Wydarzenia i komentarze, 30 grudnia 2011r.

Jane Bürgermeister przekazała mi przed chwilą sensacyjną wiadomość: Premier Węgier Viktor Orbán ogłosił przejęcie przez państwo kontroli nad bankiem centralnym. Wszyscy Węgrzy będą płacili stały podatek 16%, co może wyjść im tylko na dobre. Jane, która dotąd była krytyczna wobec Orbána za „totalitarną” jej zdaniem blokadę mediów. To co zrobił Orbán z mediami Sorosa przypomina posunięcia Aleksandra Łukaszenki – kryminalna telewizja, prasa i radio po prostu nie mają pozwolenia na kontrabandę w tym kraju. Bürgermeister uważa, że to nie jest odpowiednia droga w kraju z założenia demokratycznym. We wcześniejszej dyskusji z nią, w której poparłem posunięcia Orbán co do kontroli mediów, wysunąłem prosty argument – czy należy tak samo tolerować opłacanych przez obce państwa bandytów, szpiegów czy agentów? Każdy się zgodzi z tym, że działalność takich ludzi jest niebezpieczna dla państwa i de facto jest aktem agresji obcych sił. Podobnie jest z kryminalnymi mediami, które są hojnie sponsorowane przez siły nieprzyjazne atakowanemu państwo. Orbán i Łukaszenko doskonale o tym wiedzą, stąd te zdecydowane ruchy.
Jak na razie nie znalazłem potwierdzenia przejęcia kontroli nad bankiem centralnym Węgier przez rząd, ani  na temat stałego 16-procentowaego podatku. Jane jednak ma swoje źródła, więc warto się tym tematem zainteresować.

Wybaczcie, że ostatnio jestem mało aktywny. Przez kilka dni po prostu nie miałem energii, nie wiem czy nie jest to zasługa „służb”, bowiem w głośnikach mojego komputera w nocy często było słychać brzęczenie, takie jak w przypadku blisko działającego telefonu komórkowego. Tylko, że komórkę na noc wyłączam… Dodam tylko, że to osłabienie pojawiło się nie tylko u mnie. Wyjazd mnie jednak trochę zregenerował, więc postaram się nadrobić zaległości.

Z tego co widzę, to coś się szykuje, może akcja szczepień na wiosnę – mam na to potwierdzenie od osoby, która zajmuje się tematem szczepionek od kilkudziesięciu lat. Informacje o szalenie groźnym zmutowanym wirusem ptasiej grypy wyglądają na operację fałszywej flagi – przypuszczam, że wypuszczenie takiego wirusa może być pretekstem do akcji przymusowych szczepień na światową skalę, jednak tym razem opozycja będzie od razu internowana lub likwidowana. Taki scenariusz jest całkiem realny, skoro nadal tak dużo się mówi o konieczności szczepień, a winni nieudanego ludobójstwa sprzed 2 lat nie ponieśli żadnej kary. Tak więc próby zdyskredytowania osób, które brały w antyszczepionkowej akcji informacyjnej sprzed dwóch lat mogą być początkiem realizacji tego planu.

Co możemy zrobić, to nie reagować na prowokacje i łagodzić spory między nami. Jest duże prawdopodobieństwo, że ci co jątrzą i umieszczają prowokacyjne komentarze, są opłacanymi agentami.
Nie reagować na tematy zastępcze, które są tylko i wyłącznie wstawiane po to by odwrócić naszą uwagę o tematu głównego – zagrożenia jakie są przed ludzkością. Plucie na Kościół katolicki, na Papieża, to też są elementy tej brudnej gry. To nic nie daje, a kreuje negatywną energię i nas poważnie osłabia.

Muszę wyjaśnić ważną rzecz – nie zgadzam się z tymi osobami, które krytykują Zenobiusza za jego aktywność w „ujawnianiu agentów”. Bardzo uważnie słucham jego opinii, jednak nie jest prawdą, że Zeno moderuje blog – takie informacje wstawiają osoby, które się go po prostu boją. Nie znam nikogo innego, kto z kilku słów komentarza mógłby wyciągnąć tak wiele trafnych wniosków na temat piszącego jak Zeno. To są niezwykłe zdolności, zresztą nie tylko Zeno jest na tym blogu „niezwykły”…
Nie znaczy to jednak, że się z nim we wszystkim zgadzam i proszę mi nie inputować, że on mną kieruje.
To jest czysta dezinformacja. Poczytajcie chociażby dyskusje o Putinie.

Jest także grupa osób, która próbuje poróżnić mnie z Piotrem Beinem – już dzisiaj mogę im powiedzieć, że im to nie wyjdzie. Wiem z czego to wynika – chcecie zapobiec podobnej akcji informacyjnej na temat szczepień jaką zrobiliśmy z Piotrem dwa lata temu, a która tak namieszała satanistycznym planom.
Dzisiaj to już nie tylko Piotr, Bronek, ja i kilkanaście osób, które wzięły w tej akcji – to są dziesiątki tysięcy ludzi, którzy wiedzą co się kryje za szczepionkami. I jak tylko się zacznie ta akcja, to ci ludzie się uaktywnią w taki sposób, że nie dacie sobie z nimi rady.

To tyle na razie, w ciągu dnia postaram się zamieścić kilka informacji o ważnych wydarzeniach.

UWAGA: Retransmisje dzisiejszych nagrań są dostępne na www.livestream.com/monitorpolski
Tematami rozmów była III wojna światowa oraz satanizm w Sejmie. Oto linki:

Przepraszam za początkowe problemy z dźwiękiem.
==================================================================

KOMUNIKAT NT GMO:

Szanowni Państwo,
PROSIMY O NAGŁOŚNIENIE PONIŻSZEJ INFORMACJI PRASOWEJDzisiaj, w ramach ogólnopolskiej akcji, koordynowanej przez Koalicję POLSKA WOLNA OD GMO wysłany został APEL do Prezydenta, Premiera, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministra Środowiska w sprawie
wprowadzenia zakazów obrotu, rejestracji i upraw odmian roślin genetycznie modyfikowanych: kukurydzy MON810 oraz ziemniaka Amflora.

Pod apelem złożonych zostało do tej pory w sumie 17 452 podpisów. Wśród nich, setki podpisów reprezentujących instytucje i organizacje skupiające rzesze osób zaalarmowanych konsekwencjami, jakie ze sobą niosą uprawy roślin GMO m. in.:
– Stowarzyszenie „Polska Wolna od GMO” (Anna Szmelcer, prezes)
– Stowarzyszenie BEST-PROEKO (Anna Bednarek, prezes)
– Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi ICPPC (Sir Julian Rose, prezes; Jadwiga Łopata, wiceprezes, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi)
– Stowarzyszenie EKOLAND o/Zachodniopomorski (Edyta Jaroszewska-Nowak)
– Fundacja Greenpeace Polska (Maciej Muskat, dyrektor; Joanna Miś, koordynatorka kampanii Stop GMO)
– Prof zw. dr hab inż. Stanisław Wiąckowski autor wielu publikacji m. i. „Genetycznie Modyfikowane Organizmy. Obietnice i Fakty

– Instytut Spraw Obywatelskich (Olaf Swolkień, wiceprezes).

WIĘCEJ: http://icppc.pl/sciagnij/2011/template_notif_gru.pdf

KONTAKT:
Anna Szmelcer, tel.: 607-295-055
Edyta Jaroszewska-Nowak, tel.: 0609645386
dr Roman Śniady, tel.: 604 276751

Obejrzyj film z niedawnego Festiwalu STOP GMO zorganizowanego przez Jadwigę Łopatę i Sir Juliana Rose: http://www.youtube.com/watch?v=_gx3ICXVLyM

Reklamy

281 responses to “Wydarzenia i komentarze, 30 grudnia 2011r.

 1. pp94 30 grudnia 2011 o 2:15 am

  Brawo, cieszy mnie, że są wśród nas ludzie odporni na te dywagacje i kłamstwa – oby tak dalej. Co do szczepionek to uważam, że akcja raczej nie wypali, wśród ludzi świadomość na ten temat jest coraz większa, ale z drugiej strony – strach zawsze bierze górę – nie dajmy się zastraszyć, głównie na tym teraz bazują, bo gdyby każdy znał prawdę, nie mieliby nad nami żadnej władzy – tylko musimy to zrozumieć.
  PS. Jeśli brzęczą głośniki – może masz pluskwę, a jeśli nie dają Ci spać – wyłączyć je z prądu 😉

  • Kamil 30 grudnia 2011 o 6:20 am

   apropo prądu.
   Oszczędzam wszystko na każdym kroku.
   Prześladują mnie duchy które szepczą do ucha że elektrownie spalają przezemnie za dużo węgla i trują środowiski.
   Kiedy ich nie słucham zawsze wpadam w jakieś kłopoty.
   Oszczędzajcie prąd i segregujcie odpadki to Bóg będzie Was miał w opiece 🙂

   • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 8:44 am

    bedziesz oszczedzal to mafia energetyczna podniesie oplate przesylowa / lepie juz kesz zainwestowac w fotowoltanika _akumlatory zelowe_regulator napiecia_inverter

    • sebecx 30 grudnia 2011 o 9:07 am

     ..popieram, popieram, popieram… ja się zastanawiam nad przydomową niewielką biogazownią w stylu tego:
     1 – http://www.youtube.com/watch?v=3th2bcqHbsk
     2 – http://www.youtube.com/watch?v=but5ntRMQQc
     3 – http://www.youtube.com/watch?v=NZFrPZZIFTs&feature=related
     ..najlepsze jest to, że można tam ładować wszystkie organiczne odpadki kuchenne, a jak mało to liście, trawę i wszystko co gnije…

     • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 10:40 am

      Polecam strone Maplina (solar & wind), od zastsowan surwiwalowy , kempingi, .. do bardziej zaawansowanych hybrydowych systemów.

      http://www.maplin.co.uk/batteries-and-power/solar-and-wind

      Oraz fotowoltanika na ebay’u (trzeba PayPal do tranzakcji)
      http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=solar+cells+&_cqr=true&_nkwusc=solarcells&_rdc=1

      Mamy laptopy maóło prądu żra, mamy zarówki LEE

      ALE TAK NAPRAWDE NR 1 TO KONSERWATYWNE-ZAWSZE NA TOPIE TECHNIKI

      ==== O G I E N I STRZELBA MYSLIWSKA WEDKI====> oczywisciwe dla wiekszości rodzin Polskich to absurd śmiechu warty, ludzie zostali już przez system luminiarzy tak wychodowani jak rybki w akwarium i nie są wstanie przystosować sie do PRAWDZIWYCH WARUNKÓW NATURALNYCH, ludzie są niezdolni do tego bo system zadałnił mózgi totalnie przez TV-MATERIALIZM-ALKOCHOL-WYGODNE DOMKI-SAMOCHODY >>> no wiecie cały ten syf co oferuje babilonia postprzemysłowa….

      Ludziowcy już niewiedzą po co zyją i dla czego tak jak niewie lewa reka co czyni prawa …., myślą że jak mają pieniądze to są bogami, tak niestety wiekszości się wydaje ….. , hah jecze benzyna po 6 zeta a na 2012- 8 zeta . Polcecam rower jako lokalny środek lokomocji, no a wieksze odległości to już problem …..

      Z moich obserwacji wnioskuje że Polacy zmierzają do ślepej uliczki, a najbardziej mi szkoda tych ludzi co już nic niemają, nic do gara włożyć- to jest dramat, a tych bogaczy to w piwnicach pozamykać w wędzarniach. Niestety głupszy żądzi mądrzejszym tak to działa, specjalnie kryminaliści ze świata politycznego wybierają figurantów zachipowanych z umysłem na poziomie lat 70….

      Polska została już zabetonowana przez skorumpowany kryminalny kartel PO-PIS-SLD-PSL-PALIGŁUP. Część „polaków” figurantów została kupiona w postaci ciepłych posadek w faszystowskiej uni czyli cała banda pasorzytów zaczynając od celebrytów wylansowanych przez te własnie kryminalne media, .. i dalej urzednikach , a kończąc na zlobbowanych skorumpowanych działalnościach gospodarczych jak fabryki rządzone przez niemiecko-austryjackie-USRAELSKIE agendy , wykorzystujące ludzi z „dolnych” warstw społecznych godzących pracować za NP.1100 ZŁ NA MIESIAC ….

      … temat rzeka , I SMUTNE TO ŻE LUDZIOWCY GODZĄ sie na to, a w ten sposób dziadując całe życie … , gorzej jak za komuny ,

      • sebecx 30 grudnia 2011 o 8:46 pm

       ..ja jak motocykiel sprzedał to se kupił 150W panela i 115 AH aku oraż żarówy ledowe na całą chałupę zakupił… a teraz myślę rower elektryczny zapodać tylko, że do roboty 25 kilosów mam. no i na lato tylko …

       • hjk 31 grudnia 2011 o 3:22 pm

        na ebayu sprzedają ogniwa, nawet panel mozna 1kw z nich zmontować, a do żarówek led-owych musisz choć z kilka małych halogenków dodać, bo światło z ledów takie trochę jeszcze „zimne’, no ale lepsze już niż z tych rtęciowych żarówek, rzekomo „energooszczednych”…

     • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 11:45 am

      Przejrzałem nagrania sebex’a. Zaskoczony jestem że jest taka opcja z BIOgazem i że to tak banalnie wygląda. Bardzo mądre rozwiązanie , a kartele / koncerny paliwowe leża w szyje i bardzo dobrze. Mase filmów obejrzałem o tematyce „darmowej energi” i sądze że biogaz jest przyszłością dla ludzkości, heh plus hydrogen wodór z wody. Więc możemy spokojnie spać. Ale też widze jak skorumpowana agenda w polsce razem z policja, likwidują farmy gazowe, zmuszając (terroryzując) aby ludność cywilna dalej żywiła pasorzytów paliwowych (kryminalne kartele).

      A tu widzicie teraz jak w TV i RADIO schizują-gnebią ludzi że kurki pozakręncaja i benzyna droga, teraz to kij im w kakao. Oglądając te filmiki mam tych złodziej jebanych w 4 czterech literkach.

      Propagując technologie bioGAZU , w każdym Polskim domu może się wiele zmienić, ludziom trzeba gadać o tym bo niewiedza …. a kryminaliści z karteli paliwowych bedą kupki kamieni układali w rowach, bo wiadomo że wszyscy ich zleją ….

      ==========Thanx============ > „bóg jest wszedzie „

      • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 12:02 pm

       jakzawsze, biogaz może już pójść do lamusa. Japońce zaczęły produkować samochody napędzane wodą. 1 litr wystarczy na 80 km. Spalinami jest … para wodna, więc nic nie ginie. Silnik napędza wodór powstały z elektrolizy wody – ta technologia może całkowicie zmienić świat, dlatego boję się, że uny pójdą w tym roku na całego.

       • hjk 30 grudnia 2011 o 12:21 pm

        Jeszcze tylko odkryją wielkie pokłady złota albo jakieś „złote miasto” Inków, Majów czy innych Azteków,albo wymyślą tanią syntezę złota i upadnie „złoty cielec” i jego kult…
        Nawet w swięta były 2 filmiki pokazujące ten problem

        • deliriumworld 30 grudnia 2011 o 1:43 pm

         też to przyuważyłem, z tym że są dwa aspekty tej sprawy: albo próbują w ten sposób obnażyć bankierów (wątpliwe), albo prowadzą kampanię w drugą stronę tzn. wyciągania info od ludzi (burza mózgów) na forach internet. po to żeby faktycznie znalezć i przejąć takie skarby, powiedzmy szczerze, kto pierwszy na tym łapę położy? no na pewno nie przeciętny John Kowalski

       • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 12:41 pm

        @monitorP.. no tak biogaz to już nienowość skoro tą technologie stosuja w „krajach III świata” oglądając filmy na YT . Patentów jest mase i co jakiś czas ukazują się udoskonalenia. Ale mimo tych ZIELONYCH nowości -rewelacji, w Polsce czy gdzieś tam ludzie są skazani wręcz na koncerny, niekażdego stać aby wyłozyć 10 tysi czy mniej lub więcej … na budowe niezaleznego systemu ….. , ludzie są tak stłamszeni że nawet niemają ochoty na ten temat dyskutować (sam się przekonałem), śmieją się z opowieści „dziwnej treści”. Natomiast para wodna posiada niesamowity potencjał, bo fundament tego co teraz mamy to składał sie z cieżkich maszyn parowych, statki napedzały … wszystko … dosłownie …

        OBSERWUJE ZJAWISKO TŁUMIENIA INFORMACJI , CZYLI CELOWE SPOWALNIANIE ROZWOJU TECHNOLOGI, ZATRZYMYWANIE NA HAMA ROZWOJU LUDZKOŚCI PRZEZ GARSTKE KRYMINALISTÓW.

        … więc proszepaństwa „paliwowi baronowie” , mają bardzo wielki problem. Ich wieczne koło handlu (kupować-sprzedawać) przestanie się kręcić, pasożyci idą w swoją strone ,a ludzkość idzie w swoją strone … Wszystko w pewnym sensie idzie do przodu, no ale musimy jeszcze zęby zacisnąć … zobaczymy co IRAN pokaże

        Energia jest za free , i jest to paodia że trzeba za to płacić przykładem jest Elektrownia Tresna zbudowano w 1966r. http://www.zewpz.pl/tresna.html . Wymyślili jakieś pojęcie jak opłata przesyłowa. Co to ma znaczyć .. , tam się niec niezużywa, co kable się przepalają ? … łozyska ślizgowe na turbinach trzeba smarować … ? czysty absurd … . Jakieś 20 lat temu prąd ile kosztował … , ludzie kilowatami ogrzewali pomieszczenia … i fabryki i wszystko… A tu nagle FILOZOFOWIE wymyślili VIRTUALNY termin OPŁATA PRZESYŁOWA… , A LUDZIE TO ŁYKNELI …

        Co jest żałosne to, to że Polska energetyka wpadła (prywatyzacja.. czytaj =złodziejstwo), rece korporacji , czyli ludzi WROGO NASTWAIONYCH DO POLAKÓW…. , kto podpisał prywatyzacje łatwo mozna znaleść, tym złodziejom (posłom) powinno się procesy sądowe wytyczyć a majatki skonfiskować i do więzienia pozamykać, bo zrobili to bez zgody narodu,

        Podobno gomółka nabrał kredytów i coś budował tylko tak mysle że te pieniądze były dobrze splamione zbrodniami komunistycznymi i dalej wstecz innymi wojenkami luminarzy sponsorów …

        • sebecx 30 grudnia 2011 o 8:32 pm

         ..z tym biogazem jest tak, że powstaje on na bazie odpadów komunalnych z kuchni lub szamba… no i właśnie przy segregacji śmieci okazuje się, że resztki organiczne z kuchni służą produkcji biogazu… a gaz do gotowania, podgrzewania wody użytkowej …są też ogniwa paliwowe na gaz ziemny więc może nie ma problemu, aby to ogniwo współdziałało z biogazem i był by prąd…

       • kmina 31 grudnia 2011 o 12:11 am

        monitor a moze zmeczenie wdaje sie we znaki bo nie chcesz poddac sie transformacji? hehehe

    • wizzgaa 30 grudnia 2011 o 12:03 pm

     Masz rację jakzawsze : już to robią , co potwierdzało nawet radio > my oszczędniej A ONI MUSZĄ WYJŚĆ NA SWOJE więc od razu podnoszą ceny lub ich różne składniki . dotyczy to gazu , prądu a wkrótce wody .

  • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 11:45 am

   To może być pluskwa – w zeszłym roku pod moją nieobecność w mieszkaniu była ekipa Mossadu, która sprawdzała „napięcie w sieci czy jest zgodne z normą europejską” – tak to wytłumaczyli moim rodzicom. Kompletna bzdura, jak wróciłem to się wypłoszyli i uciekli. Gęby jak z filmu o mafii żydowskiej. Piękne, czyściutkie kombinezony…
   Sprawdzałem w administracji, nic takiego nie miało miejsca. Sądzę, że pluskwa nagrywa cały dzień, w nocy wysyła to w postaci skondensowanego sygnału. Telefonem nie mogą bo mam bardzo stary aparat.
   Z tego się tylko można śmiać, bowiem wszystko co robię jest jawne. Głośniki zacząłem wyłączać.
   Siła sygnału jest chyba jednak zbyt duża jak na zwykłą pluskwę – dlatego zaczynam podejrzewać, że może to być atak elektromagnetyczny.

   • hjk 30 grudnia 2011 o 12:56 pm

    Musisz skombinowac moskitierę z drutu na łóżko na noc i podłączyć do uziemienia, albo ściany wytapetowac i na to zwykłą tapetę, przynajmniej na 1 pokój, bedzie ekranowany od pol e-m, sugnałów sieci kom. wi-fi, telefonow bezprzewodowych, itd.
    Zresztą każdy kto stawia dom czy coś remontuje moze pomyślec, bo smog e-m jest coraz wiekszy…

   • Apsik 30 grudnia 2011 o 3:35 pm

    Są na rynku firmy odpluskwiające. Działają w sektorze przedsiębiorstw, gdy firma chce upewnić się , czy nie padła ofiarą szpiegostwa gospodarczego zamawiają takiego gościa z wykrywaczami wszelkiego rodzaju i usuwa podsłuchy.
    Nie wiem jaki jest koszt tego, ale nie musi to być super drogie, choć diabli wiedzą.
    Można też na własną rękę poszukać, przy obecnej technologi pewnie trzeba też wiedzieć czego się szuka, czy może być małe , czy duże.

    • hjk 30 grudnia 2011 o 8:53 pm

     W Stanach są do kupienia wykrywacze „pluskiew”…
     Ale gorzej jęsli jest tak, jak mówisz, ze ściąga dane, a tylko w oznacznym czasie wysyła paczkę, to wtedy nie tak łatwo będzie wykryć i trzeba faktycznie jakiegoś specjalistycznego sprzetu…

  • hjk 30 grudnia 2011 o 12:11 pm

   Kolejna kluczowa audycja w RM z wczoraj – powiedzieli wszystko co istotne, na razie 2 części:

   „Przyczyny i źródła globalnego kryzysu finansowo – gospodarczego, jego możliwe scenariusze w przyszłości i konsekwencje dla Polski (cz.I)”
   http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28863
   (cz.II):
   http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28866

   Nagrywać na dysk, potem na płyty i rozdawać!

   • hjk 30 grudnia 2011 o 8:55 pm

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cbos-wiadomo-ilu-polakow-slucha-radia-maryja,1,4985835,wiadomosc.html
    wychodzi tej sondażowni, ze 7% kilka razy w tygodniu, czyli jest szansa, ze wczoraj wysłuchało ją co najmniej 2,5 mln osób!
    To juz niezła armia ludzi jako tako uświadomionych, zwłaszcza, ze ostatnio były dość dobre audycje nt. tego kryzysu, ekonomii, pieniadza, długu, przekretów banksterów, globalizacji, itd.!!

  • deliriumworld 30 grudnia 2011 o 1:55 pm

   przykro to mówić ale niestety co do tzw „fluoryzacji” w szkołach niestety jest dalej ciemnogród, nawet do takiego stopnia że moje dziecko chce na siłę tego bo koleżanki się śmieją, prawdopodobnie jako jeden z nielicznych nie podpisałem zgody na to gówno, do tej pory nikt z wychowawców albo dyrekcji nie pytał „dlaczego?” ale myślę że to niebawem nastąpi

   • sebecx 30 grudnia 2011 o 8:48 pm

    ..ja bym poszukał na necie o fluorze i wydrukował… a potem niech pociecha to w klasie rozda i niech dzieci do domu zaniosą i rodzicom pokażą z czego tak się śmieją… hehehe..
    >> mama a taki XY się nie fluoryzował… hehehe… i zobacz co nam jeszcze dał… hehehe…

   • Peryskop 31 grudnia 2011 o 3:55 am

    oto aktualna wiadomość:

    Dodatki fluorowe wykazały brak korzyści, a tylko zagrożenia
    Fluoride Supplements Shown to Have No Benefits, Only Dangers

    Mike Barrett
    NaturalSociety
    December 21, 2011

    http://naturalsociety.com/fluoride-supplements-no-benefits-only-dangers/

  • deotibigratia 31 grudnia 2011 o 2:57 pm

   Film pt. Historia kolorowych rewolucji – scenariusz wykorzystywania protestów obywatelskich dla umożliwienia przejścia suwerennych państw w ręce globalistów przedstawiony na wielu przykładach uwzględniając kontekst wyborczych protestów w Rosji. Film tłumaczony na pl trzeba włączyć napisy – przycisk cc na ramce YT
   gorąco polecam 🙂

   Historia kolorowych rewolucji http://www.youtube.com/watch?v=mmtY14STzFk

 2. ~gabriel 30 grudnia 2011 o 2:23 am

  Tym co wam próbują szkodzić napiszę parę słów, zapewne ślęczą kanalie nad tymi komentarzami i postami. Otóż, jak zauważyliście, zdarzeń przybywa w coraz krótszym czasie, co związane jest także z zupełnie innym rodzajem wiedzy. Społeczeństwo obecnie boryka się z takimi problemami jak brak zatrudnienia, małe zarobki, brak zasiłków, brak możliwości spłaty kredytów, wizyty komorników, windykatorów, potrzeby dzieci, wizyty lekarskie i wykup recept, a na dodatek problemy mówiące im o tym, iż państwo ma ich głęboko w dupie: brak zasiłków, medialne manipulacje, obrażanie nas słowami Sikorskiego, traktowanie nas jak idiotów w sprawie zamachu Smoleńskiego…itd itp. Podsumowując, ludzie czują się oszukani a na dodatek lekceważeni. Obecnie próbuje się ich traktować jak niewolników, więźniów czy zakładników. Do przecieków wiedzy o planach kryminalistów globalistów i ich agentur dołącza wiedza o próbach depopulacji ludności i zatruwaniu za pomocą GMO, smug chemicznych czy szczepionek. Ludzie są tak naładowani emocjonalnie tym, co muszą obecnie znosić, że są na granicy szaleństwa. I jeśli w tym okresie nakaże się im coś zrobić PRZYMUSOWO, jak choćby szczepienie którego sobie nie życzą, to będzie o tę jedną kroplę za dużo. Ludzkość nie nadąża w przystosowaniu się do innych warunków życia pośród osobistych problemów, więc atakowanie ich tylko nas rozwścieczy. Będzie nagła fala tak wielkiej złości, że miliony dostrzeże okazję aby oddać im wszystko po stokroć, co im uczyniono. Nie pomoże Policja, tak rozwścieczonego tłumu nie powstrzymają a strzelać będą się bali, bo to byłby ich koniec. Wojsko najdalej posunie się do blokad ulic lecz żaden nie odda ani jednego strzału. Agenci i kanalie powinni też wiedzieć, że już dawno ich pod pretekstem uprzywilejowania zaszczepiono syfem, który pozwala im być posłusznym swoim panom. To działa tak, że kanalia ciągle jest przekonana o możliwości swojego wyboru i podejmowania decyzji. Niestety nie. Nie wykonanie rozkazu skutkuje przykrym stanem umysłu. To już zachipowane bydło. Osobiście sądzę, że rząd domaga się wręcz szturmu na Belweder. Historia kretyna niczego nie nauczy. Ostatnio w okresie symulowanej pandemii AH1N1 niemiecki rząd zaopatrzono w zupełnie inne szczepionki niż oferowano zwykłym ludziom. Więc i pewnie w innych krajach tak było. Ich strach przed nami a właściwie naszą liczebnością ze względu na coraz większy brak kontroli nad nami, nakazuje im się posuwać do ludobójstwa. Cóż, jak to zło – w efekcie końcowym mają i tak więcej niż przejebane. Pozdrawiam.

  • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 8:49 am

   tak jest proszepanstwa tak to widze

  • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 9:35 am

   „Osobiście sądzę, że rząd domaga się wręcz szturmu na Belweder”
   Dokładnie tak to widzę, a jeszcze zaczyna im się czegoś spieszyć,stąd zdejmowanie,być może niezamierzone masek,a obrzydliwość ataków na mnie ze strony niektórych środowisk ,tylko mnie w tym utwierdza.Na szczęście ranking Alexy i gwiazdki ocen ,pozwalają stwierdzić, że nowe inicjatywy,dążące do wygenerowania,”ruchu oporu”,czytaj,wyprowadzenia,szczerej w zapale,acz nie wyrobionej politycznie młodzieży, na konfrontację z rządem,ma około 20 służbowych zwolenników ,i to wszystko.Konspiratorzy,których Polacy mają w genach,wiedzą że nie tędy droga,i nie teraz.Oni będą musieli prać się między sobą,by znaleźć pretekst ,do spacyfikowania Narodu,ale i na tym zakończą.My zaś musimy być”przebiegli jak węże,” jak powiada Pismo.
   Króluj nam Chryste.

   • Kamil 30 grudnia 2011 o 11:26 am

    mądre to bylo 🙂

   • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 11:39 am

    „rząd domaga”
    Nie do końca stoi za tym rząd,macki wychodzą z innego źródła,a rząd jest temu źródłu dziwnie spolegliwy.

   • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 12:04 pm

    Dlatego stosuję gwiazdki, bo to widać.

  • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 11:54 am

   Tak ci się tylko wydaje. Oni są zdolni posunąć się bardzo daleko, o czym świadczy ponad 100 milionów ofiar ludzkich w ubiegłym wieku.
   Abo dokonać akcji szczepień mogą puścić na jakiś wybrany obszar śmiertelnego wirusa, który zabije dajmy na to 30% populacji tego regionu w kilka dni. Jak ujawnił Alan Watt, te smugi chemiczne zawierają polimery, dzięki którym wirusy nie rozpadają się pod wpływem temperatury czy światła słonecznego. Taką sztuczną chmurą można selektywnie wymordować ludność wybranego obszaru. Jak się stanie coś takiego to mamy od razu stan wyjątkowy w całym kraju, lub nawet całej UE. Oczywiście media będą szczekać, że jedyną formą zabezpieczenia są „szczepienia”. Czy sądzisz, że zwykły człowiek będzie się zastanawiał jak będzie miał śmierć albo szczepienia? Ludzie, którzy się będą temu opierać będą po prostu mordowani na miejscu.

   • Peryskop 30 grudnia 2011 o 12:17 pm

    Bezwględność kartelu chemicznego wynika z rodowodu jego założycieli – nazistów.

    Fakir wczoraj wskazał via Antymaterialny na ten artykuł, który trzeba koniecznie przeczytać oraz rozpropgaować, bo „Historia będzie się powtarzać, jeżeli o niej zapomnimy…”:

    Od Norymbergii do Brukseli…
    http://www.kurkiewicz-family.com/norymbergia-bruksela.htm

    To wygląda na koszmarny sen, ale realia wskazują, że kamraci „doktora” Mengele powrócili do władzy i chcą z całego globu zrobic JEDEN WIELKI AUSCHWITZ !!!

    • hjk 30 grudnia 2011 o 12:59 pm

     A jak było normalnie, tj. kiedyś bedzie pamiętało coraz mniej ludzi…
     Potem zniszczą archiwa i bibliotek i wydrukują na nowo jak u Orwella…

     • hjk 30 grudnia 2011 o 9:04 pm

      A obecna „afera” z refundacjami to co to jest, jak nie nazistowska exterminacja? Moze trzeba dokładniej przyjrzec się pochodzeniu obecnych rządzących?

      • AQQ 30 grudnia 2011 o 9:49 pm

       Przyglądnijmy się kto tu Żondzi…
       1. Cyceron / właśc. Marcus Tullius Cicero / (106-43 p.J.Ch. – p.n.e.), rzymski mąż stanu, wybitny mówca, pisarz i filozof: „Żydzi to siła ciemna i odpychająca. Wiadomo jacy są liczni, jak solidarni i jaką w swej spójności rozporządzają siłą. To naród łotrów i oszustów.”

       2. Diodor (30 p.n.e.-20 n.e.): „Już doradcy i przyjaciele króla Antiocha (242-187 przed Chryst.) radzili królowi, by wytępił naród żydowski do szczętu, gdyż żydzi, jako jedyny naród na świecie, opierali się wszelkiemu zmieszaniu się z innymi narodami. Uważali wszelkie inne narody za wrogów swoich i przenosili nienawiść tą, jako dziedzictwo na dalsze pokolenia. Księgi ich święte, zawierają wrogie dla całej ludzkości i niesprawiedliwe przepisy.”

       4. Tacyt (ok.55-120 n.e.): „Prawa żydowskie stoją w sprzeczności do praw wszystkich innych narodów. Pogardzanym jest u nich wszystko, co dla nas jest święte i odwrotnie: miłe jest wszystko, co w nas obrzydzenie wzbudza. Żyją ściśle zespoleni, wspierając się nawzajem, nienawidząc natomiast obcych i rozkładając ich.”

       5. Kasjusz Dio (ok. 155-235 n.e.), historyk rzymski – opisywal barbarzynskie powstanie Zydów przeciw Imperium Rzymskiemu, które uznano za punkt zwrotny w losach panstwa: „Żydzi niszczyli tak Greków, jak i Rzymian. Jedli ciala swych ofiar, robili sobie pasy z ich wnętrzności i nurzali się w ich krwi. 220 000 ludzi straciło życie w Cyrenie, 240 000 na Cyprze, toteż żydzi nie mogą dziś postawić stopy na tej wyspie!”

       6. Tertulian (ok.160-220 n.e.), religioznawca: „Synagogi żydowskie są źródłem, skąd się rozchodzą prześladowania.”

       7. Mahomet (571-632 n.e.), według Koranu, l. Sura, str. 178: „Nie przestawaj w odkrywaniu oszustw dzieci Izraela. Oszustami bowiem są oni z małymi wyjątkami.”

       8. św. Tomasz z Akwinu (1225-1274), filozof, teolog: „Żydom nie powinno się pozwolić, aby zatrzymali to, co uzyskują z lichwy; najlepiej byłoby, aby skłonić ich do pracy tak, że mogliby zarabiać na życie zamiast nie robić nic oprócz pielęgnowania swego skąpstwa.”

       9. Jan Długosz (1415-80): „Żydzi mieszkający w Krakowie, zamordowali chrześcijańskie dziecię i w jego krwi spełniali obrzydliwe praktyki. Na kapłana, wiozącego wiatyk do chorego, rzucali kamieniami.”

       13. Giordano Bruno (1548-1600), włoski astronom i matematyk: „Żydzi stanowią taki zadżumiony, trędowaty i niebezpieczny dla wszystkiego ród, że na nic innego nie zasługują, jak na wytępienie jeszcze przed urodzeniem. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych.”
       itd. http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&postdays=0&postorder=asc&start=225

   • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 12:31 pm

    „Jak ujawnił Alan Watt”

    Nie będzie tak.Uważałbym,na źródła informacji.Świadomi Amerykanie uważają go wręcz za satanistę.
    Strona która o tym pisała do której jest link już zniknęła,natomiast stron promujących Watta,z jego szerzeniem grozy jest w sieci multum.

    Alan Watt = LUCIFER
    To symbolika jego logo, spójrz: [ link do http://www.cuttingthroughthematrix.org ] Tło do rozszyfrowania symbolice: Każdy uczy się myśleć w ten sam sposób w strukturze Illuminati piramidy lub piramidy lub w hierarchii piramidy Illuminati. To wszystko działa i trzyma się razem, ponieważ wszystkie oko nad piramida reprezentuje wszystkich bogów systemu Lucifers aka

    (światło Bringers). Tak długo, jak uważasz, że w jednym z tych bogów zostanie uwięziony w piramidzie. Logo Watta: Watta logo pokazuje mu kopanie oka piramidy ponad. Oznacza to, że pokona starego oczy piramidy (starych bogów), narażając je, tak naprawdę to robi. Ale Watt pojawi świecące (oznaczające jest nowym Lucyfera). Jego noga jest tam, gdzie źrenicy oka piramidy kiedyś. To stanowi również fakt, że jest przejęty dla starych oczu ale służy temu samemu celowi. Według symboliki, Watt jest Lucyfer.
    http://www.godlikeproductions.com/forum1/message969828/pg1
    Warto poczytać choćby tą dyskusję.

 3. Jan Tarwid 30 grudnia 2011 o 5:48 am

  Odnosnie komorki to radza owijac ja w folie aluminiowa a zegarek zamienic na mechaniczny.Radze przeczytac Rok 1984 George Orwell.

  • BirD2 30 grudnia 2011 o 11:09 am

   powiedz (napisz) coś więcej o zegarku. Myślisz że może tam być jakieś urządzenie szpiegowskie?

  • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 12:23 pm

   Nie mam zegarka, komórka bardzo stara, wyciągam baterię. Folia to doskonały sposób na ekranowanie, ale nowe komórki nagrywają przez cały dzień, by przetransmitować całość w jednej chwili. Najlepsze rozwiązanie – zrezygnować z komórki, lub ustawić ją blisko radia, które cały czas głośno będzie nastawione na stację Radio Maryja. Uny tego nie znoszą słuchać.

   • jakisbuk 30 grudnia 2011 o 12:33 pm

    z ciekawości zapytam – co te komórki nagrywaja cały dzień ? jak – w jakim formacie i gdzie to zapisują ? aby potem to gdzieś „błyskawicznie wysłac „

    • Peryskop 30 grudnia 2011 o 1:03 pm

     sbuk – z tymi pytaniami skieruj się bezpośrednio do swojej Centrali.
     Ciekawe co ci odpowiedzą. Daj nam znać !

     • jakisbuk 30 grudnia 2011 o 1:08 pm

      Peryskop > jak Marek mi nie odpisze – to znaczy że opowiada bzdury

      • Joanna 30 grudnia 2011 o 2:43 pm

       To tylko znaczy, że nie chce odpisywać. Nic ponadto. Żadne zabiegi w postaci sugestii o opowiadaniu bzdur tego nie zmienią. To z Schopenhauera?

       • jakisbuk 30 grudnia 2011 o 2:49 pm

        no jasne – tu mozna napisać dowolny idiotyzm – a tłumaczyć sie z niego juz nie potrzeba – genialne 😀

        • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 3:03 pm

         Zbuk@
         Po prostu nie dokarmiają trolli.
         W okresie godowym, tego gatunku nie wolno
         dokarmiać,a że mamy chyba wcześniejszą wiosnę,
         jest to ze wszech miar racjonalne.

        • deliriumworld 30 grudnia 2011 o 4:25 pm

         znalezione na poczekaniu w necie,celowo nie piszę nazwy produktu z wiadomych przyczyn, ale zobacz na dole ile to kosztuje – znaczy jest osiągalne praktycznie dla każdego

         „OPIS PRODUKTU
         Podsłuch z każdego miejsca na świecie. Micro nadajnik umożliwia nasłuch otoczenia na żądanie poprzez sieć GSM. Urządzenie idealne do monitoringu pojazdów, pomieszczeń biurowych oraz domowych. Wystarczy zadzwonić z dowolnego telefonu na numer karty SIM w urządzeniu, wówczas automatycznie włączy się nasłuch otoczenia Atutem urządzenia jest mobilny mikrofon na kablu, dzięki któremu mamy więcej możliwości ukrycia urządzenia.

         SPECYFIKACJA TECHNICZNA
         • podsłuch otoczenia na żądanie z dowolnego telefonu;
         • ruchomy mikrofon, zbiera dźwięk z ok 5 m;
         • zasilanie z zasobnika baterii;
         • czas czuwania na zasobniku baterii 5 dni;
         • opcja – czas czuwania do 30 dni;
         • czas pracy podczas ciągłego nasłuchu ok. 10 godzin;
         • wymiary: 41x33x19;

         SKŁAD ZESTAWU
         Nadajnik GSM, zasobnik na bat 3 x LR6, karta SIM Orange, instrukcja obsługi w języku polskim.

         Do pracy z urządzeniem polecamy załączoną kartę SIM.

         Cena: 317,07 zł netto wersja podstawowa
         Cena: 642,27 zł netto wersja 30 dni”

    • hjk 30 grudnia 2011 o 1:04 pm

     Poczytaj trochę o komputerach, dyskach, kompresji, itd.
     Mam zwykły przenośny dysk – pisze na nim 320 GB, wpakowałem tam już gdzieś chyba z 300 GB z obu kompów, a jeszcze pokazuje 174 GB free…
     Skad wiesz, czy dysk „nominalny” 500 GB nie ma tak naprawdę np. 5TB?
     I co i kiedy jest transmitowane z Twej komórki, co ona jest w stanie „widziec i słyszeć”?

     • jakisbuk 30 grudnia 2011 o 1:11 pm

      hjk > a gdzie masz tą pamieć z komórce zeby zapisać cały dzień nagrywania ? nie mówiąc juz o „błyskawicznym wysłaniu” – wiec nie pisz bzdur

      • KrisT 30 grudnia 2011 o 2:12 pm

       chyba ktos zapomniał iz nie potrzeba pamieci, komórki mozna cały czas podsłuchiwac. starsze modele tylko podczas rozmowy, a nowe mogą praktycznie same właczyc mikrofon i wywyłac dzwięc na zywo plus… zdjęcia!!! tak nawet zdjęcie moze komorka zrobic sama (lub zdalnie) i wysłac dane.
       Nowe tel. z systemami operacyjnymi mogą praktycznie wszystko. nie wiem czy wiece ale xbox (nie mam) podczas interaktywnej gry wysyłał obraz z kamerki do centrali…. oczywiscie musiał pod podpiety pod siec.
       a te całodzienne nagrywanie,jeszcze w starej komorce- dajcie spokoj! po co, skoro w kazdej chwili mozna człowieka namierzyc i podsłuchiwać!!?? i dobre pytanie gdzie, w jakim pliku byłoby to przechowywane? hakerzy juz dawno by to znalezli i byłoby to niezaprzeczalnym i bardzo niewygodnym doodem przeciwko unym..!!

      • deliriumworld 30 grudnia 2011 o 2:33 pm

       do pewnego momentu też uważałem że np. zainfekowanie BIOS-u jest niemożliwe bo tak „wszyscy” uważali….

       • jakisbuk 30 grudnia 2011 o 2:42 pm

        a ja nadal czekam na wyjaśnienie „ale nowe komórki nagrywają przez cały dzień, by przetransmitować całość w jednej chwili.”

        • Ada 30 grudnia 2011 o 3:56 pm

         Tu jest tylko czesc problemu, na tej stronie znajdziesz inne artykuly o oprogramowaniu Carrier IQ

         http://kopalniawiedzy.pl/smartfon-szpiegowanie-Carrier-IQ-Android-Nokia-Samsung-RIM,14604

        • Peryskop 30 grudnia 2011 o 4:16 pm

         Uwaga to podpucha!
         Sbuk już wykazał, że jest na tyle gramotny, że poszukać potrafi.
         Teraz chce wysondować co dokładnie wiemy o inwigilacyjnych funkcjach komórek.

        • jakisbuk 30 grudnia 2011 o 5:31 pm

         ja nadal czekam na wyjaśnienie tych „rewelacji ” – „ale nowe komórki nagrywają przez cały dzień, by przetransmitować całość w jednej chwili.”

         a wy sobie możecie w te bujdy dalej wierzyć 🙂 – wyjmować baterie z komórek i pakować komórki w folie aluminiową 🙂 a najlepiej to je wyrzućcie, komputery też, do tego powyrywajcie kable ze ścian i odłączcie sie od prądu, nie zdziwie sie jak tu niedługo wyczytam, że jesteście podsłuchiwani przez gniazdko elektryczne 🙂

         widze że po świetach wasza PARANOJA wróciła do normy 😀

         Zdrowia życzę wszystkim w nowym roku – szczególnie psychicznego 😀

        • hjk 30 grudnia 2011 o 9:19 pm

         ale co tu, przepraszam za słowo, „baranie”, wyjasniac? 🙂

         Pierwszy mikrokomputer dostępny publicznie w Polsce słynny „ZX Spectrum” oparty był na procesorze Z-80. Lista instrukcji jego kodu maszynowego obejmowała polecenia dla procesora 1 i 2 bajtowe. Potem za kilka lat się okazało, ze opublikowano listę instrukcji „wojskowych” dostępnych tylko do zastosowań militarnych, gdzie były instrukcje 3 i 4 bajtowe, więc „gumiak” (tak nazywany ze wględu na gumową klawiaturę) nie był takim „dziadem” i miał dużo większe możliwości. Ale tu już były w użyciu pierwsze PCty, wiec nikt się tym już nie zajmował…

         To samo prawdopodobnie ma miejsce ze wszystkimi sprzętami w masowym użyciu, ich możliwości zapewne sa daleko szersze niż te oficjalnie opisywane. A w międzyczasie minęło 25 lat, więc możliwości gadźetów są daleko większe…

     • Cramer 30 grudnia 2011 o 5:34 pm

      Podobnym frajerstwemjest używanie Skypa. Zainstalowany Skype może włączyć mikrofon na żądanie z sieci w dowolnym momencie.

   • Konarski 30 grudnia 2011 o 9:55 pm

    Trzeba trenować łączność telepatyczną 🙂 🙂 🙂
    Czegoś takiego nie namierzą. 🙂

    • hjk 31 grudnia 2011 o 3:28 pm

     mogą i to namierzyć, kto wie… 🙂
     Tu nie chodzi o namierzanie, tylko mogą zablokowac i to byłby jakiś ból…

 4. rabarbarek 30 grudnia 2011 o 7:08 am

  Taki znany epizod z I wojny swiatowej. Nadchodzi Wigilia Bozego Narodzenia. Wojna trwa w najlepsze. Zima , dwie walczace strony nie zaluja sobie amunicji . Po jednej stronie Niemcy , po drugiej alianci [ Francuzi, Anglicy , Szkoci itd] . Nagle jakby Bog przemowil do nich, wstrzymuja dzialania wojenne, zapominaja o wasniach , strzelaniu i wojnie. Podaja sobie rece….

  A co dzialo sie u Monitora na stronie w czasie Swiat ? Kazdy widzial.

  Szkoda , ze do niektorych Bog tego dnia nie przemowil . Wnioski …. choc cisna sie na usta , niech kazdy sobie sam wyciagnie….

  It could happen again: World War I Christmas Truce http://www.youtube.com/watch?v=fCQpNPGq_mU

  • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 8:52 am

   jak sie tutaj obrazek wkleja jaki kod …..IMG SRC=”” ?

   • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 12:26 pm

    Mogę to pokazać tylko grafiką:

    Adres http… to adres danego obrazka. Tu jest przykładowy.
    Możesz dodać parametr „width=300” – aby ograniczyć szerokość np. do 300 pikseli

    • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 2:58 pm

     THX za info

  • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 9:41 am

   Podobnie było na froncie wschodnim.Polacy i Rosjanie,ale tą wiedzę zakopano w niepamięci szczucia „porewolucyjnego,na „pańską Polskę”.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/25/wigilijny-cud-roku-1914/comment-page-1/#comment-38872

  • rambo8 30 grudnia 2011 o 9:45 am

   Bo święta to powinny dla nas być każdego dnia a nie raz do roku.
   Wszystkiego najlepszego z okazji 30 grudnia wam życze 😉

   • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 10:57 am

    rambo8@
    Ach Pan-Prezydent@,pod własnym nickiem.
    Jak zwykle kpiarski,w niewłaściwą stronę.

    • rambo8 30 grudnia 2011 o 11:59 am

     Jak będe chciał to se zmienie nick, a co nie moge ? i to nie jest kpina, bo co niby tylko w święta mamy być dla siebie mili i życzliwi ? jak ci rzołnieże, tak to sie nawalali a przyszły święta to przestali, więc czyż nie powinno być świąt co dzień ? wez idz kogoś zarżnij bo dziś nie ma świąt to można.

     • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 12:05 pm

      A jednak Zeno miał rację. Proszę, nie zmieniajmy nicków, to nie fair.

      • rambo8 30 grudnia 2011 o 12:36 pm

       Z czym miał racje, przecież ten oszołom śledzi kropki na mapie i dobrze wiedział że p.prezydent to rambo i ty zresztą też, nie mam zmiennego ip. a wy macie fobie na punkcie agentów więc na 100% sprawdzacie takie rzeczy. a po 2 moge se i 100 nicków zrobić i nic wam do tego. Czy gdy pisałem jako prezydent to pisałem też jako rambo ? NIE, więc nie wiem w czym rzecz. Następnym razem jak mi sie zechce zmienić nick to wszem i wobec to ogłosze by nie było wątpliwości. Jeszcze raz powtarzam że obaj dobrze wiedzieliście że prezydent to rambo a teraz gdy to potwierdziłem to jakieś wonty macie, czemu gdy pisałem jako prezydent nic nie mówiliście, ja tego nie ukrywałem ale nie czułem potrzeby ogłaszać tego, bo po co ? jak zmieniam nick to na całym wordpresie, a nie żeby se u monitora poświrować. Nic wam do moich nicków chyba nieco sie w główce pojebało może jeszcze jakieś nakazy ?

       • Wesołych Świąt 30 grudnia 2011 o 1:17 pm

        UWAGA UWAGA ogłaszam oficjalnie wszem i wobec że zmieniam nicka rambo8 na powyższy, który jak sama nazwa wskazuje jest rzyczeniem wszystkim czytelnikom jak i wypowiadającym sie Wesołych Świąt każdego dnia roku, bo każdego dnia roku Jezus nad nami czuwa i ma nas w swojej opiece więc radujmy sie z tego w rzyczliwych świątecznych nastrojach. 🙂
        awatar narazie zostaje bo teraz nie chce mi sie zmieniać 🙂

       • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 2:00 pm

        Rambo8@
        „chyba nieco sie w główce pojebało może jeszcze jakieś nakazy ?”
        Przypomnij sobie ,hasło do Pan-Prezydent,sam pisałeś że coś ci się zapomniało,a czy to
        wynika z tego że pojebało,cóż,nie wykluczone.
        No i koniecznie pozdrów,Schziaforum@,
        guru wszystkich klonów.

       • Tola 30 grudnia 2011 o 3:26 pm

        @Rambo -Pewnie,ze sobie mozesz zmieniac nicka , z mojej strony daje ci calkowita racje.
        A czy bylbys tak mily i wytlumaczyl mi dlaczego to robisz?

        • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 5:22 pm

         On jest nieśmiały.

        • bucefał 31 grudnia 2011 o 3:13 pm

         a czemu nie podajesz swojego prawdziwego imienia? – takie byłoby kolejne bzdurne pytanie gdyby dowolna liczba ników była już zabroniona. I do czego to zmierza, wa mać?

  • Peryskop 30 grudnia 2011 o 11:58 am

   Dzięki Rabarbarek za przypomnienie tamtej sytuacji sprzed niemal wieku.

   Trzeba podkreślić i propagować tę obserwację, że ludzie walczący przeciwko sobie są ofiarami manipulacji pasożytów i podżegaczy, którzy zarabiają na zamęcie, wojnach i zamieszkach. Natomiast zwykli ludzie tracą dorobek całego życia, a często też tracą życie swoje i najbliższych.

   Nie dajmy się w ten zbrodniczy interes po raz kolejny wciągnąć !

   Starajmy się wytłumaczyć te mechanizmy naszym sąsiadom, znajomym, krewnym – doraźnym oponentom szykowanym do roli prowokatorów, sędziów, prokuratorów, dozorców, kapo…

   Jedziemy na tym samym wózku, choćby niektórym się zdawało, że są sprytniejsi od reszty.

   Dla tych, którzy uwierzą psychopatom przebudzenie będzie nagłe, brutalne i dramatyczne.

   • hjk 30 grudnia 2011 o 9:27 pm

    Dlatego wciąż aktualne:
    http://gitarq.blox.pl/2007/10/AKURAT-tekst-J-TUWIM-Do-prostego-czlowieka.html
    Gdy znów do murów klajstrem świeżym
    przylepiać zaczną obwieszczenia,
    gdy „do ludności”, „do żołnierzy”
    na alarm czarny druk uderzy
    i byle drab, i byle szczeniak
    w odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
    że trzeba iść i z armat walić,
    mordować, grabić, truć i palić;
    gdy zaczną na tysięczną modłę
    ojczyznę szarpać deklinacją
    i łudzić kolorowym godłem,
    i judzić „historyczną racją”
    o piędzi, chwale i rubieży,
    o ojcach, dziadach i sztandarach,
    o bohaterach i ofiarach;
    gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
    pobłogosławić twój karabin,
    bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
    że za ojczyznę – bić się trzeba;
    kiedy rozścierwi się, rozchami
    wrzask liter z pierwszych stron dzienników,
    a stado dzikich bab – kwiatami
    obrzucać zacznie „żołnierzyków”. –
    – O, przyjacielu nieuczony,
    mój bliźni z tej czy innej ziemi!
    wiedz, że na trwogę biją w dzwony
    króle z panami brzuchatemi;
    wiedz, że to bujda, granda zwykła,
    gdy ci wołają: „Broń na ramię!”,
    że im gdzieś nafta z ziemi sikła
    i obrodziła dolarami;
    że im coś w bankach nie sztymuje,
    że gdzieś zwęszyli kasy pełne
    lub upatrzyły tłuste szuje
    cło jakieś grubsze na bawełnę.
    Rżnij karabinem w bruk ulicy!
    Twoja jest krew, a ich jest nafta!
    I od stolicy do stolicy
    Zawołaj, broniąc swej krwawicy:
    „Bujać – to my, panowie szlachta!”

 5. Ramires 30 grudnia 2011 o 7:11 am

  Za Dwa dni początek osławionego roku 2012. Co przyniesie ? Praktycznie wszyscy jasnowidzący są zgodni w swoich przywidywaniach. Wszystko wyjdzie. Czy to jedna wielka ściema ? Czy wigilię to lepiej zrobić 20 12 2012.

  • rabarbarek 30 grudnia 2011 o 7:29 am

   Obysmy do Wielkanocy dozyli w spokoju. Jesli ” wielcy” dadza sobie na wstrzymanie , to w grudniu dostaniemy nowy kalendarz Majow. Juz nad tym pracuja. Jesli oni sa zupelnie spokojni to my tez nie mamy sie czego bac.

   • hjk 30 grudnia 2011 o 9:24 pm

    Co przyniesie to mozemy tylko się spodziewać, ale już wiemy co przyniosło € włochom:
    http://biznes.onet.pl/wlochy-od-2002-r-sila-nabywcza-pieniedzy-spadla-o-,18493,4985897,3219970,199,1,news-detal
    A dodatkowo ponieważ spadła im siła nabywcza, zaczeli się zadłuzać, zeby nie tracic standardu życia, co doprowadziło do obecnego kryzysu…

 6. ... 30 grudnia 2011 o 8:32 am

  Bóg cudów – lektor PL (FULL MOVIE 1:25:03) http://www.youtube.com/watch?v=6zs7mChHyBM
  ZIEMIA zostanie odnowiona i oczyszczona z grzechu i zła m.in zapanuje harmonia miedzy zwierzetami – kiedy objawi sie antychryst nie sprawi ze miedzy zwierzetami bedzie harmonia , nie bedzie w stanie zmienic instynktu zwierzat , antychryst równiez nie unicestwi wszystkich dzieł ludzkich w nadnaturlany sposob ogniem tak jak to zrobi PAN JEZUS zanim odnowie ziemie

  ” będzie wilk gościem jagnięcia, a lampart będzie leżał obok koźlęcia, cielę i lwiątko, i tuczne bydło będą razem, a mały chłopiec je poprowadzi. (7) Krowa będzie się pasła z niedźwiedzicą, ich młode będą leżeć razem, a lew będzie karmił się słomą jak wół. (8) Niemowlę bawić się będzie nad jamą żmii, a do nory węża wyciągnie dziecię swoją rączkę. (9) Nie będą krzywdzić ani szkodzić na całej mojej świętej górze, bo ziemia będzie pełna poznania Pana jakby wód, które wypełniają morze ” KSIEGA IZAJASZA 11:6-9

  ” my oczekujemy, według obietnicy nowych niebios i nowej ziemi, w których mieszka sprawiedliwość ” 2 LIST PIOTRA 3:14

  ” I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. (2) I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego. (3) I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi. (4) I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły. (5) I rzekł Ten, który siedział na tronie: Oto wszystko nowym czynię. I mówi: Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe. (6) I rzekł do mnie: Stało się. Jam jest alfa i omega, początek i koniec. Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywota. (7) Zwycięzca odziedziczy to wszystko, i będę mu Bogiem, a on będzie mi synem. (8) Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga ” OBJAWIENIE JANA 21:1-8

  , KRÓLESTWO BOŻE ostatecznie bedzie na ziemi a sam BÓG OJCIEC bedzie mieszkał wsród niesmiertelnych ludzi
  PRZYSZŁE ŻYCIE NA ODNOWIONEJ ZIEMI : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

  • hjk 30 grudnia 2011 o 1:08 pm

   * ”my oczekujemy, według obietnicy nowych niebios i nowej ziemi, w których mieszka sprawiedliwość ” 2 LIST PIOTRA 3:14
   i
   * „KRÓLESTWO BOŻE ostatecznie bedzie na ziemi a sam BÓG OJCIEC bedzie mieszkał wsród niesmiertelnych ludzi”

   Nie uważasz, ze te 2 frg są sprzeczne?

   • ... 30 grudnia 2011 o 2:17 pm

    nie ma zadnych sprzecznosci w Biblii , sa tylko ludzie ktorym sie wydaje ze sa sprzecznosci , nowe niebiosa czyli nowy kosmos ,

    • hjk 30 grudnia 2011 o 9:30 pm

     W biblii nie ma, ale to 2gie zdanie nie jest z biblii, bo nie podano „współrzędnych”…

 7. Maksymilian 30 grudnia 2011 o 9:00 am

  Ponieważ cały akapit o Zenobiuszu, więc parę słów o tym blogu. Sporo na nim spraw religijnych, choć trudno powiedzieć, czy z pozycji katolickich. Zamieszczane są np. różne prywatne widzenia, z powołaniem się na pozwolenie, co jest prawdą. Treści zaś w nich podawane są albo banalne, albo teologicznie wątpliwe, zawsze jednak dotyczą spraw ludzkich, nie boskich. Same komenty, jak należy sądzić, właściciela bloga, świadczą o modnym u nowoczesnych katolików wybieraniu prawd w które należy wierzyć (po grecku heresis) lub o nieznajomości katechizmu. Nie dopuszczam myśli, że Zenobiusz zna nauki, lecz celowo cokolwiek zmienia.
  Tak przy okazji, rzadko tam wprawdzie zaglądam, ale kiedyś, chyba z jakieś osiem-dziewięć miesięcy temu, pozwoliłem sobie (pod studiach doktoranckich na dawnym ATK) poprawić w komentarzu jakieś twierdzenie, i dostałem bana 🙂
  W moim odczuciu raczej sekciarz.

  • Tola 30 grudnia 2011 o 11:21 am

   @Maksymilian – a tobie to o co chodzi dokladnie ,oprocz oceny tego blogu?

  • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 11:35 am

   Maksymilian@
   Drogi uczony w Piśmie,nieznany mi internauto.
   (boć żaden Maksymilian,u mnie nie pisywał,
   a już :wielonickowość” jest sytmptomatyczna.)

   „Zamieszczane są np. różne prywatne widzenia,”
   Zamieszczone są ,by ludzie mogli sobie wyrobić zdanie,o czym wiedziałbyś,ale powiadasz:

   „rzadko tam wprawdzie zaglądam,”
   Wiele tych prywatnych objawień,jednoznacznie oceniam,jako dywersyjne i fałszywe,
   niestety,nie spotkałem się z wielu wypowiedziami,które podobnie by to podsumowywały,zwłaszcza,wybitnych doktorantów teologii,
   (kiedy obrona pracy doktorskiej???)

   ” jakieś osiem-dziewięć miesięcy temu, pozwoliłem sobie (pod studiach doktoranckich na dawnym ATK) poprawić w komentarzu jakieś twierdzenie, i dostałem bana ”
   Co do tego ostatniego ,prosiłbym o linka.Wystarczy wpisać swój ówczesny nick ….powiedział/a Zenobiusz blog w Googlu,i tak nie marnując czasu,uwiarygodnić ,swoje zarzuty.

  • Mariusz 30 grudnia 2011 o 11:40 am

   oto właśnie typowy przykład … ,ehhh
   @Maksymilian nie jestem właścicielem bloga zenobiusz.wordpress.com chociaż często komentuję wpisy na nim. Nie znam nawet osobiście jego właściciela.
   Radzę również nie kierować się odczuciami bo niestety prowadzą do krzywdzących osądów co nie przystoi doktorowanemu katolikowi. Zasmuca mnie również ton wypowiedzi bo spodziewałem się od tak dobrze wykształconego katolika świadectwa miłości i delikatności w stosunku do drugiego człowieka, a w szczególności do takiego, który szuka w swoim życiu Boga i być może błądzi.
   Ja akurat widzę u Zenobiusza świadectwo nawróconego człowieka poszukującego „drogi, która przez prawdę prowadzi do życia”!

   • Peryskop 30 grudnia 2011 o 12:32 pm

    @Maksymilian to typowy rozwalacz ze „sprytnie” dobranym nickiem, żeby mniej zorientowany czytelnik nabrał respektu do jego wpisu wobec skojarzenia z osobą św. Maksymiliana Kolbe.

    Perfidna uzurpacja.

  • wizzgaa 30 grudnia 2011 o 12:18 pm

   Nonsens Maksymilianie . Przeanalizuj sobie rzetelną definicję sekty . Jako osoba „po studiach doktoranckich ” – nie powinieneś miec problemów metodologicznych .

   • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 12:38 pm

    Ależ,on pisze przecież ,
    „W moim odczuciu raczej sekciarz. ”
    Odczucie ,typowe narzędzie poznawcze,
    Naszego Uczonego w Piśmie.

    • Joanna 30 grudnia 2011 o 2:57 pm

     Oj tak! „Czucie i wiara mocniej mówią do mnie, niż mędrca szkiełko i oko”-to Mickiewicz i romantyzm. Romantyzm krytykowany przez tradycyjnych katolików z Bractwa Św.Piusa. Więc jaką sektę reprezentuje Makymilian?

   • KrisT 30 grudnia 2011 o 5:08 pm

    dlaczego zeno nie robi takiej analizy w stosunku do innych??? sam nazwał mnie sekciarzem, po tym jak wkliłem cytaty z biblii nt bałwochwalstwa i nieprawdziwych przekazow!!!
    zresztą ma racje jestem sekciarzem nalezę do KK !!!

    • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 5:15 pm

     KrisT, może dlatego, bo wy macie swoją analizę na wiadomym ci blogu, gdzie się systematycznie opluwa (mało powiedziane) porządnych ludzi?
     Szczerze, powinienem wszystkich, którzy się tam udzielają zbanować. Tego typu „publikacje” są nieakceptowalne w kulturze łacińskiej.

    • cosima 30 grudnia 2011 o 9:05 pm

     Pan Krist może nie jest sekciarzem ale bardzo prawdopodobne , że jest pod wpływem jakiejś dominującej nad nim osobowości . Taki wniosek nasuwa się po pobieżnym nawet przejrzeniu kilku blogów .

 8. STAŁY CZYTELNIK 30 grudnia 2011 o 9:32 am

  Panie monitor

  Co z Pana sensacyjnymi materiałami o aktorach NWO?????????
  Co z tą wojną na górze o której Pan mówił??????
  Że nie wszystko jest jak nam się wydaje?????????

  Zaczął Pan artykuł i w połowie zakończył

  Kicha trochę. 😦 😦 😦 😦

  • Peryskop 30 grudnia 2011 o 10:29 am

   Jak pan taki STAŁY CZYTELNIK, to zna pan żródła, jest pan zapewne oczytany,
   wyposażony w język obcy – więc do dzieła !

   Dlaczego chcesz spychać robotę na zawalonego sprawami wolontariusza Monitora ?

   Jeśli STAŁY CZYTELNIKu zaglądasz tu aby się doinformować, to daj też coś z siebie.

   Bo w przeciwnym razie wyjdze na to, że jesteś gapowiczem i pasożytem.
   A może i trollem ?

   Jeśli nie będzie reakcji to STAŁY CZYTELNIK = Kicha nie trochę , a na całego.

  • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 12:11 pm

   STAŁY CZYTELNIK – czytałeś mój wstępniak? Wyssało ze mnie energię, a ten materiał z aktorami wymaga dużego wkładu pracy. Nie chcę wsadzać niedopracowanego materiału, bowiem temat jest bardzo ważny – telewizja jest bronią masowej zagłady.
   Krótko o tym co odkryłem. Otóż sądzę, że publikacje Chiariniego mogą desperacką próbą przejęcia kontroli nad tym tematem i skierowania do na fałszywy trop. Umieszcza on prawdziwe sensacje razem z oczywistym fałszem.
   Znalazłem podobne publikacje innych ludzi, które są jeszcze mocniejsze – przebadanie tego wszystkiego wymaga kilku wolnych dni od pracy, których po prostu nie mam.

   • Tola 30 grudnia 2011 o 3:33 pm

    @monitorpolski nie tlumacz sie , ja jestem ci bardzo wdzieczna i pelna podziwu za to,ze wogole ci sie chce.Nie tlumacz sie nikomu :)))

 9. Tuptusia 30 grudnia 2011 o 10:18 am

  PRAGNIJCIE ZBAWIENIA

  Bóg Ojciec – Zaakceptujcie tą ostatnią szansę, albo spójrzcie w twarz straszliwej karze
  Posłanie Boga Ojca dla Marii Bożego Miłosierdzia, środa, 28 grudnia 2011, godz. 15:15
  http://www.thewarningsecondcoming.com/, w j. pol. http://www.internetgebetskreis.com/pl/

  Moja córko, masz teraz obowiązek poinformowania Moich dzieci wszędzie na całym świecie, o tym, że naglącym jest, aby pragnęły zbawienia.

  Bo to z powodu Mojego ogromnego Miłosierdzia, Ja posyłam teraz Mojego Syna, aby ofiarować ludzkości ostatnią szansę powrotu do Mnie, Ich Ojca Niebieskiego.

  Mogę ujawnić, że to ogromne Miłosierdzie, jakie okazane zostanie wszystkim Moim dzieciom, będzie miało miejsce tylko jeden raz.

  One, Moje dzieci, muszą zaakceptować tą ostatnią szansę zbawienia albo zaakceptować, że na świat spadnie straszliwa kara.
  Każda pojedyncza dusza na ziemi będzie wkrótce świadkiem znaków rozświetlenia sumienia.
  Każda z nich zostanie rzucona na kolana, z poczuciem wstydu, gdy zobaczy, prawdopodobnie po raz pierwszy, jak boleśnie grzechy jej widziane są Moimi Oczami.

  Ci, o dobrym i pokornym sercu, zaakceptują to wielkie miłosierdzie z wdzięcznością i ulgą.

  Dla innych będzie to bardzo trudny proces i wielu odrzuci Moją Rękę miłości i przyjaźni.

  Módlcie się usilnie za te dusze, Moja córko, bo bez modlitw nie można dać im drugiej szansy.

  Świat zaakceptuje w końcu potęgę Swojego Ojca Niebieskiego, kiedy każdy wszędzie na świecie będzie świadkiem cudu na niebie.

  Narodziny nowego świata są nieomalże nad wami. Schwytajcie teraz Moje miłosierdzie, póki jeszcze możecie. Nie odkładajcie tego na ostatnią minutę.

  Połączcie się w jedności ze Mną, aby objąć Nową Erę Pokoju, która czeka wszystkie te piękne dusze, które Mnie kochają.

  Miłosierdzie Moje jest tak wielkie, jednakowoż, aby modlitwa – którą Mój Syn dał światu przez ciebie, Moja córko, o uwolnienie dla tych dusz – była tak potężna, żeby dusze, które są nadal w ciemności mogły [być] i zostały zbawione. (patrz poniżej 13 Modlitwa, Krucjaty Modlitewnej)

  (13) Modlitwa o uwolnienie dla odrzucających Jesusa podczas Ostrzeżenia – 11 grudnia 2011 Bóg Ojciec uroczyście obiecał szczególne łaski dla odmawiających przez miesiąc modlitwę za naszych braci i siostry, którzy stale odrzucają Miłosierdzie Boże – dzięki tej modlitwie zostaną uratowani.

  Och Ojcze Niebieski przez miłość Twojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, Którego Męka na Krzyżu wybawiła nas od grzechu, ja proszę, zbaw wszystkich tych, którzy wciąż odrzucają Jego Rękę Miłosierdzia.
  Zalej ich dusze, Drogi Ojcze, oznakami miłości.
  Ja błagam Cię, Ojcze Niebieski, wysłuchaj mojej modlitwy i zbaw te dusze od wiecznego potępienia.
  Za przyczyną Twojego Miłosierdzia pozwól im być pierwszymi, którzy wejdą do Nowej Ery Pokoju na Ziemi. Amen

  Pamiętajcie dzieci o potędze modlitwy i jak może ona złagodzić karę.
  Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby świat mógł i został zbawiony i aby można było zapobiec Wielkiej Karze.

  Wasz Ojciec Niebieski
  Bóg Najwyższy

  PRAGNIJCIE ZBAWIENIA

  W tym orędziu Bóg tak właśnie woła do każdego człowieka, chce nas przynaglić do skupienia się nad pragnieniem zbawienia nie tylko dla nas samych ale i dla tych, którzy w tych czasach nie chcą słuchać Jego Głosu.
  A my – chociażby na tym blogu – czego najbardziej pragniemy? Zbawienia? …

  Pan Bóg poprzez orędzia „Ostrzeżenie” trzeci raz woła o modlitwę ratującą przed potępieniem – w orędziach: 11 grudnia 2011, 22 grudnia 2011 i 28 grudnia 2011.
  Tu jest dramat Boga, i On Sam podaje nam słowa – ich wypowiadanie powstrzyma straszliwy dramat ludzkości, trzeba tylko spełnić Jego prośbę.

  Czytając powyższe orędzie przypomina mi się
  modlitwa błagalna z 28 listopada 2009 r. Vassuli Ryden

  Czuły Ojcze, nie wylewaj Twojego gniewu na to pokolenie,
  aby nie zginęło zupełnie.
  Nie wylewaj na Twoje stado rozpaczy i cierpienia,
  albowiem wtedy wody wyschną i natura zwiędnie.

  Wszystko upadnie wobec Twojego gniewu
  nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.
  Żar Twojego Tchnienia podpali ziemię,
  zamieniając ją w ugór!
  Ponad horyzontem ukaże się gwiazda.

  Noc zniszczeje i popiół spadać będzie jak śnieg zimą,
  pokrywając Twój lud niczym zjawy.
  Miej Miłosierdzie dla nas, Boże,
  i nie osądzaj nas surowo.
  Wspomnij na serca, które radują się w Tobie,
  a Ty – w nich!

  Wspomnij na Twoich wiernych i nie dopuść,
  by Twoja Ręka spadła na nas z mocą,
  W Twoim Miłosierdziu podźwignij nas raczej
  i umieść Twoje nakazy w każdym sercu. Amen.

  Z wypowiedzi Vassuli:
  „Jeżeli będziemy odmawiali tę modlitwę, Bóg ocali nas od katastrofy.
  (…)Bóg powiedział do Abrahama, że jest gotów ocalić Sodomę i Gomorę, jeżeli znajdzie się tam choćby 10 dobrych ludzi. Jednak nie było żadnego z wyjątkiem Lota i jego rodziny. Bóg wie, że nie jesteśmy podobni do Abrahama, który wiedział, jak się z Nim targować i On wkłada w nasze usta słowa targowania się, abyśmy je wypowiedzieli! W tej modlitwie, o którą prosił Bóg, wkłada On w nasze niezdolne usta błagania: „miej Miłosierdzie dla nas, Boże, i nie osądzaj nas surowo”. Następnie, przypominając Mu o wiernych i tych, którzy Go miłują, aby chociaż tych wziął pod uwagę.”

  Następnie 18 grudnia 2009r. Pan dał orędzie – tu fragmenty.
  (…) cóż oglądają Moje Oczy? Stwierdziłem, że niewielka liczba kroczy naprawdę Moimi drogami, lecz większość trwa w grzechu, wykonując pracę szatana. Nie łudźcie się, gdyż w nadchodzących dniach zostaniecie przeznaczeni na zagładę, ponieważ nie postępujecie zgodnie z Moim Słowem. Jeśli ktoś dziś odmawia dania posłuchu Moim przykazaniom, Mój Ojciec także odmówi mu mieszkania w niebie. A ty, który przyjąłeś Moje Imię, lecz działasz gwałtownie, w gniewie i pysze, tę samą chłostę, jaką twój ostry język posługiwał się wobec braci ty także otrzymasz i twoje grzechy cię potępią. A ty, który jeszcze śpisz w twej apatii i letargu nie myśl, że cię nie zauważyłem. Zostaniesz zaliczony do pogan i zbierzesz to, co zasiałeś(…)
  Katastrofa jest już u drzwi i liście zwiędną. Zmieńcie wszyscy wasze postępowanie i wasze czyny. Nie pozwólcie, aby was pokonało zniszczenie. Wejdźcie na prawą drogę i porzućcie wasze obrzydliwości i zboczenia. Niechaj wasze serca zdecydują się na Mnie, waszego Pana, jeśli nie chcecie się zamienić w popiół jak spalone miasto.
  (…)posługuję się wobec was łagodnością. Jestem znany z tego, że doprowadzam was do rozkwitu, jeśli tego pragnienie, a jeśli to konieczne nawadniam was Moimi Łzami. Jestem znany jako Dobry Pasterz, który nigdy nie porzuca Swoich owiec. Prowadzę was na zielone pastwiska, ale kiedy traktaty są zrywane i kiedy świadkowie, jakich posyłam są lekceważeni i odrzuceni, czy mogę milczeć? Skoro wiem, że kierujecie się ku ostatecznej zagładzie, miałbym nie reagować?
  Na podstawie tekstów: http://www.voxdomini.com.pl i http://www.duchprawdy.com

 10. pio9a 30 grudnia 2011 o 10:39 am

  Kazanie ks. Piotra Natanka – 29.12.2011 http://www.youtube.com/watch?v=cn0lSWepCW0

  • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 12:02 pm

   Apropo natanka ….. , na tym nagraniu w tle zanim, za tymi złotymi gadżetami dewocjonaljami JESt COŚ JAK JAKIŚ KRZYŻ TAK JAK KRZYŻACY NOSILI.

   Po co ten krzyż krzyżacki ? czy co to jest wogóle i co oznacza ? .. jaki ergregor system kultu wierzeń czy co … ? …. no i ta choinka (szkoda drzew), jezus nie robił choinek i ani apostołowie baniek na choinkach nie wywieszali …. Po co to robią … ?

   Natanek dobrze jedzie na system, ale też dobrze ludziom miesza w głowach, no ale mówi o tych masonach satanistach.

   Ale o bogu JAHWE nic nie wspomni, a to imie boga i pisze to ileś tam tysiency razy w katolickiej bibli 1000-lecia. Dlaczego księża nie mówia o tym, lub się boją, lub nie uznają. Sam niewiem …. , ale może ktoś bedzie wiedział ……

   ===================================
   MOŻE „@jakisbuk TROL” wie…. 😉

   • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 12:11 pm

    ” Jezus nie robił choinek i ani apostołowie baniek na choinkach nie wywieszali …. Po co to robią … ?”
    Poprawiłem Jezus na dużą literę,bo aż oczy bolą.
    Tak nawiasem,apostołowie chodzili w sandałach,też tak w zimie chodzisz,na pewno też nie używali komputerów.

    • jakisbuk 30 grudnia 2011 o 12:19 pm

     jakzawsze > ciesz mnie że Ci dziś lepiej – przynajmnij przestałeś bluzgac – to już jakaś poprawa 😀

     a co do JAHWE – masz racje

     • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 12:47 pm

      Zbuk@

      Zaczynam wszystko rozumieć.
      Chodzenie od drzwi do drzwi „Starsi” uznali,za mniej skuteczne ,
      niż aktywność w internecie,i stąd to stałe J.H.W.H,
      jako podstawowy problem na wielu blogach.
      Dwa zdziwienia ,mi odpadają.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Czemu nagle przestali nachodzić domy, moich bliskich i znajomych ,”Świadkowie”,
      i skąd taki wysyp sekciarzy na blogach.
      Nawiasem ,jest takie prawnicze przysłowie:
      „Nikt tak nie kłamie,jak naoczny świadek.”

      🙂 🙂 🙂

      • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 12:52 pm

       Nie upadajcie na duchu jednak,
       wszak Nadzieja nigdy nie umiera.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/28/cud-nawrocenia-swiadka-jehowy/

       • borsuk7 31 grudnia 2011 o 12:46 am

        Zeno przeczytaj sobie książkę- http://www.fkatolicyzm.fora.pl/ksiazki-chrzescijanskie,15/watykan-zdemaskowany,226.html

        Czytałem, dobra jest i świetnie udokumentowana.

      • jakisbuk 30 grudnia 2011 o 12:57 pm

       Zeno ja problemu z J.H.W.H nie mam – ma go „jakzawsze”
       dla jasności, nie mam również problemu z innymi bogami jak Zeusa, Ra i inni 😀

     • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 12:51 pm

      nie ma źle , panowie, a czasmi to sobie lubie poklnąc jak każdy , bo język łaciński bardziej dociera do ZOMBI, nikt nie jest świenty a napewno nie ja … 🙂

    • borsuk7 31 grudnia 2011 o 12:28 am

     Słaby argument,co ma odzież do ewidentnych pogańskich zwyczajów? Nie będę wklejał linków bo każdy może zajrzeć do Wikipedii.

   • Tola 30 grudnia 2011 o 3:37 pm

    Moze takie slowo :” tradycja” cos ci podpowie

   • deliriumworld 30 grudnia 2011 o 4:40 pm

    Zgadza się jest to imię Boga Ojca, gdzie On sam Mojżeszowi przekazał w jednym przykazaniu:
    „Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, nadaremno; bo nie będzie miał Pan za niewinnego tego, który by wziął imię Pana, Boga swego, nadaremno.”, wyważenie w tej sprawie moim zdaniem jest bardzo istotne, no chyba że jesteś”Świadkiem” tego imienia (wybranym), to masz je wtedy oczywiście prawo wypowiadać w co drugim zdaniu (ironia)

    • masakalambura 30 grudnia 2011 o 5:12 pm

     Tłumaczenie Izaaka Cylkowa (żyda dla polskojęzycznych żydów z 1895 r.) tego przykazania jest nie nadaremno, ale do fałszu. „Nie będziesz brał Imienia Pana, Boga twego do fałszu”
     Zatem Imię to można wypowiadać bardzo często aby podkreślić Prawde wychodzącą z ust oraz aby wychwalać Błogosławionego Stwórcę. Boga Jedynego.

     Nie po to Jezus (pokój z Nim) cieszył się w Ewangelii, że objawił Święte Imię swoim uczniom, aby ci uczniowie Go nie znali, nie uczcili i nie wychwalali.

     • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 5:44 pm

      No i niechaj polskojęzyczni żydzi dalej tak czynią,po tym ich poznajemy.Nasi przodkowie rozumieli to tak:
      ” Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy. ”
      Spójrzmy na 4 sytuacje, w których dochodzi często do łamania Drugiego Przykazania.

      Pierwsza sytuacja to wtedy, kiedy coś przyrzekamy, do czegoś się zobowiązujemy w imię Boga. Jak Boga kocham, przyjdę jutro i nie przyjdę, lub Bóg mi świadkiem. W ten sposób czynimy Boga częścią naszego przyrzeczenia. Kiedy coś takiego powiemy to lepiej żebyśmy to słowo dotrzymali, bo kiedy nie dotrzymujemy tej obietnicy, to wciągamy Boga w nasze kłamstwo? Bóg nie pozostawia tego bezkarnie. Księga Kapłańska 19 rozdział 12 werset mówi „Nie będziesz przysięgać fałszywie na Moje imię. Byłoby to zbezczeszczenie imienia Boga twego, Ja jestem Pan”. Księga Jeremiasza 5 rozdział 2 werset „ A gdy mówią „Na życie Pana” z pewnością przysięgają kłamliwie.” W 7 rozdziale Księgi Jeremiasza Bóg powiedział, że używanie Jego imienia fałszywie traktowane jest na równi z mordem, bałwochwalstwem, cudzołóstwem. Bóg dużo mówi na temat składania przysięgi w imię Boga. W Księdze Liczb w 30 rozdziale 3 wersecie:, „Jeżeli mężczyzna złoży ślub Panu albo zobowiąże się do czegoś pod przysięgom, nie może łamać swego słowa, ale winien wypełnić dokładnie to, co wyrzekł swymi słowami”. W księdze Powtórzonego Prawa w 23 rozdziale, wersety 22-24 Bóg mówi, „Jeżeli złożysz ślub Panu Bogu swemu, nie będziesz się ociągał z jego wypełnieniem, gdyż Pan Bóg twój będzie się tego domagał od ciebie, a na tobie będzie ciążył grzech. Jeśli się wstrzymasz od ślubowania nie będzie grzech ciążył na tobie, lecz co z ust twoich wyszło tego strzeż i wypełnij ślub, które twe usta złożyły, jako dar dobrowolny Panu Bogu twemu ”. Pochopnie nie składajmy obietnic, nie wciągajmy w nasze przyrzeczenia Boga
      Druga sytuacja to, kiedy używamy imienia Boga do osiągnięcia określonych celów. Przykładem może być postawa polityków, którzy powołują się na Boga, aby przyciągnąć sobie więcej zwolenników. Czy spełniają oni obietnice przedwyborcze? W gronie ludzi wierzących często jest używane imię Boga szczególnie w ruchu charyzmatycznym, kiedy wierzący mówią „Bóg mi powiedział”. Może zdarzyć się tak, że ci ludzie przedstawiają swoje projekty i wstawiają w nie imię Boga. Spójrzmy na ciekawą sytuacje, która mówi o apostole Pawle. Dzieje Apostolskie 27 rozdział 10 werset, Paweł, jako więzień miał być dowieziony do Rzymu i płynął statkiem. Zanim wypłynęli Paweł, mówi „Ludzie, widzę, że żegluga zagraża niebezpieczeństwem i wielką szkodą nie tylko ładunkowi i okrętowi, ale i naszemu życiu.” Paweł nie powiedział, że Bóg mi mówi…, było to jego wewnętrzne przekonanie, które jak się później okazało pochodziło od Boga, ale Paweł nie użył imienia Boga. Kiedy my mamy wewnętrzne przekonanie nie mówmy, że jest to od Boga, mówmy raczej, że mam przekonanie, które może pochodzić od Boga. W I liście do Koryntian, w 7 rozdziale w 10 „Tym zaś, którzy trwają w związkach małżeńskich, nakazuje nie ja, lecz Pan. Żona niech nie odchodzi od swego męża! A w 12 wersecie „ pozostałym zaś mówię ja nie Pan: jeśli któryś z braci ma żonę niewierzącą i ta chce razem z nim mieszkać, niech jej nie oddala” . W tych dwóch fragmentach Paweł wyraźnie mówi, że macie tak i tak postępować, bo to jest od Pana, oraz macie tak i tak postępować, i to jest ode mnie. Musimy jasno precyzować nasze słowa.
      Trzecia sytuacja to, kiedy używamy imienia Boga, ale nadal prowadzimy grzeszne życie. Każdy z nas jest grzesznikiem i każdy grzeszy, nie chodzi o to, ale używamy imienia Boga, modlimy się, mówimy, że Jezus jest moim Panem, ale tolerujemy grzech, który traw w naszym życiu. Nie może tak być! II List do Tymoteusz 2 rozdział 19 werset mówi: „A przecież trwa mocny fundament Boży taką oto mając pieczęć: Poznał Pan tych, którzy są Jego, oraz: Niech odstąpi od nieprawości każdy, kto wzywa imienia Pańskiego”. Kiedy wzywamy imienia Pańskiego, kiedy wymawiamy imię Boże, musimy odstąpić od nieprawości, musimy rozprawić się z grzechem. Nie możemy wyznawać imienia Jezusa, jako swojego Pana i żyć dla świata. To jest czcze wymawianie imienia Boga, jest to wiara bezowocna. Przykro jest, ale takich ludzi mamy też w kościele. Tacy ludzie byli też w pierwotnym kościele, dlatego św. Paweł w liście do Rzymian w 2 rozdziale w 23-24 wersecie napisał: „Ty, który chlubisz się Prawem, przez przekraczanie Prawa znieważasz Boga. Z waszej to bowiem przyczyny – zgodnie z tym, co jest napisane – poganie bluźnią imieniu Boga”. Pamiętajmy o tym, kiedy wymawiamy imię Boga, kiedy przyznajemy się do Boga, ludzie nas obserwują. Kiedy widzą nasze chrześcijaństwo, nasze chodzenie do kościoła i przyglądają się naszej codzienności i ta codzienność nie potwierdza tego, co robimy w niedzielę, to słowo Boże mówi, że ludzie niewierzący bluźnią imieniu Boga z naszego powodu. W Antiochii uczniowie Jezusa po raz pierwszy zostali nazwani chrześcijanami, tej nazwy nie obrali sami, zostali nazwani tak przez pogan, którzy im się przyglądali. Dlaczego zostali nazwani chrześcijanami? Chrystus po grecku jest Chrystos, a chrześcijanie po grecku to Chrystianos . Chrześcijanin, to nie ten, który jest ochrzczony, a ten, który został „adoptowany” przez Jezusa, który należy do Jezusa, który naśladuje Jezusa.
      Czwarta sytuacja to, kiedy Łączymy imię Boga z przekleństwami i słowami obraźliwymi. Święty Jakub w swoim liście napisał w 3 rozdziale w 9 i 10 wersecie: „Przy jego pomocy (przy pomocy języka) wielbimy Boga i Ojca i nim przeklinamy ludzi, stworzonych na podobieństwo Boże. Z tych samych ust wychodzi błogosławieństwo i przekleństwo. Tak być nie może”. Nie możemy błogosławić Boga i przeklinać boże stworzenie, ludzi. Nie możemy używać przekleństw, kiedy używamy imienia Boga. Ludzie przeklinają też imię Boga. Przeklinają Boga, kiedy wydarzyła się jakaś katastrofa, niepowodzenie wtedy łamiemy przykazanie. Imię Boga musimy mieć we czci.
      Możemy posługiwać się imieniem Boga tylko wtedy, kiedy oddajemy Mu chwałę.
      http://www.krzosek.com/rozwazania-biblijne/dekalog-droga-do-zwyciestw/20-dekalog-droga-do-zwyciestwa-drugieprzykazanie

      • masakalambura 31 grudnia 2011 o 12:10 pm

       I wszystko się zgadza. Dokładnie tak należy rozumieć to przykazanie.

       Problem z tzw wiernymi polega na tym, że przerobili to przykazanie jeszcze mocniej: na wszelki wypadek nie wzywaj Imienia Pana nigdy. Wymaż je ze swych świętych ksiąg i ze swych modlitw, przestań wielbić Pana po Imieniu, które objawił Mojżeszowi i którego używali prorocy. Chrześcijanie do tego stopnia że wolą wzywać Maryję (niech Najwyższy będzie z niej zadowolony) albo Jezusa (PZN) i wszystkich świętych, ich czcić i ich prosić o coś (tzw wstawiennictwo), zamiast zgodnie z tym jak uczył sam Wielki Mistrz modlić się tylko do Boga, Jego Imię wychwalać, do Niego kierować prośby i w Nim pokładać nadzieję, ufając Słowu Jezusa. Ufając że słowo które przekazał było od Boga.

       Całe szczęście Bóg Jedyny ma wiele pięknych Imion: Miłosierny, Wszechmocny, Litościwy, Łaskawy, Obdarowujący, Sprawiedliwy, Jestem Który Jestem, i nimi również można się kierować do Pana. Więc nie jest tak tragicznie.
       Żeby jeszcze wywalić bałwochwalstwo i ustawianie pośredników, to chrześcijaństwo byłoby piękną religią.

 11. ana 30 grudnia 2011 o 10:48 am

  @Monitorpolski
  trzymaj się, będzie dobrze 🙂
  wydaje mi się, że jak człowiek przez dłuższy czas śledzi to wszystko, analizuje — to od tego natłoku informacji można „odpłynąć” ;p oby nie sfiksować 🙂
  ja też to miałam, dlatego ostatnio się tutaj nie udzielałam, musiałam sobie zrobić przeeerwę, żeby odtajać od tych informacji i znowu zacząć trzeźwo patrzeć na ten cyrk co się dzieje wokół nas 🙂

 12. kokoo 30 grudnia 2011 o 10:58 am

  Juz nie dlugo zniszcza kolejne wiezowce czyli Big Ben za 2 dni czy za pol roku…
  Illuminati 2012 attacks exposed! http://www.youtube.com/watch?v=Qqwj4tIH2ds
  (MUST SEE!) London Olympics 2012 Illuminati Card Game NWO Zion False Flag Attack? http://www.youtube.com/watch?v=4s-UWBzZiG0

  • BirD2 30 grudnia 2011 o 11:29 am

   Raczej to nie Big Bed a zegar z Tokyo

   Już prędzej coś się stanie w Japonii podczas Olimpiady

   • BirD2 30 grudnia 2011 o 11:30 am

    Ben*

   • kokoo 30 grudnia 2011 o 11:46 am

    to jest big ben a nie o jakis zegar czy ogladales V Jak Vendetta jak zniszczony zostal big ben na koncu?

    • BirD2 30 grudnia 2011 o 11:56 am

     Oczywiście ale Big Bena tutaj masz

     Ten z tej karty to ni h..ja, niepodobny..

 13. Cramer 30 grudnia 2011 o 11:00 am

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2079184/UK-prepares-emergency-measures-euro-collapse.html
  UK prepares emergency measures for euro collapse to prevent an influx of people and money

  Value of the Pound could surge if euro fails
  Britain’s borders could be temporarily sealed against economic refugees
  Many experts believe the 17-member currency cannot survive the coming year
  Rich individuals from Greece and Portugal are already moving money into UK
  Italian bond auctions ease fears about eurozone debt crisis and help FTSE 100 to make cautious gains

  Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2079184/UK-prepares-emergency-measures-euro-collapse.html#ixzz1i0hPhY8N

  Rząd brytyjski (a także irlandzki – potwierdzone oficjalnie) przygotowuje się na ewentualność upadku euro.
  Miedzy innymi, UK planuje zamknąć granice przed zalewem uchodźców z kontynentu ale przeprowadzić akcję repartriacji obywateli UK za granicą.
  Czytając artykul odnosi sie wrażenie, że biorą pod uwagę początek stycznia.

  • hjk 30 grudnia 2011 o 1:22 pm

   Nie będzie „upadku €” – co najwyzej bankructwo rzadów czy banków i przejscie na lokalne waluty, które to wydarzenia moga wywołać pewne ekonomiczne, polityczne i społeczne zakłócenia i pewnie na to się przygotowują…\
   Ciekawe co u nas – na razie robią zamieszanie dla odwrócenia uwagi z refundacją leków – co na to nasi posłowie i inni „opozycjoniści” – przeciez to jawny poczatek masowej eutanazji (ludobójstwa) słabszych i chorych. Czy nikt tego nie moze zaskarzyć do prokuratury?
   Policja powinna zaaresztowac rząd czy nawet sejm, jeśli to w drodze ustawy, bo stanowią zagrozenie dla zdrowia i żucia publicznego…

   • Cramer 30 grudnia 2011 o 4:08 pm

    Dziwi mnie, dlaczego spodziewaja sie tych „uchodźców z kontynentu” i chcą przed nimi zamknać granicę. Rozumiem wymiana walut, zamieszki – takie rzeczy się zdarzają, ale to nie powód do ucieczki za granicę. Każdy próbuje przeczekać to w domu.
    Czy istnieją siły w Europie, które są w stanie doprowadzić do długotrwałej anarchii?
    W ciągu kilku dni wejdzie wojsko i zaprowadzi porządek jesli policja nie da rady.
    Chyba, że to styl rządów wojskowych doprowadzi spowoduje falę uchodźców.

    • hjk 30 grudnia 2011 o 9:48 pm

     Pewnie to drugie – zamordyzm i totalitaryzm i dopóki tam nie zamkną szczelnie granic, spodziewają sie fali uchodźców…
     Dodtkowo mogą się dołączyć braki żywności, środków do zycia z powodu braku prądu, wody itd. i utrudnionego życia i kazdy spróbuje sie ewakuować tam, gdzie żyje sie w miarę normalnie, jeśli będzie miał za co…

 14. Pikus 30 grudnia 2011 o 11:18 am

  MONITOR uważaj , może chcą wywołać u ciebie nowotwór …
  http://poznajprawde.net/aktualnosci/247-chavez-oskarza-usa-o-wywolywanie-nowotworow.html

  • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 11:56 am

   Zdaję sobie z tego sprawę. Jak na razie to spowodowali jednodniowy paraliż u mojego ojca, podczas gdy ja wyjechałem z miasta. Zrobiliśmy badania, wszystko w normie, ale nie mógł nawet usiąść. Dziś jest ok.

   • KrisT 30 grudnia 2011 o 1:51 pm

    a moze był to zwykły postrzał? lub inna odmiana stanu zapalnego korzeni nerwowych lub poprostu uraz dysku…. macie juz wszyscy paranoje?

    • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 4:14 pm

     Ciekawe, że ten „postrzał” poprzedzony był silnymi falami elektromagnetycznymi. Moja matka też nie mogła spać. No i ciekawe jest też, że przeszło tak szybko jak się pojawiło. Ścięło go w trakcie rozmowy przez Skype z kolegą. Po prostu upadł. Wszystko było w normie -tętno, ciśnienie, cukier, samopoczucie, świadomość, tylko się nie mógł ruszyć.

     • rabarbarek 30 grudnia 2011 o 7:17 pm

      Trudno sie polapac , z ktorej strony nas atakuja. Techniczne nowinki wymyslono nie tylko dla naszej wygody , ale takze po to , aby zrobic z nich uzytek na potrzeby bardziej wyrafinowane. Rozmowy – ostrzezenia ze znajomymi lub zupelnie obcymi ludzmi czesto koncza sie puknieciem w czolo i usmiechem politowania przeznaczonym dla osoby troche obeznanej z tematem. A tu jak widac , smiac sie nie ma z czego.
      Przedswiateczna akcja w stanie Idaho w USA swiadczy o tym najlepiej.
      Rzad stanowy postanowil zainstalowac wszystkim mieszkancom smart meters [ omawiane u nas na stronie wczesniej] . Czesc mieszkancow zgodzila sie bezproblemowo, ale okazalo sie , ze duza ich czesc swiadoma tego co kryje sie pod tymi dwoma slowami , zaprotestowala i nie pozwolila na instalacje tego g…. . Wiadomosci o tym , ze urzadzenie jest niebezpieczne dla zdrowia i moze sluzyc jako ” podgladarka Wielkiego Brata” , rozchodzily sie szybko. Dochodzilo do sytuacji , gdzie technicy przychodzili do domow z obstawa policji lub przeskakiwali ploty , kiedy nikogo nie bylo w domu , zeby wykonac powierzone im zadanie.
      Z kolei w Santa Cruz [ Kal.] wylaczano ludziom prad.
      Nikt nikogo nie prosil o wypelnienie formularza , nikt niczego nie musial podpisywac.
      Historia byla glosna wsrod mieszkancow , przyjechali nawet dziennikarze , ale wiadomosci zostaly zablokowane i tylko blogerzy staneli na wysokosci zadania i powiadomili o incydentach opinie publiczna.

      http://oksafe.wordpress.com/2011/12/17/media-blackout-on-idaho-power-smart-meter-incidents-involving-guns/

   • Konarski 30 grudnia 2011 o 10:04 pm

    Jeśli coś „zamontowali” w twoim domu to wywal to i zniszcz. Jeśli obok twego domu (mieszkania) np. na klatce schodowej przy jakichś licznikach, skrzynkach – to daj kasy i „na piwo” chłopakom by to rozwalili i zdemolowali. Nawet łom, siekierę, przecinaka do rozpruwania im użycz. 🙂
    Pójdzie na „chuliganów”.

    • Konarski 30 grudnia 2011 o 10:07 pm

     może w gniazdku albo przy instalacji elektrycznej…
     Czy rodzice widzieli gdzie i co „majstrowali”?

 15. Rosomak 30 grudnia 2011 o 11:34 am

  @gabriel: /…/Agenci i kanalie powinni też wiedzieć, że już dawno ich pod pretekstem uprzywilejowania zaszczepiono syfem, który pozwala im być posłusznym swoim panom. To działa tak, że kanalia ciągle jest przekonana o możliwości swojego wyboru i podejmowania decyzji. Niestety nie. Nie wykonanie rozkazu skutkuje przykrym stanem umysłu. To już zachipowane bydło./…/

  Zgadzam się. Istnieją rozmaite techniki jak psychotronika, które w połączeniu ze spożytymi środkami na bazie narkotyków powodują stan permanentnego oszołomienia (np. 2 tyg.) podczas którego przyjmuje się do wiadomości i wykonania określone „podszepty” będące w istocie rozkazami. Piszący te słowa boleśnie odczuł to w 2007 r. na sobie. Tylko szczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że zaplanowana przez ewidentnych bandziorów – grających czasem dla niepoznaki role dobrych wujków i ciotek – katastrofa rodzinna skończyła się wówczas na strachu i niewielkiej stłuczce. (Monitor prawdopodobnie pamięta kto zacz i o czym tu pisze.) Sprawa jest bardzo poważna, bo posługując się tego rodzaju sposobami, metodami, technikami, czy jak je tam nazywać, można wywołać u człowieka (a prawdopodobnie nawet u całych zbiorowości) określony stan, w którym działa się w transie wykonując polecenia, na co nakłada się sinusoida emocji (np. strach i przerażenie, a w przeciwwadze radosna euforia) oraz wywoływanie stanu podświadomości. To faktycznie oznacza tylko krok od „zachipowanego bydła”. Przeżywałem ten stan osobiście w okresie mojej szczególnej aktywności zawodowej (dokumentalistyka), kiedy dotknąłem faktów niewygodnych dla oficjalnej (spreparowanej) wersji historii, a na dodatek w swojej naiwności usiłowałem je przedstawić ogółowi. Musimy być wyjątkowo ostrożni, bo poruszając tematy tabu stąpamy po kruchym lodzie. Wierzę w ostateczne zwycięstwo Prawdy, Dobra i Piękna. Wierzę w powtórne przyjście Chrystusa i Jego oraz Jego Matki zwycięstwo nad Szatanem i zamętem, które sprowadził na ludzkość przez pewien jej lucyferyczny odłam, który moooże kiedyś się nawróci. Bez pomocy Siły Wyższej nie potrafimy się już obronić. Sprawy zaszły zbyt daleko (rewolucje, wojny, powstania, czystki, ludobójstwa, niszczenie depozytoriów pamięci etc.). Nie wolno jednak nigdy tracić Wiary, Nadziei i Miłości. One, plus wiedza i myśl – też są bronią. Przepraszam, za niektóre trywializmy, ale nie mam czasu na ekwilibrystykę formy, spisałem tylko pokrótce, jak te sprawy widzę. Pozdrawiam Gremium Ludzi Dobrej Woli.

 16. Paweł Fornalski 30 grudnia 2011 o 12:13 pm

  ciekawy wywiad
  James Casbolt 1-4 PL http://www.youtube.com/watch?v=2MwAz3kheeY

 17. yaphoto 30 grudnia 2011 o 12:27 pm

  „Bracia Polacy,

  Chcę powiedzieć tych kilka słów.

  My – Ruscy i Polacy – jesteśmy jednym Słowiańskim ludem. Nasze historie przeplatały się i jak to często bywa naszą odmienność (kulturową, językową, religijną) umiejętnie wykorzystywali (i wykorzystują) żydzi. Nie ma co się nadal oszukiwać tymi zakłamanymi PRL-owskimi lekcjami historii, gdzie uczono nas, że Rosjanie byli, źli i rusyfikowali Polaków, że nie dawali prawa na istnienie państwa Polskiego.

  Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

  Dziś już nie tak trudno odnaleźć prawdę, która przejawia się w tym, że to żydzi sponsorowali tajne ugrupowania antycarskie.

  Że za zamachami terrorystycznymi na cara, do których wykorzystano Polaków, nie stali polscy patrioci, lecz żydzi.
  Że carska tajna policja nie wysyłała na Syberię na zesłanie niewinne osoby, lecz członków masonerii. Mickiewicz jest dobrym tego przykładem. Wiem, że piszę coś co podważa Wasz światopogląd i to w co dotychczas wierzyliście.

  Najlepszym przykładem szerzenia nienawiści pomiędzy naszymi narodami jest Białystok w 1906 roku. Kiedy to żydzi w tym samym czasie rzucili w katolicką procesję bombę, a w prawosławną, która tez odbywała się w tym samym czasie padły strzały. Sprawcy zostali wykryci i okazali się nimi żydzi.
  W Federacji Rosijańskiej też truje się ludzi antypolskością, w oficjalnej TV mówi się o polakach jako o neofaszystach, którzy nienawidzą Rosjan.
  Bracia Polacy to nie Rosjanie są winni za Katyń, to nie Rosjanie są winni za stworzenie PZPR i tzw PRL-u. Nie było wojny rusko-polskiej w 1920 roku. Trzeba odróżniać to co rosyjskie od tego co sowieckie, lub obecnie eReFenowskie. Naszymi rękoma nas dzielą i skłócają nasi wspólni wrogowie.

  Dziś oba nasze narody są pod tą samą okupacją.
  I pomoc nam może już tylko miłosierny Bóg.”

  Russkij Marsz
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/11/russkij-marsz/

  „Tego roku 4 listopada odbyły się w 50 miastach Rosji marsze i mityngi Rosjan nacjonalistów, prawosławnych, patriotów, najzdrowszej i najtwardszej części rosyjskiego narodu w walce z żydowskim jarzmem „kremlowców”, ciemiężących Rosję, zalewających ją pornografią, ideami dzieciobójstwa, pedalizmem, grabiących bogactwa Rosjan, niszczących ich, w pocie czoła wybudowane, zakłady przemysłowe i rolnictwo. Stają razem przeciwko „wilkom w owczej skórze” a raczej chazarom udających patriotycznych Rosjan.

  Przedstawiamy krótką relację z „Ruskiego Marszu” mającego miejsce, jak już nadmieniliśmy, 4 listopada tego roku w Moskwie, w dzielnicy Liublino. W pochodzie i mitingu wzięło udział ponad 25 tysięcy ludzi, przemawiali czołowi przywódcy rosyjskiego ruchu wyzwolenia narodowego tacy jak Iwan Mironow (syn Borysa Mironowa), Alieksiej Nawalnyj, Danił Konstinow (Liga Obrony Moskwy), Alieksandr Biełow (Russkije), Dmitrij Diemuszkin (Russkije).

  Prowadzili całe przedsięwzięcie : Anna Gorbunowa (ROD) Władimir Jermołajew (Russkije).

  W mityngu wzięły udział także delegacje nacjonalistów francuskich, walijskich, szkockich, serbskich i węgierskich.”

  • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 12:35 pm

   To możesz mi powiedzieć kto dopuścił do wystąpień podczas wiecu ludzi Bieriezowskiego, żydowskiego oligarchy, który jest poszukiwany listem gończym m.in. za kradzież mienia o wartości 10 miliardów dolarów? http://www.youtube.com/watch?v=C_gKLhYMhIw
   Toż ta cała impreza była sfinansowana przez Bieriezowskiego, agenta Rotszyldów!

   • yaphoto 30 grudnia 2011 o 12:51 pm

    Nie manipuluj Monitor! To nie byl Russkij Marsz z 04.11.11 a wiec ogolnie opozycyjny z 24.12.2011 krecony pejsami demokratow ! Oczywiscie tlumnie na nim stawili sie Ruscy Narodowcy i wzieli sprawy w swoje rece.
    Tutaj masz dowod: http://www.youtube.com/watch?v=k8Lv7J-stNg

    • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 4:23 pm

     Ok, to wyjaśniłeś. A czy nie sądzisz, że to ta sama ręka organizuje? Pamiętasz wiece i marsze „opozycji” w Libii, Egipcie na Ukrainie?
     Przecież wiadomo, że zorganizowanie czegoś takiego wymaga dużych nakładów i odpowiednio wsadzonych ludzi. W Polsce jest cała masa niezadowolonych i g.. wychodzi. Zresztą Marsz Niepodległości też miał swoich organizatorów, być może jego cel był też inny niż w końcu wyszło (na szczęście).

     • yaphoto 30 grudnia 2011 o 7:25 pm

      A o ktorych wiecach i marszach w Rosji slyszales w zydomediach? Tam masz i swoich trockistow. O ruchu Ruskije Soprotivlenije i Ruskom Marsze nie slyszales napewno. Twoja uwage przykula dopiero powyborcza wrzawa i wiec z 24.12.

      Jak to wygladalo ostatnio w Polsce? Szczuka z kolorowymi pedalami na glownych kanalach pejsatych mediow, a lewackie burdy przypisane spokojnie maszerujacym nacjonalistom. Czy Ty myslisz, ze w Rosji jest inaczej?

      Jeszcze raz powtarzam: osia „konfliktu” w Rosji jest biznesowo-polityczne „przedstawienie” sponsorowane przez ultra-ortodoksyjny zydowski Chabad, ktory rzadzi Kremlem i Kongres Zydowski, za ktorym stoja sily demokratyczne (Zachod). Z tego uscisku niedlugo wyskoczy jakis ruski-Palikot.

      • masakalambura 31 grudnia 2011 o 12:37 pm

       Łatwo jest zwalić winę za własne problemy na inny naród. Podobnie robili hitlerowcy. I mimo że sam nie lubię syjonistycznej polityki (nie podoba mi się świeckość w obecnym wykonaniu zachodu) to ostrzegałbym raczej przed takim myśleniem. Nie prowadzi ono do niczego dobrego i nie rozwiązuje żadnego problemu, a wiele nowych tworzy tj nienawiść, nieufność, rasizm i tego typu głupotę.

       To, że tak łatwo dajemy się niszczyć od środka powodują: nasza kłótliwość, nieumiejętność rozmawiania na poziomie (zniszczyliśmy szlachtę i szlachetności nie popieramy), zbytnio rozbudowane ego narodowe, pijaństwo i wynikająca z niego nierzetelność w działaniu i lubieżność, zbyt rozbudzone oczekiwania i kilka innych.
       Te cechy łatwo rozwijać od środka a zawsze są grupy pragnące większej władzy i kontroli, które będą chciały zniewalać wszystkich innych.
       Ale czy są to tylko żydzi, nie wydaje mi się? Prawdziwych żydów raczej wśród nich nie ma.

       Jest na tym forum wielu znających Pisma. Święty Paweł nie zostawił złudzeń, zbawienie ma początek u żydów a Zbawiciel przyjdzie z Syjonu i zmyje ich (żydów) grzech w jeden dzień.
       Znowu inny prorok Ezechiel pisze że przy końcu czasów z dalekiej północy przyjdzie Gog i będzie chciał najechać Izraela i Pan go zniszczy. Lepiej uważać i nie budować zbytniej nienawiści.
       Wziąć się do roboty, skończyć z pijaństwem, i rozpocząć prawdziwą odbudowę moralną zaczynając od siebie i pilnując siebie i co najwyżej własną rodzinę. Wtedy łatwo będzie namierzyć rzeczywistych wrogów narodów. Ich wyeliminować i budować własne szczęście…

 18. theaspartam 30 grudnia 2011 o 12:44 pm

  New topic- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce-?page=last

 19. zenobiusz 30 grudnia 2011 o 1:05 pm

  Zbyszek powiedział/a
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/12/29/szokujace-wyniki-sledztwa-na-blogu/#comment-55762
  30/12/2011 @ 12:28 pm 3 0 Rate This
  Wszyscy to zapominamy o „wielkim szatańskim programie” NoIP i paru innych – dzięki tym programom ukrywa się swoje IP i z łatwością można sobie przypisać dowolne IP z ręki lub skorzystać z pseudolosowego wybory IP z całego zasobu światowego. Tak więc dochodzenie kto pisał i trolował jest obarczone dużym błędem. Ja w swojej pracy szkodników szukałem miesiącami. Musiałem to robić gdyż te osoby dopuściły się przestępstw karalnych. To nie takie proste – łapiemy IP i dane jakiego kompa i mamy delikwenta. Jak było by top takie proste to dawno zniknęły by wszelkiej maści szkodników. Możecie być pewni że w każdym naszym komputerze mamy dziesiątki programów szpiegujących i zbierających nasze dane, włącznie z informacją o używanych klawiszach. Smutne ale prawdziwe. Internet znam od 17 lat, wcześniej zamknięte sieci komputerowe. W przeciągu ostatnich lat internet stał się zwykłym buszem pełnym dzikich stworów i złych ludzi. Specjaliści wiedzą o czym piszę, laicy nie się dokształcą. Wiem jedno, szukanie trola to walka z wiatrakami. Ci ludzie mało kiedy piszą od siebie, kopiują teksty innych i tylko je modyfikują. Mam po opieką ponad 50 komputerów i tyleż samo ludzi. Wiem jak trudno opanować ich zapędy poznawczo – szkodnicze. To nie są fachowcy a co dopiero skrzywiony umysł i walka z każdym o wszystko. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrego zdrowia, za troli się lepiej pomodlić – wierzę że się kiedyś nawrócą.

  • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 4:29 pm

   Jak chcesz działać anonimowo, to kupujesz anonimowo laptopa na giełdzie i wchodzisz w sieć w miejscach publicznych na moment, tylko po to by coś gdzieś zamieścić. No i łączysz się przez tzw. proxy. Wcześniej przygotowujesz teksty na kompie, który nigdy nie łączy się z siecią i z bardzo starym systemem operacyjnym (Win 95).
   Nawet jeśli mają w twoim laptopie programy szpiegowskie, to nie dojdą kim jesteś – chyba że monitorują kamerami HD miejsca publiczne skąd wchodzisz na sieć, a potem przez analizę porównawczą z różnych miejsc stwierdzają, że to możesz być tylko ty.
   Pozostanie anonimowym w sieci jest niemal niemożliwością.

   • O Rzesz 30 grudnia 2011 o 4:48 pm

    „chyba że monitorują kamerami HD miejsca publiczne skąd wchodzisz na sieć, a potem przez analizę porównawczą z różnych miejsc stwierdzają, że to możesz być tylko ty.”
    Otóż to. Właśnie po to są kamery wszelkiego rodzaju. Każda podłączona do sieci staje się automatycznie „okiem Saurona” niestety.
    Mam nadzieję że wszyscy są świadomi że kamery internetowe zewnętrzne i w laptopach należy zasłaniać bo nawet nie będziecie mieć pojęcia że jesteście podglądani.

    • deliriumworld 30 grudnia 2011 o 4:53 pm

     a ja dodam- po co wymyślono system 3 i 4 GP? gdzie każda komórka ma małą kamerę z przodu telefonu?

   • navajo88 30 grudnia 2011 o 5:07 pm

    Monitor a wystarczy że zlikwidujesz internet i po ptakach ,,,tylko kto to zrobi ???? nikt !!!! dzisiaj ludzie są tak uzależnieni od internetu jak od tlenu kturym oddychamy hahahahahahaha
    a wystarczy iść i wyrejstrować u swojego dostawcy internetu i po zabawie !!!!! proste ???? ptoste jak drut !
    J.M.H

    • O Rzesz 30 grudnia 2011 o 5:31 pm

     Nie trywializuj nawako.
     Rzadko kiedy jesteś merytoryczny.
     Więcej u ciebie prześmiewczości graniczącej ze złośliwością wynikającej zapewne ze złej pracy jelit.
     Nie mówimy o współpracy z iluminatami tylko o tym co robić by korzystając z ich narzędzi robić sobie jak najmniejszą szkodę.
     Więcej surowizny i olej lniany poprawią ci dowcip.

   • dziadek 30 grudnia 2011 o 9:04 pm

    „Pozostanie anonimowym w sieci jest niemal niemożliwością.”

    Jesteś tego pewien? bo ja nie.

    • hjk 30 grudnia 2011 o 10:05 pm

     zwykli ludzie są normalnie „anonimowi”, ale gromadzona jest taka masa danych o ruchu i aktywności w internecie i nie tylko, ze jesli kogoś wyselekcjonują do „bliższej inwigilacji”, to go szybko namierzą i zaczną monitorowac…

     No chyba, ze ktoś usilnie stara sie zacierać za sobą wszelkie informacje, ale nie wiadomo, czy dostępne oproramowania nie maja jakichś ‚back doorów” i własnie tacy ludzie sa pod szczególną uwagą…

    • hjk 30 grudnia 2011 o 10:08 pm

     zwykli ludzie są normalnie „anonimowi”, ale gromadzona jest taka masa danych o ruchu i aktywności w internecie i nie tylko, ze jesli kogoś wyselekcjonują do „bliższej inwigilacji”, to go szybko namierzą i zaczną monitorowac…

     No chyba, ze ktoś usilnie stara sie zacierać za sobą wszelkie informacje, ale nie wiadomo, czy dostępne oprogramowania do „anonimizacji” nie maja jakichś ‚back doorów” i własnie tacy ludzie sa pod szczególną uwagą…

    • AQQ 30 grudnia 2011 o 10:51 pm

     Wyszłam z psem na chwilkę, miałam właczone gg-wracam wszystkie strony się wyświetają, ale do gg muszę się powtórnie zalogowac hasło itp,itd.—-czy to normalne??? cośta pogubili sygnał-pytam zainteresowanych* kmiotów???

     • hjk 31 grudnia 2011 o 3:43 pm

      normalne, bo wszystkie strony „istotne” np. bankowe czy własnie komunikatorowe mają „czas wyłączenia” ze względów bezpieczeństwa i w braku aktywności przez określany czas automatycznie się wylogowują, co ma zapobiegac „przejęciu” komunikacji przez hakerów…

   • Q 31 grudnia 2011 o 12:57 am

    Mam za każdym razem inne IP przydzielane dynamicznie przez mojego operatora sieci komórkowej, aktualne miejsce pobytu karty sim może namierzyć operator, dla innych użytkowników sieci jestem widziany pod adresem który podałem podczas rejestracji. W moim przypadku stałe IP to dodatkowe koszty, z windowsami skończyłem już parę lat temu , po sporych modyfikacjach do użytku był jeszcze win98 na nowsze za dużo czasu trzeba by było poświęcić , chyba czasami brakuje nam czasu aby oddzielić mity od faktów, pozdrawiam.

 20. zenobiusz 30 grudnia 2011 o 1:08 pm

  Coś się szykuje,bo na wielu blogach jest podobnie.Tu mowa o taktyce „minimum”

  Józef Piotr powiedział/a
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/12/29/szokujace-wyniki-sledztwa-na-blogu/#comment-55762
  30/12/2011 @ 10:17 am 5 1 Rate This
  …a może inaczej : działalność na zlecenie ze „żródel opętania” ..?

  Z doswiadczenia wiem że zaglądając na pewien blog w przeszłości i kontrując wrogie moim poglądom wpisy a były to klasycznie antynarodowe , antypolskie , antykatolickie, wyśmiewające patriotyzm sformułowania, obrzucany byłem zawsze stekiem wyzwisk z całą „encyklopedią”
  przekleństw .
  Obserwując,zauważyłem że atakowało moje i im podobne wpisy 60 % występujących tam blogerów.
  Z czasem ta ilość się zwiększała gdyż obrzucani fekaliami wycofywali się.
  W końcu zostali sami. Trwało to lat kilka. Ostatnio zauważyłem że ten blog zamrożono.

  Cóż towarzysze rozleżli się niczym wszy na inne blogi . Skoro „żródło” zleca i płaci to żegnaj sumienie.

 21. Mariusz 30 grudnia 2011 o 1:12 pm

  http://konflikty.wp.pl/gid,14117200,title,Indie-zbroja-sie-na-potege-zobacz-zdjecia,galeria.html
  Według raportu Sztokholmskiego Międzynarodowego Instytutu Badań nad Pokojem (SIPRI) z 2011 roku, Indie są obecnie największym importerem broni na świecie – w latach 2006-2009 odpowiadały za niemal jedną dziesiątą wartości całego światowego handlu uzbrojeniem, kupując je głównie w Rosji. Do 2015 roku rząd w New Delhi zamierza przeznaczyć na modernizację armii 80 miliardów dolarów. W szczególności Indie koncentrują się na rozbudowie swoich sił morskich.

 22. FAKIR 30 grudnia 2011 o 1:12 pm

  Chemtrails będzie obnażony
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46072,chemtrails

 23. theaspartam 30 grudnia 2011 o 1:23 pm

  PROWOKACJA USA i IZRAELA DO 3 WOJNY ŚWIATOWEJ-IRAN WAR WILL BE FULL SCALE NUCLEAR WORLD WAR 3.- http://www.youtube.com/watch?v=cRkgZV55zb4

 24. jakzawsze 30 grudnia 2011 o 1:39 pm

  Ukraina to państwo prawa nie to co Polska gdzie politycy [po-pis-sld-psl-paligłupek] co skorumpowali prywatyzacje, wyprzedali majątek … i powinni tak samo podzielić loss tej złodziejki Juli Tymoszenko. Tymoszenko chciała wpuścić tylnymi drzwiami na ukraine, kryminalną unie.eu , ale na szczęście nie pozwolili ,władze ukrainy zlewają unie, a sprzedajnych agentów zamyka się w łagrach, no w przechandlowanej Polsce jest na odwrót, kryminaliści są na wolności [po-pis-sld-psl-paligłupeki] i skutki opłakane tego widać ….

  ======================
  Władze Ukrainy sądze mają alergie na unie.EU , a sprzedawczyków grabiących majątek narodowych do ciupy … , tak powinno być w Polsce, ale niestety jest na odwród….

 25. navajo88 30 grudnia 2011 o 3:00 pm

  No widzę że chyba was wszystkich lekko pokręcilo po świętach wszyscy na wszystkich ??????? hahahahahahahahahahaha
  J.M.H

  • rabarbarek 30 grudnia 2011 o 9:20 pm

   Navajo , a Ciebie nie ? Jak sie biedaku uchowales bez tej przypadlosci ???? hahaha….itd

 26. zenobiusz 30 grudnia 2011 o 3:28 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/30/boze-chron-ameryke-yellowstone-oby-to-byl-falszywy-alarm-29-12-2011-yellowstone-park-is-awake/
  Oby to był tylko fałszywy alarm.

 27. Ania 30 grudnia 2011 o 3:30 pm

  Ups… Rów Mariański się chyba zamyka…. Stąd te fale na Filipinach !
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dpoleshift%26hl%3Dpl%26biw%3D823%26bih%3D472%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/mariana-trench-collapse&usg=ALkJrhjwPsPtSnt-jXMuoNQdT8quqajehg

 28. O Rzesz 30 grudnia 2011 o 3:43 pm

  Odkąd unikam mleka (galaktoza i tworzony w wyniku jej obecności w organizmie „kwas śluzowy”) i stosuję naturalną witaminę C oraz dodatki ziołowe i mineralne przeziębienia mnie omijają lub kończą się dość szybko i bez powikłań (wcześniej zwykły katar kończył się często zapaleniem oskrzeli i braniem antybiotyków!).

  Olej lniany tzw. „Budwigowy” doskonale działa na organizm.
  Ostatnio znajoma która go stosuje po info ode mnie przestała się uskarżać na bóle stawów biodrowych.
  Potwierdzają się więc zapisy o jego właściwościach.
  Miałem też dowód w postaci przypadku członka rodziny.
  Zmniejszeniu uległa średnica polipa jelita grubego z dwóch centymetrów do ok. 5 mm.
  Lekarze oczywiście nie uwierzyli że to efekt działania oleju.

  Trzeba to powtarzać w kółko i w kółko.
  Tak jak napisał Monitor w dzisiejszym wstępie i dawniej a pan Bein wykazał jakiś czas temu, proszę nie szczepić się „przeciw” żadnej grypie.
  ZA WSZELKĄ CENĘ!.
  To oszustwo i broń zagłady!.
  Większość z was to wie ale przekazujcie tą wiedzę dalej. Nie trzymajcie tego tylko dla siebie.
  Bez względu na wszystko.

  Życzę Wszystkim dobrym ludziom Szczęśliwego Nowego Roku i łaski miłości.
  Złym życzę łaski bożej miłości innej niż tylko ta ich własna, rozumu i opamiętania.
  Niech Was wszystkich Bóg błogosławi!.

  • UnderO 30 grudnia 2011 o 4:30 pm

   Tadek Firma Solo-Żołnierze Wyklęci(Prod.by BoeseBeats & Abaz Beats)

  • gozdek 30 grudnia 2011 o 5:00 pm

   Nie wiem czy to efekt/skutek oleju lnianego czy też MMS, jedno i drugie jakiś tydzień stosuje, ale przestały kręcić stawy -:):):):)

   • O Rzesz 30 grudnia 2011 o 5:26 pm

    Poczytaj dobrze ulotkę dodawaną do oleju (do oryginalnego powinna być). Jest w niej opisane to działanie które jest jednym z kilku elementów regeneracji organizmu.

   • Ania 30 grudnia 2011 o 6:57 pm

    Olej lniany.
    Ja od 10 lat stosuję na dziedziczną formę altretyzmu.
    I od 10 lat nie mam żadnych objawów choroby.
    A przedtem, od 12 roku zycia, to przećwiczyłam chyba wszystkie leki przeciwzapalne.

    • Roma 30 grudnia 2011 o 8:38 pm

     Aniu, olej lniany jest super zdrowy do jedzenia, lepszy od oliwy z oliwek,
     ale co ważne na SUROWO, żeby nie smażyć
     dodam, że wiele lat byłam fanką oliwy z oliwek,
     nauczona pobytem w Rzymie i kuchnią śródziemnomorską
     ale po odkryciu oleju lnianego zmieniłam zwyczaje, bo olej lniany jest zdrowszy
     można robić sosy, np czosnek + zioła + cytryna
     a tak w ogóle to „polski len” tak brzmi po naszemu, nie ?
     warto odkryć siemie lniane, bo też zdrowe
     a Ty jak stosujesz olej lniany ?

     • hjk 30 grudnia 2011 o 10:12 pm

      a jak to siemię przygotowywać?

      • ALFA 30 grudnia 2011 o 10:40 pm

       Ja zamawiam tu dostaniesz też do oleju przepisy

       http://oleofarm.pl/olej-lniany-budwigowy.html

       • hjk 31 grudnia 2011 o 3:45 pm

        ale chodziło o siemię 🙂

     • Ania 30 grudnia 2011 o 10:22 pm

      Albo do surówek i jarzynek duszonych, albo po prostu łyżkę po posiłku. Albo jako sos do sałaty pomieszany z jogurtem bałkańskim. Róznie, Czasem robię twarożek z rzeżuchą i olejem lnianym. Ja muszę codziennie brać2 łyżki, niezależnie od tego co jem. Zimą z 1 łyżeczką kurkumy.
      Teraz jest aptekach olej Budwigowy. Przedtem kupowałam w prywatnej olejarni taki świeżutko wyciśnięty. Właściwie są podobne, ten z olejarni jakby ostrzejszy w smaku.
      Czasem używam oleju lnianego jako kremu( tylko po domu, bo się świeci ), jak dostanę uczulenia na jakiś kosmetyk. Pomaga błyskawicznie.

      • Roma 31 grudnia 2011 o 1:57 am

       Aniu,
       mamma mia ! jak piszesz o tych jarzynkach duszonych to czuję jakby mnie coś dusiło.
       wybacz, ale jestem nawiedzona, jeśli chodzi o jedzenie SUROWYCH warzyw i owoców
       bo to jest cholernie zdrowe,
       przyznam, że nie rozumiem czemu w Polsce robi się np marchewke z groszkiem na gorąco
       skoro marchewka i groszek są bardzo smaczne na surowo ? i lepiej wyglądają też.
       ważne też aby wszystko jeśc ze skórką (po umyciu) i nawet z pestkami, bo wszystkie pestki są zdrowe (np. pomidora) a np pestki jabłka są antyrakowe.
       Ja miksuję do picia jabłka i pestki też (z jogurtemi)
       pomyślcie: po co gotować coś co nie trzeba gotować ? No po co ?
       np marchewkę ??? Tracimy czas, koszty energii oraz tracimy połowę wartości odżywczych marchewki ! Trzeba sobie uświadomić, że każda obróbka termiczna niszczy wartości odżywcze !!! W przypadku owoców i warzyw obróbka termiczna jest …. niepotrzebna a nawet bardzo szkodliwa. Może poza ziemniakami, ale te na parze najlepiej gotować albo w zupie,
       bo wtedy trochę cennych elementów zostanie właśnie w zupie.
       A teraz ciekawostka: Czy wiecie, że gdy gotujemy ziemniaki w wodzie, to ta wylewana woda zawiera więcej wartości odżywczych niż same ziemniaki ? A my tę wodę wylewamy !!!
       Dlatego tylko gotowanie jarzyn w zupie jest ok bo zjadamy potem także tę wodę, w której te jarzyny się gotowały.Marchewka jest tak smaczna surowa, że np duszenie jej to jak morderstwo. Przez …. uduszenie.
       Moja córka uwielbia jesć marchewki, często kroję na takie wąskie paski i jemy na surowo,
       czasami z jakimś sosem (tzw dipy) a to zastępuje przekąski typu chipsy.
       Moje dziecko wie, że chipsy to jest trucizna, podobnie jak te wszystkie napoje gazowane to trucizna. Generalnie namawiam wszystkich do jedzenia warzyw i owoców na SUROWO.
       Do picia np. z kefirem lub jogurtem można zmiksować wszystko, owoce na słodko np banan lub jabłko (z pestkami) albo na ostro np. pomidor + czosnek + natk pietruszki
       albo szpinak + czosnek + zielona natka pietruszki.
       Takie koktajle to bomby witaminowe, są zdrowe, szybkie do przygotowania i pożywne.
       Łączenie składników to kwestia indywidualna, trzeba eksperymentować.
       Bardzo pasuje i jest zdrowe awokado do owocowych koktajli,ale musi być miękkie (dojrzałe)
       do tego rodzaju koktajli pasuje też dodatek np siemię lniane albo płatki owsiane (wcześniej chwilę namoczone) Miksujemy wszystko w blenderze i pijemy.
       Czasami wrzucam też surowe jajko, wtedy taki koktaijl zastępuje obiad.
       Jedzenie zdrowe to takie jak najmniej przetworzone,
       a najlepiej wcale nieprzetworzone czyli surowe.

     • ALFA 30 grudnia 2011 o 10:25 pm

      A jaka kąpiel wspaniała nie trzeba płynów do kąpieli
      Kąpiel w siemieniu lnianym polecam
      Pół szklanki siemienia wrzucić do dużego garnka z wodą (np.5 litrowego) i od czasu do czasu mieszając doprowadzić do wrzenia (ostrożnie bo kipi i wylewa się z garnka). Gotować na wolnym ogniu 15-20 minut (mieszać od czasu do czasu). Pozostawić do wystygnięcia. Na dnie garnka pozostaną ziarna siemienia, a powyżej utworzy się galaretowaty glut. Ten glut należy dodać do kąpiel. Ziarna wyrzucić. Nie mieszać z dużą ilością wody, siemie powinno się czuć w rękach. Nie płukać skóry wodą po kąpieli. Wygotowany wyciąg z siemienia nie pozostawia śladów na ręczniku czy ubraniach.

   • Ania 30 grudnia 2011 o 8:48 pm

    No zobacz, jak ładnie ogólnie o żywieniu napisali.
    http://wolnemedia.net/nauka/pokarm-wplywa-na-zdolnosci-poznawcze/

  • szuwaxpl 30 grudnia 2011 o 6:25 pm

   O Rzesz – a co mlekiem nazywasz ? kartonik UHT z zawartością białego płynu ?
   Co tydzień kupujemy 5-10 but niestety PET mleka od krowy (prawie prosto) i jest OK
   Ale powiem, że jako ‚mleczarz’ popijałem zawartość kartoników i trzustka mnie wysiadła 😉

   • sebecx 30 grudnia 2011 o 9:57 pm

    ..kup w biedronce sok w szklanej litrowej butelce.. sok można wylać albo wypić, a butla z zakręteczką idealna

 29. monitorpolski 30 grudnia 2011 o 4:33 pm

  Film o Festiwalu Stop GMO, puszczajcie link dalej! http://www.youtube.com/watch?v=_gx3ICXVLyM

 30. kajkokokosz 30 grudnia 2011 o 4:51 pm

  A MOŻE KTóRYŚ Z TYCH MĄDRYCH DZIENNIKARZY BY NAPISAŁ KTO I ZA CZYICH RZDÓW ZROBIONY BYŁ DŁUG I JAKIE KWOTY ,NIECH MAJĄ CYWILNĄ ODWAGĘ PRZYZNAĆ SIĘ DO TYCH RZECZY BO TYLKO CAŁĄ WINĘ ZWALAJĄ NA GERKA. JAK BY GIEREK RZĄDZIŁ TO NIE SPRZEDAŁ BY ANI JEDNEJ FABRYKI ZA GROSZE, TAK JAK INNI. Ekonomiści walczą na krawędzi przepaści manipulując kursem..hehe..A ja się pytam bohaterów: KTO DOPROWADZIŁ DO TAK KOLOSALNEGO ZADŁUŻENIA,którego nie spłacą prapraprawnuki Polaków..gdzie są winni..?Nazwiska !!!!Polska wydaje 40mld zł(miliardów) ROCZNIE na obsługę długu.(lichwa).

  Niedawno TUSK wziął pożyczki ( w tym roku albo zeszłym) ale tylko cicha wzmianka była w mediach upst!, to afera i dalej cisza …

  • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 4:52 pm

   Sory nicki mi się pojebały kajkokokosz to ja… =@jakzawsze

 31. Konrad 30 grudnia 2011 o 5:02 pm

  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/gerald_celente_trendy,p1440264264

  • iHe 31 grudnia 2011 o 1:10 am

   Nie my jedyni widzimy tu problem:

   „”Oktopant” jest niezniszczalny, ponieważ jest nieokreślony. Anonimowość jest jego siłą. Bez lidera, bez manifestu, bez fizycznej siedziby, bez oficjalnego rzecznika, jego bezkształtność, który to termin krytycy wskazują jako słabość, w rzeczywistości jest jego siłą. Bez lidera któremu można odciąć głowę, bez siedziby, którą można zdemolować, i rzecznika, którego można uciszyć, jest jak ośmiornica o tysiącu macek – niemożliwych do uchwycenia i zmuszenia do uległości.”

   Ale zawsze organizacja ma półgłówki w dodatku zawsze mówi w cudzy imieniu:

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemieckie-media-ostrzegaja-przed-zagrozeniem-praw,1,4985124,wiadomosc.html

   Syjoniści opanowali Niemcy i teraz wołają: das ist Deutsche Medien.
   „Der Tagesspiegel”. Gazeta przypomina między innymi o niedawnym zbeszczeszczeniu pomnika w Jedwabnem. ”

   „Niemieccy” obrońcy przedsiębiorstwa holokaust hue hue.Ciekaw jestem,czy też będą tak aktywni jak razem z patriotami ussesmani zostaną relokowani gdzieś bliżej Chin lub Iranu,a nastroje konsumenckie w Zion Germani zaczną przypominać Polske..
   Wątpię,że zapomnieli Legende o nożu w plecach.

   http://demotywatory.pl/1307/Niemcy

   • zenobiusz 31 grudnia 2011 o 1:25 am

    „Anonimowość jest jego siłą
    A może ich da się jednak zlokalizować i nazwać,stąd tyle fałszywych tropów,i „wtajemniczonych” demaskatorów,bo gdzieś w necie tkwią te dane,może nawet na samym wierzchu.Trzeba szukać.

 32. kaci 30 grudnia 2011 o 5:26 pm

  Spot fajny…prawdziwy, realny.. http://www.youtube.com/watch?v=T__Bvs_sC8Q

  • monitorpolski 30 grudnia 2011 o 5:36 pm

   Tu masz ciąg dalszy reklamy Palikota:

   Przewiń do 2 min 10 sek

 33. deliriumworld 30 grudnia 2011 o 5:42 pm

  ” Nie wezwij * do fałszu ** Imienia twojego Boga – WIEKUISTEGO. Gdyż WIEKUISTY nie przepuści temu, który wzywa do fałszu Jego Imię.” – tak mówi Pismo Święte w przekładzie Biblii Gdańskiej, nie twierdzę że wymawianie oraz mówienie o tym imieniu jest czymś złym, ale jak wspomniałem wyżej NADMIERNE i PRZESADNE (Biblia w przekładzie Nowego Świata – Towarzystwo Strażnica – Świadkowie Jehowy) jego stosowanie może się właśnie okazać takim fałszem, druga sprawa o czym wspomniałeś(aś):” Nie po to Jezus (pokój z Nim) cieszył się w Ewangelii, że objawił Święte Imię swoim uczniom” – sam cytujesz tutaj określenie ŚWIĘTE IMIĘ, czy tym zdaniem nie zaprzeczasz sobie swojej wypowiedzi?

  • masakalambura 31 grudnia 2011 o 12:44 pm

   Odpowiedź na te pytania dałem kilka pięter wyżej, nie znając ich, więc uznaj je za szczere.

 34. kaci 30 grudnia 2011 o 5:55 pm

  a tak ku przestrodze…

 35. Kamil 30 grudnia 2011 o 6:28 pm

  Tajemnica właściwego odżywiania:

  -Jeść tak by być jak najbardziej świadomym

  pzdr

 36. filip 30 grudnia 2011 o 6:32 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=Ryf0TgeC96s 🙂

 37. Peryskop 30 grudnia 2011 o 6:35 pm

  Dzięki Monitor z wiadomość, że premier Viktor Orban przywrócił kontrolę nad głównym bankiem na Węgrzech !

  Przecież banki centralne czerpią korzyści z obywateli kraju i mają wpływ na jego funkcjonowanie, czemu więc nie miałyby pozostawać pod kontrolą demokratycznie wybranych władz zwierzchnich ?

  Ponieważ antynarodowe działania banksterskiego kartelu doprowadziły do niebotycznych zadłużeń i w efekcie do obecnego kryzysu, to jest tylko kwestią czasu ostra walka o faktyczną kontrolę nad zde-regulowaną i wyjętą spod prawa bankowością, która stała się sferą pasożytniczą i przestępczą.

  • hjk 31 grudnia 2011 o 8:09 pm

   Orbán wytyka nielojalność
   Nasz Dziennik, 2011-12-31
   http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1141130
   Węgierski parlament głosował wczoraj nad ustawami, które budziły sprzeciw w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. Najważniejsza z nich dotyczy nowych przepisów regulujących ustrój banku centralnego.

   Według niektórych polityków europejskich oraz administracji Baracka Obamy, działania rządu Viktora Orbána zagrażają demokracji na Węgrzech. Największe kontrowersje budzą zmiany związane z ustrojem węgierskiego banku centralnego MNB. Z ich powodu Budapeszt opuściła niedawno misja Międzynarodowego Funduszu Walutowego, która miała przygotować plan pomocy dla osłabionych kryzysem finansowym Węgier.

   Projekt ustawy o banku narodowym przewiduje, że zastępców szefa MNB miałby wybierać premier, a w Radzie Monetarnej banku – odpowiednika polskiej Rady Polityki Pieniężnej – wzrosłaby liczba członków mianowanych przez parlament. Partia premiera Orbána, Fidesz, dysponuje w parlamencie kwalifikowaną większością ponad dwóch trzecich głosów.
   Pod głosowanie został również poddany projekt nowej ustawy o religii, zgodnie z którym liczba wspólnot wyznaniowych korzystających z państwowych dotacji zmniejszy się z 300 do 14. Posłom przedłożono także nowe regulacje procesu legislacyjnego. Mają one przyspieszyć uchwalanie ustaw, ale zarzuca się im, że znacznie ograniczona zostanie swoboda debaty w parlamencie.
   Europejski Bank Centralny kilkakrotnie ostrzegał Węgry przed ingerencją w niezależność Rady Monetarnej. Według prezesa MNB Andrasa Simora, jego nowi zastępcy, podobnie jak nowi członkowie Rady Monetarnej, byliby „politycznymi komisarzami” rządu w banku narodowym. Europejski Bank Centralny w opinii niektórych ekspertów może nawet zdecydować się na skierowanie przeciwko Węgrom pozwu do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu.
   Premier Orbán przed głosowaniem powiedział w publicznym radiu, że jego zdaniem zarzuty ze strony EBC są niesprawiedliwe. – Europejski Bank Centralny miał 15 uwag do ustawy i parlamentarna komisja wprowadziła 13 z nich jako swoje poprawki z pełną zgodą wszystkich członków. W dwóch obszarach nasze stanowiska pozostają rozbieżne, ale jesteśmy gotowi bronić się na drodze prawnej – oświadczył węgierski premier. Według niego, „stan uświęconej niezależności” to „europejska moda”. Skrytykował też prezesa banku centralnego za nielojalność wobec państwa. – Każda wskazówka ze strony rządu działa jak pobudzenie końcówek nerwowych i wysyła sygnał do Brukseli – stwierdził Orbán.

 38. Ania 30 grudnia 2011 o 6:53 pm

  Wspaniała wiadomość z Węgier !
  Tylko, ze te nasze skurkojady…….
  Tylko widzą podnoszenie podatków, jako jedyne reformy. Aby na diety i pensje im starczyło.

  • felicyta 30 grudnia 2011 o 8:06 pm

   @Tylko widzą podnoszenie podatków, jako jedyne reform

   -jest tylko jedna szansa na poprawe Polski, przejac rzadzenie od zydostwa

   • Ania 30 grudnia 2011 o 8:26 pm

    Oni tak łatwo władzy nie oddadzą.
    Już liżą Brukseli tylną czesc ciała ( pieniądze dla Grecji ) bo myślą po ukończeniu kadencji wyladować na dobrym stołku w Unii !

    • hjk 31 grudnia 2011 o 2:43 pm

     Oddadzą, oddadza, bo się sami zapedzili w kozi róg z tym zadłuzeniem, które jest nie do spłaty i jeszcze ukręcili bicz na siebie w postaci tych bankowych przekrętów – władza ich opiera się na skorumpowaniu mniejszości, która zajmuje stanowiska i działa dla ich interesów, a to tylko dzięki temu ze wiekszosć jest albo sterroryzowana (jak po wojnie), albo ogłupiona i niezorganizowana (jak teraz)…

 39. zenobiusz 30 grudnia 2011 o 7:05 pm

  Zmieniam avatar,bo Schiziaforum podrabia moje wpisy,ostatnio u siebie.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/30/jak-dalece-moze-posuwac-sie-podlosc/

 40. ciociababcia 30 grudnia 2011 o 7:41 pm

  Witam,
  Wiadomość o posunięciu Orbana jest potwierdzona przez „niezależne” media
  http://www.pb.pl/2537983,19670,wegrzy-upolitycznili-bank-centralny

  • hjk 31 grudnia 2011 o 2:51 pm

   hehehe, „upolitycznili” 🙂
   a tak to co, był „niepolityczny”??? 🙂
   przecież sama instytucja b.c. jest stricte polityczna, bo przeciez powołują ją rząd i okresla zasady jej działania.
   Jak INSTYTUCJA działająca w państwie moze być „niepolityczna’?
   To już są szczyty orwellowskiej „nowomowy” u tych pismaków…

 41. ciociababcia 30 grudnia 2011 o 7:53 pm

  Węgierski parlament uderzył w bank centralny

  Parlamentarzyści ograniczyli jego kompetencje. Stało się tak mimo bojkotu obrad przez opozycję. Kontrowersyjna ustawa zakłada, że bank centralny zostanie połączony z Urzędem Nadzoru Finansowego.
  Prezesa nowej instytucji będzie powoływał prezydent Pal Schmitt, pochodzący z tej samej opcji politycznej, co prawicowy rząd. Trzeciego wiceprezesa Banku będzie zatwierdzał premier, a większość członków Rady Monetarnej – deputowani parlamentu, w którym rządząca prawica zapewniła sobie przewagę większości konstytucyjnej
  http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/wegierski;parlament;uderzyl;w;bank;centralny,134,0,999302.html

  • hjk 31 grudnia 2011 o 2:54 pm

   nie uderzył tylko zmienił zasady funkcjonowania – nos dla tabakiery czy tabakiera dla nosa?? 🙂
   Analogicznie – bank dla państwa czy państwo dla banku?
   Jazgot jaki się podnosi swiadczy o tym, ze bansterzy się ujawniają ze swymi zakusami zawłaszczenia wszystkiego – wirtualna władza wirtualnego pieniądza się kończy – sami na siebie ukręcili bicz, jak ludzie w kryzysie w końcu zrozumieją, ze gospodarka opiera się na WYMIANIE TOWARÓW I USŁUG a nie obraacaniu wirtualnym pieniadzem…

 42. felicyta 30 grudnia 2011 o 8:01 pm

  @” Jane Bürgermeister przekazała mi przed chwilą sensacyjną wiadomość: Premier Węgier Viktor Orbán ogłosił przejęcie przez państwo kontroli nad bankiem centralnym.”

  -kapitalnie. Moze niektorzy prawdziwi przywodcy, nie przebierancy jak w Pl, pojda za jego przykladem.

  • hjk 30 grudnia 2011 o 8:44 pm

   podali to tez oficjlnie i delegacja MFW w proteście zerwała rozmowy w sprawie pomocy…

  • zenobiusz 31 grudnia 2011 o 12:23 am

   Felicyta@

   To ciekawe co piszesz,bo większość ,twoich znajomych jest innego zdania,już podjęli działania.

   http://spectralarmy.wordpress.com/2011/12/30/witam-na-zjednoczeniowym-blogu-administrator-na-razie-mizia/#comments
   Opolczyk powiedział/a

   Grudzień 30, 2011 @ 9:49 pm
   KrisT
   Orban jest żydem, a Węgrami rządzi żydowska agentura. Fidesz to odpowiednik polskiego żydo-PIS.
   Nagonka na socjalistów jest odwracaniem uwagi od szabrowania Węgier przez żydostwo.
   Węgry są bankrutem. Orban okrada Węgrów.
   http://www.twojaeuropa.pl/2204/kryzys-na-wegrzech-panstwo-okradnie-obywateli
   Gospodarka Węgier jest zrujnowana.
   http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wegry;nastepne;w;kolejce;po;grecji,209,0,628689.html
   Teraz dobiją ją „kredytami”, których nie są w stanie spłacić – i zacznie się masowa wyprzedaż majątku narodowego.
   http://forsal.pl/artykuly/568158,wegry_wystapily_o_pomoc_finasowa_do_mfw_i_ue_kryzys_dotknie_kolejne_panstwo.html
   Węgrom powoli otwierają sią oczy.
   http://cia.media.pl/wegry_protesty_spoleczne_przeciw_rzadowi

   A żydostwo rządzące Węgrami dla odwrócenia uwagi Węgrów od bankructwa i biedy urządza polowanie na czerwonych.
   Kaczyński/Kalkstein też chciał Polskę dekomunizować. A Polskę należy przede wszystkim odżydzić i wyrwać z Unii Jewropejskiej i z żydo-NATO.

   Dlaczego żydowscy oszuści rządzący na Węgrzech (i „polski” żydo-PiS) nie powiedzą otwarcie, że zbrodniarzami- komunistami na Węgrzech i w Polsce byli żydzi?

   • monitorpolski 31 grudnia 2011 o 11:01 am

    Oczywiście, że jest to nagonka na Orbana. Zobaczycie, że podobnie zaczną szczekać „polskie” media, z tym, że nie będzie wykorzystywane rzekome etniczne pochodzenie Orbana, bo sami by wpadli w pułapkę jaką zasadzili na opozycję narodową – ich rzekomy antysemityzm. Antysemityzm jest bronią polityczną: http://www.rense.com/general66/sem.htm

   • hjk 31 grudnia 2011 o 1:09 pm

    „Dlaczego żydowscy oszuści rządzący na Węgrzech (i „polski” żydo-PiS) nie powiedzą otwarcie, że zbrodniarzami- komunistami na Węgrzech i w Polsce byli żydzi?”

    Ale po co mają to mówić, jak i tak wszyscy wiedzą, a i co to da?
    Na razie podejmuje ciekawe działania, a węgry do bankructwa doprowadziły rządy neokomuny już ładnych parę lat temu, a teraz to tylko skutki…
    Zobaczymy, czy wprowadzi pewne radykalne kroki, które są konieczne, by wyjść z kryzysu i zrzucić jarzmo banksterów. ostatnie posunięcie z bankiem centralnym ciekawe…
    Ale usi uważać, zeby mu się w takim razie jakiś „wypadek” nie przytrafił, a jakby coś to może sa inni podobnie myślący ludzie..

 43. jakzawsze 30 grudnia 2011 o 8:13 pm

  I dokładnie metodą analizy dedukcji (po-pis-sld-psl-paligłupy-reszta klonów) to bandyci reprezentujący wrogie interesy wobec polaków, a na Węgrzech widać ludzie myślą, nawet KILKA MIESIĘCY TEMU CZYTAŁEM INFORMACJE ŻE WĘGRY ODMÓWIŁY WSPóŁPRACy Z „fed” ‚ EM faszystowskim …

  Bandycka banda w uniformach jest zdolna już do wszystkiego, nawet okradają ludzI chorych na cukrzyce (.. wiecie cała afera z tymi paskami) i cały biznes kartelowo farmaceutycznny zwiazany z lekami „REFUNDOWANYMI”

  I NIGDY NIE DWAJCIE SIE SPROWOKOWAĆ, BANDYCI SIĘ JUŻ SAMI WKOPALI … A CAŁA POLSKA PATRZY NA ICH ZŁODZIEJSKIE RĘCE BRUDNE (po-pis-sld-psl-paligłupy-reszta klonów) … 🙂

  • zenobiusz 30 grudnia 2011 o 8:47 pm

   jakzawsze@
   Jak zawsze nie rezygnujecie.
   „I dokładnie metodą analizy dedukcji pis-reszta klonów to bandyci reprezentujący wrogie interesy wobec Polaków,”
   Wskaż więc siłę godną poparcia,bo nikt się nie ostał.
   Już wiem schizia@ i kafar@,twoje klony.

   • jakzawsze 30 grudnia 2011 o 8:59 pm

    no własnie nikt mi sie niewidzi , to ludzie powinni być odpowiedzialni i sami decydować tworząc jakieś pozytywne społeczności/projekty

    • hjk 31 grudnia 2011 o 2:57 pm

     Zeno, to „jakzawsze” jest trollem?
     eee, na razie za etatowego robi na razie jakiszbuk 😉

 44. AQQ 30 grudnia 2011 o 9:56 pm

  Moi Drodzy, boimy się, modlimy o cały świat… a co na Naszym podwórku słychać!!!, bo przecież chyba paski cukrzycowe, potrącony koń i uratowany pies to nie główne niusy…

  Pozdrawiam…

  • ALFA 30 grudnia 2011 o 10:57 pm

   @ AQQ a no na naszym podwórku głucho wszędzie ciemno wszędzie co to będzie co to będzie.U nas w kraju dobrobyt,ludzie zdrowi,politycy robią wszystko,aby żyło nam się lepiej potaniał cukier,prąd,gaz .Wszyscy pracują są zadowoleni.Dzieci są z rodzicami .Uczą się historii Polski ,a w ogóle to mamy zieloną wyspę w głowie itd.

   • hjk 31 grudnia 2011 o 3:03 pm

    lekarze powinni ruszyć tyłki i coś z tymi „paskami” zrobić, bo chyba oni sa dla pacjentów, a nie pacjenci dla nich? przecież rzad w ten sposób zamierza eksterminować słabych i chorych, a to lekarze maja dbać o pacjentów?

 45. VS 30 grudnia 2011 o 10:23 pm

  Ściana po której pisali prorocy,
  Kruszy się w spojeniach swych,
  Na śmierci narzędziach,
  Pogodnie mieni się słońca blask.
  Kiedy każdy człowiek rozdartym jest,
  Przez koszmary i przez sny,
  Nie złoży wieńca laurowego nikt,
  Gdy cisze stłumi krzyk.

  Między żelaznymi wrotami losu,
  Czasu ziarna posiane zostały,
  I podlane uczynkami tych,
  Którzy wiedzą i którzy znani są.
  Wiedza to śmiertelny przyjaciel,
  Gdy reguł nie ustala nikt.
  Przeznaczenie całej ludzkości, widzę,
  W rękach głupców tkwi.

  Zmieszanie mym epitafium będzie,
  Kiedy pełznę krzywym i zniszczonym szlakiem,
  Jeżeli uda się nam, będziemy mogli siąść
  I się śmiać,
  Lecz boje się że jutro płakać będę
  O tak, boje się że jutro płakać będę.

  • podpis 30 grudnia 2011 o 10:57 pm

   z tłumaczeniem poezji jest jak z kobietą :wierne nie jest piękne,piękne nie jest wierne 😉

   • VS 30 grudnia 2011 o 11:11 pm

    Przeszłość, choć z natury podatna na zmiany, nigdy zmieniana nie była. Co stanowiło prawdę teraz, stanowiło prawdę od zawsze i wiecznie. Zasada była dziecinnie prosta. Wymagała jedynie ciągłych zwycięstw nad własną pamięcią. Nazywano to „regulacją faktów”, a w nowomowie „dwójmyśleniem”.

 46. rabarbarek 30 grudnia 2011 o 10:40 pm
  • rabarbarek 30 grudnia 2011 o 11:36 pm

   Przepraszam za pomylke Wpisu , ktory mial byc nie bylo ale dziekuje za glos. Wprawdzie to 4/5 glosu , ale to i tak za duzo.

   Naprawiam blad.

   W Polnocnej Irlandii odkryto sklady z zywnoscia i sprzetem do gotowania . Rzad Irlandii w obawie przed wybuchem III WW , postanowil rozmiescic na terenie calego kraju zapasy , ktore w razie wybuchu wojne rozdzielane bylyby przez pracownikow szkol i bibliotek. Zapasy , ktore zgromadzono wystarcza na 2 tygodnie. Co potem ? , nie wiadomo . W sumie wiadomosc smutna i troche przygnebiajaca , ale ciekawe czy inne rzady tez przygotowywuja sie na taka ewentualnosc. Czy rzad polski mysli o spoleczenstwie, bo jakby nie patrzec na sprawe , to rzad Irlandii Pln. wykazal sie troska o tych , ktorzy w razie wybuchu wojny , zostana zaskoczeni rozwojem wydarzen .

   http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/local-national/northern-ireland/the-secret-network-of-northern-ireland-supply-depots-set-up-for-world-war-iii-16096986.html

 47. Ania 30 grudnia 2011 o 10:44 pm

  No zobaczcie jakie znalazłam.
  https://alexirin.wordpress.com/2011/11/09/jak-miliardy-zlotych-wyplywaja-z-polski/

 48. VS 30 grudnia 2011 o 10:53 pm

  ludzie kocham WAS, monitor co złego to nie ja

 49. VS 30 grudnia 2011 o 11:02 pm

 50. jakzawsze 30 grudnia 2011 o 11:29 pm

  @MONITOR

  Fale moga być szkodliwe nawet z routera WIFI ( … to takie jakby ciche napromioniowanie ) , weźmy pod uwage że są w sprzedarzy aces POINTY D-LIK’a, ktory mam ale czytajac specyfikacje producenta ten aces point to nadajnik duzej mocy zdolny przesylac antena GRID 2,4 GHZ sygnal na 25 Kilometrow !!! … , mala gówniana skrzyneczka a moc sygnalu zabujcza ,plus fale blutouch oraz z GSM, a na dodatek szkodliwe fale z siecie energetycznej .
  Wielu moich znajomych gada że ma szum w głowie i pisk … w uszach … Tyle sobie zdaje sprawe że to elektromagnetyczna burza w której jest zanurzone cialo ludzkie

  Coraz czesciej jestesmy bombardowani zabawkami gadzetami telefonami nowoczesnymi ktore generują zabujcze pole … dla czlowieka …. W SUMIE TO TAKA CICHA BROŃ LEGALNA W PROGRAMIE DEPOPULACJI obok takich zagrozen jak GMO-CHEMTRAILS-INFORMACYJNY TERRORYZM W KRYMINALNYCH MEDIACH-SKAZENIE SRODOWISKA NATURALNEGO ..

  Jak ta technika dalej bedzie leciala tym tempem to nas zgubi , poprostu … bo to też program kontroli w depopulacji a którym ludzie niechca dyskutować i sie czołapukaja jak komu gadam ..

  • hjk 31 grudnia 2011 o 3:55 pm

   no właśnie, wystarczy sobie w laptopie właczyć aplikację „połącz z siecią” i zobaczyc ile jest routerów w pobliżu…
   a ludzie maja też telefony bezprzewodowe, które ładują nawet silniejszy sygnał niż telefony gsm i to BEZ PRZERWY, a nie tylko w czasie rozmowy, jak tel. gsm…

 51. jakzawsze 30 grudnia 2011 o 11:50 pm

  Zobaczcie co media gadają na temat ( Partia Viktora Orbana na Węgrzech)
  ======================================================
  Partia Viktora Orbana doprowadziła do oficjalnego uznania największej partii opozycyjnej za „organizację przestępczą”Piątek, 30 grudnia (19:18)

  Deputowani rządzącego Fideszu premiera Viktora Orbana zatwierdzili poprawkę do konstytucji uznającą opozycyjną Węgierską Partię Socjalistyczną (MSZP) za „organizację przestępczą”, która ponosi pełną odpowiedzialność za „za zbrodnie reżimu komunistycznego” w tym kraju. Poprawka wejdzie w życie 1 stycznia 2012 roku.
  Caly news >>> http://fakty.interia.pl/swiat/news/partia-viktora-orbana-oficjalnie-uznala-najwieksza-partie,1740877,4

  • AQQ 31 grudnia 2011 o 1:25 am

   A kiedy u nas uznają spawacza, bolka, kwacha, maryjana, łobuzka, żułwia i inne pejsostwo za smykarskie manipulatorstwo na narodzie POLSKIM>>>>

   • AQQ 31 grudnia 2011 o 1:27 am

    ….zapomniałam do tej skromnej listy dodać manipulatorów w czarnych sukieneczkach….

    • wizzgaa 31 grudnia 2011 o 11:54 am

     Ależ AQQ , nawet jeśli ty zapomniałaś to my wiemy ,że masz swoją cenną listę zawsze na sercu .

     • AQQ 31 grudnia 2011 o 2:00 pm

      @Wizga, od czasu gdy pozbyłam się poczucia strachu, niższości, ograniczenia-itp.dogmatycznych pierdół lansowanych barankom przez urzędników szatanizmu i innych nieomylnych pseudomedyków, nałkoFFców – super się czuje.

      • wizzgaa 31 grudnia 2011 o 2:37 pm

       Nikt tu nie wątpi w twoją dobrą formę . Pomyślności w kolejnym roku .

 52. jakzawsze 31 grudnia 2011 o 12:10 am

  … Inny temat a więc :

  „Hackerzy mają ambitne plany. Chcą wystrzelić satelitę

  Hackerzy chcą ominąć internetową cenzurę i wysłać na orbitę własne satelity telekomunikacyjne. Takie propozycje padły na Kongresie Chaotycznej Komunikacji w Berlinie.W spotkaniu biorą udział przede wszystkim amatorzy. Zdaniem niektórych entuzjastów, w przyszłości miałaby powstać tak zwana „hackerprzestrzeń”. W jej skład wchodziłyby nie tylko satelity, ale także stacje naziemne, które miałyby łączność z orbitalnymi urządzeniami. daniem uczestników kongresu, dzięki takiemu systemowi można by ominąć tradycyjne kanały komunikacji i publikować takie treści, które dziś mogą podlegać cenzurze. Urządzenia zarówno satelitarne jak i naziemne mają być bardzo tanie i bardzo proste. Tak, by pieniądze wielkich inwestorów nie były potrzebne. Prototypy mają być gotowe wprzyszłym roku.”

 53. kosiardeyablos 31 grudnia 2011 o 6:30 am

  Megi!!! Odośnie twego wpisu z 28 grudnia a propo INA:
  Prawdą jest to co piszesz. Nic dodać i nic ująć……ujęłaś to w skrócie proporcjonalnie właściwym. Nie czytałem tego o „NIA” ale potwierdzam twoją tezę, z „autopsji” czyli z własnego doświadczenia. Generalnie rzec biorąc, jesteśmy w stanie sami sie wyleczyć jednak postęp „medycyny wykolejonej” spowodował eskalację negatywnych deformacji w naszym organizmie. Boskość ciała ludzkiego polega na jego doskonałości i nie doskonałości, podzielonej miedzy nas i inne istoty żywe – fizyka istnienia życia. Ewolucja postępuje właściwie kiedy początek zaczyna sie w naszym umyśle – to jest ewaluowanie ciała w kierunku doskonałości samej w sobie !!! Nieśmiertelność ciała ? Bzdura, to kłóci sie z linią życia po życiu !!! Nieśmiertelność duszy ? O tak, to właściwa ścieżka !!! Jednak organizm to organizm. To fabryka która działa jak należy ale jak zacznie bazować na „chińskich podróbkach” wartość pracy i produktu diametralnie spada…….konkluzja?……..

 54. BirD2 31 grudnia 2011 o 7:07 am

 55. Stanisław 31 grudnia 2011 o 7:18 am

  Jeżeli to co odkryła Jane Bürgermeister okaże się prawdą, to obawiam się iż Premier Węgier Viktor Orbán może tak samo skończyć jak ludzie których u nas zgładzono w „katastrofie Smoleńskiej” , tylko będzie to wariant Węgierski.

  • rabarbarek 31 grudnia 2011 o 8:12 am

   Stanislawie , wiadomosc jest juz potwierdzona . Klamka zapadla. Jastrzebie a raczej sepy rzucily sie na Orbana i nie chca przyjac do wiadomosci , ze kolejny , po Isladii, przywodca wolnego kraju , powiedzial bankierom „Dosc” pozostawiajac ich po drugiej stronie drzwi.
   Barosso wypichcil list do Orbana z zadaniem natychmiastowego odwolania decyzji , Hilaria jak zwykle w takich momentach stracila na wygladzie, inni z niedowierzaniem kreca glowami. A Orban spokojnie powiedzial , ze nikt nie ma prawa wtracac sie w sprawy wewnetrzne Wegier, Orban zachowal sie jak na meza stanu przystalo . Reszta to polityczne prostytutki , przytakujace i tanczace jak im ” naczalstwo” kaze.
   Warto tu przypomniec sprawe Wegier i ich prosby o pomoc w wyciagnieciu ich z dolka finansowego. UE i IMF postanowily sprawe przeczekac. Rating Wegier zostal obnizony , pozyczki zdrozaly i wszyscy czekali na moment , kiedy Wegry upadna na wzor Grecji.
   Tymczasem Orban okazal sie madrzejszy od calej tej zlodziejskiej mafii , tez przeczekal i decyzje swoja oglosil na koniec roku , kiedy wielu decydentow szykuje sie do ucztowania Nowego Roku , i kiedy sytuacja na swiecie [ Iran, Egipt, UE, Syria] komplikuje sie z dnia na dzien.
   Bravo Orban !!! Teraz narod musi go pilnowac , a wyjazdy i loty samolotami powinien odwolac.

   http://uk.finance.yahoo.com/news/nobody-interfere-hungary-legislative-process-115945147.htmlhttp://uk.finance.yahoo.com/news/nobody-interfere-hungary-legislative-process-115945147.html

   • rabarbarek 31 grudnia 2011 o 8:45 am

    A tu bardzo ciekawe spojrzenie na Wegry z Niemiec . Niejaka Esther Kinsky , raczyla zwrocic uwage swiata , ze na Wegrzech postepuje erozja demokracji. Do tego dodac nalezy , ze Wegry groza Rumunii , Slowacji i Serbii. [ nie napisala dokladnie czym] . Orbana i jego partie nazywa rezimem i sugeruje , ze nalezy ich monitorowac. Nie zapomniala o opozycji wegierskiej [ socjalisci???] i wezwala UE do pomocy. Artykul a raczej oszczerczy paszkwil napisany byl dwa dni temu.
    Klamcy przystepuja do ataku.

    http://www.guardian.co.uk/world/2011/dec/28/hard-times-hope-hungary

   • Stanisław 31 grudnia 2011 o 11:25 am

    Szanowny Panie – problem polega u nas na tym iż u władzy mamy polskojęzycznych na usługach mafii finansowej i tej drugiej. Do czasu , do kiedy władza nie przejdzie w Nasze ręce , kraj będzie staczał się po równi pochyłej. Należy zadać sobie pytanie – kiedy naród się obudzi z tego letargu w jaki został przez minione lata wepchnięty , kiedy powiemy dość ogłupiającym programom mediów musowego nakazu . Z mojej perspektywy i ludzi jakich znam , bardzo mało ma świadomość niezależną od wspomnianych mediów . Ludzie łykają jak ciepłe kluski to co gadające głowy im serwują każdego dnia . Próby rozmów i pokazania drugiej strony medalu przeważnie spełzają na niczym , Ba ! staję się wrogiem systemu . . . Myślę że naszemu narodowi potrzebny jest bardzo silny wstrząs by obudzić go ze snu , tylko proszę powiedź co to ma być . . .

    • AQQ 31 grudnia 2011 o 12:11 pm

     @ Stanislaw. rabarbarek jest kobietą, od zawsze!

     • Peryskop 31 grudnia 2011 o 12:31 pm

      Co do płci rabarbarkowej to bodaj racja. Ale czy rzeczywiście „od zawsze!” ?

    • wizzgaa 31 grudnia 2011 o 12:33 pm

     Panie Stanisławie . Potrzebny jest silny wstrząs w postaci OBCIĘCIA PŁAC WSZYSTKIM URZĘDNIKOM – od najniższego szczebla do najwyższego . To przeogromny , bierny – zachowaczy i funkcjonujący na bezpiecznym poziomie socjalnym – elektorat . Pensje mają takie sobie , ambicje własne duże a te związane z wypchnięciem dzieci w górę > bardzo duże . Żyją jako tako , mogą od biedy brać kredyty na szkoły dzieci i spłacać je z trudem ale jednak spłacać . Gdyby tej masie urzędników obciąć wynagrodzenie np. z 2.500- 3.000pln do 1.300 pln to oszaleliby z rozpaczy i złości . Wszystkie ich pracowite plany wzięłyby w łeb , lata wspinania się w górę byłyby zagrożone lub stracone . WSTRZĄS , strach + ściekłość , reakcja , organizacja , akcja / RM/. Pracowałam 20 lat w środowisku urzędników rządowych i samorządowych , to dosyć żeby rozpoznać sytuację i być świaadomą motywów ludzi . Władze wiedzą czego im tknąc nie wolno . .

     • Stanisław 31 grudnia 2011 o 5:06 pm

      Mi było dane około 13 lat pracować w służbie zdrowia – tam jest podobnie, pogoń za kasą zakrywa wszystko . Jednak Konowałów i Urzędników ( o których wizzgaa wspomina w swoim poście ) nikt teraz i w najbliższej przyszłości nie ruszy – bo kto ? Tylko siła zewnętrzna jest w stanie zatrząsnąć tym bagnem.

      Proszę dać wiarę iż lekarze ( nie wszyscy – jednak znaczna większość ) uważają się za panów życia i śmierci i praktycznie są nietykalni.

      • sebecx 31 grudnia 2011 o 6:55 pm

       …a ja myślę, że czeka ich gaz… tylko niech się bydło o GNM dowie… a dowie się,bo tak widać z zajtgojstów … gaz i ziemia….

       • sebecx 31 grudnia 2011 o 6:56 pm

        ..bo z truchła biogaz… hehehehe…

 56. Pingback: Komunikat na temat GMO « Dziennik gajowego Maruchy

 57. kaci 31 grudnia 2011 o 9:20 am

  Nadchodzi nowy rok, można odpiąć pasy

  W grudniu 2009 roku napisałem sylwestrowego SMS-a z życzeniami który zaczynał się tak: “Stary rok odchodzi, Chudoba i smuta, W podartych portkach, Połatanych butach”.

  Ale w porównaniu z tym co nas czeka w 2012 roku, to 2009 będzie się wydawał bardzo przyjemnym wspomnieniem. Przypomnę moje prognozy, wzrost gospodarczy między 0 a 2%, bezrobocie może sięgnąć 15%, dolar i euro powyżej 5 złotych, frank powyżej 4 złotych. WIG20 spadnie do poziomu trzycyfrowego, wyceniając recesję która na uderzy w 2013 roku. W 2013 roju będziemy z kolei bardzo mile wspominać 2012.

  Na koniec roku mamy garść informacji zapowiadających 2012. Deficyt budżetowy w Hiszpanii wyniósł 8% PKB, o 2 proc. więcej niż prognozowano, to czyni cel 4.4% na 2012 rok nierealnym, będzie ponad 7% i masakra na rynku obligacji w Hiszpanii. W Chinach po raz kolejny PMI był poniżej 50 punktów, sygnalizując recesję w chińskim przemyśle, na razie płytką. Bracia od szklanki zmasakrowali swój bank centralny, MFW odetnie ich od kroplówki i mogą zbankrutować jeszcze przed Hiszpanią i Włochami. Forint spadnie w przepaść i zabierze ze sobą złotego. Oprocentowanie włoskich obligacji 10-letnich kończy rok na poziomie 7,1%, zapowiadając tragedię w styczniu, mimo odpalenia bankowej bazooki przez SuperMario i mimo interwencji EBC na rynku obligacji.

  W 2011 roku Węgry były chłopcem do bicia w naszym regionie, na przełomie 2012-2013 roku Polska przejmie od nich pałeczkę. Pisałem wielokrotnie dlaczego, mamy bardzo wysoką ujemną międzynarodową pozycję inwestycyjną i bardzo niskie aktywa zagraniczne. Do tego niedługo wrzucą nas do jednego koszyka z Grecją z powodu kreatywnej księgowości w finansach publicznych.

  Kiedyś mojego znajomego podwozili Carabinieri we Włoszech. Przy prędkości 150 km/h na autostradzie odpięli pasy, na jego pytanie dlaczego to robią usłyszał, że przy takiej prędkości to i tak nie ma znaczenia.

  Nadchodzą turbulencje o biblijnych proporcjach w 2012 roku. Można odpiąć pasy bo to już nie ma żadnego znaczenia, a w razie katastrofy, ci którzy przetrwają będą mogli łatwiej opuścić wrak.

  http://www.rybinski.eu/?p=3551&lang=pl#comments

  • jakzawsze 31 grudnia 2011 o 10:18 am

   co to za belkot o pkb i zaklamanej ekonomi ? nie kopiuj i nie wklejaj tutaj danych z pejsatych portali

  • AQQ 31 grudnia 2011 o 10:37 am

   Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości….
   http://polska.newsweek.pl/czempinski-nie-wzial-lapowki–prokuratura-umorzyla-sprawe,86462,1,1.html

 58. kaci 31 grudnia 2011 o 9:36 am

  Niestety potwierdzają się te wiadomości z różnych źródeł. Warto posłuchać:

  [audio src="http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2011/12/2011.12.29.rn18.mp3" /]

  • hjk 31 grudnia 2011 o 3:59 pm

   wpisałem też linka powyzej, naprawde warto posłuchać, a nawet nagrywac płyty i rozdawać ludzim…

 59. xxxxx 31 grudnia 2011 o 10:01 am

  Monitor ty zawsze miałeś fioła na punkcie podsłuchów i śledzenia to się nazywa mania:) to się leczy. Nie jesteś dla unych żadnym zagrożeniem najwyżej obiektem do kpin. Jak sobie przypominam to teksty o agentach, podsłuchach i innych pierdołach słyszałem już na pierwszym spotkaniu grypy gdzie sprawdzaliście czy na sali nie ma czasami agentów NWO.

  normalnie komedia. Człowieku, żyjesz w stanie permanennego zagrożenia, ciągle o tym myślisz i sam się wykończysz psychicznie. Troche optymizmu i odwagi i wiary. Wyjedź gdzieś na łono natury, zapomnij odpręż się zobacz jaki świat jest piekny i cudowny.

  Do Zenka -> Pan też powinien się zacząć leczyć…

  • monitorpolski 31 grudnia 2011 o 10:59 am

   Przykład agenta. Oni chcą całą opozycję do psychiatryków powysyłać i tam unieszkodliwić. Świetnie o sposobach dezinformacji mówi Alan Watt, polecam: http://www.livestream.com/monitorpolski/video?clipId=flv_c8f83811-e436-4d38-96e9-e5cb923f7080

   • Peryskop 31 grudnia 2011 o 12:13 pm

    wpis na jednym z blogów – czy nie aktualny wobec trolla xxxxx ?

    „@Hun. Trolle coraz bardziej schodzą na psy.
    Jurand, 31 grudnia, 2011 – 11:03
    Ciekawy jestem z czyjej stajni ten troll. A tak swoją drogą to po batach jakie zebrały w miarę inteligentne trolle na niepoprawnych, wysyłają tych naprawdę głupich. Dobra nasza!
    Pozdrawiam”

    koniec cytatu

  • jakzawsze 31 grudnia 2011 o 12:10 pm

   @xxxxxx
   Odjebaj sie od monitora (marka), ty pokaz kim jestes i co zrobiles dla ludzi, bo narazie smierdzisz UNIFORMEM

   • xxxxx 31 grudnia 2011 o 7:22 pm

    Tak sie sklada ze to ja odwalalem czarna robote i sterczalem na mrozie z ulotkami dzisiaj gdyby nie kilku takich zapalanców gotowych dzialac za darmo nawet poswiecajac czas po pracy gowno byscie mieli… Zamiast dzialania wy wolicie gadac wiec sobie gadajcie dalej i starszcie sie nawzajem. Wstyd wstyd wstyd ze sie Wam dupy ruszyc niechce…Darujcie sobie z tymi agentami pozal sie boze bo smiac mi sie chce wlasnie przez to wasze pieprzenie kazda inicjatywa bierze w leb bo wy nie potraficie sie zjednoczyc wy byscie tylko chcieli rzadzic i najlepiej wszyscy byc autorytetami a jak trzeba zakasac rekawy i dzialac konkretnie to was nie ma…Od grypy minelo ladnych kilka lat gdzie sie to wszystko podzialo??? Gdzie sa akcje gdzie jest edukowanie gdzie ten duch i to szalenstwo. Uszlo z was powietrze??? Wy woleliscie sie miedzy soba żreć. Nigdy nie bedzie wspólnego działania dopuki nie wyzwolicie się całkowicie z niewoli umysłu a głowny czynniki to przekonania religijne i ta chec bycia autorytetem za wszelką cenę. Panie Marku gdzie pisanie o sprawach Polskich konkrety konrety.co mnie obchodzi USA… My najpierw tutaj na miejscu musimy sie uporać z pacanmi, którzy są przy władzy i chcą Polskę wykończyć. Mydlenie oczu sprawami innymi i traktowanie ich jako najistotniejszych świadczy o tym że działasz Pan na szkode Polaków i mydlisz Pan im oczy bzdetami zamiast podawać konkrety…

 60. zenobiusz 31 grudnia 2011 o 10:42 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/31/generals-vs-neonazi/
  Emerytowani dowódcy US Marines występują przeciw NWO.

 61. felicyta 31 grudnia 2011 o 11:00 am

  Życzenia Noworoczne
  z 1883 roku

  Panie, połóż zbytkowi granice
  i pozwól granicom być zbytecznymi.

  Nie pozwalaj ludziom fałszować pieniędzy,
  ale i pieniądzom fałszować ludzi.

  Zabierz żonom ostatnie słowo
  i przypomnij mężom ich pierwsze.

  Daruj naszym przyjaciołom więcej prawdy,
  a prawdzie więcej przyjaciół.

  Polepszaj urzędników,
  przedsiębiorców i robotników,
  którzy są czynni, ale nie dobroczynni.

  Daj rządzącym lepszą polszczyznę,
  a Polsce lepszy rząd.

  Panie, spraw,
  abyśmy wszyscy dostali się do nieba,
  Ale nie zaraz!

  • wizzgaa 31 grudnia 2011 o 11:42 am

   Zapomniałaś Felicyta o małym fragmencie :
   ” Panie , zwiąż upiory zakłamania w ciemności
   ofiaruj zniewolonym światełko prawości „

   • rabarbarek 31 grudnia 2011 o 3:00 pm

    Marek Grechuta wyspiewal slowa , ktore tez warto pamietac w nadchodzacym roku.

    Ojczyzna
    ………
    Bez historii , mowy , sztuki
    Bez madrosci tej z nauki
    Narod sie zamieni w bezimienny kraj
    Dzis ojczyzna jest w potrzebie
    Czeka ciebie, wierzy w ciebie
    Tysiac lat historii patrzy w serce twe.

    Masz obronic co najlepsze
    By sluzylo Polsce jeszcze
    Liczy na twa pomoc dzis ojczyzna twa
    Dzis ojczyzna twa.

 62. kaci 31 grudnia 2011 o 11:17 am

  O czym milczy prasa światowa. Nadchodzą wojny

  Źródło: http://3rm.info/19113-o-chem-molchit-mirovaya-pressa-gotovyatsya-vojny.html

  Niemiecka prasa krztusi się od doniesień na temat naruszeń praw człowieka i przemocy w Syrii, o masowych protestach w Rosji, raduje się ze śmierci Kim Dong Ila.

  Co ciekawe milczy jednocześnie o całkowicie sprawdzalnych przygotowaniach do wojny od razu w kilku regionach. Telewidzom podaje się spreparowane i załgane wiadomości.

  Kiedy agencje informacyjne rozpowszechniają wiadomości to trzeba być skrajnie ostrożnym w sensie zawartości w nich prawdy. Przygotowania wojenne, które czyni Wielka Brytania przy wsparciu USA w rejonie Wysp Falklandzkich nie są propagandą. Argentyna, Brazylia i Urugwaj rzucają wyzwanie Londynowi na wodach oceanicznych a Brytyjczycy wysyłają tam atomową łódź podwodną i gotują się do wojny. Brytyjczycy i Amerykanie nie mówią o tym głośno żeby cena ropy nie poszybowała w górę. Niemieckie media chwacko niczego nie zauważają. Zadziwia zwłaszcza służalcza rola niemieckich mediów w sprawie Syrii. Według doniesień znanych dziennikarzy, NATO przerzuciło ponad 600 terrorystycznych bojówkarzy, którzy prowadzili wojnę w Libii, przez Turcję na granicę z Syrią. Byli oni wyposażeni w broń z libijskich magazynów i z magazynu natowskiego położonego w Katarze. Dowodzenie odbywa się z nowej tajnej kwatery sztabowej w tureckiej prowincji Hatay, która stworzona została specjalnie do kierowania tajnymi operacjami w Syrii. Tak zwaną Armię Wyzwolenia Syrii, założoną przez NATO, już nie pokazuje się zachodnim dziennikarzom od kiedy na rozpowszechnionym w Internecie wideo, zdemaskowano ją jako bandę całkowitych kretynów.

  Armia ta nie ma najmniejszych szans obalenia rządu al.-Assada ale jej zadaniem jest prowadzenie destabilizacji. Ta Armia zachęca miejscowych gangsterów i innych kryminalistów do napadów na policję i do popełniania rozbojów. Działa to wspaniale. Warunki życia i bezpieczeństwo znacznie się pogorszyły. Tak się wznieca wojnę domową.

  A teraz NATO rozlokowuje tajne oddziały nie tylko na turecko-syryjskiej granicy ale i na granicy syryjsko-jordańskiej. Zachodni bojówkarze zebrali się w bazie al.-Mafraq na jordańskiej pustyni. NATO zachęca Turcję do podjęcia działań wojskowych w Syrii.

  Turcja otrzyma carte-blanche w stosunku do Kurdów, którzy zamieszkują przygraniczne rejony. Otwarcie mówiąc strategia NATO polega na tym żeby odciąć Kurdom drogi ucieczki a możliwie szybko nastąpi ich zniszczenie.

  Mało kto informuje o fali aresztowań Kurdów w Turcji a już zupełnie nie mówi się o dążeniu do rozwiązania problemu Kurdów przez NATO, zarówno w Iranie jak i w Syrii.

  Kurdowie zagrażają nowemu porządkowi Bliskiego Wschodu, dążą oni do własnego państwa utworzonego z części Turcji, Iranu, Iraku i Syrii.
  [img]http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/12/a141.jpg?w=600[/img]

  ————————————————————————————————-

  Iran straszy świat pociskami dalekiego zasięgu
  Dzisiaj, 31 grudnia (08:35)
  Iran przetestował rakiety dalekiego zasięgu w ramach ćwiczeń, prowadzonych od 24 grudnia przez marynarkę wojenną na wodach wokół cieśniny Ormuz. Podczas próby odpalono miedzy innymi pociski klasy ziemia-woda – podała półoficjalna irańska agencja Fars.
  W czasie ćwiczeń w 2009 roku Iran przetestował pociski balistyczne ziemia-ziemia Szahab-3, które mogą teoretycznie sięgnąć terytorium Izraela i amerykańskich baz wojskowych w rejonie Zatoki Perskiej.
  Tygodnik „Aseman” cytuje dziś irańskiego ministra ds. ropy Rostama Ghasemiego, który zapowiedział, że jeśli na eksport irańskiej ropy nałożone zostaną międzynarodowe sankcje – w odpowiedzi na program nuklearny Teheranu – cena tego surowca wzrośnie do ponad 200 dolarów za baryłkę.
  Już we wtorek zaniepokojenie społeczności międzynarodowej wywołało oświadczenie pierwszego wiceprezydenta Iranu Mohammada Rezy Rahimiego, który ostrzegł, że jeśli na jego kraj nałożone zostaną sankcje, Teheran zablokuje cieśninę Ormuz, odcinając dostawy ropy naftowej.
  Celem 10-dniowych ćwiczeń jest wypróbowanie zdolności irańskiej marynarki do zamknięcia tej strategicznej cieśniny, przez którą przepływa 40 proc. światowego morskiego transportu ropy.
  Teheran sprzedaje Europejczykom około 450 tys. baryłek ropy dziennie, czyli 18 proc. swego całkowitego eksportu tego surowca. Głównymi odbiorcami są Włochy, Grecja i Hiszpania.

  • kaci 31 grudnia 2011 o 11:23 am

   takie tam….

 63. AQQ 31 grudnia 2011 o 11:18 am

  http://www.tvn24.pl/12691,1729745,0,1,ten-rok-byl-dramatyczny-przyszly-bedzie-gorszy,wiadomosc.html

  • hjk 31 grudnia 2011 o 1:11 pm

   nie siej tvn-owskiej propagandy 😉

   • jakzawsze 31 grudnia 2011 o 1:13 pm

    tutaj sie nie reklamuje propagandy / żadnych pejsatych linków / najwyżej mozna coś podać , ale nie podawać linkow reklamujących wiadomo co ….

  • AQQ 31 grudnia 2011 o 1:38 pm

   A co to za polowanie z nagonką…?

   • hjk 31 grudnia 2011 o 3:10 pm

    jakie polowanie, nie popadaj w paranoję, tylko napomnienie 😉

 64. UnderO 31 grudnia 2011 o 12:34 pm

  James Casbolt – Wywiad o podziemnych bazach i tajnych projektach [PL]


  więcej
  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe.html#ukrywane_fakty

  Mapa polskich stacji bazowych w oparciu o ogólnodostępny wykaz pozwoleń radiowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej
  mapa.btsearch.pl

  Induction Magnetometer HAARP
  http://www.haarp.alaska.edu/haarp/data.html

  Pogoda
  http://sat24.com/eu

  • hjk 31 grudnia 2011 o 3:18 pm

   link z btsearch nie działa

   • UnderO 31 grudnia 2011 o 3:33 pm

    nie wiem co się dzieje, wygoogluj sobie może któraś zadziała,

 65. FAKIR 31 grudnia 2011 o 2:00 pm

  CHEMTRAILS

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46196,chemtrails-uaktualnienie

 66. pio9a 31 grudnia 2011 o 2:42 pm

  This is my story (Part 1) [http://www.youtube.com/watch?v=tmlTHfVaU9o

  • pio9a 31 grudnia 2011 o 2:43 pm

   http://webhosting.pl/Ostatnie.pozegnanie.na.YouTubie.Osobiste.wideo.chorego.nastolatka.bije.rekordy.popularnosci

   Ostatnie pożegnanie na YouTubie. Osobiste wideo chorego nastolatka bije rekordy popularności

 67. alex 31 grudnia 2011 o 3:35 pm

  Życzenia noworoczne tuska i podsumowanie roku puszczone od tyłu! Proszę kogoś o przetłumaczenie tego bo według mnie to w większości niemiecki albo jakiś inny język.


  • UnderO 31 grudnia 2011 o 5:11 pm

   od razu pomyślałem że to jakiś kaszubski z niemieckim ale nie wiem

 68. ALFA 31 grudnia 2011 o 3:57 pm

  Kropla wiedzy wraz z nadzieją http://www.youtube.com/watch?v=x9Ft_Xkzrsk

 69. Annah. 31 grudnia 2011 o 4:51 pm

  A tu kropla miłości wraz z nadzieją i wiarą
  Przerażający film w roli głównej: wcielenie zła [PL] http://www.youtube.com/watch?v=fo28NIb-WdM

 70. Peryskop 31 grudnia 2011 o 5:52 pm

  Pewne że i ta „kartagina” musi zginąć. Pytanie tylko kiedy i jakim kosztem?

  … sytuacja wywołuje określone konsekwencje dla Zachodu jako całości. Jej oceną zajęła się ostatnio telewizja BBC w wyemitowanym dokumencie pod wymownym tytułem „How the West Went Bust-The Party’s Over ” http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2011/12/how-west-went-bust-bbc.html

  Dokument ten ilustrując stan społeczno-gospodarczy przykładami z życia, oraz ocenami ekonomicznych noblistów doprowadza widza do szeregu konkluzji, najważniejsze z których przedstawiam poniżej:

  -Globalizacja zostały narzucona światu przez prezesa Federal Reserve Alana Greenspana w okresie tak zwanej „rewolucji wolnorynkowej” zapoczątkowanej przez Ronalda Reagana i Margaret Thatcher. Jej podstawy były ideologiczne a nie naukowe.

  -Globalizacja spowodowała poważne naruszenie równowagi ekonomicznej na świecie i okazała się błędnym systemem społeczno- gospodarczym.

  -Globalizacja doprowadziła do nadmiernego rozrostu sektora finansowego w stosunku do realnej gospodarki, a w szczególności powstania gigantycznych międzynarodowych konglomeratów zwanych kolokwialnie „ too big to fail ”.

  Dokument BBC ilustruje na przykładzie Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Chin proces deindustrializacji Zachodu i industrializacji Wschodu. Pokrótce omawia też proces rozrostu sektora finansowego i jego kryminalne praktyki, za które ponoszą obecnie odpowiedzialność podatnicy.

  Dokładniejszy opis finansowych przekrętów można znaleźć dodatkowo w nominowanym do Oscara amerykańskim dokumencie pt. „Inside Job ”. http://www.theotherschoolofeconomics.org/?p=2499

  Biorąc pod uwagę fakt prominentnej pozycji BBC w tak zwanych mediach głównego nurtu, można uznać że omawiane dzieło sygnalizuje początek drastycznej zmiany kierunku ideologicznego rządzącego obecnie światem…

  więcej tu:

  30.12.2011
  Ignacy Nowopolski
  Nareszcie to zrozumieliśmy; globalizm się nie sprawdził!http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/377063,nareszcie-to-zrozumielismy-globalizm-sie-nie-sprawdzil

  • hjk 31 grudnia 2011 o 8:32 pm

   Przyszło mi na myśl, zeby docierać do znajomych zatrudnionych w jakichś instytucjach samorządowych, uświadamiać ich i zeby oni z kolei poszukali wsród pracowników jakichś w miarę zaufanych i przytomnych ludzi, aby opracowali scenariusze awaryjne na wypadek krachu finansowego kraju i organizacji życia w miescie/gminie w warunkach kryzysu.

   Po rozmowach ze znajomym wiem, ze wsrod pracowaników urzedu wojewodzkiego panuje kompletna nieswiadomość i brak przygotowania pomimo, ze każdy wojewoda ma doradcę do spraw bezpieczeństwa socjalnego (a przynajmniej powinien mieć). Jak przyjdzie co do czego to wszyscy tylko biernie i nieswiadomie będą wypełniać rozkazy z góry… 😦

   • Annah. 31 grudnia 2011 o 9:25 pm

    Dobra myśl, można też jednym kliknięciem myszy rozesłać maila do biur poselskich, urzędów, sejmików wojewódzkich a nawet wyżej. Tylko kto przygotuje gotowca?

    • ALFA 31 grudnia 2011 o 9:28 pm

     TY!!!!!!!!!!!!!!!

     • Annah. 31 grudnia 2011 o 9:46 pm

      Alfa, aleś mnie rozbawił, tylko się nie wymawiaj – padło na Ciebie z racji wiedzy i doświadczeń w przedstawianiu oryginalnych receptur na wskrzeszenie w odróżnieniu od utrzymywania na wpoły przy życiu 🙂
      A tak na poważnie czy ktoś ma jakąś konkretną ideę którą można przesłać na przykład z życzeniami noworocznymi?

      • ALFA 31 grudnia 2011 o 10:31 pm

       @Annah ,ale ty mnie rozbawiłaś z racji twoich doświadczeń w przedstawianiu twoich modlitw ,bo mnie nie potrzeba pośredników do BOGA.Może KK cię wskrzesi za many many.Czy KK zrobi coś za darmo nic.Nie ośmieszaj szkoda gadać z nawiedzonymi.Życzę Ci szczęśliwego Roku 2012 i dużo zdrowia ,oby cię nie dosięgło H5N1.

 71. Annah. 1 stycznia 2012 o 5:39 pm

  Ale choć w tej jednej kluczowej kwestii widzę że nie protestujesz ? kamień z serca 🙂
  Również Tobie jak najlepszej kondycji w tym Nowym zagadkowym 2012, abyśmy za rok mogli sobie tak beztrosko popisać na blogu i nawiedzeni i antyklerykałowie. Wszystkiego najlepszego!