: pod plaszczykiem konfliktu Putina z demokracja (Zachodem), glowny scenarzysta chce wyrznac pozostalych przy zyciu ruskich patriotow – owszem rowniez uwazam, ze nie zawahaja sie przed rozkreceniem kolejnej pejsatej rewolucji. Kraj jest od dawna przygotowywany i czyszczony na wejscie NATO, o czym dobitnie swiadczy cytowane juz wczesniej putinowskie porozumienie 4100940-4.

     Dane czerpalem z witryny i publikacji Borisa Mironowa i zwiazanych z nim stron o charakterze patriotycznym. Dobrym zrodlem bedzie tez http://poiskpravdy.com, skad (lub z innych bardziej pierwotnych zrodel) czerpie H. Pajak do swoich bardzo trzezwych publikacji nt. Rosji.

     Polubienie

 41. gozdek 29 grudnia 2011 o 10:23 am

  Dość spory czas nie zaglądałem także nie wiem co Monitor pisał na temat Rosji i Putina, napiszę Wam co ja wiem.
  W Rosji bywam bardzo często i widzę ją z perspektywy zwykłego obywatela, wygląda to m/w tak:
  W Rosji „żyją” i rozwijają się dwa ośrodki – tj. Moskwa i ST Petersburg i to co jest w obrębie ok 50km. Wszystkie inne tereny raczej wegetują.
  Zarobki Rosjanie ci spoza Moskwy i StP mają zbliżone do naszych – tych robotniczych rzeczywistych -:):):)
  W większości jest to pensja w wysokości ok. 12-15 tys .rubli ok. 1200-1500pln z tym że ceny art. spożywczych są dwu lub trzykrotnie wyższe niż w PL (!!!).
  ostatnio jabłka kosztowały 88rub/kg ok. 9pln/kg , ale były i banany po 34rub/kg.
  Rozwoju kraju raczej nie widać , raczej jego postępującą degradację jak najbardziej. Drogi są zrujnowane, nowa państwowa infrastruktura raczej nie powstaje (lub ja jej nie widzę) , za to wszędzie czuć korupcję.

  Polubienie

  • iHe 29 grudnia 2011 o 11:14 am

   To wszystko pewnie prawda,ciekawe jednak,że dopiero przy ataku na Iran zaczeło to tak „demokratom” i organizacją „praw” człowieka doskwierać.
   Pozbędą się Putina wróci start syf w nowym opakowaniu bo nie o zmianę tej sytuacji tutaj chodzi(vide Egipt i arabska rewolucja czy Irak)tylko o niesfornego muppeta.

   Rosja niestety jak mało kto nadaje się do takiej samej rewolucji jak w Egipcie.

   Te same organizacje zupełnie jakoś nie widzą problemów na własnym podwórku,których jest bez liku oczywiście nie w zion TV (MsM) zwanej po imieniu ministerstwem prawdy.

   Już zupełnie abstrahując ,że zachód wprowadza demokracje w Rosji a nazizm w USA.Chichot historii,a tak na prawde 100% Orwell gdzie każde pojęcie i slogan to farsa do konkretnych celów propagandy.

   ps.Na prawdę chciałbym,żeby ludziom żyło się lepiej ,ale te postulaty nie mogą wychodzić z fartuszkowa,dla którego najważniejszy jest neomalthusianism i własne plany,a reszta to Orwell i PR(w sumie jedno).
   Trzeba znaleźć inną drogę.My to wiemy bo częściowo ją przeszliśmy(przechodzimy) jako naród Polski,który ma coraz mniej do powiedzenia w TYM kRaju.

   Polubienie

 42. gozdek 29 grudnia 2011 o 10:27 am

  Coraz częściej zwykli ludzie zaczynają mówić że Putin i Miedwiediew ich oszukali. W ruskim radio (!) słuchałem ostatnio wywiad z jakimś analitykiem który stwierdził że do marca cena ropy i benzyny nie przekroczy pułapu 35 rubli/litr, natomiast ok. czerwca należy spodziewać się ceny na poziomie ok. 45-50rub/litr , dla porównania dziś litr diesla kosztuje 25-28rubli/litr.

  Polubienie

 43. iHe 29 grudnia 2011 o 12:02 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kolejny-kraj-grozi-usa-to-zbyt-niebezpieczne,1,4984340,wiadomosc.html

  Grożą jak Iran i pewnie zablokują cieśninę Kirgiską.Wszędzie pełno tych parszywych terrorystów grożących USA i Izraelowi.;)

  „Prezydent uznał też, że amerykańska obecność wojskowa stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa Kirgistanu. Dodał, że „nawet za 150 milionów amerykańskich dolarów rocznie” utrzymywanie tej bazy jest zbyt niebezpieczne”

  Toż to pół patriota na rok( i 1 specjalnie dla Polski przez 6 lat..)
  „My” byśmy się pewnie skusili..

  Polubienie

 44. jakzawsze 29 grudnia 2011 o 12:11 pm

  Wielka anomalia pogodowa na poludniu polski- ,…. ani grama sniegu i bardzo plusowe temperatury

  Mam nadzieje że coś z tego wyniknie-wylezie i aby ludzie zaczeli mysleć tymi materialistycznymi mózgami wypranymi, i też życze żeby chciwcy dostali w kakao …. OSTRO W DUPE , samochody i piniedze i lansowanie sie qoorwa – niegoge sie doczekac kiedy wam się korytka zaczną pustkami świecić …

  Globalizm, wąska elita, niewolnictwo – Psychiatra Naczelny.

  i se to zapamientajcie co PSYCHIATRA NACZELNY GADA , bo co z tego że się modlicie ale do czego pytam do czego ? do slepych obrazow ze swientymi i klekacie przed telewizorami i sie spuszczacie z pilotem i piwkiem w reku ….. plus wasze świątynie rozkosze to SZOPINGI i rozpierdalanej zlichwionej zarzydzonej kasy , a ztego żreć i srać na przemian ileż mozna ludzie kochani co macie jeszcze rozsadek w głowach …

  APELUJE – OBUDZCIE SIE … W JAKIM DO ŚWIECIE ŻYJECIE – PIERDOLNIJCIE TYM WSZYSTKIM .. BO to zmierza do xHOJA …. smutek i żenada, siedzicie pozamykani w tych chałupach i myślicie jak tu ograć kolejny dzioeń i kogo wyhujać, aby sie egoistycznie nażreć i wysrać jak jakie zwierzęta trzymana w niewoli od urodzenia ….

  OPAMIENTAJCIE SIE LUIDZIE I WEŚCIE SIE DO ROBOTY BO ŻREĆ ZANIEDLUGO NIEBEDZIECIE CO MIELI, kilofy-kopaczki-homonta-lemiesze I ORAĆ W POLU ROBIĆ JEDZENIE , bo narazie to pasożytujecie na rentach swoich rodzicoów i dziadków i kurwa jeszcze na nich kredyty bierzecie żeby koorwa sie pokazać chołocie że samochodami ekskluzywnymi jedzdzicie , ale tak naprawde to jesteąście zerami , nawoluje do roboty, POLA PUSTE ODŁOGIEM STOJĄ , a co zarobicie i pazurami wydrapiecie TO ZANOSICIE ŻYDOM do sklepów i gówna GMO kupujecie i z tego chorujecie

  LUDZIE DO ROBOTY ! wy młodzi , a zresztą to już wyprane zdałnione pokolenie typu ADIDAS-NIKE-MERCEDES-FAST FOOD I wasza zdałniona muzyka do reszy …..

  Przydzie czas że3 bedziecie wpierdalali pazury z nóg i kore z drzew obgryzali za WASZE OBECNE BEZCEŃSTWO i światowy styl życia …

  Polubienie

  • Sylu 29 grudnia 2011 o 9:09 pm

   A ty myslisz ze ludzie nie robia dobrego iedzenia w Polsce? To zle myslisz, nasze produkty sa wykupowane przez Niemcow, Holendrow, Belgow i reszte Europy. Ty nie czepiaj sie rolnikow i firm z nimi powiazanych zamiast tego, GLOWA DO GORY A ZOBACZYSZ GDZIE LEZY PROBLEM I CO NAJWAZNIEJSZE TO NIE BOLI I NIC NIE KOSZTUJE!!!!!! Ludzi trzeba przekonac zeby patrzyli w niebo, bo tam ROZCIAGA SIE DUZY PROBLEM.

   Polubienie

 45. FAKIR 29 grudnia 2011 o 12:56 pm

  POLECAM!!!!
  Jeśli jeszcze ktoś się drążył tych ciekawych wątków
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/45859,4-podejscie-walter-hallstein

  Na dole macie link do super strony/książki i w niej skany artykułów i dokumentów, które dowodzą, że naziści stworzyli UE pod dyktando tych samych szubrawców, którzy wykreowali, opłacali i wspomagali NSDAP i Hitlera.

  Polubienie

  • jakzawsze 29 grudnia 2011 o 1:11 pm

   Tutaj polecam Nazistowskie korzenie „brukselskiej UE” http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html , zresztą reszta (wiekszość) bydła i stado baranów w polsce popiera , sprzedali sie za dofinansowania do (faszystowskiej) działalności gospodarczej która jest ściemą, a ściama ta polega na dymaniu i wyzysku polaków za minimalne płace czyli tylko do garka włożyć i niewiadomo czy na rachunek za prad starczy, i tak sa wszyscy dymani jak POLICJA-KLAWISZE-LISTONOSZE-URZEDNICY- … wiecie cała „swołocz” pierdolona chołota w uniformach ….. wszyscy dają dupy za to aby mieli to puźniej wysrać bo taka prawda ….

   Ludzie obudzcie się ! – jesteście wszyscy dymani , nr jeden to pozabierać majątki bogaczą , a ich rodziny pozamykać lub ubić jak świnie ___ wy drapiecie pazurami cieżko, a oni te kurwy piją drinki na salonach i się śmieją z nas (was) .,..

   Polubienie

   • jakisbuk 29 grudnia 2011 o 1:37 pm

    jakzawsze > a jak juz rozdasz te majątki i wyrżniesz tych bogaczy to co dalej ?

    Polubienie

   • zenobiusz 29 grudnia 2011 o 1:56 pm

    jakzawsze@
    Jak zawsze,Lenin wiecznie żywy.Nie wiesz jak to się skończyło,a raczej nie skończyło.
    Zacznij myśleć,bo widzę, że kierujesz się emocjami ,i poczuciem krzywdy.
    Droga którą proponujesz finalnie może spowodować,że Ty i twoja rodzina ,zostaniecie
    „ubici jak świnie” ,bo macie buty na nogach.

    Polubienie

    • jakzawsze 29 grudnia 2011 o 2:25 pm

     pszepraszam za jezyk i wrazenia / bedzie dobrze / denerwuja mnie te babilonskie sylwestrowki pokazowki i petardy jako szczyt glupoty…

     Polubienie

 46. gozdek 29 grudnia 2011 o 1:04 pm

  „Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Świętokradztwo w Trydencie. Kościół pod wezwaniem Św. Szymona stanie się synagogą.
  Jak donosi strona internetowa „Associazione Culturale La Torre”, wiadomość zaczerpnięta z http://www.agerecontra.it , po sprzedaży starej kaplicy p.w. Św. Szymona, męczennika zamordowanego przez żydów, miejsce to jest zamieniane w synagogę.

  Kaplica p.w. Św. Szymona, była, przed 1475 rokiem, domem żyda Samuela z Norymbergi i synagogą gminy żydowskiej w mieście Trydent kiedy stała się miejscem żydowskiej zbrodni rytualnej na chrześcijańskim dziecku o imieniu Szymon, zbrodni zakończonej ukrzyżowaniem dziecka. Papież Sykstus IV potwierdził ten fakt zbrodni rytualnej a papież Sykstus V uregulował ludowy kult Św. Szymona przez kanonizację w 1588 roku jak cytuje ten fakt papież Benedykt XIV w jego dziele Księga Kanonizowanych Świętych a także w „Bulla Beatu Andreas” z 22 lutego 1755 roku potwierdza świętość Szymona. Papież Grzegorz XIII także uznał Szymona za męczennika, odwiedził jego sanktuarium i musiał przyznać, że był to przypadek żydowskiego mordu z nienawiści do chrześcijaństwa.
  (…)”

  całość: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/29/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-swietokradztwo-w-trydencie-kosciol-pod-wezwaniem-sw-szymona-stanie-sie-synagoga/#more-16557

  Polubienie

 47. Peryskop 29 grudnia 2011 o 1:05 pm

  Powoli dzięki uczestnikóm Monitora wyłania się obraz Rosji.
  Pamiętajmy, że w walkę o władzę są uwikłane rozmaite służby, klany – np. jewrejskie, czy kaganaty nowobogackich oraz ugrupowania post-komunistyczne (ten „post” to tak dla fasonu).

  Zaniedbania infrastruktury to nie tylko rosyjskie zjawisko, bo podobne alarmistyczne opinie dochodzą także z USA. Pewnie wynika to z lekceważenia społeczeństw, ale też z zenitu powiązań korupcyjnych oraz z przeznaczania potężnych środków na tzw. „bezpieczeństwo” i na zbrojenia.

  Dla tych co skreślili już Rosję jako liczącą się siłę militarną warto przypomnieć ich silną tradycję:
  „Tajne radzieckie samoloty II Wojny Światowej” (Pl) 3

  Poza tym Rosja stara się grać słabeusza i może tym łatwiej jej to wychodzi, bo za silna nie jest?

  Polubienie

  • O Rzesz 29 grudnia 2011 o 3:21 pm

   Przy okazji czy wiesz Peryskop że prawdziwym głównym konstruktorem sowieckich samolotów MiG do początku lat ’70 był Żyd, Guriewicz?.
   On bo Mikojan był jedynie figurantem robiącym dobre wrażenie i mającym „plecy” w komitecie partii z racji wysoko postawionego kuzyna czy brata.
   Jest tu już podobny link ale warto powtarzać bo podobne mechanizmy działają u nas.
   Jak napisałem parę dni temu, jeśli Putin się nie nawróci (na wiarę ale przede wszystkim na słowiańskość i rosyjskość!) i nie zacznie działać ze swoimi to zostanie zmieciony bo to kolejny element walki przeciw Słowianom.
   Ważne by Rosjanie nie pozwolili by nadal nimi sterowali zza pleców pejsaci tak jak to u nas ma niestety również miejsce.
   Mocno i inteligentnie napisane.
   http://prawica.net/forum/28310

   Polubienie

 48. ALFA 29 grudnia 2011 o 1:54 pm

  Jedyne wyjście W. Brytanii: Wielka Ucieczka – wersja polska
  Nigel Farage

  Polubienie

  • O Rzesz 29 grudnia 2011 o 4:10 pm

   Wielka ucieczka to element rozgrywki. Nie oszukujmy się. Ma być źle albo jeszcze gorzej bo tak zaplanowano.
   Teraz coś zabawnego. Chyba już tylko to nam, oprócz modlitw, pozostało. Śmiać się kiedy tylko się da.

   A tu żeby nie było za wesoło.

   Polubienie

   • navajo88 29 grudnia 2011 o 4:50 pm

    no to śmiejmy się hahahahahahahahahaha

    Polubienie

    • ALFA 29 grudnia 2011 o 8:15 pm

     NO TO SIĘ ŚMIEJMY DALEJ
     Polski diplomat Pan Witold Misiak
     Jesienią 2011 roku z pokoju hotelu pracowniczki resortu R.Sikorskiego znikły służbowe dokumenty, w rezultacie czego ktoś otrzymał dostęp do tajnej korespondencji MSZ. 13 grudnia b.r. dyplomata, ktury odpowiada za bezpieczeństwo ambasady Polski na Białorusi Witold Misiak, postanowił zawczasu uczcić Boże Narodzenie.

     Tak, po popijawie w knajpie i uszkodzeniu mebli (co widać na wideo) W.Misiak potrafił wziąć udział w bójce i zbił sobie twarz. W ten sposób dyplomata stracił służbowe dokumenty i przeznaczony dla rozmów tajnych telefon „Blackberry”, kosztem 900 Euro. Od dwuch tygodni W.Misiak nie zjawia się w pracy.
     Pracownicy placówki zwrócili się do MSZ Polski z prośbą zorientować się w niegodnym zachowaniu W.Misiakа. Ambasador na Białorusi L.Szerepka ukrywa ten fakt, a również to że jego kolegą z polskich służb specjalnych W.Misiak ma chroniczne zachorowanie — alkoholizm.

     Polubienie

  • kosiardeyablos 30 grudnia 2011 o 11:04 pm

   Salute U.K.

   Polubienie

 49. wizzgaa 29 grudnia 2011 o 2:37 pm

  „Za kogo wy ludzie -do cholery się uważacie ” ? Dobrze mówi Farage , obserwuje się z satysfakcją , jak mówi i słucha się / przytakując / co mówi . Byłby moim idolem gdyby nie ten uśmiech samozadowolenia , kiedy siada po błyskotliwym wywodzie . Gdyby on i reszta przestali powiewać własnym pióropuszem , gdyby wreszcie zapomnieli O SOBIE na czas pracy dla dobra wielu . Ale to widać przerasta mężczyzn ….znaczy się posłów .

  Polubienie

 50. Katon Najmłodszy 29 grudnia 2011 o 3:53 pm

  Ginekokracja http://katonisliwka.wordpress.com/

  Polubienie

 51. Ania 29 grudnia 2011 o 4:01 pm

  Amerykanie już chyba zauważyli, że coś się szykuje.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/rosnie-sprzedaz-broni-do-indywidualnego-uzytku/

  Polubienie

 52. navajo88 29 grudnia 2011 o 5:38 pm

  a tutaj coś do śmiechu !
  jacy w tedy byliśmy i jak się wychowywaliśmy hahahahaha
  http://www.joemonster.org/art/18990/My_dzieci_tamtych_rodzicow

  Polubienie

  • O Rzesz 29 grudnia 2011 o 6:10 pm

   Nikt wtedy nie zabierał rodzicom dziecka tylko dlatego że jest smutne.
   Co najwyżej nasyłano opiekę społeczną jeśli w ogóle.
   Taki akt przemocy wobec polskiej rodziny miał jakiś czas temu miejsce w Norwegii. Dziecko odbijać musiał pierwszy detektyw RP z silnym imperatywem parcia na szkło czyli sam Krzysztof Rutkowski.
   Tu nie śmiech ale raczej łza nostalgii za względną normalnością się w oku kręci.

   Polubienie

  • BB 30 grudnia 2011 o 12:07 am

   Dzięki za linka. Dawno tak się nie uśmiałam i rozluźniłam. To były czasy normalności hahahahaha. Miło powspominać. Biedne teraz są dzieci i ich rodzice też ! Nawet o tym nie wiedzą.

   Polubienie

  • BB 30 grudnia 2011 o 12:16 am

   Pieski też biedne. Mój wychodził na dwór ze mną. Trochę go pilnowałam, ale sam też się pilnował. Ja biegałam, on też. Wracaliśmy zmęczeni do domu. Było fajnie…

   Polubienie

 53. Roma 29 grudnia 2011 o 6:21 pm

  chciałam ten tekst skrócić, ale wszystko wydało mi się ważne

  Rynek organów . Do transplantologii wkracza prawo popytu i podaży

  Potępiany i surowo zakazany handel narządami wkracza do Europy i USA kuchennymi drzwiami. Niemcy i Amerykanie, którzy nie mogą się doczekać przeszczepu we własnym kraju, wyjeżdżają na nielegalne zabiegi do Indii lub Chin. Wydłużająca się kolejka czekających na transplantację może wkrótce spowodować złamanie kolejnego tabu w medycynie: po zalegalizowaniu eutanazji w Holandii niektórzy lekarze chcą wprowadzić w Stanach Zjednoczonych opłaty dla rodziny za wyrażenie zgody na pobranie narządów zmarłego. Transplantologia coraz silniej odczuwa brak organów do przeszczepów.

  Łowcy ciał

  Niemal w każdym osiedlu w Madrasie zamieszkanym przez ubogie rodziny jest przynajmniej jedna osoba, która sprzedała do transplantacji nerkę lub fragment wątroby. W Bombaju 57-letniemu dealerowi samochodów z Niemiec miejscowi lekarze za 35 tys. dolarów wszczepili nerkę pobraną od 25-letniego hinduskiego kierowcy, który otrzymał 2 tys. dolarów i spłacił dług. Japończycy najczęściej zaopatrują się w narządy na „dolarowych” oddziałach szpitalnych w Chinach i na Filipinach. Majętni mieszkańcy Zatoki Perskiej korzystają z ofert młodych i zdrowych Irakijczyków. Z kolei Izraelczycy wyjeżdżają głównie do Turcji, gdzie werbowani są dawcy z Bułgarii, Mołdawii, Rumunii i Ukrainy. Zdesperowani są wszyscy: zarówno ludzie czekający na przeszczep, jak i dawcy narządów, dla których własne ciało jest jedynym kapitałem.
  Nie wiadomo, jak duży jest zasięg transplantacyjnej turystyki. Nie ma jednak wątpliwości, że handel organami kwitnie w Trzecim Świecie, bo sprzyjają temu bieda, luki w przepisach i coraz wyższy poziom wykonywanych tam zabiegów medycznych. W jednym ze szpitali w Madrasie, gdzie kliniki konkurują z sobą o zamożnych pacjentów, młody krwiodawca zgłosił się na pobranie krwi, a obudził się bez nerki. Hinduscy lekarze specjalizują się w transplantacjach organów od żywych dawców, bo pozyskiwanie narządów od zmarłych nie jest tam akceptowane nawet przez medyków. Dawcą może być każda, także nie spokrewniona z biorcą osoba, jeśli tylko występuje między nimi tzw. zgodność tkankowa. „Wystarczy, że taka osoba oświadczy, że łączy ją z chorym związek emocjonalny” – twierdzi prof. Sandeep Guleria z All India Institute of Medical Sciences w New Delhi.

  Egzekucja dawców

  W Chinach narządy do transplantacji bezceremonialnie pobierane są od skazanych na śmierć więźniów. To już nie jest tylko handel organami, w którym uczestniczą lekarze i szpitale. Procederem tym od lat bezkarnie rządzi transplantacyjna mafia. Na jej usługach są zarówno pracownicy służby więziennej, jak i sędziowie. Egzekucje mogą być więc przeprowadzane w określonym terminie, a nawet przyspieszane, jeśli szpitalom zależy na jak najszybszym otrzymaniu zamówionych organów. „Gdy zabraknie dawców, przekupieni sędziowie skazują kogoś na śmierć” – wyznał podczas przesłuchania przed amerykańskim Kongresem czołowy chiński dysydent Wang
  Guoqi, chirurg specjalizujący się w pobieraniu narządów, który trafił do obozu, a potem uciekł do Stanów Zjednoczonych.
  Przekupieni lekarze odwiedzają skazańców w celi śmierci, by pobrać od nich próbki krwi oraz tkanki niezbędne do ustalenia zgodności tkankowej z chorymi oczekującymi na przeszczep. Przed egzekucją wstrzykują im rozpuszczającą krew heparynę, co ułatwia wycięcie narządów. Po wykonaniu wyroku ciała więźniów przewożone są do szpitala, gdzie po usunięciu nerek, serca, płuc, trzustki oraz skóry i rogówki pali się je w krematorium. Narządy natychmiast przeszczepiane są pacjentom z Chin, Japonii, USA, Korei Południowej, Hongkongu i Singapuru. Niczego nieświadoma rodzina skazańca otrzymuje jedynie urnę z prochami.
  Wyroki śmierci przez strzał w tył głowy rocznie wykonywane są w Chinach na pięciu, sześciu tysiącach więźniów. O tym, że większość skazańców bez wyrażenia zgody staje się dawcami tkanek i narządów, może świadczyć fakt, że częstą przyczyną śmierci chińskich dawców są właśnie rany postrzałowe głowy – jak wynika z danych ujawnionych przez
  „Journal of Chinese Organ Transplantation”. Niektóre egzekucje są nawet celowo wykonywane „niestarannie”, by organy pobrać jak najszybciej po zgonie skazańca. Wang Guoqi opowiedział przed Kongresem, jak do szpitala, gdzie pracował, przywieziono więźnia, który jeszcze oddychał i wił się w konwulsjach.

  Łapówka za przeszczep

  „Dewizowe” przeszczepy stały się tak dochodowe, że ośrodki transplantacyjne powstają w Chinach jak grzyby po deszczu. Pacjenci z Zachodu coraz częściej decydują się na ich ofertę. Wykonujący zabiegi chirurdzy zostali przeszkoleni w renomowanych ośrodkach w USA. Chińczycy zadbali też o poprawę warunków sanitarnych, przestrzeganie zasad higieny i wyposażenie szpitali. Pacjenci nie obawiają się więc już powikłań pooperacyjnych ani zarażenia żółtaczką czy HIV. Narzekają jedynie amerykańscy lekarze. „Kobieta z przeszczepioną nerką pobraną od skazanego Chińczyka zażądała, by otoczyć ją specjalistyczną opieką. Czy takich pacjentów należy tak samo traktować jak chorych legalnie poddających się transplantacji?” – pyta Thomas Diflo, dyrektor Renal Transplantation New York University Medical Center.
  W USA na przeszczep czeka prawie 80 tys. osób, a jedynie co trzecia może liczyć na transplantację. Jeśli nic się nie zmieni, za dziesięć lat oczekujących będzie dwa razy tyle. Mimo to większość Amerykanów odmawia wyrażenia zgody na pobranie narządów od zmarłych krewnych. – W Stanach Zjednoczonych zawsze wymagana jest akceptacja rodziny, nawet jeśli zmarły nosił przy sobie tzw. kartę dawcy, zawierającą oświadczenie, że po śmierci jego organy mogą być pobrane do transplantacji – mówi prof. Janusz Wałaszewski, szef Poltransplantu.
  Aby to zmienić, Amerykańskie Towarzystwo Medyczne rozważa wprowadzenie niewielkiej gratyfikacji dla rodziny zmarłego w postaci zwrotu kosztów jego pochówku lub ulgi podatkowej. To nie łapówka, tylko forma podziękowania. Kwota ta nie może być jednak zbyt duża – przekonują amerykańscy transplantolodzy. Pierwszą próbę zalegalizowania takiej opłaty podjęto w 1999 r. w Pensylwanii. Zaproponowano wtedy 300 dolarów na pokrycie kosztów pogrzebu, ale władze federalne nie wyraziły na to zgody. Przeciwnicy tego pomysłu obawiają się, że może on doprowadzić do uprawomocnienia handlu narządami. „Do transplantologii wkroczy prawo popytu i podaży. Zyskają ludzie bogaci, biedni będą jeszcze bardziej wyzyskiwani” – uważa Michael Green, członek Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego. Decyzja w tej sprawie prawdopodobnie zapadnie na zjeździe towarzystwa w czerwcu tego roku.
  Zbigniew Wojtasiński
  http://www.skladak.jaw.pl/przeszczepy_narzadow/?pl_rynek-organow,51
  a ode mnie:
  cywilizacja, która nie szanuje życia, to cywilzacja śmierci i jako taka musi zginąć
  jest to tylko kwestia czasu

  Polubienie

 54. jakzawsze 29 grudnia 2011 o 6:26 pm

  Czy ktos z was sie zastanawial kto minusuje takie artykuly? ilekroc mowa o tym jak rzad polski jest znienawidzony przez polakow, lub cokolwiek zlego sie mowi o elitach, artykul momentalnie jest spychany na boczny tor, kto za tym stoi? otoz ci sami ludzie ktorzy blokuja przeplyw prawdziwych informacji przez media, w polsce PANUJE GLOD! nikt tego nie powiedzial i nie napisal ale w polsce praktycznie ludzie umieraja z glodu, nastroje spoleczne nie sa kiepskie czy zle, wsrod zwyklych obywateli panuja potezna frustracja i gniew, stoimy na skraju wielkiego strajku ogolnonarodowego, tego rowniez nikt nie powie, bo to tylko przyspieszylo by proces wykurzania ze stolkow opaslych swin przy sejmowym korycie, codziennie ludzie sa bombardowani przez media telewizyjne i internetowa setkami bezwartosciowych reportarzy i falszywmi informacjami o stabilnej sytuacji ekonomicznej kraju, tymczasem prawda jest straszna zeby nie powiedziec tragiczna, polska stoi na skraju bankructwa a rzad oddaje rezerwy naszego kraju dla ratowania leniwych greckich prosiakow i opaslych wloskich hipopotamow, ktorzy zarabiaja 5x tyle co statystyczny polak, dlaczego oddaja pieniadze? poniewaz chca sprzedac ojczyzne za bezcen, gospodarki u nas juz praktycznie niema, wszystko co sie dalo zostalo sprywatyzowane i wykupione przez kapital zagraniczny, wszelkie mocne fronty polskiej zagranicznej polityki gospodarczej czy zbrojnej zostaly zneutralizowane przez obecny rzad skiurwisynow, od was Polacy zalezy tylko kiedy sie obudzicie i zaczniecie ratowac ojczyze z rak sepow ktore rozdzieraja nasza ziemie, nadze pieniadze i nas samych pomiedzy soba, jesli dalej do szczescia wystarcza wam kredyty w zagranicznych bankach to miejcie swiadomosc ze skazujecie swoje dzieci i ich dzieci na kleske glodowa i zycie w potwornym ubostwie, tyle mam do powiedzenia

  20% stada owiec wPOlsce wybierało tępaków po socjologii, historii, filozofii, bo nie maja bladego pojęcia o ekonomii, finansach, gospodarce, nowych technologiach, na tych kierunkach lądowały głównie miernoty dzieci komunistów zbrodniarzy, które nie nadawały się na trudne, ambitne kierunki!!!! niewybierali inteligentnych i myślących po ścisłych i technicznych kierunkach, którzy rozwiną gospodarkę i przemysł- teraz macie dno i utopcie się w diabły, jak jesteście durniami rządzeni przez durniów

  SAMOSĄD DLA >> PO-PIS-PSL-SLD-PALIGLUPEK, POWINNI WISIEĆ NA SZUBIENICACH, NIEMOGE SIE DOCZEKAĆ KIEDY TYM ZŁODZIEJOM KRUKI WDŁUBIĄ OCZY

  Polubienie

  • felicyta 30 grudnia 2011 o 1:35 am

   @ chca sprzedac ojczyzne za bezcen,

   -przeciez Ci co sprzedaja Polske ojczyzne maja troche bardziej na poludniu.
   Poczytajcie, to rzadzi w Polsce
   http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html

   Polubienie

 55. jakzawsze 29 grudnia 2011 o 6:48 pm

  Coż za głupoty ten onet pisze propaganda , jeszcze zielona wyspa to Polska ?

  „Polska jest jednym z najtańszych krajów Unii Europejskiej – wyliczył unijny urząd statystyczny Eurostat”

  W polsce ludzie sa dymani przez bande pajacow PIS-PO-SLD-PSL-I PALIGŁUPKA, ludzie na krawedzi zyja , zreć niema co , wszystko przehandlowane, los widze taki że politycy skończa na szubienicach a ludzie zrobia samosond za zlodziejstwo i zrujnowanie życia rodzinnego przez bande pajaców z jakiejkolwiek polityki, Te pajace co rządza mają wykształcenie z lat 7O 9PRAWIE KA SZKOLA SPECJALNA) tych, zero wiedzy o najnowszycgh technologiach, politycy to osły a skutki widać, że sie tam pod warszawa jeszcze ludzie nie organizuja na bande zlodzieji z BELWEDERU to sie dziwie. Oni sami niewiedzą po co żyją i dla czego , lewa reka niewie co czyni prawa . Apeluje odsuńcie tych debili nieodpowiedzialnych PIS-PO-SLD-PSL-I PALIGŁUPKA bo ludzi niszczą, polskie rodziny i dzieci. ZAPŁACICIE ZA WASZA DEMOKRACJE …. zlodziejstwo i bandyctwo , ludzie was rozpierdolą …. zobaczycie

  Tak wy politycy, ….. ludzie zrobia samosond , a wasze konta z ukradzionym majątkim z prywatyzacji i ukladów wyparują w kosmos, I CO ZROBICIE PAJACE Z PIS-PO-SLD-PSL-I PALIGŁUPek Z k300 ? NIEMOGE SIE DOCZEKAC …. a cisnienie w Polskich rodzinach wzrasta patrząc na tą waszą POSRANĄ UNIE EUROPEJSKĄ (FASZYSTOWSKA)

  Polubienie

  • jakzawsze 29 grudnia 2011 o 7:07 pm

   onetowej … Propagandy ciąg dalszy.

   Kupiłem TOSHIBĘ z Intel5 i nawet przy tak niekorzystnym kursie funta dałem 400 zł mniej niż w Polandzie.

   Auta są dużo tańsze w UK. Przykładowo: z dwumiesięcznych oszczędności (1500 funtów) mogę sobie już kupić 4-5 letnie japońskie auto. A co polak może kupić za 3-4 tys zł?
   To bujda i propaganda. Najniższa krajowa w Anglii to 4000zł i państwo dorzuca benefitów z 800 zł. Najniższa krajowa w Polandzie to 1100 zł bo PIS-PO-SLD-PSL-I PALIGŁUPEK kradna.

   Kilo bananów w Aldi (ARNDALE) to 62 pensy = 3.20 zł. Kurczak w ASDZIE (duży) to 4.2 funta, podczas gdy średni kurczak w Polandzie to 19 zł (3.6 funta).

   Nie wierzcie POLACY propagandzie zielonowyspiarskiej. Przyjedźcie do UK, zacznijcie zarabiać i wydawać jak ludzie.

   Polska tańsza niż Anglia? Nie takie bajki POLSKApejsata propaganda już wciskała …

   10 osób przyzbierać i spalić serwerownie onetu (chyba w krakowie ), 3 karnistry bezyny i po onecie zakłamanym sterowanym też wiadomo przez jakie nasienie (zmijowo-pejsate?), nie tylko onet, ale wp i tefaeny, jak dalej tabedzie to dalej te portale sterowane zakulisowo przez kryminalistów bedą oglupiały spoleczenstwo , wasze dzieci, SPALIĆ SERWEROWNIE onetu i reszty propagandy obcej …. na ziemiach Polskich…

   Polubienie

   • jakisbuk 29 grudnia 2011 o 7:37 pm

    jakzawsze > widze że twój stan sie pogarsza, wybierz sie człowieku do jakiegoś psychiatry – bo jak nie, to niedługo zrobisz cos głupiego i komuś krzywde.
    czy ty czytasz to co piszesz ? nawołujesz do zabijania ludzi (rodaków) – palenia budynków itp – lecz sie póki nie jest za późno

    Polubienie

    • jakzawsze 29 grudnia 2011 o 8:46 pm

     pewnie pajacu byles na wyborAch i zaduzo tvn masz glowie / lepiej wypusc psa do pola bo ci najszczy w pokoju / laveja czytasz hyba….

     JESTES SYTEMOWCEM POPIRAJACY SYSTEM……. CALY CZAS CZTAM TE TWOJE GLUPOTY I TAK TO ZTEGO SADZE WYKSZTALCIUCHU DEMOKRATYCZNY/ A PASOZYTOW POLITYKOW DO KARCERU LUB WYSTRZELAC BO TO JEBANI LUMINIARZE LUCYFERA

     Polubienie

    • jakzawsze 29 grudnia 2011 o 8:52 pm

     pewnie pajacu byles na wyborAch i zaduzo tvn masz glowie / lepiej wypusc psa do pola bo ci najszczy w pokoju / laveja czytasz hyba….

     JESTES SYTEMOWCEM POPIRAJACY SYSTEM……. CALY CZAS CZTAM TE TWOJE GLUPOTY I TAK TO ZTEGO SADZE WYKSZTALCIUCHU DEMOKRATYCZNY/ A PASOZYTOW POLITYKOW DO KARCERU LUB WYSTRZELAC BO TO JEBANI LUMINIARZE LUCYFERA

     zabijanie rodakow ? co ty glupcze pierdolisz i wywracasz debilu moje slowa do gory nogami posrany debilu TROLU OBEJSZCZANY na wylot

     Polubienie

     • jakisbuk 29 grudnia 2011 o 9:50 pm

      jakzawsze – lecz sie, to jedyne co ci moge doradzić

      PS. na wyborach nie byłem , nie oglądam również TV

      Polubienie

      • jakisbuk 29 grudnia 2011 o 9:54 pm

       PS. ja wiem kim jestem, a TY ? przyszłym samobujcą czy może mordercą ? poproś kogoś o pomoc puki nie jest za późno

       Polubienie

       • jakzawsze 29 grudnia 2011 o 10:15 pm

        ciekawe co jutro napiszesz madrego TROLU

        Polubienie

        • jakis_buk 29 grudnia 2011 o 10:38 pm

         jakzawsze > ja w przeciwieństwie do ciebie nie sieje defetyzmu i nie wylewam swoich żali całymi dniami na tym blogu – jak ty, jak widać, dla ciebie armagedon juz sie dawno rozpoczął 😀 i masz go na bieżąco – a dla mnie dawno sie skończył 🙂 – no ale każdy dostaje to na co sobie zapracował

         a co do trolowania, to jestem dziś chyba jedny który ci odpowiedział – wiec kto tu jest TROLEM – skoro zaśmiecasz swoii wpisami całą dyskusje a nikt kompletnie nie chce z tobą dyskutować, gorzekie żale to są w kościele nie na tym blogu 🙂

         Polubienie

        • cosima 29 grudnia 2011 o 10:54 pm

         Jakis buku , powiem przez analogię do słów z pewnej ksiązki : LEPSZY DOBRY TROLL NIŻ BYLEJAKI POSTMAN . I to nie jakzawsze jest tym drugim .

         Polubienie

        • cosima 29 grudnia 2011 o 10:58 pm

         I jeszcze jedno Jakis buku . Ty nie siejesz defetyzmu ,święta prawda bo ty w ogóle nic nie siejesz , ty wyłącznie udeptujesz . Diabli wiedzą jakie badziewie tak udeptujesz.

         Polubienie

        • jakis_buk 29 grudnia 2011 o 11:08 pm

         cosima > wiem wiem – optymizm na tym blogu jest gorszy niż zaraza 😀 ja widze teń swiat w innych kolorach niż czarny który tu dominuje – wybacz 🙂

         Polubienie

        • cosima 29 grudnia 2011 o 11:25 pm

         Jakis buku : „samobójca” oraz „póki ” piszemy przez ó . Twój optymizm jakkolwiek uprawniony , może trochę dziwić . Ale miej sobie tak . Przypomina mi się śmiech Waldusia .

         Polubienie

       • dziadek 29 grudnia 2011 o 11:20 pm

        @jakisbuk
        Jełopie POkemoński,widzę że lewatywa już nic ci nie POmaga,a wręcz przeciwnie.kretyniejesz w POstępie geometrycznym pajacu..

        Polubienie

    • felicyta 29 grudnia 2011 o 11:06 pm

     @jakisbuk 29 Grudzień 2011 o 7:37 pm , jakzawsze > widze że twój stan sie pogarsza, wybierz sie człowieku do jakiegoś psychiatry

     -ci co posylaja innych do psychiatry, wg psychiatrow sami potrzebuja pilnego leczenia
     i odkad to nasienie zmijowo-pejsate jest rodakami Polakow?

     Polubienie

     • jakis_buk 30 grudnia 2011 o 12:56 am

      felicyta > jeżeli dla ciebie wypowiadzi i zachowanie „jakzawsze” wydaje sie normalne – cóż – widocznie zyjemy w innych światach – bo ja nie mam zamiaru nikogo mordować (nieważne jekiej jest rasy wyznania itp) i nie mam zamiarów również nikogo i niczego podpalać jak to proponuje jakzawsze – wybacz ale takie zachowanie nie mieści sie w moich normach moralnych. Z takich przypadków biorą, sie potem tacy „rewolucjioniści” – jak ten co wpadł do siedziby PIS w łodzi, albo inne bereviki – uważasz takie zachowanie za normalne ?

      Polubienie

      • felicyta 30 grudnia 2011 o 1:38 am

       @widocznie zyjemy w innych światach

       -tak, jedz do ojczyzny, bardziej na pludnie od Polski i tam dzialaj

       Polubienie

       • felicyta 30 grudnia 2011 o 1:44 am

        @jakis_buk , i nie mam zamiarów również nikogo i niczego podpalać

        -wiec nie zapomnij pouczac braci, zeby przestali mordowac gojow

        Polubienie

 56. Ania 29 grudnia 2011 o 6:53 pm

  A tu sporo do poczytania. I na radośnie i na smutno.
  http://alexirin.wordpress.com/2010/11/19/przygotowania-do-2012-podziemne-bazy-i-schrony/

  Polubienie

 57. jakisbuk 29 grudnia 2011 o 6:58 pm

  dobre – hehehe – tak było 😀

  Polubienie

 58. Wladek93 29 grudnia 2011 o 7:24 pm

  Powiedzcie mi po co taki bunkier budować, skoro i tak kiedyś trzeba z niego wyjść. I jak w razie wybuchu wojny z użyciem bomby atomowej to wszystko będzie skażone, więc gdzie jest logika? 🙂

  Polubienie

  • BirD2 29 grudnia 2011 o 7:41 pm

   logika jest ale widzę Władku że jej nie widzisz..
   W bunkrach można siedzieć latami (ponoć trzeba wychodzić co 5-6 miesięcy) ale gdy walną bomby (moim zdaniem wcale nie walną) to lepiej być 500-1,000 m pod ziemią czy na powierzchni?. Sam sobie odpowiedz..

   Z tego co można wywnioskować z Nostradamusa to po wojnie będą rozpylać jakiś proszek ktory będzie niwelował skutki promieniowania..

   Polubienie

 59. Wladek93 29 grudnia 2011 o 7:48 pm

  No oczywiście, tylko, że skarzenia, jakie będę powodowały bomby (silniejsze kilkadziesiąt razy od bomb z rzuconych na Hiroszime i Nagasaki) będą trwały kilkadziesiąt lat, jak nie wieki. Co do proszku to napisałeś chyba tylko dla picu. Bo takie antidotum na dzień dzisiejszy jest niemożliwy do wykonania.

  Polubienie

  • BirD2 29 grudnia 2011 o 7:55 pm

   Nie, nie napisałem dla żartu. Kiedyś o tym przeczytałem. Czy to będzie proszek czy coś na wzór Chemtraili tego nie wiem ale była o czymś takim mowa.

   Ale tak czy siak muszą mieć jakąś karte w zanadrzu bo głupi nie są, nie wyjdą na góre jak będą wiedzieć że przez to za 2 lata przekręcą się na raka.

   Moim zdaniem nie będzie żadnej wojny atomowej a raczej jakiś wirus który zrobi dokładnie to sami nie niszcząc natury 🙂

   Polubienie

   • cosima 29 grudnia 2011 o 9:50 pm

    Nie łudźcie się . Człowiek nie wytrzyma długo pod ziemią bez wychodzenia na zewnątrz . Podziemne ludzkie wraki zmarnieją , zwariują i napiszcie sobie dalszy scenariusz .

    Polubienie

    • iHe 30 grudnia 2011 o 2:51 am

     Niestety zanim bunkrowcy zdadzą sobie z tego sprawę ,już będzie za późno,a potem i tak będą sobie tłumaczyli,że nie mieli innego wyjścia.
     Ja bym nie lekceważył w tym względzie postępu technologii.
     (virtual reality, surogaci kto wie..już teraz niektórzy potrafią żyć tylko komputerem;)

     Zupełny brak wyczucia w wywołaniu możliwej wojny atomowej przez pokojowego malarza yy nobliste niestety może być objawem posiadania asa w rękawie na tym polu i nie tylko na tym.

     Albo skrajnej desperacji.
     Nie grali by tak ostro,a widać ,że idą na całość.

     Ja bym zaryzykował,że BirD2 jest bardzo blisko prawdy,że broniami pogodowymi można jakoś zniwelować zime nuklearną,a potem nawet zająć się oczyszczaniem na nowo zdobytej przestrzeni życiowej.
     Coś na pewno jest na rzeczy.

     Zresztą jak wiemy taka bunkrowa arka miałaby dla eugeników takiego plusa ,że by sobie wybrali najlepsze sztuki do hodowli a reszta niech nie stęka bo tu chodzi o ludzkość.

     Poukładaliby sobie ludzkość jak Jahwe jabłka w raju.
     A wszystko wg ulubionego algorytmu problem reakcja rozwiązanie..
     I era wodnika mogłaby się rozpocząć dla ZION mieszkańców.
     Hmm w matrixie ZION był pod ziemią.

     Ciekawe ilu celebrytów ,naukowców i polityków dałoby sie złapać na taką wizje raju.
     Wybór metody do realizacji celów mafii NWO w dużej mierze będzie zależał od akceptacji ważnych uczestników i kosztów danego scenariusza.
     Dodajmy,że nie chodzi tu o koszty ludzkie:>

     Polubienie

     • hjk 30 grudnia 2011 o 10:45 am

      Dariusz Kwiecień w jednej swej prelekcji o survivalu powiedział, ze max pół roku da się podobno wytrzymać, a potem człowiek wariuje – podobno był taki jeden experyment i potem ludzie zaczeli popełniac samobójstwa i bić się między sobą…

      Polubienie

      • wizzgaa 30 grudnia 2011 o 11:50 am

       Szansę przetrwania takiego „surviwalu ” miałaby może niezbyt liczebne rodziny PRZYGOTOWANe do przetrwania w warunkach „traperskich ” czy innego typu warunkach dyskretnych ale na „powierzchni ” . Nie mogłoby tych grupek być zbyt wiele na określonym terenie .Spędy masowe pod ziemią dopełniłyby depopulacji .

       Polubienie

 60. ALFA 29 grudnia 2011 o 8:26 pm

  Jak umiera zachodnia cywilizacja. Szokujące fakty

  Polubienie

  • jakzawsze 29 grudnia 2011 o 9:42 pm

   Najobrzydliwsze słowa zawierają litery -us-,np. usa,tusk,zus.

   Zna ktos jeszcze jakies?

   Polubienie

   • Roma 30 grudnia 2011 o 12:03 am

    US = urząd skarbowy

    Polubienie

 61. jowram 29 grudnia 2011 o 11:31 pm

  Na co biurokracja marnuje nasze pieniądze

  „Imperium Marnotrawstwa” Leszka Szymowskiego to niezwykle ważna i wstrząsająca książka publicysty Najwyższego Czasu. Lektura publikacji wydanej przez wydawnictwo Penelopa powoduje stan negatywnego pobudzenia emocjonalnego czytelnika, wzbudza pierwotną żądze mordu na biurokratach. Szczególnie u tych z czytelników który haruje za nędzna grosze, i są świadomi wysokości płaconych podatków.

  Książka Szymowskiego wielokrotnie czytelnikowi otwiera oczy na rzeczywistość społeczną i gospodarczą Polski, pokazując mechanizmy które odpowiadają za biedę w Polsce. Autor bardzo czytelnie i przystępnie opisuje system wyzysku. „Imperium Marnotrastwa” ukazuje przerażająco prawdziwy obraz Polski, niegospodarności i nieuczciwości rządzących, współuczestniczącej w haniebnym procederze opozycji, bezwolnego i ogłupiałego społeczeństwa które daje się wykorzystywać. Książka publicysty Najwyższego Czasu jest jednym wielkim aktem oskarżenia, wstrząsającym opisem upadku rzeczpospolitej. Aktem oskarżenia który od lat powinien być podnoszony przez opozycje (nie jest bo opozycja zdaje się być zainteresowana partycypowaniem w patologii).

  Zdaniem autora polscy politycy osiągnęli perfekcje w sztuce marnowania pieniędzy podatników (pochodzących z rozbudowanego systemu dość dokładnie i przystępnie opisanego przez Szymowskiego). Politycy sami tworzyli problemy, by pod pretekstem ich rozwiązywania nakładać coraz większe podatki i ograniczać swobodę gospodarczą.

  Ograniczenie wolności gospodarczej w Unii Europejskiej (w tym i w Polsce), według autora, doprowadziło do olbrzymich kosztów utraconych szans. Europejczycy utracili olbrzymie dochody (jakie by osiągali gdyby Unia Europejska nie krępowała im rąk). Współcześnie, wbrew europejskiej tradycji, Europejczycy stali się niewolnikami euro biurokratów, ofiarami wyzysku i inwigilacji.

  W Unii Europejskiej nikt nie może być pewny swego losu. „W Niemczech wprowadzono zapis, iż, emeryta można decyzją administracyjną posłać przymusowo do domu starców, a jego majątek przekazać na własność skarbu państwa”.

  Zdaniem Szymowskiego na przynależności do Unii Europejskiej Polska nic nie zyskała, a tylko straciła. Polska co roku wpłacała do kasy Unii Europejskiej 35.000.000.000 złotych. Wkład własny Polski w projekty współfinansowane z środków Unii Europejskiej wynosi 45.000.000.000 złotych. Koszty zatrudnienia urzędników do obsługi współfinansowania z Unii Europejskiej to kolejne 6.000.000.000 złotych z budżetu Polski. W sumie przynależność Polski do Unii Europejskiej kosztowała polskiego podatnika 86.000.000.000 złotych. W ramach dopłat z Unii Europejskiej Polska otrzymuje co roku 45 miliardów złotych (w rzeczywistości dużo mniej). Czyli co roku Polacy za uczestnictwo w Unii Europejskiej płacili 51.000.000.000 złotych. Pieniądze polskich podatników euro urzędnicy rozdysponowują według nie znanych ogólnie zasad. Środków tych Polacy nie mogą wydać na to co jest potrzebne krajowi, tylko muszą wydawać zgodnie z widzimisię euro biurokratów. Widzimisię euro biurokratów często nie ma uzasadnienia ani gospodarczego, ani społecznego. Duża część środków z Unii Europejskiej jest marnowana na propagandę.

  Czytelnicy „Imperium Marnotrawstwa” z lektury dowiedzą się że: środki związane z Unią Europejską wydano często na niepotrzebne inwestycje które będą przez lata generować same straty. Skalę strat jakie będą musieli przez lata ponosić Polacy z tytułu integracji z Unią Europejską najlepiej obrazuje fakt że tylko jeden z wybudowanych basenów w małym polskim mieście będzie przynosił rocznie aż 35 milionów złotych straty. Stadion Narodowy na jaki już wydano prawie 2 miliardy złotych będzie co roku przynosił 200 milionów strat. Warto też pamiętać że Unia Europejska może zażądać zwrotu już wydanych środków (np. kiedy kościół katolicki odmówi udostępnia kościoła wyremontowanego z środków unijnych na ślub pederastów będzie musiał zwrócić otrzymane dotacje). Dodatkowo przepisy unijne zmieniają się w trakcie inwestycji, po jej zakończeniu inwestor może nie otrzymać zwrotu poniesionych kosztów bo nie spełnia nowych euro norm (umożliwia to szybkie doprowadzanie przedsiębiorców do bankructwa).

  Zdaniem Leszka Szymowskiego jedynymi skutkiem przynależności do Unii Europejskiej dla Polski jest wzrost biurokracji, marnowanie pieniędzy podatników, wprowadzanie w Polsce szkodliwych euro przepisów. W wyniku wprowadzenia euro przepisów: zlikwidowano wbrew polskim obywatelom karę śmierci, wprowadzono gigantyczne podatki (40% akcyza w paliwie), zakazano sprzedaży żarówek i nakazano używanie toksycznych i energochłonnych „żarówek energooszczędnych” (likwidując konsumentom możliwość zakupu takich dóbr i usług jakie potrzebują), wprowadzono kosztowną certyfikacje dóbr i usług (co skutecznie uniemożliwiło produkcji wielu ziołowych lekarstw), zakazano hodowli bez zezwolenia zwierząt na żywność.

  Euro przepisy skutecznie oduczyły ludzi przedsiębiorczości i wyuczyły cwaniactwa. Unia Europejska współfinansuje nie te projekty które są ludziom potrzebne, ale te które są umotywowane zgodnie z euro normami.

  Jednym z przejawów odebrania obywatelom wolności na które zwrócił autor uwagę w swojej książce jest prawo budowlane. Właściciel nie może bez zgody urzędników nic wybudować na swojej działce. Taka zależność zbyt często prowadzi do korupcji. Patologiczną sytuacje zlikwidowało by jednoznaczne stwierdzenie jakich praw sąsiadów inwestor nie może ograniczać. Innym są lichwiarskie horrendalnie wysoko oprocentowane kredyty bankowe (z których obywatele muszą korzystać bo zostali okradzeni podatkami i barierami w dostępie do rynku przez państwo). Na pasożytowaniu na kredytobiorcach korzystają postkomuniści którzy przejęli po 1989 między innymi sektor bankowy.

  Leszek Szymowski w swej pracy twierdzi że zatrudnienie setek tysięcy urzędników w III RP generuje olbrzymie koszty. Koszty zatrudnienia, koszty sprzętu. Od 1989 roku do 2011 liczba urzędników wzrosła z 138.000 do 700.000. Podatnicy na pensje urzędników wydają rocznie 30.000.000.000 złotych,. Dodatkowo podatnicy ponoszą koszty funkcjonowania urzędów i koszty podjętych decyzji. Dodatkowym kosztem jest utrzymanie 50.000 radnych samorządowych. Kancelaria prezydenta rocznie wydaje 172 miliony złotych, jest to więcej niż utrzymanie dworu królowej angielskiej (166 milionów złotych). Miasto Warszawa zatrudnia 1500 urzędników, na ich utrzymanie podatnicy wydają 600 milionów złotych (w tym 49 milionów przeznaczanych jest na premie). Wysokie koszty utrzymania warszawskiej biurokracji pokrywane są z coraz wyższych podatków lokalnych (podwyżka cen biletów przyniosła 50 milionów złotych – czyli tyle ile premie dla urzędników). W Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej zatrudnionych jest 700 pracowników. W 2006 roku wyjechali oni na 745 zagranicznych delegacji służbowych, co kosztowało podatników 1.315.000 złotych. Równie ogromna jest skala wyjazdów zagranicznych i w innych ministerstwach.

  Z pieniędzy podatników utrzymywanych jest też 49.000 pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pieniądze te są marnowane, zdaniem Szymowskiego, pomimo że można o wiele taniej zapewnić pomoc osobom starszym. W Kanadzie nie ma składek emerytalnych, państwo z podatków finansuje każdemu minimalną emeryturę pozwalająca na przeżycie (w wysokości 2100 złotych – ceny w Kanadzie są niższe niż w Polsce). System kanadyjski zatrudnia do obsługi emerytów 40 osób. W Polsce władza odbiera podatnikom na emerytury olbrzymią część dochodów a po latach emeryci nic z tego nie mają. Pomimo poboru olbrzymich składek władza z pieniędzy podatników przekazuje co roku 80 miliardów na funkcjonowanie ZUS (pieniądze te idą na biurokracje nie na świadczenia). Koszty Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wynoszą rocznie ponad 16 miliardów złotych. Narodowy Fundusz Zdrowia kosztuje podatników rocznie 59 miliardów złotych (pieniądze podatników wydawane są na 107 służbowych samochodów i na wynajem – 11 milionów). System ochrony zdrowia to też 600 urzędników ministerstwa, zakupy droższych i gorszych zagranicznych odpowiedników tańszych i lepszych polskich preparatów. Co roku w źle zarządzane szpitale wpompowywane jest 68 miliardów złotych. Politycy planują dodatkowe nowe transfery pieniędzy podatników do kieszeni prywatnych np. poprzez procedury in vitro, nowe kampanie społeczne.

  Zdaniem Leszka Szymowskiego zatrudniająca 12.000 urzędników Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa posiada 515 luksusowych aut, ZUS 300 a Ministerstwo Obrony Narodowej 100. Ani Centrum Informacyjne Rządu ani główny Urząd Statystyczny nie wiedzą iloma samochodami dysponuje cała administracja. Dla porównania rząd Wielkiej Brytanii ma 59 samochodów służbowych. Normą w krajach zachodnich jest to że nawet ministrowie korzystają z transportu publicznego.

  Ogromne są też koszty utrzymania siedzib (zazwyczaj o gigantycznej powierzchni, często wynajmowanej) i ich wyposażenia (urzędnicy często wyposażeni są w służbowe telefony i laptopy). ZUS na siedziby wydał od 2000 do 2011 roku 1.1000.000.000 złotych. Ministerstwo Finansów dysponuje 1379 budynkami.

  Praktyką jest też, zdaniem Szymowskiego, przepłacanie przez urzędy za usługi. Za usługi informatyczne Agencja Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa zapłaciła jednej z wiodących firm na rynku 420.000.000 złotych, chociaż usługi te warte były 8 milionów. Ponieważ zakupione systemy nie działały na ich modernizacje wydano kolejne 126 milionów.

  Urzędy pomimo że posiadają działy prawne nagminnie kupują usługi prawne na rynku. Pieniądze hojnie wydawane są na szkolenia i ekspertyzy. Zakupy dokonywane są bez procedury przetargowej lub w ustawionych przetargach.

  Patologie dotyczą wszystkich środowisk które w danym momencie dzierżą władzę (co szczegółowo opisał autor „Imperium marnotrawstwa”). Adam Glapiński współpracownik Kaczyńskiego za fikcyjne doradztwo Rzeczpospolitej dostał 102.000 złotych. W PKN Orlen, telewizji publicznej i jednej z spółek skarbu państwa, zatrudniono krewnego prezydenta Kaczyńskiego Jana Marie Tomaszewskiego. W 2007 roku Agencja Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa zatrudniła Beatę Gosiewską żonę Przemysława Gosiewskiego ówczesnego przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zatrudniła Arkadiusza Suski krewnego posła PIS Marka Suski. W KRUS zatrudnione są rodziny polityków PSL i PO. Politycznym łupem dla polityków są posady w 70 przedsiębiorstwach państwowych, 80 spółkach skarbu państwa, 484 jednoosobowych spółkach skarbu państwa. Posady państwowe stały się intratnymi synekurami dla funkcjonariuszy bezpieki, PZPR i nowej władzy, oraz dla ich rodzin.

  Podatnicy finansują też 11 służb zajmujących się działaniami specjalnym (w tym Służbę Wywiadu Wojskowego, Służbę Kontrwywiadu Wojskowego, Agencje Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Centralne Biuro Śledcze, komórki specjalne Policji i Żandarmerii Wojskowej, Służbę Celną, Centrum Antyterrorystyczne podległe ABW). Niemcy mają 4 służby, Dania 1, Izrael 3, Francja 2. Żadna z państwowych służb nie ściga niegospodarności państwa.

  Budową dróg w Polsce zarządza 30.000 urzędników. W 1953 (kiedy nie istniały jeszcze w biurokracji komputery i internet) nowy prezydent USA Eisenhower wybudował gigantyczną ogólnoamerykańską sieć autostrad zatrudniając 50 urzędników. W armii USA Eisenhower zwolnił 90% urzędników i zaoszczędzone pieniądze wydał na zakup nowego uzbrojenia. Kolejnym przykładem destruktywnego wpływu biurokracji jest PKP do której rocznie podatnicy dopłacają 3 miliardy złotych.

  Zdaniem Leszka Szymowskiego kosztowne działania państwa nie przynoszą żadnych efektów (zarabiają na nich tylko agencje reklamowe). Na walkę z alkoholizmem w Polsce wydaje się rocznie 530 milionów złotych. Pieniądze te idą na zatrudnienie 16.500 członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, 2.000 pracowników gmin zatrudnionych do walki z alkoholizmem, pracowników 3.000 punktów konsultacyjnych dla osób z problemami alkoholowymi. Pieniądze marnotrawione są też na utrzymanie izb wytrzeźwień. Podobnie kosztowna walka prowadzona jest z narkomanią, nikotynizmem i ksenofobią.

  Za niegospodarność żaden z urzędników nie poniósł odpowiedzialności. Państwo musiało wypłacać ogromne odszkodowania za sprzeczne z prawem decyzje urzędników. Urzędnicy odpowiedzialni za nałożenie na Polskę przez Unie Europejską kar dalej pracują i są nagradzani. Pieniądze podatników są transferowane z budżetu do prywatnych kieszeni (co dokładnie w swej książce Leszek Szymowski opisuje). Tylko jedna prezydent Warszawy przekazała ITI (koncernowi medialnemu do którego należy TVN) na stadion Legii 450 milionów złotych. Innym sposobem transferu są nie mające uzasadnienia reklamy zamawiane przez biurokracje w zaprzyjaźnionych mediach.

  Niegospodarność przedsiębiorstw publicznych, według Szymowskiego, widać doskonale w sektorze pocztowym. Monopolista państwowy Poczta Polska stara się zniszczyć prywatną konkurencje (w Polsce powstało już 246 operatorów pocztowych którzy przejęli 55% rynku) zamiast zwiększyć swoją efektywność zaprzestając wydawania pieniędzy na zagraniczne delegacje, 7200 telefonów służbowych, 26 ośrodków szkolno-wypoczynkowych, 2252 mieszkania służbowe).

  Nadmiar przepisów i biurokracji jest niszczy życie społeczne, oraz umożliwia ludziom nieuczciwym osiąganie nie nienależnym im zysków. Autor „Imperium marnotrawstwa” ratunek dla Polski widzi w wolnym rynku (systemie promującym: rzetelnych, uczciwych i kreatywnych), oraz w uproszczeniu przepisów. „Zaprzestanie gigantycznego marnotrawstwa rozwiązało by większość problemów gospodarczych Polski”. Niestety marnotrawstwo to jest w interesie 700.000 urzędników i ich rodzin, przedsiębiorców czerpiących zyski z marnowania pieniędzy podatników (w tym i doradców podatkowych). Niemniej upadek patologicznego systemu jest w Polsce nieunikniony. „Głupie ustroje upadały nie dla tego, że były głupie, lecz dlatego że zbankrutowały”.

  Polubienie

 62. BirD2 29 grudnia 2011 o 11:54 pm

  Warto? Potrzebny ktoś znający się na temacie..

  Polubienie

  • BirD2 30 grudnia 2011 o 12:23 am

   pt. 2 http://www.youtube.com/watch?v=7xuPTGL0m_Q

   Polubienie

 63. pola 30 grudnia 2011 o 12:26 am

  Oszukam cię w imieniu Rzeczpospolitej
  Ile licytacji komorniczych jest w Polsce ustawionych? Ile za sprzedaż mieszkania za półdarmo bierze prezes banku, ile windykator a ile sam komornik? Sprawa mieszkań z licytacji dotyczy wszystkich zagrożonych kredytów hipotecznych w Polsce.
  Czytajcie ku przestrodze!

  Przestępczość zorganizowana to zjawisko kryminalne występujące w skali międzynarodowej, którego nie można ściśle ograniczyć stanem faktycznym przestępstwa. Obejmuje ona zbiór poszczególnych przestępstw, złożoną postać (formę) aspołecznych zachowań, nie jest zjawiskiem wcześniej nieznanym, występowała w wielu krajach, w różnej formie, a przedmiotem jej zainteresowań były różne obszary życia społeczno-ekonomicznego.

  Mechanizm, który będę opisywał jest prosty – bank klientowi X udziela kredytu na mieszkanie. Potem, powiedzmy po roku, stawia go w stan natychmiastowej wymagalności – wystarczy pretekst to tego, aby z dnia na dzień zażądać zwrotu, powiedzmy, miliona złotych. Przy takiej kwocie jest to żądanie nieskuteczne, tym bardziej, że to właśnie bank torpeduje chęć klienta rozwiązania problemu ugodowo. Robi tak nie bez powodu, jak się za chwilę przekonacie. Ma bankowy tytuł egzekucyjny i firmę windykacyjną, która przejmuje kredyt. Firma windykacyjna zatrudnia komornika, żeby odebrał mieszkanie i wystawił je na licytację. Licytację, na której pojawi się ustawiony wcześniej człowiek, który już wie, że za mieszkanie zapłaci pół miliona złotych – nie więcej.

  Klient X traci mieszkanie, do spłacenia ma wciąż część kredytu, do którego dochodzą koszty komornicze, liczone w dziesiątkach tysięcy złotych. Zajęte dochody, eksmisja, i blokada kont bankowych skutecznie wiąże ręce. Prosta skarga na czynności komornicze to dzisiaj 100 zł kosztów sądowych – skąd je wziąć, skoro konta są martwe a dochody zajęte? A przecież trzeba jeść i wynająć choćby najmniejszą klitkę.
  http://pietkun.nowyekran.pl/post/45962,oszukam-cie-w-imieniu-rzeczpospolitej

  Polubienie

 64. hjk 30 grudnia 2011 o 12:32 am

  Dzis w radiu Maryja profesor Paweł Soroka i Dr K.Lachowski (autor programu korekcyjnego do terapii szokowej Balcerowicza, analityk systemowy procesów globalistycznych) – powiedzieli wszystko na kryzysu w UE i USA i mozliwych scenariuszach rozwoju wypadków – o sposobach wyjscia – przykłady Argentyny 2000, Islandii 2009, Austriackich gmin w 1929 na podstawie lokalnych walut, przejęciu rozwiazan przez Niemcy, Skoku cywilizacyjnego Japonii w l. 30 tych dzieki wprowadzeniu doktryny kredytu społecznego przez samego Douglasa, za co została wciągnieta do wojny w 1941 w prowokacji w Pearl Harbour, o przyczynach – pieniądzu obarczonym długiem, likwidacji regulacji utrudniających spekulacje, rozpasaniu banków i konsumpcji, itd.
  Wyjaśniają, co to jest kryzys realny a finasowy, itd.
  Słuchać teraz 3 cz. a jutro ściągać na dysk z http://www.radiomaryja.pl audycja w kategorii „rozmowy niedokończone”!!!!

  Polubienie

  • hjk 30 grudnia 2011 o 12:40 am

   Polecane przez autorów strony:
   http://www.antykryzysowestrategie.krs.org.pl – a tam link o prognozach:
   http://antykryzysowestrategie.krs.org.pl/info/swiat-xxi-wieku-w-pigulce,26,.html
   najlepsza strona o pieniądzu – http://www.barter.org.pl – alternatywny pieniądz

   Polubienie

   • hjk 30 grudnia 2011 o 1:16 am

    naprawde mówią oficjalnie i naukowo o tym, co tu i gdzie indziej obśmiewane jako teorie spiskowe! jest o drogach wyjścia, naprawde duzo powiedziane, teraz o swiatowym oddłuzeniu,,,
    Jeden słuchacz mówił,ze polskie firmy z powodzeniem radziły sobie od 30 lat z budową autostrad w Iraku, a tu u nas robią jakieś obce firmy…

    Trzeba wrzucic na bloga do zakładek, jak już zamieszczą na stronie

    Polubienie

    • hjk 30 grudnia 2011 o 1:20 am

     jest nawet o morderczej medycynie i chemizacji lecznictwa – koncerny farmy zarabiają juz więcej niz banki!!…

     Polubienie

     • wizzgaa 30 grudnia 2011 o 11:41 am

      Hjk: słuchałam wczoraj rozmów niedokończonych ,jak zawsze i potwierdzam to ,co mówisz . Nie wiem ,czy zauważyłeś , że jeden słuchacz zadzwonił i mówił o zagrożeniach chemitrailowych . Któryś z wykładowców -gości odpowiedział delikatnie i ostrożnie , że faktycznie SMUGI KONDENSACYJNE ciągnięte przez LICZNE samoloty stanowią problem ze względu na aluminium i coś tam , jakie opadają na ziemię z tych smug . Gość w żadnym razie nie skorzystał z okazji żeby potraktować sprawę spiskowo .

      Polubienie

      • Annah. 30 grudnia 2011 o 10:21 pm

       Słyszałam tę odpowiedź, powiedział że GMO i smugi chemiczne stwarzają obecnie największe zagrożenie zdrowotne, napomknął o bezpłodności myszy karmionych GMO w trzecim pokoleniu i że może to spotkać też ludzi. W tej krótkiej wypowiedzi zawarł bardzo wiele. Myślę że gdyby dodał jedno zdanie więcej niektórzy uznali by go za oszołoma, ale przyjdzie i czas i na całą prawdę.

       Polubienie

 65. wacpan 30 grudnia 2011 o 1:16 am

  Pozdrawiam JAKZAWSZE MASZ 100% racji jezeli chodzi o poziom zycia pomimo Nwo w uk jest lepszy.pozdrowiam z londynu

  Polubienie

 66. hjk 30 grudnia 2011 o 4:07 am

  S,Michalkiewicz
  Za zasłoną tajemnicy
  Felieton • Radio Maryja • 29 grudnia 2011 • 5132 wyświetleń
  „Między Naczelną Radą Lekarską, aptekarzami i Ministerstwem Zdrowia trwają pertraktacje na temat zakresu eutanazji, jaka zostanie zastosowana w naszym nieszczęśliwym kraju – bo podwyżka opłat za leki jest formą eutanazji bez konieczności kompromitowania się wydawaniem odpowiednich ustaw”…

  Marku masz rację, ze przystępują do eutanazji, najpierw idą słabi i chorzy jak w nazistowskich Niemczech…

  Niby „brak pieniędzy” (a kto ukradł??) na refundację, a jednoczesnie „ratuja” chyba za ok, 6 mld € banki z UE – nie ma lepszego dowodu, ze to sitwa bankierska i już z niczym sie specjalnie nie kryją – co tam robia wszyscy „patriotyczni” posłowie i senatorowie…
  Przeciez tych ludzi chyba trzeba wywieźć na taczkach, to już jest po prostu rozbój w biały dzień…

  przecież takie rzeczy to chyba okupanci wprowadzali, jak zaczęli okupację…
  zdaje sie że ostatnie wybory to oni traktują jako zgodę na okupacje…

  Polubienie