Wydarzenia i komentarze, 28 grudnia 2011r.

Udane testy rosyjskich rakiet międzykontynentalnych

Russia test-fires two nuclear missiles
Jak podaje Times of India, dwie rakiety typu Bulava zostały wystrzelone z łodzi podwodnej na Morzu Białym, w północno-wschodniej części Rosji. Rakiety mogą przenosić pociski nuklearne.

Stan wojenny w USA – perfidia polityków

Jak wiadomo, obie izby Kongresu USA oficjalnie zatwierdziły ustawę, która jest wypowiedzeniem wojny wobec Amerykanów. Takiej tyranii nie sankcjonowano prawnie nawet za Hitlera i Stalina. Od momentu podpisania tzw. NDAA (National Defense Authorization Act) przez Obamę, wojsko i urzędnicy federalni będą zwolnieni od odpowiedzialności prawnej nawet za morderstwa. Ustawa spotkała się bardzo ostrym protestem organizacji zajmujących się poszanowaniem prawa w USA, w tym największej ACLU (American Civil Liberties Union).
Oto treść nagrania zamieszczonego na YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=mNuxy5KgV14):

„Senat niedawno zatwierdził ustawę, która zezwala na interwencję militarną gdziekolwiek na świecie w celu zatrzymania osób cywilnych, w tym obywateli amerykańskich, bez jakichkolwiek zarzutów, czy procesu sądowego”

Ten zwyrodnialec nadaje się do Norymbergii, a nie na senatora

Następnie wypowiada się republikański senator Lindsey Graham, jeden ze sponsorów tej „ustawy”:
„Ci obywatele, którzy mają zamiar pomóc Al-Kaidzie, musicie wiedzieć, że dopadniemy was. Śmierć, uwięzienie, oskarżenie (…) I kiedy oni powiedzą, że chcą prawnika, to dostaną odpowiedź ‚zamknij się!, nie dostaniesz prawnika – jesteś cywilnym wrogiem i pogadamy z tobą dlaczego przyłączyłeś się do Al-Kaidy”.

Z komentarzy w internecie wynika, że Graham który jest gejem, może być również groźnym pedofilem. Jego zachowanie wskazuje na to, że jest mocno kryty, podobnie jak republikańscy politycy, którzy uczestniczyli w tzw. „aferze Boy’s Town” (zob. film „Conspiracy of the Silence”, polskie napisy). Wśród najważniejszych członków tej mafii są obaj byli prezydenci USA George Bush senior i jego syn George W. Bush. Homoseksualistą był również Ronald Reagan – mówił o tym Bob Chapman w programie Alexa Jonesa. Są to ludzie, na których są tzw. „haki” i którzy wykonają każde zlecenie szantażystów by tylko prawda nie wyszła na jaw. Identycznie wyglądała sytuacja w nazistowskich Niemczech, gdzie homoseksualiści stanowili trzon NSDAP (http://constitutionalistnc.tripod.com/hitler-leftist/id12.html).

Obywatele amerykańscy nawołują do walki z tyranią w USA

The Bill of Rights is no more.

Artykuł ten ukazał się na wielu stronach i blogach patriotycznych w USA. Poniżej są najważniejsze tezy z artykułu w punktach. Najpierw ocena sytuacji:

 • 15 grudnia USA oficjalnie stały się państwem policyjnym.
 • Dla systemu, który się stacza w przepaść bezprawia i korupcji nie ma już drogi odwrotu, gdyż są w rękach socjopatów.
 • koniec z dyplomacją i unikaniem ofensywy i rozważaniami intelektualnymi wobec tych ludzi
 • Terrorystami są ludzie, którzy czynią prawdziwe zło – dopuszczają się czynów takich jak podbój, upokarzanie, sianie strachu, więzienie ludzi, tortury i morderstwa – oni są w Kongresie i Rządzie.
 • Popełnili oni zdradę państwową, zniszczyli Konstytucję, zdradzili obywateli – wszystko za pieniądze.
 • To właśnie oni zasługują na to co przewiduje ustawa NDAA, którą wprowadzono po to by zniszczyć odważnych Amerykanów.
 • Niemożna mieć litości dla barbarzyńców i przejawów dobrej woli wobec faszystów – Wzgórze Kapitol i Biały Dom wypowiedział wojnę wobec Amerykanów. Wszelkie „teorie konspiracji” zostały potwierdzone.
 • Amerykańska armia zatrudnia obecnie załogi do obozów koncentracyjnych. Nie jest to żaden test. Obozy będą wypełniane ludźmi.
 • Zło rozpoczęło się za Reagana, który swoimi działaniami zaczął niszczyć wszelkie wartości, które czyniły Amerykę unikalnym krajem – to za jego kadencji zmilitaryzowano policję, dano oligarchom wolną rękę, obcięto zarobki robotnikom, wprowadzono brygady śmierci, wprowadzono sztuczną „wojnę z narkotykami”, które mordowały setki tysięcy niewinnych obywateli innych krajów.
 • Od czasów Reagana sytuacja się stale pogarszała, do tego stopnia, że co trzeci obywatel kraju żyje na granicy nędzy, to co nazywa się recesją jest najgorszą depresją jaka kiedykolwiek była w USA. Tymczasem płace rządowe ciągle rosną.
 • Mafia ma więcej etyki niż ci, którzy okupują obecnie pozycje rządowe. Ci nie mają żadnej empatii, współczucia czy też dobra w sobie, żadnych wartości chrześcijańskich.
 • To co się dzieje jest przyparciem społeczeństwa do ściany – czas więc na opór.

Teraz proponowane rozwiązania:

 • Trzeba przeciwdziałać – powstrzymać tworzenie się państwa policyjnego.
 • Nie można w żaden sposób przyjąć totalitaryzmu, należy przyjąć opcję totalnej negacji i bojkotu.
 • Celem tyranów jest ludobójstwo, dlatego też nie może być litości dla tyranów. Żadnych pseudo-demokracji, które zawsze się kończą ludobójczym faszyzmem i setkami milionów ofiar: Pol Pot, Mao Tse-Tung, Stalin, Hitler.
 • Ci, którzy przyjmą inną drogę są skończeni, naiwni z przeszłości wypełniają groby masowe, z których wiele jeszcze nie zostało nawet odkrytych.
 • Jest wiele rzeczy gorszych niż śmierć, jak życie w stałym strachu, utrata godności, poniżające nieludzkie warunki życia, czy tortury. Życie za wszelką cenę nie jest życiem.
 • Należy osłabić państwo policyjne poprzez niebranie udziału w jego tworzeniu – nie obsadzać pozycji tworzonych w celu terroryzowania społeczeństwa.
 • Należy zacząć od tworzenia małych grup oporu złożonych z zaufanych ludzi.
 • Odciąć wyciek informacji na swój temat, nawet kosztem niewygody – w ten sposób zablokuje się infiltrację państwa policyjnego w prywatne życie. Wchodzi w to m.in. – rezygnacja z praw jazdy, jeśli będą wymagane dane biometryczne, zamknięcie kont bankowych, niepodawanie swoich danych w jakimkolwiek przypadku – samozatrudnienie w przypadku intruzji w miejscach pracy, barter – wymiana towarowa jako alternatywny sposób na zdobywanie produktów.
 • Należy sobie zdać sprawę, że jest to konieczne, gdyż bezczynność spowoduje, że w niedalekiej przyszłości ludzie będą porywani z domów do obozów pracy, będą torturowani i mordowani w obozach koncentracyjnych.
 • Ochrona prywatności jest konieczna by utrudnić działanie państwa policyjnego. Mahatma Gandhi udowodnił, że masowy brak kooperacji jest kluczowy dla obalenia totalitaryzmu.

Dla tych, którzy wciąż nie wierzą, że coś takiego może się dziać w Ameryce, należy przypomnieć historię Japończyków podczas II wojny światowej. Podobnie w 2002 roku poproszono 10,000 mężczyzn pochodzenia arabskiego o „specjalną rejestrację”, po czym jak się zgłosili, aresztowano ich i przesłuchiwano, bez dostępu do prawnika. Potem ich odstawiono do obozów odosobnienia. Nikt z nich nie był nawet podejrzany w jakimkolwiek przestępstwie. Nic się nie zmieniło, należy więc zniszczyć faszyzm.

Reklamy