Wydarzenia i komentarze, 30 grudnia 2011r.

Jane Bürgermeister przekazała mi przed chwilą sensacyjną wiadomość: Premier Węgier Viktor Orbán ogłosił przejęcie przez państwo kontroli nad bankiem centralnym. Wszyscy Węgrzy będą płacili stały podatek 16%, co może wyjść im tylko na dobre. Jane, która dotąd była krytyczna wobec Orbána za „totalitarną” jej zdaniem blokadę mediów. To co zrobił Orbán z mediami Sorosa przypomina posunięcia Aleksandra Łukaszenki – kryminalna telewizja, prasa i radio po prostu nie mają pozwolenia na kontrabandę w tym kraju. Bürgermeister uważa, że to nie jest odpowiednia droga w kraju z założenia demokratycznym. We wcześniejszej dyskusji z nią, w której poparłem posunięcia Orbán co do kontroli mediów, wysunąłem prosty argument – czy należy tak samo tolerować opłacanych przez obce państwa bandytów, szpiegów czy agentów? Każdy się zgodzi z tym, że działalność takich ludzi jest niebezpieczna dla państwa i de facto jest aktem agresji obcych sił. Podobnie jest z kryminalnymi mediami, które są hojnie sponsorowane przez siły nieprzyjazne atakowanemu państwo. Orbán i Łukaszenko doskonale o tym wiedzą, stąd te zdecydowane ruchy.
Jak na razie nie znalazłem potwierdzenia przejęcia kontroli nad bankiem centralnym Węgier przez rząd, ani  na temat stałego 16-procentowaego podatku. Jane jednak ma swoje źródła, więc warto się tym tematem zainteresować.

Wybaczcie, że ostatnio jestem mało aktywny. Przez kilka dni po prostu nie miałem energii, nie wiem czy nie jest to zasługa „służb”, bowiem w głośnikach mojego komputera w nocy często było słychać brzęczenie, takie jak w przypadku blisko działającego telefonu komórkowego. Tylko, że komórkę na noc wyłączam… Dodam tylko, że to osłabienie pojawiło się nie tylko u mnie. Wyjazd mnie jednak trochę zregenerował, więc postaram się nadrobić zaległości.

Z tego co widzę, to coś się szykuje, może akcja szczepień na wiosnę – mam na to potwierdzenie od osoby, która zajmuje się tematem szczepionek od kilkudziesięciu lat. Informacje o szalenie groźnym zmutowanym wirusem ptasiej grypy wyglądają na operację fałszywej flagi – przypuszczam, że wypuszczenie takiego wirusa może być pretekstem do akcji przymusowych szczepień na światową skalę, jednak tym razem opozycja będzie od razu internowana lub likwidowana. Taki scenariusz jest całkiem realny, skoro nadal tak dużo się mówi o konieczności szczepień, a winni nieudanego ludobójstwa sprzed 2 lat nie ponieśli żadnej kary. Tak więc próby zdyskredytowania osób, które brały w antyszczepionkowej akcji informacyjnej sprzed dwóch lat mogą być początkiem realizacji tego planu.

Co możemy zrobić, to nie reagować na prowokacje i łagodzić spory między nami. Jest duże prawdopodobieństwo, że ci co jątrzą i umieszczają prowokacyjne komentarze, są opłacanymi agentami.
Nie reagować na tematy zastępcze, które są tylko i wyłącznie wstawiane po to by odwrócić naszą uwagę o tematu głównego – zagrożenia jakie są przed ludzkością. Plucie na Kościół katolicki, na Papieża, to też są elementy tej brudnej gry. To nic nie daje, a kreuje negatywną energię i nas poważnie osłabia.

Muszę wyjaśnić ważną rzecz – nie zgadzam się z tymi osobami, które krytykują Zenobiusza za jego aktywność w „ujawnianiu agentów”. Bardzo uważnie słucham jego opinii, jednak nie jest prawdą, że Zeno moderuje blog – takie informacje wstawiają osoby, które się go po prostu boją. Nie znam nikogo innego, kto z kilku słów komentarza mógłby wyciągnąć tak wiele trafnych wniosków na temat piszącego jak Zeno. To są niezwykłe zdolności, zresztą nie tylko Zeno jest na tym blogu „niezwykły”…
Nie znaczy to jednak, że się z nim we wszystkim zgadzam i proszę mi nie inputować, że on mną kieruje.
To jest czysta dezinformacja. Poczytajcie chociażby dyskusje o Putinie.

Jest także grupa osób, która próbuje poróżnić mnie z Piotrem Beinem – już dzisiaj mogę im powiedzieć, że im to nie wyjdzie. Wiem z czego to wynika – chcecie zapobiec podobnej akcji informacyjnej na temat szczepień jaką zrobiliśmy z Piotrem dwa lata temu, a która tak namieszała satanistycznym planom.
Dzisiaj to już nie tylko Piotr, Bronek, ja i kilkanaście osób, które wzięły w tej akcji – to są dziesiątki tysięcy ludzi, którzy wiedzą co się kryje za szczepionkami. I jak tylko się zacznie ta akcja, to ci ludzie się uaktywnią w taki sposób, że nie dacie sobie z nimi rady.

To tyle na razie, w ciągu dnia postaram się zamieścić kilka informacji o ważnych wydarzeniach.

UWAGA: Retransmisje dzisiejszych nagrań są dostępne na http://www.livestream.com/monitorpolski
Tematami rozmów była III wojna światowa oraz satanizm w Sejmie. Oto linki:

Przepraszam za początkowe problemy z dźwiękiem.
==================================================================

KOMUNIKAT NT GMO:

Szanowni Państwo,
PROSIMY O NAGŁOŚNIENIE PONIŻSZEJ INFORMACJI PRASOWEJDzisiaj, w ramach ogólnopolskiej akcji, koordynowanej przez Koalicję POLSKA WOLNA OD GMO wysłany został APEL do Prezydenta, Premiera, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministra Środowiska w sprawie
wprowadzenia zakazów obrotu, rejestracji i upraw odmian roślin genetycznie modyfikowanych: kukurydzy MON810 oraz ziemniaka Amflora.

Pod apelem złożonych zostało do tej pory w sumie 17 452 podpisów. Wśród nich, setki podpisów reprezentujących instytucje i organizacje skupiające rzesze osób zaalarmowanych konsekwencjami, jakie ze sobą niosą uprawy roślin GMO m. in.:

  • Stowarzyszenie „Polska Wolna od GMO” (Anna Szmelcer, prezes)
  • Stowarzyszenie BEST-PROEKO (Anna Bednarek, prezes)
  • Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi ICPPC (Sir Julian Rose, prezes; Jadwiga Łopata, wiceprezes, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi)
  • Stowarzyszenie EKOLAND o/Zachodniopomorski (Edyta Jaroszewska-Nowak)
  • Fundacja Greenpeace Polska (Maciej Muskat, dyrektor; Joanna Miś, koordynatorka kampanii Stop GMO)
  • Prof zw. dr hab inż. Stanisław Wiąckowski autor wielu publikacji m. i. „Genetycznie Modyfikowane Organizmy. Obietnice i Fakty
  • Instytut Spraw Obywatelskich (Olaf Swolkień, wiceprezes).

WIĘCEJ: http://icppc.pl/sciagnij/2011/template_notif_gru.pdf

KONTAKT:
Anna Szmelcer, tel.: 607-295-055
Edyta Jaroszewska-Nowak, tel.: 0609645386
dr Roman Śniady, tel.: 604 276751

Obejrzyj film z niedawnego Festiwalu STOP GMO zorganizowanego przez Jadwigę Łopatę i Sir Juliana Rose: http://www.youtube.com/watch?v=_gx3ICXVLyM

Reklamy